...

حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

...

*.*.*.*.*July30, 2021*.*.*.*.*

کربلای واقعی

*************************************************

*************************************************

*************************************************

*************************************************

   *************************************************

*************************************************

جدول ترجیحات    

برخی ها، خواسته یا ناخواسته، دارند خشم فدوی منتظرالظهور را شدیداً بر می انگیزند و در واقع می کوشند که آن روی قوچک(1) وی را بالا آورند و این، گفتن ندارد که، عاقبت خوبی ندارد، گفته باشد! باری، فدوی، علیرغم میل باطن، کم تا قسمتی می پذیرد که: 

برادران، حضرات آیات عظام و حجج اسلام، ضاعف الله اموالهم اجمعین، به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، مختصر ایراداتی دارند! (2) اما این دلیل نمی شود که انسان اهل کوفه بشود و علی(ع)، یعنی اعلیحضرت العظما را، تنها بگذارد و از آن بدتر، "مغول" را به حضرت آقای ما، ترجیح بدهد؛ این هم سند مصور و منگوله دارش:

 لابد دلیل یا بهانه اش را هم می خواهید، بفرمایید:

* سعید ملایی، جودوکای سابق تیم‌ملی ایران، در مبارزهء فینال منفی ۸۱ کیلوگرم مغلوب، حریف ژاپنی شد و مدال نقره گرفت. این نخستین مدال المپیک یک ایرانی در جودو است اما این ورزشکار پس از ممانعت چند باره از رویارویی او با حریفان اسرائیلی در سال ۲۰۱۹ از ایران خارج شد و با پرچم مغولستان در المپیک توکیو شرکت کرده است.

آخر این هم شد دلیل یا بهانه، برای ترجیح "یاسای چنگیزی" به " یاسای خمینی"(ل)؟!

___________________________

1. قوچک: سگ اسلامی، موجودی که از امتزاج سگ و گرگ تولید شده و دیگر نجس نیست! و نیز ن.ک. به مقاله مبسوط و پژوهشی "جنس مشابه" از فدوی.

2. لطفاً بگذارید که کلام فدوی منعقد شود، آنگاه دشنام بدهید، خواهر- برادر خواننده..! اصلاً  بقول برادران، " چه مردی بَود کز زنی کم بوَد"؟ یعنی، فدوی که از " الهه هیکس" کمتر نیست!

تیم استقلال یا استبداد!؟  

فدوی منتظرالظهور نه تقریباً، بلکه تحقیقاً و البته  شدیداً، بر این باور است که ما در نزدیک به همهء عرصه ها، و از آن میان  ورزش، مانند سایر عرصه هائی چون سیاست های داخلی، منطقه ای، و خارجی، کاملاً  مستقل، یعنی امضاء و اثر انگشت بیست و یکم خودمان را داریم!.. خوانندگان محترم ضدانقلاب می توانند، در تورقی کوتاه در گزارشات ورزشی چهار دههء گذشته، به شمار قابل اعتنائی از این نوع  اثر انگشت، دست یابند.

نمونه های تازه تری اگر خواسته باشید،بشرح زیر دم دست است. مثلاً، برای دستگرمی، به لباس کاروان ورزش ایران در المپیک امسال در توکیو نگاه کنید:

بله؟ گرمکن؟ اولاً بشما چه!، ثانیاً البته که داریم، خوبش هم داریم: 

حالا  شما به شکایت بانوان گونی پوش (ملی پوش سابق- م) که - بنقل از رادیو فردا /فارس - چنین گفته اند، هیچ توجه نفرمایید:

* کاروان آمپول‌زن‌های اعزامی هستیم یا ورزشکاران اعزامی؟!

باری، همانگونه که عرض شد، ما امضاء و اثر انگشت بیست و یکم خودمان را داریم! تا "اعدام "شود هر آنکه نتواند دید!

فدوی برای جوری جنس، فقرهء زیر را هم علاوه میکند:

زیاده آبروئی نیست!

تک تیرانداز

پنداری ضدانقلاب و زنادقه، دوباره بهانه ای برای گیر دادن به نظام مقدس یافته اند. قضیه راجع است به نخستین مدال طلای تیراندازی بیت بشرح زیر:

* گویا: «جواد فروغی»، عضو سپاه پاسداران، نخستین مدال کاروان تیراندازی با اسلحه بادی را برای کاروان ایران به دست آورد. رسانه‌‌‌های وابسته یا نزدیک به سپاه مانند خبرگزاری فارس، تسنیم و ورزش‌ سه، از پاسدار بودن او گفتند و دربارهء حضورش در سوریه حماسه‌سرایی کردند. تصاویر او اما در فضای مجازی، با عکس‌هایی از تیراندازی نیروهای بسیج و سپاه به مردم ایران در اعتراضات سال ۱۳۸۸ و جنبش‌های سال ۱۳۹۶تا ۱۳۹۸ مقایسه می‌شود. جواد فروغی، تنها نمایندهء دستگاه‌های تبلیغاتی نظام‌های توتالیتر در ورزش نیست.

 

 

العهدة علی الرّاوی!

لکن گفتنی ست که این مهارت در تیراندازی، یک شبه حاصل نشده و دارای پیشینه ای معنوی ست که در پی می آید:

 

و سرانجام

اعتراضی که ندارید، دارید؟

*************************************************

*************************************************

*************************************************

*************************************************

*************************************************

حدود نظامی - الهی 

فدوی در مرور اخبار امروز به خبر زیر رسید:

* رادیو فردا: میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد، روز جمعه یکم مرداد ماه از مقامات جمهوری اسلامی ایران خواست به‌جای اعمال فشار و زور بیش از حد برای سرکوب معترضان خوزستان، با بحران مزمن کمبود آب در این استان مقابله کنند.

فدوی مراتب را  در اوقات شرعی بناگزیر، و در شرایطی که پس از مالش قهرمانانهء صبحگاهی مشغول نوشیدن جام زهرِ قندپهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رساند. بعدالتحیه والسلام، و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت، با تغیر فرمودند: «بسمه تعالی، مگر شما روشندلی برادر فدوی؟! مگر در متن خبر ندیدی که خواهر میشل باشله چه گفت؟ ایشان در تکلیف شرعی ِسرکوب معترضان،اعمال فشار و زور بیش از حد را منع کرده است، و بر این پایه، تا حدودی که مجاز است! و گفتن ندارد که حدودش را حضرت ما تعیین می کنیم…» خدا بگوید چکارتان بکند ای خواهر میشل باشلهء ذلیل شده که فدوی را در پیشگاه معظم له این طور سنگ روی یخ کردید!...

فقر دانش 

حکایت غریبی ست واقعاً!.. آخر پدر جان! وقتی که شما پس از چهل و چند سال که از درگذشت(1) انقلاب شکوهمند اسلامی مان می گذرد، هنوز الفبای ادبیات برادرانه و فرهنگ لغات معنوی برآمده از آن را درنیافته اید و، در یک کلام، بی سواد هستید، فدوی منتظرالظهور، غیر از معجزه، چه می تواند بکند؟!..

باری فدوی می کوشد که مطلب را برای شما به زبان ساده  توضیح دهد. برای دستگرمی متن زیر را با هم مرور و اصلاح می کنیم:

* چرا فرودگاه‌ها در زمان تعلیف(2) ابراهیم رئیسی بسته می‌شوند؟ / گویا- تیتر

و در ادامهء خبر وحشت اثر:

* همزمان با مراسم  تعلیف(3) سیزدهمین رئیس جمهور ایران، قرار است به مدت چند ساعت فرودگاه‌های تهران تعطیل شوند. گفته شد که این تعطیلی موقت در جهت حفظ امنیت کشور است اما شواهد تاریخی نشان می‌دهد این اقدام بی‌سابقه است!

خب، شما تاکنون باید دانسته باشید که منظور از" کشور" در عبارت بالا، برادران، حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان، اعم از معمم و مکلا،  به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، ضاعف الله اموالهم اجمعین است. متن مان را پی می گیریم:

* آغاز ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی با برگزاری مراسم تحلیف همراه خواهد بود، تحلیف رئیس جمهور ایران، پس از مراسم تنفیذ حکم او از سوی رهبر، با حضور رئیس دیوان عالی کشور، اعضای شورای نگهبان قانون اساسی و رئیس قوه قضائیه انجام می‌شود. در این مراسم که در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود رئیس جمهور منتخب بر طبق اصل ۱۲۱ قانون اساسی سوگند یاد می‌کند./ رویداد۲۴ 

در این بخش گزارش نیز مراد از رئیس جمهور، ریاست محترم آبدارخانهء بیت و منظور از منتخب، منتصب است.

خب، بعنوان حُسن ختام، خوانندگان محترم ضد انقلاب، بعنوان مشق شب یا تکلیف شرعی، از هر غلط صد بار بنویسند تا افزون بر اینکه خط شان بهبود یابد، رستگار نیز بشوند.

بعدالتحریر: گرچه این قسمت به فدوی مربوط نمی شود لکن، حسب وظیفهء شرعی و بناگزیر، می افزاید که یک مقام بیت که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج)فاش شود به فرستادهء پارلمانی فدوی گفته است که در این مراسم، حجت الاعدام رئیسی سوگند خواهد خورد که عملیات ناتمام تابستان 67 را، بعون الله تکمیل کند. الله العالم  

_______________________________

(1-2-3) جداً  گرفتاری شده است فدوی با این ماشین نویس چموشش، لطفاً لغزش های تایپی زیر را اصلاح فرمایید؛ اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

غلط     درست

درگذشت گذشت

تعلیف تحلیف 

*************************************************

بپایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی!..

والله الموفق والمعین

30 جمادی الجولای از برجام الحرام سنهء 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

hazl.com

 

 

*.*.*.*.*July 22, 2021*.*.*.*.*

تکذیبِ کُندروانه!

فدوی در مرور اخبار هنری، پیرامون اثر اخیر برادر فرهادی، "قهرمان"، که چهارمین حضور او در فستیوال کن را رقم می زند به فرازهائی از مصاحبهء وی با شبکه های معاند بشرح زیر نگاه می کرد:

* اصغر فرهادی در بخش دیگری از این مصاحبه دربارهء عدم آزادی بیان و تهدیداتی که علیه ترانهء علیدوستی در سال گذشته به دلیل توییت و دفاع اش از یک زن بی‌حجاب صورت گرفت نیز گفت:‌ «‌این به این واقعیت مربوط می‌شود که ایران کشوری سرکوبگر است که در آن شما آزادی ندارید که صحبت کنید و آنچه را که فکر می‌کنید بگویید. فکر می‌کنم ایران باید در فهرست کشورهایی قرار بگیرد که محتوای اغلب گفتگوها در رسانه‌های اجتماعی بیشتر در مورد مسائل اجتماعی و سیاسی است.»

و بفاصلهء اندکی، برائت از مشرکینی شیک، بوجه زیر اتفاق افتاد:

* یورو نیوز: اشارهء فرهادی به یک ترجمه اشتباه: «از کلمهء "سرکوبگر" استفاده نکرده‌ام. مراقب هستم که تندرو نشوم!» 

آقای فرهادی همچنین در جریان نشست خبری جشنواره کن، به پرسش‌های خبرنگار رادیو فردا بر اساس آنچه پیش از این در مجله ورایتی منتشر شده بود، پاسخ داد.

* او در پاسخ به این پرسش که «تا چه اندازه خود را متعهد به بیان سرکوب‌های روزافزون در آثار، صحبت‌ها و عملکرد خود می‌دانید؟» گفت: «من در گفتگو با مجلهء ورایتی در موضوع استفاده از شبکه ‌های اجتماعی در ایران، از عنوان "فضای بسته" استفاده کرده‌ام و نه "سرکوبگر"...

خب حق دارد بزرگوار، حکومت اسلامی که سرکوبگر نیست، نوازشگر است!

نافرمانی هنری! 

فدوی چقدر به این همکار خاج پرست خود، آن کاریکاتوریست چموش هلندی، توصیه و سفارش کرد  که با شرع انور و بویژه پیامبر گرامی آن(ص) کاری نداشته باشد، گوش نفرمود لکن و در اینصورت:

مصرع

"مرگ" سزاست هر که را، درکِ سخن نمی کند!

و سند منگوله دار:

* کورت وسترگارد، کارتونیست دانمارکی، طراح یکی از ۱۲ کاریکاتور پیامبر اسلام که در۳۰ سپتامبر ۲۰۰۵ توسط روزنامه یولَندز پُستن منتشر و موجب اعتراض گروه‌هایی از جامعه مسلمانان شد، در سن ۸۶ سالگی درگذشت. خانواده آقای وسترگارد روز یکشنبه به رسانه‌های دانمارکی اعلام کردند که او پس از تحمل یک دوره بیماری در خواب درگذشته است. کارتونیست دانمارکی در سال‌های پایانی زندگی خود ناچار شد همچون برخی دیگر از همکاران اش به زندگی مخفی که تحت حفاظت مداوم پلیس بود، روی آورد.

گاز گرفتگی  

شما بهتر از فدوی می دانید که برخی رسانه ها، گاه اطلاعات غلط می دهند. به این مستوره نگاه کنید:

* صدای آمریکا: نظام ایران با توطئه‌هایش دست دولت بایدن را گاز می‌گیرد.

و در توضیح بیشتر:

* گویا: یک نشریهء معتبر جناح محافظه‌کار آمریکا، طرح توطئه برای ربودن روزنامه ‌نگار ایرانی-‌آمریکایی، مسیح علینژاد، و دیگر اقدامات حکومت ایران را این گونه توصیف می‌کند که نظام ایران دارد دست دولت بایدن را که به سوی آن دراز شده، گاز می‌گیرد.

ملاحظه کردید؟ لکن تا آنجا که فدوی می داند، این محسنی اژه ای ست که گاز می گیرد، آن هم از ناحیهء کتف!

خدمات صلواتی!

فدوی بارها به این نکتهء باریک تر از مو (بشرطی که زیر حجاب برتر حضرت آقا باشد- م) اشاراتی داشته است که؛ اگر نه خودِ عملکرد حضرات آیات، بلکهء نتیجهء آن، خواسته یا ناخواسته، تسهیلاتی را برای ملت ناسپاس ایران سابق، در پی داشته است.(1).

فی المثل، امروزه دیگر کسی نیست که از یکی دو بیماری قرن، که عبارت باشند از اضافه وزن و دیپرشن، بی خبرباشد. گفتن ندارد که فقرهء دوم که همانا دیپرشن باشد، به گروه خونی ما  نمی خورد یعنی، اگر سرتاسر ممالک محروسه امام زمان(عج)، و از آن میان جامعهء شکوهمند ما، را زیر پا بگذارید، بقول عوام no way که موجود افسرده را ببینید، بلکه همگی، و البته با رعایت هنجارهای برادران، مشغول شادی و پایکوبی هستند!(2) فلذا می ماند فقرهء "اضافه وزن" که آن نیز، با رعایت پروتکل های برادران، در یک قیام و قعود و البته رایگان، بر طرف می شود. سند و مدرک، از نوع منگوله دارش هم اگر خواسته باشید، باکی نیست و  بشرح پیوست، دم دست است:

زیاده راهکاری نیست..

 

________________________________

(1) لطفاً در همین آعاز مقال دشنام ندهید بلکه احوط آن است که  دندان (اگر هنوز دارید) روی جگر (اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید، و قدری تأمل کنید، خواهر- برادر خواننده!، یعنی چه!

(2) می شود بپرسم که این فحش های سنگین را، چرا به فدوی منتظرالظهور می دهید؟!

تغییر کاربری

واقعیت این است که برخی کاربری ها، بدون اطلاع فدوی منتظرالظهور بوده است. فی المثل، تاکنون مسیر "بیت" و "ونزوئلا"، ویژهء رساندن سوخت به برادران مؤمن و معتقد ونزوئلائی بوده است لکن گزارش میدانی فرستاده فدوی می گوید که این بار قرار بوده است که بجای سوخت، مسیح علی(ع)نژاد به ونزوئلا  فرستاده شود؛ الله العالم…

جایگزین

برای دستگرمی نخست به درد دل این شهروند در کیهان دارالخرُافه نگاه کنید:

* 2143---0913: قیمت یک بطری یک لیتری شیر در سال گذشته دو هزار تومان بود. اکنون قیمت آن ده هزار تومان شده و باز هم صحبت از افزایش آن می‌باشد. این فرآورده برای رشد و سلامتی کودکان ضروری است و نباید از سر سفره شهروندان حذف گردد.

توصیهء فدوی: خود گاو را بخرید ارزان تر در می آید!

به روز رسانی

برای دستگرمی، به فرمایش یکی از پیاده نظام های بیت (خوانندهء کیهان دارالخرُافه- م) که در پی می آید، نگاه کنید:

* 7800---0937: از ریاست محترم قوهء قضائیه و دادستان کل کشور به خاطر ورود به ماجرای واگذاری ‌های معادن کشور در جهت حفظ بیت‌المال تقدیر و تشکر می‌کنیم. به یاد بیاوریم که حضرت علی(ع) آهن گداخته را نزدیک دست عقیل برادر نابینای خود که درخواست اندکی بیش از سهم خود از بیت‌المال را داشت کرد.

لکن فدوی نمی داند که حضرات مسؤلین به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، ضاعف الله اموالهم اجمعین، چرا آلت خود را در دست ملت گذاشته اند، شما می دانید؟!

عِرق اسلامی! 

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که، درست است که فدوی در ممالک محروسهء خاج پرستان، در حاشیهء ترویج شرع انور، شدیداً به اتلاف عمر عزیز نیز مشغول است، لکن این دلیل نمی شود که به منافع اسلامی خود (منافع ملی سابق- م) بی اعتنا باشد(1) و عکس العمل تندی نشان ندهد و مانند حضرت امام(ل)(2)، شدیداً توی دهن خاج پرستان نزند. 

مستوره ای اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است:

* پارلمان اروپا خواستار آزادی زندانیان دو تابعیتی در ایران شد.‌ / العربیه

ملاحظه کردید؟ آخر مگر منابع درآمد برادران طناب بر کف ما چقدر است؟ کل منابع درآمد عبارتند از نفت، فرش، گربه، البته از نوع  مرغوب مرتضاعلی(ع)، و همین گروگانگیری خودمان؛ خلاصه مگر از روی نعش فدوی رد بشوید!

___________________________

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست، سوء استفادهء بهینه کند بقول عوام ok؟!

(2) (ل): مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه است!

آرزوهای بلند پروازانه 

جداً فدوی از آرزوهای بلند پروازانهء برخی برادران شدیداً لذت می برد. بعضی از این آرزوها، البته، دست نیافتنی ست مانند مورد زیر:

علت روشن است و آن، ازدحام شمع بدستان، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، درب مبال رهبری ست که اُمّت، از شب پیش، در آن مضجع، نوبت گرفته اند!

و نیز: 

  * بهار نیوز: آرزوی برگزاری نماز جماعت در کرات آسمانی! به گزارش مهر، دکتر رضا روستا آزاد، رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف، با اشاره به سوالی که از وی در خصوص بزرگترین آرزوهایش در هفتهء هوافضا پرسیده شد، خاطر نشان کرد: در پاسخ به این پرسش پاسخ دادم که از بزرگ ترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است! در این آرزو هم توسعهء فناوری هست و هم توسعه معنویات!

زیاده آرزوئی نیست.

******************************************************

******************************************************

******************************************************

******************************************************

******************************************************

******************************************************

 ******************************************************

******************************************************

از طرفی تو می کشی، وز طرفی سلاسلم..*

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که: زنجیر هم برای خودش تاریخ و دوران تکامل و تطوری دارد و تو اگر اهلیت اش را داشته باشی،:

مصرع 

 "آن را " ز بَر بخوانی با چارده روایت!:

و اما برخی از روایات معتبر:

و سرانجام:

و حسن ختام:

______________________________

*. استاد سخن: ای که مهار می‌کشی صبر کن و سبک مرو / کز طرفی تو می‌کشی وز طرفی سلاسلم.

(1) امید کوکبی، نخبه ایرانی ۳۰ ساله، فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف و دانشجوی مقطع فوق دکتری فیزیک اتمی در دانشگاه تگزاس آمریکا در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۱ در فرودگاه امام خمینی هنگام ترک کشور بازداشت شد. وی پس از بازداشت مدت‌ها در انفرادی بود و خانواده و وکیل اش امکان تماس با او را نداشتند. او پس از ۱۵ ماه بازداشت موقت در دادگاهی به ریاست قاضی صلواتی در روز یکشنبه ۱۴ مه ۲۰۱۲ به اتهام ارتباط با دول متخاصم (آمریکا) به ده سال حبس محکوم شد. وی با گذشت دو سال و نیم از حبس خود در نامه‌ای اعلام کرد که دستگیری و زندانی شدنش پس از آن رخ داد، که پیشنهاد همکاری با دستگاه‌های نظامی - امنیتی رژيم اسلامی را در یک پروژه تحقیقاتی نظامی رد کرد.

(2)رادیو بین المللی فرانسه - محمد رسول‌اف، فیلمساز ایرانی، در توییتر، تصویری از بکتاش آبتین، شاعر و عضو هیات دبیران کانون نویسندگان ایران که هم‌اکنون زندانی است، در بیمارستان منتشر کرده است. در این تصویر در حالیکه بکتاش آبتین بر روی تخت بیمارستان دراز کشیده است، پایش به تخت بیمارستان با زنجیری با حلقه‌های بسیار درشت‌تر از معمول، بسته شده است. محمد رسول‌اف، فیلم‌ساز ایرانی، در توضیح این تصویر نوشته است: «شاعر را با پابند زمخت فلزی به تخت بیمارستان بسته‌اند».

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

23 جمادی الجولای از برجام الحرام سنه  2021 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*July 16, 2021*.*.*.*.*

خرده گیری  

فدوی نمی داند که چرا معاندین و زنادقه، این دم آخر هم، دست از عمامهء کلیدالاسلام حسن(ع) روانی(1) بر نمی دارند و چرا نمی گذارند که او نیز مانند سایر حضرات آیات، نان و نفت اش را بخورد؟!.. به یک مستوره نگاه کنید:

* توجيه عجيب روحانی: چین و آمریکا هم مشکل برق دارند. / العربیه- تیتر

و در توضیح بیشتر:

* حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، در واکنش به بحران قطعی مکرر و گستردهء برق در کشورش، گفت که بسیاری از ایالت‌های آمریکا و چین در تولید برق دچار مشکلات شده‌اند.

به عرض فدوی رسیدید؟ تازه ایشان چون مبالغی خجالتی ست خیلی هم ملاحظه کرده و نفرموده است که استکبار، افزون بر مشکل آب و برق، خون شهروندان شان را نیز بابت حجاب در شیشه کرده، و زنان مخالف حجاب اجباری را به حبس های طولانی و باورنکردنی محکوم می کنند. قطع دست و پا و اعدام هم که دیگر از تفریحات سالم خاج پرستان است. آخر در دیزی باز است، حیای گربهء اسلامی کجا می رود، هان؟ قدری خجالت بکشید!

__________________________

(1) خاک بر سر این تایپیست سر به هوای فدوی بکنند که پیوسته، آنجای وی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد؛ لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی "روانی" را به "روحانی"، اصلاح فرمائید. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

مژده

...راست اش معلوم نیست که دو میلیونی فدوی (دوزاری سابق-م) دیر می افتد یا برادران گرامی تأخیر فاز دارند؟! در توضیح بیشتر عرض می کند که فدوی منتظرالظهور تاکنون می پنداشت که حکومت اسلامی شکوهمند ما چهل و چند سال است که، بحمدالله و المنة، دایر و ملت شل و پل هم،در پرتو الطاف خفیهء آن، به دعاگوئی امام راحل(ل) و امام حاضر(ضپ) مشغول اند؛ لکن با ملاحظهء خبری که در پی می آید ملتفت شد که دوباره گز نکرده پاره کرده است!.  شما هم نگاه کنید، برای فشار خون تان خوب است!:

* فرمانده سپاه: برای اولین بار در ایران «دولت اسلامی» تشکیل می‌شود! / العربیه- تیتر

و در ادامهء خبر بهجت اثر:

* امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران ایران، با اشاره به کابینه احتمالی ابراهیم رئیسی، از تشکیل «دولت اسلامی» در ایران برای «اولین بار» خبر داد. به گزارش خبرگزاری «مهر»، حاجی‌زاده، شامگاه شنبه 12 تیر، از تشکیل دولت اسلامی توسط رئیسی، رئیس جمهوری جدید ایران سخن گفت و اظهار داشت: «همهء مردم امید دارند با تشکیل دولت جدید برای نخستین بار “دولت اسلامی” تشکیل و با استفاده از نیروهایی ولایی و خدمتگزار، گره از مشکلات مردم باز شود.»

 

  گفتنی ست که این مطلب، با آن بخش از فرمایش حضرت امام(ل) که فرمود عجالتاً  "نسیمی از اسلام وزیده"، !مطابقت دارد؛ حال فدوی بین شک دو و سه، همینطور ارّه به ماتحت مانده است و نمی داند که مراد برادر امیرعلی(ع) حاجی‌زاده از “دولت اسلامی”، آیا همان داعش خودمان، یا از آن مترقی تر است؟!

بهرروی، مرکز زلزله نگاری بیت فدوی، حکومت اسلامی موجود را پاکنویس داعش ارزیابی کرده است.

زیاده وحشتی نیست.

 

هنجار شکنان

… آقاجان!.. آخر فدوی منتظرالظهور، به نیابت از عالیجناب حافظ، چند بار بگوید: "تیغ سزاست، هر که را درک سخن نمی کند"! بله؟... جامعهء شکوهمند که بی در و پیکر نیست؛ فکر کردید که چون «صاحبخانه(عج)» چند صد سالی می شود که غایب است، مملکت بی صاحب است؟ پس این همه نایب ریز و درشت و دراز و کوتاه و داغ و درفش استریل، مداد تراشند؟  

فدوی، پیش از این هم، یعنی آنگاه که جوانان "آب بازی " کرده بودند، شدیداً متذکر شده بود که همه چیز را می شود شکست، الا هنجارها!(1) را. شما هم البته دنبال اینکه  "هنجارها" چیست و چه تعریفی دارد نباشید، برادران هر بار و بسته بمورد، آنها را تعریف می فرمایند.

باری- لکن گزارشات توأم با ضجهء حضرات مسؤلین، ضاعف الله اموالهم اجمعین، به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، مع الاسف حاکی از آن است که جوانان نابکار از مجازات های پیشین متنبه نشده و آن را تکرار و هنجارها را در نوردیده اند. این جماعت نمی دانند که اگر بجای آب، اسید می پاشیدند، مشکلی نبود!.. 

اسناد مصور و منگوله دارش، پیوست است:

* عصر ایران: پلمب و بازداشت و عزل به دلیل آب بازی. آب بازی چند مسافر خانم و آقا در یک کاروانسرا در استان مرکزی، منجر به پلمب کاروانسرا و بازداشت مدیر آن، عزل مدیر گردشگری شهرستان، تعلیق مجوز کاروانسرا و... شد.

* همان منبع. دادگستری: برکناری و عزل رئیس میراث فرهنگی دلیجان، پلمب محل کاروانسرا با دستور دادستان، تعلیق مجوز و فعالیت کاروانسرا، بازداشت مدیر کاروانسرا توسط دادستان و لغو مجوز شرکت گردشگری اعزام کننده تور گردشگری.

____________________________________

(1) رادیو فردا 1390: دستگیری شماری از جوانان در تهران به علت «آب‌بازی».  رئیس پلیس تهران از دستگیری شماری از جوانان تهرانی به علت «آب‌بازی» خبر داد و هشدار داد که «قطعاً پلیس تهران در صورت مشاهده چنین مواردی، قاطعانه با برهم‌زنندگان نظم و امنیت اجتماعی برخورد می‌کند.»

ایضاً: به گزارش خبرگزاری ایسنا، حسین ساجدی‌نیا عصر روز یکشنبه در این باره گفت که دستگیری این عده پس از آن روی داد که شماری از جوانان ساکن تهران، هفته گذشته در بوستان «آب و آتش»، یک آب ‌بازی گروهی ترتیب داده بودند.

 

خبر بد!

فدوی در مرور اخبار فرامرزی ملتفت شد که علمای خاج پرست، لعنة الله علیهم اجمعین، حل مسائل مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، را بی شرمانه بیکسو نهاده(1)، به اکتشافات و اختراعات خود بسود بشریت، با کمال پُروئی و بمقیاس 9.8 ریشتر ادامه داده و روی اعصاب علمای ما، ضاعف االله اموالهم اجمعین، افزون بر سنتور زدن، راه هم  می روند،! ببینید:

* یورو نیوز: اینترنت ماهواره‌ای استارلینک به زودی پوشش جهانی پیدا می‌کند.

و در ادامهء خبر بهجت اثر: 

* اینترنت ماهواره‌ای استارلینک یک شبکهء اینترنت جهانی است و برای سرویس‌دهی به هیچ منطقهء جغرافیایی خاصی محدود نمی‌شود. به کمک این سیستم جدید، سرعت انتقال داده‌ها بین ۵۰ تا ۱۵۰ مگابیت در ثانیه خواهد بود و زمان تاخیر برای دریافت پاسخ‌ها نیز به حدود ۲۰ تا ۴۰ میلی‌ثانیه می‌رسد.

باری، در نتیجه، فدوی مصیبت وارده را بحضور حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ، والاسب، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده، و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام  متخلص به آیت الله دَن کیشوت، به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، تسلیت عرض کرده، بقای عمر بازماندگان را از درگاه احدیت مسئلت دارد! 

_________________________________________

1. مسأله که فراوان است. تورقی کوتاه در توضیح المسائل بزرگواران، شمار معتنابهی از اینگونه مهملات خداپسندانه را بدست میدهد.مثال: دوچرخه سواری زنان چه حکمی دارد؟! نگاه کردن یا دست زدن به موی زنی که روی فرش افتاده، چه حکمی دارد؟! لاک ناخن زنان موجب ابطال وضوست؟ و …

 

طاهره شانس آورد!

خوانندگان محترم ضدانقلاب باورشان بشود یا نه، مجسمه هم خوش شانس و بد شانس دارد!.. بدشانس اش را نخست نگاه کنید که به خبرشگفت انگیری نیز مزین است:

گویا: رزمندهء زن کرمانشاهی بدون پستان!

و در ادامهء خبر حیرت اثر: 

* فرنگیس حیدرپور، وقتی ۱۸سال اش بود، با تبر یه سرباز‌ عراقی رو کشت و اون یکی رو اسیر گرفت. مجسمه ایشونو گذاشتن تو پارک شیرین کرمانشاه. ۳ بار مسئولین کرمانشاه دستور دادن سینه ‌های مجسمه رو بیشتر بتراشن تا جوان ها با دیدن اش تحریک نشن. تحریک با سینه مجسمه نتیجه‌‌اش رو می بینید! 

بر این پایه، بی سببی نیست که  قرة العین گرامی، بساط اش را جمع و در باکو متوطن شده است! ملاحظه می کنید که سینه اش ( پستان سابق- م) دست نخورده است!

********************************************************

 ********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

* العربیه: بیهوش شدن چند مسافر ایرانی در صف‌های طولانی مرز ارمنستان. سفیر ارمنستان در ایران شرط ارائهء واکسن به گردشگران خارجی را اقامت حداقل ده روزه آنان در آن کشور عنوان کرد.

تحشیه فدوی: کجائی حضرت آقا؟

 

* هادی خامنه‌ای: مقدار موی یک دختر خانم مهم‌تر است یا گرسنگی و تا کمر دولا شدن او در سطل زباله؟

تحشیه فدوی: فدوی که میداند، از حضرت اخوی بپرسید!

* عصر ایران: برکناری و عزل رئیس میراث فرهنگی دلیجان، پلمب محل کاروانسرا با دستور دادستان، تعلیق مجوز و فعالیت کاروانسرا، بازداشت مدیر کاروانسرا توسط دادستان و لغو مجوز شرکت گردشگری اعزام کننده تور گردشگری.

تحشیهء فدوی: حالا  کی انشاءالله اعدام اش میکنید؟!

* العربیه: آمریکا منتظر آغاز دور هفتم مذاکرات وین در زمان مناسب است.

تحشیهء فدوی: پدر جان، آخر چند بار و به چند زبان زنده و مردهء دنیا بگوئیم که حضرات آیات، سر کارتان گذاشته اند!

* العربیه : شورای عالی امنیت ملی ایران: علت اصلی حادثه نطنز به دلیل ملاحظات امنیتی اعلام نمی‌شود.

تحشیهء فدوی: عیب ندارد،عادت کردیم برادر سخنگو!

تحشیه فدوی: تولید مشکلات با حضرات آیات، و حل آنها، با ملت شل و پل!.، باشه؟!

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

16جمادی الجولای از برجام الحرام سنه  2021 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*July 9, 2021*.*.*.*.*

خبر خوش !

از خبرهای خوب این روزها، دومین انتصاب فرخنده در حکومت شکوهمند اسلامی ما، که همانا انتصاب برادر غلام حسین(ع) محسنی اژه‌ای(1) به ریاست قوهء باه (قضائیه- م)(2) توسط اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، خلدالله ملکه و سلطنة، است.

بررسی گزارش های میدانی رسیده بدفتر فدوی حاکی ست که مراتب با استقبال محافل گوناگون عبادی- سیاسی روبرو شده است. فرستادهء فدوی نیز در پیگیری های محسوس و نامحسوس خود در محل حادثه، سرانجام علت این استقبال را دریافته است.

بموجب گزارش وی، انتصاب نامبرده لامحاله سبب تقلیل و تخفیف مجازات های مردم ناسپاس ایران سابق خواهد شد. یک ناظر آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود، در تشریح این مطلب به فرستادهء فدوی گفته است که، در زمان تصدی حجت الاعدام رئیسی، حداقل مجازات ملت شل و پل اعدام بوده است در صورتی که در ریاست غلام حسین(ع) محسنی اژه‌ای بر قوهء باه (قضائیه- م)، حداقل مجازات پرتاب قندان، و حداکثر آن گاز گرفتن است. تازه بزرگوار برای تلطیف فضای مجازات، سوت بلبلی هم می زند!

زیاده گزارشی نیست.

 

____________________________________

(1) لطفاً در همین آعاز مقال دشنام ندهید بلکه احوط آنست که  دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،و قدری تأمل کنید، خواهر- برادرخواننده!

(2) غذائیه هم بنویسید، درست در می آید- م

 

العهدة علی الرّاوی!

می گویند پس از انتشار این خبر:

* دعوت از رئیس‌جمهور جدید ایران برای شرکت در اجلاس تغییرات آب‌وهوایی سازمان ملل در اسکاتلند./ تسنیم

حجت الاعدام رئیسی دشداشه اش را شدیداً.

 

 خیس فرموده، و بمنظور کسب تکلیف در باب سفرهای خارجی، شیهه کشان و گریه کنان خدمت رهبری شرفیاب شده و بعرض رسانده که به فقرهء قبلی که گفتگو با برادر بایدن بوده باشد جاخالی داده است لکن این فقره را چه کنم؟

معظم له، که قدری هم شنگول بوده، بقول زنده یاد ظهوری، فرموده: «نترس اون با من! از اینها گذشته، برادر سید پوتین  این وسط مگر مداد تراش است، برادر حجت الاعدام؟!»

 

تاکتیک

اخبار نگران کننده است که  همینجور، بعون الله، دارد از سر و کول مان بالا می رود. پنداری معاندین دیگر ملاحظات مرسوم را هم بجا نمی آورند، این هم سند منگوله دارش:

* العربیه: وزیر سابق اطلاعات ایران هم نفوذ گستردهء موساد در این کشور را تایید کرد.

و در ادامهء خبر حیرت اثر:

* علی یونسی: حتی جان مقامات عالی ایران نیز به دلیل نفوذ اطلاعاتی موساد در خطر است! / 

و برای جوری جنس، به لهجهء انگلیسی:

* بی.بی.سی: علی یونسی، وزیر اطلاعات در دولت محمد خاتمی و دستیار کنونی حسن روحانی رئیس جمهور ایران، در مورد نفوذ سازمان ملی اطلاعات اسرائیل - موساد - در ساختار جمهوری اسلامی ابراز نگرانی کرده و هشدار داده که "نفوذ موساد در جمهوری اسلامی" به حدی است که به گفتهء او "جا دارد همه مسئولین جمهوری اسلامی برای جان خودشان نگران باشند". 

ملاحظه کردید؟ آخر آدم این خبرها را کجای دل اش بگذارد؟ باری، در پی، یکی از دانشمندان خودمان را می بینید که برای ایز گم کردن، با لباس مبدّل، سیب زمینی می فروشد؛ موساد دیگر به اینجا عقل اش نمی رسد!

نامحسوس

فدوی، کم تا قسمتی، با ارگان ها و نیروهای پیدا و پنهان در جامعهء شکوهمند اسلامی خودمان، آشنا و حتا برخی را - مانند سربازان گمنام امام زمان(عج) که غیر قابل رؤیت هستند - نیز بوضوح بجا می آورد (چون جایش هنوز درد می کند!) اما از برادران انتظار نداشت که بی خبر، یک نیروی گمنام دیگر را نیز وارد معرکه کنند، نگاه کنید:

* العربیه: وزارت اطلاعات ایران یک شهروند «تحریم‌کنندهء انتخابات» را بازداشت کرد.

و در بخشی از ادامهء خبر حیرت اثر:

* این وزارتخانه، شامگاه پنج شنبه 20 خرداد، ضمن اعلام دستگیری این فرد، او را «سرپل گروه سلطنت ‌طلب» در خارج از کشور نامید و در بیانیه‌ای نوشت که در آستانهء انتخابات ریاست جمهوری 1400، «نیروهای گمنام اطلاعات سپاه کربلا»ی مازندران، «سَر پُل‌های اصلی مرتبط با گروهک سلطنت ‌طلب مستقر در خارج از کشور را» بازدداشت کرده‌اند.

زیاده نیروئی نیست.

بوسهء بومی!

ششم ژوئن، روزجهانی بوسه است که خاستگاه آن انگلیس دهه 90 است، گفتن ندارد که در جهان آزاد که ملت برای جشن و پایکوبی، دنبال بهانه میگردند، بقول آن بزرگوار:

بیت

هرکس به زبانی صفت حمد تو گوید

بلبل به غزلخوانی و قمری به ترانه

بدیهی ست که ما نیز از مردم جهان جدا نیستیم و به استقبال این روز میرویم لکن به سبک خودمان: 

چنین گفت لقمان!

از لقمان پرسیدند که انگلیسی را از که آموختی؟ گفت از برادران!

 

همدردی

باور بفرمایید که هیچکس مانند فدوی حال حجت الاعدام رئیسی را، البته در کسوت ریاست آبدارخانهء بیت (رئیس جمهور- م) درنمی یابد. مثالی اگر خواسته باشید این است که فی المثل فدوی را که گواهینامهء دوچرخه هم ندارد، پشت یک بوئینگ 747 بنشانید و بفرمائید: «برو علی یارت!»

********************************************************

********************************************************

کافه و دمنوش سرای «ولایت» افتتاح شد.

این کافه با محیطی کاملاً معنوی، و مزین به عکس شهدا، آماده پذیرایی از عزیزان ولایتمدار می باشد.

********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

نهم جمادی الجولای از برجام الحرام سنه  2021 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*July 2, 2021*.*.*.*.*

 

***************************************************

معنای رأی سفید!

فدوی پیش از این به نکته ای کلیدی  اشاره کرده بود که با آنکه برخی دروس مانند  مهندسی و جدول ضرب در دروس بیضوی(1) مع الاسف منظور نشده اند،لکن حضرات از صدر تا ذیل، به آنها اشراف و آگاهی دارند، نگاه کنید :

* العربیه: خامنه‌ای آرای باطله در انتخابات را به شرح زیر به نفع نظام مصادره کرد:  «این آرا ابدا به معنای جدایی آنها از نظام نیست، بلکه بر عکس است، زیرا کسی که پای صندوق رای آمده و فرد مقبول خود را در لیست نامزدها ندیده ولی اسم شخص مورد نظرش را نوشته یا رای سفید داده، در واقع علاقه‌مندی خود را به صندوق رای و نظام نشان داده است. این در حالی است که رهبر جمهوری اسلامی پیش از انتخابات حضور مردم را "واجب شرعی" عنوان و رای سفید را "حرام" اعلام کرده بود.

و اما توصیه ی خداپسندانه ی فدوی: لطفاً عابران دیگری هم که از آنجا رد شده اند، یا احتیاج به نخلیه مزاج داشته اند را هم به آمارتان علاوه فرمایید، ثواب دارد، اجرتان با گربه مرتضاعلی(ع)!

_________________________________

خاک بر سر این تایپیست سر به هوای فدوی بکنند که پیوسته آنجای وی را با شاخ گاو، مُدّ ظله العالی، در می اندازد؛ لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی "بیضوی" را به "حوزوی" اصلاح فرمائید. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) 

***************************************************

از نذر بی خاصیت!  

متآسفانه مردم در انتخابات اخیر ثابت کردند که حاضر نیستند که به آن 110 رأس علاوه شوند!..

***************************************************

سرویس پارلمانی

به خبری که از جانب خبرنگار عبادی- سیاسی ما، که ازدحام جمعیت کثیری را در اطراف بیت حجت الاعدام رئیسی، دامت تخریباته، رصد کرده هم اکنون به دست فدوی رسيده توجه فرمائید:

«علت و انگیزه این ازدحام، لبیک ملت شل و پل، به فراخوان حجت الاعدام رئیسی و تشکر از وی بخاطر اعدام های چند هزار نفری سال ۱۳۶۷ است». 

این خبر در خبرگزاری های خاج پرستان نیز بازتاب داشته و از آن میان:

* صدای آلمان: اعدام‌های ۱۳۶۷ در مصاحبه رئیسی؛ "باید از من تقدیر و تشکر شود"! ابراهیم رئیسی در اولین نشست خبری خود گفت که حاضر به دیدار با رئیس‌جمهوری آمریکا نیست. او از نقش خود در اعدام‌ زندانیان در سال ۱۳۶۷ دفاع کرد و گفت مدافع همیشگی حقوق‌بشر بوده است! 

وی همچنین، در پاسخ به خبرنگار عبادی- سیاسی ما، که منظورش را در باب اعدام حدود  پنج هزار تن و رابطهء آن با حقوق بشر پرسیده بود، فرمود که، اگر مدافع حقوق‌بشر نمی بود، این آمار کشتار  از ده هزار نفر نیز تجاوز می کرد. 

شاهدان عینی گفته اند که فرستاده فدوی را دیده اند که با ناخن، زمین را می کنده و همزمان از قول "میرعبدلحق" تکرار می کرده است که :

زگلپایگان رفت شخصی به اردو

که قاضی شود، صدر راضی نمی شد

به رشوت خری داد و بستد قضا را

اگر خر نمی بود، قاضی نمی شد!

***************************************************

بی مبالاتی    

فدوی بارها، به اصرار و  تکرار، گفته و نوشته بود که «لکن اینطور نباشد که هر پاچه ورمالیده ای که از درب بیت رد می شود، یکی هم تویِ سر حضرت آقای ما بزند و برود. به دیگر سخن،  تضعیف رهبر معظم انقلاب، دامت تخریباته، کار درست و خداپسندانه ای نیست(1) و سرانجامِ آن به زیان حضرات آیات، و سود ملت شل و پل می انجامد!..» لکن کو گوش شنوا؟..

حالا یک وقت هست که عنصر بی دانش و اطلاعی مانند فدوی منتظرالظهور چیزکی می پراند، که البته مسموع نیست، لکن همین حرکت ضدانقلابی را، اگر از سوی علما صادر شود، فدوی کجای دل صاحب مرده اش بگذارد؟!

فدوی اسناد مصور و منگوله دار این ادعا را پیوست می کند :

براین پایه می توان گفت: «اونی که به آقا نریده بود / آشیخ کون دریده بود!»

______________________________________

1. لطفاً دشنام ندهید،خواهر - برادر خواننده، خوبیت ندارد!،از این گذشته، درمملکت امام زمان(عج) آزادی بیداد می کند و فدوی منتظرالظهور دوست دارد که از حق تعریف و تمجید از بزرگواران، که از انرژی هسته ای مسلم تر است، سوء استفاده ی بهینه کند، ..تا "اعدام" شود، هر آنکه نتواند دید!بقول عوام اوکی؟!

بابک خرمدین؟

فدوی در این سال های قربانی، کم تا قسمتی عادت کرده است که پا پیِ گزارشات منابع درونمرزی نشود. این البته، نه بدین علت است که منابع مذکور، که عمدتاً مقدس نیز هستند، خدای نخواسته قابل اعتماد نیستند، معاذالله!.. بلکه سبب آن است که بزرگواران، شدیداً بازیگوش اند و در صحنهء خبر، چندان گرد و خاک تولید می فرمایند که دیگر چیزی بدرستی قابل رؤیت نیست  و گفتن ندارد که در چنین شرایطی، داوری اگر نه ناروا، دستکم، دقیق نیست. کوتاه سخن، هم از این رو است که فدوی به این، بقول عوام، Case بقول برادران، ورود نمی کند و قضیه را با یک آرزو، درز می گیرد:

* ایران وایر: «ایران موسوی ثانی»، مادر «بابک خرمدین» که به اتهام هم‌دستی با همسرش در قتل دختر، پسر و دامادشان در بازداشت است، یک فایل صوتی منتشر کرده و در آن از این‌که همسرش به دخترشان تجاوز می‌کرد و خود او را نیز مورد شکنجه و خشونت قرار می‌داده، سخن گفته است.

و آن آرزوی مختصر : آخر این همه اسم، چرا «بابک خرمدین» ؟!

اختلاف زبان

شما را بخدا نگاه کنید:

* ناتو: ایران باید فعالیت موشک‌های بالستیک خود را متوقف کند./ العربیه

فدوی: آخر این دیگر چه فرمایشی ست؟ این اختلاف، اختلاف زبان، و آن بر سر سه نقطهء ناقابل است و بس(1)، یعنی در اصل، "پوشک‌های بالشتیک" بوده است! برگردان آن به فارسی غیرآخوندی این می شود که پوشک ها برای حضرات آیات بالای 80 سال، باید زیر بالش شان باشد، تا برادر پوتین برسد!... خب به فدوی چه که شما سواد ندارید؟!

__________________________________________

1. بس، نه "بست" ، ضدانقلاب!

***************************************************

***************************************************

***************************************************

***************************************************

***************************************************

***************************************************

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

والله الموفق والمعین

دویّم جمادی الجولای از برجام الحرام سنه ی 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*