حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

*.*.*.*.*June 25, 2021*.*.*.*.*

*****************************************************

******************************************************

******************************************************

اتاق شیشه ای خبر

سرویس پارلمانی

به خبری که هم اکنون بدست فدوی رسید، توجه فرمائید:

فرستاده ی پارلمانی فدوی در گزارش میدانی خود از محل حادثه، آورده است که قضیه ی انتصابات، بحمدالله والمنة و با "تهدیدات" خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم، ارواحنا له الفدا(عج)، و نایب البته بر حق اش، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، دامت دامت تحریکاته ، ختم بخیرشده و کلیه کاندیداها، به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، بنفع حضرت آقا(ضپ) (1) کنار رفتند تا باد بیاد.!.

فاتحه مع الصلوات

موضوع انتصاب حجت الاعدام رئیسی دامت تخریباته به ریاست آبدارخانه ی بیت (ریاست جمهوری- م) و تبعات آن، همچنان محل بحث ، گفتگوها و گمانه زنی های گوناگون درون، و برونمرزی ست. از بررسی آراء چنین مستفاد گردید که علما، اعم از خودی  و خاج پرست، به جماع(1) رسیده اند که این انتصاب، حکومت را یک دست می  کند که با رهبر نظام که خود یکدست است، هماهنگی دارد!

_____________________________________

(1) ضپ: مستخرج از فرهنگستان فدوی ، و مخفف ضاعف الله پُرستاته ست!

(2) خدا بگویم این تایپیست سر بهوای فدوی را چه کند که همه جا اسباب زحمت و بلکه شرمندگی ست و بارها خواسته است که به خدمت وی در آفیس فدوی خاتمه دهد که خوانندگان محترم ضدانقلاب، وساطت کردند؛باری لطفاً لغزش تایپی "جماع" را به "اجماع" اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)! 

 

تلافی

انتصابات اخیر در ایران سابق، پس لرزه هائی ریز و درشتت نیز داشته است که مستوره ای از آن در پی می آید:

* بازتاب انتخابات ایران در اتریش؛ منصوب رهبر، نمی‌تواند به اروپا سفر کند. / گویا تیتر

فدوی: مراتب در اوقات شرعی و با ترس و لرز، به آگاهی ریاست جدید آبدارخانهء بیت (رئیس جمهور- م)، حجت الاعدام رئیسی، دامت تخریباته، رسید. سید مظلومان و عملهء ستاد، نصب خود توسط حضرت آقا را شدیداً جشن گرفته بودند و به فدوی نیز بفرما زدند! لکن، در پاسخ، بعدالتحیه والسلام و صدور چندین آروغ ستاره دار، فرمودند: اسسسب!.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب" به تکرار"س"، ضمیمهء آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست!

باری، فدوی پس از اندکی تأمل، مراتب فوق را مجدداً بعرض رسانده و پیرامون ممنوع الورودی ایشان به جهان آزاد کسب تکلیف کرد. در پاسخ، بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت، فرمودند: «بسمه تعالی- خب بگویید آنها بیایند  و وقتی که آمدند ما هم می دهیم برادر محسن رضائی آنها را به گروگان بگیرد، این به آن در، برادر فدوی!».. و به جشن و پایکوبی ادامه دادند...

 سنگ پای چینی !

برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف، وزیر خارجهء پا در هوای بیت، به پیروی از حضرات آیات عظام و حجج اسلام، توابع سببی و نسبی آنان، ضاعف الله اموالهم اجمعین، برای چندمین با اعلام فرمود که بموجب سند منگوله داری که در پی می آید، مردم در حکومت شکوهمند اسلامی، در حکم انگشت بیست و یکم ولایت اند!..

* ایران وایر: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه حکومت ایران گفته که مشارکت پایین رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری مشکلی برای مشروعیت نظام ایجاد نمی کند./گویا

البته فدوی خودش می دانست، لکن ممنون از یادآوری!..

 

بی انصافی

جداً که خاج پرستان عموماً و روزنامه نویسان شان خصوصاً، شدیداً مغرض اند و جوری حرف می  زنند و یا می نویسند که گوئی حضرت آقای ما صندوق میوه را از صندوق رأی و صندوق پست و غیره باز نمی شناسد!.. خبرمرگ شان یک لحظه هم پیش خودشان فکر نمی کنند که گیرم چنین باشد، معظم له که بقولی تمام زندگی اش یک وانت هم نمیشود، صندوق میوه را در خواب هم نمی تواند ببیند. و یا جوری به قضایا نگاه می کنند که پنداری حضرت آقای ماست که آراء ملت شل و پل را مهندسی فرموده بی آنکه زحمت این را به خودشان بدهند تا ببینند که در دروس بیضوی(1)، حتا دو واحد مهندسی، لحاظ شده باشد که معظم له حالا بتواند آجر روی آجر بگذارد!. باری، نقطه، سرسطر؛ به مستوره ای از این غرض ورزی ها، نگاه کنید:

* روزنامه چپ‌گرای اتریش (استاندارد) که رابطه‌ای نزدیک با نهادهای فعال حقوق بشر در اروپا دارد، در مقدمه مطلب خود نوشت: «ابراهیم رئیسی به عنوان رییس جدید جمهوری ایران انتخاب نشد، بلکه توسط رهبر مذهبی جمهوری اسلامی به این پست منصوب شده است»!

همچنین در بخشی دیگر از این گزارش به ادبیات آیت‌الله «علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی اشاره شده بود: «او یک رهبر مذهبی است که به درخواست‌کنندگان تحریم در داخل و خارج از کشورش حمله می‌کند. رهبرایران گفته بود مخالفان رای، تفاوت صندوق میوه و صندوق رأی را درک نمی‌کنند». ایران وایر بنقل از گویا

مقام معظم رهبری البته بدل نمی گیرند! چراکه معاندین ،خاج پرست اند و نفهم! 

پی نوشت

  1. خدا بگویم این تایپیست سر بهوای فدوی را چه کند که همه جا اسباب زحمت و بلکه شرمندگی ست و بارها خواسته است که به خدمت وی در آفیس فدوی خاتمه دهد که خوانندگان محترم ضدانقلاب، وساطت کردند؛باری لطفاً لغزش تایپی "بیضوی" را به "حوزوی" اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

شلتاق 

فدوی موضوعی را که در پی می آید پیش ازین بررسیده است و دیگر مشروحاً مکرر نمی کند، مگر اشاره ای گذرا، به انگیزهء خبر وحشت اثر زیر:

* روحانی جامعه جهانی را به غنی‌سازی بالای 63 درصد تهدید کرد. /العربیه - تیتر

عرض فدوی این بود و هست که چرا بجای قرُم قرُم، یکباره نمی فرمایید، قرمساق!؟ که معرف حضور همگان هست و بمعنای فقیرسازی ملت و غنی سازی اورانیم،بمیزان  صد در صد است، بله؟!

کادو 

فدوی شیههء توأم با عرو تیزی را از راه دور بشرح زیر شنید: 

* حزب‌الله اعلام کرده اگر دولت نتواند، این حزب اقدام به واردات سوخت از ایران می‌کند.  نصرالله صف ‌های بنزین را «توهین‌آمیز» توصیف کرد و گفت: «این مشکل را می‌توان حل کرد اما برای این کار نیاز به ارادهء سیاسی است … اگر لبنان بپذیرد، کشتی‌های حامل بنزین و گازوئیل از ایران راهی لبنان خواهند شد… این موضوع ممکن است.»

در پاسخ شدیداً عرض می کند که اختیار دارید، برادر بوفالو نصرالله،این حرفها کدام است؟ لطفاً مثل همیشه، به اذن حضرت آقا البته، مهمان ملت یک لاقبای ایران باشید! نوش جان، گوارای وجود تپُلی و توابع!

دستی از غیب..!   

* منابع آمریکایی: کره جنوبی بخشی از اموال مسدود شدهء ایران را آزاد کرد. /العربیه

رونوشت: برادران حسن نصرالله- حماس- حوثی های گرامی یمن - فاطمیون - طالبان و سایر اشرار محترم خاورمیانه جهت اطلاع و اقدام لازم. 

در باب تناسب اندام

اضافه وزن دارید؟ با متد پیشرفتهء ما در زمان کوتاهی، اگر نمیرید، نصف می شوید!

نمونه ای از کارهای ما: دکتر احمدرضا جلالی قبل و بعد از رژیم!

 

آکادمی چفیه مالی 51/Academy award

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

  فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در چهل و سومین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)، به دریافت مدال درجه ی یک چفیهء همایونی، که معادل نشان sir در انگلستان  است، نائل شده اند را، بشرح زیر معرفی کند، تا بعون الله به برخورداری از مزایای شرعی آن مفتخر، و به الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند:

* 3356---0919: پیروزی ملت بزرگ ایران در این انتخابات را بعد از عنایت ویژه خداوند مدیون وجود با برکت امام خامنه‌ای ولی امر مسلمین جهان می‌دانیم. با منصوب شدن آقای رئیسی در آستان قدس رضوی و سپس در قوه قضائیه از سوی رهبری مردم بتدریج شاهد زیبایی و کارآمدی مدیریت انقلابی و جهادی بودند و به او علاقمند شدند.

* قاجار دولو و قاری: مبارک باد وزیدن رایحه‌ عدالت و قسط اسلامی در کشور عزیزمان ایران که توسط سید خراسانی وعده داده شده بود، تحت لوای پرچم ولی‌امر مسلمین امام خامنه‌ای عزیز.

* 6263---0938 و 6960---0936: ضمن تبریک انتخاب آقای رئیسی عرض می‌کنم که پیروز واقعی طبق تعبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) خود ملت هستند که با حضور انقلابی خود علی‌رغم مانع‌تراشی‌ها و سنگ‌اندازی‌های دشمنان داخلی و بیرونی از کیان نظام مقدس اسلامی حفاظت و حمایت کردند.

  * 2907---0912: دشمنان داخلی و خارجی هر چه توان داشتند به کار گرفتند تا مشارکت به بالای 25 درصد نرسد و بتوانند بر خر مرادشان سوار شوند ولی خداوند مکر و حیله‌ آنها را خنثی کرد و بحمدالله در اثر هوشیاری ملت آقای رئیسی انتخاب شدند. این پیروزی بزرگ را به امام خامنه‌ای عزیز و ملت شریف ایران تبریک می‌گویم از صداوسیما نیز که در امر مشارکت عمومی زحمات بسیاری کشیدند سپاسگزارم.

* 5227---0990 : خانمی که در بیمارستان مهر آیین لواسان بستری بود در روز جمعه اصرار داشت که رأی بدهد. خانم دکتر متخصص متعهد بسیار تلاش کرد و با فرمانداری تماس گرفت ولی پاسخ شنید که صندوق سیار نداریم! وقتی از فرمانداری ناامید شد، بیمار را با ویلچر خودش به محل رأی‌گیری رساند تا رأی بدهد! کار زیبای این خانم دکتر متخصص و متعهد در خور ستایش فراوان است.

* 0049---0911 و 2842---0910 : دیدار حضرت امام خامنه‌ای با نخبگان و بیاناتی که تاکنون از ایشان نشنیده بودیم نشان از دل پرغصه رهبر عزیزمان دارد. هشت سال دندان بر جگر گذاشتن و جز توصیه و رهنمود و احترام به رأی مردم و به خاطر مصالح نظام دم نزدن و بار غصه سنگین را به تنهایی به دوش کشیدن... اگر یک صدم این اخباری که به دست آقا می‌رسد به ما می‌رسید تا صبح دوام نمی‌آوردیم! برخی مرد این میدان نبودند ولی وارد شدند و کشور و ملت را با این همه ضرر و زیان مواجه کردند!

* 4754---0918 : در پاسخ به یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی و مزدوران داخلی آن، در لبیک به فرمان امام خامنه‌ای ولی‌امر مسلمین جهان و به احترام خون پاک شهدای انقلاب اسلامی، همه با هم در انتخابات 28 خرداد حضوری دشمن‌شکن خواهیم داشت. وعده ما پای صندوق‌های رأی در سراسر میهن اسلامی.

طاهری:  امام راحل (ره) در طول 10 سال زعامت خود بارها بر حضور پای صندوق‌های رأی تأکید داشتند. از جمله فرمودند «همهء شما، همهء ما، زن و مرد، هر مکلف، همان طور که باید نماز بخواند، همان طور باید سرنوشت خودش را تعیین کند.» با توجه به این فرمایش امام راحل(ره) و تأکیدات مکرر خلف صالحش امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) ان‌شاءا... با بصیرت در 28 خرداد پای صندوق‌های رأی حاضر شویم و به این تکلیف الهی عمل کنیم.

 * 9330---0903 : عدم شرکت در انتخابات، ارسال ضعف به دشمن و جرأت دادن به دشمن مستکبر و خبیث برای ضربه زدن به انقلاب است. در سال 98 و در پی ارسال پیام ضعف در ماجرای بنزین و ایجاد اغتشاش و اختلاف و دودستگی، دشمن زمینه‌ را مهیا دید و سردار دلها را به شهادت رساند. بیاییم با شرکت در انتخابات دشمن را از فکر یک گستاخی دیگر مأیوس کنیم و خدا اهل بیت و شهدا و امام روح‌الله و خلف صالحش را از خود راضی نماییم. 

بیگی و ذوالفقاری: کاری که جبهه مقاومت به فرماندهی رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای در فلسطین اشغالی علیه اشغالگران صهیونیست کرد به یک معجزه شبیه بود. باید به دست‌بوسی حضرت آقا برویم. هنوز از ابعاد این حماسه بسیاری از مردم کشورمان خبر ندارند.

* 7159---0915: کیهان باید در برابر اهانت مهرعلیزاده به تمام علما در طول تاریخ به ویژه امام راحل(ره) و امام خامنه‌ای که خیل عظیم اندیشمندان دانشگاهی به نجات‌بخش بودن رهنمودهای این دو بزرگوار اذعان دارند، فریاد بکشند و روشنگری کند.

* 7250---0919 و 5579---0992 :  یک نسخه کتاب «اقتصاد ما» اثر حضرت آیت‌ا... شهید صدر را به اقتصاددانان مهرعلیزاده و همتی ارسال کنید تا بفهمند که ایشان به رغم نداشتن سواد دانشگاهی چه راه‌حل‌های اندیشمندانه‌ای برای مسائل اقتصادی داشته‌اند و این حضرات یک نگاهی هم به نسخه‌ای که خودشان پیچیده‌اند بکنند.

* آقابیگی- قم : ملت شهید‌پرور و قهرمان و ولایتمدار همه با هم به یاد سردار دل‌ها که ولایتمدار بود و خود را سرباز ولایت می‌دانست متحد و یکپارچه در 28 خرداد در پای صندوق‌های رأی، دشمنان را مایوس و دل امت خدایی و جبهه‌ مقاومت را مثل ملت سوریه شاد کنند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان آمریکا و صهیونیسم و نوکران منطقه‌ای آن‌ها بکوبند.

* وحید، علی، احمد شاهوار، فیروز افرادی : مردم ایران ان‌شاءا... به دشمنان و خودفروختگان داخلی در 28 خرداد نشان خواهند داد که نظام اسلامی و رهبری حکیم و فرزانه خود را دوست دارند و به آن افتخار می‌کنند و تا جان در بدن داریم در رکاب امام خامنه‌ای عزیز و حکیم هستیم.

   یادآوری این نکتهء باریک تر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه"(4) را، مع الاسف  نیاورده اند؛ لکن آکادمی، حق بقول عوام appeal را برای این دسته از مؤمنین محفوظ می دارد. 

 

از فارغ التحصیلان ممتاز این دوره

والله الموفق والمعین

____________________________________

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

5- بموجب تبصره ی 3 ماده 35 آئین نامه ی مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند . ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.            

و من الله التوفیق

 

******************************************************

******************************************************

******************************************************

******************************************************

بپایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی!..

والله الموفق والمعین

25 ژوئن  المفرح از برجام الحرام سنه ی 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

 

 

*.*.*.*.*June 18, 2021*.*.*.*.*

در باب شرائط احراز

 

فدوی هنوز هم نمی داند که چرا برخی معاندین و زنادقه، حرف حساب یا قانون حالی شان نمی شود؟ واقعیت این است که هر جامعه ای، اعم از شکوهمند و یا غیرشکوهمند، برای خودش  آدابی دارد که شدیداً لازم الاتباع هم هستند. باری، قضیهء مورد نظر در اينجا راجع است به  برادر محمد(ص) حسن(ع) صادقی مقدم، که از "تابینی" به "سرداری"  رسیده، و این همه توفیق الهی را، ضدانقلاب البته که بر نمی تابد(1). نگاه کنید: 

* از بازجویی و شکنجه‌گری در اوین تا حقوقدانی در شورای نگهبان!/ گویا-تیتر

و در ادامهء خبر بهجت اثر:

* دویچه وله: محمدحسن صادقی مقدم، از حقوقدانان شورای نگهبان، کارنامه‌ای از مشارکت و عاملیت در جنایات و سرکوب در جمهوری اسلامی دارد. او برکشیدهء صادق لاریجانی است ولی حالا به نفع رئیسی و در جهت رد صلاحیت علی لاریجانی وارد عمل شده است.

والله، فدوی که خسته شد و زبان اش هم مو در آورد از بس که آنچه را که در آغاز مقال آورده، تکرار کرده است؛ آخر پدر جان! چند بار بگوید که "گواهی عدم سوء پیشینه" مال جامعهء غیرشکوهمند است و "گواهی سوء پیشینه" مال جامعهء شکوهمند! گفتن ندارد که متقاضیان استخدام در هر دو جامعه، ناگزیر به ارائه آن هستند؛ دیگر نبینم که در این باب، پرسشی داشته باشید!

_____________________________________

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، یکوقت عمامه مان توی هم می رود ها!

 

**********************

خوش قولی

مقدمتاً و برای دستگرمی عرض می کند که هر چند ضد انقلابیون، لعنة الله علیهم اجمعین، بر این باورند که:

بیت

بهشت آنجاست کآزاری نباشد

"بسیجی" را بما کاری نباشد!

لکن فدوی منتظرالظهور معتقد است که از حق هم نباید گذشت زیرا همین بسیجییون و مکتبییون که شدیداً مورد انتقاد شما هستند، ویژگی های مفید و مثبتی هم دارند که از آن میان وفای بعهدشان، براستی مثال زدنی ست.(1) 

البته  هیچ استبعادی ندارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب، لجبازی کرده و از فدوی دلیل و برهان، نمونه و مثال بخواهند که البته باکی نیست، و فدوی بعنوان مستوره، وفای بعهد ایشان را مثال می آورد. موضوع راجع است به  قولی که خواهر زینب سلیمانی داده بود  که انتقام ابوی گرامی، حاج قاسم(ل)، معروف به قاسم کتلت، را از آمریکا بگیرد و براستی که چنین هم کرد؛ حال اگر آمریکای جهانخوار و صهیونیزم بین الملل جا خالی داده و انتقام به ملت شل و پل اصابت کرد، تقصیر خواهر زینب که نیست!:

* 1399 ده  میلیارد تومان بودجه 

  1400 هشت و نیم میلیارد تومان بودجه(2)

__________________________________

1. لطفاً دشنام ندهید، خواهر - برادر خواننده، خوبیت ندارد!، از این گذشته، در مملکت امام زمان(عج) آزادی بیداد می کند و فدوی منتظرالظهور دوست دارد که از حق تعریف و تمجید از بزرگواران، که از انرژی هسته ای مسلم تر است، سوء استفادهء بهینه کند،..تا "اعدام" شود، هر آنکه نتواند دید!بقول عوام اوکی؟!

2. زینب سلیمانی پس از کشته شدن پدرش به دست نیروهای آمریکایی در ده‌ها سخنرانی و برنامه تلویزیونی شرکت کرده و وعده انتقام داده بود.همچنین در آذرماه سال گذشته، مبلغ هشت و نیم میلیارد تومان برای بنیادی که با نام قاسم سلیمانی تاسیس شده و ریاست آن را زینب سلیمانی بر عهده دارد، در قالب بودجه سال ۱۴۰۰ اختصاص یافت. روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که این بنیاد در سال ۱۳۹۹ نیز ۱۰ میلیارد تومان بودجه داشته است. / رادیو فرانسه، بنقل از گویا

معامله به مثل!

فرستادهء فدوی در گزارشی میدانی، اِشعار داشته است: نظر به اینکه:

* پنتاگون: ایران به حمایت از نیروهای بی‌ ثبات‌کننده منطقه ادامه می‌دهد. /العربیه

و همچنین:

* بخشی از بودجهء پنتاگون صرف مقابله با موشک‌های بالستیک ایران می‌شود،

و نیز از آنجا که:

* آمریکا: از عدم همکاری ایران و آژانس عمیقا نگرانیم.

این خبرها، سرانجام خشم برادر بایدن را چندان برانگیخت که، تحریم چندین شرکت و مقام سابق ایرانی را لغو فرمود!(1)

_________________________________________

1. العربیه : روزنامه «وال استریت ژورنال»، گزارش داد که دولت جو بایدن، در یک گام بزرگ، روز پنجشنبه، تحریم‌ها علیه بیش از ده مقام سابق ایرانی و برخی شرکت‌های انرژی را لغو کرد. بنا به این گزارش، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنجشنبه تحریم‌ها علیه مقامات ارشد سابق شرکت ملی نفت ایران و چندین شرکت حمل و نقل و تجارت محصولات پتروشیمی را لغو کرد.

 

واکاوی

برخی  خوانندگان محترم ضدانقلاب با ارسال سند مصور و منگوله دار پیوست، پرسیده اند که  "ارتحال شهادت گونه" دیگر چه صیغه ای ست، برادر فدوی؟!

و اما در باب "ارتحال شهادت گونه" عرض می کند که بین علما شدیداً اختلاف است:

- گله ای از علما بر این باورند که برادر محمد(ص) علی(ع) حق بین، در مصاف با برادر "کرونا"، بهنگام جاخالی نداده است و فلذا در این مبارزه شهید تلقی می شود. 

- گلهء دیگری از علما اما، معتقدند  که طحال ایشان، که به پارسی "سپرز" و به هندی" تِلّی" نامیده می شود، در نبرد با زنادقه و ضدانقلاب آسیب دیده و منجر به شهادت نامبرده شده است.

- و گلهء دیگری از علما لکن بدان علت که ارتحال با "ت" و طحال با "ط" نوشته می شود، فرموده اند که  شهادت وی، محل تردید است هرچند که برخی مراجع، در اختلاف بین "ت" و "ط"، توصیه کرده اند که به  قافیهء گوشی بین "ت" و "ط" بسنده کرده و برادر محمد(ص) علی(ع) حق بین را، شهید لحاظ نمایند. 

- و دستهء دیگری از علما اشعار داشته اند که "ارتحال شهادت گونه" را با یک قیام و قعود، یکی از انواع شهادت منظور داشته، و قضیه را ختم بخیر گردانند و سرود یاد ضدانقلاب ندهند. بویژه اینکه "ارتحال جانگوز"(1)، به فتوای علمای سلف، حَشَره الله مَعَ موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، از انواع معتبر شهادت شناخته  شده است.

علی ایحال، در پایان می افزاید که فتاوی حضرات آیات عظام و حجج اسلام، ضاعف الله اموالهم اجمعین، همگی در جهت مخالفت نبوده و بزرگواران در این باب که " ارتحال" مصدر باب "افتعال" است، به جماع(2) رسیده اند.

والله الموفق والمعین

____________________________________ 

(1) سند مصور و منگوله دارش را در لینک پیوست ببینید: 

https://www.youtube.com/watch?v=kPCjzbgw_nA 

(2) خاک بر سر این تایپیست سر به هوای فدوی بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد؛لطفاً پس از مطالعه،لغزش تایپی "جماع" را  به "اجماع"، اصلاح فرمائید،. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

 

زنده گیری!

فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب، ماجرای فرود اجباری هواپیما و بازداشت روزنامه‌ نگار جوان و وبلاگ نویس منتقد اهل "بلاروس" را؛ که اخیراً و به اهتمام برادر "الکساندر لوکاشنکو" - دیکتاتورگرامی "بلاروس" - اتفاق افتاد، بیاد دارند. گفتن ندارد که اینگونه عملیات محیرالعقول، در گروه خونیِ ِخاج پرستان اروپای غربی نیست و بابت آن حتا مبالغی برادر "الکساندر لوکاشنکو" را بشرح زیر نکوهش کرده اند: 

* صدای آلمان: اتحادیه اروپا دولت بلاروس را به هواپیماربایی متهم کرد. فرود اجباری یک هواپیمای مسافربری و بازداشت یک وبلاگ ‌نویسِ مخالف حکومت بلاروس خشم کشورهای غربی را برانگیخت. اتحادیهء اروپا تهدید کرده که این اقدام پیامدهای سختی برای رژیم لوکاشنکو در پی خواهد داشت. 

البته گفتنی ست، همانگونه که انتظار میرفت، برادر سید پوتین، که از سادات محترم روسیه و امید امام و اُمّت نیز هست، 

* بحران بر سر تغییر مسیر هواپیما در بلاروس را بی‌اهمیت دانست"! / بی.بی.سی

بگذریم، فدوی امروز حوصلهء سر و کله زدن با برادر سید پوتین را ندارد و به نکتهء خود برمیگردد:

نه اینکه فدوی با تنبیه برادر "الکساندر لوکاشنکو" مخالف باشد، معاذالله، لکن بر این باور است که:

مصرع

عیب می(1) جمله بگفتی، هنرش نیز بگوی!

از آنجا که فدوی دیری است که در ممالک محروسهء کفر و زندقه، به اتلاف عمر عزیز مشغول است، اینک بنا دارد که ازحق باد آوردهء آزادی بیان، و حق حیات پس از آزادی بیان،که عمری از آن محروم بوده، استفاده و عرض کند که: دمت گرم، برادر "الکساندر لوکاشنکو"!(2) خداوند روح ابوی شما را با روح شهدای صدر اسلام عزیز محشور بدارد که بجای شلیک پیاپی دو موشک به هواپیما(3) و ذغال کردن 176مسافر بیگناه(4)، هواپیما را با سلام و صلوات بر زمین نشانده، و وبلاگ نویس ناراضی را بمنظور اخذ "اقاریر لازم"(5)، با احترام به شکنجه گاه هدایت فرمودند!

زیاده عرضی نیست.

اين هم صحنه هائی از ویدئویی که حکومت بلاروس از رامان پراتاسوویچ، روزنامه‌نگار منتقد، منتشر کرده و در آن ضرب وشتم وی مشهود است.

______________________________________

1. منظور از "می" در اینجا  "می عرفانی" ست که درجهء الکل اش بسیار بیش از  "می" معمولی ست!

2. دندان (اگر هنوز دارید) روی جگر( اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!

3. روز یکشنبه پرواز شرکت هواپیمایی رایان‌ایر که از یونان به لیتوانی در پرواز بود، به سمت شهر مینسک، پایتخت بلاروس منحرف شد و در پی آن رومان پروتاسویچ، روزنامه‌نگار منتقد دولت بلاروس به همراه دوست دختر خود دستگیر شد./ بی بی سی

4. اشاره ای به هواپیمای اوکراینی که در فضای ولائی تهران، به تیر غیب برادران، گرفتار آمد.

5. بی بی سی: رومان پروتاسویچ، روزنامه‌‌نگار مخالف دولت بلاروس، که در پی انحراف مسیر هواپیمایش به مینسک دستگیر شده بود، در "اعترافات تلویزیونی" خود در برابر دوربین تلویزیون دولتی این کشور گریست.در این مصاحبه آقای پروتاسویچ با اذعان به بسیج اعتراضات ضد دولتی، از دولت الکساندر لوکاشنکو تقدیر می‌کند.پدر این روزنامه‌نگار بلاروس به خبرگزاری فرانسه گفته است تماشای این مصاحبه برایش رنج‌آور بوده است: "من پسرم را خیلی خوب می‌شناسم و معتفدم که او هیچ‌وقت حاضر به گفتن چنین حرف‌هایی نمی‌شد.او را در هم شکسته‌اند و مجبورش کرده‌اند آنچه را که لازم بوده بگوید".

                                                           

ایراد ناوارد

بنظر می آید که این دوست مشترک مان، برادر روحانی، ریاست محترم آبدارخانهء بیت (رئیس جمهور- م) گاه از خط مالروی امام(ل) شدیداً خارج می شود، نگاه کنید:

* گویا نیوز: دستور روحانی برای برخورد با ناقضان مقررات کرونا پس از میتینگ انتخاباتی رئیسی در اهواز

و در توضیح بیشتر: 

* حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، دربارهء نامزدهای انتخاباتی که از مقررات بهداشتی مهار کرونا تخلف می‌کنند به وزیر کشور دستور داده تا با آنها برخورد کند. آقای روحانی این دستور را یک روز پس از آن داده که یک جلسه ابراهیم رئیسی با جمعیت انبوه و در مواردی بدون رعایت فاصله و استفاده از ماسک برگزار شد.

باری شما مگر مناع الخیر هستید، برادر کلیدالاسلام؟ چکارشان دارید؟ خب بگذارید توسط برادر کرونا به بهشت موعود رهسپار شوند، تا هم حضرت ات و هم ملت شل و پل، نفسی بکشند!..

*********************************************

*********************************************

*********************************************

*********************************************

*********************************************

*********************************************

طنز تصویری

*********************************************

*********************************************

آلبوم کودکان کار

با گرامیداشت روز جهانی کودکان کار

(به بهانهء اول ژوئن (١١ خرداد) روز جهانی حمایت از کودک)

 

 

*********************************************

بپایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

18 جون المکدر از برجام الحرام سنهء 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*June 11, 2021*.*.*.*.*

گزارش پیشا انتخاباتی!

همانگونه که خوانندگان محترم ضد انقلاب میدانند، اینروزها فصل شیرین افتضاحات(1) است و فدوی نیز اخبار مرتبط را شدیداً رصد میکند تا کامروا شود و از آن میان، خبر زیر:

* دومین دور مناظره نامردان(2) انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ پیرامون مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی برگزار شد. دورنخست این مناظره با محوریت مسائل اقتصادی با استقبال اندک روبرو شده بود. / صدای آلمان

باری اولاً به فدوی و حتا ملت ایران مربوط نیست ها!، ثانیاً درحاشیه  نیز یادآور می شود که در این مختصر قصد طرفداری از حضرات را ندارد، لکن ناگزیراست که حسب وظیفه ی شرعی و نیز رعایت عدل و انصاف و قسط اسلامی، به گوشه ای از توانائی های شگفت انگیز ذووجهین برادران در این جلسه، شدیداً اذعان و اعتراف کند(3) چرا که بموجب سند منگوله دار زیر، بزرگواران افزون بر مناظره، مهارت خود در ورزش پرش از مانع را نیز عرضه کرده اند؛ باری مراد فدوی آن تکه از گزارش مذکور است که میگوید:

* فصل مشترک شرکت ‌کنندگان در این مناظره، "پریشان‌گویی" و"پرش از روی مسائل" مورد پرسش بود.

و نیز در ادامه خبر حیرت اثر: 

"دور دوم نیز تکرار همان پریشان‌گویی‌ها بود"!

و طرُفه اینکه :

*جلسه  "در مجموع سه ساعت و نیم و بقولی، چهار ساعت (یورو نیوز) ادامه داشته است"! /همانجا...

و اما خوانندگان محترم ضد انقلاب امروز استثنائاً از پیدا کردن پرتقال فروش معاف اند لکن در عوض، پیدا کنید کسی را که بتواند سه ساعت و نیم، بقول عوام non stop (پریشانگوئی) فرماید!

زیاده آزمونی نیست.

_________________________________

(1) و (2) خدا بگویم این تایپیست سر بهوای فدوی را چه کند که همه جا اسباب زحمت و بلکه شرمندگی ست و بارها خواسته است که به خدمت وی در آفیس فدوی خاتمه دهد لکن خوانندگان محترم ضدانقلاب، وساطت کردند؛باری لطفاً لغزشهای تایپی "افتضاحات" را به "انتخابات" ونیز"نامردان" را،به "نامزدان" اصلاح فرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(3) لطفاً دشنام ندهید،خواهر - برادر خواننده، خوبیت ندارد!.

از وقایع اتفاقیه   

واقعیت آن است که، به کوری چشم معاندین و زنادقه، درجریان انتصابات ما در نظام مقدس، بموجب اسناد مصور و منگوله پیوست، وقایعی رخ داده که فضای انتصابات را بیش از پیش روحانی و معنوی ساخته است، نمونه که فراوان است لکن فدوی، پس از وضو، فقط بنقل یک مستوره، بوجه زیر بسنده میکند:

به عرض فدوی رسیدید؟..باری بنقل از شاهدان عینی ،شور و وجد و شتاب حاج قاسم (ل)برای رأی دادن بحدی بوده که یکدست خود را جا گذاشته بوده است که یکی از خیرین آنرا برداشته و به سردار دلها میرساند!

زیاده عرضی نیست

 

دلجوئی بالمناصفه!

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به خبر میمنت اثر زیر رسید :

* مرگ علی اکبر محتشمی‌پور از بنیان‌گذاران حزب‌الله لبنان بر اثر کرونا./ العربیه- تیتر

فدوی بنا داشت که مصیبت وارده را به حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج) و نایب برحق اش، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، خلدالله ملکه و سلطنة، و سایرحضرات آیات عظام و حجج اسلام، به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، تبریک و تسلیت عرض نموده بقای عمر بازماندگان را از درگاه قاصم الجبارین آرزو کند؛ لکن چون ملت و حاکمیت دیری ست که خرج شان را از هم سوا کرده اند، فلذا فدوی نیز کلیشه ی مألوف را بین طرفین متخاصم، بالمناصفه تقسیم می کند:

حضرت آقا: تسلیت

ملت: تبریک !

_________________________________

(1) و (2) خدا بگویم این تایپیست سر بهوای فدوی را چه کند که همه جا اسباب زحمت و بلکه شرمندگی ست و بارها خواسته است که به خدمت وی در آفیس فدوی خاتمه دهد لکن خوانندگان محترم ضدانقلاب، وساطت کردند؛باری لطفاً لغزشهای تایپی "افتضاحات" را به "انتخابات" ونیز"نامردان" را،به "نامزدان" اصلاح فرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(3) لطفاً دشنام ندهید،خواهر - برادر خواننده، خوبیت ندارد!.

 

تغییر استراتژیک قیافه!

برادر محسن رضائی، که معرف حضور همگان است، در مبارزات انتصاباتی دورهء پیشین خود اعلام فرمود که "اقتصاد ایران باید به تعمیرگاه برود" لکن بررسی اطلاعات واصله حاکی ست که نامبرده در این دوره شدیداً تغییر عقیده داده و بجای فرستادن اقتصاد ایران به تعمیرگاه، خودش به تعمیرگاه رفته است! این هم سند مصور و منگوله دارش :

حال فدوی به این تئوری خود نمی پردازد که، با توجه به نصّ صریح حضرت امام(ل)(1)که فرمود "اقتصاد مال خره"،  و اقتصاد دان اسلامی باید به طویله برود، نه تعمیرگاه!

زیاده تحلیلی نیست. 

_____________________________________________

(1) بی.بی.سی: دکتر پژمان صفایی، درماتولوژیست زیبایی در لندن، دربارهء تغییران چهرهء آقای رضایی می‌گوید: "براساس آنچه در تصویرها دیده می‌شود چروک‌های پیشانی، خط اخم و خطوط عرضی پیشانی آقای رضایی کاهش محسوسی پیدا کرده و دم ابرو کمی بالا رفته است!"

 (2) (ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه ست.

 

از کرامات خاج پرستان!

فدوی در مرور اخبار فرامرزی، به داستانی قدیمی بشرح زیر برخورد:

* سناتور برجستهء آمریکایی: ایران از دنیا «باج‌گیری» می‌کند. / العربیه

در پاسخ و برای دستگرمی عرض میکند که اولاً "گروگانگیری"، "باجگیری" و "زورگیری" و ازین قبیل،  از مشاغل و مناصب آبرومند در جامعهء شکوهمند اسلامی ما است و حداکثر چیزی در حدود ماهیگیری است!(1). ثانیاً، فدوی هم البته بلد است که بشما ایراد کند و بگوید که دو میلیونی شما (دوزاری سابق- م) پنداری مبالغ هنگفتی کج بوده است که این نکتهأ آشکار و خداپسندانه را ،با چهل سال تأخیر و بمدد پاشنه کش، دریافته اید! بر این پایه، چنین کسی، به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، اصلاً "برجسته" نیست!.. حالا برجستگی تان سرتان را بخورد، و ثالثاً احوط آن است که نخست فکری بحال نام فامیل تان بکنید،ب عد از این حرف ها بزنید!، برادر سناتور! شما هم نگاه کنید :

* «جیم ریش»، عضو برجسته کمیته روابط خارجی در مجلس سنای آمریکا، انتقادات تندی علیه رژیم ایران و تلاش‌های دولت فعلی آمریکا برای بازگشت به برجام، مطرح کرده و خواهان توقف مذاکرات اتمی با ایران شد. / همان

ملاحظه می کنيد که «نهند نام زنگی کافور!»

زیاده ایرادی نیست.

___________________________

1. لطفاً دشنام ندهید،خواهر - برادر خواننده، خوبیت ندارد!،از این گذشته، درمملکت امام زمان(عج) آزادی بیداد می کند و فدوی منتظرالظهور دوست دارد از حق تعریف و تمجید از بزرگواران، که از انرژی هسته ای هم مسلم تر است، سوء استفاده ی بهینه کند، ..تا "اعدام" شود، هر آنکه نتواند دید!بقول عوام اوکی؟

 

اسباب کشی

فدوی در لابلای مرور اخبار امروز، صدای شیههء توأم با عرّ و تیزی به شرح زیر شنید:

* قاآنی: اسرائیلی‌ها به خانه‌هایشان در اروپا و آمریکا برگردند!

و در ادامهء خب حیرت اثر:

* اسماعیل قاآنی، فرمانده «نیروی قدس» سپاه پاسداران ایران، روز شنبه، با اشاره به مسلح کردن گروه حماس در غزه توسط سلیمانی فرمانده پیشین سپاه قدس، از اسرائیلی‌ها خواست، به تعبیر او، به خانه‌هایشان خویش در اروپا و آمریکا باز گردند./ العربیه

فدوی که شخصاً، افزون بر بیضه، عرضی هم نداشت لکن مراتب را در فاصله بین دو قیلوله و تعویض پوشک حضرات آیات و همزمان، درمکث بین دو موشک بالستیک، به آگاهی مردم اسرائیل رساند. بر خلاف انتظار، بی مجادله پذیرفتند و گفتند دعوا که نداریم، اگر اینجا فلسطین اشغالی ست، آنجا هم ایران اشغالی ست! از آنجا که ظلم بالسویه هم عدل است، لطفاً شما مؤمنین و مؤمنات هم برگردید به عراق و عربستان.

خب این به آن در!

**********************************************************

خارج از نوبت

فدوی، از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت، عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی، و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

* بیگی و ذوالفقاری:  کاری که جبههء مقاومت به فرماندهی رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای در فلسطین اشغالی علیه اشغالگران صهیونیست کرد به یک معجزه شبیه بود. باید به دست بوسی حضرت آقا برویم. هنوز از ابعاد این حماسه بسیاری از مردم کشورمان خبر ندارند.

فدوی: بقول استاد سخن،" دیرآمدی ای نگار سرمست"! مراد فدوی آن است که مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، فوج فوج شرفیاب شده و شدیداَ به مالش قهرمانه و بوسیدن دست و پای معظم له مشغولند اما هنوز فارغ نشده اند و تنها انگشت باقیمانده، انگشت بیست و یکم حضرت آقاست. اگر فرصت دارید، بروید در صف مالش قهرمانانه، لکن اگر وقت ندارید، در لیست انتظار انگشت بیست و یکم مبارک که هنوز باز است ثبت نام کنید، بعداً خبرتان می کنیم. و من الله التوفیق. 

* 8688-----0938 : تنها راه سریع برای ریشه‌کن شدن ویروس کرونا در کشور این است که مسئولین تشکیل جلسه داده و تصمیم بگیرند در صورت عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم استفاده از ماسک در بیرون از منزل توسط مردم انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 برگزار نخواهد شد و آقای روحانی به ریاست جمهوری خود ادامه خواهد داد. شاید سخن بنده شوخی تلقی شود ولی اگر به این پیشنهاد عمل بشود قطعا ویروس کرونا در کشور خیلی زود ریشه‌کن خواهد شد.

فدوی: مراتب در مجالی و در اوقات شرعی، به آگاهی ملت شل و پل و همیشه در صف ایران سابق رسید. دستجمعی و بعدالتحیه و السلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س - ص -عج و ...) گیس کنان و مویه کنان گفتند: «سه سه بار به 9 بار! صرف شده است؛ حضرات آیات از کرونا بدترند، برادر فدوی!»، فلذا ترجیح می دهند که چندین  ماسک روی هم بپوشند!..

* 6790---0912 : کار آقای رئیس‌جمهور در این 8 سال این شده که مرتب اعلام کنند علت مشکلات کشور را کشف کرده و آن تحریم است و با تکرار این جمله روی اعصاب ما مردم راه بروند. بی‌برنامگی، بی‌عملی و بی‌تدبیری این دولت واقعا همه را بیچاره کرده است.

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت (رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در پاسخ فرمودند  که کلی هزینه کرده و اعصاب شما را آسفالت کرده اند، مگر می شود روی آن راه نروند، برادر 6790---0912؟!

0685-----0916 : جا ماندگان سهام عدالت و یارانه چه کار باید بکنند؟ چرا برای احقاق حقوق نادیده گرفته شده این عده کاری صورت نمی‌گیرد؟

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت ابتلا شدید به لرزش قهرمانانه و تنقیهء جام زهر، دولا دولا راه می رفتند، به استحضار رسید؛ مبالغ هنگفتی متغیر شده و در پاسخ، ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: «خب خبر مرگ شان می خواستند قطار بعدی را سوار شوند». خدا بگوید چکارتان کنند که آنجای فدوی را با شاخ گاو، مُدّه ظله العالی، در انداختید، برادر0685-0916!

* 3107---0902 :  یکی از بزرگان می‌فرمودند این انقلاب الهی و مورد عنایت خاصه است. اگر ناخالصی به آن وارد شود مانند چشمه می‌جوشد و نخاله‌ها بیرون ریخته می‌شود. فقط نباید از دیدن نخاله‌ها جا خورد بلکه از مسیر باید دورشان کرد.

فدوی روی عریضهء شما اقدامی ندارد زیرا، بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود، کیفیت عریضه بگونه ای بود "که محراب به فریاد آمد"! یعنی، اینکه شما تصویر کرده اید، انقلاب همان فاضلاب است، برادر 3107-0902!

* همتی- کرمانشاه : به علت عدم قاطعیت برخی از قضات در برخورد با سارقین، متأسفانه سارقان جری‌تر شده و اقدام به سرقت خودرو با جرثقیل از داخل حیاط برخی مردم از کرمانشاه کرده‌اند! سرقت موبایل، جیب‌بری و... به صورت گسترده در این شهر اتفاق می‌افتد. وقتی به نیروهای انتظامی ایراد و اشکال گرفته می‌شود اظهار می‌دارند دستمان بسته است! چرا که دادگاه با یک تعهد و یا صحبت او را آزاد می‌کند.

فدوی: مراتب در اوقات شرعی، با قید 72 فوریت از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند بررسی کرده و معلوم شان شده است که منظور سارقین گرامی، صید ماهی از حوض بوده است و  قلاب اشتباهاً به خودرو وصل شده است، فدوی بی تقصیر است، برادر همتی!

* 0759----021  : دو خودروساز داخلی میلیاردها دلار پول گرفتند تا کشور را در حوزهء خودرو سازی خود کفا کنند اما حاصل این همه خرج فقط بی‌اعتمادی مردم به خودروسازان بوده است. مگر ممکن است در طی سال 2 یا 3 بار سایت باز شود و معلوم نشود خودروها را چه کسانی ثبت ‌نام کرده‌اند و تمام سال مردم مجبور باشند خودرو را از بازار آزاد خریداری کنند یا اینکه نمایندگی خودروسازان لوازم یدکی نمی‌فروشند اما مردم در بازار آزاد باید به چند برابر قیمت خریداری کنند. اگر کمی منطق داشته باشیم درک خواهیم کرد که پای دشمن در میان است.

فدوی: اگر منظور شما از دشمن، همان "دژمن" حضرت آقاست، که  این بار از آستین خودروسازان بیرون آمده است، فدوی صلاحیت رسیدگی به عریضهء شما را ندارد لکن، بمنظور مساعدت بیشتر با شما، آن را به مجمع تشخیص مصلحت خودرو، ارجاع می کند؛ شیرینی زیر میزی فدوی منتظرالظهور فراموش نشود!

* 8916---0911: مسئولین استان گیلان پاسخ بدهند مشکل کجاست که با یک بارش زیر 50 سانت تمام استان قفل می‌شود و بعد از گذشت چند روز هنوز با مشکل مواجه هستیم؟ مدیریت بحران که شعارش را می‌دهند وقتی پیش‌بینی ‌های لازم را نمی‌کند اصلا به چه کار می‌آید؟

فدوی: مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت (رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند که آن قفل فقط با کلید ایشان باز می شود و متعاقباً دستور دادند که طیاره را زین کنند تا عازم شوند.

* 1700---0936 : آقای روحانی گفتند دیگر حاضر نیستیم سرمان کلاه برود؛ که باید به ایشان عرض کنم هرجا که حرف از مذاکره باآمریکا باشد به یقین کلاه گشادی به سرمان قرار است گذاشته شود. این را بنده نمی‌گویم بلکه تجربه‌های ما نشان داده است.

* 3767---0919 : دولت تدبیر و امید مدعی است حاضر نیست سرش دوباره کلاه برود. سؤال این است که چرا از کلاهی که به نام برجام بر سرش گذاشتند عبرت نگرفته و همچنان در این توافق پوچ باقی مانده است؟!

فدوی هر دو عریضه را بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت، یکجا بر میرسد.خب راست میگوید بنده ی خدا پدر جان ،کسی نمیتواند سر ایشان کلاه بگذارد، زیرا عمامه مانع میشود؛ اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدی ، برادر شهروند؟!

**************************************************

 

**************************************************

 

**************************************************

 

**************************************************

 

**************************************************

 

**************************************************

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11 ژوئن المشجر از برجام الحرام سنه ی 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

 

*.*.*.*.*June 3, 2021*.*.*.*.*

توقع

مقدمتاً و برای دستگرمی و نیز بعنوان یک تحلیلگر سیاسی- عبادی، عرضه می  دارد که «جمهوری» موهبتی ست الهی که از پدر به پسر به ارث می رسد!.. و، احوط آن است ناظران، که ما باشیم، از موقعیتی که نصیب این طایفه شده است، نهایتِ اگر نه سوء استفاده، دست کم استفادهء بهینه را بنمائیم؛ این حالت، بویژه بین جریان های همسو و هم پیمان، محتمل تر است. مستورهء دم دست، همین برادر بشار اسد خودمان، که فرزند مشترک حضرت آقا و برادر سید پوتین است که، ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج)، با یک قیام و قعود،در مبارزهء انتخاباتی با خودش، اول شد:

* یورو نیوز: بشار اسد، با کسب ۹۵ درصد آرا، برای چهارمین بار رئیس جمهور سوریه شد!

و برای محکم کاری :

* یورو نیوز: بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، با کسب ۹۵.۱٪ آراء در انتخاباتی که غرب آن را تقلبی و فرمایشی خوانده بود، برای چهارمین بار(1)به عنوان عالی‌ترین مقام دستگاه اجرایی در کشور جنگ‌ زده سوریه برگزیده شد.

فدوی: بسیار خوب برادر بشار اسد! میدانی که فصل، فصل شیرین افتضاحات(2) است، شما که این همه هزینه کردید، حالا نمی شد که یکی هم برای ما انتخاب می کردید که ما قدری صرفه جوئی و تتمهء بیت المال را هم دود نکنیم؟ این آیا در مقابل آن همه امدادهای غیبیِ مالی و تسلیحاتی، توقع زیادی بود؟

جداً که :

مصرع 

 یا رب مباد کس را، مخدوم بی عنایت!

بعدالتحریر:  حال که برادر بشا اسد نامردی کرده و جا خالی داد، فدوی گزینهء دیگری را سراغ دارد که فی الواقع بمثابه راه حل نیز هست، لکن از آنجا که حضرت آقا این روزها اوقات خوشی ندارد و افزون بر آن، فدوی هم شخصاً مبالغی کسرِ بیضه دارد،خوف آن می رود که در این قحطی برق، یک وقت برق معظم له او را گرفته و خاکسترش کند؛ هم مگر "پیش نهد لطف شما گامی چند"….

و اما فرازی از این گزینه، یا راهکار مذکور، که از قضا صادره از یکی از رفقای حضرت آقا، یعنی برادر محمد(ص) جواد(ع) حجتی کرمانی، نیز  هست، از این قرار است:

* ...مردم را از زحمت شرکت در انتخابات صوریِ نمایشی فرمایشی مُعاف فرموده و از مصرف بیهوده و مسرفانهء ده ها میلیاردی انتخابات جلوگیری کنند و با صدور حکم حکومتی مبنی بر ریاست جمهوری آقای ابراهیم رئیسی (که به نظر ناظران، نامزد بی رقیب انتخابات است و تبلیغات اش را هم در مدت ریاست قوهء قضائیه انجام داده و خود را قهرمان مبارزه با فساد معرفی نموده) صادر فرمایند تا، حداقل ضمن جلوگیری از هزینه های بیهوده از جیب ملت ایران (که بسیاری شان زیر خط فقر زندگی می‌کنند)، مردم با صراحت و صداقت برخاسته از روشن بینی و شجاعت رهبری، به زندگی روزمره شان بپردازند و از شرّ تبلیغات توخالی و مناظره های احتمالیِ میان تهیِ تکراری (که علی الاصول بین کسانی که عمدتاً دارای گرایش سیاسی یک دست هستند فاقد مفهوم و معنی است) رها گردند./ جماران

زیاده گزینه ای نیست

________________________________________

1. برادر لوکاشنکو هم  ۲۶ سالی می شود که به صندلی ریاست جمهوری بلاروس سنجاق شده است!

2. خدا بگویم این تایپیست سر به هوای فدوی را چه کند که همه جای وی را با شاخ گاو، مُدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً لغزش تایپی "افتضاحات" را به "انتخابات"، اصلاح فرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

تحریف

فدوی گاه در وبگردی های خود، بویژه در پیوند با اخبار دارالخرُافه، به اخباری بر می خورد که سر همه جایش، شدیداً، اسفناج اُرگانیک سبز می شود!.. به این مستوره بنقل از صدای آلمان نگاه کنید تا بعرض وی برسید:

* تهدید و ارعاب فعالان رسانه برای جلوگیری از انتقاد از رئیسی./ تیتر

و در ادامه خبر بهجت اثر:

* برخی از فعالان رسانه‌ای می‌گویند اطلاعات سپاه و ماموران قضائی به آنها هشدار داده‌اند مطلبی در نقد ابراهیم رئیسی ننویسند. جانشین فرمانده ناجا هم برخی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری را به گفتن سخنان "وطن‌ فروشانه" متهم کرد.

خب آخر این دیگر چه جفائی ست که دارد بر حجت الاعدام رئیسی می رود؟ بزرگوار مگر جز عضویت در «کمیتهء مرگ» در سال 60 و معاونت در قتل هزاران جوان ایرانی در سال های بعد، چه کرده است؟ اگر غیر از این بود که نامبرده به ریاست محترم دادگستری کشور منصوب نمی شد!

 

نقد میدانی

فدوی اگر نگوید همواره، دستکم گاه، از قصور برادران در امور کلان اُمّ القراء براستی حیرت می کند. گفتن ندارد که منظور قصور جزئی نیست بلکه مراد فدوی آن دسته از قصوری ست که بهانه بدست زنادقه و ضد انقلاب داده تا تیشه به ریشهء نظام شدیداً الهی ما بزنند(1). شما برای هر امر جزئی و پیش پا افتاده ای، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) را بی رحمانه هزینه کرده و آن بزرگوار را به افلاس کشانده اید. درست است که  معظم له جیک شان هم از تهِ چاه در نیامده؛ اما در دیزی باز است، حیای گربه ی مرتضاعلی(ع) لکن چه می شود؟ کوتاه سخن، اگر برادران عقل شان می رسید و آقا امام زمان را کاندید می کردند، رأی، اضافه هم می آوردند! در این صورت دل حجت الاسلام تا آنجا بدرد نمی آمد که بگوید:

* ملت ایران، اگر از حضور در رأی‌گیری‌ها و امتحان انتخابات، سربلند بیرون بیاید، کافی است برای اینکه حضرت ظهور کنند. / علیرضا پناهیان- رادیو فردا

این هم دیگر کاری داشت که مصدع اوقات شریف فدوی شده و او را ناگزیر به دخالت کردید، برادر پناهیان؟!

پی نوشت

--------------------------------------

طفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، یکوقت عمامه مان توی هم میرود ها!

 

 

امور جنسی(1)

فدوی، در مرور خبرهای فرامرزی، به خبر وحشت اثری بشرح زیر رسید:

* شمار کرونایی‌های هند از ۲۴ میلیون نفر گذشت؛ شایعات درمان با لیمو و مدفوع گاو / یورو نیوز- تیتر

باری، فدوی بدلائل انساندوستانه و نیز بر اساس نص صریح فرمایش استاد سخن که فرمود:

بیت

بنی آدم اعضای یک پیکرند

که در آفرینش ز یک گوهرند،

مراتب را بناگزیر و خارج از نوبت، و در شرایطی که پس از نرمش قهرمانانهء صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو با طعم آناناس بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون مقام معظم رهبری رساند. ایشان، بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع - س- ص- عج) توأم با سوت، فرمودند: «نظر به عوالم دوستی و مودّت فی مابین دولت هند و حضرت ما، کمک کلان به سایرین، از هر قوم و قبیله ای، بشرط آنکه ایرانی نباشند، بلامانع و بلکه واجب عینی ست»؛ و در ادامه افزودند که «در باب "لیمو" اما بدلائل امنیتی، قولی نمیدهند لکن پیرامون "گاو"، بعلت تولید روز افزون آن، بویژه در موسم انتصابات، مشکلی ندارند». معظم له در پایان، دستورات لازم را بجهت ریاست محترم آبدارخانهء بیت (رئیس جمهور- م) صادر و مقرر فرمودند که نامبرده موظف است، ظرف حداکثر 48 ساعت، پس از اخذ رأی از گاوان، آنان  را به خط، و به هند ارسال کنند.

زیاده عریضه ای نیست.

_________________________________

1. خدا بگویم این تایپیست سر بهوای فدوی را چه کند که همه جا اسباب زحمت و بلکه شرمندگی ست و بارها خواسته است که به خدمت وی در آفیس خاتمه دهد که خوانندگان محترم ضدانقلاب، وساطت کردند؛باری 

لطفاً لغزش تایپی "امور جنسی  " را ،به "امر جنسی" اصلاح فرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

لهو لعب چینی

فدوی در اخبار چند روزهء اخیر از ماجرای شیطنت آن جوان چینی خبر شده بود اما امروز، اندکی بیشتر به شرح زیر به خبر اضافه شده است:

* کاشان- دادستان عمومی و انقلاب کاشان گفت: تبعهء چینی عامل انتشار تصاویر از روابط خصوصی با دختران ایرانی در کاشان دستگیر شد./ مهر

در پاسخ و برای دست گرمی عرض می کند که اولاً: درست صحبت کن برادر مهر!، تبعهء چینی یعنی چه؟ بموجب سند منگوله دار 25 ساله، اینها دیگر هموطنان ما هستند منتهای مراتب ما دل مان تنگ است و آنان چشم شان!.. خب بقول عوام ? so what؛ دیگر اینکه، این برادر مؤمن و معتقد چینی ما، همان کاری را کرده که برادران عراقی ما فرموده اند. البته از حق هم نباید گذشت که پسرک یکی دو اشکال آشکار نیز دارد. یکی اینکه نداشتن ریش و پشم و داغ نعل بر پیشانی چشمگیر است، و مهمتر اینکه، به تعبیر بوفالوی مشهد علم الهدا، بوی ابا عبدالله (ع) نمی دهد و همین ممکن است که امر خداپسندانهء "مباشرت جنسی" وی با خواهران را زیر سؤال ببرد! که هر دو مشکل، گفتن ندارد که، به آسانی قابل رفع بود.(1) باری، روشن است که این همشهری چینی اشتباه هم داشته است یعنی، بجای کاشان، باید به مشهد مقدس می رفت و از علم الهدا ژتون هم میگرفت، همین دیگر!..

زیاده عرضی نیست.

__________________________________

(1) فی المثل چند روزی اصلاح نمی کرد و نیز،با مالیدن مبالغی تربت بر سر و کله جوانک، مفصل بوی ابا عبدالله(ع) می گرفت.

*******************

شتر اروپائی!

خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند که فدوی منتظرالظهور، بعنوان یک فرد مکتبی، همواره از دست آوردهای بی بدیل شرع انور شدیداً جانبداری کرده(1) و هر جا هم که لازم باشد، مراتب را تحقیق و بررسی می کند تا گز نکرده پاره نکرده و رستگار شود. باری این بنده چند روز پیش داشت پیرامون خواستگاری حضرت فاطمه زهرا(س) مطالعه می کرد که یکی از اقلام جهیزیه آن بانوی بزرگوار، که عبارت از هزار شتر چشم آبی باشد!، توجه اش را شدیدا جلب کرد که فدوی برای جوری جنس، سند مصور و منگوله دارش را هم ضمیمه میکند؛ تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید! :

 

https://www.youtube.com/watch?v=OgBPf78i5fY

باری چنین بود که فدوی متقاعد شد که جستجوئی پیرامون "شتر چشم آبی" مبذول دارد. فدوی مقدمتاً و برای دستگرمی به این نتیجه رسید که وقت گرانبهای خود را برای یافتن "شتر چشم آبی" ،در خاورمیانه ی امام و پیامبرخیز(ع- س- ص- عج) بی خودی تلف نکند زیرا اشتران خاورمیانه ای، به ضرس قاطع، چشم و ابرو مشکی هستند! و سرانجام بر آن شد که بخت خود را برای یافتن "شتر چشم آبی" در اروپای معلی بیازماید. کوتاه سخن،با آنکه ممالک محروسهء خاج پرستان معدن چشم آبی ست، مع الاسف تلاش های عالمانهء وی برای یافتن "شتر چشم آبی" ناکام و به مستورهء زیر محدود شد؛ چه کند بی نوا همین دارد :

زیاده پژوهشی نیست.

____________________________________

1. لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف وتمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده بهینه  کند ؛ بقول عوام ok?!

آکادمی چفیه مالی 50/Academy award

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز، مؤمنینی که در چهل و سومین جلسهء آکادمی چفیه مالی(1) ، به دریافت مدال درجهء یک «چفیهء همایونی»، که معادل نشان sir در انگلستان  است، نائل شده اند را، بشرح زیر معرفی کند تا، بعون الله، به برخورداری از مزایای شرعی آن مفتخر، و به الطاف خفیهء مقام معظم رهبری (ضپ) (2) مُستظهر باشند :

 

* نوربخش و فرخ: ای امام عزیز، پرچمی که برافراشتید لحظه‌ای بر زمین نمانده و نخواهد ماند و توسط خلف صالح شما، خورشید انقلاب، حضرت امام‌ خامنه‌ای، در اهتزاز است و ملت ایران با اطاعت از فرامین معظم‌له، انقلاب اسلامی را در جهان معاصر به الگوی مقاومت در برابر استکبار تبدیل کرده است و ان‌شاءا... عزم آن دارد که ریشهء رژیم جعلی صهیونیستی، آل‌سعود و شیطان بزرگ را بخشکاند و زمینهء ظهور حضرت حجت‌بن‌الحسن(عج) را فراهم نماید.

 

* فیروز افرادی:  امام راحل(ره) و خلف صالح اش، خورشید انقلاب، امام‌ خامنه‌ای، بارها از آمریکا به عنوان شیطان بزرگ یاد کردند و فرمودند آمریکا قابل اعتماد نیست. ولی دستگاه دیپلماسی یا متوجه نشدند و یا نخواستند توجه کنند و همت 8 ساله خود را به پای درختی ریختند که مصنوعی بود!

 

 

* 5133---0936: از نمایندگان انقلابی مجلس به خاطر عملکرد یک سالهء خود که رضایت امام انقلاب را در پی داشت تقدیر و تشکر می‌کنم. ان‌شاءا... در سه سال آینده نیز همین رویه رو به جلو را در پیش بگیرید و کمبودها و کاستی‌های قوانین را برطرف سازند. 

 

* نیکنام : مجلس انقلابی! گوارای وجودتان باد نمرات عالی که ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای در پایان یک سال تلاش تان به شما دادند. این سخنان در واقع تقدیر از موکلینی که با بصیرت انقلابی وکلایی را انتخاب کردند نیز بود، مردمی که دل نایب امام زمان(عج) و در نتیجه امام زمان(عج) را شاد کردند و ان‌شاءا... با همین شاخصه در 28 خرداد نیز، علی‌رغم همهء فشارها، انتخاباتی رقم خواهند زد که کارستان باشد. ملت ما جریان سلطه را مات، لیبرال‌ها را از کشور جارو و جبهه جهانی مقاومت را امیدوار خواهد کرد.

 

* 2085---021 : اگر حقیقتاً به توصیهء پدرانه و دلسوزانهء پنجشنبه گذشته (1400/3/6) رهبر معظم انقلاب به مجلس شورای اسلامی عمل شود بسیاری از مشکلات به راحتی حل شده و بساط مفسده‌ جویان برچیده خواهد شد. و ان‌شاءا... مردم هم با مشارکت گستردهء خود در انتخابات و انتخاب فرد اصلاح، باعث سربلندی نظام و رضایت خاطر حضرت امام را فراهم خواهند نمود.

 

* اسدی - لنگرود : با سلام و درود به ارواح مطهر شهدای مظلوم مقاومت، پیروزی ملت قهرمان فلسطین بر رژیم جعلی و غاصب را به محضر ولی امر مسلمین جهان امام‌خامنه‌ای و رزمندگان جبهه مقاومت تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و بر روح مطهر شهید قدس سردار دل ها، سلیمانی عزیز که قطعا روح او در این پیروزی شاد است، سلام و صلوات می‌فرستیم.

 

* ایضاً اسدی - لنگرود : ولی‌ امر مسلمین امام‌ خامنه‌ای عزیز فرمودند: اسرائیل، نه یک کشور، یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین و دیگر ملت‌های مسلمان است! مبارزه با آن وظیفه همگانی است. ان‌شاءا... با شروع انتفاضه جدید شاهد جراحی این غده سرطانی از منطقه باشیم.

 

* سروی- قم : خداوندا به کاندیداهای ریاست جمهوری، شجاعت، درایت،‌ خداترسی و معاد باوری و به همهء ما ملت، بصیرت و تشخیص حق از باطل و خداباوری عنایت بفرما تا در سایهء آن ایران را به قله‌های پیشرفت در تمام زمینه‌ها سوق دهیم و رضایت حضرت ولی عصر (عجل‌ا... تعالی فرجه) و نایبش امام خامنه‌ای عزیز را به دست آوریم.  

 

* سید مجتبی مداین- تبریز : تمایل قاتلی چون بن‌سلمان خبیث به عادی ‌سازی روابط با کشورمان نتیجهء درایت رهبر معظم انقلاب و مقاومت میدانی مردم انقلابی ایران است نه دیپلماسی التماسی و پوسیده و سردرگم دولتمردان!

 

 * 5612---0912: حضرت آقا اشاره فرمودند که تیم مذاکره ‌کننده به من گفتند ما نتوانستیم از خطوط قرمز عبور نکنیم! ولی آنها از خطوط قرمز عبور کردند تا به هر شکل ممکن توافق انجام شود که دشمن نیز ادعا کرد با شمشیر غلاف شده توانستیم به خواسته خود برسیم چرا که ایران را در رسیدن به توافق مثل فروشنده نیازمند و بدهکار می‌دیدیم! واقعا کسانی که باز هم ادعا می‌کنند که تمام توافق‌های برجام و وین با اجازه رهبری انجام شد و می‌شود از حداقل‌های صداقت بی‌بهره‌اند. 

 

* احمد شاهوار- تهران: همه با هم برای انتخاب رئیس‌جمهور مومن، انقلابی و جهادی در انتخابات شرکت می‌کنیم. همان ‌طور که رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای فرمودند انتخابات پرشور راه برون‌رفت کشور از مشکلات کشور است.

  

* 3453---0992 و 7250---0919-  میرشمس- گلستان: شهادت سردار حجازی را  به محضر رهبر معظم انقلاب، پاسداران انقلاب و خانواده و ملت بزرگ کشورمان تسلیت می‌گوییم و از خداوند برای این مرحوم آمرزش و همجواری با همرزمانش چون سردار دل‌ها و برای بازماندگان اجر دنیوی و اخروی خواستاریم. از خداوند قادر متعال محو غده سرطانی رژیم جعلی به دست ولایتمداران را خواستاریم.

 

* 8712---0912: در وین هر حرفی و تعهدی دانسته یا ندانسته خلاف بیانات صریح رهبر معظم انقلاب توسط تیم ایرانی زده شود و یا داده شود، از نظر ملت مردود و غیرقابل پذیرش است. 

 

* 2842---0910 و  3453---0992: بسیاری از کسانی که مدعی آمادگی برای ظهور امام زمان(عج) هستند ادعایشان فقط ادعاست چرا که طی این چهار دهه چه خون دل‌هایی که به نواب امام زمان (امام راحل (ره) و امام خامنه‌ای) نداد‌ه‌اند. اللهم عجل لولیک الفرج هم سر می‌دهند! برخی از ما سپاسگزار نعمت بزرگ ولایت نیستیم ولی اگر خدای ناکرده مثل مردم کوفه ولایت را از ما می‌گرفتند و اخلاف حجاج‌بن یوسف ثقفی یعنی داعشی‌ها را بر ما حاکم می‌کردند آنگاه متوجه نعمت عظمای ولایت می‌شدیم.

  

* 3453---0992: اگر تدابیر رهبری نبود، مسئولینی که نگاه شان به کدخداست تا به حال کشور را برباد داده بودند.

  

* 4190---0917 و 2842---0910: مگر حضرت آقا نفرمودند دوره بزن در رو تمام شده است؟ این چه سیاستی است که دولت در پیش گرفته و نام آن را «صبر استراتژیک» گذاشته است؟! این همه خسارت به ایران قدرتمند منطقه زده می‌شود بعد دست روی دست بگذاریم که یک رژیم جعلی رو به موت که تا دو دهه دیگر بیشتر امکان حیات ندارد این همه جسارت به خود دهد و در مراکز هسته‌ای ما خرابکاری کند؟! ان‌شاءا... همرزمان سردار دل‌ها پاسخ پشیمان‌کننده‌ای به این ددمنشی‌ها بدهند.

 

* 4190---0917: خداوند را شاکریم در زمانی که در جهان امروز انسان ها زیر چنگال زور مداران است ما در سایهء ولایت و در سرزمینی روزگار می‌گذرانیم که بد رفتاری یک مامور انتظامی با یک شهروند از دید بالاترین فرمانده انتظامی کشور پوشیده نمی‌ماند و در اسرع وقت از آن شهروند دلجویی می‌شود. این را مقایسه کنید با پلیس کشور به اصطلاح متمدن آمریکا که نوجوان 13 ساله را بدون جهت به قتل می‌رساند و آب از آب تکان نمی‌خورد!

******* 

یادآوری این نکته ی باریک تر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات  لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه "(4) را، مع الاسف، نیاورده اند؛ لکن آکادمی، حق بقول عوام appeal را برای این دسته از مؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

از فارغ التحصیلان ممتاز این دوره

جایزه ی ویژه:

والله الموفق والمعین

_____________________________________

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

5- بموجب تبصره ی 3 ماده 35 آئین نامه ی مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به 

«حُکم قناری» انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند . ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.            

و من الله التوفیق

*********************************************

*********************************************

*********************************************

*********************************************

طنز تصویری: دو نگاه

*********************************************

 دو کلمه حرف حساب

*********************************************

  

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4 جون المکلف از برجام الحرام سنه ی 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

  www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*