حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*May 28, 2021*.*.*.*.*

*******************************************************

اصلاح خبر

فدوی در پیگیری انتخابات ریاست محترم آبدارخانهء بیت (ریاست جمهوری- م) به خبر نادرستی بشرح زیر رسید:

* دیدبان ایران همچنین تشکیک اعضای شورای نگهبان در سلامت جسمی «محسن رضایی» را از دیگر عوامل تاخیر در اعلام نامزدهای نهایی انتخابات اعلام کرده است.

پیش از اظهار نظر در این باب لازم به تذکر است که یک وقت خدای نخواسته این سوء برداشت رخ ندهد که فدوی دارای روابط نزدیک با برادر محسن رضائی ست و دارد از وی جانبداری، چفیه مالی(1)، و یا مالش قهرمانانه(2) می کند، خیر... معاذالله! 

فلذا، فدوی این جرأت و جسارت را بخود تزریق می کند که این خبر را قویاً تکذیب و به استحضار شورای محترم نگهبان می رساند که پنداری آلزایمرشان عود کرده و فراموش کرده اند که چند وقت پیش چیزی نمانده بود که نامبرده زنجیر پاره کرده، و بر خلاف نصّ صریح حضرت امام (ل)(3)، اقتصاد ایران سابق را بجای طویله، به تعمیرگاه بفرستد! و بر این پایه، ایشان دچار مشکلات جسمی نیست، بلکه از بیماری روحی رنج می برد که آن هم البته ایرادی ندارد زیرا سایر حضرات نیز، کم و بیش، همین ویژگی معنوی را دارند..

زیاده ویرایشی نیست.

-----------------------------------

(1)- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

(2)- از اشتغالات مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته

(3)- مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است

درخواست همکاری

فدوی در ستاد افتضاحات(1) شدیداً گرفتار بود و وقت نداشت که به تصویر زیر، چهار فقرهء دیگر هم اضافه کند؛ با پوزش، خواهشمند است در این کار خیر و خداپسندانه شرکت کرده و خودتان زحمت اش را بکشید،معمم و مکلایش فرقی نمی کند، هر دو "ز یک گوهرند"! همینکه شمارشان به هفت برسد، کفایت می کند. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

________________________________________ 

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای فدوی را چه کند که همه جای وی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً لغزش تایپی افتضاحات را به انتخابات، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

شکایت

فدوی در مرور اخبار فرامرزی به انتقاد یک ضعیفهء سجادیه، که رئیس کمیسیون اروپا هم هست، از برادر ِ دو طبقه اردوغان، بشرح زیر شاکی شده است:

* فون در لاین: چون زن هستم در ترکیه رفتاری اهانت‌ بار با من شد. / صدای آلمان- تیتر

و به لهجهء انگلیسی برای جوری جنس:

* 'سوفاگیت'، رئیس کمیسیون اروپا: اگر مرد بودم این رفتار با من نمی‌شد. / بی.بی.سی(1)

در پاسخ عرض می کند که والله، خواهر "فون ‌در لاین"، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا، تا اعدام آ آ آ آ... لطفاً بین خودمان باشد، ضد انقلاب نشنود، چون چماقداران محترم بیت در اعتکافات هستند عرض می کند که بروید قاصم الجبارین اروپائی خودتان را شدیداً شکر کنید که همین هم در شرفیابی به حضور برادر "اردوغان" گیرتان آمده، زیرا  اگر به اُمّ القراء می آمدید، باید روی زمین و زیر دمپایی حضرت آقا می نشستید، حیا هم خوب چیزی ست!..

  زیاده شاهکاری نیست.

______________________________________

1. ادامه خبر: ورزولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، گفت نگذاشتن صندلی برای او در نشست رسمی با سیاست‌ مداران مرد، هر چند او را "آزرده‌ خاطر" کرد اما در دفاع از حقوق زنان متعهد‌تر کرده است. ششم آوریل، در جلسهء اورزولا فون درلاین، رئیس کمیسیون اروپا، و شارل میشل، رئیس شورای اروپا، با رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه، برای خانم فون‌درلاین صندلی در نظر گرفته نشده بود.

آفتاب آمد دلیل..

فدوی همواره و به  تأکید و تکرار گفته است و هنوز هم می گوید که هیچ کار برادران، از صدر تا ذیل، بی حکمتی نیست و حتا برخی از آنان، اگر نستجیربالله در قرآن کریم نیامده و یا تکلیف اش روشن نشده باشد، توسط علمای خاج پرست، لعنة الله علیهم اجمعین، به اثبات رسیده و حضرات آیات را شدیداً روسفید کرده اند.

باری، قضیه راجع است به گزارشی تصویری- تحلیلی که ، مضرات نشستن در حالت انداختن پا روی پا را، عالمانه، بررسیده و هشدار داده بود. فدوی نیز شدیداً مباهی ست که به آگاهی برساند که این پژوهش، یا پدیده، را برادران مدتها پیش از این، نه تنها کشف، بلکه جلوی شیوع آن را نیز، آن هم بدون واکسن، گرفته اند؛ لکن دریغ از یک پاداش ناقابل چند میلیاردی!.. این هم سند منگوله دارش: 

* یکی از برنامه‌ سازان تلویزیون: مهمانان زن در برنامه های تلویزیونی حق ندارند پاهای خود را روی هم بگذارند! / خبر فوری- تیتر

و درادامهء خبر بهجت اثر:

* یکی از برنامه‌ سازان تلویزیون، که نمی‌خواست نامش فاش شود، در مورد مهمانان برنامه‌های تلویزیونی گفت: ناظران تلویزیون در مورد مهمانان برنامه ها، علی الخصوص مهمانان زن، بسیار سختگیر هستند. مثلاً، منهای آرایش و لباس، حتی طرز نشستن آنان در برنامه ها نیز زیر ذره‌بین است؛ آنان نباید مقابل مجری پاهای خود را روی هم بگذارند زیرا ممکن است تحریک کننده باشد!

کوتاه سخن، یعنی، "حالتی رفت که محراب به فریاد آمد". چندانکه برادر شهاب حسین(ع)ی، بازیگر ذوحیاتین، آژیرکشان، بداد مهمان زن رسید. نگاه کنید:

* اخیراً در یکی از قسمت های «همرفیق»، که با اجرای شهاب حسینی برگزار می شود، او خطاب به مهمان خود که یک هنرمند زن بود گفت می تواند آسوده پاهای خود را روی هم بگذارد زیرا اینجا تلویزیون نیست!

رسیده بود بلائی ولی بخیر گذشت.

بخش تزریقات

فدوی که این روزها اخبار ابتلائات و تلفات سهمگین برادر کرونا را در مقیاس جهانی دنبال می کند، با کمال حیرت دریافت که استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین، با آن همه معاصی کبیره، پوزهء برادر کرونا را شدیداً بر زمین مالیده، نامبرده را مهار، و مردم خود را نیز بجای هدایت به خیابان ناصرخسرو،در کمال احترام در باب واکسیناسیون، ایمن کرده اند؛ لکن ایران ولائی، بموجب سند منگوله دار زیر هنوز اندر خم یک واکسن است!:

* به گفتهء منتقدان، اقدام دیرهنگام دولت برای خرید واکسن، روند کند و بی‌برنامه‌گی در واکسیناسیون، سوء مدیریت در توزیع عادلانه واکسن، و تزریق آن خارج از نوبت به برخی مقامات و خانواده‌های آن‌ها، به علاوه سخنان متناقض مسئولان دربارهء مهار ویروس، نه تنها انتقادات و حواشی بسیار زیادی در پی داشته بلکه راه را برای شیوع هرچه بیشتر کووید-19 در ایران باز کرده است./ العربیه

باری- انگیزه این ذکر مصیبت، خبر میمنت اثر زیر است:

* صف چینی‌ها برای تزریق واکسن کرونا در تهران  

و در ادامهء خبر حیرت اثر:

* گروه فیلم: ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد اتباع چینی ساکن ایران در یکی از بیمارستان‌های تهران برای تزریق واکسن کرونا صف کشیده‌اند!/ بهار  نیوز

به گزارش فرستادهء "میدانی" فدوی، خوشبختانه بعلت بی نظمی در صف، چینی ها بهم خوردند و شکستند!

ایراد بنی اسرائیلی

  فدوی، بی اختیار، از دست حضرات آیات شدیداً خشمگین می شود که چرا رفتارشان گاه، براستی به رفتار ضدانقلاب هم  پهلو می زند! شما را بخدا نگاه کنید:

ایران وایر: وبسایت دیدبان ایران نوشته است که بحث و بررسی دربارهء وضعیت اقامت دختر علی لاریجانی در کشور آمریکا یکی از دلایل تاخیر در اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان است. به نوشتهء این وبسایت، فاطمه اردشیر لاریجانی، دختر علی لاریجانی، در آمریکا زندگی می‌کند و پیش از این رسانه های نزدیک به جبههء پایداری نسبت به آن هشدار داده بودند.

و از این هم بدتر:

* در سال ۱۳۹۷، فاکس‌نیوز، از رسانه‌های نزدیک به حزب جمهوری ‌خواه آمریکا، با انتشار گزارشی از زندگی فرزندان مقامات جمهوری اسلامی در این کشور نوشته بود: «مقام‌های ایران شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند، اما بچه های خود را به ایالات متحده می‌فرستند.»/ گویا 

  یعنی چه آقا؟! اولاً که پدر آن ضعیفهء سجادیه هم، که بعون الله بالاترین پست های حکومتی را در اختیار داشته و و بحمدالله والمنة خواهد داشت، اصلاً ایرانی نیست لکن بقول عوام ?! so what کسی هم بکارش کاری نداشته است! زیرا او هم کاری بکار کسی ندارد؛ زبان بسته نشسته است گوشه ای و دارد نان و نفت اش را می خورد (نان و ماست سابق- م)! نامبره البته مصدر خدمات درخشانی نیز بوده است که اهّم آن، جوش دادن قرارداد ترکمنچین معروف است. در رعایت مراتب قسط اسلامی نیز همین بس که به اتفاق سایر اخوان گرامیt به اذن حضرت آقا، مملکت را بین خود بالمناصفه تقسیم فرموده اند. 

و اما بازگشت به ایراد ناواردی که فوقاً نقل شد. در پاسخ این فرمایش بی ربط نیز عرض می کند کاری ندارد که، خب شما هم متقابلاً  بچه ها تان را به آدرس برادر محسن رضائی(1) ایران اسلامی بفرستید تا از آنان در هتل های 5 ستاره اوین، فشافویه و... پذیرائی شود؛ دیگر چه می خواهید؟

__________________________________

1. «می توانیم در هفته اول جنگ از آمریکایی ها هزار اسیر بگیریم و از این راه برای کشور درآمدزایی کنیم»!/ خبر آنلاین

دوزاری کج!

...و اما خبر خوب اینکه سرانجام:

* ژان کاستکس، نخست وزیر فرانسه، حمله با چاقو به یک مامور پلیس (زن 49 ساله) این کشور در روز جمعه در «رامبویه»، شهری واقع در ۶۰ کیلومتری پاریس، را که به مرگ وی انجامید، حمله به «جمهوری فرانسه» خواند.

پنداری برخی موضوعات مانند ظروف مرتبطه بهم راه دارند، یا دستکم در ذهن فدوی منتظرالظهور اینگونه است: خب برادر "کاستکس" مسئلتن!: به فدوی بفرمایید که برادران ساکن آن دیار،چند بار دیگر باید به جمهوری حمله فرمایند که شمایان دو میلیونی تان (دوزاری سابق- م ) بیفتد، بله؟!

********************************************************

********************************************************

طنز تصویری

********************************************************

********************************************************

********************************************************

********************************************************

از آلبوم مدافعان حرم (2)

********************************************************

از آلبوم کاندیداهای تصدی ریاست آبدارخانه بیت (رئیس جمهور- م ) (2)

از کاندیداهای فدوی، برای انتخابات رئیس جدید آبدارخانهء بیت( رئیس جمهور- م) تا این ساعت:

والله به سرمان هم زیادند!

********************************************************

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوالمُستعان فی جمع امور

28 می المُکیّف از برجام الحرام سنهء 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

www.hazl.com

 

:*:*:*:*: May 26, 2021*:*:*:*:

حمیدرضا رحیمی 

بستن دکمه ای حتا

مسأله می شود،

وقتی از نردبان ِ حوصله می افتی؛

وامدار ِ آئینه بودن نیز نابخردی ست،

که پس دادن لبخند  این روزها،

به راستی، مصیبتی ست ...

***

تنها دل بستن،

به آب می ماند و آفتاب

و دانه ای سختکوش

که هنوز از زندان ِخاک ،می روید...

شعری را که ملاحظه کردید،" از پایان" نام دارد و اسماعیل جان خوئی، که نام و یادش همیشه با من خواهد بود،آنرا دوست میداشت و زمزمه میکرد(1) مانند قصیده ی بالا بلند و بسیار زیبا و استادانه ی  "نوروزانه" ،که به آن قصیده ی معروف "سیف فرغانی" (2) ، پهلو میزند و من نیزبسیاردلبسته اش بوده و هستم و سرانجام هم ،نصیبم شد (3)...باری از لحظه ی دریافت خبر درگذشت اش، .. ضمن بُهت ،فیلم خاطرات در ذهن خسته ، بکار افتاد ؛ از جلسات هفتگی در کانون نویسندگان ایران در تهران، و در فرازی که ما  104 نفر اعضاء را در تقابل با دوستانی که در پیوند با برپائی "شبهای آزادی و فرهنگ" ،به نقض مرامنامه ی کانون متهم بودند، نمایندگی میکرد(4) و نیز دیدارهای خانگی درغربت سهمگین ایران،و بعدها درآلمان و البته  واپسین دیدار در سفری که به لندن داشتم که در آن ،چند روزی مهمان هادی جان خرسندی که عمرش دراز باد، بودم و بعد، اسماعیل که به آبگوشت معروفش دعوتم کرد؛  باقی خاطرات را که تلخ هم نیستند،بهتر است به ،و در تنهائی ، مرور کنم ...اما :

چرا اینگونه میگذرند اینروزها؟

سرشار از اندوه ِرفتن هایِ بی بازگشت 

و غروب ستارگانی بی بدیل، 

در کف ِبی کفایتِ کوچه ....(5)

...از پنجره

به قطار ثانیه ها نگاه میکنم

که با تخته سنگهائی بر دوش،

از معبرِ دشوارِ زمان

لنگ لنگان ،

میگذرند..(6)

با اندوه و تسلیت  به خانواده،دوستان و جامعه ی فرهنگی..

گفت کسي خواجه سنايي بمُرد

مرگ چنين خواجه نه کاريست ُخرد

کاه نبود او که به بادي پريد

آب نبود او که به سرما فسرد

شانه نبود او که به مويي شکست

دانه نبود او که زمينش فشرد

گنج زري بود در اين خاکدان

کو دو جهان را بجوي مي شمرد

قالب خاکي سوي خاکي فکند

جان خرد سوي سماوات بُرد...

مولوی- دیوان شمس

چهارم خرداد 1400 / 25 می 021 سانفرانسیسکو

پی نوشت

--------------------

(1 ) کتاب "دقایق سنگی "حمیدرضا رحیمی - انتشارات آرش ص  78- این قطعه سالها پیش درهمان کتاب به خوئی پیشکش شده است

(2) قصیده ای جانانه در قدح مغولان به مطلع :

هم مرگ بر جهان شما نيز بگذرد 

هم رونق زمان شما نيز بگذرد

این اثر، توسط نویسنده ی این سطور، خوشنویسی نیز شده است

 (3) کام همگان باد روا، کام شما نه‌! ایام همه خرم و ایام شما نه‌!

و مقطع:

بادا که به نا‌میزد فردای رهایی

فرجام همه باشد و فرجام شما نه 

 (4) نویسنده که در آن دوران از اعضاء جوان کانون بود،از آغاز تا تشکیل مجمع عمومی فوق العاده که بمنظور رسیدگی و تعیین تکلیف آن ماجرا تشکیل شده بود،حضور داشت. شرح اش اما درحوصله ی این یادداشت نیست . 

(5) درلحظه ی نگارش این سطور، مستعجلاً قلمی شد

(6) از کتاب" یک تکه از زمان" چاپ دوم- حمیدرضا رحیمی

 

-----------------------

 

 

 

 

گزارش جنائی

فدوی در مورد قتل علیرضا منفرد، هموطن دگرباش جنسی 20 ساله، که توسط خانواده گرامی به قتل رسید، در خبرهای رادیو فردا شنید که سه نفر در پیوند با این قتل بازداشت شده اند. فرستادهء فدوی به محل حادثه، ضمن حیرت، در گزارش خود آورده که با یکی از مقامات بیت، که حاضر نشد نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود، گفتگو کرده و برای حصول اطمینان از اینکه گرفتاری مقتول، گرفتن عکس با سگ نبوده است(1)، انگیزهء بازداشت را جویا شده است. مقام مذکور،بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، در پاسخ فرمودند که جرم بازداشت شدگان، قتل آن جوان دگرباش نبوده، بلکه جرم شان دخالت در امور حاکمیت، در حوزهء اعدام بوده است!

زیاده گزارشی نیست.

_______________________________________

1. به گزارش تازه‌ نیوز، حجت الاسلام حبیبان، یکی از اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر یزد درباره رد صلاحیت‌ها توضیح داده و می گوید: کسی که با سگ عکس می گیرد و تبلیغ سگ می کند را چرا باید تایید صلاحیت کنیم؟

دوستی کی آخر آمد؟...

فدوی در مرور خبرهای درونمرزی به خبر وحشت اثری از جامعهء شکوهمند اسلامی بشرح زیر رسید:

* بابک خرمدین، کارگردان سینمای ایران به قتل رسید. /العربیه- تیتر

حال اگر گفتید توسط کی؟

* در یک تصادف رانندگی؟ ...نه

* توسط طلبکاران؟  ...نه

* زورگیران و قمه کشان خیابانی؟ ...نه 

* سارقین مسلح؟ ….نه

* برادران؟ …استثنائاً، نه!

فدوی تردید ندارد که اگر زمان بیشتری هم به خوانندگان محترم ضدانقلاب بدهد، محال است که حدس بزنند که قاتلین، والدین گرامی مقتول بوده اند(1). بزرگواران، با فرزند خود همان کردند که برادران سعودی با قاشقچی کردند.(2)

فدوی، برای جوری جنس، از دوستان می خواهد که به پرسشی چهار جوابی که در تصویر زیر مستتر است پاسخ دهند و هوش خود را نیز بیازمایند!:

این شخص:

1- زمین خیس بوده و لیز خورده است؟

2- مشغول نظافت است؟

3- دنبال چیزی می گردد که از دست اش به زمین افتاده است؟

4- خدا را شکر می کند که به کمک مادر، پسر را کشته و مثله کرده است؟

پاسخ درست، گزینهء 4 است!

زیاده حیرتی نیست.

توضیح عکس: بابک خرمدین فیلمی به نام "سوگنامه‌ای برای یاشار" ساخته بود که در مراسم نمایش این فیلم و گفت‌وگو با سازندگان اش، پدر آقای خرمدین هم برای صحبت با حاضران به روی صحنه رفت. بنا به گزارشی که وبسایت "سینماما" نوشته است، پدر آقای خرم‌دین در صحبت‌های آن روز خود از حضور ۶۹ ماهه‌اش در مناطق جنگی با عراق صحبت کرده است و این که دو بار شیمیایی شده است. /رویداد 24

 

بعدالتحریر

1- یک منبع نسبتاً آگاه، که نخواست نامش تا انقلاب بعدی (عج) فاش شود، در گفتگو با فرستاده فدوی در پیوند با این رخداد شگفت انگیز، شدیداً اظهار تأسف فرمود و افزود که با توجه به خبر تکمیلی زیر، اگر برادران زودتر افتخار آشنائی با برادر خرمدین نصیب شان میشد، مثله کردن شاپور بختیار و فریدون فرخزاد را بی گمان به کف با کفایت ایشان می سپردند؛ راست و دروغ اش گردن تبر خوردهء فرستاده فدوی!.. الله العالم  

* بی.بی.سی: دو روز پیش اعلام شد بابک خرمدین، کارگردان سینمای ایران به قتل رسیده است و بدن مثله شده او در سطل‌های زباله شهرک اکباتان پیدا شده. در تحقیقات اولیه، پدر و مادر این کارگردان دستگیر شدند و به قتل اعتراف کردند. سرپرست دادسرای جنایی تهران هم می‌گوید: "پدر و مادر خرمدین اعتراف کردند که داماد خانواده خرمدین در سال ۱۳۹۰ و دختر خانواده در سال ۱۳۹۷ را به همان روش، یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله، به قتل رسانده اند".

2- در ارتباط با خبر تکمیلی دوم بشرح زیر از رویداد 24:

* روانپزشک گفته که قاتلین سالم هستند.!...

بباور فدوی، قاتلین گرامی را، دکتر نمکی خودمان باید معاینه فرموده باشد!

_____________________________________________

(1) پدر بابک خرمدین در اعترافات خود، گفت: پسرم مجرد بود، به خاطر اختلافاتی که داشتیم صبح قتل (روز یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت) او را با خوراندن مواد بیهوشی بیهوش کردم سپس با ضربات چاقو به قتل رساندم و برای خارج کردن جسدش آن را تکه تکه کرده و در نزدیکترین سطل آشغال خیابانی انداختم./ خبر آنلاین

(2) اقتصادنیوز: مقامات ترکیه نوارهای صوتی ضبط شده‌ای در اختیار دارند که تاکید می‌کنند سرهنگ صلاح الطبیقی، رئیس پزشکی قانونی امنیت عمومی عربستان کسی بوده که جسد جمال خاشقجی را مثله کرده و از دستیاران اش خواسته در زمان مثله کردن بدن او موسیقی گوش کنند.        

 

فرهنگسازی

لحظاتی پیش، از سوی روابط عمومی فرهنگستان فدوی، واژهء زیر، در صورت ردّ صلاحیت احمدی نژاد توسط شورای نگهبان، ه این دفتر رسید:

* دفع فاسد، به اَفسَد!

زیاده واژه ای نیست

 

تکذیب می شود!

معاندین و زنادقه شایع کرده اند که:

* احمدی‌نژاد از خط قرمز نظام عبور کرد!/ گویا- تیتر

لکن، بگزارش فرستادهء فدوی، چنین نیست و برادر احمدی‌نژاد، دامت تحریکاته، عبور نکرده، بلکه فقط پریده است!؛ فلذا مراتب قویاً تکذیب می شود. تا "اعدام" شود هرآنکه نتواند دید!

و من الله التوقیف

معادلهء یک مجهولی

لطفآ خیلی کوتاه جواب بدهید؛ 

تذکر:

پاسخ هایی که بیش از یک سطر باشند، نه تنها حذف می شوند، بلکه نویسندگان آنها نیز به اتهام مشوب کردن افکار عمومی، اقدام علیه امنیت ملی، توهین به رهبری(1)، سب النبی و... به مراجع ذیربط فرستاده می شود؛حالا دیگرخود دانید!

پرسش گویا نیوز: آیا خامنه‌ای صدای انقلاب مردم را شنیده‌ است؟  / گویا

پاسخ فدوی: نه، گوش معظم له سنگین شده است!

__________________________________________________

(1) این یکی جز حبس های طولانی، عواقب دیگری ندارد..

اندام میز!

خوانندگان محترم ضدانقلاب که فدوی را دنبال می کنند بی گمان با همه جای میز آشنا هستند! که مشهورترین آن همانا روی میز است که جایگاه "گزینه ها" ست که حکم چنگ و دندان دارد و مرحلهء ماقبل حمله ست. زیر میز هم عمدهء مصرف اش در داخل است (رشوه- م) لکن در خارج از ایران هم کاربُرد دارد:

* نشریه 'میدل ایست آی'، به نقل از منابعی در عراق، گزارش داده که ایران از عربستان سعودی خواسته در ازای کمک به فروش نفت و دور زدن تحریم‌های آمریکا، حملات حوثی‌ها علیه تاسیسات نفتی عربستان را کاهش دهد./ بی.بی.سی

بعدالتحریر

فدوی، به نیابت از کیهان دارالخُرافه، از خوانندگان محترم ضدانقلاب شدیداً پوزش می طلبد که برادر حسین(ع) خواب مانده که به پیاده نظام بیت حالی کند که ازین پس باید انگشت بیست و یکم آل سعود را شدیداً مالیده و از "رژیم سفاک بن‌سلمان" شدیداً تعریف کنند. دو مستوره  پیوست است:

* سیدمجتبی مدائن - تبریز: برخورد دیپلماسی ایران در برابر رژیم سفاک بن‌سلمان، که امروز از روی ناچاری دست گدایی رابطه به سوی کشورمان دراز کرده است باید عزتمندانه و از موضع قدرت باشد.

دشمنان ایران در عراق با پول سعودی یکی را ترور می‌کنند و با تحریک سفارت انگلیس و آمریکا و دولت عراق علیه ایران، در بین مردم عراق نفرت‌پراکنی می‌کنند.

* 0902 ...0310: 

شتاب

ببخشید، فدوی منتظرالظهور اصلاً وقت ندارد؛ همینقدر ایتکه شما را همینطور سرپائی، به خبر میمنت اثر زیر، ارجاع می دهد:

*رادیو فردا - مشاور رهبر جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت با «زیاد نخاله»، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، تماس گرفته و مدعی شده است که «به‌زودی در قدس شریف به امامت علی خامنه‌ای نماز خواهیم خواند». تماس علی اکبر ولایتی با «زیاد نخاله» پس از چند روز راکت پراکنی شدید گروه ‌های شبه ‌نظامی ساکن نوار غزه به سوی اسرائیل و بمباران‌های این کرانه توسط ارتش اسرائیل صورت گرفته است.

باری، فدوی، افزون بر ادرار، عجله هم  دارد؛ فلذا، آیا نمی شود همین الآن با پهباد برویم دنبال حضرت آقا و بعد به اسرائیل برویم، برادر ولایتی؟!

***********************************************

***************************************

* علم الهدی: ما تنها کشوری هستیم که مردم ما خودشان برای خودشان تصمیم می‌گیرند؛ و حتی آمریکا این گونه نیست …./ انتخاب

***********************************************

طنز تصویری

***********************************************

***********************************************

* مینو محرز: ایران قابلیت آن را دارد که به کشورهای خاورمیانه واکسن ارسال کند. /انتخاب

***********************************************

از آلبوم مدافعان حرم (1)

***************************************

 

از آلبوم کاندیداهای تصدی ریاست آبدارخانه بیت (رئیس جمهور- م ) (1)

***********************************************

***********************************************

بپایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی!..

والله الموفق والمعین

21 می المُکیف از برجام الحرام سنهء 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*May 14, 2021*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم !/ زرتشت

گلایه    

بجان خوانندگان محترم ضدانقلاب نباشد بجان فدوی منتطرالظهور،اگر نه تحقیقاً ،دستکم تقریباً ،روزی نیست که فدوی بیاد برادران ،بویژه کسب ضعیف شان نیفتد و کاری برایشان نکند !؛(1) در توضیح بیشتر عرض میکند که  فدوی امروز در مرور خبرهای فرامرزی، به خبر میمنت اثری بشرح زیر رسید:

ملیندا گیتس پس از اعلام تصمیم پایان دادن به زندگی مشترک 27 ساله با همسرش بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت، یک جزیره خصوصی را به مبلغ 132 هزار دلار در شب اجاره کرده است. او گفته برای اینکه از دسترس رسانه‌ها دور باشد، اقدام به اجاره این جزیره کرد./ العربیه

ایوای! ….مگر فدوی منتطرالظهور نستجیربالله مرده بود که ازغریبه جزیره اجاره فرمودی؟ چرا به  فدوی نگفتی که با یک قیام و قعود و نیز تخفیف ویژه، ترتیب اش را بدهد؟ نکند یکوقت نگران تحریم های کذائی بودی؟آن که مسأله ای نبود خواهر ملیندا، فدوی یکجوری با برادر "بایدن" کنار میآمد ؛شاید هم خدای نخواسته نگران آن چند صد هزار دلار کمیسیون ناقابل فدوی بودی ؟ ..باری،حالا هم دیرنشده چون آن جزیره را بمدت یکشب اجاره فرموده بودی؛ لطفاً تعارف را کناربگذار و با فدوی تماس بگیر تا برای شبهای بعد،یکی از جزیره های برادران را زیر قیمت بازار،در اختیار شما بگذارد. (2)

زیاده پیشنهادی نیست

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف وتمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده بهینه  کند ؛ بقول عوام ok?!

احمدی‌نژاد: مسئولان جزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند! /آفتاب نیوز- تیتر

(2)محمود احمدی نژاد  گفت: «یک طرف دنبال این است که به بهانه تشدید کرونا، انتخابات را عقب بیندازد تا فرصت پیدا کند و شرایط را به نفع خود تغییر دهد. طرف دیگر هم دنبال این است که در سایه کرونا و مشارکت پایین مردم، نامزد خود را از صندوق دربیاورد. هر دو به دنبال کنار گذاشتن مردم از عرصه تصمیم‌گیری هستند. جزیره خریده‌اند تا درصورت جوشیدن خشم ملت به آنجا فرار کنند! / آفتاب نیوز

 

*********

فتح الفتوح    

 

فدوی شدیدا مباهی ست که به آگاهی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم برساند که با "تهدیدات" خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)،برادران چاقو برکف، ضاعف الله اموالهم اجمعین،قله های موفقیتهای خداپسندانه  را یکی پس از دیگری فتح کرده و به افتخارات پیشین افزوده اند؛ مستوره ای اگر خواسته باشید،بنقل از مجازستان، بشرح زیر دم دست است:

تا "اعدام" شود هرآنکه نتواند دید!

 

مرادی، معاون پلیس امنیت پایتخت: بیش‌ از ۴۰هزار فندک را در انباری درجنوب‌ شرقی تهران کشف کردیم که تصاویری تحریک‌کننده از زنان برهنه روی آن‌ها بود و جوانان را از اعتقادات‌شان دور می‌کرد./ تلگرام 

 

تا "اعدام" شود هرآنکه نتواند دید!

 

 

آمار 

بموجب سند مصور و منگوله دار پیوست،لطفاً "خروپُف" را هم به ممنوعه های جامعه ی شکوهمند اسلامی، اضافه بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

******

نکته ی دستوری  

مترادف واژه ی جشن، در هر حالتی، اعم از ، جشن تولد (1)- جشن روز جهانی زن و یا جشن روز جهانی کارگر، بازداشت است..(2)

--------------

(1) دعوت معمولاً به صرف شام و شلاق است !

(2) تجمع سراسری در ایران به مناسبت روز جهانی کارگر؛ بازداشت حدود ۳۰ نفر در تهران- کیهان لندن- تیتر

 

************

تصحیح و پوزش  

خدا بگویم این تایپیست سر به هوای آفیس فدوی را چه کند که تا غفلت میکند،همه جای وی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. باری در شماره ی پیش،در فرازی چنین تایپ شده بود که : " رهبری بوی خلا میدهد"!  لطفاً لغزش تایپی رخ داده را بوجه زیراصلاح فرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

***********

****************

************

دو طنز تصویری

**************

کامنت برگزیده: بله، مردم!

***********

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

14 می المکیّف از برجام الحرام سنه ی 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*May 7, 2021*.*.*.*.*

 

ظریفنامه  

خوانندگان محترم ضدانقلاب شاهدند که فدوی منتظرالظهور بارها به امیرکبیر دوران، آرش زمان، برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف، وزیر خارجهء بیت، پیرامون "دولت مستعجل"  شدیداً متذکر شده و افزوده بود که:

دو بیتی

هر آن که جانب حضرت آقا نگه دارد

حضرت اش همیشه  از بلا نگه دارد!

چنان بمال که گر ناگهان کله پا شدي

رهبرت در زمین و در فضا نگه دارد!

لکن راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار در پیوند با این جُستار چنین روایت کرده اند که امیرکبیر دوران، آرش زمان، به اندرز فدوی وقعی ننهاده، و کم تا قسمتی، از خط مالروی امام راحل(ل)(1) و امام حاضر(ضپ)(2) خارج شده، و آب در حسین (ع) یه مورچگان مکتبی ریخته است!.. قضیه راجع است به انتشار فایل صوتی آرش زمان، که جواد در یک فقرهء آن، امامزاده حاج قاسم را به سیخ کشیده است:(3)

و در فرازی دیگر نیز، خبری از برادر "جان کری" در باب شمار حملات اسرائیل به حیاط خلوت های حضرت آقا را، نقل کرده که فرستادهء فدوی، درگزارش میدانی خود، به نکاتی از آن اشاره کرده است که برخی بشرح زیرنقل میشود:

نخست و برای دستگرمی، پس لرزه های درونمرزی:

مقدمتاً گفتن ندارد که نخستین جرقه، از بیت حضرت آقا صادر شده است:

* خامنه‌ای: سیاست خارجی در وزارت خارجه تعیین نمی‌شود. علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی طی سخنانی از نیروی قدس سپاه به عنوان اهرمی در برابر دیپلماسی انفعالی در غرب آسیا تقدیر کرد. او گفت که سیاست خارجی همواره در مجمع بالادست وزارت خارجه تعیین می‌شود./ دویچه وله

که برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف، بمنظور استمالت از معظم له،در یک مالش قهرمانانه، به حاج قاسم ارتقاء مقام نیز داد: 

* محمد جواد ظریف در یک پست اینستاگرامی نوشت: عرایض بنده ذره‌ای از عظمت شهید سلیمانی و نقش بی‌بدیل او در بازآفرینی امنیت ایران، منطقه و جهان نمی‌کاهد! (4)

جواد برای جوریِ جنس،یک فقره مالهء سایز بالا را هم برای ارتقاء راندمان عملیات مالش قهرمانانه، عرضه کرده است:

بعبارت دیگر:

بیت

مست بودم اگر گهُی خوردم

گهُ فراوان خورند مستانا!

 

شاهدان عینی گفته اند که اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکاته، نه تنها از گناه جواد نگذشت، بلکه 75 ضربه شلاق هم به جریمهء وی افزود! و آنگاه که جواد گریه کنان علت را جویا شد، معظم له پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س - ص- عج) فرمود که در حکومت حضرت ما، شرُب خمرحرام است! که البته تلاش های محمد(ص) جواد(ع) در توضیح این نکته که آن مستی، ناشی از می عرفانی بوده است، به نتیجه نرسید... فرستادهء فدوی در ادامهء گزارش میدانی خود، و بنقل از شاهدان عینی، افزوده است که ترکش فایل صوتی مذکور تا جماران، و سپس تا مقعد(5) حضرت امام(ل) رفته است تا آنجا که بموجب سند مصور و منگوله دار زیر، امام راحل از مقعد(6) مطهر برخاسته، خودش را تکانده و خشمگین، سراغ امیرکبیر دوران، آرش زمان، برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف را می گرفته است:

بخش پایانی گزارش میدانی فرستادهء فدوی به پس لرزه های برونمرزی اختصاص دارد:

فرستادهء فدوی در گزارش خود آورده است که از زمان پخش نوار صوتی امیرکبیر دوران، روابط برادرانهء وی با برادر "جان کری" وزیر خارجهء دولت برادر حسین(ع) اوباما،در پی یک مشاجرهء تلفنی، سخت به تیرگی گرائیده است. وی،سند مصور و منگوله دارش را هم برای جوری جنس، پیوست کرده است:

زیاده گزارشی نیست.

______________________________________________

1. (ل): مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است

2. (ضپ):مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

3. محمدجواد ظریف در این مصاحبه انتقادات بی‌سابقه‌ای را از تسلط نظامیان بر سیاست خارجی ایران مطرح کرد و گفت حکومت ایران «میدان» یعنی عرصه فعالیت سپاه پاسداران را بر «دیپلماسی» ترجیح داده و قاسم سلیمانی، فرمانده «میدان» نظام، را به وارد کردن آسیب به دیپلماسی متهم کرد.ظریف همچنین قاسم سلیمانی را متهم کرد که در مسیر تلاش‌های دولت روسیه برای «نابود کردن» دستاوردهای برجام دولت روحانی با مسکو همراه بود و با «اراده روسیه» موجب درگیری بیشتر ایران در جنگ سوریه شد/ زیتون- گویا

4. و نیز نگاه کنید به گزارش «انتخاب»؛ ظریف در این پست نوشت: 

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

«لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم

«حسبنا الله و نعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر

«بیانات مشفقانه مقام معظم رهبری همچون همیشه برای من و همکارانم ختم کلام و نقطهء پایانی برای بحث‌های کارشناسی است. به عنوان یک کارگزار و پژوهشگر روابط خارجی، همواره باور داشته‌ام برای قوام این مرز و بوم خدایی، سیاست خارجی باید موضوع وفاق و انسجام ملی باشد و از بالاترین سطح مدیریت و هدایت شود و بر این اساس پیروی از نظرات و تصمیمات رهبری ضرورتی غیرقابل انکار برای سیاست خارجی است. بسیار متأسفم که برخی نقطه نظرات شخصی که صرفا برای انتقال صادقانه تجربیات و بدون قصدی برای انتشار بیان شده بود، دزدانه منتشر و به صورت گزینشی مورد بهره‌ برداری و دستمایه خصومت ورزی بدخواهان کشور و مردم و انقلاب گردید و اسباب تکدر خاطر شریف مقام معظم رهبری را فراهم آورد. امیدوارم به یاری خدا اینجانب و همکارانم بتوانیم در کنار دیگر خدمتگزاران در اجرای بی‌کم و کاست منویات مقام معظم رهبری برای پیشرفت ایران عزیزمان یکدل و یکصدا کوشا باشیم».

5 و 6. خدا بگویم این تایپیست سر به هوای فدوی را چه کند که همه جای وی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی مقعد را به مرقد، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

 

حالا یک اتفاقی افتاده! 

حالا یک اتفاقی افتاده و ما برای دستگرمی،چند صد نفر را در فاجعهء سینما رکس آبادان ذغال، چندین هزار نفر را در نسل کشی سال های 60 و 67 اعدام، 1500 نفر را در آبان 98 مقتول، و 176 نفر را در پرواز 752 اوکراینی، یکجا از بین بردیم؛ قتل های زنجیره ای داخل و خارج کشور هم که اصلاً عددی نیستند!

مشق فوق، پاکنویس متن زیر است که بعنوان تکلیف شرعی شب، به فدوی داده بودند: 

* انصاف نیوز: حجت‌الاسلام حامد کاشانی، کارشناس مذهبی تلویزیون، با اشاره به اعتراضات آبان ۹۸ گفت: من اگر جای مسئولان باشم یک «غلط کردم» می‌گویم، حداقل مردم بگویند وظیفه‌اش را انجام داده و اشتباه اش را هم پذیرفته است.

انصاف نیوز متن کامل این بخش از گفته‌های آقای کاشانی در برنامه‌ء شبکه‌ء سهء سیما را منتشر می‌کند که می‌توانید در ادامه بخوانید:

* در ماجرای بنزین برخی مسئولین ما بی‌تدبیری قطعی کردند. یک عده خلافکار بودند، یک عده شاید از خارج پول گرفته بودند باید مجازات می‌شدند اما یک عده هم در این درگیری‌ها قاعدتاً، احتمالاً اشتباهی بعضی از شهروندان، بعضی از شیعیان، بعضی از اهل سنت، بعضی از مسلمین آسیب دیدند.

باید به صورت رسانه‌ای برویم عذرخواهی کنیم – من از طرف آنها [مسئولان] می‌گویم – و اعلام رضایت‌شان را واقعی، طوری که از دل‌شان در بیاید [جلب کنیم]، اگر این وسط اشتباهی شده ما نمی‌خواستیم اشتباه کنیم، نمی‌خواستیم جوان شما آسیب ببیند، چه کار کنیم شما راضی باشید؟ قصدی نبوده، یک عده مثلاً فتنه کردند، یک عده از کارگزاران [مسئولان] هم بی تدبیری کردند، حالا یک اتفاقی افتاده، باید این را اعلام کنند./انصاف نیوز

زیاده اتفاقی نیست.

 

آسیب رسانی  

گر چه خوانندگان محترم ضد انقلاب میدانند، لکن فدوی برای محکم کاری یادآور میشود که وی، هیچ انتظاری از زنادقه و ضدانقلاب ندارد اما از مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، مانند خواهر فائزه هاشمی رفسنجانی، چرا؟! و بر این پایه، روی سخن فدوی با ایشان است و لذا ضد انقلاب، از اینجا ببعد را لطفاً نخواند!..

خب خواهر فائزه!، خودمانیم؛ آخر این چه حرکتی ست؟ چرا اخیراً چیزهائی می گوئید که بنیان شدیداً دمکراتیزهء نظام الهی حاکم را به خطر می اندازد؟ برای احتراز از اطالهء کلام اجازه دهید که مستوره ای را عرضه کند بلکه دو میلیونی تان (دوزاری سابق- م) بیفتد:  

* چرا همیشه با انتخاب بین بد و بدتر خود را به فلاکت می‌اندازیم؟/ فائزه هاشمی - گویا  

ملاحظه کردید؟ شما با حذف عامدانهء صفت " بدترین"، از وزن مردم سالاری ِنظام الهی، شدیداً کاسته اید چرا که "بدترین"،خودش برای خودش، یک گزینه ست که اُمّت در گزینش آن نیز، مانند  "بد و بدتر"،شدیداً مخیّرند!.. باری کوتاه سخن، چیزی نمانده بود که از سوی مقامات بیت، با دو گزینهء "قهوهء قجَر"(1) یا شنائی "فرح"انگیز(2)، روبرو شوید که با وساطت فدوی، ختم بخیر شد. لطفاً این دفعهء ماقبل آخرت باشد، خواهر فائزه!..بقول عوام 

_____________________________________

1. قهوهء مسمومی که سلاطین قاجار،به مخالفان خود میخوراندند.

2. مأخوذ از استخر معروف فرح،که در آن آیت الله مغروق،علیرغم میل باطن، شنا کنان به لقاء الله پیوست!  

 

شکایت یک گاو! 

فدوی با تمام دانش خود، که به او حالی کرد "که بداند همی که نادان است"! نتوانست از عبارات زیر، یک مخرج مشترک ناقابل بگیرد؛ شما می توانید؟:

* مردی کنیایی به یک گاو، دختری دو ساله و مادر بزرگ 98 ساله خود تجاوز کرد!/ العربیه- تیتر

و در ادامهء خبر حیرت اثر:

* به گزارش رسانه‌های نایروبی این مرد 36 ساله که نامی از او برده نشده، ماه‌ها به دلیل تجاوز به یک گاو در زندان بود و پس از آزادی به روستای محل زندگی خود بازگشت.

زیاده حیرتی نیست.

 

عوضی گرفتید!

خوانندگان محترم ضدانقلاب، پنداری فدوی منتظرالظهور یک لا قبا را، با حضرت آقا، یعنی اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، خلدالله ملکه و سلطنة، عوضی گرفته و مراتب زیر را از وی مطالبه کرده اند:

اعتراض مردم ایران به تخصیص بودجه کشور در سال ۱۴۰۰

پول قرنطینه، ندارید!؟

پول خرید واکسن، ندارید!؟

حقوق معوقه های کادر درمان و کارگران را، ندارید!؟

پول تکمیل پروژه های زمین گیر شده را،ندارید!؟

پول برای زیرساخت های شهری وروستایی، ندارید!؟

ولی:

۱۵۱میلیارد تومن بودجه تبلیغات اسلامی، دارید!

۳۰۵ میلیارد تومن برای سازمان اوقاف، دارید!

۶۹۶ میلیارد تومن مرکز خدمات حوزه های علمیه را، دارید.

۳۵۵ میلیارد تومن مرکز حوزه های علمیه (طلاب غیر شاغل) دارید.

۲۰۱ میلیارد تومن جامعه المصطفی (همون که ویروس از چین آورد قم) دارید.

۳۰۶ میلیارد تومن شورای عالی حوزه علمیه....

باری بقول آن برنامه رادیوئی پیش از انقلاب شکوهمند (بر سر دو راهی)،:

شما بگوئید فدوی چه کند؟!

شراب دنیوی!

برادران بیگمان بهتر از فدوی می دانند که چه نعماتی به وفور در بهشت درانتظارشان است. لکن فدوی نمی داند که چرا برخی برادران در شک بین دو و سه، شدیداً  گیر کرده اند و بقول عالیجناب حافظ: 

بیت

گوئیا باور نمی دارند روز داوری 

کاین همه قلب و دغل، در کار داور می کنند!

یعنی در بهشت، خبری از جوی شراب نیست که برادران  به این شکل در گزارش این خاج پرست آمده اند؟!

العهدة علی الراوی.

بی معرفتی!  

فدوی در مرور خبرهای دارالخرُافه، به خبر بهجت اثری بنقل از صدای آلمان، به شرج زیر رسید:

* وکيل دادگستری: بقایی در بیمارستان روانپزشکی بستری شده است.

و در ادامهء خبر میمنت اثر:

* وکیل‌مدافع حمید بقایی از بستری شدن معاون رئیس‌جمهور پیشین جمهوری اسلامی در بیمارستان روانپزشکی خبر داد. به گفته او اسفندیار رحیم مشایی نیز در ماه‌های اخیر چندین بار در بیمارستان بستری بود...

خب حال خودمانیم برادر احمدی نژاد، چون ضدانقلاب در خواب و مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،در اعتکاف هستند عرض میکند که آخر این رسم رفتار با رفقائی ست که آن همه زیر علم ات سینه و بلکه زنجیر زده اند؟ اصلاً جواب اُمّت را چه  می دهی؟ فلذا احوط آن است که بعون الله زنبیل ات را برداری و  به برادران در بیمارستان روانی ملحق شوی؛ پاشو پدرجان، پاشو!.. 

***********************************************************

***********************************************************

***********************************************************

طنز تصویری

***********************************************************

***********************************************************

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!..

والله الموفق والمعین

7می المُکیّف از برجام الحرام سنهء 2021 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*