حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

*.*.*.*.*June 26, 2020*.*.*.*.*

جدول خبرهای متقاطع!

برخی خبرها را سر و ته هم بخوانید درست در می آید! نمونهء تازه اگر خواسته باشید، بشرح زیر دمِ دست است:

* وزارت خارجه ایران، با دعوت از سفیر رومانی در تهران، خواستار اقدام سریع رومانی برای روشن شدن علت مرگ قاضی منصوری شده است! مقامات ایرانی گفتند، مسئولیت مرگ قاضی منصوری بر عهدهء دولت و پلیس رومانی است! / دویچه وله

حال این "شابلنُ " را می توانید برعکس هم بخوانيد:

* وزارت خارجه رومانی، با دعوت از سفیر حکومت اسلامی در بخارست، خواستار اقدام سریع ايران برای روشن شدن علت مرگ قاضی منصوری شده است! مقامات رومانی گفتند که مسئولیت مرگ قاضی منصوری بر عهدهء دولت و پلیس حکومت اسلامی است!

تواضع!

فدوی خوانندگان محترم ضدانقلاب را در خبر بهجت اثر زیر شريک می کند تا رستگار شود(1):

* عضو ارشد دفتر خامنه‌ای: می‌توانیم قیمت ارز را پایین بیاوریم ولی فعلاً نمی‌خواهیم!/ اطلاعات.نت

در پاسخ عرض می کند که والله، برادر علی(ع) آقا محمد(ص)ی، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ....  به فدوی مربوط نیست ها، لکن قرار بود که ارز را پائین بیاورید، نه شلوار ملت را!

___________________________

(1) به قیافه برادر چکار دارید؟، به عملکردش در عرصهء ارز و طلا نگاه کنید!

محض اطلاع: ادعای قدرت بانک مرکزی و ذخایر فراوان ارز و طلا از سوی عضو دفتر علی خامنه‌ای در حالی مطرح شده است که دوشنبه هفته گذشته اسحاق جهانگیری، معاون اول حسن روحانی گفته بود که کشور با بحرانی کم‌سابقه پس از انقلاب مواجه شده، «شرایط کشور از نظر معیشت، بودجه دولت و شرایط ارزی بسیار بحرانی است» و «پس از انقلاب تاکنون» کمتر با چنین شرایطی مواجه بوده‌ایم. او شرایط کنونی منابع مالی و ارزی کشور را نیز «خاص» توصیف کرده بود./ ایندیپندنت فارسی

اختلاف در نوع نماز!

آنچه که فدوی در این پیوند  عرض می کند، نه اینکه سخن او باشد، معاذالله! فقط چون ضد انقلاب بیهوش است می خواهد عرض کند که رابطهء مجلس بیت و اُمّت همیشه در خاک و خل، چندان هم که می گویند، بر قرار نیست! نگران نباشید، فدوی منتظرالظهور از نیش برادران، بقول عوام  در امان و COVER  است!.. بگذارید که تا ضدانقلاب بهوش نیامده و شر بپا نکرده، عرض کند که امّت می خواهد «نماز آیات» بخواند و ملت، بخاطر انفجار ارز، «نماز وحشت!»

زیاده اختلافی نیست 

خبر خوب!

 نظر به پرواز دلار لعنة الله علیه، به مرز دویست هزار ریال و و در نتیجه بهبود چشمگیر وضعیت مالی و معیشتی مردم، و نیزبا "تهدیدات" خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) و نایب البته برحق اش، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تخریباته،بانک مرکزی ایران تغییر واحد پول کشور را طی اطلاعیه ای، به آگاهی اُمّت همیشه در صف رساند.بموجب این اطلاعیه، واحد پول کشور از ریال به کیلو تغییر یافت!

بی ملاحظه!

* فرمانده نیروی هوا‌فضای سپاه: مشکل ایران اقتصاد است!/ بی.بی.سی

فدوی: آخر چرا اینقدر تن بلوری حضرت امام(ل) را در مقعد مطهر(1) بقدرت 10.8 ریش ِتر می لرزانید؟ معظم له (ره) بارها و به تکرار فرمود که اقتصاد مال «خر»، مده ظله العالی، ست. براین پایه، یا شما خر هستید، یا اقتصاد، یا هر سه! لکن پیرامون سومی، از فدوی نپرسید که بیضه اش، در دسترس نیست!

___________________________

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی مقعد  را به مرقد اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

ويراستاری

باعث تأسف فدویِ منتظرالظهور است که عرض کند که خبرهای منتشره، در بسیاری از اوقات، درست درک نمی شوند و هم از این روست که بهانه بدست معاندان می افتد تا به داعش مقدس وطنیبد و بیراه بگویند(1). نمونه تازه تر اگر خواسته باشید بشرح زیر دم دست است:

* بهمن بابازاده، خبرنگار حوزهء موسیقی خبر داد: نسیم مقصودلو، خواهر امیر تتلو، در رشت به جرم خوانندگی در یک مراسم خصوصی بازداشت شد./ تیک

خب، مواضع مترقی برادران گروگانگیر و قاچاقچی در پیوند با موسیقی، بویژه صدای زنان، که اظهرمن الشمس است!(2) آیا لازم است که فدوی منتظرالظهور اضافه کند که، بر خلاف آنچه که ضد انقلاب پنداشته، منظور برادران این بوده که نامبرده چرا در مراسم عمومی  نخوانده است؟!

زیاده ویرایشی نیست.

__________________________________

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست، سوء استفادهء بهینه کند بقول عوام ok؟!

 (2) قرار شد دشنام، آن هم از این نوع اش ندهید، خواهر- برادر خواننده، در شأن شما نیست!

     

*******************************************************

42 /Academy award

هر آنکه بیخبر از فن "چفیه"مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز، مؤمنینی که در بیست و ششمین جلسهء آکادمی چفیه مالی(1)، به دریافت مدال درجهء یک چفیهء همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است، نائل شده اند را، بشرح زیر معرفی کند، تا بعون الله به برخورداری از مزایای شرعی آن مفتخر، و به الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ)(2) مُستظهرباشند:

* 8688---0938 و 6960---0936: همان‌ طوری که رهبر حکیم انقلاب، امام خامنه‌ای، با آن دید الهی از ابتدای مذاکره با شیطان بزرگ فرمودند من به مذاکره با آمریکا خوشبین نیستم چرا که چهار دهه عملکرد آنها کاملا روشن است... پس از 7 سال معطلی کشور و چشم ‌داشتن به شیطان و سه کشور خبیث اروپایی‌ها، پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب محقق شد. جا دارد دستگاه دیپلماسی و رئیس ‌جمهور به خاطر این همه خسارتی که به ملت و کشور وارد کردند عذرخواهی کنند و تلاش برای جبران خسارت وارده را آغاز کنند.

* علی‌اکبرزاده- صومعه‌سرا : از زمان ریاست جمهوری حضرت آقا تاکنون محبت ایشان در دلم شعله‌ور است و دوست دارم فدایی‌اش شوم. درخواست می‌كنم از معظم‌له که دعا کنند در رکاب شان به شهادت برسم. جان شیرین است ولی فدا شدنش برای اهداف سیدعلی شیرین‌تر!

آنجا که تویی، رهگذری نیست مرا

جز غم تو غم دگری نیست مرا

* علیمردانی: خداوند را بابت برخورداری از نعمت بزرگ رهبری همچون امام فعلی جامعه، امام خامنه‌ای، هزاران مرتبه شاکریم. رهبری که سخنان حکیمانه ‌شان آرامش بخش است. با منطق و استدلال همه فهم و قانع ‌کننده‌ای که معظم‌له دربارهء چرایی عدم مذاکره با آمریکا ارائه دادند اگر فردی مجدداً از لزوم مذاکره با شیطان بزرگ سخن بگوید به قطع خائن است و باید با او برخورد شود.

9984---0935: خدا را شاکریم که از رهبری حکیم و هوشیار برخوردار هستیم رهبری که موفق شده جلوی انحراف انقلاب به سمت و سوی آمریکا را بگیرد و دشمنان را در پیاده کردن اهداف شوم ناکام سازد. خداوند ایشان را برای ملت و ملت را برای اسلام حفظ بفرماید.

*  5098---021:  رهبر مقتدر جمهوری اسلامی ایران با صحبت‌هایشان تمام توطئه‌ها و هزینه‌هایی که دشمنان کرده بودند، نقش بر آب کردند، تدبیر واقعی را باید از حضرت آقا آموخت.

2518---021: سخنان رهبری به جامعه انگیزه، امید و نشاط می‌بخشد و روحیهء عبادی، جهادی و انقلابی رهبری به جامعه تزریق می‌شود.

8242---0915: رهبر معظم انقلاب با سخنان شفاف اخیر خود تکلیف سه قوه به ویژه قوه قضائیه را در برخورد با فساد و مفسدین اقتصادی روشن کردند. بنابراین مردم نمی‌توانند مدت زمان زیادی منتظر محاکمه افراد فاسد بمانند.

*  2696---0912: خدایا سایهء رهبر معظم انقلاب، حکیم، مدیر، مدبر، فرزانه و... را تا ظهور دولت حضرت حجت(عج) بر سر ملت ما و ملت‌های مستضعف مستدام بدار و یار و یاورش باش. اگر نبود این رهبر حکیم، معلوم نبود بعضی با برجام‌های متعدد چه بلایی بر سر کشور و ملت می‌آوردند!

* شجاع از بوکان:  با سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب آرامش خاطر خاصی پیدا کردیم. معظم‌له به درستی راه عبور از مشکلات را بیان فرمودند. ای کاش مسئولان مانند ما مردم قدر این نعمت بزرگ خدادادی را بدانند و با عمل به توصیه‌های حکیمانه رهبری به این کشور و ملت خدمت کنند.

 

* شکیبا: کسانی که از سردار جعفری و سردار سلیمانی انتقاد می‌کنند از شهدا و خانواده معظم آنها حیا نمی‌کنند! اگر رشادت‌های این عزیزان تحت امر ولایت فقیه در 8 سال دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت(ع) در عراق و سوریه نبود، این اقتدار کنونی نصیب جمهوری اسلامی می‌شد؟! متأسفانه آقایان به جای تشکر و قدردانی طلبکار هم شده‌اند!

 

* 9315---0912: اگر دولت و دولتی‌ها به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب گوش می‌کردند شاهد این وضع فعلی کشور نبودیم راه برون‌رفت از مشکلات باز هم پیروی از رهنمودهای ایشان است. مسئولان کج‌اندیش لج‌بازی را کنار بگذارند و به فکر منافع ملی باشند.

1121---0936: دنیای استکبار بداند همه ما ایرانیان وطن‌دوست به فرمانده شیردل و مقتدر خود یعنی سردار قاسم سلیمانی این سرباز فداکار اسلام و ولایت افتخار می‌کنیم.

 

یادآوری این نکتهء باریکتر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه"(4) را، مع الاسف  نیاورده اند؛ لکن آکادمی، حق بقول عوام appeal را برای این دسته از مؤمنین محفوظ می دارد.

از دانش آموخته گان  ممتاز این دوره

والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی(5)

***

ذیلاً تصویری از زمان جوانی سه تن از اعضاء هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.

و من الله التوفیق

_________________________

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامهء داخلی آکادمی

5- بموجب تبصرهء 3 ماده 35 آئین نامهء مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام، صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته، به قیلوله مشغول می شوند. 

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24 ژوئن المشبک از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*June 19, 2020*.*.*.*.*

فدویِ مشکل گشا!

کسی دیگر پیدا نمی شود که نداند فدوی منتظر الظهور، مانند خاج پرستان، دوست می دارد که همواره بخشی از راه حل باشد و نه قسمتی از مشکل! و همین، وجه افتراق فدوی با خوانندگان محترم ضد انقلاب است!(1) باری، مدتی ست که فدوی بقول عوام notice کرده است که مردم رفاه طلب ایران سابق مشغول خودکشی اند!(2) مستورهء تازه اگر خواسته باشید، در پی ملاحظه می کنید:

* کارگر جوان در میدان نفتی یادآوران در پی «عدم دریافت حقوق» خود را حلق‌آویز کرد. / رادیو فردا

* در یک روز، دو کارگر نفت خوزستان خود را حلق‌آویز کردند. /گویا

* نگاه: از ابتدای ماه خرداد امسال دست کم چهار نوجوان زیر هجده سال در شهر سقز به زندگی خود پایان دادەاند. 

گفتن ندارد که این دسته از مردم رفاه طلب، وقت عزیز برادران چاقو بر کف را، بطور پراکنده می گیرند. و اما راه حل کارشناسانه، و البته خداشناسانه، ی فدوی برای این بخش از مشکل آن است که حضرات این همه سرمایهء ملت ناسپاس را در منطقه، و بلکه آن سوی جهان، مانند قلیان دود فرموده اند، خب این هم روش! یعنی، قدری دست و دلباز تر به نیروهای موجود، اعم از بسیجیان گرامی، سربازان گمراه امام زمان(عج) و البته آتش به اختیاران عزیز، و نیز قزلباشان نبوی (صفوی سابق- م) و کلاً عملهء بیت (عمله طرب سابق- م) افزوده و، بر آهنگ پر شتاب شکنجه های انشاء الله منجر به مرگ، اعدام های پنهانی، اعدام های دستجمعی و از این قبیل بیافزایند که ملت ورجاوند اینقدر معطل نشود و زود تر تمام شود!

تا اطلاع ثانوی، زیاده راهکاری نیست 

11 جون 020

___________________________________

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست، سوء استفادهء بهینه کند بقول عوام ok؟!

(2) آمار خودکشی دستجمعی ملت ورجاوند در بهمن 57،در این آمار لحاظ نشده است، یعنی جا نداشت!

رفع نگرانی

از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی منتظر الظهور، کم تا قسمتی، نگران لواط الاسلام والمسلمین برادر سعید طوسی بود که، بخاطرحرفهء منحصر به فردش، قدری دست تنها  بود که خبری که اندکی پیش از جامعهء شکوهمند اسلامی دریافت داشت، رفع نگرانی شد. این هم سند منگوله دارش:

* تکرار ماجرای سعید طوسی در شادگان. /العربیه- بنقل از گویا

و در ادامهء خبر بهجت اثر:

* فعالان محلى اهواز گزارش دادند كه عبدالامیر ولی‌زاده، دبیر قرآن و احکام در مدارس شهرستان شادگان که سمت معاون پرورشی را نيز به عهده دارد، با دادن وعدهء تضمین نمرهء قبولی به دانش‌آموزان، آنها را مورد تجاوز قرار می‌داد. 

آیا لازم است که فدوی پیرامون عاقبت کار، که بعون الله و حسب شیوهء مرضیه بسود بزرگواران متجاوز ختم بخیر می شود، چیزی بگوید؟ بسیار خوب، اصرار بیش ازین نمی شود!، بفرمائید:

* قربانی در بازداشت و متهم در آزادی: بر اساس گزارش فعالان محلى اهواز، روز جمعه نیروهای امنیتی در این موضوع دخول کرده و شبانه وارد منزل نوجوان قربانی شده و او را، که تنها هفده سال دارد، دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل می‌کنند. اما عبدالامير ولى‌زاده، معلمی که به تجاوز متهم شده، همچنان آزاد است!

از ایراد های بیمورد

مدتی ست که معاندین، زنادقه و ضدانقلاب، بابت پانصد هزار یورو که توسط برادر منصوری، عضو ختنه شدهء دستگاه قضا، جابجا شده است، به حضرات آیات، بویژه آیت الله سارق لاریجانی، که پنداری تاریخ مصرف اش منقضی شده است، شدیداً گیر داده اند. 

عرض می کند که آخر این چه حرکتی ست؟ اگر توضیح  بیشتر خواسته باشید، حال که ضدانقلاب بیهوش است بین خودمان باشد، لطفاً خودتان عمامه تان را قاضی کنید و بفرمائید که اگر شما فرزندی، عزیزی، چیزی را روانهء دیار غربت، بویژه از نوع بلاد کفر و معصیت آن می کنید، یک پول توجیبی ای چیزی کف دست آن عزیز سفر کرده نمی گذارید؟ بله؟(1) خب، بقول عوام، Case برادر غلامرضا منصوری از همین نوع است! و آن پانصد هزار یورو هم، که ضدانقلاب از آن بعنوان رشوه یاد میکند(2)، چیزی در حد پول توجیبی ست که جلوی یک بچهء مکتبی هم بگذارید قهر می کند! و اما اتهام بعدی این شهید زنده آن است که چرا در رومانی دیده شده و چرا بر نمی گردد که پیشمرگ برادران ذیربط بشود؟ در پاسخ اين هر دو پرسش منافقانه، با توجه به اطلاعات محرمانهء یکی از مقامات، که نخواست نامش تا انقلاب بعدی (عج) فاش شود، عرض می کند:

1- دلیل مسافرت ایشان به رومانی خرید کاهوی اُرگانیک بوده است، و لاغیر!

2- آنچه که باعث شده است که نامبرده به جامعهء شکوهمند اسلامی برنگردد، بموجب سند منگوله دار پیوست، برادر "کرونا" بوده است، و نه چیز دیگر!: 

* به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از غلامحسین اسماعیلی، سخنگو، آقای منصوری هم‌اکنون در اختیار اینترپل قرار دارد، اما به علت محدودیت‌های ناشی از کرونا، در حال حاضر انتقال وی به ایران ممکن نیست. / رادیو فردا

بر این پایه، چه فرمایشی دارید؟!

13 جون 020

________________________________

(1) لطفاً در همین آغاز مقال دشنام ندهید؛ بلکه احوط آن است که  دندان (اگر هنوز دارید) روی جگر (اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید، و قدری تأمل کنید، شاید بقول امام(ل) خنده دار باشد! خواهر- برادر خواننده!،  

(2) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست، سوء استفادهء بهینه کند بقول عوام ok؟!

داستان دنباله دار قتل برادر فلوید(ره)!

فدوی در مرور خبرهای دارالخرُافه، به خبر میمنت اثر زیر رسید:

* محمدمهدی زاهدی، وزیر علوم دولت احمدی‌نژاد که در مجلس یازدهم نماینده‌ء کرمان است، پیشنهاد کرد تا خیابانی در تهران به نام جورج فلوید نامگذاری شود. /گویا

فدوی منتظرالظهور، با آنکه می داند که سال بیش از 12 ماه نیست و آن نیز در تیول اهل بیت و قتل و شهادت آنان است (ع- س- ص- عج) نه تنها با اين پيشنهاد مخالفتی ندارد، بلکه پیشنهاد می کند که، بمنظور حفظ هماهنگی، این خیابان در مشهد مقدس و در جوار عشرتکده های حضرت(ع) انتخاب شود، برادر محمد(ص) مهدی(عج) زاهدی! البته مملکت امام زمان(ج) شدیداً قانونمند است، یعنی، کلیهء حقوق برای متولی آن، حضرت بوفالو، علم الهدای، محفوظ است!  

11 جون 020 

بعدالتحریر: اگر استثنائاً  بپذیریم که جمع "کِرم" می شود "کرمان"!، بر این پایه، برادر محمد(ص) مهدی(عج) زاهدی! کرم مبسوطی داشته که چنین شکری خورده است که گویا بعدتر، ناگزیر به حذف توئیت خود می شود!

مسئلتن!

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به موردی رسید که نوعی آب در هاون کوبیدن است، ملاحظه کنید:

* رئیس پلیس راهور ناجا گفته است با «مظاهر فساد علنی» مانند «تظاهر به تفاخر با ماشین ‌های لوکس و گران ‌قیمت» برخورد می‌کنیم. 

و در توضیح بیشتر:

* به گزارش خبرگزاری فارس، کمال هادیانفر، که روز دوشنبه 26 خرداد در یک مراسم رسمی سخن می‌گفت، علاوه بر این، «سگ‌گردانی، شیشه دودی، آهنگ و صداهای بلند» را نیز از از جمله «مظاهر فساد علنی» دانسته و گفته با همهء این موارد برخورد می‌شود. /رادیو فردا

در اینصورت حاج آقا مسئلتن!: خب این "ماشین‌های لوکس و گران ‌قیمت" را چرا دست آقازادگان می دهید که بعد ناگزیربه  برخورد با آن بشوید، بله؟! و یا منظور سرکار گذاشتن ملت بیکار است؟

15 جون 020

جوک نیست!

فدوی، برای دستگرمی، قاصم الجبارين را شدیداً  گواه می گيرد، و اگر نمی پذیرید روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پُرستات مقام معظم رهبری، ادامه الله علوّه، را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب تلگرافی کوتاهی که در پی ملاحظه می کنید، ساخته و پرداختهء کارگاه او نيست و خود جنس است که بلاواسطه از مکالمه تلفنی با دوستی از تهران نقل میشود:

* اس.ام.اس: شما در حین رانندگی در جادهء هراز، حجاب تان را رعایت نکرده اید!

بیت

 گنه کرد در شهر یک دختری

 کشیدند سرِ خودروش چادری !

 

17 ژوئن 020

بیچاره کرونا!

...و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،در پیوند با این جُستار چنین روایت کرده اند که: يکی از شهروندان عده ای مهمان داشت و سخت مشغول پذیرائی بود که ناگهان صدای مشکوکی از وی صادرشد! بزرگوار، برای اینکه قضیه را رفع و رجوع فرماید، به سر پسرش که سر سفره بود کوبید و گفت بچه آرام بشین!  اندکی گذشت و این بار یکی دو نفر دیگر از مهمانان همان فعل قبیح را مرتکب شدند  و آنها هم به سر همان پسر بچه کوبیدند که پسر مراقب رفتارت باش!.. پدر گرامی شاکی شد و به مهمانان مذکور گفت این چه حرکتی بود؟ گفتند والله ما فکر کردیم که هر که صدائی در کرد باید  یکی توی سر این بچه بزند!..

حالا حکایت کروناست که حضرات هر مشکلی دارند به گردن او می اندازد!؛ نمونهء به روز اگر خواسته باشید، بشرح زیر و پیرامون آخوند منصوری ست که با اتهام دریافت 500 هزار یورو رشوه، دم دست است:

* شبکهء تلویزیونی جم اعلام کرد قاضی منصوری در سال 91 برای به تعطیلی کشاندن این شبکه برادران و خواهر مدیر آن را گروگان گرفت. در این میان، منصوری مدعی شده که برای مداوا در خارج است و کرونا سبب شده که نتواند به کشور برگردد!/ دویچه وله   

و در پیوند با خاج پرستان:

* یک پژوهش علمی جدید در آمریکا نشان داد که ویروس کرونا در اثر فریاد یا صحبت با صدای بلند نیز منتقل می‌شود. این تحقیق نشان داد افراد مبتلا، با فریاد زدن، مقداری از این ویروس‌ها را در هوا رها می‌کنند و این ویروس به مدت حدود 15 دقیقه در هوا معلق می‌ماند و بدین طریق ده‌ها انسان دیگر را به این ویروس مبتلا می‎کنند!/ العربیه

و نیز:

بر این پایه، گزارشات پیش از کرونا اما حاکی ست که برخی بیخودی قربانی شده اند!، نگاه کنید: 

* حکم اعدام یک مرد در پاکستان بخاطر گوزیدن در مسجد! محمد الوهابی 33 ساله توسط یک قاضی در پاکستان بعد از اینکه 17 بار از 6 مسجد بخاطر گوزیدن اخراج کرده بودند بالاخره بخاطر گوزیدن در مسجد در ماه رمضان  محکوم به اعدام محکوم شد! جالب است که هیچ وکیلی نپدیرفته که دفاع از این محمد الوهابی را به عهده بگیرد.

این هم  برای جوری جنس از مجازستان:

* در فروشگاه تو صف بودم که نفر جلوییم گوزید. داشتم فکر می کردم که خودمو بزنم به بیخیالی که طرف سرشو برگردوند و گفت اگر صداشو شنیدی یعنی که فاصله اجتماعی رو رعایت نکردی. اگرم بوشو فهمیدی که یعنی اون ماسکت بدرد نمی خوره و همین روزها کرونا می گیری. بعدشم سرشو تکون داد و زیر لب گفت همینا هستند که باعث شدند ویروس منتشر بشه! خدائیش تا حالا اینقدر همزمان شرمنده و قانع نشده بودم اونم از طرف یک گوزو! 

حال فدوی به ماجرای  آیت الله قزوینی، که در گوزیدن رودر برنامهء زندهء تلويزيونی، دارای کمربند مشکی ست، وارد نمی شود... خودتان آنلاین نگاه کنید..

9 جون 020 

اضافه حقوق!

فدوی، در مرور خبرهای دارالخرُافه، ملتفت شد که به حقوق و مزایای زنان در جامع< شکوهمند اسلامی مبالغی افزوده شده است، فدوی بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز لذت اش را ببرند:

* سردار حسین رحیمی(1) رئیس پلیس تهران بزرگ، گفت: با بانوانی که ترک‌ نشین موتور سیکلت بوده و شئونات اخلاقی را رعایت نکنند برخورد قضائی خواهد شد. به گزارش آنا، او گفت: در طول هفته و مخصوصا روزهای پنجشنبه، طرح برخورد با موتور سیکلت ‌سواران متخلف در دستور کار پلیس تهران قرار دارد و با موتور سیکلت ‌سواران متخلف نیز برخورد می‌شود.(2)

یک وقت تصور نفرمائید که این آجان گرامی، خودسر و خودجوش چنین لطفی به زنان می کند، زیرا هیچ یک از عملیات ایذائی عملهء بیت، بی اذن حضرت آقا و ماموت های متبوع، اتفاق نمی افتد:

بیت

هر دم از این باغ "خری" می رسد!

خیره سرِ بی پدری می رسد!

زیاده طرحی نیست

17 ژوئن 020

خدا مرگت دهد، «محمود»، چه لوسی!

عرض فدوی در این پیوند پُر بیراه نیست، نگاه کنید:

* احمدی‌نژاد در واکنش به اخبار کاندیداتوری ‌برای انتخابات 1400: تمایلی به این کار ندارم!/ العربیه

تحشیهء فدوی: قاصم الجبارین فدوی منتظرالظهور بکشد، آخر چرا عزیز دل؟ جداً که سنگدلی!؛ یعنی، دلت برای یک کهریزک دیگر، تنگ نشده است؟!

بعدالتحریر: اگر می خواهید در امان باشید، دو دستی رگ تکلیف شرعی برادر مذکور را بچسبید و البته تا حد مرگ بفشارید!؛ در غیر این صورت، فدوی مسؤل آن نخواهد بود!

تطهیر!

به این خبر، که خودش جعلی ست!، نگاه کنید:

* استاندار خوزستان کشتار شهروندان در نیزار ماهشهر را «جعلی» خواند!/ العربیه

با ذکر این مصیبت، که استاندار بیت چیزی از امام جمعه کم ندارد، عرض می کند که بزرگوار راست می فرماید!  کشتارها از سینما رکس آبادان تا قتل های زنجیره ای هم، از همین قماش بوده اند!

15 جون 020

چاره جوئی

شما خوانندگان محترم ضدانقلاب راست و حسینی(ع) بفرمایید که این را دیگر فدوی منتظرالظهور کجای دل صاحب مرده اش بگذارد؟

* فرمانده انتظامی استان قم خبر داد: شناسایی 885 هزار سایت و کانال مجرمانه در قم!/ ایلنا

حالا فدوی هیچ، متخلفین  دستکم ملاحظهء حضرت معصومه(س) را بفرمائید!، بقول عوام  OK?

طنز تصویری

*****************************************************************************

* جهان بینی (جهانگیری سابق- م): زندگی مردم سخت شده است / ایسنا 

تحشیهء فدوی: این چه فرمایشی ست؟ سخت نشده، غیر ممکن شده است، برادر جهان بینی! (جهانگیری سابق- م)

* پسر 35 ساله را کشتند و تهدید کردند اگر اطلاع ‌رسانی کنید، پسر دیگرتان را هم می‌کشیم./ ایران وایر

تحشیهء فدوی: شانس آوردند که همین دو پسر را داشتند!

* سهم مردم ورزقان از معدن طلا: آلودگی زیست‌محیطی، بازداشت، تهدید و پرونده‌سازی./ ایران وایر

  تحشیهء فدوی: بیش از این چه می خواهند!؟

* متوسط قیمت مسکن در تهران در معاملات اردیبهشت ماه 99، به 17 میلیون تومان در هر متر مربع رسید./ مهر 

تحشیهء فدوی: حالا چه فرقی میکند؟چه مسکن علی(ع)، چه علی(ع) مسکن!

* عضو حزب اعتماد ملی ایران: بی‌اعتمادی مردم به سیستم حاکم یکی از چالش‌ های مهم نظام است!/ العربیه

 تحشیهء فدوی: حالا چه عجله ای داشتی؟ می گذاشتی 40 سال دیگر، برادر اعتماد!

* مشاور ادارهء ارشاد استان خراسان ‌رضوی بزرگترین مسجد اهل‌سنت ایران را «خانه فساد» نامید!/ العربیه

تحشیهء فدوی: این حرفا چیه؟ مسجد، مسجد است، چه فرقی می کند برادر!؟

* یورو نیوز: نامهء دو زندانی فراری در ایتالیا به نگهبانان: کار مهمی داریم، زود بر می‌گردیم.

تحشیهء فدوی: خاج پرستان، دزد ها شان هم با مزه و اخلاقمدارند!

* اجرای حکم اعدام در سنندج هم زمان با سومین روز ماه رمضان / hengaw.net/fa/news

  تحشیهء فدوی: رمضان یا غیر رمضان فرقی نمی کند، مسأله اعدام است!

* ابوالفضل قدیانی: مشکل اساسی و بزرگتر از کرونا در این کشور سلطهٔ جبارانهٔ متکی به سر نیزهٔ علی خامنه‌ای است. / مردم باید حقوق خود را با صدای بلند طلب کرده و ثروت و دارائی خود را از چنگ علی خامنه ‌ای خارج کنند./ نگام

تحشیهء فدوی: قبول! لکن اگر شما زندگی نامهء حضرت شان را مرور می کردید که در منزل پدری، که او نیز روضه خوانی بیش نبوده است، چگونه شب های گرسنگی را طی می کردند، امروز، چنین پرسشی نمی داشتید!

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

والله الموفق والمعین

17ژوئن المُشجراز برجام الحرام سنهء 2020 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

*.*.*.*.*June 12, 2020*.*.*.*.*

جایگزین

فدوی نمی داند که خوانندگان محترم ضدانقلاب آیا رفتارهای چشمگير «آتش به اختیاران فرهنگیِ بیت» را به نمود و نمادهای فرهنگی مشاهیر ایران، بویژه فردوسی بزرگ، بخاطر می آورند یا خیر(1) که واپسین آن تخریب تندیس آن بزرگوار در قزوین بود که تصوير آن محض یادآور در پی خواهد آمد.

باری فدوی همچنان نگران و با این پرسش موذی درگیر بود که مگر فردوسی هم جایگزین پذیر است؟ که خبر بعدی به او حالی کرد که بله، جایگزین پذیر است و چه جور هم!..

این هم سند مصور و منگوله دارش (صد رحمت به سلطان محمود غزنوی!)

_______________________________

(1) ن.ک. به: مکتوبات 2 خرداد 98 - 22 می 020/ www.hazl.com

ایسنا؛ قزوین: روز گذشته عکس تخریب تندیس فردوسی در خیابان «فردوسی» قزوین در فضای مجازی دست به دست شد؛ عکسی که نشان می‌داد مجسمهء اصلی از پایه جدا شده و پایهء آن تخریب شده است...

اندر بلاد کفر و زندقه!

این نیروی انتظامی خاج پرستان هم، براستی، یک چیزی ش می شود ها! آن از اجرای سرود ملی ما (ای ایران) در خیابان های نیویورک؛ سرودی که در ایران شنیده نمی شود!(1) این هم از رفتار زشت شان در مقابل شهروندان معترض، که در پی ملاحظه می کنید. یعنی اینان عقل شان نمی رسد که مانند نیروی انتظامی محترم ما - متخلص به ناجا به سرکردگی سربار قالیباف (سردار سابق- م) -تظاهر کنندگان را مانند دانشجویان معترض کوی دانشکاه ،" لوله" کند؟!

جداً که واقعاً !

_____________________________

1. اجرای سرود ای ایران توسط پلیس نیویورک

https://www.youtube.com/watch?v=ZNwgKQbM1RA 

 

دست خالی!

فدوی، اگر قابل باشد، گويا:

1. از قبل از ظهور حکومت ابد مدت اسلامی از ستایشگران آزادی بود(1) و نماد و نمود آن را، بلحاظ محرومیتی تاریخی که در این باب داشته، دوست و پاس می داشت، 

2. و معتقد بود که قانون گزاران جامعه نيز بايد حق اعتراض و تظاهرات را برای شهروندان خود، عملاً به رسمیت بشناسند(2)،

3. همچنين، فدوی، بدلائلی که ذکر آن موجب اطالهء کلام می شود، دوست می داشت که شهروندان هم، از این آزادیِ در دسترس، برای ابلاغ پیام ها به منتخبان خود، استفاده کنند..

لکن، پس از استقرار حکومت ابد مدت اسلامی دريافت که مأموران محترم امام زمان هم حق دارند فضولی های شهروندان را با هرچه دست شان می آيد سرکوب کنند.

بر این پایه، فدوی منتظر الظهور، که در هجرت خودساخته بسر می برد، این چند روزه در این فکر بود که چرا همشهریان خاج پرست اش در ممالک اجنبی، از این حق (که از "انرژی هسته ای" هم مسلم تر است!)  استفاده نمی کنند تا مأموران محترم انتظامی فرنگی هم پاسخ مقتضی را در موردشان اعمال کنند؟

که اندکی بعد دریافت که شماری از مردم، در شهر او نیز، به مصرف حقوق شان در پیوند با قتل "جورج فلوید،" (که البته قابل دفاع هم هست و در ممالک محروسهء ما «شهيد» محسوب می شود) مشغولند.

  در پی، تصویری را در این پیوند، ملاحظه کنید تا پی ببريد که فدوی دست خالی برگشته است! 

بیت

ای تهیدست رفته در بازار

ترسمت پُر نیاوری دستار!

(از استاد سخن، اما بنقل از حافظه!)

یعنی هرچه در جمع معترضان ایستاد، از نیروی محترم انتظامی خاج پرستان، کتک و تیر نخورد و نیز، به اتهام توهین به رهبر، مسؤلین نظام، توطئه برعلیه نظام، مشوب کردن افکار عمومی، و سبّ ائمهء طاهرین، صلوات الله علیهم اجمعین، راهی زندان های طولانی نشد!

____________________________________

(1) فدوی این جُستار غلط را در کتاب "یادی از فرخی یزدی" با ذکر امثله ای، بیشتر باز کرده است. 

(2) وشبختانه این پدیده در ممالک اخلاق مدار اسلامزده هنوز دیده نشده و بعون الله نخواهد شد!؛ لکن و البته، حق سوء استفادهء بهینه از آن، برای مؤمنین و مؤمناتی که سرِ راه به عتبات عالیات(ع - س - ص- عج) سر از بلاد کفر و زندقه درآورده اند، البته آزاد و بلکه واجب است و از مقولهء  تهاجم فرهنگی محسوب نمی شود!

بی احتیاطی

فدوی در حیرت است که حضراتی که با داشتن نعلین مشکی (کمر بند مشکی سابق- م) و با "تهدیدات" خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) و نایب البته برحق اش، مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السّیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تخریباته، در انواع سرکوب، کشتار، حبس، شکنجه و اعدام شهروندان ناراحت، حرف آخر را در جهان می زنند، این بی احتیاطی ها چیست  که در پی میفرمایند؟:

* روحانی ترامپ را به خاطر بلند کردن انجیل تقبیح کرد!/ العربیه- تیتر

و در ادامهء خبر حیرت اثر فرمود:

* "انجیل کتابی نیست که فرمان قتل بی‌گناهان را صادر کند، شرم‌آور است رئیس‌جمهوری که علیه ملت خود اقدام کند."

به فدوی مربوط نیست ها؛ لکن بايد از اين رئيس جمهور بی احتياط پرسيد: «وقتی نوچه های شما قرآن را بمثابه چماق بلند می کنند، مانعی وجود ندارد، عزیز دل؟!»

نیز، مسئلتن (با اعمال تکنيک «تجاهل العارف»): با توجه به عملکرد حضرات، مگر قرآن هم کتابی است که فرمان قتل بی‌گناهان را صادر کند؟؟؟ شرم‌آور نيست آقا؟؟؟

برعکس

براستی کدام کار در ميان مخالفان جامعهء شکوهمند اسلامی ما به قاعده است که این یکی باشد؟! اما فدوی می تواند «مطلب» را همينجا ادامه ندهد و آن را بعهدهء خوانندگان محترم ضدانقلاب وانهد تا آن را براحتی به پایان ببرند!.. 

این اطمینان را فدوی از آنجا دارد که از بسکه همه چیز به شیوهء مرضیهء از نوع  "خلاف آمدِ عادت" است، فلذا همه چیز هم به آسانی قابل پیش بینی ست! فی المثل، شما، حتا اگر از هوش زیر متوسط هم برخوردار بوده باشید، در این بیش از چهار دهه، باید دانسته و بلکه یاد گرفته باشید که همواره ضد انقلاب عامل، آمر و مجری قانون را محکوم و مضروب و بلکه مقتول را تبرئه و مورد دلجوئی قرار می دهد! (نمونه می خواهيد؟ حريان کوی دانشگاه). خوشبختانه اين دروغ پراکنی ها موجب تعطيل شفقت اسلامی نمی شود. ملاحظه بفرمائيد:

* جمعی از محکومان امنیتی، از جمله تعدادی از دانشجویان، برخی کارگران هفت تپه و چند نفر از بازداشت شدگان روز کارگر با موافقت رهبر معظم انقلاب در لیست عفو قرار گرفتند!/ عصر ایران(1)

اما ضد انقلاب سبکسرانه معتقد است که آنکه باید عفو کند ملت (ضد انقلاب به تروريست های صهيونیست می گويد «ملت!) و نه حضرت آقا (دامت تخریباته!) چرا که ملت (ايضاً) پیش از اینها در این باب اعلام موضع کرده است و اعلام داشته است که: «نه می بخشیم، نه فراموش می کنیم!»

------------------------------------

1. در تکمیل خبر:

* به گزارش «عصرایران»، به نقل از خبرگزاری میزان، طبق اعلام مرکز رسانهء قوهء قضاییه، هر ساله و همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر، رییس قوه قضاییه با ارسال نامه به مقام معظم رهبری خواستار موافقت با عفو و یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان دادگاه‌های عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیرو‌های مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی می‌شود. امسال نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی با درخواست آیت الله رییسی، شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات 3721 نفر از محکومان موافقت کردند. نکتهء حائز اهمیت در عفو اخیر حضور تعدادی از محکومان امنیتی در میان عفوشدگان است.

استفتاء

دوستان در مجازستان مرقوم داشته بودند که «آرامگاه باقرخان، ملقب به "سالار ملی" در تبریز انبار کفش شده" و در پی پرسیده بودند که: "اینجوری از میراث بزرگان وطن نگهداری می کنیم؟" 

تحشیهء فدوی: والله چه عرض کند؟ به فتوای علمای سَلف، آن کفش ها، اگر کفش ملی باشد، مانعی ندارد! 

اسراف

در خبرهای دارالخرافه آمده بود که:

* حشمت‌الله فلاحت ‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران، فاش کرد این کشور بیش از 30 میلیارد دلار خرج بشار اسد رئیس‌ جمهوری سوریه کرده و باید این پول را پس بگیرد./ العربیه

...و اما راویان اخبار و ناقلان آثار و طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار، در پیوند با این جُستار، چنین روایت کرده اند که «مردی به دوست اش مراجعه و درخواست مبلغی وام می کند؟  طرف می گويد نه! می پرسد چرا؟ می گويد برای اینکه می خواهم دوباره ترا ببینم! می پرسد یعنی چه؟ می گويد اگر این پول را بتو بدهم، دیگر نه پول را می بینم و نه ترا!..» حالا حکایت اسد و حکومت ما ست!

گِله

وقتی که فدوی می گفت و می گوید (و لابد خواهد گفت!) که حال این دسته از  مردم بد است، باورتان نمی شد، نمی شود و (لابد نخواهد شد!)... این هم سند مصور و منگوله دارش:

تسامح

فدوی خبر میمنت اثر زیر را لحظاتی پیش دریافت داشت:

* از صبح امروز، دوشنبه پنج خرداد، و پس از حدود هفتاد روز تعطیلی، درب‌های حرم مطهر رضوی بر روی زائران آن حضرت بازگشایی شد. طبق پروتکل‌های اعلامی، زائران می توانند از یک ساعت بعد از نماز صبح تا یک ساعت پیش از نماز مغرب، و با رعایت نکات بهداشتی، وارد مجموعهء صحن‌های حرم مطهر رضوی بشوند./ ایسنا

عجیب است! چطور به عقل مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، و مقامات ریز و درشت دولت اسلامی نرسید که از آن حضرت(ع)، با آن همه معجزات و کرامات، بخواهند که در این هفتاد روزی که بیکار و علاف بوده اند ترتیب این چُس مثقال ویروس را بدهند؟ عجیب نیست؟ این ایراد البته بر فدویِ گردن شکسته هم وارد است !

********************************************************************

* حجت الاسلام محمدمهدی میرباقری، رئیس فرهنگستان علوم اسلامی قم گفت: واقعا این خبری که درباره کرونا می‌گویند دروغ است؛ این خبر اینقدر بزرگ نیست. خطر هست ولی این طور نیست که اینها می‌گویند؛ پشت این توطئه‌ای است./انتخاب

* داعش: کرونا سرباز جنگجویی است که برای مقابله با ستمگران دنیا آمده! / العربیه- تیتر

* روحانی: حذف چهار صفر برای زیبا شدن پول ملی است! حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، دربارهء لایحهء حذف چهار صفر از واحد پول ملی ایران گفته است این کار «بیشتر سهولت حسابرسی و زیبا شدن پول ملی است» و «فکر نمی کنم از نظر رشد اقتصادی و تورم خیلی تاثیری داشته باشد!»/ بی.بی.سی

* حجت‌الاسلام محمد(ص) مهدی (عج) میرباقری(ع)، عضو مجلس خبرگان: «توطئه‌گران جهانی می‌خواهند به بهانهء کرونا دین را "کمرنگ، زمین‌گیر و استحاله کنند" ... خطرناک‌ترین پدیده در دوران پساکرونا بردن جامعه بشری به "فضای حکمرانی مجازی" است!/ دویچه وله

ﺑﺮ ﺳﺮت ﻋﻤﺎﻣﻪ ﭼﻮن آﻟﻮده ﺑﺎ ﮔﭻ ﺳﻨﺪه اي

رو در آئینه ﻧﮕﺮ، ﺑﺎور ﻧﺪاري ﮔﺮ ز ﻣﻦ!

میرزاده عشقی

************************************************************

   

******************************************************

آکادمی

- 41  Academy Awards 

هر آنکه بیخبر از فن " چفیه" مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

  فدوی شدیداً مباهی ست که امروز، مؤمنینی که در سی وهفتمین جلسهء آکادمی چفیه مالی(1) به دریافت مدال درجهء یک چفیهء همایونی، که معادل نشان sir در انگلستان است، نائل شده اند را، بشرح زیر معرفی کند، تا بعون الله به برخورداری از مزایای شرعی آن مفتخر، و به الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ)(2) مُستظهر باشند: 

* بهرام شیبانی: حدود 30 سال است حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبری نظام اسلامی را بر عهده دارند و سخنان ایشان را می‌توان سندی دانست بر همان شایستگی که امام راحل(ره) بر آن تاکید داشتند. جوانان کشور به سخنان چنین رهبری با جان و دل گوش می‌دهند و عمل می‌کنند زیرا عزت و اقتدار برخاسته از تدابیر رهبری را به خوبی درک کرده‌اند.

* 7165---0915: تمامی نفتکش‌های ایران به ونزوئلا رسید تا همگان بدانند در سایهء اقتدار ناشی از مقاومت، بنا به فرمایش امام راحل(ره) و خلف صالحش، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بک.لی در سایه شعارهایی مثل تنش‌زدایی و گفت‌وگوی تمدن‌ها و مذاکره و دوران موشک نیست هر غلطی می‌تواند بکند!

* 2085----021: مطالبهء رهبری عزیز انقلاب از نمایندگان نور امید را در دل‌های قشر ضعیف جامعه روشن کرد. من به فدای این ذریه عزیز حضرت زهرا(س) که هم فکر و ذکر و دغدغه‌اش محرومین است.

* نادری؛ رزمندهء دفاع مقدس: از کار زیبای مجلس جدید در قرار دادن عکس شهید سلیمانی در کنار تمثال مبارک حضرت امام خمینی و امام خامنه‌ای به وجد آمدیم و خیلی خوشحال شدیم. امیدواریم این مجلس در عمل هم در راه شهدا و امام شهدا قدم بردارد

* پیشنهاد حجت‌الاسلام حسین (ع)جلالی، منتخب مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی برای ختم روزانهء قرآن از سوی نمایندگان مجلس یازدهم. / فرارو

* عسگری: اقتدار نیروهای مسلح کشورمان را به رهبر معظم انقلاب تبریک عرض می‌کنیم که با صلابت نفتکش‌هایمان را در برابر دیدگان ترسان شیطان بزرگ به آمریکای لاتین رساندند و جرأت واکنش را از آن‌ها گرفتند. کسانی هم که می‌گفتند دنیا دنیای مذاکره است دیدند که این اقتدار است که پیشرفت می‌آورد نه مذاکره و دادن همه چیز برای هیچ.

* 7424---0936: به اقتدار نیروهای مسلح کشورم به خاطر فروش نفت در بیخ گوش آمریکا و وارد کردن طلا در ازای آن به ایران افتخار می‌کنم. این اقتدار به دست آمده از مقاومت فعال است و جا دارد هر ایرانی به خود ببالد.

یادآوری این نکتهء باریک تر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات  لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه"(4) را، مع الاسف  نیاورده اند؛ لکن آکادمی حقِ، بقول عوام، appeal را برای این دسته از مؤمنین ،محفوظ می دارد.

اين هم يادی از فارغ التحصیلان ممتاز خاج پرست این دوره:

کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی کشورمان و فعلی کلمبیا، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام، عید فطر را تبریک گفت. او این پست را به دو زبان انگلیسی و فارسی منتشر کرد. /تیک

ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.

____________________________________

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) بر این پایه، چفیه مالی نیز، همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف «اعف الله پرستاته» است.

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری (چادر پر کلاغی) باشد - م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه! با تأیید مراجع عظام تقلید- (برگرفته از تبصرهء 2 بند 1 آئین نامهء داخلی آکادمی).

5- بموجب تبصرهء 3 مادهء 35 آئین نامهء مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار، به حُکم قناری انتخاب و، پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای؛ ادامه الله پُرستاته، به قیلوله مشغول می شوند. و من الله التوفیق

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

دهم ژوئن المکدراز برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*June 5, 2020*.*.*.*.*

در انواع ذبح اسلامی

    در پیوند با ذبح اسلامیِ رومینا اشرفی توسط پدر گرامی با داس، مده ظله العالی، که از بستگان نسَبی قمه است، به این تیتر خبری از برادران نگاه کنید: 

    * بهمن خاوری خواستگار رومینا اشرفی بازداشت شد! / ایران اینترنشنال

    آقاجان! نخست اینکه باز دوباره، و حسب شیوهء مرضیه، گز نکرده پاره فرموده و عوضی گرفتی؟ یابوی گرامی! اینکه گرفته اید، پسرکی ست که عاشق دخترک بوده، پدر را دریابید که از دخترک متنفر بوده و او را مُثله فرموده است!

    و اما برخی شیرین کاری های جراید شریفهء دارالخرافه، در همین راستا:

    * روزنامهء جام جم، ارگان مطبوعاتی صدا و سیما، در اقدامی تامل برانگیز، تصویر رومینا، دختر 14 ساله ای که به دست پدرش به طرز وحشتناکی به قتل رسید را سانسور کرد! / تیک

    که قصور جریدهء شریفهء فوق را، شهروند دیگری بگونه ای جبران کرده است: 

    * امیرمهدی ژوله، نویسنده و بازیگر، در صفحهء اینستاگرام خود به قتل رومینا اشرفی واکنش نشان داد و با انتشار آگهی ترحیم مرحومه نوشت: چیزی نیست. فرزند گرامی فلان «مرد»، نوهء فلان «مرد»، خواهر زادهء فلان «مردان» کمی داسی شده است./ تیک

    بعدالتحریر: آورده اند که اصغر آقا داشت دهن دره می فرمود، اکبر آقا گفت  اصغر آقا  حال که دهانت باز است، ممد آقا را هم صدا کن! حالا حکایت فدوی ست! مراد وی آن است که حال که بزرگواری کرده و به جرائم عاشق رومینا "بهمن خاوری" رسیدگی می فرمایید، برادر محمود رضا خاوری، مدیر عامل بانک ملی حضرات که مبالغ هنگفتی از بیت المال را در رگ زد و به عتبات عالیات کانادا ملتجی شد را هم، فراموش نفرمایید! اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)!

معرفی

    «مصادره»، از آغاز تا اکنون، از ابزار اساسی داعش وطنی، مُدّه ظله العالی، بوده است. این پدیده نيز مانند هر پدیدهء دیگری، انواعی دارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب با آنها کم و بیش آشنایند. بر این پایه، فدوی نیز در این جستار کار زیادی ندارد جز معرفی نوع تازه ای که دستپخت وزیر خارجهء  بیت، برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف است و در پی ملاحظه می کنید:

    * ظریف: اروپا اگر می خواهد دهانش را بسته نگه دارد باید برای همیشه بسته نگه دارد!/ بی.بی.سی

    و در عرّ و تیز بیشتر: 

    * آقای ظریف در این توییت نوشته "اروپا، که در قبال جوامع غیر غربی به سرعت دست به قضاوت و داوری می‌زند، این بار به سکوت کر کنندهء خود ادامه می‌دهد. اگر اروپا می‌خواهد همچنان دهانش را بسته نگاه دارد، باید برای همیشه دهانش را ببندد"! 

    برادر مذکور، در این رابطه، بدنبال یک کردیت صلواتی ست که نشان بدهد که، با توپ و تشر او، اتحادیهء اروپا ماست اش را کیسه کرده است! لکن برادر محمد(ص) جواد(ع) اگر نمی داند، خوانندگان محترم ضدانقلاب بدانند که اتخاذ موضع اروپا ربطی به عرّ و تیز این آخوند مکلا ندارد و بموجب سند منگوله دار زیر، اساساً پیش از گرد و خاک او منتشر شده است:

    * ساعاتی پیش از انتشار توییت وزیر خارجه ایران، مسئول سیاست خارجی اتحادیهء اروپا مرگ آقای فلوید را محکوم و از رفتار ایالات متحده اعلام بهت و انزجار" کرده بود. / بی.بی.سی

    حال فدوی به این موضوعِ ثابت شده کار ندارد که "رطب خورده منع رطب کی کند؟" و خودِ آکله اين شخص نمایندهء حکومتی ست که کارنامه ای سیاه و خونین در اعدام نفوس را حتا پیش از تشریف فرمائی(1)، رقم زده است!

    زیاده عرضی نیست.

____________________________________

(1) اشاره به فاجعهء عمدی سینما رکس آبادان

گرفتاری

    فدوی هر کار می کند که به بعضی مسائلی که به او مربوط  نیست دخالت نکند نمی شود لکن. یعنی تکلیف شرعی نمی گذارد!.. 

    باری، فدوی از دیروز کلی عریضه و شکوائیه از مؤمنات، کثرالله امثالهم، دریافت کرده است که پیوستی نیز دارند که  در پی ملاحظه می کنید. خواهران بی سرپرست سائل بدرستی عنوان کرده اند که با رؤیت مرد برهنه ای که در روی جلد جریدهء شریفهء دارالخرافه نقش بسته است، حال شان بد شده و عمدتاً محتلم نیز شده اند  و از مراجع عظام تقلید کسب تکلیف کرده اند. 

    فدوی هم با خجالت تمام مراتب را، در شرایطی که در اثر افراط در نرمش قهرمانانه و تنقیهء جام زهر همه جایشان شدیداً درد می کرد، در فاصلهء بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رساند. حضرت شان، بعدالتحیه و السلام و ضمن صدور چند صد صلوات بر  محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)، فرمودند چنانچه برادران عراقی که بوی اباعبدالله(ع) می دهند هنوز در مشهد مقدس(ع) تشریف دارند، احوط آن است که از طریق نماینده ما (بوفالو علم الهدی- م) آنان را بسوی خواهران هدایت کنند و در غیر این صورت، برادران خودمان را خبر کنید..

    زیاده فتوائی نیست.

    1 جون 020 

___________________________

از منبع دیگر: کانال باشگاه روزنامه‌ نگاران ایران نوشت: روزنامه‌ی اصولگرای جوان تصویر نیم‌تنه لخت یکی از معترضان آمریکایی را منتشر کرد./گویا

اغتنام فرصت

    داعش وطنی تنور داغ و سرد سرش نمی شود و بهر حال، و تا زمان موعود، نمی چسباند! برای دستگرمی، از اینجا آغاز کنیم:

    * اولین آمار رسمی پس از حدود هفت ماه: وزیر کشور کشته‌ شدن دست‌کم 225 نفر در اعتراضات آبان را تایید کرد. / ایران انترنشنال- تیتر

    ملاحظه کنید که، با توجه به حوادث و تظاهرات اخیر آمریکا، حال تنور به اندازهء کافی گرم و بلکه داغ شده و هنگام چسباندن است!:

    * عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، در یک برنامهء تلویزیونی، ضمن دفاع از قطع اینترنت در اعتراضات آبان ماه، به طور ضمنی کشته‌شدن دست‌کم  225 نفر از مردم معترض در جریان این اعتراضات را تایید کرد و گفت: «حدود 40 تا 45 نفر، شامل 20 درصد کشته ‌شدگان، را شهید اعلام کردیم! چون اصلاً بی‌گناه و با اسلحه غیر سازمانی کشته شدند که این سلاح را نیروی انتظامی ندارد.»

    و البته به این هم کاری ندارد که کشته شدن یک نفر در دو هفته، با هزار و پانصد نفر مقتول و 2000 مجروح و شمار نامعلومی بازداشت و زندان در سه روز، اندکی تفاوت دارد!  

ویژگی نادر

    یکی از شگفتی های اخلاق مداران حاکم بر ایران سابق،که بلا استثناء مزین به سوء پیشینه  های مبسوط هستند، آن است که به محض اینکه اندکی از قدرت دور، یا عجالتاً در سایه(آب نمک سابق- م) واقع می شوند خود را از جنس مردم زیر ستم قلمداد و به منتقد ریاست محترم آبدارخانهء بیت (رئیس جمهور- م) تغییر شکل می دهند! 

    از متقدمین، برادر احمدی نژاد، معاونت حضرت آقا در فاجعهء 88، و از متأخرین برادر محمد(ص) باقر(ع) قالیباف، خالق حمله و سرکوب کوی دانشگاه و رئیس تازهء مجلس، بیت است که شیهه کشان فرموده است:

    * محمدباقرقالیباف: فساد در تار و پود ساختار نفوذ کرده؛ سرمایهء اجتماعی نظام آسیب دیده! / کیهان لندن

    فدوی از سوی مردم از ایشان پوزش می خواهد!

افتتاح سر قبر آقا!

    فدوی، در مرور خبرهای دارالخرافه، به تیتری بشرح زیر برخورد:

    * سوابق اقتصادی قالیباف و یاران احمدی‌نژاد؛ چرا باید نگران مجلس یازدهم بود؟ /ایران وایر

    فدوی نمی داند که نگرانی منبع خبر از چه بابت است؟ فدوی منتظرالظهور، برعکس، هیچ نگران نیست زیرا سند منگوله داری در دست دارد که نشان می دهد که همه چیز، بعون الله، ختم بخیر خواهد شد؛ نگاه کنید:

    * جزئیات پیشنهاد عجیب نماینده مجلس دربارهء روزانه یک ختم کامل قرآن در مجلس؛ صفحهء اول و دوم قرآن برای قالیباف است!/همشهری آنلاین- تیتر

    و در ادامهء خبر حیرت اثر:

    * منتخب مردم رفسنجان و انار در مجلس یازدهم، حجت‌الاسلام حسین(ع) جلالی، دربارهء پیشنهاد خود مبنی بر ختم روزانهء قرآن کریم از سوی نمایندگان گفت: بر اساس این پیشنهاد به هر نماینده روزی دو صفحه از این کتاب الهی اختصاص می‌یابد و بنا داریم از جلسهء روز یکشنبه این کار را آغاز کنیم./ همانجا 

    بر این پایه، دیگر چه جای نگرانی ست؟! بله؟

المثنی!

    شما بهتر از فدوی می دانید که برادران - بلا تشبیه! - مانند استعاره هستند؛ یعنی هیچگاه  در معنای حقیقی خودشان بکار نمی روند! برای همین است که فدوی منتظرالظهور، با خبری که به شکل زیر تنظیم شده است، مشکل ماهُوی دارد:

    * علی لاریجانی رسماً با صندلی مجلس خداحافظی کرد! / عصر ایران

    خب فدوی چه عرض کند؟ شاهدی که می خواست به آن استناد/ اتکا کند، سهراب سپهری ست که غایب است و شوربختانه نیست که بجای: «تا بخواهی لبخند، تا بخواهی تکثیر» بگوید: «تا بخواهی صندلی!»

    فلذا فدوی جورش را کشید!

    زیاده عرضی نیست..

مطالبه!

    ابوی فدوی(ره)، به تکرار نصیحتی بشرح زیر می فرمود که فدویِ ناخلف، هرگز عُرضهء بکار بستن آن را نداشت و در لحظهء نگارش این سطور حتا دارد در آتش بی توجهی به آن می سوزد!:

بیت

عنان مال خود به دست غیر نده،

که مال خود طلبیدن، کم از گدائی نیست!

    و اما وجه تسمیه یا تداعی، خبر زیر بنقل از العربیه ست:

    * ده‌ها هزار تظاهر کننده، شنبه 30 مه در برابر «وزارت دادگستری» در بیروت، در میان تدابیر سفت و سخت امنیتی ارتش و نیروهای انتظامی لبنان، تجمع کرده و شعارهایی را در مورد لزوم خلع سلاح حزب‌الله، سر دادند. 

    فدوی در این باب البته عرض مهم و مفصلی ندارد؛ لکن از آنجا که بوفالو سید حسن نصرالله بکرات اعلام فرمود که هر چه دارد، و از آن میان سلاح، به لطف حضرت آقا (ضپ) از جیب سوراخ ملت پاپتی ایران سابق است، فلذا اگر دوستان لبنانی موفق به خلع سلاح این اشرار شدند، سلاح هائی را که مال ماست جائی نبرند لطفاً!

***********************************************

دعای صحیفهء مجاذیه!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیّم ژوئن المزخرف از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*