حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

****

*.*.*.*.*May 29, 2020*.*.*.*.*

قلم بیار، من این ملک را قباله کنم! (میرزاده عشقی)

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار، در پیوند با این جُستار، چنین روایت کرده اند که در ازمنهء قدیم، مقام معظم رهبریِ یکی از بلاد اسلامزده، به رئیس تشخیص مصلحت نظام اش دستور فرمود که مالیات را در چندین نوبت افزایش دهد. رئيس بعرض رساند که قربان صلاح نیست و موجب اعتراض اُمّت می شود. معظم له نپذیرفت و دستور را دوباره تکرار فرمود لکن افزود که اعتراضی اگر شد، به شیوهء "آتش به اختیار" عمل کنید! رئیس مزبور هم دستور را عیناً اجرا کرد و طرُفه اینکه:

مصرع

صد هزاران گل شکفت و بانگ مرغي برنخاست!

باری، رئیس تشخیص مصلحت مراتب را، در فاصلهء بین دو قیلوله، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رساند؛ کوتاه سخن، امت با ادامهء پرداخت مالیات های تصاعدی و عدم اعتراض، حضرات را  شدیداً در خماری گذاشتند! این موضوع اما، خشم مقام معظم رهبری را چندان  برانگیخت که  دستور فرمود به مالیات های تصاعدی، یک باب جماع هم  ضمیمه شود! - با این امید که صدای اعتراضی بشنود و سرانجام از خماری در آید! اما باز هم مدتها  گذشت و همچنان "بانگ مرغي برنخاست"!

تا  اینکه روزی از روزها، خبر رسید که معترضی پیدا شده است! مقام معظم شادمان شده او را بحضور خواندند تا شکایت اش را که می پنداشتند پیرامون مالیات های سنگین و جماعِ پیوستِ آن است، بشنوند .و اینک شکوائیهء شاکی:

  «خدمت با سعادت مقام معظم رهبری، ادامه الله ایامه و نصر اعلامه و اجری بالخیر اقلامه دامت تخریباته! قربان، تصدق تان شوم؛ خاکسار جان نثار به نمایندگی از اهالی شرفیاب شده ام تا به استحضار برسانم که ما بقول عوام از Package  "مالیات و جماع"، تا انقلاب مهدی(عج) اعتراض و مشکلی نداریم  لکن در عوض از حضور ملوکانه استدعا داریم که در صورت امکان، تعداد مأموران حکومتیِ جماع را افزایش دهند تا از صف طولانی آن، که از صفوف ارزاق عمومی هم دراز تراست، رها شده و زودتر سر کار و زندگی خود برگردیم!

خب، فدوی عجالتاً اهالی ورجاوند را با Package "مالیات و جماع "شان تنها می گذارد تا حکایت بالا را در بيانيهء زير مشاهده کنند:

https://bit.ly/2TJRKqC 

باری، بگزارش خبرنگار فرهنگی ما، مقامات از صدر تا ذیل و به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، با افزایش تعداد جماع کنندگان حکومتی، موافقت فرمودند! 

و من الله التوفیق

23 می 020

رکورد مکتبی!

  بگزارش پاره ای رسانه ها، قم که چرکنویس واتیکان است، در برخی بی ناموسی ها، بقول مقام معظم رهبری دامت تخریباته، «رکورد زده» است! بله قم رکورد زده است! و مراتب را  ظاهراً حضرت معصومه (س) بخشیده، لکن  شیخ علیخان نبخشیده! عجالتاً و برای دستگرمی نگاه کنید: 

* دستگیری ماساژورهای جنس مخالف در قم: پس از وصول گزارشاتی مبنی بر انجام ماساژ برای جنس مخالف توسط یک تیم چند نفره، موضوع در دستور کار واحد رصد و شناسایی قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای مرکز استان قم قرار گرفت./ تیک

و برای جوری جنس:

* پس از اخذ دستور قضایی، طی عملیاتی با حضور عوامل پلیس امنیت اخلاقی، از دو کارگاه متعلق به این تیم هزار لیتر مشروبات الکلی و یک دستگاه تقطیر الکل کشف گردید.

البته این نیز گفتنی ست که درسایر بلاد اُمّ القرا نیز کم و بیش و بعلت ممنوعیت های خداپسندانه، چنین ماجراهائی رخ داده است و از آن میان:

* دویچه وله: نوشیدن مرگ؛ مشروب تقلبی جان 79 نفر در فارس را گرفت! الکل صنعتی و مشروب دست‌ساز هم‌چنان قربانی می‌گیرند. اورژانس استان فارس از مرگ 79 نفر و 642 مورد مسمومیت الکلی خبر داد. یک مقام قضایی قم می‌گوید به خاطر اعتقادات، تنها دو نفر در این شهر از مصرف مشروب تقلبی درگذشته‌اند.

که، خب، ان مطلب را حضور عالیجناب حافظ در آن دیار، کم تا قسمتی، توحيه می کند؛ حافظی که گفت: "بهر یک جرعه که آزار کس اش در پی نیست"، زحمتی از مقام معظم رهبری وقت، امیر مبارزالدین محمد(ص)، لعنة الله، کشیده  است که مپرس! لکن فدوی حضرت معصومه (س) و رکورد زیر در قم را کجای دل صاحب مرده اش بگذارد؟!:

* رادیو فردا (جمعه 2 خرداد 1399): مشروب مسموم در پایتخت مذهبی ایران. خبر کشته شدن 12 نفر و مصدوميت 104 نفر بر اثر استفاده از مشروبات الکلی تقلبی در قم پس از دو هفته به تاييد مقام های پليس ايران رسيد. 

زیاده رکوردی نیست

22 می 020

اختلاف بین علما

برادر حسین(ع) شریعتمداری، متولی امامزاده کیهان دارالخرافه، که سرِ بُریده می دارد دوست - و اگر سر گیر نیاورد، خودش را ختنه می کند! - به یکی از نمایندگان محترم حکومت در مجلس بیت، چنین توپیده است: 

* آقای حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، نمایندهء مردم اسلام‌آباد غرب، در مصاحبه‌ای که بلافاصله با استقبال گستردهء رسانه‌های دشمن روبه‌ رو شد، می‌گوید «ما شاید 20 تا 30 میلیارد دلار به سوریه پول داده ایم»! و معلوم نیست این عدد و رقم را از کجا آورده است؟!  

فدوی، که به رعایت عدل و انصاف مشهور، و به سایر خصال خداپسندانهء دیگر متصّف است، و نیز، با آنکه با برادرحسین(ع) میانه ای ندارد، لکن در این مورد خاص ناگزیر است که جانب وی را بگیرد(1). بله حق با شما است، برادر حسین(ع)، مبلغ مورد اختلاف "20 تا 30 میلیارد دلار" نبوده، بلکه بسیار بیشتر بوده است!

21 می 020

_____________________________________

(1) لطفاً در همین آغاز مقال دشنام ندهید؛ احوط آن است که دندان (اگر هنوز دارید) روی جگر (اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،و قدری تأمل کنید، شاید بقول امام(ل) خنده دار باشد! خواهر- برادر خواننده!

گزارش ورزشی

به گزارش خبرنگار ورزشی ما، مسابقات جهانی تیراندازی در هر دو عرصهء کلاسیک (کمان) و مدرن (سلاح گرم) برگزار و با "تهدیدات" خداوند متعال، و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم، ارواحنا له الفدا(عج)، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، دامت تحریکاته که، افزون بر قاطر سواری، به تیراندازی نیز تسلط و اشراف دارند، در هر دو عرصه، به اخذ مدال طلا و نیز نعلین مشکی (کمربند مشکی سابق- م) نائل شد. در پی، دو صحنه از مسابقات مذکور را ملاحظه می کنید.

زیاده گزارشی نیست.

بررسی

برادران حقیقتاً گرفتارند. باور بفرمائید گاه که فدویِ منتظرالظهور خودش را بجای آن نازنینان  می گذارد وجدان اش شدیداً مورمور می شود! بهر روی، از آنجا که فدوی، بعبارت خاج پرستان، همواره بخشی از راه حل بوده است و نه مشکل، فلذا برای کاهش بار سنگین برادران هم که شده، رسیدگی فقره زیر را شخصاً در کف با کفایت خویش میگیرد: 

* زهره مرزوقی،نایب رییس بانوان فدراسیون بدنسازی، در گفت وگو با ایسنا، می‌گوید که در حدود سه سال است بدنبال گرفتن مجوز "پاور لیفتینگِ" بانوان (وزنه برداری قدرتی زنان) است. خانم مرزوقی به خبرگزاری ایسنا گفته "ما سال ۹۶ درخواست صدور مجوز قانونی کردیم اما پاسخی از مسئولان وقت ورزش بانوان وزارت ورزش دریافت نکردیم."/  بی.بی.سی

  تحشیهء فدوی: رسیدگی شد! لکن نمی شود! چرا؟ بین خودمان باشد، چون ضدانقلاب بیهوش است عرض می کند که،آخر تصدق تان شود، ما که نیمی از جامعه را از حقوق اولیهء بشر در عرصه ورزش و از آن میان دوچرخه سواری و حضور در ورزشگاه ها  محروم فرموده ایم حال چگونه بگوئیم: مست بودم اگر گهُی خوردیم؟! و اجازه فرمائیم که زنان به عمل بی ناموسی وزنه برداری اشتغال ورزند، بله؟

6 می 020

بحث لغوی

در فرهنگستان فدوی، واژهء مرکبی هست بنام "حق الاهِن"!  که مانند دادگاه ویژهء روحانیت، ویژه حضرات آیات عظام و حجج اسلام، به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی ست!

اضافه می کند که نزدیک به تمامی امور حضرات از طریق همین "حق الاهن" می گذرد. این جُستار البته متعلقات دیگری ذیل خود دارد که خمس و ذکات، از آن جمله اند!

باری، این واژه سال ها ست که بی هیچ اختلاف و مناقشه ای مورد استفاده ست و برادران پیرامون استعمال آن، دیریست که به جماع(1) رسیده اند؛ لکن اخیراً  گزارش  شده است که بزرگواران، بجای آن، از واژهء مجعولی بنام ”حق القدم " استفاده فرموده اند که سند مصور و منگوله دارش در پی می آید. بدیهی ست که این حق برای فرهنگستان فدوی محفوظ است که مراتب این تخلف لغوی را، توسط رئیس روابط عمومی خود، پیگیری نماید.

زیاده تخلفی نیست .. 

____________________________

(1) خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛ که همه جای فدوی را با شاخ گاو مد ظله العالی، در می اندازد. لطفاً لغزش تایپی "جماع" را به "اجماع"  اصلاح فرمائید؛ ممنون، اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)! 

نقاله و گونیای مکتبی!

اگر شما نمی دانید، خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند که فدوی عنصری محکم و استوار است و در بسیاری از مسائل، که خاج پرستان به آن " پرنسیب" می گویند، اهل معامله نیست.

پس، نخست و برای دستگرمی، به این ويدئو در مورد ميان انحراف نسبت به قبله نگاه کنید:

در این خصوص بی تعارف، و بخاطر همان پرنسیب ها که ذکر خیرشان رفت، عرض می کند که  فدویِ منتظرالظهور هیچ جور زیر بار نمی رود!؛ مگر از روی نعش او رد بشوید!بجان شما تنظیم مستراح به کمتر از 90 درجه انحراف از قبله مطلقاً صرف نمی ند! اصلاً بروید جای دیگر قیمت کنید اگر ازین کمتر گرفتند، شما دو فقره گوز اضافه هم، مهمان فدوی باشید!

خلاصه خیالتان را راحت کند، حتا اگر گلهّ ای از علما هم فتوای  دستجمعی بدهند که بعلت بُعدِ مسافت، صدا و سیمای گوز شما به قبله نمی رسد، فدوی باز هم زیر بار نمی رود: "برو این دام بر مرغ دگر نِه"!

دو طنز تلخ تصویری

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 می المکیف از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*May 22, 2020*.*.*.*.*

گزارش

بگزارش خبرنگار فقهی ما، شب های  قدر در فضای معنوی و با حضور برادر کرونا برگزار شد. معظم له، از اسلام عزیز، بویژه شیعهء اصلاً حشری(1) سپاسگزاری فرمود و افزود شادمان می شود اگر، این شب های لذیذ قدر(2) تمدید شود. که مراتب توسط فدوی در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، بعرض رسید. منتظر پاسخ باشید.

________________________________

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، مُدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً غلط تایپی «شیعهء اصلاً حشری» را به  «شیعهء اثنی عشری»، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

(2) ایضاً لطفاً غلط تایپی "لذیذ" را به  " عزیز" اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

پرسش بیربط!

فدوی پرسش بیربط امروز را، که جستاری تازه در مکتوبات است، بشرح زیر طرح می کند:

«اگر دریابید که اموال شما را دارند در حضور خودتان به یغما می برند، چه می کنید؟ 

«گزینه ها:

«1- با سارق گرامی همکاری  می کنید، 

«2- با سارقان شدیداً برخورد می کنید، 

«بعنوان راهنمائی، مستوره ای در این راستا  اگر خواسته باشید، به وجهی که در پی می آید، بقول عوام  for free در دسترس است:

* پنج نفتکش ایرانی با بار بنزین راهی ونزوئلا شده‌اند!/ العربیه»

پاسخ شما، هر چه باشد، نادرست است!(1)

و اما پاسخ درست را از اظهار نظر پیاده نظام بیت در کیهان دارالخرافه ملاحظه فرمایید تا کامروا شوید:

* بیگی: هم ‌اکنون کشتی‌‌های حامل بنزین در آب‌های بین‌المللی به سوی سواحل ونزوئلا به پیش می‌رود. باید از طریق رسانه‌های متعدد نوشتاری و تصویری و... به آمریکایی‌ها پیام داده شود که اگر دست از پا خطا کنند و کوچک‌ترین تعرضی به کشتی‌های نفتی ما نمایند هزاران جنازه آمریکایی‌ را باید از افغانستان، خلیج‌ فارس، عراق، سوریه، لبنان و عربستان به کشور کرونا زده‌شان برگردانند. 

زیاده پرسش بیربطی نیست..

19 می 020 

_____________________________________

 (1) با فدوی چک و چانه نزنید که چرا بشما صفر داده است؛ چون اعصاب ندارد و یک ناسزائی، چیزی بارتان می کند!

حق کشی!

همگان، بویژه خوانندگان محترم ضدانقلاب، می دانند که فدوی منتظرالظهور سرِ مسائل جدّی با کسی اصلاً شوخی ندارد، حتا با شما!.. یعنی باید از روی نعش فدوی رد بشوید!

می پرسید که خشم توأم با گرد و خاک فدوی، از چه بابت است؟ الساعه عرض و بلکه "ارز" می کند؛... نه، خودمانیم، ضدانقلاب که بیهوش است، شما اگر جای فدوی بودید، با ملاحظهء خبر میمنت اثر زیر، از کوره به در نمی شدید؟

* اکبر رنجبرزاده، عضو هیات ‌رییسه مجلس شورای اسلامی، از افزایش 15 درصدی حقوق نمایندگان در سال 1399 خبر داد. او گفت برخی اعضای مجلس، پیشنهاد افزایش 20 تا 25 درصدی حقوق نمایندگان را مطرح کردند اما در نهایت با افزایش 15درصدی موافقت شد. / تلگرام

یعنی چه؟ 15% دیگر چه صیغه ای(1) است؟ 25% مگر چه عیبی داشت؟ شما به عرق یزان روح  نمایندگان محترم بیت در مجلس نگاه کنید؛ آخر 15% به کجای این بزرگواران می رسد!

18 می 020

_________________________________

(1) نخیر؛ از نوع مورد علاقهء شما نیست!

بالاخره شده يا نشده؟!

برادران پنداری در همهء عرصه ها زنجیر پاره فرموده اند؛ مثال: 

* ایسنا؛ قزوین: روز گذشته عکس تخریب تندیس فردوسی در خیابان «فردوسی» قزوین در فضای مجازی دست به دست شد؛ عکسی که نشان می‌داد مجسمهء اصلی از پایه جدا شده و پایهء آن تخریب شده است، این موضوع را از شورای شهر قزوین پیگیری کردیم. 

و در ادامه خبر حیرت اثر:

* مهدیه سادات قافله‌باشی، سخنگوی شورای شهر قزوین، در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تأکید روی این موضوع که شهرداری قدردان فرهنگ و هنر ایران است؛ تصریح کرد: روز گذشته تصویری از تندیس فردوسی که پایهء آن تخریب‌ شده در فضای مجازی منتشر شد، برخی شهرداری و شورای شهر را مورد هجمه قرار دادند این در حالی است که شهرداری همواره برای بزرگان علم و ادب کشور و استان ارزش قائل بوده و هست. ( امحاء نقاشی های دیوار در مشهد، برگرفته از داستان های شاهنامه، خاطر مبارک هست؟) 

و اما تازه ترین مستوره: 

* بدنبال حمله به مقبرهء دو تن از بزرگان مذهبی کلیمیان بنام "استر و مردخای" در همدان و به آتش کشیده شدن معبد هندوها در بندر عباس، روز گذشته قبرستان مسیحیان در اسلامشهر تهران آتش زده شد/ پیک نت

باری؛ سربازان گمراه امام زمان(عج)! جای دیگری را نمی خواهند تخریب فرموده و یا آتش بزنند؟... نبود؟ بریم؟

19 می 020

شباهت

* داعش 11 نفر را در شرق سوریه اعدام کرد. / العربیه تیتر

تحشیه فدوی: خدا حفظ شان کند، چقدر شبیه برادران خودمان هستند!

ناسخ و منسوخ

* تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری، با اشاره به جایگاه مهم و حساس آموزش و پرورش در توسعهء کشور، گفت: آموزش و پرورش از مهمترین مراکز توسعه کشور است و به هر میزان که در آن تحول رخ دهد شاهد پویایی و خلاقیت در همهءبخش‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور خواهیم بود.

حاج آقا مسئلتن!: پس چرا معلمان یا نمایندگان آنان را پیوسته به غل و زنجیر می کشید، برادر جهان بینی!؟*( جهانگیری سابق- م)

__________________________________________

* "جهان بینی" در اینجا جنبهء فلسفی ندارد!

دو طنز تلخ تصویری

پیام

...خوانندگان محترم ضدانقلاب هم می دانند که فدوی عمدتاً اهل صلح است تا جنگ، و بلا تشبیه، عنداللزوم مانند حضرت آقا به امام حسن(ع) بیشتر متمایل می شود تا به امام حسین(ع)! هم از این رو بود که پذیرفت پیام برادر" پمپئو"، وزیر خارجهء شیطان بزرگ را، که در پی می آید، به شیطان کوچک (چین) برساند:

* پمپئو از چین خواست فعالیت‌های «خبیث‌ اش» برای سرقت واکسن کرونا را متوقف کند! /العربیه

بیت

به او گفتم که اندر شارعِ عام

مناسب نیست، شرح و بسط پیغام

باری فدوی، بی آنکه وارد این مقولهء مکتبی بشود که «خباثت» موهبتی ست الهی که از روسیه به ایران، چین، و کرهء شمالی می رسد، مراتب را  دراوقات شرعی خاج پرستان، به آگاهی رئیس جمهور مؤمن و معتقد چین، برادر "شی جین بینگ" رساند؛ بعدالتحیه و السلام و صدور چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)، قدری متغیر شده و در پاسخ گفتند که یک کاری نکن که "کوید 20 و بلکه 21" را هم تهیه و تقدیم کند، برادر فدوی!..

خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو چینی، ُمده ظله العالی درانداختید، برادر"پمپئو" 

14 می 020

بی مزه!

فدوی عبارت زیر را بنقل از العربیه ملاحظه کرد:

* «نانسی پلوسی»، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا که در دشمنی سیاسی با ترامپ شهرت دارد، بر این منوال، گفتهء ترامپ را به تمسخر گرفته و در گفت‌وگو با شبکه «سی‌ان‌ان»، با لحنی طعنه‌آمیز گفت: «به رئیس‌ جمهوری ما توصیه می‌کنم از خوردن چیزی که از نظر علمی رسماً مورد تائید نیست پرهیز کند؛ به ویژه آنکه در سن و سال او، یا بهتر بگویم با وزنی و «چاقی مفرطی» که از آن رنج می‌برد، نباید هيدروكسی كلوروكوين یا هر چیزی را بخورد!»

فدوی چه عرض کند به خواهر " پلوسی" جز اينکه: «خدا مرگت دهد، نانسی، چه لوسی!»

امتحان

بیائید حال که در قرنطینه هستیم، قیاس مع الفارقی بکنیم!؛ شهر شلوغ است و کسی ملتفت نمی شود: بعنوان مشق شب، بجای پرتقال فروش، استثنائاً، پیدا کنید که اگر این کار را برای اعلیحضرت العظما خامنه ای، که جان و نفس ملت را گرفته، انجام می شد، چه اتفاقی می افتاد؟!

در فقدان تجهیزات پزشکی و درمانی

فدوی نه اینکه خواسته باشد که خدمات درخشان کادر درمانی  کشور را، نستجیربالله، به چالش بکشد لکن این را نیز نمی تواند نگوید که در مرور اخبار کرنائی ایران و جهان، به خبری رسید که ناشی از بی اطلاعی دست اندر اران کادر درمانی ایران اسلامی ست؛ خودتان ببینید  تا بعرض او برسید:

* فرماندار کهکیلویه: با یک بیمارستان براى چهار شهر، چگونه به جنگ کُرونا برویم؟ / کیهان لندن

ملاحظه کردید؟ یعنی دوستان خبر ندارند که عملهء بیت در این مدت دست روی دست نگذاشته  بیکار نبوده و با انگشت بیست و یکم مبارک پینگ پنگ نفرموده اند بلکه، بر خلاف تصورات ضدانقلاب، فکر این روزها را کرده و، افزون بر تسهیلات و تجهیزات  تفریحی برای برادران لبنانی، در  امکانات و تجهیزات پزشکی و درمانی را نیز در سوی دیگری از جهان ناشناس برپا فرموده اند که البته اندکی از مردم شل و پل ایران دور است، لکن بقول عالیجناب حافظ:

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید

هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

البته خوانندگان محترم ضدانقلاب  وملت زخمی،  مخیّرند که توصیهء حافظ جان را پس از هشتصد سال  دنبال و اجرا بفرمایند یا نه، بهر روی  فدوی مسؤل آن نخواهد بود 

افتتاح مرکز درمانی ایران-اوگاندا با حضور محمد(ص) جواد(ع) ظریف

*****************************************************

هر آنکه بیخبر از فن " چفیه" مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

  فدوی شدیداً مباهی ست که امروز، مؤمنینی که در سی و هفتمین جلسهء آکادمی چفیه مالی(1) به دریافت مدال درجهء یک چفیهء همایونی، که معادل نشان sir در انگلستان  است، نائل شده اند را، بشرح زیر معرفی کند، تا بعون الله به برخورداری از مزایای شرعی آن مفتخر، و به الطاف خفیهء مقام معظم رهبری(ضپ) (2) مُستظهرباشند.

* رضا سرابي: براي آقاي روحاني افتخاري بزرگ‌تر از اين نمي‌شود که به رياست ‌جمهوري کشوري اسلامي و مستقل و قدرتمند و ابرقدرت منطقه‌اي انتخاب شده است. اکنون ديگر کشورهاي بيدار شده از يوغ استعمار و استکبار جهاني نيز به خاطر مردم‌ سالاري واقعي و پيشرفت هاي صنايع دفاعي و نظامي و سلولهاي بنيادي و انرژي هسته‌اي... کشور عزيزمان را الگوي خويش قرار خواهند داد.

* عباس احمدی ‌میانه: با سلام بر تمام سرو قامتان حافظ دین محمدی(ص) و درخت سر سبز انقلاب اسلامی، یعنی سپاه پاسداران انقلاب، آرزوی قلبی‌ام هم‌رکاب شدن با این عزیزان بوده،‌ هست و خواهد بود!

* 6406---0912 و2842---0910: صدای شکسته شدن استخوان‌های پوسیدهء رژیم جعلی به گوش می‌رسد. همانطوری که سید مقاومت گفتند، کابوس نابودی قریب‌الوقوع و بحران مشروعیت، سردمداران جنایتکار صهیونیستی را آزار می‌دهد. جنایت‌های 70 سالهء این غدهء سرطانی نتوانسته صدای ملت‌های آزاده را خاموش کند. این رژیم کودک‌کش منشأ بسیاری از پلشتی‌ها، جنایت‌ها، فسادها و فحشا بوده و هست و نابودی آن راه را برای زندگی سالم و پاک و با معنویت در جهان هموار خواهد کرد. ان‌شاءالله به زودی نماز جمعه را به امامت حجت‌ابن‌الحسن العسکری(عج) در قدس شریف با پرچمداری امام خامنه‌ای اقامه نمائیم.

* یک معلم بازنشسته: به عنوان یکی از طرفداران سابق اصلاح‌طلبان عرض می‌کنم، طبق کلام الهی، کسانی که پیرو رهبر الهی‌اند به رشد فکری اجتماعی می‌رسند. نمونه‌اش عزیزان سپاهی که ماهواره و ماهواره‌بر ساختند و دنیا را متحیر عمل خویش قرار دادند. ولی کسانی که شیفته غرب‌اند فقط ماهواره نومیدی به فضا می‌فرستند! آیا بهتر نیست به دامن قرآن کریم برگردیم تا هدایت شویم و از تحلیل‌های غرب‌پسند تبری جوییم؟

* 0291---0918: در قضیهء ویروس کرونا یک بار دیگر حکمت بیانات امام راحل(ره) و امام خامنه‌ای به منصهء ظهور رسید که «ما می‌توانیم». به همت بسیجیان، نیروهای مسلح، نخبگان و متخصصان کشورمان بسیاری از نیازهای داخلی کشور به ماسک، لوازم بهداشتی، کیت تشخیص بیماری و... ساخته شد و علاوه بر خودکفایی داخلی حتی به کشور صنعتی پیشرفته‌ای مثل آلمان هم صادر شد.

* وحید: خدا را شاکریم که رهبری شجاع، فرزانه، متکی به خدا و ملت داریم که هیمنهء شیطان بزرگ و اروپای بدعهد و خبیث را شکست و برای دنیا ثابت شد که هر کشوری که تکیه‌گاهش آمریکا باشد سقوط خواهد کرد.

* 5591----0912: در اقدام و اتفاقی بی‌سابقه، نرخ نفت آمریکا منفی شده است. لازم است کشورمان از صدور نفت پرهیز و کل صادرات را، برای افزایش ارزش آن، به پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها برای مصارف تولیدی و صنعتی انتقال دهند. با توجه به تاکید چندین سالهء حضرت آقا برای اقتصاد بدون نفت شاید این فرصتی باشد تا منویات آن حکیم فرزانه انقلاب عملیاتی شود و از فروش نفت مجانی پرهیز و به تولید بیشتر فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی توجه شود.

* 0811----0914 : خداوند را به خاطر نعمت عظمای ولایت که هدیه‌ای الهی است شاکریم که با هدایت حکیمانه و عالمانه مانع بروز حوادث حاد برای کشور می‌شوند. خیلی از کشورهای ثروتمند در مبارزه با ویروس کرونا عاجز ماندند اما در کشورمان با هدایت و رهبری الهی ولایت و با تلاش کادر پزشکی و همراهی و همدلی مردم موفق شدیم آن را کنترل کنیم. از جراید و رسانه‌ها هم تشکر می‌شود که به

بهترین نحو اطلاع‌رسانی کردند. 

* 3767---0919: اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران به خاطر این است که همواره پشتیبان ولایت و مردم انقلابی است. چنین روحیه‌ای اگر در میان آن عده از مسئولین که به‌دنبال مذاکره با بیگانگان هستند وجود داشت امروز در بسیاری از زمینه‌ها شاهد موفقیت‌های بزرگ بودیم.

یادآوری این نکتهء باریکتر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه"(4) را، مع الاسف، نیاورده اند؛ لکن آکادمی، حق بقول عوام appeal را برای این دسته از مؤمنین محفوظ می دارد.

 

از فارغ التحصیلان ممتاز این دوره  (خواهران)

_____________________________________

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامهء داخلی آکادمی

5- بموجب تبصرهء 3 ماده 35 آئین نامهء مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار، به حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای، ادامه الله پُرستاته، به قیلوله مشغول می شوند. 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

20می المکیف از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*May 15, 2020*.*.*.*.*

علاج واقعه بعد از وقوع!

فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب در جریان وقایع اتفاقیه دارالخرافه هستند که شوربختانه نمی توان روز بی حادثه و ماجرائی را در آن سراغ گرفت. پروندهء برادران اما، قطورتر از آن است که فدوی حتا جان ورق زدن اش را داشته باشد! فلذا همین دو سه فقرهء اخیر را بعنوان مستوره با خودش مرور می کند تا رستگار شود.

و اما ماجرای شلیک موشک ناو "جماران" به ناوچه "کنارک" در یکشنبهء گذشته، که شوربختانه بالغ بر چهل تن تلفات و شماری زخمی نیز داشته، در ذهن فدوی و احتمالاً خود شما، بی اختیار به سناریوی سرنگونی هواپیمای اوکراینی که 167 سرنشین آن نيز مورد عنایت موشک های سرداران سپاه قرار گرفت، گره می خورد! و همینجا فدوی گرفتار این پرسش از اعلیحضرت العظما علی(ع)خامنه ای دامت تخریباته می شود که «تصدق تان شود!، موشک های شما، چرا اینقدر بازی گوشند؟!.»

Link to Video:

باری فدوی به اینجا که رسید، ناگهان خوفِ وقوع ِ آن زبانزد معروف برش داشت که می گوید: " تا سه نشه، بازی نشه!" و داشت در فکر پریشان اش، دنبال سومی اش می گشت! که خوابی که برادران برایمان خواهند دید از چه قماشی می تواند باشد!؟ و در ادامه، به این نتیجه رسید که با توجه به  اینکه دو فقرهء پیشین در هوا و دریا اتفاق افتاده اند، پس فینال که فقره سوم باشد، باید در زمین رخ بدهد!.. بعد اما یادش آمد که برادران آتش به اختیار، آن را پیش از این و بعنوان تکلیف شرعی انجام داده اند! مراد فدوی، دستکم هزار و پانصد مردم عمدتاً جوانی بودند که  در آبان گذشته، از دم ذوالفقار حضرت آقا(ضپ) گذشتند...

در حاشیهء خودزنی های برادران:

سربار حاجی‌زاده: کاش می‌مردم و هواپیما را نمی‌زدیم، ولی متاسفانه زنده ماندم و ناوچه کنارک را هم امروز زدیم. گردن من از بشکه هم باریکتر است.!

به دشمنان نظام هشدار میدم!

وقتی ما با خودی چنین برخورد قاطعی میکنیم و با یک موشک ۴۰ نفر رو میترکونیم، حساب کار خودشون رو بکنن که با اونها چکار خواهیم کرد!  

فدوی، برای جوری جنس، سه فقرهء غیر ایرانی را نیز ذیلاً علاوه می کند:

کاربران اینترنت تو کشورای عرب زبان این عکس رو دارن دست به دست میکنن تو فضای مجازی...

و نیزاین فقره که خالی از استهزاء هم نیست:

ظهور دوباره

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که آخوند هم، مانند اقلام دیگر، طبقاتی ست و انواع خودش را دارد. در طبقه بندی این نوع از موجودات اما مرغوبیت جائی ندارد و بزرگواران، عمدتاً بُنجل اند. 

فدوی نیازی به ذکر ادله  و امثال ندارد؛ زیرا افزون بر اینکه ملت، با گوشت  و پوست و استخوان خویش مراتب را شدیداً درک کرده اند، تورقی کوتاه در جراید شریفهء دارالخرافه، شمار قابل اعتنائی از آثار ویرانگر این تیرهء سمّی را نیز بدست می دهد. باری، نمونهء تازه تر اگر خواسته باشید، از برادری " که نجنگید ولی شکست خورد!"(1) - یعنی برادر محمد(ص) خاتمی متخلص به سید خندان - و بشرح زیر در دسترس است:

* شش ماه بعد از اعتراضات آبان، حکومت شمار کشته‌ شدگان را اعلام نکرد، [اما] خاتمی مردم را آغازگر خشونت خواند! /ایران اینترنشنال

و از منبعی دیگر:

* محمد خاتمی: طبقهء متوسط را به طبقات ضعیف‌تر و محروم‌تر پرتاب کرده‌ایم. / العربیه

خب حاج آقا مسئلتن: بلای دیگری هم هست آیا، که به کمک عملهء بیت، بر ملت شل و پل، نازل نفرموده باشید؟ شما را بخدا تعارف نکنید ها!.. یکوقت هم  اگر امر بر این دائر شد که  خجالت بکشید، بفرمایید فدوی رویش را آنور می کند!...

زیادر "ارزی" نیست که برادران بباد بدهند!

_____________________________________

 (1) وامی از زنده یاد نصرت رحمانی 

* (من آمده ام...) به آهنگ معروف گوگوش بخوانید!

نسبت فامیلی درمشاغل!

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که برخی چیزهای نامربوط هست که، دستکم در ذهن، بهم مربوط و بلکه چفت می شوند! مثالی در این مورد:

و اما راویان اخبار و ناقلان آثار و طوطیان شکّر شکن شیرین گفتار، در پیوند با این جُستار، چنین روایت کرده اند که: 

* در اوائل انقلاب شکوهمند اسلامی، که بعدها  گندش نه تنها ایران، که جهان را برداشت، برادران چماقدار به مغازه ای که گویا متعلق به هموطنی ارمنی بود، شبیخون زدند (تردید از فدوی ست). تمثال چماقدار نشان و مبارک حضرت امام(ل) بناگزیر به دیوار بود، سربازان گمنام امام زمان(عج) با اشاره  به عکس امام(ل)، که دیگر از کرهء ماه به آن تکهء نگونبخت از کرهء زمین فرود اضطراری فرموده بود، از دکاندار پرسیدند که این عکس کیست؟ هموطن فرمود: عکس دامادمان است!.. باری این گفتمان،نمیداند چرا فدوی منتظرااظهور را بیاد نقل قول زیر از فرزند آن شیخ مقتول، مرتضا مطهری انداخت، فدوی دیگر نه وقت دارد و نه حوصله و از همه مهم تر عمر، فلذا چرائی اش را، خودتان پیدا کنید!: 

* علی مطهری در این نطق گفته "من از آقای لاریجانی انتقاد می‌کنم هر چند که داماد ما است! ولی لاریجانی اجازه نداد استیضاح وزیر کشور دنبال شود و در نهایت هم به ما گفتند که هم‌اکنون شرایط مناسب نیست و بعد از انتخابات این استیضاح را دنبال کنید. الان هم می‌گویند موضوع کروناست؛ هنوز هم دیر نیست و می‌توان هفته دیگر این استیضاح در دستورکار بیاید".(1)/ بی بی سی

__________________________________

(1) ادامهء خبر: «...علی مطهری، نماینده مجلس ایران، در نطقی در صحن علنی، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، را مسئول وقایع خونین آبان سال گذشته عنوان کرده است. آقای مطهری گفته "وزیر کشور مقصر اصلی در حوادث آبان ‌ماه بود که منجر به کشته شدن تعدادی از هم‌وطنان‌مان شد، اما من و تعدادی از نمایندگان مجلس درخواست استیضاح وزیر کشور را داشتیم و این موضوع را هم تا آخر پیگیری کردیم، حتی این موضوع از حد نصاب هم نیفتاد»./ همانجا

* ویروس کرونا مساجد بریتانیا را به سردخانه تبدیل کرد! / یورو نیوز

  تحشیه فدوی: بالاخره به درد کاری خورد!

* دویچه وله: علم‌الهدی: امام جمعهء مشهد در پیامی از مسئولان خواست زمینهء بازگشایی مساجد و زیارتگاه‌ها در ماه رمضان را فراهم کنند. او می‌گوید پسندیده نیست همهء مکان‌ها در حال فعالیت باشند ولی مساجد و اماکن مذهبی همچنان تعطیل بمانند.

تحشیهء فدوی: آنوقت قول می دهی که اگر انشاءالله توسط برادر کرونا شهید شدیم، ما را به بهشت ببری، برادر بوفالو؟

* سپاه پاسداران: ماهوارهء نظامی دیگری نیز در راه است!/ العربیه

تحشیهء فدوی: قاصم الجبارین بخیر کند!

* روحانی: مساجد و نمازجمعه‌ها در مناطقی که از لحاظ ابتلا به کرونا سفید باشد باز می‌شود. /بی.بی.سی

تحشیهء فدوی: برادران، فضولی فدوی را ببخشند، لکن تکلیف مناطقی که سورمه ای راه راه هستند، چه می شود؟!

 

* مشاور حسن روحانی: ستاد مقابله با کرونا در حال تصمیم‌گیری برای بازگشایی امکان مذهبی است /بی.بی.سی

تحشیهء فدوی: دنبال شهید می گردید!؟

 

* دیوان محاسبات: با ارز دولتی چوب بستنی وارد کرده‌اند. / دویچه

تحشیهء فدوی: بروید خدا را شکر کنید که چماق چینی وارد نفرموده اند!

* چگونه با کودکان مان دربارۀ کرونا و خطرات آن صحبت کنیم؟ / تیک

تحشیهء فدوی: خود کرونا ترتیب اش را می دهد، شما زحمت نکشید!

* با گوش دادن 13 دقیقه موسیقی حالتان را خوب کنید / تیک

تحشیهء فدوی: فدوی حرفی ندارد لکن با تحریمات پی در پیِ بوفالو علم الهدا چه کند؟!

* وزیر اقتصاد ایران: برای رشد باید هزار تریلیون تومان از منابع مردم را کسب کنیم. / یورو نیوز

تحشیه فدوی: از فدوی منتظرالظهور می شنوید، این مردم، مردم به درد بخوری نیستند، عوض اشان کنید!

 

* فعالیت حزب‌الله و انجمن‌های وابسته به آن در آلمان ممنوع شد. / دویچه وله

تحشیه فدوی: حالا چه عجله ای داشتید، خواهر سیده مرکل!؟

* رهبر انقلاب تاکید کردند که جامعهء دینی عادلانه و آرمان‌خواه باید هدف نظام آموزشی کشور باشد. / کیهان دارالخرافه

تحشیهء فدوی: صرف شده است برادر رهزن!

استاندار: قم از بحران کرونا خارج نشده است. / بهار نیوز

تحشیهء فدوی: راهی ندارد مگر آنکه هر دو با هم بروند (آخوند و کرونا).

فرمانده بسیج سازندگی: ما در جریان انجام عملیات ضدعفونی محله‌ها و مناطق مسکونی شهرها هم «یک شهید» دادیم. / ایران اینترنشنال

نظر کاربران:

* شهید مدافع وایتکس هم پیدا شد!

* بهش نگفتن عملیات انتحاری لازم نیست برای کشتن ویروس! 

* واسه منم عجیب بود چه جوری بسیجی ها با مواد شوینده در تماسن و نمیمیرن! قاعدتا کاربرد اون مواد نابودی گند و کثافته! که دیدیم یکیشون سقط شده.

* حتما با دستگاه ویروس یاب سپاه دنبال ویروسها بوده پاش رفته رو مین!

* وقتی مأمور اطلاعات تو حموم با داروی نظافت شهید میشه، دیگه یه شهید که طبیعیه تو بحث ضد عفونی کرونا

* رویترز به نقل از مقام‌های آنکارا: سفارت ایران در ترکیه در قتل مسعود مولوی نقش اساسی ایفا کرد / العربیه

تحشیه فدوی: فدوی پیش از اینها به تکرار گفته و نوشته است که داعش درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) تنها چاقوئی ست در جهان، که دستهء خودش را هم می بُرد!

**************************************************************

* کیهان، به نقل از آیت‌الله خزعلی: پدر محمد خاتمی می‌گفت پسرم «غرب ‌زده» است! / العربیه

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر!

* روحانی در جلسهء ستاد مقابله با کرونا: وضع ما از اروپا بهتر است / العربیه

  حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر!

* رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی به مناسبت سال نو و عید مبعث تاکید کردند: اگر امروز صادقانه عمل کرده، کوته بینی و ساده نگری نداشته باشیم و تنبلی نکنیم، می‌توانیم ایران را به قله سیاسی، نظامی، فرهنگی، علمی، اقتصادی برسانیم!

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر!

* وزارت امور خارجه ایران روز چهارشنبه، 9 بهمن، با انتشار ویدئویی در توئیتر از برخورد پلیس فرانسه با معترضان، از دولت و پلیس فرانسه خواست در مواجهه با تظاهرات مردم «از کاربرد زور و خشونت عریان» پرهیز و «حقوق آن‌ها را رعایت کند».

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر!

* ناجا: حتی یک مورد بی احترامی از سوی ماموران در اغتشاشات نداشتیم!

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر!

* ظریف: منطقه دچار وضعیت جنگ بی‌پایان، افراطی‌گری و خشونت است!/ دویچه وله

حرفا میزنه جواد، انگار زده مواد!

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیزدهم می المکیف از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*May 8, 2020*.*.*.*.*

کم فروشی

فدوی، معاذالله، نه اینکه خواسته باشد به برادران ایراد بگیرد لکن، بین خودمان باشد، چون ضد انقلاب بیهوش است عرض می کند که بیش از چهار دهه چُرت زدن، رکود، خمودگی و ورزش سنگینِ دوره کردن تسیبیح، و از همه دشوارتر، بازی با انگشت بیست و یکم مبارک، ایشان را قدری کاهل بارآورده است و بقول آن بزرگوار:

بیت

عاِلم که  کامرانی و تن پروری کند

او خود گم است، که را رهبری کند؟

 باری، چنین است که حضرات، در پیوند با انجام وظائف شرعی، کم فروشی می فرمایند! نگاه کنید:

* اتهام دو دانشجوی نخبهء دانشگاه صنعتی شریف: رابطه با مجاهدین خلق و نگهداری مواد منفجره. /گویا - بنقل از برادر بی.بی.سی

* دویچه وله: نگرانی شدید خانواده علی یونسی، نخبهء بازداشتی دانشگاه شریف. اعضای خانواده علی یونسی نسبت به وضعیت سلامتی او شدیداً اظهار نگرانی کرده‌اند. علی یونسی مدال‌آور ایران در رشته نجوم در جهان است و بیش از دو هفته است که در بازداشت به سر می‌برد. 

* آیدا یونسی (خواهر): کجای قوانین نوشته شده که می‌شود یک جوان 20 ساله را مورد ضرب و شتم قرار داد و پدر و مادرش را با صورت خونی او شوکه کرد. وقتی علی را در خیابان آنطوری زدید و با آن وضعیت به خانه آوردید، در انفرادی چه شکنجه‌ای می‌کنید؟»

* العربیه: یک دانشجوی نخبه در چنگال سپاه؛ برادرش امیدوار است او وادار به خودکشی نشود.

تحشیهء فدوی: همین؟ بقیه ش کو پس؟... توهین به مقام معظم رهبری، توهین به معصومین (مسؤلین- م)، اقدام علیه امنیت کشور، تشویش اذهان عمومی، سَبّ ائمهء طاهرین (ع- س- ص- عج)، صلوات الله علیهم اجمعین،حمل و استعمال مواد مخدر و....

هنوز فرصت هست ها!.. ضمناً، خوف هم نفرمایید، فدوی با ذکر این مصیبت که اینگونه نخبگان در بلاد کفر و زندقه قدر می بینند و بر صدر می نشیندند، آب به آسیاب "دژمن" نمی ریزد! 

5 می 020

زنده بگور

بگزارش فرستادهء فدوی از کرهء نسبتاً شمالی، برادر کیم اون (نه این!- م)، که مانند سربازان گمنام امام زمان(عج) شدیداً غایب شده بود، به حول و قوهء الهی، و علیرغم تلاش برادران نگهبان چاه، از شعبه ای از چاه جمکران در کره، به اظهار مخبط الاسلام سعیدی، یا علی(ع) گویان، بیرون جهیده است که در اينجا معظم له را، بدون ماسک، در پی ملاحظه می کنید: 

باری، بزرگوار پیش از خدا حافظی، پیامی هم بشرح زیر فرستاد :

تا "اعدام"  شود، هرآنکه نتواند دید..

2 می 020

مأموریت ناتمام

خوانندگان محترم ضدانقلاب! لطفاً نخست و برای دستگرمی، خبر میمنت اثر زیر را، البته پس از وضو/ تیممّ، به چشم و گوش جان، مطالعه فرمایید و سپس، در پی، به عرض فدوی برسید؛ اجرتان با گربهء مرتضا علی(ع)!: 

* رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با تبریک روز معلم به همه معلمان در مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، کار بزرگ و جهاد معلمان را آموزش شکوفا سازی استعداد های کودکان و نوجوانان در مسیر ارزش‌های اسلامی و انقلابی با هدف ایجاد یک جامعهء دینی عادلانه و آرمان‌ خواه دانستند و خاطر نشان کردند: نسل جوانی که در این مسیر پرورش می‌یابد ثروتی آن‌ چنان انبوه است که هیچ پدیدهء ارزشمند دیگری با آن برابری نمی‌کند. / کیهان دارالخرافه

و اما ندامتنامهء فدوی:

«حضور نورانی مقام معظم رهبری، دامت تخریباته:

«فدوی هم نیمه جان ناقابلی دارد که آن را هم شدیداً به خطر انداخته و از حضور پُر زور اعلیحضرت العظما، سید علی(ع) خامنه ای، دامت تحریکاته، شدیداً پوزش می طلبد که، بدلائلی که ذکر آنها افزون بر اطالهء کلام موجب سوء استفادهء "دژمن" نیز می شود، قادر نبود که در آستانهء روز معلم، پیام شادباش پدرانهء حضرت تان را بشرح فوق به معلمان کشور ابلاغ کند. باور بفرمائید که صحبت کاهلی و یا خدای نخواسته تمّرُد از امتثال فرمان ملوکانه نیست، بلکه وجود پاره ای - بقول عوام - «معضلات تکنیکی» فدوی را از انجام این مأموریت خطیر باز داشت که، چون ضدانقلاب خواب است، عرض می کند  که: آخر تصدق تان شود، برای ابلاغ سلام و تحیات جنابعالی که نمی شود به تک تک معلمان مراجعه  کرد. احوط آن است که به نمایندگان معلمان مراجعه کرد که آنان نیز عمدتاً در حبس و حصر بسر می برند، اگر زحمت نیست خودتان زحمت اش را بکشید، اجرتان با گربهء مرتضا علی(ع)

زیاده درخواستی نیست 

4 می 020

اختلاف فتوا

فدوی نمی داند که حضرات آیات پراکنده در ممالک اسلامزدهء حضرت(عج)، چرا "شاورهم فی الامر" نمی فرمایند، تا مقلدین کم عقل و باری چون فدوی منتظرالظهور، تکلیف شان را بدانند که چگونه باید از درخت بالا بروند!؟...

در توضیح بیشتر عرض می کند که فدوی، پیش از این در نوشته ای نشان داد که مؤمنین مستقر در ترکیه به مدفوع متبرک پیامبر گرامی دست پیدا کرده اند و آن را، با سلام و صلوات، در معرض دید سایر مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، قرار داده اند؛ و اما مخبط الاسلام دیگری در ایران در بند، در یک برنامهء تلویزونی اعلام فرمود که اهل بیت(ع – س – ص- عج) مانند فضانوردان، اصلاً فضولاتی ندارند! و اما تازه ترین مورد، که بین علمای ما و علمای خاج پرست اختلاف انداخته، مربوط به سند منصور و منگوله دار زیر است: 

باری، همانگونه که ملاحظه می کنید، چرخ خیاطی مذکور به فتوای علمای اسلام عزیز، متعلق به حضرت خدیجه(س) است؛ لکن علمای خاج پرست اعلام داشته اند که: "نخستین چرخ خیاطی در سال 1846 ساخته شده است! " 

الله الاعلم...

29 اپریل 020

دکان های بستهء حضرات

فدوی، در آغاز و برای دستگرمی، می خواست این پرسش را طرح کند که غیر از نمایندهء حضرت آقا در کیهان دارالخرافه، برادر حسین(ع) شریعتمداری (که سر بریده می دارد دوست)، چه کسی می تواند نگران تعطیل دکان های دو نبش حضرات آیات باشد؟ که بعلت پیشدستی ایشان، بوجه زیر، پشیمان شد!:

* کیهان: چرا بازارها و بوستان ‌ها باز است اما مساجد و حرم‌های مطهر تعطیل اند؟ / مساجد سهم کمی در شیوع کرونا داشته‌اند! / انتخاب 

و اما به نظر می رسد که برادر مذکور پنداشته که پرسشی دشوار و مهمی را طرح فرموده و انتظار داشته که، بدان وسیله، سایر برادران را (که پاکنویس خودش هستند) کیش و مات نماید! 

باری، فدوی بنا داشت که پاسخ پرسش ایشان را بدهد که، باز هم به این سبب که برخی کاربران پیشدستی کرده و فدوی را از زحمت پاسخ معاف کرده اند، پشیمان شد!

پاسخ ها، در عین حال البته، بیانگر مهر مردم به کیهان دارالخرافه نیز هست: 

1- بوستان ها مکان های باز هستن، ولی مساجد و حرم ها مکان های سرپوشیده و بسته هستن. آتیش بیار معرکه! کاسب تحریم کیهان مبتذل! بس کن این کشور به اندازه کافی مصیبت داره و بحران زده هست تو یکی انقدر با روحیهء این مردم بازی نکن!

2- کیهان پاچه خواری نکنه روزش شب نمیشه.

3- اولا پارك و بوستان فضاي باز است و هوا جريان دارد و ثانيا در مسجد مردم چسبيده بهم نماز مي خوانند ولي در پارك مردم با هم فاصله زيادي دارند. عجيب است كه كيهان براي جان نماز گزاران ارزش قايل نيست.

4- کیهان! سرتو بزاری بمیری بهتره... حتما چای هم توزیع کنند.

5- آیا می شود با بردن الکل به مساجد و زدن ماسک در هوای تفتیده مسجد ساعت ها نسشت و در یک ازدحام عبادت کرد. با بوی الکل؛ ترس از واگیری؛ نفس کشیدن زیر ماسک؛ فاصله گیری؛ بوی پای خارج شده از کفش؛ آیا با چنین وضعیتی می شود احساس امنیت کرد؟ اگر یک نفر حامل ویروس نهفته در این هوا قرار بگیرد همه<افراد آلوده و ناقل می شوند؛ در چنین شرایطی چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ کمی فکر کردن بد نیست!..

زیاده عرضی نیست 

26 اپریل 020

معطلی      

* سید احمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: کرونا از علائم ظهور امام زمان (عج) است./ اعتماد

فدوی: بقول معروف: 

بیت

بعضی نشسته خوانند، برخی شکسته خوانند

چون نیست خواجه حافظ، معلوم نیست ما را!

مراد فدوی آن است که مؤمنین و مؤمنات، کثرالله امثالهم، (که قدرت خدا یک رودهء راست در شکم شان نبوده، نیست، و نخواهد بود) سرانجام باید به یکی از اینهائی که می آیند - مثلاً این بار، همین حضرت کرونا(عج) - بعنوان «امام زمان» بسنده کنند! چرا که کس دیگری نخواهد آمدها، بی خودی معطل نشده  اوقات شریف را تباه، صفحات جراید شریفهء دارالخرافه را سیاه، و کتاب ها در مورد چیزی که وجود ندارد، تألیف نفرمایند.

از فدوی گفتن!...

23 اپریل020

 

اینهمانی ها

فدوی بین «کرونا و برادران» اینهمانی هائی می بیند که فهرست وار در پی به برخی از آنها اشاره می کند:

* جهان خودرو: کرونا آرم بنز و آئودی را عوض کرد. /بی.بی.سی

* از هم فاصله بگیرید: سه شرکت آئودی، مرسدس‌بنز و فولکس‌واگن در فراخوانی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به طور موقت آرم‌ های خود را تغییر دادند. 

* تفکیک جنسیتی!:

* حصرخانگی!:

* و سرانجام: کشتار گسترده! برادران بسیار پیش از کرونا به این «مهم» پرداخته اند که نمرهء "کوید 20 " به ایشان می برازد!

مژده، مژده

رمضان در ديسنی لند

کرونا تقديم می کند :

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

ششم می المکیف از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*May 1, 2020*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم !/ زرتشت

 با گرامیداشت روز جهانی کارگر، که در چند قدمی ست...    

 

**********************

بی مبالاتی

فدوی هر قدرهم که از برادران دلخور باشد، باز هم برادران ازخودمان هستند! (1) و حتا پاره ای وقت ها هم نگرانشان میشود !(2). در این راستا فدوی نمیداند که این برادر محمد(ص)جواد(ع) سخیف (ظریف سابق- م) وزیر خارجه ی بیت،این بی احتیاطی ها چیست که در پی میکند :  

اعتراض وزارت خارجه ایران به مسدود شدن دامنه روزنامه ایران:

حساب توییتری وزارت خارجه ایران مسدود شدن دامنه "رسانه‌های ایرانی" توسط وزارت داریی آمریکا را محکوم کرده و آن را "مغایر با اعلامیه جهانی حقوق بشر و آزادی بیان" دانسته است./ بی بی سی

مصرع

کار بد مصلحت آنست که مطلق نکنیم!

مراد فدوی آنست که ما نباید مطلقا دور و بر " اعلامیه جهانی حقوق بشر و آزادی بیان" که از آنها بارها و به تکرار اعلام برائت  فرموده ایم، برویم! مطلب دستگیرتان که هست ؟!..نکنید آقا! کار دست مان می دهید !

زیاده توصیه ای نیست..

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف وتمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند ؛ بقول عوام ok?!

(2) قرار شد که دشنام، آنهم از این نوع اش ندهید، خواهر- برادر خواننده !، یکوقت عمامه مان توی هم می رود ها!

-0000000000000000000000000000000000000000

*********************

درخواست 

فدوی در خبرهای برونمرزی خواند که : 

رویترز: چین یک کادر پزشکی را برای مشاوره درباره وضعیت کیم جونگ اون به کره شمالی فرستاد/صدای آمریکا

باری همگان میدانند که فدوی منتظرالظهور، آدم کم خرج و کم توقعی ست و تاکنون هم چیزی ،و حتا حق خودش را هم از کسی مطالبه نکرده و این نخستین باری ست که چیزی را از کسی که همانا آن کادرچینی فوق الذکر باشد، درخواست میکند و آن اینست که اگر زحمت نیست، قدری هم" کرونا" برای این عزیز دل، "کیم جونگ اون" ببرید، ثواب دارد !، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

*************************

 ذکر مصیبت

در روزهای گذشته اعلام شد که رهبر کره شمالی پس از انجام یک عمل جراحی دچار «مرگ مغزی» شده است .../ العربیه

والله برادربقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،آن بزرگوار در زمان حیات هم، دچار مرگ مغزی بود ! فدوی اما در این میانه نگران مردم است که در صورت اصالت خبر، روزها باید جلوی دوربینها به سر و مغز خود کوبیده ،گیس بکنَند و شیون کنند!..

باری فدوی مصیبت وارده را به حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) و نایب البته بر حق اش، مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السّیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای  دامت تخریباته ، سید پوتین، و نیز سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش ،تبریک و تسلیت عرض نموده ،بقای عمر بازماند گان را از درگاه احدیت مسئلت دارد.!

فاتحه مع الصلوات !..

در بیست و پنجمین سالمرگ کیم ایل سونگ رهبر سابق کره شمالی 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

بی فکری   

 

فدوی براستی گاه از دست مقامات برونمرزی لجش میگیرد و کم تا قسمتی، خشمگین هم میشود. یعنی چه؟ همه چیز را فدوی باید بگوید؟، آخر اینکه نمیشود؛ به خبری که در پی می آید نگاه کنید تا بعرض  وی برسید:

سازمان ملل: کره شمالی تحریم‌های بین‌المللی را با کمک چین دور می‌زند ! / یورو نیوز 

باری مقدمتاً یادآور میشود که چین و کره ی شمالی و البته حکومت داعشی ایران، هر سه از دوستان قدیم اند و البته، جسارت است، روی فدوی بدیوار، بسیار هم مبادی آداب! ؛ خب یک تابلو دور زدن ممنوع آنجا کار میگذاشتید، مشکل حل میشود؛  اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید، برادر یورو نیوز؟

 زیاده مشکلی نیست..

 

000000000000000000000000000000000000000  

دیپلماسی تزویر     

برادران گروگانگیرو قاچاقچی دراین چهل و یکساله چندان سنگین دست به آب رفته اند که غیر از خودشان، همگان و از آن میان خاج پرستان هم میدانند که بزرگواران چه کاره اند و راه و روال شان در بباد دادن دارائی های ملت یک لاقبا ،در جهت تقویت اشرار خاورمیانه چگونه ست ؛به مستوره ای در این ارتباط نیز، توجه فرمائید:

صدای آمریکا - مشاور ارشد وزیر خارجه آمریکا اشاره‌های محمدجواد ظریف به تاریخ ایران را «جلب توجه» خواند و گفت مردم ایران می‌دانند جمهوری اسلامی هیچ ربطی به تاریخ‌شان ندارد. لِن خودورکوفسکی، مشاور وزیر خارجه آمریکا، روز شنبه ۳۰ فروردین در توئیتی از محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، با عنوان کنایه‌آمیز «این استاد حقوق بشر» نام برد و نوشت: او «هر چند وقت یک‌بار، در راستای جلب توجه از طریق گریه و زاری، دست به دامان تاریخ بلند و غنی ایران می‌شود».

خوانندگان محترم انقلاب لطفاً اگر زحمت نیست بیاد بیاورند که دستار بندان غیر ایرانی از شیخ مقتول مرتضا مطهری گرفته، تا همین حضرت آقای مفلوک خودمان و پیاده نظام و عمله ی آتش به اختیار بیت، به چند زبان زنده ی و مرده ی جهان، اعلام فرموده اند که هیچ علاقه و نسبتی با سرزمین ایران، و البته مفاخر تاریخی آن که رشک جهانند، ندارند و نیز، رأی و نظر مردم نیز هیچ وجاهت شرعی ندارد و اگر گاه از آن نامی می برند، برای جوری جنس است؛ خب براین پایه، مشاور خاج پرست وزارت خارجه شیطان بزرگ، ُپر بیراه نگفته است، نه؟

https://www.facebook.com/nassirkhani/videos/10158335011669421/?t=4

0000000000000000000000000000000

طنز تصویری

000000000000000000000000000000

توهّم مکتبی    

 

مدتی ست که عناصر ریز و درشت حکومتی ،ضاعف الله اموالهم اجمعین،اعم ازمُعمّم ، مکلا، و مُخلاّ (1)، به مقیاس10.8 "ریش" ِتر(ریشتر سابق- م)، ما را ز سر بریده می ترسانند ؛ بعنوان مستوره، نگاه کنید:

غلامعلی جعفرزاده از نمایندگان محترم حکومت درمجلس بیت ! :

* سال وحشتناکی خواهیم داشت ! / گویا- تیتر

ایندیپندنت فارسی - نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی می‌گوید، برداشت یک میلیارد یورو از صندوق توسعه ملی به نسبت بودجه کل کشور و آسیب‌های ناشی از ویروس کرونا رقم ناچیزی است و پیش‌بینی کرده که «پساکرونای وحشتناکی» در ایران رخ خواهد داد.   

---------------------------- * هفته ی سختی در پیش داریم  

وزیر بهداشت: هفته سختی در مقابله با ویروس کرونا در پیش داریم / شبکه ی خبر.

----------------------

 وزیر بهداشت : سال آینده سال سختی ست / فرارو

و اما آنچه که فدوی منتظرالظهوررا همینطور ارّه به ماتحت گذاشته ،اینست که گروگانگیران گرامی، چرا تصور میفرمایند که در این چهل و یکساله ی سیاه،به ملت شل و پل و مبتلای ایران سابق،  آسان و خوش گذشته است، که ما را به سال سخت پیش رو، نوید میدهند!؟ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب، میدانید؟

زیاده وحشتی نیست..

پی نوشت

(1) مُخلا : مستخرج از فرهنگستان فدوی و بمعنای " فرمانده کل خلا " ست!

00000000000000000000000000000000000000

***************************

امام خوش قول !  

فدوی خوانندگان محترم ضدانقلاب را نمیداند، لکن خودش شدیداً براین باور است که بیگناه ترو مظلوم تراز حضرت امام(ل) (1) در سرتا سر ایران و جهان پیدا نمیشود(2)..اصلاً فدوی بکنار، خودتان باانگشت بشمارید که در چهار دهه ی گذشته معظم له بابت برخی اقلام که مجانی نشده اند، چقدر فحش میل فرمودند؟. واقعیت لکن چنین نیست و حضرت شان بجای رایگان کردن ِ چیزهای پیش پا افتاده  ای مانند مسکن،آب و برق ، نفت را مجانی فرمود که اسناند منگوله دارش در خروجی همه ی خبرگزاریها آمده است و فدوی هم یکی را برای جوریِ جنس علاوه میکند تا "اعدام" شود هرآنکه نتواند دید!

 

************************

زگهواره تا گور ... 

زمانی، مهندس الاسلام والمسلمین برادراحمدی نژاد که سند مصور ومنگوله دارش در پی آمده، فرمود که "انگلیس جزیره کوچکی در غرب آفریقاست" !..باری- این اطلاعات عمومی را، مؤمن دانشمند دیگری ،با ذکر این مصیبت که  جمعیت آمریکا از جمعیت ایران کمتراست ولی تلفات اش بیشتر است، تکمیل فرمود؛ اینهم سند منگوله دارش  ! 

7345---0912 :  خدا را ببین که ایران با اینکه سالیان سال تحریم است و تحت فشار شدید دشمنان خود قرار دارد ولی آمار مبتلایان شهروندانش به ویروس کرونا و همچنین تعداد کشته‌شده‌هایش در مقایسه با آمریکا و هریک از کشورهای مهم اروپایی ولی کم‌جمعیت‌تر از ایران بسیار بسیار پایین‌تر است.

زیاده معلوماتی نیست

https://www.youtube.com/watch?v=fxgehjHgLac

0000000000000000000000000000000

 

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور 

29اپریل  المُکدّر از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی  

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

www.hazl.com 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*