حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

*.*.*.*.*

.*.*.*.*.*March 27, 2020.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم !/ زرتشت 

توقع بیجا!

* سازمان پزشکان بدو ن‌مرز، بعد از تصمیم تهران به اخراج اعضای این نهاد غیردولتی که برای راه ‌اندازی بیمارستان صحرایی مراقبت‌های ویژه وارد ایران شده بودند، در بیانیه‌ای اعلام کرد که متوجه دلیل تصمیم جمهوری اسلامی نمی‌شود! 

* فدوی: در پاسخ اشعار می دارد که، لطفاً بین خودمان باشد، حال که ضد انقلاب خواب است عرض می کند، ملت شل و پل و یک لاقبای ایران سابق، علیرغم تلاش سهمگین چهل و یکسالهء خود، هنوز از درک دوال پایان بدون مغز، عاجز است؛ حالا شما پزشکان بدون ‌مرز، چه خبرتان است که می خواهید با چند روز اقامت در جامعهء شکوهمند اسلامی ما سر از کارمان در آورید؟!.. بله؟

 

نامردی

...راست اش این کاری که برادران کردند، هیچ کار خوبی نبود و، به باور فدوی، حتا نوعی نامردی بود، جواب کردن پزشکان بدون مرز را می گویم؛ نگاه کنید:

* ویروس کرونا؛ ایران گروه «پزشکان بدون مرز» را اخراج کرد./ رادیو فردا

خب حاج آقا مسئلتن!: مگر جهان آزاد، چماقداران بدون مرز شما را اخراج کرد که شما تلافی کردید؟!

زیاده مسئله ای نیست..

توقع بیجا!

و اما پزشکان بدون مرز، پس از اخراج از اُم القراء، پرسشی کردند که موجب حیرت فدوی شد؛ خودتان  ملاحظه بفرمایید:

* سازمان پزشکان بدو ن‌مرز، بعد از تصمیم تهران به اخراج اعضای این نهاد غیردولتی که برای راه ‌اندازی بیمارستان صحرایی مراقبت‌های ویژه وارد ایران شده بودند، در بیانیه‌ای اعلام کرد که متوجه دلیل تصمیم جمهوری اسلامی نمی‌شود!/ ایران اینترنشنال 

در پاسخ اشعار می دارد که والله، برادر خاج پرست، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا، تا اعدام آ آ آ آ... لطفاً بین خودمان باشد، حال که ضد انقلاب خواب است عرض می کند، ملت شل و پل و یک لاقبای ایران سابق، علیرغم تلاش سهمگین چهل و یکساله ی خود، هنوز از درک دوال پایان بدون مغز، عاجز است؛ حالا شما پزشکان بدون ‌مرز، چه خبرتان است که می خواهید با چند روز اقامت در جامعهء شکوهمند اسلامی ما سر از کارمان در آورید؟!.. بله؟

**************************************************

تداعی معانی

فدوی درمروراخبار دارالخرافه، به خبری بشرح زیر و بنقل از برادر بی بی سی رسید:

* علی‌اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه کاشان گفته بر اساس گزارش وزارت بهداشت از ابتدای ماه اسفند تاکنون "در شهرستان‌ های کاشان و آران‌ و بیدگل، 88 نفر به علت ابتلای به بیماری کووید 19 (ناشی از ویروس کرونا) فوت کرده‌اند". او همچنین گفته در همین مدت زمان 1056 نفر کرونا مثبت در این منطقه شناسایی شده‌اند. /بی.بی.سی

و نمی داند چرا، شاید نام کاشان او را بیاد آن عزیز از دست رفته و "صدای پای آب" او انداخت و نیز به این فکر فرو رفت که اگر آن نازنین، بدشانسی می آورد و تا امروز زنده می ماند! این چند سطر را چگونه می نوشت؟

اهل کاشانم

روزگارم بد نیست

تکه نانی دارم ، .....

شاید به این شکل :

اهل ایرانم

روزگارم تیره ست

نیمه جانی دارم

و "کرونا " ئی

که همین نزدیکی ست !

باری فدوی زمانی این بند را هم  :

پدرم وقتی مرد ، پاسبان ها همه شاعر بودند

بشرح زیر بروز کرد:. :

پدرش وقتی مُرد

پاسبانها همه شاعر بودند

گاهِ مرگِ پدر من اما

پاسبانها پی ِ شاعر بودند !

زیاده عرضی نیست. 

خر تو خر

شهر شدیداً شلوغ است و هرکس هر کاری که دل اش می خواهد می کند؛ دخالت در امور معصومین (ع- س- ص- عج) یکی از آنها است؛ ملاحظه کنید:

* با افزایش شیوع کرونا در مشهد و قم: حرم‌ امام رضا و حرم معصومه تعطیل شد/ العربیه- تیتر

آخر این چه حرکتی ست؟ چرا به فرمایشات  مُخبّط الاسلام سعیدی، نمایندهء حضرت آقا دامت تخریباته در قم، همان کسی که حدیث معتبر خروج یاعلی(ع) گویان ِ مقام مختصر رهبری را از شکم مادر روایت فرمود، توجه نمی شود که بنقل از دویچه وله گفت "سازه‌های حرم ضد کرونا هستند"!.. بابا دستکم یک شانس به آن بزرگواران(ع) و (س) می دادید و اگر از معالجه زائران کرونائی خود عاجز بودند، بعد دکان شان را می بستید!.. عجب آدم هائی هستند ها!...

زیاده اعتراضی نیست.

متمم!

فدوی پیرو تلخ نوشتهء پیشین "معرکه دولتی"، اضافه میکند:

* و اما راویان اخبار و ناقلان آثار و طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار، در پیوند با این جُستار، چنین روایت کرده اند که حضرات گویا بنا دارند حسب شیوهء مرضیه، از آب کرُ، کره بگیرند و جنازه های کشتار آبان ماه سیاه را که روی دستان پلیدشان مانده، جزو درگذشتگان "کرونا"، قلمداد فرمایند؛ این هم سند مصور و منگوله دارش که فدوی پیرامون اصالت آن، نظری ندارد و بقول معروف، العهده علی الرّاوی!

شاگرد آخر!

این نوعی حال گیری ست که دست به آب را کس دیگری برود، و ریاست محترم آبدارخانه بیت (رئیس جمهور- م) کلیدالاسلام روحانی کتک اش را بخورد! ملاحظه کنید:

حسن روحانی رتبه آخر شد!

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

* مؤسسه گالوپ از معتبرترین موسسات نظرسنجی در جهان است که در یک پروژه نظرسنجی بین المللی در سال 2018 اعلام کرد که حسن روحانی رئیس جمهور ایران بی توجه ترین رئیس جمهور نسبت به وضعیت معیشت مردم کشور خود است. این نظر سنجی در 209 کشور جهان صورت گرفت و ایران رتبه 209 را بدست آورد .

ناگفته نماند که ایران‌ پنجمین کشور ثروتمند جهان است.

دو طنز تصویری

حرف حساب

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که  حرف حساب، جواب ندارد!

در بارهء کووید 19

این ویروس، یک غلط داشته، 19 گرفته است!

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 مارچ المکیف از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*March 19, 2020.*.*.*.*.*

(uploaded 3/18/20)

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم !/ زرتشت

        با آرزوی سلامتی،بهروزی و پیروزی، در سال نو پیش رو

حاجی ویروس – علی شافعی

هرچیز بجای خویش،نیکو نیست !        

... و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار، در پیوند با این جُستار،چنین روایت کرده اند که گردشگر خاج پرستی ،شماری از مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم را دید که در مسجدی سرگرم بلع قیمه هستند؛ پرسید مگر مسجد محل نماز نیست؟ گفتند خیر، نماز را در دانشگاه سابق تهران میخوانیم  !پرسید مگر دانشگاه جای دانشجویان و فرهیختگان نیست؟ گفتند خیر، آنان در زندان هستند!..پرسید مگر زندان جای دزدان نیست؟ در پاسخ فرمودند خیر، دزدان به امور ملت رسیدگی میفرمایند!...بر این چرخه و پایه، اگر ماسک گیرتان نیامده از میوه فروشی که آدرس اش را در پی می آورد،ابتیاع بفرمائید! 

زیاده عرضی نیست..

0000000000000000000000000000000000

زنده باد کرونا!       

حضرات کاری کرده اند که فدوی از بیم افعی، به مار غاشیه پناه ببرد ! ؛ سبب را در تیتر زیرجستجو کنید:

قفل زندان‌ها با کلید کرونا باز شد....ایران 83 هزار زندانی را از بیم کرونا (موقتاً)آزاد کرد / العربی- تیتر

در پایان و بمنظور تکمیل عیش خوانندگان محترم ضد انقلاب یادآورمیشود که به گزارش مکرر کذاب الاسلام والمسلمین محمد(ص)جواد(ع) ظریف وزیر خارجه بیت،در ایران زندانی سیاسی نداریم! (1) و آن چیزی که نازنین زاغری در تصویر زیر به پا دارد پابند الکترونیکی نیست،انگشتری ست که  گشاد شده فلذا به پا کرده است !

زیاده خبر خوبی نیست

17 مارچ 020

 

پی نوشت

(1) حدود 50 درصد از زندانیان آزاد شده، دارای پرونده‌های امنیتی هستند !/ کلب آستان حسین (ع) (غلام‌حسین ع)اسماعیلی، سخنگوی قوه غذائیه( قضائیه- م)

00000000000000000000000000000000000000000000000000

شهروند نوازی !         

خدمت خوانندگان محترم ضد انقلاب  عرضه بدارد که افزون بر گروگانگیری ،اختلاسهای کلان و غیره، یکی دیگر از تخصص های بی چون و چرای برادران، امور قبر و قبرستان است که در آن تبحر و پیشینه ای طولانی دارند. عملکرد بزرگواران اما در این عرصه،یکنواخت و خسته کننده نیست بلکه بسیار متنوع نیز هست و به شکنجه پهلو میزند!..سابقه  اگر خواسته باشید، در پی می آورد :

محکومیت جدید ابوالفضل قدیانی؛ سه سال زندان و رونویسی از سه کتاب ! / رادیو فردا- تیتر

گفتن ندارد که خواندن/رونویسی کتاب بخودی خود کار بدی نیست، لکن آنجا به شکنجه نیل میکند ،که در مناقب مقام عظمای ولایت،دامت تخریباته باشد !(1). گفتنی ست که برادران، روی این نوع شکنجه کار کرده و آنرا اخیراً به روز فرموده اند ؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش :

حکم یک سال حبس و سه ماه «مرده‌‌شوری» برای یکی از معترضین آبان‌ماه / العربیه- تیتر

توضیح خبر:

سجاد سالاروند یکی از شهروندان بازداشت شده در جریان اعتراضات سراسری موسوم به «اعتراضات آبان ماه» توسط دادگاه کیفری دو شهرستان پردیس به یک سال حبس تعزیری و 3 ماه شست‌وشوی میت محکوم شد. این حکم روز دوشنبه 16 مارس 2020 در زندان تهران بزرگ به وی ابلاغ شد.

زیاده شکنجه ای نیست

17 مارچ 020

 

پی نوشت

(1) آقای قدیانی همچنین برای مجازات تکمیلی به «مطالعه و رونویسی» از کتاب‌های «حکایت زمستان» نوشته سعید عاکف، «داستان سیستان» نوشته رضا امیرخانی و «دشمن شناسی» از کتاب‌های منتشر شده در انتشارات انقلاب اسلامی، محکوم شده است !/ همانجا.

000000000000000000000000000000000000000

تازه های طب المعصومین      

خوانندگان محترم ضدانقلاب ،پدرجد طب اسلامی،یعنی مخبط الاسلام والمسلمین تبریزیان  را که بیاد دارید؟ بله،همانکه فدوی تن اش را در طنز نوشته ی " کتابسوزان" شدیداً کیسه کشید. باری عرضه بدارد  که نامبرده همچنان شگفتی می آفریند.برای دستگرمی، به فرازی ازآن توجه بفرمایید:

یکی از شاگردان سابق ‎تبریزیان (کسی که کتاب ‎پزشکی را سوزاند) گفته است: 

تبریزیان می‌گفت، برای بیمارانی که در کُما هستند، روغن کنجد را در دماغ‌اش بریزید، اگر مؤمن باشد بعد از یک روزاز کُما خارج می‌شود، اگر کافر باشد می‌میرد ولی اگر منافق باشد درهمان حالت می‌ماند.!

‏معتقد بود درمانِ کوری مالیدنِ پیراهنِ محبوب بر چشم است و بر این ادّعا به آیه‌ای استناد می‌کرد که یعقوب پیراهنِ یوسف را بر چشمان‌اش مالید و می‌گفت اگر کوری پیراهن محبوب‌اش را بمالد و بینا نشود، یا محبوب واقعاً محبوب نبوده و یا بیمار اعتقاد نداشته یا درست نمالیده. !/عصر ایران

داستان " روغن بنفشه " که دیگر اشتهار جهانی یافته است را هم که بخاطر می آورید؟ یادآور میشود که معظم له آنرا برای معالجه "کرونا" تجویز فرموده است ؛بدین ترتیب که بیمار باید پنبه ی آغشته به آنرا در مقعد بگذارد. !...و اما پیرامون رجحان روغن بنفشه به سایر روغن ها نیز چنین فرموده است:

برتری روغن بنفشه به بقیه روغنها مثل برتری ائمه بر بقیه مردم است !

اینهم سند مصور و منگوله دارش  که البته فراموش فرمود  که جای روغن بنفشه که با ائمه قیاس کرده ، در مقعد است! :

https://www.youtube.com/watch?v=KKrqUvZrqjk

طب المعصومین، البته ختم به این مختصر نمیشود و مخبط الاسلام تبریزیان، البته همکارانی هم  که در سایر رشته پزشکی مانند ایشان متخصص هستند نیز دارد که فدوی از آنان نیز در پی، یاد میکند :

در باب سقط جنین :

در این باب، البته بین علما، مختصر اختلافی ملاحظه میکند که به آن در پی اشاره میشود .کارشناس مذهبی تلویزیون، شبکه یک بر این باور است که :

 طبق آمار «چشم‌چرانی» ۳۰ درصد سقط جنین را افزایش می‌دهد!

سند مصور و منگوله دار: 

https://www.youtube.com/watch?v=3MvsTy4JRdk

و گله ی دیگری از عما معتقدند که:

و سرانجام :

درمان نازائی با استغفار! :

سند مصور و منگوله دار:

https://www.youtube.com/watch?v=yE6dZlSroYk

زیاده تشخیصی نیست..

0000000000000000000000000000000000000000000000000

حریف     

این برادر "کرونا" لعنة الله علیه هم، که از بستگان مؤمن و متعهد چینی ماست، هر عیب و علتی که داشت و دارد ، لکن این خاصیت را نیز دارد که با آن جثه ی ریقو، پشت خیلی ها را به خاک مالید ! ازامامزادگان گرامی بگیرید تا الله جل جلاله ! بیکی دو سند مصورمنگوله  دار نگاه کنید :

تعطیلی بقاع متبرکه تا اردیبشت ماه ادامه خواهد داشت/میزان

00000000000000000000000000

جنگ و گریز      

خوانندگان محترم ضدانقلاب یکوقت تصور نکنند که برادران همینجور دست روی دست گذاشته اند که برادر کرونا هر غلطی که دل اش خواست بکند ؛ خیر، ابداً چنین نیست و ایشان سخت سرگرم مبارزه با این ویروس چموش هستند ؛ لکن " بلبل به غزلخوانی و قمری به ترانه" ! اینهم دو فقره سند مصور و منگوله دار:

فرمانده کل سپاه پاسداران: سپاه برای مقابله با کرونا آرایش جنگی گرفته است !/ العربیه- تیتر

0000000000000000000000000000000000

پیش بینی        مکتوبات 20 مارچ 020 /ص 205 فایل

فدوی نه اینکه  نستجیربالله ، مرگ  مقام معظم رهبری دامت تحریکاته را آرزو کند، لکن از آنجا که ملت شل و پل و پاپتی ایران سابق،  تحت رهبری داهیانه معظم له خوشبختانه به خاک سیاه نشسته و دیگر آه ندارد که با ناله سودا کند، فدوی خوف آن دارد که در صورتی که ایشان علیرغم میل باطن ،به ملکوت اعلی بپیوندد، عمله ی بیت کاخ دیگری مانند کاخ حضرت امام(ل) (1)بعنوان مقعد مطهر (2) از محل جیب سوراخ ملت یک لاقبا بر پا فرمایند. از آنجا که فدوی بقول خاج پرستان همواره بخشی از راه حل است و نه مشکل، فلذا پیشنهاد میکند که بفرض محال ، چنانچه  جناب حضرت شان علیرغم میل باطن به لقاءالله پیوستند، امت همیشه در صف، معظم له را در همان مقعد مطهر(3) حضرت امام(ل) که برای کلیه حضرات آیات جا دارد، چال فرمایند تا هم حضرت امام(ل) تنها نباشد ، و هم میلیونها در هزینه ها صرفه جوئی شود!

زیاده راهکاری نیست

پی نوشت

(1) خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً تا دیر نشده،لغزش تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

2-  (ل) : مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه است !

00000000000000000000000000000000 

شیوع بیماری کرونا در میان سربازان پادگان ولیعصر تبریز/آوا تودی

0000000000000000000000000

بازار پر رونق کار

...قاصم الجبارین شاهد است که فدوی بارها،  به چندین زبان مرده و زنده دنیا ، والبته به زبان خوش ، بویژه به خوانندگان محترم ضدانقلاب متذکر شده است که  بابا :

مصرع

عیب می (1) جمله بگفتی، " ضررش" نیز بگوی !

در توضیح بیشتر می افزاید که آخراین چه گرد و خاکی ست که دوستان برعلیه  سیاستگزاریهای داعش درونمرزی( جمهوری اسلامی- م) در حوزه ی اشتغال براه انداخته اند؟ منظورتان چیست؟ یعنی حضرات در این چهل ساله، آجر روی آجر نگذاشته و هیچ غلطی نفرموده اند ؟! جداً که واقعاً ! بعنوان مشتی از خروار و نیز رو کم کنی، فدوی برخی از دست آوردهای برادران را به اجمال و اختصاردر پی می آورد تا رستگار شود:

- مجمع جهانی اهل بیت

- جامعه المصطفی  

- مجمع جهانی علی اصغر

- شرکت پخش لوازم یدکی بدن( زنده و مرده) بشرط چاقو !

- وسرانجام :

 استخدام به شرط صیغه، آگهی‌های عجیب کاریابی برای زنان / رویداد بیست و چهار

فدوی برای جوری جنس، فقره ی مصور زیر را هم علاوه میکند: 

پی نوشت

(1) گفتن ندارد که مُراد از "می" در اینجا، می عرفانی ست که  درجه ی الکل اش بسیار بیش از" می " معمولی ست!- م

 000000000000000000000000000000000000

از مجازستان

000000000000000000000000000000000000000

اینهمانی         

فدوی بارها گفته و نوشته است که دیکتاتوران گرامی، صرف نظر از اینکه در کدام بخش از جهان حکم میرانند، پنداری همگی از یک مادر متولد شده اند !، همگی مقام معظم رهبری اند ؛ اوامرشان مطاع است و جان و مال مردم شان، مشاع!حکومت شان موهبتی ست الهی که معمولاً از پدر به ارث می برند. از ویژگهی های خنده دارشان اینست که ژورنالیستهای جهان آزاد را جزو ابوابجعی خود منظور فرموده و از آنان توقع اطاعت دارند! باری به یک مستوره در این پیوند نگاه کنید :

در پی انتشار تصویری از اردوغان تحت عنوان «قاتل کُردهای سوریه» روی جلد شماره 24 اکتبر مجله فرانسوی لو پوان (Le Point) نهاد ریاست جمهوری ترکیه از این مجله شکایت کرده و آن را متهم کرد که عباراتی به کار برده که «شرف و هیبت رئیس‌جمهوری ترکیه» را هدف قرار داده و «به او توهین کرده است.»

مجله فرانسوی لو پوان اعلام کرد «حتی یک کلمه» از آنچه نوشته را پس نمی‌گیرد. ! / العربیه

درود فراوان، از نوع بیکران!

5 نوامبر 019

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، می‌گوید این احتمال مطرح است که شیوع ویروس کرونا در ایران "حمله بیولوژیکی" بوده باشد !/ بی بی سی.

زیباکلام: قالیباف طوری رفتار می‌کند انگار تازه از سوئیس برگشته است

دلم از روحانی خون است، احمدی‌نژاد از خاتمی محبوب‌ترست/ بهار نیوز

--------------------------------------------

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور 

17  مارچ المکیف از برجام الحرام سنه  2020 ترسائی  

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

www.hazl.com

 

 

.*.*.*.*.*March 13, 2020.*.*.*.*.*

(uploaded 3/18/20)

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم !/ زرتشت.

حکایتی ست!....   

جداً که حکایتی ست! ....درحالیکه بگزارش برادر بی بی سی:

هزاران پرواز شرکت‌های مسافربری به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان لغو می‌شوند ؛

اما :

بررسی‌های بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که هواپیمایی ماهان، پرواز به چین را قطع نکرده و همچنان به دو مقصد پکن و شانگهای پرواز می‌کند و همچنین پرواز به دو مقصد شنژن و گوانگ‌ژو را که از ۱۲ بهمن متوقف کرده بود، از سر گرفته است. /همانجا

تحشیه ی فدوی : نخیر!...پنداری برادر ماهان ،هیچ جور ول کن معامله ی کرونا نیست !

 

00000000000000000000000000000000000000000000

ایمان بیاورید! 

از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان و نیز،لطفاً  بین خودمان باشد که فدوی شدیداً مبتلا، نه به ویروس "کرونا" ، که از آن بدتر، دچار ناراحتی  وجدان شده است.در حاشیه، یواشکی می افزاید که فدوی همیشه نگران این بود که نکند یکوقت خدای نخواسته، تنفری که ملت از حضرات آیات از صدر تا ذیل  دارد ،باعث شود که در مورد آن بزرگواران بی مهری و متعاقباً قضاوتهای نا روا کنند.این عارضه، حتا دامنگیرخود فدوی نیز بود و در طنز نوشته پیشین (1)، آیت الله تبریزیان معروف به  پدر طب اسلامی، بابت مهملاتی که فرموده بود،جلو خورشید کباب کرد که البته هم اکنون ،با خود شدیداً برخورد میکند . و اما انگیزه ی این اعتذار ،که شدیداً موجب تنبه فدوی نیز شد، خبری بشرح زیر است :

مدیر مرکز طب اسلامی بر اثر کرونا درگذشت! / بهار نیوز- تیتر

و در ادامه خبر حیرت اثر: 

 سایت برترین‌ها به نقل از پایگاه خبری واندیش نوشت: بنا بر اخبار واصله حجت‌الاسلام شهريار شریفی مدیر طب المعصومین (طب اسلامی - سنتی) صومعه سرا بر اثر ابتلا به کرونا دارفانی را وداع گفت. او فعالیت‌های مدیدی در حوزه طب سنتی و حجامت در شهرهای رشت و صومعه‌سرا داشت.

گفتن ندارد که علت مرگ حجت‌الاسلام شهريار شریفی آنست که وی، پنبه آغشته به روغن بنفشه که آیت الله تبریزیان  برای رفع بیماری "کرونا" تجویز فرموده بود ه را، در مقعد مبارک نگذاشته بوده است ؛ باری فدوی که به " طب المعصومین" شدیداً ایمان آورد، شما هم بهتر است به زبان خوش، ایمان بیاورید! 

خدایش بیامرزاد..  

11 مارچ 020

پی نوشت

(1)  "کتابسوزان"   مکتوبات  فدوی 6 مارچ 020 

 

00000000000000000000000000000000000

 

00000000000000000000000000000

پیشگیری    

...و بازهم ازخوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی زرنگتر از این حرفها ست و خیال اش بابت  ابتلا به ویروس "کرونا" کاملاً راحت است چرا که غالباً اینقدرش عقل و کفایت بوده و بهنگام، خود را  با پادزهر اسلام عزیز، واکسینه کرده است ، بهمین سادگی!..

11 مارچ 020

00000000000000000000000000

طنز تصویری

 

0000000000000000

آگهی    

با "تهدیدات" خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) و نایب البته بر حق اش، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تخریباته،و نیز سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش،بدینوسیله تأسیس یک رشته تخصصی جدید در دانشکده ی  دندانپزشکی ُام ّالقراء را به آگاهی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم میرساند. مدرک تحصیلی مورد نیزبرای این رشته تازه، حداکثر ششم ابتدائی است. ارائه ی برگ سوء پیشینه اما بهنگام ثبت نام، از اوجب واجبات است. 

تبصره : 

متقاضیانی که تجربه ی آتش زدن سینما، ضرب و شتم ،وکلاً مبارزه ی صمیمانه با مردم، بازداشت و هدایت آنان به زندانهای پنج چماقه( پنج ستاره سابق- م )تولید انفجار در اماکن عمومی بحساب مردم ،اختلاس های کلان و نیز گروگانگیری با تأیید امام جمعه ی مسجد محل را در کارنامه داشته باشند، شدیداً اولویت دارند  

والله الموفق والمعین

000000000000000000000000000000000000

مشق شب   

خوانندگان محترم ضدانقلاب، برای دستگرمی نخست به دو عکسی که درپی می آیند نگاه کنید و بفرمایید که: 

 1- که آیا این دو بزرگوار را بجا می آورید؟

2- آیا بهم شباهتی هم دارند؟

ممکن است رفته باشد که با موجودات فضائی، تیم فوتبال راه بیاندازد؟

دیگو آرماندو مارادونا، ستاره سابق فوتبال جهان که از او با نام بهترین فوتبالیست تاریخ نیز یاد می‌شود، مدعی شد موجودات فضایی او را ربوده و برای مدتی او را با خود به فضا برده‌اند.

او گفت: «با چند موجود فضایی دیدار کردم. یک بار 3 روز از منزل خارج شدم و پس از بازگشت گفتم که موجودات فضایی عجیب و غریب مرا ربوده و با خود به بیرون از کره زمین بردند. بیشتر از این نمی‌توانم به شما در این‌باره چیزی بگویم.» ./العربیه

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب، نخست اجازه فرمایند که فدوی روی این فوتبالیست را کم کند، بعد برمیگردد خدمت شما....

و اما این که چیزی نیست ،برادرآرماندو! شما دراین عرصه ها به گرد نعلین ما هم نمیرسید زیرا ما در اینگونه موارد، دارای نعلین مشکی هستیم( کمربند مشکی سابق- م)؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش : 

آرزوی برگزاری نماز جماعت در کرات آسمانی !/ بهار نیوز- تیتر

به گزارش مهر، دکتر رضا روستا آزاد  (رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف)

روستا آزاد با اشاره به سوالی که از وی در خصوص بزرگترین آرزوهایش در هفته هوافضا پرسیده شد، خاطر نشان کرد: در پاسخ به این پرسش پاسخ دادم که از بزرگترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است.! در این آرزو هم توسعه فناوری هست و هم توسعه معنویات!.

زیاده مهملی نیست ..

11 مارچ 020 تحریر نهائی

00000000000000000000000000000000000000000000

بلاتکلیف   

فدوی نمیداند که از دست برادران چه کند؟ از سوئی پیش ازینها اعلام فرمودند که :

مرکز خدمات حوزه‌های علمیه :  نود درصد روحانیون در ایران بیکارند!/ رادیو فردا

از سوی دیگر اما، طلبگان  بیکاره را، را مانند آب اماله، به جامعه ی شکوهمند اسلامی، سرازیر میفرمایندآ بالاخره، کدام درست است؟

زیاده پرسشی نیست

ایرنا- آئین عمامه گذاری ۲۸۰ نفر از طلاب جوان حوزه ها و مدارس علمیه مشهد با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد در مدرسه علمیه نواب این شهر برگزار شد.

0000000000000000000000000000000000000000000000

آلبوم کودکان کار

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

والله الموفق والمعین

11مارچ  المُشجراز برجام الحرام سنه ی 2020 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر، فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

www.hazl.com

 

 

*******

Archive