Political Satire

طنز سیاسی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

Like us on Facebook

:*:*:*:

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

.*.*.*.*.*January 31, 2020.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم !/ زرتشت

مأموریت    

خوانندگان محترم ضدانقلاب ، فدوی منتظرالظهور را شدیداً می بخشند که بعلت مشغله زیاد و ضیق وقت و نیز فوریت برخی وقایع اتفاقیه در دارالخرافه و از آن میان خبری که در پی می آید، نمیتواند پرسشهای شان را دراین لحظه از زمان و مکان، با حواس جمع، پاسخ بدهد  زیرا :

چاکر آستان ملائک پاسبان، فدوی خاص دولت ابد مدت، حاج حمیدرضا خان پیشخدمت خاصه، فراشباشی دربار سپهر اقتدار مأمور است که به فین کاشان رفته، میرزا محمد(ص) جواد(ع) خان ظریف  را راحت نماید !؛ و درانجام این مأموریت بین الاقران مفتخر و به مراحم خسروانی مقام معظم رهبری اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة  ، و متع الله المسلمین بطول بقائه دولته دامت تخریباته، مُستظهَر بوده باشد ..

 و اما از آنجا که  از قدیم هم فرموده اند که :

بیت

دلایل قوی باید و معنوی

نه رگهای گردن به حجت قوی

فدوی موجبات این مأموریت سرّی و درعین حال نان و نفت دار را ( نان و آبدار سابق- م) به اجمال و اختصار، در پی می آورد : 

طرح استیضاح محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران با امضای ۲۴ نماینده به هیات رئیسه مجلس شورا تقدیم شد.

علی اصغر یوسف نژاد، عضو هیات رئیسه مجلس با اعلام این خبر گفت این طرح ۱۱ محور دارد. / یورو نیوز

و اما فهرست جرائم  تا لحظه ی نگارش این سطور:

به گزارش ایسنا، محورهای این طرح عبارتند از: «اظهارات و اتخاذ مواضع ناصواب از جمله اتهام پولشویی به جمهوری اسلامی ایران، بی‌توجهی به اقتصاد در دیپلماسی کشور، عدم توجه کافی به توسعه و فعال‌کردن روابط با کشورهای قاره آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین، استفاده از برخی سفیران ناکارآمد، فرصت‌سوزی و عدم انتخاب سفیر برای برخی کشورهای دوست که ارتباط خوبی با آنها داریم، مانند چین و هند. دستگیری دیپلمات‌های ایرانی در کشورهای اروپایی به بهانه واهی و عدم مقابله به مثل و تحرکات کافی در دفاع از دیپلمات‌ها. عدم استفاده از فرصت‌هایی که مقاومت در منطقه فراهم کرده است.مواضع منفعلانه دستگاه دیپلماسی در خصوص کشتار حجاج در منا. به‌کارگیری افراد نامطمئن در مذاکرات حساس و مهم. تهدید بنیه دفاعی کشور به از بین رفتن توانایی آن.عدم تامین منافع ملت ایران در قراردادهای منعقد شده.»/همانجا

 

 

میرزا محمد(ص) جواد(ع) خان ظریف! ، لطفاً لنُگ فراموش نشود!، چفیه را فدوی خاص دولت ابد مدت، با خودش بقول عوام at no additional charge  می آورد! (1)

زیاده قتلی نیست !

پی نوشت

(1) کیست که در جهان مجازی و غیر مجازی نداند که داعش درونمرزی( جمهوری اسلامی- م)هزینه قتل قربانیان را ار بازماندگان به ضرب چماق مطالبه میفرماید که میرزا محمد(ص) جواد (ع)البته ازین قانون مستثناست !

00000000000000000000000000000000000000000000000

راه حل ساده        

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به خبر حیرت اثر زیر نیز رسید که : 

وحید فتاحی، از مدیران یک کانال تلگرامی در پاوه به اتهام عدم استفاده از عنوان «شهید» برای قاسم سلیمانی در مطالب منتشر شده در این کانال، از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شده است.فتاحی دومین فعال رسانه‌ای در استان کرمانشاه است که به این اتهام بازداشت شده و پیشتر مظفر ولدبیگی نیز در این شهر به همین اتهام چند روز بازداشت شده بود./ ایران اینترنشنال

در پاسخ عرض میکند که آخر این چه کاری ست؟ یعنی چرا دل ملامین عمله ی بیت را می شکنید؟ خب شهید را با یک چیزی مانند چماقدار و ازین قبیل قاطی کنید، برادران آرام میگیرند ! مثل چماقدار شهید یا شهید چماقدار و از این قبیل؛ اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید؟

 0000000000000000000000000000000000000000000

کهریزک حضرت آقا - ادامه ی حیات  

عفو بین‌الملل: مامور امنیتی زن بازداشتی در جریان اعتراض‌های اخیر را مجبور به سکس دهانی و رابطه جنسی کرد  / ایران اینترنشنال

زیاده کرامت انسانی نیست ..

 0000000000000000000000000000000000000000

ما ترَک    

باور بفرمایید که فدوی گاه چیزهائی از کسانی می شنود که سرِهمه جایش اسفتاج اُرگانیک سبز میشود ! بعنوان مستوره به اینمورد نگاه کنید :

سلحشوری: ایران ارث پدری کسی نیست!

مراتب، مربوط به ادامه ی خبری بشرح زیر است :

نماینده مردم تهران در مجلس در واكنش به اظهارات وقیحانه یك مجری تلویزیون می‌گوید: 

این کشور ارث پدری کسی نیست که چنین حرف‌هایی را مطرح کند. این مملکت مال مردم است و حاکمان و قدرتمندان هم برای مردم هستند و در خدمت آنها. باید دید که چطور یک مجری به خودش اجازه می‌دهد که چنین حرف‌هایی را در برنامه زنده تلویزیونی بزند؟! /بهار نیوز

بفرمایید که گوش و چشمان شهلای شما آیا خدای نخواسته  معیوب است، خواهر سلحشوری؟ حضرات در این چهل و چند ساله به چندین زبان زنده و مرده ی دنیا فرموده اندکه نظرو آراء مردم برایشان کوچکترین ارزش و اعتباری ندارد (1) از اینها گذشته، بارها نیز فرموده و میفرمایند که این مملکت، مملکت امام زمان(عج) یعنی بیصاحب  است! ؛ بر این پایه آن خواهر مجری، حرف بیربطی زده است ؟!

پی نوشت 

(1) در حکومت اسلامی رای مردم هیچ اعتبار شرعی و قانونی ندارد نه در اصل انتخاب نوع نظام سیاسی کشورشان و نه در اعتبار قانون اساسی و نه در انتخاب ریاست جمهوری و انتخاب خبرگان و رهبری ملاک اعتبار قانونی تنها یک چیز است و آن “رضایت ولایت فقیه” است ./ رجا نیوز

0000000000000000000000000000000000000000000000

استمداد   

فدوی که عاجزاست، لطفاً یکی جواب این شهروند عراقی را بدهد ،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !:

می پرسد :

ایران می‌خواهد آمریکا از عراق بیرون برود و آمریکا می‌خواهد ایران از عراق بیرون برود. به نظرتون چطوره ما عراقی‌ها از عراق بیرون بریم؟ نگرانم مزاحم باشیم.!

زیاده پرسشی نیست

00000000000000000000000000000000000

سوء تعبیر و تفاهم 

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که در باب خبر نیز، سوء نیت وجود دارد که نام اش البته، سوء تدبیر یا تفسیر است !. بعنوان مستوره، به این فقره نگاه کنید:

سوءقصد فرد ناشناس به شهردار بوشهر با ریختن بنزین!  / ایسنا- تیتر

.و در توضیح بیشتر:

یکی از افرادی که از نزدیک شاهد ماجرا بوده است، به خبرنگار ایسنا گفت: "در حالی که آقای شهردار پس از خروج از عمارت امیریه در حال رفتن به آن سوی خیابان بود، ناگهان فردی از یک خودرو سفید رنگ پیاده شده و با بطری بنزین به سمت شهردار آمد. سپس محتویات بطری را بر روی شهردار ریخت و پس از سوار شدن به خودرو خود به سرعت از صحنه دور شد". 

فرستاده ی فدوی اما از محل حادثه گزارش کرده است که ماجرا اینگونه نبوده است. یک شاهد عینی که نخواست نامش تا انقلاب بعدی (عج) فاش شود به فرستاده ی فدوی گفت که مهاجم از دوستان نزدیک برادر شهردار بوده و لذا سوء قصدی در کار نبوده است منتهای مراتب، از آنجا که بنزین دیگر در زمره ی کالاهای لوکس است نامبرده بر آن بوده  که از آن بعنوان ادکلن استفاده کند، سوء قصد کدام است؟!

زیاده عرضی نیست

00000000000000000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارد

۹ میلیون بی‌سواد مطلق و ۱۱ میلیون کم‌سواد در ایران/ دویچه وله- تیتر 

تحشیه ی فدوی: ببخشید!؛ آیا حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان ،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، در این آمار لحاظ شده اند؟!

---------------------- 

آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر ایران امروز بر جنازه قاسم سلیمانی به تلخی گریست  / بی بی سی

تحشیه ی فدوی: لکن از قتل هزار و پانصد جوان ایرانی توسط عمله ی بیت، از خنده روده بُر شد!

---------------------------------------

تشییع قاسم سلیمانی در تهران؛ آیت‌الله خامنه‌ای نماز میت خواند / بی بی سی- تیتر

 تحشیه ی فدوی: فدوی اگر بجای حضرت آقا بود، نماز وحشت میخواند !

----------------------

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران: دنبال جنگ نیستیم / العربیه- تیتر

تحشیه ی فدوی: لکن کاری کردید که حالا جنگ دنبال شماست !

-------------------------------

هشدار گروه طالبان به آمریکا بخاطر کشته شدن قاسم سلیمانی/ العربیه- تیتر

 تحشیه ی فدوی: معلوم میشود که سربار، خیلی هم بی کس و کار نبوده است!

----------------------

محمود صادقی: گویا مشاوران رهبر نمی‌گذارند همه واقعیت‌‌ها به او برسد / بی بی سی- تیتر 

تحشیه ی فدوی: فدوی: والله برادر صادقی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که حضرت آقا دراعتکاف هستند عرض می کند، که این مشکل اعلیحضرت العظما را، اعلیحضرت همایونی هم داشت، ملتفتی که ؟!

0000000000000000000000000000000000000000000000000

شهروسوند- اراک  : سردار! آرزوی مرگ می‌کنی؟ مگر ما مرده‌ایم؟ سرداری که سالها آسمان و زمین وطن را برای ما امن کرده... سرداری که سالهاست مراقب است... سردار! فکر کردی ما خدمت خالصانه شما را فراموش کرده‌ایم؟ افتخار می‌کنیم که شهدای گرانقدر زیادی داده‌ایم جانکاه و جگرسوز باز هم می‌دهیم ولی چرا آرزوی مرگ می‌کنی؟ من که سرباز شما و سردار دلها نبوده‌ام ولی با شنیدن سخن شما خون جگر شدم... کار خاصی از دستم برنمی‌آید ولی می‌توانم بگویم دل‌های ما همراه توست و دعاهایمان بدرقه سلامتی‌ات.

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شریفه حرفی ندارد لکن پیش ازآن بعنوان تکلیف شرعی شب،بجای پرتقال فروش، استثنائًا پیدا کنید که اگر زن و بچه ی شما در هواپیما بودند، همین پاچه خواریِ سنگین را میفردید،برادر شهروسوند؟!

---------------------------

0291---0918 :  رئیس‌جمهور آمریکا دیگر آرامش نخواهد داشت. آمریکا با حماقت خود گرفتار طوفانی شده که خلاصی از آن امکان ندارد.

فدوی : یکجوری حرف میزنی انگار که ترامپ هواپیمای اوکراینی را ساقط کرده،برادر 0291---0918!

--------------------------------

0935 : خون مقدس و پاک شهید حاج قاسم تمام بلاها و قصورات و کوتاهی‌های دولت تدبیر در این حدود 7 سال را جبران کرد، اگر قدر دانسته شود و دوباره غفلت نشود. فدوی : خب میگفتی تا زودتر ترتیب مشقاسم را بدهند!

---------------------------

8857---0992 : مراسم باشکوه و بی‌نظیر تشییع جنازه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در اهواز توسط خوزستانی‌های عزیز هر بیننده‌ای را به وجد می‌آورد. خداوند به همه آنان عزت بدهد.

فدوی : نظر به عوالم مودت و دوستی فی مابین مرحوم ابوی(ره) ،فدوی بمنظور رعایت سلامتی شما،عریضه تان را به جریان نمی اندازد؛لکن این دفعه ی ماقبل آخرتان باشد که از قتل عمله بیت، به وجد می آئید، برادر8857---0992!

---------------------

8688----0938 : امیدوارم مجلس انقلابی شکل بگیرد و دولت را وادار به تلاش و کوشش نماید تا در مدت باقیمانده تکانی به خود و کشور بدهد و بخشی از مشکلات قابل حل را برطرف نماید.

فدوی پیام شما را مبنی بر "تکان دادن دولت" بطریقه ی موزیکال به حاج آقا کلیدالاسلام  روحانی رساند:

حاجی یه تکون،حاجی دو تکون

حاجی صندلی هارو بتکون

-------------------

دولت برای حمایت از تولید باید از رئیس قوه قضائیه یاد بگیرد که تمام تلاش خود را می‌کند تا کارخانه‌ای تعطیل نشود و چرخ اقتصاد بچرخد. 5830---0915 

  خدا بگوید چکارتان بکند که  فدوی را زهره ترَک کردید زیر پنداشت که منظورتان از اینکه " از رئیس قوه قضائیه یاد بگیرد " اینست که مانند ایشان همینطور فله ای اعدام کنند

-------------------------------------

جمعی از زائران کربلای حسینی  : از وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور درخواست می‌شود ضمن رایزنی با طرف‌های عراقی نسبت به اصلاح و آماده‌سازی زیرساخت‌های جاده، پارکینگ به‌ویژه زرباطیه عراق که بسیار ناهموار، گرد و غبار و بدون آسفالت است و  همه زائران عتبات را آزار می‌دهد همت گمارند. طی این حدود 10 سال که از مرز مهران تردد می‌کنیم تقریباً وضع به همین منوال است. امیدواریم که در سال آینده و اربعین بعدی دیگر شاهد این نابسامانی‌های جاده‌ای و پارکینگ نباشیم.

آخر اینها چه می فهمند؟ عقل شان نمیرسد که چندین کیلو طلا از مؤمنین کش رفته و " نسبت به اصلاح و آماده‌سازی زیرساخت‌های جاده، پارکینگ به‌ویژه زرباطیه عراق که بسیار ناهموار، گرد و غبار و بدون آسفالت است و  همه زائران عتبات را آزار می‌دهد همت گمارند" برادر زائر!

--------------------------------

 4516---0910 و 2842---0910 و 8503---0912 و 3949---0912: چند روزی را که در اربعین حسینی(ع) در عتبات بودیم و مهمان برادران بزرگوار عراقی‌ها چه در منزلشان و چه در موکب‌ها واقعاً به عشق امام حسین (علیه‌السلام) در پذیرایی از زائران سنگ تمام می‌گذاشتند. به خاطر این همه مهمان‌نوازی از همه ملت و دولت عراق تشکر می‌کنیم خداوند جزای خیر و عاقبت‌بخیری نصیبشان کند و همه آنها را جزو سربازان حضرت مهدی موعود (عج) قرار دهد.

فدوی :خیلی هم شرمنده نباشید، برادران و در رأس همه بوفالوعلم الهدی در مشهد، از خجالت برادران عراقی که بوی اباعبدالله میدهند، بر آمده اند!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

29  ژانویة المشبّک از برجام الحرام سنه ی 2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

 

 

.*.*.*.*.*January 24, 2020.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم !/ زرتشت

 

از عواقب مرگ مشقاسم(ل)  

تا آنجا که فدوی میداند، پس از سبّ النبی، توهین به اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،ضاعف الله پُرستاته ،عواقب جدی داشته و دارد.معظم له البته براین باور باطلِ ناشی از تقیه است که هرکس ادعا کند که بعلت  انتقاد به حضرات ایشان و ابوابجمغی تحت تعقیب قرار گرفته، دروغ میگوید! لکن وقایع اتفاقیه، چیز دیگری میگوید و از آن میان:

"تلاش جمهوری اسلامی برای ساکت کردن هرگونه صدای مخالف " ....بازداشت چهار نفر به اتهام «توهین» به قاسم سلیمانی! / صدای آمریکا- تیتر 

و در ادامه خبر حیرت اثر:

وبسایت سینا خبر به نقل از امیرحسین رزاززاده، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا، خبر داده که این چهار نفر پس از ابراز نظر در شبکه‌های اجتماعی، بازداشت شده‌اند. این مقام قضایی به سایر شهروندان نیز درباره اظهارنظر در شبکه‌های اجتماعی هشدار داده است.

 مقامات حتی نمی‌گویند به چه دلیل این افراد به توهین متهم شده اند. در گذشته حتی موارد انتقادی از رهبر جمهوری اسلامی با اتهام توهین پیگرد می‌شد

و نیز پیامک‌هایی تهدید آمیز،برای جوریِ جنس:

 

و برای ایجاد تنوع در برخورد :

پلمب یک سالن در اهواز به دلیل برگزاری یک «مراسم جشن» در ایام تشییع جنازه قاسم سلیمانی !/رادیو فردا

کیومرث کشوری، جانشین فرماندهی انتظامی اهواز، گفت که به دلیل کشته شدن قاسم سلیمانی «سه روز عزای عمومی در سراسر کشور اعلام شد و برگزاری هر نوع جشن در این ایام تخلف به شمار رفته و بر خلاف اصول دینی و فرهنگی است».

حال فدوی دیگر به این موضوع نمی پردارد که بگزارش برادربی بی سی،مشقاسم (ل) سرِراه به بهشت، تعدادی ازمؤمنین ومؤمنات کثرالله امثالهم را شدیداً شل و پل، و شماری دیگر را نیز با خود برده است!، اینهم سند منگوله دارش:

...رییس مرکز اورژانس کرمان به ایسنا گفته بیش از 80نفر در مراسم تشییع جنازه  کشته و 212 نفر زخمی شده‌اند که تعدادی از آنها حال‌شان وخیم است !

 این نیز البته گفتنی ست که حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) هم بیکار ننشسته و از نایب داغ و درفش دارخود، بگونه ای استمالت فرموده است؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش:

 

فدوی میخواست دیگررفع زحمت  کند لکن دریغ اش آمد که بعنوان حُسن ختام اضافه نکند که بدرخواست مؤمنین ومؤمنات کثرالله امثالهم ،یک فقره امامزاده دیگر، به جمع امامزادگان موجود اضافه شد:

 3152----021 : مردم زیادی برای زیارت مزار مطهر شهید سپهبد سلیمانی به کرمان مراجعه می‌کنند پیشنهاد می‌کنم یک زائرسرا تدارک دیده شود تا زوار با آرامش بیشتری به زیارت قبر این شهید بزرگ بروند.

اين گلدسته ها با همكاری صنايع فلزی ثامن الحجج و آهن آلات مهدوی در بجنورد ساخته شده و به كرمان ارسال شدند تا روی قبر قاسم سلیمانی نصب شوند‌.

کوتاه سخن، برادرمشقاسم مقتول هم،به معصومین حاضر،سابق ولاحق، اضافه شد؛ تبریکات فدوی منتظرالظهور را بپذیرید ...

 زیاده عرضی نیست..

000000000000000000000000000000000000000000000000000

بیگاری /جایزه سه میلیون دلاری

فدوی هم با این وقت و خلق تنگ، هی باید بنشیند و فرمایشات دوستان را بطور رایگان  بقول عوام "ادیت" یا ویرایش کند؛ مؤمن و خاج پرست هم ندارد ، هر دو مزاحم فدوی اند!، از برادر یابوعلفی (محسن رضائی - م) گرفته که فرمود :" اقتصاد ایران باید به تعمیرگاه برود " ، تا برادر" رابرت وود" که افزود :

سفیر ایالات‌متحده آمریکا روز سه‌شنبه 21 ژانویه 2020 گفت که تعیین جایزه برای سر ترامپ به ماهیت تروریستی حکومت ایران اشاره دارد./العربیه

فرمایش برادر یابوعلفی، با توجه به نصّ صریح حضرت امام(ل) که فرموده بود " اقتصاد مال خره" ، به اینصورت ویرایش شد که  " اقتصاد ایران باید به طویله برود ودر اظهارت برادر" رابرت وود" به تغییر واژه " اشاره" به " دلالت" بسنده کرد :

تعیین جایزه برای سر ترامپ به ماهیت تروریستی حکومت ایران دلالت دارد./العربیه

زیاده ویرایشی نیست لکن محض اطلاع یادآورمیشود ازآنجا که درداعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)هزینه ی قتل نفوس را از بازماندگان دریافت میکند، هزینه ی قتل " ترامپ" هم ، بموجب سند منگوله دار زیر، درعهده ی اُمّت شهید پرور کرمان است :

«این جایزه به نیابت از مردم کرمان به عنوان زادگاه سردار شهید قاسم سلیمانی است و هر کرمانی برای تامین این جایزه 1 دلار خواهد پرداخت.» / احمد حمزه- نماینده حکومت از کهنوج در مجلس بیت

 زیاده عرضی نیست..

محل تأمین جایزه ی 3 میلیون دلاری برای سر ترامپ

000000000000000000

در مضرات حجاب!     

خدمت خوانندگان محترم ضد انقلاب عرضه بدارد که ، درعوالم روزنامه نویسی، گاه خبر یا تیترهائی ست که به فرمول یا کلیشه نزدیک میشوند، به این شکل :

Xxxxxxxx  خبرساز شد؛که جای ضربدر، میتواند هر خبر داغ، در حد یک تیتر باشد. به یکی دو مستوره در پی نگاه کنید:

  در هرات" تابلو بدحجابی زن از بی‌غیرتی مرد است" در هرات خبرساز شد / بی بی سی

لکن احوط آنست حال که فدوی مبتدا را آورد، خبر را هم در پی بیاورد :

مولوی مجیب الرحمن انصاری امام مسجد جامع گازرگاه افغانستان :

زن چیزی نمی‌داند، زن چیزی نمی‌فهمد، داخل خانه نشسته است. مسئولیت مرد است که او را متوجه بسازد. همان طور که مسئولیت مرد است که شکم زن را سیر کند باید متوجه دین و دینداری او باشد.."

تو خود حدیث مفصل بخوان ازین " مهمل " !

 

که البته دوستان افغان،تن لش و بیعارحاج آقا را حسابی کیسه کشیده و تابلو را بشرح زیروهوشمندانه ، ادیت کرده اند :

 

باری یکوقت تصور نفرمایید که این بوفالو محدود و منحصر به هرات است، بوفالو ترش را ما خودمان هم داریم  که فدوی طنز آنرا بهنگام ساخت و پرداخت (1) که در اینجا فقط بنقل تیتر آن آن طنز نوشته،بسنده میکند:

مردانی که زنانشان با آرایش بیرون می آیند دیوث هستن د! / بهار نیوز /العربیه- تیتر

و اما حجاب بقول مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم " همیشه مصونیت" نیست و دلبستگی به آن گاه بوجهی که پیشتر گفته آمد،خبر ساز میشود ! ، ملاحظه کنید : 

عروس اوگاندایی دو هفته پس از ازدواج، مرد از آب در آمد !/العربیه- تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

امام جماعت مسجدی در اوگاندا دو هفته پس از ازدواج، متوجه شد، زنی که با او ازدواج کرده، زن نیست و یک مرد است. امام جماعت شیفته حجاب، ایمان و تقوای او شده بود،! ولی در واقع این مرد یک کلاهبردار واقعی بود.

وبگاه «دیلی مونتر» گزارش کرد مردی به نام «محمد موتومبا» که امامت جماعت مسجد نور در منطقه «کیونجا» در مرکز اوگاندا را بر عهده دارد، زمانی که در جستجوی زنی مناسب برای ازدواج بود، با زنی زیبارو و محجبه آشنا شده و به او دل بست.

زمانی که شیخ محمد از این زیباروی اوگاندایی درخواست ازدواج کرد، او بلافاصله پذیرفت ولی انجام وظایف زناشویی را مشروط به پرداخت شدن مهریه‌اش به خاله‌اش کرد و دو هفته پس از ازدواج نیز به بهانه دوران قاعدگی از آمیزش با همسرش سرباز زد. 

 بله از قدیم هم فرموده اند: هر "حجله"  گمان مبر که خالی ست!

پی نوشت

(1) آمار نگران کننده- تذکرة الاشقیاء جلد نخست ص

  74

 مجموعه ای از طنزهای سیاسی حمیدرضا رحیمی(فدویِ)

000000000000000000000000000000000000000000000000

فقرهنری             

یعنی یک خیّری پیدا نشد که برای برادرشهاب حسین (ع)ی ، یک پیراهن بخرد؟!

...

0000000000000000000000000000000000000

با نمک !   

این برادروزیر بهداشت هم برادر براستی با نمکی ست؛ بی سببی نیست که نام اش هم نمکی ست! نامبرده گویا در این سالها در ایران نبوده و از فقر و فاقه ای که حضرت آقا به مردم تحمیل فرموده بوده بیخبر بوده که چنین فرموده است :

99 سال سخت تری خواهد بود ! / انتخاب

00000000000000000000000000000000000

یک طنز تلخ تصویری

 

000000000000000000000000000000000000000000000000

بی احتیاطی   

فدوی در مرور خبرهای ورزشی دارالخرُافه ، به خبر حیرت اثر زیر رسید:

علی کفاشیان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال در برنامه تلویزیونی سلام صبح بخیر گفته است که در اردوی تیم ملی بانوان سوسک و مارمولک می‌گذاشتیم تا ترس‌شان بریزد!/آفتاب

آخر این چه حرکتی بوده است برادرعلی(ع)  کفاشیان، ؟ فکر نکردید که آن سوسکها و مامولک های بینوا،ممکن است پیشتر، آدمهائی بوده اند که بعلت " سبّ النبی" توهین بمقام معظم رهبری(ضپ) ، اقدام بر علیه امنیت ملی(امنیت حضرات- م) و اتهاماتی ازیندست، سوسک و مارمولک شده باشند؟!

0000000000000000000000000000000000

طنز تصویری

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

آکادمی چفیه مالی 37 /Academy َAward

 

هر آنکه بیخبر از فن " چفیه" مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در سی وهفتمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی (1) ،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشان

 sir  

در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ)

 (2) 

مُستظهرباشند :

8688---0938 و 2846---0935 و 8660----0936 : جمعیت چند ده میلیونی در تشییع پیکر مقدس سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و حضور حیرت‌انگیز مردم تهران در نماز جمعه آن هم در آن هوای سرد، از هزار موشک و هزار حمله به عین‌الاسد برای دشمن کوبنده‌تر بود. این ایام‌الله را قطعا در کتاب‌های تاریخ نسل‌های بعدی خواهند نوشت. درود و سلام خداوند بر شهدا و این ملت فهیم، با بصیرت و یوم‌الله‌آفرین. خداوند از عمر ناقابل ما بکاهد و بر ثانیه‌‌ثانیه‌های عمر امام امت خامنه‌ای عزیز بیفزاید تا ان‌شاءالله این پرچم را به صاحب اصلی انقلاب تحویل نماید.

علیمردانی : افتخار می‌کنم که در نظام جمهوری اسلامی و تحت زعامت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) زندگی می‌کنم که در تلاشند تا قوانین اسلام را اجرا کنند و در مسیر حرکت انبیاء و اهل‌بیت(ع) گام بردارند. هر چند در یک جامعه 80 میلیونی مشکلات و گرفتاری‌هایی نیز هست که بعضا خودمان با انتخاب‌های غیرکارشناسی به وجود آورده‌ایم. خدا را شاکریم که کشورمان در زمانی که استکبار جهانی برای حضورش در ایران حق توحش می‌گرفت امروز به اقتداری رسیده که پایگاه‌های شیطان بزرگ را درهم می‌کوبد و او از پاسخ دادن واهمه دارد و لعنت و نفرین بشریت بر کسانی که با توهین به ملت، نظام و عکس شهید سرافراز سلیمانی عزیز به دنبال تسکین آلام شیطان بزرگند که از ایران سیلی خورده است!

0049---0911 : بازتاب خطبه‌های امام خامنه‌ای در نماز جمعه تاریخی 27 دی امسال در رسانه‌های دنیا شگفت‌انگیز بود. خود این حرکت یعنی اقامه نماز جمعه به امامت ولی‌امر مسلمین به یک خبر مهم و معنادار تبدیل شد.

6905---0914 : آمریکایی‌ها برای اغتشاش در ایران دلشان را به چند نفر خودفروخته و تعدادی سلبریتی‌های معلوم‌الحال خوش نکنند. ما جوانان آذربایجان پای نظام و ولایت ایستاده‌ایم و خود را فدای سپاه پاسداران سرافراز می‌کنیم.

3767---0919 :  شوق حضور مردم انقلابی و مومن در نماز  جمعه‌ای که امام آن رهبر معظم انقلاب بود روز جمعه مصلای تهران را به تجلی‌گاه میلیون‌ها عاشق حقیقت مبدل ساخت.

 2298---0919 : حدود 2 ماه است که دشمنان سعی می‌کنند اوضاع کشور را بحرانی جلوه دهند و مزدورانشان با آسیب زدن به اموال عمومی و توهین به مقدسات برای ناامید کردن مردم عمل می‌کنند. اما وقتی رهبری لب از لب می‌گشاید به‌سرعت صف مردم عادی از اغتشاشگران جدا می‌شود و تمام فتنه‌ها رنگ می‌بازد.

عزیزیان، آزاده، خانواده شهید و جانباز : سلام و درود خداوند به فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و درود به روان پاک شهید بزرگوار سپهبد شهید اسلام، سردار دل‌ها، سلیمانی عزیز. هزاران آفرین بر مردم غیرتمند و ولایتمدار و متحد و با بصیرت ایران که با حضور حماسی خود در تمام جای‌جای ایران، پایمردی و غیرت و اتحاد و یکپارچگی خود را به نمایش گذاشتند. به برادران عزیز سپاهی‌ام درود می‌فرستم که این سیلی محکم را به گوش آمریکای جنایتکار نواختند و دل خانواده شهدا و ملت و امام خامنه‌ای را شاد کردند، تبریک عرض می‌کنم توفیق روزافزون را برای این جان برکفان سبزپوش از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

نوربخش - مشهد مقدس : خروش عاشورایی ملت ایران در نهم دی 88 ابطال فتنه را رقم زد.  فتنه 88، 8 ماه به طول انجامید ولی روشنگری ولایت سبب شد صف ملت از صف نفاق و تزویر جدا شود و آسیبی به ملت نرسد. در آن 8 ماه استقامت، ملت ولایتمدار با شهدای 8 سال دفاع مقدس  عهد بسته بودند که تا پای جان بر آن عهد حفظ نظام ایستادگی نمایند. دلاورمردانی با دست خالی برای مهار آشوبگران وارد عرصه شدند و توسط فتنه‌گران و نفوذی‌ها به شهادت رسیدند که تاوان خونشان برای همیشه به گردن سران فتنه و حامیانشان است.

کیوانی : روز 5 دی ماه سالگرد زلزله پرخسارت بم بود. فراموش نمی‌کنیم که رهبر معظم انقلاب در این حادثه آرام و قرار نداشتند و با گذشت چند روز از وقوع این زلزله به این شهر آمدند و از نزدیک در جریان حادثه قرار گرفتند. همچنین خدا را شاهد می‌گیرم که شهید احمد کاظمی در کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان شب و روز نداشتند. 

تکمله : یک غلط داشتی 19 میگیری برادر کیوانی، 5 دی، چهلم قربانیان رهبر معظم انقلاب نیزهست!

طورانی- جانباز  : خودفروختگانی که نامه‌های دشمنان را با امضای خود منتشر می‌کنند یا جاهلند یا مغرض و پادوی دشمن، چرا که رهبری به عنوان دیده‌بان امین نظام در تمام جریانات کشور هستند و نیازی به نامه‌نگاری نیست خودشان هم می‌دانند که با نامه‌نگاری نظر رهبری معظم از اصول تغییر نخواهد یافت. حضرات به جای این دست و پا زدن‌ها کارنامه عملکرد 4 سال و 6 سال دولت دست‌پخت خود را منتشر کنند.

4190---0917  : برخی مسئولین ارتباطات به بهانه گردش آزاد اطلاعات، هیچ‌گونه فیلتری برای اینترنت قائل نیستند. این به مانند آن است که مسئولین آب و فاضلاب هیچ گونه جداسازی برای آب شرب و فاضلاب قائل نشوند و از یک نوع لوله‌کشی استفاده کنند و بگویند دستگاه گوارش مردم، خودش این دو نوع آب را جداسازی کند!

8688---0938 :امام خامنه‌ای فرمودند، زمینه را برای روی کار آمدن یک دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید. امیدوارم با بصیرت انقلابی ملت در دوم اسفند  98 به این خواسته حضرت ولی‌امیر مسلمین امام خامنه‌ای نزدیک شویم تا پس از آن، زمینه شکل‌گیری دولت انقلابی در 1400 فراهم شود. ان‌شاءالله

6810---0911 :پیشنهاد می‌شود داستان اسارت دانشمند برجسته کشورمان پرفسور دکتر مسعود سلیمانی در کتب درسی درج شود و فیلمی هم در این زمینه ساخته شود.

6263----0938   :شرایط خاصی برای ثبت‌نام کاندیداهای مجلس وجود دارد اما بدیهی است تاییدشان نیازمند نهایت دقت و بررسی است چرا که پای حفظ دین و نظام و آرمان‌های متعالی شهدای گرانقدر در میان‌ است. به فرمایش امام راحل(ره)؛ «من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.»

3355---034 : مردم ولایتمدار کرمان بی‌صبرانه منتظر دیدن آیت‌الله رئیسی هستند مردم شهر کرمان مشکلات عدیده‌ای دارند که فقط با دستان آیت‌الله رئیسی گره آن‌ها باز خواهد شد.

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد. 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی (5)

 

دانش آموختگان ممتاز این دوره

پی نوشتها 

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

5- بموجب تبصره ی 3 ماده 35 آئین نامه ی مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به 

حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند . ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.

و من الله التوفیق

-------------------------

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

22 ژانویة المشبّک از برجام الحرام سنه ی 2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

www.hazl.com

 

 

.*.*.*.*.*January 16, 2020.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com 

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم ! / زرتشت

قیاس مع الفارق   

فدوی چندی پیش، دندان روی جگر گذاشته و داشت به کلیپی نگاه میکرد که درآن،اعلیحضرت العظما آسید علی(ع) خامنه ای دامت تخریباته، کشور آباد و پیشرفته امارات را که مردمش نیز در رفاه، آسایش، امنیت و احترام بسر می برند، بباد انتقاد و استهزا گرفته بود :

https://www.youtube.com/watch?v=Al58HcZHmIs

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: امروز بلندترین برج منطقه در بی‌عُرضه‌ترین کشور است! / قدس آنلاین

و اما ازاین کشور بیعرضه در خبرهای اخیر در پیوند با سیل چنین یاد شده است:

امارات سیل‌زده‌هایش را در هتل‌های مجلل اسکان می‌دهد / العربیه- تیتر

حضرت آقا(ضپ) با عرضه هم،سیل‌زده‌هایش در سیستان و بلوچستان را اینگونه اسکان میدهد:

اینهم تیتر جراید دارالخرافه در ارتباط با بحران مدیریت (مدیریت بحران سابق- م) :

 ریزش آوار، جان دختر ۵ ساله را گرفت / سیل زدگان بی خانمان شده‌اند/ پتو، دارو، نان و آب نداریم/  هلال احمر رییس ندارد !

البته در حاشیه نیز راهنمائی فرموده اند که :

مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان مراقب تمساح‌ها باشند ! / شفقنا

باری به برادران که امیدی نیست؛ پنداری باید از تمساح ها بخواهیم که مواظب مردم سیستان و بلوچستان باشند! با اینهمه، فدوی می پندارد مردمی که از دست تمساح یزدی جان سالم بدر برده اند، از عهده ی این تمساح های پوزه کوتاه نیز برخواهند آمد . 

فدوی یکی دیگر از تسهیلاتی را که  حضرات دراین چهل ساله برای جوانان آن خطه ی محروم و مظلوم فراهم فرموده اند، برای جوری جنس، در پی می آورد:

دانش آموزان در مناطق محروم سیستان و بلوچستان برای دسترسی به مدرسه راه دشواری در پیش دارند. در عکس زیر وانتی را می بینید که ده ها دانش آموز را به شکلی ناایمن به سمت مدرسه می برد./ تیک 

زیاده تسهیلات و خدماتی نیست... 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

استعلام  

فدوی در بررسی خبرهای مربوط به ساقط شدن بوئینگ اوکراینی در فضای ولائی تهران سابق، ملتفت شد که بار دیگر دستان استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، از آستین برادران بیرون آمد، و شماری دیگر از مردم را، به هلاکت رسانده است،برادران پس از یک دورخیز چند روزه ،  سرانجام دراطلاعیه ی صادره، علت بروز این فاجعه را که درآن کلیه ی 167 نفرمسافران و 9 خدمه ی هواپیما در اثر اصابت موشکهای مرحمتی اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت  تحریکاته خاکستر شدند ،" خطای انسانی" ذکر فرموده اند....

 و اما فدوی برای آندسته از خوانندگان محترم ضد انقلاب که جویای نظر کارشناسانه ی وی شده بودند، مراتب را به اجمال و اختصار چنین بررسی و برآورد کرده است :

  1. فرمایشات آیت الله چوپان دروغگو، حسب شیوه ی مرضیه ،معمولاً کذب محض و پایه و اساسی ندارد

  2. درمیان عمله ی بیت،تاکنون "انسانی" دیده نشده است که خطای مذکور به او نسبت داده شود!

پایان نظر کارشناسی

بعدالتحریر

یک منبع آگاه بیت که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود به فرستاده ی فدوی که سراغ جعبه سیاه هواپیما را گرفته بود گفت که چون رنگ جعبه سیاه است فلذا در ماه مبارک محرم که ایران اسلامی سیاهپوش شد، طی مراسمی باز میشود!

 

00000000000000000000000000000000000000000

محکم کاری   

بموجب خبری که اندکی پیش رسید، برادران برای محکم کاری، دو موشک به  هواپیمای اوکراینی شلیک فرموده اند؛ اینهم سند منگوله دارش :

انتشار یک ویدئوی جدید؛ سپاه «دو فروند موشک» به هواپیمای اوکراینی شلیک کرده است / رادیو فردا

**********************************

 طنز تصویری

 

00000000000000000000000000000000000000000

انگشت نگاری 

فدوی در لابلای خبرهای اینروزها، از قول بوفالو سید حسن(ع) نصرالله خواند :

"اثر انگشت "سلیمانی در یمن و افغانستان وجود دارد ! / العربیه- تیتر

در پاسخ عرض میکند که  والله برادربوفالو بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، ضدانقلاب هم نشنود، یک مقام نسبتاً آگاه که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود به فرستاده فدوی گفت که آزمایشات و معاینات دقیق روی اثر انگشت سربار ِمقتول حاکی ست که اثر مذکور،اثرانگشت بیست و یکم آن بزرگوار بوده است!..الله العالم

0000000000000000000000000000000000000000000

انصراف                   

چوب دو سر طلا، برادرعطاءالله مهاجرانی، که همگان می پنداشتند که کاری ازش بر نمی آید، باعث شد که مجرمی از مرگ انصرف بدهد! .چند و چون ماجرا را در پی ملاحظه کنید:

 امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران و مسئول مستقیم پدافند این نیرو در شب حمله به پایگاه‌های آمریکا، روز شنبه «تمام مسئولیت» مربوط به سقوط هواپیمای اوکراینی را پذیرفت. وی با بیان این‌که در هنگام عملیات در غرب کشور بود گفت: «بعد از شنیدن خبر برای خودم آرزوی مرگ کردم.»/رادیو فردا بنقل از گویا

باری برادر مهاجرانی که آثارو تبعات شیرخر خوردن (1) ،هنوز هم از وجنات اش پیداست،  از خوف اینکه نکند که برادرامیرعلی(ع)، از شدت تألمات وارده به مردم، یک موشک هم به خودش شلیک کند، فرمود:

باری چنین بود که سربار حاجی زاده، از مرگ انصراف داد

پی نوشت

  1. مهاجرانی در سال ۱۳۷۵، خاطره‌اش از خوردن شیر خر را برای مهمانان جایزه‌ی طنز گل آقا تعریف کرد، غافل از اینکه تا ابد به عنوان «شیر خر خورده» در خاطره‌ها خواهد ماند  / پژواک ایران- نیک آهنگ کوثر

000000000000000000000000000

پایان نامه ! 

بنظر کارشناسان طب اسلامی، کار آمریکای استکباری و به تبع آن، ترامپ تمام است؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش:

0000000000000000000000000000000000000000000

دفع فاسد به افسد !    

فدوی خبرهای شگفت انگیز اینروزها را بر میرسید، که به این تیتر رسید:

ترامپ: دستور کشتن ژنرال ایرانی را دادم تا مانع جنگ شوم  / دویچه وله - تیتر

فرمایش برادر ترامپ بلحاظ کیفیت اما ،مبالغ هنگفتی ضعف تألیف ماهوی دارد که بدانها فهرست وار اشاره میشود:

نخست اینکه ، آخر چرا توی سر مال میزنید؟ برادر مشقاسم (ل)، " که به مکتب نرفت و خط ننوشت" ،شاگرد بنا بود، نه ژنرال! دیگراینکه ، نامبرده اصلاً ایرانی نیست! ، عوضی گرفتی آقاجان !

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

14 ژانویة المردّد سنه ی 2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

 

 

.*.*.*.*.*January 10, 2020.*.*.*.*.*

از مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com 

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم ! / زرتشت

مدافع سابق حرم  

از شمار دو چشم یک تن کم

وز شمار َحشمَ، هزاران بیش !

فدوی لحظات پیش خبر کشته شدن "مشقاسم"  سلیمانی را در مجازستان بشرح زیر ملاحظه کرد:

قاسم سلیمانی در بغداد کشته شد / رادیو فردا 

و برای محکم کاری از یک منبع خودی: 

اطلاعیه سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اخبار مربوط به شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تایید کرد./.العالم

در این پیوند اما ، طبق معمول بین علما شدیداً اختلاف افتاده است زیرا گله ای از علما بر این باورند که وی در جنگ ممسنی، و گله ای دیگر معتقدند که نامبرده در جنگ کازرون به هلاکت رسیده است !باری- گفتن ندارد که زهر طرف شود کشته سود حضرت آقاست ! 

 و اما ماکیان فدوی نیز یک پا دارد و حرف خودش را میزند، یعنی همچنان بر این باور است که اگر نامبرده کار خودش را، که عبارت از بنائی بود میکرد، نه تنها کشته نمیشد، بلکه احتمالاً یکی دو دیوار را هم بسود مردم، بالا برده بود! (1)

 دوم ژانویه 020 

پی نوشت

(1) قاسم سلیمانی در سال ۱۳۳۵ در روستایی کوهستانی با ساختاری طایفه‌ای، واقع در شهرستان رابر، از توابع کرمان زاده شداو در نوجوانی به کار بنایی مشغول بود/ ویکی پدیا بعدالتحریر سعدی و حافظ و خیام و ... که نیست که حضرت آقا بقول عوام ignore کند فدوی گمان نمی برد که معظم له ،به کمتر ازعزای عمومی رضایت بدهد !

F:\Pedar Draft\طنز تصویری 3\طنز تصویری 4\نخیر نه برای کشتار 67 گریه میکنیم نه آن 1500 نفر ناقابل.jpg

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 

توقع     

لطفاً امروزسر بسرفدوی منتظرالظهور نگذارید که سخت خشمگین است زیرا در خبرهای مجازستان دید که ازدحام ناشی از مراسم دولتی تشییع جنازه ی مش قاسم حضرت آقا(ل) ، سی و پنج نفر تلفات داشته است ؛ یعنی چه؟همه اش ۳۵ کشته؟ این واقعاً نه تنها در شأن آن چماقدار گرامی از دست رفته نیست، بلکه باعث  شرمندگی ُامّت نیز هست..این رقم دستکم باید سه هزار و پانصد رأس می بود. خود آن بزرگوار در زمان حیات پُر مکافات، یک تنه و در یک قیام و قعود، یکهزار و پانصد نفررا بخاک و خون کشید آنوقت شما جنود ظفر ورود، با این رقم نا چیز شرم نمی کنید؟ اصلا جواب جهانیان را چه بدهیم؟ تمام ساندیس ها حرامتان، الهی که کوفت تان بشود... !

اندکی بعد البته ،فدوی ملتفت شد که مسؤلان اعلی الله مقامهم اجمعین،به اعتراض وی ترتیب اثر داده و این آمار را بوجه زیر بهبود ببخشیده اند:!

پیرحسین(ع) کولیوند، رییس اورژانس ایران اعلام کرد در جریان تشییع قاسم سلیمانی ، فرمانده کشته شده نیروی قدس سپاه پاسداران در کرمان۴۰ نفر جان خود را از دست داده و ۲۱۳ نفر نیز مصدوم شدند/ ایران اینترنشنال 

زیاده اعتراضی نیست

7 ژانویه 020 سانفرانسیسکو

F:\Pedar Draft\طنز تصویری 3\طنز تصویری 4\چو عرت خوب و تیزت آزمده ست حجابت هم اگر بد بود بوده ست.jpg

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000

همدردی      

Golden Globe Awards 2020 Patricia Arquette (picture-alliance/AP Images/C. Pizzello)

فدوی شدیداً مباهی ست که به آگاهی خوانندگان محترم ضدانقلاب برساند که ما هم بواسطه بازیگوشیهای تام وجری( ترامپ، خامنه ای- م) سرانجام سری توی سرها درآورده و مورد مهر و پشتیبانی برخی محافل هنری خاج پرست واقع شدیم و ازآن میان:

اعتراض به تهدیدات ترامپ علیه ایران در مراسم گلدن گلوب

پاتریشیا آرکیت، یکی از برندگان این دوره از مراسم گلدن گلوب هنگام دریافت جایزه خود از اظهارات تهدیدآمیز ترامپ علیه ایران انتقاد کرد و گفت: «آمریکا در آستانه جنگ است و رئیس جمهوری در توییتر تهدید می‌کند که ۵۲ نقطه از جمله اماکن فرهنگی را هدف قرار خواهد داد... و مردم (ایران) نمی‌دانند که آیا بمب بر سر فرزندانشان خواهد افتاد یا نه؟ / دویچه وله

باری از آنجا که حتا مگس مکتبی هم ، بی اذن حضرت آقا (ضپ) ،در آسمان ولائی ایران سابق نمی پرد، و نیز از آنجا که فدوی سر و گردن اضافه ندارد که دست معظم له بدهد، فلذا برای سلب مسؤلیت از خود ،مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد، در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام و دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص - عج) فرمودند : لکن احوط آنست که آن ضعیفه ی سجادیه را به بیت ما بفرستید تا ما خودمان قدری ارشادش کنیم !

زیاده عرضی نیست

6 ژانویه 020

000000000000000000000000000000000000000000

نمایشگاه اتومبیل مشقاسم(ل)

برندهای مکتبی/ نقد و اقساط

 

..

 

..

 

..

 

..

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

8 ژانویة المشبّک از برجام الحرام سنه ی 2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*