Political Satire

طنز سیاسی

Like us on Facebook

:*:*:*:

 

!من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم / زرتشت

November 26, 2020

دخالت

این خاج پرستان هم براستی که دیگر شورش را در آورده اند  و دامنهء اهانت شان به دین حنیف و نمایندگان اش بر زمین، دارد  روز به روز ابعاد گسترده تری بخود می گیرد. نمونه ها را که خودتان در جراید شریفه دارالخرُافه ملاحظه کرده اید و فدوی امروز فقط به نقل مستوره ای در پی به نقل از برادر بی.بی.سی اکتفا می کند:

* اهدای کلید شهر تاریخی فلورانس ایتالیا به نسرین ستوده. / تیتر

و در ادامه خبر طیبت اثر:

* شهرداری و شورای شهر تاریخی فلورانس ایتالیا، برای پاسداشت مبارزهء خستگی ناپذیر نسرین ستوده برای حقوق بشر یکی از کلیدهای این شهر را به او تقدیم کردند. هفتهء گذشته شهر بولونیای ایتالیا هم به خانم ستوده شهروندی افتخاری اعطا کرد.

ملاحظه کردید؟ اگر باورتان نمی شود، فدوی سند مصور و منگوله دارش هم را برای جوری جنس، ذیلاً علاوه می کند:

پیش خودتان چه فکر کرده اید؟ یعنی اینان نمی دانستند که ما، بعون الله و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته برحق اش، اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای، دامت تخریباته، خودمان کلید داریم، تازه بهتر و بزرگترش را هم داریم، حال گیرم که به هیچ قفلی نخورد! 

این هم سند مصور و منگوله دارش:

    زیاده کلیدی نیست.

 

بازتاب

     فدوی در طنز نوشتهء پیشین (حرکت ملیح)  که در آن برادر پاپ با لایک کردن تصویر ماهروی سیم تنی "آب در خوابگه مورچگان" خاج پرست ریخته بود، سخن گفت و دیگر مکرر نمی کند مگر اشاره ای گذرا به بازتاب آن حرکت ملیح در مجازستان، که خشم فدوی را نیز شدیداً برانگیخت، خوانندگان محترم ضدانقلاب برای دستگرمی نخست به مراتب زیر توجه کنید: 

     * واتیکان گفته است که دربارهء «لایکی» تحقیق می‌کند که حساب رسمی اینستاگرام پاپ زیر عکس یک مدل نیمه ‌برهنهء برزیلی زده است. زمان «لایک» کردن عکس «ناتالیا گاریبوتو» مشخص نیست. جمعه گذشته پس از گزارش رسانه‌ها در این باره، حساب رسمی پاپ، لایک خود را از زیر عکس برداشت!

     ملاحظه کردید؟ باری در پاسخ عرض می کند که  حالا تحقیق هم نکردید، نکردید!، چه کرده است مگر آن مادر مرده، جزیک حال مجازی؟! شما با حاج آقا سعید طوسی که "خط سبز دوست دارد"، آن هم در دنیای حقیقی! چنین نکردید که با برادر پاپ در فضای مجازی کردید!

زیاده خشمی نیست

راه میانبُر بهشت

فدوی در اخبار کرونائی، به خبری رسید که نخست نگران شد، و اندکی بعد رفع نگرانی شد گردید. پیش درآمد رانخست به نقل از برادر بی.بی.سی ببینید: 

* رکورد شکنی دوبارهء آمار ابتلا و مرگ‌و‌میر بر اثر کرونا در ایران. شیوع ویروس کرونا در ایران همچنان اوج می‌گیرد. امروز موارد ابتلای قطعی روزانه از سیزده هزار نفر گذشت و رکورد تازه‌ای از خود برجای گذاشت. وزارت بهداشت، تعداد قربانیان در شبانه روز گذشته را هم 486 نفر اعلام کرده که در آمار رسمی روزانه بی سابقه است. وزیر کشور هم در نشستی با استانداران و فرمانداران هشدار داد که نباید آمارسازی و مخفی کاری صورت بگیرد.

و اما فرستادهء فدوی در گزارش میدانی خود، بنقل از یک مقام آگاه بیت که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود، آورده است که شلتاق کرونا و در پی آن اوجگیری تلفات، جنبهء عبادی- سیاسی و بلکه ولائی دارد و انگیزهء ملت در استقبال از آن، همانا میانبُر به بهشت است. بعبارت دیگر، هر چه مقرارت ایمنی و بهداشتی را کمتر رعایت کنید، زود تر به بهشت می روید، بهمین سادگی! 

 

یابوی تروا!

خدمت خوانندگان محترم ضد انقلاب عرضه بدارد که: درست است که مو باید زیر روسری، و از آن بهتر، زیر حجاب برتر رهبری (چادر مشکی- م) باشد، لکن با این همه، "تو مو می بینی و من پیچش مو"! 

باری، مراد فدوی آن است که درست است که:

لکن آن " پپچش مو" که فوقاً ذکر خیرش رفت، اینجاست که این آقازادگان گرامی، از طریق "یابوی تروا" به ممالک محروسهء امریک وارد، و آن ضربهء ولائی نهائی را، در زمان مناسب به شیطان بزرگ وارد می فرمایند!

زیاده عرضی نیست.

 

استرداد اموال مسروقه!

خوانندگان فدوی لابد بیاد دارند که وی، پیرامون تغییر ماهیت و جنسیت واژگان توسط برادران، پیش از این سخن گفته و نوشته و دیگر مکرر نمی کند؛ فقط بعنوان دستگرمی یاد آور می شود که واژگان، از چند دهه پیش به اینسو، مفاهیم مألوف خود را ترک کرده اند و در پست  های دیگری انجام وظیفه می کنند!(*) نمونهء تازه ای اگر خواسته باشید واژهء "کمک" است که، مانند استعاره، در غیرمعنای حقیقی خود بکار می رود! 

مثال ملموس برای این واژه آن است که اگر، به فرض محال، اموال مسروقه ای را به صاحب اش برگردانند، به آن کمک می گویند! این هم نمونه / سند منگوله دارش:

* کمک قوه قضائیه به دولت و مردم!: صدها هزار میلیارد تومان به بیت‌المال بازگشت. / کیهان دارالخرافه - تیتر ص اول

البته ملت یک وقت نگران نشود، چرا که این کمک، بلاعوض است، زیرا مال خودشان بوده است! 

بهر روی فدوی در این مورد نیز ترک سر کرده و عرض می کند که: والله، برادر حجت الاعدام رئیسی، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ... لطفا بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود، تا ملت وصول اش را اعلام نکند، فدوی باورش نمشود!

___________________________________

*. همین قاعده در باب زبانزدها (ضرب المثل) نیز جاری ست که فدوی پیرامون آن جداگانه نوشته است فلذا در اینجا فقط به ذکر یک مثال بسنده میکند:

منسوخ:

خدا را بر آن بنده بخشایش است

که خلق از وجودش در آسایش است

ناسخ

خدا را بر آن بنده بخشایش است

که دائم پی ِ سلب آسایش است

تنوع  

پنداری هیچیک از ادیان شدیداً الهی، تنوع و تلائلو شرع انور را ندارند، بطوری که در این پیوند براحتی می توان گفت که مسلمان داریم تا مسلمان! بله درست است، برخی از این طایفه، آدمیان را با مرغ اشتباه گرفته و سرمی بُرند و بعضی، از باورمندانی غیر از دین حنیف، پشتیبانی می کنند! باری این معنا را فدوی منتظرالظهور، از ملاحظهء خبری در یورو نیوز استنباط کرد؛ این هم سند مصور و منگوله دارش:

ادامهء خبر: حمله با چاقو به کلسیای شهر نیس که طی آن سه شهروند فرانسوی جان خود را از دست دادند مسلمانان ساکن این کشور را بار دیگر در معرض سرخوردگی و تنگناهای تازه قرار داده است. بسیاری از شهروندان مسلمان فرانسوی حمله یاد شده را نشانهء انحراف از دین اسلام و شاخصهء اسلام‌گرایی افراطی می‌دانند و با محکوم کردن حمله نیس و حملات مشابه آن معتقدند که نباید این اقدامات را آنطور که برخی جریان‌های راست افراطی قصد دارند به حساب دین اسلام نوشت.!

تحشیهء فدوی: لکن اگر برادران گذاشتند که زبان سرخ فدوی در کام، و سرسبز اش بر بام نماند، چشم!

تردید

     تا آنجا که فدوی بیاد دارد، تنها مورد استعمال " قمه"، ماه مبارک محرم در عزاداری اباعبدالله(ع) بود. اما این «وسیلهء ولائی» آیا تغییر کاربری داده و فدوی بی خبر است؟ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب، میدانید؟!

     * سرقت طوطی 80 میلیون تومانی با قمه در تبریز/ پیام آذری

از آلبوم مدافعان حرم 

با سپاس از مدافعان حرم در ایران، که هزینهء مدافعان حرم در سوریه را تقبل فرموده اند!

*****************

درس تاریخ با طعم آبغوره!

*******************

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 نوامبر المردد از برجام الحرام سنهء 2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

 

!من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم / زرتشت

November 20, 2020

خطای جزئی

فدوی در مرور اخبار دارالخرافه، به گفتگوی برادر علی(ع) مطهری با انصاف نیوز، در پیوند با فاجعه آبان 98 برخورد که در فرازی از آن آمده است:

* علی مطهری: از مردم عذرخواهی شود! / تیتر

و در ادامه خبر حیرت اثر: 

* اطلاع ‌رسانی در مورد ابعاد اینگونه حوادث باید صریح و روشن و به موقع باشد و اگر خطایی شده است باید از مردم عذرخواهی شود!

ملاحظه کردید؟ پنداری زدن گل به دروازهء خودی، این روزها شدیداً باب شده است! بقول عوام:

 ? what are you talking about - نه برادرجان! خطائی نشده که!، آمار کشتار جوانان را مایه کاری هم که حساب کنیم 1500 می شود که چون زیر 3000 نفر بوده اصلاً عددی نیست و قابلی ندارد، تا آنجا که انتساب آن حتا به عملهء بیت نیز اسباب شرمندگی و در شأن آن نیروی محترم نیست، و فی الواقع جلوی یک بچهء بسیجی هم که بگذاری قهر می کند، این چه فرمایش منافقانه ای ست؟ عذرخواهی از مردم دیگر چه صیغه ای ست، برادر علی(ع) مطهری!؟

هشدار!

فدوی براستی که دیگر خسته شده است. آخر مؤمنین و مؤمنات ایران و جهان را چه پیش آمده؟ یعنی چه خبرشان است که این همه گردو خاک، ناله و نفرین و دشنام های آنچنانی، نثار "کرونا" کرده و می کنند؟ آیا هیچ می دانند که این «کرونا» همان امام زمان خودمان است که شدیداً منتظرش بودیم و پیوسته شیهه کشان می گفتیم: ادرکنی!/ عجل الله تعالی فرجه الشریف، و از این قبیل…

پدر جان! حضرت اگر رؤیت نمی شوند بدان علت است که هنوز دوای ظهور گیرشان نیامده! و گرنه همانگونه که ملاحظه کرده و می کنید، معظم له به انجام امور مورد علاقه، که همانا تعدیل نفوس باشد، مشغول اند  و خون، هنوز تا قوزک پای اسب مبارک هم نرسیده است.

زیاده تذکری نیست.

لجاجت

فدوی در تیتر یکی از رسانه های معاند خواند:

* دختر 17 ساله کُرد با اتهامات سیاسی به 5 سال زندان محکوم شد!

و در ادامهء خبر بهجت اثر:

* استان‌وایر-  «آیناز زارع»، زندانی سیاسی 17 ساله محبوس در زندان مرکزی ارومیه از سوی 

شعبهء اول دادگاه کیفری این شهر به تحمل پنج سال حبس تعزیری محکوم شده است.

باری، فدوی حوصلهء سرو کله زدن با ضد انقلاب را ندارد، همینقدر عرض می کند که فرمایش حضرت آقا را یادمان نرود که فرمود: هرکس ادعا کند که بعلت مخالفت با حکومت زیر فشار قرار گرفته، دروغ می گوید! 

مساعدت

...و اما راویان اخبار و ناقلان آثار و طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار، در پیوند با این جستار، چنین روایت کرده اند که: احمد آقا داشت خمیازه می کرد، علی(ع) آقا گفت احمدآقا حالا که دهانت بازه لطفاً ممد(ص) آقا را هم صدا کن!..

وجه تداعی، خبر زیر است:

* نیویورک تایمز: اسرائیل مرد شمارهء 2 القاعده را در تهران ترور کرد. / یورو نیوز- تیتر

و از صدای آلمان برای جوری جنس:

* روزنامهء "نیویورک تایمز" در شماره 13 نوامبر از عملیات مخفیانه مأموران امنیتی اسرائيل در تهران پرده برداشته است. به نوشته این روزنامه شخصی که روز ۱۸ مرداد گذشته در محله پاسداران تهران به قتل رسید، ابومحمد المصری، از سران القاعده و مرد دوم این شبکه تروریستی بوده است.

به فدوی مربوط نیست ها، لکن آخر برادر جان، تو که زحمت کشیدی و تا اینجا آمدی، خب نمی شد یک کاری هم برای ما بکنی؟ ثواب داشت به امام(ل)!

خبر وارده

  فدوی در مرور خبرهای فرامرزی، به خبر میمنت اثری بشرح زیر رسید:

  * شورای وزیران امارات متحده عربی مجموعهء اقدامات قانونی را آغاز کرد تا یک قانون فدرال در زمینهء تایید توافق با اسرائیل را صادر کند. در جلسه‌ای که به ریاست محمد بن راشد برگزار شد قانون تایید توافق صلح ابراهیمی، توافق صلح با اسرائیل و آغاز روابط دیپلماتیک کامل با این کشور را تایید کرد.

فدوی مصیبت وارده  را بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری دامت تخریباته، و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، تتبریک و تسلیت عرض کرده، بقای عمر بازماندگان،و نیز علوّ درجات و نیز توفیق هرچه بیشتر سربازان گمنام و برادران خوشنام،در امحاء ملک و ملت،! در معیت  الله عز اسمه، آرزو می کند.

نامطلوب

فدوی درمرور خبرهای دارالخرافه،به خبرناخوشایندی، بشرح زیر رسید:

* فرزند سید حسن خمینی می‌گوید: فکر می‌کنم تصمیم‌ پدرم مشخص است و در انتخابات 1400 کاندیدا نخواهند شد./ تابناک

و از آن بد تر:

* سید احمد خمینی در پاسخ به این سوال که «حتی اگر جماع(1) حداکثری گروه‌های سیاسی اعتدال، اصلاح طلب، عدالت و... هم حاصل شود و به آیت‌الله سید حسن خمینی مراجعه و از ایشان برای کاندیداتوری دعوت کنند، باز هم به صحنه نمی‌آیند؟» تاکید کرد: «ان شاء الله تمام بزرگان روی یک مسیر به جمع‌ بندی برسند، حالا یک نفرش به کنار! اصلا در پدرم اراده و عزمی برای شرکت در فضای سیاسی کشور به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری نمی‌بینم». 

ملاحظه کردید؟ آخر یعنی چه؟ مگر دست خودش است؟ صحبت امید و آیندهء اُمتی در میان است!(2)؛ فلذا فدوی شدیداً توصیه می کند که حجت الاسلام  سید احمد خمینی دامت تحریکاته، به تأسی از بابا بزرگ گرامی(ل)(3) مطلقاً توجهی به نفرت ملت نفرموده و فقط به دهان، او یا هر کجای دیگر امّت توجه کنند؛ تا "اعدام "شود هرآنکه نتواند دید! 

و من الله التوفیق.

________________________________________

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو،  مُدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً غلط تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

(2) لطفاً دندان (اگر هنوز دارید) روی جگر (اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، با فدوی منتظر الظهور، مشکلی دارید؟

(3) (ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است.

مشکوک

فدوی در مرور اخبار میان مرزی، ملتفت شد که:

* شرکت ‌های هندی بازار موتورسیکلت ایران را ترک کردند. /یورو نیوز- تیتز

و در توضیحات افزوده اند:

* شرکت‌ های هندی که سال‌ هاست در بازار موتور سیکلت ایران فعال هستند در پی آخرین تحریم‌های آمریکا ایران را ترک کردند.

فدوی لکن به این سادگی ها زیر بار نمی رود. اصلاً از کجا معلوم که این عمل خداپسندانه، بدان علت نباشد که در پی ممنوعیت دوچرخه سواری نسوان، موتور سواری ایشان نیز بطریق اولی، قدغن شده باشد؟!

الله العالم..

شکایت

فدوی گِلهء یکی از نمایندگان محترم حکومت در مجلس بیت را بشرح زیر مرور می کرد:

* نمایندهء مجلس ایران: مردم به ما ناسزا می‌گویند. / العربیه-تیتر

و در ادامهء خبر:

* یک نمایندهء مجلس ایران ضمن تأکید بر لزوم «محاکمه و استیضاح روحانی» اعلام کرد که به مدت دو هفته است که در حوزهء انتخابیه از مردم ناسزا می ‌شنوند. 

و از منبعی دیگر برای جوری جنس:

* حجت الاسلام جواد نیک بین در صحن علنی مجلس: دو هفته است که نماینده‌ های مردم در حوزه‌های انتخابی از مردم نقد و ناسزا شنیده‌اند./بهار نیوز

در پاسخ عرض میکند که والله برادر نماینده بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا، تا اعدام آ آ آآ... بین خودمان باشد، ضد انقلاب نشنود، شما 42 سال است که به مردم ناسزا می فرمایید، خب این به آن، در!

زیاده عرضی نیست

قابل توجه مخالفان

اینکه معاندین در هر فرصتی به نظام مقدس ما، بقول سوئدی ها، گیر می دهند که محصولات شان یکنواخت، خسته کننده و تکراری ست. بی گمان چنین نیست. احوط آن است که محصولات جامعه شکوهمند را دستکم در ذهن خود مرور کنید. آیا شما روشندلان (نابینایان- م) در وقایع اتفاقیه دارالخرافه، فی المثل در آبادان، خاوران، پاریس، برلین و... به اندازه کافی، تنوع نمی بینید؟ فدوی برای تنوع بیشتر، قتل کولبران را هم علاوه می کند. این چارت یا نمودار، البته همیشه باز است و بقول عوام به روز می شود. مانند همین موردی که فدوی، به نقل از العربیه، به چارت متنوع مان اضافه می کند:

* کرمانشاه؛ کشته و زخمی‌شدن دو کودک با شلیک نیروی انتظامی/تیتر

به گزارش «شبکهء حقوق بشر کردستان» عصر روز پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020 نیروهای کلانتری دولت‌آباد پس از تعقیب و گریز یک خودروی سواری اقدام به تیراندازی به سمت این خودرو کردند که در نتیجه آن یک کودک 17 ساله به نام «اشکان عزیزی» در جا کشته و یک کودک دیگر به نام «برهان عزیزی» به شدت زخمی شده است... به رگبار بستن این خودرو در حالی صورت گرفت که پلاک روی شیشه پشت خودرو قرار داشته است و سرنشیان خودرو که هر دو زیر 18 سال بودند به دلیل نداشتن گواهینامه دچار ترس شده بودند..

و برای تنوع بیشتر:

* خودکشی دومین کودک در بوشهر در کمتر از یک هفته. دو مقام استان بوشهر از خودکشی یک نوجوان که به دلیل فقر و زندانی بودن پدرش ترک تحصیل کرده و به کار در یک سنگ‌فروشی مشغول بود به عنوان دومین مورد از خودکشی کودکان و نوجوانان در این استان طی کمتر از یک هفته خبر دادند/ تلگرام -ایران اینترنشنال 

ملاحظه کردید؟ این همه تنوع در محصولات، کافی نیست؟

زیاده گلوله ای نیست.

خبر اقتصادی- حوزوی*

پنداری بخت ملتِ پاپتی دارد، بحمدالله والمنة، کم کم باز می شود و بزودی به نان و نوائی هم می رسد. سند منگوله دارش را در پی ببینید:

* جمهوری اسلامی به «کلیه فروشی» افتاد! طرح مجلس انقلابی برای کسب درآمد ارزی از صادرات کُلیه‌ مردم به چین، روسیه و عراق!/ کیهان لندن

لکن یک مقام آگاه بیت، که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود، بعنوان خبر خوش، به فرستادهء فدوی گفت که دنبلان ملت، در لیست بعدی ست! از خوانندگان محترم ضد انقلاب چه پنهان، با آنکه مراتب به فدوی مربوط نمی شد، لکن طاقت نیاورد و یواشکی به آگاهی آن والا مقام رساند که سایز دنبلان ملت، بعلت خوشگذرانی های خارجی (تحریم ها- م) و نیز شادی های فزایندهء داخلی (حضرات آیات- م)، با ارفاق، به اندازهء فندق شده است! و از معظم له قویاً خواست که بمنظور پیشگیری از اختلافات حقوقی آتی و طرح دعوا در دادگاه لاهه، مراتب را به آگاهی طرف های روسیه و عراق، برساند.

زیاده توصیه ای نیست

____________________________________

* خدا بگویم این تایپیست سر به هوای فدوی را چه کند که همه جای او را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً غلط حوزوی را به بیضوی اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

از آلبوم مدافعان حرم

با سپاس از مدافعان حرم در ایران، که هزینهء مدافعان حرم در سوریه را تقبل فرموده اند!

شربت شهادت با طعم گوناگون!

دو طنز تصویری

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

20 نوامبرالمردّد از برجام الحرام سنهء 2020 ترسائی

کتبة الفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

!من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم / زرتشت

November 13, 2020

 

دیوان خیلی عالی!

  خوانندگان محترم ضدانقلاب برای دستگرمی نخست به خبری آشنا نگاه کنید:

* دیوان عالی کشور درخواست اعاده دادرسی وکلای صبا کردافشاری که به خاطر اعتراض علیه حجاب اجباری به 24 سال زندان محکوم شده است را رد کرد. به گزارش خبرگزاری هرانا، پس از درخواست وکلای مدافع خانم افشاری برای اعاده دادرسی و بررسی مجدد پرونده این متهم، شعبه 28 عالی دیوان کشور این درخواست را رد کرد و بدین ترتیب حکم زندان او تایید شده است. حکم 24 سال زندان برای این فعال مدنی درباره سه اتهام صادر شده و طبق قانون مجازات اسلامی بالاترین حکم صادره که در این پرونده 15 سال زندان به اتهام «فساد و فحشا» بوده است، اجرا می‌شود. / رادیو فردا

و اما فدوی منتظرالظهور نیز در پیوند با این خبر حیرت اثر، چند فقره حیرت ناقابل دارد که با خوانندگان محترم ضدانقلاب خود، بقول عوام، در پی تقسیم میکند:

- یکی اینکه، بزرگوارانی که با شتاب 9.8 "ریش" ِتر،در سراشیبی بهشت هستند!، چگونه به 24 سال دیگرِ خود، امید دارند؟!، شما میدانید؟

بیت

شراب شهادت بکام اش رسان

به جدِ علیه السلام اش رسان!

آمین یا ربّ العالمین.

- حیرت دوم فدوی آن است که وقتی به برادران می گویند داعش، چرا  شدیداً بهشان برمیخورد؟ خب چرا  نازنینان بی تعارف به معاندین نمی فرمایند که داعش نیستند، بلکه پاکنویس داعش اند!؟ شما می دانید؟ 

- حیرت واپسین فدوی لکن، سنجش حکم محکومیت برادر نجفی شهردار اسبق تهران، بجرم قتل عمد همسر جوان اش(1)به شش سال و نیم حبس، و این دختر 22 سالهء نابکار، به جرم اعتقاد به پوشش اختیاری، به 24 سال زندان! محکوم شده اند. بر این پایه، آیا درخواست زیادی ست اگر فدوی منتظرالظهور استدعا کند که حضرات آیات، "دیوان عالی" را به "دیوان خیلی عالی" (2) بقول عوام، upgrade فرمایند؟!.. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

  زیاده درخواستی نیست. 

____________________________

  1. لطفاً در اینجا، "دیوان"  را بعنوان جمع "دیو" بپذیرید!.. اجرتان با گربهء مرتضاعلی(ع)

  2. میترا استاد، همسر دوم برادر نجفی بود که به ضرب گلوله  وی کشته شد؛ مراتب جهت اطلاع همسر سوم معظم له، آگهی می شود!

هشیاری

پنداری برخی خاج پرستان، دارند کم کم از خواب زمستانی خود،که معادل خواب قیلولهء حضرات آیات است، بیدار می شوند؛ این معنا را فدوی از خبر زیر استنباط کرد:

سازمان امنیت نروژ خواهان اخراج مدیر مرکز امام علی اسلو بخاطر همکاری‌اش با ایران شد./ العربیه-

تحشیهء فدوی: 

مصرع

"ریش و دستار" حکایت کند از سرّ ضمیر!

 

پارتی بازی 

این خاج پرستان هم با آن همه ادعا در همهء عرصه ها، و نیز با وجود آن همه اختراعات و اکتشافات در همهء حوزه ها(1)، دیگر شدیداً شور اش را درآورده و همچنان به خوردن حق ما، با شتاب 9.8 "ریش"تِر ادامه می دهند؛ و ُطرفه اینکه حضرات و بزرگان ما نیز هیچ صدائی، حتا از نوع مشکوک، هم ازشان صادر نمی شود!؛

بیت

شیر شریعت است و بس

حمله نمی کند به کس!

باری، نمونه یکی دوتا نیست لکن مورد تازه ای اگر خواسته باشید، بشرح زیر در دسترس است:

* برندگان جایزه نوبل پزشکی 2020 معرفی شدند /یورونیوز- تیتر(2)

و در ادامه خبر حیرت اثر:

* جایزهء نوبل پزشکی سال 2020 میلادی به دلیل کشف ویروس هپاتیت سی (HCV) از آنِ دو دانشمند آمریکایی و یک محقق برجسته آمریکایی - بریتانیایی به نام‌های هاروی آلتر، چارلز رایس و مایکل هوتون شد.

فدوی نمی داند، شاید هم چشم و چارش دیگر ازحیّز انتفاع افتاده است، لکن شما خوانندگان محترم ضدانقلاب، در لیست بالا، آیا نام های دانشمندان برجستهء ما، یعنی پزشکان بدون مغز(3)، حضرات آیت الله عباس(ع) تبریزیان(4) و حسین(ع) روازاده(5) را می بینید؟ فدوی تا یادش نرفته همینجا عرض کند که  تردید ندارد که اگر آیت الله تبریزیان کتاب مستطاب «هریسون» در علم پزشکی را به آتش نمی کشید، نام نامی اش هم اکنون در لیست بالا آمده بود!

فدوی این فقره را برای جوری جنس، و نیز کم کردن روی آکادمی نوبل سوئد، در پی می آورد - تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

* دکتر روا زاده: انگلیسی ها و یهودی ها به دنبال کاهش طول آلت تناسلی جوانان ما!

https://www.youtube.com/watch?v=-G0rIqRFTME

زیاده اعتراضی نیست.

____________________________________

1- منظور حوزه های علمیه نیست- م

2- ادامهء خبر: «آکادمی نوبل روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پیش از کشف ویروس هپاتیت سی(C) توسط این سه دانشمند، ویروس‌های هپاتیت A و B پیشتر شناسایی شده بود ولی دلیل اکثر موارد انتقال هپاتیت از طریق خون بدون توضیح باقی مانده بود، لذا کشف ویروس هپاتیت C راز انتقال بخشی از بیماری هپاتیت مزمن را فاش کرد و با فراهم کردن امکان انجام آزمایش‌های خون و شرایط لازم برای ساخت داروهای جدید، تاکنون جان میلیون‌ها نفر را نجات داده است»./ همانجا 

(3) پزشکان بدون مرز سابق  

(4) به گزارش انصاف نیوز، در فیلمی که از آقای روازاده در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود او گفته است: «من پا شدم آمدم قم. هم توی مسجد، هم توی جلسات خصوصی با همه روبورسی می‌کنیم، دیدار می‌کنیم، مرقد هم خدمت خانم خواهم رفت، همه جا می‌پیچیم، همه کاری هم می‌کنیم، به همه هم نشان خواهیم داد که اینها داستانه. اینها می‌خواهند دین ما را از ما بگیرند، می‌خواهند صدمه به ما بزنند».

(5) مصطفی داننده در عصرایران نوشت: «عباس تبریزیان»، روحانی که به واسطه آتش زدن کتاب معروف پزشکی «هاریسون» حسابی سر و صدا کرد در آخرین اظهار نظر شاذّ خود اعلام کرد که با سیاه دانه و عسل می‌شود، کرونای پرحاشیه‌ی این روزها را درمان کرد/ بنقل از انصاف نیوز 

 

خطای ورزشی

فدوی در مرور خبرهای فرامرزی به خبری ظاهراً ورزشی بشرح زیر برخورد:

* یک فوتبالیست 22 ساله اهل اوگاندا به دلیل به ثمر رساندن اشتباهی یک گل به خودی، از سوی هم‌تیمی‌هایش مورد ضرب و جرح قرار گرفت و کشته شد. / العربیه

آخر این چه حرکتی ست؟ یعنی چه؟ چرا نمی آیند از ما یاد بگیرند که چگونه حضرات آیات بقول عوام non stop سرگرم گل زدن به خودی (تیم مردم - م) بوده نه تنها کشته نمی شوند، جایزه هم می گیرند، والله! 

استثنائاً قربانی فوتبال است، نه کرونا!

آزمون چهار جوابی

  از پاسخ های زیر، با توجه به اسناد مصور و منگوله داری که بعنوان راهنمائی پیوست می شود، لطفاً فقط یکی را برگزینید؛ 

تذکر: گزینش بیش از یک پاسخ، اهانت به رهبری، مشوب کردن افکار عمومی، اقدام بر علیه امنیت کشور، سبّ ائمهء طاهرینT صلوات الله علیهم اجمعین و... تلقی، و موجب حبس تأدیبی از 18.99 تا 38.99 سال می شود، گفته باشیم!:

  پرسش 1: این تصویر، مرتبط است با:

1- سرقت مسلحانه از جواهر فروشی

2- اختلاس بالای سی میلیارد

3- قتل عمد

4- هیچکدام

 

پرسش 2 : این تصویر، مرتبط است با:

1- جمع آوری معتادان

2- متهمان  تجاوز به عنف

3-اختلاس

4-هیچکدام

 پرسش 3: این تصویر، مرتبط است با: 

1- تلاش دخترکان نابکار برای ورود به استادیوم ورزشی، بمنظور تشویق تیم مورد علاقه

2- دستگیری همجنسگرایان

3-ورود به رختکن مردان

4- هر سه!

پرسش 4: این تصویر، مرتبط است با:

1- دستگیری و برگرداندن مقامات اختلاسگر،از عتبات عالیات کانادا (ع-س-ص - عج) به زبان خوش

2-سرقت از بانک

3- خفت و زورگیری

4-دگرباشان جنسی

ای خاک کاهو بر سرتان با پاسخ هائی که دادید!

و اما پاسخ درست و البته خداپسندانه:

معالجهء شیرین

فدوی امروز، از طریق یورو نیوز، با بزرگواری آشنا شد که سال ها و بلکه قرن هاست که  بی سر و صدا و بی هیچ چشمداشتی، به خدمتگزاری سرگرم است. تازه ترین دست آورد وی، معالجهء نوع تهاجمی سرطان سینه (پستان سابق- م)(1)، در چیزی حدود یکساعت است. این هم سند منگوله دارش:

* زهر زنبور عسل نوع تهاجمی سرطان پستان را در 60 دقیقه از بین می‌برد!

فدوی در یک گزارش تأیید نشده دیگر نیز دید که عالیجناب زنبورعسل، در معالجه کرونا نیز بوجهی مؤثر ایفای نقش فرموده است.(2)

زیاده خبر خوبی نیست

_____________________________

(1) سرطان پستان شایع‌ترین سرطان در زنان است و سال‌هاست که تلاش پزشکان برای درمان دو نوع شناخته شده و تهاجمی آن با نام‌های سرطان سه‌گانه منفی و سرطان HER2 مثبت با ضعیف‌ترین نتایج همراه بوده است.

(2) «اخیراً کلیپی در شبکه‌های مجازی در خصوص تأثیر نیش زنبور عسل بر درمان بیماری‌های مختلف و از جمله کرونا ویروس توسط «عظیم اکبرزاده خیاوی» منتشر شده است که ایشان وابستگی علمی خود را انستیتو پاستور ایران اعلام نموده است. به استحضار می‌رساند نامبرده عضو هیأت علمی بازنشسته این انستیتو بوده و ادعا‌های صورت گرفته در این ارتباط، در انستیتو پاستور ایران مورد بررسی و تأیید قرار نگرفته است»./ تابناک

**************************************

بوتیک کرونا

**************************************

 

از آلبوم مدافعان حرم

با سپاس از مدافعان حرم در ایران، که هزینهء مدافعان حرم در سوریه را تقبل فرموده اند!

****************************************

طنزتصویری

****************************************

* مردم ایران و آزادیخواهان جهان خود را برای جشن بزرگ آزادی فلسطین و سقوط رژیم ظالم امریکا در آینده نه چندان دور آماده می کنند!/ عصر ایران- سربارمحمد(ص)رضا(ع) نقدی

* پناهیان: بخشی از بخشودگی گناهان ما به خاطر اصل ولایت در ایران است / سیاستمداران ما باید به صورت سیاستمدارن غربی بزنند و بگویند شما وحشی هستید / تا وقتی که این تصور در جامعه ما قوی باشد که جوامع غربی خوب هستند ظهور واقع نمی شود /انتخاب

****************************************

* 4402---0903: سیلی‌های محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ترامپ رئيس‌جمهور آمریکا در عین‌الاسد موجب رسوایی هر چه بیشتر و در نهایت سقوط او شد. بر همگان ثابت گردید که ابرقدرتی آمریکا پایان یافته است و اما انقلاب اسلامی ایران تازه در شروع راه می‌باشد.

* مرتضوی: دستگاه قضایی در اسرع وقت از اینترپل بخواهد که قاتل سردار شهید سلیمانی (یعنی ترامپ ملعون و خبیث) را دستگیر کند و به ایران تحویل دهد.

فدوی: هر دو عریضه در باب اختلاف بین علماست فلذا فدوی آنرا به مجمع تشخیص نظام ارجاع میکند. و من الله التوفیق. 

* شکیبا: در حالی که رئیس‌جمهور فرانسه ملعون از اهانت‌کنندگان به پیامبر اعظم(ص) حمایت می‌کند و چشم مردم دنیا به نظام اسلامی دوخته شده است چرا دستگاه دیپلماسی ما در حد سخنگو به محکومیت خشک و خالی بسنده می‌کند و چرا سفیر این پلیدها احضار نمی‌شود؟!

فدوی:مراتب در شرایطی که بعلت افراط در نرمش قهرمانانه و تنقیهء جام زهرهمه جایشان درد میکرد به شرف عرض رسید.. بعدالتحیه و السلام فرمودند که حال، مجال و حوصله ندارند خودتان سر یکی دو نفر را با " تهدیدات خداوند متعال " و ظل توجهات حضرت بقیة الله(عج)روی سینه شان بگذارید، شیرینی زیر میزی فدوی یادت نره،برادر شکیبا!

* 9470---0911:  چرا رئیس اجرایی کشور امام زمان(عج) بار دیگر زمزمه مذاکره با دشمن شماره یک ملت و جهان اسلام را آغاز کرده است و دل خانواده شهدا و امت حزب‌ا... را به درد می‌آورد؟ آقای رئیس‌جمهور! والله مذاکره با قاتلان حاج‌قاسم عزیز و ابومهدی المهندس برای شما آب و نان نمی‌شود؟! لطفا از این سخنان گوش‌خراش دست بردارید کافی است دیگر.

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانهء بیت(رئیس جمهور- م)کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،هیچ جور ول کن معاملهء ما نیستند لکن بدانند که  عنقریب است که آن موضع شریف،از بیخ کنده شود!آخر دلدرد " خانواده شهدا و امت حزب‌ا..." ناشی از یبوست است نه سؤء مدیریت اینجانب، برادر 9470-0911!

9554---0901: دولتی که توان تنظیم بازار را در حد تنظیم قیمت پوشک ندارد، طبیعی است که صنعت هسته‌ای کشور را هم نمی‌تواند نگه دارد و البته توقع مبارزه با فساد هم از آن نمی‌توان داشت.

فدوی: به فرمایش حضرت امام(ل)، میزان موشک است، نه پوشک، برادر9554---0901 !

* 3227---0918: برخی از آقایان سلبریتی که مقید به استفاده از طلا هستند بدانند که طلا برای مردان علاوه بر منع شرعی داشتن مضر است.

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،شدیداً متغیر شده و فرمودند مگر روشندلی؟ مگر نمی بینی که یک قوری زهر وبال مان شده است،برادر فدوی؟ و در پایان نیز افزودند کلیه طلاجات برادران سلبریتی را بسود بیت مصادره، و بجای آن نعلین زرد که اسباب تقویت قوهء باه نیز میشود، تحویل و رسید دریافت نمایند؛ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر، 3227---0918

* 9786----0912: در انتخابات دور گذشته آمریکا ترامپ با این شعار که «به کاخ سفید می‌روم و سیفون آن را می‌کشم» به پیروزی رسید در این دوره رقیب او بالا آمده و حالا او می‌خواهد این سیفون را بکشد! بیچاره عده‌ای که در داخل کشور که چشمشان به آمریکایی‌هایی است که به نوبت باید سیفون بکشند!،

فدوی: به فتوای علمای سلف احوط آنست که شما با این کارها کار نداشته باشید و فقط مراقب باشید که در کشمکش سیفونها، یکوقت خدای نخواسته، شما را آب نبرد؛ از فدوی گفتن،برادر مؤمن!

دو فقره بازی با "جو بایدن":

سوری: وقتی می‌شود با همت و یک جو غیرت، مشکل کشور را حل کرد، شرم‌آور نیست که منتظر حل مشکل توسط یک «جوبایدن» این سگ زرد برادر شغال باشیم که مشکل ما را حل کند؟!

نیکنام:کسانی که دیروز پیروزی برجام را به یکدیگر تبریک می‌گفتند امروز سقوط ترامپ را تبریک می‌گویند! معلوم است که هنوز برای حل مشکلات داخلی، دل در گرو آمریکا دارند! خداوند شفایشان دهد مشکلات داخلی یک «جو» همت می‌خواهد نه یک جو بایدن!

فدوی: خدا مرگت دهد نیکی/ سوری چه لوسی!

* احمدزاده: در بخش خبری اکثر شب‌ها از خیانت‌هایی که عده‌ای در حق مردم می‌کنند گزارش‌هایی از سیما پخش می‌شود. مثل واگذاری کارخانه‌ها به ثمن بخس که با تلاش دستگاه قضایی به بیت‌المال برگشته است و یا صادرات گوسفند و گوساله که مجددا گوشت آنها با قیمت گزاف وارد کشور می‌شود. این بی‌تدبیری‌ها آیا تا آخرین روز دولت قرار است تداوم یابد؟ چرا؟!

فدوی: راستش فدوی با توجه به تولید انبوه گوسفند و گاو، با صادرات آن ابداً مشکلی ندارد و حتا بر این باور است که کاهش میزان این دوفقره، بسود ملک و ملت است، برادر احمد زاده!

* آخوندی: از مسئولین وزارت بهداشت درخواست می‌شود مشکل بیمارانی که شیمی‌درمانی می‌شوند را به زودی مرتفع نمایند. حقوق همسرم پس از همسان‌سازی اخیر 4 میلیون و 300 هزار تومان است. ما چگونه می‌توانیم برای تهیه آمپول «ساندوس تاتین کر 20 میلی‌گرمی» در بازار آزاد بین 7 میلیون تا 8/300 میلیون بپردازیم و هر ماه تزریق کنیم؟! وقتی با اطلاعات دارویی 1490 و 190 تماس می‌گیریم اعلام می‌شود که در گمرک است باید منتظر ترخیص باشید!

فدوی: مراتب بناگزیر ودر شرایطی که پس از نرمش قهرمانانهء صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) دستور فرمودند تا آمپول" ساندوس" از خارج میرسد، از نوع مشابه داخلی آن که همانا " ساندیس" باشد، تزریق کنید،و من الله التوفیق

* 4065---0913: چرا دولت دلار نیمایی را به قیمت بالاتر از دلار صرافی عرضه می‌کند؟

فدوی: مراتب در فاصلهء دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رسید.. بعدالتحیه و السلام،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س - ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب !..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمهء آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست!..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد؛ سرانجام در یک قیام و قعود  فرمودند: بسمه تعالی- چون دلار نیمائی،از اوزان کلاسیک پیروی نمیکند، برادر شهروند!

* 2889---0936: با وجود معلولیت و یتیم بودن و با کلی تلاش و زحمت و قناعت مبلغی پس‌انداز کرده بودم که با توصیه مسئولین به سرمایه‌گذاری در بورس، پس‌انداز خود را هم از دست دادم!  و در حال حاضر در آستانه به زندان افتادن قرار دارم این هم نصیب ما از حمایت مسئولان دولت!

فدوی: مراتب در فاصلهء دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش و داغ نعل بر پیشانی، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب !..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب"! به تکرار "س"،ضمیمهء آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست!..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد؛ فرمودند: «بسمه تعالی-کجا بودی تا حالا؟ و در ادامه افزودند که منظورشان " بوس" بوده و نه "بورس"! و در پایان فرمودند که به فتوای علمای سلف، بوسیدن علما اگر به قصد لذت و کامجوئی نباشد،جایز است»!

* جمعی از اهالی محل: مرکز بازیافت واقع در اتوبان جلال آل‌احمد بعد از چهارراه دانش 24 ساعته مشغول کار است و با آلوده کردن هوای منطقه تنفس اهالی آن را دچار اختلال کرده است، یک دستگاه بیل مکانیکی نیز 12 شب شروع به کار می‌کند! از مسئولین بهداشتی درخواست نظارت بر این مجموعه را داریم.

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت افراط در نرمش قهرمانانه و تنقیهء جام زهرهمه جایشان درد میکرد به شرف عرض رسید.. بعدالتحیه و السلام قدری متغیر شده و فرمودند که «یک کاری نکنید که به عملهء بیت دستور فرمائیم که عزاداری یکی دو هیئت را نیزبه آن یک دستگاه بیل مکانیکی که 12 شب شروع به کار می‌کند!، اضافه کنند!..» خدا بگوید چکارتان بکند، که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر اهالی!

* 8853---0912:  ژن خوب سید حسن نصرالله (حفظه‌ا...) فرزند برومند حیدر است که علیه هتاکی‌های فرانسوی‌ها به پیامبر اعظم(ص)  موضعی پیامبر پسند گرفت... جا دارد دولت صاحبان چنین ژن‌هایی را استخدام و بکارگیری نماید!

فدوی: جای هیچ نگرانی نیست زیرا ایران اسلامی، در استخدام آن ژن خوبست برادر 8853---0912!

*سید طباطبایی: عوامل گسترش و یا کاهش کرونا تنها امور مادی و بهداشتی نیست. چرا به امور معنوی مانند توبه و بازگشت به خداوند، ترحم به یکدیگر، دعا و استغفار که از عوامل اصلی رفع این بلاست اشاره‌ای نمی‌شود؟

فدوی: به فتوای علمای سلف:

بیت

سیّد نرو به سایه

کرونا خودش میایه!

* جلال‌ وفا - فرهنگی مازندرانی: از دستگاه قضایی درخواست می‌شود با قاتلان شهید امر به معروف و نهی از منکر با اشد مجازات برخورد و در اسرع وقت حکم الهی را درباره آنها اجرا کند.

*پرتو: درباره به شهادت رسیدن یکی از جوانان بسیجی توسط تعدادی اراذل و اوباش در شرق تهران در هنگام امر به معروف و نهی از منکر می‌خواهم از مسئولین قوه قضائیه درخواست بکنم خیلی سریع به پرونده رسیدگی کرده و قاتلین را به سزای جنایت خود برسانند. نباید رسیدگی به این پرونده طولانی بشود.

* یک شهروند: در کیهان خبر شهادت بسیجی آمر به معروف را خواندم و خیلی متاثر شدم. چرا مسئولین فکری جدی به حال منطقه تهرانپارس نمی‌کنند؟ در این منطقه برخی از کجروی‌های اجتماعی بیداد می‌کند، از حجاب خانم‌ها گرفته،  تا مزاحمت برای نوامیس مردم و آرایشگاه‌های مختلط و... بین فلکه اول تا چهارراه تیرانداز و فلکه دوم یک شب بیایید قدمی بزنید و ببینید چه اتفاقاتی می‌افتد؟

فدوی بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت، هر سه عریضه را یکجا و با یک قیام و قعود، بر میرسد.باری- مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانهء بیت(رئیس جمهور- م)کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که این بار نخست برادران نیست و بگزارش قزلباران بیت، هیچ فقره ای، ختم بخیر نشده است و بر این پایه، ایشان چشم و چار وعمامه اضافه ندارند که دست مردم جان به لب رسیده بدهند، اگر شما دارید، بسم الله، برادر  3639---0935!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

13 نوامبرالمردّد از برجام الحرام سنهء 2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

www.hazl.com

 

 

:*:*:*:

!من برای نبرد با تاریکی شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم / زرتشت

November 5, 2020

اپیدمی غیر کرونائی!

چنانچه مسبوقید! بنظر نمی رسد که فقط "سعدی خط سبز دوست دارد"! بلکه حضرت آقا هم، تا لحظهء نگارش این سطور، گرفتار همین معضل است! تا آنجا که قلم از نیام مبارک برکشیده و خطاب به  جوانان، آن هم به یکی دو تا نه، بلکه "به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی"! در 2 بهمن 1393 نامهء فدایت شوم نوشته است.

بیت

این زمان پنج پنج می گیرد

چون شده تائب و مسلمانا

 و اما ماجرای اخیر در فرانسه(1) موجب شد که معظم له دوباره از خواب قیلوله بیدار، و نامه دیگری(2)، این بار به جوانان فرانسوی مرقوم، و آن زبان بستگان را تشجیع فرماید که بروند پاچهء رئیس جمهورشان، مکرن، را شدیداً بگیرند و بگویند که حالا ذبح اسلامی آن آموزگار نابکار در کلاس آزادی بیان به جهنم!، اصلاً چرا تتمهء کارکنان مجلهء طنز "شارلی ابدو" را، به اتهام سبّ النبی از دم تیغ نگذرانده است؟ چرا که، مطابق نصّ صریح آن بزرگوار،

مصرع

تیغ سزاست هر که را، درکِ سخن نمی کند!

باری حالا گیرم قمه نداشته باشند، در موزه های خود، گیوتین که دارند!

با اینهمه: 

دو بیتی

قصد شهرت نبود " آقا" را

کاین همه "فحش" آبدار نوشت

بهرِ اجلاف در حوالی بیت

نسخه ای مرا بیادگار نوشت(3)

4 نوامبر 020 سانفرانسیسکو

__________________________________________

1- یک معلم فرانسوی که گفته می‌شود کاریکاتورهای پیامبر اسلام را در کلاس درس به دانش‌ آموزانش نشان داده بود، عصر روز جمعه در خیابانی در شهر کنفلان- سنت- اونورین در ۳۰ کیلومتری شمال غربی پاریس به شکلی فجیع کشته شد./ همشهری آنلاین

2- بسمه تعالی. جوانان فرانسه! از رئیس جمهور خود بپرسید: چرا از اهانت به پیامبر خدا حمایت می‌کند و آن را آزادی بیان می‌شمارد؟ آیا معنی آزادی بیان این است: دشنام و اهانت، آن هم به چهره‌های درخشان و مقدس؟ آیا این کار احمقانه، توهین به شعور ملتی نیست که او را به ریاست خود انتخاب کرده است؟ سوال بعدی این است که چرا تردید در هولوکاست جرم است؟ و اگر کسی چیزی در این‌باره نوشت باید به زندان برود اما اهانت به پیامبر آزاد است؟

3- نقیضه ای بر این شعر جامی:

قصد شهرت نبود جامی را

کاین همه نظم آبدار نوشت

بهر احباب بر صحیفهء دهر

نکته ای را بیادگار نوشت

گشودن دروازهء خودی!

برادرحسین(ع) شریعتمداری، متولی امامزادهء کیهان دارالخرُافه - که سرِ بُریده می دارد دوست-، در یک نعل وارونه، شدیداً به خود گل زد!.. وی در تیتری در جریدهء شریفه آورده است: 

* فشارها علیه فرانسه جواب داد/ ماکرون: کاریکاتورها ربطی به دولت من ندارد!

زبان بسته پنداری زیر تأثیر مخلوطی از سنتی- صنعتی بوده و درنیافته است که این سخن ماکرون، بمعنای استقلال مطبوعات است!.. فلذا به فتوای داوران سَلف، یک- هیچ، بسود فرانسه!

1 نوامبر020 سانفرانسیسکو

سوء استفادهء بهینه

فدوی در اخبار فرامرزی به این خبر از یورو نیوز رسید:

* شبکهء اجتماعی اینستاگرام بار دیگر حساب کاربری علی خامنه‌ای، رهبر ایران، را بست. در اقدام جدید این شبکۀ هم‌رسان، حساب کاربریِ «فرانسوی ‌زبان» او بسته شده است.

و در ادامهء خبر میمنت اثر:

* با وجود بسته شدن این حساب، پایگاه اطلاع رسانی آقای خامنه‌ای روز جمعه حساب جدیدی را بار دیگر به نام او در اینستاگرام برای مخاطبان فرانسوی ‌زبان ساخت و پیام او به جوانان فرانسه را دوباره در این حساب منتشر کرد.

فدوی نمی داند که حضرت آقا چرا این همه اصرار دارد که از دسترنج علمای خاج پرست، لعنة الله علیهم اجمعین، که از مصادیق بارز تهاجم فرهنگی ست، سوء استفادهء بهینه فرماید؛ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟!

زیاده پرسشی نیست

31 اکتبر 020 سانفرانسیسکو

تغییر ذائقه

تا آنجا که فدوی بیاد می آورد، مردم برای اخذ امضاء یا عکس، سراغ بقول عوام "سلبریتی" ها می روند؛ لکن ما در این مورد هم حرف خودمان، که مزیّن به امضای خودمان نیز هست را می زنیم!؛ باری-  موضوع، راجع است به برادر علی(ع) دائیT فوتبالیست معروفT که شهروندی بجای گرفتن امضاء از او، گردن بند طلای او را گرفته است! این هم سند منگوله دارش:

* علی دایی، چهره سرشناس فوتبال ایران، عصر چهارشنبه گذشته مقابل دفتر کارش در خیابان آصف، محله زعفرانیه با یک اتفاق تلخ مواجه شد. دو سارق در حالی که نورا، دختر دایی، همراه اش بود به این چهرهء سرشناس فوتبال کشورمان حمله کرده و گردنبند گرانقیمت و ۸۰ میلیون تومانی او را به سرقت بردند./ خانهء فوتبال

ادامهء خبر، لکن از منبعی دیگر، حاکی ست که در جامعهء شکوهمند اسلامی ما، خون تان پای خودتان است!:

* ارزش گردنبند مسروقه به گفته علی دایی حدود ۸۰ میلیون تومان است اما نکته این است که متاسفانه گردنبند او کاملا نمایان و قابل رویت بوده، در حالی که یکی از هشدارهای همیشگی پلیس این است که شهروندان اقلام و اشیای قیمتی خود را به نمایش نگذارند./ایسنا

زیاده اندرزی نیست

31 اکتبر 020 سانفرانسیسکو

 

از محاسن کرونا

بقول معروف، عیب می جمله بگفتی، "ضررش" نیز بگوی! برخی خبرها می گویند که «برادر کرونا» اهل پارتی بازی و تشبث و از این قبیل نیست، این هم اسناد منگوله دارش:

* 1- نجف نجفی روحانی، نمایندهء رهبر ایران در عراق بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت./ العربیه

* 2- محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس ایران به کرونا مبتلا شده است و هم اکنون در قرنطینه به سر می‌برد./ بی.بی.سی

* 3- بر اساس گزارش رکنا، سه‌شنبه 27 اکتبر 2020 امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران ایران، به ویروس کرونا مبتلا شده و شب گذشته در یکی از بیمارستان‌های نظامی تهران بستری شده است./العربیه

* 4- ایران وایر - برخی منابع خبری اعلام کرده‌اند «حسن زارع دهنوی»، معروف به قاضی «حداد»، در اثر ابتلا به بیماری کووید -19 جان خود را از دست داده است. قاضی حداد در زمانی که «سعید مرتضوی»، دادستان تهران بود، معاونت امنیت دادسرای عمومی و انقلاب تهران را برعهده داشت و پس از افشای حوادث زندان «کهریزک» در سال 1388، به انفصال از خدمات قضایی محکوم شد

زیاده گزارشی نیست.

سرانجام

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه می دارد که مدت ها پیش ازین، هموطن عزیزی از ایران سابق، فدوی منتظرالظهور را، همینطور کیلوئی و درهم، متهم به کم کاری فرمود! فدوی در پاسخ عرض کرد که «والله، خواهر، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا، تا اعدام آ آ آآ.. بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود، فدوی هیچ کم کار نشده است، بلکه برادران پُرکار شده اند! یعنی، بزرگواران با "تهدیدات" خداوند متعال، و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان، ارواحنا روحی فداه(عج)، و نایب البته برحق اش، مجتهدالزمان ملاذ الانام، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای، دامت تخریباته، آنقدر سوژه تولید می فرمایند که فدوی و بلکه همکاران طناز نيز، نمی رسند که طنزشان را بهنگام بنویسند!.. باری- غرض از این ذکر مصیبت عاشورائی، آن است که بگوید مقدمه ای که در پی می آید، تحریر مدتی پیش، و بر مبنای خبر زیر و در پوشهء در دست اقدام فدوی، و در نوبت بوده است؛ شما بعنوان سابقه، به آن نگاه کنید: 

  پژوهش های فزاینده و فرسایندهء فدوی منتظرالظهور، پیرامون یکی دو نکته یا پرسش پیش پا افتاده، هنوز و همچنان بجائی نرسیده و فدوی نمی داند که این مشکل آیا ناشی از کند ذهنی و کم هوشی اوست و یا خیر، فدوی بی تقصیر بوده و مطلب اساساً مطلب ساده ای نبوده است! باری، کشف اینگونه  نکات برای برادران البته کاری ندارد زیرا همه جای مبارک شان چشم و گوش دارد و می توانند با ابزاری که با پول ملت پاپتی خریداری فرموده اند، با یک قیام و قعود، "هنجار شکنیِ" مورد نظر را کشف و عوامل آن را بوجهی خداپسندانه بازداشت، و پس از "اخذ اقاریر لازم"!، به هتل های پنج ستارهء بیت (زندان- م)، که باز هم به هزینهء همین ملت شل و پل  برپا کرده اند، روانه  فرمایند. تورقی کوتاه در جراید شریفهء دارالخرُافه، شمار قابل اعتنائی  از این وقایع اتفاقیه را بدست می دهد. نمونهء تازه و تنوری اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است:

* بازداشت فیلمسازانی که پرسیده بودند «بچه چگونه به دنیا آمده؟» رادیو فردا (15 مهر 1398)

و در ادامهء خبر حیرت اثر:

دادسرای ارشاد تهران تهیه‌ کنندگان فیلمی را که در آن از تعدادی از کودکان دربارهء نحوهء تولدشان سؤال شده است بازداشت و اعترافات اجباری آنان را پخش کرد.در برنامه اینترنتی «ژلوفن» خبرنگار از تعدادی از کودکان می‌پرسد که «می‌دانی چگونه به دنیا آمده‌ای؟» اکثر کودکان می‌گویند که اطلاعی در این باره ندارند. این فیلم ساعاتی پس از انتشار از شبکهأ آپارات حذف شد. یک مرد و زن جوان که این فیلم را تهیه کرده بودند بازداشت شدند و دادسرای ارشاد تهران نیز فیلمی از اعترافات اجباری آنان را پخش کرده که از تهیه این فیلم «عذرخواهی» می‌کنند!

و اما بازگشت به زمان حال:

فدوی ابداً به این موضوع، بقول حضرات، نه تنها ورود، بلکه دخول هم نمی کند که اگر این مورد بفرض محال در بلاد کفر و زندقه اتفاق می افتاد، پژوهشگران مستحق پاداش، و حضرات مسئولین، بعلت کمکاری و سوء مدیریت در آموزش کودکان و نوجوانان، شدیداً تنبیه می شدند!. در حاشیه یادآور می شود که برادران هم در رسیدگی به امور مورد علاقه شان در این باب که همانا گیر دادن به ملت ناسپاس ایران اسلامی، و هدایت شان به هتل های پنج ستارهء بیت است (زندان- م)، چندان سریع العمل نیستند؛ ببینید که موضوع این نوشته را، کی رسیدگی و اقدام فرموده اند:

* رادیو زمانه - شعبه 28 دادگاه انقلاب تهران محمد جواد شکری ‌مقدم، مدیر سایت آپارات، را به 12 سال زندان محکوم کرد. هفت تن دیگر از افرادی که همراه او محاکمه شدند در مجموع به 77 سال زندان محکوم شدند. دادگاه انقلاب مدیر سایت آپارات و هفت تن دیگر را به دلیل بارگذاری یک ویدئو که در آن از کودکان پرسیده می‌شد آيا می‌دانند چگونه متولد شده‌اند به 89 سال زندان محکوم کرد. به گزارش هرانا، ارگان فعالان حقوق بشر در ایران محمد مقیسه، رئیس شعبهء 28 دادگاه انقلاب تهران، محمدجواد شکری‌مقدم، موسس و مدیر پلتفرم آپارات را به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» به تحمل یک سال حبس، به اتهام «انتشار محتویات مبتذل» به تحمل یک سال حبس، و «تشویق به فساد» به 10 سال حبس و در مجموع به 12 سال حبس محکوم کرد./ بنقل از گویا/ دوشنبه 5 آبان  1399 

خوانندگان محترم ضد انقلاب، بعنوان مشق شب، اسثنائاً بجای پرتقال فروش، پیدا کنند که اگر تهیه کننده و خبرنگار رسانهء مذکور بابت آن برنامهء آموزشی محجوب، به حبس رفته اند، همکاران شان در بلاد کفر(آلمان- م) با توجه به سند مصور و منگوله داری که متعاقباً می آید، چه سرنوشتی دارند؟

زیاده تکلیفی نیست.

توضیح از صدای آلمان: در آلمان آموزش مسائل جنسی بخشی از درس زیست ‌شناسی است و در این چارچوب در مدارس تدریس می‌شود. اطلاعات عمومی در مورد اندام‌های جنسی و کارکرد آنان، بلوغ و تغییرات اندام‌های جنسی در طول سال‌های زندگی، روابط جنسی زن و مرد، حاملگی و زایمان، بیماری‌های  جنسی و راه‌های جلوگیری از آن‌ها، خشونت و سوءاستفاده جنسی از جمله مسائلی هستند که در این دروس مورد توجه قرار می‌گیرند. در آلمان از سن 10 سالگی دانش‌آموزان در مدرسه با مسائل جنسی آشنا می‌شوند. در ایران اما در کل دوران مدرسه کوچک‌ترین آموزش جنسی به کودکان داده نمی‌شود. 

از آلبوم مدافعان حرم

با سپاس از مدافعان حرم در ایران، که هزینهء مدافعان حرم در سوریه را تقبل فرموده اند!

نسیمی کز بُن آن «آغل» آیو!

فدوی در خبرهای مجازستان دید که حضرات، در کارخانهء معروف و قدیمی آزمایش، تغییر کاربری عنایت کرده اند. خبر و سند مصور و منگوله دارش را در پی ببینید:

* کارخانه یخچال سازی «آزمایش» طویله گوسفندان شد! علیرضا پاک فطرت، نماینده مجلس: در حال حاضر کارخانه آزمایش که عمری را به تولید یخچال سپری کرده بود، مدتی ست تعطیل شده و به طویله گوسفندان مبدل شده. دولتی ها دلیل اش را به صرفه نبودن تولید داخل اعلام کرده‌اند./بازار

باری تا آنجا که فدوی می داند، میان علما در این باب شدیداً اختلاف بود؛ گله ای از برادران بر این باور بودند که کاخ سفید باید طویله شود، و گلهء دیگری از ایشان معتقد بودند که کاخ سفید باید حسینه(ع) شود؛ بر این پایه، بر فدوی هنوز معلوم نیست که  برادران چاقو بر کف، چرا کارخانهء معروف آزمایش را طویله فرمودند؟!؛ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب، میدانید؟!

***********************

**************************************

*******************

آکادمی چفیه مالی46 /Academy award

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

  فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در چهل و سومین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)، به دریافت مدال درجهء یک چفیهء همایونی، که معادل نشان sir در انگلستان  است، نائل شده اند را، بشرح زیر معرفی کند، تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند: 

  *2143---0913: به رغم انتقادات اساسی و فراوانی که به کوتاهی‌های دولت و ترک فعل‌های آن داریم توصیه رهبر معظم انقلاب را روی چشمان خود می‌گذاریم و منتظر اقدامات دولتمردان در جهت رفع مشکلات جامعه می‌مانیم. امیدواریم شاهد مبارزه جدی دولت با گرانی افسارگسیخته فعلی باشیم.

 

* 8688---0938: در حالی که رقابت دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا به فحاشی و اهانت به یکدیگر کشیده شده در کشورمان ایران اسلامی رهبر معظم انقلاب دستور به عدم توهین و اهانت به سران قوا و مسئولین کشور می‌دهند تا همگان فرق بین دو سیاست الهی و شیطانی را مشاهده کنند. قدر رهبر عزیز انقلاب را باید بیش از پیش دانست و به توصیه‌های ایشان عمل کرد.

 

* 6807---0913: رهبر معظم انقلاب نشان داده‌اند برای ایشان رضایت خداوند و تقوای الهی مهم است. معظم‌له به خوش‌آمدن یا خوش‌نیامدن جریان‌های سیاسی کشور کاری ندارند آنچه که حق است به زبان می‌آورند و مطالبه می‌کنند.

 

  * مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی، در پی سخنان امروز آیت الله خامنه ای، رهبر ایران که انتقادهای اخیر از حسن روحانی، رئیس جمهور را "غلط" خوانده بود و هتک حرمت را "حرام" دانسته بود، در توییتی گفته: "تبعیت از فرامین الهی رهبرعزیز و ولی امرم از اوجب واجبات" است /بی بی سی. 

 

* سروی- قم: هنگامی که مراسم اربعین حسینی را در تمام نقاط جهان با تصویر رهبر عزیزمان امام خامنه‌ای و سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در تلویزیون دیدم، بار دیگر به صدق گفتار امام خمینی(ره) پی بردم که فرمودند ما انقلاب اسلامی را به تمام دنیا صادر کردیم!

 

* 8756---0912:  نوع تبلیغات بازرگانی که از سیما پخش می‌شود برخلاف منویات رهبر معظم انقلاب است که خواهان فرزندآوری برای جلوگیری از پیر شدن جمعیت هستند. در بیشتر این تبلیغات که عمده مخاطبان آن‌ها هم خانم‌ها هستند، خانواده متشکل از یک مادر همراه با پدر و یک فرزند و این‌گونه القا می‌کند که خانواده ایده‌آل یعنی همین یک فرزند. از مسئولین مرتبط تقاضای رسیدگی دارم.

 

* 2624----0912: کدهای زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد این گرانی‌ها هدفمند و برنامه‌ریزی شده برای تحت فشار قرار دادن نظام در جهت مذاکره با آمریکا صورت گرفته و می‌گیرد. ولی ملت گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب سپرده‌اند و دست‌ حیله‌گران را از پیش خوانده‌‌اند.

 

3356---0919: نامه تشکر وزیر بهداشت خطاب به رهبر معظم انقلاب نامه‌ای از سر دلدادگی و ارادت و عشق است. می‌خواهم عرض بکنم درک این مقام مسئول از شرایط موجود و اعتراف به پشتیبانی‌های امام خامنه‌ای از دولتمردان حجت را بر همه تمام کرده است.

 

* 3949---0912 و 7250---0919 و 0049---0911: پاسخ سردار دکتر سلامی عزیز به مزخرفات ترامپ، کوبنده، قاطع و عزتمندانه بود. خداوند لحظه به لحظه بر عزت رهبری با این سربازان ولایتمدارش بیفزاید. البته اگر سرداران و امیران ما هم مثل دولت تدبیر عمل می‌کردند چیزی از کشور باقی نمی‌ماند.

  

* 2770---0912: از زیبایی‌های زندگی رهبر معظم انقلاب پاک بودن فرزندان ایشان از هر نوع آلودگی اقتصادی است. حتی کسی مثل مهاجرانی اذعان می‌کند که یک لکه خاکستری در زندگی امام خامنه‌ای وجود ندارد.

 

3356---0919: این روزها ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا مرتب صحبت از استفاده از مکانیسم ماشه علیه ایران می‌کند آن چیزی که بیش از هر چیز آمریکا  را عصبانی ساخته بی‌اعتنایی رهبر معظم انقلاب به تهدیدات ترامپ است.

 

3107---0902: دشمن با برجام یک، قدرت هسته‌ای کشور را متوقف ساخت ولی خدا را شکر می‌کنیم با رهبری امام خامنه‌ای موفق به تحمیل برجام 2 نشد و الا نظام و انقلاب را به قربانگاه می‌بردند.

 

* نیک نام: آقای روحانی! آمریکا و اروپا در یک هدف یعنی براندازی نظام مشترکند ولی در بین خود تقسیم کار دارند. البته با درایت رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای هرگز به نتیجه نخواهند رسید. پس دل بستن به شیاطین چه کوچک و چه بزرگ اشتباه محض است.

* 5255---0915: سال‌ها از سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب به شهرستان قائنات می‌گذرد با توجه به موافقت فرمانده معظم کل قوا با ساخت پادگان ارتش چرا هنوز هیچ اقدامی برای ساخت آن صورت نگرفته است؟!

 

* شیخ علی - فرهنگی بازنشسته: در آذرماه 89 وقتی سعد حریری خبیث نخست‌وزیر لبنان با رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای ملاقات کرد قصد داشت از حضرت آقا بخواهد که حزب‌الله سلاح مقاومت را کنار بگذارد. قبل از بیان درخواست، حضرت آقا فرمودند: کتاب «گوژپشت نوتردام» را خوانده‌ای؟! در آن زنی بسیار زیبا که همه قدرت‌ها به‌دنبال او هستند تا او را تصاحب نمایند ولی او یک دشنه تیز دارد که همه نابکاران از آن دشنه می‌ترسند. آقای حریری! حزب‌الله همان دشنه است و لبنان آن زن زیباست! کسی نظر بدی به لبنان داشته باشد با آن دشنه مواجه می‌شود! وقتی جلسه خاتمه یافت و بیرون رفتند به حریری گفتند چرا خواسته‌ات را نگفتی؟ عنوان داشت، ایشان چنان جلسه را مدیریت کرد که جای طرح سوال نگذاشت! خدا را سپاس به‌خاطر یک چنین رهبر شجاع، مدیر، مدبر، حکیم، بصیر و...  

* 2914----0990: تصاویر امام راحل و رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای در گلزار شهدای سوم خرداد قم نزدیک حرم مطهر بر اثر گرد و غبار کدر و آلوده شده است چندین بار به بنیاد شهید تذکر دادیم تا نهایتا به جای قرار دادن سایبان مناسب، یک باریکه کارتن روی عکس‌ها گذاشتند. حالا مجدداً عکس‌ها کثیف شده و کارتن‌ها آویزان شده‌اند! چرا اینقدر بی‌توجهی می‌کنند؟! یادآوری این نکتهء باریکتر از مو(3) نیز خالی از ضرر نیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان در لیست بالا نیامده آن بوده است که آنان، بعضی امتیازات لازم در برخی مراحل سرنوشت ساز، بویژه "مالش قهرمانانه"(4) را، مع الاسف  نیاورده اند؛ لکن آکادمی،حق بقول عوام appeal را برای این دسته از مؤمنین، محفوظ می دارد.

 

از فارغ التحصیلان ممتاز این دوره

ما همان نسل جوانيم كه ثابت  كرديم

در ره  عشق سزاوارتر از صد  مرديم

هر زمان بوی خمينی به سر افتد ما را

دور سـيّد علـی خامنـه ای  می گـرديـم

شعبانی فر از قم

******************

 

****************

والله الموفق والمعین

_____________________________________

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامهء داخلی آکادمی

5- بموجب تبصرهء 3 ماده 35 آئین نامهء مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته، به قیلوله مشغول می شوند. ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید. و من الله التوفیق.

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی!..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6 نوامبر المنتخب از برجام الحرام سنهء 2020 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*