حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*March 28, 2019*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم، چراغ می افروزم! / زرتشت

فدوی ضمن گرامیداشت نوروز و شادباش سال نو ،خود را در غم ناشی از سیل بنیانکن اخیر در شهر های ایران بویژه شیراز،با هموطنانش نیزعمیقاً سهیم میداند...

نوروز در حافضیه

اختلاف آماری             

فدوی خوانندگان محترم ضدانقلاب را نمیداند، لکن خود شخصاً از کیفیت برخی تظاهرات ملت ورجاوند ، شدیداً حیرت می کند؛ به یکی دو سند منگوله دار در این پیوند نگاه کنید :

یک اختلاس کم بشه مشکل ما حل میشه !

اعتراض فرهنگیان بازنشسته از شهرهای مختلف در تهران

ملاحظه کردید؟ برگردان این شعار به فارسی امروزی در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما این میشود که ملت،با اصل اختلاس مشکلی ندارد، فقط به تعدادش اعتراض دارند! ...

000000000000000000000000000000000000000

تصحیح و پوزش    

خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه خبر زیر، لغزش تایپی خلا را به قوا، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

حجت الاسلام علی(ع) شیرازی نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، در پیامی اهدای نشان «ذوالفقار» از سوی فرماندهی معظم کل خلا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را به سرلشکر قاسم سلیمانی تبریک گفت/ کیهان دارالخرافهi

000000000000000000000000000000000000000000

در عتبات عالیات نیوزیلند اتفاق افتاد     

فدوی در مرورخبرهای برونمرزی، ملتفت شد که شوربختانه شماری از مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، درحمله به دو مسجد در نیوزیلند،به لقاء الله پیوسته اند:

منابع پلیس نیوزیلند روز جمعه 15 مارس 2019 اعلام کردند که در پی حمله به دو مسجد در شهر کرایست چرچ 40 کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند.

و اما اگرازفدوی منتظرالظهوربپرسند که چرا ازایران اسلامزده گریخته ،وی ضمن اینکه اِعمال هرگونه خشونت و تروربهربهانه را شدیداً محکوم می کند ، در جواب عرض می کند که پاسخی جز عملیات ایذائی متولیان خونریزشرع انور،که معرف حضورهمگان هستند، ندارد.حال و با این مقدمه، حاج آقا مسئلتن !:

اگر از این گرامیان در پرسشی مشابه بپرسند که چرا از سرزمینهای اسلامی خود (ع- س- ص-عج)گریخته و در بلاد کفر و زندقه ملتجی شده اند ، چه پاسخی دارند؟

فدوی برای جوریِ جنس، تصویر حضور نخست وزیر نیوزیلند در مراسم نماز جمعه جامعه مسلمانان "کرایس چرچ" در نخستین هفته پس از حمله تروریستی مرگبار به مسجد مسلمانان را بنقل از تیک،در پی می آورد.

زیاده عرضی نیست

0000000000000000000000000000000000

مآل اندیش    

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که بباور فدوی منتظرالظهور، پس از اباعبدالله(ع) ،مظلوم ترازاعلیحضرت العظما خامنه ای  نداریم (1) ؛ واقعیت اینست که معظم له را، هیچکس بدرستی و آنگونه که باید و شاید نشناخت و بالتبع،درک نکرد،سخن کوتاه، چه خونها، که بابت سرمایه گذاریهای کلانی که در خارج از ایران اسلامی فرمود،  بدل نازک شان نکردند(2).لکن اینک که چند دهه از این سرمایه گذاریهای خداپسندانه  می گذرد،انسان به ذکاوت و درایت ولائی ایشان پی می برد . در پی، بهره ی سرمایه گذاریهای مذکور را ملاحظه می کنید ؛ تا "اعدام" شود هرآنکه نتوان دید :

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی، رییس دادگاه های انقلاب تهران گفت: «اگر ما انقلاب را یاری نکنیم، حشدالشعبی عراقی، فاطمیون افغانی، زینبیون پاکستانی و حوثی‌های یمنی خواهند آمد و انقلاب را یاری خواهند کرد "شیکه بیان بنقل از گویا

زیاده "ارزی" نیست ..

پی نوشت

(1) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

(2)اگر یکبار دیگر فحش بدهید،عمامه مان تویِ هم می رود ،و هر چه دیدید از چشم خودتان دیدید،خواهر- برادر خواننده، قدری ملاحظه کنید آخر!، صبر انقلابی فدوی هم طول و عرضی دارد ،نه..

اعتراض آیت الله آشپز باشی، برای جوری جنس :

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 مارچ المکرم  سنه ی019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*March 15, 2019*.*.*.*.*

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم ! / زرتشت

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

حقوق پایمال شده ی بشر

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که اعتماد به نفس حضرات آیات، جداً که مثال زدنی ست! تازه ترین سند این مدعا،حکم ظالمانه ی نسرین ستوده وکیل و فعال حقوق پایمال شده ی بشر بشرح زیر است:

رضا خندان همسر نسرین ستوده، وکیل دادگستری دوشنبه ۲۰ اسفند (۱۱ فوریه) به دویچه‌وله گفت  نسرین ستوده به ۳۸ سال زندان محکوم شده است. آقای خندان درباره جزئیات حکم همسرش گفت: «حکم نسرین در زندان به او ابلاغ شد. او در مجموع به ۳۸ سال زندان با ۱۴۸ ضربه شلاق محکوم شده که ۵ سال زندان آن بابت پرونده‌ی اول و ۳۳ سال زندان با ۱۴۸ ضربه شلاق، بابت پرونده‌ی دوم اوست

فدوی همینطور ارّه به ماتحت مانده است که خانه ای که از پای بست شدیداً  ویران ،و رژیمی که شماره معکوس سقوط آن ،بحمدالله والمنة،دیرست که آغاز شده است،چگونه به فردائی که دیگرندارد، امید وار و بانوئی را بجرم هیچ، به 38 سال زندان محکوم می کند ؟ و افزون بر این، فرمول و محاسبه ای که عمر این دوالپا را 38 سال دیگر تمدید کرده ،از چه قرار است، ؟ باز قاصم الجبارین،ابوی برادر قاضی محمد (ص) مقیسه،را  با روح پرفتوح حضرت امام(ل) در حضیض دوزخ محشور بدارد که دستکم نسرین ستوده را از رونویسی 38 جلد از مهملات حضرات آیات عظام و حجج اسلام  و از آن میان اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای لعنة الله علیهم اجمعین  ، معاف فرمود (1)...

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار در پیوند با این جسُتار و در این روزگار کجرفتار چنین روایت کرده اند که  این حکم غیر انسانی، در حالی صادر شده است که حضرت آقا (ضپ) (2) که گوئی در خدعه بازی، گوی سبقت از حضرت امام(ل) (3) ربوده است، پیش از این، آیه ی بی بنچاقی بشرح زیر نازل فرموده است :

خامنه‌ای: هرکس ادعا کند به دلیل انتقاد به حکومت تحت فشار قرار گرفته، دروغ می‌گوید !/ دویچه وله

حال بفرمایید کی دروغ می گوید ؟!..

زیاده "ارزی" نیست

13 مارچ 019

پی نوشت

(1) ابوالفضل قدیانی به سه سال زندان و رونویسی از سه کتاب محکوم شد/ایران اینترنشنال-تیتر

(2) ضپ: مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته است!

(3) ل : ایضاً مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه است !

00000000000000000000000000000000000000000

شیر بی یال و دُم ...

فدوی در مرور خبرهای دارالخُرافه ،به خبر حیرت اثری در کلیپی که در پی می آید  رسید که درآن برادر کلب آستان علی(ع) حداد عادل،  داشت شیهه کشان می فرمود:

«جوان‌ها باید بدانند حرف‌هایی که راجع به آزادی در دوران قبل انقلاب زده می‌شود، دروغ است. متاسفانه ایران پیش از انقلاب برای آمریکا و غرب یک گاو شیرده بود اما بعد انقلاب به یک شیر قدرتمند تبدیل شده است» !

https://www.facebook.com/manototv/videos/1269265633214424/?t=56

برادر کلب آستان علی(ع) مسئلتن ! ...حال به جوانان بفرمایید که گاو انقلاب شکوهمند اسلامی  شما، چرا نه گوشت دارد و نه شیر !؟..بهر روی بقول عوام don’t worry ! :

بیت

"چو عَرّت خوب و تیزت آزموده ست "، سوادت هم اگر کم بود، بوده ست !

زیاده "ارزی" نیست

0000000000000000000000000000000000000000

داستان دنباله دار    

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به موضوع  تکراری زیربرخورد :

باشگاه خبرنگاران جوان ایران روز سه‌شنبه به نقل از فرمانده پلیس پایتخت خبر داد که گرداندن سگ‌ها و آوردن آنها به معابر عمومی در تهران ممنوع شد.این خبر ده روز پس از آن اعلام می‌شود که به حکم رئیس حوزه قضایی لواسانات گرداندن سگ‌ها در پارک‌های این منطقه از تهران ممنوع اعلام شد.حال حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، در مورد آوردن سگ‌ها به مکان‌های عمومی هشدار داده و گفت که «با متخلفان برخورد جدی خواهد شدبه گفته این مقام پلیس، حمل سگ در داخل خودروی شخصی نیز ممنوع است/رادیو فردا

این خبر حیت اثر، البته از سوی پیاده نظام بیت در کیهان دارالخرافه نیز نخست مورد اعتراض و سپس مورد استقبال واقع شده است :

هاشمیان: از ساکنین شمال شهر تهران هستم. روز جمعه به اتفاق خانواده به پارک قیطریه رفتیم. در این 2 ساعتی که در پارک بودیم از مزاحمت‌های افراد سگ به دست و صدای واق واق این سگ‌ها عذاب کشیدیم. صحبت بنده با مسئولان شهرداری است آیا اجازه می‌دهند بنده یک گوسفند که حلال گوشت است و مزاحمتی هم برای کسی ندارد با خودم به پارک ببرم؟ بنویسید مماشات تا کی و چقدر؟

3152---021 : ممنوعیت سگ‌گردانی در شهر توسط نیروی انتظامی قابل تقدیر است. امیدوارم با جدیت دنبال شود تا هنجارشکنان اجتماعی محیط جامعه را به فرهنگ و سبک زندگی غربی آلوده نکنند و از سویی دیگر جامعه‌ای به دور از بیماری‌های ناشی از حیوانات به خصوص برای فرزندان خردسالمان داشته باشیم.   

این خبرالبته مسبوق به سوابق درخشان تری بشرح زیرنیز هست :

جریمه رانندگی با سگ؛ 20 هزار تومان!

سردار اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی از برخورد پلیس با کشف حجاب و حمل سگ در خودرو ها خبر داده است./ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

باری فدوی اما هنوز و همچنان بر این باور است که  :

بیت

گر حکم شوند که مست گیرند

در شهر هر آنکه هست گیرند

تا نظر خوانندگان محترم ضدانقلاب چه باشد ؟!

12 مارچ 019

00000000000000000000000000000000000000

نگران  

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به تیتر نگران کننده ی زیر برخورد:

امام جمعه اصفهان: اگر کنترل قیمت‌ها از دست دولت خارج شده بگویند تا ما دعا کنیم/ایسنا-تیتر

چرا نگران کننده؟..والله برادرامام جمعه، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که قراردادی که بمنظور کاهش بلایای طبیعی با حوزه های علمیه منعقد شد، نتیجه ی عکس داد ، ببخشید!

00000000000000000000000000000000

خود زنی !    

فدوی می پندارد که تنها جائی که عبارت نامأنوس " زن بر علیه زن " معنا،مفهوم و مصداق پیدا می کند، جامعه ی شکوهمند اسلامی ست.برخی نمونه ها را، بویژه مواضع خصمانه ی نمایندگان زن حکومت در مجلس بیت برعلیه زنان را فدوی پیش از اینها ارائه کرده است و از آن میان:

لاله افتخاری. در گفت‌وگو با شبکه چند رسانه‌ای آرمان :

«ورود خانم‌ها به ورزشگاه‌ها یک نسخه نامناسبی‌ است و اشتهای کاذبی است، و آدرس اشتباهی است که دارد دشمن برای ما می‌پیچد. مطالبه اصلی می‌توانم بگویم ۹۹۹ در هزار مردم ما، اگر نگویم بیشتر، این نیست».علی‌رغم آنکه نماینده‌ای مثل کمال‌الدین پورموذن در صحن علنی مجلس ورود به باشگاه‌ها را از حقوق مسلم زنان می‌داند اما فراکسیون زنان مشخصا‌ً‌ می‌گوید که اعتقادی به حضور زنان در ورزشگاه‌ها ندارد. یا مسئله اسیدپاشی به صورت زنان در اصفهان که علی‌رغم تجمع مردم مقابل مجلس با سکوتی پارلمانی مواجه می‌شود./رادیو فردا

باری فدوی اینک ،تازه ترین نمونه اما توسط اُمّت مؤنث را نیز برای جوری جنس پیوست می کند تا رستگار شود!:

کاربران موسوم به ارزشی و حزب‌اللهی در شبکه‌های اجتماعی، با اعتراض شدید به افزایش احتمالی حداقل سن ازدواج دختران به ۱۶ سال، خواستار حفظ قانون کنونی شده‌اند که در آن حداقل سن ازدواج دختران ۱۳ سال است و دختران زیر ۱۳ سال هم می‌توانند با اجازه دادگاه ازدواج کنند.  /دماوند

اینهم سند مصور و منگوله دارش:

زیاده ضدیتی نیست !...

000000000000000000000000000000000000

*امام جمعه موقت اصفهان: ماشین حریم خصوصی است که سر زن در آن برهنه باشد، غلط کردید که حریم خصوصی است. دانشگاهها باید به دختران محجبه نمره بدهند/انتخاب

*فرمانده سپاه پاسداران: انقلاب جمعیت فقیر ایران را از 50 درصد به 10 درصد کاهش داد/العربیه

9087---0901 هیچ بعید نیست افزایش قیمت مایحتاج روزمره مردم ساختگی و به منظور تحت فشار قرار دادن اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تصویب لوایح چهارگانه FATF باشد.

* تیک : سید احمد خاتمی:

ولی فقیه جانشین امام زمان است/ روح بیانیه رهبری، همان کلام امام علی است/ کارنامه نظام درخشان و ایران اسلامی گلستان است/ بدحجابی و شل‌حجابی توطئه دشمن است/ اندلس با فحشا و گناه از اسلام خارج شد/ مردم تا کی بشنوند در فلان اجتماع رقصیدند؟

* بازدید رهبر انقلاب در دیدار مداحان؛

ملت ایران قوی‌تر از ۴۰ سال قبل و دشمنان آن ضعیف ‌تر شده‌‌اند !/ تابناک- تیتر

* امام جمعه تهران : ادامه فعالیت تلگرام طبق نص صریح قرآن حرام است : محمدعلی موحدی کرمانی، امروز ۱۰ اسفند در خطبه‌های نماز جمعه تهران ادامه فعالیت پیام‌رسان تلگرام را « موجب سلطه اجانب » دانست و گفت که « طبق صحبت صریح قرآن حرام بین است. » /فیس

*فرمانده سپاه: انقلاب امروز فرانسه برگرفته از انقلاب اسلامی است| در تلاشیم جامعه و دستگاه‌های نظام اسلامی شوند| همه مردم چشمشان به رهبری است که چه فرمان و دستوری می‌فرمایند/آفتاب سردار محمدعلی جعفری

ا*گر ما خون دادیم برای شکم خون نداده‌ایم مردم با شکم گرسنه در ۲۲ بهمن شرکت کردند و نشان دادند بصیرت و دقت بالایی دارند /«انتخاب»، حجت الاسلام کاظم صدیقی

00000000000000000000000000000000000000000

طنز تصویری

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 مارچ المکرم  سنه ی2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*March 8, 2019*.*.*.*.*

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم ! / زرتشت

با گرامیداشت روز جهانی زن

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

به بهانه ی روز جهانی زن    

فدوی در اینکه زنان افزون برعرصه های مألوف،در سایر عرصه ها و از آن میان صفوف مقدم جنبش های اجتماعی و مدنی نیزحضوری محکم و مثبت دارند،تردیدی ندارد و این تأثیررا هم همگانی میداند از آغاز گران بگیرید تا معاصران :

نماینده زن مجلس ترکیه در اعتراض به سیاست های دولت اسلامگرای رجب طیب اردوغان:

ترکیه ایران نخواهد شد!

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،در پیوند با این جُستارچنین روایت کرده اند که :

در جریان اعتراضات سال ۲۰۱۶ در مقدونیه، زنی از سپر پلیس استفاده کرد تا به لب‌هایش رژ بزند ! اوگنن توفیلوفسکی، عکاس رویترز، این لحظه را جاودانه ساخت، لحظه‌ای که زیبایی خشونت را عقب می‌راند.این «زن»، کاربرد اولیه‌ی سپر را تهی از معنا می‌کند و معنای جدیدی جلوی رویش می‌گذارد. او تصویر منعکس شده‌‌اش به‌وسیله‌ آن سپر را می‌آراید. . نه شعار خاصی می‌دهد، نه پلاکارد خاصی را بدست گرفته است. او صرفا خودش را به میدان آورده است و میل به زیباتر بودن را. این زن، همان تفاوتی را به میدان آورده است که نیچه آن را ستایش می‌کرد. .نیچه در جایی می‌گوید: «وای اگر حقیقت زن باشد». او صراحتا تاریخ اندیشه را به نقد می‌کشد که آنچه در حال حاضر بشر در حوزه‌ی اندیشه به آن رسیده است، تولید شده‌ی ذهنیت و منطق مردانه به جهان است. .خوانش و تفسیر جهان، خوانش و تفسیری است به‌شدت مردانه. نیچه پرسش بزرگی را مطرح می‌کند که اگر منطق زنانه به جهان می‌نگریست، چه تفسیری از جهان به‌دست می‌آمد؟ / اینستاگرام

حضور زنان در مبارزات مدنی ایران در بند، مُستدام ..

5 مارچ 019

000000000000000000000000000000000000000000000000

سبقت   

تا آنجا که فدوی بیاد می آورد، قراربود که اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکاته، و برادرمیر حسین(ع) موسوی، نخست وزیر دوران طلائی حضرت امام(ل)، بپای هم پیر شوند لکن پنداری عکس قضیه اتفاق افتاده است، شما هم ملاحظه کنید :

زیاده حصری نیست ..

3مارچ 019

00000000000000000000000000000000000000

مصادره بمطلوب!

گفتن ندارد که اگر نه تحقیقاً، دست کم تقریباً،همه چیز در جامعه ی شکوهمند اسلامی،تقلبی ست از جمهوری بگیرید تا برنج !. و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،در پیوند با این جُستارچنین روایت کرده اند که بازار پر رونق مصادره برادران ،دیگر محدود و منحصر به اموال و ابنیه نیست و به آثار معنوی و فرهنگی نیز بحمدالله والمنة،  تسّری یافته است.مستوره ی تازه اگر خواسته باشید، مصادره مسلحانه ی سرود مشهور "ای ایران" است اینهم سند منگوله دارش :

هیأت مدیره خانه موسیقی نسخه شیعی - سیاسی آستان قدس رضوی از سرود "ای ایران" را "مجعول" خواند

خانه موسیقی ایران ضمن اعتراض به نسخه شیعی - سیاسی سرود "ای ایران"، آستان قدس رضوی را برای انتشار نسخه تحریف شده این سرود به پیگرد قانونی تهدید کرد. همزمان، گلنوش خالقی، دختر روح‌الله خالقی، سازنده آهنگ ای ایران(شعر حسین گل گلاب) نیز به اقدام آستان قدس رضوی اعتراض کرده است/ بی بی سی.

خب حاج آقا مسئلتن !

نکند خدای نخواسته،  اهل هنر وابسته و مزدور را از دستتان گرفته اند که  به تتمه ی میراث های فرهنگی ملت یک لا قبا، اینگونه شبیخون می زنید ؟!

5 مارچ 019

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

همکاری خداپسندانه   

فدوی در مرور خبرهای امروز بنقل از العربیه خواند که :

سودان تمام روزنامه‌نگاران بازداشت شده در اعتراضات را آزاد کرد/ تیتر

باری مراتب در اوقات شرعی به شرفِ عرضِ خاک ِنعلینِ ملک پاسبان ِسپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت، و نظربه عوالم دوستی و موّدت فی مابین حضرت شان و سایر برادران در بلاد اسلامزده ی دیگر، فدوی منتظرالظهور را مفتخر و مأمور فرمودند تا چفیه و کلاه کرده (شال و کلاه سابق- م) و دراسرع وقت و آژیرکشان  بحضور پُر زور برادرعمر البشیر رئیس جمهوری این کشور شرفیاب شده و به آگاهی وی برساند که کمکهای معظم له، محدود و منحصر به  امدادهای مالی و تسلیحاتی نبوده و عندالاقتضاء و البته فی سبیل الله، شامل خدمات و کمکهای دیگری نیز می شود و در پایان نیز افزودند که  اگر علت آزاد کردن روزنامه نگاران معترض ،بی تجربگی و یا جای تنگ بوده ، معظم له قادر است که کلیه روزنامه نگاران و سایر فعالان مدنی آن کشور را در زندانهای رو به گسترش خود جاداده و اگر اصلاً لازم شان ندارد، با یک قیام و قعود، ناپدید فرماید.

زیاده امریه ای نبود.

00000000000000000000000000000000000000000

 

این چه فرمایشی ست؟ بشر قابل ترقی ست، حتا آخوند !

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6  مارچ  المعطر از برجام الحرام  سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*March 1, 2019*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم ! / زرتشت

صله ی ارحام   

زحمات حضرت آقا(ضپ)، از پوشک بگیرید تا موشک، سرانجام به بار نشست و فرزند خلف ایشان  شدیداً یه ثمر رسید :

وی که ‰برای صله ی ارحام به ام لقراء نزول اجلال فرموده و البته بمنظور جارو کردن تتمه ی بیت المال ملت پاپتی شرفیاب شده بود،در دیدار عاشقانه ای،حضار را بیک فقره تانگوی اسلامی با دو تا کوبیده ی اضافه با حضرت آقا مهمان فرمود :

لکن یک مقام آگاه در بیت حضرت آقا(ضپ) که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش  شود به فرستاده ی فدوی گفت که قرار نبوده است که برادر بشار نمک خورده و نمکدان بشکند یعنی قداش از اعلیحضرت العظما هم بالاتر بزند ! فدوی کوشید که وی را متقاعد کند که مشکل، گردن شکسته ی بشار است، ونه قد او :

یهر روی برادران جبهه ی مقاومت هیچ جور زیر بار نرفته و بکمک امدادهای غیبی (فتوشاپ - م)،قد وی را قدری سانسورفرمودند ! :

بعدالتحریر

به فتوای علمای سلف، سوء استفاده ی بهینه از دست آوردهای علمای خاج پرست بمنظور تحکیم شرع انور، واجب عینی ست.نمونه پیش ازین، جایگزین کردن مامان شهید هوگو چاوز و البرداعی در آغوش برادر احمدی نژاد است که ذکر خیر آن در طنز نوشته های پیشین آمده است که دیگر مشروحاً مکرر نمی کند ،مگر مستوره ای از آن بوجه زیر :

حال دیگر دستکاری در پیرهن خواهر موگرینی در دیدارهایش با برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف، بعلت استعفای نامبرده ار وزارت خارجه ی بیت، طلبتان !

زیاده "ارزی" نیست ..

26  فوریه 019

0000000000000000000000000000000000000

در حاشیه استعفای ظریف

00000000000000000000000000000000000000

در مناقب موهبت های الهی  

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که در خاورمیانه ی امام و پیامبر خیز(ع- س- ص- عج)،عموماً ، و ایران سابق خصوصاً،خیلی چیزها، موهبتی ست الهی ! از سلطنت بگیرید تا جمهوری!..دیگر از چیزهائی که در شمار موهبت های الهی ست، همانا صف است.تورقی کوتاه در جراید شریفه ی دارالخرُافه، فدوی را از بدست دادن نمونه ی مبسوط، بی نیاز میکند. صف چندان خود را در قلوب اهالی جاکرده است که حتا می تواند در شاخص های مردم شناسی و البته جامعه شناسی، نمود و بروز یابد؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش:

فدوی برای جوری جنس ، صف ماچ را هم علاوه می کند تا رستگار شود.

زیاده "ارزی" نیست..

24 فوریه 019

00000000000000000000000000000000000000000

بی خبری  

فدوی اینروزها از تنوع خبری، در خبرهای دارالخرافه، هیچ حیرتی نمیکند، به تیتری که به نقل  از خبرگزاری وابسته ی تابناک بعنوان مستوره از آیت الله مکارشیرازی(1) نقل می شود ، نگاه کنید تا رستگار شوید:

باید شرایط سخت کشور را برای مردم تبیین کنیم !

در پاسخ عرض میکند که  والله برادر مکارشیرازی، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که برادران در اعتکاف هستند عرض می کند،ظاهراً آنکه از وضعیت رقت بار و غم انگیز مردم پاپتی بیخبر است، حضرات آیات هستند؛ فلذا احوط آنست که : مردم باید شرایط سخت کشور را برای حضرات آیات  تبیین و شیر فهم کنند ، برادر سلطان شکر!  

زیاده هرزی نیست ....

پی نوشت

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

19 فوریه 019

000000000000000000000000

مشکل گشا   

باور بفرمایید که روزی نیست که فدوی، ضمن دعا و نماز شب، ازقاصم الجبارین نخواهد که، سایه ی حضرات آیات را از سر ملت شل و پل عموماً و فدوی منتظرالظهور خصوصاً ، کم کم ، کم نکند!

بیت

شکر نعمت نعمت ات افزون کند .

کفر نعمت از کفت بیرون کند

باری فدوی منتظرالظهور، امروزهم از یکی از حضرات ، چیز تازه ای یاد گرفت که در  استفتاء زیر آمده است:

و اما خوانندگان محترم ضدانقلاب بعنوان مشق شب،اسثنائأ بجای پرتقال فروش ،که یافت می نشود، بفرمایند که آقازاده ی زیر، ساشا سبحانی که فرزند خلف سفیر پیشین نخستین حکومت الله بر زمین در مکزیک و ونزوئلاست و بمنظور اعتکاف، در عتبات عالیات بلاد کفر و زندقه مجاور شده است، مشمول فتوائی که ذکر خیرش زفت می شود یا نه

و من الله التوفیق

الاحقر، فدوی منتظرالظهور

25 فوریه 019

. .

 

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27  فوریة المعطر از برجام الحرام  سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

*******

Archive