Political Satire

طنز سیاسی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

Like us on Facebook

:*:*:*:

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

.*.*.*.*.*Febuary 22, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

فقدان   

فدوی مدتی ست که کم تا قسمتی ، ملتفت شده است که  بین علمای رسانه ای دارالخرافه ،پیرامون ورود مبالغی دام به کشور دامپرور !اسلامی ما، شدیداً اختلاف بروز کرده است ؛  بعنوان مستوره نگاه کنید :

ماجرای گم شدن ۹۲۷ راس دام زنده وارداتی در فرودگاه چه بود؟/ خبرآنلاین- تیتر

و نیز :

تابناک نوشت: ۲۴ بهمن ماه سال جاری بود که خبری مبنی بر واردات اولین محموله دام زنده به تعداد ۲ هزار راس از فرودگاه امام خمینی (ره) منتشر شد. ۲۶ بهمن ماه سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد که فقط ۱۰۷۳ دام از این فرودگاه وارد شده است. همین اختلاف آمار باعث شد تا پرونده مفقود شدن ۹۲۷ راس دام زنده در فرودگاه امام خمینی (ره) باز شود.

فدوی منتظرالظهور که همواره دوست میدارد که مانند خاج پرستان، قسمتی از را ه حل باشد و نه مشکل، نماینده خود را واداشت که  شال و چفیه کرده (شال و کلاه سابق- م) مراتب را پژوهش و نتیجه را به فدوی گزارش کند. وی در گزارش مفصل ارسالی ،به نقل از مقامی که نخواسته تا انقلاب بعدی(عج) نامش فاش شود، افزوده که مابه التفاوت مفقوده، دنبلان بوده است!.. باری- در این سالها ،شتر با بارش که قابلی نداشته، حتا کشتی نفتی و دکل هم گم شد لکن ملت ورجاوند جیک اش در نیامد، حالا شما چه خبرتان است که بابت  937 فقرن دنبلان، اینهمه گرد و خاک راه انداخته اید، هان؟!

0000000000000000000000000000000000000

برعکس !

فدوی در مجالی دندان روی جگر گذاشته و داشت در کلیپی ،به مُهملات خداپسندانه ی آیت الشیطان، مکار شیرازی نگاه می کرد که شیهه کشان می فرمود: " حالا اگر مرغ نخورید چه می شود؟ آسمان به زمین میاد؟؛ زمین به آسمان میره؟! و الخ...

در پاسخ عرض می کند که حاج آقا بوفالو، مسئلتن ! :

حال شما بفرمایید که  اگر شما غاصبان و سارقان گرامی،رانت نخورید چه میشود؟! آسمان به زمین میاد،زمین به آسمان میره؟ ...یا اگر اختلاسهای میلیاردی نفرمایید، زمین به آسمان میره،آسمان به

زمین میاد؟ یا اگر بی اجازه ی مردم،دارائی های ملت پاپتی را در ماجراجوئی های منطقه ای و جهانی خود بسود تروریسم دود نفرمایید، چه می شود؟ آسمان به زمین میاد؟؛ زمین به آسمان میره؟! هان برادر بوفالو؟!

زیاده استفتائی نیست

مردم تحمل کنند تا انشالله ﺍز تحریم ظالمانه عبوﺭ کنیم.!

0000000000000000000000000000000000000

دیالوگ ارسطوئی!   

فدوی گاه از ایرادهای بنی اسرائیلی برخی معاندان حکومت شکوهمند اسلامی، شدیداً لج اش می گیرد!(1) که رایج ترین آن همانا عدم هارمونی و هماهنگی در همه جای جامعه ی شکوهمند اسلامی ست که البته از اساس واقعیت ندارد! (2) ؛  خوانندگان محترم ضدانقلاب لابد برای اثبات این ادعای روشن، از فدوی منتظرالظهور، مدرک و سند هم می خواهند!.. واقعاً که خجالت آور است ! لکن بقول سوئدی ها، آنرا که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است ؟ باشد، فدوی مشکلی در این پیوند ندارد و یک فقره سند مصور منگوله دار در این پیوند را بشرح زیر روی میز می گذارد- تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!-:

نمی بینید؟ مگر خدای نخواسته روشن دلید، ضد انقلاب؟ رنگ گونی آن زباله گرد را نمی بینید که چه هماهنگی شگفت انگیزی با بنز برادران در حکومت مستضعفان  دارد؟!

زیاده امتحان چشمی نیست !

بعدالتحریر

خوانندگان محترم ضدانقلاب اگر در پی هماهنگی آن مرکوب زرد که با نعلین زرد حضرات آیات  که موجب تقویت قوه ی باه می شود، هستند، باکی نیست، فدوی در طنز نوشته ی بعدی و البته بشرط عمر، زیر عنوان حجت الاسلام زرد آلو، تقدیم می کند !..

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدویمی خواهد از حق آزادی تعریف وتمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند ؛ بقول عوام ok?!

(2) قرار شد که دشنام، آنهم از این نوع اش ندهید، خواهر- برادر خواننده !، یکوقت عمامه مان توی هم می رود ها!

0000000000000000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

دادستان تهران: مردم پول‌هایشان را به بانک بسپارند / بی بی سی

تحشیه ی فدوی : حاج آقا مسئلتن!..میشود آیا که بخاطر رفاه حال اختلاسگران گرامی،مبالغ مورد نظر را مستقیماً در حسابی درعتبات عالیات کانادا،واریز نمائیم؟!

--------------------

خطیب نمازجمعه تهران تأکید کرد: «مردم در برابر گرانی افسارگسیخته مقاومت کردند. مدیریت جهادی، نظارت دقیق بر قیمت‌ها، برخورد قاطع با مفسدان، تحمل و صبر انقلابی مردم می‌تواند جلوی این گرانی‌ها را بگیرد»./ احمد خاتمی- العربیه

تحشیه ی فدوی : والله برادربوفالو بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، مقاومت پیرامون گرانی ها، ربطی به مردم ندارد بلکه بعلت ورود نخستین محموله ی افسارهائی بوده که بمنظور مهار کردن قیمتها،که به کشور دوست و برادر چین کمونیست سفارش داده بودیم ، برادربوفالو!

-----------

ماهی ۲۰۰ میلیون دلار گاز به عراق صادر می‌کنیم، پولش را نمی‌دهند، می‌گویند ایران تحریم است. – دو میلیارد دلار از عراق بابت گاز و برق طلب داریم همان را هم نمی‌دهند./ دماوند

تحشیه ی فدوی : میگویند که فریاد ملا از دوربگوش میرسید.مردم هراسان خودشان را به او رساندند.تا علت را دریابند. دیدند که دارد با سوزن به تخم اش میزند!.گفتند چرا دیگر داد میزنی؟ گفت آخر دارد دارد!، حالا حکایت ماست، برادر زنگنه، نه؟

----------------------

مرگ سه نفر در پژوهشگاه فضایی ایران؛ 'به دلیل مراسم کسی متوجه آتش‌سوزی نشد'

تحشیه ی فدوی :از آیت الله چوپان دروغگو، میشود چیزی را پذیرفت؟

---------------

گروهی از بسیجیان اجازه حمل و استفاده از سلاح گرفتند/ خبرنامه گویا

تحشیه ی فدوی : حاج آاقا مسئلتن! پس برادران تاکنون با چه آدم می کشتند؟!

-----------

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران با انتقاد از محدودیت‌ها در فضای مجازی و فیلترینگ گفت در ایران رسانه آزاد نداریم، فقط رسانه دولتی داریم. آقای روحانی موفق بودن فیلترینگ را زیر سوال برد و گفت مقابله با خواست مردم غیرقانونی و نامشروع است/بی بی سی.

تحشیه ی فدوی : از این بابت مردم از شما شدیداً عذرخواهی می کنند، برادر کلیدالاسلام روحانی!

------------------

بنیاد خیریه "آکسفام" در گزارش جدید خود اعلام کرد که ثروت ۲۶ نفر از افراد ثروتمند جهان با ثروت ۳.۸ میلیارد نفر از دیگر انسان‌ها برابر است! / تیک

تحشیه ی فدوی : بقول عوام  already قدیمی شد! این مال پیش از برادران، توابع سببی و نسبی  آنان و البته آقازادگان گرامی، ادام الله ظلکم العالی بود!

محمدباقر نوبخت می‎گوید فروش نفت ایران به شدت با مشکل روبرو شده ! / کیهان لندن

ولی :

سازمان ملل: حوثی‌ها برای تامین مخارج‌شان سوخت ایرانی می‌فروشند !

تحشیه ی فدوی: بجای پرتقال فروش پیدا کنید نفت فروش را

-----------------

چرا روحانی دوسال و نیم است به جلسات مجمع تشخیص نمی رود؟ / خبر آنلاین

تحشیه ی فدوی : این معضل، دلائل گوناگونی میتواند داشته باشد ؛ کمترین آن اینکه، مجلس،  بقدر کفایت روحانی و نورانی نبوده است! دیگر اینکه، شما چرا میخواهید که همه چیز را سیاسی کنید، پدرجان این بابا(ریاست محترم آبدارخانه بیت – م) بدلیل مشکل چشم، قادر به تشخیص مصلحت نظام نبوده است !، همین !

------------------------------

وزیر اطلاعات: عربستان حامی مالی تیم‌های تروریستی است !/ دویچه وله- تیتر

تحشیه ی فدوی: بسیار خوب؛ حال بفرمایید  بقول عوام، what about حمایت مالی و تسلیحاتی بیدریغ داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی - م)از ماجراجویان گوناگون از سید حسن نصرالله  گرفته تاسایر اوباشان و ارازل محترم خاوارمیانه، برادر آخوند وزیر؟!

00000000000000000000000000000000000000000

طنز تصویری

0000000000000000000000000000000000000000000000000

آکادمی چفیه مالی 29 /Academy award

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در بیست و نهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی (1) ،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشان sir  در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

9352---0915  :  امیدوارم با این دریای عظیم از جمعیت در 22 بهمن امسال در ایران و به خصوص مشهد مقدس، دولتمردان به بزرگی و پشتیبانی عظیم این مردم از ملت و نظام‌شان پی برده باشند و به خود آیند و از بیراهه اعتماد به بیگانگان دست بکشند! این ملت تمام تلاش‌ها و سیاست‌های آنان را مرتب رصد می‌کنند. بهتر است تا دیر نشده در جهت اهداف عالی و سربلندی این نظام در سایه هدایت‌های رهبر فرزانه و حکیم گام بردارند.

----------------------------

3107---0902 :عشق یک ملت به رهبر الهی خود بعد از گذشت 40 سال واقعا معجزه راه انداخت و باطل‌السحر کیدهای شیطان بزرگ یعنی آمریکا شد.

--------------

وحیدی : هر خبرنگاری در راهپیمایی 22 بهمن 97 از شرکت‌کنندگان سوال می‌کرد که برای چه در راهپیمایی حاضر شده‌ای؟ پاسخ می‌داد: به خاطر نظام و رهبری! آفرین بر بصیرت مردم چقدر عالی تشخیص می‌دهند!

----------------------

0049---0911 : سلام بر امام خامنه‌ای و درود بر امام خمینی (ره) آفرین بر شعور ملت در خلق حماسه امسال! واقعا جشن 40 سالگی بوی فاطمی (س) داشت.

--------------------------

4727---0912 : آمریکا این شیطان بزرگ تصور نمی‌کرد که انقلاب اسلامی با ولایت امام خمینی و امام خامنه‌ای بتواند تمام توطئه‌های او را خنثی سازد و امروز تمام سیاست‌های او با شکست مواجه بشود. ما ملت شاکر همت امام و رهبری بوده و هستیم

---------------------------

0328---0939 : آیا همه کارهای اساسی کشور را حل کرده بودند و فقط قبور مطهر باقی مانده بود؟! خداوند سایه رهبری را مستدام بدارد که مانع تداوم یکسان‌سازی قبور شهدا شدند...

---------------

5364---0912 : این روزها وقتی به مقایسه چهل سال پیش تا به حال پرداخته می‌شود. انسان با مشاهده این همه پیشرفت حسرت می‌خورد که مدیران فعلی متاسفانه سرعت پیشرفت را کند کرده‌اند.

-----------------------

9590---0914 : دولتمردان که این روزها در مراسم‌های جشن‌های چهل سالگی انقلاب شرکت می‌کنند باید ابتدا به خواسته امام راحل (ره)‌و خلف صالحش توجه کنند. خواسته هر دو بزرگوار ایستادگی در برابر شیطان بزرگ و مبارزه با تبعیض، فساد و اشرافی‌گری بوده و هست!

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی (5)

                                        هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

پی نوشتها 1

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست -2

بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م -3

حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی -4

بموجب تبصره ی 3 ماده 35 آئین نامه ی مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به -5

حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند . ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.            و من الله التوفیق

-------------------------

دانش آموخته  ممتاز این دوره

00000000000000000000000000

6546---021 : پلیس فرانسه نشان داد که در کشورهای مدعی بنیانگذاری دموکراسی نوین، دموکراسی وجود ندارد.

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------------

یک خواننده کیهان دارالخرافه : اگر معنای ثروتمند بودن زیر پا انداختن ماشین بنز و پژو و معنای  فقر،  داشتن پراید باشد با این معیار خیلی‌ها فقیر محسوب خواهند شد. واقعیت این است که سطح عمومی زندگی مردم نسبت به گذشته و قبل از انقلاب به مراتب بهتر شده و بی‌انصافی است که عده‌ای دانسته یا ندانسته در مقایسه‌هایشان با گذشته سیاه‌نمایی می‌کنند.

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

----------------------------------

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ایران سه‎شنبه 5 ژانویه گفت که ایران امروز آزادترین کشور در خاورمیانه است و فاصله فقیر و غنی در آن به شدت کاهش یافته است/ العربیه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------

گزارش دفتر توسعه سازمان ملل از کاهش ۸۵ درصدی شمار فقرا در ایران طی سه دهه گذشته خبر می‌دهد/کیهان دارالخرافه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

---------------------------------

خامنه‌ای: هرکس ادعا کند به دلیل انتقاد به حکومت تحت فشار قرار گرفته، دروغ می‌گوید

رهبر جمهوری اسلامی در نخستین سخنرانی سال ۹۷ خود انگیزه حضور ایران در کشورهای منطقه را "عقلایی و منطقی" خواند. او گفت در ایران آزادی بیان هست و هرکس ادعا کند به خاطر انتقاد به حکومت تحت فشار قرار گرفته دروغ می‌گوید./ دویچه وله

حرفا میزنه رهبر، چشا میره مغز سر!

-------------------------------------------

بهائی بودن در ایران جرم نیست! /محمد(ص) جواد(ع) ظریف

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

19 فوریه المرصّع از برجام الحرام سنه  2019  

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*Febuary 15, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

چهل ساله دوم

فدوی در خبرهای پیش ازین، همینطور ارّه به ماتحت میماند که چگونه و بر چه ضریب اطمینانی، حضرات مخالفین خود را ، با یک قیام و قعود، به زندان های طولانی ، محکوم میفرمایند؟ لکن با ملاحظه ی خبر تازه ای در این پیوند، سرانجام دو میلیونی اش افتاد(دوزاری سابق- م) شما هم ملاحظه کنیدو لذت اش را ببرید! :

علی خامنه‌ای برای «چهل سال آینده ایران» بیانیه منتشر می‌کند !/ رادیو فردا- تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت  اثر:

در خبرهای اولیه پیرامون این موضوع هیچ اشاره‌ای به موضوع این بیانیه نشده بود، ولی ساعاتی بعد «دفتر حفظ و نشر آثار» رهبر جمهوری اسلامی اطلاعیه‌ای داده و گفته است که محور بیانیه آیت‌الله علی خامنه‌ای، تبیین «گام دوم» برای «پیشبرد انقلاب اسلامی» است./همانجا

ملاحظه میفرمایید که در چلچلی انقلاب اسلامی نیز، همچنان صحبت از تشخیص مصلحت نظام است و نه مردم یک لاقبا و شل وپل!..باری فدوی خوانندگان محترم ضدانقلاب را نمی داند لکن از آنجا که خودش نه جان ، و نه عمر چهل ساله دوم شکنجه و ادبار را دارد ، فلذا چفیه و کلاه میکند(شال و کلاه سابق- م)که برود خیابان ناصر خسرو، ومبالغی مرگ موش خارجی تهیه  و از زندگی نکنت بار در چهل ساله دوم، بسود برادران، کنار برود !..

!Iranian government daily policy

فدوی ،البته بی ورود و یا اشاره به تفاوتهای ماهوی انگیره ها، بقول عوام "ورژن" فرنگی را هم برای جوری جنس، علاوه میکند!:

00000000000000000000000000000000

غیبت

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که فدوی منتظرالظهور کم کم دارد به فرمایش دائی جان ناپلئون ،در اثر بیادماندنی ایرج پزشکزاد میرسد که  براین باور بود که هر چه هست زیر سر انگلیساست !..و نیز بی سبی نبود و نیست که حضرات اعم از معمم و مکلا، با " روباه پیر" (1) در رفت و آمدند و با او رابطه ی برادرانه و خداپسندانه ای نیز ای دارند.باری نمونه ی تازه تر اگر خواسته باشید،غیبت ملکه ی وجاهت و کاندیدای آخوند شایسته ی ایران اسلامی(2) و سر در آوردن او از ممالک محروسه ی

Sister Elizabeth است، اینهم سند منگوله دارش :

تکذیب درگذشت آیت‌الله موسوی جزایری/ هم اکنون انگلیس است / اقتصاد نیوز

و در ادامه ی خبر یهجت اثر :

در چند روز گذشته اخبار متعددی درباره سفر آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان به کشورهای خارجی منتشر شده است اما حجت الاسلام کمیل عساکره، مسؤول امور رسانه‌ای بیت نماینده ولی فقیه با رد این اخبار به خبرنگار فارس گفت: آیت الله موسوی جزایری در صحت و سلامت کامل است و هم اینک در کشور انگلیس حضور دارد. وی ادامه داد: این سفر به منظور تبیین آرمان‌های انقلاب برای خارج نشینان انجام شده است و خبر سفر درمانی وی کذب است.

فدوی برای جوریِ جنس، فقره ی زیر را که راجع است به سفر برادر کلب آستان علی(ع) حداد عادل به مقر " روباه پیر"، اضافه می کند تا رستگار شود:

دو بیتی

آدمی کی ترک عادت می کند ترک دنیا و سعادت می کند مثل این حضرت که دارد با عیال جّدِ اعلا را زیارت می کند !

زیاده "ارزی" نیست

پی نوشت

(1) عنوانی که حضرات برای ایز گم کردن به دولت فخیمه ی انگلیس

(2) چیزی مانند انتخاب دختر شایسته، پیش از انقلاب شکوهمند !

00000000000000000000000000000000000000000000000000

دو طنز تصویری

0000000000000000000000000000000000000000000

00000000000000000000000000000000000000000

حرف حساب

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که  حرف حساب ،جواب ندارد!

خارج از نوبت

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

8834---0911 : سال گذشته کلی برای دریافت وام دو میلیونی ( دوزاری سابق- م) ! بازنشستگان تأمین اجتماعی هزینه کردیم آخرالامر هم موفق نشدیم... از مسئولان امر درخواست می‌شود اگر دامی هم برای امثال ما در نظر می‌گیرند برای دریافت آن تسهیلاتی هم در نظر بگیرند که به راحتی قابل دریافت باشد نه اینکه بازنشسته‌های 70-80 ساله را دهها بار برای چک، ضمانت و مدارک و... پاسکاری کنند!

فدوی : مراتب بناگزیر ودرشرایطی که پس از نرمش قهرمانانه ی صبحگاهی، مشغول تنقیه  ی جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) قدری متغیر شده و فرمودند :

مصرع

یارب مباد کس را، مخدوم بی عنایت!

و درادامه  فدوی را مأمور فرمودند که به اُمّت ، با پاشنه کش هم که شده حالی کند که انگیزه ی پاسکاری  " بازنشسته‌های 70-80 ساله" ، کاهش میزان کلسترل و قند و ازین قبیل بوده است و لاغیر! خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، براد ر  !8834---0911

و اینک باقی عریضه ها

فاطمی : یک سؤال از قوه‌قضائیه داشتم آیا نسبت دادن دروغ به افراد آن هم به حضرت امام‌خمینی‌(ره) جرم نیست؟

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم فرمودند بستگی داردبرادر فاطمی،بستگی دارد! عطسه ی مبارک امانشان نداد که فرمایش شان  را تکمیل کنند لکن پس ازآن افزودند همانطور که همگان می دانند،مثلاً خود حضرت امام(ل) در 12 اسفند سال 57 با مدّ و تشدید فرمودند :

"علاوه بر این‌که زندگی مادی شما را می‌خواهیم مرفه بشد، زندگی معنوی شما را هم می‌خواهیم مرفه باشد. شما به معنویات احتیاج دارید. معنویات ما را بردند این‌ها. دلخوش به این مقدار نباشید که فقط مسکن می‌سازیم، آب و برق را مجانی می‌کنیم، اتوبوس را مجانی می‌کنیم.دلخوش به این مقدار نباشید..." جهان نیوز / يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ 

----------------------------

سپس همینطور که جابجا می شدند، رو به فدوی کرده و پرسیدند خب در اینصورت،آیا  حضرت امام(ل) معاذالله دروغ فرمودند؟!.. که فدوی البته بیضه ی لازم را نداشت که پاسخ این پرسش را بدهد، شما اگر دارید،بفرمایید، برادر فاطمی!

علیمردانی : 45 هزار تومان یارانه‌ای که دولت به مردم می‌دهد پول نیم‌کیلو گوشت قرمز نمی‌شود. جالب این است که برای پرداخت این چندرغاز پول فیلم بازی می‌کردند و می‌گفتند دولت برای پرداخت یارانه مردم عزا می‌گیرد.

،هم فدوی:  به فتوای علمای سلف،گوشت رنگهای گوناگون دارد، حال شما چرا باید از میان اینهمه رنگ، رنگ قرمز متالیک را انتخاب کنید که از همه گرانتر است، برادر علی(ع)مردانی؟ ..

-----------------------------

7919---0912  : وزارت خارجه نشان داده‌ که از شهامت و شجاعت لازم برای آزادساختن دبیر سوم سفارت ایران در اتریش را ندارد بنابراین قوه‌قضاییه باید ورود پیدا کند. واقعا دل هر ایرانی به درد می‌آید که دیپلمات کشورمان مدت چند ماه در دست اروپایی‌ها اسیر باشد و مسئولین دستگاه دیپلماسی فقط اظهار تاسف بکنند و کاری انجام ندهند.

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،خالی از ضرر نیست  که چون ضدانقلاب بیهوش است عرض می کند. و آن اینکه ، ما شماری از شهروندان ایرانی را سالهاست که بجرم دو تابعیتی( منظور مسؤلین محترم نیستند- م) دروطن خودشان به گروگان گرفته ایم و جیک شان در نمی آید حال شما چه خبرتان که بابت انگشت بیست و یکم سفارت داعش درونمرزی در بلاد کفر که تازه به برائران خوش هم می گذرد، اینهمه گرد و خاک راه انداخته ایدريا برادر 7919---0912  ؟!

--------------------------------

من  آقای رئیس‌ جمهور در فهم آیه شریفه لااکراه فی‌الدین دچار اشتباه نشوید این آیه درباره اصل پذیرفتن دین و اعتقادات دین است. کسی که اسلام را به عنوان دین پذیرفت باید تابع شرع مقدس باشد با مستمسک قراردادن این آیه نمی‌توان سرپیچی از دستورات دینی را توجیه کرد. 7608---0911

 آقای رئیس‌جمهور که مدعی هستند خداوند از پیامبر اکرم فقط ابلاغ پیام را مطالبه کرده پاسخ بدهند احکامی را که رسول گرامی اسلام پیاده کرده‌اند و حدودی را که اجرا کرده‌اند چه حکمی دارد و چگونه باید توجیه کرد؟ 4190---0917

 این ادعا که رسول گرامی اسلام فقط وظیفه ابلاغ پیام را داشته و ماموریت جلوگیری از به هلاکت افتادن انسان‌ها برعهده او نیست آغاز انحرافی بزرگ است. حضرت امام خمینی(ره) از این انحراف به اسم اسلام آمریکایی یاد کردند و در سال‌های پایانی عمر خویش مرتب خطر چنین انحرافی را متذکر می‌شدند. 2770---0912

فدوی: بعلت ضیق وقت و تشابه موضوع، هر سه عریضه را یکجا و سرپائی پاسخ می دهد. رئیس جمهور کدامست؟ طرف آخوند است آقا جان !

--------------------------------

7396---0912 : اجرای قانون FATF توسط بانک کشاورزی شهرستان گرمسار از 6 ماه قبل آغاز شده است. اگر بخواهید بیش از ده میلیون تومان در بانک کشاورزی این شهرستان حساب باز کنید باید فرمی پر کنید و در آن مشخص کنید این مبلغ را از کجا به دست آورده‌اید!

فدوی با بجریان انداختن عریضه ی شما مشکلی ندارد، لکن تذکر یکی دو نکته دراین پیوند،خالی از ضرر نیست و از آن میان:

بیت

به قانون نیست مربوط این عریضه

چه ربطی گوز دارد با شقیقه ؟!

 

دوباره تماس بگیرید، برادر 7396---0912 !

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 فوریة المبارک  از برجام الحرام سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

.*.*.*.*.*Febuary 7, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

درختان

شاهد مرگ انقلاب بودند

و از قول خیابان گفتند که دیگر

هیچ شعاری

به خاطر دیوارها

نمانده است

حمیدرضا رحیمی

 

تجدید کابوس

   

اینروزها سالگرد چهلمین سال "درگذشت"  انقلاب شکوهمند اسلامی ست که در آن، حضرت امام (ل) * به آن تکه ی نگونبخت از کره ی زمین،  بی هیچ احساسی ،فرود اضطراری فرمود! ، در تصویر مرتبطی که در پی می آید، طیاره، البته ساخت فرانسه است لکن  طناب دار، ساخت برادران مؤمن و معتقد چینی ماست .باری فدوی خودش کم تا قسمتی می داند، لکن برای محکم کاری، از خوانندگان  محترم ضدانقلاب نیز می پرسد که آیا :

 

ما انقلاب کردیم،یا انقلاب ما را ؟!

زیاده ماتحتی نیست !...

 

 

پی نوشت

(ل) : مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه است!

 

000000000000000000000000000000000000

 

ضعف بینائی

 

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که چشمان فدوی، مدتی ست که بعلت ساعت ها قلم صد من یک غاز زدن، تیره و تار شده است و هم ازینرو، تیتر خبری زیر را نیز بهمان حساب گذاشت :

 

دادگاهی در ایران بهایت و تبلیغ آن را 'غیرمجرمانه دانست'/ بی بی سی- تیتر

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

یک دادگاه تجدیدنظر در ایران، در رسیدگی به پرونده شهروندی بهایی، او را تبرئه کرده و گفته است که تبلیغ آیین بهایی به خودی خود "تبلیغ علیه نظام" محسوب نمی‌شود و همچنین باور داشتن به آیین بهایی نیز جرم نیست.

 

وکیل خانم تبیانیان خبر تبرئه موکلش و متن منتشرشده را تایید کرده است.

 

و اما حاج آقا مسئلتن!

 

در حالی که حتا مگس مکتبی هم بی اذن اعلیحضرت العظما خامنه ای ضاعف الله پُرستاته،در آسمان ولائی ایران سابق نمی پرد، چه شده است که شما دست از جان ناقابل شسته و حکم قتل خود را صادر کرده اید ؟!، فدوی تحت الحنک مبارک را رها نمی کند  مگراینکه یواشکی به وی بفرمایید که چه کاسه ای زیر نیم کاسه ی اسلامی ست ؟ و گرنه فدوی همینطور بقول عوام    nonstop  می پرسد که پس اینهمه ستم آشکار،از ترور گرفته تا محرومیت از حقوق شهروندی(کار- تحصیل ..) ، زندانهای طولانی و حتا عمل شرم آور ممانعت از دفن درگذشته گان بهائی تاکنون، از چه بابت بوده، و تاوانش را،چه فرومایه ی جنایتکاری، می دهد؟ بله؟

 

زیاده پرسشی نیست

 

4فور یه 019

 

 

استقبال همسر سعید رضایی از او، پس از آزادی از حبس ۱۰ ساله/رادیو فردا

 

0000000000000000000000000000000000000

 

شکسته نفسی

 

فدوی هیچ اشکالی دراین نمی بیند ،ویا راحت تربگوید که اصلاً کسر شأن اش هم نمی شود که به تکرار، اقرار و اعتراف کند که ازمؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، بطورپیوسته و بسیار، آموخته و هنوز و همچنان نیز می آموزد (1)

 

بیت

تا بدانجا رسید دانش من

که بدانم همی که نادانم!

 

باری به جرأت میتوان گفت که فدوی ازمعدود کسانی ست که مؤمنین را بلاواسطه درک و از دغدغه های خداپسندانه ی آنان آگاه است؛ (2) بی سببی نیست که روی نگرانی های ایشان، از ماجرای حجاب گرفته تا تفکیک جنسیتی و غیره، شدیداً کار کرده و همواره کوشیده است که به شیوه ی خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین،بخشی از راه حل باشد و نه مشکل؛ گفتن ندارد که در حوصله ی این مختصر نیست که فدوی به طرح های گوناگونی که برای رفع دعدغه های بی پایان مؤمنین طراحی کرده، حتا اشاره کند ؛ فلذا  این مهم را به مجال و مقال دیگر، وا می نهد و فقط برای جوری جنس، یکی از تازه ترین نگرانیهای مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم را بشرح زیر،و البته به اجمال و اختصار، نقل و همزمان، چاره جوئی نیز

 

می کند:

 

چرا در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات از ورود دختران با مانتوهای جلوی باز (بدون دکمه) ممانعت به‌عمل نمی‌آید؟! محل کسب علم و دانش با خودنمایی‌های غیراخلاقی و غیرشرعی چه تناسبی دارد؟! / یک شهروند

 

باری فدوی در شرفیابی اخیر بحضور مراجع عالیقدر، مراتب  را در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رساند.. بزرگواران بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند که  "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد معروف است که می گوید : اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ مراجع عظام تقلید از سر لطف،قدری گوش فدوی را پیچانده و فرمودند : صلی و جلی، شما هم بلی برادر فدوی؟ باری سخن کوتاه، عالیجنابان سرانجام پیرامون پرسش  فدوی ،به جماع (3) رسیده و  درپاسخ فرمودند:

 

بسمه تعالی-

 احوط آنست که نسوان ، مانتو جلو باز را بر عکس بپوشند، یعنی قسمت باز مانتو به پشت شان بیفتد که مؤمنین خیال کنند که نسوان نمی آیند ، بلکه  دارند میروند ، برادر فدوی !

 

گفتن ندارد که فدوی خوشحال و خندان رخصت گرفت و بمنظور تهیه و تولید  مانتو مورد نظر حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف الله اموالهم اجمعین،اقدام عاجل بعمل آورد ه رونمائی کرد که نمونه را در پی ملاحظه می کنید :

 

 

پی نوشت

(1) لطفاً در همین آعاز مقال ،دشنام ندهید بلکه احوط آنست که  دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر (اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،و قدری تأمل کنید، خواهر- برادرخواننده!

 (2)لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة ،آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست،سوء استفاده ی بهینه کند؛بقول عوام ok

(3)خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی. درمی اندازد؛ لطفاً لغزش تایپی "جماع " را ،به " اجماع"  اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی (ع) !

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

در انواع خودآزاری!

 

فدوی در مرور خبرهای امروز چنین خواند :

 

یورونیوز - یک خواننده معروف ایرلندی اعلام کرد که از مسیحیت کاتولیک خارج شده و به اسلام گرویده است.

 

 

و در ادامه ی خبرحیرت اثر:

 

شینید اوکانر ۵۱ ساله چند روز پیش در حساب توییتر خود اعلام کرد به علاوه بر تغییر دین، نام خود را نیز «شهدا» گذاشته است. خانم اوکانر که مدت‌های طولانی از افسردگی شدید رنج می‌برد، سال گذشته نام خود را به ماگدا دیوت تغییر داده بود.

 

شیخ عمر القدری، رئیس شورای اسلامی صلح و ادغام ایرلند، ویدیویی از حضور این خواننده مشهور در دفترش و ادای شهادتین وی را منتشر کرده است.

 

 

باری بررسی و تحلیل خبر توسط کارشناسان خبری حاکی ست که  آن ضعیفه سجادیه ، دین حنیف را به مرگ ترجیح داده است !:

 

حدود سه سال پیش خانم اوکانر با انتشار یادداشتی در صفحه فیسبوک از تصمیم خود به خودکشی با استفاده از مواد مخدر و دارو خبر داده بود. /گویا

 

فرستاده ی فقهی فدوی از فیسبوک اما از محل حادثه گزارش کرده که دیری نپاییده که نامبرده به شکری که خورده واقف شده و شرع انور را شتابان ترک فرموده است :

 

خواننده معروف ایرلندی به نام «اوکانر» بود که مسلمان شده و اذان هم میگفت یادتونه؟ تلوزیون جمهوری عسلامی از صبح تا شب ازش حرف میزد، درست چند روز پس از مسلمان شدن، هندو‌‌ شد.گفته:نمی دانستم که در اسلام نوشیدن الکل حرام است !

 

.!

 

از شمار َحشَم یک تن کم !

 

بعدالتحریر

فدوی ازآمار  حشَم ، یک تن کم  کرده بود، که به استناد گزارشی خشخاشی که الساعه از تنور هلند بیرون آمده است، دوباره و با پوزش، یکی اضافه می کند!:

 

سیاستمدار راست افراطی و ضداسلام هلندی مسلمان شد / خبرنامه گویا-تیتر

 

و برای محکم کاری :

یورونیوز - یک نماینده سابق پارلمان هلند که پیشتر از افراد نزدیک به خیرت ویلدرس، سیاستمدار اسلام ستیز این کشور به شمار می رفت در کمال شگفتی از گرویدن خود به اسلام خبر داد.یورام فان کلاورِن، سیاستمدار چهل ساله و نماینده سابق حزب راست افراطی هلند در گفتگو با روزنامه ان ای سی NRC اعلام کرد که در حین تحقیقات برای نگارش کتابی بر ضد اسلام به این دین گرویده است.وی در ادامه تاکید کرد که در پی این تحول درونی سرنوشت کتاب یاد شده تغییر پیدا کرده و به مرجعی برای ارائه استدلال جهت مقابله با انتقاد های مطرح شده از سوی افراد غیر مسلمان بر ضد این دین تبدیل شده است.فان کلاورن در ادامه تصریح کرد: «اگر هر آنچه تاکنون نوشته ام حقیقی است، که فکر می کنم اینگونه است، پس من عملا یک مسلمان هستم .» !

 

زیاده عرضی نیست

 

5 فوریه-019

 

00000000000000000000000000000000

 

 

دو طنز تصویری (تلخ)

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

5 فوریة المشجر از برجام الحرام سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*Febuary 1, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 علاج فضائی

 

فدوی امشب نایب الزیارة بود و در مرور خبرهای دارالخرافه ، تیتر زیر را البته چون آب نداشت، نخست تیمم ، و سپس زیارت کرد ، التماس دعا :

 

ایران: برنامه موشکی ما قابل مذاکره نیست.. برنامه فضایی را توسعه می‌دهیم / العربیه

 

باری فدوی منتظرالظهور، البته در این باب اصلاً ارزی ندارد ، لکن گوش برادران کر، میخواست یواشکی حتا توسعه ی بیشتر را نیز درخواست کند (1) حالا گیرم یک کمی آنور تر! یعنی، توسعه ی غذائی، برای ملت شل و پل و گرسنه ی ایران سابق !

 

بعدالتحریر

یک مقام شدیداً آگاه که نخواست تا انقلاب بعدی(عج) نامش فاش شود، پس از دریافت چندین کیلو ( 2) پول بعنوان  کارمزد ، به فرستاده ی فدوی گفت که حضرت آقا(ضپ) (3) در نظر دارد که برادر احمدی نژاد را به فضا پرتاب کند که هم برنامه فضایی را پیش ببرد ، و هم از شر معجزه هزاره سوم ، که مانند درب مسجد روی دست معظم له (ضپ) مانده است، راحت شود

 

29  ژانویه 019

 

پی نوشت

(1) لطفاً در همین آعاز مقال دشنام ندهید؛  بلکه احوط آنست که  دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،و قدری تأمل کنید، خواهر- برادرخواننده!، شاید بقول امام(ل) خنده دار باشد!

(2) کیلو واحد جدید پول داعش درونمرزی (جمهوری اسلامی- م)

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

تبعیض

 

...یعنی چه آقا ؟ فدوی منتظر الظهورمگر از چماقدار گرامی، برادر ده نمکی بانمک، چه کم دارد که در کاری که ازآن آگاهی و تخصص ندارد، شدیداً دخالت نکند ، بله؟! باری موضوع راجع است به مسابقات فوتبال که نامبرده تیم ملی فوتبال ایران را ،بدلیل شلیک پنج گل به حیاط خلوت مقام معظم رهبری(یمن- م) آق فرمود !. لکن بعنوان خبر خوب عرض می کند که فدوی مراتب  را درشرفیابی همین پنجشنبه، به استحضار مجتهدالزمان، ملاذ الانام، صاحب السیف و القلم والاسب والپیپ والدکل ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ضاعف الله پُرستاته رساند. . معظم له ،بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) گفتند همین فرمان خوبست؛ در حاشیه نیزدستور فرمودند که یک قطعه نشان چفیه همایونی (1) بجهت شما ارسال،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2 ) مُستظهر بوده باشید، برادر چماقدار! و اما مشکل فدوی با شما، هنوز بقوت خود باقی ست که آیه ای که در باب تیم فوتبال یمن نازل فرمودید، چرا در مورد برادران مؤمن و معتقد چینی ما،نازل نفرمودید؟

 

مسئولان ورزش امارات در جریان بازی ایران و چین برخورد تحسین برانگیزی با کودک ایرانی داشتند که پدر و مادرش را گم کرده بود. به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا مقابل چین با سه گل به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد./ خبرنامه گویا

 

پی نوشت

 

-----------

(1) چفیه :همان دستمال یزدی سابق است  و بر این پایه،چفیه مالی نیز همان خایه مالی ست!

(2) ضپ: مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته است!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

برعکس

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به تیتر حیرت انگیزی بنقل از ایران اینترنشنال بشرح زیر برخورد  که در آن، ریاست محترم قوه ی باه( قوه غذائیه ! - مشیهه کشان، مهمل بی بنچاقی ، ایراد فرموده بود:

 

رئیس قوه قضاییه: در چهل سالگی انقلاب اسلامی عفو گسترده‌ای اعلام می‌شود !

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر و البته با موافقت اعلیحضرت العظما خامنه ای(ضپ) :

 

«با هماهنگی با رهبر جمهوری اسلامی بنا شد در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی عفو گسترده‌تری از گذشته داشته باشیم».

 

 باری با توجه به اینکه حضرات در کارنامه ی خداپسندانه و البته  درخشان خود ، حداقل جرمی که دارند نسل کشی ست، اگر این خبر برعکس تنظیم می شد، فد وی آنرا برای رد یا قبول، به ملت شل و پل، بقول عوام " فوروارد" می کرد ، تا در باره اش فکر کند  که آیا این جانیان بلفطره را  می بخشد یا خیر !؟

 

24 ژانویه 019

 

 

0000000000000000000000000000

 

 

میان بُر

 

فدوی کم تا قسمتی در حیرت است که چرا ملت ورجاوند،در جهت حل یا رفع مشکلات خود، دشوارترین و یا طولانی ترین راه را بر می گزیزند و گویا اساساً با شیوه ی مرضیه  میانبُر یا دور برگردان آشنا نیست ! بمنظور تسهیل در تتیین موضوع، عرض میکند احوط آنست که به فقراتی از عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، در پیوند با این معضل دوگانه سوز، نگاه کنیم:

 

1648---0915 : معاون اول رئیس‌جمهور صحبت از تأمین گوشت شب عید مردم می‌کند در حالی که چند ماه است مردم برای تهیه گوشت به قیمت دولتی با مشکل مواجه هستند و هر روز ساعت‌ها در صف می‌ایستند.

 

590---0914 : گوشت کیلویی 100 هزار تومان یکی از دستاوردهای بزرگ برجام است. فراموش نمی‌کنیم که آقای رئيس‌جمهور فرمودند برجام برای کشور خیر کثیر بود. معلوم نیست با تصویب لوایح پالرمو و CFT خدای ناکرده چه عواقب تلخی در پیش روی مردم باشد.


4070---0918 :  این دولت اگر بخواهد می‌تواند با بسیج امکانات طی چند هفته گوشت قرمز گرم به قیمت کمتر از 50 هزار تومان به دست مردم برساند. ناراحت کردن ملت یک کار راحت برای دولت و دولتمردان شده است.

معتمدی  : قیمت دلار به 12 هزار و 300 تومان و گوشت به کیلویی 103 هزار تومان رسیده است. با نزدیک شدن به 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به نظر می‌رسد افراد نفوذی در دولت دنبال ایجاد دلمردگی و کم‌رنگ ساختن راهپیمایی 22 بهمن امسال هستند ما انقلاب را دوست داریم ولی از عملکرد دولت و دولتمردان ناراضی هستیم.

4610---0902  : یک روز رب گوجه، یک روز پوشک نوزاد، یک روز گوشت گوسفندی،...! آیا غیر از این است که توطئه‌ای خارجی با حمایت عوامل داخلی در جریان است؟ قوه قضائیه باید هر چه زودتر پرده از این توطئه بردارد و با مسببان چنان برخوردی کند که دیگر کسی جرأت برهم زدن

آرامش جامعه را نداشته باشد.

 

ملاحظه کردید؟ یعنی ملت حاضراست که روزها،هفته ها و بلکه ماهها، عمر خود را در صفهائی که برادران در شهرهای ایران سابق تعبیه  فرموده اند دود کند، لکن حاضر نیست  که به حیاط خلوتهای حضرت آقا(ضپ) در سوریه، لبنان عراق و ...که اموال شان در آنجه تخلیه می شود، رفته بلکه در آنجا چیزی گیرشان بیاید! آ این دیگر تقصیر کیست ؟

 

29 ژانویه 019

 

 

 

000000000000000000000000000

 

 

آلبوم کودکان کار (1)

 

 

 

 

.. ..

 

 

 

000000000000000000000000000000000000

 

 

آکادمی چفیه مالی 28 /Academy award

 

 

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در بیست و ششمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی (1) ،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشان sir  در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

رئیس دفتر رهبر جمهوری اسلامی محمدی گلپایگانی گفته است: آینده ما و فرزندان ما به وجود خامنه‌ای وابسته است؛ برای طول عمرش دعا کنید! احمد خاتمی نیز گفته : «اگر به متدینین این واقعیت گفته شود که چه کسانی در زمان طاغوت بر این کشور حکومت می‌کردند «نعمت انقلاب اسلامی» بیشتر مشخص می‌شود»!/ ایران بریفینگ

 

9590---0914 :حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان روز استکبارستیزی در امسال علاوه بر پیام به شیطان بزرگ، پیامی هم به غربگرایان واداده داخلی داشت که ملت پشت سر ولایت ان‌شاءالله تا تحویل دادن انقلاب به صاحب اصلی‌اش از پای نمی‌نشیند. بی‌جهت خود را خسته نکنید که جز بردن آبروی خود، کاری از پیش نمی‌برید.

 

8521---0912 : به رهبران کشورهایی که هرساله مدعی‌اند کار نظام جمهوری اسلامی تمام است ولی 40 سال ریشه این شجره طیبه مستحکم‌تر از قبل می‌شود می‌گویم دیدید که ملت خروشان ایران اسلامی در راهپیمایی 13 آبان 97 چگونه به ندای رهبر خود لبیک گفتند. اگر ملت‌هایتان شماها را قبول دارند شما نیز فراخوان دهید تا ملتتان به صحنه بیایند و از شما حمایت کنند. ببینید چند درصد می‌آیند. نظام ما ان‌شاءالله متصل به ظهور آخرین منجی خواهد شد و شما هم آرزوی تمام شدن عمر این نظام را به گور خواهید برد!

 

6210---0936 : هر کشوری اگر مثل جمهوری اسلامی رهبر مقتدری داشت که مثل سوریه را از چنگال‌های خونین 80 کشور به سرکردگی استکبار جهانی رها کند جشن‌ها می‌گرفتند ولی در کشور ما به خاطر عملکرد ناصواب برخی‌ها و فشار اقتصادی از بی‌تدبیری‌ها، این عظمت به درستی دیده نشد.

 

3107---0902 : از اول انقلاب تا الان بعضی از خواص روی مواضع صحیح انقلاب باقی نمانده‌اند و رنگ عوض کرده‌اند ولی مقام معظم رهبری در مقاطع مختلف انقلاب همیشه بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت موضع گرفته و عمل کرده‌اند. مطالعه امروز این مواضع عبرت‌آموز و نشان از عمق اندیشه زلال ایشان در اسلام و ایستادگی در این راه دارد.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی اضافه کرد: آن دختر در نامه خود خطاب به مقام معظم رهبری نوشته است که دلم شکست و از خدا می خواهم که هر چه عمرم هست از من بگیرد و به شما بدهد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه این عشق و علاقه به مقام معظم رهبری روز به روز در حال گسترش و زیاد شدن است، اظهار داشت: این امر به واسطه تقوا، اخلاص، پاک باختگی و عشق ایشان به اهل بیت(ع) به ویژه حضرت زهرا(س) و وجود مبارک امام زمان(عج) می باشد.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری از همگان خواست برای سلامتی و طول عمر ایشان به ویژه در روزهای متبرک رجب و ایام البیض دعا کنند./ آخرین نیوز

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو (3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی (5)

 

 

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

پی نوشتها 1

 

-1 چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 -5بموجب تبصره ی 3 ماده 35 آئین نامه ی مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به

حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند . ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.      و من الله التوفیق

-------------------------

 

 

از دانش آموخته گان  ممتاز این دوره

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

29 ژانویة  المعین  از برجام الحرام سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*