Political Satire

طنز سیاسی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

Like us on Facebook

:*:*:*:

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

.*.*.*.*.*Febuary 7, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

درختان

شاهد مرگ انقلاب بودند

و از قول خیابان گفتند که دیگر

هیچ شعاری

به خاطر دیوارها

نمانده است

حمیدرضا رحیمی

 

تجدید کابوس

   

اینروزها سالگرد چهلمین سال "درگذشت"  انقلاب شکوهمند اسلامی ست که در آن، حضرت امام (ل) * به آن تکه ی نگونبخت از کره ی زمین،  بی هیچ احساسی ،فرود اضطراری فرمود! ، در تصویر مرتبطی که در پی می آید، طیاره، البته ساخت فرانسه است لکن  طناب دار، ساخت برادران مؤمن و معتقد چینی ماست .باری فدوی خودش کم تا قسمتی می داند، لکن برای محکم کاری، از خوانندگان  محترم ضدانقلاب نیز می پرسد که آیا :

 

ما انقلاب کردیم،یا انقلاب ما را ؟!

زیاده ماتحتی نیست !...

 

 

پی نوشت

(ل) : مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه است!

 

000000000000000000000000000000000000

 

ضعف بینائی

 

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که چشمان فدوی، مدتی ست که بعلت ساعت ها قلم صد من یک غاز زدن، تیره و تار شده است و هم ازینرو، تیتر خبری زیر را نیز بهمان حساب گذاشت :

 

دادگاهی در ایران بهایت و تبلیغ آن را 'غیرمجرمانه دانست'/ بی بی سی- تیتر

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

یک دادگاه تجدیدنظر در ایران، در رسیدگی به پرونده شهروندی بهایی، او را تبرئه کرده و گفته است که تبلیغ آیین بهایی به خودی خود "تبلیغ علیه نظام" محسوب نمی‌شود و همچنین باور داشتن به آیین بهایی نیز جرم نیست.

 

وکیل خانم تبیانیان خبر تبرئه موکلش و متن منتشرشده را تایید کرده است.

 

و اما حاج آقا مسئلتن!

 

در حالی که حتا مگس مکتبی هم بی اذن اعلیحضرت العظما خامنه ای ضاعف الله پُرستاته،در آسمان ولائی ایران سابق نمی پرد، چه شده است که شما دست از جان ناقابل شسته و حکم قتل خود را صادر کرده اید ؟!، فدوی تحت الحنک مبارک را رها نمی کند  مگراینکه یواشکی به وی بفرمایید که چه کاسه ای زیر نیم کاسه ی اسلامی ست ؟ و گرنه فدوی همینطور بقول عوام    nonstop  می پرسد که پس اینهمه ستم آشکار،از ترور گرفته تا محرومیت از حقوق شهروندی(کار- تحصیل ..) ، زندانهای طولانی و حتا عمل شرم آور ممانعت از دفن درگذشته گان بهائی تاکنون، از چه بابت بوده، و تاوانش را،چه فرومایه ی جنایتکاری، می دهد؟ بله؟

 

زیاده پرسشی نیست

 

4فور یه 019

 

 

استقبال همسر سعید رضایی از او، پس از آزادی از حبس ۱۰ ساله/رادیو فردا

 

0000000000000000000000000000000000000

 

شکسته نفسی

 

فدوی هیچ اشکالی دراین نمی بیند ،ویا راحت تربگوید که اصلاً کسر شأن اش هم نمی شود که به تکرار، اقرار و اعتراف کند که ازمؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، بطورپیوسته و بسیار، آموخته و هنوز و همچنان نیز می آموزد (1)

 

بیت

تا بدانجا رسید دانش من

که بدانم همی که نادانم!

 

باری به جرأت میتوان گفت که فدوی ازمعدود کسانی ست که مؤمنین را بلاواسطه درک و از دغدغه های خداپسندانه ی آنان آگاه است؛ (2) بی سببی نیست که روی نگرانی های ایشان، از ماجرای حجاب گرفته تا تفکیک جنسیتی و غیره، شدیداً کار کرده و همواره کوشیده است که به شیوه ی خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین،بخشی از راه حل باشد و نه مشکل؛ گفتن ندارد که در حوصله ی این مختصر نیست که فدوی به طرح های گوناگونی که برای رفع دعدغه های بی پایان مؤمنین طراحی کرده، حتا اشاره کند ؛ فلذا  این مهم را به مجال و مقال دیگر، وا می نهد و فقط برای جوری جنس، یکی از تازه ترین نگرانیهای مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم را بشرح زیر،و البته به اجمال و اختصار، نقل و همزمان، چاره جوئی نیز

 

می کند:

 

چرا در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات از ورود دختران با مانتوهای جلوی باز (بدون دکمه) ممانعت به‌عمل نمی‌آید؟! محل کسب علم و دانش با خودنمایی‌های غیراخلاقی و غیرشرعی چه تناسبی دارد؟! / یک شهروند

 

باری فدوی در شرفیابی اخیر بحضور مراجع عالیقدر، مراتب  را در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رساند.. بزرگواران بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند که  "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد معروف است که می گوید : اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ مراجع عظام تقلید از سر لطف،قدری گوش فدوی را پیچانده و فرمودند : صلی و جلی، شما هم بلی برادر فدوی؟ باری سخن کوتاه، عالیجنابان سرانجام پیرامون پرسش  فدوی ،به جماع (3) رسیده و  درپاسخ فرمودند:

 

بسمه تعالی-

 احوط آنست که نسوان ، مانتو جلو باز را بر عکس بپوشند، یعنی قسمت باز مانتو به پشت شان بیفتد که مؤمنین خیال کنند که نسوان نمی آیند ، بلکه  دارند میروند ، برادر فدوی !

 

گفتن ندارد که فدوی خوشحال و خندان رخصت گرفت و بمنظور تهیه و تولید  مانتو مورد نظر حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف الله اموالهم اجمعین،اقدام عاجل بعمل آورد ه رونمائی کرد که نمونه را در پی ملاحظه می کنید :

 

 

پی نوشت

(1) لطفاً در همین آعاز مقال ،دشنام ندهید بلکه احوط آنست که  دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر (اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،و قدری تأمل کنید، خواهر- برادرخواننده!

 (2)لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة ،آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست،سوء استفاده ی بهینه کند؛بقول عوام ok

(3)خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی. درمی اندازد؛ لطفاً لغزش تایپی "جماع " را ،به " اجماع"  اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی (ع) !

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

در انواع خودآزاری!

 

فدوی در مرور خبرهای امروز چنین خواند :

 

یورونیوز - یک خواننده معروف ایرلندی اعلام کرد که از مسیحیت کاتولیک خارج شده و به اسلام گرویده است.

 

 

و در ادامه ی خبرحیرت اثر:

 

شینید اوکانر ۵۱ ساله چند روز پیش در حساب توییتر خود اعلام کرد به علاوه بر تغییر دین، نام خود را نیز «شهدا» گذاشته است. خانم اوکانر که مدت‌های طولانی از افسردگی شدید رنج می‌برد، سال گذشته نام خود را به ماگدا دیوت تغییر داده بود.

 

شیخ عمر القدری، رئیس شورای اسلامی صلح و ادغام ایرلند، ویدیویی از حضور این خواننده مشهور در دفترش و ادای شهادتین وی را منتشر کرده است.

 

 

باری بررسی و تحلیل خبر توسط کارشناسان خبری حاکی ست که  آن ضعیفه سجادیه ، دین حنیف را به مرگ ترجیح داده است !:

 

حدود سه سال پیش خانم اوکانر با انتشار یادداشتی در صفحه فیسبوک از تصمیم خود به خودکشی با استفاده از مواد مخدر و دارو خبر داده بود. /گویا

 

فرستاده ی فقهی فدوی از فیسبوک اما از محل حادثه گزارش کرده که دیری نپاییده که نامبرده به شکری که خورده واقف شده و شرع انور را شتابان ترک فرموده است :

 

خواننده معروف ایرلندی به نام «اوکانر» بود که مسلمان شده و اذان هم میگفت یادتونه؟ تلوزیون جمهوری عسلامی از صبح تا شب ازش حرف میزد، درست چند روز پس از مسلمان شدن، هندو‌‌ شد.گفته:نمی دانستم که در اسلام نوشیدن الکل حرام است !

 

.!

 

از شمار َحشَم یک تن کم !

 

بعدالتحریر

فدوی ازآمار  حشَم ، یک تن کم  کرده بود، که به استناد گزارشی خشخاشی که الساعه از تنور هلند بیرون آمده است، دوباره و با پوزش، یکی اضافه می کند!:

 

سیاستمدار راست افراطی و ضداسلام هلندی مسلمان شد / خبرنامه گویا-تیتر

 

و برای محکم کاری :

یورونیوز - یک نماینده سابق پارلمان هلند که پیشتر از افراد نزدیک به خیرت ویلدرس، سیاستمدار اسلام ستیز این کشور به شمار می رفت در کمال شگفتی از گرویدن خود به اسلام خبر داد.یورام فان کلاورِن، سیاستمدار چهل ساله و نماینده سابق حزب راست افراطی هلند در گفتگو با روزنامه ان ای سی NRC اعلام کرد که در حین تحقیقات برای نگارش کتابی بر ضد اسلام به این دین گرویده است.وی در ادامه تاکید کرد که در پی این تحول درونی سرنوشت کتاب یاد شده تغییر پیدا کرده و به مرجعی برای ارائه استدلال جهت مقابله با انتقاد های مطرح شده از سوی افراد غیر مسلمان بر ضد این دین تبدیل شده است.فان کلاورن در ادامه تصریح کرد: «اگر هر آنچه تاکنون نوشته ام حقیقی است، که فکر می کنم اینگونه است، پس من عملا یک مسلمان هستم .» !

 

زیاده عرضی نیست

 

5 فوریه-019

 

00000000000000000000000000000000

 

 

دو طنز تصویری (تلخ)

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

5 فوریة المشجر از برجام الحرام سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*Febuary 1, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 علاج فضائی

 

فدوی امشب نایب الزیارة بود و در مرور خبرهای دارالخرافه ، تیتر زیر را البته چون آب نداشت، نخست تیمم ، و سپس زیارت کرد ، التماس دعا :

 

ایران: برنامه موشکی ما قابل مذاکره نیست.. برنامه فضایی را توسعه می‌دهیم / العربیه

 

باری فدوی منتظرالظهور، البته در این باب اصلاً ارزی ندارد ، لکن گوش برادران کر، میخواست یواشکی حتا توسعه ی بیشتر را نیز درخواست کند (1) حالا گیرم یک کمی آنور تر! یعنی، توسعه ی غذائی، برای ملت شل و پل و گرسنه ی ایران سابق !

 

بعدالتحریر

یک مقام شدیداً آگاه که نخواست تا انقلاب بعدی(عج) نامش فاش شود، پس از دریافت چندین کیلو ( 2) پول بعنوان  کارمزد ، به فرستاده ی فدوی گفت که حضرت آقا(ضپ) (3) در نظر دارد که برادر احمدی نژاد را به فضا پرتاب کند که هم برنامه فضایی را پیش ببرد ، و هم از شر معجزه هزاره سوم ، که مانند درب مسجد روی دست معظم له (ضپ) مانده است، راحت شود

 

29  ژانویه 019

 

پی نوشت

(1) لطفاً در همین آعاز مقال دشنام ندهید؛  بلکه احوط آنست که  دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،و قدری تأمل کنید، خواهر- برادرخواننده!، شاید بقول امام(ل) خنده دار باشد!

(2) کیلو واحد جدید پول داعش درونمرزی (جمهوری اسلامی- م)

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

تبعیض

 

...یعنی چه آقا ؟ فدوی منتظر الظهورمگر از چماقدار گرامی، برادر ده نمکی بانمک، چه کم دارد که در کاری که ازآن آگاهی و تخصص ندارد، شدیداً دخالت نکند ، بله؟! باری موضوع راجع است به مسابقات فوتبال که نامبرده تیم ملی فوتبال ایران را ،بدلیل شلیک پنج گل به حیاط خلوت مقام معظم رهبری(یمن- م) آق فرمود !. لکن بعنوان خبر خوب عرض می کند که فدوی مراتب  را درشرفیابی همین پنجشنبه، به استحضار مجتهدالزمان، ملاذ الانام، صاحب السیف و القلم والاسب والپیپ والدکل ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ضاعف الله پُرستاته رساند. . معظم له ،بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) گفتند همین فرمان خوبست؛ در حاشیه نیزدستور فرمودند که یک قطعه نشان چفیه همایونی (1) بجهت شما ارسال،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2 ) مُستظهر بوده باشید، برادر چماقدار! و اما مشکل فدوی با شما، هنوز بقوت خود باقی ست که آیه ای که در باب تیم فوتبال یمن نازل فرمودید، چرا در مورد برادران مؤمن و معتقد چینی ما،نازل نفرمودید؟

 

مسئولان ورزش امارات در جریان بازی ایران و چین برخورد تحسین برانگیزی با کودک ایرانی داشتند که پدر و مادرش را گم کرده بود. به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا مقابل چین با سه گل به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد./ خبرنامه گویا

 

پی نوشت

 

-----------

(1) چفیه :همان دستمال یزدی سابق است  و بر این پایه،چفیه مالی نیز همان خایه مالی ست!

(2) ضپ: مسُتخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته است!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

برعکس

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به تیتر حیرت انگیزی بنقل از ایران اینترنشنال بشرح زیر برخورد  که در آن، ریاست محترم قوه ی باه( قوه غذائیه ! - مشیهه کشان، مهمل بی بنچاقی ، ایراد فرموده بود:

 

رئیس قوه قضاییه: در چهل سالگی انقلاب اسلامی عفو گسترده‌ای اعلام می‌شود !

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر و البته با موافقت اعلیحضرت العظما خامنه ای(ضپ) :

 

«با هماهنگی با رهبر جمهوری اسلامی بنا شد در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی عفو گسترده‌تری از گذشته داشته باشیم».

 

 باری با توجه به اینکه حضرات در کارنامه ی خداپسندانه و البته  درخشان خود ، حداقل جرمی که دارند نسل کشی ست، اگر این خبر برعکس تنظیم می شد، فد وی آنرا برای رد یا قبول، به ملت شل و پل، بقول عوام " فوروارد" می کرد ، تا در باره اش فکر کند  که آیا این جانیان بلفطره را  می بخشد یا خیر !؟

 

24 ژانویه 019

 

 

0000000000000000000000000000

 

 

میان بُر

 

فدوی کم تا قسمتی در حیرت است که چرا ملت ورجاوند،در جهت حل یا رفع مشکلات خود، دشوارترین و یا طولانی ترین راه را بر می گزیزند و گویا اساساً با شیوه ی مرضیه  میانبُر یا دور برگردان آشنا نیست ! بمنظور تسهیل در تتیین موضوع، عرض میکند احوط آنست که به فقراتی از عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، در پیوند با این معضل دوگانه سوز، نگاه کنیم:

 

1648---0915 : معاون اول رئیس‌جمهور صحبت از تأمین گوشت شب عید مردم می‌کند در حالی که چند ماه است مردم برای تهیه گوشت به قیمت دولتی با مشکل مواجه هستند و هر روز ساعت‌ها در صف می‌ایستند.

 

590---0914 : گوشت کیلویی 100 هزار تومان یکی از دستاوردهای بزرگ برجام است. فراموش نمی‌کنیم که آقای رئيس‌جمهور فرمودند برجام برای کشور خیر کثیر بود. معلوم نیست با تصویب لوایح پالرمو و CFT خدای ناکرده چه عواقب تلخی در پیش روی مردم باشد.


4070---0918 :  این دولت اگر بخواهد می‌تواند با بسیج امکانات طی چند هفته گوشت قرمز گرم به قیمت کمتر از 50 هزار تومان به دست مردم برساند. ناراحت کردن ملت یک کار راحت برای دولت و دولتمردان شده است.

معتمدی  : قیمت دلار به 12 هزار و 300 تومان و گوشت به کیلویی 103 هزار تومان رسیده است. با نزدیک شدن به 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به نظر می‌رسد افراد نفوذی در دولت دنبال ایجاد دلمردگی و کم‌رنگ ساختن راهپیمایی 22 بهمن امسال هستند ما انقلاب را دوست داریم ولی از عملکرد دولت و دولتمردان ناراضی هستیم.

4610---0902  : یک روز رب گوجه، یک روز پوشک نوزاد، یک روز گوشت گوسفندی،...! آیا غیر از این است که توطئه‌ای خارجی با حمایت عوامل داخلی در جریان است؟ قوه قضائیه باید هر چه زودتر پرده از این توطئه بردارد و با مسببان چنان برخوردی کند که دیگر کسی جرأت برهم زدن

آرامش جامعه را نداشته باشد.

 

ملاحظه کردید؟ یعنی ملت حاضراست که روزها،هفته ها و بلکه ماهها، عمر خود را در صفهائی که برادران در شهرهای ایران سابق تعبیه  فرموده اند دود کند، لکن حاضر نیست  که به حیاط خلوتهای حضرت آقا(ضپ) در سوریه، لبنان عراق و ...که اموال شان در آنجه تخلیه می شود، رفته بلکه در آنجا چیزی گیرشان بیاید! آ این دیگر تقصیر کیست ؟

 

29 ژانویه 019

 

 

 

000000000000000000000000000

 

 

آلبوم کودکان کار (1)

 

 

 

 

.. ..

 

 

 

000000000000000000000000000000000000

 

 

آکادمی چفیه مالی 28 /Academy award

 

 

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در بیست و ششمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی (1) ،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشان sir  در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

رئیس دفتر رهبر جمهوری اسلامی محمدی گلپایگانی گفته است: آینده ما و فرزندان ما به وجود خامنه‌ای وابسته است؛ برای طول عمرش دعا کنید! احمد خاتمی نیز گفته : «اگر به متدینین این واقعیت گفته شود که چه کسانی در زمان طاغوت بر این کشور حکومت می‌کردند «نعمت انقلاب اسلامی» بیشتر مشخص می‌شود»!/ ایران بریفینگ

 

9590---0914 :حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان روز استکبارستیزی در امسال علاوه بر پیام به شیطان بزرگ، پیامی هم به غربگرایان واداده داخلی داشت که ملت پشت سر ولایت ان‌شاءالله تا تحویل دادن انقلاب به صاحب اصلی‌اش از پای نمی‌نشیند. بی‌جهت خود را خسته نکنید که جز بردن آبروی خود، کاری از پیش نمی‌برید.

 

8521---0912 : به رهبران کشورهایی که هرساله مدعی‌اند کار نظام جمهوری اسلامی تمام است ولی 40 سال ریشه این شجره طیبه مستحکم‌تر از قبل می‌شود می‌گویم دیدید که ملت خروشان ایران اسلامی در راهپیمایی 13 آبان 97 چگونه به ندای رهبر خود لبیک گفتند. اگر ملت‌هایتان شماها را قبول دارند شما نیز فراخوان دهید تا ملتتان به صحنه بیایند و از شما حمایت کنند. ببینید چند درصد می‌آیند. نظام ما ان‌شاءالله متصل به ظهور آخرین منجی خواهد شد و شما هم آرزوی تمام شدن عمر این نظام را به گور خواهید برد!

 

6210---0936 : هر کشوری اگر مثل جمهوری اسلامی رهبر مقتدری داشت که مثل سوریه را از چنگال‌های خونین 80 کشور به سرکردگی استکبار جهانی رها کند جشن‌ها می‌گرفتند ولی در کشور ما به خاطر عملکرد ناصواب برخی‌ها و فشار اقتصادی از بی‌تدبیری‌ها، این عظمت به درستی دیده نشد.

 

3107---0902 : از اول انقلاب تا الان بعضی از خواص روی مواضع صحیح انقلاب باقی نمانده‌اند و رنگ عوض کرده‌اند ولی مقام معظم رهبری در مقاطع مختلف انقلاب همیشه بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت موضع گرفته و عمل کرده‌اند. مطالعه امروز این مواضع عبرت‌آموز و نشان از عمق اندیشه زلال ایشان در اسلام و ایستادگی در این راه دارد.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی اضافه کرد: آن دختر در نامه خود خطاب به مقام معظم رهبری نوشته است که دلم شکست و از خدا می خواهم که هر چه عمرم هست از من بگیرد و به شما بدهد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه این عشق و علاقه به مقام معظم رهبری روز به روز در حال گسترش و زیاد شدن است، اظهار داشت: این امر به واسطه تقوا، اخلاص، پاک باختگی و عشق ایشان به اهل بیت(ع) به ویژه حضرت زهرا(س) و وجود مبارک امام زمان(عج) می باشد.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری از همگان خواست برای سلامتی و طول عمر ایشان به ویژه در روزهای متبرک رجب و ایام البیض دعا کنند./ آخرین نیوز

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو (3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی (5)

 

 

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

پی نوشتها 1

 

-1 چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3- بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی) باشد- م

4- حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 -5بموجب تبصره ی 3 ماده 35 آئین نامه ی مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،به

حُکم قناری انتخاب، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند . ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ملاحظه می فرمایید.      و من الله التوفیق

-------------------------

 

 

از دانش آموخته گان  ممتاز این دوره

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

29 ژانویة  المعین  از برجام الحرام سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*