Political Satire

طنز سیاسی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

Like us on Facebook

:*:*:*:

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !

(زرتشت)

.*.*.*.*.*January 25, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

یا کمربنی هاشم(ع)!

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که بباور فدوی،بین همه ی این اجامر و اوباش آخوندی، برادر احمدی نژاد از همه بدشانس تر بود که فقط مادر " هوگو چاوز" قسمت اش شد !...نگاه کنید به برادر زاده ! ساشا سبحانی ،فرزند خلف سفیر سابق داعش درونمرزی در ونزوئلا، که چگونه ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج) ،مدارج ترقی و تعالی را، بعون الله و با یک قیام و قعود، بشرح تصویر طی فرموده است :

بیت

این زمان پنج پنج می گیرد

چون شده تائب و مسلمانا !

 

زیاده "ارزی" نیست

00000000000000000000000000000000000000000000

یعنی برادران نمی دانند؟!

با آنکه دومیلیونی ملت (دوزاری سابق- م) دیریست که افتاده و همگان در ایران و جهان دیگرملتفت شده اند که اعترافات تلویزیونی معروف ،بمنظور" اخذ اقاریر لازم " !، ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج) ،انجام  شده است، فدوی هنوز  دارد در خبرها دارالخرافه می بیند که جنگ تن به تن حکومت مقتدراسلامی، با فعالان کارگری و مدنی و از آن میان اسماعیل بخشی و سپیده قلیان، با شدت 10.9 "ریش" تِر، بسود حضرت آقا(ضپ) ادامه دارد و برادران پنداری بکار خود اطمینان نداشته و آن بیگناهان را مکرر بازداشت  و شکنجه میفرمایند و عنقریب است که در خبرهای خداپسندانه بخوانیم که دو فعال مذکور، مأموران نجیب و مظلوم وزارت فخیمه ی اطلاعات را، یشدت شکنجه کرده اند! چه اگر غیر ازین بود، عمله ی بیت، بر علیه این مظلومان، اقامه ی دعوا نمی فرمودند ! و اما حاج آقا مسئلتن ! : یعنی برادران نمی دانند که همگان می دانند، که این اعترافات ساختگی و فاقد هرگونه اعتبار و وجاهت قانونی و اقدام برعلیه بشریت است؟

زیاده مسئله ای نیست

0000000000000000000

از مقررات فوتبال مکتبی  

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه بنقل از چماقدار گرامی، برادرده نمکی،پیرامون بازی فوتبال ایران سابق و یمن، شیهه کشان فرموده است که :

تا ابد می‌گویم نباید به یمن ۵ گل می‌زدیم!/ وانانیوز-تیتر

وی که فارغ التحصیل ممتاز مدرسه عالی چماقداری ست، در ادامه عرو تیز داهیانه ی خود افزوده است:

 اگر خیلی حرف برای گفتن داریم برویم و عربستان را ۱۰ بر صفر شکست بدهیم یا امارات را با اختلاف ببریم!

برادر چماقدار که در جنگ تحمیلی حضرت امام(ل) به ایران، سیم پیچی مغزش آسیب جدی دیده ، در این راستا بر این باور است که :

از قدیم گفته‌اند در خانه اگر کس است یک حرف بس است.

حتا اگر آن حرف مهمل باشد!

باری فدوی منتظرالظهورهم برای خالی نبودن عریضه عرض می کند که بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) والله آقا  دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که تا آنجا که فدوی می داند،ما با برادران یمنی قرار نگذاشته بودیم که افزون بر کمک های مالی و تسلیحاتی از جیب سوراخ ملت شل و پل  و پاپتی ، درمسابقه فوتبال ، بسود حضرت آقا(ضپ)، به خودمان هم گُل بزنیم، برادر چماقدار!

000000000000000000000000000000000000000000000000

هراس در جهان فانی   

بقول عوام that’s it! یعنی no way  که فدوی پس از تحریم های کذائی، دیگر با طیاره ی اسلامی، حتا سفر آخرت بکند ! باری حتا فدوی نیز که چندانهم خلبان نیست میداند که ترکیدن طایرهای طیاره، اگر بر فرض محال ، در بلاد و زندقه اتفاق بیفتد، معمولا روی زمین رخ میدهد ، لکن شما نگاه کنید :

و در توضیح بیشتر :

در ادامه سریال سوانح هوایی در ناوگان هواپیمایی فرسوده ایران، یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی «آتا» در فرودگاه بین‌المللی «شهید مدنی» تبریز دچار سانحه شد و سه لاستیک آن پیش از فرود ترکیدند./العربیه

بر این پایه، فدویِ منتظر الظهور، اگر به برخی از دوستان مترقی بر نخورد ، میخواهد ناوگان مسافرتی اش را، خودش برگزیند و آن چیزی نیست جز ناوگان شتر، مدّ ظله العالی، بویژه که در طول سفر نیز، افزون بر آنکه طایر شتر روی زمین  نمی ترکد، از مسافران محترم ،بقول عوام including  فدویِ منتظر الظهور نیز، از نوشابه ی مقوّی شاش معظم له، شدیداً پذیرائی میشود که گویا بی خاصیت هم نیست !

خوش بگذرد ...

0000000000000000000000000000000000000

پرسش آموزشی

بنظر شما بینندگان / خوانندگان محترم ضد انقلاب،  آن کسی که ته کلاس ایستاده، آموزگار است یا دانش آموز؟!

پاسخ : هیچکدام !...درختی که هم ‌پای دانش‌آموزان درس می‌خواند !/ایسنا

*****************************

حجاب امنیتی !  

ازخوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که وقتی پای نعلین حضرات آیات بمیان می آید، فدوی دیگراز هیچ چیز حیرت نمی کند ؛ پشتوانه ی این نظر و نگاه،جهان بینیِ مختصر و محدود به سقف کوتاه فکری حوزه های جهلیه، و البته انبوه مهملات داهیانه ای ست که آقایان علما ادام الله ظلکم العالی، پس از قیلوله های پی در پی، ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست ویکم مبارک، بهم می بافند. نمونه تازه ای اگر خواسته باشید بشرح زیر دم دست است :

مکارم شیرازی: بی حجابی باعث تولد فرزندان نامشروع و جنایت است!/محبت نیوز- تیتر

سلطان شکر که انگار در ایران سابق زندگی نمی کند و نمی داند که عمله ی بیت ،بابت تحمیل لچک، چه تسمه ای از گردُه زنان و دختران ایرانی کشیده اند  در ادامه مهملات خردمندانه ی خود شیهه کشان افزوده است :

 ناصر مکارم شیرازی «سلطان شکر» از مسئولین خواست حجاب را مسئله امنیتی، اجتماعی و قضایی بدانند و بانوان کارمند در ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی کنند. /همانجا

و باز بیاد نمی آورد که همین  کلید الاسلام خودمان، به ضرب پاشنه کش اسلامی ،این مهم را بسیار پیش از این، به بانوان شاغل،مزورانه، تحمیل فرموده است ؛ اینهم سند مصور منگوله دارش :

آخوند امنیتی روحانی: حجاب را من اجباری کردم!

زیاده عرضی نیست

00000000000000000000000000000000000000000000000

عبور از خط قرمز!    

فدوی از اینکه ضدانقلاب همینطور راه برود و به مقام معظم رهبری(ضپ) بد و بیراههای ستاره دار بگوید، هچ تعجبی نمی کند، لکن اهانت های ذوب شدگان در دیگ جوشان ولایت به معظم له را دیگر،کجای دل صاحب مرده اش بگذارد ؟ در این پیوند، لطفا! با این فقره نگاه کنید :

علم الهدی تصریح کرد: دقیقا فتنه ۹۸ نیز همین است یعنی همان طور که در فتنه ۸۸ دشمن در جریانی که اصل آن جریان مربوط به وی بود عبور کرد و مقابل رهبری ایستاد در فتنه ۹۸ نیز می‌خواهد مشکلات اقتصادی و استیصال قشر آسیب پذیر را وسیله کند و رهبری را هدف قرار دهد در حالی که این‌ها مربوط به دولت و مجلس است و می‌خواهد به حساب رهبری بگذارد و در سال ۹۸ می‌خواهند همین را وسیله کنند تا به رهبری و ولایت حمله کنند./ انتخاب

برگردان فرمایشات بوفالوعلم الهدی از لسان آخوندی به زبان آدمیزاد این می شود که سلطان اسلام مدالله اظلاله علی رئوس الخواص  والعوام،مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکاته، نستجیر بالله، دست پنجم خر است !

زیاده "ارزی" نیست

00000000000000000000000000000000000000000

طنز تصویری

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

23 ژانویة المبارک  سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*January 18, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

زدی ضربتی !..

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که از قرار معلوم، برادران بیابانگرد ما، هیچ جور راضی نیستند که اگر نه دشداشه که حتا اگر شلوار به پا دارند ، زیپ اش را بکشند! .از برادر محمد (ص)جواد(ع) ظریف، وزیر خارجه ی بیت در پیوند  با داعش درونمرزی( جمهوری اسلامی- م) بشنوید:

روزسه‌شنبه ۱۹ دی در گفتگو با شبکه تلویزیونی دهلی نو (ان دی تی وی) گفته بود «ترسیم آینده افغانستان بدون در نظرگرفتن نقشی برای طالبان غیرممکن خواهد بود».

در این راستا ،چند تن از مقامات افغان ، بشرج زیر واکنش نشان دادند :

ادریس زمان معاون سیاسی وزارت امور خارجه افغانستان به اظهارات تازه محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران واکنش شدید نشان داد و گفت، ایران در امور داخلی این کشور مداخله نکند. ادریس زمان گفت: « هر گونه تجویزی مبنی بر تغییر در ساختار نظام جمهوری اسلامی افغانستان به‌شمول پیشنهاد شامل ساختن گروه‌های مسلح در نظام کشور خلاف تمام موازین دیپلماسی و مداخله صریح در امور کشور پنداشته می‌شود.» /العربیه

و نیز :

وحید عمر، سفیر افغانستان در ایتالیا با انتشار توئیتی به سخنان وزیر امور خارجه ایران درباره طالبان واکنش نشان داد و از ایران خواست قدرت را در این کشور با سازمان مجاهدین خلق تقسیم کند، زیرا که طرف افغانی باور دارد، این امر برای ایران خوب است.!

و برای جوری جنس :

«دوستان ایرانی ما؛ ممکن است که طالبان را وارد [قدرت] بکنیم یا نکنیم. اما از شما برای توصیه[ای که کردید] سپاسگذاریم. برای حسن همجواری متقابل، از شما می‌خواهم که قدرت را با سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران تقسیم کنید، کروبی و موسوی را آزاد کنید و با سعودی صلح کنید. زیرا که ما فکر می‌کنیم ایران برای شما خوب است.»

بقول سوئدی ها ، زدی ضربتی، ضربتی کوفت کن!

000000000000000000000000000000000000000000000000

راه حل بهینه!

این خاج پرستان هم  پس از اینهمه تعامل با ما مسلمین گرامی، از بسکه خنگ اند، هنوزهم  بسیاری ار آداب پیش پا افتاده ی ما را نمی دانند، خوانندگان محترم ضدانقلاب  لطفاً به این فقره بنقل از خبرگزاری آلمان نگاه کنند :

... ماجرای سه کشتی‌گیر مرد که در مسابقات ایالت هسن شرکت کرده بودند به جنجالی در رسانه‌های این کشور تبدیل شده است. این سه مرد که اهل بلغارستان و چچن هستند، حاضر نشدند با داور زن مسابقه دست دهند. هر سه آنها از دور مسابقات حذف شدند و ممکن است محرومیت بیشتری در انتظارشان باشد.

آنها گفته‌اند که به دلایل دینی از دست دادن با داور مسابقه معذور بودند و گفته‌اند چون مسلمان هستند اجازه ندارند با زن نامحرم دست بدهند. این سه کشتی‌گیر تأکید کرده‌اند که مسئله برای آنها احترام به باورهای دینی بوده است......

ملاحظه کردید؟ آخر مسئله ای به این سادگی، چرا باید اینگونه پیچیده بشود؟ مطلب را یعنی با پاشنه کش اسلامی هم، در نمی یابید؟ بسیار خوب، فدوی آنرا قدری باز و عرض میکند که راه حل، یسیار ساده تر از اینها و از اینقرار است که احوط آنست که برادران ورزشکار مسلمان، آن داوران زن نابکار را بسود خود، صیغه فرموده و فرزندان حاصله را، در صورت تمایل  بین خود بالمناصفه توزیع فرمایند؛ اینهم آخر کار داشت، که اینهمه گرد و خاک راه انداختید؟

زیاده گرد و خاکی نیست ..

Irak Frauen Wrestling (Getty Images/S. Arar)

0000000000000000000000000000000

بی دقتی

باز دوباره این تایپیست سربهوای هزل داتکام لعنة علیه، کار دست فدوی داد، نگاه کنید :

استاندار تهران ارتباط بوی بد اخیر در پایتخت ایران با فعال شدن گسل زلزله و آتشفشان کوه دماوند را رد کرده و گفته است این بو از آلودگی ناشی از" فضلا " بوده است. *

خدا بگویم این تایپیست نامبرده  را چه کند؛ که همه جای فدوی را با شاخ گاو مد ظله العالی،درمی اندازد لطفاً لغزش تایپی " فضلا " را ،به "فاضلاب"  اصلاح فرمائید؛ ممنون، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

پی نوشت

* انوشیروان محسنی بند‌پی به خبرگزاری مجلس ایران گفته است فاضلاب شیرابه‌ پسماند‌های ارادکوه (مجتمع پردازش و بازیافت زباله در کهریزک) و تخمیر و تجزیه مواد غذایی فسادپذیر صنایع لبنی و کشتارگاه‌ها باعث آلودگی شدید شده و بوی ناشی از این آلودگی به خاطر وزش باد پخش شده است./ بی بی سی

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

دمُ خروس

"گویاست " دگر حاجت مشاطه ندارد !:

دماوند – محمد(ص)جواد(ع)، آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی، چهارشنبه ۱۲ دی ‏‎گفت: «امروز اعلام می‌کنیم که در زیرساخت ‎شبکه ملی اطلاعات هیچ محصول آمریکایی استفاده نمی‌شود.»

213354.jpg

0000000000000000000000000000000000000000000000

http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

7899---0919 :آقای ظریف یا به خاطر خستی ناشی از سفرهای مذاکراتی برجام دچار فراموشی شده و یا اینکه به خاطر زندگی در آمریکا بیانات امام راحل(ره) در اوایل انقلاب به گوشش نرسیده است که در مصاحبه با روزنامه فرانسوی می‌گوید ما کی خواهان محو اسرائیل شده‌ایم؟! امام راحل فرمودند؛ اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود. چرا بنیاد حفظ و نشر آثار امام راحل(ره) با بودجه میلیاردی در برابر تحریف سخنان امام راحل(ره) سکوت اختیار کرده است؟!

نوربخش- مشهد مقدس : جناب ظریف بدانند جملات و بیانات گهربار امام راحل(ره) صریح و روشن است ودر حافظه تاریخی ملت ایران ثبت و ضبط شده است. معظم‌له در سال 61 و درجمع رهبران مسلمان بنگلادش فرمودند: ما می‌گوییم اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود و بیت‌المقدس مال مسلمین و قبله اول مسلمین است و یا در 22بهمن 58 فرمودند: باید همه بپاخیزیم و اسرائیل را نابود کنیم و ملت قهرمان فلسطین را جایگزین آن گردانیم. *4587---0912 و 8853---0921 :  آقای ظریف جمله حضرت امام خمینی(ره) که فرموده‌اند اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود را به جمله «محو خواهد شد» تحریف کرده است. با این تحریف‌ها و وادادگی‌ها چه چیزی به دست آورده‌اند؟ آیا غیر از این است که جسارت دشمن بیشتر می‌شود؟

فدوی : بعلت ضیق وقت و تشابه موضوع،هر چهار عریضه را یکجا و همینطور سرپائی، پاسخ میدهد :

بیت

نباید بیش ازین خون در دلش کرد

گُهُی خورده ست، می باید ولش کرد !

-------------------------------

8949---0912 : خودروسازان با بی‌توجهی به مردم برای چندمین بار با افزایش قیمت‌های نجومی خودرو، همچنان به ریش مردم می‌خندند. ایجاد فشار، اجحاف و گرانی‌های کاذب اهداف دشمنان برای به ستوه آوردن مردم است. چرا مسئولان امر در برابر این گرانی‌ها سکوت اختیار کرده‌اند.

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: که مسأله دو وجه دارد یکی کوتاه مدت، و یکی بلند مدت؛ لکن احوط آنست که شما، راه کوتاه مدت را برگزینید یعنی، ریش تان را بتراشید که حضرات امکان خندیدن به ریش مردم را نداشته باشند!، و من الله التوفیق !

----------------------------

همتی- کرمانشاه :به علت عدم قاطعیت برخی از قضات در برخورد با سارقین، متأسفانه سارقان جری‌تر شده و اقدام به سرقت خودرو با جرثقیل از داخل حیاط برخی مردم از کرمانشاه کرده‌اند! سرقت موبایل، جیب‌بری و... به صورت گسترده در این شهر اتفاق می‌افتد. وقتی به نیروهای انتظامی ایراد و اشکال گرفته می‌شود اظهار می‌دارند دستمان بسته است! چرا که دادگاه با یک تعهد و یا صحبت او را آزاد می‌کند.

فدوی بفرموده، رسیدگی به این موضوع را،بلحاظ حساسیت موضوع، شخصاً و شدیداً بعهده گرفت و در پایان دستگیرش شد که سارقان گرامی چندان تقصیری نداشته و هدف شان ماهیگیری بوده که اشتباها! ---خودرو صید کرده اند، برادر همتی!

---------------------------------

3075---021 : از آقای رئیس‌جمهور حقوقدان می‌پرسم که آیا اگر فردی در انتخابات به مردم وعده‌ای بدهد که امکان تحقق آن نیست فقط به این هدف که منجر به جمع‌آوری رأی می‌شود کار او برخلاف شرع و قانون و به ضرر منافع ملی نیست؟

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در پاسخ فرمودند  : بسمه تعالی، به فتوای علمای سلف ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ، نع برادر، !3075---021 !

------------------------

 3156---0935 : آیا برای این دولت زشت نیست که به دلیل بی‌توجهی به ظرفیت‌های داخل کشور کارتن مخصوص بسته‌بندی شیر از کشور سوئد وارد کشور شود و یا برای جوش داخل قوطی کنسرو نگاهش به خارج باشد؟

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند:

اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ سرانجام  در پاسخ،و بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی-

اگر بیش از این سر به عمامه مان بگذارید، علیرغم اینکه از نظر گاو بحمدالله والمنة خودکفا هستیم، مقرر می داریم که گاوش را هم از هلند وارد کنند، برادر فدوی!... خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر  !3156---0935

-----------------------------

حسینی- کرمانشاه  : روستائیان وقتی گوساله‌ای می‌میرد پوستش را پر از کاه می‌کنند تا مادرش به آن دل خوش کند و شیرش خشک نشود. مثل ما و برجام هم مثل این گاو است. برجام به دنیا نیامده مرد اما اروپائی‌های مکار برای دل‌خوشی ما پوستش را نگه داشته‌اند تا همچنان ما را در غل و زنجیر نگه دارند!

فدوی: خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی !

----------------------------------------------

دو طنز تصویری

C:\Users\leyla\Desktop\آخوند شش میلیون دلاری.jpg

F:\Pedar Draft\TTT 162\مجسمه آزادی اسلامی.jpg

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

15 ژانویة المبارک  سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

.*.*.*.*.*January 11, 2019.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

تغییر ماهیت    

خدمت خوانندگان محترم ضد انقلاب عرضه بدارد که فدوی ،بسیار پیش ازین، در طنز نوشته ای، ضمن کشف ، معرفی و تبیین نوع  تازه ای از طنز، که آنرا عجالتاً "طنزی که نویسنده ندارد" نامگزاری کرده بود، بعنوان شاهد یا جوری جنس، مثالی هم بشرح زیر پیوست کرده بود :

پیکر پاک حجت الاسلام فاکر!تشییع شد ! / ایسنا

ملاحظه می کنید که در پیوند با این تیتر خبری، و در هیر و ویر عزاداری، کسی خیال یا حال و حوصله ی خلق طنز ی را نداشته و تنها عامل تولید آن  از منظر فدوی، همانا طنزی ست که نویسنده ندارد! ... و اما فدوی مطلقا نمی پنداشت که ممکن است روزی برسد که کسی ، بویژه از نوع مسلمان آن ، اهتمام ورزیده و به وجهی وقیحانه و نا متعارف در فرهنگ سیاسی، بر علیه جامعه میزبان، بشورد و به واژه " فاکر" که ذکر خیرش رفت ، "مادِر" را هم اضافه فرماید! (Motherfucker)، اینهم سند مصور منگوله دارش :  !

Click Here to watch video on YouTube: " US Congress Muslim: "Impeach MotherF*cker Trump" "

باری فدوی گیس اضافه ندارد که دست دوستان بدهد (1)و بعنوان سپر! علاوه میکند که هیچ نسبتی ، اعم از سببی و نسبی، با برادر ترامپ نداشته و حتا با استفاده از حق رأیی که در ایران سابق از دیر باز تاکنون از آن محروم بوده ، به ایشان رأی  هم نداده است!؛ بر این پایه، این بانوی بی آزرم مسلمان،  از حزب دمکرات،  بباور فدوی، حق چنین برخوردی با رئیس جمهور(2) مملکت بزرگی که افزون بر اینکه  ایشان را پناه داده، او را تا نمایندگی بزرگ ترین حزب سیاسی نیز برکشیده است، ندارد، نگاه کنید  :

رشیده طلیب، عضو دموکرات و فلسطینی‌الاصل مجلس نمایندگان آمریکا که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری این کشور را «پسر زن بدکاره» خوانده بود، به شدت از سوی هم‌حزبی‌هایش مورد انتقاد قرار گرفت و سخنانش «نامناسب» و «کوچه‌بازاری» توصیف شد.

رشیده طلیب یکی از دو زن مسلمانی است که جدیدا به مجلس نمایندگان آمریکا راه یافته‌اند. او در حالی که میان هوادارانش سخنرانی می‌کرد، متعهد شد که برای عزل ترامپ اقدام کند و او را «پسر زن بدکاره» خواند./ العربیه

باری آن بزرگوار یادش نیست که در خاورمیانه ی امام وپیامبرخیر(ع- س- ص - عج) حتا اجازه ی گزینش پوشش خود را نیز نداشته است ، بقیه ش طلب اش !...

زیاده حیرتی نیست …

پی نوشت

(1) که اهتمام ورزیده و قضیه را به عرب/فلسطین و از آنجا به  راسیسم منتهی فرمایند!

(2) صرف نظر از غث و  ثمین اش که به این مختصرمربوط نمیشود!، منتخب مردم خودش است

0000000000000000000000000000000000

امتحان چشم و غیره!  

فدوی نمی داند که آیا حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،لعنة الله علیهم اجمعین، افزون بر قوه ی باه، آیا چشم شان یا حساب شان و یا هردو هم تا آنجا ضعیف شده است که  : " ؟ نگه جز پیش پا را دید، نتواند" ؟ (1)  در غیر اینصورت، مهمل زیر شرف صدور نمی یافت :

ایسنا، آیت‎الله محمد یزدی : در چهل سال اخیر به اندازه چهارصد سال پیشرفت کرده‌ایم !

بهر روی،گرچه  این مهمل مطلق ، ستون کلمات حمار فدوی  را می برازد و بس !. باری البته  آش این مخبط الاسلام بقدر کفایت شور شده است که آیت الله زاده ای، بشرح زیر کف کند:

آقای یزدی؛ نمک به زخم بیچارگی مردم نپاشید/ بهار نیوز- تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

گروه سیاسی: شهاب‌الدین حائری شیرازی در کانال تلگرامی خود نوشت: آقای یزدی مسئول جامعه مدرسین گفته است: «در این 40 سال ایران به قدر 400سال پیشرفت کرده است» سوال اینست که اگر ما با این آمار فقر واعتیاد با این اقتصاد فشل که اسم تحریم در آن بحران ارزی درست میکند وقیمت ارز پنج برابر میشود. قیمت اقلام مصرفی مردم از یک تا چند برابر میشود و فشار اقتصادی کمر مردم را می‌شکند، امار طلاق بیداد میکند واخلاق هرسال نسبت به سال قبل تر افول میکند. بقدر 400 سال رشد داشته‌ایم، لابد ترکیه بقدر 4000 سال وکره به قدر 40000هزار سال رشد کرده‌اند.آقای یزدی این حرف شما احمق فرض کردن مردم است ونمک به زخم بیچارگی خلق الله پاشیدن. این حرف فقط صلاحیت شما را برای ریاست جامعه مدرسین وعضویت در شورای نگهبان زیر سوال میبرد. آخر کسی که انقدر از مرحله پرت است چطور میتواند چنان مسئولیت‌های خطیری را عهده دار باشد؟ وای بحال مردم که امثال شما میخواهند امورشان را تمشیت کنند!

فدوی در پیوند با ِگله ی دوستانه ی! فوق، یکی دو نکته را پیش از خداحافظی، به اجمال و اختصار عرض می کند بلکه رستگار شود. نخست عبارت و یا بهتر عرض کند ، وصله ی ناجور"مسئولیت‌های خطیر" است که مطلقاً و به هیچ عنوان، به هیچیک از حضرات آیات نمی چسبد؛چرا که بزرگواران، افزون برفقدان دانش، صلاحیت، کفایت و لیاقت و البته تجربه، هیچ نسبت و رابطه ای با مسؤلیت ندارند و جز ایفای نقش جارو برقی، برای مکش بیت المال و البته نذورات مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  وظیفه و مسؤلیتی ندارند؛ باری-  برای این مدعای فدوی، " دلایل معنوی" اگر میخواهید، خروار خروار دم دست است.! کافی ست که به عملکرد حضرات مسؤلین و در رأس همه ،مجتهدالزمان، ملاذ الانام ،صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکاته، که حیات و ممات ملت شل و پل در کف بی کفایت اوست نگاه کنید که  در مقابل سوء سلطنت(رهبری- م)، که منجر به زمینگیر شدن ملک و ملت شده است، در مقابل احدی پاسخگو که نیست هیچ، بلکه پیاده نظام بیت نیز بفرموده،سُرنا را از سر گشادش نواخته ،و هیچ جور ول کن معامه ی ریاست محترم آبدارخانه ی بیت( رئیس جمهور- م) نیست که بقول هموطنان شیرازی " چطو شد که ایطو شد" !؟

شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، می دانید ؟

پی نوشت

(1) زنده یاد اخوان در شعر بیادماندنی زمستان

راست فرمود، به این دو تصویر نگاه کنید :

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

کج فهمی

نکته ی پنهان ،اما کاملاً  آشکاری که برادران هم میدانند لکن تجاهل العارف میفرمایند آنست که بر این باور خطا هستند که انگیزه ی پشت کردن جهان و به تبَع آن،سیستم های جهانی به آنان، بدلیل مظلومیت و حقانیت ایشان است! نه عزیز دل!  فدوی اگر خواسته باشد پاسخی حتا تلگرافی به این نکته بدهد عرض می کند : سوء سابقه ، بهمین سادگی !...

فدوی برای جوری جنس، یک مستوره هم در این راستا پیوست می کند:

ژانویه 2019 هم رسید از کانال مبادلات مالی اروپا خبری نشد / کیهان دارالخرافه- تیتر

زیاده "ارزی" نیست !..

000000000000000000000000000000000000000000

سوء برداشت   

الهی کور شود فدوی اگر خواسته  باشد که این معنای بیربط را به اذهان علیل تراز خود  متبادر کند که هنر نمائی های خواهر لوند، ضعیفه ی سجادیه ،شکیرا، آنهم در لبنان، که پاره ی جگر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ساکن ایران سابق ، بقول عوام including فدوی منتظرالظهور است ، ignore  کند ، نستجیر بالله ! لکن مشکل یا پرسش فدوی فقط آنست که کمک های مالی و تسلیحاتی را ازین پس و البته پس از کش رفتن از جیب ملت شل و پل ویک لا قبا ، آیا بهمان آدرس سابق ارسال کند، یا آدرس دیگری مرحمت میکنند؟، همین !

زیاده " ارزی" نیست

   

Shakira in Lebanon

00000000000000000000000

زور آزمائی    

فدوی به سبک آگهی های پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی عرض می کند که :  باور کردنی نیست، ولی باور کنید ! :

له شدن بی‌ام‌و z۴ در تصادف با پژو پارس! / تیک- تیتر

فدوی یادش  باشد که در جلسه آینده با خاج پرستان آلمانی، این موضوع را با ایشان مطرح کند و بپرسد که آیا  کیفیت خودروهای آلمانی ، سقوط کرده و کیفیت یا خودروهای ام القرائ بالا رفته است ؟!

مورد دوم که بر اساس شواهد و میزان بالای غربیان،منتفی ست!،

000000000000000000000000000000000000000000000000000

علی مظفری رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی می‌گوید که مجازات در جمهوری اسلامی ایران، عذاب اخروی را کم می‌کند.!

-----------------------

علی(ع) مطهری: اگر حجاب به همه‌پرسی گذاشته شود، رای می‌آورد !/ برادر بی بی سی

پس از آنکه محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، حادثه تصادف‌ اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات را نتیجه «بقایای فرهنگ شاهنشاهی» توصیف کرد، مصطفی کواکبیان، عضو اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی هم «ضدانقلاب» را عامل این واقعه دردناک معرفی کرد./دماوند

روزنامه خراسان

-------------------------------

مشهد- امام جمعه موقت تهران گفت: مشکلات اقتصادی امروز کشور به دلیل فعالیت عده ای سکولار غرب گرا ایجاد شده است. / مهر

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

10 ژانویة المبارک  سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

.*.*.*.*.*January 4, 2019.*.*.*.*.*

من برای نبرد با تاریکی، شمشیر نمی کشم ، چراغ می افروزم !( زرتشت )

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

در ار بندی ....

فدوی نمیداند  که خوانندگان محترم ضدانقلاب آیا تاکنون در این باب قدری باریک شده اند که بازیگران زن و مرد در فیلمها و سریالهای جامعه ی شکوهمند اسلامی، از بسیاری نمود و نمادهای زندگی طبیعی روزمره ، به فرموده، محروم اند،  در توضیح بیشتر عرض می کند که در اینگونه آثار سینمائی و تلویزیونی برادران، در بروز شدیدا ترین حالات عاطفی و احساسی که عمدتاً اوج اثر است، بازیگران سینماهای جهان آزاد، زیباترین وجه ممکن را، تصویر می کنند ، همکاران گرفتارشان  در ُامّ القراء اما ،ناگزیرند که باز هم به فرموده، در حالیکه قنداق شده اند، دو سوی اتاق بایستند و انتقال آن احوالات عاطفی و حسی عظیم را، که جز تماس نزدیک، بوجه دیگری قابل ارائه نیست، برای دیوارهای اتاق اجرا کنند! سایر تظاهرات زندگی روزمره ،مانند خوابیدن و حمام گرفتن و ازین قبیل نیز بسود مصالح نظام ، حذف شده است .گفتن ندارد که در این راستا، کار بازیگران ایرانی، بسیار دشوار تر از همکاران خاج پرست، در بلاد کفر و زندقه است ..باری- فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه دریافت که آخرین رمق مردم  را نیز برادران، بموجب سند منگوله داری که در پی می بینید، منتفی اعلام فرموده اند:

دست گرفتن زن و شوهر هم حرام اعلام شد

لکن با اینهمه :

بیت

پریرو تاب مستوری ندارد

در ار بندی سرا ز روزن در آرد!

یعنی :

فارس نوشت: به دنبال پخش صحنه‌های رابطه جنسی در یک فیلم سینمایی و عدم حذف آنها، چند کارمند صداوسیما کیش برکنار شدند و مدیر شبکه کیش صداوسیما نیز عذرخواهی کرد.

به‌دلیل اهمال، کوتاهی و البته عملی ناخواسته از سوی برخی از کارکنان این مرکز، تصاویری نامناسب در بخش کوتاهی از یک فیلم سینمایی پخش شد که در این خصوص بررسی‌ها انجام شده، عوامل دخیل در این اتفاق ناخواسته، به ترتیب از پست‌های سازمانی خود برکنار و توبیخ شده‌اند

لکن فرستاده ی فدوی در پایان گزارش خود آورده است  که توبیخ برادران خاطی،

. و اما در ادامه خبر بهجت اثر:

انتشار این فیلم اعتراض‌هایی را در فضای مجازی و حقیقی از سوی شهروندان جزیره کیش در پی داشت.

یک مقام شدیداً آگاه که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود، یواشکی به فرستاده ی فدوی گفت  که اعتراض شهروندان جزیره کیش از این قرارا بوده است که چراصحنه ی مذکور، کامل پخش نشده است؟!

صحنه رابطه جنسی جکی چان با یک زن از شبکه کیش صداوسیما

0000000000000000000000000000000

کار شرافتمندانه !

فدوی و لابد همگان می دانند که حضرات آیات از صدر تا ذیل، ، اگر در جهان متمدن و پیشرفته، برای دست و پا کردن شغل و کاری، بقول عوام " اپلیکیشن" بگذارند، هیچ شانسی برای تصدی شغل و کار شرافتمندانه ای ندارند و بعید است که حتا ِپهِن هم بارشان کنند مگر اینکه امت همیشه در صحنه و پامنبریها هم، پیوست کنند که آنهم، البته به هرار و یک دلیل، مقدور نیست .باری- ایراد فدوی اما، به آن عده ی البته بسیار قلیلی از حضرات است که قابلیت ها و  توانائی هائی برای کار شرافتمندانه ای دارند، لکن مع الاسف، طفره میروند .نمونه ار در این راستا اگر خواسته باشید، همین بوفالو علم الهدای خودمان است که تنها شغل آبرومندانه و شرافتمندانه ای که او را می برازد،در پی ملاحظه می کنید:

زیاده شغلی نیست

28 دسامبر 018

000000000000000000000000000000000000

تعدیل

بنظر می آید که برادر علی اکبر(ع) ولایتی که  در این بحران بیکاری، بقولی 37 شغل را البته به سعی ساقی*  یدک می کشد، از مواضع خشن خود، دایر براینکه ملت نیمه جان ایران سابق به تأسی از اهالی یمن، لنگ بپوشند و نان خشک بخورند قدری کوتاه آمده است؛ اینهم سند مصور منگوله دارش:

سیود در فو160/ برگرفته از Nazem Rafiee فیسیوک

0000000000000000000000000000000

ارثیه   

بنظر می آید که دماغ درخاندان عصمت و طهارت برادرجهانگیری، معاون ریلست  محترم آبدارخانه ی بیت کلیدالاسلام روحانی، موهبتی ست الهی !، ملاحظه کنید:

اینهم  باید خواهر ایشان باشد !:

و طیاره ی آن بزرگوار

فدوی اما در این فکر است که بزرگوارارن با آنهمه تمکن مالی، چرا  بخاطر مخاطبان هم که شده اقدام به جراحی بینی نمیفرمایند؟!

000000000000000

در حکومت مستضعفان اتفاق افتاد :

پورشه طلایی در تهران!

حضور خودروی گرانقیمت پورشه " Porsche 911 Carrara S " در یکی از نمایشگاههای اتومبیل تهران./ تیک

000000000000000000000000000000000000000000000

طنز تصویری، از نوع تلخ

0000000000000000000000000000000000000

4190---0917  : رحلت جانگوز دانشمند مجاهد و برجسته عالم تشیع حضرت آیت‌ا... هاشمی شاهرودی رضوان‌ا... علیه، آن اسوه صبر و تلاش و زهد و برادر سه شهید، را به علمای اسلام به ویژه رهبر فرزانه و حکیم و ملت بزرگ کشورمان تسلیت و از حضرت حق علو درجات برای آن یار سفرکرده مسئلت می‌نمایم.

فدوی:  خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی. درمی اندازد لطفاً لغزش تایپی " جانگوز " را به " جانگداز " "  اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

-------------

8949---0912 : خودروسازان با بی‌توجهی به مردم برای چندمین بار با افزایش قیمت‌های نجومی خودرو، همچنان به ریش مردم می‌خندند. ایجاد فشار، اجحاف و گرانی‌های کاذب اهداف دشمنان برای به ستوه آوردن مردم است. چرا مسئولان امر در برابر این گرانی‌ها سکوت اختیار کرده‌اند.

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: که مسأله دو وجه دارد یکی کوتاه مدت، و یکی بلند مدت لکن احوط آنست که شما، راه کوتاه مدت را برگینید یعنی، ریش تان را بتراشید که حضرات امکان خندیدن به ریش مردم را نداشته باشند!، و من الله التوفیق !

--------------------

3075---021 : از آقای رئیس‌جمهور حقوقدان می‌پرسم که آیا اگر فردی در انتخابات به مردم وعده‌ای بدهد که امکان تحقق آن نیست فقط به این هدف که منجر به جمع‌آوری رأی می‌شود کار او برخلاف شرع و قانون و به ضرر منافع ملی نیست؟

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در پاسخ فرمودند  : بسمه تعالی، به فتوای علمای سلف ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ، نع برادر، !3075---021 !

---------------------------------

5144---0915 : به آقای رئیس‌جمهور عرض می‌کنیم دشمنان سفیر اعزامی شما را به سازمان ملل راه ندادند. اروپا بنزین هواپیمای وزیر خارجه کشورمان را تامین نکرد، دیپلمات‌های ما در اروپا حبس شدند و... چگونه از دستاوردهای برجام سخن می‌گویید؟

فدوی : شما که روی دست حضرت امام(ل) بلند شدید! خدایش بیامرزاد که فقط اقتصاد را به خر مدظلله العالی منتسب میفرمود!

چند ماه است که کارکنان بیمارستان امام‌خمینی (ره) کرج حقوق نگرفته‌اند. گویا عده‌ای تصمیم دارند با تعطیل کردن بیمارستان مکان آن را به تجاری تغییر کاربری بدهند. 3811---0912

فدوی : به گنبد و بارگاه میلیاردی حضرت امام(ل) مراجعه فرمایید!

------------------

محمدی : دولت قیمت هر پیامک ارسالی زائرین اربعین امام حسین(ع) را امسال 900 تومان محاسبه و اعلام کرده است. مشکل دولت چیست که در موضوع زائرین اربعین سیدالشهداء(ع) چنین رفتارهایی را از خود نشان می‌دهد؟

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،خالی از ضرر نیست  و آن اینکه کلیدالاسلام والمسلمین روحانی، به مراتب از شما آخوند تر است، برادر محمد(ص)ی !

----------------------

گودرزی – تهران : به آقای شریعتمداری پیشنهاد می‌کنم اگر مقدور است با توجه به شکایت‌های متعدد دولت از جنابعالی و با توجه به ترافیک تهران، دفتری در دادگاه اجاره نماید و من‌بعد به جای حضور در دفتر کارتان از همان ابتدای صبح در دادگاه حضور داشته باشید!

فدوی :  خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی!

-----------------------------

0129----021  : کالیفرنیا از روی نقشه‌ در حال محو شدن است، مقامات آمریکایی در مورد مهار آتش ابراز ناتوانی کرده‌اند حال باید پرسید چنین کشوری که خودش نمی‌تواند یک بحران طبیعی را کنترل کند ولی در عین حال مشغول بحران‌سازی در دیگر کشورها است چرا عده‌ای در داخل کشور آن را کدخدای دنیا می‌نامند؟

فدوی : شما که از محو کردن اسرائیل  همینطور اره به ماتحت مانده اید، کالیفرنیا را دیگر چرا اضافه کردید ، برادر 0129----021  ؟!

---------------------

2298----0919  : گرانی در بخش مسکن بی‌سابقه بوده است و مستاجرین دیگر توان صاحب‌خانه شدن را ندارند، با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور مردم توان پرداخت اقساط وام مسکن را هم ندارند، آیا این کاهش قدرت خرید مسببی جز آخوند داشته است؟

فدوی :  خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی،درمی اندازد لطفاً لغزش تایپی "آخوند " را به " آخوندی "  اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

-----------------------------

اگر امام حسین(ع) امروز درمیان ما حاضر بودند در قضیه یمن مظلوم و کودکان گرسنه و بیمارش چه می‌کردند؟ چرا دولتمردان ما کاری و حرکتی انجام نمی‌دهند؟ 4958---0916

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، اگر امام حسین(ع) امروز درمیان ما حاضر بودند، البته اگر برادران میگذاشتند، نخست سری به بچه های سیستان و بلوچستان میزد، برادر4958---0916!

-----------------------

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

دویّم ژانویة المبارک  سنه ی 2019 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*