Political Satire

طنز سیاسی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

July 25th, 2018

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

در انواع شیر   

..البته شدیداً واضح ،و بلکه مبرهن است که "شیر" هم مانند چیزهای دیگر در این جهان فانی، انواعی دارد. فی المثل، شیرِ رویِ شیروانی، که همانا گربه ی مرتضا علی(ع) فدوی  ست!

دیگر، همین شیر آب سابق خودمان  است که به اهتمام برادران، ارتقاء کیفیت پیدا کرده و بجای آب سابق،از آن کاکائو یا آب پرتقال، بقول عوام  

for free

بیرون می آید!..

دیگر از انواع شیر،شیر سماور می باشد،که البته جیزّ است چون روسی ست !

شیر دیگر هم همانست که متولیان دولت سایه،بر بدن بیعار خالکوبی می فرمایند:

 

و سرانجام همان شیر خوراکی را داشتیم که آنهم دارد با شیر الاغ جایگزین می شود، بی آنکه به نکته ی فقهی توجه کنند که کودکانی که با شیرالاغ تغذیه می شوند، با کُّره خرهای موجود، چه نسبتی پیدا می کنند؟!

لکن اخیراً برادر کلید الاسلام والمسلمین روحانی از شیری سخن گفته است که فدوی هر کار می کند، بجا نمی آورد ! ؛ بهر روی وی عجالتاً ضمن غلغلک شیر مذکور، به گزارش جراید شریفه ی دارالخرافه، یواشکی گفته است که برادر ترامپ اگر زحمت نیست،  با دم شیر بازی نکن! که برادر ترامپ نیز در پاسخ به کلیدالاسلام روحانی توصیه و بلکه اخطار کرد که دفعه ی آخرش باشد که ممالک محروسه ی امریک را تهدید می کند…

خب تا اینجا جفت2 به نفع تماشاچی!...

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار ازعالیجناب عبید در پیوند با این چنین جستار چنین روایت کرده اند که:

          وردکی به جنگ شیر میرفت نعره می زد و بادی رها میکرد گفتند نعره چرا می زنی گفت تا شیر بترسد؛ گفتند پس باد چرا رها می کنی ؟گفت من نیز می ترسم !

زیاده عرّ و تیزی نیست…

00000000000000000000000

تداعی    

خوانندگان محترم ضدانقلاب برای دستگرمی نخست به تیتر خبری زیر نگاه کنید:

ترامپ: وقتش برسد حکومت ایران خودش با من تماس خواهد گرفت *!/ دویچه وله- تیتر

فدوی نمی داند که چرا با ملاحظه ی خبرمذکور، بیاد  انتهای آن لطیفه ی معروف افتاد که گفت :

خودش خشک میشه می افته !

پی نوشت

*ادامه ی خبر: دونالد ترامپ می‌گوید، اقتصاد ایران در حال فروپاشی است، اما او اطمینان دارد، وقتش که برسد حکومت ایران با او تماس خواهد گرفت و خواهد گفت، بیا با هم معامله‌ای کنیم.

0000000000000000000000000000

ویرایش   

عجب گرفتاری شده است فدوی که با اینهمه مشغله،گرفتار ویرایش فرمایشات دوستان نیزهست؛ باری  فدوی این فقره را همینطور سرپائی بر می رسد:

 

عماد افروغ : شکاف طبقاتی منجر به قیام می شود ، به چه زبانی باید گفت کشور خوب اداره نمی‌شود؟ / آهاد

دو غلط دارید هیجده می گیرید،فلذا  احوط آنست که از هرغلط چون شمائید، ده بار بنویسید، برادر افروغ!..

1- در بخش نخست، در تشخیص زمان، که گذشته ی ساده است،اشتباه  کرده اید؛ زیرا قیام بقول عوام

already

اتفاق افتاده است!

2-گزینش زبان نیز ضرورتی ندارد زیرا حضرت آقا(ضپ) و ابوابجمعی، هیچ زبانی حالی شان نمی شود

زیاده اشکالی نیست

000000000000000000000000000

اینهمانی مجازی!                   

پاره ای اوقات، یک چیزهائی،علمای بیضوی *را به علمای واقعی( خاج پرست- م)علیرغم تنافر،بهم نزدیک می کند.در توضیح بیشتر عرض می کند که علت مخالفت علمای بیضوی در مخالفت با کراوات را،که به غلط مخالفت با غرب معنی شده بود، علمای خاج پرست کشف کردند.اینهم سند منگوله دارش:

پژوهشگران بیمارستان شلسویگ هولشتاین آلمان دریافتند که بستن کراوات می‌تواند روند خونرسانی به مغز را مختل کرده و سبب رسیدن خون کمتری به مغز افراد شود.

این پژوهش علمی که در فصلنامه

Neuroradiology

منتشر شد نشان داد که گره کراوات به سیاه‌ر‌گ‌های وداج و سرخ‌رگ‌های کاروتید فشار آورده و سبب شود خون کمتری به مغز برسد./العربیه

ملاحظه کردید؟، علمای ما که سدّ راه همه چیز جزعزاداری هستند،جسارت است، یک چیزهائی هم سرشان می شود!

پی نوشت

*خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛ که همه جای فدوی را با شاخ گاو مد ظله العالی،درمی اندازد لطفاً لغزش تایپی " بیضوی " را فی سبیل الله ،به "احوزوی"  اصلاح فرمائید؛ ممنون، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

0000000000000000000000000000000000000000000000

زنگ تفریح!   

رهبر ما که به مکتب نرفت و خط ننوشت:

از دولت خواست 'نقشه راه اقتصاد باثبات' تهیه کند!/ بی بی سی

00000000000000000000000000000000000000

آنروی سگ خبر!         

راست اش ازخوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی گاه و درپیوند با اخبار برادرانه و البته خداپسندانه، درمرحله ی نخست،جلوه ی ظاهری خبر را،و البته بی هیچگونه عمدی،و شوربختانه تا  مرز خشم مخاطب، نمی بیند! لکن درعوض، روی آنچه که در ماهیت خبر، اورا موزیانه و شدیداً می آزارد،متمرکزمی شود.! نمونه ی تازه اگر خواسته باشید، بشرح زیر و بنقل از برادر بی بی سی دم دست است:

دادستان تهران: تا ۵ سال زندان برای دانشجویان اعتراضات دی ماه در نظر گرفته شد

ملاحظه کردید؟ یعنی به نگرانی فدوی رسیدید؟ فدوی برای محکم کاری، توضیحی را نیز علاوه می کند و آن اینکه در این تیترخبری، که محصول قوّه باهِ  داعش درونمرزی ست(قوه غذائیه!- م)،نگران دانشجویان نیست و فقط دراین فکر است که نکند یکوقت دروغ برادرعباس(ع)حعفری(ع)دولت آبادی راست در بیاید، و این دوالپایان گرامی همچنان پنج سال دیگر، بر گرُده ی زخمی ملت شل و پل، سوار باشند!

 

زیاده نگرانیی نیست..

 

000000000000000000000000000000000000000000

00000000000000000000000000000000000000000

توفیقی دیگر   

علیرغم گرفتاریهای گوناگون درون و برونمرزی،حکومت مظلوم اسلامی(داعش درونمرزی-م) بی سرو صدا وظائف اش را انجام می دهد، اینهم توفیقی دیگر در حوزه ی اشتغال،اقدامی که بیرحمانه،متهم به عدم انجام آن است !:

نیروی انتظامی با جذب اراذل و اوباش و لات‌های پایتخت در صدد تقویت یگان ضد شورش است!/تیتر

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

یک منبع آگاه به کیهان لندن گفته است پس از اعتراضات اخیر در بازار تهران و پیش‎بینی به راه افتادن مجدد موج‌ اعتراض‎ها و نارضایتی‎ها، پلیس مجبور به جذب افراد «مواجب بگیر» برای یگان‌های ضدشورش شده و به سراغ اوباش سابقه‎دار رفته است.بر همین اساس در روزهای گذشته نیروی انتظامی در طبقه زیرین مصلای بزرگ تهران واقع در عباس آباد اقدام به برپایی یک اردوی چند روزه با حضور گروهی از سابقه‌داران و بزهکاران تهران کرده که در بین ‌آنها عده‎ای از افراد شرور و مجرمان و محکومان سابقه‌دار از جمله توزیع‌کنندگان مواد مخدر هم حضور دارند.

و برای جوری  ِ جنس:

همچنین نیروی انتظامی اقدام به جذب «خبرچین» از بین این افراد کرده و آنها را روزانه به محل‎های پر رفت و آمد شهر از جمله میادین مرکزی و بازار تهران اعزام می‎کند.

زیاده عرضی نیست

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

خارج از نوبت

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است

عریضه ی زیر :

9655---0935 : با 360 میلیون تومانی که هزینه تعمیر چند دستشویی مجلس شده می‌توانستند مشکل ازدواج تعدادی از جوانان کشور را حل بکنند ولی وقتی برخی از مسئولان احساس درد ندارند چه باید کرد؟

فدوی : عریضه ی شما دو بخش دارد که بطور جداگانه ، و به اجمال و اختصار بدانها در پی،می پردازد:

- در این باب که : برخی از مسئولان "احساس درد ندارند":

فدوی چفیه و کلاه  کرده مراتب را آژیرکشان در اوقات شرعی ، و با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام عاجل، به آگاهی مسؤلان مؤمن و معتقد ، که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،رساند. بعدالتحیه والسلام و نیز صدور چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)،فرمودند مگر روشندلی و نمی بینی که ما از شدت درد ناشی از یبوست فکری و جسمی داریم شدیداً  به خودمان می پیچیم ؟ بجای این حرفها، یکدستگاه تنقیه ی مکتبی برایمان تهیه کنید، برادر فدوی !

- پیرامون تأمین هزینه ی ازدواج جوانان از محل توالت مجلس بیت:

مراتب در اوقات شرعی و در فاصله ی بین دو قیلوله  ،به سمع و نظر نمایندگان محترم ،اعلی الله مقامهم اجمعین رسید؛ دربازدم  پس از بلع چندین دست چلوکباب سلطانی با کوبیده ی اضافه لعنة الله علیه، و چند آفتابه دوغ آبعلی(ع) و چند کاسه عسل سبلان ، و نیز بعدالتحیه والسلام  و صدور چندین آروغ ستاره دارو پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)، قدری متغیر شده و شیهه کشان فرمودند : پس حضرت ما  فضولات متبرکِ اینهمه مأکولات را، کجا تخلیه فرماییم ؟ و در پایان نیز قدری متغیر شده و از ملت اعلام برائت و تأکید فرمودند که ایشان نمایندگان محترم حکومت در مجلس بیت هستند و لاغیر ! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینجور سنگ روی یخ کردید، برادر شهروند!

                                                       و اینک بقیه ی عریضه ها :

داروی وارفارین (ضد انعقاد برای بیماران قلبی) حتی در بحران ارزی سال 90 مثل نقل و نبات در هر داروخانه‌ای بود. آن زمان از برجام هم خبری نبود ولی حالا پس از رفتن به سه داروخانه شبانه‌روزی و پاسخ منفی دریافت کردن، مجبور شدم به داروخانه 13 آبان بروم! حال که ارز دولتی به قهوه‌خانه و گوشی تلفن همراه و سفر پاتایا داده می‌شود چرا باید این دارو در سطح تهران کمیاب باشد؟!

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،شدیداً بحال ترّقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام و در پاسخ ،همینطور که قهوه ی قجرخاج پرستان(جام زهر- م)را مزمزه  می فرمودند به فدوی دستور رسیدگی ،با اختیار تام (اتش به اختیار- م) صادر فرمودند. فدوی نیز مراتب را بیرحمانه پیگیری و مسؤلان محترم را نیابتاً گوشمالی داد و سرانجام دریافت که علت نایاب بودن داروی مذکور آن بوده است که مسؤلان مؤمن و متعهد،ضد انعقاد را با ضد انقلاب عوضی گرفته اند،برادر 3104---0912!

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درلرزش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی به آنهم نیازی نیست زیرا خودحضرت(ع)به اندازه ی کافی نورانی هستند، برادر6711---0912!

--------------

سرلک : آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفته نمی‌گذاریم کسی دست در جیب مردم بکند. عرض می‌کنم اولا دوره شعارهای احساسی و کلیشه‌ای سپری شده است ثانیا مگر دولت پولی هم در جیب مردم پایین دست باقی گذاشته که کسی بخواهد آن را بردارد؟

فدوی: حالا شما چرا به دل میگیرید، منظورشان به لسان آخوندی اینست که خودشان دست در جیب شما می کنند، برادر سرلک!

2143---0913 : به پاس خون شهدای عزیز انقلاب اسلامی نخواهیم گذاشت با کم‌کاری و ندانم‌کاری بعضی مسئولان، نظام آسیب ببیند. به یاری خدا از این مقطع عبور خواهیم کرد و روسیاهی به زغال خواهد ماند.

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،چون چماقداران محترم بیت در اعتکاف هستند عرض می کند که "روسیاهی" همینطور علاف و ارّه به ماتحت مانده است زیرا ذغال هم " یافت می نشود" برادر2143---0913!

ضمن تبریک عیدسعید و مبارک فطر به روزه‌داران و شرمندگی برای کسانی که با تظاهر به روزه‌خواری، عناد خویش را با دستورات حضرت حق به نمایش می‌گذاشتند، انتظار می‌رود روزه‌داران گرامی ان‌شاءا... از بهره‌های ماه مبارک که دعا، مناجات، قرائت  قرآن، توسل، اقامه نماز اول وقت، توفیق نمازشب و سحرخیزی و استغفار و... بود را در سرلوحه زندگی خود در طول 11ماه بعدی نیز قرار دهند تا ان‌شاءا... در ماههای مبارک آتی از برکات بیشتر آن برخوردار گردند…

فدوی: والله برادران بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....حال که ضدانقلاب مثل آدم  به صرف غذا بدون شلاق سر گرم است عرض میکند که آیا فکر نمی کنید جریمه هایی که فوقاً صادر کرده اید،پس از تحمل  سی روز گرسنگی توأم با هول و هراس،قدری سنگین باشد ، برادران

6263---0938 و6960---0936 ؟

-------------------------------

رحمانی- کردستان : به رهبر کره‌شمالی عرض می‌کنم از برجام بدفرجام ما درس بگیرند و فریب شیطان بزرگ را نخورند که به هیچ عهد و پیمانی جز منافع خویش پایبند نیستند.

رحمانی- کردستان

فدوی: مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان، به اگاهی آن نابکار رسید. بعدالتحیه و السلام و  ضمن صدورچند صد صلوات بر آل این(ع) و اون( ص) در پاسخ یک چیزهائی به لسان کره ای گفتند که

برگردانش به لسان  آخوندی تقریباً این می شود که: اقتضای طبیعت اش این است و یا شاید هم مانند حضرت امام(ل) خدعه فرمودیم ! ..الله العالم

---------------

عکسهای منصور روحانى پسر حسن روحانی رئيس جمهور جمهوری اسلامی به همراه دوست دخترش كه بدون حجاب و باشلوارك درشهر سن پترزبورگ روسيه جولان مى دهد

فدوی:  خب بقول عوام

so what

؟ یک جوری حرف می زنید که انگار خود آن امامزاده،شورت پوشیده

بوده است !

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 جمادی الجولای سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*

July 20th, 2018

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

سرزمین ناموزون  

فدوی اساس را براین می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب،در جریان ماجرای نوجوان 17 ساله ای بنام "مائده هژبری " هستند که هنر رقص خود را،در اینستاگرام به تماشا گذاشته است.  وی بجای دریافت جایزه ، توسط جنود ظفر ورود ،دستگیر می شود!..فدوی این نکته را نیز یادآور می شود که معمولاً در اینگونه موارد، حضرات پیرامون صحنه مربوطه گرد و خاکی مبسوط تولید می کنند و حجم و غلظت این ریزگردها! بگونه ای ست که احدی صحنه را روشن و شفاف نمی بیند و لذا گزارش و داوری اگر غیر ممکن نباشد، با نرخ خطای بالا، دشوار است.فدوی این نکته را در طنز نوشته ی پیشین خود، بیشتر باز کرده است(چشم اندار).

باری داستان به رسانه های برونمرزی نیز رسید و از آن میان:

و نیز:

اعتراض انجمن حمایت از حقوق کودکان به پخش "اعترافات" مائده هژبری

انجمن حمایت از حقوق کودکان با صدور بیانیه‌ای به پخش "اعترافات" مائده هژبری از صدا و سیما اعتراض کرده و آن را "نماد مشخص و بارز خشونت علیه کودکان" نامیده است./ دویچه وله

قضیه در فضای مجازی نیز بازتاب گسترده ای داشت و کاربران ایرانی ،مطالبات معوقه را، بطور نمونه برادر خاوری که با چند میلیون دلارهنوز به زیارت عتبات عالیات کانادا مشغول است و البته  برادر لواط الاسلام حاج آقا طوسی را،چاشنی اعتراض خود کردند :

 

که  فدوی فقره ی تجاوز گروهی معاون مدرسه ی معین در غرب تهران را نیز، برای جوری جنس برادران ، اضافه می کند. نکته ی دیگر اینکه هجمه ی برادران به این شبکه ی اجتماعی که بلای جان حضرات آیات نیز هست،پنداری خشک و تر را با هم سوزانده است:

ادمین چند کانال آشپزی تلگرام 'احضار شدند' / بی بی سی-تیتر

به گفته پیام درفشان، وکیل دادگستری در ایران، تعدادی از ادمین‌های کانال‌های تلگرامی به مجمتع قضایی شهر اصفهان احضار شده‌اند.او گفت کانال‌های افراد احضار شده در زمینه "شیرینی‌پزی، کیک‌پزی یا موضوعات مربوط به هنر و زنان" بوده و این افراد "حتی فعالیت مدنی هم ندارند."

و اما فدوی نیز در این راستا، پرسشی دارد که می خواهد از "دانشمند مجلس" بپرسد:

حاج آقا مسئلتن !..

حضرت شما به "رقص" می گویید "حرکات موزون"،  بسیارخوب در اینصورت، مخالفت با حرکات موزون، در همه جای جهان، نهایت بی عقلی و بلاهت محض است که البته طبیعت ثانوی  شماست!..حال بفرمایید که "حرکات نا موزون"، چه حکمی دارد؟!

حسن ختام این مختصر،سرنوشت نوجوان 17 ساله ی دیگری، اما در جهان آزاد است ، گیرم در عرصه ی دیگر:

این دختر 17 ساله به مریخ می‌رود/ العربیه- تیتر

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

الیسا کارسون، دختر 17 ساله‌ای که ساکن ایالت آریزونای آمریکاست در حال آموزش دیدن برای مشارکت در یک ماموریت فضایی در سال 2033 است که هدف از آن ارسال یک یا چند فضانورد به کره مریخ است. کسی که بتواند در این ماموریت شرکت کند، اولین انسان تاریخ خواهد بود که به مریخ رفته است.

کالرسون توانسته در 17 سالگی شروط و معیارهای ناسا برای پیوستن به برنامه‌های فضایی را داشته باشد. او جوان‌ترین فردی است که تا کنون در

Advanced Possum Academy

پذیرفته شده و مجوز سفر به فضا را کسب کند. او در حال حاضر علاوه بر شرکت در برنامه‌های آموزشی ناسا، به تحصیل در دانشگاه نیز می‌پردازد.

...

زیاده عرضی نیست …

0000000000000000000000000000000000000000000000000

0000000000000000000000000000000000000

توزیع فراوانی اعدام  

خوانندگان محترم ضدانقلاب، بهتراز فدوی می دانند که اعدام، دیریست که در ممالک محروسه ی حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج)،از تفریحات سالم برادران است که

ملاحظه ی نمونه های فراوان از آغاز انقلاب شکوهمند تا اکنون ،فدوی را از شرح وبسط و  انواع

ورود و دخول به ماجرا،بی نیازمی کند مگر موارد ی که با شیوه ی مرضیه اندکی بقول حضرات،

زاویه داشته باشند.باری عجالتاً و برای دستگرمی، به دو تصویری که در پی می آیند،نگاه کنید:

....

هر چند پرسش دشواری ست؛ لکن بفرمایید که دراین باب چه فکرمی کنید ؟ تشابهی آیا حدس می زنید؟ آنان ظاهراً هیچ وجه مشترکی باهم ندارند اما از منظر فدوی، چنین نیست؛باری فدوی بدادتان می رسد و عرض می کند که بله ایندو وجوه مشترکی هم دارند که از اینقرارند:

- هردو از بلاد اسلامزده هستند (ایران/پاکستان)

- هردو محکوم به اعدام!

تنها وجه اختلاف، اتهامات وارده ست که بکلی متفاوتند! .خب به بقول عوام به Case نخست می پردازیم:

1-این  مورد شگفت انگیز گویا، در رمضان سال پیش در پاکستان رخ داده است که نسخه ی فرنگی خبر چنین بود :

Pakistan: Man sentenced to death for farting in mosque during Ramadan

A Pakistani judge has sentenced a man to be executed after he was expelled 17 times from 6 different mosques for excessive farting during the period of the Ramadan reports  

که به عبارت خودمان این می شود که جوانی بعلت اینکه 17 بار کوشیده است که در 6 مسجد متفاوت در ماه رمضان در جمهوری اسلامی پاکستان بگوزد، به اعدام محکوم شده است !..

باری فدوی نمی داند چرا با ملاحظهء این خبر بی اختیار به یاد يک رباعی از جد اعلای خود افتاد:

طبع ام به نماز و روزه چون مایل شد

گفتم که مراد ُکلیّ ام حاصل شد

افسوس که این وضو به بادی بشکست

و آن روزه به نیم جرعه می، باطل شد (1)

و اما نکته ی مهم دیگر اینکه بموجب آن زبانزد مشهور که فرمود:

بیت

گر حکم شود که مست گیرند

در شهر هر آنچه هست گیرند

و در این راستا، حاج آقا مسئلتن!

اگر جوان مذکور قرار است بابت آن چند  فقره گوز ناقابل که در حضور شماری قلیل از مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم صادر کرده اعدام بشود، پس تکلیف آیت الله قزوینی که در برنامه ی زنده تلویزیونی در حضور هزاران بیننده  در 20 ثانیه، سه گوز ستاره دار صادر فرموده است، چه می شود؟!، اینهم سند مصور و منگوله دارش:

https://www.youtube.com/watch?v=5BHBp0OGIDI

 

اینهم یک طنز تصویری برای جوری جنس:

2- مورد دوم

سازمان حقوق بشر ایران؛ ۲۲ تیر ۱۳۹۷: محمدحسین مالکی، مدیر سایت و کانال تلگرامی عصر جوان به اتهام "افساد فی الارض" در زندان دستگرد اصفهان به اعدام محکوم شده است.

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

بنا به اطلاع سازمان حقوق بشر اسران، محمدحسین مالکی، ۴۷ ساله و ساکن شاهین شهر اصفهان در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ از سوی مأموران اداره اطلاعات بازداشت شد. وی که پیش از بازداشت مدیریت سایت و کانال تلگرامی عصر جوان را بر عهده داشت مدت سه ماه را در سلول انفرادی سپری کرد.

یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود در این خصوص به سازمان حقوق بشر ایران گفت: «فعالیت سایت در زمینه‌های مختلف عملی و فرهنگی بوده و همچنین بخش ماهواره‌ای هم در آن قرار داشت که در آن اکانت‌های ماهواره‌ای "سی سی کم" که اکانتی معمولی و رایج در کشور هست و برای بازگشایی کانال‌های کارتی استفاده میشود فروخته می‌شد.»

باورکردنی نیست ، نه؟

باری- اشاره گذرائی بود، بر توزیع فراوانی اعدام ، در اسلام عزیز….

پی نوشت

(1) کلیات عبید زاکانی با مقدمه و تصحیح عباس اقبال آشتیانی ص 264

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

اصل و فرع

فدوی همین چند لحظه ی پیش در فضای موازی( مجازی سابق- م)به تصویری بوجه زیر برخورد:

خب شما خوانندگان محترم ضدانقلاب بفرمایید که  فدوی مادرمرده، آیا در پیوند با اصالت این تصویر و انتساب آن به پاسدار زاده ی گرامی مذکوردر این وقت کم،چه می توانست بکند ،جز اینکه به معیارهای خود مراجعه، و اصالت  آنرا محک بزند؟..باری فدوی به اصالت تصویر بالا ،به این دلیل که مجسمه ای که در سمت چپ ملاحظه می کنید، و نیز تابلو سمت راست، محجبه نیستند، تأیید نمی کند!

زیاده کشفی نیست

00000000000000000000000000

نوشیدنی اعلا

دوستان اگر کاکائو با بو و طعم اباعبدالله(ع) میل دارند، بسم الله! فدوی آتش به مال اش زده است قیمت، 10صلوات برای سلامتی امام زمان(عج) به ازاء هر لیوان سایز کوچک..سایزهای متوسط و بزرگ، به ترتیب 20 و 40 صلوات!

00000000000000000000000000000000000000000

در حکومت مستضعفان اتفاق افتاد:

مرد مشهدی دوقلوهای 15 روزه‌اش را فروخت، جمعا 58 میلیون تومان!یکی از نوزادان را به زوجی اصفهانی به مبلغ 30 میلیون و نوزاد دیگر را به زوج یزدی به قیمت 28 میلیون فروخته اند !/fb

----

ماشین عروس فوق لاکچری میلیاردرها در تهران!

عروسی میلیاردرها در هتل همای تهران که عروس و داماد هر کدام جداگانه با پورشه‌ی شخصی خودشان آمدند!/تیک

--------------------

خودروی اشرافی انگلیسی در تهران

قیمت نمونه پلاک ملی (بنتلی کانتیننتال جی‌تی‌سی) در ایران را برخی کارشناسان حدود 6 میلیارد تومان برآورد می‌کنند./

‌ ‌  قطار لوکس پنج ستاره در ایران/ گویا

حرف حساب

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که  حرف حساب ،جواب ندارد!

این مردمی که برای برد فوتبالی ایران به خیابان ها آمدند اگر برای باخت 40 ساله ایران بمیدان آیند جمهوری اسلامی یکشبه سقوط میکند/ فیسبوک امیر عزیزی

حرف حساب(مصور)

000000000000000000000000000000000000000000000000

کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

..

بیماران قلبی /بالای 18 سال

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

18 برجام الحرام سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*

July 13th, 2018

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

برآورد نادرست   

اجازه بفرمایید دوستان .. !  اینکه برادران برای اداره ی کشورسابق هیچ طرح و برنامه ای نداشته و ندارند، و اوضاع هراس انگیزکنونی درجامعه ی شکوهمند اسلامی، برآیند ونتیجه ی منطقی این بی کفایتی و بی لیاقتی بزرگواران است، شایعه ی ضدانقلاب است ! (1) و اگر سخن نادرستی نباشد ، دستکم ،دقیق نیست آخر اینگونه که نمی شود! و بقول آن بزرگوار:

بیت

دلایل قوی باید و معنوی

نه رگهای گردن به حجت قوی

بر این پایه، شما حداکثر می توانید که از فدوی، برای این ادعایش، سند و مدرک بخواهید که البته بشرح زیر دم دست است:

سقوط ارزش ریال، افغان‌ها را مجبور به ترک ایران کرده است ! / العربیه- تتیر

باری- صورت ظاهری قضیه ، همانست که در تیتر ملاحظه کردید اما واقعیت چنین نیست !(2)بلکه واقعیت واقعاً موجود آنست که مهاجران افغان می رفت که به معضلی جدی در جامعه ی شکوهمند اسلامی بدل شود، که برداران با راهکار خداپسندانه ی ویران کردن اقتصاد، این مشکل را با یک قیام و قعود،حل فرمودند، ملاحظه کردید؟!...

9 جولای 018

پی نوشت

(1) لطفاً دشنام ندهید،خواهر - برادر خواننده، خوبیت ندارد!،از این گذشته، درمملکت امام زمان(عج) آزادی بیداد می کند و فدوی منتظرالظهور دوست دارد از حق تعریف و تمجید از بزرگواران، که از انرژی هسته ای مسلم تر است، سوء استفاده ی بهینه کند، ..تا "اعدام" شود، هر آنکه نتواند دید! بقول عوام : اوکی !؟

(2) قرار شد فحش، آنهم از این نوع ندهید،،خواهر - برادر خواننده، خوبیت ندارد!

(3) ادامه خبر: در یک سال گذشته، ارزش پول ایران در برابر ارزهای خارجی بویژه دلار، تا نصف کاهش یافته است.علاوه بر ایرانی‌ها، جوانان افغان که برای کار به ایران مهاجرت کرده‌اند، بیشترین ضرر را کرده‌اند و این روزها، افغان‌های مقیم ایران را به فکر بازگشت یا مهاجرت به کشوری ثالث کرده است. در یکی از ویدیوهای پخش شده در یوتیوب یک جوان افغان می‌گوید ماهانه یک یک میلیون تومان می‌گیرد و این پول اکنون ارزش خود را در افغانستان از دست داده و به گفته وی با این مبلغ فقط می‌شود نان و نوشابه خرید.!

کارگرانی که در حفر چاه‌های ایران کار می‌کنند، همگی افغان هستند. عبدا... سرکارگرشان هم افغان است و می‌گوید: «من سال 77 به ایران آمدم و آن موقع اینجا برای ما افغان‌ها برای کار کردن بهشت بود. اما حالا ریال ایران ارزشش کم شده و همه بچه‌ها در این مدت ضرر کرده اند. باید کم کم برویم ترکیه. آنجا به ما احترام می‌گذارند. حتی مردم و خیابان‌هایش هم شادتر از ایران است. ما به ترکیه می‌رویم و شما هم به اروپا بروید».

!

000000000000000000000000000000000000000000000

توازن

فدوی از ملاحظه ی خبر بهجت اثر زیر،این بار بجای اسفناج اُرگانیک،سرِهمه جایش موز سبز شد؛! وی بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز لذت اش را ببرند! :

سهم پدر داماد حسن روحانی از سفره انقلاب: چند میلیون ارز دولتی برای واردات  موز! دماوند-تیتر (1)

فدوی در حیرت است چرا که:

بیت

موز را زور و قوتی گر بود

کمر خویش راست می فرمود !

باری مراتب، پیرامون اینکه با  چند میلیون دلار موز با ارز دولتی چه باید کرد، در اوقات شرعی به استحضا رمراجع عظام تقلید به ترتیب ریش رسید. . بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛حضرات آیات سرانجام به جماع(2) رسیده فرمودند: بسمه تعالی- احوط آنست که بمنظور مصرف مازاد، به تعداد مورد نیاز، میمون وارد نمایند!

پی نوشت

1-ادامه ی خبر:

علی رغم عدم انتشار بسیاری از اسامی نزدیکان و خودی ها در این لیست به نام شرکتی بر می خوریم که یکی از شرکت های متعلق به پدر داماد «حسن روحانی» است. حسین بهشتی، پدر محسن بهشتی (داماد حسن روحانی) که فعالیت های تجاری اش در دوره ریاست جمهوری روحانی قوت گرفته و به مافیای واردات میوه مشهور شده است، در این اسناد سه میلیون و ۲۶۵ هزار یورو برای واردات موز در مدت کمتر از ۸۰ روز، از بانک مرکزی دریافت کرده است.

2-  خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

000000000000000000000000

راه حل فوری   

)فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به خبر حیرت اثر زیر رسید:

وزارت بهداشت برای صرفه‌جویی استفاده مجدد از برخی وسایل جراحی را مجاز اعلام کرد/دماوند

خب کاری ندارد که،یعنی مشکلی نیست که آسان نشود زیرا به فتوای علمای َسَلف رضوان‌الله تعالی عليه و َحشَره‌الله مع‌النبيين و‌الصّالحين، تعویض لوازم جراحی لازم نیست،بلکه احوط آنست که فقط نام  وزارتخانه را عوض کنیم؛ والسلام!..

0000000000000000000000000000000000

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

کسب تکلیف    

فدوی درشرفیابی دیروز،ضمن تقدیم عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم به محضر حضرت آقا(ضپ)،مراتب زیررا نیزبناگزیر ودرشرایطی که پس از لرزش قهرمانانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رساند. :

شبکه خبری دولتی چین (CCTV) در اکتبر ۲۰۰۹ (مهر ۱۳۸۸) خبر داده بود که به دلیل خشکسالی شدید بین شهرهای فاو و بصره، ایران با عراق توافق کرده تا هر دو روز یک‌بار، حدود ۶۵۰هزار لیتر آب آشامیدنی به جنوب عراق بفرستد. در زمان انتشار گزارش، اولین محموله آب ایران به بندر فاو رسیده بود./تقاطع

بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)توأم با سوت،شدیداً متغیر شده و فرمودند مگر روشندلی؟ نمی بینی که یک قوری زهر وبال مان شده است،برادر فدوی؟از اینها گذشته،مگر حضرت ما معاذالله یزیدیم که آب را از اباعبدالله(ع) تشنه لب دریغ کنیم؟ اصلاً مگر آب شرب از زنان و دختران مهم ترند که از طریق نماینده مان برادر بوفالوعلم الهدی،به برادران عراقی که بوی اباعبدالله(ع) می دهند، به  ثمن بخس عرضه کرده ایم؟..هان؟!

باری فدوی دُم اش را روی کول اش گذاشت و شتابان، بیت را ترک کرد؛ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی ساده را با شاخ گاو ُمده ظله العالی ،درانداختید .!

تا درودی دیگر، بدرود

00000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

 

صداوسیما با ارز ۴۲۰۰ تومانی «خوراک دام» وارد کرده است!/ عصر ایران

تحشیه ی فدوی: چه خبرتان است گرد و خاک می کنید؟ تخلفی صورت نگرفته است که ؟وحوش و  بوفالوهائی مانند علم الهدی و سید احمد خاتمی،علوفه لازم ندارند؟

------------------

ادمین چند کانال آشپزی تلگرام 'احضار شدند' / بی بی سی-تیتر

تحشیه ی فدوی: لکن هیچ استبعادی ندارد که ملت آشپزی را هم با حرکات موزون(رقص-م) توأم کند!

-------------------

رادیوزمانه، تنها چند ساعت پس از مراسم تحلیف، رجب طیب اردوغان کابینه پیشنهادی خود را معرفی کرد. وزیر دارایی و خزانه‌داری جدید، برات آلبایرات، داماد اردوغان است. او می‌خواهد رئیس بانک مرکزی را نیز خود برگزیند./ بنقل از گویا

تحشیه ی فدوی : مگر برادراردوغان از برادر کلیدالاسلام روحانی،معاذالله کمتر است که صله ی ارحام را هم دولتی نکند؟!

----------------------

 

روزنامه «بیلد» چاپ آلمان گزارش داده است که جمهوری اسلامی از اتحادیه اروپا درخواست کرده در چارچوب مذاکرات حفظ برجام و قبل از اعمال تحریم نفتی علیه ایران در نوامبر/ آبان سال جاری ۳۰۰ میلیون یورو پول نقد از حساب بانک تجارتی ایران و اروپا در هامبورگ برداشت کند و این پول‌ها را با هواپیمای مسافربری به ایران انتقال دهد./رادی زمانه

 

تحشیه ی فدوی : با آمبولانس بهتر نیست؟!.. خیلی خوش پر و پاست، لب خزینه هم می نشیند!

----------------------

وزارت بهداشت برای صرفه‌جویی استفاده مجدد از برخی وسایل جراحی را مجاز اعلام کرد/دماوند

تحشیه ی فدوی : لازم نیست که لوازم جرای را عوض کنند بلکه نام وزارتخانه را عوض کنند!

-------------------

 

موگرینی: ايران وقدرت‌های جهان به مذاکرات در باره برجام ادامه می‌دهند/العربیه

تحشیه ی فدوی : برادران نه تنها مردم ایران،بلکه بقیه ی جهان را هم سر کار گذاشته اند!

----------------

 

 

تحشیه ی فدوی : والله برادرعبدالله(ص)بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....حال که ضدانقلاب خوابست عرض میکند که فدوی داشت چفیه و کلاه می کرد که بیاید از شما بپرسد!

-----------------------

دستیار 27 ساله دونالد ترامپ چقدر درآمد دارد؟/ العربیه

تحشیه ی فدوی : اگر 47 ساله هم بود، فرقی نمیکرد، قربانت گردم!

------------------

بوفالو سید احمد خاتمی- عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: آنچه از خبرگان می‌آید این است که از مسئولان محترم می‌خواهیم قدر نجابت این مردم را بدانند و برای حل مشکلات مردم از تمام توان مایه بگذارند.

تحشیه ی فدوی : بقول عوام

too late

، برادر بوفالو!

---------------

آیت‌الله خامنه‌ای: آمریکا فشار اقتصادی وارد می‌کند تا ملت را از نظام جدا کند/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : خوشبختانه ملت را به دستیاری اُمّت ،با زنجیربه نظام بسته اید،نگرانی ندارد که، برادر رهبر!

------------

روزنامه جوان: دولت برای حل مشکلات اقتصادی از سپاه کمک بگیرد، هرچند که در تحریم است!

 

تحشیه ی فدوی : کوری که عصاکش کور دگر شود!

-------------

ایران، روسیه و سوریه با پیشنهاد تعیین عاملان حملات شیمیایی مخالفت کردند/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : مگر قرار است که چاقو دسته ی خودش را ببُرد؟!

--------------------

هشدار روزنامه جمهوری اسلامی: این آتش دامن همه را خواهد گرفت

تحشیه ی فدوی :"همه" اگر در این پیوند بعنوان اسم جمع هم بکار برود، شامل ملت نمی شود؛زیرا  تنها کسانی که دشداشه( دامن- م) بتن دارند، هیئت حاکمه هستند، برادر جمهوری اسلامی!

------------

مشاور خامنه‌ای: اگر دولت نباشد کشور بهتر اداره می‌شود !/ رادیو زمانه

تحشیه ی فدوی :  والله برادر مشاور بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .... بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،چون چماقداران محترم بیت در اعتکاف هستند عرض میکند که همانطور که می دانید، دولت در حکم دست پنجم خر مده ظله است فلذا اگر حضرت آقا(ضپ) بقول عوام

including you

و سایر برادران که عامل شکوفائی زندگی مردم شل و پل نباشید،بهتر می شود!

کروبی: ولایتی گفت بقیه پول ویلای سعدآباد را با آیت‌الله خامنه‌ای حساب می‌کنم/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی :  مراتب بناگزیر ودر شرایطی که پس از نرمش قهرمانانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)  فرمودند قابلی ندارد، برادر ولایتی!

------------------

شکایت ایران علیه آمریکا در مورد توقیف دو میلیارد دلار

جمهوری اسلامی در مورد توقیف دو میلیارد دلار دارایی ایران در آمریکا به دادگاه لاهه شکایت برده است. دادگاه‌های آمریکا می‌گویند ایران در بمب‌گذاری‌های سال‌های ۱۹۸۳ و ۱۹۹۶ با صدها کشته نظامی آمریکایی و فرانسوی دست داشته است./ دویچه وله

تحشیه ی فدوی :

سرلشکر پاسدار صفوی در پاسخ به سؤال یکی از حاضران در مورد وضعیت توافق هسته ای و دیدگاه آیت‌الله خامنه ای، گفته است "مقام معظم رهبری از همان ابتدا به مذاکره با آمریکا خوش‌بین نبودند و این مسئله را اعلام کردند، اما به دلیل همان پایبندی به قانون اساسی کشور به دولت اجازه دادند وارد مذاکرات برجام شوند؛ حالا اگر دولت راه‌ اشتباه رفته است گناه حضرت آقا چیست؟ خُب این دولت انتخاب مردم بوده است"./ بی بی سی

تحشیه ی فدوی :

یورونیوز - محمدجواد ظریف،‌ وزیر امور خارجه ایران روز یکشنبه گفت‌: «خیال نکنید اگر آقای روحانی رفت و اصولگرایان آمدند موفق می‌شوند. بعضی‌ها خیال نکنند اگر جمهوری اسلامی ایران رفت آنها سر کار می‌آیند.»/گویا

تحشیه ی فدوی :

بقول عوام

don't worry

برادر محمد(ص) جواد(ع)خشن(ظریف سابق- م)! ، کسی جز چارپایان گرامی(اصولگرایان- م)زیر بار این جنازه نمی رود!

------------

معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه در مصاحبه با شبکه خبری یورونیوز گفته است که برجام در آی سی یو است چرا که مهم‌ترین نقطه تعادل خود را از دست داده است. /خبرگزاری دانشجو

تحشیه ی فدوی : ای آقا!... بچه را برای ختنه که به آی.سی.یو نمی برند! راستی شما با برادران لاریجانی ِعراقی، نسبتی دارید،برادر عراق چی؟

-------------

عکس خاوری در حال خرید گوشت در کانادا /ا یسنا

 

تحشیه ی فدوی : شرمنده! چرا زحمت کشیدی، خب می گفتی گوشت بیاد خدمت شما، برادر خاوری!

------------------------------------------------------------

نعیمه اشراقی نوه دختری خمینی: آرزو میکنم امام ده سال بیشتر زنده می ماند!

تحشیه ی فدوی : والله خواهر نعیمه بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،چون چماقداران محترم مرحوم بابا بزرگ در اعتکاف هستند عرض می کند  که درهمان مدت، ملت حضرت شان را با پوست و خون شان، شدیداً شناختند ؛ حتا ده روز دیگر لازم نبود!

https://www.youtube.com/watch?v=XWnlX4ey5fE

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11 جمادی الجولای  سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

.*.*.*.*.*

July 6th, 2018

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com  

چشم انداز     

فدوی نمی داند که خوانندگان محترم ضدانقلاب، تاکنون به این نکته ی بسیار ظریف(منظور محمد(ص) جواد (ع) نیست- م!) که فدوی پیرامون راهکارهای حضرات در خلط مبحث کشف کرده است، رسیده اند یانه؟ موضوع، راجع است به گرد و خاک مبسوطی که حضرات،پیرامون جنایات مؤمنانه ا ی که عندالاقتضا والبته بمنظور تحکیم شرع انور و حفظ کیان اسلام عزیز مرتکب شده و می شوند. حجم و غلظت این ریزگردها! بگونه ای ست که احدی صحنه را روشن و شفاف

نمی بیند و لذا گزارش و داوری اگر غیر ممکن نباشد، با نرخ خطای بالا، دشوار است. سر فصل نمونه ها :

- گرد و خاک برادران در صحنه،که پنداری به  شیوه مبارزه بر علیه مردم تبدیل شده یا می شود!

- معمولا وکلا، به  زندانیان در زندان ملحق می شوند !..فدوی البته می داند که  منظور بزرگواران، از بازداشت و حبس وکلا، همانا درآوردن زندانیان(موکلان- م) از تنهائی ست! باری- از وکیل مدافع، در فقره ی محمد (ص) ثلاث بخوانید:

بنابر وظیفه خطیری که موکلم مرحوم #محمد_ثلاث در اثبات بیگناهیش بردوشم نهاده،وبااجازه از او تافرداشب کلیه مستندات بیگناهی قابل انتشاردررسانه ها رادراختیار افکارعمومی قرارخواهم داد.تاریخ و ملت ایران قضاوت کنند

و نیز مجادله با کاربران ،برای جوری جنس:

- موکلتون قبل از مرحوم شدن وظیفه رو بر دوشتون نگذاشته بودند؟یا الان وقت موج سواری و مثلا نوبل پرایز و اینهاست؟

- انتشار اسناد پرونده طبق قانون باید در دادگاه صالح باشه و بخاطر حفظ امنیت شهود و تبعات امنیتی انتشار این اسناد به صلاح ندیدم که منتشر شود. اکنون که دیگر دادگاهی نیست باید منتشر شود. اما شهادت شهود با در نظر گرفتن تمهیداتی که هویتشان فاش نشود انجام میشه

- صلاح نديديد؟؟!!!طرف پاي چوبه دار بود بعد شما صلاح نديديد؟،يك هزارم درصد فكر نكرديد شايد با انتشارش بتونه نجات پيدا كنه؟

- شما جدا سوادت کمه ! و البته از قوانین قضایی هم چیزی نمیدونی . ایشون همه تلاششو کرد !

و از موکل پیشین برای محکم کاری :

خوانندگان محترم ضدانقلاب، توانستند آیا در این گرد و خاک، چیزی ببینند؟!

زیاده ریزگردی نیست…

00000000000000000000000000000000000000000000

دوراندیش

فدوی پیرامون دود کردن برونمرزی دارائی های ملت یک لاقبا توسط برادران،موارد زیر را نیز بیاد آورد:

شرح حمایتهای کمیته امداد از محرومان کشور کومور/آفتاب نیوز- تیتر

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

اهم فعالیت های دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی(ره) در کشور کومور:

1- شناسایی یک هزار خانوار محروم و دارای یتیم با جمعیت شش هزار و 200 نفر در کشور کومور و مورد حمایت قراردادن آنان با هزینه ای معادل یک میلیون و 71 هزار و 582 دلار برابر با 9/9 میلیارد ریال. متذکر می شود از مجموع فوق تعداد 560 خانوار با جمعیت سه هزار و 472 نفر به صورت مستمر و تعداد 440 خانوار با جمعیت دو هزار و 728 نفر به صورت موردی از حمایت های این نهاد بهره مند شده اند.

2- امداد نقدی و کالایی: میزان کمک های کالایی تحویلی به مددجویان مورد حمایت طی سال 1387 معادل 65 تن مواد خوراکی شامل 40 تن برنج، 15 تن روغن و 10 تن شکر بوده است. علاوه بر این 10 هزار قوطی پودر شوینده در اختیار مددجویان مورد حمایت این نهاد قرار گرفته است.

3- راه اندازی و فعالیت کارگاه آموزشی فنی وحرفه ای در زمینه خیاطی، کامپیوتر، برق و نجاری برای جوانان نیازمند مستعد اشتغال در کشور اتحادیه کومور با هماهنگی و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آن کشور. در این رابطه در سال 1387 تعداد 680 نفر آموزش های فنی وحرفه ای لازم را فرا گرفته اند.

و برای جوری جنس:

"الطیب" از پژوهشگران فعال در جزایر کومور اخیرا گزارشی را ارائه کرده است که براساس آن ایران تلاش می کند تا کنترل اقتصادی جزایر قمرکومور) را در اختیار خود بگیرد و مذهب تشیع را در این کشور گسترش دهد./ 23 اسفند 88

حال بنظر خوانندگان محترم ضدانقلاب، فدوی باید از ملاحظه ی اخباری از ایندست که در پی می آید،حیرت کند ؟ :

خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی نوشته است که در سال‌های گذشته مدیران شرکت‌های ایرانی از گذرنامه‌های فروشی کشور قمر (کومور) استفاده کرده‌اند تا تحریم‌های ایران را دور بزنند!/ بی بی سی

ضمن اینکه در حدیث معتبری نیز آمده است: ،"کومور" از بهر تاریکی نگهدار!

00000000000000000000000000000000000000

سوء سابقه

فدوی دردوران ریاست جمهوری پیشین ممالک محروسه ی امریک،کم تا قسمتی پی برده بود که گزینه ی های برادرحسین(ع) اوباما در پیوند با  برادران ما و بلکه خودش، برعکس دیگران ،همواره زیر میز بوده است نه روی میز!.. یک فقره سند منگوله دار،به پیوست تقدیم می شود!:

ذوالنور خبر داد:

اوباما در برجام به 2500 ایرانی تابعیت آمریکا داد/ برخی مسئولان برای تابعیت فرزندان مسابقه گذاشته بودند/ فارس

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: باید دقیقا اعلام شود که فرزندان کدام مسوولان در آمریکا زندگی می‌کنند. آن هم در شرایطی که حدود ٣٠ تا ٤٠ نفرشان مشغول تحصیل هستند و باقی این جمعیت با پول مردم حال‌شان را می‌کنند.!

این نماینده مجلس تصریح کرد: وقتی آقای اوباما در جریان بحث برجام تصمیم گرفت به آقایان حال بدهد، به ٢٥٠٠ نفر از ایرانیان تابعیت اعطا کرد و برخی آقایان و مسوولان با یکدیگر مسابقه گذاشتند که فرزندانشان جزو این ٢٥٠٠ نفر باشند. امروز اگر این افراد از آمریکا اخراج شوند، مشخص می‌شود که چه کسانی زد و بند دارند و منافع ملی را به آب‌نبات امریکا می‌فروشند.

زیاده گرین کارتی نیست

000000000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

ضد زیبائی   مکتوبات 6 جولای 018

خوانندگان محترم ضدانقلاب، تصاویر زیر بر دیوارهای مشهد نسبتاً مقدس را که فدوی نیز طنز تلخ آنرا نیز بهنگام تقدیم داشت، بیاد می آورند؟ اگر نه ،محض خاطر شما،ذیلاً یادآور می شود:

... ...

اشکالی در این زیبائی ها می بینید؟ پس پایان سخن شنو که ما را چه رسید و چگونه آن همام(ع)، شبانه از خواب گران هزار و چهارصدساله بیدار،و  ناشتا و دست تنها،نسبت به امحاء آثار مذکور بوجه زیر، اهتمام ورزید:

حال آیا تعجبی دارد که برادران ، اثر هنریی را که مردم با آن عکس می گیرند،محو فرمایند؟ بر این پایه، معلوم می شود آنچه مخل حیات حضرات است،زیبائی ست،! نه؟ اینهم سند مصور منگوله دارش:

«کاشی‌های پارک ساعی کنده شد تا دختران با آنها عکس نگیرند»

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

استان‌وایر- کانال تلگرام «تیترنیوز» خبر داده که کاشی زیرپله‌های پارک «ساعی» در تهران کنده شده است.این کانال اعلام کرده که ماموران شهرداری تهران شبانه اقدام به کندن این کاشی‌ها کرده‌اند.آن‌طور که «تیترنیوز» نوشته این اقدام به خاطر عکس گرفتن دختران و پسران با این کاشی‌ها٬ صورت گرفته است.

زیاده اشکی نیست …

00000000000000000000000000000000000000000000000

تهدید

... باز دوباره این برادرحسین(ع) شریعتمداری،متولی امامزاده ی کیهان دارالخرُافه- که سر بریده می دارد دوست،- شدیداً اقدام به ترساندن فدوی بشرح زیرفرموده است.:

مجلس با تصویب FATF پای داعش را به کشور باز نکند !/کیهان دارالخرُافه- تیتر

مزاح میفرمایید،برادر حسین(ع) ؟! در پاسخ ؛ نخست عرض می کند که نمایندگان محترم حکومت در مجلس،حتا تلفظ این واژه را نمی دانند! دیگر اینکه، پنداری فقط شما و حضرت آقا(ضپ)  نمی دانید که حکومت اسلامی شما، پاکنویس داعش برونمرزی ست !؛ فلذا ملت،که به زندانبانیِ اُمّت،چهل سالی می شود که زیر«یاسای خمینی» در داعش درونمرزی، روزگار گذرانده است،برای تحمل نوع برونمرزی اش  نیز، یک خاکی به سر می کند !؛ البته اگر تا آن زمان، شمایان چیزی باقی گذاشته باشید ! ...

بر این پایه:

مصرع

ما را ز سر بریده می ترسانی ،برادر حسین(ع) ؟!

زیاده «ارزی» نیست که خرج اشرار و اوباش خاور میانه بفرمایید

https://www.youtube.com/watch?v=dpsqYzs9ZEY

مهرداد لاهوتی نماینده حکومت از لنگرود در حال تلفظ FATF

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

دوغ و دوشاب   

فدوی هر کار که می کند، نمی تواند بین یک «چیزهایی»، فرق بگذارد؛ مانند برادرعلی اکبر(ع) صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی بیت، و آن «عده‌ای» که در راه پیمائی دولتی- فرمایشی قدس، او را با مبالغی دشنام، بشرحی که در پی خواهد آمد،مشت  ومال داده اند؛ :

عده ای در زمان حضور علی اکبر صالحی در میان مردم حاضر در راهپیمایی روز قدس، علیه او شعار دادند. به گزارش انتخاب این تعداد شعارهای تندی از جمله «وطن فروش» و «مرگ بر منافق» علیه رئیس سازمان انرژی اتمی سر دادند. در این میان یکی از این افراد خطاب به صالحی گفت «والله بالله دروغگویی» که این سخن با واکنش صالحی مواجه شد. رئیس سازمان انرژی اتمی در واکنشی صریح به فردی که او را «دروغگو» خطاب کرده بود، گفت «ادب داشته باش»./رادیو زمانه -سایت "انتخاب"

می پرسید چرا؟ در پاسخ عرض می کند که اگر آن «عده‌» آدم حسابی بودند، در آن  راه پیمائی دولتی- فرمایشی، چه می کردند، بله؟

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

چهارم جمادی الجولای سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com   

.*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*