حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

June 15th, 2018

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

پرسش پزشکی

     

خوانندگان و متخصصان محترم ضدانقلاب ،مستدعی ست که فدوی را در پیوند با  یافتن پاسخ پرسش علمی زیر، یاری بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

از آنجا که کوچک کردن برخی از اعضاء بدن مانند بینی ، شکم ،و گوش برادران کر،سینه(پستان سابق- م) وغیره،بویژه در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما رایج و شایع شده ، عکس قضیه هم آیا صادق است؟ بدین معنی که ولایت معاشانی که نسب شان با پنج واسطه به آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،و تصویر شان را در پی ملاحظه می کنید،آیا دادند دهان شان را گشاد کرده یا همینجور متولد شده اند؟

زیاده استفتایی نیست.

۲۷ می ۰۱۸

 

 

0000000000000000000000000

 

دور خیز !    

فدوی در مرور خبرهای امروز دارالخرُافه  ملتفت شد که دولت فخیمه ی کانادای معلی(ع- س- ص- عج)،با آنکه  هنوز پروند ه ی قتل زهرا کاظمی، به زعامت حضرت آقا(ضپ) و معاونت برادر سعید مرتضوی رابدوش می کشد،  سرانجام دور خیز فرموده و اعلام داشته است که :

پارلمان کانادا‌ با شناسایی سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک سازمان تروریستی، همزمان طرح توقف فوری مذاکره دولت این کشور با جمهوری اسلامی برای بازسازی روابط دوجانبه را نیز تصویب کرد.این طرح سه‌شنبه ۲۲ خرداد با ۲۴۸ رای موافق در برابر تنها ۴۵ رای مخالف، تصویب شد.هر دو حزب لیبرال و محافظه‌کار کانادا از این طرح حمایت کردند.بر مبنای این طرح، جمهوری اسلامی به خاطر حمایت از تروریسم در سراسر جهان محکوم شده است.گفتنی است که لابی جمهوری اسلامی در کانادا در روزهای اخیر، کمپین وسیعی برای ممانعت از تصویب این طرح در پارلمان کانادا‌ به راه انداخت که موفق نبود.پارلمان کانادا همچنین تاکید سیدعلی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی بر نابودی اسرائیل را «فراخوان نسل‌کشی یهودیان» دانسته و محکوم کرده است./ دماوند

عجالتاً " ارزی" نیست که تقدیم کند!

12 ژوئن 018

00000000000000000000000000000

فسیل مقامات    

فدوی، با آنکه به اواخر عمر بیحاصل خود و انقلاب شکوهمند اسلامی، توأمان رسیده است! ،مع الاسف هنوز هم نمی داند ، که چرا ،البته  با پوزش از خوانندگان محترم ضد انقلاب، رویمان بدیوار،«رؤسای جمهور» ، از برادر بنی صدر تا همین برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن روانی *،و آخوند مکلا یا معمم بعدی ، ملتفت این ماجرا نیستند که  داستان ریاست جمهوری،در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، توهّمی بیش نیست و لذا دایره ی اختیارات ایشان، با ارفاق البته، حداکثر به ریاست محترم آبدارخانه ی بیت ، محدود

می شود!  .باری غرض از ذکر این مصیبت آنست که  اگر این موضوع بسیار ساده و پیش پا افتاده، برای برادران رنگارنگ، جا افتاده باشد ،بیگمان  از آنچه پیش رو داشته و دارند، حیرت نمی کنند و نخواهند کرد! ؛ خوانندگان محترم ضدانقلاب در پی،

X-ray

برادر حمید بقایی را که خیال می کرده  معاون جسارت است رئیس جمهور بوده و در مقام مجرم، معلوم نیست که  برعلیه کی و چی، در ماه سهمگین رمضان، که ملت هم بناگزیز اعتصاب غذا کرده  بوده است را، در پی می آورد ، لطفاً ملاحظه کنید ! :

۱۰ ژوئن ۰۱۸

پی نوشت

خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً پس از مطالعه،غلط تایپی روانی را به روحانی، فی سبیل الله ، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

0000000000000000000000000

 

مسئلتن !  

پس از فراهم آمدن امکان دیدار ترامپ و مقام معظم رهبری شمالی برادر «اون» در سنگاپور، که تازه پرداخت هزینه هتل برادر «اون» نیز روی هواست ! (۱)، فرزند خلف مقام معظم رهبری ما،:

رسانه‌های دولتی کره‌شمالی روز یکشنبه 3 ژوئن 2018 خبر دادند بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه خواستار دیدار با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی شده است./العربیه

چه خبر شده؟ عروسی ست؟

3 جون ۰۱۸

پی نوشت

(۱)چند روز مانده به دیدار کیم‌ جونگ اون، رهبر کره‌ شمالی و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا در سنگاپور، مشخص شد مردی که تمام ثروت کشورش را خرج برنامه هسته‌ای کرده و ملت را به فقر و گرسنگی کشانده، توان پرداخت هزینه هتل محل اقامتش در سنگاپور را ندارد./العربیه

0000000000000000000000000000

طنز تصویری

فدوی در تئوری طنز خود به طنز تصویری اشاراتی داشت و افزود که مراد او از طنز تصویری کاریکاتور نیست، باری اینهم یک مستوره:

 

0000000000000000000000000000000000000000000

 

خارج از نوبت

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

حیدری و 8508---0916: آبادان به علت ضعف مدیران دولتی گویا به کلی رها شده است. شهرداری تا به حال هیچ کار اجرایی مثبت و مؤثری در مناطق حاشیه بهمنشیر انجام نداده است. کارگر شهرداری مستأصل است چون هفت ماه است حقوق نگرفته است. بیمارستانهای این شهر به علت ازدحام اتباع عراقی، خدمات چندانی به مردم نمی‌کند. وعده جذب نیرو برای فاز دوم پالایشگاه آبادان نیز به فراموشی سپرده شد چرا که انتخابات تمام شد! در چنین وضعی پول ویزیت پزشکان از 40 هزار تومان به 70 هزار تومان رسیده است. از بازرسی کل کشور و دیگر متولیان امر درخواست می‌شود به این معضلات وارد شوند و تسکینی برای آلام مردم باشند.

288508---0916: سال از بازسازی شهر آبادان می‌گذرد ولی هنوز بیمارستان جدیدی ساخته نشده است. در بیمارستان طالقانی شهر نیز پزشک متخصص به ندرت وجود دارد. از مسئولین شهر و استان درخواست رسیدگی داریم.

فدوی بعلت ضیق وقت و تشابه موضوع، هر دو عریضه را یکجا پاسخ داده و عرض می کند که مضایقه ای در بجریان انداختن عریضه های برادران ندارد لکن پیش از آن یادآوری چند نکته را تکلیف شرعی خود می داند.:

1-  کارگر شهرداری مستأصل است چون هفت ماه است حقوق نگرفته است.

در اینگونه موارد ، نسخه ی حجت الاسلام مهدی(عج)دانشمند تجویز می شود که در ارتباط با آوارگی زلزله زدگان کرمانشاه پس از شش ماه فرمود که دل اش برای  حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) می سوزد که بیش از هزار و صد سال است که آواره است!

2- بیمارستانهای این شهر به علت ازدحام اتباع عراقی، خدمات چندانی به مردم نمی‌کند

در پیوند با این شکایت عرض می شود که بموجب فرمایشات نماینده ی محترم مقام معظم هبری(ضپ)در مشهد، بوفالو علم الهدی ،مجامعت زنان با برادران عراقی جایز است زیرا بوی کربلا می دهند !فلذا واجب عینی ست که گله و شکایت را متوقف کرده و از نظر جنسی هم به برادران معطر عراقی برسید

بر این پایه،ملاحظه می کنید که :

بیت

مشکلی نیست که آسان نشد

مرد باید که هراسان نشود!

*************************

و اینک باقی عریضه ها

0517---066 : ماه رمضان رو به پایان است و همسرم که با ماشین مسافرکشی می‌کند شرمنده خانواده‌اش شده که با وجود فرا رسیدن ماه رمضان نتوانسته حتی یک کیلو گوشت برای سحرهای ماه رمضان بخرد. اگر همین خودروی فرسوده خراب شود آن زمان چه خواهد شد؟! آرمان‌های انقلاب این چیزی نبود که دولتمردان کنونی برای مردم رقم زده‌اند.

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رسید.. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ سرانجام فرمودند: بسمه تعالی-چرا این برادر در رکاب ما به ضیافت افطاری  کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی نیامد،برخی  نویسندگان و بازیگران که چهار دست و پا آمدند، خب شما هم می آمدید؛ اینکه دیگر تقصیر نظام نیست، برادر گرسنه!

---------------------------

9975---0902 : دولت بعد از 5 سال معطل کردن کشور به خاطر وعده‌های سرخرمن دروغگوهای دنیا، حال که نتیجه‌ای به دست نیامده چند نقطه از شهر تهران را برای تجمع مردم مشخص کرده تا مردم بروند و تخلیه بشوند. این کار برای ملت آب و نان نمی‌شود.

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش های قهرمانه ی پی در پی ،همه جایشان شدیداً درد می کرد، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام فرمودند که ملت چون دیگر آب و نان ندارد،فضولات هم ندارد که دفع کند، فلذا اختصاس جایی بدین منظور، به فتوای حضرت ما، جایز است ، برادر 9975---0902!

----------------

دولتمردان مرتب مصاحبه می‌کنند و می‌گویند گرانی‌ها حالت حباب را دارد و برطرف می‌شود. بنویسید اگر کاری برای مردم نمی‌توانند بکنند حداقل به شعور ملت توهین نکنند.

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،شعوری اگر درکار بود، کار به اینجا نمی کشید برادر 9060---0919

---------------------

مقدم : در دوره آقای قالیباف در شهرداری تهران روزهای جمعه هر هفته یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از برگزاری نماز جمعه در مترو خدمات رایگان به نمازگزاران داده می‌شد ولی در مدیریت جدید ارائه این خدمات را منع کرده‌اند چرا؟

فدوی :مراتب با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام لازم، در اوقات شرعی به مسؤلان مؤمن و معتقد ، که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ قدری متغیر شده فرمودند آخر خر همیشه که خرما نمی ریند برادر فدوی! ..خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادرمقدم!

-------------------

6263---0938:مغازه‌های عطاری قارچ‌گونه در سطح شهر رو به افزایش هستند و بدون داشتن مجوز داروی گیاهی برای مردم تجویز می‌کنند. در یک مورد مصرف نوعی دمنوش لاغری موجب نابودی کبد یکی از اقوام شده است. چرا وزارت بهداشت کاری نمی‌کند؟

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: هارمونی یا هماهنگی ،حیوان نجیبی ست یعنی می شود آیا که ما در جامعه ی شکوهمند اسلامی مان،فی المثل استخاره ، سر کتاب باز کردن،دعانویسی،رمالی،جن گیری و غیره داشته باشیم،اما دمجوش،نداشته باشیم،برادر فدوی ؟خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر6263---0938

 

-88888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888

حرف حساب(مصور)

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که  حرف حساب ،جواب ندارد!

00000000000000000000000000000000

کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

..  

 

 

فضولی فدوی : یعنی سیصد هزار کشته بدیم جاش آشغال بگیریم؟

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

13 جون المعذب سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

www.hazl.com

.*.*.*.*.*

June 8th, 2018

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com


پشت و روی صحنه        

فدوی هنوز هم براین باور است که :

مصرع

عیب می *جمله بگفتی ضررش نیز بگوی !

گرچه خوانندگان محترم ضدانقلاب ، در پیوند با نکته ای که فدوی خواهد گفت ، بیدرنگ خواهند گفت که کوسه و ریش پهن که نمی شود! ، لکن فدوی می گوید که اگر مقام معظم رهبری (ضپ) ** اراده کند، می شود ! واضح تر بگوید که مقام معظم رهبری اعلی الله تعالی شأنه واعزانصاره و اعوانه،در کنار وقاحت مثال زدنی اش، بسیارمأخوذ به حیا نیز هست!..معظم له البته در این حد اشراف  ندارد که بداند که خاج پرستان اهل تعارف، آنهم از نوع ایرانی اش نیستند و با این عبارت ساده که

are you sure؟

ترتیب آدم را می دهند! باری اشاره ی فدوی به تعارفاتی ست که در حال حاضر بین حضرت آقا (ضپ) و برادر ترامپ در رفت و آمدند ؛ به یک مستوره در این باب نگاه کنید :

هر چند مقام‌های آمریکایی اصرار دارند که «تغییر رژیم»، در دستور کار دولت دونالد ترامپ نیست./bbc

و یا برای محکم کاری :

به گزارش خبرگزاری رویترز، پومئو در جلسه‌ای در مجلس سنای آمریکا در پاسخ به سوالی که آیا واشینگتن در پی تغییر نظام حاکم بر این است، گفت: «خیر».!

حضرت آقا (ضپ) زیر بارنمی رود  و می‌گوید:

سیاست‌های آمریکا در جهت «براندازی حکومت ایران» است؛!

و از منظری دیگر :

مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا پنجشنبه 24 مه سینه به تنور چسباند  که تغییر نظام ایران، هدف ایالات متحده در تعاملش با تهران نیست./ العربیه

لکن مرغ حضرت آقا همچنان همان یک پا را داشته و اصرار دارد که آمریکا تغییر نظام ایران را کلید بزند !. یک ناظر آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود اما در اینمورد به فدوی گفت از آنجا که معظم له سلسله مراتب نرمش،کُرنش ،وسرانجام لرزش قهرمانانه را با موفقیت طی فرموده ،دیگر حاضر نیست که  به تنقیه ی جام زهر با غلظت بیست درصد نیز تن بدهد فلذا احوط آنست که وانمود شود که ایشان در یک شبیخون مزورانه، دمر شده است.!

الله الاعلم

۲۸ می ۰۱۸

پی نوشت

* گفتن ندارد که منظور از می در اینجا می عرفانی ست که درجه ی الکل آن بسیار بیشتر از می معمولی ست

**ضپ مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله پرستاته است


0000000000000000000000000000000000000

بنچاق   

…...والله خواهر- برادر ضدانقلاب ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، حال که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم در اعتکاف هستند عرض می کند که فدوی این اواخر،کم تا قسمتی ملتفت شده بود که ملکه انگلیس ، بفهمی نفهمی یک چیزیش می شود!؛ بی سببی نبود که دیریست که فدوی در طنز نوشته هایش از ایشان به

Sister Elizabeth

یاد می کند. در این پیوند اما،انتشار برخی اسناد از سوی مطبوعات خاج پرست، شک فدوی را مبدل به یقین کرد که نامبرده از خودمان است :!

روزنامه انگلیسی تایمز مدعی شد که ملکه انگلیس احتمالا از نسل امام حسن (ع)  است.ادعای ملکه انگلستان از نسل امام حسن در سال ۱۹۸۶ بیان شده اما هیچ اثباتی برای آن وجود ندارد. استاد تاریخ شناسی میگوید که ازدواج های سلطنتی بسیاری بین خانواده های انگلیسی و اسپانیایی وجود د اشته و پادشاهان اسپانیا و خاندان سلطنتی اسلامی روابط نزدیکی داشته اند اما این دلیلی بر این ادعای این روزنامه نمیشود .معلوم نیست که چرا این نظریه دوباره در مراکش ظاهر شد، اما روزنامه هفتگیحتی یک شجره نامه ایجاد کرده که این خویشاوندی را ثابت می کند.

http://www.niksalehi.com/newspaper

فدوی قاصم الجبارین را گواه می گیرد و اگر نمی پذیرید، روح پر فتوح حضرت امام (ل) و برای محکم کاری پرستات اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای را نیز ضمیمه می کند که کلیپی که از

Sister Elizabeth

ملاحظه می کنید،محصول کارگاه طنز او نیست و خود جنس است ! فدوی برای جوری جنس می افزاید که بموجب اسناد منتشره ی خاج پرستان، نسب ایشان از طریق امام حسن(ع) به پیامبر گرامی (ص) می رسد!.. تا"اعدام" شود هرآنکه نتواند دید !

ادعای ملکه انگلستان از نسل امام حسن

شجره نامه ملکه انگلستان

بعدالتحریر

-----------

Sister Elizabeth     مسئلتن :!

حال که فامیل در آمدیم،  رعایت مقرارتی مانند امر به معروف و نهی از منکر،که از آموزه های شرع انوراست،ضروری ست و بر این پایه، لطفا به زبان خوش، حجابت را رعایت کن!..افزون بر این ،چرا زن شازده هری  مگان مارکل از ممالک محروسه ی شیطان بزرگ انتخاب شده است؟ خودت ترتیب اش ا می دهی یا برادران قبول زحمت کنند؟!

و من الله التوفیق

26 may 018

پرنس هری و مگان مارکل

ملکه انگلیس درخواست کرده برای شنیدن تلاوت قران او را به مسجد ببرند چون احساس میکنه صدای تلاوت قران به او ارامش میده...

***********************

از اختیارات نداشته !   


..فدوی خودش می داند که مطلبی را که می خواهد در پی  قلمی کند، متعلق به ستون " قیصرانه"(1) هاست و نیز می داند که  ریاست محترم جمهوردر جامعه ی شکوهمند اسلامی از آغاز تا اکنون، با ارفاق، چیزی در حدود ریاست محترم آبدارخانه ی بیت است و بر این پایه، فدوی از هیچ چیز از سال 1358 به اینسو  ، حیرت نکرده و نمی کند(2) و از آن میان:


قائم‌مقام آیت‌الله مصباح‌یزدی در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم، با بیان این که بر اساس قانون، قوه‌ قضائیه باید تلگرام را فیلتر می‌کرد، گفت: رئیس‌جمهور حق مخالفت با فیلترینگ تلگرام را ندارد.


فدوی البته،  از این نکته ی باریکتر از مو، بشرط آنکه زیر حجاب برترمقام معظم رهبری(چادرپر کلاغی- م) باشد می گذرد که خودِ  تمساح یزدی چه عددی ست که قائم مقام اش باشد ! لکن در حاشیه عرض می کند : شما بفرمایید که در شرایطی که مگس مکتبی هم، بی اذن مقام معظم رهبری(ضپ)   در آسمان ولائی ایران سابق نمی پرد، جسارت است، روی فدوی به دیوار، رئیس جمهور حق مخالفت با چه چیز دیگری را دارد ، هان!؟


5 می 018

پی نوشت


(1) فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

(2) ن.ک. به کتاب تنفس ممنوع چ 2

000000000000000000000000


توقع بیجا!

فدوی درمرور خبرهای امروز دارالخرافه، به این خبربهجت اثر رسید:


نتایج تازه‌ ترین تحقیق در مورد وقایع دی ماه سال ۱۳۹۶ نشان می‌دهد که علی خامنه‌‌ای و نظام جمهوری اسلامی مخاطب این اعتراض‌ها بوده و معترضان رهبر جمهوری اسلامی را مسئول وضع موجود می‌دانند./ایران وایر

خب که چی؟ نکند انتظار دارید که حضرت آقا(ضپ) *،مانند آن همتای خاج پرست خود، پس از 11 روز اعتراض خیابانی، دُم اش را روی کول اش بگذارد و برود غازمکتبی  بچراند؟!* (1)

آخرانصاف هم چیز خوبی ست؛ فلذا احوط آنست که خوانندگان محترم ضدانقلاب ،نخست یک سوزن به خودشان بزنند و سپس یک جوالدوز به کپل حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم؛ ! باری مراد فدوی اینست که این،کار بسیار سختی ست ،مقام معظم رهبری ما عمدتاً از راههای آسانتری استفاده می فرمایند که آن همانا، آتش گشودن بروی ولینعمتان خود، مردم سابق است(2). از آنجا که معظم له افزون بر"جسم ناقص"  بعون الله دارای عقل ناقصی نیز هست، علیهذا هیچ مخالفتی هم با شل و پل کردن مردم نیز ندارد در اینصورت: جفت دو بنفع تماشاچی!


پی نوشت


"ضپ" مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله پُرستاته است


(1)- در پی بیش از ده روز تظاهرات و تجمع معترضان در شهرهای مختلف ارمنستان، سرژ سرکیسیان، نخست وزیر این کشور اعلام کرد که از مقام خود استعفا می‌کند.او در بیانیه‌ای گفت "جنبش خیابانی مخالف ماندن من در قدرت است. من خواسته شما را برآورده می‌کنم." …../ بی بی سی.

(2).سرکوب خونین جنبش مردم در سال 88


000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

محسن اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه در مصاحبه‌ای گفته است که فعالیت در تلگرام پس از فیلترینگ این پیام‌رسان می‌تواند در مواردی «تبدیل به جرم شود»./العربیه

-----------

محمد هاشمی: برخی از علما می‌گفتند صدایی که از زدن مداد به میز خارج می‌شود هم حرام است !/  نگام نیوز

----------------

روحانی: کشور با برجام یا بدون برجام به‌خوبی اداره خواهد شد/ تحریم‌ها و فشارها تاثیری ندارند/ الف

------------------

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: اگر همه دست به دست هم بدهیم و با هم مشارکت و همکاری داشته باشیم، تحریم می‌تواند به نفع ما باشد و اگر از هم فاصله بگیریم، تحریم‌ها می‌توانند به ضرر ما تمام شوند./ tik

----------------

علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران، از اروپایی‌ها خواست برپایه «فرمایشات» علی خامنه‌ای رهبر ایران در زمینه توافق هسته‌ای عمل کنند تا ایرانی‌ها هم به آن‌ها اطمینان کنند./ العربیه

-------------

دفاع من از نظام به خاطر خود این نظام و نفس عملکرد این نظام نیست. من به عنوان یک کنش‎گر سیاسی، آرمان‌ها، اهداف و آرزوهایی دارم که همه آن‌ها در دموکراسی خلاصه می‌شود!./ ایران وایر- صادق مهوع  کلام!

-----------------

رئیس قوه قضائیه: تلگرام را برای احقاق حقوق مردم فیلتر کردیم / دویچه وله- تیتر

---------------------

ایت الله ناصر مکارم شیرازی :


استفاده از فیلتر شکن روزه را باطل میکند چون مرتب از کشوری به کشور دیگر منتقل میشوید/ تلگرام

-------------------

«امر به معروف و نهی از منکر زیر مجموعه ولایت است. این ارزش دینی مراحلی دارد که نخستین آن انزجار قلبی و دومین آن انزجار جوارحی است. بر این اساس اگر زنان نسبت به فرد بی‌حجاب یا بدحجابی انزجار جوارحی نشان دهند، بی تردید آن فرد پس از مشاهده این که عموم مردم از رفتار او انزجار دارند، بی تردید تغییر رویه خواهد داد.» /  آیت‌الله جوادی آملی- رادیو زمانه

------------------

زنان در دوران پهلوی محرومیت‌های مضاعفی داشتند!/ محمد (ص)خاتمی: کیهان لندن- تیتر

--------------------

بنده سر در این به اصطلاح سینماها را که میبینم قلبم به درد می آید... اینهمه در این شهر ما شهید تقدیم انقلاب کرده ایم که آخرش اینطور بشود ؟ ( با فریاد ) عکس فلان زن هنرپیشه ی معلوم الحال را بزنیم سر در سینما که جوانهای ما تحریک بشوند و پول بدهند و بروند تماشا...؟ نخیر... دیگر تمام شد... اصفهان شهر شهیدان است... سینما نمیخواهد...هرکس هم میخواهد برود سینما، یک توک پا برود شهرهای اطراف فیلمش را ببیند و برگردد ! ( تکبیر حضار ) امام جمعه اصفهان:ایران وایر

---------------------

امام جمعه شیراز:شهر برادر امام رضا حرمت دارد (گریه حضار)...شهر حضرت شاهچراغ حرمت دارد (گریه شدیدتر حضار)... در این شهر نمیشود هرجا یک تکه چمن دیدید بروید برای خودتان زیلو پهن کنید و بنشینید به هره کره کردن...  دل برادر آقا امام رضا به درد میاید (گریه و خودزنی حضار)...ما دیگر اجازه نمیدهیم... شهرداری باید تابلوی "وارد چمن نشوید" را همه جا نصب کند و با متخلفین قاطعانه برخورد شود... کاهو سکنجبین و بساط چای و جوجه کباب تان را بردارید ببرید یک شهر دیگر...اینجا دورهمی باید فقط در مسجد و هیئت و حسینیه باشد!(تکبیر حضار) همانجا

--------------------------

دماوند، معصومه ابتکار، معاون حسن روحانی در امور زنان و خانواده و از اشغالگران سفارت آمریکا در تهران، با «نخبه» توصیف کردن مهاجمان به سفارت آمریکا، می‌گوید که اگر گروه موسوم به «دانشجویان مسلمان پیرو خط امام» آن اقدام را انجام نداده بود، ایران مانند عراق، افغانستان یا لیبی می‌شد./gooya

 

https://www.youtube.com/watch?v=gaWRsgHrqjYبپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..


علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6 جون المنور سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com


.*.*.*.*.*

June 1st, 2018

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

اشتهار جهانی                                        

یکی ازدغدغه های ما مؤمنین پیش از اینها این بود که پس کی جهانی می شویم؟این نگرانی البته ، بحمدالله والمنه،ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج) ،برادران گرامی و نیزسربازان گمنام و سرشناس او، درهمه عرصه ها برطرف شده و امروز فدوی مباهی ست که به آگاهی برساند که  دیگرجائی نمانده که ما درآن چیزی منفجر نکرده باشیم؛خیابانی نیست که در آن الله و اکبرگویان با چاقو یا کامیون ،بمیان مردم نرانده باشیم؛(1)

در حمله تروریستی روز ۲۲ مارس سال ۲۰۱۷ در لندن، فرد مهاجم ابتدا با خودرو وارد پیاده روی پل وست مینستر در نزدیکی ساختمان پارلمان بریتانیا شد و پس از آن با چاقو به افراد حاضر در محل حمله کرد. این حمله ۵ کشته، و ۴۹ قربانی بر جای گذاشت../ Euronews

اولین حمله تروریستی به این شیوه در روز ۱۴ ژوییه ۲۰۱۶ در شهر ساحلی نیس در فرانسه رخ داد. در این حمله که همزمان با روز جشن ملی فرانسه بود، یک کامیون با سرعت زیاد وارد جمعیتی شد که در یکی از شلوغ‌ترین مناطق شهر نیس و برای تماشای مراسم آتش‌بازی ایستاده بودند. ۸۶ نفر در اثر این جمله جان خود را از دست داده و صدها تن مجروح شدند./ Euronews

و برای جوری جنس همین امروز با گلوله به خاج پرستان حمله نکرده باشیم :

دو پلیس در میان سه کشته تیراندازی در بلژیک

رسانه‌های محلی از پلیس نقل کرده‌اند که فرد مهاجم هنگام حمله فریاد "الله اکبر" سر داده است./ bbc

/ 29 مهٔ 2018 - 08 خرداد 1397

در گروگانگیری  اعم ازاتباع ایرانی و فرنگی نیز حرف آخر را ما می زنیم .در حوزه ی تعلیم و تربیت هم ،البته با عنایت به معارف اسلامی و آموزه های قرآنی، درداخل و خارج،به دست آوردهای زیرشدیداً

نائل شده ایم :

مدرس قرآن ساکن انگلستان، در حین تدریس قرآن و عربی به دختر ۱۱ ساله، به او دست درازی جنسی کرد./محبت نیوز

سلیمان مکنوجا

دادگاهی در استان “گیرِسون” ترکیه به پرونده جنجالی تجاوز جنسی به ۹ کودک و نوجوان قرآن آموز ۹ تا ۱۳ ساله رسیدگی و متهم پرونده را به بیش از ۲۰۰ سال زندان

محکوم کرد./محبت نیوز

یک معلم قرآن ۸۱ ساله در کاردیف ولز به اتهام آزار جنسی چندین کودک به ۱۳ سال زندان محکوم شده است. محمد (ص)حاجی صدیق به مدت ۳۰ سال در مسجدی در کاردیف به آموزش قرآن مشغول بود.گزارش شده او دختربچه‌هایی را که موقع خواندن قرآن اشتباه می کردند، مورد آزار جنسی قرار می‌داد.!

به نقل از بی بی سی، گفته شده که او در بیش از ده سال ۱۵ مورد آزار جنسی نسبت به کودکان داشته است. دادگاه گفته است که این معلم قرآن “از موقعیتش سوء استفاده کرده است”./محبت نیوز

و اما سرآمد قاریان قرآن درونمرزی  و بر گزیده حضرت آقا در جامعه شکوهمند اسلامی،برادر لواط الاسلام والمسلمین سعید طوسی ست.وی مینی قاریان قرآن را دستجمی،ضمن تعلیم ،ارشاد نیز می فرمود

در مناقب آن بزرگوار آورده اند :

                                                         دو بیتی

گر صاف به زیر تانک روسی بروی

تنها به یمن به جنگ حوثی بروی

صد بار بود سهل تر از آن که دمی

با یاد خدا کلاس طوسی بروی!

باری این بارنیز تلاش معاندین در گناهکار قلمداد کردن آن اسطوره بجائی نرسید ودر حالی که کودکان و نوجوانان مذکورهنوز دولادولا راه می رفتند،:

….بعد از چند سال با شکایت والدین برخی از قاریان نوجوان متهم به آزار جنسی این قاریان نوجوان شد. اگر چه پس از دو سال رسیدگی در سال ۹۴ با پیگیری‌های خانواده‌ها رسیدگی به پرونده جدی شد و قاضی حکم به ۴ سال زندان برای این قاری نزدیک به بیت رهبر جمهوری اسلامی داد، اما در نهایت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی دی ماه امسال حکم برائت سعید طوسی را صادر کرد./voa

و حسن ختام این مختصراما  منتسب به ژن خوبی بشرح زیر است که بعون الله و حسب شیوه ی مرضیه،ختم به خیر خواهد شد :

آزار جنسی گروهی دانش‌آموزان، در مدرسه‌ای در غرب تهران/ متهم اقرار کرد / خبرآنلاین

گفته می شود متهم به تجاوز به شانزده دانش‌آموز درمدرسه ای درغرب تهران نوه آخوند حائری شیرازی است.وی از مخالفان سند ۲۰۳۰ بود. سندی که در آن به آموزش‌هایی توصیه شده بودکودکان یادبگیرنداز خود در برابرتجاوز محافظت کنند./ پیک ایران

https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=wJ8-tbqhSEI

زیاده عرضی نیست...

۲۹ می ۰۱۸

00000000000000000000000000000000000000

آکادمی چفیه مالی 24 /Academy award

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در بیست و چهارمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

نوربخش- مشهد مقدس : امام و رهبر و مقتدای جامعه اسلامی و سکاندار انقلاب شروط نظام اسلامی و ملت ایران را برای ادامه یافتن برجام و گرفتن تضمین از اروپا در این زمینه اعلام فرمودند. حال وظیفه شرعی و قانونی تیم مذاکره‌کننده و دولت جمهوری اسلامی است که با نصب‌العین قرار دادن دستورات مقام ولایت، کلمه به کلمه آن را در مذاکرات به نتیجه برسانند.

------------

دولابی : ریاست محترم مجلس شورای اسلامی! مطالبات رهبری به عنوان شرط مذاکره با اروپا را شنیدید پیش خداوند متعال مسئولید اگر به جد پیگیری نکنید و بگذارید خسارت برجامی بیشتری به ملت تحمیل شود.

---------------

5507---0915 :از دولت و مجلس درخواست می‌شود شروط اعلامی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای تداوم مذاکره برجام با اروپای بدعهد را لحاظ کنند نه همانند شروط 9 گانه معظم‌له در قضیه برجام را که فقط شنیدید و پشت گوش انداختید!

 

-------------

رهبر معظم انقلاب بار دیگر در سخنرانی خویش به ایران و ایرانی عزت دادند. لب کلام معظم‌له برای مردم و دولتمردان این بود که ما از غربی‌ها طلبکاریم نه آنها از ما.

4620---0938

---------------

راه نجات کشور از وضعیت بد اقتصادی فعلی را رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های متعدد بیان کرده و نشان داده‌اند جای تعجب و تأسف دارد که دولتمردان دست از نگاه به خارج برنمی‌دارند و کشور را چندین سال معطل برجام نگه داشته‌اند.

نعیمی

------------

3107---0902 : کیهان محترم؛ هنگامی که اخبار شبکه‌های فارسی زبان و تحلیل‌های سیاسی آنها را می‌بینم متوجه می‌شوم که با هدایت‌های رهبر عزیز چگونه دشمنان گیج و سردرگم شده‌اند ولی با مشاهده برخی از اخبار داخلی به چشم خود می‌بینیم که چگونه عده‌ای در پازل دشمن به ایفای نقش می‌پردازند!

 

------------

آغاز بهار سال 1397 شمسی را به حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، ملت شهیدپرور و امت حزب‌الله و تمامی دلدادگان آل‌ا...، که مقارن با شهادت امام هادی(ع) و میلاد امیرالمومنین(ع) و بعثت حضرت ختمی مرتبت(ص) است تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. انشاءالله ملت قهرمان کشورمان با تاسی از معصومین(ع) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب کشور و منطقه را از لوث منافقین و کفار پاک نماید و کشورمان را به جایگاه اولین قدرت منطقه در علم، تکنولوژی، صنعت، پیشرفت، تولید و ... برساند و انشاءالله سال آینده سال رونق اقتصادی و خروج از رکود، حل مشکلات بیکاری، ازدواج جوانان و ... باشد.

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

پی نوشتها

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------

فارغ التحصیل ممتاز این دوره!

00000000000000000000000000000000000000000000000000

ستون تازه

در حکومت مستضعفان اتفاق افتاد:

یک تصویر و هزاران درد، اینجا اهواز است، مرکز جانفشانی هشت ساله. این نگاه ملتمسانه‌ی مادری دست‌فروش به مأموری است که برای جمع کردن بساط او آمده /FB

 

*************************

 

 

حرف حساب

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که  حرف حساب ،جواب ندارد!

میلیارد ها تومان خرج میکنیم ،افطاری و نذری بدهیم ،و در پایان آرزوی شفای بیماری را داریم که

برای نداشتنِ پولِ درمان میمیرد…

پهن شدن سفره افطار برای زائران امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در بین الحرمین کربلا tik/

**********************************

خارج از نوبت

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است

عریضه ی زیر :

نیک‌نام :  5 سال قبل وقتی که آقای رئیس‌جمهور به قدرت تکیه زدند قیمت برنج هندی 4 هزار تومان بود امروز 6 هزار تومان شده است. قیمت گوشت کیلویی 23 هزار تومان بود الان به 54 هزار تومان رسیده و بنزین لیتری 400 تومان بود در حال حاضر 1000 تومان می‌باشد. با این وصف چگونه می‌شود باور کرد که تورم 8 درصد باشد.

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند  :

بسمه تعالی :

1- علت افزایش دو هزار تومان بهای برنج هندی آنست، که پیرو این فلسفه ی دولت اعتدال که ما باید شاد باشیم،در برنج هندی جدید، رقص هندی هم بقول عوام  include است، و دو هزار تومان اختلاف، از این بابت است برادرنیک‌نام !

2-این نکته را تابحال باید دانسته باشید که هرگاه که دولت اعتدال از تورّم سخن می گوید، منظورقطرشکم و اضافه وزن و حجم حضرات است و ربطی به توّرم اقتصادی ندارد !

3- افزایش بهای گوشت نیز در ارتباط مستقیم با بند 2 است !

                                              و اینک باقی عریضه ها

9715---021 : دلار گران شد ولی این چه ارتباطی با اقلام موردنیاز مردم همانند گوشت گوسفندی دارد که الان 65 هزار تومان فروخته می‌شود؟ علوفه و آب گوسفند در کشور تامین می‌شود. چرا باید ظرف مدت 20 روز یک باره 25هزار تومان افزایش پیدا کند. موارد متعدد دیگری هم هست که اصلا ربطی به دلار ندارد و سودجویان مدت‌هاست دستشان در جیب ملت است.

فدوی : والله برادر9715---021 بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که وجه رایج ممالک محروسه ی حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) ،دلار لعنة لله علیه است؛ حتا بوفالو سید حسن نصرالله و سایر اشرار خاور میانه نیز،حق الاهن خود را به دلار می گیرند نه ریال برادر9715---021!

گزینه نظامی آمریکا مدت‌هاست زیر میز رفته است بدین خاطر که روحیه بالای مقاومت و شهادت‌طلبی را در جوانان ایران لمس کردند. راه امروز و آینده ما در همه عرصه‌ها پیروی از الگوی مقاومت است.

1428---021

فدوی : والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود، آنچه که زیر میز لمس کردند در فرودگاه جده بود،برادر1428---021!

تابلویی در ایستگاه تجریش نصب شده که به معرفی ایستگاهها می‌پردازد. ولی ایستگاه امام خمینی (ره) با حذف نام امام فقط با فلش نمایش داده شده است. چرا؟  

امیدیان

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام فرمودند حضرت امام(ل) از تابلو پیاده شده و بالباس مبدل به اتوبوس سوار شده است،برادرامیدیان / وقت نماز بود و حضرت امام(ل) از تابلو پیاده شده نماز بخواند،برادر امیدیان !

-------

آزاده و ایثارگر - ساکن بروجرد :  از دستگاه قضایی که ملجا و پناهگاه مردم است درخواست می‌شود با برخی کارمندان متخلف دستگاه قضایی که بدون دلیل به ضرب و شتم با ارباب رجوع می‌پردازند، قاطعانه برخورد کند. اینجانب به عنوان ایثارگر و آزاده وقتی برای پیگیری سارق دستگیر شده اموال خواهرم به دادگاه شهر آفتاب رفته بودم درحالی‌که با یکی از افراد در حال گفت‌وگو بودم یک دفعه دیدم گویا صورتم را برق گرفت... چون با سیلی محکم کارمند دستگاه قضایی مواجه شدم!

فدوی : مراتب در اوقات شرعی،وبا قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید، بعدالتحیه و السلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند:همینکه بزرگواری نموده و شما را اشتباها اعدام نکرده اند،خدا را شکرکنید،برادر ایثارگر! و در پایان نیز افزودند:

مصرع

یا رب مباد کس را،مخدوم بی عنایت!

-----------

4850---0919 : در دو سریالی که از شبکه‌های 2 و 3 پخش می‌شود بازیگران نقش اول هر دو سریال مرتب دروغ می‌گویند. توجه داشته باشیم که این بدآموزی‌ها در جامعه به ویژه در بین فرزندان ما تاثیر بسیار بدی به‌جا می‌گذارند. چرا مسئولان رسانه ملی نمی‌توانند یک سریال خوب بسازند.

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن بین خودمان باشد،گوش استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل کر، ضدانقلاب هم نشنود،آن بازیگران که هیچ، حتا خود حضرت امام(ل)هم، جز دروغ چیزی نفرمود و ملاحظه کردید و می کنید که خدعه ی معظم له(ل)،هیچ تأثیر بدی هم بجا نگذاشته است، برادر4850---0919!

----------------------

محمد(ص)ی- شهر ری : قبض عوارض نوسازی منزل ما سال گذشته 1340531 ریال بوده ولی امسال با جهش کم سابقه به 4643052 ریال افزایش یافته است! چرا؟! بر چه اصل و قانون و منطقی؟!

فدوی : بر اساس مفاد یاسای آخوندی، اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدی، برادر محمد(ص)ی؟!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

1 جون المعذب سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

.*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*