حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*May 25th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

بی کفایتی

فدوی  امروز در مرورخبرهای دارالخرافه، به خبر حیرت اثر زیر رسید :

پسرم را در حرم امام رضا دزدیدند!/ ایران وایر- تیتر

فدوی اما،قدری که در ادامه ی خبر باریک شد به استناد بند زیر از همان گزارش دریافت که کودک از قربانیان جدا سازی زنان و مردان در شرع انور است !:

برای اقامه نماز در اسلام مردها در صفوف جلوتر از زن‌ها می‌ایستند و به همین دلیل  پدر و مادر محمدپرهام از هم جدا می‌شوند.

و در فرازی دیگر:

صد متری از مادرش دور شده بوده که یکی از خادم‌ها او را می‌بیند: «خادم‌هایی در حرم امام رضا هستند که خادم فرش هستند. این افراد فرش‌ها را پهن می‌کنند یا فرش‌ها را جمع می‌کنند. یکی از آن‌ها محمدپرهام را می‌بیند. دوربین نشان می‌دهد که محمد پرهام کنار گاری فرش ایستاده. خادم دست به سر محمد پرهام می‌کشد و او را بغل می‌کند و رو به جمعیت می‌گوید: مادر بچه کیست؟» کنار خادم حرم مرد دیگری ایستاده که دوربین تصویرش را نشان داده: «مردی که کنار خادم ایستاده بوده، سریع می‌گوید یک خانمی داشت دنبال بچه‌اش می‌گشت وقتی که صحبت مرد تمام می‌شود یک خانم هم از راه می‌رسد و می‌گوید: بچه من است. خادم هم بچه را تحویل خانم می‌دهد.»

و نیز هر چند که :

از طریق دوربین‌های مستقر در حرم اطلاعاتی از متهمان به دست امده: «پلیس اگاهی برای ازاطلاع‌رسانی دست نگه داشته، چون اطلاعاتی از مجرمان پیدا کرده و منتظر تکمیل آن هستند.»

لکن بباور فدوی ٬چنانچه برادر سعید طوسی در محل نبوده باشد٬نگرانی ندارد !..

و اما تکمله ی فدوی :

والله برادرمرادی زاده بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود،در پیوند با شکایت شما،نکاتی را بعرض می رساند :

۱- خود کرده را تدبیر نیست !

۲- بشر قابل ترقی ست،حتا از نوع سارق آن! بدین معنی که وقتی در آمد ناچیز برادران از روضه خوانی، به سرقت های میلیاردی ازبیت المال رسیده،خب درآمد آن راهزن دون پایه نیزاز سرقت کفش در کفش کنی شکوهمند امام رضا(ع)،به بچه دزدی، ارتقاء یافته است؛!گفتن ندارد که همه چیزظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، اگر نه نایاب،گران شده آقا!

۳- واپسین نکته بشرط آنکه بین خودمان باشد اینست که حضرت ثامن الائمه(ع) با آنهمه معجزات و کرامات، چرا عرضه ی محافظت از زائران خود را نداشته است؟

بیت

امام(ع) به این بی غیرتی

هرگز ندیده اُمتی !

 

زیاده عرضی نیست

 

88888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888

انگیزه   

فدوی در مرور خبرهای امروز ملتفت شد که تَرکَه ی برادر سعید امامی یعنی :

فهیمه دری نوگورانی و مهدی (عج) امامی در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۶ در نمایشگاه عکسی تحت عنوان Iran unveiled در برکلی کالیفرنیا شرکت داشتند./ پژواک ایران

نویسنده در ادامه،به حضور شماری دیگران از برادران و خواهران در ممالک شیطان بزرگ نیز بشرح زیر اشاره و بلکه اعتراض داشته است :

هر دو دختر موسوی خوئینی‌ها نماینده خمینی در گروگانگیری دیپلمات‌های آمریکایی در آمریکا به سر می‌بردند. یکی از آن‌ها به ایران بازگشت. اما آن دیگری چون در آمریکا وضع حمل کرده دیری نخواهد گذشت که تبعه آمریکا هم خواهد شد. دختر حجاریان مسئول بازجویی از گروگان‌‌های آمریکایی نیز در آمریکا به سر می‌برد. او برای درمان خود نیز به آمریکا سفر کرد. آیت‌الله الهی نماینده خمینی در نیروی دریایی نیز در آمریکا به سر می‌برد و هم‌اکنون تبعه این کشور است و از امکانات فوق‌العاده‌ای برخوردار است. پسر محسن میردامادی از رهبران گروگان‌گیران سفارت آمریکا نیز در آمریکا به سر می‌برد و از آن‌جایی که همسرش در آمریکا وضع حمل کرده این دو نیز به زودی تبعه آمریکا خواهند شد. پسر معصومه ابتکار سخنگوی گروگان‌گیران و محمد هاشمی از رهبران گروگان‌گیران و یکی از چهره‌های امنیتی نظام اسلامی که مسئولیت گفتگو با مک‌فارلین را نیز به عهده داشت در آمریکا به سر می‌برد. همسر او در کالیفرنیا وضع‌حمل کرده و عنقریب تبعه آمریکا خواهند شد. دختر امیدوار رضایی برادر محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران و یکی از مسئولان تروریسم بین‌المللی و کشتار آمریکایی‌ها در بیروت نیز در آمریکا زندگی می‌کند.دختر لاریجانی نیز در آمریکا مشغول تحصیل است و به زودی تبعه این کشور خواهد شد. همچنین فرزندان علی نوبخت نماینده مجلس شورای اسلامی که برادرش معاون روحانی است تبعه آمریکا هستند.

و در پایان نیز به این نتیجه ی منطقی رسیده است که :

….. محدودیت‌ها تنها و تنها برای مردم ایران است و نه عوامل نظام اسلامی.

و اما فدوی براین باور است که انگیزه ی هجوم برادران و خواهران ،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم به ممالک محروسه ی امریک ، باید چیزی بیش از اینها باشد.حدس قریب به یقین فدوی در این باب  آنست که مؤمنین ،امامزاده ای در آمریکا کشف، و یا احداث فرموده اند !.باری فدوی برای محکم کاری ، فرستاده ویژه ی خود را بقول عوام Under cover به محل اعزام داشت تا پیرامون علت اصلی هجمه ی مؤمنین به مقر شیطان بزرگ بررسی، و نتیجه را به دفتر فدوی گزارش  نماید.

و من الله التوفیق

فاطمه لاريجانی دختر لاريجانی رئيس مجلس!شاغل در مركز پزشكی دانشگاه كليولند آمريكا./تلگرام

ضمناً یکبار دست دادن با مردان خاج پرست، بفتوای علمای سلف حلال است!

00000000000000000000000000000

درگذشت اجباری

به گزارش جرید شریفه ی دارالخرافه،نخستین استاندآپ کمدین معمم حکومت داعش درونمرزی ، علیرغم میل باطن، به لقاءالله پیوست :

ارومیه- حجت الاسلام غلامرضا حسنی نماینده سابق ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه سابق ارومیه در بیمارستان امام رضا (ع) ارومیه دارفانی را وداع گفت./  مهر

باری.فدوی در پیوند با این خبر بهجت اثر، چه دارد بگوید جز اینکه :

بیت

از شمار دو چشم یک تن کم

واز شمارِ « حَشمَ »، هزاران بیش !

0000000000000000000000000000000000000

تشابه

کودکان  در ممالک امام و پیامبر خیز خاورمیانه (س- ص- ع -عج)٬پنداری بیک میزان مورد عنایت جوامع شکوهمند خود هستند٬اینهم اسناد مصور و منگوله دارش:

عربستان

ایران

00000000000000000000000000000

در مصرچه خبر است؟

سرزمین مصر اگر برای مبارزه با موسیقی٬ بوفالویی چون علم الهدی ندارد٬ رود نیل که دارد!ملاحظه کنید :

شیرین عبدالوهاب، خواننده سرشناس مصری به خاطر آنچه تمسخر رود نیل خوانده شده !، از فعالیت هنری منع شده است.این ممنوعیت را اتحادیه موسیقی‌دانان مصر اعلام کرده و شیرین اجازه برگزاری کنسرت و اجرا در مصر را نخواهد داشت.این ممنوعیت پس از آن وضع شد که ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن در کنسرتی از شیرین عبدالوهاب خواسته شد تا آهنگ "ماشربتش من نيلها" (از نیل نمی‌نوشی؟) را اجرا کند.شیرین در پاسخ به این درخواست به شوخی گفت "خوردن آب نیل باعث می‌شود تا تب حلزون بگیرم." تب حلزون، بیماری است که از تماس با آب آلوده به انگل ناشی می‌شود.شیرین همچنین توصیه کرد به جاری آب نیل، آب معدنی مصرف شود.پاسخ شیرین باعث شد تا از سوی برخی به میهن‌ستیزی و تمسخر مصر متهم شود و گروهی هم از او حمایت کردند.شیرین در بیانیه‌ای از "شوخی احمقانه" خود پوزش خواسته است.

اتحادیه موسیقی‌دانان مصر گفته است پس از بررسی این ویدیو، تصمیم گرفته فعالیت شیرین را به خاطر "تمسخر ناعادلانه مصر عزیز ما" به حالت تعلیق در آورد.!

داستان  اما ظاهرا به همین جا ختم نمی شود و به وجهی دیگر،بشرح زیردنباله دارد :

محکومیت مجری زن تلویزیون مصر به اتهام "تابوشکنی" جنسی

دعاء صلاح، یکی از مجریان زن تلویزیون مصر به دلیل بیان روابط جنسی پیش از ازدواج در دادگاهی محکوم شناخته شد. صلاح متهم است که "خلاف اخلاق عمومی" دست به تهیه برنامه‌ای تحریک‌آمیز زده است.

دادگاهی در مصر دعاء صلاح، مجری یک تلویزیون خصوصی را برای طرح روابط جنسی پیش از ازدواج به سه سال حبس محکوم کرد. صلاح در برنامه خود درباره بارداری زنانی خارج از روابط زناشویی سخن گفته بود.

به گفته فعالان حقوق زنان صلاح با این "تابوشکنی" درصدد طرح مشکلات این دسته از زنان در جامعه مصر بر آمده بود. دادگاه این برنامه را "خلاف اخلاق و عفت عمومی" خواند و دعاء صلاح را به دلیل اجرای این برنامه "تحریک‌آمیز" محکوم شناخت.

دادگاه برای صلاح وثیقه‌ای حدود ۱۰ هزار پوند مصر (معادل ۴۸۸ یورو) تعیین کرده است./دویچه وله

بعنوان تکلیف شرعی شب، بجای پرتقال فروش، مقایسه کنید با :

سکس جوانان در آلمان، نتایج یک پژوهش

در سال‌های اخیر آموزش مسائل جنسی وزن ویژه‌ای در درس زیست‌شناسی در مدارس آلمان یافته است. اطلاعات عمومی در مورد اندام‌های جنسی و کارکرد آنان، بلوغ و تغییرات اندام‌های جنسی در طول سال‌های زندگی، روابط جنسی زن و مرد، حاملگی و زایمان، بیماری‌های جنسی و راه‌های جلوگیری از آن‌ها، خشونت و سوءاستفاده جنسی از جمله مسائلی هستند که در این دروس مورد توجه قرار می‌گیرند.

زیاده عرضی نیست

۲۳ می ۰۱۸

0000000000000000000000000000000

به آهنگ عارف بخوانید :

مُردم از دست تو

دیگه بسه دو روئی

یا اینرو یا آنرو، کوچولو !

0000000000000000000000000000

کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

---------------------

نفس:

 

نفس:

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

تریتا پارسی، رئیس " شورای ملی ایرانیان در آمریکا" معروف با نام اختصارى " ناياک" روز پنج‌شنبه 17 می 2018 از سمت ریاست این شورا استعفا داد. اين سازمان غير دولتى سرشناس‌ترین گروه لابی‌گری به سود رژيم جمهورى اسلامى ایران در آمریکاست و نقش بسیار مهمی در به موفقیت رساندن توافق هسته‌ای داشت و مانع تشدید هرچه بیشتر تحریم‌ها در دوره اوباما علیه تهران شد./العربیه.

تحشیه ی فدوی : حالا چه عجله ای داشتی، برادر پارسی؟!برادران که هنوز تشریف دارند؛رفیق نیمه راهید مگر، نستجیر بالله؟!

-----------------------

فرمانده انتظامی پلدختر از برخورد یک دستگاه کامیون ایسوزو با گله گوسفند در جاده  «پلدختر-اندیمشک» خبر داد./ پارسینه

تحشیه ی فدوی : این دیگر در حوزه ی استحفاظی  برادران است که چرااتوبوس بهنگام اعزام نکرده بودند !

----------------------

وزارت کشور ایران: با برهم زنندگان نظم در کازرون برخورد می‌کنیم !/ بی بی سی- تیتر

تحشیه ی فدوی : بمظور تنویر افکار عمومی لطفاً بفرمایید کاری که تاکنون با همه ی مردم عموماً، و  برای آن زبان بستگان کازرون اخیراً کرده اید، چه نام دارد؟!

------------------------------

بوریس جانسون بوریس جانسون وزیر خارجه بریتانیا :

اگر رژیم ایران تغییر کند، شاید قاسم سلیمانی رهبر شود/ بی بی سی

فدوی را گرفته ای، برادرجانسون،؟تو به این می گوئی تغییر؟

--------------------

فرماندار اهواز در گفت‌وگو با ایلنا:تقریبا هر شبانه‌روز در خوزستان تیراندازی داریم!

تحشیه ی فدوی : نگرانی ندارد، شهروندان خوزستانی دارند برای روز موعود، تمرین می کنند ،برادرفرماندار!

----------------------------

حضرت آیت الله جوادی آملی، انقلاب اسلامی را انفجار نور خواند و گفت: انقلاب اسلامی همه مردم را نورانی کرد.../ خبرگزاری دفاع مقدس

 

تحشیه ی نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!:

تحشیه ی فدوی : صحیح است، صحیح است! لکن نور کذائی، ناشی از نیمسوزهائی ست که در ماتحت مردم فرو فرموده اند، برادر مرجع!

------------------

وزیر ارتباطات: در هر حال در نظر مردم، ما محکوم هستیم / بهار

تحشیه ی فدوی  : آخر چرا کم فروشی می کنید، ؟! قضیه دیریست که از محکوم به متنفر،ارتقاء مقام یافته است،برادر وزیر!

--------------------------

معاون قوه قضاییه ایران گروهی از معترضان به حجاب اجباری را به مصرف مواد مخدر صنعتی متهم کرد ../ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود،اگر زحمت نیست، لطفا سری به کلیپ های فرمایشات حضرات آیات، پیرامون عملیات محیر العقول اهل بیت (عج- س- ص- ع) که به عملیات شعبده باز آمریکایی دیوید کاپرفیلد پهلو می زند نگاه کنید تا با مصرف کنندگان مواد مخدر صنعتی٬ بیشتر آشنا شوید ٬برادر معاون!

00000000000000000000000000

قیصرانه ها

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

به گزارش «محبت نیوز» یک استاد حوزه علمیه «عبدالحمید باقری بنابی» با اشاره به اینکه روحانیت و علما در نظام جمهوری اسلامی یک نعمت هستند ادعا کرده «اگر امروز نارضایتی مردم از برخی ادارات نبود، مردم عبای علما و روحانیت را می‎بوسیدند!»

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

---------------

محمد (ص)باقر(ع) نوبخت معاون کلیدالاسلام روحانی: هیچ کشوری به اندازه ایران پیشرفت نکرده!/تسنیم

کارا می کنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------

احمدی‌نژاد: مقام‌های ایران از مردم وحشت دارند / بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------

دولت بهار: دکتر احمدی نژاد در مراسم بست نشینی و قرائت دعا برای آزادی همه زندانیان بی گناه و مظلوم، در امام زاده صالح (ع) تجریش حضور یافت.

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------

"در کشور ما آزادی فکر هست، آزادی بیان هست، آزادی انتخاب هست؛ هیچ‌کس به‌خاطر اینکه فکرش و نظرش مخالف نظرِ حکومت است، مورد فشار و تهدید و تعقیب قرار نمی‌گیرد."

"هرکس ادعا کند که 'من مورد فشار قرار گرفته‌ام چون عقیده‌ام در فلان مسئله برخلاف عقیده‌ی حکومت بوده '، هرکس این‌جور ادعایی بکند، دروغ گفته."/ بی بی سی

حرفا میزنه رهبر، چشا میره مغز سر !

-----------------------------------------------

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران، در نامه‌ای سرگشاده‌ از آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی خواسته قوه قضاییه را موظف به رعایت حق آزادی بیان کند./ بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

23 برجام الحرام سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

*.*.*.*.*May 18th, 2018*.*.*.*.*

سلام از حمیدرضا رحیمی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

تنوع     

….آخر این چه فرمایشی ست دوست عزیز؟ اینکه می گویند کمکهای که حضرات آیات و حجج اسلام، ضاعف الله اموالهم اجمعین به برادران دینی می فرمایند، یکنواخت و خسته کننده بوده و هست،شایعه ی ضدانقلاب است. یعنی تصور می فرمایید که   کمکهای حضرات به برادران عراقی، محدود و منحصر به کمکهای جنسی! در مشهد مقدس است؟ البته که چنین نیست و حضرات آیات از کمکهای مالی نیز در حق برادران مذکور،دریغ نمی فرمایند زیرا به فتوای علمای سلف، چراغی که به مسجد رواست، به خانه حرام است،اینهم سند مصور و منگوله دارش :

 

https://www.youtube.com/watch?v=x1F9r-rPknE

ارسال 31 کارتن پر از دلار برای انتخابات عراق توسط حکومت ایران

13 می 018

0000000000000000000

از میان قربانیان

راستی کودکان این روزها،که نمونه ای چند از آنان در پی می آیند،تاوان چه جیزی را به کی دارند پس می دهند؟ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟

لیلا انور الغند پیش از استنشاق گاز اشک‌آور در درگیریهای اخیر غزه

لیلا انور الغند پس از استنشاق گاز اشک‌آور در درگیریهای اخیر غزه

سوریه

ایران(سیستان و بلوچستان)

00000000000000000000000

خیال و واقعیت

پیرامون تصویری که در پی ملاحظه می کنید، بین علمای رسانه ای،مبالغی بشرح زیراختلاف افتاده است:

در گزارشی آمده بود :

این عکس ‌جایزه بهترین عکس شد اما عکاس آن دچار افسردگی شد، دو چیتا در حال تعقیب یک مادر و دو بچه آهو، مادر آهو ایستاد وفدای فرصت فرار بچه‌هایش شد.(1)

و در گزارشی دیگر :

. آلیسون باتیگیگ (Alison Buttigieg) عکاس این عکس شگفت‌انگیز نه‌تنها دچار افسردگی نشده بلکه هشدار می‌دهد که داستان تخیلی که از عکس وی ساخته‌اند، به هیچ مورد تاییدش نیست. (2)

باری هر کدام از فتاوی مذکور که درست باشد،ناظر بر یک مسأله ی خانوادگی ست(جنگلی- م) و در آن وحوش از قانون مألوف جنگل تبعیت کرده اند؛ مشکل زمانی ست که ملت ورجاوند در کارشان دخالت، آنهم از نوع ناروا،می فرمایند!..به گزارش غم انگیز و در عین حال حیرت انگیز از مرز پُرگهر نگاه کنید:

یک سیاهگوش ماده که در منطقه لواسانات درصدد دفاع از توله‌هایش در مقابل حمله گردشگران برآمده بود خود از شدت ضربات واردآمده جان داد. محمد درویش، کارشناس محیط زیست، نظراتش در این مورد را به دویچه وله ارائه داده است. سازمان حفاظت از محیط زیست ایران از مرگ یک سیاهگوش ماده در منطقه لواسانات شهرستان شمیرانات استان تهران بر اثر ضربات سنگ و چوب گردشگران خبر داد.به گفته شاهدان، این سیاهگوش عصر دوشنبه ۶ فروردین (۲۶ مارس) به همراه دو توله خود در حال عبور از کنار رودخانه‌ای در این منطقه بود که توله‌هایش مورد سنگ‌باران گردشگران قرار می‌‌گیرند.

سیاهگوش ماده که تلاش کرد با حمله توله‌هایش را از خطر نجات دهد خود با سنگ و چوب مورد ضرب و شتم قرار گرفت. توله‌ها پا به فرار گذاشتند و مادر نیز که دچار شکستگی فک، دندان و دنده و پارگی دیافراگم شده بود در نهایت خونریزی داخلی کرد و جان داد.

سازمان حفاظت محیط زیست در کانال تلگرامی خود نوشته است، نیروهای محیط زیست و متخصصان پردیسان سعی در نجات حیوان کردند، اما تلاش‌شان به جایی نرسید.!/ دویچه

تحشیه ی فدوی:

برادران پیش از مرگ این پدیده ی زیبا و کمیاب، باید تلاش می فرمودند!

16 می 018

پی نوشت :

(1)  عکسی که باعث افسردگی عکاسش شد! دو چیتا در حال تعقیب آهوی مادر و بچه‌هایش بودند که ناگهان آهوی مادر ایستاد و خود را فدا کرد تا بچه‌هایش فرصت فرار داشته باشند! این روایت واقعی یا تخیلی است؟

(2)  آلیسون باتیگیگ در مصاحبه‌ با سایت DNA، داستان واقعی عکس را این‌طور تشریح می‌کند: «در سپتامبر سال ۲۰۱۳ میلادی در پارک ملی ماسای مارا (Maasai Mara)، شاهد صحنه شکار یوزپلنگ‌های آفریقایی بودم. ناراشا (Narasha)، نام یوزپلنگ ماده‌ای است که در این تصاویر مشغول آموزش نحوه شکار به فرزندانش است. فرزندان این یوز ماده کمی در گرفتن شکار کند بودند و به جای شکار به نظر می‌رسید که داشتند با ایمپالای بیچاره بازی می‌کردند. ناراشا، مادر این خانواده همان یوزی است که در تصویر گردن ایمپالا را گرفته و یوزهای جوان‌تر در حال تمرین مهارت‌هایی نظیر حمله با پنجه و برهم زدن تعادل شکار هستند. چنانچه از ظواهر امر پیداست، فرزندان ناراشا نمی‌دانستند که چطور باید ایمپالا را از پشت گردن بگیرند، به زمین بزنند و آن را بکشند.»

www.digikala.com

0000000000000000000

راهکار شناسی مؤمنین

فدوی پیش از این، پیرامون شیوه و شگردهای مؤمنین ، پیاده نظام بیت ، جنود ظفر ورود و کلاً عمله ی بیت،در پیوند با حذف گام بگام حقوق ملت، مبالغی قلمی کرده است. گفتنی ست که لیست این شیوه ها،البته ثابت و ایستا نیست و پیوسته توسط مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، به روز می شود. برخی شیوه هائی که تاکنون توسط فدوی از سبک شناسی مؤمنین شناسائی و کشف شده اند جهت مزید یادآوری، ذیلاً فهرست می شوند:

هنگامی که برادران بد شانسی آورده و ایام فاطمیه، (س)،ماه مبارک محرم و انواع شهادت ها،قتل ها و مسمومیت ها و غیره که مانند مور و ملخ،از سر و کول تقویم ایران سابق بالا می روند، با یکی از جشن های ملی ایرانیان سابق، مصادف شود.

شیوه یا راهکار برخورد: در مرحله ی نخست،اولویت با حذف آن پدیده ی فرهنگی و تاریخی، بسود شرع انور است.چنانچه پدیده مانند نوروز و متعلقات آن همچون یلدا ،نیرومند و حذف نشدنی باشد میکوشد که با پاشنه کش اسلامی آنرا به واقعه ی مورد نظر، پیوند بزند ؛ "شاهنامه" را به "علی نامه" - "عید نوروز" را به "عید غدیر" و"شب یلدا" را به "شب رقیه"  تغییر جنسیت دهند!

شاهد:

یک خواننده کیهان دارالخرافه : روز اول فروردین با روز شهادت امام هادی(ع) مصادف شده است، چه زیباست این روز را با احادیثی از آن حضرت آغاز کنیم و برای مظلومیت و شهادت این امام بزرگوار دل‌های ما هم سوگوار باشد.!

و یا برای کمرنگ کردن آن،پسوندی به آن می آویزند، هر چند که مانعة الجمع باشند ؛ مثال: شب یلدای عاشورائی!

فدوی شعر یکی از مؤمنات را برای جوری جنس، در پی آورد:

در باره ی نوروز:

روزها نو نشده كهنه تر از ديروز است

گر كند يوسف زهرا نظری نوروز است !

لحظه ها در تپش تاب و تب آمدنش

آسمان چشم به راه قدمش هر روز است

ای خدا كاش شود سال نوام عيد فرج (1)

كه نگاهم نگران منتظر آن روز است

اللهم عجل لوليك الفرج

زهرا(س) آقا محمد(ص) ی گلپايگان

هنگامی که ملت ،مورد یا مواردی از حقوق اجتماعی سلب شده ی خود، مانند ورود زنان به ورزشگاهها، اجرای کنسرت ها و ... مطالبه می کند

شیوه یا راهکار برخورد:

شیوه در اینحالت بسیار ساده و عبارت از پاک کردن صورت مسأله و نشاندن موردی دیگر بجای آ نست!

آیت‌الله مکارم شیرازی با انتقاد از تهیه آیین‌نامه برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها در دولت گفت:‌ مشکل مردم حضور زنان در استادیوم‌ها نیست بلکه مشکل مردم بانک‌ها و بناهای فرسوده در سراسر کشور است. !/ایلنا

و در ادامه :

آیت‌الله مکارم شیرازی در ادامه سخنان خود با انتقاد از کسانی که در دولت مشغول نوشتن آئین نامه‌ای برای حضور بانوان در استادیوم های ورزشی هستند گفتند: مسئله حضور زنان در ورزشگاه‌ها در دولت قبل نیز مطرح شد، اما هم رهبری و هم مراجع مخالفت کردند و باز هم متاسفانه برخی با وجود اطلاع از این کار به دنبال تصویب آئین نامه هستند.آیا مشکل این مملکت حضور بانوان در استادیوم است؟ یا مشکل مردم مشکل نان است که زمزمه های گرانی آن بلند شده است؟

این راهکار یا شگرد،البته  در تیول و انحصار آقایان علماء اعلام دامت افاضاتهم نبوده و در اختیار علماء  دون پایه نیزهست، ملاحظه کنید :

یک خواننده ی کیهان دارالخرافه: کاش آقای روحانی برای میلیون‌ها جوان بیکار در کشور مطلبی در صفحه شخصی‌شان در فضای مجازی می‌نوشتند یا به موضوع ازدواج جوانان، گرانی مسکن یا صنایعی که با حداقل ظرفیت کار می‌کنند می‌پرداختند، آیا واقعا مشکل مردم ایران فیلتر تلگرام است؟!

فدوی همچنان گوش می خواباند تا شیوه های تازه ی مؤمنین ومؤمنات کثرالله امثالهم در حذف حقوق و آزادیهای مدنی مردم را که ابداع می فرمایند، به فهرست مذکور، اضافه کند

زیاده راهکاری نیست..

8 می 018

پی نوشت:

نخیر برادر- خواهر منحرف! "فرج "را به فتح " ر" بخوانید، نه به سکون آن!

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

حاج آقا مسئلتن !  

فدوی در بررسی خبرهای دارالخرافه به خبر حیرت اثر زیر رسید :

فرماندار «شهرری» درباره کشف جسد مومیایی شده گفته که «مرده‌ای بوده که پیدا شد و حالا هم دفن شده دیگر.!» هدایت‌الله جمالی‌پورگفته جسدی که پیدا شده بود، حالا در جای مناسبی دفن شده ولی او از محل دفن اطلاعی ندارد!. جمالی‌پور گفته همه هر روز در کشور می‌میرند. ضرورتی ندارد که من بگردم ببینم قبر هر کدام کجاست. / ایران وایر

 

باری با آنکه فدوی صاحب عله نیست، لکن حاج آقا مسئلتن !"

-  شما اگر از محل دفن جدید اطلاعی ندارید، چگونه دانستید که "جای مناسبی " ست؟!

-  اگر جنازه ی حضرت امام(ل)* انشاءالله  به چنین سرنوشتی دچار بشود،نظر شما باز هم همین است؟!

 

زیاده مسأله ای نیست

5 می 018

پی نوشت

*"ل" مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه است

 

000000000000000000000000000

کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

عبادی: داعش باکمک تلگرام توانست به مجلس حمله کند. چرا برخی از مسؤولین از این ابزار تروریستی حمایت می‌کنند؟

 

-------------------

 

زمانی که رضاشاه دستور داد برای گرفتن شناسنامه همه به شهربانی بروند، روحانیون فتوا دادند شناسنامه حرام است و نیرنگی است برای دانستن نام همسر و دختران شما!!

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

حرف حساب(مصور)

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که حرف حساب ،جواب ندارد!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

18 برجام الحرام سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

*.*.*.*.*May 9th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com


کلاف و کلافه!

فدوی درمرورخبرهای دارالخرافه ملتفت شد که برادرحسین(ع) شریعتمداری، متولی امامزاده ی کیهان اسلامی، گلاب به رویتان،به دل پیچه ی شدیدی مبتلا شده که اطباء بیضوی (1)هنوز نمی دانند  که این عارضه ی ناگهانی آیا،ناشی از یبوست فکریِ مألوف ومزمن است ،یا از ُبن بستهای تو در تویی ست که مرحوم برجام رضوان الله علیه ،روی دست حضرات از صدر تا ذیل گذاشته است! باری- نامبرده در حالی که شدیداً بخود می پیچید،عرّ و تیزکنان فرمود:

اگر برجام را آتش می‌زدیم، دلار 7200 تومان نمیشد !/ کیهان دارالخرافه- تیتر

در پاسخ یواشکی عرض می کند که : والله برادر بازجو، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند، فدوی با آنکه دارای حافظه ی چندان نیرومندی نیست ، لکن به روشنی بیاد می آورد که فصل الخطاب( حضرت آقا- م) در این پیوند شیهه کشان  فرمود:

اگر برجام را پاره کنند، آن‌را آتش می‌زنیم!

والبته چون فرمایش اندکی تند و در عین حال  بی پایه و اساس بود، در یک ادیت قهرمانانه افزود:

ما البتّه برجام را ابتدائاً نقض نخواهیم کرد؛ لکن اگر طرف مقابل نقض کند که حالا همین‌طور این کسانی که نامزد ریاست جمهوری آمریکایند، مدام دارند تهدید میکنند که ما می‌آییم پاره میکنیم، نقض میکنیم، اینها اگر پاره کردند، ما آتش میزنیم./ خبرگزاری وابسته مهر

باری فدوی جهت مزید اطلاع ِمقام معظم رهبری(ضپ) (2)، سند منگوله دار پاره کردن  مرحوم برجام (ع)را در پی می آورد ، تا مقام معظم رهبری (ضپ) به تأسی از حضرت امام(ل)(3) ضمن تنقیه ی جام زهر معروف ، بفرمایند که " خدعه " فرمودیم !...

بعد التحریر

صورتحساب البته، مطابق معمول، به آدرس ملت پاپتی ارسال خواهد شد!

تهران (پانا) - وکیل رئیس جمهور آمریکا ( جولیانی )به صورت نمادین توافقنامه هسته ای ایران یا همان برجام را پاره کرد و بر روی آن آب دهان انداخت...

پی نوشت

1 - خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً پس از مطالعه،غلط تایپی بیضوی را به حوزوی ، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

2 - مستخرج از فرهنگستان فدوی  و مخفف ضاعف الله پُرستاته است

3 - مستخرج از فرهنگستان فدوی  و مخفف لعنة الله علیه است


000000000000000000000000000000000000000

پاره کردن و آتش زدن پرچم آمریکا حق مسلم ما بود!، لکن  پاره کردن آنجای ما ،در برجام نیامده بود!

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

دلار از مرز 7000 تومان هم گذشت !/ رسانه ها

خود عالیجناب دلار هم باورش نمی شود!

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


حیرت دو طبقه!

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که به فتوای علمای سلف ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین،در جهان طبقاتی، همه چیز قابل طبقه بندی ست !.طرح این پرسش که آیا تاکنون حیرت دیگران، باعث حیرت شما شده است!،ا ممکن است ما را به دریافت و تبیین مبانی فلسفیِ مطلب، نزدیک کند..باری پاسخ اگر مثبت است، نام اش، حیرت دو طبقه است !. سخن کوتاه، به یک مستوره  وقتی که برادران، با افتخار به ذبح اسلامی چند هزار زندانی جوان در سال 67،فتوا می دهند ! ، آیا حیرتی دارد اگر به تیتری به این مضمون بر بخورید ؟ :

یک اقدام عجیب : کشتن اسب های کولبران / پارسینه- تیتر *

و از منبعی دیگر :

حوادث رکنا: پخش فیلم کشتار نزدیک به 90 اسب باربر در جنگل‌های امیرآباد شهرستان اشنویه واکنش‌های مختلفی را ازسوی کاربران در فضای مجازی به‌دنبال داشته است.

خوانندگان محترم ضدانقلاب آیا از ملاحظه ی خبر فوق، حیرت کردید؟ ، اگر بله، حیرت شما هم از نوع دو طبقه است !این طنز تلخ هم از متن خبر برای جوری جنس، نقل می شود:

«استدلال مأموران نیروی انتظامی این است که این اسب‌ها برای حمل کالای قاچاق استفاده می‌شوند.»! / عثمان مزین وکیل دادگستری

جداً که - دلایل قوی باید و معنوی- !

پی نوشتادامه خبر:

به گزارش ایران، این تعداد اسب به گفته کریم علی‌زاده فعال محیط زیست آذربایجان غربی در طول یک ماه گذشته و در سه نوبت معدوم شده‌اند.عبدالکریم حسین‌زاده عضو مجمع نمایندگان استان کردستان نیز در توئیتر خود نوشت:

«مسئولان باید هر چه سریع‌تر از کشتن اسب‌های کولبران دست بردارند.»او این کشتار را پاک‌کردن صورت مسأله دانست.عثمان مزین وکیل دادگستری هم در این‌باره گفت: «چرا به جای کشتار اسب‌ها، با حکم قضایی حیوان را به نفع دولت ضبط نمی‌کنند؟»او «اسب» را وسیله ایاب و ذهاب در مناطق کردنشین غرب کشور (مناطق کوهستانی و صعب‌العبور) دانست و گفت: «کشاورزان در این مناطق برای حمل از اسب و قاطر استفاده می‌کنند.»

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

لکن آنچه که برادران دارند ملاحظه می کنند، به فتوای علما، دروغ است !

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

ارز درمانی

فدوی هر چه فکر می کند،برای درمان سنتی چشم درد، بیش از دو راه را بیاد نمی آورد ؛نخست  شتشوی چشم با چای و دیگری که قدری هم شیک تربود !، " آیباس" نام داشت. فدوی اما اخیراً به روش تازه ای از درمان چشم درد برخورد که پنداری برای چشم دردهای حاد مشرف به کوری، تجویز شده است .باری  فدوی اما تا لحظه ی نگارش این مختصر، تأثیر،طول درمان و نیز میزان مصرف اش را نمی داند. وی لکن بخیل نیست و نسخه اش را به شرح زیر با خوانندگان محترم ضدانقلاب خود، بقول عوام for free قسمت می کند...

6 می 018.


000000000000000000000000000000000000000000000000000

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

اگر برجام را آتش می‌زدیم، دلار 7200 تومان نمیشد !/ کیهان دارالخرافه

یکی از ابزارهای دشمن برای ایجاد تفرقه بین ایران و اعراب، موضوع #خلیج_فارس است اول انقلاب گفتن بیایید اسـم ایـن خلیج رو بذاریم #خلیج_اسلامی اما مخالفت هایی شد! اگر اونموقع این کارو کرده بودیم، الان نقطه برنده داشتیم !/علی‌اکبر رائفی‌پور

------------------

نماینده مجلس ایران با اشاره به اعتراضات دیماه ۱۳۹۶ و نقش تلگرام در این رخداد «ما که نمی‌توانیم تمام پیام‌رسان‌های دنیا را فیلتر کنیم. نهایتن باید برق را قطع کنیم.»!

------------------------------------

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بالا رفتن قیمت دلار واقعی نیست و روانی است!

کامنت از تلگرام : دلار هم اعلام کرد: روانی خودتی...!

-------------------------------------

آیت‌الله محقق داماد:

بحران محیط‌_زیست اخلاقی است و تنها با ابزار دین حل می‌شود /جماران

-----------------------------

کدامیک از کشور‌های منطقه با این همه موانع و این همه ایجاد مشکل توانسته اند تا این میزان پیشرفت کنند. این نیست جز قدرت اسلام که می‌شود بر آن اتکا کرد!/  محمد (ص)باقر(ع) نوبخت معاون کلیدالاسلام روحانی - تسنیم بنقل از فردا

------------------------------

#مکارم_شیرازی : ما در تمام امورات دخالت کرده و خواهیم کرد چون این حکومت #حق_فقیهان است ، در مورد کشورهای دیگر هم نظر می‌دهیم چون اگر نگوییم آن #بیچاره‌ها قدم از قدم برنمی‌دارند !

------------------

علم الهدیبوفالوی مشهد

پلیسی در اجرای برنامه پلیسی خود خطا کرده و باید به آن رسیدگی شود، حال یک‌باره همه دستگاه‌های کشور راه می‌افتند تا بعد از این کسی با بی‌حجاب برخورد نکند. یعنی چه؟ ندا بر ضد قرآن و ندا بر ضد فریضه بر امر به معروف و نهی از منکر آن هم در مجلس؟ / انتخاب

---------------------------

«چون ایران ناگزیر به انجام وظایف منطقه ای اش است، در غیر این صورت تجزیه خواهد شد، مردم به این نتیجه رسیدند باید فردی استراتژیک را انتخاب کنند که فردی استراتژیک با سابقه نظامی گری برای قرار گرفتن در جایگاه ریاست جمهوری شایسته تر است».! / حسین(ع) الله کرم- انتخاب

-------------------------

منصور حقیقت‌پور، مشاور علی لاریجانی و نماینده سابق مجلس، بر این عقیده است که یک شخصیت نظامی هم می‌تواند در جایگاه ریاست جمهوری قرار بگیرد و از توانایی‌هایی که دارد به نحو احسن استفاده کند و اگر هم مردم از آن‌ها استقبال نکنند خب طبیعتا چوبش را هم می‌خورند. ! / انتخاب

-------------------

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: کسی منکر شادی مردم نیست، اما نباید این شادی به ناهنجاری و رقص و پایکوبی تبدیل شود./آیت الله محمد یزدی

-----------------------

علم الهدی بوفالوی مشهد

برای مردم دردآور است آن روز که بنای کمک به مردم عراق و سوریه و قطع ایادی تروریست‌ها بود رزمندگان ما رفتند ریشه داعش را از این دو کشور را کندند اما روزی که قرار است دو کشور بازار ما باشند ما سهمی نداریم و دیگران سهم دارند / عصر ایران

------------------------------

علم الهدی بوفالوی مشهد: جریان درویشی جاسوسی است- او دراویش را "سبیل کلفت" خواند/ دویچه

کانال تلگرامی مجذوبان نور از وخامت حال شماری از دراویش دستگیر شده، جراحت‌هایی چون شکستگی سر یا قطع انگشت خبر می‌دهد. هم‌زمان، امام جمعه مشهد دراویش را "سبیل کلفت" خواند ! و به دست‌ نشاندگی متهم کرد !

-----------------------------------

فیروزآبادی: جاسوس‌های ما خودشان هم نمی‌دانند که جاسوس هستند!

رئیس پیشین ستاد مشترک نیروهای مسلح، فعالان محیط زیست را که اخیراَ بازداشت شده‌اند تلویحا جاسوسانی دانسته است که از جاسوسی خود بی‌خبرند. او می‌گوید که پیش از این عده‌ای با مارمولک و آفتاب‌پرست جاسوسی اتمی کرده‌اند./ دویچه وله

------------------------

یک خواننده کیهان دارالخرافه : روز اول فروردین با روز شهادت امام هادی(ع) مصادف شده است، چه زیباست این روز را با احادیثی از آن حضرت آغاز کنیم و برای مظلومیت و شهادت این امام بزرگوار دل‌های ما هم سوگوار باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: بی‎ناموسی، فحشا و تریاک‌کشی زیر سر آمریکا و اروپاست!- نماینده علی خامنه‌‏ای گفته مسیحیت دین خرافات است و انسان از محتوای کتاب‎شان خجالت‎زده می‎شود! او همچنین اروپایی‎ها را انسان‎های بی‎عقل و بی‎تمدن خوانده است

علم‌الهدی: وقتی فروشگاهی لباس زیر زنانه می‌فروشد نباید عکس‌العمل نشان دهید ؟!/جماران

000000000000000000000000000000نوکرم،خاکسارم، جان نثارم، عبدم، عبیدم ،بدم خدمتتان ؟!

000000000000000000000000000000000000000000000000000000


حرف حساب


فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد ،حرف حساب ،جواب ندارد!دعای آخر شب:

دعا کردم ز آرامش بیفتی

به عجز و لابه و خواهش بیفتی

به جُرم اذیت مردم، الهی

به دست ِدولت داعش بیفتی!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

7می  المکّیف سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 


*.*.*.*.*April 30th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

                            ********با گرامیداشت روز جهانی کارگ*********

******************

مزید برعلت!

حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان ،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، ضاعف الله اموالهم اجمعین، آنقدرها هم که می گویند خوش شانس نیستند. هنوزخراقتصاد بزرگواران که تا کمردرباتلاق مشغول تقلا بود ، نفسی تازه نکرده بود که : راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار در پیوند با این جستار،چنین روایت کردند که مومیائی رضا شاه از خاک بیرون زده و تحت الحنک حضرات را چسبیده !و ماجرای درگیریهای جدی حکومت و مردم ،پیرامون حجاب اجباری در خیابانها ،و نیز ماجرای صعود  دلار لعنة الله علیه،  وسقوط ریال کیلوئی ممالک محروسه ی امام زمان(عج) را، به سایه برده است!:

از آنجا که رابطه ی حکومت و ملت، بعون الله کاملاً قطع و در موقعیت دوستانه ی جنگ تن به تن هستند،! آراء و عقاید ایشان نیز،بهمان اندازه  بحمدالله والمنة ،از هم دوراند و حسب شیوه ی مرضیه ،در این باب نیز بین علما،شدیداً اختلاف افتاده است. باری- مرور واپسین خبرها تا لحظه ی نگارش این سطور ناظر بر این احوال اند :

جو امنیتی در شهر ری برای منع تجمع هواداران رضاشاه"/ دویچه وله- تیتر

تصاویر کاربران شبکه‌های اجتماعی حاکی از حضور پررنگ ماموران امنیتی در شهر ری است. مومیایی منتسب به رضا شاه در این منطقه پیدا شد. از سرنوشت جسد اطلاعی در دست نیست.

و نیز:

این در حالی است که مصطفی آجرلو، مدیر کل روابط عمومی حرم عبدالعظیم حسنی، به خبرنگاران گفته که آنچه کشف شده یک "جسد طبیعی" بوده و هیچ جسد مومیایی‌شده‌ای کشف نشده است.آجرلو مدعی شده که چهره این "جسد طبیعی" نیز قابل تشخیص نبوده و «شایعه پخش شده درباره بقایای این جسد صرفا ساخته شده فضای مجازی است.»/ همانجا

و البته:

سایت "فرارو" در گزارشی که روز سه‌شنبه ۴  اردیبهشت (۲۴ آوریل) منتشر کرده عنوان کرده که اداره تولیت آستان عبدالعظیم حسنی از ورود کارشناسان میراث فرهنگی به محل کشف جسد مومیایی‌شده ممانعت به عمل آورده‌ است.

رادیو زمانه: محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای شهر می‎گوید بنابر خبر موثقی که دریافت کرده، جسد مومیایی منتسب به رضاشاه با دستور مقامات دفن شده است.او اعلام نکرده که چه نهادی دستور دفن این جسد را صادر کرده است/ بنقل از گویا

و از منبعی دیگر :

همزمان با اظهارات رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهرتهران و فرماندار شهر ری درباره دفن دوباره جسد منسوب به رضا شاه، برخی گزارش‌ها از بازداشت دو فعال سیاسی و مدنی در نزدیکی حرم عبدالعظیم و محل کشف این جسد حکایت دارد. کامران ایازی و مریم شریعتمداری این بازداشت‌شدگان هستند.

در همین حال محمدجواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، براساس شنیده‌های «غیر موثق» اعلام کرد که جسد پیدا شده دوباره دفن شده است./ رادیو فردا

همچنین ذکرخیری شد از مُخبّط الاسلام والمسلمین خلخالی(ل):

"خبر آنلاین" نیز در گزارش روز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت خود مدعی شده که در حوالی حرم هیچ قبرستانی وجود نداشته است. در این گزارش درباره محل پیدا شدن این جسد مومیایی آمده است: «درست در همان جایی که شاه اول پهلوی در آنجا دفن شده بود و درست در همان جایی که صادق خلخالی چند ماه پس از انقلاب اسلامی در ایران، آنجا را تخریب کرد.»

باری بنظر می رسد که :

و اما فرستاده فدوی نیز اندکی پیش، طی عملیاتی، کشف یک مومیائی زنده را بشرح زیر گزارش کرد !:

کشف یک مومیائی زنده !*

زیاده گزارشی نیست..

پی نوشت

*برادرمسؤل در نقش جنازه، در مراسم  ابا شکوه فتتاح مرده شور خانه!

000000000000000000000000000000000000000000

جاخالی !   

...نه بجان شما،! لطفاً اصرار نفرمایید که فدوی عمراً زیر بار نمی رود؛زیرا شنیده است که ارتکاب  یا اشتغال به برخی از کارها، مانند مخالفت با حمله به ایران اسلامی، و نیز مخالفت با اخراج برادران مهاجراز بلاد کفر و زندقه ، عواقب سنگینی دارد،که از تحمل او خارج است،فلذا  به هر دو، به پیوست یک مستوره، بعلت ضیق وقت، یکجا می پردازد :

1- قبول دعوت و شرکت در کنفرانهای علمی

و اما مقدمتاً و برای دستگرمی عرض می کند که :

من دلم سخت گرفته ست از اين، مهمانخانه مهمان کش روزش تاريک،(1)

نمونه که در اینمورد فراوان اند  تازه ترین را ملاحظه کنید:

عباس عدالت، استاد دانشگاه امپریال کالج لندن و فعال ضدجنگ در تهران توسط سپاه پاسداران بازداشت شده است(2). او دو تابعیتی است و در چارچوب فعالیت‌های دانشگاهی به تهران سفر کرده بود./ دویچه وله

گفتن ندارد که گروگانگیری،  موهبتی ست الهی، که از الله جل جلاله،به نایبان بر حق او بر زمین،تفویض شده است (3) منتهای مراتب، برادران هم مانند فدوی و شما، مبالغی پا به سن گذاشته اند و دیگر توان گروگانگیری فله ای را ندارند(4) بلکه :

بیت

این زمان پنج پنج میگیرد

چون شده تائب و مسلمانا!

بر این پایه،احوط آنست که دوستان از پذیرش هرگونه دعوت از حضرات آیات خودداری کنند که بعنوان وجه المصالحه با خاج پرستا ن مصرف، و یا در مهمانخانه ی بیت،به نوشیدن قهوه ی قجر دعوت می شود!در غیر اینصورت -فدوی مسؤل آن نخواهد بود-  !

2- در عواقب مخالفت با اخراج برادران مهاجراز بلاد کفر و زندقه + سند منگوله دار :

برای دستگرمی نخست تیتر خبر را ملاحظه کنید :

زن سوئدی مخالف اخراج مهاجران، مورد تجاوز دو مهاجر افغان قرار گرفت !/ العربیه- تیتر

فدوی در این راستا، یکی دو نکته برای جوری جنس عرض می کند  ؛:

اولاً بموجب فرمایش استاد سخن :

مصرع

مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد !

و اما بنظر می رسد که همه ی طرفین معادله، خوشحال و راضی اند !یعنی،برادران که آردشان را بیخته، والک شان را رو به قبله آویخته اند، بانوی خاج پرست نیز،مزدش را دولا پهنا گرفته است!،حالا مرگ می خواهی برو ایران اسلامی!

نکته ی دیگر که فدوی را همینطور ارّه به ماتحت گذاشته ، بخشی از ادامه ی خبراست که می گوید:

دادگاهی در منطقه وکفو انور حسنی را به جرم تجاوز به 15 ماه زندان و پرداخت 134 هزار و 990 کرون سوئد معادل تقریب 16 هزار دلار آمریکا به قربانی مورد تجاوز گرفته، محکوم کرد. پس از پایان دوران محکومیت، انور حسنی به کشورش افغانستان فرستاده خواهد شد.

حصاری نیز که به آزار جنسی اعتراف کرده به 3 ماه زندان تعزیری و پرداخت 23 هزار و 990 کرون سوئد معادل 2 هزار و 700 دلار آمریکا جریمه محکوم شد.

گرچه :

بیت

هر دو عالم قیمت خود گفته ای

نرخ بالا کن، که ارزانی هنوز!

لکن فدوی لامحاله با 15 و 3 ماه حبس برادران افغان، که چیزی در حدود جریمه ی برادرسعید مرتضوی ست، عرضی ندارد ؛ لکن مسئلتن برادر قاضی !:

پناهجویان متجاوز گرامی، حق التجاوز تعیین شده را ،چگونه بپردازند وقتی  که از خود شما حقوق می گیرند؟

زیاده " ارزی" نیست ..

27 اپریل 018

پی نوشت

(1) من دلم سخت گرفته ست از اين، مهمانخانه مهمان کش روزش تاريک، که به جان هم نشناخته انداخته است، چند تن خواب آلود ، چند تن ناهموار، چند تن نا هشيار… نيما يوشيج

2- رویترز: سپاه پاسداران بیش از ۳۰ دوتابعیتی را در ایران بازداشت کرده است/ voa

(3): خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه پاسداران ایران، پنجشنبه 26 آوریل مدعی شد که اعضای یک شبکه «نفوذی» وابسته به بریتانیا، توسط نهادهای امنیتی ایران دستگیر شدند.در گزارشی که خبرگزاری فارس منتشر کرده، به نقل از «یک منبع موثق» آمده است: « اخیراً اعضای یک شبکه نفوذی وابسته به انگلیس دستگیر شده‌اند که گفته می‌شود بابرخی از عناصر اصلی جریان فتنه و انحراف در ارتباط بوده‌اند»/ العربیه

(4)- گروگان گرفته‌شدن ۶۶ دیپلمات آمریکایی در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۵۹ (برابر با ۲۰ ژانویه ۱۹۸۱)

00000000000000000000000000000000000000000000

برائت از مشرکین!   

…. عجیب است جان شما!..، فدوی هر قدر شب ِگرد می خوابد، صبح که بیدار می شود، می بیند که شدیداً دراز شده است.!  بعنوان مستوره نگاه کنید:

فرمانده نیروی دریایی سپاه: سپاه پاسداران هیچ کلمه‌ای در ادامه خود ندارد حتی ایران !

دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریای سپاه امروز به سایت جماران گفت: "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیچ کلمه‌ای در ادامه خود ندارد حتی ایران. این تدبیر خاص حضرت امام بود که از اول هم فقط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باشد زیرا انقلاب اسلامی محدود به جغرافیا نیست و الان می‌بینید دل‌های زیادی در دنیا همان روال انقلاب اسلامی را دنبال می‌کنند و سپاه هم در همه جا پاسدار انقلاب اسلامی است."

فدوی انتساب مهملات فوق را به خود تکذیب می کند زیرا :

بیت

من و انکار "وطن "، این چه حکایت باشد؟

غالباً این قدَرم عقل و کفایت باشد !

زیاده اعتراضی نیست..

https://www.youtube.com/watch?v=EBLq2s6xPqk

This YouTube video may be restricted by YouTube.com.

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

تمدید مأموریت

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که بررسی گزارشات واصله حاکی ست که عملیات ایذائی عمله ی بیت در آزار شهروندان عموماً ، و دختران ایرانی خصوصاً ،با شدت 9/8 " ریش" ِتر ادامه دارد .یعنی:

حجت الاسلام کتک می زند

بر سر و مغزت دگنک می زند

گر نرسد بر دگنک دست او

دست به نعلین و چسک می زند

این دو سه گر هیچ کدامش نشد

با حنک و تحت حنک می زند

گرکمک ات رستم دستان بود

هم به تو و هم به کمک می زند

ور بکند پا بمیانی فلک

چوب به پاهای فلک می زند

چون ببرد دست به سیخ کباب

برجگر ریش نمک میزند

انشاء الله دو روز دگر

خیمه از آنجا به درک می زند !

ایرج میرزا

اینهم سند مصور منگوله دارش:

فدوی سند منگوله دار زنده اش را نیز برای جوری جنس، علاوه می کند:

چهارشنبه 25 آوریل، فیلمی دیگر از ضرب و شتم یک دختر توسط ماموران در ایران در شبکه‌های اجتماعی ایرانی منتشر شد که البته زمان حادثه شب است و تاریخ آن مشخص نیست./العربیه.

https://www.youtube.com/watch?v=pyABXxF3i3s

This YouTube video may be restricted by YouTube.com

زیاده اشکی نیست...

 

00000000000000000000000000000000000000000000

حرف حساب

اشاره: فدوی در این ستون شخصاً عرضی ندارد ،زیرا می پندارد که حرف حساب ،جواب ندارد!

کشور سوریه یکی از ثروتمندترین کشورهای منطقه است. میادین نفتی در "خوزستان" را دارد دومین معدن مس بزرگ جهان در "کرمان" را دارد دومین ذخیره گاز در "عسلویه" را دارد ، معادن ارزشمند آلومینیوم در "اراک" را دارد و همچنین سرشار از معادن طلا در "آذربایجان غربی و شرقی" و "کردستان" و "یزد" است به همین خاطر نرخ تورمش بعد از هفت سال جنگ داخلی، کمتر از ایران است !

00000000000000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

بدانیم که اگر با وجود این مشکلات ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد ریخت به همین جهت حواس‌تان باشد.!....../ جوادی آملی- تابناک

البته بسیاری از کشور فرار کردند یا جای فرار خود را فراهم آوردند اما ما جای فرار نداریم. این بی‌عدالتی‌ها و بی‌عرضگی‌های برخی مسوولان قابل تحمل نیست. کشوری که این همه منابع و آب و خاک دارد چرا باید این همه گرسنه داشته باشد.

تحشیه ی فدوی : والله برادرآیت الله بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م ) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،مراتب به آگاهی ملت رسید.بعدالتحیه والسلام  درپاسخ اطمینان دادند که بخاطر حفظ سلامت آبزیان،شماها را به دریا نخواهند ریخت،برادرآیت الله !

------------------

روحانی: ترامپ کاسب و برج ساز چگونه درمورد مسائل جهانی قضاوت می‌کند؟/ العربیه

تحشیه ی فدوی : همانگونه که آخوندی که پا از ده بیرون نگذاشته،می کند!،اینهم آخر کاری داشت  که مزاحم شدی،برادر کلید الاسلام والمسلمین!؟

--------------------

احمدی نژاد: همه این‌هایی که دارند ظلم می‌کنند، روزی که قرار است بروند، مثل غباری هستند که روی آینه نشسته باشد و با یک فوت ترتیب‌شان داده می‌شود./ سخنرانی

تحشیه ی فدوی : ترتیب خودت را هم که همینجوری دادند، برادر احمدی نژاد!

----------

به دنبال حمله شیمیایی روز شنبه 7 آوریل در منطقه دوما واقع در حومه دمشق پایتخت سوریه که طی آن بیش از 100 تن کشته شدند، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا ضمن محکوم کردن این اقدام  بشار اسد را «حیوان» توصیف کرد./ العربیه

تحشیه ی فدوی : قیاس مع الفارق، آخر تا بحال کدام حیوان به حیوانات دیگر حمله ی شیمیائی کرده است، برادر ترامپ؟!

-----------------------

فرارو ـ ولی الله سیف، رییس بانک مرکزی چند روز پس از عبور قیمت دلار از ٥٠٠٠ تومان در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

بازار ارز یکی از پیچیده ترین بازارها است و ابعاد عرضه و تقاضا به شدت به عامل انتظارات حساس می‌باشند و همین امر این بازار رابه یکی از پویاترین بازارهای دارایی مبدل کرده است. تحولات مختلف از کانال انتظارات این قابلیت را دارند که به سرعت بر بازار اثر بگذارند و متناسب با این تحولات، تحلیل و ارزیابی وضعیت بازار می تواند ظرف مدت کوتاهی تغییرات اساسی را تجربه کند. از این رو لازم است ناظران و کارشناسان اقتصادی با توجه به این پویایی، بازار و سیاست های بانک مرکزی را رصد وتحلیل کنند.

تحشیه ی فدوی : یعنی خرابکاریهای برادران را هم مردم اسلامزده، باید"رصد و تحلیل کنند؟"!

-------------

اما بسیاری از مذهبی‌ها می‌گفتند، اساساً چیزی به اسم انتخابات، رأی و دموکراسی در اسلام وجود ندارد. آنان از امام‌(ره) می‌خواستند حالا که حکومت به دست تو آمده و شما که برحق و رهبر هستید، انتخابات را کنار بگذارید. به این ترتیب، ملاحظه می‌کنیم که در اینجا تندروهای مذهبی با مارکسیست‌ها به یک نقطه مشترک، یعنی مخالفت با برگزاری انتخابا ت   رسیدند/ یونسی

تحشیه ی فدوی : خب پز بیراه  نمی گویند؛ "اساسا چیزی به اسم انتخابات، رأی و دمکراسی " در شرع انور وجود ندارد زیرا اسلام عزیز پدیده ای بیابانی،و انتخابات، رأی و دمکراسی، پدیده ای شهری است، برادر یونسی!

------------------------

علم‌الهدی: می‌خواهند فیلتر کردن تلگرام را به گردن رهبری بیندازند/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : آخر عقل و چشم هم چیز خوبی ست. شما نگاه کنید که بر گردن تو بوفالوی مشهد و نیز

حضرت آقا(ضپ) ،غیر از چفیه چیز دیگری هم هست ؟!

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

28 اپریل المشعشع سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*

Archive