حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*March 25th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

پهلوان نوروز، در رینگ بوکس مؤمنین!  

خوانندگان محترم ضدانقلاب، لابد بیاد می آورند که فدوی،در باب تئوری معروف خود ،که  پیرامون راهکارهای زیرکانه، اما کاملاً بی اثر حضرات در قلب و استحاله ی پدیده های فرهنگی و تاریخی وطن سابق است،پیش از اینها سخن گفته ؛ اینک اما به ضرورت همین ایام که نوروز گرامی باشد،بازنگری و البته غبار روبی از تئوری مذکور،بویژه که یکی از برادران همین یکی دو روز اخیر،بر فدوی منت گذاشته  و آنرا بقول عوام approve فرموده اند، خالی از لطف نیست..باری به اجمال و اختصار عرض می کند که :

1- برادران در برخورد با پدیده های ایرانی که به استناد مدارک موجود، از آن متنفرند،نخست نگاه می کنند که آیا آن پدیده تا چه میزان نیرومند است ؟ اگر براستی نیرومند است ، تحت الحنک شان را لای پایشان می گذارند ،اما  بجای آنکه بروند دنبال مهملات شان، می کوشند پدیده ی نیرومند مذکور را، تا آنجا که می توانند، اگر نه تغییر ماهیت، که دستکم، تغییر شکل دهند؛ نمونه فراوان است و از آن میان از بوفالوی مشهد بشنوید :

شادمانی که باعث شود انسان از خطوط قرمز خدا بگذرد، شادی یی از نوع اهالی کاخ سفید است.

به گزارش انتخاب؛ حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی سه شنبه شب در آیین شب شهادت امام هادی (ع) و آغاز سال نو در بقعه متبرکه امامزادگان یاسر و ناصر (ع) در طرقبه افزود: چند سالی است که کاخ سفید هم مراسم نوروز را برپا می کند و در کاخ سفید که حقیقتا کاخ سیاه است، سفره هفت سین پهن می کنند.

وی بیان کرد: اما مردم ایران زمان تحویل سال و آغاز نوروز را در جوار حرم مطهر رضوی یا بقاع متبرکه امامزادگان در سراسر کشور حضور پیدا می کنند و در این اماکن مقدس تحویل سال را جشن می گیرند.

وی اظهار کرد: پیام حضور مردم در جوار امامزادگان و اماکن مقدس این است که نوروزشان با محبت اهل بیت (ع) گره خورده و جدای از دین نیست.

امام جمعه موقت تهران گفت: تفاوت نوروز مسلمانان ایرانی با نوروز اهالی کاخ سفید آن است که آنان نوروز را بی خدا می بینند اما مسلمانان ایرانی نوروز گره خورده با خدا را قبول دارند و در جوار امام رضا (ع) یا امامزادگان به نوروز عشق می ورزند و این پیام بسیار مهمی است.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی اظهار کرد: این حضور به معنای آن است که دیگر نوروز کسی در جوار امامزادگان با گناه مخلوط نمی شود و معصیت نمی کند و شادی خود را همراه با دینداری و دوری از معصیت می داند.

به این مهملات، اضافه کنید : شب یلدای عاشورائی،، غزل حافظ در مورد حضرت رقیه(س) ! و ...که فدوی پیش ازین بدانها پرداخته، و دیگر مکرر نمی کند !

چماق و هویج اسلامی:

تزئین هفت سین؟ صلوات برا ی (عج )!

000000000000000000000000000000000000

کذاب الاسلام و المسلمین !

…. دیگرجانم برایتان بگوید که پس از حکومت اسلامی(داعش درونمرزی- م)، مظلوم تراز مجتهدالزمان ملاذ الانام، صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ضاعف الله پُرستاته ، پیدا نمی شود! (1) معظم له چهل سال پس از درگذشت انقلاب و در مجلس ترحیم آن،افاضاتی فرمود که چیزی نمانده بود که فدوی پس از استماع آن ، یک پرس مرگ موش اعلا با یک فنجان قهوه ی قجر سفارش بدهد! ؛ شما هم ملاحظه بفرمایید، ثواب دارد:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این سخنرانی با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی در سال 1397، گفتند: در این مدت انقلاب در زمینه ارزش‌ها، امتحان خوبی پس داده است! یعنی ملت ایران توانسته اصول بنیادین و شعارهای اصلی را به همان استحکام اول تا امروز حفظ کند!

بسیار خوب؛ در بخش نخست مهملات خردمندانه یعنی آنجا که فرمود :

….. در این مدت انقلاب در زمینه ارزش‌ها، امتحان خوبی پس داده است!

گفتن ندارد که مراد معظم له از" انقلاب " در اینجا عمله ی جور واجوربیت، و منظور از"امتحان خوبی پس داده است"  توفیق شان در کبود کردن ملت، و کشیدن تسمه از گرُده ی زنان، پیرامون لچک بیابانی مورد علاقه ی ماموتهای عالیقدر و نیز جا انداختن حجاب برترمعظم له ، با پاشنه کش اسلامی ست(چادر پرکلاغی-م) ؛ و در ادامه ی ذکر مصیبت :

در کشور ما آزادی فکر، آزادی بیان، آزادی انتخاب وجود دارد و هیچ کس به خاطر اینکه فکر و نظرش مخالف نظر حکومت است مورد فشار و تهدید و تعقیب قرار نمی‌گیرد!. البته آزادی چارچوب دارد./ انتخاب

و اما این فرمایشات داهیانه لکن بی پایه و اساس این مظلوم را،آخر چرا کسی باور نمی کند؟ فرازی از آیه ی اخیر را با هم تعریف و تفسیر می کنیم، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!. خوانندگان محترم ضدانقلاب بعنوان دستگرمی و نیزتکلیف شرعی شب، بفرمایند که کجای جمله ای که در پی می آید، ایراد لفظی یا معنوی ، و یا هر دو را دارد (2) :

در کشور ما آزادی فکر، آزادی بیان، آزادی انتخاب وجود دارد و هیچ کس به خاطر اینکه فکر و نظرش مخالف نظر حکومت است مورد فشار و تهدید و تعقیب قرار نمی‌گیرد!...

بله  البته که همینطور است زیرا آن دگراندیشان نابکار،داوطلبانه یا سکته می کنند و یا خودکشی !.بنظر معاندین و زنادقه ،جسد را، می شود آیا " مورد فشار و تهدید و تعقیب قرار داد" ؟

باری- شوخی به کنار، بنظر می رسد که مقام معظم رهبری(ضپ) ، آن هجو کوبنده ی " برشت" را در باب حکومت های توتالیتربه جدّ گرفته است !، آنجا که فرمود :

21 مارچ 018

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی هم می خواهد از حق آزادی تعریف وتمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده  کند ؛ بقول عوام ok یا سفارشتان را به عمله بیت بکند؟!

(2) قرار شد دشنام، بویژه از این نوع اش را ندهید،خواهر- برادر خواننده، یکوقت عمامه مان توی هم می رود ها، از فدوی گفتن!

0000000000000000000000000000000000000000000000

مسئلتن(مصور)!  

فدوی حالت آزار دهنده ی بلاتکلیفی را دوست نمی دارد و در پیوند با تصویری که در پی می آید، می خواهد بداند که منظور آیا برادر احمدی نژاد دامت تحریکاته ست ،یا حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) ،و یا هر دو؟

موجب تشکر است اگر او را از بلاتکلیفی، در آورده مژدگانی دریافت دارند!، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

00000000000000000000000000000

ریخت و پاشهای برادرانه  

بررسی اجمالی واردات به مملکت امام زمان(عج) حاکی ست که هم در دوران هشت ساله ریاست پیشین آبدارخانه ی بیت،برادر جنگیر احمدی نژاد دامت تحریکاته، و نیز متولی حاضر آبدارخانه ،کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی ، شدیداً زیر سؤال است..فدوی اگر خواسته باشد که فقط سیاهه ای از واردات غیر ضروری برادران را از لحاظ گرامی خوانندگان محترم ضدانقلاب بگذراند، مثنوی هفتاد من کاغذ ، آنهم بقیمت بازار آزاد می شود که بیگمان سر به فلک می زند

بیت

تا بی سر و پا باشد، اوضاع فلک زینسان

در سر هوس ساقی، در دست شراب اولی!

فلذا فدوی بمنظور صرفه جوئی در تتمه ی عمر بیحاصل، با واردات اقلامی مانند ،۵ هزارتن آدامس! ، بیش از یک میلیون تن "خاک" رس،نیم تن قلوه سنگ،۵۰۰ تن کلنگ،۸۲۰ تن بیل ،۸۰۰ تن مدادتراش ،عجالتاً کاری ندارد بلکه :

شعر:

هراس فدوی – باری – همه از واردات در سرزمينی است

که تولیدات داخلی کالائی

از  واردات خارجی همان کالا

افزون تر باشد ! (1)

باری اعتراض  فدوی عمدتاً به اقلامی ست که در آنها بحمدالله والمنة و تحت توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش،به خودکفائی کامل رسیده ایم؛ بر این پایه، واردات اقلامی که در پی بدانها اشاره می شود،چه توجیه و بلکه وجاهت قانونی ای دارد؟:

نیم تن مارمولک (کد تعرفه ۰۱۰۶۲۰۹۰) :

وقتی که بعبارت فرانسویان، توی سر سگ می زنی مارمولک بیرون می آید و حتا یک فقره از آنرا هم فیلم کرده و امت و حتا ملت آنرا پسندیده اند، وارد کردن این حجم مارمولک!یعنی چه؟!

۳ هزار تن پشم (کد تعرفه: ۵۱۰۵۲۱۰۰ و ۵۱۰۵۱۰۰۰ و ۵۱۰۱۲۱۰۰)

نیم تن موی انسان (کد تعرفه ۶۷۰۳۰۰۰۰) یک تن ریش و ابروی مصنوعی(کد تعرفه ۶۷۰۴۱۹۰۰)

وقتی که همه ی اینها توسط مؤمنین کثرالله امثالهم، بقدر کفایت تولید شده و می شود !

بفرمایید وقتی که تا بخواهی خود گاو مده ظله العالی را در اختیار داریم،لابد اسپرم اش را هم داریم نه!، فلذا وارد فرمودنِ:

"نیم تن نطفه نامعلوم و اسپرم گاو(کد تعرفه ۰۵۱۱۹۹۱۰ و ۰۵۱۱۱۰۰۰ وارد شده در تمامی ماه های امسال)" ،

چه معنائی دارد؟!

معنا ی اینکه رودها، تالابها و دریاچه ها از حیز انتفاع افتاده خشک شده و الباقی نیز بعون الله خشک خواهند شد و صحاری عربستان صدر اسلام عزیز را تداعی کرده و موجبات حظ بصر و التذاذ مؤمنین را فراهم خواهد کرد ،بدان معناست که حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان ضاعف الله اموالهم اجمعین،که در رأس امور هستند، به محیط زیست مثال زدنی ایران سابق،به ضرب حُسن تدبیر و مدیریت مؤمنانه ی خود، تِر زده اند، در اینصورت وارد فرمودنِ * 160 تن گل ولای فاضلاب از کشور ترکیه با تعرفه 38252000 به ایران

چه معنائی دارد؟:

زاینده رود سابق!

بویژه آنگاه که موجب شود که ولیعهد عربستان بابت آن، ما را شدیداً بشرح زیر، سر کار بگذارد :

دیگر از اقلام مسأله دار برایتان بگوید :

واردات ده ها مورد پتو به مبلغ دهها میلیون دلار که در سه مورد آن پتو با کرک حیوانات خارجی وارد کشور شده است.

پرسش در این پیوند  بسیار ساده است : کرک حیوانات داخلی که بحمدالله والمنة بقدر کفایت در دسترس اند،چه اشکالی داشته است؟!

و مورد حیرت انگیز دیگر : واردات گوشت بوفالو از هند است که فدوی نمی داند که آیا برادران روشندل بوده و بوفالوی مشهد، برادرعلم الهدی را به آن فربهی ندیده اند، ؟ گفتن ندارد که امثال او در نماز جمعه ها فراوان اند!

حیرت انگیز تر اینکه برادران با وجود آیت الله تمساح یزدی ، :

کروکدیل‌هایی هم برای پرورش وارد کرده‌اند !

فدوی برخی واردات شرم آور هم برای جوری جنس، علاوه می کند:

جدا از بازار پوشاک که در تار و پود محصولات چینی بافته شده است، نیم میلیارد دلار سود واردات پارچه چادر مشکی بوده که به جیب واردکنندگان سرازیر شده است.(جهت اطلاع برادر رهبر و خواهر الهام چرخنده)

چینی‌ها علاوه بر اینکه قرآن به ایران می‌فرستند، سنگ قبر هم برای ایرانیان صادر می‌کنند. سنگ قبرهایی که رویشان آیه قرآن به درستی حک شده است./صراط نیوز

برادران اینهمه را در یک قیام و قعود به فدوی انداخته اند،حال خوانندگان محترم ضدانقلاب بفرمایند که فدوی مادر مرده، این فقره را که در پی می آید کجای دل صاحب مرده اش بگذارد، وقتی که ما در وطن اسلامی، شهید از هر نوع اش( جعلی و غیر جعلی- م) از سرو کول مان، بالا می رود :

زیاده تحلیلی نیست ..

24 مارچ 018

00000000000000000000000000000

نگرانی های زنجیره ای  

فدوی نمی داند که آیا برای مشکلی که دارد و در پی بدان اشاره می کند، نیازمند ناز طبیبان است؟ داستان از این قرار است که هرگاه حکومت داعش درونمرزی،بیگناهی را به حبس های طولانی محکوم می کند، فدوی شدیداً  نگران می شود! ؛ و نیز چون رویش نمی شود یواشکی بگوید که این نگرانی،شوربختانه بابت آن شهروند دربند نیست، بلکه از این جهت است که سایه ی دوالپای حکومت داعش درونمرزی،بنا دارد پنج یا ده سال دیگرهم بر سر ملت شل و پل،بماند !

پی نوشت

یک مستوره :

«محمد(ص)علی(ع) طاهری» بنیان‌گذار عرفان حلقه، پس از هفت سال زندان مجددا توسط  شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران، به پنج سال حبس محکوم شد./العربیه

00000000000000000000000000000000000000000000000000

راز سر به مُهر

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه ، داغ دل اش تازه و ملتفت شد که :

جعبه سیاه هواپیما(تهران- یاسوج) پیدا شده و حالا بر سر آن دعواست!/ پیک نت

فدوی بمنظور راحتی خیالت عرض می کند که آخر تصدقت شوم، این موضوع چه اهمیتی دارد ؟، لکن از شما در حاشیه می پرسد که آیا پیرامون مسائل بسیار مهم و سرنوشت ساز جامعه ی شکوهمند اسلامی مان ،مانند بول و غایط ، و یا این مشکل پیچیده و بسیار تخصصی  که آیا : دیدن موی زن روی فرش چه حکمی دارد ؟؛ آیا بیاد دارید که بین ماموتهای خواب آلود گرامی، اختلاف نیفتاده باشد؟ خب اینهم روش !...

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

 

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

 

 

 

--------------------------------------

 

00000000000000000000

حرف حساب

هر گونه اظهار نظر فدوی در این ستون،ثواب ندارد؛ زیرا حرف حساب ،جواب ندارد!

نه فریاد های مرگ بر امریکا، و نه موشک های بالستیک، هیچکدام به مرز های امریکا هم نرسید؛

ولی سفره نوروزی ما ،تا درون کاخ سفید نفوذ کرد.بیشترین قدرت هر ملت فرهنگ آن ملت است…

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24 مارچ  الموَرب سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*March 20th, 2018*.*.*.*.*

*.*.*.*.*March 19th, 2018*.*.*.*.*

رؤیا

بوِ ی فراغت

بوِ ی گمنامِ خاکِ خیس

قدم زدن

در عصرهای شلوغ و شاد

عطر گمشده ی لباس نو

ساعتِ شماطه دار قلب بچه ها

در عید...

***

آسمانِ بزرگِ آبی رنگ

همهمه ی کبوتران در بام

دَم گرم قناری خوشرنگ

غلتیدن پتو

در حیاط داغ

بستر خنک حوض فیرزه

عطش سطل

لَه لَه کوزه؛

ریختن خستگی در آب

هوس تـُرد و نرم خواب...

***

مرگِ گریه در خلوت

شام خنده در ایوان

بوی نانِ تازه و سبزی

مَقدم گرامی مهمان...

***

بازی باد فروردین

آشتی شاخه های دور از هم

آخرین روزهای ماه غم

چهره ی خنده گون دشت

مخمل برازنده ی گندم

دست سازنده ی مردم...

***

می پرم از خواب

مشوش و غمگین

سرم از

شراب تلخ خانگی،

سنگین...

---------------------------

با گرامیداشت نوروزی که در چند قدمی ست، و به امید بهروزی و پیروزی، در سال تازه

به تو نگاه می کنم

آنگاه که جهان

تاریک می شود

و شکر می کنم ترا

که سبزی هنوز،

که هنوز می تابی..

شعر و خط: حمیدرضا رحیمی

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

مسئلتن(دولتی) !    

فدوی نمی داند که خوانندگان محترم ضدانقلاب آیا، از میزان خشم و نفرت، ریاست محترم آبدارخانه ی پیشین بیت، برادر احمدی نژاد دامت تحریکاته، از برادر رحیم مشائی خبر دارند؟ بقول عوام! i don't think so .حال اگر می خواهید در این فقره،بعرض فدوی برسید،بقول اهل رسانه ،به خبری که هم اکنون بدست او رسید،توجه فرمایید:!

اطلاع یافتم که عصر امروز (شنبه)، عوامل امنیتی تحت امر دستگاه قضایی، در یک رفتار غیرقانونی، خودروی آقای مهندس اسفندیار رحیم مشایی را که فرزند پاک، شجاع و انقلابی و خدوم مردم است، متوقف ساخته و ایشان را بدون اعلام علت و بیان عناوین اتهامات احتمالی، بازداشت کرده و با خود برده اند.

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

اینجانب شکایت این مظالم را به محضر مولایمان حضرت ولی عصر(عج) می برم و از او در انجام وظیفه دفاع از حقوق ملت و کیان کشور، استمداد می طلبم./ دولت بهار- احمدی نژاد

ملاحظه کردید که این فلان فلان شده ی چشم سفید،چگونه زیرکانه، با پاس دادن مشکل به حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)، آزادی برادر رحیم مشائی را از زندان سکندر، تعلیق به محال فرمود؟!

17 مارچ 018

0000000000000000000000000000000000000000000

فتوای الحاقی

فدوی در یکی از طنز نوشته های پیشین، بمنظورارتقاء دانش علمی دوستان،استفتاء زیر را

فی سبیل الله ،ازلحاظ گرامی خوانندگان محترم ضدانقلاب، گذراند :

سوال: مویی که از زن جدا شده و روی فرش افتاده اگر نامحرم ببیند و دست بزند چه حکمی دارد؟

در این زمینه بین فقها اختلاف نظر است، برخی از فقها (حضرات آیات خامنه‌ای و نوری همدانی مد ظلهما) می‌گویند بنا بر احتیاط واجب باید از نگاه و لمس موی جدا شده از نامحرم اجتناب شود و برخی (حضرات آیات سیستانی و هادوی تهرانی. مدظلهما) نیز معتقدند اگر به قصد لذت نباشد، اشکال ندارد.

پاسخ مراجع عظام تقلید نسبت به این سوال، چنین است:

حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی):

احتیاط واجب آن است که به موى جدا شده نگاه نشود.

------------

حضرت آیت الله العظمی سیستانی (مد ظله العالی):

حرام نیست.

------------------

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی(مد ظله العالی):

در فرض سوال، دست زدن خلاف احتیاط است.(1)

و اما درآن زمان،مرجع تقلید عالیقدرفدوی،حضرت آیت الله الکبرا سید کامبیز استرآبادی (مد ظله العالی)، شوربختانه بمنظورانجام پاره ای معالجات سیاسی- عبادی، درعتبات عالیات آلمان( ع- س- ص- عج)بسر می بُرد و فلذا از فیض درک فتوای معظم له محروم بودیم که اینک و پس از سپری شدن دوران نقاهت در ممالک محروسه ی sister Elizabeth به امّ القراء بازگشت، و موجبات استفتاء ّ فوق، بحمد الله والمنة  و بشرح زیر فراهم شد:

معظم له ، بعدالتحیه و السلام و ضمن صدورچند صد صلوات برمحمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در فرض سؤال فرمودند:

1- نخست و برای دستگرمی، و البته با استعانت از نیروی محترم انتظامی،باید معلوم شود که چرا آن زن نابکار،مراقب موهای صاحب مرده ی خود نبوده که از بدن جدا وهمینطورآزادانه روی فرش خرامیده و لامحاله موجبات تحریک و ارتکاب معصیت برادران را فراهم کند؟

تبصره 1: به فتوای علمای سلف ،حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ، مستبعد نیست که ذغال خوب ، یعنی نوع فرش که آیا بافت کرمان، اصفهان، کاشان و یا تبریز بوده باشد نیز بسته به مرجع،در چگونگی صدور فتوا دخیل باشد؛

2- مرحله ی بعد اما ،رسیدگی به این موضوع که سرنوشت سازودرعین حال مُخل امنیت ملی ایران اسلامی ست، آنست که موی مذکور آیا،متعلق به کدام ناحیه از نواحی بدن زن بوده است؟ درفرض موی زهار، که فدوی عمراً مسؤل آن نخواهد بود! ، واجب عینی ست که در خانه، بین دو تا پنج ساعت ، عزای عمومی اعلام و دستکم چهار هفته نیز حصر خانگی اعمال شود.

3-نظربه اینکه بسیاری مؤمنات در رقابت با ریش مؤمنین،موی پاهای خود را نمی تراشند، فلذا احوط آنست که مراتب،در باب اینکه موی جدا شده از بدن زن، موی پا یا جای دیگر است،از پدافند غیرعامل استعلام، و نتیجه،به پیوست موی مورد اختلاف، به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال شود. در فرض موی سر،علما به جماع (2)رسیده اند که پس از حصول اطمینان از اینکه موی مورد اختلاف ،موی سر زن است،آنرا  طی تشریفاتی که به تأیید مجلس خبرگان نیز رسیده،بدون دخالت دست از زمین بردارند.

تبصره 2 - وسائل شرعی مورد نیاز برای برداشتن موی زن به فتوای اکثریت علما:

- یک عدد ذره بین چینی یا روسی با دقت بالا، بمنظور پیدا کردن موی زن در فرش

- یکباب دستکش و موچین ایضاً چینی یا روسی

پس ازجدا کردن مواز فرش،آنرا در فضای غیر مجازی و به مدد فوت، روانه کنند ، انشاءالله..

همیشه موفق باشید

پی نوشت

(1)  فدوی قاصم الجبارین را شدیداً گواه می گیرد، و اگر نمی پذیرید، روح پُرفتوح حضرت امام(ل) را نیز غلاوه، و برای محکم کاری، پُرستات مقام معظم رهبری(ضپ) را نیز پیوست می کند  که پزسش و پاسخ بالا ،متعلق به ماموتهای گرامی ست محصول کارگاه طنز او نیست، و خودِ جنس است !

(2) خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛لطفاً پیش از آنکه بی فدوی شوید،غلط تایپی جماع را به اجماع اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

000000000000000000000000000000000000

مدرک   

در اینکه ملتِ خلع سلاح، و حاکمیتِ تا پیشانی مسلح،کارد و پنیر و دیریست که در یک جدال نا برابر و فرساینده بسر می برند،افزون بر فدویِ منتظر الظهور، ناظران درون و برونمرزی هم، تردیدی ندارند.! یعنی،بین تلفات عمله ی مسلح بیت و ملت پا پتی معترض ،که در هتل های پنج ستاره ی بیت(زندان- م) بسر می برند ، تفاوت ما هوی، دستکم از زمین تا پشت بام است!، بیک مستوره ی تازه در پی نگاه کنید:  

به گزارش پارسینه، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ساعتی پیش در منزل شهید محمد(ص)حسین(ع) حدادیان -از شهدای اغتشاشات اخیر تهران- حضور یافتند:

معظم له، البته دست خالی نبودند و هدیه زیر را به سبک و سیاق ناصرالدینشاه،به خانواده ی پیاده نظام شل و پل بیت، مرحمت کردند :

زیاده تبعیضی نیست ..

0000000000000000000000000000000

برعکس     

فدوی با اندوه بسیار، دومین فاجعه ای را که در غوطه شرقی سوریه به اهتمام حضرات درحال وقوع و علی الحساب به کشته و زخمی ‌شدن بیش از ۱۴۵۰ نفر مردم حیران و بیگناه منجر شده است،دنبال می کرد که به این تیتر خبری بنقل از دویچه وله رسید:

آلمان: ایران و روسیه باید اسد را متوقف کنند !

فدوی را گرفته ای، برادر دویچه وله؟ قضیه که بکلی برعکس است یعنی، برادر اسد باید برادران سیدعلی(ع) و سید پوتین را، که زنجیر پاره فرموده اند، متوقف کند!

حال فدوی در شک بین دو وسه،همینطور ارّه به ماتحت مانده است که آیا او محتوا و بین خطوط خبرها را سرو ته نگاه می کند، یا دوستان!؟ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب، می دانید ؟

000000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

احمدی نژاد در نامه ای به قاسم سلیمانی: شریک ظلم نشو!/ بی بی سی بنقل از گویا

تحشیه ی فدوی :لکن ظلم ما با مال شما فرق داشت    برادر مش قاسم یعنی بهتر بود !،

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه عملکرد ۶ ساله وزارت ربیعی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که ۸۰ درصد از جامعه ایران زیر خط فقر هستند/ خانه ملت!

تحشیه ی فدوی : اگر زحمت نیست و عواقبی هم ندارد!، تبریکات فدوی را نیزعلاوه بفرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع)

------------------------

صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران و تحلیلگر مسائل سیاسی به اتهام "تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب" به ۱۸ ماه حبس تعزیری و ۲ سال محرومیت از فعالیت سیاسی و اجتماعی محکوم شده است./ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : حکومت داعش درونمرزی، تنها چاقوئی ست در جهان، که دسته ی خودش را شدیداً می بُرد، برادر بی بی سی!

-------------------------

نیروهای امنیتی مانع تجمع زنان در تهران به مناسبت روز جهانی زن شدند/ العربیه- تیتر

تحشیه ی فدوی : خب بزرگواران چه می توانستند بفرمایند؟ جز اینکه چندین قلاده از برادران را، بعنوان زن بزک فرموده، و به ضدیت با زن، وادارند؟!

------------------

چرا بن‌لادنِ سنی نوحه‌های سینه‌زنیِ شیعی گوش می‌داد؟/ العربیه- تیتر

تحشیه ی فدوی : پرسش ها میکنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

-------------------

ترامپ دعوت رهبر کره شمالی را پذیرفت!/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : خبر برای برادران، ازاین  بدتر نمی شود!

--------------------

روحانی: غده‌های سرطانی را از نظام بانکی خارج کردیم/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: والله برادر کلید الاسلام، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،ما یکنوع سرطان بیشتر نداریم و آن همانا سرطان داعش درونمرزی ست که حضرات آیات از صدر، لعنة الله علیهم اجمعین باشند! !

مکارم شیرازی خواستار بررسی فقهی "جرائم اجتماعی نوظهور" شد/ دویچه وله- تیتر

ناصر مکارم شیرازی از مراکز فقهی جهان اسلام خواست که بررسی جرائم اجتماعی دنیای مدرن را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند. او می‌گوید که لازم است "علمای اسلام" برای پیش‌گیری و مبارزه با این جرائم چاره‌اندیشی کنند.

تحشیه ی فدوی: والله برادر مکار شیرازی، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،همینکه شما و سایر حضرات آیات،مردم را بحال خودشان بگذارید،همه چیز آرام و درست می شود،برادر مکار !

رادیو زمانه - صادق زیباکلام، استاد دانشگاه و از چهره‌های اصلاح‌طلب بدون اعلام دلیل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اخراج شد.

تحشیه ی فدوی: داعش درونمرزی تنها چاقوئی ست در جهان، که دسته ی خودش را هم می بَُرد !

------------------

روحانی: نه خودروی اسلامی داریم و نه فیزیک و شیمی اسلامی

حسن روحانی گفته است که تلاش‌های مربوط به اسلامی کردن علوم شکست خورده است. به باور رئیس جمهور ایران، گذاشتن قرآن در داشبورد یک خودرو آن را اسلامی نمی‌کند. روحانی از تعامل علمی با جهان و آزادی پژوهش سخن گفته است./ دویچه وله

تحشیه ی فدوی: آخر تصدق دستار مبارک برود، عجله کار شیطان بزرگ است،حالا چه عجله ای داشتی،میگذاشتی سی چهل سال دیگر !

-------------

اردوغان: با کسی سر دشمنی نداریم و اجازه دخالت در امور داخلی کشورمان را نخواهیم داد/ اهاد

تحشیه ی فدوی: لکن تجاوز به کشورهای دیگر بویژه کردها را، حق مسلم خود می دانیم !

--------------------

دیوان عالی آمریکا، بالاترین مرجع قضایی این کشور درخواست گروهی از شهروندان آمریکایی را که در سال ۱۹۹۷ در جریان یک بمبگذاری در اسرائیل مجروح شده بودند، برای مصادره کتیبه‌های هخامنشی متعلق به ایران و فروش آنها به عنوان غرامت، رد کرده است./ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: برادران بفرمایند که این رأی مستقل، استکباری ست و یا چه ؟!

---------------------

مالزی اولین پول دیجیتال 'اسلامی' در جهان را معرفی کرد/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: خدا بخیر کند !

---------------------

مخالفت روسیه با محکوم کردن ایران در قطعنامه یمن/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: چه کسی برای اینکار، بهتر از برادر سید پوتین، که خود از سادات محترم روسیه است!؟

-------------------

اجبار و تحمیل در حجاب جواب نمی دهد/ متاسفانه رفتارهای غلط درباره گشت ارشاد و برخورد با دختران و پسران ما تجربیاتی است که به ما نشان می دهد با این شیوه ها نمی توان پیش رفت در این زمینه نیاز به گفتمان و واقع نگری داریم./ ابتکار- نواندیش

تحشیه ی فدوی: هیچ راهی جز اینکه زنان و دختران را بحال خودشان بگذارند، وجود ندارد، خواهر معصومه!

-----------------------------------------

رحیم‌مشایی حکم بقایی را در مقابل سفارت انگلستان به آتش کشید/ دویچه وله

تحشیه ی فدوی:

بیت

"به UK نیست مربوط این عریضه "

چه ربطی گوز دارد با شیقه؟!

************************************************

دختر بچه بیگناه پیشمرگ قاسم سلیمانی شد!/ گویا

وحشت سردار سلیمانی از خوردن یک شکلات از دست دخترک جوان، اول مجبور میکند خود بچه یکی از شکلات ها را بخور!د

https://www.youtube.com/watch?v=CAyLztEfa2A

تحشیه ی فدوی: همینکه بزرگواری کرده و دخترک را به سوریه اعزام نفرموده است، کفایت می کند، برادر گویا!

00000000000000000000000000000000000000

قیصرانه ها

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران، گفته است که سال ۱۳۹۶، سالی "پرحادثه" بوده و احتمالا اعتراضات اقتصادی ادامه خواهد یافت، اما این "اعتراض‌ها اصل نظام را نشانه نگرفته‌اند"./ بی بی سی

---------------------

عراقچی: ایران برای جنگ با تروریسم در سوریه است، نه نبرد علیه اسرائیل/ رادیو فردا

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------------------

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: مبارزین و مجاهدین یمنی محاصره‌اند، به آنها چیزی نمی‌شود رساند؛ اگر می‌شد رساند ما به جای یک موشک صد موشک به آنها می‌دادیم. [اما] نمی‌شود به اینها چیزی رساند؛ مظلومند./ کیهان دارالخرافه

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

------------------

سخنگوی قوه قضائیه: هیچ جای دنیا اندازه ما به زندانی‌ها تسهیلات نمی‌دهند!

غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگو و معاون اول قوه قضائیه یکشنبه ۱۵ بهمن در نشست خبری هفتگی اخبار منتشرشده از وضعیت نامطلوب زندان‌ها را تکذیب کرد. او همچنین با اتهام‌بستن به دختران خیابان انقلاب که بازداشت‌ شده‌اند، سخنانی را در مورد آنها تکرار کرد که مقام‌های قضائی پیش از این درباره بازداشت‌شدگان اعتراضات سراسری گفته بودند: آنها معتاد به مخدر هستند و از خارج هدایت شده‌اند./ رادیو زمانه

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

--------------

جنتی: دلیل اعتراضات مشکلات اقتصادی است و باید به مردم حق داد !/ دویچه وله

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

----------

وزارت کشور ایران از سران احزاب برای حل و فصل بحران اخیر چاره‌جویی کرد/ العربیه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر ! ، کدام حزب؟

----------------------

دادستان تهران: اعتراضات اصل نظام را نشانه نگرفته است !

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-----------------------------

آیت‌الله خامنه‌ای: مشکل حل‌نشدنی در کشور نداریم ! / بی بی سی

حرفا میزنه رهبر، چشا میره مغز سر !

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17 مارچ المشعشع سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*March 4th, 2018*.*.*.*.*

*************************با گرامیداشت روز جهانی زن**************************

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

گنه کرد در شهر یک دختری

کشیدند سر خودروش، چادری!

*************

***********

بلاتکلیف    م

گویا در قحط الرجال تحمیلی،برادر کلب آستان علی(ع)، یعنی غلام حسین(ع) حداد عادل،که نسب اش با نیم واسطه به آل ساندیس (ع) می رسد، به قید قرعه ی قناری، جسارت است، روی فدوی به دیوار،رئیس عدوانی فرهنگستان زبان فارسی سابق است؛ فلذا فدوی از ایشان تقاضا دارد قبول زحمت فرموده ، و معادل واژگانی مانند " آزرم" و "حیا " را ، در حدی که برادران بتوانند درک کنند فراهم و ارائه فرمایند تا ورزشکارانی بشرح زیر،پس از مدتها تلاش و تمرین، بتوانند تکلیف شان را ،البته در غیاب چماق،معلوم کنند!:

منع جودوکار ایرانی از وزن‌کشی برای جلوگیری از دیدار با حریف اسرائیلی

در آستانه مسابقات جودوی گراندسلم دوسلدورف در آلمان، با توجه قرعه جدول مسابقات و با کناره‌گیری حریف آمریکایی، محمد بریمانلو، جودوکار ایران، از حضور در مراسم وزن‌کشی کناره‌گیری کرد تا به دیدار حریف اسرائیلی نرود./ دویچه وله

زیاده درخواستی نیست

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

لیاقت  

...و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :

"بعد از جنگ جهانی دوم، از یکی از مقامات ژاپن پرسیدند: شما تنها کشوری بودید که آمریکا علیه تان از بمب اتم استفاده کرد، قاعدتاً شما باید بزرگترین دشمن آمریکا باشید، پس چرا هیچوقت شعار «مرگ بر آمریکا» سر نمی دهید؟ پاسخ داد: شعار دادن مال آنهایی هست که در عمل هیچ کاری نمی توانند بکنند! همینکه بر روی میز رئیس جمهور آمریکا تلفن پاناسونیک ما نشسته ،یعنی اینکه ما پیروز شدیم! "  حالاحکایت  برادران ماست که عرّ و تیزشان گوش فلک را کر کرده و تنها هنرشان عبور یا به آتش کشیدن پرچم ملتهای دیگر است :

      

باری برادران در اینگونه موارد معمولا ً نازکیِ کار را می گیرند و کلفتیِ نان ! مراد فدوی آنست که برادران اگر راست می گویند و مرد اند،بروند اینجا پرچم آمریکا را آتش بزنند:

چه شد پس؟ اگر غیر ممکن نباشد، دشوار است، نه؟ … پس لطفاً خفه !

000000000000000000000000000000000000000000000

پدیده ی تروریست بر علیه تروریسم!  

بجان خوانندگان محترم ضدانقلاب نباشد،  به روح پُرفتوح حضرت امام(ل) ، باور بفرمایید روزی نیست که فدوی، از فرمایشات برادران، که پیشینه شان جز برخودشان ، بر بقیه مکشوف و معلوم است!، سر ِهمه جایش اسفناج، آنهم از نوع اُرگانیک اش، سبز نشود!؛  تازه ترین مستوره را، لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) ،روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته،تیتر خبری زیر را بنقل از یکی از عوامل تروریسم در منطقه و جهان، با فدوی تحمل کنید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

عراقچی: ایران برای جنگ با تروریسم در سوریه است، نه نبرد علیه اسرائیل !/ رادیو فردا

جداً که : حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

000000000000000000000000000000000000000000000000000

هویچ و چماق اسلامی!    

 از نمودهای دیپلماسیِ خاج پرستان، لعنة الله علیهم اجمعین، یکی هم سیاست معروف "هویج و چماق" است. عملهء بیت البته، با جزء دوم این ترکیب که " چماق" ـ  ُمّد ظله العالی ـ باشد، از نزدیک آشنا و بلکه اگر راست اش را بخواهید و تعریف از خود نباشد، مخترع آنند! و علت اینکه خاج پرستان همینطور بی اجازه و بدون پرداخت حقوق متعلقه و بعنوان مستوره در ترکیب بالا از آن استفاده می کنند آن است که حضرات در این سی چهل ساله آنقدر سرشان به هسته بازی گرم بوده است که" چماق"  را "کپی رایت" نکرده اند!،باری مراد فدوی در مجموع و به اجمال و اختصار آنست که اینگونه هم نیست که همه چیز خاج پرستان، لعنة الله علیهم اجمعین بد باشد.عرصه های علمی و فنی که جای خود دارند،این خناسان حتا در عرصه ی سیاست هم، حرفی برای گفتن دارند!..فی المثل همین سیاست معروف "هویج و چماق" که ذکرخیرش رفت و حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف الله اموالهم اجمعین بشرحی که در پی خواهد آمد، ازآن شدیداً سوء استفاده بهینه  فرموده و می فرمایند، ملاحظه کنید :

معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویان متقاضی شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی از طریق صندوق رفاه دانشجویی وام می گیرندبه گزارش ایرنا، حسین میرزایی شامگاه دوشنبه در نشست ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور در دانشگاه ایلام اظهار کرد: مبلغ این وام برای دانشجویان مجرد 10 میلیون ریال و برای دانشجویان متاهل 15 میلیون ریال است./ عصر ایران

فدوی برای جوری جنس، یک فقره سند مصور و منگوله دار را نیز بوجه زیر، پیوست می کند:

برادران درحوزه ی اقتصاد نیز از سیاست معروف  "یکی بخر 2 تا ببر" ِ خاج پرستان نیز بشرح زیر،

سوء استفاده بهینه  فرموده اند!:

00000000000000000000000000000000000000000000000

مسئلتن !    

یکی از مشکلات برادران از منظر فدوی،عدم شفافیت دررفتار و بویژه در گفتار است و این نقیصه، موجب می شود که فدوی مدتها همینطور ارّه به ماتحت بماند که منظور، کدام وجه از منشور فرمایشات گهر بار آن عزیز دل ِبرادر است ؟ فی المثل به خبر زیر نگاه کنید تا بعرض او برسید:.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، غلامعلی(ع) صادقی در یک سخنرانی گفت: «یکی از دوستانم چندی پیش به من گفت چرا شما به تمام موضوعات ورود می‌کنید، در این‌جا باید تاکید کنم اختیارات دادستان از اختیارات خداوند متعال به اندازه بند انگشت کمتر است»./ بنقل از خبرنامه گویا

خدمت شما عرضه بدارد که در این پاراگراف خبری،دستکم دو ابهام وجود دارد که لامحاله  بهمان ارّه ی معروف فدوی منتهی می شود!..نخست اینکه حضرات " به تمام موضوعات ورود نمی‌کنند بلکه"دخول"می کنند!و دیگر اینکه مهمل داهیانه ی ایشان ،پیرامون انگشت که آیا کدام انگشت منظور است نیز ساکت است ؛ لکن مطابق پژوهش های فرساینده ی فدوی ،سر و کار حضرات معمولاً با انگشت بیست و یکم است، و لاغیر !

زیاده مسأله ای نیست

پی نوشت

رادیو فردا - دادستان مشهد با اشاره به ورود این دادستانی به موضوعات مختلف اعلام کرد که «اختیارات دادستان از اختیارات خداوند به اندازه یک بند انگشت کمتر است».

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

از موارد استعمال یاعلی(ع)     م

مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، می دانند که یا علی(ع)فقط برای هُل دادن ماشین نیست و موارد استعمال دیگری نیز دارد

مقام مختصر رهبری که به شهادت مخبط الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم در حین تولد فرموده یاعلی(ع) و بیرون پریده ، در سنجش به آنچه که در پی می آید، عددی نبوده است !:

و این فقره که در واقع ختم کلام است ؛ خدا گفت: یا علی !

https://www.youtube.com/watch?v=fi19gjKMGyg

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

حسن ختام این شماره ی مکتوبات، نشر اکاذیب زیر است

          نشر اکاذیب !

و نیز دعای آخر شب فدوی برای سلامتی آن وجود مبارک:  

دعا کردم ز آرامش بیفتی به عجزولابه وخواهش بیفتی به ُجرم اذیت مردم ، الهی به دست ِدولت داعش بیفتی !

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیّم مارچ المفرّح سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*******

Archive