حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*February 26th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

سپاسگزاری          

... به ندرت پیش آمده است که فدوی،حرکتی از حرکاتی از برادران را ملاحظه و تأیید کند.! این، البته بدان معنا نیست که آن چماقداران بزرگوار،هرگز و در هیچ ارتباطی،مصدر هیچ خدمتی نبوده باشند (1)؛ مستوره ای اگر خواسته باشید، بوجه زیر و در این پیوند دم دست است که پدیده ی " دختران خیابان انقلاب" است که می رفت نفسی تازه کند، که به همت برادران دوباره خود را، خارج از موعد برکشید! و فدوی در این ارتباط باید بگوید : برادرا، مچکریم !.که جعبه های مخابرات ،  که جایگاه کلاسیک " دختران خیابان انقلاب" است را ویلائی و بوجه زیر،قیرگونی فرموده اند:  

لکن فدوی مع الاسف برای برادران خبر بد دارد و آن اینکه دختران خیابان انقلاب، در نوک هرم نیز در اعتراض به حجابی که قرار نبوده است که از همان ابتدا اجباری باشد لکن  به اهتمام ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)اجباری شد، سرفراز می ایستند!؛

البته این نیز گفتنی ست که ذغال خوب هم، که بحران مدیدریت باشد نیز در این میانه، بی تأثیر نبوده است !

زیاده عرضی نیست …

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی منتظر الظهور می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست،استفاده کند ؛بقول عوام ok ؟!

0000000000000000000000000000000000000000000000

کودکان گمشده(2)                       

یادآوری :

فدوی درمکتوبات هفته ی پیش،(1) طی گزارش مبسوط و مصّوری، کوشید که به کار پیوسته وهدفمند برادران روی کودکان، از همان آغاز تصرف عدوانی ایران سابق،که مصادف بود با فرود اضطراری حضرت امام(ل)(2) از کرُه ی ماه به آن تکه ی نگونبخت از کرُه ی زمین ،به اجمال و اختصار بپردازد.وی در این شماره، با نشان دادن گوشه های دیگری از این ترور ذهنی، که در مرحله غائی، به شتشوی کامل مغزی کودک منجر می شود،این کوشش را، بیاری اسناد منگوله داری پی می گیرد:

برادران در معرکه گیری شیرخوارگان حسینی(ع) و بعدها  سه ساله های حسینی(ع)،با دود کردن زمان و منابع مالی، سن شتشوی مغزی کودکان را،تا آنجا که می توانند، عقب می کشند :

همزمان با نخستین جمعه ماه محرم همایش عظیم شیرخوارگان حسینی در ایران و ۴۱ کشور جهان برگزار می‌شود./ خبرگزاری صدا و سیما

همایش «شیرخوارگان حسینی» در مصلای امام خمینی (ره) - تهران.

------------

آران و بیدگل - همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی در 15 نقطه شهری و روستایی آران و بیدگل برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی روز جمعه باعزاداری مادران و کودکان خردسال به یاد طفل شهید کربلا حضرت علی اصغر (ع) در 15 نقطه شهری و روستایی آران و بیدگل برگزار و مادران در مظلومیت شیرخوار شش ماهه اباعبدالله الحسین (ع) گریستند./ مخبر نیوز

سه سالگان حسینی!

همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) همایش ۳ ساله‌های حسینی با اجرای برنامه‌های مذهبی در سوگ حضرت رقیه(س) در سراسر کشور برگزار شد./ کیهان دارالخرافه- تیتر26 اکتبر 017

و نیز :

۳ ساله‌های حسینی و عاشقان و شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و اهل بیت عصمت و طهارت با حضور در حسینیه‌ها و تکایا و بقاع متبرکه در سالروز شهادت حضرت رقیه(ع)، به عزاداری و سوگواری سه ساله مظلومه امام حسین(ع) پرداختند.

همزمان با سراسر کشور، این همایش در آستان قدس رضوی، حرم حضرت معصومه(س)، حرم عبدالعظیم حسنی(ع) و مرقد مطهر امام خمینی(ره) نیز برگزار شد.

به گزارش میزان، مداحی نوگلان حسینی و مرثیه خوانی نوگلان زینبی، نمایش‌نامه‌خوانی عاشورایی و سخنرانی حوزه کودک با محوریت تبیین قیام عاشورایی، پرداختن به فرهنگ عاشورایی و نقش خانواده در

این واقعه از محور‌های این همایش در مرقد مطهر امام خمینی(ره) بود.

و اما راویان اخبارو ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این آوار،چنین روایت کرده اند که برای تکمیل پروژه ی شتشوی مغزی بچه ها ،حسینیه ی کودک هم بحمدالله والمنة  و به اهتمام حضرات راه اندازی شد:

حسینیه کودک؛ ابتکار جالب فرهنگی در مشهد!:/ تیتر

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

مدیر فرهنگ‌سرای «کودک و آینده»، از راه‌اندازی حسینیه کودک در 13 منطقه شهری ویژه کودکان 4 تا 13 ساله خبر داد. هر حسینیه خدمات خود را در هر شب برای 200 کودک و نوجوان پیش‌بینی کرده است؛ در مجموع پیش بینی می‌شود تا پایان دهه اول محرم که پایان این طرح نیز خواهد بود، حدود 30 هزار کودک مشهدی از این طرح منتفع شوند.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، حمید صادقی با اشاره به اینکه تبیین و تثبیت هویت شهروندی در کودکان مبتنی بر تعالیم اسلام ناب و آموزه‌های انقلابی باید صورت پذیرد؛ گفت: متاسفانه در خصوص عزاداری‌های محرم به روحیه کودکان و  نقش مشارکتی آنان، سوالاتی که ممکن است این کودکان در خصوص عزاداری‌های محرم داشته باشند و ... کمتر توجه شده است. این در حالی است که امروز اگر ما در خصوص پاسخ‌‌گویی به این نیازها وارد عمل نشویم؛ دشمنان ما با روش و شیوه مورد نظر خود و به طرق مختلف وارد عمل شده و آنچه را که خود می خواهند از عزاداری‌های محرم، واقعه عاشورا، قیام امام حسین(ع) و ... به کودکان ما عرضه می‌دارند.

 

صادقی در خصوص برنامه‌های اجرایی در حسینیه‌های کودک سطح شهر گفت: در این حسینیه‌ها واقعه عاشورا، قیام امام حسین(ع) و ... از طریق عمو روحانی که که در امر کودک و نوجوان تخصص دارد و در قالب اشعار عاشورایی، همخوانی، داستان و... به زبان کودکانه منتقل می‌شود.

 

اینهم یک منظره ی دیدنی و البته تربیتی در همین راستا!:

فدوی در این گردش علمی!، به  اتفاق خوانندگان محترم ضدانقلاب،سری به بخش عملی پروژه شتشوی مغزی بچه ها که "فتح تل‌آویو"! باشد می زند، تا رستگار شود:

آموزش کودکان برای "فتح تل‌آویو"!- تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

ششمین "یادواره کشوری کودک" با عنوان فتح "تل آویو" با هدف نشر "ارزش‌های دفاع مقدس" در لامرد استان فارس برگزار شد. سناریوی این یادواره که بیش از ۱۲۰۰ دانش‌آموز در آن شرکت می‌کنند، شامل "شبیه‌سازی عملیات آزادسازی بیت‌المقدس تا فتح تل آویو" بوده است. احمد عابدی، دبیر این یادواره گفت: «طبق آیات قرآن و روایات اهل بیت هرچه در دل کودک کاشته شود برداشت می‌شود». / دویچه وله

فدوی،عملیات آزادسازی شیحه در شیراز را هم  برای جوری جنس، علاوه می کند:

به مناسبت "هفته دفاع مقدس" عملیات آزادسازی ارتفاعات شیحه در استان حماء سوریه توسط گردان فاتحین لشکر ۱۹ فجر استان فارس با حضور کودکان شیرازی در باغ جنت بازسازی شد/دویچه وله

                                                     شیراز1 اکتبر 017

بر پایه ی آنچه که گفته آمد،هیچ استبعادی ندارد که بزودی،ملت هم مانند اُمّت، شاهد کودکانی از ایندست باشد !:

و من الله التوفیق و علیه التکلان

24 فوریه 018

پی نوشت

  1. مکتوبات  19 فوریه 018/ http://isdmovement.com/www.hazl.com /

  2. (ل) :  مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است !

000000000000000000000000000000000000000000000

مسئلتن !

در تظاهراتی صد در صد فرمایشی، که شرکت کنندگان نیز مشتمل بر مأمورین،مجذوبین و مرعوبین گرامی هستند، دیگر اینهمه گوریل پیرامون ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)که تازه جسارت است، مردمی هم هست، چه ضرورتی دارد، شما خوانندگان محترم ضدانقلاب، می دانید؟!

0000000000000000000

اشاره

روحانی: نه خودروی اسلامی داریم و نه فیزیک و شیمی اسلامی!

حسن روحانی گفته است که تلاش‌های مربوط به اسلامی کردن علوم شکست خورده است…./ دویچه وله

تأخیر        

بنظر می آید که معاملات حضرات آیات و برادران مُلحد و متعّهد چینی در اوائل و بلکه تا اواسط انقلاب شکوهمند،  هنوز شکل نهائی خود را نیافته و یا بودجه ی لازم برای آن لحاظ نشده بوده است و لذا طرحی که برادران برای تسویه ی اساتید دانشگاه و پس از آن علم کردن چیزمجعولی بنام انقلاب فرهنگی و مبتنی بر منویات بیابانی ِ حضرت آقا(ضپ) به چین نه چندان کمونیست سفارش داده بودند، تا کنون روی دست شان مانده بوده که فرستاده ی فدوی آنرا  که شبیه یک توالت عظیم طراحی شده است و 12 طبقه دارد  را بوجه زیر، خدمت شما گزارش می کند :

زیاده عرضی نیست

0000000000000000000000000

غیبت         

فدوی به تکرار گفته و نوشته است که فقدان حُسن سلوک حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف االله اموالهم اجمعین با جهان پیرامون،باعث شده و می شود و از قرار خواهد شد که حقوق حقه ی ما که از انرژی هسته ای هم مسلم تر است، بویژه در عرصه ی رقابت های برونمرزی، ضایع شود؛ فی المثل چه معنی دارد در حالیکه بیش از سه چهارم ریش و پشم جهان، در ایران اسلامی ست و ما که در این حوزه حرف آخر را می زنیم،از سوئی، از شرکت در مسابقات آن در شهر آستین تکزاس*، که تازه ریش و پشم ها در جریان سیل بنیان کن اخیربه گل نشسته، باز مانده و از دیگر سو ،از دسترسی به بازارهای جهانی فروش پشم نیز محروم ،و در این رهگذر،مانع  ورود مبالغ هنگفتی ارز،به مملکت امام زمان(عج)  شده ونزد برادران سوری،عراقی لبنانی و یمنی شرمنده باشیم .  باری فدوی اسناد مصور و منگوله داری در اختیار دارد که نشان می دهد که در غیاب برادران ما در این رقابتها،چه میزان آدمهای کم مایه در این رشته عرض اندام کرده و جوایز آنرا نیز در رگ می زده اند. به برخی از اسناد زنگوله دار مذکور در پی نگاه کنید :

زیاده اعتراضی نیست

  

0000000000000000000000000000000000000000000000000

خارج از نوبت

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

2537---0916 : پول آب، برق، گاز و... بسیار افزایش پیدا کرده و پرداخت آنها از توان مالی اقشار ضعیف جامعه خارج است. تدبیری اندیشیده شود تا دولت این همه فشار به مردم نیاورد.

* فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما،ابداً  مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،خالی از ضرر نیست؛ نخست اینکه، اگر شما در ایران سابق به اتلاف عمر شریف مشغولید، باید تاکنون دانسته باشید که اقلامی را که یاد کرده اید، از همان اوائل، که فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کُره ی ماه به آن تکه ی نگونبخت از کره ی زمین باشد،مجانی اعلام فرمود؛ تازه معظم له ،خدعه و اضافه کردند که فقط دلخوش به اینها نباشید ! فلذا از فردای نزول این آیه تا به امروز، آنچه را که شما پرداخته اید، از کیسه تان رفته است! لکن چندان نگران نباشید زیرا نسبت به عوالم مودّت و دوستی فی مابین حضرت ابوی (ره) و فدوی،بابت زنده کردن این 39 سال اضافه پرداخت،قول مساعد می دهد البته بشرط آنکه :

1- کپی کلیه قبوض پرداختی این چهل ساله را بقول عوام as soon as possible به نزدیکترین شعبه ی دفتر فدوی در منطقه تحویل، و رسید دریافت کنید.

2- ازین لحظه،از پرداخت هزینه ای اقلام مذکور اکیداً خودداری کنید زیرا شما مطابق نص صریح حضرت امام(ل)، حدوداً چهل سال بستانکار هستید.!

و من الله التوفیق- الاحقر فدوی    

--------------

و اینک، سایر عریضه ها به ترتیب قد:

فدوی با واردات فوق، منهای ورود الاغ از چین که از لحاظ آن بحمدالله والمنة به خودکفائی رسیده ایم، مشکل عمده ای نمی بیند !

-------------------

اگر سالی یک بار رئیس جمهور با خانواده خود در کنار شالیزارها زندگی خود را سپری کند از درد و رنج شالی‌کاران مطلع خواهد شد! ولی متاسفانه کابینه دولت بوی اشرافیگری می‌دهد و به همین خاطر است که وزیرش در برابر سوال ساده یک کشاورز، اظهار می‌دارد به او قدری سبوس بخورانید تا آرام شود!

حجت زحمتکش- مازندران روستای دورآب نکا

فدوی : همینکه مرگ موش تجویز نفرموده اند، بروید و خدا را شکر کنید ،برادر زحمتکش!

-------------

5947---0912 : چرا به حال هزاران نفر که سرمایه‌شان را در خرید سهام پتروشیمی گرگان از دست دادند فکری نمی‌کنند؟ بیش از 12 سال قبل این سهام را به مردم فروختند و کلنگی برای افتتاح عملیات ساخت زدند ولی تاکنون آجر روی آجر نگذاشته‌اند. اکنون فقط یک زمین خالی مانده و پول‌های آن هزاران نفر. آن سهام را هم دلالان حتی به نصف قیمت 12 سال قبل نمی‌خرند.

فدوی: مراتب در اوقات شرعی و در شرایطی که بعلت نرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر، دولا دولا راه می رفتند،به شرف عرض رسید؛ بعدالتحیه و السلام فرمودند آن کلنگ الان دیگر آنتیک شده است واحوط آنست که مالبختگان گرامی آنرا در بازارهای داخلی یا خارجی، به فروش رسانده و مطالبات خود را از محل فروش آن پس از کسر خمس و زکات، برداشت و دعاگوی حضرت ما باشند  برادر 5947---0912 !

-----------------------

با توجه به افتضاحات جنسی غرب از وزیر، وکیل و حتی رئیس‌جمهور که حتی به نمایندگان زن هم رحم نمی‌کنند، چرا رسانه ملی برنامه‌هایی برای حقانیت مکتب اسلام تهیه و پخش نمی‌کند که ادعاهای مهد آزادی غرب را به چالش بکشند و سخنان پوچ غربی‌ها در مورد نبود آزادی در ایران (آزادی جنسی) را برملا کنند. آخرین نمونه وزیر دفاع انگلیس است که به خاطر این افتضاحات مجبور به استعفا شده است.

اسدالله عشقی

فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است،صحیح است،لکن بدین منظور باید دستکم یکدوره در کلاسهای قرآن برادر حاج آقا طوسی شرکت کنید تا مجهز به مصاف غرب بروید، برادر عشقی!

6810---0911:  از عوامل و مسئولان گذرگاه‌های مرزهای غربی کشور درخواست داریم تعداد ورودی‌ها را چندین برابر سال گذشته بکنند تا مشکلی برای زائرین امام‌حسین(ع) به وجود نیاید.

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ موافقت فرمودند که تعداد نگهبان بشکه ها را، اضافه کنند، برادر منتظرالظهور!

-----------------------------

8350---0913 : دو ماه است که استان چهار محال‌وبختیاری استاندار ندارد و این منطقه با سرپرست اداره می‌شود. مجمع نمایندگان استان و دولتمردان چه می‌کنند؟ چرا دست روی دست گذاشته‌اند و به فکر مردم نیستند؟

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترّقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ همینطور که قهوه ی قجرخاج پرستان(جام زهر- م)را مزمزه  می کردند فرمودند: والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،مخصوصاً استاندار تعیین نفرموده ایم، زیرا خوف آن داریم که آن بزرگوار نیز مانن سایر عمله ی بیت، چند میلیاردی اختلاس و حضرت ما را به دردسر موقت بیاندازد،برادر8350---0913  !

------------------------

4470---0912 : در برخی از مساجد شهرهای کشور اخیراً باب شده به جای مهر تربت آقا اباعبدالله(ع) از سنگ‌های چینی به بهانه بهداشتی‌تر بودن استفاده می‌شود. آیا این جنگ نرم دشمن برای کاستن از ارزش تربت حضرت سیدالشهدا(ع) در ذهن و دل مردم نیست؟

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رسید.. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر  محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب  !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ سرانجام پس از جماع(1) فرمودند:

بسمه تعالی-  به فتوای علمای سلف ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،مخالفت با دول(2)روسیه و چین، بلکه کره ی شمالی،مخالفت با امام زمان ارواح العالمین له الفداء (عج) می باشد

پی نوشت

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(2)نخیر این به به ضم نخست و فتح دوم است فلذا منظور آن وسیله ی بی خاصیت نیست،برادر شهروند!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24 فوریة  المفرح سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*February 19th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

کودکان گمشده

یکی دو مورد اساسی مدتهاست که گریبان فدوی را گرفته، لکن ضیق وقت و تراکم مطالب، مانع از آن بوده است  که به آنها  بپردازد که امروز، یکی از این  دو "بار"  را، سرانجام و بعون الله، بر زمین می گذارد ! :

1- مدخل

… چند ماهی بیشتر از انقلاب شکوهمند نگذشته بود؛ ملت هنوز درحالت دوضلع و زاویه ی بین بسر می ُبرد و می پنداشت که جسارت است، رویمان به دیوار،  انقلاب شده و قرار است نارسائی های جامعه بویژه در حوزه ی حقوق مدنی  و سیاسی، ونیز تنگناهای نفس گیر"آزادی اندیشه و بیان و نشر آزادانه ی افکار و عقاید بی هیچ حصر و استثنا" (1) بر طرف شود.کانون نویسندگان ایران در تهران، پس از سالها تجدید حیات کرد و سرانجام روبروی دانشگاه تهران ،خیابان فروردین نبش مشتاق، صاحب یک چهار دیواری شد. جلسات هفتگی کانون براه افتاد و فدوی جوان نیز به اقتضای عضویت اش در کانون،هرهفته معمولا در جلسه حاضر و دفتر حضور و غیاب را نیز امضا می کرد. این مقدمه ی کوتاه ازآن جهت از حافظه نقل شد  تا بیاد بیاورد که یکی از بانوان عضو، دریکی از همین جلسات،گزارشی را ارائه کرد که آنزمان سخت موجب نگرانی فدوی شد.چکیده ی گزارش و باز هم بنقل از حافظه چنین بود که حضرات از همان آغاز و پیش از هر چیز، سراغ کودکان رفته اند .بعنوان نمونه، در کتاب درسی کلاس اول، دارا و آذر تبدیل به علی(ع) و زهرا (س) شده اند سپس ،علی(ع) با پدر بیرون رفته و زهرا (س) در خانه مانده است !..از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که گزارش مذکوردر آنزمان، افزون بر نگرانی،موجب حیرت  فدوی نیز شده بود که چگونه برادران که هنوز تنبان شان را بالا نکشیده اند ، سر وقت بچه رفته اند!؟ (2)باری گزارش تصویریی که در پی می آید، انگیزه ی برادران را در آن زمان ، امروز نشان می دهد !:

2- سوء استفاده های بهینه از کودکان !:

فدوی بجهت تسهیل توضیح تصویر بعدی،و نیز بمنظور یادآوری ، نخست کلیپ شگفت انگیز منبر حجت الاسلام سعیدی نماینده ی حضرت آقا(ضپ) در قم که در آن، مقام مختصر رهبری! چگونه به ضرب یاعلی(ع) از رحم مادر گرامی بیرون پریده است را  در پی می آورد:

https://www.youtube.com/watch?v=3w_VocORRPg

و سپس، اینکه  این مهملات ،چگونه از درس و مشق بچه ها،سر در آورده است:

ماجرای تخلیه مغز کودکان،البته  محدود به زمانهای گذشته نیست و بوجه زیر، به فضای مجازی نیز کشیده شده است :

باری خوانندگان محترم ضدانقلاب، بویژه آنانی که هم نسل فدوی هستند ، روزگاران پیش از انقلاب شکوهمند و تا آنجا که ، به تفریحات نوین کودکان مربوط می شود را ، کم تا قسمتی،لابد  بیاد می آورند؛ لکن احوط آنست که پس از انقلاب  شکوهمند نیز، مروری بر برخی تفریحات سالم! کودکان قربانی داشته باشیم:

شهربازی جنگ با دشمن در مشهد !/ فرارو- تیتر

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

 همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت سازمان فرهنگی شهرداری مشهد اقدام به برپایی غرفه ای به نام شهربازی مقاومت کرده است که کودکان و نوجوانان را با انواع روش‌های جنگ سخت و جنگ نرم و راههای مقابله با آنها آشنا کند.به گزارش فرارو، سازمان فرهنگی هنری شهرداری مشهد هدف از شهربازی قرآن و مقاومت را آشنایی نوجوانان پسر با مفاهیم و آموزه‌های مقاومت و جهاد، مبانی عزت و دفاع مقدس و مبارزه با نماد‌های صهیونیسم، آل سعود و آمریکا عنوان کرده است.در قسمت‌های مختلف شهربازی قرآن و مقاومت، نوجوانان پسر با شعار مقاومت، مراحل هفت‌گانه‌ای را در کنار راهنمایی عمو روحانی‌ها طی می‌کنند و در هر یک از این مراحل با یکی از واژه‌های مقاومت و دفاع عزتمندانه که برگرفته از قرآن است، آشنا می‌شوند.پسران نوجوان در گروه‌های 10 تا 15 نفره بعد از بر تن کردن لباس مخصوص جنگ و درگیری فرضی، قبل از ورود به فضای پارک عکس یادگاری دسته جمعی می‌گیرند که تا پایان برنامه آماده شده و به آنان اهدا می‌شود.در ابتدای ورود به پارک، بچه‌ها وارد اتاق قرآن شده و آیاتی از کلام الله مجید را در فضایی آرام و به همراه عمو روحانی تلاوت می‌کنند و در ادامه مراحل بازی که کاملا مطابق با فضای بازی‌های روزانه پسران است آغاز و با دشمن فرضی وارد نبرد می‌شوند.عبور از مین و سیم خاردار، درگیری با شیطان، اتاق مقاومت، پیمان با شهدا و خیمه معرفت از دیگر بخش‌های شهربازی قرآن و مقاومت است که در طول این مراحل واژه‌های مقاومت به صورت صوت در فضا پخش می‌شود.جنگ نرم، دشمن‌شناسی، مقاومت نرم، مقاومت عملیاتی و سخت، آشنایی با مفاهیم مقاومت و دفاع در برابر دشمن از دیدگاه قرآن و اهل بیت(ع) و آشنایی با شهدا از دیگر موضوعاتی است که نوجوانان پسر در این شهربازی با آن آشنا می‌شوند و عموروحانی‌ها به سؤالات آنان پاسخ می‌دهند. عکس های محسن بخشنده عکاس ایرنا و سایت معاونت فرهنگی هنری شهرداری مشهد از این شهربازی را در زیر می‌بینید.

                              به فدوی مربوط نیست ها، لکن گویا دستی بر سر و گوش بچه ها کشیدن، از همان زمان باب بوده است!

و خبر میمنت اثر و خشخاشی زیر، که تازه از تنور برادران، در آمده است:

کودکان ایرانی در تمرین جنگ / دویچه وله- تیتر

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

اردوی دانش‌آموزی با نام "فصل بیداری" با حضور دانش‌آموزان بسیجی خوزستان در بیمارستان صحرایی "علی ‌بن ابی ‌طالب" برگزار شد. کودکان در این اردو پس از تحویل گرفتن تجهیزات نظامی با خودروی سنگین به محل رزم اعزام شده و طی عملیاتی مقر فرضی نیروهای نظامی آمریکا و اسرائیل را فتح کرده و آنان را به اسارت می‌گیرند.!

اینهم سند مصور منگوله دارش:

حال فدوی از کاروان راهیان نور ، متخلص به " راهیان گور"که درآن، بچه ها را ، بجای اعزام به اماکن علمی، هنری و تفریحی،خرکش به جبهه های جنگ حضرت امام(ل) و صدام حسین(ع)می برند و اتوبوسها نیز یک خط در میان واژگون،

و هربار تعدادی از کودکان که گفته می شود از نخبگان هم هستند کشته می شوند،چیزی نمی گوید!

زیاده حیرتی نیست…

17 فوریه 018

پی نوشت

  1. فرا زی از اساسنامه ی کانون نویسندگان ایران، بنقل از حافظه.

  2. لواط الاسلام والمسلمین حاج آقا سعید طوسی، مدرس قرآن و قاری منتخب حضرت آقا(ضپ)،خودش در آن روزگار بچه و لذا بی خطر بوده است!

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

مسئلتن(مصور)!

برادربوفالو، مسئلتن!:

1-حضرت شما فقط زورتان به تعطیل کردن کنسرت ها می رسد، برادربوفالوعلم الهدی!؟

2-برای تنویر افکارعمومی، لطفاً بفرمایید که بقول عوام Owner  این بیزینس، شمائید، یا مقام معظم رهبری(ضپ)، یا حجت الاسلام رئیسی و یا حضرت ثامن الائمه(ع)، و یا نه، شرکت سهامی اسلامی ست، و سود حلال حاصله را ،با یک قیام و قعود، بالمناصفه تقسیم می فرمایید؟!

الاحقر

فدوی منتظر الظهور و منتظر الجواب !

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

آزمون                    

فدوی پرسشی را بین خوانندگان محترم ضدانقلاب خود به مسابقه گذاشت . شوربختانه .دستجمعی اشتباه کرده و گفتند که جوانی را که در تصویر زیرملاحظه می کنید،از مدافعان حرم است(س) که شانس آورده  و به لقاءالله نپیوسته و از جبهه ی جنگ حضرت آقا(ضپ) درسوریه،شل و پل بازگشته  است.پاسخ درست اما این است که جوان مجروح و مصدوم، از سر کلاس آمده است ! اینهم سند منگوله دارش:

آفتاب‌‌نیوز : معلمی در مدرسه ملاصدرا نهبندان واقع در خراسان جنوبی دست دانش آموزی را شکست و صورتش را مجروح کرد.

فدوی ذیلاً، دوفقره ی دیگر از نحوه تعامل و پدافند غیر عامل! با بچه ها را،برای جوری جنس، علاوه می کند:

مداد!

                                                                   تکبیر( کفگیر- م)

00000000000000000000000000000000000

00000000000000000000000000000000000000000000

از مشکلات اقتصادی آلمان

فدوی در مرور خبرهای برونمرزی، به خبرزیرهم رسید:

شهروندان آلمانی پولدارتر شده‌اند/ دویچه وله- تیتر

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

افراد حقیقی در آلمان هرگز تا این حد ثروتمند نبوده‌اند. دارایی نقدی مردم به نزدیک ۶ هزار میلیارد دلار رسیده است. بیشتر مردم پول خود را در حساب‌های بانکی نگه می‌دارند، هرچند با خرید اوراق بهادار می‌توانند سود بیشتری ببرند.

 

چه عرض کند؟ خود کرده را تدبیر نیست . آخر مقام معظم رهبری خاج پرست آلمان، که از تربیت اختلاسگران میلیاردی که هیچ، حتا از تربیت یک "کارمند ساده"  ی اختلاسگر *هم عاجز ، و از همه ی اینها بدتر، نتوانسته باشد تا کنون بانک هائی را خلق کند که با یک قیام و قعود، سپرده های خلق الله  را در رگ بزنند،شهروندان اش آیا، سرنوشتی بهتر از این پیدا می کنند؟!

زیاده "ارزی" نیست ..

 

پی نوشت

*اختلاس 126 میلیاردی یک «کارمند ساده» در شرکت ملی نفت/ تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

کارمندی به گزارش «شبکه رسانه‌ای بیان» در تازه‌ترین فساد اقتصادی، کارمندی «ساده» در بخش مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران که سابقه طولانی دارد، دست به اختلاسی 126 میلیارد تومانی زده است. کارمند ساده مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران 30 سال سابقه خدمت دارد و به‌عنوان ذیحساب فعالیت داشته است. او به لطف پول‌های بادآورده نفتی برای خود و خانواده‌اش تابعیت کانادا را دست‌وپا کرده و پس‌ازاین سرقت بزرگ به استانبولِ ترکیه و از آنجا به کشور دوم خود فرار کرده است.

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

در تعلیم و تعلم          

از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان، بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود که فدوی عنصر متعصبی نیست و عنداللزوم حتا ازعمله ی بیت ، ادام الله ظلکم العالی ، اگر چیزی آموخته باشد،به زبان خوش اقرار و اعتراف می کند(1) بقول آن بزرگوار(ع) :

حدیث:

«من علّمني حرفاً فقد صيّرني عبداً»

باری فدوی ِمنتظرالظهورکه دیری ست افتخار سینه زنی در رکاب شرع انور را دارد(2) ،تاکنون می پنداشت که "مظلوم" بی برو برگرد یعنی ابا عبدالله الحسین(ع)! فدوی همینطور در جهل مرکب خود شدیداً دست و پا می زد تا سرانجام دو تن از پیاده نظام بیت که از سینه زنان کیهان دارالخرافه باشند، با صدور دو فقره فتوای ستاره دار،وی را از خواب غفلت  هزار و چهارصد ساله پراندند و به او تنقیه کردند که " "مظلوم" ،محدود و منحصر به ابا عبدالله(ع ) نیست و حتا شامل حضرت آقا(ضپ)که حیات و ممات ملک و ملت در کف آتش به اختیار اوست نیزمی شود:

0049---0911 : هر حادثه طبیعی مثل سیل و زلزله که در کشور به وجود می‌آید بلافاصله نیروهای سپاه در محل حادثه حضور پیدا کرده و امدادرسانی می‌کنند و بازسازی را با سرعت و استحکام آغاز می‌کنند ولی عده‌ای از خدا بی‌خبر هم در داخل و هم در خارج علیه سپاه مشغول سیاه‌نمایی هستند. مظلومیت سپاه و سپاهیان دل هر انسان صاحب وجدان را به درد می‌آورد.

محمد(ص) ی :  دل هر انسان با انصاف و باوجدان از مظلومیت نظام و انقلاب می‌سوزد. این همه خدمات آب‌رسانی، گازرسانی، برق‌رسانی و راه‌سازی و... بعد از انقلاب در کشور صورت گرفته ولی دریغ از اینکه در رسانه ملی کشور این خدمات بازگو شود و با وضعیت کشور در زمان قبل از انقلاب مقایسه‌ای صورت بگیرد.

زیاده مظلومی نیست

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف وتمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست،استفاده کند ؛ تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

(2) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد به امام(ل)!

0000000000000000000000000000000000000000

اختلاف دید   

… باور بفرمایید که چشمان فدوی منتظرالظهور، در انتظار ورود خر دجّال گرامی(ع)، که مقدمه ظهور حضرت(عج) است، به در سفید شده است !. البته، نه اینکه دراین پیوند تاکنون ،هیچ خبری نشده باشد، بلکه فدوی می تواند یکی دو مورد را برای جوری جنس، در این باره در پی بیاورد:

 

با ترانه علیدوستی

فدوی با ملاحظه ی تصویر بالا، نخست پنداشت که نستجیر بالله،  انقلاب شده است !.. لکن اندکی بعد، با کندوکاو مختصری در حواشی جامعه ی شکوهمند اسلامی دریافت که خیر فدوی حسب شیوه ی مرضیه دوباره گز نکرده، پاره کرده است، نگاه کنید :  

نسیم ادبی بازیگر زن سینمای ایران، در نقش یک مرد ظاهر شده، و این تصویر را منتشر کرده است:گویا

 

خب، این فقره ظاهراً بخیر گذشت !

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

بد شانسی سیاسی     

بقول عوام case نخست

فدوی که اخیراً مبالغی آجیل مشکل گشا بلعیده است، با ملاحظه ی خبری، نخست پنداشت که سرانجام بخت اش بازشده و مقرّر است که  این تتمه ی عمر را در رفاه بگذراند. باری قضیه راجع بود به انتخاب همسر برای همشیره ی گرامی مقام معظم رهبری کره ی شمالی، که شرابط سختی هم نداشت و فدوی منتظرالظهور، شدیداً واجد شرایط بود، ملاحظه کنید :

شرایط رهبر کره شمالی "کیم جونگ اون" برای انتخاب شوهر خواهرش آن است که فارغ التحصیل یا دانشجوی دانشگاه کیم ایل سونگ، دارای قد 175 سانتیمتر، کارت پایان خدمت و خوش تیپ باشد.! / نامه نیوز

و نیز از آنجا که ما به استناد سند مصور و منگوله داری که در پی می آید، با کره ی شمالی خویشاوندی سببی داریم،فلذا چیزی نمانده بود که فدوی چفیه و عمامه کند( شال و کلاه سابق- م) وهمانند زائران کربوبلا ی معلی(ع- س- ص- عج)و امام رضا(ع)، پیاده خودش را به کره ی شمالی برساند :!

دیکتاتور پیشین رهبر کرهء شمالی به  حضرت آقا ت(ضب) :  من كنت مولاه فهذا " سید" علي مولاه !

که البته بدلائلی که به آنها خواهد پرداخت، از این فقره صرفنظر کرد و بر آن شد که همچنان با همان غذای اشرافی خود، که همانا بقول عوام " منوی" یعقوب لیث باشد( نان و پیاز- م) ، بسازد:

و اما دلائل خوف و فرار فدوی :

فدوی  در این باب ،مقدمتاً و  برای دستگرمی عرض می کند که از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که وی دیگر بچه، نو جوان،و حتا جوان هم نیست که حسب شیوه ی مرضیه،شدیداً گز نکرده پاره کرده و تتمه ی عمر بیحاصل را، بر باد دهد؛ فلذ ا بقول عوام to make sure، قدری در احوالات پدر زن آینده ی خود باریک شد و دریافت که مقام معظم رهبری کره ی شمالی،  برادر"کیم جونگ اون" شوربختانه مانند مقام معظم رهبری خودمان، مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة ، بقول فرانسوی ها، "با یک غوره سردیش میکند و  با یک مویز، گرمیش" !اینهم اسناد منگوله دارش به ترتیب قد:

- رسانه ها و مقاماتی در کره جنوبی اعلام کرده اند وزیر آموزش کره شمالی به دلیل بی نزاکتی در جلسه کابینه این کشور در محوطه آکادمی نظامی در پیونگ یانگ با گلوله ضد هوایی تیرباران شده است.!بر اساس گزارش ها ظاهرا این وزیر در آن جلسه با تکان دادن سر با یکی از اظهارات رهبر کره شمالی مخالفت کرده است. برخی از رسانه ها در کره جنوبی نیز مدعی شده اند او در جلسه کابینه به اندازه کافی منضبط نبوده و  چرت زده است

- همچنین دیروز روزنامه "جونگ آنگ ایلبوی" کره جنوبی با انتشار گزارشی اعلام کرد "خوان مین " وزیر کشاورزی کره شمالی به دستور شخص کیم جونگ اون در محوطه آکادمی نظامی کره شمالی در پیونگ یانگ با گلوله ضد هوایی تیرباران شده است. بر اساس این گزارش دلیل اعدام این وزیر، نارضایتی رهبر کره شمالی از پیشنهادهای این وزیر در جلسه کابینه بوده است. رهبر کره شمالی پیشنهادهای او را ایجاد چالش برای رویکرد های مورد نظر او در زمینه سیاست کشاورزی کشور دانسته است.

- سال گذشته نیز رسانه های کره جنوبی اعلام کردند وزیر دفاع سابق کره شمالی به دلیل چرت زدن در جلسه کابینه به روشی مشابه با گلوله های ضد هوایی تیرباران شده است. صحت این خبر چند روز پس از انتشار به وسیله مقامات رسمی کره جنوبی تایید شد.

- از زمان به قدرت رسیدن کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در دسامبر سال 2011 تا کنون دهها مقام ارشد کره شمالی به اتهامات مشابه اعدام و یا تبعید شده اند. در یکی از وحشتناک ترین این اعدام ها رهبر کره شمالی دستور داد شوهر عمه اش را که یکی از مقامات ارشد حکومتی بود به صورت زنده خوراک سگ های گرسنه کنند. اتهام شوهر عمه رهبر کره خیانت اعلام شد.

باری- چنین بود که فدوی منتظر الظهور، دُم جو گندمی اش را روی کول اش گذاشت،  و با سرعت 10.9 ریش ِتر، پا به فرار گذاشت، شما اگر جای فدوی بودید، چه می کردید؟!

بعدالتحریر

خواهر آنجلا مرکل، نخست وزیر آلمان،عمرش به دنیا بود که چرت اش را دربرلین زد، نه کره ی شمالی !

چرت زدن آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در یک جلسه عمومی در برلین/ تیک

و اما بقول عوام case دوم فدوی-  تیتر:

ازدواج کنید و ۷۲۰ میلیارد برنده شوید! / تیتر

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

سیسیل چائو میلیاردر چینی به هر کسی که دخترش را راضی به ازدواج کند جایزه ای ۷۲۰ میلیاردی خواهد داد، ظاهرا دختر این آقا از مردها بدش میاد/ تیک!

هر چند که فدوی حتا از نظر شانس هم ، شدیداً در مضیقه ست لکن  چفیه وعمامه کرد(شال و کلاه سابق- م) که شانس  خودرا در این فقره، که عواقب وخیم کره ی شمالی را هم ندارد، بیازماید !

التماس دعا !

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

مخلوق ناقص

خبر چنین بود:

سوفیا»، یک ربات زن انسان مانند است که  مراسم رونمایی از آن در مقر سازمان ملل در نیویورک انجام شد.

بر اساس گزارش شین‌هوا، "سوفیا" در گردهمایی تحت عنوان "همه چیز در آینده - توسعه پایدار در عصر تغییرات سریع تکنولوژیکی" شرکت داده شد."سوفیا" روبات انسانی فوق‌العاده است که  توسط Hanson Robotics، به صورت واقع گرایانه طراحی شده و قادر به تعامل با انسان‌هاست../ العالم

و اما مسئلتن حاج آقا:

1- حجاب اش کو پس؟!

2- به زبان خوش،:

شیعه می شود یا نه؟

صیغه می شود یا نه؟

زیاده پرسشی نیست!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

هفدهم فوریة  المفرح سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

*.*.*.*.*February 12th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

سوء استفاده ی بهینه !    

فدوی پیش از اینها بر این باور بود که  زنجیر جز در گردن بند و یا حداکثر در شعر کلاسیک خودمان،مصرف دیگری ندارد:

بیت

پریشان کن سرزلف سياهت، شانه اش با من

                سیه زنجیر گیسو باز کن ،دیوانه اش با من !/ حمید نقوی

بعدها اما ملتفت یک فقره مصرف دیگر زنجیرشد لکن پنداشت که انشاءالله گربه است و علاقه و ارادت مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم به زنجیر، بخاطر اباعبدالله(ع) است و لاغیر!؛لکن اندکی که باریک شد دریافت که خیر مصرف  زنجیر،تنها محدود و منحصر به "خود آزاری" در ماه مبارک مُحرّم نیست و بکارِ "دیگر آزاری" نیز می آید!..فدوی در این باب که انسانِ متعهد، اختیار "خودش" را دارد و می تواند زنجیر و حتا قمه و سایر ابزار و ادوات شکنجه را الی ماشاءالله نوش جان فرماید، مخالفتی ندارد، لکن بفتوای مرجع تقلید خود،تجویزش را برای "دیگری" جایز نمی داند و در همین جاست  که مرجع تقلید وی با سایر مراجع عظام تقلید، ادام الله ظلکم العالی ، گلاویز می شود زیرا آن بزرگواران ، در باب اینکه احوط آنست که قربانی ،از فعالین مدنی یا علمی و یا هر دو باشد، به جماع رسیده اند* !..اینهم اسناد مصور و منگوله دارش:

                                                                                     هاشم خواستار نماینده معلمان کشور

                                                     امید کوکبی نخبه فوق دکتری فیزیک اتمی در دانشگاه تگزاس

زیاده نگران کرامت انسانی نیست..

پی نوشت

*خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

00000000000000000000000000000000

بازهم، مسئلتن !   

فدوی نمی داند آیا عملی که پیوسته و بیک سبک و سیاق در حال تکرار است ، کارش سرانجام  به عادت می کشد، یا تبدیل به یک راهکار می شود؟ و نیز، در هر دوصورت، تا چه میزان شانس ورود به باور عمومی را پیدا می کند؟شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟ باری اشاره ی فدوی در این مختصر،به نحوه ی پذیرائی برادران از شهروندانی ست که بی احتیاطی نموده و اندکی،بلند فکر کرده اند! و فلذا نخست برای  دستگرمی،بجرم دگراندیشی برای ارائه ی پاره ای توضیحات، !به  هتل های پنج ستاره ایشان ( زندان/ دانشگاه- م) دعوت، و پس ازتعارف یک فقره قهوه ی قجر(1) مرخص می شوند .

حال، جسارت است، رویمان بدیوار،برادر دادستان:

مسئلتن:

چرا مهمانان شما پیش از خروج از هتل اوین، یا در اثر اصابت جسمی سخت در دفتر سعید مرتضوی ، مانند زهرا کاظمی در می گذرند (به قتل می رسند- م) ، و یا مانند سعیدی سیرجانی دچار " ایست قلبی" می شوند و یا  مانند پزشک جوان زهرا بنی یعقوب، در ادره ی اماکن همدان،"خودکشی " می کنند؟ برای فهم بیشتر مطلب، فقره ی تازه تری اگر لازم است، بشرح زیر دم است :

همزمان با اعلام دادستان عمومی و انقلاب تهران مبنی بر بازداشت چند متهم مرتبط با یک پرونده «جاسوسی در حوزه محیط‌‌ زیست»!، گزارش‌ها حاکی است که کاووس سیدامامی استاد دانشگاه و فعال محیط زیست، دو هفته پس از دستگیری در زندان درگذشته است.به نوشته فرزند آقای سیدامامی در تماسی که مسئولان زندان به خانواده این استاد دانشگاه گرفته‌اند، گفته شده که او در زندان «خودکشی» کرده است./ رادیو فردا

زیاده عرضی نیست

پی نوشت

نوعی قهوه‏ ی مخصوص، آلوده به سمی كشنده بود كه برخی قاجاریان برای كشتن پنهان و مرموز مخالفان خود از آن استفاده می‏كردند و با خوراندن آن به شخص مخالف، وی را بی‏صدا و مخفیانه ازبین می‏بردند.

000000000000000000000

از اتاق شیشه ای خبر   

به گزارش فرستاده فدوی از ام القراء ، برادر احمدی نژاد، ریاست محترم پیشین آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)که تا پیش از این، به کمتر ازهاله ی نور و ارتباط مستقیم به قیمت دولتی با  امام زمان ارواح العالمین له الفداء (عج) رضایت نمی داد، بجهت اخراج  از قدرت و در قرارگرفتن در  موضع ضعف تحمیلی، قدری کوتاه آمده و عجالتاً به ارتباط با حضرت امام(ل) راضی شده است.  فرستاده فدوی در ادامه افزوده است که وی در شرفیابی به مقعد (1) مطهر امام(ل) و گفتگوی تلگرافی با ایشان، که بهمت وزارت پست و تلگراف و تلفن ،مستقیماً با دوزخ بر قرار شده بود فرمود :

امام از وضعی که حاکم است راضی نیست، شرایط تغییر خواهد کرد! / گویا- تیتر

وی در پایان همچنان بر این نکته کلیدی تأکید ورزید که مملکت هم چنان بعون الله و با قرار گرفتن در وضعیت " پایلوت" بشرح زیر به مسیر بی هدف و مقصد خود ادامه خواهد داد:

 

ما صاحبی داریم که طی هزاران سال -به خصوص دهه های اخیر- رهبری، هدایت و مراقبت از ملت ایران را به بهترین نحو انجام داده است ما شک نداریم که دست الهی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) پشتیبان ملت ایران است و ملت ایران را در اصلاح شرایط و بهبود وضع کمک و هدایت خواهد کرد.

و من الله التوفیق

پی نوشت

  1. خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً تا دیر نشده،لغزش تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

منابع آمریکایی فاش کردند بخش اعظم مبلغ 1.7 میلیارد دلار آزاد شده از دارایی‌های ایران در دوره ریاست جمهوری اوباما، پس از توافق هسته‌ای میان ایران و گروه 5+1، خرج گروه های تروریستی تحت حمایت ایران مانند حوثی‌ها در یمن و گروه "حزب الله" در لبنان شده است.

روزنامه "واشنگتن تایمز" به نقل از منابعی که آنها را آگاه توصیف کرد، گفت دولت آمریکا با ردیابی مسیر پول‌هایی ایران دریافته مشخص شد که این مبالغ را به شبه‌نظامیان وابسته به خود در منطقه و سپاه قدس بازوی خارجی سپاه پاسداران به منظور انجام فعالیت‌های تروریستی در منطقه داده است./ العربیه

تحشیه ی فدوی : اولاً حالا چه عجله ای داشتید؟ ثانیاً  بی سببی نبود که فدوی هر بار، به ماجراجویان گرامی خاورمیانه، رونوشت می داد که بروند توی صف جیب ملت یک لاقبا، که فی التأخیر آفات !

--------------------

خامنه‌ای: در بحث عدالت و عدالت اجتماعی و برداشتن فاصله‌ی بین قشرهای مختلف مردم کم‌ کاری و عقب‌ ماندگی داریم. کاری که باید در این زمینه انجام بگیرد، آن‌ چنان که شایسته و بایسته و لازم بوده انجام نگرفته و باید به‌ جد دنبال آن باشیم / ایسنا

تحشیه ی فدوی : حضرت شما آیا با دو مواد خوراکی، که آزرم و حیا هستند آشنا هستید؟ چهل سال دیگر وقت بدهیم حضور پُر زورتان، خوبست، برادر رهبر؟!

----------------------------------------

نامه نمایندگان به رییس مجلس برای تسریع در روند بررسی لایحه حمایت از کودکان/ کودک آزاری ها در حال افزایش است/ خانه ی ملت

تحشیه ی فدوی : والله خواهر معصومه آقاپور علیشاهی  دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،.چرا آزار را که موهبتی ست الهی که از حضرت امام(ل) به ما رسیده به کودکان محدود می کنید ؟ این لطف، شامل همه ملت است !

----------------------------

دولت دانمارک نقاب زدن یا ‍پوشیدن برقع را که از سوی برخی زنان مسلمان مورد استفاده قرار می‌گیرد، ممنوع اعلام کرد. وزیر دادگستری دانمارک دلیل این ممنوعیت را همخوانی نداشتن پوشیدن صورت با ارزش‌های جامعه دانمارک عنوان کرده است./ بهار

فدوی اگر جای مؤمنین و مؤمنات مذکور، کثرالله امثالهم بود، این اهانت آشکار را عمراً  بر نمی تابید و اگر آب کُر دست اش بود، زمین گذاشته و با قدرت و شتاب  9.8 " ریش" ِتر، به عتبات عالیات ( ع- س- ص- عج) باز می گشت که در آنجا، ارزش های جامعه ی شکوهمنداسلامی حاکم است!

---------------------

خبرگزاری‌های ایران گزارش دادند که صبح دوشنبه يک نفر كفن‌پوش با قمه به دفتر رياست جمهوری ايران حمله کرده که با تیراندازی نیروهای امنیتی مصدوم و توقیف شده است.

به گزارش تسنیم، برخی شهروندان اعلام کردند که لحظاتی پیش صدای تیراندازی از محدوده ریاست جمهوری شنیده شد و یک نفر با قمه وارد محدوده شده و از گیت دوم نیز در حال عبور بوده است./ العربیه

تحشیه ی فدوی : "قمه" و " کفن" دوستان قدیم اند یعنی، از ابزار و ادوات اسلامی هستند،و مهاجم می تواند تیره ای از خود برادران باشد!  الله العالم!

--------- بپذیریم یا نپذیریم جامعه در حال پوست انداختن است/ پیک نت- پروانه سلحشوری نماینده حکومت از تهران

تحشیه ی فدوی : اگر منظورتان اینست که حضرات پوست مردم را کنده اند، درست است! ----------------

نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس گفته است شاکیان پرونده سعید طوسی، که قاریان جوان قرآن بوده‌اند «کارشان به استفاده از قرص اعصاب و روان رسیده و حال و روز روحی و روانی خوشی ندارند»./ مجبت نیوز

تحشیه ی فدوی : آخر این چه فرمایشی ست؟ همینکه مقام معظم رهبری(ضپ) حال شان خوبست، کفایت می کند !

معاون وزارت کشور: ۸۴ درصد معترضان سابقه امنیتی نداشتند

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور جمهوری اسلامی گفته است که اکثر معترضان دی‌ماه امسال در ایران زیر ۳۵ سال بودند، سابقه امنیتی نداشتند و عمده فراخوان‌ها نیز در اعتراض به مسایل اقتصادی، به‌ویژه عملکرد موسسات مالی بوده است./ دویچه وله

تحشیه ی فدوی : مسئلتن،راستی برادر معاون!..بر آن 16 در صد، چه گذشت؟

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال  ۹۷ از موافقت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی با برداشت ۴ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی در بودجه سال آینده خبر داد. بخشی از این پول در اختیار اهداف نظامی جمهوری اسلامی قرار می‌گیرد./ دویچه وله

فدوی نمی داند که روضه خوان ، شمارش در این حد را، کی یاد گرفت؟

---------------------

۱۵ هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی ایران گم شد !/ رادیو زمانه

تحشیه ی فدوی : ضدانقلاب و معاندین لطفا یکوقت سوء تعبیر و استفاده نفرمایند یعنی، اقتضای طبیعت نفت و میعانات گازی و توابع اینست که ناگهان، ور می پرند!

-------------------------

خبرگزاری هرانا – بنیامین بهادری خواننده پاپ در اعتراض به جلوگیری از روی صحنه رفتن نوازندگان زن “نگین پارسا و مژگان ابوالفتحی” در کنسرت کرمانشاه، این برنامه را لغو کرد.

تحشیه ی فدوی :حکومت اسلامی(داعش درونمرزی- م)، تنها چاقویی ست در جهان، که دسته ی خودش را می بُرد!*

 

پی نوشت

*مراد برادر بنیامین بهادری، نوچه ی حاج منصور، مداح لمپن بیت حضرت آقا(ضپ) است !

-------------------

صد زن؛ اعتراض زنان به آزار جنسی در اماکن مذهبی/ بی بی سی- تیتر *

تحشیه ی فدوی :خب چه کنند مؤمنین؟ جای دیگر که مع الاسف نمی شود، برادر بی بی سی!

پی نوشت

00000000000000000000000000000000000

حرف حساب

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا حرف حساب، جواب ندارد!

اگر صدام بقول خودش در جنگ قادسیه اش پیروز می شد و ایران و تهران را تصرف میکرد چه پیش می آمد؟.

.

‌1-هر نوع اعتراض و حق طلبی مردم را با جیش الشعبی (بسیجی) سرکوب می کرد

اکنون این کار انجام می شود‌.

.

2-شروع به غارت بیت المال و هستی کشور می کرد

که اکنون می شود.

.

3-برای عناصر خودی حقوق نجومی و برای کارکنان دولت و بازنشسته های ایرانی بخور و نمیر

که اکنون می شود.

.

4- ریاست مجلس را به یک عراقی می سپرد

اکنون رییس مجلس عراقی است.

.

5-رییس قوه قضاییه را عراقی می گذاشت

که گذاشته اند.

.

6- رییس جیش الشعبی را عراقی می گذاشت که گذاشته اند.

.

7- در مجلس خبرگان و تشخیص مصلحت عراقی می گذاشت که گذاشته اند.

.

8-طلا و جواهرات ایران را به عراق انتقال می داد

که به بهانه گنبد و درب طلا انتقال داده و می دهند

شاید جانشین مقام معظم رهبری را نیز از عراق تعیین کنند.

.

9-با فرهنگ ایران مبارزه می کرد که می کنند.

.

10- تاریخ زدایی میکرد که می کنند.

.

11- اسامی میادین و خیابان ها رو عربی می کرد

که می کنند.

.

12- دین زدایی می کرد که میکنند

مردم را تشویق و وادار می کرد عربی یاد بگیرند که می کنند.

.

در تاریخ بشریت دیده نشده کسی چون صدام کشوری چون ایران را بعد از مرگش تصرف کرده باشد.

@iranazadiranabad

کارتن: http://www.akairan.com

 

 

کلمات حمار

اشاره

 

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

شفقنا – حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار اعضاء حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: ممکن است انقلاب نیز با وجود اختلاس و حقوق های نجومی و ربا با خطر مواجه شود! این خطر وجود دارد، اما با این وجود ما فرزندان حضرت امیر علیه السلام هستیم و با یک الله گفتن می توان بازگشت و امور را اصلاح کرد، آنگاه خداوند نیز درهای رحمت خود را به سوی ما خواهد گشود.

 

وزیر ارشاد ایران: دستورالعمل‌ اجرای زنده بانوان نوازنده تدوین می‌شود/ بی بی سی

 

---------------

 

 

سپاه پاسداران خانواده صدام حسین را به نقش‌آفرینی در اعتراضات اخیر ایران متهم کرد/العربیه

 

----------------

 

 

رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه در ایران گفته است که سال گذشته ۱۷ تا ۱۸ آرایشگر مرد به دلیل داشتن مشتری زن به دادستانی معرفی شده‌اند./ بی بی سی

 

-------------

 

مقامات ایران برخورد آرام و منطقی! با اعتراضات کنونی داشته اند !/ بوفالو حسن نصرالله

 

----------

 

آیت الله سبحانی مرجع تقلید شیعه  روز گذشته در انتهای درس خارج اصول خود در مسجد اعظم قم ، جمهوری اسلامی را نعمتی الهی دانست.

 

------------

 

لازم نیست که همه زنان پشت میز، کار کنند؛ امکان ندارد برای تمام مردان و زنان اشتغال ایجاد کرد؛ زنان می توانند با فعالیت در منزل و تربیت فرزندان در آینده کشور مثمرثمر باشند!

 

-------------

 

شهردار تهران: زلزله دو نکته مثبت داشت !

زلزله تهران باعث شده است که مردم توانسته‌اند یک مانور تمرینی برای تخلیه خانه‌ها هنگام زلزله داشته باشند و همچنین به تخلیه بخشی از انرژی منجر شده است./محمد(ص)علی(ع) نجفی، شهردار تهران

-----------------

 

«شمخانی»: هزینه‌های ما در سوریه و عراق «پول خرد» هم به حساب نمی‌آید!/ آمد نیوز

---------

 

آیت الله سبحانی در بخش دیگر از سخنان خود به موضوع حضور بانوان در ورزشگاه اشاره کرد و گفت: این مسئله با عفت زنان سازگار نیست؛ آوردن هزاران دختر به ورزشگاه که یک طرف جوانان مرد و طرف دیگر، دختران باشند، اصلا مناسب نیست.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان برای ازدواج زنان فکر کنند؛ به فکر طلاق‌ها باشند؛ برای اعتیاد کشور کاری انجام دهند؛ نه اینکه به فکر حضور بانوان در ورزشگاه باشند./ ایسنا

----------------

 

این طرح در دولت قبل نیز مطرح شد، اما هم رهبری و هم مراجع مخالفت کردند و باز هم متاسفانه برخی با وجود اطلاع از این کار به دنبال تصویب آئین نامه هستند.

مگر مشکلِ کشور ما ورود زنان به ورزشگاه است؟ مشکل مردم گرانی نان و بیکاری جوانان تحصیلکرده و اشتغال و مشکل بانک است که مردم را بیچاره کرده است.

دولت به جای نوشتن آئین‌نامه برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها، برای گران نشدن نان و رفع مشکلات بیکاری و معیشتی مردم آئین نامه بنویسد./ مکار شیرازی- انتخاب

----------------------------

آیت‌الله مکار شیرازی به متولیانِ جایزه نوبل پیشنهاد کرد از سردار سلیمانی تقدیر کنند ـ ایسنا  

 

 

 

                                                 احترام نظامی دختر لبنانی به حاج قاسم سلیمانی

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

10 فوریة  المفرح سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

*.*.*.*.*February 5th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

نقطه چین

فدوی در این مختصر، اساس را بر این می گذارد که برادر عباس(ع)عبدی، بویژه در پیوند با اشغال سفارت آمریکا در تهران،معرف حضور خوانندگان محترم ضد انقلاب هست. نامبرده در مقاله ی مبسوطی به ماجرای "نه به حجاب اجباری" پرداخته که نقل همه ی آن ،در حوصله ی این مختصر نیست فلذا برای خالی نبودن عریضه، تنها مقدمه و مؤخره ی آن را در پی، می آورد تا رستگار شود :

اعتماد ـ عباس عبدی ـ اتفاقات روزهای گذشته که چند تن از دختران جوان به نشانه اعتراض در خیابان انقلاب و روی سکویی ایستاده و روسری خود را بر چوبی تکان می‌دهند، بحث درباره حجاب را ضروری ساخته است؛ موضوعی که برای سال‌ها امکان بحث و گفت‌وگو درباره آن وجود نداشت و به شکل یک تابو در آمده بود.

و در پایان:

منصفانه باید داوری کرد. در حالی که بخش بزرگی از علما، سودهای دریافتی بانک‌ها را مصداق ربا می‌دانند و طبق حکم صریح قرآن، ربا جنگ با خداست و در عین حال به هر دلیلی ۴۰ سال است که ادامه دارد، چرا باید بر اموری پافشاری کرد که نه چنین صراحتی در قرآن دارد و نه حتی چنین شدتی در زشتی آن به قول یکی از اصولگرایان، اسلام یک بسته تجزیه‌ناپذیر است، نمی‌توان «نُومن ببعض و نکفر ببعض» بود. یا بعضی را اجرا کرد و بعضی را اجرا نکرد. این سیاست تجربه‌ای شکست خورده است. پس بهتر است آن را تکرار نکنیم./گویا

فدوی البته این پرسش که چرا دو ملیونی (دوزاری سابق- م) این گروگانگیر گرامی، نزدیک به چهار دهه دیر افتاده است  را طرح نمی کند؛ لکن از طرح این پرسش ناگزیر است که نوشته ی وی در این باب که مسؤل این شکنجه ی چهل ساله ی بیش از نیمی از شهروندان کشور،هزینه ،عوارض،تلفات مالی ، جانی *

،و نیروی انسانی (آل ساندیس- م) و …. کیست و کی به سزای اعمال نابخردانه و ضد بشری خویش می رسد،چرا ساکت است؟!

زیاده مطالباتی نیست...

بعدالتحریر

خبر بد ،برادر عبدی!

حضرات بد شانسی آوردند و سقف مطالبات مردم دیگر حجاب نیست !

3 فوریه 018

پی نوشت

بعنوان نمونه:

زهرا بنی یعقوب، پزشک 27 ساله که در حال انجام داوطلبانه طرح خدمات پزشکی در یکی از روستاهای دورافتاده کشور بود، روز جمعه بیستم مهرماه سال گذشته ساعت 10 صبح در محوطه پارک همدان به همراه نامزد خود توسط ماموران ستاد امر به معروف به دلیل نامشخص بودن وضعیت تاهل، بازداشت و به ستاد منکرات منتقل شد.دوروز بعد ماموران بازداشتگاه اعلام کردند زهرا خود را در راهرو طبقه دوم بازداشتگاه با استفاده از پارچه پلاکارد تبلیغاتی حلق آویز کرده و جان باخته است! اما خانواده زهرا با تاکید بر اینکه فرزندشان خودکشی نکرده از مسوولان ستاد امر به معروف همدان شکایت کرده اند. /عصر ایران  تير ۱۳۸۷ - / July- 10- 2008

00000000000000000000000000

تبدیل به احسن دینی !    

… بله، داشتم عرض می کردم که یادش بخیر، زمانی وسائلی مانند جرثقیل و لودر و از این قبیل،نشانه ی کار،فعالیت، و لامحاله آبادانی بود. این وسایل هرگز گمان نمی کردند که روزی تبدیل به ابزار شکنجه و اعدام بشوند. مشرق نیوز در گزارش مصوری بشرح زیر، از اعدام توسط جرثقیل،بعنوان عملی وحشیانه یاد کرده، که حتماً هست :

اعدام وحشیانه در عربستان (+18)- تیتر

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

به گزارش مشرق به نقل از شیعه آنلاین، وزارت کشور سعودي روز گذشته پنج شهروند یمنی را به اتهام ارتکاب جرائم متعدد به شکلي وحشيانه اعدام کرد.پس از اعدام اين پنج نفر،‌ وزارت کشور سعودي با صدور بیانیه‌ای  رسمي اعلام کرد که اعدام اين افراد منطقه «الجازان» در جنوب عربستان صورت گرفته است.(خرداد ۱۳۹۲) (1)

باری فدوی از عربستان هرگز انتظاری نداشته و ندارد؛ لکن در جائی از جهان ،که از قضا خاستگاه حقوق بشر و اندیشه های متعالی و جهانی بوده است،این حق و انگیزه را به  وی می دهد که  بگوید:

برادر مشرق، مسئلتنُ ! :

آیا ارتکاب عمل مشابه توسط داعش درونمرزی، (حکومت اسلامی- م ) ،وحشیانه نیست ؟!.

بر این پایه، هیچ استبعادی ندارد که برادرانی که از آزمون آویختن با انسان سربلند بیرون آمده اند،با حیوانات بی زبان و بی پناه نیز بطریق اولی،چنین کند،آنهم به انگیزه ی استقبال از معاون وزیر نفت در تربت حیدریه!

کشتن گاو با روش غیر انسانی، برای استقبال از معاون وزیر نفت در تربت حیدریه/ هم میهن

باز قاصم الجبارین ابوی شرکت چشم بادامیان را با شهدای صدر اسلام عزیز محشور بدارد که از حیثیت محصول خود بشرح زیر دفاع، و اعاده ی حیثیت کرده است :

شرکت ژاپنی “تادانو”که از معدود فروشندگان جرثقیل به ایران بود، معامله با جمهوری اسلامی را متوقف کرده است. این شرکت، دلیل توقف معاملات خود را استفاده از جرثقیل‌های تادانو برای اعدام در ملاعام، توسط ایران اعلام کرده است.

روزنامه نیویورک تایمز خبر از توقف فروش جرثقیل‌های ساخت شرکت “تادانو” به ایران می‌دهد. به نقل از این روزنامه شرکت تادانو از روز سه‌شنبه (۱۲ ژوئیه/ ۲۱ تیر) معامله با ایران را متوقف کرده است. این شرکت اعلام کرده است گزارش‌های تصویری مختلفی دریافت کرده که نشان می‌دهد جمهوری اسلامی برای اعدام در ملاعام از چرثیقل‌های تادانو استفاده کرده است./ http://justice4iran.org

زیاده " ارزی" نیست !

پی نوشت

(1)  ادامه ی خبر:

در این بیانیه آمده: این افراد بدلیل ارتکاب جرائم متعدد و تشکیل باند دزدی و قتل، محکوم به اجرای حد «محاربه» شدند که بر اساس قوانین عربستان گردن زدن و مصلوب کردن است.گفتني است اعدام به صلب کشيدن اين افراد،‌ به شدت مورد انتقاد سازمان ها و مؤسسات مدافع حقوق بشر در عربستان و ديگر کشورهاي عربي گرديده است / همانجا

(2)  اظهار نظرطنز آمیز یک کاربر: مثل ایران خودمونه. ما با یه جرثقیل اعدام می کنیم اینا با دوتا جرثقیل که ضریب اطمینانش بالاتره!

0000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000000000000000000

برق گرفتگی     

فدوی سرانجام در نیافت که علت عصیان و سرکشی بانوان و بویژه دختران جوان ایرانی چیست و چرا در مقابل چماقهای خداپسندانه ای که بویژه توسط  عمله ی مادّه ی بیت بسوی شان پرتاب می شود، نه تنها جاخالی داده بلکه آن چماق مقدس را، بطریقه ی کرایه در مقصد، به فرستنده، برمی گردانند؟!

مستوره اگر می خواهید، بشرح زیر دم دست است :

و حالا با احتیاط، حرکت این دختر جوان راببنید :

ملاحظه کردید؟آخر لجبازی از این هم بیشتر هم می شود؟براین پایه،دخترک ما،یک رشته سیم که چه عرض کند، اصلاً یک کابل برق فشار قوی را ،در خیابان ام القرا،به جریان انداخته است!

باری-. فدوی به خواهران شدیداً توصیه می کند، که به دخترک نزدیک نشوند، که خاکستر خواهند شد.!

و در غیر اینصورت،فدوی مسؤل آن نخواهد بود !

0000000000000

والله برادرا بقول سید قاسم(مش قاسم سابق - م  )دروغ چرا، تا اعدام ، آآآآ….بخدا ما نبودیم!

00000000000000000000000000000000000

جمعی بتو مشغول و توغایب ز میانه!

خوانندگان محترم ضدانقلاب بیگمان در جریان خبر میمنت اثر زیر هستند :

۱۰ پارک ویژه بانوان در کشور افتتاح می‌شود /دنیای اقتصاد

فارس : ابتکار از افتتاح ده پارک ویژه بانوان در شهرهای مختلف خبر داد و گفت: برخی معتقدند افتتاح پارک های ویژه بانوان در راستای تفکیک جنسیتی است اما زنان در این می‌توانند در فضایی امن و راحت از فضای ورزشی استفاده کنند.

لکن همانگونه که ملاحظه می شود،از صاحب عله که زنان باشند، هیچ جا خبری نیست !

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سوم فوریة المؤدب سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

 

*******

Archive