حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

*.*.*.*.*January 29th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

مسؤلیت پذیری

فدوی نمی داند که برخی برادران مسؤل ،که فی الواقع نمایندگان حضرت آقا(ضپ) در دستگاههای حکومتی هستند،چرا خود را موظف می دانند که آنچه را که "دُژمن"(1) به ناروا به آنان نسبت می دهد، پاسخ دهند؟ بزرگواران فی نفسه، هیچ مسؤلیت و تعهدی در مقابل مردم ندارند فلذا  فدوی بیم آن دارد که سرانجام این اخلاق خداپسندانه و البته دمکراتیک،یکروز کار دست شان بدهد!مستوره ای اگر در این پیوند خواسته باشید، یکی دو فقره بشرح زیر و بنقل از برادر بی بی سی ،دم دست است:

سازمان زندان‌های ایران: به بازداشت‌شدگان به زور قرص نمی‌دهیم !

فدوی در صحت فرمایش آیت الله چوپان دروغگو،تردیدی ندارد ؛ یعنی همانگونه که مردم شیراز دیش و رسیورهائی را که با ترس و لرز قرض و قوله فراهم کرده بودند بطور داوطلبانه  به برادران دادند که با تانک از روی آن رد شوند، !بهمان ترتیب زندانیان سیاسی نیز در مصرف قرص کذائی اصرار دارند؛ و تا آنجا که فدوی می داند، آن قرص ها(2) نوعاً  آسپرین بچه بوده است و اینکه چرا مصرف آن منجر به مرگ زندانی سیاسی شده و می شود،باید از تولید کننده که شرکت "بایرن " آلمان باشد،پرسید.!

و نیز:

علم‌الهدی: ناآرامی‌ها از تهران شروع شد، نه از مشهد !

در اینمورد نیز عرض می کند که والله برادر بوفالو، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان با شد ، حال که ضدانقلاب در خیابان نیست عرض می کند، آخر چرا خودتان را بیخودی به زحمت می اندازید؟ حالا چه فرق می کند که از کجا آغاز شده باشد؟ مهم پیام روشن اعتراض هاست ؛ ملت حرف اش را زد، و برای تمدد اعصاب و قوا، عجالتا  به پناهگاه بازگشت، حال بقول اهل ورزش، توپ در زمین برادران است که چگونه از آن، استفاده، یا سوء استفاده بهینه  بفرمایند !

زیاده عرضی نیست …

پی نوشت

(1) "دشمن" به لهجه ی حضرت آقا(ضپ)

(2) اخیرا محمود صادقی، نماینده مجلس ایران در توییتر گفته بود یکی از زندانیانی که اخیرا در زندان فوت کرد، در تماس با خانواده خود گفته بود که زندانیان به خوردن قرص‌هایی مجبور شده‌اند که حال آن‌ها را بد می‌کرده است./ همانجا

0000000000000000000

 

خلاقیت !   

تا آنجا که فدوی می داند ، اعتصاب غذا در ایران سابق،پس از فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کره ماه به آن تکه نگونبخت از کره ی زمین و در زندانهای 5 ستاره ی حکومت داعش درونمرزی، و عمدتاً  بعلت اعمال فشار،عملیات ایذائی و کلاً شکنجه های خداپسندانه بر زندانیان دگراندیش باب شد ؛ فقره ای  لکن اخیراً ملاحظه شد که بقول عوام " یونیک" است . باری فدوی بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز بقول عوام at no additional charge لذت اش را ببرند :

زیاده"  ارزی"  نیست    

00000000000000000

 

ز گهواره تا گور ، تحت تعقیب!              

خوانندگان محترم ضد انقلاب اگر فکر می کنند که برای لحظاتی هم که شده، از دست برادران خلاصی دارند،به استناد اسناد مصور و منگوله داری که درپی می آیند، اشتباه می کنند :

 

 

توضیح واضحات !

 

1  به ‌منظور ارائه مشاوره دینی و پاسخگویی به پرسش‌های شرعی و مذهبی مسافران "طرح نسیم بهشت" به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري مترو، از روز شنبه مصادف با 27 شعبان تا تاريخ پايان ماه مبارك رمضان در بيش از سي ايستگاه منتخب و پرتردد متروي تهران برگزار مي‏شود./ http://metro.tehran.ir

 

 

2- با توجه به استقبال مسافران ! از طرح حضور روحانيون و كارشناسان مذهبي در ايستگاه هاي مترو تهران در سال گذشته، امسال و همزمان با فرا رسيدن ايام محرم الحرام اين طرح در ايستگاه هاي مترو برگزار می شود./ شفاف

 

 

 

 

3- و نیز حتا آنگاه که شل و پل، روی تخت بیمارستان، افتاده اید !:

 

 

و یا خسته و فرسوده عازم خانه اید :!

 

و سرانجام، تصور معلولان گرامی آن بود که در تی رس برادران نیستند،که آنان نیز، بموجب بخش تزریقات که در پی می آید،در اشتباه بوده اند :!

سخن کوتاه، اشغال نظامی دیگر چندان  مُد نیست،امروزه اشغال آخوندی می کنند! که بر عکس اشغال نظامی، لاعلاج است!

27 ژانویه 018

000000000000000000000

زبل، اما خنگ!     

فدوی بر این باور است که آمریکائی بودن، لزوماً بمعنای باهوش بودن نیست!و ایشان این نکته را در طول تاریخ معاصرشان بویژه در پیوند با مرز پُرگهر، کم و بیش نشان داداه اند؛ بیک مستوره در اینمورد نگاه کنید :

.فرار دختر زبل آمریکایی از دست نیروهای پلیس و ربودن خودروی آنها

تاشی سپونسلر، دختر آمریکایی که به اتهام دستبرد به مغازه‌ها توسط پلیس آمریکا بازداشت شده بود، با وجود دستبند در دست، توانست با زیرکی تمام کمربند ایمنی را باز و با خودروی پلیس فرار ‌کند.

به گزارش «فوکس نیوز» که این تصاویر ویدیویی را بدر شبکه یوتیوب منتشر کرده، نیروهای پلیس پضمن تعقیب و گریز طولانی تنها پس از برخورد خودری روبوده شده به درخت، توانستند او را متوقف و مجددا دستگیر کنند./العربیه.

آخر این چه کار پر دردسری ست؟ خب  تشریف بیاورید ایران اسلامی و پس از تبدیل شدن به خواهر، چند میلیارد اختلاس فرموده و مانند برادر خاوری، با سلام و صلوات تشریف ببرید ترجیحاً به عتبات عالیات کانادا!، اینهم آخر کاری دارد؟

 

00000000000000000

مسئلتن (مصور)  

برای افزایش افسران زن در افغانستان اکادمی پولیس ویژه زنان تاسیس می‌شود/ العربیه

به فدوی مربوط نیست ها،لکن  از کلاه و روسری،یکی کافی نیست؟

00000000000000000000000000000000000

کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

 

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

 

 

0000000000000000000000000000000000

حرف حساب(مصور)

فدوی در این ستون، مطلقاً عرضی ندارد، زیرا حرف حساب، جواب ندارد، دارد؟ !

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 ژانویة  المفرح سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*January 22nd, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

حیف از طلا که….

فدوی در مرور خبرهای دارالخرُافه، به خبر حیرت اثری،بنقل از برادر بی بی سی و بشرح زیر برخورد که پس ازملاحظه ی آن ،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شد !:

روز گذشته از کشتی طلاکوب با آیات قرآن در ایران رونمایی شد. علی اصغر(ع) موسویان کل این قرآن را بر روی یک کشتی به طول سه و عرض و ارتفاع یک متر با سوزن فولادی حک کرده است.

و از منبعی دیگر:

روز چهارشنبه، (۲۷ دی/ ۱۷ ژانویه) نماینده رهبر جمهوری اسلامی در استان قم از یک کشتی قرآنی مطلا رونمایی کرد که قرار است به حرم امام سوم شیعیان اهدا شود...این اثر با طلا ساخته شده و هزینه آن هنوز به طور رسمی اعلام نشده اما برخی منابع غیر رسمی هزینه آن را تا صدها هزار دلار برآورد کرده‌اند.وزن تقریبی این کشتی طلاکوب ۷۰ کیلوگرم برآورد شده است./ رنگین کمان

و اینهم اسناد مصور و منگوله دارش:

..

جهت مزید استحضار خوانندگان محترم ضدانقلاب می افزاید که آخوندی که مشغول معاینه ی کشتی کذائی ست،همان مُخبّط الاسلام سعیدی نماینده ی حضرت آقا( ضپ) است که در عین حال خالق داستان مُستبَعد یاعلی گفتن(ع) مقام مختصر رهبری هنگام تولد است!.باری این حرکت زائد، البته برای نخستین بار نیست که اتفاق می افتد و تورقی کوتاه در جراید شریفه ی  دارالخرُافه،آمار نگران کننده ای از برباد دادن میزان وقت و سرمایه ی کشور را بدست می دهد و از آن میان:

ظهر امروز یکشنبه (۲۰ فروردین ماه  ) بزرگترین قرآن مطلای جهان توسط آیت الله جوادی آملی رونمایی شد. مراحل کتابت این قرآن کریم که در جهان در نوع خود بی نظیر است حدود 2 سال به طول انجامیده است. ابعاد 141.6 در 91 سانتیمتر و وزن این قرآن 100 کیلوگرم است که در ساخت آن از طلای 18 و 24 عیار، نقره و نیز مس به کار رفته شده است./ فرارو تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۶

...

و برای جوری جنس:

بزرگ‌ترین قرآن طلاکوب جهان در تهران رونمایی شد/ خبر آنلاین

بزرگ ترین قرآن طلاکوب جهان که در 604 صفحه کتابت شده در مراسمی در برج آزادی تهران رونمایی شد.

در ادامه این مراسم، علیرضا بهدانی درباره‌ این قرآن طلاکوب توضیح داد:‌ «این اثر در 604 صفحه در قطع 50 در 70 در مدت 114 هفته کتابت شده است.»

وی اضافه کرد: «114 برگه‌ طلا در هر صفحه از این قرآن به کار رفته و در ابتدای سوره‌ها و «بسم‌الله»ها نیز 114 گرم طلای ناب با عسل مخلوط شده و سپس مهر خورده است. »/شنبه 22 بهمن 1390 - 03:29:00  

فدوی البته بخیل نیست لکن در حاشیه رجاء واثق دارد که این کشتی مقدس،سر راه به عتبات عالیات(ع- س- ص- عج)بقول عوام یک stop by هم، در مناطق زلزله  زده ی کرمانشاه بفرماید که در آن ملت شل وپل، با تهدیدات خداوند متعال و ظل توجهات امام زمان ارواح العالمین له الفداء (عج ) به خاک سیاه و مرز خودکشی رسیده اند…

بعنوان حسن ختام این مختصر، با فدوی سری بزنید به مردم در مناطق" آخوند" زده و مردم در مناطق" زلزله"  زده که عملکرد هر دو، یکی ست !* :

مردم در مناطق آخوند زده :

   

مناطق زازله زده پس از دو ماه:

    

..

پی نوشت

فدوی مایه کاری حساب کرده و گرنه همه جا، "آخوند " رامعادل "سونامی" می آورد!

000000000000000000000000000000000000000000

حرف حساب

دکتر رضا منصوری استاد دانشگاه صنعتی شریف با بیان این که مریم میرزاخانی با بزرگی خود معیوب بودن نظام علمی ما را نشان داد اظهار داشت: اگر میرزاخانی در ایران مانده بود بی‌شک در استخدام دانشگاهی مشکل پیدا می‌کرد؛ نه می‌توانستیم از او ریاضی‌دانی جهانی تربیت کنیم و نه او را به کار می‌گرفتیم./انتخاب

حرف حساب جواب ندارد، دارد؟!

0000000000000000000000000000000

+18

فدوی درایام جوانی به ضرورت ،قدری هم اشتغالات ریاضی داشته است،بقول آن بزرگوار:

دو بیتی

هندسه آموز که اندازه است

جان جهان جمله بدو تازه است

گر به فن هندسه دانا شوی

بر همه کاری تو توانا شوی

فدوی البته اهل پارتی بازی نیست و می افزاید که حساب هم،چیزی از هندسه کم ندارد ! وبویژه در تناسب مستقیم و معکوس شدیداً بکار می آید.بعنوان تکلیف شب(شرعی- م)، مسئله ی ساده ی زیر را با استفده از تناسب که ذکر خیرش رفت، حل ، و اجرتان را از گربه ی مرتضاعلی(ع) توقع کنید :

برادران نازکدل، دست مردی را در مشهد، به اتهام سرقت یک فقره گوسفند*، با گیوتین ساخت قرون وسطی،قطع فرمودند ؛ پیدا کنید که همان برادران،بابت  یک فقره اختلاس سه هزار میلیاردی، چند عضو آن سارق کلان را باید قطع فرمایند؟

                        1 عضو                    1گوسفند      

                       =  ؟                          3 هزار میلیارد

زیاده مسأله ای نیست..

پی نوشت

فدوی ازطرح ضروت اینکار،در حالیکه جامعه شکوهمند اسلامی،بحمدالله والمنة  از نظر گوسفند در مضیقه نیست، عجالتاً می گذرد

عکس از آرشیو: اجرای حکم قطع دست در ملاء‌عام – شیراز – بهمن ۱۳۹۱

000000000000000000000000

جفت 2 به نفع تماشاچی!

یک زن مسلمان رقیب پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه /تیک

 

محاسبات فدوی نشان می دهد که خواهر مستوره ی محجبه ،مع الاسف و به ضرس قاطع، بازی را  خواهد باخت چون هر کار که بکند، کاتولیک تر از پاپ، یعنی مسلمان تر از سید پوتین ، که خود از سادات محترم روسیه ست، نمی شود!

 

00000000000000000000000

تعصّب    

از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان  که فدوی کم تا قسمتی، دارای ِعرق خاورمیانه ایِِ امام خیز و پیامبر خیز است(ع- س- ص- عج)؛ فلذا هیچ جور زیر بار نمی رود که از فرزند خلف حضرت آقا(ضپ) ،که برادر تنیِ  اُمّت، یعنی برادر بشار اسد باشد،پس از دود کردن میلیارد ها دلار وجه رایج ممالک محروسه ی امریک، از دارائی های ملت پاپتی ایران سابق،بمنظور ویران کردن سوریه، اجازه نداشته باشد که شانه به شانه ی برادرسید پوتین راه برود! حضرت آقا(ضپ) که چهار چرخ اش هواست، لکن فدوی این ننگ را بکجا ببرد؟!این خفت، حتا در تصویری که در پی می آید،به روشنی، دیده می شود :

 

حال اگر باور نکردید، اینهم سند مصور و متحرکِ، منگوله دارش:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=8VByp2Y4IE4

بالفيديو ضابط روسي يمنع الأسد من اللحاق ببوتين للسير لجانبه

پی نوشت

توضیح خبر:حال و هوای خاص و جالب حلب در جشن کریسمس !

در این عکس تصویر رهبر معظم انقلاب، سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان، بشار اسد رییس جمهور سوریه و ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه را مشاهده می کنید.این کشور ها بخشی از جبهه مقاومت را تشکیل می دهند./ tik

000000000000000000000

سنجش

فدوی همینطور ارّه به ماتحت مانده بود که تکلیف کشتی سانچو و هموطنانی درآن محبوس شده اند، چه می شود؟ با ابراز تألم بسیار از بروز این حادثه ی تلخ،دریافت که این پدیده، که حضرات حسب شیوه ی مرضیه ،بعید است  که در آن دخالت مخربی نداشته باشند، ملتفت شد که مطلب آنگونه که بازتاب یافته است، نبوده،یعنی!چیزی غیر عادی نیست و هر روز اتفاق می افتد! ، خودتان ملاحظه کنید :

وزیر بهداشت ایران: تلفات روزانه نزاع‌ها و بلاهای طبیعی در کشور بیش از سانحه سانچی است ! / بی بی سی

بله… تا "اعدام " شود هر آنکه نتواند دید!

زیاده سانحه ای نیست …

0000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

رئیس دفتر سیاسی گروه حماس در نامه‌ای به آیت الله علی خامنه ای،‌ رهبر جمهوری اسلامی، از آنچه «حمایت‌های ملت ایران و هدایت‌های»‌ او «از جنبش مقاومت» نامید، قدردانی کرد./ رادیو فردا

تحشیه ی فدوی : قابل شما را نداشت؛نوش جان گوارای وجود، برادر حماس !؛ مزه اش را اگر نپسندید، بفرمایید طعم پرتقال اضافه کند!

----------------------

نماینده مجلس ایران: حداقل ۲۰ نفر بعد از زلزله کرمانشاه خودکشی کرده‌اند/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: معلوم می شود که زور ظلم و ناامیدی، از 6.2 "ریش"ِتر بیشتر بوده است!

-------------

ایران: از کشتی نفت‌کش خود هیچ خبری نداریم  / دویچه وله

تحشیه ی فدوی : بقول عوام don't worry be happy ، لکن ما به گمشدن کشتی ها و دکل های نفتی مان، عادت داریم!

--------------------

مقام‌های ولایت جوزجان در شمال افغانستان گفته‌اند که گروه دولت اسلامی (داعش) شاخه خراسان یک روحانی و دو فرد عادی را سر بریده و دو عضو خود را نیز تیرباران کرده است./ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: پنداری مانند برادران شان در ایران اسلامی، خودی و غریبه سرشان نمی شود !

---------------

نازی ۹۶ ساله باید به زندان برود

سازمان امنیت داخلی آلمان اعلام کرد که اسکار گرونینگ به رغم سالخوردگی باید برای گذراندن دوران چهارساله حبس خود روانه زندان شود. او به جرم همکاری در کشتار دست‌کم ۳۰۰ هزار نفر در دوران رژیم نازی محکوم شده است./ دویچه وله

تحشیه ی فدوی: مقام معظم رهبری(ضپ) ،جهت اطلاع و اقدام عاجل !

------------

قالیباف یک روز بعد ازتذکر خامنه ای مبنی بر پرهیز از سیاه نمایی: اقتصاد کشور به گل نشسته/گویا بنقل از تسنیم

تحشیه ی فدوی:یک ادیت کوچولو: اقتصاد کشور به گل ننشسته ، به گُه نشسته، برادر قالیباف!

--------------------

به گزارش ایلنا، حسین حبیب زاده بیژنی رییس دادگستری شهرستان جاسک (هرمزگان) بر اثر تصادف با شتر ساعتی پیش در گذشت.گفتنی است، همسر وی در این حادثه زخمی شد و به بیمارستان منتقل شد.

تحشیه ی فدوی: همان ارج و قربی که گاو ُمدّه ظله العالی در هند دارد، شترهم نموجب قانون مجازات اسلامی،در ایران اسلامی دارد!خب این به آن در !

----------------

برای نخستین بار یک زن رئیس دولت رومانی می‌شود/ دویچه وله*

تحشیه ی فدوی : بقول عوام، as long as اینکه حجاب بالا و پائین اش را رعایت کند، منع شرعی ندارد!

پی نوشت

*رئیس جمهوری رومانی مأموریت تشکیل کابینه آینده کشور را به دانچیلا داده است. این خانم نماینده پارلمان نخستین زن در رأس کشور خواهد بود. خانم سیاستمدار ۵۴ ساله از سوی حزب سوسیال دموکرات برای ریاست دولت نامزد شده بود

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

بیستم ژانویة  المفرح سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*January 14th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

لحاف معروف ملا!    

از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی هنوز نمی داند که انگیزه ی بحث و جدل های این یکی دوروزه ، بابت انتشار کلیپی که حاوی معرکه گیری انتخاب حضرت آقا(ضپ)  به رهبری ِ دارالمؤمنین است،و طبق معمول با تأخیر سی چهل ساله به آگاهی مردم رسیده، از چه بابت است؟ (1) اصلاً  گیرم حضرت آقا(ضپ) مثلا انتخاب نمی شد، در اینصورت،یک رأس آخوند دیگرو یا در حالت شورائی، گله ی دیگری آخوند  را بر مردم حیران مسلط می فرمودند ، خب پس از چهل سال،این گرد و خاکها (2) دیگر برای چیست؟ بقول عوام so what ؟

https://pbs.twimg.com/media/DTVsrfoVQAAgqav.jpg

پی نوشت

(1)

https://www.youtube.com/watch?v=Q-nvpCU-v7U

فیلم کامل جلسه خبرگان برای انتخاب خامنه‌ای به عنوان رهبر موقت تا زمان رفراندومی که هیچگاه برگزار نشد

(2) یک مستوره :

اشکوری: ویدیوی رهبر شدن آقای خامنه‌ای مثل یک بمب ساعتی است

حسن یوسفی اشکوری، محقق و دین‌پژوه انتشار فیلم کوتاهی از جلسه مجلس خبرگان هنگام انتخاب آیت‌‌الله خامنه‌ای برای رهبری جمهوری اسلامی را مانند یک "بمب ساعتی" می‌داند. او در گفت‌وگو با دویچه‌ وله فارسی تصریح می‌کند که این ویدئو مشروعیت رهبر جمهوری اسلامی را زیر سوال می‌برد.

0000000000000000000000000000000000000000

https://lh4.googleusercontent.com/sQ27SdtpkA3f9W062guXCLJNYVyN9xY40K417-0DzPNuQfwijHepS1Un_NdHtsUfjVW8qqRwpKIKbjjBHEPBbIJm0POfeKVFwCpK8ft4T9NDquKSTxT0yFpV5aW1L1Z4v0oQSsAr

از آنجا که فدوی در شماره پیشین مکتوبات خود، در طنز نوشته ای (1)، به ماجرای سفر زیارتی یک تن از پنج تن آل عبای اُمّت * به عتبات عالیات آلمان، بطور مبسوط پرداخته، فلذا امروزخود را از ورود مشروح به آن بی نیاز می بیند مگرآنکه بخواهد برای خوانندگان محترم ضدانقلاب، حامل این خبر بهجت اثرباشد که علیرغم اصرارهموطنان متوطن در آلمان : آیت الله خرمگس، از قفس پرید!

زیاده " ارزی" نیست !

https://lh5.googleusercontent.com/QTzu7R_tNTct8LlQlWXytKtn9DzTz4HkYMd1js4ikEjNB02WIA7fWyQJW9LAt8fOr-XcgBi92a9KeyWv9iuTGTs-q94bOcui69N8TE1e9IBzI1qtTPZcR8ZUyDCy2SBQ-47Vdwvt

پی نوشت

(1) جدال خبری- 8 ژانویه 018

* پنج تن آل عبای ما یعنی عراقیان همه کاره ی ایران سابق عبارتند از: شاهرودی و برادران لاریجانی، لعنة الله علیهم اجمعین، که به اذن حضرت آقا(ضپ)، مملکت را بالمناصفه بین خود، تقسیم فرموده اند

***************************

انگشت مکن !..    

فدوی نمی داند که آیا خواهرعاصمه جهانگیر، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران،با آن زبانزد ایرانی آشناست که می گوید: نخست یک سوزن به خودت بزن و بعد یک جوالدوز به دیگران؟. بقول عوام I don't think so!.چرا که در غیراینصورت، چنین آیه ی مبارکه ای را،صادر نمی فرمود:

گزارشگر ویژه حقوق بشر: حکومت ایران مجبور است با مردم به سازش برسد/ بی بی سی- تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران در گفتگویی با بی بی سی فارسی در اشاره به اعتراضات اخیر ضد دولتی در ایران گفته است حکومت این کشور در نهایت مجبور خواهد بود با مردم خود به سازش برسد و اوضاع در شکل فعلی دوام نخواهد داشت.او درحالی اظهار نظر می کند که نگرانی های زیادی در مورد وضعیت بازداشتی ها پس از اعتراضات اخیر ایران وجود دارد.

در پاسخ عرض می کند که والله خواهرعاصمه ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که حضرت آقا(ضپ)و عمله ی بیت خواب اند عرض می کند، آخرملت شل و پل ایران سابق، چه گناهی کرده است که باید با چنین هیولائی کنار بیاید ؟ !....

باری فدوی بابت جوالدوز مرحمتی،یک  باب سوزن مرغوب، بدهد خدمت تان ، خواهرعاصمه ؟!

بیت

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کس

        تا کس نکند رنجه به در کوفتنت مشت!/ ناصر خسرو

زیاده سوزنی نیست ! ...

https://lh3.googleusercontent.com/n9eavge9Vf36t03AI__7ZgYDDq-l4zXNKD7YgbBJwL7_YkBw2hH4wxVoeyvzCEwLG74CQ2xPdDDgczE7tjj3LzvLNARx07Cjwf5-ZqWdhwN844OCATuyRN5BBGGGmSiVNTPxmPA7

000000000000000000000000000000000

توهّم     

فدوی با ملاحظه ی خبری که در پی می آید،،نخست پنداشت که انقلاب شده است، ملاحظه کنید:

رئیس پلیس تهران: بدحجاب‌ها دیگر بازداشت نمی‌شوند !/ بی بی سی- تیتر

فرمانده پلیس تهران بزرگ گفته است که نیروی انتظامی دیگر کسانی را که "شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند" بازداشت نمی‌کند و برایشان پرونده تشکیل نمی‌دهد.

لکن مرور ادامه ی خبر به فدوی فهماند که خیر، حسب شیوه ی مرضیه ، دوباره گز نکرده پاره کرده است، نگاه کنید :

سرتیپ حسین(ع) رحیمی گفت که پلیس در چارچوب "اقدامات و نگاه‌های جدید خود" در جرایم غیر امنیتی از جمله در ارتباط با کسانی که به گفته او شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند، رویکرد آموزشی و ایجابی در پیش می‌گیرد.!

باری تا آنجا که فدوی بیاد می آورد، تمهیدات خدا پسندانه ی برادران، و از آن میان: تیغ، اسید،جریمه ی نقدی،بازداشت ، عملیات ایذائی، اداره ی اماکن  و  کهریزک، به اذعان و اعتراف حضرات،دیگر اثر ندارد!و حالا آموزش دوره ی حجاب برتر مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی- م). بعدش چه می کنید؟

زیاده پرسشی نیست ..

Related image

00000000000000000000000000

اسباب شرمندگی !      

فدوی با آنکه قویاً می داند که حضرات با برخی واژگان مانند شرم، حیا و آزرم بکلی بیگانه و در فرهنگ لغات شان یافت  می نمی شود !،معذالک تا یافتن واژه ای که بتواند برخی حرکات و سکنات شگفت انگیز ایشان را تنیین کند، عجالتاً در تیتر این مختصر، از آن سود جست. باری  تخصص برادران فقط روضه خوانی، نوحه خوانی و زیارت اهل قبور و مسائل علمی بول و غایط  و از این قبیل نیست بلکه بزرگواران در زمینه های دیگر و از آن میان سلب حقوق غیر قابل سلب شهروندان !،مهارتی مثال زدنی دارند.فی المثل، اینکه شما شهروندی را 38 سال آزگارمجبور کنید که پیوسته کسی غیر از آنکه هست باشد، هنر کمی نیست! و نمونه های آن جز در دوران سیاه انگیزیسیون و رایش سوم،دیده نشده و باز، برادران ما هستند که همت نموده نبش قبر کرده و این مفاهیم مومیائی را ازاعماق مندرس تاریخ بیرون کشیده و بعون الله به خلق الله،تنقیه فرموده اند. فدوی برای بقول عوام support این مختصر، پس از یکی دو ذکر مصیبت ولائی، خوانندگان محترم ضدانقلاب را به قاصم الجبارین سپرده و اجر خود را نیز از گربه ی مرتضاعلی(ع) ،توقع می کند :  

دختر اهوازی که با لباس مردانه به ورزشگاه اهواز رفته بود، نوشت: «یک هفته تمرین پسر بودن می‌کردم. از ظاهرم گرفته تا راه رفتن و حتی حرف زدنم را شبیه پسرها کرده بودم. با زینب چند کلیپ برای تمرین گریم تماشا کرده بودیم. برای همین یک‌ بار دیگر کلاه‌گیس مردانه گذاشتم و به خیابان رفتم اما متوجه نگاه سنگین مردم می‌شدم.

روز بازی دو مرحله با رنگ مو روی صورتم ریش کشیدم. باز هم چهره‌ام مصنوعی بود برای همین کمی رنگ قرمز هم روی آن زدم تا طبیعی‌تر به نظر بیاید. کلاه آفتابی گذاشتم تا صورتم را بیشتر بپوشاند. همه این کارها را به اجبار کرده بودم اما باید همه این کارها را می‌کردم تا نگذارم مطالبه ورود به ورزشگاه فراموش شود.

اولین‌ بار بود که با لباس پسرانه به ورزشگاه می‌رفتم. از کنار سربازهای زیادی رد شدم و کسی نگاه سنگینی نداشت. پسرانه راه می‌رفتم و موفق بودم. شاید هیچ چیز به اندازه تمرین‌ پسرانه رفتار کردن دردناک نبود. ناخن‌هایم را هم دو روز قبل از بازی از ته گرفتم. ازدحام در گیت‌های ورودی زیاد شده بود. دالان وحشت تا زمین بازی را با لرزش شدید پا طی کردم.نزدیک جایگاه صدای تشویق می‌آمد. ۵۰ نفر اطرافم آشنا بودند. جز آنها شاید حدود ۲۰نفر از اطراف وقتی دست‌هایم را بالا می‌بردم می‌فهمیدند که زن هستم. البته آنها هم با تکان دادن سر اطمینان‌ می‌دادند که قرار نیست تو را لو بدهیم. من فقط امنیت را حس می‌کردم. خبری از حتی یک نگاه اشاره یا آزار نبود. هیچ چیزی من را «منقلب» نکرد. شاید این نگاه‌های آزاردهنده وقتی برای استقبال از تیم به هتل و فرودگاه رفته بودم، وجود داشت اما در استادیوم احساس امنیت می‌کردم.چند دقیقه با بغض خیره به زمین چمن شدم. چقدر تنها بودم. دختران زیادی دلشان می‌خواست جای من باشند. اگر باز هم موقعیتی پیش بیاید لباس مردانه می‌پوشم و باز به استادیوم می‌روم تا زمانی که ورود زنان به استادیوم آزاد شود.»/ عصر ایران 

 https://lh5.googleusercontent.com/zkb0B5rY4NNUrSUrE2TpcEy1K7IFbSVUty__cl8kqcj1MOV-qW1rCCRBfL_Hpf6YkgcIx1h7UJE48oLh1lyT9SGOc44XVaLnx0WcfRSrB2a6heEv4XxCUnrWGzuxe0D3MaYn9boH

دختر پرسپولیسیِ اهوازی که با این گریم تماشاگر دیدار تیمش برابر فولاد بود.!

و نیز :

https://lh4.googleusercontent.com/LyM6sMdldkTFuSKfR7RswF7BgQZvOdT_KSwlzoaocWnvV1N9bmZNufZw15U_86IUxXKGdAOI_YwDXThvIcKlJPWmeVcPVA_m3u9RJSn8P_0XJI4R0Q8W6kSBKgOG63mSiIxcQMNh

                     تغییر شکل و جنسیت به انگیزه ی بازى پرسپوليس تراكتور !

و همان ترفند،در دیار اسلامزده ی دیگر(عربستان- م ) ،اندکی پیش از دورخیز پادشاه،در لغو ممنوعیت رانندگی زنان:

https://lh4.googleusercontent.com/WUetwe1nfRHvMMPTmAXwTkexXq7M8Gg9SO9f25684GgfVaztAcHfeTtIyqo2ZqL6hTzQITsyM_Jx5sf889OWoS_Zs7BipjCipWUdUe2aVaaKQDWne2RNedVN1vq7ci3mt0did-xx 

زیاده عرضی نیست …

000000000000

آکادمی چفیه مالی 22 /Academy award

 دانش آموخته ی ممتاز این دوره

https://lh6.googleusercontent.com/OJ6mC1UJ-vvXROOfl2eOwqzKhfn7xC7ZB4FWco-AGiFumkF7w0BnBaSE_OkgH4WnivBotXbpwF4uijjLpq1IUuf4UNmUUzEam6Fc1DKkWVEX4mhtSlgjARXndmOj-C34u_WkNqvt

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در بیستمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند : 

3872---0930 : به همه مردم در سراسر میهن اسلامی به دلیل خنثی کردن توطئه جدید دشمنان خدا قوت و دست مریزاد عرض می‌کنم. این ملت شایستگی زمینه‌سازی ظهور امام زمان(عج) را دارد و چه افتخاری بالاتر از این که همه با هم مقدمات ظهور منجی عالم بشریت آخرین ذخیره الهی را برای پیاده کردن و گسترش عدالت فراهم بکنیم.

----------------------------- 

0358---0913 :

صد شکر که فتنه گشت خاموش

شد فتنه به شر خود هم‌آغوش

ملت چو به پای خاست در دم

افتاد بساط فتنه از جوش

از فتنه‌گران دگر خبر نیست

سوراخ گزیده‌اند چون موش

کردند شرارتی به ذلت

گشتند چو خار و خس فراموش

هر کس کند این جنایت پست

مست است و بدون عقل و بیهوش

با همت ملت سلحشور

شد ذلتشان به دهر منقوش

و آن نقش به زیر پای مردم

بنمود زمین شهر مفروش

همچون مگسان زدند بالی

کردند فضای شهر مخدوش

صد شکر ولی صنیع‌‌زاده

رسوا همگی شدند و سم نوش

بفرست به شکر آن درودی

بر احمد در ره خدا کوش

------------------------

* وحیدی - گرمسار  : پیشنهاد می‌کنم پرچم مقدس جمهوری اسلامی و تصویر سردار دلاور و مالک اشتر سردار سلیمانی در ورودی‌های شهرها نصب شود تا مزدوران و خودفروخته‌ها بدانند سردارانی چون سلیمانی‌ها در قلب ملت جا دارند و کمی هم به حال خودشان گریه کنند که اکنون پس از شکست، حتی در نزد اربابانشان هم ارزش ندارند.

 ------------------------

0114---0915 و 7250---0919 و 3949---0912 : مردم اگر با وجود نارضایتی شدید از عملکرد دولت، به خیابان‌ها آمدند و فتنه را خاموش کردند علتش عشق به ولایت و حضرت آقاست. این ملت بابصیرت و انقلابی حاضر نیست لحظه‌ای غم بر چهره مقتدایشان بنشیند. 

 -----------------------

نیک‌نام از قم : بار دیگر مردم ایران در ماه‌های پایانی سال 96 کاری کارستان کردند و با حضور به موقع خود در میدان دشمنان را ناکام گذاشتند. دولتمردان بدانند شاه‌بیت غزلی که مردم با راهپیمایی‌های باشکوه خود در سراسر کشور سرودند حمایت از رهبری بود درحالی‌که از عملکرد دولت و دولتی‌ها گلایه دارند ولی با این حال انقلاب، نظام و رهبر خودشان را دوست دارند. خواهش ما این است که مسئولان مواظب تناقض گفتار با رفتار خود باشند. 

طاهر طاهری- ملایر :حضرت آقا فرمودند حرف‌هایی دارم که به وقتش در مورد آشوب‌های اخیر می‌زنم. ما بی‌صبرانه منتظر نفس مسیحایی حضرت ایشان هستیم.

جانم فدای یک نفس شما باد آقاجان

--------------------------

1114---021 : مردم ایران منتظر فرمان ولی‌فقیه‌شان هستند، اگر حکم و دستوری از سوی آن بزرگوار صادر شود، این بار چنان بر ریشه این جماعت فتنه‌گر خواهند زد که توان رشد دوباره نداشته باشند.

------------------------- 

یادمان نرود که امام راحل(ره) و خلف صالحش فرمودند؛ آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، فرمایش ولایت الگوی ما بوده، هست و خواهد بود.

میرشمسی- گلستان 

---------------- 

آب‌پیکر 80 ساله از لاهیجان : آرزو دارم رهبر معظم انقلاب و نیز مالک اشتر زمان سردار سلیمانی را از نزدیک ملاقات نمایم.

------------------

2470 ---- 0919 : درود به شرف و غیرت و ولایتمداری سردار عاشورایی سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی. حاکمان فرعون سیرت کاخ سیاه، حاضر بودند خبر مرگ صدها تفنگدار آمریکایی در افغانستان و یا سایر پایگاه‌های نظامی دیگر خود را می‌شنیدند، لیکن اینچنین با برگشت نامه باز نشده ارسالی خود به سردار سلیمانی فرمانده مقتدر و ولایی مواجه نشوند! بنازم به این غیرت! دولتمردان یاد بگیرند. 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی 

نتیجه ی انتخابات هیئت داوران آکادمی چفیه مالی 

بعدالتحریر 

بموجب تبصره ی 3 ماده 35 آئین نامه ی مصوب بیت، هیئت داوران آکادمی چفیه مالی، هر چهل سال یکبار،بحکم قناری ! انتخاب ، و پس از توشیح مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ، ادامه الله پُرستاته ،به قیلوله مشغول می شوند . ذیلاً تصویر زمان جوانی هیئت داوران آکادمی منتخب بیت را ،ملاحظه می فرمایید.            و من الله التوفیق

C:\Users\leyla\Desktop\آکادمی.jpg

پی نوشتها

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیزدهم ژانویة  المفرح سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.*January 8th, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

جدال خبری

فدوی نمی داند که چرا با برخی خبرها براحتی کنار نمی آید ؛یعنی ،سمت برادرانه ی خبر بگونه ای ست که نمی گذارد! نمونه ی تازه،همین مورد غیبت آفت الله شاهرودی،رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام است که تا پیش از این،بعلت الفت دیرینه ی فی مابین خاج پرستان انگلیسی و شرع انور،تصور می شد که ایشان بمنظور معالجه، به ممالک محروسه ی sister Elizabeth  تشریف فرما شده است .در همانزمان اما، فدوی سند مصور و منگوله داری بدین مضمون دریافت کرد که نامبرده  مهمان بیمارستان پروفسور سمیعی در هانوفر ا ست!:

https://www.facebook.com/Sepehr.Azadi/videos/1793540490656702/

لکن فدوی مگر زیر بار می رفت؟ میفرمایید چرا؟ پاسخ ساده است زیرا باورش نمی شد که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام،برخلاف مصلحت نظام عمل کرده، شرکا را در چنین موقعیت متزلزلی ترک ، و به آلمان برود ! بقول عوام   ؟ !make sense

جهت مزید آگاهی خوانندگان محترم ضدانقلاب اضافه می شود که مراتب فوق البته ،اینک در جراید شریفه ی دارالخرافه نیز بشرح زیر آمده است:

حجت‌الاسلام رمضانی مدیر مركز اسلامی هامبورگ با حضور از آیت‌الله هاشمی شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام عیادت کرد.به گزارش «انتخاب»؛ در این دیدار که پروفسور سمیعی نیز حضور داشت دکتر رمضانی، بهبودی و سلامتی کامل رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را از خداوند متعال مسألت کرد.

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

پروفسور سمیعی در حال حاضر ریاست بیمارستان خصوصی علوم عصبی هانوفر در آلمان را بر عهده دارد که خود بنیان‌گذار آن بوده‌ است.

دو هفته پیش حجت الاسلام سیدعلا هاشمی شاهرودی فرزند آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تعطیلی دروس آیت الله هاشمی شاهرودی برای تکمیل دوره درمانی گفته بود آیت الله هاشمی شاهرودی برای تکمیل دوره درمانی سفری به خارج از کشور کردند و به زودی باز می گردند اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد ! (2) و خوشبختانه در سلامت کامل هستند و دروس و برنامه‌ها را پیگیری می‌کنند.

این موضوع البته، همانگونه که انتظار می رفت مورد اعتراض گریختگان از جامعه ی شکوهمند اسلامی در محل واقع شد :

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=ILmTyiIhIX4

تجمع ایرانیان هانوفر آلمان مقابل کلینیک پروفسور سمیعی در اعتراض به بستری بودن محمود هاشمی شاهرودی

باری بعنوان جمع بندی،فدوی همچنان در حیرت است که چرا یک تن از 5 تن آل عبای وطنی (1)،همین امام رضای خودمان(ع) با آنهمه معجزات و کرامات را، بویژه در حوزه ی پزشکی، یا دکتر امام جعفر صادق (ع) و کلا عتبات عالیات(ع- س- ص- عج ) را رها فرموده و برای معالجه،به بلاد کفر و زندقه ملتجی شده است ! و حیرت انگیز تر اینکه ، دکتر سمیعی،با این حرکت که ادامه ی حرکات پیشین ،و فدوی پیش از این به آن به تفصیل پرداخته، مقام علمی خود را چنین آسان و ارزان و بی هیچ ضرورتی،در بارگاه خلفا، ذبح اسلامی فرمود !

زیاده جسارت است …

https://lh4.googleusercontent.com/wjQyZqCy06SOcc4XmYwyBnHztlu9ikmWaQbEhTSwbgWenEFvZNRsjL84Y3_Can25TgwwMc565lZznHeTkyDy4M-vVfgMQ4FjT5YOdYGjXi9SjaYjcL8Gki97qcqsSFqmnFl5DfB3

پی نوشت

  1. والله برادر سید علا بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،  فدوی و خوانندگان محترم ضدانقلاب که از این بابت هیچ نگرانی نداریم!

  2. پنج تن آل عبای ما عبارتند از : شاهرودی و برادران لاریجانی،لعنة الله علیهم اجمعین که به اذن حضرت آقا(ضپ)، مملکت را بالمناصفه بین خود،تقسیم فرموده اند.

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

چشم براه     

چشم جمعیت گسترده ی ناراضی و معترض ایران سابق، بقول عوام including فدوی منتظرالظهور،به در سفید شد بلکه از برادر احمدی نژاد خبری برسد!

بیت

نامه ی یوسف به زلیخا رسید

دستخط قیس به لیلا رسید

لکن خبری از برادر احمدی نژاد نرسید!...

باری فدوی در این اندیشه بود که ناگهان ملتفت شد که - دستی از غیب برون- آمده و همگی را از این انتظار کشنده به در آورده است؛ اینهم سند منگوله دارش:

به گزارش بهارنیوز،بهنقل از العربیه علی اكبر جوانفكر یکی از نزدیکان احمدی نژاد در باره اعتراضات اخیر واکنش نشان داده و در كانالش نوشته است: از بنده سئوال مي كنند كه علت بروز حوادث و اعتراضات اخير را در چه مي دانيد؟  پاسخ بنده اين است كه اتفاقات اين روزها و شب ها، ريشه در سالها توهين آشكار به شعور مردم دارد. آيا اميدي به پايان يافتن اين توهين‌ها هست؟! يا آنكه همچنان مي‌خواهند با مردم شريف ايران، با همان زبان سخن بگويند؟!./ العربیه

والله برادرعلی اكبر(ع) بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، مسئلتنُ:!

تنقیه ی ملت با برادر احمدی نژاد،توسط حضرت آقا(ضپ) آنهم بمدت هشت سال!، "توهين آشكار به شعور مردم " نبود آیا؟  

جداً که : خبرا میده قیصر،چشا میرن مغز سر!

کاریکاتور: احمدی نژاد زیر تیغ اصلاح

0000000000000000000000000000000000000

تعطیلات برادرانه!               

… عرضه بدارم که در همه ی جهان همینطور است یعنی، تسهیلات و مزایای ویژه ای برای نظامیان لحاظ می شود و این،البته چیز عجیبی نیست و نزد ملل راقیه هم همینگونه است.فی المثل، به خبر زیر نگاه کنید:

منابع ویژه العربیة.نت خبر دادند سپاه پاسداران ایران به سفارت این کشور در دمشق دستور داد همه نیروهایی که وجودشان در سوریه کاملا ضروری نیست، به تهران بازگردند.

خوانندگان محترم ضدانقلاب بهتراز فدوی می دانند که ایران ِحضرت آقا(ضپ)، در سوریه ی معلی هیچگونه دخالت مالی و تسلیحاتی نداشته و پاسدارانی که عمودی رفته و افقی به اُمّ القراء بازگشته اند، بعلت ابتلا به آنفلوانزای آخوندی بوده است و لاغیر!؛…و نیز،اینکه انگیزه ی اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ضاعف الله پرستاته ، درفراخواندن پاسداران از سوریه ،سرکوب وحشیانه ی مردم معترض بجان آمده ی ایران سابق است، شایعه ی استکبار جهانی وصهیونیزم یبن الملل و ایادی آنان در داخل و خارج و ُکرات دیگرلعنة الله علیهم اجمعین است،و پاسداران مذکور،برای گذراندن بقول عوام vacation به  اُمّ القراء فراخوانده شده اند، والسلام

0000000000000000000000000000000

https://lh3.googleusercontent.com/MXgmcZ7qH1Bhh8ohmJ2H8ruUhFr1lvIH_wNsTQbEtErKtr5cio72ep1wl4sD0ljPEMD_Yh79090P-tUbqkpB0olCFOxABvr0CJtWcSWu_D7N6_YgRoXjW-L91HdtdSZ1R6ydyOkJ

لواط الاسلام والمسلمین، حاج آقا سعید طوسی: توی این شلوغی، تکلیف کلاس قرآن ما چی میشه؟!

0000000000000000000000000000000

سوء برداشت !

فدوی در مرورخبرهای امروز،به خبر حیرت اثری که در پی می آید،بنقل از گویا رسید:

دیلی تلگراف: عدم پشتیبانی بریتانیا از مردم ایران شرم‌آور است/ گویا

خودمانیم، آخر این چه فرمایش پرتی ست؟ حالا فدوی هیچ، دستکم ملاحظه ی Sister Elizabeth را بفرمایید.اصلاً گیرم که بریتانیا از مردم شل و پل ایران سابق پشتیبانی نفرموده باشد، خب از حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان ،لعنة الله علیهم اجمعین که پشتیبانی می کند؛  پشتیبانی،پشتیبانی است دیگر !

https://lh4.googleusercontent.com/X_vyeOGnQSJwteFou8ismxbBOANy_g14b-j2hux74-0C91tAJHPQpFdubDPnsZG3ySh5C94BgwemjeExn8xQmyefg1GBAwUafpWS4QlNWWGknY4WLtoxzsoiUwXgLuUNyX2C3DSb

بفرمایید، مملکت خودتان است !...

00000000000000000000000

بی ملاحظه     

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به خبر بی اثر زیر نیز برخورد:

محمد(ص) خاتمی 'سه ماه از حضور در مراسم عمومی منع شد'/ بی بی سی

حال خودمانیم، مقام معظم رهبری(ضپ)که نیست، لکن قاصم الجبارین او که هست !خود کرده را تدبیر نیست؛ یعنی سید محمد(ص)خندان قرار بوده که ناخنهایش بقول عوام  including انگشت بیست و یکم را، تا ته بگیرد که نگرفته بوده است،خب این که دیگر به معظم له(ضپ) مربوط نمی شود!...والله !

0000000000000000000000000000000000

تابلوی بیمارستانی که ایران با هزینه خود در اوگاندا ساخته و قرار است امروز با حضور ظریف افتتاح شود./آفتاب

بیمارستانی که ایران در اوگاندا ساخته/عکس

بر این اساس،احوط آنست که هموطنانی که به خدمات پزشکی و درمانی نیازمندند، خود را به اوگاندا برسانند! و من الله التوفیق

به پایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6 ژانویه المفخم  سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

*.*.*.*.*January 1st, 2018*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

با آرزوی بهروزی و پیروزی برای مردم تحت ستم و بپاخاسته ی ایران، در سال نو میلادی

انشاءالله،ختم کلام !                               

همانگونه که خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز می دانند، مقام معظم رهبری(ضپ) اینروزها عمامه اش سخت شلوغ است.اگر بپرسید چرا؟ در پاسخ عرض می کند که فصل درو است دیگر! و معظم له،مشغول کشاورزی! یعنی  بادی را که چهل سال آزگار بر خلاف جهت ملت کاشته است، دارد توفان درو می فرماید !..

مستوره :!

تظاهرات کرمانشاه

باری بموجب گزارشات گوناگون، ملت که دیگر حضرات چیزی برایشان باقی نگذاشته اند که ببازد، آستین ها را بالا زده که عمله ی بیت را، سر جاشان بنشاند.:

باری  ایشان در حال حاضر با شعارهای عملی زیر روبروست :  

*سیدعلی ببخشید/ دیگه باید بلند شید !/اصفهان

* توپ تانک فشفشه/ آخوند باید گم بشه

* سید علی رها کن/ مملکتو رها کن / قم

* بریز بیرون هموطن/ حقتو فریاد بزن/قزوین

* ملت گدایی می‌کند آقا خدایی می‌کند / کرمانشاه

* هم نون میخایم هم خونه /سید علی سرنگونه(شنبه)

* ديكتاتور بپايان سلام كن

* استقلال آزادی جمهوری ایرانی از سوی مردم اهواز

* سوریه را رها کن / فکری به حال ما کن»،

* یا مرگ یا آزادی»،«زندانی سیاسی آزاد باید گردد»

،«ملت گدایی می‌کند، آخوند خدایی می‌کند»

و «نترسید نترسید، ما همه با هم هستیم»

و اما

بیت :

جائی که من نشینم بی کارکی نباشم

یا خطکی نویسم ،یا بیتکی تراشم :

فدوی برای جوری جنس، شعارهای زیر را هم علاوه می کند:

* سید علی بیوطن

"مسکو" میری یا " پکن"؟!

یا:

* ای رهبر آزاده !

لطفاً بشو آماده !

و دست آخر اینکه:

بیت

باش تا صبح دولت ات بدمد

کاین هنوز از نتایج سحر است !

30 دسامبر 017

0000000000000000000000000000

در انواع زباله دان !

فدوی تا آنجا که بیاد دارد از میان زباله دانها، با  زباله دان تاریخ، کم و بیش آشنا بود. نوع دیگری نیز در اوکراین سراغ دارد که ملت،مسؤلین بی لیاقت و کفایت را، بجای پاداش های نجومی،بوجه زیر،در آن می اندازند !

که ملت البته بابت آن، به انواع اتهام های ریز و درشت، مانند: سبّ ائمه ی طاهرین ،توهین به رهبری(ضپ)، توهین به مسؤلین نظام ،مشوب کردن افکار عمومی، توطئه بر علیه نظام، شرب مسکرات، حمل و استعمال مواد مخدر ....متهم و بلکه محکوم نمی شود.در حاشیه عرض می کند که آن ملت شانس دارند که کارشان با یک سطل آشغال راه می افتد،لکن نیاز ما یکی دو تا نیست !

باری  فدوی امروز با نوع دیگری از زباله دان ، و این بار درهلند آشنا شد بنام زباله دان پسته ی اسلامی ! اما قضیه وجه دیگری داشته است که در آن نماینده ی بیت (سفیر ایران سابق- م) برای لحظاتی فراموش کرده است که در یک کشور اروپائی پیشرفته،مشغول اتلاف دارائی های مردم است، و نمی تواند مانند زمانی که در ام القراء است، نیمی ازسکنه کشوری را که زنان باشند، نادیده بگیرد؛ از دویچه وله بخوانید  :

نماینده پارلمان هلند هدیه سفیر ایران را به زباله‌دان ریخت ! / تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

یک کمیسیون مجلس ایران واکنش نماینده پارلمان هلند در قبال هدیه کریسمس ایران را "زشت" خواند و آن را محکوم کرد. ازآنجا که سفیر ایران هدیه‌ها را تنها به نمایندگان مرد ارسال کرده بود، هنک کرول آن را به زباله‌دان ریخت

او پاکت هدیه ارسالی سفیر ایران را در برابر دوربین گرفت و گفت: «من این پاکت را دریافت کرده‌ام که بسته‌ای پسته در آن است.» کرول توضیح داد، این پاکت تنها برای نمایندگان مرد فرستاده شده و زنان از این بسته دریافت نکرده‌اند. به همین دلیل من این پسته‌ها را به سطل آشغال می‌ریزیم !.

خانم ینین هنیس، از نمایندگان زن پارلمان هلند نیز در پاسخ به سئوال خبرنگار تلویزیون که می‌پرسد‌، آیا هدیه‌ای از سفیر ایران دریافت کرده می‌گوید ": ­نه."

به گزارش خبرگزاری برنا، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز دوشنبه ۲۵ دسامبر (۴ دی) در جلسه خود این حرکت یکی از نمایندگان مجلس هلند را محکوم کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی در واکنش خود، عید کریسمس را به همه مسیحیان جهان تبریک گفت و اقدام علی(ع)رضا جهانگیری، سفیر ایران در هلند را "حرکتی انسانی" خواند که "با پاسخ غیرانسانی" یک نماینده روبرو شده است  !

حال حاج آقا سفیر، مسئلتن! :

آیا بقول عوام ،ignore کردن شماری از نمایندگان زن یک کشور آزاد و پیشرفته، "حرکتی انسانی" ست ؟

زیاده عرضی نیست

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

نوید

فدوی عمراً فکر نمی کرد که از جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، خبر خوبی برسد که امروخو شبختانه طلسم شکست و نخستین خبر خوش از جامعه ی مذکور، پس از نزدیک به چهار ده تأخیر،شرف صدور یافت!

اژه‌ای: حکمتی است که با احمدی نژاد برخورد نمی‌کنیم/ اگر نیاز باشد به پزشکی قانونی معرفی می‌شوند!

شعر

کاری که نه زو امید داری

باشد سبب امیدواری

در نومیدی بسی امید است

پایان شب سیه سپید است ... (1

بعدالتحریر

والله برادر غلام حسین(ع) محسنی اژه ای ،بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، میگویند اصغرآقا داشت خمیازه می کرد ؛ یکی به او  گفت حالا که دهانت بازاست، لطفاً احمد آقا را هم صدا کن ! غرض اینکه، حال که شما بحمدالله والمنة، دارید مقدمات معالجه ی روحی و روانی برادراحمدی نژاد، رئیس جمهور منتخب حضرت آقا(ضپ) در تعزیه ی پیشین را فراهم می کنید، واجب عینی ست که همین اقدام را در خصوص سایر حضرات، از صدر تا ذیل، بقول عوام including حضرت خودتان،مبذول دارید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

پی نوشت

(1) خمسه  نظامی -  لیلی و مجنون

00000000000000

خودرو حمل تخم مرغ بزودی!    

000000000000000000000000000000000000

هراس      

فدوی در ملاحظه ی ابتدای خبری، از خیرمرور  بقیه ی آن گذشت:

عبدالعلی(ع) علی(ع) عسگری(عج) رییس سازمان صداوسیما معتقد است مخاطب 80 در صدی تلویزیون و 33 درصدی رادیو در زمانی که رسانه‌های مجازی و ماهواره‌ها بزرگ‌ترین تهاجم فرهنگی تاریخ را به سمت ملت ایران دارند، نشانه اثرگذاری سازمان صداوسیماست. او همچنین تاکید کرد که رسانه ملی همواره با مردم خندیده و گریسته است و این پیوند همیشگی در ادامه نیز تقویت خواهد شد!/ آی سینما

والله برادر عبدالعلی(ع) عسگری(عج) بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، همین سیمایتان کفایت می کند، از خیر صدایتان گذشتیم !

0000000000000000000000000000000000000000000

روی دو صندلی!   

دوستان می دانند که فدوی، هیچ نسبتی اعم از سببی و نسبی با  برادر ترامپ  ندارد ،لکن  حکم زیر را،منهای ادبیات جانبدارانه  در باب یهودیان،  مثبت ارزیابی می کند:

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، طی حکمی، یک قاضی مسلمان دادستانی فدرال آمریکا را از مقامش برکنار کرد.

این قاضی مسلمان در تلاش بود تا اندک اندک قوانین شریعت اسلامی را به فرمان اربابان جهودش در ایالات متحده جاری و ساری کند. وی در آخرین حکم خود در باره یک زن و شوهر در ایالت میشیگان، در حالی که زن ار مرد نیمه مست کتک خورده و ماجرا به دادگاه فدرال کشیده شد، مرد را شامل بخشش و عطوفت اسلامی قرارداده و حکم کرده بود که چون در اسلام کتک زدن زنان، یک وظیفه اخلاقی متبارک و از توصیه های پیامبر اسلام است، مرد آزاد است که به خانه برود.

پس از شنیدن و آگاهی از این حکم؛ آقای ترامپ نیز در حکم برکناری وی نوشت: اینجا سرزمین مسیحیان

و مردم بی دین است؛ نه حکومت شریعت الله و اسلام. بروید در عربستان و پاکستان قاضی بشوید.

و اما چرائی :

دوستان لابد بیاد می آورند که مؤمنین با سوء استفاده بهینه از دمکراسی غربی که ظاهراً از آن متنفرند، !چگونه خیابانهای پاریس، لندن و غیره را اشغال  فرمودند و جیک خاج پرستاتهم در نیامد !؟

زیاده نبش قبری نیست !

30 دسامبر 017

000000000000000000000000000000000000

نشانه ای دیگر  

اگر بپذیریم که قضای حاجت، از اهمّ امّهات و ازاوجب واجبات و بی آن نه تنها اُمّت ،که ملت هم نمی تواند ادامه ی حیات بدهد!،فدوی مُباهی ست که با کشف تازه ای که کرده، بسیار امیدوارتر و مفتخر تر از گذشته بشود،باور بفرمایید که مزاح نمی کند ؛ اینهم خبرمیمنت اثری که در این پیوند دریافت کرده است :

در دوران هخامنشی، سکوهایی صندلی مانند وجود داشت که برای اجابت مزاج روی آن می‌نشستند و وسط این سکوی سنگی ،فاضلاب قرار داشت. ایده یتوالت فرنگی امروزی در واقع توالت زمان هخامنشی است

زن و شمشیر/ شمشیر زن !  

فدوی تا بحال می پنداشت که پیامبر گرامی اسلام(ص)،فقط و  البته به ناگزیر،زنان متعدد داشته است لکن امروزبا ملاحظه ی خبری و تصاویر پیوست آن،  دریافت که آن بزرگوار، افزون بر تعدد زوجات، تعدد شمشیر نیز داشته است !( 9 فقره ) ؛ لکن راوی در اینکه تعداد کدام شان بیشتر بوده، ساکت است!، اینهم سند مصور و منگوله دارش:

… پیامبر گرامی اسلام 9 شمشیر داشتند که یکی از آن‌ها به نام «المأثور» شناخته می‌شود. «المأثور» از پدر حضرت محمد (ص) به ایشان ارث رسیده بود و در حال حاضر در موزه «توپكاپى» استانبول، پایتخت ترکیه نگهداری می‌شود./ انتخاب /تیک بنقل از باشگاه خبرنگاران

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

30 دسامبر المورّب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

Archive