Political Satire

طنز سیاسی

Like us on Facebook

:*:*:*:

.*.*.*.*.*December 28, 2018.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

با آرزوی بهروزی و پیروزی برای همگان در سال نو میلادی

مست (1) بودم اگر گهُی خوردم !   فیس 27 دسامبر 018

از میان القابی (2) که در فرهنگستان فدوی و البته با عرقریزان روح ،برای حضرات مُعمّم و مکلای جامعه شکوهمند اسلامی که در فرومایگی گوی سبقت از یکدیگر می ربایند تهیه شده ، یکی هم کذاب الاسلام والمسلمین،برای برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف وزیر خارجه ی بیت است . وی در نشراکاذیب (3) دارای چندین نعلین مشکی ست(کمربند مشکی سابق- م) در شامورتی بازهای آسیائی ست. نمونه ی تازه تز خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است :

در گفت‌وگو با هفته‌نامه لوپوئن فرانسه مطرح شد

ظریف: ما کی گفتیم که اسرائیل را نابود می کنیم؟  /ایسنا- تیتر

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ما هیچ وقت به دنبال حذف هیچ کشوری نبوده ایم. برعکس، این سعودی ها بوده‌اند که به دنبال صدمه زدن به ما هستند ولی چون موفق نمی‌شوند، ما را به توسعه‌طلبی متهم می‌کنند.

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار، در پیوند با این جُستار،چنین روایت کرده اند که برادر:

حسن رحیم ‌پورازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان در خصوص اظهارات وزیر امور خارجه مبنی بر اینکه عده‌ای می‌گویند امام نگفته که اسرائیل باید از بین برود، گفت: این چنین حرف‌هایی دروغ و تحریف است. امام گفت اسرائیل باید از بین برود./فارس- گویا

باری یک  مقام آگاه که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود ،به فرستاده ی فدوی گفت که اسرائیل دیگر حوصله اش از این شل کن سفت کن ها شدیداً سر رفته و خواستار تعیین تکلیف  خود شده و افزوده است که حاضر نیست مانند شهید زنده سلمان رشدی،چند دهه در نوبت ترور باشد ! و در پایان نیز آورده است که اگر حضرات آیات تکلیف او را در باب امحاء اسرائیل تعیین نفرمایند،خودشان تکلیف در یک روز آفتابی اقدام به خودکشی جغرافیائی خواهد کرد ..

زیاده "ارزی" نیست ..

پی نوشت

(1)خوانندگان و بینندگان محترم ضدانقلاب استحضار دارند که این مستی ، ناشی از "می" عرفانی ست که درصد الکل آن ، بسیار بیش از "می " معمولی ست !

(2) برخی محصولات فرهنگستان فدوی ازین قرارند  :

- اعلیحضرات العظما خامنه ای (ضپ = ضاعف الله پُرستاته)

-حضرت امام( ل= لعنة الله علیه)

- لواط الاسلام والمسلمین (حاج آقا سعید طوسی)

- کلمات حمار = کلمات قصار

(3) نمونه : در ایران زندانی سیاسی نداریم !/ بهائی بودن در ایران جُرم نیست....

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

خبرهای خوب

 

.. آخر اینجوری که نمی شود که فدوی همه اش حامل یا ناشر اخبار بد باشد ؛ در این میان، اگر ضدانقلاب قدری انصاف داشته باشد، خبرها ی خوب نیز هست (1).

مصرع

عیب می (2) جمله بگفتی، "ضررش" نیز بگوی !

فدوی اگر خواسته باشد که خیلی جمع و جور بگوید عرض می کند که ما سرانجام و با "تهدیدات" خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) و نایب البته بر حق اش، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای (ضپ)و نیز سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش، بحمدالله والمنة به اهداف تعیین شده، که در حوزه اقتصاد  همانا ونزوئلا و در عرصه ی فناوری ، همانا هوا کردن پوشک  باشد (3) به کره ی شمالی رسیده ایم . جهت مزید استحضار می افزاید که در حوزه اقتصاد  و تورّم ناشی از برادران ، بهر کدام از شاخص قیمتها در در هر دو کشور نگاه کنید، - سود اسلام است- !

تصویر عجیب تورم در ونزوئلا: یک کیف پول برای خرید یک کیلو مرغ

پول ونزوئلا تقریبا بی‌ارزش شده است. با پول جدید، دولت می‌کوشد بر بحران مالی حاکم بر کشور فائق آید. می‌پرسید برای خرید یک تکه پنیر یا یک کیلو مرغ به چند عدد اسکناس نیاز است؟ پاسخ شما در این گزارش تصویری.dw

میلیون‌ها بولیوار (واحد پول ونزوئلا) برای یک کیلو مرغ

اگر کسی بخواهد در کاراکاس، پایتخت ونزوئلا، به بازار برود و خرید بکند، باید صبر و حوصله داشته باشد و میلیون‌ها بولیوار پول نقد: این مرغ

بهای یک دستمال توالت

یک دستمال توالت حدود ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بولیوار قیمت دارد. آن هم به شرط آنکه در بازار یافت شود. بسیاری از کالاها در بازار کمیاب شده‌اند. کمیاب شدن کالاهای ضروری و دارو باعث فرار گسترده مردم شده است.

و حکایت پنیر

بهای یک کیلو پنیر ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار بولیوار است. بر اساس اسکناس‌های جدید، ۷۵ بولیوار. کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که تورم و گرانی همچنان افزایش یابد. به باور آن‌ها اصلاح پول و ارز کشور، درد مردم و اقتصاد بحران‌زده ونزوئلا را درمان نخواهد کرد.

و سرانجام :

بنا بر گزارش صندوق بین‌المللی پول، تورم در ونزوئلا احتمالا تا ماه دسامبر به یک میلیون درصد می‌رسد. سقوط آزاد ارزش پول ونزوئلا سبب شده است در خرید و فروش‌ها، بولیوار (واحد پول ونزوئلا) به جای شمارش با ترازو وزن شود ! tik/

و برای جوری جنس از ایران سابق:

 

بی سببی نبود که بسیار پیش از این،اعلامیه زیر از اطاق خبر فدوی منتشر شد :

بنبال شکوفائی بیش از حد اقتصاد حکومت اسلامی  و بهبود چشمگیر وضع اقتصادی مردم،بانک مرکزی ایران،با تهدیدات خداوند متعال و با ابراز خرسندی بسیار،تغییر واحد پول کشور را طی اطلاعیه ای، به آگاهی عموم رساند.به موجب این اطلاعیه،واحد پول کشور از ریال به کیلو، تغییر یافت

زیاده ارزی نیست ..

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست، سوء استفاده ی بهینه کند بقول عوام ok ؟!

(2)  مُراد از "می" در این جستار، "می" عرفانی ست که درصد الکل آن ، بسیار بیش از "می " معمولی ست !

(3) خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی. درمی اندازد لطفاً لغزش تایپی "پوشک " را به " موشک"  اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

000000000000000000000000000000000000

رحلت جانگوز ! *  

فدوی، نخست مراتب تبريک و تسليت خود را بابت رحلت جانگوز آيت الله هاشمی شاهرودی ابراز داشته و در عين حال عرض می کند که چندی پيش در مرور خبرها از برادر بی.بی.سی، شنيده بود که

"هاشمی شاهرودی با توصیه پزشک باید در صحبت کردن مراعات کند " !

اين گزارش پیرامون نوع بیماری ويژه ای که آيت الله ممنوع الکلام را به سرای باقی شتاباند ساکت بود، لکن هرچه هست، از نظر ملت، اينگونه بيماری ها چندان هم بد نیستند زیرا حضرات آیات هر چه کمتر حرف بزنند، ملت شل و پل و یک لا قبا هم کمتر به دردسر می افتد و خودشان هم زودتر از زندگی نکبت بار خويش رهائی می يابند.

زیاده "ارزی" نیست ...

17 دسامبر 018

بعدالتحریر

فدوی درخبرهای پیش از این اما، خبر حیرت اثر زیر را نیز درهمین راستا،بیاد می آورد :

باهنر: پزشکان در ایران کلیه هاشمی شاهرودی را اشتباهی برداشتند ! / بی بی سی

که فدوی البته زیر بار نرفت و نمی رود و شدیداً بر این باور است که آیت الله ما، از شدت بینوائی وبی پولی و در عین حال همدردی با مردم ، کلیه اش را فروخته است!..

و منبع دیگری در این پیوند آورده است:

...آنجا بود كه یك عده از پزشكان اصرار كردند ایشان به خارج از كشور بروند و درمان شوند عصرایران – محمد(ص)رضا(ع) باهنر

گفتن ندارد که این حرکت ،خلاف مصالح نظام و نیز آیت الله بود زیرا وقتی که ما خودمان اما رضا(ع) داریم ، کور و شل و پل را با یک قیام و قعود شفا می دهد،چه معنا دارد آن بزرگوار را به زور به بلاد کفر و زندقه ی آلمان فرستاده و مرگ اورا جلو بیاندازند  ؟!

پی نوشت

جانگوز : فاکتوری ست از دو واژه ی"جانسوز" و "جانگداز"! که غفلتاً از دهان مجری خبر تلویزیون داعش درونمرزی پرید !..اینهم سند مصور و منگوله دارش:

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

کلکسیون

خدمت خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که، یافتن مصداق برای برخی زبانزد ها(ضرب المثل) اگر مساعدت برادران نباشد، کار ساده ای نیست! فدوی در این باب، نمونه ای، بنقل از برادر بی بی سی، بدست می دهد :

ظریف در قطر: هنر گریز از تحریم‌ها را به دیگران هم آموزش خواهیم داد ! / تیتر

از خوانندگان محترم ضدانقلاب خواهشمند است که این فقره هنر برادرانه را نیز، به فقرات پیشین،(گروگانگیری،پولشوئی ،تعلیم و تربیت تروریستها،ترئر دگرانیشان  و .....علاوه فرمایید؛

اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

0000000000000000000000000000

پسر کاو ندارد ...

فدوی در مرور خبرهای فضای نه چندان مجازی، این خبر که در پی می آید نیز، از لحاظ او گذشت:

در شهر آرهوس دانمارک فتوای یکی از امامان رادیکال مسجد برای سنگ زدن به غیرمسلمانان و کافران تا سرحد مرگ به بحث گذاشته شده است.این امام می گود:« هر که از دین روی برگرداند خائن است و باید او را کشت. مرگ سزای کسانی است که از قانون روی برمی گردانند. زن شوهرداری که از همسر خود جدا شده و دیگر باکره نیست اگر مرتکب زنا شود، باید با سنگ کشته شود».مسجد محل خدمت این امام كه در شهر آرهوس واقع در يولند قرار دارد از زمانی که حمایت خود را از داعش اعلام کرد، در مرکز توجه رسانه ها قرار دارد..

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

.اما به تازگی چند عکس از فرزند این امام در رختخواب همراه با دختران در فضای مجازی منتشر شد.وی در عین حال با تأیید اینکه این تصویر فرزند اوست، گفت: فرزند از نظر روش و منش زندگی و عقاید متفاوت بوده و همه تلاش من برای هدایت وی ناموفق بوده و لذا وی مسئول عملکرد خودش می‌باشد..

و اما فدوی منتظرالظهور، که بجای مو، حتا چماق هم عمراً  لای درز اعتقادات اش نمی رود، مراتب را در اوقات شرعی ممالک محروسه ی امریک، از محضر مرجع تقلید گرانقدر خود، حضرت آیت الله العظما ،سید کامبیز شیرین بیان هامبورکی، ادامه الله وجوده ، در فاصله ی بین دو قیلوله، استفتاء کرد .معظم له پس از فراغت از ورزش سنگینِ دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک، ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س - عج و ...)  فرمودند :

بسمه تعالی

لکن به فتوای علمای سلف، مدفون درعتبات عالیات کانادا ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ، قضیه برعکس است یعنی،تلاشهای سهمگین پسر، برای آدم کردن پدر، به نتیجه نرسیده !

و پدر لامحاله، در جهل مرکب، ابدالدهر بماند!...

همیشه موفق باشید

الاحقر سید کامبیز شیرین بیان هامبورکی

000000000000000000000000000000000000000000

بی حوصله           

برادران لطفاً تکلیف  فدوی را پیرامون یکی دونکته زیر معلوم فرمایند که برود به عبادت اش برسد:

1- دست دادن ممتد! خواهر فاطمه(س) لاریجانی ،با خاج پرستان، آیا جایز است؟

2- شعار توخالی مرگ بر آمریکا و به آتش کشیدن پرچم آمریکا  را هنوز ادامه بدهیم ؟

0000000000000000000000000000000000000000000

در حکومت مستضعفان اتفاق افتاد :

مرسدس بنز با پوشش برلیان در تهران !

رونمایی از اولین خودرو کاور شده با سنگ برلیان در تهران/تیک

--------------------

حرف حساب

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که  حرف حساب ،جواب ندارد!

000000000000000000000000000000000

آیت‌الله جوادی‌آملی: زیاد شدن گریه در کشور کار خوبی است ! / عصرایران

----------------------------------

کسی که صورتش را از ته می زند علیرغم کارایی به درد نظام اسلامی نمی خورد. مسئولی که در نظام اسلامی خدمت می کند، باید ظاهر اسلامی داشته باشد . حجت الاسلام کاظم حافظ‌نیا گفت: برخی واحدهای صنفی در آستانه سال نو میلادی کالاهای نمادین مسیحیت نظیر درخت کریسمس و بابانوئل می فروشند و نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در چارچوب قانون با آنها برخورد کند/ بهار نیوز

----------------------------

امامی کاشانی تصریح کرد:‌ «اساتید دانشگاه‌ها باید در کلاس‌های خود از عظمت جمهوری اسلامی، اسلام و تفکر شیعی و تفکر معنوی و همچنین انقلاب اسلامی و حقایق آن به دانشجویان مطالبی را بگویند نه اینکه تعریض و گوشه و کنایه بزنند/العربیهi

 

قرائتي: من نمیدونم فلسفه كروات چيه؟ نه گرم ميكنه آدمو نه سرد./فروغ

طنز تصویری

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 دسامبرالمکرم  سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*December 20, 2018.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

جنجال مکتبی

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه ملتفت شد که یکی از ژنهای خوب بنام کامبیز مهدی(عج)زاده  که داماد کلیدالاسلام روحانی باشد،بدشانسی آورده وپیش از آنکه - حق خود از کهتر و مهتر بستاند-، و در عتبات عالیات کانادای معلی مجاور و معتکف شود، از سمت مرحمتی(معاون وزیر و رئیس سازمان زمین‌شناسی)  بعلت واکنش های منفی  در رسانه‌های ایران و شبکه‌های اجتماعی به این انتصاب، استعفا داده است. از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی سر در نمی آورد زیرا هنوز هم بیاد می آورد که مخبط الاسلامی بر منبر شیهه کشان فرمود که حکومت و حتا زنان  هم جزو غنائم جنگی و حق ماست! بر این پایه ،یک معاون وزیر با دو کوبیده ی اصافه هم عددی ست که اینهمه گرد و خاک راه انداخته اید!؟

18 دسامبر 018

فدوی فقره خشخاشی زیر را که تازه از تنور درآمده است راهم برای جوری جنس، علاوه میکند:

داماد #بطحایی وزیر آمورش و پرورش هم به سمت «دستیار ویژه وزیر» منصوب شده‌اند!/تلگرام

00000000000000000000000000000000000000000

تداعی معانی  

فدوی نمیداند که چرا با ملاحظه ی خبری که درپی می آید، بیاد ناصرالدینشاه افتاد ، آنجا که بنقل از حافظه فرمود :  هرگاه که خواسته باشیم کاری در شمال انجام بدهیم، میگویند ملاحظه روسیه را باید بکنیم و اگر بخواهیم در جنوب کاری صورت بدهیم، می گویند که بلحاظ انگلیس بوده است؛ پس یکدفعه بگویید که دولت ایران، دولت مستقلی نیست !

اختلاف روسیه، ترکیه و ایران بر سر ترکیب مجلس مؤسسان قانون اساسی سوریه !/ دویچه وله

18 دسامبر 018

00000000000000000000000000000

از عواقب حضور برادران

فدوی در مرور خبرهای غم انگیز دارالخرافه، به خبر زیر هم برخورد :

نماینده مجلس عراق: ایران باید غرامت خون قربانیان عراقی القاعده را بپردازد/یورو نیوز

چون برادران در اعتکاف هستند،یواشکی عرض می کند که بقول عوام it’s payback time ! ..خب ملت پاپتی که دارد غرامت عملیات تروریستی خداپسندانه ی برادران در همه جهان را ، با چماق اسلامی می پردازد، خب ایتهم روش !، ما را ز سر بریده می ترسانی؟!

بعدالتحریر

تتمه حساب را، بوفالوی مشهد ومتولیان عشرتکده ی آستان قدس (ع) ،حجج اسلام، علم الهدی و رئیسی،از طریق "مجامعت جنسی" زنان ایرانی با  زوار عراقی،تسویه خواند فرمود :

خاکتان بر سر ای جوانانا !

زیاده ذلتی نیست..

0000000000000000000000000000000000000000000

تکلیف شرعی شب  

فدوی ضجّه ی یکی از مؤمنین را که به یکی از جراید شریفه ی دارالخرافه ملتجی شده بود،بشرح زیر ملاحظه کرد:

3152---021 : تخم‌مرغ شانه‌ای 19 هزار تومان شد و دیگر اقلام مصرفی خانوارها هم که رشدی 100 درصدی داشته است! بعد از روی کار آمدن دولت آقای روحانی شرایط اقتصادی به گونه‌ای شده که انسان تصور می‌کند دولتی برای نظارت در بازار وجود ندارد!

و اما حقوق ماهانه ی فدوی پیش از انقلاب شکوهمند و در بدو استخدام، چهارهزار توان بود.بجای پرتقال فروش ،استثنائاً پیدا کنید که حقوق ماهانه ی فدوی  با احتساب تخم‌ مرغ شانه‌ای 19 هزار تومان، چند عدد تخم مرغ می شده است؟!

00000000000000000000000000000000000

فرمول    

فدوی در مرور خبرهای دارالخرُافه به ذکر مصیبت یکی از نمایندگان محترم حکومت در مجلس،بشرح زیر رسید:

به گفته یک نماینده مجلس، برخی ایرانیان برای تأمین زندگی‌شان اعضای بدن خود را می‌فروشند. هدایت‌الله خادمی با اشاره به استیصال مردم در برابر فقر افزود، ۴۰ سال است که ۲۰۰ خانواده سرنوشت کشور را به گروگان گرفته‌اند. «مردم ایران را بدبخت کرده‌اید. احترام و اعتماد به نفس آنها را گرفته‌اید. از فقر و بیچارگی نمی‌دانند چه کنند. برای تامین هزینه زندگی به فروش اعضای بدن از جمله کلیه روی آورده‌اند. با کشوری که یک درصد جمعیت جهان و هشت درصد منابع جهان را دارد ببینید چه کرده‌اید»./دویچه وله

خوانندگان محترم ضدانقلاب ،بعنوان مشق شرعی شب، استثنائا! بجای پرتقال فروش پیدا کنید که اگر 200 را به 80 میلیون تقسیم کنید بهر کدام از آن خانواده های گرامی، چند برده می رسد؟

0000000000000000000000000000000000000

یک درخواست

برادران اگر زحمت نیست،لطفاً ارتفاع ظرف های زباله را قدری کوتاهتر بگیرند تا مستضعفان در ارتزاق از زباله، عذاب کمتری بکشند؛ اجرتان با گربه مرتضاعلی(ع)!

زیاده درخواستی نیست..

000000000000000000000000000000000000

سوء استفاده ی بهینه   

فدوی مدتی ست که دندان روی جگر گذاشته و  در خبرها می بیند که  از پول حقیر و و بی ارزش ممالک محروسه ی امام زمان(عج) ، که ملاک آنرا حضرت امام(ل) خر تعیین فرموده است، به پول ملی یاد می کنند بعنوان نمونه :

ادامه سقوط پول ملی: دلار بالای ۱۱ هزار تومان، سکه طلا بالای ۴ میلیون تومان !/دویچه وله

در اینصورت حاج آقا مسئلتن:

وقتی که ملت و تمامی مشتقات آن، که یکی هم ملی ست، چهل سالی می شود که در حصر خانگی حضرات به سر می برد،سوء استفاده ی بهینه از آن، چه معنائی دارد.؟

000000000000000000000000000000000000

رابطه وکیل و موکل !      

فدوی در پیوند با عشقی که داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی - م) به وکلا،بویژه وکلای دگر اندیشان و فعالان مدنی دارد، همینطور ارّه با ماتحت مانده است. در توضیح بیشتر عرض می کند که  خوانندگان محترم ضدانقلاب،پیش از اینها، بطور نمونه، مورد عبدالفتاح سلطانی را ملاحظه کرده اید ؛ مورد تازه تر اگر خواسته باشید به وجه زیر تقدیم می شود:

انتقال وکلای سرشناس به زندان فشافویه با دستبند و لباس زندان / صدای آمریکا

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

قاسم شعله سعدی در این ویدئو گفت که کشور در حال اضمحلال و فروپاشی است و او به تاسی از محمد مصدق، مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به نظارت استصوابی تحصن خواهد کرد. / همانجا

باری فدوی پیش از اینها یادآور شده و دیگر مشروحاً مکرر نمی کند که انگیزه ی حکومت عدالت گستر، در بازداشت  و هدایت وکلای دگراندیشان به زندان، منحصراً این بوده است که زندانیان را از تنهائی درآورند، و لا غیر !

زیاده عرضی نیست.

0000000000000000000000000000000000000000

شعار

باور بفرمایید که فدوی گاه همینطور ارّه به ماتحت میماند که منظورملت ورجاوند از برخی حرکات درونمرزی چیست؟ فدوی را آیا گرفته اند، یا دولت ابد مدت، یا هر سه را؟!بنقل از خبرنامه گویا نگاه کنید :

پس از کنار رفتن ولی الله سیف و انتخاب عبدالناصر همتی به عنوان رئیس کل بانک مرکزی، ویدیویی پرابهام در فضای مجازی منتشر شده که سوالات مختلفی را ایجاد کرده است.به گزارش «انتخاب»، در این ویدیوی عجیب، کارناوال خودروها در حالی که پوستر دو نفری از همتی و روحانی را نصب کرده‌اند، ابراز شادی می‌کنند، گروهی در سطح شهر شیرینی پخش می‌کنند و برخی مردم این اتفاق را تبریک می‌گویند و در نهایت یک گیتاریست شعری می‌خواند تحت این عنوان که «سیف رفت، همتی آمد، مدیری غیرتی آمد، برای ملتی آمد، تا دلار پایین بیاید»!!

یعنی ملت ورجاوند نمی داند که خانه از پای بست ویران است و ربطی به رفت و آمد این و آن، که از قیف ولایت هم گذشته اند، ندارد؟

00000000000000000000000000000000000

دوطنز تصویری

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

18 دسامبرالمکرم  سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

.*.*.*.*.*December 14, 2018.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

تمدید     

یکی از تخصص های برادران،افزودن آمار به آمار های پیشین است که خود فی نفسه ،آلبته  کار کمی نیست ! فقره ی اخیر را که بدین وسیله به فقرات پیشین علاوه می شود را ، با فدوی نگاه کنید تا رستگار شوید :

تجاوز به دانش‌آموزان دبستانی در اصفهان با همدستی مدیر مدرسه! متهم دانش‌آموزان را با قمه تهدید می‌کرد! / کیهان لندن- تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

پدر یکی از دانش‌آموزان دبستانی در اصفهان که نایب رئیس انجمن اولیا و مربیان بوده، به مدت دو سال به دانش‌آموزان این مدرسه در دستشویی تجاوز می‌کرده است. او با همدستی مدیر مدرسه و با تهدید دانش‌آموزان با قمه، دو سال پیاپی دانش‌آموزان را مورد تجاوز قرار داده. والدین این دانش‌آموزان صبح امروز دوشنبه در مقابل این مدرسه تجمع کردند./ همانجا

آنگونه که خانواده‌های این دانش‌آموزان به باشگاه خبرنگاران جوان گفته‌اند، فرد متجاوز به دانش‌آموزان در دستشویی مدرسه تجاوز می‌کرد. آنها می‌گویند تجاوز به دانش‌آموزان دو سال متوالی اتفاق افتاده و فرد متجاوز به نام «نادری» کودکان را با قمه تهدید می‌کرد که اگر این موضوع را فاش کنند خانواده‌هایشان را به قتل می‌رساند. این خبرگزاری نوشته که متهم به ۵ دانش‌آموز این مدرسه تجاوز کرده است.

بیت

این زمان پنج پنج میگیرد

چون شده تائب و مسلمان !

تجمع خانواده‌های دانش‌آموزان قربانی تجاوز جنسی در اصفهان:

https://kayhan.london/fa/wp-content/uploads/2018/12/تجمع-خانواده_های-دانش_آموزان-قربانی-تجاوز-جنسی-در-اصفهان-۰۱.jpg

از مقدمات تبرئه ی متجاوز! :

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفته که «موضوع اتفاق افتاده در یکی از مدارس پسرانه اصفهان در حد کودک آزاری است و تجاوز به اثبات نرسیده است!.»

بنظرتان آشنا نیست ؟!

بعدالتحریر

1- پیامبر گرامی (ص) بیخودی نفرمود :

مصرع

ز گهواره تا گور دانش بجوی

فلذا احوط آنست که والدین نیز با دانش آموزان، سر کلاسها رفته، و یکبار دیگر، طی طریق کنند !   

2-  و نیز احوط آنست که که عمله ی بیت، گیسوی دختران را رها کرده و در مدارس پسرانه سنگر بگیرند!

و من الله التوفیق

000000000000000000000000000000

جابجائی      

در اینکه معروف است که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،هیچ چیز و هیچکس سر جای خود نبوده و نیست، مصادیق فراوان داشته و دارد که نمونه هایش را ملت حیران،به تکرار دیده است و می بیند (1) .نمونه ی تازه تر اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است:

استاد علوم پزشکی دانشگاه: اگر صنعت خودرو ۵ سال در اختیار بسیجیان قرار بگیرد کشورمان از کره‌جنوبی جلو می‌زند!  / تسنیم تیتر

برادرعلی(ع) کرمی، جسارت است،عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) ا ست که دارد روی صنعت خودرو کار می کند! ؛ بر این پایه، هیچ استبعادی ندارد که فردا ،فی المثل وزیر صنعت، بکار جراحی در بیمارستانی  مشغول شود!.. بله ،المعنا فی بطن الآخوند !

پی نوشت

(1) شایع  بود که برای تهیه ی لوازم برقی باید به مسجد رفت، و برای نماز به دانشگاه سابق تهران، و برای تحصیل به زندان !..که البته درست است!

(2) بزرگوار شاید مانند سایر حضرات حاکم،به زوال عقل و حافظه دچار شده است که یادش نیست که  متولیان امور، هدف و الگو را کره شمالی تعیین فرموده اند که آن نیز بحمدالله والمنة، تحصیل حاصل است !

000000000000000000000000000000000000000

بخت آزمائی بین المللی!     

..باور بفرمایید که فدویِ منتظرالظهور، تا همین چند لحظه پیش،  یعنی پیش از ملاحظه ی خبر میمنت اثری که در پی می آید، نمی دانست که فقط یکنفر از ما، اینقدر ارزش دارد، نگاه کنید :

دولت آمریکا برای دستگیری یک شهروند ایران که پیشتر او را به خرید غیرقانونی قطعات بمب های دست ساز کنار جاده ای متهم کرده بود، حداکثر سه میلیون دلار جایزه تعیین کرده است

و در ادامه ی خبر بهجت اثر، طرفه اینکه نام این عنصر نیز، لاریجانی ست !:.

پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) با صدور یک بیانیه اعلام کرده است که حسین احمد لاریجانی، ۵۵ ساله، در خرید فرستنده های رادیویی ساخت یک شرکت آمریکایی دست داشته که از آنها بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ میلادی در بمب های کنار جاده ای در عراق علیه نیروهای آمریکایی استفاده شده است.

خوانندگان محترم ضدانقلاب، بعنوان مشق شرعی شب، و استثنائا بجای پرتقال فروش ،پیدا کنید جایزه ی نهائی را، اگر آن مبلغ را در 80 میلیون ضرب کنید !

زیاده تکلیفی نیست

00000000000000000000000000000000000

از چاله به چاه!            

فدوی پنداری هنور کودک است و خیلی چیزها را، همینجوری قبول می کند، مانند این تیتر که با ملاحظه ی آن، نخست پنداشت که گویا انقلاب شده است  :

«دعوت یک تشکل دانشجویی» از خامنه‌ای برای پاسخ به عملکرد چهل ساله نظام /رادیو فردا

لکن در گوشه ی دیگری از ادامه ی خبر بهجت اثر چنین آمده بود :

مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران از گروه‌های دانشجویی نزدیک به محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق ایران، است.!

باری فدوی که مایل نیست که از عقرب، به مار غاشیه پناه ببرد، خوانندگان محترم ضدانقلاب خود دانند !

000000000000000000000000000000000000000000000

طنز تصویری

C:\Users\leyla\Desktop\زیباکلام+.jpg

C:\Users\leyla\Desktop\آب پرتقال مجانی میل دارید.jpg

فدوی آتش به مالش زده است !

 

000000000000000000000000000

حق الاهن !                

خوانندگان محترم ضدانقلاب لابد بخاطر می آورند که فدویِ منتظرالظهور، پیش از اینها نکته ای را به پرسش گذاشته بود که دوستان بفرمایند که هر ماچ چرب و چیلی برادران فی المثل لبنانی از حضرت آقا(ضپ) ، برای ملت شل و پل و پاپتی، چقدر آب میخورد؟ که نتیجه ی آزمون البته چندانهم رضایتبخبش نبود لکن فدوی ترتیبی اتخاذ کرد که شرکت کنندگان با 25 درصد ارفاق، به کلا س بالا تر بروند !..

و اما پاسخ واپسین ، البته آزمون دوره ی مبتدی،چنین گزارش شده است :

دماوند - کانال ۱۱ تلویزیون اسرائیل در یک گزارش اختصاصی خبر داده که جمهوری اسلامی به خانواده هر فلسطینی که در جریان شورش‌های موسوم به "تظاهرات بازگشت" در مرز اسرائیل با نوار غزه کشته می‌شوند، سه هزار دلار می‌پردازد.

این مبلغ برای فلسطینیانی که در جریان این ناآرامی‌ها به شدت مجروح شوند، ۵۰۰ دلار و برای افرادی که جراحات سطحی بردارند، ۳۰۰ دلار است.

هزینه های دوره های بالاتر، متعاقباً اعلام خواهد شد!

زیاده " ارزی" نیست ...

C:\Users\leyla\Desktop\طنز تصویری\ز تعارف کم کن و بر مبلغ افزا حضرت آقا.jpg

0000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

احمد خاتمی امام جمعه نماز جمعه امروز تهران به مقاله‌ای در روزنامه ایران واکنش نشان داد و از هیات نظارت بر مطبوعات خواست با آن برخورد کند.

آقای خاتمی گفت: "در یکی از روزنامه‌هایی که 'از بودجه بیت‌المال تغذیه می‌کند ' مطلبی منتشر شده و در آن آمده که 'شراب‌های قلابی بلای جان مردم شده، به همین دلیل باید خرید و فروش شراب، آزاد شود، بنده به هیئت نظارت بر مطبوعات می‌گویم که شما باید رصد و برخورد کنید، نه اینکه من در خطبه‌ها بگویم، امروز می‌گویند شراب را آزاد کنید، فردا می‌گویند بی‌حجابی را آزاد کنید، حتماً بعدها هم می‌گویند اسلام را به رفراندوم بگذارید، در حالی که این آرزو را به گور می‌برند/ بی بی سی."

تحشیه ی فدوی : والله برادربوفالو بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که تا آنجا که فدوی می داند ،مشروبات الکلی هیچگاه حتا در قم هم ممنوع نبوده و چهل سال آزگار است که مردم دارند بسلامتی شمایان عرق می خورند ؛ کیفیت اش هم اتفاقاً بد نیست منتهای مراتب ،قدری طعم شلاق می دهد مشکل دیگری ندارد، برادربوفالو!

------------

رییس‌جمهور گفت: اختلاف و برخورد ما امروز با غرب و به ویژه آمریکا به این دلیل است که آمریکا می‌گوید همه جهان باید آمریکایی بیندیشند و به ارزش‌های آمریکا احترام بگذارند، اما ما می‌گوییم هر انسانی آزاد است به ارزش‌هایی احترام بگذارد که راه سعادت انسان را تضمین می‌کند / انتخاب

تحشیه ی فدوی : ببخشید  برادر کلید الاسلام ، مسئلتن  !..چرا "راه سعادت انسان" در جامعه ی شکوهمند عمدتاً ، به زندان، شکنجه  و سرانجام اعدام ختم می شود؟

---------

مصاحبه اختصاصی با برایان هوک: هدف ما تغییر رژیم ایران نیست/ دویچه وله

فدوی: والله برادرهوک، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،چون چماقداران گرامی بیت در اعتکاف هستند عرض می کند که راضی به زحمت شما نیست،ملت شل و پل  خودش ترتیب اش را می دهد!

--------------------

به گزارش خبرگزاری رویترز، مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا در این زمینه گفته است که هدف این تحریم ها تغییر رفتارنظام ایران به طور اساسی است.او 12 شرط را برای لغو تحریم‌های ایران اعلام کزد.  او در عین حال گفت که «هشت متحد آمریکا از جمله ایتالیا، هند،‌ ژاپن و کره جنوبی از معافیت موقت از تحریم‌های نفتی ایران برخوردار خواهند شد». /العربیه

فدوی اگر جای شما باشد، بجای 12 شرط ، برای حضرات آیات یک مسابقه 20 سؤالی می گذاشت. چون بزرگواران افزون بر زوال حافظه، حسابشان هم ضعیف است و حتماً می بازند،برادر مایک!

معاون وزارت کشور ایران: نمی‌دانم واژه کولبر از کجا اختراع شده ؟!/ تیتر

حسین ذوالفقاری، معاون سیاسی و امنیتی وزارت کشور ایران گفته است با تغییرات مقررات در ایران "ما دیگر چیزی به نام کولبر نداریم، این کلمه کولبر هم کلمه‌ای بود که نمی‌دانم کجا اختراع شد، هم برای خود مردم و هم برای مسئولان مشکل درست کرد". / بی بی سی

تحشیه ی فدوی : صلی و جلی، شما هم بلی ؟ کلاس چندی ، برادر حسین(ع) ذوالفقاری؟ یعنی نمیدانید که خیلی چیزهای بی سابقه و  نوظهور، مانند فروش بچه- اعضاء بدن و نیز همین کولبریِ سرکار، به اهتمام برادران و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج)، اختراع همین  جامعه ی شکوهمند اسلامی خودمان اند؟

---------------------------

دولت سوریه در پنج سال گذشته ١٠٦ حمله شیمیایی انجام داده است . / بی بی سی

تحشیه ی فدوی : کیست که نداند ک این وصله ها به برادران اسد و پوتین نمی چسبد و کار، طبق معمول کار استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین است؟

------------------------------

یک نماینده مجلس ایران که هفته گذشته به لایحه الحاق دولت این کشور به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (سی اف تی) رای داده، گفته است که مخالفان این لایحه "بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ پیام تهدید به قتل" برای او فرستاده اند. / بی بی سی

تحشیه ی فدوی : عجب، بمیرم الهی!؛ یعنی توی این 150 نفر، یکی عرضه داشت که شما را به قتل برساند؟!

--

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: فشارهای اقتصادی فراوانی روی دوش جامعه وجود دارد. / ایلنا

تحشیه فدوی: قبول نیست،تو دیدی!

-------------------

000000000000000000000000000000000000000000000

https://lh3.googleusercontent.com/L7bsaru4D0rcLVy3mmYOMcGJWImlcNpzWcm0uwjuD2ct50zTTPxK-GBHKFC8d9qApWBOcPk1GJYhFbjHwdFfIfXvxE-04LnbixCHk1uexeyb7YK0v443NMNCG3I90RnCBMs_KC82

جواد کریمی قدوسی‏ @KarimiGhodousi

Follow Follow @KarimiGhodousi

۵۰ درصد این #مجلس به دنبال فروپاشی نظام جمهوری اسلامی است،سران #فتنة ۸۸ به دنبال سقوط نظام جمهوری اسلامی بودند و حالا امروز ۵۰ درصد نمایندگان مجلس پشت تریبون میروند و از #سران_فتنه دفاع میکنند.

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

--------------------------------

کلیدالاسلام والمسلمین روحانی:ایران آزادترین دانشگاههای جهان را دارد!/بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

--------------------------------

جمهوری اسلامی "بزرگ‌ترین دمکراسی غربی آسیا است"! / دویچه وله

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

--------------------------------

 C:\Users\leyla\Desktop\عکسهائی از فیسبوک\بادامچیان و تظاهرات فرانسه.jpg

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------

 Image may contain: one or more people and text

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

Image may contain: 1 person

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

https://fa.shafaqna.com/media/2018/08/shafaqna-feizieh-12.jpg?x44010

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11  دسامبرالمکرم  سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

.*.*.*.*.*December 7, 2018.*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

چراغی که به سینما رواست !  

برخی برادران در نوشته های خود، اصطلاحی دارند بدین مضمون که : فلانی با چراغ خاموش حرکت می کند ! که کنایه از نوعی پنهانکاری و ایز گم کردن است. حالا در جامعه ی شکوهمند اسلامی،عکس این قضیه انفاق افتاده است. پیش از آن اما فدوی قاصم الجبارين را شدیداً  گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پُرستات مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلبی که در پی می آید، ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود جنس است؛اصلاً اینهم سند مصوّر منگوله دارش :

اکران فیلم «دارکوب» در یک دانشگاه با چراغ روشن!

روز گذشته تصویر عجیبی از نمایش فیلم «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی در دانشگاه اراک منتشر شد.

و در توضیح بیشتر :

رویداد۲۴ : در این تصویر دانشجویان در حالی فیلم را تماشا می‌کنند که چراغ‌های سالن روشن است. ظاهرا طبق گفته مسئولان دانشگاه، حضور همزمان خانم‌ها و آقایان در سالن، علت روشن بودن چراغ‌ها بوده است! این اتفاق عجیب واکنش‌های منفی کاربران و هنرمندان را به دنبال داشته، اما در این میان عکس‌العمل سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده فیلم نیز مورد توجه قرار گرفت./ منبع: روزنامه خراسان

اکران فیلم «دارکوب» در یک دانشگاه با چراغ روشن!

فدوی البته به این موضوع عجالتاً ورود پیدا نمی کند که این حرکت، شدیداً بر خلاف منویات مقام معظم  رهبری(ضپ) در جهت افزایش جمعیت است زیرا اگر چراغ ها را خاموش می کردند، کلی به جمعیت جامعه ی شکوهمند اسلامی، اضافه می شد!

3 دسامبر 018

0000000000000000000000000000000000

راهکار خداپسندانه    

یکی از وجوه افتراق فدوی با حضرات آیات،به سرانجام رساندن کارهاست.در توضیح بیشتر عرض می کند که فدوی دوست می دارد که بقول خاج پرستان، همواره  بخشی از راه حل باشد، نه مشکل!..نمونه اگر خواسته باشید ، سند مصور و منگوله دار زیر دم دست است :

سخنران مذهبی: تا وقتی که گرمای نشستن خانمی بر صندلی هست، نشستن مرد بر آنجا مکروه است/کلیپ

ملاحظه کردید؟استاد فقط صورت مسأله را طرح می کند و راه حل، غایب است. فدوی اما،راه حل را فی المجلس بقول عوام، for free و بشرح زیر عرضه می کند:

احوط آنست که زنی که بر صندلی نشسته، هنگام ترک محل، صندلی را نیز با خود ببرد زیرا هیچ استبعادی ندارد که آن صندلی نابکار،هنوز گرمای تن زن را، در خود ذخیره کرده باشد اینهم  بقول عوام،

instruction:  

https://lh5.googleusercontent.com/sdfdLEefnPFgvREznucv3MS3h5RTMIaEGLEasXXRbjkbuUFOXQfuM_fRLs9e_eAfr_p4dQaGWeEJt6G9be5npU2No-cKnimPwN6gCux2mo_TB2GHfPcYElCWlGSNRVe5744zG-tP

زیاده راهکاری نیست ..

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

یک پیشنهاد سازنده  

..امروزه دیگربرهیچکس پوشیده نیست که جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،که ملک طلق حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) می باشد، در عرصه ی داخلی،بدلیل مدیریت ،دانش و توانمندی های شگفت انگیز برادران،و در حوزه ی برونمرزی، بدلیل حسن سلوک و همجواری و تعامل مثال زدنی با مردم حیران جهان، از اوج عزت، به حضیض ذلت، بقول عوام upgrade شده است.! برای بیرون رفت از این سیاهچاله، که البته بک آزمون  ساده ی الهی بیش نیست،فدوی منتظرالظهور حسب شیوه ی مرضیه،راه حلی ساده، شدنی و بسیار کم هزینه دارد که متعاقباً عرض میکند لکن پیش از دخول به موضوع ،!احوط آنست که حضرات آیات ،بی رجوع به کتب بیضوی(1)،برای دستگرمی، و کسب آمادگی بیشتر،نخست به چند پرسش ساده و پیش پا افتاده بشرح زیر،پاسخ عنایت کنند:

1-آیا ایران سابق،مملکت امام زمان(عج) است؟

2- آیا حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) ،ظهور فرموده است؟

3-آیا اوضاعِ اگر نگوید فاجعه انگیز،دستکم غم انگیز فعلی، معاذالله ،ناشی از سوء مدیریت معظم له است؟

4-آیا نایب برحق ایشان،مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السّیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکاته، می توانسته چندین تریلی هندوانه را، با یکدست بر دارد؟!

5- آیا  امام زمان(عج)، هیچگاه این امکان را داشته است، که حتا بسیار کوتاه،سری به ممالک محروسه ی خود بزند، و دستی به سر و گوش رعیت بکشند؟

6-این آیا بدان معناست که  حضرت(عج) هنوز و همچنان غایب است؟

و اما پاسخ های  حضرات آیات ، با توجه به میزان بیضه ای که در اختیار داشته اند، بشرح زیر بوده است:

1- صد در صد، بله!

2-صد در صد، نه!

3-صد در صد، نه!

4- اگر اراده کند، بله!

5- نه ،زیرا با پدیده ی ظهور حضرت(عج) منافات دارد.لکن در این باب بین علما شدیدا، اختلاف است برخی مانند حاج آقا قزوینی که در گوزیدن روی ایر دارای نعلین مشکی ست،براین باوراست که حضرت (عج)در تهران دیده شده و با یک دختر تهرانی ازدواج فرموده است!(2)

6- صرف نظر از اختلاف بین علما،بله !

بر این پایه آشکار است که معظم له ،ممالک محروسه ی خویش را رها کرده و غیبت اختیار فرموده است و  هیچ استبعادی هم ندارد که غیبت را ، هزار و چها رصد سال دیگر،تمدید فرماید.

و اما راهکار فدوی:

در اینصورت احوط آنست که مراتب را سه بار در جراید کثیرا لانتشار کشور آگهی و از معظم له (عج) خواسته شود که برای تحویل ملک خود که بالغ بر  1.648000 کیلومتر مربع و 80.000.000 رعیت

است اقدام فرماید، در غیراینصورت، مملکت به صاحبان اصلی که مردم باشند، مسترد ، و سند منگوله دارش نیز بنام ایشان صادرخواهد شد!…

و من الله التوفیق

پی نوشت

(1)خدا بگویداین تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مُدّ ظله العالی درمی اندازد لطفاً لغزش تایپی "بیضوی" را ،به "حوزوی" اصلاح  فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(2)

حاج اقا قزوینی در برنامه زنده تلویزیونی در ۲۰ ثانیه سه تا گوز جون دار میزنه!

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

ایده  

کیست که نداند حکومت اسلامی(داعش درونمرزی- م)از سوی کفار، زنادقه،معاند ین و کلاً ضدانقلاب،آماج چه حملات بیرحمانه ای قرار دارد؛ آنهم حکومتی که برگرفته از اسلام ناب محمد(ص)ی،آموزه های خداپسندانه ی شرع انور،والبته در معرض رهنمودهای راهگشایانه  و داهیانه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف الله  اموالهم اجمعین به ترتیب ریش است(1). باری فدوی که همواره در جهت رفع مشکلات کلان کشور و از آن میان حجاب و عفاف،تفکیک جنسیتی و سایر طرحهای مترقی، با ارائه ی طرحهای مبسوط و مکفی،در کنار حضرات بوده است.فدوی اخیراً پیرامون بازداشت و حبس دگراندیشان،اندکی تأمل کرده و به این نتیجه ی تلخ رسیده است که ما در باب پروسه ی تعیین تکلیف زندانیان از بازداشت تا اعدام نیز،دچار مشکل و لامحاله آسیب پذیرهستیم. فی المثل،این اتهام به اتهامات البته بی پایه و اساس پیشین ما اضافه شده که چرا دگراندیشان سالم بازداشت، و پس از مدتها، شل و پل  و معلول می شوند و پاره ای از اعضاء بدن شان را نیز از دست می دهند که این ،فی نفسه اشکال شرعی ندارد لکن این ایراد نسبتاً وارد را طرح می کند که چرا زندانی سیاسی ،پس از پایان دوره ی محکومیت خود ، یعنی وقتی عازم چوبه ی دار می شود، از تسهیلات ویژه معلولان بر خوردار نیست؟ در همین راستا، فدوی امروز شدیداً مباهی ست که این نقص جزئی را نیز بوجه زیر برطرف،تا به عنایات خاصه ی  اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پرستاته مفتخر،و به الطاف خفیه ی  ایشان،ُمستظهربوده باشد…

http://www.hazl.com/archive/2008/032008/032008Tanz/kartoon2.jpg

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

آوار معنوی  

فدوی وقتی تیتر خبری زیر را دید: ،

ریزش حسینیه‌ای در قم/نجات 6مصدوم از زیر آوار/ ایسنا

از شما چه پنهان که در فضائی روحانی جو گیر شد و اشک در چشمان اش دوید که اباعبدالله(ع)این بار بموقع به داد صحابه اش رسید لکن با مرور ادامه ی خبر،ملتفت شد که حسب شیوه ی مرضیه، دوباره گز نکرده پاره کرده  و سرعت مأموران آتش نشانی،بیشتر از ابا عبدالله(ع) بوده است:

سخنگوی آتش نشانی قم گفت: در پی ساخت و سازو توسعه غیراصولی، ساختمان حسینیه ریزش و 6 نفر زیر آوار ماندند که هر 6نفر به سلامت از زیر آوار خارج شدند.

زیاده عرضی نیست

هند طوفان گرد و غبار ریزش ساختمان آوار زلزله

00000000000000000000000000000000000000000000

تعیین تکلیف  

آقا جان! حسن آقا!.. دستکم اگر با اذن حضرت آقا این عرضه را دارید که تکلیف او را در پیوند با شیری که بی اجازه، شعارش را عُر و تیز فرموده اید، معلوم کنید، بسم الله ! این پرسش را فدوی، متعاقب خبری طرح کرد که در پی ملاحظه کرد:

در پی برگزاری مراسم نکوداشت بهروز برومند( عضو فرهنگستان علوم پزشکی، استاد دانشگاه و عضو حزب ملت ایران)،در قائمشهر، نماد شیر و خورشید بر لباس او با خشم نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی روبه‌رو شد.علی(ع) ادیانی، نماینده قائمشهر، در جلسه روز چهارشنبه مجلس بشدت از بهروز برومند انتقاد کرد که با «نماد طاغوتی» در مراسم حاضر شده و از «ادبیات موهن به ارزش‌های انقلاب» استفاده کرده است.این نماینده با اشاره به اینکه دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی در جریان این رویداد قرار دارند وعده داد که این موضوع را پیگیری خواهد کرد./رادیو فردا

خب تصدقت شود، گرچه شیر را درهمان اوان انقلاب شکوهمند،ختنه و بستری فرمودید،لکن با اینهمه، شیر یا خوب است یا بد؛ آخرکوسه و ریش پهن که نمی شود!اگر استعمال آن توسط ریاست محترم آبدارخانه ی بیت خوبست، پس بر یقه ی یک عنصر دانشگاهی هم در مراسم نکوداشت او هم خوبست،فلذا این عرّو تیزهای  نماینده محترم حکومت در مجلس دیگر ، از چه بابت است؟!

 

https://lh6.googleusercontent.com/w5yn-2hZ5JygDCxC1mmk7mgcC6RoU5KV_DJuMwyBhniCyvIfvPK69kpQY9KLsBNbp1TNCfLDkrrppy8JjBg0_vF0A1IxXrX80LRNyXy101Ahf0r8CWIyg3BhrSJLtf_mXsDUXfLg

 

000000000000000000000000000000000000000000000 

طنز تصویری

C:\Users\leyla\Desktop\مال فدوی کدام بود؟.jpg

http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

9915---0914  : ادعای سعودی‌ها در مورد قتل خاشقجی منتقد عربستانی خنده‌دار و عذر بدتر از گناه است. وقتی این رژیم کثیف و جلاد در داخل سفارتخانه‌های خود در دیگر کشورها سلاخی راه ‌انداخته معلوم نیست در داخل خاک عربستان با مردم خود چه برخوردی می‌کند؟

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،خالی از ضرر نیست که برادران سعودی، ادب و سلاخی را از ما آموخته اند، لکن شاگرد با هوش و استعدادی نبوده اند بهمین علت با یک فقره سلاخی لو رفته اند لکن خاج پرستان پس از دهها مورد سلاخی ما ،هنوز اره به ماتحت مانده اند که بقول هموطنان شیرازی ما : " چیطو شد که ایطو شد " ؟!

----------------------------

6815---0916   : لطفا برای کمک به کودکان و مجروحان و بیماران جنگ زده و ستم کشیده یمن شماره حساب بانکی اعلام کنید. ما باید بتوانیم در روز قیامت جواب پیامبر اکرم و ائمه معصومین (علیهم السلام) را بدهیم

1758---0935 و 2846---0935 : چرا مدعیان کمک به همنوعان و... کمپینی برای کمک به مردم مظلوم یمن در دنیا راه‌ نمی‌اندازند؟! آیا بن سلمان پلید و رژیم صهیونیستی و شیطان بزرگ مصداق بارز یزید در این زمان نیستند؟!

این فاجعه انسانی که در یمن جریان دارد حاصل جنایت سعودی با حمایت کشورهای غربی است. یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع از مظلومین در سرتاسر جهان به خصوص مسلمانان است، لذا وظیفه ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی است که از مردم یمن دفاع کنند. 7383---0912

از امت حزب‌الله و مومنین و ملت فهیم کشورمان درخواست می‌کنم با توجه به سوءتغذیه چند میلیون کودک و زن و بچه در یمن و قتل‌عام آنها توسط شجره خبیثه آل‌سعود صهیونیست، از واریز کمک‌های خود به شماره‌های اعلامی (بانک ملی و بانک انصار) کمک‌های مردمی به این مظلومان در حد وسع خویش دریغ نورزند.

1758---0935 و 3949---0912 و 7250---0919 و 2842---0910

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رسید.. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ سرانجام فرمودند: بسمه تعالی- احوط آنست که مؤمنین مذکور اگر آب کُر هم دست شان است زمین گذاشته ، سرراه از بیوت ما مبالغ هنگفتی دلار و تسلیحات تحویل گرفته ، خود را به یمن رسانده و تا شهید نشدند بر نگردند ، برادر فدوی !     

و من الله التوفیق

----------------------

خدمتگزار  : چرا پایتخت مهم جهان اسلام یعنی تهران طی بیش از یک سال نتوانسته یک شهردار شایسته و مدیر جهادی را انتخاب کند؟! اشکال کار در کجاست؟! این عملکرد ناصواب در تاریخ به نام چه کسانی ثبت شده است؟

فدوی : والله برادربقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود، راه دورتر از 1400 سال نروید،اشکال در خود اسلام عزیز است،برادر خدمتگزار !

-----------

5098---0990 :پنیر کیلویی 7-8 هزار تومان به 20 هزار تومان رسید! دولت تدبیر با کلیدش نان و پنیر را هم از مردم دریغ داشت!

فدوی : آخر این چه پرت و پلائی ست که سر هم کرده اید؟ امروزه ، یعنی  پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، بحمدالله والمنة، نان و پنیر دیگر آن نان و پنیر زمان طاغوت نیست  که ! و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) ،و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه، به غذائی لوکس، تغییر مقام داده است که گیر همه کس هم نمی آید!

بیت

شکر نعمت ، نعمتت افزون کند

کفر،  نعمت از کفت بیرون کند

-----------------------------------

8853---0912  : بنا به وعده رئیس‌جمهور قرار بود هم سانتریفیوژها بچرخند و هم چرخ اقتصاد ولی در عمل هیچ‌کدام نمی‌چرخند! با این وجود دولت همچنان بر طی مسیر اشتباه خود اصرار دارد.

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلیدالاسلام والمسلمین روحانی رسید. بعدالتحیه و السلام و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند که خلف وعده ای نداشته اند و طبق قرار سانتریفیوژها به قراری چزخیدند که سرشان گیج رفته و از حال رفتند، برادر 8853---0912  !

------------------------

7345---0912 : آن کسانی که در شب زلزله کرمانشاه جشن تولدشان مهم‌تر از جان هم‌وطنان زلزله‌زده بود چشمان خود را خوب باز کنند و ببینند مردم کم‌درآمد جامعه چگونه برای امام حسین(ع) و انقلاب اسلامی مایه می‌گذارند و بار مشکلات را به دوش می‌کشند.

فدوی: والله برادربقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،چون ضدانقلاب بیهوش است عرض میکندکه اهالی ساندیس سلام الله علیهم اجمعین، در سفرپیاده اربعین به عتبات عالیات(ع- س- ص- عج) ،که از کنار کانکس ها و چادرها زلزله زدگان کرمانشاه که بجای موقت، از یکسال هم گذشته عبور میفرمودند، با زلزله زدگان کرمانشاهی، حتا یک بای بای ناقابل هم نکردند؛ بقول عوام what are you talking برادر 7345---0912؟

------------------------

3114---0912 : موفق نبودن دولت در اداره کشور به رغم ترفندهای جنگ روانی به کار گرفته شده در این چند سال با تدبیر ژنرال‌های کار‌کشته از شکست تفکر لیبرال دموکراسی غرب در کشور خبر می‌دهد، همان‌گونه که در گذشته تفکر سوسیالیستی زمین خورد. چاره ‌کار بازگشت به راه‌های اصیل برخاسته از متن اسلام عزیز است. بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس : صحیح است، صحیح است!

-----------------------------------

9655---0935 : پول‌های کلان از بیت‌المال صرف دو تیم فوتبال استقلال و پیروزی می‌شود سرانجام نتیجه را با دو گل خورده به حریف خارجی واگذار می‌کنند. واقعا جای تأسف و افسوس دارد.

فدوی روی عریضه ی شما اقدامی ندارد زیرا خودکرده را تدبیر نیست ، میخواستید بشرط چاقو بخرید،برادر !9655---0935

--------------------------------

9715---021 : از آن تاریخی که آقای روحانی گفتند در جریان قیمت اجناس در بازار هستند، محصولات لبنی چندین بار گران شده است !.. و هیچ برخوردی از سوی دولت با شرکت‌های متخلف مشاهده نمی‌شود!

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در پاسخ فرمودند  فرقی نمی کند، زیرا ما  بکار هم دخالت نمی کنیم یعنی ما کار خودمان را می کنیم و قیمت ها کار خودشان ، برادر 9715---021 !

-----------------------

6963---0913 :  افتتاح نمایشگاه شیرینی و شکلات در ماه محرم چه معنایی دارد؟ آیا ماه‌های دیگر را از مسئولان کشور گرفته‌اند؟

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن بعلت عوالم دوستی و مودّت که با مرحوم ابوی(ره)داشت،اینکار را نمی کند زیرا از فحوای کلام شما بوی فتنه می آید و خوف آن دارد که یکوقت حصرخانگی بشوید. آخر اباعبدالله(ع) و صحابه، نستجیر بالله به جهنم که نرفته اند، در بهشت تشریف دارند و پخش شکلات و شیرینی در این ماه مبارک، عین صواب است، برادر  6963---0913 !

C:\Users\Aida\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\کلمات حمار.jpg

کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

 

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

معاون فرهنگی-‌اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: کوروش جایگاهی نداشته و عددی نبوده بلکه شاهی بوده که با یهودی‌ها رابطه خوبی داشت. شاهی بوده که با یهودی‌ها ساخته پس ما هم باید با آن‌ها بسازیم؟ کوروش ساخته و پرداخته پهلوی است. اسم کوروش را هیچ کجا پیدا نمی‌کنیم، او را برای پیوند مردم ایران با یهود علم کردند. خیانت کردند و چندین هزار سال تاریخ ایران را بریدند و دور ریختند. برآیند حکومت هخامنشیان و ساسانیان این بود که مردم زیر پای پابرهنه‌ها له شدند.

وی تصریح کرد: برخی بیان می‌کنند که ما آریایی هستیم و عرب نمی‌پرستیم و می‌گویند که پیغمبر شما عرب است. حداقل ما خوشگل آن را انتخاب کردیم اما شما کریه‌المنظر آن را انتخاب کردید/سربار محمد(ص) رضا(ع)نقدی

C:\Users\leyla\Desktop\خر سواری - Copy.jpg

Image may contain: 1 person, beard, eyeglasses and text

حرف حساب

فدوی در این ستون،شخصاً عرضی ندارد؛ زیرا می پندارد که  حرف حساب ،جواب ندارد!

Image may contain: text

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4 دسامبرالمزیّن سنه ی 2018 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com


*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*