حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.* September 25th, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

شعبده بازی


.. راست اش از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی بدرستی نمی داند که در اثر استماع فرمایشات ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) ، برادر کلید الاسلام والمسلمین  حسن(ع)روحانی ، سر ِهمه جای حضار محترم درجلسه ی اخیر سازمان ملل،از حیرت،چه چیزهائی سبز شده است؟! لکن در مورد خودش صراحتاً می تواند عرض کند که  این فرمایشات بی در و پیکر و بی پایه و اساس ، موجب شد که سرِ همه جای فدوی  بدفعات ،اسفناج اُرگانیک سبز شود !..فی المثل،وی بعنوان نماینده ی محترم تروریسم درون و برونمرزی، ناگهان و در یک قیام و قعود، مدعی مبارزه با تروریسم و تندروی مذهبی می شود ! :


ما امروز در صف مقدم مبارزه با تروریسم و تندرو مذهبی در خاورمیانه قرار داریم..! / اطلاعات


حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !


حسن آقا در نیویورک (اسمال آقا در نیویورک سابق -م)، که مانند سایر حضرات آیات و حجج اسلام ،ضاعف االله اموالهم اجمعین ،طی چهار دهه ی گذشته نشان دادند که در امرمصادره ی اموال اعم از منقول و غیر منقول، معنوی و غیر معنوی، دارای نعلین مشکی( کمربند مشکی سابق- م ) هستند، کورش کبیر را که تا کنون براین باوربوده اند که جز افسانه ، و تخت جمشید نیز بفتوای حضرت آقا(ضپ) خرابه ای بیش نیست ، آنرا عند الاقتضا بسود مؤمنین، بشرحی که در پی می آید، ا،مصادره می فرماید :


ایران از گذشته، پرچم دار تسامح در حق ادیان و اقوام مختلف بوده است. ما همان ملتی هستیم که یهودیان را از رنج اسارت بابلی نجات دادیم؛ ارمنیان مسیحی را با آغوش باز در میان خویش، پذیرفتیم و در میان خود یک “قاره فرهنگی” و تنوعی کم نظیر از اقوام و ادیان را جای داده‌ایم !


نامبرده موقتاً دچار آلزایمر آخوندی می شود و عمداً یادش می رود که شمار قابل ملاحظه ای از دگرباشان عقیدتی از سنی و  مسیحی گرفته تا  بهائی، زیر شدیدترین تضییقات واقع، و حقوق مدنی و اجتماعی آنان بطور پیوسته نقض و بلکه سلب می شود ؛ باری-  تیر خلاص حسن آقا اما حُسن ختام این مختصر است     آنجا که مشاهیر ایران را که دیری  ست از تقویم ایران سابق حذف فرموده اند غبار روبی ، و مجدداً  مصادره می فرماید:


ما برای ترویج فرهنگ و تمدن و مذهب و انقلابمان، به قلب‌ها وارد می‌شویم و با عقل‌ها سخن می‌گوییم. شعر می‌خوانیم و با حکمت سخن می‌گوییم. سفیران ما، شاعران، عارفان و حکیمان‌مان هستند. ما با مولوی تا این سوی اقیانوس اطلس را در نوردیده‌ایم. ما با سعدی در دل آسیا نفوذ کرده‌ایم. ما با حافظ جهان را فتح کرده ایم پس چه نیازی، به فتح جدید داریم؟!


احوط آنست که حسن آقا بمنظور یادآوری،، به مهملات یکی از همپالگی های خود در این پیوند نگاه کند :

https://www.youtube.com/watch?v=xW9V3DsYYSYو اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :

رئیس‌جمهور در بدو ورود به تهران:آمریکا منزوی‌ترین کشور در سازمان ملل بود!

راست می فرماید ! اینهم سند منگوله دارش:

آمریکا:

اینهم احمدی نژاد/ حسن آقای غیر منزوی !:

حال از استقبال گرم هموطنان از حسن آقا و حضرت آقا در در محدوده UN Plaza مقابل مقر سازمان ملل در خیابان 42 نیویورک عجالتاً می گذریم :

زیاده عرضی نیست


000000000000000000000000000000


تر دستی !

 فدوی نمی داند که ملت یک لاقبا،هنوز هم چیزی برای باختن دارد یانه؟ ولی در خبرها دید که برای چندمین با ربرادران به اهتمام حضرات آیات، به تتمه ی دسترنج او بشرح زیر شبیخون زده اند :

دو سردار ارشد سپاه در سوریه، مبلغ ارسالی بیت رهبری را به سرقت بردند !/ آمد نیوز


باری فدوی در تبیین این معادله میان بُر زده و به اجمال و اختصارعرض می کند که خود رهبرمعظم (ضپ) نیز مبلغ مذکور را، از ملت سرقت فرموده بوده است، خب این به آن در!


دو بیتی

دو نفر دزد، زری دزدیدند

سر تقسیم به هم جنگیدند،

آن دو بودند چو گرم زد و خورد،

دزد سوم زرشان را زد !


زیاده عرضی نیست …000000000000000000000000000000000000000000


خبری از دارالخرافه

در خبرهای حیرت اثر آمده بود که آیت الله احمد جنتی که فقط 92 بهار ناقابل از عمر شریف اش گذشته و به انواع زوال، از عقلی گرفته تا جسمی افتخار می کند،، نردبان گذاشته و ازدوج فرموده است!. گرچه مشخصات عروس خانم تاکنون اعلام  نشده،  لکن گزارش فرستاده ی فدوی از محل حادثه حاکی ست که منابع حقوق بشری،این پدیده را در هر حال، از مصادیق بارز کودک آزاری ارزیابی کرده اند !

زیاده گزارشی نیست00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000اینهمانی طبیعی

علیرغم اختلافات ظاهری (1) بین شیطان بزرگ و شیطان کوچک (جمهوری اسلامی- م)، اینهمانی ها کم نیستند. فدوی بعنوان مستوره، به یک فقره در پی، اشاره می کند:

فدوی مقدمتاً و برای دستگرمی،اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب، د رجریان طوفان سهمگینی بنام خواهر ایرما که بخشی از شرق آمریکا و از آن میان فلوریدا را جارو فرمود هستند .به گزارش خبرگزاریهاموجود زیر،ازسوغات های سونامی مذکور است :


موجود عجیب‌‌الخلقه‌ای که طوفان ایرما با خود آورد/ العربیهمنبع این خبر حیرت اثر،در ادامه ی گزارش آورده است:


طوفان ایرما علاوه بر همه خساراتی که از خود بر جای گذاشت، یک موجود دریایی عجیب‌الخلقه نیز بر جای گذاشت که نه کسی می‌داند چیست و نه کسی می‌داند از کجا آمده است.

به گزارش روزنامه بریتانیایی سان، با فروکش کردن طوفان ایرما، دانشمندان آمریکایی موجود ترسناک و عجیب‌الخلقه‌ای در سواحل تگزاس یافته‌اند، که هیچ اطلاعی درباره آن ندارند.

این موجود عجیب و غریب که هنوز نامی نیز برای آن انتخاب نشده، را یک فعال محیط زیست در سواحل تگزاس پیدا کرد. بریتی دسای در این‌باره گفت: «به ساحل آمده بودم تا حجم خسارات ناشی از طوفان را بررسی کنم. ناگهان موجود عجیب و غریبی دیدم و برای کسب اطلاعات بیشتر به آن نزدیک شدم.»

این فعال محیط زیست تاکید کرد که علیرغم همه تجاربش در زمینه محیط زیست دریاها و آشنایی عمیقش نسبت به موجوداتی که در دریاها و اقیانوس‌ها زندگی می‌کنند، هیچ چیزی درباره این موجود عجیب و غریب نمی‌داند و انتظار نداشته، چنین موجودی را در مناطق ساحلی ببیند.

و اما وجه تسمیه یا اینهمانی، از اینقرار است که در جریان نزول سونامی حضرت امام(ل)در بهمن 57، معظم له موجوداتی را نیز با خود همراه یا پدید آورد که ملت حیران قرار نبود که آنان را ببیند ! باری برخلاف خاج پرستان که هنوز نامی برای آن موجود عجیب و غول آسا اما بی آزار فراهم نکرده اند،ما سالهاست که مال خودمان را نامگزاری، و حتا با آنان که شدیداً گزنده و سمی نیزهستند، زندگی کرده و می کنیم؛مانند آیت الله تمساح یزدی که نامش را علامه گذاشته ایم!... می دانید، آخر ما به مهمان نوازی معروف هستیم، حتا اگر مهمان، مهاجم باشد !

زیاده عرضی نیست..

پی نوشت


 1. صادرات دوغ از مازندران، ارتباطات سینمائی

حضور دو بازیگر جدید در اولین محصول مشترک ایران-آمریکا⇔«اولین تولد» در آستانه آغاز فیلمبرداری / سینماروزان

 

000000000000000


سرگذشت


نخستین خانه ای که در تهران خریدیم ،در دوران دانشجوئی بود و البته پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی  و با وام و بمبلغ 120.000 تومان .امروز که سالها از این مقدمه می گذرد فدوی دریافت که آن خانه، چقدر بی ارزش بوده و حتا  به اندازه ی یک نصفه همبرگر اسلامی هم  نمی ارزیده است !؛ و این هم  ، سند مصور و منگوله دارش:

یک روستوراندار که با لهجه آمریکایی صحبت می کند، در لواسان اقدام به سرو همبرگری به گفته خودش لاکچری نموده که 250 هزار تومان قیمت دارد و جایی هم برای تخفیف نداشته، نکته جالتر اینکه برای خوردن این همبرگر، مشتریان باید از یک روز قبل وقت بگیرند و سفارش بدهند.!...ضرورت وقت گرفتن از یک روز قبل برای سفارش این همبرگر، بررسی میزان رشد جوانه های شبدر و برش های خاصی که روی پنیر می خورد و تازه بودن خاویار و تخم بلدرچین است.!/باشگاه خبرنگاران

زیاده حیرتی نیست000000000000000000000000000000000000000000000000


مسئلتن    

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به خبر حیرت اثر زیر رسید که چیزی نمانده بود که سر همه جایش گلابی  ُارگانیک سبز شود! :

شنیده‌ها از تهران حاکی از آن است که عبدالرضا هلالی و روح الله بهمنی دو مداح مشهور تهران، به اتهام ارتباط به عوامل موساد (سازمان اطلاعات و امنیت اسرائیل) توسط اطلاعات سپاه بازداشت شده‌اند./ دماوند نیوز

مسئلتن :

مداحی به زبان عبری اشکال دارد ؟!


زیاده سؤالی نیست ...00000000000000000000000000000000000000000000000000000


 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

قاسم سلیمانی (فرمانده نیروی قدس سپاه): امروز، جوانان ما فرهنگ ایثار و شهادت را با قلب و جان خود درک کرده‌اند و همه، آماده شهادت و دفاع از حرم هستند !

سخنرانی در شلمانِ لنگرود پنج‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷)

رئیس مجلس خبرگان (احمد جنتی)در سخنرانی افتتاحیه این مجلس، با اشاره به نزدیک شدن سالگرد شروع جنگ ایران و عراق، این جنگ را "سرتاپا خوبی" و موجب "باقی ماندن نظام" دانسته است / بی بی سی

به گزارش «انتخاب»، آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید عصر یکشنبه در دیدار مشاور رئیس جمهوری در حقوق شهروندی گفت :اخیرا مطلع شدیم که مسئولان کشور یواش یواش زمزمه می کنند که در صورت امکان زمینه حضور خانم ها در مسابقه های کشتی و مسائلی که مربوط به ورزشگاه ها است فراهم شود.وی با انتقاد از برخی تلاش های در حال انجام برای فراهم کردن زمینه حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت : باید حتما جلوی این کار گرفته شود.

آیت الله علوی گرگانی گفت: حضور بانوان در ورزشگاه ها مشکلات زیادی را به بار خواهد آورد.

آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه این گونه اقدامات بی احترامی به خون هزاران شهید گلگون کفن است….

رییس فدراسیون فوتبال گفت: همان‌طور که قبلا نیز گفته‌ام ساختار ورزشگاه‌های ما مناسب پذیرش بانوان نیست. ضمن اینکه این امر در حال حاضر اولویت بانوان و جامعه هم نیست./انتخاب

7564---0938  رفتن یا نرفتن زنان به ورزشگاه برای تماشای مسابقات مردان اولویتی ساختگی است که غربزدگان برای مغفول ماندن مطالبات ساخته‌اند.

دفاع علنی روحانی سرشناس از چند همسری از لحاظ عقلی هم اگر بخواهیم به این مسأله نگاه کنیم، عقل هم می‌گوید که درست است. درست است که برای زنان سخت است ولی الان در جامعه ما جمعیت زنان بیشتر از مردان است./ فردا-مولوی عبدالحمید

حجت الاسلام رئیسی در شهرکرد: آتش به اختیار ترجمه امر به معروف و نهی از منکر است/ به برکت ولایت فقیه بن‌بستی در کشور وجود ندارد


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در جمع مردم این شهر اظهار کرد: موضوع ولایت بسیار با اهمیت است و اگر ولی امر مسلمین، امر کند جای هیچ چون و چرایی نیست؛ همه در برابر ولی باید مطیع باشیم زیرا خداوند با رسالت، امامت و هدایت که برترین و عظیم‌ترین نعمت‌ها هستند بر مردم منت گذاشته است.


امان‌الله پیمان، نماینده مردم بدخشان در پارلمان گفت با ارزش‌ترین کاری که طالبان در دوران حکومت‌شان کردند نابودکردن مجسمه‌های بودا در بامیان بود./ العربیه،


00000000000000000000000000000000000000000000


قیصرانه ها

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

سخنان رئیس جمهور امریکا، برای ملت امریکا افتخارآمیز نبود و باید نخبگان امریکا، از این سخنان و داشتن چنین رئیس جمهوری احساس شرم کنند که این احساس شرم را نیز بیان کرده‌اند./آفتاب

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

---------------

رهبر انقلاب در دیدار با رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند / بولتن نیوزحرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

-------------------

آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران خشونت‌ها علیه مسلمانان روهینگیا در میانمار را محکوم کرده و ضمن دعوت از کشورهای اسلامی برای فشار به دولت میانمار گفته است که "در راس این کشور زنی بی‌رحم قرار دارد".! / بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

------------------

ایران امن ترین، باثبات‌ترین و دمکراتیک‌ ترین کشور منطقه است ! / خبرگزاری صدا و سیما محمد(ص)جواد(ع)ظریف دردیداربا "اماساهیکو کومورا"، فرستاده ویژه نخست وزیر ژاپن

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------------

مصطفی پورمحمدی که در دولت یازدهم وزیر دادگستری بود، در مراسم تودیع خود از کم رنگ شدن رعایت حقوق مردم خبر داد./ رادیو زمانه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------------

روزنامه جوان نوشت: «حصر این افراد از خاستگاه نظام نه صرفاً برای پیشگیری از تکرار ماجراهای تلخ است، بلکه به دلیل پیشگیری از اعدام است.»/ عصر ایران

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

--------------------------------

اعتراض مالباختگان "پدیده" در مشهد :

ای رهبر آزاده !- دزدی چرا آزاده! / پیک نت


حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

---------------

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای این شایعه را تکذیب کرده است که "تک‌تک اعضای کابینه" با نظر رهبر ایران انتخاب می‌شوند !/ بی بی سی

حرفا میزنه رهبر، چشا میره مغز سر !

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

22 سپتامبر المؤذب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

 

 

.*.*.*.*.* September 18th, 2017 .*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comآزاده و اشتباه تاکتیکی     

احوط آنست که فدوی نخست برای دستگرمی،یکباردیگر تکلیف اش را با خواهرسابق، " آزاده  " نامداری معلوم و عرض کند که این طنز نوشته برله ایشان نیست زیرا فدوی در مجموع بر این باور است که :

بیت

یک تن آزاده در جهان دیدم

کانهم آزاده اش، تخلص بود !


این خواهر، که نمود و نماد زندگی دوگانه ای ست که حضرت امام(ل) پس از فرود اضطرای از کره ی ماه به زمین بنیان گزارد، ،چه کرده بود مگر،جز سالوس و ریا،؟! که لازمه ی کار و زندگی در جامعه ی شکوهمند اسلامی ست؟ ! واما فدوی با ملاحظه ی تصویری که در پی می آید، دریافت که خواهر آزاده نامداری، چقدر مفت با خته است! :


بعرض فدوی رسیدید ؟اینان همگی، المثنای خواهر آزاده ی خودمان هستند ولی برعکس آزاده،عقل شان رسیده، که  مشروب وسیگار را، با مقنعه میل فرمایند و ملاحظه می کنید که جنجال و عرّ و تیزی هم پدید نیامد ه است!


زیاده راهکاری نیست


00000000000000000000000000000000000000000000000000چاپ دوم با افزوده ها!                  مکتوبات 9 سپتامبر 017


درطنز نوشته  پیش، فدوی به  یک فقره ی آبرو ریزی از منظر خواهر فائزه‌هاشمي پرداخت که از این قرار بود:در مطلب حاضر، فدوی بمنظور مزید تنبه ایشان،به یک فقره  آبرو ریزی دیگرمی پردازد ،که برگردان آن به لسان وی چنین می شود :

آبرو ریزی ست، افغانستان کنسرت زن دارد، ما نداریم !

و اما…

راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :  

(1)

فدویِ منتظرالظهورکه اینروزها بمنظور خود سازی دراعتکاف به سر می برد،دیگر انتظار نداشت که همزمان که  شاهد عملیات ایذائی خداپسندانه ی حضرات آیات در ذبح اسلامی موسیقی و تعطیل کنسرت ها ست، زحمات و سعی بلیغ شان در بقول عوام next door بشرح زیر شدیداً به باد رود:

برغم مخالفت‌ عالمان دین ،کنسرت آریانا سعید آوازخوان افغانستان برگزار شد/العربیه- تیتر

طرفه اینکه نیروی محترم انتظامی افغان،بجای آنکه مانند برادرانِ دینی  خود درنیروی محترم انتظامی ایران اسلامی ، خواننده و همکاران و مدعوین را شل و پل روانه کهریزک کنند، آن ضعیفه ی سجّادیه :

...توانست با کمک نیروهای امنیتی این کشور کنسرتش را در فضای امن برگزار کند و بیشتر اشتراک کننده‌گان در این کنسرت زنان و دختران جوان بودند.

فدوی نمی داند پس عزای عمومی را برای کی گذاشته اند ؟!

باری فدوی مصیبت وارده را، بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده ،و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش ،تسلیت عرض کرده،بقای عمر بازماندگان را،از درگاه احدیت مسئلت دارد!

زیاده مصیبتی نیست

بر این پایه، دوستان افغان در این مرحله نیزبرعکس شمایان، حفظ آبروکرد ند،خواهر فائزه!

2

خوانندگان محترم ضدانقلاب لابد خبر دارند که :

رضا شهابی، فعال کارگری و عضو هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه ۱۷ مرداد ماه، بار دیگر بازداشت و به زندان گوهردشت (رجایی شهر کرج) منتقل شد. او از حدود یک ماه پیش در اعتصاب غذا به سر می‌برد و مطابق گزارش‌ها در وضعیت جسمی نامناسبی قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سندیکای کارگران شرکت واحد، به رغم دخالت ماموران امنیتی شماری از رانندگان خطوط تندرو به این درخواست پاسخ مثبت داده‌اند و روز چهارشنبه با چراغ روشن و سرعت کم در حرکت بوده‌اند./ / دویچه وله

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار نیز،چنین روایت کرده اند که دوستان افغان در این فقره نیز، خواهر فائزه و توابع را بشرح زیر، شرمنده کرده اند:

تظاهرات در افغانستان در حمایت از زندانیان سیاسی ایران

به دعوت "حزب همبستگی افغانستان"، جمعی از اهالی جلال‌آباد افغانستان در حمایت از "رضا شهابی، کارگر مبارز ایرانی و دیگر دگراندیشان ایرانی" مقابل کنسولگری ایران در این شهر تحصن کردند.زیاده آبرو ریزیی نیست


00000000000000000000000000000000000000000000000

توزیع مشاغل    

فدوی که با اندوه بسیار پیگیر ماجرای سانحه ی اتوبوس حامل دانش آموزان تیز هوش(1) بود، امروز ملتفت شد که بررسی های لازم انجام و نتیجه بشرح زیر گزارش شده است :

وزارت آموزش و پرورش ایران گزارش اولیه خود را از حادثه مرگبار تصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان منتشر کرده و راننده اتوبوس را "مقصر اصلی" حادثه معرفی کرده است..."شغل اصلی راننده خاطی، آهنگری است و بعضا به رانندگی اشتغال دارد."! / بی بی سی-محمد(ص) بطحایی، وزیر آموزش و پرورش


آخر این چه فرمایش پرتی ست؟مگر راننده ی مذکور، تنها کسی ست که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،سرجای خودش نیست؟نزدیک به تمامی حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان،ضاعف االله اموالهم اجمعین ،مناصبی را اشغال فرموده اند که شرایط احرازش را عمراً ندارند ؛ فی المثل همین برادرمش قاسم سلیمانی خودمان هم که پیش از این به شغل شریف بنائی اشتغال داشته،دیری ست که شغل مألوف را وا نهاده و به اذن مقام معظم رهبری(ضپ)،در سوریه ی معلی،  مشغول دود کردن تتمه دارائی های ملت یک لاقبا  و  تولید خسارات جانی و مالی ست، خب بقول عوام so what ؟پی نوشت


(1) به گزارش «تابناک»، حوالی ساعت پنج بامداد، یک دستگاه اتوبوس حامل دانش آموزان دختر اهل رودان (استان هرمزگان) در حومه داراب (استان فارس) واژگون شد که بر اثر این رویداد، متاسفانه شمار زیادی از دانش آموزان جان باخته و دیگر دانش آموزان که مجروح شده بودند، روانه بیمارستان شدند

(2) وی در 12 سالگی، پس از پایان تحصیـلات دوره ابتدایی، زادگاه خود را ترک کرد و مشغول به کار بنایی در کرمان شد./ همشهری آنلاین

 

000000000000000000000000000000

سرویس ورزشی فدوی   


فدوی در بررسی خبرهای دارالخرافه ی امروز،به تیتر نگران کننده ی زیر رسید ولامحاله زنجیر پاره کرد:

جنگ سوئد و ایران به خاطر سامان !/یلنا- تیتر


فدوی خوانندگان  محترم ضد انقلاب را نمی داند،لکن پس از درک محضر جنگ حضرت امام (ل) و صدام حسین(ع) و نیز جبهه های جنگ جدیدی که مقام معظم رهبری (ضپ)از سوریه و عراق تا یمن و غیره گشوده است، عمراً زیر بار جنگ تازه ای حتا با کشور متمدنی مانند سوئد،نمی رود!...لکن  مرور ادامه ی خبر قدری او را آرامتر کرد که جنگ از نوع جنگ امام راحل(ل) و امام حاضر(ضپ) نیست بلکه از عواقب گریز نخبگان است که فتوای آنرا نیزحضرت امام (ل) سالها پیش از این و زیر عنوان فرار مغزها، صادر فرموده است:

اما جدیدترین بازیکنی که نامش به نام تیم ملی ایران گره خورده کسی نیست جز سامان قدوس. بازیکن دو رگه ای که پدر و مادری ایرانی دارد اما خودش متولد مالموی سوئد است. این بازیکن متولد 23 سپتامبر 1993 میلادی است و هنوز 24 سالش نشده است. پدرومادر قدوس سال های قبل از اهواز، ایران را ترک کردند.


بعد التحریر

یک مقام آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود ،به فرستاده ی فدوی گفت که از زمانی که مُخبّط الاسلام والمسلمین علم الهدی نماینده ی آتش به اختیار حضرت آقا(ضپ) ،مشهد را ملک طلق خود اعلام فرموده و گفته است که مشهد "مالِ مویه "،فلذا "مالمو" نیز به گویش مشهدی همان "مالِ مویه "! است که در اثر مرور زمان به "مالمو" تبدیل شده است! و براین پایه، "مالمو" نیز از از مستملکات آن بوفالوی گرامی ست، و جنگی واقع نخواهد شد ..000000000000000000000000000000000000000000000000000فرهنگی      

پس از فروشگاههای زنجیره ای لوازم یدکی بدن، فروش بچه ،پایین آمدن سن تن فروشی،اعتیاد،بلع نفتکش و دکل نفتی  و ... لطفاً این محصول تازه را نیز ،به فرهنگ لغات حضرات آیات اضافه بفرمایید،اجرتان با گربه مرتضاعلی(ع):

کودک مُطلقه ! *

زیاده واژه ای نیست …


پی نوشت

--------------------------------------------------------

 • دو هزار کودک مطلقه در کشور وجود دارد / آمد نیوز

0000000000000000000000000000000000000
آکادمی چفیه مالی 19 /Academy awardهر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی


فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در هفدهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در جمع مردم این شهر اظهار کرد: موضوع ولایت بسیار با اهمیت است و اگر ولی امر مسلمین، امر کند جای هیچ چون و چرایی نیست؛ همه در برابر ولی باید مطیع باشیم زیرا خداوند با رسالت، امامت و هدایت که برترین و عظیم‌ترین نعمت‌ها هستند بر مردم منت گذاشته است.

1261 ---- 0916 : سلام بر حسین(ع) بی‌سر و سلام بر سرباز وفادار و سرباخته‌اش محسن حججی. حسین جان! ما سالهاست عهد بسته‌ایم گوش به فرمان فرزند زهرا(س) امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) سر را فدای اسلام وکشور کنیم. خدایا شهادت را نصیب ما بگردان.

طباطبائی قمی : دولت یازدهم با کارنامه غیرقابل قبول در عرصه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و خاطرات تلخ و فراموش نشدنی از بی‌حرمتی به منتقدین پایان یافت. ملت شریف هرگز فراموش نمی‌کند که دستاوردهای هسته‌ای را که ثمره خون شهدا بود به ثمن بخس از دست داد. اوامر رهبری در گرفتن تضمین از شیطان بزرگ و اروپا و نیز اقدامات متوازن در اجرای برجام را نادیده گرفت. اینها بزرگ‌ترین حق‌الناس بود که به عهده دولت یازدهم باقی ماند. تنها هنر دولت توافق هسته‌ای به هر قیمت بود و امروز نیز حفظ برجام بدفرجام به هر قیمت مدنظر است.

8712---0912 : اگر مسئولین نیز شهامت و جسارت امام خامنه‌ای را داشتند شیطان بزرگ و اروپائی‌ها و هم‌پالگی‌هایشان با ترس توأم با احترام و کرنش در مقابل ملت ایران سخن می‌گفتند و رفتار می‌کردند.

0563---0915 : از آقای عراقچی درخواست می‌شود از رهبری هزینه نکنند و به توجیه ناچسب تصویب «مادر تحریم‌ها» توسط نمایندگان مجلس آمریکا نپردازند، چرا که رهبری در خلال مذاکرات و اجرای برجام نکات ضروری را به مسئولین امر متذکر شدند ولی متأسفانه گوش شنوائی نبود. اگر توجه می‌شد امروز نیازی به توجیه‌های امثال شما نبود.

عبدالحسین شاهین : رهبر دوراندیش انقلاب براساس شناخت عمیق از دشمن و استدلال محکم عقلی فرمودند: من به این مذاکرات خوشبین نیستم ولی متأسفانه فرزندان خام‌اندیش ولی پرمدعا در برابر پدر خانواده گفتند ما به این مذاکرات خوشبین هستیم... و حالا با این همه خسارت برای فرار از قبول مسئولیت خسارت به وجود آمده اظهار می‌دارند تمام مذاکرات با نظر رهبری بوده است! آیا دستگاه‌های نظارتی در قبال این خسارت سنگین مسئولیتی ندارند؟

1202---0911 : به کسانی که به تضعیف سپاه مشغولند عرض می‌کنم اگر سپاه نبود شماها امروز این پست و مسئولیت‌ها را نمی‌توانستید اشغال کنید! ولی بدانید سپاه تاج سر ماست! و ما تا جان در بدن داریم پشت سر ولایت و رهبری و سپاه ایستاده‌ایم!

7941---0912 : قلب ما مردم مسلمان ایران از ستم بزرگی که بر مسلمانان دیگر کشورها مثل میانمار روا داشته می‌شود مجروح است. سران خائن و مرتجع عرب روسیاهان عالم هستند که سکوت کرده‌اند و واکنشی نشان نمی‌دهند.

7594---0910 : چندین سال است که در دانشگاه آزاد اسلامی علیه دین اسلام و نظام تبلیغ سوء صورت می‌گیرد آقای دکتر ولایتی اگرچه خیلی دیر با این هجمه سنگین از داخل نظام مواجه شده‌اند ولی جلوی خسارت را از هر جایی که بگیرند غنیمت است و خدمت بزرگی به کشور و انقلاب انجام داده‌اند.


یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

پی نوشتها

-----------------------------------

 1. چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

 2. (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

 3. بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

 4. حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------


دانش آموخته ی ممتاز این دوره


حسام‌الدین آشنا٬ مشاور حسن روحانی *
پی نوشت

*عذر بد تر از گناه ! :

دست‌بوسی حسام‌الدین آشنا٬ مشاور حسن روحانی ۱۲ تیر ۱۳۹۶

حسام‌الدین آشنا٬ مشاور فرهنگی حسن روحانی٬ در مراسم ختم همسر احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد٬  دست احمد جنتی را بوسید.آشنا پس از انتقادهای بسیار به این حرکت وی٬ مدعی شده که برای «وحدت و اتحاد و همبستگی و آرامش» چنین کاری انجام داده است.! / دیگربان


0000000000000000000000000000000000000000000000000


"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

ایران خطوط و نیروگاه‌های برق سوریه را بازسازی می‌کند

ایران از امضای چند تفاهم‌نامه با سوریه جهت بازسازی نیروگاه‌ها و خطوط برق سوریه خبر داد. بازسازی و توسعه ظرفیت زیرساخت‌های اصلی سوریه، همچون آب و فاضلاب در حیطه این تفاهم‌نامه‌ها قرار دارد.

تحشیه ی فدوی : کوری که عصاکش کور دگر شود!

------------------------

کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران درباره وضعیت مسلمانان روهینگیا تشکیل جلسه داده، جلسه‌ای که از نتایج آن چیزی منتشر نشده./ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : فدوی می داند که مسلمانان ایران سابق،خیلی هم مسلمان نیستند لکن به حضرت آقا(ضپ)یادآور می شود که سری هم به مسلمانانی که زیر چماق دولت مؤمن و ملحد چینی بزنند، ثواب دارد ؛ ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

----------------------

هشدار وزارت بهداشت نسبت به سوداگری با نام دین

وزارت‌ بهداشت: چیزی به اسم"طب اسلامی" نداریم!/ ایسنا


تحشیه ی فدوی : بله؟ یعنی "طب الّصادق" اثر دکتر امام جعفر صادق(ع) معاذالله، مهمل است؟

----------------------------

مجتبی عبداللهی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران می‌گوید ۱۵میلیارد تومان برای مراسم اربعین در کربلا هزینه شده است. این در حالی است که بودجه تصویب شده شورای شهر برای این کار ۵ میلیارد تومان است./ بی بی سی

تحشیه ی فدوی : به فتوای مرجع تقلید فدوی،همان  ۵ میلیارد تومان هم اضافه و بی اجازه ی ملت بوده و در حکم سرقت است ، تکلیف 15  میلیارد معلوم است ،برادر بی بی سی!

-------------

سیاست، عرف یا شرع؛ مانع اصلی ورود زنان 'ایرانی' به ورزشگاه ها چیست؟/ بی بی سی- تیتر


تحشیه ی فدوی : هیچکدام! .سفاهت و بلاهت سنگین حضرات آیات عظام و حجج اسلام  لعنة الله علیهم اجمعین،only !،برادر بی بی سی!

----------------------

منابعی در حوزه علمیه نجف اعلام کردند که آیت‌الله علی سیستانی مرجع عالی شیعیان عراق، محمود هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرستاده علی خامنه‌ای رهبر ایران به بغداد را به حضور نپذیرفت/ العربیه.

به فدوی مربوط نیست ها معظم له!، لکن برادر سیستانی از جناب شما ماموت تر است؛ فلذا احوط آنست که چفیه و کلاه (شال و کلاه سابق- م) فرموده شرفیاب شوید،نگران بازداشت هم نباشید زیرا عراق جزو دنیای آزاد نیست ، برادر رهبر!

--------------------------

مقام‌های تاجیکستان قوانینی را تحت عنوان "پایبندی به لباس‌ و فرهنگ سنتی ملی" در این کشور به اجرا درآورند که عملا پوشش حجاب کامل اسلامی برای زنان را در این کشور ممنوع می‌کند.العالم

تحشیه ی فدوی : ایکاش ما هم تاجیکی بودیم، امام خمینی(ل)

-------------------------

محسن قرائتی :

1-دکتر و مهندس را می توان از دنیا آورد اما روحانیت و آیت‌الله شیعه را نمی‌توان از اروپا وارد کرد/شفقنا

تحشیه ی فدوی 1: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود،اروپا جنس بنجل تولید نمی کند که صادر کند،برادر قرائتی!

2-ما باید مزه شیرین قرآن را به جامعه بچشانیم.

تحشیه ی فدوی 2: ممنون، صرف شده حاج آقا!

------------------------------------------

در یکی از محلات اهواز هنگام بدرقه حجاج بیت الله الحرام و تکرار رسم غلط تیر اندازی در مراسم، دختر بچه‌ای یازده ساله از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله اسلحه کلاش قرار گرفت و قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد./آنا

تحشیه ی فدوی: حاج آقا عید قربان را جلوانداخته ، قبول باشه!

--------------------

احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در سخنانی ادعا کرد که حتی جربان‌های دینی هم امروزه در پی نابودی روحانیت‌اند. / رادیو زمانه

تحشیه ی فدوی:روحانیت اگر با یک قدم فاصله به خودش نگاه کند،اسهال می گیرد، برادر مخبط الاسلام!

-------------------------------------

تقدیر حسن نصرالله از حمایت‌های ایران از لبنان / بولتن نیوز ، تیتر


تحشیه ی فدوی: فدوی هم اگر لبنانی بود، همین کار را می کرد !

--------------------

اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان به سپاه و برنامه توان موشکی ایران!/آمد نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی: خب بقول عوام؟ so what؛ جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید، قهر می کند !از این گذشته، جای دوری نمی رود که!

----------------------

پارلمان ایران صلاحیت حبیب‌الله بیطرف یکی از وزیران پیشنهادی حسن روحانی را رد کرد/العربیه

تحشیه ی فدوی: خود کرده را تدبیر نیست؛ آخر "بیطرف" که نمی شود !

------------------------------------

مصوبه ضد آمریکایی در مجلس ایران؛ نیروی قدس سپاه هزار میلیارد تومان بودجه تازه می‌گیرد/ بی بی سی- تیتر

نمایندگان مجلس ایران طرحی را با عنوان "مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا" د رمنطقه تصویب کرده‌اند که دولت را به اختصاص دو هزار میلیارد تومان برای تقویت توان دفاعی و اطلاعاتی ایران و حمایت از سپاه پاسداران موظف می‌کند.

بر اساس این طرح که کلیات آن امروز یکشنبه ۲۲ مرداد بدون رای مخالف و جزییات آن با تنها یک رای مخالف تصویب شد، هزار میلیارد تومان دیگر از بودجه دولت هم برای "مبارزه با تروریسم در منطقه" در اختیار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار می‌گیرد.

تحشیه ی فدوی:اینکه ضد ایرانی ست، برادر بی بی سی!

-----------

شیرین عبادی و ۹ برنده نوبل صلح خواستار عفو ۱۴ شیعه در عربستان شدند / دویچه وله

تحشیه ی فدوی:از اینها در ایران سابق هم فراوان داریم ها، اینرا به آن 9 نفر دیگر هم بگو؛ اجرت با گربه ی مرتضاعلی(ع) ،خواهر عبادی !

-------------------

حمله عجیب به دیپلمات‌های آمریکایی در کوبا

در این حمله با استفاده از دستگاهی ناشناس به قوه شنوایی دیپلمات‌ها آسیب جدی وارد شده./ اتاق خبر من و تو


تحشیه ی فدوی: عجب ، حالا معلوم شد که چرا حضرت آقای ما(ضپ)، ضجه ی گوشخراش ملت را

نمی شنود!

-------

آیا مسئول فاجعه کمبود آب، وزیر نیرو خواهد شد؟ / شکوه میزادگی- مقاله

تحشیه ی فدوی: نخیر!مسئول فاجعه کمبود آب،همچنان بد حجابی زنان است و لاغیر!

--------

ژنرال اسرائیلی از نابودی ١۰۰محموله تسلیحات ارسالی ایران برای حزب‌الله و ارتش سوریه خبر داد /http://www.rojikurd.net

تحشیه ی فدوی: سرِخمّ می سلامت، شَکند اگر سبوئی !


00000000000000000000000000000000000000000000000000


از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

1261 ---- 0916 : سلام بر حسین(ع) بی‌سر و سلام بر سرباز وفادار و سرباخته‌اش محسن حججی. حسین جان! ما سالهاست عهد بسته‌ایم گوش به فرمان فرزند زهرا(س) امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) سر را فدای اسلام وکشور کنیم. خدایا شهادت را نصیب ما بگردان.

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،امر و مقرر فرمودند یک فقره نشان درجه سه چماق همایون بجهت شما ارسال شود،،تا به عنایات خاصه ی حضرت شان مفتخر،و به الطاف خفیه ی ایشان،ُمستظهر باشید،ضمناً بعنوان خبر خوب می افزاید که معظم له با اعزام شما دستکم به میانمار موافقت کرده فرمودند سر راه بقول عوام stop by کرده و مقادیری اسلحه و مهمات به انضمام مبالغی دلار لعنة الله علیه بار زده و عازم شوید، ودر پایان نیز بجهت شما بشرح زیر، دست به دعا شدند :

شراب شهادت بکامش رسان

به جدِّ علیه السلامش رسان!


 شیرینی زیر میزی فدوی فراموش نشودبرادر 1261 ---- 0916!

-------------------------------

طباطبائی قمی:  دولت یازدهم با کارنامه غیرقابل قبول در عرصه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و خاطرات تلخ و فراموش نشدنی از بی‌حرمتی به منتقدین پایان یافت. ملت شریف هرگز فراموش نمی‌کند که دستاوردهای هسته‌ای را که ثمره خون شهدا بود به ثمن بخس از دست داد. اوامر رهبری در گرفتن تضمین از شیطان بزرگ و اروپا و نیز اقدامات متوازن در اجرای برجام را نادیده گرفت. اینها بزرگ‌ترین حق‌الناس بود که به عهده دولت یازدهم باقی ماند. تنها هنر دولت توافق هسته‌ای به هر قیمت بود و امروز نیز حفظ برجام بدفرجام به هر قیمت مدنظر است.

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد ؛لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، خالی از ضرر نیست و آن اینکه یکجوری حرف می زنید که انگار صاحب السیف و القلم، مقتدی الرجال و الامم، آصف الامجد الافخم الاجل الاکرم الاعظم،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای صمه الله تعالی، نستجیربالله! در قضیه ی برجام

چرخ پنجم درشکه بوده است و جهت مزید استحضار عرض می کند که معظم له، کاپیتان تیم هسته ای بوده و اساساً پشه ی مکتبی هم ،بی اذن مقام معظم رهبری(ضپ)(1) در آسمان جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،نمی پرد،برادر طباطبائی!

----------------

0129---021 : کردستان عراق به مرکز یک فتنه تازه و توطئه علیه کشورهای همسایه بدل شده است. آتش زیر خاکستر در این منطقه بایستی مهار شود و الا دست‌ساخته‌های صهیونیسم مثل داعش در قالب جدید قومیت‌گرایی ایفای نقش خواهند کرد و منطقه را به آشوب می‌کشانند.

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که  حضرت آقا(ضپ)بقول عوام already قبول زحمت فرموده و منطقه را به آشوب کشانده است،برادر 0129---021 !

-------------------------------

2470 ---- 0919: سران فتنه بدترین مجرمان هستند چراکه در یک پروژه براندازی نظام مدت 8‌ماه کشور و نظام را معطل گذاشتند.

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که آخر این چه فرمایشی ست،؟ سران فتنه که "کشور و نظام را معطل نگذاشتند. " تقصیر حضرت آقا(ضپ) بود که دستور "اتش به اختیار" را صادر، و مردم را شل و پل فرمود، برادر2470 -!0919

----------------------------

اخوان : نباید گذاشت فاجعه کشتار مردم تهران در 17 شهریور سال 57 توسط رژیم منفور پهلوی از اذهان پاک شود. خود بنده با چند نفر در یک گروه در طول سه روز حدود 400 نفر از این شهدا را در قطعه‌های 10 تا 18 بهشت‌زهرا دفن کردیم. اکنون پس از 39 سال در این ستون از مساعدت و همکاری کارمندان وقت بهشت‌زهرا در دفن این شهدا تشکر می‌کنم. اگر این همکاری نبود مشکلات زیادی به‌وجود می‌آمد.

فدوی: ممنون از یادآوری،اتفاقاً مردم هم علیرغم تلاش آن سید (1) در باب کشتار تابستان 67 می کوشند که آنرا تا انقلاب بعدی(عج) زنده نگهدارند، برادر اخوان!

 1. نخیر،  محمد(ص)خاتمی نه،آن یکی !(  ابراهیم نبوی- م)

-------------------------------

آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری در مجلس در دفاع از کابینه معرفی شده برای کسب رای اعتماد گفته است در تشکیل کابینه به جوانگرایی رو آورده‌ایم. تو را به قرآن در کجای دنیا کابینه 17 نفره‌ای را که یک وزیر آن جوان باشد کابینه جوان گفته می‌شود؟!

گیلانی

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند از آنجا که متوسط سن حضرات 90 سال است،فلذا برادران زیر 90 سال، جوان حساب می شوند، برادرگیلانی!

-----------------------------

4003 - 031 :در سبزه‌میدان قدیم شهر اصفهان میدان جدیدی به نام میدان امام علی(ع) افتتاح کرده‌اند اما مشکلاتی که میدان جدید برای کسبه به وجود آورده موجب کسادی بازار و افت قیمت مغازه‌ها و بی‌رونقی در بازار شده است. از مسئولان شهرداری اصفهان تقاضای رسیدگی داریم.

فدوی: مراتب در مجالی که ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی ،شدیداً مشغول مالش قهرمانانه بودند، به استحضار ایشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند:

؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند:به صاحب عله ،امام علی(ع) مراجعه فرمایید؛ و من الله التوفیق

--------------------

1687---0911 :در شهرستان نوشهر بیشتر خیابان‌ها و کوچه‌ها خاکی هستند متأسفانه شهرداری شهر توجهی به خدمات شهری به شهروندان ندارد. چرا؟

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند بسمه تعالی:ها ها ها.. مراتب را جوری  بعرض حضرت ما رسانده بودند که گویا مردم آنجا مردمی خاکی بوده اند پس  خیابان‌ها و کوچه‌ها خاکی هستند، نه مردم شان ،برادر فدوی!

-------------------------

9655---0935 : به حجاج عزیز بیت‌ا... توصیه می‌شود در دسته‌های کوچک به اعمال حج بپردازند و از تردد انفرادی برای خرید و... نیز به جد پرهیز کنند.

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد لکن پیش از آن بفرمایید که منظور بیت 1 یا 2 یا چندم است؟ضمناً ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود لطفاً ،توصیه های شما کار نمی کند، راهکارهای مؤثر و عملی میطلبد، مانند بیمه کردن ماتحت و یا نصب کمربند آهنی و …

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

16 سپتامبر المورّب ر سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

September 11th, 2017

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comتعارف نفرمایید!          

نمایش رومنبری (روحوضی سابق- م)

پرده ی اول

فدوی نمی داند که حضرات آیات و حجج اسلام، ضاعف الله اموالهم اجمعین، چرا اینقدر خجالتی هستند و بجای قرمساق، هی قرُم قرُم می فرمایند!.. فدوی با نقل خبری از برادر بی بی سی،مطلب را پی می گیرد:

فدراسیون فوتبال ایران تکذیب کرد؛ زنان اشتباهی بلیت خریدند!/ تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

در وب‌ سایت فروش الکترونیکی بلیت، ابتدا گزینه انتخاب جنسیت زن یا مرد وجود داشت که بر اساس آن زنان توانستند با انتخاب گزینه "بانوان" بلیت بخرند.

شماری از زنان ایرانی در شبکه‌های اجتماعی خبر دادند که توانسته‌اند بلیت مسابقه فوتبال ایران و سوریه در استادیوم آزادی تهران را بخرند…..

اما بقول جدّ اعلای فدوی:

بیت

ایمان و امان به سرعت برق

می رفت که مؤمنین رسیدند !:

کم‌تر از یک ساعت بعد از ابراز خوشحالی زنانی که برای اولین بار توانسته بودند بلیت فوتبال بخرند، مدیر حراست فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که چیزی تغییر نکرده و زنان همچنان حق دیدن بازی فوتبال را ندارند.! /  محمد(ص)حسین(ع) حمیسی

و باز هم فدوی نمی داند که چرا برادران حجت را بر خوارج تمام نمی کنند؟ یعنی،چرا نمی فرمایند که زنان اشتباهی بلیط نخریده اند بلکه اصلاً اشتباهی متولد شده اند ؟

پرده ی دوم

فدوی با ملاحظه ی تیتری، نخست پنداشت که کسی روی دست ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی بلند شده است .در ادامه،و آنگاه که دریافت طرف زن بوده است،خیالش راحت شد!لکن بنظر می رسد که شاه بخشیده ولی شیخ علی (ع)خان نمی بخشد، مراد فدوی آنست که بموجب سند منگوله داری که در پی می آورد،دکتر امام صادق(ع) در پیوند با نسوان کوتاه آمده و حتا آنان را بقول عوام upgrade هم فرموده است:

زنانی که کلیددار شهر بهشتی می‌شوند  (1)/ افکار نیوز

لکن حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف الله اموالهم اجمعین، زیر بار نرفته و کلیدی را که آن امام همام(ع) به نسوان مرحمت فرموده بود مصادره، واز ورود خواهران !نه تنها به دولت بیت، که به ورزشگاه آزادی نیز جلوگیری فرموده اند؛ حال فدوی از ذکر این مصیبت نیز عجالتاً می گذرد که :

مسئلتن !:

جایگاهی که در آن آزادی بیش از نیمی از شهروندان ایران بیرحمانه سلب می شود، چرا آزادی نام دارد؟!

پرده ی سوم

در این پرده آش چندان شور می شود که آیت الله آشپز باشی هم صدایش بشرح زیر در می آید

!فدوی اسناد مصور منگوله دار ذیربط را نیز برای جوری جنس،علاوه می کند:

مادران و دختران ایرانی روز گذشته نیز - علیرغم حاشیه‌های ایجاد شده در موضوع فروش بلیت این دیدار - با در دست داشتن بلیت بازی با درهای بسته آزادی مواجه شدند.:

این اتفاق در حالی رخ داد که مانند گذشته زنان تیم مهمان با هر پوششی برای ورود به استادیوم منعی نداشتند:.

پرسش بیربط میان پرده:

آیا مسوولان به تبعات اجتماعی ناشی از این سرخوردگی اندیشیده‌اند؟/ همانجا

پاسخ سرپائی: بسمه تعالی، نع !، لازم نبود!

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

بخش مصیب‌ بار تر این ماجرا جایی است که بگفته‌ی برخی از دختران ایرانی حاضر در بیرون استادیوم، ظاهرا به زنان ایرانی گفته شده با در دست داشتن پرچم سوریه می‌توانستند در ورزشگاه حاضر شوند! :

پرسش بیربط میان پرده:

اگر این اظهارات درست باشد باید پرسید آیا در کشور ایران اسلامی عزیزمان برای ورود به یک مکان باید پرچم یک کشور دیگر را بر گردن انداخت؟/همانجا

پاسخ سرپائی:

بسمه تعالی،

به فتوای علمای سلف، رضوان‌الله تعالی عليه  و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين،چنانچه پرچم روسیه، سوریه ، چین،لبنان، داعش،طالبان ،یمن، میانمار و... باشد،نه تنها بلامانع ،بلکه واجب عینی ست!

پرده چهارم

عذر بد تر از گناه

تاج (رئیس فدارسیون فوتبال) : ما که در ورزشگاه حاضر می‌شویم در جریان واقعیت‌های موجود درون ورزشگاه هستیم. در حال حاضر از لحاظ ساختاری و فیزیکی آمادگی ورود بانوان را نداریم.!

پرده پنجم

حق السّکوت اسلامی

در این پرده ، آیت الله آشپز باشی حس می کند که افزون بر تتمه ی آبرو، قافیه را نیزشدیداً  باخته است فلذا اساس را بر این می گذارد که برخی از نمایندگان مادَه ی حکومت در مجلس بیت، نرهستند  !:

البته وزارت ورزش و جوانان برای این بازی با دعوت گزینشی از برخی مسئولان زنِ کشور شرایط حضور برخی از مدیران زن ایرانی را در استادیوم آزادی فراهم کرد اما  ذوالقدر2 (نایب رییس فراکسیون زنان) و سلحشوری3 (نماینده مجلس) این دعوت را نپذیرفتند و تنها نایب رئیس فوتبال بانوان و طیبه سیاووشی (نماینده مجلس) در "آزادی" به همراه زنان سوری به تماشای فوتبال ایران و سوریه پرداختند.!

پرده آخر

پناه بردن از افعی به مار غاشیه

نماینده مردم تهران از طرح سوال خود از وزیر ورزش درباره حضور زنان در وزشگاه ها خبر داد و گفت: که پس از تعطیلات مجلس آن را تقدیم هیات رئیسه خواهد کرد!

زیاده پرده ای نیست

8سپتامبر 017

پی نوشت


 1. وسائل‌الشیعه، ج14، ص123


 1. پروانه سلحشوری نماینده مجلس که علیرغم دعوت رسمی برای تماشای دیدار ایران و سوریه در ورزشگاه آزادی حضور نیافت در این باره گفت: تا زمانی که دختران این کشور برای دیدن یک بازی مجبورند با پوشش پسرانه و هزار مشکل خود را به ورزشگاه‌ها برسانند، من به عنوان نماینده این مردم دوست ندارم با یک مجوز خاص در ورزشگاه حاضر شوم و شخصا این نوع برخورد وزارت ورزش با موضوع حضور زنان در ورزشگاه ها را نمی پسندم.


 1. فاطمه ذوالقدر نایب رئیس فراکسیون زنان نیز ابراز امیدواری کرد تا با تلاش فراکسیون و وزارت ورزش و دیگر مسئولین امکان حضور دختران، زنان و خانواده های مشتاق برای دیدن رویداد های ورزشی فراهم شود چرا که زیبنده نیست زنان و دختران ایرانی در کشور خود اجازه حضور در ورزشگاه ها را نداشته باشند ولی زنان بیگانه، بدون کوچک ترین مشکلی وارد ورزشگاه های ایران اسلامی شوند


0000000000000000000000000000000000000000000000000000

بلاتکلیف    

فدوی نمی داند که از دست حضرات، بویژه  برادران لاریجانی ضاعف الله اموالهم اجمعین، که مملکت را بالمناصفه بین هم تقسیم فرموده اند چه کند ؟فدوی بقول عوام already گیج هست و حرکات ایشان نیز مزید بر علت شده است! موضوع راجع است به ازدواج آقازاده ی برادر علی(ع)لاریجانی ریاست محترم مجلس بیت که پارس،جزئیاتی از آنرا بشرح زیر منتشر کرده است:

دو ماه پیش مراسم عقد فرزند وی در قم برگزار شده بود و دو هفته پیش نیز مراسم عروسی نیز در همان شهر برگزار شد. اما مراسم هفته گذشته در تهران و در مجموعه طلائیه بوده است. این مراسم کاملا مردانه بوده است.

مسئلتن :

یعنی عروس هم مرد بوده است ؟!


000000000000000000000000000000000000

قیاس مع الفارق  

فدوی در لابلای خبرها دید که خواهر فائزه‌هاشمي نیز برای خالی نبودن عریضه فرمود :

آبروريزي است افغانستان وزير زن دارد ما نداريم !/ قانون


فدوی ازخواهر فائزه  خواهشمند است که با یک تناسب ساده ،پیدا کند میزان" آبروریزی" و شرمندگی ملت سابق  را که مقامات شان،از صدر تا ذیل آخوند اند ، ! …

و نیز برای جوری جنس و تکمیل کلکسیون اسلامی، بفرمایید :


 • محرومیت بازیکنان و ورزشکاران تیم ملی بی تقصیر ایرانی دررقابت های جهانی به بهانه ی قرار گرفتن در مقابل تیم کشور دیگر(اسرائیل)و فراهم کردن حذف تیم ایران بدلیل نقض مقرارات فیفا ،آبرو ریزی نیست؟


 • محرومیت زنان ایرانی از ورود به ورزشگاهها  بمنظور حمایت از تیم های کشورشان،همزمان ورود زنان غیر ایرانی بهمان محل،آبرو ریزی نیست؟

 • محرومیت بخش قابل اعتنائی از دگرباوران عقیدتی از حق زندگی ، تحصیل و کار در ایران سابق،آبرو ریزی نیست؟

 • چهار دهه توهین و تحقیر ملت عموماً ، و زنان خصوصاً،تحمیل حجاب اجباری،و اعمال انواع عملیات ایذائی از تیغ کشی و اسید پاشی،تا جریمه و حبس و شکنجه،آبرو ریزی نیست؟

 • اعمال تضییقات و خشونت و اجرای شلاق بابت جرعه ای آب،در ماه طولانی و نامبارک رمضان،آبرو ریزی نیست؟

 • این فهرست الی ماشاءالله همچنان ادامه دارد !

 • بعدالتحریر:

 • بقول عوام downgrade افغانستان از چه بابت است؟ آگر آنان طالبان دارند ، ما هم داعش درونمرزی داریم، خب این به آن در !


00000000000000000000000000000000000000


از انواع طنز تلخ       

طنز هم مانند هر پدیده ی دیگری در جهان امروز، طبقاتی ست! که البته طعم تلخ اش، به طبقات فرو دست می رسد .گرچه ذائقه ی فدوی در این پیوند،با عنایت به خبری که در پی می آید تلخ شده است،لکن بد جنسی کرده و آنرا با خوانندگان محترم ضدانقلاب خودبقول عوام share می کند تا رستگار شود:

اکران یک فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» در سینما بهمن زنجان، موجب ازدحام کارگران جویای کار در مقابل این سالن سینما شد./ کیهان لندن

زیاده اشکی نیست …

پی نوشت

 • نرخ بیکاری در استان زنجان در بهار ۹۶، ۱۱/۱ درصد اعلام شده که نسبت به سال گذشته ۳ دهم افزایش داشته است.

000000000000000000000000000000000000


رفع شبهه      


بجان خوانندگان محترم ضد انقلاب نباشد، بجان حضرت آقا(ضپ) که می خواهد دردنیا نباشد!،فدوی منتظرالظهوراین روزها چیزهائی می خواند و می بیند که لامحاله سرِ همه جایش شدیداً، اسفناج اُرگانیک سبز می شود !بعضی از آنها تصویری اند و برخی تزریقی و بقیه تحمیلی و تخیلی!. باری به مستوره ای در این پیوند نگاه کنید:


رادیو زمانه - به گفته یک عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر، احتمال ریزش یا کج شدن برج میلاد به دلیل فقدان ایمنی در گودی مجاور وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد(ص)مهدی(عج) تندگویان، عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفته است از سال ۹۲ تاکنون گودی کنار برج میلاد به حال خود رها شده است


در اینمورد عرض می کند که  بقول عوام! Dep ends ،یعنی اگر میلاد مستتر در برج، میلاد مسیح(ع) باشد،البته که احتمال ریزش یا کج شدن،قطعی ست !لکن  اگر میلاد مستتر در برج، میلاد پیامبر اکرم خودمان باشد(ص) عمراً نه کج می شود و نه می ریزد!..-  تا اعدام شود  هر آنکه نتواند دید- !والسلام..

ضمناً به آن شعرضدانقلاب که  بر برج میلاد نقش بست نیز، توجه نفرمایید که عواقب دارد :


بیت

نان مفت و آب مفت و برق مفت،

اين ستون در مقعد آنكس كه گفت!...


زیاده عرضی نیست..


0000000000000000000000000000000000000


مسئلتن       

فدوی در این ستون،نکاتی را بازتاب می دهد که تولید شبهه ی کرده اند و انتظار دارد که مراجع عظام تقلید ،پس از خواب قیلوله و فراغت از بازی با انگشت بیست ویکم ، رفع شبهه بفرمایند

مگر بهانه ی مقام معظم رهبری دامت تحریکاته در دخالت در نسل کشی سوریه و اعزام مدافعان حرم و دود کردن دارائیهای ملت پاپتی،متوقف کردن برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) پشت مرزهای ایران سابق نبود ؟ پس انتشار خبرهائی (1)از ایندست که مستوره ای از آن  در پی می آید دیگر، چه صیغه ای ست؟:

متن این اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره بازداشت داعشی ها در ایران به شرح زیر است:


به استحضار ملت شریف ایران می رساند:

تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) و همزمان با دهه ی مبارک کرامت و در آستانه ی  تحلیف ریاست جمهوری اسلامی ایران، سربازان گمنان امام زمان (عج) موفق شدند، یک گروه تروریستی وابسته به داعش که قصد انجام اقدامات تروریستی در استان‌های عمقی و شهرهای مذهبی کشور را داشت؛ طی سلسله عملیات ترکیبی اطلاعاتی شناسایی و قبل از هرگونه اقدام به همراه سلاح و مهمات بازداشت نمایند / آفتاب


یعنی  حضرت آقا(ضپ)، مُهمل فرموده است؟

پی نوشت

وزارت اطلاعات ایران از دستگیری «۴۱ عضو داعش» در استان‌های مختلف خبر داد / رادیو فردا


بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

8 سپتامبر الموَرب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

 

 

.*.*.*.*.* September 4th, 2017 .*.*.*.*.*

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

خدا قوت !

مقدمتاً  و برای دستگرمی یادآور می شود که رابطه ی حجاب برتر ِ مقام معظم رهبری(چادر پر کلاغی- م) با نزول بلایای طبیعی، از سوی علما،رابطه ای تعریف شده است که هم خودِ حضرات آیات و حجج اسلام ضاعف الله اموالهم اجمعین ،و هم این فقیر کمتر از قطمیر، پیشتر به آنها پرداخته و اینجا دیگر مکرر نمی کند (1).همینقدر بگوید که حجم بلایای مرحمتی ِ "خداوند بخشنده ی مهربان" ،با میزان معصیت بندگان ،در ارتباط مستقیم و البته عادلانه است؛آخر اینطورکه  نمی شود که فی المثل میزان خرابیهای ناشی از "بیکنی" نرم تنان در بلاد کفر و زندقه، با خرابی منبعث از لاک ناخن یا رؤیت چند تار مو آنهم  از زیر روسری در ایران سابق، برابر باشد!گفتن ندارد که این، نستجیر بالله، از عدل الهی شدیداً به دور است..و بر این پایه، فدوی تردید ندارد که سیل اخیر تکزاس، عواقب چیزی بیش از مایوی دو تکه یا بیکنی بوده است !، نگاه کنید :

با آنکه در واقع ابا عبدالله (ع) خاج پرستان در صحرای تگزاس کشته شده است، لکن نه تنها از ضجّه و زاری و گِل مالی و از این قبیل خبری نیست ،بلکه لبخندی هر چند کمرنگ، که از لابلای مصائب شان نیز پیداست به فدوی فهماند که اینان،بر خلاف فرمایش حضرت امام(ل)، هر چه دارند، از گرَیه ندارند !

جداً که خدا قوت!

پی نوشت

(1)امام جمعه تهران: گسترش زنا عامل افزایش زلزله است/ دویچه وله

(2)بی حجابی و زنا خطر وقوع زلزله را افزایش می دهد / بی بی سی(همان بوفالو)

تابناک / حجت الاسلام ابراهيم بهاري - مشاور فرهنگي و امور ايثارگران سازمان هواشناسي!

/ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۵ 02 May 2010

 • هر كجا كه بستر گناه فراهم شود، مردم آن جامعه بايد آماده نزول بلاياي طبيعي باشند؛همان‌گونه كه رئيس‌جمهوري نيز در اين رابطه گفته‌اند، افزايش گناه با افزايش بلاياي طبيعي ارتباط مستقيم دارد.

 • حجت الاسلام ابراهيم بهاري معتقد است پديده‌هايي مانند قحطي، خشكسالي، زلزله، سيل، بارش باران و برف فراوان در زماني غير از موقع طبيعي كه موجبات ضرر و زيان را فراهم مي‌كند از آثار گناه در جامعه است.

 • مشاور فرهنگي و امور ايثارگران سازمان هواشناسي اظهار كرد: چند سال پيش كه زلزله مهيبي در تركيه اتفاق افتاد به دليل افزايش گناه در اين كشور بود.

000000000000000000000000

 

جنس مان جور شد !

فدوی تا کنون می پنداشت که تمام تأسیسات داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)مردانه است حتا تیم های اختلاس! لکن امروز این افتخار را دارد که اعلام کند که با تهدیدات خداوند متعال  و ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)و نایب البته بر حق اش،حضرت آقا(ضپ) سرانجام  در پیوند با نهاد اختلاس هم،جنس مان، بحمدالله والمنة، جور شد؛ اینهم سند منگوله دارش:

اختلاس یک خانم از تیم لیگ برتری تهرانی!

هم‌چنین گفته می‌شود ‌خانم فراری اختلاس کننده با مبلغی حدود ۳۸۴ میلیون تومان از ایران فرار کرده و ما بقی این پول به حسابی بانکی منتقل شده که مسئولان باشگاه در حال ردیابی اطلاعات مربوط به صاحب حساب و ارتباط با آن با کسانی هستند که این فاجعه مالی را رقم زده‌اند./ پارسینه

29 اوت 01700000000000000000000000000000000000

الگو

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،موفق به کشف نکته ی ظریف (1)  و در عین حال مهمی شد که  آنرا با خوانندگان محترم ضدانقلاب، بقول عوام share می کند و آن اینکه دریافت که کودکان کار، در امر تولید اشتغال از هریک از دولت های منتخب بیت از آغازتاکنون،بسیار موفق تر بوده اند! و بهمین دلیل می افزاید که بعلت این همانی های بین دولتمردان و کودکان(2) ،پیروی از آنان هیچ ننگ و عاری هم ندارد؛ بیک مستوره در این پیوند نگاه کنید :

آب‌فروشان کوچک گورستان

کودکان آب فروش هر روز در گورستان زنجان هر دبه آب را به قیمت هزار تومان می‌فروشند

ایهامی که به طنزی تلخ می گراید نیز،در تیتر منبع خبر،جریان دارد:

گزارش «شهروند» درباره کودکانی که از آب، نان در می‌آورند..

و اما :

مصرع

عیب می(3) جمله بگفتی، " ضررش" نیز بگوی!

یعنی، این بدان معنا نیست که دولت ابد مدت، در امر تولید اشتغال برای شهروندان ناسپاس ایران سابق،هیچگونه قدمی برنداشته و اشتغالی بقول عوام Create نفرموده باشد، معاذالله!..اصلاً  همین یک فقره که افتتاح فروشگاههای زنجیره ای فروش لوازم یدکی بدن باشد،کفایت می کند که فدوی پیش از این به آن بطور مبسوط پرداخته و دیگر مکرّر نمی کند،(4) مگر افزودن یک نکته و آن اینکه ، این فروشگاهها،افزون بر گسترش،رفته رفته مبتکر نیز می شوند،که  مستوره ای بشرح زیر دم دست است:

پایگاه خبری مشرق‌نیوز تصویری از یک آگهی فروش منتشر کرد که در آن یک زوج ایرانی به دلیل آنچه "مشکلات مالی" ذکر کرده‌اند، برای فروش کلیه‌ها و مغز استخوان خود اعلام آمادگی کرده‌اند.«یک زوج بعلت مشکلات مجبور بفروش کلیه و مغز استخوان هستند. آزمایش آماده است. A+ و O+»/ العربیه

البته بیش از یک جفت،دستجمعی هم داریم ،اگر خواسته باشید!:

این عمل بقول برادر وزیر بهداشت"زشت"، همینطور بقول سوئدی ها، الکی نیست و مجوز شرعی هم دارد، اینهم سند منگوله دارش، بنقل ازهمان منبع :

« چه اشکالی دارد وقتی که فرد در فقر به سر می‌برد و با دریافت 20 الی 30 میلیون زندگی‌اش متحول می‌شود این کار را انجام دهد.»/ حسین (ع)علی(ع) شهریاری عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیت

زیاده عرضی نیست..

25 اوت 017


پی نوشت


 1. منظور محمد(ص) جواد(ع)نیست،خواهر- برادر خواننده!

 2. مغز برادران - مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،مانند پای دختران چینی بعلت کفش های کوچک و تنگ،از کودکی تا بزرگسالی، کوچک مانده است!

 3. گفتن ندارد که این می، می عرفانی ست که الکل آن بسیار بیشتر از می خیامانه و حتا حافظه است !،

 4. نگاه کنید به آرشیو هزل داتکامwww.hazl.com برخی نمودارهای رشد پست December 31st, 2016


000000000000000000000


توقع زیادی !

فدوی در مرور خبرها به تیتری رسید که خشم او را شدیداً برانگیخت :

قاتل قاسملو میزبان مراسم تحلیف روحانی و خیرمقدم‌گو به میهمانان خارجی / http://www.rojikurd.net


گفتن ندارد که فدوی این مطلب را از مقوله ی دخالت در امور داخلی کشورش تلقی و از آن به مراجع قانونی شکایت می برد و به معترض نیز همین جا و بی تعارف عرض می کند که ما، دربین برادران خودمان،غیر از قاتل نداریم، همین است که هست؛والسلام!

اینهم یکی دو سند منگوله دار،برای رو کم کنی منبع خبر :

اسدالله بادامچیان:

اسلحه ترور حسنعلی منصور را آیت‌الله هاشمی داده بود/ قرارمان نبود این راز را فاش کنیم/ایلنا

و نیز این داستان کوتاه واقعی :

آفتاب: غروبی داشتم می‌رفتم توی خیابان صاحب جم، هوا تازه تاریک شده بود. دیدم این ساواکی دارد از بالا می‌آید طرف پایین. معلوم هم هست که مست است. خلاصه دنبال او رفتیم و خانه اش را توی آن خیابان، که معروف بود به چهارراه سوسکی یاد گرفتیم. یکی دو بار دیگر من او را دیدم بعد دیگر اصلا تصمیم گرفتم که یک بلایی سر این بیاورم.

البته خیلی هم نامنظم می‌آمد. معمولا شب‌ها ساعت 30/9-10 می‌آمد می‌رفت خانه‌اش‌. یک جلسه رفته بودم مشهد خدمت حضرت آیت‌الله العظمی میلانی‌. داستان را به صورت کلی برای ایشان[ گفتم] که یک همچین شخصی این جوری کرده و اگر که مثلا این دست حاکم اسلام بیفتد، با این چکار می‌کنند؟ ایشان فرمودند: این‌جور اشخاص مهدورالدم هستند، اینها ظلمه هستند ، اینها عمله ظلم هستند. بعد از چند وقت موضوع را به صورت بازتری خدمت مرحوم آیت ا... مطهری عرض کردم.

بعد به طریق دیگری این جریان را خدمت حضرت آیت ا... مهدوی کنی – که الحمدالله در قید حیات هستند و خدا ایشان را طول عمر بدهد – عرض کردم. از حرف‌های هر سه‌تای اینها دریافتم که این آدم، کشتنی است.!....

یک شبی که به‌شدت باران می‌آمد، شاید یکی از شب‌هایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می‌آید. البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد. بالاخره او، از ماشین پیاده شد، می‌خواست برود خانه‌اش. من مخفی شده بودم و با چماق زدم توی سر این، او افتاد و یک هفت هشت تا چماق دیگر هم زدم توی سر و کله این و هلش دادم افتاد توی جوی آب و رفتم.

فردای آن روز شایع شد که یک جنازه‌ای توی میدان شوش توی آبها پیدا شده و ان شاء ا... خدا قبول کند.! / برادر محسن رفیقدوست

این فقره را هم برای تنوع ملاحظه کنید :!

حالا دیدی ی چاره ی دیگری نداشتیم؟

عجالتاً قتلی نیست ..


0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000شلتاق انگشت بیست و یکم!

چرخ پنجم درشکه ی سابق، آیت الله محمد(ص)خاتمی پس از چند دهه، سرانجام دورخیز و، شیهه کشان فرموده است:

اگر حکومت به تکلیفش عمل نکند، مردم حق دارند او را کنار بگذارند !


و در ادامه ی عرّ و تیز مبارک :

محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین در جمع گروهی از "جوانان یزد" سخنرانی کرده و گفته "مگر در دموکراسی این نیست که حکومت باید حدی داشته باشد و در مقابل مردم مسوول باشد؟ و اگر حکومت به تکلیفش عمل نکند، مردم حق دارند بدون توسل به زور، او را کنار بگذارند و یکی دیگر جایش را بیاورند. روح دموکراسی و مردم سالاری همین است"./بی بی سی - بنقل از خبرنامه گویا

بزرگوار اما نفرمود که "بدون توسل به زور " در مصاف با حکومتی که به هزینه ی ملت،تا پیشانی مسلح شده است ،یعنی چه؟ و اساساً بقول زنده یاد صادق هدایت :

بیت

در کف خرس نر "کون پاره ای"

غیر تسلیم و رضا،کو چاره ای؟!

باری اگر زحمت نیست، نخست تکلیف تان را با  فرمایشات یابوئی که در حکومت داعش  درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)به او علامه می گویند معلوم کرده و دوباره مزاحم شوید ، بقول عوام ok؟

« در حکومت اسلامی رای مردم هیچ اعتبار شرعی و قانونی ندارد نه در اصل انتخاب نوع نظام سیاسی کشورشان و نه در اعتبار قانون اساسی و نه در انتخاب ریاست جمهوری و انتخاب خبرگان و رهبری

ملاک اعتبار قانونی تنها یک چیز است و آن “رضایت ولایت فقیه” است .

اگر در جمهوری اسلامی تا کنون سخن از انتخابات بوده است، صرفا به این دلیل است که ولی فقیه مصلحت دیده است فعلا انتخابات باشد و نظر مردم هم گرفته شود.

ولی فقیه حق دارد و می تواند هر زمان که اراده کند و مصلحت بداند نوع دیگری از حکومت را که در آن چه بسا اصلا به رای مردم مراجعه نشود انتخاب کند .

مشروعیت حکومت نه تنها تابع رای و رضایت ملت نیست ،بلکه رای ملت هیچ تاثیر و دخالتی در اعتبار آن ندارد.»/ رجا نیوز- مصباح یزدی

شیرفهم شد؟بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

31 اوت اللایموت سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*Archive*.*.*.*.*