حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

August 28th, 2017

.*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com


پدیده

فدوی هم مانند بسیاری دیگر تاکنون می پنداشت که اختلالات شدید ِدماغی و  روانی ،در انحصار حضرات مسؤلان جامعه ی شکوهمند اسلامی ،از صدر تا ذیل است و لاغیر!  لکن با ملاحظه ی گزارشی  که فرازهائی از آن در پی می آیند،تغییر عقیده داد و دریافت که برخی دیگر از مؤمنین نیز از این عارضه ی نگران کننده، خوشبختانه بی بهره نیستند !.گفتن ندارد که  نه تنها فدوی،که حتا شهروندان سر براه نیزبه زبان خوش(بی شلاق- م) پذیرفته اند که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،اشتغالی در کار نیست( منهای آقازادگان- م) و اگر هم هست،فضائی ست!. فدوی در تبیین این بحث شدیداً علمی ،که قرار است آخرین دست آوردهای  علوم انسانی و از آن میان روانشناسی خاج پرستان را خاکستر کند،عرض می کند که نیاز جامعه ی شکوهمند اسلامی ما به چسب،انکار نشدنی ست؛چرا؟پاسخ  بسیارساده است ؛ زیرا بسیاری از اتهامات واهی و از آن میان : قتل های زنجیره ای درون و برونمرزی- کشتار تابستان 67 و ..به دشداشه ی حضرات نمی چسبد، مگر با چسب ِهل ! که کارخانه ی آنرا سرمایه دار مخبطی بنام خلیل نظری دایر فرموده است.گفتنی ست که واحد اقتصادی مذکور، "یاسای" (1)خودش را دارد

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که در واحد مذکور که پاکنویس جامعه ی شکوهمند کره ی شمالی ست:


شعر


همه چیز باید

مثل هم باشد،

مهر و ماهی و ماه

ذهن و زباله و ظهر

آب و آتش و آه…

همه چیز باید

مثل شمول ماه باشد،

بر آحاد صامت شب.

آسمان یادش باشد

که اجتماع بیش از دوستاره

در شبهای مهتابی،

ممنوع است

ستاره گان خاطی

بشدت از سقف آسمان،

آونگ می شوند…(2)

بزرگوار، فقط زنانی را که مجرد باشند،استخدام می فرماید،اینهم سند مصور و منگوله دارش:

برادر نظری  چندانهم  که می گویند خشن نیست و در این باب، تبصره ای به یاسای خود افزوده است :

«بر اساس آموزه‌های دینی و به منظور حفظ استحکام کانون گرم خانواد‌ه‌ها، انتخاب نیروی کار جدید از بین خانم‌های متاهل برای کارخانه ممنوع می‌باشد. در صورت ازدواج کارکنان خانم، آنان موظف هستند در اسرع وقت موضوع را به مدیریت اطلاع دهند. در صورت تمایل کارفرما، ادامه همکاری خانم‌ها از تاریخ تاهل، آن هم فقط در دوران نامزدی حداکثر یک سال می‌باشد.»!

بزرگوار  آقایان را هم از قلم نیانداخته و با استخدام شان آنگاه موافقت می فرماید که متأهل باشند !..البته اینگونه هم نیست که نامبرده بکلی زنجیر پاره کرده و از یاسای داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) تبعیت نکند، بلکه حتا درمواردی، آنرا بقول عوام upgrade هم فرموده است،ملاحظه کنید:

جهت مزید اطلاع خوانندگان محترم ضدانقلاب،می افزاید که در بخش داخل دایره گزیده ای از یاسای خلیل نظری ست که می گوید:

"خواندن نماز از مورخه ۱۳۹۳/۰۵/۲۵ برای تمامی آقایان اجباری شد. در غیراینصورت مشمول عکس العمل خواهد شد که حداقل آن جریمه ۱۲۰ هزار تومانی است یا اخراج میشوند."

رهبر ایرانیِ کره ی شمالی، علاقه ای به پول ندارد:و بعنوان عذر بدتر از گناه:

در پاسخ به انتقادها از جریمه ۱۲۰ هزار تومانی برای نماز نخواندن، کارخانه چسب هل در حساب توییتر خود نوشت :


و افزون بر پول،لابد به اشتهار نیز اشتهائی ندارد :فدوی چند بند دیگر از یاسای نظری را در پی می آورد ، تا رستگار شود:


  • "در حین گرفتن وضو صحبت کردن با یکدیگر ممنوع میباشد."

  • "با توجه به این که ورود و خروج به سرویس بهداشتی توسط دوربین کنترل میشود، اگر بیش از ۱۰ دقیقه به طول انجامد، شامل عکس العمل خواهد شد."

  • "اگر در کارخانه به هر دلیلی چیزی سرقت و یا مفقود شود، در صورت پیدا نشدن فرد خاطی، کلیه کارکنان جریمه شده و حداقل عذر یک نفر نیز خواسته میشود."

  • "استفاده از کلمه 'این دفعه ' ممنوع میباشد."

  • ورود کارگران به دفتر مدیریت مصداق «جابه‌جایی بی‌مورد است و موجب واکنش خواهد شد.

  • با توجه به این‌که ورود و خروج به سرویس بهداشتی توسط دوربین کنترل می‌شود، اگر بیش از ۱۰ دقیقه به طول انجامد، شامل عکس‌العمل خواهد شد.


باری فدوی در پیوند با این قسمت از مهملات این مُکلای مُخّبط ،آنجا که فرمود:

"اصلا برای اقامه نماز این کارخانه را زده‌ام…...."!

عرض می کند که قاصم الجبارین ابوی ایشان را با شهدای صدر اسلام عزیز محشور بدارد که مانند برادر "روستا آزاد" دنبال برگزاری نماز جماعت در ُکرات دیگر نیست ! (3 )

باری تنها چیزهائی که فدوی در کارخانه ی مذکور پسندید،یکی  " به آینده خوش آمدید" در عبارت زیر است:

از سقف کارخانه "چسب هل" در تبریز، بنری بزرگ آویزان است که روی آن نوشته شده "به آینده خوش آمدید"/ روزنامه شرق

که فدوی آنرا لغزش چاپی تلقی و آنرا به " به گذشته خوش آمدید"!  اصلاح می کند ! و دیگری، نام آن که " هل" است و معادل فرنگی آن بقول عوام می شود Hell ( جهنم- م) !بعدالتحریر

و اما طنز تلخ مستتر در این گزارش، برخی کاربران آنرا نیز سر ذوق آورده،که  برای جوری جنس علاوه می شود :زیاده عرضی نیست ..

26 اوت 017


پی نوشت


(1) قانون اساسی چنگیز خان مغول!

(2) بخش آغازین شعر طنز "بخشنامه" از کتاب "یک تکه از زمان" کلیات آثار حمیدرضا رحیمی در شعر مدرن

(3 )روستا آزاد با اشاره به سوالی که از وی در خصوص بزرگترین آرزوهایش در هفته هوافضا پرسیده شد، خاطر نشان کرد: در پاسخ به این پرسش پاسخ دادم که از بزرگترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است. در این آرزو هم توسعه فناوری هست و هم توسعه معنویات!./رئیس دانشگاه صنعتی شریف،چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۱


000000000000000000000000000000000000000

 

خوش شانسی     

خدایش بیامرزاد، لکن چه شانسی آورد ملتِ شل و پَل،که آیت الله "چهاردولی" درگذشت ؛چرا که آن بزرگوار بمراتب خطرناک تراز آیت الله هائی بود که فقط یک " دوُل" داشتند و با ملت چنین کردند !...
مورد دیگری نیز مورد نگرانی بود که ذیلاً به آن اشاره می کند :

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای کیک بوکسینک قهرمانی سازمان ISKA ایران تحت نظارت فدراسیون ورزشهای رزمی با حضور هشت مبارز برتر وزن 70- کیلوگرم و با شکل و شمایل حرفه ای در مجموعه ورزشی سبز تهران برگزار شد. که در نهایت سعید چهاردولی با برتری مقابل کلیه رقبا عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. بهمن ۱۳۸۸ 

فکرش را بکنید،اگر یکوقت در آنجا متوجه می شدند که برادر چهار دولی، دو دول اضافه بر حریف دارد،بیگمان وزن او از 70 کیلو افزون و اسباب درسر می شد!

000000000000000000000000000000000000000

 

احتمال

بقول عوام by the way ، ممکن است که این محل، زادگاه بلال حبشی بوده باشد؟!


0000000000000000000000000000000


خروجی    


شما را بخدا ، به تشابه بیرونی دو مرکز (یکی علمی- و دیگری ضدعلمی)، و اینکه از هر کدام چه بیرون می آید افزون برنگاه، اندیشه کنید!؛ نخست کتابخانه شهر اشتوتگارت از بلاد کفر را ببینید ؛اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

                              

حال برای حالگیری !، مرکز مشابهی را ببینید که عبارت بی محتوای حوزه ی علمیه را نیز هنّ و هنّ،یدک می کشد و هدف اش اخته کردن دانشگاه ها و محصولات اش نیز در بهترین حالت، موجوداتی چون آیت الله تمساح یزدی و مکّار شیرازی ،خاتمی و دیگران اند…

زیاده جسارت است0000000000000000000000000000000000000000000


فدویِ منصف!    

برای فدوی بعنوان شهروندی متعادل ،دمکرات و جانبدار انصاف و عدالت، تاکنون پیش نیامده است که از سر خشم و تنفر تاریخی ای که از برادران دارد،،دست آوردهای درخشان حضرات آیات عظام و حجج اسلام  لعنة الله علیهم اجمعین را نادیده گرفته و بقول عوام  ignore کرده باشد؛ فدوی برای اثبات مدعای خود،موردی را که در پی می آید را، مثال می زند :


سال 95، در هر ساعت 6 تهرانی از دنیا رفت

افزایش دو برابری خودکشی / بهار نیوز- تیتر


تحشیه ی فدوی: تبریکات فدوی را بپذیرید، ای خاک کاهو بر عمامه ات،معظم له !0000000000000000000000مجبوری مگر، برادر جان ؟!    


یکی از جراید شریفه ی دارالخرافه، عکس هائی ازپلیس های زن در کره ی شمالی ، زیر عنوان دختران ترافیک در کره ی شمالی  را،منتشر فرموده است.(1) برادران حتا طاقت رؤیت زانوی خواهران آن دیار را ، که تازه خواهر خوانده ی داعش درونمرزی ست برنتافته و بی اجازه ی آنان،آن موضع شهوت انگیز را شدیداً سانسور فرموده اند. یکی نیست که به بزرگترهای اینان بگوید، که این بار اولتان نیست که باعکس های سر و سینه و پای زن و بچه ی مردم ور می روید! (2)شما که در این حد حالتان بد است، خب نکنید، مگر، مجبورید، برادر جان،هان ؟!


    

--------------

در تصویر زیر حوصله ی برادران بکلی سر رفته و پای ضعیفه ی سجادیه را، از زانو قلم فرموده اند!:
پی نوشت


(1) آخرین نیوز

(2) قربانیان برادران در این ارتباط، خواهر کاترین اشتن، شکیلا در اجرای برنامه در سازمان ملل، نخست وزیر فعلی انگلیس و هرزن دیگر که سر و سینه، یا زانو داشته باشد!.../ فدوی به شماری از اینها پرداخته پیش از این پرداخته  و اینجا مکرر نمی کند.دوستان در صورت تمایل به آرشیو هزل داتکام یاسامانه ی اینترنتی سکولار دمکراسی مراجعه بفرمایید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!


000000000000000000000000000000000000000000000


 

نقد فیلم!     

فدوی در تبیین برخی خبرها، بویژه اگر هنری باشد، همینطور ارّه به ماتحت می ماند، که از دست برادران آتش به اختیار،چه موضعی اتخاذ کند ؟، و در بسیاری از اوقات حتا ،به این بهانه که دیگر تاریخ مصرف اش گذشته، از خیر  بررسی ماهوی آن می گذرد. بیک مستوره در این پیوند نگاه کنید :

اکران یک فیلم پس از 10 سال توقیف/ بهار نیوز- تیتر

آخر آن که دیگر فیلم نیست، سیر ترشی ست، قربانت گردم !0000000000000000000000000


                یعنی حاج آقا رئیسی، کجای حاج آقا مش قاسم سلیمانی را گرفته است؟!


00000000000000000000000000000000000000000000


مسئلتن !   


پاسخ به نزدیک به تمامی پرسش های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،براستی کار یک نفر دو نفر نیست، حتا اگر علامه باشید؛، فلذا احوط آنست که گلچینی از آنها به «ناسا»منعکس شوند:


سینه ‌زنی برای شهدا

سؤال: در برخی از هیئت ها، مراسم عزاداری برای مدافعان حرم یا مسائلی از این قبیل شکل می گیرد حال سؤال این است که آیا سینه زدن برای این شهدای بزرگوار جایز است یا فقط می توانیم برای ائمه(ع) سینه زنی کنیم؟!

پاسخ: اشکالی ندارد، یاد شهدا، یاد ائمه(علیهم السلام) و یاد خدا محسوب می شود.

حکم انگشتر در دست چپ

پرسش: حکم دست کردن انگشتر در دست چپ چیست؟

فضولی فدوی: ملاحظه کردید؟ مؤمن بزرگوار حتا از دست کردن انگشترش شخصاً عاجز است و ماموتها را از خواب قیلوله، می پراند که خودِ این، موضوع استفتاء دیگری ست !

پاسخ: مانعی ‌ندارد؛ ولی بر طبق روایت انگشتر در دست راست از علائم مؤمن شمرده شده است.

پرسش فدوی:انگشتر کردن در انگشت بیست و یکم ،چه حکمی دارد؟

پاسخ:چنانچه سنت شده باشد(ختنه- م)مانعی ندارد، در مورد خواهران چون انگشت بیست و یکمی  را مع الاسف ندارند،جایز نیست، برادر فدوی!

این بلاهت، ادامه دارد !

زیاده جسارت است000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

تحول

به گزارش جراید شریفه ی دارالخرافه،برادران بی دخالت دست،(ضدانقلاب- م) سیفون را کشیند و برادر قالیباف را، آب ُبرد! به امید نصب قالباف دیگری، گلیم باف هم باشد، بقول عوام that's ok  

ضمناً فدوی با ملاحظه عکس های زیر دستگیرش شد که مقوا،محدود و منحصربه حضرت امام (ل) نیست :

بچه به این کوچکی، برادر قالیباف را بلند کرده است!

----------------------

 

 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

ییرزنی عشوه‌گر (فدریکا موگرینی- م)درخور تکریم نیست./ «انتخاب»، آیت‌الله سید محمد(ص) سعیدی -امام‌جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)

----------

امام جمعه کرج: عیادت کنندگان کروبی باید مجازات شوند/انصاف- تیتر

----------

نماینده خامنه ای در خراسان رضوی:مشروعیت سیاسی بدون مشروعیت دینی «کفر» است/ایران وایر

-----------

«اختیارات» ولی فقیه با توجه به نوع نصب وی٬ با پیامبر یکسان است./ دیگربان- علی(ع) سعیدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در سپاه

------------

مسئله حجاب با «سیاست و استقلال» کشور مرتبط است! در صورت رواج بدحجابی و کشف حجاب٬ «دشمنان» به کشور «چشم» خواهند داشت./ دیگربان- محمد(ص)علی(ع) موحدی‌ کرمانی٬ امام جمعه موقت تهران٬

------------

امام جمعه اصفهان: خیر ما در تحریم است !/ بهار نیوز

احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران ادعا کرد که اعتراضات مردمی پس از انتخابات ۱۳۸۸ به «جنگ سخت» تبدیل شده بود و حتی قرار بوده او هم ترور شود./ رادیو زمانه

-----------

پای میز مذاکره نمی‌توان آرمان شهید کوروش باباپور را محقق کرد که گفت» ما نمی‌خواهیم فقط کربلا و قدس را آزاد کنیم، بلکه هدف ما این است که کاخ سفید را به حسینیه تبدیل کنیم.»/ کیهان دارالخرافه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ -

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

28 اوت اللایموت سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

 
August 21st, 2017

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

دورنما        

منظره ی برادران از دور،بگونه ای ست که بیننده می پندارد که حضرات دورهم دارند آدامس می جوند! لکن فدوی چون می دانست که آدامس یک پدیده ی استکباری ست و به مانند سایر چیزها به دشداشه ء ایشان نمی چسبد،به منظره  قدری نزدیک و بلکه باریکتر شد و دریافت که حق با او بوده و چیزهائی که حضرات دارند می جوند، آدامس نیست بلکه بزرگواران دارند خرخره ی یکدیگر می جوند !؛ یک فقره سند مصور منگوله دار در پیوند با اعتصاب غذای برادر مهدی(عج)کروبی و انتقال وی به بیمارستان از دسترنج های جناح رقیب، بوجه زیر پیوست می شود :

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که مرور آزمایشات مربوطه در بیمارستان حاکی ست که  میزان چلوکباب سلطانی لعنة الله علیه با کوبیده ی اضافی ، دوغ آب علی، سلام الله علیه،و همزمان یک شیشه عسل،ماست خیار/ماست موسیر و ترشی در خون بیمار،بسیار بالا و موجب اختلالاتی شده است..

الله العالم... 

000000000000000000000000000000000000000

آسمان ریسمان   

زبانزد مشهور "چه ربطی گوز دارد با شقیقه"؟ ،که جّد اعلای فدوی آنرا در بیتی که در پی می آید  به تصویر کشیده است،مصداق یا نوع مکتبی هم دارد که فدوی برای نخستین بار در فرهنگ جامع برادران ملاحظه می کند که البته بقول عوام کردیت آن بیگمان به برادر محمد(ص)علی(ع) جعفری، فرمانده سپاه پاسداران تعلق می گیرد که در پیوند با یکی از قربانیان بیت که در بازگشت به ایران سابق، سرش را(1) در حرم(س) جا گذاشت،شیهه کشان فرمود :

فرمانده سپاه: شهادت محسن حججی حرکت سخیف نماینده‌ها را خنثی کرد / بی بی سی- تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

"شهادت شهید حججی در همان روزهایی اتفاق افتاد که ایران اسلامی شاهد حرکت سخیف نمایندگان بود(2)، که این شهید به داد عزت ملی ما رسید و آن حرکت سخیفانه را خنثی کرد."!

خب حاج آقا فرمانده ، مسئلتن :

بیت

به "مجلس" نیست مربوط این طریقه

چه ربطی گوز دارد با شقیقه !؟

بعدالتحریر

از برادر محمد(ص)علی(ع) جعفری فرمایش دیگری هم به این شرح زیر در شده است !:

محسن حججی برای تأمین امنیت مرز سوریه و عراق که نقطه بسیار استراتژیکی برای آمریکا بود به شهادت رسید !

که فدوی گیج را بقول عوام confused و اورا ناگزیر کرد که دوباره بگوید :

حاج آقا فرمانده ، مسئلتن ! :

فدوی سرانجام درنیافت که شادروان قربانی ،مدافع کی بود؟

پی نوشت:

1.    محسن حججی، بسیجی ۲۶ ساله ایرانی، کم‌تر از یک ماه قبل به سوریه اعزام شده بود. همسرش، سه‌شنبه این هفته تصویر لحظه اسارت او را به طور اتفاقی در یک گروه تلگرامی دید. دو روز بعد، فیلم جسد بدون سر او منتشر شد./بی بی سی

2.    هجوم نمایندگان حکومت در مجلس برای عکس سلفی با ضعیفه ی سجادیه فدریکو موگرینی مسؤل سیاست خارجی اتحادیه اروپا

0000000000000000000000000000000000000000000

 

آگهی  

فدوی دیگر نه وقت دارد و نه حوصله ، فلذا خواهشمند است که تکلیف اش را در پیوند با مهملات خردمندانه ی زیر ،در اسرع وقت،معلوم بفرمایید،  اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

1-آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران گفته است کسانی که می‌گویند دنیای فردا دنیای مذاکره است و دنیای موشک نیست، ناآگاه یا خائن هستند. / بی بی سی- تیتر

2-کاظم صدیقی در دومین نماز جمعه سال نو از کسانی که می‌گویند "فرداها، فردای گفتمان است نه فردای موشک" به شدت انتقاد کرد. این عبارت منسوب به رفسنجانی است و پیشتر رهبر جمهوری اسلامی هم به آن تاخته بود. / دویچه وله

3- علیرضا پناهیان٬ عضو قرارگاه عمار به طور تلویحی اکبر هاشمی رفسنجانی را «ساده‌لوح» نامیده و افزوده این نوع افراد از آن رو که «شیرفهم» نمی‌شوند٬ نباید به عرصه سیاست ورود کنند.آقای پناهیان «سادگی» را «درد بی‌درمانی» معرفی کرده که حسینعلی منتظری هم دچار آن بود و افزوده «در ادبیات سیاسی ایران خائنین و ساده لوحان در کنار هم قرار گرفتند.»پناهیان ادامه داده «ما به سمت آخر الزمان پیش می‌رویم و قرار است امام زمان با کفار بجنگد، جهان آینده، یک جنگ جهانی علیه ظلم است تا ریشه کن شود زیرا ظلم با منطق کنار نمی‌رود و هر کس این را بگوید ساده لوح است.»/ دیگربان

فدوی : برادر دیگری نبود که مهملات حصرت  آقا(ضپ) را نشخوار کند،بریم؟

لکن پنداری دارد می ریزد روی نعلین زردمان!


0000000000000000000000000000000000000000000000

 

صدور انقلاب به داخل !       

فدوی تاکنون در جهل مرکب خود شدیداً دست و پا می زد و می پنداشت که نگاهِ صدور انقلاب که ماترک حضرت امام(ل)است ،فقط  رو به خارج است و اهالی شکوهمند داخل در امان اند؛ لکن با مرور خبری که در پی می آید،دریافت که خلف آن حضرت که همین حضرت آقای خودمان(ضپ) باشد،آنرا بشرحی که گفته می آید،بقول عوام up grade فرموده و مقوله ی ماکیاولیستی " آتش به اختیار" دیگر صادر هم  شده و اینک ما تحت توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج) و بحمدالله والمنة، صاحب آتش به اختیارافغان هم هستیم ، اینهم سند منگوله دارش ، بنقل از بهار نیوز:

او را کشتم چون مهدورالدم بود ! / تیتر

و در ادامه ی خبر وحشت اثر :

چند وقتی بود که می‌دیدم دوستانم به خانه این زن و مرد شیطان صفت می‌روند. آنجا خانه فساد بود برای همین تصمیم گرفتم برای اینکه از موضوع مطمئن شوم اول به خانه آنها رفتم.50هزار تومن دادم وداخل اتاقی رفتم که دیدم زن عریانی نشسته است. اما از او فاصله گرفتم وخیلی زود بیرون رفتم وخودم را به کرج رساندم. بعد هم چکشی خریدم و اینبار با دوستم به خانه مورد نظر رفتیم. چکش را داخل ساک به اتاق خواب بردم و از دوستم خواستم آهنگ گوشی‌اش را زیاد کند تا صدای فریاد این زن بیرون نیاید. همچنین خواستم به بهانه‌ای سر مرد شیطان صفت را گرم کند. وقتی داخل اتاق شدم با چکش چند ضربه به سر زن زدم و از اتاق بیرون آمدم.بعد هم با همان چکش ضربه‌هایی به سرمرد جوان زدم و با دوستم از خانه بیرون آمدیم. من به افغانستان رفتم و ازدواج کردم. اما وقتی با زنم بعد از هفت ماه وارد ایران شدیم پلیس مرا دستگیر کرد و همسرم که از این اتفاق ترسیده بود فرزندم را سقط کرد.

فدوی بخشی از گفتگوی " آتش به اختیار" افغان را که تصادفاً همکار برادر مش قاسم سلیمانی نیزهست، برای جوری جنس در پی می آورد تا رستگار شود:

چرا سعی نکردی به پلیس خبر بدهی و خودت وارد ماجرا شدی؟

نمی‌دانم. آنقدر ناراحت وعصبانی بودم وخونم به جوش آمده بود که تصمیم گرفتم خودم این کار را انجام بدهم. آنها مهدورالدم بودند.

شغلت قبلاً چه بود؟

من بنا بودم

سابقه کیفری داری؟

نه هرگز من همیشه سعی کردم درست زندگی کنم !

از اینکه این مرد را کشتی پشیمان هستی؟

از اینکه صبر نکردم و به پلیس خبر ندادم وخودم مستقیم وارد شدم پشیمانم. اما از اینکه یک موجود شیطان صفت را ازبین بردم اصلاً پشیمان نیستم.

فدوی در انتظار سایر دست پروردگان حضرت آقا( آتش به اختیاران - م) گرامی، می ماند!

و من الله التوفیق


لکن ول کن بچه! ، اونجا چیزی نیست ...دارائی های ما جای دیگر است!


0000000000000000000000000

اختلاف فتوا    

...آخر شما دیگرچرا؟ شما که از جنس و جنم برادران ما نیسیتد که بخاطر چند تار مو، قیصریه را آتش می زنند.! اشاره فدوی به خبری ست که از برادر بی بی سی در پی نقل می شود:

انتقاد از ستاره هندی به خاطر 'نپوشاندن پا' در دیدار با نخست‌وزیر !/ تیتر

و در ادامه ی خبر تهدید اثر:

پریانکا چوپرا، هنرپیشه سرشناس هندی به دلیل پوشیدن لباسی که پاهایش را در دیدار با نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند نشان می‌داد، مورد انتقاد شماری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

شماری از کاربران فیسبوک به خانم چوپرا گفته‌اند که با این کار به نخست‌وزیر هند 'بی‌احترامی ' کرده است.

باری ظاهرا بین علمای هندی و ایرانی ،شدیداً اختلاف افتاده است زیرا مرجع تقلید فدوی ،این حرکت خواهر "پریانکا " را، لطفی در حق نخست وزیر هند تلقی کرده است!:

بهر روی ،مرور ادامه ی خبر حاکی ست که خواهر "پریانکا "، مخالف خوانی های برادران هندی را،نه تنها به چیزی نگرفته ،بلکه با انتشار تصویر دیگری به اتفاق مادر، که چیزی کم از دختر ندارد،!اعصاب برادران هندی را ، یکبار دیگر،بهم ریخته است:


که فدوی هم از قول زنده یاد سپهری، کامنتی به این شرح می گذارد که :

" پای" زیبا  دو برابر شده است ! ...


0000000000000000000000000000000000000000000000

 

آزمون هوش     

برادران زیرعکسی نوشته بودند :

بانوی ایرانی با حجاب چادر بروی سکوی قهرمانی رقابت های جهانی کشتی در قرقیزستان حاضر شد.

والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،فدوی ساعتی می شود که دارد تصویر ترسناکی را که در پی می آورد ،شدیداً می کاود ،بلکه اثری از ایران و یا ایرانی یا هر دو در آن بیابد،نشد لکن! ..ببینید شما می توانید؟ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

زیاده آزمونی نیست..

0000000000000000000000000000000


ملتجی           

فدوی فکر می کند که با برادران ،یکجوری می شود عجالتاً کنار آمد !،لکن  توّابان نر و ماده ای چون برادر امیر تتلو و خواهر الهام چرخنده را ،که در امر ترویج حجاب برتر مقام معظم(چادر مشکی- م) دست معظم له را از پشت بسته اند، کجای دل اش بگذارد؟! باری به برخی اشتغالات جراید شریفه ی دارالخرافه در این پیوند،نگاه کنید، تا رستگار شوید:

پست عجیب تتلو برای حمایت از حجاب! / تیتر

امیر تتلو از زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و موضع‌گیری عجیبش همچنان سوژه داغ فضای مجازی است و به جنجال های خود ادامه می دهد. او در پستی که در روز گذشته منتشر کرده است نوشت: "قابل توجه مسيحيان عزيز : اگه حتى رو گوگل هم سرچ كنيد ميبينيد كه مريم مقدس در همه ى عكس هايش حجاب دارد ! اگر بى حجابى تمدن است قطعا حيوانات از ما متمدن ترند ... !"/ تدبیر


عصرخبر - امیر تتلو با انتشار پستی خودش را طیب حاج رضایی مقایسه کرد

گفتن ندارد که اینگونه تظاهرات مکتبی،مزایائی را نیز در پی دارد:

به بهانه حضور دوباره تتلو در جبهه انقلاب/ با «تتلو» چه کنیم؟/ تیتر

همه پاکند و انقلابی و فقط تتلو مشکل دارد؟ ما موظف به کار فرهنگی و جذب مخالفان و منتقدان جبهه انقلاب هستیم چه رسد به کسی که با پای خود و اصرار خود به این جبهه آمده است.! در روزگاری که حرف انقلابی و رفتار انقلابی شاید به مذاق بسیاری خوش نیاید، «تتلو» خیلی مرد است که از راه انتخاب کرده خود کوتاه نمی آید.

……..خط کش یک انقلابی رهبرش است. راه امام و منش رهبرانقلاب در تعامل با «متفاوت ها» مشخص است. کسی حق ندارد منویات درونی و قلبی دل خود را به نام «انقلابی گری» سند بزند./ پارس بنقل از افکار نیوز

برادران: رئیسی و تتلو  

خوانندگان محترم ضدانقلاب،بد نیست که برادر تتلو را پیش از شیرجه درمنابع نور نیز زیارت کنند!:


و نیز نمائی از خواهر الهام چرخنده ، پیش و پس از عمل :


فدوی  برای جوری جنس ، پیام این قدّیس را به بانوان درجشنواره فیلم فجر در پی می آورد تا شدیداً رستگار شود:

چادر مشکی آمد تا در شبهای روشن،” کاخ ” برج میلاد …میلاد انقلاب را جشن بگیرد …. چادر مشکی آمد تا از دور های دور ریخته شده ؛ غبار کنار زند و پرچم لبیک یا زهرا را برافراشته بر قله هنر ایران بی آراید . چادر مشکی پوشان در راهند تا سربازان به حق و به خط فرهنگ ساز ملت با غیرت و عفت باشند …در صدر در اوج با افتخار …. خدایا ؛ تو را شاکرم که بودم و به دیده دیدم که دختران پاک سرشت و با شرف کشورم هنرمندان واقعی و مزین به بی رنگی و بی آلایشی و بی آرایشی قامت بلند و استوار پا بر فرشهای قرمز رنگ به نقش و تار و پود ایرانی نه خون شهدا میگذارند .. الهی الحمدالله …..بیرق هنر برای پیشبرد تعالی فرهنگ بر دست دختران زهرایی و پسران حیدری ده ؛ تا الگویی صحیح بر پیکره رنگ پریده این کهن بوم و بر باشند .. . “”آمین یا رب العالمین …

زیاده گیسی ندارد که بَکنَد !


بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

19 اوت اللایموت سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 
August 14th, 2017

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comکُپی کاران!


بنظر می رسد که پس از کام گرفتن(سلفی- م)نمایندگان محترم حکومت در مجلس،از ضعیفه ی سجادیه ی خاج پرست،خواهر فدریکا موگرینی، مسؤل سیاست خارجی ممالک محروسه ی یوروپ ،اُمّت همیشه در صحنه شیهه کشان گفته اند که- چه مردی بوَد کز زنی کم بَود؟-  یعنی،ضمن عرّ و تیز مبسوط افزوده اند که ضعیفه ی مستوره ی مذکوره،ِملک ِطلق برادرانی که دارای ِژن خوب اند نیست و- ما را هم ازین نمد کلاهی ست -! یک مقام آگاه که نخواست تا انقلاب بعدی(عج) نام اش فاش شود، به فرستاده ی فدوی در گفت که مسؤلین محلی، مراتب را بناگزیردر اوقات شرعی و با قید 72 فوریت و در شرایطی که در شرایطی که بعلت لرزش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر، دولا دولا راه می رفتند، ، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون  رهبر(ضپ) رساندند. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) دستور فرمودند که مسأله را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع نمایند؛ کوتاه سخن،مجمع مذکور نیز  بعد از شور و مجادله ی فراوان و رعایت بندهای ذیربط در یاسای اسلامی،مقرر کرد که  چون ضعیفه ی مستوره ی مذکوره،ِمع الاسف یکی بیشتر نیست و بهمه ی مؤمنین نمی رسد،فلذا احوط آنست که مانند حضرت امام(ل) مقوائی، ماکتی از آن ضعیفه ی سجادیه ی خاج پرست فراهم ودر نقطه ی پُر رفت و آمد اُم القراء نصب تا مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم نیزامکان برداشتن عکس سلفی با نامبرده را باشند !..

فدوی قاصم الجبارين را شدیداً گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) را علاوه، و اگر بازهم باورتان نمی شود، پُرستات مقام معظم رهبری (ضپ) را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب فوق ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود ِجنس است؛اصلاً اینهم سند مصوّر منگوله دارش :

ماکت موگرینی درخیابان کریم خان تهران جهت گرفتن عکس سلفی. / مشرق


التماس دعا


00000000000000000000000000000000


مسئلتن  


فدوی در این ستون،نکاتی را بازتاب می دهد که عجالتاً تولید شبهه ی کمرنگی کرده اند و انتظار دارد که مراجع عظام تقلید، رفع شبهه بفرمایند


بحضور خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که ، تا آنجا که فدوی منتظرالظهور می داند،حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)در عین حال که نستجیربالله وجود خارجی ندارد،به اهتمام حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش،همه جا حضور دارد و سربازان گمنام خویش را نیز خودشان شخصاً فرماندهی فرموده،و عنداللزوم، بجان مردم انداخته و می اندازند!..فدوی از ذکر این مصیبت نیز عجالتاً می گذرد که حضرت(عج) با یک دختر تهرانی ازدواج فرموده و اما اختلاف بین علما که از موجبات استمرار شرع انور است تا کنون بین علمای ظاهر اتفاق می افتاد لکن فدوی با ملاحظه ی خبری که در پی می آید دریافت که گویا بین علمای ظاهر و غایب نیز بروز اختلاف محتمل است؛ نمونه تازه اگر خواسته باشید بشرح زیر دم دست است :


سربازان گمنام سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان با همکاری نیروی انتظامی طی عملیاتی اقدام به دستگیری ۶۴ دختر و پسر نیمه عریان در استخر پارتی در اطراف شهر اصفهان کردند.

به گزارش تسنیم، به نقل از اطلاعات سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان، سربازان گمنام سپاه ناحیه امام صادق (ع) اصفهان با همکاری نیروی انتظامی استان اصفهان روز گذشته با اخذ دستور مقام قضایی، طی عملیاتی اقدام به دستگیری ۶۴ نفر از دختران و پسران نیمه عریان در استخر پارتی‌ در اطراف شهر اصفهان کردند.

ملاحظه کردید؟ اینگونه عملیات ایذائی،معمولاً تیول سربازان گمنام امام زمان (عج) بوده است، بر این پایه،ممکن است که بین علمای حاضر و غایب نیز، اختلافاتی بروز کند؟

https://www.youtube.com/watch?v=FlwCFBaEq8o

فیلم لو رفته استخر پارتی و دستگیری 64 دختر و پسر   


000000000000000000000


تیتر دردسر ساز


انتخاب تیتر مطلب، افزون بر اینکه می تواند از جاذبه های ژورنالیستی باشد،در عین حال نیز می تواند ناظر را ،بویژه اگر در پیوند با  جامعه ی شکوهمند اسلامی باشد، به وهم بیاندازد !. نمونه ای اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است :

پیازهم به صف مرغ و گوشت پیوست!


که فدوی می تواند نخست اساس را بر این بگذارد که وضع معیشتی مردم ناسپاس ایران سابق،بحمدالله والمنة ، همچنان درخشان است و اهالی جامعه بی طبقه ی توحیدی،در تدارک تهیه خورش مبسوط و مفصلی هستند! که البته مرور ادامه ی خبر بشرح زیر،  شما را از رؤیای خورش کذائی، بیرحمانه بیرون می کشد! :


گرانی مرغ ، گوشت قرمزو تخم مرغ کم نبود که این روزها افزایش یک مرتبه قیمت پیاز فشار بیشتری را بر هزینه های خانوارها تحمیل کرده است.؟ پارسینه

که البته یادآوراین نکته  نیز هست که تولید پیاز ،گوشت قرمزو تخم مرغ و ...، برای حکومت قدر قدرت، بسیار مشکل تر از تولید بمب و موشک است !باری در اینگونه موارد،حکومت برخی ملاحظات سیاسی را یکسو نهاده و به برخی راه حل ها تن در می دهد و در تحلیل نهائی می شود گفت که ورود فی المثل مرغ ،از برادران دینی را به ورود آن از ممالک خاج پرست ترجیح می دهد. یک منبع گوشتی آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج)فاش شود به فرستاده ی فدوی گفت که حضرات آیات بنمنظور حل بحران گوشت مرغ،دندان مصنوعی روی جگر گذاشته و با ورود مرغ از عربستان موافقت فرمودند که مستوره ای را در پی ملاحظه می کنید :


زیاده "ارزی" نیست ..00000000000000000000000000000000000000000000


نابرده رنج،گنج میسّر نمی شود !

000000000000000000000000000000000000000000000


گلیم قرمز  

این گلیم قرمز اسلامی هم ،عجب لیز است ! :

آقا:

منم عاشق برویت، فرش قرمز
بُدَم در آرزویت، فرش قرمز
بسی دلشاده اینجانب که امروز
گذارد پا برویت، فرش قرمز

فدوی:

عجب لیل و نهاری، فرش قرمز
چه روز و روزگاری، فرش قرمز
سواری می دهد ملت، تو دیگر

نده جانم سواری، فرش قرمز!
مگر تو همت و غیرت نداری
کدوئی یا خیاری، فرش قرمز؟


  

0000000000000000


تکذیب می شود!..

فدوی اگر نگوید همیشه، دست کم گاه از برخوردهای ناروا و غیر منصفانه ی ضدانقلاب با مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، شدیداً لج اش می گیرد. اگر نمونه خواسته باشید، بقدر کفایت هست که فدوی به نقل یکی دو مستوره، بسنده می کند. فی المثل، ضدانقلاب و استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین،همه جا شدیداً شایع کرده است که ما مؤمنین، اهل هر معامله ای هستیم ،مگر مطالعه !و نیز اقبال و آمار کتابخوانان ما در سنجش با  بلاد خاج پرستان،بسیار ناچیز است و از آن بدتر، شمار قابل اعتنائی از نویسندگان و روزنامه نگاران ما،اگر تا لحظه ی نگارش این سطور ،اعدام نشده باشند،سالهاست که در زندانند که البته چنین نیست(1). لکن فدوی اسناد منگوله داری را در اختیار دا رد که بروشنی نشان می دهند که بسامد روزنامه خوانان ما،بسیار بالاست  فقط تنها اشکال شان اینست که عقل شان نمی رسد که این روزنامه ها را قدری بالاتر بگیرند که راحت تر بخوانید !!


تازه این چیزی نیست که،ما حتا در خواب هم، روزنامه می خوانیم !، ملاحظه کنید:و اگر راستش را بخواهید،ما اصلاً از کودکی اهل مطالعه بودیم !؛برای همین است که به چنین سرنوشتی گرفتار آمده ایم ! اینهم سند مصور منگوله دارش:بر این پایه،اتهام اینکه ما روزنامه خوان نیستیم، شایعه ی ضدانقلاب و کذب محض است

زیاده عرضی نیست

پی نوشت


لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، خلاصه اگر با فدوی منتظر الظهور،مشکلی دارید، بفرمایید تا به برادران سفا رش تان را بکند!


000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


تشابه      

پیشنهاد  پادشاه پیشین ایران سابق ، آنگاه که گفت هرکس مملکت بوجه فعلی را دوست ندارد،می تواند آنرا ترک کند ، گفتن ندارد که آماج حملات بسیاری از شهروندان وقت قرار گرفت که آخر این چه حرکت یا مملکتی ست؟ حال برادران فعلی که ملت زیرشلاق مقدش شان کبوده شده است،پیشنهاد مشابهی را بشرحی که در پی می آید، طرح فرموده اند :

مصطفی (ص)پورمحمد(ص)ی: به هر مخالف نظام که راضی به ترک کشور شود مبلغ بیست هزار دلار آمریکا و کلی تسهیلات دیگر تعلق خواهد گرفت !

مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری از ارائه‌ی تسهیلات ویژه‌ی دولت تدبیر و امید به ناراضیان از حکومت خبر داد. وی که با خبرگزاری فارس گفتگو می‌نمود ادعا کرد که دولت اعتدال به ناراضیان از حکومت ایران کمک خواهد کرد تا به کشور مورد علاقه‌ی خویش سفر کرده و باقی عمر خویش را در آن جا سپری کنند. سخنگوی دولت یازدهم اضافه کرد: ما می دانیم که تعداد بسیاری در کشور هستند که مخالف نظام می‌باشند و سیاست‌های ما را قبول ندارند، خوب از آن جایی که سیاست‌های حکومت وحی منزل هستند و هرگز تغییر نخواهند کرد ما فکر کردیم که بهتر است افراد مخالف برای آینده‌ی خود و خانواده‌اشان هم که شده کشور را ترک کنند زیرا عدم ترک کشور شاید برای آنان عاقبت خوشی به همراه نداشته باشد لذا ما به آنان کمک خواهیم کرد تا به کشور مورد علاقه‌ی خویش سفر کنند، همچنین تلاش خواهیم کرد تا اقامت دائم آنان را کسب کرده و برایشان کار و خانه نیز مهیا کنیم. گفتنی است پورمحمدی در پایان اعلام کرد که علاوه بر تمامی این تسهیلات به افراد مخالف که البته مخالفت آنان بایستی توسط یک شورای مخصوص اثبات نیز شده باشد مبلغ بیست هزار دلار آمریکا تعلق خواهد گرفت و در صورت متأهل بودن به همسر ده هزار دلار و به هر یک از فرزندان نیز دو هزار دلار تعلق خواهد گرفت البته به شرطی که افراد خانواده نیز از کشور خارج شوند./ فارس- با مدیریت جدید !

باری صرفنظر از اینکه مراتب فوق به حد یا طنز عنوان شده باشد،در پاسخ عرض می کند که والله برادر مصطفی(ص) پورمحمد (ص)ی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،که ملت خوف آن دارد  که اگرخودش را بعنوان " مخالف نظام" به برادران معرفی کند، بجای جهان آزاد، سر از هتل شش ستاره ی اوین در بیاورد !

زیاده خوفی نیست..

000000000000000


نعلین زرد          

فدوی در کلیپی از صدای امریکا  دید و که  طراحی کفش هایی با طلای ۲۴عیاردر ایتالیا توسط البرتو موریتی طراح معروف به تولید و عرضه رسیده است.گفتن ندارد که سیندرلا و فدوی از استفاده از این محصول بقول عوام already محروم اند!

باری مراتب البته، چندانهم مستبعد نیست زیرا بموجب سند منگوله دار دیگری که در پی می آید،،دوستان گویا مدتهاست که به این شغل پر رونق،اشتغال دارند:

اگر پول کافی برای خرج کردن دارید، می‌توانید این کفش های  طلای 18 عیاری را در کلکسیون کفش‌های خود داشته باشید.تمامی سطح و لبه‌های این کفش به صورت دستی با روکش طلای 18 عیار پوشیده شده و کف کفش و تمامی درزها در رنگ طلایی حرارت داده شده و لازم نیست تا نگران این باشید که رنگ طلایی با پوشیدن محو شده و از بین خواهد رفت اما قیمت واقعی این کفش طلا 20 میلیون تومان است./میزان آنلاین

و اما فدوی فکر می کند که دارندگان این نوع کفش ها،جرأت نکنند هیچ جا ، بویژه در مسجد،کفش شان را درآورند! ضمنا با اغتنام فرصت از تولید کننده ی گرامی می پرسد که آیا عقل اش رسیده که نعلین طلائی را هم ، برای حضرات و برادران ما که پس از انقلاب شکوهمند شدیداً استطاعت اش را دارند،تولید کند؟

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

داستان نسبتاً کوتاه!  

...یک دشت وسیع و خلوت،یک صندلی و مردی که با یک ترومپت داشت به صندلی نزدیک می شد.فدوی نمی دانست که قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ اما در پایان آنچه که دید، نمی داند  چرا او را بیدرنگ بیاد حضرات آیات،بویژه مُخبّط الاسلام والمسلمین علم الهدی انداخت ! سبب شاید افاضات وی بشرح زیر باشد:

با برگزاری کنسرت در سراسر کشور مخالفم چون کنسرت، «هنر کُش» است!/ آنا

نه ضد گردشگری و نه ضد هتل حرف نزده‌ام؛ گفته‌ام مشهد فضای گردشگری نیست، فضای زیارت است.!

فرمایشات فوق البته  در ستون " کلمات حمار" نیز قابل طبقه بندی ست!. گفتن ندارد که مهملات این بوفالو، توسط پیاده نظام بیت بشرح زیر حمایت می شود:

در بخش تماس با ما در سايت علم‌الهدي، يكي از مخاطبان چنين نگاشته است:«خدمت حاج آقاي بزرگوار، ضمن تشكر از جلوگيري اجراي كنسرت در مشهد به استحضار عالي مي‌رساند: تولد امام رضا (ع) به مشهد مشرف شديم واز طرف مركز مديريت حوزه علميه قم ما را براي تفريح بردند به سرزمين موج‌هاي خروشان. البته جاي خوبي بود براي خستگي دركردن مسافر وخود من مايل به رفتن نبودم ولي به اصرار همسرم كه امام جمعه جلفا ومدير ستادي حوزه علميه تبريز هست، رفتم با اين عنوان كه خبر بياور كه چه برنامه‌اي دارند؟! ومتاسفانه اين همه امكانات رفاهي و ورزشي در آن مكان بود. در كنار آن سالن رقص با موزيك گوشخراش هم داشتند كه در كنار نماز خانه بود! تعجب كردم گفتم از كنسرت منع شده‌اند در اينجا عقده گشايي مي‌كنند / آرمان امروز

و اما وجه تسمیه و اینکه- پایان"کلیپ"شنو که ما را چه رسید- :

مردی که ذکر خیرش رفت روی صندلی نشست و آغاز به نواختن کرد؛ دیری نکشید که نقطه های سیاهی از دور نمایان شد نزدیکتر که شدند فدوی دریافت که گله ای گاو است که دارد خود را به صدای ساز می رساند !..بتدریچ رسیدند و دور مرد حلقه زدند و حتا با او همکاری نیز کردند!..فلذا  احوط آنست که حضرات آیات،لذت بردن از موسیقی را از آن گله یاد بگیرند. !

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

راه حل کم خرج !  

فدوی مدتهاست که در جراید شریفه ی دارالخرافه می بیند که بدلائل گوناگون و از آن میان،مدیریت درخشان مدیران بیت،اختلاسهای میلیاردی،غیب شدن دکل ها و کشتی های نفتی و سرازیر شدن آن به حساب ،بدمستی های (1)حضرت آقا(ضپ) در خاور دور و نزدیک، و و هزینه های سرسام آور میهمانان بیت و از آن میان، برادر سید حسن(ع) نصرالله و سایر ماجراجویان خاورمیانه که از طریق دشداشه ی مقام معظم رهبری(ضپ)به چاهِ امام غایب، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و .....بیکار و بی در آمد ، قادر به ازدواج،تحمل هزینه های آن نیستند و  فلذا از خیر آن گذشته اند؛ بسیر خوب لکن بقول سوئدی ها، مشکلی نیست که آسان نشود حتا چادر چاقچور زنان فمنیست دولت سوئد، در دیدار با عبا و عمامه ی روحانی، که پوششی مطلقاً ایرانی نیست !..باری ورود به این قضایا به فدوی نمی آید؛ پس نقطه سرِ سطر :

ازدواج یک مرد با یک پیتزا در روسیه/ العربیه

به گزارش پایگاه اینترنی "ایزی‌جیست" یک مرد 22 ساله روسی با یک پیتزا ازدواج کرد. جشن عروسی داماد و عروس پیتزایی در شهر تومسک و در میان بهت و حیرت دوستان و آشنایان این جوان برگزار شد.برای زیباتر کردن عروس، مقدار بیشتری ادویه‌جات به پیتزای خوشبخت زده شده و یک تور زیبا دور کارتن پیتزا نصب شد. این عروسی به دلیل اینکه نهادهای رسمی روسیه، از ثبت رسمی آن خودداری کردند، به جای برگزاری در کلیسا و یا مسجد، در یک پیتزافروشی برگزار شد و آشپزها و پیشخدمتان رستوران به عنوان شاهد، در این مراسم شرکت کردند.

باری فدوی اگر بخواهد زیر بار همین مختصر هزینه هم نرود، می تواند که بعنوان یک نویسنده ی ضدانقلاب، اما مسلمان،پیتزا خانم را،صیغه فرماید ؟!، وکیلم بنده ؟

    

پی نوشت

----------------------------


(1) گفتن ندارد که این می، می عرفانی ست که الکل آن بسیار بیشتر از می خیامانه و حتا حافظه است !،محض اطلاع


000000000000000000000000000000000000000000000


نامگذاری    

فدوی با تخم دو زرده که معمولاً حضرات آیات برای ملت گذاشته و می گذارند،کم تا قسمتی آشناست؛ لکن اخیراً با نوع تازه ای آشنا شده است که محصول یک مرغ استکباری ست(آمریکائی- م) .منبع خبر در ادامه افزوده است:

.. این خانواده ابتدا از این تعجب کردند که تخمی که مرغشان گذاشته است از اندازه طبیعی تخم‌های دیگر مرغان بزرگتر است، اما زمانی که تخم را در کاسه شکستند، دیدند که درون این تخم مرغ غیر طبیعی و بزرگ، یک تخم مرغ به اندازه عادی هم درون آن است./ پارسینه

شما هم نگاه کنید :

        


حال فدوی نمی داند که نام این پدیده ی استکباری را ،می شود مرغ دو تخمه گذاشت یا نه؟ !

زیاده تشکیکی نیست

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 اوت المکلف سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

.*.*.*.*.*

August 7th, 2017

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comمراسم تعلیف          


به گزارش رسانه ها ، کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی در مراسم تعلیف ( 1)انشای خود را شیهه کشان خواند که بخش هائی از آن به تفاوت در ستونهای "کلمات حمار " ( 2) و نیز "قیصرانه ها " (3) طنز نوشته های فدوی،قابل طبقه بندی اند که فرازهائی از آن در پی می آید :


امامی که فخر همه ما ایرانیان است از شیعه تا سنی، از فارس تا آذری، از کرد تا لر، از عرب تا بلوچ و ترکمن همه رو به این آستان دارند و خاضعانه و عاشقانه می‌گویند السلام علیک یا مولای یا علی‌بن‌موسی‌الرضا، آداب زیارت امام هشتم به هیچ قوم و مذهبی محدود نیست، همه ما در برابر آن حضرت خاضعیم و افتخار خادمی او را داریم که او همواره ضامن استقلال کشورمان بوده و هست….

ایران اگر امروز ایران است و اگر کشوری مستقل در جهان اسلام است و اگر با حفظ هویت دینی و اسلامی خود استقلال ملی و داخلی دارد یکی از عوامل برجسته آن وجود بارگاه شریف آن حضرت در این سرزمین است چرا که مزار آن امام همچون پرچم برافراشته‌ای از پیوند هویت ملی و دینی ما ایرانیان است….(کلمات حمار)


ایران با همه عظمت و شوکت تاریخی‌اش در برابر اسلام از سر ادب و اعتقاد تسلیم شد و به شوق برابری انسانها در برابر خداوند و حکومت قانون، پیام وحی را به جان پذیرفت. آنچه ایران را به اسلام آورد نه برق شمشیر بلکه نور و نبوت و امامت بود که اینک هزاران سال پس از ورود اسلام به این سرزمین آن را چنان با حکمت محمدی آمیخته که جدایی آنها از هم ناممکن است.(کلما ت حمار)


ما دوستدار اهل بیت هستیم، ما امامت را از امام علی، شهادت را از امام حسین و شریعت را از امام صادق آموختیم اما امام رضا به ما سیاست را آموخت، به ما آموخت که چگونه می‌توانیم در سخت‌ترین دوران که عصر جنگ قدرت است عظمت شیعه را احیا کرد چون که می‌توان در دورانی که حریف سرگرم جنگ قدرت است با یک تصمیم درست به نفع آرمان امامت عمل کرد.


امام حکیمی که توطئه جباران زمان را با سر انگشت تدبیر به فرصتی برای گسترش اندیشه و آرمان حق جویان مبدل کرد، امام مهربانی که با رفتار عملی خود درس مدارا و محبت را به ما آموخت. امام دانا و دانش‌گستری که آئین احتجاج و گفت‌وگوی منطقی با پیروان مکاتب و مذاهب دیگر را به ما یاد داد و به ما نشان داد چگونه باید با دیگران با منطق و زبان آنها سخن گفت تا عرصه‌ای برای پیروزی اهل علم و ایمان شود.(قیصرانه)


بدون شک این دستاورد بزرگ مردم سالاری دینی ما مرهون راهبری امام و مقام معظم رهبری است که با یک نگاه راهبردی و با مشی پدرانه و با سعه‌صدر بستر رشد را برای فرزندان انقلاب با سلایق مختلف سیاسی را فراهم کرده است.(قیصرانه)


نظام جمهوری اسلامی در کنار دستاوردهای بزرگ استقلال و آزادی، مردم سالاری و امنیت دستاوردهای مهمی نیز در زمینه رفع فقر داشته است، عدالت اجتماعی و رفع فقر از جمله آرمانهای انقلاب اسلامی بوده و از ابتدای انقلاب تاکنون دولت و دیگر نهادهای نظام خدمات گسترده‌ای را ارائه کرده‌اند تا رفاه عمومی و فرصت‌های پیشرفت به صورت عادلانه در مناطق مختلف کشور فراهم شود در نتیجه این خدمات نظام جمهوری اسلامی توانسته نسبت درآمد ۱۰ درصد غنی به ۱۰ درصد فقیر جامعه را از حدود ۲۵ برابر در سال ۵۶ به ۱۴ برابر در سال ۹۴ کاهش دهد.(قیصرانه ها )


و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که : انشاء کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی در حکم هیپنوتزم جمعی بود فلذا شماری از عمله ی بیت حاضر در مراسم تعلیف(4)، به خوابی عمیق فرو رفتند .یک مقام شدیداً آگاه که نخواست تا انقلاب بعدی(عج) نام اش فاش شود به فرستاده ی فدوی گفت که کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی

این هیپنوتزم جمعی را، به تلافی هیپنوتزم اهالی سازمان ملل توسط احمدی نژاد، انجام داده است!
یک تفاوت جزئی :


فدوی بین داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) و کشور دوست و برادر،کره ی شمالی، اختلافی بشرح زیر ملاحظه می کند:

در کره ی شمالی ،کسانی که در حضور مقام معظم آنان چرت می زنند یا حتا روی صندلی بد  می نشینند می گذارند جلو توپ ضد هوائی! لکن خفتگان ما بر صدر می نشینند و قدر می بینند !


پی نوشت


( 4و1)خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مد ظله العالی،

در می اندازد لطفاً لغزش تایپی تعلیف را ،به تحلیف اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(2)کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

(3) فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

(5)سازمان اطلاعات و امنیت کرۀ جنوبی روز سه شنبه از اعدام وزیر دفاع همسایۀ شمالی خود به دستور کیم اون جونگ خبر داد. به گزارش خبرگزاری یونهاپ و به نقل از مقامات این سازمان، هیون یونگ چول، وزیر دفاع کرۀ شمالی به جرم بی احترامی و سستی در وفاداری به رهبر جوان این کشور با شلیک ضد هوایی اعدام شده است.5 اگست 017


بعدالتحریر


حضرات خیلی خوش پر و پا هستند،لب خزینه هم می نشینند! :


           تمبر یادبود مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران رونمایی شد!
           تمبریادبود مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران رونمایی شد00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000        عذر بد تر از گناه      

خوانندگان محترم ضدانقلاب یکوقت تصور نفرمایند که هنر نزد ایرانیان است و بس! یعنی فقط حضرات حاکم بر میهن سابق ما هستند که تیره و تار می گویند(1) خیر چنین نیست بلکه خاج پرستان هم در این باب عنداللزوم،دستی دارند !.باری فدوی در مقدمه ی خبری در پیوند با مراسم تعلیف(2)  کلیدالاسلام  والمسلمین حسن(ع) روحانی خواند :

توضیح دفتر فدریکا موگرینی در مورد سفر او به ایران / تیتر

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای شرکت در مراسم تحلیف حسن روحانی به تهران سفر می‌کند.


خواهر، سیّده  ضعیفه ی سجادیه،"فدریکا موگرینی" که می داند بابت دیدار با سرکردگان محترم تروریسم درون و برونمرزی،ازسوی نیروهای مترقی،به زیر سؤال خواهد رفت،بعنوان علاج واقعه پیش از وقوع سخنی می گوید که از مصادیق بارز عذر بدتر از گناه است :


دفتر موگرینی در پاسخ به دویچه‌وله فارسی هدف از این سفر را از جمله حمایت اتحادیه اروپا از مردم ایران عنوان کرد.! / دویچه وله
جداً که : " حرف می زنه قیصر، چشا میرن مغز سر " !...

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :


"جامعه مدافع اقوام در معرض خطر" از فدریکا موگرینی خواست هنگام شرکت در مراسم تحلیف روحانی خواهان آزادی ۷ مدیر زندانی جامعه بهایی در ایران شود. در بیانیه این سازمان مدافع حقوق بشر از محمدعلی طاهری نیز نام‌برده شده است.

 

"جامعه مدافع اقوام در معرض خطر" در آستانه سفر فدریکا موگرینی به تهران به این سیاستمدار ارشد اروپایی نامه‌ای نوشته که در آن به نقض حقوق بشر در ایران اشاره شده است.

سازمان مدافع حقوق بشر آلمانی در بیانیه‌ای که روز جمعه (۴ اوت / ۱۳ مرداد) منتشر شد نوشت، از خانم موگرینی خواسته است، برای آزادی مهوش ثابت، فریبا کمال آبادی، بهروز توکلی، جمال‌الدین خانجانی، سعید رضایی، عفیف نعیمی و وحید تیزفهم اقدام کند.

در بیانیه این سازمان آمده است که تنها گناه این ۷ نفر سازمان‌دهی جامعه بهایی ایران و دفاع از حق آزادی مذهب در این کشور است. این افراد در ماه مه ۲۰۰۸ دستگیر و به ۲۰ سال زندان محکوم شدند./ دویچه وله

 

فدوی یک سند مصور و منگوله دار و البته شرم آوردیگر از رأفت اسلامی برادران را،در پیوند با سلب حقوق طبیعی شهروندان بهائی در پی می آورد :

فدوی بعنوان ختم کلام تصویری را در پی می آورد که در آن نمایندگان محترم بیت در مجلس  از سر و کول هم بالا می روند تا از خواهر سیده ی سجادیه ،کام بگیرند ! ( عکس سلفی- م):


 

 

زیاده دست آوردی نیست ..

 

5 آگست 017

 

پی نوشت

-------

1-نگاه کنید به مقاله ی مراسم تعلیف

2- خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مد ظله العالی،

در می اندازد لطفاً لغزش تایپی تعلیف را ،به تحلیف اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)


00000000000000000000000000000000000000000000000000000


برخورد بزرگوارانه            


ضدانقلاب شدیداً بر این باور است که برخی واژگان یا دقیق تر بگوید، بعضی قیود یا صفات،و از آن میان فی المثل قید "بزرگوارانه "و مشتقات لفظی و معنوی آن، با چسب و سریش که چه عرض کند،با جراحی پلاستیک و پیوندی حتا،به هیچیک از حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،توابع سببی و نسبی آنان،ضاعف االله اموالهم اجمعین ،نمی چسبد. گفتن ندارد که این،اگر نگوید سخن نادرست، دستکم سخن دقیقی نیست و ناشی از پیشداوریهای مغرضانه ،و نیز تنفرِ تاریخیِ ضدانقلاب از برادران گرانقدر ماست. (1) خوانندگان محترم ضدانقلاب و عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین ضمن مطالعه ی این سطور لابد می پندارند که مشکلات سنگین معیشتی و مالی در بلاد غریب ،سرانجام فدوی را نیز از پا درآورد و وی هم توسط عناصر فرهنگی رژیم در بلاد کفر و زندقه،به ثمن بخس خریداری شد و خلاصه اینکه ، فاتحه مع الصلوات !..در پاسخ شجاعانه عرض می کند که خیر،نه بجان عزیزتان چنین نیست، و فدوی همچنان همان فدوی یک لا قباست و بقول حضرت امام(ل) نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر(2) لکن  سالهای طولانی همزیستی با کژدم غربت،این پختگی مرغوب را به او داده است که اگر"عیب می" (3) را می بیند، از " هنرش" نیز بگوید (4)؛ بدیهی ست که دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید ،حرفهای فدوی در این باب توسط مستوره ای که در پی می آ ید، بقول عوام Support خواهد شد.باری نقطه سر سطر…

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :

معروف است که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ،کسی از زیر دست نیروهای محترم امنیتی، زنده بیرون نمی آید و بعنوان شاهد، اگر چه بقول آن " سید"  کسی یادش نیست ! (5)، اما قتل های زنجیره ای و کشتار سالهای 60 و 67 را مثال می آورند و می افزایند که هنوز بسیاران از چگونگی قتل ها  ومحل دفن عزیزان جوان خود،بی اطلاع اند و سخن کوتاه، نه می بخشند و نه فراموش می کنند...فدوی اما برگ برنده ای را بشرح زیر رو  کرده تا ثابت کند که با تهدیدات خداوند متعال  و ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)،شهروندی البته پس از درک محضر برادران،جان سالم بدر برده است، اینهم سند مصور و منگوله دارش:


کولبرسردشتی، پس از دوماه شکنجه آزاد شد !

پس از ۷۰روز بی خبری، ماموران امنیتی «ابوبكر مولانيا» کولبر سردشتی را با جسمی شکنجه شده به خانواده‌اش تحویل دادند.(6)


زیاده خبر خوبی نیست …

2 اگست 017


پی نوشت


(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی را هم البته از این نمد عمامه ای ست و می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند ؛بقول عوام ok ؟!

(2) قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد!

(3) گفتن ندارد که این می، می عرفانی ست که الکل آن بسیار بیشتر از "می" معمولی ست !،محض اطلاع

(4)اگر یکبار دیگر فحش بدهید،عمامه مان تویِ هم می رود ،و هر چه دیدید از چشم خودتان دیدید،خواهر- برادر خواننده، قدری ملاحظه کنید آخر!، صبر انقلابی فدوی هم طول و عرضی دارد ،نه..

(5) اعدام های ٦٧ رو یاد کسی نیار، کسی یادش نیست، ولش کن تموم شد…ابراهیم نبوی

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=INRKE5CFNP8

(6) ادامه ی خبر:

به‌گزارش «آمدنیوز» خانواده «ابوبكر مولانيا» شهروند سردشتی روز گذشته با انتشار خبری مبنی بر پیدا شدن این کولبر کرد عکسی از او منتشر کردند که مشخص می‌کند او از روز ٢٧ ارديبهشت ماه سال‌جاری که در شهر محل اقامتش دستگیر شده، در بازداشت مأموران امنیتی بوده و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که وی تا دقایق پایانی بازداشتش زیر ضرب و شتم و شکنجه مامؤران امنیتی قرار داشته است.


00000000000000000000000000000000000000000000000آکادمی چفیه مالی 18 /Academy award


ویژه ی کودکان و نوجوانان(مصوّر)*

        مکتب علی اصغر(ع)


هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی


فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مینی مؤمنینی که درهیجدهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،با اکثریت قاطع آرا،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

 

خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی !


.... 

….

 


 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

پی نوشتها

-----------------------------------

  • چفیه مالی(خایه مالی سابق- م) محدودیت سنی ندارد !(مستخرج از بند 4 الحاقی آکادمی، مصوب بیت)

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  


فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!


وزرای خارجه ایران و عربستان با هم دست دادند !/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی:


----------------------------------------------------------


                    حمیدرضا مقدم‌فر٬ مشاور فرمانده کل سپاه:

یکی از مسئولان عالی‌رتبه بر چهره سپاه تیغ کشید/ دیگربانتحشیه ی فدوی: اتفاقاً بد هم نیست تا برادران بدانند که زنان و دخترانی که عمله ی بیت به صورت شان تیغ می کشیدند، چه حالی داشتند !


--------------------------

چرا پرونده جاسوسی مداحان به دادگاه ویژه روحانیت رفت؟/ آمد نیوز


تحشیه ی فدوی: آخر این چه پرسش پرتی ست؟ خب معلومست دیگر، چون از آخوندی، فقط یک عمامه کم دارند!


------------------------

فرزندان موسوی و رهنورد: شرایط جسمی محصورین نگران کننده است/ آمد نیوز


تحشیه ی فدوی:  شرایط جسمی مقام معظم رهبری(ضپ) هم نگران کننده است؛ خب بقول عوام so what?

--------------


همه خاک آمریکا در تیررس است

ديكتاتور کره شمالی، آمريكا را تهديد كرد/ بهار نیوز- تیتر


تحشیه ی فدوی: به گرد نعلین حضرت آقای ما هم نمی رسد که چهل سالست که دارد آمریکا را  بقول عوام non stop تهدید می فرماید !


---------------


بيژن زنگنه؛ وزير نفت:

به احمدی‌نژاد گفتم سرپل صراط یقه‌ات را می‌گیرم/ بهار نیوز


تحشیه ی فدوی: ملت حوصله ندارد،و یکی از همین روزها،سرهمین پل سیدخندان خودمان، یقه ی جفت تان را می گیرد، از فدوی گفتن!


--------------


زینب موسوی کمدین ایرانی که در مسابقه برنامه طنز خندوانه شرکت کرده بود، به دلیل شوخی با شاهنامه، تهدید شد که مورد اسیدپاشی قرار گرفته و یا با ماشین زیر گرفته خواهد شد./ العربیهفدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،تا آنجا که فدوی می داند،اسید پاشی و زیر گرفتن با ماشین،از ابزار کار برادران است و به دوستداران استاد توس نمی چسبد!

----------------------------------

کشف سه مار شاه‌کبرا در قوطی چیپس

مقام‌های آمریکایی گفته اند یک مرد در ایالت کالیفرنیا پس از کشف سه مار شاه کبرای زنده در چند قوطی چیپس بازداشت شده است. این قوطی‌ها در بسته‌ای بودند که رویش آدرس این مرد نوشته شده بود.

رودریگو فرانکو، ۳۴ ساله، در لس آنجلس دستگیر و متهم به واردات غیرقانونی شده است./ بی بی سی


تحشیه ی فدوی: خب چند تا آبجو هم میدادید که با چیپس در رگ بزنند !

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

پنجم آگست المشُجر سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*