حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

Happy Independence Day!

.*.*.*.*.*

July 10th, 2017

.*.*.*.*.*.

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comآمدی جانم بقربانت ولی …

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به خبر تکراری زیر نیز برخورد :

اعتراض تهمینه میلانی به نصب یک بیلبورد درباره حجاب/ تیتر

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

استان وایر-در پی نصب یک بیلبورد در خیابان های شهر در مورد حجاب، «تهمینه میلانی»، کارگردان مطرح سینمای ایران واکنش نشان داد و آن را تحقیرآمیز خواند.

به گزارش آنا، تهمینه میلانی با انتشار این عکس در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: «ایا منظور از نصب این بیلبورد آن است که زن و دختر مردان ایرانی، اموال منقول آن ها هستند؟ اگر غرض دعوت به حجاب است، ایا نمی توان از ادبیات مناسب تری بهره برد ؟ این نگرش تحقیر آمیز به بانوان ایران، چه ثمری جز ایجاد فاصله و کینه در بر دارد؟»

اینهم سند مصور و منگوله دارش:


باری-اینکه فدوی می گوید تکراری، معنایش آن نیست که بانوی گرامی معترض ، نستجیر بالله حرفهای تکراری زده است ،خیر،بلکه مراد فدوی آنست که این،نخستین اهانت آشکار و سازمان یافته به بیش از نیمی از جمعیت ایران سابق نیست ؛و جهت مزید اطلاع عرض می کند که فدوی این  توهین های مستمر بیماران روانی جامعه ی شکوهمند اسلامی را،که بجای بستری شدن،بقول حضرت امام(ل) در رأس امور قرار دارند  رصد کرده و همه را بهنگام،از لحاظ خوانندگان محترم ضدانقلاب گذرانده و نتیجه، خوشبختانه فقط مشتهای محکمی بوده است که اُمّت (ملت سابق-م) بجای آمریکا، بر دهان و فک خود کوبیده است! فدوی اسناد منگوله دار زیررا ، بقول عوام بعنوان Support عرایض خود، پیوست این مختصر می کند تا رستگار شود :


1- حجت لاسلام والمسلمین حسین(ع) ابراهیمی بهار نیوز/ العربیه  – تیتر :

مردانی که زنانشان با آرایش بیرون می آیند "دیوث" هستند !/

2- امام جمعه ساوه

« نماد شال سفيد مانند نماد سبز و بنفش جريان فتنه و مانند پرچم روسپي‌گري بر در خانه‌هاي روسپي‌هاي دوران جاهليت است».

3- امام جمعه اصفهان: عکس‌هایی به دفتر من رسیده است که زنان در کنار زاینده‌رود خشک مثل اروپا عکس گرفته‌اند همین کارها را می‌کنید رودخانه که خشک شد بالا دست آن هم خشک می شود.

و در ادامه ی مهملات وحشت اثر:

ما در انقلاب فرهنگی درست عمل نکرده‌ایم، در این چند سال حتی نتوانسته‌ایم دانشگاه را زنانه و مردانه کنیم!، این چه انقلاب فرهنگی است که هیچ کار اساسی در آن انجام نشده است.من به عنوان رییس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اعلام می‌کنم این ستاد بدون مردم کاری از پیش نمی‌برد، در واقع دیگر کاری از ما بر نمی‌آید و بدون همت مردم (چماقداران آتش به اختیار- م)نمی‌شود کار کرد.

4- امام جمعه مشهد : بی حجابی ابزار براندازی دین خدا و افراد بی حجاب پیاده نظام دشمنان خدا هستند و این زرق و برق های بی حجابی امروز خمپاره ها و بمب افکنی آمریکا و اروپا برای براندازی جمهوری اسلامی ایران است .

اینها اگر کفایت نمی کند ، فدوی اسناد مصور منگوله دار زیر را هم برای جوریِ جنس، بقول عوام for free ، علاوه می کند:خب خوانندگان محترم ضدانقلاب، بفرمایید که کافی ست یا فدوی همینطور تخته گاز برود؟تعارف نکنید زیرا اهانتهای حضرات به بیش از نیمی از جمعیت ایران سابق،علی غیرالنهایه است!؛ بسیار خوب، گور پدر مال دنیا،فدوی آتش به مالش زده و فقراتی دیگر از اهانتهای مؤمنین را نیزدر پی می آورد:


و بعنوان تیر خلاص:


حال فدوی از ذکر این مصیبت نیز می گذرد که با به اصطلاح بیت المالی که برادران در تولید اینگونه مهملات اهانت آمیز دود فرموده و می فرمایند ، چه تعداد کودک گرسنه را می شود از سطل آشغال ها بیرون کشید….

بیت

شرح اين هجران و اين خون جگر

اين زمان بگذار تا وقت دگر

    باری- به باور فدوی،حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،ضاعف الله اموالهم اجمعین ، بسیار پوست کلفت تر از آنند که با زبان خوش و  انتقاد از یک بنر مکتبی،از خر شیطان بزرگ پیاده شوند؛ فلذا فدوی حجت را بر خوارج تمام کرده و عرض می کند که تا کار به تابلوی بعدی که در پی می آید، نکشیده:


نیم بیت

"ای زن" این نودولتان را بر خر خودشان نشان !

زیاده عرضی نیست

7 جولای 017

0000000000000000000000000000000000000000000


واهمه      

راست اش، از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی،دل اش نمی خواهد که بسیاری چیزها، در ایران سابق اتفاق بیفتد،چرا؟ پاسخ بسیار ساده ست،چون از عواقب اش می ترسد!..بله؟ ...انقلاب؟ نخیر، آن که پیش از این گلاب به رویتان، اگر نگوید تنقیه،صرف شده است!..مطلب، تاریخی تر از این حرف هاست،!؛بیخودی نیست که فدوی،سنگ اسلام عزیز را  به سینه زده و بویژه در ایام مبارک سوگواری، شدیداً جامه بر تن بیعار دریده، و ذوالفقاربر ملاج بیمارمی کوبد. این حال، البته منحصر به فدوی نیست و گریبانگیر سایر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم نیز می شود؛د: فدوی دراین پیوند، یکی دو مستوره را در پی بدست می دهد  تا رستگار شود: :


 


نخیر درست نیست!.یعنی، نقشی که بر دیوار ملاحظه می کنید داغ ناودان نیست،بلکه نقش حضرت عباس(ع) بر دیوارندبه  ی مؤمنین است!..

و نیز،مایعی که بر درختی که در پی ملاحظه می کنید ، صمغ نیست بلکه به شهادت برادر اسدالله  بیرانوند مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان قزوین، از زمان شاه سلطان حسین(ع) صفوی تا کنون در عاشورا، خون می گرید!..که البته فرستاده ی فدوی که گویا از نظر بیضه در مضیقه بوده ،نپرسیده که درخت مقدس مذکور،پیش از شاه سلطان حسین(ع) صفوی ،به چه کاری اشتغال داشته است؟!
نامبرده البته برای خالی نبودن عریضه، اظهار کرده است که:

صمغی قرمز رنگ شبیه خون از این درخت خارج می‌شود که آزمایش‌هایی هم روی آن انجام شده است. البته هیچ‌کدام از آزمایش‌ها با وجود مشاهده‌ی ترکیبات مشابه خون در این صمغ‌، این مسأله را تأیید نکرده‌اند که این مایع، به خون انسان مربوط می‌شود.!

که بخشی از فرمایشات ایشان،فدوی منتظرالظهور را شدیداً برآ شفت بویژه آنجا که می گوید:  این مایع، به خون انسان مربوط نمی‌شود.! گوئی حضرت ابا عبدالله(ع)نستجیربالله، انسان نبوده است!

لکن خوانندگان محترم ضد انقلاب بهتر می دانند که این اظهارات به ظاهر مخالف، ابداً، به خرج مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، نمی رود. افزون بر این، خواهر فاطمه(س) آسیابان‌ها ـ مدیر روابط عمومی این اداره‌ی کل نیز افزوده است که:

پس از پایان مراسم عزاداری و سینه‌زنی در روز تاسوعا، جمعیت حاضر در امامزاده، سحرگاه روز عاشورا دور درخت جمع می‌شوند و به خواندن مرثیه و عزاداری می‌پردازند./ آپام به نقل از پارسینه


همچنین ،اینکه می گویند علت اینکه حیوان نجیبی که در پی ملاحظه می کنید و د رروزهای مبارک تاسوعا و عاشورا ،زار زار می گرید، آنست که صاحب عله "شبها جلوی او جوشکاری می کند"، شایعه ی ضد انقلاب است و حیوان مذکور درد اباعبدالله(ع) دارد و بس !.

فدوی هم البته، به ناگهان یاد پرتقالی افتاد که به پرتقال خونی معروف است و او به تکرار افتخار درک مزه(محضر ـ م) آنرا، بویژه در ماه مبارک محرم و رمضان نیز داشته است؛ آنچه اما در این میان بر فدوی معلوم نشد، اینست که اینگونه تفکرات مُحّیرالعقول، چرا در سرزمین و محضر خود آن امام همام(ع)، که به اظهار تاریخ میانه ی خوبی هم با ایرانیان نداشته است، اتفاق نمی افتد؛؟

شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، می دانید؟…و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،در این جستار،چنین روایت کرده اند که:

"این اسب مشهور بود که روزهای عاشورا وتاسوعا گریه میکند صاحبش اسب را در دهه محرم بیرون می اورد و مردم عوام پول فراوانی رو به عنوان نذری در خورجین او میریختن که بالغ بر چند میلیون میشد
بعد از اینکه توسط پلیس صاحب اسب مورد توضیح قرار گرفت وکتک خورد اقرار کرد شبها جلوی اسب جوشکاری میکند واسب رامجبور به نگاه کردن میکند و طبعاً اسب روز ها گریه میکرد. این اسب مشهور بود که روزهای عاشورا وتاسوعا گریه میکند صاحبش اسب را در دهه محرم بیرون می اورد و مردم عوام پول فراوانی رو به عنوان نذری در خورجین او میریختن که بالغ بر چند میلیون میشد
بعد از اینکه توسط پلیس صاحب اسب مورد توضیح قرار گرفت وکتک خورد اقرار کرد شبها جلوی اسب جوشکاری میکند واسب رامجبور به نگاه کردن میکند و طبعاً اسب روز ها گریه میکرد."

فدوی هم البته در این میانه، به ناگهان یاد پرتقالی افتاد که به "پرتقال خونی" معروف است و او به تکرار افتخار درک مزه(محضر ـ م) آنرا، بویژه در ماه مبارک محرم و رمضان نیز داشته است؛ آنچه اما در این میان بر فدوی معلوم نشد، اینست که اینگونه تفکرات مُحّیرالعقول، چرا در سرزمین و محضر خود آن امام همام(ع)، که به اظهار تاریخ، میانه ی خوبی هم با ایرانیان نداشته است، اتفاق نمی افتد؟

شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، می دانید؟…

باری فدوی می پندارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب،با مرور آنچه گفته آمد،دیگر ملتفت شده باشند که حوزه نگرانی های وی کجاست؛ فی المثل ،فکرش را بکنید،اگر یکی از اتفاقاتی که در پی بدانها اشاره می شود،  در ایران آقایان رخ می داد،تکلیف ملت همیشه عزادار چه بود ؟و شیهه ها و کف دهان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین را، چه کسی جمع می کرد؟ :


رییس‌جمهور ترکیه در حین اقامه نماز عید فطر برای مدت کوتاهی از حال رفت.

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌.ان.ان ترک، رجب طیب اردوغان رییس‌جمهور ترکیه در حین اقامه نماز عید فطر در مسجد معما رسینان در استانبول برای مدت کوتاهی از حال رفت و سپس با حضور تیم پزشکی به هوش آمد.سپس اردوغان در حال خروج از مسجد گفت: امروز دچار نوسان قند شده‌ام. به لطف خدا اکنون بهترم.

خب این اتفاق ساده اگر در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما می افتاد،بویژه اگر طرف علیرغم میل باطنی، به لقاءالله هم می پیوست، اُمّت شیهه کشان ،جامه برتن متوفی می دریدند و بر او دخیل می بستند که آن درگذشته،نظر کرده و از اولیاءالله بوده است! و حضرات آیات دولتی هم، گفتن ندارد که آتش بیار معرکه می شدند. پس، عجالتاً ،شانس آوردیم!واما مورد بعدی که فدوی شدیداً قاصم الجبارین را شکر می کند که در ایران سابق اتفاق نیفتاده،از این قرار است :


هانروفن نیرک از شهر ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی، در حالی پا به این جهان گذاشت که عدد ۱۲ لاتین روی پیشانی‌اش ثبت شده بود/ آخرین نیوز(1)فکرش را بکنید،اگر این اتفاق هم در جامعه ی شکوهمند اسلامی رخ می داد،تکلیف چه بود؟فدویِ منتظرالظهور که عمراً زیر بار نمی رفت که نوزاد مذکور،اگر نه خودِ حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)،دستکم فرزند آن حضرت(عج) است زیرا به فتوای یکی از علما،آن بزرگوار(عج) بر ایرانیان سابق منت گذاشته و با یک دختر تهرانی، ازدواج فرموده است ؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش:


https://www.youtube.com/watch?v=Rkm_f5Ft1lo

ازدواج محرمانه امام زمان با یک دختر تهرانی - پرده برداری روحانیون قم از یک راز


زیاده عرضی نیست


6-30-017

پی نوشت

  1. ادامه خبر :

اما نکته جالب اینجاست که پدر ومادر هانرو در ابتدای متوجه این عدد نشدند. کاترین ژوست، مادربزرگ ۷۰ ساله‌ی هانرو گفت: «چند روز پس از تولد نوه‌ام بود که دختر متوجه اعداد ۱ و ۲  روی پیشانی‌ فرزندش شد.»
او گفت: «ما نگرانی نداریم، چون دکتر او گفت که وقتی هانرو بزرگ شود این اعداد از پیشانی‌اش محو می‌شود.»
پاتریس هاید، متخصص پوست گفت ممکن است قبل از تولد و حتا اندکی پس از تولد روی پوست نوزادان ظاهر شود.

او گفت: «همانژیوم، دسته‌ای از رگ‌های کوچک هستند که در یک نقطه‌ی مشخص از پوست رشد می‌کنند – به همین دلیل است که معمولا قرمز یا ارغوانی به نظر می‌رسند. عروق خونی، لوله‌های کوچکی هستند که خون را در بدن حمل می‌کنند.کسی نمی‌داند چه چیزی باعث تجمع عروق‌های خونی می‌شود، اما خوب است بدانید که اکثر خال‌های مادرزادی نشانه‌ی هیچ بیماری نیست و معمولا هیچ آسیبی به بدن نمی‌زند.»

00000000

انفجار مرگبار و شدید در خیابان وحید مشهد

رکنا: انفجار در خیابان وحید مشهد چندین کشته و زخمی برجای گذاشت. گرفتگی لوله فاضلاب علت حادثه انفجار منزل مسکونی در مشهد اعلام شد.


0000000000000000000000000000000000000


نگرانی

فدوی داشت پیرامون حمله ی تمرینیِ داعش برونمرزی به داعش درنمرزی(جمهوری اسلامی- م) را می کاوید که ناگهان، نگران گوگوش شد !... بله؟ خوانندگان محترم ضدانقلاب، چرا برآشفتند ؟ مگر نمی شود که هم اهل مبارزه، و در عین حال هم، اهل موسیقی بود؟.. لطفاً  ذهن فدوی را منحرف نفرمایید و بگذارید عرض کند که چرا نگران گوگوش شد؟ مرسی!..باری به تیتر زیر نگاه کنید تا بعرض فدوی برسید:

شکار "شاه ماهی"  داعش در کرمانشاه ! / رکنا- تیتر

در پاسخ یواشکی عرض می کند که والله برادر رکنا ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،تا آنجا فدوی بیاد می آورد،"شاه ماهی" لقب گوگوش بود ! حال  نمی داند که هدف برادران، خراب کردن داعش است یا گوگوش، یا هر دو، هان؟!


زیاده تشکیکی نیست …


0000000000000000000000000000000000000000000

مسألتن )3)

فدوی با تمام خرفتی تاریخی خود، سرانجام دریافت و بلکه پذیرفت که علت بروزسیل ،شل بودن گره روسری نسوان است. حال اما در شک بین دو و سه، همینطور ارّه به ماتحت مانده است که مسؤل وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتب ،کیست؟ همان زنان چموش ؟!

باری فدوی چند روزی ست که میانه اش با مرجع تقلیداش، شکر آب است فلذا خوانندگان محترم ضدانقلاب ملاحظه و راهنمائی فرمایید؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

زیاده استفتائی نیست ..


آتش گرفتن درختان بر اثر گرما در بیرجند!

سازمان محیط زیست درباره آتش گرفتن درختان بر اثر گرما هشدار داده بود. / آخرین نیوزبهر روی تا شما مسأله را بعون الله حل می کنید،فدوی بمنظور مهار آتش، از راهکار مؤثر سازمان آتش نشانی مکتبی- بی هزینه استفاده ی بهینه می کند:


00000000000000000000000000000000000000000000000


معاوضه     


فدوی،سالها همینطور ارّه به ماتحت مانده بود که چگونه است که حکومتی که حُسن سلوک اش با مردم ایران و جهان، مثال زدنی ست ! ، عرّ و تیز پیاده نظام خود، علیه  مبالغی که سخاوتمندانه در امرفوتبال هزینه  می کند را ،تاب می آورد؟ به یکی دو فقره از عرّ و تیزهای مذکر در پی، نگاه کنید :

یک شهروند : شبکه ورزش سیما، مسابقات فرمول یک بحرین را در شب ارتحال پیامبر اعظم(ص) با آب و تاب فراوان به صورت زنده پخش نمود. آیا این امر به رسمیت شناختن رژیم دیکتاتوری آل‌خلیفه نیست؟!

شکیبا : فیفا به خاطر اینکه تماشاچیان ایرانی در مسابقه شب عاشورا، اقدام به پوشیدن پیراهن مشکی کردند جمهوری اسلامی را جریمه 37 هزار دلاری کرده است وزارت امور خارجه و ورزش و جوانان باید پاسخ دندان‌شکنی به این یاوه‌گویی‌ها و مداخله‌های بیگانگان در امور کشور بدهند تا دیگر جرأت چنین غلط‌های زیادی نکنند.

و در مقابل:

شادی مردم پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی / ایسنا- تیتر


   


همانگونه که ملاحظه می شود،نتیجه، جفت 2 بنفع حضرات است! ؛ که برافراشتن پرچم داعش درونمرزی باشد ، توسط مردم زیر سرنیزه ی عمله ی بیت؛ خب این به آن در!...


6 جولای 017


0000000000000000000000000000000000000


الاهم و فی الاهم ! …   


خوانندگان محترم ضدانقلاب شاید بیاد داشته باشند که فدوی پیش از این گاه ، به مواردی پرداخته است که در آن، برخی اتفاقات در سایر بلاد اسلامزده،بگونه ای رقم می خورد که ملت یک لا قبا در جامعه ی شکوهمند سونامی زده ی امروز، به این نتیجه می رسد که زندانبانان شان، چقدر مترقی اند! و لامحاله،  احوط آنست که شکنجه گران خود را روی سر گذاشته حلوا حلوا کنند!..مورد تازه ای که  فدوی گلاب به رویتان رصد کرده، بشرح زیر است :


Pakistan: Man sentenced to death for farting in mosque during Ramadan

A Pakistani judge has sentenced a man to be executed after he was expelled 17 times from 6 different mosques for excessive farting during the period of the Ramadan reports

(1)


باری- ماجرا به عبارت خودمان این می شود که جوان مذکوربعلت اینکه  17 بار کوشیده است که  در 6 مسجد متفاوت در ماه رمضان بگوزد، به اعدام محکوم شده است !؛ قانونگزار البته در باب اینکه دفعات گوز در میزان جزا و جریمه ی مذکور تأثیر داشته است،بر عکس گوزنده، ساکت است !..بگذریم فدوی

اما مراد گوزنده را تا لحظه ی نگارش این سطور هنوز در نیافته است لکن بر این باور است که ما بسیار پیشرفته تر از حضرات فعلی بوده و در قرن هشتم دریافته ایم که :


طبع ام به نماز و روزه چون مایل شد

گفتم که مراد ُکلیّ ام حاصل شد

افسوس که این وضو به بادی  بشکست

و آن روزه به نیم جرعه می، باطل شد (2)باری-آنچه که فتاوی علمای خودمان را در ماه مبارک مذکور، به فتاوی سایر بلاد اسلامزده رجحان داده و موجب می شود ضمن اینکه زیر تازیانه ی ایشان می نالیم، نعلین زردشان را هم می ببوسیم،آنست که بزرگواری کرده بجای اعدام، به شلاق اکتفا فرموده اند. .ملاحظه کنید :

دادستان عمومی و انقلاب قزوین :   تا کنون قریب به ۹۰ پرونده برای افراد روزه خوار تشکیل گردیده که از این تعداد ۲۰ پرونده در روز دستگیری با صدور کیفرخواست به شعبه ویژه ای که به همین منظور در دادسرا مستقر است ارسال و در همان روز بصورت ویژه به پرونده اتهامی آنان رسیدگی و مرتکبین به شلاق و جزای نقدی محکوم و حکم صادره نیز به مرحله اجرا در آمده است.و اما فدوی برای اینکه خوانندگان محترم ضدانقلاب را دست خالی به خانه نفرستاده باشد،بعنوان تکلیف شرعی شب،این بار استثنائاً بجای پرتقال فروش که پس از انقلاب شکوهمند نایاب و بحمدالله در رأس امورند،پیدا کنید تعداد اعدامیان را در کلیپ زیر،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!


https://www.youtube.com/watch?v=Xxga0d9ZDuc


زیاده جسارت است

7 جولای 017

-------------------------------------------------------------

http://worldnewsdailyreport.(1)

(2) کلیات عبید- -تصحیح و مقدمه عباس اقبال آشتیانی ص 364

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران:عکاسی عروسی برای آقایان ممنوع است!/ تسنیم-تیتر

----------------------

آیت‌الله مبشر کاشانی:  آیت الله خمینی قادر بود به ابرها فرمان دهد، ببارند و ابرها یقیناً می باریدند/خبرنامه گویا

---------------

مصباح یزدی: ایرانی‌گری شعار بهائیان است

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هیچ وقت ایرانی بودن نباید جای اسلام را بگیرد، ایرانی گری شعاری است که بهایی ها هم می گفتند و این افتخار نیست. باید بدانیم که هیچ چیزی در عالم قابل مقایسه با اسلام نیست و همه چیز فدای اسلام است و هر چیزی در پرتو اسلام رشد می کند/انتخاب

----------------------------------------

-العربیه :یک مسئول بلندپایه در مدیریت بخش آموزشی ترکیه گفت که این کشور، نظریه تکاملی چالرز داروین را از درس‌های دوره دبیرستان حذف خواهد کرد زیرا این نظریه جنجال برانگیز و برای فهمیدن، دشوار است.

--------------------------

نیک‌نام : مطابق اصول پذیرفته شده مکتب شیعه حکومت بر مردم در زمان غیبت که دسترسی مستقیم به امام معصوم نیست باید از سوی ولی‌فقیه زمان تنفیذ شود. در غیر این صورت صرف تکیه به رای مردم حکومت طاغوت خواهد بود.

امام جمعه مشهد گفت: آتش به اختیار بودن به معنای خودسر بودن نیست و معنای آن این است که در انجام وظایف نباید منتظر کسی و جایی بود!./ آخرین نیوز

--------------------

آگردان‌های خراسانی عراق: ایران کشور آزادی، سازندگی و پیشرفت است؛می‌خواهیم حکومتی اسلامی به سبک ایران داشته باشیم / عصر ایران

-------------------

حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس شورای ایران می‌گوید چه اشکالی دارد که فقرا کلیه خود را بفروشند؟/ العربیه.نت فارسی

--------------

وزیر دفاع ایران: امروز وظیفه مسلمانان جهان، از بین بردن اسرائیل است/ تایمز اسرائیل

----------------------

سردار نقدی: آمریکا غزل خداحافظی را بخواند !/ آخرین نیوز

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: آمریکا هر حربه‌ای داشت علیه ملت ما به کار برد و به نتیجه‌ای نرسید و آخرین حربه او آن بود که از در دوستی در بیاید که امروز نیز این آقا (ترامپ) آمده که این مساله به بن‌بست رسید و باید غزل خداحافظی را از ابرقدرتی بخواند.

----------------

احمد خاتمی: بعد از توضیح رهبر انقلاب به کار بردن واژه «آشتی ملی» نوعی مخالفت با ایشان است / آخرین نیوز- تیتر

----------------------------

مکّار شیرازی : دیدار با بهایی‌ها 'جرم شرعی و قابل تعقیب'است !/ بی بی سی- تیت

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..


علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

هفتم جمادی الجولای سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

----------------

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*