Political Satire

طنز سیاسی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

July 31st, 2017

.*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com


شهر فرنگ !      


فدوی ساعتی ست که در آستانه ی فضای مجازی،  همینطور ارّه به ماتحت ایستاده ،و دارد به هیاهوئی که پیرامون حجاب برترمقام معظم رهبری(چادرمشکی- م) جریان دارد، نگاه می کند.ماجرا به گزارش جد اعلای فدوی و به  اجمال و اختصار، از این قرار است که:


شعر

در سردر کاروانسرایی

تصویر زنی به گچ کشیدند

ارباب عمایم این خبر را

از مخبر صادقی شنیدند

گفتند که وا شریعتا خلق،

روی زن بی نقاب دیدند

آسیمه سر از درون مسجد

تا سردر آن سرا دویدند

ایمان و امان به سرعت برق

می‌رفت که مومنین رسیدند ….گفتن ندارد که در اینگونه موارد، چون حضرات آیات ماموتها در قیلوله بوده وتازه  پس از آن نیز گرفتار ورزش سنگین بازی با انگشت بیست و یکم مبارک هستند،تا ساعتها نظری ندارند و لذا دور بدست علمای دون پایه می افتد که فدوی بمنظور احتراز از اطاله ی کلام،تنها  به نقل یکی دو مستوره از رسانه های درون و برونمرزی، بسنده می کند :


مدخل


انتشار تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری، مجری تلویزیون ایران و شبکه اینترنتی آپارات واکنش‌های گسترده‌ای را در شبکه‌های مجازی به همراه داشته است.

از خانم نامداری که در برنامه‌های تلویزیونی با چادر ظاهر می‌شود، فیلم و عکس‌هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که او را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی (پارک) در شهری در سوئیس نشان می‌دهد.


 

قرار شد :

پنهان خورید باده ،که تعزیر می‌کنند !و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :

گروهی از علمای دون پایه بر این باورند که آزاده ی نامداری بدلیل تفاوت در حرف و عمل در اُمّ القراء و بلاد کفر،ریاکار است :


در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای آزاده نامداری را به "ریاکاری" متهم و از انتشار این عکس‌ها حمایت کرده‌اند. این اتهام به این دلیل مطرح شده که خانم نامداری در برنامه‌های تلویزیونی و در مصاحبه‌های خود همواره به عنوان چهره‌ای شناخته می‌شد که فعالانه از "حجاب کامل" بخصوص "چادر مشکی" دفاع و برای آن تبلیغ می‌کرد./بی بی سیو در ادامه ی خبر حیرت اثر:


کاربری به نام بهارنارنج در توئیتر گفته است: "موافق انتشارم. بخاطر رو کردن دست آدمهایی که بخاطر منفعت خودشان رعایت کردن حجاب اجباری را چماق میکردند و بر سر مردم فرود می آوردند ولی خودشان معتقد نیستند".


صبا در توییتر نوشته است: ایشون عملی خلاف گفته‌هاش انجام داده، ما باید نگران اخلاق باشیم؟ از داخل خونه ازش عکس نگرفتن! نمیشه هم بخوای محبوب باشی، هم تو لشکر جمهوری اسلامی.


شهاب هم در تلگرام گفته است: "چه خوب که با فاش شدن چهره ریاکار اینگونه انسانها به پوچی اعتقاداتشان پی میبریم".


و نیز گروهی دیگر از علمای دون پایه:


انتشار این تصاویر را "نقض حریم خصوصی" خوانده‌اند و انتشار عمومی آن را "غیر قانونی" یا "غیراخلاقی" دانسته‌اند.

در مقابل برخی نیز موضوع غیر قانونی بودن انتشار این تصاویر را به دلیل حضور خانم نامداری در یک مکان عمومی نابجا دانسته‌اند.

اما بحث درباره اخلاقی یا غیر اخلاقی بودن انتشار تصاویر داغ‌تر از گفت‌وگوهای دیگر بود.

مدافعان "اخلاقی بودن" انتشار عمومی این تصاویر می‌گویند که آزاده نامداری یک چهره عمومی است که در بسیاری از موارد به صورت خودخواسته و فعال از "حجاب کامل" دفاع کرده، بنابراین نه تنها انتشار تصاویر او غیر اخلاقی نیست بلکه حتی برای روشنگری افکار عمومی "لازم است".

صبا در توییتر نوشته است: ایشون عملی خلاف گفته‌هاش انجام داده، ما باید نگران اخلاق باشیم؟ از داخل خونه ازش عکس نگرفتن! نمیشه هم بخوای محبوب باشی، هم تو لشکر جمهوری اسلامی.


و خلاصه علما خواهر دو شخصیتی مذکور را چندان به ستوه آوردند که :

به گزارش افکارنیوز، انتشار عکس‌های بی حجاب آزاده نامداری بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازیداشت به همین دلیل او  با ضبط ویدئویی نسبت به انتشار تصاویر شخصی اش واکنش نشان داد و اعلام کرد تنها با محارم خود برای تفریح به فضای سبزی رفته بوده که فردی این تصاویر را از او ثبت و منتشر کرده است.

آزاده نامداری پس از انتشار یک ویدئو در صفحه اینستاگرامش هم یادداشت کوتاهی به اشتراک گذاشت و از مردم یک درخواست کرد. او نوشت:که فدوی می پندارد که منظور ایشان از رفعت، رأفت باشد که نوع اسلامی اش البته، مرغوب تر است !، ملاحظه کنید:
اثر هنری عیال سابق آزاده نامداری!


خوانندگان محترم ضدانقلاب توجه دارند  که  بکار گیری امامزاده سید حسن خمینی در مراسم عقد نیزنتوانست جلوی تولید اثرهنری فوق را بگیرد !:فدوی اما فدوی اما پیش از خاتمه ،برای جوری جنس، نظر برادر زیبا کلام را نیز برای جوری جنس،در پی می آورد :


«متاسفانه جامعه ما و نظام ها و نهادهای اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه افراد را تشویق و حتی وادار می کنند چیزی غیر از آن خود واقعی خود باشند. اگر خانم نامداری خود را خیلی محجبه نشان نمی داد شاید این واکنش بی رحمانه نسبت به ایشان ایجاد نمی شد.»


او تاکید کرد: «نامداری احتمالا مجبور بوده است به خاطر موقعیت شغلی اش و برای خوشایند جایی که در آن کار می کند، خود را آن چیزی که نیست نشان دهد. غافل از اینکه اگر مشخص شود تظاهر می کند جامعه به او رحم نمی کند.»


زیباکلام گفت: «بسیاری از حملات به او از این جهت است که با تظاهر کردن و ریاکاری سعی کرده است امتیازاتی به دست  آورد. این ناهنجاری دیگری است که متاسفانه در جامعه ما وجود دارد. افراد تظاهر می کنند به چیزی که نیستند تا امتیازی به دست آورند.»


باری فدوی در پایان این مقال و البته  با پوزش ،هیاهو بر سر هیچ!، با ملاحظه ی فتاوی علمای دون پایه که ذکر خیرشان رفت،یاد فرمایش آن بزرگوار بشرح زیر افتاد:آن یکی در وقت استنجا بگفت

که مرا با بوی جنت دار جفت

گفت شخصی خوب ورد آورده‌ای

لیک سوراخ دعا گم کرده‌ای !


فلذا فدوی بیاد دوستان می آورد که پس از فرود اضطراری حضرت امام(ل)از کره ی ماه برآن تکه ی نگونبخت از کره ی  زمین،بنیانگزار ریا و تزویر و اختیار زندگی دوگانه،همانا معظم له  بوده است و لاغیر؛


شعر

دانی که چنگ و عود چه تقریر می‌کنند

پنهان خورید باده که تعزیر می‌کنند

می خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب

چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنندکه البته این بیرق فروافتاده ، مندرس و مومیائی را، مقام معظم رهبری(ضپ) ، همچنان شیهه کشان،بدوش می کشد. بر این پایه،خانم/خواهرآزاده  نامداری از منظر فدوی، یک مهره ی یا قربانی بسیار ریز در این سامانه ی دوزخی ویرانگر ست .


پیشنهاد سازنده ی فدوی:


همگان می دانند که فدوی بقول فرنگان، همواره دوست میدارد که بخشی از راه حل باشد تا مشکل؛ و هر چند که طرح های مترقی وی در حوزه ی عفاف وحجاب و جدا سازی نر و ماده در جامعه ی شکوهمند اسلامی همچنان روی میز برادران خاک می خورد، معذالک فدوی برای احتراز از اینگونه درگیری های حیدری- نعمتی در آینده، پیشنهاد می کند که آن چند تکه پارچه ی مورد علاقه ی مقام معظم رهبری(مقنعه- روسری- چادر مشکی- م) را مردم ناسپاس ایران سابق، بعنوان لباس کار تلقی کنند  !


زیاده پیشنهادی نیست ….


28 جمادی الجولای 017


000000000000000000000000000000


چه شانسی آورد آن عزیز!      


فدوی در خبری دید که  رسیده بود بلائی، ولی بخیر گذشت ؛شما هم ملاحظه کنید تا بعرض او برسید:


انعکاس خبر درگذشت مریم میرزاخانی در رسانه‌های جهان/ سکوت کیهان و کانال تلگرامی رهبری/ آمد نیوز- تیتر


و در ادامه ی خبر بهجت اثر:


خبر درگذشت مریم میرزاخانی نابغه ایرانی ریاضیات جهان، علاوه بر رسانه‌های ایرانی، در اغلب رسانه‌های معتبر بین‌المللی بازتاب یافت.

هفته‌نامه نیوزویک آمریکا، لوموند فرانسه، ال پائیس اسپانیا، گاردین بریتانیا، بی بی سی جهانی، دیلی میل بریتانیا، اشپیگل آلمان، فرانس۲۴، خبرگزاری فرانسه و ده‌ها روزنامه و وب‌سایت خبری در اروپا، آمریکا، آسیا، خاورمیانه و رسانه‌های عرب زبان از جمله اسکای‌نیوز عربی، شروق، المیادین، یورو نیوز عربی، المصر الیوم، الحریه، العربیه، حریت ترکیه و … خبر درگذشت مریم میرزاخانی را به عنوان یکی از خبرهای مهم روز دنیا بازتاب دادند.

این در حالی است که روزنامه کیهان وابسته به بیت رهبری و کانال تلگرامی آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران کوچک‌ترین یادی از درگذشت این نخبه‌ی ایرانی‌الاصل علم ریاضی نکردند.


براستی که چه شانسی آورد آن عزیز!


28 جولای 017
0000000000000000000000000


بازگشت   دو میلیونی(دوزاری سابق- م)برادران، اگر اصلاً نیفتد، دستکم کج است !..فی المثل، ساماندهی معتادین به تریاک پیش از تشریف فرمائی برادران ، چندان قانونمند و مرغوب بود، که پس از گذشت چهار دهه،  هنوز ذکر خیر آن می رود !..اقرار به این موضوع،برای حضرات،البته آسان نیست :

کارت دریافت سهمیه تریاک دولتی!

تصویری از کارت‌هایی که در دوران رژیم ستم شاهی، برای توزیع موادمخدر دولتی بین معتادان توزیع می‌شد./ خبرآنلاین
و سرانجام و بنقل از صدای آلمان اینکه :

پیشنهاد توزیع مواد مخدر دولتی در ایران/ تیتر


و در ادامه ی خبر بهجت اثر:


سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس می‌گوید توزیع کوپن برای مواد مخدر در رژیم سابق اشکالی نداشت و همه مراجع تصمیم‌گیرنده با توزیع مواد مخدر دولتی موافقت کرده‌اند. هدف این پیشنهاد قطع ارتباط معتادان با قاچاقچیان عنوان می‌شود.

منبع: ناطقان
28 جولای 017


0000000000000000000000000000000000000000


دادگاه تجدید نظر      


در پی انتشار خبر میمنت اثر زیر از اتاق خبر فدوی در شماره ی پیشین:Pakistan: Man sentenced to death for farting in mosque during Ramadan

A Pakistani judge has sentenced a man to be executed after he was expelled 17 times from 6 different mosques for excessive farting during the period of the Ramadan reports  که به عبارت خودمان این می شود که جوانی بعلت اینکه 17 بار کوشیده است که در 6 مسجد متفاوت در ماه رمضان اخیردر جمهوری اسلامی پاکستان  بگوزد، به اعدام محکوم شده است !، فدوی آماج حملات گوناگون قرار گرفته است که بموجب آن زبانزد مشهور:

بیت

گر حکم شود که مست گیرند

در شهر هر آنچه هست گیرند


بدین معنا که اگر جوان مذکور قرار است بابت آن چند  فقره گوز ناقابل اعدام بشود، تکلیف آیت الله قزوینی که در برنامه

ی زنده تلویزیونی در 20 ثانیه، سه گوز ستاره دار صادر فرموده است، چه می شود؟، اینهم سند مصور و منگوله دارش:
https://www.youtube.com/watch?v=5BHBp0OGIDI


20 جولای 0170000000000000000000000000000


برگی ازکارنامه


فدوی اینروزها، از برادر سیاه و سفید می ترسد !تا آنجا که هر اقدام برادرانه ای او را به وحشت می اندازد که مبادا یک برگ افتخار آفرین دیگر، به کارنامه درخشان ما مسلمین، اضافه شود! خلاصه اینکه یکخط در میان،دست به آسمان است !. باری-نمونه ی تازه اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است:


هجوم یک مرد چاقو به دست به سوپرمارکتی در آلمان یک کشته و تعدادی زخمی بر جای گذاشت / العربیه


از آنجا که طبق محسبات فدوی ،برادران دیگر محل و کوپن ندارند فلذا  رجاءواثق داشت که مهاجم طبق معمو ل ا ز برادران نباشد !لکن پیگیری ماجرا و اخبار تکمیلی که به ترتیب زمانی در پی می آید، نشان داد که فدوی حسب شیوه ی مرضیه، گز نکرده پاره کرده و چک بی محل کشیده است !:

بی بی سی : مردی که دیروز با چاقو در سوپرمارکتی در آلمان یک نفر را کشت، یک "اسلامگرای شناخته‌شده" بوده است.

او در سوپرمارکتی در شهر هامبورگ بدون هدف به خریداران حمله کرد، یک نفر را کشت و شش نفر دیگر را زخمی کرد.

مظنون ۲۶ ساله، شهروند امارات متحده عربی است که درخواست پناهندگی او در آلمان رد شده است. پلیس می‌گوید او به تنهایی عمل می‌کرده است.


-دویچه وله : به گفته شاهدان، مهاجم کاملا سراسیمه و آشفته بوده است. یکی از شاهدان در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آلمان گفته است که مهاجم هنگام حمله شعار الله‌اکبر سر داده است. پلیس اما می‌گوید که نمی‌تواند این اظهارات را تایید کند


برادر بی بی سی اما در ادامه نکته ای را افزوده که حاکی از عدم شناخت کافی او از برادران است، شما هم ملاحظه کنید بد نیست:

انگیزه ضارب هنوز مشخص نیست. به گفته پلیس، مظنون از مشکلات "روانی" رنج می‌برده است.


در حاشیه عرض می کند : والله برادربی بی سی بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،فدوی در سرتاسر مملکت حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری(ضپ) ، برادری را سراغ ندارد، که از مشکلات روانی رنج نبرد !.


زیاده جسارت است


29 جمادی الجولای 017  

00000000000000000000000000000000000000000000000


حدس بزنید!   


فدوی مطمئن نیست که خوانندگان محترم ضدانقلاب ،تاکنون به این نکته ی ظریف (1) توجه داشته اند که مسؤلین محترم حکومت اسلامی(2) از صدر تا ذیل ،کارشان انصافاً چقدر سخت است یعنی دو ترکه اند!، بدین معنا که افزون بر مشاغل دولتی،آخوند (3)هم هستند (4)!، فدوی برای تبیین ماجرا،مستوره ای را از یک دیدار عبادی – سیاسی!، در پی می آورد :فدوی از راست به چپ معرفی می کند:

عیال نخست وزیر کانادا - برادر پاپ فرانسیس - نخست وزیر کانادا.

نظر به اینکه نخست وزیرکانادا انسان/ مسؤلی متعارف و متعادل است ،یعنی فقط نخست وزیر است ،فلذا عیال اش را در این دیدار،از ترس آن آخوند مسیحی بی آزار،قنداق نکرده است!


تکلیف شب(شرعی).


و اما نیروی تخیل،عنصر اگر نگوید نایاب،دستکم کمیابی ست؛ و موارد مصرف آن نیز فقط در ادبیات و هنر نیست ؛ فلذا خوانندگان محترم ضدانقلاب ،استثنائاً بجای پرتقال فروش (5)، تخیل  و پیدا کند که در این تصویر ،اگر مثلا بجای برادر پاپ فرانسیس، ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی بود، چه اتفاقی می افتاد؟

و من الله التوفیق..

پی نوشت

-------------------------

(1) منظور برادر محمد(ص) جواد(ع) نیست!

(2) داعش درونمرزی- م

(3) معمم و مکلا هم ندارد!

(4) روحانیان نباید رئیس جمهور شوند / از موارد خدعه های حضرت امام (ل)- م

(5) پس از انقلاب شکوهمند، فقط در مجلس ،دولت و نهادهای وابسته پیدا می شود!


000000000000000000000000000000000000000000000000000000


تفاوت از زمین تا ..

فدوی در خبرها دید که علمای خاج پرست، بدون امدادهای غیبی،از مریخ‌نورد مفهومی جدید ناسا، رونمائی کرده اند :

 

 

 

بقول برادران، " چه مردی بوَد کز زنی کم بوَد " ؟! ما هم از دست آوردهای خودمان رونمائی می کنیم، تا " اعدام"  شود هر آنکه نتواند دید !

 

زیاده دست آوردی نیست ..

9 جون 017

0000000000000000000000000000000000000000000

 

حراج  

فدوی تردید ندارد که اگر از خوانندگان محترم ضدانقلاب بپرسد که رایج ترین اتهامی که عمله ی بیت بابت آن، مردم ناسپاس ایران سابق را، به هتل های پنج ستاره ی برادران( زندان- م) روانه فرموده  و می فرمایند چیست، ضمن کوبیدن چندین مشت محکم  بر دهان خود، خواهند فرمود : توهین به مقام معظم رهبری(ضپ) و دَم قیچی های معظم له و از آن میان، مسؤلین نظام...

تورقی کوتاه در جراید شریفه ی دارالخرافه،شمار قابل اعتنائی از ایندست اتهامات را به آسانی بدست داده و فدوی را از پُرچانگی بیشتر در این باب،معاف می کند . آنچه که اما در این ارتباط خشم ویرانگر فدوی را بر می انگیزد ،آنست که صدانقلاب، تا آنجا که فدوی می داند،تاکنون هیچ اقدامی در حل این معضل،مبذول نفرموده است؛ با ز صد رحمت به پیاده نظام بیت که ُمشت های محکم را بجای دهان خود، به دهان استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل حواله می کنند! باری نقطه سر سطر؛  از آنجا که فدوی بعبارت خاج پرستان،می خواهد که بخشی از راه حل باشد و نه مشکل، مدتها پیش از این ، در یکی از جراید دارالخرافه خواندکه یک زندانی دگراندیش، با افزایش وثیقه ی چهارصد میلیون ریال به پانصـد میلیـون ریـال از زنـدان آزاد شـده اسـت. از شما چه پنهان،فدوی قدری به مابه التفاوت وثیقه خیره شد که از چه بابت می تواند باشد؟... که ـ به زودی، البته دریافت که :


"دادگاه به دلیل یک اتهام جدید مبنی بر توهین به رهبر انقلاب، مبلغ وثیقه ی ایشان را صد میلیون ریال افزایش داد"!


راستش، گرچه نمی شود به زندان های حکومت اسلامی رفت و به رهبر معظم انقلاب توهین نکرد، ولی حکم صادره این خاصیّت را دارد که از این پس، اهانت به رهبر معظم انقلاب، می کند به عبارت دانه ای صد میلیون ریال!... یعنی، شما اگر از وضعیت مالی خوبی در ایران اسلامی برخوردار باشید، می توانید از صبح تا شب در خیابان راه بروید و به رهبر معظم انقلاب اهانت بفرمائید.
آزادی بیان، برای خودش آداب و مراحلی دارد. یک شبه که نمی شـود. پیـش از ایـن، اگـر مرتکب چنین خلافی می شدید، خدای نخواسته به 3 شماره اعدام می شدید لکن اینک در اثر پیشرفت امور، دمکراتیزه شدن جامعه ی اسـلامی و بـذل توجّـه بیشـتر مسـؤلین، در اِزاء هـر بـار اهـانت بـه رهبـر معظـم انقلاب، فقط صـد میلیون ریال می پردازید و این محدودیتِ مختصر را هم، چند وقت بعد، انشاءالله بر می دارند.
ذیلاً نرخ برابری ارز برای اهانت به رهبر معظم انقلاب را در خارج از ایران اسلامی می آوریم، تا هموطنان متفرق در چهارگوشه ی جهان نیز از این گشایشی که شده است، بی بهره نمانند:


به دلار آمریکا 10000
به دلار کانادا 14068
به لیر ایتالیا 21345000
به یورو 125000
به یِن ژاپن 1090600


تذکر این نکته امّا ضروریست که هموطنان خارج از کشور باید کاملاًً رعایت انصاف و امانت را بفرمایند یعنی، به قول حضرت امام(ل)، لکن اینطور نباشد که مثلاً ده بار به رهبر معظم انقلاب اهانت نموده و یک بار منظور نمایند. دوستان می توانند در هر جای جهان که هستند از مزایای این حکم باد آورده استفاده نموده، نرخ اهانت به مقام معظم رهبری را با توجّه به دفعات و نیز جدول فوق به نرخ روز محاسبه و به حساب صد امام(ل) واریز و فیش آنرا به نمایندگی حکومت اسلامی در کشور محل اقامت خود ارائه نمایند. بدیهی است در کشورهائی که حکومت اسلامی به دلیل حُسن سلوک فاقد نمایندگی است، بایستی به دفاتر حافظ منافع آن، مراجعه نمود.    و من الله التوفیق


000000000000000000000000000000000000000000000000


 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !


نباید از وجود این تحریم‌ها ناراحت شویم بلکه تحریم می‌تواند موجب پیشرفت کشور شود! / امام جمعه اصفهان

---------

نظام جمهوری اسلامی ایران به فضل خداوند ماندنی است و چشم ما روشن است که فرودگاه آخر این نظام، ظهور امام زمان(عج) است.

--------

امام‌جمعه‌ موقت تهران ضمن بیان این که دشمنان نظام، تحریم جدید را صورت داده و یک انسان نامتعادل روانی، ایران را به طور کاملا نخ‌نما شده تهدید می‌کند، خطاب به ترامپ گفت: «ای مگس! عرصه سیمرغ نه جولانگه توست، عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری!»/ احمد خاتمی- انتخاب

یادآوری : حضرت آیت‌الله سیداحمد خاتمی، از اعضاء مؤسس دارالمجّانین دارالخرافه است

-----------------

رئیس بسیج جامعه زنان اعلام کرد که مجوز خروج زن از کشور بدون اذن همسر با «شرع اسلام در تضاد است»./ حقوق بشر در ایران


---------------

دکتر ولایتی: بازسازی هویت ایران مدیون صفویه است / آنا


---------------

سیداحمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: همه جای کشور ما میدان جنگ است و کانون میدان‌های جنگ در دانشگاه است چون دشمن هر صحنه و عرصه‌ای دستش بیاید آن را میدان جنگ نرم قرار می‌دهد./آمد نیوز

توانا - سخنان «حمیدرضا عارف» درباره «خون خوب» و «ژن برتر» حسابی جنجالی شد. او ژن خوب خود را که از پدر و مادر به او رسیده است عامل موفقیت اقتصادی خودش می داند نه رانت هایی که به واسطه پدرش - که معاون اول دولت خاتمی و رییس کمیسیون امید در مجلس است - برای او فراهم شده است.

------------

پدربزرگ من تاریخ را تغییر داده و توانسته یک حکومت شاهنشاهی را به یک نظام جمهوری تبدیل کند. چنین انسانی به لحاظ ضریب هوشی قاعدتا باید در بالاترین سطح باشد.»/ نعیمه اشراقی- خبرنامه گویا

---------------

احمد خاتمی، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران، خواهان مدال دادن به کسانی شده که در سال ۱۳۶۷ به فرمان آیت‌الله روح‌الله خمینی هزاران نفر از زندانیان سیاسی را اعدام کردند.و گفته است: "برخورد با اینها و کندن کلک منافقین، از عملیات‌های صالح امام راحل بود و باید به همه آنها که فرمان امام را اجرا کردند، مدال داد."/ بی بی سی

------------

مردانی که زنانشان با آرایش بیرون می آیند "دیوث" هستند !/ حجت لاسلام والمسلمین حسین(ع) ابراهیمی بهار نیوز/ العربیه  – تیتر

-------------

امام جمعه ساوه « نماد شال سفيد مانند نماد سبز و بنفش جريان فتنه و مانند پرچم روسپي‌گري بر در خانه‌هاي روسپي‌هاي دوران جاهليت است».

امام جمعه اصفهان: عکس‌هایی به دفتر من رسیده است که زنان در کنار زاینده‌رود خشک مثل اروپا عکس گرفته‌اند همین کارها را می‌کنید رودخانه که خشک شد بالا دست آن هم خشک می شود.

--------------

امام جمعه مشهد بی حجابی ابزار براندازی دین خدا و افراد بی حجاب پیاده نظام دشمنان خدا هستند و این زرق و برق های بی حجابی امروز خمپاره ها و بمب افکنی آمریکا و اروپا برای براندازی جمهوری اسلامی ایران است .

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

بیست و نهم  جمادی الجولای سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 
July 24th, 2017

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

"جهنم که فرار کردند این مغزها!" امام خمینی(ل)*  


پس از فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کره ی ماه به آن تکه ی نگونبخت از کره ی زمین، معظم له در بخشی از مُهملات خردمندانه ی خود درباره "فرار مغزها" در آبان ۱۳۵۸ در جمع اعضای "کمیته امداد"شیهه کشان فرمود:


این مغزهای فرّار به درد ما نمی‌خورد؛ بگذار فرار کنند. اگر شما هم می‌دانید که در اینجا جای‌ تان نیست، شما هم فرار کنید! راه باز است. مملکت ما آدم می‌خواهد حالا؛ نه مغزهایی که می‌روند در پناه انگلستان و در پناه امریکا….


و در فرازی دیگر از همان دست مهملات افزود:

می‌گویند مغزها فرار کردند! بگذار فرار کنند. جهنم که فرار کردند این مغزها! مغزهای علمی نبودند این مغزها، مغزهای خیانتکار بودند، و الّا کسی از مملکت خودش فرار می‌کند به امریکا؟!/ پارسینه


چنین بود که لابلای خیل مهاجرانی که از زمان اسلاف حضرات که مغولان باشند بی سابقه ست ،شمار قابل ملاحظه ای نخبه گان نیز، عطای حضرات را به لقایشان بخشیده و به جهان آزاد پناه بردند و این روند شوربختانه،هنوزهم دارد. شماری دیگرکه امکان گریز نداشتند،بطور پیوسته زیر ضرب حضرات بودند،بناگزیر و تا امکان ثانوی ماندند!..فدوی  البته ،جانب عدل وانصاف را نگهداشته و عرض می کند که:


نیم بیت

عیب می جمله بگفتی، " ضررش" نیز بگوی


یعنی، اینطورها هم نیست که حضرات تا این حد بی حس و عاطفه  و وجدان بوده نسبت به نخبه گان باقیمانده کاملاً بی توجه بوده، و اصلاً خدمتی به آنان نکرده باشند، العیاذ بالله!، فی المثل،بجای آنکه نخبه گان را بر صدر نشانند تا قدر ببینند، آنان را دراردوئی موسوم به  راهیان نور(راهیان گور- م)به جبهه های جنگ حضرت امام(ل) و صدام،اعزام  فرموده و می فرمایند ؛ آمار بخشی از تلفات این حرکت خداپسندانه راملاحظه کنید :

در سالهای گذشته آمار حوادث جاده‌ای در اردوی راهیان نور بسیار زیاد بوده است. اسفند سال ۱۳۸۶ اتوبوس حامل دانشجویان پسر دانشگاه فردوسی مشهد در تصادف با تانکر سوخت آتش گرفت که در جریان این سانحه ۲۲ دانش آموز زنده در آتش سوختند و هفت نفر زخمی شدند. یک سال بعد در ششم فروردین سال ۸۷ کارکنان آموزش و پرورش شهرکرد دچار حادثه شدند و ۲۷ نفرشان کشته و دیگر مسافران زخمی شدند. در هشتم فروردین ماه 1387 نیز افراد ناشناس مسلح در جاده سوسنگرد-اهواز به یکی از اتوبوس‌های حامل دانش آموزان راهیان نور حمله کردند که در جریان آن یک نفر کشته و چند نفر مجروح شدند. در دوم فرودین ماه 1388 در محور اراک - توره یک دستگاه اتوبوس که از بازدید مناطق جنگی باز می گشت، دچار حادثه شد که در آن حادثه 10 نفر کشته و 35 نفر دیگر مجروح شدند. فرودین ماه 1390 در حالی که کمتر از سه ساعت از آغاز سال جدید می گذشت، اتوبوس حامل دانشجویان پیام نور کهنوج در 50 کیلومتری شهرستان جیرفت تصادف کرد و در آن حادثه هشت دخترجوان و دو پسر کشته شدند.

سال 1390 سالی پر از حادثه برای اردوی راهیان نور بوده است. 15 بهمن ماه همان سال یک دستگاه اتوبوس در منطقه شهرستان اراک - بروجرد تصادف می کند و سه دانش آموز دختر در این حادثه کشته می شوند.

اما یکی از حوادثی که باعث شد اردوی راهیان نور در صدر اخبار قرار بگیرد و مسئولان کشور به آن واکنش نشان دهند، حادثه‌ای بود که در روز ۲۸ مهر سال 1391 در محور ایذه به لردگان اتفاق افتاد. در آن حادثه اتوبوس حامل ۴۴ دختر تصادف کرد و ۲۶ تن کشته و بقیه به شدت مصدوم شدند / خبرآنلاینبر این پایه، هیچ استبعادی ندارد که شاهد مناظری از نوع زیر باشیم :اینهم مریم میرزا خانی نوجوان، که از اردوی  راهیان نور حضرات جان سالم بدر ُبرد اما از سرطان، شوربختانه  نه...باری:

از شمار دوچشم یک تن کم

وز شمار خرد،هزاران بیش18 جولای 017


بعدالتحریر


فدوی به مراسم ترحیم آن عزیز از دست رفته در وطن سابق با اندوه نگاه می کرد که به تیتری از خبرنامه ی گویا به این شرح برخورد :


پوستر بدون حجاب مریم میرزاخانی در مراسم ترحیم مسجد جامع شهرک غرب/خبرنامه گویا
لکن در تصویر بعدی،پنداری:

بیت

ایمان و امان به سرعت برق

می رفت که مؤمنین رسیدند :!چه عرض کند؟….


22 جولای 017


پی نوشت


  • (ل)-  مخفف لعنة الله علیه است !..


0000000000000000000000برگی دیگر از کارنامه ی ردّی !


فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب ، از منابع گوناگون خبری،اعم از وابسته و مستقل،در جریان درگیری یک روانی (1) با شهروندی بنام اصغر نحوی پور " ۴۶ساله اهل شهرری، ورزشکار، مربی بدنسازی و مربی کیک بوکسینگ، در ایستگاه متروی شهر ری که بعلت رفتار تند و زننده یک روانی (2)با یک دختر جوان  شوربختانه توسط آتش به اختیاران مقام معظم رهبری(ضپ)  به قتل میرسد،قرار گرفته اند و بر این پایه، فدوی خود را از شرح مبسوط ماجرا بی نیاز می بیند و در نهایت از منظر خود،به وجهی که در پی می آید،به قضیه نگاه می کند :                                       اصغر نحوی پور، پیش از عمل( رأفت اسلامی - م)

1- فتح باب


فدوی برای دستگرمی، یک تست هوش ساده ،در پیوند با خبر ناراحت کننده ی بالا برگزار می کند و آن اینکه، خوانندگان محترم ضدانقلا ب بفرمایند که در دست زنده یاد اصغر نحوی پورکه در دو تصویر زیر ملاحظه می کنید، چه می بینید؟:بله ؟ گیتار و ضرب زورخانه؟ مطمئن اید؟ ناراحتی چشم که ندارید انشاءالله؟ خب فدوی عرض می کند که عمله ی بیت،این دو وسیله ی موسیقی را از دست او گرفته، و بجایش قمه به دست اش داده اند!؛ نگاه کنید:


بیوگرافی اصغر نحوی پور قمه کش مترو تهران را در این صفحه مشاهده میکنید یکی از اراذل و اوباش تهران که با در دست داشتن قمه به جان مردم افتاد و سه نفر را مجروح کرد و در نهایت به ضرب گلوله پلیس کشته شد./مراحم


فدوی اظهارات مهندسی شده ی مضروب فضول را نیز،برای جوریِ جنس در پی می آورد:


...این روحانی که قبلا قاضی بوده و امام جماعت مسجد مرتضی علی محله دیلمان شهرری نیز هست،در اولین مصاحبه خود بعد به هوش آمدن اعلام کرد که بدون اینکه هیچ برخوردی با ضارب داشته باشد، از پشت سر به وی حمله کرده است و ظاهرا با لباس روحانیت مشکل داشته است!!

و همزمان اعلام شد ضارب درشرایط غیرعادی (مست) بوده است!!/آزانس خبر


غافل از اینکه ، :


هیچگونه اعتیاد و پیشینه ی کیفری در مورد او (مقتول) وجود ندارد !،/ ایران گلوبال


و افرون بر این :


… با اعلام نتایج کالبدشکافی پزشکی قانونی اثبات شد که هیچگونه آثار مشروبات الکلی یا موادمخدر در بدن مقتول وجود ندارد!


و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،در پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :


روز شنبه ۲۴تیرماه۹۶ ، “اصغر نحوی پور” ۴۶ساله اهل شهرری، خیابان ۲۴متری زکریای رازی، ورزشکار، مربی بدنسازی و مربی کیک بوکسینگ، ساعت ۱۰:۳۰صبح وارد ایستگاه متروی شهرری میشود؛

در بدو مراجعه و قبل از ورود به گیت اصلی متوجه رفتار تند و زننده یک روحانی با یک دختر جوان میشود، وی متوجه میشود که این روحانی( خلیل ذوالفقاری) با لحن تندی به این دختر بخاطر حجاب وی پرخاش و توهین میکند، وی در حمایت از این دختر از این روحانی میخواهد که رفتار و لحن خود را اصلاح کند که روحانی با وی نیز به تندی برخورد کرده و میگوید:اولا تو دخالت نکن، تو خودت هم مشکل داری، خجالت نمیکشی یقه پیراهنت بازه!


چنین پیداست که حاج آقا ، کاتولیک تر از پاپ و بر این باوربوده است که مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی، با مهمل معتدلی که بشرح زیر در فرموده ، از خط مالروی امام(ل) خارج شده است : 

من به شما عرض مى‏كنم كه تأثیر امر و نهى زبانى- اگر انجام گیرد - از تأثیر مشت پولادین حکومت‌ها بیشتر است. منكرى را كه دیدید، با زبان تذكّر دهید. اصلاً لازم هم نیست زبان گزنده باشد و یا شما براى رفع آن منكر، سخنرانى بكنید. یك كلمه بگویید: آقا! خانم! برادر! این منكر است /خامنه ای-تبیان


باری ماجرا را پی می گیریم :


با توهین روحانی، درگیری لفظی بین این دو شدید میشود،در این حین، دختر محل را ترک میکند و روحانی خطاب به مقتول میگوید: میدم پدرت رو دربیارن…! و توهین دیگری هم میکند و سپس به سمت سکوی مترو می رود.

این رفتار روحانی، موجب عصبانیت شدید مقتول شده وبه دنبال او می رود و از بساط یکی از دستفروشان مترو، یک کاتر برمیدارد و از پشت به ذوالفقاری حمله میکند،

پس از درگیری و زخمی کردن روحانی، عمامه وی را در دست میگیرد و با فریاد جملاتی را علیه آخوندها و علیه حکومت میگوید: من بچه ایرانم، از هیچ چیز نمیترسم، ما خسته شدیم از دست اینها، این چه مملکتیه آخوندا درست کردن؟، این چه اسلامیه که این آخوندا آوردن…


واقعیت رویداد خونین متروی شهر ری چیست؟:
https://www.youtube.com/watch?v=k2MlWB77vjo
باری- نقطه سر سطر،یعنی بازگشت به پرسش  خوانندگان محترم ضدانقلا ب که با حیرت از فدوی می پرسند که برادران چگونه جای ساز را با قمه در دست مقتول عوض کرده اند! ؟ کاری ندارد که! در پاسخ عرضه می دارد که برادران، همانطور که قلم را از دست احمد میرعلایی (3)گرفته و پس از به قتل رساندن اش، در جمهوری اسلامی(داعش درونمرزی- م)جایش یک بطرعرق دست اش داده اند!جای ساز را با قمه نیزبعون الله ،با یک قیام و قعود با هم عوض می فرمایند!؛ اینهم سند منگوله دارش:

آقای احمد میرعلایی ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲ آبان ۱۳۷۴ به قصد رفتن به کتابفروشی اش از خانه خارج شد اما نه به کتابفروشی اش رفت و نه دیگر به خانه برگشت. بر خلاف همیشه که اگر ظهر به خانه نمی رفت، تغییر برنامه اش را خبر میداد، آن روز تلفنی به خانواده اش نکرد. خانواده و دوستان اش که نگرانش شده بودند به جستجویش پرداختند. حوالی ساعت ۱۰ شب ماموران نیروی انتظامی به خانواده اش اطلاع داد که جنازه اش را در یکی از کوچه های فرعی نزدیک به محل کارش در اصفهان پیدا کرده اند، در حالیکه به شکل نشسته به دیوار تکیه داده بود. (پیام هاجر، شماره ۳۰۷) در کنار جسد او بطری نیمه پر از مشروبات الکلی قرار داده شده بود. خانواده اش همان شب در پزشکی قانونی جسد او را می بینند درحالیکه جای تزریق ۲ آمپول در دست راست وی قرار داشت.(مصاحبه با یکی از نزدیکانش)

http://www.iranrights.org

روشن شد؟ بسیار خوب. نکته ی بعد، یافتن فرمول یا معادله ا ی یک مجهولی ست که عمله ی بیت در اینگونه حوادث عمدی،بکار می گیرند که آن نیز بسیار ساده است یعنی، شما کافی ست که خبر را برعکس بخوانید! یعنی در اینحالت، ضارب را به مضروب، قاتل را به مقتول و ظالم را به مظلوم تبدیل کنید!از این ساده تر هم می شود؟ (4)


به چفیه مالان(خایه مالان- م) فرستاده ی بیت هم نگاه کنید :

به گزارش خبرنگار مهر، هیئتی متشکل از حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرری، سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ تهران و جمعی از مسئولین و مدیران شهرداری منطقه ۲۰ تهران با حضور در بیمارستان از حجت الاسلام و المسلمین خلیل ذوالفقاری که در حادثه مترو شهرری مورد حمله قرار گرفته بود عیادت کردند.

-----


مشاور و مدیر روابط عمومی وزارت ارشاد برای عیادت از حجت‌الاسلام خلیل ذوالفقاری، روحانی مجروح حادثه مترو شهرری به بیمارستان شهدای هفتم تیر رفت.

به فقرات دولتی فوق، کلب آستان علی(ع)یعنی غلام حسین(ع) حداد عادل که از سرسپردگان بیت است نیز ،اضافه می شود:


2- سابقه


در اینجا فدوی نگاهی به اجمال و اختصار به سابقه ی  اینگونه عملیات ایذائی حضرات،موسوم به امر بمعروف و نهی از منکر،و عواقب آن برای هر دو طرف، خالی از ضرر نیست ،دارد!:


به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، پس از حواشی ایجاد شده حول مسائل فرهنگی! اسلامشهر در هفته های اخیر، این بار در اتفاقی تازه افرادی که در حال انجام اقدامات غیراخلاقی در یکی از محلات اسلامشهر بودند، بدون توجه به جایگاه روحانیت و به صرف سوال یک روحانی از آنها، وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند .!


و نیز : مجله انلاین دوستان :   رییس کمیسیون نظارت و امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تعدادی از ارازل و اوباش و مزاحمان نوامیس مردم، روحانی آمر به معروف و نهی از منکر را مورد ضرب و جرح قرار دادند . ۱۳۹۴ - یکشنبه ۱۳ دی


و نیز:


ضرب و شتم سه روحاني ناهي از منكر واكنش‌هاي زيادي را به‌ دنبال داشت و موجب جريحه‌دار شدن احساسات مردم شد.به گزارش البرز نیوز، در آخرین مورد، روز پنج‌شنبه در محله امام‌زاده سید اسماعیل تهران جمعی از اوباش با فحاشی، يك روحاني ناهي از منكر را مورد ضرب و شتم قرار دادند و پس از وارد کردن خسارت به خودروی او از محل گریختند

گفتنی ست که بقول عوام case  ها بعضاً منجر به نقص عضو (تخلیه ی دوفقره چشم !) و حتا مرگ هم شده اند (خلیلی)


 

بدشانسی روحانی مزاحم در این مورد آنست که شهروند مورد اهانت، بوکسور از آب درآمده بوده است !


حمله یک بوکسور به روحانی آمر به معروف !

این روحانی جوان تصریح کرد: آنها سه فرد جوان بودند که در هنگام درگیری دو نفر از آنها به عقب رفتند و یک نفرشان مرا مورد ضرب و شتم قرار داد که پس از تحقیقات ما مشخص شده این فرد شخصی با نام«م.ا» و از بوکسورهای این منطقه بوده است که اتفاقا در ماه های اخیر بنرهای مربوط به او نیز در قائمیه نصب شده است .(5)بیت

هر بیشه گمان مبر که خالی ست

شاید که پلنگ خفته باشد !


و موردی دیگر :


باز هم ضرب و شتم آمر به معروف و ناهی از منکر!

در روز سی و یکم مرداد ماه سال جاری بعد از تعطیلات دو روزه عید سعید فطر برای چندمین بار متوالی و این بار در شهر کوچکی مثل شهمیرزاد (توابع شهرستان مهدیشهر در استان سمنان) شاهد ضرب و شتم حجت الاسلام سید علی بهشتی، روحانی آمر به معرف و ناهی از منکر بودیم فرارور: ۲۷ شهريور ۱۳۹۱


و نیز :


ضرب و شتم  آمر به معروف در یکی از رستوران‌های تهران


به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از کیهان، یک بسیجی آمر به معروف که ظهر روز پنج‌ شنبه برای صرف نهار به رستوران هانی پارسه مراجعه کرده بود، پس از تذکر به یک زن بی‌حجاب، از سوی نزدیکان وی مورد حمله قرار گرفت که در نهایت این موضوع منجر به شکستگی شدید دست وی شد./ : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷


مرور ادامه ی گزارشها  حاکی ست که مردم از عملیات ایذائی عمله ی محترم بیت، جانشان به لب شان رسیده و آستانه ی تحمل شان، به صفر نزدیک شده است.


حجت‌الاسلام عباس روزمه ادامه داد: یک موتورسوار با شدت به ماشین بنده زد، به راکب این موتور که مشغول کشیدن سیگار بود گفتم که از خسارتی که به ماشین من زدی، می‌گذرم، فقط شما حرمت ماه مبارک رمضان را نگهدار و سیگارت را خاموش کن! .

همه این ضرب و شتم‌ها یک طرف اما فحش‌هایی که به مقدسات، انقلاب و نظام می‌دادند یک طرف؛! !واقعا توهین‌های این افراد  غیر قابل تحمل بود !(6)فدوی برای تلطیف فضای مطلب، یک فقره بقول عوام     funny case علاوه می کند تا رستگار شود:


ضرب و شتم یک روحانی توسط دختران بد حجاب!/ فرارو


و در ادامه ی خبر بهجت اثر:


این پیش نماز مسجد جامع شهمیرزاد در خصوص چگونگی ضرب و شتم خود توسط دو دختر بد حجاب می‌گوید: خیلی قادر به راه رفتن نیستم اما از آنجایی که قصد داشتم بعد از ماه مبارک رمضان نیز درب مسجد به روی مومنان بسته نشود، برای اقامه نماز ظهر عازم مسجد شدم، دو دختر جوان در حال گذر بودند که یکی از آنها بد‌حجاب بود. محترمانه تذکر دادم: "خانم خودت را بپوش" که در جوابم گفت: "تو چشماهایت را ببند"، این حرف او برای من بسیار سنگین و ناراحت کننده تمام شد.


شیخنا البته پوست کلفت تر از این حرفها بوده و به پیشنها د سازنده و منصفانه دخترکان که " چشمهایتان راببندید"  توجه نکرده و به بلاهت خود ادامه می دهد:


در آن لحظه متاسف شدم که بد‌حجاب‌ها خواسته باشند به افراد متدین امر کنند چشمهای‌تان را ببندید،! دوباره تذکر دادم اما نه تنها خودش را نپوشاند، بلکه به من توهین هم کرد، از او خواستم دیگر توهین نکند اما شروع به فریاد زدن و تهدید کردن کرد، "من را هل داد و به زمین انداخت"، با کمر به زمین افتادم و دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد، فقط ضربات لگد این دختر که به جانم افتاده بود و توهین می‌کرد را حس می‌کردم.


اضافه می شود که حال شیخنای ما زیر ضربات ضعیفه گان چندان بد بوده که :


هنوز جای کتک‌ها داغ بود، لذا درد بر من چیره نشده بود با همان حال نماز جماعت را امامت کردم تا ثوابش برای سایرین ضایع نشود!


شیخنا بقدر کفایت ، بسود خود البته ،بزرگوار نیز بوده است :


اما شکایت نکردم، چون معتقدم که اجر درد کشیدنم در قبال انجام وظیفه الهی و واجب امر به معروف و نهی از منکر با هیچ چیزی قابل قیاس نیست! ، اما اگر دادستان و مسئولان از جنبه عمومی، خواهان برخورد با این اهانت کنندگان به لباس شریف روحانیت، سادات و از همه مهمتر به دستورات اسلام می‌باشند، حرفی ندارم!...


بنظر می رسد که مؤمنین گرامی،این  ماکیاولیسم برهنه را، گویا با توسل به  آیه 104 سوره ی آل‌عمران و نیز اصل هشتم یاسای چنگیزی(قانون اساسی داعش درونمرزی - م) توجیه می فرمایند؛ و نیز،فدوی فکر می کند علت اینکه عمله ی بیت با شتاب 9.8 ریش"ِتر" ،به عملیات ایذائی خود برعلیه ملت ادامه می دهند ، اختلاف زیاد تلفات طرفین متخاصم( حکومت و ملت- م)است که تلفات عمله بیت در سنجش با تلفات ملت، بسیاراندک و از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی کند و تلفات ملت در این جنگ نا برابرتاکنون، از چندین هزار گذشته است…


زیاده  عرضی نیستاصغر نحوی پور، پس از عمل( رأفت اسلامی -م)


بقول آن بزرگوار :


این سرکه نشان سرپرستی ست

امروز رها ز قید هستی ست

با دیده‌ی عبرتش ببینید

کاین عاقبت وطن‌پرستی ست (7)


22 جمادی الجولای 017


پی نوشت


  1. و (2) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی روانی را به روحانی، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(3) مترجم، نویسنده، استاد دانشگاه، ناشر و روزنامه نگار،عضوکانون نویسندگان ایران و از قربانیان «قتلهای زنجیره ای»

(4)نتایج حوادث 18 تیر کوی دانشگاه و نیزاعلام جنگ حضرت آقا(ضپ)به مردم در سال 88 را بخاطر بیاورید

(5) این مقاله را زیر عنوان آسیب شناسی یک حمله در آرشیو www.hazl.com پست November 14th, 2016 بخوانید

(6)مشروح این مقاله را زیر عنوان در خانه اگر کس است در آرشیو هزل داتکام November 30th, 2016 بخوانید


(7)عارف قزوینی در مرگ کلنل محمد تقی خان پسیان00000000000000000


ترمیم کابینه   


اینروزها شاهد تغییراتی در دولت ممالک محروسه ی امریک هستیم که نخستین آن تغییرسخنگوی دولت (شان اسپایسر)، بودو گزینش سخنگوی تازه،خانم «هیثر نوئرت» 47 ساله :و دیگری وزیر خارجه ی تازه ی شیطان بزرگ که در پی ملاحظه می کنید :و من الله التوفیق،برادرمحمد(ص)جواد(ع) ظریف!


21 جولای 017


00000000000000000"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  


فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

اعدام قاچاقچیان مواد مخدر بازدارنده نبود /حسن(ع) نوروزی، سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس


تحشیه ی فدوی: والله برادروکیل بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند، زیرا آنانی را که اعدام کردید، قاچاقچی نبودند!

--------------------

معضل ماده مخدری به نام "گل" در ایران

اخیرا هشدارها و گزارش‌ها در باره شیوع ماده روان‌گردان "گل" افزایش یافته‌اند. برخی معتقدند که "گل" به‌تدریج جانشین "شیشه" می‌شود. رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از "افزایش کشفیات گل" نسبت به سال گذشته خبر داده است


تحشیه ی فدوی: قدم نورسیده مبارک،برادر رهبر !

----------

علی مطهری، نایب رئیس مجلس ایران، از اینکه حسن روحانی وزرای پیشنهادی برای دولت دوازدهم را پیش از معرفی به مجلس، به آیت‌الله علی خامنه‌ای معرفی کند انتقاد کرده است./ بی بی سی


تحشیه ی فدوی: بیخود می کند! همه چیز و همه کس باید از قیف اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکات،بگذرند، برادر علی(ع) مطهری!

--------------------

امروز آیت الله خامنه‌ای در خطبه‌های نماز عید فطر گفت که منظورش از "عبارت آتش‌به‌اختیار" کار فرهنگی خودجوش و تمیز است، نه به گفته او "بی‌قانونی و فحّاشی". / بی بی سی

تحشیه ی فدوی: از آنجا که فدوی منتظرالظهور هم بعون الله عقل و بار درست و مستقلی ندارد، فلذا مراتب را از مرجع تقلید خود حضرت آیت الله سید کامبیز چالدرانی دامت شوکته العالیه استفتاء کرد در پاسخ فرمود:بسمه تعالی-  مقام معظم رهبری (ضپ)گُه خودشان را تناول فرمودند.احوط آنست که برادران، بسیجیان،پیاده نظام ،چماقداران گرامی و کلاً عمله ی بیت،حسب شیوه ی مرضیه،کار خودشان را بکنند…. و من الله التوفیق

-------------------

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من با روش‌های تند در زمینه رعایت حجاب که جوابی نداده و نمی‌دهد، مخالف هستم؛ چرا که باید منطقی و با اخلاق و بر اساس اسلام و سیره پیامبر (ص) و ائمه (ع) در این زمینه کار کنیم. / ایسنا- علی‌اکبر(ع) ناطق نوری


تحشیه ی فدوی : حالا چه عجله ای داشتید، برادر آیت الله؟!

---------------------------

ستون «نامه به مسئولان و مدیران» پارسینه؛

شما موافق برکناری آخوندی هستید یا ابقا؟


تحشیه ی فدوی: والله برادر پارسینه بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، فدوی موافق برکناری همه ی آخوندها،اعم از ُمعّمم و مُکلا، بی هیچ حصر و استثناست !

---------

دادستان عمومی و انقلاب قم در یک مصاحبه خبری فاش کرد که ۴۸ درصد معتادان خانم در قم شیشه مصرف می‌کنند. ۴۴ درصد معتادان در قم هروئینی هستند. شیب مصرف مواد مخدر از مصرف شیشه به سمت مصرف هروئین می‌رود. (از دست بوس، میل به پابوس کرده اند!)  در ۳ ماهه اول سال جاری حدود ۱۰۰ پرونده مربوط به مشروبات الکلی در قم تشکیل شد که رشد ۶۶ درصدی نسبت به مدت مشابه آن دارد. (اگر رشد عرق خوری نبود که رشد تشکیل پرونده هم نداشتند)پیک نت

تحشیه ی فدوی:  این چه فرمایشی ست،مگر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، دل ندارند،برادر دادستان؟!

این آمار رسمی و اعلام شده قم است، یعنی مرکز مذهبی جمهوری اسلامی. حالا خود حدس بزنید بقیه نقاط ایران را.

سیدحسین موسویان: نظام جمهوری اسلامی اصولا اعتقادی به ضرورت لابی در آمریکا ندارد / عصر ایران


فدوی را گرفته ای ،برادر سید حسین(ع)؟پس اینهمه هزینه برای چیست، بزرگوار،هان ؟!

----------------------

پوتین به رئیس سابق اف‌بی‌آی پیشنهاد پناهندگی داد/ دویچه وله- تیتر

تحشیه ی فدوی: مراتب در اوقات شرع خاج پرستان، به آگاهی برادر "جیمز کُمی"رسید، بعد التحیه والسلام گفت: ممنون صرف شده است،برادر سید پوتین!

--------------------------

شناسایی ۱۳۶ هزار کودک بازمانده از تحصیل در ایران!/ دویچه وله- تیتر

یک مقام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران می‌گوید ۱۳۶ هزار کودک بازمانده از تحصیل در سطح کشور شناسایی شده‌اند. سهم کودکان بازمانده از تحصیل در مناطق شهری بیشتر از کودکان روستایی است.

فدوی شوربختانه لاستیک دور سفید یا سیاه(عمامه- م) بر سر ندارد، فلذا احوط آنست که آنهائی که دارند، آنر اقدری بالا تر بگذارند!
بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

بیست و دوّیم جمادی الجولای سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

.*.*.*.*.*

 

July 17th, 2017

 

******************با اندوه فقدان مریم میرزا خانی************************

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

"جهنم که فرار کردند این مغزها!" امام خمینی(ل)*


پس از فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کره ی ماه به آن تکه ی نگونبخت از کره ی زمین، معظم له در بخشی از مُهملات خردمندانه ی خود درباره "فرار مغزها" در آبان ۱۳۵۸ در جمع اعضای "کمیته امداد"شیهه کشان فرمود:


این مغزهای فرّار به درد ما نمی‌خورد؛ بگذار فرار کنند. اگر شما هم می‌دانید که در اینجا جای‌ تان نیست، شما هم فرار کنید! راه باز است. مملکت ما آدم می‌خواهد حالا؛ نه مغزهایی که می‌روند در پناه انگلستان و در پناه امریکا….


و در فرازی دیگر از همان دست مهملات افزود:

می‌گویند مغزها فرار کردند! بگذار فرار کنند. جهنم که فرار کردند این مغزها! مغزهای علمی نبودند این مغزها، مغزهای خیانتکار بودند، و الّا کسی از مملکت خودش فرار می‌کند به امریکا؟!/ پارسینه


چنین بود که لابلای خیل مهاجرانی که از زمان اسلاف حضرات که مغولان باشند بی سابقه ست ،شمار قابل ملاحظه ای نخبه گان نیز، عطای حضرات را به لقایشان بخشیده و به جهان آزاد پناه بردند و شوربختانه هنوزهم و بقدرت 9.8 "ریش"تر ادامه دارد.شماری دیگرکه امکان گریز نداشتند،بطور پیوسته زیر ضرب حضرات بودند،بناگزیر و تا امکان ثانوی ماندند!..فدوی  البته ،جانب عدل وانصاف را نگهداشته و عرض می کند که:


نیم بیت

عیب می جمله بگفتی، " ضررش" نیز بگوی


یعنی، اینطورها هم نیست که حضرات تا این حد بی حس و عاطفه  و وجدان بوده نسبت به نخبه گان باقیمانده کاملاً بی توجه بوده، و اصلاً خدمتی به آنان نکرده باشند، العیاذ بالله!، فی المثل،بجای آنکه نخبه گان را بر صدر نشانند تا قدر ببینند، آنان را دراردوئی موسوم به  راهیان نور(راهیان گور- م)به جبهه های جنگ اعزام حضرا امام(ل) و صدام حسین(ع)  فرموده و می فرمایند ؛ آمار بخشی از تلفات این حرکت خداپسندانه راملاحظه کنید :

در سالهای گذشته آمار حوادث جاده‌ای در اردوی راهیان نور بسیار زیاد بوده است. اسفند سال ۱۳۸۶ اتوبوس حامل دانشجویان پسر دانشگاه فردوسی مشهد در تصادف با تانکر سوخت آتش گرفت که در جریان این سانحه ۲۲ دانش آموز زنده در آتش سوختند و هفت نفر زخمی شدند. یک سال بعد در ششم فروردین سال ۸۷ کارکنان آموزش و پرورش شهرکرد دچار حادثه شدند و ۲۷ نفرشان کشته و دیگر مسافران زخمی شدند. در هشتم فروردین ماه 1387 نیز افراد ناشناس مسلح در جاده سوسنگرد-اهواز به یکی از اتوبوس‌های حامل دانش آموزان راهیان نور حمله کردند که در جریان آن یک نفر کشته و چند نفر مجروح شدند. در دوم فرودین ماه 1388 در محور اراک - توره یک دستگاه اتوبوس که از بازدید مناطق جنگی باز می گشت، دچار حادثه شد که در آن حادثه 10 نفر کشته و 35 نفر دیگر مجروح شدند. فرودین ماه 1390 در حالی که کمتر از سه ساعت از آغاز سال جدید می گذشت، اتوبوس حامل دانشجویان پیام نور کهنوج در 50 کیلومتری شهرستان جیرفت تصادف کرد و در آن حادثه هشت دخترجوان و دو پسر کشته شدند.

سال 1390 سالی پر از حادثه برای اردوی راهیان نور بوده است. 15 بهمن ماه همان سال یک دستگاه اتوبوس در منطقه شهرستان اراک - بروجرد تصادف می کند و سه دانش آموز دختر در این حادثه کشته می شوند.

اما یکی از حوادثی که باعث شد اردوی راهیان نور در صدر اخبار قرار بگیرد و مسئولان کشور به آن واکنش نشان دهند، حادثه‌ای بود که در روز ۲۸ مهر سال 1391 در محور ایذه به لردگان اتفاق افتاد. در آن حادثه اتوبوس حامل ۴۴ دختر تصادف کرد و ۲۶ تن کشته و بقیه به شدت مصدوم شدند / خبرآنلاین


بر این پایه، هیچ استبعادی ندارد که شاهد مناظری از نوع زیر باشیم :


اینهم مریم میرزا خانی نوجوان، که از اردوی  راهیان نور حضرات که از سرطان لاعلاج ترند ،جان سالم بدر ُبرد اما از سرطان، شوربختانه  نه...باری:


از شمار دوچشم یک تن کم

وز شمار خرد،هزاران بیشپی نوشت


*(ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است !

7/18/0170000000000000000000000000000000000000000000000

دست آورد !   

همانگونه که علمای ما دارند کار خودشان را انجام داده و در ماجراهای مربوط به بول و غایط و سایر زلال احکام و غیره ، سخت دست و پا می زنند،علمای خاج پرست در آنسوی جهان هم، کار خودشان را می کنند و حتا گاه، در جهت تمایلات مؤمنین، پژوهش و کار می کنند!؛ لطفاً اگر دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته ،نخست یکی از علمای خودمان و مجاهدتهای علمی وی را پس از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک ملاحظه، و سپس بیک مستوره ی شگفت انگیز در باب مجاهدتهای علمای خاج پرست در بلاد کفر و زندقه، که در پی می آید، نگاه کرده و عمامه تان را، قاضی فرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)! :


و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،در این جستار،چنین روایت کرده اند که :

اولین پیوند آلت تناسلی مردانه در آمریکا، در بیمارستانی در بوستون، با موفقیت انجام شد و جراحان آن را یکی از دستاوردهای تاریخ جراحی قلمداد کردند.تامس منینگ، بیمار ۶۴ ساله که پزشکان سه سال پیش مجبور شده بودند آلت تناسلی‌اش را به علت سرطان قطع کنند، سومین مرد در دنیا است که این جراحی تجربی برایش انجام شده است.پزشکان انتظار دارند در چند ماه آینده ادرار کردن و فعالیت جنسی آقای منینگ به وضعیت طبیعی برگردد.این جراحی پانزده ساعته که بیش از پنجاه پزشک با تخصص‌های مختلف در آن شرکت داشتند تقریبا دو هفته پیش در بیمارستان عمومی ماساچوست انجام گرفت.مسئولان بیمارستان در بیانیه‌ای خاطر نشان کردند: "اگرچه آسیب به آلت تناسلی مردانه همیشه کشنده نیست اما عوارض روانی آن بسیار سنگین است."آقای منینگ امیدوار است با مطرح شدن علنی این جراحی در رسانه‌ها، تابوی صحبت درباره آسیب‌های عضو تناسلی شکسته شود و مردان نیازمند به دنبال روش‌های درمانی مناسب بروند.او گفت: "امروز فصل تازه‌ای را با امیدواری برای خودم و برای کسانی که از آسیب های تناسلی رنج می برند شروع می‌کنم.""این موفقیت را با دیگران تقسیم می‌کنم و امیدوارم که جراحی چنین پیوندی آینده‌ای درخشان داشته باشد."/ بی بی سی

اینهم دو تن از علمای خاج پرستی که ذکر خیرشان رفت:


اینهم برادر خاج پرستی که بی امدادهای غیبی،آلت رجولیت خود را، به اهتمام علمای خاج پرست،باز یافته است:


تا اینجای قضیه اما ، ظاهراً ختم به خیر شده است؛ لکن فدوی در همین ارتباط،پرسشهائی از مؤمنین دریافت کرده، که بلحاظ شمول آنها به سایر مؤمنین  و مؤمنات کثرالله امثالهم، آنها را بعنوان مشق شب شرعی ، با خوانندگان محترم ضد انقلاب بقول عوام share می کند تا رستگار شود. و من الله التوفیق

  1_ آیا سکس با همسر خود با آلت تناسلی پیوندی حکم زنا دارد یا خیر؟ حرام است یا حلال ؟

 2_ پیوند آلت تناسلی مسلمان به کافر یا کافر به مسلمان چه حکمی دارد؟

 3_ اگر شخص اهدا کننده کافر و ختنه نشده باشد بعد از پیوند با ختنه کردن تبدیل به آلت تناسلی مسلمان میشود ؟در این صورت آیااهدا کننده کافر هم مسلمان میشود؟

 4_ از اونجایی که در روز جزا همه اعضا بدن زبان به سخن میگشایند اگر آلت تناسلی پیوندی دچار بحران هویت شد تکلیف چیست؟

 5_ شخصی که آلت تناسلی خودشو اهدا میکنه بعد از مرگ میره بهشت یا جهنم ؟در هر صورت تکلیف آلتش چی میشه؟

 6_ در راه ریشه کن کردن نژاد پرستی، پیوند آلت تناسلی سیاه پوست به سفید پوست یا برعکس چه تاثیری بر رنگ آلت تناسلی فرزندان حاصله دارد؟

  7_آیا بچه حاصله از پیوند آلت تناسلی تخم حرام است ؟

  8-اگر فردی با آلت قبلی خود فرزند پسر داشته وبا آلت جدید فرزند دختر بیاورد، تکلیف خواهر وبرادری آنها از نظر شرعی چیست


زیاده مسأله ای نیست ...


بعدالتحریر


فدوی شدیداً خسته بود و داشت می رفت بخوابد لکن از شما چه پنهان که دریغ اش آمد که یکی دیگر از دست آوردهای علمای خاج پرست را نیز برای جوری جنس،به شرح زیر ضمیمه نکند :


کاندوم هوشمند به بازار آمد ! 

به گزارش ایران ناز ، روابط جنسی و تولید مثل از اصلی ترین نیاز های افراد است . پیشگیری از بیماریهای مقاربتی و حاملگی های ناخواسته با استفاده از روشهایی همچون استفاده از کاندوم امکان پذیر است . حال با ورود یک کاندوم هوشمند که میتواند زمان و کالری مورد استفاده در رابطه جنسی  سرعت رابطه و دیگر فاکتورهای مهم در رابطه جنسی و سلامتی جسم را اندازه بگیرد کیفیت روابط جنسی بهتر میشود 

به گزارش ایران ناز یک شرکت بریتانیایی تا پایان سال جاری میلادی ‘کاندوم هوشمند ‘ را به بازار عرضه خواهد کرد.این کاندوم در واقع کاندوم نیست بلکه حلقه ای است که در انتهای کاندوم قرار می گیرد و مجهز به نانوچیپ برای جمع آوری اطلاعات است. 

به گفته شرکت سازنده، “اولین کاندوم هوشمند دنیا”، بسیار راحت، ضد آب و سبک است و بارها و بارها می توان از آن استفاده کرد؛ همچنین می توان آن را با مواد شوینده شست و تمیز کرد. 

این کاندوم میزان کالری مصرفی در حین رابطه جنسی، مدت، دفعات و سرعت رابطه جنسی، پوزیشن های رابطه، دمای پوست و چند عامل دیگر را اندازه گرفته و آن را از راه بلوتوث به تلفن مصرف کننده می فرستد. 

علاوه بر این، این کاندوم به مصرف کننده درباره وجود عفونت های آمیزشی مثل کلامیدیا و سیفیلیس هم اطلاع می دهد؛ این حلقه “فیلتر آنتی بادی” دارد که وقتی در معرض پروتئین ها یا آنتی ژن های عفونت های آمیزشی قرار می گیرد هشداری را به تلفن مصرف کننده ارسال می کند. 

شرکت سازنده همچنین مدعی است که این اطلاعات کاملا محرمانه و ناشناس می مانند اما اگر کسی بخواهد می تواند آمار و ارقام خود را با دیگر مصرف کنندگان در سراسر دنیا مقایسه کند. 

این حلقه حتی یک پورت ‘مایکرو یو اس بی ‘ دارد که می توان آن را به کامپیوتر یا برق وصل کرد؛ شارژ آن یک ساعت طول می کشد و با هر بار شارژ می توان از آن ۶ تا ۸ ساعت استفاده “فعال” کرد. 

تاکنون صد هزار نفر پیش از عرضه به بازار، برای خرید کاندوم هوشمند ثبت نام کرده اند. قیمت این کاندوم هوشمند فعلا شصت پوند (تقریبا ۷۳ دلار) است./  http://www.irannaz.com


فدوی دست آورد بعدی علمای خودمان، لعنة الله علیهم اجمعین را می داند؛ لکن دست آورد بعدی علمای  خاج پرست را حتا،حدس هم نمی تواند بزند، شما چطور؟..

فدوی در پیوند با محصول مذکور،از ایالات و ولایات، نماینده فعال و مکتبی می پذیرد            

و من الله التوفیق


0000000000000000000000000000000000000000000

 

نوعی محرومیت جنسی           


فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به خبر خداپسندانه ای که در پی می آید نیز برخورد که مزین به سند منگوله داری نیز بود و نیز ناقل این خبر خوب، که ما هم سرانجام در ارتباط با تولید سگ و گربه، بحمدالله والمنة،خودکفا شدیم:

واردات سگ و گربه به کشور ممنوع شد

گمرک جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به سازمان هواپیمایی، نسبت به ورود سگ و گربه به کشور بویژه در قالب مسافری و همراه هشدار و آنرا صریحا ممنوع اعلام کرده است./ صبحانه با خبر


فدوی این اقدام را از آنجهت خدا پسندانه می داند که اگر حضرات آیات زیر فشار مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم *، و یا تنگناهای فزاینده اقتصادی، و یا اقتصادی گوشت سگ و گربه را حلال اعلام می فرمودند، تکلیف آن زبان بستگان چه بود؟فدوی به یک فقره شیهه در این ارتباط،و پاسخ به آن ،برای جوریِ جنس،ذیلاً اشاره می کند :


هاشمیان : از ساکنین شمال شهر تهران هستم. روز جمعه به اتفاق خانواده به پارک قیطریه رفتیم. در این 2 ساعتی که در پارک بودیم از مزاحمت‌های افراد سگ به دست و صدای واق واق این سگ‌ها عذاب کشیدیم. صحبت بنده با مسئولان شهرداری است آیا اجازه می‌دهند بنده یک گوسفند که حلال گوشت است و مزاحمتی هم برای کسی ندارد با خودم به پارک ببرم؟ بنویسید مماشات تا کی و چقدر؟

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام بشدت متغیر شده فرمودند بجای این مهملات،  اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید،برادرهاشمیان!..فدوی قدری اظهار بیضه کرده و از حضور ُپر زورشان استدعا کرد که دستکم اجازه فرمایند که شما در معّیت گوسپند به پارک بروید؛! که خشم مقدس شان چندان فزونی گرفت،که فدوی به هستیِ ُترد خویش شدیداً بیمناک، و با ترس و لرزی  قهرمانانه،علت را جویا شد؛ فرمودند حاضرند که سگ لعنة الله علیه را حلال گوشت اعلام فرمایند لکن فتوای قدم زدن با گوسپند در پارکها را ، صادر نفرمایند!.فدوی همچنان لرز وعرض کرد که هنوز هم ملتفت  فرمایش معظم له نشده است.اظهار مرحمت فرموده ،گوش فدوی را سخت پیچاند و فرمود فدوی هم به این خنگی ،براستی که نوبر است! و افزودند  که مرادشان این است که چون در نظر دارند که برای رسیدن به بمب هیدرژنی، از طرح کره ی شمالی *استفاده فرمایند،فلذا با بردن گوسفند به پارکها موافقت ندارند ،زیرا آن زبان بستگان،علف ها را چریده، و دیگر چیزی برای ُامّت باقی نمی گذارند!. خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر هاشمیان!


زیاده عرضی نیست


پی نوشت


*کره شمالی به شهروندان خود دستور داد که خود را برای قحطی و دوره ریاضت اقتصادی احتمالی آماده نمایند و حتا اگر لازم شد،علف بخورند!/ رسانه ها000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000هر کسی آن ِدرَود…


...کیست که نداند که سازمانهای فرعی مانند حراست،اماکن،گشت ارشاد و حتا نیروی محترم انتظامی متخلص به "ناجا"و ...، که SS های برادر هیتلر(ره) را بیاد می آورند و فدوی آنها را "از دم ِگشت"، زیرکاتاگوری "عمله ی بیت" طبقه بندی می کند؛ از اهرمهای فشار و بمثابه چماق مرصّع حضرت آقا(ضپ) و در جهت تحکیم چیزی بنام نظام عمل می کنند.بر این پایه،این بزرگواران،بعلت اِعمال عملیات ایذائی مستمر، همینطور فله ای،اگر نگوید مورد تنفر، دستکم مورد علاقه ی شهرو ندان غیر وابسته نیستند (1)، و یواشکی و جوری که ضدانقلاب نشنود عرض می کند که ملت شدیداً می خواهد که سر به تن شان نباشد.نمودی از این رفتار و رابطه ی عاطفی بین ملت و حکومت را،درخبری که در پی می آید،ملاحظه می کنید :


مرگ غیرطبیعی مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان هیرمند

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: روز گذشته یکی از کارکنان حراست شبکه بهداشت شهرستان هیرمند پس از ربوده شدن توسط دونفر فرد ناشناس و خوراندن اسید توسط آنها، امروز در بیمارستان جان سپرد.دکتر نصیری در گفت وگو با ایسنا ضمن تسلیت به خانواده داغدار کارمند حراست شبکه بهداشت هیرمند افزود: هنوز از علت یا دلایل این اقدام غیرانسانی که توسط فرد یا افراد صورت گرفته مشخص نیست./ ایسنا

گفتن ندارد که فدوی از بروز این واقعه خشونت آمیز، بویژه در دانشگاه اندوهگین و متأسف است ؛ لکن و از دیگر سو،مگرحضرات آیات ،بویژه درعرصه ی کشاورزی، جزباد کاشته اند؟! بهر روی فدوی می پندارد که این نخستین باری ست که ملت، اسید را به برادران، بر می گرداند!


پی نوشت

--------------------------------------

(1) از منظر فدوی ، داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)، موجب پدید آمدن تغییراتی در طبقه بندی مردم در جامعه ی شکوهمند شده است که فدوی از آنها به ترتیب قد، به :مجذوبین ، مأمورین و مرعوبین یاد می کند.

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


نیروی حافظه   

دیکتاتوران گرامی بویژه از نوع اسلامی اش،در مسافرتهایشان به جهان هنوز آزاد،اگر نستجیر بالله نمازشا ن قضا بشود، چماق شان قضا نمی شود!این معنا را فدوی از مرور خبری که بنقل از برادر بی بی سی در پی می آورد،دریافت:

شامگاه ١٦ ماه مه در جریان سفر رسمی رئیس جمهوری ترکیه به آمریکا و دیدار او با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید، گروهی از مخالفان دولت ترکیه برای اعتراض به سیاست‌های آقای اردوغان در برابر اقامتگاه سفیر آن کشور اجتماع کردند. در مصوبه کنگره آمریکا آمده است که "این تجمع مسالمت آمیز" برای چند ساعت ادامه داشت اما ناگهان "طرفداران اردوغان و افرادی از داخل محوطه سفارت از صف ماموران پلیس واشنگتن عبور کردند و تظاهرکنندگان را هدف حمله خشونت‌آمیز قرار دادند."

و لذا :

کنگره آمریکا خواستار پیگرد قانونی محافظان رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه شده است.!

و اما از آنجا که فدوی نیزمانند سایر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، مقلد و عقل و بارمستقل ندارد،فلذا مراتب را در فاصله ی بین دو قیلوله و در ساعات شرعی از مرجع تقلید خود، آیت الله خیلی عظما سید کامبیز قندستانی دام مجده ،استفتاء کرد.آن بزرگوار بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمود:   

بسمه تعالی- از دلایل توفیق خاج پرستان در ممالک راقیه، یکی همانا واژه بقول عوام maintenance    است که به حفظ و نگهداری و تعمیر آلات دلالت دارد؛ فلذا احوط آنست که برادران دیکتاتور در سفرهای خارجی به دنیای آزاد،چماق مبارک را با خود نبرند.این راهکار، مفیدِ دو فایده است ؛نخست آنکه چون همراه نیست،لا محاله مصرف هم نمی شود !و لذا معضلات مذکوره اساساً موضوعیت پیدا نمی کند. دیگر اینکه ،اگر چماق مقدس را درمحل بگذارند، عمله ی بیت در این فاصله، آب و روغن و غیره را چک کرده و آنرا برق هم می اندازند!،تا در بازگشت، بسیار بهتر از پیش بکار گرفته شود ...   و من الله التوفیق

بعدالتحریر

دمکراسی استکبار، بشرح زیر به قولی که داده بود،عمل کرد :!

صدای آمریکا - در حالیکه پلیس پایتخت آمریکا حکم بازداشت ۱۲ نیروی امنیتی و محافظان رئیس جمهوری ترکیه را صادر کرد، وزارت خارجه این کشور نیز به تلافی، سفیر ایالات متحده در آنکارا را احضار کرد.

«پیتر نیوزام» رئیس پلیس واشنگتن دی سی غروب پنجشنبه ۲۵ خرداد اعلام کرد حکم بازداشت ۱۲ نفر از نیروهای امنیتی و محافظان رجب طیب اردوغان به اتهام حمله به تظاهر کنندگان در این شهر صادر شد.

اواخر اردیبهشت در حاشیه سفر اردوغان به واشنگتن،‌گروهی از معترضان در مقابل سفارت ترکیه در پایتخت آمریکا تجمع کردند که در زمان حضور رئیس جمهوری ترکیه بین محافظان او و این معترضان درگیری روی داد که دست کم یازده نفر زخمی شدند


000000000000000000000


صله ی ارحام     


..لطفاً سر به سر فدوی نگذارید که امروز، شدیداً خشمگین است؛فلذا بی مقدمه و از قول آن بزرگوار می گوید:

بیت

بگیرید زنجیرم ای دوستان

که پیلم کند یاد هندوستان !


که البته می خواست بجای هندوستان بگوید چین، لکن به احترام وزن و قافیه، نگفت !..یعنی چه آقا؟ فدوی هیچ جور زیر بار نمی رود و عنقریب است که زنجیر پاره کند. آخر یک بام و صد هوا که نمی شود.ملت ورجاوند ، با تهدیدات خداوند متعال،به مقام معظم رهبری(ضپ) چک سفید امضاء داده است که تا آخرین قطره ی دارائی خود را(نفت- م) با استثنای مسلمانان ایران سابق،صرف مسلمانان تحت ستم جهان ،بی هیچ حصر و استثنا  فرماید.باری فدوی از لحظه ی دریافت خبری که در پی می آورد،خواب و خوراک ندارد، شما هم مویه کنان ملاحظه کنید :


اقدام عجیب مقام‌های چین علیه مسلمانان این کشور  

و در ادامه ی خبر بهجت اٍثر:

بر اساس گزارش‌ها، مقام‌های چین، بالاجبار مردم منطقه مسلمان‌نشین سینکیانگ را مجبور کرده‌اند اسامی مذهبی را از کودکان خود برداشته و تغییر دهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، همچنین این مقام‌ها بزرگسالان را در منطقه سینکیانگ مجبور به حضور در تجمع‌هایی برای نشان دادن سرسپردگی به حزب حاکم کمونیست کرده‌اند.

یک رسانه حامی حقوق مردم اویغور، منطقه سینکیانگ به نام رادیو آسیای آزاد گزارش داد مقام‌های چین در ماه رمضان در منطقه سینکیانگ دستور داده‌اند همه افراد زیر ۱۶ سال که طبق تشخیص پلیس اسامی آن‌ها بیش از حد مذهبی بوده، باید نام خود را تغییر دهند. در همین راستا گفته شده چیزی حدود ۱۵ نام شامل، اسلام، قرآن، مکه، جهاد، امام، صدام، حاج، مدینه و عرفات ممنوع هستند.

در ماه آوریل مقام‌های چین نیز برخی اسامی اسلامی را برای نوزادان مسلمان ممنوع کرده بودند ا ما طبق دستور جدید اکنون این ممنوعیت اسامی شامل همه افراد زیر ۱۶ سال می‌شود./ تدبیر

این البته نخستین بار نیست که بردران ملحد و متعهد چینی، سر بسر مؤمنین چشم تنگ می گذارند که فدوی طنزش را بهنگام نوشت و منتشر کرد* که داستان بطور خلاصه این بود که :

دولت چین دانشجویان مناطق مسلمان‌نشین را مجبور می‌کند هندوانه بخورند تا روزه نگیرند !/ناظران
رباعی

اگر دستم رسد بر چرخ گردون

ازو پرسم که این چون است و آن چون

یکی را می دهی "صد ضربه شلاق"

یکی را "هندوانه ،عینهو خون "!ملاحظه کردید؟فلذا فدوی منتظرالظهور از مقام معظم رهبری (ضپ) شدیداً انتظار دارد که اگر آب کُر دست شان است،زمین گذاشته و به کمک مسلمانان مظلوم چین بشتابند که فی التأخیر آفات و یکوقت خدای نخواسته، عمامه مان توی هم نرود! ..... و من الله التوفیق
پی نوشت

July 12th, 2015 آرشیو هزل داتکام *  

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 


مهندس نوریزاده :  اشعار و مداحی دکتر مطیعی در روز عید فطر حرف دل مردم بود که از زبان ایشان بیان شد. انصافاً مثل موشک‌های سپاه عمل کرد. درود خداوند بر ایشان باد، دل دشمنان به لرزه آمد.فدوی : مراتب در مجال دردناکی که شتابان عازم مبال بودند، به پیشگاه معطرشان تقدیم شد . فرمودند گردن شکسته چرا پیش از آنکه حضرت ما به اسهال قهرمانانه دچار بشود نگفتی تا مداحی شما را جایگزین موشکهای سپاه بفرمائیم،خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادرمهندس نوریزاده !،باری، ضمن اینکه سلام فدوی را به دکتر نوریزاده ابلاغ می فرمایید، از سینه زنی که فارغ شدید ، برای خالی نبودن عریضه،قدری هم دکتری و مهندسی بفرمایید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

---------------------

9570---0916 : بخش بزرگی از فعالیت شبکه‌های مجازی در کشور متأسفانه ترویج فساد و فحشا است و مایه تعجب است که چرا مسئولین دولتی، قضائی و مجلس در مقابل این پدیده فاجعه‌آفرین، دست روی دست گذاشته‌اند و چاره‌ای نمی‌اندیشند؟! یک نسل در حال تباه شدن است آقایان کجایید؟!


فدوی : مراتب در اوقات شرعی،وبا قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم، اعلی الله مقامهم اجمعین رسید، بعدالتحیه و السلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند:در فضای مجازی، مشغول حال حقیقی هستیم، لطفا مزاحم نشوید،برادر فدوی!..خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر9570---0916 !

--------------

شیروان بهارستانی – طالش : رئیس محترم مجلس شورای اسلامی! زمانی که وزیر خارجه شیطان بزرگ نقشه سری 38 ساله خود برای براندازی نظام و حمایت خود را از اذناب داخلی اعلام می‌کند، چرا مجلس شورای اسلامی به بهانه سرکشی به مرخصی دو هفته‌ای می‌رود؟!  آیا این مرخصی، سپردن میدان به دشمن تلقی نمی‌شود؟!  خالی کردن سنگر کشور چه مفهومی دارد؟ گویا نمایندگان نیز دشمن غدار را فراموش کرده‌اند؟!  گویا نمایندگان فراموش کرده‌اند که وکلای ملت‌اند! 


فدوی : مراتب در اوقات شرعی و در فاصله ی بین دو قیلوله  ،به سمع و نظر نمایندگان محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید؛ در بازدم و بعدالتحیه والسلام صدور چندین آروغ ستاره دارو پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل (ص) از ملت اعلام برائت و تأکید  فرمودند که ایشان نمایندگان محترم حکومت در مجلس بیت هستند و لاغیر ! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینجور سنگ روی یخ کردید، برادر بهارستانی!

-------------------------

عباس پژوم - کرج  : بیش از یک سال است که یارانه‌ام را قطع کرده‌اند شب انتخابات پیامکی دریافت کردم که «اشتباه شده یارانه شما در اردیبهشت واریز می‌شود!... بعد از انتخابات پیامک دیگری آمد که به خاطر «شائبه انتخابات» واریز نشد! پس از بررسی، در صورت واجد شرایط بودن پرداخت می‌شود! عرض می‌کنم چرا مردم را سرکار می‌‌گذارید؟...


فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که از دست شمامردم به ستوه آمده  و نمیدانند چه کنند؟ اگر در جهت سرکار گذاشتن شما اقدامی نکنند، متهم به کم کاری می شوند و اگر که شما را اینگونه سرکار می گذارند که گلایه می کنید،برادرپژوم!

----------------

 شیروان بهارستانی – طالش  پافشاری برخی مسئولان برای اعزام حجاج به مکه، چندان عاقلانه نیست، آن چه که مسلم است، جان زائران عزیز کشورمان در سفر به عربستان با تهدیدهای گوناگون مواجه است و حضور گروه‌های تروریستی مورد حمایت آل‌سعود در منطقه، از کینه آنان حکایت دارد. لذا مسئولان بایستی مدبرانه و واقع‌بینانه‌تر به تحولات نگاه کنند.


فدوی: این چه فرمایشی ست ؟فوق اش تجاوز می کنند در اینصورت هم :

بیت

"ته" که نه در راه "شریعت" بود

بار گرانی ست کشیدن "به پشت" !


8180---090  :دولتمردانی که بر اساس رسم و عادت به حرم امام راحل(ره) می‌روند به امام عرض کنند شما دغدغه مستضعفین را داشتید ما کاری کردیم که بسیاری از مردم در پرداخت قبض گازشان درمانده شوند و ما به جای رفع مشکل ملتمان گاز مجانی به ترکیه صادر کردیم! و هواپیمای غول‌پیکر خریدیم که اگر توان پرداخت پول گاز را ندارند حداقل به این هواپیماها نگاه کنند و لذت ببرند؟!!


فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد، لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،خالی از ضرر نیست  .نخست اینکه،حضرت امام(ل) پس از فرود اضطراری از کره ی ماه به زمین، به شهادت همگان ،آب- برق- گاز- اتوبوس و حتا مسکن را مجانی اعلام فرمود،فلذا بموجب نص صریح حضرت شان(ل) شما نیازی به پرداخت هزینه های مذکور ندارید و اگر هم تا بحال پرداخته اید،از کیسه تان رفته است، لکن نظر به عوالم دوستی و مودّت فی ما بین فدوی و حضرت ابوی تان(ره)، اگر قبوض پرداختی چهل سال گذشته را به دفتر فدوی ارائه کنید  ،نسبت به استرداد آن اقدام لازم مبذول خواهد کرد. ضمناً از فدوی می شنوید، به حرف های معاندین که بر ستون برج میلاد می نویسند :

بیت

آب مفت و برق مفت و گاز مفت

این ستون در مقعد آنکس که گفت !


توجه نکنید،برادر8180---090!بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 جمادی الجولای سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

.*.*.*.*.*

Happy Independence Day!

.*.*.*.*.*

July 10th, 2017

.*.*.*.*.*.

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comآمدی جانم بقربانت ولی …

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به خبر تکراری زیر نیز برخورد :

اعتراض تهمینه میلانی به نصب یک بیلبورد درباره حجاب/ تیتر

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

استان وایر-در پی نصب یک بیلبورد در خیابان های شهر در مورد حجاب، «تهمینه میلانی»، کارگردان مطرح سینمای ایران واکنش نشان داد و آن را تحقیرآمیز خواند.

به گزارش آنا، تهمینه میلانی با انتشار این عکس در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: «ایا منظور از نصب این بیلبورد آن است که زن و دختر مردان ایرانی، اموال منقول آن ها هستند؟ اگر غرض دعوت به حجاب است، ایا نمی توان از ادبیات مناسب تری بهره برد ؟ این نگرش تحقیر آمیز به بانوان ایران، چه ثمری جز ایجاد فاصله و کینه در بر دارد؟»

اینهم سند مصور و منگوله دارش:


باری-اینکه فدوی می گوید تکراری، معنایش آن نیست که بانوی گرامی معترض ، نستجیر بالله حرفهای تکراری زده است ،خیر،بلکه مراد فدوی آنست که این،نخستین اهانت آشکار و سازمان یافته به بیش از نیمی از جمعیت ایران سابق نیست ؛و جهت مزید اطلاع عرض می کند که فدوی این  توهین های مستمر بیماران روانی جامعه ی شکوهمند اسلامی را،که بجای بستری شدن،بقول حضرت امام(ل) در رأس امور قرار دارند  رصد کرده و همه را بهنگام،از لحاظ خوانندگان محترم ضدانقلاب گذرانده و نتیجه، خوشبختانه فقط مشتهای محکمی بوده است که اُمّت (ملت سابق-م) بجای آمریکا، بر دهان و فک خود کوبیده است! فدوی اسناد منگوله دار زیررا ، بقول عوام بعنوان Support عرایض خود، پیوست این مختصر می کند تا رستگار شود :


1- حجت لاسلام والمسلمین حسین(ع) ابراهیمی بهار نیوز/ العربیه  – تیتر :

مردانی که زنانشان با آرایش بیرون می آیند "دیوث" هستند !/

2- امام جمعه ساوه

« نماد شال سفيد مانند نماد سبز و بنفش جريان فتنه و مانند پرچم روسپي‌گري بر در خانه‌هاي روسپي‌هاي دوران جاهليت است».

3- امام جمعه اصفهان: عکس‌هایی به دفتر من رسیده است که زنان در کنار زاینده‌رود خشک مثل اروپا عکس گرفته‌اند همین کارها را می‌کنید رودخانه که خشک شد بالا دست آن هم خشک می شود.

و در ادامه ی مهملات وحشت اثر:

ما در انقلاب فرهنگی درست عمل نکرده‌ایم، در این چند سال حتی نتوانسته‌ایم دانشگاه را زنانه و مردانه کنیم!، این چه انقلاب فرهنگی است که هیچ کار اساسی در آن انجام نشده است.من به عنوان رییس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اعلام می‌کنم این ستاد بدون مردم کاری از پیش نمی‌برد، در واقع دیگر کاری از ما بر نمی‌آید و بدون همت مردم (چماقداران آتش به اختیار- م)نمی‌شود کار کرد.

4- امام جمعه مشهد : بی حجابی ابزار براندازی دین خدا و افراد بی حجاب پیاده نظام دشمنان خدا هستند و این زرق و برق های بی حجابی امروز خمپاره ها و بمب افکنی آمریکا و اروپا برای براندازی جمهوری اسلامی ایران است .

اینها اگر کفایت نمی کند ، فدوی اسناد مصور منگوله دار زیر را هم برای جوریِ جنس، بقول عوام for free ، علاوه می کند:خب خوانندگان محترم ضدانقلاب، بفرمایید که کافی ست یا فدوی همینطور تخته گاز برود؟تعارف نکنید زیرا اهانتهای حضرات به بیش از نیمی از جمعیت ایران سابق،علی غیرالنهایه است!؛ بسیار خوب، گور پدر مال دنیا،فدوی آتش به مالش زده و فقراتی دیگر از اهانتهای مؤمنین را نیزدر پی می آورد:


و بعنوان تیر خلاص:


حال فدوی از ذکر این مصیبت نیز می گذرد که با به اصطلاح بیت المالی که برادران در تولید اینگونه مهملات اهانت آمیز دود فرموده و می فرمایند ، چه تعداد کودک گرسنه را می شود از سطل آشغال ها بیرون کشید….

بیت

شرح اين هجران و اين خون جگر

اين زمان بگذار تا وقت دگر

    باری- به باور فدوی،حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،ضاعف الله اموالهم اجمعین ، بسیار پوست کلفت تر از آنند که با زبان خوش و  انتقاد از یک بنر مکتبی،از خر شیطان بزرگ پیاده شوند؛ فلذا فدوی حجت را بر خوارج تمام کرده و عرض می کند که تا کار به تابلوی بعدی که در پی می آید، نکشیده:


نیم بیت

"ای زن" این نودولتان را بر خر خودشان نشان !

زیاده عرضی نیست

7 جولای 017

0000000000000000000000000000000000000000000


واهمه      

راست اش، از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی،دل اش نمی خواهد که بسیاری چیزها، در ایران سابق اتفاق بیفتد،چرا؟ پاسخ بسیار ساده ست،چون از عواقب اش می ترسد!..بله؟ ...انقلاب؟ نخیر، آن که پیش از این گلاب به رویتان، اگر نگوید تنقیه،صرف شده است!..مطلب، تاریخی تر از این حرف هاست،!؛بیخودی نیست که فدوی،سنگ اسلام عزیز را  به سینه زده و بویژه در ایام مبارک سوگواری، شدیداً جامه بر تن بیعار دریده، و ذوالفقاربر ملاج بیمارمی کوبد. این حال، البته منحصر به فدوی نیست و گریبانگیر سایر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم نیز می شود؛د: فدوی دراین پیوند، یکی دو مستوره را در پی بدست می دهد  تا رستگار شود: :


 


نخیر درست نیست!.یعنی، نقشی که بر دیوار ملاحظه می کنید داغ ناودان نیست،بلکه نقش حضرت عباس(ع) بر دیوارندبه  ی مؤمنین است!..

و نیز،مایعی که بر درختی که در پی ملاحظه می کنید ، صمغ نیست بلکه به شهادت برادر اسدالله  بیرانوند مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان قزوین، از زمان شاه سلطان حسین(ع) صفوی تا کنون در عاشورا، خون می گرید!..که البته فرستاده ی فدوی که گویا از نظر بیضه در مضیقه بوده ،نپرسیده که درخت مقدس مذکور،پیش از شاه سلطان حسین(ع) صفوی ،به چه کاری اشتغال داشته است؟!
نامبرده البته برای خالی نبودن عریضه، اظهار کرده است که:

صمغی قرمز رنگ شبیه خون از این درخت خارج می‌شود که آزمایش‌هایی هم روی آن انجام شده است. البته هیچ‌کدام از آزمایش‌ها با وجود مشاهده‌ی ترکیبات مشابه خون در این صمغ‌، این مسأله را تأیید نکرده‌اند که این مایع، به خون انسان مربوط می‌شود.!

که بخشی از فرمایشات ایشان،فدوی منتظرالظهور را شدیداً برآ شفت بویژه آنجا که می گوید:  این مایع، به خون انسان مربوط نمی‌شود.! گوئی حضرت ابا عبدالله(ع)نستجیربالله، انسان نبوده است!

لکن خوانندگان محترم ضد انقلاب بهتر می دانند که این اظهارات به ظاهر مخالف، ابداً، به خرج مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، نمی رود. افزون بر این، خواهر فاطمه(س) آسیابان‌ها ـ مدیر روابط عمومی این اداره‌ی کل نیز افزوده است که:

پس از پایان مراسم عزاداری و سینه‌زنی در روز تاسوعا، جمعیت حاضر در امامزاده، سحرگاه روز عاشورا دور درخت جمع می‌شوند و به خواندن مرثیه و عزاداری می‌پردازند./ آپام به نقل از پارسینه


همچنین ،اینکه می گویند علت اینکه حیوان نجیبی که در پی ملاحظه می کنید و د رروزهای مبارک تاسوعا و عاشورا ،زار زار می گرید، آنست که صاحب عله "شبها جلوی او جوشکاری می کند"، شایعه ی ضد انقلاب است و حیوان مذکور درد اباعبدالله(ع) دارد و بس !.

فدوی هم البته، به ناگهان یاد پرتقالی افتاد که به پرتقال خونی معروف است و او به تکرار افتخار درک مزه(محضر ـ م) آنرا، بویژه در ماه مبارک محرم و رمضان نیز داشته است؛ آنچه اما در این میان بر فدوی معلوم نشد، اینست که اینگونه تفکرات مُحّیرالعقول، چرا در سرزمین و محضر خود آن امام همام(ع)، که به اظهار تاریخ میانه ی خوبی هم با ایرانیان نداشته است، اتفاق نمی افتد؛؟

شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، می دانید؟…و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتار،در این جستار،چنین روایت کرده اند که:

"این اسب مشهور بود که روزهای عاشورا وتاسوعا گریه میکند صاحبش اسب را در دهه محرم بیرون می اورد و مردم عوام پول فراوانی رو به عنوان نذری در خورجین او میریختن که بالغ بر چند میلیون میشد
بعد از اینکه توسط پلیس صاحب اسب مورد توضیح قرار گرفت وکتک خورد اقرار کرد شبها جلوی اسب جوشکاری میکند واسب رامجبور به نگاه کردن میکند و طبعاً اسب روز ها گریه میکرد. این اسب مشهور بود که روزهای عاشورا وتاسوعا گریه میکند صاحبش اسب را در دهه محرم بیرون می اورد و مردم عوام پول فراوانی رو به عنوان نذری در خورجین او میریختن که بالغ بر چند میلیون میشد
بعد از اینکه توسط پلیس صاحب اسب مورد توضیح قرار گرفت وکتک خورد اقرار کرد شبها جلوی اسب جوشکاری میکند واسب رامجبور به نگاه کردن میکند و طبعاً اسب روز ها گریه میکرد."

فدوی هم البته در این میانه، به ناگهان یاد پرتقالی افتاد که به "پرتقال خونی" معروف است و او به تکرار افتخار درک مزه(محضر ـ م) آنرا، بویژه در ماه مبارک محرم و رمضان نیز داشته است؛ آنچه اما در این میان بر فدوی معلوم نشد، اینست که اینگونه تفکرات مُحّیرالعقول، چرا در سرزمین و محضر خود آن امام همام(ع)، که به اظهار تاریخ، میانه ی خوبی هم با ایرانیان نداشته است، اتفاق نمی افتد؟

شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، می دانید؟…

باری فدوی می پندارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب،با مرور آنچه گفته آمد،دیگر ملتفت شده باشند که حوزه نگرانی های وی کجاست؛ فی المثل ،فکرش را بکنید،اگر یکی از اتفاقاتی که در پی بدانها اشاره می شود،  در ایران آقایان رخ می داد،تکلیف ملت همیشه عزادار چه بود ؟و شیهه ها و کف دهان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین را، چه کسی جمع می کرد؟ :


رییس‌جمهور ترکیه در حین اقامه نماز عید فطر برای مدت کوتاهی از حال رفت.

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌.ان.ان ترک، رجب طیب اردوغان رییس‌جمهور ترکیه در حین اقامه نماز عید فطر در مسجد معما رسینان در استانبول برای مدت کوتاهی از حال رفت و سپس با حضور تیم پزشکی به هوش آمد.سپس اردوغان در حال خروج از مسجد گفت: امروز دچار نوسان قند شده‌ام. به لطف خدا اکنون بهترم.

خب این اتفاق ساده اگر در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما می افتاد،بویژه اگر طرف علیرغم میل باطنی، به لقاءالله هم می پیوست، اُمّت شیهه کشان ،جامه برتن متوفی می دریدند و بر او دخیل می بستند که آن درگذشته،نظر کرده و از اولیاءالله بوده است! و حضرات آیات دولتی هم، گفتن ندارد که آتش بیار معرکه می شدند. پس، عجالتاً ،شانس آوردیم!واما مورد بعدی که فدوی شدیداً قاصم الجبارین را شکر می کند که در ایران سابق اتفاق نیفتاده،از این قرار است :


هانروفن نیرک از شهر ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی، در حالی پا به این جهان گذاشت که عدد ۱۲ لاتین روی پیشانی‌اش ثبت شده بود/ آخرین نیوز(1)فکرش را بکنید،اگر این اتفاق هم در جامعه ی شکوهمند اسلامی رخ می داد،تکلیف چه بود؟فدویِ منتظرالظهور که عمراً زیر بار نمی رفت که نوزاد مذکور،اگر نه خودِ حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)،دستکم فرزند آن حضرت(عج) است زیرا به فتوای یکی از علما،آن بزرگوار(عج) بر ایرانیان سابق منت گذاشته و با یک دختر تهرانی، ازدواج فرموده است ؛ اینهم سند مصور و منگوله دارش:


https://www.youtube.com/watch?v=Rkm_f5Ft1lo

ازدواج محرمانه امام زمان با یک دختر تهرانی - پرده برداری روحانیون قم از یک راز


زیاده عرضی نیست


6-30-017

پی نوشت

  1. ادامه خبر :

اما نکته جالب اینجاست که پدر ومادر هانرو در ابتدای متوجه این عدد نشدند. کاترین ژوست، مادربزرگ ۷۰ ساله‌ی هانرو گفت: «چند روز پس از تولد نوه‌ام بود که دختر متوجه اعداد ۱ و ۲  روی پیشانی‌ فرزندش شد.»
او گفت: «ما نگرانی نداریم، چون دکتر او گفت که وقتی هانرو بزرگ شود این اعداد از پیشانی‌اش محو می‌شود.»
پاتریس هاید، متخصص پوست گفت ممکن است قبل از تولد و حتا اندکی پس از تولد روی پوست نوزادان ظاهر شود.

او گفت: «همانژیوم، دسته‌ای از رگ‌های کوچک هستند که در یک نقطه‌ی مشخص از پوست رشد می‌کنند – به همین دلیل است که معمولا قرمز یا ارغوانی به نظر می‌رسند. عروق خونی، لوله‌های کوچکی هستند که خون را در بدن حمل می‌کنند.کسی نمی‌داند چه چیزی باعث تجمع عروق‌های خونی می‌شود، اما خوب است بدانید که اکثر خال‌های مادرزادی نشانه‌ی هیچ بیماری نیست و معمولا هیچ آسیبی به بدن نمی‌زند.»

00000000

انفجار مرگبار و شدید در خیابان وحید مشهد

رکنا: انفجار در خیابان وحید مشهد چندین کشته و زخمی برجای گذاشت. گرفتگی لوله فاضلاب علت حادثه انفجار منزل مسکونی در مشهد اعلام شد.


0000000000000000000000000000000000000


نگرانی

فدوی داشت پیرامون حمله ی تمرینیِ داعش برونمرزی به داعش درنمرزی(جمهوری اسلامی- م) را می کاوید که ناگهان، نگران گوگوش شد !... بله؟ خوانندگان محترم ضدانقلاب، چرا برآشفتند ؟ مگر نمی شود که هم اهل مبارزه، و در عین حال هم، اهل موسیقی بود؟.. لطفاً  ذهن فدوی را منحرف نفرمایید و بگذارید عرض کند که چرا نگران گوگوش شد؟ مرسی!..باری به تیتر زیر نگاه کنید تا بعرض فدوی برسید:

شکار "شاه ماهی"  داعش در کرمانشاه ! / رکنا- تیتر

در پاسخ یواشکی عرض می کند که والله برادر رکنا ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،تا آنجا فدوی بیاد می آورد،"شاه ماهی" لقب گوگوش بود ! حال  نمی داند که هدف برادران، خراب کردن داعش است یا گوگوش، یا هر دو، هان؟!


زیاده تشکیکی نیست …


0000000000000000000000000000000000000000000

مسألتن )3)

فدوی با تمام خرفتی تاریخی خود، سرانجام دریافت و بلکه پذیرفت که علت بروزسیل ،شل بودن گره روسری نسوان است. حال اما در شک بین دو و سه، همینطور ارّه به ماتحت مانده است که مسؤل وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتب ،کیست؟ همان زنان چموش ؟!

باری فدوی چند روزی ست که میانه اش با مرجع تقلیداش، شکر آب است فلذا خوانندگان محترم ضدانقلاب ملاحظه و راهنمائی فرمایید؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

زیاده استفتائی نیست ..


آتش گرفتن درختان بر اثر گرما در بیرجند!

سازمان محیط زیست درباره آتش گرفتن درختان بر اثر گرما هشدار داده بود. / آخرین نیوزبهر روی تا شما مسأله را بعون الله حل می کنید،فدوی بمنظور مهار آتش، از راهکار مؤثر سازمان آتش نشانی مکتبی- بی هزینه استفاده ی بهینه می کند:


00000000000000000000000000000000000000000000000


معاوضه     


فدوی،سالها همینطور ارّه به ماتحت مانده بود که چگونه است که حکومتی که حُسن سلوک اش با مردم ایران و جهان، مثال زدنی ست ! ، عرّ و تیز پیاده نظام خود، علیه  مبالغی که سخاوتمندانه در امرفوتبال هزینه  می کند را ،تاب می آورد؟ به یکی دو فقره از عرّ و تیزهای مذکر در پی، نگاه کنید :

یک شهروند : شبکه ورزش سیما، مسابقات فرمول یک بحرین را در شب ارتحال پیامبر اعظم(ص) با آب و تاب فراوان به صورت زنده پخش نمود. آیا این امر به رسمیت شناختن رژیم دیکتاتوری آل‌خلیفه نیست؟!

شکیبا : فیفا به خاطر اینکه تماشاچیان ایرانی در مسابقه شب عاشورا، اقدام به پوشیدن پیراهن مشکی کردند جمهوری اسلامی را جریمه 37 هزار دلاری کرده است وزارت امور خارجه و ورزش و جوانان باید پاسخ دندان‌شکنی به این یاوه‌گویی‌ها و مداخله‌های بیگانگان در امور کشور بدهند تا دیگر جرأت چنین غلط‌های زیادی نکنند.

و در مقابل:

شادی مردم پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی / ایسنا- تیتر


   


همانگونه که ملاحظه می شود،نتیجه، جفت 2 بنفع حضرات است! ؛ که برافراشتن پرچم داعش درونمرزی باشد ، توسط مردم زیر سرنیزه ی عمله ی بیت؛ خب این به آن در!...


6 جولای 017


0000000000000000000000000000000000000


الاهم و فی الاهم ! …   


خوانندگان محترم ضدانقلاب شاید بیاد داشته باشند که فدوی پیش از این گاه ، به مواردی پرداخته است که در آن، برخی اتفاقات در سایر بلاد اسلامزده،بگونه ای رقم می خورد که ملت یک لا قبا در جامعه ی شکوهمند سونامی زده ی امروز، به این نتیجه می رسد که زندانبانان شان، چقدر مترقی اند! و لامحاله،  احوط آنست که شکنجه گران خود را روی سر گذاشته حلوا حلوا کنند!..مورد تازه ای که  فدوی گلاب به رویتان رصد کرده، بشرح زیر است :


Pakistan: Man sentenced to death for farting in mosque during Ramadan

A Pakistani judge has sentenced a man to be executed after he was expelled 17 times from 6 different mosques for excessive farting during the period of the Ramadan reports

(1)


باری- ماجرا به عبارت خودمان این می شود که جوان مذکوربعلت اینکه  17 بار کوشیده است که  در 6 مسجد متفاوت در ماه رمضان بگوزد، به اعدام محکوم شده است !؛ قانونگزار البته در باب اینکه دفعات گوز در میزان جزا و جریمه ی مذکور تأثیر داشته است،بر عکس گوزنده، ساکت است !..بگذریم فدوی

اما مراد گوزنده را تا لحظه ی نگارش این سطور هنوز در نیافته است لکن بر این باور است که ما بسیار پیشرفته تر از حضرات فعلی بوده و در قرن هشتم دریافته ایم که :


طبع ام به نماز و روزه چون مایل شد

گفتم که مراد ُکلیّ ام حاصل شد

افسوس که این وضو به بادی  بشکست

و آن روزه به نیم جرعه می، باطل شد (2)باری-آنچه که فتاوی علمای خودمان را در ماه مبارک مذکور، به فتاوی سایر بلاد اسلامزده رجحان داده و موجب می شود ضمن اینکه زیر تازیانه ی ایشان می نالیم، نعلین زردشان را هم می ببوسیم،آنست که بزرگواری کرده بجای اعدام، به شلاق اکتفا فرموده اند. .ملاحظه کنید :

دادستان عمومی و انقلاب قزوین :   تا کنون قریب به ۹۰ پرونده برای افراد روزه خوار تشکیل گردیده که از این تعداد ۲۰ پرونده در روز دستگیری با صدور کیفرخواست به شعبه ویژه ای که به همین منظور در دادسرا مستقر است ارسال و در همان روز بصورت ویژه به پرونده اتهامی آنان رسیدگی و مرتکبین به شلاق و جزای نقدی محکوم و حکم صادره نیز به مرحله اجرا در آمده است.و اما فدوی برای اینکه خوانندگان محترم ضدانقلاب را دست خالی به خانه نفرستاده باشد،بعنوان تکلیف شرعی شب،این بار استثنائاً بجای پرتقال فروش که پس از انقلاب شکوهمند نایاب و بحمدالله در رأس امورند،پیدا کنید تعداد اعدامیان را در کلیپ زیر،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!


https://www.youtube.com/watch?v=Xxga0d9ZDuc


زیاده جسارت است

7 جولای 017

-------------------------------------------------------------

http://worldnewsdailyreport.(1)

(2) کلیات عبید- -تصحیح و مقدمه عباس اقبال آشتیانی ص 364

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران:عکاسی عروسی برای آقایان ممنوع است!/ تسنیم-تیتر

----------------------

آیت‌الله مبشر کاشانی:  آیت الله خمینی قادر بود به ابرها فرمان دهد، ببارند و ابرها یقیناً می باریدند/خبرنامه گویا

---------------

مصباح یزدی: ایرانی‌گری شعار بهائیان است

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هیچ وقت ایرانی بودن نباید جای اسلام را بگیرد، ایرانی گری شعاری است که بهایی ها هم می گفتند و این افتخار نیست. باید بدانیم که هیچ چیزی در عالم قابل مقایسه با اسلام نیست و همه چیز فدای اسلام است و هر چیزی در پرتو اسلام رشد می کند/انتخاب

----------------------------------------

-العربیه :یک مسئول بلندپایه در مدیریت بخش آموزشی ترکیه گفت که این کشور، نظریه تکاملی چالرز داروین را از درس‌های دوره دبیرستان حذف خواهد کرد زیرا این نظریه جنجال برانگیز و برای فهمیدن، دشوار است.

--------------------------

نیک‌نام : مطابق اصول پذیرفته شده مکتب شیعه حکومت بر مردم در زمان غیبت که دسترسی مستقیم به امام معصوم نیست باید از سوی ولی‌فقیه زمان تنفیذ شود. در غیر این صورت صرف تکیه به رای مردم حکومت طاغوت خواهد بود.

امام جمعه مشهد گفت: آتش به اختیار بودن به معنای خودسر بودن نیست و معنای آن این است که در انجام وظایف نباید منتظر کسی و جایی بود!./ آخرین نیوز

--------------------

آگردان‌های خراسانی عراق: ایران کشور آزادی، سازندگی و پیشرفت است؛می‌خواهیم حکومتی اسلامی به سبک ایران داشته باشیم / عصر ایران

-------------------

حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس شورای ایران می‌گوید چه اشکالی دارد که فقرا کلیه خود را بفروشند؟/ العربیه.نت فارسی

--------------

وزیر دفاع ایران: امروز وظیفه مسلمانان جهان، از بین بردن اسرائیل است/ تایمز اسرائیل

----------------------

سردار نقدی: آمریکا غزل خداحافظی را بخواند !/ آخرین نیوز

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: آمریکا هر حربه‌ای داشت علیه ملت ما به کار برد و به نتیجه‌ای نرسید و آخرین حربه او آن بود که از در دوستی در بیاید که امروز نیز این آقا (ترامپ) آمده که این مساله به بن‌بست رسید و باید غزل خداحافظی را از ابرقدرتی بخواند.

----------------

احمد خاتمی: بعد از توضیح رهبر انقلاب به کار بردن واژه «آشتی ملی» نوعی مخالفت با ایشان است / آخرین نیوز- تیتر

----------------------------

مکّار شیرازی : دیدار با بهایی‌ها 'جرم شرعی و قابل تعقیب'است !/ بی بی سی- تیت

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..


علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

هفتم جمادی الجولای سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

----------------

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*