حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

June 26th, 2017

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

نگفتم روزه بسیاری نپاید               ریاضت بگذرد، سختی سر آید؟
پس از دشواری آسانی ست ناچار       ولیکن آدمی را صبر باید
رخ از ما تا به کی پنهان کند عید       هلال آنک به ابرو می‌نماید
سرابستان در این موسم چه بندی      درش بگشای تا دل برگشاید
غلامان را بگو تا عود سوزند         کنیزک را بگو تا مشک ساید
که پندارم نگار سروبالا                دراین دم تهنیت گویان درآید
سواران حلقه بربودند و آن شوخ    هنوز از حلقه‌ها دل می‌رباید
چو یار اندر حدیث آید به مجلس     مغنی را بگو تا کم سراید
که شعر اندر چنین مجلس نگنجد    بلی گر گفته سعدی ست شاید


****حرکت اعتراضی    


فدوی یکبار دیگر ُحجّت را به خوارج تمام کرده و به آگاهی خوانندگان محترم ضدانقلاب که جز نق زدن به جان حضرات آیات کاری ندارند می رساند که تنفر معاندین از عمله ی بیت یعنی، حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان ،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،نباید باعث شود که چشم بر خدمات آنان نیز ببندند (1) آخر اینطوز که نمی شود:

نیم بیت

عیب می جمله بگفتی " ضررش" نیز بگوی! (2)


..بدیهی ست که فدوی از عمله ی ابداً جانبداری نمی کند (3) و حتا دندان روی جگر گذاشته و می پذیرد که بیش از 99 درصد از حرکات،سکنات و اقدامات ایشان مهمل ، موافق مصالح نظام و ضد مصالح اُمّت است (ملت سابق- م) ؛ لکن بقول عوام what about   آن یک در صد؟ ..باری فدوی بنا دارد که در این مختصر، از آن یک در صد سخن بگوید.در این پیوند و بعنوان مستوره عرض می کند

که برادران به قولی که پیرامون ساماندهی کولبران داده بودند ،سرانجام و به وجهی خدا پسندانه و بشرح زیر عمل کردند، - تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید - :

به گزارش گروه‌های حقوق بشری کُرد، نیروهای انتظامی پنج‌شنبه شب، اول تیرماه به کاروانی از کولبران عازم ترکیه در منطقه مرزی «وارگه‌نم» ارومیه تیراندازی کردند و «مراد عربی»، کولبری ۳۴ ساله را کشتند. کولبر دیگری با نام «کاردین عرب‌پور» نیز به شدت زخمی شده  است.نیروهای انتظامی در این تیراندازی دست‌کم ۱۵ اسب کولبران را نیز کشتند.

رادیو زمانه در ادامه می افزاید:

مراد عربی، کولبر جان‌باخته از اهالی روستای «انبی» ارومیه و پدر سه فرزند بود. او پس از اصابت گلوله مجروح شد و خود را به داخل خاک ترکیه رساند، اما آنجا بر اثر شدت جراحت‌ها درگذشت. مأموران مرزی ترکیه پیکر بی‌جان او را به پاسگاه مرزی ایران منتقل کردند و پس از چند ساعت پیکر او برای خاکسپاری در روستای زادگاهش به خانواده تحویل داده شد.

حال این که چیزی نیست؛ خبر رسید که سرانجام یکی از وابستگان حکومت نیز، دست از جان ناقابل شست و در مقام اپوزسیون، به یکی از بیشمار مشکلات مردم ُمتنبّهِ ایران اسلامی، که فقر فزاینده و بیکاری باشد ، شدیداً واکنش نشان داده است. فرستاده ی فدوی در واپسین بند گزارش خود که مُنظم به سندی مصور و منگوله دار نیز هست ، افزوده است که برادر زاده ی ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) با آنکه نیاز مالی ندارد،لکن در اعتراض به سختی کار و معیشت کولبران، در بلاد کفر و زندقه ،به کولبری پرداخته است!.،ملاحظه کنید :


C:\Users\leyla\Desktop\TTT 89\O.jpg


ادامه ی گزارش حاکی ست که عمله ی بیت،پیرامون عملکرد این عضو زحمتکش خود  تاکنون، اظهار نظری نفرموده اند!

بعدالتحریر :

فدویِ منتظر الظهور،سند منگوله دار زیر را نیز برای جوریِ جنس، علاوه ،و اجر خود را از گربه ی مرتضاعلی(ع)توقع می کند:  التماس دعا


C:\Users\leyla\Desktop\TTT 89\N.jpg


باقر احمدی، لیسانس ریاضی محض، فوق لیسانس برنامه ریزی شهری، کسب رتبه 12 کشوری در آزمون دکتری سال 95، عضو تیم کشتی شهر مریوان، در حال کولبری


***


پی نوشت


(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد؛ از اینها گذشته،آزادی بیان و بعد از بیان در مملکت، بحمدالله والمنة بیداد می کند و فدوی هم می خواهد از حق چفیه مالی( خایه مالی سابق- م) که از انرژی هسته ای مسلم تر است ،استفاده ی بهینه کند، بقول عوام ، OK?!

(2) این "می" عرفانی ست که الکل آن بسیار بیشتر از "می" معمولی ست!/ فرهنگستان فدوی  ص 911

(3) قرار شد که فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، آنهم از این نوع اش! در شأن شما نیست، یکوقت عمامه مان توی هم می رود ها!


0000000000000000000000000000000000000000000


مسئلتنُ(2)   


فدوی اگر نگوید همیشه، دستکم گاه در فهم فرمایشات برخی برادران،شدیداً دچار اشکال می شود . این نارسائی ،البته گفتن ندارد که معاذالله، در سمت  و سوی حضرات نیست،و هر عیبی که هست، از مسلمانی فدوی ست!.. در توضیح بیشتر عرض می کند که در مرور خبرها به عبارتی برخورد که بلحاظ درونی/معنائی،از تضادی آشکار رنج می برد. مقدمتاً برای دستگرمی ،خبری در پی، از برادر بی بی سی نقل می شود:

این دعا (ربنا- م)سال‌ها در ماه رمضان، پیش از اذان مغرب در رادیو و تلویزیون ایران پخش می‌شد، اما از سال ۱۳۸۹ پخش آن متوقف شد.

محمد(ص) رضا(ع) شجریان در جریان وقایع پس از انتخابات ۸۸ از معترضان به نتایج انتخابات حمایت کرد. او از آن زمان تا کنون کنسرتی در ایران برگزار نکرده است و صدا و تصویر او نیز از رسانه دولتی پخش نشده است.

خب اینهائی که گفته آمد بمعنای سلب آزادی از یک شهروند است، غیر از این است؟ بسیار خوب دوستان اگر زحمت نیست بفرمایند که  این شرطی که برادران برای استاد شجریان تعیین فرموده اند که وی  "به آزادی احیرام بگذارد" دیگر این وسط چه صیغه ای ست؟! اینهم سند منگوله دارش:


یک مقام تلویزیون ایران برای پخش دعای ربنا با صدای محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران شرایطی تعیین کرده است

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

آقای میرباقری امروز چهارشنبه دهم خرداد گفت پخش نشدن ربنای شجریان از صداوسیما 'منعی بوده که خودشان باعث آن شده‌اند. اگر از سوی ایشان احترام به انقلاب، احترام به آزادی،‌امنیت و حاکمیت ابراز شود، هیچ منعی برای پخش این دعا وجود ندارد !


یعنی احوط آنست که  ایشان به عمله ی بیت که از او سلب آزادی فرموده اند، احترام بگذارد؟  جداً که :

                             حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

لطفا راهنمائی بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!


زیاده مسأله ای نیست


0000000000000000000000000000000000000000000000


توهّم تاریخی                    


فدوی با ملاحظه ی تیتر خبری که در پی می آید،نخست دچار این توّهم شد که گویا یکی از آیت الله های دولتی،آدم شده است !،ملاحظه کنید :

آیت الله مکارم شیرازی: آیا سزاوار است برای ۴ روز حکومت دست به دروغ و تهمت بزنید؟ / آخرین نیوز


فدوی در ادامه ی خبر البته، بشرح زیر از اشتباه در آمد :


بیایید انتخابات اسلامی برگزار کرده و نامزدها فقط خدمات خود را اعلام نمایند


زیاده گافی نیست..


Image result for ‫آیت الله مکارم شیرازی تصاویر‬‎


از این لحظه شما را بجان مردم می اندازیم، قربتاً الی الله !


000000000000000000000000000000000000000


بصیرت مکتبی       


خواص بی بصیرت، به امام جمعه ی هرسین می گویند که گفت:

مردم این شهرستان هنوز از آب گل‌آلود استفاده می‌کنند و از این مشکل دلخورند./ رادیو زمانه


باری گرچه فدوی پاسخ را کم تا قسمتی می دانست ،معذالک برای محکم کاری، مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه ،همه جایشان شدیداً درد می کرد، در فاصله ی بین دو قیلوله، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم، بعدالتحیه و السلام فرمودند اولاً  اُمت(ملت سابق- م) سی و هشت سال است که دارد آب گل آلود می نوشد و طوری نشده و نتیجه ی مکتبی اینکه،در جامعه ی شکوهمند اسلامی، بحول و قوّه ی الهی، آب گل آلود ش هم گوارا و مقوّی ست !و سرانجام و مهمتر اینکه، اُمت باید بداند که حضرت ، بی آب گل آلود که از ابزار ماهیگیری های کلان ماست، امورمان نمی رود ،برادر فدوی!.. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر امام جمعه ی بی بصیرت هرسین!


000000000000000000000000000000000000000000


مبادله      


فدوی می خواست خبری را که در پی می آورد، در ستون " قیصرانه ها" (1) طبقه بندی کند که به آن متعلق است ،لکن مع الاسف طاقت نیاورد و فلذا آنرا همینجا می آورد که بکارهای دیگرش برسد :

محمد(ص) جواد(س) ظریف وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که از محمود نبویان نماینده اصولگرای مجلس به دلیل متهم کردنش به مذاکره با آمریکایی‌ها بر سر تحویل دادن قاسم سلیمانی (1) فرمانده سپاه قدس شاخه برون مرزی سپاه پاسداران ایران، شکایت می‌کند. (2) / العربیه

تا آنجا که فدوی می داند و با چشمان خودش دیده و می بیند،ممالک محروسه ی امریک، سرشار از ساختمانها،پلها و بزرگراههای شگفت انگیز و نوابغ مهندسی بیشمار است، در اینصورت ،چرا باید از برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف بخواهد که یک شاگرد بنا(3)،بنام مش قاسم سلیمانی را، به آمریکا بفرستد؛؟ جداً که :

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

پی نوشت


(1) فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !


(2) یک نماینده سابق مجلس دولت روحانی و شخص ظریف را متهم کرده که برای "برقراری روابط بانکی" تعهد داده‌ا‌ند قاسم سلیمانی را به آمریکا تحویل دهند. ظریف آن را "شرم‌آور" خوانده و بهرام قاسمی از "دروغگویی بی‌پروا" سخن گفته است./دویچه وله

(3) لازم است که فدوی یادآور شود که نه تنها با شاگرد بنا مشکل و مسأله ای ندارد، بلکه بقول حضرت امام(ل) میگوید: کاش منهم یک شاگرد بنا بودم! ؟..باری غرض اینکه ، این سرعمله ی بیت، اگر همان شغل خودش را انجام می داد، دو ملت ایران و سوریه، متحمل این مایه خسارات جانی و مالی نمی شدند ..


معرفی و عکس های دلیر مرد ایران حاج قاسم سلیمانی


000000000000000000000000000000000000000000000


نمکدان شکن !        


آدمی بهر روی به تیم خودی، تعصب دارد و آنگاه که رکورد تیم اش را می شکنند،حال اش گرفته می شود!. فی المثل،فدوی هیچ جوراز برادر بشار اسد، فرزند خلف اعلیحضرت العظما  سید علی(ع) خامنه ای (ضپ) انتظار نداشت که رکور معظم له را بشرح زیر، بیرحمانه بشکند:


اسد 13 هزار سوری در یک زندان به دار آویخت و رکورد جنایت را شکست/  العربیه- تیتر


سازمان عفو بین‌الملل در گزارش مستندی جدید اعلام کرد که رژیم بشار اسد ظرف مدت 5 سال تنها در یک زندان 13 هزار زندانی سیاسی را به دار آویخته است.عفو بین‌الملل گفته است که اسد با به دار آویختن این تعداد از زندانیان سیاسی آنهم تنها در زندان «صیدنایا» در 30 کیلومتری دمشق ظرف 5 سال گذشته، رکورد ارتکاب جنایت علیه بشریت را در قرن 21  شکست.

بقول آن بزرگوار: یارب مباد کس را،مخدوم بی عنایت !..

زیاده گله ای نیست..


000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000آکادمی چفیه مالی 17 /Academy awardهر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی


فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در هفدهمین جلسهء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

6333---0911 : بعد از هر سخنرانی رهبر معظم انقلاب آرامش پیدا می‌کنم و نسبت به آینده امیدوار می‌شوم. حفظ این نعمت بزرگ در بین خود را از خداوند خواستارم. خداوند وجود ذی‌قیمت معظم‌له را از جمع بلایا محفوظ بدارد . ان‌شاءالله.

محمودی : اقتدار موشکی سپاه که گوشه‌ای از این توانایی به نمایش و ظهور درآمد دوست و دشمن را به تحسین واداشت و موجب شور و شعف همگانی گردید. اگر درایت و دوراندیشی رهبری و سخت‌کوشی سپاه پاسداران نبود چه بسا بتن‌هایی که به واسطه برجام قلب راکتور هسته‌ای را پر کرد امروز در قلب تأسیسات موشکی کشور هم ریخته شده بود و از این موشک‌ها خبری نبود. خداوند را به خاطر برخورداری از رهبری حکیم، فرزانه و دوراندیش سپاسگزاریم.

3097---0915 : رهبر معظم انقلاب به موضوع دو قطبی‌سازی در کشور اشاره کردند و اتفاقات دوران بنی‌صدر را ناشی از همین دو قطبی‌سازی دانستند، پس بهتر است دولت دوازدهم مسیر انقلاب را طی کند نه مسیری که در سال 59 موجب شد کشور به عقب بازگردد و شکاف میان مردم ایجاد شود.

ش.بهارستانی:  فتنه برنامه‌ریزی شده شیطان بزرگ و روباه پیر استعمار انگلیس خبیث و رژیم صهیونیستی و گروهک‌های داخلی برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 چیزی کمتر از فتنه 88 نبود که با درایت رهبر حکیم انقلاب تیرشان به سنگ خورد...!

نیک‌طبا:  از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌کنم که وجود بی‌بدیل امام و مقتدای عزیزمان امام‌خامنه‌ای را تا ظهور حضرت حجت‌(عج) مستدام بدارد. بدیهی است تمام رهنمودهای ایشان نقشه راه و منبعث از تعالیم قرآن کریم است. ایشان در سخنرانی اخیر برای مسئولان و کارگزاران نظام فرمودند: دشمنان با منابع مادی شما از نفت، انرژی و موشکی کاری ندارند (اینها بهانه است) آنها با خود ما یعنی جمهوری اسلامی مخالفند و قرآن‌کریم می‌فرماید: «... به طور مستمر با شما می‌جنگند تا شما را خسته کنند تا در نتیجه از اهداف متعالی خود دست بردارید...» بقره / 216

7093---021 : این ارشادهای رهبر عزیزمان هست که راهگشای مشکلات کشور است. دولت می‌تواند به جای کندن چاله و چاه، انقلابی عمل کند و مسیر خط ولایت را در پیش گیرد و به جای تمرکز روی بیگانگان به ظرفیت‌های داخلی ایران توجه بیشتری کند.

طباطبایی- قم : درود و رحمت خدا بر امام و مقتدای عزیزمان که همچون موسی(ع) با عصای باطل‌السحر خود همه ترفندهای فرعونیان را نقش بر آب می‌کند. برجام فرهنگی که چراغ خاموش می‌رفت تا فرهنگ ما را نابود کند ابتر شد. فرعونیان و اذناب داخلی آنها بدانند تا امام ما هست خواب استحاله انقلاب را به گور خواهند برد. 

4530912- : اگر آمریکای خبیث پای میز مذاکره با ایران آمد نتیجه رهبری شجاع و مقتدر و حکیم، صنایع موشکی قوی و ساخت 19000 سانتریفیوژ و غنی‌سازی 20 درصد بود. دولت مدعی تدبیر فقط چوب حراج به غنی‌سازی و سانتریفیوژها و آب سنگین زد! و اگر ایران چنین اقتداری نداشت بدخواهان همانند افغانستان و عراق آن را اشغال می‌کردند و نیازی به میز مذاکره نداشتند.

4897---0919 :من از اصلاح‌طلبان مدافع و رأی جمع‌کن بودم که با اختلاس‌ها، حقوق‌های نجومی، آمارهای کذب و... دولت مدعی تدبیر از گذشته خویش پشیمانم و از همه دلسوزان کشور می‌خواهم گوش به حرف رهبری بدهند تا مثل من پشیمان نشوند. سیدعلی دیر آمدم... ولی قسم به فرق شکافته علی(ع) تا آخرش در رکابت هستم. سیدعلی!

1182---028 : در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده، دشمنان خواهند دید که مردم ولایی ایران لبیک‌گویان(شیهه کشان- م) به رهبر معظم انقلاب، پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و با بصیرتی انقلابی، یک انقلاب دیگر برپا خواهند کرد تا سایه نفوذ بیگانه و فساد و بیکاری و... را از سرمردم ایران دفع کند و به دوره دراز کردن دست نیاز به سوی غرب پایان دهد.

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

http://hazl.com/archive/2016/1_Jan016/01-16Tanz/jan2016_clip_image018.png

پی نوشتها

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------

دانش آموختگان ممتاز این دوره

در راه‌پیمایی روز جمعه، ۲ تیر، به صورت سازمان‌یافته به حسن روحانی، اسحاق جهانگیری، علی مطهری و افرادی دیگر از طرفداران و همکاران رئیس جمهوری توهین کردند.C:\Users\Papillon Dental Arts\Desktop\TTT 90\90-14.jpg


حسین(ع) ال....کرم در حمایت از "آتش به اختیار" حضرت آقا(ضپ).


https://www.radiozamaneh.com/u/wp-content/uploads/2017/06/Qods_demo_4.jpg

در تظاهرات دولتی موسوم به قدس88888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888888C:\Users\Aida\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\کلمات حمار.jpg


کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

C:\Users\leyla\Desktop\TTT RESERVE\hemar.jpg

 

Image may contain: 1 person, text

 

https://scontent-lax3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q85/s480x480/16142179_1497290400299466_8604078789609738081_n.jpg?oh=1724ec78c89dfac2290a5f0beafa9996&oe=594B1199


unnamed

C:\Users\Papillon Dental Arts\Desktop\TTT 91 sfc\علم الهدی.jpg


مخبط الاسلام والمسلمین علم الهدیبه پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24 می المکیف سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

 
June 19th, 2017

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

افسرده

فدویِ منتظهر الظهور آرزو به دل ماند که در این آشفته بازار سیاسی- عبادی، اگر نه همیشه،دستکم گاه، خبر خوبی هم دریافت کند که انگار نمی شود لکن !..یعنی، هنوز از کسالت خبر بد پیشین در نیامده،که  خبر بد تازه ای بر سرش ، شدیداً آوار می شود؛ که فدوی فقره ی اخیر را بشرح زیر،با خوانندگان محترم ضدانقلاب خود بقول عوام share می کند:

روسیه: ابوبکر البغدادی احتمالا کشته شده است / العربیه

فدوی از شدت تألمات وارده، توان ادامه تحریر ندارد و بطور علی الحساب،مصیبت وارده را،به حضور حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده ،و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش ، تسلیت عرض کرده،بقای عمر بازماندگان را،از درگاه احدیت مسئلت دارد!

التماس دعا

الاحقر- فدوی

شانزدهم ژوئن المردّد سنه ی 2017 ترسائی

 

C:\Users\leyla\Desktop\TTT RESERVE\خامنه-البغدادی.jpg

000000000000000000000000000000000000000000000

 

مستقیم از ورزشگاه

سرویس ورزشی هزل داتکام- بموجب گزارشات واصله  و البته موثق از دفتر مُخبّط الاسلام والمسلمین علم الهدی نماینده ی حضرت آقا(ضپ) و امام جمعه ی مشهد، ،در پی توفیق چشمگیرتیم ملی اسلام عزیز  در مقابل ازبکستان ، و صعود تیم ائمه اطهار واهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین به جام جهانی۲۰۱۸ عتبات عالیه ی روسیه ی معلی، امّت همیشه در چمن (ملت سابق- م) ،علیرغم درگذشت زوجه ی علم الهدی ،بجای عزاداری،درشامگاه دوشنبه (۱۲ ژوئیه/ ۲۲ خرداد)مردم شهرهای ایران در خیابان به جشن و شادی پرداختند :

Iran KW24 Fußball WM-Qualifikation Jubel (MEHR)

 

https://pbs.twimg.com/media/DCJjiXKW0AAwTXk.jpg

 

https://pbs.twimg.com/media/DCJjiW0WAAEfW6X.jpg

 

همین گزارش می افزاید که دفاع از دروازه ی اسلام عزیز را حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)  وحضرت ابوالفضل عباس(ع) به اتفاق بعهده داشته اند و گل نهائی را نیز حضرت زین العابدین بیمار(ع) به ثمر رسانده است !.

به  گزارش مستقیم مُخبّط الاسلام والمسلمین علم الهدی در این رابطه، توجه فرمایید:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3xB_4-cSfAQ

 

زیاده عرضی نیست

شانزدهم ژوئن المردّد سنه ی 2017 ترسائی

 

000000000000000000000000000000000000000000

 

تمرّد    

فدوی نمیداند که چرا خاج پرستان گاه  به فرمایشات مقام معظم رهبری ما(ضپ) توجه نمی کنند؛ فی المثل همین فرمایش اخیرشان پیرامون حمله ی داعش برومرزی به داعش درونمرزی ، که در آن تعدادی از شهروندان شوربختانه  قربانی شدند لکن جناب شان معذالک از آن به "ترقه بازی" یاد فرمود ؛ باری-پنداری که مرغ خاج پرستان هم یک پا دارد و بی توجه به فرمایش حضرت آقا،کارخودشان را کردند :

سکوت پارلمان اروپا به احترام قربانیان حوادث تروریستی تهران / آخرین نیوز

 

http://aftabnews.ir/files/fa/news/1396/3/23/137853_674.jpg

زیاده ترقه ای نیست ...

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

آنتیک                      

این فقر فزایده ی فدوی هم اغلب مانع می شود که در آکسیونهای مورد علاقه اش شرکت، و برای ابتیاع کالای مورد نظرش،اقدام کند؛ نمونه اگر بخواهید،بشرح زیر دم دست است:

یک تلفن قدیمی که آدولف هیتلر، رهبررایش سوم و پیشوای آلمان نازی از آن برای صادر کردن دستور مرگ میلیون‌ها انسان استفاده کرده بود، در آمریکا به حراج گذاشته می‌شود./ العربیه

خب روشن است که "دست ما کوتاه و خرما بر نخیل" و فدوی چاره ای ندارد جز اینکه منتظر نوع داخلی آن که ارزانتر است بماند ،زیرا مال حضرت آقای ما هم (ضپ) بویژه در پیوند با سوریه،بزودی قیمتی می شود !

https://vid.alarabiya.net/images/2017/02/05/f935d114-eaa9-400d-965b-19ccbf9479bd/f935d114-eaa9-400d-965b-19ccbf9479bd_16x9_600x338.jpg

زیاده عرضی نیست...

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

گاز داریم تا گاز!

گاز هم مانند هر چیز دیگر انواعی دارد؛مثل گاز ماشین که هرچه فشارش بدهید، تند تر می رود و یا گاز گرفتگی که منجر به مرگ شهروندان می شود و در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما برای خودش،جایگاهی دارد ویا مخازن و منابع گاز، که در تیول عمله ی بیت است.دیگر از جمله گازها،گاز طبیعی ست،که بحمدالله والمنة،بدون وابستگی به صنایع خاج پرستان به اهتمام حضرات آیات عظام و حجج اسلام در داخل و بطریقه ی قهرمانانه ی تولید می شود!.برخی گازها نیز مانند مورد زیر،موجب محرومیت از برخی حقوق اجتماعی می شود:

رسانه های تونسی روز شنبه 15 آوریل گزارش دادند که رییس باشگاه یکی از تیم های لیگ برتر این کشور به علت گاز گرفتن گونه کمک داور و گفتن حرف‌های رکیک به وی، برای همیشه از هرگونه فعالیت مربوط به فوتبال محروم شد./العربیه

 

https://vid.alarabiya.net/images/2017/04/16/7d5cb81f-8f3d-4e47-a856-929101f8a838/7d5cb81f-8f3d-4e47-a856-929101f8a838_16x9_600x338.jpg

 

در وطن اسلامی اما، بعلت استقلال دستگاه قضا،گازگرفتن ،منجر محکوم شدن قربانی،و ارتقاء مقام گاز گیرنده می شود! ، اینهم سند مصور منگوله دارش:

در سال 1383 در نشست هفتگی هيأت نظارت بر مطبوعات ايران، بعد از این که عیسی سحرخیز (نماينده مديران مسئول جرايد) به توهينها و فحاشیهای محسنی اژه ای به جامعه روشنفکری اعتراض کرد ( اژه ای در آن زمان نماينده قوه قضائيه در هيأت نظارت بر مطبوعات بود و در حال حاضر وزیر اطلاعات است) ، محسنی اژه ای ابتدا با قندان به او حمله کرد و سپس شانه سحرخیز را یه شدت گاز گرفت! بطوریکه نعمت احمدی، وکيل دادگستری گفت که آقای سحرخيز را پس از جلسه با وضعيت آشفته و پيراهنش پاره ديده که روی شانه اش محل گازگرفتگی به چشم می خورده، سرش بر اثر برخورد جسم سخت زخمی شده و بخشی از پائين تنه بدنش خراشدگی عميقی برداشته بوده تا آنجا که پزشک قانونی برای وی دو هفته طول درمان تعيين کرده است!  / بالاترین

 

http://www.hazl.com/archive/2006/052006/052006Tanz/Saharkhiz.jpg

جاپای دندان محسنی اژه ای!

 

0000000000000000000000000000000000000000000

"قُرُم" "قُرُم" !     

بنظر می رسد که برادر اردوغان، در پی تصرف عدوانی قدرت در ترکیه ی بلاتکلیف،عجالتاً دارد "قُرُم" "قُرُم" می کند تا موقع اش که شد، مانند حضرات در ایران اسلامی، یکجا و بی تعارف بگوید : ولکن قُرمساق!(1) که مقدمه و اسناد مصور منگوله دارش را ،قبل و پس از ذبح اسلامی در پی می آورد:


وزرا، مشاوران و بسیاری از مقام‌های دولتی ترکیه و حتی محافظان رئیس‌جمهوری این کشور این روزها سبیل گذاشته‌اند، اما راز آن چیست؟.

به گزارش ایلنا، وزرا، مشاوران و بسیاری از مقام‌های دولت «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه و حتی محافظان وی این روزها سبیل گذاشته‌اند، اما راز آن چیست؟.

پایگاه «هافینگتون‌پست» راز این مطلب را به نقل از «محمد جیت» نویسنده روزنامه «ینی‌شفق» نزدیک به دولت اردوغان افشا کرد.  

وی گفت که علت آن است که اردوغان آنان را به چنین اقدامی نصیحت نموده که البته درباره علت آن سخن نگفت.

جیت سپس افزود که مدتی قبل در یکی از کاخ‌های تاریخی عثمانی در استانبول، اردوغان پس از پایان گفت‌وگو، از حضار خواست تا سبیل خود را نتراشند.  

تصاویر مسئولان ترکیه‌ای قبل از تاریخ توصیه اردوغان و بعد از آن نشان می‌دهد که آنها به خوبی به سفارش رئیس‌جمهوری ترکیه گوش کرده‌اند!. /دنیای اقتصاد

 

راز سبیل مقام های آنکارا چیست؟+تصاویر

 

راز سبیل مقام های آنکارا چیست؟+تصاویر

 

راز سبیل مقام های آنکارا چیست؟+تصاویر

 

راز سبیل مقام های آنکارا چیست؟+تصاویر

 

راز سبیل مقام های آنکارا چیست؟+تصاویر

 

راز سبیل مقام های آنکارا چیست؟+تصاویر

 

راز سبیل مقام های آنکارا چیست؟+تصاویر

و من الله التوقیف !

پی نوشت

(1) مردانی که زنانشان آرایش می کنند، دیوث هستند/ امام جمعه انار کرمان- استان بان

و نیز :

نماد شال سفيد مانند نماد سبز و بنفش جريان فتنه و مانند پرچم روسپي‌گري بر در خانه‌هاي روسپي‌هاي دوران جاهليت است/ حجت‌الاسلام سيدابراهيم حسيني، امام جمعه ساوه- خبر آنلاین

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

C:\Users\leyla\Desktop\TTT 90\90 روزه.jpg

قیصرانه ها

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

پادشاه بلژیک روز گذشته در مراسم افطار یک خانواده مسلمان در شهر ایورژم حضور پیدا کرد./عکس: رویترزبنقل از- آخرین نیوز

کارا میکنه قیصر، چشا میره مغز سر !

http://aftabnews.ir/files/fa/news/1396/3/23/137854_942.jpg

قبول باشه انشاءالله، برادر خاج پرست !

13 جون 017

--------------------------------------

سخنگوی دولت: سوء استفاده سیاسی از 'آتش به اختیار' ظلم به رهبری است/ بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

--------------------------

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جمهوری اسلامی ایران قطعا آتش‌افروزی‌های سعودی‌ها را تحمل نخواهد کرد./ آخرین نیوز

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------

پوتین به روحانی اطمینان داد که روسیه به مبارزه مشترک علیه تروریسم !به همراه ایران ادامه خواهد داد  /  اسپوتنیک  

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------------------

آیت‌الله خامنه‌ای می‌گوید دهه ۶۰ یک دهه مظلوم است / بی بی سی

حرفا میزنه رهبر، چشا میره مغز سر !

-------------------------------

  یک مقام تلویزیون ایران برای پخش دعای ربنا با صدای محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران شرایطی تعیین کرده است.

   آقای میرباقری امروز چهارشنبه دهم خرداد گفت پخش نشدن ربنای شجریان از صداوسیما 'منعی بوده که خودشان باعث آن شده‌اند. اگر از سوی ایشان احترام به انقلاب، احترام به آزادی،‌امنیت و حاکمیت ابراز شود، هیچ منعی برای پخش این دعا وجود ندارد !

شرطا میذاره  قیصر، چشا میره مغز سر !

-----------------------------------

به گزارش آخرین نیوز، این روزنامه نوشته است: یکی از کارهایی که موجب رنجش مردم در رژیم گذشته شده بود، تشریفات زائد برای شاه و وابستگانش بود. با پیروزی انقلاب اسلامی همه مانند هم شدند و اگر مسئولی در جمعی حضور پیدا می‌کرد، همانند آنچه از صدر اسلام و زمان پیامبر بزرگ اسلام شنیده‌ایم شخص مسئول با مردم عادی قابل تشخیص نبود.!...

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------------------------------

محمد(ص)جواد(ع) ظریف، وزیر امورخارجه ایران در مصاحبه‌ای با روزنامه نیویورکر تصریح کرد که دولت روحانی از نمایشگاه کارتون هولوکاست در ایران حمایت نمی‌کند./ دویچه وله

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

----------------------

جواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه ایران گفته است "متأسفانه امروز حکم قصاص که یک حکم نورانی است در زیر تعداد بهمن‌وار اعدام محکومان مواد مخدر زیر سوال رفته و این برای نظام ما مناسب نیست"./ بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

----------------------------------

وزیر اطلاعات ایران با مقامات بلندپایه عراق دیدار کرد و به بحث درباره تحولات منطقه و جهان و مبارزه با "دولت اسلامی" پرداخت. ./ دویچه وله

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------------------

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان با حضور هنرمندان ! / آخرین نیوز

کارا میکنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

http://media.mehrnews.com/d/2017/06/14/3/2486026.jpg

 

000000000000000000000000000000000000000000

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

توضیحات پلیس پایتخت درباره صدای نامتعارف در حرم حضرت عبدالعظیم (ع)/ آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی: بالاخره صاحب آن "صدای نامتعارف" کی بود؟!

--------------------------------------------------------

۴۴۶۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان پاداش ایران برای حضور در جام جهانی - ایسنا

طبق اعلام کمیته‌ اقتصادی فیفا، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به دلیل صعود به جام جهانی ۱۰ میلیون دلار پاداش دریافت خواهد کرد که البته این رقم از هزینه آماده‌سازی جدا است.

بر این اساس هر تیمی نیز برای حضور در جام جهانی دو میلیون دلار برای آماده‌سازی خود دریافت خواهد کرد و البته حق بیمه و پرداختی به باشگاه‌هایی که بازیکنانشان در جام جهانی دارند نیز از این مبلغ جداست. با تجمیع این دو رقم، پاداش صعود ایران با احتساب دلار ۳۷۲۰ تومان به ۴۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان می‌رسد

تحشیه ی فدوی:

رونوشت: برادر سید حسن نصرالله،برادر خالد مشعل و سایر ماجرجویان محترم خاور میانه جهت اطلاع و اقدام لازم؛ بشتابید که فی التاخیر آفات !

-----------------

خصوصیات زنان شاد چیست؟ http://chetor.com

تحشیه ی فدوی: زندگی در خارج از جغرافیای ولایت مطلقه ی فقیه! اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید!

برخورد دو قطار مترو در ایستگاه طرشت تهران، دستکم 25 مصدوم برجای گذاشت که همگی به صورت سراپایی مداوا شدند./ العربیه

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، یکی از قطارها در ایستگاه متوقف بود و هنوز درهای خود را باز نکرده بود که قطار دوم از پشت به آن کوبید.

تحشیه ی فدوی: این غیر ممکن است! هیچ دو قطاری بهم نمی خورند، مگر مقام معظم رهبرب اراده فرمایند!

-----------------------------

تروریست‌ها با پوشش زنانه وارد مجلس شدند / تسنیم

تحشیه ی فدوی: بفرمایید،! هی بگویید که حجاب چیز بیربط و مزخرفی ست!

-----------------

رهبر انقلاب روزانه چند ساعت کار می‌کنند؟ / آخرین نیوز

این چه فرمایشی ست؟بقول معروف، کار مال خر است،برادر نیوز!

---------------------------------

ایران میزبان هفته دوم لیگ جهانی والیبال؛ هنوز خبری از حضور زنان در ورزشگاه نیست / صدای آمریکا

تحشیه فدوی: ای بابا، زنگ تفریح که هنوز تمام نشده است !

---------------------------------

سیدحسن خمینی: نباید شهدا و امام را مصادره کرد/ ما آخوند و مرجع و خوشگل زیاد داشتیم؛ اما هیچ کدامشان امام نشدند / آخرین نیوز

: به فدوی مربوط نیست ها،لکن خوشگلاش را نفرستید حج؛ عمراً که از فرودگاه جدّه، سالم بیرون بیاین؛ از فدوی گفتن، یادگار امام(ل)!

احمدی نژاد و بقایی در اقدامی عجیب به بهانه تخلیه ساختمان محافظان، با اعلام شماره حساب شخصی از مردم خواستند به آنها پول بدهند و توضیح دادند پول را برای تامین هزینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شان می خواهند! / آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی:معجزه ی هزاره ی سوم، و از آن مهمتر، رئیس جمور منتخی حضرت آقا(ضپ)است، شوخی که نیست !

منابع مصری: سپاه پاسداران از کاخ امیر قطر حفاظت می‌کنند / العربیه

تحشیه ی فدوی:آخر مگر فدوی چند تا جیب دارد بی انصاف!؟ یکی در تیول برادر بشار اسد،یکی برای برادران لبنان یکی متعلق به عراق، یکی هم برای حوثی های یمن...باری- حقوق و مزایای اینها را دیگر، فدوی نمی دهد؛ لکن گفته باشد!

------------------------------------

محمد(ص)علی(ع) فلکی٬ از فرماندهان سپاه در سوریه٬ ضمن اشاره به تشکیل «ارتش آزادی‌بخش شیعی» به رهبری قاسم سلیمانی٬ از نقش نیروهای افغان به رهبری سپاه پاسداران در جنگ داخلی سوریه تقدیر کرد.این فرمانده سپاه از این که در ۳۰ سال گذشته همواره به افغان‌های ساکن ایران به عنوان «عمله سر چهارراه یا خلافکار» نگاه شده٬ انتقاد کرده و گفت: «فکر نکنیم ما ایرانی‌ها در سوریه می‌جنگیم. این مردان افغان هستند که آن‌جا تحت فرماندهی ما حماسه‌آفرینی می‌کنند.»به گزارش روز پنج‌شنبه، ۲۸ مرداد، وب‌سایت مشرق‌نیوز، آقای فلکی که در جنگ عراق و ایران٬ از فرماندهان یگان تیپ ادوات لشکر ده «سیدالشهدا» بوده٬ افزود که جمهوری اسلامی در طول ۳۰ سال گذشته نتوانسته از «پتانسیل» افغان‌های مقیم ایران استفاده کند.

تحشیه ی فدوی:مراتب در اوقات شرعی، به آگاهی برادران افغان رسید.بعدالتحیه و السلام گفتند، والله برادر فدوی دروغ چرا، تا سوریه آآآا...همان عمله ی سر چهار راه یا خلافکار بهتر است، زیرا دستکم زنده می مانند!

-----------------------------------------------

موافقت ترامپ با ورود پناهنده‌های ایرانی استرالیا به آمریکا/ آخرین نیوز

روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز در گزارشی از اجرای توافق اوباما برای پذیرش پناهنده‌های ایرانی استرالیا در آمریکا در دولت ترامپ خبر داد و نوشت: هم اینک مراحل مصاحبه با این پناهنده‌ها آغاز شده است و برخلاف روال معمول پذیرش پناهنده‌ها که ۲۴ ماه طول می‌کشد این فرآیند ۸ ماهه به اتمام خواهد رسید.

http://www.akharinnews.com/media/k2/items/cache/279101db314c3987e2e07670016a340b_XL.jpg

 

تحشیه ی فدوی: راستی کسی از این آوارگان پرسید که چرا از جامعه ی شکومند اسلامی خود،آژیرکشان گریخته اند؟

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

شانزدهم ژوئن المردّد سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 
June 12th, 2017

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

آیت الله چوپان دروغگو!  

فدوی پیش از اینها نیز بارها  گفته و نوشته است که حضرات آیات و حجج اسلام ضاعف االله اموالهم اجمعین، از بسکه در مقام چوپان دروغگو انجام وظیفه فرموده اند،اگر روزی حتا به فرض محال، راست بگویند، کسی به ضرس قاطع، باور نمی کند !.و این خواه ناخواه،دیری ست که  به تخصص های گوناگون برادران کثرالله امثالهم،اضافه شده است یعنی، تولید گرد و خاک غلیظ در رویدادها، بوجهی که کسی با هر درجه از میزان دقت و توجه، قادر به رؤیت آنچه که در حال وقوع است،نباشد و یا،روایت مخدوش بدهد. حالا حکایت معرکه ی حمله تروریستها، به همکاران تروریست خود دراُمّ القراء است!.باری-آنچه که با توجه به گرد و خاک مألوف و خبرهای ضد و نقیض، به زحمت  می شود دید، چیزهایی  از این قبیل اند:

1- هدف برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) برخلاف شیوه ی مرضیه ، که ذبح اسلامی مردم بیگناه و عمدتاً خاج پرست است، به سوی برادران حکومت اسلامی درونمرزی(ج.ا.- م) یعنی نمایندگان حکومت در مجلس، و مقعد (1) حضرت امام(ل) معطوف شده است، که رویکردی بی سابقه است.

2- در حاشیه بیفزاید که نمایندگان محترم حکومت در مجلس، گویا از نظر داعش برونمرزی،مصونیت پارلمانی داشته و بجایشان شهروندان عادی،قربانی شده اند!

3- فدوی در بسیاری از طنز نوشته های پیشین خود،در تبیین روابط حکومت اسلامی درونمرزی(ج.ا.- م)

که پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی ست (داعش- م ) ، همواره به این زبانزد متکی بوده است که "چاقو دسته ی خودش را نمی بُرد "، بر فرضی تقریباً محال که کار ،کار داعش برونمرزی بوده باشد،بناگزیر باید بر این قاعده، احتیاطاً استثنائی نیز قائل شد!

4- برای  داعش درونمرزی و بقول عوام original ، که در همان عنفوان انقلاب شکوهمند،در فاجعه ی سینما رکس آبادان، و متعاقب آن قتلهای زنجیره ای درون و برونمرزی، و نیز در قتل عامهای سال 60 و 67، و در یک قیام قعود،چندین هزار جوانان مرز پُر گهر را به قتل رساند،ترتیب دادن یک نمایشنامه ی  آبکی با  12قربانی که البته،حسب شیوه ی مرضیه  از مردم اند، عددی ست؟ بی سببی نیست که مقام معظم رهبری، ضاعف الله پُرستاته، از آن به "ترقه بازی" یاد فرموده است!(2)

5- غیر از حافظ شیرازی و داعش، همه می دانند که برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) به مرشد و مقتدای خود یعنی برادران حکومت اسلامی درونمرزی(ج.ا.- م)، حمله فرموده است. براین پایه باید دید که داعش برونمرزی که پاکنویس حکومت اسلامی درونمرزی(ج.ا.- م) ست،در این رابطه، چقدر، اعم از جامد(دلار نقد- م)یا مایع(نفت خام- م)، کاسب شده است؟!

مراتب فوق بعنوان مشق شرعی شب،برای خوانندگان محترم ضدانقلاب، تحریر و تدوین شد.استفاده از جزوه ها و جراید شریفه ی دارالخرافه و حتا رسانه های برونمرزی،برای انجام تکلیف ، بلا مانع است!

 

و من الله التوفیق

پی نوشت

 

(1) خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛لطفاً تا دیر نشده،لغزش تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(2)رهبرانقلاب در جمع دانشجویان و با اشاره به حادثه تروریستی دیروز:: این ترقه بازی ها در  اراده ی مردم تأیری ندارد- کیهان دارالخرافه

 

جلسه عوامل داعش قبل از حمله به تهران

 

برادران زیر این عکس چنین مرقوم داشته اند:

سرویس عکس و فیلم فردا: تازه‌ترین ویدئوی منتشره از سوی عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش از جلسه عوامل خود در ایران قبل از حمله به مجلس و حرم امام (ره) نشان داد. !

000000000000000000000000000000000000000000000000

 

جایگزین                            

چشم فدوی به خبر میمنت اثر زیر نیز روشن شد :

«آیت‌الله مایک» مدیر جدید بخش ایران در سازمان سیا

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

- ترامپ یک جاسوس حرفه‌ای را به عنوان مدیر جدید بخش ایران در سازمان سیا آمریکا منصوب کرده.- اطلاعات زیادی از او در دست نیست، اما گفته می‎شود مجری بسیار خوبی برای پیشبرد برنامه‌های هوشمند سیاسی است.او را با القابی چون «پرنس دارک» و «آیت‌الله مایک» می‌شناسند. او این القاب را زمانی کسب کرد که افسر سازمان اطلاعات مرکزی برای شکار اسامه‌بن‌لادن و کارزار حمله‌ی هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی بود. عملیاتی که موجب مرگ هزاران نفر از شبه‌نظامیان اسلام‌گرا و همچنین صدها غیرنظامی شد. مایکل دی‌آندرا  سال‌ها  پیش به اسلام گروید. /کیهان لندن

بهر روی،  فدوی حرفی ندارد؛لکن ناگزیر به ذکر این مصیبت نیز هست که  «آیت‌الله مایک» به گرد نعلین آیت‌الله مارمولک هم، نمی رسد !... از فدوی گفتن!

 

http://kayhan.london/fa/wp-content/uploads/2017/06/c_fitfl_progressiveq_80w_636.jpg

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سفرنامه    

بررسی ها ی سرویس سیاسی طعم تلخ طنز،که برپایه ی خبرهای منتشره پیرامون مسافرت ترامپ و توابع به بربرستان سعودی استوار است،  حاکی ست که برادران علیرغم حرمسراهای مبسوطی که دارند،با رؤیت اندرونی ترامپ، هوش از سرشان پریده است ! و  به اظهار یک شاهد عینی که نخواست نامش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود،جهت حصول به نتیجه ی غائی ، بقول عوام Offer های سنگین نیز داده اند!

سفر همسر و دختر دونالد ترامپ دل شیخ های عرب را ربود

 

https://www.youtube.com/watch?v=HC4XOkUdMoQ

 

https://i.ytimg.com/vi/Vpv3BL5RMCw/hqdefault.jpg?custom=true&w=168&h=94&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=kE6dJ8nD5U0c53kl8KK3lVIEolQ

C:\Users\leyla\Desktop\TTT RESERVE\طعم تلخ طنز رزرو\trump daughter.jpg

 

لکن اینطورها هم نیست که اینگونه زیبائیها،منحصراً در تیول مقامات خاج پرست باشد؛ بلکه مقامات ما هم در این باب، حرفی برای گفتن دارند، اینهم سند مصور منگوله دارش،که عبارت باشد از نتیجه ی مأکول حضرت امام(ل) خودمان(نعیمه طاهری)، در عتبات عالیات کانادای معلی ! *

 

C:\Users\leyla\Desktop\TTT RESERVE\طعم تلخ طنز رزرو\42-4.jpg

 

خب با این حساب،بعنوان مشق شرعی شب، بفرمایید که :

گل شبدر چه کم از لاله ی قرمز دارد؟

***

بعدالتحریر

فدوی البته از رسانه های وابسته مانند فارس،که از کشف حجاب وتصویر کذائی به "شایعه" یاد کرده،انتظار تأیید ندارد لکن نظر او را هم ، که "واقعیت" انگاشته، برای جوری جنس،در پی می آورد:

اما حقیقت ماجرا از این قرار است که تصویر فوق، عکس دستکاری شده از یک مدل خارجی است......

فدوی در همین حاشیه می افزاید که اگر "واقعیت" همین، یعنی عکس سمت راست، که بموجب برخی گزارشات دیگر، بمنظور تأمین حجاب بیشتر، "دستکاری" شده است !،باشد،هر دختر ایرانی که با همین هیئت  در جامعه ی شکوهمند اسلامی ظاهر شود،بیگمان سر از کهریزک در می آورد !

 

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/09/30/13940930000081_PhotoL.jpg

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

طنز مجروح (18+) !   

 

تا آنجا که فدوی می داند، در دوران معاصر،تاکنون کسی جز برادران حکومت اسلامیِ  برونمرزی(داعش- م) ایّدهمُ الله تعالی ،با سر بریده ،جلوی یکی از مصادیق  بارز تهاجم فرهنگی ، (دوربین- م)،ظاهر نشده است ،اگر اعصاب اش را دارید،به یک مستوره در پی نگاه کنید :

 

E:\Pedar Draft\my picture 1\D\daesh sar bridan 3.jpg

 

گفتن ندارد که از منظر فدوی و تئوری طنز او،این، حتا طنز تلخ هم نیست؛ وی حتا از این هم پیش ترهم می رود و ذبح اسلامی اشیاء را نیز در حوزه ی طنزی که می شناسد، حتا در مورد زیر که به گزارش رویترز، بین علمای خاج پرست اختلاف است،(1) اگر نه جایز، دستکم مطلوب نمی داند :

 

http://img8.irna.ir/1395/13951117/82417381/82417381-71387025.jpg

 

https://pbs.twimg.com/media/DBQtw8DWAAA4ptb.jpg

 

طنز و طنز پرداز، بازهم از منظر فدوی،با آنکه در تمامی دورانها، خود قربانی عمله ی ظلم و استبداد بوده است و از قرار، در خاورمیانه ی گرامی دستکم،همچنان خواهد بود،اما  هدف های خود را، جز با تازیانه مجازی طنز، نیازرده و کبود نکرده است !  بر این پایه، بی آنکه قصد جانبداری از ترامپ در میان باشد(2) ،  فدوی برنامه یک کمدین آمریکائی را، که بنوعی همکار خاج پرست وی نیز محسوب می شود، بقول عوام approve نمی کند ! :

کتی گریفین» هنرمند، کمدین و فعال آمریکایی اخیرا تصاویری منتشر کرد که  در آنها وی به همراه سر بریده ترامپ ظاهر شده بود؛ این اقدام با واکنش تند رئیس‌جمهور آمریکا مواجه شد.  

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ گریفین ضمن عذرخواهی از ترامپ به‌خاطر انتشار این تصاویر گفته بود: «من متأسفم، زیاده‌روی کردم؛ نباید این کار را می‌کردم، اشتباه کردم». ترامپ اما صرف عذرخواهی متقاعدش نکرد و با انتشار پیامی در توئیتر نوشت که پسر ۱۱ ساله‌اش بارون با تماشای این تصاویر وحشت‌زده شده است. او گریفین را بیمار خواند و گفت که او باید از کارش احساس شرمندگی کند. 

بانوی طناز نیز گوئی خود به این نتیجه که از طنز خارج و به جاده خاکی زده است، رسیده است :

گریفین ضمن عذرخواهی از ترامپ به‌خاطر انتشار این تصاویر گفته بود: «من متأسفم، زیاده‌روی کردم؛ نباید این کار را می‌کردم، اشتباه کردم»./ تدبیر

زیاده عرضی نیست

 

http://aftabnews.ir/files/fa/news_albums/450223/3645/resized/resized_135697_893.jpg

 

(1) به گزارش خبرگزاری رویترز، انتشار کاریکاتوری روی جلد این نشریه از ترامپ در حالی که سر مجسمه آزادی را بریده، اختلاف نظرهایی را در آلمان و خارج از این کشور به همراه داشته است.
کلاوس برینک بویمر سردبیر اشپیگل با اعلام اینکه از واکنش ها به انتشار این کاریکاتور شگفت زده شده است، به تلویزیون رویترز گفت: اشپیگل قصد تحریک هیچ کسی را ندارد.
وی این کاریکاتور را در مورد دمکراسی، آزادی، آزادی بیان، آزادی قضاوت و همه مواردی دانست که به شدت در معرض خطر قرار دارد و گفت که ما از دمکراسی دفاع می کنیم./تدبیر
براساس این گزارش، انتشار کاریکاتور ترامپ روی جلد مجله اشپیگل بحث و جدل هایی در پی داشته است.
روزنامه آلمانی فرانکفورتر آلگمایته زایتونگ از این اقدام دفاع کرد و آن را دقیقا مساله ای دانست که ترامپ به آن نیاز دارد.

(2) فدوی بعنوان ناظری مستقل، نمی تواند جانبدار باشد

****

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

اینهمانی   

فدوی در مرور خبرها دید که :

جمهوری ترکیه می‌خواهد با ایجاد تغییرات ساختاری در قانون اساسی ترکیه، نظام پارلمانی را به نظام ریاستی تغییر دهد تا رییس‌جمهور اختیارات بیشتری داشته باشد.تغییرات مورد نظر آقای اردوغان به او اجازه خواهد داد در صورت پیروزی در انتخابات آتی تا سال ۲۰۲۹ در قدرت باقی بماند. همه‌پرسی امروز تنها به دو گزینه آری و نه تقسیم‌بندی شده است و آن طور که نهادهای اجرایی و نظارتی بر انتخابات اعلام کرده‌اند حدود ۵۵ میلیون نفر واجد شرایط شرکت در همه‌پرسی هستند./ بی بی سی

فدوی پیش از اینها هم گفته و نوشته بود که همه ی دیکتاتوران گرامی،مانند هم و گوئی از یک مادر زاده شده اند، جمهوری اسلامی، آره یا نه را، که بخاطر مکدر، می آورید !

زیاده عرضی نیست

Image result for ‫برگه رأی جمهوری اسلامی آری یا نه عکس‬‎

 

0000000000000000000000000000000000000000

 

اضافه کاری!  

فدویِ مادر مرده، افزون بر ویرایش فرمایشات مقامات داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)،که البته پاکنویس داعش برونمرزی هستند، گرفتار ویرایش فرمایشات مقامات خارجی در پیوند با ایران سابق نیز هست ، یک مستوره را،بنقل از العربیه نگاه کنید :

محمد المومنی وزیر اطلاع رسانی و سخنگوی دولت اردن، پنجشنبه 13 آوریل گفت که مسئولان ایرانی باید «کنترل زبان، بستن دهان‌ها و عدم اهانت» را یاد بگیرند.

بعنوان دستگرمی عرض می کند که شما یک غلط دارید،لذا  نوزده می گیرید، برادرمحمد(ص)المؤمنی! زیرا چیزی بنام " مسئولان ایرانی " وجود ندارد ؛ فلذا احوط آنست که بجای آن، از " مسئولان آخوندی " استفاده فرمایید. در باب «کنترل زبان، بستن دهان‌ها و عدم اهانت» نیز عرض می کند که طبیعت ثانوی برادران چنین است، و اقتضای طبیعت اش اینست !

زیاده ویرایشی نیست ..

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

از دفتر خاطرات مصور رفسنجانی(ل)   

فدوی سند مصور منگوله دار زیر را ،با اهدا چندین کیلو پول بعنوان کارمزد، به عمله ی MAAE (مرکز اسناد انقلاب اسلامی- م) به چنگ آورد!:

 

http://www.hazl.com/archive/2006/082006/082006Tanz/Rafsanjani.jpg

رئیس مجمع تشخیص ،پیش از اینکه خیس شود! : اگر زحمت نیست پس از نماز مغرب،
سری هم به بیت ما بزنید خواهر!... به مصلحت شماست!

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

آگهی ترحیم   

در پی درگذشت "اما مورانو"، حضرت آیت الله جنتی،طی صدور بیانیه ای،درگذشت نابهنگام وی را تسلیت گفته و تأثر عمیق خود را در از دست دادن خواهر 117 ساله ی خود *،ابراز داشت و پرچم مجلس خبرگان رهبری نیز با تجویز "وایاگرا" ،به حالت نیمه افراشته درآمد !.هزل داتکام خود را در غم از دست دادن کوچکترین خواهر آیت الله،شریک می داند.!

 

https://vid.alarabiya.net/images/2017/04/16/9061e1af-9b05-4a08-b2e8-5474fc968d8d/9061e1af-9b05-4a08-b2e8-5474fc968d8d_16x9_600x338.jpg

 

پی نوشت

اما مورانو، بانوی کهنسال ایتالیایی که از او به عنوان پیرترین انسان جهان یاد می‌شد، شنبه 15 آوریل، در سن 117 سالگی، در منزلش در شمال ایتالیا درگذشت./ العربیه

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

 دهم ژوئن المردّد سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

.*.*.*.*.*

June 3rd, 2017

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

http://mj2.persianfun.info/img/94/2/Spy-Gadgets/17.jpg

 

کلید جدید کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی،در دوره ی دوم ریاست آبدارخانه ی بیت

 

سکته ی ناقص !...

 

بنظر می رسد که زنگ تفریح این بار،بسیار زود تر از دفعات پیش، تمام شده است و عمله ی بیت ، بعنوان جایزه  به رأی دهندگان گرامی،دوباره شلاق را از رو بسته اند، خودتان هم ملاحظه کنید :

«از ماه آینده (تیرماه) بازرسی از ادارات استانی و شهرستانی در حوزه عفاف و حجاب توسط گروه‌های بازرسی ستاد صیانت استان آغاز می شود.»/ دنیای اقتصاد

روزنامه خراسان نوشت: «بر اساس ابلاغیه برخی استانداری‌های کشور به مدیران محلی اعلام شده است، حسب تقویم برنامه‌های ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور در سال ۹۶، مقرر شده از ماه آینده (تیرماه) بازرسی از ادارات استانی و شهرستانی در حوزه عفاف و حجاب توسط گروه‌های بازرسی ستاد صیانت استان آغاز شود که شامل اداراتی چون دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و بانک‌های دولتی و خصوصی خواهد بود.»

همزمان، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از آغاز طرح پلیس برای برخورد با خوردن و آشامیدن شهروندان در خودرهای خود و همچنین نوع پوشش آنها خبر داد./ اسرائیل تایمز

زیاده شلاقی نیست

تبریکات فدوی را بپذیرید

 

دختران در انتخابات 96 26 دختران در انتخابات 96 + تصاویر دختران با ژست های باحال و انتخاباتی

قبل از عمل

---------------

E:\Pedar Draft\my picture 1\H\hejab 10.jpg

--------------------------------

E:\Pedar Draft\my picture 1\H\hejab 8.jpg                        

بعد از عمل

--------------------------------

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

مخفی نماند !  

فدوی نه اینکه بخواهد جسارت کرده بگوید که سلطان اسلام مدالله اظلاله علی رئوس الخواص والعوام، مجتهدالزمان ملاذ الانام ،صاحب السّیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکاته ، عیب و علتی دارد،خیر، معاذالله !..   بلکه فقط می خواهد یواشکی بگوید که معظم له گاه در برخی مقاطع سرنوشت ساز، کم تا قسمتی کم لطفی فرموده، تکلیف آدم را روشن نکرده و او را همینطور ارّه به ماتحت ، به حال خود رها می فرماید. گفتن ندارد که این خسران،چندان بسود انقلاب شکوهمند نیست  و برخی عناصر سست ایمان و از آن جمله فدوی را،در شک بین دو و سه،سرگردان می کند و در این رهگذر،فرصت،البته  فوت می شود. و نیز، فدوی اصلاً نمی خواهد بگوید که نستجیر بالله ،خودش شخصاً عددی ست! ولی رأی اش که هست ! و بقول  سادات روس، بالاخره،یک رأی هم، یک رأی است! (1).در توضیح بیشتر،یادآور می شود که در آستانه ی انتصابات اخیر ، معظم له شیهه کشان فرمود :

 

فرمانده کل قوا در دانشگاه امام حسین(ع) :هر کس امنیت کشور را در انتخابات به‌هم بزند سیلی سختی خواهد خورد !/ کیهان دارالخرافه

 

باری فدوی پس از ادای شهادتین، و در موضع لرزش قهرمانانه ،در پاسخ عرض می کند:

 

بیت

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی
ما را ز سر بریده می ترسانی ؟!

تصدق تان شود،برای ملت  ورجاوندی که چهل سال آزگار، شدیداً زیر مشت و لگد عمله ی محترم بیت ، ادام الله ظلکم العالی ، به دعا گوئی وجود شریف مفتخر، و به الطاف خفیه ی حضرت تان مسستظهر بوده ونیز، با تهدیدات خداوند متعال  و ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) ،تاکنون بیش از چندین هزار قربانی بدرگاه مبارک، حفظه الله تعالی تقدیم داشته، آخر یک فقره  سیلی نا قابل هم ،رقمی ست؟! حال فدوی با تکرار شهادتین، از ذکر این نکته نیز می گذرد که سیلی با دست چپ،قوت و ضرب سیلی با دست راست را ندارد!... بگذریم .. و اما علتی که فدوی بابت آن تصدیع می دهد سرگردانی ای بود که در اثر بلاتکلیفی ای که شرح آن رفت، بر وی مستولی شده و آن نیز پاسخ این پرسش از جناب حضرت تان بود که : آیا آن سیلی ای که سخاوتمندانه قول اش را دادید !،از نوع سیلی سال 88 بوده است ؟ چنانچه پاسخ این بوده باشد که خیر سیلی مذکور، از نوع سیلی معمولی و با دست چپ است، که خب البته مسأله ای نبود و فدوی هم مثل بچه ی آدم و سایراهالی جامعه ی شکوهمند اسلامی ،لکن به شیوه ی خود،امتثال امر می کرد؛ بدین معنی که بطریقه ی فال حافظ با قناری،به  کاندیدهای منتخب حضرت ات ،به حکم قناری رأی می داد!؛ لکن اگر سیلی مرحمتی ، از نوع سیلی ای بود ه باشد که در سال 88 مرحمت فرمودید، فدوی عمراً اگر رأی می داد ،! زیرا بی تعارف،افزون بر گیس،دست و پا و ماتحت اضافه نداشت که دست قزلباشان بیت ،کثرالله امثالهم بدهد!

زیاده جسارت است ..

1 جون 017

 

http://media.jamejamonline.ir/Media/Image/1396/02/20/636300243827063839.jpg

پی نوشت

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند و برود شییه کشان به یکی از منتخبین بیت رأی بدهد،؛بقول عوام ok ؟!

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

حسادت پارلمانی !     

فدوی حتا به رفتاری که در برخی جوامع با حیوانات می شود،حسودی می کند!؛ وی البته گیس و دست و پای اضافه ندارد که دست برادران بدهد؛ فلذا به صلاح اش است که در باب اینکه این احساس از کجا می آید،تقیه کند و بگوید نمی داند! لکن بجای ارائه ی "اقاریر لازم"،مستوره ای را بنقل از برادر بی بی سی،بشرح زیر عرضه می دارد:

دولت محلی ایالت گجرات در غرب هند قانونی را تصویب کرده که بر اساس آن هر فردی که گاوی را ذبح کند به حبس ابد محکوم خواهد شد.!/ تیتر

و در ادامه ی خبر حیرت اٍثر:

طبق اصلاحیه قانون ایالتی حفظ حیوانات کسانی که ثابت شود در حمل و نقل گوشت گاو دست داشته‌اند نیز به تحمل ۱۰ سال زندان محکوم خواهند شد.نقض کنندگان این قانون افزون بر خطر افتادن به زندان با جریمه نیز رو به رو هستند و این جریمه از ۵۰ هزار روپیه به صد هزار روپیه (۷۷۱ دلار) افزایش یافته است....

ملاحظه کردید؟ عکس قضیه نیز ثابت است؛ یعنی فدوی اگر کلامی خلاف منویات ملوکانه بگوید، با اینکه ظاهراً گاو نیست، لکن به سرنوشت آزار دهندگان حضرت گاو مده ظله العالی، دچار می شود !

 

گاو

 

باری- اینروزها  هنوز بحث شیرین انتصابات است و فدوی داشت چفیه و عمامه می کرد(شال و کلاه سابق- م) که سری به کاندیداهای گرامی بزند که از آن میان به شعاری مرتبط با این مختصر،برخورد :

يكي از داوطلبان رياست جمهوري: "ما هنوز حقوق حیوانات را رعایت نکردیم، چطور از حقوق بشر حمایت کنیم /

 

يكي از داوطلبان رياست جمهوري:

زیاده عرضی نیست ..

0000000000000000000000000000000000000000000000000

 

یا نصیب و یا قسمت!...

.... از داستان یک بام و دو هوا که بگذریم،فدوی در مرور خبرهای ل دریافت که هموطنان محبوس در جامعه ی شکوهمند اسلامی، پنداری بیل مکانیکی به کمر شان خورده است!  و سهم شان از زیبائی خداداد بازیگر هموطن،نفیسه  روشن،حداکثر و با ارفاق اینست که در پی ملاحظه می کنید:

 

عکسی نوستالژی در اینستاگرام نفیسه روشن

 

و نیزبه شرط آنکه بقول عوام "دیپرس" نشوید،  این یکی :!

 

نفیسه روشن

و اما سهم رسانه ی ممالک محروسه sister Elizabeth را هم، از نفیسه خانم، ملاحظه کنید تا رستگار شوید :

تیپ نفیسه روشن برروی جلد مجله ای در انگلیس!/ آخرین نیوز- تیتر

 

http://media.jamnews.ir/EditorMedia/1/1395/10/29/nafisehroshan_2.jpg

و البته برای جوری جنس، قدری مأکول تر :

http://media.jamnews.ir/EditorMedia/1/1395/10/29/nafisehroshan_1_copy.jpg

 

بانو البته ،احتیاطا در حاشیه ،و بمنظور اینکه یکوقت حضرات زنجیر پاره نکنند، و به تیر غیب لشکر ظفر ورود مؤمنین،دچار نشود، افزوده است که :

مجله پرشين در لندن با يك مصاحبه خوب از من در چهارچوب قوانين گفتگوی مطبوعاتی كشورم ايران چاپ شد
ممنونم از زحمات اقای بيات نازنين

هموطنان عزيزم در لندن و منچستر ميتونن اين مجله رو تهيه كنند.

گفتن ندارد که هموطنان عزيز در ام القرا، احوط آنست که بهمان دو تصویر نخست بسنده ، و مابقی را، تخیل فرمایند!..لکن از قدیم فرموده اند :

چراغی که به ایران رواست، به لندن حرام است !

زیاده چراغی نیست...

 

00000000000000000000000000000000000000000

 

مگر می شود؟!

.. لکن بر خلاف ادعا و سیاهنمائی های معاندین و ضدانقلاب، فقط حضرات ما نیستند که بقول عوام non stop دست به آب !(گاف- م)،می روند برای دستگرمی،نخست به یک مستوره درونمرزی نگاه کنید :

 

وقتی برانکو (1)، پروفسور سمیعی می شود !:

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

باشگاه خبرنگاران جوان در اشتباهی عجیب برانکو را با پروفسور مجید سمیعی اشتباه گرفت!

به گزارش پارسینه، این گاف خبری در پی پست اینستاگرام مهرداد میناوند بازیکن سابق پرسپولیس رخ داد که در پی آن برانکو را با عنوان پروفسور خطاب کرده بود.این خبرگزاری در خبر  خود نوشته است: مهرداد میناوند با انتشار یک عکس از خود در کنار پروفسور سمیعی صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد.

 

وقتی برانکو، پروفسور سمیعی می شود!/عکس

 

حال فدوی از ذکر این مصیبت نیز می گذرد که پروفسورارجمندِ ساکنِ آلمانی که ، به سه شماره بر بالین یک ماموت ِ دولتی مُشرف به موت حاضر می شود(2) ، چگونه می تواند با "برانکو" در عکس بالا اشتباه شود ؟! :

پروفسور سمیعی بر بالین آیت الله مهدوی‌کنی / انتخاب

و اما در ادامه ی خبر حیرت اثر:

فرزند آیت الله مهدوی کنی با اعلام اینکه وضعیت مغزی ایشان بصورت لحظه به لحظه با پروفسور سمیعی چک می‌شود خاطرنشان کرد: پروفسور سمیعی نسبت به بازگشت مغز آیت‌الله مهدوی کنی ابراز امیدوری کرده‌اند

حجت الاسلام سعید مهدوی کنی در گفتگو با نسیم، ضمن اعلام اینکه حال آیت الله مهدوی کنی رو به بهبود است گفت: هرلحظه تحرکاتی از مغز صورت میگیرد و علائم مثبتی از مغز ایشان دریافت می شود که نشان دهنده فعالیت مغز ایشان است.!

وی با اعلام اینکه وضعیت مغزی آیت الله مهدوی کنی بصورت لحظه به لحظه با پروفسور سمیعی چک می شود خاطرنشان کرد: پروفسور سمیعی نسبت به بازگشت مغز آیت الله مهدوی کنی ابراز امیدوری کرده اند و احتمال آن را بسیار بالا دانسته اند.

فرزند آیت الله مهدوی کنی با بیان اینکه تیم پزشکی دقیقه به دقیقه آخرین تحرکات مغز رئیس مجلس خبرگان را به پروفسور سمیعی اطلاع میدهند، افزود:  پروفسور سمیعی گفته اند که بدن ایشان در حال بازیابی است و نیاز به زمان است تا مغز ایشان بازگردد.

والله برادر انتخاب، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند، تا آنجا که فدوی بیاد دارد،آن بزرگوار در زمان حیات بیحاصل و سلامت کامل هم ،هیچگونه فعالیت مغزی نداشت!

بگذریم- فدوی برای جوریِ جنس، یک فقره گاف خاج پرستانه را نیز، بقول عوام at no additional charge که همان فی سبیل الله است، در پی می آورد:

شباهت یک بازیگر به دونالد ترامپ یک روزنامه چاپ جمهوری دومینیکن را به اشتباه انداخت و باعث شد عکس آن بازیگر به اشتباه در یک مطلب جدی کنار عکس نخست‌وزیر اسرائیل منتشر شود.روزنامه ال ناسیونال از انتشار عکس الک بالدوین، هنرپیشه منتقد دونالد ترامپ، عذرخواهی کرده است. الک بالدوین در برنامه پربیننده "ستردی نایت لایو" شخصیت آقای ترامپ را با گریم شبیه او تقلید می‌کند./ بی بی سی

 

عکس الک بالدوین اشتباهی به جای ترامپ کنار عکس نتانیاهو منتشر شد

 

زیاده عرضی نیست

***

بعدالتحریر و برای جوری جنس:

 

Image result for ‫پروفسور سمیعی  و آخوندها تصاویر‬‎

 

Related image

 

پی نوشت:

(1) برانکو به پرتغالی: Branco) با نام کامل (به پرتغالی: Cláudio Ibrahim Vaz Leal) مدافع اهل کشور برزیل است که در شهر Bagé آن کشور و در تاریخ ۴ آوریل ۱۹۶۴ به دنیا آمده‌است.برانکو در تیم‌های فوتبال اینترناسیونال ،فلومیننزه،برشا، پورتو، جنوا و Grêmio سابقهٔ حضور دارد. این بازیکن همچنین در سال، ۱۹۸۵–۱۹۹۵، ۷۲ بار برای تیم ملی فوتبال برزیل به میدان رفته‌است و طی این مدت ۹ گل به ثمر رسانده‌است.[۱]/  ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

(2) پروفسور سمیعی برای برای بررسی وضعیت آیت الله مهدوی کنی چهارشنبه وارد تهران خواهد شد. / هدانا

پروفسور "مجید سمیعی" جراح مغز و اعصاب قرار است چهارشنبه (21 خرداد) برای بررسی آخرین وضعیت رییس مجلس خبرگان رهبری به تهران سفر ‌کند.

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

http://www.dw.com/image/0,,16101555_352,00.jpg

 

===========================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد    

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

۶ نامزد نهایی انتخابات معرفی شدند؛ صلاحیت احمدی‌نژاد رد شد / دویچه وله

تحشیه فدوی: پس چرا سال 88 که ملت خودش را کشت،مقام معظم رهبری(ضپ) حالی ش نشد؟!

---------------------------

مجتبی ذالنور نماینده قم و رئیس کمیته هسته‌ای مجلس ایران، توافق هسته‌ای ایران و غرب را فرزند دورگه ناقص ‌الخلقه‌ای توصیف کرده که حاصل رابطه باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران است/ العربیه

تحشیه فدوی: " یا علی" اش را هم، مقام معظم رهبری(ضپ) در هنگام تولد فرمود!

---------------------

حجت‌الاسلام آل‌هاشم با حکم رهبر معظم انقلاب، نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعه تبریز شد./ آخرین نیوز

تحشیه ی حضرت آقا(ضپ): از این لحظه شما را به جان مردم می اندازیم، قربتاً الی الله!

---------------

آیت‌الله مکارم شیرازی: 70 درصد مردم افسرده هستند/ ریشه بسیاری از بیماری ها عدم آرامش روح است/ ضعف ایمان، مهم‌ترین دلیل افزایش خودکشی است / آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی: والله برادر آیت الله مکاّر شیرازی ،دروغ چرا؟ تا اعدام آآاا ،بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،فدوی در مجالی مراتب را از همان مردم جویا شد؛پس از ذکر عباراتی پیرامون جنابعالی که فدوی نقل آنها را جایز نمی داند گفتند که تمامی این مصائب، مرحمتی سکار عالی و سایر عمله ی بیت است، فدوی بی تقصیر است!

----------------------------

رهبر معظم انقلاب: هرگز نمی‌گویم چه کسی را انتخاب کنید / آخرین نیوز

تحشیه فدوی:  لکن به شورای نگهبان میفرماییم !

--------------------------------------

ایسنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره انتخابات ۹۶ اظهار کرد: مطمئن باشید که حتی یک رای هم جابجا نشده است.

تحشیه ی فدوی:از بسکه بیصاحب سنگین بوده است !

----------------------

هشدار نسبت به قراردادن سپاه هشدار پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی! / دویچه

یک مقام آمریکایی که نامش فاش نشده هشدار داده است که در صورت افزودن نام سپاه به فهرست سازمان‌های تروریستی هر گونه گفت‌وگو با ایران قطع خواهد شد. وزیر خارجه ایران نیز گفت، این گونه اقدام‌ها منفعتی برای آمریکا ندارند.

تحشیه ی فدوی: این درست شبیه هشدار به ویتامین C درمبارزه با سرما خوردگی ست !

------------

پرورش جنین گوسفند در رحم مصنوعی

دانشمندان در آمریکا موفق شده‌اند یک جنین گوسفند زودرس را در رحمی مصنوعی زنده نگه دارند. این روش نقطه عطفی برای مراقبت از نوزادان نارس در آینده به شمار می‌رود. / دویچه وله

تحشیه فدوی: بحمدالله والمنة که ما نیازی نداریم زیرا از نظر گوسفند در مضیقه نبوده و خودکفا هستیم!

---------------------------

به صورت کتبی خواسته‌ایم تا نامزدها و یا رسانه‌ها از ورود به عرصه‌های نظامی و دفاعی کشور و منطقه‌ای که خارج از حدود اختیارات ریاست‌جمهوری است، خودداری کنند/ العربیه- مسعود جزایری، معاون ستاد کل نیروهای مسلح

تحشیه فدوی: ببخشید سرکار، منظور از اختیارات چه بود؟!

------------------

روستای ایستا یا توقف در حومه طالقان، یکی از عجیب‌ترین روستاهای ایران است. آنها اجازه ورود بانوان به روستای خود را نمی‌دهند و از استفاده از هرگونه از وسایل مدرن پرهیز می‌کنند/ کجارو

تحشیه فدوی : تکلیف بانوان موجود را تعیین نفرمودند؟ و یا نه، در آن مکان مقدس: " خر نرَ بر خر نرَ می سپوزد" ؟!

-------------------------------

همه پرونده‌های مرتضوی/ یبی بی سی- تیتر

انفصال دائم از خدمات قضایی، انفصال ۵ ساله از خدمات دولتی، ۱۸ ماه زندان، ۱۳۵ ضربه شلاق و ۴۶ میلیون تومان رد مال احکامی است که در سه پرونده تأمین اجتماعی، بازداشتگاه کهریزک و شکایت همسر نماینده سابق کرج در مجلس ایران برای سعید مرتضوی صادر شده است.

تحشیه ی فدوی: با آن زبان بسته دیگر چکارکنند؟!.. حالا قتل زهرا کاظمی هم در این وسط،ملاخور شد،شد!

---------------------------------------------

رادیوفرانسه: برنار کازنو*، وزیر کشور فرانسه، روز دوشنبه ۱۱ مرداد/ اول اوت، اعلام کرد، طی ماه‌های اخیر «۲۰ مسجد و نمازخانه» که بعنوان اماکن حضور افراط‌گرایان تلقی می‌شد، تعطیل شدند. برنار کازنو*، پس از دیدار با دبیر کل شورای مسلمانان فرانسه گفت: از ماه دسامبر ۲۰۱۵ تاکنون دست‌کم ۲۰ مسجد و نمازخانه در فرانسه بدلیل ارتباط با افراط‌گرایان اسلامی بسته شده و تعدادی از واعظان و سخنرانان افراط‌گرا هم از کشور اخراج شدند/. البرز نیوز

تحشیه ی فدوی : بقول عوام too late !

----------------------------

آیت‌الله مکارم شیرازی: بعضی پزشکان به بنده گفته‌اند پارازیت‌ها و امواج موبایل از علل ایجاد سرطان است/ آخرین نیوز

تحشیه فدوی:  منظور پارازیت های دولتی بمنظور اختلال در وسائل ارتباط جمعی که نیست،آیت الله مکاّر شیرازی!

------------------------

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند که اینگونه آنجای فدوی را، با شاخ گاو مده ظله العالی در می اندازد؛لطفاً تا دیر نشده،غلط تایپی "مکار" را به "مکارم"  اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

فرارو- شادمانی معلمان حاضر در نشست علنی امروز مجلس با واکنش و تذکر نایب رئیس دوم مجلس روبرو شدبه گزارش فرارو، در جلسه علنی امروز مجلس یک فوریت طرح استفساریه قانون الحاق یک تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استحدام معلمین به تصویب نمایندگان رسید. پس از اعلام تصویب این فوریت تعدادی از معلمان که به عنوان میهمان در جلسه حضور داشتند با کف زدن در پارلمان، از این مصوبه مجلسی‌ها ابراز خوشحالی کردند. همین موضوع موجب تذکر محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس که ریاست صحن علنی را بر عهده داشت، شد. باهنر پس ازتذکر به میهمانان گفت: کف زدن در صحن علنی توسط میهمانان جلسه علنی، تخلف است! ؛ هر نوع اظهارنظر میهمانان پارلمان در جلسه علنی ممنوع است. !عکس های احسان نادری پور عکاس ایرنا شادمانی معلمان در صحن علنی را نشان می دهد.

تحشیه ی فدوی: بی سببی نبود که فدوی سالها پیش از این، نام مجموعه ای از طنزهای سیاسی خود را گذاشته بود: تنفس ممنوع!

 

(تصاویر) شادمانی معلمان در صحن علنی

 

(تصاویر) شادمانی معلمان در صحن علنی

 

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

دوّیم ژوئن المردّد سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

.*.*.*.*.*

 

Archive

*.*.*.*.*