حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

February 27th, 2017

 

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

مستقیم از اتاق شیشه ای خبر  

 

به گزارش خبرنگار تروریستی ما  در اروپا،شهید زنده سلمان رشدی، با صدور اطلاعیه ای، اعتراض شدید خود را نسبت به ترورهای پیش از خود ابراز، و داعش درونمرزی را تلویحاً ،حکومتی مبتنی بر حق حساب و رشوه متهم کرد!؛ وی در توضیح این مطلب افزوده است که با وجود اینکه او سالهاست که در نوبت ترور قرار دارد، چه معنی می دهد که حکومت اسلامی درونمرزی،کسان دیگری را خارج از نوبت ترور کند؟ سلمان رشدی در پایان بیانیه ی مذکور با پیوست سند منگوله دار زیر، خواستار رسیدگی فوری به موضوع و تعیین تکلیف خود گردیده است .

 

 

 

 

و اما پیگیری های فرستاده ی فدوی حاکی ست که درخواست آن نویسنده ی هندی نابکار، به دفتر بیت واصل ، و به شماره ی 17289/س- ر ثبت شده است. یک مقام شدیداً آگاه که نخواست تا انقلاب بعدی(عج) نام اش فاش شود،یواشکی به خبرنگار تروریستی ما گفت که سردار هیبت الله بنکدار، ریاست محترم واحد ترور بیوت ، بعلت تعلل در ترور مورد مؤاخذه قرار گرفته است.واحد مذکور در واکنش، با صدور بیانیه ای، از سلمان رشدی پوزش خواسته و قول مساعد داده است که ضمن افزایش حق الترور(حق التألیف- م) بشرح که در پی می آید،نوبت ترور او را نیز بعون الله قدری جلو بیاندازند :

 

شركت كنندگان حاضر در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، به مناسبت سالروز صدور حكم ارتداد دگراندیش هندی، سلمان رشدی توسط اولین رهبر جمهوری اسلامی، جایزه بیش از یک میلیارد تومانی برای اعدام وی تعیین كردند. این جایزه یک میلیارد و هشتاد و یک میلیون تومانی توسط 40 موسسه و شركت كننده در نمایشگاه تامین شده است..../ مشرق نیوز


بعدالتحریر

 

1- فرستاده ی فدوی اما در برخی دیگر از پژوهش های فرساینده ی خود در این باب ،پس از با تقدیم چندین کیلو پول بعنوان کارمزد به محافل وابسته سرانجام دریافته که با توجه به اینکه دانش حضرت امام(ل) از احکام بول و غایط فراتر نرفته و لذا سواد خواندن کتاب مذکور را عمراً نداشته ، علت فتوای قتل سلمان رشدیِ مسلمان، اختلاط وی با این ضعیفه ی سجادیه خاج پرست بوده است ، نه کتاب آیه های شیطانی! ؛ العهدة علی الرّاوی :

 

 

 

2- یک گزارش تأیید نشده نیز می گوید که دستور ترور صادره ی از سوی حضرت امام(ل)، بقول عوام already اجرا  شده و نامبرده اسناد منگوله دار زیر را از بهشت جهان باقی، بطریقه ی کرایه در مقصد،به جهان فانی مخابره کرده است ؛ البیّنه علی المّدعی:

 

 

….

 

***

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی ما ،دو نوجوان ایرانی به نامهای درسا و برنا درخشانی، در مسابقات آزاد شطرنج جبل الطارق ، برادران را با یکمن ریش و سبیل، مات کردند !.فرستاده ی شطرنجی فدوی در ادامه آورده است که چون برادران تحمل شکست،آنهم از یک خواهر و برادر نوجوان را ندارند، بشرح زیر  واکنش نشان دادند:

 

«این افراد را از تمام مسابقاتی که در ایران و به نام ایران برگزار می‌شود، محروم می‌کنیم و دیگر شانس حضور در تیم ملی را نخواهند داشت ». /  دویچه وله- پهلوان‌زاده ! رئیس فدراسیون شطرنج

 

منبع خبر، جرائم این دو نوجوان ایرانی را افزون بر هوش سرشار و توفیق در مسابقه ها،به ترتیب، ترک حجاب برتر حضرت آقا(چادر مشکی- م)، و مسابقه با حریف اسرائیلی،ذکر کرده است! .گفتنی ست که نو جوان مجرم  "درسا" را روزنامه "زوددویچه" که در آلمان منتشر می‌شود در گزارشی "یکی از برترین بازیکنان شطرنج جهان" نامیده بود !

 

 

 

 

فدوی :

بیت

منِ شرمنده از مسلمانی،

شدم آنجا به گوشه ای پنهان !

 

زیاده گزارشی نیست

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

ترور نزد برادرانست و بس ! 

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه ،به خبر شگفت انگیز زیر رسید :

رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رییس مجلس ملی فرانسه گفت:فرانسه نباید پایگاه تروریست‌هایی باشد که حتی ارزش صحبت ندارند . ! / آخرین نیوز

 

فدوی نظر خوانندگان محترم ضد انقلاب را دراین باب نمی داند، لکن می پندارد که حق شدیداً با برادر علی(ع) لاریجانی ست  بمصداق " دلایل قوی باید و معنوی" ، نخست عرضه می دارد که، آخر آدم، حتا اگر رییس مجلس ملی خاج پرست فرانسه باشد، آیا با نماینده ی محترم ولایتمدار  بنیانگزار تروریسم در ایران سابق،منطقه و بلکه جهان، اینگونه سخن می گوید ؟! دو دیگر اینکه، تروریست امروزی باید، افزون بر ترتیب دادن انفجارها، آدم ربائیها ، انواع قتل های زنجیره ای ، اعم از درونمرزی و برونمرزی که بمثابه تفریحات سالم برادران است،توان سر به نیست کردن دستکم  20 هزار نفر جوان را، در مدتی بسیار کوتاه داشته باشد، آخر همینجوری که نمی شود ، تصدقتان شوم !...در پی ،دوستان دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته، بیکی از تروریست های خودمان که البته ارزش صحبت دارد ، نگاه کنید . ! :

 

 

شرح ترور شاپور بختیار با حضور یکی از عوامل ترور در آنتن زنده صداوسیما!

زیاده عرضی نیست ..

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ایران دیگرچه صیغه ای ست؟!   

 

گرچه گوش برادران ، بویژه آنجا که به ایران و ایرانی مربوط می شود،شدیداً سنگین است، لکن پنداری

" ایسنا" در این ازدحام سکوت، چیزی را بشرح زیر شنیده است :

 

درگذشت یک ایران‌شناس در سکوت خبری / تیتر

 

خب بقول عوام؟! so what حالا اگر ایشان آخوند شناس  یا امام شناس و نیز اثر بی معنی اش، بیش از 18 جلد شده  بود، گرد و خاکی می کردیم ، والله!....

 

 

پی نوشت

 

ادامه ی خبر:

این استاد ایرانی خدمات ارزنده علمی را به فرهنگ، زبان و ادبیات فارسی و ایرانی از دوره‌های مختلف کرد. وی چندین اثر را به زبان آلمانی برگرداند که از جمله این آثار ارزنده می‌توان به «قابوس‌نامه کیخسرو»، «سفرنامه ناصر خسرو» و «کلیله و دمنه» اشاره کرد. وی در جمع‌آوری و شناسایی نسخ خطی ایرانی در دانشگاه هایدلبرگ زحمات فراوانی کشید و حاصل تلاش خود را به صورت یک کتاب جمع آوری کرد.از او به عنوان استاد بازنشسته دانشگاه تهران و دانشگاه هایدلبرگ در رشته‌های فرهنگ و زبان‌های باستانی و ایران‌شناسی، کتاب «توصیف جغرافیای ایران در زمان صفویه» باقی مانده است.پروفسور سیف‌الدین نجم‌آبادی ۲۲ مهر امسال در سکوت خبری درگذشت و اول آبان ماه نیز  در شهر هایدلبرگ آلمان به خاک سپرده شد.

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

حق و حقوق برادران           

 

 

فدوی تاکنون می پنداشت که زنان ، فقط از ورود به ورزشگاهها، و اخیراً به فتوای مقام مخبط رهبری (ضپ) متع الله المسلمین بطول بقائه دولته  دوچرخه سواری،محروم هستند، لکن امروز در مرور خبرهای دارالخرافه، به فقره ی تازه ای برخورد که آنرا با خوانندگان محترم ضدانقلاب بشرح زیر، بقول عوام share می کند:

 

زنان بدنساز ایرانی به دادسرا احضار شدند/ دلیل احضار: حضور در مسابقات جهانی و انتشار تصاویر / افتاب

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

در زیر می‌توانید تصاویر حضور این ورزشکاران برهنه زن را در مسابقات برون مرزی ببینید،‌البته خانم‌های ورزشکار بعد از اظهار به دادسرای فرهنگ و رسانه عکس‌های حضورشان در مسابقات بین‌المللی را از صفحه شخصی‌شان پاک کردند :

 

 

 

 

شما چیزی می بینید؟ فدوی که نمی بیند با این ترتیب: التصویر فی بطن الآخوند !

 

بعدالتحریر

 

فدوی نمی داند که هنوزچیز دیگری مانده که زنان ایرانی از آن محروم شوند؟ بقول عوام don’t worry حضرا ت آیات فقره ی بعدی را مانند خرگوش از آستین عبا بیرون خواهند آورد.

 

 

 

 

 

0000000000000000000000000000

 

 

ترفند  

 

حذف امکانات رفاهی در جامعه ی شکوهمند اسلامی ، مع الاسف روز به روز بیشتر می شود، به واپسین فقره توجه کنید :

 

خودکشی *در مترو دشوار شد ! ؟ آخرین نیوز- تیتر

و در توضیح بیشتر :

 

به گزارش ایسنا، محمد احمدی بافنده با بیان اینکه طی دو هفته گذشته طرح پایلوت نصب المان‌های ترافیکی در محدوده حریم ریلی (خط زرد) در ایستگاه مترو طالقانی اجرا شده است، گفت: این طرح به منظور نظم بخشیدن به حریم ریلی و با هدف فرهنگ سازی در روی سکو ها اجرایی شده است .

 

بر این پایه، هموطنانی که از دست عمله ی بیت، جان شان بر لب شان رسیده، برای خودکشی،راه دیگری را جستجو کنند! ... و من الله التوفیق !...

 

پی نوشت

 

---------------

* باشگاه خبرنگاران جوان: زنی ۴۶ ساله در محدوده شهرک شیرین مشهد، پس از برخورد با قطار مسافربری مشهد ـ کرمان، جان باخت .بررسی‌ها نشان داد که این خانم دچار مشکلات روانی بوده ! و در بررسی جسد، نامه‌ای نیز کشف شد که نشان‌دهنده مرگ خودخواسته این زن میان‌سال بود! .جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات ادامه دارد .

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

توهّم اقتصادی                

 

این خاج پرستان هم خیال می کنند که در حوزه ی اقتصاد مقاومتی خودشان، تخم دو زرده کرده اند!؛ بعنوان مستوره نگاه کنید :

 

میلیاردرهایی که درس‌نخوانده ثروتمند شدند!/ دویچه وله

افراد زیادی در جهان وجود دارند که می‌توانند ثابت ‌کنند بدون تحصیل هم می‌توان موفق و ثروتمند بود .

 

این چه فرمایش پرتی ست؟ شق القمر که نکرده اند، یک سری به جامعه ی شکوهمند اسلامی ما بزنید تا نمونه های زنده ی آنرا از نزدیک ملاحظه کنید و نیز دریابید که آنکه نیاز به ثبوت داشته باشند:

بیت

"سرور" من که به مکتب نرفت و خط ننوشت

به "حیله " مسأله آموز صد " ُمفتش" شد !

 

 حال مبالغ هنگفتی سوء پیشینه که در کارنامه دارند، به کنار !؛ کجای کاری برادر دویچه وله؟!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

حکمت خداوندی !   

 

فدوی با آنکه وضع شنایش چندان تعریفی ندارد، معذالک مدتی ست که شدیداً در این فکرعمیقاً  فرو رفته است که الله جلّ جلاله، آیا در باب اینکه برخی اعضاء بدن اشرف مفلوکات را، زوج آفریده، نظر به وضع فعلی در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما داشته که در و دیوار ُپر از آگهی فروش اعضاء بدن است؟ معامله ای که ملت پیشا انقلاب شکوهمند،هر کار می کند، بیاد نمی آورد. بهر روی تا تعیین تکلیف این ماجرا،فدوی صداهای مرتبط با این پدیده را، بازتاب می دهد :

 

پدر ابوالفضل: کلیه‌ام را می‌فروشم!

 

پدر کشتی‌گیر تیم‌ملی نوجوانان به دلیل انتشار شماره حساب برای کمک‌های مردمی ناراحت است.

 

پس از انتشار شماره کارت ابوالفضل آرمیده کشتی گیر نوجوان تیم ملی توسط مدیر ورزش و جوانان استان البرز،پدر اوبالفضل نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت: «عاجزانه از رسانه‌ها می‌خواهم از انتشار شماره کارت و درخواست کمک خودداری کنند.»

 

او که از این اتفاق حسابی ناراحت شده است این را گفت و ادامه داد: «کلیه‌ام رو می‌فروشم اما اجازه نمی‌دهم غرور پسرم بشکند.»

 

زیاده عضوی نیست ..

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

هراس خبری         

 

نخست به خبری که بنقل از برادر بی بی سی در پی می آید نگاه کنید،بلکه برای فدوی که خوف شدیداً برش داشته است، فکری بکنید :

 

احمد منتظری، فرزند آیت‌الله حسینعلی منتظری به دلیل انتشار یک فایل صوتی از پدرش، به اتهام اقدام علیه امنیت ملی، انتشار اسناد سری و تبلیغ علیه نظام به ۲۱ سال حبس تعزیری و خلع لباس محکوم شده است . / بی بی سی

 

 

آنچه موجب ناراحتی و نگرانی فدوی در خبر بالا شد، با پوزش،خلع لباس و حتا حبس حجت الاسلام احمد منتظری نیست،بلکه،این هراس عظیم بدان سبب بر او مستولی شد که دریافت حضرات بقول عوام including   آیت الله جنتی، بنا دارند 21 سال دیگر هم بمانند ! که دریافت برادران عجالتاً قدری کوتاه آمده و به 6 سال حبس نامبرده رضایت داده اند؛ با اینهمه،هراس فدوی حتا برای همین 6 سال هم بقوت خود باقی ست!

 

 

 

 

زیاده جسارت است

 

 

00000000000000000

 

 

مخدوم بی عنایت !     

 

..... یعنی چه؟ این مهملات کدامست؟ حتا اگر مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه هم موافقت  فرماید،فدوی زیر بار نمی رود!.مگر از روی نعش وی رد بشوید؛ اگر می خواهید علت خشم فدوی را جوری که برق اش شما را نگیرد دریابید،به خبر حیرت اثر زیر نگاه کنید :

 

مشاور اسد: سوریه آماده گشودن کانال‌های ارتباطی با آمریکاست !/ ایسنا

 

بله، ما انقلاب نکردیم که سوریه به اذن مقام معظم رهبری(ضپ)،پس از سرکیسه کردن ملت یک لاقبا،برود با شیطان بزرگ حال کند !

 

 

00000000000000000000000000000000

 

 

رونویسی               

 

اینکه فرموده اند درب دیزی اسلامی باز است، حیای گربه ی اسلامی چه می شود، فی نفسه فرمایش معقولی ست.در توضیح بیشتر عرض می کند که  مقام معظم رهبری(ضپ)،از روی دست حضرت امام(ل) نوشت و ملت دندان(که نداشت)روی جگر(که فروخته است) گذاشت و چیزی نگفت؛ حال برادر ابراهیم رئیسی٬ تولیت آستان قدس رضوی دارد  از روی دست معظم له می نویسد، ملاحظه کنید :

 

پیروزی با میزهای مذاکره حاصل نمی‌شود/ دیگربان- تیتر- ابراهیم رئیسی٬ تولیت آستان قدس رضوی

 

«رمز این که بتوانیم در برابر این هجوم ایستادگی کنیم فرهنگ ایثار، شهادت، ایستادگی، مقاومت در راه هدف، بصیرت، دشمن شناسی و دشمن ستیزی است

 

به گفته وی «انسان‌ها باید بدانند که اگر می‌خواهند دین اسیر نشود و مستکبران بر جامعه حکمرانی نکنند٬ راهکار عاشورایی اندیشیدن و عاشورایی عمل کردن است

 

آخراین که نمی شود،فدوی بر این باور است که حضرات آیات، در عرّ و تیز هم، باید استقلال داشته باشند، والله !

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

بازار عزاداری ! 

 

فدوی همچنان دعا می کند که قاصم الجبارین،به کسب ضعیف حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع،رونق بیشتری عطا فرماید ؛ به خبری در همین پیوند، نگاه کنید:

 

 ۲۰ میلیون عزادار در مکه

 

ایران می‌گوید شمار زائران کربلا ۴۰ برابر شده و امسال به ۲۰ میلیون نفر رسیده است. در پی اختلافات روزافزون با عربستان و عدم امکان سفرهای حج، به نظر می‌آید جمهوری اسلامی امسال با بسیج شیعیان دست به قدرت‌نمایی سیاسی زده است . / دویچه وله

 

بیت

به مزاحت ندادم این "آمار"

هزل بگذار و جد از او بردار

 

 باری- فدوی مشغول مذاکره با مقامات عراق است،بلکه برای رفاه حال مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، و نیز تعدیل جمعیت، این " ۲۰ میلیون" عزادار را ، بهر قیمتی که شده،همانجا نگهدارند که از بام تا شام، بر سر و مغز خود بکوبند،ثواب دارد! اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

قیصرانه ها

 

اشاره

 

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! : حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

طرح 2 فوریتی فراکسیون امید، یک ننگ برای این فراکسیون است و مجلس ما را به دوران دیکتاتوری پهلوی اول و دوم بازمی‌گرداند. یک دیکتاتور هم با مردمش چنین نمی‌کند که عده‌ای زیر پرچم انقلاب علیه انقلاب می‌کنند .


سرابی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

---------------

 

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، می‌گوید همه به دنبال "آشتی و انسجام ملی " هستند، در حالی که صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه گفته "آشتی ملی" در صورت اختلاف اساسی معنا دارد، که چنین اختلافی در ایران وجود ندارد . / بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------------------------

 

روحانی: تازه کارهای آمریکا با زبان احترام سخن بگویند/ در بسیاری از زمینه‌ها جزو ۱۰ کشور اول جهان هستیم/ تسنیم

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------------------

 

آیت‌الله نوری همدانی: مردم پول‌شان را در بانک نگذارند / دویچه وله

 

یک مرجع تقلید شیعه در قم دریافت بهره از وام‌های بانکی را رباخواری دانست و آن را حرام اعلام کرد. آیت‌الله نوری همدانی می‌گوید، در اسلام یک درهم ربا برابر با ۷۰ مرتبه زنا با مادر در کعبه است .

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------------------

 

زیباکلام : خلخالی قصد داشت من را اعدام کند ! / آخرین نیوز- تیتر

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

----------------------------------------------

 

رهبر انقلاب:استفاده از ماشین‌های گران قیمت برای روحانیون و طلاب حرام است

رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: حرمت اسراف برای همه است، هر کسی در هر حدّی چه غنی، چه متوسط یا فقیر ممکن است اسراف کند و اسراف، عمل حرام است. این ماشین‌های گران‌قیمت حرام است .

 

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

 

 

-----------------------------

 

 

در پی واکنش وزارت خارجه و رئیس مجلس ایران به فرمان ترامپ در ارتباط با محدودیت سفر به آمریکا، رئیس دستگاه قضا و معاون روحانی نیز با انتقاد از "خوی آمریکایی‌ها" این اقدام "غیرانسانی و ضد حقوق بشری" را محکوم کردند . / دویچه وله

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

 

--------------------------------

 

---0912 : تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شکوه وحدت مردم ایران اسلامی را به تصویر کشید و حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین نشان دهنده همدردی و همراهی با رهبری انقلاب بود./ کیهان دارالخرافه


حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

 

---------------------------------

 

مرگ‌! تنها چیزی که هیچ‌قدرتی مانع آن نیست. رفسنجانی هم رفت با اینکه علاقه ای به او نداشتم نمی دانم چرا چند دقیقه است که گریه امانم نمی دهد / سید! مجتبا واحدی- فیسبوک

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------------

 

 

هاشمی رفسنجانی خواستار تغییر قانون اساسی ایران شد/ العربیه

 

حرفا میزنه اکبر، چشا میرن مغز سر !

 

 

------------------------------

آیت الله خامنه ای: منع سلاح هسته‌ای مبانی بسیار مهم فقهی و عقلانی دارد/ بی بی سی

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

 

بعدالتحریر

 

حال فدوی از ذکر  این  مصیبت،که فقه و عقل،مانند جمهوری و اسلام ،شدیداً مانعة الجمع اند نیز،عجالتا می گذرد!

 

-------------------------------

 

موحدی کرمانی: ... اجمالا این دستور را از نیمه‌دستمال! امام یاد بگیریم. در حالات امام گفته شده،‌ تابستان اگر مگسی در اتاق امام پیدا می‌شد، امام می‌فرمود مگس را بیرون کنید. یعنی مگس را با مگس‌کش نکشید. اینقدر امام مهربان، اینقدر رئوف. این رافت و این محبت را باید از امام یاد گرفت   / نماز جمعه

 

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

   

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم باهم قهرند؟ / ملت با کسانی که در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی‌کنند/ رهبر معظم انقلاب اسلامی- آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: حالا سید خندان یک غلطی کرد، شما کوتاه بیایید، برادر رهبر(ضپ) !

 

-------------------------

 

به گزارش آخرین نیوز از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در آستانه فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات 631 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، قضیه باید بر عکس باشد یعنی ملت باید معظم له(ضپ) را عفو کند! 

 

 ---------------------------------------------

 

رییس سازمان سینمایی اعلام کرد : ایران باید 8 هزار سینما داشته باشد / ایسنا

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر رئیس ،بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،فدوی با افزایش تعداد سینماها بمیزان مذکور حرفی ندارد، لکن خوف آن دارد که یکوقت طعمه ی حریق برادران بشوند!

 

--------------------------

 

محسن رضایی: تکلیف شود، نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌شوم ! / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : ممنون، صرف شده، برادر رضائی !

 

------------------------------------

 

محسن هاشمی: برخی اسناد خاطرات پدرم محرمانه است/ برای انتشار خاطرات، باید با رهبری ارتباط برقرار کنیم

 

تحشیه ی فدوی: حالا نکردی هم ، نکردی برادر محسن !

 

-------------------------------------------

 

اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی پیشنهاد کرد نام بندر مهم و استراتژایک امیرآباد در شرق مازندران به بندر بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی تغییر یابد که با رای همه اعضا به تصویب رسید . / پارسینه

 

 

تحشیه ی فدوی: نام "امیر" مادر مرده ، که بقول عوام already در امیرآباد هست که !

 

------------------------------------------------------

 

ناطق نوری در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی :  نظام نیاز به بازسازی دارد !/شهروند دارالخرافه

 

 تحشیه ی فدوی:مزاح مکتبی می فرمایید! حالا چه عجله ای دارید، با توجه به حال بد اُمّت،هنوز دستکم ، 40 سال دیگر هم فرصت هست برادر آخوند دولتی!..

 

---------------------------------

 

با تصمیم وزارت امور خارجه ایران، عدم صدور روادید برای تیم ملی کشتی آزاد ایالات متحده آمریکا برای شرکت در جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه قطعی شد . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: عجب شانسی آوردند! در غیر اینصورت، توسط برادران گروگان گرفته می شدند تا پس از چند سال زندان وجه المصالحه حضرت آقا(ضپ) قرار گیرند

 

---------------------------

 

مهاجم داعشی به اشتباه خود را منفجر کرد !/ العربیه

 

یک مهاجم انتحاری داعش که قصد داشت، خود را میان یک مجموعه از جنگجویان مسلح مخالف حکومت سوریه منفجر کند، با اشتباه در زمان‌بندی، پیش از آن‌که به فاصله مناسب برسد، خود را منفجر کرد .

تحشیه ی فدوی: تا باشد از این اشتباهات،زنده نباشی، برادر داعش!

 

---------------------------------

 

صادق خان شهردار لندن پایتخت بریتانیا، با اعلام حمایت از فیلم سینمایی «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی، امکان نمایش این فیلم را در میدان ترافالگار، میدان اصلی شهر فراهم کرد . / العربیه.

 

تحشیه ی فدوی: مبارک باشد این شادی، به حق هادیِ مهدی(عج)!

 

-----------------------------

 

حمایت شهردار لندن از فیلم «فروشنده» با استقبال اصغر فرهادی مواجه شد

 

تحشیه ی فدوی: پس لابد می خواستید، معاذالله  با استقبال فدوی مواجه شود ، برادر العربیه !

 

------------------------------------

 

برخی از مردم به دلیل نیازهای شدید اقتصادی از مذهب خود دست برداشته‌اند . / آخرین نیوز- آیت‌الله محمد(ص)علی(ع) موحدی کرمانی

 

تحشیه ی فدوی: بزرگواری فرمودید، کار از " برخی" گذشته و به "همه" رسیده است، برادر آیت الله دولتی!

 

--------------------------

 

احمدی‌نژاد لطیفه‌هایش را منتشر می‌کند !  / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: نیازی نیست؛  آن بزرگوار، خودش افزون بر بلاهت، جوک مجسّم نیزهست!

 

---------------------------------------------------------

 

احمدی‌نژاد: شمارش معکوس فروپاشی سلطه شیطانی آمریکا آغاز شده/   با صدای بلند و با افتخار می‌گویم که یک ایرانی هستم / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: تکلیف بند نخست مهمل خردمندانه ی شما، معلوم شده است و اما در باب بخش بعدی به آگاهی می رساند که با توجه به سوابق درخشان جنابعالی،کسی  شما و توابع را،  ایرانی نمی داند ، حالا هی مزاحم کورش بشوید !

 

-------------------------------------------------------

 

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، اصلاح قانونی جنجال برانگیز را امضا کرد که طی آن، خشونت خانگی دیگر جرم شناخته نمی‌شود و مجازات آن هم تخفیف می‌یابد . از این پس شوهرانی که همسران یا فرزندان خود را بدون این‌که باعث خونریزی یا شکستی استخوان در آن‌ها شوند، کتک بزنند، تنها 15 روز زندانی می‌شوند یا این‌که می‌توانند به جای این مدت زندان، جریمه پرداخت کنند . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: کمال همنشین(حضرت آقای ما- م) در وی اثر کرد !

 

زیاده تحشیه ای نیست..

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

 

خارج از نوبت

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود

که برحسب موضوع،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف

به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

 

8857---0919 : آقای رئیس‌جمهور، بنده از زمان امضای توافق هسته‌ای بیکار شدم و با وعده‌ گشایش گره‌های ایجاد اشتغال چندین ماه است که امید به پیدا کردن شغلی هستم به اطرافیانم هم که توجه می‌کنم می‌بینم برخی از آنان هم یا بیکار شده‌اند و یا در آستانه بیکارشدن هستند. پس این آفتاب تابانی که از تابش آن ابراز خشنودی می‌کردید کجاست؟

فدوی با لباس ُمبدّل و درکسوت پیتزا دلیوری، مراتب را در بقول عوام Restroom  منزل سفیر سوئد به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رساند. بعدالتحیه و السلام  وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: بد قولی نکرده و "آفتاب تابان" مذکور همچنان و با قدرت 8،9 "ریش تِر"در حال درخشیدن است و بعنوان شاهد فرمودند :

 

بیت

دل هر ذرّه را که بشکافی

آفتابی ش در میان بینی !

 

فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود منظورشان آنست که مشکل ،همان" ذرّه "ی چموش در مصرع نخست است که کنایه از همان "ریز گرد " مألوف  و مانع رؤیت"آفتاب تابان"  است!، اینهم کاری آخر داشت که در ضیافت مأکول برادر سفیر سوئد، مُصدّع اوقات شریف و خوش ما شدید، برادر فدوی؟.. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر 8857---0919 !

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 و اینک باقی عریضه ها :

 

6998---021 : با طرح فراکسیون امید اگر از آقای رئیس‌جمهور بپرسیم که درخت سیب و گلابی که شما کاشته‌اید چرا میوه نداده است باید انتظار مجازات و حبس را بکشیم

 

 

فدوی: مراتب به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) و در مجالی که شدیداً سرگرم مالش قهرمانانه بودند،رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که این چه فرمایشی ست؟ و در ادامه افزودند که " مجازات و حبس " ،حق مسلم نویسندگان،خبرنگاران و دگراندیشان است و لاغیر، شما که عضو پیاده نظام بیت،یعنی کاره ای نیستید! و در پایان و پیرامون "درخت سیب و گلابی" که بعبارت شما میوه نداده است نیز گفتند علت آنکه شما ندیدید، آنست که "بر زمین نارسیده" به کنسرو تبدیل، و برای تغییر ذائقه ی برادر سید حسن(ع) نصرا...، به لبنان فرستاده شد، برادر، 6998---021 !

 

-------------------------------------------------------

 

0912 : وقتی متوجه شدم دولتمردان این دولت در خانه سفیر کشور سوئد شرکت کرده و شاهد کشف حجاب خانم‌های شرکت‌کننده بوده‌اند خجالت کشیدم. توسط این دولت چه ارزش‌هایی که برای چند روز دنیا زیر پا گذاشته نمی‌شود؟

 

 8455---0912  : با تشکیل جلسه مسئولان دولت در منزل سفیر سوئد با حضور زنان کاملا بی‌حجاب به افتخارات دولت تدبیر و امید افزوده شد! قابل توجه وزیر محترم اطلاعات و دستگاه‌های ذی‌ربط !

4862---0912 و 8560---0912: از دستگاه قضایی، سازمان بازرسی کل کشور و مجلس درخواست می‌شود برای صیانت از انقلاب، آرمانهای امام راحل(ره) و شهدا با برگزارکنندگان نشست سیاسی و اقتصادی کاملا بی‌اعتنا به قوانین جمهوری اسلامی در منزل سفیر سوئد برخورد نمایند تا این باب شیطانی برای همیشه بسته شود .

                         

متاسفانه عبور از خط قرمزها توسط دولت یازدهم در قراردادها، برجام، دیدار با فتنه‌گران و آخرین نمونه آن مذاکرات برخلاف عرف و قوانین تمام کشورها در منزل سفیر سوئد در تهران همراه با اختلاط مردان با زنان بی‌حجاب غربی از حد گذشته است. چرا هیچ برخوردی با این بی‌قانونی‌های دولت مدعی قانونگرایی نمی‌شود؟

 

1964---0938 : آیا دولت دستاوردهای نامعلوم برجام را در پستوی خانه سفیر سوئد می‌جوید؟! زهی تأسف !

 

فدوی بدلیل تشابه موضوع و ضیق وقت، هر پنج عریضه بالا را یکجا بر می رسد.باری- مراتب دراوقات شرعی خاج پرستان،به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند : گریه نکن گوگولی مگولی!، قربون اون اخمت بره، "حاج آقا ایشالله!" لکن به حول و قوّه ی الهی، ایندفعه شما را هم صدا می کنیم ، این دیگر گرد و خاک ندارد،برادر 4662---0912 !و توابع!

 

==========================

 

علی(ع)مردانی : فراکسیون امید با این طرح دو فوریتی آیا واقعاً پاسخی برای ملت دارند؟ واقعاً چرا این ملت تاریخ‌ساز و بزرگ امثال اعضای فراکسیون امید نماینده‌شان هستند؟ مردم باید هشیار و مراقب باشند و در انتخابات بعدی دقت کنند که به چه تفکری رأی می‌دهند؟


سرابی: طرح 2 فوریتی فراکسیون امید، یک ننگ برای این فراکسیون است و مجلس ما را به دوران دیکتاتوری پهلوی اول و دوم بازمی‌گرداند. یک دیکتاتور هم با مردمش چنین نمی‌کند که عده‌ای زیر پرچم انقلاب علیه انقلاب می‌کنند .

 

-------------------------------------------

 

3866---041 : آقای روحانی رونمایی تشریفاتی از منشور حقوق شهروندی کاری تبلیغاتی بود بدین خاطر تبلیغاتی بود که همانند وعده‌های دیگر فقط تبلیغ شد و هیچ عملی مشاهده نشد به جای آن، طرح 2 فوریتی نمایندگان مجلس که سؤال‌های جلب توجه کننده با حبس پاسخ داده می‌شود، واقعیت نگاه دولتی‌ها و حامیانشان به موضوع حقوق شهروندی را آشکار ساخته است .


فدوی بدلیل تشابه موضوع و ضیق وقت، هر سه عریضه بالا را یکجا بر می رسد.باری- مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که با آنکه مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم از جنس خودمان هستند،لکن در عین حال هیچ جور هم ول کن معامله ی ما نیستند  فلذا عنقریب است که آن موضع شریف از بیخ کنده شده و روی دست شان بماند! و در پایان نیز شیهه کشان فرمود:بقول مهندس بازرگان:  بابا سه سه بار، به 9 بار ، برادر حسین(ع) شریعتمداری!

==================================

5898---021 : به فراکسیون امید عرض می‌کنم که ابتدا زندانی با ظرفیت بیش از 50 میلیون نفری را احداث کند و بعد طرح 2 فوریتی را به مجلس ارائه کند. انبوهی از معترضین با سؤالات جلب توجه کننده‌ای که دارند به موجب این طرح محکوم به زندان می‌شوند !

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن،تا ضدانقلاب خوابست تذکر یکی دو نکته  خالی از ضررنیست  و آن اینکه، آخر چرا توی سر مال می زنید؟ ما درعرصه ی پیش بینی، چیزی از ملل راقیه کم نداریم  و بقول مقام معظم رهبری(ضپ) " ما رکورد زدیم" !ظرفیتِ پنجاه میلیون که چیزی نیست، ما زندان را برای هشتاد میلیون طراحی فرمده ایم، برادر 5898---021 !

----------------------------------------------------

 

نراقی : در اول اسفند 95 در قطار نور شماره 367 از مشهد مقدس به سمت تهران با به نمایش گذاردن یک فیلم ضدفرهنگی مثلا ایرانی، انواع توهین و تحقیر به ارزش‌ها و اعتقادات و زیر پا نهادن رفتار و آداب خانوادگی را شاهد بودیم، به طوری که در کنار خانواده عرق شرم بر پیشانی زائران حرم رضوی نشسته بود . آیا نباید هیچ نظارتی بر اینگونه مسائل باشد. متاسفانه کسی هم در قطار پاسخگو نبود. تاسف مضاعف وقتی است که معلوم شود این فیلم دارای مجوز وزارت ارشاد بوده است .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی و در شرایطی که بعلت لرزش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر، دولا دولا راه می رفتند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام بشدت متغیر شده فرمودند پنداری شما پیرو خط ما نیستید !،مگر یادتان نیست که حضرت ما   در زمان طاغوت ،بعلت آنکه قطار برای اقامه ی نماز ظهر نایستاد، خودمان را به بیرون از قطار پرتاب کردیم و به حول و قوّه ی الهی، طوریمان هم نشد؟! آنوقت شما آن بی ناموسی را در قطار مذکور تا انتها تحمل کردید ؟ احوط آن بود که شما به اتفاق اهل بیت عصمت و طهارت تان، دستجمعی خود را از قطار به بیرون پرتاب می کردید و در پایان نیز افزودند که بجای این مهملات،  اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید، خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر نراقی!

 

 

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24 فوریة المفخر سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

 

February 20th, 2017

(Was dated as 2/14/2017 by mistake. Sorry!)

حمیدرضا رحیمی
www.hazl.com

 

عکس برگردان !            

 

یکی از ویژگیهای البته شدیداً مثبت مجتهدالزمان، ملاذ الانام، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة، با آنکه "به مدرسه نرفت و خط ننوشت"،  دقت هندسی و فیزیکی مثال زدنیِ معظم له(ضپ) است :

 

دو بیتی

هندسه آموز که اندازه است

جان جهان جمله بدو تازه است

گر به فن هندسه دانا شوی

بر همه کاری تو توانا شوی

 

در توضیح بیشتر عرض می کند که معظم له(ضپ) اخیرا ً ، ضمن اینکه سیفون مبسوطی به طرح " آشتی ملی" سید خندان- { سید محمد(ص) خاتمی - م) }و توابع کشید،شیهه کشان  فرموده است که :

 

یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند، این‌ها به نظر من معنی ندارد، مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟ بله، مردم با آن کسانی که روز عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی نمی‌کنند . /

 

گفتن ندارد که معظم له(ضپ) راست فرمود! نگاه کنید :

 

 

 

عمله ی بیت(بسیجیان- م)در حال ارشاد مردم !

 

 

عمله ی بیت(بسیجیان- م) در حال ارشاد مردم !

 

 

 

مردم در حال لخت کردن و کتک زدن جوان بسیجی، بروایت حضرت آقا(ضپ) !

زیاده عرضی نیست ..

 

17 فوریه 017

 

پی نوشت

-----------------------------------------

(2) میرزا آقاخان کرمانی-  اندیشه های میرزا آقاخان کرمانی- فریدون آدمیت ص 48    

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

مجانی شد !                         

 

واقعیت آنست که چه خوانندگان محترم ضد انقلاب خوش شان یا بدشان بیاید، آب ، برق ، اتوبوس ، مسکن و ...، تنها چیزهائی نبودند که حضرت امام(ل) پس از فرود اضطراری از کره ی ماه به وطن سابق،رایگان فرمود بلکه، فرزندان خلف آن بزرگوار(ل) ، این شیوه ی مرضیه را تا به امروز  با قدرت 9.8 "ریش"تِر ادامه دادند و عمدتاً روی رفاه مردم متمرکز شدند ؛ فی المثل،فدوی در جوامع ثروتمند و ملل راقیه حتا ندیده است که افزون بر تأمین مایحتاج ضروری ملت ،چیزهای لوکس و تجملاتی ،مانند آب پرتقال ، قهوه و کاکائو هم از طریق لوله کشی رایگان کنند و این فقط جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، و به یمن نوابغی چون معجزه ی هزاره ی سوم، آبدارچی  منتخب آبدارخانه ی بیت(احمدی نژاد- م) می برازد و بس؛ فدوی آتش به مال اش زده و می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب در این پیوند، به یکی دو سند منگوله دار ، بقول عوام  for free نگاه کنند  :

 

 

Free hot chocolate with refill!

 

                                                              

شیرعسلی رایگان !

 

 

لوله کشی آب پرتقال!

 

 

بفرمایید از آب مقوّی  اهواز هم میل کنید ، قابلی ندارد!

 

*********************

 

در اوقات فراغت هم، مجانی تمرین خط کنید !:

 

 

زیاده رفاهی نیست

 

17 فوریه 017

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

دهاتی                  

 

یکی داشت می گفت هر چه می خواهد بوده باشد، حال که به سمت و سوی مردم آمده است !؛ منظورش برادر مهدی(عج) خزعلی بود که تا لحظه ی نگارش این سطور،در دهمین روز اعتصاب غذا به سر می برد.؛ فدویِ شهرستانی هم حسب شیوه ی مرضیه ،باورش شد که برادر مذکور بناگهان و به شرح زیر، کف دست اش گذاشت !:

 

حسین (ع) جان! با لب تشنه به ملاقاتت خواهم آمد ! / آمد نیوز- مهدی(عج) خزعلی

 

 

 

 

زیاده جسارت است

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

از گزینه های زیر میزی!     

 

فدوی با برخی مشتقات یا موصوفات بعضی صفت ها تاکنون مشکل عمده ای نداشته است، مگر خبری که در پی می آید :

 

حمایت شهردار لندن از فیلم «فروشنده» با استقبال اصغر فرهادی مواجه شد !/ العربیه

 

که در این ارتباط، فدوی نمی داند که کی، ریش کی را تراشیده است !. بهر روی وی بخیل نیست و عرض می کند:

 

مبارک باشد این شادی،بحقِ هادیِ مهدی(عج) !

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

بیکار نمی توان نشستن !

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

بی عرضگی مقدس  

 

پنداری، الله جل جلاله، مخلوق هر تیر و طایفه ای از مؤمنین که باشد،معاذاالله قادر به حفاظت از خانه و نیز مهمانان خود نیست . آن از  شل و پل شدن مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم در منزل شخصی الله یعنی کعبه ، و اینهم سقف کلیسائی در نیجریه:

 

سقوط مرگبار سقف کلیسا در نیجریه . ! . / دویچه وله- تیتر

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

 

در پی فرو ریختن سقف کلیسایی در شهر "اویو" در جنوب شرقی نیجریه، بنا به اعلام منابع بیمارستانی، دست‌کم ۱۶۰ تن جان خود را از دست دادند و ده‌ها تن دیگر مجروح شدند. سقف این کلیسا مراحل پایانی ساخت را می‌گذراند

 

 

 

و یا این سهل انگاری ا الله جل جلاله !:

 

حمله به کلیسای جامع قبطی‌ها در مصر

 

انفجار بمب بخش‌هایی از کلیسای جامع سنت مارک در مرکز قاهره، پایتخت مصر را تخریب کرد. انفجار در این کلیسا که کلیسای جامع مرکزی قبطی‌های مصر است، ده‌ها کشته و زخمی بر جا گذاشت. این حمله یکی ازخونین‌ترین حملات ضد اقلیت‌های مذهبی در سال‌های اخیر بوده است . . / همانجا

 

 زیاده جسارت است

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

شربت مارمولک !   

 

فدوی فیلم سینمائی مارمولک را که در پایان البته ، بسود اسلام عزیز ختم به خیر شد دیده ،لکن شربت اش را تاکنون، تجربه نکرده بود که به اظهار مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان کهگیلویه، نوشابه ی مأکولی ست :

 

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان کهگیلویه با تاکید بر اینکه آب شرب منطقه جاورده هیچ مشکل بهداشتی ندارد گفت: در تمام خانه‌ها مردم منطقه مارمولک وجود دارد و هیچ عیبی در زمینه دیدن مارمولک در آب شرب منطقه وجود ندارد . !

 

 و اما :

 

بنا به تصاویر رسیده آب منبع ذخیره آب منطقه جاورده به محل برای خیز مارمولک‌ها تبدیل شده و گل و لای کف منبع آب نیز بیانگر غیر بهداشتی بودن این آب است !/ تسنیم

 

زیاده مارمولکی نیست ...

 

 

0000000000000000000000000000

 

تکلیف شب(شرعی- م)   

 

خونندگان محترم ضدانقلاب اگر زحمت نیست، لطفاً با استفاده از یک تناسب ساده ی دبستانی، استثنائاً بجای پرتقال فروش، که پس از انقلاب شکوهمند، جز درمجلس و دولت یافت می نشود!، پیدا کنید وقتی که این بانو، درآن هوای پاک و زلال، پوشش راحت و آزادانه، نه روسری نه تو سری - نه پوشش برترمقام معظم رهبری(چادرمشکی- م)، نه اسید پاشی ،نه عملیات ایذائی نیروی محترم انتظامی،نه اداره ی اماکن نه کهریزک ، نه قتل های زنجیره ای،نه قتل ها و اعدام های فله ای، نه سالی 14 ماه عزاداری،نه گرانی و صف و کوپن،نه اختلاس های میلیاردی و سایر دست آوردهای حکومت داعشی ما، چنین شعاری را بر علیه دولتی که اینهمه آزادی در وجه او کارسازی کرده  نوشته،  بنظر بینندگان /خوانندگان محترم ضدانقلاب،ما سیه روزان،روی تی شرتهای خودمان، چه باید بنویسیم؟، هان؟

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

نزول بلای طبیعی   

 

بخش هواشناسی با گرایش به خداشناسیِ دفتر فدوی، وبرمبنای فتاوی آقایان علما ، ادام الله ظلکم العالی شدیداً اعلام کرد که بزودی سیل بنیانکنی به عربستان سعودی هجمه  خواهد برد و خیال مقام معظم رهبری(ضپ) را در باب "  شجره خبیثه ملعونه" آسوده خواهد کرد. اینهم اسناد مصور منگوله دارش :

 

حاجیه بی حجاب در مراسم حج امسال کیست !؟ / آخرین نیوز- تیتر

 

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

 

در روزهای اخیر تصاویری از یک زن بی حجاب در مراسم حج امسال در فضای مجازی منتشر شد. اکنون یکی از خبرگزاری های عربی هویت این حاجیه بی حجاب (!) را بر ملاء کرده و او را دختر سعدالدین الحریری، نخست وزیر سابق لبنان و همپیمان عربستان سعودی معرفی کرده است .

 

ملاحظه ی مدرک جرم(عکس- م) که در پی خواهد آمد اما ،حاکی ست که منبع خبر، زیادی حساب کرده و آن " یک زن بی حجاب"، دخترکی بیش نیست : 

لولوء الحریری

 

البته افزون بر " مسلمانان سراسر جهان" !،

بیت

ایمان و امان به سرعت برق

می رفت که " ُمفتیان " رسیدند!مفتی برجسته مالزیایی «ذوالکفلی محمد البکری» با خجالت آور خواند این صحنه اعلام کرد: طبق اطلاعات به دست آمده این دختر دیوانه، دختر یکی از سیاستمداران لبنانی بوده ولی قانون الهی برای همه یکسان است و فرقی میان سیاستمداران و مردمان عادی در رعایت این قوانین وجود ندارد .

 

وی در ادامه گفتگو با روزنامه «مالزین تودی» اظهار داشت: رژیم آل سعود مسئول مستقیم این رخداد شرم آور است و این رژیم در راس همه فریبکاری ها و نفاق ها قرار دارد .

 

 

 

سعدالدین الحریری در مراسم حج امسال

 

البته به فتوای مرجع تقلید روشنفکر فدوی، ادامه الله وجوده ، چنانچه در مناسک حج ،بالاتنه ی برادران "کون برهنه" باشد،مانعی ندارد!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

رحمتی- کلاشه گیلان : یک یخچال فریزر سامسونگ خریداری کردم. از روز اول صدای این یخچال فریزر آن قدر بلند بود که شب‌ها یخچال را خاموش می‌کردیم. بعد از پیگیری‌های متعدد و رفت و آمد تکنسین‌های شرکت به بنده توصیه شده برای تعویض یخچال اقدام کنم اما متأسفانه شرکت خدمات پس از فروش سام سرویس خدمات مطلوبی ارائه نمی‌کند . صدای بنده را به گوش مسئولین شرکت سامسونگ برسانید .
 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی و با قید 72 فوریت از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در پاسخ فرمودند که دستگاه مذکور در عین حال  نوعی ساعت شماطه دار ست که اگر بیدار نشوید،تازه تبدیل به پنکه ،و اگر بازهم بیدار نشوید،کولرمی شود! ضمناً فدوی کوشید که صدای شما را به مسؤلین ضاعف الله اموالهم اجمعین برساند لکن صدای یخچال تان چندان بلند بود که مانع شد که صدای شما به حضرات مسؤلین  برسد؛ ! هم ازینروست که شاعر در وصف شما چنین سرود ، برادر رحمتی:

دو بیتی

اگر "رحمتی" خواهد از روزگار

که يک لحظه بي زاء زحمت زيد

مگس را پديد آورد روزگار

که تا بر سر راء رحمت ريد !

و من الله التوقیف !

------------------------

5782---021: بنده با وجود دریافت بیمه بیکاری، یارانه‌ام 4 ماه است که قطع شده است و 3 ماه قبل هم بیمه بیکاری‌ام به دلیلی نامعلوم قطع شد! پیگیری‌‌هایم در مورد قطع یارانه و حقوق بیکاری با دلیل نبودن بنده در منزل توجیه شده است. مدعی‌اند که اگر بیکار هستید چرا در خانه نبودید!

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما،مضایقه ای ندارد لکن آخرخودتان هم بی تقصیر نیستید، در پاسخ اینکه کجا رفته بودی، باید می گفتی : رفته بودم سقاخانه دعا کنم !،البته بجان مقام معظم  رهبری(ضپ)برادر 5782—021!

 

-------------------------------------------------

 

4713---021 : یکی از کارکنان سازمان هواپیمایی هستم، در این سازمان قرار بود با امضای برجام 100 فروند هواپیما خریداری و به کشورمان تحویل داده شود اما متأسفانه همچنان حتی برای تأمین قطعات یدکی دچار مشکل هستیم چه رسد به خرید هواپیما و انتقال آن به کشور.

 

فدوی : مراتب بناگزیر ودر شرایطی که پس از نرمش قهرمانانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند،با قید چندین فوریت، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) دستور فرمودند

که برادران دانشمند هسته ای، در زنگ تفریح قطعات یدکی طیاره بسازند،شیرینی زیرمیزی فدوی فراموش نشود،برادر 4713---021 !

 

--------------------------------------------

 

سیدعلی موسوی: میلیون‌ها تومان در مؤسسه مالی اعتباری ...  سپرده‌گذاری کرده‌ایم و به علت عقب‌افتادن اقساط و مشکلات دیگر دو ماه است که برای دریافت پول خود هر روز در رفت و آمد به این مؤسسه هستیم و موفق نمی‌شویم مبلغ سپرده خود را دریافت کنیم. چرا؟ این چه امنیتی برای سپرده‌گذاران داخلی است! آیا امنیت سرمایه‌گذاری فقط برای خارجی‌ها ضرورت دارد؟ چرا فردی که با اراده و خواست خود مبلغی را امانت به بانک و مؤسسه‌ای می‌سپارد و در روز نیاز، به بهانه‌های واهی حق برداشت آن را ندارد؟! از مسئولین امر درخواست رسیدگی دارم.

 

فدوی روی عریضه ی شما اقدامی ندارد، زیرا خود کرده را تدبیرنیست؛ در این باب،توجه شما را به فرمایشات برادر قرائتی نخستین استندآپ کمدین حکومت اسلامی در همان اوایل انقلاب شکوهمند جلب می کند که نقل به مضمون فرمود : ده تومان بدین به یک آخوندی،اگه تونستین ازش پس بگیرین ! ..البته ملت ورجاوند در آن زمان فکر می کرد که حجت الاسلام مذکور، شوخی می کند، لکن انگار جدی بود،برادر سیدعلی(ع) موسوی!

 

-----------------------------------------

 

6185---0990 : والا قدرترین مسئول نظام اعلام کردند کالاهای قاچاق را در همان نقطه کشف شده آتش بزنید، متأسفانه شاهدیم که در برخی شهرها از جمله تعاونی گمرک ‌]...[ به صورت یکسره از ساعت 8 صبح تا 8 شب لباس و کفش‌های ورزشی ضبط شده قاچاق را به فروش می‌رسانند. چرا؟!

6118---0990 : قرار بود 13 خودروی لوکس قاچاق آتش‌ زده شود تا درس عبرتی برای همه قاچاقچیان شود. اما موضوع مبارزه با قاچاق، به لطف برخی مسئولان، با طرح موضوعات بی‌اهمیت دیگر کمرنگ شد و امروز دیگر خبری از آن نیست! این بود دغدغه مسئولان برای مبارزه جدی با قاچاق کالا؟!

 

فدوی :هر دو عریضه بعلت ضیق وقت و تشابه موضوع،در اوقات شرعی،از طریق مبادی ذیربط  شدیداً پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند بسمه تعالی- اگر اصرار دارید، بجایش سینما آتش می زنیم که آسان تر است،برادر 6118---0990 و توابع

 

-----------------------------

 

در خطبه‌های نمازجمعه، مردم از بسیاری موارد آگاه می‌شوند و مشارکت مردم در بسیاری از امور کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد که نشان دهنده حضور فعال مردم در مورد سرنوشت کشورشان است، آنگاه برخی که از روشنگری خطبه‌های نمازجمعه خرسند نمی‌شوند خواستار خودسانسوری ائمه‌جمعه می‌شوند! بی‌منطقی از این بیشتر می‌شود؟!

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن  پیش از آن،یادآوری یکی دو نکته بشرط آنکه بین خودمان باشد،ضدانقلاب هم نشنود، شاید خالی از ضرر نباشد،از همه مهمتر اینکه ،نماز جمعه ،متعلق به دوران پیامبر گرامی(ص)، یعنی قرنها پیش ازعصر ارتباطات  است، بیداری،برادر 6424---0912

 

---------------------------------------

 

علیمردانی : علی‌رغم سفر چندی قبل وزیر امور خارجه به نیجریه و اطلاع از وضعیت وخیم رهبر بزرگوار شیعیان این کشور متأسفانه هیچ واکنش مؤثری نسبت به این خیانت‌ها، بی‌حرمتی‌های مسئولان آن کشور علیه حجت‌الاسلام والمسلمین زکزاکی رهبر شیعیان آن کشور نداشت و خبرهای جدید نیز حاکی است این بزرگوار که در آستانه نابینائی کامل قرار دارد با وجود حکم آزادی او از طرف دادگاه این کشور، قرار نیست آزاد شود. انتظار می‌رود در حد واکنشی که به انفجار یک ترقه در فرانسه و برخی کشورها دارند در قبال مسلمانانی که زیر شدیدترین شکنجه‌های شیاطین کوچک و بزرگ له می‌شوند نیز واکنش درخوری نشان بدهند .

 

فدوی: والله برادرعلی(ع)مردانی، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،راست اش نیجریه خیلی دور است و فدوی جان اش را ندارد، لکن بقول عوام how about همین بغل گوش تان، یعنی آنجا که دو فقره آیت الله( کاظمینی بروجردی و نکونام) در زندان بیت هستند!؟

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17 فوریة المفخر سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

*.*.*.*.*

February 13th, 2017

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

لغزش

 

تا آنجا که فدوی بیاد می آورد، قرار شد که احدی روی فرمایش مقام معظم رهبری(ضپ) حرفی نزند، حتا اگر حجت الاسلام محمد(ص) جعفر(ع) منتظری دادستانی کل بیت باشد که گفت :

 

دستگیری عوامل داعش که فکر شرارت در راهپیمای22 بهمن بودند !/ ایسن

ا

یعنی چه آقا؟ مگر حضرت آقا (ضپ) نفرمود که اگر تتمه ی توان مالی و جانی ملت یک لاقبا را بعنوان مدافعان حرم! در سوریه دود نمی فرمود، برادران حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)باید با برادران ناتنی خود درحکومت اسلامی درونمرزی (داعش - م) در ام القراء کشتی می گرفتند،! یعنی حضرت آقا (ضپ)، معاذالله دروغ یا مُهمل فرموده است ؟!

 

10 فوریه 017

 

 

عکس/ نمایش دستگیری یک داعشی در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم قم

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

اندر حواشی مراسم  دولتی- عبادی۲۲ بهمن :

 

فدوی امروز مبالغی گرفتار است و وقت ندارد؛ فلذا از خوانندگان محترم ضدانقلاب خواهشمند است که برای یکبار هم شده با وی همکاری و قبول زحمت کرده ، و قطعات زیر را در ستونهای مربوطه، ثبت یا طبقه بندی فرمایند، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!:

 

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در سخنرانی مراسم ۲۲ بهمن گفت:‌ انقلاب اسلامی فراز و نشیب طی سی و هشت سال گذشته فراز و نشیب های فراوانی دیده و فرزندان دلیر خود را از دست داده است اما ملت ایران همچنان در پی آرمان های انقلاب می‌رود و می‌دود . / قیصرانه ها (حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !)

 

***

رئیس‌جمهور کشورمان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما نقطه عطف مهم کشور است، ادامه داد: انقلاب ۵۷ تاریخ کشور استبداد زده و استعمار زده را از وابستگی به بیگانگان و آمریکا آزاد کرد و سرنوشت ملت در اختیار ملت قرار گرفت  ( قیصرانه ها)

 

****

روحانی با تاکید بر اینکه ما از مسیر انقلاب، امام (ره) و رهبری در هیچ شرایطی دست بر نمی‌داریم، افزود: ملت ما هرگز در پیش و خم های سخت این انقلاب راه و مسیر خودرا با رهنمودهای رهبری گم نکرده اند و مشکلات را پشت سر گذاشتند. در عرصه بین‌المللی شرایط جنگ را به صلح تبدیل کردیم و اقتصاد ما در حال گذار از رکود و بی رونقی به سمت پیشرفت است . ( قیصرانه ها )

 

***

روحانی همچنین تاکید کرد:‌ کدام انقلاب را سراغ دارید که همه مسئولین بلندپایه آن به طور مستقیم یا غیرمستقیم توسط آرای مردم انتخاب شده باشند؟( کلمات حمار)  

 

***

آیت‌الله علم‌الهدی عنوان کرد: در این راهپیمایی مردم نشان دادند که ترامپ غلطی نمی‌تواند بکند. پیام امروز کوبیدن مشت بر دهان آمریکا و دولتمردان کاخ سفید بود. کاخی که نامش سفید است و اما در عمل عملکردش سیاه است و این ملت هیچ‌گاه خسته نمی‌شود و به ترامپ اعلام می‌کند که باید گزینه‌هایش را زیر میز بگذارد/ کلمات حمار  

 

***

ما در تمام این سالها برای دفاع از حقوق خود همگی پشت سر مقام معظم رهبری ایستادگی کردیم و نتایج بلندی به دست آوردیم . (آکادمی چفیه مالی )

 

*** 

رئیس جمهور کشورمان با تاکید بر اینکه هر کس سیاه نمایی می‌کند، انقلابی نیست، گفت: با پیروی از مقام معظم رهبری در پی جماع، آشتی و انسجام ملی هستیم .

 

لغزش تایپی

 

. لطفاً پس از مطالعه ی عبارت بالا،غلط تایپی جماع را به اجماع اصلاح بفرمائید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

فدوی برای جوری جنس، یکی دو فقره چفیه ی یزدی تصویری هم علاوه می کند :

 

مع الاسف امسال بعضی چیزها و از آن میان واکسی و ساندیس، مجانی نبود و صلواتی شده بود ! :

 

http://cdn.isna.ir/d/2017/02/10/3/57436180.jpg

 

واکس صلواتی روی پرچم رژیم اسرائیل

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

فرض محال ! 

 

.. و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار از روزگار کج رفتار چنین روایت کرده اند  که  یک قاضی فدرال بلاد کفر و زندقه، حکم رئیس جمهور قدر قدرت ممالک محروسه ی امریک را ،که پیرامون محدویت سفر/ویزای 7 کشور صادر کرده بود، شکست!..حال فقط تصورش را بکنید که مثلاً ،اگر برادرصادق آملی لاریجانی، رئیس قوه باه(غذائیه!- م) که به اتفاق سایر برادران لاریجانی،لعنة الله علیهم اجمعین، ایران سابق را بین خود بالمناصفه تقسیم فرموده اند،دستور حضرت آقا(ضپ) را دائر بر موشک پرانیهای اخیربدلیل مغایرت با منافع و مصالح ملی لغو کند، فکر می کنید چه اتفاقی می افتد؟!

 

زیاده حکمی نیست

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

عکس/ سردار نقدی بر دوش بسیجیان

 

خر سواری!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

دیش و ریش !   

 

فدوی برای برخی نگرانیهای کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) از جمله موردی که در پی می آید، دلیلی نمی بیند :

 

 آیا جمع کردن دیش شدنی است؟ اگر این کار را کردیم، در استان‌های مرزی چه کنیم . می‌توانیم بگوییم فضای مجازی، دنیای دیجیتال و ارتباط اینترنتی ممنوع است و باید تمام شبکه‌های اجتماعی فیلتر شود؟ می‌توانیم با فیلتر و ممنوعیت در دنیای امروز زندگی کنیم؟/ آخرین نیوز بنقل از ایسنا- تیتر

 

باری فدوی اسناد مصور منگوله داری در اختیار دارد که نشان می دهد که نگرانی  وی بیمورد، و به تبع آن، نیازی هم به اقناع و جماع (1) علما و کنار آمدن با ُجنود ظفر ورودِ مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم نیز ندارد؛فدوی این اسناد را بقول عوام for free با  خوانندگان محترم ضد انقلاب خود share می کند:

 

Iran Behörden zerstören 100.000 Satelliten-Schüsseln

همانگونه که ملاحظه می کنید، ناگفته پیداست که این خانواده ی بقول حضرت امام(ل)مستضعف،از داشتن دیش منظوری نداشته و از آن بعنوان بند رخت (2) ،استفاده ی بهینه کرده است!

و اما سند دوم که دیگر حجت را بر چماقداران محترم بیت بکلی تمام کرده، از این قرار است:

 

Bildergalerie Iran Satelliten

 

فدوی فکر نمی کند که دیگر نیازی به تفسیرتصویر بالا داشته باشد لکن احتیاطاً می افزاید که آنگونه که آن مؤمنه ی محترمه ی شدیداً محجبه، سجاده را گسترده، دیش مذکور،بیگمان رو به قبله تنظیم شده، و جز مناسک حج و تلفات مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم در منا، و برای تنوع، ماجرای تجاوز به حجاج در فرودگاه جدّه، چیز دیگری نشان نمی دهد!

زیاده سندی نیست

 

پی نوشت :

(1)خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً بعد از مطالعه،غلط تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(2) . همیجا و بعنوان وظیفه ی شرعی عرض می کند که "بند رخت" در عبارت بالا، از نوع بند رخت ضد انقلاب نیست که بشود شیطنت کرد و گفت : بند رختی پیدا بود: سینه بندی بی تاب . !

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

چهره ای دیگر  

 

فدوی نمی دانست که زنده نام عباس کیارستمی،که به اهتمام برادران پزشک دانشمند، از دست ایران و جهان رفت،افزون بر شاعر- فیلمساز و کارگردان -عکاس، نظامی هم بوده است!،این معنا را فدوی از ملاحظه ی خبر مصور زیر، دریافت:

 

ادای احترام دختری با لباس سربازی در مزار عباس کیارستمی/ آخرین نیوز

 

ادای احترام دختری با لباس سربازی

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 برادر،عصمت ‌الدوله !   

 

برای دستگرمی، و البته انبساط خاطر،این خاطره از ناصرالدینشاه  را ملاحظه کنید :

 

ناصرالدين شاه پدر عصمت‌ الدوله درباره آرايش دختر خود می‌نويسد: «وعده داشتيم خانه ظل‌السلطان از صبح رفتيم ... من و ظل‌السلطان و نايب‌السلطنه رفتيم اندرون از همان راه گلخانه ... عصمت‌الدوله سبيل داشت به قدر سبيل نايب‌السلطنه !*

 

 

http://www.dw.com/image/0,,19225935_303,00.jpg

 

 

 

و اما فدوی و حتماً ناصرالدینشاه، نمی دانستیم که اگر بانوئی 65 سال سراغ صورتش نرود،بی آنکه به حوزه ی علمیه! برود، آیت الله می شود ؛ اگر باورتان نمی شود، اینهم سند مصور منگوله دارش:

ريشدارترين زن جهان ! / آخرین نیوز

زنی که تا سن ۶۵ سالگی دست به صورت خود نزده است در رکوردهای گینس ریش دار ترین زن جهان است .  

 

 

ريشدارترين زن جهان

 

 

پی نوشت :

----------------------------------

* ناصرالدین شاه قاجار نه تنها همسران زیادی داشت، بلکه از این همسران فرزندان پرشماری نیز به دنیا آمدند. عصمت‌الدوله یکی از دختران ناصرالدین شاه بود. مادر عصمت‌الدوله، تاج ‌الدوله (نوه فتحعلی شاه) از زنان "عقدی " ناصرالدین‌شاه بود. عصمت‌الدوله در سال ۱۲۷۱ متولد شد. با ورود پیانو به ایران در سال ۱۲۸۱، عصمت‌الدوله جزو اولین زنان ایرانی بود که نواختن پیانو را فرا گرفت

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

در "سایز" مناقشه نیست !  

 

روزی نیست که فدویِ گیج، توسط برادران ، بقول عوام confused نشود.فی المثل، سایز چیزهائی که آدمهای نرمال گم می کنند، کوچک اند و معمولاً  در جیب هم جا می شوند؛مانند : ساعت- کلید-انگشتر- کیف - عینک  و از این قبیل .تا آنجا که فدوی می داند،بزرگترین چیزی که پیش از این گم می شد ، حداکثر شتر بود و در همین رابطه بود که می فرمودند : شتر با بارش گم شد یا می شود !.فدوی اما نمی داند که چرا سایزهمه چیز درحکومت اسلامی  درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) بزرگ ، یعنی خیلی بزرگ ! و بقول عوام oversize است ،با اینهمه، لکن درجیب جا هم می شوند! مانند دکل های نفتیی که تاکنون به اهتمام حضرات آیات غیب ، و بعون الله به امام غایب(عج) پیوسته اند ! فدوی دراین باب می پنداشت که" حد همین است سخندانی و زیبائی را" ! لکن ملاحظه ی خبری که در پی می آید، او را از جهل مرکب خود، بدر آورد :

 

سه نفت کش با بارَش گم شد !  / آخرین نیوز- تیتر

 

و در توضیح خبر حیرت اثر:

در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این سه فروند نفتکش توسط تبعه یونانی به فروش رسیده و در نتیجه بالغ بر یکصد میلیون دلار از اموال ملی از بین رفته است !

 

که البته  " کش دادن" (پیگیری – م) اینگونه سرقتها، خلاف منویات / اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای دامت تحریکاته است !

 

زیاده " ارزی" نیست ..

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

حضرت (ع) و کنسرت!    

فدوی نه به این علت که عنصر عقب مانده ای ست، نه بجان عزیزتان! ، چرا که  در حاشیه ،متوجه این نکته نیز هست، که آرامش شهروندان مبحث مهمی ست! یعنی، بقول آن بزرگوار(ل) لکن اینطور نباشد که دکانداران عوالم کلاسیک و مدرن، خواب قیلوله ی حضرات ماموتها را بیاشوبند، که البته به جهنم! لکن آن بزرگوران، در هر مرتبه و درجه ای که هستند، حق ندارند که  همین عمل شنیع را، با حضرت رضا(ع) نیز بفرمایند تا آنجا که مخبط الاسلام والمسلمین  علم الهدی ناگزیر شود که شیهه کشان بفرماید :

آقای علم الهدی گفته است: "کنار گنبد امام رضا نمی‌شود کنسرت برگزار شود، این خلاف حیثیت و هویت این شهر است، تو کنسرت می‌خواهی، مشهدی نباش، برو یک شهر دیگر زندگی کن ." / بی بی سی

گفتن ندارد که پریدن از خواب هزار و چهارصد ساله" نه کاری ست خُرد"   بنا برا ین، واجب گوشی ست، که کنسرتها در مشهد، رد صلاحیت شوند !

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

   

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

کاریکاتور دونالد ترامپ در کانال تلگرامی سایت رهبر انقلاب

کانال تلگرامی سایت رهبری کاریکاتوری از ترامپ منتشر کرده و ذیل آن جمله ای از سخنان رهبری معظم را منتشر کرده که می‌فرمایند؛ روز بیست‌و‌دوّم بهمن، مردم جواب تهدیدها و حرفهای رئیس جمهور آمریکا را در خیابان خواهند داد . / پارسینه

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1395/11/21/242587_659.jpg

 

 

تحشیه ی فدوی: خدا مرگت دهد، "رهبر" چه لوسی!

----------------------------------

خاتمی با اشاره به تهدیدهای ترامپ خواستار آشتی ملی در ایران شد !/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی:

                                                                                بیت

 

به" U.S " نیست مربوط این "عریضه"

چه ربطی گوز دارد با شقیقه ؟!

--------------------------------------

 

خبرگزاری‌های ایران سخنان فرمانده سپاه علیه آمریکا را سانسور کردند / العربیه.تیتر

 

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

 

محمد (ص)علی(ع) جعفر(ع)ی چهارشنبه 8 فوریه در سخنانی به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب در ایران به نقل از یک تحلیلگر وزارت دفاع آمریکا گفت که این کشور چه «در جهان اسلام» و چه «در کل جهان» یک «ببر کاغذی» است .

تحشیه ی فدوی:

بیت

مست بودم اگر گهُی خوردم

که فراوان خورند مستانا / تام و جری(موش گربه عبید- م)

------------------------------------

 

 

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران، انتقادهای وزیر دولت امارات در امور خارجی را رد کرده و گفته است: "ادعای صدور انقلاب و مداخله ایران در امور کشورهای عرب... بی اساس و نابه جا" است ./  بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی:  بله؟ یعنی آنچه حضرت امام(ل) در باب صدور انقلاب فرمود، مُهملِ مطلق بوده است؟ این دفعه ی ماقبل آخرتان باشد، که به معظم له راحل(ل)، اهانت می کنید، برادر قاسمی!

-------------------------------

کشف بقایای دو جسد در نخاله های پلاسکو؛ چه کسی مسئول است؟/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: استکبار جهانی و صهیونیزم بین لملل؛ اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدی،برادر بی بی سی؟!

--------------------------

تعداد نمایندگان مجلس ایران ۴۰ نفر' اضافه می‌شود ' محمد(ص) محمودی شاه نشین!- بی بی سی

 

 تحشیه ی فدوی: ایوای! بحران بیکاری، به مجلس بیت هم سرایت کرد که آگهی استخدام داده اند ؟!

 

---------------------------------

وزیر اقتصاد ایران: ٧٠٠ هزار میلیارد تومان بدهی داریم/وزیر اقتصاد

 

 تحشیه ی فدوی: اینکه چیزی نیست، برای یک اختلاس، جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذری، قهر می کند، برادر وزیر!

---------------------------------------------------------------------

لحظات به یادماندنی از رابطه پراحساس اوباما با موسیقی/ دویچه وله

 

 تحشیه ی فدوی: نامبرده نخست بیاید 70 ضربه شلاق اش را بابت موسیقی از برادران ما دریافت کند، تا بعد !

--------------------------------------

 

کوسه ماده‌ای بدون جفت‌گیری با کوسه نر تخمگذاری کرد / العربیه- تیتر

زندگی می‌کند توانسته از جنس ماده‌ به بی‌جنس‌گرایی تغییر جنسیت دهد. دانشمندان می‌گویند این موضوع می‌تواند نسل این کوسه را از انقراض نجات دهد .

 

تحشیه ی فدوی: عجب، پس قضیه محدود و منحصر به حضرت مریم(ع) نیست !

-----------------------------------

توصیه آیت الله العظمی سیستانی به طلاب : از غرق شدن در مباحث سیاسی اجتناب کنید/ در برابر مشکلات برای مردم الگو باشید / حوزه

 

تحشیه ی فدوی: می شود لطفاً، محض رصای خدا و موقتاً هم که شده، جایتان را با حضرت آقای ما(ضپ)عوض کنید،بلکه ملت تا چماقی دیگر،نفسی بکشد، برادر سیستانی؟

-----------------------------

 

سرکئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه، ىر مصاحبه‌اى گفته است، اگر دخالت نظامی روسیه نبود، دمشق در مدت دو یا سه هفته به دست «تروریست‌ها» سقوط می کرد . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: راست میگه، حضرت آقا(ضپ)؟!

 

-------------------------------------------

 

حمایت گلشیفته از تحریم اسکار: به ترانه افتخار می کنم / انصاف نیوز

 

 تحشیه ی فدوی: باری پنداری ترانه جان، زورش به حضرت آقا(ضپ) نمی رسد، پالان ترامپ را گرفته است !

 

--------------------------------

 

پایگاه «امریکن اینترست» در گزارشی تحت عنوان «هشت قدرت بزرگ 2017» به قدرت‌های برتر جهان پرداخته و در این گزارش ایران را در شمار هشت قدرت برتر دنیا و در رده هفتم معرفی کرده و بالاتر از رژیم صهیونیستی (متحد نخست آمریکا) آورده شده است. آمریکا، چین، ژاپن، در رده‌های اول تا سوم این لیست قرار گرفته‌اند و روسیه، و آلمان و هند رده چهارم تا ششم را تشکیل می‌دهند و ایران بعد از این کشورها در رده هفتم قدرت سال 2017 قرار دارد و بعد از آن به رژیم صهیونیستی اشاره شده است . / کیهان دارالخرافه- تیتر صفحه نخست

 

تحشیه ی فدوی:  بالاخره نفهمیدیم که آمریکا بد است یا خوب، برادر چماقدار؟

---------------

 

گیتی مشایخی همسر جمشید مشایخی : آرزو می کنم جمشید همیشه سلامت باشد چرا که بیماری او، مرا مریض تر می کند و در مدتی که حال خوبی نداشته، بنده هم حال خوبی نداشتم و ناراحتی های خود را فراموش کرده ام.حتی صبح امروز که به مناسبت تولدش به برنامه رضا رشید پور رفته بود صلوات می فرستادم و از تلویزیون به رویش فوت می کردم تا همیشه سلامت باشد/ صراط

 

مراتب توسط فدوی از طریق جن گیر برادر احمدی نژاد که با عوالم بالا  همچنان در ارتباط است، پیگیری شد، گفتند صلواتها تاکنون وصول نشده است؛ لطفاً ادامه دهید، خواهر گیتی!

 

---------------------------------

 

الان بحث رجل سیاسی حل شده و هیچ مانعی به لحاظ سیاست کلی نظام برای حضور زنان در انتخابات ریاست‌جمهوری وجود ندارد / عارف

 

تحشیه ی فدوی:لکن ما مسائل مهمتری داریم از جمله اینکه زنان چه بپوشند، چه نپوشند،دوچرخه سواری بکنند یا نکنند. و از همین قبیل مسائل پیش پا افتاده که خواب را از چشمان حضرات ربوده است..،برادر عارف!!

 

----------------

به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد که برای شرکت در مراسم میلاد حضرت زینب (س) در حسینیه علی ابن موسی الرضا (ع ) شیراز به این شهر سفر کرده است، صبح امروز از مجموعه تاریخی تخت جمشید بازدید و با برخی از گردشگران داخلی و خارجی نیز عکس یادگاری گرفت .او پیش از ظهر امروز نیز با حضور در پاسارگاد، از مقبره کوروش پادشاه هخامنشی بازدید کرد .

 

تحشیه ی فدوی: مقدمتاً عرض می کند که کورش مادر مرده، همین یکفقره جنس بنجُل را کم داشت ! و دیگر اینکه ،تا لحظه ی مخابره ی این گزارش، هنوز بر فدوی معلوم نشده است که کورش با احمدی نژاد عکس گرفته ، یا بر عکس!

 

 

احمدی نژاد در آرامگاه کورش

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

آکادمی چفیه مالی 5 1 /Academy award

 

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

 

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در پانزدهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

7977---0912   : به رهبر انقلابی، حکیم، بصیر، هوشمند و نابغه انقلاب می‌بالیم و مفتخریم که دست چدنی شیطان بزرگ را به راحتی در داخل دستکش مخملین دید و درباره آن هشدار داد. انتظار بود مسئولان به ویژه دستگاه دیپلماسی نیز در همین مسیر گام برمی‌داشتند نه در جهت امتیازدهی بیشتر به دشمن !

 

5741---0919 :  ایام‌الله دهه فجر یادآور ایستادگی و مقاومت در برابر رژیمی است که دست‌نشانده شیطان بزرگ و روباه پیر بود. اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران و تبدیل آن به یکی از هفت قدرت برتر جهان به دلیل داشتن رهبری حکیم و انقلابی است. این ایام را به رهبر معظم انقلاب و مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم .

 

«ولی امر به‌عنوان نائب امام زمان، آن‌قدر در میان امت مقبولیت، محبوبیت و نفوذ دارد که هیچ‌گاه نمی‌گذارند چیزی از خواسته‌های ایشان بر زمین بماند / محمد(ص) یزدی / آمد نیوز

 

ش- سرکیسیان- آمریکا : بنده ایرانی مقیم آمریکا هستم، دستور اخیر ترامپ آن‌قدر مرا متعجب کرد که با خانواده‌ام تصمیم گرفتم به کشور عزیزم سفر کنم و تا پایان عمر کنار هموطنانم و برای دیدن شکوه و جلال هرچه بیشتر سرزمین عاشقانه و عزتمندانه زندگی کنم . !


یادداشت:

 

فدوی فرود شما را به دانشگاه اوین(زندان- م)، تبریک و تسلیت عرض می کند، پس از چند ماه که اعتصاب غذا کردید، فدوی را خبر کنید که بابت آزادی شما، خاکی به سر کند!

 

ما هر کجا که از کنار فرمایشات امام خامنه‌ای با بی‌تفاوتی گذشتیم ضربه و خسارت آن متوجه کشور و ملت شده است. وقتی حضرت آقا می‌فرمایند کالای قاچاق را آتش بزنید و مسئولین پنبه در گوش کرده و خود را به کری و بی‌تفاوتی می‌زنند نتیجه‌اش می‌شود ادامه تعطیلی کارخانه‌های داخلی و افزایش بیکاری در جامعه
عابدی - مشکین‌دشت کرج

 

نیکنام از قم : امیدوارم آقای روحانی و هیئت محترم دولت نصایح پرسوز حضرت آقا را بشنوند و در چند ماه باقیمانده از عمر دولت، آن را به‌کار گیرند. اگر دولت عزت می‌خواهد، بداند که تنها راه آن ولایتمداری است نه فقط ولایت‌ شعاری؟ !

 

نیکنام  : امید است خواص بی‌بصیرت از مقایسه سرنوشت دو شخصیت سیاسی منطقه یکی مرسی در مصر و دیگری بشار اسد در سوریه عبرت بگیرند. مرسی در مصر دست در دست شیطان بزرگ گذاشت و در نتیجه هم خود و هم کشورش اکنون در جهنم این تصمیم می‌سوزند. اما بشار اسد خود را در زیر چتر پرمهر ولایت قرار داد و از بت شما ابراز برائت کرد و امروز با قدرت و عزت در میان مردم زندگی می‌کند .

 

7977---0912 : همان‌طور که رهبر حکیم و نابغه و هوشمند انقلاب اسلامی به آمریکا فهماند که دوره بزن در رو تمام شده، قوه قضائیه هم باید به مدعیان اصلاح‌طلبی و حامیان فتنه بفهماند دوره بزن دررو تمام شده و هر غلطی که بکنند آنان را تعقیب خواهد کرد.

 

آرین- هـ- تهران : درود می‌فرستم به مادرانی که با خون دل عزیزان خود را بزرگ کردند و فرزندان همین مادران برای دفاع از حریم ولایت و حرم حضرت زینب(س) در برابر دشمن ایستادند و تبریک عرض می‌کنم به مادرانی که فرزندانشان را آخرین بار برای دفاع از حرم بدرقه کردند و پیکرهای بی‌جان‌شان را تحویل گرفتند. ما جوانان آرامش و آسایش امروز را مدیون مدافعان حرم هستیم و قول می‌دهیم راهشان را در دفاع از ولایت تا ظهور امام مهدی(عج) ادامه دهیم.

 

3034---013 : خداوند را شکر می‌کنم که سایه رهبر عظیم‌الشأن انقلاب بر سر مؤمنان است و وجود پربرکت ایشان مایه آرامش و امنیت امت اسلامی است.

  

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

http://hazl.com/archive/2016/1_Jan016/01-16Tanz/jan2016_clip_image018.png

 

پی نوشتها

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------

 

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

1 0 فوریة المفخر سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

*.*.*.*.*

 
February 6th, 2017

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

                                                             

 

گاه آدمی ، به هزار و یک دلیل،طاقت اش را بگونه ای از دست می دهد که آرزو می کند آن چیزی باشد که دوست نمی دارد !سخن کوتاه، این احساس به فدوی، از ملاحظه ی خبری که در پی می آید، دست داد :

 

گوریل‌ها انقلاب کردند و رهبرشان را کشتند !/ تیتر

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

...گوریل‌های منطقه‌ای حفاظت شده در سنگال نیز، علیه رهبر دیکتاتورشان قیام کرده، اعتراض کردند و در نهایت او را برکنار کرده و کشتند. پس از پیروزی انقلاب نیز روی جسدش با ترانه ظفر رقصیدند . !/ العربیه.

 

                  

فضولی فدوی : گوریل هم نشدیم !

 

 

1 فوریه 017

 

000000000000000000000000000000000000000

 

به تجربه ثابت شد!

تجربه ،به ما شهروندان محبوس در جغرافیای ولایت مطلقه ی فقیه ثابت کرده است که هر چیزی، خارجی اش خوب است! بعنوان مستوره به حزب الله لبنان ، که هزینه ی سنگین آن ،بی اطلاع ملت و به اذن حضرت آقا(ضپ)، از جیب سوراخ ملت یک لا قبا تأمین شده و بعون الله خواهد شد،نگاه کنید و لذت اش را ببرید !: :

حال برای حالگیری، حزب الله خودمان :!

 

 

باری- از اینکه بگذریم، فدوی شما را نمی داند، لکن در پیوند با ماجراهای آتش نشانی،تا خوانندگان، بینندگان و شنوندگان محترم ضدانقلاب از ملاحظه ی این مختصر فارغ نشده اند، فدوی یک گالن بنزین خارجی با دو کوبیده ی اضافه ( فندک – م ) بروی خود خالی می کند ، و منتظر میماند تا آن نازنین نیرو،بهنگام رسیده و فدوی را خاموش کند! حالا  خاموش هم نکرد ، نکرد ! *

 

 

 

پی نوشت

* خانم گون نارتن (Gunn Narten) ، دختر ۳۰ ساله متولد شهر استاوانگر نروژ است که از سن ۱۹ سالگی علاقمند شد تا آموزش های عمومی و تخصصی آتشنشانی را در این شهر سپری کرده و به طور رسمی وارد سازمان آتشنشانی نروژ شود

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

پیشرفت    

 

اینکه از قدیم هم فرموده اند که بشر،صرف نظر از حقوق اش،قابل ترقی هم هست، پُر بیراه نگفته اند؛مستوره تازه و اُرگانیک اگر از فدوی خواسته باشید،بشرح زیر و بنقل از برادر بی بی سی، دم دست است :

 

از ایران خبر می‌رسد که در مراسم جشن سده امسال، به غیرزرتشتی‌ها اجازه داده نشده تا در این مراسم شرکت کنند . جشن سده هر سال از جمله در روستای چم استان یزد برگزار می‌شود. مقام‌های ایران، دلیلی برای اعمال ممنوعیت های امسال عنوان نکرده اند

ملاحظه کردید؟ پیش از این حتا خود زردشتیان هم،اجازه ی ورود نداشتند! ....

 

زیاده عرضی نیست

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

رفع نگرانی   

 

از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی پس از انتخاب ترامپ بعنوان رییس جمهور ممالک محروسه ی امریک، در این اندیشه ی آزاردهنده بسر می بُرد که نامبرده چگونه می خواهد که  افزون بر امپراطوری اقتصادی خود،کشور بزرگی مانند آمریکا را نیز اداره کند؟  باری فدوی نمی خواهد بگوید همیشه، لکن اگر تعریف از خود نباشد،پیش بینی هایش،به حول و قوه ی الهی، یکی در میان درست در می آید!..به تیترخبر زیر بنقل از برادربی بی سی نگاه کنید تا دوباره خدمت برسد:

 

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، اعلام کرده است که کسب و کارش را "به کلی" رها می‌کند تا بتواند روی ریاست جمهوری متمرکز شود./ بی بی سی

 

در این باب فدوی ضمن حیرت عرض می کند که این برادر ترامپ هم ، ازهمان اول اش معلوم بود که مالی نیست. ! آخرکسی که به اندازه ی مقامات ما،اعلی الله اموالهم اجمعین، عقل اش نرسد که منافع شخصی به منافع ملی ارجحیت دارد،آدم است و صلاحیت اداره ی کشور را دارد؟ نه والله!....

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

ضربدر 3 ! 

 از قدیم هم فرموده اند که تا تنور داغ است، باید شدیداً چسباند. و اما آورده اند  که  اکبر آقا داشت خمیازه می کشید،اصغر آقا گفت اکبرآقا جان !حالا که دهانت باز است، لطفاً احمد آقا را هم صدا کن !. حالا حکایت "ژان مارک آرو" وزیر خارجه فرانسه است که بنقل از برادر بی بی سی "روز دوشنبه در آغاز سفر خود به ایران گفته است که کشورش شمار ویزاهایی که برای شهروندان ایران صادر می شود را دو برابر خواهد کرد . " فدوی هم پیرو حکایت بالا خواست به برادر وزیر خارجه فرانسه بگوید حالا که دهانش باز است، سهمیه ی مرغ و گوشت و سایر ارزاق عمومی را نیزسه برابر کنند و اگر هم وقت شد، سراغی هم از نویسندگان،روزنامه نگاران، فعالان مدنی و مسافرانی که در کشور خودشان محبوس شده اند، بگیرد؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

 

 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سوء برداشت     

 

فدوی امروز شنید که رزمایش "محمد رسول الله ۴" با رمز "لیبک یا رسول الله" آغاز شده است !.راستش نخست قدری از کشورهای عربی همسایه دلخور شد که آخر این چه کاری ست و چرا می خواهند ما را بترسانند؟! ما که بقول عوام already وحشت سر تا پایمان را گرفته است!. لکن بعد که به ادامه ی خبر باریک شد دریافت که خیر، رزمایش مذکورکار عوامل کشورهای عربی همسایه نیست و توسط مؤمنین ساکن ایران سابق، در شرق وطن سابق برگزار شده است.باری- شدیداً بابت این تصدیع پوزش می خواهد، لطفاً بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،آنچه که باعث حواس پرتی فدوی شد اسامی غیر ایرانی "محمد(ص) رسول الله " و "لیبک یا رسول الله(ص) " و امثالهم بود !

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

بلا تکلیف

این برادر رهبر(ضپ) چرا فدوی را همینطور اّره به ماتحت رها کرده و تکلیف اورا در پیوند با حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) روشن نمی کند؟از سوئی،در طرح جدید سایت خود، از زمینگیر شدن داعش در سوریه  توسط مدافعان حرم !خبر می دهد، و از سوئی، از سرکوب عوامل داعش در کرمانشاه و غیره سخن می راند !..فدوی مشغول محاسبه ی این مسأله است که بین امام راحل(ل) و امام حاضر(ضپ) کدام دروغگو ترند !

 

 زیاده درخواستی نیست ..

000000000000000000000000000000000000000000000

نعلین در میانی !            

مقام فدوی در بیت، دررسیدگی  به عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، که در طی این سالها بقول عوام، up grade هم شده، به او این امکان و اختیار  را داده است که خود رأساً نسبت به حل و فصل برخی عریضه های نه چندان پیچیده، بی تصدیع  به مقام منیع ولایت دامت شوکته العالیه،که اینروزها  بعلت افراط درنرمش قهرمانه  و نیز تنقیه ی جام زهر، مع الاسف دولا دولا راه می روند ، اقدام کند که از آن جمله است، عریضه ی زیر:

 

حمید متبسم، آهنگساز شناخته شده در متنی کوتاه درخواستی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را مطرح کرده است:

من یک موسیقی دان ایرانی ام، زادگاه ام مشهد است و تا هستم برای مردمان وطن و زادگاه ام نغمه پردازی می کنم.

 

 و در ادامه ی خبر فدایت اثر:

 

هنر و فرهنگ فاخر هر سرزمین، اعتبار آن سرزمین است و مانند آب و نان و هوا ضرورتی است اجتناب ناپذیر.وظیفه ی من و شما حفظ و اشاعه ی ارزش های والای فرهنگی ایران عزیز است. ! باشد که در این راه هیچ کوتاه نیاییم و کوتاهی نکنیم.

با صدور مجوز کنسرت ها برای شهر موسیقی دوست و موسیقی پرور مشهد، همشهری های مرا نیز از الطاف و ارزش های داشتن یک قانون اساسی بهره مند سازید.

با احترام

حمید متبسم

بیست و هشتم مرداد ماه 1395

آخرین نیوز – بنقل از هنرآنلاین

 

راهنمائی فدوی : آدرس گیرنده را عوضی نوشته اید؛ لطفاً به آدرس زیر به ضمیمه ی چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج ...) اصلاح بفرمایید تا کامروا شوید ، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)،برادر گریان!:

 سلطان اسلام مدالله اظلاله علی رئوس الخواص والعوام ،مجتهدالزمان ملاذ الانام ، صاحب السیف والقلم، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده...

 

و من الله التوقیف !

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سعه ی صدر 

در خبرها آمده بود که "دونالد ترامپ" کاندیدای  اصولگرایان آمریکائی، در مجادلات انتخاباتی، بسود مردم، بشرح زیر کوتاه آمده است :

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به خاطر سخنان توهین‌آمیز و بی‌ادبانه به زنان، مهاجران و مخالفان سیاسی، پوزش خواست. هم‌زمان مجسمه‌های لخت او در ۵ شهر آمریکا به نمایش گذاشته شد . / دویچه وله

 

 

مردی در حال گرفتن سلفی با مجسمه برهنه ترامپ در سان‌فرانسیسکو

 

دونالد ترامپ از مردم آمریکا خواست او را به خاطر به کاربردن الفاظ "نادرست" و حرف‌های "اشتباه" در مبازرات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا ببخشند. او گفته است: «وقتی آدم در یک مجادله داغ انتخاباتی حرف می‌زند، گاه الفاظ درستی را انتخاب نمی‌کند و حرف اشتباهی می‌زند

 

فدوی اما در حد آمریکائیان سختگیر نیست و همینکه دیکتاتورهای گرامی اش قول بدهند که لخت نشوند،آنان را عجالتاً می بخشد!

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4 فوریة المکلف سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

*******

Archive