حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

January 30th, 2017

*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

چراغی که به اسکار رواست !... 

 

فدوی در مرور خبرهای امروز، به نام آشنائی برخورد که همانا "حسین(ع) زمان" بود که اساس را بر این گذاشت که منظور بیگمان، همان اباعبدالله(ع) گرامی خودمان است که سابقه ی آشنائی و البته ارادت فدوی به معظم له،به 1400 سال پیش بر می گردد؛و نیزگفتن ندارد که فدویِ منتظرالظهور در این چندین قرن ،به فتوای علمای سلف و خلف ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،بابت اینکه آن بزرگوار دستور حق تعالی را لبیک گفته و به بهشت عزیمت فرموده، چه خاک های عالم را که نخست  ِگل، و سپس به سرنکرده است! ..بگذریم ،لکن قدری بیشتر که به خبر و ادامه ی آن که باریک شد،دریافت که خیر حسب شیوه ی مرضیه،دوباره گز نکرده پاره کرده است! و قضیه به خواهر بازیگر، ترانه علی(ع)دوستی بر می گردد که زنجیر(گردن بند- م) پاره کرده و بدلیل آنکه رئیس جمهور آمریکا پس از نزدیک به چهار دهه تحمل توهین مستمرحضرات آیات عظام و حجج اسلام، ضاعف الله اموالهم اجمعین به کشورش،برای دستگرمی و بطور علی الحساب، پاسخ کمرنگی به حضرات داده، شیهه کشان ذوالفقار(ع) از نیام برکشیده است که : من اُسکار برو نیستم !فدوی اما در این باب،شخصاً نظری ندارد، زیرا برخی دوستان طناز، مراتب را بسیار بهتر از او، به شرحی که در پی می آید،شدیداً بجا آورده اند و از آن میان:

 

من ترانه علیدوستی به دلیل گروگان گیری بیست ساله جعفر پناهی و بازداشت حبس و شلاق کیوان کریمی اسکار را تحریم میکنم و به جشنواره فجر میروم! / بالاترین

 

که نقیضه ای ست بر این گفتار:

 

«تصمیم گرفتم حتی اگر امکان حضور در اسکار را داشته باشم در این مراسم شرکت نکنم، چون دیدن اینکه مردم معمولی هموطنم از حق قانونی خود برای دیدن فرزندانشان یا ادامه تحصیل در آمریکا محروم می‌شود، عمیقا مرا آزرده است / خبرآنلاین، بنقل از گویا نیوز

 

فدوی دریغ اش می آید که بخشی از نوشته ی حسین(ع) زمان در این باب را نیز پی نیاورد :

 

به دستور رییس جمهور آمریکا ورود اتباع هفت کشور مسلمان به آمریکا به طور موقت به تعلیق در آمد. این دستور برای بسیاری از مسلمانان و ایرانیان ظالمانه قلمداد شده است و اکثر ایشان به ترامپ بعنوان یک نژادپرست نگاه می کنند. عکس العمل های زیادی در مدت زمانی کوتاه بعد از صدور این فرمان نشان داده شده و در این میان تصمیم ترانه علیدوستی هنرمند خوب کشورمان مبنی بر شرکت نکردن در مراسم اسکار قابل تقدیر است. حداقل پیام خانم علیدوستی بیان اعتراض به دستوری است که از نگاه ما غیر انسانی و غیر عادلانه و مغایر با آزادی است .

 

اما نگاهی به اطرافمان بیاندازیم. این ممنوعیت های ناعادلانه برای ایرانیان در داخل ایران وجود ندارد؟ مگر نه اینکه تعدادی از مردم و هموطنانمان، از اقشار مختلف، از حقوق اولیه خود محرومند؟ مگر نه اینکه در همین مملکت خودمان درها به روی بسیاری از هنرمندان، خبرنگاران، نویسندگان، دانشجویان و… بسته است؟ شاید در این ارتباط بتوانیم به ترامپ بیشتر حق بدهیم. او می تواند بگوید من نگران نفوذ تروریسم به کشورم هستم و چون [از نظر او] کشورهای اسلامی خطر محسوب می شوند لذا می خواهم ورودشان را محدود کنم. اما اتهام ما چیست؟ جعفر پناهی چه خطری دارد؟ استاد شجریان چه تهدیدی است؟ جرم دانشجویان محروم از تحصیل چیست؟ مدتهاست که در همین مملکت خودمان درها را به روی بسیار ی از هموطنانمان بسته اند و ما نظاره گر بوده ایم .

 

ای کاش هنرمندان، فرهیختگان، روشنفکران و دانشگاهیان ما همان اندازه که نسبت به منع ورود ایرانیان به آمریکا حساسیت نشان می دهند به سلب حقوق هموطنانشان نیز حساس بودند. ترانه علیدوستی حضور در اسکار را بهانه ای برای اعتراض می بیند و تحریم حضورش در اسکار تصمیمی تاثیر گذار می شود ولی ما در کشور خودمان این همه اجحاف در حق هنرمندان میهن را می بینیم و بدون توجه به همه ی آنها در جشنواره ی فجر شرکت می کنیم(1). گویی هیچ نبوده. ای کاش چشمانمان را بشوییم و جور دیگری نگاه کنیم. ای کاش تنها به منافع خود نگاه نکنیم و پایمال شدن انسانیت و حقوق از دست رفته بشر نگرانمان کند و سکوتمان را بشکند . / انصاف

 

فدوی درتکمیل نقل قول بالا،یادآور می شود که شهروندان عادی نیز دشمن تلقی و از تیر غیب مؤمنین در امان نبوده اند و سلب آزادیهای فردی و اجتماعیِ بویژه زنان،پس از تصرف عدوانی وطن سابق، همچنان و با سرعت  8، 9 " ریش"ِتر ادامه داشته که کمترین آن ،تحمیل حجاب،ممنوعیت ورود به ورزشگاهها و هیچکس باورش نمی شود،حتا دوچرخه سواری ست!:

 

دوچرخه‌سواری بانوان در مجامع عمومی و نیز در جایی که در معرض دید نامحرم باشد، حرام است !./ مقام مُخبّط رهبری

 

این را فدوی البته می داند و شجاعانه اذعان می کند که مقام مُخبّط  رهبری(ضپ) ،آنقدرها هم که معاندین می گویند پرت و بی آزرم نیست،یعنی آتش به مال اش زده  و با دوچرخه سواری بانوان، در اطاق خواب- پذیرائی ،حمام و دستشوئی و حتا تراس،بشرط آنکه بجای نرده،آجر باشد،مخالفتی ندارند!

 

باری در پیوند با شیطان بزرگ نیز ،بیش از سه دهه لگد کردن و آتش زدن پرچم آمریکا،گروگان گرفتن شهروندان آمریکائی- ایرانی و .... برای جوری جنس،علاوه می کند

 

زیاده کامنتی نیست ..

 

28 ژانویه 017

 

پی نوشت

 

---------------------------------------------------

(1) انتقاد چهار هنرمند زندانی ایرانی از 'سکوت' دیگر هنرمندان/ بی بی سی

 

کیوان کریمی، حسین رجبیان، مهدی رجبیان و یوسف عمادی، چهار هنرمندی که در ایران زندانی هستند در نامه‌ای از اینکه دیگر هنرمندان ایرانی در قبال وضعیت آنها "سکوت کرده‌اند" انتقاد کرده‌اند .در این نامه، که در وبسایت‌های فعالان حقوق بشر ایرانی منتشر شده، آمده است: "آیا آنها اخبار حمایت جهانی هنرمندان و جشنواره های بین المللی پیرامون ما را نشنیده‌اند که این چنین درباره احکام قضایی و سرنوشت هنری‌مان سکوت کرده اند، یا تن به مصحلت اندیشی و از سر تاسف منفعت طلبی داده‌اند"؟/ بی بی سی

(2) امید کوکبی، دانشجوی ایرانی دکترای فیزیک با تخصص لیزر در دانشگاه آستین تگزاس، بعد از ۵ سال و ۴ ماه زندان بدون مرخصی، با وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی به مرخصی استعلاجی آمد . یک منبع مطلع به بی بی سی گفت که آقای کوکبی امروز چهارشنبه ۵ خرداد بیمارستان سینای تهران را، که در آن برای درمان سرطان کلیه خود تحت نظر بود، برای ادامه معالجه ترک کرده است .پنج هفته پیش، پزشکان کلیه راست امید کوکبی را، به علت عارضه تومور بدخیم سرطانی، به طور کامل از بدنش خارج کردند. در آن زمان از پزشک معالج امیدکوکبی نقل شد که با توجه به وضعیت بیماری وی، در صورت ادامه حبس، جان این زندانی در خطر خواهد بود .انتشار خبر خارج کردن کلیه آقای کوکبی و انتشار عکسی از او بر روی تخت جراحی، واکنش گسترده شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت .چهار روز بعد از عمل جراحی، غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه ایران گفت که در صورت تشخیص پزشک قانونی، ممکن است تسهیلاتی برای این زندانی در نظر گرفته شود . امید کوکبی، بهمن ماه سال ۱۳۸۹ هنگام خروج از ایران در فرودگاه بازداشت و بعد از چند ماه به اتهام "ارتباط با دولت متخاصم" و "کسب مال نامشروع" به ۱۰ سال زندان محکوم شد .

 

http://ichef.bbci.co.uk/news/ws/304/amz/worldservice/live/assets/images/2016/04/24/160424132915_omida_kokabi_281x351__nocredit.jpg  

 

تو اهل دانش و فضلی، همین گناهت بس! (2)

امید کوکبی، یکی از نخبگان فیزیک ایران است که می‌گوید حکم ۱۰ سال زندان او "برای مجبور کردن من به همکاری در نهادهایی که دلخواهم نبودند و به سود ایران و جهان عمل نمی‌کردند" بوده است .

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

گر حکم شود که مست گیرند...

 

پژوهشهای فرساینده ی فدوی حاکی ست که حضرات آیات و کلاً عمله ی بیت، علاقه ی مبسوطی به بازداشت ،حبس (1) و اخاذی(2) از دولتهائی که به شهروندان ایرانی تابعیت دوم اعطا می کنند دارند که البته فدوی هنوز نمی داند که چرا این قاعده ی خداپسندانه،شامل آندسته از برادرانی نمی شود،که همین عیب را دارند؟( تابعیت دوگانه- م) (3). آیا ممکن است که دول(4) خارجی برای آزادی اینگونه برادران حاضر نیستند چیزی بپردازند؟ شما می دانید؟

 

زیاده پرسشی نیست..

 

پی نوشت

 

(1) از جمله :امید کوکبی- هما هودفر-نازنین زاغری راتکلیف- رابین شاهینی- باقر  نمازی - سیامک نمازی- کمال فروغی

(2) سعید عابدینی، جیسون رضائیان، امیر حکمتی - گفته شده آمریکا با پرداخت پول به جمهوری اسلامی آزادی سه شهروند دارای تابعیت ایرانی - آمریکایی را به دست آورد . / بی بی سی

(3) شماری از 'مسئولان' جمهوری اسلامی ایران تابعیت دوگانه دارند . / بی بی سی

(4)نخیر برادر، خواهر خواننده ی منحرف ! اجوط آنست که "دول" را در اینجا به فتح " و" بخوانید !

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

فرودگاه غلط!

 

... لطفاً بین خودمان باشد ، ضدانقلاب هم نشنود، فدوی بیش از سه دهه است که با سوء استفاده ی بهینه از حافظ قرآن ،به این امید و آرزو گوش خوابانده بود که :

 

بیت

بود آیا که در میکده ها بگشایند

گره از کار فروبسته ی ما بگشایند؟

 

که سرانجام پس از اعتکاف های سنگین فدوی، دعای عالیجناب حافظ برآورده شد اما با بقول عوام wrong location !، اگر خواستید،درغم فدوی شریک شوید، مانعی ندارد !:

 

عضو پارلمان عراق: میخانه‌های عراق را بازگشایی می‌کند/ العربیه

 

بیت

رنج گل بلبل کشید و بوی گل را باد بُرد

بیستون را عشق کند و شهرت اش فرهاد برد!

 

زیاده گله ای نیست ..

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

نوعی مقایسه

 

فدوی آنگاه که آخوند و آهو را،صرف نظر از شباهتها ی واژگانی (حرف/هجا) با هم می سنجد!، لامحاله به این نتیجه ی قطعی می رسد که آهو برعکس آخوند، موجود زیبا و بی آزاری ست! فلذا فدوی بیگمان علوفه ی این زیبایان را، به بودجه های بقول برادران نجومی حوزه های علمیه! شدیداً ترجیح می دهد؛ سبب را، در خبر زیر جستجو کنید :

 

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان اعلام کرده که ۹ هزار راس آهو در پی خشکسالی در معرض «گرسنگی» قرار گرفته‌اند و علوفه مورد نیاز بخشی از این حیوانات از طریق «نذری» تامین می‌شود . !

این مقام مسئول همچنین اعلام کرده محیط زیست اصفهان برای تامین این مقدار علوفه٬ «اعتبار کافی» ندارد٬ اما یک شهروند در «گلپایگان» با ادای «نذر» خود٬ علوفه این حیوانات را تامین کرده است . / رادیو فردا

 

و اما پیش از اینها هم (1393) در رسانه ها خواندیم:

 

مشهد - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: کمبود علوفه باعث پراکنده شدن آهوان دومین زیستگاه آهو ایران در این شهرستان با نام 'پناهگاه حیات وحش شیراحمد' شده و این حیوانات را در معرض خطر قرار داده است.

 

حال با توجه به خبر نگران کننده ا ی که شرح اش رفت،بعنوان تکلیف شرعی شب، بفرمایید که بین آخوند و آهو، کدامیک را باید برگزید؟!

 

 

http://www.asrarnameh.com/images/contents/1230122220-news.jpg

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

کارنامه

 

 

.. نخیر، اینطورها هم نیست که ضدانقلاب می گوید؛یعنی همه ی خبرهای دارالخرافه بد باشد!؛ فی المثل به خبر میمنت اثر زیر، که از خبرگزاری وابسته ی ایسنا نقل می شود نگاه کنید:

 

رهایی 4 زندانی کرمانی از اعدام با عفو رهبری/تیتر

 

رییس‌کل دادگستری استان کرمان از عفو 10 نفر از محکومان استان به مناسبت فرارسیدن سالروز با سعادت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) خبر داد و گفت: با عفو مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، 4 زندانی کرمانی از اعدام رهایی یافتند . / ایسنا

 

ملاحظه کردید؟ به این می گویند شانس!  منظور فدوی آنست که اگر بجای "فرارسیدن سالروز با سعادت" ،سالروز شهادت آن بزرگوار(ع) بود،زندانیان مذکور، اعدام می شدند!..بهر روی، فدوی آنطورها هم که می گویند بی انصاف نیست و بکار خوب هم نمره می دهد، فقط یادش باشد که از آمار چندهزار قتل عمد سال 67، چهار تا کم کند !...

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

قرائت

 

فدوی در خوانش تیتر صفحه ی نخست کیهان چاپ دارالخرافه، همینطور ارّه به ماتحت که بین "رفیق" و " آیت الله" کسره بگذارد و یا آنرا به سکون قاف بخواند؛ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟:

 

مردم ولایتمدار برای رفیق آیت الله سنگ تمام گذاشتند !

 

 

00000000000000000000

 

 

جزیره ی سوخته

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به خبر غم انگیزی،بشرح زیر برخورد :

 

حال ناخوش تنها جزیره ایرانی خزر

ایرنا- بندرترکمن- آشوراده تنها جزیره ایرانی دریای خزر در استان گلستان و شهرستان بندرترکمن واقع است. شرایط نامناسب زیست محیطی، عدم نظافت و پاکیزگی و همچنین بی توجهی به این جزیره باعث شده تا گردشگران رغبتی برای سفر نداشته باشند.آشوراده همچنین در فصل های پائیز و زمستان میزبان هزاران پرنده مهاجر از منطقه سیبری و کشور روسیه می باشد که در میان آنان، پرندگان نادر و بسیار زیبایی وجود دارد

 

http://img8.irna.ir/1395/13950513/3310666/3310666-5292099.jpghttp://img8.irna.ir/1395/13950513/3310666/3310666-5292106.jpg

 

http://img8.irna.ir/1395/13950513/3310666/3310666-5292100.jpg

 

باری- جای خاج پرستان خالی،که از این ویرانه،بهشتی، و ترجیحاً بدون مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،بر پا کنند!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

پیشنهاد نسبتاً سازنده    

 

فدوی در ماجراهای اخیر دارالخرافه ، به  خبربهجت اثر زیر نیز برخورد:

 

مقامات ایران و روسیه استفاده بمب‌‌افکن‌های روسی از ایران برای حمله به گروه‌های شبه‌نظامی در سوریه را تایید کردند. رسانه‌ها نیز از حمله بمب‌افکن‌های روسی به اهداف نظامی در سوریه با پرواز از فرودگاه نظامی همدان خبر دادند . / دویچه وله

 

 

در این پیوند،فدوی نمی خواهد بگوید که تئوریسین خوبی ست!،و یا بیفزاید که حضرت آقا(ضپ) به تنهائی از عهده ی مردم نگونبخت سوریه  برنیامده، لکن بخاطر مردم زیر بمباران سوریه که گویا مسلمان هم  نیستند!، برای صرفه جوئی در وقت و هزینه و بمنظور اینکه قضیه ختم به خیر بشود، پیشنهاد می کند که فرزند خلف حضرت آقای ما(ضپ) یعنی برادر بشار اسدعلیه العنة هم ،یک چند دوره ای ،رئیس جمهور ایران اسلامی بشود، بقول عوام، how about that ، برادر رهبر ؟

 

زیاده پیشنهادی نیست

  

تصویری که المصدر نیوز از جنگنده‌های روسی در پایگاه نظامی همدان منتشر کرده است

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

عملیات ضربتی

 

فدوی ازطریق مرور خبرهای دارالخرافه ،ملتفتِ تحرکات شدیداً مشکوکی در ایران سابق شد، که بحمدالله والمنة ،با هوشیاری نیروی محترم انتظامی متخلص به ناجا، که انصافاً از مبارزه ی صمیمانه ی با مردم،از هیچ کوششی فروگذار نفرموده،کشف و در نطفه خفه شد . فدوی البته بخیل نیست و خوانندگان محترم ضدانقلاب را در این افتخار بقول عوام at no additional charge بشرح زیر شریک می کند:

 

پلیس شیراز اعلام کرده است که در دو مهمانی شبانه در این شهر ۶۳ دختر و پسر "نیمه عریان" را بازداشت کرده است . / بی بی سی- تیتر

 

فدوی : با فرهنگ لغات حضرات که آشنایید انشاءالله برادر بی بی سی؟ منظور از "نیمه عریان" همانا نداشتن روسری و یا حجاب برتر حضرت آقا ست!

 

به گزارش نسیم سرهنگ یوسف ملک‌زاده، رئیس پلیس شیراز، گفته که پنجشنبه شب گزارش شد که در مناطق شمال شرقی شهر مهمانی‌هایی با حضور همزمان زنان و مردان جوان برگزار شده است .

 

فدوی : واویلا !

او گفت نیروهای پلیس و "یک سازمان دیگر" پس از این گزارش وارد عمل شدند. به گفته او " دختر و پسر تحت عنوان جشن تولد جمع شده بودند که پس از حضور پلیس، تمامی این افراد بازداشت و به دستگاه قضایی معرفی شدند ."

 

بقول عوام.. good job! برادر مأمور! لابد چون آن جوانان نابکار، "آن کار دیگر" می کردند، که سروکله ی آن " سازمان دیگر" پیدا شده است!

 

بهر روی فدوی پیش از این متذکر شده بود که در کارتهای جشن های عروسی و تولد و از این قبیل بنویسند :

به صرف شام و شلاق !

 

زیاده توصیه ای نیست

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

قضیه ی پیچیده ی "نافرجام "

 

فدوی نمی داند که چرا در سمت و سوی خاورمیانه ی پیامبر خیز و امام خیز(ع- س- ص- عج) ، همه چیز نافرجام است؟ شما می دانید؟ اینهم بقول عوام چند  sample :

 

سوال‌های بسیاری درباره چگونگی سهولت به کنترل گرفتن تعدادی جنگنده و هلیکوپتر توسط کودتاگران در ترکیه طی کودتای نافرجام شامگاه جمعه ۱۵ ژوئیه مطرح می‌شود .

ترکیه... در جریان کودتای نافرجام 90 تن کشته و 1563 تن دستگیر شدند/ العربیه

 

آن‌چه گذشت: فردای 'کودتای نافرجام' در ترکیه / بی بی سی

 

ترور نافرجام مفتی اعظم پیشین مصر در حومه قاهره/ العربیه

 

خودکشی نافرجام دختر جوان در تبریز / . / بهار نیوز

 

حوادث: دختر جوان 17 ساله ای که صبح امروز در تبریز اقدام به خودکشی کرده بود با تلاش مردم و هوشیاری نیروهای امدادی نجات یافت .

 

شما می دانید ؟!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ارزش افزوده!

 

خواهشمند است بعنوان تکلیف شرعی،فقره ی جدید زیر که «شیعه انگلیسی» باشد را ،به  انواع اسلام عزیز- که جهان " خسته" ازوست-! (1) اضافه فرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، تحریک احساسات دیگر فرقه‌های اسلامی به اسم شیعه را کار «شیعه انگلیسی» خوانده ! و نتیجه آن را ظهور گروه‌هایی چون داعش و جبهه النصره (فتح‌الشام) عنوان کرده است . / بی بی سی

 

پی نوشت

 

-----------------------------------

(1) نقیضه ای بر آن مصرع از استاد سخن که فرمود:

به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست

عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست

 

000000000000000000000000000000000000000000

 

تمرّد 

 

این برادرعلی(ع)جنتی هم تا زمانی که جسارت است وزیر ارشاد بود،از متانت و صبر انقلابی فدوی سوء استفاده بهینه کرده و دیگر گنداش را شدیداً در آورد.باور بفرمایید اگر ملاحظه ابوی گرامی ایشان، مرحوم ِآیت الله جنتی نبود، همان زمان او را بخاطر اهانت آشکار به حضرت امام(ل) صد بار به کشتارگاه(دادگاه - م)می کشید؛ باری آنچه خشم فدوی را شدیداً برانگیخت ،ملاحظه خبری بود که در پی می آید :

 

علی جنتی، وزیر ارشاد روز سه‌شنبه (۲۶ مرداد/ ۱۶ اوت) از تصمیم این وزارتخانه به توقف صدور هرگونه مجوز کنسرت موسیقی در مشهد، خبر داد . / دویچه وله

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

جنتی در توضیح این تصمیم گفته است: « با توجه به مزین بودن شهر مشهد به مرقد مطهر امام رضا، اجرای کنسرت‌ها در این شهر مخالفانی از جمله نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی را داشت که ما به نظر ایشان احترام گذاشته و با اینکه این کنسرت‌ها مشکل خاصی نداشت اما از ادامه اجرای آنها در این شهر صرف نظر کردیم / همانجا

 

یعنی میفرمایید که مقعد *مطهرامام راحل(ل) در تهران،از مال امام رضا(ع) کمتر است که کنسرت در تهران را ممنوع نکردید؟ فدوی حالا دیگر ملاحظه ی ابوی(ره) را نمی کند از این پس هر کنسرتی در تهران  اجرا شود، شخصا ً کرکره اش را پائین می کشد، حال دیگر وزیر جدید داند !

 

--------------------------------------------------

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛لطفاً تا دیر نشده،لغزش تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

 

7160---0937 : در تاریخ 95/8/18 برای جراحی زانوی همسرم از علی‌آباد راهی مشهد مقدس شدم . وقتی به بیمارستان قائم(عج) برای جراحی رفتم و برای اکو قلب، نوار قلب، اسکن، رادیولوژی گفتند بروید بیرون انجام دهید این وسایل در بیمارستان یا خرابند یا موجود نیستند. بعد از این بستری شده، درخواست ده میلیون پول کردند! گفتم مگر طرح سلامت اجرا نمی‌شود؟ گفتند بیمه تامین اجتماعی به عهد خود وفا نکرده است! با قرض از بستگان و دوستان حقوق یکساله را قرض کردم تا عمل جراحی صورت گرفت! حال نه فاکتور می‌دهند تا بتوانم بخشی از آن را از بیمه بگیرم و نه قادرم دوباره پای دیگرش را عمل کنم، با وجودی که پزشکان گفته‌اند باید اورژانسی جراحی شود. آیا فریادرسی در وزارت بهداشت و تامین اجتماعی هست که مشکل ما را با طرح سلامت حل کنند؟ !


فدوی: مراتب در مجالی که چندانهم سرحال نبودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام و با تغّیُرفرمودند : بسمه تعالی- مگر روشن دل اید و نمی بینید که در اثرافراط درنرمش قهرمانه  و نیز تنقیه ی جام زهر،همه جای حضرت مان شدیداً درد میکند، برادر فدوی؟ و در پایان نیز افزودند اینهمه نفوس در آتش سوزی سینما رکس آبادان و نیز ساختمان پلاسکو عند الاقتضا ذغال شدند و جیک شان در نیامد؛ حالا شما چه خبرتان است که بابت دو فقره زانوی ناقابل،اینهمه گرد و خاک راه انداخته اید؟ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر 7160---0937 !

 

---------------------------

 

 3306---0912 و 3949---0912  : برخی‌ها چنان در توصیف آقای هاشمی افراط می‌کنند که اگر خود آن مرحوم بشنود باور نمی‌کند که این حرف‌ها در مورد او زده می‌شود. خوب است آقایان اعتدال را از رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای بیاموزند .

 

فدوی:مراتب  توسط جنگیر احمدی نژاد و بوقت زمستانیِ برزخ،به آگاهی آن فقید شهید رسید؛ فرمود همین توصیف ها بود که کار دست مان داد،و گرنه ما داشتیم بی توجه به مصلحت مردم، نان و ماست خودمان را می خوردیم، برادر شهروند!

 

---------------------------

 

8195---0912 : دولتی‌ها ابتدا مشکل خودشان در حادثه تصادف قطار در ایستگاه سمنان را که مدعی بودند عامل انسانی مقصر بوده حل بکنند سپس به بهانه حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو به دست و پای شهردار تهران بپیچند، جالب اینکه شهردار در گذشته نسبت به ایمن نبودن این ساختمان صحبت کرده و هشدارهای لازم را داده بود .


فدوی:مراتب  در اوقات شرعی و پس از سینه زنی و اجرای مراسم بلع چلوکباب سلطانی با کوبیده ی اضافه در صحن مجلس بیت، و با قید چندین فوریت بعرض نمایندگان محترم حکومت در مجلس  رسید؛ ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) در بازدم، دستجمعی فرمودند: اسسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب "به تکرارِ"س"  ضمیمه ی آروغ است ! و مخفف آن زبانزد است که می گوید : اسب حیوان نجیبی ست !.فدوی مجدداً پاسخ مراتب فوق را جویا شد؛ این بار دستجمعی فرمودند: صحیح نیست، صحیح نیست!مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین در هر دو واقعه بی تقصیر بوده و بفرموده ی امام جمعه ی قزوین،علت ریزش ساختمان پلاسکو آنست که توسط شیطان بزرگ ساخته شده بوده است !

 

---------------------

 

سوری: رئیس‌جمهور در سال 92 در یکی از سخنرانی‌های تبلیغاتی خود گفت، نام مفسدین باید بر سر زبان‌ها باشد! ولی در سال 95 وقتی پای برادرش به میان آمد اظهار داشت؛ فساد را این قدر بزرگ نکنید و جار نزنید !

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند  : والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا خفگی در استخر، آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،ما کاری نکردیم جز اقتدا به مولایمان ، مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده ،که حتا در اختلاسهای نجومی فرمود : ولکن کش اش ندهید، اینکه دیگر قابلی ندارد! ، خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید، برادرسوری !

 

---------------

 

0420---0919 : چاله و چوله‌های خیابان‌های شهر جدید پرند جلوبندی برای ماشین‌های ما شهروندان باقی نگذاشته. از شهردار محترم برای آسفالت این خیابان‌ها تقاضای همکاری و مساعدت داریم .

 

 فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله اموالهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: بسمه تعالی، عقب عقب برو حالا!.. اینهم دیگر کاری داشت که مزاحم شدید، برادر 0420---0919 !

 

-----------------------------------

 

2753---0918 : آقای رئیس‌جمهور کمر ما از گرانی دارو، آب، برق، گاز، خوراکی، کمی یارانه‌ها شکسته است، ای کاش شما همان قدر که دغدغه لغو یک سخنرانی را داشتید دغدغه ما را هم داشتید؟!

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که با آنکه مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم از جنس خودمان هستند،لکن هیچ جور هم ول کن معامله ی ما نیستند  فلذا عنقریب است که آن موضع شریف از بیخ کنده شده و روی دست شان بماند! و در ادامه افزودند خب شما بروید سخنرانی کنید و اگر زنده ماندید،خبر بدهید تا دغدغه ی شما را هم داشته باشیم، برادر 2753---0918!

 

---------------

 

حوادث پی‌درپی مثل برخورد قطار در مسیر ریلی تبریز- مشهد با بیش از 45 کشته حکایت از آن دارد که گزارش وزیران و معاونین رئیس‌جمهور درباره سیستم هوشمند راه‌آهن مطابق با واقع نبوده است. آن‌ها باید در این باره پاسخگو باشند.

 

فدوی : فدوی اهل هیچیک از انواع دستمال یزدی، و از آن میان چفیه نیست؛فلذا پیش از آنکه عریضه ی شما را به شرف عرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان برساند، عرض می کند که همه ی این مصیبت ها ناشی از سرپیچی از اوامر حضرت شان است، آخر مگر ممکن است که در جامعه ی شکوهمنداسلامی ما ،دو قطار بی اذن مقام معظم رهبری(ضپ) ،با هم برخورد کنند،بررادر 8455---0912؟

 

--------------------

 

8161---0917: سوختن زائران امام رئوف در حادثه ایستگاه هفت خوان سمنان هم تقصیر دولت قبل است یا تقصیر رها کردن کشور به امید برجام؟

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، هیچکدام! زیرا بنظر می رسد که آن امام همام(ع) آنقدرها که می گویید رئوف نیست زیرا در اینصورت معظم له که برخی بیمارهای جزئی مؤمنین مانند قطع نخاع و کوری را سرپائی معالجه می فرماید،می توانست از باربکیو شدن زائران گرامی خود نیز بطریق اولی، رفع بلا کند، برادر 8161---0917!

 

---------------------

 

در شهرک گلستان منطقه 22 شهرداری فقط یک جایگاه سوخت گاز اتومبیل وجود دارد و از چند دستگاه نازل یکی دو تا سالم هستند در نتیجه همه روزه صبح تا شب صف طولانی تشکیل می‌شود. متأسفانه باید گفت گویا چیزی که برای مسئولان اهمیت ندارد وقت مردم است.
شعبانی از ساکنین محل

 

فدوی چفیه و کلاه کرد تا مراتب را آژیرکشان در اوقات شرعی ، و با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام عاجل، به مسؤلان مؤمن و معتقد ، که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،ابلاغ کند؛ در پاسخ،بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند آنچه برایشان اهمیتی ندارد، وقت مردم نیست ،بلکه خودِ مردم است،برادرشعبانی!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

28 ژانویه المفخر سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

*.*.*.*.*

January 23rd, 2017

 

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

************با اندوه فقدان قربانیان فاجعه ی ساختمان پلاسکو- تهران*************

 

 

از پختگی ست گر نشد آواز ما بلند

کی از سپند سوخته گردد، صدا بلند؟

سنگین نمی‌شد اینهمه خواب ستمگران

گرمی‌شد از شکستن دلها ،صدا بلند / صائب

 

آتش در نیستان ..

 

.. قلم فرسوده ی فدوی، در پیوند با آنچه که در ساختمان پلاسکو در اُم القراء اتفاق افتاد،پنداری به لکنت افتاده است ." وی ایرادی نمی بیند که  دراین سوگنامه، ازحبیب القانیان"،بانی ساختمان مذکور،به "ترامپ" ایران یاد کند،با این تفاوت مختصر که دومی، پس از برپائی مبالغ هنگفتی اماکن و برجهای های متعدد درممالک محروسه ی آمریک و خارج از آن، تازه به مقام ریاست جمهوری نیز ارتقاء می یابد ! و دومی،بابت ساخت یک فقره ساختمان 17 طبقه که تازه کلی اشتغال را نیز بهمراه داشته است، بفرموده،توسط مُخبّط الاسلام والمسلمین خلخالی(ل) با یک قیام و قعود، اعدام می شود!:

 

حبیب القانیان، صاحب ساختمان پلاسکو در سال ۵۸ به جرم کارآفرینی اعدام شد/ ایران وایرx

منبع خبر در ادامه، به نکته ای اشاره می کند که در آن فدوی، ردِّ نعلین امامان و امامزادگان (ع) گرامی را نیز ملاحظه می کند:

 

آتش  در کم‌تر از چهار ساعت به جان پلاسکو افتاد. شعله‌های آن از یک مغازه کوچک در طبقه نهم آغاز شد و خیلی زودتر از آن چه فکرش را بکنند، همه ساختمان را در خود گرفت. شاهدان عینی در ساختمان پلاسکو می‌گویند که صبح پنج‌شنبه هر هفته گروهی از کاسبان این ساختمان مجلس زیارت عاشورا برگزار می‌کردند!. از آن جا که این ساختمان بلندمرتبه گازکشی نشده بود، بعضی از واحدهای تجاری از گاز پیک نیک برای گرمایش استفاده می‌کردند....

 

https://vid.alarabiya.net/images/2017/01/19/cabf7972-3fc1-4004-b723-b8c54f091447/cabf7972-3fc1-4004-b723-b8c54f091447.png

 

دست ما کوتاه و "آتش" بر نخیل !

 

گفتن ندارد که عمله ی بیت که در این سالهای تباه،جز به خود و شرکای برونمرزی و البته هسته بازی نیاندیشه اند،چیزی برای ملت، و از آن میان آتش نشانان زحمتکش، تجهیز و آموزش آنان، باقی نگذاشته اند و تیتر خبری که در پی می آید، برای القای این معنی، بسیار مناسب است:

 

آتش‌نشانی تهران، در جنگی نابرابر

 

گروهی از آتش‌نشانان تهران در ساختمان پلاسکو به کام مرگ رفتند. این حادثه ممکن است هرجای دیگر دنیا هم اتفاق بیفتد. اما زمانی که مرگ آن‌ها حاصل کاستی‌ها و سوءمدیریت است، آنگاه اعلام عزای عمومی کسی را تسلی نمی‌دهد . / دویچه وله

 

 

تصویری از آتش نشانان غمزده ساختمان پلاسکو

 

Iran Plasco Absturz Teheran Feuerwehr (Mehr)

 

البته- عیب می جمله بگفتی،"ضررش" نیز بگوی- ؛ یعنی،همکاری ملت ورجاوند در بند آوردن راه و جلوگیری از رسیدن کمک به آسیب دیدگان،مثال زدنی ست! و نیز،بزرگوارانی که به تماشای مراسم اعدام ، که از تفریحات سالم برادران است می روند، چرا با فاجعه ای در چند قدمی جاری ست،عکس یادگاری نگیرند؟!..در پی، هر دو فقره را، یکجا ملاحظه کنید :

 

Image may contain: one or more people and outdoor

 

این خطای غیر قابل توجیه و فهم را، البته دانش آموزانی که بنوبه ی خود قربانی قصور حضرات آیات عظام و حجج اسلام صاعف الله اموالهم هستند،به وجه زیر جبران کرده اند که باز درود بر آنان(1) :

 

Image may contain: 10 people

 

فدوی یک فقره ی دیگر از همکاری برادران را با قربانیان،برای جوری جنس در پی می آورد:

 

بنیاد شهید، آتش‌نشان‌ها را «شهید» نمی‌داند !/آخرین نیوز

 

در پایان و بعنوان حُسن ختام، بد نیست که فدوی به نجات یافته گان نیز، اشاره ای بکند:

 

مانکن‌ها از محل حادثه پلاسکو دور شدند ! /آخرین نیوز

 

 

عکس/ مانکن‌ها از محل حادثه پلاسکو دور شدند 

 

زیاده اشکی نیست ..

 

21 ژانویه 017

 

پی نوشت

 

---------------------------------------

(1) در روز چهارشنبه 15 آذر ماه 1391 بود که 37 دانش‌آموز در مدرسه ابتدایی روستای شین‌آباد به علت آتش گرفتن بخاری کلاس درس دچار حادثه شدند .از 37 دانش‌آموزی که صبح روز چهارشنبه در کلاس درس حاضر بودند 28 نفر دچار سوختگی شدید شدند و متأسفانه دو نفر از آنها به علت شدت سوختگی و جراحات فوت شدند .x

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تشخیص غلط

 

فدوی گمان نمی کند دراین باب که ایران سابق، نامی را که در پزشکی داشته،به اهتمام حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،اعلی الله اموالهم اجمعین و نیز بعلت رجحان ویرانگرتعهد(1) برتخصص ، از دست داده است،نیازی به بحث و جدلی مبسوط داشته باشد ؛ ماجرای تشخیص و درمان غلط نیز بحمدالله والمنة ،همچنان بقوت خود باقی ست و تورّقی کوتاه در جراید شریفه ی دارالخرافه، خوانندگان محترم ضدانقلاب را،دردرک و دریافت اینگونه نکات یاری، و شمار قابل اعتنائی از عوارض این سوء تدبیر و مدیریت را نیز،به آسانی بدست می دهد.بگذریم... واما : راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که در همین راستا، بازارگمانه زنی  پیرامون فوت هاشمی رفسنجانی از کهولت تا قتل،نیزهمچنان داغ و در این باب،بین علما نیز اختلافاتی بروز کرده است.راست اش فدوی بدلائلی که بر خودش هم معلوم نیست!، قصد ورود سنگین و ماهوی ،تشریح و تبیین ماجرا را ندارد مگرمعرفی یک فقره تشخیص غلط دیگرکه حسب تکلیف شرعی،شدیداً در عهده ی اوست.در توضیح بیشترعرض می کند که فدوی در مرور خبرهای امروز که هنوز بر محور درگذشت هاشمی رفسنجانی ست، به یک کلیپ صوتی برخورد که در آن، برادرمهدی(عج) خزعلی،فرزند ناخلف آیت الله خزعلی ، علت مرگ متوفی را، خفگی درآب تشخیص داده است (2). آنچه اما موجب حیرت فدوی شد آنست که نامبرده افزون بر مؤمن، پزشک نیزهست .آخراین چه تشخیص پرتی ست؟ کوسه مگر در آب خفه می شود؟!

زیاده تشخیصی نیست..

 

پی نوشت

 

-----------------------------

 

(1) سرسپردگی- م

 

(2) #مهدی_خزعلی: علت مرگ، خفگی در آب بوده است .

 

 

http://hazl.com/archive/2011/032011/032011Tanz/hashemi%20r%20%20March082011.jpg  

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

بلاتکلیف

 

فدوی در شک بین 2 و 3 شدیداً ارّه به ماتحت مانده است که بین فرمایشات ائمه ی معصومین ، اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین و مهملات پزشکان متخصص،کدامیک را برگزیند ؟ خوانندگان محترم ضد انقلاب می توانند با توجه به مراتب زیر، فدوی را کمک کنند؟

 

توصیه کلیدی پیامبر (ص) برای اینکه سرطان معده نگیرید ! /آخرین نیوز


احادیثی درباره مصرف درست نمک طعام:

حضرت علی(ع) می فرماید: «ابتدای غذا نمک بخورید. اگر مردم می دانستند نمک چه خاصیتی دارد هر آینه به جای داروهای مجرب دیگر آن را انتخاب می کردند.» همچنین در روایتی دیگر می فرماید: «اگر نمک بر سر سفره نباشد آن سفره برکت نخواهد داشت.»

امام صادق(ع) فرمود: «اگر کسی همراه اولین لقمه ی غذا نمک بخورد لکه های سیاه و سفید صورت برطرف می شود.»

پیامبر اکرم(ص) می فرماید:«هرکس پیش از غذا اندکی نمک بخورد خداوند سیصدوسی نوع بلا و مرض را از او دور می سازد که کوچکترین آن ها جذام است.»

امام علی(ع) می فرماید:«بر سر سفره ای که نمک در آن نباشد حاضر نشوید و سلامتی بدن در آن است که قبل از غذا مقداری نمک خورده شود.»

در کتاب کافی هشام بن سالم از امام صادق(ع) نقل می کند که پیامبر اکرم(ص) به امام علی (ع) فرمود: یا علی! غذا را با نمک شروع و با نمک ختم کن زیرا اگر کسی چنین کند از هفتادودو بیماری از قبیل جنون و جذام و برص در امان خواهد بود.

توصیه می شود به سفارش پیامبر (ص) و ائمه قبل از شروع غذا مقدار "کمی " نمک خورده شود.

 

منبع خبر برای رفع نگرانی خوانندگان محترم ضد انقلاب افزوده است:

 

منظور پیامبر (ص) کدام نمک بوده است؟!

قطعاً نمکی که منظور پیامبر بوده "نمک یددار تصفیه شده" با مارک خاصی! نبوده است.

منظور پیامبر نمک طعام حاصل از آسیاب سنگ نمک و یا نمک دریا که املاح خوبی دارد، بوده است.

از آنجایی که حضرت محمد (ص) پیامبر مهربانی بوده است و هیچ گاه در زندگی حتی کسی را قصاص نکرد با اینکه حق طبیعی اش بوده؛ تا به ما اثبات کند که اسلام پیام آور محبت و مهربانی به مردم جهان است، لذا این توصیه گرانبهای "پیامبر مهربان" باید رعایت شود چراکه ایشان همواره خوبی برای ملتش می خواهد.

 

والله برادر دروغ چرا؟ تا جهنم آآآا....فدوی همینطور اره به ماتحت مانده است "که ادای قرض کند یا ادای فرض"!؟ یعنی آیا فرمایش پزشک معالج را بکار بندد، و یا اوامر امامان گرامی(ع- س - ل- عج و ...) را؟ لکن همینقدر ملتفت شده است که اگر توصیه کلیدی پیامبر (ص) و نیز اوامر امامان گرامی را بکار بندد، بیگمان در اندک زمانی، به آن بزرگواران خواهد پیوست!

 

زیاده جسارت است ..

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

چهار راهی بنام  تأمل

 

برخی چیزها و حتا  واژگان، فدوی را معطل، و اگر نگوید علاف،دستکم متوقف می کند!. از آن جمله اند:

 

 1- بیت المال : اگر شما خوانندگان محترم ضدانقلاب،در این سالهای برباد رفته، به این واژه فکر و روی آن تأملی هم نفرموده اید،نقلی نیست و  فدوی حسب شیوه ی مرضیه،جور تان را کشیده و از شما چه پنهان که نتیجه  پژوهش، چندان رضایتبخش بوده که حالا دیگر، اعصاب اش کاملاً آرام شده است !؛ همانگونه که می دانید ،فدوی البته بخیل نیست و می گذارد که شما هم بقول عوام for free لذت اش را ببرید :

 

خب،چون " هم قافیه تنگ است و هم راه تنفس": (1) به اجمال و اختصار عرض می کند که "بیت المال" از دو واژه ی " بیت" و " مال" تشکیل شده است. به محل اختفاء امام راحل(ل) و امام حاضر(ضپ) (2) و لابد آتی ،می گفتند و می گویند بیت امام(ل) یا بیت حضرت آقا(ضپ) و بهمین گونه است بیوت سایر آیات، لعنة الله علیهم اجمعین. مرحله ی بعدی آنست که شما عبارت را بصورت مقلوب بخوانید یعنی : بجای بیت المال بخوانید :  مالِ بیت! بعبارت دیگر، ایران، از اول اش هم "مال" ایشان بوده است! البته این  بزرگواران، آنقدرها که شما می پندارید تمامیت خواه نیستند  یعنی،.ملک، البته ُمشاع است و بین حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و حضرت آقای خودمان(ضپ) بالمناصفه تقسیم شده است.

 

دو بیتی

چون عیش و غم زمانه قسمت کردند،

ما را غم بی کرانه قسمت کردند

شیخ و شه و شحنه عیش و نوش همه را

بردند و برادرانه قسمت کردند !(3)

 

در این باب اگر نظر کارشناسانه تری هم خواسته باشید، بشرح زیر تقدیم می شود :

 

یادداشتی به قلم حجت الاسلام والمسلمین ناصر اکبری؛

 

تمایز دارائی های امام زمان(عج) از دارائی های امام خامنه ای !/ بولتن نیوز- تیتر(4)

 

ملاحظه کردید؟ دیدید که این سی و چند ساله بیخودی دلخور بودید که حضرات بیت المال را غارت فرموده اند! آدم که مال خودش را غارت نمی کند، مصرف می کند !

 

2-  first lady : به همسران رؤسای جمهور آمریکا گفته و می گویند بقول عوام first lady .حال اگر خواهر " هیلری کلینگتون" بعون الله رئیس جمهور میشد، تکلیف first lady چه میشد ؟ شما می دانید ؟

 

3- سکنجبین : همانگونه که خوانندگان /بینندگان محترم ضدانقلاب می دانند، این ترکیب، بویژه در تابستان، نوشیدنی بسیار محبوبی ست! باری این ترکیب نیز مشتمل بر دو جزء  سکنج ( به فتح جیم) و  " بین" است . با آنکه بخش نخست این ترکیب، دستکم سه نقطه با "شکنجه" فاصله دارد، معذالک فدوی بیضه ی رفتن به سوی آن را ندارد! ، شما چطور ؟

 

تا تأملاتی دیگر ...

 

پی نوشت

 

-----------------------------------

 

(1) مصرعی از غزلی از فدوی به مطلع: افسوس هدر مایه و عمر فدوی شد/ عیناً بهمان گونه که مال فدوی شد...

(2) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

(3) بنقل از یادی از فرخی یزدی –حمیدرضا رحیمی -  انتشارت گستره  1370– آلمان – ص 63

(4) مطلب کامل را در منابع زیر بخوانید :

 

   www. hazl.com پست December 7th, 2015

 

 پست 16  آذر 1394 ـ 7 ماه دسامبر 2015

 

   http://isdmovement.com

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

طی طریق     

 

..و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثار،و  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار،چنین روایت کرده اند  که   با تمام عملیات محُیّرالُعقولی که  "الهام چرخنده " تاکنون مبذول فرموده است،همچنان "سرکار خانم" که در زبان آخوندی، بسیار فرو تر از "خواهر" است !مانده ، و مع الاسف ، هنوز خواهر نشده است! ، اینهم سند مصور منگوله دارش ! :

 

تصویر دست نوشته رهبری برای الهام چرخنده

 

ضمناً فدوی نمی داند که چرا این حرکت مقام معظم رهبری(ضپ) ،او را بیاد ناصرالدینشاه انداخت؟!، شما می دانید؟

 

http://www.hazl.com/archive/2015/12_Dec015/122015Tanz/dec2015_clip_image004_0000.png

 

معظم له: لکن یک کاری نکنید مُحتلم هم بشویم که در این هیر و ویر، دیگر حال غسل نداریم،خواهر بالگرد(چرخنده- م)!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

اعتراف

 

فدوی با آنکه میانه ی خوبی با حضرات آیات عظام و حجج اسلام، اعلی الله مقامهم اجمعین ،اعم از دولتی و غیر دولتی ندارد، لکن درعین حال نیزنمی تواند، پا روی حق گذاشته و برخی سخنان درست ایشان را نپذیرد(1) .فدوی عرایض خود را در این راستا ، با خبری که در پی می آید،مستند می کند:

 

جامعه روحانیت فرهنگ همزیستی سالم را فراهم می‌کند که دزدی نکنید، رشوه خواری نکنید و به حقوق دیگران تجاوز نکنید . / ناصر مکارم شیرازی- دیگربان

 

 ملاحظه می کنید که حرف حساب جواب ندارد . چرا؟ خیلی ساده است.زیرا جامعه ی محترم روحانیت ،فرهنگ همزیستی سالم را بقول عوام already  فراهم ،و دزدی ، رشوه خواری و تجاوز به حقوق دیگران را نیز،  با یک قیام و قعود،شدیداً ریشه کن فرموده است .فی المثل چنانچه برای فقره ی "دزدی" مثالی خواسته باشید، همانا اختلاسهای چند میلیاردی ست. در باب " تجاوز به حقوق دیگران" هم ،فیش های موسوم "نجومی" کفایت می کند. و امروزه دیگر امور مسلمین، بی رشوه و بی" توصیه عمه و خاله نمی شود"(2). دیگر چه می خواهید؟

 

و اما معظم له از بسکه خوش پر و پاست، لب خزینه هم می نشیند،! نگاه کنید :

 

استفاده طولانی از بیت‌المال برای تربیت طلبه ضروری است !/ همانجا

 

 تو خود حدیث مفصل بخوان از این " مهمل" !

 

پی نوشت

 

(1) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

 

(2) از نامه ی منتسب به امیرکبیر به ناصرالدینشاه

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

کم لطفی

 

بقول کلیم بزرگوار :

 

نه همین می رمد آن نوگل خندان از من
می کشد خار در این بادیه دامان از من

 

منظور فدوی آنست که فقط  خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین  نیستند که حق مجتهد الزمان ،ملاذ الانام ،فخر الاسلام و زبدة المحققین العظام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای (ضپ) را می خورند، بلکه برخی عمله ی بیت هم ،البته سهواً ،همین کار را می کنند ؛ از خبرگزاری وابسته ی تسنیم بخوانید:

 

تسنیم خبر می‌دهد !

ایران رکورددار نشست زمین به دلیل برداشت بی‌رویه آب است

 

گفتن ندارد که این خبر،اصلاً  تازه نیست وکردیت آنهم متعلق به مقام معظم رهبری(ضپ) است که بسیار پیش از اینها  فرمود : " ما  ِتر زد یم"

 

زیاده رکوردی نیست

 

پی نوشت

 

(1) خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً پس از مطالعه،غلط تایپی "ِتر" را به "رکورد"  اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

بیلان

 

فدوی با خوانندگان محترم ضدانقلاب، اصلاً کار ندارد ؛لکن وقتی خودش به خبرهائی از ایندست که در پی می آید نگاه می کند، بی هیچ بررسی، آنرا تا زمان تسویه حساب،به حساب بدهکار حضرات منظور می کند !:

 

روشنک تاج احمدی زن ۳۰ ساله  ایرانی ساکن هلند خود و دختر دوساله اش را کشت !

 

یک زن ایرانی در هلند خود و دخترش را کشت!

 

زیاده صورتحسابی نیست ..

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

 

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

 

 

https://scontent.fsnc1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/15895406_1731368993847196_2404416302323619470_n.jpg?oh=66c48ccd3fcf4da15ca7fe904a8b1dcb&oe=58D873C2

 

----------------------------------

 

بنیاد شهید، آتش‌نشانان را «شهید» نمی‌داند/آخرین نیوز- تیتر

 

-----------------------------------------

 

حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ایران می‌گوید طبق تحقیاتی که انجام داده، قاره آمریکا را یک مسلمان خراسانی کشف کرده نه کریستف کلمب . / العربیه.بنقل از صبح مشهد

 

----------------------------

 

امام جمعه شهر ری: آمار بالای طلاق در ایران تقصیر رضا خان است / العربیه

 

--------------------------------

 

امام جمعه موقت تهران: روز قیامت از مردم سئوال می شود به افرادی که رای داده اند انقلابی یا بسیجی بوده اند یا خیر! / انتخاب

 

---------------------------------------

 

مصباح‌یزدی: هرچقدر امکانات رفاهی بیشتر باشد زمینه گناه جامعه بیشتر می‌شود/ ایران وایر

 

--------------------------------------

 

استاندا ر تهران در گفت‌وگو با تسنیم: بعید می‌دانم در تهران بی‌خانمان داشته باشیم!

 

---------------------------------

 

یک عضو سپاه: ما تا کف واشنگتن راهپیمایی نکنیم مأموریتمان تمام نمی‌شود/ ایران و اسرائیل- حسن عباسی

 

-----------

 

اگر در خط الهی باشیم خداوند یاری می‌رساند و تا زمانی که از دشمنان هراس داشته باشیم به جایی نمی‌رسیم، وظیفه ما این است که زمینه سازی برای ظهور انجام دهیم و به دنبال تغییر جهان و تسخیر کاخ سفید هستیم . / انتخاب - آیت الله صدیقی

 

----------------------------

 

پیشنهاد آقای جنتی درباره موسیقی این است که "تعدادی از موسیقدان ها به حوزه بروند، تحصیل کنند و مجتهد شوند تا بتوانند احکام مربوط به این موضوع را استنباط کنند ." . / بی بی سی

 

-------------------------

 

به گزارش آخرین نیوز، بازیگر «کمال‌الملک( جمشید مشایخی) در این برنامه درباره حسن روحانی صحبت کرد. مشایخی گفت : «رييس‌جمهوری داريم كه به او حسودی می‌كنند و نمی‌گذارند كار انجام بدهد

 

..............................

 

یک خواننده ی کیهان دارالخرافه: آغاز جنگ داخلی آمریکا می‌تواند با حمایت از گروه‌های نوظهور در آمریکا شدت گیرد، توانایی‌های مردمی سایبری ایران در حمایت از اقوام مختلف آمریکا حتی در رسانه‌های ایران می‌تواند در آمریکا اثرگذار باشد زیرا از شبکه‌های اجتماعی می‌توان همچون یک لشکر نامرئی به دشمن ضربه زد. !البته این کار ابتکار نوینی نیست. در کشور ما چند سالی است که لشکر دشمن از همین طریق شیطنت می‌کند! پس چرا ما مقابله به مثل نکنیم؟


------------------------------------

 

Image may contain: 1 person, text

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

21 ژانویة المزیّن سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

January 16th, 2017

*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

اتاق شیشه ای خبر

 

گزارش تحلیلی

 

1- به گزارش منابع داخلی،و به نقل ازجن گیر معجزه ی هزاره سوم،مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته،رقابت کشتی آزاد بین حضرات آیات ،عزرائیل و احمد جنتی، با نتیجه ی سه برهیچ،به نفع آیت الله پایان یافت!.خبرنگار ورزشی- عبادی ما ،در پایان خبر افزوده است که آیت الله با جاخالی دادن، واپسین تلاش عزرائیل در بخاک رساندن  پشت کمانی او را ،ناکام گذاشت وهجمه ی برادرعزرائیل مع الاسف ،به آیت الله هاشمی رفسنجانی اصابت کرد و او را دردم از پا در آورد.

 

2- درحالیکه برادر بی بی سی از قصد اهل بیت عصمت و طهارت آیت الله هاشمی رفسنجانی،دائر بر دفن وی در شوره زار قم خبر داده (1)، یک مقام آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود، یواشکی و در یک گفتگوی کوتاه با فرستاده ی فدوی ،از وصیت نامه ای سخن گفته است که در آن ،آیت الله هاشمی رفسنجانی، به مصداق " از آب برآمدیم و بر آب شدیم" خواسته است که پیکر وی را،به دریا بیاندازند.

 

3- همزمان، مرکز زلزله نگاری دانشگاه تهران، وقوع زلزله ای به قدرت 8/9 {" ریش" ِتر}، در حوالی فین کاشان را شدیداً ثبت کرده است.خبرنگار علمی- عبادی ما در ادامه ی پژوهشهای فرساینده ی خود، و نیز پس از تقدیم چندین کیلو پول (2) زیر میزی به مقامات محلی بعنوان شیرینی ،دریافته که  وقوع زلزله ی نیرومند مذکور،که ناشی از لرزیدن تن امیر کبیر در قبر، به میزان 8/9 {" ریش" ِتر}بوده است را،با اعلامیه ی خانواده ی آن مرحوم(ره) بی ارتباط نمی داند. (3)

 

4 –نظر به اینکه سال ، مع الاسف، دوازده ماه بیشتر نیست و آن نیز بقول عوام  already در تیول عزاداریها، ضربت خوردنها، انگور خوردنها ی اهل بیت ، و البته امامزادگان گرامی و توابع، رضوان الله علیهم اجمعین است،فلذا طرفین متخاصم به جماع (4) رسیدند که به  پنج روز تعطیلی مرحمتی، از محل ذخیره ی مقام معظم رهبری (ضپ) (5)بسنده و بالمناصفه، مصرف نمایند(6)

 

5- به اظهار ناظران آگاه،از آنجا که پاره ای گمانه زنی ها و استعمال برخی ایهام و اشارات، و از آن میان "شهادت" (8) این شبهه   رابه ذهن بازماندگان متبادر کرده است که نکند مانند موارد پیشین، کاسه ای زیر نیم کاسه ی اسلامی بوده باشد،فلذا هیچ استبعادی ندارد که متوفا به صرف یک فنجان قهوه ی قجَر(9) به بیت دعوت شده و سپس:

 

........... چاکر آستان ملائک پاسبان، فدوی خاص دولت ابد مدت، حاج علی خان پیشخدمت خاصه، فراشباشی دربار سپهر اقتدار مأمور شده است که به "بیمارستان" رفته، "میرزا علی اکبرخان هاشمی رفسنجانی" را راحت نماید. و در انجام این مأموریت بین الاقران مفتخر و به مراحم خسروانی مستظهر بوده باشد .   (10)

 

الله العالم...

 

زیاده جسارت است..

 

پی نوشتها

--------------------------------------------

(1) خانواده هاشمی رفسنجانی از خاکسپاری او در قم خبر دادند

(2) واحد پول جدید ایران اسلامی

(3) روح بلند بزرگمرد تاریخ معاصر ایران به مرادش خمینی کبیر پیوست. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حالی امشب و در شب شهادت امیر کبیر دار فانی را وداع گفت که ...../ایسنا -از اطلاعیه خانواده هاشمی

(4) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای "هزل داتکام" را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه،غلط تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(5) مُستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته است

(6) اعلام سه روز عزای عمومی به خاطر درگذشت هاشمی رفسنجانی/ دویچه وله+ تعطیلی دو روزه دانشگاه آزاد/ بی بی سی

(7)علت فوت 'نیاز به بررسی بیشتر دارد ' / بی بی سی- محمد(ص) آقاجانی معاون درمان وزیر بهداشت

(8) به بند 3 همین پی نوشت نگاه کنید و نیز: وزیر بهداشت می‌گوید ممکن است در شرایط درمانی هاشمی رفسنجانی کوتاهی صورت گرفته باشد / رادیو فردا

(9) قهوه ی آلوده به سم، که شاهان قاجار به مخالفان خود می خوراندند

(10)نقیضه مانندی بر :

...چاکر آستان ملائک پاسبان، فدوی خاص دولت ابد مدت، حاج علی خان پیشخدمت خاصه، فراشباشی دربار سپهر اقتدار مأمور است که به فین کاشان رفته، میرزا تقی خان فراهانی را راحت نماید. و در انجام این مأموریت بین الاقران مفتخر و به مراحم خسروانی مستظهر بوده باشد .

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

آمرزش مشروط !    

 

مرگ هاشمی رفسنجانی،به استثنای مقام معظم رهبری(ضپ)پنداری بقیه و از آن میان برخی علمای دون پایه را چندان گیج کرده است که درصدور ویزای بهشت،در شک بین دو و سه، همینطور ارّه به ماتحت مانده اند بیک مستوره نگاه کنید :

 

واقعا از این خبر خیلی ناراحت شدم. شاید !خدا ایشان را بیامرزه ایشان در یک مقطعی به انقلاب خدمت کرده بود .

 

کاربری از نشریه ی مشرق

 

 زیاده کامنتی نیست..

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

جل الخالق!    

 

اگر خبرزیر درست باشد،معلوم می شود که درگذشت هاشمی رفسنجانی، درمقام ذغال خوب،بمنظور آب فرمودن صخره های یخ فی مابین شیطان کوچک و شیطان بزرگ، چندانهم که می گویند،بی تأثیر و فایده نبوده آست !:

 

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،‌ وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه اى آیت الله هاشمى را شخصیتى برجسته پس از انقلاب اسلامى خواند و درگذشت وى را به خانواده او و عزیزانش تسلیت گفت .

 

بنا بر گزارش خبرگزاری رویترز، یک مقام وزارت خارجه آمریکا روز یکشنبه به وقت واشنگتن ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، وی را «شخصیتی برجسته» در طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد .

 

این مقام وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما به خانواده و عزیزان ایشان تسلیت می‌گوییم ».

 

باری یاد آور می شود که آیت الله علی اکبر(ع) هاشمی رفسنجانی (1)، عصر روز یکشنبه در سن 82 سالگی، بر اثر بی توجهی به فرمان "ایست" پلیس بیت،علیرغم میل باطنی، دار فانی را وداع گفت .

 

نام اش،مُخلّ حیات است و یاد اش،مخّرب ذات!...

 

پی نوشت:

 

----------------------------

 (1) بقول مقام معظم رهبری(ضپ)،که خود با تبصره حجت الاسلام شده است، حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی !، 

 

لکن شما انشاء الله کی تشریف میارین توی قاب،برادر رهبر!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

قرائت    

 

فدوی در خوانش تیتر درشت صفحه ی نخست کیهان چاپ دارالخرافه، همینطور ارّه به ماتحت که بین "رفیق" و " آیت الله" کسره بگذارد و یا آنرا به سکون قاف بخواند؛ شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟:

 

مردم ولایتمدار برای رفیق آیت الله سنگ تمام گذاشتند !

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

جدید !   

 

خوانندگان و بینندگان محترم ضدانقلاب،تصاویر زیر،و انگیزه ی برادران را از سانسور تصویری که فدوی به هنگام و به تفصیل بدانها پرداخته، بیگمان بیاد دارند؛ لکن محض احتیاط و برای دستگرمی، در پی می آورد:

 

قبل از عمل

 

 

که برادران آن ساقهای زیبای بانوان خاج پرست را تاب نیاورده و در دور خیز بعدی،آنرا بشرح زیر سانسور فرمودند :

بعد از عمل

 

 

احمدی نژاد:   لکن انتقام شما را از سرطان می گیریم، برادر شهید هوگو چاوز !

***

قبل از عمل                         بعد از عمل

 

 

***

قبل از عمل                         بعد از عمل

 

 

***

 

قبل از عمل

بعد از عمل

 

 

        بعنوان تکلیف شب(شرعی- م ) پیدا کنید مادر ستار بهشتی را در این عکس

خب،فدوی می پندارد همین قدر کفایت می کند حالا نقطه سرسطر؛خدمت خوانندگان و بینندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که عملیات محیر العقول و البته خداپسندانه ی بالا را،می شود به ضرب پاشنه کش، حمل بر مسائل ناموسی برادرانه کرد،لکن فدوی نمی داند این فقره ی جدید سانسور را که در پی می آورد، ،کجای دل اش بگذارد؟!

 

به گزارش پارسینه، شـهرداری ایذه در اقـدامـی عجـیـب پـاهـای مـجسـمه جـهـان پـهـلوان غلامرضا تـخــتـی را که دوبـنـده  بـر تـن داشت را  به دلایل نامعلومی رنگ آمیزی کرد .مجسمه تختی طوری رنگ آمیزی شده است که گویی به جای دوبنده مخصوص کشتی، لباس کار پوشیده است .گفتنی است ایـن مـجسمـه در میـدان تـختـی شــهـر ایــذه قــرار دارد .

 

 

                                                       

 

باری تا آنجا که فدوی می داند، جـهـان پـهـلوان تـخــتـی، مرد بوده است !،مؤمنین ایزه ای را دیگر نمی داند!

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

شاگرد خوب    

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه ،ملتفت شد که برادرسید محمد(ص) خاتمی ،با آنکه تکالیف شرعی شب اش را انجام داده ،نظافت را رعایت کرده و همه ی ناخن هایش ،بقول عوام   includingناخن انگشت بیست و یکم را نیز کاملاً گرفته بوده است، معذالک عمله ی بیت اجازه ندادند برود  سینما!..باورتان نمی شود؟ خب نگاه کنید :

 

زیتون- دادستانی تهران ممنوعیت جدیدی برای سید محمد خاتمی ایجاد کرد
به گزارش «زیتون» این مقام قضایی مانع از حضور محمد خاتمی در مجموعه تالار وحدت برای تماشای تئاتر « راپورت های شبانه دکتر مصدق» شد!

فدوی برای جوریِ جنس ،سایر حقوق و مزایای نجومی نامبرده را نیزبشرح زیر علاوه می کند:

پیش از این نیز   «دادستانی اجازه شرکت در ولیمه ازدواج نرگس موسوی را به خاتمی نداده بود  آن زمان مامورانی با در دست داشتن حکم دادستان، به سید محمد خاتمی اجازه خروج از خانه و شرکت در مراسم ولیمه ازدواج دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد را ندادند .
پس از آن برای شرکت رییس جمهوری اصلاحات در مراسم سالمرگ خواهرش نیز مجوز صادر نشد .
هرچند دادستانی و سخنگوی قوه قضاییه پس از آن در دو مصاحبه مطبوعاتی جداگانه حصر سید محمد خاتمی را تکذیب کردند، اما لیست ممنوعیت های خاتمی هر روز طویل تر از دیروز می شود . / همانجا

سخن کوتاه، آش شله قلمکار اسلامی آنقدر شور شده، که سرو صدای آیت الله آشپز باشی هم بشرح زیر در آمده است:

 

اعتراض یک نماینده مجلس ایران به ممانعت از رفتن محمد خاتمی به تماشای تئاتر

الیاس حضرتی، نماینده مجلس ایران به ممانعت از رفتن محمد خاتمی به تماشای یک تئاتر اعتراض کرده و گفته "در برخورد با آقای خاتمی به‌گونه‌ای حکم حصر انجام می‌شود".

بر اساس گزارش خبرگزاری ایلنا، آقای حضرتی از صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه و محمدجواد منتظری، دادستان کل کشور "به‌صورت رسمی" درخواست کرده که "دلایل این مسئله را بیان کنند و بگویند این برخورد با آقای خاتمی به جرم کدام تخلف‌ها انجام می‌شود"./ البرز نیوز- بی بی سی

 

بهر روی، فدوی پرسش آینده ی سید خندان  از برادران بداخلاق خود را، بشرح زیرپیش بینی می کند :

 آقا اجازه هست بریم دست به آب؟!...

 

زیاده حصری نیست

 

 

 

با اجازه ی مقام معظم رهبری، ما هم يک گنجشکی، کلاغی، چـيزی بزنيم !

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

فدوی با مدیریت جدید! (2)
  fadavi under new management

 

همانگونه که در شماره ی پیش مکتوبات اشاره شد، فدوی شدیداً به این نتیجه رسیده است که اگر قرار بود از طریق هنروادبیات معنی دار و هدفمند به جائی برسد، تا کنـون رسیده بود! واین همه خـُسران را  ناشی از سرپیچی از اندرزهای جدّ اعلای خود عبید زاکانی رضوان الله علیه می داند.  با آن که  بحران اقتصادی  در زمان آن  بزرگوار بوجه فعلی نبوده است،  وضعیت مالی فدوی اما در همان حدودی است که آن جدّ اعلا در روزگارخویش، 

که گوئی به عنوان ما  ترَک به فدوی رسیده است، گزارش فرمود؛چنین بود که فدوی سرانجام بر آن شد که از تعارف کم کرده و بر مبلغ بیفزاید و بخت خود را در دنیای بیزینس نیز بیازماید، قاصم الجبارین را چه پنداشتی؟ یکوقت دیدی که بخت خفته و بلکه بیهوش وی نیز بیدار شد و او نیز توانست تتمه ی عمر شریف (1) را، در آسایش و فراغت نسبی بگذراند ، بقول آن بزرگوار:

 

بیت

مفلس ار جنس خود ارزان نفروشد، چه کند؟

کم بها کرد تهی دستی دوران، ما را !

 

کوتاه سخن، فدوی در این بخش،افزون بر آگهی، اسپانسرنیزمی پذیرد!،اینرا هم بیفزاید که خوانندگان محترم ضدانقلاب ،به فدوی شدیداً سفارش کردند

 که در پایگاه اینترنتی خود، (2) بقول عوام دکمه ی donation را هم علاوه کند،که هر چه فدوی سینه به تنور چسباند که جسته ایم ما،یافت می نشود !

اما زیر بار نرفتند.!باری- فدوی  گرچه می داند که بفرمایش استاد سخن :

 

بیت

دِرَم داران عالَم را کَرَم نیست

کَرَم داران عالَم را دِرَم نیست !

 

معذالک اوامر دوستان را اطاعت کرد؛ و سرانجام اینکه،آفیس فدوی هم مانند سایر اماکن مشابه،مسؤل صحت و سقم آگیهای منتشره نیست و مسؤلیت آن به گردن تبر خورده ی راوی ست! و اینک چند آگهی :

و برای جوری جنس :

 

 

ادامه دارد...

 

پی نوشت

 

---------------------------------------------

(1) حداً که واقعاً !- نخیر! منظور "عُمَر شریف" نیست!، ایشان شوربختانه در گذشته است، فعلاً فدوی را دریابید که ظاهراً زنده است،خواهر، برادر خواننده!

(2) www.hazl.com 

 

 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد    

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

آیت‌الله خامنه‌ای: بگو مگو‌های سران دو قوه مهم نیست/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: خب راست می فرماید معظم له!.. وقتی خودشان مهم نیستند،به تبع آن،بگو مگو شان هم، بطریق اولی، مهم نیست

 

از وضعیت سلامت ایشان بی‌خبر نبودم. چون یک شائبه‌ای درباره عروقشان مطرح شده بود. من چهار روز قبل از این اتفاق یک نشست خصوصی با ایشان داشتم. بحثی شد که به سلامتی ایشان ربط داشت. ایشان خودشان گفتند اخیرا یک پزشک از آلمان آمده و یک دستگاه جدید هم با خودش آورده بود و قلب من را معاینه کرد و گفت شما قلب یک جوان ٢٠ساله را دارید. من دست‌هایم را بالا بردم و گفتم خدا را شکر. ایشان گفتند من هیچ چیزیم نیست/ شرق – غلام علی(ع) رجایی- مشاور هاشمی

 

تحشیه ی فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،شدیداً متغیر شده و فرمودند ایشان خیلی وقت است که درگذشته است، لکن حضرت ما،بلاظ رعایت مصالح نظام، دیر اعلام فرمودیم،برادر کلب آستان علی(ع)!

 

------------------------------

مردی در سوئیس به دلیل آنکه در حین هم‌خوابگی، کاندوم خود را در آورده بود، متجاوز شناخته شده و به یک سال زندان محکوم شد! . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: خود کرده را تدبیر نیست؛ این ازعوارض دمکراسی ست! بگذریم - در اینصورت، آدم سوریه برود بهتر نیست؟!

 

-----------------------------------

پیشنهاد تحریم بین‌المللی فوتبال ایران به دلیل اعدام در ورزشگاه‌ نیریز استان فارس/ العربیه

 

در واکنش به این رویداد‌ها، فاطما سامورا دبیرکل فیفا در نامه‌ای نوشت : «فیفا این اقدامات را محکوم می‌کند. من قصد دارم در آینده با فدراسیون فوتبال ایران درباره این موضوع مذاکره کنم و از طریق برنامه‌های خود جلوی این اقدام را خواهیم گرفت. ماده ۳ اساسنامه به فیفا این قدرت را می‌دهد که علیه این اقدامات عمل کنیم ».

 

تحشیه ی فدوی: "آینده خیلی دیره ها، خواهر فاطمه(س)!

-----------------------

  

شبکه تلویزیونی آلمانی n-tv با نقل از خبرگزاری کردی "روداو" گزارش داد که ابوبکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی "خلافت اسلامی" (داعش) از ترس اینکه مبادا زنده به دام ارتش عراق یا نیروهای ائتلاف ضدداعش بیافتد، شب‌ها با جلیقه‌ی انتحاری می‌خوابد / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: تکلیف حرمسرای آن حضرت چه می شود، آخر خاک بر سری که با جلیقه ی انتحاری نمی شود!

----------------------

 

وزارت خارجه آمریکا درگذشت آیت‌الله رفسنجانی را تسلیت گفت/ فارس

 

 تحشیه ی فدوی: "مرگ بر آمریکا"، پنداری کمانه کرد !

-----------------------------

 

یک «پنچرگیر» به فرماندهی نیروهای داعش در شمال بعقوبه منصوب شد/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی:این که چیزی نیست، حضرت آقای ما(ضپ) یک بنا را (قاسم سلیمانی- م) بمنظور دود کردن تتمه ی دارائیهای ملت یک لا قبا،فرمانده  چیزی بنام نیروی قدس فرموده است !

------------------------

 

امیدواریم شیاطین داخلی نتوانند انقلاب  را زخمی کنند.!/ایسنا-  هاشمی رفسنجانی -قبل از عمل( زمان حیات- م)

 

تحشیه ی فدوی:حالا اگر هم کردند، کردند!،شیاطین مذکوربقول عوام، including you ،ملت را بکلی شل و پل فرمودند، خب این به آن در!

-----------------

ده سال از اعدام صدام حسین می‌گذرد. روز ۳۰ دسامبر سال ۲۰۰۶ صدام در یکی از مراکز شکنجه‌ای که خودش بنا کرده بود، اعدام شد. این پایان دو دهه حکومت خشن او بر عراق بود . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: فدوی همینطور ارّه به ماتحت، در شک بین دو و سه گیر کرده که روز حسابرسی ،با توجه به تعدد مراکز شکنجه در ایران اسلامی،تکلیف  حضرت آقا ( ضپ)  و توابع،چه می شود؟!

--------------------------------

جنجال در عراق درپی پیشنهاد آموزش زبان فارسی در سراسر کشور/   العربیه.نت، فارسی

 

اظهارات وزیر آموزش عالی و پژوهش‌های علمی عراق در دیدار با رایزن فرهنگی ایران در این کشور، كه خواستار تمرکز زدایی آموزش زبان فارسی از شهر بغداد و آموزش این زبان در سراسر عراق شده بود، با واکنشی جنجالی در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌ها روبه رو شد تا جایی که سخنگوى اين وزارتخانه مجبور در بيانيه‌اى صحت اين خبر را تكذيب كند .

 

تحشیه ی فدوی:اگر حضرات آیات و حجج اسلام ما افزون بر اندیشه، پوشش عراقی نیز دارند،چرا آنان فارسی حرف  نزنند؟این دیگر جنجال ندارد،خب این به آن در!

---------------------------

وزیر خارجه ترامپ: ایران تهدیدی برای جهان است/ دویچه وله

 

رکس تیلرسون، نامزد پیشنهادی ترامپ برای تصدی وزارت امور خارجه آمریکا، در جلسه کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا در بخشی از سخنانش ایران و کره شمالی را متهم کرد که تهدیدهای بسیار بزرگی برای جهان شده‌اند .

 

تحشیه ی فدوی:  اگرمنظورتان مقام معظم رهبری(ضپ) است، درست است

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

9442---0901 : مادر پیر 80 ساله‌ای دارم که نگهداری او به دلیل بیماری بسیار دشوار است. برادر 50 ساله‌ام نیز به خاطر بیماری اعصاب و روان غیرقابل کنترل است با این که تحت پوشش کمیته امداد هستیم، هیچ خدماتی به ما ارائه نمی‌شود و برای این موضوع گفته‌اند باید تحت پوشش بهزیستی قرار بگیریم اما بهزیستی اعلام کرده که 5 سال باید در نوبت قرار گیرید. برادر بیمارم مادرم را کتک می‌زند و کنترل او بسیار دشوار است. لطفا برای یاری ما کاری انجام دهید. بهزیستی از ما طلب ماهیانه یک میلیون تومان پول کرده که از توان ما خارج است .

فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،بسیار متغیر شده و فرمودند:

قاصم الجبارین مرگت دهد، تو هم همینطور ایستادی و نگاه کردی، گردن شکسته؟ احوط آن بود و هست که شما هم برادر را کتک می زدی،برادر 9442---0901 !

 

---------------------------

 

7977---0912 : چرا برخی برنامه‌های ارزشی به انتهای شب، آن هم شب‌های زمستان از رسانه ملی موکول می‌شود؟ مثلاً پخش خطبه‌های نماز جمعه تهران یا برنامه ارزشمند و روشنگر ثریا به ساعت 23 به بعد و... افتاده است. از دکتر علی عسگری انتظار می‌رود مراقب نقش نفوذی‌ها در تعیین زمان پخش برنامه‌ در رسانه ملی باشند .

 

فدوی :  مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید؛خشمی مقدس از نعلین تا عمامه ی مبارک را چندان فراگرفت که فدوی به هستی ُترد خویش بیمناک و از تقدیم عریضه شدیداً ،پشیمان شد.سرانجام با دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(از ع تا عج) بر خشم مقدس خود فائق آمده و فرمودند: همین است دیگر! وقتی که مسؤلان که هرچه دارند از گریه ی اُمّت دارند،بجای ادامه ی مبارزه ی صمیمانه با مردم، به سر و عمامه ی یکدیگر می کوبند،از این بهتر نمی شود فلذا "دشمن" گاهی زمان پخش برنامه‌ ها را رسانه ی اُمّی، و زمانی کوزه ی ِگلی تکاوران اسلامی را ، با کوزه ی ملامین عوض می کند !.....

خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر! 7977---0912

 

---------------------------

9590---0914   : الحمدلله به لطف و تدبیر دولت و به یاری اصلاح‌طلبان تمام مشکلات کشور در تمام زمینه‌ها (بیکاری، گرانی، رکود و...) حل شده است. تنها نگرانی و دغدغه جناب رئیس‌جمهور محترم از عدم اجرای کنسرت در برخی شهرهای مذهبی است که آن‌هم ان‌شاءا... به زودی و با همت دولتمردان اجرا خواهد شد. مردم دیگر چه غمی دارند ...!

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلیدالاسلام والمسلمین روحانی رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که اولاً شهرغیرمذهبی نداریم!پیرامون کنسرت نیز افزودند که لایحه ای با قید چندین فوریت بگونه ای در دست تدوین دارند که نه سیخ بسوزد و نه کباب سلطانی؛ یعنی بدون آنکه کنسرت تعطیل شود ، رهبر ارکستر در نقش مداح اهل بیت،و اعضاء ارکستر نیز به اتفاق مدعوین،بعنوان عزاداران اباعبدالله(ع)به سینه زنی مفتخر، و به الطاف مقام معظم رهبری(ضپ)، مستظهر باشند،برادر 9590---0914 !

 

---------------------------------------------

م.ز تهران : رئیس جمهور که در مصاحبه تلویزیونی از رشد اقتصادی 7/4 درصد و تورم تک رقمی سخن می‌گوید خبر از قشر کارگر و مشاغل آزاد ندارد که چگونه صورت خود را با سیلی سرخ نگه می‌دارند. چند ماه است دخترم را با کلی قرض شوهر داده‌ام. طلبکاران برای طلب خود در مقابل منزل صف کشیده‌اند. درآمد امروزم از فروش 2 عدد روسری بود که آن هم کرایه رفت و آمدم شد! چگونه می‌توانم با این وضع بازار بدهی‌هایم را پرداخت کنم و زندگی‌ام را سر و سامان دهم؟!

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلیدالاسلام والمسلمین روحانی رسید. بعدالتحیه و السلام و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: دیگر کم لطفی نکنید، "صف" که با تشریف فرمائی حضرات امام(ل)،انرون شد و با جان به در شود، در اینصورت،آخر تصدق تان شوم،صف طلبکاران، با صفوف نان، شیر،مرغ و سایر ارزاق عمومی،چه فرقی دارد، هان؟!

خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر م- ز!

 


3104---0912
: معاون اول رئيس‌جمهور بفرمایند، اینکه برای شیطان بزرگ، فرانسه پلید و انگلیس خبیث اشتغال‌زایی می‌کنند، صرف میلیاردها تومان برای هواپیما وسیله‌ای که اولویت اول کشور نیست در حالی که مردم در جاده‌ها بر اثر تصادف می‌میرند و در قطار می‌سوزند، یا ایجاد اشتغال برای کره‌ای‌ها در کشتی‌سازی به قیمت ورشکستگی صنعت موجود آن در کشور و بیکاری جوانان ایرانی آیا نشانه بهبود اقتصاد ایران است؟ !

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)،کلید الاسلام والمسلمین برادر روحانی رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه و السلام فرمودند که ایشانهم مانند سایر حضرات آیات و حجج اسلام، پیرو خط مالرویِ امام(ل) است و بفرموده معظم له راحل(ل)، اقتصاد مال خره ، والسلام!،برادر 3104---0912 !

-------------------------------

خلیفه قلی و 5790---0913 : تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان اعتراف به اشتباهات خود بکنند یا نکنند خسارت زیادی به کشور وارد شده است و چه بسا سالیان سال جبران نشود، درست بعد از چندین سال پیشرفت هسته‌ای به نقطه صفر برگشته‌ایم. از دولت گرفته تا مجلس همه مسئول و مقصر هستند .

 

فدوی : نظر به عوالم مودت و دوستی فی مابین مرحوم ابوی(ره) فدوی بمنظور رعایت سلامتی شمه،عریضه تان را به جریان نمی اندازد؛لکن این دفعه ی ماقبل آخرتان باشد که مقام معظم رهبری(ضپ) را در معادلات خود، دست پنجم خر مده ظله العالی منظور می کنید، برادر، خلیفه قلی و 5790---0913

 

-----------------------------------------

جاویدیان  : دکور همه شبکه‌های سیما با رنگ بنفش رنگ تبلیغات انتخاباتی آقای رئیس جمهور تزیین شده است. صدا و سیما یک رسانه ملی است و به ملت تعلق دارد چرا به عامل تبلیغی یک جناح و حزب خاص تبدیل شده است .

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلیدالاسلام والمسلمین روحانی رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که والله برادرفدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا انتخابات، آ آ آ آ.بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود، اینجانب نخست بنا داشت که رنگ سورمه ای راه راه را برگزیند، لکن مجلس خبرگان به این بهانه که سورمه ای راه راه رنگ پیژامای ضدانقلاب است، مع الاسف فرمود: انتخاب رنگ سورمه ای راه راه همان و ردّ صلاحیت، همان!،شما اگر جای من بودید، چه می کردید، برادر جاویدیان!

---------------------------------------

قطار جدید فدک مسیر تهران- مشهد اخیراً راه‌اندازی شده است. ضمن اعلام رضایت از مهمانداران محترم این قطار، ولی با وجود این همه پسران جوان بیکار، چرا در جذب مهماندار آن هم در قطار از خانم‌ها استفاده می‌شود؟ سرویس‌های بهداشتی با دکمه‌های فشار و عدم تخلیه آن و پاشیدن آب به بدن افراد از مشکلات قطار فدک است. همچنین تلویزیون‌های در اختیار مسافر برای تماشای فیلم مذهبی یا موسیقی در اختیار مسافر خوب است ولی فیلم‌ها و موسیقی‌ها بسیار مبتذل هستند و مذهبی‌ها هم فقط به مداحی اختصاص یافته است؟ چرا؟ !

 

فدوی :  مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام دستور فرمودند که عجالتاً و برای دستگرمی، همینطور که فدک در حرکت است، مهمانداران زن را با فریاد یا زهرا(س) از پنجره به بیرون پرتاب کنند و افزودند که چند واگن را تبدیل به حسینیه کرده تا مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم تا رسیدن به مقصد، عزاداری کنند و نیز موافقت فرمودند که به منظور اجتناب از پاشیدن آب به مؤمنین، هر بار بجای سیفون، ترمز قطار را بکشند، برادر میثم ! شیرینی زیر میزی فدوی فراموش نشود، برادر میثم!

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

14 ژانویة  المردّد سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

----------------

 

 

*.*.*.*.*

January 9th, 2017

*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

فدوی با مدیریت جدید!
  Fadavi under new management
   


فدوی اگر نه تحقیقاً، دست کم تقریبا  به این نتیجه رسیده است که اگر قرار بود
از طریق هنروادبیات معنی دار و هدفمند به جائی برسد، تا کنـون رسیده بود و
این همه خـُسران را ناشی از سرپیچی از اندرزهای جدّ اعلای خود عبید زاکانی 
رضوان الله علیه می داند.  با آن که  بحران اقتصادی  در زمان آن  بزرگوار 
بوجه فعلی نبوده است، لکن وضعیت مالی فدوی در همان حدودی است که آن 
جدّ اعلا در روزگارخویش، که گوئی به عنوان ما  ترَک به فدوی رسیده است،
 گزارش فرمود:


مردم به عیش و من در بلای قرض
هر یک بکار وباری ومن مبتلای قرض
فرض خدا و قرض خلایق به گردنم
آیا ادای فرض کنم یا ادای قرض؟

ونیز:

پیش از این از ملک هر سالی مرا
در وثاقم نان خشک و ترّه ای
در میان بودی چو یاری آمدی
گه گهی هم باده حاضر می شدی
گر ندیمی  یا  نگاری   آمدی
نیست در دستم کنون از خشک و تر
زآنچه وقتی در شماری آمدی
غیر من در خانه ام چیزی نماند
هم نماندی گر بکاری آمدی 


چنین است که فدوی سرانجام بر این شد که اندرز جدّ اعلا را به کار بسته و
برود "مسخرگی و مطربی"  آ موزد و"سگ از چنبر برهاند"  بلکه اندکی
جبـران مافات کنـد. فدوی برای دست گرمی، عجالتا ًاز فال هفتگی آغاز
می کند افزون بر این،  فال قهوه و ورق هـم می گیرد
؛ جن گیری ،
کف بینی و رمّالی و سرکتاب نیز باز می کند هم چنین انواع ادعیه به ویژه 
دعای جوشن کبیر را هم می خواند و گرمی بخش سفره های گوناگون شما
ازجمله سفره ی ابـوالفضـل(ع) به ویژه در لس آنجلس نیز تواند بود.
برای کسب آگاهی بیشتر از سایر خدمات فدوی در این عرصه، لطفا ً با
 تلفن رایگان او
! fadavi  ـ ۹۱۱ـ۸۰۰ تماس بگیرید. 

التماس دعا 


و اما فال این هفته
:

 

* * *


فروردین


آسمان شما همیشه آفتابی ست. آن کارها را دیگر نکنید، تغییر عقیده به سود شماست. تا می توانید نظرتان را عوض کنید. اصلاح طلب هم شدید، شدید. شهر شلوغ است و کسی ملتفت نمی شود. به زودی سفری به ایران خواهید داشت که در آن، البتّه موفق به دیدار پدر و مادر و نیز سایر بستگان و دوستان خود نمی شوید امّا مذاکرات مهمّی را با عده ای به پیش می برید که سرنوشت مالی شما را در چند دهه ی آینده رقم خواهد زد.
تکلیف مسائل عشقی و عاطفی شما، پس از این مرحله است که معلوم می شود.
متولدین این ماه عمدتاً، علاقه ی عجیبی به گذاشتن پوست موز زیر پای متولدین خرداد دارند امّا این کار را با متولدین آبان اگر بکنند بهتر است و ثواب بیشتری دارد
!.
* * *


اردیبهشت

 

 

کمتر به فکر دیگران باشید. این اخلاق ناپسند سرانجام کار دست شما می دهد. به دور و ورتان نگاه کنید تمام انسان های موفق، کسانی هستند که فقط به خود اندیشیده اند.
تا یکی دو هفته ی دیگر خبرهائی دریافت می کنید که چندان خوش آیند نیست مگر در رفتار خود تجدید نظر کنید و یادتان باشد که هر چیزی زیادش مضر است حتّی مهر و دوستی. از فدوی می شنوید، این قبیل رفتارهای منسوخ را کنار بگذارید تا کامروا باشید.
به همسایه دست راستی تان بیشتر نزدیک شوید. حساسیت ها و پرنسیب هایتان را بالاغیرتاً کنار بگذارید تا به موفقیت های قطعی دست پیدا کنید. ضمناً، به
سوریه وعراق و از این قبیل هم نروید که اصلاً صرف نمی کند!
* * *


خرداد


متولدین ساکن ایران این ماه، که مدّت هاست، بیکارند، به زودی بختشان باز شده و یک نفر که خودش متولد دوّم خرداد است آنان را بد جوری سرکار می گذارد. برخی متولدین این ماه، طبعی تند و تیز دارند و شاید به همین علـّت است که به غذاهای هندی بیشتر عشق می ورزند.
از هر ده نفر متولدین ذکور این ماه در آمریکا، یکی تلویزیون 24 ساعته راه می اندازد و به جان مردم می افتاد {بقیه رادیو می زنند و روزنامه باز می کنند}. بینندگان محترم متولد این ماه، به صورت همکاران مستقل و بی جیره و مواجب، ازبرنامه های خوب این تلویزیون ها دائماً تشکـّر می کنند و به آنان التماس می کنند تا ایران را آزاد کنند، ایشان البته زیر بار نمی روند
!. در زمینه های عشقی، موفقیت های پی در پی نصیب متولدین این ماه می شود که به دلائلی ملتفت نمی شوند. متولدین این ماه که ساکن ایران هستند در یک زدوبند خودمانی و ساده، به چندین کیلو پول دسترسی پیدا می کنند.
* * *


تیر


متولدین این ماه مرتب پشت شان تیر می کشد از هر بیست نفر متولدین ذکور این ماه، یک نفر را از کشور "خارج از کشور" دیپورت می کند و از هر پنج نفر متولدین ساکن ایران، یک نفر را به تیر چراغ برق می بندند تا آقازاده ها با آنان تمرین تیراندازی کرده و نشانه گیریشان خوبتر شود. به متولدین روزنامه نگار یا نویسنده ی این ماه، چنانچه در ایران هستند، توصیه می شود دست کم 45 روز از خانه بیـرون نیاینـد و الا، " فدوی مسؤل آن نخواهد بود " امّا آن دسته از نویسندگان متولد این ماه که در کشور "خارج از کشور" هستند می توانند از صبح تا شب، آزادانه بیرون بیایند و در پمپ بنزین ها، آشپزخانه ی رستوران ها و سایر اماکن مشابه شادمانه کارکرده و آثارشان راخلق کنند.
متولدین این ماه، چنانچه  در ایران هستند، در عرصه ساختمان و برج سازی، به ویژه در تهران، شانسی ندارند امّا شانس شان در باب "برج زهرمارسازی" چشمگیرا ست.

* * *


مرداد


نیش و نوش در همه ی ادوار تاریخ توأمان بوده اند و این قاعده نباید باعث ناامیدی متولدین این ماه بشود.
یعنی: "بر اثر صبر، نوبت ظفر آید". بلیط خریدن را ترک نکید حتّی اگر بلیط اتوبوس باشد. متولدین این ماه در خارج از کشور، هم چنان سر به گریبانند و اغلب اوقات، مشغول کوبیدن آب در هاون هستند ولی در اواخر اسفند گشایشی هر چند خفیف در امورشان ملاحظه می شود. گروه مجردهای ساکن ایران، به یک مهمانی جشن تولد، به صرف شام و شلاق دعوت می شوند
!.
متولدین بازداشت شده بعدها مورد عنایت مسؤلین محترم زندان ها واقع شده و برای آسایش وبه قول عوام
privacy بیشتر، به سلول های  انفـرادی منتقـل می شوند.
* * *


شهریور


متولدین این ماه که نه ساکن ایران اند و نه خارج، اندک اندک بخت شان باز می شود و در چند حراج یـا معاملـه ی بـزرگ، کارمـزدهـای کلان می گیرند. در مقابل، متولدین پناهنده ی ساکن اروپا و به ویژه کشورهای اسکاندیناوی، مقرری ماهانه شان اندکی کمتر می شود.
بخشی از متولدین این ماه در ایران، مورد تفقد مقام م
عظم رهبری ، متع الله المسلمین بطول بقاء دولته  واقع و با حفظ سمت، از زندان موقتاً مرخص می شوند.
برخی متولدین مؤمن و معتقد این ماه، شانس ازدواج خود را با پاره ای از متولدین جان برکف فروردین می آزمایند.
انجام این ازدواج ها، که به اقرب احتمال به تولد بچه های ناقص الخلقه منجر می گردد، توصیه نمی شود. دسته ای از متولدین این ماه که حدود یک ربع قرن پیش با درجات گروهبانی و استواری از ایران گریخته اند، ترفیعات معوقه ی خود را در خارج وصول و به تفاوت، به درجات سرهنگی و سرلشگری مفتخر خواهند شد.
* * *


مهر


شمار قابل ملاحظه ای از متولدین این ماه در اقصی نقاط خارج، با تحمل صدمات فراوان پاسپورت های پناهندگیشان را پس می دهند و به مقامات اداره ی مهاجرت کشورهای گوناگون به هر قیمتی که شده ثابت می کنند که خرشان از کره گی دُم نداشته است و بدین وسیله آنچه را که پیش از این با هـزاران خـون  دل در پیشگاه  قضات کشورهای مختـلف رشـته انـد، بی محابا پنبه می کنند!. سپس فیلشان یـاد هنـدوسـتان فـرمـوده عـازم ایـران می شوند و به اتفاق متولدین همین ماه در داخل، که قصد گریز از ایران را دارند، ابتدا دستگیر و بعد تعزیر و سپس اعدام می شوند.
هم زمان، حکومت اسلامی به دلیل رعایت بیش از پیش حقوق بشر، ازسوی اتحادیه ی محترم اروپا، بدریافت جوایز ارزنده ای نائل می گردد.

* * *


آبان


برخی متولدین این ماه نیز که از بخت بد نویسنده یا خبرنگار هستند به دفعات مهمان گرامی قوه ی محترم باه( قضائیه - م) خواهند بود و در جریان این مهمانی، به عنوان دست گرمی، به انبوهی از جرائم ریز و درشت از جمله:
توطئه و اهانت به مسؤلین نظام، مشوب کردن افکار عمومی، شرب مسکرات، حمل و استعمال مواد مخدر و البته لواط
، به چندین زبان زنده و مرده ی دنیا، اعتراف می کنند !.
متولدین نویسنده ی مقیم خارج شاغل در رسانه ها امّا، عطای این رسانه ها را به لقایشان بخشیده و صُم و بُکم به کـُنجی می گریزند و مردم همیشه در صحنه ی داخل و خارج که قاصم الجبارین زیادشان کند، البته ملتفت غیبت آنان نمی شوند.
در ارتباط با متولدین دربند این ماه که هم چنان در زندان هستند امّا، سازمان خبرنگاران بدون مرز جشن تولد گرفته و شمع می افروزند و از مقام معظم رهبری ُمدّه الذله
!و اگر نبود، از رئیس محترم قوه ی باه( قضائیه ـ م) واگر نبود از مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته استدعا می کنند تا محبوسین متولد این ماه را، برای فوت کردن شمع ها هم که شده ، موقتاً آزاد و پس از فوت کردن شمع ها، مجدداً حبس فرمایند. این درخواست، در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح و پس از غور و تعمق فراوان، یک باب پنکه ی متعهد ، به اتفاق آراء به طریقه ی کرایه در مقصد، به آدرس سازمان خبرنگاران بدون مرز، فرستاده می شود.
* * *


آذر


برخی متولدین این ماه به ویژه راقم این سطور، دست کم روزی صدبار از تولد خود پشیمان می شوند و نمی دانند یقه ی چه کسی را باید بچسبند؟ بخشی از متولدین این ماه به قول عوام   including فدوی، شدیداً روی دست خودشان مانده اند و چوب حرّاج های متعدد نیز گره ای از کارشان نگشوده و نخواهد گشود. متولدین مقیم خارج این ماه از جمله فدوی، وطن را منهای بارهای عاطفی، فرهنگی و تاریخی آن، مشتی خاک و سنگ و درخت و آب می دانند که همه جا، حتـّی در کـُرات دیگر نیز یافت می شوند و هم از اینروست که هم چنان، هماغوشی با کژدم غربت را ، به لذّت همنشینی با برادران طناب بر کف و متعهد، در وطنی که توصیف شد، ترجیح می دهند و از قول آن بزرگوار میگوید:

 

بیت

گر زندگی آنست که دارید شما

آوارگی کوه و بیابان از من !


برای متولدین این ماه چه در داخل و چه در خارج، آینده ی چندان رضایت بخشی پیش بینی نمی شود. حالا دیگر خود دانند.
* * *


دی


متولدین این ماه موجوداتی عجول به نظر می رسند، چرا که فکر می کنند بیش از سه ماه دیگر به پایان سال نمانده است و باید " دست به کاری زنند که غصّه سرآید ". آنچه که اینان نمی دانند امّا این است که "غصّه" در مملکت ما موهبتی است الهی که بیش از هزار و چهارصدسال است که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده و می شود و اینان ظرف سه ماه، حتـّی اگر خدای نخواسته خودشان را هم خفه کنند، کاری از پیش نخواهند برد.
اکثریت قابل توجهی از متولدین این ماه از اهمیت "گریه" غافل اند و نمی دانند که "گریه" در تاریخ نخ نمای ما چه شأنی دارد. این دسته از متولدین این ماه در هر جا که هستند می توانند برای رفع شبهه به نوارهای سخنرانی حضرت امام(ل) مراجعه فرمایند تا به عرض فدوی برسند.

* * *


بهمن


متولدین این ماه به تفاوت از اول تا 22 بهمن و حتی پس از آن، یک باب کاسه ی حجیم به گردنشان آویخته، از محتویات آن قاشق به قاشق میل فرموده و هیچ به روی مبارکشان نمی آورند.
از رنگ رخسار این دسته از متولدین امّا
،چنین مستفاد می شود که محتویات کاسه ی کذائی، نباید چندان لذّتبخش بوده باشد ! لکن از قدیم هم گفته اند "خود کرده را تدبیر نیست".
متولدین این ماه چه در داخل چه در خارج
، باید محتویات کاسه ی کذائی را تا ته نوش جان فرمایند و بعد، از هر غلط روزی هزاربار بنویسند تا افزون بر املاء، خطشان نیز خوب شده و دیگر هوس خط امام(ل) را نکنند.
با آرزوی توفیق الهی برای متولدین این ماه بی هیچ حصر و استثناء.

* * *


اسفند


متولدین این ماه قدری از خودراضی به نظر می رسند. چرا که اگر مجرداند، خودشان یا مادرشان، و اگر متأهل اند عیالشان، دم به ساعت برایشان اسفند دود می کنند. در ارتباط با این حرکت، برای متولدین داخل مشکل چندانی پیش بینی نمی شود جز این که گاه شامه ی تیز برادران چاقو برکف را به سمت خود معطوف کرده ممکن است به اتهام "ایز گم کردن" بازداشت! و تفهیم اتهام شده و "اقاریر لازم" را نیز بنمایند. متولدین ساکن خارج از کشور این ماه نیز وضع چندان بهتری ندارند و بوی ناشناخته ی اسفند دود کرده، ممکن است از سوی مقامات کشورهای میزبان، کوششی برای تولید گازهای شیمیائی و میکربی و غیره تلقی و به عنوان تروریست راهی زندان شوند. لذا به این دسته از متولدین اسفند توصیه می شود که هر طور شده دندان روی جگر گذاشته و تا انقلاب بعدی، از دود کردن اسفند برای خود، جداً خودداری نمایند.


و سرانجام
اینکه،آخرین دسته از متولدین این ماه به ویژه در داخل، با آن که تاکنون چندین بار مراجع تقلید خود کثرالله امثالهم، که همانا مسؤلین محترم نظام هستند را تعویض کرده اند، امّا باز خشنود نبوده و برای انتخاب اصلح، بین بیوت حضرات، اعلی الله مقامهم اجمعین، هم چنان در رفت و آمدند. این دسته از متولدین ، مع الاسف کم کم به این نتیجه خواهند رسید که:

 

بیت
فقه و حکمت خواند و جهلش کم نشد
عالم و دانا شد و
، آدم نشد !
ادامه دارد.....

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

گزارش

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب درهمین چند روز گذشته، شاهد نمایش گوشه ای از اقتدار ارتش بیت در حضوربرادران ارشد بودند. و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار در این باب چنین روایت کرده اند  که  نامبردگان که بنا بود تکه های کوزه را طی تشریفاتی به اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة تقدیم کنند،مع الاسف دست خالی به بیت برگشتند، زیرا تلاش برادران تکاور ،برای شکستن یک کوزه ی ناقابل که قرار بوده است با اشاره ی انگشت بیست و یکم  تکاوران اسلامی حتا ، متلاشی شود، بجائی نرسید و بدین ترتیب،بار دیگر یک کوزه ی چموش، از آستین استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین بیرون آمد ، و حال ما مؤمنین را شدیداً گرفت؛ اینهم سند مُصّور ومنگوله دارش:

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=OdTog25CQOg

 

باری بررسی ادامه گزارش حاکی ست که در این ارتباط،بین علما نیز،اختلافاتی بشرح زیر،شدیداً بروز کرده است:

                                                                                                                 

*کوزه  چینی نبوده !

*باز خوبه کوزه خودی بود اگر نه همشون شهید میشدند هههه

* هنوز خبری از دستگیری کوزه گر مربوطه منتشر نشده که به اتهام توهین به رهبری و اقدام علیه تمامیت ارضی و انداختن کوزه ی نشکن به نیروی دریایی جمهوری اسلامی، به شدت با او برخورد شود

*  اثرات بودجه کم ارتشه

* شعبون جعفری این کوزه رو با گوزش میشکوند

 

* آن کوزه که رنگ آن شیری بود       از عهد بزرگان اساطیری بود

من در عجبم که کوزه بود از آهن        یا ضربت این تکاوران ک...ری بود!

 

*  امیدوارم این ویدیو دست ارتش آمریکا و اسراعیل {اسرائیل} که آبروی نداشتیه اسلام و امام زمان و رهبره چلاقه موفسدین جهان به شدت انرژی اتمی خواهد رفت !!

 

*امیدوارم این ویدیو دست ارتش آمریکا و اسراعیل نیوفته که آبروی نداشتیه اسلام و امام زمان و رهبره چلاقه موفسدین جهان به شدت انرژی اتمی خواهد رفت !!

 

*سگ توله چیکار به حضرت صاحب الامر سلام الله علیه داری؟ داری مجبورم میکنی که آبروی نداشته ات رو بریزم و از غلطهایی که کردی پشیمونت کنم

 

*حالا من نمبفهمم که این ....خلها با شکستن این گوزه ها یا همون کوزه ها میخوان چی رو به دیگران ثابت کنند؟؟ این بدبختها خبر ندارند که خیلی وقته که زمان جتگهای تن به تن گذشته و همه همدیگر رو با موشک و خمپاره و توپ و هواپیماهای جنگی و تک تیراندز میزنند؟؟ اینها هنوز موخهاشون توی جنگ کربلا و امام حسین و یزید گیر کرده. بدبختها !!

 

باری همانگونه که مقام معظم رهبری، متع الله المسلمین بطول بقائه دولته نیز، در مناقشات فی مابین برادران بعنوان فصل الخطاب ظهور،و طرف ضعیف تر را روی منبر خودش می نشاند،فدوی هم بلاتشبیه به تأسی از معظم له ،بعنوان فصل الخطاب،با سرودن یک رباعی بشرح زیر، قضیه را ختم به خیرکرد :

 

رباعی

آن کوزه نه از روس و نه از چین بوده ست

نه مکتبی و، نه اهل آیین بوده ست

زیرا  فدوی چو اندکی دقت کرد،

دریافت که جنس آن ،ملامین بوده ست!

زیاده کوزه ای نیست

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

«جانشین»تو از تو به باید!....

 

از قدیم هم  بدرستی فرموده اند که جای بد،معمولاً بد تر می آید!..منظور اینکه، فدوی که با برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی، ریاست محترم چماقداران بیت،مبالغ هنگفتی مشکل داشت، اینک نمی داند که با جانشین وی که البته پس از چندین بار عبوراز قیف مقام معظم رهبری(ضپ) به پشت بام هم برده اند، تکلیف اش چه می شود؟ ایشان که پیرامون نخست وزیر منتخب امام(ل)  در دوران طلائی معظم له، چنین می گوید :

 

بنده قبلا سران فتنه را نجس سیاسی خوانده ام اکنون هم بر روی این موضع اصرار دارم؛ سران فتنه نجس سیاسی هستند، که مگر این که یک زمانی بیایند درساحت ملت و رهبری معظم انقلاب توبه کنند .

رییس سازمان بسیج مستضعفین یادآورشد: موضع بنده در این خصوص کاملا روشن است، یکی از افتخارات ما این است که در ماجرای فتنه شفاف عمل کردیم و حضرت آقا می فرمایند : «پاسداری غیر محافظه کارانه» و ما باید به این دستور رهبری را عمل نماییم .

سردار غیب پرور در پایان گفت: من در صیانت از انقلاب به هیچ وجه اهل مماشات نیستم؛ رسانه ها و سایت های معاند و ضد انقلاب هم هرچه می خواهند بگویند و بنویسند . / عصر ایران

 

زیاده تهدیدی نیست..

لکن یک ضدانقلاب خوب،ترجیحاً نویسنده یا خبرنگار را بگذارید تا ما تمرین تیراندازی کنیم،بلکه نشانه گیری مان خوبتر شود، انشاء الله!

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

از راه حل های خداپسندانه

 

 

دنیای امروز، بی تعارف،دنیای تخصص است. فی المثل، پیش از اینها،یک پزشک عمومی، همه کار می کرد لکن امروز به اهتمام علمای خاج پرست لعنة الله علیهم اجمعین ، انگشت کوچک پا هم، تخصص جداگانه ای دارد که البته، - ما راهم از این نمد، کلاهی ست- ؛ کوتاه سخن،در چنین دنیائی،علت و معلول و رابطه ی آنها باهم نیز، در تخصص یا در کف با کفایت برادران است . در توضیح بیشتر و یا تبیین استراتژی حضرات در این باب، عرض می کند که بزرگواران بعلت صرفه جوئی و ضیق وقت، میان بُر زده و از علت ، معلول و رابطه ی آنها باهم ،فقط با معلول کاردارند! و گفتن ندارد که کارشان با معلول نیز،محدود و منحصر به امحاء آن می شود؛ والسلام، نامه تمام!، اینهم سند منگوله دارش:

 

استانداری تهران خواهان اجرای برنامه‌ای برای عقیم‌سازی زنان روسپی و کارتن‌خواب شد/ بی بی سی

سیاووش شهریور، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران خواستار اجرای برنامه‌ای برای عقیم‌سازی زنان کارتن‌خواب و روسپی شده و گفته است: "باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن خواب، عقیم‌سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی گرفته شود ."

 

به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) آقای شهریور با اشاره به اینکه زنان کارتن‌خواب علاوه بر مصرف و توزیع مواد مخدر "به سکس ورکری [روسپی گری] هم مشغول هستند"، گفت: "بالای ۲۰ درصد این زنان ایدز دارند و عین ماشین جوجه‌کشی بچه تولید می‌کنند و چون بچه‌ها سرپرست ندارند، به فروش می‌رسند ."

 

براساس آمارهای منتشر شده در رسانه‌های ایران از میان ۲۰ هزار بی‌خانمانی که در تهران زندگی می کنند، حدود سه هزار نفر از آنان زن هستند .

 

زیاده سندی نیست

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

واهمه 

 

ازخوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی دیگر به هیچ فراخوان از برادران دینی خود پاسخ نمی دهد. آن جوانک مُخبّط  آلمانی- ایرانی علی(ع) سنبلی و شیرنکاری اش را در همین چند وقت گذشته در آلمان بیا می آورید؟ حالا سر و کله ی برادر دیگری پیدا شده که می گوید :

 

فراخوان یک جوان مسلمان آلمانی به زندگی در صلح و آرامش

 

فراخوان به راهپیمایی در کلن

 

طارق محمد پس از نوشتن نظراتش پیشنهاد برگزاری یک تجمع بزرگ در شهر کلن را داده و نوشته است: «همه ما مسلمانان، آلمانی‌ها و بقیه ملیت‌ها علیه سلفیست‌ها، تروریست‌های دولت اسلامی، مهاجمان مسلح و نازی‌ها دست به دست هم دهیم و در سراسر آلمان تظاهرات کنیم و به کسانی که می‌خواهند زندگی را برای ما و کودکانمان جهنم کنند، نشان دهیم که آدرس را اشتباهی آمده‌اند .

 

والله برادر طارق بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... فدوی دیگر از ریسمان سیاه و سفید هم می ترسد، زیرا آن جوانک مُخبّط  آلمانی- ایرانی علی(ع) سنبلی هم فراخوان در مک دونالد داد و آنهمه آدم کشت، مال شما حتماً بیشتر می شود؛فدوی که بیضه اش را ندارد،خوانندگان محترم ضدانقلاب در آلمان، خود دانند!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

کم لطفی

 

بقول کلیم بزرگوار :

بیت

نه همین می رمد آن نوگل خندان از من
می کشد خار در این بادیه دامان از من

 

منظور فدوی آنست که فقط  خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین  نیستند که حق مجتهد الزمان ،ملاذ الانام ،فخر الاسلام و زبدة المحققین العظام صاحب السیف و القلم ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای (ضپ) را می خورند، بلکه برخی عمله ی بیت هم ،البته سهواً ،همین کار را می کنند ؛ از خبرگزاری وابسته ی تسنیم بخوانید:

 

تسنیم خبر می‌دهد !

 

ایران رکورددار نشست زمین به دلیل برداشت بی‌رویه آب است

 

گفتن ندارد که این خبر،اصلاً  تازه نیست وکردیت آنهم متعلق به مقام معظم رهبری(ضپ) است که بسیار پیش از اینها  فرمود : " ما  ِتر زد یم" (1)

 

زیاده رکوردی نیست!

 

پی نوشت

 

(1) خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً پس از مطالعه،غلط تایپی "ِتر" را به "رکورد"  اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

علی(ع) باران!      

 

هرچه ملت شل و پل و همه جوره پراکنده شده اند،همه ی برادران پنداری مانند مهره های تسبیح، بهم وصل اند!:

 

بیت

زاهد چه بلائی تو که این دانه ی تسبیح

از دست تو سوراخ به سوراخ گریزد !

 

 و اما یک مستوره بعنوان شاهد:

 

داستان دو «علي»؛ یک مطهری یک لاریجانی/ آخرین نیوز

 

به گزارش آخرین نیوز، روزنامه اعتماد نوشت؛

 

«دوستاني كه آن انتها هستند بفرماييد بنشينيد؛ خسته مي‌شويد، من نگران حال شما هستم. آقاي مطهري بفرماييد بنشينيد، من نگران خودتان هستم. جواب همشيره‌تان را نمي‌دانيم چه بدهيم!» اين جمله علي لاريجاني است خطاب به علي مطهري. در روزي كه مطهري به عنوان نايب‌رييس دوم مجلس دهم انتخاب شده و به اتفاق جمعي از نمايندگان در انتهاي صحن مجلس در حال عكس انداختن است . داماد شهيد مطهري براي سومين بار بر كرسي رياست نشسته بود و فرزند شهيد مطهري براي بار نخست بر كرسي نايب‌رييسي. دو «علي» اما روزهاي پر فراز و نشيبي را از سر گذرانده‌اند تا به اينجا رسيده‌اند .

 

باری فدوی رجاء واثق دارد که از اینجا به بعد، برای همه ی طرف های درگیر،سرازیری باشد !

 

آمین یا رب العالمین

 

000000000000000000000000000000000000000000

 

 

از اتاق شیشه ای خبر فدوی

 

وزارت کشاورزی اعلام کرد که به زارعینی که زمینهای مزروعی خویش را به کشت نارنجک اختصاص دهند، بمیزان 80 درصد زمین زیر کشت،از محل اعتبارات عمرانی وام خواهد داد.بدیهی ست که محصولات در انحصار دولت ابد مدت خواهد بود و تولید کنندگان مجاز به تکفروشی نمی باشند

 

***

 

پیش ازین خبری از اتاق خبر به این شرح داشتیم که به سمع و نظرتان رساندیم :

 

بگزارش منابع داخلی،شب گذشته نوزادی با یک قبضه مسلسل سبک که گفته میشود از نوع یوزی ست، در یکی از بیمارستانهای وابسته به دانشگاه از مادر متولد شد.ادامه ی خبر حاکیست که تلاش پزشکان برای جدا کردن مسلسل از نوزاد،تاکنون به نتیجه نرسیده است.

 

بعدالتحریر

 

و اما در پیوند با همین خبر میمنت اثر ،مطلع شدیم که پزشکان متعهد سرانجام موفق شدند که با چند عمل موفقیت آمیز دیگر، مسلسل مذکور را از انگشتان نوزاد، بعون الله جدا کنند.

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

ششم  ژانویة المفخر سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

Archive