Help us support the author
with a purchase or donation:

 

حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

*.*.*.*.* November 26th, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comترقی معکوس !   


یکی از دلائل عقب ماندگی کفار و خاج پرستانی مانند آلمان در همه زمینه ها، از اقتصاد و صنعت و کشاورزی گرفته تا مسائل معنوی و کرامت انسانی،همانا عدم آشنائی آنان با عوالمی مانند اینهاست :

دقدقه ی ظهور، بی اطلاعی از مهارتهائی چون چشم بندی در غیب کردن شمش های طلا، دکل های نفتی و کشتی نفتکش،اختلاس های میلیاردی و غیره است فلذا نتیجه ی کارشان هم صفر است ، نگاه کنید :

400 نفر از كارمندان وزارت دارايی آلمان به عنوان خداحافظی با وزيری كه بودجه بدون كسری تحويل اقتصاد داد، اينطوری عكس گرفتن: صفر !بر این پایه،خود کرده را تدبیر نیست000000000000000000000000000000برگی دیگر از کارنامه  


از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که دیریست که هر خشونت و قتلی که در هر گوشه از جهان اتفاق می افتد،فدوی ضمن اینکه تن اش شدیداً می لرزد،دست به دعا نیز بر می دارد که : انشاء الله گربه است !، که البته تاکنون شوربختانه همه چیز بوده است جز گربه! اینهم واپسین ماجرا که باز حسب شیوه ی مرضیه،و از اسم تا قیافه و بلکه قافیه، کار خودمان است :

مهاجم محله منهتن نیویورک خود را یک "داعشی" می‌داند/ دویچه وله- تیتر


و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

مهاجم محله منهتن نیویورک خود را هوادار باورمند گروه "دولت اسلامی" معرفی و به اینکه توانسته جان تعدادی را بگیرد "افتخار کرده است". او گفته در برنامه‌ریزی حمله منهتن از ویدیوهای حملات گروه داعش الهام گرفته است.

به گفته یکی از دادستان‌ها، سایپف در نخستین بازجویی‌ها اعتراف کرده در برنامه‌ریزی حمله روز سه‌شنبه منهتن از ویدیوهای حملات تروریستی گروه داعش الهام گرفته است. او چندین بار از بازجویان خواسته است که به او اجازه دهند پرچم گروه داعش را در اتاقش در بیمارستان آویزان کند.

پلیس در کیسه‌ای در محل حادثه، چندین تلفن همراه پیدا کرده که در آنها هزاران عکس و فیلم مرتبط با گروه داعش ذخیره شده بود. علاوه بر آن در محل حادثه یادداشتی به زبان عربی پیدا شده که در آن از گروه داعش یاد شده است.

و از منبعی دیگر:

مهاجم اواسط روز سه شنبه با اتومبیل در ناحیه منهتن نیویورک وارد خط ویژه دوچرخه سواری شد و عده ای را زیر گرفت. شش نفر از قربانیان در محل حادثه جان باختند و دو نفر دیگر در بیمارستان. دوازده نفر هم زخمی شدند که نه نفر آنها همچنان در بیمارستان بستری هستند.

براساس اسناد دادگاه آقای ساییپوف گفت که حمله را دو ماه پیش برنامه ریزی کرده بود و اینکه عمدا روز جشن ارواح "هالووین" را انتخاب کرد تا خیابان ها شلوغ باشد.

سیف الله ساییپوف که ۲۹ سال دارد همچنین به ارائه حمایت مادی و منابع دیگر به گروه دولت اسلامی (داعش) متهم است. او که پس از حمله سه شنبه به ضرب گلوله پلیس زخمی و دستگیر شد، هم اکنون در بیمارستان تحت معالجه است./ العربیه


عرض نکردم؟!

"ریش و دستار " حکایت کند از سّر ضمیر !


0000000000000000000000000000000000000000000


از خاطرات دارالمجانین (1)    


گفتن ندارد که فدوی شدیداً اهل کارهای خداپسندانه و عام المنفعه است.وی نه تنها به بیمارستانها،بلکه به تیمارستانها هم سر می زند و از چیزهای عمدتاً مُستبعد و حیرت آوری که بیماران و روان پریشان گرامی می گویند یا می بینند، یادداشت بر می دارد تا در مجالی، برای انبساط خاطر خوانندگان محترم ضدانقلاب،منتشر کند؛ باری برای دستگرمی، به برخی که در پی می آیند، بقول عوام for free نگاه کنید و لذت اش را برید!:


سوال: آیا بانوان با لباس مناسب می‌توانند در ملأ عام دوچرخه سواری کنند؟ / تبیان


و اما پاسخ مراجع عظام تقلید ،به ترتیب ریش:

1- حضرت آیة الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی)

دوچرخه‌سواری برای دختران و بانوان در مجامع عمومی و در منظر نامحرم موجب جلب نظر مردان و در معرض فتنه و به فساد کشیده شدن اجتماع و منافی با عفت بانوان است و لازم است ترک شود و در صورتی که در منظر نامحرم نباشد فی نفسه اشکال ندارد.

2- حضرت آیة الله العظمی مکارم شیرازی (مد ظله العالی)

این کارها در محیط های مخصوص بانوان اشکالی ندارد. مشروط بر اینکه سبب ضرر و زیانی نگردد.

------------------

3- حضرت آیة الله العظمی سیستانی (مد ظله العالی)

اگر عادتاً تحریک آمیز باشد جایز نیست.

------------

4- حضرت آیة الله العظمی نوری همدانی(مد ظله العالی)

در فرض سوال، باید طبق مقررات کشور عمل شود.

------------------

5- حضرت آیة الله العظمی صافی گلپایگانی (مد ظله العالی)

دوچرخه سواری برای بانوان در منظر نامحرم حتی اگر با حجاب شرعی باشد دور از شخصیت زن مسلمان و متدینه است.

بهمین سادگی نیست،ادامه دارد !


بعدالتحریر

پرسشگران نیز از بیمارانی هستند که ظاهراً معالجه و مرخص شده اند !


00000000000000000فدوی سرانجام سر از کار اهالی محترم قزوین، در نیاورد !، شما چطور ؟


************************


     چراغی که به خانه رواست…..


از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی هم در محضر برادران چهل سالی تلّمُذ کرده ، از ایشان اموخته است که عنداللزوم الاهم و فی الاهم کند.نمونه اگر خواسته باشید، اگر چه باورش قدری سخت ، لکن بشرح زیر در دسترس است :(1)

و اما راویان اخبار و ناقلان آثارو طوطیان شکّرشکن شیرین گفتاردر پیوند با این جستار،چنین روایت کرده اند که :خب نقطه سر سطر، که پرداختن به ماجرای "الاهم و فی الاهم  "، از منظر فدوی باشد.

بموجب آیه ای که نزول آن منسوب به  آن بوفالوی مشهدی، یعنی مُخبّط الاسلام والمسلمین علم الهدی امام جمعه و نماینده حضرت آقا(ضپ) (2) در خراسان سابق است، احوط آنست که ایشان نسوان خاندان محترم خود و توابع را  نخست ،وقف عراقیان مقیم مرکز و از آن میان، حضرات آقایان : برادران لاریجانی لعنة الله علیهم اجمعین ، و البته سیدمحمود هاشمی‌شاهرودی بفرمایند که همان بو را می دهند ! و اگر چیزی ماند، به عراقیان مقیم عراق،مرحمت کنند!

زیاده جسارت است


پی نوشت


(1)فدوی پیرامون صحت و سقم محتوای پیام فوق نظری ندارد لکن از آنجا که حضرات از صدر تا ذیل و از آغاز تا اکنون، عملکرد چوپان دروغگو داشته اند، فلذا باور آن مستحب است !ضمنا برای جوری جنس :


https://www.youtube.com/watch?v=kLn36rE07d0


کلیپ تکمیلی صحبت های علم الهدی درمورد زوار عراقی و بحث صیغه....23 اسفند(2) " ضپ" مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرُستاته ست!

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


قربان برم خدا را!   


...بعنوان دستگرمی عرض کند که خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند که فدوی بلاتشبیه ،مانند انوری از نظر شانس همواره در مضیقه بوده است؛ و اما آن دو رباعی  انوری فقط شامل ملت بقول عوام including فدوی ست و ربطی به حکومت ابد مدت ندارد :


هر بلایی کز آسمان آید

گرچه بر دیگری قضا باشد

بر زمین نارسیده می گوید

خانه انوری کجا باشد؟!

***

اگر انوري خواهد از روزگار

که يک لحظه بي زاء زحمت زيد

مگس را پديد آورد روزگار

که تا بر سر راء رحمت ريد !


رباعی نخست ،مصداق زلزله ی کرمانشاه است . فلذا آن بلای آسمانی گرامی حق مسلم ملت و مسؤل اش هم خودش است، و بفرموده علمای حکومتی،می خواست کمتر گناه بکند! لکن حکومت مظلوم و معصوم نه تنها در مقابل زلزله جاخالی می دهد، و بوجب خبر زیر در یک فقره معامله آب و نان دار،کلی هم کاسب می شود:


 • دولت بریتانیا برای آزادی نازنین زاغری "پول پرداخت می‌‌کند"

روزنامه تلگراف فاش کرده که دولت بریتانیا در تلاش برای پرداخت ۴۰۰ میلیون پوند به ایران در قبال آزادی نازنین زاغری است. این پول قرار است به عنوان بدهی بریتانیا به ایران در یک معامله اسلحه در دهه ۷۰ میلادی پرداخت شود.

نابعی در دولت بریتانیا که نامشان فاش نشده به روزنامه تلگراف گفته‌اند که این دولت در حال آماده‌سازی انتقال ۴۰۰ میلیون پوند (۵۲۷ میلیون دلار) به ایران برای آزادی نازنین زاغری است.


خدا بده برکت !


رونوشت: سید حسن نصرالله و سایر مالکین ملک  مشاع ایران سابق

 

بعدالتحریر:

کار سخت!

فدوی داشت مطلب را می بست که خبر زیر از تنور درآمد که برای جوری جنس، پیوست می کند :

بازیگر هالیوود خطاب به وزیر خارجه بریتانیا: سوار هواپیما شو و نازنین را بازگردان! (1)/ بی بی سی- تیتر


بانوی بزرگوار مذکور، گویا مطلب ، هیچ جور دستگیرش نیست و نمی داند که برادران، خودی و غریبه سرشان نمی شود و وکلای محبوسینی که بی احتیاطی کرده و از موکلان خود دفاع کرده اند ، برای رفع تنهائی زندانی ، به زندانیان سیاسی ملحق کرده اند ! (2) و حتا مهمانانی که خود دعوت فرموده اند هم اکنون در اوین به سر می برند !(3)


زیاده ذکر مصیبتی نیست

25 نوامبر


خانم تامسون (سمت چپ)

نازنین- همسر و دختر دوساله سرگردان

پی نوشت

 1. ادامه ی خبر: خانم تامسون(اما تامسون، فیلمنامه‌نویس و بازیگر بریتانیایی برنده اسکار- م)امروز در جمع شماری از مادران هم‌محله‌ای‌ نازنین زاغری در شمال لندن حاضر شد و گفت: "اگر من با وجود مریضی و ذات‌الریه می‌توانم از بستر بیماری بلند شوم و برای حمایت از یکی از اعضای جامعه‌ام که به شدت آزار دیده، اینجا بیایم، حتما بوریس جانسون، وزیر خارجه هم می‌تواند سوار هواپیما شود و برای حل این مشکل به ایران برود."

 2. نمونه : عبدالفتاح سلطانی

 3. ویدا مهران‎نیا، همسر احمدرضا جلالی، درباره نحو بازداشت همسرش به کمپین گفت: «احمدرضا اواخر فروردین ماه سالجاری(۹۵) به دعوت دانشگاه تهران به ایران سفر کرد. من فعلا اجازه ندارم جزییات بیشتری از این دعوت بگویم اما همیشه احمدرضا با دعوت مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‎های تهران و حتی هلال احمر برای شرکت در سمینارها و ورک شاپ‎ها به ایران سفر می‎کرد و هیچ وقت برایش مشکلی پیش نیامده بود. او اواخر فروردین ماه امسال هم به ایران رفت اما روز ۵ اردبیهشت ماه ۱۳۹۵ حین رانندگی در جاده تهران-کرج از سوی ماموران وزارت اطلاعات بازداشت شد. او پنج روز بعد قرار بود به سوئد و پیش ما برگردد.»/ کمپین حقوق بشر000000000000000000000000000000000000000000000000


بهانه


فدوی ِ ظاهراً خندان، هرگاه که مجال داشته باشد، چیزی برای گریستن، دست و پا می کند !؛ این بار،" دو چیتا در حال تعقیب آهوی مادر و بچه‌هایش بودند که ناگهان آهوی مادر ایستاد و خود را فدا کرد تا بچه‌هایش فرصت فرار داشته باشند. " بگزارش منبع خبر، حال عکاس، بهتر از فدوی نیست .../tik


زیاده اشکی نیست ..*********************************************


از داعشانه ها :


تغییر رفتار و خلقیات ملت سابق،که نتیجه ی بلافاصل تصرف  عُدوانی وطن سابق است، نمود و نمادهای گوناگونی دارد به برخی نگاه کنید :نخیر ! درست حدس نزدید!، این خودرو از جبهه های حق علیه باطل برنگشتهريا، از تزئیناتی ست که شهروندان به خودروی خود، چسبانده اند !

و بعدی که نیاز به دخالت فدوی ندارد !:فقط خودتان مقایسه کنید با :زیاده عرضی نیست ..


000000000000000000000000000000000000000000000000000000آکادمی چفیه مالی 21 /Academy awardهر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی


فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در بیستمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

4190--- : سلام بر سردار بزرگ و محبوب قلوب مستضعفین، خارچشم مستکبرین، مالک‌اشتر علی‌زمان، سلام بر همرزمان بی‌ادعایش، سلام بر شهدا و خانواده معززشان از هر نژاد و سرزمینی که هستند، جانم فدایت ای سردار سلیمانی که شادی و افتخار را برای مسلمین و مستضعفین به ارمغان آوردی!

ص. جعفری :به رهبر عزیز انقلاب، تمام خانواده شهدای مدافع حرم، سربازان گمنام امام زمان (عج)، سربازان حریم ولایت و سردار قاسم سلیمانی خداقوت می‌گوییم و به فرزندانمان درس‌های بزرگی را که از مقاومت آموختیم خواهیم آموخت تا ادامه‌دهنده راه این دلیران باشند.

طباطبائی- زرندیه ساوه : تمام زحمات پیروزی جبهه مقاومت بر جبهه کفر و الحاد و شرک درعراق و سوریه مرهون هدایت‌های امامت و ولایت و دلاورمردی‌های سرباز ولایت سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی و سربازان جان بر کف او از پاکستان، افغانستان، حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی و پاسداران و بسیجیان دلاور سپاه اسلام و... بوده است آن وقت برخی حضرات از دیپلمات‌هایی که هیچ نقشی در این پیروزی‌ها نداشته‌اند تقدیر و تشکر می‌کنند!

فرخی و طاهری- تهران و علیان- گرگان و قاسم شیخی- آران و بیدگل  : مبارک باد بر امام خامنه‌ای، سرلشکر سلیمانی، سیدحسن نصرالله و دلیرمردان حشدالشعبی و لشکرهای حیدری، فاطمی، زینبی و حزب‌الله لبنان و شهدای گرانقدری که این پیروزی جبهه مقاومت را بر آمریکا و ایادی‌اش رقم زدند و خدا نگذرد از کسانی که در لباس دوست به جای همراهی با این جبهه بر طبل سازش کوبیدند و با دشمنان ملت همراهی کردند.

شکیبا : ضمن تبریک پیروزی مدافعان حرم بر جنایتکاران تکفیری دست ساخته آمریکا به تمام کسانی که به دنبال عاقبت‌بخیری و سرافرازی هستند عرض می‌کنم همچون سردار سلیمانی خود را سرباز ولایت بدانید و در حرف و عمل به آموزه‌ها و فرمایش‌های ولایت توجه کنید تا پیروزی‌ها یکی پس از دیگری حاصل و بدخواهان به سزای اعمال خویش برسند راه مستقیم و پیروزی‌ها مرهون تبعیت از ولایت است و لاغیر!

سلطان‌ویس :  حضور رهبری در میان زلزله‌زدگان کرمانشاه، التیام‌بخش دل‌های رنج دیدگان در این مصیبت بود، وجود ایشان گرمای خاصی به سرپل ذهاب داد و قدم‌های مبارک‌شان چشم‌های منطقه را امیدوار کرد.

عزیزیان- پدر شهید، آزاده و جانباز : خدا را شاکریم که رهبری قهرمان، شجاع، زاهد و عزیزی داریم که به فکر مردم است، شعار نمی‌دهد و به مشکلات واقعی مصیبت‌زدگان توجه می‌کند. فرمایشش مرهمی بر زخم‌های مصیبت‌دیدگان است. از خداوند متعال درخواست می‌کنم به حق این ماه مبارک ربیع‌الاول که ماه ولادت رحمت‌للعالمین و آغاز امامت امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه است، رهبر حکیم و فرزانه‌مان این خلف صالح امام راحل(ره) یعنی امام خامنه‌ای را تا ظهور دولت حضرت حجت پاینده و پایدار و به سلامت بدارد. ما تا آخرین قطره خون می‌ایستیم و از رهبر عزیزمان دفاع می‌کنیم.

* رهبری به میان مردم زلزله‌زده کرمانشاه رفتند و هم‌قدم با آنان شدند و مشکلات را از نزدیک داخل چادرهای مردم و نه از داخل خودرو، مشاهده کردند. از ایشان که پدری دلسوز برای همه مردم ایران است تشکر و برایشان آرزوی سلامتی می‌کنم.

قربانی

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

پی نوشتها

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------

دانش آموخته ی ممتاز این دوره 

کلمات حمار

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

رهبر معظم انقلاب با اشاره به اهداف انقلاب در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، علمی، سیاسی و فرهنگی تأکید کردند: به لطف پروردگار ایران عزیز در آینده ای نه چندان دور به همه این اهداف خواهد رسید.

----------------

آیت الله مصباح یزدی اظهار داشت: باید یک بار برای همیشه حساب خود را صاف کنیم. بالاخره امام (ره) درست می‌گفت یا شاه؟ چنین نباشد که طرفدار انقلاب باشیم و وقتی گرانی شد و کمی فشار آمد، بگوییم زمان شاه بهتر بود!/انتخاب

--------------

پاکسازی اطراف حرم امام حسین تا شعاع دو کیلومتری برعهده شهرداری تهران است‌

-------------

"امسال حدود ۱۲۰۰ نیروی عملیاتی شهرداری در سه شهر نجف، کربلا و کوفه مستقر هستند که بر این اساس ۵۰۰ نیرو در نجف، ۶۰۰ کارگر در کربلا و ۹۰ نفر از نیروهای خدماتی نیز در شهر کوفه مشغول به ارائه خدمات به زائران هستند./ محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران

"

---------------------

مکارم شیرازی: دولت باید بودجه ویژه به «قم» اختصاص دهد؛ هیچ کس حق اعتراض ندارد/ العربیه  

مکارم شیرازی:برای قم باید یک ردیف بودجه حسابی در نظر بگیرند/ هیچ کدام از شهرها هم نباید معترض شوند !/ آهاد


-----------------

محمد(ص) یزدی: لغو عضویت عضو زرتشتی شورای شهر یزد «غیرقابل برگشت» است/رادیو فردا

--------------

تبدیل‌ شدن رفاه به مسئله اول کشور، انحراف در اولویت ‌های انقلاب اسلامی است چرا ‌که رفاه اقتصادی هدف انقلاب نیست بلکه ابزار انقلاب است./عباس (ع)علی(ع) کدخدایی-سخنگوی شورای نگهبان-انتخاب

----------------

مصباح یزدی: زنان ایران برای عزتی که در حکومت اسلامی یافتند شکرگزاری کنند/ محبت نیوز


---------------------------

شهردار اصلاح طلب تهران:

شهرداری سازمانی است که دو سوم آن بسیجی هستند، بنابراین باید بهترین سازمان باشد !/نما امروز

------------------------

حجت الاسلام محمد(ص)ی گلپایگانیرئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: جاده یک طرفه به سمت غرب باید برگشت پیدا کند و ان‌شاءالله روزی می‌رسد که همه در دنیا به جای انگلیسی، فارسی یاد بگیرند.

 


بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25نوامبر المورّب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

 

  *.*.*.*.* November 20th, 2017 .*.*.*.*.*

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 


ایوای بر اسیری کز یاد رفته باشد

در دام مانده مرغی،صیاد رفته باش

امشب صدای تیشه از بیستون نیامد

شاید به خواب شیرین، فرهاد رفته باشد

حزین لاهیجی

****با اندوه فقدان گروهی از هموطنان غرب کشور*****


" ژن" خوب" اینجور مواقع است ،که بدرد می خورد !طنز تلخ     


از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی تا لحظه ی نگارش این سطور همینطور منتظر ماند ه بود بلکه علمای اعلام،حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف الله اموالهم اجمعین ، پس ازفراغت از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،از خواب قیلوله برخاسته و تکلیف زلزله ی اخیر را ،پیش از علمای خاج پرست،معلوم فرمایند.فرستاده فقهی فدوی از بیوت علما،پیوند زلزله ی اخیر با وضعیت حجاب زنان را،  هیچ مُستبعد ندانسته لکن در هامش گزارش نیز افزوده است  که گویا حسب شیوه ی مرضیه،بین علما شدیداً اختلاف افتاده است. بدین معنی که گله ای از علما، علت زلزله را بد حجابی، و گله ی دیگری از ایشان، سبب را آرایش زنان می دانند ولکن حضرات در این باب به جماع (1) رسیده اند که با توجه به قدرت زلزله که 7.3 "ریش" ِتربوده است،علت باید چیزی بیش از پوشش زنان باشد! .در این باب، امام جمعه ی کنگاور برای دستگرمی ، چنین فتح باب فرموده که علت زلزله ی مهیب به زغال خوب،که ماجرای استقلال کردستان باشد، بی ارتباط نبوده است !؛ اینهم سند منگوله دارش :


متن پیام «لروند» امام جمعه کنگاور:

دوستان عزیز دعا برای رفع بلا در ماه صفر فراموش نشود. توجه داشته باشید که به اسم استقلال کردستان در این دو ماه در برخی شهرها بی‌حرمتی‌های زیادی انجام گرفت که باید همگان به درگاه خداوند منان استغفار کنند.!

دستور نماز آیات به این صورت است که نماز آیات ۲ رکعت است که در هر رکعت یک حمد خوانده می‌شود و سوره ۵ قسمت می‌شود که بعد هر قسمت باید یک رکوع رفت اما چون امام!! خامنه‌ای بسم‌الله را یک آیه حساب نمی‌کند!! لذا به جای سوره توحید بهتر است مثلا سوره «انا انزلناه» را ۵ قسمت کرد پس نماز آیات بنابر نظر امام!! خامنه‌ای به این شرح است....  


فرستاده ی فدوی در پایان، در ارتباط با اینکه بخشی از زلزله ی مذکور در عراق رخ داده، بنقل از زائران پیاده آورده که ابا عبدالله (ع) از وقوع چنین زلزله ای در عراق،اظهار بی اطلاعی فرموده است.!


زیاده " ارزی " نیست !...

12 نوامبر 017


پی نوشت


(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی "جماع" را به "اجماع "، اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)


بر این اساس،احوط آنست که مصدومین و مجروحین زلزله ی کرمانشاه، پیاده روی اربعین را ، به مقصد اوگاندا،طی کنند ! و من الله التوفیق


 

..

0000000000000000000000000000

بخشنامه    


سازمان بحران مدیریت داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) ،زیر مجموعه ی بیت،مراتب زیر را جهت اطلاع و اجرا، به کلیه نهادهای وابسته،شدیداً ابلاغ می کند :


نظر به اینکه بررسی های دقیق ،کارشناسانه و البته خداپسندانه ی نیروهای مؤمن و متعهد،در جریان نزول موهبت زلزله ی کرمانشاه حاکی ست که تصویر ریاست آبدارخانه ی پیشین بیت،منتخب مقام معظم رهبری(ضپ) ،مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد،دامت تحریکاته،مانع ریزش دیوار شده است،(1) فلذا مقتضی ست که  تصویر ایشان، و برای ومحکم کاری،عکس مبارک حضرت اما(ل) وتصویر مقام معظم رهبری(ضپ)را نیز علاوه کنند تا در صورت بروزپس لرزه هائی که انشاءالله  در راهند ، مانع تخریب دیوارها شود …


زیاده فرمایشی نیست …


18 نوامبر 017


و اما شبهات بیربط کاربران ضدانقلاب :

 • 2 تا عکس هم بچسبونید جلو و عقب ماشیناتون دیگه عمرا اگه تصادف کنید.

 • عصرايران سلام اين حرفها از جنس قمه زني ماه محرمه لطفا شما اشعاعه نديد دوستان به اندازه كافي هستند

 • یخچال و گلدان روی آن هم از صدقه سر آقا خراب نشد. اما زن و بجه ای که زیر آن یکی دیوار خوابیده بودند جانشان را دادند به شما. خداوندا به بزرگی خودت, مردم ما را از دست افرادی که از باورهای مردم سوء استفاده میکنند نجات بده.

 • رو یخچالشونم عکس هویج و کاهو زده بودن نیفتاد؟

 • تو این زلزله چطور اون گلدون روی یخچال نیفتاده ؟

 • سازمان بیمه ی حوادث و سوانح اعلام می دارد این خبر کذب محض بوده و هیچ گونه صحتی ندارد لطفا منازل خود را در برابر زلزله بیمه کنید.

 • خدمت آی کی یو های عزیز اگه دیوار سه طرف ریخته پس سقف رو هم حتما مشایی نگه داشته


پی نوشت

(1) استاندار کرمان مدعی شد مردم معتقدند نصب عکس محمود احمدی نژاد باعث شد دیوار یکی از منازل مناطق زلزله زده تخریب نشود.

 • ایسنا به نقل از  "اسماعیل نجار" در جلسه ستاد بحران استانداری کرمان نوشت:" مردم منطقه زلزله زده از ایمان و اعتقاد بسیار بالایی برخوردار بودند به عنوان مثال در بازرسی های ما یک منزلی مشاهده شد که سه دیوار آن در اثر زلزله فرو ریخته و یک دیوار که عکس دکتر احمدی نژاد بر آن نصب شده بود خود مردم با اعتقاد راسخ و محکم خود اذعان داشتند که رییس جمهور محبوب و دلسوز ما خدمات فراوانی برای مردم به ویژه روستاییان انجام داده و می دهد و اعتقاد آنها بر این بود که لطف و نظر خداوند بوده که این دیوار فرو نریخته است." / عصر ایران00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


یک راه حل ساده و بی هزینه      


دوستان البته شدیداً ضدانقلاب ، به فدوی چموش گزارش کرده اند که زاینده رود 47 سال پیش در غیاب حجاب اجباری ،چنین بوده است :و پس از انقلاب شکوهمند بعلت رهنمود های داهیانه، و از آن میان تحمیل حجاب برتر مقام معظم رهبری(چادر پرکلاغی- م) به این روز افتاده است! :لکن از حق هم نباید گذشت که اینگونه هم نبوده است که حضرات آیات عظام و حجج اسلام ضاعف الله اموالهم اجمعین، در این میان،جز ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک، اقدام دیگری نفرموده باشند،ملاحظه کنید :
و بمنظور شیرفهم شدن برادران:


آفتاب: معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از امضای تفاهمنامه با حوزه علمیه برای کاهش بلایای طبیعی خبر داد و خاطرنشان کرد: در مرحله اول با حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان و شیراز تفاهمنامه همکاری امضا کردیم تا از حوزه‌های علمیه برای به کارگیری نقش معنویت در کاهش بلایای طبیعی استفاده شود.!


که  نتیجه البته در زلزله ی اخیرکرمانشاه،مؤثر و بلکه درخشان بوده است !:
حضرات آیات البته به کمکهای کارساز خود به آسیب دیدگان را،بمقیاس 7.3 "ریش" ِتر و بوجه زیر، سخاوتمندانه، ادامه می دهند :https://www.youtube.com/watch?v=eA9ch7On3HQباری حال که خوانندگان محترم ضدانقلاب، بمیزان تٍأثیر حجاب و آرایش زنان در   نزول بلایای طبیعی پی برده اند،!فلذا احوط آنست که حضرات دست از سر پوشش زنان  بردارند، بلکه بلایای طبیعی و از آن مهم تر سونامی آخوندی، دست از سر این ملک و ملت بردارند.      آمین یا ربّ العالمین


13 نوامبر 017


0000000000000000000000000000000
       فدوی: اتفاقاً آقاجان(ع)در مسیر بود، ولی چون فارسی بلد نبود، رفت !


00000000000000000000000000000000


تصیح و پوزش


"چاکر آستان ملائک پاسبان، فدوی خاص دولت ابد مدت"،رابط و رئیس چاپارخانه بیت سپهر اقتدار مأمور است که در کلیه ی مکاتبات و مراسلات مرتبط با زلزله ی کرمانشاه که بعلت خشم و نارضایتی حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش ازحجاب  زنان متمرّد ایرانی رخ داده است،لغزش فاحش "مدیریت بحران "  را به" بحران مدیریت  " اصلاح  و در انجام این مأموریت، بین الاقران مفتخر و به مراحم خسروانی مستظهر بوده باشد.زیاده جسارت است…

الاحقر- فدوی


18 نوامبر 0170000000000000000000خشم فدوی!      


.. بقول فقها ضاعف االله اموالهم اجمعین ، احوط آنست که خوانندگان محترم ضدانقلاب، امروز زیاد سر به سر فدوی نگذارند که وی ،قدری بیشتر از سایر روزها، ازدست مقام معظم رهبری(ضپ)خشمگین است ! و بالتبع، خودی و غریبه هم سرش نمی شود.!...

یعنی چه ؟آخر چرا می پرسید؟ اصلاً به شما چه مربوط است؟ این یک مسأله ی خصوصی ست، بین فدوی و معظم له(ضپ)!، خوانندگان محترم ضدانقلاب را سَننم؟!..لکن -  اصرار بیش از این نمی شود

ضمن اینکه  فدوی حوصله ی عواقب اش را هم ندارد؛ فلذا مطلب را بشرح زیر، لو می دهد :


براساس آمارها تنها ۵ درصد از جمعیت ایران که شامل رهبر و خانواده او و اطرافیان و وابستگانشان همه ثروت کشور را در دست دارند و ۹۵ درصد جمعیت کشور در فقر به سر می‌برند. موسسه بورگن ثروت رهبر ایران را حدود ۹۵ میلیارد دلار برآورد کرد./ العزبیه

 

و اما آنچه که شدیداً موجب دلخوری فدوی از مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه شد، آن بود   آن بود  که بشرح زیر خلاصه می شود:

 

 •  حضرت آقا(ضپ) ،حتا با احتساب دوران طلبگی،مگر چقدر روضه خوانده که درآمدش  ۹۵ میلیارد دلار ، وجه ممالک محروسه ی امریک ،شده است؟

 • حداقل  فدوی از ایشان انتظار داشت که بزرگواری می کرد و با ملت پاپتی،به ریال حساب

می فرمود !...


زیاده " ارزی" نیست !

17 نوامبر 017

000000000000000000000000000000000000000000000
لکن در حدیثی از امام زعفر سارق(ع) آمده  که کمک به زلزله، واجب تراز کمک به زلزله زدگان است !


0000000000000000000000000000000000000کلید الاسلام والمسلمین روحانی،ریاست محترم آبدارخانه ی بیت :

قربان می گویند در ایران سابق ،زلزله ی سنگینی آمده !

 حضرت آقا(ضپ):بله حضرت ما هم شنیده ایم؛ لکن بین خودمان باشد !بپایان آمد این جوهر،مصیبت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

18نوامبر المورّب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 
*.*.*.*.*
November 13th, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com


درِ گشادِ سُرنا     


خوانندگان محترم ضد انقلاب،فکر می کنند که چرا فدوی،اینقدرشیفته ی داعش درونمرزی،(جمهوری اسلامی- م)و بقول عوام including اُمّت است (ملت سابق- م)؟* زیرا، یا چون،  با مزه است، بهمین سادگی!.. توضیح بیشتر اگر خواسته باشید عرض می کند که پنداری افزون برمغز ،چشم اُمّت نیز عیب کرده است وحضرت آقائی به این گندگی را نمی بیند و گرنه، اینگونه  شعار نمی داد :


بیت گونه

ای رهبر آزاده

دزدی چرا آزاده؟!


و در جستاری دیگر، که دیگر پای کشور در میان نیست که اهمیتی نداشته باشد، بلکه این بار،پای سپرده های شخصی خود ُامّت در میان است و قرار است که همه چیز را جر بدهد، دوباره به همان امامزاده که " نبی السّارقین" خودمان باشد ، ملتجی می شود ، نگاه کنید :

رهبری، حمایت حمایت!


به گزارش خبرنگار اقتصادی، تعدادی از سپرده گذاران موسسات اعتباری کاسپین، آرمان و ثامن الحجج با حضور در نمایشگاه مطبوعات با سر دادن شعارهایی چون اسلام رو پله کردن، ملت رو ذله کردن ، مفسد اقتضادی اعدام باید گردد ، دولت اعتدالی جیبا رو کرده خالی ، دولت به این بی غیرتی هرگز ندیده ملی ، مرگ بر سیف ، رسانه دولتی عامل بی غیرتی ، رهبری حمایت حمایت و... نسبت به عملکرد بانک مرکزی در نظارت بر عملکرد موسسات اعتباری و عدم پرداخت مطالبات خود اعتراض کردند/ ایلنا


باری شما اگربجای فدوی گردن شکسته باشید،شرافتاً بفرمایید که آیا، شیفته ی این ملت شگفت انگیز،نمی شوید ؟

زیاده عشقی نیست!
000000000000000000000000000000000


خود زنی      


راست اش فدوی نمی دانست که آیا برخی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، در تعریف "بشر" می گنجند یا نه؟ از خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز چه پنهان، که سر و گردن اضافه هم نداشت که از خودشان بپرسد! تا اینکه خود بزرگوارشان، در یک حرکت انقلابی،نشان داد که بشر نیستند! اینهم سند مصور و منگوله دارش :زیاده "ارزی" نیست !

000000000000000000000000


داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)و زنجیر!    


... لکن اینطورها هم نیست که معاندین و ضدانقلاب می گویند (1)...یعنی،اینکه در مملکت حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، سنگ روی سنگ بند نمی شود و  ملت مالباخته ،فقط ناظر قتل و غارت و سرقت و اختلاس بزرگان جامعه ی شکوهمند باشد،خیر،بیگمان چنین نیست و جامعه ی مذکور، در پاره ای بخش های خود، شدیداً  بسامان و قانونمند است(2).فی المثل برادران، زنجیر را مانند یارانه ها، هدفمند فرموده اند!. خوانندگان محترم ضدانقلاب اگر مطلب را هنوز درنیافته اند،فدوی  درتوضیح بیشتر دوسه نمونه را در انواع و موارد استعمال آن ،در پی می آورد :


 • یکی همانست که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،بابت بدهی 1400 ساله شان به ابا عبدالله (ع) شدیداً  بر سر و کول خود می کوبند و آن بر دو نوع است:خواهرانه- برادرانه :

نمونه های خواهرانه:

نمونه ی برادرانه: • بعنوان وسیله ای برای مهار کردن کلب آستان علی(ع):  • مصرف بیمارستانی و آن نیز بر دو نوع است: مهار فعالان علمی و مدنی:

  مهار فعالان علمی

  مانند امید کوکبی نخبه ی فیزیک ،پس از 5 سال زندان و از دست دادن یک کلیه:


  مهار فعالان مدنی :

  مانند محمود صالحی فعال کارگری زندانی و بیمار:  و سرانجام،برای امنیت شغلی نابینایان !:
  زیاده عرضی نیست

  پی نوشت

  (1) قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد!

  (2)  لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!


  000000000000000000000000000000000000000000000


  خروج از خط مالروی امام(ل)    


  .یعنی چه؟ مگر  قرار نشد که حتا مگس مکتبی هم، بی اذن حضرت آقا(ضپ) در آسمان جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،نپرد، هان؟ ، در اینصورت، این چه فرمایش بیربطی ست که در کرده اید ،برادرعباس(ع) جعفری دولت‌آبادی ؟ !:

  دادستان تهران از دستگیری اعضای خانواده و زنانی خبر داده که همسرانشان عضو گروه دولت اسلامی (داعش) بوده و پس از کشته شدن آنها از این گروه "وجه و دستمزد" دریافت کرده‌اند./ بی بی سی

  لکن اینطور نباشد که تتمه ی دارائی های ملت یک لا قبا ، به بهانه ی متوقف کردن داعش برونمرزی در خارج از مرزهای ایران سابق ،(مدافعان حرم- م)، دود شود، برادر بی بی سی!


  00000000000000000000000  آکادمی چفیه مالی 20 /Academy award  هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

  دچار زندگی پست و نان خالی شد

  بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

  که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

  میرزاده عشقی


  فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در بیستمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

  موضوع دیوانگی ترامپ اگر واقعی هم باشد که نیست، با هدایت و رهبری‌های داهیانه امام خامنه‌ای و همت و حمایت ملت شجاع ایران، این دیوانه را تحویل دارالمجانین جهان خواهیم داد! این دیگر ترس ندارد.

  شربتی، فرهنگی بازنشسته - گلستان

  ای امت ولایتمدار! با عنایت خداوند همان گونه که اربعین‌های شهدای ایران، به سرنگونی طاغوت 2500 ساله و ظهور امام خمینی(ره) منجر شد. اربعین‌های سالار شهیدان در آینده به سقوط حکومت‌های سفاک آمریکا، رژیم صهیونیستی و نوکرانشان و ظهور عزیز حضرت فاطمه(سلام‌اله‌علیها) منجر خواهد شد. ان‌شاءالله.

  نیکنام- قم

  4513 ---- 0913 :چرا رسانه ملی از واژه «امام خامنه‌ای» برای رهبر و مقتدایمان استفاده نمی‌کند؟!

  5364---0912 : با توجه به وضعیت لجام‌گسیخته گرانی و تورم، بیکاری، رکود و ... به نظر می‌رسد دست‌هایی در کارند، ایران را مثل روسیه زمان گورباچف و یلتسین ذلیل غرب کنند. اما خوب بدانند تا کشور ما رهبر و مقتدای حکیمی چون امام خامنه‌ای و سربازان جان بر کفی همانند سردار سلیمانی‌، شهید حججی و ملت قهرمان و شهیدپرور دارد این آرزو را باید به گور ببرند.

  قاسم شیخی- آران و بیدگل - طاهائی- تهران : شهادت شهید سرافراز حججی عزیز که حجتی از سوی خداوند حکیم و حلیم برای ملت ما و ملت‌های تحت ستم بود باید الگوی مدیران و جوانان ما باشد او با اخلاص، بندگی و تقوا به وصال حضرت حق رسید و رمز موفقیت هر انسان مؤمنی همین‌ها است. اگر مجاهدت امثال این شهید عزیز نبود معلوم نبود کشور ما امروز چه وضعی داشت. خدا را به خاطر وجود چنین مردان مجاهد و مخلص و رهبر حکیم و فرزانه و هدایتگر و فرمانده جبهه مقاومت سپاس می‌گوییم.


  یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

       والله الموفق والمعین

  هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

   

   

  پی نوشتها

  -----------------------------------

  1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

  2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

  3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

  4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

  -------------------------


  دانش آموختگان ممتاز این دوره :


 

 


0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000کلمات حمار(مصوّر)

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد کلمات قصار است !

 

 

 


صرخبر - امیر تتلو با انتشار پستی خودش را طیب حاج رضایی مقایسه کرد

============================================="گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  


فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند! 

سپاه پاسداران ایران در طول دو سال گذشته دست‌کم ۳۰ نفر از شهروندان دو تابعیتی ایرانی را به اتهاماتی از قبیل جاسوسی بازداشت کرده‌است./ رسانه ها

تحشیه ی فدوی: خب بقول عوام so what ?

بیت

گه از لندن بر او خواندم گه از روم

ولی مطلب از اول بود، معلوم !


---------------------

حصر؛ مگه داریم؟/ بهار


تحشیه ی فدوی : البته که نه، آنی که داریم، حصیر است نه حصر، برادر بهار !

-----------

یکسال بعد از رسوایی یک قاری قرآن نزدیک به بیت رهبر جمهوری اسلامی ایران و مسکوت ماندن پرونده از سوی مقام های قضایی، یک نماینده مجلس از اعمال فشار برای تغییر در پرونده قاضی متهم تجاوز و پس گرفتن پرونده از دادگاه تجدید نظر، انتقاد کرد./ صدای آمریکا


تحشیه ی فدوی: آنهمه فشا ر که لواط الاسلام والمسلمین حاج آقا سعید طوسی به مینی قاریان وارد فرمود، خب این به آن در !


لواط الاسلام والمسلمین حاج آقا سعید طوسی به حضرت آقا(ضپ):

قول عوام by the way,تصدق تان شوم! شما خودت نمیخواهی بالاخره، قرآن یاد بگیری ؟!

------

فیلم مراسم عروسی پسر اسامه بن لادن در ایران/العربیه *

تحشیه ی فدوی: برو بابا ! ما خودمان، اصل اش را داریم !

-----------------

*ادامه خبر :سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا فیلمی از مراسم عروسی حمزه بن لادن در ایران را منتشر کرد. حمزه، پسر اسامه بن‌ لادن، رهبر پیشین سازمان القاعده است و این فیلم از جمله اسنادی است که از خانه بن‌لادن در پاکستان به دست آمده بود.

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا روز چهارشنبه اول نوامبر 2017 تعدادی از اسناد طبقه‌بندی شده مربوط به اسامه بن لادن، رهبر پیشین سازمان القاعده را منتشر کرد. اسناد منتشر شده حاوی برخی ویدئوهایی است که در هجوم سال 2011 آمریکا به خانه بن‌لادن به دست آمد.


-------------------------

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهد سازمان القاعده با ایران در ارتباط بوده و در ازای حمله به منافع آمریکا در پادشاهی عربی سعودی و منطقه خلیج، "ایران هر آنچه لازم باشد در اختیار القاعده گذاشته بوده است" و این کمک‌ها شامل "اموال، تسلیحات و آموزش نظامی در اردوگاه‌های حزب‌الله لبنان" می‌شد./العربیه


تحشیه ی فدوی: والله برادراستکبار بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود؛اینرا فدوی، بی آنکه سازمان سیا و سفید داشته باشد، میدانست، حالا چه عجله ای داشتی؟!


آمانو : ایران به تعهدات اش عمل کرده است/ بی بی سی


تحشیه ی فدوی:خدا کند که این دروغ شما راست باشد، برادر آمانو!


--------------------------

سخنگوی وزارت خارجه ایران: روحانی درخواست ملاقات ترامپ را رد کرد/ بی بی سی


تحشیه ی فدوی:این دیگر ایراد بنی اسرائیلی ست!، خب ترجیح داده نخست برود کلاس زبان!

-----------------------------

یک طوطی سخنگو که نزد یک شهروند اردنی تربیت شده و آموزش دیده، می‌تواند برخی سوره‌های کوتاه قرآن را بخواند/ العربیه.


تحشیه ی فدوی 1: مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم هم همینطورند!

تحشیه ی فدوی 2: یعنی در آن ولایت، سازمان حمایت از حیوانات وجود ندارد،که آن زبان بسته را از آن عذاب الیم، برهاند؟!

--------

اشرف بروجردی: اگر علما زبان مردم نشوند،10 سال دیگرجامعه ایران بی دین خواهد بود! /پیک نت*   تحشیه ی فدوی: والله برادربروجردی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود؛ برای اینکه علما زبان مردم بشوند،بقول عوام too late ،در حال حاضر علما چیزی در حدود انگشت بیست و یکم مردم اند، برادربروجردی!

-------------

*گفتگوی روزنامه ایران با "اشرف بروجردی" دکترای فقه سیاسی از دانشگاه بیروت، به دو زبان عربی و انگلیسی تسلط دارد و رئیس کمیته زنان ستاد انتخاباتی سال 96 حسن روحانی و خواهر علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس

------------------------------------------------------

محمد بن سلمان: به اسلام تسامح پیش از سال 1357 (شمسی) باز می‌گردیم/ العربیه

تحشیه ی فدوی: یک لحظه تأمل بفرمایید که فدوی اسلام تسامح را نیز، به فهرست بالا بلند انواع اسلام خود اضافه کند، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

----------------------

الجبیر: عواقب رفتارهای رژیم ایران دامن‌گیر ایرانیان خواهد شد/ العربیه


تحشیه ی فدوی: آخر شما چه جور وزیر خارجه ای هسنید که نمی دانید که کار بقول عوام already از دامنگیر گذشته و به زمینگیررسیده است، برادر الجبیر ؟


-----------------

محمد(ص)یزدی: مخالفت با لغو عضویت نماینده زرتشتی شورای یزد مقابله با نظام است/ بی بی سی


تحشیه ی فدوی: چرا تعارف می فرمایید،نظام که قابلی ندارد،مقابله با امام زمان(عج) است،برادر یزدی!


-----------

محمد(ص) منصوری بروجنی، حقوقدان در گفت وگوبا «قانون»:

ميليون ها حساب بي نام در ايران وجود دارد

تحشیه ی فدوی: این چه فرمایش پرتی ست؟آنچه بی نام و نشان و بیصاحب بنظر میرسد، متعلق به آقامان رحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) می باشد، برادر منصوری!

-----------------------------
تحشیه ی فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11 نوامبر المورّب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

 

 

*.*.*.*.*

 

Archive