حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

.*.*.*.*.* October 30th, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comبا اندوه فقدان علی اشرف درویشیان، نویسنده و پژوهشگر قدَرَ کرمانشاهی..


                               ***


اتاق شیشه ای خبر


به خبرهائی از دارالخرافه توجه فرمایید:


1- بگزارش خبرنگار جغرافیائی ما،اعتراض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین به ترتیب ریش، به سخنان دونالد ترامپ رئیس جمهوری ممالک محروسه ی امریک،که در آن خلیج فارس عمدًا یا سهواً خلیج عربی ذکر شده بود، همچنان و با قدرت 9.8 ریش ِتر، ادامه دارد.داعش درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) در تازه ترین اقدام خود در این پیوند ،ضمن کوبیدن مشت های محکم به دهان و فک آمریکا،بعنوان دهن کجی به ترامپ، تغییراتی را بشرح زیر اعمال فرمود:

با صدور یک دستور تازه کلمه‎‎ی «ایران» از مراسم دعای ارتش ملّی حذف شد و «اسلام» و «انقلاب» جای آن را گرفت/ کیهان لندن- تیتر

- با فشار سازمان عقیدتی سیاسی ارتش دو واژه فارسی از متن دعا و احترامات نظامی حذف شد.

- فرماندهان باید به جای استفاده از درود در احترامات نظامی از «سلام علیکم» استفاده کنند.

- به جای عبارت «سربازان ایران» باید از «سربازان انقلاب» استفاده شود.

- تقدیر از مدافعان امنیت و جبهه مقاومت نیز به متن نیایش افزوده شده است.

- این «اصلاحیه»‌ با هدف تغییر زبان و بیان رایج در «ارتش ملی» برای تبدیل آن به «ارتش انقلابی و اسلامی» صادر شده است.


تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید !


***


2-اخبار رسیده به اتاق شیشه ای خبر هزل داتکام حاکی ست که اعتراض ها به سخنان برادر ترامپ که در آن بجای خلیج فارس گفته خلیج عربی،با آنکه این لغزش عمدی یا سهوی، بیدرنگ اصلاح شده است،همچنان و با قدرت 9.8 "ریش" ِتر ادامه دارد . مخبر ما در ادامه افزوده است که دامنه ی این اعتراضات حتا به کودکان انقلابی نیز سرایت کرده است.بیک فقره اعتراض از ایندست که لحظاتی پیش بدست ما رسیده، توجه فرمایید:زیاده اعتراضی نیست ..


***


3 - جدید ترین گروگان داعش درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) دکتر احمدرضا جلالی ست(1) که بقول عوام already به جرائم نابخشودنی زیر اعتراف کرده است:


اینجانب استاد و پژوهش‌گر معتبرترین مرکز تحقیقات مدیریت بحران اروپا هستم که جزء 5 مرکز برتر دنیاست و نیز پژوهش‌گر دانشگاه کارولینسکا‌(مرکز نوبل پزشکی و جزء 10 دانشگاه برتر علوم پزشکی دنیاست) داری بیش از 40 مقاله انگلیسی و 5 کتاب مرجع انگلیسی، مجری و همکار بیش از 30 پروژه‌های تحقیقاتی خارجی، دارای بیش از صد سخن‌رانی و سمینار و کارگاه داخلی، بیش از دویست سخن‌رانی و سمینار و کارگاه داخلی، بیش از 50 پروژه تحقیقاتی داخلی، استاد راهنمای بیست دانشجوی دکترا و فوق‌لیسانس خارجی، برنده جایزه برتر مدیریتی بحران پزشکی از انجمن اتحادیه اروپا هستم.


باری برادر قاضی صلواتی،بموجب قانون مجازات اسلامی، و نیز به مصداق :


مصرع


تو اهل دانش و فضلی، همین گناهت بس ؛


جرائم فوق را برای اعدام نامبرده، کافی دانسته است:


به گزارش شبتاب نیوز؛ وکیل پروفسور احمد رضا جلالی در گفتگو با خبرنگار شبکه جهانی «در تی وی» از صدور حکم اعدام برای آقای جلالی در  شعبه ۱۵دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی خبر داد.


از آنجا که دادگاه عدل اسلامی فرصت نداشت که به پرسش بیربط همسر متهم پاسخ گوید، که گفت: اگر شوهرم از موساد پول گرفته چرا ما یک خانه نداریم؟

فدوی بر حسب وظیفه ی شرعی و به اجمال و اختصار، چنین پاسخ داد:

1- بقول عوام first of all،ژن شما به ضرس قاطع،نامرغوب بوده است!

2-به فرض محال،اگر حتا خانه ای هم می داشتید، برادران،بعون الله و با یک قیام و قعود، آنرا مصادره می فرمودند !3- بگزارش خبرنگار فضائی ما، یک فروند هواپیمای مسافربری که ربوده شده بود، توسط هواپیما ربا، سرانجام در خرمشهر بر زمین نشست.گزارش ویژه مأمورین امنیتی اما حاکی ست که گرو گانگیر گرامی خودی، و نیت او نیزخیر بوده است.مخبر ما در ادامه ی گزارش آورده است که چون هواپیمای مذکورحاضر نشده که برای انجام فریضه ی نماز در فضا توقف کند،حاج آقا با گروگان گرفتن خدمه ی پرواز،اقدام به فرود آوردن طیاره کرده است.وی  پیرامون چرائی این حرکت انقلابی به مخبر ما گفت:


که سایز بیضه ی ایشان، به قاعده ی بیضه ی مقام معظم رهبری(ضپ) نبوده است که بهمان علت پیش از انقلاب شکوهمند، از قطار بیرون پریده است!


زیاده گزارشی نیستنماز صبح امام جمعه خرمشهر و خلبان بعلت تقارن با اذان صبح!


پی نوشت


احمدرضا جلالی (زاده ۲۴ دی ۱۳۴۹) پزشک و پژوهش‌گر ایرانی مقیم سوئد است.[۱] او پژوهشگر مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه است.[۲] در دانشگاه‌های بلژیک، ایتالیا و سوئد تدریس کرده‌است. او در سال ۲۰۰۹ برای ادامه تحصیل ایران را ترک کرد.احمدرضا جلالی در آوریل ۲۰۱۶ به دعوت دانشگاه تهران و دانشگاه شیراز به منظور شرکت در کارگاه مدیریت بحران به ایران سفر کرد[۳][۴] و در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ دستگیر و به زندان اوین منتقل شد.[۵] اتهام جلالی ارتباط با دولت متخاصم و هم‌چنین جاسوسی عنوان شده‌است.[۶] جلالی در تاریخ ۲۶ دسامبر ۲۰۱۶ در اعتراض به وضعیت خود دست به اعتصاب غذا زد.]/ ویکی‌پدیا،


0000000000000000000000000


توزیع فراوانی حمله  


فدوی در مرور خبرهای امروز دارالخرافه ملتفت شد که یک روحانی دیگر، مورد حمله قرار گرفته و درگذشته است.اینکه می گوید : " یک روحانی دیگر ، البته بی معنا نیست و مسبوق به سوابقی ست !


یک روحانی بعدازظهر دیروز دوم آبان ماه در خروجی مترو امام خمینی مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود به دلیل شدت جراحات وارده جان سپرد./میزان


پیش از این البته، چند روحانی دیگرنیز به افتخار تخلیه ی چشم از ناحیه ی ملت بجان آمده نائل شده اند که ذکر خیرشان پیش از این رفته است. و اما منبع خبردر ادامه افزوده است که ضارب  دچار اختلالات روانی است.که این فتوا البته فدوی را متعجب نکرده است.یکی دو نکته اما در این راستا ذهن فدوی را بخود مشغول کرده است که به اجمال و اختصارعرض می کند که :


مسئلتن :


1 - چرا تعداد شهروندانی که حجج اسلام را دارند شل و پل می کنند، رو به افزایش است ؟!

2- در ادامه ی خبر آمده است :


این فرد چند روز پیش به تهران آمده بود و اعلام کرده است که روحانی را نمی‌شناخته و برخلاف مصاحبه‌هایی که انجام شده، موضوع شخصی نیست، این فرد مدعی است که به او الهام شده و حکم الهی را اجرا کرده است.


بر این پایه، :

بیت

گر حکم شود که مست گیرند،(1)

در شهر هر آنچه هست گیرند


یعنی سایر حضرات نیز که نزدیک به چهار دهه است که مشغول اعمال حکم الهی بر علیه شهروندان بی تقصیر هستند نیزدچار اختلالات روانی اند!، بقول عوام make sense ؟


زیاده مسأله ای نیست …


پی نوشت


(1) گفتن ندارد که این می، می عرفانی ست که الکل آن بسیار بیشتر از می خیامانه و حتا حافظه است !،محض اطلاع00000000000000000000000000


تغییر عقیده  


فدوی اگر موقتاً هم که شده، می خواهد نظرش را در مورد مُخّبط الاسلام والمسلمین علم الهدی عوض کند و پی اش را نیز به تن اش میمالد!(1)...وی در تازه ترین اظهارات خود چنین مویه فرموده است :


به گزارش«محبت نیوز» احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد و نماینده علی خامنه ای در استان خراسان رضوی در سخنانی ادعا کرد که حتی جریان‌های دینی هم امروزه در پی نابودی روحانیت‌اند. نشانه‌های آن؟ شبکه‌های اجتماعی و کنسرت موسیقی. پیامد آن برای روحانیت؟ دشمنان با اره آن‌ها را به دو نیم می‌کنند!


اولاً : آمین یا رب العالمین ! ثانیاً به حساب فدوی،این نخستین باری ست که رابطه ی بین تفکر و تکلم این بوفالوی گرامی،برقرار است !؛ انصاف داشته باشیم.!


زیاده عرضی نیست..


پی نوشت


(1) لطفاً دندان،(اگر هنوز دارید) روی جگر،(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای هم مسلم تراست،استفاده کند، با فدوی منتظر الظهور،مشکلی دارید؟

 

0000000000000000000000000000000


سرها بریده بینی ….


فدوی در مرور خبری داشت به این نتیجه می رسید که کسی داشته جای بدی می رفته فلذا به تیرغیب برادران، که آنرا از امام غایب(عج) وام گرفته اند، گرفتار آمده است .ولی ادامه ی خبر می گوید که :

این سه تن از مسجد به سوی‌ خانه‌های‌شان می‌رفتند.!


پرسش فدوی و لابد خوانندگان محترم ضدانقلاب،همچنان بر جا بود که پس این نگونبختان، چرا به تیرغیب برادران ، کثرالله امثالهم،دچار شده اند؟. علت را در بخش دیگری از خبر ملاحظه کنید :


گروه طالبان 3 تن را در ولایت غزنی افغانستان، روز چهارشنبه 23 آگوست 2017، به اتهام تراشیدن ریش تیرباران کردند.!/العربیه


قاصم الجبارین اسلام عزیز را ،بسود برادران،برکت بدهد . آمین یا رب العالمین


زیاده اعدامی نیست


000000000000000000000000000000000000000000000000000مراتب  جهت اطلاع سارقان گرامی، آگهی می شود !

 

00000000000000000000000000000000000000

 

 

قبولی با تضمین !    

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب، برای دستگرمی نخست به خبر حیرت اثری که در پی می آید نگاه کنند :

 

با حضور نیروهای امنیتی مقابل منزل محمد خاتمی اجازه خروج به او ندادند! / العربیه

 

باری، فدوی در این پیوند، سالهاست که در شک بین دو و سه،همینطور شدیداً ارّه به ماتحت مانده است که چرا مقام معظم رهبری(ضپ)و توابع سببی و نسبی ،ضاعف الله اموالهم اجمعین، نکته ی به این  آسانی را هیچ جور نمی فهمند که ریاست محترم آبدارخانه ی اسبق بیت(رئیس جمهور-م) برادر سید خندان، محمد(ص) خاتمی، هیچ منظوری ندارد جز بقای  داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی - م) با تضمین ! .بزرگوار حتا حاضر است که نظام داعش موجود را، بی هیچ هزینه ای،بیمه ی عمر کند. ناخنهایش را هم که بفرموده، بقول عوام including انگشت بیست و یکم را تا ته گرفته است ، خب دیگر چه می خواهید از جان این آخوندی که ، رنگ عمامه اش هم، همرنگ مال شماست، هان !

 

0000000000000000000000000


یک پیشنهاد عملی!    

 

… باور بفرمایید که فدوی دست خودش نیست؛ یعنی مانند خاج پرستان عادت  کرده است که همواره بخشی از راه حل باشد نه مشکل!...باری برای دستگرمی، دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید و به خبر میمنت اثر زیر نگاه کنید :

امیر تتلو: در کنسرت من، چادر برای خانم‌ها اجباری است!./ تیتر

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:


به گزارش رسانه نوا، امیر تتلو با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود، با ادبیات خاص خودش از خانم‌ها خواست در کنسرتش با چادر حاضر شوند. این خواننده با انتشار این مطلب نوشت: چادر نمی‌تونی سر کنی؟ کنسرتم نیا! اصلا کاری به مذهب و قانون کشور ندارم! قانون کنسرته! وقتی نمی‌تونی بخاطر یک کنسرت یک ساعت چادر تحمل کنی چطور من یک ساعت بپرم بالا پایین؟ اصلا این یک نشونش واسه اینه که بفهمم کی واقعیه! اگر روزی کنسرتی بذارم تو اون چادر برای خانم‌ها اجباری خواهد بود!/ انتخاب

و اما خود امیرحسین(ع) مقصودلو متخلص به تتلو، می داند که اینکارعملی نیست مگر به راهکار فدوی توجه و عمل کند و آن اینکه،کنسرت اش را در حسینیه اجرا کند !

و من الله التوفیق

 

 

برادر تتلو قبل از عمل

 

 

بعدالتحریر

 

یک یادآوری دوستانه

هموطنان گرامی گریخته ازحکومت داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی - م )، لطفاً یادشان نرود که وقتی برادرتتلو، بعون الله و با تهدیدات خداوند متعال و ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) وسربازان گمنام برونمرزی اش،کنسرت اش را در آمریکا و کانادا برگزار فرمود،سالن هایش را، مانند سالن های برادر بنیامین بهادری، بقول عوام sold out بفرمایید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

پی نوشت

حرف‌های تازه در آستانه سفر به آمریکا

بنیامین: عشقِ بی‌قیدوشرط در مجلس روضه است، پامنبری حاج منصورم / تسنیم

سعید حدادیان: بنیامین تا آخر عمر فرزند من است/خوانندگی اش یک سمت، از روضه خانگی اش در محرم هم خبر دارید؟ / http://plus.ir

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


5364---0912 : از دستگاه قضایی درخواست می‌شود با ضاربان دو روحانی در تهران که یکی از آنها به شهادت رسید را در اسرع وقت محاکمه و به اشد مجازات محکوم کنند، تا این باب جسارت و تعرض بسته شود.فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که چشم و چار اضافه ندارند که دست مردم به ستوه آمده بدهند و درپایان نیز فرمو د گر تو شلاق بهتر می زنی،بستان بزن،برادر5364---0912

----------- -------------

عباسی : ما ملت با تقدیم بالای 200 هزار شهید آمریکا را از کشور بیرون انداختیم و پای آمریکایی‌ها قطع شد. ولی در برجام بدون هزینه دوباره وارد شدند و ما را درگیر ساختند با این تفاوت که قوه مجریه یعنی دولت در برجام راه پس و پیش ندارد. حالا که این‌طور است اجازه بدهند ملت یک بار دیگر قدرت خود را در کنار زدن آمریکا به رخ بکشد و بیش از این متضرر نشویم.فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،موافقت فرمودند که یکی از سفارتخاه های خاج پرستان در تهران را اشغال و کارکنان آنرا به گروگان بگیرید برادر،عباسی   و من الله التوفیق


----------------------


حاج آقایی  70 میلیون وام مسکن گرفتم تا در طی 12 سال و اقساط ماهانه یک میلیون تومان باید بازپرداخت کنم که 140 میلیون تومان می‌شود! آیا دریافت این سودهنگفت از کارگر بی‌رحمی نیست؟!فدوی :مراتب با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام لازم، در اوقات شرعی به مسؤلان مؤمن و معتقد ، که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام  و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)در پاسخ فرمودند :

بسمه تعالی-بله !

-----------


3885---021 : عده‌ای با هماهنگی اقدام به نواختن موسیقی و آواز غربی جلوی درب مترو و دیگر اماکن پرتردد می‌کنند و جالب که این عده توسط چند محافظ شخصی پوشش و حفاظت می‌شوند! در ابتدای ماه صفر قرار داریم. آیا این اقدام برخلاف ارزش‌های دینی و اخلاقی نیست؟فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقّص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: مانعی ندارد لکن احوط آنست که که بجای آواز نوحه، و بجای ترقّص سینه بزنند، برادر3885---021!

---------------------


1348---0913 : تبلیغ کالاهای ایرانی در صداوسیما باید هنرمندانه باشد و خریدار اجناس ایرانی احساس افتخار کند. موضوع فقط درآمدزایی برای صداوسیما نباید باشد، آگهی‌ها درعین حال باید در جهت فرهنگ‌سازی در این زمینه باشد.


فدوی چفیه وعمامه(شال و کلاه سابق- م)کرد تا مراتب را آژیرکشان در اوقات شرعی ، و با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام عاجل، به مسؤلان مؤمن و معتقد ، که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،ابلاغ کند؛لکن آن بزرگواران بیست و یک انگشت را دراز فرموده و در اعتکاف بودند،دوباره مزاحم شوید، برادر 1348---0913 !


----------------------


0685---0916 : یکی از علل بدپوششی‌ها در جامعه باز بودن دروازه واردات بی‌رویه به کشور است که علاوه بر تعطیلی تولیدات داخلی، سبک زندگی مردم را هم تغییر می‌دهند و متأسفانه برخی‌ها بدون لحظه‌ای تفکر و تعقل چنین لباس‌هایی را می‌پوشند!


فدوی : فرمایش کاملاً منظقی و در عین حال بی پایه و اساس است!بی سببی نیست که عمله ی نر و مادّه بیت(برادر تتلو وخواهر چرخنده- م)بنا دارند که با پاشنه کش اسلامی هم که شده،زنان را زیرحجاب برترمقام معظم رهبری(چادر پرکلاغی- م) ببرند،برادر6263---0938!


---------------------------


علیمردانی :زمانی در خیابان‌های شهرها خبری از قلیان نبود ولی متأسفانه امروز خیابانی نیست که از این وسیله مزخرف و سرطانزا برخوردار نباشد. اخیراً نیز سگ‌گردانی توسط دختران و پسران، بزرگ و کوچک، زن و مرد نه‌تنها در معابر و خیابان‌ها بلکه در مجتمع‌های مسکونی به معضل بزرگی تبدیل شده است. مگر سگ نجس‌العین نیست؟! هر کس هر رفتار ناروایی را مرتکب می‌شود و آن وقت برخی روشنفکران غربزده از نبود آزادی دم می‌زنند؟! چه کسانی باید با این معضل برخورد اساسی بکنند؟!


فدوی: والله برادرعلی(ع)مردانی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی می خواهد بعنوان یک شخصیت فی ما بین، یعنی مستقل و البته غیر وابسته!، از آزادی مفصل خود که انتخاب مرجع باشد سوءاستفاده بهینه کند فلذا مراتب را از مرجع تقلید مترقی خود، حضرت آیت الله سید کامبیز آذرخشی ادامه الله وجوده استفتاء کرد.معظم له بعدالتحیه والسلام و بدون دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س - عج و ...) فرمودند هرچه در باب "سگ نجس‌العین" تحقیق و تتبع کرده اند ندیدند که آن حیوان مفید افزون بر ستم، اختلاسهای میلیونی هم کرده باشد فلذا ایراد شما وارد نیست لکن این حق را برای شما محفوظ می دارد که مراتب را از طریق تشخیص مصلحت نظام،پیگیری فرمایید.     و من الله التوفیق


------------------------


7472---021 از عید فطر تاکنون بلندگوی مسجد خداداد واقع در بزرگراه شهید محلاتی- خیابان مخبر شمالی اذان صبح پخش نمی‌کند! پیگیری اهالی تاکنون بی‌پاسخ مانده است.


فدوی: مراتب درمکث بین دو قیلوله، به استحضار سلطان اسلام مدالله اظلاله علی رئوس الخواص  والعوام،مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای

دامت تحریکاته رسید .بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، در پاسخ فرمودند :


بیت

چو عرّت خوب وتیزت آزموده ست

صدایت هم اگر بد بود، بوده ست !*


فلذا احوط آنست که خودتان بلال حبشی بشوید، فدوی بی تقصیر است،برادر 7472---021!


----------------------------------

*نقیضه ای از فدوی،بر آن بیت ایرج در عارفنامه


بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

28 اکتبر المورّب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

 

 
.
*.*.*.*.*
October 23rd, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comبدون شرح مبسوط!       


بنظر می رسد که ملت ورجاوند، تنها ملتی ست در جهان، که نه تنها از یک سوراخ یکبار ، بلکه بارها گزیده می شود !، در این تصویر همان ملت، از افعی ، به مار غاشیه پناه می برد .، بقول عوام، :

can you believe that  ؟

معترضان موسسه کاسپین مقابل خانه احمدی‌نژاد تجمع کردند./ بی بی سی-تیتر


بنظر خوانندگان محترم ضدانقلاب،این آیا از مصادیق بارز پناه بردن از افعی به مار غاشیه نیست؟

باری فدوی بخاطر خالی نبودن عریضه،شعر کوتاه زیر را نیز علاوه می کند :

از صیاد

به دام پناه می برد؛

و از دام به صیاد

و عاقبت،

بوی کباب است

که همه جا می پیچد ..*


----------------------------------------

پی نوشت


شعر پناهنده از کتاب یک تکه از زمان چاپ دوم- حمیدرضا رحیمی

00000000000000000000000000000000000000000000000000000                 بفرمایید، مملکت خودتان است !...

0000000000000000000000000000000


معادله چند مجهولی     


فدوی با یادآوری این نکته ی واضح که ایران سابق ، ملک ُمشاع حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا روحی فداه (عج) و  حضرت آقا(ضپ) است، عرض می کند که فدوی هنگام ذکر خیر برادران لاریجانی ضاعف الله اموالهم اجمعین،تاکنون می افزود : برادران لاریجانی که تتمه ی مملکت را به اذن حضرت آقا(ضپ) بین خود بین المناصفه تقسیم فرموده اند ...

لکن امروز با مرور فجایع اتفاقیه  اخیردر جراید شریفه ی دارالخرافه،دریافت که گویا قطاع الطریقان گرامی، با افزودن شرکا، محاسبه و فرمول فدوی را بهم ریخته اند!.فدوی در همین پیوند  درگزارشی خواند که خواهرزهرا(س) لاریجانی که برای دستگرمی،دیریست که بسود sister Elizabeth جاسوسی می فرموده است، در حاشیه نیز صاحب مبالغ جزئی پول تو جیبی که بالغ بر 308 میلیون  یورو، وجه رایج ممالک محروسه ی یوروپ می شود،است(جوانه ها)....

باری  فدوی حساب اش ضعیف است و نمی داند که  اگر خواسته باشد  بعون الله میزان سرقت ها واختلاس های عمله ی بیت از جیب ملت یک لا قبا را با هم جمع کند، چند صفر لازم است ؟ شما خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانید؟

زیاده پرسشی نیست ..0000000000000000000000000000000000000000000000000000


مجادله     

.. بجان خوانندگان محترم ضدانقلاب نباشد، به روح آیت الله پینوکیو (جنتی-م)که چندین دهه از مرگ اش گذشته است، و اگر باور ندارید، به روح پر فتوح  حضرت امام (ل)و اگر هنوز نپذیرفته اید ،پرستات مقام معظم رهبری را هم که می خواهد در دنیا نباشد ،علاوه می کند که فدوی ،در همه ی امور، بیش از قدر کفایت، حسن نیت و تفاهم داشته و دارد، لکن باز هم مع الاسف،برخی فرمایشات حتا خود حضرت  آقا(ضپ) و عمله ی تحت فرمان او را فدوی ، به ضرب تنقیه هم ،در نمی یابد!؛ !و نیز، باورتان بشود که فدوی، برای رفع این مشکل،دکتر هم رفته ! و داروی تجویز شده را هم البته گلاب برویتان ، روزی چند بار پیش از غذا، استعمال نموده، لکن شوربختانه افاقه نکرده است،باری  نمونه که فراوان است،لکن نمونه ی  تازه تر اگر خواسته باشید،بوجه زیر، و بنقل از برادر بی بی سی، دم دست است :

سرلشکر محمد(ص)باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، امروز، پنجشنبه ٢٧ مهر، در دمشق با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه دیدار کرد.

آقای باقری گفته است که ایران می‌خواهد در آینده و پس از "ریشه‌کن کردن تروریسم"، با سوریه "راهبرد مشترک در تداوم هماهنگی و همکاری نظامی" داشته باشد.


در باب فرمایشات آن عمله ی محترم بیت لکن :

مسئلتن !:

1- کسی نیست که نداند،سرطان، بیماری قرن است، و نزدیک به تلفات حضرات آیات و حجج اسلام، ضاعف الله اموالهم اجمعین، قربانی می گیرد،آیا خوانندگان محترم ضدانقلاب تاکنون ، جائی دیده ، شنیده و یا خوانده اند که سرطان، داوطلبانه، خودش را معالجه کرده باشد ؟!، حالا حکایت ریشه کن کردن تروریسم، توسط عامل تروریسم در منطقه و بلکه جهان است! جداً که:

بیت

حرفا میزنه نماینده ی رهبر

چشا میرن مغز سر !


2- چندین سال است که دارائی های جانی و مالی  ملت یک لا قبای ایران سابق ، به اذن حضرت آقا در خاور میانه، دود می شود این را بزرگوار یعنی نمی داند و تازه می خواهد همکاری نظامی را، با فرزند خلف معظم له، تازه آغاز کند

جداً که:دوباره

بیت

حرفا میزنه نماینده ی رهبر

چشا میرن مغز سر !

0000000000000000000000000000000000000000000000000000


ریشه ها      


مدتی ست که خاج پرستان بی مسأله و مشکل، به این صرافت افتاده اند که چیستند و کیستند و منشأ و مأخذشان کجاست و از کجا آمده اند؟ وشاید بقول آن عزیز دل ما :

نسب ام شاید

به زنی فاحشه در شهر بخارا برسد ! ؟

فلذا  به بیزینس بقول عوام DNA روی آورده اند

نتیجه ی فدوی اما  در DNA: چنین بود :

از هر طرف که رفتم جز و حشت ام نیفزود!

یعنی هرچه بود، آخوند بود !00000000000000000000000000000000000


بد شانسی ملیتی!        بنظر خوانندگان محترم ضدانقلاب، خبر زیر، جز بدشانسی ملیتی ،چه می تواند باشد؟

دام پورینتون که دو ماه پیش با شلیک به دو جوان هندی در یک میکده یکی از آنها را کشت، به قتل با انگیزه نژادی و از روی نفرت متهم شده است. آقای پورینتون گمان کرده بود که این دو جوان هندی، ایرانی‌اند.!/بی بی سی

بقول اهل داخل: روحانی مچکریم !

21 اکتبر 017

000000000000000000000000000000000000000000000
بنبال شکوفائی بیش از حد اقتصاد حکومت اسلامی  و بهبود چشمگیر وضع  اقتصادی مردم،بانک مرکزی ایران،با تهدیدات خداوند متعال و با ابراز خرسندی بسیار،تغییر واحد پول کشور را طی اطلاعیه ای، به آگاهی عموم رساند.به موجب این اطلاعیه،واحد پول کشور از ریال به کیلو، تغییر یافت.

تبریکات فدوی را بپذیرید.
00000000000000000000000000000000اعتراض ها به سخنان برادر ترامپ همچنان ادامه دارد :


000000000000000000000000000000000000000000000

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  


فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!...

احمدخاتمی:به ایران تعرضی شود تل‌آویو با خاک یکی می‌شود/ ترامپ بی‌عقل نمی‌داند مراکز نظامی ناموس ماست/ خبرآنلاین

تحشیه ی فدوی:راستی تل آویو را  اگر نداشتیم، چه می کردیم برادر بوفالو؟!

--------------

بابک زنجانی یک قدم دیگر به اعدام نزدیک شد/ تسنیم

تحشیه ی فدوی: حالا نوبت اعدام است که یکقدم از زنجانی دور شود !

--------- ژنرال حامل چه پیام مهمی ست؟/ خبر فارسی


تحشیه ی فدوی: باورتان می شویا نه، منظور از ژنرال،مش قاسم حضرت آقا(ضپ) یعنی همان شاگرد بنای سابق است !

------------------

روحانی: ثابت شد برجام مستحکم‌تر از آن است که ترامپ فکرش را می‌کرد!/ بی بی سی


تحشیه ی فدوی: برای همین است که فدوی، صدای شکستن ستون فقراتش را دارد از چند هزار کیلومتری دارد می شنود !

-----------

علی لاریجانی: در باره برجام اضطرابی نداریم/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: اسهال چطور برادر علی(ع) لاریجانی؟

------------------

تاکسی اینترنتی روسی وارد بازار ایران شد !/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: مبارک باشد این شادی، به حق هادی مهدی(عج)!

--------------------------

برادر صادق زیباکلام خطاب به برادر حسين (ع)شریعتمداری:

به كجا رسيده‌ايم كه آرزو و آرمانمان شده است «كره شمالي»! ؟/ بهار نیوز

تحشیه ی فدوی: بهمان آدرسی که حضرت آقا داده بود،برادر زیبا کلام !*

---------------------------

بازپرس فرودگاه شهید هاشمی ‎نژاد مشهد در پایان از ضبط دو جعبه شکلات حامل بسته‏‌های مشروب الکلی خبر داد./تدبیر

تحشیه فدوی: برادران خسته نباشند!


زیاده تحشیه ای نیست..

پی نوشت


ادامه خبر و نظر

برای دوستداران انقلاب اسلامی چقدر دردناک است که امروز شاهد باشند که آن‌همه آرزو و آرمان که به انقلاب اسلامی داشتند امروز بعد از گذشت ۴۰سال به ناکجاآبادی سقوط کرده که الگو و آرمانش کره شمالی بشود! امروز بعد از ۴۰سال رسیده‌ایم به‌جایی که بايد یک رژیم مریض، متوهم، بسته، معیوب، عقب‌مانده، سرکوبگر که اگر کمک‌های غذایی ژاپن، کره جنوبی، روسیه، چین، ژاپن و اتحادیه اروپا نباشد، دچار قحطی می‌شد و چهارچشمی مردمش را می‌پاید که مبادا کسی به رادیو کره جنوبی گوش دهد و در یک‌کلام یک زندان بزرگی به‌ نام کره شمالی، الگو و مرادمان بشود.

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

قیصرانه ها

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید!: حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

وقتی شبکه‌های معاند و دشمنان داخلی و خارجی، هجمه‌های سنگینی را متوجه دستگاه قضایی می‌کنند یعنی جهت‌گیری این قوه درست بوده و چوب در لانه زنبورها کرده که دشمنان چنین عصبانی‌اند که حتی حاضرند با توسل به دروغ‌های شاخدار، اعتبار خود را هم زیر سؤال ببرند. به رئیس قوه قضائیه و مسئولان آن دستگاه محترم خسته نباشید می‌گویم.

2613---0912

در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

روحانی: ما به قلب‌ها حکومت می‌کنیم/اطلاعات

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

---------------

سخنان رئیس جمهور امریکا، برای ملت امریکا افتخارآمیز نبود و باید نخبگان امریکا، از این سخنان و داشتن چنین رئیس جمهوری احساس شرم کنند که این احساس شرم را نیز بیان کرده‌اند./آفتاب

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

---------------

رهبر انقلاب در دیدار با رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند / بولتن نیوز


حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

-------------------

آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران خشونت‌ها علیه مسلمانان روهینگیا در میانمار را محکوم کرده و ضمن دعوت از کشورهای اسلامی برای فشار به دولت میانمار گفته است که "در راس این کشور زنی بی‌رحم قرار دارد".! / بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

------------------

ایران امن ترین، باثبات‌ترین و دمکراتیک‌ ترین کشور منطقه است ! / خبرگزاری صدا و سیما محمد(ص)جواد(ع)ظریف دردیداربا "اماساهیکو کومورا"، فرستاده ویژه نخست وزیر ژاپن

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------------

مصطفی پورمحمدی که در دولت یازدهم وزیر دادگستری بود، در مراسم تودیع خود از کم رنگ شدن رعایت حقوق مردم خبر داد./ رادیو زمانه

روزنامه جوان نوشت: «حصر این افراد از خاستگاه نظام نه صرفاً برای پیشگیری از تکرار ماجراهای تلخ است، بلکه به دلیل پیشگیری از اعدام است.»/ عصر ایران

اعتراض مالباختگان "پدیده" در مشهد :

ای رهبر آزاده !- دزدی چرا آزاده! / پیک نت

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

---------------

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای این شایعه را تکذیب کرده است که "تک‌تک اعضای کابینه" با نظر رهبر ایران انتخاب می‌شوند !/ بی بی سی


حرفا میزنه رهبر، چشا میره مغز سر !


علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

21 اکتبر الموّرب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

www.hazl.com


 

 

 

.*.*.*.*.* October 16th, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

تعیین تکلیف نهائی     

فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب و البته،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم بیش از او در جریان نطق اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهورآمریکا که در جریان آن، خوابگه مورچگان مکتبی را شدیداً به شلنگ بسته، هستند و همین،وی را از ورود مبسوط به ماجرا، بی نیاز و او را مخیّر می کند که از تعارف کم کرده و بر مبلغ بیفزاید. ناگفته پیداست که در این بقول عوام Case نیز بین علما پیرامون حالت،چگونگی وکیفیت محتوای سخنرانی نامبرده، اختلاف می افتد؛ لکن آنچه که علما در آن اجماع و به آن اعتراض دارند،نامیدن خلیج فارس به خلیج عربی از سوی ایشان است.طرفداران تئوری توطئه اما بر این باورند که دشمن در متن سخرانی وی دست برده و خلیج فارس را  به خلیج عربی تغییر داده است و هم ازینروست که گویا مراتب در سامانه ی اینترنتی دستگا استکبار اصلاح شده است .باری از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی معمولاً به جاهائی که دوستان زیاد پوست موزمی ریزند نمی رود فلذا نخست نمی خواست بقول برادران به این ماجرا ورود پیدا کند ،لکن وقتی دید که حتا کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)با آن لباس شبه عربی، از این لغزش سهوی یا عمدی شاکی شده است (1)،احساس تکلیف شرعی تحت الحنک اش را شدیداً گرفت.فدوی در اجرای این این تکلیف وقتی مصمم شد که ملتفت شد که حتا کودکان نیز به این قضیه اعتراض کرده اند که در این پیوند ، یکی دو سند مصور زنگوله دار در پی می آورد:


بذاریه  زنگ بزنم به عمو ترامپ ببینم چرا به خلیج فارس گفته خلیج عربی؟!

بله؟ نفهمیدم، به خلیج فارس میگی خلیج عربی؟

و نیز اعتراض  توأم با تهدید:


اگه یکبار دیگه به خلیج فارس بگی خلیج عربی، من میدونم و توعمو ترامپ !

باری چنین بود که فدوی علیرغم تنگناهای مالی ناشی از تحریم های پیاپی که بعلت حُسن سلوک حضرات با جامعه ی جهانی به وی تحمیل شده و می شود، به فرستاده ی ویژه ی خود دستور داد تا سریعاً چفیه و کلاه کرده (شال و کلاه سابق- م) عازم ممالک محروسه ی امریک شده و در مذاکره ای مستقیم با ترامپ، علت این اشتباه را که رؤسای جمهور سلف نکرده بودند را جویا و مراتب را در اسرع وقت به دفتر  اینجانب،مخابره کند.اینهم گزارش فرستاده فدوی از مقر ترامپ:

حسب الامر،مراتب اعتراض دفتر دکتر فدوی و نیز پرسش ضمیمه آ نرا به آگاهی ایشان رساند.بعدالتحیه والسلام گفتند: والله برادرفرستاده بقول مستر قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا ترورآ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،حضرت آقا(ضپ) نشنود،اینجانب چیز زیادی از ایران نمی دانستم فلذا به عمله ی آفیس خودمان دستور دادیم که مقادیری تصویر از ایران سابق تهیه و از لحاظ ما بگذرانند.نامبرده سپس بجای گزینه، تصاویری را  که پیوست این گزارش است روی میز گذاشت و افزود بموجب این تصاویر که متعلق به کشورتان است،  فکر کردیم بجای خلیج فارس باید بگوییم خلیج عربی! that's it ، برادر فرستاده ی ویژه!

مراتب جهت استحضار و کسب تکلیف،بعرض رسید.

با احترام- فرستاده ی ویژه..

  


که فدوی نیز پس از ملاحظه ی گزارش و ضمایم آن،به نماینده اش دستور داد که دُم اش را روی کول اش گذاشته و با نخستین پرواز، به وطن سابق مراجعت کند.

زیاده گزارشی نیست …

14 اکتبر المزخرف 017


00000000000000000000000000000000000000000000


بیمه ی مکتبی


روزی نیست که یکی از حضرات آیات و حجج اسلام و کلاً عمله ی بیت، فدوی را که فی نفسه گیج است، بقول عوام Confused نکنند!.. مستوره ی تازه اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است:

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به شنبه روز تجلیل از امامزادگان و بقاء متبرکه اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند امامزاده‌ها کشور را بیمه کرده‌اند.!

قبل از انقلاب اقامه نماز جمعه عملاً غیر ممکن بود اما امروز در 500 شهر نماز جمعه برقرار است، باید گفت همین نماز جمعه کشور را بیمه کرده است.

ممکن است یکی تکلیف فدوی را معلوم کند که کشور سابق را بالاخره ،کی بیمه می کند؟

بعدالتحریر: جا قحطی!

وی با اشاره به مراسم ازدواج ناشنوایان در اصفهان گفت: دیروز 200  زوج ناشنوا به همت اداره کل اوقاف و بهزیستی در مقبره مجلسی ازدواج کردند!، این اقدام قابل تحسین است و باید تداوم پیدا کند.


000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


خواب خطرناک      

احوط آنست که خوانندگان محترم ضدانقلاب به پرسش و پاسخی که در پی می آید، نگاه کنند:

پرسشگر : آیا خواب پدرتان را دیده اید؟

خواهر فائزه رفسنجانی :

خواب نمی بینم وقتی نيز می بینم یادم نمی آید اما یک بار پدرم را خواب دیدم وفریاد زدم دکتر دکتر پدرم زنده است.!

براستی که ملت چه شانسی آورد که خواب تشریف داشتید،خواهر فائزه!

000000000000000


راه حل طبیعی       

خوانندگان محترم ضدانقلاب و حتا برادران می دانند که فدوی دوست می دارد که همیشه بقول خاج پرستان، بخشی از راه حل باشد، نه مشکل! . . باری امت ظاهراً از خیرهوای سالم گذشت،لکن  در باب آب سالم ،فدوی هنوز قطع امید نکرده است.برادران، نه اینکه معاذالله عرضه ، تجربه ، صلاحیت و دانش اش را نداشته باشند،بلکه از آنجا که حضرات هنوز و همچنان،سرشان به هسته بازی گرم است، به این خورده کاریهای امت همیشه در خاک وخل،نمی رسد و حاصل، مناظری بوجه زیر می شود:

    

و اما پژوهش های فرساینده ی فدوی در جهت رفع این مشکل، سرانجام ببار نشست آنهم رایگان ! تا آنجا که عمله ی بیت ادام الله ظلکم العالی ،نیازی ندارند که بمنظور تأمین آب شرب اهالی شل و پل،از هزینه های خود در سوریه، لبنان، عراق ،یمن، و …. بکاهند .و اینهم راهکار بی هزینه ی فدوی ،برای تصفیه آبهای آلوده :

این ماهی آب دریا را تصفیه می‌کند! / تیتر

ماهی اي به نام Striped که با دندانهایش آب را تصفيه میکند و پلانگتونها را می خورند.پلانگتون‌ها جانداران ذره بيني دريايي هستند که در دونوع جانوري و گياهي وجود دارند./آخرین نیوز


فدوی رجاء واثق دارد که  به پاس خدمات خدا  پسندانه اش،به عنایات خاصه ی مقام معظم رهبری(ضپ)*مفتخر، و به الطاف خفیه ی معظم له، مستظهر باشد.     آمین یا رب العالمین

پی نوشت

----------------------------------

* (ضپ) : مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته ست !


 00000000000000000000000000000000000000000000


ناف درمانی    

فدوی مشغول ملاحظه کلیپی بود که در آن مخبط الاسلامی، چنین آیه ای نازل فرمود :

برای درمان تَرَکِ کفِ دست و پا، روغن در ناف بریزید!


و چنین بود که فدوی با گفتن چند یاعلی(ع)، سرانجام از جهل مرکب خویش بدر آمد و دریافت که ناف و پاشنه ی پا جزو ظروف مرتبطه هستند .باری فدوی قاصم الجبارين را شدیداً گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) را علاوه، و اگر بازهم باورتان نمی شود، پُرستات مقام معظم رهبری (ضپ) را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب فوق ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود ِجنس است؛اصلاً اینهم سند مصوّر منگوله دارش :


https://www.youtube.com/watch?v=NTfkko7XLiM

زیاده تَرَکی نیست

بعدالتحریر

از آنجا که فدوی نه تنها قائل به اختلاف بین علما ادام الله ظلکم العالی ست ، بلکه آن را از مبانی ِکشت و تکثیر ایشان، و البته تحکیم و استمرار شرع انور می داند،فلذا برای محکم کاری،مراتب را در اوقات شرعی به استحضار مرجع تقلید خود حضرت آیت الله سید کامبیز اسیرآبادی ضاعف الله اشراقه رساند.بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند :

بسمه تعالی

نه اینکه همکار گرامی یکوقت معاذالله مُهمل فرموده باشد، لکن فتواشان جامع نیست علیهذا اینجانب بر حسب وظیفه شرعی، مراتب زیر را به فتوای ایشان می افزاید تا رستگار شود :

1- فایده ی نسخه ایشان،فقط محدود و منحصر بر تَرَک دست و پا نیست بلکه به فتوای علمای سلف ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،سایر تَرَک های بدن نیز مشمول همین قاعده است !

2-از آنجا که مأخذ صدور این نسخه، طب اسلامی ست و نیز، نظر به اینکه ناف ،فتبارک الله احسن الخالقین، از مناطق زیر شکم و مورد علاقه ی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم است،فلذا جایگزین کردن روغن با عسل ،و اگر نبود با شراب ،و اگر نبود با شامپاین ،به فتوای علمای َسلف ،َحَشره الله مَع موالیة المطهرین، صلوات الله علیهم اجمعین ،مستحب و بلکه واجب عینی ست

همیشه موفق باشید

الاحقر سید کامبیز اسیرآبادی  

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

از معاملات پایاپای!  

...فدوی تردید ندارد اینکه می گویند معاملات برادران با خاج پرستان،همواره به زیان ملت یک لا قبای ایران سابق و بسود خودشان بوده است،شایعه ی ضدانقلاب است و صحت ندارد فدوی بمنظور کم کردن روی ضد انقلاب،سند منگوله دار زیر را رو می کند

تهران در محاصره 50 میلیون موش نروژی !/ انتخاب خبر

باری منبع خبر،برای این گزارش تیتر زیر را برگزیده است،که نیازی به ویرایش هم ندارد ! *

فرار مغز ها و ورود موشها!

مگر معامله از این سود آور تر هم می شود؟!پی نوشت

از منابع دیگر :به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از قانون ، مردم تهران، دیگر به جولان موش‌های نروژی در خیابان‌های شهر عادت کرده‌اند. پرسه موش‌ها یا غذا خوردن آن‌ها در گوشه وکنار شهر بدون ترس از انسان‌ها، به یکی از عادی‌ترین تصاویر پایتخت تبدیل شده‌ است. جمعیت 50 میلیونی موش‌ها هر روز افزایش می‌یابد و در این میان ،تمامی طرح‌های مقابله با موش‌های پایتخت با شکست جدیدی مواجه می‌شود. به‌گفته کارشناسان، جمعیت بالایی از موش‌های پایتخت، مهاجم و از نوع زنده‌خوار هستند؛ مساله‌ای که موجب نگرانی شهروندان و برخی از مسئولان مدیریت بحران کشور شده است.

00000000000000000000000000000000

فراموشی            

برخی برادران یکجوری حرف می زنند که پنداری دفعه ی نخستی ست که دارد به نیمی از جمعیت ایران سابق، اهانت می شود! فدوی شماری از این اهانتهای آشکار را در پیش از این به طنز کشیده است

و دیگر مکرر نمی کند (1)لکن هنوز نرسیده است که به این یکی،رسیدگی کند !:

پس‌لرزه‌های توهین عجیب و دردسرآفرین یک امام جمعه به زنان /امام جمعه مستحق حد قذف است / خبر آنلاین

و در توضیح بیشتر :

شرق نوشت؛سخنان امام جمعه ساوه دردسرآفرین شده است.

او در نماز جمعه هفته پيش ساوه به نکاتي اشاره کرد که به سرعت در فضاي مجازي پيچيد و موجي از اعتراض را برانگيخت. فايل صوتي او صدها هزار بار از جانب کاربران اينترنت شنيده شد و متن پياده‌شده سخنانش در کانال‌هاي تلگرامي و سايت‌هاي خبري پيچيد.
جمله حساسيت‌برانگيزي که حجت‌الاسلام سيدابراهيم حسيني، امام جمعه ساوه بر زبان آورد، اين بود « نماد شال سفيد مانند نماد سبز و بنفش جريان فتنه و مانند پرچم روسپي‌گري بر در خانه‌هاي روسپي‌هاي دوران جاهليت است».

گفتن ندارد که مقام معظم رهبری(ضپ)،دوباره  سنگ را بسته، و سگ را گشاده است !(2)


پی نوشت

(1) مردانی که زنانشان آرایش می کنند، دیوث هستند/ امام جمعه انار کرمان

(2) ...گفت این چه حرامزاده مردمانند سگ را گشاده‌اند و سنگ را بسته./گلستان باب چهارم در فواید خاموشی


00000000000000000000000000000000


گزینش

برادران از فدوی پرسیدند که چرا در این ماه مبارک محرم،یکی از نقش ها را تقبل نمی کند.در پاسخ گفت اگر حضرات موافقت کنند که فدوی شمر را خودش انتخاب کند،نستجیر بالله امام حسین (ع) می شود ؛ موافت فرمودند.اینهم شمر منتخب فدوی، لطفاً مزاحم نشوید! :


000000000000000000000000000


مسئلتن !  


این برادر بی بی سی هم گاه پرسشهائی طرح می کند که سر همه جای فدوی،اسفناج ارگانیک سبز می شود؛ بعنوان مستوره نگاه کنید:

چرا تعداد الاغها در جهان کم شده است؟ / بی بی سی تیتر

در پاسخ عرض می کند که  والله برادربی بی سی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، شما یا چشم تان، یا حساب تان، و یا هردو، ضعیف است،اگر زحمت نیست لطفاً  یک سری به برخی جوامع شکوهمند بزنید تا دریابید که  تعداد الاغها نه تنها کم نشده، بلکه بعون الله ،فزونی هم گرفته است !..

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

14 اکتبر المؤدّب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 
 
*.*.*.*.* October 9th, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.comخانه از پای بست …


فدوی بارها به این نکته اندیشیده است که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، براستی برعکس فدوی چقدر مراقب سلامتی خودشان هستند!؛ فی المثل ،چون نیک بنگری،مغز اُمّت از قرن هشتم تاکنون، حتا یک گرم اضافه وزن نداشته است!، جالب نیست؟  و لذا فضا ی معنوی ِ هراس انگیز و نیز ظل الله گرامی، عیناً باز تولید شده اند ؛ براین پایه ،فدوی از رؤیت برخی تصاویری که در پی می آیند،بدلائل روشن، چندان حیرت نمی کند :سفره 350 متری حضرت رقیه در تهرانسر!


----------------------------صف شله زرد است در مشهد

-----------------
حال فدوی از ذکر مصیبت مشروح تلفات نذری می گذرد. بله؟ مطلب را درنیافتید،؟ می پرسید مگر نذری هم تلفات دارد؟ البته که دارد:

شعر

گل شبدر

چه کم از لاله ی قرمزدارد؟


اضافه می کند که در تفسیر فدوی ،منظور از "لاله ی قرمز"، چهارشنبه سوری ست و بلوائی که حضرات هر ساله بابت آن بر پا می کردند بویژه اگر در آتش بازی ها، انگشتی می سوخت لکن در اینمورد،البته که قابل ذکر نیست حتا اگر بجای گوشت، بچه در دیگ نذری بجوشد !..

فدوی قاصم الجبارين را شدیداً  گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پُرستات مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب فوق ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود جنس است؛اصلاً اینهم سند مصوّر منگوله دارش :

آخرین وضعیت کودکی که در دیگ خورش نذری افتاد و ۸۰ درصد سوخت/ خبر آنلاین- تیتر

واحد مرکزی خبر نوشت: رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز در مورد آخرین وضعیت، بتول احمدی دختر سه ساله ای که با سقوط در دیگ خورش نذری دچار سوختگی شده بود، گفت: هم اکنون علائم حیاتی بیمار پایدار است و اقدامات درمانی و مراقبتی همچنان ادامه دارد.


دکتر زهرا بزرگ زاده افزود: بیمار ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه روز پنجم مهرماه از آبادان به بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز منتقل شد که بنا بر اظهارات و اصرار اطرافیان به دلیل سقوط در دیگ خورش دچار سوختگی شده بود.

و نیز:

دختربچه اروندکناری در دیگ نذری سوخت/ تسنیم- تیتر

معاون درمان علوم پزشکی آبادان گفت: دختربچه ۳ ساله ساکن اروندکنار عصر روز پنجشنبه در دیگ غذای نذری سقوط کرد با ۹۵درصد سوختگی به اهواز اعزام شد.

و در ادامه ی خبر اندوه اثر :

حجت‌الله جانبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آبادان اظهار داشت: حدود ساعت 13 پنجم مهرماه یک دختربچه سه‌ساله در اروندکنار به علت سقوط در دیگ غذای نذری توسط فوریت‌های پزشکی این شهر به بیمارستان شهید بهشتی آبادان منتقل شد.

وی افزود: ساعت 15:15 همان روز به علت شدت صدمات وارده این کودک که متأسفانه دچار سوختگی 95 درصدی شده بود، به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز اعزام و در بخش آی سی یو این بیمارستان بستری شد.


بهر روی برادران قدری صبر نکردند که بچه بزرگ شود تا بصورت اش اسید بپاشند !

بگذریم ….

بیت

شرح اين هجران و اين خون جگر

اين زمان بگذار، تا وقت دگر

باری آنچه که اما حیرت فدوی را  شدیداً برانگیخته است،ازدحام گریختگان از داعش درونمرزی (جمهوری اسلامی- م)در سفره ی حکومتی(صف نذری- م) در عتبات عالیات کانادا ست(ع- س- ص- عج)
من شرمنده از مسلمانی

شدم آنجا به گوشه ای پنهان

ای خاک کاهو بر سرتان، که از قطاع الطریق گرامی ،برادرخاوری *  کمترید که درصف نذری حکومتی، غایب بود !

حسن ختام این نوشته، کلیپ شیرینکاری نذری بگیران درعتبات عالیات کانادا ست(ع- س- ص- عج)
https://www.youtube.com/watch?v=X2YfVaM0Uyg


پی نوشت


جای برادر خاوری  در صف نذری خالی بود  !

در ادامه عکس‌هایی جدید از محمودرضا خاوری، متهم فراری اختلاس بزرگ در دولت احمدی‌نژاد در کانادا را می‌بینید. خاوری که مدیر عامل بانک ملی ایران بود در هفته اول مهر ۱۳۹۰ به بهانه «مشکلات عصبی حادث‌شده و بیماری مزمن» از مقام خود استعفا داد و به کشور کانادا که تابعیت آن را دارا بود گریخت. خاوری در پرونده اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی مه‌آفرید خسروی دست


بعدالتحریر


بقول عوام free(نذری) additional info.

نرخ


یک پرس قیمه نذری به گفته رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس قیمتی بین ۹۰۰۰ تا چهارده هزار تومان دارد.


به گزارش ایسنا، در سال‌های اخیر مرسوم شده است که رستوران‌های مختلف در ایام عزاداری نسبت به پخت غذاهای نذری اقدام کرده و برای هیات‌ها و تکایای مختلف مسئولیت این بخش را بر عهده می‌گیرند. بر همین اساس کم نیستند نذری‌هایی که با اسم و تبلیغات رستوران‌های مختلف توزیع می‌شوند.// خبرلند


تبلیغات اباعبدالله(ع)


محمد(ص) علی(ع) زاده :

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،محمد علیزاده خواننده پاپ ! کشورمان با انشار پستی تصویری از پخش نذری و ابراز اردات خود به ساحت مقدس امام حسین (ع) را به تصویر کشید.!


---------------


خشت اول !....

اولین کسی که برای امام حسین (ع) غذای نذری داد/ لند خبر- تیتر

روایت شده که پس از شهادت امام حسین علیه السلام، زنان بنی هاشم برای سیدالشهدا (ع) به عزاداری پرداختند و امام سجاد برای آن‌ها غذا تهیه می‌کردند

متن حدیث به شرح زیر است:

عُمَرَ بْنِ عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ قَال: ‏لَمَّا قُتِلَ الْحُسَیْنُ بْنُ عَلِیٍّ (ع) لَبِسْنَ نِسَاءَ بَنِی هَاشِمٍ السَّوَادَ وَ الْمُسُوحَ وَ کُنَّ لَا یَشْتَکِینَ مِنْ حَرٍّ وَ لَا بَرْدٍ وَ کَانَ عَلِیُّ بْنُ الْحُسَیْنِ ع. یَعْمَلُ لَهُنَّ الطَّعَامَ لِلْمَأْتَمِ.

عمر بن علی بن حسین می‌گوید: هنگامی که حسین بن علی علیه السلام کشته شد، زنان بنی هاشم لباس سیاه عزا پوشیدند و [هنگام عزاداری]اعتنایی به سرما و گرما نداشتند و علی بن حسین (ع) برای آن‌ها غذا آماده می‌کرد تا عزاداری کنند./ محاسن برقی، ج. ۲، ص. ۴

------------------------------------

خوانندگان محترم ضدانقلاب یکوقت تصور نفرمایید که دوستان فقط امسال زنجیر پاره فرموده اند، خیر ، سال پیش هم کم از امسال نگذاشته بودند :

تجمع ایرانیان مقیم تورنتو برای بدست آوردن نذری عاشورا ۱۳۹۵

 


https://www.youtube.com/watch?v=cT1aJfN6Bp8


مسئلتن !


پرسش: من باردار هستم و سوالی در  ارتباط با نذری هایی که برایم می آورند و غذاهایی که از افراد ناشناس و همسایگانی که شناخت کافی ندارم به دستم میرسد از شما دارم که آیا شبهه دارند و نخورم بهتر است یا اینکه مشکلی ندارند؟ من خیلی به لقمه حلالی که فرزندم ازش تغذیه می کند اهمیت می دهم.ممنون میشم پاسخ بنده را بدهید.با تشکر.

پاسخ: دوست محترم!

اشکالی ندارد و خوردن آن جایز و حلال است؛ مگر این که از جای دیگری یقین به حرام بودن آن داشته باشید. تفحص هم لازم نیست.

پیروز باشید. (تبیان)

00000000000000000000000000000000000

وسعت مشرب    

فدوی در میان خبرهای بدِ اینروزها، به خبر بهجت اثر زیر نیز بنقل از تقاطع برخورد :

یک زن ایرانی‌-امریکایی معاون وزارت بازرگانی امریکا می‌شود

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

"نازَک نیک‌اختر" که در صورت تایید مجلس سنا، "معاون صنعت و تحلیل و بررسی" وزارت بازرگانی امریکا خواهد شد، ۴۴ساله و حقوق‌دان است. او دوره‌ی دبیرستان و لیسانس را در ایالت کالیفرنیای امریکا گذرانده و بعدتر، مدرک حقوق و فوق‌لیسانس اقتصاد خود را از دانشگاه سیراکیوز در نیویورک دریافت کرده است.

خانم نیک‌اختر، سال‌ها به عنوان متخصص حقوق تجارت بین‌الملل برای چند شرکت حقوقی در واشینگتن پایتخت امریکا کار کرده، و در دور‌ه‌ای نیز "استادراهنما"ی دانشکده حقوق دانشگاه جورج‌تاون در همین شهر بوده است.او به سه زبان انگلیسی، فارسی و فرانسوی تسلط دارد.

راست اش، از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی درشک بین دو سه ، همینطورارّه به ماتحت مانده بود که آیا مراتب را بعرض برساند یا نه؟، یعنی ،خوف آن را داشت که نکند یکوقت خدای نخواسته برای خواهر"نازک" بد بشود.بهر روی، همانطور که خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند، فدوی هفته ای یکبار بمنظور تقدیم عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، شرفیاب می شود.باری فدوی پس از استخاره که خوشبختانه خوب آمد ،مراتب بناگزیر ودر شرایطی که پس از نرمش قهرمانانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)فرمودند  ابداً مخالفتی ندارند لکن افزودند احوط آنست که به حسب ظاهر هم شده،آن ضعیفه ی سجادیه، اول بیاید تا ما نخست وی را ارشاد،و بعد تعزیز، و سپس اعدامش کنیم، بعد بعون الله برود هرچه که میخواهد بشود!

زیاده ریسکی نیست …

5 اکتبر 017


00000000000000000000000000000000000000000


خسر الدنیا والآخره    


خواهر الهام چرخنده، که کاتولیک تر از پاپ و موزّع حجاب برتر مقام معظم رهبری ست(چادر پرکلاغی-م )،پرسش سختی مطرح فرموده که فدوی بنا داشت که نخست آنرا به همه پرسی بگذارد

لکن چون :

مصرع

هم قافیه تنگ است و هم راهِ تنفس*،

فلذا از تعارف کم کرده و بشرح زیر به مبلغ می افزاید:

الهام چرخنده: نمی‌دانم چرا در حوزه بازیگری هیچ پیشنهادی به من نمی‌شود؟!/ گویا نیوز

در پاسخ به اجمال و اختصار عرض کند که والله خواهر چرخ دنده بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،خواهر بهر روی، اختلاط با حضرت آقا(ضپ)عواقبی هم دارد،فدوی بی تقصیر است..!
 

لکن نکنید!، یکوقت ُمحتلم می شویم،فلذا با این وضعیت،حال غسل نداریم،خواهر چرخ دنده(چرخنده- م)!..

پی نوشت

مصرعی از غزلی از فدوی به مطلع :

افسوس هدر، مایه و عمر فدوی شد

عینا، بهمانگونه که مال ابوی شد..


000000000000000000000000000


شتاب

فدوی شوربختانه الان وقت ندارد،فلذا عجالتا از خلبان آن هواپیمای ۷۴۷ نیروی هوایی وطن سابق* که حامل دومین محموله کمکی حضرت آقا(ضپ)به میانمار است ،و نیزآن کمکهای زمینی که هردو در پی می آیند، تمنا دارد اندکی تامل فرمایند تا آن بانوی نیازمند و معلول ایرانی هم سوار شود بلکه در میانمار، چیزی گیرش بیاید! ، اینجا که امیدی نیست ! اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع)!


همچنین ۲۸ شهریور ماه اعلام شد که جمهوری اسلامی ایران هزار تُن کمک به دیرالزور در سوریه ارسال کرده است


اینهم مسافر فدوی به مقصد میانمار :28 سپتامبر 017


پی نوشت

سخنگوی ارتش در ایران از ارسال دومین محموله کمکی به میانمار توسط هواپیمای ۷۴۷ نیروی هوایی خبر داد.

او گفته «اولین محموله کمک‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی که بالغ بر ۴۰ تن از نیازمندی‌های مسلمانان مظلوم میانمار بود جمعه ۲۴ شهریور توسط یک فروند هواپیمای ۷۴۷ نیروی هوایی ارتش ارسال شد و توسط هلال احمر به دست آوارگان میانمار رسید».

دومین محموله صبح جمعه ۳۱ شهریور با حجمی بالغ بر ۳۰ تُن به مقصد فرودگاه بنگلادش ارسال شده تا بین مسلمانان میانمار تقسیم شود.


0000000000000000000000000000000000000

مسئلتن !

فدوی همینطور ارّه به ماتحت مانده است که وقتی که قرار است وجوه کذائی مستقیم به جیب دشداشه ی حضرات آیات منتهی شود، دیگر چرا آنها را سوا کرده ه اند؟!خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند؟

زیاده مسأله ای نیست


000000000000000000000000000000000


دستور زبان اسلامی(فارسی سابق-م)        

فدوی در ملاحظه برخی اعتراضات شهروندان که البته با توجه به اشتغالات برونمرزی برادران ،راه بجائی نبرده و  نمی برد، به تصویری که در پی می آورد، رسید:جهت مزید اطلاع ملت سابق یادآور می شود که شما به انواع صفت توجه نکرده اید که عبارت بودند از:  مطلق- تفضیلی و عالی ؛….شما سومی هستید، اتفاقی نیفتاده است، برادر مستضعف!

0000000000000000000000000000000000000000000


ایهام آموزشی!


ایهامِ چموش،همه جا هست، حتا در خبر زیر:

140۰مدرسه چادری در خوزستان وجود دارد!/ بهار نیوز

مدیر آموزش و پرورش عشایر خوزستان با اشاره به بیشترین مدارس غیراستاندارد و خطرآفرین در مناطق عشایرخوزستان، گفت: ساختمان‌های مدارس عشایر بیش از ۳۰ سال قدمت دارند همچنین بیش از ۸۵ مدرسه کانکسی و ۱۴۰ مدرسه چادری در این مناطق وجود دارد.

ربط اش را دیگرخودتان پیدا کنید!

زیاده ایهامی نیست.
000000000000000000000000000000


باز هم خاور میانه

خدا بگوید که این برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش-م) را چه کند که نبش قبر کرده ، بشریت را بعون الله به صدر اسلام عزیز برگردانده ،با تهدیدات خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، افزون بر قتل و غارت،برده فروشی را نیز احیا فرمودند.فدوی اما تاکنون می پنداشت که حوزه ی استحفاظی انواع برادران، منطقه ی امام و پیامبرخیزخاورمیانه(ع- س- ص- عج)است  لکن با مرورخبری دریافت که برادران در اروپا نیز حرفی برای گفتن  و شعبه دارند؛ اینهم سند مصور منگوله دارش :

مدل بریتانیایی که در ایتالیا ربوده شده بود نجات یافته است. ربایندگان قصد داشتند کلوئه ایلینگ ۲۰ ساله را با هدف "تن فروشی" در یک حراجی اینترنتی در خاورمیانه بفروشند.!/ دویچه وله

و قیمت آن ضعیفه ی سجادیه به وجه رایج ممالک محروسه ی امریک :

گفته می‌شود آدم ربایان قصد داشته‌اند او را "به قیمت حدود ۳۰۰ هزار دلار آمریکا /1,143,300,000 تومان بفروشند و از آژانس هماهنگ کننده برنامه‌های تبلیغاتی این مدل باج خواسته بودند."

به گفته پلیس، این زن به مدت شش روز با دستان بسته در اتاق خوابی حبس شده بود و پس از آزاد شدن به کنسولگری بریتانیا در میلان برده شد./ http://irirani.ir

زیاده "ارزی" نیست !...


000000000000000000000000000000000000000000000

توهمّ

این مقام معظم رهبری ما هم(ضپ)،باورش شده که چیزی بیش از یک آخوند است.!نمونه که فراوانست و تورّقی کوتاه در جراید شریفه ی دارالخرافه، شماری از از ایندست توَهمات را به آسانی بدست می دهد؛ لکن مورد تازه تری اگر خواسته باشید،بشرح زیر دم دست است بعنوان دستگرمی عرض می کند که معظم له را چندان وسیله ی نقلیه ی سابق(یابو- م)برداشته، که پاسخ آخوند دیگری را که از قضا همریش او نیزهست، مستقیماً نمی دهد، و این مهم را به محمد(ص) محمدی(ص) گلپایگانی وا می گذارد :

آقای گلپایگانی در این نامه خطاب به مولوی عبدالحمید گفته که نامه اش به دست آیت الله خامنه‌ای رسیده و او در پاسخ گفته است که "همه ارکان جمهوری اسلامی موظفند بر اساس معارف دینی و قانون اساسی هیچ گونه تبعیض و نابرابری بین ایرانیان از هر قوم و نژاد و مذهبی روا ندارند. ما هم به جد معتقدیم همه باید کنار هم و در صفوف فشرده و واحدی به سربلندی و عزت ایران اسلامی بیندیشند و در راه آن تلاش کنند و اجازه ندهند دشمنان این مرز و بوم و خناسان وابسته به این و آن در این صفوف واحد تفرقه افکنده و کارشکنی کنند"./ بی بی سی

و نیز یادآور می شود که :

حدود یک هفته پیش از تاریخ این نامه ،مراسم تعلیف (1) دوره دوم ریاست جمهوری حسن روحانی رئیس جمهور ایران در مجلس برگزار شد اما مولوی عبدالحمید که صبح آن روز هم در تهران بود٬ به مراسم تحلیف دعوت نشد./ همانجا

فدوی رجاء واثق دارد  که خوانندگان محترم ضدانقلاب،معنای عدم تبعیض و نابرابری را دریافته باشند! آمین رب العالمین

پی نوشت

خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو مد ظله العالی،

در می اندازد لطفاً لغزش تایپی "اتعلیف" را ،به" تحلیف" اصلاح فرمائید، ممنون. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

شیوه ی نو

ملت ورجاوند که الهی  فدوی قربان اش برود،وقتی هم که بخواهند "فاسدی" را دفع فرمایند، به "افسد" ملتجی می شوند ! نمونه ها که فراوانند و از آن میان :

مالباختگان “پدیده شاندیز" در مشهد با شعار «ای رهبر آزاده!، دزدی چرا آزاده؟» دست به تجمع زدند. گفته می شود دادستان مشهد با حمایت علم‌الهدی امام جمعه و رئیسی تولیت آستان قدس و بازنده انتخابات 96، پدیده را نابود و اموالش را به نفع بانک‌ها در خراسان مصادره کرده اند./ پیک نت

ملاحظه کردید؟ ملت ورجاوند، به بختکی که دیریست نفس شان را در سینه حبس فرموده و هستی شان را نیز در آنسوی مرزها بر باد داده، "آزاده" می گوید ! و از این قطاع الطریق گرامی انتظار دارد که حق اش را از سایر همکاران اش بگیرد  ! بقول عوام ? can you believe that .در این باب چه عرض کند جز اینکه :

بیت

یک تن آزاده در جهان دیدم

کانهم آزاده اش تخلص بود !

زیاده عرضی نیست


فدوی رجاء واثق دارد که منظوز مالباخته گرامی، فقط رعایت قافیه بوده باشد !

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

7 اکتبر المشرف  سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

 

 

 
.*.*.*.*.* October 1st, 2017 .*.*.*.*.*

 

از میان مکتوبات فدوی

طنز نوشته های هفتگی

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com


چشم بندی خداپسندانه !   

از پدیده های نادری که سونامیِ داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)با خود بهمراه آورد،یکی هم پدیده ی ناپدید شدن است. باری گزارشهای مرتبط، در این باب که این غیب شدنها که از میلیاردها وجوه بیت المال،دکل ها و کشتی های نفتی آغاز و عجالتاً به نقاشی و مجسمه ختم شده اند،  با امام غایب ، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج) و سربازان گمنام معظم له در ارتباط اند یا نه،ساکت اند؛ فلذا فدوی در این مختصر می کوشد که گوشه هائی از آنرا خدمت خوانندگان محترم ضد انقلاب گزارش کند:

غیب شدنها، وجوهی گوناگون دارند که از آن جمله اند مادی و معنوی و مذهبی ؛ نمونه در باب وجوه مادی، دکل و کشتی نفتی اند که ذکر خیرشان رفت و در ابعاد کوچکتر، مجسمه است که از آن میان مجسمه ی زیر به وزن 350 کیلوگرم است که دوستان رکورد وزنه برداری جهان را شدیداً شکسته و آنرا یک ضرب بالا برده اند ! :(1)


و از میان غیب شدنهای معنوی، امحاء نقاشیهای زیبای ملهم از شاهنامه  در شهر استاد توس است، که اکنون البته ملک ِطلق مخبط الاسلام والمسلمین علم الهدی ست :(2)

قبل از عمل :

........

بعد از عمل:


اینهم جاپای برادران در این سرقت معنوی:


و اما آنچه در این میان حیرت فدوی را برانگیخته ،بی خیالی آن امام همام(ع) است !. معظم له با آنهمه کرامات، حتا از غبارروبی محل سکونت خود عاجز است تا آنجا که مسؤلان نظام  البته با حفظ سمت به ترتیب ریش، و با اتلاف بیت المال،به این مهم، اشتغال می ورزند.بعنوان مستوره،جسارت است، روی فدوی به دیوار، دادستان تهران را در این ارتباط، ذیلا! ملاحظه می کنید :خوانندگان محترم ضد انقلاب یکوقت تصور نفرمایند که این تساهل و بی خیالی تنها محدود و منحصر به ثامن الائمه(ع) است، حضرت اباعبدالله(ع) نیز دست کمی از ایشان(ع) ندارد و مؤمنین، هم در گذشته و هم امسال  ملاحظه کردند که هنگام حمله و تیراندازی به دسته وی، معظم له جاخالی عنایت فرموده و عزادارانش شل و پل شدند!(3)

بیت

امام(ع) به این بی همتی

هرگز ندیده ملتی !

حضرت اباعبدالله(ع)حتا  دست هموطنان شیرازی را از پشت بسته و هیچ حرکتی در جریان سرقت دیگ نذری از خود بروز نداد! اینهم سند مصور و منگوله دارش

شهردار شیراز به مناسبت محرم تندیسی به نام میدان نذری افتتاح کرد؛ اما سه روز بعد از افتتاح دیگ مسی میدان به سرقت رفت! طی یکی دو شب گذشته دزدان به نماد پخت آش نذری در پارک خلدبرین دستبرد زده و دیگ بزرگی را که در کنار تندیس دخترک و پیرمرد سالخورده نصب شده بود به یغما بردند./ کویا نیوززیاده سرقتی نیست ..

30 سپتامبر 017


پی نوشت


  1. رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که یک مجسمه برنزی به وزن ۳۵۰ کیلوگرم از محوطه ساختمان معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران سرقت شده است./ بی بی سی

  2. مشهد - خبرگزاری مهر: نقاشی دیواری میدان فردوسی مشهد به طول 5000 متر مربع و با موضوع شاهنامه فردوسی یکی از طولانی ترین نقاشی های دیواری کشور بود پس از گذشت چند ماه از بهره برداری به صورت شبانه کاملا پاک شد.

  3. براساس مشاهدات و گزارشات عزاداران حسینی(ع)، دیشب فردی به نام(ه ـ ر) با اسلحه شکاری وارد یک هیأت عزاداری در ساری شد و پس از شلیک به سمت عزاداران و مجروح کردن دو تن به نام‎ها ی الف ـ ج و ع ـ ج و سوار بریک خودروی ۲۰۶ ازمحل حادثه متواری شد./ دوستانخویشاوندی سببی      

اینهمانی ها، بین داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی - م ) و داعش چشم بادمی (کره ی شمالی م-)، آشکار تر از آنست که فدوی بخواهد آنها را به خوانندگان محترم ضدانقلاب،حتا یاد آوری کند ، لکن برای دستگرمی،اینهم نخستین،سند منگوله دار، در این جستار(1):

توضیح عکس : اگردیکتاتور دست راستی را که ابوی دیکتاتور فعلی کره ی شمالی ست را بجا نمی آورید،سمت چپی ،حضرت آقای خودمان است(ضپ)

لکن آنچه که بنظرقدری تازه آمد اینست که مقام معظم رهبری کره شمالی، "تتلو" هم دارد که اینهمانی موجود فی مابین را دیگر، تکمیل می کند !

زیاده عرضی نیست

  

 

000000000000000000000000000000000000000000

 

تعیین تکلیف      

فدوی دیگر نه وقت دارد و نه حوصله، مسؤلان لطفاً خودشان تصمیم بگیرند که چه دوست دارند؟،:

طویله یا حسین(ع)یه ؟!

و من الله التوفیقبنر نصب‌شده در "شهر جدید اندیشه" در غرب تهران/ پویش


      


00000000000000000000000000000000000000000000

 

نیش عقرب "که " از ره کین است!...      

فدوی در جائی خواند که :

موجودی که هیچ جوره نمی میرد!/ برترینها- تیتر

و در ادامه ی خبر وحشت اثر :

می گویند عقرب های ایرانی گزنده ترین عقرب ها در جهان هستند. مأوای این موجودات در بیابان هاست، در دشت کویر و دشت لوت زیاد به چشم می خورند و همینطور در خوزستان، که سرزمین عقرب هاست و مهلک ترین عقرب های سمی در آنجا زیست می کنند.

و از آن عجیب ترحرف های مرتضی جوهری محقق و حشره شناسی که سال ها در مورد عقرب های ایرانی تحقیق کرده است می گوید :

عقرب ها ویژگی ها و رفتارهای عجیبی دارند. یکی از این ویژگی ها که آقای جوهری در مورد آن صحبت می کند، ضد گلوله بودن این موجود است!/ همانجا

فدوی بمنظور بقول عوام up to date  کردن اطلاعات خوانندگان محترم ضدانقلاب بعرض می رساند که عقربهای گرامی ،بعون الله به پایتخت نقل مکان فرموده و بعنوان رهبر، رئیس جمهور،نمایندگان مجلس و غیره  مشغول گزیدن ملت نیمه جان هستند !

زیاده نیشی نیست


00000000000000000000000000000000000000000000000000000


تردید      

… راست اش فدوی در این لحظه حضور ذهن ندارد و نمی داند که آیا هنوز حرکت و یا واژه ای مانده است که دستمایه ی اهانت حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،ضاعف الله اموالهم اجمعین، به ملت سابق ایران باشد؟ خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانند؟ بهر روی فدوی تردید دارد زیرا حضرات قبول زحمت کرده اهانتهای سابق راهرازچندگاهی بقول عوام up todate می فرمایند که یکوقت مردم جایگاه خود  نزد ایشان را که " دیوث" و" بی غیرت" باشد،از یاد نبرند!

امام جمعه اصفهان: خانم‎هايي كه با وضع نامناسب بيرون مي‎آيند، نه پدرشان غیرت دارند، نه برادرهايشان/ آخرین نیوز

البته یکوقت به ملت ورجاوند بر نخورد که چرا ایشان در فحاشی بالا، شوهران را از قلم انداخته! ؛ این مهم را پیش از این، مُخبّط الاسلام دیگری بوجهی که در پی می آید، تقبل فرموده است:!

مردانی که زنانشان با آرایش بیرون می آیند "دیوث" هستند !/ حجت لاسلام والمسلمین حسین(ع) ابراهیمی بهار نیوز/ العربیه  – تیتر

احتمال اشتباهی هم در کار نیست،زیرا نامبرده مأخذ این مهمل فرمایشگونه را، در گفتگو با روزآنلاین پیامبر گرامی(ص) ذکر کرده است، ملاحظه کنید :

 - حاج آقا ابراهیمی، شما این هفته در خطبه‌های نماز جمعه به شوهران زنانی که بیرون از خانه آرایش می‌کنند ناسزا گفتید و گفتید که "دیوث" هستند؟

- بله بله، من گفته‌ام، باز هم می‌گویم. !حدیث داریم درباره این موضوع؛ من از خودم درنیاوردم که!

- چه حدیثی است؟

یک حدیثی از پیامبر اسلام. ! *

باری- هرکس هرچه می خواهد بگوید،لکن فدوی اگر افزون بر ترور،حتا سوسک هم بشود، به این می گوید، دفع فاسد به افسَد! ،خوانندگان محترم ضد انقلاب خود دانند…..

بهر روی،یکی نیست که از جناب مُخبّط الاسلام والمسلمین طباطبايي‎نژاد بپرسد که آیا وضع ظاهر و هیئت خنده دار ایشان و سایر همکاران،مناسب جهان امروز است؟!.. اصلاً خودشان چرا مثل آدم در جامعه حاضر نمی شوند ،هان!؟

 

000000000000000000000000000000000000000000000


تداعی معانی هراس        

برادران،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،بعون الله و در سایه ی شرع انور و البته  پشتیبانی جنود ظفر ورود،چنان بلائی بر سر مردم ایران (که از قرار قابلی ندارند،!)بلکه بر سر مردم جهان آورده اند که حضرات از آن به "اسلام هراسی" و اگر وقت کردند به "ایران هراسی"  یاد می فرمایند که گفتن ندارد که خالق " هراس "،  پیش از به قدرت رسیدن حضرات آیات و حجج اسلام، لعنة الله علیهم اجمعین، " آلفرد هچیکاک"بوده است که نامبرده دیگر ، در پیوند با تولید هراس، به گردِ نعلین حضرات ما هم نمی رسد!...

باری فدوی در این ماه مبارک محرم ،با ذکراین مصیبت که چهره ی ایرانِِ البته غیر التقاتی،هرگز هراسناک نبوده است،به آغاز مقال بازمی گردد و هراسی که حضرات در سطح جهان چندان صادر فرموده اند که خاج پرستان،صندلی اتوبوس را در نروژ، با زنان برقع پوش هراسناک عوض گرفته اند!، .. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !

زیاده هراسی نیست ..

30 سپتامبر 017000000000000000000000000000000000000000


جلوه ای از صدور انقلاب        

از آنجا که فدوی محضر اسلام عزیزرا شدیداً درک کرده است،خبرهائی از این دست که در پی می آید،حیرت او را ابداً بر نمی انگیزد :

به گزارش بولتن نیوز، یک دختر ایزدی مذهب روز گذشته برده‌دار معروف داعش را شناسایی و به نیروهای امنیتی عراق معرفی کرد.

این فرد با نام مستعار ابوعلی مسئول خرید و فروش دختران و زنان کرد ایزدی مذهب در تشکیلات داعش مستقر در شهر تلعفر بوده است.این فرد با نام مستعار ابوعلی مسئول خرید و فروش دختران و زنان کرد ایزدی مذهب در تشکیلات داعش مستقر در شهر تلعفر بوده است.

     

لکن فدوی با ملاحظه ی خبر زیر، سرِهمه جایش، اسفناج اُرگانیک سبز می شود :

به گزارش بولتن نیوز، پلیس انگلیس این هفته یک زن و مرد را در میدلند به جرم برده‌داری دستگیر کرده است.به نوشته روزنامه «گاردین»، این زن و مرد اصالتا اهل اسلواکی هستند و 20 شهروند اهل کشورهای شرق اروپا را استثمار می‌کردند.این زن و مرد، قربانیان برده‌داری مدرن را برای کار در انگلیس جذب کرده و از درآمد حاصل از کار آنان برای خود استفاده می‌کردند.

خب فدوی چه راهی دارد جز اینکه این فقره را هم، به صدور انقلاب، علاوه کند؟

اینها هم لابد دارند کشک خودشان را می سابند !


000000000000000000000000000000000000000000"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

فدوی دراین ستون،نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خود جنس اند! و جز گزینش تیتری مناسب و همسو با محتوا،و احیاناً یکی دو انگولک جزئی،نیاز چندانی به دخالت او ندارند!

رییس پیشین اتاق اصناف زنجان به جرم «لواط» به ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد

- حاج‌نایبی در سال 1394 با زور و وعده به یک جوان در منزل شخصی خود بارها تجاوز کرده.

- اتهام او «لواط» بوده، اما چون «دخول» ثابت نشده قاضی حکم برائت داده است.

- اطلاعات سپاه پرونده او را به دست گرفته بود تا حکم سنگین صادر نشود.

- شاکی پسری است تنگ‏دست که دنبال کار می‎گشته./ کیهان لندن

تحشیه ی فدوی: این بزرگوار شاگرد مکتب لواط الاسلام والمسلمین، حاج آقا سعید طوسی نبوده است؟!

دومین شب مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) و اصحاب باوفای ایشان، امشب (پنجشنبه) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد.

به گزارش انتخاب به نقل از پایگه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در این مراسم که هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان حضور داشتند، ابعاد حماسه‌ی عظیم عاشورا از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی تبیین شد.

تحشیه ی فدوی : منظور ایشان از تبیین، تفهیم اتهام است !

----------------------------

العربیه

ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی، طی فرمانی، مجوز رانندگی زنان در این کشور را صادر کرد.

تحشیه ی فدوی: حالا چه عجله ای داشتی برادر ملک سلمان؟!

-------------------------

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی می گویند حجاب در ایران مانند لبنان و ترکیه اختیاری شود و هر فرد هر طور خواست حجاب داشته باشد. این افراد نسبت به اصل دینداری بی تفاوت هستند./ انتخاب- سید احمد خاتمی

تحشیه ی فدوی: مسئلتن حاج آقا بوفالو :مسلمانان لبنان و ترکیه مسلمان نیستند یا اصلاً آدم نیستند؟!

-------------------------

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید ایران را حسن روحانی، رئیس‌جمهوری، در یک هنرستان دخترانه در غرب تهران به صدا در آورد. او در صحبتهایش گفت کتاب‌های درسی فعلی، دانش‌آموزان را برای دیروز تربیت می‌کند نه برای امروز و فردا.

تحشیه ی فدوی: یک جوری حرف می زند انگار که ملت مرتجع بوده است !

--------------------------

رئیس پلیس فتا هرمزگان از دستگیری یک مربی رقص ۱۸ ساله خبر داد که در فضای مجازی اقدام به انتشار عکس و تبلیغ حرفه خود کرده بود.سرهنگ افتخاری افزود که پلیس فتا این جوان را دستگیر کرده و او طی بازجویی ها انگیزه خود از برگزاری کلاس رقص را پر کردن اوقات فراغت و همچنین کسب درآمد اعلام کرده است./ حقوق بشر در ایران

تحشیه ی فدوی: آخر عزیز دل برادر!، تا مداحی مانده،آدم میره سراغ رقاصی؟!

---------------------------------

گلایه فرزند شهید از مسئولین فرودگاه امام خمینی؛

با 3شهید در خانه حقم را خوردند و کار را به یک آقازاده دادند / بولتن نیوز .


تحشیه ی فدوی:چه باید کرد، این نوعی دوراندیشی خداپسندانه است.آقازادگان و صاحبان ژن های مرغوب کم کم بزرگ شده و از آب و گل در می آیند!

--------------

حجت الاسلام محسن رهامی: اصلاح‌طلبان پولی‌ندارند که نگران‌کثیف‌بودنش باشند1/ تدبیر- تیتر

تحشیه فدوی : چیز بهتری دارند که  "رو"  نام دارد!

-------------

در پی اختلاف با وزرات بهداشت بر سر تعرفه‌ها، متخصصان بی‌هوشی در برخی بیمارستان‌های ایران دست از کار کشیده و روند انجام عمل‌های جراحی را مختل کرده‌اند./ العربیه،

تحشیه ی فدوی: بگزارش فرستاده ی فدوی به محل،متخصصان بی‌هوشی،با یک تشر حضرت آقا(ضپ)، به هوش آمدند !

----------

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

30 سپتامبر المؤدب سنه ی 2017 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

www.hazl.com

 

*.*.*.*.**.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*