حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

August 29th, 2016

.*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

مخرج مشترک

 

پس از واژه ی مرکب ِکوسه و ریش پهنِ "جمهوری اسلامی"، چشم مان به یک ترکیب مانعة الجمع دیگر، که همانا " بورکینی" که ترکیبی لایتچسبک ،از پوشش "برقع" اسلامی و "بیکینی " غربی ست . ،بعون الله  روشن شد!..فلذا  فدوی همینطور ارّه به ماتحت مانده است که آخرمگرعتبات عالیات(ع- س- ص- عج)ِ موجود و بقول عوام Original در سرزمین های امام و پیامبر خیز خاور میانه ی گرامی  را،معاذالله از خواهران گرفته اند که دارند با پاشنه کش اسلامی و البته حقوق بشری، که در آنسو،هیچ جور به رسمیت شناخته نمی شود! ،شعبه ای ازعتبات عالیات را ، در بلاد کفر علیه العنة  دایر فرمایند؟ بهر تقدیر  به فتوای مرجع تقلید عالیقدر فدوی دام مجده، کسی که گوش را دوست دارد، گوشواره اش را هم باید دوست داشته باشد!، بر این پایه، خبر زیر دیگر چه صیغه ای ست؟:

 

فراخوان انجمن زنان مسلمان فرانسه در این کشور سکولار جنجال تازه‌ای برانگیخته است. این انجمن اعضای خود را فراخوانده تا در یکی از روزهای سپتامبر با بورکینی به استخری تفریحی بیایند؛ امری که در فرانسه در اصل ممنوع است .

بورکینی نوعی لباس شنا برای زنان است که تمام بدن را به غیر صورت، کف دست و پاها می‌پوشاند. به زنان مسلمانی که میل و علاقه به شنا کردن دارند، می‌توانند با حجاب اسلامی دست به این کار بزنند/ دویچه وله

 

فدوی با پوشاندن آن مختصر هم ،مخالفتی ندارد، خب اصلاً می رود دلفین نگاه می کند !

 

 

 

فدوی اگر جای این خواهر بود،شنا در تشت را ،به شنا با قنداق در استخر ترجیح می داد!

 

 

 

و اما تصور نفرمایید که در بلاد کفر و زندقه ،همواره  و همه چیز ختم به خیر می شود؛ خیر چنین نیست بلکه مؤمنین و مؤمنات ساکنِ بلاد معصیت کثرالله امثالهم ،موجبات اختلاف بین علمای خاج پرست را هم، بشرح زیر فراهم می فرمایند !:

  

1- از این پس زنان مسلمانی که در سواحل فرانسه از پوشش شنای اسلامی استفاده کنند، به جریمه نقدی تا ۳۸ یورو محکوم می شوند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴؛ از این پس زنان مسلمانی که در سواحل فرانسه از پوشش شنای اسلامی استفاده کنند به جریمه نقدی تا ۳۸ یورو محکوم می شوند. 

به گفته مقامات کشور فرانسه، پوشش شنای اسلامی موسوم به «بورکینی» در تضاد با اصل لائیسیته یا همان سکولاریسم است و نماد ارتجاع محسوب می شود.

براساس قانونی در فرانسه، استفاده از حجاب برای زنان در اماکن عمومی ممنوع است. پیش از این نیز «دیوید لیسنارد» شهردار شهر ساحلی کن«  وآنژپیرویونی» شهردار شهر سیسکو واقع در شمال جزیره کرس فرانسه، حضور زنان با پوشش «بورکینی» که مورد استفاده زنان مسلمان است را ممنوع اعلام کرده بودند. (1)

 

2- در اوج سفرهای تابستانی و شلوغ ترین فصل سال در سواحل فرانسه، دو هفته پیش شهردار شهر کن در جنوب این کشور، با صدور بخشنامه ای شنا و حضور در پلاژهای عمومی این شهر را تا تاریخ ۳۱ اوت امسال، برای افرادی که پوششی مطابق با اصول لائیسیته نداشته باشند، ممنوع کرد.مقصود داوید لیسنارد، شهردار کن، مایو اسلامی یا بورکینی است که به گفته طراحان اش به زنان مسلمان امکان می دهد با رعایت موازین اسلامی در مکان های عمومی شنا کند.داوید لیسنارد در توجیه چنین تصمیمی حملات تروریستی اخیر داعش در خاک فرانسه و "جلوگیری از بر هم خوردن نظم عمومی" را عنوان کرده است و مایو اسلامی یا بورکینی را "نماد اسلام افراطی" می خواند.به پیروی از کن، شهر ویل نوو لوبه در جنوب فرانسه هم بخشنامه ای مشابه برای ممنوعیت استفاده از بورکینی صادر کرده است.حالا بحث ها بر سر قانونی بودن یا نبودن ممنوعیت استفاده از بورکینی در سواحل فرانسه، بالا گرفته و گروهی آن را حرکتی تبعیض آمیز علیه مسلمانان می دانند که تنش های مذهبی در میان مردم را افزایش می دهد./ سایت صدای آمریکا

 

3- ادامه مباحثات سیاسی درباره ممنوعیت بورکینی در فرانسه علی رغم رای دادگاه عالی اداری

 

در پی اعلام حکم روز جمعه دادگاه عالی اداری فرانسه مبنی بر تعلیق ممنوعیت «بورکینی» (مایوی اسلامی) در شهر ویلنوو-لوبه در جنوب فرانسه، انتظار می رفت این حکم به بحث بورکینی در فرانسه خاتمه دهد. (2)

 

4- رای دیوان عالی  فرانسه  اگرچه به دادخواست علیه اقدام شهرک ویلنو لوبه (Villeneuve-Loubet) مربوط است، اما در مورد حدود 30 تفرجگاه ساحلی دیگر فرانسه نیز که بورکینی را ممنوع کرده اند، قابل تعمیم است
موبنا - دو گروه هوادار  حقوق بشر  با تنظیم این دادخواست، ممنوعیت بورکینی را  نقض آزادی  های فردی برشمرده و شهرداران مخالف بورکینی را متهم کرده بودند که بر خلاف اختیارات قانونی خود، به زنان می گویند که باید چه بپوشند . ! (3)
با وجود  رای دادگاه، هنوز برخی شهرداران با آزادی استفاده از بورکینی که لباس شنای  زنان مسلمان  محسوب می شود، مخالفت می کنند. 'آنگه پیر ویونی' شهردار شهرک سیسکو در شمال منطقه کرس، امروز به یک  شبکه تلویزیونی  محلی گفت 'تنش در این منطقه بسیار بسیار بسیار بالا است و من این ممنوعیت را لغو نخواهم کرد .'
شهرداری سیسکو بورکینی را پس از آن ممنوع کرد که ۱۳ اوت (۲۳ مرداد) در ساحل این منطقه میان هواداران و مخالفان بورکینی  درگیری  رخ داد . / تی نیوز

 

خاج پرستان مع الاسف مقام معظم رهبری ندارند ،لکن "فصل الخطاب" دارند !که سرانجام غائله را بسود مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، بوجه زیر ختم به خیر فرمود:

 

دیوان عالی فرانسه ممنوعیت پوشش کامل بانوان در ساحل دریا غیرقانونی دانست و آن را لغو کرد .

 

به گزارش فرهنگ نیوز ، دیوان عالی فرانسه روز جمعه ممنوعیت پوشش کامل بانوان در ساحل دریا (موسوم به بورکینی) را که در شهرک "ویلنو لوبه" اعمال شده بود، غیرقانونی دانست و آن را لغو کرد .رای دیوان عالی فرانسه اگرچه به دادخواست علیه اقدام شهرک ویلنو لوبه (Villeneuve-Loubet) مربوط است، اما در مورد حدود 30 تفرجگاه ساحلی دیگر فرانسه نیز که بورکینی را ممنوع کرده اند، قابل تعمیم است .مقامات فرانسوی به بهانه مقابله با تهدیدات تروریست‌هایی که خود حامی آنها هستند پوشیدن مایوی اسلامی را در چندین شهر فرانسه ممنوع کرده اند. این مایوها، که «بورکینی» نامیده می شوند، بدن و موها را می‌پوشاند تا زنان مسلمان بتوانند به راحتی شنا کنند .هفته پیش رسانه‌ها تصاویری را منتشر کردند که پلیس فرانسه یک زن مسلمان را در سواحل شهر «نیس» این کشور مجبور به کشف حجاب و درآوردن لباس‌هایش می‌کند. در تصاویر منتشر شده 4 افسر پلیس به سراغ زنی که با پوشش اسلامی در ساحل حضور داشت، می‌روند و او را وادار می‌کنند پوشش خود را بردارد. در این حین، یکی دیگر از افسران نیز در حال نوشتن جریمه برای این زن است. این زن 34 ساله به دلیل داشتن حجاب در ساحل وادار به پرداخت جریمه شد !

خاطرنشان می شود دولتمردان فرانسوی همواره مدعی‌اند این کشور بالاترین سطح دموکراسی و حقوق بشر را در بین کشورهای غربی دارا است اما عملکرد دولت این کشور به خصوص در مورد مسلمان‌ها نشان می‌دهد که هیچ کدام از این ادعاها صحت ندارد . ! / فرهنگ نیوز

 

پی نوشت

-----------------------------------------

 (1) http://bistnist.com /

(2) http://fa.euronews.com /

(3) فدوی خرسند است که  که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، کسی به زنان نمی گوید که باید چه بپوشند . !

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

زهرخند  

 

فدوی گمان نمی کرد که در جامعه ی شکوهمند کره ی شمالی هم؛لطیفه و خنده ناشی از آن نیز آزاد باشد!..موضوع، البته جوک نیست و راجع است به اینکه:

 

چهارشنبه 24 آگوست ساعت 5 و 30 دقیقه به وقت محلی، کره شمالی یک فروند موشک بالستیک را از یک زیردریایی به سمت دریای ژاپن پرتاب کرد. ستاد مشترک ارتش کره جنوبی اعلام کرد که کره شمالی بامداد چهارشنبه یک فروند موشک بالستیک را از زیردریایی به سمت دریای ژاپن شلیک کرده است. این آزمایش موشکی حوالی ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد چهارشنبه به وقت محلی در نزدیکی شهر سینپو صورت پذیرفت .

 

حال اینکه مقام معظم کره ی شمالی به چه می خندد، فدوی که بیضه اش را ندارد ؛ بقول آن بزرگوار :

 

نیم بیت

 

هم مگر پیش نهد "تخم" شما گامی چند !

پا منبری ها  به پیروی ازمقام معظم رهبری کره ی شمالی،از گریه  روده بُر شده اند !

 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

از مشاغل موجه

 

فدوی در تمام این سالها،از میان خیل آخوندان،که در نمودار کار و تولید،هرگز جائی نداشته و نخواهند داشت ،فقط به دو فقره آخوند برخورده که بکاری شرافتمندانه اشتغال دارند که برای عبرت سایر همکاران شان،در پی می آورد:

 

 

 

فقره ی دوم البته قدری غیرعادی ست، لکن بهرحال نوعی کار تولیدی ست، ملاحظه کنید:

 

ابتکار جالب طلبه جوان پرورش شترمرغ در پشت بام ! / پارسینه

 

سید هادی علوی طلبه جوان بندرگزی در ابتکاری جالب در پشت بام منزل خود کارگاه پروش شترمرغ راه اندازی کرده است به گزارش پارسینه به نقل از سایت محلی کناره، سید هادی علوی طلبه جوان در شهرستان بندرگز که در زمینه دینی و اقتصادی فعالیت دارد معتقد است  از هر فضایی می توان برای اشتغال زایی استفاده کرد .با توجه به اینکه مدت زیادی نمی گذرد که به این کار رو آورده با خرید یک دستگاه جوجه کشی وچندین تخم شترمرغ ، کارگاه کوچکی در پشت بام منزلش ایجاد کرد که در حال حاضر بیش ۲۰ جوجه شتر مرغ دارد !

 

که در این باب البته بین علما(کاربران) اختلافاتی بشرح زیر بروز کرده است:

 

-همسایه ها و ادیت کنی گناهه

- چه نبوغی !!!!! اقتصاد کشور درست شد !!!

- چه هوشی!!!عقل وهوش خودت رو به نمایش گذاشتی فقط !

- خونه شو به گند میکشن.من دوتابلدرچین دارم روانیم میکنن،سی تا شترمرغ؟؟؟؟

- این حاج آقا مرد شریفی هستند، نون بازوشون رو می خورن، حاج آقا نکنه بخاطر بهانه شترمرغ یه زمین بایر رو بری برق بکشی، مجوز بگیری آباد کنی بعد به چند صدمیلیون بفروشی؟؟؟

- روپشت بوم !!!!جل الخالق !!تا اونجایی که من میدونم اینا اگه بخوان بدوندخیلی تیز میدوند ا بعد حیوان به این بزرگی رو در جای مسکونی پرورش میدن ؟؟!!بابا نابغه !!

- سلام وظیفه اصلی این برادر عزیز ملبس به لباس روحانیت افزایش دانش و دفاع از کیان شیعه میباشد. اوقات ایشان در شبانه روز با این هویت به کسب علم باید صرف شود برادر عزیز برای کار اقتصادی لباس دیگزی به تن کن .

- آقا طلبه باید درس بخواند و شتر مرغ را به دیگری بسپارد

 

زیاده کامنتی نیست

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

ابداعات

 

... نخیر!، اینطورها هم که ضدانقلاب می گوید نیست که حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، به جهان عموماً،و ایران سابق خصوصاً،چیزی اضافه نفرموده باشند.فدوی همینطور سرپائی،ذیلاً به یکی دو مستوره اشاره می کند ، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید !:

 

الف - سرقت کابل برق !

 

1- عاقبت سرقت سیم برق امروز صبح مورخ 8 فروردين ماه 94 اهواز منطقه زرگان / افکار نیوز

2- ناصری : «سيم های برق روستای وسمق در بخش خرقان شهرستان ساوه در تابستان گذشته به سرقت رفت!

از سوی شورای روستا به نيروی انتظامی شکايت شد ولی هنوز سارقين دستگير نشده اند. چند روز پيش نيز بخشی از سيم ها به سرقت رفت و اکنون نيمی از روستا در تاريکی بسر می برد!... اداره ی برق از ترميم خطوط انتقال برق خودداری می کند و می گويد تا سارقين دستگير نشوند اقدام به ترميم آن نمی کنند! تقصير روستائيان چيست که نيروی انتظامی موفق به دستگيری سارقين نشده است؟!» 

 

فدوی برای جوری جنس در حاشیه نیز به سارقان گرامی شدیداً یادآوری و توصیه می کند که سراغ کولر هرکس که می روند،بروند ،جز کولر حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)، که بموجب سند منگوله داری که در پی می آید، عاقبت خوبی ندارد و برق حضرت(عج) می گیردشان!

 

 

ب- خودکشی کودکان و نوجوانان!

 

یک دانش‌آموز ۱۶ ساله در استان خراسان جنوبی خود را حلق‌آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد. این چهارمین خودکشی دانش‌آموزان در ماه آبان ۱۳۹۴ به‌شمار می‌رود . / رادیو زمانه

پیش از این نیز سه دانش‌آموز دیگر در آبان‌ماه جاری دست به خودکشی زده بودند .

ششم آبان هاوری قادرشوان، دانش‌آموز ۱۱ ساله در شهرستان اشنویه در استان آذربایجان غربی خود را حلق‌آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد .

روز ۹ آبان نیز یک دانش‌آموز دیگر در تهران که ۱۰ سال سن داشت خود را با روسری از حلقه بارفیکس حلق‌آویز کرد .

همچنین روز ۱۷ آبان یک دانش‌آموز ۱۴ ساله به نام فرشاد در شهر «رستم‌کلا» واقع در استان مازندران خود را حلق‌آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد .

آمارهای رسمی نشان می‌دهد که سال ۱۳۹۳ در ایران ۸۰۰ زن و ۴۶۰ مرد دست به خودکشی زده‌اند .

 

چنین چیزهائی را ،جان فدوی پیش از اینها دیده یا شنیده بودید؟ بهر روی علی الحساب با این چند فقره سرگرم شوید تا بعد!...

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

محصول جدید برادران 

 

بی احترامی به مردم سابق ایران بویژه زنان، ازهمان فردای انقلاب شکوهمند آغاز و تا لحظه ی نگارش این سطور، با قدرت ۹،۸ "ریش"تِر! ادامه دارد؛ این بیحرمتی ها،بگونه ای پیوسته و روشمند و با پشتیبانیِ پیاده نظام بیت،چندان ِاعمال شده که ملت حیران،دیگر به آن خو کرده اند. این ذکر مصیبت کوتاه مقدمه ی طرح این نکته است که تاکنون،  اعمال بی احترامی به ملت(نه اُمّت - م)، با ابزار و ادوات خودش صورت می گرفت که فدوی خود را از نقل نمونه های فراوان و رایج،به آن دلیل که ملت یک لا قبا،بطور پیوسته و به تکرار آنرا تجربه کرده و می کند و" تا بی سر و پا باشد،اوضاع فلک زین سان" خواهد کرد!،از آنها بی نیاز می بیند و تنها به معرفی بقول عوام version تازه ای از بی احترامی به زنان،بسنده می کند و آن،بی احترامی به زنان،با احترام است!فدوی می داند که فهم و درک اینمورد،برای خوانندگان محترم ضد انقلاب،آسان نیست،فلذا با ارأیه ی سند منگوله دارش بوجه زیر مبادرت می کند:

 

 

برادران بمنظور تأثیر بلاهت مؤمنانه ی خود،از صورت یکی از معصومین، رضوان الله علیهم اجمعین استفاده فرموده اند!

 

زیاده عرضی نیست

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

جوّ امنیتی

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه دریافت که :

 

گزارش‌های ارسالی از تهران حاکی است جو امنیتی در پایتخت کشور تشدید شده و تعداد پست‌های ایست و بازرسی نیز در این شهر افزایش یافته است . / آمدنیوز

 

که البته موجب حیرت فدوی شد زیرا می داند که اتخاذ اینگونه تدابیر درجوامع دیگر،بعلت خطربرادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)است؛لکن برادران حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) که خود با ارفاق،پاکنویس داعش اند، دیگر چرا جوّ امنیتی را می افزایند؟!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

رفع اختلاف

 

بگزارش منابع خبری،بازسازی عتبات عالیات(ع- س- ص - عج) و فیلم کردن اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین،با سرعت 9.8  " ریش" ِتر،همچنان ادامه دارد و پیرامون نمایش چهره ی مبارک حضرت(ع) حسب شیوه ی مرضیه،بین علما شدیداً اختلاف افتاده است. عده ای ازعلما را عقیده برآنست که نشان دادن چهره ی مبارک حضرت(ع)،بلا مانع و گله  ی دیگری ازعلما بر این باورند که جایز نیست.به فرازهائی از خبر،بنقل از برادر بی بی سی، نگاه کنید:

 

علی(ع) جنتی، وزیر ارشاد ایران می‌گوید که دلیل عدم نمایش عمومی فیلم رستاخیز این است که کارگردان فیلم همچنان مخالف است که چهره ابوالفضل، فرزند امام علی نمایش داده نشود .

 

یا :

 

"به دلیل رعایت نظرات فقهی برخی از مراجع تقلید به تهیه‌کننده و کارگردان اعلام کردیم که چهره حضرت ابوالفضل العباس (ع) را مشخصا نباید ارائه کنند‌، اما کارگردان تاکنون زیر بار این موضوع نرفته است !

 

باری فدوی بمنظور رفع اختلاف و اینکه ماجرا ختم به خیر بشود ،راه حل خودش را ارائه می کند،لکن بعنوان مدخل،نخست به بند دیگری از فرمایشات برادرعلی(ع) جنتی توجه کنید:

 

"فیلم رستاخیز از نظر ما هیچ مشکلی ندارد، مگر اینکه ما به خاطر رعایت نظرات فقهی برخی از مراجع تقلید به تهیه‌کننده و کارگردان اعلام کردیم که چهره حضرت ابوالفضل العباس(ع) را مشخصا نباید ارائه کنند. می‌توانند یک هاله نور بیاندازند و البته لزومی هم ندارد که چهره حذف شود ." !

 

صرفنظراز ضعف تألیف درآغاز پاراگراف،* بعنوان ختم غائله،عرض می کند دراینصورت  چرا از برادرمهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد استفاده نمی کنید که هم بیکار است ،وهم متخصص هاله نور ، برادر علی(ع) جنتی!

 

 

زیاده راه حلی نیست ..

 

پی نوشت

 

----------------------------------------------

* این قسمت از جمله: "فیلم رستاخیز از نظر ما هیچ مشکلی ندارد" ! حشو قبیح است زیرا کسی بیضه لازم برای مخالفت با اباعبدالله را در اختیار ندارد!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ناسخ و منسوخ

 

بنظرمی رسد که روباه پیر(انگلیس- م )، همیشه هم روباه نیست ! و نیز، حقوق بشرهم،همیشه بد نیست!؛ این معنا را فدوی،از مرور خبر زیر دریافت:

 

دادگاه عالی بریتانیا تلاش‌های دولت این کشور را برای رد شکایت "بانک ملت " ایران نپذیرفته و حکم داده است که شکایت چهار میلیارد دلاری این بانک، علیه وزارت دارایی بریتانیا باید به جریان بیفتد .

او به این تصمیم رسیده که از آنجایی که این دادگاه به هر حال حکم داده است که وزارت دارایی، براساس کنوانسیون حقوق بشر اروپا و قوانین حقوق بشری بریتانیا، حقوق بانک ملت را نقض کرده، این موضوع نمی‌تواند دوباره مطرح شود/ بی بی سی .

 

بهر روی، احوط آنست که  برادران گوش بخوابانند که این چهارمیلیارد دلار پس از وصول،،یکوقت دست ملت یک لا قبا نیفتد، که خدا را خوش نمی آید!

 

و من الله التوقیف!

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

نامردی

 

... راست اش ،این نخستین بارنیست که رئیس پیشین آبدارخانه ی بیت (رئیس جمهور- م)برادر احمدی نژاد،درارتباط با اطرافیان نزدیک اش ،جا خالی می دهد!.(1) فقره ی تازه ای را نیز فدوی بقول برادران رصد کرد ه که در پی می آورد:

 

محافظ سابق احمدی نژاد در سوریه کشته شد / بی بی سی (2)

 

بعرض فدوی رسیدید؟ آخراین چه طرز رفتار با برادران است؟ برادرعبدالله(ص) باقری نیارکی اینهمه سال از او محافظ کرده،آیا برادراحمدی نژاد،نباید تلافی می کرد و با برادر محافظ به سوریه می رفت،تا متقابلأ از او محافظت کند؟!

 

 

----------------------------

  1. فقره ی نخست،برادر محمد(ص) رضا(ع)رحیمی
  2. ضدانقلاب لطفاً سوء استفاده نکند،این واقعه و سایر وقایع مشابه،که شمار کشته شدگان سپاه پاسداران را به اظهار برادر علی(ع)شمخانی عجالتاً به 50 تن رسانده است،بمعنای دخالت و حضور ما در منجلاب سوریه نیست که!

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

پذیرش هواپیماهای روسیه در نوژه در راستای همکاری های متقابل است/ رسانه ها

 

تحشیه ی فدوی : یعنی برادران ما هم می توانند برای کوبیده مردم سوریه از فرودگاههای برادران روس استفاده کند؟!

نیم بیت

زهر طرف شود کشته سودِ "بشار" است!

 

--------------------------------------------

 

ایران...استفاده روسیه از پایگاه هوایی همدان "عجالتا" پایان یافت/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی : حالا چه عجله ای داری، برادر رهبر؟

-----------------

رسانه‌های ترکیه اعلام کردند که دادستان‌های دستگاه قضایی ای کشور، خواستار ۱۹۰۰ سال زندان برای فتح‌الله گولن روحانی با نفوذ ترکیه‌ای به خاطر اتهامش به برنامه‌ریزی برای کودتای نافرجام ترکیه شدند / العربیه

 

تحشیه ی فدوی : یعنی برادر فتح الله، هزار سال ازحضرت نوح(ع) هم بزرگتر است؟!

--------------------------

در ادامه واکنش‌ها به  فایل صوتی آیت‌الله منتظری درباره اعدام زندانیان سیاسی  و عقیدتی در سال ۶۷، تعدادی از نزدیکان آیت‌الله خمینی از جمله علی خمینی، نوه او، محسن رضایی و حسین موسوی تبریزی به این اقدام اعتراض کردند . /رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی : دستجمعی، ُگه خودشان را تناول فرموده اند !

------------------------------------------------

احمد منتظری برای انتشار فایل صوتی اعدام‌های ۶۷ به دادگاه احضار شد . / بی بی سی- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی : یعنی فایل صوتی کذائی را،یکبار هم برای خودِ جنایتکاران بگذارد،برادر بی بی سی؟!

----------------------------

فرزند آیت‌الله منتظری می‌گوید یکی از موارد مطرح شده در جلسه بازجویی روز شنبه "افشای اسرار نظام" بوده است؛ با این استدلال که زمان ضبط این فایل، آیت‌الله منتظری قائم‌مقام رهبر ایران بوده و اسراری که او در جریان آن قرار داشته، از اسرار نظام جمهوری اسلامی بوده و افشای آن "جرم" است . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : خب آیت الله زاده !، می گفتی که قتل چندهزار نفر از جوانان جرم نیست، اما گفتگو پیرامون آن جرم است ؟!

---------------------------------------------

محمدرضا خاتمی، سیاستمدار اصلاح‌طلب و برادر رئیس جمهور پیشین ایران به دادسرای عمومی و انقلاب تهران مستقر در زندان اوین احضار شده است./ بی بی سی

 

فدوی از حالا بگوید که برادرمحمد(ص)رضا(ع) خاتمی ،مسؤل خنده های اخوی گرامی ، برادر محمد(ص) خاتمی نیست !

----------------------------------------

صدور حکم شرعی قطع ۴ انگشت برای برخی سارقان

به گفته‌ی رئیس مجتمع قضایی بعثت، برای برخی از سارقان حکم شرعی قطع ۴ انگشت صادر شده که فعلا در مرحله‌ی تجدیدنظرخواهی است/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : ایوای فدوی سخت نگران اختلاسگران گرامی میلیاردی شد ؛ لابد هر بیست و یک انگشت شان را قطع می کنند!

----------------------------

99 ضربه شلاق برای بازیگر معروف ایرانی، پس از شکایت یک دختر، که اعلام کرده شربت مشکوک به او خورانده است/ یک دادگاه دیگر برای سینمای ایران

  - در شرايطي كه چند روز از آزادي موقت آقاي بازيگر مي‌گذشت،هنگام رانندگي در جريان تصادف با خودروي ديگري باعث مرگ راننده وي ‌شد .

 

تحشیه ی فدوی : معلوم می شود که نامبرده چندانهم بازیگر خوبی نبوده است !

--------------------------------

خریدوفروش «گرگ» در فضای مجازی !

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به خرید و فروش "گرگ" در فضای مجازی، از آغاز نظارت بر مرکز خرید و فروش حیوانات خبر داد .

 

تحشیه ی فدوی :جل الخالق!.. فدوی دیگر ندیده بود که گله هم، با گرگ معامله کند !

------------------------------------------------------------------------

روحانی تا سال 1400رئیس جمهور ایران است! /پیک ایران – رفسنجانی

 

تحشیه ی فدوی : باشد برادر رفسنجانی، باشد! ما که بقول عوام already   1400 سال طاقت آورده ایم، خب 1400 سال دیگر هم باز هم بقول عوام warranty  برادر روحانی  را extend می کنیم! شما هم تا آن موقع که تشریف دارید لابد، از آیت الله جنتی که کمتر نیستید!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

طاهری : صفحه اول کیهان شنبه 95/5/2 نمادهایی از دو نگاه به دنیا را به نمایش گذاشته بود. در سمت راست صفحه حیف و میل بیت‌المال برای اقامت  2 شبه با هزینه‌ای بالغ بر 27 میلیون تومان را می‌دیدی و در سمت چپ شاهد تشییع پیکر 5 شهید لشکر فاطمیون بودی که به دنیای فانی پشت پا زده و به دفاع از حریم اهل بیت(ع) برخاستند و جان شیرین خود را نثار کردند. ای حرام‌خواران تا دیر نشده به آغوش پاکی‌ها بازگردید.

فدوی :مراتب در اوقات شرعی، و با قید 72 فوریت از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند که اگر آب ُکر دست تان است،زمین گذاشته،به دنیای فانی پشت پا زده و ایشان هم اندکی بعد، ملحق می شوند، برادر طاهری!

------------------------------------

قدمی از قم   - اولین کاری که آقای احمدی‌نژاد باید برای بازگشت به عرصه مسئولیت بکند این است که بابت اشتباهات خویش در سال‌های پایانی دوره ریاست جمهوری از ملت عذرخواهی کند.

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، آخر انصاف هم حیوان نجیبی ست، یعنی ، پوزش در عهده ی مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته ست، نه آن گوسپند زبان بسته!

----------------------------

2811---021 : برای دریافت وام ازدواج بیش از 10 مرتبه به بانک صادرات مراجعه کردم. ضامن و وکالت معتبر از اسناد رسمی هم داشتم. ولی در حال حاضر که تدارک تولد فرزندم را می‌بینم همچنان موفق به دریافت وام ازدواج نشده‌ام. تا کی قرار است دولت به فکر ازدواج جوانان نباشد و تدبیری نیندیشد. آیا تا پایان عمر این دولت دستاوردی برای ازدواج جوانان رقم خواهد خورد؟ بعید می‌دانم با این مدت کم بتوان کاری موثر از سوی دولت دید.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند " تا ریشه در آبست امید ثمری هست"، منظورشان این بود که فرزندتان که بعون الله به عرصه رسید، شخصاً و تازه نفس، موضوع وام را که بعنوان ماتَرک بوی منتقل خواهد شد، برای فرزند خود، پیگیری خواهد کرد، اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید، برادر2811---021      و من الله التوفیق

------------------------------------------

5921---0914  : آقای رئیس‌جمهور در سخنرانی خویش در کرمانشاه گرگ‌صفتی رژیم صهیونیستی را به کودک‌صفتی  این رژیم تقلیل داد. ای کاش کودکان زبان اعتراض داشتند و معترض می‌شدند.

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند منظورشان از"کودک " درآن ترکیب ، توله ی گرگ بوده است ! فلذا دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید، تا توله گرگ  بعون الله بزرگ شود، برادر5921---0914  !

--------------------------------------------------

8181---0912 و 8565---0936 :  اعلام شده بود در روز جهانی قدس استفاده از قطار درون شهری تهران رایگان است ولی بنویسید در خط 4 مترو از مسافرین بلیط می‌گرفتند. چرا؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه و تنقیه ی جام زهر ،بحال ترقص در آمده بودند، به استحضار رسید؛ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) با قدری تغیرفرمودند که مزخرف می گوئید و معظم له باورشان نمی شود! سپس پرسیدند، خب آن نابکاران خواستند،شما چرا دادید؟! و درپایان نیز استفسارفرمودند بقول عوام: what about Sandis ? . باری مقتضی ست که در این باب که آیا پول ساندیس را هم گرفته اند یانه،،گزارشی سریعاً تهیه و به دفتر فدوی ارائه و رسید دریافت دارید ،تا درشرفیابی بعدی ، که پنجشنبه آینده است، به شرف ِعرضِ خاک ِنعلینِ عنبرآسایِ همایون شان ، برسد.      و من الله التوفیق

بعدالتحریر:

 

پیگیری ها کوششهای فدوی بشرح زیر، سرانجام به نتیجه رسید:

 

 پاسخ شرکت بهره‌برداری متروی تهران
«
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه، مورخ 16 تیر 1395 صفحه 4 با مضمون دریافت بلیت در روز جهانی قدس ضمن تشکر از این مسافر گرامی، به آگاهی می‌رساند: با توجه به مسیر راهپیمایی روز قدس، شرکت بهره‌برداری اقدام به شناسایی ایستگاه‌های مترو نموده که 11 ایستگاه در خطوط یک، دو، سه و چهار مترو در مسیر راهپیمایان قرار داشته که از شروع تا پایان مراسم به صورت رایگان خدمت‌رسانی کرده است. شایان ذکر است در روز یاد شده، مابقی ایستگاه‌ها به صورت عادی فعالیت داشته‌اند

 

-------------------------------------------------------

 

پلیس راهنمایی و رانندگی به جای گشت در خیابان‌ها و باز کردن خیابان‌های قفل شده در سر پیچ کمین کرده و اقدام به جریمه رانندگانی می‌پردازند که کمربند ایمنی نبسته‌اند. خدا وکیلی کجای این کار راهنمایی و رانندگی است؟

 

 فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: همینکه بعنوان تک تیرانداز بشما از کمینگاه بشما شلیک نمی کنند، بروید قاصم الجبارین را شکر کنید، برادر 6095---0939 !

----------------------------------------------------------------------------------------------

فدوی چهار عریضه زیر را بدلیل تشابه و نیز ضیق وقت، یکجا پاسخ می دهد :

 

بیگ‌زاده : بانک پارسیان متولی پرداخت سپرده‌های مردم در حساب ثامن‌الحجج شناخته شده است. ولی هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد. داستان چیست که به رغم وجود سپرده‌های چندین میلیاردی در این بانک حرکتی در جهت گره‌گشایی از کار مردم دیده نمی‌شود؟

8826---0915 و 1429---0937 و  8313---0935 :طبق اعلام بانک مرکزی، بانک صادرات با برداشت سپرده‌های سپرده‌گذاران موسسه میزان، موظف به بازپرداخت حقوق سپرده‌گذاران می‌باشد ولی علی‌رغم برداشت سپرده‌های موسسه میزان، توسط بانک صادرات از پرداخت سپرده‌های مردم هیچ خبری نیست. لطفا مسئولین امر پاسخگو باشند. 20 ماه از تصاحب سپرده‌‌ها توسط بانک صادرات می‌گذرد و امروز و فردا می‌کنند و هیچ خبری نیست!

1284---0915 : با سن 64 ساله نه بیمه هستم و نه بازنشسته، نه حقوق‌بگیر دولت، با جمع‌آوری مبلغی توانستم سپرده‌گذاری کنم تا از این طریق مخارج زندگی روزانه‌ام را تأمین کنم. در حال حاضر که دخترم در شرف عروسی است و پسرم در شرف نامزدی، متاسفانه هر چه اصرار می‌کنم پولم را نمی‌دهند. دولت و بانک مرکزی نه تنها گره‌ای از کار و مشکلات جوانان ما را باز نمی‌کنند، گره هم بر کار ما می‌زنند!  این چه تدبیر و امید و اعتدالی است؟ !

---------------------------

 

میرزائی : در دی ماه سال قبل برای گرفتن وام 5 میلیون تومانی از پست بانک در شعبه کارگر جنوبی مبلغ 5 میلیون سپرده گذاشتم تا 4 ماه بعد 5 میلیون تومان وام بگیرم. وقتی در موعد مقرر اردیبهشت 95 مراجعه کردم اعلام کردند که وام قرض‌الحسنه منتفی شده است! به شعبه دیگری که در جنب این شعبه بود معرفی شدم. پس از تشکیل پرونده و معرفی ضامن این شعبه نیز اعلام کرد وام‌های قرض‌الحسنه مسدود شده است! مدت 6 ماه از سپرده من می‌گذرد چه طور قرار بود بعد از دریافت وام 4 درصد از ما کارمزد و... بگیرند ولی در قبال سپری شدن 6 ماه سپرده‌‌ها چیزی عاید سپرده‌گذار نمی‌شود؟

 

.پرسش سه فقره ی نخست را همکار مکتبی فدوی، یعنی برادر قرائتی ،درهمان عنفوان  انقلاب شکوهمند به این شرح داد که اگر تونستید چیزی را که به آخوند دادید ازش پس بگیرید ! فلذا فدوی در این فقرات، اقدامی ندارد! در باب فقره یواپسین هم هم عرض می کند که عریضه تان خیلی دقیق نیست زیرا صندوق های کذائی بر دو نوع اند: "قرض الحسنه" و  "قرض الپسنده"  که دومی شایع تر است؛ دوباره تماس بگیرید

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 آگست الُمرّفه سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 
August 23rd, 2016

.*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

تا بی سرو پا باشد، اوضاع فلک  زینسان.. 

 

معقول پیش از اینها، همه چیز معنا و مفهوم و برای خودش، قاعده ای داشت.منظور فدوی البته، زمانهای بسیار دور نیست،همین زمان پیش از فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کُره ی ماه به ایران سابق را می گوید ! که بنوعی پایان جهان نیز بود!- باری فی المثل،قاعده این بود که اگر "دشمن" دستان اش را بعنوان تسلیم بالا می بُرد،دیگر درامان بود و به او شلیک نمی  کردند ؛ مانند این دخترک عزیز سوری، که با آنکه جزو اهل بیت رضوان الله علیهم اجمعین نیست،اما معصوم است !:

 

 

لکن اینک حضرات آیات سه تفنگدار: سید علی(ع)- سید بشار و سید پوتین، لعنة الله علیهم اجمعین، این حرف ها هیچ جورحالی شان نمی شود و پاسخ تسلیم کودکان را بوجه زیر می دهند :

 

    

 

    

 

و طرُفه اینکه ، اینان به اسرائیل می گویند رژیم کودک کش!..بقول آن بانوی بزرگوار:

 

دو بیتی:

 

سیر یکروز طعنه زد به پیاز

 

که تو مسکین چقدر بدبوئی!

 

گفت از عیب خویش بیخبری

 

زان ره از خلق عیب می جوئی!

 

باری مطابق اطلاعات ژورنالیستی فدوی، تاکنون و طی حدود یکسال، دو خبر جهان را، دو بار و بقرار زیر شدیداً تکان داده است:

 

1- آیلان کوردی، کودک سه ساله پناهجوی سوری که به اهتمام مقام معظم رهبری انارالله برهانه و فرزند خلف اش بشار اسد، در سال ۲۰۱۵ در  دریای مدیترانه  غرق شد :

 

 

2- عمران کودک پنج ساله سوری که همین چند روز پیش،در بمباران اخیر روسیه از پایگاه بیت همدان، جهان را بر سرش خراب کرده اند :

 

 

 و اما مردمی بیشماری که در حملات  ماجراجویان درسوریه کشته یا زخمی می شوند،بقول عوام including عمران ،از نظر حضرت آقای ما(ضپ) تروریست اند !.برادر پوتین هم دراین ماجرا، البته چیزی کم نگذاشته و بگونه ای دیگر و بشرح زیر جاخالی داده است :

 

به گزارش  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، دولت روسیه اعلام کرد "عمران" کودک سوری که تصویر وی پس از زخمی شدن در حلب در رسانه ها و شبکه های اجتماعی در سراسر جهان منتشر شده، بر اثر بمباران هواپیماهای جنگی این کشور زخمی نشده است . !

 

از آنجا که به فتوای علمای خلف دامت افاضاتهم ، مخالفت با روسیه ،مخالفت با امام زمان(عج) است ،فلذا فدویِ مؤمن نیز که افزون بر مغز،از نظر بیضه هم شدیداً درمضیقه است عرض می کند که بله، برادر سید پوتین راست می فرماید؛! اصلاً فدوی هم شاهد بود که عمران در کوچه،بهنگام گردو بازی با سایر کودکان شوخ و شنگ سوری، به اینروز افتاده است! 

 

باری- نقطه سرِسطر، یعنی بازگشت به آغاز مقال و اینکه : دریکسال اخیر، دو خبر جهان را، دو بار و بشدت تکان داده است، (آیلان و عمران) لکن از خوانندگان محترم ضد انقلاب چه پنهان که فدوی در این باب شدیداً تردید دارد چرا که در اینصورت،با این دو تکان شدید،جهان باید بیدار می شد!

 

زیاده تکانی نیست

 

20 اگست 016

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

عمران : ببخشید مزاحم شدم !*

-----------------------------------------------

*توضیح عکس از فدوی    تصویر از :

twitter  rafsanchez بنقل از بی بی سی

  000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

تحول  

از موارد حیرت فدوی پیش از این،یکی هم شرکت ملت ورجاوند، در تفریحات سالم عمله ی بیت بود که شمه ای از آن در پی می آید:

 

  ....

 

 

 تا آنجا که  می پنداشت که ملت کم کم ،به تفریحات سالم برادران خو کرده؛!لکن در مرور خبرهای امروز دارالخرُافه در کمال حیرت مشاهده کرد که ملت،بلیط کنسرت برادران را این بار نخریده، و حضرات را در اجرای تأتر رومنبری خود(روحوضی سابق- م)،تنها گذاشته است !؛ به سند مصور منگوله دارش که در پی می آید،نگاه کنید :

 

 در رویدادی کم سابقه شهروندی کُرد بدون حضور مردم در ملأ عام اعدام شد/ العربیه- تیتر

 

 

فدوی که باورش نمی شود، خوانندگان محترم ضدانقلاب چطور؟

11 اگست 016

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

افسوس 

 

... واقعاً حیف! و صد حیف که فدوی ریش ندارد ، یعنی دارد ،لکن دم دست نیست! و ریش فوقانی را،حتا با تطمیع هم مع الاسف حاضر نشد که بگذارد!، و گرنه امروز به خوانندگان محترم ضد انقلاب نشان می داد که به کجاها که می توانست برسد! لکن طرح هایش بهمان دلیلی که عرض شد(ریش- م) سالهاست که دارد روی میزهای مرصّع حضرات مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین،همچنان خاک می خورد. باری تعریف از خود نباشد،آن از طرحهای مترقی حجاب و عفاف اش،آن از طرحهای بسیار تکنیکی اش، در جدا کردن خواهران و برادران از هم و در همه جا، آن از طرحهای اقتصادی عالمانه اش که تغییر واحد پول کشور باشد از "ریال" به "کیلو" و ....و واپسین طرح اش ،که نه تنها موجب صرفه جوئی عظیمی در بیت المال می شود ،بلکه مبالغ هنگفتی هم درآمد تولید می کند و آن، نخست تعطیل مجلس، و بعد بقول عوام remodel و سپس تبدیل آن،به مرغداری ست ! ..به مستندات فدوی برای راه اندازی این طرح که در پی می آید ، بنقل از برادر بی بی سی،توجه کنید :

 

وزیر دفاع ایران: استفاده روسیه از پایگاه همدان به مجلس ارتباطی ندارد!/ تیتر

 

طرح جدیدی برای بررسی قراردادهای نفتی ایران 'در مجلس مطرح نمی‌شود'/ تیتر

 

خب، آنچه که برای نمایندگان محترم حکومت در مجلس، اعلی الله مقامهم اجمعین باقی می ماند، همانا خواب قیلوله، دوره کردن تسبیح، و بازی کردن با انگشت بیست و یکم مبارک است ،که آن نیز درهر مجلسی،امکان پذیر است، و نیاز بقول عوام به "پارلمان"  ندارد !

زیاده جسارت است

 

20 اگست 016

 

     

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

توجیه 

 

فدوی که از دست مؤمنین جرأت نمی کند که موردی را عنوان کند ؛چرا که موردی وجود ندارد که آن بزرگواران،به طرُفة العینی،برایش یک حدیث یا آیه،با دوتا کوبیده ی اضافه،روی میز نگذارند!

 

هشدار ؛ «قند مصنوعی» نخوريد! + نظر قرآن/ رضا مروتی-آخرین نیوز- تیتر

 

در قرآن و در روايات نيز استفاده از قند طبيعي توصيه شده است، خصوصاً قند خرما و كشمش كه از آنها به "رزق حسن و سكر" ياد شده است.

 

«وَ مِنْ ثَمَراتِ النَّخیلِ وَ الْأَعْنابِ تَتَّخِذُونَ مِنْهُ سَکَراً وَ رِزْقاً حَسَناً إِنَّ فی‏ ذلِکَ لَآیَةً لِقَوْمٍ یَعْقِلُونَ» [1]

و از میوه‏‌هاى درختان خرما و انگور، هم مسکرات و هم روزى خوب و پاکیزه می‌گیرید در این، نشانه روشنى است براى جمعیّتى که اندیشه می‌کنند.

 

والله برادر مروتی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست محض اطلاع عرض می کند،که در صدر اسلام عزیز،اصلاً «قند مصنوعی» وجود نداشت و گرنه حضرت باریتعالی،آیه ی فوق را جور دیگری نازل می فرمود،شتر ،دیدی ندیدی ،برادر مروتی!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

کارشناسی

 

فدوی به شهادت خوانندگان محترم ضد انقلاب، بارها شدیداً، آرزو و بلکه دعا کرده است که خداوند بخشنده ی مهربان سابق، آمریکای متخلص به شیطان بزرگ را ،ازمقام معظم رهبری ،ایدالله جیشه و ابد عیشه و توابع ،نگیرد که بی شیطان بزرگ ،فطیر است! نمونه ها در اینمورد چندان زیاداند که فهرست کردن آن حتا،70 من کاغذ، بقیمت بازار آزاد می شود! فلذا فدوی از خیرش گذاشته و تنها بنقل تازه ترین نمونه بشرح زیر اکتفا می کند، هرچند که کیفیت مطلب در حدی ست که در ستون" کلمات حمار" فدوی طبقه بندی شود!:

کارشناس مذهبی تلویزیون::

 

"چون آمریکا از بحث هسته ای ایران ناامید شده، ماجرای منا را ایجاد کرد !" / پارسینه- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

 

به گزارش پارسینه، خانم دکتر حاج عبدالباقی، کارشناس برنامه آفتاب شرقی در تحلیلی در خصوص فاجعه درگذشت حجاج در منا، آمریکا را مسئول و آمر این فاجعه معرفی کرد .
این کارشناس ثابت برنامه های مذهبی تلویزیون در این برنامه زنده گفت:"رژیم عربستان دست نشانده آمریکا است؛حالا اگه بخواهیم بگوییم علت این اتفاق چه بوده . ممکن است همین باشد چوناین رژیم دست نشانده آمریکاست . احتمال اینکه عمدی باشد . وجود دارد،چون آمریکا از بحث هسته ای ایران ناامید شده این دستور را داده "حاج عبدالباقی گفت:اگر بنابر هر دلیلی؛ ملتی توانایی مالی انجام حج را ندارند؛ مسئولان و حکام باید به مردم وام بدهند تامردم حج روا برگزار کنند .
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت:مردم صلاحیت تعطیل حج را ندارند، بلکه مراجع و امام عصر(عج) این صلاحیت را دارند که در صورتی که نیاز باشد؛ انجام مراسم حج را کنسل کنند مانند امام خمینی که ٦سال از رفتن به مکه و انجام اعمال حج ممانعت کردند .

 

آمریکا، حتا اگر به اهتمام حضرات آیات و ححج اسلام (ل)با تحریمهای کوبنده،ملت را بخاک سیاه نشانده باشد!؛ باز هم  مطابق نصِّ صریح حضرت امام(ل) ،آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند !، بر این پایه،یا حاج خانم مهمل فرموده یا حضرت امام(ل) ،و یا هرسه(1)!..

 

باری تا خوانندگان محترم ضدانقلاب تصمیم می گیرند،فدوی نظر چند تن از کاربران منبع خبر را، که با ملاحظه ی فتوای حاج خانم دکتر کارشناس مذهبی، بد حال شده اند،برای جوریِ جنس،در پی می آورد:

 

کاربران

 

*...آخه مگه مجبوری اسم خودتو بزاری کارشناس؟ تو با این تحلیل آبکی ات حداکثر می تونی یه سبزی پاک کن بشی .

*کیلویی مدرک دادن و بورسیه کردن خروجیش میشه اکارشناس تلویزیون میلی

* دیشب گربه های کوچه ما خیلی سروصدامیکردن...همش تقصیر آمریکاست ..

* بس کن حاج خانم !! الان اگه سقف خونتون هم چکه کنه تقصیر آمریکاست !!!؟؟

* آخ آمریکا بعضی وقتها در ازدحام بیخردیهاچقدر مظلوم واقع میشوی . !

زیاده عرضی نیست

پی نوشت

------------

(1) سومی، دم قیچیِ حضرت امام(ل) ، یعنی همین مقام معظم رهبری فعلی خودمان است !

 

=================================

 

تنوع در شکنجه

 

...عجیب است!،هر چه مسلمین کثرالله امثالهم ،هراسان از اسلام عزیزگریزان، و به اهتمام آقایان علماء اعلام دامت افاضاتهم و پیاده نظام شان یعنی جنود ظفر ورود مؤمنین ایدهم الله تعالی ،با تحمل صدمات مبسوط  جانی و مالی ،فوج فوج به بلاد کفر و زندقه ملتجی می شوند!،برادران ،که اگر مردم را آب کُر ببرد،ایشان را خواب قیلوله می برد، کار خودشان را می کنند و همچنان به بزک شرع انور مشغول اند، به این نمونه نگاه کنید :

 

سید حسن خمینی در ادامه درباره دین کاریکاتوری اظهار کرد: اسلام کاریکاتوری به این معنی است که تناسب‌ها و نسبت‌ها بهم ریخته است. دین کاریکاتوری یعنی مسئله‌ای که برای پیامبر و خدا 100 بدی دارد، نزد من 5 بدی دارد و چیزی که نزد آنان پنج بدی دارد نزد من 100 بدی پیدا می‌کند . ! /آخرین نیوز

 

حال تا فدوی تکلیف اش را با این فقره از یادگارهای متعدد حضرت امام(ل) معلوم می کند، مقتضی ست که  خوانندگان محترم ضدانقلاب،بعنوان مشق شب، "اسلام کاریکاتوری" را هم،برای جوریِ جنس،به سایر انواع اسلام عزیز،که دستجمعی بیرحمانه بجان بشریت افتاده اند،اضافه کنید، اجرتان با گربه ی  مرتضاعلی(ع) !

 

زیاده تکلیفی نیست ..

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سفیر عفاف و حجاب !

 

از آنجا که فدوی،در پیوند با برادران کثرالله امثالهم،بقول خاج پرستان، لعنة الله علیهم اجمعین ،همواره بخشی از راه حل بوده است نه مشکل، زمانی* بمنظور رفع مشکلات  ارتزاق عمومی مردم که حضرات هنوز پس از 37 سال،به حل آن نائل نشده و تا انقلاب مهدی(عج) نائل نخواهند شد،در اقدامی خداپسندانه، پیشنهاد کرد که به تعداد ارزاق عمومی،وزیر البته مکتبی،تعیین فرمایند مانند : وزیر عدس- وزیر خیار- وزیر هویج، وزیر پیاز و ...که البته آنزمان، با بی اعتنائی برادران،مواجه شد! فدوی لکن هرگز تصور نمی کرد که پس از اینهمه سال، پیش بینی او، قرین به حقیقت شده، و وزارتی بشرح زیر تأسیس شود، اینهم سند مصور و منگوله دارش،بنقل از آخرین نیوز :

 

 

زیاده پیشنهادی نیست..

 

---------------------------------------------

* کتاب تنفس ممنوع- گزیده ی طنزهای سیاسی حمیدرضا رحیمی- چاپ دوم

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

خصومت

 

فدوی نمی داند که دنیا، از حکومت اسلامی درونمرزی ما(جمهوری اسلامی- م)(1)چه می خواهد؟،چرا همه به مؤمنین ما و در رأس همه ،مقام معظم رهبری(ضپ) (2) همینجور بقول عوام non stop  گیر می دهند؟ معظم له که گوشه ای نشسته ، و دارد نان و اورانیوم خودش را می خورد!..یک کاری نکنید که یکوقت آنروی قوچک (3) فدوی بالا بیاید ها! آخر این چه وضعی ست؟ استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، هر روز یک بامبولی سرِهم می کند تا وقوع هر آتش افروزی و ماجراجوئی ویرانگری را ، بویژه درخاورمیانه ی امام و پیغمبر خیز (ع- س- ص- عج) ، به تحت الحنک حضرت آقای مظلوم ما (ضپ) ببندد!.تورقی کوتاه در رسانه های ظاله ی خاج پرستان،شمار قابل اعتنائی از اینگونه تهمت های بی پایه و اساس را، به آسانی بدست می دهد؛به مستوره ای در این راستا،نگاه کنید :

 

نیروهای ائتلاف عربی، اعلام کردند روز شنبه گذشته یک لنج ایرانی حامل سلاح (همچنین 14 سرنشین ایرانی این لنج را )در جنوب شرق شهر صلاله کشور عمان در دریای عرب، توقیف کرده اند . / العربیه

 

بر اساس این گزارش، پس از توقیف و بازرسی قایق، 45 خمپاره BGM-17 و 15 موشک هدایت شونده ضد تانک، 15 باتری جهت دستگاههای خمپاره انداز، 5 باتری دوربین، ضبط شده است .

 

 

 

 

فدویِ ولایتمدار و البته شریعتمدار(4) ، که عمراً زیر بار نمی رود و احساس می کند که کاسه ای باید زیر نیم کاسه ی اسلامی باشد، زیرا می داند که این وصله ها، به برادران کثرالله امثالهم نمی چسبد،فلذا فدوی فرستاده ی خود را برای محکم کاری،در پوشش یک دلفین البته مکتبی،به محل حادثه گسیل داشت تا با عملیات نامحسوس،واقعیت را کشف و گزارش نماید.نامبرده با به خطر انداختن جان ناقابل خود، و صرف هزینه ی فراوان از کیسه ی فدوی،در گزارشی فوق محرمانه اشعار داشته است که اتهام مذکور،طبق معمول، نادرست بوده است و برادران ماهیگیر ما در جریان صید،مبالغی بد شانسی آورده و هنگامی که تورها را بالا میکشند، بجای ماهی، مهماتی که شما هم ملاحظه کردید، در تورشان می بینند ! خب این گرد و خاکها دیگر، برای چیست؟

 

زیاده مأموریتی نیست ..

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

قیصرانه ها

 

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! : حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

درخواست بیست نماینده مجلس برای بررسی استفاده روسیه از پایگاه نوژه/ بی بی سی

 

ها.ها.ها...حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-----------------------------------

 

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در حقوق شهروندی با بیان اینکه در موضوع حصر موسوی و کروبی شورای امنیت ملی تصمیم‌گیری کرده است، گفت: این تصمیم‌گیری برای تامین امنیت عمومی مردم بوده است !/ «انتخاب»؛ الهام امین‌‌زاده  

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

---------------------------------

 

نگاه غربی ها به انسان ماتریالیستی است و آنها انسان را "همچون یک ماشین فرض می کنند" در حالی که اسلام برای انسان "کرامت ذاتی" قائل است! . /بی بی سی- محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------------------------------------

ریاست قوه قضاییه از روز اول قبول مسوولیت توجه ویژه‌ای به حقوق بشر و به خصوص جهت اسلامی آن داشته‌اند . / ایلنا-محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------------------------------------

 

مردم! از من قبول کنید، من عضو هیچ حزب و جناحی نیستم و به هیچ طرفی جز کسی که خدمت می‌کند به اسلام و انقلاب تمایل ندارم./ انتخاب،قاسم سلیمانی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------------------------------

 

اساس انقلاب اسلامی در آزادی فکر و عمل بوده و تفاوت ما با کشورهای دیگر در این مهم است . !/ علی(ع)لاریجانی، انتخاب

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-------------------------------

 

برخی در پی ترویج سکولاریسم در حوزه هستند !

 

در  ایران کسانی هستند که نماز شب خوان به شمار می‌روند٬ اما سکولار هستند . !

 

/ دیگربان- تیتر- عبدالله (ص)حاج صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

-----------------------

 

7345---0912 : دیدگاه رئيس‌جمهور کشور و گاندی در خصوص زبان انگلیسی دارای 180 درجه تفاوت و در تقابل با یکدیگر است. یعنی دیدگاه گاندی غیرمسلمان به اسلام بسیار نزدیک‌تر از دیدگاه رئيس‌جمهور کشورمان است و این مایه تأسف و تعجب است ! . ....

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

 

-----------------------------------

غلامعلی(ع) صفایی بوشهری٬ امام جمعه بوشهر و نماینده علی(ع) خامنه‌ای در استان بوشهر در دیدار با مهدی طارمی٬ عضو تیم ملی و آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران «اشتباهات فنی » وی را گوشزد کرد . !/ دیگربان

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

خارج از نوبت

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف شرعی، به شرف عرض دولت ابد مدت قوی شوکت همایونی برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

 

جمعی از اهالی محل : آیا سفارت‌خانه‌ها در کشور ما می‌توانند هرگونه خواستند نمای بیرونی ساختمانشان را بسازند؟ آیا سفارت‌خانه‌ای نظیر کشور هلند که مدعی آن است که تولیدکننده و صادرکننده گل در جهان است باید دیوار سفارتشان یک دیوار آهنی بلند با سیم خاردارهایی که برای کشورهای در حال جنگ ساخته می‌شود باشد حتی بدون رنگ‌آمیزی؟ آیا این کار از کشوری که ادعای تمدن دارد پذیرفتنی است؟ این قبیل  اقدامات توهین به مردم نیست؟ کافی است به سفارت هلند در خیابان شهید لواسانی، دیباجی شمالی، خیابان ارغوان بروید و این دیوارهای آهنی بلند و سیم خاردار را مشاهده کنید. آیا شهرداری و وزارت خارجه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این بی‌احترامی‌ها ندارند؟ آن هم در کشوری چون ایران که بالاترین امنیت را در منطقه و حتی جهان دارد.

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی، به آگاهی خاج پرستان هلندی، لعنة الله علیهم اجمعین ، رسید. یکی از اعضای آن سفارت نابکار که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود، بعدالتحیه و السلام و  ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)، یواشکی در پاسخ گفت :  والله brother fadavi ! بقول سید قاسم (former Mr.Ghasem ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....البته که ایران سابق ،جای شدیداً  امنی ست!،لکن بسیار خوف آن داریم که آنچه بر سفارتهای دول* آمریکا- انگلیس و عربستان رفت، بر سفارت ماهم برود، و برای دستگرمی، طعمه  ی حریق و چنگ و دندان بزمجه گانی بشویم که از دیوار سفارتها  بالا می روند ،! brother fadavi .

 

 خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را در محضر خاج پرستان ،اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر اهالی!

 

----------------------------------

 

* نخیر! منظور آن وسیله ی مألوف نیست!؛ این" دول" ،به ضم دال و فتح واو است، برادر،خواهر خواننده ی منحرف!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

20 آگست المربع سنه ی 2016 ترسائی

 

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر – فدوی

 

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 
August 17th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

شلنگی در خوابگه مورچگان مکتبی! 

 

حضور ُپر زور خوانندگان محترم ضدانقلاب عرضه بدارد که: در لطیفه ای که از حوزه ی جوک خارج، و به طنز سیاسی بقول عوام up grade شده است، آمده بود که توریستی از بخت بد، در ماه مبارک محرم به ایران اسلامی رسید و با حیرت مشغول تماشای خودزنی مؤمنینی بود که در خیابانها شیهه کشان فریاد می زدند " وای حسین(ع) کشته شد"! . توریست حیران از میزبان خود پرسید که این روان پریشان چرا با سر و جامه ی ِگلی، اینگونه بجان خود افتاده اند؟میزبان که چاره ای جز بیان حقیقت جانکاه نداشت،بناگزیر شعار " وای حسین کشته شد" را ترجمه کرد. توریست مادر مرده، سخت متأثر شد و تسلیت گفت و پرسید که این اتفاق کی افتاده است؟ مترجم باز بناگزیر پاسخ داد حدود 1400 سال پیش! توریست حیرت زده پرسید  چرا خبرها اینقدر دیر به شما می رسد؟!.. حالا حکایت ماست و انتشار فایل صوتی مرحوم حسین(ع) علی(ع) منتظری، ولیعهد امام راحل(ل) که 28 سال پیش، از خط مالروی امام(ل) خارج ،و از توپخانه ی بیت وی، به حیاط خلوت بیت مقام معظم رهبری وقت، متع الله المسلمین بطول بقائه دولته،شلیک شده و ملت ورجاوند،صدای آنرا امروز شنیده است !..باری گرچه فدوی می داند که شوربختانه ملت ورجاوند، از ناحیه ی کلیه ی حواس، بویژه چشم و گوش و حافظه، شدیداً  در مضیقه است،لکن در عین حال تردید هم ندارد که انتشاراین فایل،خاصیت هائی نیز داشته است از جمله اینکه ، یادآور مجدد این نکته است که ملت ورجاوند کتابخوان نیست!زیرا نامبرده اینگونه ماجراها را درخاطرات مبسوط خود آورده بوده است!. دیگر از فوائد آن همانا، غبارروبی از دوران طلائی حضرت امام(ل)* است!که اهمّ آن ، کشتار مغول وار هزاران تن از جوانان مرز ُپرگهر بوده است...

 

ما این شهامت را داشتیم که هرکس را اعدام کرده‌ایم، نوشتیم این آقا به این دلیل اعدام شده است و زیر آن را امضا کرده‌ایم و این افتخاری است برای ما . / ایران گلوبال- علی رازینی

 

بیت

عذر تقصیر همی خواهد و گوید مأمور

کاین جنایت حَسَب الامر همایون باشد !/ فرخی یزدی

 

در یورشی که برادران اوائل انقلاب شکوهمند، به "شهرنو" بردند تا بعدها بر خرابه های آن، "خانه های عفاف" را بنا فرمایند!،طی مصاحبه ای با یکی از روسپیان نگونبخت،نظرش را پیرامون خراب کردن شهرنو پرسیدند؛ فرمود اگر دولت بگذارد که ما یکسال دیگرهم بکوب کارکنیم و بعد خراب اش کنند، بهتر است!.  وجه تسمیه ی این خاطره، نقل قول زیر است:

 

آیت‌الله منتظری در خاطرات خود نوشته بود: "اول محرم شد من آقای نیری که قاضی شرع اوین و آقای اشراقی که دادستان بود و آقای رئیسی معاون دادستان و آقای پورمحمدی که نماینده اطلاعات بود را خواستم و گفتم الان محرم است حداقل در محرم از اعدام‌ها دست نگه دارید، آقای نیری گفت: "ما تا الان هفتصد و پنجاه نفر را در تهران اعدام کرده ایم، دویست نفر را هم به عنوان سر موضع از بقیه جدا کرده ایم، کلک اینها را هم بکنیم بعد هر چه بفرمایید ! ". / بی بی سی

 

 

 

دیگر از ویژگیهای برجسته ی  دوران طلائی مذکور اینکه ، در یاسای حضرات آیات،سانسور هم عطف به ماسَبَق می شود ! این پدیده را، در پی ملاحظه می کنید :

 

بعنوان تکلیف شرعی شب، بجای پرتقال فروش،پیدا کنید عکس مرحوم حسین(ع) علی(ع) منتظری را در تصویر دوم !

 

پیرامون این ماجرا اما،فدوی که از عمله ی بیت، جز انکار توأم با عرّ و تیز، از نوعی که در پی می آید، انتظار دیگری ندارد، ، خوانندگان محترم ضدانقلاب را نمی داند...

 

احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد و نماینده علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در استان خراسان رضوی، خواستار برخورد قاطع با احمد منتظری فرزند آیت‌الله حسینعلی منتظری از مراجع شیعه منتقد حکومت ایران شد .این درخواست در پی انتشار فایل صوتی سخنان آیت‌الله منتظری در دیدار با قضات عامل اعدام هزاران زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷ شمسی موسوم به «کمیته مرگ» مطرح می‌شود .

 

امام جمعه مشهد آیت‌الله منتظری را موجود فریب‌خورده‌ای که به جهنم نزدیک شد توصیف کرد

/ العربیه

 

فضولی فدوی :

 

اگر هم چنین باشد،تازه می شود همسایه ی دیوار بدیوار امام راحل(ل)،برادر علم‌الهدی !

 

زیاده جسارت است ..

 

زیاده عرضی نیست ..

13 آگست 016

پی نوشت

-------------------------------

* وامی با بهره ی سنگین،از برادر میرحسین(ع)موسوی!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

چند عکس فوری

 

یک

 

.. نه اینکه دریافت خبرهای دارالخرافه، موجب نگرانی نیست، لکن اخبار این یکی دو روزه جور دیگری فدوی را نگران کرده است که بنقل از برادر بی بی سی ،در پی می آورد:

 

* قوه قضائیه ایران اعدام شهرام امیری را تایید کرد.

 

*  شهرام جزایری 'بازداشت شد '.

 

توصیه ی فدوی آنست که : "شهرام ها" شدیداً مواظب خودشان باشند، دستکم مدتی از خانه بیرون نیایند،از فدوی گفتن !

 

دو

 

در خبرهای دارالخرافه آمده بود:

رئیس سازمان زندان‌ها در ایران نسبت به عدم تمایل پزشکان برای کار در زندان‌ها هشدار داد و گفت زندانیان هم جزو مردم هستند. رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز گفت که باید مزایایی برای خدمت‌رسانی پزشکان در زندان فراهم شود/ دویچه وله

 

دو غلط دارید 18 می گیرید:

 

1-  نخیر درست نیست، مردم جزو زندانیان هستند!

2- اختصاص مزایا هم کار نمی کند؛ زیرا پزشکان خوف آن دارند که یکوقت مانند وکلا،به  زندانیان ،ملحق نشوند !

 

سه

 

خودمانیم ،حال که ضدانقلاب بیهوش است عرض می کند که این حضرت(عج) هم با آنکه غایب است،لکن پنداری در همان عوالم غیبت،بد جوری هوای برادران را دارد !؛هنوز چند روزی از واریز 400 میلیون دلاری که  اخیراً از سوی برادران آمریکائی، مستقیماً به جیب دشداشه ی حضرت آقا(ضپ) واریز شده نگذشته، که خبر میمنت اثر زیر نیز دریافت شد:

 

شرکت اسرائیلی باید به ایران یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار غرامت بپردازد/ بی بی سی(1)

 

 رونوشت : برادر سید حسن نصرالله،حماس و سایر ماجراجویان محترم خاورمیانه، جهت اطلاع و اقدام عاجل.  اگر آی ُکر هم دست تان است زمین گذاشته و خود را به بیت برسانید!

 

چهار

 

برخی خبرهای واصله از دارالخرافه  حاکیست که علیرغم تبلیغات معاندین پیرامون رکود اقتصاد و به تبع آن تولید،آمار تولید گوسفند و ُبز در حکوت اسلامی درونمرزی، افزایش نشان میدهد! در حدی که کارامان به صدرات این 2 فقره رسیده!

به گزارش خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ چند شب پیش رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی خود با مردم، به نکات و آمارهایی درباره صادرات اشاره کرد .

این آمار نشان می دهد که گوسفند و بز بیشترین آمار صادرات غیر نفتی در روزهای منتهی به سخنرانی روحانی بوده است؛ به عبارت دیگر صادرات گوسفند و بز و کاه اولویت های صادرات غیر نفتی ایران بوده اند / .دانا .

 

پنج

 

 و دیگراینکه:

 

- علی(ع) جنتی، وزیر ارشاد ایران در گفت‌وگو با روزنامه شرق در پاسخ به امکان دعوت از بهرام بیضایی، نویسنده و کارگردان سرشناس سینما و تئاتر برای بازگشت به ایران گفته است: "نمی‌دانم آقای بیضایی اصولا می‌تواند در این سن کاری انجام دهد یا نه ".. !/ بی بی سی

 

جاخالی را ملاحظه می کنید، جان فدوی؟!یاد بگیرید،نصف شماست ! حال فدوی اساس را بر این می گذارد که علی(ع) آقا پاسخ پرسش را داده است!..در اینصورت عرض می کند احوط آنست که نخست نگاهی به سن و سال ابوی گرامی بیاندازی،دیگر نگران سن و سال ، بهرام بیضایی ارجمند نمیشوید،برادر علی (ع)جنتی !

 

شش

 

احمد مازنی در دیدار با جمشید مشایخی: با نگاه سرهنگی نمی‌شود کار فرهنگی کرد؛ اهل فرهنگ هم با سرهنگ‌ها کاری ندارند/ آخرین نیوز

 

فدوی با نظر استاد سخن در باب هشتم ص*206  موافق تر است ؛آنجا که فرمود:

 

بیت

سرهنگ لطیف خوی دلدار

بهتر زفقیه مردم آزار!

 

* منظور استثنائاً  صلی الله نیست، برادر خواهر خواننده!

 

هفت

 

و خبر بهجت اثر دیگر،افزایش گوسفند و بز، در جامعه ی شکوهمند اسلامی ستآنقدر که کارمان به صادرات شان هم کشیده است :!

 

به گزارش خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ چند شب پیش رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی خود با مردم، به نکات و آمارهایی درباره صادرات اشاره کرد .

این آمار نشان می دهد که گوسفند و بز بیشترین آمار صادرات غیر نفتی در روزهای منتهی به سخنرانی روحانی بوده است؛ به عبارت دیگر صادرات گوسفند و بز و کاه اولویت های صادرات غیر نفتی ایران بوده اند / .دانا .

 

 

 

 

هشت

 

و سرانجام اینکه:

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری پیشین ایران، دوشنبه ۸ اوت در نامه‌ای به باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا، خواستار رفع توقیف از حدود دو میلیارد دلار از منابع مالی مصادره شده ایران شد / العربیه

 

معلوم می شود که از چهارصد میلیون دلار دارائی ملت پاپتی که اخیراً از سوی برادران آمریکائی، مستقیماً به جیب دشداشه ی حضرت آقا(ضپ)و توابع  واریز شده است چیزی به محمود نداده اند که البته نامردی ست !. آخر خدا را خوش می آید که رئیس آبدارخانه پیشین بیت(رئیس جمهور- م)،کارش افزون بر تکدی از شیطان بزرگ،به تبلیغ ساعت هم بکشد ؟!

 

 

پی نوشت

--------------------------------------

(1) مشروح خبر:

 

این پروژه با ثبت یک شرکت ایرانی-اسرائیلی در سال ۱۹۶۸ میلادی (۴۷-۱۳۴۶ خورشیدی) برای ساخت خط لوله نفتی از بندر ایلات در جنوب اسرائیل به اشکلون در ساحل مدیترانه کلید خورد .

 

در آن زمان، کانال سوئز که مسیر معمول انتقال نفت بود، به دلیل اختلاف مصر و اسرائیل بسته بود و استفاده از خط لوله ایلات - اشکلون امکان آن را می‌داد که نفت ایران از مسیری متفاوت راهی بازارهای اروپا شود .به نوشته هاآرتص تا پیش از انقلاب اسلامی در ایران، ۵۰ محموله نفتی ایران از طریق این خط لوله منتقل شد که پول آن به ایران پرداخت نشده بود .

 

اسرائیل مدعی بود که زمان اصلی انقضای قرار داد سال ۲۰۱۷ بوده و پول مورد مطالبه ایران باید به عنوان غرامت نفتی که بعد از انقلاب تحویل داده نشد، در نظر گرفته شود .اما دادگاه داوری این ادعای اسرائیل را رد کرد و به نفع ایران رای داد .

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

اشتهای کاذب!

 

درعنفوان جوانی،چنانکه افتد و دانی، سریالی بود آمریکائی که نام بازیگراش بنقل از حافظه ی نه چندان استوار،" استیو آستین" بود.وجه تسمیه ی نیز این بود که آن بزرگوار چندان ُتند می دوید که دیده نمیشد ! تا آنجا که تلویزیون ناگزیربود که او را با حرکت کُند دوربین نشان بدهد! ،و با اینهمه معجزه، اورا فقط "مرد 6 میلیون دلاری" می نامیدند! ،مبلغی که جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذاری،قهر می کند!باری-حال فدوی بعنوان تکلیف شرعی،سرگرم برقراری یک تناسب است تا عدد یا نام مناسبی برای برادرانی که عجالتاً و برای دستگرمی ،دکل نفتی ٨٧ میلیون دلاری را ،بشرح زیرغیب فرموده اند،بیابد :

 

آقای زنگنه به 'حانه ملت'، خبرگزاری مجلس ایران، گفته است که پرونده دکل نفتی ٨٧ میلیون دلاری که گم شده "در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال پیگری است /بی بی سی

 

بیت

بری با خود نشان جای پا را

کنی تقلید،مرغان هوا را!

 

فدوی همچنین رجاء واثق داشت که اشتهای حضرات آیات برطرف شده ،و قضیه به بلع همین یک فقره دکل نفتی،ختم به خیر شود که به استناد تیتر و ادامه ی خبر،دریافت که طبق معمول ،به خطا رفته است:

 

زنگنه از یک دکل نفتی گم‌شده دیگر خبر داد !

 

زیاده دکلی نیست

 

 

دکل نفتی اولی که گم شده، اینقدر بود!

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

برخورد انتقادی  

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب،بهتر از فدوی می دانند که " برخورد انتقادی" از مقولات نقد ادبی ست  و بلحاظ طعم،چندان هم شیرین نیست! بعنوان مستوره عرض می کند که " به گزارش خبرگزاریها، زنان کُرد در حال جنگ با تروريست هاي داعش در عراق هستند" اینهم یکی دوسند مصور منگوله دارش :

 

 

 

خب تا اینجایش،فدوی بعنوان سرباز بی جیره و مواجب  ولایت(ضپ)، و نیز کسی که تاکنون چندین بار در دیگ جوشان ولایت تغییر جنسیت داده است !،عرض خیلی مهمی ندارد، مگر اینکه، توی این هیر و ویر، و زیر رگبار حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)* دنبال این موضوع سرنوشت ساز باشد که : پس تکلیف حجاب این دختران از جان گذشته، آنهم از نوع برترش ،که مانند معجزه ی هزاره ی سوم،مُخبّط الاسلام والمسمین احمدی نژاد،منتخب مقام معظم رهبری (ضپ)است ، در این میان چه می شود؟! پیرامون سلاحهای سنگین دخترکان بقول عوام ، I don’t care !؛اصلاً به فرض محال،فدوی که نسب اش با 5 واسطه، به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد، با قبول تصاویر فوق،از بخشی از آخرت خود و محتویات جذاب ملکی و جنسی آن گذشت،بفرمایید با بی ناموسی همین دخترکان بوجه زیر(لاک- م)، چه خاکی به سر کند؟!

 

 

 

زیاده ایرادی نیست ...

 

پی نوشت

------------------------------------------

 

*در مقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) که پاکنویس داعش است

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

معادله

 

فدوی درایام جوانی،به ضرورت ،قدری هم اشتغالات ریاضی داشته است،بقول آن بزرگوار:

 

دو بیتی

 

هندسه آموز که اندازه است

جان جهان جمله بدو تازه است

گر به فن هندسه دانا شوی

بر همه کاری تو توانا شوی!(1)

 

 و بر پایه ی این ذهنیت ریاضی،فدوی از بسیار پیش از اینهم،شدیداً  براین باور بوده است که هر مسأله ای،بیش از یک راه حل دارد. در تبیین این تئوری اما، می شود از یکی از خبرهای دارالخرُافه،بعنوان  مثال و نمونه،بشرح زیرسود برد:

 

دستغیب: اگر مردم از شورای نگهبان شکایت داشته باشند چه کنند؟/ دویچه وله

 

در این باب بین علما،شدیداً اختلاف است.فی المثل،گله ای از علما، به دکترین حضرت امام(ل)  اقتدا فرموده و براین عقیده اند که شاکیان را باید بطورفله ای و با یک قیام و قعود،به چند هزار اعدام شدگان تابستان 67 ملحق کرد،که  سرِ دنیا در معیت مقام معظم رهبری(ضپ) (2) به هسته بازی گرم است و باز هم کسی ملتفت نمی شود:

 

بیت

اروپائی بدان گردن فرازی

نداند راه و رسم"هسته بازی" (3)

 

گله ی دیگری از علما اما،که با مسائل هنری نیز بیگانه نیستند،فتوای گله ی نخست را بسود اسلام عزیز و حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) ،( 4 ) که پاکنویس داعش است ،نمی دانند و براین باورند که احوط آنست که نخست برادر فرج ا... سلحشور را نبش قبر،قلاده و زنجیر کرده و سپس فیلمی سینمائی، که درآن مناسبات اسلامی اصلاً رعایت  نشده باشد را تولید، و شاکیان را به تماشای آن دعوت و ترغیب کرد و بعد در اواسط فیلم، ناگهان سینما را مانند سینما رکس آبادان ، به عون الله و با کسب اجازه از حضرات آیات،احمد جنتی و حسین(ع) نوری همدانی،( 5 ) و برای تماشاچیان ذکور با شیهه ی یا حسین(ع) و برای تماشاچیان اناث با شیهه ی یا زهرا(س) به آتش کشید.و سرانجام گله ی سوم علما ،ضمن مخالفت با آراء فوق بعلت داشتن هزینه برای نظام مقدس، اِشعار می دارند که چون باب "فتنه "به اهتمام مقام معظم رهبری(ضپ) بقول عوام just in case همچنان مفتوح است،فلذا احوط آنست که شاکیان نابکار را برحسب مورد به لیست فتنه گران وارد پس از رسیدن لیست به حد نصاب اسلامی،بی سر و صدا،معدوم کرد .هرسه گله از علما ،اعلی الله مقامهم اجمعین اما، علیرغم تشتت فتاوی و آراء،بشرحی که گفته آمد، در این نکته خوشبختانه به جماع (6)رسیده اند  که برادر محمد(ص) رضا(ع) نقدی فرمانده ی محترم چماقداران و توابع،عناصری اعم از خودجوش و غیر خودجوش،لباس شخصی ها و سربازان سرشناس و ناشناس امام زمان(عج) ،ذوب شدگان در دیگ ولایت ،که اجماعاً نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،صرف نظر از گزینش هر یک از طرح ها ی فوق،قضیه را منسوب به استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین قلداد کرده، از طریق کوبیدن مشت های محکم به دهان آنان،مسؤل حُسن اجرای طرح خواهند بود.                    و من الله التوفیق

 

 

 

پی نوشتها

---------------------------------------------------

(1) اندیشه های میرزا آقاخان کرمانی- فریدون آدمیت ص 48

(2) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته است !

(3) نقیضه ای بربیت :  اروپائی بدان گردن فرازی/ نداند راه و رسم بچه بازی- ایرج میرزا

( 4 ) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)        

( 5 )جنتی و نوری‌همدانی آمران فاجعه سینما رکس بودند/ -  دکترمرادخانی - روبرو بنقل از خودنویس – تیتر

(6) خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً پس از مطالعه،غلط تایپی "جماع" را به "اجماع"  اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

انصراف

 

فدوی عنقریب است که شغل شریف بررسی و تقدیم عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، با آنکه عواید بدی هم ندارد را، بیک سو نهاده و به شغل شریف پیشین، که غاز چرانی بوده است، بپردازد چرا که این شغل افزون بر بیضه،حقیقتاً اعصاب هم می خواهد که فدوی، مع الاسف فاقد است؛ به این مستوره بعنوان دستگرمی نگاه کنید تا بعرض وی برسید :

 

حبیبی : آقای انصاری گفته است تعجب می‌کنم که چرا برخی از اینکه مردم ایران از دغدغه خارج شده‌اند عزا گرفته‌اند. مثل اینکه آقای انصاری هنوز در بین مردم نیست. ایشان بهتر است از طرف خودشان صحبت کنند. نه از طرف مردم پس از یک اطلاع‌رسانی دقیق از برجام در یک نظرسنجی مشخص می‌شود که چه کسی از توافق راضی و چه کسی و کسانی ناراضی‌اند؟

 

ملاحظه کردید؟ فدوی در اینحالت، چاره ای ندارد جز اینکه گوش ِ دراز  برادر حبیبی را پیچانده و متغیرانه عرض کند  که آخر صبر انقلابی فدوی هم،طول و عرضی دارد؛ کاری نکنید که آنروی قوچک فدوی(1) بالا بیاید،خدا شاهد است که اگر یکبار دیگر، فقط یکبار دیگر،  به مقام معظم رهبری(ضپ) (2) به این شدت اهانت کنید، فدوی به ارادت دیرینه ی خود به حضرت ابوی(ره) ،بسود حضرت امام(ل)، و نایب البته بر حق اش، شدیداً سیفون می کشد! . آخر مگر شما،خدای نخواسته، روشن دل اید؟ یعنی می فرمایید،حضرت آقا(ضپ) که کاپیتان تیم مذاکره کننده ی هسته ای بوده ،معاذالله دست پنجم خر،مدّ ظله العالی، و یا در بهترین حالت، مداد تراش بوده است که حالا شما دنبال راضی یان و یا نا راضی یان می گردید؟ آخر در دیزیِ اسلامی باز است، حیای گربه ی اسلامی چه می شود،برادرحبیبی؟

 

زیاده خشمی نیست ..

پی نوشت

------------------------------------

(1) محصولی از  مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم؛ و آن ترکیب خداپسندانه ای ست از گرگ و سگ، که نجس نیست!..بقول عوام warning !  شوخی نیست!، فدوی شرح آنرا در مقاله ی مبسوطی بنظرم بنام "جنس دوم" پیش از اینها داده است

(2) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

صله ی ارحام

 

خیلی ها مع الاسف، هنوزهم نمی دانندکه فدوی،بیدی نیست که به بعضی ازاین بادهای موسمی ،از جمله حکومت اسلامی  برونمرزی(داعش- م)، حتا با تهدیداتی از نمونه ی زیر بلرزد:

 

گروهک تکفیری «داعش» دیروز در صفحات توئیتر خطاب به تمامی شیعیان نوشت : «رافضی»ها بدانند که هدف ما تخریب نماد شرک آلود در نجف، کربلاء و سامرا است. بدانید که بعد از تخریب این نمادها در عراق به ایران خواهیم آمد و مشهد ایران را با خاک یکسان خواهیم کرد . /آخرین نیوز

 

در پاسخ ،بمنظور آسایش خاطر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم عرض می کند که اولاً بقول عوام don’t worry be happy زیرا چاقو، یعنی حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) ،دسته ی خودش ،یعنی حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) را نمی بُرد!از اینها گذشته،مگر آن امام همام ما در مشهد،(ع) معاذالله  این وسط،مانند بستگان خود در عراق و شام مداد تراش است که در قبال منفجر کردن گنبد و بارگاه شان، جیک شان در نیاید؟!،فدوی تردید ندارد که در صورت ورود جنود ظفر ورود داعش به مشهد،با آنکه آن حضرت(ع) با انگور یا انار ایرانی مورد علاقه اش،شدیداً مسموم شده بوده است،* معذالک با همان حال دل پیچه ی مبارک،حق داعش را کف دست شان خواهد گذشت !

 

زیاده جسارت است ..

 

پی نوشت

 

-----------------------------------------

*... از نظر روايات شيعي شکي نيست که مأمون حضرت رضا ـ عليه السّلام ـ را مسموم کرد.[8] امّا اينکه کيفيت اين عمل چگونه بوده است؟ روايات چندي وجود دارد که به آنها اشاره مي کنيم. روايتي را شيخ مفيد از عبدا... بن بشير نقل کرده که عبدا... گفت: مأمون به من دستور داد که ناخنهاي خود را بلند کنم... سپس مرا خواست و چيزي به من داد که شبيه تمر هندي بود و به من گفت: اين را به همة دو دست خود بمال... سپس نزد امام رضا ـ عليه السّلام ـ رفت و به من دستور داد که انار براي ما بياور من اناري چند حاضر کردم و مأمون گفت: با دست خود آن را بفشار، من فشردم و مأمون آن آب انار را با دست خود به حضرت خورانيد و همان سبب مرگ آن حضرت شد و پس از خوردن آن آب انار دو روز بيشتر زنده نماند»[9]. روايت ديگري را شيخ مفيد از محمد بن جهم ذکر کرده که مي گويد: «حضرت رضا ـ عليه السّلام ـ انگور دوست مي داشت پس قدري انگور براي حضرت تهيه کردند. در حبه هاي آن به مدت چند روز سوزنهاي زهرآلود زدند. سپس آن سوزنها را کشيده و به نزد آن بزرگوار آوردند... آن حضرت از آن انگورهاي زهرآلود بخورد و سبب شهادت ايشان شد » / http://al-shia.org /

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

مأموریت  

 

باورتان نمی شود که فدوی گاه حتا دل اش برای مقام معظم رهبری(ضپ)(1)، کم تا قسمتی می سوزد! ) 2)چرا که احساس می کند که شرکا، پیام معظم له را با آنکه به زبان آخوندی ست، درست نمی گیرند؛ فی المثل آن مقام منیع، درخواست کلاهی بوجه زیر فرموده بود:

 

"بیگانگان به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری و اگر نشد، نفوذ در مراکز تصمیم‌سازی هستند که در صورت تحقق این توطئه، جهت‌گیری‌ها، تصمیمات و حرکت عمومی کشور، بر اساس خواست و اراده بیگانگان، تنظیم و اجرایی خواهد شد ."

 

لکن شرکا حسب شیوه ی مرضیه، بجای کلاه،سر آوردند؛ملاحظه کنید :

 

۱۲ نماینده مجلس ایران در تذکری به وزرای اطلاعات و ارشاد درباره فعالیت "یک باند و جریان مخرب صدها نفری" در رسانه‌های داخل ایران هشدار داده‌اند .

 

به ادعای این نمایندگان، این جریان با سرویس‌های جاسوسی غربی و با کشورهایی از جمله نروژ، هلند و بریتانیا در ارتباط است و "سرپل ارتباطات آنها در خارج از کشور افرادی از سران فتنه ۸۸ و فراریان و پناهنده‌شدگان به کشورهای غربی می‌باشند ".

 

و یا :

 

تا امروز ابلاغی برای ما نیامده اما طبق قانون کسانی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند ناجا موظف است طبق قانون با هر کسی که خلاف قانون عمل کند برخورد کند . / آخرین نیوز- سردار اشتری ) 3)

 

پی نوشتها

------------------------------------

) 1) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

) 2) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، با فدوی منتظر الظهور،مشکلی دارید؟

) 3)لطفاً به ضم الف بخوانید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

آب بازی!

 

یکی از شگردهای گاهگاهی ِیک سایت درونمرزی ،ریختن آب در خوابگه مورچگان مکتبی ست! از آن جمله است خبر مصور زیر:

 

دو تبعه ی زن اهل باکو در یکی از رستوران های شهر تبریز واقع در خیابان تربیت به صورت بی حجاب ظاهر شدند/ پارسینه

 

 

 

و البته غوغای علمای دون پایه(کاربران - م) که نقل همه بجز چند تائی بوجه زیرمیسر نیست :

 

* کسی حق نداره آسایش روانی دیگران رو به بهونه راحتی خودش بهم بزنه !   اینجا ایرانه آنتالیا که نیست !

 

* توادای روشنفکرارو درنیار الکی حاج خانم

 

* درود به شرف این شیرزن

 

* پس حتما بگو خواهر ومادر وناموست موهاشونو باز کنن ومردهای شهوت ران بهشون خوب نگاه کنن تا بشن یه شیر زن خخخخخخخخخخخ

 

* باید ازاد باشه تا هر کسی خودش تصمیم بگیره و ضمنان تهران که علنیست

 

* اینکه شد مکتب سکولاریسم !!!!!!!!

 

زیاده فتوائی نیست ..

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

 

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

پیشنهاد آقای جنتی درباره موسیقی این است که "تعدادی از موسیقدان ها به حوزه بروند، تحصیل کنند و مجتهد شوند تا بتوانند احکام مربوط به این موضوع را استنباط کنند ." . / بی بی سی

---------------------------------------

او به عنوان نمونه در واکنش به انتقادها از قانون قصاص در ایران گفت: "اساس قانون اساسی ما بر مبنای اسلام است و حرف غربی ها در مورد قصاص به نوعی نقض حقوق مردم است ." /برادر لاریجانی

---------------------------------------

در جلسه اخیر مسوولان قضایی که خدمت مقام معظم رهبری بودیم ایشان گام‌های جدیدی را برای حقوق بشر تدوین کردند! . / ایلنا-محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی

---------------------------------------

ناصر مکارم شیرازی٬ از مراجع تقلید :

استفاده طولانی از بیت‌المال برای تربیت طلبه ضروری است/ دیگربان- تیتر

---------------------------------------

ضرب و شتم دختر شش ساله توسط دندانپزشک/ «او را تنبیه کردم تا از پزشک نترسد/ سحام  نیوز

---------------------------------------

* اکثریت قاطع زنان این کشور طرفدار حجاب هستند و یک اقلیتی اگر طرفدار نیستند باید خود را تطبیق بدهند.

---------------------------------------

* دولت باید برای افرادی که حجاب را رعایت می‌کنند امتیازاتی قائل شود و افرادی که آن را رعایت نمی‌کنند این امتیازات از آنها کم شود و سپس سایر قسمت‌های جامعه مانند بانک‌ها نیز به این مهم ملحق شوند .. / مشرق-  مکارم شیرازی  

---------------------------------------

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از  مشهد مقدس، آیت الله ناصر مکارم شیرازی شامگاه پنجشنبه در جمع زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی(ع) اظهار داشت: قرآن کریم، نهج البلاغه و مجموعه آیات و روایاتی که از ائمه اطهار(ع) در اختیار ما قرار گرفته پاسخگوی تمامی نیازهای بشری است . / تسنیم

---------------------------------------

به گزارش «سحام»، تقی رحمانی طی یادداشتی از شرط عجیب بازجوی همسر خود خبر داده و گفته است که «چون تقی رحمانی پدر بچه‌ها متهم فراری است و نرگس محمدی که محکوم است نمی‌تواند با بچه‌ها حرف بزند، چون بچه‌ها پیش پدرشان هستند !

---------------------------------------

بیژن نوباوه، نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: ابتدای تشخیص بیماری من گفتند سم‌های آمریکایی وارد بدنم شده. سمی که از جنگ دوم جهانی باقی مانده بود و آمریکایی‌ها هنوز از آن استفاده می‌کنند.

 

«علما که نایب امامان معصوم هستند٬ ولایت دارند و در امر به معروف و نهی از منکر حق برخورد فیزیکی با خاطیان را دارند / مهدی (عج) هادوی تهرانی -از استادان حوزه علمیه قم – دیگربان

---------------------------------------

به فحاشی رسیدگی نمی شود زیرا نمک زندگی ست/ رئیس مرکز فوریت های اجتماعی- پیک نت

---------------------------------------

ما باید پادزهر این ایدز حقوقی را پیدا کنیم و مقابل این ویروس بایستیم . / سلام خبر- حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

کشف 200 کیلو عقرب مُرده در فرودگاه ! ./ آخرین نیوز – تیتر *

 

آن زبان بستگان بیگمان، آخوند گزیده بوده اند !

 

* ادامه خبر :گمرک فرودگاهِ یک پایتخت آفریقایی، تلاش برای قاچاق بیش از 200 کیلوگرم عقرب مُرده را ناکام گذاشت

 

---------------------------------------

 

ترکیه خواستار "عادی سازی" روابط خود با سوریه شد / العربیه

 

تحشیه ی فدوی : سوریه اگر خیلی هنر کند و البته اگر حضرت آقای ما بگذارد، اوضاع خودش را " عادی" کند، برادر اردوغان!

 

---------------------------------------

 

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی از اعدام ۲۰ زندانی سنی‌مذهب دفاع کرد / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : اگر دارید ایراد می گیرید، که به هزار و یک دلیل وارد نیست!. از اینها گذشته، آخر برای حضرات آیات، اعدام بیست نفر،در سنجش با چند هزار نفر در سال 67 هم  رقمی ست؟ جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید، قهر می کند، برادر دویچه وله!

 

---------------------------------------

 

امام‌جمعه ارومیه: باید چهره رحمانی اسلام را نشان دهیم/نماینده اصفهان در خبرگان: هدف این حرف‌ها چیست؟/ خبر آنلاین

1- باید چهره رحمانی اسلام را نشان دهیم

تحشیه ی فدوی 1: گفت بقول عوام already جسته ایم ما، یافت می نشود!،برادر امام جمعه!

2- هدف این حرف‌ها چیست؟

 

تحشیه ی فدوی 2 : فرستادن ملت،دنبال نخودی که سیّد باشد(سیاه- م)

 

---------------------------------------

 

هبر معظم انقلاب در یک سال اخیر نسبت به نفوذ دشمن در انقلاب هشدار دادند چون این خطر وجود دارد و این بعد از برجام و فضای دست‌دادن و خندیدن جدی شده است . / انتخاب- محمد(ص)علی(ع) جعفری  فرمانده کل سپاه  

 

تحشیه ی فدوی 1: خیلی ساده است،برادر پاسدار؛خب حرکات و سکنات خنده دار نکنید تا ملت نخندد!

 

فرمانده کل سپاه در پایان سخنان خود عنوان کرد: انقلاب اسلامی در بستر ایستادگی روی اصول و ارزش‌ها، استقرار عدالت اجتماعی و عدم وجود تبعیض و فقر و فساد می‌تواند توسعه پیدا کند که این مستقیم به ماموریت سپاه برمی‌گردد .

 

تحشیه ی فدوی 2 : علائم و شواهد موجود در جامعه ی شکوهمند اسلامی حاکی ست که شما و سایر عمله ی بیت، بویژه در" استقرار عدالت اجتماعی و عدم وجود تبعیض و فقر و فساد" براستی که سنگ تمام گذاشته و موفق شده اید،برادر محمد(ص)علی(ع) جعفری   !

 

---------------------------------------

به گزارش آخرین نیوز، آیت الله جنتی ۸۹ ساله از دوره اول شورای نگهبان که در سال ۱۳۵۹ تشکیل شد عضو این شورا بوده و از سال ۱۳۷۱ هم به طور مداوم به عنوان دبیر این شورا هم انتخاب شده است

 

تحشیه ی فدوی : انشاءالله که به پای هم پیر شوند!

 

---------------------------------------

 

سپاه: می‌توانیم به عربستان ضربات جبران‌ناپذیر بزنیم، اما دشمن ما آمریکاست/  علی (ع) فدوی بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : قاصم الجبارین شما را از این فدوی، و آمریکا را از شما نگیرد، که بی دشمن فطیر است، برادر علی(ع)فدوی!

 

---------------------------------------

 

یک مقام ارشد وزارت بهداشت ایران روز چهارشنبه هشدار داد که انتقال ویروس عامل ایدز، اچ آوی، از طریق تماس جنسی بار دیگر در حال افزایش است که عمدتا به دلیل فقدان آگاهی کافی به دلیل تابوهای اجتماعی مربوط به آمیزش جنسی است . / بی بی سی

 

او روند تازه را "موج دوم ایدز" در کشور خواند و گفت آمار ابتلا به اچ‌آی‌وی دو برابر شده است .

 

تحشیه ی احمدی نژاد : آن " مقام ارشد وزارت بهداشت ایران" نبوده ، مقام ارشد وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی بوده؛  ما از این بی ناموسی ها نداریم که، شایعه ی ضدانقلاب است!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

خانم جابری : خانم صفدر حسینی دختر رئیس کنار گذاشته شده صندوق توسعه ملی به دلیل دریافت حقوق نجومی از بیت‌المال در مجلس اعلام کرده‌ که درآمدهای این خانواده سهم آنان است. به ایشان بفرمایید سهم  من جانباز انقلاب و همسر دیپلماتم که در سال 87 در عراق ترور و در حال حاضر جانباز 70 درصد شناخته شده چه می‌شود. به قول معروف در دیزی باز بوده حیاء گربه کجا رفته است؟

 

فدوی: والله خواهرجابری  بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست  جسارت می کند که فدوی در باب درآمد خواهر حسین(ع)ی عرضی ندارد ؛لکن در باب آن دیزی معروف می افزاید که درِ آن دیزی تاریخی، ،دیگر  چیزی یافت می نشود، جسته ایم ما ! فلذا دیگر فرقی نمی کند که درب دیزی کذائی باز باشد یا بسته، در هر دو صورت، گربه ی مرتضا علی(ع) علاف است ،خواهر جابری!

 

---------------------------------------

 

 5606---0938 : وقتی دغل‌بازی‌هایی مانند دریافت حقوق‌های نجومی از سوی بعضی مدیران و مسئولان شاهد هستیم بیشتر به ضرورت نهاد شورای محترم نگهبان پی می‌بریم. برای سلامت انقلاب باید این نهاد جدی گرفته شود. بی‌جهت نیست که افراد کانون قدرت و ثروت مخالف شورای نگهبان بوده و هستند .

 

فدوی: عریضه ی شما، عز وصول یافت؛ چون ضدانقلاب خوابست عرض می کند، حال شما خوبست، برادر 5606---0938 ؟ آنچه که ردیف کرده اید، در حضور شورای مومیائی نگهبان، اتفاق افتاده است! بیدار که شدید، دوباره تماس بگیرید، نگرفتید هم نگرفتید ، برادر 5606---0938 ؟

 

---------------------------------------

 

7902---0919:  بنده به عنوان یک ایرانی به اندازه سهمی که از بیت‌المال برخوردار هستم حاضر نیستم یک ریال از بیت‌المال بابت آتش‌سوزی سفارت آل‌سعود جنایتکار در ایران پرداخت شود.

 

فدوی ازبه  جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از ناگزیر است آن متذکر شود که واحد پول بیت المال، " درهم" است، نه ریال، برادر7902 ---0919!

 

---------------------------------------

 

4324----0935 :  آقای رئیس‌جمهور برای تحت شعاع قرار دادن فساد مالی مدیران که خبر آن به بیرون درز

 

پیدا کرده مسئله اول کشور را موضوع حمله به سفارت عربستان در سال گذشته قرار داد. خواهش می‌کنم فقط مواظب باشند به شعور و فهم مردم توهین نشود

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند:

 

بیت

چو عّرت خوب و تیزت آزموده ست

"شعورت "هم اگر کم بود، بوده ست!"

 

-----------------------------------------------------------------

 

نیکنام : جان کری در آخرین اظهارنظر در مورد ایران گفته که 60 درصد جوانان ایران خواهان تغییر نظامند، متاسفانه یا خوشبختانه کری هم «کر» است و هم کور و فاقد فهم و شعور سیاسی! او هیچ‌گاه فریاد مرگ بر آمریکای جوانان، را نمی‌شنود و انبوه جمعیت میلیونی را نمی‌بیند و تنها با تکیه بر گزارش چند مزدور و جاسوس داخلی به اظهارنظر می‌پردازد .

 

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

 

---------------------------------------

 

4239---0921 : در وزارت بهداشت بیشتر کارمندان خانم هستند ولی متاسفانه حجاب اسلامی کمتر رعایت می‌شود. بدتر اینکه بعضی از کارمندان خانم با آرایش غلیظ در محیط کار حاضر می‌شوند .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی، با قید 72 فوریت از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام و دود کردن  چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در پاسخ فرمودند که  به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین،در وزارت بهداشت فقط باید بهداشت را رعایت کنند، برادر مؤمن!

---------------------------------------

 

8631---0918 : مردم منتظرند ببینند تکلیف پرونده کشتار 500 نفر از حجاج ایرانی در منا و مسجدالحرام چه شد و به کجا انجامید؟ دولت چه پاسخی دارد بدهد؟

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، پرونده ی قطور کهریزک که  به زعامت  مقام معظم رهبری(ضپ) و معاونت و مباشرت برادر سعید مرتضوی در سال 88 تشکیل شده ،هنوز روی هواست ، این مختصر که دیگر جای خود دارد !

---------------------------------------

 

یک جانباز شیمیایی :  قبل از اعتکاف قرص اعصاب و روان (10تایی)  گرفتم 3 هزار تومان و بعد از اعتکاف یعنی 4 روز بعد از خرید قرص اول چهار هزار و پانصد تومان شده بود! یعنی  ظرف 4 روز هزار و پانصد تومان افزایش قیمت داشت! وقتی به امور ایثارگران بنیاد شهید مراجعه می‌کنیم اعلام می‌کند قیمت قرص‌های شیمیایی دو برابر شده است. چرا با یادگاران دفاع مقدس در این وضعیت گرانی چنین رفتار می‌شود؟

 

فدوی : مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند:خود کرده را تدبیر نیست یعنی، می خواستید به اعتکاف  که یکی از انواع بیهوشی ست نروید، برادر جانباز!

---------------------------------------

 

سیدامیر هوشنگ دبیرسیاقی- تهران : بعد از 8 ماه سپرده‌گذاران مؤسسه ثامن‌الحجج در بلاتکلیفی به سر می‌برند. این اجحاف و عدم پاسخگویی به هم‌وطنان هیچ توجیهی ندارد .

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد ؛لکن اگربه خود ثامن‌الحجج(ع) مراجعه فرمایید،زودتر به نتیجه می رسید، برادر دبیرسیاقی!

---------------------------------------

 

2365---0916 : قبلا با سامانه ستاره 733 مربع می‌توانستیم با استفاده از کارت ملی از مبلغ هزار تومان به بالا صدقه پرداخت کنیم اما حدود دو ماه است که این سامانه مبلغ کمتر از پنج هزار تومان راقبول نمی‌کند. از مسئولین امر درخواست رسیدگی دارم .

 

فدوی : ایرادتان وارد نیست،زیرا متکدیان هم نرخ شان را بالا برده اند و هزار تومان برایشان دیگر صرف نمی کند، خب صدقه هم مانند اجناس دیگر، باید گران بشود دیگر برادر 2365---0916 !

---------------------------------------

 

1160---0930 : انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان ادعای پیروزی و وزن بالاتر داشتن اصلاح‌طلبان را باطل کرد. نتایج انتخابات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز بار دیگر بی‌صداقتی‌های قبلی مدعیان اصلاحات درباره پیروزی در انتخابات را به افکار عمومی اثبات کرد .

فدوی : درست است بویژه  آنکه ایشان با ارفاق ، " مگس وزن" است !که البته از معجزات رهبری(ضپ) است!

 

---------------------------------------

 

3808---0916 : بازنشستگان فرهنگی قبل از 88 حقوقشان بسیار پایین است و درخواست‌هایشان هم به جایی نمی‌رسد .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند:

 

بیت

به "دولت" نیست مربوط این عریضه

چه ربطی گوز دارد با شقیقه ؟!

 

منظورشان این بود که می خواستید که مقارن با فتنه 88 بازنشسته نشوید،برادر! 3808---0916

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

13 آگست  المردّد سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

----------------

 

 

.*.*.*.*.*

August 8th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

تو می بینی و "او" پیچش مو !  

 

فدوی روز به روز، به توجه ، ظرافت فکر و دقت نظرعمله ی بیت، ادام الله ظلکم العالی ،بیشتر ایمان می آورد (1).درحاشیه اما ناگزیر به این تذکار این نکته نیز هست که اگر تعریف از خود نباشد، برخی آراء فدوی براستی دقیق است؛ !(2)! یعنی وقتی که می گوید مگس ِمکتبی هم در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، بی اذن مقام معظم رهبری(ضپ) (3) نمی پرد، یک کودک 2 ساله هم  که بسیار سنگین تر ازمگس مکتبی ست،بطریق اولی،نمی تواند بپرد ! چنانچه برای این نکته ی باریکتر از مو ،که بقول عوام "کردیت" آن از آنِ یرادران است، سندی می خواهید، " بط را ز طوفان،چه باک"؟ از قضا سند منگوله دار مصورش در دو فقره، به وجه زیر دم دست است ؛ لکن  احوط آنست که خوانندگان/ بینندگان محترم ضدانقلاب، از سه نفری که در دو تصویر ملاحظه می کنند، فقط بدقتی مکتبی،به چهره ی مظنون اصلی، که همانا آن کودک نابکار 22 ماهه باشد،توجه کنند تا رستگار شوند ، آن دو نفر باقیمانده که پدر و مادر هستند، البته مهم نیستند !(4) :

 

 

همانگونه که  در تصویر بالا و بدون کمک برادران براحتی ملاحظه می شود، مظنون اصلی، که همانا آن کودک نابکار باشد، برای ایز گم کردن و گمراه کردن عمله ی بیت،شدیداً با کلاه ، آنهم از نوع استکباری و صهیونیستی آن،استتار کرده است و گرنه قیافه ی اصلی این عنصر ضدانقلاب،که در آغوش مادر خود را پنهان کرده ، بوجه زیر است:

 

 

به چهره ی بی استتار این عنصر کوچولوی ضد انقلاب ،خوب نگاه کنید، شرارت از آن شدیداً پیداست !بویژه آن گیر سر سبز رنگ، که می تواند،نماد جنبش سبز ،یا از علائم شیطان پرستی و یا  راداری- چیزی باشد!فلذا  اگر بگذاریم بزرگ شود، کار دستمان می دهد !..بهر روی معلوم است که مشغول توطئه بر علیه مسلمین است؛ بی سببی نیست که برادران کثرالله امثالهم، پاسپورت این مظنون 22 ماهه را هم توقیف ،و برای خالی نبودن عریضه،مادر را نیز به سلول انفرادی 5 ستاره،هدایت  فرموده اند!

برادران، خسته نباشند !

 

زیاده عرضی نیست ...

پی نوشت

----------------------------------

(1) ) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

(2)- اینکه مگس ِمکتبی هم در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، بی اذن مقام معظم رهبری(ضپ) (2) نمی پرد !

(3)  (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست !

 

(4) نازنین زاغری رتکلیف، شهروند بریتانیایی ایرانی هنگام خروج از ایران "بازداشت" شده و بیش از یک ماه است که "در انفرادی" است .وی خانم زاغری از زمان دستگیری در روز سوم آوریل (۱۵ فروردین) به وکیل دسترسی نداشته، اجازه نداشته با همسرش در خارج از کشور تماس بگیرد و حتی اجازه نداشته با دختر ۲۲ ماهه خود ملاقات کند . بر اساس اظهارات خانواده، خانم زاغری در تماسی که داشته گفته "تحت فشار مجبور به اعتراف شده است". خانواده خانم زاغری به نقل از مقام‌های امنیتی محور بازجویی‌های او را "مسایل امنیت ملی" عنوان کرده‌اند . او(همسر) گفت: "نازنین خیلی از این موضوع که دخترمان برای ۴ ماه از پدر و مادرش دور بوده عذاب می کشد... این پرونده خیلی ظالمانه است ." سپاه کرمان پیشتر در اطلاعیه ای نازنین زاغری رتکلیف را به مشارکت در فعالیت های "براندازی نرم" و همکاری با "موسسات معاند متهم کرده بود ریچارد رتکلیف و بنیاد خیریه رویترز که خانم زاغری برای آن کار می کند، در واکنش این اتهامات را رد کرده اند . / بی بی سی

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

آقازاده ی آمریکائی !

 

صرف نظر ار اختلافات زرگری فی ما بین شیطان بزرگ و حضرت آقا(ضپ) ،فدوی شباهتهائی  نیز در این میان می بیند .برای دستگرمی عرض می کند که، خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین هم ، مانند ما،اخلاق زشت زیاد دارند و از آن میان و بنقل از رسانه های استکباری:

 

در آمریکا رایج است که خانواده ها فرزندان تین ایجر خود را در زمان فراغت از تحصیل برای کار می فرستند. این یک فرصت برای آنهاست که استقلال مالی را در آستانه جوانی تجربه کنند .

 

و بدتر اینکه، رعایت مصالح و شؤن مقام معظم رهبری شان را هم نمی کنند؛ نگاه کنید :

 

نشریه بوستن گلوب به نقل از حداقل دو نفر از کارکنان این رستوران تایید کرده که دختر ۱۵ ساله باراک و میشل اوباما برای کار تابستانی، در رستوران و بار نانسی کارش را آغاز کرده است . / صدای آمریکا

 

و از منبعی دیگر برای محکم کاری:

 

رستوران "جوزف مجبّر" واقع در یکی از جزیره‌هاى امریکایى مورد علاقه اوباما و خانواده اش است .

ساشا دختر کوچک‌تر اوباما رئیس جمهوری آمریکا است که ١٥ سال عمر دارد و نیمى از زندگی خود را در معروفترین کاخ‌هاى ریاستى جهان گذرانده است. او هفته پیش کار خود را در رستوران خوراک‌های دریایى به نامNancy's آغاز کرد .صاحب این رستوران  #جوزیف_مجبر  است که نام خانوادگى وى در بیش از یک کشور عربى و به خصوص لبنان متداول است، گمان مى‌رود از مهاجران یا از متولدین در آمریکا باشد . / العربیه

 

 

..

 

 

بگزارش منبع خبر،ساشا سفارش‌هاى مشتریان را وقتى که در خودرو هستند مى‌گیرد و شخصا به آنان  مى رساند :

 

 

 

همین گزارش  در ادامه ی می گوید که مقام معظم رهبری استکبار نیز خودش یک چیزی ش می شود ! ملاحظه کنید :

 

 

 

باری تنها اختلاف فی مابین اینست که، در بلاد کفر و زندقه ی ممالک محروسه ی امریک، آمار آقازادگان حداکثر دو فقره است  که تازه  می شود به آنان سفارش ساندویچ هم داد !، لکن در حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) * ، آمار آقازادگان به تعداد بیوت حضرات آیات به ترتیب ریش، و عجالتاً دردسترس نیست لذا پس از انقلاب بعدی(عج)،، انشاءالله منتشر می شود !

 

زیاده عرضی نیست..

 

پی نوشت

 

*در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تلافی

 

فدوی، و لابد ملت ورجاوند،تاکنون باید دیگر حالی شان شده باشد که خوردن حق و حقوق شان،از انرژی هسته ای حلال تر،و حق مسلم برادران است و لاغیر!..لکن از آنجا که - دست بالای دست بسیار است- فلذا سرانجام یکی هم پیدا می شود که حق برادران را بخورد !..ای معنی را فدوی ،از مرور خبری از سازمان گزارشگران بدون مرز دریافت که در آن،حق ما را شدیداً ضایع ،و ایرانِ حضرت آقا(ضپ) را که در سرکوب و امحاء دگراندیشان ،حبس و شکنجه ی روزنامه نگاران،دارای نعلین مشکی(1) و بیش از سه دهه مقام اول را داشته، به مقام سوم تنزل داده است !؛ اینهم سند منگوله دارش:

 

ایران رتبه سوم جهان را در زندانی کردن روزنامه نگاران دارد / العربیه.- تیتر

 

سازمان گزارشگران بدون مرز سه شنبه 15 دسامبر، با انتشار گزارش سالانه‌ خشونت علیه روزنامه‌نگاران در جهان، اعلام کرد "امروز در جهان ۱۵۳ روزنامه نگار در بازداشت به سر می‌برند. چین بزرگترین زندان روزنامه نگاران درجهان است و پس از آن مصر، ایران، اریتره و ترکیه قرار دارند ."

 

البته در این میانه ،ذغال خوب هم بشرح زیر، بی تأثیر نبوده است !:

 

روز پنجشنبه (۱۷ دسامبر) ۱۹۳ عضو مجمع عمومی سازمان ملل متحد با ۸۱ آری، ۳۷ نه و ۶۷ رای ممتنع، قطعنامه‌ای که متن آن را کانادا پیش‌نویس کرده بود را تصویب کردند. قطعنامه‌ای که ایران را به علت سرکوب فعالان سیاسی و اجتماعی و روزنامه‌نگاران و همچنین به علت افزایش استفاده از مجازات اعدام محکوم می‌کند / بی بی سی

و نیز :

 

مجمع عمومی سازمان ملل در دو قطعنامه جداگانه ایران و کره شمالی را به‌خاطر نقض حقوق بشر محکوم کرد. در قطعنامه‌ای که علیه ایران به تصویب رسید، از سرکوب فعالان سیاسی و روزنامه‌نگاران به شدت انتقاد شده است . / دویچه وله

 

خب، این به آن در !

 

زیاده انتقامی نیست ..

 

پی نوشت

 

 (1)  مقام قهرمانی فراتر از کمربند مشکی در کاراته!

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تبرّک

 

.... واقعاً که " حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر "! حیرت فدوی که بابت آن سر ِ همه جایش،اسفناجِ اُرگانیک سبز شده، بلحاظ  ملاحظه ی خبر زیر است:

 

تلویزیون جمهوری اسلامی ایران, حاج منصور ارضی روضه و شعر میخواند و یک عده نوزاد چند ماهه می اورند که منصور به سرشان دست بکشد. چند دقیقه مبهوت نگاه کردم, متاسفانه همین بود که نوشتم ./  فردا: مهدی قزلی- آخرین نیوز

 

 

 

 

در پاسخ عرض می کند که  یکجوری حرف می زنید که انگار طرف شما ، تلویزیون سوئد است،! لکن بقول معروف : - عیب می جمله بگفتی "ضررش" نیز بگوی- ! برادر مهدی(عج) قزلی! ؛ُمراد فدوی آنست که گر صبر کنی،حاج منصور ارضی،مداح بیت، زغوره حلوا سازد، یعنی نوزاد که بزرگ شد، می شود برادر بنیامین بهادری(1)،که هم از توبره می خورد(شهروندان گریخته از جامعه شکوهمنداسلامی! - م)و هم از آخور(اصطبل بیت- م)؛ اینهم سند منگوله دارش،برگرفته از سایت وابسته ی تسنیم :

 

برگزاری کنسرت در آمریکا و جلب سلیقه‌های مردم آن‌جا یک موفقیت برای همه ماست.!ما توانستیم بخش زیادی از سلیقه مردم آمریکا و ایرانیان مقیم آن‌جا را به خود جلب کنیم !بنیامین در سال ۲۰۱۰ سالنی را «سولداد» (فروش تمام بلیت‌ها چند روز قبل از برگزاری کنسرت) کرد که تا کنون نشده بود. این سابقه قبلی به ما کمک کرد که مردم استقبال خوبی از اجراها داشته باشند سلیم احمدی مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری خبری ویژه هم داشت :

 

کنسرت «سن‌خوزه» ما سولداد شده است! ۶ روز مانده به کنسرت ما در عید فطر بلیت‌های این کنسرت تمام شده است. و این اتفاق خوبی است برای ما که نخستین کنسرت در نخستین شهر با استقبال خوبی مواجه شده است !

سالنی که در لس‌آنجلس هست، ۷هزار نفر ظرفیت دارد. پیش‌بینی ما این است که این سالن هم سولداد شود.! لس‌آنجلس، سن‌خوزه، اورنج‌کنتی، سیاتل، دالاس، فینیکس، پورتلند، نیویورک، واشنگتن‌دی‌سی، هیوستون، تورنتو و ونکوور..

 

 

پی نوشت

------------------------------------------------------------------------

(1) نسیم: بنیامین بهادری خواننده پاپ در نشست رونمایی از آلبوم جدیدش گفت: معمولا به طور مرتب به دیدن حاج منصور ارضی می‌روم و پامنبری ایشان هستم / سینما پرس

و یا :

بنیامین: عشقِ بی‌قیدوشرط در مجلس روضه است، پامنبری حاج منصورم/ تسنیم

 

(2) سایت وابسته ی تسنیم  کامل اش را در طنز نوشته ای بنام "رفوزه" از فدوی،در آرشیو هزل داتکام بخوانید  www.hazl.com یا  http://isdmovement.com

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تصحیح و پوزش 

 

...خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. خلاصه چیزی نمانده بود که فدوی به تأسی از برادران،با یک قیام و قعود ، تایپیست مذکور را اعدام کند،لکن با پا در میانیِ برخی خوانندگان محترم ضدانقلاب، پس از بازجوئی،تفهیم اتهام و مختصری شکنجه،دریافت  که نامبرده،منظوری جز رعایت قافیه بین "چند بار" و "چند مار" نداشته است. باری ،لطفاً تا دیر نشده، لغزش تایپی مار را در خبر زیر،به رهبر، اصلاح فرمائید، ممنون!

 

"چندبار " از رهبری شنیدم که مجلس خبرگان باید "چند مار "در آستین داشته باشد!/ بی بی سی- آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی- م )

 

اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

ذبح اسلامی علوم انسانی 

 

... فدوی دیگر وقت و حوصله ندارد ،و بجای جنگ پارتیزانی و تن به تن با عمله ی بیت، آنان را بیرحمانه ادیت (1) می کند! نگاه کنید :

 

پیش از ادیت:

ثبت نام علوم انسانی زیر سلطه مدارس حدادعادل

خبرگزاری «ایسنا» امروز به نقل از «اسفندیار چهاربند»، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خبر داده است: «سال آینده ثبت نام در رشته ادبیات و علوم انسانی را در مدارس دولتی عادی نخواهیم داشت. دانش‌آموزان متقاضی رشته علوم انسانی باید در دبیرستان‌های فرهنگ ثبت نام کنند.» (2)

 پس از ادیت:

 

ثبت نام علوم غیر انسانی زیر سلطه مدارس حدادعادل

خبرگزاری «ایسنا» امروز به نقل از «اسفندیار چهارمیخ !»، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران

 

زیاده ویرایشی نیست..

 

پی نوشت

-------------------

(1) نخیر!،لغزش تایپی نیست؛ همان ادیت درست است، نه اذیت !، زیرا فدوی افزون بر بیضه،گیس اضافه هم ندارد که دست برادران بدهد،خواهر- برادر خواننده!

 

(2) تیتر از "ایران وایر" نقل شد که بمنظور احتراز از اطاله و اطناب از نقل کامل صرف نظر شد.اما در صورت تمایل  مطلب مفید و مرتبط را به مطلع زیر در آنجا بخوانید:

 این تصمیم نشان دهنده دور تازه ای از تلاش های معطوف به اسلامی سازی علوم انسانی در ایران است؛ رویکردی که به شدت از سوی علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی حمایت می شود و هدف آن مبارزه با علوم انسانی غربی و سکولاریسم اعلام شده است.

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تردید

 

فدوی در خبرهای ممالک محروسه ی امریک خواند که:

 

در پی تیراندازی در یک مرکز معلولان در منطقه "سن برناردینو" در جنوب کالیفرنیا ۱۴ نفر در آن کشته و عده دیگری زخمی شده اند . / بی بی سی

 

فدوی با این کارها،کار ندارد،فقط همینطور ارّه به ماتحت مانده است که مگر می شود که پلیس زن، بدون حجاب برترِ مقام معظم رهبری(چادر- م) یا دستکم روسری، بتواند بقول مؤمنین، در چنین قضایائی،ورود پیدا کند؟!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

بعضی شباهت ها !

 

مردم هند با برگزاری فستیوال هولی که جشن رنگها به شمار می‌رود خود را برای فصل بهار آماده می‌کنند . / آخرین نیوز

 

 

مردم  ما هم با گل گرفتن خود در همان فصل، برای عزاداری آماده می شوند !:

 

 

شباهت از این بیشتر می شود، جانِ فدوی؟!

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

واژه نامه ی مکتبی 

 

فدوی بسیار پیش از این گفته و نوشته بود که حضور ُپر زور برادران اعلی الله مقامهم اجمعین ، باعث تغییر ِبنیادیِ برخی مفاهیم  و واژگان  و زبانزدها خواهد شد زیرا مفاهیم موجود دیگر  قادربه تبیین و تعریف مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم نیستند  و بناگزیر: واژه ای از نو بباید ساخت،وزنو جمله ای ! این نهضت را فدوی نخست خود آغاز کرد و تاکنون شماری از محصولات فرهنگستان وی در این راستا بشرح زیر، مورد استفاده اند! از جمله :

- (ل : مخفف لعنة الله علیه) * بجای (ره)

- "کلمات حمار" بجای "کلمات قصار"

- " با تهدیدات خداوند متعادل" بجای" با تأییدات خداوند متعادل"

- " دارالخرُافه" بجای " دارالخلافه"

- " فجایع اتفاقیه " بجای " وقایع اتفاقیه "

 

. گفتن ندارد که این تغییرات بسته  به مورد و بشرط عمر،ادامه خواهد داشت. خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز بعنوان مشق شب و برای دستگرمی خواهشمند است زبانزد مشهور " هر ِگردی،گردو نیست" را، بشرح زیر اصلاح فرمایید؛ا اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

هر ِگردی،گردوست!

این تغییر،بر پایه ی خبر زیر اتفاق افتاده است :

 

کشته شدن شهروندان عادی ریش‌دار!

 

کشته شدن «ریش‌دار»ها در ترکیه به ظن وابستگی به داعش!/ هجوم افراد «ریش‌دار» به آرایشگاه‌ها !

«چهار تن از کسانی که کشته شدند از اعضای حزب ما بودند اما برخی افراد هم به خاطر آنکه ریش داشتند با این گمان که عضو حزب ما هستند، کشته شده‌اند

 

به گزارش خبرنگار آخرین نیوز، روزنامه‌های ترکیه از هجوم افراد ریش‌دار به آرایشگاه‌ها خبر دادند. به دنبال تحولات اخیر کوبانی و حملات پراکنده به برخی افراد ریش‌دار، شهروندانی که بیم دارند وابسته به "داعش قلمداد شوند، به آرایشگاه‌ها هجوم بردند .

 

در درگیری‌های منطقه کردنشین ترکیه در جنوب شرقی این کشور تابحال ۴۰ نفر کشته شده‌اند. در میان آنان مردانی هم بودند که ریش داشتند. بنا به نوشته روزنامه‌های ترکیه کشته شدن مردان ریش‌دار سبب شده است که در این منطقه مردان از ترس به آرایشگاه‌ها هجوم آورند و ریش خود را یا از بیخ بتراشند و یا به آن فرم بدهند . !

 

در گزارش‌ها آماده است که جوانان خشمگین کرد در شهر دیاربکر به مردانی که ریش بلند داشتند، حمله کردند و آنها را کتک زدند. روزنامه "زمان" ترکیه از کشته و زخمی شدن تعدادی از این مردان خبر داده است .

 

به دنبال این برخوردها صدها تن از مردان ریش‌دار به سلمانی‌ها هجوم برده و ریش‌های خود را از ته تراشیده‌اند. برخی از سلمانی‌های محلی گفتند که روزانه ۱۵ مشتری برای تراشیدن ریش به آنها مراجعه می‌کنند در حالیکه پیش از آن تعداد آنها بیشتر از ۳ نفر نبوده است. آرایشگران مردانه دیاربکر تائید کردند که در گذشته هرگز اینقدر ریش نتراشیده‌اند . !

 

نشریه دیاربکر سؤز (سخن دیاربکر) ضمن چاپ سخنان آرایش‌گری به نام اسماعیل قازاق می‌نویسد: «در درگیری‌ها برخی افرادی که ارتباطی به داعش ندارند هم مورد هجوم قرار گرفتند. به همین خاطر مردم بسیار نگران شدند و افراد، هم برای آنکه برچسب نخورند و هم برای آنکه آسیبی نبینند یا ریششان را به طور کامل تیغ می‌زنند یا اینکه تغییر فرم می‌دهند

 

مورد زیر هم برای جوری جنس، علاوه می شود:

 

پیکار با ریش در تاجیکستان در راستای مبارزه با افراط‌ گرایی/ بی بی سی

 

جاوید اکرم‌اف می‌گوید پلیس تاجیکستان ماه گذشته او را همراه با پسر هفت ساله‌اش در بیرون خانه‌اش نگه داشت و به ایستگاه پلیس در شهر دوشنبه برد که در آنجا به اجبار ریشش را زدند.

 

او یکی از صدها هزار مرد در تاجیکستان است که در سال های اخیر برای ریش داشتن دستگیر شده‌اند.

 

تراشیدن ریش مردان بخشی از یک برنامه دولت برای مقابله با گرایش‌هایی است که "با فرهنگ تاجیکی بیگانه و ناسازگار " تلقی می‌شود.

 

اوایل این هفته، پلیس در منطقه ختلان تاجیکستان گفت که ریش نزدیک به ۱۳ هزار مرد را به عنوان بخشی از "مبارزه با افراط‌گرایی" زده‌ است.

 

بی بی سی با ۹ مرد صحبت کرده که تجربه های مشابه داشته اند. آنها می‌گویند که در خیابان بازداشت و به زور به اداره پلیس یا سلمانی برده شده‌اند و ریششان تراشیده شده است.

 

بدیهی ست که اگر این اتفاق میمون در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما هم بیفتد، کارمان بیگمان به صادرات پشم می کشد !

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

مژده !

 

فدوی با آنکه مع الاسف،جن گیر و پیشگو و مزیّن به سایر محصولات و کمالات  جامعه ی شکوهمند اسلامی نیست، لکن بسیار پیش از این،پیش بینی کرده بود که برادران روزی، به جائی خواهند رسید که بمنظور تنسیق امور مکتبی خود،برای هر چیز، حتا عدس و لپه و جسارت است، خیار،! یک وزارتخانه تأسیس خواهند فرمود!..فدوی خدا را شکر می کند که در زمان حیات، بیکی از آرزوهای خود بشرح زیر رسید :

 

به گزارش خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، احمد زرگر، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت که قانون امر به معروف و نهی از منکر تصویب شد و قابلیت اجرایی شدن دارد . دبیرکل ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایرانتصریح کرد: «برای تصویب این قانون تاکنون ۲۲ سال کار شد،! برنامه داریم که سازمان یا وزارتخانه امر به معروف و نهی از منکر در کشور تشکیل شود ».

 

باری- گل بود و به سبزه نیز آراسته شد !

 

حضرات  با آنکه به برادران سعودی،7/24  فحش می دهند، اما با این اقدام، یک قدم دیگر، به برادران سعودی نزدیک شدند  !*

 

تبریکات فدوی را بپذیرید

 

21 دسامبر 015

 

-------------------------------------------------------

* جام دینی: به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، برگزار کنندگان کنفرانس "امربه معروف و نهی از منکر و تحولات معاصر" در عربستان سعودی، از کشورهای اسلامی خواستند از تجربه عربستان دراین زمینه استفاده کنند!.

هیأت امربه معروف سعودی که به دلیل برخوردهای نادرست و تند مأموران آن با شهروندان به پلیس دینی این کشور نیز معروف شده،! تلاش می کند حتی بر شخصی ترین مسائل زندگی مردم کنترل و نظارت داشته باشد.!

http://www.jamnews.ir /

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6 آگست المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

August 1st, 2016

.*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی
www.hazl.com

 

ایراد بنی اسرائیلی

 

...یعنی چه آقا؟ اینهمه گرد و خاک دیگر برای چیست؟ زبان بسته خلافی که نکرده است؛..اصلاً سوء استفاده ی بهینه از مصادیق بارز تهاجم فرهنگی، به فتوای علمای سلف ،رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين ، عین صواب و ثواب است ! اگر خیلی هم بخواهید شیطنت کنید،می توانید بگویید که بزرگواران عندالاقضا،  سانسورِ تصویریِ ملیحی، اعمال فرموده اند؛ خب بقول عوام so what? ؛ لکن آیا به محاسن این عمل پسندیده اصلاً اندیشیده اید؟ تمام ایراد شما ضدانقلابیون آنست که چرا سیگار را از لای انگشتان مرحوم/مقتول آیت الله طالقانی، با مهارت و بیاری فتو شاپ گرامی، ربوده اند. دلائل اینکار، البته" شدیداً قوی و معنوی " بوده است، ملاحظه کنید :

 

شرق نوشت: دیروز «شرق» در مرور خطبه‌های تاریخی در سالگرد اولین نماز جمعه آیت‌الله طالقانی، عکسی از وی منتشر کرده بود که با نیت جلوگیری از بدآموزی در جوانان!، سیگاری را که لای انگشت وی بود با تکنولوژی فتوشاپ حذف کرده بودند . !/ آخرین نیوز

 

 

 

 

اعتراض زیر را هم، احوط آنست که بقول عوام ignore کنید :

 

صراط: مهدی(عج) طالقانی، پسر آیت الله طالقانی در گفتگو با نسیم آنلاین، با انتقاد از عکس امروز روزنامه شرق در انتشار تحریف شده عکس اولین امام جمعه تهران در صفحه یک خود گفت: کاری که امروز روزنامه شرق کرده است معنای دقیق "سانسور" است؛ یعنی این که آدم ها را آن گونه که دوست داریم به جامعه نمایش دهیم و بخش هایی که نمی خواهیم را حذف کنیم .

 

 و اما در محاسن این عمل پسندیده، به اجمال و اختصار :

 

1- فدوی مقدمتاً و برای دستگرمی عرض و اذعان می کند که نگرانی و دلسوزی  "شرق" موردی نداشته است زیرا جوانان به اهتمام حضرات آیات، کارشان حتا از هروئین و کوکائین گذشته و به شیشه کشیده است.! سیگار که این روزها دیگر مال بچه هاست!بگذریم - نقطه سر سطر؛ عکس سمت چپ(بعد از عمل و بدون سیگار- م) جوری ست که انگار ایشان میخواسته توی دهن آمریکا بزند!، که گویا اجل مهلت اش نداده و به تیر غیب سربازان گمنام امام زمان(عج) گرفتار آمده است که این مهم را البته، حضرت امام(ل) بعدها و بموجب اسناد منتشره، و برحسب قراری که با شیطان بزرگ داشته، به سرانجام مطلوب رسانده است.

 

2- یک لحظه، و البته بی ُحبّ و بغض ،فکر ش را بکنید که اگر ممیّز گرامی،سیگار را از لای انگشتان آیت الله مرحوم/مقتول، با آن ظرافت مثال زدنی،که حتا از مخترع فتوشاپ نیز بر نمی آید، نمی ربود، آیت الله مقتول تاکنون چندین هزار پاکت سیگار بیت المال را دود، و در حاشیه به سرطان ریه نیز دچار می شد! بقول عوام make sense ?

 

3-بر مبنای - عیب می جمله بگفتی"ضررش" نیز بگوی- تنها ایرادی که ممکن است به ممیزان ارجمند وارد باشد آنست که چرا بمنظور " جلوگیری از بدآموزی در جوانان" پیپ مرصع را ، از دستان مبارک مجتهدالزمان ملاذ الانام صاحب السیف و القلم والپیپ اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده در تصویر زیر،به مدد فتوشاپ،جراحی نفرموده اند؟ پاسخ را، فدوی البته می داند و آن داشتن دستکم یک جفت بیضه ی تنومند است، که فدوی مع الاسف فاقد است !، خوانندگان محترم ضدانقلاب را نمی داند.

 

 

زیاده جسارت است

29جولای 016

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

تروریزم غیر دولتی !

 

فدوی قاصم الجبارین را شدیداً شکر می کند که جامعه ی شکوهمند اسلامی اش،پس از انتظاری 38 ساله،سرانجام جنس اش جور، و افزون بر تروریزم  دولتی که مفتخر به ابداع آنست،مزین به  تروریزم غیر دولتی نیز شد! تبارک الله احسن الخالقین !.. به این دو فقره، که نام مان را دوباره در جهان بلند آوازه کرد،بطور علی الحساب نگاه کنید تا رستگار شوید :

بزرگوار که اسدالله لاجوردی،علیه العنة- که سر بریده می دارد دوست- را نیز بیاد می آورد،شگفتی آفرید و البته بابت آن نیز،مبالغی بشرح زیر پرداخت:

 

.دادگاه عالی فرانکفورت یک آلمانی ۲۱ ساله ایرانی‌تبار که در طول جنگ داخلی سوریه با سرهای بریده به نیزه کشیده‌شده عکس گرفته و آن را در فیس‌بوک منتشر کرده است ! را به دو سال زندان محکوم کرد .قاضی توماس زاگبیل گفت که حکم آریا لاجوردی به دلیل ارتکاب جنایت جنگی صادر شده است .لاجوردی در شروع جلسه دادگاه اذعان کرد که این چهره اوست که در این تصاویر دیده می‌شود، اما مدعی شد که برای این کار "تحت فشار" قرار گرفته است . / دویچه وله

 


آریا لاجوردی در دادگاه فرانکفورت

 

که داستان سر بریدن در جامعه ی شکوهمند، البته چندان هم بی سابقه نیست که فجیع ترین آن به قتل متفکر برجسته،میرزا آقاخان کرمانی و دو تن از یاران، که ازلحاظ سیدجمال الدین اسدآبادی هم بشرح زیر گذشت، مربوط می شود :

 

عارخواهش از از خود بر دشمن نمی نهم بگذار به ایران برده سر ببُرند تا در دودمان ایشان پایه ی شرف بلند شود !(1) .

 

که انگار دارد پیرامون سربریدن 3 مرغ سخن می گوید! باری سیّد خسته نباشد ،که عیناً همان هم شد ! :

 

میرزا آقا خان کرمانی با شیخ احمد روحی و خبیرالملکدر سال 1314 مطابق با 17 ژوئیه 1896 در حالیکه محمد علی میرزا ولیعهد "شخصصاً" مشارکت،شبانه لاله بدست گرفت و با میر غضب در بریدن سر آن بیگناهان،همکاری کرده بود،در باغ شمال تبریززیر درخت نسترن،در راه میهن جان باختند (2)

 

فقره ی دوم نیز کم وبیش همان افتخار را آفریده است :

 

شمار قربانیان تیراندازی در مرکز خرید اولمپیک، واقع در شمال غربی شهر مونیخ آلمان به ۹ نفر رسید. فرد مهاجم نیز کشته شده است. به گفته رئیس پلیس مونیخ در این تیراندازی ۱۶ نفر زخمی شده‌اند که حال سه نفر از آنها وخیم است .پلیس مونیخ حوالی ساعت دو بامداد شنبه اعلام کرد که مهاجم یک جوان ۱۸ ساله ایرانی-آلمانی بوده و از سال‌ها پیش در مونیخ زندگی می‌کرده است. به گفته پلیس جوان مهاجم سابقه جنایی نداشته و برای پلیس کاملا ناشناخته بوده است . / همان منبع

 

و خلاصه اینکه :

 

بیت

منِ شرمنده از مسلمانی

شدم آن جا به گوشه‌ای پنهان ! (3)

 

زیاده عرضی نیست...

 

 

پی نوشت

(1) اندیشه های میرزا آقاخان کرمانی- ص 47- فریدون آدمیت

(2) سه مکتوب ص 42- فریدون آدمیت

(3) از ترجیع بند هاتف اصفهانی

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

واحد اندازه گیری    

 

پیش از ورود به موضوع و برای دستگرمی،یکی دو نقل قول از دامادمان، بخوانید :

 

آمریکا قبل از توافقنامه هسته ای همچنان شیطان بزرگ بوده است و پس از آن نیز شیطان بزرگ باقی خواهد ماند /. سیدحسن نصرالله- انتخاب

 

همین عبارت مخبط الاسلام والمسلمین حسن(ع) نصرالله نشان میدهد که آمریکا چقدر مواظب سلامتی خودش است!  و برعکس ایشان که در تمام این سالها از طریق مقام معظم رهبری(ضپ) پُرخوری کرده است،،سایزش تغییر نکرده و نخواهد کرد!

 

همان داماد ما !، در فرازی دیگر فرمود:

 

ما به گرفتن کمک از ایران اسلامی افتخار می کنیم .

 

والله برادرنصرالله بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آآآآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،ملت یک لا قبای ایران نیز اگر به اندازه ی شما برای معظم له ما عزیز بود وهمان کمکها را دریافت می کرد،نه تنها افتخار می کرد، بلکه گردن اش را هم مانند گردن شما،تبر نمی زد !

 

فدوی برای جوری جنس، نظر برخی کاربران را در این راستا،در پی می آورد، تا کامروا شود :

 

نخست مؤمنینی که نسب شان با 4 واسطه ،به آل ساندیس سلامه الله علیهم اجمعین می رسد:

 

فدایی داری سید!/ خدا حفظت کنه سید بزرگوار/ درود برسید بزرگوار/ دمت گرم سید/ صلح ارزوی ماست/ واقعا افتخار جهان اسلام هستی/ مرگ بر دشمنان سید حسن نصرا .. /

 

یک ایرانی مؤدب/جنتلمن :

 

ممنون که در خصوص مسائل داخلی ما احساس نگرانی می کنید !

 

یک کاربر ایرانی بی حوصله!:

 

ضمن احترام به شما. لطفا در امور داخلي كشور ما دخالت نكنيد سيد !

 

زیاده عرضی نیست ..

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سردار ماه !

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

نبش قبر  

 

فدوی می داند که خوانندگان محترم ضدانقلاب ،عناصر کم طاقتی هستند و البته در یک فضای شدیداً  دمکراتیک، وی را به طُرفة العینی، بباد کتک می گیرند! لکن فدوی از جان گذشته عرض می کند که آیت الله مکارم شیرازی،بسیار آیت الله فهمیده ای ست!(1) آن بزرگوار چون می داند که بعنوان یک آخوند دولتی و مستمری بگیر،جایگاهی نزد ملت یک لاقبا ندارد،فلذا افزون بر مقام معظم رهبری(ضپ)  (2) به قرنها پیش از این، نقب می زند ؛وی که از کار سنگین دوره کردن تسبیح، و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،اخیراً فارغ شده است، روی دست برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی،ریاست محترم چماقداران اعزالله انصاره بلند شده و خوانندگان محترم ضدانقلاب را ،به غزلی "  در مدح حضرت علی بن موسی الرضا ثامن الحجج علیه السلام   " با دو کوبیده ی اضافه،مهمان می کند،! که فدوی چون عنصر کم جنبه ای ست،فقط بنقل چند بیت از مهملات داهیانه آن حضرت مخّبط،بسنده می کند :

 

شعر «بر در دوست به امید پناه آمده » سروده آیت الله مکارم شیرازی است در مدح حضرت علی بن موسی الرضا ثامن الحجج علیه السلام که در زیر می خوانیم : / پارسینه

 

آمده ایم بر در دوست به امید پناه آمده ایم

آمده ایم همره خیل غم و حسرت و آه آمده ایم
 

چون ندیدیم پناهی به همه مُلک جهان

لاجرم سوی رضا بهر پناه آمده  ‎ایم
 

از بیابان خطرخیز دیار ظلمات

تا به سرچشمه نور، این همه راه آمده  ‎ایم
 

بهر دیدار چو بودیم تهی از حسنات

بر درش توبه کنان غرق گناه آمده  ‎ایم
 

چون نبودیم در این لشکر زوّار، امیر

لاجرم جزء سیاهی سپاه آمده  ‎ایم
 

ما نداریم به جز کوی رضا بارگهی

به سر کوی تو با عشق و رضا آمده  ایم
 

دست ما گیر و به مقصد برسان ای مولا !

لنگ لنگان به تعب نیمه راه آمده  ‎ایم

هر طرف کوس فنا می  ‎زند آهنگ رحیل
ما به درگاه رضــا بهـر بقا آمده ایم


«
ناصرم» خادم درگاه توأم ای محبوب

بی  ‎نواییم پی برگ و نوا آمده  ایم

 

 "برگ و نوا"  را که حضرت آقا(ضپ) بقول عوام already مرحمت فرموده اند، دیگر چه می خواهید؟

 پی نوشت

-------------------------------------------------------------------------

(1) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، با فدوی منتظر الظهور،مشکلی دارید؟

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

ابراز علاقه

 

ملت برای ابراز احساسات خود نسبت به حضرات از صدر تا ذیل، بهر دری می زند،حتا ساختن ایهام با زالو! ، ملاحظه کنید :

 

یک شهروند:

لازم نیست توی سوپرمارکت دنبالش باشی یه نگاهی دوروبرت بنداز پر زالوه !   

 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

وظائف معوّقه

 

فدوی اگر نگوید همه،دست کم برخی برادران حاکم بر ایران سابق،بلحاظ روحی در چنان وضعیت وخیمی به سر می برند که می پندارند وظائف شان را،نسبت به ملتی که بیش از سه دهه است که به گروگان گرفته اند،در حد زیر ِحد اقل معیشت،بعون الله انجام داده اند و حالا باید تشریف ببرند سروقت مسأله ای دیگر! مُخبّط الاسلام والمسلمین علی(ع) سعیدی٬ نماینده ی اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة در سپاه ،که برخی مهملات داهیانه ی  وی در پی می آید،از آن جمله است .او به پرسشی اشاره

می کند که حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) (1)  از پاسخ به آن شدیداً عاجز مانده است:

 

آیا وظیفه حکومت فقط تأمین آب و نان مردم است؟!/ دیگربان

 

که پاسخ در خور به فرمایشات اولیه ی حضرت امام (ل) و نیز مُخبّط الاسلام سعیدی را، هموطن با ذوقی به  شرح زیر داده است:

 

بیت

نان مفت و آب مفت و برق مفت،

اين ستون در مقعد آنكس كه گفت! (2)

 

البته سعیدی اساس را بر این قرار داده که حکومت شتر گاو پلنگ ،پرسش بالا را دیری ست که پاسخ داده فلذا رفته است سرِ وقت این مهمل که : 

 

توسعه دیانت و اخلاق اسلامی نیز از وظایف حکومت است ! / همانجا

 

نامبرده حجت را بر خوارج که ملت ایران سابق باشد نیزتمام کرده و افزوده است که:

 

«حکومت و حاکمیت {اسلامی} تنها به زمان پیامبر ختم نمی‌شود و اختیارات ولی فقیه در اداره حکومت با اختیارات پیامبر یکسان است

 

وی افزوده «حکم ولی فقیه نیز حُجّیت حکم ائمه را دارد و تبعیت از ولی فقیه نیز با تبعیت از پیامبر تفاوتی ندارد ! / دیگربان

 

تو خود حدیث مفصل بخوان از این "مهمل" که البته  دو مهمل اخیر،براحتی در ستون "کلمات حمار " مکتوبات فدوی،قابل طبقه بندی اند!(2)

باری- فدوی برای تلطیف فضائی که بیت بالا ایجاد کرده است،نظر کاربر منصفی را که در آن ،نه سیخ می سوزد و نه کباب، بعنوان حسن ختام،ذیلاً نقل می کند :

 

مجلس قانونی تصویب کند که متدینین اختلاسچی 5% وجوه اختلاس شده را جهت توسعه دیانت در اختیار نماینده رهبر در سپاه قرار دهند ! / (4)  

 

زیاده پیشنهادی نیست ..

 

پی نوشتها:

-----------------------------

(1) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) مرحمتی دوستی که گفته بود که این بیت بر بدنه برج ميلاد نقش بسته است، الهدة علی الراوی!

 (3)  "کلمات حمار"،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "کلمات قصار" است!

(4)  همان منبع

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

برخورد با عوارض طبیعی

 

فدوی ا ز میان خبرهای دارالخرافه، به خبر بیربط  زیر نیز برخورد :

 

"بحران خشکسالی را با مدیریت صحیح می‌توان مهار کرد " / دویچه وله

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

"ایران در آستانه بیایان‌زایی قرار دارد"، "زمین تهران ۳۶ سانتیمتر نشست کرده"، "فلات ایران وارد یک چرخه شدید خشکسالی شده است". این خبرها چقدر بر پایه استدلال‌های علمی منتشر شده و برای مقابله با این پدیده‌ها چه می‌توان کرد؟ / دویچه وله

 

آخر خودمانیم، این چه مهمل و در عین حال،خبر دشمن شاد کنی ست که رسانه های ضدانقلاب، در خروجی،بلکه ورودی خود قرار داده اند؟! البته که نمی توان!  کافی ست که شما در خبر زیر قدری باریک شوید تا واقعیت را ملاحظه کنید :

 

 

 

 

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از امضای تفاهمنامه با حوزه علمیه برای کاهش بلایای طبیعی خبر داد و خاطرنشان کرد: در مرحله اول با حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان و شیراز تفاهمنامه همکاری امضا کردیم تا از حوزه‌های علمیه برای به کارگیری نقش معنویت در کاهش بلایای طبیعی استفاده شود . / تابناک

 

و یا :

 

 آفتاب : معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از امضای تفاهمنامه با حوزه علمیه برای کاهش بلایای طبیعی خبر داد و خاطرنشان کرد: در مرحله اول با حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان و شیراز تفاهمنامه همکاری امضا کردیم تا از حوزه‌های علمیه برای به کارگیری نقش معنویت در کاهش بلایای طبیعی استفاده شود . !

برادر مربوطه، حوزه ی علمیه ی نجف را البته سهواً از قلم انداخت که فدوی علاوه می کند.براین پایه،شدیداً واضح و مبرهن است که ما مؤمنین،نیازی به راهنمائی خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، نداریم !

 

 زیاده عرضی نیست ..

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تداعی معانی ! 

 

فدوی در فراغتی،سرگرم مطالعه ی مقاله ای تحلیلی بود،لکن نمی داند که فرازهائی از آن اثر،چه ویژگی هائی داشت که بسرعت،چهره  ی برخی برادران کثرالله امثالهم را،در ذهن خسته ی اوشدیداً و به روشنی تصویر می کرد !،فدوی البته بخیل نیست و مراتب را با خوانندگان محترم ضدانقلاب خود،به شرح زیر بقول عوام share می کند؛ ولی احوط آنست که برای دستگرمی نخست، تیتر را ملاحظه کنید:

 

راه هایی برای تشخیص دروغگو / 55 آنلاین- بنقل از خبرآنلاین

 

گفتن ندارد که  فدوی ،گر چه بسیار دیر شده است،لکن سرانجام از یافتن" راه هایی برای تشخیص دروغگو" تا چه مایه شادمان است چرا که می تواند از این پس،آنرا بعنوان محک بکار برده،و تتمه ی عمر بیحاصل را،فارغ از این پدیده ی ویرانگر،ختم به خیر گرداند. مطلب البته مبسوط و مفصل بود و نقل آن موجب اطاله ی کلام خواهد،فلذا به نقل بندی از آن بشرح زیر بسنده می کند :

 

نکاتي براي شناسايي افراد دروغگو

 

تصور کنيد که شما همين ديروز متولد شده ايد و نامتان هم " گول خور" است . در اين قسمت نکاتي است تا اگر کسي در حال دروغ گفتن به شما بود بتوانيد خيلي سريع آنرا تشخيص دهيد :

 

چشم ها. چشم طرف مقابل را بخوانيد. اگر آنها بي قرار بود و مردمک چشم بيش از اندازه گشاد شده بود نشانه از دوغگويي است. اگر تمام مدت پايي را نگاه مي کرد و يا چشمش به اين طرف و آنطرف بود و هيچ گاه مستقيما به چشم هاي شما خيره نميشد بدانيد که که حرف هايش کذب محض است .

 

اگر جلوي دهان و يا قسمت هاي ديگر صورتش را مي گرفت .

 

پيشينيان اعتقاد داشتند که هر گاه کسي بيني خود را بخاراند در حال دروغ گفتن است . ...

 

اگر به اين طرف و آن طرف حرکت مي کرد تا به نحوي در تمرکز شما نسبت به موضوع مورد بحث اختلال ايجاد کند .

 

من من کردن و بعد درست کردن کلمات (شايد اين اتفاق براي خودتان هم پيش آمده باشد در چنين شرايطي اصلا لازم نيست که بر گرديد و کلمات غلط تلفظ شده را مجددا تکرار کنيد )

 

اگر تنها اشاره مختصري به جزئيات قضيه مي شود و همان حرف ها را براي متقاعد کردن خودش چندين بار تکرار مي کند. او خيلي مشکوک به نظر مي رسد درست مثل يک وکيل در زمان دفاع از متهم .داستان او پيچيده و تا حدي تحريف شده است و باعث گيج شدن مي شود .

 

دائما در حال تغيير دادن موضوع مورد بحثي است، پرسش هاي انحرافي مي پرسد و به سوالات شما را نيز پاسخ نمي دهد .

 

هميشه در زمان جواب دادن به سوالات از جمله "آيا تو به من اعتماد نداري" استفاده مي کند .

 

سوالاتي را که به نفعشان نيست نمي شنوند. چي؟ آيا در عرض 10 ثانيه راه گوششان مصدود مي شود؟ آنها زماني که از شما خواهش مي کنند تا سوال خود را مجددا تکرار کنيد، زماني پيدا مي کنند تا به گفته هاي کذبشان شاخ و برگ دهند .

 

جزئيات پس از چند روز از اين رو به آن رو مي شود (دوباره اگر يک چنين اتفاقي براي خود شما افتاده باشد، حتما به ياد مي آوريد که جزئيات را بارها و بارها عوض کرديد) چند سال بعد در مورد همان داستان از او سوال کنيد، آنگاه با تلي از دروغ هاي مختلف روبرو خواهيد شد .

 

این مفاهیم بنظرتان آشناست، نیست؟

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

1653---0915  : در کودتای شکست‌خورده اخیر ترکیه رئیس‌جمهور این کشور دست به تصفیه کامل در تمام دستگاه‌ها زده است و سران کودتا در نوبت اعدام هستند ولی در کودتای نافرجام سال 88 فتنه‌گران در ایران نه تنها تصفیه‌ای صورت نگرفت بلکه بعضی از فتنه‌گران در دولت و قدرت نفوذ کرده و به توطئه مشغول هستند. واقعا این نظام چه‌قدر مظلوم است!

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی و در شرایطی که بعلت نرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر، دولا دولا راه می رفتند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) بشدت متغیر شده فرمودند : این دفعه ی آخرتان باشد که معظم له را با یک دیکتاتور درجه ی 3 مقایسه می کنید. برادر اردوغان به گرد نعلین ما هم نمی رسد. ما فقط در یک فقره سال 67 ،چند هزار از جوانان نابکار را، که تازه کودتا هم نکرده بودند، اعدام فرمودیم و از آن ببعد تا سرکوب جنبش مردمی 88 تاکنون هم بقول عوام non stop   مشغول حبس، شکنجه،اعدام و سپس،ارشاد خلق هستیم؛تازه  قتل های دولتی درون و برونمرزی به کنار، که آمار خودش را دارد و خلاصه اینکه در مجموع، " ما رکورد زدیم" !

 

خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر 1653---0915 !

 

-------------------------------------------------------

 

7902---0919:  بنده به عنوان یک ایرانی به اندازه سهمی که از بیت‌المال برخوردار هستم حاضر نیستم یک ریال از بیت‌المال بابت آتش‌سوزی سفارت آل‌سعود جنایتکار در ایران پرداخت شود.

 

 

فدوی ازبه  جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از ناگزیر است آن متذکر شود که واحد پول بیت المال، " درهم" است، نه ریال، برادر7902 ---0919!

 

-----------------------------------------

 

اخوان : من پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تهران به بررسی نگرش دانشجویان به نتایج و اهداف حکومت دینی اختصاص دادم. در این تحقیق دانشگاهی هزار صفحه‌ای نتیجه‌ای که بدست آمد این بود که 80 درصد دانشجویان دانشگاه‌ها موافق حکومت دینی هستند. با چنین نتیجه‌ای معلوم است که خانم فائزه هاشمی از فرط ناراحتی با بهایی‌ها و منافقین طرح دوستی می‌ریزد و با اصل حکومت دینی مخالفت می‌کند.

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی، و درحالتی که پس از صرف چندین دست چلوکباب  سلطانی با کوبیده ی اضافه،به انضمام سرشیر و دوغ و عسل و توابع، مشغول کُرنش قهرمانانه بودند،به آگاهی ریاست محترم تشخیص مصلحت نظام رسید،در پاسخ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت ،فرمودند: بسمه تعالی - بقول عوام first of all, لکن به مصلحت شماست که دور فائزه جان را خط بکشید و گرنه " بنده مسؤل آن نخواهم بود" ! و اما در باب پایان نامه کذائی که " 80 درصد دانشجویان دانشگاه‌ها موافق حکومت دینی هستند" ! در فرض اینکه دروغ شما راست باشد،با رهبری صحبت می کنم که با سر به نیست کردن 20 درصد باقیمانده به ترتیب قد، موافقت فرمایند، برادر اخوان!

 

--------------------------------------------

 

7289---0911 : آقای هاشمی در مورد کوچک‌ترین حوادث و مسائل مصاحبه و اظهار نظر می‌کردند پس چرا درباره پرداخت حقوق‌های نجومی دولت به مدیران و مسئولان سکوت اختیار کرده و چیزی نمی‌گویند؟

 


فدوی : مراتب در اوقات شرعی، و درحالتی که پس از صرف چندین دست چلوکباب  سلطانی با کوبیده ی اضافه،به انضمام سرشیر و دوغ و عسل و توابع، مشغول کُرنش قهرمانانه بودند،به آگاهی ریاست محترم تشخیص مصلحت نظام رسید، در پاسخ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت ،فرمودند: بسمه تعالی - برای اینکه به مصلحت نظام نیست، برادر7289---0911

 

--------------------

 

مظفری : پول خرید جهیزیه دخترم را که با زحمت و رنج فراوان تهیه کرده بودم از داخل اتومبیل به سرقت بردند. نیروی انتظامی بعد از یک ماه سارق را دستگیر کرد. متهم 52 شاکی داشت که بیشتر از آنان با سلاح سرد زورگیری کرده بود، قاضی دادگاه یک میلیارد و 500 میلیون وثیقه برای متهم صادر کرد. متهم از دادگاه فرصت یک ساعته برای تهیه وثیقه درخواست کرد و با همین کار به قید وثیقه آزاد شد. الان چند ماه گذشته و زندگی ما تحت تاثیر برنگشتن پول سرقت شده سیاه شده لذا از دستگاه قضایی تقاضا دارم اموال و پول‌های مسروقه را زودتر به دست مالباخته برگرداند و برخورد جدی‌تری با این ناهنجاری خشن انجام دهند .

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رسید. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات برمحمد  (ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب  !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ ،فرمودند: بسمه تعالی- الخیرُ فی ماوقع!..و در ادامه افزودند که خیر و صلاح ،همان سرقت رفتن وجه جهیزیه ی دختر، توسط قطاع الطریقان محترم بوده است زیرا چه بسا اگروجه جهیزیه توسط برادران سارق به یغما نمی رفت، ممکن بود که باعث شود که دختر ازدواج کرده و چند ماه بعد، طلاق بگیرد،برادر مظفری!

 

-----------------------

 

نیکنام : ضمن تشکر از آقای روحانی به خاطر مواضع عزتمندانه 95/2/21 در کرمان یک نکته لازم است و آن اینکه جهانخواران را اقدام عملی سرجای خود می‌نشاند نه اقدام شعاری. بهتر است همان‌گونه که پیامبر اکرم(ص) در برابر غارت اموال مسلمانان دستور محاصره کاروان تجاری مشرکین را صادر کردند ما نیز اقدام عملی در تنگه هرمز انجام دهیم .

 

فدوی حرفی ندارد ولی آخر تکلیف گودرز و شقایق(جمع شقیقه- م) چه می شود،برادر نیکنام؟ یعنی :

 

بیت:

 

به "دولت" نیست  مربوط این "عریضه"

چه ربطی گوز دارد با شقیقه؟!

----------------------------------------------------

 

وحیدی- گرمسار : ضمن عرض خسته‌نباشید و تبریک به والیبالیست‌های کشورمان که با زحمات خود برای نخستین بار پای این ورزش ما را به المپیک باز کردند، عرض می‌کنم که شما نماینده جمهوری اسلامی برآمده از خون هزاران شهید ایران اسلامی هستید و حرکات و سکنات شما در قبل، حین و پس از بازی ان‌شاءالله نمایشی از شخصیت اسلامی ملت ایران خواهد بود.

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری و به آگاهی والیبالیست‌های مذکور رسید؛ همینطور سر پائی قولهائی به فدوی دادند از جمله چشم بند ببندند و نیز بخاطر شما، بدنیای آزاد، پناهنده نشوند، برادر وحیدی!

 

-----------------------------

 

ا رسلان- لارستان  : مردمی که قادرند 30 روز ماه مبارک رمضان را در شرایط سخت اقتصادی و آب و هوایی تحمل کنند، قادر خواهند بود که اقتصاد مقاومتی را هم اجرا کنند، به شرطی که دولتمردان نیز همراهی کنند و به منویات رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشانند و از شعار‌زدگی و امید به قلدری که او را کدخدا ! نامیده‌اند پرهیز کنند، چرا که آنها به فکر منافع خویشند.

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شریفه حرفی ندارد لکن پیش از آن بعنوان تکلیف شرعی شب،بجای پرتقال فروش، استثنائًا پیدا کنید رابطه ی بین گودرز و شقایق(جمع شقیقه- م) را در بخش نخست فرمایش حکیمانه که مجهول الهویه ای بنام اقتصاد مقاومتی، و ماه فرساینده ی رمضان، برادر أرسلان!

 

------------------------

 

یک شهروند : چرا در رابطه با بدعهدی آمریکا در خصوص برجام فقط رهبر معظم انقلاب باید سخنرانی بکنند. دلیل سکوت اعضای تیم مذاکره‌کننده چیست؟ متأسفانه به جای بیان حقایق برجام زیاده‌خواهی‌های دشمن را توجیه می‌کنند .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند، علت آنست که برجام، دست پخت معظم له است ، فلذا احوط آنست که شما هم،  زیپ بالا و پائین تان را ببندید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) برادر شهروند

 

-----------------------------------------

 

دو شهروند : با توجه به اینکه قاچاق سازمان یافته کالا اجرای اقتصاد مقاومتی را مختل خواهد کرد، به نظر می‌رسد استفاده از ظرفیت بسیار بالای بسیج و سپاه در حل این معضل ضروری است. دولت نیز باید در این موضوع انقلابی عمل کند.

 

فدوی : والله برادران بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود، به اعتراف برادر احمدی نژاد، کل ماجرا زیر سر برادران قاچاقچی ست !

----------------------------

 

رفیع‌پور : یک ماه است که برای داروی پیوند کلیه بین داروخانه‌های سطح شهر در رفت و آمد هستم. می‌خواستم سوال بکنم آیا برای یکی از مسئولین چنین مشکلی وجود دارد یا خیر؟

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش،بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.در فاصله ی دو قیلوله ، و پس از با دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند خیر!با پیوند کلیه آشنا نیستند و تنها تخصص شان فقط پیوند گودرز و شقایق(جمع شقیقه- م) است، برادر رفیع‌پور !

 

------------------------------------

سوری از تهران : آقای رئیس جمهور اعلام کرده که به اکثر وعده‌های خود عمل کرده‌ام لطف کنند چند مورد را نام ببرند. اگر ناراحت نمی‌شوند

و بد و بیراه به ما نمی‌گویند از وعده‌های اقتصادی شروع کنند .

فدوی : مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: طبق نصّ صریح حضرت امام (ل) ،اقتصاد مال خره و ایشان در حوزه ی تخصصی ایشان دخالت نمی کنند، پرسش بعدی را لطف کنید!

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

29جمادی الجولای سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*