حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

June 27th, 2016

.*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

زنگ تفریح مکتبی

 

بنظر می رسد که  برادران پس از فراغت از تفریحات روزانه ی خسته کننده در بلاد کفر و معصیت ، برای تنوع هم که شده، ، اموال غیر را به آتش می کشند !.اینهم سند منگوله دار و مصورش:

 

آتش‌سوزی سهمناک در اقامتگاه پناهجویان دوسلدورف و دعوا بر سر روزه‌داری!

شاهدان عینی می‌گویند که پیش از وقوع آتش‌سوزی میان چند تن از ساکنان اقامتگاه بر سر رعایت موازین روزه‌داری در ماه رمضان نزاع در گرفته بود. !/ دویچه وله-تیتر

 

فدوی پیرامون حق آتش بازی مؤمنین در بلاد کفر و زندقه، که از حق انرژی هسته ای مسلم ترست!، حرف زیادی برای گفتن ندارد، لکن در باب ُبعدِ فقهی قضیه،قدری دچار مشکل است که می کوشد آنرا با خوانندگان محترم ضدانقلاب ، بقول عوام share  کند. همانگونه که ملاحظه شد،خبر حاکی ست که علت آتش بازی در اقامتگاه مذکور،اختلاف بین علمای دون پایه، پیرامون ماجراهای ماه مبارک رمضان بوده که بلا به دور،تازه آغاز شده است ! باری با توجه به تورّم بالای 80 در صد آخوند در ایران سابق، و نیز اینهمه مراجع عالیقدری که از بیکاری رنج می برند و از بام تا شام ،ناگزیر به دوره کردن مکرر تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک هستند، پرسشی در این ارتباط گریبان فدوی را گرفته که چرا مؤمنین مذکور،پیش از به  آتش کشیدن اموال میزبان،مسائل شرعی شان را، با اینهمه حضراتی که ذکر خیرشان فوقاً رفت، در میان نگذاشتند؟!، شما می دانید؟

 

زیاده مسئله ای نیست

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

از میان دغدغه های رهبری(ضپ)

 

 فدوی که سالهاست افتخار تقدیم عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  به شرف عرض صاحب السیف والقلم،مقام معظم رهبری (ضپ) (۱) متع الله المسلمین بطول بقائه دولته را داشته و با آن مقام منیع شدیداً محشور، و با عمله ی بیت نیز مربوط بوده ،به صرافت دریافته است که معظم له شدیداً مأخوذ به حیاست واصرار چندانی به تبیین و بازکردن کلاف فرمایشات داهیانه ی خود نداشته،وافتخارانجام این مهم ،درعهده ی ذوب شدگان در ولایت و کلاً سادات آل ساندیس،سلام الله علیهم اجمعین است. دراین میانه فدوی را نیز از این نمد، البته عمامه ای ست،که به مستوره ای از آن در پی ،به اجمال و اختصار، بنقل از برادر بی بی سی،اشاره می کند:

 

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران وضعیت اسباب‌بازی در کشور را نگران‌کننده خوانده و خواهان جمع‌آوری اسباب‌بازی‌هایی شده که ذهنیت کودکان را به خطر می‌اندازد.!

 

فدوی ابتدا پنداشت که عبارت بالا ساخته و پرداخته ی برادر مذکور است،لکن ادامه ی خبربشرح زیر، سر از بیت مقام معظم رهبری(ضپ) در آورد:

 

"مقوله اسباب‌بازی" یکی از دغدغه‌های آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران است.!/ علی(ع)رضا (ع)حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 

دیگر برای فدوی هیچ تردیدی نماند که معظم له کاملاً بیکار، و جز بازی با انگشت  بیست و یکم مبارک،مشغله ی دیگری بعنوان اسباب بازی ندارد!

پی نوشت

 

-----------------------

(۱) (ضپ) مُستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته است !

(۲) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، اگر با فدوی منتظر الظهور،مشکلی دارید،بفرمایید که سفارش تان را به برادران بکند!

 

عروسک های ارزشی با چفیه در بازار !

 

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

مستقیم از اتاق خبر فدوی   مکتوبات 27 جون 016  

 

مدخل :

 

خبر داریم تا خبر!:

 

* ملاحظه ی دو خب رزیر که  در کنار یکدیگر، که یکی در پیوند با "سلب آزادی" از  یک شهروند ایرانی ، و دیگری مربوط به "سلب تابعیت" از شهروند کشوری دیگر است!، برای فدوی خیلی معنا دار بود،! برای شما چطور؟ سبب را اگر جویا شوید ،عرض می کند که فدوی  پیرامون خبر دوم ، شاهد عرّ و تیز مبسوط عمله ی بیت از صدر تا ذیل بود، و در باب خبر  نخست ، هیچ  !

 

روزنامه نگار زندانی ایرانی :

 

احسان مازندرانی روزنامه نگار زندانی با نگارش نامه ای نوشته در پی بیش از یک ماه اعتصاب غذا، "قدرت تکلم و شنوایی او با مشکلات جدی مواجه شده" است . وی افزوده که به "بیماری و عفونت های شدید نای، ریه و روده" دچار شده و نمی داند که "زنده خواهد ماند تا شاهد اجرای عدالت باشد یا خیر ".

 

آخوند بحرینی :

 

* در ادامه واکنش‌های نهادها و مقامات ایران به سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم، روحانی شیعه بحرین، سپاه پاسداران در بیانیه‌ای این اقدام را موجب تسریع سرنگونی حکومت بحرین دانسته است .

 

* دیروز نیز سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، نیروی برون مرزی سپاه سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم را "خط قرمزی" خواند که "برای مردم راهی جز مقاومت مسلحانه باقی نخواهد گذاشت ".

 

* در واکنش دیگری بیش از ۲۵۰ نماینده مجلس ایران با انتشار بیانیه‌ای از نهادهای بین‌المللی خواسته اند که "مقابل این اقدام خلاف قوانین بین‌المللی و غیرعاقلانه" بحرین عکس‌العمل متناسب نشان دهند . !

 

بقول اهل رسانه، به دنباله ی اخبار توجه فرمایید!:   

 

* نظر به اینکه میزان بازداشت و شلاق زدن مردم در جشن ها و مهمانی های خصوصی ،بحمدالله والمنة فزونی گرفته (1) و حتا به رستورانها نیز سرایت کرده است (2)  ، سازمان حمایت از مصرف کننده ی حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)وابسته به قوه ی باه(غذائیه- م)، طی صدور بیانیه ای به ملت شل و پل شدیدا ابلاغ کرد که از این پس موظف اند که در دعوتنامه هایی که برای مهمانان خود می  فرستند،عبارت " به صرف شام و شلاق" را نیز اضافه کنند! .این بیانیه متخلفین از این فرموده را،به 70 ضربه شلاق(نصف در ملاء عام و نیمه ی دیگر در غیر ملاء عام! )، صرف نظر از اینکه مهمانی انجام شده باشد یانه،بشارت داده است!

 

* سازمان جهانی حمایت از حیوانات،در بیانیه ای مبسوط و مستدل،براین پایه که انسان حیوانی ست دو پا، خود را محق به دفاع از انسانهای ساکن در ایران سابق دانسته، و به شلاق بستن آنان، شدیدا  اعتراض کرده است. عمله ی بیت نیز در پاسخ، با توجه به اقرار برادر روح الله حسین(ع)نیان که فرمود : "بابا جون ما خودمان یک زمانی قاتل بودیم"!، افزودند که بابا جون ما خودمان یک زمانی حیوان بودیم ! که سردبیر اتاق خبر فدوی، برای اینکه یکوقت خدای نخواسته توی ذوق شان نزده باشد،فرمود بقول عوام

 No worries! ،هنوز هم هستید!.

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

 

خب حالا نمیشه برادران از این آقا بجای فیزیکدان جوان زندانی امید کوکبی، استفاده کنند ؟!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

از عواقب طنز

 

فدوی از همنوعان با هوش اروپائی خود، گاه شدیداً حیرت می کند که چرا از دست آوردهای خاورمیانه ی امام و پیامبر خیز(ع- س- ص- عج ....) و بویژه ایران سابق،بهره نمی برند.؟ جاده ی تمدن و دست آوردهای آن، بباور فدوی، دو طرفه است؛ و بقول حضرت امام(ل) لکن اینطور نباشد که که ما مؤمنین جهان سومی، فقط مصرف کننده ی دسترنج علمای خاج پرستِ بلاد کفر و زندقه، لعنة الله علیهم اجمعین باشیم و آن نابکاران،  دست آوردهای ما را بقول عوام ignore کنند .مورد فراوان ، و به تعداد  مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم است. فدوی اما یکی را بعنوان مستوره ، در پی می آورد:

 

اکثریت مردم آلمان مخالف پیگرد حقوقی طنزپرداز آلمانی‌اند/ دویچه وله- تیتر

 

آلمانی‌ها از یان بومرمان، طنزپرداز تلویزیون آلمان، در برابر دعوای حقوقی رئیس جمهور ترکیه حمایت می‌کنند. طبق یک نظرسنجی ۶۶ درصد آنها مخالف مرکل هستند که به دادگستری آلمان اجازه رسیدگی به شکایت حقوقی اردوغان را داده است .

 

انستیتوی نظرسنجی "امنید" بعدازظهر جمعه گذشته (۱۵ آوریل / ۲۷ فروردین) به نظرخواهی از ۵۰۰ نفر در این رابطه پرداخته است. نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که درصد طرفداران دو حزب بزرگ سوسیال دمکرات و دمکرات مسیحی که تصمیم آنگلا مرکل را نادرست می‌دانند تقریبا برابر است .

یان بومرمان در شعری که در روز ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) از کانال دوم تلویزیون آلمان پخش شد از سیاست رجب طیب اردوغان در زمینه نقض آزادی بیان و عدم رعایت حقوق بشر انتقاد کرد و او را ریاکار خواند. اردوغان مضمون این شعر را توهین به خود خواند و با استناد به ماده ۱۰۳ قانون مجازات آلمان خواستار تشکیل پرونده علیه بومرمان شد .

 

طبق ماده ۱۰۳ قانون مجازات آلمان دولتمردان کشورهای خارجی هر شکایت حقوقی در زمینه توهین به خود را باید به دولت آلمان ارائه کنند .آنگلا مرکل روز جمعه گذشته ضمن موافقت با تشکیل پرونده قضایی علیه یان بومرمان اعلام کرد که ماده ۱۰۳ قانون مجازات آلمان تا سال ۲۰۱۸ حذف خواهد شد .

 

البته طنز پرداز خاج پرست، مانند طنز پردازان مستقل ما،به تعبیر زنده یاد اخوان،بموجب خبر زیر، در مملکت خویش غریب نیست:

 

حمایت کامل کانال دوم تلویزیون آلمان از طنزپرداز خود

 

مدیرعامل کانال دوم تلویزیون آلمان اعلام کرد که از طنزپرداز خود در برابر دعوای حقوقی رئیس جمهور ترکیه دفاع می‌کند. آنگلا مرکل به دادگستری آلمان اجازه داد که به شکایت حقوقی اردوغان رسیدگی کند . / دویچه وله- تیتر

 

بقول حضرت امام(ل) کاش فدوی هم یک طنزپرداز آلمانی بود!

 

باری- به عبارت ما، پیگرد حقوقی و این مهملات دیگر چه صیغه ای ست؟ اگر عرضه اش را ندارید،خب مراتب را به ما ارجاع کنید، تا عمله ی بیت، و ازآن میان قوه ی باه(غذائیه - م) با پشتیبانی پیاده نظام بیت، آن طنز پرداز نابکار را با یک قیام و قعود،مانند "هالو"ی طنز پرداز،  به یکی از زندانهای بیت انداخته،و بجای آب خنک، آب ُکر میل کند!  تا دیگر از یکی از دیکتاتورهای خاور میانه، انتقاد نکند !

 

والسلام، نامه تمام

 

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

رابطه ی "درم" و "کرم"

 

می گویند که هر قاعده ای را، استثنائی ست، حتا آن فرمایش محکم  استاد سخن که فرمود :

بیت

کرم داران عالم را، درم نیست

درم داران عالم را، کرم نیست !

 

لکن راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که

در این بازار مکاره، فدوی یکی از" درم داران عالم را" را دید که استثنائاً  دارای کرم بود!،

 ملاحظه کنید :

 

آمادگی میلیاردر مصری برای خرید یک جزیره یونان برای پناهجویان / دویچه وله

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

نجیب ساویرس، میلیاردر مصری اعلام کرده قصد خرید یک جزیره برای پناهجویان را دارد. او در باره انگیزه خود می‌گوید که غرق‌شدن کودک سه‌ساله سوری در دریای مدیترانه پیامی بوده "از جانب خدا برای بیداری بشریت" و کمک به پناهجویان .

 

و نیز :

 

وی در ادامه ی گفتگو، که به حضرت آقای ما هم مربوط می شود،پیرامون انگیزه ی جلای وطن مردم دربدر سوریه گفته است :

 

«چون رئیس جمهور سوریه بشار اسد با بمب‌های بشکه‌ای به آنها حمله می‌کند و "دولت اسلامی" سر آنها را می‌برد و به زنان تجاوز می‌کند ».

 

و نیز در ادامه  با اشپیگل آنلاین در باب انگیزه اش در این اقدام بشردوستانه، به یکی از محصولات مشترک مقام معظم رهبری( ضپ) و فرزند خلف اش(برادرا بشار اسد- م) اشاره می کند:

 

«جنازه پسربچه سه‌ساله (سوری) در ساحل بدروم (ترکیه) نشانه‌ای بود از جانب خدا تا ما بالاخره بیدار شویم

 

فدوی نیز به نوبه ی خود عرض می کند که : والله برادر "نجیب ساویرس" گر چه مصری فدوی تعریفی ندارد،لکن با همان مصری الکن عرض می کند که بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..و چنانچه قول مصری بدهید که بین خودمان باشد و حضرات نیز نشنوند، اضافه می کند که علت اینکه حضرت آقای ما(ضپ) هیچ جور بیدار نمی شود این نیست که معظم له معاذالله،مرگ موش میل فرموده باشد بلکه،سبب آنست که برادران،چماقداران گرامی و نیز مؤمنینی که نسب شان با 4 واسطه به آل ساندیس، سلامه الله علیهم  اجمعین می رسد، بیدارند !

 

زیاده عرضی نیست ..

23 جون 016

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ریخت و پاش مکتبی

 

 

 

 

 

میگم ها !، مدال اضافه نداری یکی هم بما بدی برادر روحانی ؟ ثواب داره ها!

ضمناً ریخت و پاشهای جسارت است رئیس جمهور پیشین در همین پیوند، که ختم

به خیر شد ! (زندان- م) مال شما را عجالتاً نمی دانیم !بقول آن بزرگوار:

" بر قصر ستمکاران، تا  خود چه رسد خذلان " !

 

 

محمد(ص)رضا(ع) رحیمی * به 5 سال زندان محکوم شد !/ رسانه ها

 

* به دودست بریده ی حضرت ابوالفضل عباس(ع)، محمد(ص)رضا(ع) رحیمی مذکور، برادر فدوی نیست!

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

خارج از نوبت  

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است دو عریضه ی زیر، که حاکی از بروز اختلاف، فی مابین علمای دون پایه است از آنجا که اختلاف بین علما، از مبانی تحکیم و ترویج شرع انور است؛فلذا فدوی بمنظور اینکه غائله را بعون الله ختم به خیر گرداند، هر دو را جهت استحضار سایر مؤمنین، بدون دخالت دست، عیناً بازتاب می دهد :

 

1981---0912 :  چند شب قبل در برنامه خندوانه در دست یکی از مدعوین (رضا کیانیان) یک توله سگ بود و از سوی دیگر دیدیم که ناباورانه آقای رامبد جوان هم یک توله سگ دیگر را در دست گرفته و آن را نوازش می‌کند و سپس سگ‌ها در استودیو رژه می‌رفتند. نشان دادن چنین صحنه‌هایی دور از شئونات اسلامی ماست .
1981---0912

 

طوسی – تهران : ای کاش پاسخ تماس گیرنده محترم کیهان و خوانندگان را می‌دادید که به برنامه خندوانه ایراد گرفته که در برنامه از توله سگ استفاده کرده است. در صورتی که توله سگ نبود و توله گرگ بود! و گرگ مثل سگ و خوک نجس‌العین نیست .
طوسی – تهران

 

راهنمائی فدوی:

 

در جهت تکمیل فرمایشات برادر طوسی می افزاید که آن برادر " توله گرگ" ، نامش "قوچک"، و حاصل مجاهدتهای مشترک حضرات آیات و برادران است که بمنظور خلاصی از سگ،از امتزاج سگ و گرگ حاصل شده شده است  و البته نجس نیست!( ن.ک. به مقاله مبسوط جنس مشابه در آرشیو هزل داتکام)

 

 

 

 

برادر پاسدار : از آشنائی با شما، خوشحال شدم ، ! لکن انشاء الله گربه ای،برادر سگ!

 

تکمله

 

خبر خشخاشی زیر، لحظاتی پیش از تنور صدای امریکا  در آمده است:

 

ورود به منازل و ضبط سگ‌های خانگی در شاهین‌شهر؛ اعتراض انجمن حمایت از حیوانات

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

پیش از این، محسن بوسعیدی، دادستان شاهین‌شهر و میمه روز ۳۱ خرداد در یک نشست خبری عنوان کرد که با نگهداری و مواظبت از سگ‌های خانگی که "ترویج‌دهنده فرهنگ مبتذل غربی" است "بدون هیچ‌گونه تعارف و اغماضی" برخورد شدید خواهد شد .او تاکید کرده بود که "طبق نظر مشهور فقها" نگهداری و مواظب از سگ "حرام" است . !

 

این انجمن همچنین به کنایه نوشته است: "بسیار خوشحالیم که همه مشکلات مملکت حل شده و تنها حضور چند قلاده سگ نگهبان در منازل آخرین مشکل عمومی در شهرستان شاهین شهر بوده است، که جنابعالی کمر به حل آن بسته‌اید !"

 

یکی از صاحبان این سگ‌ها نیز به انجمن حمایت از حیوانات ایران گفته است که ماموران نیروی انتظامی با حکم دادستانی در شرایطی که فقط فرزندانش در خانه بوده‌اند، با "ایجاد رعب و وحشت سگ‌شان را که از ترس زیر تخت مخفی شده بوده بیرون کشیده و با خود به جای نامعلومی منتقل کرده‌اند ."

 

یک شهروند دیگر هم گفته که ماموران در نبود او قفل در را شکسته و در شرایطی که همسایگان شاهد ماجرا بوده‌اند سگ او را توقیف کرده و برده‌اند .

 

 

 

 

باری فدوی شدیداً دل اش سوخت؛ لکن نه برای آن زبان بستگان، که برای نیروی محترم انتظامی متخلص به "ناجا" که تحت زعامت حضرات عمله بیت، بمثابه "شیر بی یال و ُدم و ِاشکم"،به چه ذلتهائی که تاکنون،نیافتاده است ! ، جدا ً که خاک کاهو بر سرتان !

 

23 جون 016

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

 

1382---0915 : تنها ماجرای فیش‌های نجومی و فساد گسترده از موقعیت‌های شغلی ما را غمگین نکرد، بلکه توجیه این گناه توسط وزیر تعاون، کار، رفاه اجتماعی بیشتر ما را ناراحت می‌کند. البته انتظار نداشتیم مثل برخی کشورهای غیرمسلمان پس‌از چنین سوءاستفاده‌هایی برخی خودکشی یا استعفا کنند ولی حداقل عذرخواهی ساده که می‌توانستند بکنند !

 

فدوی: آخر این چه قیاس مع الفارغ و فرمایش پرتی ست؟ آن محاسنی را که از جامعه ی غیر شکوهمند خاج پرستان ردیف کرده اید،علتی تکنیکی دارد و آن اینست که امام زمان(عج) آن نابکاران، غایب نیست و بقول عوام already   ظهور فرموده است،! برادر 1382---0915 ! فلذا خودکشی فقط حق مسلم ملت مستأصل است. لطفاً بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود؛ فدوی گیس و گردن اضافه ندارد که دست برادران بدهد!

 

------------------------------------

 

یک مادر داغدار :  بنده کاری به اصلاح‌طلب و اصول‌گرا ندارم آنچه برای بنده مهم است فرزندم است که معتاد شده و جلوی چشمم آب می‌شود. فعالان سیاسی و مسئولان به درد مردم برسند

 

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: طیب الله انفاسکم!.. در این بحران بی آبی، آب شدن فرزند شما اگر نگو ئیم سرمایه،می تواند  دستکم دستمایه ای باشد که زندگی خوبی داشته باشید، برادر مادر!

 

----------------------------

 

در این ایام به یاد بیاوریم قهرمانی را که دستش را در خط مقدم جبهه جا گذاشت ولی بیعت با امام خود را نشکست. سالگرد شهادت شهید حاج حسین خرازی را گرامی می‌داریم .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی،از طریق مبادی ذیربط  شدیداً پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند که نامبرده به ضرس قاطع آلزایمر داشته که یادش رفته که دست اش را از خط مقدم برداشته و در جیب اش بگذارد،فلذا مزایای مربوطه، به ایشان و نیز شما!، تعلق نمی گیرد،برادر 2686---0913

 

-------------------------------

 

كاش در كنار بحث گراني خودرو به گراني چادر مشكي و دلالاني كه از گراني آن سود مي برند نيز مطلبي منعكس مي كرديد كه حجاب مظلوم را نشانه رفته اند.
6429---0919

 

7440-0912 : مدتي است كه براي تهيه چادر مشكي به بازار مي روم و با قيمت هاي سرسام آور مواجه مي شوم بر من يقين شد كه پشت گراني چادر مشكي كه نماد عفت و حجاب برتر زن ايراني است نقشه اي نهفته است. !

 

فدوی بدلیل تشابه موضوع و ضیق وقت، یکجا پاسخ می دهد؛ بله همینطور است ؛فدوی هم با شما شدیداً موافق است.دشمن می خواهد بدینوسیله،کشف حجاب کند، خواهر 7440-0912 !،مؤمنین باید هوشیار بود!

 

-------------------------

 

5951---0935 : چقدر خوب است همان‌گونه که مردم برای نظام و انقلاب احساس تکلیف می‌کنند و در صحنه حاضر می‌شوند مسئولان هم احساس وظیفه کرده برای گره‌گشایی از مشکلات ملت کاری انجام بدهند .

فدوی :مراتب با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام لازم، در اوقات شرعی به جمعیتی که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند که اگر شما در این 37 ساله در نیافته باشید، که رابطه ی فرد با جامعه ی شکوهمند اسلامی، رابطه ای یکطرفه است، ول معطل اید، یعنی هرز رفته اید، برادر 5951---0935 !

 

-----------------------------------


ا 1713---0915 : اعلام شد درس جدیدی به نام برجام (فتح الفتوح) در مقطع متوسطه تدریس خواهد شد آن هم به این سرعت! کاش آموزش و پرورش پرداخت حقوق فرهنگیان (پاداش سال قبلی‌ها، حق‌التدریس اردیبهشت و خرداد، حق‌الزحمه امتحانات خرداد و شهریور ) را هم به این سرعت انجام می‌داد !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که چون عمامه شان  شلوغ است عریضه را جهت رسیدگی و اقدام، به گروه 1+5  فووارد فرمود. والله مع الصابرین!،برادر 1713---0915


------------------------------------------

 

مراد رشیدی : با توجه به سپری شدن بیش از 2 سال و نیم از عمر دولت تدبیر شایسته است فعالیت‌ها و گره‌گشایی‌های کارنامه این مدت خود را به مردم ارائه کنند. البته به قول خودشان طوری گزارش دهند که مردم در جیب خود احساس کرده باشند.......

 

فدوی : مراتب   در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام فرمود عجله کار شیطان بزرگ  است،دندان(اگر هنوز دارید،) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،درست می شود یعنی،اگر احیاناً در جیب إحساس نکردید،در جای دیگرتان احساس خواهید کرد،برادر رشیدی!

 

-----------------------

 

1639----0915 : بنده یکی از دلایل رکود حاکم بر کشور در این دولت را پیر بودن اعضای کابینه می‌دانم. اکثر وزیران سالمند هستند و قابل احترام، اما قدرت تفکر و مدیریت در میدان کار را ندارند. این افراد شاید برای مشاوره دادن خوب باشند .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،با آنکه میانگین ترکیبی جمعیت ایران سابق،جوان است، لکن ماموتهای گرامی بر آن حکم می رانند اعضای کابینه ی دولت بیت که دیگر،جای خود دارند، برادر 1639---0915

 

----------------------

 

دکتر رضا سربازی- متخصص جراحی عمومی : در راستای ترویج روش‌های نوین کشاورزی و باغداری اقدامات مثبت و هزینه‌بر را در منطقه هشتگرد اجرا کردم از جمله احداث استخر برای آبیاری قطره‌ای، احداث سطح مناسب برای نصب صفحه‌های خورشیدی تولید برق، مقدمات لوله‌کشی آبیاری قطره‌ای، کاشت بیش‌تر از 400 نهال مرغوب و زودبازده و غیره اما مورد شکایت جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد قرار گرفته‌ام. شکایت و شهادت دروغ باعث شد که دادگاه رأی به تغییر کاربری دهد و تمام زحمات بنده و همسایگان را نابود کند. آیا یک باغ پر محصول خوب است یا یک قطعه زمین خشک و بی‌حاصل؟ آیا استفاده بهینه از آب به نفع منطقه است یا از بین بردن آب‌های سطحی و عمقی و نهایتاً خشکسالی؟

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند قدری بقول عوام  confused   شده  و خیال کرده اند که شما جراح هستید و گفتند ببخشید! در پاسخ به پرسشهای شما نیز به اجمال و اختصار فرمودند که برادران سرجمع، زمینهائی را که شباهت بیشتر به صحرای کربلا داشته باشند، بیشتر می پسندند، راستی شما بلاخره سربازی رفتید یا نه، برادر جراح !

 

--------------------------

 

از سالهایی که در جنگ بودم تا الان که به دلیل بیماری شیمیایی در بیمارستان بستری‌ام حسرت پیاده‌روی به سمت کربلا را داشته‌ام. بعد از گذشت 27 سال برای اولین‌بار از مسئولین بنیاد شهید درخواست بلیت نیم‌بها برای این سفر زیارتی معنوی داشتم متأسفانه  مساعدت نکردند .
یک جانباز

 

رجب‌پور : با حقوقی که بیمه تأمین اجتماعی پرداخت می‌کند من بازنشسته تا به حال موفق به زیارت امام‌رضا(ع) نشده‌ام چراکه برای اداره زندگی روزمره با چند سر عائله و حقوق حداقلی و یک میلیون و چهارصد هزار تومانی چیزی برای پس‌انداز و یا سفر زیارتی و سیاحتی باقی نمی‌ماند. انتظار می‌رود براساس تورم و پرداخت حقوق بر مبنای بالای خط فقر آرزوی این زیارت را بر دل‌های مشتاق نگذارند .

 

فدوی بدلیل تشابه موضوع و ضیق وقت، یکجا پاسخ می دهد بقول عوام don’t worry, be happy! رفتن لازم نیست زیرا :

 

بیت :

 

طبق حدیث و آیه

 

امام(ع) خودش می آیه !

 

--------------------------------------------------------------

 

حجت نظری -دهلران : چهل روز است که خداوند سه قلو به ما عنایت نموده است. در حین رفتن از دهلران به تهران به ناچار در اراک، همسرم بستری شد و زایمان کرد. یکی از این سه‌قلوها به علت مشکلات نارسایی در بیمارستان امام خمینی(ره) اراک از بدو تولد تا به حال بستری است. من در دهلران درگیر مشکلات با بیکاری و عقب افتادن اقساط وام ازدواج و اجاره بها هستم و همسرم با 3 فرزند در اراک در رفت و آمد به بیمارستان است. به‌رغم قولی که وزرای کار و بهداشت برای حل مشکل بیکاری و شیر خشک و پوشاک سه قلوه‌ها دادند و علی‌رغم پی‌گیری‌های متعدد متاسفانه تا به حال هیچ گره‌ای از مشکلم را باز نکرده‌اند و من تحت فشار صاحب‌خانه و بانک ملی برای پرداخت اجاره بها و اقساط قرار دارم. از مسئولین امر انتظار دارم به وضع اورژانسی من رسیدگی کنند .

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،خالی از ضرر نیست   .نخست آنکه، خود کرده را تدبیر نیست، برادر نظری!  دیگر اینکه، آغاز عریضه ی شما شدیداً دچار ضعف تألیف است، یعنی آنجا که نوشته اید :

 

" چهل روز است که خداوند سه قلو به ما عنایت نموده است" .....

 

باری جمله را بشرح زیر اصلاح، و دوباره تماس بگیرید:

 

چهل روز است که خداوند با عنایتِ سه قلو، ما  را نموده است!

 

و من الله التوفیق

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 جون المُکیّف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

.*.*.*.*.*

June 20th, 2016

.*.*.*.*.*

.*.*.*.*.*

 

 حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

یک ترکیب تازه

 

فدوی نمی داند که این روزها،چرا اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة،همه اش بقول فرانسویان،  ُبز می آورد! آن از افشای اسنادی که به روشنی نشان داد که مقتدای  ضد آمریکائی او، یعنی امام راحل(ل) ،حدود بیست سالی از عمر شریف را، در جوارعتبات عالیات(ع- س- ص- عج)، قربتاً الی الله،سرگرم معاشقه و معانقه  با شیطان بزرگ بوده است ! *. و اینهم از خبری که فدوی اخیراً دید و حکم تیر خلاص را دارد !:

 

فرار یک آخوند همجنسگرا از ایران! / خبرنامه گویا- تیتر

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

 

کیهان لندن - یک آخوند جوان ایرانی همجنسگرا پس از تهدید به مرگ٬ مجبور به ترک ایران و اقامت در ترکیه شده است. بی‌بی‌سی جهانی‌٬ گزارش تصویری از وی تهیه کرده که در این گزارش نشان می‌دهد او چگونه پس از تعویض لباس روحانیت، خود را آراسته و به کلوب همجنسگرایان در استانبول می‌پیوندد.

 

بر اساس این گزارش٬ یک روحانی جوان همجنسگرا٬ از آنجا که مراسم ازدواج همجنسگرایان را به طور مخفی و پنهانی انجام می‌داد٬ تهدید به مرگ شد و مجبور به ترک ایران و اقامت در استانبول شده است.خبرنگار بی بی سی او را در حال نماز خواندن و در لباس روحانیت در مسجد استانبول ملاقات می‌کند و به گفت‌وگو با او می‌پردازد.

 

 راستش از خوانندگان محترم ضد انقلاب چه پنهان که فدوی، اگر با چشم خودش ویدئوی گفتگوی بالا را نمی دید، به تأسی از مقام معظم رهبری(ضپ)، ماجرا را حسب شیوه ی مرضیه،می گذاشت به حساب بدهکاراستکبارجهانی وصهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین؛ لکن مع الاسف با همین چشمانِ واقعاً موجود دید که چگونه  حجت الاسلام مذکور، جلوی آینه به چشمان مبارک،"ریمل" می کشید!..بهر روی فدوی با آنکه با "گی" بودن برادران که مسبوق به سوابق طولانی نیز هست،مشکلی ندارد،معذالک بدلیل مسائل ُاخروی،مراتب را دراوقات شرعی و با قید چندین فوریت، به سمع و نظر مرجع تقلیدعالیقدر خود، ابدالله دولته رساند. ایشان  با آنکه مرجع تقلید شدیداً روشنفکری ست!،معذالک در پاسخ و بعدالتحیه و السلام فرمودند :

 

بسمه تعالی – همانگونه که " بیکار نمی توان نشستن" ، روی دو منبر هم، نمی توان نشستن!، ، برادر فدوی! فلذا احوط آنست که وی، به فتوای علمای سلف ،رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌ الله مع‌النبيين و‌الصالحين ، یا آخوند باشد یا "گی" ! یعنی کوسه و ریش پهن نمی شود لکن!...

والسلام – همیشه موفق باشید

 

که فدوی البته، بعنوان وظیفه ی شرعی،مراتب را به آگاهی حجت الاسلام "گی" !  خواهد رساند.......

و اما در پایان این مختصر، یواشکی اضافه می کند که  فدوی بدلائلی که جای طرح اش اینجا نیست، در همین ارتباط ،با بیتی ازعالیجناب حافظ ، دچاراندکی مشکل شد، بویژه آنجا که فرمود :

 

بیت

 

پیر ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت

 

آفرین بر نظر پاک خطاپوش اش باد

 

فدوی نمی داند شاید هم آن بزرگوار، از خوف هجمه ی جنود ظفر ورود مؤمنین، بقول عوام error حضور (دگر باشان جنسی- م) حتا در حوزه ی روحانیت را ، تقیه فرموده است !؛ بهر روی "گی" الاسلام والمسلمین،شانس آورد که بجای " کلوب همجنسگرایان در استانبول " کلوب همجنسگرایان در اورلندوی فلوریدا نبود و گرنه به استناد گزارشی که فرازهائی از آن در پی می آید،توسط برادر "عمر متین" ** ،شدیداً به لقاء الله می پیوست!

 

کشتار کلوب شبانه همجنس‌گرایان در اورلاندو با سلاح سنگین و کشته شدن دست‌کم ۵۰ نفر آمریکا را در اندوه و شوک فرو برده است. باراک اوباما آن را «عملیات ترور» نامیده است و دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری خواهان استعفای اوباما شده است . / رادیو زمانه

 

 و در ادامه خبر وحشت اثر :

 

 در تمام ساختمان‌های اداری آمریکا پرچم‌های این کشور نیمه‌افراشته هستند و همچنان خویشان و نزدیکان کسانی که در کلوب شبانه بودند و از آن‌ها اطلاعی ندارند نمی‌دانند که بستگانشان زنده هستند یا خیر .یک مادر به شبکه ان‌بی‌سی می‌گوید: «من نمی‌دانم پسرم کجاست. کسی نمی‌تواند به من بگوید پسرم کجاست شاهدان عینی از صحنه‌های هولناک در داخل کلوب شبانه سخن می‌گویند . به‌دلیل ادامه تحقیقات هنوز اجساد کشته‌شدگان جمع‌آوری نشده‌اند و از لباس‌های قربانیان همچنان زنگ موبایل‌هایشان به‌گوش می‌رسد زیرا اعضای خانواده و دوستان آن‌ها به‌دنبالشان می‌گردند .در این میان رسانه‌ها ویدئوهایی از دقایق دلهره‌آور حمله مهاجمی که نام او عمر متین اعلام شده منتشر می‌کنند. این تهاجم با سلاح گرم و گلوله‌های بسیار در ساعت دو نیمه‌شبی که به یکشنبه ۱۲ ژوئن / ۲۳ خرداد منتهی می‌شد صورت گرفت .

 

و نیز :

 

 چند ساعت پس از آنکه تصویرهای خون آلود قربانیان حمله به یک باشگاه شبانه در اورلاندو، در ایالت فلوریدا، در تلویزیون های سراسر جهان ظاهر شد، گروه دولت اسلامی تیرانداز را یکی از هواداران خود معرفی کرد و بطور ضمنی مسئولیت کشتار را بر عهده گرفت . / صدای آمریکا

 

 

 

 

باری فدوی بدش نمی آید که نظر حجت الاسلام " گی" را در این ارتباط، بداند و یا بشنود !

 

 

--------------------------------

* در روزهای گذشته سازمان «سیا» اسنادی را منتشر کرده که نشان می دهد آیت‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، از دهه 60 میلادی تا 1979 یعنی تا قبل از ترک فرانسه و آمدنش به ایران در سال 1979 با روسای جمهوری آمریکا در ارتباط بود .

 ** برعکس نهند نام زنگی کافور !

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد !

 

فدوی خدار را شکر می کند که سرانجام جنس مان جور ، وپس از برادران، چشم مان به خبری که در پی می آید، روشن شد :

 

عامل حمله در تگزاس ایرانی بوده است / دویچه وله- تیتر

 

پلیس آمریکا اعلام کرده عامل گروگان‌گیری در ایالت تگزاس فردی ایرانی به نام محمد مقدم بوده است. او پس از مشاجره با رئيس خود، رئیس و یکی از همکارانش را در فروشگاه محل کار به گروگان گرفته بود .

 

روز سه‌شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی یک حادثه گروگان‌گیری در فروشگاه وال‌مارت در تگزاس روی داد. در این حادثه مهاجمی مسلح که خود کارمند فروشگاه بود پس از درگیری لفظی با رئیس فروشگاه، او و یکی دیگر از همکارانش را به گروگان گرفت .

 

به گزارش پلیس آمریکا این فرد به نام محمد مقدم ۵۴ ساله و یک مهاجر ایرانی است که ۸ سال پیش به همراه خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرده بود .

 

 بله، چه معنی داشت که از عمامه ی  ترورهائی که برادران گوناگون در جهان آزاد سامان داده و می دهند، ما را هم نمدی نباشد؟!

 

تبریکات فدوی را بپذیرید.

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

نوعی مقابله

 

فدوی در لابلای خبرها، به تیتر توأم با پرسشی بشرح زیر نیز برخورد :

 

این تصویر جهان عرب را به خشم آورده:سرباز روس در حال حمل «صلیب» در جنگ با داعش در سوریه؟    / ناظران

 

 

 

 

و در ادامه ی خبرِ بهجت اثر می خوانیم :

 

این تصویر طی چند هفته اخیر هزاران بار در شبکه‌های اجتماعی عرب‌زبان و روس دست به دست شده است؛ نشان به آن نشان که سربازان روس نه تنها در خاک سوریه حضور دارند بلکه به یک "جنگ مقدس"و یا "جنگ صلیبی"آمده‌اند . !

 

فدوی با نظری که نقل شد،موافق نیست فلذا تنها به پرسش مستتر در تیتر می پردازد که دست کم برای وی،بسیار ساده است و پاسخ آن نیز این است که چون برادران اعم از حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) یا  حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)،چیزی از دراکولا کمتر ندارند،فلذا آن سرباز خاج پرست،بر اساس یک باور کلاسیک،با صلیب به مصاف برادران داعش رفته است !،اینهم آخر کاری داشت،که مزاحم فدوی شدید؟

 

زیاده پاسخی نیست

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

مژده

 

....تا باشد از این خبرهای خوش، اقدس خانم!.. فدوی هم در لابلای خبرها  دید که خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، بشر را یک قدم دیگر به خدا ،نزدیکتر کرده اند،ملاحظه کنید :

 

مخابره تصویر بی‌سابقه از پلوتو . /دویچه وله

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

روز سه‌شنبه (۲۳ تیر/ ۱۴ ژوئیه) فضاپیمای "نیوهورایزنز" پس از سفری ۹ ساله به نزدیک‌ترین فاصله از پلوتو (۱۲۵۰۰ کیلومتری) رسید. فاصله زمین تا این سیاره ۷ / ۴ میلیارد کیلومتر است. هر سیگنال مخابره شده برای این تصویر بیش از ۴ ساعت در راه بوده است. "نیوهورایزنز" سفر فضایی خود را روز ۱۹ ژانویه سال ۲۰۰۶ آغاز کرد

 

حرکت علمای خاج پرست لعنة الله علیهم اجمعین،بر عکس علمای ما کثرالله امثالهم،مع الاسف رو به آینده است و در تحولی دیگر،همان  منبع  مراتب زیر نیز گزارش کرده است:

 

پروژه‌ای ۱۰ ساله با سرمایه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار آغاز شده تا نشانی از آثار حیات و موجودات هوشمند فضایی در دیگر نقاط کیهان کشف کند . / دویچه وله

 

این پروژه Breakthrough Initiatives نام دارد و هدایت آن را اخترشناسان برجسته‌ی جهان عهده‌دار هستند. یوری میلنر، میلیاردر روس ساکن آمریکا، سرمایه لازم برای انجام این پروژه عظیم و درازمدت را فراهم کرده است . استیون هاوکینگ، فیزیکدان و کیهان‌شناس مشهور بریتانیایی، از پشتیبانان این پروژه است .

 

باری- فدوی فکر می کند که سیاره مذکور دیگر باید برای برگزاری نماز جماعت توسط دکتر روستا آزاد رئیس دانشگاه شریف،آماده باشد! * که فرمود:؛

 

روستا آزاد با اشاره به سوالی که از وی در خصوص بزرگترین آرزوهایش در هفتهء هوافضا پرسیده شد، خاطر نشان کرد : «در پاسخ به این پرسش پاسخ دادم که از بزرگترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است!. در این آرزو هم توسعه فناوری هست و هم توسعه معنویات ! ! / خبرگزاری وابستهء مهر

 

مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،بشتابند که فی التأخیر آفات !

 

 بعدالتحریر

 

در حاشیه و برای اینکه خوانندگان محترم ضدانقلاب،دست خالی به خانه نرفته باشند، بعنوان  تکلیف شرعی شب، با ملاحظه ی تقکر و تصویر هر دو دانشمند که ذکر خیرشان رفت، استثنائاً بجای پرتقال فروش،پیدا کنید،که کدام بقول عوام disable اند؟!

 

 

استیون هاوکینگ

 

 

برادر  روستا آزاد

زیاده تکلیفی نیست ..

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

گیرم پسر تو بود "نجّار" !*

 

فدوی درمرورخبرهای امروز دارالخرافه،به مورد بسیار نادر و شگفت انگیزی برخورد کرد که چون بخیل نیست،آنرا با خوانندگان محترم ضدانقلاب خود،بقول عوام share می کند  و آن اینکه،یکی از پسران آیت الله پینوکیو(احمد جنتی- م) که برای خودش پیرمردی ست!، برخلاف پدر و برادر و حتا برخی دیگر مانند برادران لاریجانی،لعنة الله علیهم اجمعین، بکاری شرافتمندانه مشغول است!(نجاری)، براستی شگفت انگیز نیست ؟! باری - فدوی برای جوریِ جنس،  سند مصور منگوله دارش را نیز در پی می آورد:

 

فرزند نجار آیت الله جنتی  ./ انتخاب- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بنقل از قلمکده :

 

قد و قیافه و حتی لحن صدای پسر، همانند پدر است، گویا احمد جنتی ۳۰سال جوان تر شده است. حسن آقا سرزنده و غبراق کار می کند، از پدر با نام «حاج آقا» و از برادر با نام «علی آقا» یاد می کند و می گوید این روزها سالگرد دایی حاج آقا است که در ۹۵ سالگی فوت کرده . / قلمکده

 

 

 

کاربر زیر هم مانند فدوی حیرت کرده است :

 

اگر واقعی باشه ای والله داره . دستت باز باشه برای سواستفده اما نکنی!

 

پی نوشت

 

-------------------------------------------------

* نقیضه ای بر "گیرم پدر تو بود فاضل"

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

نمک و نمکدان

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه ملتفت شد که تیترخبری،"خوابگه مورچگان" را شدیداً به شلنگ بسته است !شما خوانندگان محترم ضد انقلاب هم با احتیاط و جوری که حتی المقدور خیس نشوید،ملاحظه کنید:

 

امتناع سید حسن نصرالله  از بکار بردن لفظ "خلیج فارس" پارسینه- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

به گزارش  پارسینه، سید حسن نصرالله (دبیر کل حزب الله لبنان) در سخنرانی اخیر خود که در مراسم بزرگداشت فرماندهان شهید مقاومت ایراد شد، چندین بار برای اشاره به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از لفظ منفرد "خلیج" استفاده کرد . برای مثال، در متن سخنرانی نصرالله که وبسایت رسمی مقاومت لبنان منتشر کرده است آمده است : "لا تريدون أن تقرأوا  يا جماعة الخليج، يا حكام الخليج، ليس لديكم من يقرأ لكم، أقروا قليلا ."

 

محض یاد آوری عرض می کند وقتی که در پاسخ به مسائل روزمره و بسیار جزئی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، مانند بول و غایط شدیداً ،بین علما ء اعلام حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، شدیداً اختلاف می افتد، در مورد فوق الذکر نباید بیفتد؟! فلذا فدوی عجالتا و تا حضرات آیات عظام و حجج اسلام از خواب قیلوله بیدار می شوند،تعدادی از فتاوی علمای دون پایه را،که برگرفته از نظر کاربران همان منبع است طبقه بندی،و برای جوری جنس ،در پی می آورد :

 

گله ای از علمای کاربر را عقیده بر آنست که جغرافی سید حسن(ع)نصرا...ضعیف است و سبب شده است که دوباره دست استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین ،از آستین سایت مذکور بیرون آمده و پوست موز زیر نعلین برادران بگذارد :

 

  * لطفا شیطنت نکنید... سید حسن دبیر جغرافیا نیست !و خیلی هم کار خوبی کرده که گفته خلیج که هم میشه برداشت فارس کرد از اون و هم عربی ... !

 

*شیطنت اونهم از نوع اسراییلی

 

* پارسینه ملعون ول کن !شیطنت های اسراییلی و انگلیسی رو واین قدر خبیث نباش

برخ

 

* نصرالله مرده آقا مرد . تومنی 100 به صد با بعضی ها که گیرم بگن خلیج فارس ولی زیر پای مملکت رو خالی کنن فرق داره ..

 

* ایشان برای گسترش اسلام در سراسر دنیا کوشش میکنند و این بیداری اسلامی که امروز دنیا را به لرزه در آورده را مدیون سرمایه گذاری مالی و لجستیک سی و پنج ساله ایران میداند، گذشته از آن ایشان سید هستند و خون عرب واقعی در رگ دارند و به ریشه و فرهنگ اجداد خود وفادار هستند .

 

* نشانه های نفوذ منافقین در پارسینه بوضوح دیده میشود۰۰۰

 

* طبیعیه  اگه میگفت خلیج فارس جای تعجب داشت .

 

برخی که  آتش به مال شان زده اند:

 

*  دوستان بهترین جمله همین کلمه "خلیج" هست نه یک کلمه بیش نه یک کلمه کم. چون اضافه کردن هر پسوندی باعث ایجاد احساسات ناسیونالیستی و رفتارها و گفتارهایی میشه که با آموزه ای اسلامی و رفتار دینی در تضاده .. و از پیامدهای بد اون هم ایجاد تفرقه است. نه خلیج فارس نه خلیج عرب ... . "خلیج". برای افراد مومن و با بیرت این قیل و قال بی معناست .

 

* اقا جان این جنگ عرب و عجم را بگذارید کنار بنی ادم اعضای یکدیگرند ملاک ومعیار فقط وفقط انسانیت است

 

*ایشان هرطورحرف بزنن نورچشم و عزیز کرده دولت ماهستن !

 

از" تهدیدات" خداوند متعال:

 

*  پارسینه جان سید حسن جزء خط قرمزهاست یه بار دیگه رفتی طرفش هکت می کنما  بعد نگی

نگفتیا

 

* خجالت نمی کشید ؟؟ اینهمه گشتید مطلب گیر آوردی؟کاش یه کم همیت دینی داشتید؟؟

 

تفسیر:

 

* مجبوره بگه خلیج.! نه میتونه ایرانی ها رو برنجونه. نه این همه کشور عربی رو. مطمئا باش تو دلش قبول داره خلیج فارسه. اما مردی در جایگاه سیاسی ایشون باید مراقب باشه چی میگه .

 

پارسینه سگ امریکا و اسرائیل. مطمن باشین بدون دلیل نگفته. خدا حفظش کنه

 

تعیین نرخ میان دعوا:

 

عربها میگن خلیج عربی شما ناراحت میشین اونوقت خودتون چند تا از نام های جغرافیایی ترکی رو عوض کردین مثلا "قوشاچای" رو کردین میاندوآب ما ناراحت نشیم ؟

 

نفرین:

 

برخی مؤمنین نیز سینه به تنور می چسبانند:

 

خدا لعنتت کنه پارسینه که فقط دنبال تفرقه افکنی هستی !

 

دشنام :

 

پارسینه همیشه نیش و کنایه می زدی حالا خودتو نشون دادی یکی از خبیث ترین سایت ها

 

چفیه ی یزدی:

 

خدا رو شکر چقدر طرفدار داره البته فراموش نکنیم ایوشون سرباز ومطیع امر حضرت آقاست !

 

حیرت:

 

جای تعجب داره که بعضیا از عرب هم عرب ترند !!!

 

البته فتاوی مؤمنین بجای خود محفوظ،لکن مطلب ساده تر ازآنست که نیاز به توضیح داشته باشد زیرا حضرات مسؤلیناعلی الله مقامهم اجمعین،بارها و به چندین زبان مرده و زنده ی دنیا به ملت ورجاوند حالی کرده اند که مجهول الهویه ای بنام ایران وجود خارجی ندارد:

 

* بگه .. هویت ما و اونچه که باعث عزت ما شده اسلام است نه ملیت . !

 

و لذا آنچه مهم است منابع و مخزن آنست که باید بسود اسلام عزیز و توابع مصادره و هزینه شود؛فلذا و به اجمال و اختصار و جوری که گربه ی مرتضاعلی(ع) شاخ مان نزند، می شود گفت که داستان بقول یکی از همان کاربران همان سایت ،ازاین قرار است که :

 

*" نمک می خورند و نمکدان می شکنند "! .

 

باری گفتن ندارد که این وصله به عبای برادر سید حسن(ع) نصر ا... نمی چسبد،زیرا که آن بزرگوار که بیش از سه دهه است که به اهتمام  مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة ، دست اش توی جیب ملت یک لاقباست و تمام استخوانهایش گوشت شده،و گردن مبارک اش  را تبر هم نمی زند،نمک که سهل است، از نمکدان هم چیزی باقی نمی گذارد! و بقول سوئدی ها، " آش را با جاش" ،البته پس از وضو،میل می فرماید !

 

زیاده فتوائی نیست

 

 

 

 

راستی، فکر می کنید که سید،با ملت یک لا قبا،ماچی چند حساب فرموده است؟!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

مُد روز

 

این روزها پنداری،تحریف فرمایشات حضرت امام(ل)(1) مُد شده است و طُرفه اینکه،عمدتاً توسط "یاران اولیه ی " (2) و حتا منصوبین خود آنحضرت(ل) صورت گرفته که گرد و خاک ناشی از عرّ و تیز مؤمنین ِکاتولیک تر از پاپ را ،خوانندگان محترم ضدانقلاب بیگمان در جراید شریفه ی دارالخرافه پیش از این دیده اند و فدوی دیگر، مکرر نمی کند(3) مگر موردی که در آن دریافت که تحریف فرمایشات آن امام همام(ل) ، به علمای دون پایه،و حتا پیاده نظام دارالخرافه نیز سرایت کرده است!.مستوره ای بشرح زیر بحضور پُر زورتان، بقول عوام for free تقدیم می شود :

 

امام خمینی(ره) بیش از سه دهه قبل وضعیت برخی افراد به ظاهر انقلابی را ترسیم کردند و فرمودند: ملتی که 15 خرداد و 17 شهریور را با افتخار پشت سر گذاشته از محاصره اقتصادی و نظامی باک ندارد. آنان باک دارند که اقتصاد را زیربنا و شکم را قبله‌گاه و دنیا را مقصد و مقصود می‌دانند . / یک شهروند

 

باری- فدوی عجالتاً دوستانه ،و بخاطرارادتی که به مرحوم ابوی انارالله برهانه داشت عرض می کند که فرمایشات حضرت امام(ل) را ،هرگز تحریف نکنید ؛و گرنه بر شما نیز همان می رود که بر سایر یاران  آنحضرت(ل) رفت ؛ آنچه که حضرت امام(ل) فرمود این بود که "اقتصاد مال خره" ! این تئوری مترقی بنام نامی ایشان ثبت،و البته هنوز و همچنان، معتبر و در دانشگاهای جهان،تدریس می شود و تحریفاتی از ایندست،راه بجائی نمی برد،برادر شهروند

 

زیاده اخطاری نیست

پی نوشتها

 

------------------------------------

(1)  (ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی ، و مخفف لعنة الله علیه است

(2) معنا یش چیزی در حدود انسانهای اولیه است- م

(3) یک مستوره :تراز: مدیر مسوول کیهان نوشت: بعد از رحلت حضرت امام(ره) تاکنون نمونه‌هایی از تحریف بیانات و رهنمودهای صریح آن حضرت دیده شده که تحریف نظرات ایشان از سوی آیت‌الله هاشمی و آیت‌الله صانعی از جمله آنهاست ولی متأسفانه «موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)» که وظیفه قانونی حفظ آثار امام(ره) و پیشگیری از تحریف آن را برعهده دارد، در مقابل تحریف‌های یاد شده سکوت محض کرده است . !

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سیر یکروز طعنه زد به پیاز (1)

 

پندارشعار ِ حالا دیگر بنچاق دار(2)"مرگ بر آمریکا" که بعنوان مرده ریگ، از حضرت امام(ل) به مقام معظم رهبری(ضپ) به ارث رسیده،برای مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،حُکم " پستانک" را پیدا کرده، و بدون این بچه ی پیر،خواب شان نمی برد !، این معنا را فدوی، از مهملاتت خرمندانه ی برادر رفیقدوست استنباط کرد که در پی می آید :

 

محسن رفیق‌دوست وزیر سپاه دوران دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر جان‌کری مبنی براینکه شعار مرگ بر آمریکا احمقانه است اظهار داشت: یک دعوایی درباره انرژی هسته‌ای بین ایران و آمریکا و جود داشت که ما به هر دلیلی به توافق رسیدیم، اما یک روابط بین ما و آمریکا است که تفاوتی نکرده است و مگر چه چیزی عوض شده که قرار است این روابط تغییر کند و ما دیگر مرگ بر آمریکا نگوییم . !

 

این بزرگوار که مانند اکثر برادران،غیر از "سوء سابقه" چیزی در پرونده ندارد، در فراز دیگری از همین گفتگو می فرماید :

 

وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس با اشاره به عضویت جان‌کری در حزب دموکرات‌های آمریکا، نماد و مظهر این حزب را در آمریکا «خر » عنوان کرد و اظهار داشت: کسی از حزب «خرهای» آمریکا به ما می‌گوید این شعار احمقانه است، اگر این شعار احمقانه است باید از آنها پرسید شما چرا ناراحت هستید؟

 

 و نیز :

 

مگر در حال حاضر بزرگ‌ترین قصاب آدم‌کشی در جهان آمریکا نیست؟ بنابراین تا وقتی آمریکا دست از این رفتارهای خود برنداشته است ما مرگ بر آمریکا می‌گوییم . !

 

حال فدوی از ذکر خیرآدم کشیهایعمله ی بیت ،در داخل و خارج وطن اسلامی ،که در حضور ناظران ایران و جهان اتفاق افتاده اند،عجالتا چیزی نمی گوید، مگرهمین یک فقره "آدم کشی" ناقابل که بعنوان ُحسن سابقه !،در کارنامه ی برادر رفیقدوست و درپرونده ی  حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) ضبط است :

 

ماجرای کشتن یک ساواکی توسط محسن رفیقدوست

 

شاید یکی از شبهایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می آید . البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد

غروبی داشتم می رفتم توی خیابان صاحب جم ، هوا تازه تاریک شده بود . دیدم این ساواکی دارد از بالا می آید طرف پایین . معلوم هم هست که مست است . خلاصه دنبال او رفتیم و خانه اش را توی آن خیابان ، که معروف بود به چها راه سوسکی یاد گرفتیم . یکی دو بار دیگر من او را دیدم بعد دیگر اصلا تصمیم گرفتم که یک بلایی سر این بیاورم .

البته خیلی هم نامنظم می آمد . معمولا شبها ساعت 30/9-10 می آمد می رفت خانه اش . یک جلسه رفته بودم مشهد خدمت حضرت آیت الله العظمی میلانی . داستان را به صورت کلی برای ایشان[ گفتم] که یک همچین شخصی این جوری کرده و اگر که مثلا این دست حاکم اسلام بیفتد ، با این چکار می کنند ؟ ایشان فرمودند : این جور اشخاص مهدورالدم هستند ، اینها ظلمه هستند ، اینها عمله ظلم هستند . بعد از چند وقت موضوع را به صورت بازتری خدمت مرحوم آیت ا ... مطهری عرض کردم .

بعد به طریق دیگری این جریان را خدمت حضرت آیت ا... مهدوی کنی – که الحمدالله در قید حیات هستند و خدا ایشان را طول عمر بدهد – عرض کردم . از حرفهای هر سه تای اینها دریافتم که این آدم ، کشتنی است . توی یک جلسه ای موضوع را به مرحوم اندرزگو گفتم ؛ اندرزگو گفت : همه اینها کشتنی هستند ، اما کاری نکنید که مثلا به خاطر این گیر بیفتی چون ما اگر قرار باشد که گیر بیفتیم ، بگذار برای کارهای بالاتر گیر بیفتیم که ان شاء ا... خدا قبول کند .

یک شبی که به شدت باران می آمد ، شاید یکی از شبهایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می آید . البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد . بالاخره او ، از ماشین پیاده شد ، می خواست برود خانه اش . من مخفی شده بودم و با چماق زدم توی سر این ، او افتاد و یک هفت هشت تا چماق دیگر هم زدم توی سر و کله این و هلش دادم افتاد توی جوی آب و رفتم .فردای آن روز شایع شد که یک جنازه ای توی میدان شوش توی آبها پیدا شده و ان شاء ا... خدا قبول کند !(3) .

  

زیاده سوء سابقه ای نیست ..

 

 

برادر رفیقدوست در حال بوسیدن چادر صبیه ی حضرت امام(ل)

 

پی نوشتها

 

================================

(1) سیر یکروز طعنه زد به پیاز

که تو مسکین چقدر بد بوئی !

گفت ازعیب خویش بیخبری

 

زان ره از خلق عیب می جوئی! / پروین اعتصامی

 

(2) نگاه کنید به اسناد منتشر شده ی معانقه ی حضرت امام(ل) با برادران آمریکائی از دهه 60 تا 1979

 

(3)مرکز اسناد انقلاب اسلامی 13 خرداد 1386 -خاطرات محسن رفیق دوست از 15 خرداد 1342 / پارسینه

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

برخی موانع 

 

تعریف از خود نباشد،لکن فدوی با آنکه خود از فحول منتظر الظهوران است، معذالک بازهم بلحاظ برخی اختلافاتی که بین علما در این باب، اینجا و آنجا رخ می دهد،درارتباط با فهم آن حضرت(عج) ،گاه دچار زحمت می شود. در توضیح بیشتر عرض می کند که گله ای از متخصصان این فن(عج شناسی- م) بر این باورند که معظم له داماد مردم تهران است !. فدوی قاصم الجبارين را گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل)، و پُرستات مقام معظم رهبری ، ادامه الله علوّه را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب فوق ، ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود جنس است؛اصلاً اینهم سند

مصوّر منگوله دارش :

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=w2B-NLNBUho

 

 

از سوئی دیگر اما، اظهار ات برادرمهدی(عج) احمدی در همین پیوند نیز،شدیداً شنیدنی است:

 

مهدی احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین می گوید که از میان 313 تن از یاران «امام زمان» (امام دوازدهم شیعیان»، 44 تن از اهالی شهر قزوین هستند! . / العربيه

 

 و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

 

احمدی در بخشی دیگر از سخنان خود به مذهبی بودن شهر قزوین اشاره کرد و افزود: «قزوین به عنوان دارالمومنین، در کل کشور زبانزد است. چند مدت پیش در حضور یکی از علمای قم بودم که ایشان می گفت خوشا به سعادت مردم قزوین که از سیصد و سیزده یار امام زمان 40 تا 44 تن آن قزوینی هستند؛ !خیلی رقم بالایی است و امیدواریم اطلاع رسانی خوبی برای این نمایشگاه صورت گیرد !

 

باری ، بیخودی نیست که آن بزرگوار(عج)،جرأت نمی کند ظهور فرماید!

زیاده جسارت است

 

16 جون 016

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

کلمات حمار(مصوّر)

 

اشاره

 

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی، وضدِ کلمات قصار است!

 

 

 

 

 

 

 

 

جالب اینکه پوسترهای حجاب به زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسه نیز تولید شده‌اند. در اینجا زن به "شکلات" تشبیه شده.

-----

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0000000000000000000000000000000000

 

 

 

****************** اخبار برادرانه ! **********************

 

 

فدوی در این ستون،محصولات فرهنگی عمله ی بیت را ، بی دخالت دست،بازتاب می دهد !

 

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران اعلام کرد که در صورت تبلیغ فیلم‌های سینمایی ایرانی در شبکه‌های ماهواره‌ای، از اکران این فیلم‌ها در سینماهای ایران جلوگیری و با دست اندرکاران این فیلم ها برخورد خواهد شد . / بی بی سی

 

--------------------------

 

احضار تهیه‌کنندگان ۳ فیلم پرفروش به دادسرا به دلیل پخش تیزر در شبکه‌های ماهواره‌ای/ العربیه- تیتر

تهیه کنندگان سه فیلم پرفروش ایرانی «۵۰ کیلو آلبالو»، «من سالوادور نیستم » و «ابد و یک روز» ، به دلیل دریافت احضاریه، هفته بعد به دادسرا خواهند رفت .

 

------------------------

 

از افتخارات شیخ ما اینست :

 

 

 

شهردار رفسنجان: 8000 سگ را کشتیم   !/ پیام  ما

 

طی سال 94 و سه ماه اول سال 95 حدود 8 هزار سگ بلاصاحب در شهرستان رفسنجان معدوم شده اند. به طور دقیق تر سال گذشته 7 هزار و سی و در سال 95 تاکنون 944 قلاده سگ از بین رفته است. این خبر را علی اکبرپورمحمدی شهردار رفسنجان به خبرگزاری ایسنا داده است.روزی 17 سگ در رفسنجان کشته می شود

 

 

که البته قضیه محدود به رفسنجان نیست :

 

و نیز :

 

 

و البته :

 

 

آرش صادقی، فعال سابق دانشجویی که روز گذشته برای پیگیری احضاریه به دادسرای زندان اوین مراجعه کرده بود، جهت اجرای حکم ۱۹ سال حبس تعزیری بازداشت و به قرنطینه بند ۴ زندان اوین منتقل شد./ من و تو، اطاق خبر

آرش صادقی، گلرخ ابراهیمی ایرایی، بهنام موسیوند و نوید کامران شهریورماه سال ۱۳۹۳ توسط ماموران سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شدند و قاضی صلواتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران در دادگاه بدوی آنها را محاکمه کرد

 

--------------------

 

حبس بهاره هدایت غیرقانونی است و او باید آزاد شود

 

کارگروه "بازداشت‌های خودسرانه" شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد می‌گوید بازداشت بهاره هدایت از سال ۱۳۸۸ تا کنون "خودسرانه و برخلاف قوانین بین‌المللی و تعهدات کشور ایران" است و او باید فورا آزاد شود . / دویچه وله

 

-----------------------

 

بازی کامپیوتری «انقلاب: جمعه سیاه» که در سراسر جهان تحسین شده در ایران ممنوع شد. این بازی توسط نوید خوانساری که متولد ایران است، و همسرش تهیه شده است. مقامات جمهوری اسلامی می‌گویند این بازی «ضدایرانی» است. ./ من و تو، اطاق خبر

 

----------------------

 

«هما هودفر» توسط سپاه پاسداران بازداشت و ممنوع‌الخروج شد / بی بی سی

«هما هودفر»، از هفدهم خرداد توسط نیروهای امنیتی سپاه پاسداران در ایران بازداشت شده است. او متخصص مردم شناسی اجتماعی و ریيس دپارتمان جامعه شناسی دانشگاه كونكورديای كاناداست.خانم هودفر شهروند ایرلندی-کانادایی-ایرانی است. او از ۱۹ اسفند توسط ماموارن امنیتی سپاه از ممنوع الخروجی خود آگاه شده است

 

----------------------

 

بازداشت ۱۲ نفر به دست سپاه به اتهام «ترویج فساد فرهنگی» / رادیو فردا- تیتر

 

پیش ازین :

 

یک مرکز وابسته به سپاه پاسداران اعلام کرد که در پروژه‌ای به نام «پروژه عنکبوت ۲» در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، پس از «شناسایی» ۱۷۰ نفر از اداره‌کنندگان صفحه‌های مدلینگ، برای ۲۹ نفر «پرونده قضایی» تشکیل شده که ۸ نفر بازداشت و بقیه احضار شده‌اند.

 

--------------------

 

خانواده فرهاد اطلسی، زندانی سیاسی و کارمند سابق وزارت خارجه ایران، می‌گویند او به دلیل آنکه بعد از سکته قلبی به تخت بیمارستان زنجیر شده، اعتصاب غذا کرده است. / بی بی سی

 

میترا اطلسی، همسر آقای اطلسی به بی‌بی‌سی فارسی گفت بعد از سه روز بی‌خبری او در تماسی کوتاه خبر داده که سکته کرده و از زندان اوین به بیمارستان منتقل شده است.

 

فرهاد اطلسی ۲۳ مهر ماه ۱۳۸۷ هنگامی که قصد داشت از ایران به محل زندگی خود در امارات متحده عربی بازگردد، توسط "ماموران وزارت اطلاعات" در فرودگاه بازداشت شد. او در هفت سال و هشت ماه گذشته به مرخصی نیامده است.

 

--------------------

 

نازنین زاغری رتکلیف، شهروند بریتانیایی ایرانی هنگام خروج از ایران "بازداشت" شده و بیش از یک ماه است که "در انفرادی" است .خانم زاغری به همراه دختر ۲۲ ماهه خود به ایران رفته بود. پاسپورت فرزند خانم زاغری که فقط ملیت بریتانیایی دارد در فرودگاه ضبط شده و او اجازه خروج ندارد .گفته می‌شود که سپاه پاسداران ایران سوم آوریل (۱۵ فروردین) خانم زاغری را در فرودگاه تهران دستگیر کرده و او را به مکانی نامعلوم در استان کرمان منتقل کرده است . . /  بی بی سی

 

حتماً ادامه دارد !

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

در روزهای گذشته سازمان «سیا» اسنادی را منتشر کرده که نشان می دهد آیت‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، از دهه 60 میلادی تا 1979 یعنی تا قبل از ترک فرانسه و آمدنش به ایران در سال 1979 با روسای جمهوری آمریکا در ارتباط بود . –العربیه

 

بقول جد اعلای فدوی :

بیت

 

گه از آلمان بر او خواندم گه از روم

 

ولی مطلب از اول بود معلوم !

 

 

----------------------------

 

* رسانه‌های ایرانی از کشته شدند یکی از فرماندهان نیروهای ویژه سپاه قدس، شاحه برون مرزی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، در درگیری‌های مسلح در جنوب حلب خبر داده‌اند.این رسانه‌ها همچنین از کشته شدن یک نظامی ایرانی دیگر خبر داده‌اند که درجه نظامی‌اش اعلام نشده است .بدین ترتیب شمار نظامیان ایرانی کشته شده در سوریه از اکتبر گذشته، به ۲۷۳ تن می‌رسد .

 

* اسارت شماری از نظامیان ایرانی در حلب توسط جیش‌الفتح /العربیه

 

اجساد ۱۲ ایرانی کشته شده در خان‌طومان در دست مخالفان اسد است/ بی بی سی

 

حسین(ع)علی(ع) رضایی، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان مازندران

 

تحشیه ی فدوی : خودتان را هم که بکشید،هیچکدام از اینها،بمعنای دخالت بیت حضرت آقا(ضپ)در سوریه نیست!

---------------------

لاریجانی در مصاحبه با شبکه المیادین :

اصولگرا و غیر اصولگرا در مورد تبعیت از رهبری یک جور فکر می‌کنند/ ایسنا

 

تحشیه ی فدوی :خوانندگان محترم ضدانقلاب  یادشان هست که فدوی در همین راستا، چقدر سینه به تنور چسباند ، و کسی باورش نمی شد؛ حتماً باید برادر لاریجانی بگوید؟!

---------------------------------

 

روحانی: شهید مطهری "اسلام انقلابی" را خطری بزرگ در برابر " انقلاب اسلامی" می دانست/آخرین نیوز- تیتر

 

 

تحشیه ی فدوی: چه خواجه علی (ع)، چه علی (ع) خواجه !

 

------------------------------

 

رخشان بنی‌اعتماد که فیلم‌هایش این روزها در برلین به نمایش درآمده‌، معتقد است که با رفتن احمدی‌نژاد حال مردم ایران بهتر شده است !..... . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: مگر داروی سرطان کشف شده است؟

 

--------------------------------------------------------

 

علی اکبر (ع)صالحی می‌گوید ایران پس از بلوکه شدن ۲ میلیارد دلار دارایی بانک مرکزی در آمریکا برای فروش آب سنگین به این کشور با احتیاط عمل می‌کند. .... / دویچه وله

 

فتوای فدوی : احوط آنست که بمنظور شاد کردن روح ُپرفتوح حضرت امام(ل) در مقعد مطهر*، و نیز بعنوان تلافی و برای جبران مافات، به شیطان بزرگ کلک زده و بجای آب سنگین، آب سبک به او بیاندازیم، بقول عوام how about that? برادر علی اکبر (ع)صالحی !

 

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛لطفاً تا دیر نشده،لغزش تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

-----------------------

 

مهمل ‌گویی مسئولان ایران درباره منتفی شدن حج سال  ۹۵/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: خدا بگویم این تایپیست سر بهوای هزل داتکام را چه کند ،که همه جای فدوی را با شاخ گاو مدظله العالی،در می اندازد خواهشمند است لغزش تایپی مهمل گوئی را در خبر بالا، به مبهم گوئی،اصلاح بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

--------------------------------

 

دیدار و تفاهم خامنه ای و روحانی

 

سپاه از این پس، حق واردات کالای قاچاق ندارد/ پیک نت

 

---------------------

 

در نمایشگاه کتاب چه‌خبر است؟/80 ناشر اخطار گرفتند؛ 7 غرفه تعطیل شد/ ممنوعیت 320 کتاب دارای مجوز/ تیک- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: از چراغ قرمز رد شده بودند، یا خطوط قرمز حضرت آقا(ضپ)؟!

 

--------------------------------

 

خبرگزاری ایسنا از قول تهیه کننده کنسرت شهرام ناظری خبر از لغو این برنامه در نیشابور داده و نوشته است: "دادستان نیشابور تهدید کرده که در صورت هرگونه اقدامی، با شهرام ناظری برخورد می‌کند ." / بی بی سی

 

فدوی حیرت می کند زیرا آن بزرگوار، جز گریه ی سرنوشت  ملت ،که چیزی  در حدود مرثیه و نوحه است، چیزی نمی خواند که، پس این عرّ و تیز برادران، از چه بابت است ؟!

 

------------------------------------

 

به گفته یک گروه فعال حقوق بشر، همه مرخصی‌های بند زنان زندان اوین با دستور دادستان تهران لغو شده است. به گفته فعالان حقوق بشر این تصمیم در واکنش به بازتاب دیدار فائزه هاشمی با یک زندانی بهایی گرفته شده است . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : خب آن 8 سال یکبار مرخصی هم،بسود اهل بیت رضوان الله علیهم اجمعین، مصادر فرمایید، بقول عوام so what?!

 

---------------------------------------------

 

معاون وزیر آموزش و پرورش می‌گوید در دو سال گذشته با ۷۰۰ پدر و مادری که مانع شروع به تحصیل یا ادامه تحصیل فرزندان خود شده‌اند، برخورد قضایی شده‌است. فقر اصلی‌ترین عامل این ممانعت است . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : اگر بیضه ای در میان هست و زحمت هم نیست،لطفاً  با حضرانی که" مانع شروع به تحصیل یا ادامه تحصیل فرزندان" هموطنان بهائی شده و می شوند،" برخورد قضایی" بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

-----------------------------------------------

عضو اتحادیه بنکداران در گفتگو با «نسیم آنلاین »:   قیمت خرما ۱۰ روز مانده به ماه رمضان ۶۰ درصد گران  شد/ چای ۱۰ درصد گران شد

 

فدوی اگر جای مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم باشد،بجای حل مشکل خرما و چای، مشکل ماه رمضان را حل می کند، که بسیاری از مشکلات، به نبع آن حل می شود، بهمین سادگی ،  برادر نسیم!

 

----------------------------------------------

 

دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ایران با پیام علی خامنه‌ای رهبر و سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهوری این کشور، شنبه ۲۸ ماه مه، آغاز به کار کرد . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: حالا آغاز به کار هم نمی کرد، نمی کرد !؛ فرقی نمی کند، برادرالعربیه!

 

------------------------------------ !

 

نظرسنجی آی‌پُز: ظریف محبوب‌ترین چهره سیاسی ایران است ! / دویچه وله

 

بر اساس جدیدترین نظرسنجی موسسه آی‌پُز، در میان ۱۳ شخصیت سیاسی ایران محمد جواد ظریف میان اصول‌گرایان و اصلاح‌طلبان محبوب‌ترین است. جنتی، احمدی‌نژاد و مصباح یزدی نامحبوب‌ترین‌ها هستند .

 

تحشیه ی فدوی: ببخشید، پس تکلیف مقام معظم رهبری(ضپ) که همه کاره ست این وسط چه می شود؟!

 

قاسم سلیمانی دومین فرد کمتر مورد نفرت

 

در نمودار ارزیابی عدم علاقه به شخصیت‌های سیاسی پس از محمد جواد ظریف با ۷ درصد قاسم سلیمانی با ۱۱ درصد قرار دارد یعنی تنها ۱۱ درصد پرسش‌شوندگان گفته‌اند هیچ علاقه‌ای به سلیمانی ندارند .

 

این پیمایش نشان می‌دهد که جنتی، مصباح و صادق لاریجانی در میان هیچیک از دو گروه اصول‌گرایان و اعتدال‌گرایان شخصیت‌های محبوبی نیستند .

 

-------------------------------

 

نازنین بنیادی*: چند نفر دیگر از دوتابعیتی ها قرار است در ایران ربوده و دستگیر شوند؟ / صدای آمریکا- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: والله چه عرض کند؟، بستگی به اشتهای مکتبی برادران دارد، خواهر نازنین!

 

* نازنین بنیادی، هنرپیشه ایرانی تبار بریتانیایی در مقاله ای که در سایت شبکه خبری سی ان ان منتشر کرده، از ایران خواسته است که نازنین زاغری، شهروند ایرانی بریتانیایی را که پس از سفر به ایران بازداشت شد، آزاد کند .

نازنین بنیادی،  فعال حقوق بشر و عضو هیات مدیره کمپین بین المللی حقوق بشر برای ایران است. او  در مقاله خود می گوید امیدوار بود که بتواند به ایران سفر کند، و مثل نازنین زاغری مشتاق دیدار با خانواده و دوستانش در سرزمین مادری اش بوده است .

 

------------------------------------------

 

علی خامنه‌ای: برخی فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مردم را به سمت «مفاسد اجتماعی» سوق می‌دهد / دیگربان- تیتر

 

 ----------------------

 

«جنس فروخته شده، پس گرفته نمی شود» ممنوع شد ! / صبحانه با خبر- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: حیف شد؛ فدوی می خواست،حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) را پس بدهد!

-------------------------

 

ظریف و کری به یکدیگر رسیدند! / آخرین نیوز- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: مبارک باشد این شادی، به حقِ هادیِ مهدی(عج)!

 

-------------------

 

آیت‌الله خامنه‌ای: فضای مجازی میدان جنگ است. / خامنه ای- بی بی سی- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی:کجا برای تو میدان جنگ نیست، برادر رهبر؟!

 

-------------------------

 

نماینده آبادان در مجلس محدودیت‌ها علیه محمد خاتمی را 'خنده‌دار' خواند/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: بی سببی نبود که ملت هم در در مورد ایشان قافیه را رعایت کرده و به او "سید خندان" می گویند، برادر نماینده!

 

----------------------

 

تفنگدار دریایی امیر حکمتی دولت ایران را به دادگاه می کشاند / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: نوش جان!

 

-----------------------------

 

 

مهمان‌نوازی آیت‌الله خامنه‌ای

 

خانواده سید مصطفی بدرالدین، فرمانده شاخه‌ نظامی حزب‌الله لبنان با آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی دیدار کرد. مصطفی بدرالدین، در اثر حمله توپخانه‌ای به ساختمانی در نزدیکی فرودگاه نظامی دمشق کشته شد. به گفته ناظران، "بعید به‌نظر می‌رسد که مهمان نوازی آیت‌الله خامنه‌ای در قبال خانواده فرمانده شاخه نظامی حزب‌الله به اهدای فقط یک انگشتر ختم شود ". / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : تو دیگر لازم نکرده که سرود یاد مستان بدهی، ما خودمان می دانیم که فقر فزاینده ی مردم، ریشه در کجا دارد، برادر دویچه !

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17 جون المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

.*.*.*.*.*

June 15th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

از میان مکتوبات فدوی

 

دیوار موش دارد!

 

فدوی در مرور خبرهای امروز دارالخرُافه دریافت که تیره ای از برادران، که چشم دیدن تیره ی دیگری ازبرادران را ندارند، می کوشند که از آبِ سنگین گل آلودِ بیت،که این روزها تا دشداشه ی حضرت آقا(ضپ ) بالا آمده،کوسه بگیرند!برای دستگرمی،به خبر زیر نگاه کنید:

 

مشاور فرهنگی سپاه خبر «سحام» را تایید کرد: اوباما برای حل مسائل منطقه‌ای به رهبری نامه داده است!

 

فدوی هم برای دستگرمی عرض می کند : یعنی چه؟بقول عوامso what?  بموجب اسناد معتبری که اخیراً از سوی برادران مؤمن آمریکائی و انگلیسی منتشر شده است  و پاره ای از آن در پی می آید،، زمانی که حضرت امام(ل)هیچکاره بود، بمدت ۱۹ سال با رؤسای جمهور ممالک محروسه ی امریک ،متخلص به شیطان بزرگ ، بطریقه ی بقول عوام long distance  شدیداً حال و ُمعانقه می فرموده است،! اینهم اسناد منگوله دارش:

 

در روزهای گذشته سازمان «سیا» اسنادی را منتشر کرده که نشان می دهد آیت‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، از دهه 60 میلادی تا 1979 یعنی تا قبل از ترک فرانسه و آمدنش به ایران در سال 1979 با روسای جمهوری آمریکا در ارتباط بود .

 

به گزارش روزنامه فرامنطقه‌ای «الشرق الاوسط» به نقل از «بی بی سی فارسی»، روح الله خمینی طی این مدت حداقل دو بار با روسای جمهوری آمریکا تماس مستقیم برقرار کرده و به آنها وعده داده بود که «منافع آمریکا » به خطر نخواهد افتاد . / العربیه

 

حال شما هم اگر زحمت نیست، برای لحظاتی عمامه تان را قاضی کنید و بفرمایید که وقتی امام(ل)هیچکاره برای تصاحب "قدرت خانم" چنان کرد که شمه ای از آن گفته آمد،آ یا مقام معظم رهبری(ضپ) که سالهاست همه کاره و حاکم بر جان و مال مردم است، نباید بکند؟!

 

بهرروی بنظر می آید که یکی دیگر از اهالی قدرت،این بار بجای مواد منفجره، زیر نعلین زرد مقام معظم رهبری(ضپ) ،مبالغ هنگفتی  پوست موزکار گذاشته،و می کوشد که سرمایه ی معنوی و گرانبهای معظم له ، که عبارت از "دشمن" و  " استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل " باشند را،از ایشان گرفته و معظم له را با یک قیام و قعود،خلع سلاح ، و دکان پر رونق ایشان را ،تخته نماید!

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب هم انشاء الله انتظار ندارند که معظم له و برخی عمله ی بیت، مراتب فوق را تأیید فرمایند ! بلکه بگذارید  که حسب شیوه ی مرضیه،تقیه فرموده بشرحی که در پی می آید،زیر همه چیز زده و نیروهای خودجوش و آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین را ،بمنظور برخورد به ظلمی که بر اباعبدالله هم نرفته، به صحنه، فرا خوانند!:

 

- علی خامنه ای رهبر کنونی ایران با حمله لفظی به آمریکا و انگلیس اسناد سازمان سیا را جعلی خواند . (1)

 

-  لاریجانی، رئیس مجلس ایران بی‌بی‌سی را به انتشار "سندی جعلی از اسناد آمریکا" در مورد تماس‌های آیت‌الله خمینی با مقامات آمریکایی متهم کرده و گفته که هدف این کار شکستن "قبح ارتباط با آمریکا" بوده است. !/ بی بی سی

 

زیاده سندی نیست...

 

پی نوشت

-------------------------------------

. (1) معظم له یادشان رفت که بفرمایند هر قاعده ای ،استثنائی هم دارد و آن اینکه، اقرار و افشای دخالت در سرنگونی دولت قانونی دکتر مصدق، از سوی همین منابع، جعلی نیست!

 . (2) حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

 

==============================================

 

التماس دعا

 

فدوی در مرور خبرهای امشب بنقل از العربیه خواند:

 

مردم بریتانیا قرار است روز 23 ژوئن در همه پرسی خروج یا ماندن در اتحادیه اروپا شرکت کنند، و عدم اطمینان از نتایج این همه پرسی بر روی تمامی بخشهای اقتصادی این کشور تاثیر گذاشته است .

روز دوشنبه نتایج یک نظرسنجی نشان داد که 48 درصد مردم بریتانیا خواهان خروج از اتحادیه اروپا هستند در حالیکه طرفداران این اتحادیه 43 درصد می باشند .

 

فدوی در این باب عرض می کند که یکی داشت خمیازه می کشید، دیگری گفت حسن آقا جان!، حالا که دهن ات باز است، لطفاً اکبر آقا راهم صدا کن!، حالا حکایت فدوی ست. می خواست بگوید که چون ملت در حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) * از نعمت رفراندم یا همه پرسی ، شدیداً محروم است، اگر زحمت نیست لطفاً برای ملت ما هم ،در باب اینکه دوالپایان گرامی را هنوز می خواهند یانه، همه پرسی فرمایند،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

===============================

در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

===========================================

 

قدم نو رسیده مبارک!

 

ماه رمضان امسال هم که مع الأسف در چند قدمی ست،! مانند همه چیز دیگر،از زمان فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کره ی ماه ،به آن تکه ی نگونبخت از کره ی زمین(ایران سابق- م)در سال۱۳۵۷ ،از معنای مألوف تهی، و به نوعی تهدید توأم با ِاعمال عملیات محسوس و نامحسوس ایذائی،برعلیه شهروندان غیر وابسته،  تبدیل شده است. گفتن ندارد که شهروندان محترم ضدانقلاب،نمونه های فراوانی را در این سالهای تلخ شاهد بوده اند که امسال البته عمله ی بیت ،بعون الله و به سفارش مقام معظم رهبری  ضاعف الله ُپرستاته ، با آنان دولا پهنا حساب خواهند فرمود !. باری یکی دو مسأله ای که فدوی در این پیوند هنوز در حل آنها توفیقی نداشته است،امسال هم بی تردید گریبان او را خواهد گرفت آنست که در ماه مبارک مذکور، چرا مراسمی که  مهمانی خدا نام دارد، بابت یک جرعه آب،در ساعات طولانی و گرمای طاقت فرسا ،تبدیل می شود به تخته شلاق !؟ ، نگاه کنید :

 

به گزارش  گلستان24،   حجت الاسلام "سید مصطفی حقی" دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان ضمن هشدار به افرادی که به طرق مختلف اقدام به روزه خواری علنی در ماه مبارک رمضان می نمایند اظهارکرد: مطابق ماده 638 قانون مجازات اسلامی برای تظاهر به عمل حرام در انظار، اماکن عمومی و معابر مجازاتی تا 74 ضربه شلاق در نظر گرفته شده است . !

 

باری افزون بر فدوی، جد اعلای وی نیز در این ارتباط همچنان حیران مانده است که :

 

طبع ام به نماز و روزه چون مایل شد

 

گفتم که مراد ُکلیّ ام حاصل شد

 

افسوس که این وضو به بادی  بشکست

 

و آن روزه به نیم جرعه می، باطل شد!

 

زیاده عرضی نیست

 

==========================================

 

از آثار انتخاب شهردار مسلمان در لندن!

 

 

========================================

 

ساعت مکتبی

 

همانگونه که دوران طلائی(1) حضرت امام(ل) (2)مع الاسف بپایان رسید و ما بعون الله اکنون عصر مفرغ را تجربه می کنیم، پدیده ی زیرنیز ، پایان دوران پرافتخار دوره ی " هنر نزد ایانیان است و بس !"  را شوربختانه اعلام فرمود:

 

 

طرح ساعت مکتبی بالا را اگر نمی پسندید،مدرن ترش راهم به وجه زیر داریم :

 

 

فدوی که نماینده ی انحصاری این اثر عبادی- هنری در جهان اسلام عزیز است،بی آنکه قصد تبلیغ داشته باشد ، عرض می کند که در مزایای محصول بی بدیل فوق، هر چه بگوید،کم گفته است! از ویژگی های جالب محصول مذکور، یکی اینکه عنداللزوم،کوک هم می شود! یعنی کافی ست که نخست وضو گرفته،و سپس عقربه را بوقت عربستان،روی امام(ع) مربوطه بگذارید.آن امام همام(ع)سر موقع،شما را با چماق از خواب ناز بیدار خواهد فرمود؛ یکوقت فکر نکنید که آن امام  گرامی(ع) در استفاده از "چماق" بجای "زنگ"، معاذالله،منظوری داشته است ؛خیرچنین نیست بلکه آن نیز علتی تکنیکی دارد و آن اینست که معمولاً افراد، پس از اینکه توسط زنگ ساعت های معمولی از خواب بیدار می شوند،دوباره چندین بار خواب شان می برد و چه بسا نخست  از نماز صبح،وسپس از سایر اموری که ای بسا برای شان مهم نیز بوده باشند،باز می مانند ؛لکن استعمال "چماق" بجای "زنگ"(3) در این ساعت ویژه، باعث می شود که طرف، با دریافت نخستین چماق،از تخت بیرون جهیده و تا شب گِرد بستر نگردد!.گفتن ندارد که ساعتی که ملاحظه می کنید،مردانه است و و حتا حضرت زهرا(س) در آن راه نیافته است؛فلذا استفاده ی نسوان از آن در اطاق خواب، به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ، جایز نیست و گرنه فدوی "مسؤل آن نخواهد بود"...

بعنوان حسن ختام این مختصریادآور می شود که همانگونه که در ساعت مبارک اولی ملاحظه می کنید، ساعت در حال حاضر،اندکی به باقر(ع) مانده است و خوانندگان محترم ضدانقلاب هنوز چند ساعتی تا ساعت مهدی(عج) فرصت دارند،تا هر فسق و فجوری که می خواهند بکنند، دیگرخود دانند..ضمناً فدوی از شهرستانهای داخل و خارج،نماینده ی فعال می پذیرد!..

 

زیاده ابداعی نیست ..

 

پی نوشتها

 

-------------------------------------

(1) وام بدون بهره ای از برادر میر حسین(ع) یا حسین(ع)!

(2) (ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعنة الله علیه است

(3) از بخش صنایع تکنیکی ساعت که بگذریم،در باب صنایع معنوی آن می توان گفت که اگر "چماق" را معادل "زنگ"

بگیریم، به این ساعت، می شود بجای ساعت "شماّطه دار" گفت ساعت "چماق دار"!

=================================

 

دومین نتیجه

 

برخی واژگان و زبانزد ها،مانند منشور،می توانند وجوه گوناگونی داشته باشند.این موضوع البته،قابل تسّری از علوم تجربی،به علوم نظری نیز هست ؛به یک مستوره ی دم دست که در پی می آید،نگاه کنید :

 

محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون به مناسبت روزجهانی چپ دست ها، این روز را به چپ دست ها تبریک گفت و آنها را افرادی خاص دانست محسن افشانی همچنین به مناسبت این روز تبریک خاصی به روحانی، اوباما و خودش گفت ! / آخرین نیوز

 

 

باری بر پایه ی آنچه گفته آمد، نتیجه ی اخلاقی دیگری هم که می شود از این خبر گرفت آنست که

" هر گِردی گردوست" !

زیاده آزمایشی نیست..

 ========================================

                        

هنر نزد ...

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب یکوقت تصور نکنند که چون ملت به اهتمام بیت و توابع،مصرف کننده ی بنجل های کشور دوست و برادر چین کمونیست شده است،نسبت به آنان،عقب مانده نیز هست،خیر چنین نیست زیرا  بررسی آراء هموطنان گرامی حاکی ست که هنر،همچنان نزد ایرانیان است و بس!

به تصویر و کامنت این هموطن نگاه کنید تا بعرض فدوی برسید:

 

 

سیگار کشیدن به سبک چینی

 

 

 

لکن بررسی آراء هموطنان گرامی حاکی ست که هنر،همچنان نزد ایرانیان است و بس!

به کامنت این هموطن نگاه کنید تا بعرض فدوی برسید:

 

 ما هم یه وسیله داریم مثل این ،که بهش میگیم قلقلی . !

 

زیاده اختراعی نیست

 

==============================

 

تازه های علمی

 

پژوهش ها و در پی آن کشف تازه ی فدوی، حاکی از آنست که چاههای امام زمان(عج) ،مانند ظروف مرتبطه بهم راه دارند و اگر ُمبلغان بگذارند،  آن حضرت(عج) قادرند که با استفاده از فرمول مربوطه ،  از چاهی به چاهی دیگر منتقل،و سرانجام از جائی دیگرمانند تاجیکستان ، سر درآورده و به ارشاد خلق الله بپردازند.یک متخصص مهدویت(عج) که  تاکنون 250 جلد کتاب در اثبات این تئوری نوشته!، ،یواشکی به  فدوی گفت که یکی از موانع جدّی بر سر راه ظهورِ پیوسته ی معظم له (عج) ،افزون بر فقدان دوای ظهور بعلت تحریم ها،آنست که برادران بدلائل نامعلوم و به لطائف الحیل، مانع خروج ایشان از چاه کذائی می شوند! و اگرایشان جاخالی هم داده و یکجوری خودشان را بیرون بیاندازند ،باز وی را بازداشت و معاذالله حتا روانه ی زندان هم می کنند !،خودتان بنقل از برادر بی بی سی،ملاحظه کنید:

 

دادگاه عالی تاجیکستان یک "روحانی" مدعی پیامبری و مهدویت را به اتهام کلاه برداری مجرم شناخته و او را برای ۱۶ سال به زندان محکوم کرده است .

 

در گزارش تلویزیونی شبکه اول تاجیکستان که ماه فوریه پخش شد، آقای ستارف متهم شده بود که ادعای پیامبری کرده و با جمعی از مریدانش سر مردم کلاه گذاشته است. گفته می شد که او خود را "امام مهدی" اعلام کرده و نامش را نیز از "تیمورخان" به "سید مهدی خان" عوض کرده بود .

 

آقای ستارف همچنین به داشتن هفت زن و تخریب چند قبر در یک گورستان برای ساختن مقبره پدرش متهم شده بود

تلویزیون از جمله زنی را نشان داد که ادعا می کرد که این فرد با تهدید این که "به بلای بد گرفتارش" می کند، او و دختران دیگری را به عقد خود درآورده است .

 

 باری- متخصص مذکورکه  فدوی هر کار  کرد،نخواست نامش فاش شود، در ادامه  افزود که اینمورد تاکنون چندین بار اتفاق افتاده و ایشان حتا کوشیده اند که مراتب خستگی و گله ی خود را،از طریق مخبط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد که با حضرت(عج) روابطی داشته و دارد،بگوش مقامات برساند.لکن بقول آن شاعر ضدانقلاب:

پریرو تاب مستوری ندارد،

چَه* ار بندی،سر از PC در آرد!

 

 

 

و با مریدان که دستار آبی بسته اند :

 

 

-----------------------------------------------------

چَه : مخفف چاه، و البته به ضرورت شعری!

 

==============================================

 

تشکیک 

 

مقام معظم رهبری(ضپ) اندکی پیش از سرکوب کامل جنبش مردم در سال 88 با حالی نزار فرمود: "جسم ناقصی دارم، اندک آبروئی هم دارم" ! ،باری- آخر  این چه مختصری بود که با توجه به اینکه هم اکنون سال 95 است هنوز تمام نشده است؟ معظم له، آیا مانند حضرت امام(ل)دروغ فرمود، و یا مردم را سرِ کار گذاشت؟!

 

زیاده شکی نیست

 

==============================================

 

آکادمی چفیه مالی 11 /Academy award

 

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

 

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در دهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

 

 

فارغ التحصیل ممتاز این دوره! : علی(ع)  جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

7977---0912  :» صدا و سیما می‌تواند گفتمان حضرت امام خامنه‌ای این نابغه و حکیم و فقیه و عارف بی‌همتا در این عصر و چه بسا در بسیاری از اعصار را در جامعه نهادینه کند.

------------------

 

3208---0912 و 0274---0912 و 8107---0930 : دولت یازدهم باید آن جمله تلخ حضرت آقا را بر زبان جاری می‌کرد. باید ابراز شرمندگی می‌کرد از اینکه طی این مدت و بیش از 3 سال به جز برجام و رفت و آمدهای بی‌حاصل و به نفع دشمنان، هیچ چیز نصیب ملت و کشور نشده است.

------------------


احسان : با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و گلایه از ولنگاری فرهنگی در کشور، انتظار می‌رود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر متولیان فرهنگ در کشور نسبت به رفع دغدغه معظم‌له تدبیری نمایند و اهتمامی که در ایجاد هیاهو درباره لغو یک کنسرت از خود به خرج می‌دهند، برای رفع ولنگاری فرهنگی مورد نقد رهبر معظم انقلاب داشته باشند.

--------------

مردم! از من قبول کنید، من عضو هیچ حزب و جناحی نیستم و به هیچ طرفی جز کسی که خدمت می‌کند به اسلام و انقلاب تمایل ندارم. اما این را بدانید؛ والله! علمای شیعه را تماماً و از نزدیک می‌شناسم. الان 14 سال شغل من همین است. علمای لبنان را می‌شناسم، علمای پاکستان را می‌شناسم، علمای حوزه خلیج فارس را می‌شناسم. چه شیعه و چه سنی، والله! اشهد بالله! سرآمد همه این روحانیت، این علما از مراجع ایران و مراجع غیر ایران، این مرد بزرگ تاریخ یعنی «آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» است./ انتخاب،قاسم سلیمانی

 

  9915---0914و7250---0919 :

 رهبرا ! ذره ذره وجودمان فدای لبان گهربارت که حقایق را درباره تعبّد و انقلابی‌گری امام و شاخصه‌های آن در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) بیان کردی. حقا که تو خلف شایسته آن پیر جمارانی. سلام بر خمینی، لبیک یا خامنه‌ای.

7977---0912 : صدا و سیما نباید به صرف پخش سخنرانی‌های رهبری اکتفا کند، بلکه باید این رهنمودها را منشور و سر لوحه برنامه‌های تولیدی خود قرار بدهد.

 

امام جمعه اصفهان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در حرم امام(ره)، گفت: سخنرانی های رهبر معظم انقلاب را گوش بدهید، اگر گوش ندهید بصیرت به دست نمی آورید و فریب می خورید و حتی امام خمینی(ره) را به طور صحیح نمی شناسید. مقام معظم رهبری یک امام شناس واقعی است.

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: رهبر معظم انقلاب سال گذشته فرمودند که امام(ره) یک اصولی دارد که نباید آن اصول فراموش شود، امام مثل هر مرد الهی، یک محکمات و یک متشابهاتی دارد، همچون قرآن است، امام امت هم در انقلاب محکماتی دارد که بارها آن را تکرار کرده است که اگر کسی این محکمات را نپذیرد انقلابی نیست، ما در کشور دو گروه اصلاح طلب و اصول گرا نداریم، بلکه دو گروه ضد انقلاب و انقلابی داریم که اگر این محکمات امام(ره) را بپذیریم، انقلابی هستیم.

همه فرمایش مقام معظم رهبری و امام راحل به خصوص در مسائل خارجی عین قرآن است، باید باور بکنیم که اگر خداوند را یاری بکنیم، خداوند ما را یاری می کند، یعنی هیچ کس هیچ غلطی نمی تواند بکند البته به شرطی که ما کار خودمان را درست انجام دهیم

/ انتخاب

 


یک شهروند :  ایام ارتحال حضرت امام‌خمینی(ره) را پشت سرگذاشتیم. آن اسطوره بی‌نظیر که دنیا را به شگفتی واداشت با همراهی ملت دست به تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران زد و سپس با تداوم استکبارستیزی خواب را از چشمان ابرقدرت‌ها گرفت. 37 سال است که مردم این رسالت را بر دوش می‌کشند اگرچه بعضی از خواص بی‌بصیرت و بریده مشکلاتی را به وجود آورده‌اند اما جای شکرش باقی است که به پرچمداری خلف صالح آن حضرت یعنی رهبر معظم انقلاب راه را درست طی کرده‌ایم. خداوند را بابت برخورداری از این نعمت بزرگ شاکریم و هر لحظه برای سلامتی و موفقیت معظم‌له دعا می‌کنیم.

 

کاویانی : تبریک امت حزب‌الله و انقلابی به مالک اشتر زمانه آیت‌الله جنتی که با استقرار او در جایگاه ریاست‌ مجلس خبرگان عصبانیت دشمنان نظام و قرآن و شیرین‌کامی مؤمنان را شاهد بودیم. واقعاً عیدی باشکوه و فرخنده برای ایران ولایتمدار بود .

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

پی نوشتها

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 

  ==================================================

 

 

 

 

الله‌وردی داودی- فولادشهر:  در تاریخ 1364/2/5 در بمباران شهر آبادان توسط دشمن بعثی مجروح شدم 30 سال است که در بنیاد شهیدهای شهرستانها سرگردانم. از رئیس محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور درخواست می‌شود دستور رسیدگی دهند .

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب  !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ ،فرمودند: بسمه تعالی-علت آنست که هنوز شهید نشده اید،برادرداودی!

 

------------------------------------------------

 

صادقی و 6345---0912   : آقای رئیس‌جمهور شعار می‌دهند صدها هزار شغل ایجاد کرده از آن طرف وزیر کار ایشان اعلام می‌کند هر 5 دقیقه یک نفر در کشور بی‌کار می‌شود. آیا سرکار گذاشتن نزدیک 80 میلیون ایرانی و به مسخره گرفتن ملت شاخ و دم دارد؟

 

فدوی:  خب کلید الاسلام والمسلمین در همین مدت کوتاه، 80 میلیون ایرانی را سرِ کار گذاشته است، دیگر چه می خواهید ، برادر صادقی و توابع؟!

 

--------------------------------

 

5166---0912 : به سبب سرگردانی 14 ماهه سهامداران پدیده شاندیز و تاخیر در پرداخت اقساط، بانک مهر اقتصاد حکم جلب بنده و ضامن را از دادگاه گرفته است. امیدوارم دستگیر و در ایام پایانی سال و آستانه سال جدید زندانی شوم تا شرمنده زن و بچه نباشم.!

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت و در فاصله ی بین دو قیلوله ،بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه و السلام در بازدم با حبس شما ،بشرط آنکه نوع اش را،که انفرادی باشد یا عمومی،موافقت فرمودند ،برادر 5166---0912

 

--------------------------

 

2470---0919 :  این چه مدیریتی بود که 25 میلیون از بیت‌المال را بابت فروش هر خودرو به جیب خودروسازان ریختند. در این بین فقط دود و آلودگی هوا سهم قشر حقوق‌بگیر جامعه شد .

 

فدوی: مراتب در مجال دردناکی که شتابان عزم مبال بودند، به پیشگاه معطرشان تقدیم شد .  به اجمال و اختصار و البته با قدری تغیر فرمودند که چشم تان را بگیرد، طرح مترقی و اسلامی " توزیع عادلانه ی فقر" مدتی ست که عملیاتی شده است، دیگر چه می خواهید،برادر 2470---0919 ؟

 

-----------------------

 

8691---03023 : شرکت سایپا 40 روز قبل، پول پیش خودرو و وام آن را گرفته است ولی هنوز خودرو به ما تحویل داده نشده است. بنده خودروی خود را که با آن شکم زن و بچه‌ام را سیر می‌کردم فروختم و الان بیکار و معطل مانده‌ام. آقایان دولت تدبیر حالا شما پاسخ دهید ما چه کنیم با این وعده‌های بدون عمل؟

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترّقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ همینطور که قهوه ی قجرخاج پرستان(جام زهر- م)را مزمزه  می کردند فرمودند آخر این چه بی احتیاطی ی بود؟ بموجب حدیث معتبر الاهم و فی الاهم، احوط آن بود که شما نخست، زن و بچه را می فروختید،برادر 8691---03023 !

 

=======================================================

 

شکیبا : قلب راکتور اراک را بتن‌ریزی کردند و با این کار قلب ملت ایران به درد آمد. به مسئولین عرض می‌کنم فریب حیله و مکر شیطان بزرگ را نخورند که انرژی هسته‌ای بهانه است و آنها اصل نظام را نشانه رفته‌اند چرا که مبنای نظام اسلامی با نظام شیطانی آمریکائي برای همیشه در تعارض‌ بوده و هست و خواهد بود.

 سوری : واقعاً چه به این راحتی می‌گویند قلب راکتور اراک خارج شده، سانتریفیوژها جمع‌آوری شده، اورانیوم غنی شده از کشور خارج شده است و...! با چشمان اشکبار و قلب شکسته می‌گوییم گویا قلب ما از بدن خارج شده و جانمان از حرکت ایستاد بعد آن را ظفر و فتح‌الفتوح نامیدند؟! این بود چرخش همزمان سانتریفیوژها و اقتصاد مردم!
سوری
5256---0936:  اگر کسی درد پیشرفت کشور را داشته باشد خارج شدن قلب راکتور هسته‌ای اراک درنظر او به منزله از حرکت ایستادن قلب پیشرفت کشور خواهد بود. کسی هم که درد علم و دانش نداشته باشد از منظر او اتفاق خاصی نیفتاده است.

 

9671---0912 : با شنیدن خبر ریختن سیمان در قلب راکتور هسته‌ای کشور در اراک احساس شرمندگی در مقابل شهدای هسته‌ای به من دست داد. واقعا چگونه راضی به این کار شدیم.؟!

 

فدوی بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت،هر ۴ عریضه را، یکجا پاسخ داده و می افزاید که " ریختن سیمان در قلب راکتور هسته‌ای "بقول دنداپزشکان مکتبی که قرار بود،" دهن آمریکا را سرویس کنند" ! ،چیزی مانند "رود کانال" یا پر کردن دندان است و نگرانی ندارد،برادر 9671---0912 و توابع !

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

دهم جون المُکیّف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

.*.*.*.*.*

June 10th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

عملیات محسوس!  

       

فدوی ترک دنیا کرده ، و پیوسته سرش به  قلم زدن گرم است و بقول آن شاعر خوشنویس :

 

بیت

 

جائی که من نشینم، بی کارکی نباشم

 

یا خطکی نویسم،یا بیتکی تراشم !

 

باری،بنظر میرسد که برادران هم تاکنون، به چندین زبان مرده و زنده ی دنیا،ثابت فرموده اند که :«بیکار نمی توان نشستن» ! و بعبارت دیگر حضرات، پس از فراغت از کار سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،بالاخره بجای "خطک " و " بیتک " ، "چیزکی" دست و پا می کنند تا به آن به اصطلاح رایج،گیر بدهند!..نمونه ی تازه تری اگر خواسته باشید،بشرح زیر دم دست است :

 

معنی خالکوبی عجیب ترانه علیدوستی چیست؟/ فردا،تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

 

در میان تصاویری که از نشست خبری عوامل فیلم فروشنده با حضور اصغر فرهادی، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی منتشر شد عکسی وجود دارد که در آن آستین پیراهن ترانه علیدوستی بازیگر این فیلم قدر بالاتر از معمول ! رفته و نقش یک تتو بر ساعد وی مشخص شده است همین کافی بود تا این تصویر در شبکه های اجتماعی دست به دست شود اما این نشانه نا آشنا مربوط به چه چیزی است و چه معنی دارد؟

 

و نیز :

 

به گزارش «فردا» هرچند استفاده از این نشانه در میان گروه های فمنیستی و طرفداران فمینیسم رواج دارد اما منحصر به تمام آنها نیست و جمعیت های خاص و کوچکتری از آنها نیز از همین نشانه استفاده می کنند. یکی از مشهور ترین آنها جنبشی به نام «جنبش پرو چویس pro choice » است که برای آزادی سقط جنین در سراسر دنیا فعالیت می کند

 

و سرانجام اینکه :

 

علیدوستی مادر یک کودک خردسال به نام حنا است. درج چنین نشانه ای بر روی بدن یک بازیگر زن ایرانی که جایگاه مادری دارد سوالات و نقاط ابهام بسیاری را به وجود آورده است.! سوالاتی که همه امیدوارند برای آن توضیح مناسبی وجود داشته باشد.!

 

که البته فدوی گول نمی خورد و دنبال کشف پیوند بین گودرز و شقایق(جمع شقیقه - م)در عبارت بالا نمی رود!

 

 

و اما در باب اینکه "معنی خالکوبی عجیب ترانه علیدوستی چیست؟" عرض می کند که چه عرض کند،؟! مگر کسی پرسید که داغ ُمهری که مؤمنین برای حصول به مقاصد و مدارج گوناگون، بر پیشانی مبارک حکاکی می فرمایند، چه معنی دارد؟!....

 

 

 

 

بهر روی، بباور فدوی، ترانه علی(ع) دوستی ،بازیگر خوش شانسی ست زیرا عضو یک تیم "خودی" ست ! چرا که درغیر اینصورت، حضرات آیات آن "تتو"ی کذایی را،حسب شیوه ی مرضیه، ازعلائم شیطان پرستی اعلام، و با یک قیام و قعود، حکم به ارتدادش می دادند!

 

31 می 016

 

==============================================

 

رفع نگرانی ها

 

فدوی بین سطرهای برخی خبرها را که می خواند، پیرامون وضعیت مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة،به لایه هائی از نگرانی عمله ی بیت می رسد که بباور او، موردی ندارد. نمونه ای اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است :

 

«اگر خدای نکرده تار مویی از ایشان کم بشود چه کسی می‌تواند جای ایشان را بگیرد؟ / محمد(ص)تقی(ع) مصباح یزدی

 

 آخر این چه نگرانی بی پایه و اساسی ست  ؟ همانطور که شما بهتر می دانید،معظم له وجود پشمالوئی ست و جز چشم و دماغ، بقیه اش موست !فلذا یک مو که سهل است،حتا هزار فقره مو هم از وجود مبارک به غنیمت کنده شود!، برای ایشان هیچ اتفاقی نمی افتد! . همو در ادامه ی مهملات داهیانه ی خود، افزوده است :

 

«البته خزانه خدا خالی نیست. امام از دنیا رفت، ما تو سرمان می‌زدیم چه کسی می‌تواند جای ایشان را بگیرد. الحمدلله خدا از خزانه‌اش نعمتش را ارزانی داد. ما نمی‌شناختیم. خزانه خدا خالی نیست. اما آنچه که ما می‌شناسیم، جانشین مناسبی نمی‌شناسیم؛ لذا دعا می‌کنیم خدایا به طول عمر و عزت او تا ظهور حضرت ولی عصر بیفزا / رادیو فردا

 

این فقره پریشانی نیز بیهوده است زیرا تشریف فرمائی حضرت(عج) ممکن است 1400 سال دیگر نیز به درازا بکشد ، بر این پایه ،نه شما و نه  معظم له  را،نمی شود تا آن موقع نگهداشت، مگر ایشان و شما را از همین الان ،مومیائی کنیم؛ اینهم آخر کاری داشت که اینهمه عّر و تیز کردید، برادر تمساح؟

 

 =======================================

 

توّهم انقلابی !

 

برادران کثرالله امثالهم، از بسکه ُمتلوّن المزاج اند، جسارت است، به منشور می مانند! یعنی، فرمایشات شان، در اغلب ستونهای فدوی و از آن میان ، "قیصرانه ها"  یا  "کلمات حمار" ، براحتی جا می شوند! مستوره فراوان است و توّرقی کوتاه در جراید شریفه ی دارالخرُافه، شمار قابل اعتنائی از اینگونه  را بدست می دهد،لکن اگر نمونه تازه تری خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است :

 

محسن رضایی :

دولت اگر نمی‌تواند مشکلات را حل کند٬ اجازه دهد نیروهای انقلاب فقر و بیکاری را رفع کنند !/ دیگربان

 

 نکته ای که فدوی بنا دارد در پاسخ عرض کند، با این شرط که حمل بر پشتیبانی از کلیدالاسلام و المسلمین  روحانی نشود آنست که این بزرگوار، نه تنها چیزی از سایر برادران کم ندارد ، بلکه می کوشد که سایه ی این بختک  شوم را بر سراهالی بعون الله مُستدام بدارد !  - باری- بنظر می رسد که برادر محسن رضائی نیز، به آلزایمر آخوندی شدیداً دچار شده است و بیاد نمی آورد که در چهار دهه ی گذشته، " نیروهای انقلاب" بقول عوام in charge  بوده اند، و افزون بر اختلاسهای نجومی،بعلت عدم کفایت و لیاقت، خود عامل " فقر و بیکاری" بوده اند و قدرت خدا،جز دست به آب، چیزی نرفته اند !

 

============================================

 

بیکاریِ پنهان

 

 به استناد خبری که در پی می آید،" بسیاری از مسئولین وطن سابق،"با حفط سمت! از کار بیکار"، و از شدت بیکاری، نمی دانند چه کنند! ؛ برادر عباس(ع) جعفری دولت آبادی ، جسارت است،دادستان عمومی و انقلاب تهران ، از آن جمله است؛ شما هم ملاحظه کرده و لذت اش را ببرید!

 

دادستان تهران در لباس خادمی امام رضا(ع)

 

به گزارش آخرین نیوز به نقل از میزان، بسیاری از مسئولین کشورمان سعادت برتن کردن لباس خادمی امام رضا(ع) را کسب کرده‌اند که عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران نیز یکی از آن‌هاست.

 

 

زیاده علافی نیست ..

 

=============================================

 

اشتغال زائی

 

فدوی از نگاه مغرضانه ی معاندین،گاه لج اش می گیرد؛ فی المثل آنگاه که پیرامون مسأله ی اشتغال و فقدان ایجاد فرصت های شغلی برای مردم عموماً ، و جوانان خصوصاً ،بسود  استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، داد سخن می دهند.عرض مشخص فدوی در این پیوند آنست که عیب می جمله بگفتی، "ضررش" نیز بگوی !. یعنی چرا از واحدهای تولیدی تازه ، که به اهتمام عمله ی بیت ، یکی پس از دیگری افتتاح می شوند ، حرف نمی زنید ؟، از جمله فروشگاههای لوازم یدکی بدن ، اعم از خرده ،یا عمده فروشی!،  اینهم اسناد مصور منگوله دارش :

 

عمده فروشی!

 

 

آگهی فروش یکجای قرنیه چشم و کبد؛ مغز استخوان !  

 

البته خرده فروشی هم داریم :

 

 

 

 

 

       

 

 

زیاده کلیه ای نیست

 

==================================

 

لولو!

 

فدوی نمی داند که اگر حکومت اسلامی برونمرزی نبود(داعش- م) ، دوستان چیزهائی مانند حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی - م) را، با چه مقایسه می فرمودند ؟!. در این ارتباط ، داعش شده است لو لو! بیک مستوره نگاه کنید :

 

خانم لورنس روزینول، وزیر حقوق زنان در فرانسه است در یک مصاحبه رادیویی در پاسخ به سوالی درباره طراحی مد زنان مسلمان گفته بود زنانی که از روسری و روبنده استفاده می‌کنند مانند سیاهپوستانی هستند که از بردگی حمایت می‌کنند ....

 

 و عکس العمل برادران ،که فدوی نمی داند چرا بجای عتبات عالیات(ع- س- ص- عج) ، سر از بلاد کفر و زندقه در آورده اند را  در ادامه نگاه کنید :

 

یک گروه اسلامی گفته است که خانم وزیر حقوق بشر با این سخنان به قانون اساسی سکولار فرانسه توهین کرده است ! و این سخنان تنها باعث کمک به عضو گیری گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) می‌شود . !

 

باری- الله جل جلاله، "دشمن"( استکبار جهانی وصهیونیزم یبن الملل - م) را از مقام معظم رهبری(ضپ) و داعش را از اینگونه برادران نگیرد ،که بی "دشمن"و داعش، فطیر است !

 

آمین یا رب العالمین

 

========================================

 

تغییر ذائقه

 

زبانزد یا عبارت " جیگرتو بخورم"! در ادبیات عامه /شفاهی ما، نه تنها بار منفی ندارد و بعنای شکنجه نیست،بلکه نوعی ابرازعلاقه نیز محسوب می شود !؛ خلاصه اینکه فدوی از زمان " هند جگر خوار" و تا پیش از ملاحظه ی خبری که در پی می آید،هیچ خاطره ی بدی از عبارت مذکور نداشت ،لکن از این لحظه به بعد،می خواهد آنرا شدیداً از فرهنگ دانسته های خود،حذف کند زیرا بقول معروف، دیگر" دل و جگرش را ندارد"! شما اگر دارید، بسم ا....! :

 

فرمانده «جگر خوار» گروه النصره سوریه کشته شد /  العربیه.- تیتر

 

و در ادامه ی خبرِ وحشت اثر:

 

جنگجویان اسلامگرا در سوریه، یکی از رهبران گروه النصره را که پیشتر در فیلمی ویدیویی در حال خوردن قلب یک سرباز ارتش بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیده شده بود را کشتند .

 

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دیده بان حقوق بشر سوریه گزارش داد: «خالد الحمد ملقب به ابو صقار از فرماندهان نظامی گروه النصره طی شلیک آتش در جاده حارم-سلقین در حومه شمال غربی ادلب کشته شد ».ماه می ۲۰۱۳ فیلمی ویدیویی منتشر شد که نشان می‌داد ابو صقار، جنازه یک سرباز ارتش اسد را تکه تکه می‌کند و قلبش را می‌خورد؛ ویدیویی که محکومیت‌های گسترده‌ای از سوی سازمان‌های حقوق بشری و سازمان ملل متحد در پی داشت .

 

 که فدوی از ضمیمه کردن ویدئو و حتا عکس این عملیات ُمحیّرالعقول، بمنظور حفظ سلامتی خوانندگان محترم ضدانقلاب ،معذور است لکن ملاحظه ی آن دستکم این فایده را داشت که تفاوت رفتار ما و برادران را با "جگر" دریابیم !

 

زیاده وحشتی نیست..

 

========================================

 

 

 

 

والله بخدا ما بکلی بی تقصیریم حاج آقا هاشمی!،این تکلیف شرعی را ،حضرت آقا(ضپ) گردنمان گذاشت!  

================================================

 

اصلاحیه

 

فدوی از برادرانِ سابق و لاحق، گاه چیزهائی می شنود که لامحاله، سرِ همه جایش،اسفناج ُارگانیک سبز می شود! ..تورقی کوتاه در جراید شریفه ی داراخرالخرافه،شمار قابل اعتنا ئی از اینگونه فرمایشات را بدست می دهد لکن اگر نمونه ی تازه تر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است:

 

وقتی رهبر در خلاف مسیر امام حرکت می‌کند و دل به متحجران می‌سپرد!

موج حمله نمایندگان ولی‌فقیه به کنسرت‌های موسیقی؛ تحجر به راس حاکمیت باز‌می‌گردد؟ / کلمه – تیتر .

 

 همانطور که ملاحظه می شود،هر دو سطر دارای ضعف تألیف های جّدی اند که به اجمال و اختصار ذیلاً به آنها اشاره می شود :

 

مقدمتاً و برای دستگرمی، عرض می کند بنظر می رسد که با توجه به تیتر ی که در پی می آید،منبع خبر با واژه ی مظلوم و مشتقات آن آشناست :

 

کروبی می‌گوید نیازی به رأفت شما ندارم و قانونی محاکمه‌ام کنید؛ مظلومانه‌تر از این هم می‌شود؟ محمد(ص)رضا (ع)خاتمی .

 

 حالا شما هم مظلوم تر از برادر رهبر(ضپ) (1) گیر نیاورده اید؟ معظم له مگر چه فرموده است (2) ،جز نشخوار قهرمانانه ی مهملات داهیانه ی حضرت امام(ل)؟ بر این پایه، این بخش جمله یعنی" وقتی رهبر در خلاف مسیر امام حرکت می‌کند" درست نیست ؛ و نیزبقیه ی همین جمله  که عبارت باشد از :" و دل به متحجران می‌سپرد"  نیز بقول عوام یک  error است چرا؟ زیرا امام سابق(ل) و امام حاضر(ضپ)، هر دو بعون الله فصل الخطاب " تحجّر" اند ! بر پایه ی همین استدلال، " تحجّر"  در جمله ی دوم بطریق اولی ، مشمول همین داوری ست .

 

زیاده اصلاحی نیست

 

یادداشت

 

----------------------------------

1 - (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست؛

2- لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة ، آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، شما با فدوی منتظر الظهور،مشکلی دارید؟

=====================================

 

اصل ماجرا

 

.. بعضی ها حقیقتاً فدوی را ، با همه ی شکیبائی انقلابی اش،از کوره بدرمی کنند؛ بعنوان مستوره به تیتری که در پی می آید نگاه کنید تا بعرض او برسید :

 

13 عضو سپاه ایران در حلب معروف به گورستان پاسداران كشته شدند/ العربیه – تیتر

 

آخر این چه مهملی ست؟  خب بقول عوام ?! so what  ! .اصلا، این تعداد را هم به چند صد کشته ی پیشین اضافه کنید،* باز هم بقول عوام I don’t care ! ؛  این بمعنای دخالت نظامی نیست که! به شهادت برادران آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین،اینها رفته بوده اند سوریه ماهی گیری! منتها به شیوه ی کلاسیک؛یعنی، بجای قلاب،هی "ت.ان.تی"  که چیزی کم از بمب ندارد،در آب می انداخته اند! که ناگاه یکی از ماهیان ضد انقلاب شدیداً خشمگین شده و یک فقره "ت.ان.تی" را قبل از اینکه عمل کند، به برادران بر می گرداند و ترتیب برادران ماهیگیر را می دهد، این دیگر اینهمه گرد و خاک ندارد که!...

 

پی نوشت

 

-------------------------------------------------

  

* تاکنون از مجموع حدود 400 شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) !که در نقاط مختلف کشور تشییع شده اند 79 نفر در خراسان رضوی تشییع و به خاک سپرده شدند./ آخرین نیوز

* ۹ ایرانی دیگر در درگیری‌های اطراف حلب سوریه کشته شدند / رادیو فردا

 

===============================================

 

 

 

سوری  : در مسابقات بین‌المللی قرآن در تهران که چند روز طول کشید نه آقای رئیس‌جمهور و نه وزیر ارشاد هیچ‌کدام حضور پیدا نکردند. ای کاش دلیل آن را برای مردم اعلام می‌کردند .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،کلید الاسلام والمسلمین برادر روحانی رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه و السلام فرمودند ،داشتند در جای دیگری سینه می زدند،برادر سوری!


------------------------

 

9915---0914 و 8058---0918 و 0692---0918 : عربستانی‌های وهابی نشان داده‌اند هر زمان از مقاومت شکست و ضربه خورده‌اند انتقام آن را از حجاج به‌ویژه حجاج ایرانی گرفته‌اند. هیچ بعید نیست امسال هم چنین نیت شومی داشته باشند پس باید احتیاط کرد و بدون گرفتن تضمین کافی در مورد حج اقدامی انجام نداد .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان  باشد،ضدانقلاب نشنود،اگر با توجه به سفر پیش به عربستان که منجر به تجاوز به حجاج ساکن ایران سابق شد، باز هم مؤمنین اصرار دارند که به جده بروند، احوط آنست که به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، یا دستکم 2 ماتحت اضافه همراه داشته باشند و یا،چوب پنبه ی قابل اعتمادی در مخرج مبارک تعبیه فرمایند، و من الله التوفیق !

 

-----------------------------

 

عزیزی ده روز است که بسیاری از پمپ‌های گاز سی‌ان‌جی در تهران به خاطر اختلاف بین شرکت ملی نفت با شهرداری تعطیل شده‌اند از جمله (آبشناسان، کوهک، شهید حکیم و...!) از مسئولین امر درخواست می‌شود مشکلات بین خود را حل و فصل نمایند تا بیش از این مردم اذیت نشوند .

 

فدوی:آخر این چه ایراد ناواردی ست؟ اختلاف بین علما، از مبانی تحکیم و استمرار شرع انور است، برادر عزیزی !

 

--------------------------

 

  5343---021 : مبالغی که برای دفن میت از خانواده‌های مرحوم دریافت می‌شود بسیار زیاد است، وقتی به ریز فاکتورها نگاه می‌کنیم برخی از مبلغ‌ها با خدمات ارائه شده همخوانی ندارد از مسئولان بهشت‌زهرا درخواست می‌کنم پیگیری کنند .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند :خب شما هم بکوشید مانند آیت الله پینوکیو(جنتی- م) اصلاً نمیرید، برادر ! 5343---021

 

---------------------

 

9093---0912 : از مسئولان شهرداری و شرکت واحد درخواست داریم برای اینکه خانم‌های مسافر در قسمت جلوی داخل اتوبوس‌های تندرو در معرض نگاه مردان نباشند، فکری بکنند .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی،وبا قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید، بعدالتحیه و السلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند دانشمندان هسته ای سرگرم طراحی نوعی باربند هستند که پس از تولید و رونمائی، بر سقف اتوبوس نصب، وخواهران در آن قرارداده خواهند شد.چنانچه این پروژه،طبق معمول با دسیسه های استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین متخلص به "دشمن" با شکست روبرو شود، در اینصورت واجب عینی ست که خواهران را مانند ماجرای کوی دانشگاه، با شیهه ی یا زهرا، از پنجره ی اتوبوس به بیرون پرتاب فرمایند      و من الله التوفیق

 

-----------------------------

 

عشقی : برخی افرادی که مدل حجاب ترکیه و لبنان را برای نظام پیشنهاد می‌دهند، چه‌طور خجالت نکشیدند از اینکه خود را به عنوان مجتهد و کاندیدای مجلس خبرگان مطرح کنند؟!

 

فدوی: والله چه عرض کند؟راستی، مؤمنین ِترکیه و لبنان،دیگر مسلمان نیستند،برادر کاتولیک تر از پاپ؟!

 

-----------------------------  

 

3866---041 : آقای روحانی! و دولتمردان فعلی همیشه در مورد گرانی و تورم این طور به مردم القا کردند که وقتی نفت گران‌تر عرضه می‌شود بالطبع کشورهای صادرکننده کالاهای دیگر هم اجناس خود را گران‌تر به ما می‌فروشند در نتیجه در بازار گرانی به وجود می‌آید. حال حرف ملت این است حالا که نفت 105 دلاری را به 33 دلار می‌فروشیم به همان نسبت باید قیمت اجناس ارزان‌تر شود. چرا شاهد عکس این قضیه هستیم؟

 

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده ،استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- نفت اگر حتا بشکه ای یک دلار هم بشود،معظم له از مواجب برادران از لبنان تا نیجریه کم نخواهد فرمود و ملت یک لا قبا باید،جورشان را بکشند تا رستگار شوند،برادر 3866---041 !

 

---------------------------------------------

 

بوربور – ورامین : آیا حاصل پیاده‌روی وزیر خارجه کشورمان با همتای آمریکایی‌اش در ژنو و دست دادن او با فرد جنایتکاری مثل رئیس‌جمهور آمریکا باید تصویب و ابلاغ مصوبه ایجاد محدودیت برای کسانی باشد که به ایران سفر کرده‌اند؟ این بود آن دستاوردی که به سبب آن منتقدان را مورد بدترین توهین‌ها قرار می‌دادند؟ چه توضیحی برای مردمی که به آقایان اعتماد کردند دارند؟

 

فدوی: به فدوی مربوط نیست ها، لکن احوط آنست که بجای عرّ و تیز،توضیح یا علت را، از مقام معظم رهبری بپرسید، که کاپتیان تیم هسته ای بوده است،برادر بور بور

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

چهارم جون المشعشع سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

Archive

*.*.*.*.*