حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

May 30th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

رسیده بود بلائی...  

 

... خلاصه چیزی نمانده بود که فدوی ،دور ازجان خوانندگان محترم ضدانقلاب ،99 ضربه شلاق با دو تا کوبیده ی اضافه، مهمان عمله ی بیت اعلی الله مقامهم اجمعین باشد؛ به خبر برادرانه ی زیر نگاه کنید تا بعرض وی برسید :

 

اجرای حکم ۹۹ ضربه شلاق برای تمام حاضران در یک 'پارتی شبانه' در قزوین/ بی بی سی- تیتر

 

 و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

دادستان قزوین از اجرای حکم شلاق برای ۳۵ شرکت‌کننده در یک "پارتی شبانه" در باغی در اطراف شهر قزوین خبر داده است.

 

اسماعیل صادقی نیارکی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین به خبرگزاری قوه قضاییه ایران گفت حکم ۹۹ ضربه شلاق برای تمام این افراد یک روز بعد از دستگیری آنها اجرا شده تا "درس عبرتی باشد برای افرادی که مبادرت به هنجارشکنی می‌کنند."

 

باری فدوی قاصم الجبارین را شدیداً شکر می کند که از آنجا رد نشده بود زیرا :

 

بیت

گر حکم شود که مست گیرند

در "باغ" هر آنکه هست گیرند!

 

ضمناً فدوی از تکه های بعدی خبرکه  در پی می آیند، یکی دونکته ی دیگرهم یواشکی دریافت:

 

نخست اینکه،پنداری امّت همیشه در صحنه هم از فسق و فجور چندان بدش نمی آید!؛ این مهم را فدوی از مهملات خردمندانه ی بیدادستان قزوین استنباط کرد آنجا که فرمود در آن پارتی محرمانه ی شبانه،ُ امّت هم حضور داشته است !، خودتان ملاحظه کنید :

 

دادستان قزوین گفته است چون این دختران و پسران "به صورت نیمه‌عریان و در حال مصرف مشروبات و اعمال منافی عفت باعث جریحه‌دار شدن اذهان و افکار عمومی شده بودند!، می‌طلبید بار دیگر اقتدار دستگاه قضایی در رسیدگی سریع همراه با دقت و کیفیت اعمال گردد ".

 

دیگر اینکه، چون میانگین عمر متولیان ایران سابق 85 سال است، فلذا احوط آنست که به استناد ادامه ی همان خبر، افزون بر "توقف ممنوع" یک تابلوی دیگر هم به تابلو های موجود در حکومت اسلامی درونمرزی* اضافه شود که عبارت است از : جوانی ممنوع !

 

دادستان قزوین درباره چگونگی دستگیری این افراد گفت: "به دنبال وصول گزارشی مبنی بر اختلاط تعداد زیادی دختر و پسر جوان در ویلایی در اطراف قزوین بلافاصله با صدور دستوراتی از سوی بازپرس کشیک دادسرای عمومی و انقلاب قزوین، تمامی شرکت‌کنندگان در پارتی مذکور، جلب شدند ".

 

اینهم لهجه ی آلمانی خبر، برای جوری جنس :

 

پایگاه اینترنتی قوه قضاییه جمهوری اسلامی از بازداشت ۳۵ دختر و پسر "نیمه‌برهنه" در یک پارتی شبانه در باغی در اطراف قزوین خبر داده است . وبسایت "میزان" روز پنجشنبه (۲۶ مه/ ۶ خرداد) به نقل از اسماعیل صادقی نیارکی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین افزود که این افراد "بدون داشتن هیچ‌گونه رابطه‌ای به بهانه شرکت در جشن فارغ‌التحصیلی در حال رقص و پایکوبی بودند" که دستگیر و مجازات شدند . / دویچه وله

 

زیاده تابلوی نیست

 

 

-----------------------------

* در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

=======================================================================

 

 

تمرّد

 

فدوی هنوز نمی داند که چرا نظم و نسقی را که برادران تعیین فرموده اند، گاه از سوی برخی عناصر ضد انقلاب،رعایت نمی شود؟ نمونه که فراوانست لکن از آن میان، به مستوره ی زیر نگاه کنید :

 

مریم میرزاخانی ریاضیدان برجسته جهان به عضویت آکادمی ملی علوم امریکا انتخاب شد. او اولین زن ایرانی تبار است که به چنین مقامی می‌رسد . میرزاخانی پیشتر برنده مدال فیلدز، برترین جایزه در عرصه ریاضی شده بود . / العربیه

 

باری در پاسخ  عرض می کند که نمی شود لکن!...بیخود کرده ! مگر دست خودش است !؛ یعنی آن ضعیفه ی سجادیه، نخست  باید مانند امید کوکبی نخبه ی فیزیکِ زندانی،بی احتیاطی کرده و برای دیدار بستگان به وطن اسلامی بیاید ،و نخست برای دسنگرمی،100 ضریه شلاق با دو تا کوبیده ی اضافی را میل بفرماید ،و سپس محکوم به 10 سال اقامت در هتل 5 ستاره ی اوین بشود و بعلت رأفت اسلامی ، به سرطان کلیه مبتلا، و به تخت بیمارستان زنجیر بشود، و بعد ازآن اگر زنده ماند،  برود عضو  عضویت آکادمی ملی علوم امریکا بشود، آخرهمین جوری که نمی شود !

 

 زیاده عرضی نیست..

 

18 می 016 

 

 

 

========================================================================

 

 

نوعی مقایسه

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب، برای اینکه دریابند که کارگران ایرانی، تا چه مایه متحمل و نجیب اند، نخست به خبر زیر نگاه کنند:

یک کارگر روس وقتی خبر اخراجش را شنید پیش از آنکه کارش را ترک کند در اقدامی غیرمنتظره یک هواپیما در فرودگاهی در روسیه را نابود کرد .به گزارش سایت خبری "راشیا تو-دی"، این کارگر عصبانی با یک بیل مکانیکی به یک هواپیمای مدل یاک-40 که در باند فرودگاه پارک شده بود حمله کرد و با ضربات بیل این هواپیما را مانند اسباب بازی درهم شکست . / آژانس ايران خبر

 

اینک خبر مشابهی  را که در پی می آید، ملاحظه ، و اگر خواستید، با خبر پیشین،مقایسه بفرمایید:

 

 حکم شلاق ۱۷ کارگر معدن طلای آق دره اجرا شد./ رادیو زمانه- تیتر

گر چه جرم کارگران مذکور، محرز بوده است ، معذالک بشرح زیر،مورد لطف و رأفت حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) (1) واقع، و حقوق و مزایای معوقه ی آنان نیز، بشرح زیر، کریمانه  ، پرداخت شده است :

 

کارگران معترض معدن طلای آق دره با شکایت پیمانکار به شلاق و جریمه نقدی محکوم شدند . !

 

 

 

باری- یکوقت خدای نخواسته تصور نفرمایید که عمله ی بیت درحکومت مستضعفان ،همینطور دست روی بیضه گذاشته و پس از سی و چند سال،برای مستضعفان کاری انجام نداده اند، نستجیربالله!، اینهم سند مصور منگوله دارش :

 

https://www.facebook.com/farjadfortynine/videos/1318265281536739/?pnref=story

 

و نکته ی واپسین اینکه،برخلاف شایعات و تبلیغات  استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین،که همه چیز درجامعه ی شکوهمد اسلامی از کار افتاده و یا رو به اضمحلال و تعطیل است، بازار شلاق در قرن بیست و یکم و در "مملکت 6 هزارساله" (2) ، بحمدالله والمنة، شدیداً دایر ، و به اهتمام عمله ی بیت،بسیار ُپر رونق،(3) و درحکم تفریحات سالم مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم است!...

زیاده شلاقی نیست

 

28 می 016

پی نوشت

-----------------------------

(1) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) مرا چکار که یکعمر آه و ناله کنم

که فکر مملکت شش هزار ساله کنم

وطن پرستی مقبول نیست در ایران

قلم بیار من این ملک را قباله کنم/ میرزاده عشقی ص 440

(3)  اجرای حکم ۹۹ ضربه شلاق برای تمام حاضران در یک 'پارتی شبانه' در قزوین/ بی بی سی- تیتر

 

 

 

/toptopic.com

==========================================================

 

همدردی

 

دل صاحب مرده ی فدوی اینروزها،شدیداً برای کلیدالاسلام والمسلمین برادرحسن(ع) روحانی ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م)  کباب است! ؛زیرا از پیاده نظام بیت وعلمای دون پایه ،که خوانندگان جراید شریفه ی دارالخرافه باشند گرفته ، تا لشکر جرّار مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،به زعامت برادرحسین(ع) شریعتمداری- که سرِ بریده می دارد دوست-، بی آنکه بروی خودشان بیاورند که در ماجرای موسوم به برجام،مقام معظم  رهبری(ضپ) کاپیتان تیم هسته ای بوده ، و هر " دست به آبی" که تیم هسته ای رفته، به اذن معظم له بوده است،ضمن عرّ و تیز مبسوط، ، ریاست محترم آبدارخانه ی  بیت(رئیس جمهور- م) را جلوی خورشید کباب کرده، و محاسن نامبرده را، روزی چند بار قبل از غذا، دود می دهند !. به چند مستوره در این پیوند، نگاه کنید:

 

روشنایی : با رأی مثبت مجلس به طرح برجام همه‌چیز در جلوی چشمانم سیاه شد... فقط بدانند که معامله بسیار بدی کردند و این در آینده اثبات خواهد شد .

 

2854---0916 : تدبیر دولت آقای روحانی تا امروز به بزک کردن چهره کثیف آمریکا انجامیده است. از امید این دولت هم بیشتر بیگانگان برخوردار شده‌اند .

 

طباطبائی- قم  : جناب آقای روحانی! قرار بود با کلید برجام همه مشکلات کشور از جمله آب، هوا، اشتغال، رکود، تورم و... حل شود چه شد که یک باره همه آن آرزوها تنها به خرید هواپیما بدل شده که آن هم با ناز و کرشمه آمریکایی‌ها در حال منتفی شدن است وعده‌های خود را گویا فراموش کرده‌اید .

8447---0910 : سخنان آقای سیف رئیس بانک مرکزی بیانگر پوچ بودن برجام و نیاز مبرم دولت به صداقت با مردم است .

 

2245---0937 :  گاو برجام بالاخره زایید اما بچه مرده به دنیا آورد. واقعاً چه امیدهایی که به برجام بسته شده بود و همه دود هوا شد .

 

0704---0912 :  واقعیتی که رئیس بانک مرکزی کشورمان درباره برجام مطرح کرده اگر باعث عبرت دولتی‌ها بشود خوب است !

 

عسگری : اشکال کار در این است که دولتمردان ما در این مذاکرات و رفت و آمد با بیگانگان آن مقدار که قلبشان برای راضی شدن خارجی‌ها می‌تپید برای ملت و کشور خودشان نتپید والا سرنوشت برجام این گونه مبهم و ناکارآمد نمی‌شد. دل خانواده شهدا به ویژه شهدای هسته‌ای از این وضعیت که شاهد گستاخی آمریکایی‌ها هستیم خون شده است .

 

4862---0912 : آقای ظریف وزیر محترم خارجه کشورمان اظهار می‌کرد چون صحبت کردن به زبان انگلیسی را می‌داند نخواهد گذاشت مذاکرات برجام به ضرر کشور تمام بشود. ولی الان معلوم شده که با این حساب خیلی هم تسلط به زبان انگلیسی ندارد. چرا که بعد از گذشت 80 روز از اجرایی شدن برجام چیزی عاید ایران نشده است .

 

5916---0916 : روزی نیست که به خاطر مظلومیت شهدای هسته‌ای آه نکشیم. بعضی مواقع به خودم می‌گویم خوش به حال‌شان که با شهادت رفتند و این روزها را که سایه قیرگون ابر شتابان برجام روی ما سنگینی کرده ندیدند .

 

بقیه در شماره ی بعد !

 

 

==========================================================

 

مُسری

 

برخی کسالتهای اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة  ،افزون بر اینکه ُمزمن شده،اند ُمسری نیزهستند!، ملاحظه کنید:

 

دشمن فکر نکند بین ملت ما شکافی وجود دارد ! / فارس- کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی

 

 گفتن ندارد که "دشمن" ، از بیماریهای لاعلاج مقام معظم رهبری(ضپ) ست

زیاده کسالتی نیست..

 

===========================================================

 

 

البته ما زبان ُکره ایمان بسیار خوبست، لکن  زبان ُکره ی شمالی ! باری- مستقیم هم نگاهتان نمی فرماییم؛ زیرا خوف آن داریم که یکوقت خدای نخواسته، ُمحتلم بشویم، خواهر "پارک گئون هی" !(رئیس جمهور کره جنوبی)

 

==============================================================

 

کارا میکنه قیصر، چشا میرن مغز سر!

 

گویا احوط آنست که خبرها را گاه فقط از چند قدمی نگاه کرد،و کاری هم بکارشان نداشت؛ مانند دو مستوره ی زیر:

 

 افتتاح بزرگترین مسجد مسجد جامع اروپا در مسکو! (1)

 

و دیدار پاپ و فیدل کاسترو در بیت برادر فیدل کاسترو در کوبا! (2)

 

 فدوی که شدیداً بقول عوام confused شده ونمی داند چه خبر است، شما خوانندگان محترم ضدانقلاب،می دانید؟!

 

زیاده حیرتی نیست

 

پی نوشت

 

(1) مسجد جامع مسکو روز چهارشنبه (۲۳ سپتامبر / اول مهر) گشایش یافت. از ۳۱ هزار متر مربع مساحت مسجد حدود ۱۹ هزار متر مربع آن به چند صحن یک مهمانسرا اختصاص یافته است. در مراسم افتتاح این مسجد ولادیمیر پوتین، رجب طیب اردوغان، محمود عباس، نماینده ایران و نمایندگان کشورهای مسلمان‌نشین فدراسیون روسیه حضور داشتند. این مسجد ۶ طبقه، ۷ گلدسته و گنبد و مناره‌هایی با بیش از ۷۰ متر ارتفاع را داراست .

 

(2) پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان در آغاز سفری ۹ روزه به دو کشور کوبا و آمریکا پس از دیدار با رائول کاسترو رئیس جمهور کوبا روز یکشنبه (۲۰ سپتامبر/ ۲۹ شهریور) با فیدل کاسترو، رهبر سابق این کشور نیز دیدار کرد . این دیدار در خانه فیدل کاسترو و با حضور همسر او انجام گرفت. پاپ همچنین روز یکشنبه مراسم عشای ربانی را در هاوانا برگزار کرد . / دویچه وله

 

 

 

=====================================================

 

 

حمله ی انتحاری

 

فدوی باز غفلت کرد و برادرمحمد(ص) خاتمی را لحظاتی بحال خود گذاشت و نامبرده با سوء استفاده ی بهینه از این فرصت، شدیداً  دور خیز کرده  از سر و دستار و جان خود گذشت و  جمله ی انتحاری زیر را سامان داد :

 

گاهی جامعه می گوید چه چیز را نمی خواهد! / پیک نت- محمد(ص) خاتمی

باری نظر به اینکه فدوی مخالف تبعیض است، فلذا ورقه ی برادرمحمد(ص) خاتمی را هم تصحیح کرد. وی یک غلط گنده و فی الواقع ماهوی داشت و 19 می گیرد ، زیرا در حمله ی انتحاری بالا، " گاهی" باید بشود " همیشه"!

 

زیاده عرضی نیست

 

==============================================

 

نتیجه گیری علمی

 

فدوی در مرور خبرهای امروز با مورد نادری بشرح زیر برخورد :

 

پیر شدن یک دختر 7 ساله ! /آخرین نیوز- تیتر

 

 در این مطلب با دختری آشنا میشویم که 8مرتبه زودتر از دیگران پیر میشود یعنی زمانی که 10ساله شود، چهره ای مانند یک پیرزن 80ساله خواهد داشت . اشانتی الیوت اسمیت، دختر 7ساله ایست که در بریتانیا زندگی میکند. او از پیری زودرس در کودکی رنج میبرد که یک بیماری نادر ژنتیکی است .

 

 

و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که پیرامون آیت الله جنتی تاکنون ، لطیفه های بسیاری ساخته و پرداخته اند که شماری را خوانندگان محترم ضدانقلاب باید تاکنون در فضای مجازی ملاحظه کرده باشند. این جوکها عمدتاً مبتنی بر کهنسالی نامبرده  است و اینکه  وی افزون بر زوال جسمی، گرفتار زوال فکری و عقلی نیز هست * و ُطُرفه اینکه،به اذن و پاشنه کش حضرت  آقا(ضپ) هنوز سرِکار، و مانند سایر حضرات،مشغول مبارزه صمیمانه با مردم  است! . در این میانه اما فدوی با آشنائی با موردی که شرح اش رفت، به این نتیجه ی علمی رسید که این پدیده، تئوری پرت و پلا گوئی آیت الله را بعلت ابتلا به "keberson " (همان ِکبَر سن خودمان- م) زیر سؤال برده  و این فرض را نیز مطرح می کند که عکس قضیه هم ثابت است یعنی،جنتی هم ممکن است که بعلت ابتلا به بیماری مذکور،بجای 90 ساله، 9 ساله باشد! که مصدر چنین اعمال و رفتاری شده و می شود،شما چه فکر می کنید؟

 زیاده تشخیصی نیست..

 

پی نوشت

 

* اینکه نامبرده دچار این گرفتاری بوده یا نه، فدوی نمی داند !

 

 

==================================================

 

غایب

 

فدوی وقت بکند، تا کاری دست خودش نداده است،باید  حتماً برود دکترچشم ! زیرا در مرور خبرهای دارالخرافه بنقل از برادر بی بی سی، خواند:

 

... اتحادیه اروپا و ایران "عرق تازه ای خورده اند" !

 

لکن به به تصاویرطرفین که نگاه کرد، وزیر خارجه ی بیت ،برادر محمد(ص)جواد (ع) ظریف را دید با آن پیرهن یقه آخوندی و خواهر سیده " موگرینی" مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپای سابق! با لچک اسلامی ! فلذا جمله دوباره از نظر گذراند و دید بینائی اش نقصان گرفته و عبارت درست ،چنین بوده است:

 

فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در جریان سفر به تهران گفته است که روابط اتحادیه اروپا و ایران "ورق تازه ای خورده است ."

 

و مطمئن شد که خواهر سیده " موگرینی" اگر تا بحال هم عرق می خورده، بخاطر حضرت آقا(ضپ) هم که شده، دیگر نمی خورد! و قضیه، بطریقه ی مرضی الطرفین، و بدون حضور زیان دیده ی اصلی ، که بشر بشدت سرکوب شده ی ایرانی و حقوق معوقه او باشد، بشرح زیر ختم به خیر شده است،:

 

سفر موگرینی به تهران؛ توافق بر سر همکاری‌های نفتی، بورس دانشجویی و کمبود آب/ بی بی سی- تیتر

 

فاتحه مع الصلوات ..

 

زیاده ذکر مصیبتی نیست ..

 

 

============================================

 

 

 

اخبار برادرانه !

فدوی در این ستون،محصولات فرهنگی عمله ی بیت را ، بدون دخالت دست،بازتاب می دهد !:

 

* شیما بابایی، از فعالان مدنی در ایران بازداشت شده است. خانم بابایی ۲۲ ساله و دانشجوی ترم چهارم معماری در تهران، شامگاه چهارشنبه در منزل مسکونی خود بازداشت شد .وی در تعدادی از تجمعات اعتراضی مقابل لاستیک دنا و زندان اوین حاضر بود .

این منبع مطلع گفته که خواهر خانم بابایی به بیماری ام‌اس مبتلاست و هجوم ناگهانی ماموران امنیتی به منزل آنها باعث وخامت حال او شده است .

ابراهیم بابایی، پدر این فعال مدنی نیز از بازداشتی‌های اعتراضات سال ۸۸ بود که پس از تحمل ۴۴ ماه زندان و ۷۴ ضربه شلاق، آزاد شد .

----------------------------

 

* علیرضا گلی‌پور، زندانی امنیتی و سیاسی محبوس در زندان اوین، به ۳۹ سال زندان محکوم شد .

 

آزیتا قره‌بیگلو وکیل آقای گلی‌پور در گفت‌وگو با صدای آمریکا خبر صدور این حکم از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی را تایید کرد .جاسوسی، توهین به رهبری و هواداری از سازمان مجاهدین خلق از جمله موارد اتهامی این زندانی امنیتی و سیاسی است که در صدور این حکم سنگین و کم‌سابقه مورد استناد قرار گرفته است .خانم قره‌بیگلو، علیرضا گلی‌پور را یک "نخبه" معرفی می‌کند که در مقطع دکترا تحصیل می‌کرد و کارمند رسمی وزارت ارتباطات و و فناوری اطلاعات بود . / ایرانشهر

 

-----------------------

 

نرگس محمدی، نائب رییس کانون مدافعان حقوق بشر که اینک دوران محکومیت خود را در زندان می‌گذراند، بار دیگر به ده سال حبس محکوم شد .
جلسه رسیدگی به اتهام‌های نرگس محمدی صبح روز چهارشنبه، اول اردیبهشت ماه 1395 در شبعه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شده بود .
به گزارش سایت کانون مدافعان حقوق بشر، به موجب رأی دادگاه، خانم محمدی به استناد مواد 500، 610، 498 و 134 قانون مجازات اسلامی، در مورد اتهام اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور به تحمل پنج سال و در مورد اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به تحمل یک سال حبس و در مورد اتهام تشکیل و اداره گروهک غیرقانونی لگام به تحمل ده سال حبس محکوم شده است . / کانون مدافعان حقوق بشر

* نوازندگان زن از کنسرت ناظری حذف شدند /آخرین نیوز

*زنان عضو ارکستر حافظ ناظری اجازه‌ی حضور در کنسرت اصفهان را پیدا نکردند .

 

*نیروهای امنیتی ایران، ۸ تن از فعالان جهان مد این کشور را به اتهام آنچه «نشر فرهنگ مخالف اسلام» نامیدند، دستگیر کردند .

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، در عملیاتی که «عنکوبت۲» نام گرفته و توسط دستگاه قضایی ایران اداره می‌شد، ۱۷۰ تن از فعالان شبکه اجتماعی اینستاگرام، شناسایی شدند. ۵۹ تن از این افراد در عکاسی و آرایش فعالیت می‌کنند، ۵۸ تن مدل هستند و ۵۱ تن، مدیران خانه‌های مد ./ العربیه

  * «مرکز بررسی جرایم سازمان یافته» سپاه خبر داد :

۱۷۰ فعال حوزه مد بازداشت یا احضار شدند / دیگربان- تیتر

* جمع‌آوری آثار دارای "تصاویر نامناسب" از نمایشگاه کتاب تهران

دبیر "نظارت محتوایی" نمایشگاه کتاب تهران گفت برخی آثار ناشران خارجی به دلیل اشاعه "افراطی‌گری و اختلاف‌های مذهبی" یا "ناسازگاری با فرهنگ اسلامی" جمع‌آوری شدند . / دویچه وله

 

ادامه دارد !

 

==================================================

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

 

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

روزنامه سعودی مکه در مقاله ای مدعی شد شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران از قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران نیز خطرناکتر است . !   / انتخاب

 

---------------------------------

 

ماهواره ها و شبکه های اجتماعی در حال حاضر تبدیل به لجن زار متعفن شده است/ مکارم شیرازی- انتخاب

 

-----------------------------

آیت الله حائری شیرازی:ما می‌توانیم مردم را از طریق اینترنت به بهشت ببریم ! / خبرگزاری صدای مسیحیان ایران

---------------------------

 

پنجمین مجلس خبرگان اولین نشست خود را دیروز برگزار کرد و در این نشست آیت‌الله جنتی خارچشم انگلیس با رایی قاطع به عنوان رئیس این‌مجلس انتخاب شد . / کیهان دارالخرافه

 

----------------------------------

 

اگر روحانیت نبود، کشوری به نام ایران باقی نمی‌ماند!/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن(ع) عرفان- حوزه نیوز

 

------------------------

 

شریعتمداری: پیروزی تیم ایران مقابل فلسطین، دور از آداب پهلوانی بود!

 

کتاب طنز فاینال E ص44 از 227

 

------------------------------------

 

مکارم: رهبر در مسجد جمکران با امام زمان ارتباط دارد ! / دیگربان- تیتر

 

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

ناصر مکارم شیرازی٬ از مراجع تقلید گفته «ارتباط نزدیک با امام زمان در مسجد جمکران از دلایل موفقیت» علی خامنه‌ای است .

 

 ----------------------------

 

ولایتی: نظام سلطه بدنبال کاهش جمعیت مسلمانان است ! / دیگربان- تیتر

 

----------------------------

 

محسن رفیق‌دوست٬ وزیر سپاه در دوران جنگ گفته که نباید در دوران کودکی و در مهد کودک‌ها٬ زبان انگلیسی آموزش داده شود . / دیگربان

 

--------------------------------

 

اوباما از رهبر ایران برای حل مشکلات کمک می‌خواهد !/ ایلنا- سردار حسین (ع) سلامی

 

------------------------

 

رهبر انقلاب: هدایت سیاسی مردم بر عهده روحانیون است/ آخرین نیوز- تیتر

 

 ---------------------

 

جنتی: سواد به درد نمی‌خورد، طلاب باید انقلابی باشند/ العربیه- تیتر

 

------------------------

 

جریان نیروی انتظامی غیرتمند دینی گفته می‌خواهم مقابل فسق و فجور اتومبیل‌ها را بگیرم و آقای مسئول می‌گوید چرا می‌خواهید این کار را بکنید و این همان فرموده پیامبر است که معروف را منکر ببینیم . گفته‌اند این کار، سرکشی در کار و زندگی خصوصی مردم است. مگر مردم در پارک‌هاو اتومبیل‌ها زندگی می‌کنند؟ / آخرین نیوز- آیت الله علم الهدی

 

---------------------------------

 

شریعتمداری: بستن تنگه هرمز "حق مسلم" ماست ! / العربیه-حسین(ع) شریعتمداری

 

----------------------------

 

 امام راحل فرمودند که تمام مقصد ما مکتب ماست، اساساً حکومت مأموریت دارد که ریل دین و معنویت را تقویت کند و جاده بهشت را به مردم نشان دهد . / انتخاب- آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی- م)

 

-----------------------------

 

خاتمی گفت: اینکه پسرهای جوان‌ را در یکی از دانشگاه‌ها داخل خوابگاه دختران می‌آورند و رئیس دانشگاه می‌گوید دختران و پسران باید راه تعامل را یاد بگیرند، والله این تغییر ریل است .

 

----------------------------------

 

وی با بیان اینکه صدا و سیمای ما یک دانشگاه است و انتظار زیادی از آن می‌رود، تشریح کرد: چند خانم در برنامه خندوانه می‌خندند تا مردها را بخندانند، اسم این را چه بگذارم به چه قیمتی می‌خواهید شادی باشد به قیمت شکستن حریم؟ . / انتخاب- آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی- م)

 

--------------------------------

 هادی صادقی٬ معاون فرهنگی قوه قضائیه گفته جامعه ایران دچار «ایدز حقوقی » شده و «در اکثر تلفن‌های همراه تصاویر مجرمانه وجود دارد و جا دارد که همه افراد به نوعی محاکمه شوند

 

دیگربان-

 

برخی کاربران

 

اخوندها خواستار دو ساعت وقت در روز برای صحبت از رادیو بودند تا ایران را گلستان کنند و اکنون خواستار حذف هر وسیله ارتباطی هستند با داشتن کلیه وسایل ارتباطی !
کو آن نسخه سعادت بشر ، لابد دشمن آن را دزدیده است !

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
گاو تشریف دارد که فکر می کند این کار ممکن است

 

کاربر مهمان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ :
ایدز حقوقی؟؟؟؟ لامصب چی میزنی اینجوری توپ میشی؟ بگو ما هم استفاده کنیم خب

 

 

=====================================================

 

 

علی آقا : هیشکی نمیتونه مثل مو ، رئیس جمهور و رئیس مجلس خبرگان تعیین کنه !

 

================================================================

 

 

آکادمی چفیه مالی 10 /Academy award

 

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

 

 

 

تصویر پایان نامه ی فارغ التحصیل ممتاز این دوره ، آیت الله علم الهدی !

 

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که درنهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

سید احمد علم‌الهدی: ولی‌فقیه معاونت ارتباطي و مردمي امام‌زمان است !

 

-----------------------

 

محمودی : در خصوص بیانات رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای در جمع سپاهیان و در دانشگاه امام حسین(ع) هر چه گفته شود کم است چرا که گوشه‌ای از هر بیان آن حکمت و درسی است از مستندات قرآنی و سیره نبوی و ائمه دین(ع). خداوند سایه مقام ولایت را بر جهان اسلام خاصه کشورمان مستدام دارد .

 

----------------------------------

 

2914---0901 : امت حزب‌الله همیشه پیرو خط ولایت خواهد بود و هر فردی بخواهد در کشور خلاف ولایت فقیه و به کام دشمنان قدمی بردارد ما سربازان ولایت با تمام وجود از آن دفاع خواهیم کرد .

 

--------------------------------------

 

عوامل وابسته به آمریکا بدانند تاخون در رگ‌های اهالی روستاها و شهرستان‌های اقصی نقاط کشور جریان دارد پیرو خط ولایت حرکت کرده و هرگز نخواهند گذاشت خواب شوم آمریکا و خودفروختگانش در کشورمان تعبیر شود .
حاجی‌زاده اردبیلی

 

---------------------------------------

 

رئیس قوه قضاییه: مسئولان از مقابله با فرمایش‌های رهبری اجتناب کنند / بی بی سی

 

-------------------

 

علیمردانی : در وصف عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی همین بس که نامزدهای ریاست‌جمهوری در آمریکا در هر روز تلاش می‌کنند با محور قرار دادن جمهوری اسلامی در راس مسائل خارجی خود برای خود رای بیشتری کسب کنند. همه این عظمت و قدرت را مدیون عنایت‌های الهی و رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب با پشتوانه هم‌وطنان خود هستیم. چشم کسانی که این موقعیت ممتاز جمهوری اسلامی را نمی‌توانند ببینند کور بشود .

 

----------------------------

 

ـ همان نگاهی که در زیارت عاشورا به امام حسین‌(ع) داریم، باید نسبت به مقام‌معظم‌ رهبری هم داشته باشیم؛ یعنی با دشمنانش، دشمن و با دوستانش، دوست باشیم و در دل این گونه نجوا کنیم که ای نائب صاحب‌الزمان‌(عج)‌ »انی سلم‌لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم»، چرا که مخالفت با ولایت فقیه، رودررویی با حاکمیت الله و قرآن است. /آیت الله بنائی – پارسینه

 

-------------------------------

 

ـ رابطه ما با ولایت به گونه ای است که اگر نیمه یک لیوان آب پاک و مطهری را بنوشیم و نیمه دیگر آن را شما تحریم کنید گوش به فرمان شماییم.        علی آهی - مداح

 

--------------------------------------------------

 

ـ تنفس بدون رضایت ولی فقیه کاری بی ارزش و عبث است. روزنامه جوان چاپ دارالخـُرافه

ـ شك نبايد كرد كه هركس با هر توجيه در اجراء دستور ولی فقيه تأخير داشته باشد در اجرا اوامر حضرت صاحب الزمان (عج) نيز تأخير دارد و آن را توجيه مي كند. یک خواننده کیهان چاپ دارالخرافه

 

----------------------------------------

هر كه بی ولی باشد عاقبت سيه بخت است
پيمودن راه حق، بی امر ولی سخت است
انقلابمان هرگز، منحرف نخواهد شد
تا سيدعلی باشد ما خيالمان تخت است.!
گر حنجره های سابقون خاموش است
خون جگر بسيجيان در جوش است
تا هست بسيج و حضرت خامنه ای
ای پيرجماران علمت بر دوش است
همتی از آبادان

--------------------------------------------------

سرود و شعر و شعارم امام خامنه ای است
گل هميشه بهارم امام خامنه ای است
پس از خدا و رسول و ائمه اطهار(ع)
تمام دار و ندارم امام خامنه ای است

-----------------------------------------------

ما همان نسل جوانيم كه ثابت كرديم
در ره عشق جگر دارتر از صد مرديم
هر زمان شور خمينی به سر افتد ما را
دور سيد علی خامنه ای می گرديم!
فتنه گران فتنه گری كم كنيد / فاصله با خامنه ای كم كنيد
گر ز ولايت رهتان شد جدا / روز جزا فكر جهنم كنيد

----------------------------------------------

آهن آبديده را رنگ عوض نمی كند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی كند
به خيل دشمنان بگو به كوری دوچشمتان
مطيع امر رهبری رنگ عوض نمی كند
شهيدی

----------------------------------------------

با خامنه ای كسی نگردد گمراه، / او در شب فتنه می درخشد چون ماه،
در هر نفسم برای او می خوانم،/  لا حول ولا قوه الا بالله.
ديدم صلابت تو پا بر جا ماند،/انگشت تحير به لب دنيا ماند،
والله به تاريخ نخواهند نوشت، / سيدعلی خامنه ای تنها ماند
در عصر نبی گر بشكستند همه عهد علی را
گرخانه نشين كرد عدو از ستم خويش ولی را
ما درس گرفتيم در اين نهضت اسلامی ايران
تنها نگذاريم دمی رهبر خود سيدعلی را
امروز دلم نويد شادی داده
انگيزه اردوي جهادی داده
امروز امير جبهه خوبي ها
فرمان جهاد اقتصادي داده
تبريز- كم شنوا

--------------------

محمودی : در خصوص بیانات رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای در جمع سپاهیان و در دانشگاه امام حسین(ع) هر چه گفته شود کم است چرا که گوشه‌ای از هر بیان آن حکمت و درسی است از مستندات قرآنی و سیره نبوی و ائمه دین(ع). خداوند سایه مقام ولایت را بر جهان اسلام خاصه کشورمان مستدام دارد.

 

----------------------------------

 

2914---0901 : امت حزب‌الله همیشه پیرو خط ولایت خواهد بود و هر فردی بخواهد در کشور خلاف ولایت فقیه و به کام دشمنان قدمی بردارد ما سربازان ولایت با تمام وجود از آن دفاع خواهیم کرد .

 

--------------------------------------

 

عوامل وابسته به آمریکا بدانند تاخون در رگ‌های اهالی روستاها و شهرستان‌های اقصی نقاط کشور جریان دارد پیرو خط ولایت حرکت کرده و هرگز نخواهند گذاشت خواب شوم آمریکا و خودفروختگانش در کشورمان تعبیر شود .
حاجی‌زاده اردبیلی

 

---------------------------------------

 

رئیس قوه قضاییه: مسئولان از مقابله با فرمایش‌های رهبری اجتناب کنند / بی بی سی

 

-------------------

 

علیمردانی : در وصف عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی همین بس که نامزدهای ریاست‌جمهوری در آمریکا در هر روز تلاش می‌کنند با محور قرار دادن جمهوری اسلامی در راس مسائل خارجی خود برای خود رای بیشتری کسب کنند. همه این عظمت و قدرت را مدیون عنایت‌های الهی و رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب با پشتوانه هم‌وطنان خود هستیم. چشم کسانی که این موقعیت ممتاز جمهوری اسلامی را نمی‌توانند ببینند کور بشود .

 

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

پی نوشتها

 

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 

====================================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

انتخاب آیت‌الله جنتی تودهنی محکمی به آمریکا، انگلیس و رسانه‌های استکباری بود/فارس- آیت الله گرگعلی(ع)(احمد خاتمی- م)

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر فارس بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،" آمریکا، انگلیس و رسانه‌های استکباری" حسب شیوه ی مرضیه،دستجمعی جاخالی دادند و "مشت محکم "کذائی،برای هزارمین بار،خورد توی دهن ملت !

 

---------------------------------

 

گزارش تازه اداره آمار ملی بریتانیا درباره میزان مهاجرت به این کشور در سال ۲۰۱۵ نشان می‌دهد که شهروندان ایرانی در مقایسه با کشورهای دیگر بیشترین تقاضای پناهندگی را ارائه داده‌اند . / بی بی سی

 

بر اساس این آمار تعداد ایرانی‌هایی که برای پناهندگی در بریتانیا درخواست داده‌اند، نسبت به سال ۲۰۱۴ حدودا دو برابر شده و به ۴۸۱۱ نفر رسیده است .

 

تحشیه ی فدوی: خوانندگان محترم ضدانقلاب یکوقت فکر نکنند  که این بمعنای  فرار مغزها- جان به در بردن ، و کلاً گریز از حفقان جامعه ی شکوهمند اسلامی ست، نستجیر بالله!

 

-------------------------------------------------

 

زیردریایی بریتانیایی جنگ جهانی دوم با 71 جسد پیدا شد/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی:راستی، آیت الله جنتی جزو شان نبود؟

 

----------------------------------------

 

مرجان در حالی که اشک می‌ریخت گفت: در بزرگراه چمران بودیم که یکی از آنها با تهدید چاقو به عقب آمد و مرا تسلیم خواسته شومش کرد سپس دوستش که پوریا نام دارد به سراغم آمد و بهنام پشت فرمان نشست و در حال حرکت وی نیز مرا با تهدید چاقو تسلیم نیت سیاهش کرد./ پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: بر عکس نهند نام زنگی،کافور !

 

--------------------------------------

 

دادستان تهران (عباس جعفری دولت آبادی)آمار رانندگی در حین «مستی و شرب خمر» در پایتخت را «قابل توجه» و «هشدار دهنده» خواند و خبر داد که سال گذشته در همین زمینه دو هزار و ۹۰۰ پرونده تشکیل شده است . / رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی : بله؟ صلی و جلی، شما هم بلی ؟

------------------------------

 

ساندی تایمز: ولیعهد بریتانیا می‌خواهد به ایران سفر کند/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : اختیار دارد، منزل تاریخی خودشان است، برادر بی بی سی!

 

---------------------------------

 

رئیس جمهور طی سخنانی از مسئولان خواست چنانچه اشتباهی کردند با مردم درمیان گذاشته و از آنان عذرخواهی کنند . / کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی: اختیار دارید، نفرمایید شما را بخدا! ، این مردمند که باید ، روزی هزار بار، ضمن دود کردن صدها صلوات،از مسؤلان و در رأس همه، اعلیحضرت العظما خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة عذر خواهی کنند، برادر روحانی!

 

----------------------

 

رهبر ایران در پیام نوروزی، اقتصاد را اولویت اول کشور خواند  !/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی:  معظم له، بقول قاطبه، شکر خورده، قند شکسته است ! طبق نصّ صریح حضرت امام(ل)، اقتصاد مالِ خره !

 

----------------------------------------------------

 

حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت با تشکیل جلسه‌ای فوری متشکل از سیاستگذاران و کار‌شناسان مسئول، خواستار ریشه‌یابی بالا رفتن آمار خودکشی طی ماه‌های گذشته شده است. در یک هفته گذشته ۶ نفر در ایران خودکشی کردند . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر قاضی زاده بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،اینکه دیگرجلسه و کنفرانس و ریشه یابی نمی خواهد، مردم جانشان از دست عمله ی بیت به لب رسیده،مطلب بهمین سادگی ست،برادر وزیر!

 

------------------------------------------

 

در پی انتقاد رهبر ایران از "ترویج انحصاری زبان انگلیسی" در این کشور، یکی از مسئولان آموزش و پرورش از برنامه این وزارتخانه برای آموزش پنج زبان خارجی جدید در مدارس خبر داده‌ است . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: حال که دارید زحمت اش را می کشید، لطفاً زبان زرگری هم علاوه کنید؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

-------------------------

 

ویدیو...حفره‌ای عجیب در سعودی که آنچه داخلش می ریزند به هوا پرتاب می کند/ العربیه

 

تحشیه ی مقام معظم رهبری(ضپ):لکن می خریم، چند ؟!

 

-----------------------------

 

خبرگزاری ایلنا گزارش داده است که در مراسم افتتاح "انجمن اسلامی آرمان" در دانشگاه علم و صنعت در تهران، میان دانشجویان طرفدار دولت حسن روحانی و هواداران محمود احمدی‌نژاد تشنج به وجود آمده است . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: آخه چرا؟ اینها مگر با هم ، فرقی دارند؟! زهر طرف که دمر شود، سود اسلام است !

 

----------------------------------------------------

 

روزنامه جوان: دوران طلایی امام بود، همه‌تان را آویزان می‌کردند/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: : والله برادردویچه وله، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که ملت ، 37 سال است که با طناب پوسیده ی برادران به تهِ چاه رفته و همانجا مانده است؛ فلذا خود بخود، آویزانست !

 

---------------------

 

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان، جمعه ۱۵ آوریل، با درخواست ترکیه برای پی‌گرد قانونی یک طنز پرداز که رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه را مسخره کرده بود، موافقت کرد؛ اما در عین حال اعلام کرد درپی لغو ماده قانونی است که اجازه چنین اقدام‌هایی را می‌دهد./ العربیه

 

تحشیه ی فدوی:  شما دیگر چرا ؟ نکند به حضرت آقای ما اقتدا کردی ، خواهر مرکل ؟

 

-------------------------------

 

اگر انقلابی ها نبودند دشمن فاتحه ی مملکت را خوانده بود! / کیهان دارالخرافه آیت الله پینوکیو(جنتی)

 

تحشیه ی فدوی: دشمن مع الاسف وقت و حوصله نداشت،انقلابی ها، قبول زحمت فرمودند !

 

----------------------------

 

شهیندخت مولاوردی٬ معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، با بیان این که «متحدالشکل کردن پوشش» در ایران نه «ممکن» و نه «قانونی» است٬/ رادیو زمانه

 

تحشیه ی فدوی:  این حرفها کدامست؟ البته که هم قانونی و هم ممکن است. از دو خط موازی که بد تر نیست که به اراده ی مقام معظم رهبری(ضپ) بهم رسیدند !

----------------

 

بزرگترین کتابفروشی دنیا قرار است تا دو ماه دیگر در تهران افتتاح شود. با افتتاح «باغ کتاب تهران» دیگر نیویورک صاحب بزرگترین کتابفروشی دنیا نیست. چرا که باغ کتاب در اراضی عباس‌آباد تهران در فضایی بیش از سه‌برابر آنچه در نیویورک به آن اختصاص داده شده بنا شده است . / پارسینه

 

یاد آوری فدوی :راضی به زحمت شما نیستیم زیرا:

 

 سرانه مطالعه در کشور 8 دقیقه است !/ فارس

 

------------------------------

 

اعلام جدائی دین از سیاست در تونس / دویچه وله- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: ایکاش فدوی هم یک تونسی بود *!

 

-----------------------------

 

* وامی با بهره ی سنگینی از حضرت امام(ل) : ایکاش منهم یک پاسدار بودم / امام خمینی(ل)

 

 

====================================================

 

 

 

 

804470---0912 :  هزار نفر بازنشسته ذوب آهن دو ماه است که حقوق نگرفته‌اند در حالی که به مدیران و مسئولان وام‌های 400 میلیون تومانی پرداخت می‌شود. آقای رئیس جمهور وقتی به دیدار مراجع رفتند این‌ها را هم گفتند؟

 فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند  !yes ، مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رسید.. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب  !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ ،فرمودند: بسمه تعالی- لکن بقول عوام as long as  اینکه که وامهای میران مکتبی ،مخل مواجب شان نشود،اشکال شرعی ندارد، برادر 4470---0912 !

 

-------------------------------------------------------

 

ابراهیم سینکی : رئیس جمهور کشورمان در کرمان آمریکا را تهدید کرد که دو میلیارد دلار را از حلقوم او بیرون می‌کشد. با این جمله وی من خوشحال شدم ولی وقتی دیدم می‌خواهد از طریق مجامع بین‌المللی که در واقع شاگردان شیطان بزرگند اقدام کند خوشحالی‌ام به سردی گرایید. آخر تا به حال مگر شده که نوکر برای ارباب حکم صادر کند و حقوق ضعیف را از قوی بستاند؟ تنها راه همانی است که کیهان پیشنهاد کرد یعنی «بستن تنگه هرمز»! شیطان بزرگ فقط حرف زور را می‌فهمد !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند برای کشیدن دو میلیارد  دلار از حلقوم شیطان بزرگ، وسیله ی بلندی لازم است که به کشور دوست و برادرچین کمونیست بقول عوام order داده اند که بمحض وصول ،نه تنها آن وجه ناقابل را از ماتحت اش بیرون می آوریم، دندانهایش را هم می کشیم ! لکن این دلیل نمی شود که شما پرتاب مشتهای محکم به فک او را فراموش یا تعطیل کنید، حضرت آقا(ضپ) را خوش نمی آید، برادرسیخکی!

 

---------------------------------------

 

آب‌پیکر : مسئولان و دولتمردان پول آب و برق و گاز... هم‌وطنان را با معیار حقوق‌های دهها میلیون تومانی خودشان حساب و تعیین نکنند. بنده یک بازنشسته هستم که تقریبا یک سوم حقوق دریافتی‌ام صرف پول آب، برق و تلفن و گاز می‌شود .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: این قسمت را دیگر کم لطفی می کنید زیرا اشکال از مصرف بالی آب خودتان است ، برادر آب پیکر!

 

-----------------------------

 

4108---091‍3 : آقای صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفته فعالیت‌های هسته‌ای ما بعد از برجام گسترده‌تر خواهد شد. مانده‌ایم از این حرف بخندیم یا گریه کنیم .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرفِ عرضِ خاک ِنعلینِ ملک پاسبان ِسپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت فرمودند: بسمه تعالی- هیچکدام، احوط آنست که سینه و یا مستحباً سینه بزنید، برادر 4108---091‍3 !

 

---------------------------------

 

سال‌هاست پابوس حضرت امام‌رضا(ع) هستم. تقریباً تا 2 سال پیش ارزان‌ترین بلیط قطار که درجه 2 معمولی صندلی نام دارد می‌گرفتم تهران- مشهد نفری 5 هزار تومان (یک کوپه 30 هزار تومان) ولی حالا با گشایش 100 روزه مشکلات معیشتی مردم همان کوپه شده 155 هزار تومان (فقط رفت) بیشتر از 5 برابر افزایش ظرف 2 سال. من مارکسیست نیستم، مسلمانم .
محمد(ص)تقی(ع) عباسی- غرب تهران

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند مانعی ندارداصلاً لازم نیست شما بروید پابوس زیرا:

 

بیت

طبق حدیث و آیه

امام(ع) خودش میایه !

 

--------------------------------------------------------------

 

9472---021 :  اداره برق ، قبوض برقی که بیش از 30 هزار تومان باشد برق را قطع می‌کند و بابت وصل کردن آن یک قبض 16 هزار تومانی می‌دهد و وقتی به شرکت برق مراجعه می‌کنیم 18 هزار تومان دیگر باید پرداخت کنیم. این چه نحوه برخورد با مردم است؟

 

فدوی : برخورد مذکور، برگرفته از یاسای محترم آخوندی ست، روشن شد، برادر 9472---021 ؟

 

-------------------------------------

 

7557---021 : همسرم بازنشسته مخابرات است و ماهی 1 میلیون و 600 هزار تومان حقوق می‌گیرد. 2 دختر در دانشگاه و یک دخترم در رشته گرافیک که بسیار پرهزینه است درس می‌خوانند. یک دخترم هم عقد کرده است. شما خودتان را بگذارید جای ما، یارانه ما هم قطع شده است .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به استحضار رسید؛ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) پرسید ند: برق شان که قطع نشده؟ عرض شد: خیر اعلیحضرت العظما؛ فرمودند:

 

بیت

تا ریشه در آبست،امید ثمری هست

تا سیمه به برقه، امید شرری هست !

و من الله التوفیق

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

28 می المُکیّف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

May 23rd, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

سونامی اسلامی

 

فدوی در میان گرد و خاک خبریِ اخیر، که دیدار خواهر فائزه هاشمی، صبیه ی محترمه ی کوسة الاسلام والمسلمین،هاشمی رفسنجانی دامت تحریکاته با برخی هموطنان بهائی باشد، ملاحظه کرد که دوباره یکنفر  ، به عمد یا به سهو،شلنگ به "خوابگه مورچگان" مکتبی بسته است، که فدوی می کوشد به پس لرزه هائی از آن ،به اجمال و اختصار بپردازد ، لکن احوط آنست که مقدمتاً ، سری به سابقه زده و عرض کند  که  

 

این نخستین بار نیست که وابستگان  قدیسین حاکم بر ایران سابق، زنجیر پاره کرده اند؛ پیش از این، صرف نظر از مینی ژوپ نتیجه ی حضرت امام(ل) در کانادای معلی،موردِ فاطمه(س) صادقی گیوی دختر مخبط الاسلام والمسلمین صادق خلخالی حاکم شرع اوایل انقلاب شکوهمند را داشتیم، که  در سال ۱۳۸۷ در مقاله ای مبسوط،محکم و مستدل،بر علیه حجاب اجباری شدیداً شورید.نقل همه ی آن مطلب  به حجم این مختصر بیگمان خواهد افزود،مگر نقل یکی دو فراز از آن:


ما زنان سال هاست که حجاب اجباری از انواع گوناگون آن را با پوشیده گویی و فاش گویی، با طعنه، اعتراض، استدلال، مقاومت مدنی و هزاران شکل دیگر نقد کرده و خواهیم کرد. امروز اما به نظر می رسد با در نظر گرفتن رویۀ تهاجمی نظام اسلامی باید از نو دربارۀ آن سخن گفت، باید به آن «نه» گفت. باید گفتاری دیگر را آغاز کرد. موضوع را نمیتوان به سادگی و با دستور این سردار و آن سردار، با دستگیری تعداد زیادی از زنان در خیابان ها و شرکت های خصوصی و بیرون کردن آنها از ادارات و غیره فیصله داد. به نظر من جدال اصلی در راه است. جدالی که بانیان «طرح  امنیت اجتماعی» و «ارتقای عفت عمومی» مبتکر آن بوده اند....


من به حجاب اجباری نه می گویم از آنرو که نه فاعلیت مطلقی را که در آن به من نسبت می دهند انسانی می دانم و نه آن مفعولیت مطلق را. من نه می خواهم و نه می توانم با حجابم مسئول عفت و تعادل جامعه و نظم مستقر یا بی*نظمی و آشفتگی آن باشم و نه آنکه با پذیرفتن آن، خود را انکار کنم. نگاه من به جهان از همان اعتباری برخوردار است که نگاه هر موجود انسانی دیگر. من و میلیون ها مثل من در حجاب نه امنیت جسته ایم، نه زیبایی، نه اخلاق، نه عفت و نه پاکی، و برعکس بی*حجابی را هم ملازم بی عفتی و بی اخلاقی و ناپاکی نمی دانیم. اصلاً به نظر ما پوشش ملازم با پاکی و ناپاکی، عفت و بی عفتی، تعادل و عدم تعادل نیست. پوشش و حجاب بحثی یکسره مربوط به قدرت است. کاری به اخلاق و دین ندارد . ....(1)

 

دختر آیت الله خلخالی

 

باری- نقطه سر سطر، یعنی برگردیم به ماجرای خواهر فائزه و هجمه ی تیره ای از مؤمنین:

 

دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد فرقه بهائیت/حکم انتشار این تصاویر چیست؟ / فارس

 

دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با فریبا کمال آبادی، عضو ارشد بهائیت ایران که به

تازگی بعد از ۸ سال زندان به مرخصی آمده است، دیدار کرد .

 

و نیز :

 

اگر اقداماتی که شبکه های معاند و ضد دین و اسلام و به ویژه ضد تشیع را مانند پازل کنار هم بگذاریم و آنگاه پازل دیگری که قطعه آن را بهائیت تشکیل داده در کنار آن دیگران بگذاریم می توان به این نتیجه رسید که جنگ نرم دشمن شکل و شمایل دیگری یافته و اکنون آشکارتر هم شده است . ! / ریشه

 

دیدار فائزه هاشمی با بهائیان هنجار شکنی در اندیشه های انقلاب است/ ذوالنور صبح قزوین- تیتر

 

ذوالنور با اشاره به اینکه خانواده هاشمی سابقه هنجارشکنی دارند، تصریح کرد: کسی که بحث کت‌ودامن و دوچرخه سواری بانوان را مطرح کرد !و یا اموری که معمولا متدینین نظر مثبتی ندارند این‌ها سعی می‌کنند هنجار شکنی کنند .

 

دراین باب، می شود هنوز و همچنان،عرّ و تیز مؤمنین را نقل کرد که بمنظور احتراز از اطاله ی کلام از آن می گذرد؛مگر چندتائی از پیاده نظام برادر حسین(ع) برای جوریِ جنس ، که برای دستگرمی، نخست ازخودِ  برادران حسین(ع) متولی امامزاده کیهان دارالخرافه،که سر بریده می دارد دوست ،آغاز می کنیم:

 

فائزه هاشمی توضیح نداده اگر کسی به جرم مثلاً سرقت زندان رفت اما با قاچاقچی و آدمکش رفیق از آب درآمد، این رفاقت تقصیر قاضی است یا جنس خراب مجرم؟! چرا دوستان جدید او از میان جنایتکاران سازمان تروریستی منافقین (که فائزه هاشمی اصرار دارد آنها را سازمان مجاهدین خلقی اطلاق کند) یا بهایی انتخاب شده‌اند؟ آیا میان باندی که جنایت رسوای حرمت‌شکنی در روز 6 دی 88 (روز عاشورا) را به راه انداخت و برخی عناصر بهایی ماجرا دستگیر شدند و فائزه هاشمی یا میان سفر وی به آمریکا و حمایت اخیر آمریکااز بهائیان ارتباط خاصی وجود دارد؟/ آخرین نیوز

 

و اینک از پیاده نظام:

 

 5276 --- 0919و حسین‌آبادی : از وزارت اطلاعات درخواست دارم نسبت به این رفتار ضد امنیتی و اخلاقی خانم فائزه هاشمی واکنشی نشان دهد. گویا در این دولت، کار از قدم زدن و دست دادن دستگاه دیپلماسی با دشمن شروع شد الان هم بهائیان صهیونیست دوستان صمیمی فرزند آقای هاشمی به نمایندگی از رژیم صهیونیستی وارد صحنه شده‌اند. باید مراجع مربوط به این موضوع رسیدگی کنند نه اینکه سکوت کنند .

 

 3254 --- 021و 3775---021: خانم فائزه هاشمی اگر مسلمان است باید این آیه کریمه را که از کافران برای خود دوست انتخاب نکنید، خوانده باشد. این رفتارها برای یک مسلمان گناه بزرگ و نابخشودنی است. این خانم در عین حال بداند نظام اسلامی تا ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) باقی است و با دشمنان آن حضرت می‌جنگد .

5140---0913 : دیدار فائزه - که حضور در آشوب‌های فتنه 88 را صرفا خوردن ساندویچ توجیه می‌کرد- با جاسوسان حزب صهیونیستی بهائیت برای قبح‌شکنی رابطه با این فرقه ضاله است تا جاده را صاف و مهیا کند برای نفوذ بیشتر از این به نظام تصمیم‌گیری درون حاکمیت !

 

اینهم یکی دو نظر شدیداً عالمانه و البته کارشناسانه :

 

* اقدام فائزه باید بررسی روانی شود !/ دیگربان- تیتر- مهدی(عج) طائب٬ رئیس قرارگاه عمار

 

حجت‌الاسلام مهدی طباطبایی که خبرگزاری تسنیم از او به عنوان "استاد اخلاق " نام برده است در مصاحبه‌ای با این خبرگزاری که شامگاه یکشنبه منتشر شده گفته که فائزه هاشمی به دلیل "گناه کبیره"‌ای که مرتکب شده "باید استغفار کند ".

 

سایر حضرات ماموتها  :


علاوه بر امام خمینی و مقام معظم رهبری، سایر مراجع تقلید شیعه نیز این فرقه را ضاله خوانده و معاشرت با این فرقه و بویژه حمایت از آنها را حرام قطعی اعلام کرده‌اند.  آیت‌الله سبحانی از مراجع تقلید شیعه درباره معاشرت با این فرقه می‌گوید: اگر معاشرت سبب تحت تأثیر قرار گرفتن یا تأیید آنان شود، جایز نیست .

آیت‌الله نوری همدانی نیز این فرقه را نجس توصیف و معاشرت با آنان و ازدواج با آنان را جایز نمی‌داند.  بنا به فتوای آیت‌الله فاضل لنکرانی نیز اعضای فرقه بهائیت کافر و نجس  به شمار می‌روند .

آیت‌الله مکارم شیرازی نیز در فتوایی راجع به این فرقه می‌فرمایند: اعضای فره ضاله از زمره مسلمین خارجند و هر گونه رابطه ای با آنها حرام است مگر در مواردی که امید ارشاد و هدایت آنها باشد .

آیت‌الله بهجت نیز این فرقه را نجس و کافر دانسته و بر لزوم اجتناب از معاشرت با آنان تاکید می‌کردند/ تراز

 

که از همه جالب تر، مقام معظم رهبری(ضپ)است که شیهه کشان فرمود:

 

"همه پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست هستند و در صورت تماس آنها با چیزى، مراعات مسائل طهارت در رابطه با آنها، نسبت به امورى که مشروط به طهارت است، واجب است ." !/ بی بی سی

 

و صاحب عله که خواهر فائزه باشد نیز در مقابل، راست راست توی چشمان برادران نگاه کرد و گفت :

 

از دیدار با فریبا کمال‌آبادی، مدیر جامعه بهاییان ایران، پشیمان نیست. او کارکرد انتقادهایی که به این دیدار شده را سیاسی خواند و گفت معتقد است به بهایی‌ها بسیار ظلم شده است.

 فائزه هاشمی در گفتگویی با یورونیوز توضیح داد که وقتی به دیدار فریبا کمال‌آبادی، یکی از مدیران جامعه بهاییان معروف به "یاران ایران" رفته به "وظیفه‌اخلاقی و انسانی" خود عمل کرده است. او گفت خلافی نکرده و از این دیدار پشیمان نیست . / دویچه وله 

گفتنی ست که  در این هیاهوی مکتبی،تنها یکی از اهالی دارالخرافه،پیرامون این ماجرا، رابطه ی بین تکلم و تقعل اش،کم تا قسمتی،بشرح زیر برقرار بوده است :

 

صادق زیبا کلام اضافه کرد: «خانم فائزه هاشمی به دیدار کسی رفتند که ۸ ماه با او در یک سلول بوده است؛ یعنی ابتدایی‌ترین کاری که یک انسان می‌تواند در حق یک انسان دیگر انجام دهد ایشان کرده است. به نظر من اگر وی به دیدار هم سلولی و هم بندش صرفاً به خاطر اینکه افکار و عقایدشان مخالف هم است نمی‌رفت آن وقت بود که جای گلایه داشت و جای این بود که خانم هاشمی را آماج حملات قرار دهند ».

 

وی گفت: «هنوز مشخص نیست که بهائیان در ایران به چه دلیل حق تحصیل و حق کار کردن ندارند و باید در زندان باشند؟ آیا صرفاً به دلیل این است که عقاید و افکارشان با ما متفاوت است؟ آیا این قبیل رفتار‌ها بر اساس موازین شرعی صورت می‌گیرد؟ آیا رسول الله دستور داده بودند که هر کسی که مسلمان نشده و کافر باقی مانده او را به زندان بیاندازند؟  آیا علما و مراجع این فتوا را داده بودند که هر کس مانند ما نمی‌اندیشد باید به زندان بیفتد؟ / العربیه 

 

https://khodnevis.org/sites/default/files/styles/article-on-node/public/field/image/bahai_0.jpg?itok=4bNZMnW1  

 

کوتاه سخن،

بیت

ایمان و امان به سرعت برق

می رفت که مؤمنین رسیدند

ورود جُنود ظفر ورود :

 

تعدادی از هم‌وطنان تهرانی در اعتراض به دیدار اخیر فائزه هاشمی با عناصر بهاییت تجمع کردند .به گزارش خبرنگار گروه  سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان  تعدادی از هم‌وطنان تهرانی در اعتراض به دیدار عجیب فائزه هاشمی با عناصر بهاییت در مقابل مسجد ارگ تهران تجمع کردند .

تجمع‌کنندگان با نوشتن طوماری و امضا کردن آن خواستار مجازات برخورد دستگاه های قضایی با فائزه هاشمی شدند . / (2)

 

تجمع اعتراضی به دیدار 'فائزه هاشمی' با عناصر بهائیت برگزار شد+ تصاویر

 

تجمع اعتراضی به دیدار 'فائزه هاشمی' با عناصر بهائیت برگزار شد+ تصاویر

 

و اما واپسین نکته ای که فدوی در این راستا دریافت آن بود که حضرات ماموتها ،گره ای را که می شود براحتی با دست باز کرد،می کوشند که با دندان مصنوعی باز کنند !،و سبب نیز آن بوده است  که بگزارش برادر بی بی سی :

 

یکی از مواردی که به شدت مورد انتقاد رسانه های نزدیک به محافظه کاران قرار گرفت، دیده شدن تصویر عبدالبهاء، یکی از شخصیت های اصلی آیین بهایی، بر دیوار خانه خانم کمال آبادی در عکسی بود که از دیدار او و خانم هاشمی منتشر شده است . !

 

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/02/24/13950224000302_PhotoL.jpg

 

بقول عوام if this is the case ، اینکه کاری ندارد ؛خب تصویر  حضرت عبدالبهاء را با تصویر حضرت امام راحل( ل) و امام حاضر(ضپ)عوض می کنیم !؛ همان کاری که  به اهتمام عمله ی بیت،با هموطنان آشوری کردیم؛ آب هم از آب تکان نخورد؛ این دیگر بگیر و ببند و حبس و اعدام ندارد؛ اینهم سند مصور منگوله دارش:(3)

 

http://ana.ir/media/image/1394/10/06/635868309422704875.jpg

 

   زیاده شگردی نیست

 

پی نوشت:

 

.(1) http://meydaan.com / http://dokhtaraneiran.blogfa.com

به گزارش گروه سیاسی آنا، در ادامه روایت دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهید آشوری «روبرت لازار» به نقل از پایگاه دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و به قلم محمدتقی خرسندی می آید :

:(2)  http://dana.ir/News/737893.html

 

(3)  فرازی کمدی –تراژیک از این دیدار : «حاج خانم!(منظور آن بانوی مسیحی ست!- م) - من یه معذرت‌خواهی به شما بدهکارم. کسی که قراره چند دقیقه دیگه تشریف بیارند منزل شما، آقای خامنه‌ای هستند! ...» جمله تمام نشده که اشک مادر جاری می‌شود. برادرها اما هنوز فرصت می‌خواهند که باور کنند؛ فرصتی در حد چند ثانیه. بغض آلفرد و آلبرت هم با اولین کلماتی که از دهانشان خارج می‌شود، می‌شکند ...

========================================

 

یافتم !

 

فدوی سالها گلاب به رویتان، شدیداً ارّه به ماتحت مانده بود که چرا مقام معظم رهبری و گزمگان اش ،همواره به سرکوب صمیمانه ی مطبوعات غیر وابسته،اهتمام مستمر ورزیده و می ورزند که امروز سبب را سرانجام دریافت و بعون الله فارغ شد! ..فدوی البته بخیل نیست و آنرا با خوانندگان محترم ضدانقلاب خود، بقول عوام  at no additional charge بشرح زیر share می کند :

 

ترکیه به عنوان نامزد ورود به اتحادیه اروپا باید به مبانی آزادی مطبوعات احترام بگذارد./ دویچه وله

یوهانس هان- کمیسر گسترش اتحادیه

 

ملاحظه کردید ؟ یعنی ما هم اگر بلحاظ جغرافیای سیاسی، شانس پیوستن به اروپا- بخوانید دنیای آزاد را داشتیم- بعید بود که معظم له، به رعایت ُحرمت و آزادی مطبوعات تن ندهد!

 

زیاده جسارت است..

 

===================================================

 

حرف حساب

 

عبارت زیر منسوب به  خواهر آنجلا مرکل (صدر اعظم آلمان) است؛ راست و دروغ اش، گردن تبرخورده ی راوی! :

 

هند و چین نزدیک به 2/5 میلیارد نفر جمعیت دارند،1 50 خدا و 800 عقیده متفاوت دارند و در صلح زندگی میکنند ..!
مسلمانها یک خدا و یک پيامبر، يک دین و یک کتاب دارند، ولی خیابانهایشان سرخ شده به خون یکدیگر .!!
قاتلش میگوید: الله اکبر !مقتول هم میگوید: الله اکبرو کشته های دو طرف شهید نامیده میشوند . !

 

بیخودی نیست که بانو، نخست وزیر کشور پیشرفته ای چون آلمان است؛ باری- فدوی در این باب عرضی ندارد، از قدیم هم فرموده اند که حرف حساب، جواب ندارد!

 

===========================================

 

(تصاویر) مسجدالحرام دو روز پس از حادثه

لکن جرثقیل بعدی که قراره بیفته روی مؤمنین ساکن ایران،، اونه قربان!

===================================

 

 

دلخوری

 

 

فدوی نه اینکه  معاذالله از میزان علاقه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، به سنتهای ملی ایرانیان و از آن میان نوروز، خبر نداشته باشد ! لکن و متقابلاً نیز از برخی امامزادگان گرامی که تاکنون جزهزینه  چیزی برای ُامّت نداشته، شدیداً گله دارد و درحاشیه نیز جوری که بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، می پرسد که آن بزرگواران، پس معجزات را برای کی نگهداشته اند؟ آیا جلوگیری از چپ شدن یک خودرو، درست دم درب ایشان در ایام  نوروز، با آن معجزات و کرامات،کاری داشت که مضایقه فرمودند؟!، اینهم سند مصور منگوله دارش :

 

چپ‌کردن ماشین جلوی امامزاده یحیی !/ دویچه وله

 

Iran Galerie KW13

 

=========================================

 

اعتراض

 

درست است که فدوی میانه ی چندان خوبی با برادران ندارد، لکن این دلیل نمی شود که از کناراخبار مغرضانه ای که "دشمن" پیرامون برادران ما منتشر می کند، همینطور بی خیال بگذرد، ملاحظه کنید :

 

دو مقام وزارت امور خارجه ایران، اقدام شورای همکاری خلیج فارس در تروریست دانستن حزب‌الله لبنان را محکوم کردند. شش کشور عضو این شورا اعلام کردند که حزب‌الله لبنان را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داده‌اند . / دویچه وله

 

فدوی پنهان نمی کند که سومین مقامی از ایران سابق است ، که " اقدام شورای همکاری خلیج فارس" را شدیداً محکوم می کند. آخرچه معنی دارد که شورای مذکور،نام حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) را، با آن کارنامه ی درخشان که حزب الله لبنان ،فقط  جزء بسیار کوچکی از آنست، از "فهرست سازمان‌های تروریستی" از قلم بیاندازند؟!

 

 

=================================

 

تسویه حساب

 

فدوی از بعضی محاسبات برادران، که لابد به خط سیاق مرقوم میدارند، سر در نمی آورد.بعنوان مستوره نگاه کنید :

 

سيد حسن خميني(ل) :

براي جلوگيري از مصادره امام به صحنه آمدم ! / پارسینه

 

حال که خودمانیم و ضد انقلاب هم خوابست عرض می کند  که آن بزرگوار(ل) کلی از اموال مردم را  بسود حضرات مصادره فرمود،حال چه اشکالی دارد که رقیب، تتمه ی آنحضرت(ل) را نیز متقابلأ مصادره کند؟ خب این به آن در !

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/12/20/152579_770.jpg

 

=====================================

 

سنجش

 

فدوی هر کار می کند که در امور برادران دخالت نکند، نمی شود لکن !..وی در مرور خبرهای دارالخرُافه، چشم اش به جمال خبر زیر، خاموش شد !:

 

به دلیل بدهی کمتر از صد هزار تومان؛ تعطیلی دبیرستانی در پاوه پس از قطع برق/ کلمه- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

به گزارش موکریان، دبیرستان پسرانه شهرستان پاوه در استان کرمانشاه به دلیل داشتن بدهی کمتر از ۱۰۰ هزار تومان به اداره برق این شهرستان تعطیل شد .این دبیرستان در آخرین روزهای اسفند ماه به دستور رئیس اداره برق شهرستان پاوه ،انشعاب برق آن قطع شد و دانش آموزان این مدرسه به خانه های خود تا پرداخت بدهی بازگردانده شدند .

 

خب چه عرض کند؟عوض اش چراغهای مقعد* مجلل امام مستضعفان(ل)،حسابی روشن است؛ خب این به آن در ،برادر کلمه!

 

http://sadkhabar.ir/files/fa/news/1394/3/11/354704_683.jpg

 

پی نوشت

 

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛لطفاً تا دیر نشده،لغزش تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

==============================

 

اشکها و لبخندها 

 

فدوی در مرور خبرهای امروز، به خبر تأسف آور زیر نیز بر خورد:

 

هلند غرق در شادی؛ تصاویر جشن باشکوه "روز پادشاه " / دویچه وله

 

فدوی بعنوان عنصری مکتبی  البته، اگر جای هلندی ها بود، در امتثال اوامر حضرت امام(ل)، بجای "شادی" گَریه" می کرد تا رستگار شود!

و اما این مراسم که پیوسته اجرا شده و می شود ، و مردم نیز بدلیل تحصیل حقوق شهروندی، انقلاب نمی فرمایند،در دهه ی 60 ، بگزارش منبع خبر، شاهد مراسم سالانه ی زیر نیز بوده است :

 

سال‌ها پیش، وقتی کشور ایران نیز پادشاه داشت، در جشن‌های پادشاهی کشور هلند از خانواده‌های سلطنتی کشورهای مختلف از جمله ایران نیز دعوت می‌شد. تصویری قدیمی از حضور محمدرضا پهلوی و شهبانو فرح پهلوی در مراسم سالگرد عروسی پرنس برنهارد و ملکه یویلیانا در لاهه در سال ۱۹۶۲ . / همانجا

 

 

http://www.dw.com/image/0,,19221265_303,00.jpg

 

ملت ضد انقلاب هلند، در حال شادی( فسق و فجور - م)

 

http://www.dw.com/image/0,,19212436_303,00.jpg

 

زیاده فسق و فجوری نیست.

------------------------------------

 

http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

 

اکبری: می‌توان برای کنترل خودروها در امر بدحجابی هم دوربین و کنترل مخفی گذاشت ! تا از تجری افراد لاابالی جلوگیری شود .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرفِ عرضِ خاک ِنعلینِ ملک پاسبان ِسپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت فرمودند احوط آنست که اصلاً از تفنگهای دوربین دار استفاده شود،برادراکبری!

----------------------------------------

4552---0912 : وزیر اقتصاد و معاونین آنها طی چند روز قبل آمارهایی مبنی بر کاهش تورم و افزایش نرخ رشد و بهبود کسب و کار اعلام کرده‌اند. این خلاف است. به قول آقای روحانی در انتخابات 92، آمار واقعی در جیب مردم است و جیب مردم نشان می‌دهد که قدرت خریدشان بسیار کاهش یافته است .

 

اعظم نجاریان، مهرشهر کرج آقای رئیس‌جمهور شما پس از انتخابات گفتید حالا خواب راحت می‌کنیم اما خواب راحت از چشم ما با قطع یارانه افراد کم درآمد، متوقف شدن مسکن مهر و افزوده شدن رکود به گرانی و تورم رفت. خواب راحت را شما دارید که در خانه‌های مجلل نشسته‌اید، نه مثل من که با یک حقوق بازنشستگی و یک همسر بیمار حتی نمی‌توانم یک کیلو میوه درست و حسابی بخرم .

 

3034---021 : یک بازنشسته هستم 67 سال سن دارم. آقای روحانی پول و قبض آب و برق 13-12 هزار تومان برای ما می‌آمد اما الان در دولت تدبیر و امید قبض برق 90 هزار تومان و قبض گاز 100 هزار تومان شده است. آیا این تدبیری بود که از آن دم می‌زدید؟ آیا فرقی که این دولت با دولت‌های دیگر دارد این است؟

 

فدوی: هر سه مورد  بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت در مجالی، به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) گفتند :  بسمه تعالی- والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،

 

بیت

به "دولت" نیست مربوط این "عریضه"

چه ربطی گوز دارد با شقیقه ؟!

 

زیرا دارائی ایران سابق ،ملک مشاع حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و مقام معظم رهبری(ضپ) است که معظم له، بخش عمده ی سهم خود را ،به برادران ماجراجوی خود از لبنان تا نیجریه ،مرحمت می کند ، فلذا برای ملت یک لا قبا،جز مقداری پول خرُد باقی نمی ماند ،شرمنده!

------------------------------

0389---0911 و4221---0912 : دولت قبل  25 میلیون وام مسکن با بهره 4 درصد داد و میلیونها نفر را صاحب خانه کرد که دولت تدبیر نام آن را مزخرف‌ترین طرح گذاشت. دولت تدبیر و امید و اعتدال اما وام 25 میلیونی خودرو با بهره 16 درصد داد تا هزاران دستگاه پراید و پژو و ... باد کرده در انبارها را به جای مسکن به افراد غیرنیازمند  تحویل شود! تفاوت این دو را مقایسه کنید. از این بدتر دادن وام 25 میلیونی برای خودروهای چینی است که به قول دو سال پیش آقای روحانی اشتغالزایی است اما برای مردم چین !


فدوی از جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن بخاطر ارادتی که به مرحوم ابوی(ره) داشت، اینکار را نمی کند زیرا برادران مؤمن و معتقد چین و شوروی، به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين ،جزو خطوط قرمز نظام است،برادر شهروند!

-------------------------------------

زیبنده نیست که در صدا و سیما از خانم‌های آرایش کرده جوان برای تبلیغ اجناس و محصولات استفاده شود .

 

فدوی :مراتب با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام لازم، در اوقات شرعی به مسؤلان مؤمن و معتقد ، که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند خوف آن دارند که اگر بجای "خانم‌های آرایش کرده جوان،" مؤمنین پیر و ریشدار بگذارند،آن" اجناس و محصولات" بماند روی دست شان،برادر  ! 4427---0912

----------------------------

3188---021 : باید به این دولت تبریک گفت که تشخیص داده وام خودرو، واجب‌تر از وام ازدواج است !

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که با آنکه مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم از جنس خودمان هستند،لکن هیچ جور هم ول کن معامله ی ما نیستند فلذا عنقریب است که آن موضع شریف از بیخ کنده شده و روی دست شان بماند! و در پاسخ گفتند علت اینکه وام خودرو، واجب‌ تر از وام ازدواج است، آن بود که زوج های جوان می توانند از خودروهای مذکور،بعنوان آپارتمانی نقلی نیز استفاده کنند،برادر 3188---021 !

-----------------------

2722---0911 : آفرین بر پوتین رئیس‌جمهور روسیه که متوجه شد که عزت و قدرت را در کجا باید جست‌وجو کند .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب هم نشنود، یک مقام شدیداً آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب مهدی(عج)فاش شود،یواشکی به فدوی گفت ،علت اینکه هواپیمای برادر سید پوتین که از سادات محترم روسیه و نسب اش  نیز با 5 واسطه به آل ساندیس،رضوان الله علیهم اجمعین می رسد،شتابان و مستقیماً در حیاط خلوت بیت فرود آمده،این بوده که نامبرده،جیش داشته است،برادر! 2722---0911

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

21می المُکیّف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

May 17th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

در انواع دیاثت!

 

..فدوی مقدمتاً و برای دستگرمی عرض می کند که از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان، که  وی در این سالهای بی حاصل، شدیداً  در حیرت است که چرا توهین به مقام معظم رهبری (ضپ) و توابع ، که خود بحمدالله والمنة، از اجلّه ی مجرمان هستند، اگر به اعدام نیانجامد،دستکم منجربه تحمل حبس های طولانی توأم با شکنجه می شود،اما توهین مستمر به مردم، رایگان، و عاملان و آمران نیز، بعون الله و بعنوان جایزه،به برخورداری ازمزایای شرعی آن اهانت مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ)نیز مُستظهرمی شوند؟!..و اما  این روزها، برخی رسانه ها یادشان افتاده که جوادی آملی یکی از روحانیان حکومتی، با استعمال واژه ی آشنای " دیوث" ،به مردم توهین فرموده است؛ که البته چنین نیست ! زیرا اینکار خداپسندانه ، سالهاست که به اهتمام پیاده نظام بیت، به شیوه های گوناگون، بر علیه ملت حیران،جاری و ساری ست و اساساً مورد تازه ای نیست؛! به سابقه ی امر بعنوان مستوره ،نگاه کنید :

 

مردانی که زنانشان با آرایش بیرون می آیند "دیوث" هستند ! / بهار نیوز/ العربیه -تیتر/ مخبط الاسلام والمسلمین حاج آقا ابراهیمی- امام جمعه ی انار(کرمان)

 

فدوی پس از وضو،در تحلیل آیه ی شریفه ی بالا عرض میکند که ضعیفه های حضرات ، ظاهراً آرایش نمی فرمایند؛ ضمناً واژه " مردان"در همان آیه ، شمول عام دارد واحتمال اشتباهی هم در کار نیست،زیرا نامبرده، مأخذ این مهمل فرمایشگونه را، در گفتگو با روزآنلاین ،پیامبر گرامی(ص) ذکر فرموده است، خودتان ملاحظه کنید :

 

* حاج آقا ابراهیمی، شما این هفته در خطبه‌های نماز جمعه به شوهران زنانی که بیرون از خانه آرایش می‌کنند ناسزا گفتید و گفتید که "دیوث" هستند؟

 

- بله بله، من گفته‌ام، باز هم می‌گویم. حدیث داریم درباره این موضوع؛ من از خودم درنیاوردم که!

 

* چه حدیثی است؟

 

- یک حدیثی از پیامبر اسلام. !

 

فدوی برای جوری جنس، برخورد یک سایت مکتبی که به  دفاع نزدیک به حمله ی  به مردم می ماند و در واقع، نوع مرغوبی از دفع فاسد به افَسَد است را هم، در پی می آورد تا عیش خوانندگان محترم ضد انقلاب،کامل تر شود . سایت مذکور بجای آنکه  دوبامبی بر عمامه ی آن نابکار بکوبد، دست به آب مبسوط حاج آقا را ، با یک قیام و قعود " ماله کشی" فرموده ، ومرتکب عذر بدتر از گناهی بشرح زیر شده است  :

 

سایت محلی انار پرس که اخبار این شهرستان را پوشش می دهد در این باره نوشت:

 

هر چند این سخن امام جمعه انار مستند به روایات اسلامی ست!،اما امام جمعه می توانست در نماز جمعه که جمعی از زنان و مردان حضور داشتند و یک مکان عمومی ست،بجای کلمه ی : د...ث " بدلیل بار معنائی بسیار ناپسندی که دارد، از کلمه ی دیگری استفاده کند تا منظور را برساند اما به این عریانی نباشد !

 

باری- فدوی مایه کاری حساب کرده و می گوید که  اگر فقط بیست در صد از بانوان ایرانی آرایش کرده باشند، با یک حساب سرانگشتی به رقم  شانزده میلیون دیوث میرسد که دارند آزادانه ، در مملکت حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین  له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری (ضپ)، چیزی شبیه به زندگی می کنند !

 

بهرروی فدوی تردید ندارد که ملت ورجاوند ،این فقره را هم مانند سایر فقرات این هزار و چند صد ساله،

با کوبیدن مشت محکمی بر دهان خود،تحمل کرد ه است!....و اما نقطه سرسطر، یعنی  برگردیم به اهانت

 

 مجتهد الزمان ،ملاذ الانام ،فخرالاسلام و زبدة المحققین العظام حضرت آیت الله العضما جوادی دام مجده:

 

 

كساني كه راه نفوذ بيگانگان را در فضاي اقتصادي و سياسي به روي كشور مي‌گشايند، ديوث هستند .»  / رسالت - آيت‌الله العظمي جوادي آملي

 

لکن فدوی می پندارد که ایراد بالا به دلائلی که در پی خواهد آمد، اگر نگوید اصلاً، دستکم چندانهم  وارد نیست ! (1). بعنوان مقدمه و برای دستگرمی، یاد آور می شود که حکومت شتر گاو پلنک موجود، به گوهر، حکومت اوباش ارجمند،اشرار نازنین  و کلاً ، لمُپن های گرامی ست و فلذا انتظار هرگونه رفتار خردمندانه و محترمانه با مردم ،از سوی عمله ی بیت، به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،محل تردید و بقول مرجع تقلید فدوی مدّ ظله،کاری شدیداً  دور ازعقل است !.. و اما دلیل بعدی اینکه، اگر خوانندگان محترم ضدانقلاب، اندکی درساختار ومحتوای جمله خبری باریک شوند ، ملاحظه خواهند کرد که اتفاقاً و استثنائاً این بار مع الاسف ، مخاطب این توهین، مردم ایران سابق نیستند؛ ! لطفاً یکبار دیگر به چشم خریدار ،به نهاد و سپس گزاره ی جمله نگاه کنید : 

 

كساني كه راه نفوذ بيگانگان را در فضاي اقتصادي و سياسي به روي كشور مي‌گشايند،(نهاد)/ دیوث هستند!(گزاره)

 

خب ،تکلیف نهاد جمله که از پیش معلوم است ؛زیرا به فرمایش حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین ، مردم زحمتکش و زیر تازیانه ی ایران سابق ،در ساختار جامعه ی شکوهمند اسلامی شدیداً هیچکاره اند و لذا در مقامی نبوده  و نیستند که " راه نفوذ بيگانگان را در فضاي اقتصادي و سياسي به روي كشور بگشايند " !؛ این مهم را،گفتن ندارد که حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان مؤمنین و مؤمنات حکومتی کثرالله امثالهم  را می برازد و بس !؛ و براین پایه ، روی سخن برادر آیت الله،"برادران قاچاقچی" (2) کثرالله امثالهم است نه ملت یک لا قبا ! و با این ترتیب، بخش گزاره جمله در باب مردم ، در این بقول عوام case ، اساساً موضوعیتی پیدا نمی کند . خب حالا روح منی! (3): یعنی: 

 

" ماله کشی" سایت مکتبی رسالت، دست به آب مبسوط حضرت آیت الله العضما جوادی آملی را :

 

در اين ميان ديدار عارف و همراهان با حضرت آيت‌الله العظمي جوادي آملي به دليل طرح بحث دياثت سياسي و اقتصادي، سر وصدايي ايجاد كرد

معظم له در اين ديدار صريح و بي‌پرده فرمودند: «كساني كه راه نفوذ بيگانگان را در فضاي اقتصادي و سياسي به روي كشور مي‌گشايند، ديوث هستند .» 

برخي خبرگزاري‌ها به جاي واژه «ديوث» فقط به واژه «بي‌غيرت» اكتفا كردند و از اين مبحث گذشتند اما برخي خبرگزاري‌ها اين واژه را عيناً آوردند. انتظار مي‌رفت دفتر آيت الله جوادي آملي در توضيح اين مطلب از آن عبور كند و به نوعي آن را رُفت و روب نمايد اما در توضيح اين تعبير بيش از  8 بار كلمه «دياثت» و «ديوث» را به شرح زير تكرار كرد؛  

«آنچه در فهم درست رهنمودهاي حضرت استاد حائز اهميت است، کاربرد اصطلاح «دياثت » در دانش فقه و اخلاق است که با کاربرد عرفي آن، تفاوت زيادي دارد.توضيح اينکه فقيهان شيعه، در ابواب قضاء، حدود و شهادات، بر اساس روايات معتبر امامان معصوم (عليهم السلام) احکام متعددي براي «ديوث» و «دياثت» مطرح کرده‌اند. همان‌طور که در کتاب شريف مجمع البحرين آمده در اصطلاح ايشان، «ديوث» به مرد بى‌غيرتي گفته مي‌شود که مردان بيگانه را بر همسرش وارد مى‌کند. دياثت از گناهان کبيره است به‌گونه‌اي که در روايتي از وجود مقدس رسول اکرم (صلي الله عليه و آله و سلم) آمده است که ديوث بوى بهشت را استشمام نمى‌کند. امام صادق (عليه السلام) نيز مى‌فرمايد: «بهشت بر ديوث حرام است». از اين رو شهادت ديوث نيز در محاکم شرعي پذيرفته نيست....

اصرار معظم له و دفتر وي در كاربرد اين واژه حكايت از يك جسارت و شجاعت در معرفي يك جريان مسموم و خائن در نهضت‌هاي يكصد سال اخير دارد. ! به جرأت مي‌توان گفت هيچ مرجع تقليد و فقيهي در تفسير سياسي خود از اين جريان، شجاعت طرح اين موضوع و بازشناسي و عيارسنجي فعل آن را نداشته است ! .

جوادي آملي يك حكيم متأله و يك فيلسوف و فقيه مبرز است. او معلم اخلاق و يك عارف بزرگ است. زشتي و شناعت كاربرد واژه ياد شده را در يك ديدار سياسي مي‌داند. هيچ سياستمداري حاضر نيست در نطق‌هاي خود از اين واژه استفاده كند، اما او حيا را در بيان اين حقيقت كنار نهاد و چهره واقعي اين جماعت بي‌غيرت را كه منافع و مصالح ملي را در معرض تاراج بيگانگان قرار مي‌دهند و نواميس ملي را در ازاي دريافت پول ناچيزي به حراج مي‌گذارند، نشان داد .

زیاده جسارت است ...

 

                                                                         

       

  جوادی آملی در حال استماع مهملات احمدی نژاد در مورد هاله ی نور در سازمان ملل

 

 

                       

 

 

                       مخبط الاسلام والمسلمین حاج آقا ابراهیمی

 

 

پی نوشتها

-----------------------------------

 

(1) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

(2) وامی با بهره ای سنگین از مهندس الاسلام والمسلمین د امت تحریکاته

(3) معروف بود که در دوران طلائی امام(ل)،آنگاه که ُاّمت همیشه در صحنه ی تأتر، شیهه کشان  شرفیاب می شدند، و مثلاً شعار : ما هم سرباز توأیم خمینی(ل)/ گوش به فرمان توأیم خمینی(ل) چندین و چند بار تکرار می کردند، معظم له(ل) خسته می شده و می فرموده : خفه ! ، حالا "روح منی"  ! و ُاّمت ، شیهه کشان شعار : روح منی  خمینی(ل)/ بت شکنی خمینی(ل) را سر می دادند؛ العهدة علی الرًاوی!

  ==================================

فدوی نمی دانست که فرشتگان الهی تا این حد بیکار و علاف اند !

=============================================

 

تکذیبیه

 

...هی می گویند که فدوی چرا بیخبر،بد اخلاقی می کند؟ خب اگر شما را هم مانند او بشرح زیر هزینه می کردند،شرافتاً عصبانی نمی شدید؟ :

 

خبرگزاری های ایران امروز ۲۱ اردیبهشت (۹مه) گفته های آقای فدوی را منتشر کرده اند که با حضور در شبکه خبر تلویزیون رسمی ایران گفته است "از سال ۹۴ اعلام کرده‌ایم که اینجا خلیج فارس است و آمریکایی‌ها باید در این منطقه به زبان فارسی با ما صحبت کنند ". / بی بی سی

 

باری- فدوی مراتب بالا را، شدیدا تکذیب ، و به ستون "کلمات حمار" مکتوبات خود، منتقل می کند!

زیاده برائتی نیست..

 

============================================

 

سربازان غایب

 

اختلاف بین علما، که از پایه های تحکیم و استمرار شرع انور است، تنها محدود و منحصربه " بول" و "غایط " نیست، و برخی مسائل بی اهمیت تری را نیز در بر می گیرد مانند اعزام نیروی انسانی بعنوان مستشار/ مدافعان حرم(گوشت دم توپ- م) به بیت ُمشرف به موت برادر بشار اسد است.در این راستا،گله ای از علما را عقیده بر آنست که :

 

«ارتش در کمک‌های مستشاری به سوریه مسئولیت ندارد و سازمانی در کشور وجود دارد که این اقدامات را انجام می‌دهد / عصر ایران - سرلشکر عطاالله صالحی

 

لکن دسته ای دیگر از علما ِاشعار می دارند که :

 

شهادت پنجمین تکاور ارتش در سوریه / آخرین نیوز- تیتر

 

و در ادامه ی خبر :

 

حمدالله بخشنده از رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی بود که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شده و حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید . وی پنجمین شهید مدافع حرم ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

 

و فدوی هم گلاب به رویتان، همینطور ارّه به ماتحت مانده است که در این میان، بکدام یک از حضرات اقتدا کند !؟

 

زیاده حیرتی نیست

 

 

=================================================

 

ز هر چه بگذریم.. 

 

فدوی نمی داند که برادران در بربرستان سعودی،حین جمع آوری انبوه لاشه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم که در حادثه ی منا، زیر دست و پای هم شهید شده بودند،کی مجال این را یافته اند، که از روی دست برادران در ایران سابق، بنویسند؟!:

 

دولت عربستان سعودی روز جمعه ۱۷ مهر در اعتراض به چاپ ترجمه جدیدی از کتاب «آیات شیطانی» به زبان چکی، سفیر این کشور در ریاض را به وزارت امور خارجه فراخواند !/ . رادیوفردا- بنقل از البرز نیوز

 

شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟

 

 

 

=========================================

 

 

حدود الهی برادران  +(18)

 

فدوی در مرور خبرهای امروز دارالخرافه،به خبر زیر نیز برخورد که منبع خبر،از درج آن ،اگر نگوید وحشت،دست کم بشرح زیر،حیرت کرده بود:

تصویری از لحظه قطع پا توسط داعش +(18) / آخرین نیوز

 

فدوی مقدمتاً و برای دستگرمی عرض می کند که +(18) یعنی چه؟ مگر برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) * معاذالله ، خلاف اسلام عزیز عمل فرموده اند؟ باری- فدوی ضمن ابراز حیرت از دستکش استریل برادر قصاب!،اساس را بر این می گذارد که منبع خبر، دچار آلزایمر تاریخی شده، و مراتب زیر در جامعه ی شکوهمند اسلامی خودش را ، بیاد نمی آورد:

 

اجرای برخی حدود شرعی در ملاء عام اجتناب ناپذیر است/ تیتر

شیراز - ایرنا - رییس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه اجرای برخی حدود اسلامی مانند شلاق یا اعدام در ملاء عام اجتناب ناپذیر است ....

 

و نیز :

 

آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی، عضو مجلس خبرگان رهبری از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته در اجرای حکم قطع دست سارقان٬ همچون محو اسرائیل از روی نقشه زمین پافشاری کنند . /بالاترین

و البته :

ایسنا : حکم قطع انگشتان یکی از دستان سارقی که در محاکم شیراز به مجازات حد قطع ید محکوم شده بود امروز در ملا عام اجرا شد .

 

 

حال فدوی از ذکرمصیبت درآوردن چشم توسط حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

عجالتاً می گذرد..

 

باری- از آنجا که به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين  

نقل کفر، کفر نیست، اینهم نظر یکی از یکی از کاربران،برای جوری جنس ، البیّنه علی المدعی! فدوی بی تقصیر است !:

 

دانشمندان در غرب دنبال پیوند زدن انگشتن دست هستند مغز‌های کثیف و متعفن اسلامی دنبال اختراع ماشین انگشت قطع کن هستن دستاورد ۳۴ سال زحمت یک مشت آخوند کثیف در راه صنعتی کردن کشور .

http://iranianuk.com

 

----------------------------------------------------

* در مقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

 

==========================================================

 

پرسش

 

فدوی لابلای خطوط خبری،به احساس گمشده ای متعلق به ملت یک لا قبا برخورد،که داشت هنوز نفس می کشید ! ؛ مراد فدوی "کمپین خودرو نخرید " *است که ملت،برعلیه خودروهای بی کیفیت اسلامی،راه انداخته،و با موفقیت،پیش برده  و در حاشیه فدوی را نیز شدیداً درگیر این پرسش کرده است که آیا برای ملت شل و پل،حضرات از خودرو هم کمتر اند؟!

زیاده حیرتی نیست

------------------------------------------------

* عقب‌نشینی وزارت صنعت در برابر "کمپین خودرو نخرید " / محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت روز دوشنبه (نهم شهریور) در نشستی خبری، راه‌اندازی کمپین نخریدن خودروی داخلی در شبکه‌های اجتماعی را "گناه و خیانت به منافع ملی" خواند .مطابق گزارش رسانه‌های داخلی، از جمله خبرگزاری دولتی ایرنا، نعمت‌زاده گفته است: «حمایت از کمپین نخریدن خودروهای داخلی خلاف منافع ملی است و هر کس این را بگوید ضدانقلاب است /دویچه وله

 

===========================================

 

تقلب

               

فدوی در بررسی خبرهای امشب،به  چند برگ از کارنامه ی برادران مؤمن و معتقد چینی مان در حوزه ی آزادی اندیشه و بیان و حقوق بشر برخورد که از تشابه شگفت انگیز آن با کارنامه ی حکومت اسلامی  درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) (1) حیرت کرد و با همه ی ذکاوت خود ، دور از جان شما،همینطور ارّه به ماتحت مانده بود،که بالاخره کی از روی دست کی نوشته است؟ بهر روی،برای دستگرمی، به چند سطر از کارنامه ی درخشان برادران چینی، ادام الله ظلکم العالی نگاه کنید:

 

چین هم وکلا و فعالان حقوق بشر را مجبور به اعتراف کرد!/ دویچه وله- تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

حکومت چین با شدت تمام به آزار وکلا و فعالان حقوق بشر ادامه می‌دهد. گفته می‌شود وکیل ژو شیفنگ، در زندان اعتراف کرده که اقداماتی "خلاف قانون " مرتکب شده است. ژو وکیل ژانگ میاو، همکار نشریه آلمانی "دی تسایت" بوده است . شین‌هوا‌، خبرگزاری رسمی چین اعلام کرد که خانم ژو شیفنگ، وکیل مدافع ژانگ میاو، خبرنگار چینی و همکار نشریه آلمانی "دی تسایت"، پس از دستگیری، در زندان به "گناهان خود" اعتراف کرده و گفته است که مقصر است .گفته می‌شود این وکیل مدافع در زندان گفته است که فعالیت او در دفتر وکالت "فنگروی" در پکن، پایتخت چین، "غیرقانونی" و "خلاف‌کارانه" بوده است. او از مقامات چین درخواست کرده به او فرصت دیگری بدهند .

 

خبرگزاری رسمی چین در ادامه نوشته است که ژو شیفنگ در ادامه اعترافات‌اش در بازداشت‌گاه پلیس گفته است: «اشتباهات من بسیار سنگین‌ بوده‌اند .» "اعترافات" وکیل ژو شیفنگ در حالی است که به نقل از یک گروه حقوق بشری در هنگ‌کنگ، وکیل تعیین شده از طرف خانواده ژو اجازه ملاقات با او را در زندان نیافته است .

 

سازمان‌های حقوق بشری در چین گزارش داده‌اند که از آغاز ماه ژوئیه سال جاری تاکنون بیش از ۱۳۰ نفر از وکلا و فعالان حقوق بشر این کشور دستگیر شده‌اند. ۱۰۰ نفر دیگر نیز یا برای بازجویی به دادگاه احضار شده‌ یا به‌کلی ناپدید شده‌اند .

 

سازمان عفو بین‌الملل این اقدام دولت چین را به هدف ایجاد رعب و وحشت در میان فعالان حقوق بشری در این کشور می‌داند و آن را محکوم کرده است .

 

پژوهشی در چین نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۴ نزدیک به هزار کنشگر مدنی از سوی دستگاه‌های دولتی دستگیر شده‌اند. ارائه‌کنندگان این پژوهش، رئیس جمهور چین را به یورش بی‌رحمانه به ارکان آزادی متهم کرده‌اند .

 

دهها نفر از روزنامه‌نگاران، دانشجویان و فعالان مدنی پکن در هفته‌های اخیر از سوی پلیس احضار، بازجویی، تهدید و بازداشت شده‌اند. از خبرنگاران خارجی خواسته شده هیچ گزارشی از سالگرد کشتار تیان‌آنمن منتشر نکنند . (3)

 

مراتب بالا خیلی آشناست نه؟! اصلاً چرا نباید مرتکب چنین اعمالی شوند؟ خب آنها هم قاضی صلواتی دارند،منتها چینی حرف می زند!..ضمناً وقتی برادران چینی، همانگونه که در تصویر زیر ملاحظه می کنید، (2) اینجور خون به دل این زبان بسته گان می کنند،خب معلوم است که با زبانداران ،آنهم از نوع فعالان حقوق بشر و وکلا ی آنان چه می کنند!

 

.... 

 

یادداشتها

 

-----------------------------

(1) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) این عکس در یکی از آکادمیهای تربیت سگهای پلیس در کشور چین گرفته شده است. در این عکس سگها در صف گرفتن غذا در حالیکه بشقابهای خود را به دهان گرفته اند نشان داده می شوند . /العربيه

(3)تعداد زیادی از دانشجویان شهر پکن در آوریل سال ۱۹۸۹ در اعتراض به فساد اقتصادی و سرکوب آزادی‌ها در چین دست به تظاهرات زدند . این تظاهرات تا ماه ژوئن ادامه داشت و در ۴ ژوئن با هجوم تانک‌های ارتش به میان تظاهرکنندگان خاتمه پیدا کرد. گفته می‌شود صدها تا هزاران نفر در این تظاهرات کشته شدند . / دویچه وله

==========================================================

 

کی بود کی بود ؟...

 

 

 

فدوی نمی داند که مقام معظم رهبری متع الله المسلمین بطول بقائه دولته را ،چه پیش آمده است؟ معظم له آیا غیب شده،یا آب رفته است؟ حالت نخست که بقول علما محل تردید است زیرا اگر غیب شده بود، نام اش آیت الله دستغیب و در شیراز بود نه در تهران!.. آب هم بعید است رفته باشد،زیرا پارچه ی لباس آخوندی اولا یکذرّه، دو ذرّه ،نیست و افزون بر این،جنس آن نیز شدیداً مرغوب و اعلا ست،فلذا آب هم نمی رود! خب اگر چنین است،پس چرا معظم له را این روزها، کسی نمی بیند؟ منظور فدوی آنست که تیره ای از برادران،این روزها یکباره یادشان افتاده که معجزه ی هزاره ی سوم،مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته،فاقد هرگونه اهلیت و صلاحیت بمنظور تصدی مسؤلیت ریاست جمهوری *بوده است و این بقول عوام Error ،مبالغ هنگفتی دارائی های ملت یک لاقبا را به ثمن بخس فروخته،و بیت المال مسلمین را نیز، شدیداً بباد داده است :

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فضای سیاسی این روزهای کشور، گفت: این سخنان جای شگفتی است و باید کسانی که او را تا حدّ تقدس بالا می بردند، پاسخ بدهند که چگونه به خود اجازه دادند تا چنین انحرافی در انقلاب اسلامی ایجاد شود . / نامه نیوز

 

آقای دستغیب در نامه خود نتیجه نظارت استصوابی را «خفقان» ذکر کرد و «نمونه بارز» آن را سال‌های ۸۴ تا ۹۲، یعنی دوره ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، دانست. به گفته او، شخصی که از نظر قانون اساسی «شرایط ریاست جمهوری را نداشت» بر مردم ایران «تحمیل» شد . / رادیو فردا بنقل از کلمه

 

زیاده عرضی نیست

 

--------------------------------------------------

*با اینکه این حکومت،حکومت  شتر گاو پلنگ ضد جمهوری ست،عجالتاً کار نداریم،و می گذاریم تا آقا امام زمان(عج) پس از تشریف فرمائی، خودشان تکلیف آنرا معلوم بفرمایند!

 

=================================================

 

 

سوء تفاهم

      

 فدوی با ملاحظه ی تیتری که در پی می آید، گل از گل اش شکفت، و پنداشت که دوباره انقلاب شده است ؛شما هم عجالتاً حال بفرمایید:

 

مقابله با تصمیم آخوندی تشدید شد !

 

 لکن اندکی که به ادامه ی خبر پرداخت،دریافت که این توهّم ، محصول یک ایهام  و نام  وزیرراه و شهرسازی ست که عباس(ع) آخوندی نام دارد، ببخشید که عیش تان،مُنغّص شد !

 زیاده ضد حالی نیست ..

==================================================

آن ملات مأکول را هر دوتان خوردید،  مال مقام معظم رهبری می باشد!

 =======================================

 

چیستان

                   

  از آنجا که فدوی ُممتحن سختگیری نیست،  فلذا خبر زیر را بعنوان راهنمائی علاوه می کند :

 

گارد ساحلی یونان روز یکشنبه 13 سپتامبر اعلام کرد 34 پناهجو، که بین آنها 15 کودک هم بود، در نزدیکی جزیره فرماکونیس یونان و در 15 کیلومتری ساحل ترکیه در دریای مدیترانه غرق شدند. آنها مسافران یک قایق بودند که بیش از 100 پناهجو را به یونان می برد

 

 و نیز :

 

 سازمان بین المللی پناهجویان اعلام کرد که از ابتدای سال جاری بیش از 430 هزار نفر سعی کردند تا با عبور از دریای مدیترانه خود را به اروپا برسانند . از این میان 2700 نفر نتوانستند این سفر را به پایان برسانند و در دریا غرق شده اند . / العربيه.

 

حال اگر گفتید که پناهجویان،با تحمل اینهمه صدمات و تلفات ، چرا از کشورهای مقدس اسلامیِ مألوف می گریزند؟!

زیاده پرسشی نیست ..

 

 

====================================

 

 

اعتدال قهرمانانه

 

فدوی برخلاف شایعه ی ضدانقلاب،همواره عنصر معتدلی بوده و اهل دعوا نیست و در مناقشاتی که پیش می آید نیز،ضمن رعایت عدل و انصاف که بدان متصّف است،می کوشد که غائله را به شیوه ی مرضی الطرفین،ختم به خیر گرداند،حتا اگر یکی از طرفین، برادرحسین(ع) شریعتمداری باشد که - سرِ بُریده می دارد دوست !- *

 

باری نمونه اگر خواسته باشید،بشرح زیر دم دست است:

 

دروغ جدید کیهان: دانشجویان فریاد زدند «حاج‌حسین دوست‌داریم » / سحام نیوز

 

و در ادامه ی خبر:

 

روزنامه کیهان در گزارشی از سخنرانی حسین شریعتمداری در دانشگاه شریف نوشت : «دانشجویان یکصدا فریاد حاج حسین دوستت داریم سردادند.» این در حالی است که روز گذشته خبرگزاری‌ها گزارش دادند که تعداد زیادی از دانشجویان از شریعتمداری خواسته بودند که دانشگاه را ترک کند .

 

همانگونه که پیشتر گفته آمد،باید الاهم و فی الاهم و یا تساهل کرد- یعنی، از ادغام یا ترکیب مبتدا و خبر، جمله ی تازه ای ساخت که در آن، نه سیخ سوخته باشد، و نه کباب سلطانی لعنة الله علیه، ملاحظه کنید :

 

دانشجویان فریاد زدند : حاج‌حسین دوست‌ داریم، اگر دانشگاه را ترک کنی . !

 

آخر اینهم دیگر کار داشت که بیخودی اینهمه گرد و خاک راه انداختید؟!

 

زیاده ویرایشی نیست

------------------------------

 

قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد!

 

=================================================================

 

تبعیض

 

فدوی در مرور خبرهای امروز به تیتر زیر رسید :

 

اسد طرح روسیه را پذیرفت طرح ایران را نه !/ دیپلماسی ایرانی بنقل از الشرق الاوسط

و عذری بد تر از گناه،در ادامه ی خبر:

 

بشار چندان توجهی به اراده و خواسته ایرانی‌ها که روشن است می‌خواهند اقدامی جدی برای پایان دادن به بحران سوریه انجام دهند، ندارد . !

 

ای.... ای.. بقول آن بزرگوار :

 

" یا رب مباد کس را ،مخدوم بی عنایت"!

 

زیاده خسارتی نیست ...

 

 

======================================================

 

 

 

0912 مسئولان کشور به جای اینکه توجه و امیدشان به برجام و رفتار آمریکا در پسابرجام باشد به خدا تکیه بکنند و فقط از خدا و ملت خودشان کمک و حمایت بخواهند .

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند، اینها همه نتیجه ی تکیه کردن به الله است که هر بار جاخالی مرحمت می کند ، برادر 8580---0912 !

--------------

تیموری : از زندانیان رجایی‌شهر کرج هستم. می‌خواستم از طریق این ستون از رئیس‌ محترم زندان و مسئولین فرهنگی که اسباب رشد و ادامه تحصیل ما زندانیان را فراهم کرده و می‌کنند کمال تشکر را داشته باشم. بنده مدرک کاردانی را داخل زندان گرفتم و در حال حاضر در حال تحصیل در کارشناسی حسابداری هستم .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرفِ عرضِ خاک ِنعلینِ ملک پاسبان ِسپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت امر و مقرر فرمودند که یک فقره نشان درجه سه چماق همایون بجهت شما ارسال شود،،تا به عنایات خاصه ی حضرت شان مفتخر،و به الطاف خفیه ی ایشان،ُمستظهر باشید،ضمنا  افزودند که آزادی برای شما سمّ است و لذا دستور فرمودند که دوران محکومیت شما به حبس ابد تبدیل شود تا هرچه مدرک دلتان خواست بگیرید ! شیرینی زیر میزی فدوی فراموش نشودبرادر تیموری

---------------------

 

0528---0915 : خانمی 72 ساله هستم در آستانه عید نوروز متوجه شدم دولت یارانه بنده را قطع کرده است. این دولت اگر شفا نمی‌دهد حداقل کور نکند . ...

 

فدوی: دیگر کم لطفی نکنید؛ دولت، امامزاده ی دختر است(س)، یعنی، نه کور می کند، و نه شفا می دهد ، خواهر 0528---0915 !

------------------------------------------

6648---0915  : از دید غرب و آمریکا دولتی قانونی است که ارادتمند و تسلیم خواسته‌های نامشروع آنها باشد ولی اگر رئیس‌جمهور یک کشوری مثل سوریه که با رأی بالای مردم کشورش روی کار آمده مستقل باشد می‌گویند او نباید باشد !

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن  پیش از آن،یادآوری یکی دو نکته شاید خالی از ضرر نباشد،فی المثل اینکه برادر بشار اسد،ولیعهد حافظ اسد بود و پرسس اینکه بشار اسد آری  یا نه،!حکایت خودمانست،برادر 6648---0915  !

--------------------------------------

2051---0913 : چرا باید آن ولگرد انگلیسی که گفته بود میوه اشغال عراق را در سعدآباد چیدیم در ایام عزای حسینی تحت پوشش گردشگری در پهندشت میهن اسلامی یله و رها باشد برخی معتقدند  او مخصوصا ایام عزاداری را برای گردشگری تعیین کرده‌است تا مردم غیرتمند ایران به دلیل عزاداری فرصت واکنش نشان دادن نداشته باشند .

 

فدوی :  بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

-------------------------

4131---0915 : دگمه لباس هندی‌ها از خارج وارد می‌شد گاندی رهبر استقلال هند برای قطع این وابستگی به خارج پوشیدن لباسی که بیشتر از یک دگمه داشته باشد را ممنوع اعلام کرد. ما هم در ایران برای قطع وابستگی به خارج باید با این نگاه و البته متناسب با وضعیت کشورمان پیش برویم .

 

فدوی حرفی ندارد؛ لکن بقول عوام to late ، زیرا به اهتمام مقام معظم رهبری(ضپ)و توابع،کار ما از دکمه گذشته و غیر از "اسپرم" که بحمدالله از استکبار بی نیاز و تولید خودمان است،بقیه از سنگ قبر تا ملزومات عزاداری و غیره، مدیون برادران مؤمن و معتقد چینی مان هستیم، برادر 4131---0915 !

---------------------------------------------

سرابی : تا وقتی تک‌تک جنایتکاران مزدور و مسلح وجب به وجب خاک سوریه و عراق را ترک نکرده‌اند گفت و گوی آتش‌بس معنا و مفهومی ندارد. این را باید دیپلمات‌های ما در مذاکرات هرگز فراموش نکنند .

 

فدوی : منظورتان که انشاءالله مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه و توابع که نیست،برادر سرابی؟!

---------------------

6148---0911  : جهان غرب برای 7 هزار حاجی کشته شده در منا چه قدر واکنش نشان داد، که ما برای 160 کشته فرانسه ناراحت شدیم و واکنش نشان دادیم. دولت حداقل اعتدال نگه دارد این جاهاست که عمل به شعار اعتدال محک می‌‌خورد .

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن طرح این پرسش را لازم می داند که  اولاً چرا زیاد حساب می کنید؟! خودِ برادران تعداد حاجیان مذکور را کمی بیش از 500 اعلام فرمودند! و دیگر اینکه ، حاجیان زیر دست و پای خودشان مقتول شدند، نه زیر دست و پای داعش  برونمرزی،برادرداعش درونمرزی!  

----------------------------------

رجب‌پور : حقوق ما بازنشستگان تامین اجتماعی را که بر اساس حروف الفبا (دذرزژ) در یازدهم هر ماه پرداخت می‌شد به یکباره و دلایل نامعلوم به بیست و پنجم منتقل شد. ما پرداخت اقساط وام‌ها را بر همان اساس تنظیم کرده بودیم اما با این تاخیر 14 روزه با جریمه‌ دیرکرد مواجه خواهیم شد....

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله و با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. ، در پاسخ پس از فراغت از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک، و بعدالتحیه و السلام وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)فرمودند احوط آنست که نام تان را " اجب پور" * تغییر دهید!

-------------------------------------------

* همان عجب پور است و برای اینکه کار آن برادر راه بیفتد، به ضورت شعری، " اجب پور" شده است، لطفاً شما کوتاه بیائید، برادر" اجب پور" !

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 می المُکیّف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

May 9th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی
www.hazl.com

 

اختلاف نظر

 

از تشابهات ناگزیر دوران طلائی امام راحل(ل) 1 و دوران طلائی امام حاضر(ضپ)2،تأسیس و ترویچ عمل خداپسندانه ی چفیه مالی ست (3). خوانندگان محترم ضدانقلاب لابد بیاد دارند که به فاصله ی حداکثر بیست و چهار ساعت از صدور برخی مهملات داهیانه ی حضرت امام(ل)،پیاده نظام بیت در تبیین و تأیید فرمایشات آن بزرگوار، ساعاتی را تباه و صفحاتی را سیاه می فرمودند حتا اگر آن مهمل چنین بود: جنگ چیز خوبی ست/ جنگ نعمت است! حالا حکایت یکی از چفیه مالان بنام بیت  است که در پیوند با مهمل اخیر مقام معظم رهبری(ضپ) آیات شریفه ی زیر را صادر فرموده است:

 

زبان انگلیسی نه تنها زبان علم نیست بلکه زبان کلک است !/ عصرایران،آیت الله علم الهدی

 

زبان انگلیسی نه تنها زبان علم نیست، بلکه زبان جهل است!

 

و نیز برای جوری جنس :

 

-حجت امام زمان(عج) گفتند «این مسأله که ما توانستیم اصالت ادبیات و فرهنگ خود را حفظ کنیم به این خاطر بود که آمیخته با زبان انگلیسی نشد و انگلیسی رواج پیدا نکرد.» این سخن را شخصی می زند که صرف نظر از مقام ولایت، یک مرجع تقلید و یک عنصر بصیر کم نظیر در عرصه سیاست جهانی بوده و به عنوان یک حکمت دان در بین همه شخصیت های دنیا شناخته شده اند .

 
-
چون معصوم(ع) حضور ندارد، رسما مقابل حرف رهبری می ایستند. بدبختی ما این است که در همین نظام و همین مملکت یک فرد که ادعا دارد لیدر سیاسی است حرف خود را برابر حرف ایشان قرار می دهد .

 

-رهبر معظم انقلاب، ولی امر مسلمین و حجت امام زمان (عج) هستند. ایشان بر اساس اعتقاد و مبنای نظام ما می فرمایند «ادبیات فارسی که سالم مانده به خاطر این است که با ادبیات اجنبی آمیخته نشده است.» عده ای بلافاصله (پس از سخنان ایشان) می گویند «انگلیسی زبان علم است و چرا نباید مردم با زبان علم حرف بزنند؟

 

باری- جداً که : حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر!... شما هم در پی و بنقل از برادر بی بی سی ملاحظه کنید تا سرِ همه جاتان مانند فدوی،اسفناج اُرگانیک سبز شود ! :

 

"زبان علم فقط انگلیسی نیست... نمی‌گویم از فردا آموزش انگلیسی را تعطیل کنیم، اما بدانیم چه می کنیم ."

 

فدوی مقدمتاً و تا یادش نرفته متذکر شود که خوانندگان محترم ضدانقلاب نگران نشوند،منظورمعظم له درارتباط با زمان تعطیل آموزش زبان انگلیسی در آیه ی شریفه ی بالا،پس فرداست !

 

و اما فدوی با آنکه بدلیل فقدان بیضه ی لازم،روی حرف مقام معظم رهبری(ضپ) ، حرف نمی آورد، معذالک این بار با به خطر انداختن جان ناقابل خود و ادای شهادتین، یواشکی درحاشیه عرض می کند که با این فقره از مهملات داهیانه ی معظم له شدیداً مخالف ،و بلکه معتقد است که انگلیسی لعنة الله علیه، نه تنها زبان علم است، بلکه زبان علما نیز هست ! اینهم اسناد مصور منگوله دارش :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=LHx-QXzONIc

 

 

                                  ***

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5r-1bZHsuus

 

 

                                    ***    

 

بله، تا "اعدام" شود، هر آنکه نتواند دید !

 

زیاده جسارت است

 

------------------------------------

1- (ل) : مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است

2- (ضپ): ایضاً مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

(3) خایه مالی سابق- م

 

 

==================================================

 

ترقی مکتبی   

..پنداری فضای خداپسندانه ی برخی جوامع شکوهمند اسلامی، قدری تلطیف شده، و برادران ، در پیوند با اعدام اهل قلم، البته با اختلافاتی که در پی بدان اشاره خواهد شد، گویا گوش شیطان بزرگ کر،مبالغی کوتاه آمده اند که فدوی از این بابت، البته قاصم الجبارین را شدیداً شکر می کند.خوانندگان محترم  ضدانقلاب بیگمان بیاد دارند که "سهیل عربی" به اتهام فضائی" سبّ النبی" پس از مدتها تحمل کابوس اعدام،حکم اش نقض ،و ظاهراً به جای اعدام، به هفت سال و نیم حبس،لکن با اعمال شاقه،که عبارت باشد از"تحقیق در مورد اسلام در تماس با مؤسسه ی "در راه حق" و پژوهشکده ی امام خمینی محکوم شده است" (1)! باز خدا ابوی مکتبی "ندامتگاه بزرگ تهران" را با روح ُپر فتوح حضرت امام(ل) محشور بفرماید که به استناد خبری که در پی می آید،شرط آزادی از زندان را،حفظ " جزء سی ام قرآن کریم " تعیین فرمود !:

دو زندانی حافظ قرآن عفو شدند / مهر- تیتر

بر اساس قوانین زندان ها یکی از معیارهای اعطای مرخصی و یا آزادی زندانیان در کمیسیون های تخصصی حفظ و قرائت قرآن کریم است . ! (2)

 

و در همین راستا بموجب خبری از همان منبع پیشین:

 

تغییر حکم اعدام شاعر عربستانی به زندان و شلاق/ دویچه وله- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

 

دادگاهی در عربستان سعودی حکم اعدام اشرف فیاض، شاعر ۳۵ ساله را زیر فشار نهادهای بین‌المللی حقوق بشر و نویسندگان جهان، به ۸ سال زندان و ۸۰۰ ضربه شلاق تغییر داده است. اشرف فیاض به اتهام "ارتداد" به اعدام محکوم شده بود .  

 

http://www.dw.com/image/0,,18879892_303,00.jpg

همانطور که ملاحظه می شود،تیرهای برادران بدلیل اعتراضات جهانی، به هدف نخورده است!

 

و اما مابه التفاوتی که در آغاز مقال بدان اشاره شد آنست که بباور فدوی،تحمل 800 ضربه تازیانه،آسانتر از تحمل محکومیت سهیل عربی ست!،تا نظر شما چه باشد...

 

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSApejs702WOZJQgVtNIQ2HGEYMP8qbD7MBXTY7n7XV373O29XS

 

زیاده شکنجه ای نیست ..

 

------------------------------------------------------------

(1) دویچه وله : تحقیقات مذهبی اجباری، نوع جدیدی از مجازات در ایران! سهیل عربی، فعال فیسبوکی که پیش تر به اعدام محکوم شده بود، با تعدیل مجازات، به هفت سال و نیم حبس و تحقیق در مورد اسلام در تماس با مؤسسهء "در راه حق" و پژوهشکدهء امام خمینی محکوم شده است. عده ای این حکم را نوعی شکنجه می‌دانند .

(2) به گزارش خبرگزاری مهر، به مناسبت ۲۲ بهمن و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به همت نماینده دادستان شهرستان تهران در مورد مددجویانی که حافظ جزء سی ام قرآن کریم هستند ۲ نفر از زندانیان آزاد و به ۷ نفر از آنان مرخصی اعطا شد

 

=================================================

 

طنز کاربران : "گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد !

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/8/18/141430_492.jpg

 

کاربران:

کاخ سفید رو که قبلا حسینیه کردید؟
این چه تصمیم متزلزلیه؟
چرا این همه خرج بیهوده رو دست میذارین؟

----

برادر تو اول از طویله خودت فرار کن بعد کاخ سفید رو طویله کن ! :)

----

الحق که چوپونی که میخوای کاخ سفید رو وسیله امرار معاش کنی... آدم ضایع!

 

========================================================

 

سیندرلای مکتبی 

             

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به خبر سابقه دار و البته تأسف بار زیر نیز برخورد:

 

حمله اسیدی به آرایشگاه زنانه در سمنان

 

دو کارآموز آرایشگاه زنانه درحالی‌که مشغول کار بودند، هدف حمله مرد اسیدپاش خطرناک قرار گرفتند و سوختند . / پارسینه

 

 

فدوی در ادامه ی خبر،بنقل از همان منبع ،دو نکته ی باریکتر از مو نیز دید که آنها را در پی، با خوانندگان محترم ضدانقلاب، بقول عوام share می کند:

 

1-  در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مرد اسیدپاش که با جا گذاشتن یک لنگه کفش خود فراری شد، آغاز شده است .

 

و نیز اینکه :

 

2- اسیدپاش طلا می‌خواست !

 

پیرامون فقره ی نخست از قول برادران عرض می کند : چه مردیُ بَود کز زنی کم بود؟! فلذا، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید! یعنی، ما هم سیندرلا ی خودمان را داریم!

و در مورد بند 2 نیز می افزاید که به فدوی مربوط نیست ها! لکن اگر طرف طلا می خواست چرا نرفته طلا فروشی؟!

زیاده نکته ای نیست..

 

=================================================================

 

 

Mersedeh Sayadian's photo.

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

زبان انگلیسی نه تنها زبان علم نیست بلکه زبان کلک است !/ عصرایران،آیت الله علم الهدی

-------------------------------

همه باید "بدون تفسیر دلخواه" مواضع رهبر ایران از او اطاعت کنند و "اینکه فردی در سخنرانی ده بار بگوید 'مقام معظم رهبری'، اما اعتقادی به ولایت‌فقیه نداشته باشد، نمی‌تواند کشور را درست کند ." / محمد(ص) تقی(ع) مصباح یزدی- بی بی سی

---------------------------------------

فلسفه وجودی دانشگاه تلاش برای تقویت حاکمیت دینی است، اما برخی از دانشگاه‌ها با برخی از انحرافات به تهدیدهایی برای جامعه اسلامی تبدیل شده زیرا تاکنون به رسالت انقلابی خود عمل نکرده‌اند ." سرتیپ محمد(ص) باقرزاده(عین الله!- م)،

-------------------------

یک مرجع تقلید مسلمان شیعه می‌گوید ، نمیتوان از خوراکی که توسط شهروندان پیرو آیین یارسان تهیه شده، استفاده کرد .

 

---------------------------

ناصر مکارم شیرازی که در میان مسلمانان شیعه به «آیت الله مکارم شیرازی» معروف است با صدور فتوایی، مردم را از خوردن غذای پیروان آیین یارسان منع کرده است. این فتوی دینی که در  وب سایت رسمی‌  او منتشر شده است در پاسخ به پرسشی است به این مضمون که  «آیا خوردن  غذای نذری اهل حق (آیین یارسان) اشکال دارد؟ »

و این مرجع تقلید شیعه در پاسخ گفته است «در صورتیکه آنها (پیروان آیین یارسان) ضرورت اسلام را منکر باشند، نمی‌توان از غذایی آنها استفاده کرد / خودنویس

 

مشکلات معلمان نباید در جامعه مطرح شود / ایسنا، محمد(ص)رضا(ع) نقدی- بنقل از رادیو فردا

-------------------------------------

تمدن اسلامی کشور گشائی نیست، تأثیرپذیری ملت ها از اسلام است !/خامنه ای- کیهان دارالخرافه- تیتر

---------------------------------

قرارگاه خاتم‌ الاوصیا: می‌توانیم در ۸ دقیقه اسرائیل و در ۴۸ ساعت آمریکا را از بین ببریم !/ العربیه

-----------------------------

شما جنس مرغوب را در كادو مى پیچید، روى تلویزیون پارچه مى اندازید، كتاب قیمتى را جلد مى كنید، طلا و جواهرات را ساده در دسترس قرار نمى دهید .بنابر این جلد وحجاب نشانه ارزش است . !
خداوند براى چشم كه ظریف است و خطرات آنرا تهدید مى كند، حجاب قرار داده حجاب باعث تمركز فكر مردان كه بخش عمده تولید جامعه به دست آنان است مى گردد . /  حجة الاسلام قرائتى   - http://weblog.city

=====================================

 

http://images.alarabiya.net/79/9f/436x328_12479_246931.jpg

فارغ التحصیل ممتاز این دوره!

 

 

آکادمی چفیه مالی 9 /Academy award

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که درنهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

8997---0912 : امیدوارم دولت محترم نصایح مشفقانه، پدرانه و دلسوزانه رهبر معظم انقلاب را که در تاریخ 95/2/8 و برای چندمین بار تکرار کردند به گوش جان بشنود و ما شاهد تغییر رفتار دولت در جهت تحقق فرامین حضرت آقا باشیم .

------------------------------

 

4052---0912 :خداوند به رهبر معظم انقلاب چقدر صبر داده که همه کوتاهی‌ها و توجیهات غیرمنطقی دولتمردان را باید تحمل کنند. با این وصف پشتیبان دولت نیز باشند !

-----------------------------

 

نیک‌نام از قم:  وقتی رهبر معظم انقلاب می‌فرمودند من به آمریکا خوش‌بین نیستم این روزها را که دیگران در آینه نمی‌دیدند، ایشان در خشت خام می‌دیدند ولی افسوس که دولتمردان ما این راه خسارت محض را ادامه دادند و امروز برای اجرایی نشدن تعهدات آمریکا به التماس رو آورده‌اند. بنویسید این راه بد فرجام تا کی قرار است ادامه پیدا کند؟

------------------------

5606---0938 : پرورش‌یافتگان مکتب خمینی(ره) شیران صحنه نبرد هستند و در آماده باش کامل می‌باشند. با کوچک‌ترین اشاره رهبر عزیز انقلاب طوفان به پا خواهند کرد. در گذشته دیدیم و شاهد بودیم چگونه از پس عبور از فتنه‌های سنگین برآمدند و انقلاب را به پیش بردند .

-------------------------------

در بخش دوم این ویدئو سید حسن نصرالله سخنانی در مورد حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته ایران بیان می‌کند : ".

 "... در چند هفته اخیر، بعضیها رؤیای پایان انقلاب اسلامی و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی را در ایران در سر پروراندند اما این رؤیاها سراب است. این ایرانی که خیلیها در دنیا رخدادهای اخیرش را بزرگنمایی کردند، من امروز به شما تأکید می کنم که این ایران، نظام و حکومت و مردم و نخبگانش به برکت وجود رهبری حکیم، شجاع، رحیم، مدیر و مدبر، رهبری تاریخی که جناب امام سید خامنه ای – سایه اش پاینده باد – است، و به برکت حضور تاریخی سی ساله مردم، امروز نیرومندتر از پیش از بحران خارج شده و همین گونه که هست خواهد ماند ...". /آفتاب نیوز

----------------------------------

 

طاهری از تهران- عبدالله‌زاده از ارومیه -قاری از اراک :  کسانی که با تندی، درشتی و تمسخر با منتقدان برخورد می‌کردند با این نامه و تدبیر حضرت آقا واقعا چه پاسخ اقناعی برای ملت دارند؟ خداوند به حق باب‌الحوائج‌های محرم حضرت علی‌اصغر و حضرت اباالفضل العباس(ع) رهبر و آقای ما را تا ظهور دولت یار نگهدار باشد و بدخواهان ایشان را رسوا نماید .

---------------------

 

7977---0912 : در کنار برد موشک‌های غرور‌آفرین کشور کلام عالی‌ترین مقام کشور یعنی رهبر معظم انقلاب نیز از نفوذ برخوردار است و مایه مباهات ما ایرانیان می‌باشد - سال گذشته یک نمونه از تاثیر سریع عتاب رهبر انقلاب خطاب به دولت سعودی را همه شاهد بودیم .
-----------------

8580---0912 : شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» که با تدبیر حکیمانه امام خامنه‌ای رهبر عزیزمان انتخاب شد ان‌شاءا... در صورت همت به خرج دادن دولتمردان باعث نشاط و حرکت در جامعه و خنثی کردن توطئه‌ها و تحریم‌ها خواهد شد. علت اینکه برخی ملت‌ها راکد و گرفتارند این است که از نعمت ولایت و رهبری بی‌بهره‌اند و منتظر دیکته غربند .

--------------------------

 

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بارها گفته‌ام هم به عنوان اصل ولایت فقیه باید از رهبری نظام حمایت کرد و هم به عنوان شخص ولی فقیه،بهتر از آیت‌الله خامنه‌ای نداشته و نداریم. /انتخاب

 

---------------------------------------

 

7977---0912 :  دو قطبی نشان دادن جامعه در مسائل کلان کشور از سوی هر مقام و دستگاهی صورت بگیرد کار غلطی است. دولت و رسانه ملی باید هوشیارانه عمل کرده و در زمین دشمن بازی نکنند. رهنمودها و فرامین رهبری فصل‌الخطاب است .

-------------------------

9671---0912 :  وقتی می‌بینیم که دولتمردان اروپا از ترس داعش به خود می‌لرزند و احساس ناامنی می‌کنند ولی ما در ایران در کمال امنیت هستیم بی‌اختیار به یاد شهدا و رهبر عزیز انقلاب می‌افتیم که این آرامش را مدیون آنان هستیم .

 

-------------------------------------------

به نوشته‌ی کانال تلگرامی "ابراهیم حاتمی‌کیا"، در ابتدای این اکران خصوصی که در ساختمان موسسه «اوج » متعلق به سپاه پاسداران انجام گرفت، «قاسم سلیمانی، حاتمی‌کیا و پرستویی را مورد تفقد و تحسین قرار داد و پرستویی در این لحظه به رسم ادب و احترام بر دست سلیمانی بوسه زد ». / تقاطع

----------------------------------

 

8853---0912 : به عنوان یک ایرانی مسلمان، تا آخرین قطره خونم سرباز پای به رکاب رهبر و جان فشانم و حاضر نیستم افراد جاهل و خائن خون به دل رهبرم کنند.

-----------------------

 

علی برزگر- کرج  :از روزی که حضرت آقا در جلسه خبرگان از انتخاب رهبر آینده سخن گفتند یک چشمم اشک و چشم دیگر خون شده، خدا کند من نباشم که چنین روزی را ببینم. جان بی‌مقدارم فدای رهبر عزیزم امام خامنه‌ای باد !

 

-----------------------------

 

حسینی- قم :  دم همه کیهانی‌ها و حزب‌الله بخصوص آن برادر جانباز که در حسینیه امام خمینی(ره) در شب دوم مراسم فاطمیه(س) حرف دل همه ما را زد گرم! ما تا آخرین قطره خون خود و زن و بچه‌هایمان پا در رکاب حضرت امام خامنه‌ای (حفظه‌الله) ولی امر مسلمین جهان و نائب‌المهدی(عج) ایستاده‌ایم. تا کور شود هر آن که نتواند دید. یا علی

 

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

http://hazl.com/archive/2016/1_Jan016/01-16Tanz/jan2016_clip_image018.png

 

پی نوشتها

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 

===================================

 

قیصرانه ها

 

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! : حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 برای فولکر کاودر، رئیس فراکسیون اتحاد احزاب دمکرات مسیحی و سوسیال مسیحی آلمان در مجلس نمایندگان آلمان "بوندس تاگ"، کاملا مشخص است که حدود چهارمیلیون شهروند مسلمانی که در آلمان زندگی می‌کنند، به جامعه آلمان تعلق دارند، اما دین اسلام به این کشور تعلق ندارد . / دویچه وله

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------------------------

روحانی: کار ممیزی کتاب را به انجمن نویسندگان و ناشران بسپارید!/ بی بی سی

 

 حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

----------------------------------

روحانی: می‌گویند در سایه تحریم زندگی خوبی داشتیم چرا آن را برهم زدید؟ /رادیو فردا

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

----------------------------------

دولت ایران از مسابقه کاریکاتور هولوکاست حمایت نمی‌کند/ دویچه وله- محمد(ص)جواد(ع) ظریف،

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

----------------------------------

 

ایران رای دیوان عالی آمریکا را 'دستبرد به اموال جمهوری اسلامی' خواند! / بی بی سی- تیتر

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

----------------------------------

 

روحانی در مورد 'گشت اخلاقی نامحسوس': کرامت انسانی باید حفظ شود!/ بی بی س- تیتر

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------------------------------------

سزارین در آستارا ممنوع شدگیل نگاه – حسین(ع) احمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

---------------------------

روحانی و اردوغان بر 'همکاری برای ثبات منطقه و مبارزه با تروریسم' تاکید کردند !/ بی بی سی- تیتر

 

 حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-------------------

وقتی رهبر در خلاف مسیر امام حرکت می‌کند و دل به متحجران می‌سپرد

موج حمله نمایندگان ولی‌فقیه به کنسرت‌های موسیقی؛ تحجر به راس حاکمیت باز‌می‌گردد؟ / کلمه - تیتر

 

-------------------------------------------------

 

وزارت آموزش و پرورش: مدرسه‌ای که در آن معلم زیر آوار ماند کاملا استاندارد است/ دویچه وله

مرتضی رئیسی رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس ایران در واکنش به خبر فروریختن دیوار در یک مدرسه در خاش و مرگ یک معلم گفت این مدرسه اصلا دیوار نداشته است. به گفته او ساختمان مدرسه کاملا ایمن و استاندارد بوده است .

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

------------------------------------------------------

 

وزیر دفاع ایران: هیچ‌گاه به سمت سلاح‌های نامتعارف نخواهیم رفت/ بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

---------------------------------------------

 

"ایران بزرگ‌ترین و جدی‌ترین دموکراسی غرب آسیا را دارد و در این منطقه ساختار مدنی و سیاسی هیچ کشوری از نظر سازوکارهای دموکراتیک مانند کشور ما نیست ." ! / محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی، دبیر ستاد حقوق‌بشر! قوه ی باه( غذاییه! - م)

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------------------------

مبحث دیگری که غربی ها با ایران مشکل دارند بحث قصاص است در حالیکه قصاص بسیار زیبا و مهم است و به نوعی از حقوق افراد جامعه دفاع می کند   / محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------------------------------

اسلام دین اعتدال است !/ کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی در دیدار با علما! و نخبگان پاکستان

 

============================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

عده‌ای آمده‌اند که اسلام و انقلاب را می‌خواهند با هم از ما بگیرند/ زیتون- خامنه ای

 

تحشیه ی فدوی : نگران نباشید، هر دو را مفت هم بدهید، کسی نمی برد،برادر رهبر!

 

--------------------

 

شكست‌هاى سنگين نظاميان ايران و اسد در حومه حلب / العربیه- تیتر

 

 

تحشیه ی فدوی: تلاش معاندین و ضدانقلاب در این باب که  فدوی را متقاعد کنند که  "بیت" در سوریه حضور نظامی دارد، عمراً راه بجائی نمی برد!

---------------------------------

 

معاون وزیر خارجه ایران در سفر به روسیه خواستار قرار گرفتن دو گروه احرارالشام و جیش‌الاسلام در فهرست تروریستی سازمان ملل شد. روسیه نیز پیش‌تر چنین درخواستی را مطرح کرده بود . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: کوری که عصاکش کور دگر شود !

-----------------------------------

حسین (ع)سلامی جانشین فرمانده کل سپاه: دشمن دیگری غیر از آمریکا نداریم / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: مقام معظم رهبری(ضپ)را چرا از قلم انداختی،برادر حسین(ع)؟!

---------------------------------

 

احمد بدر الدین حسون، مفتی سوریه یا بنا به توصیف مخالفان سوری «مفتی اسد » ، در اظهاراتی جنجال برانگیز، گفت که ترک های عثمانی اگر واقعا دولتی اسلامی بودند، به زبان عربی سخن می گفتند / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوام   what about حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)  ؟!

-------------------------------------------

 

استفان دیون، وزیر امور خارجه کانادا گفت تعطیلی سفارت این کشور در تهران و قطع رابطه دیپلماتیک با ایران از سوی دولت پیشین کانادا، اشتباه بوده است . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوام  what about  قتل زهرا کاظمی ؟!

------------------------------------------- 

اسنادی محرمانه، همکاری رژیم اسد با داعش را بر ملا می‌کند/ العربیه 

تحشیه ی فدوی: آخر قربانت گردم،کدامیک از برادران، از حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) گرفته تا حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)، بوکو حرام ،طالبان و سایر آدمخواران گرامی اسلامی ، خلاف صدر اسلام عمل فرموده اند؟!

--------------------------------------------

 

«دشمنان از روز اول تعبیر تندرو و میانه‌رو را استفاده کردند. از نظر آنها از همه تندروتر امام بزرگوار بود و امروز هم بنده حقیر را از همه تندروتر می‌دانند / دویچه وله- خامنه‌ای

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر رهبر جسارت است،بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،نه حضرت امام(ل) و نه حضرت شما(ضپ)، آفتاب به آفتاب، ده قدم هم راه نمی رفته و نمی روید، که ُکندرو یا ُتندرو باشد!

-------------------------------- 

شرکت ایر فرانس قرار است از ۱۷ آوریل پرواز های خود را به ایران شروع کند. در این میان مهمانداران زن ایر فرانس بشدت از دستور پوشیدن حجاب در هنگام پیاده شدن از هواپیما در تهران عصبانی هستند و گفته اند حاضر نیستند به ایران پرواز کنند .

 

تحشیه ی فدوی :

بسمه تعالی مشق شب :

این بار استثنأئاً بجای پرتقال فروش،پیدا کنید میزان زجری که زنان و دختران ایرانی ،بابت حجابی که قرار  نبوده است اجباری باشد را، در 37 گذشته !

 

--------------------------------

تازه‌ترین اخبار از تهران حاکی از این است که سپاه پاسداران در تدارکِ کودتا بر ضدِ دولتِ حسن روحانی است . / تحلیل روز

 

تحشیه ی فدوی :این آیا عجیب نیست که برادران می پندارند که برادر کلید الاسلام والمسلمین، مخالف حکومت اسلامی درونمرزی ست ؟!

-------------------------------

آلمان قانون "تاریخ مصرف" مواد غذایی را تغییر می‌دهد / دویچه وله- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : اگر زحمت نیست، لطفاً کلیه ی برادران، بقول عوام including حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم را هم، اضافه بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

------------------------------------------

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران می‌گوید که این نیروی نظامی از حمله خارجی نمی‌ترسد و نگرانی‌اش از داخل است . /  امیرعلی(ع) حاجی‌زاده،

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....نگرانی هم دارد !

 

-----------------------------

 

مردم دمشق چطور زندگی می‌کنند؟ / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : به فدوی مربوط نیست ها! لکن  مردم در سوریه ی سابق، به اهتمام مقام معظم رهبری(ضپ) و نایب بر حق اش، برادر بشار اسد، اصلأ زندگی ندارند، بقول عوام what are you talking about?  ، برادر بی بی سی!

---------------------------

 

رهايي از اعدام با حفظ كل قرآن مجيد !/ آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر نیوزبقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، اگر فدوی بود، اعدام را که آسانتر است، انتخاب می کرد!

 

---------------

نرخ جدید جریمه‌ها در ایران؛ رانندگی در حالت مستی ۴۰۰ هزار تومان ./ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : یعنی در مملکت  حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج)، و البته قزلباشان بیت، امّت افزون بر عرق خوری، بدمستی هم می کند؟! فدوی که هیچ جور زیر بار نمی رود، باید شایعه ی ضد انقلاب ،استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین باشد

 

--------------------------------

 

جدیدترین «عاملان انتحاری» داعش، نوجوانی است که می خواهد بهشت را ببیند / العربیه

 

تحشیه ی فدوی:لکن  احوط آنست که این مخبط الاسلام والمسلمین نو جوان،نخست  درب بیت بقول عوام stop by     کرده و سپس، به یکی از جبهه های حق علیه باطل، اعزام شود!

----------------------------------

 

ایران به پرداخت بیش از «۱۰میلیارد دلار» به خانواده قربانیان ۱۱ سپتامبر محکوم شد / رادیو فردا

 

 تحشیه ی فدوی: چیزی نیست که؛ جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید، قهر می کند!

-----------------------------------

 

یمن علیه دخالت‌های ایران به شورای امنیت شکایت می‌کند /  العربیه- تیتر

تحشیه ی فدوی: خب بقول عوام so what? معظم له دست خودشان نیست که، نوعی ناخوشی ست!

----------------------

با آبگیری سد کنگیر؛ ۵ محوطه باستانی ۵ هزار ساله غرق شد /ایلن

ا

 تحشیه ی فدوی : سر ُخمّ می سلامت،شکند اگر سبوئی؛ منظور شاعر آنست که مقام معظم رهبری،زنده باشد!

 

-----------------------------------

 

نماینده خوی: وابستگان دولت احمدی نژاد در ۲ سال آخر دولت دهم ۵۰ میلیارد دلار درآمد دا شتند !/ سحام نیوز

 

 تحشیه ی فدوی : فدوی حیرت می کند! آخر این چه فرمایشی ست؟ اولاً ۵۰ میلیارد دلار رقمی نیست، جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید،قهر می کند ؛! دو دیگر اینکه، چرا فرمایش مقام معظم رهبری یادتان رفته که فرمود که مخبط الاسلام والمسلمین  احمدی نژاد، به ایشان نزدیک تر است و باید انتصاب شود!

-----------------

 

افشاگری طيب‌نيا از ريز مخارج دولت‌هاي نهم و دهم به حساب بخش‌هاي ديگر اقتصاد

١١٤٠ هزار میلیارد تومان در دولت احمدی‌نژاد دود شد !/ شرق

 

 تحشیه ی فدوی : هوای آلوده ی ایران سابق، بی سببی نبوده است !

---------------------------------------

 

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران گفته آمار مرگ و میر ناشی از آلودگی در این شهر به شدت بالا رفته است . آقای چمران امروز اول دی ماه گفته بر اساس آماری که از منابع مختلف بدست آمده میزان مرگ و میر در روزهای اخیر که آلودگی افزایش شدیدی داشته روزانه از ۱۵۰ به ۱۸۰ نفر رسیده است . /بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : هوای آلوده و برادران،دوستان قدیم اند،برادر مهدی(عج) چمران!

 

-------------------------------------------

 

کیری ! و لاوروف به آغاز فوری مذاکرات سوریه فراخواندند / العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: جمله ای که نکوست، از آغازش پیداست !

 

http://vid.alarabiya.net/images/2015/12/15/3104cd31-d37f-46c5-84d0-e47e9feb4296/3104cd31-d37f-46c5-84d0-e47e9feb4296_16x9_600x338.jpg

 

----------------------

 

این اولین پروژه علمی اشعه سینکروتون، دستگاه تقویت‌کننده و شتاب‌دهنده ذرات باردار الکترونی در خاورمیانه است. طرحی که به نوشته "اورشلیم پست" از ۲۰ سال پیش مطرح شده بود

 

 تحشیه ی فدوی : آخر این چه حرکتی ست؟ چرا تن حضرت امام(ل) را به مقیاس  .9.8 " ریش" ِتر، درمقعد * مطهر ، فدوی وقتی صحنه های ورزشی را بناگزیر بعلت حضور ورزشکاران اسرائیلی ترک می کند،بطریق اولی زیر این قره بی ناموسی هم نمی رود، خلاصه مگر از روی نعش فدوی رد بشوید!

 

====================================

 

http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

 

 

آذری : مدت دو هفته می‌شود که درگیر ثبت‌نام و طی مراحل اداری برای کارت ملی هوشمند هستم و مبلغ 35 هزار تومان نیز هزینه کرده‌ام. خدا شاهد است برای انگشت‌نگاری و گرفتن عکس مدت 4 ساعت معطل کردند . ....

 

فدوی: بقول عوام  I can’t believe that  مگر شما، بیشتر از 21 انگشت دارید، برادر آذری؟!

 

--------------------------

 

0875---0912 - : آقای رئیس‌جمهور اجرایی نشدن تعهدات آمریکا در قضیه برجام را مهم ندانسته و گفته‌اند 3 ماه از اجرای برجام گذشته 30 سال که نگذشته است، اگر چنین است پس چرا ایشان در کمتر از 3 روز تمام ذخایر اورانیوم را از کشور خارج کردند 14 هزار سانتریفیوژ را از بین بردند و به قلب راکتور هسته‌ای بتن ریختند .

7344---0912 : اگر برجام بانحوه عمل رئیس مجلس و دولتی‌ها در کمتر از چند ساعت به تصویب نمی‌رسید امروز شاهد آن نبودیم که چندین میلیارد دلار از اموال بلوکه شده کشورمان با یک حکم دادگاه آمریکا برداشت شود .


فدوی: فدوی بدلیل ضیق وقت و تشابه موضوع، هر دو عریضه را به اجال و اختصار پاسخ می گوید : آخر عزیز دل ِ یابو! ، چند بار بگوید که ریاست محترم آبدارخانه ی بیت- وزارت خارجه ی بیت، با ارفاق چیزی در حدودِ دست پنجم خر، مده ظله العالی هستند، عرّ و تیز شما، از چه بابت است، برادر شهروند؟!

 

--------------------------------------------------------

 

5916---0916 : روزی نیست که به خاطر مظلومیت شهدای هسته‌ای آه نکشیم. بعضی مواقع به خودم می‌گویم خوش به حال‌شان که با شهادت رفتند و این روزها را که سایه قیرگون ابر شتابان برجام روی ما سنگینی کرده ندیدند .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام، ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند، به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین ،صلوات الله علیهم اجمعین، شهادت، شهادت است، محل اش دیگر فرقی نمی کند؛ فلذا به کوشش فدوی،با استدعای شما موافقت،و مقرر فرمودند که اگرآب ُکر هم دست تان است زمین گذاشته،سر راه درب بیت بقول عوام stop by  کرده ،و پس از دریافت مبالغی مهمات، به مدافعان حرم(س) در سوریه پیوسته و تا شهید نشدید، بر نگردید !، شیرینی زیر میزی فدوی فراموش نشود، برادر 5916---0916 !

و من الله التوفیق و علیه التکلان

الاحقر- فدوی

 

------------------------------

 

4114---0939 : 20 سال است که قرار بوده بیمارستانی در شهرستان دشت آزادگان سوسنگرد تاسیس بشود ولی متاسفانه هنوز زمان تاسیس آن نرسیده است. این بیمارستان به شرکت نفت واگذار شده است. نمی‌دانم چرا مسئولان مربوطه به فکر ما مردم رنجدیده نیستند؟

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین در وزارت نفت رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند بیمارستان مذکور ضمیمه ی دکلی بود که گمشده است،برادر 4114---0939 !

 

------------------------------

 

9892---0933 : به خاطر خواهر شهیدم که در بمباران هوائی با حجاب کامل درخواب به شهادت رسید شعار مرگ بر آمریکا را هرگز فراموش نخواهم کرد!

 

فدوی هرچه کوشید که ربط بین "گودرز" و" شقایق"(جمع شقیقه- م)را در مهملات مؤمنانه ی شما کشف کند،موفق نشد؛ فلذا روی این عریضه ی عجالتاً اقدامی ندارد ،لکن برای اینکه  شما را چندانهم دست خالی نفرستاده باشد،شما را برای شرکت در "آکادمی چفیه مالی" کاندید می کند،برادر9892---0933 و من الله التوفیق

 

--------- -----------------

 

نوید فرخی: 600 متر زمین پاساژ مهریه همسرم است که پرداخت کرده‌ام با این حال 300 سکه بهار آزادی از من می‌خواهند. بنویسید زنان در کجای دنیا مثل جمهوری اسلامی ایران مقام و منزلت دارند. سالها در اروپا زندگی کر ده‌ام. خودم شاهد بوده‌ام که یک خانم برای خرید یک دستگاه خودرو باید سالهای سال قسط می‌پرداخت.

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد ؛لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، خالی از ضرر نیست   ؛آخر خودمانیم، این چه مهمل داهیانه ای ست؟ . "مهریه "  امری قدیم است و حادث نیست ! و نسبت آن با حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) ،مانند نسبت "گودرز " است با  "شقایق"(جمع شقیقه- م)!

 

بیت

به "دولت" نیست مربوط این "عریضه"

چه ربطی گوز دارد با شقیقه ؟!

 

و، گفتن ندارد که  این ،ربطی به حقوق ضایع شده ی زنان در جامعه ی شکوهمند اسلامی ندارد،و حقوق زنان همچنان و به مقیاس ۹،۹"ریش " ِتر! در حال سلب شدن است،برادر فرخی!

---------

 

1375---0916: گردانندگان اصلی حکومت آمریکا‌ از یک طرف خون سرخ‌پوستان را می‌ریزند و از سیاه‌پوستان بهره‌کشی می‌کنند از سوی دیگر برای فریب افکار عمومی یک نفر سیاهپوست را رئیس‌جمهور این کشور می‌کنند. شیطان اگر این فریبکاری‌ها را نکند شیطان نیست.

 

فدوی: مراتب ،به آگاهی نمایندگان محترم حکومت در مجلس رسید؛ پس از سینه زنی، دستجمعی و گله وار فرمودند: صحیح است، صحیح است!

 

--------------------

 

عباس ایرانشاهی- تهران : از هم‌وطنان عزیز درخواست می‌شود کمپین کمک به مردم دو شهرک نبل و الزهرای سوریه که دو سال است در محاصره فرقه منحرف تکفیری داعش است تشکیل دهند.

 

فدوی: مراتب در شرایطی که ضد انقلاب بیهوش بود،جهت مزید اطلاع وبا قید 72 فوریت،به آگاهی هموطنان شل و پل و گرسنه ی ایران سابق رسید؛ پس از گریه ای مبسوط، دستجمعی گفتند والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، دو شهرک مذکور، به اظهار خودتان، فقط 2 سال است که افزون برنماینده ی محترم مقام معظم رهبری(بشار اسد- م) ، در محاصره ی برادرانِ حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) اند،لکن ما سی و هفت سال است ، که گروگان و در محاصره ی برادرانِ حکومت اسلامی  درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) هستیم، از قدیم هم فرموده اند : چراغی که به مسجد رواست ، بخانه حرام است ؛ فلذا احوط ،رهاندن ما از این ذلت و مشقت ِ مزمن است. خدا بگوید چکارتان بکند ،که فدویِ ساده را ، اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر عباس(ع) ایرانشاهی!..

 

---------------

 

6263---0938 : آمار 133هزار نوزاد مهرماه امسال خبر خوشایندی بود که نشان از تأثیر ابلاغ سیاست‌های جمعیتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرهنگ‌سازی‌ها و حمایت‌های تسهیلاتی بود که در این زمینه انجام گرفت. امیدوارم این روند بهتر از گذشته تداوم یابد.

 

فدوی: مراتبِ امتنان شما شدیداً،به آگاهی ملت شل و پل رسید. در« باب تداوم برنامه»! پوزش خواسته و گفتند که دیگر نه قوُت در شکم دارند و نه قوّت در کمر! ضمناً پیرامون « آمار 133هزار نوزاد » نیز یواشکی و با قید احتیاط افزودند که ذغال خوب هم ( کاندُم های بی کیفیت چینی - م)، بی تأثیر نبود ! و فی الواقع،ربطی به اوامر مقام معظم رهبری(ضپ) نداشت،برادر 6263---0938!

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

7 می المُکیّف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

May 2nd, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

  

************* با گرامیداشت روز جهانی کارگر***************

 

این "بینوایان" ایرانی،  اثر عمله ی بیت هستند، نه ویکتور هوگو!

 

 

 

 

********************

====================================================

 

 

 

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد!

 

فدوی پیش از این درخبرهای جراید شریفه ی دارالخرافه، هرگاه که به واژه ی مرکب " عملیات نامحسوس" بر می خورد، می دانست که منظور نیروی محترم انتظامی متخلص به " ناجا" ،آنست که برادران از مبارزه ی صمیمانه و گوشمالی ملت همیشه در بند  عجالتاً  فارغ شده، و حالا با " عملیات نامحسوس" در پی تعقیب و دستگیری سایر بزهکاران و جنایتکاران هستند! (1) بی سببی نبود که گفته اند و می گویند :

بیت

خد ا(2) گر زحکمت ببندد دری،

ز رحمت زند قفل محکم تری !

 

گفتن ندارد که منظور شاعر چموش در مصرع نخست،تحمیل " حجاب اجباری"، و مراد آن نابکار از مصرع دوم،عملیات ایذائی"گشت نامحسوس" ارشاد است ! که فی الواقع، حجت را بر خوارج، که ولی نعمتان سابق حضرات باشند، با گشودن زنجیرهای آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین ، بوجه زیر، تمام کرده است :

 

گشت هفت هزار نفری نامحسوس ارشاد

 

 

 

گردان شعبان بی مخ های اسلامی!

 

بررسی و مرور خبرهای مرتبط  بعدی اما حاکی ست که عمله ی بیت ، بدلائلی که از آن " به برخی نگرانی ها" یادشده، عقب نشینی کرده و مبالغی تخفیف مرحمت فرموده، و فی الواقع،مایه کاری حساب کرده اند، شما هم بنقل از برادر بی بی سی،ملاحظه کنید:

 

دولت ایران می‌گوید 'گشت نامحسوس' به طرح 'امنیت اجتماعی' محدود می‌شود و طرح 'امنیت اخلاقی' که از جمله شامل فشار حکومت درباره پوشش زنان است، هم‌چنان به طور محسوس و با 'گشت ارشاد' اجرا می‌شود!....... 

 معاون وزارت کشور گفته است تلفیق این دو طرح، "موجب برخی نگرانی‌ها" شده بود!

 

 

باری این همان ترفند برادرانه ست که ملت را به مرگ می گیرند، تا به آنفولانزی آخوندی راضی شوند.با اینهمه  فدوی میخواهد نکته ای را درهامش این مختصر،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب نیز نخواند و نشنود، با برادران کثرالله امثالهم در میان بگذارد و آن اینکه،درست است که ملت،خوشبختانه خاصیت فنر دارد،یعنی هرچه فشارش بدهند،هی پائین تر می رود !، لکن روزی که بنظر چندانهم  دور نمی آید،این فنر به آخرین بند خود می رسد و در آنحالت، عمله ی بیت یک راه بیشتر ندارد، و آن برداشتن پا از روی فنر بسیار فشرده ی کذائی ست که در اینصورت، فدوی آینده خوبی برای چشم و چار و سر کله ی برادران نمی بیند، از فدوی گفتن !....

 

زیاده توصیه ای نیست ..

 

30 اپریل 016

 

پی نوشتها

 

---------------------------------------------

(1) به گفته ساجدی نیا، ماموران این فرماندهی قبل از سال نو در مراکز تجاری، بازار و نمایشگاه های بهاره شهر تهران مستقر خواهند شد و نسبت به انتظام بخشی و ایجاد محیطی آرام به منظور جلوگیری از سرقت و دستگیری سارقان در اطراف این اماکن اقدام می کنند، ضمن اینکه تمامی این مراکز تحت پوشش پلیس محسوس و نامحسوس قرار دارند تا با انواع جرایم مقابله شود .

 

ساجدی نیا از استقرار نیروهای پلیس به صورت نامحسوس در ایستگاه های مترو و اتوبوس نیز خبر داد و افزود: برای مبارزه با سرقت، پلیس آگاهی اجرای طرح های عملیاتی در این مکان ها را در دستور کار قرار داده است . /شبکه خبر1394

 

سرهنگ "سامان غني زاده " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت از منازل در اروميه ، رسيدگي به موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.

وي افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي، موفق شدند سارقان را شناسايي کنند، در استعلام هاي صورت گرفته مشخص شد که متهمان مذکور از سارقان حرفه اي و سابقه دار هستند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: پس از شناسايي مخفيگاه متهمان ، ماموران به صورت نامحسوس، آنها را تحت نظر قرار داده و موفق شدند شب گذشته حين سرقت دستگير کنند. / 1395- پلیس نیوز  News.police.ir

 (2) ملاحظه می فرمایید که این خدا همان خدای مألوف نیست !

 

=============================

 

 

محک

  

فدوی نمی داند که معاندین چه اصراری دارند که هر چه را که دم دست شان است، بهر قیمتی که شده،به حکومت اسلامی درونمرزی ما(جمهوری اسلامی- م)که مظلوم در گوشه ای نشسته و دارد نان و هسته اش(نان و ماست سابق- م) را می خورد،بچسبانند!، بعنوان مستوره،نگاه کنید:

 

ایران از حامیان سرسخت نظام اسد است. انتشار این فیلم که البته نخستین فیلم از حضور نظامیان ایران در سوریه نیست، در حالی صورت می‌گیرد که مقام‌های ایرانی همواره تاکید کرده‌اند که حضور نظامی در سوریه ندارند و تنها برخی از نیروها برای مشاوره اعزام شده‌اند . / العربیه

 

پدر جان! عیب می جمله بگفتی،"ضررش" نیز بگوی! یعنی ،نخست تأملی در ادامه ی همین خبر کرده،سپس مدعی حضور نظامی،تسلیحاتی،مالی و ..."ایران" در سوریه بشوید:

 

به نوشته صفحه «گزارش جنگ در سوریه و عراق» در شبکه اجتماعی فیس‌بوک، این تصاویر، جمعی از اعضای «تیپ یکم حضرت حجت سپاه خوزستان» را نشان می‌دهد که در میان آن‌ها، تعدادی از نیروهای «یگان‌های تیپ دوم تکاوری امام حسن مجتبی» متعلق به شهر بهبهان و «تیپ تکاوی امام سجاد» شهر کازرون دیده می‌شوند .

 

حال بعنوان تکلیف شب(از نوع شرعی- م) کدامیک از تأسیسات زیر ،ایرانی بنظر می رسند؟ :

 

* تیپ یکم حضرت حجت(عج)

* یگان‌های تیپ دوم تکاوری امام حسن مجتبی(ع)

* تیپ تکاوی امام سجاد (ع)

 

بر این پایه، فرمایش برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف وزیر خارجه ی بیت ،در مورد سوریه که گفته است: «ما حضور نظامی نداریم. ...» بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است! و اما پیرامون این بخش از ادعای" دشمن" :

 

 

این گزارش نام برخی از حاضران در این تجمع را نیز ذکر کرده از جمله «عباس کردونی، محمود اسکندری، داود نری میسای، رضا عادلی، مصطفی خلیلی، علی‌حسین کاهکش، احمد مجدی و علیرضا حاجیوند »این افراد در هفته‌های اخیر در جنگ با مخالفان حکومت بشار اسد در جبهه شمال غرب حلب کشته شده‌اند و در ایران به خاک سپرده شدند . /همانجا

 

 

در این باب نیز فدوی ،گزارش زیر را بعنوان کم کردن روی معاندین، مکرر می کند:

 

 

به شهادت برادران آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین،اینها رفته بوده اند سوریه ماهی گیری! منتها به شیوه ی کلاسیک؛یعنی، بجای قلاب،هی "ت.ان.تی"  که چیزی کم از بمب ندارد،در آب می انداخته اند! که ناگاه یکی از ماهیان خشمگین شده و یک فقره "ت.ان.تی" را قبل از اینکه عمل کند، به برادران بر می گرداند و ترتیب برادران ماهیگیر را می دهد، این دیگر اینهمه گرد و خاک ندارد که!...

 

 

از فرمایشات خودمان ،از خنده روده بر شدیم، بخدا!

حمله‌ی اخیر ایران به شمال حلب بنابر آمار سازمان ملل متحد در طول یک هفته دستکم ۳۰ هزار سوری را آواره کرده است که بیش از ۸۰ درصد آنان را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند .

================================================

 

گِرد و گردو!

 

 

..... این چه فرمایش پرتی ست ؟! نخیر! ،آخرهرگردی که گردو نیست؛این آخوند خوش تیپ هم!، بعلت آن خال که بر پیشانی دارد،که هندی نیست!،تازه حضرت امام(ل) با آنکه اصلاً خال نداشت،ولی هندی بود!.. اختلاف بر سر همان یک نقطه ی ناقابل است (1)پس بقول فرمایش همان حضرت(ل)،میزان، حال است نه خال !حالا بجای این حرفهای سر بر باد ده،می گذارید که سرانجام،فدوی ِ منتظرالظهور،به کارش برسد یانه؟!.. باری- احوط آنست که خوانندگان محترم ضد انقلاب، بجای گیر دادن به خال حجت الإسلام "کرد میهن"(2)، به خبرهایی که پیرامون ایشان از العربیه و در پی نقل می شود،  توجه کنند،پیش از آن اما ذکر این مصیبت نیز خالی از ضرر نیست که شاید یکی ازانگیزه های" تجاوز كنندگان "گرامی ، تلافی تجاوز ِ برادران سعودی به دو تن از مؤمنین ما در فرودگاه جدّه بوده باشد! با اینهمه ، از شواهد و قراین چنین پیداست که بنا به ملاحظات بین المللی، گویا امر براین دایرشده است که در فقره ی سفارت عربستان در تهران و مشهد،زنگوله را گردن این خدمتگزار بیت بیاندازند!:

 

نیم بیت!

یا رب مباد کس را، مخدوم بی عنایت!

باری، نقطه سر سطر :

 

ایران: تجاوزکنندگان به سفارت سعودی را محاکم می کنیم

 

و متعاقباً :

 

خبر دستگیری "حسن کردمیهن" به اتهام داشتن نقش کلیدی در حمله به سفارت عربستان سعودی، در حالی در رسانه‌های ایران منتشر شده که این روحانی، از سخنرانان بسیار بانفوذ هیات های بسیجی و مدیر چند مجموعه فرهنگی اصولگرا بوده است. همزمان با ذکر نام او در رسانه ها، غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضایی ایران اعلام کرده که فرد بازداشت شده نه تنها "در این ماجرا دخیل بوده" بلکه "برخی دستورات را داده است". /بی بی سی

 

گفتن ،البته ندارد که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،همه ی راهها،نه به  ُرم ،و نه حتا به ُقم،بلکه خوشبختانه به بیت اُتم ختم می شود! بیک نشانه در این پیوند ،نگاه کنید:

 

حسن کردمیهن بعد از حمله به سفارت عربستان، حرف هایی را بر زبان راند که شاید نباید می زد. او در یک سخنرانی خبرساز گفت به عنوان کسی که شهرت دارد همیشه "مطابق با منویات آقا حرکت کرده است و همیشه حرف آقا را زودتر متوجه می‌شده" از حمله به سفارت حمایت می کند. این روحانی افزود: "انتظار نداریم که آقا در این فضای بین‌المللی این کار را تأیید کنند ولی تقبیح نکردند." !/همانجا

 

یک مقام مکلای بیت نیزکه نخواست تا انقلاب مهدی(عج) نام اش فاش شود،یواشکی به فدوی گفت که لازم نیست نگران سرنوشت حجت الإسلام "کرد میهن" باشد،زیرا نامبرده در نهایت،حتا اگر بجای "پول انگلیسی" (3) پول آمریکایی هم گرفته باشد ،(4) جزو شهدای مدافعان حریم بیت منظور، و با روح پر فتوح حضرت امام(ل)، محشور خواهد شد.

 

پی نوشتها

 

--------------------------

(1) زیر لب وقت نوشتن همه کس نقطه نهد
وین عجب نقطه ی خال تو به بالای لب است!

(2) در باب اینکه در حجت الإسلام "کرد میهن"، "کاف" را به ضم باید خواند ویا به فتح ،بین علما اختلاف است

(3) طلاب نباید پول‌ انگلیسی را بگیرند/ دویچه وله- آیت الله محمد(ص)یزدی

(4) پشت پرده همه دشمنی‌ها و مشکلات ما همان گونه که امام راحل (ره) فرمود، آمریکا بود!. پشت پرده به شهادت رساندن شیخ نمر و حمله به سفارت عربستان در تهران نیز آمریکا است.!/ خرداد- ریاست محترم چماقداران بیت،محمد(ص)رضا (ع)نقدی

=================================================

 

 

چراغ سرگردان   

 

فدوی نمی داند که بقول هلندی ها،این فقره را دیگر، کجای دل اش بگذارد که برادران فلسطینی،کثرالله امثالهم، حاضر نیستند که حتا کمک بلا عوض حضرت آقای ما را هم بپذیرند و برای اخذ آن،شرایطی ملحوظ فرموده اند!، به عین خبر نگاه کنید، لکن اگر باورتان نشد، بقول عوام hesitate  don’t  ؛ که  فدوی را خبر کنید تا بعنوان سوگند وبرای محکم کاری، روح پر فتوح حضرت امام(ل) و نیز پُرستات مقام معظم رهبری، مده ظله العالی را هم ضمیمه کند، بلکه باورتان شود !.

 

 

تشکیلات خودگردان کمک مستقیم ایران به فلسطینی ها را غیرقابل قبول دانست!/ بی بی سی- تیتر

 

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

 

 

سفیر ایران در لبنان روز چهارشنبه گفته بود که تهران به خانواده های فلسطینیان کشته شده در آنچه به انتفاضه بیت المقدس مشهور است، ۷ هزار دلار کمک مالی می کند .  

 

فدوی البته در اینمورد ،بلحاظ فقدان بیضه ی لازم،که سایز آن در تقابل با  حکومت اسلامی  درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) * که باید چیزی بیش از یک هندوانه باشد،البته ساکت است! لکن در حاشیه یواشکی عرض می کند که اولاً دلار لعنة الله علیه، به اهتمام حضرات، مگر  چند شده است ؟ مطابق گزارشات فرستاده ی فدوی، هنوز یک دلار ناقابل شیطان بزرگ، حتا به 5 هزار تومان هم نرسیده است! که جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید، لا محاله قهر می کند! ثانیاً فدوی جان ناقابل خود را در طبق افلاس گذاشته و یواشکی از معظم له می پرسد ، از ملت شل و پل، بویژه گرسنگان و کارتون خوابان،در خصوص این ریخت و پاش مکتبی، آیا پرس و جوئی فرموده است؟!

 

فدوی بعنوان یک مستوره بسیار کوچک از هزاران،مراتب زیر را بشرح زیرعلاوه می کند:

 

گزارش راویان از کودکانی که تصوری از تلویزیون ندارند:

روستایی که اهالی‌اش «رئیس جمهور» را هم نمی‌شناسند

 

مقدمتاً عرض می کند آنکه اصلاً مسأله ای نیست،!خب فدوی هم با آنکه در شهر زندگی می کند، جسارت است، رئیس جمهور را نمی شناسد و اما ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

اینجا نه برق هست نه آب و نه بهداشت و درمان؛ اینجا نه از مسئولی خبری می‌شود و نه حتی از آنتن موبایل و سیگنال‌ رادیو و تلویزیون؛ اینجا نه اخبار معنایی دارد و نه سیاست؛ زندگی در اینجا سال‌ها است به حاشیه رفته و زمان ده‌ها سال است متوقف مانده ...

 تصور پا گذاشتن به نقطه‌ای آن قدر دور افتاده که حتی کودکانش در تمام عمر، «جعبه جادویی تلویزیون» را به چشم ندیده‌اند و حس فشردن کلید برق و روشن شدن فضای تاریک، برایشان باورنکردنی است، آن قدر غیرقابل باور هست که پیه 2000 کیلومتر سفر را به تن بمالی و تمام سختی و ناامنی رسیدن به این نقطه را به جان بخری؛ غیرقابل باور است مجسم کردن زندگی مردمانی که هیچ تصوری از زندگی امروز و مظاهر بَدَوی آن هم ندارند؛ از تلویزیون و تلفن و برق و اخبار و جنجال‌های سیاسی و فوتبالی تا تغذیه و بهداشت و حتی سرپناهی امن؛ آنقدر غیرقابل باور که حس ماجراجویت را زنده می‌کند و وقتی پا به این سفر می‌گذاری، می‌توانی حس عجیب کریستف کلمب در کشف نقطه‌ای ناشناخته روی این کره خاکی را بعد از قرن‌ها در وجودت حس کنی ...

 

 

عزیز تنها جوانی است که فارسی را سلیس صحبت می‌کند؛ از وضعیت زندگی اهالی می‌پرسم و می‌گوید: «از دستاوردهای جمهوری اسلامی، تنها 45 هزار تومانی است که نصیب برخی‌ها می شود و بعضی از اهالی هم از آن محرومند و گرنه از بقیه امکانات محروم مانده‌ایم؛ نه آب شربی داریم و نه برق و امکاناتی برای درمان؛ خداکند که شما برای ما کاری کنید که پیش امام خمینی و رهبری و شهدا شرمنده نباشید» !  با دست به زن چروکیده‌ای اشاره می‌کند که کودک حدوداً یک ساله‌ای را در آغوش گرفته و می‌گوید: «این بچه دستش امروز سوخته؛ خودتان ببینید؛ ولی ما کاری نمی‌توانیم بکنیم؛ نه دکتری هست نه دارویی»...  سراغ کودک می‌روم؛ دستش بدجوری سوخته و پوست نازک دستش حسابی تاول زده و ور آمده؛ آنقدر شدید گریه می‌کند که هر از گاهی نفسش بند می‌آید ...

 

 

 

 

 

باری- مقام معظم رهبری(ضپ) ، نه اینکه معاذالله منظوری داشته باشد،بلکه  معظم له وقت ندارد که خجالت بکشد ! ...

 

=========================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند! 

 

 

 

 

طرح:مانا نیستانی

خامنه ای: اکنون در مرحله‌ی "تشکیل دولت اسلامی" در ایران هستیم/ ایران وایر 

 

 تحشیه ی فدوی:  داعش قبول زحمت فرمود؛ شما دیگر  زحمت نکشید،برادر رهبر!

 

------------------------------

آیا سرطان، امید کوکبی را آزاد می‌کند؟ / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: نع! زیرا سرطان ،بسیار ضعیف تر از آخوند است، برادر بی بی سی، می دانید که !

---------------------------

 

همایش ملی "مد و لباس اسلامی" با هدف ترویج "فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی" در بجنورد برگزار شد . / دویچه وله

  

تحشیه ی فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،"فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی" هم مانند " جمهوری اسلامی" ، مانعة الجمع اند!

 

-----------------------------------

مشاور روحانی: کشور به عوام‌فریبی ساختاری گرفتار است/ دویچه وله- تیتر

 

 

تحشیه ی فدوی: نداشتیم برادر حسام‌الدین آشنا، نداشتیم!.. "عوام‌فریبی" هم مانند برادر بشار اسد، از خطوط قرمز ماست !

 

------------------------------------

 

با دو ماه تاخیر  تکلیف حجاج ایرانی ۲۶ فروردین مشخص می‌شود/ دویچه وله- تیتر

 

هیأتی از سازمان حج و زیارت ایران روز ۲۶ فروردین به عربستان می‌رود تا در دیدار با مسئولان این کشور تکلیف ایرانیانی که امسال قصد سفر حج دارند را مشخص کند. این دیدار قاعدتا می‌بایست دو ماه قبل انجام می‌شد.

 

 

تحشیه ی فدوی : به فتوای مرجع تقلید عالیقدر فدوی، احوط آنست که تعداد تجاوز کنندگان را در فرودگاه جدّه افزایش دهند تا مؤمنین اینقدر معطل نشوند !   و من الله التوفیق

 

--------------------------------

 

سردبیر روزنامه "جمهوریت" در آستانه سفر صدراعظم آلمان به ترکیه از او انتقاد کرد. جان دوندار که به دلیل انتشار گزارشی در ترکیه محاکمه می‌شود مرکل را به سکوت در برابر نقض حقوق بشر در این کشور متهم کرده است . / دویچه وله

 

 

تحشیه ی فدوی: اگر زحمت نیست، ایران سابق را هم اضافه کنید، ثواب دارد،، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

------------------------------------------------

 

۱۹ آوریل ۲۰۰۵: ۷ قرن گذشت تا رهبری از قدرت کناره گرفت / دویچه وله- تیتر

 

 

تحشیه ی فدوی: خوانندگان محترم ضد انقلاب، بیخودی ذوق نکنند!، منظور برادر پاپ است که زهرش را قرنها پیش کشیده اند! *

 

 

* ۱۹ آوریل ۲۰۰۵: ۱۱ سال پیش در چنین روزی اسقف آلمانی، یوزف راتسینگر به عنوان پاپ اعظم، رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد . این پاپ از چند جهت استثنایی بود: نخست این که تعویض مقام رهبری کاتولیک‌های جهان تنها زمانی صورت می‌گیرد که پاپ درگذشته باشد. تنها ۶۰۰ سال پیش چند پاپ مجبور به استعفا شدند و ۷۰۰ سال پیش بود که یک پاپ اعظم به دلخواه خود از کار کناره گرفت. به تعبیری، این نخستین بار بود که پس از قرن‌ها یک پاپ پیش از مرگ از سمت خود کناره‌گیری کند .

 

------------------------------------------

 

دیوان عالی آمریکا چهارشنبه ۲۰ آوریل، به ضرورت پرداخت دو میلیارد دلار به خانواده‌های قربانیان انفجار پایگاه تفنگداران نیروی دریایی آمریکا در بیروت در سال ۱۹۸۳ و حملاتی دیگر که ایران مسئول آن است، رای داد . /العربیه 

 

تحشیه ی فدوی:

بیت

گنه کرد در شرق یک رهبری

به U.S. زدند گردن ملتی!

 

--------------------------------------------

 

شاکیان ایران را متهم به کمک مالی که گروه حزب‌الله لبنان کردند که در سال ۱۹۸۳ با انفجار کامیونی بمب‌گذاری شده در پایگاه تفنگداران آمریکایی در بیروت، دستکم ۲۴۱ نظامی آمریکایی را کشتند .

 

------------------------------------------------------------------------------

 

آکادمی نوبل پس از ۲۷ سال فتوای قتل سلمان رشدی را محکوم کرد / رادیو فردا

 

 

تحشیه ی فدوی: حالا چه عجله ای داشتی،برادر نوبل؟!

 

----------------------------------

 

الجبیر: اگر ایران ستیزه‌جویی را کنار بگذارد، بهترین روابط با آن ممکن است /  العربیه

 

 

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند که مقدور نیست زیرا استکبار جهانی و صهیو نیزم بین الملل،  لعنة الله علیهم اجمعین،تازه سر کیسه را شل فرموده اند ،برادر فدوی!

 

 

==================================================

 

 

 

1160---0930 : اگر فلسطینی‌های کرانه باختری هرچه زودتر مسلح بشوند و بتوانند روزی چند عدد خمپاره به شهرک‌های یهودی‌نشین شلیک کنند با مهاجرت معکوسی که به وجود می‌آید زوال رژیم جعلی صهیونیستی نزدیک‌تر خواهد شد.

 

فدوی :مراتب در شرایطی که شدیداً مشغول نرمش قهرمانه ی صبحگاهی بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. قدری متغیر شده و فرمودند شما دیگر لازم نیست سرود یاد مستان بدهید، برادر فدوی ! و افزودند که معظم له با هر خمپاره،دو تا کوبیده نیز ضمیمه فرمودند لکن آن مؤمنین،کوبیده ها را در رگ زده، لکن خمپاره را فروخته اند !؛ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر 1160---0930!

 

-----------------------------

 

خانم نادری : اینکه حتماً باید نیمی از امور اجرائی کشور به خانم‌ها سپرده شود، پاسداشت کرامت زن نیست. ولی به خاطر اینکه غربی‌ها انگ تبعیض جنسیتی به ما نزنند متأسفانه برخی افراد نالایق در رأس امور اجرائی سازمان و یا وزارتخانه قرار می‌گیرند که تجربه هم ثابت کرده است از عهده انجام وظایف محوله برنمی‌آیند نمونه‌اش سازمان محیط‌زیست و معاونت امور زنان ریاست‌جمهوری که هر از گاهی فتوا هم صادر می‌کند. تداوم مسئولیت اینگونه افراد جز آسیب و ضرر به جامعه و مردم هیچ ثمری نخواهد داشت.

 

فدوی تاکنون می پنداشت که خواهرلاله افتخاری،نماینده ی مادّه ی حکومت در مجلس،گوی سبقت را از برادران شدیاً ربوده و ضد زن ترین موجود، در حکومت اسلامی درونمرزی ست؛ درود بر شما که پا در نعلین او کردید،خواهر نادری!

 

---------------------------------

 

0752---0913 :  2 ماه است آموزش و پرورش «تیران و کرون» در استان اصفهان به علت اختلاف جناحی اداره کل استان فاقد مدیر است! شاید در تاریخ آموزش و پرورش در چنین موقعیت حساس تحصیلی بی‌سابقه باشد که دو ماه اداره شهرستان فاقد مدیر باشد .

 

فدوی : 2 غلط داشتید 18 می گیرید،برادر 0752---0913 ! نخست آنکه ،اختلاف بین علما، از مبانی تحکیم و ترویج شرع انور است؛ دو دیگر اینکه،فدوی چیزی بنام "تاریخ آموزش و پرورش" را بجا نمی آورد؛ آنچه هست، تاریخ اسلام عزیز است  و لاغیر؛ فلذا فدوی روی عریضه ی شما اقدامی ندارد.

 

---------------------------------------------

 

8757---0939 : حقوق فرهنگیان بازنشسته قبل از سال 94 خیلی پائین تر از حقوق بازنشستگان سال جاری است. چرا باید چنین تبعیض آزاردهنده‌ای وجود داشته باشد؟ مجلس ما چه کار دارد می‌کند؟......

 

 

فدوی : آخر خودمانیم، این چه پرسش بیربطی ست؟ معلومست دیگر، نمایندگان محترم حکومت در مجلس، اگر مجال حضور در صحن حسینیه(مجلس- م) را داشته باشند،هر یک،پس از صرف یک صبحانه ی بسیارمختصر، مشتمل بر ۲۵ تخم مرغ دو زرده ی محلی،چهارعدد نان بربری خشخاشی، دو کیلو پنیر تبریز،دو کاسه عسل سبلان، ،یک کیلو سرشیر و در خاتمه برای تبرّک،  دو پارچ دوغ آب علی، سلام الله علیه ،به بدن زده و بفاصله ی اندکی، به کُما رفته و پس از آنکه به هوش آمدند،عازم نماز دشمن شکن ظهر شده و پس از سینه زنی،با پرتاب مشتهای محکم به دهان و فکِ استکبار جهانی وصهیونیزم یبن الملل و ایادی آنان در داخل و خارج و ُکرات دیگر،لعنة الله علیهم اجمعین،روز مبارک را، به پایان می برند، اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر8757---0939؟!

 

---------

 

4643---0936 : مستمری ما معلولین ذهنی تحت پوشش بهزیستی بسیار ناچیز است. از سوی دیگر بیمه تکمیلی نداریم. بابت 3 نفر ماهیانه 50 هزار تومان به ما کمک مالی می‌شود. مشکلات خود را به کجا ببریم که ترتیب اثر داده شود.

 

مراتب موجب حیرت فدوی شد که چطورمقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه و توابع،که خود جزو معلولین ذهنی هستند،بدرخواست شما،توجهی نفرموده اند،برادر4643---0936!

 

2105--- 0910: شهدای مدافع حرم در سوریه، نمونه بارزی از رویش‌های انقلاب اسلامی در مقابل فسیل‌های سیاسی غافل و ریزش‌های نادم هستند. عاقبت به خیری موهبتی است که نصیب هر کسی نمی‌شود.

 

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت بعرض ملک آسمان سپهر اقتدارشان رسید، در پاسخ بعدالتحیه والسلام وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) شدیداً دعا فرمودند که شما هم مانند سایر شهدای مدافعان برادر بشاراسد،عاقبت به خیر شوید،برادر  شهروند!  آمین یا ربّ العالمین

 

-------

 

5362---0919 : تأیید مشروط برجام از سوی رهبر معظم انقلاب تحقیر آمریکا بود که فکر می‌کرد خود را برای جشن تحقیر ایران آماده می‌کند .

 

فدوی :  بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

----------------------------------

 

محمدی از تهران : تماس گرفتم که فقط شعار مرگ بر آمریکا را تکرار بکنم. تا زنده‌ام نخواهم گذاشت این شعار از زبانم بیفتد.

 

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام فرمودند  که شعار"مرگ بر آمریکا" در حکم صلوات است !و یک فقره کفایت نمی کند و در نسخه ای مرحمت کردند که اگر غذا گیرتان آمد، روزی 250 بار پیش از غذا "مرگ بر آمریکا" بگویید،تا رستگار شوید، برادر محمد(ص)ی!

 

--------

 

4239---0921  : فرق نوشهر در استان مازندران با شهر بانه در کردستان چیست که بانه را منطقه آزاد اعلام کردند ولی برای نوشهر هیچ قدمی برنداشتند و سفر رئیس‌جمهور به مازندران فقط با تمجید و تعریف زبانی سپری شد.

 

 

برادر 4239-0921،برادر 4239-0921! بقول عوام، take it easy! ین نکته را بعلت ارادتی که فدوی به حضرت ابوی(ره)دارد، بشرط آنکه بین خودمان باشد،ضد انقلاب نیز نشنود عرض می کند که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،جائی بنام آزاد، و چیزی بنام آزادی،وجود خارجی ندارد فلذا و باز هم بقول عوام،don’t worry, be happy! برادرشهروند!

 

---------

 

سیامک کریمی : در حال حاضر مشکل اکثر خانواده‌های ایرانی خرید خودرو نیست که دولت تصمیم گرفته 20 میلیون تومان وام بدهد. در همین قدم اول معیشت زندگی مانده‌ایم با مشکل گرانی و تورم چه‌کار باید بکنیم. چرا دولت و دولتی‌ها آدرس غلط به مردم می‌دهند؟

 

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: اصلاً آدرس نداده اند که درست یا غلط باشد!، بلکه منظور آن بوده است که مؤمنین کثرالله امثالهم،سوار بر خودرو مذکور شده و با سرعت،از گرانی و تورّم بگذرند،برادر کریمی!

 

-----------

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

30 اپریل المشجّرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

*.*.*.*.*

Archive