حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.* Like us on Facebook *.*.*.*.*

 

 
 
April 26th, 2016
 

 

 

حمیدرضا رحیمی
www.hazl.com

 

 

 

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/ws/660/amz/worldservice/live/assets/images/2016/04/20/160420183641_omid_kokabi_cancer_640x360__nocredit.jpg

 

 

کلکسیون مکتبی

 

 

..لکن اینگونه هم نیست که حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) (1) کاملاً بی برنامه و شلخته بوده باشد؛ بقول  آن بزرگوار، هر بی نظمی هم دارای نظمی ست ! (2) ، الا حکومت حضرات! باری-از اینها که بگذریم، بنظر می رسد که اشتهای اهل کلکسیون، سیری ناپذیر است و ولَعَ عجیبی به جمع آوری اقلام مورد علاقه شان دارند، حتا اگر نمونه ی آنرا بقول عوام already   در اختیار داشته باشند؛ خب برادران ما نیز درحکومت اسلامی درونمرزی ، همینطورند،حال گیرم علاقه شان، برخلاف علاقه ی مردم متعادل، که گردآوری تمبر- سکه- کتاب و از این قبیل باشد،حضرات مشتاق به داشتن  کلکسیون جنحه، جرم و جنایت باشند!

تورقی کوتاه در کارنامه ی درخشان عمله ی بیت،نمونه هائی،  از باربکیوی مردم بیگناه در فاجعه ی سینما رکس آبادان گرفته ، تا قتل های زنجیره ای در داخل و خارج از میهن اسلامی، که همگی با اطلاع و در حضور جهانیان صورت گرفته است را ،به آسانی بدست می دهد. تازه ترین نمونه را اگر خواسته باشید، مورد امید کوکبی نخبه ی جوان فیزیک است که بجای اینکه به شیوه ی خاج پرستان، لعنة الله علیهم اجمعین ،بر صدرنشیند و قدرببیند، به اهتمام برادران،عجالتاً 4 سال از 10 زندان بی دلیل خود را پشت سر گذاشته !، و به سفارش عمله ی بیت، به سرطان کلیه نیز در زندان مبتلاشده ا ست:

 

آقای کوکبی دانشجوی دکترای فیزیک با تخصص لیزر در دانشگاه آستین تگزاس بود و بهمن ماه سال ۱۳۸۹ هنگام خروج از ایران در فرودگاه بازداشت شد. آقای کوکبی بعد از چند ماه به اتهام ارتباط با دولت متخاصم!(همان دشمن معروف- م) و کسب مال نامشروع(کمک هزینه ی تحصیلی ،جوایز علمی- م) به ۱۰ سال زندان محکوم شد! . درخواست‌های او برای تجدیدنظر به نتیجه‌ای نرسیده و هر بار حکمش تایید شده است .او بعدا اعلام کرد که حکم دادگاه بر اساس اعترافات اجباری خلاف واقع صادر شده است .

 

حیرت انگیز اینکه،شمار قابل اعتنائی از برندگان جایزه نوبل فیزیک ، مقام معظم رهبری(ضپ) را سهواً آدم حساب کرده و "از ترس عقرب به مار غاشیه پناه برده" و به معظم له ملتجی شده اند !:

 

۱۸ برنده جایزه نوبل فیزیک چندی پیش به رهبر ایران نامه‌ای نوشته و خواهان آزادی امید کوکبی شدند. آنها در نامه خود نوشتند آقای کوکبی "تنها به خاطر امتناع از همکاری با مراکز تحقیقات نظامی جمهوری اسلامی ایران" زندانی شده است .

 

لکن احوط آنست که به شمه ای از جرائم این جوان که مرتکب نشده است، نگاه کنید :

 

امید کوکبی، دانشجوی دکترای فیزیک که در ایران زندانی است، در پیامی برای پذیرش جایزه 'آزادی علمی و تعهد'، گفته است که دانشمندان نباید در فعالیت‌هایی مشارکت کنند که ممکن است خطراتی برای بشر داشته باشند .

 

آقای کوکبی نوشته است: "جایگاه علم و دانشمند بسیار بالاتر و قدرتمند­تر از آن است که در خدمت فعالیت‌های ضد بشری، تثبیت پایه­‌های دیکتاتورها و یا تحکیم بنیان‌های خرافه و تعصب قرار گیرد ."

 

امید کوکبی در پیامی که از زندان اوین برای پذیرش جایزه خود فرستاده، نوشته است: "من کشورم را دوست دارم . ایران ما سرزمینی است با تمدن کهن و فرهنگی والا و من هیچگاه قدمی به زیان چنین ملتی بر نمی‌دارم ."

 

"من فقط یک پژوهشگر علمی بوده و هیچگونه عملکرد و دیدگاه سیاسی نداشته‌ام اما برای مجبور کردنم به همکاری در نهادهایی که دلخواهم نبودند و به سود ایران و جهان عمل نمی‌کردند چنین حکم غیرعادلانه‌ای صادر کردند و از من خواستند با همکاری در راستای پروژه‌های هسته‌ای منظور نظر ایشان را بپذیرم یا تحمل ده سال زندان ."

 

بدیهی است که تعهد اخلاقی و علمی من حکم می کند که تحمل رنج های زندان برای شخص من و خانواده ام بهتر از تحمیل رنج به جامعه بشری است. این گروه حتی توانستند راه تظلم خواهی‌های من به همه نهادها و مقامات بالاتر را سد کنند تا گشایشی در وضعیت من به وجود نیاید ."

 

باری- فدوی همانگونه که پیش از این، بقول برادران "درگذشت" ِ زهرا کاظمی  و سعیدی سیرجانی را در زندان، قتل عمد اعلام کرد، چنانچه این دانشمند جوان نیز در زندان ، به اهتمام برادران دچار چیزی از نوع مرسوم "ایست قلبی" بشود ، فدوی یک فقره ی دیگر قتل عمد به حساب بدهکارِعمله ی بیت،لعنة الله علیهم اجمعین، منظور خواهد کرد.!

 

بی سببی نبود که عالیجناب حافظ دلخون هم، از دست برادرانِ وقت،درآن غزل زیبا، این بیت را فریاد زد:

 

فلک به مردم نادان دهد زمام مراد

تو اهل دانش و فضلی،همین گناهت بس !  (3) و (4)

 

زیاده جسارت است ..

 

پی نوشت

-----------------------------

(1) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) من برای بی نظمی هم به نظمی اعتقاد دارم . - نیما

(3) حافظ بر اساس نسخه ی قدسی- ص 361

(4) گناه دیگر هم البته دارد که ار اینقرار است : آقای کوکبی سنی مذهب و از قوم ترکمن ایران است . / بی بی سی 24 فوریه 015/ 25 بهمن 93

 

       

حسینیان و روزنامه صبح امروز

 

===================================================

بد حسابی

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، بنقل از برادر بی بی سی خواند :

 

ایران رای دیوان عالی آمریکا را 'دستبرد به اموال جمهوری اسلامی' خواند! / بی بی سی- تیتر(1)

 

حال گیرم که چنین باشد؛ در اینصورت  و بقول جدّ اعلای فدوی :

 

شعر:

دو نفر دزد خری دزدیدند

سر تقسیم به هم جنگیدند

آن دو بودند چو گرم زد و خورد

دزد سوم خرشان را زد و برد!

.

و اما نتایج اخلاقی- عبادی

- حکومت اسلامی درونمرزی (1)صورتحسابهای عملیات تروریستی درون و برونمرزی خود را دوست ندارد، لطفاً نفرستید!

- چون دارائی های مسدود شده ی مردم ایران، در صورت استرداد، مستقیماً به جیب دشداشه ی حضرات فرود آمده و  عمراً بمصرف مردم نیازمند ایران نخواهد رسید،فلذا فدوی با جبران خسارات قربانیان برونمرزی برادران مشکل چندانی ندارد ،لکن در هامش این مختصر، متقاضی جبران خسارات قربانیان درونمرزی برادران نیز هست، لکن نمی داند به کجا باید ملتجی شود !، شما می دانید؟

پی نوشت

 

---------------------------------------------------------------------------------

1- دیوان عالی آمریکا روز چهارشنبه ۲۰ آوریل (اول اردیبهشت) تایید کرد که دادگاه‌های آمریکا می‌توانند در رسیدگی به دادخواهی قربانیان جرایم تروریستی، از دارایی‌‌های بلوکه‌شده ایران برای پرداخت غرامت استفاده کنند .

2- در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی (داعش- م)

 

http://graphic.ir/pictures/___1/____4/_______25_20120522_1083890450.jpg

 

====================================================

 

نوعی کاتولیک تر از پاپ

 

http://www.akharinnews.com/media/k2/items/cache/2bfd10855816181d1a5874933ca0688e_XL.jpg

 

فدوی در مرور خبرهای امروز، به این تیتراز العربیه نیز برخورد که :

مفتی اعظم عربستان: فیلم محمد رسول‌الله دشمنی با اسلام است

 

و در ادامه  ی فتوا:

 

شیخ عبدالعزیز آل شیخ که بالاترین مقام مذهبی عربستان سعودی است به روزنامه عربی الحیات گفته که این فیلم تصویری غیرواقعی از پیامبر اسلام نشان می دهد که مایه استهزا و کاستن از قدر و جایگاه است بنابراین ساختن این فیلم به معنی سیاهنمایی دین اسلام است .مفتی اعظم عربستان سعودی گفته کسانی که این فیلم را ساخته اند مفسدینی اند که اساس کارشان بر دروغ است .

 

بگزارش برادر بی بی سی، نظر برادران "الازهر" در مصر نیز بهتر از آن نبوده است :

 

در عین حال روحانیون الازهر، از مهمترین مراکز دینی مسلمانان سنی، از این فیلم انتقاد کرده و خواهان ممنوعیت نمایش آن شده‌اند .

 

و این بخش از ادامه خبر،که برادران خودمان را نیز بیاد می آورد(1)،برای انبساط خاطر شما نقل می شود:

 

مشاور رئیس الازهر به خبرگزاری فرانسه گفته است: "ممکن است بازیگری که این نقش را بازی کرده بعدا نقش یک جنایتکار را بازی کند !و به این ترتیب این شخصیت در ذهن تماشاچیان مرتبط با جنایتکاری تداعی شود ." ! (1)

 

بیت

گنه کرد در فیلم یک آکتوری

به جدّه زدند گردن مسگری!

 

باری فدوی با این نکته " که این فیلم ۱۷۱ دقیقه‌ای (2) که گرانترین فیلم تاریخ سینمای ایران است، و بیش از ۵۰ میلیون دلار هزینه داشته است"  عجالتا کاری ندارد ! لکن  بعنوان صرفه جوئی در وقت و هزینه،عرض می کند که آیا بهتر نبود که برادران مستقر در ایران سابق،نه چند میلیون دلار، که ملت لابد استحقاق اش را ندارد،دستکم چند  هزار دلار صرف مردم کارتن خواب می فرمودند، و ساخت اینگونه آثار را،به کف با کفایت بستگان بلا فصل آن بزرگوار(ص) در فرهنگ بدوی و سرزمین های مرتبط ، واگذار می کردند،که آنرا آنگونه که واقعاً بوده ، هر چند که انگیزه ای در میان نبوده است!،تولید و عرضه کنند؟

 

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/ws/950/amz/worldservice/live/assets/images/2015/09/02/150902103011_1_640x360_afp_nocredit.jpg

 

و اینهم نظر حضرت آقای خودمان(ضپ):

 

«صفارهرندي» در جلسه فعالان مجازي كه چند روز پيش در شهر مشهد برگزار شده بود در خصوص ديدگاه مقام معظم رهبري درباره فيلم مجيدي گفت: شنیده ام ايشان بعد از ديدن فيلم كه به نظرمي‌رسيد زمانش طولاني و خسته كننده بوده باشد فرمودند حاضرم همين الان با همان شوق اوليه فيلم را از اول تا به آخر دوباره ببينم / آخرین نیوز

 

شما راضی باشید! بقول خواهر الهام چرخنده، آقاجان!

زیاده جسارت است

پی نوشتها

 

------------------------------------------

(1) لطفاً نگاه کنید به آرشیو hazl.com  / Dec. 05th.2010 پشیمان نمی شوید! و از آن میان از علمای دون پایه:

* آخه کجاحضرت عباس عینک دودی میزد؟عینک دودی سفیدراسیاه نشان میدهد.وحضرت باچشم واقع بین به عالم مینگریست ! براشون متاسفم آخه این چه کاریه این بازیگر هر جای دیگه ای که بازی کنه مردم میگن این حضرت عباسه!

و از علمای بلند پایه:

«آنچه من شنیده ام که خدا نکند که چنین باشد، غلطی است که می خواهند انجام بدهند که اگر این غلط را انجام دادند، من وظیفه ام این است که به آنها گوشزد کنم، اگر سعادتمند باشند در دنیا بیچاره خواهند شد و اگر اهل شقاوت باشند در دنیا آسیبی به آنها نخواهد رسید ولی آن وقتی که دست بریده حضرت عباس(ع) وارد محشر بشود، کمر همه آنها را خواهد شکست که برای ابد از رحمت خدا محروم باشند.»

«شنیده ام می خواهند - لا اله الا الله-، می خواهند قمر بنی هاشم(ع) را به نقش هنرپیشه ها درآورند؛»  تأکید کردند: «کسی که حجت خدا مقابل قبر او می ایستد و می گوید "سلام خدا، سلام تمام انبیاء(ع)، سلام تمام اوصیاء(ع) و سلام تمام شهداء بر تو یابن امیرالمؤمنین؛ کسی که هر صبح و شب، خدا و 124هزار پیغمبر به او سلام می کنند، این را می خواهند به نقش هنرپیشه ها درآورند.»

«خدا نکند چنین غلطی بکنند؛ آن وقت هر چه پیش آید و هر چه ما بگوییم معذوریم.»

آیت الله وحید خراسانی تأکید کرد:

«اگر چنین غلطی بکنند بدانند که تاسوعای امسال، غیر از تاسوعاهای هر سال است. در اثر این صحبت غلط، باید جوان های غیرتمند فانی در قمر بنی هاشم(ع)، روز تاسوعای امسال، محشری برپا کنند در عزای قمر بنی هاشم(ع) تا بگویند  ای دست‌ بریده کربلا..! ای فرق سر پاشیده از عمود در راه خدا..!  تو، تو بالاتر از اینی.»

آیت الله وحید در ادامه از شدت ناراحتی از شنیدن چنین خبری فریاد کشیدند:

«ای روزگار..! ای دنیای ناپایدار..!  باید روزگاری بشود که ما زنده باشیم و در این روزگار بخواهند هنرپیشه‌ها نقش او را به مردم نشان بدهند..؟! مردم..! بدانید! این نقشه ها برای این است که وقتی قمر بنی هاشم(ع) را به آن صورت نشان دادند، دیگر این سوز و گداز در روضه ها نباشد. برای این است که آن کسانی که آن صحنه را ببینند و آن هنرپیشه را تماشا کنند دیگر آن چنان که باید، در عزای او نسوزند. ولی باید بدانند اگر با چکمه و با کراوات خواستند این چراغ را خاموش کنند و نشد، با این ریش ها و با این یقه های باز هم این نور خدا خاموش شدنی نیست، دیگر ختم کلام.»

 (2) بعنوان مشق شب، بجای پرتقال فروش،پیدا کنید که این فیلم و سایر مهملات تولیدی برادران در همین ردیف،دقیقه ای چند هزار دلار وجه رایج ممالک محروسه ی امریک،برای ملت یک لا قبا،خرج برداشته است؟!

 

==============================================

 

 شانسی بدون پوچ !  

 

فدوی موارد آشنای زیر را بین خوانندگان محترم ضدانقلاب به آزمون گذاشت تا به برنده ی خوشبختی که مأخذ صدور این فرامین خداپسندانه را حدس بزند،جایزه ی نفیسی تقدیم کند:
 
هفت شرط با عنوان (شروط حجاب شرعی) درباره لباس زنان :
 
۱ -باید ضخیم باشد طوری که پشت آن پیدا نباشد .
۲ - گشاد باشد .
۳ - چسبان نباشد .
۴ - همه بدن را بپوشاند .
۵ - شبیه لباس زنان یا مردان کافر نباشد .
۶ - توجه دیگران را به خود جلب نکند .
۷ - معطر نباشد .

 

آراء شرکت کنندگان در مسابقه،توسط هیئت داوران هزل داتکام دقیقأ بررسی شد و معلوم شد که بقول برادران افغان،قدرت خدا ،حتا یک پاسخ درست هم یافت نشده است و جایزه ی نفیس مذکور،باد کرد و ماند روی دست فدوی! اکثریت قریب به انفاق شرکت کنندگان،فرامین مذکور را،برگرفته از طرح حجاب و عفاف حکومت اسلامی  درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) اعلام کرده بودند که شوربختانه غلط ،و پاسخ درست این بود که هفت فرمان یاد شده

توسط  حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)،صادر شده است؛ اینهم سند منگوله دار مصورش:

 

شروط داعش برای پوشش زنان /آخرین نیوز- تیتر و در ادامه ی خبر میمنت اثر: تروریست‌های تکفیری داعش بعد از تصرف هر شهر، بیلبوردی در مناطق شلوغ شهر نصب می‌کنند و شرایط پوشش زنان را در آن بیان می‌کنند . به گزارش باشگاه خبرنگاران، تروریست های داعش به محض تصرف منطقه ای در کشورهای عراق یا سوریه و یا لیبی، شروط خود را درباره شیوه پوشیدن، شکل و نیز خورد وخوراک مردم را اعلام می کند. این گروه اخیرا ۷ هفت شرط برای خروج زنان از خانه هایشان در تابلوها و بنر های نصب شده اعلام کرده اند.

 

 

شروط داعش برای پوشش زنان +(تصویر) 

 

عکس مربوط به شهر موصل و خیابان نجفی .

 

شروط داعش برای پوشش زنان +(تصویر)

 

 

اینگونه  حرکات حکومت اسلامی برونمرزی (داعش- م)، خوانندگان محترم ضدانقلاب را، بویژه بیاد حرکات اخیر SS های حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی- م)، موسوم به "گشت نامحسوس" نمی اندازد؟!

 

زیاده عرضی نیست *

------------------------------------------------

*ارز هم بنویسید،بدلیل عملکرد برادران، درست در می آید- م !

 

==================================================

 


معرکه گیری

 

این روزها جراید شریفه ی دارالخرافه، پیاده نظام برادرحسین(ع) در کیهان دارالخرافه،سرشار از ِگله تا عرّ و تیزِ انواع دلواپسان ، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم پیرامون معرکه گیری "برجام"،است.به چند مستوره بشرح زیر در این پیوند نگاه کنید:

علیمردانی :مبنای این گفته رئیس‌جمهور که در توافق هسته‌ای پس از 2 سال مذاکره نفس‌گیر چیزی امضا نکرده‌ایم معلوم نیست. چون هر دو سر آن عجیب خواهد بود. اگر چیزی امضا نشده باشد این سؤال به وجود می‌آید که چرا براساس چند وعده شفاهی و بدون سند و مدرک بسیاری از دستاوردهای هسته‌ای دانشمندان شهیدمان را تعطیل کردیم؟! و اگر اسنادی که در همان زمان خانم ابتکار در رسانه‌ها منتشر کرد و امضای اعضای 5+1 و دکتر ظریف پای آن بود صحیح نبوده چرا در همان زمان با او برخورد نشد؟

 

مصطفی امیری :برجام هسته‌ای خطوط قرمز نظام را رعایت نکرده است.! نمی‌دانم چطور دولت و تیم مذاکره‌کننده آن را توجیه می‌کنند! مثلاً نباید زیربار تعهد طولانی مدت و یا مصاحبه با دانشمندان و... می‌رفتیم. اینها در برجام رعایت نشده است این خط قرمز‌ها که بدیهی‌ترین ضروریات حفظ استقلال و امنیت کشور است در برجام نادیده گرفته شده است حالا اگر هم دولت درصدد توجیه است مجلس ناگزیر باید این برجام را بررسی کند .

 

و دو شهروند دیگر برای جوریِ جنس:


*
اگر برجام به حدی بی‌اهمیت است که نیازی به بررسی مجلس ندارد چرا دولت به آن افتخار می‌کند و با آن فخرفروشی می‌کند اگر هم توافق مهمی است، چرا بابت بررسی آن توسط نمایندگان مجلس نگران است. رفتار امروز دولت از هر جهت که نگاه کنیم دارای اشکال می‌باشد .

به عنوان یک ایرانی می‌خواهم بدانم چرا نمایندگان مجلس نسبت به برجام آن حساسیت لازم را ندارند. واقعاً درک این مسئله برای بنده به عنوان خواهر یک شهید سخت است .

 

واقعیت آنست که حتا فدویِ صبورهم از دست مؤمنین کلافه و گاه می بُرد ،چه برسد به مقام معظم رهبری(ضپ) (1)!..آخر فدوی مادر مرده،چند بار دیگر باید بگوید،بابا زبان اش مو در آورد! آخر این چه زمانی ست که شما و جنودِ ظفرورود مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،از خود و فدوی ضایع می کنید؟ آخر چگونه و به چه زبانی بگوید که درآسمان شکوهمند اسلامی ما،حتا مگس مکتبی هم،بی اذن مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته،نمی پرد،چه برسد به موشک و از این قبیل!... چقدر فدوی سینه به تنور چسباند که بابا کار طبق معمول ،کار معظم له است،لکن بخرج مؤمنین نرفت که نرفت.باری فدوی که بُرید لکن رجاء واثق دارد که آب جوشی که کوسة الاسلام والمسلمین،هاشمی رفسنجانی دامت تحریکاته ،اخیراً و بشرح زیر روی ماتحت  دلواپسان ومؤمنین ریخت ، حسن ختام روضه ی "برجام" باشد:

 

حرف آخر آقای هاشمی هم تقدیرست و هم هشدار. تقدیر از ولایت مداران دوران دفاع مقدس.هشدار به ولایت معاشی های برخی دراین روزگار.آقای هاشمی درهمین چند جمله آدرس عاقبت دلواپسی ها را می دهد. فرجام دلواپسی ها از قطعنامه 598 تا برجام هسته ای .تقدیر هاشمی برای رزمندگانی است که آن روزها دلواپس بودند. ولی با ولایتمداری و پذیرش حرف امام، شهد شیرین پیروزی را نوشیدند.هشدارهاشمی به ولایت معاشانی است که دلواپس توافق هسته‌ای‌اند،ولی هنوز نفهمیده اند که بی اذن رهبری انجام چنین کاری هرگز میسر نبود.همانطور که پذیرش قطعنامه 598 بی اذن امام نمی شد(2)

 

فلذا احوط آنست که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، دُم شان را روی کول شان گذاشته، و بساط گریه را که اسلام عزیز از آن زنده است ،(3) جای دیگری پهن کنند و ضمناً  بقول عوام more  respect برای  اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة(ضپ)  و بدانند که شأن معظم له در سیاست،معادل شأن "دیوید کاپر فیلد" درشعبده بازی و نیز  " هیپنوتیزم جمعی" ست !

 

زیاده عرضی نیست

 

 

یادداشت

--------------------------------------

(1) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

(2)پایگاه اینترنتی نامبرده

(3) ما هرچه داریم از گرَیه داریم- امام خمینی(ل)

 

=============================================

 

 

Mersedeh Sayadian's photo.

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

اگر خدای نکرده در بین این کتاب‌ها یک کتاب گمراه‌کننده باشد و یک جوان آن را بخرد و به خانه ببرد و به واسطه آن، خواهر، برادرش یا پدر و مادرش را نیز گمراه کند، شما مسئولان گرفتار عذاب الهی خواهید بود ." / محمد(ص)علی(ع) موحدی کرمانی- سایت صدای آمریکا

---------------------------------

 

گیرم فلان دولتِ فاسدِ وابسته‌ی توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی در فلان بیانیه، حزب‌الله را محکوم کند؛ به درک! چه اهمیتی دارد !   - حزب‌الله و جوانان آن مثل خورشید می‌درخشند و مایه‌ی افتخار دنیای اسلام هستند . / عصر ایران- خامنه ای

 

-------------------------------------

 

یزدی: کسی حق مخالفت با ولی فقیه را ندارد/ دویچه وله - تیتر

رئیس مجلس خبرگان می‌گوید اداره جامعه اسلامی در زمان "غیبت کبری" بر عهده نایبان امام زمان که فقها باشند گذاشته شده و خامنه‌ای برگزیده الهی است . او در مخالفت با رهبری شورایی تاکید کرد که حاکمیت در اسلام "تعددبردار " نیست .

 

 ----------------------------

 

 اعزام نیروهای آمریکایی به منطقه، گسیل فله‌ای سربازان شیطان بزرگ به مسلخ می‌باشد و این نشان از آن دارد که خداوند قهار اراده فرموده، دشمنان دور مسلمین و مومنین را به دشمنان نزدیک تبدیل کرده و زمینه قتال با آنها و نبرد آخرالزمانی را فراهم گرداند .
2470---0919

 

--------------------------

 

رئیس مجلس خبرگان گفت: «ولی امر، حاکم الهی و مجری خدا در جامعه اسلامی است و کسی هم حق مخالفت با برگزیده الهی را ندارد

 

---------------------------

 

اینکه ما بیاییم دانشجوها را به خیال خودمان برای نشاط بخشیدن به محیط دانشجویی، به اردوی مختلط ببریم یا کنسرت موسیقی در دانشگاه تشکیل بدهیم، جزو غلط‌ترین کارها است .”

مقام معظم رهبری(ضپ) – بنقل از کلمه

 

-------------------------------

 

علم‌الهدی: بدحجابی گناهی بزرگتر از اختلاس است !/ خبر آنلاین

 

-----------------------------------

 

آیت الله امجد: روز مادر و روز زن نبايد گذاشت / انصاف نیوز

 

---------------------------------

 

سردار جباری در مراسم بزرگداشت سلحشور گفت که احتمال دارد او توسط سرویس های اطلاعاتی بیگانه مسموم شده باشد . !  / انتخاب

قاضی‌پور: گفتم به مردان رای دهید نه مردان زن صفت ! / آخرین نیوز

 

------------------------

 

نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران تنها نیروی کارآمد و مکتبی جهان است/ فرمانده کل قوا! کیهان دارالخرافه تیتر ص 1

------------------------------

 

اعتماد مردم ایران به نظام بطور شگفت انگیزی بالاست ! / تریتا پارسی- مردم ریپورت

 

--------------------------------------

 

وزارت خارجه ایران: تمدید ماموریت گزارشگر حقوق بشر ضرورت و وجاهت ندارد/ بی بی سی

 

---------------------------

ایران سومین در خاورمیانه و هفتمین مصرف‌کننده لوازم آرایش جهان؛

جاسوسی لوازم‌ آرایش برای CIA از مژه مصنوعی تا لایه‌بردارهای پوست جاسوس

-------------------------------

 

سردار نقدی :

دیپلماسی نمی‌تواند ما را در دنیا موفق کند / منطق می گوید که باید یقه نیروهای آمریکایی را در خلیج فارس گرفت / انتخاب- تیتر

----------------------------------

نبودن آقایان مصباح و یزدی برای خبرگان خسارت است . / انتخاب- خامنه ای

----------------------------------

 پیوند مردم با فرهنگ شهادت، بهترین راه مقابله با شبیخون دشمن است / حاکمیت اسلام بدون ولایت‌فقیه امکان‌پذیر نیست / فارس

---------------------------

 

ترکیه: برگزاری مراسم نوروز ممنوع است! / آخرین نیوز

 

 ------------------------------

 

اگر آمریکایی ها با ما وارد جنگ بشوند کاری می کنیم سختی های جنگ ویتنام یادشان برود / ! آخرین نیوز- محسن  رضائی

 

----------------------------------------

 

تحقیقات تازه: «ریش» آقایان را از مریضی دور نگه می‌دارد ! آخرین نیوز

 

-----------------------------------

 

قاسم سلیمانی: تشدید تحریم‌ها هم مانع سیاست ضداسرائیلی ما نیست/ دویچه وله

 

--------------------------------------

 

ترک‌های هلند "باید توهین به اردوغان را گزارش دهند " !/ دویچه وله - تیتر

به گزارش رسانه‌ها، کنسولگری ترکیه از ترک‌های مقیم هلند خواسته است که هر توهینی به رجب طیب اردوغان، رئيس‌جمهور کشور خود را اطلاع دهند. این موضوع دولت هلند را ناراحت کرده است .

ادامه:

 

پیگرد قضايی یک طنزپرداز تلویزیونی

 

اردوغان در حال حاضر قصد دارد با تکیه بر ماده ۱۸۵ قانون کیفری آلمان در برخورد با اهانت، شکایت از بومرمان را پیگیری کند .

بومرمان در شعر طنزآلودی که ۳۱ مارس در یکی از برنامه‌‌های شبکه دوی تلویزیون آلمان پخش شد اردوغان را مردی ریاکار توصیف کرد که در خفا کارهای خلاف مرتکب می‌شود. در دادخواست وکیل رئیس‌جمهور ترکیه، اتهام بومرمان "توهین به شخص اردوغان" عنوان شده است .

بومرمان در این رابطه گفته است که دلیل پخش شعر طنزآمیز او درباره‌ اردوغان سنجش میزان آزادی بیان در آلمان بوده است .

 

========================================================

 

 http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

 روشنایی : با رأی مثبت مجلس به طرح برجام همه‌چیز در جلوی چشمانم سیاه شد ….

 فدوی : خیر است انشاءالله! بیخودی نبود که همه‌چیز در جلوی چشمانتان سیاه شد، آخر آدم که در شب، عینک آفتابی نمی زند،برادر روشنائی!

 

----------------------------------

 

4587---0912 : آقای رئیس‌جمهور گفته‌اند ما مفتون غرب و  غربی‌ها نیستیم ما از خدا می‌خواهیم چنین باشد و نحوه دست‌ دادن ایشان با مقامات غربی خلاف این گفته را ثابت نکند. و شاهد ذوق‌زدگی یکطرفه ایشان در چنین دیدارهایی نباشیم .


فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن  پیش از آن،یادآوری یکی دو نکته شاید خالی از ضرر نباشد،فی المثل اینکه  ماجرای "دست دادن" با حکم حکومتی ِ مقام معظم رهبری(ضپ) بکلی  و برای همیشه حل شد؛ بموجب این حکم،فرستادگان ِ بیت از این پس،با طرفهای ِ خارجی اعم از زن و مرد،با " پا" دست خواهند داد،برادر 4587---0912

---------------------------------------

 

طاهری از تهران- عبدالله‌زاده از ارومیه -قاری از اراک :  کسانی که با تندی، درشتی و تمسخر با منتقدان برخورد می‌کردند با این نامه و تدبیر حضرت آقا واقعا چه پاسخ اقناعی برای ملت دارند؟ خداوند به حق باب‌الحوائج‌های محرم حضرت علی‌اصغر و حضرت اباالفضل العباس(ع) رهبر و آقای ما را تا ظهور دولت یار نگهدار باشد و بدخواهان ایشان را رسوا نماید .

 

 

فدوی: مراتب در شرایطی که ضد انقلاب بیهوش بود،جهت مزید اطلاع، به آگاهی ملت شل و پل هم رسید؛دستجمعی گفتند  والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،ما همین سی و هفت سال را هم،با ذلت و مشقت گذراندیم و عمراً حاضر به تمدید عمر حضرت آقا(ضپ) تا ظهور امام زمان(عج) نیستیم. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،همان قار قار خودتان را می کردید بهتر نبود،برادر قاری و توابع؟!

 

---------------------------------

 

2349---021 : یک دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی هستم. چرا قضیه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌های ما رو به فراموشی رفته است. ما در جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم نباید فرهنگ غلط غربی بین قشر تحصیل‌کرده ما رواج یابد؟ چرا جلوی اردوهای مختلط دانشجویان گرفته نمی‌شود؟

 

فدوی عجالتا پاسخ  را در فرمول حضرت امام(ل) ریخته و عرض می کندکه کاش شما هم یک تحصیلکرده بودید،برادر 2349---021 !

 

-----------------------------

 

2539---021 : ما می‌توانیم با کشتی تقوا و صبر شیرین الهی در امواج متلاطم فرهنگ ماتریالیزم غربی بر ساحل نجات حضرت قائم برسیم .

 

فدوی،دوباره گز نکرده پاره کرد و مراتب  را در اوقات شرعی، به آگاهی اُمّت همیشه در صحنه رساند؛ به طرفة العینی، صفهای کیلومتری درب بیتِ  فدوی تشکیل  و از او بلیط کشتی ِ کذائی و نیز کوپن صبر شیرین الهی طلب می کردند؛ خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سرِ کار گذاشتید،برادر 2539---021 !  

--------------------------

9107---0917 : آمریکای امروز همان آمریکای گذشته با همان خصلت‌های استکباری ولی از نظر قدرت ضعیف‌تر است. انقلاب اسلامی هم همان انقلاب اسلامی عزتمند سال 1357 و البته مجهزتر و قدرتمندتر می‌باشد. ما مردم هم مثل اول انقلاب پای اصول و ارزش‌ها ایستاده‌ایم. هیچ چیز تغییر پیدا نکرده است .

 

فدوی :  بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

--------------------------------

محمدرضا کریمی - نور مازندران : در آستانه 70 سالگی قرار دارم. بعد از انقلاب مطالب روزنامه کیهان و یکی دیگر از روزنامه‌های کثیرالانتشار را مطالعه می‌کنم. در هیچ دوره‌ای همچون حال از زبان مسئولین این همه سخنان یاس‌آلود نشنیده بودم. عزا گرفتن مسئولین در پرداخت یارانه مردم و تهدید به قطع آنها، گران کردن حامل‌های انرژی هر چند ماه یک بار، اظهارات متناقض درباره خارج شدن از رکود، خالی شدن روستاها از سکنه به دلیل به صرفه نبودن کشاورزی، افزایش سن ازدواج و زندگی مجردی و ناامیدی از ازدواج در کشور و ده‌ها مورد دیگر را از زبان مسئولین در مطبوعات می‌توان خواند ولی از باز شدن این گره‌ها خبرهای خوشایندی به گوش نمی‌رسد چرا؟

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد ضد انقلاب  نشنود،اینهائی که شما ردیف کرده اید،مستلزم انقلاب دیگری ست که به عمر شما و فدوی قد نمی دهد،برادر محمد(ص)رضا(ع)!

 

---------------------

اسامی محفوظ :  دولت تدبیر و امید با علم به بیکاری جوانان بی‌شماری در کشور و به جای اشتغال‌زایی برای آنها، در تازه‌ترین اقدام خود در تاریخ 94/7/29 دویست نفر از جوانان با تخصص‌های مختلف را از شرکت حفاری شمال واقع در پونک که نقش عمده‌ای در قراردادهای داخلی و خارجی دارد اخراج کرده است. آیا این اقدام پاداش به ثمر نشستن توافق هسته‌ای و کاهش فشار بر مردم و گرانی و تورم است؟ !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بسمه تعالی- بله!

 

امامی : چرا دارائی مسئولان باید از دید مردم پنهان بماند؟ مگر نه اینکه انقلاب مستضعفین علیه مستکبرین بوده و هست؟ این چه طرز تفکری است که حتی لیبرال‌ها هم آن را مردود می‌دانند؟ مگر نه اینکه دانستن حق مردم است. آیا نباید مردم بدانند که کاخ‌نشین‌ها حاکم برآنهایند یا افرادی مثل خودشان؟

 

فدوی : برادر امامی، برادر امامی،! چرا زنجیر پاره کرده اید؟! آخر نمی شود که شما،همینطور بریزید تویِ جوراب، و بکوبید به دیوار! در این سی و چند ساله،اُمّت بقول حضرت امام(ل) متحول شده یعنی،مستکبران فعلی،همان مستضعفان سابق اند و بالعکس !

 

----------------------------------

 

0287---0933 : به نظر می‌رسد بعضی از مسئولین نمی‌خواهند رسوم خرافی و غیر عقلانی در کشور برچیده شود. این چه وضعی است که باید در چهارشنبه آخر سال صدها نفر مجروح و قطع عضو و تعدادی کشته بشوند؟

 

فدوی: آرام! ..چرا زنجیر پاره کرده اید،برادر 0287---0933 ؟ ! یکوقت ضد انقلاب می شنود و لیست جامعی از خرافات واقعی ما را از جمله جن گیری ، رمالی و ظهورآقا(عج) درشهر آخن آلمان و غیره را می گذارد جلومان و شدیداً مات می شویم ها!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

23  اپریل المشجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 
April 18th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

شما می دانید؟

 

فدوی نمی داند که چرا دیکتاتوران گرامی، در سفرهای خارجی خود به جهان آزاد،انتظار دارند که بگیر و ببند ها و داغ و درفش شان، درآنسوی جهان نیز بعون الله ،برپا و برقرار باشد.فی المثل،بموجب گزارش برخی خبر گزاریها،پیش شرط  سفر برادر کلید الاسلام والمسلمین روحانی به اتریش،جلوگیری از تظاهرات مخالفان حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی - م)* بوده است :

 

یک روزنامه اتریشی گزارش داده که دلیل لغو سفر حسن روحانی، رییس جمهوری ایران به این کشور، مخالفت دولت اتریش با ممانعت از برگزاری یک تظاهرات ضد جمهوری اسلامی بوده است.روزنامه «دی‌پرس» در شماره روز چهارشنبه ۱۱ فروردین خود و به نقل از منابع دیپلماتیک گزارش داده که دولت ایران از دولت اتریش خواسته بود تا از برگزاری یک تظاهرات علیه جمهوری اسلامی همزمان با سفر آقای روحانی به وین ممانعت کند.اما دولت اتریش اعلام کرده که نمی‌تواند مانع حق اشخاص و گروه‌ها برای برپایی تظاهرات و تجمع صلح‌آمیز شود و با این درخواست مخالفت کرده است/ بی بی سی

 

و یا مرور خبرهای امروز نیز از حمله ی گزمگان مقام معظم رهبری ترکیه ،نه در استانبول،بلکه در واشنگتن حکایت دارد ! :

 

حمله محافظان اردوغان به تظاهرکنندگان در آمریکا ! / دویچه وله- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

 

رجب طیب اردوغان در اقامت دو روزه خود در واشنگتن در نشستی در موسسه بروکینگز نیز شرکت کرد .پیش از برگزاری این نشست عده‌ای مقابل این موسسه علیه سرکوب کردهای ترکیه و سوریه دست به تظاهرات زدند .مطابق گزارش‌ها در جریان این تجمع اعتراضی تعدادی از محافظان اردوغان با تظاهرکنندگان درگیر شدند و پلیس آمریکا مجبور به دخالت و جدا کردن طرف‌های درگیر شد .

 

و نیز :

 

آیا مرکل در مناقشه طنز با اردوغان مماشات کرده است؟/ دویچه وله – تیتر

 

وکیل هنرمندی که ترانه‌اش با واکنش تهدید‌آمیز اردوغان روبرو شده، از موضع دولت آلمان در مقابل رئیس جمهور ترکیه انتقاد می‌کند. استمداد یان بومرمان از رئیس دفتر صدراعظم برای حمایت از حق آزادی بیان بی‌پاسخ مانده است . وبسایت اشپیگل آنلاین می‌نویسد یان بومرمان، خواننده و کمدین آلمانی، روز یکشنبه در حساب توئیتری خود پیامی خصوصی برای رئیس دفتر آنگلا مرکل گذاشته و در آن نوشته است: «می‌خواهم در سرزمینی زندگی کنم که می‌گذارد موضوعات و بحث‌های جامعه مدنی در قالب طنز بیان شوند

 

که ماجرا البته به وجه زیر، ختم به خیر شده است ! :

 

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان، جمعه ۱۵ آوریل، با درخواست ترکیه برای پی‌گرد قانونی یک طنز پرداز که رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه را مسخره کرده بود، موافقت کرد؛ اما در عین حال اعلام کرد درپی لغو ماده قانونی است که اجازه چنین اقدام‌هایی را می‌دهد . / العربیه

 

زیاده پرسشی نیست..

 

 

-------------------------------------

* در مقابلِ حکومت اسلامی برونمرزی(داعش - م)

 

=======================================

 

بازی با شیطان بزرگ

 

فدوی در مرور خبرهای امروز جراید شریفه ی دارالخرافه، به تیتر باور نکردنی زیر نیز بر خورد :

 

دونده ایرانی پرچم آمریکا را بالا برد !  / آخرین نیوز- تیتر

 

و در ادامه ی خبر ماراتون اثر:

 

"با عدم اجازه شرکت به آمریکایی‌ها در ماراتن شیراز، اکبر نقدی دونده اهل مرند به نشانه‌ی دوستی پرچم آمریکا رو در خط پایان بالا برد " !

 

 باری- بموجب اسناد مصور منگوله دار زیر،ملت دفعه ی اول اش نیست، که در حضور مسلح برادران، زنجیر پاره می کند :

 

 

 

پرچم آمریکا، پوشش جوان متروسوار !

 

بیت

پری رو تاب مستوری ندارد

در ار بندی سر ار " مترو" در آرد !

زیاده دهن کجی ای نیست ..

16 اپریل 016

 

=========================================

 

بخشنامه (1)

 

فدوی نمی داند که چرا با دریافت تشرِ اخیراعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة که در پی خواهد آمد، بی اختیار بیا د شعرطنز(مدرن) آن شاعر چموش ضدانقلاب که عنوان مقاله ی حاضر را نیزدارد افتاد،که تکه هایی از آن چنین است :

 

... آسمان یادش باش!/که اجتماع بیش از دو ستاره / در شب های مهتابی / ممنوع است!

ستاره های خاطی / به شدیدترین وجه/ از سقف آسمان/ آونگ می شوند !../ و ماه نیز باید /

از افتابی شدن / در شب های مهتابی/ جداً احتراز کند،/و خورشید هم/البته باید/ در تابش خود

/ تجدید نظر کند!

 

***

همه ی درختان باید / به پای صندوق های رأی بروند / و به کاندیدای محبوب خود/ تبَر،

عاشقانه رأی بدهند. !...

 

و اینک، بخشنامه ی معظم له :

 

مقام معظم رهبری: مذاکره با آمریکا ممنوع است ! / عصر ایران- تیتر

 

که فدوی از ترس اش، گل از گل اش شکفت !(2)با اینهمه ، در پاسخ یواشکی عرض می کند ،والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، مذاکره با آمریکا تنها چیزی نیست که معظم له ممنوع فرمودند ولی چون " هم قافیه تنگ است و هم راهِ تنفس"(3) ،و نیز بمنظور اینکه خوانندگان محترم ضدانقلاب،یکوقت با تانک ِ مقام معظم رهبری(ضپ) (4)تصادف نکنند، فدوی ترجیحاً فقط به نقل علائم راهنمائی و رانندگیِ مواردی که ممنوع فرموده اند،بوجه زیر بسنده می کند :

 

 

 

باری- بی سببی نبود که فدوی سالها پیش از این ،نام کتاب طنز خود را از ترس معظم له،"تنفس ممنوع " گذاشت!

زیاده هراسی نیست

یادداشت

 

----------------------------------------

(1) عنوان شعر طنزی(مدرن) از حمیدرضا رحیمی – یک تکه از زمان چاپ دوم - ص 396

(2) فدوی چون بیضه ی کافی در اختیار ندارد، تقیه کرد !

(3) مصرعی از غزلی از فدوی به مطلع:

افسوس هدر مایه و عمر فدوی شد/ عیناً بهمانگونه که مال ابوی شد...

(4) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

 

=================================================

 


برادران پلاکارد را، به لهجه ی حضرت امام(ل) نوشته اند!

 

================================================

 

یادآوری

فدوی در عریضه ی یکی از خوانندگان کیهان دارالخُرافه که با یک واسطه،در حکم پیاده نظام ولایت اند،برخورد که بدینوسیله با خوانندگان محترم ضدانقلاب،بشرح زیر بقول عوام share می کند.برادر       برادر مذکور که 2770---0912 تخلص کرده فرموده است :

 

انتقاد از دولت گذشته هیچ هزینه‌ای نداشت ولی تا کوچکترین نقدی که از روی دلسوزی متوجه دولت می‌کنیم بلافاصله متهم به بی‌سوادی، تازه به دوران رسیده، جهان ندیده و نداشتن عقل و بدن سالم می‌شویم چرا؟

 

فدوی محض یاد آوری مختصری از دوران طلائی  مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژادمراتب زیر را به پیاده نظام مذکور،ذیلاً  بقول عوام at no additional charge یادآوری می کند، البته قابلی ندارد !:

 

* شلاق جزای سخنرانی علیه احمدی نژاد / هُدنا- تیتر

عباس سلیمی‌نمین به دلیل ایراد سخنانی علیه احمدی‌نژاد و جاسبی به ۶ ماه حبس تعزیزی و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد .

* عباس سلیمی‌نمین از محققان و روزنامه‌نگاران برجسته کشور و مدیر مرکز مطالعات و تدوین تاریخ معاصر ایران از سوی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه عمومی جزایی مجتمع قضایی کارکنان دولت، به دلیل مصاحبه‌ای درباره عملکرد محمود احمدی‌نژاد در ایام خانه‌نشینی، به ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شده است . / هُدن

ا

*  پیمان عارف در مصاحبه‌ای که پس از آزادی از زندان انجام داد، گفت: «من اینجا در ایرانی که احمدی‌نژاد می‌گوید آزادترین کشور جهان است، به جرم توهین به احمدی‌نژاد شلاق خورده‌ام رادیو فردا

 

گزارش‌های رسیده از ایران حاکی است که امین نیایی‌فر، دانشجوی ممتاز مهندسی مکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران، به اتهام توهین به محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور اسلامی ایران، روز دوشنبه در زندان اوین ۳۰ ضربه شلاق خورد . / همانجا

زیاده شلاقی نیست

 

 

================================

 

باز هم فدوی !

 

فدویِ مادرمرده (1) ، هر قدر که شب گِرد می خوابد،بامداد که بر می خیزد، می بیند که شدیداً دراز شده است! آخر این چه وضعی ست که برادران ،با جعل نام او، آنجایش را ، با انواع گاو مُدّه ظله العالی، در می اندازند!؛ به خبر زیر نگاه کنید تا عمق نگرانی فدوی را،که در گوشه ای کِز کرده و دارد نان و اورانیوم خودش را کوفت می کند، بقول عوام @ no additional charge دریابید:

 

فدوی: لازم باشد سعودی‌ها را گوشمالی می‌دهیم ! . / تابناک- تیتر

 

 و در ادامه ی تهدیدات خداوند متعال(2) :

 

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سردار دریادار علی فدوی، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت و گو با شبکه العالم درباره احتمال سوء استفاده سعودی‌ها از خویشتن‌داری جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که اگر خباثت به حدی برسد که خویشتن‌داری دیگر تکلیف الهی ما نباشد، تکلیف الهی ما، گوشمالی دادن و تودهنی زدن به کسانی است که حتی فهم و شعور محاسبه درست برای منافع خود را ندارند

فدوی در این گفتگوی تلویزیونی افزود: ما همواره خودمان را در موضعی دیدیم که در یک خانواده‌ای هستیم که بعضی از اعضای این خانواده شیطنت می‌کنند . اگر لازم شد در یک خانواده‌ای فرزند شیطان وجود داشته باشد حتما برادر بزرگتر باید گوش این شیطان را بگیرد و او را سرجایش بنشاند .

وی با اشاره به ایستادگی و مقاومت‌های ملت ایران در برابر آمریکا و ایادی آن در زمان‌های مختلف تاکید کرد: وقتی این توانمندی وجود دارد که به مقابله با شیطان بزرگ بپردازیم، شیطانهای کوچک موضوعیتی ندارند. به نوعی، در بیشتر مواقع کسر شأن‌مان می‌شود که از دشمنی و تهدیدی کمتر از شیطان بزرگ یاد کنیم . . / تابناک

 

 

باری- شما را نمی داند، لکن فدوی مانند حجاج گرامی،ماتحت اضافه ندارد که دست برادران سعودی در فرودگاه جدّه بدهد!؛ فلذا در حضورخوانندگان محترم ضدانقلاب، که مع الاسف صدای خوشی هم ندارند!،بدینوسیله و با صدای بلند اعلام می دارد که فدوی ،غلط می کند که چنین افاضاتی بنماید ! (3)

یادداشت

 

----------------------------------------

(1) فدوی  آخرین ناله هایش را در تلفن شنید،و نیز پدر را، که هیچیکدام  زمان مرگ شان نبود و به اهتمام برادران، دق کردند، ببخشید که فدوی برای خودش تبلیغ کرد،!

(2) "با تهدیدات خداوند متعال"، مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "با تأییدات خداوند متعال" است

 

(3) خدا والدین صنایع معنوی و از آن میان،" ایهام " را آمرزیده و با شهدای صدر اسلام عزیز شدیداً محشور فرماید که در اینگونه موارد، بداد فدوی می رسد !

=================================================

 

تقلب

 

فدوی هنوز نمی داند که که سرانجام کی از روی دست کی می نویسد؟ وی در مرور خبرهای امروز به واژه آشنای " جنسیتی کردن..." برخورد ؛لکن قرعه این بار بجای دانشگاه و اتوبوس - ادارات خیابانها و پیاده روها!... و در جامعه ی شکوهمند  اسلامی ما،استثنائأ به پارکینگی در شانگهای اصابت کرده،اینهم سند مصور منگوله دارش:

پارکینگ اختصاصی برای خانم‌ها/ تیتر

خبرگزاری تسنیم:یک مرکز خرید در شانگهای فضای بسیار بزرگی از پارکینگ خود را فقط به رانندگان خانم اختصاص داده است .

و در ادامه می خوانیم:

 

واکنش ها به این پارکینگ های مجزا به کل کل های رانندگی هم رسید به طوریکه برخی پیشنهاد دادند که باید پارکینگ مجزایی نیز برای رانندگان مبتدی طراحی شود و جنسیتی کردن پارکینگ معنایی ندارد. اما مسئولین این فروشگاه معتقدند که این کار ربطی به تبعیض نژادی نداشته و صرفا راهی برای نشان دادن محبت و احترام به خانم هاست .

 

 

فدوی سرانجام در نیافت که برادران کمونیست از روی دست برادران مؤمن ما می نویسد و یا برعکس؟

 

=================================================

 

برگردان

 

هر چند که خوانندگان محترم ضدانقلاب،طی این سالها از طریق فدوی،کم تا قسمتی با زبان برادران آشنا شده اند،معذالک  گاه فدوی ناگزیر به ترجمه ی برخی از آنها می شود.در این پیوند، به مستوره ی زیرکه پیرامون معرکه گیری "برجام" است،نگاه کنید:

 

واکنش ولایتی به اظهارات جلیلی :*

  جلیلی نظر خودش را گفته است./ بهار نیوز- تیتر

 

 

باری- عبارتِ : "جلیلی نظر خودش را گفته است" ، تفسیرمجلسی و محترمانه ی این عبارت است که: "جلیلی  گهُ خودش را خودش خورده است" !

 

که در آن البته قافیه هم،در حد مقدور و ممکن،رعایت شده است!

  

زیاده ترجمه ای نیست ..

 

====================================================

 

سنجش

 

خبری که در پی می آید،نمی داند چرا فدوی را، بی اختیار بیاد یکی از ماجراهای معجزه ی هزاره ی سوم،مخبط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد انداخت ؛:

 

دختری که از اینشتین هم باهوش تر است ! / بهار نیوز- تیتر

 

و در ادامه بنقل از همان منبع:

 

یک دختر 12 ساله ی هندی الاصل در انگلستان توانست بالا ترین نمره ی ممکن(162) را که از نخبگانی مانند آلبرت اینیشتن و استفن هاوکینگ نیز بیشتر است، در آزمون ضریب هوشی بدست بیاورد.

 

ملاحظه می کنید؟ خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین ، حق و حقوق ما مؤمنین را،همه جوره خورده اند؛ آن دخترک اگر راست می گوید،برود در آشپزخانه و ضمن تهیه ی پیازداغ ، انرژی هسته ای هم  تولید کند!

 

 

============================================================

 

مزاحمت

 

فدوی توی این هیرو ویر، و با این ضیق وقت و حوصله،باید انشا ء دوستان را هم بقول عوام for free تصحیح کند!،تازه ترین نمونه بشرح زیر تقدیم می شود :

 

روسيه 9 «مرکز تروريست ها» را در سوريه بمباران کرد/ تیک- تیتر

 

وزارت دفاع روسيه روز دوشنبه اعلام کرد در نخستين مرحله از اجراي برنامه جديد بمباران مواضع تروريست ها در سوريه، 9 مرکز عملياتي، پشتيباني و فرماندهي تروريست ها هدف قرار گرفت و به طور کامل نابود شد .

 

باری- فدوی که وقت ندارد،فلذا خوانندگان محترم ضد انقلاب،بعنوان مشق شب،انشاء بالا را بشرح زیر تصحیح کنید:

 

 

    غلط                                                          درست

 مرکز تروريست ها           نیروهای مردمی مخالف برادر بشار اسد

 

وزارت دفاع روسيه                            وزارت حمله ی روسيه 

 

زیاده تکلیفی نیست..

 

=============================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور سوریه اعلام کرد "تصمیم گیری در مورد بشار اسد را باید به مردم سوریه واگذار کرد ." / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی:ببخشید برادر" استفان دی میستورا " ! به فدوی مربوط نیست ها،لکن جنابعالی از کدام مردم حرف می زنید؟   250000 که کشته و چند میلیونی هم که به اهتمام برادر اسد و برادر رهبر آواره  شده اند ؟ فکر می کنید تا آنزمان، چیزی هم از تتمه ی مردم باقی خواهد ماند؟

 

-----------------

 

استاد اخلاق حوزه علميه قم با اشاره به روايتي گفت: هر کس مي‌خواهد وليّ واقعي اهل بيت (ع) و مبلغ راستين اسلام باشد، نبايد از ملامت مردم ناراحت شود؛ ولو آن که همه مردم شعار مرگ بر او را سر دهند؛ و از طرف ديگر نيز نبايد تشويق همه مردم او را خوشحال کند، ولو آن که همه شعار زنده باد براي او سر دهند . / مصباح يزدي- پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: ببخشید حاج آقا تمساح، پس مقام معظم رهبری(ضپ)،مسؤلین نظام و غیره که مردم  را به اتهام توهین به خود ،به حبس و  زندان می اندازند،" وليّ واقعي اهل بيت (ع) و مبلغ راستين اسلام " نمی باشند؟

 

-----------------------------

 

 وقتی اعتیاد زنانه می شود !   / افکار نیوز- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: بعد از اتوبوس،چشم مان به اعتیاد زنانه- مردانه روشن !

 

--------------------------

اجاره کودکان برای گدایی 'روزی ۱۵ هزار تومان، فروش دو میلیون تومان ' / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: شما بروید جای دیگر قیمت کنید، اگر کمتر گرفتند، فدوی اصلا حساب نمی کند !

 

--------------------------

سازمان عفو بین الملل به همراه تعدادی از هنرمندان سراسر دنیا در آستانه روز جهانی موسیقی در سوم مارس، از دولت ایران خواستار "پایان آزار و اذیت " حسین رجبیان، مهدی رجبیان ویوسف عمادی سه هنرمند ایرانی شدند . . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند : بسمه تعالی- مقدور نیست !،یعنی دست خودمان نیست  !و در پایان نیز،قدری متغیر شده و افزودند بجای این حرفها،که تازه در برجام هم نیامده !، اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته ،خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید،برادر، بی بی سی!

 

------------------------------

 

ایرنا: آیت الله واعظ طبسی، یکی از سرمایه‌های انقلاب اسلامی و یکی از دوستان نزدیک مقام معظم رهبری در کمای عمیق بسر می برد .تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در استان های خراسان عصر جمعه دچار خونریزی مغزی و به دنبال آن وقفه تنفسی شده و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان امام رضا مشهد منتقل شد .

علیرضا زالی، رئیس سازمان نظام پزشکی روز شنبه در حاشیه عیادت از آیت الله واعظ طبسی گفت: کادر پزشکی تلاش فراوان برای نجات جان آیت الله واعظ طبسی انجام داده اند. با این حال شرایط جسمی ایشان مساعد نیست و در وضعیت رضابت بخش به سر نمی برد .

رئیس سازمان نظام پزشکی از مردم خواست برای بهبودی حال آیت الله واعظ طبسی دعا کنند .

 

فدوی حیرت می کند که چرا خود امام رضا(ع) این وسط غایب است!

 

-----------------------------------------------------

عوامل شادنبودن جامعه ایران / 55 آنلاین- تیتر*

 

تحشیه ی فدوی: یک غلط دارید، 19 می گیرید، و آن "عوامل" است که باید بشود "عامل" و مراد از آن نیز آخوندیسم تاریخی ست،برادر هفته نامه امید جوان!

 

* ادامه خبر :در پیاده رو که قدم می زنی چهره های غمگین، افسرده و عصبانی تکرار می شوند. تفاوت ندارد از کدام قشر و گروه باشند؛ به هر حال یا شاد نیستند یا شادی هایشان کوتاه و زودگذر است .

 

-------------------------------------

نماینده‌ای که لیوان آب احمدی‌نژاد را برای تبرک خورده بود رای نیاورد ! . / آخرین نیوز- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: باز خدا ابوی شان را با روح پر فتوح حضرت امام(ل) محشور گرداند که این کار را برادران در عربستان، با ادرار شتر می کنند!

 

برخی از رسانه‌ها خبری را منتشر کرده بودند مبنی بر اینکه در جلسه‌ای که رییس‌جمهور برای تقدیم لایحه بودجه به مجلس شورای اسلامی رفته بود ناصر سودانی نماینده خوزستان لیوان نیم‌خورده احمدی نژاد را به نیت تبرک روی لباس خود پاشیده است

  

--------------------

 

آیت الله خامنه ای،برگزاری انتخابات را،تبریک گفت / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: ببخشید، یواشکی !به کی، برادر بی بی سی؟!

 

-----------------------------------------------------------------

سایت خبری "رجانیوز"، از رسانه‌های اصلی گروه افراطی جبهه پایداری، نوشته‌ای از یکی از فعالان مشهور حزب‌الهی منتشر کرده که در آن علت شکست انتخاباتی اصول‌گرایان در پایتخت بررسی شده است .وحید یامین‌پور نوشته است: «اصول‌گرایان در تهران شکست خوردند؛ به طور مطلق. ولی این شکست بیش از آنکه سیاسی باشد فرهنگی و تمدنی است. تهران شهری است با انبوهی از جمعیت متعلق به طبقه متوسط جدید شهری، پیچیده در سبک زندگی شبه مدرن با مطالبات شبه روشنفکرانه

 

 تحشیه ی فدوی: یک توضیح ساده برای عذر بد تر از گناه!

------------------------------

 

زیتون پروانه سلحشوری٬ نماینده مردم تهران در مجلس دهم در مصاحبه‌ای به زبان انگلیسی حق حجاب اختیاری را به رسمیت شناخته است. او در این مصاحبه گفته است که به حق انتخاب پوشش باور دارد و آن را از حقوق اولیه افراد می‌داند و معتقد است روزی فرا خواهد رسید که این حق، حجاب اختیاری، در ایران به رسمیت شناخته شود .

 

تحشیه ی فدوی: فدوی ممنون تر می شود اگر خواهر سلحشوری آن روز را تعیین کنند،همینقدر که بفرمایند که آنروز ،قبل یا بعد از انقلاب مهدی(عج) است،کفایت می کند!.

--------------------------------

 

علم‌الهدی: می‌خواهند آخوند انگلیسی، غیرانگلیسی درست کنند/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی:  فرقی نمی کند، ، آخوند به حال هرچه باشد، ایرانی نیست، برادر مخبط الاسلام

---------------

 

دولت اتریش مانع ارسال نامه آیت‌الله خامنه‌ای به مدارس این کشور شده است . در نامه خامنه‌ای به جوانان غرب که پس از ترورهای پاریس در ماه نوامبر منتشر شد گناه افراط‌گرایی جوانان مسلمان به گردن غرب و اسرائیل انداخته شده است . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوام what about کشتار سال 60، قتلهای زنجیره ای داخل و خارج و ...برادر رهبر؟

بیت

من و انکار "جنایت "،چه حکایت باشد

غالبا اینقدرم ،حُمق و  وقاحت باشد!

 

----------------------------------------------------------

 

رئیس کمیته امداد: تعداد فقرا در ایران رو به افزایش است / بی بی سی،تیتر

تحشیه ی فدوی: این برای خودش،موفقیتی ست،هدف نیز همین بود یعنی توزیع عادلانه ی فقر،بین فقرا!

-------------------------------------

 

روزنامه های تهران؛ تحت هر شرایطی رای بدهید ! / بی بی سی- تیتر

تحشیه ی فدوی: بله ،از پیامبر گرامی(ص) نیز حدیث داریم که به زنان فرمود که حتا روی کوهان شتر هم،...بدهند

 

---------------------------------------------

 

 

پوتین از مهلک‌ترین خودروی زرهی دنیا رونمایی کرد/ آخرین نیوز- تیتر

 

مونه اولیه خودروی زرهی بنام "مجازات کننده" برای نخستین بار در حضور رئیس جمهور روسیه معرفی و آزمایش شد. این خودرو که شباهت زیادی به ماشین "بتمن" دارد قرار است در خدمت نیروهای ویژه روسیه باشد.خودروی زرهی جدید نیروهای ویژه روسیه که مزیت های بسیاری نسبت به خودروی "هاموی " (Humvee) آمریکا دارد اخیراً رونمایی شد .

 

 تحشیه ی فدوی: اگر زحمت نیست، چند تائی هم برای حضرت آقای ما کنار بگذار،برادر سید پوتین ، ثواب دارد، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

16 اپریل المشجّرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

April 12th, 2016

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

عاقبت ولی نعمتان

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به یکی از هزاران نمونه ی فقر سنگینِ ولی نعمتانِ حضرات فعلی برخورد که عنوان یا تیتر کوتاه، اما مفصلی داشت که چنین بود :

این عکس، سیلی می‌زند !

 

سیلی مربوطه بباور فدوی ،البته شامل دو کشیده است ! که کشیده ی نخست آن این است :

 

 

و اینهم کشیده ی دوم:

 

 

منبع خبر، آخرین نیوز و بنقل از ایسناست و عکس، کار کاوه ی گلستان،عکاس سرشناس و دخترک، مرده ی متحرک ، و مستضعفی  از روستای سیدآباد ! در هرمزگان است که حضرات چهار دهه است که او را نمایندگی می فرمایند اما از میلیاردهائی که برادران بعون الله جابجا می فرمایند، یک دمپائی ارزان چینی هم، نصیب اش نشده است. در پایان گزارش نیز می خوانیم:

 

و حالا عید است. گاهِ نو شدن. کودکان خوشبخت این سرزمین، وقتی کفش‌های نو و لباس‌های رنگین اتوکشیده‌شان را می‌پوشند، احساس می‌کنند تمام دنیا ایستاده و به آنان چشم دوخته است. ته دلشان قند آب می‌شود. وقتی از تماشای ذوق کودکانمان خوب لذت بردیم، بد نیست یادمان بیفتد که «رقیه»ها هیچ تجربه‌ای از غنج‌رفتن دلشان بابت پوشیدن لباس نو ندارند. شاید بتوانیم این حس خوب را به آنان هدیه کنیم .

باری- گزارش لکن،در باب اینکه، این دو کشیده ی محکم را کی دریافت کرده،و در مقابل، چه عکس العملی داشته ، ساکت است ؛ فدوی اما حسب شیوه ی مألوف،زحمت پاسخ را بجای برادران متقبل شده و عرض می کند که هیچیک از عمله ی بیت، سیلی مذکور را دریافت نفرموده اند زیرا، با کمال مهارت، حسب شیوه ی مرضیه، جاخالی مرحمت کرده اند !

زیاده جسارت است

 

==============================================================

 

محض اطلاع

 

فدوی ضمن بررسی عریضه ی یکی از مؤمنین ،به مدرکی دست یافت که نشان می دهد که آمریکا، برخلاف ادعای صهیونیستی خود،کشوری نو بنیاد نیست و قدمت آن به 1400 پیش از این بر می گردد! لکن بمنظور ایز گم کردن و فریب مسلمین،آنرا تا کنون پنهان نگهداشته بوده است! افزون براین،همین عریضه ،فدوی را بلا تشبیه ،بیاد استاد سخن نیز انداخت فی المثل،آنجا که فرمود :

 

همه عمر برندارم ،سر از این خمار مستی

که هنوز من نبودم، که تو در دلم نشستی

تو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتد

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی !

 

برای اینکه جنود ظفر ورود مؤمنین کثرالله امثالهم، از نبش قبر استاد سخن صرف نظر فرمایند سریعاً عرض می کند که منظور از "خمارمستی" در مصرع نخست،سرگیجه ی ناشی از سماع و ذکر الله  جل جلاله است و لاغیر!... باری-  نقطه،سرِسطر!..و اما وجه تسمیه یا تشابه مطلب در این راستا،عریضه ی برادر گودرزی ست،که بسیار مورد علاقه ی فدوی و از متخصصین برجسته یِ نه پیوندِ پیش پا افتاده ی " قلب و قرنیه،"بلکه پیوند ِ پیچیده ی گودرز و شقایق(جمع شقیقه- م) در جامعه ی شکوهمند اسلامی است! وی در مقدمه ی عریضه ی خود اِشعار داشته است که :

 

 در بخش خبر شبکه یک شاهد گزارش توافق هسته‌ای بودیم که در آن وزیر خارجه آمریکا از مسئولین تیم مذاکره‌کننده ایرانی درخواست کرد «شعار مرگ بر آمریکا در ایران حذف شود» جان کری از این نکته غافل است که این شعار و استکبارستیزی ملت ایران نشأت گرفته از تفکرات و اعتقادات دینی و قرآنی  ماست.!...

 

ملاحظه کردید؟  معنای "که هنوز من نبودم، که تو در دلم نشستی" ! و یا " دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی "! را دریافتید؟ یعنی سابقه ی شعار "مرگ بر آمریکا" به مؤمنین صدر اسلام عزیز برگشته و سر نخ آن نیز در قرآن کریم است ،و این در عین حال بدین معناست که آمریکا بقول اهل فلسفه، قدیم است،نه حادث !

زیاده کشفی نیست..

تو خود حدیث مفصل بخوان از این "مُهمل" !

===============================================================

 

کنکور سراسری

 

... لکن اینطور نیست که فدوی خوانندگان محترم ضدانقلاب را،فقط به صرف طنز و شیرینی مهمان کند!، بلکه گاه آتش به مال نداشته اش زده ، درقبال یک آزمون ساده و ابتدائی،به برنده ی خوشبخت،جوایز نفیس هم تقدیم می کند ؛ پیش از آن اما،معلومات مسأله را،بنقل از رسانه ها ،در پی می آورد:

 

سه خواهر 45 تا 50 ساله با باز گذاشتن شیر گاز شهری به زندگی‌شان پایان دادند . / فرارو

 

فدوی معلم سختگیر و لجبازی نیست و بعنوان راهنمائی، اطلاعات زیر را نیز اضافه می کند:

 

آمار پزشکی قانونی ایران نشان می‌دهد که بین سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۱، بیش از ۳۰ هزار نفر بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده‌اند .روزآمدترین آمار خودکشی در ایران به سال ۱۳۹۲ مربوط است که احمد شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی در این‌باره گفت: «متأسفانه خودکشی در کشور افزایش یافته و آمار مربوط در این زمینه بسیار نگران کننده است. در سال ۹۲ خودکشی‌های منجر به مرگ به چهار هزار و ۵۵ نفر رسیده و این آمار نشان می‌دهد که سلامت روانی جامعه مطلوب نیست سازمان پزشکی قانونی ایران سال ۱۳۹۲ اعلام کرد که شمار خودکشی‌ها در این کشور طی ۹ ماهه ابتدای این سال نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن ۱۴ درصد افزایش یافته است .در ماه‌های اخیر نیز خبرهایی از افزایش خودکشی در بین کارگران و کودکان در ایران منتشر شده است . / رادیو زمانه   – بنقل از خبرنامه گویا

 

و اما پرسش:

 

 بجای پرتقال فروش،استثنائأ پیدا کنید تعداد طلبه گان و کلاً آخوند ها را، در میان این سی و چهار هزار و پنجاه و پنج فقره خودکشی!

زیاده آزمونی نیست

 

 

============================

 

مقامات متساوی الاضلاع!

 

همه ی مقام های معظم،پنداری مثل هم اند! ، همگی بعنوان سرمایه،یک دشمن مزمن و ماندگار دارند که در عین حال،نه تنها هیچ علاقه ای به حذف آن ندارند، بلکه " چون به خلوت می روند" برای طول عمر آن نیز "دشمن"عزیز نیز، شدیداً  دعا می کنند که بی "دشمن"  فطیر است! همگی،شدیداً دمکرات اند اما منتقدین را بر نمی تابند.شیوه ی برخورد شان با مردم ،منتقدان و ناراضیان نیز یکسان است . به برخی خلقیات مشابه مقامات معظم بعنوان مستوره ، به اجمال و اختصار نگاه کنید:

 

کره شمالی شهروند 21 ساله آمریکا را در دادگاه به گریه و التماس انداخت !

 

دولت کره شمالی به یادگاری برداشتن یک بنر از هتل محل اقامت این جوان آمریکایی را اقدامی خصمانه و طرح ریزی شده از سوی دولت آمریکا علیه دولت پیونگ یانگ دانسته است .

"اوتو وارمبیر" دانشجوی 21 ساله آمریکایی که در 2 ژانویه سال جاری میلادی به اتهام برداشتن یک بنر حاوی شعارهای سیاسی از هتل محل اقامت خود دستگیر و بازداشت شده بود امروز(دوشنبه) در دادگاهی در کره شمالی با گریه و التماس فراوان از اقدام خود عذرخواهی کرد و خواهان بخشش شد . / پارسینه

 

 

اتحادیه اروپا به اشغال دفتر روزنامه زمان و تعیین متولی برای این رسانه اعتراض کرد. سازمان گزارشگران بدون مرز می‌گوید اردوغان مرزی در تحدید و تهدید مطبوعات نمی‌شناسد و اروپا باید در مذاکرات با آنکارا مماشات را کنار بگذارد . / دویچه وله

 

 

و نیز برا ی جوری جنس :

 

روزنامه پرتیراژ زمان در ترکیه، اقدام دادگاه برای تغییر مدیریت این روزنامه را محکوم کرده است .

دادگاهی در استانبول روز گذشته جمعه ۴ مارس (۱۴ اسفند) کنترل این روزنامه را که از منتقدان دولت ترکیه به شمار می‌رود، به دست گرفت .

 

این روزنامه در آخرین شماره ای که قبل از حمله نیروهای پلیس منتشر کرد، نوشت که رسانه های ترکیه "یکی از تاریک ترین روزهای خود را در تاریخ این کشور " تجربه کرده است .

 

پلیس ترکیه با توسل به گاز اشک آور و ماشین های آبپاش درصدد متفرق کردن معترضان خشمگینی برآمد که با حمله به دفتر این روزنامه مخالفت کرده اند . / بی بی سی

احتمال ۴ سال حبس برای "آقای گل ترکیه" به خاطر توهین به اردوغان ! / دویچه وله

هاکان شوکور، ستاره فوتبال ترکیه ممکن است به‌دلیل "اهانت به رجب طیب اردوغان" در صفحه‌ی توئیتر خود به ۴ سال حبس محکوم شود. او پیشتر از طرفداران رئیس‌جمهور ترکیه بود، اما به‌دلیل "فساد مالی" اردوغان به صف مخالفان او پیوست. دادستانی ترکیه به دلیل توئیت‌های انتقادی شوکور علیه اردوغان و پسر او اقامه‌ی جرم کرده است....

 

 بله، از مقام معظم رهبری ما که کمتر نیست ، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

 

 

================================================

 

قضاوت ناروا

 

….جداً که "حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغزِ سر!" (1) . فدوی در مرور خبرهای جراید شریفه ی  دارالخُرافه،از همکاران مکتبی تیترهائی می بیند که لا محاله سر ِهمه جایش،اسفناج،آنهم از نوع اُرگانیک اش سبز می شود! برای دستگرمی،به مستوره ی زیر نگاه کنید :

 

رقم حیرت انگیز است؛14 هزار میلیارد تومان از پول مردم در جیب بابک زنجانی!ا / آفتاب یزد

 

درست است که برادران بی مهری کرده و فدوی را  در جبهه ی ضد انقلاب برآورد فرموده اند،لکن این دلیل نمی شود که فدوی تلافی کرده ،جانب عدل و انصاف را نگه نداشته و در برخورد با تیتر مغرضانه ی فوق عرض نکند که :  آخر این چه فرمایش مُهملی ست؟ فدوی برای اثبات رأی و نظر خود، یکی از آخرین عکس های برادر بابک زنجانی را بعنوان مدرک  در پی می آورد تا ملاحظه و به این نتیجه برسید که آن میزان از پول مردم ، در جیب  لباسی که ملاحظه می کنید ، جا نمی گیرد،مگر اینکه مژیّن به لباس آخوندی شود، که جیب دشداشه اش، ته ندارد !... 

 

 

 

 

===================================================

 

داعشانه ها 1

 

بموجب خبرهای جراید شریفه ی دارالخرافه:

\

 طرح برخورد با بدپوششی و کشف حجاب سرنشینان خودروها در بزرگراه‌های سطح شهر تهران از روز گذشته آغاز شده است / خرداد

 

باری- از ما که گذشت، لکن اینگونه برادران، نمی خواهند بخاطر خودشان هم که شده، بستری شوند؟!

 

===================================================

 

از مشاغل زیان آور

 

فدوی همه اش بیم آن دارد که شغل خطرناک  او که عبارت باشد ازتقدیم عریضه های داخلی و خارجی، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون مقام معظم رهبری(ضپ)* سرانجام روزی کار دست اش بدهد و جان ناقابل را در این راه هزینه کند.فی المثل همین سه شنبه که فدوی قرار اندرونی داشت،مراتب زیر را با قید احتیاط،و جوری که برق شان فدوی را نگیرد،به شرف عرض رساند که :

 

پس از گذشت 5 هفته از آغاز تظاهرات ضد فساد در عراق، خواسته‌های تظاهرکنندگان شمول بیشتری یافته، خواهان توقف دخالت‌های ایران در امور عراق شدند .در همین حال تظاهرات همچنان در استان‌ها و شهرهای مختلف عراق ادامه دارد و شعار "ایران برا برا" (ایران بیرون بیرون) در تظاهرات شهرهای مختلف شنیده می‌شود . / العربيه

 

چشم تان روز بد نبیند، خشمی مقدس از نعلین تا عمامه ی مبارک را چندان فراگرفت که فدوی به هستی ُترد خویش بیمناک شد.سرانجام با دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) بر خشم مقدس خود فائق آمده شیهه کشان فرمودند : غلط کردند،مگر دست خودشان است !..برو و از قول حضرت ما به اینان بگو که کاری نکنند که بلای سوریه را به سرشان بیاوریم.!..

 

باری فدوی که بیضه اش را ندارد،شما خوانندگان محترم ضدانقلاب اگر دارید،بسم ا...

خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر العربیه!

 

 

------------ ----------------------------------------------------------------------------

 *(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

 

==================================================================

 

کلمات مصوّر حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،و ضدِ کلمات قصار است!

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------

 

 

-----------------------

 

 

 

 

-------------------------------------------

 

 

 

====================================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند!، و جز گزینش تیتری مناسب  و

همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

نیویورک پست: سیاست اوباما در قبال ایران این است: فقط هویج، بدون حتی یک چماق ! / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : علت آنست که چماق را خود برادران دارند،، برادر نیورک پست!

-----------------------

وجود 8 میلیون  بیکار، یعنی ما 25 میلیون ناراضی داریم! / کلمه

 

تحشیه ی فدوی : آیت الله، یا چشم اش، یا حساب اش، ویا هر دو شان ضعیف بوده، و یا بعنوان عمله ی بیت ،در آماردولتی، تخفیف کلی مرحمت فرموده اند!

----------------------------------

رئیس جمهور سوریه گفت: آزادسازی شهر تاریخی «تدمر» (پالمیرا) با حمایت ایران، روسیه و حزب‌الله (لبنان) رقم خورد . / کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی : اینها را که خودمان می دانستیم،چیز تازه ای بگو، برادر حسین(ع)!

------------------------

ارتش رژیم سوریه اعلام کرد تدمر را از داعش "بازپس" گرفته است / العربیه

 

تحشیه ی فدوی : البته ذغال کمونیستی هم،که همانا برادر سید علی و سید پوتین بوده باشد،بی تأثیر نبوده است !

-------------------

جریان اصولگرایی با روش و تفکر و عملکردی که در ۱۰ سال گذشته داشته است محکوم به نابودی است و اگر در اصول و مبانی فکری و عملی خود بازنگری نکند دیگر از سوی افکار عمومی قابل پذیرش نیست ». / العربیه - علی(ع) مطهری

 

تحشیه ی فدوی : فدوی می داند که انگیزه ی شما، حفظ حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) ست ، لکن حالا چه عجله ای داشتی، برادر علی(ع) مطهری؟!

------------------------

۶۵ سال صنعت نفت ملی؛ آیا درآمد نفت هم ملی شده است؟ / دویچه وله

 

 تحشیه ی فدوی : بقول عوام it’s a good question !

------------------------------------------

هاکینز گفت: "ما باید برای آینده بشریت به سفرهای فضایی ادامه بدهیم. من گمان نمی کنم بتوانیم برای 1000 سال دیگر در این کره خاکی زنده بمانیم. ما باید از این سیاره فرار کنیم ."  / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله ، در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام و به پیوست چند سُرفه ی ملیح فرمودند بقول عوام  that’s  ok این هزار سال را نیز،بهمانگونه که 1400 سال اخیر را به ضرب شمشیر طی فرموده ایم،بقیه را نیز ،گیرم به ضرب انرژی هسته ای، طی می فرماییم،   don’t  worry, be  happy!   برادر هاپکینز !

----------------------------------

عضو ارشد جامعه روحانیت: رفسنجانی باید به نماز جمعه بازگردد ! / العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : فدوی با آمدن و نیامدن کوسة الاسلام والمسلمین رفسنجانی، به تأتر رو حوضی نماز جمعه در دانشگاه سابق، کاری ندارد لکن در حاشیه یادآوری می کند که قرنهاست که از اختراع وسائل ارتباط جمعی و ارتباطات گذشته و نماز جمعه حضرات نمی دانند

 

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بارها گفته‌ام هم به عنوان اصل ولایت فقیه باید از رهبری نظام حمایت کرد و هم به عنوان شخص ولی فقیه،بهتر از آیت‌الله خامنه‌ای نداشته و نداریم. /انتخاب

 

تحشیه ی فدوی:لطفاً لغزش تایپی "بهتر" را، به " بدتر" ،اصلاح بفرمائید؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

وکیل مدافع بابک زنجانی، تاجر ایرانی، روز دوشنبه ۱۶ فروردین اعلام کرد که دادگاه، حکم اعدام موکلش را به او ابلاغ کرده‌است. / رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی : ایشان که فقط اسب درشکه بود،پس تکلیف خودِ درشکه و برادرانی که در آن لمیده بودند،چه شد؟!

 

----------------------------------------

احمد شهید: در سال ۲۰۱۵ نزدیک به هزار نفر در ایران اعدام شده‌اند / رادیو فردا

 

 تحشیه ی فدوی: چیزی نیست که؛ جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید، قهر می کند، برادر شهید !

----------------------------

 

احمدی‌نژاد با وعده يارانه ٢٥٠ هزار توماني می‌آيد ! . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : بقول استاد سخن :

تازه بهارا ! ورق ات زرد شد
دیگ منه ،کآ تش ما سرد شد !
پیش کسی رو که طلبکار توست
ناز بر آن کن که خریدار توست
چند خرامی و تکبر کنی
دولت پارینه تصور کنی  ؟!

---------------------------------------------

 

ظریف در استرالیا: نمی‌شود پناهجویان ایرانی را به زور باز گرداند! ./ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : فدوی نمی داند که ایرانیان چرا هنوز هم فوج فوج از ایران اسلامی شکوهمند، شتابان می گریزند، شما می دانید،برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف ؟!

 

 

محمد(ص)جواد(ع) ظریف و جولی بیشاپ

لکن افزون بر نام تان، حجاب تان هم ایراد دارد، خواهر  بیشاپ!

 

======================================================

 

 

2405---0917 : چرا انقلاب کردیم؟ اگر در کشور فرهنگ اسلامی حاکم نباشد و مبارزه با استکبار، گردش نخبگان و پیشرفت علمی نباشد این همه شهادت‌ها و از خودگذشتگی‌ها چه ثمره‌ای برای کشور خواهد داشت؟

 

فدوی: والله برادرشهروند بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ...هنوز هم نمی دانیم که چرا انقلاب کردیم؟!

------------

4427---0912 : تبلیغ پفک و آدامس از رسانه ملی کشور با سیاست اقتصاد مقاومتی همخوانی و سازگاری ندارد. چرا باید دولت با جلوگیری از بودجه صدا و سیما این رسانه را برای درآمدزایی وادار به چنین کارهایی بکند؟

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، مقاومت در مقابل پفک و آدامس کار ساده ای نیست، فلذا در محدوده ی اقتصاد مقاومتی ارزیابی می شود، برادر 4427---0912 !

-------------------------------------------

 

علی مردانی: بزرگترین ضربه به یک کشور بی‌اعتماد شدن مردم به مسئولان است و متأسفانه آقای رئیس‌جمهور با سخنرانی‌های احساسی که مثلاً از رکود خارج شده‌ایم و تورم پایین آمده این بی‌اعتمادی را هر روز بیشتر می‌کنند. شاید نشانه‌اش جمعیت کمی بود که در اجتماع‌ ساری برای سخنرانی ایشان جمع شدند .

 

فدوی :مراتب با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام لازم، در اوقات شرعی به جمعیتی که نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند که علت عدم استقبال از رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) گزارشات خلاف واقع از رکود اقتصادی که بفرموده حضرت امام(ل) مال خره ،نبوده،بلکه سبب  آن بوده که نامبرده بنظرشان، کم تا قسمتی از خط مالروی امام(ل) خارج شده است،برادر علی(ع) مردانی!

--------------------------------------------

0291---0918  :  تأکید رهبر معظم انقلاب بر ممنوعیت مذاکره با آمریکا، ممانعت از نفوذ آنها در بدنه مدیریتی و فرهنگی نظام است. این ممنوعیت مصونیت از رخنه دشمن است نه محدودیت .

 

فدوی :  بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!،عیناً مانند حجاب اجباری، که "مصونیت است نه محدودیت" برادر 0291---0918  !

--------------------------------

اصغر کردبچه- راننده : خداوند از تقصیر دولتی‌ها و مجلسی‌هایی که اقتصاد مقاومتی را رها کرده و حاضر شدند توان علمی و دفاعی کشور را به چند وعده و وعید نسیه آمریکایی‌ها در طرح برجام بفروشند، نخواهد گذشت. خدا می‌داند قلبم به درد آمده است. این چه کاری بود که کردند؟

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد، لکن پیش از آن،،تا ضدانقلاب خوابست تذکر یکی دو نکته ضروری ست.مقدمتاً  آخر این چه فرمایش مهملی ست ؟شما و سایر مؤمنین ،پیرامون معرکه ی "برجام" بگونه ای عرّو تیز میفرمایید که انگار مقام معظم رهبری(ضپ) در این بین،دست پنجم خر،مده ظله العالی بوده است. لکن در باب اینکه" قلب تان به درد آمده است"نیز عرض می کند که شما همیشه که بچه نمی مانید و سرانجام بزرگ و خوب می شوید،برادر کردبچه!

---------------------------

عشقی: اگر قرار بود در مجلس با ۱۵ دقیقه جلسه غیرعلنی سر و ته طرح برجام را به هم بیاورند و آن را به تصویب برسانند پس این همه کش‌و‌قوس دادن ماجرا و تشکیل کمیسیون مخصوص بررسی برجام و ساعت‌ها نشست با افراد و شخصیت‌های گوناگون از موافق و مخالف توافق برای چه بود؟ خداوکیلی رئيس مجلس ما مردم را سرکار گذاشته؟

 

فدوی: نخیر! مقام معظم رهبری(ضپ)، رئيس مجلس بیت را سرکار گذاشته،اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید؟ ضمناً جهت مزید اطلاع شما می افزاید علت اینکه در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،همه یکدیگر را سرِکار می گذارند، برای حل مشکل بیکاری ست،برادر عشقی!

---------------------

0313---0919 : کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی زیادی در شهرک صنعتی شهرستان قزوین تعطیل شده‌اند،ولی آقای رئیس‌جمهور شعار خروج کشور از رکود را می‌دهد. اگر تدبیر فقط تخریب دیگران است، هیچ حاصلی برای ما ندارد .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام دستور فرمودند که نام شهرک صنعتی قزوین را،به  شهرک مکتبی قزوین تغیییر دهند،برادر 0313---0919 !

-------------------------------------------------------

3320---021 : در منطقه 14 مدرسه ... برای دبیرستان پسرانه در تمام سرویس‌ها از راننده خانم استفاده کرده است. آیا این درست است !!

 

فدوی:مراتب  در اوقات شرعی و پس از سینه زنی در صحن مجلس بیت، و با قید چندین فوریت بعرض به آگاهی نمایندگان محترم حکومت در مجلس  رسید؛ ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) در بازدم فرمودند دستجمعی فرمودند: اسسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب "به تکرارِ"س"  ضمیمه ی آروغ است ! و مخفف آن زبانزد است که می گوید : اسب حیوان نجیبی ست !.فدوی مجدداً پاسخ مراتب فوق را جویا شد؛ این بار دستجمعی فرمودند: صحیح نیست، صحیح نیست!.. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سر کار گذاشتید،برادر 3320---021 !

-------------------------------------------

شاهین : در برخی از مغازه‌های خیابان دردشت شمالی نارمک در قیمت‌گذاری مایحتاج عمومی مثل برنج هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد قیمت‌های میوه نیز متفاوت و با تره‌بار فاصله زیادی دارد. بنویسید ناظران دولتی کجا هستند و چه می‌کنند؟

 

 فدوی: بسمه تعالی- هسته بازی،برادر شاهین، هسته بازی!

----------------------------

محمودی : قانون اعلام دارایی‌های مسئولین کشور به قوه قضائیه پس از مدت‌ها خاک خوردن در مجمع تشخیص مصلحت نظام طوری تصویب شد که نه تنها از منظر عمومی پنهان می‌ماند بلکه مانعی برای بررسی چگونگی جمع‌آوری اموال نیز می‌باشد. چرا مردم نباید بدانند که فلان مسئول مملکتی چه میزان دارائی دارد و این میزان چگونه و از کجا جمع شده است. بزرگ‌ترین دستاوردی که این قانون می‌توانست داشته باشد افزایش اعتماد عمومی به مسئولان بود که با غیرعلنی شدن دارایی‌های مسئولان، قانون مزبور این ویژگی را هم از دست داد .

 

فدوی : ضدانقلاب که خواب،و حضرات آیات نیز در خواب قیلوله اند،فلذا آخر این چه فرمایش مهملی ست که می فرمایید؟ افزون بر غیب شدن میلینونها دلار پیش از این ،اینک صحبت گمشدن دکل های نفتی ست بقول عوام what are you talking about  برادرمحمودی؟!

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

8  اپریل المذبذب سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

----------------

 

 

 

 

 

April 3rd, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ به مناسبت نوروز در تالار مجمع عمومی سازمان ملل و در حضور دیپلمات‌ها و مهمانان، برنامه رقص و کنسرت نوروزی برگزار شد . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : جای نمایندگان حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی - م) خالی، که برای فرار از زیبائی،خودشان را از در و پنجره به بیرون پرتاب کنند!

 

******************************

 

اعلام جرم !     

 

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به خبر میمنت اثری،بشرح زیرو بنقل از برادر بی بی سی، برخورد:

 

معاون وزیر آموزش و پرورش ایران گفته است که پدر و مادرانی که از درس خواندن فرزندان خود جلوگیری کنند، از امسال جریمه و زندانی می‌شوند .

 

در ادامه ی همین خبر،برادرعلی(ع) باقرزاده(عین الله- م!)، معاون وزیر آموزش و پرورش بیت،میزان جریمه را، یک میلیون تومان سه ماه زندانی، اعلام کرده استبا توجه به مراتبی که در پی می آید، به این می گویند: کوسه و ریش پهن ! . ؛ ملاحظه کنید :

 

ادامه بازداشت جوانان ایرانی به دلیل پیگیری حق تحصیل/ تیتر

 

در هفته‌های اخیر روحیه صفاجو، تارا هوشمند و سرمد شادابیسه سه شهروند بهایی ایران پس از آن‌که برای حق ادامه تحصیل خود با نهادهای مختلفی هم‌چون "بیت رهبری و دفتر ریاست جمهوری" نامه‌نگاری کردند بازداشت شدند. به گزارش منابع حقوق بشری روحیه صفاجو جوان ۲۰ ساله ایرانی در سلول انفرادی در زندان اوین نگهداری می‌شود. جوانان بهایی به دلیل اعتقادات دینی‌شان در ایران با آزار و اذیت روبرو هستند .

 

در همین راستا اما ، فدوی از" دانشمند مجلس"  پرسشی دارد که این بار استثنائأ،بجای پرتقال فروش، با یک تناسب ساده، پیدا کنند جریمه ی حکومت کریمه ی اسلامی درونمرزی *(جمهوری اسلامی- م) را، بجرم محروم کردن شمار قابل اعتنای فرزندان شهروندان بهائی از تحصیل!

 

زیاده پرسشی نیست ..

 

-----------------------------

*در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

============================================================

 

تئوری توطئه

 

توطئه پشت توطئه، اعم از ارضی(1) و سماوی ست که بقول عوام non stop بر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،نازل می شود

 

دو بیتی:

هر بلایی کز آسمان آید
گرچه بر دیگری قضا باشد

بر زمین نارسیده می گوید
خانه ی"مؤمنین" کجا باشد؟ !

آن از توطئه ی پارک کردن هواپیمای برادران  و اسرائیل نزدیک هم!، و اینهم از آوردن تنگاتنگ نام ایران اسلامی و اسرائیل در کنار یکدیگر ، این را ما مؤمنین دیگر، کجای دل خلوت خودمان بگذاریم؟!

 

اردوغان به ایران و اسرائیل تسلیت گفت (2) / العربیه

 

زیاده ایرادی نیست

 

 

 

پی نوشتها

------------------------------------

(1)  "ارزی" هم بنویسید،درست در می آید!

(2) ادامه ی خبر: اردوغان نوشته است: «شهروندان اسرائیلی و ایرانی، به ترکیه آمده بودند تا با فرهنگ و تمدنش آشنا شوند، اما به وسیله تروریست‌ها قربانی شدند

 

 ==================================================================

 

آشنائی با انواع دیگری از هفت سین:

 

 

 

سفره 7 سین مدافعان حرم!

 

=============================================

 

امتحان چشم 

 

فدوی در مرورخبرهای امروز، به خبر زیر نیز برخورد :

 

کارشناسان رسانه‌‌های اجتماعی می‌گویند حذف «فریال» یکی از شرکت کنندگان در برنامه استیج شبکه من و تو برای مردم در ایران مهمتر از حذف «مصباح یزدی» و «محمد یزدی» از مجلس خبرگان رهبری در آن کشور است.! / ایرانشهر

 

بی هیچ شک و شبهه، درست می فرمایند، اینهم اسناد مصور و منگوله دارش:

 

 

 

 

 

 

باری- بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست می پرسد ،که اگر بنا بر گزینش بوده باشد،،خوانندگان محترم ضد انقلاب، کدامیک را انتخاب می کردند؟! آخرعقل ، و مهمتر از آن، چشم هم، چیز خوبی ست!

 

=================================================================

 

مژده !  

ما که به اهتمام مقام معظم رهبری ، دیگر همه چیزمان چینی ست فلذا طلاب چینی هم که مدتی نایاب بود،رسید! ،اینهم سند مصور منگوله دارش:

جشن سال نوی چینی طلاب چینی با نان بربری  !/ پارسینه

 

سال نوی چینی از مهم‌ترین تعطیلات سنتی مردم چین است. گاهشماری چینی، گاهشماری ترکیبی شمسی-قمری است امراسم جشن آغاز سال نو چینی بعدازظهر یکشنبه در جامعه المصطفی گرگان برگزار شد .

 

 

 

نوش جان !

زیاده وارداتی نیست ...

=================================

 

پیشنهاد تکمیلی

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به خبری که بنقل از تقاطع در پی می آید،برخورد:

محمد نوری‌زاد می‌گوید از صبح روز شنبه (۱ اسفند-۲۰ فوریه) برای بازپس‌گیری گذرنامه و اموالش از سپاه پاسداران، در مقابل زندان اوین تهران، دست به تحصن شبانه‌روزی خواهد زد.

باری - پیشنهاد تکمیلی فدوی ،ضمن تقدیر و تشکراز برادر محمد(ص)نوریزاد آنست که حال که بنا دارد بزرگواری کرده و رنج تحصن شبانه‌ روزی را بر خود هموار کند، قضیه را محدود به "باز پس‌گیری گذرنامه و أموالش" نکرده و ترجیحاً ، کل مملکت که سی و هفت سالی از مصادره ی آن ،به سود امام غایب(عج)می گذرد را،از همکاران گرامی، مطالبه فرمایند؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

زیاده درخواستی نیست

================================================

اصل ماجرا

 

.. بعضی ها حقیقتاً فدوی را ، با همه ی شکیبائی انقلابی اش،از کوره بدرمی کنند؛ بعنوان مستوره به تیتری که در پی می آید نگاه کنید تا بعرض او برسید :

 

13 عضو سپاه ایران در حلب معروف به گورستان پاسداران كشته شدند/ العربیه – تیتر

 

آخر این چه مهملی ست؟  خب بقول عوام ?! So what! .اصلا، این تعداد را هم به چند صد کشته ی پیشین اضافه کنید،* باز هم بقول عوام I don’t care ! ؛  این بمعنای دخالت نظامی نیست که! به شهادت برادران آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین،اینها رفته بوده اند سوریه ماهی گیری! منتها به شیوه ی کلاسیک؛یعنی، بجای قلاب،هی "ت.ان.تی"  که چیزی کم از بمب ندارد،در آب می انداخته اند! که ناگاه یکی از ماهیان ضد انقلاب شدیداً خشمگین شده و یک فقره "ت.ان.تی" را قبل از اینکه عمل کند، به برادران بر می گرداند و ترتیب برادران ماهیگیر را می دهد، این دیگر اینهمه گرد و خاک ندارد که!...

 

-------------------------------------------------   

* تاکنون از مجموع حدود 400 شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) !که در نقاط مختلف کشور تشییع شده اند 79 نفر در خراسان رضوی تشییع و به خاک سپرده شدند./ آخرین نیوز

 

* ۹ ایرانی دیگر در درگیری‌های اطراف حلب سوریه کشته شدند / رادیو فردا

 

 ===================================================================

 

آکادمی چفیه مالی 8 /Academy award

 

 

بوسه‌ی محسن رفیق دوست بر چادر دختر امام ! / پارسینه

 

 

فارغ التحصیل ممتاز این دوره

برادر رفیق دوست : ببخشید، هر چه گشتیم،جای دیگری در تیررس نبود،خواهر صبیه امام(ل)!

 

 

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که درپنجمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت یک قطعه  مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

 علیمردانی : در وصف عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی همین بس که نامزدهای ریاست‌جمهوری در آمریکا در هر روز تلاش می‌کنند با محور قرار دادن جمهوری اسلامی در راس مسائل خارجی خود برای خود رای بیشتری کسب کنند. همه این عظمت و قدرت را مدیون عنایت‌های الهی و رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب با پشتوانه هم‌وطنان خود هستیم. چشم کسانی که این موقعیت ممتاز جمهوری اسلامی را نمی‌توانند ببینند کور بشود .

---------------------

 

4862---0912   : آقا جان؛  ما به جای برخی آقایان خجالت کشیدیم وقتی بعد از 37 سال باید برای برخی شخصیت‌های مدعی دانایی جایگاه قانونی نهادهایی چون شورای نگهبان و قوانین انتخاباتی و... را تبیین می‌فرمودید و توضیح می‌دادید که دشمنان دین و نظام چگونه‌اند !!

----------------------

نیکنام  : گروه‌هایی که دچار توهم پیروزی در انتخابات شده‌اند از مصاحبه‌ها و سخنرانی‌های ساختارشکنانه پرهیز کنند و از عاقبت نانجیبان فتنه 88 عبرت بگیرند و بدانند که علی زمان تنها نیست. این امت بیدار است و آرزوی تغییر در سیاست‌های کلی نظام به ویژه تعطیل استکبارستیزی را به گور خواهند برد .

----------------------------

7134---0918 : می‌خواستم از طریق روزنامه شما و این ستون از اقدام ارزشی خانم ورزشکار کشورمان مریم هاشمی قهرمان وشوی جهان که برای سومین مرتبه مدال قهرمانی خود را تقدیم رهبر معظم انقلاب می‌کنند، تشکر کرده باشم.

-------------------------

 

در آستانه سفر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران به اصفهان شب نامه‌هایی علیه وی در این شهر پخش شده است .

 

 

-------------------------------------------

 

نیک‌نام از قم  : ضمن تقدیر و تشکر از سخنان خطیب این هفته نمازجمعه تهران عرض می‌کنیم روح استکبارستیزی با خون ملت ایران عجین شده است و ما مردم و فرزندان معنوی امام‌خمینی(ره) هرگز از این راه برنمی‌گردیم .

--------------------------------

به گزارش افکارخبر،محمد سعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان در کانال تلگرامی خویش روایتی از سفر ساده فرزند مقام معظم رهبری به مشهد برای عیادت از آیت الله واعظ طبسی به شرح ذیل نوشته است :

.....حاج آقا مجتبی بعد از خداحافظی با وی جایی که همه مسافرانشان را پیاده و سوار می کنند، سوار خودروی پژو 405 بدون شیشه دودی شد و رفت و من با خود گفتم بیخود نیست که هیچ کس برای مردم، "آقا" نمی شود چون هیچ کس مثل "آقا" و تربیت شدگان توسط  ایشان مردمی نمی شود .

-------------------------------------------------------

محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی٬ دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه :

نمایندگان مجلس باید استراتژی داهیانه رهبر را بفهمند

 

----------------------------------------------------

 

داده‌هایی که در اینترنت تولید می‌شود «اطلاعات‌نما» است٬ نمایندگان مجلس آینده باید «استراتژی داهیانه» علی خامنه‌ای را «بفهمند» و «حفاظت» کنند و واژه تندرو در ایران «معنا» ندارد . / دیگربان – محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی٬ دبیر ستاد حقوق بشر قوه باه( غذائیه !-م)

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

پی نوشتها

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 

==============================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران گفته است کسانی که می‌گویند دنیای فردا دنیای مذاکره است و دنیای موشک نیست، ناآگاه یا خائن هستند . / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر رهبر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... سر زنان چادر، و سر مردان عمامه گذاشتید، لکن جیکشان در نیامد، حالا شما چه خبرتان است که بابت چند فقره کلاه ناقابل که به اهتمام حضرت ات سر ملت یک لاقبا رفته، اینهمه گرد و خاک و عرّ و تیز راه انداخته اید، برادر مالک رقاب !

-----------------------------------------

کاظم جلالی، نماینده مجلس ایران در مصاحبه‌ای، انتقال برخی از بازداشت‌شدگان اعتراض‌های پس از انتخابات ریاست‌جمهوری به زندان کهریزک را اشتباه خوانده است .

 

تحشیه ی فدوی : حالا چه عجله ای داشتی، برادر نماینده در مجلس بیت !

-----------------------

دو ایرانی در ترکیه برای 'ربودن خلبان مخالف جمهوری اسلامی' به حبس محکوم شدند/ بی بی سی

 

فدوی از برادران حیرت می کند، حضرات معمولاً مخالفان را در محل اقامت شان، حالا هر جا که باشند، ترور می فرمودند، حالا چه اصراری دارند که مخالف مذکور را پس از برگرداندن به وطن سابق، به قتل برسانند، المعنی فی بطن الاخوند !

-------------------------------------

گفت و گو با خبرنگاری که جلوی چشمان خانواده کتکش زدند تا علیه فلانی مطلب ننویسد !

عصر ایران ـ ظهر پنجشنبه گذشته، حامد عطائی روزنامه نگار باسابقه اهل ارومیه در یکی از میادین اصلی شهر در حضور خانواده اش مورد ضرب و شتم افراد ناشناس قرار می گیرد. او در این حادثه از ناحیه گوش چپ دچار آسیب شدید پارگی پرده می شود .

 

تحشیه ی فدوی: مدیون فدوی هستید اگر یکوقت خدای نخواسته فکر کنید که خبرنگار مذکور،چماق  فعالیت حرفه ای اش را از برادر قاضی پور، نماینده محترم حکومت از  رضائیه می خورد!

----------------------------------

 

کار مذاکره‌کنندگان هسته‌ای اگر هم به نتیجه مناسب می‌رسید، قابل مقایسه با کار رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان امروز حرم نیست و هیچ‌کس حق ندارد این ارزش بزرگ را با نشستن دور میز مذاکره با دشمن مقایسه کند . / آخرین نیوز

 

 

تحشیه ی فدوی : منظورشان به لسان آخوندی آنست که کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی باید کلید اش را غلاف کند، برادرنیوز!

--------------------------------------------------

تظاهرات كارگران اصفهان: سوريه را رها كن، فكرى به حال ما كن / العربیه – تیتر

 

 

تحشیه ی فدوی : فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- عجالتأ مقدور نیست، برادر کارگر!

------------------------------------

یک کارمند سابق  سفارت  فرانسه در تهران در بازگشت به ایران در فرودگاه تهران بازداشت شد خبرگزاری رویترز می گوید نازک افشار برای ملاقات با مادرش که به گفته وبسایت "کلمه" حالش وخیم است، در فرودگاه بازداشت  شده است . / ایرانشهر

 

 تحشیه ی فدوی:  یعنی چه؟ پس انتظار داشتید هنگام ورود به فرودگاه پاریس بازداشت شود؟!

-------------------

انفجار انتحاری در لاهور پاکستان با دست‌کم ۶۵ کشته ۲۸۰ زخمی / دویچه وله

در پی یک سوءقصد انتحاری در یک پارک در شهر میلیونی لاهور در پاکستان دست‌کم ۶۵ نفر کشته و ۲۸۰ تن دیگر زخمی شدند. اغلب قربانیان زنان و کودکان مسیحی بوده‌اند که به مناسبت عید پاک در این پارک تجمع کرده بودند .

 

 تحشیه ی فدوی : فدوی ممنون می شود که برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)* سقفی برای عملیات خداپسندانه ی خود، مرحمت کنند !

 

------------------------------------

* در مقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

-------------------------------------------------------------------------------------------

دانستن حق مردم است اما بعد از انتخابات ! / کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی : حرف بدی نیست که،برادر حسین(ع) !،چیزی شبیه اینست که در حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) آزادی بیان هست،لکن آزادی پس از بیان وجود ندارد!

--------------

 

احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد در سخنانی در محله لویزان تهران گفته است، مردم تهران در انتخابات خبرگان "اطراف رهبری را قیچی کردند". اشاره او به حذف محمد تقی مصباح و محمد یزدی در انتخابات هفتم اسفند است . / دویچه وله

 

 

معلوم می شود که خیاطی /سلمانی مردم تهران سابق، چندانهم بد نیست !

 

--------------------------------

دادگاه فدرال نیویورک ایران را به دلیل دست داشتن در حملات یازده سپتامبر سال 2001 محکوم کرد .

به گزارش العربیه به نقل از روزنامه شرق الاوسط، 7 میلیارد و نیم از مبالغ را ایران باید به عنوان جریمه نقدی به خانواده قربانیان پرداخت کند و 3 میلیارد دلار نیز به عنوان خسارت به شرکت‌های بیمه که در مجموع 10.5 میلیارد دلار جریمه نقدی باید بپردازد . این دومین بار است که ایران از سوی دادگاه فدرال آمریکا به همکاری مستقیم با القاعده محکوم می شود .در سال 2012 یک دادگاه فدرال آمریکا ایران را به پرداخت 6 میلیارد دلار به خانواده قربانیان 11 سبتمبر محکوم کرد .

 

تحشیه ی فدوی:

بیت

گنه کرد درغرب یک رهبری

به ایران زدند گردن ملتی !

 

--------------------------------------

روحانی درباره ممنوع التصویر بودن رییس جمهور دولت اصلاحات گفت: هیچ مصوبه‌ای نسبت به ممنوع‌ التصویری آقای خاتمی وجود ندارد. وی ممنوع التصویری رییس دولت اصلاحات را به شوخی تشبیه کرد . / آخرین نیوز

 

 

تحشیه ی فدوی: لکن مقام معظم رهبری(ضپ) شوخی ندارد ها، از فدوی گفتن !

------------------------------------------

محمد خاتمی٬ رئیس جمهور پیشین ایران از شرکت در مراسم سالگرد درگذشت خواهرش نیز محروم شد . وی جمعه گذشته نیز با حکم دادستانی تهران از حضور در جشن عروسی نرگس موسوی٬ فرزند موسوی و رهنورد محروم شده بود . /دیگربان

 

 

تحشیه ی فدوی:به این می گویند خروس ُمعّمَم !

--------------------------

مأموران امنیتی، شامگاه جمعه 4 مارس، با حکم دادستانی از خروج محمد خاتمی، رئیس جمهوری پیشین ایران از محل سکونتش خودداری نمودند ./ العربیه

 

تحشیه ی فدوی: خدائیش، آن بزرگوار بیرون ،کاری هم ندارد!

--------------------

پرویز پرستویی، بازیگر شناخته‌شده‌ی سینمای ایران در کنار قاسم سلیمانی و علی(ع) فدوی، فرماندهان نیروی قدس، و نیروی دریایی سپاه پاسداران، به تماشای فیلم سینمایی "بادی‌گارد" نشست . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی( فرمانده نیروی زیر زمینی!) : مبارک است ؛ انشاء الله به پای هم، شدیدأ پیر شوند !

 

 

==============================================================

 

 

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره


نظر به اینکه برادران سرشان شدیداً به هسته بازی گرم است و مجال پرداختن  به عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم را ندارند، فلذا فدوی در این ستون، به پیام های ایشان
که واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخرافه ست،فی سبیل الله پاسخ  می دهد .

 

1821---0913 : چرا باشگاههای فوتبال اردوهای خود را در امارات و ترکیه برگزار می‌کنند و میلیون‌ها تومان از پول بیت‌المال را به جیب دشمنان این ملت می‌ریزند در حالی که بسیاری از شهرهای ما مکان مناسب ورزشی برای مردم ندارند.

 

فدوی : بهمان دلیل که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،در بربرستان سعودی و عتبات عالیات،" میلیون‌ها تومان از پول بیت‌المال را به جیب دشمنان این ملت می‌ریزند "!، اینهم آخر کاری داشت که مزاحم  شدید،برادر1821 ---0913! ؟

--------------------------------------

شکیبا   : با این روندی که دستگاه دیپلماسی‌ ما در پیش گرفته بعید نیست که آمریکا قتل کندی رئیس‌جمهور اسبق آمریکا را هم به ایران نسبت دهد!  چرا این قدر انفعال؟! مگر امام راحل(ره) نفرمود ما آمریکا را زیرپا می‌گذاریم و آمریکا شیطان بزرگ است. چرا به منویات رهبری هیچ توجهی نمی‌شود؟ قرار است این انفعال تا کجا پیش برود؟ !

 

فدوی : خیال تان راحت باشد، برادر شکیبا! فدوی را که می شناسید، به این راحتی ها زیربا ر قتل کندی و از این قبیل نمی رود، لکن قتل دکتر بختیار- دکتر قاسملو دکتر- شرفکندی و همراهان- فریدون فرخزاد-  مختاری - پوینده - فروهرها و دیگران را دیگر نمی تواند کاریش بکند!بقول عوام sorry!

-----------------------------------

 

0507---0917 : رئیس‌جمهور در روز چهارشنبه 94/7/15 در همایش طلایه‌داران فرهنگ ترافیک گفتند: راهنمای اشتباه زدن در سیاست فاجعه می‌آفریند! می‌خواستم خدمتشان عرض کنم که عبور از چراغ قرمز هم ممکن است باعث مرگ و نابودی شود .

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلید الاسلام والمسلمین،حسن(ع)رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که  برای ما که 37  سال است که به فضل الهی با دنده عقب رانندگی می کنیم ،چراغ قرمز عددی نیست!. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر 0507---0917 !

-------------------------------------------

مهربانی : عدم جدیت در اجرای اقتصاد مقاومتی باعث افزایش کالای قاچاق در کشور شده و صنایع کوچک مثل پوشاک، کفش و ... در حال نابودی است. کارگاههای تولیدی همچنین با مانع‌سازی‌های وزارتخانه‌های صنعت، اقتصاد و شهرداری‌ها مواجهند .

 

فدوی : برادر مهربانی،برادر مهربانی! تا شما آب آلوده ای به سرو صورت می زنید و چون ضدانقلاب خوابست عرض می کند، حال شما خوبست؟ چیزی بنام اقتصاد مقاومتی من درآوردی ست  و اصلاً وجود خارجی ندارد!،فکر اقتصاد دیگری بکنید!

 

 معینی : در کشورمان حقیقتا به اصلاحات نیاز داریم اما نه از نوع آمریکایی آن که ما را  از چاله به چاه بیندازند بلکه اصلاحاتی که در آن افراد خائن، فرصت‌طلب، تشنه قدرت، منحرف، ناکارآمد، غیرانقلابی، فاسد، ضعیف النفس، غرب‌زده، اشرافی و خلاصه افرادی که با تفکر امام‌خمینی(ره) بیگانه هستند. از تمام ارکان نظام بیرون ریخته شوند.

 

فدوی : آخر این چه فرمایشی ست؟ خب یکدفعه بی تعارف، سیفون را بکش که همه برادران ریز و درشت را آب ببرد،برادر معینی!

-------------------------------------

6290---0915 : از رئیس‌جمهور محترم تقاضا می‌شود به صورت سرزده از یکی از کنسرت‌های مختلطی که با مجوز ارشاد درحال اجراست به عنوان یک کارشناس فقه بازدید کنند. سپس اگر برنامه‌ها مطابق با قوانین، رساله‌های عملیه و شئونات اسلامی بود دستور‌العمل صادر کنند که کسی مانع اجرای این کنسرت‌ها نشود !

 

فدوی: خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی !

-----------------------------------------

دکتر قربانی :  آیا آقای ظریف باید با آن دست چدنی با روکش مخملی که به خون شهدای هسته‌ای ما آغشته است، حتما دست می‌داد؟

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی و در شرایطی که بعلت نرمش قهرمانه و تنقیه ی حکیمانه ی 25 سی سی جام زهر، دولا دولا راه می رفتند،به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه و السلام ،قدری متغیر شده و در پاسخ فرمودند یعنی می گویید که ماهم مانند آمریکا نمی دانیم چه غلطی می کنیم و معاذالله، از خط مالروی امام(ل) خارج شده ایم، برادر فدوی؟! فدوی که مع الاسف از بیضه ی لازم برخوردار نبود، تتمه ی دمُ اش را روی کول گذشته ، و با سرعتی معادل 8.9 "ریش- تِر"صحن بیت را ترک کرد.خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُ،مدّه ظله العالی،در انداختید!،فدوی یادش باشد که عریضه ی بعدی شما را ، به محض دریافت، پیش از رسیدگی و اقدام، در چاه جمکران بیاندازد،بلکه آقا(عج) خودشان تکیف شما را معین فرمایند، برادردکتر!

--------------------------------------

حسنی : در زمان جنگ آژير خطر که به صدا در می‌آمد مردم به پناهگاه می‌رفتند تا از بمب و موشک صدامی در امان باشند. با توجه به شعار سال و نیز اعلام اجرای اقتصاد مقاومتی، تبلیغ کالاهای خارجی مثل شوینده‌ها و... کار همان بمب را انجام می‌د‌هد انتظار این است که صدا و سیما به جای آنکه مروج مصرف کالاهای خارجی باشد آژیر خطر مصرف آن‌ها را به صدا درآورد .

 

فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند:احوط آنست که حالا هم به پناهگاهها بروید،برادر حسنی!

-------------------------

3866---041 :  قبول برجام و نقشه راه آمانو به زنجیر کشیدن دست و پای ملت است و لاغیر .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند مانعی ندارد،آن زنجیر در عزاداری اب عبدالله(ع) لازم تان می شود و نیز، لازم نیست که دیگرزنجیر از چین وارد  کنیم،برادر 3866---041 !

-------------------------------

2005---0937 و 3595---0912 : همان‌طور که وزیر بهداشت گفت قربانیان منا از نظر ما کسانی هستند که شناسایی و تشخیص هویت شده‌اند. از سعودی‌های پست و رذل بعید نیست که برخی از حجاج ما را که مفقود هستند ربوده و بازداشت کرده باشند. مسئولان باید توجه و دقت کافی در تحویل جنازه‌های شهدای منا داشته باشند

 

فدوی: مراتب به استحضار سلطان اسلام مدالله اظلاله علی رئوس الخواص والعوام رسید. بعدالتحیه والسلام در پا سخ فرمودند از این دُم بریده هر کاری بر می آید! و همانگونه  که شما هم بدرستی اشاره کرده اید، ای بسا شماری از جنازه های ما را بازداشت کرده باشند،برادر 2005---0937 !

 

3991---0938 : رئیس مجلس به آمریکایی‌ها گفته مقابله به مثل می‌کنیم. ولی واقعا بعد از جمع شدن سانتریفیوژها و بعد از خارج کردن تمام مواد اورانیوم غنی شده از کشور و بیرون کشیدن قلب راکتور آب سنگین اراک با چه چیزی می‌خواهند مقابله به مثل کنند؟

 

فدوی : آخر این چه اخلاقی ست،برادر مؤمن؟ چرا هر خدمتی که برادران می کنند، به چشم تان نمی آید؟

بیت

"با" مزد بود و "خفت" هر"ذلتی" که کردم!

یا رب مباد کس را، مخدوم بی عنایت!

باری سخن کوتاه- عرّ و تیز برادر علی(ع) لاریجانی،از نوع َعرّ و تیز قهرمانانه است،برادر3991---0938!

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

چهارم اپریل المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive