حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.* Like us on Facebook *.*.*.*.*

*.*.*.*.*

March 27th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

سادیسم مکتبی

 

......و اما راویان  اخبار،  و  ناقلان  آثار،و  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار،چنین روایت کرده اند  که داعشیان را گفتند ترور از که آموختید؟، گفتند از برادران ساکن ایران سابق!..و نیز روزی ملا را دیدند که با سوزنی که در دست دارد، به تخم اش میزند و فریاد می کشد !، سبب فریادها را پرسیدند،فرمود آخر درد دارد! حالا حکایت حضرات است که تا جهانِ کم حافظه می آید کشتار سال 60،قتلهای دولتی موسوم به قتلهای زنجیره ای داخل و خارج و ..... را فراموش کند، ماموت برادران ،دوباره یاد کشتارگاه می کند،تا با یک قیام وقعود، و بشرح زیر،به جهان دست آموز یاد آور شود که : "ترور" نزد ایرانیان است و بس! ، :

 

دبیر سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی خبر دادجایزه 600 هزار دلاری برای اعدام سلمان رشدی از سوی جبهه فرهنگی انقلاب !

شرکت کنندگان حاضر در سومین نمایشگاه، به مناسبت سالروز صدور حکم ارتداد سلمان رشدی توسط امام خمینی(ره) جایزه 600 هزار دلاری برای اعدام وی تعیین کردند . / فارس

 

و نیز :

 

سلمان رشدی: نهادهای ایرانی فتوای قتل مرا تجدید کرده‌اند

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی، این خبر را تایید کرد که ۴۰ رسانه‌ی وابسته به جمهوری اسلامی با تعیین جایزه‌ای به میزان ۶۰۰ هزار دلار بار دیگر "حکم قتل او را زنده" کرده‌اند. سلمان رشدی در پی انتشار رمان "آیه‌های شیطانی" از سوی آیت‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، مرتد شناخته شده و فتوای قتل او در سال ۱۹۸۹ صادر شده بود. این حکم موجی از اعتراضات جهانی را در پی داشت . / دویچه وله

 

آنوقت وقتی که برادران به لقب برازنده ی تروریست ملقب می شوند، فریادشان بلند می شود، که درد دارد !

زیاده سوزنی نیست!

 

خبرگزاری فارس: جایزه 600 هزار دلاری برای اعدام سلمان رشدی از سوی جبهه فرهنگی انقلاب

 

==================================================

 

 

پایان انتظار

 

فدوی ، پنداری کم کم دارد بقول عوام confused می شود. از سوئی،به استناد سند منگوله دار زیر، به فدویِ منتظرالظهور تزریقِ  وریدی فرموده اند که  مهدی(عج) آمد:

 

 

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e15/11352019_1582670838650867_1494648983_n.jpg  

 

 

لکن بررسی برخی آثار مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، در 37 سال بعد که امروز باشد ، به فدوی شدیدا ً نشان داد که حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له لفداء(عج)، بقول حضرت امام(ل) مع الاسف هنوز تشریف نیاورده اند !؛ شما هم بعنوان داور بین المللی ملاحظه کنید :

 

مهدی(عج) جان! سؤالی ساده دارم از حضورت
من آيا زنده ام وقت ظهورت؟!

 

و یا  خواهر زهرا(س) آقا محمد(ص)ی سروده است:

 

روزها نو نشده كهنه تر از ديروز است !
گر كند يوسف زهرا نظری نوروز است
لحظه ها در تپش تاب و تب آمدنش
آسمان چشم به راه قدمش هر روز است
ای خدا كاش شود سال نوام عيد فرج
كه نگاهم نگران منتظر آن روز است

اللهم عجل لوليك الفرج
زهرا آقا محمدی گلپايگان

 

 و مؤمنی دیگر، حضرت را معاذالله در حد یک مأمور دون پایه ی ممیزی/سانسور در واحدهائی چون ارشاد و اماکن بیت،بشرح زیر پائین می آورد:

فرض كن حضرت مهدی(عج) به تو ظاهر گردد
ظاهرت هست چنانی كه خجالت نكشی؟!
حاضری گوشی همراه تو را چك بكند؟
با چنين شرط كه در حافظه دستی نبری؟!

 

خـُب، العیاذبالله، اگر شما جای آن حضرت(عج)  بودید، چه می کردید؟

باری فدویِ لجبازو بعنوان مجاهدی نستوه، بقول عوام give up نکرد و به جستجوهای فرساینده و طاقت فرسای خود ،بمنظور سر در آوردن از کار آن حضرت(عج) ، همچنان ادامه داد و امروز شدیداً مباهی ست که سرانجام نتیجه ی عرقریزان روح و جسم،و نیز پژوهش های علمی خود را که به شیوه ی استقرائی اجرا شده ،بقول عوام  تقریباً for free و فقط در مقابل  دود کردن هر نفرهزار صلوات ،بشرح زیر دراختیار خوانندگان محترم ضد انقلاب قرار دهد (1) :

- فدوی بقول نیروی انتظامی متخلص به " ناجا"، طی یک سلسله عملیات نامحسوس ، ردّ نعلین آنحضرت(عج) را نخست در شهر "آخن " آلمان یافت و در حاشیه نیز، معلوم اش شد که مقام معظم رهبری(ضپ) (2) که هنگام تولد ،مقام مختصر رهبری بوده !،شیهه ی یاعلی را،از روی دست  آنحضرت(عج) استنساخ فرموده است، اینهم سند منگوله دارش:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PVyTWGCnHd0

 

 

 

- کوتاه سخن، فدوی در ادامه ی پژوهش های عاشورائی خود،دریافت که آن بزرگوارِ غایب(عج)، از ترس برادران در ایران سابق، که دوباره حضرت را به تهِ چاه ُهل ندهند، یواشکی  در جای دیگری ظهور فرموده ،لکن صدایش را هنوز در نیاورده است؛ شما هم جوری که برادران شورای نگهبان چاه کذائی نفهمند ، مراتب را به وجهی که در پی می آید، نگاه کنید، ضمناً دم عیدی،شیرینیِ زیر میزی فدوی، فراموش نشود ،  اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=c7I8-kVyhL0

 

 

باری- فدوی که دارد چفیه و کلاه می کند تا از دست مقام معظم رهبری(ضپ) و توابع، بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) که بحمد الله والمنة، و پس از برجام و رفع تحریم ها موفق به تهیه ی دوای ظهور شده و سرانجام  بشرح فوق ظهور فرموده است، شدیداً  ُملتجی و بلکه خود را با یک فقره زنجیر چینی، به بارگاه حضرت ضمیمه کند، خوانندگان محترم ضد انقلاب، خود دانند.

 

زیاده جسارت است

 

پی نوشتها

----------------------------------------------------------------------------------

(1) شما جای دیگر هم قیمت کنید، اگر کمتر گرفتند، شما اصلاً چیزی ندهید و مهمان فدوی باشید، برادر- خواهر خواننده!

(2)  (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف االله پرستاته است

 

=================================================

 

 

میان بُر

هر جامعه ای برای مسائل اش،راه حل های خودش را دارد،که راه حل های جامعه ی ما  البته ، ملهم از شرع انور و مثل خودش، البته شکوهمند است.!مثالی در اینمورد،شاید ما را به هدف نزدیکتر کند:

به گزارش خبرنگار مهر، اگر میانگین ۲۳ تا ۲۷ هزار کشته در حوادث رانندگی در طول سال را همراه با میانگین ۲۵۰ هزار زخمی این حوادث در نظر بگیریم، گویی هر سال در ایران یک زلزله بزرگ با این مقدار کشته و زخمی اتفاق می‌افتد. هم‌چنین تعداد تلفات جاده‌اي كشور در سال با تلفات يك جنگ تمام عيار برابري ‌مي‌كند . !

 

هنوز جوهر خبر فوق خشک نشده بود که راه حلی با حد اقل هزینه و  با یک قیام و قعود ،توسط اُمت غیور پیدا و بقول برادران،عملیاتی شد !.

بیت

گنه کرد در بلخ راننده ای

زدند در گناوه  سر اُشتری!

 

قربانی کردن دو شتر برای دفع بلا از جوانان گناوه ای !/ پارسینه- تیتر

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/4/18/133312_787.jpg

 

با توجه به مهارتی که فدوی در سه دهه ی گذشته در زبان حیوانات پیدا کرده است،با شترهائی که ذکر خیرشان رفت،گفتگوئی داشت،سوگند خوردند که  در تلف شدن جوانان گناوه ای دست نداشته اند! که البته بخرج مؤمنین کثرالله امثالهم نرفت:

جمعی از شهروندان گناوه ای برای دفع بلا و سلامتی روز چهارشنبه در کنار ساحل این شهر دو نفر شتر قربانی کردند .

به گزارش ایرنا، متولیان این برنامه که از چندی پیش در تدارک اجرای آن بودند درپی مرگ و میرهای پیاپی جوانان این شهر در یک سال اخیر که عمده آنان بر اثر تصادف بوده، دست به این اقدام زدند .

در اجرای این برنامه که با دمام و سنج سنتی همراه بود، دو نفر شتر که با کمک مردم این شهر خریداری شده بود، ذبح شد .

 

خلاصه اینکه - حیوان زبان بسته و خدمتگزار، بی خیال نشسته بود :

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/4/18/133310_739.jpg

 

"که مؤمنین رسیدند"! :

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/4/18/133311_707.jpg

 

حالا خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین،بروند برای ایمنی جاده ها و کاهش مخاطرات آن، هی تخصص بگیرند  و هی طرح و برنامه بریزند!

بعدالتحریر

یک فقره ی دیگر، برای جوریِ جنس :

پنج بالگرد ارتش در مسجدسلیمان و اصفهان پس از تعمیر و بازسازی، آزمایش شدند. این بالگردها به علت نارسایی و فرسودگی قطعات که بیش از ۸ سال زمین گیر شده بودند. عکس: قربانی کردن گوسفند در مراسم پرواز بالگردها در مسجدسلیمان، استان خوزستان .

 

http://www.dw.com/image/0,,19110068_303,00.jpg

 

المعنی فی بطن الآخوند !

زیاده حیرتی نیست

==================================================

 

تأخیر

 

فدوی داشت ترانه ی حسود از داریوش گرامی، که از خوانندگان بسیار مورد علاقه ی  وی نیز هست،گوش می داد که بطریق زنده اجرا و ضبط شده بود. ترانه ای که از کارهای نخستین  و البته ارزشمند او نیز هست. خوانندگان محترم ضدانقلاب *لابد می دانند که مرسوم است که برخی خوانندگان گرامی، هنگام اجرای زنده در کنسرتها، حاضرین را نیز گاه در تکرار بندی از ترانه،اگر نگوید درگیر،دست کم سهیم می کنند!. باری- داریوش گرامی نیز در این اجرا چنین کرد و ملت با او، این بند را تکرار کردند:

وای ، دارم آتیش می گیرم!

و داریوش پس از شاید 40 سال که از خلق موفق این اثر می گذرد،در پاسخ تکرار بند ِ"وای دارم آتیش می گیرم!" توسط حضار، بجای اینکه به 911 تلفن کند، فرمود : خدا نکند!

حالا چه عجله ای داشتی،داریوش جان؟!

------------------------------------------

* خوانندگان محترم ضدانقلاب یکوقت دچار این توّهم نشوند که چون فدوی از آنان به "خوانندگان" یاد کرده،پس لابد صدای آنان نیز خوبست!

 

===========================================================

 

ایهام مکتبی

 

علیرغم درگذشت سی و چند سال از انقلاب شکوهمند، پنداری فدوی هنوز با متر و میزان برادران آشنا نیست! هی می گویند :! "ملت همیشه در صحنه"! آخر این چه فرمایش مهملی ست ؟! فدوی که خود ازغرب ایران سابق می آید ،می داند که "صحنه"،یک شهر کُرد نشین کوچک،نزدیک کرمانشاه است و ملت هفتاد و چند میلیونی ،آنهم برای"همیشه " ،در آن جا نمی شود !..

==========================================================

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/11/30/150587_315.jpg

 

یکوقت تصور نفرمایید که کاندید مربوطه، معاذالله  بیسواد است! خیر چنین نیست لکن نامبرده  از بسکه از بام تا شام نوشته است آیت الله العظمی، عادت کرده است، ضد انقلاب!

 

 

=========================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

 

2749---021 و 8356---0910 : آیا دیپلماسی فعال این است که در مقابل آل سعود این همه تحقیر شویم که وزارت امور خارجه عربستان به وزیر خارجه ما وقت ملاقات ندهد؟ اگر نعمت وجود ولایت فقیه در کشور ما نبود ما همچنان باید بی‌اعتنایی آل سعود جنایتکار را شاهد بودیم. ای کاش دولت هم پس از این موضوع این سخن ولی امر مسلمین را درک کند که «کوتاه آمدن، دشمنی‌ها را برطرف نمی‌کند

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد ؛لکن پیش از آن،بعلت ارادتی که فدوی به ابوی(ره) دارد،یاد آوری یکی دو نکته،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، خالی از ضرر نیست   و آن اینکه  شما سرانجام باید یاد بگیرید که روی یک صندلی بنشینید.یعنی تصمیمی بگیرید که بین "ولی امر مسلمین" و" دولت"، کدامیک برای طهارت بهتر است، برادر 2749-021 و 8356-0910 ؟!

------------------------

 0291---0918 :  برجام در منافات کامل با قاعده نفی سبیل (از اصول مسلم سیاست خارجی قرآنی جمهوری اسلامی ایران) است. اجرای چنین تعهدی مساوی با شکسته شدن حصارهای کشور می‌باشد .

 

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله و با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. ، در پاسخ پس از فراغت از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک، و بعدالتحیه و السلام وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) توأم با سوت فرمودند "سبیل"البته مستحب است لکن " از اصول مسلم سیاست خارجی قرآنی جمهوری اسلامی ایران"، همانا "ریش" است ،برادر 0291---0918 !

---------------------------

0659---0935 : چرا در فاجعه انسانی منا که در اثر سوء مدیریت و بی‌کفایتی آل سعود چندین هزار حاجی در کمتر از چند ساعت کشته شدند، از سینه‌چاکان حقوق بشر مثل خانم شیرین عبادی که در خارج جا خوش کرده‌اند خبری نشد. ...

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که فدوی،بدلائل ناموسی، روی عریضه ی شما،اقدامی ندارد زیرا که در آن گردهمآئی روحانی در منا، بی آنکه زنی سینه چاک کند، بیش از هزار نفر مردند!، بعنوان مشق شب،با یک تناسب ساده حساب کنید آمار کشته شدگان را، اگر زنی هم در آن هیر و ویر،سینه چاک می کرد،برادر 0659---0935 !

---------------------------------------------------------------------------------

6115---0919 : پوتین میلیاردها دلار و هزاران نیروی نظامی برای جنگ با تروریسم به سوریه اعزام کرد اما برای آغاز عملیات، منتظر تصویب قانون عملیات نظامی خارجی از روسیه توسط مجلس ماند و با تصویب مجلس حمله را آغاز کرد. اما در کشور ما کسانی که برای عمل به قانون اساسی به کتاب‌الله قسم خورده‌اند قانون اساسی و مجلس را دور می‌زنند !

 

* فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد لکن پیش از آن،یاد آوری نکته،خالی از ضرر نیست   و آن اینکه شما هم وقتی به میدان می رسید،دور می زنید، مگر نه؟

 

9951---0918 :در منطقه لویزان بافت مذهبی حاکم است ولی بعضی با دامن زدن به بی‌حجابی تلاش می‌کنند این بافت را تغییر بدهند. مسئولان نیروی انتظامی اجازه این دهن‌کجی را ندهند .

فدوی :مراتب در اوقات شرعی،از طریق مبادی ذیربط  شدیداً پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ قدری متغیر شده فرمودند.: چشم تان را بگیرد که هر کار برادران می کنند،بنظرتان نمی اید ،"دامن" هم نوعی حجاب،حال گیرم مال پائین تنه باشد! ؛ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر 9951---0918 !

------------------------------------

 یک شهروند: آقای روحانی اعلام می‌کند من به مردم قول دادم چرخ زندگیشان بچرخد و سانتریفیوژها هم بچرخد. ولی با این فشار و تورمی که بر مردم است متأسفانه نه چرخ تولید و زندگی مردم می‌چرخد و نه سانتریفیوژها. تنها چیزی که خوب می‌چرخد زبان اهانت به منتقدین دلسوز است .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی،به آگاهی کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) گفتند والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا خلع لباس آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب و بویژه مقام معظم رهبری(ضپ) نشنود،عوام کالانعامنمی دانند که ما با ارفاق چیزی در حدود رئیس آبدارخانه ی بیت هستیم.واقعیت اینست که معظم له ،شدیداً عیالوارند و دارائیهای ایران سابق،کفاف مخارج شان را در ارتباط با ماجراجویان خاورمیانه ،لبنان - سوریه- یمن- میانمار و... را نمیدهد،فلذا دیگرچیزی به ملت سابق ایران نمی رسد،اینرا چگونه حالی کنیم،برادر فدوی؟

---------------------------------------

 

3347---021 : حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: هر وقت دیدید دشمن از شما تعریف کرد در عملکرد خود شک کنید، حال از آقای ظریف می‌پرسیم، چه کردید که همپای با جان کری گزینه‌ای برای دریافت صلح نوبل شدید و البته در نهایت این جایزه را هم به شما ندادند؟

 

 

فدوی: مراتب ، در اوقات شرعی خاج پرستان و با قید 72 فوریت ،به آگاهی وزیر محترم خارجه ی بیت،برادرمحمد(ص) جواد(ع)ظریف رسید. بعدالتحیه و السلام و  ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) ، در پاسخ گفتند ما که بعون الله در کلیه مرگواره های بین المللی(1) برنده ی جوایز ارزنده ای چون " چماق طلائی" و نعلین مشکی"(2)هستیم،نیازی به جایزه ی استکباری "نوبل" نداریم، خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر 3347---021 !

 

----------------------------

(1) "مرگواره " مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد جشنواره است

(2) با نعلین زرد که به فتوای علما،موجب تقویت قوّه ی باه است، فرق می کند،برادر- خواهر خواننده 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

26 مارچ المشجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

*.*.*.*.*

March 20th, 2016

 

 

 
 

 

 
 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

با آرزوی بهروزی و پیروزی برای همگان، در نوروز گرامی

 

 

نوعی از انواع

 

از خوانندگان محترم ضدانقلاب چه پنهان که فدوی با آنهمه دانش هسته ای،تا پیش از ملاحظه ی تصویری که در پی می آید، هنوز نمی دانست که فقه هم مانند زرد آلو، هسته دارد !؛ این جهل مرکب، البته محدورد و منحصر به او نیست، بلکه بقول جدّ اعلای وی :

بیت

اروپائی بدان گردانفرازی

نداند راه و رسم " هسته" بازی! *

 

 

و سرانجام اینکه سرانجام درنیافت که :

حالا فقه هسته ای

چقد میشه بسته ای؟!

-----------------------------

* نقیضه ای بر این بیت از ایرج میرزا : اروپائی بدان گردانفرازی/ نداند راه و رسم بچه بازی!

=============================================

 

سازمان ملل، و آن رؤیای ناتمام

 

 

.. وقت تنگ است و فدوی، احوط آنست که ز تعارف کم کرده و شدیداً  به مبلغ افزوده و بی مقدمه برود سراغ گزارش برخی خبرگزاریها ی درونمرزی که می گوید:

 

به گزارش «آخرین نیوز» ، شکیرا خواننده مشهور جهانی و همسر پیکه مدافع تیم بارسلونا، در سالن نشست سازمان ملل دقایقی برای سران کشورهای دنیا موسیقی زنده اجرا کرد.

اعضا و تیم هیات دیپلماتیک ایرانی حاضر در این جلسه، قبل از شروع برنامه شکیرا سالن را ترک کردند و پس از پایان برنامه وی، به سر جای خود بازگشتند.

 

و یا :

 

هنگام حضور شکیرا که سفیر حسن نیت یونیسف (صندوق کودکان ملل متحد) و از جمله حامیان پرشور حقوق کودکان در جهان به شمار می‌رود، هیئت جمهوری اسلامی سالن سازمان ملل را بعنوان اعتراض ترک کرد.شکیرا در حضور رهبران و هیأت‌های دیپلماتیک شرکت‌کننده در نشست “توسعه پایدار” هفتادمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد، در مقر این سازمان در نیویورک به روی صحنه آمد و ترانه‌ی معروف “تصور کن” (Imagine ) از “جان لنون” را خواند.شکیرا این ترانه را به آیلان و گلیب کوردی، دو کودک سه و پنج ساله‌ی پناهجوی سوری تقدیم کرد که روز ۳ سپتامبر، جسد بی‌جان‌شان در ساحلی در یونان پیدا شد. به گزارش سایت های نزدیک به حسن روحانی در لحظه شروع اجرای این خواننده، هیئت ایرانی سالن را ترک و بعد از اجرا به سالن بازگشتند./ تالار خبر

 

باری- همانگونه که ملاحظه می شود،مخرج مشترک درهردو خبر،افزون بر نام " شکیرا" ،عبارت های : "سران کشورهای دنیا" و  "اعضا تیم هیات دیپلماتیک ایرانی"  نیز هست که بعلت وقوع یک فقره بی ناموسی،که اجرای موسیقی کوتاهی،توسط ضعیفه ی سجادّیه ی مذکور باشد،در یک اقدام خداپسندانه، سالن را ،هراسان ترک فرموده اند. در تبیین قضیه اما،حسب شیوه ی مرضیه و مألوف،که از مبانی تحکیم شرع انور است، بین علما  مع الاسف اختلافاتی بقدرت 8/9 درجه ی "ریش تِر" بروزکرده است که فرستاده ی فدوی به سازمان ملل، بدلیل عدم دریافت حق مأموریت خود (1)،آنرا درنهایت خشم و خسّت، (اجمال و اختصار- م) ،و در حالی که برف پاک کن اش بشدت روشن کرده،بشرح زیر گزارش فرموده  است:

 

چه سلامی، چه علیکی؟! :

 

نامه ی یوسف به ذلیخا رسید

دستخط قیس،به لیلا رسید،

حق مأموریت ما، نرسید! (2)

 

و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که:

 

1- گله ای از علما را عقیده برآنست که علت ترک سالن ، دل پیچه ی شدید برادران ،ناشی ازاستشمام عطر(3) آن ضعیفه ی سجادّیه،حتا از راه دور بوده است؛ گزارشی تأیید نشده نیز حاکی ست که هجوم هیأت (4) ظاهراً ایرانی،برای خروج از سالن، و رساندن خود به دستشوئی سازمان ملل،فاجعه ی حادثه ی اخیر منا در بربرستان سعودی (5)  را،گیرم در مقیاس کوچکتری (6) ،در دستشوئی سازمان ملل رقم زده  و شماری از اعضای هیئت شل و پل بیت،هم اکنون در بیمارستانهای خاج پرستان نیویورک لعنة الله علیه، بستری هستند ؛ العهدة علی الرّاوی!

2- دسته ی دیگری ازعلما لکن ،بر این باورند که مشکل رم کردن اعضای هیئت عزاداران ابا عبدالله(ع) در سازمان ملل،این بوده است که  موسیقی مذکور، برای "سران کشورهای دنیا" اجرا شده است و هیئت عزاداران ما،حتا ته ِ سران دنیا هم نبوده اند!

 

3- گروه دیگری از علما لکن چنین اِشعار داشته اند که علت رم کردن هیئت عزاداران ما در سازمان ملل، ملاحظه ی نام مستطاب آلت رجولیت  درمیانه ی نام آن ضعیفه ی سجادّیه ، یعنی" شکیرا" بوده است! فدوی بی تقصیر است!

4- برخی علمای بیطرف نیز چنین اظهار کرده اند که چون موضوع موسیقی ضعیفه ی مذکور،پیرامون  صلح و از آن بد تر، آیلان کوردی،پسر بچه ی سوری که به اهتمام  مقام معظم رهبری  و برادر بشار اسد غرق شده بوده است ،می باشد،فلذا هیئت عزاداران ما که گوئی مانند دراکولا،صلیب و سیر دیده باشند،رم فرموده اند!

4- علمای اصلاح طلب و ولایت شعار اما چنین فرموده اند که خیر الامور اوسطها یعنی، همینقدر که عبارت " اعضای هیات دیپلماتیک ایرانی" را به "اعضای هیات دیپلماتیک آخوندی" اصلاح کنیم، کفایت می کند!

زیاده عرضی نیست ...

 

لباس شکیرا،  پیش از گریز برادران از سالن !:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NK0_y6Muy_Y

 

 

 

 

 

-----------------------------

 

لباس شکیرا، پس از  بازگشت برادران به سالن ! :

 

 

زیاده سانسوری نیست...

 

پی نوشتها

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

(1) در این باب،باور بفرمایید که فدوی بی تقصیر است و دلیل عدم دریافت حق مأموریت مذکور، تحریم ها بوده، وگرنه فدوی،همانطور که می دانید،از اسب افتاده، از اصل که نیفتاده است !

 

(2) آبرو ریزی را ملاحظه می کنید؟فدوی هم بلا تشبیه مانند مقام معظم رهبری(ضپ) مختصر آبروئی داشت که فرستاده ی وی آنرا بباد داد با این تفاوت،که آن مختصر را که تازه معظم له زیادی حساب کرده از پیاده نظام بیت،مؤمنین آل ساندیس،سلام الله علیهم اجمعین اخذ فرموده بود ، و فدوی از خوانندگان محترم ضدانقلاب!

 

(3) در مورد نوع همین "عطر" نیز،باب جدیدی در اختلاف بین علما هنوز هم مفتوح است،و آن اینکه آیا این عطر لعنة الله علیه،عطر تن آن ضعیفه ی سجادّیه است؟ که در اینصورت ،خون راه می افتد !، و یا نه، منظور عطری ست که آن ضعیفه ی نابکار،به توصیه ی استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم  اجمعین،بمنظور گیج کردن هیأت عزاداران حسین(ع)ی اعزامی بیت به سازمان ملل، خریداری و به تن استثنائی خود که بعبارت برادران ، خدا در همین دنیا قسمت کند،مالیده است؟! 

 

(4)هیأت را بهمان معنای بقول برادران،عاشورائی آن بگیرید، نه دیپلماتیک،که مقوله ای کاملاً نا آشنا در حکومت اسلامی درونمرزی ست.(جمهوری اسلامی- م)

 

(5) خواهشمند است لغزش تایپی بربرستان سعودی را به عربستان سعودی،اصلاح بفرمایید؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

(6) سه روز پس از جان باختن صد‌ها حج گزار در عربستان سعودی، اختلاف روایت‌های ایرانی و سعودی از این حادثه ادامه دارد . در حالی که مقام‌های رسمی عربستان، روز شنبه شمار قربانیان این حادثه را ۷۶۹ نفر اعلام کردند، سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت ایران ساعاتی پس از وقوع آن، شمار کشته شدگان را ۱۳۰۰ نفر برآورد کرد . / یورو نیوز

 رییس سازمان حج و زیارت گفت: با جستجوی های تیم های تفحص در سردخانه بزرگ مکه و برخی از کانتینرهای اجساد، تعداد قربانیان ایرانی حادثه منا به ۲۲۶ نفر رسیده است . / پارسینه

=====================================================================

 

اندر کیفیت جام زهر

از شما خوانندگان محترم چه پنهان، لطفاً بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،فدوی مدتی ست و  بقول عوام to be honest with you  از زمان حضرت امام(ل) (1) به این سو، درکیفیت "جام زهر" معروف،شدیداً باریک شده ،زیرا احساس کرده است که گلاب برویتان،یکجورهائی باید،کاسه ای زیر نیم کاسه ی اسلامی باشد.ملت ، بقول آن بزرگوار ، اگر چه حافظه ی تاریخی ندارد،لکن اگر قدری به خود فشار بیاورد،بیاد خواهد آورد که زمانی که حضرت امام(ل) "جام زهر" خود را تا ته سرکشید، ملت مسموم شد!.. و باز، اگرملت اگر فراموش نکرده باشد، مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی ،جام زهر دوم را،همین چند روز پیش لاجرعه سرکشید و باز ،ملت مسموم شد!.. خب شما اگر جای فدوی بودید،با تمام ارادتی (2) که به امام سیزدهم(ل) و امام چهاردهم شیعیان (ضپ)- (3) دارید، چه فکر می کردید؟  باری ادامه ی پژوهش های فدوی در این باب حاکی ست که ترکیباتی که در زهر مذکور بکار رفته،بگونه ای ست که بر امامان گرامی تأثیری نداشته و ندارد.تئوری دیگری که در این باب مطرح شده آنست که جام زهر بر دو نوع است ؛در یکی  زهر واقعی،و در دیگری دایت پپسی ! که اولی را به ملت می دهند و دومی را به امام!(شماره اش فرقی نمی کند- م)

زیاده برجامی نیست

==================================================

دغدغه ی جهانی شدن 

 

از دست آوردهای ملیجک سابق اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة ،یعنی معجزه ی هزاره ی سوم،مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد در مدیریت جهان که بگذریم،در حوزه ی فرهنگ (1) در تمام این سالهای قربانی، نگران این بودیم که جهان دارد به پایان خود نزدیک می شود،لکن ادبیات ما مع الاسف جهانی نشد !..فدوی به ایندسته از دلواپسان ضدانقلاب یاد آور می شود که در عوض به اهتمام حضرات آیات عظام و حجج اسلام و برادران کثرالله امثالهم،قله های دیگری را فتح کرده ایم که تهیه فهرستی اجمالی از آن"مخمصه"هفتاد من کاغذ شود ،آنهم به نرخ بازار آزاد،لکن گزارش های آنرا همه روزه در جراید ملاحظه کرده و تا " بی سر و پا باشد اوضاع فلک زینسان" ، ملاحظه  خواهید کرد !.تازه ترین خبر میمنت اثری که فدوی در مرور خبرهای اینروزها دید، این بود که بجای ادبیات،نیروی محترم انتظامی ما متخلص به "ناجا" جهانی شده  و بخت آنرا یافته است که در مجموعه کارهای یک هنرمند نقاش راه یابد(2).فدوی بمنظور احتراز از اطاله ی تصویر، فقط بنقل مال خودمان ، که در آن،یکی از وظایف ذاتی "ناجا" به تصویر کشیده شده ،بسنده می کند تا افزون بر دلواپسان ،خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز لذت اش را ببرند.!

 

زیاده اثری نیست ...

--------------------------------------------------------

(1) منظور فرهنگ از منظر برادران که عبارت از حجاب و عفاف ،نوحه خوانی-سینه زنی و از این قبیل است، نیست- م

(2)به گزارش  ویکی‌پی‌جی  به نقل از گیز میز،گوندوز آقایف هنرمند نقاش و تصویرگر آذربایجانی، نقاشی هایی از افسران پلیس در کشور های مختلف جهان تهیه کرده است که با مضمونی طنز نحوه ی رفتار و سلوک پلیس را به چالش می کشد .او این تصاویر را در صفحه ی فیسبوک شخصی خود منتشر نموده است / .wikipg.com

=====================================================

اعتراض 

 

فدوی با آنکه موجود فضولی نیست،لکن از بعضی چیزهائی که می بیند نمی تواند به آسانی بگذرد بویژه آنگاه که پای تبعیضی در میان باشد؛خوانندگان محترم ضدانقلاب ،برخی نمونه ها را در نوشتارهای پیشین لابد دیده اند،مگر این یکی را که تازه تر است:

 

یک منبع سعودی فاش کرد که چند روز پیش یک هواپیمای سوری در فرودگاه جده در غرب سعودی فرود آمد/ . العربيه

باری- فدوی چون فضول نیست،اصلاً به این کار ندارد که لوله ی ارز فشار قوی ای که سالهاست مقام معظم  رهبری(ضپ) (1) بمنظورحفظ برادر بشار اسد و سرکوب بیرحمانه ی مردم،(2) از تهران به دمشق کشیده ،چرا تغییر مسیر داده است،؟ بلکه پرسش اش فقط اینست که چرا برپائین تنه ی سرنشینان هواپیمای سوری در فرودگاه جده،همان نرفت که بر مؤمنین ما رفت؟!

 

------------------------------------

 (1)- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته ست

(2) دیده بان حقوق بشر سوریه، روز جمعه 7 اوت، آمار جدیدی را درباره قربانیان بحران سوریه از سال 2011 تاکنون اعلام کرد. بر اساس این آمار، علاوه بر 4 میلیون آواره، 240 هزار نفر جان خود را از دست داده ند . / همانجا

 

======================================================

 

اختلاف

 

-  فدوی در مجالی ، داشت برخی عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،که در چاه امامزاده ی کیهان دارالخرافه می ریزند را برمی رسید که ملاحظه کرد که بین علمای دون پایه و برادر کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی،در ارتباط با ماجرائی که به 1400 سال پیش مربوط می شود، بشرح زیر شدیداً اختلاف افتاده است :

حسن ابوترابی : اگر آب خوردن ما هم به تحریم گره خورده  باشد، شرایط امروز ما به شرایط امام حسین(ع) شبیه‌تر است تا امام حسن(ع)! در این صورت آیا گزینه‌ای به جز مبارزه خواهیم داشت؟

و نیز شهروندی دیگر:

اگر آقای رئیس‌جمهور شرایط کشور را شرایط صلح امام‌حسن(ع) می‌بیند بنده شرایط موجود را بیشتر مشابه جنگ جمل در صدر اسلام می‌دانم.!......... در جنگ جمل حضرت علی(ع) جلوی انحراف ایستاد و فتنه‌گران را سر جایشان نشاند امروز هم باید در مقابل فتنه‌گری یک عده فتنه‌گر کوتاه نیامد و مقاومت کرد .

فدوی با آرزوی بهبودی کامل برای برادرحسن(ع) ابوترابی و توابع،به عریضه ی بعدی می پردازد که تا نیمه،البته موجب مسّرت و متقاعد شد که حال وی،به وخامت حال  برادران مذکور نیست. باری- فدوی بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز ، هم در لذت و هم در اشتباه فدوی،بشرحی که در پی خواهد آمد،سهیم شوند!:

نخست بخش امیدوارکننده ی عریضه :

1920---0919 : رئیس‌جمهور محترم با رونمایی کلید و وعده حل مشکلات در عرض صد روز به عرصه خدمت وارد شدند. اما به جای تحقق وعده‌های خود، صحبت از صلح یا دشمنی می‌کنند که مدام چنگ و دندان به ما نشان می‌دهد. از اوضاع کشور و منطقه و جهان خبر نداشتند یا از توان مدیریتی خود؟ متأسفانه گویا اشتباهات محاسباتی تمامی ندارد. اگر از من عصبانی نمی‌شوند عرض می‌کنم که ما نه در زمان صلح تحمیلی به امام حسن(ع) هستیم نه در زمان قیام امام حسین(ع) !.....

باری فدوی تردید ندارد که اگر ادامه ی فرمایش برادر اخیر را به مزایده،مناقصه،و حتا مسابقه هم گذاشته،و برای برنده ی خوشبخت،جایزه ی نفیسی نیز تعیین کند، جایزه ی مذکور به ضرس قاطع،روی دست خودش خواهد ماند !،فلذا احوط آنست که ادامه ی فرمایش برادر مذکور را،به زبان خوش،در پی بیاورد :

بلکه ما در زمان آماده شدن برای قیام و ظهور حضرت حجت‌بن‌الحسن‌العسکری هستیم !

حال کردید،جان فدوی؟! ..

-----------------------------------

تناسب

فدوی در مرور خبرهای امروز،به خبری رسید که قدری نگران اش کرد،شما هم ملاحظه کنید :

قوه قضاییه ایران، آمریکا را به پرداخت ۵۰ میلیارد دلار 'غرامت' محکوم کرد/ بی بی سی- تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر بنقل ازهمان منبع :

غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه ایران گفت که این قوه، ایالات متحده را بر سر شکایت اتباع ایرانی به "پرداخت ۵۰ میلیارد دلار خسارت و غرامت" محکوم کرده است .

 

باری از شما چه پنهان؛ فدوی هرکار کرد، نتوانست نگرانی اش را پنهان کند،برادر غلام حسین(ع)!. حساب اش را بکنید،وقتی که برای چند نفرشاکی ایرانی در خارج،میزان جریمه اینمقدار شده باشد،حالا با یک تناسب ساده، پیدا کنید میزان و حجم جریمه  را ،اگر مردم 36 سال به خاک و خون خفته ی ایران سابق،یکوقت خدای نخواسته دورخیز کرده،وبرعلیه مقام معظم رهبری  ضاعف الله پرستاته و توابع ،بقول عوام including   شما،اقامه ی دعوا کنند!..

 

زیاده مسأله ای نیست

 

==================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!


پیامبر اسلام رفتارش با مردم، رفتار خوش بود. در جمع مردم، همیشه بشاش بود. تنها که می‌شد، آن وقت غمها و حزنها و همومی که داشت، آنجا ظاهر می‌شد. هموم و غمهای خودش را در چهره‌ی خودش جلو مردم آشکار نمی‌کرد. بشاش بود. به همه سلام می‌کرد. اگر کسی او را آزرده می‌کرد، در چهره‌اش آزردگی دیده می‌شد؛ اما زبان به شکوه باز نمی‌کرد. اجازه نمی‌داد در حضور او به کسی دشنام دهند و از کسی بدگویی کنند. خود او هم به هیچ‌کس دشنام نمی‌داد و از کسی بدگویی نمی‌کرد. کودکان را مورد ملاطفت قرار می‌داد؛ با زنان مهربانی می‌کرد؛ با ضعفا کمال خوش‌رفتاری را داشت. ۱۳۷۹/۰۲/۲۳

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR «مفاهیم کلیدی» پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

 

تحشیه ی فدوی :  ببخشید! اگر فرمایشات فوق نشر اکاذیب نیست، بقول آن بزرگوار"پرسشی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس" که چرا با ملت ایران سابق ایران،خلاف نظر پیامبر گرامی(ص) رفتار شده و می شود،  هان؟!

-----------------------

چین به منظور "مبارزه با بوداهای قلابی" فهرستی شامل اسامی "بوداهای معتبر" تهیه و منتشر کرده است تا از فریب خوردن پیروان این آیین جلوگیری کند.

خبرگزاری رسمی چین گزارش کرده است که دولت فهرست ۸۷۰ "بودای تاییدشده"، همراه با عکس و محل استقرار آنها را در بخش مسائل مذهبی وبسایت خود قرار داده است. / بی بی سی

 

لکن امامزاده های ما بیشترندو نگران فریب خوردن ُامّت هم نیستیم؛ تا "اعدام"شود هرآنکه نتواند دید،برادر بی بی سی!

--------------------------

با ده جانور خطرناک آشنا شوید !/ دویچه وله

 

لیست تان کامل نیست ! ،فلذا یا چشم،یا حساب ویا هر دو، خراب اند، آخوند به این گندگی را نمی بینی برادر دویچه وله!؟

 

------------------------------------------

حداقل ۲۴ نفر ظرف یک هفته در ایران اعدام شدند/ بی بی سی- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی : روزی 4 نفر هم نمی شود! رقمی نیست که! جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید، قهر می کند، برادر بی بی سی

---------------------------

یک گروه جیب‌بر که اعضای آن اصالتی ایرانی‌تبار دارند، در سایبرآباد هند، توسط پلیس دستگیر شده‌اند. این نخستین بار است که اتباع ایرانی تبار در هندوستان با چنین جرمی بازداشت شده‌اند . / ایرانشهر

 

تحشیه ی فدوی : احوط آنست که پلیس هند، سری هم به اُمّ القراء بزند!

------------------------

وزارت بهداشت اوکراین امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه ای از کشته شدن بیش 180 شهروند این کشور طی چهارماه گذشته براثر ابتلا به بیماری مهلک آنفلوآنزای خوکی خبر داد . / آفتاب

 

تحشیه ی فدوی: 180 نفرتلفات چیزی نیست که،جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید،قهر می کند! بروند خدا را شکر کنند که به بیماری مهلک آنفلوآنزای آخوندی مبتلا نشده اند که تلفات میلیونی دارد،برادر آفتاب!

-----------------------------

هاشمی رفسنجانی: اگر انتخاب را به مردم تحمیل کنیم شرارت پیش می‌آید . / بی بی سی – تیتر

 

 تحشیه ی فدوی:  فدوی به نیابت از مقام معظم رهبری(ضپ) : ما کردیم و شد!

 

----------------------------

به یک وزیر جوان نیازمندیم / العربیه – تیتر-  محمد (ص)بن راشد- نخست وزیر امارات

 

تحشیه ی فدوی: فدوی آیت الله پینوکیو( جنتی – م) را پیشنهاد می کند !

-------------------------------------

 

مراقب باشند(به اکبر هاشمی )«بلایی» که سر حسینعلی منتظری آمد بر سر آن‌ها نیاید و عبدالله حاجی صادقی٬ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران هم رفتار هاشمی را شبیه «دشمن» دانسته است . / رادیو فردا- محمد(ص)رضا(ع) تویسرکانی٬ نماینده علی خامنه‌ای در بسیج

 

------------------------------

غلام‌علی حداد عادل، مشاورعالی آیت الله خامنه ای ، سخنان اخیراکبر هاشمی رفسنجانی در مورد رد صلاحیت حسن خمینی را بی‌احترامی به « بیت آیت الله خمینی» نامید . /رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی: آخر این چه مهمل فرمایشگونه ای ست ؟به غزل و حتا قصیده ی حضرت امام(ل) هم شدیداً اهانت شد، هیچ اتفاقی نیفتاد!،حالا شما نگران یک بیت ناقابل هستید،برادر کلب آستان علی(ع)؟!

-----------------------------

 

تحشیه ی فدوی: برادران سر تقسیم غنائم،خودی و غریبه سرشان نمی شود،از فدوی گفتن!

-----------------------------

مصطفی تاج زاده زندانی سیاسی اصلاح طلب، در نامه ای سرگشاده از زندان خطاب به آیت الله خامنه‌ای، نوشت که انتخابات در بسیاری از کشورهای منطقه که هنوز در آنها دموکراسی مستقر نشده نیز از ایران آزادتر است . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: ازآنجا که صفتی که استعمال کرده اید،صفت مطلق نیست بلکه سنجشی  و اینجا بلحاظ حضور پسوند "تر"، تفضیلی ست و نیز، نظر به اینکه آزادی در ولایت مطلقه،وجود خارجی ندارد که با جای دیگری قیاس شود،فلذا با احتساب یک غلط فاحش،19 می گیرید،برادر تاجزاده!

----------------------------------------------

 

2000 گردان بسیجی آماده ی دفاع از امنیت کشور/کیهان دارالخرافه- تیتر صفحه ی نخست

 

تحشیه ی فدوی : خواهشمند است لغزش تایپی "کشور" را به "بیت" اصلاح بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

--------------------------------------------

 

فارس: در ادامه سیاست‌های دین ستیزی برخی کشورهای منطقه آسیای مرکزی دولت ازبکستان بتازگی تصمیم گرفته است، با افراد محجبه در سطح خیابان‌های سراسر کشور برخورد کند . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : فدوی هم در این باب پرسشی داشته و دارد و آن اینکه، چرا حاکمان گرامی، مردم را بحال خودشان نمی گذارند که دستکم،پوشش شان را خودشان انتخاب کند،برادر فارس!

--------------------------------

روسیه : حملات هوایی در سوریه را متوقف نمی کنیم  / العربیه – تیتر

 

تحشیه ی فدوی: به مقام معظم رهبری(ضپ) میگم ها،برادرسید پوتین!

------------------------------------

 

روزنامه های تهران: کی تبلیغات تمام می شود که درخت ها نجات یابند

فدوی ساده را ببین که  پنداشت میخواهید بگویید که حضرات کی می روند که ملت  نجات یابد !

 ----------------------------------------------

سیدمصطفی تا‌ج‌زاده در زندان اوین رای داد/ کلمه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: رأی دادن به زندانبان هم، از آن حرفهاست !

----------------------------------------------------------------

محمد تقی مصباح یزدی روحانی تندروی ایرانی و غلامرضا مصباحی مقدم روحانی اصولگرا که هر دو نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری هستند، بر سر این‌که آرایی که به نام «مصباح» نوشته شده، به سود کدامیک از آن‌ها خوانده شود، اختلاف نظر پیدا کردند . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: این که دیگر دعوا ندارد زیرا : زهر طرف شود خوانده،سودِ اسلام است !

 

--------------------------------

بیانیه فاطمه کروبی: صندوق سیار را بعد از پایان رای‌گیری آوردند / بی بی سی

 

 تحشیه ی فدوی: از قدیم هم فرموده اند که :

بیت

مؤمن نرو به سایه

صندق خودش می آیه !

 

=========================================================

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

8270---0912 :  در فضیلت‌های دو شخصیت بزرگوارحوزه آقایان مصباح و یزدی همین بس که رهبر معظم انقلاب در وصفشان فرمودند؛ بودن این دو شخصیت در مجلس خبرگان باعث وزانت و نبودشان موجب خسارت است .

________________

حوزه اگر انقلابی نباشد نظام، اسلامی نخواهد بود!/ کخامنه ای کیهان دارالخرافه

---------------------

حزب‌الله لبنان افتخار جهان اسلام است / دویچه وله- علی اکبر(ع) ولایتی

 --------------------

کسانی که معتقدند مدیر کشور لازم نیست فقیه باشد از تبار کسانی هستند که خانه حضرت زهرا را آتش زدند / پارسینه-  آیت الله علم الهدی  

 -----------------------------------

مساله حصر باید در فضایی که کسی احساس برد و باخت نکند حل شود! / برادر  محمد(ص)رضا(ع) عارف  -زیتون

-----------------------------

 

سنگسار  قانون شرع و عرف ما است و باید اجرا کنیم / غرب میگوید شلاق شکنجه است در حالیکه ما میگوئیم شلاق تنبیه است/ اگر همجنس بازی را بپذیریم فردا یک انسان میتواند با یک گربه هم ازداوج کند/ امام گفتند پیروان ادیان دیگر حق تبلیغ ندارند/ قصاص بسیار زیبا و مهم است    / پیک ایران محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی


---------------------------------

"آنان باید قصاص را بفهمند، این حکمی نورانی است؛ قصاص اعدام نیست، بلکه ایجاد حق برای شهروند ذی‌حق است ." / محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی، دبیر ستاد حقوق‌بشر! قوه ی باه( غذاییه! - م)

-------------------------

علیمردانی : شیخ‌نشین های خلیج‌فارس چقدر خبیث‌اند که حزب‌الله افتخار جهان اسلام را تروریست می‌خوانند! وزارت خارجه و مسئولان دیپلماسی ما باید در این مورد سرسخت پشت حزب‌الله باشند و در این راه ذره‌ای کوتاه نیایند. چرا که دفاع از حزب‌الله دفاع از ایران است .

------------------------

روحانی: می‌گویند با برجام دولت برای ملت رفاه بیاورد مگر ما برجام را آورده‌ایم برجام را خدا آورد ! / نامه نیوز

---------------------------

یک روزنامه عربی با انتقاد شدید از تصمیم اخیر اتحادیه عرب در تروریست نامیدن حزب‌الله، با لحنی کنایه‌آمیز نوشت که با این تصمیم، پیوستن اسرائیل به اتحادیه عرب اصلا بعید نیست و تعجبی ندارد که در آینده دبیرکل این اتحادیه بنیامین نتانیاهو باشد ! / کیهان دارالخرافه

-------------------------------------------

قاضی پور:ما با سه چهار تا پیام تلگرام تکان نمی‌خوریم !اصلاً روی سخنم با بانوان ارومیه نبود !  / افکار نیوز- تیتر

----------------------------------

جواد لاریجانی: ‌اینترنت پدر و مادر ندارد ! / آخرین نیوز

 -------------------------------------------------

«حکومت و حاکمیت {اسلامی} تنها به زمان پیامبر ختم نمی‌شود و اختیارات ولی فقیه در اداره حکومت با اختیارات پیامبر یکسان است

مُخبّط الاسلام والمسلمین علی(ع) سعیدی٬ نماینده ی اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة در سپاه

------------------------------------------------------

برخی از اصول‌گرایان تندرو شکست سنگین این جناح در انتخابات مجلس در پایتخت را به بی‌بند و باری و غرب‌زدگی رأی‌دهندگان نسبت داده‌اند... . / دویچه وله

-------------------------------------

یک خواننده کیهان دارالخرافه: برگزاری انتخابات باشکوه در کمال آرامش و امنیت و در سراسر میهن اسلامی را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم و امیدواریم که قدردان این جانفشانی‌ها باشیم .

--------------------------------

یک خواننده کیهان دارالخرافه:  دشمنان داخل و خارج نظام بدانند حضرات مصباح، جنتی و یزدی در مجلس خبرگان باشند یا نباشند خار چشم انگلیس و آمریکا هستند و به همین دلیل در نزد ما دلسوزان نظام عزیزند .
------------------------------

آثار پرآوازه و ماندگار این هنرمند باایمان (فرج الله سلحشور) که مرزهای کشور را درنوردیده و مایه‌ آبرو و اعتبار هنر سینمای ایراندر چشم ملت‌های دیگر گشت !  کیهان دارالخرافه- خامنه ای

---------------------------

در طول قریب به دو ماه رسانه های متعلق به دولت آمریکا و انگلیس و خصوصاً رسانه های متعلق به سازمان های جاسوسی آنان و نیز ضد انقلابیون فراری از کشور و اصحاب خارج نشین فتنه 88 که از کشورهای غربی ارتزاق می کنند، تلاش بی وقفه نمودند تا برخی مسئولین عالی رتبه نظام را از مجلس خبرگان رهبری حذف کنند و بخیال واهی خود به مطامع شان نزدیک شوند و با کمال تأسف، اصلاح طلبان داخلی و حتی برخی کسانی که علی القاعده باید در تشخیص مصالح نظام از دیگران پیشی بگیرند، در حرکتی کاملاً هماهنگ با رسانه های آمریکا و انگلیس و اذناب آنان همچون رسانه های وهابیت تکفیری عربستان و داعشی ها، سعی کردند در برخی از استانها خادمان ملت را از راهیابی به مجلس خبرگان مانع شوند . واقعاً اینگونه همنوایی با اجانب برای حذف چهره های خدوم از حضور در مجلس خبرگان، جزو مصالح نظام است؟ ! / انتخاب- صادق آملی لاریجانی

-------------------------------------

2359---0919 :انگلیس به همان اندازه‌ای که در گذشته از دست شهید مدرس ناراحت بود امروز از حضرات جنتی، مصباح و یزدی عصبانی است. ارزش یک فرد به اندازه‌ای است که دشمن اسلام را ناراحت کند .

--------------------------------------

یک روحانی شیعه عراقی خواستار توقف خرید شکلات برای مقابله با بحران اقتصادی شد !

----------------------------------

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی ارتباطی به حکومت اسلامی ندارد . !

-------------------

هیچ ارتشی حتی ارتش آمریکا قادر به ایستادگی و مقاومت مقابل انقلاب اسلامی و ملت ایران نیست! / فارس- سردار سرلشکر محمد(ص)علی (ع)جعفری

 

زیاده بلاهتی نیست

 

=============================================

 

 

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

  

0563---0915 : فریاد خاموش حضرت زهرا (علیها‌السلام) به ما ملت ایران شجاعت مبارزه با دشمنان را داده است و توانسته‌ایم در مقابل استکبار جهانی بایستیم و از این پس نیز با عنایات آن حضرت خواهیم توانست .

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه نمی کند لکن حال که ضدانقلاب خوابست،یواشکی عرض می کند  که آن حضرت (س) حتا از حفظ حرم خودش هم عاجز است تا آنجا که مقام معظم رهبری (ضپ) ناگزیر به اعزام "مدافعان حرم" شد، بقول عوام  what are you talking about برادر

  0563---0915 !

 

---------------------------

آقای رئیس‌جمهور چگونه رویش شده برای بنده که سال گذشته تهمت بی‌سواد و بی‌شناسنامه بارم کرد چند روز قبل از انتخابات دعوت به شرکت و رای به نامزدهای دولت بکند .
3345---0912

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که همینکه انگشت بزنید، کفایت می کند، برادر 3345---0912 !

--------------------------------------------------

2619---0990  : حضور پرشکوه و گسترده مردم کشورمان در انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی مشت محکمی بر دهان آمریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر قدس بود و بار دیگر ادعاهای آنها درباره عدم تکیه جمهوری اسلامی بر آرای مردم را رسوا کرد .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین،

به آگاهی آن نابکاران رسید،همینطور که زار می زدند از فدوی استدعا کردند که مراتب عجزشان را به  عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان برساند  زیرا آن زبان بستگان در طول این 37 سال، دیگردندان و فک برایشان  نمانده است !، التماس دعا، برادر 2619---0990

------------------------------------

9891---0918 : جناب آقای ظریف در مصاحبه با ایسنا گفته آمریکا باید تعدادی تحریم را روی کاغذ لغو می‌کرد و این کار را انجام داده است. خوب چرا ما اینقدر عجله کردیم، مسئولان ما هم فقط روی کاغذ تعهد می‌دادند .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،مسؤلان کوشیدند، لکن کاغذ گیرشان نیامد،حتا به قیمت دولتی، برادر 9891---0918 !

 -------------------------------

ولی خانی  : جمعه شب هفتم اسفند موتورسیکلت خود را جلو در شماره 8 حرم حضرت عبدالعظیم حسنی پارک کردم و برای زیارت به داخل حرم رفتم. وقتی برگشتم متوجه شدم موتور به سرقت رفته است. گلایه بنده از مدیریت حرم و قسمت حراست است که فکری برای نصب دوربین در اطراف حرم نکرده‌اند .


فدوی: بله؟ این چه فرمایشی ست؟ یعنی می فرمایید که حضرت(ع) معاذالله عرضه پاییدن درب حرم اش را هم ندارد ؟!.فدوی این فقره را بدلیل ارادتی که به مرحوم ابوی(ره) داشت،گزارش نمی کند؛ لکن دفعه آخرتان باشد که در مراتب معجزات و اقتدار حضرات امامان و امام زادگان گرامی (ع- ص - س- ع – عج و ...) شک می کنید، برادر ولی خانی!

--------------------

به خدای بی‌شریک قسم هرگاه با خودم خلوت می‌کنم و به وضعیت رقت‌بار مراکز هسته‌ای کشور و علوم فضایی و سرنوشت دانشمندان این دو رشته فکر می‌کنم گریه‌ام می‌گیرد و خون به دل می‌شوم .

 

فدوی : تازه به منویات داهیانه ی و در عین حال مهمل حضرت امام(ل) رسیده اید که فرمود: ما هرچه داریم از َ گریه داریم، فلذا شما بقول عوام non stop به َ گریه ادامه دهید تا رستگار شوید، برادر 9654—0937

----------------------------------------------

اسکندری- کرج : چرا در دستگاه دیپلماسی کسی پیگیر سرنوشت جناب شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه و همسر ایشان نیست؟

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن بین خودمان باشد،گوش استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل کر، ضدانقلاب هم نشنود، اگر پیگیر ماجرای آیت الله  زیگزاکی بشویم،معاندین بلافاصله گریبان فدوی را می گیرند که بقول عوام،what about آخوندهائی که سالهاست همین بغل گوش خودمان در زندانهای بیت در حال پوسیدن هستند!

------------------------------------ 

سوری :  آقای رئیس‌جمهور! مجلس ششم که لکه سیاهی در تاریخ نورانی جمهوری اسلامی است به خاطر در اقلیت بودن نمایندگان با ایمان و متعهد عاقبت به خیر نشد. رئیس مجلس آن یکی از سران فتنه شد و برخی نمایندگان و معاونین  و هیئت رئیسه از فتنه‌گران و بعضا پناهنده به کشورهای متخاصم و دشمن ملت و به جاسوسانی علیه نظام مبدل شدند. شما طالب چنین مجلسی که نیستید؟ !

 

فدوی در بجریان انداختن عریضه ی شما مشکلی ندارد اما چون ضدانقلاب خوابست پیش از آن یواشکی از شما می پرسد که پیرامون دلیل فرار روز افزون مردم از جامعه ی شکوهمند اسلامی، تأملی کرده اید، ملاج تان که بجا آمد،دو باره تماس بگیرید، برادر سوری!

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

19 مارچ  الُمفرّح سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

March 13th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

اصلاحیه

 

هر چند جامعه ی شکوهمند اسلامی ما ، به اظهار حضرت امام(ل)، یک جامعه ی بی طبقه ی توحیدی ست،لکن طبقه ی متوسط به پائین، به اهتمام سایرحضرات به مشقت و زندگی قسطی خو کرده اند؛ در همین راستا،فدوی فی المثل با خانه یا ماشین قسطی ، بقول عوام  already آشنا بود ،لکن امروز و در مرور جراید شریفه ی دارالخرافه،به استناد خبر بهجت اثری که در پی می آید،دریافت که لیست اش مبالغی قدیمی و ناقص است؛ فدوی آتش به مال اش زده و می گذارد تا خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز لیست خود را به حساب وی، بقول عوام up to date فرموده و لذت اش را ببرند ! و من الله التوفیق

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار به تسنیم خبر داد

فروش قسطی آجیل به کارمندان + نرخ انواع محصول

 

زیاده پیشنهادی نیست ..

=========================================

 

سیاست نادرست

 

در خبرها آمده بود که برادر محمد(ص) خاتمی، متخلص به  سید خندان، از شرکت در مراسم عروسی صبیه ی برادرمیرحسین(ع) موسوی و خواهر زهرا(س) رهنورد ،بشرح زیرمنع شده است :

 

ماموران امنیتی با حکم دادستانی از حضور محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران در مراسم عروسی دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد جلوگیری کردند . خاتمی گفت به‌رغم این حادثه "دلش با عروسی است" که پدر و مادرش در حصر به سر می‌برند . بنا به این گزارش ماموران امنیتی با حکم دادستانی مانع از خروج خاتمی از منزلش شدند . / دویچه وله

 

 

این رویداد البته در محافل اصلاح طلبان،بازتاب ملیحی نیز داشت و به حاکمیت نیز یواشکی، انتقاداتی شد !. فدوی بعنوان عنصری شدیداً اصولگرا اما بر این باور است که با اتخاذ سیاستی درست،جلوی اینگونه مشکلات را ، بی آنکه آسیبی به وجهه ی مفقود حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) * بزند،براحتی می شود گرفت .  فدوی البته بخیل نیست و راهکار خود را بقول عوام for free در خدمت و اختیار عمله ی بیت قرار می دهد. باری- احوط آن بود که صبیه ی مذکور را نیز به حصر والدین گرامی،ضمیمه می کردند و در اینصورت،  دخترک امکان ازدواج نمی داشت و به تبع آن، برادرمحمد(ص) خاتمی هم ناگزیر به خروج از خانه نمی شد؛ گزمگان بیت نیز نیازی به ممانعت از خروج  وی از خانه نمی شدند؛ به همین سادگی !

والسلام ، حصر ُمستدام!

 

 

 

 

----------------------

* در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

======================================================

 

 

نقد پارلمانی

نماینده ی پارلمانی فدوی از ُامّ القراء، گزارشی را با قید 72 فوریت،مخابره کرده است که کم تا قسمتی از آنرا،در پی ملاحظه می کنید.لکن حال که ضدانقلاب خواب است عرض می کند؛ اگر راست اش را بخواهید،فدوی اگر نه بسیار،دستکم برخی از اوقات،برخورد با بعضی برادران را نپسندیده و در شأن ضد انقلاب شکوهمند اسلامی مان،نمی داند.نمونه ی دم دست اگر خواسته باشید، بلوائی ست که پیرامون اظهارات اخیر برادر نادر  قاضی‌پور،نماینده ی محترم حکومت از ارومیه براه انداخته اند. اینهم مستوره ای از اعتراضات البته بی پایه و اساس :

 

اعتراض تشکل زنان و امام جمعه

جمعیت زنان ایران اسلامی، شاخه‌ ارومیه، د‌ر واکنش به این سخنان بیانیه‌ای صاد‌ر کرد‌ و همچنین حجت الاسلام سید‌مهد‌ی قریشی، امام ‌جمعه‌ ارومیه د‌ر خطبه‌های نماز جمعه به این اظهارات واکنش نشان د‌اد‌ه و گفته: «گلایه‌ای از طرف خود‌م و ملت د‌ارم از کسانی که خود‌ را کاند‌ید‌ا معرفی کرد‌ند‌ و بی‌اد‌بی و بی‌تربیتی را د‌ر سخنان‌شان نهاد‌ینه کرد‌ند‌. با عرض معذرت، این جایگاه، جایگاه مقد‌سی است ولی باید‌ حقایق و واقعیت‌ها را عرض کنم. این روش خد‌اپسند‌انه و صحیحی نیست. حتی بعضی از واقعیات هست ولی انسان نباید‌ به زبان آورد‌. توهین و بی‌تربیتی شایسته یک جامعه‌ اسلامی نیست».

 

یعنی چه  آقا؟ عیب می جمله بگفتی،" ضررش" نیز بگوی! دوستان بی آنکه جهت درک و دریافت راز و رمزهای فرمایشات حکیمانه ی ایشان،اندکی تأمل نمایند، چشم شان را بسته، و دهانشان را گشوده اند؛ ! آخرزبان بسته مگر چه فرموده است؟، خودتان نگاه کنید :

مملکت را به آسانی به دست نیاورده ایم که هر روباه و بچه و کره الاغی را بفرستیم آنجا. مجلس جای کره الاغ نیست !
مجلس جای زنان نیست؛ جای مردان است. بفرستید سرشان بلا بیاورند آبرویتان برود
!

مجلس جای سوسول بازی نیست! به مجلس مرد بفرستید؛ حداقل کاری هم نکند آن یکی کار را بتواند بکند ! / سرانه *

ملاحظه کردید؟ می گوید : مجلس جای زنان نیست؛ جای مردان است ؛ اگر منظور از نماینده ی زن، کسی مانند خواهر لاله افتخاری ست، که عدم اش به ز وجود ؛ زیرا آن ضعیفه ی سجادیه،اقدامی جز بر علیه زنان نفرمود و در پاره ای موارد حتا،از برادران پیش می گرفت!

در فرازی دیگر فرمود ه : مجلس جای کره الاغ نیست ! ..خب کجای این فرمایش ایراد دارد ؟ راست می فرماید! منظور بزرگوار اینست که مجلس بیت جای کره الاغ نیست، جای خود الاغ است !...

زیاده تحلیلی نیست

بعدالتحریر

گرم و خشخاشی تازه از تنور در آمده! :

«حامد عطایی، روزنامه‌نگار و مدیرمسئول نشریه "آینا نیوز" ارومیه در پی حادثه‌ای از سوی افراد ناشناس! مورد ضرب و شتم قرار گرفت

به گزارش ایسنا، تابناک نوشت: «عطایی همان روزنامه‌نگار ارومیه‌ای است که در روزهای اخیر فیلمی از سخنرانی نادر قاضی‌پور، یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی و راه یافته به مجلس از ارومیه انتشار داد؛ فیلمی که خبرساز شده و واکنش‌های عمومی بسیار زیادی را به دنبال داشته است اما ظاهرا این موضوع برای وی دردسرساز شده و وی در میان بهت عمومی دچار یک حادثه عجیب شده است!. .

فضولی فدوی : یکوقت خدای نکرده فکر نکنید که این ضرب و شتم مؤمنانه، معاذالله کار آن نماینده ی معتمد شورای نگهبان بیت بوده ها!

---------------------------

* ادامه ی فرمایشات:


بودجه را آسان نمی دهند. من برای اینکه برای این شهر بودجه بگیرم کم مانده بود مسئولین را با قطار ببرم به مشهد
!
من لهجه دارم و به لهجه ام هم افتخار می کنم. آنهایی که فارسی حرف می زنند چه […] ای خورده اند تا به حال؟

=======================================

 

نتیجه ی امتحان

 

فدوی با آنکه بمنظور تقدیم عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،بحضور پُر زورمقام معظم رهبری(ضپ) (1)، افزون بر آنکه به بیت رفت و آمد دارد، با معظم له گاه اختلاط هم می کند ،(2) معذالک هنگام تقدیم برخی عریضه و خبرها،برهستی تُرد خویش شدیداً بیمناک می شود و نمی داند که عکس العمل معظم له پس از استماع آن چیست،و فدوی چه سرنوشتی پیدا می کند!؟ در توضیح بیشتر، بعنوان مستوره به خبر زیر نگاه کنید :

 

نه داعش ،نه ایران، (3)روسیه بزرگترین خطر برای آمریکا ! / دویچه وله

 

و در ادامه :

دبورا لی جیمز، فرمانده نیروی هوایی آمریکا خواهان حمایت بیشتر کشورهایی عضو ناتو شده است و می‌گوید نه دولت اسلامی و نه ایران، بلکه این روسیه است که تهدید اصلی برای آمریکاست . !

 

ملاحظه کردید؟ یعنی:

بیت

رنج گل بلبل کشید و بوی گل را باد برد

بیستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد

 

اینهمه مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه ،طی سالها ی گذشته کوشید که با هزینه کردن جان و مال ملت یک لا قبا، شاگرد اول مبارزه ی خیالی با آمریکا باشد ،لکن خبر بالا نشان می دهد که معظم له نه تنها توفیقی نداشته،بلکه شوربختانه رفوزه نیز شده است!..باری- فدوی که بیضه ی لازم،بمنظور  بقول عوام forward مراتب فوق به معظم له را ندارد، خوانندگان محترم ضد انقلاب اگر دارند،بسم ال!..

زیاده " ارزی" نیست

---------------------------------------------

(1) - (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته است !

(2)  در اینگونه موارد بویژه وقتی قدری هم شنگول بوده و خواسته باشند که  فدوی را مورد تفقد قرار دهند، خطاب بوی می فرمایند:  ای پدر سوخته ی شیطان کوچک!                                                         (3) یاد آور  شعار «نه غزه٬ نه لبنان٬ جانم فدای ایران »

================================================

 

در جبهه ی بیت اتفاق افتاد

 

 

با آنکه مقام معظم رهبری انارالله برهانه ،علیرغم تبلیغات استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل و ایادی آنان در داخل و خارج و ُکرات دیگر،لعنة الله علیهم اجمعین ،هیچگونه  دخالتی در تولید و هدایت بحران توأم با کشتار سوریه ندارد،لکن بگزارش جراید شریفه ی دارالخرافه،برادرپاسدارحسین(ع) همدانی در سوریه، علیرغم میل باطن به لقاء الله پیوست . فدوی اما نمی دانست که آن برادر مقتول ، مبالغ  هنگفتی سوء سابقه داشته است!؛این نکته را مقدمتاً فدوی،از بررسی تسلیتِ برادرِ پاسدار محمد(ص)رضا(ع) نقدی ریاست محترم چماقداران دولتی بشرح زیر دریافت :

 

ای فرمانده ی نبرد با فتنه گران 88 !،حیف بود اگر در بستر می مردی!/ پارسینه- تیتر

 

لکن بنظر می رسد که برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی ،پیرامون آن چماقدار گرامی ،حق مطلب را بخوبی ادا نکرده است،زیرا برخی خبرهای دیگر ، سوء سابقه ی آن چماقدار بزرگوار را،بسیار بیش اینها گزارش کرده اند:

 

به گزارش «سحام»، سردار حسین همدانی فرمانده سپاه تهران در سرکوب اعتراضات مردمی سال ۸۸ بود که پس از درگیری با حسین طائب به دلیل «به کارگیری تیم بازجویی همسر سعید امامی در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» محل کار خود را ترک کرد و توسط سردار قاسم سلیمانی به سمت «هماهنگ کننده نیروهای سپاه در کشور سوریه» مشغول به کار شد. وی در طراحی عملیات‌های مختلف علیه گروه تروریستی داعش تاثیرگذار بوده است. وی مدتی قبل با فشار حسین طائب و به دلیل «عدم توفیق در عملیات‌های سپاه در سوریه» از کار برکنار و به تهران عودت داده شد .

 

در باب پیوستن نامبرده به لقاء الله نیز،بین علما البته اختلاف است؛ گله ای از علما بر این باورند که آن کلب آستان علی(ع)، در نبرد تن به تن با  دژمن"(1) شهید شده ،و دسته ای دیگر از علما اما، معتقدند که وی دریک تصادف رانندگی، علیرغم میل باطن ،چاره ای جز تسلیم جان به جان آفرین، نداشته است !:

 

آقای همدانی در حالی در حوالی حلب درگذشت که هیچ‌گونه سمت عملیاتی در سوریه نداشت و به دلیل آشنایی با منطقه عملیاتی سوریه، تنها وظیفه «هماهنگی لجستیکی» برای پشتیبانی از نبرد با گروه‌های عمل کننده علیه بشار اسد را برعهده داشت. اتومبیل این فرمانده ارشد سپاه پاسداران به دلیل «انحراف از جاده» واژگون شد و در آمبولانس «در حال انتقال به بیمارستان» جان باخت . / رضا کیانی همانجا

 

بهر روی،برادران در این باب بشرح زیر هنوز زیر بار نرفته اند:

 

برخی از رسانه های محافظه کار از روزنامه "رویش ملت" انتقاد کرده بودند که در شماره امروز خود درباره حسین همدانی  از فرماندهان ارشد سپاه به جای کاربرد واژه "شهادت" از کلمه "کشته" استفاده کرده و در تیتر اول خود نوشته "سرتیپ حسین همدانی در سوریه کشته شد " / بی بی سی  بنقل از البرز نیوز

 

و نیز :

 

روز گذشته تیتر یک روزنامه رویش درباره سردار همدانی انتقاد شدید وزارت ارشاد را بر انگیخت تا جایی که سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به مطلب دیروز نشریه رویش ملت درباره سردار شهید حسین همدانی گفت: در اولین نشست هیات نظارت بر مطبوعات درباره این نشریه تصیم گیری خواهد شد . ! / شفاف

 

 

قبل از عمل

 

و در ادامه :

 

روزنامه رویش ملت به مدیر مسوول سید حکمت الله موسوی امروز شنبه در تیتر اول خود نوشت: "سرتیپ حسین همدانی کشته شد". این روزنامه امروز با پرداختن به سردار همدانی تیتر دیروز خود را به نوعی اصلاح کرد .

 

 

 

بعد از عمل!

 

زیاده عرضی نیست.

 

----------------------------------------------------

 

قیصرانه ها

 

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! : حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 

 

 

در سال گذشته در حوزه حقوق کودک توفیقات خوبی داشته ایم ؛ توفیقات ما در زمینه حقوق کودکان جزو دستاوردهای مهم ما است و قضاوت نهادهای بین المللی نیز حکایت از پیشرفت در این عرصه دارد . !/ نامه نیوز

آخوند مصطفی(ص) پورمحمد(ص)ی وزیر دادگستری

 

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

---------------------------------

 

زهره رضایی، از مشاوران حقوقی بابک زنجانی در خارج از کشور در گفتگو با بی‌بی‌سی فارسی، این حکم را "ناعادلانه" توصیف کرد و گفت: "این پرونده تنها یک بدهکاری ساده بوده است ." !*

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

---------------------------------

* وزیر نفت ایران گفت که آقای زنجانی دو میلیارد دلار از پول فروش نفت را به خزانه واریز نکرده،- همانجا

 

====================================

 

به گفته خانم کروبی، همسرش پس از شش سال "برای مصلحتی مهم‌تر" که "حفظ جمهوریت" است تصمیم گرفت در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری شرکت کند . !/ بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

---------------------------------

 

"بنده گفتم کسانی که نظام را قبول ندارند رأی بدهند، نه اینکه کسی که نظام را قبول ندارد بفرستند مجلس ." / بی بی سی

 

حرفا میزنه رهبر، چشا میره مغز سر !

---------------------------------

 

من مظلومم؛ !دوربینی نیست که ببیند مردم در سفرهایم چه شوری داشتند/انتخاب،آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی - م)

 

 

حرفا میزنه رهبر ، چشا میره مغز سر !

---------------------------------

هرکسی که ایران را دوست دارد جمهوری اسلامی را دوست دارد!هر کسی که عزت و عظمت و شکوه ملی را دوست دارد در این انتخابات شرکت کند . !/ خبرگزاری وابسته ی فارس- خامنه ای

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-----------------------------

 

========================================

 

 

مراسم دعای کلیمیان برای سلامتی مقام معظم رهبری به مناسبت دهه فجر !/ ایسن

 

عکسا می گیره قیصر، چشا میره مغز سر !

 

====== ====================================

 

 

آلبوم روز

 

آلبوم برادر زنجانی از تولد تا اندکی پیش از مرگ!

در آمد:

سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم اعدام برای سه متهم پرونده موسوم به فساد نفتی از جمله بابک زنجانی خبر داد . / نامه نیوز

 

هر سازی که زدیم،برادران رقصیدند، اینهم تقصیر ما بود؟!

------------------

بابک زنجانی در مراسم تجلیل از کارآفرینان و تولیدکنندگان جوان و دریافت لوح تقدیر از دست مهرداد بذرپاش، نماینده مجلس نهم

 

 

 

راستی تقدیم لوح تقدیر توسط مهرداد بذرپاش بما دیگر چه صیغه ای بود؟!

---------------------------------------

 

 

بابا حتا مقامات تاجیکستان هم ما را بجا آوردند!

----------------------------------------------

 

ایکاش در مسکو پیش برادر سید پوتین می ماندیم !..

------------------

 

اینهم الکی بود؟

--------------------------

اینها چطور ؟

 

 

------------------------------

 

اصلاً تقصیر خودمان بود، باید با همین موتور،مانند برادر خاوری،تخته گاز می رفتیم در جوارعتبات عالیات کانادا!

----------------------------------

 

 

لکن قرار نبود که ما اعدام شویم،برادر علی(ع) دائی، یک کاری بکن آخر لامصّب!

-----------------------------

 

ایکاش پس از  شرکت در جشن قشم ایر، همین خواهرها را بر داشته و رفته بودم ممالک محروسه ی شیطان یزرگ !:

 

 

 

-----------------------------------

 

 

 

جامعه ی شکوهمند غریبی ست، نازنین!.:

یا رب مباد کس را،مخدوم بی عنایت !

 

غیر از ما کس دیگری نیست که اعدام بشه؟ نبود؟ بریم !

 

(کاریکاتور : روزنامه وقایع اتفاقیه، بنقل از نامه نیوز)

==============================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست. 

 

1998---0912 : حق این است که به پاس گرامیداشت فداکاری‌های شهدای مدافع حرم در تقویم رسمی کشور یک روز به نام شهدای مدافع حرم نامگذاری شود. امیدواریم به این پیشنهاد ترتیب اثر بدهند.

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی و با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن سینه زنی مبسوط و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: والله برادر فدوی"جسته ایم ما،یافت می نشود"! منظورشان این بود که تقویم ایران سابق،از کثرت و شدت رحلت و شهادت  ضربت خوردن و زهر خوردن و دست و پا بریدن امامان و امامزادگان گرامی و توبع سببی و نسبی، سلام الله علیهم اجمعین ، دیگر جا ندارد. فدوی البته بقول عوام give up نکرده و صدای حق طلبانه ی شما را در مجالی که پس از لرزش قهرمانه ، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، ،بعرض مقام معظم رهبری ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه،رساند، بعدالتحیه والسلام،معظم له با افزودن دوماه  دیگر به سال،موافت فرمودند، یکروز برای شما و سایر شهدای مدافع حرم و یکروز هم بلحاظ شیخ مقتول، نمر،برادر دَمر!شیرینی زیر میزی فدوی،فراموش نشود!

------------------ 

 

طاهری :  پنجم جمادی‌الاول میلاد پرخیر و برکت قافله‌سالار شهیدان کربلا عقیله العرب و عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به تمامی دلدادگان کوی آقا اباعبدالله(ع)،رهروان ولایتمدار خط سرخ شهادت و مدافعان حرم به ویژه امام زمان(عج) و نایب برحقش امام خامنه‌ای و ملت قهرمان ایران عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم .

 

فدوی: هیچیک از هموطنان ،آنچه را که فرمودید، بجا نیاورد، مطمئن اید که آدرس ایران تان،درست است،برادر محجبه،طاهری!

-------------------------------------------- 

2527---0912 : یک یخچال ساید از شرکت ال‌جی گرفتم. قبل از نصب متوجه شدیم موتورش سوخته است حال ما تقاضای تعویض یخچال 7 میلیونی را کردیم ولی آقایان می‌گویند فقط موتور تعویض می‌شود. تو را به خدا رسیدگی کنید .

 

نه اینکه فدوی جزو ابوابجمعی بیت است، لکن آخر این چه مهملی ست که میفرمایید؟ مشکل شما حل شده است، یعنی، موتور مربوطه را بردارید و بروید مسافرکشی ! و فدوی را هم دعا کنید، که بی آنکه خواسته باشید، شغل دومی برایتان، بقول عوام at no additional charge دست و پا کرده اند،برادر 2527---0912 !

-------------------------------------

 

7362---0912 : کارمند رسمی شرکت پست با 18 سال سابقه کار نامه‌رسانی هستم چندین سال است درخواست سختی کار در سرمای زمستان و گرمای تابستان دارم ولی متأسفانه ترتیب اثر نمی‌دهند. چرا هیچ مسئولی فریاد ما را نمی‌شنود؟

 

مسؤلین جیغ بنفش شما را از طریق فدوی شنیدند و ضمن تحیه والسلام،با استدعای فدوی دایر بر انتقال شما به شهر "نه سرد و نه گرم و همیشه بهار" موافقت فرمودند!،شیرینی زیر میزی فدوی، فراموش نشود، برادر7362---0912 !

----------------------------------------------

2517---0917 : از آقای رئیس‌جمهور و وزیر خارجه کشورمان انتظار می‌رفت همان‌گونه که حمله مشکوک به سفارت عربستان در ایران را محکوم کردند، حمله نظامی عربستان به سفارت کشورمان در یمن را محکوم کرده و به آن جواب دندان‌شکن بدهند.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،هیچ جور ول کن معامله ی ما نیستند لکن بدانند که  عنقریب است که آن موضع شریف،از بیخ شده ، روی دست شان بماند! در باب پرسش اخیر شما نیز افزودند که " جواب دندان‌شکن " مقدور نیست زیرا مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته، دندان شان را کشیده اند،برادر 2517---0917  !

----------------

شهروند تهرانی: به عنوان یک شهروند تهرانی از شهرستانی‌ها بابت بی‌ادبی آقای مرعشی از حزب کارگزاران عذرخواهی می‌کنم. حقیقت امر این است که شهرستانی‌ها در آزمون انتخابات سربلند بیرون آمدند. افرادی که اختیار زبان خود را ندارند و از ادبیات آپارتاید استفاده می‌کنند بویی از دموکراسی نبرده‌اند ضمن اینکه آقای مرعشی تهرانی نیست و حق ندارد از قول تهرانی‌ها حرف بزند. ایشان اهل یک روستا از توابع «کشکوئیه» است که «کشکوئیه» یک بخش از شهرستان رفسنجان است و رفسنجان یکی از شهرهای استان کرمان است .

 

فدوی: برادر شهروند، برادر شهروند!..همینجور اگر عقب عقب بروید،بزودی به توکیو می رسید،ها !

----------------------------------

شهبازی- جانباز 70 درصدی انقلاب : باورکردنی نیست که پلیس اینترپل (بین‌الملل) در کشور کانادا اعلام کند قادر به دستگیری عامل اصلی اختلاس 3 هزار میلیاردی یعنی خاوری نیست! مگر اینکه پشت پرده بین این متهم فراری و دشمنان خارجی نظام زدوبندی در کار باشد.

 

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن  پیش از آن،یادآوری یکی دو نکته شاید خالی از ضرر نباشد،لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، چرا یادتان رفته که برادر خاوری از خودمان بود و هست،برادر جانباز!

 

 

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 مارچ المشجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

March 7th, 2016

 

 

با گرامیداشت روز جهانی زن

 

 

ببخشید دیر رسیدیم، ترافیک بود !

 

-=================================================

 

نتیجه ی امتحانات

 

نتیجه ی امتحانات بقول بچه های نظام قدیم ، ثلث سوم را هم دادند و بموجب کارنامه ی زیر،شاگرد اول کلاس،برادر کلبِ آستانِ علی(ع)،حداد عادل، با آنکه "ولیِ " دانش آموز،  جسارت است ،"فقیه " نیز بود، رفوزه شد!:

 

 

غلامعلی حدادعادل، نماینده فعلی مجلس ایران که در جریان رقابت‌های انتخاباتی اخیر از راهیابی به دور آینده مجلس بازمانده است، گفت که "هنوز " تصمیمی برای اعتراض به نتیجه انتخابات ندارد . ! / بی بی سی

 

فدوی دراین میانه اما، همینطورارّه به ماتحت مانده، که چرا ذغال خوب،که همانا غزل بالا بلندی

باشد که نامبرده در مدح مقام معظم رهبری(ضپ) سروده، تأثیری نکرده است ؟!.مدحیه ی دانش آموز مذکور و نیز قصیده ی فدوی را در پاسخ،ملاحظه می کنید:

 

ای دو چشمانت چراغ شام یلدای همه!
آفتاب صورتت خورشید فردای همه
ای دل دریایی ات  کشتی نشینان را  امید
وی نگاه روشنت فانوس دریای همه
ای بیان دلنشین ات بارش باران نور
وی کلام آتشین ات آتش نای همه
خنده های گاه گاهت خنده ی خورشید صبح
شعله ی لرزان آهت شمع شبهای همه
قامتت نخل بلند گلشن آزادگی
سرو سرسبزی سزاوار تماشای همه
گر کسی از من نشانی از تو جوید گویمش
خانه ای در کوچه باغ دل، پذیرای همه
لاله زار عشق یکدم بی گل رویت مباد
ای گل رویت بهار عالم آرای همه

 

 

 

گرچه فدوی خوف آن دارد که مقام معظم رهبری مَدّه ظله العالی را در موقعیت دشوار "یکدل و دو دلبر" قراردهد، معذالک  اونیز قصیده ی خود را ،گیرم در وزنی دیگر،که محصول عرقریزان روحش در تقابل با دلبری رقیب است، بشرح زیر تقدیم می کند. تا یار که را خواهد و میلش به که باشد!
امید که مقبول طبع هنرپرور حضرتشان واقع شود.           آمین یا رب العالمین

 

ای رُخت  کابوس شبهای همه !
کُند و زنجیر تو بر پای همه 
ای که با اذن خداوند بزرگ 

گشته ای حاکم به جانهای همه 
ای پس از آنهم گوارای وجود
خانمان و مال ومأوای همه 
ایکه با داغ و درفش ات گشته ای 
سرور و سالار وآقای همه 
ای کبود از مهربانیهای تو
پا و دست و پشت و آنجای همه!
ای شکسته از نشست بار تو
نردبان قد و بالای همه 
آگهی ز اسرار، بسکه کرده ای 
استراق سمعِ نجواى همه 
دست و دل بازی و جانا کرده ای 
خون مبسوطی به دلهای همه 
گرچه صد در صد دمکراتی، ولی 
می کشی سیفون به آرای همه!
آنچنانی تو که سهل ممتنع 
زین سبب گشتی معمّای همه 
التفات تو فقط امروز نیست 
داده ای ترتیب فردای همه!
در محبت های تو تردید نیست 
کرده ای بی شُبهه "توپا"ی همه !

زیاده مدحی نیست ..

 

 

 

 

==============================================

 

 

انتقاد غیر سازنده

 

هرروز که می گذرد، ابعاد تازه ای از تخصص های گوناگون ائمه ی معصومین رضوان الله علیهم اجمعین،از پزشکی گرفته تا انرژی هسته ای و موشک سازی و غیره، به اهتمام مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،از پرده بیرون می افتد،این معنا را فدوی هنگامی که داشت عریضه ی برادرعربی از پیاده نظام کیهان دارالخرافه را، بمنظور تقدیم آن به پیشگاه ملوکانه بر می رسید،بشرح زیر دریافت:

 

اخلاص شهید تهرانی مقدم به جایی رسیده بود که در ساخت موشک‌های بالستیک هر جا مشکل پیش می‌آمد به زیارت ولی خدا حضرت امام رضا(ع) می‌رفت و از ایشان کمک می‌خواست ! ولی بعضی‌ها متاسفانه نگاهشان به کدخدای تقلبی جهان شده و از طریق آمریکا می‌خواهند مشکلات را حل کنند .

 

فدوی اما مع الاسف،ناگزیر به بستن بقول عوام این Case است که البته امید وار است که به جانبداری از تیم مذاکره کننده هسته ای،تلقی نشود؛ زیرا برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف، نظر برادرعربی را بقول عوام already اعمال کرده است ،اینهم سند مصور منگوله دارش:

 

به گزارش   سرویس رسانه روز از نو  , وزیر امور خارجه و اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان بامداد روز چهارشنبه برای زیارت بارگاه منور علی ابن موسی الرضا (ع) با استقبال خودجوش جمعی از مردم ، وارد مشهد شد .

 

 

تازه برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف در اینمورد،اضافه کاری هم فرموده است :

 

محمد جواد ظریف و هیئت همراه پس از ورود به فرودگاه شهر نجف اشرف برای زیارت عتبات عالیات عازم کربلا شد و روز دوشنبه برای زیارت بارگاه مقدس امیرالمومنین علی (ع) و دیدار با مراجع عظام و علمای اعلام از جمله آیت الله سیستانی به نجف اشرف باز می‌گردد . /  تسنیم

 

 

خب دیگر چه کند ، برادرعربی؟

 

====================================================

 

 

آکادمی چفیه مالی(1)  7 /Academy award

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که درپنجمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت یک قطعه  مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند

 

 

 

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

 

فارغ التحصیل ممتاز این دوره

برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی- ریاست محترم چماقداران بیت

 

 

0430---0938 : طبق تجربه همیشه کسب آراء زیاد یا کم در انتخابات دلیل بر حقانیت یا عدم حقانیت فرد یا گروهی نیست. بلکه اطاعت از خدا، ولی فقیه و اعمال نیک و خدمت به مردم مشخصه اصلی حقانیت است. خواه در مقطعی به آن اقبال بشود و در مقطع دیگری نه .
---------------------

 

ایمان آسوده : ما به خاطر لبیک‌گویی به فرمان حضرت امام‌ خامنه‌ای در پای صندوق‌های رأی حاضر شدیم و به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کردیم. عشق است سیدعلی، عشق است انقلاب اسلامی .

---------------------------------

 

5606—0938 : دو عنصر ایمان و شجاعت که رمز موفقیت است در ملت و رهبری وجود دارند و موجب خلق حماسه می‌شوند، امیدواریم دولت نیز از این دو عنصر بهره‌مند شود تا بیش از این شاهد ضعف و سستی در اجرای تصمیمات اساسی نظام نباشیم .

--------------------------------

0430---0938  : کسانی که از اطاعت ولی فقیه یعنی نایب آخرین وصی پیغمبر(ص) سر باز می‌زنند باید در اسلامیت اعتقادات خود شک کنند. اینان مبتلا به غرور نابجا شده‌اند که گردن کشی می‌کنند .

 

---------------------------------

6044---0936 : هنگام رای دادن در صندق این جمله امام راحل که فرمودند چه بین شما باشم و نباشم مگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد را مدنظر قرار دهید. چرا؟ چون اشرافی‌گری گفتمان حاکم بر زندگی‌شان است و مدیریت کشور را به همین سمت سوق می‌دهند .

---------------------------

محمد(ص) رضا(ع) فخرالساعه - جانباز رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ «مرتب می‌گوییم مواظب باشید که چه کسی را به مجلس شورای اسلامی می‌فرستید، به خاطر این است که کسانی را بفرستید که فدائی اسلام باشند. بدانند که فقط اسلام درد این کشور و ملت را درمان خواهد کرد و بس. کسانی نباشند که با نام لیبرالی، تحت نام آزادی، به نام آزادی بخواهند پایه‌های اعتقادی این نظام را سست کنند.» چرا برخی از افراد و جریان‌ها آن‌قدر با انقلاب زاویه گرفته اند و راه و منشی را در پی گرفته‌اند که رسانه‌های دشمنان اسلام مانند بی‌بی‌سی و شیطان بزرگ سرلیست آنها را تبلیغ می‌کنند .

------------------------------

7829---0938 :  هفتم اسفند ماه باید قرص و محکم پای در رکاب ولایت بایستیم و توطئه انگلیس را خنثی کنیم .
---------------------------------

انتخاب،احمد خاتمی : نماینده مردم استان کرمان افزود: از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس انتظار می‌رود با همان صفایی که امام را تنها نگداشتند، ولایت را هم تنها نگذارند، تنها گذاشتن ولایت یعنی واقفی‌گری مدرن و مدیریت فتنه 88 به دست این افراد بود. .

--------------------------------

صادقی : ما به عشق امام راحل(ره) در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتیم و 8 سال اسارت را هم به جان خریدیم ولی برخی آقازاده‌ها ره صد ساله را یک شبه طی کردند. آقای یاسر هاشمی 18ساله خدمت سربازی مشاور وزیر جهاد وقت (زنگنه) شد و پسر کاندیدای شاخص جریان مدعی اصلاحات در تهران نمایندگی ایرانسل با سود حداقل یک میلیاردی در سال را برعهده دارد. دختر رئیس فتنه‌گر دولت موسوم به اصلاحات در خارج با بورسیه دسترنج ملت شهید داده ایران مشغول تحصیل است. ما خون دل خوردیم تا خون دل به رهبر ندهند وقتی به رهنمودهای راهگشایش عمل نمی‌کنند تحملش از اسارت 8 ساله بسیار بیشتر است.
---------------------------------

9127---0990  : اگر به سه نکته‌ای که حضرت امام(ره) مشخص کردند به آن توجه کنیم مصالح نظام حفظ می‌شود، 1- پشتیبان ولی‌فقیه باشیم. 2- هر وقت دشمنان انقلاب و اسلام از ما تعریف کردند، بدانید منحرف شده‌ایم. 3- ملاک حال فعلی افراد است قبلا چه قدر سوابق مثبت داشته ملاک نیست. ما ملت باید به این سه نکته توجه کنیم تا انقلاب بیمه شود و هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند هیچ خدشه‌ای به این نظام و کشور وارد کند.
--------------------------------------

نیکنام – قم : ای امت ولایتمدار و با بصیرت ایران، باید از مجلس ششم عبرت گرفت. به یاد بیاوریم نمایندگانی را که با رای مردم وارد مجلس شدند و تحصن کردند تا کمر نظام را بشکنند. همان گروه امروز با ترفندهای پیچیده‌تر وارد عرصه انتخابات شده‌اند. باید با استعانت از روح مقدس حضرت صدیقه طاهره(س) مجلسی صددرصد فاطمی و ولایتمدار را رقم بزنیم. و آرزوی مزدوران آمریکا و اذنابش را هم به باد بدهیم.

--------------------------------------

امت ولایتمدار و با بصیرت ایران اسلامی ان‌شاءالله با انتخاب شایسته دل نایب امام زمان(عج) را از خود شاد کرده و رضایت او را که رضایت امام عصر(عج) در آن است به دست آورده باشند و مجلسی فاطمی(س) و خالی از نفوذی‌های منفعل در برابر آمریکا تشکیل شود .
طباطبائی- قم

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 
والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

پی نوشتها

-----------------------------------

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 

================================================

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6 مارچ المشّجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

March 3rd, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

ابهام

فدوی دور از جان خوانندگان محترم ضد انقلاب،همینطور ارّه به ماتحت مانده است که عملیات محیر العقول بیت و توابع،پیرامون انتصابات اخیر،چه لزوم وجاهتی می تواند داشته باشد؟ اگر مطلب را به دو بخش درونمرزی، و برونمرزی تقسیم کنیم،ملاحظه می شود که برادران،ببخشید، در هر دو عرصه، سنگ تمام گذاشته اند؛یعنی، آن از  کشتار فله ای سال 60 ، و آنهم از قتلهای زنجیره ای درون و برونمرزی که هر دو، در انظار جهانیان اتفاق افتاده است!، فلذا فدوی نمی داند که تلاش مقام معظم رهبری(ضپ) و نیز رسانه های خاج پرست، برای بازتاب این "معرکه گیری" بوجهی موجه،چه معنائی می تواند داشته باشد ؟!، شما می دانید؟

 

 

 

ازدحام مردم در یکی از شعب اخذ رای، قبل از شروع رسمی رای گیری / پارسینه

 

باری- در این بقول عوام Case ، برای فدوی دو حالت بیشتر متصور نیست ؛ یا ُامّت، صف مربوطه را با صف تخم مرغ، عوضی گرفته است ، ویا ، متقاضی افزایش تعداد تجاوز کنندگان هستند! *

 

----------------------------------------------------------------

* فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب، آن لطیفه ی سیاسی که قدری طولانی و در عین حال دردناک است را میدانند،در غیر اینصورت خبر کنند تا عرض کند..

---------------------------------------------------------------------------------------------

در انتخابات اتفاق افتاد!   

بگزارش فرستاده ی فدوی به ایران سابق،آیت الله جنتی بعت ابتلا شدید به بیماری "کبرسون"  * درجریان انتخابات،شناسنامه اش را گم کرده است،این را فدوی از خبر زیر حدس می زند:

امیدواریم مقام معظم رهبری پرچم پیروزی انقلاب را به دست حضرت ولیعصر (عج) بسپارند و ما نیز آن روز را به چشم خود ببینیم !......./انتخاب

تو خود حدیث مفصل بخوان از ای " مهمل "!

-----------------------------------------------------------------------

 

آلبوم انتخابات بیت 

مقدمتاً عرض می کند که فدوی هرگاه که در این سالها ی تباه،گزارش تصویری برخی مراسم دولتی، مانند انتخابات بیت، 22 بهمن و البته  راه پیمائی های خود جوش در وطن سابق را می بیند، نمی داند چرا احساس می کند که ملت ، بمثابه زندانیانی هستند که لحظاتی  برای هواخوری، به حیاط خلوت زندان آورده شده اند!.. باری جای خوانندگان محترم ضد انقلاب خالی،فدوی  در مجالی، و البته پس از وضو، آلبوم انتخابات بیت در چند سال گذشته تا همین دیروز را،به اجمال و اختصار بشرح زیر ورق زد :

نخست برای دستگرمی : 86

 

 

 

 "گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد، نه؟!.. خب حالا " روح منی" یعنی، صفحه ی بعدی 1:

 

----------------------------------------------

 

 

88

 

_

 

 

------------------------------

 

 

90

 

 

----------------------------------------------

 

91

 

 

 

--------------------------------------------

 

92

 

در تصویر زیر، گویا جای دوست عوض شده است!

 

 

 

منتخب مقام معظم رهبری(ضپ)  ، معجزه ی هزاره سوم و بابا کرم ُامّت ! :

 

 

معرکه گیری کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی:

 

 

 

 

 

 

-------

 

22 بهمن 92

 

در اینگونه مراسم دولتی(نوع و زمان اش فرق نمی کند!- م)، تهاجم فرهنگی، عین صواب و ثواب است و مطابق احادیث معتبر، و حتا  بسیار پیش از خاج پرستان، در صدر اسلام عزیز نیز، معمول و مرسوم بوده است ! :

 

 

 

 

 

 

امسال که هنوز 1394 باشد، تصاویر بالا بشرح زیر، بقول عوام Upgrade شده اند !:

 

...

 

 

 

94

 

 

 

همانطور که در تصاویر ملاحظه شد، در اینگونه مراسم دولتی، اسلام عزیز اصلاً در خطر نیست و چماقداران بیت، موقتاً و بفرموده، چماق ها را واکس زده و عجالتاً غلاف فرموده اند، و برابر گزارش فرستاده ی فدوی، هیچیک از دخترکان پریشان زلف،به تیر غیب گرفتار نشدند  !

 

 

-------------------------------------------

 

برخی ویژگی ها

 

مشارکت اتوبوسی در انتخابات امروز ! /پارسینه

 

رأی "تو گو"!

بیت

مؤمن نرو به سایه

صندق خودش می آیه !

-------------------------------------

 

اینهم خواهر هیلا صدیقی ست که گویا معالجات برادران روی ایشان مؤثر واقع، و به زندانبانان خود، شدیداً رأی داده است!

مهناز افشار،  بازیگر

 

--------------------------------------

ختنه ی انگشت!

------------------------------------------

 

کوری که عصاکش کور دگر شود!

 

----------------------------

همزیستی موقت مسالمت آمیز !

---------------------------

اینهم مجرم پیشین، برای جوری جنس !

 

و البته مرلین مونروی اسلامی( نوه ی تو دل برو حضرت امام- ل)که برای تلطیف فضای خشن انتخابات بیت، علاوه می شود :

نعیمه اشراقی پای صندوق رای

 

 

 

و اما در توضیح عکسی که در پی می آید، آورده اند:

این تصویر از مقابل یکی از ستادهای انتخاباتی در استان قزوین برداشته شده است. آنجا برای جذب اهالی ، گاوی را یک ساعت آویزان کرده اند و بعد که جمعیت به حد نصاب رسیده ، شکم اش را دریده اند تا گوشت و استخوان اش صرف تبیلغات برای نامزد آن شهر شود .

 

 

فدوی از بینندگان و خوانندگان محترم ضدانقلاب، حیرت می کند؛ آخر این چه طرز نگاه کردن به پدیده های عینی ست؟ چرا بجای نیمه ی خالی لیوان، به نیمه ی ُپر لیوان نگاه نمی کنید؟ مثلا اینکه ،برادران انصافاً پیشرفت کرده و به میمنت انتصابات 94 و بجای آدم، گاو را از جرثیل آویزان و اعدام فرموده اند !

زیاده عرضی نیست ..

 

=================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

خبرهای انتخابات؛۵ اسفند (۲۴ فوریه) : مهدی کروبی گفته است در انتخابات شرکت می‌کند. خانواده موسوی نیز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده در انتخابات شرکت می‌کند . / دویچه وله

 

بدین ترتیب می توان پیش بینی کرد که در صورت ادامه همین روند، باید منتظر انتخاباتی با مشارکت بالا و نتیجه ای متفاوت با سه انتخابات اخیر مجلس باشیم . / کلمه

 

فدوی هنوز نمی داند که چرا مقام معظم رهبری(ضپ) و توابع، قدر برادران فوق و توابع را ، که بعون الله،هدفی جز بیمه کردن دراز مدتِ حکومت اسلامی درونمرزی ندارند را، نمی دانند؟! شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، می دانید؟

--------------------------------------

 

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا مستقر در وزارت کشور، نتایج نهایی شمارش آرای حوزه تهران نشان می‌دهد آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام حسن روحانی به عنوان نفرات نخست و دوم انتخاب شده‌اند....

 

 تحشیه ی فدوی: به گزارش فرستاده ی فدوی، ملت رفوزه شد !

--------------------------------

وزیر کشور: با انتقال سازماندهی شده رأی‌دهندگان به تهران برخورد می‌کنیم!/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: همینکه قطارها، زنانه مردانه و ضمناً بهم نخورند، کفایت می کند !

---------------------

آلمان پاسپورت‌های صادر شده در مناطق تحت کنترل داعش را فاقد اعتبار دانست/ دویچه وله

 

 تحشیه ی فدوی: مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان آلمانی لعنة الله علیهم اجمعین ، با قید احتیاط و درفاصله ی بین دو قیلوله، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید؛ اصلاً خوش شان نیامد و زیر لب فرمودند: پدر سوخته ها! ،فدوی البته بیضه ی لازم را در اختیار نداشت که بپرسد،منظور شان آلمانی ها هستند ویا برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)؟!

------------------------------

به گزارش پارسینه، فرج‌الله سلحشور  (۱۳۳۱ در قزوین)   بازیگر، چهره‌پرداز، نویسنده و کارگردان ایرانی صبح امروز درگذشت

 

فدوی ضمن ابراز تأسف نیمه عمیق از این واقعه،و تسلیت به حضرات آیات حکومتی به ترتیب ریش،نگرانی خود را نیز شدیداً ابراز می دارد که از این پس، چه کسی باید به اهل سینما ناسزا،دشنام و کلاً دری وری، عنایت فرماید؟!

----------------------

آیت الله واعظ طبسی، نماینده مقام معظم رهبری دعوت حق را لبیک گفت / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند، تا آنجا که فدوی بیاد دارد، نامبرده هیچ علاقه ای به اجابت دعوت حق نداشت !

-----------------------------------

سفیر جمهوری اسلامی در لبنان گفته است که ایران به خانواده های فلسطینی هایی که در موج اعتراضات و خشونت ها علیه اسرائیلی ها کشته شده اند یا خانه های آنها توسط اسرائيل تخریب شده، هزاران دلار می پردازد . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: این حرفا چیه ؟! اصلاً قابلی ندارد،برادر بی بی سی

---------------------------------------

با انتشار بیانیه‌ای مشترک اعلام شد؛

انتقاد هنرمندان از افزایش خشونت در جامعه /ایلنا

 تحشیه ی فدوی: حالا چه عجله ای داشتید؟!

------------------------

 

عفو بین‌الملل گزارش داد

انگلیس اسلحه می‌دهد /آل سعود آدم می‌کشد

 سازمان عفو بین‌الملل در گزارش سالیانه خود با انتقاد «شدید» از دولت انگلستان اعلام کرده این کشور با ارسال تسلیحات برای عربستان، «موجب قتل غیرنظامیان زیادی» شده است . / کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی: نشد دیگر! اولاً  قرار شد که عفو بین الملل لعنة الله،  وابسته به استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل باشد!، ثانیاً بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود،ما هم همان کار را می کنیم، گیرم بی اسلحه ی انگلیسی، ما بقول عوام  Cash   معامله می کنیم، برادر حسین(ع)!

 

===================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست. 

2795---0915 : رئیس اسبق سازمان هواپیمائی گفت ایرباس در بحران اقتصادی اخیر فرانسه سه‌هزار نیروی خود را اخراج کرد! رئیس‌جمهور فرانسه گفت هدف او ایجاد اشتغال برای جوانان ایران است! و حالا مسئولین کشورمان با قرارداد محرمانه با فرانسه خرید 118 فروند هواپیما و پژو را کلید زدند! بگردید و پیدا کنید پرتقال‌فروش را !

 

فدوی را دنبال نخود سیا فرستادی؟ ، پرتقال فروش نماینده ی حکومت در مجلس شده است و دست فدوی دیگر به او نمی رسد، فکر دیگری بکنید،برادر 2795---0915 !

------------------------------

 

خانم زمانی : از کارمندان بازنشسته دانشگاه تهران هستم. نمی‌دانم چرا حقوق ما افراد بیمار را با تاخیر 20 روزه پرداخت می‌کنند، 600 هزار تومان که دیگر رقمی نیست که این قدر ما را در انتظار قرار می‌دهید. 6 ماه است که همسرم فوت کرده است در این فاصله زمانی نمی‌دانم چطور از پس هزینه‌های تحصیل فرزندم که دانشجوی دکتراست بربیایم .

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، ودر فاصله ی دو قیلوله ، و پس از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،به ترتیب ریش،بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. ، در پاسخ بعدالتحیه و السلام وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)فرمودند که انتظار داشتند که شما هم بعون الله عنقریب فوت کنید، برای همین، گوشی مجدداً خدمت تان،خواهر زمانی!

-----------------------------------------

8938---0913 : رها شدن سیم‌های کابل برق در معابر مجاور مدرسه راهنمایی نرجس خاتون جمکران و برای اهالی محل به ویژه کودکان خطرآفرین است. از مسئولین امر درخواست رسیدگی دارم .

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد ؛لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، خالی از ضرر نیست   و آن اینکه  برای معابر مذکور بعلت مجاورت با جمکران(عج)اتفاقی نمی افتد،افزون بر این،هیچ کابل برقی،بی اذن مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی،کسی را نمی گیرد،برادر شهروند !

--------------------------------------------------

 حیدری و 8181---0933 : یکی از وظایف رئیس‌جمهور این است که از حق و حقوق ملت دفاع کند. در فاجعه منا هیچ دفاعی از حقوق ملت مظلوم مسلمان کشورمان ندیدیم. ما منتظر برخورد قاطع رئیس‌جمهور با آل سعود بودیم. ولی فقط رهبر معظم انقلاب بودند که از حقوق مردم در این قضیه به دفاع برخاستند .

 

فدوی: حالا خودشان که نیستند، لکن خدایشان که هست؛ نخیر، چنین نیست، تنها وظیفه ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس‌جمهور - م)این است که مراقب باشد که یکوقت چای نجوشد و سماور روسی هم،البته سر نرود، بقول عوام that’s it برادرحیدری!

-------------------------------------

دکتر م.ط از اصفهان : یک دکتر جانباز 65 درصد هستم. برنامه ملاقات رهبر معظم انقلاب با تعدادی از جانبازان 70 درصد را که از تلویزیون تماشا کردم از اول تا آخر اشک ریختم . خیلی دوست داشتم در این جمع نورانی می‌بودم و از نزدیک با رهبر عزیز ملاقات می‌کردم و به ابراز احساسات و علاقه خود به ایشان می‌پرداختم. امیدوارم به این آرزوی خود برسم .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت، فرمودند جانبازی شما هنوز به حد نصاب مربوطه نرسیده است، برادر دکتر م.ط!

-------------------------------------------

6726---0916 : در تأسی به حضرت آیت‌الله جوادی آملی به آقای ظریف عرض می‌کنم بعد از دست دادن با آن دست پلید چدنی و آدم‌کش انگشت‌های دستت را بشمار !

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت به آگاهی برادرمحمد(ص)جواد(ع) ظریف رسید. ؛ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) سه بار انگشتان مبارک را شمردند و گفتند والله برادر فدوی، هنوزهمان 21  فقره است ! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سر کار گذاشتید،برادر 6726---0916 !

--------------------------

امام جمعه و جماعت روستا به نمایندگی از مردم روستا: روستای کوخ شیخ‌الاسلام در سه کیلومتری شهر بانه با شهرکی که به تازگی در چند فازی بنیاد مسکن افتتاح شده و با جمعیت 500 نفری که دارد، از امکانات رفاهی و خدماتی مثل برق- گاز- آب آشامیدنی، شبکه بهداشت و مدرسه محروم است. کابل فیبر نوری هم که از وسط روستا رد شده است فقط مشکلاتی را برای مردم روستای کوخ ایجاد کرده است. کسی هم پاسخگوی مشکلات ما نیست. از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی تا آنجا که بیاد دارد،پیش از عمل، تأکید حضرت امام(ل) بر کوخ نشینان بود که البته مشکل از آنجا بروز کرده است که یک "واو" ناقابل، به "الف " تبدیل شده است،برادر روستا!

-----------------------------------------

بازدید آمانو رئيس آژانس هسته‌ای از پارچین ثابت کرد دولت نمی‌خواهد مانع ورود آژانس به سایت‌های نظامی شود. آقای رئیس‌جمهور توضیح بدهد کجای این توافق پیروزی است .

 

 

فدوی: آخر توهین به مقام معظم رهبری(ضپ) هم حدی دارد؛ معظم له، دست پنجم خر،مدّه ظل العالی که  نیست! این چه فرمایش مهملی ست؟ معظم له، کاپیتان تیم هسته ای بوده است،برادر 2405---0917 !

-----------------------

8003---0917 : تماس گرفتم تا بگویم دعاگوی دست‌اندرکاران شاهکار فیلم محمد رسول‌الله(ص) هستم .

 

فدوی: قابلی نداشت لکن  که ضد انقلاب خوابست عرض می کندشما افزون بر امحاء هویّت، تا چند نسل،بدهکار هزینه های آن هستید، برادر 8003---0917 !

 

5606---0938 : دستور قرآن برای افراد مومن این است که جاهد الکفار یعنی با دشمنان توحید باید جنگ کرد به عبارت دیگر حالت هجومی باید به خود گرفت ولی متاسفانه امروز با حالت تدافعی که دولت به خود گرفته شاهد عقب‌نشینی در برجام و غیربرجام هستیم .

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن،تا ضدانقلاب خوابست،تذکر یکی دو نکته خالی از  ضرر نیست و آن اینکه، در صدر اسلام عزیز(ع- س- ص- عج- و ...) پیشرفته ترین سلاح، با ارفاق،کارد آشپزخانه بوده است!، بقول عوام what are you talking about? ،برادر 5606---0938 ؟

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 فوریة المشجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

Archive