حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

February 28th, 2016

*.*.*.*.*

 

خلاف شرع !

 

فدوی گاه از برخی حرکات خاج پرستان و اهالی کفر و زندقه،براستی حیرت می کند.،شما نیزدر حیرت وی، بشرح زیر، بنقل از خبرگزاری ایرانشهر،شریک شوید :

 

مجسمه منشور کورش کبیر، با عنوان Freedom: A Shared Dream (آزادی: یک رویای مشترک) در بلوار سانتامونیکا در کلان شهر لس آنجلس نصب خواهد شد. این مجسمه توسط طراح و معمار معروف انگلیسی، سیسیل بالموند در دست ساخت است. این طرح با حمایت بنیاد فرهنگ در شهرداری این کلانشهر آمریکایی تصویب و به مرحله اجرا گذاشته شده است. / ایرانشهر

 

پیگیری و ادامه ی خبر، به نقل از همان منبع اما حاکی ست که :

علیرضا اردکانی مدیر اجرایی بنیاد فرهنگ با مشخص کردن تقاطع دو خیابان «سانتامونیکا بلوارد» و «سنچری ایست پارک» در منطقه سنچری سیتی، گفت تعامل و تفاهم‌های لازم برای نصب منشور «آزادی یک رویای مشترک» در این محل به انجام رسیده و نصب تندیس منشور کوروش در این نقطه از شهر لس‌آنجلس قطعی است.محلی معین شده برای نصب تندیس بزرگ منشور کوروش یکی از پر تردد‌ترین مناطق شهر لس‌آنجلس است که به دلیل مجاورت با یکی از بزرگترین مراکز خرید (مال وست‌فیلد در سنچری سیتی) و همچنین ساختمان‌های بزرگ اداری تجاری این منطقه می‌تواند روزانه توجه ده‌ها هزاران بازدید کننده  و عابر به تندیس بزرگ «آزادی یک رویای مشترک» (منشورکوروش) جلب نماید.

لازم به یادآوری است که این بخش از بلوار  سانتا‌مونیکا جزو گران‌ترین خیابان‌های کلانشهر لس‌‌آنجلس محسوب شده و در واقع دروازه اصلی ورود به قلب شهر بورلی هیلز نیز شناخته می‌شود.

کارشناسان فرهنگی در غرب آمریکا، سازه نهایی تندیس «آزادی یک رویای مشترک» را از لحاظ اهمیت و جایگاهی که در ساختار شهری لس‌آنجلس خواهد داشت با مجسمه آزادی در نیویورک مقایسه می‌کنند.

 

حال بین خودمان باشد، چون ضدانقلاب خواب است عرض می کند که این چه حرکتی ست؟ بلوار سانتامونیکا  جان می دهد برای دسته های عزاداری و مخلفات اش چون علمات کشی،سینه زنی و قمه زنی؛ ااز اینها گذشته،عقلِ شرعی هم چیز خوبی ست !؛ آخرآدم تا نام بیابانیِ " نمر باقر النمر" مانده، نام ومجسمه منشور کورش کبیر را در بلوار سانتامونیکا در کلان شهر لس آنجلس می گذارد؟!

زیاده اعتراضی نیست!..

 

 


=======================

 

 

بلایای "غیر" طبیعی

 

 

در پیوند با آب و هوای ایران سابق ، گزارشاتی را پیش از این از فدوی ملاحظه کرده اید که دیگر مکرر نمی کند ،مگر یکی دو عکس، پیرامون آب و بعنوان یاد آوری یا ذکر مصیبت :

 

_

 

گفتن ندارد که نشان دادن تصاویر هوای آلوده، خالی از فایده است چون چیزی دیده نمی شود.!.شهروندی نیز در این ارتباط، با استعانت از روز قیامت،برای محکم کاری به جراید شریفه ی دارالخرافه ملتجی شده است که:

 

8455---0912   : از آنجا که متولیان محیط زیست در این دو سال عمدتا مشغول مبارزه زود هنگام انتخاباتی در رسانه‌های داخل و خارجی بوده‌اند و برای تصاحب کرسی قدرت تلاش می‌کنند مرگ تدریجی ناشی از آلودگی هوا دامنگیر تهرانی‌ها و دیگر کلان‌شهرهای کشور و اکنون در شهرهای خوزستان شده است. اگر اعتقاد به روز قیامت دارند فکری برای آخرت خودشان بکنند . !

و اما  فرستاده ی فدوی به تهران، از وزش نوع ویژه ای توفان خبر داده که موجبات نگرانی مقامات را چندان فراهم کرده است که احتیاطاً به عقد یک فقره قرارداد دیگر با حوزه ی علمیه ،بمنظورجلوگیری از عوارض "غیر" طبیعی توفان کذایی،مبادرت ورزیده اند.(1) باری-  ادامه ی عملیات محسوس و نا محسوس فرستاده ی فدوی به اینجا رسیده است که مأخذ توفان مذکور، اقدام  زیر بوده است :

 

 

 

وی در پایان گزارش خود،خبر زیر را نیزدر همین ارتباط،به واحد سیّار فدوی، مخابره کرده است:

اعتراض در “پارک ملت” با فوت کردن به سوی ابرها ! / تقاطع (2)

زیاده اعتراضی نیست

 

پی نوشت

-----------------------

(1) آفتاب: معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از امضای تفاهمنامه با حوزه علمیه برای کاهش بلایای طبیعی خبر داد و خاطرنشان کرد: در مرحله اول با حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان و شیراز تفاهمنامه همکاری امضا کردیم تا از حوزه‌های علمیه برای به کارگیری نقش معنویت در کاهش بلایای طبیعی استفاده شود.

 

(2) ادامه خبر : گروهی از فعالان سیاسی و اجتماعی و خانواده‌های جان‌باختگان سیاسی که اقدام‌های اعتراضی پیشین‌شان هم‌چون جمع کردن زباله و تحصن‌ در مقابل زندان اوین و ساختمان “لاستیک دنا”، با برخورد نیروهای امنیتی و انتظامی جمهوری اسلامی روبه‌رو شده بود، عصر روز جمعه (۲۳ بمن-۱۲ فوریه) در “پارک ملت تهران” جمع شدند و در اقدامی نمادین، ابرها را فوت کردند.

======================================

 

پیرامون مدافعان حرم !

 

بنظر می رسد که معالجات سنگین بیت،خوشبختانه بر روی برادران مؤثر واقع شده و مؤمنین باورکرده اند که بجای گوشت دم توپ،مدافعان حرم زینب(ع) هستند،! بزرگواری که خود صاحب کرامات بیشمار  و بموجب آن ،لابد قادر به حفظ خود نیز هست ؛ این معنا را فدوی،از محاورات برخی مؤمنین ، بر محور خبر زیر دریافت :

 

شهادت تقی ارغوانی خبرنگار و عکاس خبرگزاری قرآنی (ایکنا) در جنگ سوریه/ پارسینه

 

محاورات و مشاجرات:

 

*رفته خبرنگاری یا رفته جنگ؟؟؟؟
چه اخبار بی طرفانه ای هم میفرستاده ....
پارسینه میدونم منتشر نمیکنی....برا خودت نوشتم بخونی !!!!

*رفته تا توی باقالی اینجا راحت بشینی شر و ور ارسال کنی

* رفته که خدای ناکرده فردا شمارو به جهاد النکاح یا احیانا جهادالواط نبرن به زور !

* این بزرگوران میروند و از قفس این زندگی فانی رها میشوند اما تو مردار زشت خو هم خسر الدنیا خواهی بود و هم خسر الاخره ، لعنت بر بیغرتان وطنفروشی مثل تو که به شیهدان زخم زبان میزنند گرچه دریا به پوز سگ نجس نمیشود۰

* مستشار بوده !

* آشغال سبزی توی کله پوک امثال تو چی میگذرد ! !
نمیدونی توی ترکیه ، یمن و.. حتی اروپا چه خبره؟ تن پرور گرامی!! میدونی امنیت چیه؟ یه راهنمایی بهت میکنم ... خوردنی نیست اما از لذیذترین غذاها دلپذیرتر . ..
دیدنی نیست ولی بردنت جهاد نکاح ؛ کاملا احساسش میکنی !
زحمت بقیشو خودت بکش جیگر !!!

بقول شهر فرنگهای قدیمی: عجب این شهر قشنگه، نه؟

 

==========================

 

 

 

===============================================

 

 

لکن بقول عوام confused!

 

فدوی سرانجام در نیافت که کی از روی دست کی می نویسد؟  و یا بی تعارف، عمامه ی کی، سر کیست؟ لطفاًبا ملاحظه ی خبری که در پی می آید، به فدوی گردن شکسته، حق بدهید :

 

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فیلیپ هموند، وزیر خارجه انگلیس در مصاحبه با بی بی سی گفت: تنها یک نفر در جهان قادر است به جنگ داخلی در سوریه آن هم تنها با یک تماس تلفنی پایان بدهد. این فرد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه است . !

 

یعنی می فرمایید که حضرت آقای ما(ضپ)، پس از دود کردن میلیاردها دلار ، پول البته  بی ارزش ملت یک لا قبا و شل و پل،معاذالله، دست پنجم خر بوده است؟!

 

===========================

 

باز هم، لس آنجلس !

 

بنظر می رسد که حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین ، بعلت مشاغل زیان آور و سنگین از جمله تحریرمهملات داهیانه ، دوره کردن تسبیح ،والبته بازی با انگشت بیست و یکم مبارک، فرصت نداشته اند که خدمت دیگری به مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  بفرمایند؛ و گرنه چه معنی دارد که برادران ،با آن چند گونی حل  المسائلی که از سر و کول شان بالا می رود، هنوز مسأله داشته  باشند؟! به یک مستوره که در پی می آید نگاه کنید:

 

لس‌آنجلسی‌ها در جشنواره چه می‌کنند؟ سینماژورنال - تیتر

و در مقدمه ی خبر بهجت اثر:

 

استفاده از موسیقی های لس آنجلسی دقیقا شبیه به استفاده از ماهواره شده است . !

به گزارش سینماژورنال همان طور که استفاده از ماهواره ممنوع است اما همگان در خانه خود یا همسایه هایشان(!) ماهواره دارند، به صورت قانونی امکان چاپ و تکثیر موسیقی خوانندگان لس آنجلسی وجود ندارد اما تقریبا اغلب ایرانیان قطعات این خوانندگان را در آرشیو شخصی خویش دارند . !

این وضعیت  به سینمای ایران هم تسری پیدا کرده است و قطعات بسیاری از خوانندگان آن ور آبی هرچند نمی‌تواند به صورت رسمی به عنوان موسیقی متن یا تیتراژ آثار ظهور پیدا کند اما به عنوان موسیقی پس زمینه ای که در اتومبیل یا لوکیشنهای داخلی شنیده می شود به کرات از این موسیقی ها استفاده می شود . ....

و نیز بعنوان مؤخره :

در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر و دقیقا از همان روز اول با آثاری مواجه بودیم که استفاده از موسیقی خوانندگان لس آنجلسی را در دستور کار قرار داده بودند .

از مستند “اهالی خیابان یکطرفه” ساخته مهدی(عج) باقری که یکی از آثار ویگن ددریان خواننده ارمنی که تا لحظه مرگ ساکن لس‌آنجلس !بود با نام “ساقی” را پخش کرد گرفته تا فیلم هنروتجربه ای “برداشت دوم از قضیه اول” به کارگردانی پویان باقرزاده که قطعه ای از عارف عارف‌کیا را پخش کرد .

نقطه کور” مهدی (عج) گلستانه قطعه‌ای از شهرام شب‌پره را در بخشی از فیلم که در اتومبیل کاراکتر شوخ و شنگ کار با بازی محسن کیایی می گذشت پخش کرد .

در نیمه شب اتفاق افتاد” تینا پاکروان نیز تعدادی از قطعات خوانندگانی چون سامی بیگی، نصرت ا.. معین و مارتیک قره خانیان توسط کاراکتر خواننده فیلم با بازی حامد بهداد بازخوانی می شود .

باری با آنکه برادران ، علیرغم میل باطن،جواب خودشان را بقول عوام already داده اند!، لکن بد نیست که فدوی هم برای جوریِ جنس، و البته به تأسی از معجزه ی هزاره ی سوم!، برادر احمدی نژاد،پرسش را،با پرسش دیگری پاسخ دهد!  حال شما بفرمایید که حزب اللهی ها در بلاد کفر و زندقه، بویژه کانادا و آمریکا چه می کنند؟ البته فدوی می پذیرد که اختلافی جزئی در این بین هست و آن  اینکه،لس آنجلسی ها، حاصل عرقریزان روح شان و از آن میان ،موسیقی و ترانه به آنجا صادر می کنند، و حضرات به " این ور آب"، انقلاب شکوهمند! آخر این چه جور والیبالی ست؟!

 

حال فدوی در باب  سایر حزب الله های گرامی ،که با بیت المال ملت شل و پل و یک لاقبا،در بلاد کفر و معصیت ، شدیداً به بد گذرانی مشغولند نیز، چیزی نمی گوید!...

پرسش دیگری نیست برادر؟!

 

===========================

 

 

آکادمی چفیه مالی(1)  6 /Academy award

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که درپنجمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت یک قطعه  مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند ؛

 

5734---0263 : مردم در روز 22 بهمن نشان دادند که همیشه در خدمت انقلاب و ولایت و کشور هستند و هیچ‌گاه رهبر و ولی‌فقیه‌شان را تنها نمی‌گذارند .

 

-------------------

حقیقتا یوم‌ا‌لله 22 بهمن امسال تجدید بیعت و میثاق ملت بیدار و عاشورایی ایران با نایب بر حق امام زمان(عج) امام خامنه‌ای بود، همچنین مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و سیاستمداران جنایتکار آمریکایی بود که مدام ما را به تحریم‌‌های جدید تهدید می‌کردند. ملت ثابت کرد ما با تحریم نه تنها به زانو درنمی‌آییم بلکه سرانجام این انقلاب سیاسیون متکبر آمریکایی را به زباله‌دان تاریخ می‌اندازد و این تحریم‌ها رویش‌های بیشتری را به دنبال داشت. آفرین بر چنین ملت و آفرین بر حضور و غیرت ایرانی‌ها . 0291---0918

 

------------------------

1026---0912  : کسانی که باور ندارند «ایرانی می‌تواند» کاش می‌شد سری به خانه موشکی سپاه در زیرزمین، مرکز هسته‌ای فردو، فاز 16 و 15 پارس جنوبی، ماهواره‌های ساخته شده و... بزنند تا بفهمند که ایرانی تحت ولایت و زعامت امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب می‌تواند روی پای خود بایستد و پنجه در چهره کریه شیطان بزرگ انداخته و او را مقهور و مغلوب خود کند .

------------------

8830---0916 :خدایا هرگز ناراحتی رهبرم، مقتدایم، سرورم و امیدم را که به حق ولی‌امر مسلمین و امید مظلومان جهان است نبینم .

 

-------------------------

8847---0919 : تقریبا هر روز برای سلامتی آقا امام‌زمان(عج) و نایب ایشان امام خامنه‌ای صدقه کنار می‌گذارم. صبح روزی که در جریان خبر معالجه بیماری ایشان قرار گرفتم فورا صدقه کنار گذاشته شده را پرداخت کردم و دست به دعا برداشتم .

 

----------------------

موسوی از شهرری : برای سلامتی حضرت آقا دعا می‌کنیم ان‌شاءالله خداوند از عمر ما کم کند و به عمر رهبرمان بیفزاید .

----------------------

نجفی- قشم : برای سلامتی امام خامنه‌ای سجده شکر به درگاه احدیت می‌آوریم. یکی از معدود زمان‌هایی بود که جهان اسلام بلکه کل آزادیخواهان دنیا یک خواسته را از خدا می‌خواستند و آن هم سلامتی وجود پر خیر و برکت حضرت امام خامنه‌ای بود.

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

پی نوشتها

-----------------------------------

چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است! -1

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

-------------------------

 

 

فارغ التحصیل ممتاز این دوره

 

بوسه‌ی محسن رفیق دوست بر چادر دختر امام ! / پارسینه

 

 

 

برادر رفیق دوست : ببخشید، هر چه گشتیم،جای دیگری در تیررس نبود،خواهر صبیه امام(ل)!

 

 

==================================

 

 

قیصرانه ها

 

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! : حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 

 

امام رضا (ع) : در بدن رگی هست به نام رگ عشاء پس اگر شخص شام نخورد تا صبح بر او نفرين مي‏کند و مي‏گويد خدا تو را گرسنه نگه دارد!. چنانکه مرا گرسنه نگاهداشتی و خدای تو را تشنه نگه دارد چنان که مرا تشنه نگه داشتی پس هيچ يک از شما شام خوردن را ترک نکند. اگر چه به لقمه نان يا به شربتي آب باشد . /آخرین نیوز

 

حرفا میزنه سروَر،چشا میره مغز سر!

------------------------------------

ایران با مشرکان، روس ها و کمونیست ‎ها سلسله قراردادهایی دارد؛ باید به آن ها وفا کند/ انتخاب-  آیت‌الله عبدالله (ص)جوادی آملی

 

حرفا میزنه سروَر،چشا میره مغز سر!

--------------------------------------

روحانی : رای ما« نه » به کسانی است که می ‎خواهند به قانون پشت کنند/اگر کسی به نظام و حکومت هم نقدی دارد نباید با صندوق رای قهر کند/ما نیاز به برجام 2 داریم / عصر ایران

 

حرفا میزنه سروَر،چشا میره مغز سر!

 

--------------------------------------

روحانی: انقلاب ایران، یک انقلاب اخلاقی هم بود/ بی بی سی

حرفا میزنه سروَر،چشا میره مغز سر!

 -----------------------------------

اگر جمهوری اسلامی را نصرت دهید، خدا شما را نصرت می‌کند !/آخرین نیو- رهبر معظم انقلاب اسلامی

حرفا میزنه رهبر،چشا میره مغز سر!

----------------------------------------

مدیرکل فناوری اطلاعات گمرک : واردات 700 پورشه توسط یک زن روستایی !  / ایسنا

حرفا میزنه سروَر،چشا میره مغز سر!

ادامه خبر : وی همچنین به اطلاعات کشف شده در خصوص افرادی اشاره کرد که از کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای و یکبار مصرف استفاده می‌کرده‌اند و گفت: خانمی که در یکی از روستاهای ایران زندگی می‌کند و سرمایه‌اش کمتر از 100 هزار تومان است با 256 فقره اظهارنامه بیش از 700 خودروی سواری پورشه وارد کرده است در یکی از این گزارش‌ها مشخص شد که 60 درصد بازرگانان تاکنون هیچ گونه اظهارنامه مالیاتی نداشتند و حداقل بیش از 30 نفر آنها کالاهایی به ارزش بیش از 100 میلیون دلار وارد کرده‌اند که این موضوع به دلیل نداشتن اطلاعات شفاف صورت گرفته است .

------------------------------------------

 

قوه قضاییه ما مستقل است ! / بی بی سی - محمد(ص)جواد(ع) ظریف- در نشست کمک به سوریه! در لندن  

حرفا میزنه قیصر،چشا میره مغز سر!

----------------------------------------

"من فکر نمی‌کنم فردی به خاطر روزنامه‌نگاری یا فعالیت رسانه‌ای دستگیر شده باشد ." ! / بی بی سی – حسن روحانی

حرفا میزنه قیصر،چشا میره مغز سر!

-----------------------------------------

همه کشورها باید به موضوع حقوق بشر پایبند باشند ! / رادیو فردا- حسن روحانی در سفر اخیر به فرانسه حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

-------------------------------------

رسانه های ایران می گویند که محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه این کشور برای شرکت در کنفرانس کمک به سوریه که پنجشنبه پانزدهم بهمن (چهارم فوریه) در لندن برگزار می شود به بریتانیا سفر می‌کند . / بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------------------------

خبرگزاری آنا: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در فهرست نامزدهای کسب جایزه صلح نوبل سال 2016 قرار گرفت .

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 ------------------------------------------------

سرتیپ فرزاد اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش ایران،گفته است که در صورت درخواست مقامات سوری، ایران آماده است تا در دفاع از حریم هوایی سوریه به این کشور کمک کند . / بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 ------------------------------------------------

 

افتتاح کافی شاپ زنانه در شهرری / پارسینه - تیتر

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

----------------------------------------

برای رفع حصر به پای صندوق های رای بیائید! /سحام نیوز- علی(ع) مطهری

 

حرفا میزنه مطهر!*، چشا میره مغز سر !

-------------

* فدوی "ی" را بنا به مصلحت نظام شعری،! فرستاد دنبال نخود سیاه،برادر-خواهر خواننده!

 

================================

 

گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

خامنه‌ای منتقدان شورای نگهبان را «هم‌صدایان با دشمن» توصیف کرد / العربیه، تیتر

 

تحشیه ی فدوی : بقول حضرت امام(ل)،خداوند همه ی ما را، بقول عوام including  مقام معظم رهبری آدم کند،! که بی "دشمن " فطیر است!

 

-----------------------

 

علی فضلی٬ جانشین فرمانده سازمان بسیچ در واکنش به یادداشت روزنامه «قانون » گفته مسئولان این روزنامه «شکر خورده‌اند» سپاه پاسداران را به «داعش » تشبیه کرده‌اند . /دیگربان

 

تحشیه ی فدوی : خب راست می گوید برادرعلی(ع) فضلی، برعکس باید باشد!

---------------------

 

رئیس سیا: داعش به سلاح‌های شیمیایی مجهز است/ دویچه وله

 

 تحشیه ی فدوی : گل بود و به سبزه نیز آراسته شد!

---------------------

 

سالانه حدود ۶ هزار نفر در ایران بر اثر آلودگی هوا می‌میرند/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : آلودگی هوا و حضرات،دوستان قدیم اند!
-----------------------------

 

 

دیوار بی‌اعتمادی ایران و آمریکا کوتاه‌تر شده است ! / العربیه -  محمد (ص)جواد(ع) ظریف

 

تحشیه ی فدوی : باز دوباره بکارهائی که بتو مربوط نیست دخالت کردی، برادر محمد (ص)جواد(ع) ظریف! ؟ باری- بقول عوام  Depends ! ، یعنی ،به نردبان حضرت آقا(ضپ) بستگی دارد!

-------------------

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران می‌گوید «بداندیشانی» بودند که به بهانه دور زدن تحریم‌ها، «پول مردم را غارت کردند ». / العربیه

 تحشیه ی فدوی :  احوط آنست که برادرانی را که تابلو "دور زدن ممنوع" را برداشتند،پیدا کنید،برادر روحانی!

 

----------------------------------

 

سیلی سخت تهران به آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن

خشم جبهه غربی، عربی، عبری از ضرب شست مقاومت/ کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی: به این می گویند جدول کلمات متقاطع مکتبی

 

---------------------------

هیات بلند پایه حماس برای شرکت در سالگرد انقلاب وارد تهران شد /   العربیه

تحشیه ی فدوی: بوی کباب را حتا فدوی خنگ هم، از دور می شنود،برادر العربیه، حماس البته جای خود دارد!

-----------------------------------

 

رهبر ایران این هفته گفت که برای ملت این حق قرار داده شده که در مقاطع معینی – از طریق انتخابات - تصمیم بگیرد که چه کسی در مسند قدرت باشد و چه کسی نباشد .

 

تحشیه ی فدوی: حالا چه عجله ای داشتی،برادر رهبر؟!

---------------------

آیت الله جنتی کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان در دوره پنجم شد .

 

تحشیه ی فدوی : نخیر برعکس است یعنی،مجلس حکومتی ِخبرکان،عضوِ جنتی شد!

------------------------------------

 

 

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران مذاکرات هسته‌ای که در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، به محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی نشان لیاقت اعطا کرد . /آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: پس سهم سردار فدوی این وسط چه می شود؟!

-------------------------

 

محمود واعظی، وزیر ارتباطات ایران گفته است که دولت این کشور تصمیم گرفته همه روستاهای ایران را به اینترنت پرسرعت مجهز کند . / بی بی سی

-------------------------

 

محمد یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری که خود ۸۴ سال سن دارد، می‌گوید که این مجلس جای پیرمردهایی که نمی‌توانند کاری بکنند نیست . /العربیه

 

تحشیه ی فدوی: نخیر این قاعده شامل ایشان نمی شود،زیرا وی در مقابل جنتی،نوجوانی بیش نیست ،برادر العربیه!

---------------------------------------

ماموران شهرداری' با قمه و چوب به کارواشی در تهران حمله کردند/ بی بی سی

 تحشیه ی فدوی: هنوز که ماه مبارک محرم نشده که!

------------------------------

مجلس 3 هفته تعطیل شد / آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: چرا فقط سه هفته؟ حالا دکان را باز هم نکردید،نکردی،برادرعلی(ع) لاریجانی!

----------------------------

اگرچه «الکساندر ویسینسکو» 90 سال سن دارد اما بر اساس آخرین حکم دیوان عالی کشور رومانی باید به جرم جنایت علیه بشریت 20 سال زندان را تحمل کند . / پارسینه

شفقنا نوشت: ویسینسکو از سال 1956 تا 1963 مدیریت زندان مخوف رامنیکو سارات در شرق رومانی را بر عهده داشت و به گفته قضات دادگاه، مدارک متقنی در دست است که نشان می‌دهد ویسینسکو یک «ساز و کار مرگ» را در آن زندان به راه انداخته و به صورت سیستماتیک با زندانیان سیاسی بدرفتاری و آنان را شکنجه می‌کرده است . /  پارسینه

 

تحشیه ی فدوی :

رونوشت : مقام معظم رهبری  و توابع،جهت اطلاع!

 

 

 

=======================================

 

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،پاسخ ها اما از فدوی ست.

 

 

1998---0912 : یک انتخاب نادرست می‌تواند چند سال کشور را به عقب برگرداند. از ملت فهیم و با بصیرت انتظار می‌رود با دقت و هشیاری بالا کسانی را انتخاب کنند که علاوه بر معیارها و ملاکهای عمومی (تعهد، تخصص، ایثار، خلوص و...) به شیطان بزرگ به چشم دشمن درجه یک ملت بنگرد و به جای چرخاندن اقتصاد کشورهای اروپائی به چرخاندن چرخ اقتصاد کشور اهتمام ورزد.

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..مایه کاری حساب کرده اید، و یا ماشین حساب شما آخرابست؟! بهر روی،بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که عواقب انتخاب نادرست،نه چند سال عقبگرد،که چند قرن است که بقول عوام، already صرف شده است!

---------------

1395---0917 : چاپ این همه عکس و تیتر یک از حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی در صفحه اول نشریات زنجیره‌ای که هیچ ارادتی به امام‌خمینی(ره) ندارند بیانگر آن است که به دنبال سوءاستفاده سیاسی از این عضو خانواده امام هستند. دیدن این واقعیت باید به هوشیاری ایشان منتهی شود

 

فدوی مراتب را از مرجع عالیقدر تقلید خود ،آیت الله العضما سید شقی الدین میله کار دامت شوکته العالیه استفتاء کرد ؛فرمود : به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم  اجمعین،رؤیت آن عضو شریف خانواده امام(ل) اگر مکروه نباشد،جایز نیست، برادر 1395---0917

-----------------------------------------

نراقی: شاهد شیرجه ورشکستگان سیاسی و مفسدین اقتصادی که اکثرا سابقه بدی در پرونده حضورشان در دولت‌های سابق و فعلی دارند در استخر آمریکائی هستیم. در این استخر که برخی نامزدها تجمع کرده‌اند تا برای نفوذ در بدنه تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز، در جهت تسلیم کردن مجلس به دولتی که قریب به 3 سال با وعده‌های پی‌درپی مردم را سرگرم کرده و در کارنامه‌اش فقط برجام بدفرجام دیده می‌شود اقدام کنند. ولی این کار جز غرق شدن در مرداب خود ساخته چیزی عایدشان نمی‌کند. آنچه مشهود است این است که بصیرت و هشیاری بالای مردم و قداست خون شهدا ان‌شاءالله مانع دسیسه مهندسی شده دشمن در خارج و داخل خواهد شد.

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترّقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ همینطور که قهوه ی قجرخاج پرستان(جام زهر- م)را مزمزه  می کردند فرمودند همینکه استخر کذایی مختلط نباشد،کفایت می کند،برادر نراقی!

 

 ------------------------

 

7699---0913 و 0291---0918 : از آقای صالحی می‌پرسم به چه مجوزی 11 تن اورانیوم غنی شده را یکجا به خارج منتقل کردید؟ در حالی که آنها در مسیر تشدید تحریم‌ها  قدم برمی‌دارند. مگر  قرار نبود فرآیند انتقال در چند مرحله انجام گیرد تا آنها نیز به تعهدات خود عمل کنند! چرا وارد جاده یک طرفه شده‌اید و با دنده پنج حرکت می‌کنید! کمی آهسته‌تر .


فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس انرژی اتمی بیت ،برادر علی اکبر(ع) صالحی رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که اولاً ماشین ایشان دنده 5 ندارد، چون اتوماتیک است!، ثانیاً،آن 11 تن اورانیوم ،غنی شده نبوده، بلکه اورانیومِ مستضعف بوده است، برادرشهروند!

 

----------------------

 

حسین تهرانی :  هدف حقیقی دشمنان اسلام از ایجاد آشوب در کشورهای اطراف ما خود ایران است و با توجه به اینکه به اهداف شوم خود نرسیده‌اند با کمک ایادی داخلی درصددند تا به زعم باطل خود در انتخابات به عمود خیمه انقلاب ضربه وارد کنند و قطعا کسانی که دانسته و یا ندانسته به دشمن در این زمینه کمک کنند خائن به امام، خون شهدا، ولایت و مردم هستند .

 

فدوی پیش از آنکه عریضه ی شما را بجریان بیاندازد، بپرسد که شما زمانی، ضرب خوبی می نواختید، چه شد که به اینروز افتادید، برادر حسین(ع) تهرانی؟!

 

-----------------------------

 

1706---0913 :  در جامعه اسلامی ما حقیقتا احزابی که در آستانه انتخابات و یک شبه تاسیس می‌شوند جز اختلاف و دو دستگی چه هنری داشته‌اند و یا چه گرهی از مشکلات مردم باز کرده‌اند؟

 

فدوی: حال شما خوب است و یا خدای نخواسته از خط ِ مالروی امام(ل) خارج شده اید؟ مگر یادتان نیست که حضرت امام(ل) فرمود که حزب فقط حزب الله و لاغیر ! یعنی در حکومت شکوهمند  اسلامی،بقیه احزاب در حکم دستِ پنجم خرمده ظله العالی اند ،برادر   1706---0913 !

 

---------------------------

 

زهرا مجیری :  چند سال قبل با دیدن یک آگهی در مورد بیمه زنان قالیباف در داخل مترو اقدام به این کار کردم. بعد از طی یک سال کار اداری و پرداخت عوارض متعدد و گوناگون امتحان قالیبافی دادم تا ثابت شود قالیباف هستم. بعد از آن مبلغ 5 میلیون تومان از بنده گرفتند تا بالاخره اجازه دادند بیمه شوم. بعد از گذشت چند سال و دریافت ماهیانه 15 هزار تومان از بنده یک طرفه بیمه را لغو کرده‌اند و حاضر به انجام تعهدات خود نیستند. دلم برای خودم و امثال خودم که سرشان کلاه گذاشته شده می‌سوزد و نمی‌دانم چگونه و به کجا شکایت بکنم که نتیجه بدهد .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که نصف عمرتان به فناست زیرا برادر قالیباف که نه  قالیبافی می داند ، نه چیز دیگر، مدتهاست که به مدد امدادهای غیبی(عج) ،شهردار تهران است، خواهر زهرا(س)!

 

------------------------------

 

6075---0930 و 9302---0919 :  مگر فلسفه برجام لغو تحریم‌ها نبود؟ پس چرا با وجود تحریم‌های جدیدی که از سوی آمریکایی‌ها بر علیه کشور ما وضع می‌شود دولتمردان با خنده‌ای بر لب نقض مکرر برجام توسط آمریکایی‌ها را توجیه می‌کنند؟ (در دولت قبل هر مشکلی داشتیم، لااقل توسط بیگانه این قدر تحقیر نشدیم) .

 

فدوی: این بخش از فرمایش شما که حرف حساب است،فلذا جواب ندارد !زیرا  مطابق نصّ صریح حضرت امام(ل)، ما هرچه داریم، از َگریه داریم،و لا غیر!

 

-----------------------------

 

1676---0910 : خوشا به حال شهدای نیجریه، آنچنان مسیر حق را استوار پیمودند که شیطان تحملش را از دست داد و تصمیم به جنایت علیه آن مظلومان گرفت. ای کاش ما هم مسیر حق را همانند آنان درک کنیم.......

.

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرفِ عرضِ خاک ِنعلینِ ملک پاسبان ِسپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت امر و مقرر فرمودند که موجبات اعزام فوری شما به نیجریه را فراهم و در پایان نیز تأکید و توصیه کردند که تا شهید نشدید،برنگردید،برادر شهروند

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

19  فوریة المشجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

*.*.*.*.*

February 14th, 2016

*.*.*.*.*

 

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

*******************************************************************************

 

نوعی احساس

 

فدوی نمی داند که چرا هر سال وهنگام تجدید کابوس(1) با حضرت امام (ل) ،افزون بر اینکه شدیداً مور مورش می شود، با ملاحظه عکس های شهروندان در مراسم دولتی مذکور،احساس می کند که عده ای زندانی را برای هوا خوری، به حیاط خلوت زندان آورده اند!..،نگاه کنید:

 

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب هم آیا، با فدوی در این احساس شریک اند، یا احساس دیگری دارند؟!

13 فوریه 016

یادداشت

--------------------------------------------

(1) خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی " تجدید کابوس" را "به تجدید میثاق"  اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

========================================================

 

مقابله

آخر ضد یت با برادران هم، طول عرضی دارد! همینطوری که نمی شود !؛منظره ای که در پی می بینید ، منحصر به جامعه ی شکوهمند اسلامی ما نیست  و در بلاد کفر هم بکرات ملاحظه می شود، تنها اختلاف جزئی که در این میان ملاحظه می شود، انگیزه است که در بلاد کفر ،محاصره و دستگیری جنایتکاران ،مجرمین و بزهکاران است و در جامعه ی شکوهمند اسلامی ،حمله به جشنواره ای که تازه، جسارت است از لحاظ است وزارت ارشاد هم گذشته است،! اینهم سند منگوله دارش  :

 

گشت ارشاد به کاخ جشنواره آمد ! .

خبرگزاری فارس:  در حالی که سی و چهارمین دوره از جشنواره فیلم فجر در حال برگزاری است گشت ارشاد برای کنترل حجاب خانم‌ها و آقایان در کاخ جشنواره حضور پیدا کرد.!

برپایه این گزارش از روز گذشته این ورودی خانم‌ها و آقایان جدا شده است و در هنگام ورود کیف‌ها نیز کنترل می‌شود.گویا پیش از حضور گشت ارشاد هماهنگی صورت نگرفت. / آخرین نیوز

 

Image result for ‫گشت ارشاد به کاخ جشنواره آمد تصاویر‬‎(تصاویر) میهمانان دومین روز جشنواره فیلم فجر

http://uc.persianv.com/images/63lwk2dyzweau90hsb7.jpg

 

 به فدوی مربوط نیست ها، ولی برخی ناظران هم ،نظراتی بشرح زیر داشته اند :

 

* به نیروی انتظامی پیشنهاد میکنم به آرپی جی هم با خودتون بیارید شاید مدعوین بیشتر بترسن و اهمیت کار شما هم بیشتر معلوم شه !!

 

* اوايل انقلاب سخت گيريها در مورد حجاب خيلي بيشتر بود. موهاي دخترها وپسرها را قيچي ميكردند. دستهاي پسرهاي آستين كوتاه را رنگ ميكردند. مانتوهاي دختران به دليل بلندي خيابان ها را جارو ميكرد. ولي هر تلاشي كردند نتوانستند مانند طالبان زنها و دختران ايراني را درون گوني كنند و مردان و پسران را ريشو. آن بگذشت، اين نيز بگذرد .

 

* حضور نیروی انتظامی واقعا شرم آوره

 

فدوی برای جوری جنس،عکسهای زیر را هم اضافه می کند،تا عیش تان کامل شود!:

 

 

 

 

زیاده وحشتی نیست

 

==============================================

 

 

کسالت

حال فدوی انگار خوب نیست و گرنه چرا باید تیتر زیر را:

روزشمار انتخابات ایران؛ ۲۶ روز تا رای‌گیری/ بی بی سی

اینگونه بخواند:

روزشمار انتخابات ایران؛ ۲۶ روز تا زور ‌گیری !

 

زیاده جسارت است

 

=======================================

 

مراحل سه گانه ی انتخابات

1

مقام معظم رهبری، ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه :
لکن بعون الله و بقول شاعر :
از جعبه همان برون بیاید که دراوست !

 

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

این ضعیفه ی سجادیه ،البته پس از امحاء آراء ملت/امت درانتخابات، دوباره باید برود توی گونی!

زیاده مرحله ای نیست ..

 

=========================================

 

جا خالی

 

فدوی از معرکه هائی که مؤمنین و مؤمنات،بویژه پیاده نظامی که در رکاب برادر حسین(ع)شریعتمداری- که سر بریده می دارد دوست-  شمشیر می زنند،کم تا قسمتی حیرت می کند.اینان جوری بقول عوام Act   می کنند که پنداری اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة، که حتا مگس مکتبی هم در ایران اسلامی،بی اذن معظم له نمی پرد،چرخ پنجم درشکه است ،وهمینطور مظلوم در گوشه ای جلوس فرموده  و نان و ماست شان را میل می فرمایند و از هیچ چیز ،بویژه آتش هائی که شخصا بر پا کرده است،خبر ندارد !..این نمونه ها را می توان روزانه،وبطور کیلوئی در همه جای جراید شریفه ی  دارالخرُافه،بویژه کیهان ملاحظه کرد که فدوی یکی دو مستوره را برای جوریِ جنس،در پی می آورد:

 

نراقی  : آنچه از مصاحبه تلویزیونی رئیس‌جمهور محترم متوجه شده‌ایم زمان بهره‌برداری از توافق تا چند ماه دیگر است. با این حساب بررسی مجلس و شورای امنیت ملی بی‌فایده است و عملا هیچ کس اجازه ندارد در اصلاح و یا رد توافق عملی انجام دهد. آیا عبور از خط قرمز نظام که در توافق به وضوح دیده می‌شود و فرمان رهبر معظم انقلاب در روز عید فطر مبنی بر بررسی دقیق بر توافق قرار است نادیده گرفته شود؟ اگر مسئولین مجلس یا هر ارگان دیگری ایرادات قانونی و متقن و حقوقی بر توافق داشته باشند که دارند تکلیف چیست و چگونه می‌توان آن را اصلاح و یا رد کرد؟

5434---0912 :اگر توافق خوبی بین ما و 5+1 منعقد شده پس چرا برخی‌ها می‌خواهند مجلس را دور بزنند؟ چرا اجازه نمی‌دهند در این برهه حساس تاریخی مجلس و نمایندگان تصمیم بگیرند؟ باید در مجلس موافقان و مخالفان صحبت کنند و سپس رای‌گیری علنی شود .

1442---0913 :به عنوان کارشناس علوم سیاسی دولت تدبیر و امید را نصیحت می‌کنم که در کشور امام زمان(عج) سرکوب منتقدان دلسوز جایگاهی ندارد. بگذارید مردم آگاه شوند و خود تصمیم بگیرند .

استادی :از کیهان خواهش می‌کنم از موضع خود درخصوص برجام عدول نکند، بالاخره ملت باید از کانالی بفهمد چه دارد بر سرش می‌آید .

1026---0912 : آقای رئیس‌جمهور قبل از توافق هسته‌ای و صدور قطعنامه 2231 پیشنهاد رفراندوم هسته‌ای را داد ولی الان می‌گوید نیازی به طرح موضوع در خانه ملت نیست و همین کاری را که دولت انجام داده باید همه بپذیرند و در برابر آن تسلیم بشوند. آقایان خودشان می‌برند و می‌دوزند و دیگران را هیچ کاره می‌پندارند !همانگونه که ملاحظه می کنید،همه جا عامل و البته آتش بیار معرکه که "معظم له" باشد، غایب است و عمله ی بیت باید جورشان را بکشد!

زیاده جسارت است

 

==========================================

 

ایراد ناوارد

 

فدوی در مرور خبرهای امشب،به نظر مغرضانه ای برخورد،که طاقت نیاورد که آنرا با خوانندگان محترم ضدانقلاب خود در پی،بقول عوام share نکند:

 

 هنوز یک نتیجه مثبت هم از پسابرجام ندیده ایم . / «انتخاب»، غلامعلی حدادعادل

درست است که فدوی میانه ی چندان خوبی با برادران ندارد،لکن این دلیل نمی شود که چشم اش را بروی نتایج شگفت انگیز "برجام" گرامی ببند د و از خطای دید برادر کلب آستان علی(ع)، در این باب بگذرد.فلذا فدوی یک فقره نتیجه ی مثبت را برای رو کم کنی،شدیداً در پی می آورد .

تا"اعدام" شود،هر آنکه نتواند دید!

 

زیاده نتیجه ای نیست..

 

 

 

 

تبعیض

 

.. همینطور است،دنیا،دنیای پارتی بازی ست.خوانندگان محترم ضدانقلاب یکوقت تصور نکنند که این پدیده،منحصر به جامعه ی شکوهمند ماست ؛خیر چنین نیست و جاهای دیگری هم،البته  رخ می دهد و توی شلوغی،حق حضرت آقای ما را،روز روشن می خورند؛ ملاحظه کنید :

 

بنیاد سوکارنو در اندونزی در نظر دارد جایزه صلح خود را به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اهدا کند(1) . !/ دویچه وله

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

البته فدوی قبول دارد که برادر "کیم جونگ اون" دیکتاتور محترم کره ی شمالی،در قلع و قمع مردم،دارای کمربند مشکی ست (2) لکن در تنبیه ملت،به گرد نعلین حضرت آقای ما نمی رسد و بر این پایه،جایزه ی مذکور حق حضرت آقای ماست نه او.، نه ؟

 

یادداشت

 

------------------------------------------

 

(1) جوایز صلح بنیاد سوکارنو در گذشته به افرادی چون مهاتما گاندی، رهبر صلح‌طلب هند، یا آنگ سان سوچی، مدافع حقوق بشر و برنده جایزه نوبل صلح اهدا شده است. کیم جونگ اون اما رهبری است که به برخورد شدید نسبت به زیردستانی که وفاداری‌شان را به او ثابت نکردند، مشهور است . /همانجا

 

 (2) رهبر جوان کره شمالی در جریان تصفیه خونین درون حزبی، شوهر عمه‌ و چندتن از اطرافیان او را اعدام کرد و پس از این اقدام، شوهر عمه‌اش را جزء "جناح ضدانقلاب" خواند و گفت تصفیه "جناح ضدانقلابی و ضدحزبی" وحدت درونی حزب حاکم بر کشور را "صد برابر" تقویت کرده است . /همانجا

 

---------------------------------------------------

 

تهدید 

 

براستی برادران کثرالله امثالهم،پیش خودشان چه فکر می کنند؟ چرا تصور می کنند که ما از آن بیدهائی هستیم که به این بادها می لرزیم؟ اینها را فدوی بی تعارف ، به حساب تهدید می گذارد .اصلاً از اینها گذشته،مگر برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف، نفرمود :"هیچوقت یک ایرانی را تهدید نکنید"! خب چرا می کنید؟!(1)

فدوی از اینکه نتوانست بر خشم خویش مسلط بشود، پوزش می طلبد، چه کند تهدید را بر نمی تابد،بویژه از نوعی که در پی می آید:

 

معاون اول حسن روحانی می‌گوید امکان ندارد در نظام جمهوری اسلامی بابک زنجانی دیگری تولید شود!/ رادیو فردا

 

بقول عوام خب so what?    "ما را ز سر بریده می ترسانی"؟  کمر ملت یک لا قبا،سالها به اهتمام مقام معظم رهبری(ضپ) (2) زیر بار کاغذ پاره ها(تحریم ها- م) شکست ،خب اینهم روش! اصلاً مهم نیست ما  با همین یکی می سازیم،برادر معاون!

 

زیاده تهدیدی نیست

 

-----------------------------------------

 

(1)  آنهم  روز روشن در فرودگاه جدّه! و در انظار سایر زوّار..، ببخشید حرف،حرف می آورد دیگر!

(2) - (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

 

===================================================

 

 

فارسی شکر است! 

 

فدوی در صفحه ی نخست سایت گرامی گویا آگهی زیر را دید و حیران ایهامی شد که در جمله نهفته است شما هم ملاحظه کنید:

"حراج خودرو فراری پرنسس ثریا !

زیاده ایهامی نیست

 

================================================

 

زبانزد 

 

پنداری آن زبانزد معروف و اندکی مستهجن، در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، بعون الله و البته به اهتمام برادران کثرالله امثالهم ،کاربردی مستمر یافته است!. آن زبانزد مذکور چنین است : چه فکر می کردیم،چه شد! که نمونه های فراوان اش را،ملت همیشه بخاک و خون خفته، از اندکی پس از فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کُره ی ماه به ایران سابق تاکنون ،بطور پیوسته تجربه کرده و می کند.نمونه تازه اگر بخواهید،خبر نگران کننده ی زیر است :

طرح اعطای تابعیت به "رزمندگان و مجاهدین غیر ایرانی" / دویچه وله- تیتر

شماری از نمایندگان مجلس طرحی آماده کرده‌اند که در صورت تصویب نهایی اعطای تابعیت ایرانی به حامیان خارجی جمهوری اسلامی را تسهیل می‌کند. مرکز پژوهش‌های مجلس برای رفع ایرادهای این طرح پیشنهادهایی داده است .

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی هفته گذشته اظهارنظر کارشناسی خود درباره "طرح اصلاح ماده ۹۸۰ قانون مدنی جهت تسهیل اعطای تابعیت به رزمندگان، ایثارگران و نخبگان غیرایرانی" را منتشر کرد .

مطابق نظر کارشناسی مرکز پژوهش‌ها، که متن آن در پایگاه اطلاع‌رسانی این نهاد منتشر شده این طرح "درصدد تسهیل اعطای تابعیت به رزمندگان و مجاهدان غیرایرانی است كه در مسیر نبرد حق علیه باطل شركت نموده یا نخبگانی كه درصدد خدمت به جمهوری اسلامی هستند ."

کارشناسان مرکز پژوهش‌ها معتقدند از آنجا که "تکریم کسانی که به هر نحوی در مسیر اهداف انقلاب اسلامی جنگیده‌اند امری است لازم" کلیات پیشنهاد اعطای اقامت دائم یا تابعیت به این افراد "مورد تائید می‌باشد ."

به نظر این کارشناسان، طرح پیشنهادی نقص‌هایی دارد که یکی از آنها محدود بودن گروه‌های هدف به "مجاهدین در راه حق و نخبگان" است.

 

تا اینجای خبر حاکی ست که پنداری ملت شل و پل دیگر از نفس افتاده، و برادران بناگزیرباید،مابه التفاوت را"رزمندگان و مجاهدین غیر ایرانی" که بعبارت دیگر همان مزدوران هستند،تأمین فرمایند!. باری فدوی به اصلاحیه ای که در راه بود دل بسته بود،که آن نیز بشرح زیر از آب در آمد:

 

نهاد پژوهشی مجلس بر این نظر است که افرادی نظیر "خانواده شهدای غیر ایرانی، جانبازان غیر ایرانی،‌ همكاران ویژه نهادهای انقلابی" نیز باید به فهرست گروه‌های هدف افزوده شوند! ..

 

 که فی الواقع، ترجمه ی همان زبانزدی ست که آغاز مقال گفته آمد؛یعنی: چه فکر می کردیم،چه شد!

زیاده زبانزدی نیست /

 

 

===============================================

 

 

آگهی مجلس ترحیم

 

 

با نهایت تأسف و تألم ،درگذشت تروریست ناکام ،مجاهد نستوه فخر الاسلام و زبدة المحققین العظام ،مجتهدالزمان ملاذ الانام ،برادر ملا عمر(ل) را به آگاهی عموم مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  در قلمرو اسلام عزیز می رساند. از خدمات آن فقیه عالیقدر همین بس که آن بزرگوار " در طول زمامداری خود در افغانستان و پس از اشغال این کشور در سال 2001، جنایات زیادی را در حق غیرنظامیان افغان مرتکب شده و زنان و کودکان بسیاری را در خیابان‌ها با انفجار بمب و حملات تروریستی کشته بود" . *

مراسم سوگواری آن روحانی جلیل القدردر بلاد اسلامی برگزار خواهد شد. 

خانواده های داغدار:

 برادر ابوبکر بغدادی- بیت مقام معظم رهبری  ضاعف الله پرستاته و توابع- برادر سید حسن نصرالله - برادر خالد مشعل، برادر بشار اسد ،سایر ماجراجویان محترم خاور میانه و کلیه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین به ترتیب ریش و سایر خانواده های وابسته

 

فدوی مصیبت وارده را ،بعموم آدمخوران محترم خاورمیانه شدیداً تسلیت عرض کرده و بقای عمر  بازماندگان را، در آزار و ایذای مردم به سود اسلام عزیز،از درگاه خداوند متعال آرزو مند است.

 

فاتحه مع الصلوات

---------------------------------------

*تازه ترین اقدام خداپسندانه: مقامات افغانستان می‌گویند جنگجویان طالبان که یونیفورم پلیس به تن داشتند، ۱۵ سرباز پلیس را در ولایت جنوبی هلمند کشته اند . / بی بی سی

 

 

=======================================================

 

 

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

تحریم نعمت بود، قدر آن را ندانستیم ! / دیگربان-تیتر -کاظم صدیقی٬ امام جمعه تهران

 

 

 ---------------------------------------------

 

روحانى "امنیت در مذاکرات اتمی" را نتیجه دخالت ایران در عراق و سوریه دانست! . / العربیه.

-------------------------------------

محسن قرآئتی رئیس ستاد اقامه نماز ایران می‌گوید که شعار «مرگ بر آمریکا» شعار سیاسی نیست و ریشه در آیات قرآن دارد! . / العربیه.

 

---------------------------

 

آمریکا بر اسب وحشی، لنگ و بیمار سعودی‌ها سوار است !/آخریننیوز-گوهبان گارسیا(سرلشکر فیروزآبادی- م)

 

----------------

 

رهبر معظم انقلاب : مدافعان حرم مبارزه نمی‌کردند باید در کرمانشاه وهمدان می‌جنگیدیم !/ انتخاب- تیتر

 

----------------------------------

 

محمد(ص) امامی کاشانی٬ امام جمعه موقت تهران :به کسی رای بدهید که موسی زمان را قبول دارد/ دیگربان

 

-------------------------

 

شیخ عبدالعزیز الشیخ، مفتی اعظم عربستان سعودی، با انتشار فتوایی بازی شطرنج را ممنوع و "حرام" دانست .

 

عالی‌ترین مقام مذهبی عربستان سعودی شطرنج را مصداق "قمار" و باعث "اتلاف‌وقت و پول" دانست. او همچنین مدعی شد شطرنج به "نفرت و دشمنی" دامن می‌زند . / شیخ عبدالعزیز الشیخ،دویچه وله

 

-----------------

 

ایستادن بانوی ورزشکار بر سکوی قهرمانی با حجاب کامل اسلامی افتخاری بالاتر از قهرمانی است . / رهبر معظم انقلاب /آخرین نیوز

 

جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به سخنان اخیر اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران گفت که شورای نگهبان مدیون خمینی نیست و همه مدیون حضرت نوح هستیم . / العربیه

 

----------------------------------

وقتی خانمی با ظاهری نامناسب بر روی سکو می‌رود که مدالش را به او اهدا کنند آنگاه یک داور هندی مدال را بر گردن او انداخته و پرچم ایران را بالا ببرند این ننگ جهان اسلام است/ انتخاب- مخبط الاسلام والمسلمین،علم الهدی!

----------------------------------

درسته که 15 میلیون پرونده داریم اما نظام ما درجهان نمونه است! / رئیس قوه  ی باه (قضائیه – م)در ساری- پیک نت

  -----------------------------------------------

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران وضعیت اسباب‌بازی در کشور را نگران‌کننده خوانده و خواهان جمع‌آوری اسباب‌بازی‌هایی شده که ذهنیت کودکان را به خطر می‌اندازد./ بی بی سی

 -------------------------------------

اکنون مردم منتظر هستند که بعد از اجرایی شدن برجام مشکل کمبود آب رودخانه‌ها که آقای رئیس‌جمهور آن را به تحریم‌ها ربط می‌دادند حل شده و رودخانه‌های کشور همه پر از آب بشوند.
2770---0912

 

 

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: دربند، محله هرندی پولدارهای تهران است؛ رستوران‌های موجود در این محدوده به پاتوق‌هایی تبدیل شده که در آنها به راحتی مواد الکلی و مخدر عرضه می‌شود./ تسنیم

 

تحشیه ی فدوی : درست است که فدوی آن دو فقره " پ" معروف را ندارد،(پول و پارتی - م)، لکن دل که دارد! فلذا لطفاً بجهت فدوی نیز،یک میز و یک فقره شلاق رزرو بفرمایید؛ اجرتان با گربه ی  مرتضاعلی(ع)

-----------------------------

 

== روحانی: اگر تنها یک جناح باید باشد، دیگر چرا انتخابات برگزار کنیم؟/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر کلید الاسلام، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م)دروغ چرا؟ تا اعدام، آآآآ.... بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود! فدوی سی و چند سال است که به تکرار،همین را می گوید،لکن کو گوش شنوا؟ شما که آخوندید بگویید، بلکه افاقه کند!

 

---------------------

 

یک مرد ایرانی-آلمانی، زن جوانی را جلوی قطار انداخت و سبب مرگ او شد/ دویچه وله- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : یکعمر ما جهان سومی ها،متهم بودیم که آداب دنیای مدرن امروز را نمی دانیم،حال که یکی از ما،قاعده ی معروفِ بقول عوام lady is first را رعایت کرده،با آنکه در هامبورک گرد و خاک پیدا نمی شود،اینهمه گرد و خاک راه انداخته اند؛! ، ضد خارجی ها !

 

------------------------

خطیب نماز جمعه تهران: مجلس آینده تابع ولی فقیه باشد! / دویچه وله-محمد(ص)علی(ع) موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۵ دی‌ماه۹۴

تحشیه ی فدوی: بقول عوام : don’t worry ! زیرا:

 

بیت

مرا مهر«بزرگ آقا» ز دل بیرون نخواهد شد

قضای آسمان ست این و دیگرگون نخواهد شد!

 

--------------

 

پیکر ۴ شورشی حوثی یمنی که برای درمان به ایران منتقل شده بودند و در بیمارستانی در تهران فوت کردند، صبح روز پنجشنبه (۳۰ دی برابر ۲۱ ژانویه) در آمل تشییع و در این شهرستان به خاک سپرده شد. / دویچه وله

ادامه خبر:

سردار سید محمد باقرزاده، مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، به رسانه‌های ایرانی گفته که برخی از مسئولان وزارت امور خارجه ایران فشار آورده بودند تا این مراسم انجام نشود. او گفته وزارت امور خارجه حتی قصد داشته مانع انتشار پوستر مراسم و پوشش اخبار آن در رسانه‌ها شود.

باقرزاده (عین الله!- م)افزوده است که خاکسپاری ۴ شهروند یمنی با اجازه علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی صورت گرفته است. این مقام در تشریح دلایل مخالفت وزارت امور خارجه با این خاکسپاری، احتمال افزایش تنش میان ایران و عربستان را برشمرده است.

 

تحشیه ی فدوی : یعنی چه؟ این چه فرمایش مهملی ست؟ پس کجا دفن شوند؟اینها از بستگان سببی مقام معظم رهبری(ضپ) هستند،برادر دویچه وله!

 

----------------------

  

آیت‌الله دستغیب: آقایان فقهای شورای نگهبان! تا کی می‌خواهید مردم را از اسلام فراری دهید؟ / کلمه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : تا انقلاب مهدی(عج)!،اینهم آخر کاری داشت که مزاحم  شدید،برادرسیدعلی‌(ع)محمد(ص) دستغیب ! ؟

 

-----------

 

رئیس سازمان بسیج: جان کری غلط کرد تشکر کرد / دویچه وله-تیتر

 

تحشیه ی فدوی : بله؟ حالا دیگر کارت بجائی رسیده که پا در نعلین حضرت امام(ل) می کنی، برادر محمد(ص) رضا(ع) نقدی؟!

 

--------------

 

در ماه‌های گذشته، انتشار خبر ساخت روباتی برای امیال جنسی انسان سر و صدایی به پا کرد و کارزارهایی در دفاع یا مخالفت با آن ایجاد شد . کارشناسان، مدافعان و مخالفان این اقدام با حضور در رسانه‌ها به دفاع یا نقد این روبات‌ها پرداختند و سعی داشتند به این سوال پاسخ دهند که آیا در ادامه این روند قرار است روبات جانشین بشر و شریک جنسی یا عاطفی او شود؟ سازندگان گفته بودند که در سال جدید میلادی – ۲۰۱۶ – این روبات‌ها به بازار عرضه خواهند شد  / رادیو زمانه

 

فدوی در نظر دارد که با هماهنگی برادران،یک دوره ی آموزشی صیغه برای روبات سازان خاج پرست دایر کند تا رستگار شوند، برادر زمانه!

--------------------------------------------------------

 

وزیر فرهنگ و ارشاد از فاطمه معتمدآریا به عنوان هنرمندی "برجسته و خوش‌نام" یاد کرد و گفت اقداماتی را که توسط عناصر خودسر در کاشان نسبت به ایشان انجام شده، تایید نمی‌کند. جنتی اضافه کرد که سالار عقیلی نیز مشکلی ندارد . / دویچه وله

 

 

تحشیه ی فدوی: فدوی تا کنون براین باور بود که فی المثل سالار عقیلی،هنرمند "بی مسأله"ای ست لکن پس از ملاحظه ی دفاع بالا،مطمئن شد که که "مسأله" دارد!

------------------------------------------

 

دادگاه انقلاب گرگان مرکز استان گلستان در ایران، طی چند روز گذشته ۲۴ شهروند بهائی را بنا بر اتهاماتی نظیر عضویت در تشکیلات غیرقانونی و تبلیغ علیه نظام در مجموع به ۱۹۳ سال زندان محکوم کرده است . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: اصلاً خبرخوبی نبود؛ یعنی برادران، 193 دیگرهم هستند؟!

 

---------------------------------

 

آیت‌الله خامنه‌ای خواستار همکاری امنیتی ایران و چین شد / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: ملت یک لا قبا، همین یک فقره جنس را کم داشت !

 

 

 

 

 

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

 

0291---0918   :  گزارش دلسوزانه تیم دکتر جلیلی از ماهیت برجام یعنی محرومیت ایران از 100 حق مسلم هسته‌ای، جلوگیری از یک فاجعه در آینده است. از هر کس هر کاری که برمی‌آید باید ورود پیدا کند و نگذاریم گاوچرانان آمریکا مسیر پیشرفت ایران را با برجام متوقف کنند .

 

فدوی: برادر 0291---0918 ، برادر 0291---0918 ،!، چرا زنجیر پاره کرده اید؟ اینکه شما از هر هرکسی خواسته اید که ورود پیدا کند، عرض می کند که  لازم نیست زیرا مقام معظم رهبری، بقول عوام already " دخول" فرموده اند، دیگر چه جای نگرانی ست؟!

 

---------------------------------------

 

4145---0912 : چرا باید کیفیت اتومبیل پرایدی که 24 سال قبل در کشور تولید شده از پراید تولید امسال بهتر باشد. درحالی که باید با گذشت زمان صنعت خودروسازی قوی‌تر بشود. چرا برعکس است؟ چه دستی تولید داخلی را هر روز به عقب‌تر می‌راند؟

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی، توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند پراید هم مانند سایرین، دنده عقب دارد، خب بقول عوام so what?

-------------------------------------------

 

طباطبائی- قم : انتقاد از برجام افشای چهره خیانت‌بار آمریکاست. چرا دستگاه دیپلماسی و بعضی نمایندگان نگران از انتقاد هستند و منتقدین را مورد اهانت قرار می‌دهند. آیا از معرفی چهره خبیث آمریکا باید نگران شد !

فدوی: برادر طباطبائی!، برادر طباطبائی!،چرا بیخودی زنجیر پاره کرده اید؟آیا کاپیتان تیم برجام،یعنی مقام معظم رهبری(ضپ) ،معاذالله ،بیضه تین شما هم نیست؟

------------------------------

نوری: به عنوان زائر اربعین از مسئولان شهرهای مرزی مثل مهران واقعا گله دارم چرا که بابت پارک اتومبیل بنده در پارکینگ به فاصله 16 کیلومتر تا مرز مبلغ 25 هزار تومان پول گرفتند ولی هنگام برگشت تمام ماشین‌ها به امان خدا رها شده بود و اتومبیل‌ها همه در داخل گل افتاده بودند و از هیچ مسئولی خبری نبود. جالب اینکه پای برگه پارکینگ مهر رستوران وجود دارد. فرماندار و شهردار مهران واقعا چه جوابی دارند بدهند.

2546---0919 : هیچ نماینده‌ای از سوی دولت ایران در فرودگاه نجف عراق وجود نداشت که از حقوق زائرین دفاع بکند. در نتیجه از هر مسافر 20 دلار به عنوان هزینه فرودگاه دریافت می‌کردند و به اعتراض زائرین توجه نداشتند.

 

فدوی :هردو مورد، بدلیل تشابه موضوع و ضیق وقت، در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،ناگهان و با تغیربسیار فرمودند: بسمه تعالی- شما با اباعبدالله(ع) معامله کرده اید، این مهملات دنیوی چیست که نشخوار می کنید، برادر نوری و توابع!؟

 

فخر‌الساعه جانباز انقلاب : * وقتی آمریکا با عوامل مزدور خود در منطقه  حاکمیت و تمامیت ارضی کشورهایی چون سوریه-یمن و عراق را نقض و به خاک این کشورها تجاوز کرده و جنایت می‌کنند تنها راه، مقاومت این کشورها در برابر تجاوز است. باید به متجاوزین دوره‌گرد مثل دولتمردان فعلی ترکیه درس عبرت داد و آنها را از کرده خود پشیمان ساخت.

 

فدوی :  بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

--------------

2644---0916 : چرا در تمام عملیات‌های! تروریستی داعش در کشورهای غربی کسی زنده دستگیر نمی‌شود و همه تروریست‌ها توسط پلیس کشته می‌شوند. آیا به این دلیل نیست که نمی‌خواهند مسائل پشت پرده این حوادث از قبل طراحی شده برای افکار عمومی روشن شود؟

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد ؛لکن پیش از آن،و تا شما سری به دکتر بزنید،یاد آوری یکی دو نکته،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، خالی از ضرر نیست  و آن یاد آوری این نکته است که شرکت برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) در اینگونه عملیات،شهادت است و لا غیرو  پس از قتل عام مردم بیگناه،بد شانسی ست اگر زنده بمانند،  برادر 2644---0916 ! /

8327---0913: آقای ربیعی وزیر کار و تعاون اجتماعی گفته ساعت مفید کار کارگران کشور دو ساعت می‌باشد. عرض ما این است که خداوکیلی و راست و حسینی به مردم بگویند ساعت مفید کار ایشان و همکارانشان در دولت چقدر است؟

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت بعرض رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند بسمه تعالی،:بقول عوامto be honest  with you  ، 45 دقیقه،برادر شهروند!

 

 

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

 سیزدهم فوریة المشجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

February 7th, 2016

*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی
www.hazl.com

 

از توفیقات فدوی

 

...عجیب است!، فدوی پیش از این،هر چه سینه به تنور می چسباند که مجاهدتهای وی در بیت ،سرانجام روزی بشرح زیر به  بار خواهد نشست ،لکن کسی زیر بار نمی رفت، خودتان ملاحظه کنید :

 

بر اساس گزارش سایت اطلاع‌رسانی دفتر آقای خامنه‌ای، "سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و چهار تن از فرماندهان این نیرو" نشان فتح دریافت کردند . / بی بی سی

 

حال فدوی ، گوش ضدانقلاب کر، یواشکی از این نیز می گذرد که معظم له در ادامه ی خبر، طبق معمول، خستگی را در تن فدوی باقی گذاشت و وقیحانه فرمود:

 

"کار شما بسیار عالی، جالب و بهنگام بود و در واقع باید این حادثه را کار خدا دانست !که آمریکایی‌ها را به آب‌های ما کشاند تا با اقدام بهنگام شما، آن‌گونه با دست‌هایی که بر سر گذاشته بودند، بازداشت شوند ".

 

با اینهمه، تا"اعدام"  شود هر آنکه نتواند دید!

 

بعدالتحریر

 

با اینهمه،فدوی یادش رفت که از مراتب زیر،شدیداً اعلام برائت کند:

 

سردار فدوی تهدید به انتشار فیلم تفنگداران آمریکایی کرد!/ دویچه وله- تیتر

 

فدوی در سخنرانی خود از وجود "فیلم‌های بسیار زیادی" خبر داد که "تنها چند دقیقه آنها نمایش داده شده‌اند". او گفت که در فیلم‌های نمایش‌داده نشده "حقارت‌های وحشتناکی برای آمریکایی‌ها وجود دارد ".

فدوی در ادامه سخنرانی خود در مجلس گفت که ایران دو بار نیروهای آمریکایی و دو بار نیروهای انگلیسی را دستگیر کرده که این "افتخاری" برای ایران محسوب می‌شود .

بخش دیگری از سخنان فدوی به "هشدار" او به نمایندگان اختصاص داشت. او از نمایندگان خواست که همچنان آمریکا را "دشمن اصلی" بدانند .

 

 

از راست به چپ : به ترتیب معظم له - فدوی!

 ========================================================

 

"خلاف آمدِ عادت ....."

 

از بسکه فدوی در این سالها ، شاهد و ناظرعملیات ایذائی  نیروی محترم انتظامی بیت ،متخلص به "ناجا،" برعلیه ملت پشیمان بوده و هست،فلذا باورش نمی شود که پاره ای از آن نیرو ،ممکن است روزی درگوشه ای از وطن سابق، باری از دوش یکی از شهروندان گرفتار ایران سابق بردارد ! این مختصر را  فدوی،بموجب خبری که در پی می آید، به این امید قلمی کرد ، که مأمورین درسایر بلاد نیز، اگر خدمتی به ملت شل و پل نمی کنند، دستکم دست از مبارزه ی صمیمانه با آنان بردارند !؛

آمین یا ربّ العالمین!

 

پلیس اهواز آرزوی پسر ۱۲ساله را برآورده کرد . / بی بی سی- تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 گزارشها از ایران حاکی است که عباس عبدالله زاده کودک ۱۲ساله مبتلا به سرطان با همکاری پلیس اهواز و یک موسسه خیریه توانست برای چند ساعت لباس پلیس به تن کند. او در مراسمی نمادین از یگان پلیس اهواز "سان" دید؛ آرزوی این پسر بچه این است که در آینده پلیس شود .

زیاده عرضی نیست.

 

 

===============================================

 

در باب آزادی بیان اسلامی

 

فدوی با آنکه با خلق و خوی طرفین متخاصم(ملت و ُامّت - م) ،کم تا قسمتی آشناست، لکن از حیرت مردم از انتشار دوباره زورنامه ی "یالثارات"(1)، از ارگانهای چماقداران گرامی بیت،دو روز پس از  توقیف(زنگ تفریح- م) به وجهی که در پی می آید،حیرت می کند! . پیش از آن اما یاد آور می شود که ما را دیریست که با جهان امروز کاری نیست یعنی، همه چیزمان بحمدالله والمنة،تولید خودمان است ، از حقوق بشر بگیرید تا آزادی بیان ،که رئیسان مان در این دو فقره، به ترتیب ریش،محمد(ص)جواد لاریجانی و صادق(ع)لاریجانی هستند! ،باری -ازین بهتر دیگر چه می خواهید؟!  اینهم یک مستوره ی تر و تازه و خشخاشی :

 

براساس آزادی بیان به مولاوردی "سلیطه" گفتیم ! / حسین(ع) الله کرم -روزنامه وقایع التفاقیه بنقل از خبرنامه گویا

و اما بگزارش رسانه ها :

 

هفته نامه "یالثارات" پس از لغو امتیاز بار دیگر منتشر شد ! / العربیه – تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

هفته نامه "یالثارات" ارگان گروه تندروی "انصار حزب الله" ایران پس از آنکه دو روز پیشتر لغو امتیاز شده بود، باردیگر منتشر شد و در دکه های روزنامه فروشی ایران قرار گرفت. به گزارش خبرگزاریهای ایران، این هفته نامه 2 روز پیش از سوی هیات نظارت بر مطبوعات به دلیل توهین به معاون امور زنان رئیس جمهوری لغو امتیاز شده بود

جهت مزید آگاهی خوانندگان محترم ضدانقلاب اضافه می شود:

تکرار "توهین‌های شنیع" به معاون روحانی در یالثارات

 

معاون رئیس جمهور در امور زنان در واکنش به مطلبی از هفته‌نامه یالثارات، این نوشته را حاوی توهین‌ها و دشنام‌های "شنیع و سخیف" خواند. ارگان انصار حزب‌الله جوابیه‌ای منتشر کرده که به مراتب تندتر از مطلب قبلی است . !

هفته‌نامه یالثارات در مطلبی که دوم دی‌ماه منتشر شد معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده را فمینیست و طرفدار "به رسمیت شناختن روسپیگری زنان" خواند .

ارگان انصار حزب‌الله حسن روحانی را دارای دیدگاه‌های لیبرالی خوانده و او و شهیندخت مولاوردی را متهم می‌کند که به برخورد با "زنان لاابالی و بی‌حیا و حجاب" اعتقاد ندارند .

مولاوردی روز یک‌شنبه، ششم دی‌ماه با انتشار یادداشتی ضمن اشاره به حمله‌های قبلی این نشریه به خود نوشت: «این بار قلم را به الفاظ شنیعی آلوده کرده‌اند که حتی در تاریخ روزنامه‌نگاری قبل از انقلاب هم بی‌سابقه است، لذا بر آن شدم برای ثبت در تاریخ نکاتی را متذکر شوم / دویچه وله

 

و اما ،فدوی هنوز نمی داند که اینهمه عرّ و تیز ،اساساً برای چیست؟ وقتی که فجایع سال ۶۷ را ، می شود براحتی وبا یک قیام و قعود از یاد بُرد( 2) ،آیا فراموش کردن مبالغی فحش خواهر مادر، که در زمره ی تفریحات سالم برادران است، به خواهر  مولاوردی،ظرف دو روز، کار مشکلی ست؟!

زیاده نگرانیی نیست...

پی نوشت

 

(1) لطفاً غلط تایپی زورنامه را، به روزنامه اصلاخ بفرمائید؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

(2)«افرادی که از ایران اومدن بیرون، فقط شاید ۵ درصد این‌ها سیاسی‌اند...؛ دهه ۶۰ هم که دیگه ۳۰ سال ازش گذشته، دیگه اصلا کسی یادش نیست. یارو می‌گه که آقا سال ۶۷ رو به یاد بیارید، خوب سال ۶۸ که آقای خمینی مرحوم شد کسی یادش نیست. شما اصلا یاد کسی نیار اون سال‌ها رو، ولش کن، تموم شد؛ به نظر من این داستان رو اصلا نباید بهش توجه کرد...». / سید ابراهیم نبوی

 

 

 

=======================

 

 

سر در گمی

 

کار برادران و از آن میان ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)اینروزها شده است بقول عوام Confused کردن فدوی مادر مرده! بنقل از برادر بی بی سی ملاحظه کنید:

  روحانی خواهان 'رسیدگی فوری و خارج از نوبت' به پرونده حمله به اماکن دیپلماتیک عربستان شد !

آیا یکی از استنباط های خوانندگان محترم ضدانقلاب از " خارج از نوبت " در تیتر بالا،،مانند فدوی ست؟ یعنی جنود ظفر ورود،،نیروهای خودسر و خودجوش بیت!،حمله ی خداپسندانه به سفارتهای دیگری را نیز در دستور کار داشته یا دارند که برادر روحانی، دارد پارتی بازی یا ایز گم می کند؟

 

لطفاً به فدوی عاجز کمک کنید! *

زیاده شکیّ نیست..

 

 

------------------------------------------------------------

* هول نفرمایید، منظور کمک مالی نیست !..

 ================================

جنون قدرت 

  

فدوی در مرور خبرهای امروز،به خبر حیرت انگیز زیر نیز برخورد :

 

سازمان پزشکان بدون مرز دولت سوریه را متهم کرده است که آگاهانه و به طور فزاینده بیمارستان‌ها، تاسیسات درمانی و کادر پزشکی را هدف حمله قرار می‌دهد . / بی بی سی

 

و در ادامه :

 

این سازمان در بیانیه‌ای حمله اخیر به سه بیمارستان وابسته‌اش در استان ادلب، و همچنین شش حمله دیگر به تاسیسات درمانی در غرب سوریه را محکوم کرده است .

 

فدوی با آنکه سالهاست که در امر خطیر رسیدگی به عریضه های* بندگان اعلیحضرت همایونی،در رکاب نعلین مقام معظم رهبری (ضپ)** بقول عوام at no additional charge  شدیداً شمشیر می زند،معذالک بیاد ندارد که تا کنون از معظم له درخواستی کرده باشد؛لکن امروز می خواهد افطار کرده و از   اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة بخواهد که به گماشته ی خود برادر اسد دستور فرماید که دستکم دست از سر بیمارستانها بردارد؟ ا اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

---------------------------------------------------

* مراد، ستون "پای درد دل مردم دارالخُرافه" در مکتوبات فدوی ست

** (ضپ): مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله ُپرستاته است

 

 

=================================================

 

 

 

کلمات (مصوّر) حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

 

 

از میان کامنتها

پس لابد بجای تیغ از بند استفاده میشه!

می خواهم از زمانهای قدیم بگم .......
که در اون زمان نه تیغ بود نه ماشین صورت تراش و آینه ............
صورتمان را با سنگ به سنگ دیگر مالیده تا تیز شود انوقت شروع به ریش زدن و سبیل میکردیم و کنار رودخانه و یا لب ساحل نشسته و نگاه به اب انداخته بببینیم حوش تیپ شده ایم یا خیر

حکم خدا با مسخره کردن تغییر نمی کند

درست نوشته! مگه درقم با تیغ میشه ریش تراشید؟!اونجابرای تراشیدن ریش به اره و ماشین آلات سنگین و...نیاز است !!!

ماهم ازامدن به سلمانی شمامعذوریم

------------------------

 

 

 

 

ایجاد رابطه بین گودرز و شقایق(جمع شقیقه !- م)

 

 

زیر این عکس نوشته بودند :
مراسم روز جهانی هواپيمايی كشوری ! المعنا فی بطن الآخوند!

-------------------------------------------------

 

 

 

خواهر گوش نکنی که با حجاب برتر مقام معظم رهبری(چادر- م)، حتماً خفه میشی،از فدوی گفتن!

 

 

زیاده حماری نیست!...

 

======================================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

خواننده اپرایی که رزمنده شد !/ پارسینه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : فدوی هم قافیه را رعایت کرده،شرمنده شد!

 

---------------------

 

سهمیه ی هر تهرانی 4 موش !/ پارسینه

 

تحشیه ی فدوی : آخر برادران در مورد موش چرا دیکرخسّت به خرج می دهند؟ آخر 4 موش، به کجای مردم همیشه در تله می رسد، ؟!

 

---------------------

  

احمدی‌نژاد چگونه موفق شد بالاترین خسارت را به انقلاب، مردم و روحانیت بزند؟/ آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : به اهتمام مقام معظم رهبری، اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید؟!

 

........

 

نفت ایران ارزان‌ترین نفت جهان شد/ جزئیات صادرات نفت ۲۸ دلاری/ مهر

 

 تحشیه ی فدوی : خب بقول عوام so what? برادران بارها ادعای حکومت جهانی فرموده اند فلذا می خواهند که نفت با ارزانترین بها بدست اهالی ممالک محروسه ی ولایت فقیه برسد،برادر مهر!

 

---------------------

 

هیچ علاقه‌ای به بالا گرفتن تنش در همسایگی خود نداریم !- نامه ظریف به دبیرکل سازمان ملل / بی بی سی

 

 

تحشیه ی فدوی :  خدا کند که این دروغ شما راست باشد،برادر محمد(ص) جواد (ع) ظریف !

 

-----------------------

 

یک مرد روس در میان مردگان "دوباره" زنده شد   / دویچه وله  

یک تشخیص پزشکی اشتباه موجب شد تا مردی روس که از شدت مستی بیهوش شده بود، مدتی را در سردخانه و در میان مردگان سپری کند. این مرد به دلیل مصرف زیاد الکل در یک مهمانی از هوش رفته و به اشتباه به یک سردخانه منتقل شده بود .

 

تحشیه ی فدوی : غلط نکند،باید کار امام رضای(ع) روسیه باشد!

 

---------------------------

 

«فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روزشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که اعدام «شیخ نمر باقر النمر» ، نگرانی های جدی درباره آزادی بیان و احترام به حقوق سیاسی وشهروندی ایجاد کرده است . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی : چیزی بیشتر از داعش می خواهید، خواهر فدریکا؟!

 

----------------------

 

روزنامه آرمان در یادداشتی به قلم صادق زیباکلام نوشت: اگر در یک سال آینده و تا نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری96 تغییر و تحول عمده‌ای دراقتصاد به وجود نیاید باید شاهد حضور احمدی‌نژاد ثانی باشیم . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی : ممنون، صرف شده است، برادر زیبا کلام!

 

---------------------------

داعش به پاکستان رسید . / پارسینه

این روزها صدای پای داعشی ها در پاکستان بیشتر از هر زمان دیگر در گذشته به گوش می رسد .

 

تحشیه ی فدوی : برادران خیر مقدم عرض می کنند!

 

--------------------------------------

 

«نمر النمر» روحانی شیعه‌ای که شنبه ۲ ژانویه به همراه ۴۶ تن دیگر از محکومان در اعمال تروریستی در سعودی اعدام شد، همواره در سخنرانی‌های خود، برای برپایی نظام «ولایت فقیه» در سعودی و دیگر کشورهای منطقه، شعار می‌داد. در این ویدیو یکی از این سخنرانی‌ها منعکس شده است . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی :

بیت

گه از آلمان بر او خواندم، گه از روم

ولی مطلب از اول بود معلوم !

 

------------

 

آلمان دختران کرد را برای نبرد با داعش آموزش می‌دهد / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : آخراین چه کاری ست؟ چرا فدوی را نگران می کنید؟ یاد آور می شود که بموجب خبرهای رسیده، نخستین اقدام برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) ،ربودن زنان و دختران است،بر این پایه، فدوی آیا نباید با دادن گوشت دست گربه، شدیداً نگران و مخالف باشد ،برادر دویچه وله!

 

---------------------------------------

 

موزه رم مجسمه‌های لخت را پوشاند تا روحانی شرمنده نشود ! . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: این چه فرمایشی ست؟دشمن شان شرمنده باشد!، برادران ما آنقدر هم که شمافکر می کنید، عقب مانده نیستند و خودشان از مشتریان پر و پا قرص اینجور چیزها هستند، برادر العربیه!

 

-----------------------------------

  

آخرین نیوز: خلود اِسّام 27 ساله، به‌عنوان نخستین خانم مسلمان و بدنساز مصری معروف شده است .

 

 

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

فدوی که چیزی از بدنسازی  نامبرده نمی بیند که داوری کند، شما چطور؟

زیاده تحشیه ای نیست...

==================================================

 

 

 

فارغ التحصیل ممتاز این دوره

 

آکادمی چفیه مالی(1)  ۵ /Academy award

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که درپنجمین جلسه ء آکادمی نمدمالی(1)،به دریافت یک قطعه  مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند ؛

 

2907---0912 : یک آقایی اظهار داشته باید به بزرگان احترام گذاشت. به ایشان عرض می‌کنم  بزرگ‌تر از همه بزرگان خود نظام است.! جرم بی‌احترامی به نظام به مراتب از بی‌احترامی به یک فرد بیشتر است حال با کسانی که احترام خود را حفظ نکرده و به آبروی نظام در فتنه 88 چنگ زدند و یا امکان چنگ زدن دیگران به این دستاورد خون صدها هزار شهید را فراهم کردند، چه باید کرد؟


-----------------------------------------

 

9107---0917 : کشورهای دارای حکومت موروثی منطقه از اینکه کشور ما در سایه ولایت و با اتکای به مردم اداره می‌شود سخت عصبانی هستند و خود را به آب و آتش می‌زنند تا به پروژه نفوذ آمریکا و صهیونیسم برای براندازی نرم انقلاب اسلامی کمک کنند ولی ان‌شاءا... تمام تلاش آنها ناکام می‌ماند و نظام اسلامی به صاحب اصلی‌اش سپرده خواهد شد. البته این امر هشیاری و مراقبت ملت را هم می‌طلبد.


------------------------------------

 

احمدزاده  : رهبر معظم انقلاب اسلامی در تاریخ 94/10/30 در دیدار با دست‌اندرکاران انتخابات (هیئت‌های اجرایی و نظارتی) نقشه راه را برایشان ترسیم کردند. حال از کسانی که مدعی پیروی از ولایتند انتظار می‌ر‌ود به شعار پیروی اکتفا نکرده در عمل پیروی خود را اثبات نمایند. همچنین حضرت آقا فرمودند آمریکا بت بزرگ است. مواظب باشیم به جاهلیت و بت‌پرستی مدرن روی نیاوریم.

 

-------------------------------------


نجفی قشم  ک توجه مجریان انتخابات و رسانه‌ها را به یک سخن مهم امام راحل(ره) جلب می‌کنم. امام خمینی(ره) در مورد موضع‌گیری و ضدیت با شورای محترم نگهبان فرمودند: «هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذاست  ، مضر است، یک همچو آدمی، تحت تعقیب مفسد فی‌الارض باید قرار گیرد.»

 

-------------------------------


قاری : شهید بزرگوار حریم انقلاب اسلامی مصطفی چگینی، 10 روز قبل از شهادتش بر روی تخته چنین نوشت: هر کس مهر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را در دل نداشته باشد مطمئن باشد اگر در زمان یکی از امامان معصوم(ع) هم بود مهر آنان را در دل نداشت. شهید چگینی در تاریخ 94/10/22 به شهادت رسید. روحش شاد و راهش پررهرو باد.

 

--------------------------------


0609---0914 : به وجود اسطوره‌هایی همچون سیدحسن نصرالله و سردار سلیمانی که خاری در چشمان دشمنان قسم‌خورده انقلاب هستند افتخار می‌کنیم.


---------------------------------------------

 

مصباح یزدی: خدا را شاهد می‌گیرم جامعه ما لیاقت چنین رهبری را ندارد ! / کلمه-تیتر

 یکی از نعمت‌های بسیار بزرگ برای ما امام راحل بود که بسیار بزرگ بود و بعد از رحلت ایشان، وجود نعمت جانشین ایشان، رهبر معظم انقلاب است که خدا را شاهد می‌گیرم جامعه ما لیاقت چنین رهبری را ندارد. ایشان بالاترین مراتب مدیریت را در جامعه دارد و بزرگ‌ترین دشمنان جامعه کسانی هستند که در زمینه تضعیف ولایت فعالیت می‌کنند .”.

 

--------------------------------------------

معتقد هستیم، رمز استقلال ملت ایران و پایداری مردم ما در مواجهه با دشمنان همین چهار اصل بوده است{ وجود مقدس امام خمینی (ره)، رهبری، قانون اساسی و ولایت فقیه ! } در حالی که اگر کسی بخواهد دیگران را جزو محکمات و مسلمات قرار دهد ما آن را قبول نداریم، زیرا بقیه موارد مورد خدشه و نقد است . / صادق خراز

 

-------------------------------

 

2431---0911 : با اینکه فردی فاقد شغل شده‌ام ولی اگر رهبر عزیز کشورمان فرمان بدهد در مقابل هر بیگانه‌ای که چشم طمع به خاک این کشور داشته باشد و یا درصدد توهین به مقدسات و ارزش‌های این نظام برآید تا آخرین قطره خون می‌ایستم و دفاع می‌کنم.

 

---------------------------

 

شجاع از بوکان : در لبیک به فرمایش امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند هر لحظه آماده حضور در صحنه‌های انقلاب باشید عرض می‌کنم ما مرزداران ایران اسلامی به ندای قرآن و ولایت پاسخ داده و آمادگی خود را برای حضور  در تمامی صحنه‌ها اعلام می‌داریم و به بدخواهان داخلی و خارجی عرض می‌کنم ملت بصیر و پیرو ولایت فتنه‌های بزرگ‌تر از 88 را نیز با توکل به خداوند پشت سر خواهند گذاشت و خللی در اراده ملت ایجاد نخواهد شد .

 

----------------

 

علیمردانی  : به مسئولین دیپلماسی کشور عرض می‌کنم اگر برجام نتیجه مثبتی هم در پی داشته باشد قطعا به خاطر تدابیر رهبر معظم انقلاب و دادن نقشه راه به آنها بوده است و الا به تخریب کامل برنامه هسته‌ای تن می‌دادند.


یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

 

                                                هیئت داوران آکادمی

 

پی نوشتها

-----------------------------------

1- چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 

====================================================================

 

 

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره

عریضه ها و پیام ها، همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه ، پاسخ ها اما از فدوی ست.

 

خدادادی: درست در آستانه ورود به دهه فجر جشن پیروزی انقلاب اداره آب منطقه شمال تهران آب مجتمع مروارید واقع در دربند را قطع کرد تمام 26 واحد این مجتمع مشکل پیدا کردند .

فدوی: آخراین چه گرد و خاکی ست که بیخودی در آستانه ی  دخول حضرت امام(ل) به مام میهن سابق، براه انداخته اید؟ آب و برق مجانی که دیگر این حرفها را ندارد،برادر خدادادی!

 

-------------------------

 

محمودی : در وزارت امور خارجه استفاده از سرویس بهداشتی فرنگی فقط برای مدیران کل می‌باشد.  بنویسید کارمندان جزء این وزارتخانه که مشکل نشستن دارند چه باید بکنند؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،شدیداً متغیر شده و فرمودند مگر روشندلی؟ مگر نمی بینی که یک قوری زهر وبال مان شده است،از همه ی اینها گذشته،شما فرمایشات اخیر ما را پیرامون شیطان بزرگ و برجام نافرجام ، مگرنشنیدی برادر فدوی؟ فلذا وقتی که ما هرگونه معانقه و مراوده  را با خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین ممنوع فرمودیم، شامل توالت شان هم می شود ! لذا احوط آنست برای قضای حاجت برود یک فکر دیگر بکند،اصلا آنرا مثل آب دماغ بالا بکشد! خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید،برادر محمودی!

 

--------------------------------------------------

 

حسینی از آبادان : ما آبادانی‌ها در جنوب کشور غیر از گرانی از ناامنی و سرقت‌های پی‌درپی نیز زندگی نداریم. مسئولین این دولت یک چیزی را مثال بزنند و بگویند توانسته‌اند برای مردم کاری بکنند .


فدوی: عریضه تان رسید،ممنون برادر حسین(ع)ی.فدوی به مرحوم ابوی (ره) ارادت مبسوط داشت.راستی خانم والده چطورند؟،ورم پاشان بر طرف شد انشاءالله؟ آب انار کمک می کند؛ لطفاً سلام این بنده را خدمت شان ابلاغ بفرمایید.باری- مشکل شما مع الاسف لاعلاج است !لکن بعلت سوابق و عوالم مودّت با مرحوم ابوی،فدوی یکی دو راه حل خصوصی دارد که امتحان خودشان را پس داده اند و فوراً  کار می کنند که اگر قول بدهید که بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، ،عرض می کند و آن اینکه، برای نیروی محترم انتظامی، طعمه بگذارید!،فی المثل،نسوان خانه را وادار کنید که موقتاً هم که شده،بدون حجاب در کوچه ظاهر شوند،و یا اگر اهل این بی ناموسی ها نیستید، به اهالی بفرمایید که روی بامها ،تا می توانند،دیش و ماهواره بگذارند . خواهید دید که نیروی محترم انتظامی ،بهوای دیش ها، به طُرفة العینی،طی عملیات محسوس و نامحسوس،به شهرتان هجوم آورده و مثل مور و ملخ،از دیوار خانه  ها بالا می روند و در نتیجه سارقین گرامی نیز،از ترس پا به فرار می گذارند،برادر حسین(ع)ی!     و من الله التوفیق

 

-------------------------------------

 

شجاع از بوکان : در لبیک به فرمایش امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند هر لحظه آماده حضور در صحنه‌های انقلاب باشید عرض می‌کنم ما مزدوران ایران اسلامی به ندای قرآن و ولایت پاسخ داده و آمادگی خود را برای حضور  در تمامی صحنه‌ها اعلام می‌داریم و به بدخواهان داخلی و خارجی عرض می‌کنم ملت بصیر و پیرو ولایت فتنه‌های بزرگ‌تر از 88 را نیز با توکل به خداوند پشت سر خواهند گذاشت و خللی در اراده ملت ایجاد نخواهد شد .

 

فدوی: خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً تا دیر نشده،غلط تایپی مزدوران را به مرزداران ، اصلاح فرمائید،خواهر- برادر خواننده؛ ممنون، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

بهمنی : یک مستمری‌بگیر هستم. برای بنده مبلغ 150 هزار تومان پول برق آمده به خدا قسم با این گرانی که دولت راه‌انداخته قادر به ادامه زندگی نیستم چرا فریاد ما به گوش مسئولین نمی‌رسد .

 

فدوی: والله برادر بهمنی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،مسؤلین مربوطه از معلولین جنگ تن به تن صدام ملعون و حضرت امام(ل) اند فلذا عمدتاً یا اصلاً گوش ندارند و اگر هم دارند، نمی شنوند،و الا منظوری ندارند ، برادر بهمنی!

 

-------------------------------------------

 

4695---0910 : رتبه‌بندی معلمان فقط شامل کسانی شده که بالای 6 سال سابقه دارند پس تکلیف ما فرهنگیانی  که از ورودی‌های سال 88 مراکز تربیت معلم هستیم چه می‌شود؟

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش،بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب  !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ ،فرمودند: بسمه تعالی- سال 88 سال خوش یمنی نیست و همینکه عجالتاً زنده اند،بروند خدا را شکر کنند،برادر فدوی!

 

-----------------------------------------------

 

9005---0913 : این بیان رئیس‌جمهور محترم را که گفته‌اند اجازه دخالت و تصمیم‌گیری به دشمنان را نمی‌دهیم باور کنیم یا امتیازهای گسترده‌ای که پیشاپیش به آمریکا داده شده است؟

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام جاخالی دادند و گفتند از مقام معظم رهبری(ضپ)*بپرسید،برادر 9005---0913 !

 

------------------------------------

 * (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

6 فوریة المشجرسنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

*******

Archive