Like us on Facebook

*.*.*.*.*

New Posts for 12/26/16 & 12/31/16 -- uploaded on 1/15/2017

December 31st, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

برخی نمودارهای رشد

 

فدوی بنا ندارد که در پشتیبانی ازحکومت مظلوم موجود(1) در این مختصر،به حالت،چگونگی ، ایجاد وگسترش تأسیسات اجتماعی و البته اقتصادی جامعه ی پسا شکوهمند اسلامی به وجهی مبسوط بپردازد چرا که مثنوی هفتاد من کاغذ،آنهم بقیمت بازار آزاد می شود که خودِ همین بازار آزاد، از تأسیسات نوین پسا شکوهمندی ست! لکن بقول آن بزرگوار:

بیت

آب دریا را اگر نتوان کشید

هم بقدر  تشنگی باید چشید

 

باری فدوی از تعارف کم کرده، بر مبلغ افزوده و به اجمال و اختصار،بلکه فهرست وار،به برخی شاخص های توسّع اقتصادی، تازه از نوع غیر مقاومتی آن! بشرح زیر و به پیوست اسناد منگوله دار شان،اشاره می کند:

1-افتتاح فروشگاههای لوازم یدکی بدن ،بقول عوام nationwide

 

 

 

2  - از آنجا که ما بحمدالله والمنة در زمینه ی تولید «اسپرم» خودکفا و استثنائاً نیازی به واردات آن نداریم،فلذا بازارتولید، فروش،و صدور نوزاد هم  بعون الله و به اهتمام عمله ی بیت، پر رونق است!:

 

سمایه: «نوزادان تازه متولد شده در بیمارستان های تهران با قیمت هایی از سه تا 10 میلیون تومان خرید و فروش می شوند.»

یکی از بیمارستان های تهران با بیان این مطلب گفت: «دلالان و واسطه ها پس از شناسایی نوزادانی که ناخواسته یا نامشروع به دنیا می آیند اقدام به خرید و فروش آنان می کنند. »/ تابناک

 

 و نیز:

 

سال گذشته قیمت نوزادان فروشی در تهران بین 100 تا 200 هزار تومان  بود و حالا این قیمت رسیده است به 14 تا 20 میلیون تومان.  مسئول کمیته اجتماعی شورای شهر تهران می گوید:

 

زنان کارتون خواب بعد از زایمان کودکان خود را در مقابل دریافت پول می فروشند. روز 16 خرداد امسال نیز خبرگزاری مهر گزارشی را در همین زمینه منتشر کرده و نوشت: قیمت نوزادان فروشی در اصفهان به 14 تا 20 میلیون تومان رسیده استاکثر این نوزادان برای پیوند ارگان های بدن خریده می شوند و مافیائی در ایران سرگرم این کار است که کسی ازرهبران آن خبرندارد /پیک نت

 

 

3  - تأسیس سازمان تقریب اسلامی گدایان:

 

 به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،درد را از هر طرفی بخوانی درد است. حکایت نوزادانی که پس از به دنیا آمدن فروخته می شوند تا دل رهگذران را به درد آورند و پولی نصیب کسی کنند که نوزاد را به همراه دارد. روزگاری اگر نوزادی خرید و فروش می شد، برای رسیدن زن و مردی بی فرزند بود که آرزو داشتند زندگی شان با صدای خنده و گریه نوزادی رونق بگیرد. فقر هم دلیل فروش نوزاد بود.

 

حالا داستان نوزادانی است که از مادران کارتن خواب و معتاد به دنیا می آیند و با قیمت چند صد هزار تومان فروخته می شوند به گدایانی که می خواهند با همراهی نوزادان درآمد بیشتری داشته باشند. نوزادانی که از همان ابتدا برای گدایی آماده می شوند.

 

4 – اعلام موجودیت طبقه ی جدید کارتن خوابان اسلامی

نوزاد کارتن خواب در سرمای زمستان نفس هایش به شماره افتاده و دقایقی بعد از تولد، جان خود را از دست می دهد . / پارسین

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

در بیمارستان مشخص می شود که نوزاد پس از تولد زنده بوده اما به دلیل شدت سرما و نحوه تولد، جان باخته است. مادر نیز که وضعیت چندان مناسبی نداشته، تحت درمان قرار می گیرد و برای مدتی بستری می شود .مادر ۲۵ ساله در سومین زایمان خود، شاهد مرگ نوزادش می شود. نوزاد دختری که قرار بوده "نفس " نام بگیرد اما سرما نفسِ، نفس را برید تا او تنها چند دقیقه حق زندگی داشته باشد .

 

و بعنوان علاج واقعه:

 

هیئت کارتن خوابها

هیئت "احسان الحسین" در شب "شهادت امام رضا" اقدام به راه اندازی یک هیئت مذهبی مختص کارتن خواب‌ها در شهر تهران کرد(2)!. این هیئت، در قالب برپایی مراسم عزاداری و سفره اطعام برای کارتن خواب‌ها در گرم‌خانه خاوران برگزار شد. پس از مراسم عزاداری از ۴۰۰ کارتن خواب پذیرایی شد./ دویچه وله

 

 

 

نان بشرط چاقو!(مداحی -م)!

 

 

این نیز البته گفتنی ست که ماجرای کارتن خوابی، محدود و منحصر به ما نمی شود و خاج پرستان هم، نوعی مرغوب و مأکولی از آنرا دارند:

 

          

 

 

 5 - تشکیل طبقه ی گارگر(لکن جنسی!)

شرح اش را در مقاله بعد بخوانید(قرارداد)

 

6 – !new

 

گور خواب!

 

نخیر منظور گورخر نیست!بلکه مراد،اهل قبور زنده و فی الواقع،طبقه ای از طبقات نو بنیاد پسا شکوهمند اسلامی ست که زنده به گوری را تمرین و اطلاعات مربوط به شب اول قبر، نکیر و منکر و متعلقات رابه مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، بقول عوام forward می کنند!:

 

گورخواب های شهریار، ایران را تکان دادند(3)

 

باری تکانهای مستتر در تیتر بالا،گویا خواب عمله ی بیت را اندکی بر آشفته تا آنجا که بزرگواران مراتب را به شیوه ی مألوف و متداول رأفت اسلامی بشرح زیر بر رسیدند :

 

بر اساس گزارش رسانه‌های ایران، مسئولان شهریار در یک طرح ضربتی صبح روز سه شنبه 'با ضرب و شتم '، افراد بی‌خانمان که در گورهای خالی گورستان نصیرآباد شهریار می‌خوابند را از گورستان بیرون کرده اند. / بی بی سی .

 

 

 

 

بزرگواران، متعاقباً ودر فاصله ی دو قیلوله اعلام فرمودند که قضیه حسب معمول شایعه ی ضدانقلاب است و آن بینوایان نه تنها فقیر نیستند، بلکه به استناد سند زنگوله دار زیر،از برادران میلیونرتراند!:

 

فروش قبر از 100 میلیون تا 1 میلیارد در تهران !  . / اقتصاد آنلاین

 

 

که فدوی البته با استفاده ی بهینه از بقول عوام کانکشن هائی که در بیت دارد،به برادران حالی کرد که آن زبان بستگان، مالک قبور مذکور نیستند ،بلکه مستأجرند!

فدوی توضیح و تبیین شاخص ها در سایر عرصه ها را، به مجال دیگر وا می نهد...

 

زیاده عرضی نیست

 

پی نوشت

--------------------------------------

(1) ) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف  تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند!

(2)همین یک فقره جنس را کم داشتند !

(3) یکوقت نگران نشوید،ملت با  این تکانهای جزئی،از خواب بیدار نمی شود،برادر،خواهرخواننده!

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

قرارداد

     

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به خبر بهجت اثری برخورد که بخش هائی از آنرا،از آخرین نیوز نقل می کند:

صدور کارت سلامت برای زنان خیابانی در ایران ! ./ آخرین نیوز

و در ادامه ی خبرمیمنت اثر:

گفته می‌شود در پی تفاهم‌نامه‌ای میان معاونت امور زنان ریاست جمهوری و وزارت بهداشت قرار است زنان روسپی یا به قول عده‌ای «کارگران جنسی» کارت سلامت بگیرند و به نوعی یک شغل به مشاغل رسمی کشور اضافه شود !

فدوی هم در پرانتز عرض می کند که اگر این پدیده در جامعه ی شکوهمند اسلامی را ،درعوارض طبیعی لحاظ کنیم، احوط آنست که تفاهم‌نامه ‌ی مذکور ، با حوزه ی علمیه! منعقد شود *

باری ماجرا را پی می گیریم :

به گفته علی‌اکبر(ع) سیاری، معاون بهداشت وزیر بهداشت میزان انتقال بیماری ایدز از طریق رابطه جنسی طی یک دهه گذشته دو برابر شده است !

از آنجا که ملت ایران سابق، حتا نسبت به دشمنان خود ناسپاس نبوده است،فلذا بمنظور قدردانی از زحمات مسؤلین نظام و البته در رأس آنان،مقام معظم رهبری(ضپ) اقدام به تهیه و تقدیم بقول عوام "بنر" زیر کرده اند که انشاء الله مورد قبول قرار گیرد.

 

آمین یا رب العالمین

پی نوشت

---------------------------

* آفتاب: معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، از امضای تفاهمنامه با حوزه علمیه برای کاهش بلایای طبیعی خبر داد و خاطرنشان کرد: در مرحله اول با حوزه‌های علمیه قم، مشهد، اصفهان و شیراز تفاهمنامه همکاری امضا کردیم تا از حوزه‌های علمیه برای به کارگیری نقش معنویت در کاهش بلایای طبیعی استفاده شود.

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

سهل و ممتنع        

 

اگر گفتید که چرا تمامی رؤسای آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) در جامعه ی شکوهمند اسلامی ،از آغاز تا کنون، و بلکه آینده، خسرالدّنیا والآخره شده اند و حتماً خواهند شد؟

بله؟از عهده ی پاسخ بر نیامدید؟ جداً که شما خوانندگان محترم ضدانقلاب هم دیگر شورش را در آورده اید!.. پس کجاست آن مغزهائی که می گویند  فرار فرموده اند؟! آخر اینکه کاری نداشت!... پاسخ اما چنین است:

برای اینکه خیال کرده و می کنند که  نظام سیاسی در ایران سابق جمهوری ست ،و آن زبان بستگان نیز، جسارت است، رویمان به دیوار، رئیس جمهورند ! .... بهمین سادگی !

شاهد

هـر کـه آمد ،ترتیب مان را داد !
سـرو کارمـان، به دیگری افتاد
و آن دگرنیز دَینِ خود پرداخت
بُنجـُل دیگـری بـه مـا انداخت !

زیاده کشفی نیست ...

 

 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

000000000000000000000000

 

 

اخلاق مداری

 

آدم خوب و با اخلاق به این می گویند، به نفر وسط نگاه کنید :

 

 

 

نه مثل  کلیدالاسلام والمسلمین روحانی ،که  از اولش هم معلوم بود که آخوند تکروی ست!.روی سکوی قهرمانی ایستاده ، بی آنکه دست امام راحل(ل) و امام حاضر(ضپ) را هم بگیرد ، چه بی ملاحظه!

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

   

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

گورخواب های شهریار ایران را تکان دادند/ شهروند- تهران

 

تحشیه ی فدوی: نخست احوط آنست که پیش از مطالعه ی تیتر بالا،بین (شهریار و ایران) کاما بگذارید که خدا ررا خوش نمی آید! و دیگر اینکه ،،جای هیچ نگرانی نیست؛ملت با  این تکانهای جزئی،از خواب عمیق و مخدّر چهل ساله،بیدار نمی شود،برادر شهروند !

 

------------------------------------------

قرار دادن دوباره پایگاه هوایی همدان در اختیار روسیه را بررسی می‌کنیم/حسین (ع) دهقان وزیر دفاع بیت

 

تحشیه ی فدوی: خب فکر کنید که گورخوابها و کارتن خوابهاهم  ،رروسی هستند وجائی هم در آن پایگاه در اختیار آن زبان بستگان قراردهید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)برادرحسین(ع)!

 

--------------------------------------------

«آرون دیوید میلر» تحلیلگر امور بین الملل در گفت وگو با سی ان ان گفت : امتناع دولت اوباما از وتو طرح محکومیت شهرک سازی های اسرائیل در شورای امنیت شلیک «گلوله خداحافظی» باراک اوباما به بنیامین نتانیاهو بود .

 

تحشیه ی فدوی : نتانیاهو هم جاخالی داد،خورد به حضرت آقا(ضپ)!

-----------------------------------------------

یک هواپیمای نظامی روسی که روز یک‌شنبه ۵ دی از جنوب روسیه عازم سوریه بود در دریای سیاه سقوط کرده و تمامی ۹۲ سرنشین آن کشته شدند . / رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی : فرقی نمی کند،به سوریه هم که می رسیدند،آنجا از بین می رفتند؛ فی الواقع - ز هر طرف شود کشته سود«پوتین »است-!

--------------------------------------

رهبر ایران درباره ترزا می: آن مسئول انگلیسی بی‌شرمانه می‌گوید ایران تهدید منطقه است/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : این چه فرمایشی ست، برادر رهبر؟منظور آن ضعیفه ی سجاّدیه، ایران نیست، منظورش حضرت شماست !نامبرده غالباً آنقدرش عقل و کفایت باشد !

 

-------------------------------------

حسین شریعتمداری به هاشمی رفسنجانی: برای داعش کارت دعوت نفرستید / آخرین نیوز-تیتر

 

تحشیه ی فدوی : در  اینمورد استثنائا حق باشماست برادرحسین(ع)!؛کارت دعوت را برای مهمان می فرستند،نه صاحبخانه!

 

------------------------------------

"کتاب مقدس" مائو *پنجاه ساله شد/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: منشور حقوق شرمندگی(شهروندی- م) کلیدالاسلام والمسلمین روحانی هم ،پس از حدود چهل سال،یاعلی(ع)گویان،همین دیروز به خشت افتاد؛بله – تا «اعدام» شود،هر آنکه نتواند دید!

-------------------------------------------

 

*به "انجیل مائو" معروف شده بود. مجموعه‌ای از نقل قول‌های رهبر حزب کمونیست چین. در انقلاب فرهنگی هر چینی می‌توانست از "کتاب مقدس " مائو نقل قول بیاورد. تیراژ چاپ دوم کتاب که سال ۱۹۶۶ منتشر شد، بالغ بر یک میلیارد نسخه بود

 

============================

راز حلق آویزی زن و مرد میاندورودی در هاله ابهام! *

 

تحشیه ی فدوی : چه رازی آقا ؟!مگرپیام از این روشن تر هم می شود  که ملت،مرگ را به زندگی در جامعه ی شکوهمند اسلامی،ترجیح می دهند ؟!خودکشی آن دو دختر نوجوان پیش از اینهم نیز،حاوی همین پیام بود،لکن چه  کنند که گوش ماموتهای حاکم کَر است!

 

 

 

===================================

* . عصر پنجشنبه جسد یک زن و مرد حدود 20 و 25 ساله در حالی که به درخت حلق آویز شده بودند، در یکی از روستاهای شهرستان میاندورود کشف شد./ باشگاه خبرنگاران

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

دشتی:  به دولت سوریه پیشنهاد می‌کنم از عناصر گروهک‌های تکفیری دستگیر شده با غل و زنجیر برای بازسازی خرابی‌های حلب استفاده کند. پول و غذا هم به آنها ندهد .

 

فدوی : مراتب با اخذ مجوز شرعی از مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه ، و با قید چندین فوریت،به آگاهی برادر بشار اسد رسید. بعدالتحیه و السلام و  تشکر گفتند که ابدا  نیازی به اجرای پیشنهاد شما نیست،برادرداعش!زیرا بفرموده ی نوچه ی دیگر حضرت آقا(سید حسن نصرالله- م)،تا زمانی که ایران(معظم له - م) پول دارد،من و سید حسن هم پول داریم،دیگر چرا باید وجود نازنین مان را به زحمت بیاندازیم،آخرعقل هم خوب چیزی ست،برادردشتی!

------------------------------------

 

محمدتقی- ص- شاهرود: 9 دی یعنی پاسداری از خط ولایت، 9 دی یعنی انقلابی علیه خیانت، 9 دی یعنی پاسخ کوبنده به حرمت‌شکنان مقدسات دین، 9 دی یعنی اعلام جهاد علیه فتنه‌گران، 9 دی یعنی پیمودن راه عاشقان کربلا، 9 دی یعنی بازخوانی مشق کربلا و 9 دی یعنی مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس .

 

فدوی: یکوقت تعارف نکنید و مرگ بر هر جای دیگری هم که خواستید تکه پاره کنید،شهرشلوغ  است وکسی ملتفت نمی شود،برادر محمدتقی (ص) لغتنامه !

---------------------------

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشته که باید حقوق شهروندی در نظام آموزشی و کتب درسی گنجانده و تدریس شود! عرض می‌کنم حالا آقای رئیس جمهور حرفی زدند شما چرا جو زده شدید؟ در ثانی حالا بگذارید مدتی از تدریس برجام و فریب خوردن از کری در مواردی بگذرد بعد به حجم کتب درسی دانش‌آموزان بیفزایید !

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی،وبا قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید، بعدالتحیه و السلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند:بسمه تعالی-  نمی شود لکن!..زیرا روی هم جمع می شود  و دانش آموزان همه را حفظ کنند،برادرعسگری!

-------------------

5300 0912 و 8455--- 12 ---09 :اگر پیامک رئیس جمهور به مردم را در 2 صفحه 24 تومان محاسبه کنی و آن را به 70 میلیون جمعیت ضرب کنی می‌شود 1/680/000/000 (یک میلیارد و ششصد و هشتاد میلیون) تومان! این هزینه براساس رانت محاسبه می‌شود یا از کیسه بیت‌المال؟ چنین هزینه کردن‌هایی در شرایطی که خیلی از کارگران چند ماه است حقوق نگرفته‌اند و بیکاری و رکود  اقتصاد کشور را محاصره کرده چه معنایی دارد؟
 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلیدالاسلام والمسلمین روحانی رسید. بعدالتحیه و السلام  قدری متغیر شده گفتند که شما هنوز الفبای ولایت را هم  نمیدانید و بمنظور تنویر افکار عمومی افزودند  که اصطلاح بیابانیِ بیت المال،مشتمل برواژگان «بیت» و «مال» است یعنی، «مالِ بیت» و گفتن ندارد که «بیت»هم مال حضرت آقا(ضپ)است!؛حال شمایان این وسط چکاره اید،هان؟.. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر 8455--- 5300 0912 و ---0912!

 

: 4786---0919 آقای رئیس جمهور رشد 7/4 درصد ادعایی در اقتصاد را باید در کوچه و بازار بین مردم نشان بدهد و ثابت بکند. من هم می‌توانم در مصاحبه و پشت دوربین به صورت یک طرفه یک سری آمار و ارقام را ردیف کرده و خیلی چیزها را به زبان جاری بکنم

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) کلیدالاسلام والمسلمین روحانی رسید. بعدالتحیه و السلام  و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند احوط آنست که قدری شرم کنید؛ آخر اینجور چیز ها را که در کوچه و بازار به مردم نشان نمی دهند!.... خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر 4786---0919 !

 

----------------------------------------------------------

میرزایی : پاکت پستی که از خارج برای بنده پست شده بود، در گمرک پست چهارراه لشکر مفقود شد. مسئولان پست جوابی به بنده ندادند پس از پیگیری‌های بنده یک پاکت خالی تحویل دادند. مجددا به بنده تماس ‌گرفتند و گفتند بسته شما به یک کشور دیگر رفته است! از مسئولان تقاضای رسیدگی دارم .

 

فدوی با به جریان انداختن عریضه ی شما مشکلی ندارد،لکن نظر به عوالم مودّت و دوستی فی مابین فدوی  و مرحوم ابوی(ره)،به  جنابعالی،شدیدا توصیه می کند که  بجای پیگیری قضیه در ام القراء،و بمنظور صرفه جوئی مبالغ هنگفتی در زمان و هزینه های رومیزی و زیرمیزی، به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه  و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين ،احوط آنست  که شخصاً چفیه و کلاه کرده(شال و کلاه سابق - م )به کشور مورد نظر مسافرت،وبسته ی مفقوده را به وطن سابق برگردانید که بسیار ارزانتر تمام می شود،برادر میرزایی!............... و من الله التوفیق

 

-----------------------------------------------

 

2115---0912: از نیروی انتظامی درخواست می‌شود با برخی سرقت‌ها و زورگیری‌هایی که اخیرا در منطقه دولت‌آباد شهرری مشاهده می‌شود برخورد نماید.


فدوی البته عریضه ی شما را به مبادی ذیربط منعکس خواهد کرد،لکن بین خودمان باشد، یکوقت ضدانقلاب نشنود،آخر تصدق تان شوم اینهائی که برشمردید، وظیفه ی نیروی محترم انتظامی که نیست، وظیفه ی نیروی محترم مذکور، مبارزه ی صمیمانه با مردم است که در این کارهم، بحمدالله والمنة، به شایستگی از عهده برآمده اند، دیگر چه می خواهید، برادر2115---0912؟

-----------------------

 

2096---0911 : قبض جدید گاز را که مشاهده کردم یخ زدم. یک میلیون و 200 هزار تومان حقوق می‌گیرم. پول گاز بنده 300 هزار تومان شده است. آقای رئیس‌جمهور بیش از این به ملت عذاب ندهید.


فدوی : آخر این چه  فرمایش پرتی ست؟ کلیدالاسلام والمسلمین روحانی که نیست،لکن خدای او که هست؛ اینکه شما با رؤیت قبض جدید گازیخ زده اید،چه  ربطی به ریاست محترم آبدارخانه ی بیت (رئیس جمهور- م)،دارد؟شما فقط بخاری را نباید خاموش نمی کردید،برادر 2096---0911 ،همین!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

29 دسامبر المفخر سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

December 26th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

*با آرزوی بهروزی و پیروزی برای همگان،در سال نو میلادی*

 

فدوی واشتباهات مکرّر!

 

صدور انقلابهای شکوهمند اسلامی و روسی(1)، علیرغم تلاشهای مذبوحانه ی معاندین،استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین،بحمدالله والمنة، ببارنشست و مورد استقبال قاطبقه ی اهالی جهان واقع، و فدوی را بابت مواضع منفی و نامربوطی که در شش سال گذشته در این باب، به تکرار اتخاذ و بلکه اعمال کرده بود، شدیداً شرمنده کرد. بهر روی،خوانندگان محترم ضدانقلاب فدوی را کم تا قسمتی می شناسند و می دانند که وی از نویسندگانِ سرتق نیست، و بهنگام ، با بقول عوام error های خود، شدیداً برخورد می کند.باری فدوی بعداً به حساب خود در این رابطه می رسد، لکن اجازه فرمایید که با سوء استفاده ی بهینه از موقعیت،اسنادِ مصور منگوله دارِ تبعاتِ مثبتِ صدور انقلاب اسلامی و روسی را ، بشرح زیر، بنظر خوانندگان محترم ضدانقلاب برساند:

 

تظاهرات علیه نقش ایران و روسیه در حلب/ دویچه وله

 

در برخی شهرهای ترکیه، لبنان و اتریش تظاهراتی علیه سیاست‌های ایران و روسیه در حمایت از بشار اسد و رژیم سوریه برگزار شد . اتفاقات اخیر شهر حلب موضوع اعتراض تظاهرات‌کنندگان است .

 

 

Türkei Proteste Solidarität Syrien Aleppo (picture-alliance/AA/O. Coban)

 

-----------

 

Österreich Proteste Solidarität Syrien Aleppo (picture-alliance/AA/A. Kiyagan)

 

تظاهرات مقابل سفارت ایران و روسیه در اتریش

 

----------------------------------

 

Türkei Proteste Solidarität Syrien Aleppo (picture-alliance/AA/O. Coban)

 

ظاهرات مقابل کنسولگری ایران در استانبول

 

-----------------------------

 

Türkei Proteste Solidarität Syrien Aleppo (picture-alliance/ZUMAPRESS/T. Berkin)

 

تظاهرات مقابل سفارت ایران در آنکارا

 

باری- ملت ورجاوند،چنین مناظری را تاکنون تجربه نکرده بود، نه؟.. لکن نوش جان !

 

زیاده جسارت است ..

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

(1) به سبک سید پوتین البته- نامبرده از سادات محترم روسیه است- م

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

خسرالدنیا و الآخره ی برجامی!

 

 

فدوی در مرور جراید شریفه ی دارالخرافه دریافت که پیاده نظام بیت، بابت ماجرای "برجام " و روابط برادر محمد(ص) جواد(ع)

 ظریف و برادر" جان کری" که به ماجرای" تام " و "جری" ، پهلو می زند، آماج جنود ظفر ورود مؤمنین واقع، و شجاعانه فرمود :

 

اعتراف می‌کنم اشتباه کردم / ! العربیه

 

در پاسخ عرضه می دارد که اولاً : یک فقره اشتباه، اصلاً قابلی ندارد،جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذاری، قهر می کند!.. از اینها گذشته ،اعلیحضرت العظما حاج آقاعلی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده،سالهاست که از بام تا شام،به حساب ملت شل و پل، اشتباهات مهلک فرموده و می فرماید،و دامنه ی جرائم معظم له مرزهای ایران سابق را درنوردیده و قدرت خدا، به احدی هم بعون الله پاسخگو نیست، حالا شما چه خبرتان است که بابت یک فقره اشتباه ناقابل به هزینه ی ملت یک لا قبا، اینهمه گرد و خاک می کنید؟

بسیار خوب بگذریم، حال برای جوری جنس ، فقره ی دیگری از عرّو تیزهای  برادرانه را، در پی می آورد،لکن در حاشیه یادآور می شود که  برادران با آنکه از یک جنس و جنم هستند اما،هیچ جور ول کن معامله ی برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف، تا مرز کنده شدن آن موضع شریف از آن برادر نبوده و شیهه کشان فرموده اند که : 

 

 سعید قاسمی از فرماندهان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران می‌گوید که «غلط‌نامه» محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، باید جلوی دوربین خوانده شود.

 

 و بعنوان مزه ! :

 او همچنین خواستار اعدام میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو تن از رهبران اصلاح طلبان ایران شد . !/ همانجا

 

 زیاده تعزیری نیست ..

 

 

 

https://vid.alarabiya.net/images/2016/12/21/3ee97d11-8bac-41fc-9a1c-7e28a74b1f7e/3ee97d11-8bac-41fc-9a1c-7e28a74b1f7e_16x9_600x338.JPG

 

عاقبت نسیه فروشی !

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"غذائی" چنین میانه ی "زندانم" آرزوست !

 

 

فدوی در ملاحظه ی خبرهای امروز، به خبرشگفت انگیز زیر رسید :

 

نخستین رستوران با طراحی زندان در شهر «جی لین» چین راه اندازی شد . ! . / آخرین نیوز

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

 

صاحب این رستوران عجیب و غریب می گوید: هدفم از ساخت و راه اندازی رستورانی به شکل زندان این بود که مردم چین قدر آزادی خود را بدانند و برای این که بیشتر قابل توجه شود، غذاهایی که در زندان ها به زندانی ها می دهند را ما در اینجا سرو می کنیم و حتی گارسونهای ما لباس مامورین زندان ها را به تن می کنند تا مشتریان بیشتر با محیط زندان آشنا شوند

 

 

http://www.jamejamonline.ir/Media/Image/1395/04/02/636021841754663870.jpg  .   http://www.jamejamonline.ir/Media/Image/1395/04/02/636021841364883071.jpg

 

 

چه عرض کند؟ آخر این حرکات بیربط چیست؟ زندان رفتن که دیگر طراحی نمی خواهد، خب بیایند ایران اسلامی، نویسنده یا خبرنگار بشوند، تا مستقیماً و بدون هیچ هزینه ای، برای سالها،به زندان اوین و توابع، منتقل شوند !...

 

 زیاده پیشنهادی نیست...

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

مینی "منا "!

 

ماجرای منا درعربستان ،که در آن شماری از مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،از طریق له شدن زیر  دست و پای یکدیگر ،شدیداً به لقاء الله پیوسته بودند، پیگیران مبسوطی داشت و هنوز هم دارد (1)؛که  فدوی با آن مشکلی ندارد، لکن پیگیری سایز کوچک منا را هم، بموجب گزارشی که در پی می آید، آرزومند است !

 

ایلنا: نائب رئیس شورای شهر تهران از مرگ یک دختر جوان بر اثر ازدحام جمعیت در مینی‌بوس محور درکه خبر داد .

 

 

برادر "طلائی" در ادامه ی خبر وحشت اثر، افزوده است که :

 

۲ ساعت و نیم بعد و در زمان بازگشت ،جنازه این دختر جوان همچنان کنار خیابان بود! .

 

 و در پایان نیز از فدوی پرسیده است که :

 

چه کسی مسئول برداشتن جسد وی از کنار خیابان بود؟

 

باری-اگر منظور شما فدوی ست، که مخالفتی نداشت، برادر "طلائی"! ، لکن احوط آنست که عمامه تان را قاضی کنید. تهیه ی بلیط یکطرفه!، و نیز در بدو ورود،ارائه ی اقاریر لازم، به اتهام مشوب کردن افکار عمومی ،توطئه بر علیه نظام، توهین به رهبری(ضپ) و عمله ی بیت، شُرب خمر و استعمال مواد مُخدّر و البته لواط ،همکاری با دول(2) متخاصم  و شرکت در کودتای ترکیه و غیره به چندین زبان زنده و مرده ی دنیا، کلی زمان می برد، قربانت گردم !، فلذا بهتر نبود که مینی بوس مربوطه در بازگشت، دخترک تنهای جا مانده را،سوار می کرد !؟

 

ای خاک ِکاهو بر سرتان!

 

 

پی نوشت

------------------------------------------

(1) خدایا اگر روزنامه کیهان نبود ما از کجا متوجه می‌شدیم کفار شش فرزند عزیز یک روحانی عظیم‌القدر را در نیجریه به همراه هزار شیعه دیگر به شهادت رسانده‌اند دولت ما که بی‌خیال خون جان‌باختگان منا شد چطور می‌تواند به فکر  شیعیان نیجریه باشد ! / یک خواننده
(2) نخیر! منظور آن وسیله نیست! این" دول" ،به ضم دال و فتح واو است، برادر،خواهر خواننده!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000                                                                               

 

مداد پاک کنی در آستین استکبار!     مکتوبات 26 دسامبر 016

 

 

مداد پاک کن ،ُمعّرف حضورخوانندگان محترم ضدانقلاب که هست؟نوع کلاسیک آن که مانند سایر محصولات،متعلق به خاج پرستان است،که معمولاً این شکلی بود :

 

 

http://vid.alarabiya.net/images/2016/06/15/e0d8356e-82cd-4ea9-adef-004e3418620b/e0d8356e-82cd-4ea9-adef-004e3418620b_16x9_600x338.jpg

 

فرمهای دیگری هم، البته بوده و هست :

 

http://vid.alarabiya.net/images/2016/06/15/df3d8c83-f60e-45f4-9cab-d6a5346ce1cb/df3d8c83-f60e-45f4-9cab-d6a5346ce1cb_4x3_690x515.jpg

 

منبع خبراما چون عقل اش به چیزها ی دیگری نمی رسد، سرش به کارُبرد دو بخش آبی و نارنجی پاک‌کن گرم شده است :

 

کاربرد حقیقی دو بخش آبی و نارنجی پاک‌کن چیست؟ / العربیه.

 

البته این نوع پاک‌کن با مرور زمان کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا پاک‌کن‌های جدید با رنگ‌های روشن و به ویژه سفید جای آنها را گرفته‌اند .

 

با شروع هر سال تحصیلی بازار خرید لوازم التحریر گرم می‌شود البته در این میان پاک‌کن به ویژه نوع دو طرفه همیشه جای خود را داشته، اما آیا تا کنون از خود پرسیده‌اید که چرا این نوع نوشت‌افزار دو رنگه ساخته شده و کاربرد هر کدام چیست؟طرف پرتقالی در این نوع پاک‌کن تنها برای پاک کردن اثر سطحی مداد روی کاغذ نازک و سفید به کار می‌رود تا زیبایی نوشته بر روی آن حفظ شود .اما بخش آبی رنگ عملا جوهر پاک کن نیست بلکه تنها برای پاک کردن اثر مداد روی کاغذهای خشن و یا تیره رنگ از جمله خاکستری و آبی روشن به کار نتیجه می دهد زیرا همیشه اثر جوهر پس از پاک کردن روی ورق باقی می ماند .

 

این حرفها دیگر کدامست؟!

 

باری خوانندگان محترم ضدانقلاب آیا ، در آن درجه از هوش و ذکاوت هستند که از همین مداد پاک  کن ناقابل، چیزی بیش از آنچه که هست، بیرون بکشند !؟ نه؟ لکن برادران ما، پیچش مو را، با آنکه زیر حجاب برتر(چادرپرکلاغی- م) را می بینند، ملاحظه کنید:

 

شیوه جدید برای پاک کردن ذهن دانش آموزان؛!

مخدوش کردن چهره امام (ره) روی پاک کن !

 

این روزها در نبود نظارت مسوولان در کتابفروشی ها و لوازم التحریر پاکن هایی برای دانش آموزان عرضه می شود که با هدف مخدوش کردن چهره امام خمینی(ره) است . /آران مغان

 

 

http://aranmoghan.ir/sites/default/files/11.JPG

 

 

تو خود حدیث مفصل بخوان از این " ُمهمَل"....

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

برادری که "برادر" هم بود!...

 

فدوی نمی داند که چرا برخی ، موقعیت تاریخی را که فراموش کن، دستکم چرا موقعیت جغرافیائی خودشان را تشخیص نمی دهند!  که فی المثل، در ممالک محروسه ی امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) ، به اتلاف عمر شریف مشغول اند!؟؛ معظم له، درست است که قرنهاست که غایب است، لکن  بحمدالله والمنة،از طریق سربازان گمنام خود، حواس شان به همه کس ،همه چیز و همه جا هست ! ..نمونه که فراوان دیده اید و " تا بی سر و پا باشد،اوضاع فلک زین سان" ،خوشبختانه خواهید دید،لکن برای تغییر ذائقه، اینمورد تازه را هم بنقل از برادر بی بی سی ببینید، که خالی از حیرت نیست  :

 

قندیل بلوچ، چهره معروف شبکه‌های اجتماعی پاکستان به دست 'برادرش' کشته شد

 

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

 

به گزارش برخی از منابع خبری به نقل از بستگان خانم بلوج، برادرش از وی خواسته بود تا حرفه "مدلینگ" را کنار بگذارد . والدین خانم بلوچ به روزنامه "اکسپرس تریبیون" گفته‌اند که وی جمعه شب (۱۵ ژوئیه/۲۵ تیر) خفه شده است .

 

آنها گفته‌اند که "وسیم" (برادرش) که ۳۰ سال دارد پس از یک مشاجره لفظی او را کشته است .

 

 

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/ws/624/amz/worldservice/live/assets/images/2016/07/07/160707143234_qandeel_baloch_pakistani_social_media_celebrity_7_640x360_bbc_nocredit.jpg

 

باری همانگونه که  ملاحظه می کنید ،آن زبان بسته، رعایت مصالح شرع انور را نیزکرده ،و مانند همنوعان ایرانی خود پس از انقلاب شکوهمند، بفرموده ی چماق آلود حضرات آیات، با قنداق به آب زده ،لکن پنداری کافی نبوده است؛ بهر روی، فدوی اگر بجای قندیل بود، حال که قرار بوده است که  شادروان بشود، با بیکنی  دل به استخر می زد!

 

زیاده عرضی نیست

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

اقدام عبادی- دریائی !                           مکتوبات 26 دسامبر 016

 

پس از امامزاده « تو گو» ، چشم فدوی به مسجد شناور هم روشن شد! باری معلوم می شود که برادران دینی،حاضر نیستند که حتا از جماعت شناور هم،دست بردارند!،باورتان نمی شود؟ اینهم سند مصور و منگوله دارش:

 

 شیخ‌نشین دوبی مسجدی شناور ویژه صیادان و افرادی که در دریاها و خلیج فارس مشغول به فعالیت هستند احداث می کند. !/ آخرین نیوز،

 

و بازهم  لابد باورتان نمی شود اگر فدوی بگوید که بانی، خاج پرستان هستند : !

طراح این مسجد هنرمند و مهندس هلندی است که طرح آن را اوایل سال جاری به هیات اوقاف و شئونات اسلامی امارات داده است.

 

 

مسجد شناور امارات

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

22دسامبر المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 
December 19th, 2016

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

تیمّم سیاسی !    

 

بنظرمی رسد که "فتح الله " ، همان "روح الله" تُرکان است!. البته با جزئی تفاوتهائی و ازآن میان اینکه، اولی مهمان آمریکاست  و دومی مهمان فرانسه بود !. مراد فدوی برادر "فتح الله گولن" است؛ که پس از کودتای بقول معروف نافرجام اخیر ترکیه،شدیداً تحت پیگرد برادر اردوغان است و ماجرای "تام و جری" را بیاد می آورد!..اخبار مربوط به ماجرای ایندو، درمنابع خبری گوناگون در دسترس است و فدوی دیگر مکرر نمی کند مگر مورد زیر که چشم اش را گرفت:

 

کشف اتاق مخفی برای دست بوسی فتح الله گولن! . /آخرین نیوز

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

" IHA " ترکیه، در یک آکادمی نظامی درشهر ازمیر یک اتاق مخفی کشف شده که اتاق بیعت فارغ التحصیلان مدرسه نظامی با فتح الله گولن بوده است . در این اتاق دو دست - با ابعاد واقعی از اسکن دست فتح الله گولن – از گچ ساخته شده و روی دیوار نصب شده بود و فارغ التحصیلان مدرسه نظامی،این دو دست را به نشانه تبرک و ابراز وفادری به جنبش خدمت می بوسیدند و آن را به سر خود می مالیدند . !

 

اینهم سند مصور و منگوله دارش :

 

 

دستان گچی فتح الله گولن !

 

 

فدوی ضمن سپاس از برادر فتح الله که فقط به گچ گرفتن دست اکتفا فرمود،!می افزاید که این را فدوی البته می فهمد و آنرا نوعی تُیمّم *ارزیابی می کند! ؛لکن در حاشیه نیز ناگزیر به یادآوری این نکته است که درمقام مقایسه با ترکان، ما  چقدرخوشبختیم چرا که بحمدالله والمنة،ما اصل اش را بوجه زیر و حتا به تکرار، داریم و نیازی به نوع گچی اش نداریم، بله، دارندگی ست و برازندگی! ؛ تا اعدام شود، هر آنکه نتواند دید!

 

زیاده افتخاری نیست..

 

   

.      

 

پی نوشت

------------------------------

* تَیمّم: بجای وضو و غسل بهنگام بیماری یا در جائی که آب در دسترس نیست،صورت  و پشت دو دست را با خاک مسح کردن- واژه نامه نوین 313

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

کاف یا گاف، چه فرقی می کند؟  

 

بمنظور تبیین نکته ی ناقابلی که در پی می آید،احوط آنست که برای دستگرمی،نخست به اتفاق،به خبر زیر نگاه کنیم:

 

گاف مضحک" تد کروز " درباره ایران ./ آخرین نیوز – تیتر

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، روز چهارشنبه، سناتور تد کروز در سخنرانی‌اش در گردهمایی ملی جمهوری‌خواهان گفت: ایران یک روز ملی به نام «روز مرگ بر آمریکا» دارد.وی افزود: مقامات حزب دموکرات تصور می‌کنند می‌توان با کشوری که چنین تعطیلاتی دارد توافق کرد. دوستان من! این دیوانگی است!.

 

و پاسخ همتای آخوندی، برای جوری ِ جنس  :

 

اما این گفته وی اشتباه است. درست است که ایران هر ساله مراسم 13 آبان – سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا – را برگزار می‌کند اما وب‌سایت حقیقت‌یاب «پولیتیفکت» اعلام کرده است چنین روزی به عنوان یک روز تعطیل ملی در تقویم ایران وجود ندارد.تد کروز از «شعار مرگ بر آمریکا» برای تاکید بر سیاست خارجی آمریکا استفاده می‌کند. اما این ادعای وی کاملا اشتباه است.

 

باری- راستش را بخواهید، پس از انتشار اسناد مُعانقه ی طولانی حضرت امام(ل) بارؤسای جمهور آمریکا  از "کندی "به اینسو، و نیز قول برادرانه ی معظم له ،مشعر براینکه حافظ منافع آمریکا در ایران خواهد بود، فدوی در باب عرّ و تیز برادران،از هر طرف که باشند، هیچ نگرانیی ندارد! ؛ بویژه که امام راحل(ل) در مقابل ،فقط خواسته بود که شیطان بزرگ، عرّ و تیزپامنبری ها بر علیه آمریکا را ندیده و نشنیده بگیرد!خب  بر این پایه ،دیگرچه فرقی می کند که " تد کروز " و یا آیت الله گرگعلی( احمد خاتمی- م) چه می فرمایند؟

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

شگفتی  

 

...عجب! ... فدوی چقدر خوشحال شد !، باور بفرمایید نمی دانست که معتادان گرامی، بیش از مقام معظم رهبری(ضپ) و توابع، به آثار تاریخی ایران سابق، علاقه دارند ! اینهم سند مصور منگوله دارش :

 

پل سه هزار ساله شوشتر محل تجمع معتادان ! / پارسینه – تیتر

 

پل سه هزار و ٤٠٠ساله شوشتر محلي براي حضور معتادان و سوزاندن ديواره اين پل به اين دليل !

 

 

زیاده میراثی نیست

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

فرقی نمی کند !  

 

فدوی با ملاحظه ی تیتر توأم با پرسش زیر،پنداشت که پاسخ را که باید خودِ تسبیح باشد،!می داند :

ماده مخدر تسبیح چیست؟!/ آخرین نیوز

لکن پاسخ درست چنین بود :

این ماده مخدر که تسبیح نام دارد، همان آمفتامین است که در ساخت دیگر مواد شیمیایی مخدر مثل شیشه استفاده می‌شود. با این وجود، تسبیح اثرات مخرب و سنگینی در جسم و روح افراد می‌گذارد. 

 

باری شما را نمی داند، لکن فدوی  بر این باور است که تسبیح زیر،بمراتب،کشنده تر است !

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

آدرس عوضی  

 

فدوی گاه از برخی فرهیختگان ایرانی بابت انتظارات حیرت انگیزشان از حضرات،شدیداً حیرت می کند !

مثل اینکه فی المثل ما از گربه انتظار داشته باشیم که بخاطر ما هم که شده، " میو میو" نکند !، شدنی ست آیا ؟! حالا حکایت لیلی گلستان است که بنقل از دویچه وله ، چنین موئیده است :

 

لیلی گلستان به روحانی: ما اهل فرهنگ دل‌مرده و جان به‌لب هستیم !

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

 

لیلی گلستان در نامه‌ی سرگشاده‌ای خطاب به رئیس جمهور ایران از فشارها و محدودیت‌هایی که بر اهل فرهنگ و آثار هنری تحمیل می‌شود به شدت گلایه کرد . او اهل فرهنگ را آبروی مملکت خوانده و از روحانی می‌خواهد آنها را دریابد .

 

راست اش را بخواهید،فدوی ابتدا نمی خواست که  در این باب چیزی بگوید، لکن چون دندان برادران را عجالتا کشیده اند و در اعتکاف هستند !عرض می کند که فرهنگ، از نظر عمله ی بیت، عبارت است از چیزهائی از قبیل  فرهنگ شهادت، حجاب برتر(چادرپرکلاغی- م)- چفیه، عروسکهای ارزشی برا ی کودکان و ...فلذا شما با حضرات عمیقاً اختلاف مفاهیم دارید یعنی، به آنچه شما می گویید یاس، حضرات  حتا نمی فرمایند بنفشه، می گویند کلنگ ! شما در این دو آیا ، سنخیتی می بینید؟ اگر نه، پس صدور نامه ای به ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی ،با آنهمه "سلام و صلوات" دیگر چه صیغه ای ست؟*

 

پی نوشت

 

* این نامه با "سلام و صلوات بسیار" آغاز شده و چنین ادامه می‌یابد: «من به شما رأی دادم و نه به وزرا و وکلایتان، پس روی سخنم فقط با شماست و لاغیر . دلم می‌خواست روبه رویم نشسته بودید و حرف‌هایم را نه آرام بلکه با فریاد می‌گفتم ..../ همانجا

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

اعتراض 

 

 

فدوی درست است که آدم آرامی ست و اهل گرد و خاک و بلوا نیست، لکن برخی خبرها،مانند خبری که در پی می آید را ، هیچ جور بر نمی تابد!:

 

امپراتور ژاپن به دلیل کهولت سن از سلطنت کناره گیری می‌کند/ العربیه- تیتر

 

باری-  مردم ژاپن را نمی داند، لکن فدوی هیچ جور زیر بار نمی رود، زیرا نامبرده - چه کم از جنتی دارد؟ !

 

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

نوعی معامله به مثل ،18+!

 

تصویر دردناکی را که در پی ملاحظه می کنید،صحنه ی هولوکاست برادران داعش برونمرزی، در یکی از میادین موصل است، که در آن دخترکان دلیر کُرد، بعلت امتناع از پذیرفتن بردگی جنسی ،در قفس به آتش کشیده می شوند.

 

 

 

که البته آنرا دختر ُکرد بشرح زیر تلافی کرده است :

 

یک دختر کُرد در حال مداوای یک عضو داعش در عراق !

 

 

به فدوی مربوط نیست ها، لکن بزرگواری هم آخر حدی دارد، دختر خوب!

 

بعدالتحریر:

 

فدوی برای جوری جنس، یک فقره اظهار نظر/ درخواست یک پیاده نظام حکومت اسلامی درونمرزی(داعش درونمرزی - م) که پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) است در پی می آورد :

 

بعدالتحریر:

 

فدوی برای جوری جنس، یکی دو فقره اظهار نظر/ درخواست پیاده نظام حکومت اسلامی  درونمرزی(داعش درونمرزی - م) ،که پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) است در پی می آورد :

 

 

 

خانمى در حال نواختنِ كمانچه در خيابان وليعصر. ‏تهران/عکاس: ميلاد قربانى

و حالا خوانندگان محترم ضدانقلاب!، این شما،  و این برخورد داعش درونمرزی با دخترکان گرفتار و ناگزیر ایرانی :

 

الف- به نظر من باید این مطرب را که هنجارهای جامعه ما را به سخره گرفته در قفس آهنی بسوزانیم تا درس عبرتی برای سایر مطربان هنجارشکن باشد!

 

ب- بجای حمله به سفارت عربستان به این خانم حمله کنید!!!!!

 

پ - این عکس پر از بدآموزی است:


1. موسیقی پلید
2. ساز منحط کمانچه
2. دختر بد جحاب
3. پوشیدن ساپورت
4. آرایش نامتعارف
5. پوتین های متبرج
6. ناخن های لاک زده
7. آستین های کوتاه
8. لبای های رنگارنگ و تحریک کننده


و...سرانجام،عذربدتر ازگناه کاربری از زبان داعش درونمرزی:

 


توقع دارید جوانها با دیدن این عکس ها حالی به حالی نشوند؟ !توقع دارید فساد زیاد نشود؟ توقع دارید اسیدپاشی نشود؟
وقتی جوانی این چیزها را می بیند و نمی تواند به آنها برسد به سراغ دزدی و چپاول می رود. با دیدن همین عکی هاست که تخم مرغ دزد، شتر دزد می شود و در آینده تبدیل به غارتگر بیت المال و اختلاس کنندگان هزار میلیاردی می شوند.
خانم ها دست بردارید از ترویج فساد تا مشکلات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و خشکسالی و هوای آلوده و زلزله و ... حل شود.!!!!!!

 

علاج واقعه قبل از وقوع:

 

باری- بموجب آنچه که پیش از این گفته آمد، فدوی به دختر عزیزی که در پی ملاحظه می کنید، شدیداً توصیه می کند که تا برادران داعش درونمرزی نرسیده اند،سازش را جمع کرده، و از محل حادثه، بگریزد زیرا وقتی برادران با دخترک نوازنده ی کمانچه که تازه چند سیم بیشتر ندارد،در قفس آهنی می سوزانند،تکلیف سنتور که چیزی حدود 90 سیم دارد، معلوم است!

 

و من الله التوفیق

16 دسامبر 016

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

اهمال 

 

فدوی از دست اندرکاران سینمای ایران سابق،شدیداً حیرت می کند که چگونه بازی و هنرنمائی سره از نا سره را تمیز نمی دهند؟ این معنا را فدوی از مرور خبر زیر دریافت:

 

چرا در سینما به الهام چرخنده نقش نمی دهند؟ / سینماژورنال- تیتر

 

و در متن خبر،به نقل از آن ضعیفه ی سجادیه آورده است:

به گزارش سینماژورنال چرخنده که آخرین تجربه بازیگریش در سینما به ۳ سال پیش بازمیگردد و فیلمی به نام “اسبها همچنان می تازند” که با نام “عشق و جنون” اکران شد و حتی ۳۰ میلیون هم نفروخت(!) پیرامون فعالیتهای اخیرش به “باشگاه خبرنگاران” اظهار داشت: هم‌اکنون دوسال است که در سینما نقشی به  من پیشنهاد نشده است !

 

فدوی که سر در نمی آورد؛ یعنی چه آقا؟ یعنی شما بازیهای هنرمندانه ی او را درشوهای تلویزیونی رومنبری(روحوضی سابق- م)،ندیده اید! وی در بازیگریهای شگفت انگیز و نیرومندش ،چندان موفق بود که حتا مقام معظم رهبری (ضپ) {که  جهان "رنگی" ازوست" }را شدیداً رنگ فرمود ! تا آنجا که دستخط ملوکانه بجهت او درهامش یک جلد قرآن مرحمتی، بشرح زیرشرفِ صدور یافت :

 

بسم الله االرحمن الرحیم

 

سرکار خانم الهام چرخنده

 

از اهداء انگشتر متبرکه سپاسگزارم.صراحت و شجاعت شما را تحسین می کنم. از خداوند متعال برای شما توفیق روزافزون میطلبم

 

حال فدوی از مقام سفارت ایشان

 

خب این ضعیفه ی سجادیه دیگر چه کند که شما بپذیرید که وی،بازگر َقدَری ست، هان؟

 

3 اگست 016

قبل از عمل

 

 

بعد از عمل

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

   

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

روحانی کنترل کامل حلب از سوی نیروهای دولتی را 'موفقیت مردم سوریه' دانست/بی  بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: یعنی چه برادر کلید الاسلام؟  حضرت آقا(ضپ) ،پس از آنهمه ریخت و پاش از جیب خالی ملت یک لاقبا،معاذالله  این وسط مدادتراش است !

 

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، در گفتگویی تلفنی با بشار اسد، همتای سوری خود تاکید کرده است که کشورش "تا بیرون راندن تروریست‌ها از سوریه، در کنار دولت و ملت این کشور می‌ماند ."

 

---------------------

 

برای اولین بار در ۸ سال اخیر ایران در میان پنج زندان بزرگ روزنامه‌نگاران نیست ' /بی  بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، برادران پوزش خواستند و گفتند که این تنزل درجه را که بعلت اشتغالات عمله ی بیت در حلب بوده است، بقول عوامASAP جبران خواهند کرد، برادر بی بی سی!

 

------------------------

 

رهبر معظم انقلاب: رژیم صهیونیستی ۲۵سال آینده وجود نخواهد داشت / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: لکن حضرتعالی و البته آیت الله جنتی، بعون الله وجود خواهید داشت!

 

------------------------

 

روحانی پیروزی سوریه در حلب را به اسد تبریک گفت / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: عوضی گرفتی به حضرت آقا(ضپ) باید تبریک می گفتی، برادر کلیدالاسلام!!

 

لاریجانی در نشست امنیتی تهران: ایران دشمن عربستان سعودی نیست/بی  بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: این را حتا فدوی بیسواد هم می داند که حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) دشمن هیچکس جز ملت ایران نیست، برادر علی(ع) لاریجانی نجفی!

 

----------------- 

 

برخوردهای قهری و خشن با دستفروشان در ایران همچنان ادامه دارد. در موردی تازه، رسانه های ایران از ضرب و شتم زنی ۷۰ ساله در اهواز خبر داده اند که به گفته فرزندش، حالش خوب نیست. گفته می شود ماموران با باتوم الکتریکی، به او شوک وارد کرده اند/ .بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: آن زبان بستگان،بدون باتوم برقی هم اعتراف می کردند،برادر بی بی سی!

 

--------------------------

 

دادستان کل: فضای مجازی جای حمله به مقدسات شده است . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: خب به مقدسات (از ع تا عج)بگو جاخالی بدهند،اینهم آخرکاری داشت که مزاحم شدید،برادر بیدادگر؟!

 

---------------------------

 

وزیر نیرو: شرایط آبی ایران در حد فاجعه است/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی:  این چه فرمایشی ست؟ ما تجربه ی کربلا و حسین(ع) تشنه لب را داریم ،برادر نیرو!

 

------------------------

 

ایران 'در شرکت فروشنده زیردریایی به اسرائیل سهام دارد ' / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: ایوای ! با توجه به اسراییل تا 25 سال دیگر محو خواهد شد، تکلیف سهام فتوای حضرت آقا(ضپ)؛ چه می شود ؟!

 ------------------------------

 

حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی* کشور تأیید شد / میزان

 

تحشیه ی فدوی:  شدیداً واضح و مبرهن است که فدوی،با برادرزنجانی هیچ نسبتی اعم از سببی و نسبی ندارد،  لکن احوط آن بود که ایشان هم مانند لواط الإسلام والمسلمین حاج آقا سعید طوسی ،اندکی عقل می داشت و می گفت که در صورت اعدام، صد نفر را با خودش پایین می کشد،و در اینصورت،بجای حکم اعدام ،جایزه می گرفت!

پی نوشت

--------------------

*آلی هم بنویسید،درست در می آید!

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

از کلمات مصّورحمار(برگزیده ی ماه)

 

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،و ضدِ کلمات قصار است!

 

علما در امر به معروف حق برخورد فیزیکی هم دارند !/ مهدی هادوی تهرانی – دیگربان

 

و در تکمیل مهملات داهیانه:

 

 علما که نایب امامان معصوم هستند٬ ولایت دارند و در امر به معروف و نهی از منکر حق برخورد فیزیکی با خاطیان را دارند

که البته جد اعلای فدوی هم کم و بیش، همین را فرموده است:

حجت الاسلام کتک می زند

بر سر و مغزت دگَنَگ م یزند

گر نرسد بر دگَنَگ دست او

دست به نعلين و چسک می زند

اين دو سه گر هيچ کدامش نشد

با حنک و تحت حنک م یزند

ور بکند پا به ميانی فلک

چوب به پاهای فلک م یزند

چک زنی سختی بود این پهلوان

ملتفتش باش که چک   می زند

چون ببرد دست به سیخ کباب

بر جگر ریش نمک می زند  *

----------------------------------------------------------

*بنقل از تذکرة الاشقیاء – گزیده طنزهای سیاسی حمیدرضا رحیمی- (ج 1 و2)ص 354

این چند بیت را استاد در هجو شیخ فضل الله نوری )ل (که سلف حضرت امام )ل ( و مقام معظم رهبری بوده،سروده است!

 

 

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

16 دسامبر المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

 

 

December 12th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

اصلاحات ارزی!

 

احوط آنست که بعنوان دستگرمی،نخست  به خبر زیر نگاه کنید :

 

هیئت دولت ایران جزئیات لایحه ای را تصویب کرده که بر اساس آن واحد پول ایران از ریال به تومان تغییر می کند .

 

باری- تعریف از خود نباشد،لکن  خوانندگان محترم ضدانقلاب ،لابد در جریان هستند که فدوی ،بی آنکه آخوند ،اعم معمم و مکلا باشد،به نتایجی در اقتصاد مقاومتی که ترمی غیر قابل تعریف در اقتصاد جهان است،سالها پیش از برداران دانشمند، به نتایجی بشرح زیر رسیده است؛ اینهم سند منگوله دارش  :

 

بنبال شکوفائی بیش از حد اقتصاد حکومت اسلامی  و بهبود چشمگیر وضع  اقتصادی مردم،بانک مرکزی ایران،با تأییدات خداوند متعال و با ابراز خرسندی(3)بسیار،تغییر واحد پول کشور را طی اطلاعیه ای، به آگاهی عموم رساند.به موجب این اطلاعیه،واحد پول کشور از ریال به کیلو، تغییر یافت(1)

 

 و اینهم انشائی که ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)، از روی دست فدوی گردن شکسته نوشته است :!

 

نسیم آنلاین »: ظهر دیروز وقتی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مختلف قصد داشتند تا جدیدترین مصوبات هیات دولت را روی خروجی خودشان قرار دهند، با یک خبر عجیب و غیر منتظره رو به رو شدند. هیات وزیران در جلسه‌ای که با ریاست حسن روحانی تشکیل داده بود، طی بررسی لایحه قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی تغییر واحد پول کشور را از ریال به تومان به تصویب رساند. طبق این مصوبه از این پس قرار است هر تومان برابر با 10 ریال باشد .

 

خب آیا  احوط آن نبود که برادران میان ُبرد زده و مستقیماً به "کیلو" می رسیدند؟!

 

زیاده پیشنهادی نیست

 

---------------------------------------                                       

 

تنفس ممنوع- گزیده طنزهای سیاسی- حمیدرضا رحیمی  ص 107 چاپ اول می 2003/خرداد 1381  

 

 

0000000000000000000000000000000000000000

 

 

نتیجه

 

فدویِ منتظرالظهور(عج)، در تمام این سالهای طلائی حضرت امام راحل(ل) و امام حاضر(ضپ)، دل صاحب مرده اش به این خوش بود که :

 

نیم بیت

دستی از غیب برون آید و کاری بکند!

 

که چون آیت الله دستغیب، در حریان آن انفجار کذائی،مع الاسف دست اش را نیز با خود از جهان فانی به جهان باقی برده بود،  فدوی امید چندانی نداشت فلذا همینطور ارّه به ماتحت ، در انتظار پایان داستان مانده بود ؛ لکن- پایان سخن شنو که ما را چه رسید- :

 

نقدی از فرماندهی بسیج رفت، غیب‌پرور جانشین او شد/ بی بی سی

 

مقدمتاً و جهت مزید استحضار عرض می کند که مننظور از "نقدی" در خبر منقول از برادر بی بی سی، بقول عوام cash  نیست ! بلکه منظور برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی، ریاست محترم چماقداران بیت است که به پیشنهاد سرلشگرپاسدار محمد(ص)علی(ع) جعفری، فرمانده سپاه،و حکم حضرت آقا، چماق مرحمتی مقام معظم رهبری را به برادر پاسدار غلام حسین(ع) غیب پرور سپرد تا بعون الله ،در مبارزه ی صمیمانه با مردم، ،به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ)، مُستظهر بوده باشد.

 

باری- همانگونه که در تصاویر هم ملاحظه می کنید، مابه التفاوتی به سود ملت در کار نیست و هر دو مزین به  چفیه یزدی اند.!

 

زیاده عرضی نیست ...

 7 دسامبر 016

 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

عمامه ی صورتی !   

 

همگان می دانند و بارها نیز شنیده ویا خوانده اند که مقام معظم رهبری(ضپ)در هر موردی، فصل الخطاب است و اوامرشان البته لازم الاتباع . باری داستان کوتاه زیر را نخست برای دستگرمی بخوانید :

 

کودک خردسال به رهبر انقلاب چه گفت؟   !/ آخرین نیوز،

در حاشیه دیدار خانواده‌های شهدای مدافع حرم با رهبر، نهال دختر چهار ساله جلو می‌رود و با رهبر صحبت می‌کند


«نهال! حاج آقا رو دیدی چی گفتی بهشون؟
- رهبر؟!
- آره!
- رفتم گفتم کُلاتُ مامانت برات درست کرده؟! گفت آره . گفتم میدی به من؟
گفت این مال منه. یکی دیگه برات میخرم!
گفتم پس صورتی بخری ها !!!»

 

خلاصه،فدوی این حرفها سرش نمی شود، رهبر انقلاب است و قول اش !  

 

 

حالا نه،لکن انشاءالله بزرگ که شدی ،اعدامت می کنیم !

فدوی عجالتاً عمامه ی صورتی را هم به سیاه و سفید پیشین، علاوه می کند!

 

 

000000000000000000000000000

 

 

تنوع    

 

... جداً که جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، جامعه ی افراط و تفریط هاست.سرزمین گمشدن دکلهای نفتی و اختلاسهای میلیاردی ست و درعین حال، مو را از ماست کشیدنها، و از سوراخ سوزن رد شدنها، اما از دروازه  رد نشدنهاست !...مانند این برادر، که خودنویس را با دکل نفتی، عوضی گرفته است !

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

بشارت  

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب،احوط آنست که اینقدرآبِ سنگین به آسیاب دیجیتالی "دشمن" نریزند وکمی هم ملاحظه ی مصالح را بفرمایند(1). ناگفته پیداست که فدوی، قصد هیچگونه دفاع و حتا توجیه عملکرد حضرات را ندارد، لکن بر این باور است که : عیب می جمله بگفتی " ضررش" نیز بگوی !(2) یعنی ، لکن اینطورها هم نیست که چیزی بیش از 150% از خبرهای برآمده از جامعه ی شکوهمند  اسلامی،خبرهای بد یا بسیار بد باشد ، خبرهای خوب، هر چند گاه هم،  کم نیست لکن :

 

بیت

چشم دل باز کن که جان بینی

آنچه نادیدنی ست، آن بینی!

 

باری- بعنوان مستوره به یک خبر خوب، و بلکه خیلی خوب از معاون قوه قضائیه نگاه کنید :

از بدحجابی به سمت بی‌حجابی می‌رویم !/ دویچه وله

 

تبریکات فدوی منتظرالظهور را هم بپذیرید !..

 

پی نوشت

 

(1) ساختمانی یا غیر ساختمانی اش دیگر فرقی نمی کند !

(2) گفتن ندارد که منظوز از "می" در اینجا، می عرفانی ست و لاغیر !..حافظ هم آنهمه ابیات را در منقبت "می" بیخود فرموده است !

 

 

 

فدوی محو صورت شهروند گرفتار را می فهمد، لکن محو صورت چماقدار بیت را نمی فهمد !

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

امتحان هوش

 

فدوی موضوع تصویری را ،بوجهی که در پی می آید، بین خوانندگان محترم ضدانقلاب،به آزمون

گذاشت :

 

 

و بعنوان راهنمائی :

 

 

و نیز:

 

 

که شوربختانه حتا یک پاسخ درست هم دریافت نشد و جایزه ی نفیس، دوباره ماند روی دست فدوی!. باری عمده ی پاسخها برای تصاویر اول و دوم، قمه زنان ابا عبدالله(ع) در ماه مبارک محرم اخیر، و برای تصویر سوم،حمله ی هوائی به حلب در سوریه بود که قدرت خدا همگی غلط بودند و پاسخ درست برای هر سه تصویر،نتیجه ی مسابقه پرسپولیس و استقلال خوزستان است !

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

وقتی که امام رضا(ع) نطلبد !

 

عملیات محسوس و نامحسوس برادران نیروی محترم انتظامی متخلص به "ناجا" ، که با تمام گرفتاریها، از مبارزه ی صمیمانه با مردم غافل نمی شوند، تنها محدود به دستگیری و حبس دانشمندان و  پژوهشگرانی که بی احتیاطی کرده و به وطن سابق مسافرت کردرده اند، نمی شود،بلکه حضرات حتا از یک مجری ترانه های درخواستی هم، نمی گذرند، ! اگر باورتان نمی شود، به فرازهائی از خبری که در پی می آید، نگاه کنید :!

 

دستگیری مجری زن «فارسی وان» در مشهد؛ مجری ترانه های درخواستی بوده ام / عصر ایران- تیتر

 

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

 

زن جوانی که به عنوان مجری در شبکه های ماهواره ای فعالیت می کرد پس از ورود به مشهد ، با صدور دستور قضایی توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی دستگیر شد .
 
به گزارش روزنامه خراسان، این زن که حدود 38 سال دارد پس از آن که از دوبی به مشهد سفر کرد، تحت تعقیب نیروهای انتظامی قرار گرفت و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی با کسب دستور از معاون دادستان مشهد، وی را در یک منزل مسکونی شناسایی و بازداشت کردند .

این زن که «ف. د» نام دارد و معروف به «الی» است به عنوان مجری در برخی شبکه های ماهواره ای مانند «فارسی وان» و «پرشین تی وی » فعالیت داشت . وی مدعی است در دوبی به امر خرید و فروش املاک اشتغال دارد و در تلویزیون های ماهواره ای نیز مجری گری ترانه های درخواستی را به عهده داشته است و علاوه بر آن در زمینه تبلیغ کالا و همچنین محصولات آرایشی فعالیت می کرده است .

 

ضمنا، به استناد همین خبر،بر فدوی معلوم شد که حتا یک مجری ترانه های درخواستی هم،می تواند دولت ابد مدت را،سرنگون کند :
 
این زن که روز گذشته به اتهام تبلیغ علیه نظام و به نفع معاندان از طریق مجری گری در شبکه های ماهواره ای بازداشت شد در اعترافات خود اظهار کرد.......

 

در حالی که از این زن تصاویر نامناسب و زننده ای کشف شده است، وی با صدور قرار قانونی در اختیار ماموران انتظامی قرار گرفت تا بررسی های بیشتری در این باره انجام گیرد . !

 

برادران ، جداً که  خسته نباشند !....ای خاک کاهو بر سرتان!

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

از التفاتهای  برادرانه !

 

فدوی در مرور خبرهای امروز دارالخرُافه بنقل از دویچه وله دید که :

 

روزنامه "ایران" در شماره امروز خود (۱۰ تیر/ ۳۰ ژوئن) از صدور حکم اعدام برای دو متهم تجاوز به یک توریست فرانسوی در کوهپایه‌های اطراف تهران خبر داده است .x

و بعنوان سابقه می افزاید :

 

زن توریست جوان فرانسوی که روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ به ایران رفته بود، دو هفته بعد به یک کلانتری در تهران رجوع کرد و گفت که در حال خستگی از کوهنوردی در ارتفاعات فرحزاد تهران از سوی ۴ افغان برای رفع خستگی به باغی دعوت می‌شود و مورد تجاوز قرار می‌گیرد. در پی تحقیقات پلیس دو تن از متجاوزان دستگیر می‌شوند، اما دو متحاوز دیگر از مرز تایباد به افغانستان می‌گریزند .

 

محاکمه عاملان دستگیرشده پشت درهای بسته انجام گرفته و دادگاه برای آنها حکم اعدام صادر کرده است. یک افغان هم که در فراری دادن دو متهم پرونده دخالت داشته، به پرداخت جزای نقدی محکوم شده است. دو متهم متواری پرونده همچنان تحت تعقیب هستند .

 

 همانگونه که ملاحظه می شود ، قربانی و متجاوزان، هیچکدام ایرانی نبوده اند.این پدیده اما در ایران اسلامی مسبوق به سوابق مبسوطی نیز هست،(1) که نتیجه اش البته با  بقول عوام case حاضر،مبالغی توفیر دارد که  فدوی می کوشد آنرا به اتفاق خوانندگان محترم ضدانقلاب،به اجمال و اختصار مرور کند .مقدمتاً، باور بفرمایید که ستون " کلمات حمار"ِ فدوی(2) ، بعلت کثرت فرمایشات حضرات،هفته ای چند بار ُپر می شود! برای دستگرمی،عجالتاً  به این یکی ، که در برخورد با عدم تمکین زنان معترض و دلیر ایرانی با حجاب اجباری ،بنقل از خبرگزاری وابسته ی تسنیم نگاه کنید تا رستگار شوید :

 

توجیه و تبلیغ تجاوز جنسی در خبرگزاری وابسته به سپاه / دویچه وله – تیتر

 

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

 

خبرگزاری تسنیم در واکنش به کمپین "آزادی‌های یواشکی زنان" مطلبی منتشر کرده که در آن تجاوز جنسی پیامد منطقی آزادی زنان قلمداد می‌شود. نویسنده می‌گوید با پذیرش آزادی زنان باید "حق التذاذ" مردان را هم پذیرفت . !

 

یعنی :

 

اگر زنان حق داشته باشند "زیبایی‌های خود را برای مردان آشکار کنند، باید طبق منطق سست غربی متقابلا حق التذاذ (2) مرد را هم در نظر بگیریم ." ! / همانجا

 

و البته " دلایل قوی باید و معنوی"  ! :

 

«پس [مرد] حق دارد از چیزی که از آن خوشش می‌آید بهره ببرد. بنابراین چیزی به نام تجاوز معنا پیدا نمی‌کند .» !

 

اگر گفتید که این مهملات برادرانه را، که مسبوق به سوابق مبسوطی نیز هست، در حمایت از چه اقدامِ "خدا پسندانه "ای، صادر فرموده اند؟ ؛ یادتان نیست؟ خب کاری ندارد، بشرح زیر یادآوری می کند :

 

روز چهارشنبه (۱۹ خرداد / ۹ ژوئن) تعدادی از رسانه‌های ایران از حمله گروهی متجاوز به یک میهمانی خانوادگی در حوالی خمینی‌شهر خبر داده و از بستن دست و پای مردان حاضر در میهمانی و تعرض جنسی به زنان نوشتند .

 

به نقل ازاین رسانه‌ها، میهمانی خصوصی یادشده در روزهای نخست خرداد با شرکت ۱۴ میهمان در باغی خارج از شهر برگزار شده و گروه ۱۲ نفره‌ای از "اراذل و اوباش" که در همان حوالی مشغول باده‌گساری بوده‌اند، از دیوار محل جشن بالا رفته و پس از ربودن میهمانان زن، به آنها تجاوز کرده‌اند. طبق اخبار، یکی از زنان قربانی باردار بوده است . / همانجا- 2011

 

آیا لازم است که فدوی،شیوه ی مرضیه ی برادران ، پیرامون چگونگی رسیدگی به اینگونه مسائل را که  از ماجراهای کوی دانشگاه تا کنون،به محکومیت قربانیان ختم شده و می شود را هم نقل کند؟.. بسیار خوب فدوی آتش به مال اش زده و  آنرا هم بقول عوام  at no additional charge  در پی می آورد:

 

شماتت قربانین تجاوز در خمینی(ل) شهر !/ تیتر- همانجا

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

امام جمعه و پلیس زنان را مقصر می‌دانند !

 

رییس اداره آگاهی اصفهان، دلیل آزار جنسی زنان حاضر در یک میهمانی در خمینی شهر را رفتار و پوشش آنان دانست. ! امام جمعه خمینی شهر هم گفته که افراد مورد تجاوز قرار گرفته با "رقاصی و شراب‌خواری" دیگران را تحریک کرده‌‌اند . !

 

زیاده عرضی نیست

 

 

پی نوشت

 

  1. تجاوز گروهی به زنان در باغی در خمینی‌شهر در خرداد ۱۳۹۰ یا تجاوزی مشابه در قزوین در آبان ۱۳۹۴ / همانجا
  2. کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ "کلمات قصار" است!
  3. منظور برادران از" حق التذاذ " ، تجاوز به ُعنف است! – م.

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

قیصرانه ها

 

اشاره

 

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! : حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار آقای سائولی نینیستوو رئیس‌جمهوری فنلاند با اشاره به پدیده تروریسم به‌عنوان یکی از مصائب دردناک جامعه بشری..... / ! آخرین نیوز

 

حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر !

 

------------------------------

 

نیم میلیون مرد عربستانی از زنان خود کتک خورده اند! / پارسینه- تیتر

روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع نوشت:

 

مرکز مشورت‌های اجتماعی "واعی" گزارش داد که  بیش از نیم میلیون مرد عربستانی از همسران شان کتک خورده‌اند.

 

--------------------------------------------

اسماء اسد: "بشار" تغییری نکرده و همچنان عاشق سوریه است / ! آخرین نیوز

 

 حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر !

 

---------------------------------------------------

 

احمد خاتمی٬ امام جمعه موقت تهران :

 

زندگی رهبر از هدایای مردمی می‌گذرد٬ مکارم با حق‌التالیف زندگی می‌کند/ دیگربان

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-------------------------

 

"تمامی اعزام‌ها به سوریه داوطلبانه است و ظرفیت این اعزام‌های مستشاری هم بسیار محدود است. امروز حتی ارتشی‌ها هم برای اعزام به سوریه و دفاع از حرم اهل بیت داوطلب هستند و از طرف دیگر بسیجیان هم برای تحقق دفاع از حرم، سر و دست می شکنند. حتی ارباب رجوع‌های معمولی هم به ما اصرار می کنند که به سوریه اعزام شوند ." / بی بی سی

سرتیپ رسول سنایی راد، معاون سیاسی سپاه پاسداران

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------

 

ایرا رسم ما این است که در امور داخلی سایر کشورها دخالت نمی‌کنیم ! / البرز نیوز- محمد(ص)جواد (ع)ظریف، وزیر خارجه ی بیت

 

حرفا میزنه فیصر، چشا میرن مغز سر !

 

---------------------

 

ایران اتهام ارسال سلاح به شورشیان یمن را رد کرد! / العربیه- تیتر

 

حرفا میزنه فیصر، چشا میرن مغز سر !

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

   

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

بازیگر نقش ابن‌ملجم: وحشت داشتم / وقتی که با شمشیر بالای محراب علی(ع) ایستادم، درونم آشوب بود/! آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : اگر کهریزک بودی چه می کردی،برادر ، کریم اکبری مبارکه،؟!!

 

 

 

 

گریم ترسناک امیر جعفری در نقش ابن ملجم/ ایلنا

 

 

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

شریفی‌نیا: فحش می دهند چون مدافع حرم و انقلاب هستیم /آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی:  خود کرده را تدبیر نیست، برادر بازیگر!

 

-------------------------

 

نماینده مردم تهران گفت: طعم اشرافیت زیر زبان همه ما رفته است فقط مردم هستند که این طعم را نمی‌چشند . /آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: چیز مأکولی ست، نه برادر نماینده؟!

 

------------------------------

 

نمایندگان پارلمان درترکیه از لایحه‌ای حمایت کرده‌اند که براساس آن مردانی که به تجاوز به دختران زیر سن قانونی متهم شده‌اند در صورتی که با آنها ازدواج کنند، از اتهام تجاوز تبرئه می‌شوند .

 

تحشیه ی فدوی: لکن اگر مثل مال ما،قربانیان پسر باشند، چه می شود؟!

-----------------------------------------

 

کشور با رکود شدید و بیکاری گسترده مواجه است؛ تیم اقتصادی دولت کجاست؟ تسنیم- تیتر محمد(ص)نقی(ع) لطفی امام جمعه ایلام

 

تحشیه ی فدوی: جسته است فدوی، یافت می نشود،برادر حجت الاسلام!

 

-----------------------------

 

چرا مسئولان به خودروی برقی"نه" می‌گویند؟

 

تحشیه ی فدوی : چون خوف آن دارند که برق اش بگیردشان!

 

----------------------------

 

"فرمانده سایه " ، "ژنرال بین‌المللی"، "شبح فرمانده"، "فرمانده مرموز"، "کابوس دشمن"، "مالک اشتر زمان"، "ژنرال حاج قاسم""شهید زنده" ، "قهرمان ملی"  و چندین لقب دیگری که مخالفان و هوادارانش به او می‌دهند، همه نشان از شهرت او در داخل و خارج دارد . . /بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : اوس قاسم، که ایهامی هم به شغل اصلی قاسم سلیمانی که همانا بنائی باشد، از همه بهتر است،برادر بی بی سی!

 

-----------------------------------

 

امام جمعه مردم شهرستان چایپاره به دلیل مشکلات شخصی از سمت امام جمعه‌ای استعفا کرد . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : امام جمعه هم مگر شغل است ؟!

 

----------------------------------------

 

جان بولتون، یکی از گزینه‌های مطرح برای پست وزارت امور خارجه آمریکا در دولت دونالد ترامپ، روز پنجشنبه خواستار «تغییر رژیم» ایران شد./ العربیه

 

تحشیه ی فدوی: حالا چه عجله ای دارید؟، یک چای 40 ساله ی دیگر هم میل کنید، تا بعد!

 

------------------------------

 

مطهری خطاب به روحانی: مشهد را از استبداد نجات دهید/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی:حالا گیرم بر فرض محال،کلید الاسلام المسلمین،حسن(ع)روحانی مشهد را از دست امام رضا(ع) و توابع نجات داد، تکلیف بقیه مملکت چه می شود،برادر علی(ع) مطهری؟!

 

-----------------------------

 

لطفا برای ما روشن فرمایید که حاکم در استان خراسان رضوی استاندار است یا دادستان و امام جمعه؟ نیروی انتظامی تحت فرمان استاندار است یا دادستان؟؟/ انتخاب-علی مطهری

 

تحشیه ی فدوی: هیچکدام، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)!

 

-------------------------------

 

طراح لباس میشل اوباما: لباسی برای ملانیا ترامپ طراحی نمی‌کنم/ دویچه وله- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: مهم نیست، می دهیم به طراح کاپشن احمدی نژاد!

 

----------------------------------

 

به گزارش bbc ، «پگی ویتسون 57 ساله »، پیرترین فضانورد زنی است که به تازگی در سومین سفر خود به فضا، به سمت ایستگاه بین‌المللی فضایی پرواز کرد او امیدوار است که در زمان اقامتش در فضا، بتوانند رکوردهای بیشتری را به نام خود ثبت کند . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : خب بقول عوام so what?  ما هم متقابلاً جوانترین فضانورد خود  آیت الله جنتی را در یک سفر فضائی – انتحاری بالا می فرستیم

-------------------------

برای نخستین بار جنگنده‌های دانمارکی مواضع داعش را در سوریه بمباران کردند/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی : ببخشید!، فدوی دیگر از ریسمان سیاه و سفید می ترسد، نخست باید مطمئن شود که خاج پرستان، بجای بمب،بر سر برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) شیرینی دانمارکی نریخته اند!

 

----------------------------------------

 

رسانه های ژاپنی به نقل از مقامات این کشور اعلام کردند، مردی 26 ساله به یک مرکز نگهداری معلولان در شهر «ساگامی هارا» در غرب توکیو حمله کرد و 19 نفر را با چاقو به قتل رساند . !/ آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : برادرِ چشم بادامی که مدتی نایاب بود، رسید !

 

------------------------------------------

 

بازار سیاه سفر به عتبات کساد می شود؟!/ پارسینه

 

تحشیه ی فدوی :بقول عوام، I don’t think so! این دکان چند نبش، به اهتمام برادران، تعطیل بردار نیست...

 

 

 

-------------------------------------------------

 

هفته ته نامه "ایران استار" در تورنتو کانادا آگهی صیغه را در دو صفحه منتشر کرده است!

 

تحشیه ی فدوی : فقط دو صفحه؟ آخر این به کجای آقازاددگان، اعم از ذکور و اناث، در عتبات عالیات کانادا می رسد ؟!

 

 

 

------------------------------------------------

کارشناسان حوزه اجتماعی در ایران، با تکیه بر آمارهای رسمی، هشدار داده‌اند، سن تن‌فروشی دختران در ایران به 16 سال و سن فرار از خانه به 9 سال رسیده است . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی:اگر زحمت نیست ،سن خودکشی *را هم به زعامت حضرات آقایان،برای جوری جنس، علاوه فرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

----------------------------------

* با ثبت سیزدهمین خودکشی یک نوجوان ۱۳ ساله، می‌توان سال ۹۴ را رکورددار ثبت بیشترین خودکشی در سن نوجوانی عنوان کرد! اما به راستی چه شده که آستانه صبر و تحمل نوجوانان ما به صفر رسیده و یکی پس از دیگری برای رهایی از مشکلاتشان، غیرمنطقی‌ترین و کوتاه‌ترین راه را انتخاب کرده و به زندگی خود پایان می‌دهند؟ چه قصه پر رمز و رازی در سینه داشتند که در پس چهره معصومشان خودنمایی می‌کرد، اما هیچکس آن را ندید و درک نکرد؟ ! /ایلنا

  00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

حضرت آقا: لکن قرار نبود بی ما حلاوت *کنی، برادر قاری !.. /      

---------------------------------

*خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، غلط تایپی حلاوت را به تلاوت، اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

---------------

 

 

 

خارج از نوبت

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض آیات برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

 

 

قیمت داروی مزالازین که مربوط به روده بزرگ است ظرف یک روز دو برابر شده است، لطفا بررسی کنید علت آن چیست؟ چرا در حوزه درمان تنزل پیدا کرده‌ایم و تحولات بخش سلامت مثل سابق نیست.

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله، با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، که تازه از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و نیز بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،فارغ شده بودند، رسید.. بعدالتحیه و السلام ،و صدور چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و ابلاغ  چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت، دستجمعی فرمودند:  اسسسب  !!..فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد ؛ سرانجام پس از جماع (1)  فرمودند: بسمه تعالی- بمصداق:

 

بیت

"پير ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت،

آفرين بر نظر پاك خطاپوشش باد"!/حافظ

 

و نیز به فتوای علمای َسَلف، رضوان‌الله تعالی عليه و َحشَره‌الله مع‌النبيين و‌الصّالحين،الله جل جلاله، برخی اعضا ،مانند کلیه و روده را ،جفت عنایت فرموده که عضو ثانی، بمثابه زاپاس است! فلذا همانگونه که یکی از دو کلیه را می فروشید،خب خبر مرگتان روده ی بزرگ را هم فروخته و بهمان روده ی کوچک قناعت کنید .بدیهی ست که این راهکار،برای شما متضمن دو فایده بشرح زیر است:

 الف: به داروی مذکوره که محصول خاج پرستان است،نیاز ندارید

ب- در این رهگذر و بدون اینکه کاری کرده باشید،، کلی هم کاسب می شوید، برادر3514---021!         و من الله التوفیق

 

----------------------------

(1) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، غلط تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

و اینک باقی عریضه ها ی مؤمنین:

 

8949---0912 : با افزایش سرسام‌آور نرخ بیمه‌های شخص ثالث و عدم توانایی مالی قشر متوسط و پایین جامعه برای بیمه کردن اتومبیل‌های خود باید منتظر افزایش زندانیان در آینده بود. متولیان امور کشور چگونه فکر می‌کنند؟

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی ، بمنظور اطلاع و اقدام لازم، به مسؤلان مؤمن و معتقد، اعلی الله اموالهم اجمعین ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند که بقول عوام don’t worry, be happy! زیرا تا آنزمان آمار زندانیان سیاسی و عقیدتی چندان فزونی می گیرد، که زندان دیگر جائی برای شما ندارد، برادر 8949---0912 !

 

------------------------------------------

 

7883---0919: پیشنهاد می‌کنم اعضای هیئت دولت به طور غیرمحسوس وارد بازار شوند و خرید مایحتاج خود را تهیه کنند تا با قیمت‌های حقیقی بیشتر آشنا شوند و دائم نگویند از رکود خارج شدیم، همه چیز ارزان است، مشکل بیکاری رفع شد، تحریم‌ها فرو ریخت، رونق اقتصادی و رشد اقتصادی با معجزه دولت درحال رسیدن به 5 درصد است و...!


فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن،تا ضدانقلاب خوابست عرض که پیشنهاد شما موجب افزایش بیش از پیش قیمت ها خواهد شد زیرا هزینه محافظان مقامات نیز به قیمت ها ی موجود اضافه می شود، حالا دیگر خود دانید،برادر 7883---0919!

 

--------------

 

یزدانی- بخش کوهستان مازندران  : الآن مدت 10 روز است که به شخم و شیار مشغولیم تا گندم بکاریم و پس از قریب یک سال زحمات خود را به دولت تحویل دهیم و او هم درپرداخت پول گندم‌کاران امروز و فردا کند. به آقای جهانگیری بگوئید یک سال حقوق نجومی به مدیران پرداخت نکند وام‌های بالای 80 میلیونی 5 درصد کارمزد ندهد تا کمی با درد و رنج ما آشنا شوند. آیا اینکه دولت زحمات یک سال ما را گروگان بگیرد وجه عقلی، قانونی و شرعی دارد؟!

 

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد معروف است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- ما دین حنیف  را  بقول عوام upgrade  فرموده ایم فلذا گروگانگیری اکنون اگر نگوییم از اصول دین، دستکم از فروع دین بشمار می آید، که لا یتثغیرفی الدین ، برادر ایزدی !

 

------------------------------------------------------------

 

2811---021 : وزیر اقتصاد آلمان علاوه بر این‌که نبرد دولت سوریه با داعش را وحشیانه دانست و به مردم شهیدپرور ایران اسلامی توهین کرد و حتی در موضوعات داخلی کشورمان فضولی کرد سفرش به تهران هیچ دستاورد اقتصادی نداشت.

 

فدوی هم از این بابت،بویژه آنجا که " نبرد دولت سوریه با داعش را وحشیانه دانست "  شدیداً خشمگین است و اعتراض دارد زیرا نبرد دولت سوریه فقط با مردم سوره است، و لا غیر !،برادر 2811---021!

 

---------------------------

 

امید جوهری : یوم‌الله سیزده آبان بر تمامی مردم انقلابی ایران اسلامی گرامی باد. مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شعار همیشگی مردم انقلابی است و تا ظهور فرزند فاطمه(س) ما جوانان، پاسدار اسلام و قرآن هستیم.

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،قاری محترم لواط الاسلام والمسلمین حاج آقا سعید طوسی هم همین را می گفت،حواست باشد برادر جوهری !

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی ! 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

9 دسامبر المرفه سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 
December 5th, 2016

 

رحیمی   حمیدرضا
www.hazl.com

 

 

حالگیری

 

باز فدوی بین السطرین یا پشت خبری را خواند و کم تا قسمتی، حال اش گرفته شد؛ وی بخیل نیست و می گذارد که حال خوانندگان محترم ضدانقلاب نیر،گرفته شود !:

 

روی خبر :

 

مجلس نمایندگان آمریکا قانون تحریم‌های ایران را برای یک دوره ۱۰ ساله دیگر تمدید کرد /صدای آمریکا

 

پشت خبر :

 

حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) * دستکم ده سال دیگر هم هست !

 

بقای عمر بازماندگان !

 

پی نوشت

-----------------------------

 

*پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

00000000000000000000000000000000000000000000

 

 

پژوهش بیهوده 

 

فدوی گاه از برخی حرکات علمای خاج پرست، لعنة الله علیهم اجمعین ،شدیداً حیرت می کند که وقت شان را صرف چه کارهائی که نمی کنند، خودتان ملاحظه کنید:

 

پژوهشگران: انسان دو بار گرگ را اهلی کرد !/ دویچه وله- تیتر

 

خب بقول عوام big deal! ،آخر اهلی کردن گرگ هم کاری دارد؟!آن پژوهشگران نابکاراگر راست

می گویند،بیایند  آخوند را اهلی کنند! و اگر وقت شد، بداد این شهروند ما هم که در پی می آیدنیزبرسند :

 

9509---0901 : طبق اطلاع مردمی اداره محیط زیست استان گیلان چند قلاده گرگ را در کوه‌های لوشان گیلان رها کرده که اسباب زحمت و ترس مردم منطقه شده است. کسی هم جرأت دفاع از خود را ندارد چون با محیط زیست طرف است!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

دگردیسی خشونت  

 

فدوی بمنظور تبیین نکته ای ،بعنوان دستگرمی عرض می کند که موضوع انتشار اسناد معانقه و معاشقه ی حضرت امام(ل) با شیطان بزرگ،آنهم  در زمان اعتکاف در جوار عتبات عالیات(ع- س- ص- عج)، همانگونه که انتظار می رفت، توسط حضرت آقا(ضپ) و سایر عمله ی بیت، تکذیب شد.برادر علی(ع) لاریجانی هم ضمن عرّ و تیز مألوف،برای خالی نبودن عریضه فرمود:

 

لاریجانی، رئیس مجلس ایران بی‌بی‌سی را به انتشار "سندی جعلی از اسناد آمریکا" در مورد تماس‌های آیت‌الله خمینی با مقامات آمریکایی متهم کرده و گفته که هدف این کار شکستن "قبح ارتباط با آمریکا" بوده است. !/ بی بی سی

 

برادر مذکور بعلت ابتلاء شدید به آنفولانزای آخوندی،یادش نیست که افتخار شکستن "قبح" بسیاری از چیزها برای نخستین بار،از آن حکومت اسلامی درونمرزی ست (جمهوری اسلامی- م). فدوی اگر خواسته باشد که فقط سیاهه ای ازین عملیات  درون و برونمرزی حضرات  را فراهم کند، مثنوی هفتاد من کاغذ، آنهم بقیمت بازار آزاد می شود! باری- ادامه عملکرد حضرات در این راستا اما سبب شده است که "خشونت" نیز مانند سایر ناهنجاریها، در جامعه ی شکوهمند اسلامی،به پدیده ای عادی تبدیل، و اُمت نیز با آن خو بگیرد ؛به چند سند مصور منگوله دار در این پیوند ،نگاه کنید :

 

 

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب،با ملاحظه ی این تصویر، لابد می پندارند که خودرو در یک درگیری مسلحانه، به این روز افتاده است،لکن چنین نیست،یک غلط داشتید، 19 می گیرید ! فدوی اگر بگوید که باور نمی کنید، حال به توضیح منبع خبر در باره توجه کنید :

 

نقش جای گلوله به صورت برچسب ،جدیدترین مد تزئین اتوموبیل در تهران !

 

بعرض فدوی رسیدید؟ خب ، حالا " روح منی"! (1) :

 

زنانی که در غرفه «شهدای مدافع حرم»! عکس یادگاری گرفتند ! / دیگربان

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران٬ استودیویی «شهدای مدافعان حرم» هم برپا شده که بازدیدکنندگان با پوشیدن لباس و تجهیزات نظامی اقدام به گرفتن عکس یادگاری می‌کنند .

 

 

  

 

 

جداً که عکسا میگیره  قیصر، چشا میرن مغز سر !

 

حُسن ختام این مختصر،عروسی در مخروبه ی ای بنام سوریه است، که محصول مشترک مقام معظم رهبری(ضپ) و فرزند خلف

اش، برادر بشار اسد  است :

 

 

  

 

 

 

 

 

همانگونه که ملاحظه کردید، خشونت دیگر بحمدالله والمنة در خاورمیانه ی امام و پیامبر خیز(ع- س- ص -عج) به اهتمام دیکتاتوران گرامی،جا افتاده و ذائقه ی مردم نیز ، پنداری عوض شده است و حکایت از کنار آمدن آنان با وضعیت خشن موجود دارد

 

زیاده ذکر مصیبتی نیست..

 

پی نوشت

 

-------------------------------------------

(1) معروف بود که وقتی امّت را به مخفیگاه حضرت امام(ل) می بردند، هر جمله ای که می فرمودآ امت شعار می داد : ما همه سرباز توایم خمینی(ل)/ گوش بفرمان توایم خمینی(ل) و پس از مدتی که معظم له حوصله اش سر می رفت خطاب به پیاده نظام بیت که ضمن گریه به سر و مغز خود نیز می کوبیدند می فرمود : خفه! حالا روح منی! .منظور معظم له شعار روح منی خمینی(ل)! / بت شکنی خمینی(ل) بود ! 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

کج سلیقه  

 

فدوی از بد سلیقگی برخی برادران، شدیداً  در حیرت است. آخر مگر می شود که کسی پُخت نان برای نانوائی حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م ) * را ، به پُخت شیرینی مشهور و خوشمزه ی دانمارکی، ترجیح داده، و به عواقب آن نیز،گرفتار شده باشد؟!...بله، می شود لکن!.. اینهم سند منگوله دارش :

 

محکومیت "نانوای داعش" در دانمارک / العربیه- تیتر

 

دادگاه شهر کپنهاک در کشور دانمارک، صاحب یک رستوران پیتزایی را روز چهارشنبه 22 ژوئن محکوم به پیوستن به داعش و رفتن به سوریه برای جنگ کرد . این اولین حکم در نوع خود در کشور دانمارک است . این مرد جنگیدن برای داعش را انکار می کند، اما می گوید که در سوریه برای سازمان داعش یک نانوایی را اداره می کرده است . !

 

ملاحظه کردید؟  از قدیم هم فرموده اند که کار، نشد ندارد !

 

پی نوشت

-----------------------------

*در مقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

محاصره ی به مطلوب!    

 

این روزها فدوی بهر سو که می نگرد، جزملت شل و پل وبازمانده از ایلغارعمله ی بیت، چیزی نمی بیند و بقول عالیجناب حافظ:

 

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود

زنهار از این بیابان، وین راه بی نهایت

در زلف چون کمندش، ای دل مپیچ  کانجا

سرها بریده بینی، بی جرم و بی جنایت

 

که البته فدوی  کوشید آثار آنرا عجالتاً در ستون تازه ی "اخبار برادرانه " کلاسه کند،لکن اکنون می پندارد

 

که تانک سواری ،دولا دولا ندارد، فلذا به برادران توصیه می کند که از تعارف کم فرموده و به اعدام بیفزایند !؛بعبارت بهتر، به جای گیر دادن به جزئیات، به کلیات بپردازند یعنی یکباره و رسماً،حکومت نظامی اعلام فرمایند. این به سود همه است؛ با ُامّت که مشکلی نداشته و نداریم ؛ در باب ملت هم نگران نباشند زیر ملت، این فقره را نیز مانند فقرات پیشین، با کوبیدن مشت های محکمی بر دهان خود،برطرف خواهند کرد. !

 

زیاده عرضی نیست ..

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ادامه ی خشونت

 

از منظر برادران،همه چیز زن، موجب گرفتاری ست که خوانندگان محترم ضدانقلاب در سه دهه ی اخیر،نمونه ها را بطور پیوسته ملاحظه کرده و خواهند کرد!، به چند مستوره ی  برونمرزی نگاه کنید:

 

شورای ایدئولوژی اسلامی پاکستان پیشنهادهایی به مجالس ایالتی این کشور داده که طبق آن شوهران به طور قانونی حق داشته باشند در صورت نیاز، زنان خود را بزنند . / بی بی سی

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

این شورا به دولت و مجلس پاکستان در مورد مسایل دینی مشورت می‌دهد .

 

یکی از این پیشنهادها، دادن اجازه به شوهران برای زدن "ملایم" زن در صورت عدم تائید نحوه پوشش، ارتباط برقرار کردن با غریبه‌ها، و عدم تمکین برای برقراری رابطه جنسی بدون توجیه مذهبی است .

 

با این ترتیب، فدوی مراتب زیر را، بنقل از یک نشریه ی اندونزیائی،  نباید باور کند؟ :


دستوروقانون جدید حکومت اسلامی اندونزی

زن مسلمان مجاز به تخلیه ی گاز معده خود با صدای بلند نیست ! (بگوزد)!

 

زیاده حیرتی نیست

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

از بلایای طبیعی  

 

فدوی در مرور خبرهای بلاد کفر و زندقه،به خبری بشرح زیر رسید :

 

بر اثر فرود آذرخش در محوطه برگزاری فستیوال موسیقی "راک اند رینگ" در شهر مندینگ آلمان ۵۱ تن زخمی شدند. دو نفر از مجروحان در حال مرگ بودند ولی با اقدام به‌‌موقع جانشان نجات داده شد.

 

و ُطرفه اینکه نزد خاج پرستان،اگر نماز دشمن شکن شان قضا بشود، لهو و لعب شان، قضا نمی شود!:

 

برگزارکنندگان می‌گویند، بعد از هماهنگی با مقام‌های مسئول، فستیوال بعد از وقفه‌ای کوتاه ادامه پیدا کرد.!

 

اینهم سند مصور زنگوله دار:

 

 

 

باری از آنجا که " بنی آدم اعضای یک پیکرند" ، فدوی نیزحاضر است که با استفاده از نفوذ خود در ابیات آیات و البته " بعد از هماهنگی با مقام‌های مسئول " ، ترتیب امضای قراردادی را  با حوزه ی علمیه،بمنظور کاهش بلایای طبیعی بدهد، دیگر چه می خواهید؟

 

زیاده کمکی نیست

 

 

بعدالتحریر

 

این قسمت را خاج پرستان نخوانند :

با توجه به خبری که در پی می آید،فدوی اگر جای مسؤلین بود،قرارداد با حوزه های علمیه، بمنظور کاهش بلایای طبیعی،نه تنها فسخ، که طلب خسارت نیز می کرد !

 

غرق شدن خودروی نیروی انتظامی در رودخانه روستای جانواره مریوان !/ خبرنامه گویا

 


 

به پایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

2 دسامبرالمفخم  سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*