Help us support the author
with a purchase or donation:

 

حمیدرضا رحیمی

*********************************************

*.*.*.*.*

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

November 30th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

اندر حدود اختیارات 

 

تا آنجا که فدوی می داند، دایره ی مصادره ی برادران، فقط محدود و منحصر به اموال و املاک مردم نمی شود بلکه برخی واژگان را نیز در بر می گیرد.فی المثل،فدوی دیگرمی داند که منظور از واژه ی "لغو" ، نزدیک به تمامی اوقات، کنسرت،بویژه در مشهد است که ملک طلق مخبط الاسلام والمسلمین، علم الهدی ست و بر همین مبنا،  بطور اتوماتیک/ ناخودآگاه، قضاوت می کند!..باری فدوی با این مقدمه، می خواست به این نکته یا مطلب برسد که تاکنون نمی دانست که افزون بر قیافه،صدای برادرعلی(ع) مطهری هم خوبست! تا آنجا که بنقل از برادر بی بی سی :

 

سخنرانی علی مطهری در مراسم اربعین در مشهد لغو شد!

ساعاتی بعد از لغو مراسم، آقای مطهری در نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، از او خواسته که روشن کند که "حاکم در استان خراسان رضوی استاندار است یا دادستان و امام جمعه ".او لغو مراسم امروز را اقدامی "داعش‌گونه" خوانده و از آقای روحانی خواسته است که "تمهیدی برای نجات استان خراسان رضوی از این گونه استبدادها بیندیشید ".

 

باری فدوی فکر می کند که امام رضا(ع)، هوای خراسان رضوی را دارد، فکری برای دیگر استانها،بمنظور نجات از استبداد بفرمایید، برادر علی(ع) مطهری!

 

 

 

---------------------------

 

 

ایراد ناوارد  

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه، به خبری تکراری بشرح زیر برخورد:

رئیس سازمان غذا و دارو مطرح کرد :

 

بزرگترین صادرات کشور در حال حاضر صادرات مغز است! / نسیم آنلاین-تیتر- بنقل از فارس

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

 

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به حمایت دولت در سرمایه‌گذاری بر روی افراد نخبه کشور عنوان کرد: اگر فرصت خلاقیت را فراهم نکنیم این افراد از کشور مهاجرت می‌کنند، چرا که اکنون بزرگترین صادرات ما صادرات مغز شده است .

 

خب بقول عوام so what? ؛ اینکه چیز تازه ای نیست، برادر رسول(ص) دیناروند !؛زیرا مراتب دستکم سه دهه ی پیش،یعنی اوائل انقلاب شدیداً شکوهمند، در اوقات شرعی به شرفِ عرضِ خاک ِنعلینِ ملک پاسبان ِسپهر اقتدار حضرت امام(ل)  رسید؛ معظم له در پاسخ و بعدالتحیه والسلام و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)  توأم با سوت، آنرا با ساندویچ مغز عوضی توأم با سوت قدری متغیر شده فرمودند: لکن به جهنم!

زیاده جسارت است

 

 

م. لبخند

 

 

 

 

در خانه اگر کس است.... !         

 

فدوی از زمان تسلط برادران بر مقدرات ملت سابق ایران،همواره اساس را براین گذاشته که ایشان بحمدالله استعداد لازم را برای مدیریت بحران فزاینده  دارا هستند چرا که در غیر اینصورت،نمی توانستند که در این چند دهه از دست ملت به ستوه آمده، جان سالم بدر ببرند؛لکن اخیرا ً ملاحظه می کند که برادران پنداری در این راستا چندانهم موفق نبوده و آسیب های فراوانی را نیز در این ارتباط،نوش جان کرده اند که شرح آن در جراید شریفه دارالخُرافه پیش از این آمده و فدوی نیز عندالزوم بدان پرداخته است . با اینهمه،بررسی برخی  از این گزارشات اما نشان می دهد که برادران،هنوز باورشان نشده است که درب اسلامی،همچنان بر آن پاشنه نمی چرخد و توپ،تانک  که سهل است،پاشنه کش اسلامی نیز دیگر اثر ندارد ! که هیچ،حتا کار هم دستشان می دهد !..

 

از جمله "امر بمعروف و نهی از منکر" که عواقب آن پاچه ی دشداشه ی خودشان را گرفته است.در همین ارتباط ، از  جراید شریفه دارالخُرافه بخوانید:

 

ضرب و شتم سه روحاني ناهي از منكر واكنش‌هاي زيادي را به‌ دنبال داشت و موجب جريحه‌دار شدن احساسات مردم شد

 

اما با وجود برانگيخته شدن افكار عمومي در اين زمينه، گويا هنوز پرونده ضرب و شتم ناهيان از منكر بسته نشده است:

 

به گزارش البرز نیوز، در آخرین مورد، روز پنج‌شنبه در محله امام‌زاده سید اسماعیل تهران جمعی از اوباش با فحاشی، يك روحاني ناهي از منكر را مورد ضرب و شتم قرار دادند و پس از وارد کردن خسارت به خودروی او از محل گریختند !

 

یکی از بی احتیاطی های روحانی مذکور بگزارش همان منبع، ظاهراًچنین بوده است:

 

حجت‌الاسلام عباس روزمه ادامه داد: یک موتورسوار با شدت به ماشین بنده زد، به راکب این موتور که مشغول کشیدن سیگار بود گفتم که از خسارتی که به ماشین من زدی، می‌گذرم، فقط شما حرمت ماه مبارک رمضان را نگهدار و سیگارت را خاموش کن! .

 

روزمه تصریح کرد: پنج، شش نفری به من حمله کردند و با لگد به ماشین بنده می‌زندند و خسارت وارد کردند .

وی ادامه داد: اگر حمایت مردم محل نبود و همچنین بنیه بدنی كه به ‌خاطر چند سال ورزش کردن، شاید آسیبی که به بنده می‌رسید، خیلی بیشتر می‌شد .

 

 حجت الاسلام که مانند سایر حضرات سوراخ دعا را گم کرده و به پیروی از مقتدای خود،بنا دارد که زنگوله را گردن دشمن بیندازد،در ادامه افزوده است :

 

آقایان سران فتنه، آبرو و حیثیت روحانیت را زیر سوال بردند؛ اما الان شاهدیم که به راحتی به روحانیت توهین می‌کنند و شأن  او را پایین می آورند؛ در این سابقه بیش از ۳۰ سال انقلاب چه زماني سابقه داشته که یک روحانی را جایی گیر بیندازند و او را دوره کنند . !

 

نامبرده از امر بدیهی دیگری هم بشرح ریر حیرت کرده است :

 

همه این ضرب و شتم‌ها یک طرف اما فحش‌هایی که به مقدسات، انقلاب و نظام می‌دادند یک طرف؛! !واقعا توهین‌های این افراد  غیر قابل تحمل بود

 

فدوی در این رابطه چه دارد بگوید برادر حجت الاسلام؛جز این نکته : ضمن اینکه "خود کرده را تدبیر نیست" ،

 

بیت

 

باش تا صبح دولتت بدمد

کاین هنوز از نتایج سحر است!..

 

 

 

 

 

استفتاء اضطراری! 

 

فدوی در مرور خبرهای امشب، به مورد زیر هم برخورد:

 

ده‌ها زن یمنی که فرزندانشان، در زندان‌های شبه‌نظامیان حوثی به اسارت گرفته شده‌اند، برای نشان دادن اعتراض خود، اقدام به آتش‌زدن گیسوان خود کردند/ العربیه

 

که فدوی بمنظور کسب تکلیف و نیز استمداد، مراتب را در فاصله ی دو قیلوله و با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رساند. ، در پاسخ پس از فراغت از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک، و بعدالتحیه و السلام وضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: بسمه تعالی احوط آنست که ضعیفه های مذکور را بجرم درمعرض دید قرار دادن گیس بریده و ُگر گرفته ی خود، به ترتیب قد، از 30 تا 100 ضربه شلاق بخورند   و من الله التوفیق

 

 

 

 

======================================================

 

 

آفتاب آمد دلیل آفتاب!  

 

یکی از بد شانسی های حضرات آیات ، همواره این بوده وهست که کسی قادر به درک آنان و نیزعملیات ایذایی خداپسندانه ی ایشان نبوده و نیست، لکن روند وقایع بحمدالله والمنة،بگونه ای بوده که صحت عملیات و فرمایشات شان شدیداً ثابت شده است ، به مستوره ای که در پی می آید، نگاه کنید:

 

فستیوال موسیقی شهر دارمشتات آلمان در آخرین روزهای ماه مه به صحنه‌ی آزار و تعرض جنسی گروهی از مردان مهاجرتبار به زنان تبدیل شد. پلیس محلی تا کنون گزارش ۲۶ قربانی و شکایت ۱۴ زن علیه این تعرضات را دریافت کرده است.

در محل وقوع حادثه تنها سه زن ماموران پلیس را از جریان آزار‌های جنسی نسبت به خود با خبر کردند. در بیانیه‌ی پلیس دارمشتات آمده است: «براساس شهادت قربانیان، عاملان تعرض و ازار شبیه مردان کشورهای آسیای جنوبی بودند.»

 

و برای جوری جنس :

 

به گفته‌ی مقامات پلیس از گزارش‌قربانیان چنین برمی‌آید که "عاملان به شیوه‌های مشابهی مانند تعرضات و آزارهای جنسی در جریان جشن‌های سال نو در شهرهای کلن، اشتوتگارت و هامبورگ" عمل کرده‌اند. / دویچه وله

 

حالا متوجه شدید که چرا عمله ی بیت، کنسرتها را یکی پس از دیگری، لغو می فرمایند؟!

زیاده کشفی نیست

 

 

 

 

 

 

فضولی

 

فدوی با آنکه نمی خواهد در امور برادران دخالت کند، نمی شود لکن!...زیرا با خبرهایی از ایندست رو برو می شود که :

 

نگران کسانی هستیم که در انگلیس پرورش یافته‌اند !/ دویچه وله –تیتر- سردار محمد(ص) جعفر (ع)اسدی

 

نامبرده در ادامه افزوده است :

 

«متاسفانه امروز هم بچه‌های برخی از مسئولین در این کشور درس می‌خوانند !و عقبه آنها آنجاست؛ اینها نمی‌توانند به کشور خدمت کنند.»

 

در این باب عرض می کند که لابد اینهم تقصیر ملت یک لا قباست، برادر اسدی!.. بهر روی بقول عوام what about  کسانی که به اهتمام حضرات ،در ممالک محروسه ی امریک پرورش یافته و اینک مصدر امور دارالخرافه اند؟!

 

ادامه ی فرمایشات :

 

او گفت: «جوان ما وقتی در کشور انگلستان درس می‌خواند، می‌گوید عجب کشور آباد و زیبایی است­».!

 

پیرامون این نکته نیز به استحضار می رساند که جوان شما خلاف بعرض رسانده زیرا از زمانی که مقام معظم رهبری(ضپ) به جوانان خاج پرست نامه نوشته است، کلیه جوانان تغییر عقیده داده و می گویند که کشورشان بغایت ویران و بسیار بیریخت است ! و درحاشیه نیز عاجزانه استدعا کرده اند که اگر معظم له ممنوع الورود هستند،دستکم با اعزام حضرات آیات جنتی و گرگعلی( احمد خاتمی- م) و اگر زحمت نیست، برادر محمد(ص)رضا (ع) نقدی ،ریاست محترم چماقداران،به مقر روباه پیر و نیز ممالک محروسه ی امریک،در اسرع وقت موافقت فرمایند

و من الله التوفیق - جمعی ازبسیجیان خاج پرست

 

فرمایش دیگری نیست، برادر اسدی؟

 

اول جون 016

 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

تخفیف     

 

فدوی در مرور خبری که حسب شیوه ی مرضیه ی عمله ی بیت ،طعم شلاق می داد،دریافت که برادران، موجب تغییر زبانزدی دیگر شده اند که می گفت : نرود میخ آهنین در سنگ . در توضیح بیشتر عرض می کند که حضرات ،آن نقطه ی ناقابل زیر " ب"را برداشته و روی آن گذاشتند و شد : برود میخ آهنین در سنگ !.. مراد فدوی آ نست که عمله ی بیت که امورشان بی شلاق نمی گذرد، از اجرای آن عمل شنیع خداپسندانه،بشرحی که در پی می آید،در ملاء عام عجالتاً صرف نظر فرمودند :

 

صدور حکم حبس و شلاق برای معترضان برنامه فیتیله!/ بی بی سی

 

و در ادامه ی خبر وحشت اثر :

 

دادگاه بدوی ۱۱ نفر از معترضان به برنامه تلویزیونی فیتیله و از هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را که در جریان مسابقه این تیم اعتراضات خود را مطرح کرده بودند، به یک سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق "تعزیری در غیر ملاعام" محکوم کرد.

 

ملاحظه می کنید که برادران آتش به مال شان زده،بزرگواری کرده و مایه کاری حساب فرموده اند !

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

آنچه خوبان همه دارند! ...

 

فدوی پیش از این، بارها و گفته و نوشته بود که آنچه که در یک جامعه ی متعادل، " سوء سابقه" شناخته می شود،حضرات  در جامعه ی شکوهمند اسلامی، بعنوان "حُسن سابقه" منظور می فرمایند!.فدوی در این راستا،البته  بقول اهل آمار، بعلت توزیع فراوانی این پدیده ،خود را از ردیف کردن شواهد و نمونه ها، بی نیاز می بیند؛ لکن درعین حال مخالفتی هم ندارد اگر خوانندگان محترم ضدانقلاب، فقراتی مانند برادران، سعید مرتضوی(1) و محسن رفیقدوست (2) را، بیاد بیاورند .حال بمنظور بقول عوام up to date این پدیده ،تکه ای از خبری را در پی می آورد :

 

امیر قطبی از سال ۸۸ همزمان با راه اندازی دادسرای فرهنگ و رسانه به عنوان سرپرست این دادسرا منصوب شد. او نزدیک ترین فرد به جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، و اولین فردی است که هر روز صبح با دادستان تهران ملاقات می کند. تصمیمات مهم و خارج از روند قانونی، رسیدگی به پرونده های سفارشی و نیز آنچه به اصطلاح «کارچاق کنی» گفته می شود، با دستور دادستان تهران زیر نظر وی به انجام می رسد .


به گزارش سحام٬ قطبی در ابتدا به عنوان عامل اصلی نهادهای امنیتی وارد دستگاه قضایی شد و به سمت سرپرستی دادسرای فرهنگ و رسانه منصوب شد . پرونده‌سازی برای مدیران مسوول، روزنامه نگاران، عکاسان و دیگر فعالان رسانه با هدف توقیف روزنامه ها، اصلی ترین دلیل حضور وی در این پست مهم قضایی است . / سحام نیوز

 

باری  به این بزرگوار که جز سوء سابقه، چیز دیگری در کارنامه ندارد،چه باید گفت جز : آنچه خوبان همه دارند، تو تنها داری!

 

 

 

پی نوشت

 

-----------------------------------------------

(1) این بزرگوار افزون بر معاونت حضرت آقا(ضپ) در ماجرای 88 ، تعطیلی صد رسانه را نیزدر کارنامه دارد.!

(2).....داستان را به صورت کلی برای ایشان[ گفتم] که یک همچین شخصی این جوری کرده و اگر که مثلا این دست حاکم اسلام بیفتد ، با این چکار می کنند ؟ ایشان فرمودند : این جور اشخاص مهدورالدم هستند ، اینها ظلمه هستند ، اینها عمله ظلم هستند . بعد از چند وقت موضوع را به صورت بازتری خدمت مرحوم آیت ا ... مطهری عرض کردم .بعد به طریق دیگری این جریان را خدمت حضرت آیت ا... مهدوی کنی – که الحمدالله در قید حیات هستند و خدا ایشان را طول عمر بدهد – عرض کردم . از حرفهای هر سه تای اینها دریافتم که این آدم ، کشتنی است !. توی یک جلسه ای موضوع را به مرحوم اندرزگو گفتم ؛ اندرزگو گفت : همه اینها کشتنی هستند ، اما کاری نکنید که مثلا به خاطر این گیر بیفتی چون ما اگر قرار باشد که گیر بیفتیم ، بگذار برای کارهای بالاتر گیر بیفتیم که ان شاء ا... خدا قبول کند . ..... یک شبی که به شدت باران می آمد ، شاید یکی از شبهایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می آید . البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد . بالاخره او ، از ماشین پیاده شد ، می خواست برود خانه اش . من مخفی شده بودم و با چماق زدم توی سر این ، او افتاد و یک هفت هشت تا چماق دیگر هم زدم توی سر و کله این و هلش دادم افتاد توی جوی آب و رفتم.فردای آن روز شایع شد که یک جنازه ای توی میدان شوش توی آبها پیدا شده و ان شاء ا... خدا قبول کند . / از خاطرات محسن رفیقدوست/ پارسینه

 

 

================================================

 

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

...در دریافت خون از طبقات افراد دقت داشته باشید چرا که کیفیت خون افرادی که از گوشتهای حرام مصرف می کنند و رفتار سالمی ندارند، با خون افراد مذهبی متفاوت است !/ حوزه- آیت الله علوی گرگانی- توصیه به سازمان انتقال خون

----------------------------

كسي كه در شهر زيارت و امام رضا زندگي مي‌كند بايد اين شرايط را بپذيرد، ديگر سر لغو يك كنسرت ما نبايد چانه‌زني با برخي مسئولان بر سر كوته‌فكري‌شان داشته باشيم؛ مگر در اين مملكت شما شبكه تلويزيوني قرآن نداريد؟ موسيقي حلال و حرام هرچه هست به‌جاي خود محفوظ، هركس پيرو مرجعش هست، مگر شبكه قرآن در اين تلويزيون نيست؟ مگر همه شبكه‌هاي تلويزيون موسيقي ندارد؟ چرا شبكه قرآن موسيقي ندارد؟ مي‌گويند كنار قرآن نمي‌شود تار زد، اين خلاف قداست قرآن است، كنار گنبد امام رضا نمي‌شود كنسرت برگزار شود، اين خلاف حيثيت و هويت اين شهر است، تو كنسرت مي‌خواهي، مشهدي نباش، برو يك شهر ديگر زندگي كن ! / آرمان امروز- علم‌الهدي

----------------------------

به ‌طور حتم افرادی که پیشینه ایستادگی در برابر ولایت داشته‌اند منتخب مردم نیستند . نتخاب- آیت‌الله سید احمد خاتمی

 

انقلابی کسی است که همراه با ولایت است و زمانی که ولایت دستوری را صادر می‌کند بی‌چون‌وچرا بدان عمل می‌کند .

 

----------------------------

فضاهای مجازی لجن‌زار گندیده‌ای برای فساد شده‌اند و بیش از ۹۵ درصد آن فاسد است .   / آخرین نیوز- آیت الله مکارم‌شیرازی

-----------------------------

آمریکا به 52 کشور مستقل تجزیه ‌شود / عصر ایران- تیتر- جواد کریمی قدوسی- نماینده حکومت از مشهد

-------------------------

آمریکا زودتر از 2035 سقوط می‌کند/ رئیس‌جمهور جدید آمریکا روند فروپاشی کشورش را شدت می‌بخشد/ فارس

 ---------------------------------

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: 32 درصد زنان و مردان جوان کشور عقیم هستند، و یکی از دلایل عقیم شدن مردان، پوشیدن لباس های تنگ است . / عصر ایران

------------------

متاسفانه شاهد هستیم در برخی از کنسرت‌هایی که امروز در کشور برگزار می شود مسائلی همچون اختلاط زن و مرد و کارهای غیر شرعی صورت می گیرد که غیر قابل تحمل است از این رو دستگاه های ذیربط همچون شورای فرهنگ عمومی، نیروی انتظامی و قوه قضاییه می توانند این کنسرتها را لغو و از برگزاری آنها ممانعت کنند ./ انتخاب-  محسن مجتهد شبستری   -امام جمعه تبریز و عضو مجلس خبرگان رهبری  

---------------------

رمزگشایی سردار سلیمانی از چفیه‌ای که رهبر معظم انقلاب در جلسات رسمی استفاده می‌کنند /آخرین نیوز- تیتر

 

ما می بینیم در فضای امروز بالاترین مقام نظام در تمام جلسات رسمی از چفیه استفاده می‌کند که نماد بسیج است و این چفیه یک تذکر است به تمام افرادی که به بسیج معرفت دارند و کسانی که به بسیج معرفت ندارند و این چفیه دور گردن رهبری یک تذکر است،/آخرین نیوز

--------

قوه ی قضائیه از رأس تا ذیل قابل افتخار برای نظام/ باشگاه خبرنگاران جوان- تیتر- قاسم سلیمانی

 

----------------------

 

"مطهری ابتدا باید نظراتش را با حضرت آقا تطبیق کند و برود پیش ایشان بگوید که من قصد دارم این حرف را بزنم ." / العربیه - محمد (ص)علی(ع) موحدی کرمانی عضو مجلس خبرگان

----------------------

"این افراد ضد انقلاب هستند، تعجب می‌کنم چه طور می‌توانند در مزار کورش جمع شوند، همان شعارهایی که برای رهبر معظم انقلاب می‌دهیم، برای کورش بدهند و باز ما زنده، نشسته‌ و تماشاگر هستیم ." / فارس- آیت‌الله حسین(ع) نوری همدانی

 

 

 

 

فدوی نمی داند که برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی، ریاست محترم چماقداران بیت، چرا یکدفعه نمی دهد که از چفیه(دستمال یزدی سابق- م) برایش پیرهن بدوزند، خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند؟

 

به پایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

26  نوامبر المفخر سنه ی 2016 ترسائی

 

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 
November 21st, 2016

 

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

رفع خستگی

 

خوانندگان، بینندگان و شنوندگان محترم ضدانقلاب،دامت اضافاتهم ، در جریان هستند که برادر سعید مرتضوی، دادستان محترم یپشین بیت، که به اذن مقام معظم رهبری(ضپ) ، مصدر جنایات مبسوطی و از آن میان،تعطیلی بیش از یکصد نشریه، قتل زهرا کاظمی و معاونت معظم له در قتلهای فجییع کهریزک را در کارنامه درخشان خود دارد، سرانجام شدیداً به دادگاه عدل اسلامی سپرده شد و بابت جنایات سهمگین  مذکور که به جنایت علیه بشریت پهلو می زند، مع الاسف به اشدّ مجازات بشرح زیر محکوم شد :

 

وکیل شاکیان سعید مرتضوی اعلام کرد که دادستان پیشین تهران از سوی دادگاه به ۱۳۵ ضربه شلاق محکوم شده است! . / صدای آمریکا

 

و اما  بموجب اخبار جراید شریفه ی دارالخرافه، :

سعید مرتضوی، از کشور خارج شد

 

که البته جای نگرانی نیست زیرا  تحمل ۱۳۵  ضربه شلاق، بقول سوئدی ها ، کار یکی دو نفر نیست و برادر مذکور بمنظور  کسب آمادگی لازم برای تحمل  تازیانه ی مختصر مذکور:

 

مرتضوی برای شرکت در مراسم اربعین به عراق سفر کرده است . / همانجا

 

 حالا خودمانیم، به فدوی هم البته مربوط نیست ها، لکن  زائر اباعبدالله(ع) را، حتا اگر از پابوس حضرت اباعبدالله (ع) برگردد، کسی شلاق می زند؟!

 

عكس/ سعید مرتضوی از کشور خارج شد

 

باری از آنجا که جنس و جنم هر دوی بزرگواران مانند نام کوچک شان(سعید- م) یکی ست،فلذا فدوی ،تصویری از  لواط الاسلام والمسلمین جاج آقا سعی طوسی، کلاغ برگزیده ی بیت را(قاری- م) نیز به پیوست حرمسرای وی ،در تشرف به حرم اباعبدالله(ع) به اتفاق، برای جوریِ جنس در پی می آورد:

 

 

https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15073292_1019309584882109_8358812297116954141_n.jpg?oh=923bce49d020740f115dae9f90207e55&oe=58C89F01

 

 

زیاده عکسی نیست

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

برادران و هول حلیم !  

 

.... ای بابا ! درست است که فدوی منتظهرالظهور(عج)متذکر شده بود که بشتابید که فی التأخیر آفات!لکن نه اینقدر شتابی که در پی ، و در جهت اجرای منویات معظم رهبری (ضپ)ملاحظه می کنید :

 

 

گاف خبری روزنامه ایرانی جهانی شد+ عکس

 

 

و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند   : از آنجا که مقام معظم رهبری متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، به صرافت دریافته که علاقه ی ملت به ایشان، چندان زیاد است که هرچه معظم له اراده می کند،ملت بر عکس اش را انجام می دهد!،فلذا آغاز می فرماید به نعلین وارونه زدن که "ترامپ" حیوان نجیبی ست که ملت شل و پل البته ، دست معظم له را خوانده  حسب شیوه ی مرضیه، عکس اش را انجام داده و در جبهه ی  "ترامپ" قرار می گیرد!.مراتب البته از دید رسانه برونمرزی پنهان نمانده و موجب انبساط خاطر ایشان می شود:

 

گاف خبری روزنامه ایرانی جهانی شد+ عکس

 

 

نشریه آمریکایی «آبزرور» با اشاره به گاف بزرگ روزنامه «خبر جنوب» منسوب به معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد نوشت: «کلینتون ترامپ را شکست داد! خوب مثل اینکه از نظر یک روزنامه ایرانی چنین بوده است ».

 

در مطلب این رسانه مستقر در آمریکا می‌خوانیم: «در حالی که قطعا بسیاری از روزنامه‌ها، از نتیجه انتخابات روز سه شنبه(آمریکا) ناراحت و نگران شدند، حداقل یک روزنامه پیدا شد که این نتیجه را انکار کند ».

 

آبزرور در ادامه نوشت: «"خبر جنوب" در شیراز ایران در صفحه اول خود گزارشی از قبل آماده شده را درباره نتیجه مورد انتظار انتخابات را منتشر کرد ».

 

زیاده گافی نیست ..

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

از موارد استعمال "ترامپ"!

 

آدم از خیلی چیزها خبر ندارد، و گرنه می توانست که از آنها بهنگام، استفاده ی بهینه کند! تازه ترین آنها را اگر خواسته باشید،گزینش "ترامپ" بعنوان رئیس جمهور آمریکاست؛ ملاحظه کنید که بموجب خبری که در پی می آید، نامبرده چه فوائدی می توانست داشته باشد، اگر خاج پرستان آمریکائی، بسیار پیش از اینها،   "ترامپ" را به قدرت می رساندند ! :

 

کشف حجاب دانشجوی عربستانی از ترس ترامپ ! / آخرین نیوز- تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

مواضع افراطی و ضد اسلامی رئیس جمهوری منتخب آمریکا، یک دختر دانشجوی عربستانی درآمریکا را به فکر کشف حجاب انداخته است . !

 

"هويدا طرابزونی" دانشجوی عربستانی که از سیزده سالگی حجاب داشته، با بیان این که حجاب بخشی از شخصیت اوست، گفت که ترس از ترامپ و طرفداران او، وی را به فکر کشف حجاب انداخته است و شاید مجبور به ترک آمریکا شود .

 

این تکه از اظهارات خواهر سابق مذکور، حکایت شهروندان ایران سابق ،بسیجیان و کلاً عمله ی بیت را کم تا قسمتی بیاد می آورد:

 

به اندازه ای که از طرفداران ترامپ می ترسم از خود او نمی ترسم! ، و بیم آن دارم که از سوی طرفدارانش که با مسلمان ها و اقلیت ها خصومت دارند، مورد حمله قرار گیرم .

 

به نوشته روزنامه نیویورک دیلی نیوز، این دانشجوی عربستانی با بیان این که بعد از اعلام خبر پیروزی دونالد ترامپ، ناراحت شده و گریه کرده است، افزود: روز چهارشنبه از خواب بیدار شدم و نتوانستم به دانشگاه بروم، ترسیدم از این که مردم فکر کنند که هنوز به عقاید اسلامی پایبند هستم، دراین وضعیت سه نفر از دوستانم را دیدم که تصمیم گرفتند کشف حجاب کنند .

 

این دانشجوی عربستانی که به جای حجاب، کلاه گذاشته، گفته است که از ترس افراط گرایی در آمریکا، در اندیشه بازگشت به عربستان است ./ !  العالم

 

باری فدوی رجاء واثق دارد که بقیه ی خواهران به ضمیمه ی برادران مربوطه نیز، نه بمنظور فرار از  "ترامپ" ، بلکه برای حفظ شرع انور، اسلام عزیز و متعلقات آن از جمله حجاب کذائی را برداشته،و نسبت به ترک بلاد کفر و زندقه، بقول عوام as soon as possible اقدام  نمایند، که فی التأخیر آفات!

 

بعدالتحریر

1- در فرض بازگشت به عربستان،خواهران اتومبیلها را با خود نیاورند که روی دست شان میماند زیرا رانندگی برای نسوان، به فتوای علمای سلف ،َحشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،

از افعال حرام است ،مگر جنسیت شان را با پوشیدن لباس مردانه ی عربی ، و نیز به مصداق "المَحاسِنُ زینَتُ الرَجُل"!، زیر ریش و سبیل ، پنهان کنند!(1)

 

شگرد زنان عربستان برای رانندگی+ تصاویر

 

2- در فرض فرار از شمشیر برادران در عربستان و پناهندگی به کشور ثالث،خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانند که فدوی ناخن خشک نیست فلذا  می تواند از طریق بقول عوام "کانکشن"هائی که در بیت حضرت آقا(ضپ)دارد،و بجهت لجبازی با "ترامپ" هم که شده، به سه شماره ترتیب انتقال خواهران مذکور را  به ُامّ القراء ،  بقول عوام for free بدهد لکن احوط آنست که خواهران مذکور،با خودشان دوچرخه نیاورند زیرا مقام معظم رهبری  ما و گله ی دیگری از علمای وابسته،آنرا بعنوان یک بی ناموسی آشکار، برای نسوان، حرام فرموده اند! (2)

 

و من الله التوفیق

 

17 نوامبر 016

 

  http://i.alalam.ir/news/Image/Inner-Media/2016/11/12/alalam_636145872421453365_25f_4x3.jpg ..http://i.alalam.ir/news/Image/Inner-Media/2016/11/12/alalam_636145872257787000_25f_4x3.jpg    

پی نوشت

----------------------------------------------

(1) رانندگی برای زنان در عربستان سعودی، از زمان تاسیس این کشور، ممنوع بوده و این ممنوعیت در طی سالها تداوم یافته است و حالا زنان مشتاق رانندگی عربستان در صدد راهکاری عجیب برای رانندگی برآمدند که در پی آن اقدام به پوشیدن دشدشه عربی و ظاهرمردانه کردند تا بتوانند این قانون عجیب و غیر منطقی عربستان را دور بزنند . / آخرین نیوز

مطلب کامل را در مکتوبات فدوی 24 سپتامبر 016،آرشیو  www.hazl.com  یا http://isdmovement.com / ملاحظه کنید

(2) دفتر مقام معظم رهبری در پاسخ به استفتای خبرگزاری فارس، مبنی بر اینکه «نظر حضرت آیت الله خامنه ای در رابطه با دوچرخه سواری بانوان در پارک، خیابان و سایر مکان هایی که نامحرم حضور دارد چیست؟» نظر ایشان را بدین شرح ارسال کرد: «دوچرخه‌سواری بانوان در مجامع عمومی و در منظر نامحرم، غالبا موجب جلب نظر مردان و در معرض فتنه و به فساد کشیده شدن اجتماع و منافی با عفت بانوان است و لازم است ترک شود/ عصر ایران

 

بعدالتحریر:

 

عیب می * جمله بگفتی "ضررش" نیز بگوی ! منظور فدوی آنست که معظم له ،آنقدرها هم که ضدانقلاب می گوید،معاذالله بی عقل و بار نیست و در ادامه ی آیه ی شریفه ی فوق،دوچرخه سواری بانوان را در کویر لوت و نیز اطاقهای خانه ،سخاوتمندانه آزاد فرمودند، اینهم سند زنگوله دارش :

 

 و در صورتی که در منظر نامحرم نباشد اشکال ندارد .

 

--------------------------------------------------

* می : منظور می عرفانی ست که الکل اش از میِ معمولی بیشتر است!

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

امنیت ملی!  

 

برای تنوع هم که شده،به یکی از معضلات بسیار پیچیده ی و البته  امنیتی یک کشور در قرن حاضر، نگاه کنید تا رستگار شوید! : 

 

فرزاد طالبی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز پنجشنبه ۲۰ آبان گفت: «برای پخش صدای استاد شجریان از رسانه ملی مذاکراتی در سطوح مختلف در جریان است » ! . !/ البرز نیوز

 

زیاده عرضی نیست ..

 

000000000000000000000

 

 

رابطه ی خشونت و لطافت !

 

فدوی امروز دریک سنجش ساده،دچارمبالغی نگرانیِ خارج از محدوده شد! مقدمتاً عرض می کند که مدتها پیش از تشریف فرمائی حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)(1) ،در مقاله ی مبسوطی نشان داد که انسانهای رقیق الاحساس ،چگونه سر می ُبرند! (2) که آن سر بریدن، در عرصه ی شعر بود !،

از آن بزرگوار است:

 

از یار همین درد دلی بیش ندارم(1)
من بهره ای از زندگی خویش ندارم
گَه گریه و گَه ناله و گَه زاری و فریاد
من چیست کَز آن کافر بد کیش ندارم

شادم به رُخ و قامت معشوق «سلیمی»
پروای بهشت و سر طوبیش ندارم

 

و یا :

 

شه ممالک دَردَم، بَلا پناه من است(2)
غم ام که بی حدّ و پایان بود، سپاه من است
«سلیم» بر سر کویت به خاک یکسان شد
روا بود که بگوئی که خاک راه من است

 

و نیز:

تا خرقه و سجّاده ام ارزد دِرَمی چند(3)
خواهم طرف میکده رفتن قدمی چند
حال دل عشَاق «سلیمی» تو چه پرسی؟
در میکده با عشق و جنون متهّمی چند


که با اندک اختلافی در وزن و رديف، یادآور یا متأثر از غزلی درخشان از حافظ جان به این مطلع نیز هست:


حسب حالی ننوشتی و شد ایّامی چند(4)
محرمی کو که فرستم بتو پیغامی چند؟


شاعر ما قصیده ای با ردیف «عنکبوت» پیرامون طاق کسری(مدائن) سروده که بی گمان به قصیده ی مشهور خاقانی ارجمند (595-520 ه. ق) نظر داشته است:(5)


بوم نوبت می زند بر دَرگَه افراسیاب
پرده داری می کند بر قصر قیصر عنکبوت

 

 ـ فدوی بر این باور است که دوستان، دیگر در لطافت طبع و رقّت قلب این شاعر تردیدی نداشته باشند و همین، فدوی را از ارائه ی نمونه های دیگر بی نیاز می کند. با این همه، و بعنوان راهنمائی بیشتر اضافه می کند که ایشان بسیار خانواده دوست نیز بوده است چندان که در راه ترقّی و حصول به مقصود که همانا قدرت باشد، برادرانش را یکی پس از دیگری از میان بر می دارد!...
این بزرگوار پس از رسیدن به قدرت نیز، حتّی با همکاران و اعضای تشخیص مصلحت نظام خویش، رفتاری بسیار عاطفی داشته و اغلب آنان را بدلائل واهی و غیرمنطقی به قتل می رسانده و خلاصه مهر این شاعر دلرَحم چندان در قلوب اهالی می افتد که هرگاه می خواستند کسی را شدیداً نفرین و مرگش را آرزو کنند، می گفتند: «الهی وزیر پادشاه شوی»!...
و نیز مورّخین در باب عطوفت گسترده ی شاعر مورد نظر افزوده اند که در آن ایّام، چهل هزار نفر به دستور وی کشته و یا محکوم به حبس ابد شده اند. شاعر نازکدِل و خیالپرداز ما در لشکرکشی به مصر نیز، با مردم مغلوب نهایت مهر را مبذول داشته و پنجاه هزار نفر از اهالی قاهره را از دَم تیغ می گذراند!... این نیز گفتنی است که حضرتشان، به شیعیان نیز ارادتی مبسوط داشته و مقرر می دارد که تمامی شیعیان بین هفت تا هفتاد ساله را از قلمرو شکوهمند او تبعید کنند!... (معلوم می شود که طرف در این قسمت، یک چیزهائی سرش می شده و کم و بیش، عاقبت اندیش نیز بوده است!... ـ م) خُب دیگر، بقول حضرت امام(ل) بس است دیگر!... حالا روح منی!...
باری ـ شاعر مورد سؤال سلطان سلیم و از پادشاهان عثمانی است. قاصم الجّبارین البتّه تفضّل فرمود و این پدیده بیش از 8 سال سلطنت نفرمود و در سال 936 ه. ق. چهار نعل به اسلاف خود پیوست. از این نمونه ها در گذشته های دور هنوز می توان یافت که در آن، طرف بقول آن بزرگوار(6) با «یاس» به «داس» سخن می گفتند و همان اندازه که شعر نیک می سروده اند، آدم نیز نیک می کشته اند!... حیرت انگیزتر امّا این که، در زمان معاصر نیز سر و کلّه ی این پدیده در جامعه ی ما هم پیدا شده است. نمونه ی دَم دستی اگر بخواهید، حضرت امام(ل) و آن غزل معروف اش است که در عین حال ، دستور اعدامهای فله ای را نیز صادر می فرمود ! :

 

بسیاری از اهالی ادب و هنر به استقبال از اشعار امام(ره) برآمدند و سعی کردند تا با همان مضمون و همان انسجام غزلی را بسرایند. در این میان غزل مقام معظم رهبری که در پاسخ به غزلی از امام خمینی(ره) با مطلع «من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم/چشم بیمـار تـو را دیـدم و بیمار شدم» جالب و خواندنی است که در ذیل می‌آید : / مشرق نیوز

غزل امام خمینی(ره ) :

من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم
چشم بیمـار تـو را دیـدم و بیمار شدم!

فارغ از خود شدم و کوس انا الحق بزدم
همچو منصور خریدار سر دار شدم

غم دلدار فکنده است به جانم، شررى
که به جان آمدم و شهره بازار شدم

درِ میخانه گشایید به رویم، شب و روز
که من از مسجد و از مدرسه، بیزار شدم

جامه زهد و ریا کَندم و بر تن کردم
خرقه پیر خراباتى و هشیار شدم

واعظ شهر که از پند خود آزارم داد
از دم رند مى آلوده مددکار شدم

بگذارید که از بتکده یادى بکنم
من که با دست بت میکده بیدار شدم »

غزل مقام معظم رهبری در پاسخ به غزل حضرت امام(ره ( :

تو که خود خال لبی از چه گرفتار شدی
تو طبیب همه‌ای از چه تو بیمار شدی

تو که فارغ شده بودی ز همه کان و مکان
دار منصور بریدی همه تن‌دار شدی

عشق معشوق و غم دوست بزد بر تو شرر
ای که در قول و عمل شهره بازار شدی

مسجد و مدرسه را روح و روان بخشیدی
وه که بر مسجدیان نقطه پرگار شدی

خرقه پیر خراباتی ما سیره توست
امت از گفته در بار تو هشیار شدی

واعظ شهر همه عمر بزد لاف منی
دم عیسی مسیح از تو پدیدار شدی

یادی از (ضپ)بنما ای شده آسوده ز غم
ببریدی ز همه خلق و به حق یار شدی

 

فدوی یکی دو اثر هنری از جنایتکار دیگری که برادرآدولف هیتلر(ل) باشد را نیز، برای جوری جنس،علاوه کرده و خوانندگان/ بینندگان محترم ضدانقلاب را به قاصم الجبارین می سپارد :

 

با نمایش دو اثر نقاشی از رهبر آلمان نازی در گالری "دفینه" تهران علاقمندان ایرانی می‌توانند روی دیگر پیشوای خونریز نازی‌ها را ببینند . / فرارو

 

(تصاویر) نقاشی‌های آدلف هیتلر

(تصاویر) نقاشی‌های آدلف هیتلر

 

پی نوشت

------------------------------------------------------------

(1) درمقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

(2) موارد استعمال شعر !    hazl.com /  WEDNSDAY MARCH. 12TH. 2008-1:30AM

(3) http://14seraj.blogfa.com /

 

===========================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

   

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

يک جوان دانشجوی عرب اهوازی که برای تامین مخارج خود، گلفروشی میکرد، از سوی ماموران اجرائیات شهرداری اهواز مورد هجوم قرار گرفته و شدیدا مجروح شد/ العربیه .

 

به گزارش فعالان حقوق بشری اهوازی "علی‌رضا سواری " دانشجوی دانشگاه آزاد در ورودی قبرستان بهشت آباد اهواز، گل‌فروشی می‌کرد . ماموران شهرداری با حضور در محل، اقدام به جمع‌آوری و مصادره بساط و مایملک دست‌فروشان و ضرب و شتم آنها کردند .

 

 خود کرده را تدبیر نیست، اگر بجای گل مواد می فروخت،مشکلی نمی داشت!

 

-----------------

 

در آستانه اربعین قیمت بلیت نجف نجومی شد/ آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی1 :

 

البته با دو تا کوبیده ی اضافه( انفجار- م) ، با تلفات تضمینی!

 

تحشیه ی فدوی2 :

 

اینهمه چیزهای نجومی مانند : فیشهای نجومی- اختلاسهای نجومی و ... خب اینهم روش !

 

---------------------------

 

رادیوفرانسه: مالک شبال، نویسنده و انسان‌شناس الجزایری و مدافع نظریه "اسلام روشنگری" روز شنبه دوازدهم نوامبر بر اثر بیماری سرطان در ۶۳ سالگی در پاریس درگذشت مانوئل والس، نخست وزیر فرانسه، در صفحه توئیتر خود نوشت: "مالک شبال معرف اسلام روشنگری و مدرنیته بود. آثار او نشان می‌دهند که باید اسلامی بر اساس متقضیات زمانه ساخت ."  / البرز نیوز

 

تحشیه ی فدوی : برای  این نبش قبرغیر لازم، نخست باید از سدّ سدید جنودظفر ورود مؤمنین کثرالله امثالهم گذشت، که عاقبتی ندارد!

 

---------------------------

 

سرلشکر رحیم صفوی: بدنبال راهکاری برای آزادی فلسطین هستیم / عصر ایران

 

تحشیه ی فدوی : مراتب پس از پایان شیفت سوم فعلگی ،به آگاهی ملت شل و پل و یک لا قبا رسید؛ زمین ادب را بوسید و گفت از قضا او هم مصرانه و مجدانه، بدنبال راهکاری برای رهائی از دست شمایان است،برادر پاسدار!

 

-----------------------

 

سایت عصر ایران، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران گزارش کرد، زنی که چند ماه پیش در اطراف برج میلاد برهنه شده بود، به جرم تشویق به فساد و فحشا به حبس محکوم شده است. دادستان تهران اشاره‌ای به جزئیات حکم صادره برای این هنرمند ایرانی، نکرد، لیکن پیش از این "بهمن کشاورز"، رئیس اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران گفته بود تشویق به فساد و فحشا می‌تواند تا 10 سال زندان داشته باشد

 

تحشیه ی فدوی : فدوی با یک تناسب ساده، دارد حساب می کند که بانوی مذکور که خودش خودش را عریان کرده،10 سال حبس برادرانه پیش رو دارد؛ پس لواط الاسلام والمسلمین طوسی که مینی قاریان را عریان می کند، و تازه غایب هم نیست، چند سال؟

 

------------------------------------

 

آقاتهرانی: با 5 میلیون نماینده را می‌خرند تا به وزیر رأی اعتماد بدهد؛ اگر 15ميليارد تومان به نماینده بدهند چه کار می‌کند؟/ آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی:

 

البته قابل ندارد،  لکن با این مبلغ،خود حضرت آقا(ضپ) را هم می شود خرید!

 

----------------------------------

 

درخواست برای ممنوع الفعالیتی خانواده فراهانی به خاطر گلشیفته فراهانی/ خبرنامه گویا

 

تحشیه ی فدوی:

بیت

 

گنه کرد در غرب بازیگری

به تهران زدند گردن دیگری!

 

----------------------------------

 

احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد و نماینده آیت‌الله خامنه‌ای در استان خراسان رضوی در نماز جمعه روز ۱۵ مرداد گفت: "یک آقای ساده لوح (روحانی- م)می‌گوید ما با برجام عزت پیدا کرده‌ایم، اینکه شرکت مدلینگ ایتالیایی اینجا را بازار ترویج جنس‌های بنجل خود کند، عزت است؟/ صدای آمریکا "

 تحشیه ی فدوی : چه می دانست بنده ی خدا؛ فکر می کرد که ورود بنجل به ایران سابق، از اصول دین حنیف است و چینی و ایتالیائی ندارد،برادر شلم شوربا!

 

--------------------------------------------

 

 خطر بزرگ برای ایران خود آقای دکتر روحانی ست/ آقای روحانی به جرم خیانت به کشور و دروغ و دوری از ولایت باید محاکمه شود . / دانا- حجت‌الاسلام سید حمید روحانی  

 

تحشیه ی فدوی : چه خسیس! فقط روحانی؟!

 

-------------------------

 

دادستان کل ایران تعداد افراد اعدام شده گروه «توحید و جهاد» را ۲۰ نفر اعلام کرد/رادیو فردا- تیتر- محمد (ص)جواد(ع) منتظری -افراد اعدام شده «تحت تاثیر القائات تکفیری قرار گرفته بودند!

تحشیه ی فدوی : بزرگوار آتش به مال اش زده، مایه کاری حساب فرموده است !

 

----------------------------------

 

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران می‌گوید که این کشور آماده گفت‌وگو با کشورهای غربی، بجز آمریکا، در مورد حقوق بشر است، اما به شرطی که بحث دو طرفه باشد "چون ما هم درباره حقوق بشر اروپا حرف داریم " ! . / بی بی سی

 

ببخشید که فدوی بیخبر زنجیر پاره می کند و با نعلین زرد می پرد وسط مهملات داهیانه تان !؛ شما ،اگر پیرامون حقوق بشر بطور عام یا خاص،حرفی نزنید سنگین ترید!،بهترین گزینه ی شما، همانا سرکشیدن تتمه ی جام زهر است، که حضرت آقا(ضپ)،بالا آورده است،برادر محمد(ص) صادق(ع) لاریجانی و اخوان،  لعنة الله علیهم اجمعین!،براستی که، حرفا میزنه قیصر،چشا میرن مغز سر!

 

----------------------------------------------------------------

 

رادیوفرانسه: برای نخستین بار پس از کودتای نافرجام ۱۵ ژوئیه، ترکیه یک مسئول عالیرتبه سیاسی این کشور پذیرفت که در اجرای تصفیه‌های گسترده پس از کودتا اشتباهاتی رخ داده است . / . البرز نیوز

 

تحشیه ی فدوی : یعنی فیلترش معیوب بوده، برادر مسؤل؟

 

-----------------------------------

روحانی: برجام برای ما عزت آورد / بی بی سی- نیتر  

تحشیه ی فدوی : و برای ملت، ذلت !

-------------------------

 

آرایش زنانه ماشین چینی در ایران ! /آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : لکن به فتوای علمای سلف، اشکالی ندارد !

 

 

 

http://www.akharinnews.com/images/remote/http--aftabnews.ir-files-fa-news-1395-8-15-103697_495.jpg

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

 

نیک‌نام و عربی : چگونه است که آقای رئیس جمهور در قضیه کشته شدن تعدادی از شهروندان فرانسوی در یک اقدام تروریستی در یک مکان عیاشی فوراً واکنش نشان می‌دهد ولی در موردکشته و زخمی شدن 100 نفر از عزاداران حسینی در کشور نیجریه سکوت اختیار کرده و صدایی از ایشان بلند نمی‌شود؟

سخنگوی دولت شجاعت به خرج داده و به شهادت رساندن 100 نفر از عزاداران حسینی در نیجریه توسط دولت این کشور را اقدام غیر قابل پذیرش دانسته است. بنویسید «اقدام غیرقابل پذیرش» دیگر چه صیغه‌ای است که دولت ما یاد گرفته چرا این عمل ددمنشانه را محکوم نمی‌کنند؟!

 

فدوی بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت، هر دو عریضه را یکجا برمی رسد. مراتب در مجالی و با قید 72 فوریت به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج)گفتند والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اخراج  آ آ آ آ ..لکن بین خودمان باشد چون ضدانقلاب خوابست عرض می کنم که اولاً :

 

سال مع الاسف بیشتر از 12 ماه نیست که آن نیز در تیول عزاداریهای اهل بیت(از ع تا عج) ،توابع و امامزادگان گرامی ست و لذا دیگر جائی برای مؤمنین نیجریه و غیره باقی نمی ماند و در پایان نیز افزودند که می کوشند که به حول و قوه ی الهی،لایحه ای دائربرافزایش ماههای سال از 12 به 18 ماه تهیه و پس از توشیح ملوکانه،به مجلس بیت تقدیم کنند. ثانیاً :

 

حالا گیریم که مرده باشند، تازه به آقا اباعبدالله(ع) پیوسته اند که جای تبریک دارد، غیراز این است؟

ثالثاً:

 

بموجب شعارهای خودمان : شهیدان زنده اند الله و اکبر! فلذا برای آدم زنده که عزاداری نمی کنند!

 

التماس دعا

 

---------------------------------------

 

2051---0913 : به نظر می‌رسد دولت ما، یمن قهرمان یعنی پاره جداافتاده محور مقاومت را به حال خود رها کرده است. چرا این‌گونه است؟


فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان،شدیداً  دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،شدیداً متغیر شده و فرمودند روانه کردن کاروان های اسلحه ی قاچاق به پاره ی تن شما یمن را نمی بینید، نکند روشندل اید برادر 2051---0913؟! و در پایان نیز شما را به هزینه ی بیت، به چشم پزشکی حوالت فرمودند؛ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر2051---0913!

 

-----------------------------------

 

---0903 :مردم مشکل اقتصادی دارند آقای رئیس جمهور وزیر ارشاد و ورزش را عوض می‌کند. با وجود مشکل درمان باید منتظر ماند که وزیر کشاورزی تغییر پیدا کند. بالاخره بعد از سه سال معنی تدبیر را متوجه شدیم.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که با آنکه مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم از جنس خودمان هستند،لکن در عین حال،هیچ جور هم ول کن معامله ی ما نیستند ! فلذا عنقریب است که آن موضع شریف از بیخ کنده شده و روی دست شان بماند!..در باب عریضه ی شما نیز فرمودند ایشان بنا داشتند که وزیر اقتصاد را عوض کنند  لکن نامبرده مع الاسف جاخالی داد و خورد به وزیر ارشاد،برادر 2863---0903!

 

-------------------------------------------

 

0271-091 : برای بنده و شاید دیگران سؤال شده که چرا ترامپ رئیس‌جمهور جدید آمریکا مثل آقای روحانی رئیس‌جمهور کشورمان وعده 100 روزه برای حل مشکلات کشورش داده است.

 

فدوی: یعنی کی از روی دست کی نوشته، برادر 0271---091؟

 

-------------------------

 

روشنایی : ترامپ و کلینتون دو نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا محصول کارخانه‌ای هستند که این‌گونه افراد فاسدالاخلاق را بیرون می‌دهد. کار آمریکا از پایه و اساس خراب است.

 

فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است، !

 

-------------------------------

 

1377---0918 : هیلاری کلینتون نامزد شکست خورده حزب دمکرات آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور بعد از آن مبارزه انتخاباتی وحشیانه پیروزی رقیب خود یعنی ترامپ از حزب جمهوری‌خواه را تبریک گفت و شکست را پذیرفت. ولی سران فتنه در سال 88 پیروزی رقیب و شکست خود را نپذیرفتند و آن همه خسارت بر کشور و نظام وارد کردند که هنوز هم مردم گرفتار آن هستند.

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه نمی کند لکن حال که ضدانقلاب خوابست،یواشکی عرض می کند که والله  برادر 1377---0918 بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....اولاً در انتخابات آمریکا، مع الاسف تقلبی صورت نگرفت و لذا معتبر نیست!

ثانیاً ،مقام معظم رهبری اینجا یعنی برادر حسین(ع) اوباما  کوشید که در آراء مردم موجود دخالت کند، لکن ملت زیر بار نرفت و  صرفنظر از خوبی یا بدی، انتخاب خودش را کرد! و سر از کهریزک هم در نیاورد! لذا  بقول عوام، what are you talking about? برادر 1377---0918

 

--------------------------------

 

طاهری : آیا اجرای برنامه خندوانه و دورهمی در ماه صفر ماه حزن اهل‌بیت(ع) تقدس‌زدایی در جامعه است تا کم‌کم به ماه محرم و حتی دهه اول آن کشیده شود؟


فدوی روی عریضه ی شما هم  اقدامی ندارد،زیرا اُمّتی که او می شناسد،در عزا و عروسی، اشک اش دمِ مشک اش است،برادر طاهری!

 

---------------------------------

 

6406---0912 : نکته‌ای که در قضیه برجام مفعول *مانده قصور تیم مذاکره‌کننده علی‌رغم تلاش‌هایی است که انجام داده‌اند. آقای ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب گفته‌اند که اگر در مذاکرات نقطه نظرات حضرت آقا رعایت می‌شد قضیه برجام طور دیگری رقم می‌خورد. سوالی که اینجا مطرح است این است که چرا مذاکره‌کنندگان، نظرات رهبر معظم انقلاب را رعایت نکردند؟ و آیا نباید پاسخگوی این قصور خود باشند؟ و حالا چرا علی‌رغم این همه بدعهدی آمریکا، لاپوشانی می‌کنند و به صراحت از شیطنت شیطان بزرگ نمی‌گویند.

 

فدوی روی عریضه ی شما اقدامی ندارد،آخر چند بار دیگر باید بگوید،بابا زبان اش مو در آورد! برای چنمین بار عرض می کند که .درآسمان جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،حتا مگس مکتبی هم،بی اذن مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته،نمی پرد،چه برسد به موشک و از این قبیل!.

 

بیت

چشم دل بازکن که جان بینی

موشکان  در آسمان بینی!

-----------------------------------------------------------------

*  خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، غلط تایپی مفعول را به مغفول اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

18 نوامبر المفتخر سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

*.*.*.*.*

 
November 14th, 2016

 

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

        

 ارزیابی      

 

مسابقات ریاست جمهوری درممالک محروسه ی امریک،با نتیجه ی جفت 2 بنفع تماشاچی،ختم  به خیر شد!.گفتن ندارد که پیرامون این رویداد غیرقابل فهم،بین عقلا وعلمای ما نیز اختلافاتی ، در سطح درس خارج بیضوی (حوزوی- م) بروز خواهد کرد که فدوی برای دستگرمی، مستوره ای را در پی می آورد :

 

مجتهد الزمان ،ملاذ الانام ،فخر الاسلام و زبدة المحققین العظام حضرت آیت الله حسین(ع) شریعتمداری متولی امامزاده ی  کیهان دارالخرُافه دام مجده، شیهه کشان اشعار داشته است :

 

پیروزی دیوانه بر دروغگو. ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد./ تیتر صفحه نخست کیهان دارالخرُافه

 

لکن برادر اسدالله بادامچیان، نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه براین این باور است که  :

 

ترامپ دیوانه نیست؛ کسی که دارای این همه امکانات، شرکت و ثروت است که دیوانه نیست!/ پارسینه

 

 

 و اما فدوی به اینگونه بزرگواران کاری ندارد لکن بعنوان یک شخصیت فی ما بین، یعنی مستقل و البته غیر وابسته!، مراتب را از محضر مرجع تقلید مترقی خود، حضرت آیت الله سید کامبیز کامرانی ادامه الله وجوده ، استفتاء و پاسخی بشرح زیر، دریافت کرد :

 

"دیوانگی و دروغگوئی" از صفات پسندیده ی برادران ازحضرت امام(ل) به اینسو،حضرات دست اندرکار،آیات عظام و حجج اسلام و توابع ،به شمار است، و فلذا عیب اساسی تلقی نمی شود.

 و من الله التوفیق

 

زیاده استفتائی نیست

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

از پس لرزه ها ی انتخابات خاج پرستان   

 

 

پیگیری خبرهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، حاکی ست که قضیه منجر به گزینش مرضی الطرفین برادر" ترامپ"  گشته  و مراتب از سوی رئیس جمهور فعلی آن کشور، برادر حسین(ع) اوباما نیز بشرح زیر به رسمیت شناخته شده است:

 

اوباما حوالی ظهر چهارشنبه در محوطه کاخ سفید گفت پیروزی آقای ترامپ را تلفنی به او تبریک گفته و از او دعوت کرده است پنجشنبه به کاخ سفید برود تا دو طرف از انتقال روان قدرت اطمینان حاصل کنند .اوباما تاکید کرد "بر کسی پوشیده" نیست که او و ترامپ اختلافات جدی دارند اما افزود که "همه ما خواهان بهترین ها برای کشورمان هستیم" و گفت از نطق پیروزی رئیس جمهور منتخب "دلگرم" شده است .او گفت انتقال موفق قدرت لامز است چون "همه ما اکنون آرزوی موفقیت او در متحد و هدایت کردن کشور را داریم ."هیلاری کلینتون هم ضمن تاسف از شکست گفت که همه باید با "ذهنی باز به آقای ترامپ فرصت موفقیت دهند ." / آخرین نیوز،

 

 با اینهمه ، شماری از شهروندان به انتخاب ترامپ که ظاهراً طی شیوه ی مرضیه ی  آن مرز و بوم دمکراتیک بوده، معترض و ضمن حیرت از انتخاب خود،! حتا تظاهراتی را نیز بشرح زیر،در چند شهر ترتیب داده اند :

 

علیرغم درخواست های اوباما و کلینتون روز چهارشنبه در چند شهر آمریکا علیه دونالد ترامپ تظاهرات شد .عصر چهارشنبه در نیویورک صدها نفر به سوی برج ترامپ در منهتن راهپیمایی کردند. آنها پلاکاردهایی با شعار "رئیس جمهور من نیستی" حمل می کردند و شعارهای دیگری سر دادند .

 

همچنین در شیکاگو گزارش هایی از مسدود شدن ورودی برج ترامپ گزارش شد . مردم در این تظاهرات شعار می دادند: "ترامپ نه، کوکلوس کلاس نه، فاشیست نه " و "رئیس جمهور من نیستی ". در شهر سیاتل هم تظاهراتی در جریان بوده است .

 

باری- بروز اینگونه وقایع ،که دیری ست همزیستی با کژدم غربت را ،به همنشینی با برادران لعنة الله علیهم اجمعین ترجیح داده وبه اهتمام ایشان، به زندگی در جوامع دمکراتیک در اروپا و آمریکا محکوم شده است!،کاملاً عادی ست؛ لکن آنچه که از منظر فدوی مبالغی غیرعادی ست آنست که نخست ،خاج پرستان آمریکائی،مع الاسف گویا معظم رهبری (ضپ) ندارند و اگر دارند، خوب اش را ندارند که امر و مقررفرماید:

 

بسمه تعالی - ولکن "ترامپ" ، به حضرت ما، نزدیکتر است!

 

وبدین وسیله، مخالفان را به داغ و درفش عمله ی بیت بسپارد و برای رفع خستگی، تشریف ببرد به اندرونی!؛ دیگر اینکه،مخالفان و تظاهرکنندگان به " مشوب کرددن افکار عمومی- سبّ ائمه ی طاهرین(ع) ، توهین به مقام معظم رهبری(ضپ) و اهانت به مسؤلان، توطئه برعلیه نظام و البته امنیت ملی، مانند نرگس محمد(ص)ی به 16 سال حبس محکوم نشده و فدوی هرچه هم که گشت، کهریزکی نیافت تا زنان و مردان و بویژه جوانان را بصورت مرده و یا نیمه جان از آنجا خارج و به بیمارستان برساند!، یعنی،مقام معظم رهبری اینان،معاذالله، عقل اش نمی رسد؟

 

 

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

آرزو   

 

خدمات فدوی منتظرالظهور(عج)،گاه بقول عوام ignore  می شود، لکن باز هم بقول عوام that’s ok ! غرض نقشی ست کز ما یادگار ماند !؛ بعنوان مستوره، نگاه کنید :

 

انتشار تصویر کارگردان «بادیگارد» در کنار مدافعان حرم

 

حاتمی‌کیا به آرزویش رسید و به سوریه رفت/ اروند

 

آی سینما : به تازگی تصویری از ابراهیم حاتمی‌کیا در حلب به همراه مدافعان حرم منتشر شده است که نشان می‌دهد کارگردان «بادیگارد» بالاخره موفق شده به سوریه سفر کند. علاقه او به این سفر ماه‌ها پیش در جشنواره فیلم فجر مطرح شد که گفته بود از حضور نداشتن کنار مدافعان حرم خجالت می‌کشد. البته هنوز اظهار نظری درباره این تصویر منتشر نشده و مشخص نیست حاتمی‌کیا برای نگارش فیلم‌نامه تازه‌اش به این سفر رفته بوده یا تنها قصد داشته چند روزی را کنار مدافعان حرم بگذراند .

 

مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،از اقدام شما اظهار رضایت فرموده و افزودند: لکن تا شهید نشدید، برنگردید، منهم دعا می کنم، برادر حاتمی کیا!...

 

باری-البته ذغال خوب هم، که دعاهای فدوی و باز هم بقول عوام including  نماز شبهای طولانی وی، در اعزام ایشان به سوریه، بی تأثیر نبوده است! امید که نامبرده، به آرزوی نهائی خود، که همانا شهادت است برسد، آمین یا رب العالمین !

 

 

 

پی نوشت

 

*پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

جاخالی !           

 

تقریباً روزی نیست که این ضدانقلاب فلان فلان شده،فدوی را ُکفری نکند، شما را به قاصم الجبارین نگاه کنید:

 

در انفجار یک خودرو در نزدیکی حرم دو امام شیعیان در سامرای عراق، ۱۰ ایرانی کشته و حدود ۶۰ ایرانی دیگر زخمی شدند. یک انفجار انتحاری در شهر تکریت عراق هم حداقل ۱۲ کشته برجا گذاشته است . رادیو فردا

 

باری- ضمن تبریک و تسلیت بحضور امام زمان ارواح العالمین له الفداء (عج) در حاشیه بشرط آنکه بین خودمان باشد وضدانقلاب هم نشنود بعرض می رساند که باز دوباره حضرت(ع- ...عج) ، جاخالی مرحمت فرمود و شدیداً خورد به  مؤمنین!* علی ایحال،امامان گرامی(ع-... عج) !بقول عوام don’t worry, be happy هزینه ی بازسازی گنبد و بارگاه مبارک را، مؤمنین و مؤمنات ساکن ایران سابق کثرالله امثالهم ،برای چندمین بار، بگردن می گیرند!

زیاده جسارت است..

 

پی نوشت

 

---------------------------------

* شهر سامرا محل دفن علی النقی و حسن عسکری، امامان دهم و یازدهم شیعیان ۱۲ امامی است

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ادیت خبری  

 

 

فدوی در مرور جراید شریفه ی دارالخرافه، به تیتر زیر از خبرگزاری وابسته ی مهر رسید:

 

پیاده روی اربعین؛تهران تا کربلا با پای پیاده ! *

 

که البته در آن اشکال عمده ای ندید، جزافزودن یک جفت "دمپائی "،به تیترخبر جنون اثر! , اینطور :

 

تهران تا کربلا با دمپائی !

 

التماس دعا

 

 

و اما از نگرانی های همکاران مکتبی در همین راستا بخوانید :

 

همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی میلیون‌ها زائر حسینی با پای پیاده به زیارت امام حسین(ع) می‌روند، اما بهتر است زائران در این سفر چه وسایلی را به همراه داشته باشند؟

 

که فدوی برای کسب فیض بیشتر قبول زحمت کرده و از بوتیک اباعبدالله(ع) ملزوماتی بشرح زیر را  فراهم و به مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم، بقول عوام at no additional charge تقدیم کرد:

 

التماس دعا ! 

پی نوشت 

---------------------------------------------

* کمال شیرافکن» جوان تهرانی است که برای اولین سفر کربلای خود برنامه ویژه‌ای ریخت. او تصمیم گرفت این سفر را پای پیاده از در خانه‌اش تا کربلا آغاز کند . / روزی ۴۰ کیلومتر راه می‌رفتم/ زمان خستگی از حضرت زهرا(س) مدد می‌گیرم/ مردم لباس‌هایم را به زور می‌شویند/ تنها آرزویم این است که سال بعد این سفر را تکرار کنم!

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

پرسشی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس :

 

 

اشاره :

 

فدوی در این ستون، به نکاتی می پردازد که از درک و پاسخ به آن، عاجز است :

 

مدیرکل اطلاعات استان طی مصاحبه‌ای در اهواز از تأسيس " دانشگاه اطلاعات و امنیت" و " برخورد امنیتی نرم" با اعتراض‌های مردم عرب خبر داده است . / العربیه

 

بنظر بینندگان محترم ضدانقلاب، بانوی جنوبی سالمند و البته  دردمند ی که از دریای نفتی که در زیر پا دارد، پس از بیش از سه دهه از تصرف ُعدوانی جنود ظفرورود برادران به استناد سند زنگوله داری که در پی می آید،حتا یک قطره هم به ب او نرسیده، به تأسیس " دانشگاه اطلاعات و امنیت" نیاز دارد ؟!

 

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

مرور   

 

 

معروف است که ملت ایران سابق،ملت با هوشی ست ؛ لکن فدوی علائمی را در این راستا رصد و ثبت کرده که شوربختانه ،خلاف این را نشان می دهد .باری وی اگرخواسته باشد که مطلب را بسیار به اجمال و اختصار برگزار نماید،باید عرض کند که این ملت باهوش،حتا با گذشت ۳۷ سال از درگذشت انقلاب شکوهمند، مع الأسف هنوز در نیافته که در حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) (۱) بین ضارب و مضروب، قاتل و مقتول، ظالم و مظلوم، و ....آنکه مجازات می شود به ترتیب قد، مضروب، مظلوم و مقتول است!.. و جرم اش نیز آن بود "که اسرار هویدا می کرد " ! بر این پایه، چه معنا دارد که وکلای مدافع ،معاینه و گواهی کنندگان جاپای رأفت اسلامی برپیکر قربانیان (ضرب و جرح،شکنجه- م) را آشکار و این فعل قبیح را تکرار ،و بعنوان جایزه ،به سلول های آن نگونبختان ملحق شوند؟!.. البته از انصاف هم نباید گذشت بعبارت دیگر ، - عیب می جمله بگفتی "ضررش " نیز بگوی!  - یعنی که عمله ی بیت از این حرکات منظوری ندارند جز اینکه زندانیان در سلول شان تنها نباشند! .باری، نقطه سر سطر.یعنی بر پایه آنچه گفته آمد، و بمنظور ملاحظه ی نمونه های عینی ،احوط آنست که خوانندگان محترم ضد انقلاب بعنوان تکلیف شرعی شب،استثنائاً  بجای پرتقال فروش سابق(صاحب منصبان فعلی- م)، از وقایع کوی دانشگاه تا مواردی چون زهرا کاظمی،عبدالفتاح سلطانی،نرگس محمد(ص)ی تا همین موردی که الساعه بشرح زیر از تنور برادران درآمده است را مرور فرمایند، تا

 

بعرض این فقیر کمتر از قطمیر،برسند :

 

پزشک پرونده ستار بهشتی 'به شش ماه حبس محکوم شد، وبسایت کلمه - تیتر

وبسایت کلمه گزارش داده است که رضا حیدرپور، پزشکی که ستار بهشتی را هنگام ورود به زندان معاینه کرده بود، به شش ماه حبس محکوم شده اسست.آقای حیدرپور حدود سه سال پیش بازداشت شده بود.این پزشک زندان اوین، به هنگام ورود ستار بهشتی به زندان آثار ضرب و جرح بر بدن او را گزارش کرده بود. پس از آن دکتر حیدرپور دیگر اجازه معاینه و درمان زندانیان سیاسی را پیدا نکرده و به بند دیگری منتقل شده بود.ستار بهشتی، کارگر وبلاگ نویسی بود که در سال ۱۳۹۱ به دست پلیس ایران بازداشت شد و پس از انتقال به زندان اوین درگذشت.

 

تا مورد بعدی !

 

 

 

پی نوشت

--------------------------------

(۱) پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(۲) مائده سلطانی، دختر عبدالفتاح سلطانی، وکیل زندانی، در نامه‌ای به عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، نسبت به عدم رسیدگی قانونی به وضعیت پدرش در زندان انتقاد کرد . عبدالفتاح سلطانی که وکالت تعداد زیادی از فعالان سیاسی، مطبوعاتی و مدنی را بر عهده داشت، به "تبلیغ علیه نظام"، "تشکیل کانون مدافعان حقوق بشر " ، "اجتماع و تبانی علیه نظام" و "تحصیل مال حرام" ! متهم شد ....

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000

 

 

مأموریت 

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب،لطفاً برای یکبار هم که شده، بین خودمان باشد!،حال که حضرت آقا(ضپ) در قیلوله هستند، عرض می کند که حقیقتا گاه حرفا میزنه رهبر، چشا میرن مغز سر! و بعدش هم معلومست دیگر، فدوی هم بخاطر رعایت قافیه،می افتد به دردِ سر!.. به خبری که از خبرگزاری وابسته ی فارس در پی می آید نگاه کنید،تا بعرض وی برسید:

آل‌سعود و صهیونیست‌ها لیاقت اداره حرمین شریفین را ندارند / آیت الله گرگعلی (احمد خاتمی- م)

 

باری- مراتب بناگزیر ودر شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) دستور فرمودند که حکم اداره ی حرمین شریفین را بنام نامی شما صادر کنند تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) مُستظهر بوده باشید، برادر گرگعلی(ع)!؛ .فلذا در امتثال فرمان مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة، " چاکر آستان ملائک پاسبان، فدوی خاص دولت ابد مدت مأمور است" که یک فقره بلیط یکطرفه ی تهران- جدّه ! را از محل بیت المال ابتیاع و بقول عوام as soon as possible به شما تحویل نماید.شیرینی زیر میزی فدوی فراموش نشود!..

 

بعدالتحریر

 

محرمانه مستقیم- خوانندگان محترم ضدانقلاب نخوانند

 

حضور ُپر زور برادرآیت الله گرگعلی(ع) صدمه الله تعالی!

 

بعدالتحیه والسلام

با توجه به سابقه، فدوی اکیداً توصیه می کند که جنابعالی هم،دستکم یک جفت ماتحت اضافه همراه داشته باشید که در فرودگاه جدّه ،شدیداً لازمتان می شود..

زیاده توصیه ای نیست

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

آسیب شناسی یک حمله! 

   

 

برای دستگرمی،نخست به اینمورد تازه نگاه کنید:

 

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، پس از حواشی ایجاد شده حول مسائل فرهنگی! اسلامشهر در هفته های اخیر، این بار در اتفاقی تازه افرادی که در حال انجام اقدامات غیراخلاقی در یکی از محلات اسلامشهر بودند، بدون توجه به جایگاه روحانیت و به صرف سوال یک روحانی از آنها، وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند .

 

بقول عوام case  بالا از سوی بیت، برای بررسی و اظهار نظر،به بیت فدوی ارجاع شده است.باری هر چند فدوی موارد مشابه را که بعضاً منجر به نقص عضو و حتا مرگ هم شده اند(1) پیش از این شدیداً بررسیده،معذالک بخاطرمعظم له، آتش به مال اش زده و این فقره را نیز بقول عوام for free رسیدگی و نظر نهائی را و کارشناسانه ی خود را، بشرح زیر و به شیوه ی محرمانه- مستقیم،به استحضار می رساند:

 

1- بقول عوام first of all ، خود کرده را تدبیرنیست !

 

2- مردم از عملیات ایذائی عمله ی محترم بیت، جانشان به لب شان رسیده و آستانه ی تحمل شان، به صفر نزدیک شده است.

 

3- از آنجا که روحانی مذکور گزنکرده پاره کرده بوده است،یعنی بگزارش رسانه ها، طرف قهرمان بوکس از آب در آمده ! (3) ، احوط آنست که وی و نیز سایر ناهیان گرامی ،دستکم نیم ساعت پیش از دخالت در احوال شخصیه ی مردم، بیت زیر را ده بار قر قره کنند:

 

بیت

هر بیشه گمان مبر که خالی ست

شاید که پلنگ خفته باشد !

 

این جوابیه، بر اساس امریه ،بطور محرمانه- مستقیم به بیت رهبری،فرستاده می شود.

زیاده گزارشی نیست

پی نوشت

 

------------------------------

 

(1)شهید خلیلی یا دو فقره دیگری که چشمشان تخلیه شد ! / همانجا

 

و نیز : مجله انلاین دوستان :   رییس کمیسیون نظارت و امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تعدادی از ارازل و اوباش و مزاحمان نوامیس مردم، روحانی آمر به معروف و نهی از منکر را مورد ضرب و جرح قرار دادند . ۱۳۹۴ - یکشنبه ۱۳ دی

 

(2)ضرب و شتم سه روحاني ناهي از منكر واكنش‌هاي زيادي را به‌ دنبال داشت و موجب جريحه‌دار شدن احساسات مردم شد.به گزارش البرز نیوز، در آخرین مورد، روز پنج‌شنبه در محله امام‌زاده سید اسماعیل تهران جمعی از اوباش با فحاشی، يك روحاني ناهي از منكر را مورد ضرب و شتم قرار دادند و پس از وارد کردن خسارت به خودروی او از محل گریختند/ مقاله ی کامل را در آرشیو هزل داتکام بخوانید(در خانه اگر کس است...)

 

(3) حمله یک بوکسور به روحانی آمر به معروف !/ ویکی نگار

 

این روحانی جوان تصریح کرد: آنها سه فرد جوان بودند که در هنگام درگیری دو نفر از آنها به عقب رفتند و یک نفرشان مرا مورد ضرب و شتم قرار داد که پس از تحقیقات ما مشخص شده این فرد شخصی با نام«م.ا» و از بوکسورهای این منطقه بوده است که اتفاقا در ماه های اخیر بنرهای مربوط به او نیز در قائمیه نصب شده است .

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

 

کلمات حمار

 

 

اشاره

 

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

بدون توجه به اینکه اجابت خواهد شد یا نه؛ وظیفه ما گدایی در خانه خداست و دعا خودش موضوعیت ندارد، بلکه آن تنها وسیله ارتباط است . / کل احمد آقا قدس سره- پارسینه

 

------------------------

 

اردوغان: ترکیه "منبع الهام" جهان است/ بی بی سی-تیتر

 

رئیس‌جمهور ترکیه کشورش را الهام‌بخش سایر ممالک جهان خواند. به گفته او، "رشد اقتصادی، دمکراسی قوی و سیاست خارجی دوراندیش" این کشور می‌تواند الگویی برای منطقه و جهان باشد .

 

---------------------------

 

قالیباف : آنها که شعار "نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" دادند، فرهنگ انسانی را نشناختند / عصر ایران

 

-------------------------

 

استکبار و دشمنان برای عزاداری ماه محرم و ایجاد تفرقه برنامه‌ریزی اساسی کرده‌ بودند که با هوشیاری دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی این امر در کشور خنثی شد/ .آخرین نیوز- محمد(ص)رضا(ع) نقدی

 

----------------------------------

 

رجب طیب اردوغان، در یک سخنرانی در آنکارا در ۲۷ مهر ماه، گفته کشورش در قبال عراق «مسئولیت تاریخی» دارد . / رادیو فردا

 

----------------------------

 

ترجیح ملی‌گرایی به دین از آفات جامعه است/ دیگربان- محمد(ص)علی(ع) نکونام، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری

 

- - -----------------------------

 

عضو اصولگرای شورای شهر تهران: خواهر افشاءکننده واگذاری املاک شهرداری باید یک هفته در اختیار داعش باشد / رادیو فردا

 

------------------------------

 

از جمله آخرین ممنوعیت‌ها که زنان ایرانی با آن مواجه شده‌اند، ممنوعیت دوچرخه‌سواری است. اخیرا علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به پرسشی درباره دوچرخه‌سورای زنان گفت: «دوچرخه‌سواری بانوان در مجامع عمومی و نیز در جایی که در معرض دید نامحرم باشد، حرام است / دویچه وله

 

----------------------------

 

برتری ایران در حسینیه ۸۰ هزار نفری آزادی! / کره‌جنوبی باز هم حریف ما نشد / تسنیم

 

-----------------------------

 

مرتضی آقا تهرانی روحانی اصولگرای ایرانی و استاد اخلاق دولت محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری پیشین ایران می‌گوید که «امام زمان» قرار بارها قرار بوده ظهور کند اما این اقدام را به دلیل گناهان پیروانش به عقب انداخت . / العربیه

 

----------------------------------

 

--- «ما به مسجد مقدس جمکران هم که می‌آییم حواسمان به آقایمان نیست؛ واقعا تا به حال چند بار در این مسجد مقدس به افراد نگاه کرده‌اید و با خود گفته اید که امام زمان ممکن است یکی از همین افراد باشد ». 

--------------------------------------- 

وی ادامخ داد : «اگر قدر امام زمان را ندانیم و با او نباشیم، از این دنیا م‌ رویم و نسل بعدی ما می‌آید؛ اگر آن ها هم قدر حضرت را ندانند، نسل دیگری می‌آید؛ آنقدر نسل ها عوض می‌شوند تا یاران حضرت تربیت شوند و جهان آمادگی ظهور را داشته باشد، نه این که وقتی ایشان ظهور کردند تازه بخواهند یاران خود را تربیت کنند ».

 

-----------------------

 

مقابل ساپورت‌پوشی که در خیابان به‌عنوان نماد و الگو، عفاف و حجاب را هدف گرفته است، منطق و استدلال جواب نمی‌دهد بلکه جریان عملیاتی قوی می‌خواهد که بایستد و آن جریان نیروی انتظامی است . / انتخاب - علم‌الهدی

 

----------------------------------

 

مدیرکل ارشادباید استعفا دهد و از قم برود!(بعلت کنسرت در قم- م) / مسابقه ایران-کره در شب تاسوعا کنسل شود! پارسینه- تیتر -  آیت‌الله یزدی

 

------------------

 

"تمام آهنگ‌هایی که از آلات طرب است حرام است و به هیچ وجه جایز نیست ." / بی بی سی آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی

-------------------------------

 

آیت الله مکارم شیرازی با انتقاد از عملکرد وزارت ارشاد گفت: متأسفانه ارشاد دل برای مسائل مذهبی نمی سوزاند و برای ارزش ها چندان اهمیتی قائل نیست باید به گونه ای با آن ها رفتار شوند که بدانند فضای کشور فضای انقلاب اسلامی است. / انتخاب

 

--------------------------------------

 

«آنچه را عرف مردم موسیقی می دانند، استماع آن و ساخت و تعلیم و تعلم و فروش آلات آن حرام است.»/ voa -صافی گلپایگانی

 

--------------------------

 

لاریجانی: نباید اعدام قاچاقچی را به تاخیر انداخت تا در زندان نمازخوان شود !/ رادیو فردا

 

------------------------------

 

علم الهدی گفت: ما 27 سال است که جلوی جنگ را گرفتیم، نیروهای آمریکا در کشورهای منطقه و اطراف خلیج فارس مثل سگ پارس می‌کنند/ آفتاب

 

---------------------------------

 

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران :

خیزش «لعن و نفرین» در حوزه‌ها شکل بگیرد!/ دیگربان

 

 ------------------------

 

رهبر انقلاب تاکید کردند:

جوانان کشورهای دیگر جهان تحت تأثیر بیانات رهبر معظم انقلاب قرار می‌گیرند و برنامه‌ریزی می‌کنند. اما در کشور ما مسئولان فقط به شکل نمادین شعار آن را سر می‌دهند! چرا؟    

 

 


000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

   

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

جعفر (ع)شجونی، از چهره‌های جناح موسوم به اصولگرا، صبح امروز درگذشت . / رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی:

بیت

از شمار دو چشم یک تن کم

واز شمارِ " َحشَم"، هزاران بیش !

 

------------------------------------

 

محمد(ص)جعفر(ع)  منتظری دادستان کل ایران از اختلاس حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان در دو بانک ملی و ملت خبر داد و گفت پول‌های اختلاس شده از بین رفته است/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: آخر این چه ایراد نا واردی ست؟ این مختصر از نظر بیت،اصلاً در حدی هست، که رسانه ای بشود؟ این مبلغ را حتا جلوی یک بچه مکتبی هم بگذارند، قهر می کند، برادر بی بی سی!

 

---------------------

 

رجوى: اين امر اعلام جنگ به عموم مسلمانان است

 

تحشیه ی فدوی: والله خواهر مریم (س) بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،لکن فدوی از منابع متصل به عوالم بالا* شنید که اینگونه موشکها در محضر حضرت احدیت، در حکم مگس هم حتا نیست، فلذا نگرانی و شلتاق شما، بیمورد است !

 

---------------------------

 

سالار آبنوش معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه: سپاه پاسدران به زودی در آمریکا و اروپا شکل خواهد گرفت/ العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: پیش از تسخیر اروپا و آمریکا، احوط آنست که چفیه ی یزدی( دستمال یزدی سابق- م) را از گردن تبر خورده  بردارید، برادر آبنوش!

 

------------------------------------

 

سخنگوی ائتلاف عربی: موشک شلیک شده حوثی‌ها به مکه از داخل یک مسجد پرتاپ شد/ العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: گفتا ز چه نالیم، که از ماست که بر ماست !، بهر روی، الله جل جلاله فرز تر از این حرفاست، و جا خالی مرحمت فرمود و موشک مذکور، کمانه کرد و برگشت به حیاط خلوت بیت  !

 

--------------------------------

 

خبرگزاری رویترز بامداد چهارشنبه در تحلیلی درباره روش های ایران در مبارزه با تروریسم، تصریح کرد که جمهوری اسلامی ایران با عملکردی موفق، تا کنون توانسته تلاش گروه های تروریستی از جمله داعش در انجام عملیات علیه این کشور را با شکست روبه رو کند .  

 

تحشیه ی فدوی : ز گهواره تا گور "داعش" بجوی !

---------------------------

 

 حنجر  ه سالار عقیلی بیمه می شود  !/ آخرین نیوز-تیتر

 

تحشیه ی فدوی : آخر حنجره ای که به اهتمام حضرات آیات نمی خواند، بیمه کردن دارد؟ باری- فدوی اگر جای خواننده بود، بجای حنجره، کنسرتهایش را بیمه می کرد تا هر بار که برادران او را پائین می کشند، خسارت مربوطه را از بیمه دریافت کند

-------------------

 

رهبر کاتولیک های جهان در یک میهمانی با شکوه برای جمعیت زیادی از فقرای شهر 1500 پیتزا سفارش داد .   / آخرین نیوز

 

-----------------

 

دولت سر مردم کلاه گذاشت/ آخرین نیوز- آیت الله سید احمد علم الهدی

 

 تحشیه ی فدوی : خیر چنین نیست، دولت سر مردم عمامه گذاشت، برادرعلم الهدی

 

-------------

 

تعداد قابل توجه معتادان الکلی سنگین در کشور

پناهی افزود: مصرف الکل طی سال‌های اخیر در کشور بسیار زیاد شده است به نحوی که امروز معتادان الکلی تبدیل به یک مشکلات کشور شده‌اند و در صد قابل توجهی معتاد الکلی سنگین در کشور وجود دارد. آمار ۷ هزار مرکز درمانی ما نشان می‌دهد که میزان معتادان الکلی نیازمند به کمک بیشتر شده است . / ایلنا محمد(ص) هادی (عج)پناهی، رئیس کانون‌ سراسری درمانگران اعتیاد کشور

 

تحشیه ی فدوی : یعنی ، حبس و چماق و شلاق، دیگر اثر ندارد؟!

 

------------------------------------

 

به گزارش رویترز تاکنون یکی از زنان کرد ایرانی در درگیری با نیروهای داعش کشته شده است .

 

این زنان به رویترز گفته‌اند: "داعش از زنان می‌ترسد ."

 

آنها گفته‌اند که با توجه به آزار و اذیت زنان اسیر توسط داعش، آنها با هم عهد بسته‌ ‎اند که اجازه ندهند نیروهای داعش آنها را به اسارت بگیرند . یکی از آنها گفت هرچند که داعش اعمال وحشتناکی انجام می‌دهد، او از آنها نمی‌ترسد و با دیدن جنایت‌ ‎های داعش تصمیم گرفته که با آنها بجنگد ."

 

تحشیه ی فدوی : داعش درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) نمی ترسند !

 

---------------------------

 

سعید طوسی: والله همه سرتا سر دروغ و جعل است/آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : افسوس که هیچکدام از پسر بچه ها حامله نشده اند !

 

-------------------------------------------

 

حداد: اصلاح‌طلبان از اصولگرایان می‌ترسند! / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : از کجای اصولگرایان می‌ترسند!؟

 

----------------------

 

انتقادهای رئیس جمهوری ایران در نمایشگاه مطبوعات / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : ببین آش چقدر شور شده، که آیت الله آشپزباشی هم صداش در آمده !

 

-------------------------

 

تمجید رهبر انقلاب از شهرام ناظری / آخرین نیوز-تیتر

به گزارش آخرین نیوز به نقل از ایلنا؛ درحالی‌که مدتی‌ست کنسرت‌های شهرام ناظری (خواننده پیشکسوت و شوالیه آواز ایران) با محدودیت‌هایی در شهرستان‌ها روبه‌رو شده و حتی در آخرین کنسرتش کار به تجمع کفن‌پوشان رسید؛ رهبر انقلاب در سال‌های شصت و نه و هفتاد دوبار از شعرهایی که شهرام ناظری خوانده؛ تعریف کرده‌اند .

تحشیه ی فدوی : عجب، پس استاد هم مزین به سوء سابقه بوده است !

----------------------------

 

پیرمردی در اندونزی ادعا می کند با ۱۴۵ سال سن پیرترین مرد جهان است . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی : ادعا نمی کند، راست می گوید؛ فرزند کوچک آیت الله جنتی خودمان است!

 

---------------------

 

حراج یک نیروگاه هسته ای در آمریکا/ پارسینه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : چند؟ فدوی به نیابت از حضرت آقا(ضپ) ،خریدار است!

 

------------------------------------

 

ابراهیم فیاض :

 

دومینوی فروپاشی دینی نظام آغاز شده است ./ دیگربان- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : خدا کند که این دروغ شما راست باشد،برادر فیاض!

 

----------------------------------

 

اس 300 از فردو محافظت می کند/ تیک، علی اکبر(ع)  صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی

 

تحشیه ی فدوی : یعنی چه؟ پس کی از حضرت آقا(ضپ) محافظت می کند؟!

 

------------------------

 

آزمایش هسته‌ای کره شمالى، زمین را به قدرت 5.3 ریشتر لرزاند / العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : عجب، فدوی فکر نمی کرد که این مجّانین که اصلاً "ریش" ندارند ،بتواند اینقدر" ِتر" بزنند!

 

----------------------------------

 

رهبر معظم انقلاب در دیدار رییس‌جمهوری فنلاند: کشتار مردم یمن به‌دست دولت سعودی بدترین نوع تروریسم است/ آخرین نیوز- تیتر

 

رئیس جمهور هزل داتکام : لکن کشتار مردم ایرا ن بدست پاکنویس دولت اسلامی داعش(جمهوری اسلامی - م ) ،بهترین نوع تروریسم است !

 

---------------------------------

 

روحانی انتخابات آمریکا را انتخاب بین 'بد و بدتر' دانست/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : فدوی هم انتخابات ایران سابق را،انتخاب بین "بدترین و بدترینها" دانست!،این به آن در، برادر بی بی سی!

 

---------------------------------

 

بیش از ۷۰۰ روزنامه‌نگار خواهان آزادی یاشار سلطانی، سردبیر وب‌سایت معماری نیوز، از زندان شدند. این روزنامه‌نگار گزارش سازمان بازرسی کل کشور درباره واگذاری غیرقانونی املاک شهرداری را منتشر کرده بود . / دویچه وله*

 

تحشیه ی فدوی : فدوی نمی داند که چرا درخواست آزادی این روزنامه نگار، او را باد حضرت امام(ل) انداخت، آنجا که فرمود اگر 70 میلیون بگویند آری، من می گویم ولکن نه !..

 

--------------

 

سعید مرتضوی به ١٣۵ضربه شلاق محکوم شد/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : نفرمودید که آن نورچشمی بزرگوار،عرق خورده یا بیت المال؟!

 

------------------------------------

 

پلیس آلمان هفت پناهجوی افغان را به ظن تجاوز به یک نوجوان ایرانی بازداشت کرد/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : باز قاصم الجبارین ابوی برادر حاج سعید طوسی، قاری برگزیده ی بیت رهبری را با با روح پر فتوح حضرت امام(ل) در دوزخ محشور گرداند که وی نر کنارش، کمی هم قرآن به قربانیان درس می داد!

 

---------------------------

 

تحشیه ی فدوی : شهردار تهران گفت: در شهرداری خود و همکارانم را موظف به پشتیبانی همه‌جانبه از مجاهدت مدافعان حرم کرده‌ایم، در حالی که در این باره زخم زبان‌های زیادی شنیده‌ام . / عصر ایران

 

 

لحظه های شرم آور مسابقه پرسپولیس و استقلال خوزستان+تصاویر

 

بعد از خاتمه بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران، هواداران دو تیم صحنه های زشتی خلق کردند و این امر منجر به خونین شدن چندین هوادار شد .

 

 

تحشیه ی فدوی : پنداری اینها آدم بشنو نیستند، فلذا متخلفین را لطفا ً به برادر سعید طوسی معلم قرآن بسپارید!

 

-----------------------------------

 

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: خودروی پژو پارس با دو عابر پیاده برخورد کرد و یکی از عابران را تا مسافتی طولانی به دنبال خود کشاند . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی : منظوری نداشته و خواسته است که عابر مربوطه را،زودتر به مقصد برساند،برادر معاون!

 

---------------------------------

 

سیدحسن خمینی: کسی که بر سر مردم کلاه می‌گذارد، ضرر خواهد کرد / آفتاب نیوز

 

تحشیه ی فدوی : بقول عوام what about که سر مردم،بجای کلاه که خوشبختانه علاج دارد، عمامه که مع الاسف لاعلاج است بگذارند،برادر یادگارِ تلخ امام(ل)!؟

 

---------------------------------

 

" اين پرونده(سعید طوسی- قاری لواطکار- م) برای مشورت به یک قاضی متدین و باتجربه سپرده شده " / العربیه

 

تحشیه ی فدوی : نمی شود که بجای پرونده، خود حاج سعید را دست آن "قاضی متدین و باتجربه" بدهند تا قصاص شود؟

 

----------------------------

 

ایران ویچ:  شهرزاد کمال زاده بازیگر ۳۱ ساله با انتشار عکسی از خودش در یک قبر, صفحه شخصی اش را بروز کرد ! / تدبیر

 

 

تحشیه ی فدوی : دیگه با اجازه ی برادران، توی قبر روسری را بر می داشتی ،خواهر شهرزاد!

 

 

 

 

 

به پایان آمد این جوهر، مطالب همچنان باقی

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11 نوامبرالمفخم  سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

 

*.*.*.*.*

November 7th, 2016

 

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

تیر خطا

فدوی هنوز  نمی داند که چرا حاضرنشد که در ایام جهالت و جوا نی(اوائل انقلاب شکوهمند- م)، چنانچه افتد و دانی، بگذارد که ریش بالا و پائین اش بهم وصل شده و منظره ی باشکوهی را که لازمه ی ترقیات آتیه است ، بیافریند! لکن در همان زمان بمنظور رفع تکلیف شرعی یواشکی خطاب به مؤمنین گفت و نوشت که حضرت امام(ل) را بقول عوام downgrade نفرمایید زیرا معظم له(ل)، فقط بنیانگزار حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی -  م) نیست بلکه، بنیانگزار حکومت اسلامی درونمرزی (داعش گرامی - م) نیز هست، که خوشبختانه در آن زمان، کسی فدوی را جدی نگرفت که البته بقول عوام I don’t care ! ؛ حال برادرعلی(ع) مطهری، پس از اینهمه سال ،غفلتاً یادش افتاده و بنقل از رادیو فردا شیهه کشان فرموده است :

 

ادامه اشغال سفارت آمریکا چهره‌ای داعشی از ایران به نمایش گذاشت !

 

مقام معظم رهبری(ضپ) البته با گشودن زنجیر پیاده نظام بیت در سالگرد شرم آور اشغال سفارت آمریکا، برای سی و هفتمین بار!،مشت پوکی بدهان شیطان بزرگ حواله فرمود که شیطان مذکور حسب شیوه ه ی مرضیه جا خالی مرحمت فرمود و ومشت کذائی، خورد توی دهن برادرعلی(ع) مطهری:

 

راهپیمایی روز 13 آبان‌، روز مبارزه با استکبار جهانی به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد و مردم در تهران نیز مقابل لانه جاسوسی سابق گرد هم آمده و با فریاد زدن شعار «‌مرگ بر آمریکا‌» ندای استکبارستیزی خود را به کاخ سفید رساندند./ کیهان دارالخرافه

 

با این حساب، " خود کرده را تدبیر نیست" ، برادرعلی(ع) مطهری!

 

   


00000000000000000000000000000000000000000000000

 

قیاس مع الفارق

 

... جداً که حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغزسر !، در این راستا، برای دستگرمی، به تیتر خبری که در پی می آید،نگاه کنید :

 

ایران بعد از عراق دومین کشور غمگین جهان است/ رادیو فردا- تیتر

 

گفتن ندارد که برادران مایه کاری حساب فرموده و حق ما را در این مسابقه شدیداً خورده اند!؛ مردم جهان اگر مرداند، بیایند چند روز در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما زندگی کنند !؛ مردم ایران سابق، همینکه تاکنون از دست حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع،لعنة الله علیهم اجمعین " هاراگیری"(1) نکرده اند،جای شکرش باقی ست!.. .. برخی هم بمنظور اثبات حقانیت عراق در احراز مقام نخست، گفته اند که عراق یک کشور داعش زده است، اینان از این نکته شدیداً غافل اند که جمهوری اسلامی، با ارفاق، پاکنویس داعش است !

 

دیگر اینکه : این پژوهش ساخته و پرداخته ی استکبار جهانی وصهیونیزم یبن الملل و ایادی آنان در داخل و خارج و ُکرات دیگرلعنة الله علیهم اجمعین نیست بلکه  بر مبنای یک گزارش خودی، بشرح زیر است:

 

حسن موسوی چلک٬ رییس انجمن مددکاری ایران هم طی سخنانی گفته که ایران دومین کشور «غمگین» جهان است .

 

 

برادر موسوی چلک بسیار زحمت کشیده و افزوده است:

 

بر اساس میانگین آمارهای نشاط اجتماعی که از سوی سازمان‌های معتبر بین‌المللی ارائه شده، ایران جزو کشورهای شاد نیست . !

 

شعر :

از کرامات شیخ ما چه عجب / پنجه را گز نمود و گفت وجب

از کرامات دیگرش اینست / شیره خورد و گفت شیرین است

یک کرامات دیگرم دارد / ابر را دید و گفت می بارد

زن نو را عروس می گویند / مرغ نر را خروس می گویند !

آنچه در جوی میرود آبست / آنچه در چشم میرود خوابست !  (2)

 

 

یا بعبارت دیگر، تو خود حدیث مفصل بخوان از این"مُهمل" !آخر درکشوری که تمامی تقویم اش سیاهپوش است، چه جای شادی ست، برادر موسوی؟!

 

کرامات شیخ را ، عصازنان پی می گیریم:

 

وی همچنین میزان اختلالات روانی در کشور را بالا دانسته و گفته در برخی مناطق تهران این اختلالات «به حدود ۸۰ می‌رسد که بسیار بحرانی توصیف می‌شود ».

 

فدوی آیا در اینمورد نیز نیاز به توضیح دارد ؟ بقول عوام I don’t think so ! چرا؟ براستی که باز هم" پرسشها می کنه قیصر، چشا میرن مغز سر " ! لطفاً ا گر زحمت نیست، به  متولیان امور ، حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع، به ترتیب ریش، اعلی الله مقامهم اجمعین ،حرکات، سکنات  و نیز مُهملاتی که از بام تا شام  دود می فرمایند نگاهی سرانگشتی بکنید تا بعرض فدوی گردن شکسته برسید که  بزرگواران ،بلا استثنا، دچار اختلالات روانی شدیداند (3) و افزون بردرمان و دارو ،  نیاز به بستری شدن طولانی نیز دارند، حال با یک تناسب ساده، استثنائأ بجای پرتقال فروش، پیدا کنید تکلیف مردمی را که زیر ضرب این مجانین، محکوم به اتلاف عمر و آینده هستند !، بیکی دو مستوره نگاه کنید :

 

کارگزاران دولت امام مهدی(ع) چه کسانی هستند ؟

حضرت عیسی (ع)، هفت نفر از اصحاب کهف، یوشع وصی موسی(ع)، مومن آل فرعون، سلمان فارسی، ابودجانه انصاری، مالک اشتر نخعی و قبیله همدان. از حضرت عیسی (ع) در روایات با واژه های گوناگونی مانند وزیر، جانشین، فرمانده و مسئول در حکومت یاد شده است.امام صادق (ع) می فرماید: هنگامی که حضرت قائم آل محمد قیام کند هفده تن را از پشت کعبه زنده می گرداند که عبارتند از: پنج تن از قوم موسی؛ آنان که به حق قضاوت کرده و با عدالت رفتار می کنند، هفت نفر از اصحاب کهف، یوشع وصی موسی، مومن آل فرعون، سلمان فارسی، ابادجانه انصاری و مالک اشتر .
در روایتی تعداد آنان بیست و هفت نفر گفته شده است و قوم موسی را چهارده نفر بیان می کند و در روایت دیگری از مقداد نام برده شده است. حضرت علی (ع) می فرماید: ... سپاهیان در پیشاپیش حضرت مهدی (ع) قرار می گیرند و قبیله همدان وزیران او خواهند بود . ( 3 )

 

و یا :

 

تمایز دارائی های امام زمان(عج) از دارائی های امام خامنه ای!/ بولتن نیوز- تیتر-(4)

 

بخش پایانی داستان را، پی می گیریم : 

 

به گفته آقای موسوی، «مردم نسبت به سرنوشت و وقایعی که برای دیگران پیش می‌آید بی‌تفاوت شده‌اند و این یک نشانه از کاهش انسجام اجتماعی محسوب می‌شود ».

 

رییس انجمن مددکاری ایران «افزایش هم‌باشی سیاه، تغییر منحنی ابتلا به ایدز با گرایش ارتباطات جنسی، زنانه شدن اعتیاد و کودکانه‌شدن جرائم» را از نشانه‌های «بحران اجتماعی» در ایران دانسته است .

 

والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی پیش از تصرف عدوانی حضرات آیات،چنین آسیبهائی را بیاد نمی آورد. و سرانجام:

 

موسوی چلک همچنین از وجود بیش از ۲۰۰ هزار معتاد به الکل در ایران خبر داده است که مجازات‌های سنگین نیز نتوانسته جلوی بروز این پدیده را بگیرد .

 

در این قسمت نیز، شعار قدیمی : توپ، تانک،مسلسل، دیگر اثر ندارد ؛بشرح زیربقول عوام Upgrade می شود :

 

گرز و چماق و شلاق، دیگر اثر ندارد!

 

 و طُرُفه اینکه،بررسی آسیب های یاد شده، با حضور عامل مستقیم آن،برگزار شده است!، بقول عوام : can you believe that? :

 

جامعه ایران در سال‌های اخیر با آسیب‌های متعددی اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کند و چهارمین جلسه بررسی این آسیب‌ها روز دوشنبه در حضور علی خامنه‌ای برگزار شد .

 

از جزئیات این جلسه تاکنون گزارشی منتشر نشده است٬ اما حسن روحانی روز سه‌شنبه در صحن علنی مجلس گفت رهبر جمهوری اسلامی در این جلسه گفته که «برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی حتی آنهایی که به دین و اسلام اعتقادی ندارند، اگر ایران را قبول دارند باید با همه توان وارد میدان شوند ». !

 

 زیاده عرضی نیست

 

پی نوشت

------------------------------------------

(1) خودکشی دستجمعی به سبک ژاپنی- م

(2) داستانهای امثال امینی- ص25 بنقل از داستانهای امثال دکتر حسن ذوالفقاری ص 95

(3) منبع: "نشانه هایی از دولت موعود" نوشته حجت الاسلام نجم الدین طبسی

(4) یادداشتی به قلم حجت الاسلام والمسلمین ناصر اکبری؛ تمایز دارائی های امام زمان(عج) از دارائی های امام خامنه ای!/ بولتن نیوز- تیتر- www.hazl.com/    http://isdmovement.com   16 آذر 1394 ـ 7 ماه دسامبر 2015

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

https://fr.chess.com

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تبعیض شرعی!     

               

 

فدوی مراتب زیر درمورد حضرات آیات و حجج اسلام کثرالله امثالهم را،مانند سایر دوستان، کم و بیش می دانست که پس از انقلاب شکوهمند بعون الله :

 

همه جا استخدام میشوند،قاضی،وکیل،وزیر،رئیس جمهور  و خلاصه همه چیز،غیر از آدم می شوند!…

 

بیت

فقه و حکمت خواند و جهل اش کم نشد

عالِم و دانا شد و،آدم نشد!

 (نبی السارقین)


خوانندگان محترم ضد انقلاب ، تلاش نفرمایند که جسته است فدوی، " یافت می نشود " یعنی، عزیزکردگان را در هیچ  کارخانه ای ،بعنوان کارگر پیدا نمی کنید! .حتا دکتر بیکار داریم ولی آخوند بیکارنداریم! دانشجویان بینوا بابت درس خواندن در دانشگاههای مصادره شده،مبالغ هنگفتی از پولی که ندارند
را باید بعنوان شهریه پرداخت کنند ،لکن آن بزرگواران ،همین مقدار را ، و بهمان عنوان،بابت  مهملات بی مصرفی که در حوزه های علمیه! اساتید حوزه و دانشگاه (1)!بهم بافته و به طلبه گان تنقیه می فرمایند،بعنوان شهریه دریافت می کنند  ! و سرانجام اینکه،حضرات ،بعلت اشرافی که به معجزات دارند هرگز کسان خود را بمنظور شفا به هیچ  امام زاده ای زنجیرنفرموده  و نمی فرمایند! با اینهمه ریخت و پاش حکومتی، مؤمنین معمولی نیز در حد مقدور و ممکن، به ایشان بقول لاتها(عمله ی بیت- م)، حال می دهند و بعنوان مستوره، به  سند زنگوله دارنگاه کنید:

 

آگهی اجاره با تخفیف آپارتمان به طلاب سادات معمم/قم

 

 

با اینهمه فدوی دیگر نمی دانست که نوع وابسته ی آن،نه تنها اعدام نمی شوند، بلکه فی سبیل الله به جان مردم نیز می افتند! ،برای جوری جنس، به مراتب زیر توجه فرمایید:

 

شرح گفت‌وگوی مکارم شیرازی با شاه سابق ایران پس از دریافت جایزه سلطنتی!/ العربیه

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

 

ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در قم،(متولد 1305) در سال ۱۳۳۵ شمسی به خاطر نگارش «فیلسوف نماها» برنده جایزه سلطنتی شد که آن را از محمد رضا پهلوی شاه سابق ایران دریافت کرد .

در مراسم اهدای این جایزه، مکارم شیرازی و محمد رضا پهلوی گفت‌وگویی انجام دادند که آن را روزنامه اطلاعات در تاریخ سه‌شنبه هفتم فروردین ۱۳۳۵ منعکس کرده بود .

 

 در این مطلب می خوانیم :

 
جایزه بزرگ سلطنتی طبق معمول به بهترین تصنیفات سال تعلق گرفت و در این رشته آقای ناصر مکارم شیرازی مصنف کتاب فیلسوف‌نماها برنده شناخته شد

 

.

 

 

 

 ناصر مکارم شیرازی، از محصلین حوزه علمیه قم میباشد که در بین اقران باطلاع و ابتکار و مجاهدت در تحقیق و تتبع معروف است. روز اول فروردین، هنگامیکه برندگان جایزه سلطنتی برای دریافت جوائز خود شرفیاب شدند،  اعلیحضرت از آقای مکارم شیرازی سؤال فرمودند که «شما از کجا به این فکر افتادید؟» آقای مکارم شیرازی توضیح داد که از چندی باینطرف در حوزه علمیه قم عده‌ای از طلاب علوم بمطالعه در باب مکاتب فلسفی همت گماشته و بخصوص در اطراف مکتب ماتریالیسم که اساس مکتب کمونیسم میباشد بمطالعه و تحقیق پرداخته‌اند .

فدوی بعنوان حسن ختام این مقال، تصویری ازسالهای پیش از انقلاب شکوهمند را در پی می آورد و درحاشیه نیز یادآورمی شود که نفرسمت  راست، ژیگولوی سابق ،آقای حداد عادل آنروزگار، وکلب آستان علی(ع) روزگار فعلی، پدرزن ولایتعهد مجتبا خامنه ای(ضپ) است! گفتن ندارد که ریش برادر حداد عادل از نوع مکتبی نیست چرا که در غیر اینصورت، با کراوات در تعارض قرار می گرفت و بقول آن برخی هموطنان :

 

* مبارکه آقای دکتر، اگر چنین عکسی از مغضوبین رو می شد، کیهان امروز رو روز عزای عمومی اعلام می کرد .
* یه کسی گفته بود که آقای دکتر اینا قبل انقلاب برای تولد (فلان کس) کوچه رو چراغانی می کردند و شیرینی می دادند .

 

* کراوات نیست. درازآویز زینتیه!

 

 

 

 

 

پی نوشت

--------------------------------------------------------

 

(1) فدوی از ترکیب لایتچسبک "حوزه و دانشگاه" و اینکه این دوبه گوهر، شدیداً مانعة الجمع اند،عجالتاً درمی گذرد !

(2) نگاه کنید به تصاویر هنرمندان و خوانندگان اندکی پیش از انقلاب شکوهمند مانند ابی- داریوش- سُلی ...

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000  

 

  ------------------------------------------------------------------

 

 

چفیه- موارد استعمال !                

 

 فدوی در تأملات مؤمنانه ی خود، بارها به این اندیشیده است که "چفیه" که همان دستمال یزدی سابق خودمان باشد !،غیر از استفاده مألوف !، چه استفاده ی دیگری می تواند داشته باشد؟ در این پیوند، به تأملات فدوی در باب برخی نمود و نمادهای آن توجه کنید :

 

 

 

 

 

 

در تصویر زیر، فردوسی بزرگوار را می بینید که با پای پیاده، از دست مؤمنین به ُرم گریخته است :

 

 

ایضاً بعنوان " پارتیشن" در عکس زیر ، گرچه هیچ جای خواهران پیدا نیست و در بهترین حالت،به چند بادمجان عزادار میمانند که در کنار یکدیگر، روئیده

باشند !:

 

و اما پیرامون "مصادره چفیه"! در خبرها آمده بود که! :

 

طراحی لباس‌های «سکسی» از چفیه توسط طراح اسراییلی،صدای فلسطینی‌ها را درآورد/ناظران- تیتر

 

و در ادامه ی خبر مصیبت اثر :


یک طراح مد اسرائیلی چفیه‌های از فلسطینی برای طراحی انواع لباس‌ها و دامن‌های کوتاه در آخرین کلکسیون خود استفاده کرده است .برخی از اعراب از جمله فلسطینی‌ها اعلام کردند که این عمل "تصاحب شرم‌آور چفیه است"که به‌عنوان نماد فلسطینی‌های مخالف اسرائیل شناخته می‌شود .

 

و اما سابقه ی ورود چفیه بدنیای مُد، افزود بر زیور حضرت آقا(ضپ) و سایر عمله ی بیت و از آن میان ریاست محترم چماقداران، برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی، به سال 2014  بر می گردد:"
دوریت بارو"نخستین طراح مد نیست که از چفیه در طراحی‌های خود استفاده کرده است. در سال ۲۰۱۵ و در هفته مد تل‌آویو، "اوری مینکووزکی" طراح اسرائیلی، مانکن‌هایی را که لباس‌هائی با طراحی این پارچه سنتی پوشیده بودند به صحنه آورد. او این کار را به‌عنوان نمادی برای همزیستی بین اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها ارائه کرد. این اقدام هیچ جنجالی به‌پا نکرد. همانگونه که "غادهزاده"طراح اردنی نیز بدون اینکه کسی را نا خشنود سازد از چفیه استفاده کرد. البته هیچ‌کدام از عکس‌های او بار اروتیک نداشت .
اما در سال ۲۰۱۴، "زارا"بعد از ارائه مینی‌شورت‌های الهام گرفته شده از چفیه مورد انتقادهای شدید قرار گرفت. این طرح که در فروشگاه های زنجیره ای "زارا"در اسپانیا ارائه شده بود در نهایت از مجموعه تابستانه آن حذف شد .

 

البته مؤمنین   و مؤمنات کثرالله امثالهم در طول تاریخ، اگر نگوید بد سلیقه، دستکم کج سلیقه بوده اند فلذا برای جبران مافات، به فقراتی از استفاده ی بهینه از چفیه،به اهتمام فدوی، نگاه کنید :

 

  ..  ..

 

 

و اما با اجازه ی خوانندگان محترم ضدانقلاب،  از مُد، اندکی به اقتصاد برگردیم که دغدغه ی مؤمنین در باب سقوط ارزش " پول ملی"  ست * مشاور اقتصادی فدوی، برای بیرون رفت از این مثلث برمودا، راهکارهای زیر را پیشنهاد کرده است :

 

  

 

شعر

 

دل ز تن بردی و در جانی هنوز

دردها دادی و درمانی هنوز

هردو عالم قیمت خود گفته ای

نرخ بالا کن که ارزانی هنوز!

 

 

زیاده "ارزی" نیست !..

 

پی نوشت

---------------------------------------------------------------------

هنوز پيامدهاي افت ناگهاني ارزش پول ملي در سال 91 و نصف شدن سرمايه مردم از يادها نرفته و سايه سنگين آن بر سيستم پولي كشور ديده مي‌شود. تداوم تمايل بخشی از مردم به عدم نگهداري ريال و تلاش براي تبديل فوري ريال به ساير ارزها يا كالاها، يكي از نمودهاي بارز بي‌اعتمادي است كه به واسطه عملكرد ضعيف دولت در حفظ ارزش پول ملي ديده مي‌شود./ فرارو

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

دختری بنام سالاد!                  

 

فدوی در مرور خبرهای امشب، به تیتر زیر نیز برخورد :

 

رونمایی از نوع حجاب برند معروف غربـی / خرداد- تیتر

 

و در ادامه بهجت اثر:

 

 نشریه مصری "ایجپت ایندیپندنت" با اشاره به مدل محجبه "اچ اند ام" می نویسد:"ماریا ادریسی" 23 ساله مدل محجبه است که از مادری پاکستانی و پدری مراکشی در لندن متولد شده است!. او اشاره می کند که از طریق دوستش که کارگردان و مدیر برنامه است با شرکت "اچ اند ام" آشنا شد. او در مصاحبه با شبکه خبری "سی ان ان" با خنده گفته که هیچ برنامه ریزی قبلی برای گرفتن عکس ها نداشته است ".

 

 

فدوی آتش به مال اش زده و اختلاف بین علما را نیز برای جوریِ جنس در پی می آورد:

 

 

برند سوئدی "اچ اند ام" که یکی از پیشتازان عرصه پوشاک زنانه و مردانه غربی محسوب می شود برای نخستین بار از مانکنی محجبه برای تبلیغ و نمایش لباس های خود استفاده کرده است. این موضوع باعث ایجاد بحث و جدل هایی شده است . عده ای بر این باورند که این شیوه نمایش حجاب توسط یک برند غربی نمادی از "تبرج" است و با اصول اسلامی مغایرت دارد

 

 

وظیفه ی شرعی نیز البته در این میانه، فراموش نشده است :

 

 

این مدل محجبه در پاسخ به منتقدانش گفته است که در دین گفته نشده که عکاسی و ایفای نقش به عنوان یک مدل ممنوع است. او اشاره کرده که تا زمانی که طبق معیارهای اسلامی لباس بپوشد کارش اشکال ندارد. ماریا افزوده است:"از طریق این عکس ها قصد ترویج حجاب اسلامی را داشتم ". 

 

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب بیگمان بیاد دارند که عمله ی بیت همین چند روز پیش، تعدادی از هموطنان فعال در عرصه ی مادلینگ را به سیخ کشیدند * فلذا فدوی نمی داند که خواهر مذکور از کدام اسلام سخن می گوید؛؟ گفتن ندارد که نمایندگان اصیل اسلام عزیز در روزگار تاریک حاضر، داعش درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) و داعش برونمرزی ست، و لاغیر ! باری- همانگونه که ملاحظه می شود، طعم جغرافیائی خواهر مذکور درهم!، وچیزی فی مابینِ مصری ، پاکستانی، مراکشی ، سوئد ی و انگلیسی ست !،فلذا احوط آن بود که نام آن ضعیفه ی سجادیه را ،سالاد می گذاشتند!

 

زیاده پیشنهادی نیست

  

 

 

پی نوشت

------------------------------------

* مقامات قضایی مشهد از پلمب هشت مجموعه فعال درزمینه مدلینگ، ۳۰ مورد احضار و شش فقره دستگیری خبر داده‌اند. معاون دادستان در دادسرای مشهد مدلینگ را از مصادیق "جنگ نرم" خواند! . / صدای آلمان

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

شجاع از بوکان : افشاگری‌های کیهان درمورد افراد معلوم‌الحالی که در تخت جمشید تجمع کرده و به بهانه تولد کوروش ماهیت ارتجاعی و عقب‌افتاده خودشان را رو کرده‌اند اقدام به جایی بود.  

والله برادر شجاع بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،ناظران در حیرت اند که چگونه است که ملت،  پس از  فقط سه دهه ،از حضرات شدیداًمتنفر، لکن پس از 25 قرن به  کورش مهر می ورزند!، فدوی که نمی داند، شما می دانید ؟!

--------------------------- 

طالعی : رئيس‌جمهور بفرمایند بیش از سه سال و نیم مذاکره و کنارآمدن با کدخدای موردنظرشان چه عایدی برای کشور و ملت داشته است که حالا مدعی شدید که امام مذاکره با جهان را به ما آموخت؟!

 

والله برادرطالعی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا "اعدام"  آ آ آ آ .... لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند، تا آنجاکه فدوی بیاد دارد، آن بزرگوار(ل) جز مجادله چیزی به ما نیاموخت!

--------------------------------

جباری‌پور : آز آمریکا تماس گرفته‌ام. اخبار و حوادث کشورم ایران را پیگیری می‌کنم. واقعاً ناراحت هستم که آقای رئیس جمهور در مقابل آمریکا ضعف نشان می‌دهد. چرا ایشان تمام زیاده‌گویی‌های آمریکا در بعد از برجام را توجیه می‌کند.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام قدری متغیر شده و  گفتند: شما غلط فرمودید که از قلب شیطان بزرگ با ما تماس گرفتید؛  اصلاً شما در ممالک محروسه ی امریک چه می کنید؟ حیف آن بیت المالی که به پای شما دود کردیم، فلذا بجای این مهملات، بروید چند ساختمان را آتش بزنید، یکی دو ایستگاه قطار را بقول عوام  including زنان و کودکان را فی سبیل الله منفجر و دوباره تماس بگیرید، برادرجباری‌پور !

-------------------------------------

5506---0919 : در شهر رباط‌کریم بنری نصب شده بود با عنوان همایش سیاسی که با حضور معاونان وزارت کشور برای سخنرانی در مراسم بود و بنر نصب شده با رنگ بنفش بود! آیا این کارها تبلیغات زودهنگام نامزد انتخاباتی دولتی نیست؟ آیا قانونی است؟

 

فدوی: مراتب در مجالی که کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی ،شدیداً مشغول مالش قهرمانانه بودند، به استحضار ایشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام دستور دادند که بنر ها از این پس، سورمه ای راه راه باشد، برادر 5506---0919!

-----------------

8902---0914  : آقای عراقچی گفته‌اند نباید از برجام انتظار معجزه داشت پس چه کسی بود که برجام را به آفتاب تابان تعبیر کرد؟

 

فدوی: مراتب با اخذ مجوز شرعی از مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه ، و با قید چندین فوریت،به آگاهی برادر عراقچی رسید. در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت، فرمودند که فرمایش ایشان تحریف شده و منظور آفتابه بوده، نه آفتاب، برادر 8902---0914

------------------------------------

3959---0911: از رسانه ملی انتظار می‌رود برای ازدیاد نسل حداقل به اندازه چیپس و پفک تبلیغات کند!

 

فدوی :مراتب  دراوقات شرعی و بمنظور اطلاع و اقدام لازم و با قید 72 فوریت، شدیداً به آگاهی مبادی ذیربط رسید. در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،دستور فرمودند که ورود و مصرف کاندوم چینی،در صدر تبلیغات رسانه ی ُاّمّتی قرار گیرد، برادر3959---0911!

---------------------------------------

1382---0915 و 7977---0912: وزیر راه مدعی است بازار مسکن را مثل بازارهای بمباران شده یمن و سوریه از دولت قبل تحویل گرفته است. حتی اگر این ادعا درست باشد، آیا سه سال فرصت کمی بود تا آنها را اصلاح کنند و یا از نو بسازند؟ شهید مدافع حرم عباس کردانی رزمنده اهوازی در عراق برای مردم بی‌پناه، سرپناه‌هایی ساخت آن هم با کمترین امکانات و بدون تشکیلات وزارتی و حاکمیتی! شما که این همه امکانات داشتید برای این بازار به قول خودتان بمباران شده چه کردید؟!

 

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت (رئیس جمهور- م)  رسید؛گر چه شدیداً گرفتار و مشغول مالش قهرمانانه بودند،معذالک بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) گفتند که بمباران سوریه و یمن همچنان ادامه دارد! در پایان نیز پرسیدند که چرا از مدافع حرم عباس کردانی اندکی پیش از شهادت نخواستید که محض رضای خدا هم که شده،برای شما هم مانند عراقیان، سرپناهی بسازد؟

----------------------------

مؤمنی- تهران  : در بخش MRI بیمارستان فیروزگر تهران توسط پرسنل آقا برای خانم‌های مراجعه‌کننده خدمات پزشکی ارائه می‌شود. وقتی به این موضوع اعتراض کردم با برخورد تند پرسنل مواجه شدم. به بنده گفتند اگر می‌خواهید کار شما را خانم انجام دهد به یک بیمارستان خصوصی مراجعه کنید؟ وزیر محترم بهداشت باید نسبت به این موضوع غیراخلاقی برخورد مؤثری داشته باشند تا امت انقلابی و مؤمن دیگر با این صحنه‌ها مواجه نشوند.


فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد،  بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند : بسمه تعالی- مقدور نیست،یعنی دست خودمان نیست ، زیرا آن وسیله ی ملعونه (MRI ) از مصادیق بارز تهاجم فنی ست! و نابود باید گردد! در پایان نیز،قدری متغیر شده و افزودند بجای این حرفها،که تازه در برجام هم نیامده، اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید، فدوی اما خطر کرده بعلت عوالم مودّت با مرحوم ابوی (ره) از معظم له استدعا کرد که در این باب، دستور مساعدتری صادرفرمایند. سخن کوتاه، پس از اندکی تأمل  و فروکش کردن خشم مبارک،موافقت فرمودند که (MRI ) هم مانند اتوبوس، زنانه- مردانه شود . شیرینی زیر میزی فدوی، فراموش نشود،برادرمؤمنی!،

--------------------------------------------------

 8068---0912 : یک تولیدکننده زمین‌خورده هستم. با شوق و ذوق رفتم و وام گرفتم و کارخانه‌ای تاسیس کردم تا چند نفر هم در کنار این کارخانه به نانی برسند. متاسفانه رکود بلایی بر سرم آورد که اکنون بانک درصدد تصاحب منزل مسکونی‌ام است! چرا که اقساط عقب‌افتاده زیاد شد. آیا این وضع برای کسی که 45 سال سابقه تولید داشته رواست؟

 

فدوی: مراتب دراوقات شرعی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند اگر جائی تان شکسته، به شکسته بند مراجعه کنید،برادر8068---0912!

--------------------------------

8180---0903 : با توجه به جایگاه ایران اسلامی در جهان، چرا دولت نسبت به وضعیت عالم جلیل‌القدر جناب شیخ زکزاکی بی‌تفاوت است؟ اگر یک شهروند درجه چندم فرانسوی هم چنین وضعی پیدا می‌کرد واقعا دولت این‌گونه رفتار می‌کرد؟ چه پاسخ منطقی به مردم متدین و از آن مهم‌تر به اهل بیت(ع) خواهند داد؟!

 

فدوی: مراتب در مجالی که کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی ،شدیداً مشغول مالش قهرمانانه بودند، به استحضار ایشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: علت آنست که شیخ مذکور "زیگزاگ "می رود در باب پاسخ به اهل بیت(ع- س- ص- عج و ...) هم نگرانی ندارند زیرا مانند حضرت امام(ل)،همانقدر عربی  می دانند،که  انگلیسی، برادر 8180---0903 !

 

----------------------------------------------

صباغیان : دولت اعلام کرده در مناطق آزاد، زمین به مشتریان خارجی واگذار می‌کند! آیا دستگاه قضائی در برابر این تخلف یعنی فروش زمین به بیگانگان نمی‌خواهد واکنش نشان دهد؟ نکند با این بی‌تدبیری‌ها بلای فلسطین را به سر ما هم بیاورند!

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،فدوی بیضه ی لازم برای تعقیب زمینخواران داخلی ( برادران لاریجانی- م) را ندارد، عمال خارجی که جای خود دارند، برادر صباغیان!..- این زمان بگذار تا وقت دگر !

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4 نوامبر  المفخر سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

*.*.*.*.*

 

Archive