حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

*.*.*.*.*

October 31st, 2016

*.*.*.*.*

 

www.hazl.com

حمیدرضا رحیمی

 

ایرادِ وارد   

 

فدوی در مرور خبرهای امروز، بنقل از العربیه خواند :

 

ارتش آمریکا اعلام کرد که موشک های استفاده شده در حمله به ناو جنگی این کشور در دریای سرخ توسط شبه نظامیان حوثی، از نوع «سی 202 سیلک ورم » هستند که ایران از چین وارد کرده است . / . العربیه.

 

و اما علت اینکه فدوی در این موضوع خطیر، بقول برادران "ورود" پیدا می کند آنست که وی، کمتر از حضرت آقا(ضپ)، درسوریه،عراق و البته یمن،مسؤلیت ندارد، فلذا این حق مسلم را برای خود شدیداً محفوظ می دارد که پیرامون صرفه جوئی در طول و "ارز" اسلامی،تدابیر خردمندانه ای بیاندیشد واز آن جمله : بجای حمل پُرهزینه ی و مخاطره ی سلاح مذکور از چین نسبتاً کمونیست به ایران سابق، و سپس از ایران سابق به یمن،! احوط آنست که از برادران مؤمن و معتقد چینی بخواهند که محموله ی قاچاق را، مستقیماً به یمن ارسال فرمایند!؛ از محاسن بیشمار پیشنهاد سازنده ی فدوی آنست که موجب  صرفه جوئی مبسوطی در طول و "ارز" اسلامی شده و موجبات کمکهای مالی بیشتر به شرکای داخلی و خارجی سفره ی گسترده ی ما، و از آن میان برادران بشار اسد و حسن(ع) نصرالله  و سایر ماجرجویان محترم خاور میانه ی امام و (ل) و پیامبر خیز(ص) و  ...فراهم می شود بقول عوام make Sense ? 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

یک عاشورا و دو عزا !      

 

فدوی فکر می کند که زبانزد معروف " یک بام و دو هوا"،  قابل تبدیل به "یک عاشورا و دو عزا "نیز هست !؛ در توضیح بیشتر عرض می کند که فدوی ضمن اینکه داشت خبرهای دارالخرُافه را بر می رسید، در شک  بین دو سه، همینطورشدیداً  ارّه به ماتحت مانده بود که آیا، عاشورا و ابا عبدالله(ع) ، با عاشورا و ابا عبدالله(ع) فرق دارد، یا فدوی هم مانند آیت ا لله جنتی،بعلت بیماری بدخیم ِبقول عوام keberson "(کبرسِن - م ) دچار زوال عقل و حافظه و دید شده است؟ بهر روی پاسخ ،تا لحظه ی نگارش این سطور،همچنان بر فدوی پوشیده است، " هم مگر پیش نهد لطف شما کاری چند " ! :

 

دستگیری وکیل دادگستری که پیراهن "عاشورا ۸۸" پوشیده بود/ خبرنامه گویا

 

خبرگزاری هرانا – عصر روز جاری، محمد نجفی وکیل دادگستری اهل شازند اراک توسط ماموران امنیتی بازداشت شد .

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمد نجفی وکیل دادگستری و فعال در زمینه حقوق بشر عصر امروز در شهر شازند درحالی‌که روی پیراهن خود نوشته بود «عاشورای ۸۸» در خیابان بازداشت شد .

 

چه می داند؟ ،شاید هم اباعبدالله(ع) ، در عاشورای 88،شهید نشده بوده است !

 

 

00000000000000000000000000

 

 

 

آگهی

آموزش قرآن- بدون درد !*.

 

 

*مسؤلیت صحت و سقم محتوای آگهی ها، با  آگهی دهندگان است!.

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

موارد استعمال ِ "پراید" !  

 

هرچند قرار بود که در جامعه ی پیشا شکوهمندِ اسلامی،"هر ایرانی یک پیکان داشته باشد"، لکن روزگار بد رفتاربگونه ی دیگری چرخید و برادران پس از تصرف عدوانی ِ ایران سابق،، مانند سایر  چیزها،خودروی "پراید" که صابون اش شدیداً به تن همه خورده است را ،بجای پیکان، به ملت شل و پل انداختند! این زبان بسته، بعلت کیفیت پائین و غیر استاندارد،از پارکینگِ خانه بگیر تا جاده،دچار انواع بلایای ارضی (1) و سماوی شده است .ادامه ی پژوهش های فرساینده ی فدوی حاکی ست که خشم "پراید"، گاه حتا از راننده و سرنشینان خودرو فراتر رفته، و بمنظور گوشمالیِ مالک،به خانه ی او نیز سرایت کرده است! :

1

نقص فنی خودروی پراید در مشهد ، منزل مسکونی را به آتش کشید . !

 

براثر این حادثه طبقه اول ساختمان 60 درصد خسارت دید و بخشی ازطبقه دوم هم دچار دودگرفتگی شد . / تابناک

 

و مورد مشابه دیگر :

 

دقیقا همین اتفاق در اول امسال برای ماشین ما پیش آمد و ساعت 1 صبح همسایه ها ما را خبر کردند که ماشین آتش گرفته (از ناحیه گلگیر سمت راننده که دسته سیم اصلی میگذرد و جالب آنکه پوشش پلاستیکی داخل گلگیر هم مثل نفت آتش میگیرد). صبح ماشین را بردیم نمایندگی ساعی، گفتند به ما ربطی ندارد شاید یک نفر ماشین شما را آتش زده! گفتم شکایت میکنم، گفتند حتی اگر کسی مرده بود هم کاری نمیتوانستید بکنید! دسته سیم اصلی ماشین آتش گرفته بود، پس از یک روز بارندگی بسیار شدید . / همانجا

 

 

که  این موارد،شوربختانه تلفات مبسوطی نیز داشته است (2) :

 

5 سرنشین پراید زنده زنده در آتش سوختند/  آخرین نیوز  

 

که  بعضاً خشم واعتراض برخی شهروندان را نیز در پی داشته است  :

 

خودروسازان داخلی قاتلان جان مردم ایران هستند .چرا هیچ کس بطور جدی با این خودروسازانی که تا کنون دستشان به خون دهها هزار ایرانی بیچاره آغشته شده برخورد نمی کند و آنها را محاکمه نمی کند .چطور برای قربانیان هواپیمای ایرباسی که توسط ناو جنگی امریکا سقوط کرد، غرامت گرفته شد اما برای خودروسازان داخلی با این خودروهای بی کیفیت هیچ دادگاهی تشکیل نمی شود ؟پس کجایند دلواپسان که فقط دلواپس منافع شخصی خودشان نباشند و کمی هم دلواپس جان مردم ایران باشند؟ !

 

که فدوی پیش از این، به شماری از آنها پرداخته و دیگرمکرر نمی کند؛با اینهمه ماجرا اما،برادران پراید گرامی را ؛ به استناد شواهدی که در پی می آیذد،به بهائی گزاف به خلق الله می انداخته اند :

 

یک شهروند:قيمت خودرو پرايد با آن همه نقص و عيب كه همگان از آنها اطلاع دارند سر به فلك كشيده است. يك مقام مسئول پاسخ بدهد چرا؟   

 

که  مراتب حسب تکلیف شرعی، همان زمان در اوقات شرعی توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد؛ فرمودند آنچه قرار بود سر به فلک بکشد، همانا موشک اسلامی بود، لکن دانشمندان مکتبی ما مع الاسف، چند سانتیمتری اشتباه فرمودند و بجای آن، قیمت پراید، سر به فلک کشید، فدوی بی تقصیر است،برادر شهروند !

 

 

 

انگیزه ی ادامه ی این پژوهش اما آنست که فدوی بگویدکه وسیله ی نقلیه ی مظلومِ مذکور، همیشه مقصر نبوده و بدشانسی را هم به لیست معایب آن اضافه کند !؛ این نکته را فدوی از ملاحظه ی خبرهای زیر دریافت:  

 

رفت و آمد شترهای بی صاحب یا با صاحب بی مسئولیت در نزدیک جاده های ارتباطی سیستان و بلوچستان همچنان قربانی می گیرد و این بار قرعه به نام یک خودرو سواری پراید در جاده زاهدان- زابل افتاد ! تا یکی از هموطنان جان خود را از دست بدهد . / پارسینه

 

 

 

 

قضیه البته محدود به شتر نشده و پراید بدشانس،فقره ی زیر را هم برای جوری جنس،شوربختانه تجربه کرده است :

 

تصادف دردناک یک اسب با پراید ! / آخرین نیوز

 

تصادف یک رأس اسب با یک دستگاه پراید در خیابان باغ زهرای شهر بوشهر اتفاقی عجیب را رقم زد .  پنداری پر بیراه نگفته اند که : هر چی سنگه،گل پای لنگه!

 

 

 

 

و نیز بلائی که اخیراً به آدرس پراید و راننده ی آن نازل شد :

 

سقوط پل عابر، راننده پراید را کشت !

به گزارش نامه نیوز، رضا مومیوند یکی از شهروندان ساکن در این شهرستان که از نزدیک شاهد این حادثه بود در تشریح سانحه مذکور اظهار داشت:خودروی پراید به دلیل عدم نصب علائم هشدار و نبود مانع در مقابل پل، با سرعت نه چندان بالایی به پل برخورد کرد و این حادثه تلخ رقم خورد این حادثه نتیجه سو مدیریت مسئولان این منطقه است، زیرا مدت ها از رها شدن این پل در حاشیه خیابان می گذرد اما هیچ اقدامی برای نصب آن صوت نگرفت و در نهایت منجر به این سانحه تلخ شد .

 

 

 

 

 

این نیز البته گفتنی ست که نقص فنی پراید ، که دیگر ذاتیِ این محصول برادرانه ست ، گاه در نقش آمبولانس،ختم به خیرنیز شده است !. در حاشیه ،یواشکی عرض می کند که از خوانندگان محترم ضد انقلاب چه پنهان، که دستان مردانه ای که در جریان زایمان در تصویر زیر ملاحظه می کنید، شدیداً موجب نگرانی فدوی شد بویژه آنگاه که برادران از خواب قیلوله فارغ شوند!:

 

تولد نوزاد بیرجندی در پراید !

 مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خراسان جنوبی گفت : این مادرباردار، صبح امروز به دلیل شروع دردهای زایمانی با خودروی شخصی از روستای شوشود بیرجند، در حال انتقال به بیمارستان بود که خودرو در کمربندی بیرجند دچار نقص فنی شد.دکتر دلخروشان افزود : همسر بیمار در تماس با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ بیرجند درخواست کمک کرد و آمبولانس پایگاه های ۳ و ۴ شهری به محل اعلام شده، اعزام شد.وی گفت : به محض رسیدن کارشناسان اورژانس به بالین بیمار، مراحل زایمان آغاز و نوزاد پسر با موفقیت متولد شد.

 

 

نکته ی قابل ذکر دیگر اینکه پراید، بقدر کفایت ولائی نیزهست و بعنوان مدافع حرم،درجنگ بیت با مردم سوریه شرکت داشته و بقول خبرنگاران جنگی، سالم به پایگاه خود در ُامّ القراء  بازگشته است !:

برای خالی نبودن عریضه می افزاید که پراید فضایی هم داریم، تا "اعدام "شود، هرآنکه نتواند دید ! !:

 

 

       

"پراید" به استناد سند مصور زنگوله دار زیر، با "هسته بازی" (3) هم سر و سرّی داشته است که فدوی اگر این نکته را زود تر می دانست، می کوشید که مقام معظم رهبری(ضپ) را از دود کردن دارائیهای ملت یک لاقبا در سوریه،لبنان، یمن و ... منصرف کند:  

 

لکن به مصداقِ - عیب می جمله بگفتی، "ضررش" نیز بگوی- مورد زیر را هم که "پراید" در نقش الاغ انجام وظیفه می کند ،ملاحظه کنید:

 

 

فدوی یک فقره شوخی همکاران درونمرزی را، با شهید مظلوم "پراید" نیز،برای جوریِ جنس در پی می آورد !:

 

آگهی پیش فروش پراید با آرم بنز !
احمدرضا کاظمی در صفحه طنز روزنامه قانون یک آگهی طنز با مضمون حضور قطعی مرسدس بنز در ایران منتشر کرد . :

 

 

 

و نیز یکی دو فقره از هموطنان با ذوق :

 

* شرکت سایپا در اقدامی با ارزش،با صادرات "پراید" به عراق،انتقام خون شهیدان 8 سال دفاع مقدس را،خواهد گرفت !..

 

* تابناک منافق . چرا اسم ماشین را میبری ؟! واقعا به این خودروی ملی توهین کردی ! پراید را با مرسدس بنز عوض نمیکنن . این ماشین با درب قوطی آب میوه رانی ساخته شده است برای تعادل جمعیت ایران ساخته شده است . میدونی اگه این ماشین نبود خدودا 50 % کشته ها و معلول ها کم میشن . بعدا هی جمعیت اضافه میشه و این یارانه میلیاردی کمتر به بقیه میرسید . باز بگو تابناک منافق نیست ؟؟

 

و بعنوان حسن ختام این پژوهشِ فنی- عبادی،همچنین  تقارن این ایام با ماه مبارک محرم ،بدینوسیله از یک فقره توطئه / سوء قصد بر علیه برادر شمر، بشرح زیر پرده بر می دارد :

 

 

 

یک کامنت : لعنت الله(شمر- م) رو بايد سوار پرايد ميكردن كه به مقصد نرسه !

 

زیاده پژوهشی نیست

پی نوشت

---------------------------

(1)  ارزی هم بنویسید و بخوانید،درست در می آید!

 

(2) جانشین فرمانده ناجا با بیان این مطلب که پراید بیشترین حوادث رانندگی در جاده‌ها را به خود اختصاص داده است، از جان‌باختن ۳۴۴ نفر از شهروندان تا این لحظه در تصادفات رانندگی خبر داد . / عصر ایران

(3)منظور از انرژی هسته ای در صدر اسلام عزیز است که مأخوذ از هسته ی خرما بوده است ! - م،

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

پیشدستی 

 

فدوی می خواست در پیوند با خبرکوتاه زیر،مطلبی قلمی کند :

 

تاکسی بنز با پلاک اصفهان در کالیفرنیا ! / پارسینه- تیتر

مرسدس بنز 190 مدل دهه 1950 با پلاک نارنجی (تاکسی) اصفهان در منطقه وودلند هيلز کالیفرنیا/آمریکا

 

 که دریافت یکی از کاربران، زحمت   وی را بشرح زیر،کم کرده است! :

 

خوبه حالا نمیگیرن نابودش کنن به جرم داشتن پلاک شهرکشوردشمن!برعکشو تورکنید

 

ممنون، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) ،برادر هموطن!

 

 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

استمالت ارزی! 

 

معاندین، هر چه می خواهند پیش فدوی،از مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم سعایت کنند،لکن- نرود میخ آهنین در سنگ- ،و نظر فدوی را در باب محاسن ایشان، عوض نمی کند.علت و حتا  نمونه  اگر خواسته باشید، باکی نیست و بعنوان مستوره عرض می کند که ظاهر اتفاقاتی که اخیراً در منا افتاده حاکی ست که مؤمنین،خادمین حرفین شریفین را،فقط بباد دشنام گرفته اند که نمونه هائی را از پیاده نظام در پی ملاحظه می کنید:

 

خامی‌زاده- طاهری : با سپاس از رهبر مقتدر و عزیزمان که پوزه آل سعود را به خاک مالیدند، اعلام می‌کنم ما نسل سوم بسیجیان انقلاب پشت سر ولایت تا آخر ایستاده‌ایم و منتظر فرمان رهبری برای قلع و قمع آل‌سعود و هر دشمن کوچک و بزرگ دیگری هستیم که هوس کمترین تعرضی به حقوق مسلمانمان را داشته باشد .


سهراب جوانفر از بابل : امام راحل(ره) فرمودند اگر ما از آمریکا بگذریم از آل‌سعود نخواهیم گذشت و جنایات آل‌سعود با آب زمزم هم پاک نخواهد شد. انتظار می‌رود رئیس جمهور با الهام گرفتن از قاطعیت و صلابت رهبری معظم انقلاب در احقاق حقوق ملت مظلوم به ویژه خانواده‌های حجاج خانه خدا اهتمام ورزیده و ذره‌ای کوتاه نیاید .


 طالعی : آل سعود میهمان‌کش باید از خجالت و ننگ بمیرند که با اقدامات مرموز و جنایتکارانه‌شان در قرن 21 میهمانان خانه خدا به هنگام ادای فریضه دینی اکثرا به علت تشنگی و نبود آب دعوت حق را لبیک گفتند. تاوان کشتن بیش از 6 هزار زائر تشنه‌خانه خدا خیلی سنگین است. مطمئن باشند پرونده این کشتار در کنار کشتار مردم مظلوم یمن قرار می‌گیرد. میزبان اصلی حجاج پروردگار عالمیان است، که آل‌سعود منحوس از او بی‌خبر است. دیری نخواهد پایید که آل سعود پاسخ این مصیبت را که بر مسلمانان وارد ساخت خواهد دید .


    6858-0919 : به نظر می‌رسد حکام سعودی انتقام خود را از کشورهای اسلامی که در حمله به یمن به درخواست‌شان پاسخ منفی دادند با قتل‌عام حجاج در منا گرفتند .


سجاد بابایی- ایلام : جنایت ددمنشانه و همزمان آل یهود و آل‌سعود زمینه نابودی این رژیم‌های منحوس را زودتر رقم خواهد زد و ان‌شاءالله منتقم خون خدا به زودی بساط این غده‌های سرطانی را برمی‌کند .


گفتن ندارد که عرّ و تیزهای علمای دون پایه ی بالا،واقعیت خارجی ندارند زیرا اگر قدری باریکتر شوید ،ملاحظه خواهید کرد که درعمل چنین نیست و مؤمنین ما آنقدر متوجه و مهربان هستند که فحاشی ها را از دل برادران سعودی در آورند؛ فلذا در همین راستا،راویان اخبار و ناقلان آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که :

 

هزینه ایرانی‌ها در عربستان
حضور ایرانی‌ها در عربستان با توقف حج عمره محدود شده است تا عملا هزینه‌ها محدود به کمی بیش از 60 هزار زائر حج تمتع شود. مجموع زائران حج تمتع از 180 کشور جهان به 2 میلیون نفر می رسد. زمانی که اعزام حج عمره از ایران جریان داشت، سالانه حدود 800 هزار ایرانی راهی سرزمین حجاز می شدند. بر این اساس با حساب هزینه 2 میلیون تومانی برای اعزام هر نفر، یک هزار و 600 میلیارد تومان معادل 500 میلیون دلار برای سفر عمره پرداخت می شد. با حساب هزینه یک میلیون تومانی به ازای هر نفر در این کشور نیز می توان مجموع درآمد عربستان از عمره ایرانی‌ها را سالانه 2 هزار و 400 میلیارد تومان معادل 700 میلیون دلار برآورد کرد .

اعزام 60 هزار نفر برای حج تمتع نیز با حساب هزینه 12 میلیون تومانی به ازای هر نفر، مجموع درآمد عربستان از ایران 720 میلیارد تومان معادل 210 میلیون دلار می شود. با این حساب در زمان برقراری عمره و تمتع در طول سال درآمد عربستان از سفر ایرانیان به این کشور 900 میلیون دلار برآورد می شود که این رقم با احتساب هزینه های سفر و همچنین هزینه های جانبی برای خرید در عربستان است . / بهار نیوز

 

زیاده مبارزه ای نیست با شجره ی ملعونه ی آل سعود نیست !

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000

 

اندر آداب نذری خوردن :

 

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سهم

 

مطالعات آماریِ فدوی نشان می دهد که سهم ما در تاریخ تمدن جهان، تنها محدود و منحصر به رازیِ بزرگوار نیست،بلکه  ما با فرش و اخیراً خیار و البته گربه ی ایرانی ،در عرصه تمدن معاصر جهان،  "میوئی" برای گفتن داریم! بگذریم - گفتگو بر سر "عرق سگی " مألوف است؛ لکن بعنوان دستگرمی عرض می کند که در سرگذشت "عرق سگی " آورده اند که :

 

" ﺭﯾﺸﻪ ﯼ ﻧﺎﻡ ﻋﺮﻕ ﺳﮕﯽ :
ﺩﺭ ﺍﻭﺍﺧﺮ ﺩﻫﻪ ﯼ ﺳﯽ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﻋﺮﻕ ﺳﺎﺯﯼ ﺗﺎﺳﯿﺲ ﮔﺮﺩﯾﺪ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ میکده ﮐﻪ ﺑﺮﻭﯼ ﺁﺭﻡ ﻣﺤﺼﻮﻻﺗﺶ ﯾﮏ ﺳﮓ ﺷﮑﺎﺭﯼ ﺑﻮﺩ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﻋﺮﻕ ﺍﺯ ﮐﺸﻤﺶ ﺧﺎﻟﺺ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﻮﺍﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻧﺒﻮﺩ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺯﺩﻩ ﻧﻤﯿﺸﺪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺗﻨﺪ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺍﻟﮑﻞ ﺑﺎﻻﯾﯽ ﺑﻮﺩ‏( ﺣﺪﻭﺩﺍً 55 ﺩﺭﺻﺪ ‏) ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺎﻡ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺁﻣﺪ .ﻣﯿﮑﺪﻩ 55 ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﻭﺍﺳﻄﻪ ﯼ ﺑﻮﯼ ﺗﻨﺪ ﻭ ﺳﻮﺯﺵ ﺍﻟﮑﻞ ﺑﺎﻻ ﻭ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺳﮓ ﺷﮑﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺍﻫﻞ ﺩﻝ ﺑﻪ ﻋﺮﻕ ﺳﮕﯽ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﮔﺸﺖ ﻭ ﺑﻌﺪﻫﺎ ﺷﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﺻﻔﺖ ﻋﺎﻣﯿﺎﻧﻪ ﺁﺭﻡ ﺁﻧﺮﺍ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻋﺮﻕ ﺳﮕﯽ ﻣﺎﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺎﻧﺪ ...*

 

 

 

باری فدوی شدیداً مباهی ست که به آگاهی ملت ورجاوند برساند که به میراث فزهنگی ما، فقره ی دیگری افزوده شد، که همانا، عرق سگیِ خودمان باشد؛اینهم اسناد مصوّر منگوله دارش :

 

محصول شیطان بزرگ:

 

 

دو بطری عرق‌ کشمش ساخت آمریکا  مارک California Raisin Brandy

عرق سگی محصول شیطان کوچک ،که با تشدید تولید شده است!:

 

 

 

ملاحظه می کنید که زهرماری،برعکس مال خودمان،چندانهم  ارزان هم نیست!..

زیاده اختراعی نیست..

پی نوشت

---------------------------------------------

* http://wisgoon.com /

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

28 اکتبر المُکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

 

*.*.*.*.*

October 26th, 2016

 

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

ویژه نامه ی برادر سعید طوسی

 

خبر فوری   Breaking News     

 

 

بررسی فجایع اتفاقیه ، پیرامون برادر محمد(ص) گندم‌نژاد طوسی،متخلص به سعید طوسی ،قاری و لواطکار برگزیده ی بیت در وزن 75 کیلو گرم،که به نوجوانان جویای قرائت قرآن ، پس از وضو،از دم ِگشت، تجاوز می فرموده،  حاکی ست که وقت ، بیش از آنکه فدوی فکر می کرد،تنگ است؛خودتان ملاحظه کنید :

 

به گزارش سايت " آمد نيوز"، یک قرارگاه امنيتى که آن را " بصیرتی عملیاتی" توصيف کرده اما نامش را نبرده، با حضور اعضای شورای مرکزی خود تشکیل جلسه داده تا درباره‌ معضل سعيد طوسى، تصمیم اتخاذ کند .

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

بنا به اين گزارش ، در این جلسه که مدت دو ساعت به طول انجامید، با تحلیل و بررسی نوار یک‌ساعته‌ی برنامه‌ی صدای آمریکا (صفحه آخر، مهدی فلاحتی) و سخنان یکی از شکايان، تصمیم به «حذف و ترور سعید طوسی» اتخاذ شده است .

 

در اين گزارش آمده است که شورای مرکزی این «قرارگاه بصیرتی - عملیاتی » هم‌چنین با تحلیل فایل صوتی «سعید طوسی در گفت‌وگو با یکی از شاهدین » ، سخنان طوسی مبنی بر به زیر کشیدن ۱۰۰نفر با خود و بررسی پرونده‌ی وی با حضور یکی از مسئولین قوه‌ی قضاییه، تصمیم به «ترور سعید طوسی» گرفته تا هم از علنی شدن پرونده‌ی «تجاوزات گروهی وی با برخی افراد ذی‌نفوذ به برخی نوجوانان» خودداری کند، هم مسئولیت این ترور را با توجه به سخنان یکی از شکات در برنامه‌ی تلوزیونی، به گردن شکات بیندازد و زمینه بازداشت و اعدام آن‌ها را فراهم کند ".

 

برخی رسانه های برونمرزی نیز کم و بیش همین را می گویند:

 

طرح ترور سعید طوسی براى مختومه کردن پرونده‌ی تجاوزهای جنسی / العربیه- تیتر

 

 فلذا بمصداق " تا ریشه در آبست امید ثمری هست"، و نیز به فتوای علمای َسَلَف ،َحشَره الله مَعَ موالیة المُطهّرین، صلوات الله علیهم اجمعین ،احوط آنست که مؤمنین  و مؤمنات کثرالله امثالهم، در فرصت باقیمانده، و تا برادرسعید طوسی به سرنوشت برادر سعید امامی(ره) *دچار نشده، اگر آب ُکر هم دست شان است زمین گذلشته و اولاد ذکور خود را بمنظور درک محضر آن بزرگوار به کلاسهای وی اعزام فرمایند تا رستگار شوند. که غفلت موجب پشیمانی ست ...    و من الله التوفیق!

 

پی نوشت

-----------------------------------------------------------------------

* بله دوست عزیز،خدا رحمت اش کند؛جوان خوب و بسیار بسیار بی آزاری بود!..از خصوصیات آن شهید وارسته ی از بند رسته،یکی این بود که به صفای درون، بیش از صفای بیرون اهمیت می داد و همین، کار دست اش داد ؛ خدایش بیامرزاد که در سر، جز خدمت به اسلام و مسلمین، و در معده ، جز واجبی نداشت!...

از کتاب :تنفس ممنوع چاپ دوم- گزیده ای از طنزنوشته های حميدرضا رحيمی - پاسخ به نامه های رسیده ص 145

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

 

حضرت آقا(ضپ) به برادر سعید طوسی:

لکن قرار نبود که بی ما حلاوت (1) کنی، برادر قاری !.. علی ایّحال ما همچنان دمکراتیم؛ فلذا بفرمایید که قهوه ی قجرَ میل می کنید یا واجبی ؟ بقول عوام !   it’s your choice  ، برادرسعید!

---------------------------------

(1) قهوه ی آلوده به سمّ که شاهان قاجار، برای حذف مخالفان به آنان می خوراندند

(2) خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً پس از مطالعه، غلط تایپی حلاوت را به تلاوت، اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ویژه نامه ی برادر سعید طوسی ملحقات

 

از قرآن کریم چرمی با خط سعید بنای بخشایش در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز رونمایی شد . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: ایوای ! منظور برادر سعید طوسی که  نیست انشاءالله؟!

 

***

نابغه‌ 18 ساله حافظ قرآن از کامپیوتر جلو زد/ آخرین نیوز

«محمد(ص)علی(ع) اسلامی»، نوجوان نابغه و حافظ 18 ساله قرآن است که در مدت یک دقیقه می‌تواند اطلاعاتی از ۱۵ صفحه قرآن را ارائه دهد، طوری که انگار تمام صفحات قرآن جلوی چشمانش باز است .

 

تحشیه ی فدوی: ظاهراً : رسیده بود بلائی، ولی بخیر گذشت !

 

***

 

ضمناً :

 

پارسینه گزارش می‌دهد؛

 

جوان‌ترین متجاوز جنسی دنیا !/ این پسر فقط ۱۱ سال دارد !

 

 این پسر۱۱ ساله که نامش فاش نشده است، به جرم تجاوز مکرر به یک پسر ۹ ساله و دو کودک ۷ و ۱۱ساله دستگیر شد

به گزارش دیلی میل، این پسر روز گذشته از سوی دادگاه انگلیس به چهار سال زندانی محکوم شد و عنوان جوان‌ترین متجاوز جنسی بریتانیا نام گرفت . .. مجرم که اهل «بلکپول» است، خود قربانی تجاوز جنسی بوده است این در حالی است که به گفته یک روانشناس، با توجه به گذشته این پسر، در صورت آزادی، احتمال انجام اعمال مجرمانه وی بالاست

 

تحشیه ی فدوی: نگران جمله ی اخیر نباشید؛ کافیست که آن " مینی سعید" 24 ساعت  نزد برادر محمد(ص) گندم‌نژاد طوسی تلّمذ کند، درست می شود!

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

در باب استحاله         

 

فدوی بارها به این نکته ی ظریف (1) اشاره داشته است که مفاهیم و واژگان موجود ، و البته تا پیش از فرود اضطراری حضرت امام(ل) از کره ی ماه به ایران سابق معتبر، دیگر توان، قابلیت تعریف و تبیین حرکات و سکنات برادران ، حضرات آیات عظام و حجج اسلام ،لعنة الله علیهم اجمعین را ندارند و  لذا-

 

نیم بیت

جمله ای از نو بباید ساخت واز نو، واژه ای!-

 

هم از اینروست که فرهنگستان فدوی ،قبول زحمت کرده و واژه گان تازه ای تدوین و به فرهنگ بیابانی حضرات افزوده است(2). در همین راستا،فدوی عجالتاً سرگرم کار روی واژه ی مرکب " سوء پیشینه" است که عملکرد کنونی ِآن، دقیقاً برعکس معنا و مفهوم مألوف آن در روزگار پیش از انقلاب شکوهمند است؛ فی المثل،  چنانچه بخت برگشته ای پیش از اینها،" سوء پیشینه" می داشت، شانس استخدام و اشتغال، بویژه در ادارات و سازمانهای دولتی را از دست می داد. در روزگار حاضر اما " سوء پیشینه" ، از اوجب واجبات و بی آن، اشتغال، بویژه درسطوح وزارت، صدارت ، وکالت ،سرداری و فرماندهی ،و البته رهبری ، از محالات است (3).و در واقع، بقول کسبه،  مانع از کسب است!بگذریم...؛و اما  دوستان روز روشن ،چه در داخل و چه در خارج،همه جوره حق ما را می خورند.بیک فقره ی تازه برونمرزی که در پی می آید،نگاه کنید :

 

رودولفو کانیکوبا کورال، قاضی کنونی رسیدگی به پرونده انفجار مرکز فرهنگی یهودیان بوئنوس‌آیرس (آمیا) در سال ۱۹۹۴ از دولت عراق تقاضا کرده است که علی‌اکبر ولایتی را که از روز پنج‌شنبه (۲۰ اکتبر/ ۲۹ مهر) در این کشور به سر می‌برد، دستگیر کند و به مقامات امنیتی آرژانتین تحویل دهد . / دویچه وله (4)

 

حال خودمانیم آخر این چه فرمایش پرتی ست؟ زیرا :

 

1- بیت

گر حکم شود که مست گیرند (5)

در شهر هر آنکه هست گیرند

 

2 - بفرمایید که دکتر ولایتی بعنوان یک متخصص اطفال ،جزمعالجه ی اسهال کودکان سالمند، چه گناه دیگری فرموده است؟

 

3-  در مورد تحویل ایشان هم عرض می کند :، مجرمی که به خانه رواست،به کلیسا حرام است !یعنی، ملت شل و پل ایران سابق،اولویت دارند ، برادر قاضی!

 

 

 

پی نوشتها

 

-----------------------------------

(1) منظور محمد(ص)جواد(ع) نیست ! - م

(2) دارالخرُافه بجای : دارالخلافه / کلمات حمار بجای کلمات قصار / حضرت امام(ل = لعنة الله علیه)  بجای حضرت امام(ره)  و ….  

فرهنگستان فدوی هم همچنین، برخی زبانزدها (ضرب المثل) را نیز عنداللزوم، بقول عوام upgrade کرده است ؛ مثال:

 

بیت

خدا را برآن بنده بخشایش است

"که دائم پیِ سلب آسایش است "!

 

بجای :

 

خدا را برآن بنده بخشایش است

 که خلق از وجودش در آسایش است

 

(3).بیک مستوره نگاه کنید : 

       * «یک جلسه رفته بودم مشهد خدمت حضرت آیت الله العظمی میلانی. داستان را به صورت کلی برای ایشان [گفتم] که یک همچین شخصی [ساواکی ] این جوری کرده و اگر که مثلاً این دست حاکم اسلام بیفتد، با این چکار می کنند؟ ایشان فرمودند: این جور اشخاص مهدورالدم هستند، اینها ظلمه هستند، اینها عمله ظلم هستند . بعد از چند وقت موضوع را به صورت بازتری خدمت مرحوم آیت ا... مطهری عرض کردم . بعد به طریق دیگری این جریان را خدمت حضرت آیت ا... مهدوی کنی – که الحمدالله در قید حیات هستند و خدا ایشان را طول عمر بدهد عرض کردم. از حرف های هر سه تای اینها دریافتم که این آدم، کشتنی است. توی یک جلسه ای موضوع را به مرحوم اندرزگو گفتم؛ اندرزگو گفت: همه اینها کشتنی هستند، اما کاری نکنید که مثلاً به خاطر این گیر بیفتی چون ما اگر قرار باشد که گیر بیفتیم، بگذار برای کارهای بالاتر گیر بیفتیم که ان شاء ا... خدا قبول کند . یک شبی که به شدت باران می آمد، شاید یکی از شب هایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می آید. البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد. بالاخره او، از ماشین پیاده شد، می خواست برود خانه اش. من مخفی شده بودم و با چماق زدم توی سر این، او افتاد و یک هفت هشت تا چماق دیگر هم زدم توی سر و کله این و هلش دادم افتاد توی جوی آب و رفتم . فردای آن روز شایع شد که یک جنازه ای توی میدان شوش توی آب ها پیدا شده و ان شاء ا... خدا قبول کند !

 

مقاله ی سیر یکروز طعنه زد به پیاز .. مکتوبات فدوی/ http://isdmovement.com www.hazl.com   31 خرداد 1395 ـ 20 ماه ژوئن 2016

 

و نیز نگاه کنید به افتخارات( سوء سابقه- م) کمیته ی مرگ، در کشتار فله ای جوانان در تابستان 67

 

(4)  توضیح تکمیلی : 

انفجار آمیا که "بدترین حادثه تروریستی" تاریخ آرژانتین خوانده می‌شود، هجدهم ژوئیه ۱۹۹۴ (۲۷ تیر ۱۳۷۳) رخ داد. در این حادثه ۸۵ نفر کشته و حدود ۳۰۰ نفر مجروح شدند و صدها ساختمان در اطراف مرکز یهودیان به شدت آسیب دیدند. رسیدگی به این پرونده از سال ۲۰۰۴ به دادستان آلبرتو نیسمن سپرده شد، که جسدش در ژانویه سال ۲۰۱۵ در منزل مسکونی‌اش پیدا شد. نیسمن در حالی به قتل رسید که در تدارک احضار رئیس‌جمهور آرژانتین، کریستینا کیرشنر به دادگاه به اتهام "تبانی" با ایران در پرونده آمیا بود .آلبرتو نیسمن کیرشنر، رئیس‌جمهور آرژانتین را متهم می‌کرد که در ازای دریافت نفت و مزایای تجاری از ایران، در پی حفاظت از مظنونان ایرانی و "لاپوشانی" پرونده آمیا برآمده است . . /همانجا

 

(5) گفتن ندارد که این مستی، ناشی از می عرفانی ست که الکل اش بسیار بیش از می معمولی ست !- م

 

 

000000000000000000000000000000000000

 

 

از نوحه های برونمرزی!

 

 

.. لکن اینطورها هم نیست که فدوی فقط در فکرعزاداری مؤمنین درونمرزی باشد، بلکه هوای مؤمنین ساکن بلاد کفر و زندقه و حتا خاج پرستان  را نیز بوجه زیر دارد  :

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=giqWKoaV800

 

التماس دعا !

 

الاحقر فدوی

 

000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

سنجش  

 

فدوی در مرور خبرهای برونمرزی ، به خبر بهجت اثر زیرنیز رسید :

 

کارکنان عصبانی لباس مدیر ارشد ایرفرانس را پاره کردند . / دویچه وله

 

و در ادامه نیز خواند:

 

گروهی از معترضان به برنامه اصلاحاتی شرکت هواپیمایی "ایرفرانس" با حمله به جلسه شورای مدیران، لباس رئیس بخش پرسنلی را پاره کردند . / همانجا

 

در پاسخ عرض می کند والله برادر، با توجه به مقایسه ی دو جامعه،که مال ما البته،شکوهمند است، بسیاری کارکنان ما در کارخانجات گوناگون، که ماههاست چیزی دریافت نکرده اند،نباید کمتر از پاره کردن خشتک برادران مسؤل،رضایت بدهند!

 

زیاده عرضی نیست ..

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

انتقام مؤمنانه

 

بهترین روش از بین بردن شمر را، بروایت هموطنی، در پی ملاحظه فرمایید :

 

 

لعنت الله رو بايد سوار پرايد ميكردن كه تا به مقصد نرسه !

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

توجیه   

 

فدوی که از دست مؤمنین جرأت نمی کند که موردی را عنوان کند ؛چرا که موردی وجود ندارد که آن بزرگواران،به طرُفة العینی،برایش یک حدیث یا آیه،با دوتا کوبیده ی اضافه،روی میز نگذارند!

 

هشدار ؛ «قند مصنوعی» نخوريد! + نظر قرآن/ رضا مروتی-آخرین نیوز- تیتر

 

 در قرآن و در روايات نيز استفاده از قند طبيعي توصيه شده است، خصوصاً قند خرما و كشمش كه از آنها به "رزق حسن و سكر" ياد شده است.

 

«وَ مِنْ ثَمَراتِ النَّخیلِ وَ الْأَعْنابِ تَتَّخِذُونَ مِنْهُ سَکَراً وَ رِزْقاً حَسَناً إِنَّ فی‏ ذلِکَ لَآیَةً لِقَوْمٍ یَعْقِلُونَ» [1]

و از میوه‏‌هاى درختان خرما و انگور، هم مسکرات و هم روزى خوب و پاکیزه می‌گیرید در این، نشانه روشنى است براى جمعیّتى که اندیشه می‌کنند.

 

والله برادر مروتی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست محض اطلاع عرض می کند،که در صدر اسلام عزیز،اصلاً «قند مصنوعی» وجود نداشت و گرنه حضرت باریتعالی،آیه ی فوق را جور دیگری نازل می فرمود،شتر ،دیدی ندیدی ،برادر مروتی!

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

جام جهانی ریش 

... نخیر! بنظر می رسد که استکبارجهانی و صهیونیزم بین الملل، لعنة الله علیهم اجمعین، هیچ جور ول کن معامله ی مؤمنین نبوده و حاضر نیستند که از دشمنی با ما ، دست بردارند ؛بی سببی نبود که مقام معظم رهبری ،خلدالله ملکه و سلطنة،همین چند وقت پیش در دیدار با فرماندهان ارتشِ بیت فرمود:

 

دشمنی‌ها با کوتاه آمدن برطرف نمی‌شود . / مثلث- تیتر

 

و در ادامه:

 

.دشمن به دنبال تسلیم شدن نظام اسلامی است و با کوتاه آمدن در مقابل او، دشمنی‌ها برطرف نمی‌شود

 

معظم له ، دوباره راست فرمود! فلذا فدوی نیز می افزاید که حتا ترتیب دادن یک لیست اجمالی، از دشمنی هایِ "دژمن"(1)،مثنوی دستکم 70 من کاغذ، آنهم بقیمت بازار آزاد می شود که فدوی، بعلت کسر بودجه،از آن عجالتاً درمی گذرد و تنها به نقل واپسین موردی می پردازد که استکبار ما را ناجوانمردانه، از صحنه های رقابتهای بین المللی حذف کرده است.در توضیح و تبیین بیشترِ قضیه ،می افزاید که اگر ما مؤمنین بحمدالله والمنة،درهیچیک ازعرصه های علمی و فنی سهمی در پیشرفت جهان بسود بشریت نداشته و حرفی برای گفتن نداشته و نداریم، در باب "ریش" که داریم !. که البته کار کمی نیست! و دراین صنعت ،به کوری چشم استکبار و انواع شیطانها،کاملاً خودکفا،و به خارج،قدرت خدا،ذرّه ای وابسته نیستسم، بله ، - تا "اعدام شود" هر آنکه نتواند دید! - گفتن ندارد که موضوع،منحصر به امروز نیست و به استناد ابیات زیر،سابقه ای طولانی دارد :

این قدر ریش چه معنی دارد؟

غیر تشویش چه معنی دارد؟

آدمی خرس؟،چه ظلم است آخر!

مرد حق،میش ؟چه معنی دارد؟

یک نخود کله و ده من دستار

این کم و بیش چه معنی دارد؟

دعویِ پوچ به این سامان ریش

نرود پیش چه معنی دارد

بیدل! اینجا همه ریش است و فش *است

ملت و کیش چه معنی دارد  (2)

و یا:

پیش آ که بخوانی رقم سینه ی ریشم

من نامه ی افتاده به خاک از کف خویشم

صد طول امل ،پشم خیال است در اینجا

زاهد!نشوی غرّه که من صاحب ریشم!

بر هم زدن سلسله ی ریش محال است!

عمریست که همصحبت ِخرس و بُز و میشم! (3)

 

و نیز:

 

گردن و سینه در شکم مُدغم

پای تا سر چو خُم تمام شکم

هیچ نه جز عمامه و شکمی

کلمی ضخم بر فراز خُمی

قوز سالوسیس به پشت چو یوز

معنی صدق "قوز بالا قوز"

ریش انبوه پُر زاشپش و کک

زیر او افتاده تحت حنک (4)

 

 با توجه به آنچه گفته آمد، و اینکه بیش از نیمی از ریش جهان،در ایران اسلامی ست چه معنی دارد که ما با اینهمه ریش و پشمی که در اختیار داریم،از حضور درمسابقات جام جهانی ریش در سال گذشته و لابد امسال نیز،با توطئه ی استکبار و صهیونیزم بین الملل، محروم باشیم :

 

جام جهانی ریش و سبیل سال ۲۰۱۵ در روستای لئوگانگ اتریش با شرکت سیصد و پنجاه شرکت‌کننده ریش و سبیل‌دار از بیست کشور دنیا برگزار شده است .

شرکت‌کنندگان در سه بخش اصلی؛ سبیل، ریش کامل، ته‌ریش و ریش چانه و در هجده ماده مثل بهترین ریش بزی، بهترین ته ریش، مد روزترین ریش، ریش اصیل و ریش غیرعادی با هم رقابت می‌کنند .

این مسابقات هر چند سال یک‌بار در یکی از نقاط جهان برگزار می‌شود .

لئوگانگ در سال ۲۰۰۵ میزبان المپیک ریش و در سال ۲۰۱۰ میزبان قهرمانی ریش اروپا بوده است .

 

براین پایه، واجب عینی ست که دستکم امسال،حضرات آیات عظام و حجج اسلام ، به ترتیب ریش ، در مسابقه ی مذکور شرکت شاید  مصدر جایزه ای در همه ی عمر بیحاصل و ثمرخود باشند  

زیاده اعتراضی نیست ..

 
  

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

فارغ التحصیل ممتاز این دوره! سمت خیلی راست !، حجت الاسلام سابق- آیت الله فعلی !، سید ابراهیم رئیسی ،از اعضاء محترم کمیته ی مرگ در کشتارهای سال 67

 

 

 

 

آکادمی چفیه مالی 4 1 /Academy award

 

هر آنکه بیخبر از فن خایه مالی شد

دچار زندگی پست و نان خالی شد

بهل بمیرند آن صاحبان عزت نفس

که پشت شان همه از بار غم هلالی شد

میرزاده عشقی

 فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که در چاردهمین جلسه ء آکادمی چفیه مالی(1)،به دریافت مدال درجه ی یک چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری( ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

خبرگزاری فارس ـ نزدیک به سپاه پاسداران ـ به نقل از «آیت‌الله» رییسی اعلام می‌کند که «نعمت ولایت فقیه بهترین نعمتی است که خداوند بر ملت ما ارزانی داشته است !

 

 

این دوره ،علمای دون پایه ( پیاده نظام بیت - م)                   

 

4513---0913 :دشمنان بدانند با رهبری و پرچمداری امام خامنه‌ای و تحت توجهات امام زمان(عج) در همین دوره و زمانه دنیای کفر و استکبار را به چالش کشیده و تسلیم خواهیم کرد.

 

طالعی : امت باوفای ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند مرید و تابع فرامین و رهنمودهای مرشد و مراد و رهبری بوده و هستند و هرگاه مشکلی در جامعه ایجاد و یا احساس شده از سوی خواص بی‌بصیرت بوده است. این بار نیز تابع رهبری حکیم در امر انتخابات و تذکرات به موقع ایشان هستیم تا همواره دشمن را مأیوس و رشته‌هایش را پنبه کنیم. هرگز اجازه نخواهیم داد هیچ فرد و گروهی در هر موقعیتی آب به آسیاب دشمن بریزد.

 

0219---0313 : برای تمام جوانان این مرز و بوم افتخار است که چنین رهبر حکیم و انقلابی دارند بنده به عنوان یک جوان ایرانی به دلیل داشتن این رهبر عالم و حکیم به خود می‌‌بالم و از خداوند متعال برای ایشان سلامتی آرزومندم و از ایشان تقاضا دارم ما جوانان را از دعای خیرشان بهره‌مند کنند.

 

9452---0912 : هیچگاه این سخن رهبر معظم انقلاب را که اگر یک قدم به عقب برداریم دشمن دو قدم جلوتر می‌آید فراموش نخواهم کرد، در مورد برجام که خوب بررسی می‌کنم متوجه این موضوع می‌شوم که دشمنان نظام و مردم با هر قدم عقب‌نشینی دولت چند قدم به جلو آمده‌اند این چیزی است که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب بارها نسبت به آن به دولت هشدار داده بودند.

 

عامریان : مگر غیر از این بود، که هر چه رهبر معظم انقلاب فرمودند جز حقیقتی حکیمانه نبود؟ کاش دولت در ابتدای مذاکرات به سخنان رهبر فرزانه انقلاب گوش می‌دادند تا کشور 3 سال در حاشیه قرار نگیرد و صنعت هسته‌ای به تعطیلی کشیده نشود.


----------------------

 

سعیدی : یا مجلس در تعطیلی است؟ چه کسی باید مطالبات رهبر فرزانه انقلاب را پیگیری کند؟ چند بار حضرت آقا این سخنان را تکرار کند؟ آیا گوش شنوائی نیست؟ فردا همه ما مسئولیم.


-------------------------------

 

9671---0912   : زمانی می‌توانیم به مسلمان و شیعه بودن خود ببالیم که گفتارمان با اعمالمان همخوانی داشته باشد. وقتی مسئولان قبول دارند هدایت کشتی انقلاب و کشور با رهبری است پس در عمل این اعتقاد خود را نشان بدهند و ثابت کنند .

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

 

     والله الموفق والمعین

هیئت داوران آکادمی چفیه مالی

 

 

پی نوشتها

-----------------------------------

1-چفیه: (دستمال یزدی سابق- م) براین پایه، چفیه مالی نیز،همان خایه مالی سابق است!

2-(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

3-بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

4-حداقل 25 مالش در دقیقه ! با تأیید مراجع عظام تقلید- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

رییس سازمان استاندارد : پراید و پژو ۴۰۵ از خط تولید خارج می‌شوند/ ایسنا- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: بقول عوام،  as long as از اینکه، از خط مالروی امام(ل)  خارج نشده اند، مانعی ندارد ، خواهر نیره پیروزبخت!

 

--------------

 

شکایت رسمی یک زندانی به قوه ی باه( غذائیه- م) :

خواهر و برادران مرا چگونه کشتید و کجا دفن کردید؟ / ایران وایر- تیتر

 

سید ابراهیم نبوی :اعدام های ٦٧ رو یاد کسی نیار، کسی یادش نیست، ولش کن ،تموم شد!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=INRKE5CFNP8

 

--------------------

 

حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت ایران، می‌گوید که «برخی تصمیم‌گیرندگان کشور» با «اختلالات روانپزشکی» مربوطند./ رادیو فردا- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: ببخشید که فدوی با نعلین زرد،پرید وسط فرمایش تان،برادروزیر! ،لکن بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، کسی که روانی نباشد،نه در گذشته و نه حال و نه آینده ی ساختار حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) ،جایی  نداشته و نخواهد داشت، این نکته را فدوی بارها یواشکی گفته و نوشته است؛ قرار نبود که  دیگر پارتی بازی کنید، برادر وزیر!

 

----------------------------------------

 

کنسرت داریوش در آلمان: 29 زخمی و 18 نفر بازداشت شدند / ایرانشهر- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: بی سببی نیست که حضرات آیات، اجرای کنسرت را در وطن اسلامی، ممنوع اعلام فرموده اند!

 

 

 

-------------------------------

 

حجت‌الاسلام رییسی «آیت‌الله» شد / رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی: لازم نداشت ؛نامبرده بقول عوام already رئیس بود!

 

--------------------------------

 

60 نماینده پارلمان اتحادیه اروپا با صدور بيانيه‌اى مشترک خواستار محاكمه مسئولين ارشد جمهورى اسلامى به عنوان عاملان اعدام‌ هزاران زندانیان سیاسی در سال 1988 در ایران شدند . / -العربیه

 

 تحشیه ی فدوی : حالا چه عجله ای داشتید،برادر اتحادیه؟!

-----------------------------

 

منصور ارضی: از فحش‌های من ایراد نگیرید، امام حسین هم ناسزا می‌گفت
رادیوفردا: منصور ارضی مداح مشهور در یک برنامه تلویزیونی با عنوان «بدون تعارف» در پاسخ به انتقاد‌ها مبنی بر «ناسزا» گفتن به افراد در مداحی‌ها گفته است «چرا از من ایراد می‌گیرید باید از امام حسین ایراد بگیرید ». عباس حسینی قائم مقامی، مدیر سابق مرکز اسلامی هامبورگ و همچنین فاطمه ذوالقدر، نماینده تهران در مجلس به این سخنان واکنش نشان داده اند این مداح مدعی شده که امام سوم شیعیان از کلمه «یابن الدعیه» به معنای (حرام‌زاده) درباره ابن‌زیاد، حاکم کوفه استفاده می‌کرده است . / البرز نیوز

 

تحشیه ی فدوی : آخر این چه فرمایش پرتی ست؟برادران که برای فحاشی ، مجّوز نمی خواهند!

 

----------------------------------

 

مرتضی آقا تهرانی روحانی اصولگرای ایرانی و استاد اخلاق دولت محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری پیشین ایران می‌گوید که «امام زمان» قرار بارها قرار بوده ظهور کند اما این اقدام را به دلیل گناهان پیروانش به عقب انداخت . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی : این مطلب را فدوی بارها گفته و نوشته است! لکن چه کند که عبا و عمامه ندارد!

 

-----------------------------

 

ایرانی‌ای که ۱۲۰۰ سال پیش به مقام‌های ژاپن درس می‌داد/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : پس چرا جبران نمی کنند؟ یعنی یکنفر بفرستند که به مقام های ما درس بدهند،بلکه ملت نفسی بکشد !

 

--------------------------------------

 

مذاکره‌کنندگان ایرانی در میان شانس‌های جایزه صلح نوبل/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : آخر شوخی رکیک هم، حدّ و اندازه ای دارد،برادر نوبل!

 

---------------------------------------

 

چرا چین می‌خواهد همه الاغ‌های جهان را بخرد؟/ العربیه – تیتر

 

 

فدوی با چرائی اش کار ندارد، لکن فروشنده است (عمده فروشی)!

 

-------------------------------------------------------------

 

خاتم الانبیا یا باید خصوصی شود یا تعطیل ؟ / زیتون- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : والله چه عرض کند؟ تا آنجا که فدوی می داند، خاتم الانبیا(ص) 14 قرن پیش شوربختانه رحلت فرموده لکن اینکه چرا حضرات ایات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، هیچ جور ول کن معامله ی آن بزرگوار(ص) نیستند، آخوندالاعلم !

 

بپایان آمد این جوهر،مطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

22  اکتبر المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

 

 
October 17th, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

آلزایمر آخوندی   

 

بی سببی نبود که از قدیم هم فرموده اند که دروغگو،کم حافظه است ؛لکن فدوی نوع مکتبی اش را که بقول عوام Credit اش از آن حضرت امام(ل) است، کمتر دیده بود . موضوع راجع است به تحمیل عَلمَ و ُکتل و سینه زنی و از این قبیل به مسابقه ی فوتبالی که طبق مقرارت مربوطه،قرار بوده است که  جلوه ای بین المللی داشته باشد اما :

 

پرچم  600 متری "یاحسین" در آزادی ! / پارسینه- تیتر

 

و پی آمد آن :

 

دستور ناظر AFC : پرچم یاحسین را جمع کنید !/ انتخاب- تیتر

 

نماینده ناظرکنفدراسیون فوتبال آسیا دو ساعت مانده به آغاز مسابقه ایران و کره جنوبی به ورزشگاه آزادی وارد شد و بلافاصله با مشاهده پرچم بزرگ و عظیم یاحسین(ع) در بخش مقابل جایگاه، دستور جمع اوری آن را صادر کرد .

 

و اما گفتن ندارد که برادران،کثرالله امثالهم، حسب معمول زیر بار نمی روند، و به پیروی از حضرت امام(ل) خدعه ای بشرح زیر سرهم می فرمایند ؛ فلذا برادر محمد(ص)رضا(ع) که تا این لحظه "ساکت" بود!، شیهه کشان فرمود :

 

چنین کاری نمی‌کنیم. پرچم یا حسین اعتقاد مردم است و خودشان به استادیوم آورده اند! . / محمدرضا ساکت

 

لکن پیگیری خبر، بویژه آنگاه که قدری در آن باریک می شوید حاکی ست که :

 

این پرچم از سوی مسوولان برگزاری مسابقه ایران وکره آماده شده و روز سه شنبه به ورزشگاه آزادی برده می شود . ! / همانجا

 

زیاده خدعه ای نیست ...

 

   

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

قبول باشه انشاءالله! (1)

 

مطابق پژوهش های علمی فدوی،یکی از اشکالات جدی برادران درهرجای ممالک محروسه ی اسلام عزیز که باشند، آنست که اول می ُبرند، بعد میشمُرند !(2) به گزارش خبرگزاریها، حادثه این بار، در اردن اتفاق افتاده است:

 

 نویسنده اردنی منتقد اسلام ترور شد/دویچه وله

 

و در ادامه ی خبر وحشت اثر:

 

به گزارش شبکه الجزیره، ناهض حَتّر در این کاریکاتور که نامش را "خدای داعش" نام گذارده بود، یک جهادگرای داعش را نمایش داده بود که با دو زن در یک رختخواب دراز کشیده و از خدا می‌خواهد یک لیوان مشروب به او بدهد. در این کاریکاتور، خدا با ریشی سفید و تاجی زرین بر سر، از بالا پرده را کنار زده و به این اتاق می‌نگرد .

 

مرور ادامه ی خبر اما حاکی ست که نویسنده و هنرمند مذکور، هجمه ی جنود ظفر ورود مؤمنین،کثرالله امثالهم را حدس زده و پیش از ذبح اسلامی خود توسط برادران ،کوشیده است که به سبک برادران،بشرح زیرتقیه کند،غافل از اینکه استعمال  تقیه و خُدعه و سایر راهکارهای خداپسندانه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام لعنة الله علیهم اجمعین، فقط در تیول خودشان است و لاغیر:

 

در پی اعتراضات شدید به اینکه او خدا را به سخره گرفته، ناهض حَتّر پوزش خواست و گفت که به هیچ وجه قصد به سخره گرفتن خدا را نداشته است .با این حال حَتّر به اتهام توهین به اسلام و تحریک به اختلاف میان مذاهب، قرار بود محاکمه شود. او اوایل سپتامبر با قرار وثیقه آزاد شد .

 

خلاصه اینکه:

بیت

ایمان و امان به سرعت برق

میرفت که "داعشان" رسیدند

 

حَتّر پیش از آنکه به خاطر کشیدن کاریکاتوری درباره جهادگرایی "دولت اسلامی(داعش) محاکمه شود، در برابر ساختمان دادگاه عمان (امان)، پایتخت اردن، با شلیک سه گلوله مهاجمان به قتل رسید .به گزارش خبرگزاری رویترز، فرد ضارب در محل وقوع قتل دستگیر شده است. او ۳۹ ساله و یکی از موعظه‌گران مسجدی در عمان (امان) است و ظاهری شبیه به سلفی‌های افراطی دارد . ناهض حَتّر، نویسنده‌ای اردنی بود که در میان مردم از محبوبیت برخوردار بود. کاریکاتورهای او نیز بر محبوبیتش افزوده بودند .

 

و اما خلاصه ی آسیب شناسی حادثه ،از منظر فدوی:

 

دلیل اینکه عمر فدوی و امثال او هنوز بدنیاست آنست که فدوی اگر معاذالله با خدا هم بنشیند، به پیروی از " ابی" جز چای نمی نوشد !، (3)  و شراب اش را تنهائی می نوشد!...

زیاده شگردی نیست

پی نوشت

 

 (1) برگرفته از یک فقره سوء سابقه ی برادران به این شرح:

 

...یک شبی که به شدت باران می آمد ، شاید یکی از شبهایی بود که توی تهران کمتر آن جور باران می آید . البته من چند شبی کشیک او را کشیدم با یک چماق حسابی و چون کمتر شبی بود که این مست نباشد . بالاخره او ، از ماشین پیاده شد ، می خواست برود خانه اش . من مخفی شده بودم و با چماق زدم توی سر این ، او افتاد و یک هفت هشت تا چماق دیگر هم زدم توی سر و کله این و هلش دادم افتاد توی جوی آب و رفتم .فردای آن روز شایع شد که یک جنازه ای توی میدان شوش توی آبها پیدا شده و ان شاء ا... خدا قبول کند !/ از خاطرات محسن رفیقدوست

 

(2) آورده اند که در جنگلی،خرگوشی شتابان می دوید.کسی پرسید چه خبرشده؟ فرمود برادرانی به جنگل آمده اند و هر کس را که 3 تا تخم دارد، یکش را می بُرند!. طرف گفت بتو چه مربوط است؟؛ تو که بیش از 2 تا تخم که نداری؛ فرمود آخر اینان اول می ُبرند، بعد میشمُرند !

 

(3) من و تو دیگه تنها نیستیم / چون خدا با ما نشسته چای می نوشد- از ترانه ای با اجرای " ابی"

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

حضرت(ع) در زاویه!

 

در باب فرمایش اخیر حاج منصور ارضی (1 ) مداح بیت  که فرمود، :

 

منصور ارضی: از فحش‌های من ایراد نگیرید، امام حسین هم ناسزا می‌گفت . / البرز نیوز- تیتر
رادیوفردا: منصور ارضی مداح مشهور در یک برنامه تلویزیونی با عنوان «بدون تعارف» در پاسخ به انتقاد‌ها مبنی بر «ناسزا» گفتن به افراد در مداحی‌ها گفته است «چرا از من ایراد می‌گیرید باید از امام حسین ایراد بگیرید ». عباس حسینی قائم مقامی، مدیر سابق مرکز اسلامی هامبورگ و همچنین فاطمه ذوالقدر، نماینده تهران در مجلس به این سخنان واکنش نشان داده اند این مداح مدعی شده که امام سوم شیعیان از کلمه «یابن الدعیه» به معنای (حرام‌زاده) درباره ابن‌زیاد، حاکم کوفه استفاده می‌کرده است

 

فرستاده ی فدوی به محل حادثه ،گزارش می دهد:

 

یک استاد حوزه و دانشگاه با توهین‌آمیز دانستن اظهارات یک مداح مشهور که از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد، واکنش نشان داد و گفت: جمعه شب یک مداح با توهین و جسارت به ساحت اهل بیت عصمت و طهارات (ع) گفت «امام حسین (ع) هم فحش می‌داد». آیت‌الله حسینی قائم‌مقامی در حالی که از شدت ناراحتی می‌گریست، گفت: خدایا اگر من سیدعباس حسینی قائم مقامی چیزی به دین تو نمی‌افزایم، در این شب عزیز یک لحظه به من فرصت نده./ ساعت24

 

به اصطلاح ،مخالفان مخبّط جوری بقول بازیگران " اکت "  می فرمایند که گوئی، ایشان هم بیش از 1400 سال شان است، و با آن بزرگوار(ع) در صحرای خشک و بی آب وعلف عربستان، پالوده میل می فرموده اند :

 

 معاون حقوقی رییس جمهور در واکنش به اظهارات یکی از مداحان گفت: این تهمت و معصیتی بسیار بزرگ است که بگوییم امام حسین (ع) نیز فحاشی می‌کردند . !/ تیک

 

 

بهر روی آن بزرگوار هم اگر انسان بوده ، لابد دارای خصال انسانی، از جمله خشم و عصبانیت نیز بوده ؛ حال از پرداختن به  آن فرمایش  مهربانانه ی منسوب به  ایشان(ع) که در باب ایرانیان سابق صادر فرموده است، عجالتاً  در می گذریم  .(2)

 

پی نوشت

 

(1) اسپانسر برادر خواننده ی مکتبی بنیامین بهادری در آمریکا- کانادا !که همه سالنها بمدد امدادهای غیبی هوطنان گریخته از داعش درونمرزی، بقول عوام  sold out می شوند !

 

(2) ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانی‌ها هستند. روشن است که هر عربی از هر ایرانی بهتر و بالاتر و هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر است. ایرانی‌ها را باید دستگیر کرد و به مدینه آورد، زنانشان را بفروش رسانید و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت. (حسین بن علی، امام سوم شیعیان، سفینه البحار و مدینه الاحکام و الآثار نوشته حاج شیخ عباس قمی، صفحه ۱۶۴، چاپ دو جلدی سنگی

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

تفاوت جهان بینی

 

... نخیر ! لازم نکرده که سرود یاد مستان بدهید(1) فدوی خودش می داند که آلمان ، جزو خطوط قرمز حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) نیست(2) ،گفتن ندارد که  برادران آلمانی ما ، برعکس برادران مؤمن و معتقد و حزب اللهی چینی و روسی مان،از فرهنگ غنی ما، چیز زیادی نمی دانند !؛ چرا که در غیر اینصورت، بجای تولید اتومبیل های با کیفیت، لوازم فنی و بیمارستانی و ...، روی  لوازم  عبادت و عزاداری مؤمنین از مُهرگرفته تا سنگ قبر و قمه و زنجیر (منظور زنجیر چرخ نیست- م) و .... متمرکز می شدند، به لهجه ی آلمانی خبری که ناشی از بی اطلاعی ایشان از گوشه و زوایای فرهنگ غنی ما ست و در پی می آید،لکن  با چشم مسلح،نگاه کنید :

 

تظاهرات "کلاه‌ مخملی‌ها " / / دویچه وله –تیتر

 

 و در ادامه ی خبر حیرت اثر برای برادران آلمانی البته :

 

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: «حضور چند چهره معروف به کلاه مخملی در راه پیمایی ضد آل سعود و آل خلیفه که روز جمعه در تهران برگزار شد، موجب تعجب مردم گردید. تاکنون سابقه نداشت چنین چهره‌هایی که با سبیل‌های از بنا گوش در رفته و ژست‌های ویژه خود مردم را به یاد صحنه‌های خشن فیلم فارسی می‌اندازند در راه پیمایی‌ها حضور داشته باشند

 

 

اینهم گزارش بسیار فشرده ی فرستاده ی فدوی به محل حادثه :

دراعتراض به تجاوز به حجاج مقیم ایران در فرودگاه جدّه عربستان سعودی صورت گرفت :

برادران جاهل : می ُکنم، می ُکنم، هرکه برادرم کرد (3)  !

 

پی نوشت

 

(1) گفتن ندارد که این مستی، ناشی از  از می عرفانی ست، که الکل اش خیلی بیشتر است !

(2) پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(3) خاک بر سر این تایپیست سر به هوای هزل داتکام بکنند که پیوسته،آنجای فدوی را با شاخ گاو ُمدّ ظله العالی در می اندازد ؛لطفاً پس از مطالعه، لغزش تایپی در شعار معروف بالا را که متعلق به اوایل انقلاب شکوهمند است،فی سبیل الله ،بشرح زیر اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی  مرتضاعلی(ع) :

 

می ُکشم، می ُکشم، هرکه برادرم کشت ...

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

اختلاس موجّه !    

 

... دیگر جانم برایتان بگوید،از خبرهای داغ و تازه ، و خشخاشی اینروزها که تازه از تنور برادران بیرون آمده یکی هم دستبرد مجدد عمله ی بیت  ،به جیب سوراخ ملت پاپتی ، به وجه زیر است:

 

پروژه هزار میلیارد تومانی ایران در جوار حرم امام علی در نجف / دویچه وله

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

به گفته فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ساخت صحن "حضرت زهرا" در جوار حرم امام علی تا پایان سال جاری تکمیل می‌شود. این صحن یکی از بزرگترین صحن‌ها در جهان اسلام است و مساحت آن بالغ بر ۲۰ هزار متربع خواهد بود . عبادالله عبداللهی، فرمانده قرارگاه سازندگی "خاتم الانبیاء" سپاه پاسداران اعلام کرد که "افتتاح فاز اول و دوم صحن حضرت فاطمه زهرا در بارگاه امام علی" آغاز شده است .

بنا به گزارش خبرگزاری مهر عبداللهی مساحت این صحن را حدود ۲۰ هزار مترمربع ذکر کرد و افزود که ساخت این فازها تا پایان سال جاری در شهر نجف تکمیل خواهد شد .

بنا به این گزارش "کل مساحت پروژه جدید" حدود ۲۱۸ هزار مترمربع است که ۱۰۰ هزار متر مربع آن زیارتی و ۱۱۸ هزار متر دیگر برای خدمات بهداشتی و فرهنگی در نظر گرفته شده است .

 

فدوی نیز برای جوری جنس عرض می کند که :

 

دانشگاه امیرکبیر بازسازی "عتبات عالیه" را بر عهده می‌گیرد !/ همانجا

 

بیشتر حیرت کنید:

 

تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر و "ستاد بازسازی عتبات عالیه " امضا شده که بازسازی آرامگاه‌های امامان شیعیان در نجف، کربلا، کاظمین و سامرا و پروژه‌های توسعه در این مراکز زیارتی را به این دانشگاه واگذار می‌کند .

 

آنوقت وقتی همسایگان گرامی که انواع دیگری از برادران هستند حاضر نمیشوند که بگویند و بنویسند  خلیج فارس و اگر خیلی بخواهند لطف کنند میفرمایند خلیج عربی !، چرا رگ گردن برادران خودمان بالا میزند؟ دیگر اینکه،برای دود کردن تتمه ی دارائیهای ملت شل و پل، آیا حکومت مستضعفان ،از کوخ نشینان و مستضعفانی که نمونه هائیهائی را هم اکنون ملاحظه می کنید، اجازه گرفته اند یا نه؟

 

 

تولد معین، نوزاد معتاد در کنار اتوبان آزادگان در تهران که بدلیل فقر مالی و بی خانمانی پدر و مادر حتی اوراق هویت نیز نداشت.(توضیح: معین پس از مجروح شدن توسط سگ ولگرد به بهزیستی انتقال یافت) - تیک

 

         

 

زیاده جسارت است ..

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

عدم تطابق !   

 

از تخصص ها، و دقیق تر بخواهد عرض کند، تنها تخصصی که برادران دارند، در امور اموات است ؛ که البته کارِ کمی نیست! فلذا فدوی دیگر انتظار نداشت که حضرات، در این باب هم بقول عوام error داشته باشند !. در تبیین بیشتر ماجرا، خبر زیر را نقل می کند :

 

تخریب سنگ قبرها ادامه دارد؛ تصویر سهراب سپهری از سنگ مزارش حذف شد ! / ایسکا نیوز

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

 

سنگ مزار سهراب سپهری سالهاست بر اثر بی توجهی مسئولان تخریب و تعویض می شود و هربار سنگی نامناسب تر از بار پیش برای مدفن این شاعر برجسته در نظر گرفته می شود. در آخرین اقدام برای تعویض، تصویر او را از سنگ مزارش حذف کرده اند

 

فدوی این حرکت برادران را در باب شاملو ضمن اعتراض،البته  درک هم می کند! ، لکن در باب سپهری گرامی که فرمود:

من نمازم را وقتی می خوانم، که اذانش را باد

گفته باشد سر گلدسته ی سرو(1)

 

 درک نمی کند!

 

تا نظر شما و برادران چه باشد !

 

پی نوشت

 

 (1) سپهری- صدای پای آب، بنقل از حافظه

 

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

Limited time new offer !

 

فدوی مؤمن و منتظر الظهور(عج) ، نمی داند که عبارت ِ:  شدیداً آتش به مال حرام اش زده است، به لسان خاج پرستان، چه می شود ، ولی می زند ! :

 

 

 

بعد التحریر :

 

برای متقاضیان اصلاح طلب، یک فقره کراوات هم، علاوه می شود، گور پدر مالِ دنیا !

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

اطاق شیشه ای خبر

 

- بگزارش خبرنگار فقهی ما، پیرامون بروز برخی مسائل سرنوشت ساز در وطن اسلامی، بین علما اعم از دون پایه و عالیقدر، شدیداً اختلاف افتاده است.نخست اینکه، اجرای کنسرتی در قم ، به اشاره ی آیت الله محمد(ص) یزدی،استعفا و نفی بلدِ برادر مدیرکل ارشاد قم را در پی داشت!. یک مقام شدیداً آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب بعدی(عج) فاش شود،در باب علت این گرد و خاک مکتبی، یواشکی به فرستاده ی ویژه ی ما به محل فاجعه فرمود که صدای سازهای بادی در کنسرت مذکور،چندان بلند بوده که افزون بر اینکه خواب قیلوله ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین به ترتیب ریش را شدیداً آشفته ،شیشه ی پنجره ی حرم حضرت معصومه(س) نیز،ترک برداشته است.(1)همین مقام تنها ساز بادی مشروع را، در هر ساعت از شبانه روز، بوجه زیر، اعلام فرموده است :

 

 

 

- دیگر اینکه،درارتباط با  تقویم بی تربیت نیز مشکلاتی داشته و تاانقلاب بعدی(عج) نیز خواهیم داشت.فی المثل، این تقویم چندان بی آزرم است که ماجرای تقارن مراسم تاسوعای برادران را امسال،با مسابقات فوتبال تیم ایران سابق با کره ی جنوبی روی هم انداخته است!  حال اگر کره ی شمالی بود، حرفی! . که بیگمان توطئه ی دشمن!است.بهر روی :

بیت

ایمان و امان به سرعت برق

میرفت که مؤمنین رسیدند !

 

چنین پیداست  که زور مؤمنین کثرالله امثالهم کافی نبود و لذا  شورای امنیت کشور نیز به این کارزار بشرح زیر پیوست:

 

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تأکید بر لزوم «حفظ حرمت ایام عزاداری» در ماه محرم، از ورود شورای امنیت کشور به موضوع بازی فوتبال و موافقت آن با برگزاری مسابقه در روز تاسوعا خبر داد .

 

گفتن ندارد که اگر شورای امنیت کشور نیز از عهده بر نیامد، بیدرنگ لشکر 2 زرهی زین العابدین اهواز- تیپ 55 قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) . گردان سوم پیاده ی مسلم بن عقیل(ع) نیز به جبهه ی مبارزه با فوتبال خواهند پیوست. باری عجالتاً و بنظور احتراز از امحاء  دین حنیف، حضرات فتاوی زیر را صادر فرمودند :

 

حسینیه‌ای به وسعت ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی !

 

نمایندگان محترم حکومت درمجلس معتقدند حال که تغییر زمان بازی تیم ملی فوتبال کشورمان با کره جنوبی میسر نیست، می‌توان از فرصت اجتماع یکصد هزار نفری هواداران در ورزشگاه آزادی به بهترین نحو برای عزاداری روز تاسوعای حسینی استفاده کرد . !

 

و نیز :

 

"اگر قرار است شب عاشورا مسابقات فوتبال انجام بگیرد، دقت کنید که فضای مسابقه باید صد درصد عاشورایی و کربلایی باشد، در و دیوار آنجا باید سیاه پوش شود، تمام فضا سیاه‌پوش شود و فریاد یا حسین از میان جمعیت پیوسته بلند شود. عوض کفی که در این مسابقات زده می‌شود باید همه فریاد بزنند یاحسین ! / بی بی سی- محمد‌(ص)علی(ع) موحدی کرمانی ۱۶ مهر (۷ اکتبر) در خطبه‌های نماز جمعه تهران

 

فدوی برای جوری جنس،  ده فرمان حزب مؤتلفه اسلامی را  نیز در این پیوند،در پی می آورد:  


پیش‌بینی می‌شود با توجه به پیگیری مسئولان یکی از احتمالات زیر انجام شود که به هر حال باید برای یک گزینه خاص تبیین و انجام شود .
گزینه اول: بازی انجام نشود. در این صورت لازم است اقدامات زیر به عمل آید :

1-
توجیه مردم با تبیین سنجیده آن به نوعی که با از دست دادن 3 امتیاز بازی و محرومیت احتمالی، اهمیت و ارزش حرمت گذاری به ایام عزاداری و فلسفه عاشورا در جهان اسلام و کشورهای جهان تبلیغ و تبیین شود .

2-
تنبیه مقصر که چهار سال پیش فهم و درک و پیش بینی این خسارت را نکرده است، برای عبرت مدیران کنونی و آینده کشور

گزینه دوم: برگزاری بازی بدون تماشاچی! با ساز و کار زیر انجام شود .

1-
توجیه مردم و تبیین موضوع
2-
حتی المقدور تغییر ساعت به صبح و یا قبل از اذان مغرب که مانع از عزاداری علاقمندان در شب عاشورای حسینی نشود
3-
تنبیه مقصر به شرح فوق

گزینه سوم: برگزاری بازی با حضور تماشاچی که باید با ساز و کار زیر انجام شود :

1-
تماس با مراجع و علمایی که اظهار نظر فرموده‌اند و تبیین موضوع برای آنان برای حفظ حرمت و پیش‌گیری از موضع‌گیری‌های بعدی آنان
2-
برنامه عزاداری سنجیده و حساب شده توسط کارشناسان مربوطه در قبل، بین و بعد از بازی به شرح ضمیمه انجام شود .
3-
توجیه تماشاگران برای حفظ حرمت شب عاشورا در ورزشگاه و خارج از آن
4-
تنبیه مقصر به شرح مذکور
5-
نقش صدا و سیما در زمینه انعکاس این بازی بسیار مهم است که تبیین می‌شود با ساز و کار زیر انجام شود .
·
توجیه کارگردان فنی و تصویربرداران و گزارشگر مسابقه
·
عدم تصویربرداری و نمایش از هیجانات شادی بخش تماشاگران
·
عدم نمایش تصویر زننده گل (پس از گل) برای جلوگیری از نمایش شادی احتمالی
·
عدم نمایش تصویر تماشاگران در زمان‌های زده شدن گل و با وقوع حادثه هیجانی نزدیک به گل
·
عدم نمایش تصاویر و شادی تماشاگران احتمالی کره‌ای
·
توجیه گزارشگر برای بکارگیری کلمات مناسب ایام و خودداری کردن از ایجاد التهاب و هیجانات مرسوم
·
کنترل صدای ورزشگاه در مواقع وقوع هیجانات و یا گل
·
برجسته‌سازی پرداخته به مناسک مذهبی در سکوها
·
تقویت نمایش اعتقادی احتمالی از ورزشکاران و دیگر موارد / بازتاب

 

و بعنوان حسن ختام،شیهه ی بلند بالای حاج منصور ارضی، مداح بیت:

 

«بمیرند آنهایی كه هر غلطی كه بخواهند بر زبان جاری می‌كنند. از بس كه حروم خوردند، این حرف‌ها را می‌زنند. الان هم می‌خواهند شب تاسوعا جوان‌ها را بكشانند، میدان كربلا را ول كنید بیایید میدون بازی. نقشه‌ها زیاده شما مردم باید بیدار بشید. شما هركدام اعتراض كنید، یواش‌یواش می‌فهمند. دنبال درگیری هستند، اگر حزب‌الله خشمش بگیره، همشون رو نابود می‌كنه ». / تیک

 

و نیز عرّ و تیز آیت الله گرگعلی(خاتمی- م):

 

یک روزنامه سعودی نوشت ورزشگاه را به عزاخانه تبدیل کردند. آنان پرچم سیاه در دست داشتند و لباس سیاه پوشیده بودند. هواداران ایرانی به جای اینکه مثل هوداران فوتبال شادی کنند، آیین دینی خود را در ورزشگاه به جای آوردند. معلوم می‌شود که خیلی سوختند، بسوزید و بمیرید ! . / تیک

 

پی نوشت

 

 (1) هیچ‌کس حق ندارد عذرخواهی مدیرکل ارشاد را بپذیرد، چون حریم حضرت معصومه(س)، حریم حوزه‌های علمیه و مراجع شکسته شده است... مراجع عظام تقلید سخت از برگزاری کنسرت در قم ناراحت‌اند، نباید مرجعیت را تنها گذاشت و حریم آن را شکست/ تسنیم یزدی

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

ابا عبدالله(ع) و خاج پرستان

 

 

برادران گاه چیزهائی را با پاشنه کش سرِهم می کنند که متعاقب آن، سرِ همه جایِ فدوی، اسفناج اُرگانیک سبز می شود !؛ از آن جمله :

 

گردشگران خارجی در عزاداری امام‌حسین !/ الف

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر :

 

نوشیدن چای و خوردن غذای نذری به همان اندازه برای این گردشگران جذاب و لذت‌بخش است که شنیدن نوحه‌ای آهنگین ...برخی از آنها حتی لباس مشکی پوشیدند و سعی کردند به چهره‌شان حالتی حزن‌انگیز بدهند تا با مردم همدل شوند. بعضی‌ها هم بدشان نمی‌آید سربند مشکی ببندند تا حس یک شیعه غمگین در عزای امام حسین (ع) را پیدا کنند. در دِه بسطام آذربایجان غربی هم گروهی از گردشگران آلمانی با دسته‌های زنجیرزنی همراه شدند .

 

حرفا میزنه قیصر/ چشا میرن مغز سر !

 

 

اسرای جنگی!

 

 

Hey brother! What are you doing ?!

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

آدرس غلط

 

فدوی هنوز درنیافته است که چرا هیچکس، اعم ازعوامل درونمرزی و برونمرزی، ملت شل و پل و به خاک و خل خفته ی ایران سابق را ،که قرار بوده است همه کاره باشد، تحویل نمی گیرند و در مناقشات فی مابین  ،بجای استمالت از مردم که شدیداً زیر دست و پا و نعلین شان له شده اند،از یکدیگرعذرخواهی می فرمایند! اینهم سند مصور منگوله دارش که در آن ، دو تن از عمله ی بیت ، بابت سرکوب مردم، مشغول پوزش خواهی از یکدیگر هستند!:

 

 دبیر انصار حزب‌الله برای 'عدول یالثارات از حیای نوشتاری' از قوه قضاییه عذر خواست/ بی بی سی- تیتر

 

   

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

آیا می دانستید؟...

 

فدوی که سرگرم تهیه ی لیست انواع اسلام عزیز بود، عجالتاً آن مهم را، بسود "انواع حلال " وا نهاد! باری- فدوی با پدیده ی "گوشت حلال" آشنا بود لکن با "گردشگری حلال" نه! . وی البته بخیل نیست و آنرا بشرح زیر با شما بقول عوام share می کند:

 

خیز شرکت های مسافرتی برای ارائه "گردشگری حلال" در آمریکا/ صدای آمریکا- تیتر

یک شرکت در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا خانه های حلال ارائه می دهد با استخرهای مستور و اتاق هایی با مُهر و جانماز و نسخه های قرآن . !

 

فدوی اگر بجای این مسافران محترم بود، می رفت حسینیه(ع) یا مسجد ! . باری-

 

نظر به اینکه فلوریدا  نسبت به بلاد برادران ،بهشت است،فلذا احوط آنست که فکری هم برای حوریان بفرمایند! بگذریم،مرور ادامه ی خبر حاکی ست که طرفداران این نوع،از مستضعفان سابق هستند :

 

شمار زنان محجبه که صورت هایشان را پوشانده اند و در برخی موارد حتی عینک دودی زده اند و نیز مردان جوان ریشدار با رداهای بلند و اغلب سفید، در مراکز خرید و فروش و در محل های تفریحی آمریکا افزایش یافته است. این جمعیت مسلمان مشتریان عمده فروشگاه های معروف و گرانقیمت در آمریکا به شمار می روند .

 

باری- فدوی با این کارها کار ندارد و خرِخودش را می راند یعنی، از شهرستانها، نماینده ی فعال

می پذیرد! بشتابید که فی التأخیر آفات..

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

 

9715---021 : عاشورا پر از درس است، درس‌هایی که هر کدام برای رسیدن به معبود و پاک بودن در این دنیاست. درس عاشورا عشق است، عشق به خدایی که، فرج ولی‌اش هر دم ذکر مومنان است و نایب ولی‌اش در ایران اسلامی چراغ هدایت مردم مسلمان ایران است.

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما ،تا تعیین تکلیف ِاعراب در واژگان فرج و ذکر را در عریضه ی بالا معلوم نکنید، معذور است ،آخر همینجوری که نمی شود، فدوی مسؤلیت دارد، برادر9715---021،!

---------------------------------

9642---0990 : روزنامه‌ها نوشته بودند 90 درصد قربانیان جنایات در جهان مسلمانان هستند. وقت آن رسیده بانیان این جنایات یعنی آمریکا، اسرائیل و آل‌سعود از صفحه روزگار برچیده شوند تا بشریت نجات پیدا کند.

 

فدوی مراتب را بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری(ضپ) و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش،تبریک و تهنیت عرض کرد ، لکن قربانت گردم ، بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، به جهان چه مربوط است که مؤمنین، تا کون خیار تلخ می شود، خود و محیط پیرامون را، منفجر می فرمایند؟

-------------------------------------

میرهاشمی  : وقتی نمایندگی قطعات لوازم یدکی خودرویی در کشور، قطعات مورد لزوم وسیله نقلیه‌ای را نداشته باشند باید به کجا مراجعه کرد؟ مدتی است که تسمه زیر اکسل خودرو ام‌وی‌ام 315 چینی من شکسته و به تمام نمایندگی‌ها و از جمله نمایندگی اصلی و مرکزی آن در جاده کرج مراجعه کرده‌ام ولی ندارند؟ آیا باید وسیله نقلیه‌ام به خاطر یک تسمه 20 هزار تومانی در پارکینگ بخوابد؟ مسئولین واردکننده چه پاسخی دارند؟

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد؛ لکن چون ضدانقلاب خوابست ، اینرا نیز باید عرض کند که خود کرده را تدبیر نیست یعنی، چینی اساساً شکستنی ست ! فلذا اگر خودروی چینی نمی خریدید، اکسل آن نمی شکست! و واردکنندگان محترم نیز برای شما پاسخی ندارند زیرا برادران ملحد و مؤمن روسی و چینی ما، بفرموده، از خطوط خیلی قرمز نظام بوده و مخالفت و شکایت از آنان، مخالفت و شکایت از امام زمان(عج) است ،برادر میرهاشمی!، بقول عوام understood?

-------------------------------

8455---0912 : قیمت مرغ از کیلویی 4500 تومان به 8 هزار تومان و برنج از 8 هزار تومان به 11 هزار تومان افزایش یافته ولی دولت اعلام می‌کند تورم و گرانی را مهار کرده است. عرض بنده این است که دولتمردان با لج‌بازی راه به جایی نخواهند برد. بهتر است راه صداقت با ملت را در پیش بگیرند .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که تورم را در حالت افسار گسیخته از دانشمند پیشین(احمدی نژاد- م) تحویل گرفته بهمین دلیل مقادیر معتابهی افسار به کشور دوست و برادر چین سفارش داده که به محض وصول، تورم افسار گسیخته را، مهار خواهد کرد و تا آن زمان، احوط آنست که دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،درست می شود،برادر 8455---0912

-------------------------------

7826---0939 : رئیس‌جمهور در یکی از سفرهای استانی درمورد غارت 2 میلیاردی ایران توسط آمریکا اعلام کرد؛ ما آن را از حلقومشان بیرون می‌کشیم .  ولی با توجه به اظهارات سخنگوی ایشان که غارتگران داخلی را ذخیره انقلاب دانسته، احتمالاً مسئولانی که نظراتشان دائماً عوض می‌شود حرام‌خواران خارجی و شیطان بزرگ را ذخیره جهان تلقی خواهند کرد.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که منظورشان، لوزه های شیطان بزرگ بوده و لاغیر !

-------------------------------

اسدی : آقای لاریجانی اظهار می‌دارد دولت در مهار تورم موفق عمل کرده است! اگر موفق عمل کرده پس این افزایش چند برابری بهای آب، برق، گاز، تلفن و بسیاری از لوازم مایحتاج بیانگر چیست؟!

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که مطلب را درست درنیافته اید، منظور ایشان از " مهار تورم" ، همانا مهار اضافه وزن اعضا محترم هیئت دولت بوده است و لاغیر، برادر اسدی!

--------------------------------

محمد(ص) زرکش : من یکی از افرادی هستم که حقوق نجومی می‌گیرم، بعد از 40 سال کار 800 هزار تومان دریافت می‌کنم، از کیهان درخواست دارم همان‌طور که چند ماه است درباره حقوق‌های مدیران مظلوم و ذخیره نظام و امانتدار می‌نویسد به همین مدت هم به ما دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی بپردازد تا توازن برقرار باشد. سهم ما هم باید در روزنامه محفوظ باشد زیرا مشکلات و حرف دل ما که تعدادمان در جامعه کم نیست بسیار شنیدنی است.

 

فدوی : خدا مرگت دهد،ممّد چه لوسی!

-----------------------------------

ناشناس: حدود 36 سال است که مسلمان شده‌ام بیش از 9 سال قبل در پی برون‌سپاری برخی از امور حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بیکار شدم و قادر به کار هم نیستم و نیازهای متعدد ما را احاطه کرده است و چیزی برای تأمین زندگی ندارم و هیچ حمایتی هم نمی‌شوم. احتمال بیرون ریختن اثاثیه منزلم هم وجود دارد.

 

فدوی روی عریضه ی شما قاعدتاً اقدامی ندارد، زیرا خود کرده را تدبیر نیست یعنی، می خواستید مسلمان نشوید، مسلمانی عواقب دارد،برادر ناشناس!.. معذالک مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچندین فقره آروغ ستاره دار و دود کردن چند صد صلوات برمحمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) برگ معاینه ی فنی (گواهی ختنه- م) مطالبه فرمودند، خبرش را بدهید.

-------------------------------------------

8895---0919 : چگونه است که همکاری دفاعی ایران با کشور همسایه روسیه علیه گروه تروریستی داعش بعضی از گردانندگان روزنامه‌های زنجیره‌ای و افراد حامی فتنه را ناراحت می‌کند ولی خودشان با پرورش‌دهندگان داعش یعنی غربی‌ها روابط بسیار دوستانه بلکه مرید و مرادی دارند؟ حیا نمی‌کنند؟!


فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

--------------------

اسدالله عشقی : با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر و لزوم بازگشت پول‌های  به غارت رفته  به خزانه، محاکمه و تنبیه متخلفین، برای اینکه این خواست معظم‌له و ملت دچار فراموشی نشود، لازم است هیئت منتخب رسیدگی به این مفاسد در بازه زمانی معین (مثلا ماهانه) گزارش عملکرد خود را درباره میزان مبالغ برگشت داده شده به خزانه و افراد برکنار شده و در حال رسیدگی دادگاه، به ملت ارائه کند.

 

فدوی: والله برادر عشقی ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان  باشد،ضدانقلاب نشنود،صاحب کار که نباشد، سنگ روی سنگ بند نمی شود، فلذا بهتر نیست که بجای این مهملات مؤمنانه، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) دست از لجبازی  و بازیگوشی در تهِ چاه کذائی برداشته تشریف آورده و ملک و املاک خود در ایران سابق را، مدیریت فرماید؟ از فدوی گفتن !

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

15 اکتبر المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

October 10th, 2016

*.*.*.*.*

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

قضاوت ناروا

 

بنظر می رسد که هیچکس به اندازه ی فدوی، عمله ی بیت را درک نمی کند! (1) و بهمین دلیل است که  مانند خوانندگان محترم ضدانقلاب در باب برادران کثرالله امثالهم  قضاوت ناروا نمی کند(2).فی المثل به تیتر خبری که در پی می آید، اما بدون دخالت کینه و انزجاری که ازعمله ی بیت  دارید، ،نگاه کنید:

 

عفو بین الملل: گلرخ ابراهیمی برای داستانی چاپ نشده به زودی روانه زندان می شود! /رادیو فردا

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

سازمان عفو بین الملل روز پنجشنبه ۱۵ مهر در بیانیه‌ای هشدار داد که گلرخ ابراهیمی، نویسنده و فعال حقوق بشر به خاطر نوشتن داستان منتشر نشده‌ای در مورد سنگسار به جرایم متعددی از جمله «توهین به مقدسات اسلام» محکوم شده و به زودی برای طی دوران حبس ۶ ساله‌اش راهی زندان خواهد شد .

 

بعرض فدوی رسیدید؟..نه؟ باشد،گور پدر مال دنیا !، اینرا هم بقول عوام at no additional charge عرض می کند: واقعیت  اینست که برادران رقیق القلب، در حل و فصل این قضیه ،نهایت حسن نیت را داشته اند، (3) چرا؟ زیرا اگر صبر می کردند تا نویسنده کتاب اش را چاپ کند،بقول هلندی ها، اعدام تویِ شاخ اش بود! فلذا بزرگواری فرموده ایشان را فقط محکوم به شش سال زندان فرموده اند! باری فدوی زبان دیگری برای تبیین این این مسأله ی ساده،سراغ ندارد!

 

بیت

در نظربازی ما بیخبران حیران اند

من چنین ام که نمودم، دگر ایشان دانند (4)

زیاده نقدی نیست

 

پی نوشت

 

(1) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة ،آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

(2) قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر معصیت ندارد!

(3) اگر یکبار دیگر فحش بدهید،عمامه مان تویِ هم می رود ،و هر چه دیدید از چشم خودتان دیدید،خواهر- برادر خواننده، قدری ملاحظه کنید آخر!،صبر انقلای فدوی هم طول و عرضی دارد.

(4) عالیجناب حافظ، بنقل از حافظه

 

0000000000000000000000000000000000000000000000

 

خوش شانسی

   

فدوی در مرور خبرهای امروز که مشابه اش به اهتمام برادران کثرالله امثالهم ،بدلائلی پیوسته اتفاق افتاده و می افتد بشرح زیر برخورد:

 

هما هودفر، شهروند ایرانی کانادایی، در اولین مصاحبه تفصیلی خود با رسانه‌ها بعد از آزادی از زندان در ایران و بازگشت به کانادا گفته است که بازجویانش او را تهدید کرده بودند که جنازه‌اش را به کانادا خواهند فرستاد . . / بی بی سی(1)

 

جهت مزید استحضار بانو عرض می کند که فرمایش حضرات ،اصلاً تهدید نبوده ! وخیال اش را هم داشتند؛ لکن خوشبختانه عمرتان به دنیا بود و مورد مصرفی برایتان پیدا شد! (2) .باری فدوی ضمن اینکه از استخلاص شما از چنگال حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)  (3) شدیداً شادمان است،در حاشیه نیز آرزو کرد که ایکاش زهرا کاظمی نیز این اقبال را می داشت..

 

زیاده معامله ای نیست

 

پی نوشت

 

(1) سیزده سال پیش زهرا کاظمی، عکاس ایرانی-کانادایی که در سال ۱۳۸۲ در حال عکاسی از معترضان جلو زندان اوین دستگیر شده بود، به علت ضربه مغزی ناشی از ضرب و شتم و شکنجه در زندان جان خود را از دست داد/همانجا

(2) آزادی خانم هودفر هم‌زمان با اظهارات مقام‌های ایرانی و کانادایی برای لزوم ازسرگرفتن روابط دو کشور صورت گرفت! . /همانجا

(3) پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) !

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

رسیده بود بلائی ولی ...

 

..و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که  آدم زیرکی در گذری بساط کرده بود و کله ی ماهی می فروخت، دانه ای یک دلار (1) . یکی از اعقاب ساده ی فدوی از طرف پرسید که  کله ی ماهی  بچه درد می خورد؟ فروشنده ی بزرگوار فرمود که هرکس روزی یکی از آنها را بخورد، باهوش می شود! باری کارِ جّد ساده ی فدوی شد خرید روزانه ی کله ی ماهی های مذکور. مدتها که ازین مقدمه گذشت،روزی  جّد ساده ی فدوی گریبان فروشنده ی نابکار را گرفت که چرا هنوز باهوش نشده است؟ طرف گفت : دیدی گفتم که با هوش می شوی؟! حالا حکایت هموطنان مقیم خارج است که بی احتیاطی کرده و برای دیدار بستگان ،به وطن سابق سفر می کنند و به تیر غیب برادران گرفتار شده و تا زمانی که نوبت مصرف شان در معاملات با خاج پرستان می رسد، در زندان بسر می برند که خوانندگان محترم ضدانقلاب تاکنون ،با شماری از آنان بقول عوام already آشنا شده اند (2) برای دستگرمی یکی از این موارد را با هم مرور می کنیم : 

 

ما از اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی، بیش از دو سال پیش به قوه قضائیه و سایر سازمان‌های دولتی نامه می‌نویسیم ولی متاسفانه هرگز به طور رسمی هیچ پاسخی دریافت نکردیم. در دسامبر سال ۲۰۱۴ میلادی دکتر لاریجانی رییس شورای حقوق بشر قوه قضائیه از طریق وزارت خارجه بریتانیا پیامی برای من فرستادند مبنی بر اینکه قوه قضائیه می‌خواهد پرونده پدرم را حل کند و مسئولان مایلند با شما ملاقاتی در تهران داشته باشند. من در پاسخ ضمن استقبال از این پیشنهاد اشاره کردم که همسر و دو دختر کوچک دارم که سرپرستی آنها امکان سفر طولانی به ایران را نمی‌دهد.

ولی آماده‌ام که در جریان یکی از سفرهای شما به اروپا این ملاقات را انجام دهیم. می‌دانستم که دکتر لاریجانی در طی سال چندین بار به اروپا و به ویژه به ژنو سفر می‌کند. ولی متاسفانه پس از آن هیچ تماسی با من گرفته نشد. من در دو سال گذشته چندین نامه دیگر به دکتر لاریجانی نوشتم و بازهم پاسخی نگرفتم. و نمی‌دانم چرا چنین پیشنهادی را مطرح می‌کنند ولی انجامش نمی‌دهند. تحمل این وضع بسیار سخت است

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب آیا نکته ای که در آغاز مقال بدان اشارت رفت را، دریافتند؟ بعنوان راهنمائی می افزاید که نکته ی مذکور،مستتر در نقل قولهای بالاست،دو میلیونی تان( دوزاری سابق- م) هنوز ..نیفتاده است؟ باشد،ذیلاً  نقل و عرض می کند:

 

...پیامی برای من فرستادند مبنی بر اینکه قوه قضائیه می‌خواهد پرونده پدرم را حل کند و

مسئولان مایلند با شما ملاقاتی در تهران داشته باشند. من در پاسخ ضمن استقبال از این پیشنهاد اشاره کردم که همسر و دو دختر کوچک دارم که سرپرستی آنها امکان سفر طولانی به ایران را نمی‌دهد.!

معلوم می شود که کله ماهی  اینبار عمل کرده و دوست ما، باهوش شده است !...

زیاده کله ی ماهیی  نیست ...

 

پی نوشت

 

(1) ببخشید، فدوی رویش نشده که واحد پول خودمان را بنویسد!

(2) رادیو فردا- از گفتگوی نادر صدیقی در نیویورک ،کامران فروغیبا فرزند کمال فروغی 77 ساله، شهروند ایرانی- بریتانیائی زندانی در اوین

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سفرِ بی خطر

 

... و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثار، و طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار،چنین روایت کرده اند  که"  وقایع اتفاقیه " در عربستان سعودی،از ماجرای ِناموسیِ فرودگاهِ جده گرفته(1)   تا دو حادثه ی اخیرِ منا (2)، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم را، شدیداً ترسانده و گویا دیگر ماتحت و سر و گردن اضافه ندارند که دست برادران سعودی بدهند! فلذا به خودشان کلک زده، و با باز سازی مناسک در شهرهای ایران سابق، به برادران سعودی ادام الله ظلکم العالی، جا خالی داده  و بدینوسیله، جان و نیز ماتحت خود را،بقول عوام save کرده اند! اینهم اسناد مصوّر منگوله دارش:

 

 

بعدالتحریر

 

نخیر!، اینجا حتا جنوب ایران هم نیست ؛بلکه غرب ایران است (3)،

مسألتُن ! :  " پرسشی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس":  که در اینصورت،اگر به خلیج فارس بگویند خلیج عربی،فدوی باید طومار امضا کند؟!

 

پی نوشت

 

 (1) تجاوز جنسی به مینی حجاج امّت همیشه در سجود!

(2) پذیرائی از مؤمنین با جرثقیل و دو تا کوبیده ی اضافه و له شدن زیر دست و پای گله ی رمیده مؤمنین

(3)بازسازی نمادین واقعه غدیر خم روز جمعه با حضور گسترده عاشقان اهل بیت (ع) در کرمانشاه برگزار شد . /تیک

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

سوغات  

 

فدوی تاکنون می پنداشت که یادگار امام(ل) فقط مال ماست  و دیگران از این نعمت ، مع الاسف  محروم اند لکن خبر زیر او را با انبردست،از جهل مرکب اش بیرون آورد :

 

یادگار گرامی امام که به دعوت مسئولین سریلانکا به این کشور سفر کرده است با آقای مایتریپالا سیریسنا رییس جمهوری سریلانکا دیدار و گفت و گو کرد .

 

دیگر از دست آوردهای این سفر بهجت اثر ،آن بود که دمکراسی خوبست، اما برای همسایه !:

 

سید حسن خمینی خطاب به آقای سیرینا گفت: پایه های دموکراسی در کشور شما مستحکم گردیده است و امیدوارم در سایه این همکاریها پایه های همکاری اقتصادی دو کشور نیز مستحکم شود.../ انتخاب "

 

 

زیاده دست آوردی نیست

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

برائت از مؤمنین !

 

... عجیب است !؛ فدوی هرچه شب ِگرد می خوابد، بامداد که شوربختانه بیدار می شود!، می بیند که دوباره دراز شده است !.دوستانهم که قاصم الجبّارین حفظ شان کند ،اصلاً اهل تأمل نیستند و به فدوی که می رسند، همینطور گز نکرده پاره می کنند و هر چه فدوی بسته به مورد، سینه به تنور می چسباند که بابا بقول آن بزرگوار: "غالباً  اینقدرم عقل و کفایت باشد"! به خرج شان نمی رود. باری ماجرای امروز از این قرار بود که تو چرا به عربستان سعودی، ضربه ی جبران ناپذیر نمی زنی!؟ استنادشان هم به این خبر بنقل از برادر بی بی سی ست:

 

"اگر نیاز شود، می‌توانیم ضربات جبران‌ناپذیری به سعودی‌ها وارد کنیم . .../ فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه

 

می بینید شما را بخدا؟

 

باری فدوی انتساب این خبر وحشت اثر را به خود را شدیداً تکذیب و عرض می کند که میان این فدوی تا آن فدوی/ تفاوت از زمین تا کهکشان است ! این فدوی که ساندویچ خر تناول نکرده است؟

 

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000

 

حیرت انگیز

 

ملت ورجاوند، تنها ملتی ست در جهان ،که از یک سوراخ،چندین بار گزیده می شود، و آخ هم نمی گوید ! ، نگاه کنید:

چرا احمدی نژاد محبوب تر شده است؟

بر اساس نتایج یک  نظرسنجی تلفنی  که توسط مرکز مطالعات امور بین الملل و امنیت دانشگاه مریلند انجام شده، ۴۵ درصد پاسخ دهندگان گفته اند اگر اکنون انتخابات برگزار شود، به حسن روحانی رای می دهند. ۳۷درصد آنها هم گفته اند به محمود احمدی نژاد رای می دهند. نکته مهم نظرسنجی این است که سال گذشته ۲۷درصد پاسخ دهندگان گفته بودند به محمود احمدی نژاد رای می دهند و ۵۳درصد آنها گفته بودند به حسن روحانی رای می دهند. افزایش ده درصدی رای احمدی نژاد یک خبر خیلی خوب برای کسانی است که از حضور او در انتخابات ۹۶ دفاع می کنند / ایران وایر

بقول عوام    can you believe that?  

بعدالتحریر

فرادید  اولین همایش " امام خمینی (ره)، مردم و انقلاب" پنجشنبه (۳۱ تیرماه) همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسعودیه تهران برگزار شد. محمود احمدی نژاد در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت .

فدوی برای جوریِ جنس، دو کامنت از کاربران را نیز می افزاید:

  * مملکته داریم؟! طرف تو ۸ سال کل مملکتو شخم زد و بهترین سالهای عمر ما جوانان را هدر داده ، حالا بجای محاکمه داره برای دوره بعدی انتخابات ریاست جمهوری آماده میشه !!!!!

* باورم نمیشه احمدی نژاد هنوز اینقدر طرفدار داره هرچقدر هم روحانی گند بزنه بازم بهتر از احمدی نژاده

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000

 

جدال

 

خوانندگان/بینندگان محترم ضدانقلاب به جمله ی زیر و معنا و مفهوم آن نگاه و توجه کنید :

 

نقطه ی جوش آب،100 درجه است؛ این درجه ای ست که در آن، آب یخ می زند !

 

در درک جمله که بعون الله مشکلی ندارید؟ ...بله؟ جمع اضداد است؟ کوسه و ریش پهن است؟ می فرمایید که فدوی با صدور این فرمایش،تتمه ی عقل اش را نیز از دست داده است؟ خیر، هیچکدام اینها نیست.در پاسخ عرض می کند که شما زورتان به جراید شریفه ی دارالخرافه نمی رسد،چرا  گریبان فدوی را گرفته اید؟ که چگونه  "توقیف شد" و " منتشر شد"  را با آنکه ضد هم اند، لکن قدرت خدا، با هم آمده اند! :

 

* هفته نامه توقیف شده "یالثارات" منتشر شد!  / عصر ایران- تیتر

 

* هفته‌نامه یالثارات الحسین به دنبال مطلبی که در هفته گذشته درباره جشن سینمایی حافظ منتشر کرده بود و تیتر نادرست آن مطلب؛ از سوی هیات نظارت بر مطبوعات توقیف و لغو مجوز شد اما جالب اینجاست که این هفته‌نامه شماره جدید خود را امروز چهارشنبه 13 مرداد منتشر کرده است/ ایلنا

 

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

اجابت

 

فدویِ مؤمن ،پیش از اینها،از ملاحظه ی خبری که درپی می آید ،مبالغی نگران و ناراحت شد:

به گزارش پارسینه تصاویری در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که خبر از آتش سوزی در انبار فرش صحن جدید حرم حضرت علی (ع) می دهد

 

فدوی نخست پنداشت که او جزو معدود کسانی ست که از این واقعه مکدر شده است ،لکن اندکی بعد در مقابل کامنت برادرِ کاتولیک تر از پاپی ، شدیداً چفیه انداخت( لنُگ - م) ! ؛ شما هم ملاحظه کنید:

 

- کاش من آتش میگرفتم !
- جانم به فدای حرم حضرت علی
- الهم اجعلنا من من والاهم و احبهم فی الدنیا و الاخره

 

باری- کوتاه سخن، فدوی بی فوت وقت،مراتب را خارج از نوبت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رساند؛ بعدالتحیه و السلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س – ص-عج و ...) فرمودند که آتش مربوطه هنوز برپاست فلذا  آرزوی شما را اجابت، وموافقت فرمودند که ،با آخرین پرواز،شما را به مرکز آتش سوزی برسانند تا به آرزوی خود که همانا شهادت است رسیده و معظم له را نیز،از دعای خیر فراموش نکنید،برادر کاربر!

 

بعدالتحریر

 

والله خواهر- برادر خواننده ،فدوی طاقت نداشت که نظر خیرخواهانه ی اش را یواشکی ضمیمه نکند؛لکن بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، احوط آن بود که حضرت(ع) همان زمان که فرش فروشی باز کرد،قدری هم سرِ کیسه را شل فرموده و یک سیستم اطفاء حریق اتوماتیک هم، تعبیه می فرمود !

زیاده جسارت است

 

 

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

آدمیت

 

تا آنجا که فدوی بخاطر می آورد، یکی از دعاهای مهم حضرت امام(ل) در پایان موعظه هایش لابد برای چارپایان،  این بود که می فرمود: " خداوند انشاءالله همه ما را آدم کند"! باری بنظر می آید که برادران کثرالله امثالهم، پیرامون تحقق دعای مذکور، به نتیجه نرسیده اند :

 

بیت

فقه و حکمت خواند و جهل اش کم نشد

عاِلم و دانا شد و آدم نشد !.....

 

فلذا برادران از خودشان و سایر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،نا امید شده و دارند روی آمریکا کار می کنند.اینهم سند منگوله دارش:

آمریکا آدم نشده که با او مذاکره کنیم! / تسنیم- محسن رفیق‌دوست

 

 

بپایان آمد این جوهرمطالب همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

8 اکتبر المکلف سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

*.*.*.*.*

October 3rd, 2016

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

ای نام تو بهترین سر آغاز!

 

بقول آن ستون فدوی : کارا میکنه قیصر، چشا میرن مغز سر ! مراد فدوی در این مختصر آنست که  خوانندگان، بینندگان و شنوندگان محترم ضدانقلاب آیا  تا بحال خوانده، شنیده و یا دیده اند که یکی از فحول قاتلان جوانان یک مملکت، که تازه حتا  وزیر آموزش و پرورش هم نیست،مدارس کشور را بازگشائی فرماید ؟.فدوی البته بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب این پدیده ی نادر را در این راستا ، بقول عوام for free ملاحظه فرمایند :

 

http://ichef.bbci.co.uk/news/ws/800/amz/worldservice/live/assets/images/2016/09/24/160924114506_mehr_the_first_5_640x360_tasnim_nocredit.jpg

 

مراسم بازگشایی مدارس در ایران با حضور مصطفی پورمحمد(ص)ی، وزیر دادگستری !

فدوی برای تکمیل عیش دانش آموزان عزیز، تصویر ترسناک زیر را نیز بقول عوام ، at  no additional charge علاوه می کند :

 

http://ichef.bbci.co.uk/news/ws/800/amz/worldservice/live/assets/images/2016/09/24/160924115142_mehr_the_first_13_640x360_tanim_nocredit.jpg

 

اینهم  خوراک این زبان بستگان :

 

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/ws/800/amz/worldservice/live/assets/images/2016/09/24/160924114850_mehr_the_first_10_640x360_tasnim_nocredit.jpg

 

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/ws/800/amz/worldservice/live/assets/images/2016/09/24/160924115013_mehr_the_first_12_640x360_tasnim_nocredit.jpg

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تلافی

 

مطلب زیرگرچه متعلق به  ستون " قیصرانه ها" ا ست، لکن فدوی لج کرده و آنر در اینجا می آورد؛ تا "اعدام " شود هر آنکه نتواند دید !:

 

بی‌نزاکتی "ترزا می" در ملاقات با رئیس جمهور کشورمان ! . / پارسینه- تیتر

 

و در ادامه ی خبر حیرت اثر:

 

"ترزا می" نخست وزیر انگلیس در دیدار با حجت‌السلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران در مقر سازمان ملل با پوشش مغایر با فرهنگ کشورمان حضور یافت!

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میرن مغز سر!.. برادر کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی نیز با پوشش مغایر با انسان متعارف و متعادل انسان امروز در سازمان ملل حضور یافت، خب این به آن در !

 

باری آش این خبر چندان شور شده است که خشم یا حیرت برخی کاربران را بر انگیخته است:

 

* بي نزاکتي؟

 

* توی سازمان ملل ، آمریکا،اونور دنیا می خواین طبق قوانین شما عمل کنن؟

 

*  فرهنگ کشور ما نیست

 

* و یک کامنت برادران برای جوری جنس:

 

آقای روحانی نباید با ایشان ملاقات می کرد اگه احمدی نژاد بود پدرش رو در می آوردید هی می گفتید مادر چاوز مادر چاوز - اینکه خیلی بدتره آبروریزیه !

 

یادآوری: سانسور پای آن ضعیفه ی سجّادیه  ، از برادران است

 

بی‌نزاکتی

 

حسن : تبارک الله احسن الخالقین! یعنی لگد های ضعیفه ی سجّادیه  خیلی خوش تراش است فلذا ما نمی توانیم با حواس جمع انشای خودمان را بخوانیم و عنقریب است که محتلم هم بشویم ! آخر یک کاری بکن برادر جواد! ؛ تو چه جور وزیر خارجه ای هستی؟ از اینها گذشته،به ام القرا که برگردیم مؤمنین  جلو خورشید کبابمان می کنند ها !

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

وسعت مشرب 

 

بر خلاف تصّورمعاندین لعنة الله علیهم اجمعین ،اینگونه هم نیست که مقام معظم رهبری اعلی الله مقامه ،همه ی اوقات شریف را در تولید آشوب در خاورمیانه هزینه فرمایند ؛ معظم له  برای جوریِ جنس، درزنگ تفریح ،به برخی امور مسلمین نیز قربتاً الی الله می پردازند و از آن جمله است:

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «هشت سنت غلط ازدواج» را از نگاه رهبر معظم انقلاب منتشر کرد . / تیک

 

که فدوی فقط فقرات 1 و 2 آن را بشرح زیر بر رسید که فرمود :

 

1.  مهریه سنگین

2.  جهیزیه سنگین

 

لکن خوبی ِمعظم له  آنست که با سلاح سنگین، مخالفتی ندارند!

 

زیاده وزنه ای نیست ..

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

اکازیون

 

حقیقتاً که دنیای متنوع و رنگارنگی داریم،و زیبائی اش نیز درهمین است،این را البته، همگان می دانند و به فدوی شوربختانه بابت آن بقول عوام ،کردیتی تعلق نمی گیرد!،لکن آنچه که خیلی ها نمی دانند آنست که چیزی که در آنسوی جهان عیب است،ممکن است در سوی دیگر جهان، حُسن تلقی شود و نیز حتا امکان دارد که برای دارنده،خوشبختی و سعادت همراه بیاورد؛ بیک مستوره در این پیوند، نگاه کنید:

 

سختی های زندگی خانواده پشمالوها !/ تیتر

 

منبع خبر به ضرس قاطع، هنوز  نمی داند که "پشمالو" بودن در ایران اسلامی ، بقول عوام چه benefit هائی دارد؛! باری- به ادامه ی خبر، بی دخالت دست(فدوی- م) نگاه می کنیم:

 

خسوس آسیوِس با بیماری‌ای نادر به دنیا آمد که نتیجه‌اش پوشیده شدن صورتش با موهای ضخیم بود. حدود 30 عضو دیگر از خاندان او نیز به هایپرتریکوسیس مبتلا هستند، که این موضوع آنها را به پرموترین خانواده در تاریخ بشر تبدیل کرده است .  موهای ضخیمی و تیره‌ای که صورت آسیوس را پوشانده، خیلی زود در بچگی لقب "گرگ کوچک" را برایش به همراه آورد. او در شهری کوچک به نام لورتو در شمال غرب مکزیک متولد شد و خانواده‌اش به خاطر ظاهر او انگشت نمای محلی‌ها شدند

 

مرور خبرحاکی ست که افزون بر خانواده،خودِ نامبرده نیز از وضعیت موجود ناراحت و معذب است:

 

آسیوس در کودکی دلش می‌خواست از دیده‌ها پنهان باشد. او بیرون رفتن را دوست نداشت، و در مدرسه دیگر بچه‌ها او را اذیت می‌کردند. موهای صورتش را می‌کشیدند و رویش اسم می‌گذاشتند. ....

 

http://mj6.persianfun.info/img/94/6/hairy/13461_460.jpg

 

آنچه اما "آسیوس" نمی داند آنست که معضل او در سوی دیگر جهان که ایران سابق نام دارد،نعمت است! ، زیرا روایت داریم که،: المَحاسِنُ زینَتُ الرَجُل!..فلذا احوط آنست که نه تنها برادر "آسیوس" ،بلکه سایر اخوان که تصویر آنان نیز در پی می آید،اگر آب کُر دست شان است،زمین گذاشته و خود را به اُم القراء برسانند،تا به توصیه ی فدوی،در مناصب گوناگون مملکت امام زمان(عج) بقول عوام asap مشغول بکار شوند

و من الله التوفیق

 

http://mj6.persianfun.info/img/94/6/hairy/13459_733.jpg

 

==================================================

 

 

جایزه  

 

هنوز مرکب ِچین مُهملات داهیانه ی مقام معظم رهبری اعزالله انصاره، و از آن میان :

 

مسئولان کشور جوان‌های انقلابی را گرامی بدارند، برخی گویندگان و نویسندگان اینقدر جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را نکوبند به اسم افراطی، همین روحیه است که به داد کشور می‌رسد

 

 مقام معظم رهبری(ضپ)- پایگاه اینترنتی

 

خشک نشده بود که جنود ظفر ورود،بمنظور اعمال عملیات ایذائی خداپسندانه، برای چند صدمین بار، از سوراخهای خود بیرون جهیده و بفرموده، به احیای زوایای تاریک شرع انور مشغول شدند!

 

بیت

خدا را بر آن بنده بخشایش است

"که دائم پیِ سلب آسایش است" !

-------------------------------------------------------------------

 

تشکیل گروه‌های ده نفره‌ی امر به معروف برای تذکر زبانی

 

  • معاون ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر از تشکیل ۴۶۰۰ گروه ده نفره‌ی امر به معروف برای تذکر زبانی در کشور خبر داد .
  • نیروهای جذب‌شده در حوزه‌های سازمانی، مساجد، هیأت‌های مذهبی و اصناف، پس از آموزش‌های لازم برای تذکر زبانی، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد . / معاون ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر از تشکیل ۴۶۰۰ گروه ده نفره‌ی امر به معروف برای تذکر زبانی در کشور خبر داد.
  • نیروهای جذب‌شده در حوزه‌های سازمانی، مساجد، هیأت‌های مذهبی و اصناف، پس از آموزش‌های لازم برای تذکر زبانی، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

 

فدوی البته از برخورد شدید و خشن ملت ورجاوند، که نمی تواند جز درخواست افزایش تعداد گزمگان از 10 به 30  باشد(1)،عجالتاً کاری ندارد! لکن در تفسیر خبر میمنت اثر، عرض می کند که بقول خود برادران کثرالله امثالهم، العاقل یکفیه الإشاره یعنی، "تذکر" ،انواع و اقسامی دارد که از لبخند آغاز،و به شکنجه و تجاوز و اعدام،ختم به خیر می شود!.لکن اینطور نیست که حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین ،  در این میان،فقط به اخاذی از مسلمین مفتخر، و به الطاف خفیه ی مقام معظم رهبری(ضپ)  (2)،مُستظهر،و تمام مدت، بکار سنگین دوره کردن تسبیح، و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک مشغول باشند،خیر! بلکه حدود آن (از لبخند تا اعدام ) را حضرات آیات  به ترتیب ریش تعیین می فرمایند و برادران و خواهرانی که نسب شان، دست کم با 4 واسطه ،به آل ساندیس سلام  الله علیهم اجمعین می رسد نیز،مسؤل حُسن اجرای یاسای آخوندی خواهند بود.نکته ی  دیگر این که، هر چیزی،حتا خشن و ویرانگر، برای خودش آدابی دارد، فی المثل، در همین  مهملِ مطلقِ"  تذکر لسانی" برادران و خواهران کثرالله امثالهم، برای دستگرمی،نخست به چهره ی درونی هولناک خود،ماسکی دلپذیر می زنند :

  http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/content/images/story/94-05/15/farhangnews_138005-395226-1438843491.jpg  http://www.farhangnews.ir/sites/default/files/content/images/story/94-05/15/farhangnews_138005-395218-1438843491.jpg  

تشکیل گروه‌های ده نفره‌ی امر به معروف برای تذکر زبانی

 

همه اش یکطرف، رعایت قافیه اش یکطرف!

زیاده عرضی نیست ...

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

از دردسرهای ایهام !

 

.. پنداری این صنایع بدیعی (معنوی) و از آن میان "ایهام" ،هیچ جورحاضر نیست دربه َوهم انداختن فدوی ، دست ازسر اوبردارد !.در همین پیوند، به بخشی از یک خبر که در پی می آید، نگاه کنید :

 

زندگی مرد شیشه ای ! با جسد همسر باردارش / گیل نگاه- تیتر

 

و سرانجام:

 

مرد شیشه‌ای! پس از اعتراف، با قرار قانونی روانه زندان شد !

 

فدوی نخست پنداشت که ظریف * و شکننده بودن نیز به لیست جرائم ملت همیشه در بند، اضافه شده است ؛لکن قدری در ادامه ی خبر که باریک شد، دریافت که خیر چنین نیست و ماجرا راجع است به یکی از محصولات وارمغانهای برادران در جامعه ی شکوهمند اسلامی بنام "شیشه" ، که گریبان مردم  گرفتار،بیکار ونا امید ایران سابق را،بشرحی که در پی می آید، شدیداً گرفته است :

 

من مدت‌هاست شیشه مصرف می‌کنم. بارها همسرم خواست اعتیادم را ترک کنم، اما نتوانستم. هر بار که شیشه مصرف می‌کردم به جان وی می‌افتادم و کتکش می‌زدم. هر دفعه پس از مصرف شیشه آن‌قدر دچار توهم می‌شدم که قدرت کنترل رفتارم را از دست می‌دادم. حدود چهار روز پیش نیز پس از مصرف شیشه دچار توهم شدم و همسرم با من شروع به مشاجره کرد .وی اضافه کرد: آن‌قدر دچار توهم شده بودم که نمی‌فهمیدم چکار می‌کنم. با چاقو به جان همسر باردارم افتادم و با زدن ضربه‌هایی، او را کشتم. ساعاتی بعد که به خود آمدم، تازه فهمیدم همسرم و جنین داخل شکمش فوت کرده‌اند. آن‌قدر ترسیده و شوکه شده بودم که نمی‌‌دانستم باید چکارکنم / همانجا

 

زیاده ایهامی نیست ..

 

------------------------------------

 

* "ظریف " بودن البته، نه تنها جرم نیست، بلکه از نوع محمد(ص) جواد اش(ع) که باشد، ُحسن نیز هست! فدوی نامردی کرده و خوانندگان محترم ضدانقلاب را با ایهامی که در "ظریف " کار گذاشته، تنها می گذارد ! .... و من الله التوفیق

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

تداعی معانی

 

پنداری ابعاد عمق وحشت خداپسندانه ای که برادران در اذهان عمومی مردم جهان تعبیه فرموده اند،انتها ندارد. نمونه ها را در اخبار روزانه ملاحظه کرده اید و خواهید کرد ، و از آن میان محض یادآوری:!

 

منابع امنیتی آلمان از حمله فردی افراطی در یکی از ایستگاه‌های مترو در شهر مونیخ واقع در جنوب آلمان و کشته شدن یک نفر خبر دادند .طبق این گزارش در این حمله 3 نفر نیز زخمی شدند .به گفته منابع آلمانی فرد مهاجم به نظر می رسد که یک مسلمان افراطی بود .شاهدان عینی می گویند که فرد مهاجم با فریاد «الله اکبر» با چاقو به عابران حمله کرده است .طبق این گزارش پلیس فرد مهاجم توسط پلیس بازداشت شد. همه زخمی شدگان و فردی که کشته شده مرد بودند . در این حمله چهار نفر زخمی شدند. یکی از قربانیان که 50 ساله بوده، اندکی پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. حال یکی دیگر از زخمیان نیز به شدت وخیم گزارش شده است/ العربیه

 

و برای جوری جنس :

 

این روزها بسیاری از مسافران از وقوع حملات تروریستی در هواپیما ترس دارند . همین ترس نیز موجب می‌شود تا هر شخص یا کاری "عجیب" موجب واهمه آنان شود . یک استاد دانشگاه در آمریکا به تازگی قربانی همین وحشت‌زدگی شده است .

 

گیدو منزیو، متولد ایتالیا و استاد رشته اقتصاد در دانشگاه پنسیلوانیای آمریکاست. پژوهش‌های علمی او درباره نوسانات نرخ بیکاری و قیمت‌های متعادل در بازار محصول متمرکز است. از همین رو حل معادلات پیچیده دیفرانسیل بخشی از تحقیقات منزیو را تشکیل می‌دهد .این استاد دانشگاه تا پیش از این هیچ‌‌گاه گمان نمی‌برد که حل کردن معادلات ریاضی در هواپیما روزی او را به دردسر بیندازد. منزیو به تازگی با خط هواپیمایی "امریکن ایرلاینز" از شهر فیلادلفیا به سیراکیوز سفر می‌کرد که اتفاق ناگواری برای او رخ داد .این استاد ۴۰ ساله اندکی پیش از بلند شدن هواپیما سخت غرق در حل معادلات ریاضی بود که با درخواست مهماندار برای همراهی وی مواجه شد .ماجرا از این قرار بود که مسافر بغل دستی گیدو منزیو با دیدن نوشته‌های عجیب و غریب و معادلات پیچیده ریاضی گمان برده بود که منزیو در حال یادداشت‌برداری به یک زبان خارجی است و احتمالا قصد انجام حمله تروریستی را دارد ! . / دویچه وله

 

 زیاده وحشتی نیست

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

معاملات تاریخی !

 

فدوی در مرور خبرهای امروز دستگیرش شد که شیطان بزرگ ،قطعات ارزشمندی از تمدن ساسانی که به اهتمام برادران به ممالک محروسه ی امریک، قاچاق شده بوده اند را ،به وطن سابق،مسترد می کند!؛ اینهم سند منگوله دارش :

 

ادامه «ماه عسل».!. آمریکا ۷۳ قطعه باستانی نفیس را به ایران باز می‌گرداند / العربیه- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر :

 

بسیاری از قطعات باستانی که اخیرا رسیده، نمونه مشابهی در ایران ندارد . / محمد(ص) رضا(ع) کارگر مدیر موزه‌های ایران

 

کارگر به خبرگزاری ایسنا گفته است که برخی از قطعتات در سال ۲۰۰۲ توسط قاچاقچیان به ایالات متحده قاچاق شده است . – همانجا

 

باری با آنکه فدوی در خروج و البته بازگشت این آثار قیمتی و بی نظیر دخالتی نداشته ؛ لکن این پرسش ذهن خسته اش را شدیداً بخود مشغول داشته که شیطان بزرگ، که همین چند روز پیش از سوی عمله بیت ، بعنوان سارق وبه دستبرد به دو میلیارد دلار دارائی های ملت یک لا قبا که توسط  حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) * مصادره و به ممالک محروسه ی امریک منتقل گردیده ،متهم شده است، چگونه دارد این گنج باز یافته را،به وطن سابق بر می گرداند؟ شما می دانید؟

حال فدوی از ذکر این نکته که حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم،از آثار باستانی ایران سابق، تنفر تاریخی دارند نیز صرفنظرمی  کند !

 

 

http://vid.alarabiya.net/images/2016/05/11/ca65839e-bfd3-4140-a7a7-094d0c0da2a0/ca65839e-bfd3-4140-a7a7-094d0c0da2a0_16x9_600x338.jpg

 

زیاده پرسشی نیست..

 

-----------------------------

* در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد  

 

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

لاریجانی: نباید اعدام قاچاقچی را به تاخیر انداخت تا در زندان نمازخوان شود !/ رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی : ضمن سپاس از مجاهدتهای حضرتعالی در جبس و اعدام نفوس، بفرمایید که حکم حضرتت پیرامون بقول برادر احمدی نژاد"برادران قاچاقچی" که مدتها پیش از قاچاقچیگری، نمازخوان بوده اند چه می باشد، برادر محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی؟!

 

------------------------------

 

به گزارش سایت نگام (ناگفته‌های ایران ما)، یک روحانی محبوس در زندان رجایی شهر، به دستور رئیس بند دارالقرآن از سوی مأموران زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته است . / العربیه.

 

 تحشیه ی فدوی : برادر طلبه سرنوشت آیت الله بروجردی را و سرنوشت تلخ او را، بخاطر نداشته است !

 

------------------------

 

نامه احمدی‌نژاد به خامنه‌ای: نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری نمی‌شوم/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی : آفرین بچه ی حرف شنو! معظم له ، طاقت اینکه یکبار دیگر، سیفون به تتمه ی آبروی ایشان بکشید را  نداشت، خدا خیرت بدهد، برادر جیمی*!

 

----------------------------------

* میمون وردست تارزان !

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

مقایسه محبوبیت احمدی نژاد و روحانی / آخرین نیوز-تیتر

 

تحشیه ی فدوی : آخراین چه قیاس مع الفارقی ست؟ محبوبیت فقط از آنِ مقام معظم رهبری ست، و لاغیر،برادر نیوز

 

------------------------------------------

 

به گزارش خبرنگار  گروه اقتصادخبرگزاری میزان،ایرباس ۳۱۰ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و ایرباس ۳۴۰ هواپیمایی ماهان ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) با یکدیگر برخورد کردند .

 

کوچک‌تر شدن سفره خانوارها در ایران ادامه دارد. کارشناسان می‌گویند که ۴۰ درصد از جمعیت ایران زیر خط فقر نسبی قرار دارند . / رادیو زمانه

 

تحشیه ی فدوی : مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- تا صد در صد، خیلی راهه، برادر فدوی!

 

------------------------------------------------

 

هدف ما اسرائیل است؛نیازی به موشک‌هایی با بُرد بیش از 2 هزار کیلومتر نداریم / فارس- سردار امیرعلی(ع) حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه

 

تحشیه ی فدوی :مراتب با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام لازم و عاجل، در اوقات شرعی به آگاهی برادر نتانیاهو رسید،فرمود اسرائیل را بقول عوام move می دهد به فاصله ی دو هزارکیلومتری،  برادرعلی(ع)حاجی زاده!

 

---------------------------------

 

حضور رپرهای آمریکایی در جشنواره‌ای در مشهد !/ دویچه وله

 

به گفته‌ی دبیر جشنواره "افق نو" این جشنواره امسال در مشهد برگزار می‌شود و حضور چند رپر آمریکایی در آن قطعی است. او می‌گوید رپرها درباره مبارزه و مقاومت سخنرانی می‌کنند و برای کنسرت آنها "باید فرمولش را پیدا کرد ".

 

امام رضا(ع) که معاذالله کاره ای نیست! فلذا و از آنجا که آیت الله علم الهدی صراحتاً فرمود که مشهد "شهر مویه" ! برادران آمریکائی  باید از ایشان ویزا بگیرند ، و من الله التوفیق!

 

-------------------

 

صندلی خودرویتان را بفروشید ! / پارسینه

«صندلی‌های خالی خودروی شخصی‌تان را بفروشید» این جمله، شروع یک کسب‌وکار تازه در ایران است. حالا با شروع سال تحصیلی جدید، دانشجویان زیادی بین شهرهای مختلف جابه‌جا می‌شوند. الگوی ساده این کسب‌وکار به دانشجویان دارای خودروی شخصی اجازه می‌دهد که به جای رفت‌وآمد به صورت تک‌سرنشین، صندلی‌های خالی‌شان را به سایر دانشجویان بفروشند .

 

فدوی هم  صندلی فروشی را، به کلیه فروشی ترجیح می دهد !

 

--------------------------------------

 

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری روسی ایتارتاس، شینزو آبه نخست وزیر ژاپن روز پنجشنبه در دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور ایران از او خواست تهران روابط نظامی اش با کره شمالی را قطع کند و از این کشور سلاح نخرد .

 

تحشیه ی فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترّقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ همینطور که قهوه ی قجرخاج پرستان(جام زهر- م)را مزمزه  می کردند فرمود : یسمه تعالی، لکن مقدور نیست!

 

-------------------------------------------

 

کاخ سفید اعلام کرد باراک اوباما طرح تازه کنگره آمریکا در مورد افشای دارایی‌های رهبران ایران از جمله آیت‌الله خامنه‌ای را وتو خواهد کرد . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : مانعی ندارد، فدوی صبر انقلابی دارد و پنجاه سال دیگر صبر می کند تا با اظهار ندامت و پوزش منتشر کنی که البته انموقع نکردی هم نکردی، برادر حسین(ع) اوباما!

 

-------------------------------------------------------------

 

آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، که همواره در سخنرانی‌هایش مسئولین و مردم کشور را بدون وقفه نسبت به "دشمن" هشدار می‌دهد در سخنرانی روز سه‌شنبه، 20 سپتامبر جاری نیز هشدار داد که هدف "دشمن جمهوری اسلامی بد کردن شرایط اقتصادی مردم" است تا به گفته وی در نهایت مردم ایران را از "اسلام و نظام اسلامی" نارضایتی پیدا کنند/ . العربیه

 

فدوی بارها گفته، نوشته و حتا شدیداً دعا کرده است که قاصم الجبارین انشاءالله ، "دشمن" را از مقام معظم رهبری(ضپ) نگیرد که بی " دشمن" فطیر است ! در اینمورد هم چون ضدانقلاب خوابست عرض می کند که نخست باید اقتصادی وجود داشته باشد که " دشمن" قصد جان اش را بکند !  ازهمه ی اینها گذشته به فتوای حضرت امام(ل) اقتصاد مال خره برادر رهبر!

 

----------------------

 

اَبَر جن‌گیر اسقف‌نشین رم درگذشت/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : بقول عوام، I don’t care جن گیر احمدی نژاد که هنوز هست !

 

------------------------

 

علی(ع) مطهری: برخی اصلا معتقد به خطا در جمهوری اسلامی نیستند/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی : دیگر پارتی بازی نکنید،آخر چرا برخی؟ بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،واقعیت آنست که تمامیِ حضرات آیات ،اصلا معتقد به خطا در جمهوری اسلامی که سراپا خطاست نیستند، برادر علی(ع) مطهری!

 

------------------------------------------------

سپاه گلستان: یک فرد دوتابعیتی را بازداشت کردیم/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی :باعث شرمندگی ست، همه ش یکی؟!

 

 ------------------

 

مبنایی : مگر بیت‌المال اموال شخصی مقام خاصی است که معتقد به عدم تحویل مدیران متخلف و دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی به قوه قضائیه باشد. از رای خود در سال 92 واقعا پشیمان هستم.

 

تحشیه ی فدوی : فرمایش شما متین، و در عین حال بی پایه و اساس است؛ زیرا تتمه اموال موجود در ایران سابق، بین مقام معظم رهبری و آقا امام زمان(عج) بالمناصفه تقسیم شده است، و ملت در واقع ،در حکم دست پنجم خر، مدظله العالی ست، برادر مینائی !، بقول عوام understand ?

 

------------------------------------------

 

...در این گزارش حکم شرعی عمل سقط جنین (کورتاژ) را از منظر شرع و مراجع عظام تقلید مرور می‌کنیم . / روز پلاس

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر پلاس بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،از آنجا که این موضوع علمی ست، فلذا به مراجع عظام تقلید مربوط نمی شود و مرور کردن ندارد!

 

نایب رئیس مجلس ایران: اگر دفاع رهبر از تیم هسته ای نبود، اعدامشان می‌کردند/بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : حالا هم دیر نشده، برادر مسعود پزشکیان !  حال از یادآوری اینهم می گذریم که کاپیتان تیم هسته ای بوده است!

 

--------------------

 

فحاشی از تریبون مداحی روز عرفه /منصور ارضی نماینده مجلس را «پفیوز» خواند / خبرآنلاین

 

تحشیه ی فدوی : همینکه  نفرموده است " دیوث"، بروید قاصم الجبارین را شکر کنید، برادر خبر!

 

------------------------------

 

چرا در برابر مداحی که نماینده مجلس را "پفیوز" می خواند سکوت می کنید/ جمهوری اسلامی بنقل از نامه نیوز

 

تحشیه ی فدوی :آخر درب دیزی اسلامی باز است، حیای گربه ی اسلای چه می شود؟.مراد فدوی آنست که دیگر یک کاری نکنید که حاج منصور پشیمان شود و بفرماید " دیوث" !

 

حادثه منا جرم قتل عمد است / آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی- تدبیر-تیتر

 

تحشیه ی فدوی : کشتار جوانان ایرانی در سال 67 چطور،برادر آیت الله؟!

------------------------

 

درخواست فاطمه معتمدآریا، از یک روحانی، و مدیر مسئول موسسه اطلاعات: «انسان‌های پاک سینما را در گوشه عبای خود حفظ کنید»! / کافه سینما- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی : بقول عوام already زیرعبائی خواهر فاطمه (س) معتمد آریا !

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1393/11/30/120887_658.jpg

 

 

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

http://www.hazl.com/archive/2016/4_apr016/042016%20Tanz/apr2016_clip_image031.jpg

 

 

8410---0912 : دولت وعده داده بود برای رعایت حال تهرانی‌ها از نیمه‌شب هر شب تا 6 صبح از فرودگاه مهرآباد پروازی انجام نشود ولی این قول فقط روی کاغذ ماند. هر شب تا صبح چندین پرواز آسایش را از ساکنین حومه فرودگاه سلب می‌کند.

 

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام بشدت متغیر شده فرمودند بجای این مهملات،  اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید، و در پایان نیز افزودند که اگر یکبار دیگر مزاحم شوید،  به برادر مؤمن و معتقد سید پوتین که از سادات محترم روسیه هستند،خواهند خواست که بجای همدان،از فرودگاه مهرآباد مردم سوریه را بمباران فرماید!. خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر 8410---0912!

 

-------------------------------------

 

مدیری‌زاده : آقای جهانگیری، موضوع قاچاق کالا، آن هم قاچاق خودروی لوکس به کشور چیزی نیست که در جیب جا شود ….

 

فدوی: آخر این چه  فرمایش مهملی ست؟ وقتی که دکل و نفتکش در جیب دشداشه ی حضرات جا می شود، یک خودرو لوکس ناقابل جا نمی شود؟ !

 

----------------------------------------

 

گل‌رنگی از قم : در آخرین سفر آقای هاشمی به شهر قم تعداد محافظین حلقه اول ایشان خیره‌کننده بود. بنده زمانی پیشنهاد ایشان مبنی بر کاهش تعداد نیروهای نظامی را می‌پذیرم که تعداد افراد محافظ خودشان را به حداقل برسانند.

 

فدوی: شوخی می فرمایید؛ فدوی که هیچ جور باورش نمی شود شخصیت های مردمی ما، محافظان حلقوی داشته باشند، برادر گلرنگی!

 

---------

 

علیمردانی : از رئیس‌جمهور به عنوان دومین شخصیت کشور انتظار نیست این همه آمارهای عجیب و غریب تحویل جامعه دهد. در یاسوج اعلام شد که رشد اقتصادی به 4/4 درصد رسید. لابد تورم تک رقمی شد و با مدیران نجومی هم برخورد شد و کل مشکلات مردم هم حل شد! فقط همین چند روز اخیر مرغ به 8 هزار رسید و ماست بیش از 10 درصد افزایش قیمت داشت.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که با آنکه مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم از جنس خودمان هستند،لکن هیچ جور هم ول کن معامله ی ما نیستند!  فلذا عنقریب است که آن موضع شریف از بیخ کنده شده و روی دست شان بماند!، آخر این چه جور تقسیم بندی ست؟ رئیس جمهور معمولاً شخص اول است و عیالش هم بانوی اول! اینجور که شما می گوئید، ما چرخ پنجم درشکه ی سلطنتی  هم نیستیم ;i ،برادر علی(ع)مردانی!

 

------------------------

 

خادمی – جهرم : تشکر می‌کنم از سربازان گمنام امام‌زمان(عج) به دلیل امنیتی که امروز مدیون آنان هستیم، حضور دلیرانه سربازان گمنام در منهدم کردن تیم تروریستی در کرمانشاه، قبل از انجام عملیات تروریستی ستودنی است و دعای مردم همیشه بدرقه راه مقدس و انقلابی آن‌ها خواهد بود، خسته نباشید شیرمردان جمهوری اسلامی ایران.

 

فدوی: والله برادرخادمی بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،فدوی در امتثال اوامر شما، کوشید که پیغام شما را سربازان مذکور برساند،بعلت ناشناس بودن گیرنده، نتوانست ، ببخشید!

 

-----------------------------

 

حیدری  :در شامگاه 95/5/22 ساعت 22/30 پرواز به مشهد داشتم دو ساعت و نیم پرواز به تاخیر افتاد جالب اینکه از مسافران در داخل هواپیما به جای شام با یک ساندیس پذیرایی کردند. ....

 

فدوی: دیگر رویتان را زیاد نکنید، همینکه از شما نخواسته اند که وسط زمین و هوا شعار داده و به منتخب مقام رهبری رأی بدهخید، بروید قاصم الجبارین را شکر کنید، برادرحیدری !


-------------------------------------------------------------

برای خرید پراید اقدام کردم بعد از تحویل گرفتن متوجه شدم که لاستیک چرخ‌ها چینی است! این توجه به تولید داخلی است یا دهن‌کجی به اقتصاد مقاومتی؟!

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر،همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند:  بسمه تعالی ؛ هیچکدام ! و در ادامه افزودند که برادران مؤمن و معتقد چینی ما، حتا متفکل ابزار و ادوات عبادات و عزاداری عبا عبدا الله ما بوده اند، با این وصف، نباید لاستیک چرخهای ما را که دور سیاه، بوده  و البته نسبتتی با عمامه ی مشکی ما نیز  دارد، ساخت چین باشد، برادر 3243---0917

 

-------------------

 

6263---0938 : مدیران مدارس کشور از طرف وزارت آموزش و پرورش دستور دارند دانش‌آموزان دختر را ملزم کنند تا همگی از مانتوهای متحدالشکل و دارای الگوی برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی استفاده کنند. این طرح فواید و برکات زیادی دارد از جمله راه مبارزه با بدحجابی است. انتظار می‌رود وزارت علوم و دانشگاه آزاد هم ضابطه‌ای برای پوشش موقر و غیرمانکنی و مطابق شأن دانشجو اجرا کنند.


فدوی : مراتب بناگزیر ودر شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) و نیز بمنظور رعایت موازین تعریف نشده ی اقتصاد مقاومتی و صرفه جوئی هرچه بیشتر،  دستور فرمودند که بجای تحمیل حجاب برتر بجای تهیه ی چادر برای تک تک دانشجویان، یک چادر بزرگ صحرائی برپا، و همه ی دانشجویان، اعم از دختر و پسر، بزیر آن بروند،برادر6263---0938

 

------------------------------------

 

 شکوری : در شبکه‌های مجازی فیلمی از یک مراسم جشن یادگیری دانش‌آموزان ابتدایی یکی از مدارس کشور پخش شده که داخل نمازخانه مدرسه دانش‌آموزان را به رقص با آهنگ واداشته‌اند. مسئولین وزارت آموزش و پرورش این فیلم را ببینند .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی، توسط فدوی با قید 72 فوریت از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند  چون دانش‌آموزان ابتدایی هستند، حرکات موزون(رقص-م) در حد "بابا کرم" بفتوای علمای سلف،کم تا قسمتی، بلامانع است لکن در دوره های بعدی، می کند بعبارت 90 ضربه شلاق با دو کوبیده ی اضافه، برادر شکوری !

 

-------------------------------------

 

0219---031 : کاش رئیس‌جمهور در سخنرانی سازمان ملل نسبت به بدعهدی آمریکا در برجام یک موضع‌گیری انقلابی داشتند نه این‌گونه منفعلانه.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی ریاست محترم  آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که مع الاسف بعلت عجله،یادشان رفت که چماق شان را زیرعبا بگذارند اینجا هم گشتیم، یافت می نشود، برادر 0219---031!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی ! 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

اول اکتبر المفخر سنه ی 2016 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*