حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

*.*.*.*.*

 

*.*.*.*.*

 

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد :

* یک تکه از زمان کلیات آثار در شعر مدرن ، به فارسی - ناشر تابان– لس آنجلس

* لبخند ناتمام گزیده ای از شعرهای مدرن(فارسی- انگلیسی)- ناشر شرکت کتاب – لس آنجلس

این کتابها از طریق بخش انتشارات سایت نویسنده  www.hazl.com   و یاشرکت کتاب – لس آنجلس

 قابل تهیه اند

 

شرکت کتاب منتشر می کند :

* تذکرة الاشقیاء - مجموعه ی طنز های سیاسی جلد  اول و دوم 

 

 

 

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

September 27th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 خشم الله!    

 

 

... والله خواهر- برادرخواننده، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ .. فدوی چه می داند؟ او که معاذالله،جامع جمیع علوم نیست؛! لکن بقول عوام to be honest with you  ، از شما چه پنهان، براستی نمی داند! ؛شاید هم گوش مسلمین کثرالله امثالهم ،چندان سنگین شده است که داد و فریاد حضرت احدیت عز اسمه را نمی شنوند؛بابا ای هوار! الله جله جلاله ، دیگر  بچه زبانی بفرماید که مهمان و مزاحم نمی خواهد! اینهم سند مصّور منگوله دار عواقب اش:

 

تعداد کشته‌شدگان ایرانی در عربستان سعودی به ۱۳۰ تن رسید/ رادیو فردا

 

 

Saudi medics stand near bodies of Hajj pilgrims at the site where hundreds were killed in a stampede in Mina, near the holy city of Mecca

 

که بگزارش خبرگزاریها،اگر تلفات سایر مسلمین رضوان الله علیهم اجمعین را هم علاوه کنیم،به آمار عجیب 1200 نفر می رسیم؛ ،دو هفته ی پیش هم که الله خشمگین،جرثقیل را هُل داد و بالغ بر 117  فقره زائرین،و از آن میان،  11 نفراز مسلمین ساکن ایران سابق  را، شهید فرمود! فدوی برای جوریِ جنس، فضولی برادران خودمان را در کار خداوند متعال،در پی می آورد:

 

 وزارت خارجه ایران، مقام‌های عربستان سعودی را مسئول این حادثه دانست و در همین رابطه کاردار این کشور را در تهران احضار کرد . / همانجا

 

بهر روی،فدوی اگر جای برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف بود،بجای فرّاشان بیت الله،یقه ی خود ِصاحبخانه  را می گرفت ! 

حُسنِ ظلام این مختصر،موضع شگفت انگیز برادران سعودی بشرح زیر است که با یک قیام و قعود،از طریق شیوه ی مرضیه ی ذبح اسلامی ، 28 نفر دیگر ،به قربانیان موجود افزوده است  !:

 

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزنامه الدیار  در گزارشی نوشت ملک سلمان بن عبدالعزیز،  پادشاه عربستان دستور داده روز جمعه (فردا) سر 28 نفر از کسانی که امروز دستورات را به خوبی اجرا نکردند، در همان محل (صحرای منا) قطع کنند. به عقیده پادشاه این ها باعث این اتفاق غم بار شدند که چهره بدی از عربستان نشان داده شود !

 

 که این اقدام برادرانه،البته از مظاهرو مصادیق بارزِ دفع فاسد به افسد است!...

زیاده ساطوری نیست ...

 

================================================

 

نسیه فروشی  

   

فدوی نمی داند که خوانندگان محترم ضدانقلاب توجه کرده اند که برادران،قوم و قبیله شان البته دیگر فرقی نمی کند،لکن وقتی که نوبت به حقوق برباد رفته ی ملت یک لا قبا که می رسد،با گشاده دستی تمام، آنرا تعلیق به محال می فرمایند!..در خبرهای دارالخرافه آمده بود که زنده یاد احمدی نژاد،در مهمل تازه فرموده است که :

 

دوره مال مردم‌خوری به پایان می‌رسد ! . / آخرین نیوز

 

همانطور که ملاحظه می کنید، خبر،افزون بر خوشحال کننده ، امیدوار کننده  نیز هست،اما معجزه ی هزاره ی سوم و البته منتخب مقام معظم رهبری(ضپ) در سال 88 همینکه بیاد هاله ی معروف نورش می افتد، و باطری اش را چارج می کند، مردم یادش می رود و حقوق معوقه ی او را نیز، اگر نگوید در محاق تعطیل، دست کم ، تعلیق به محال می فرمایند!:

 

دوره مال مردم‌خوری به سر خواهد آمد و همه جشن سقوط ظلم و استقرار حکومت عدل مهدوی را برپا خواهیم کرد . !/ همانجا

 

تو خود حدیث مفصل بخوان از این "مهمل" !

 

 

دفتر احمدی‌نژاد: بقایی مومن، انقلابی و  کاملا پاک‌دست است

 

بابا اونارو بگیرین ،نه ما را!

 

========================================================================

 

قیاس 

 

فدوی تمدید مرخصی دیده و شنیده بود،لکن تمدید زندان پس از اتمام دوران محکومیت را،نه ! که البته به این مهم پیش از این به آن پرداخته و اینجا مکرر نمی کند * ؛ باری فدوی درمرور خبری، شدیداً نگران خودش شد!،لکن چون بخیل نیست،شما راهم در وحشت خود،بشرح زیر شریک می کند!:

 

قاضی صلواتی، رئیس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب، سعید رضوی فقیه را برای اتهامات جدید در مجموع به سه سال و نیم حبس محکوم کرد: دو سال برای توهین به رهبر جمهوری اسلامی، یک سال "تبلیغ علیه نظام" و شش ماه برای توهین به نمایندگان مجلس خبرگان . /دویچه وله

 

بعنوان مشق شب ،پیدا کنید مجموع سالهای محکومیت فدوی را ،با توجه به معلوماتی که در سه دهه ی اخیر از او دارید!

 

=========================================================

 

تکلیف غیر شرعی

 

 

سعید رضوی فقیه

 

اگر بپذیریم که پشه ی مکتبی هم ،بی اذن مقام معظم رهبری(ضپ)(1) در آسمان جامعه ی شکوهمند اسلامی ما نمی پرد،بعنوان مشق شب ،پیدا کنید میزان احتمال فرار زندانی عقیدتی  و بیمار بالا را،(2)که با زنجیر اباعبدالله(ع)، شدیداً به تخت بیمارستان،ضمیمه شده است!

 

زیاده تکلیفی نیست..

 

------------------------------------

 

 (1) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

(2) سعید رضوی فقیه

 

==================================================

 

 

 

 

بی تربیتی

 

  فدوی دستکم،چند ساعتی ست که از پنجره ،بدون اینکه بداند چرا،همینطور شاهد فحش هائی ست که بقول عوام non stop در فضا ی حقیقی و مجازی، درحال رفت و آمدند! باری-  فدوی که تازه از بستر مرگبار خود برخاسته بود و نمی دانست که شلیک پیوسته ی توپخانه ی "دشمن" (1)، از چه بابت است، همینطورخواب آلود و گیج، دورخود می چرخید تا سرانجام دریافت که موجب، برادر هادی غفاری بوده که فرموده است :

 

مادر انقلاب منم !،/ خودنویس بنقل از شرق

 

اولاً با توجه به باز شدن فضای جنسی در جامعه ی شکوهمند اسلامی،چرا ایشان تغییر جنسیت خود را، به آگاهی اُمّت همیشه در خاک و خلُ خفته نرسانده است که حالا جماعت،اینگونه زنجیر پاره کنند؟! و نیز ،با توجه به اینکه آحاد ملت (2)  از بام تا  شام، مادر محترم انقلاب را،با دشنامهائی غیر قابل نقل، مورد تفقد قرار می دهند!، فلذا اگر فدوی ،معاذالله بجای برادر غفاری بود، هرگز نمی گفت که مادر انقلاب است!

تا نظر شما چه باشد!

 

------------------------------------------------

 

(1) وامی از مقام معظم رهبری(ضپ)!

(2) نه اُمّت- م

 

====================================

 

 

از میان خبرها

 

پیرو انتشار خبر زیر در رسانه ها بشرح زیر:

 

 

آمانو 'در کمیسیون برجام مجلس ایران حاضر می‌شود ' / بی بی سی

 

خبرنگار پارلمانی ما  نیز، چفیه و کلاه کرده ،و پس از حضور در محل،از اُم القراء گزارش داد که ،برادر "آمانو" که حوالی اوقات شرعی در مجلس بیت حاضر شده بود،پس از شرکت در نماز دشمن شکن جماعت، به امامت برادرعلی(ع) لاریجانی  دامت تحریکاته،درمعیت نمایندگان محترم حکومت  در مجلس ،در همان صحن مجلس،شدیداً  به سینه زنی پرداخت و پس از نماز مغرب،به مقرّ خود در ممالک محروسه ی امریک،بازگشت.وی در پاسخ خبرنگاران ،نتایج این سفر را پُربار خواند. یک ناظر آگاه که نخواست نام اش تا انقلاب مهدی(عج) فاش شود افزود که منظور برادر "آمانو" از "پُربار" سوغاتی های سنگینی  بوده ،که در بار داشته است!

والله العالم

 

====================================================

 

تبعیض

 

فدوی هم ،با تمام خرفتی تاریخی خود،سرانجام کم تا قسمتی ملتفت شده است که الله عزاسمه،بین مخلوقات خود از جمله بشر، و از آن میان زن و مرد، تفاوت نگذاشته،لکن برادران که همه جوره روی دست الله جلّ جلاله بلند شده اند، فرق می گذارند!،ملاحظه کنید :

 

علی کفاشیان‌، رئیس فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید که منعی برای ورود "زنان خارجی" به استادیوم‌های فوتبال وجود ندارد. این در حالی است که رئیس فیفا از ایران خواسته است، مانع ورود تماشاگران زن به استادیوم‌ها نشوند./دویچه وله

 

بر این پایه، زنان خاج پرست، لابد چیزهائی دارند که زنان ایرانی هم دارند! فدوی لکن تردید دارد که آن «چیز» همان «آنی » باشد که عالیجناب اراده فرموده است.! باری  فدوی در خبرهای اندکی پیش،گزارشات پراکنده ای را اینجا و آنجا، پیرامون بروز زلزله در تهران سابق و میزان تلفات آن ملاحظه کرده بود ؛لکن مع الاسف زمان وقوع  و قدرت اش را ، به مقیاس"ریش تِر" ! را دیگر، نمی دانست که با ملاحظه ی خبری که از همان منبع نقل می شود،بحمدالله رفع مشکل شد:

 

هشدار حزب‌الله به دولت: زنان به ورزشگاه بیایند زلزله به پا می‌کنیم !

 

ارگان جنود ِ ظفر ورود، در ادامه ی این خبر میمنت اثر،شیهه کشان افزوده است :

 

«دولت در یک اقدام سیستمی تمام اهتمام خود را برای زیر پا گذاشتن شرع مقدس به کار گرفته و پیش می‌رود و رسانه‌های فاسد از این روند حمایت می‌کنند و رسانه‌های مدعی ارزش‌مداری نیز مشابه ادوار قبل برای سکوت خود دلایلی تراشیده و در مقابل منکر دم نمی‌زنند

 

 و نیزبعنوان تیر خلاص:

 

«حدود ۴۰ روز باقی است تا مسئولین از این راه باطل برگردند یا آن‌که شاهد یک روز تاریخی دیگر در تقویم حزب‌الله باشند

 

فدوی لکن در این میان، همینطور ارّه به ماتحت مانده است که حال که زنان بزرگوار ایرانی،به ورزش با اعمال شاقه گردن نهاده و حاضرند که  بهنگام ورزش، بوجه زیر قنداق شوند، برادران چرا دیگر،شیهه کشان زنجیر پاره می فرمایند ؟!، شما خوانندگان محترم ضدانقلاب،می دانید؟

 

 

http://www.dw.de/image/0,,16390908_303,00.jpg

 

============================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد !    

 

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

http://www.roozonline.com/typo3temp/pics/9736b54031.jpg

 

 

توسط پیمانکار متعلق به سپاه؛ ١١ میلیارد تومان هزینه دیوارکشی دور مجلس / سحام نیوز

 

 تحشیه ی فدوی: اگر حتا برای تک تک نمایندگان محترم حکومت در مجلس، قفس اختصاصی می ساختند،ارزانتر تمام می شد،برادر سحام!

--------------------------

 

اوباما: راه دستیابی ایران به اسلحه اتمی را بستیم

روحانی: به تمام اهدافمان در مذاکرات هسته‌ای رسیدیم /  العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: خدا کند که این دروغ شما راست باشد،برادر اوباما !

 

-------------------------------------

 

"آمانو"  رسماً از پارچین بازدید تشریفاتی کرد ! / کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی: حیرت مکتبی شما از چه بابتی ست ،برادر حسین(ع)!؟ خب صله ی ارحام است دیگر،و البته به صرف چای و شیرینی، بقول عوام، what’s your problem?

--------------------------

 

حماس: با اسرائیل در حال مذاکره‌ایم/ دویچه وله

خالد مشعل، رییس دفتر سیاسی حماس، اعلام کرد که برای دستیابی به توافقی اساسی بر سر آتش‌بسی دراز مدت از چندی پیش با مقامات اسرائیلی وارد مذاکره شده است. اسرائیل تا کنون هرگونه تماس با این سازمان اسلام‌گرا را رد کرده است .

فدوی ضمن اهداء تبریک و تسلیت بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری(ضپ) * و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش،بقای عمر بازماندگان را،از درگاه احدیت مسئلت دارد!

 

---------------------------------------

 

احمدی مقدم: احتمال بروز دوباره اعتراضات ۸۸ در یک انتخابات دیگر وجود دارد/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: مقام معظم رهبری(ضپ) * را ز سر بریده ،که برای معظم له،در حکم اسباب بازی ست،می ترسانی،برادر احمدی مقدم ؟ مقام معظم رهبری ،نستجیر بالله مدادتراش که نیست،خب دوباره  قلع و قمع می فرمایند !

 

-------------------------------------

 

* (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

حرف آخر آقای هاشمی هم تقدیرست و هم هشدار. تقدیر از ولایت مداران دوران دفاع مقدس.هشدار به ولایت معاشی های برخی دراین روزگار.آقای هاشمی درهمین چند جمله آدرس عاقبت دلواپسی ها را می دهد. فرجام دلواپسی ها از قطعنامه 598 تا برجام هسته ای .تقدیر هاشمی برای رزمندگانی است که آن روزها دلواپس بودند. ولی با ولایتمداری و پذیرش حرف امام، شهد شیرین پیروزی را نوشیدند.هشدارهاشمی به ولایت معاشانی است که دلواپس توافق هسته‌ای‌اند،ولی هنوز نفهمیده اند که بی اذن رهبری انجام چنین کاری هرگز میسر نبود.همانطور که پذیرش قطعنامه 598 بی اذن امام نمی شد/ پایگاه اونترنتی !

 

تحشیه ی فدوی:چقدر فدوی سینه به تنور چسباند که کار طبق معمول ،کار معظم له است،لکن بخرج مؤمنین نرفت که نرفت!

 

------------------------------------

 

وزیر ارشاد ایران با اشاره به تحول در دنیای ارتباطات گفت: در دنیایی زندگی می‌کنیم که گسترش ارتباطات و تحولات به سرعت در آن رخ می‌دهد و با گستره ماهواره، فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی مواجه هستیم و همچنین رفت و آمدهایی که به خارج از کشور صورت می‌گیرد جامعه ما را با چالشهای اجتماعی مواجه می‌کند ." / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: اینکه نگرانی ندارد،زندانها را برای چنین روزی ساخته اند،برادر جنتی!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

55آنلاین   سعود محمد السانی سفیر عربستان در دهلی نو روز پنجشنبه با حضور در وزارت امور خارجه هند با رد اتهامات علیه دیپلمات این کشور در خصوص سوء استفاده جنسی و زندانی کردن دو مستخدم نپالی از سوی وی، اعتراض شدید خود را به این حمله به اطلاع مقامات وزارت امور خارجه هند رساند .

به دنبال شکایت یک زن نپالی از سوء استفاده جنسی و زندانی کردن وی از سوی یک دیپلمات عربستان سعودی در دهلی نو، پلیس هند با حمله به خانه این دیپلمات سعودی یکی دیگر از مسخدمان تبعه نپال که در خانه وی زندانی شده بود را آزاد کرد .

روزنامه هندو نوشت: این زنان از سوی مجید یکی از دیپلمات های عربستانی به قیمت یکصد هزار روپیه از یک دلال خریده شده بودند .

این زنان گفته اند که بارها از سوی این دیپلمات عربستانی مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند و به مدت سه ماه در خانه وی زندانی بوده اند .

 

تحشیه ی فدوی: لکن واجب عینی ست که برادران،زوار و حجاج گرامی،بدانند که عملیا ت جنسی برادران سعودی،محدود به فرودگاه جدّه نیست؛ و خلاصه اینکه هر جا که گیرشان بیفتی، تا "چفیه " چرخ داده ای "کُندَت " !

 

------------------------------

 

انتخابات اسفندماه مهم است؛ وظیفه همه دلسوزان است که به انتخابات ورود کنند/ آیت الله هاشمی

انتخاب بنقل از 55 آنلاین

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که فدوی ،مراتب را شدیداً  به آگاهی دلسوزان رساند،در پاسخ، همینطور که عقب عقب می رفتند، گفتند بقول عوام no way! زیرا در صورتی که بخواهند در انتخابات ورود کنند، خوف آن دارند که مقام معظم رهبری ایدالله جیشه ، مانند سال 88 یکوقت بی هوا، " دخول" کند، برادر رفسنجانی!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

55آنلاین :  مسعود رايگان، بازيگر: «با وجود حدود ٨٠ ميليون جمعيت، تيراژ ١١٠٠ نسخه‌اي براي كتاب يك فاجعه فرهنگي به شمار مي‌رود .

 

تحشیه ی فدوی: این دیگر چه فرمایشی ست؟  فاجعه ی فرهنگی،شکست پی در پی طرح های رنگارنگ  خداپسندانه وپر هزینه حجاب و عفاف است،نه افت تیراژ کتاب در جامعه ی شکوهمند اسلامی!

 

----------------------------

 

دیوید کامرون: هزاران پناهجوی سوری می‌پذیریم / دویچه وله

 

لکن احوط آنست که  فکری بحال مقام معظم رهبری(ضپ) بکنید که موتور تولید آواره و پناهنده است،برادر دیوید کامرون!

 

---------------------------------

وی با اشاره به اسنادی که از رانت صورت گرفته در راه آهن اترک - برکت به دستش رسیده است، گفت: فردی که در دهه 70 به دلیل فساد در دادگاه مجرم شناخته می شود و بر مبنای حکم دادگاه، اموالش مصادره شده و چندین سال هم در زندان بوده است، یک باره در دولت احمدی نژاد مورد اعتماد قرار می گیرد و پروژه 700 میلیون دلاری راه آهن اترک برکت را به وی می سپارند .عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با ابراز تاسف از اینکه پروژه به این مهمی را به فردی سپرده اند که هیچ گونه تخصص و تجربه ای در زمینه کارهای عمرانی نداشته است گفت: تاسف آورتر اینکه این پروژه با ترک شرایط واگذاری پروژه ها به این شخص واگذار شده است . / 55 آنلاین

تحشیه ی فدوی: یکجوری حرف می زنید که انگار خودِ طرف، موجود متخصصی بوده است! وی تنها مزیتی که داشت این بود که منتخب مقام معظم رهبری(ضپ) بود!

 

--------------------------------------------------

 

مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از مشتریان بابت کیفیت پایین محصولات این شرکت عذرخواهی کرد . . / 55 آنلاین

 

تحشیه ی فدوی:  لکن احوط آنست که قضیه فقط محدود به برادر مهدی(عج) جمالی نشده و این شیوه ی مرضیه،به سایر حضرات مسؤلین،آیات عظام و حجج اسلام و در رأس همه، مقام معظم رهبری  ضاعف الله پُرستاته،سرایت کند.  آمین یا رب العالمین

 

----------------------------------------------------------

 

در پی علنی شدن اختلاف‌ علی خامنه‌ای با حسن روحانی و اکبر هاشمی رفسنجانی بر سر سیاست‌های کلی نظام٬ فرمانده کل سپاه پاسداران به طور غیرمستقیم به روحانی و هاشمی هشدار داد . / دیگربان

 

تحشیه ی فدوی: برادر جعفری یک لحظه یادش رفت که کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی خودش مانند او شدیداً آخوند است!

 

--------------------------

 

پلی که روستائیان ساختند و مسؤلان افتتاح کردند!/ تقاطع

تحشیه ی فدوی: منظورشان این بود که: ما را به خیر تو امید نیست،شر مرسان!

--------------------------------------

 

نمی توان با تبلیغات و آمار غیرواقعی مردم را فریب داد / ایسنا- هاشمی رفسنجانی

 

تحشیه ی فدوی: بقول آن لطیفه ی غیر قابل نقل: " ما کردیم و شد"!

 

-------

 

لاریجانی: به موسوی و کروبی حس بدی ندارم /  آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: یکوقت سایر برادران برایت حرف در می آورند ها،برادر محمد(ص)جواد(ع)!

 

 رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: مقابله با فتنه برای انتقام گیری نیست، آقای خاتمی، آقای کروبی و آقای موسوی سال‌ها در نظام زحمت کشیدند، هیچ کدام از شخص آنها، احساس شخصی بدی نداریم. منتهی در اسلام، حب و بغض شخصی نیست، حب فی الله و بغض فی الله هست .

 

----------------------------------

 

کمک‌های تسلیحاتی این کشور به متحدانش در منطقه ادامه خواهد یافت/ . العربيه. برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف وزیر امور خارجه ی بیت.

 

تحشیه ی فدوی : اگر زحمت نیست ،در امحاء تحریمها قدری شتاب کنید،برادران کار و عجله دارند،برادر حسین(ع) اوباما .

 

-------------------------------------

 

کمک یک میلیارد دلاری ایران (1) توسط سوریه (2) پذیرفته شد !/ دویچه وله- تیتر

تحشیه ی فدوی: بسیار محبت و بزرگواری فرمودند !

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

(1) و (2)  لطفاً لغزشهای چاپی "  ایران و سوریه" را در عبارت بالا، به  : "خامنه ای و بشار اسد" اصلاح بفرمایید،اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع)

 

- =========================================

 

صادق لاریجانی: شورای نگهبان محکم بایستد

 

تحشیه ی فدوی: نمی شود برادر صادق(ع)، نمی شود،این  ماموتهای گرامی،حتا نمی توانند سر پا بایستند،چه برسد به محکم!

 

 

http://www.dw.com/image/0,,16254838_401,00.jpg

 

 

  ========================================================================

 

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه

 


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

 

1442---0913 :  از قرار معلوم به درخواست آمانو رئیس آژانس هسته‌ای جلسه روز یکشنبه کمیسیون برجام با ایشان ضبط نشده تا هر وقت خواست زیر حرف‌های خودش بزند .

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد ؛لکن پیش از آن،یاد آوری یکی دو نکته،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، خالی از ضرر نیست و آن اینکه، حتا حضرت امام هم با آنهمه ریش و پشم، زیر حرف‌های خودش  ز، برادر امانو که یک موی ناقابل هم بصورت ندارد،برادر 1442---0913 !

 

-----------------------------------------  

 

1442---0913 : بازدید آمانو رئيس آژانس هسته‌ای از پارچین ثابت کرد دولت نمی‌خواهد مانع ورود آژانس به سایت‌های نظامی شود. آقای رئیس‌جمهور توضیح بدهد کجای این توافق پیروزی است .

 

 

فدوی روی عریضه ی شما،مع الاسف اقدامی ندارد .زیرا توهین به اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة هم حدی دارد آخر!،یکجوری حرف می زنید که ایشان که در سمت کاپتان تیم هسته ای بازی می کرده، انگار چیزی بیش از دست پنجم خر، مُدّه ظله العالی نبوده است !..

 

------------------------------------------

 

4578---0939 : این بیان شخصیت برجسته سابق انقلاب که «تحریم‌ها پدر مردم را درآورده است» دقیقا در حکم تیغ تیزی است که برای بریدن سر مردم در اختیار تحریم‌گران نامرد قرار می‌گیرد!

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت به آگاهی برادرعلی اکبر(ع) هاشمی رفسنجانی دامت تحریکاته رسید،بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)، بعنوان عنصری معتدل و البته بخاطر شما،کوتاه آمده وعبارت «تحریم‌ها پدر مردم را درآورده است» را به «تحریم‌ها مادر مردم را درآورده است» تغییردادند،برادر 4578---0939!

 

------------

 

9671---0912 : مردم عاشق امام خمینی(ره) و فرزندش مرحوم سیداحمد آقا هستند. با جسارتی که روزنامه‌های زنجیره‌ای در بیان خاطرات ساختگی به حجت‌الاسلام احمدآقا کردند منتظر دیدن عکس‌العمل از سوی سیدحسن آقای خمینی مسئول مؤسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی هستیم. چرا ایشان واکنشی نشان نمی‌دهند؟

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان  باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آنکه به اتفاق سنگ روی یخ شویم، یادآوری این نکته نیز خالی از ضرر نیست که خاطرات کذائی از آن  همان بزرگواران بوده، لکن حتا اگر حضرت امام(ل) و احمد آقا از خاک برخاسته ،خود را تکانده و بگویند که  مهملات داهیانه مذکورمتعلق به خودشان بوده ،امت شهید پرور هیچ جور زیر بار نرفته و حضرت امام(ل) را متهم می کنند که از خط مالروی امام (ل) خارج شده است،!حالا دیگر خود دانید،برادر 9671---0912 !

 

 ----------------------------------------------------------------

 

8782---0919 : تسمه موتور تاکسی سمندم با 43 هزار کیلومتر کارکرد پاره شد و بالغ بر یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه روی دستم گذاشت. چند روز بعد از آن بلبرینگ کلاج آن خرد شد 400 هزار تومان دیگر هزینه کردم. آیا نباید شرکت سازنده در این مورد احساس مسئولیت بکند؟

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت و در اوقات شرعی،بعرض مسؤلینامحترم علی الله مقامهم اجمعین رسید،در پاسخ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) سوت زنان فرمودند: بسمه تعالی،نه ، همینکه هنوز زنده اید، کفایت می کند!

 

................

 

شجاع از بوکان : صهیونیسم جهانی به طرز وحشتناکی فضای مجازی را مدیریت کرده و تحت تاثیر قرار داده است. می‌طلبد که نخبگان دلسوز جامعه و آینده بشریت با روحیه بسیج‌گونه وارد این فضا بشوند و جلوی سمپاشی جریان جهانی سکولاریسم را بگیرند و مطمئن باشند که خداوند نیز در این راه آنان را کمک خواهد کرد .

 

فدوی: برادر شجاع!، فدوی نه اینکه از اینکه شما زنجیر پاره کرده اید، نگرانباشد ،زیرا می دانید که فدوی یک عنصر خودی و شدیداً در حدّ نقطه ی جوش، ولایتمدار است؛ لکن بین خودمان باشد،فدوی می داند که بوکان کجاست ، با توجه به اینترنت اخته ی حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) این "طرز وحشتناک" را بقول برادران، چگونه رصد کرده اید، برادر شجاع!

 

-----------------------------------------------------------------

 

مردانی :  چند روز قبل هنگام اذان مغرب از بزرگراه رسالت به طرف غرب حرکت می‌کردم. بعد از تونل دوم یک افسر و مامور راهنمایی و رانندگی را مشاهده کردم که در پیاده‌رو سجاده زیر پا انداخته و مشغول خواندن نماز اول وقت است. واقعا لذت بردم و تحت تاثیر قرار گرفتم. این فرهنگ اگر به همه اقشار و همه‌جا تعمیم پیدا کند، اثرات معنوی غیرقابل باوری خواهد داشت .

 

فدوی مراتب را درشرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رساند. بعدالتحیه والسلام فرمودند" نماز در پیاده رو به کمر تان بزند!،اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید، برادر افسر!، فدوی البته از شما چه پنهان، خایه ی لازم را در اختیار نداشت که عرض کند که در زمان طولانی نماز برادران در پیاده رو،چند فقره تصادف و سرقت اتفاق افتاد، شما اگر بیضه ی لازم را در اختیار دارید، بسم ا.....

 

------------------------------------------------

 

6263---0938  : مراسم روز قدس امسال نیز با حضور چشمگیر ملت با جهت‌گیری انقلابی علیه فتنه‌گران داخل و خارج برگزار شد به همین دلیل دشمنان سخت عصبانی شدند .

 

فدوی :مراتب در لابلای اُمّت آل ساندیس،سلام الله علیهم اجمعین، به آگاهی دشمنان نابکار رسید. بقول عوام"دبل چک" کرده و گفتند حتا به بیضه شان هم اصابت نکرده است،برادر 6263---0938 !

 

-----------------

 

من سخنم با عده‌ای از دولتمردان است و تعدادی از افراد ساده‌لوح به خصوص رسانه‌های زنجیره‌ای که جاده‌صاف‌کن امپریالیسم هستند. برادرانه عرض می‌کنم حالا که فقط صحبت جمع‌بندی مذاکرات است بر فرض توافق هم بشود و تحریم ها را بردارند آیا غیر از این است که می‌خواهند پول‌های بلوکه‌شده خودمان را به ما برگردانند که به ناحق در چند سال اخیر بلوکه کرده‌اند؟ این کجا جشن دارد؟ به ما هم بگوئید بدانیم؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت کُرنش قهرمانه دولا دولا راه می رفتند،به شرف بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم فرمودند آخر همه چیز را پیرامون پولهای بلوکه شده، به سرورانی چون : برادر بشار اسد و سید حسن نصرالله و سایر ماجرا جویان محترم خاور میانه ی عربی(ع- س- ص- عج) می شود گفت،ولی بشما نه، عجالتاً توی صف باشید،خبرتان می کنیم،برادر 1442---0913 !


--------------------------

 

فرخ : از سازمان حج درخواست می‌شود با تدبیر و برنامه‌ریزی برای اربعین حسینی(ع ) مانع بروز مشکلات سال گذشته و اذیت زائرین حرم حسینی(ع) شود .

 

فدوی: والله برادر فرخ بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی کوشید که حضرات مسؤلیناعلی الله مقامهم اجمعین را برای حفاظت از شما متقاعد کند لکن زیر بار نرفتند و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند:

 

بیت

زنهار اگر روی جدّه

بنده مسؤل آن نخواهم بود!

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 سپتامبر المردّد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

September 20th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

سوء تفاهم   

برخی عناصرِالبته نا آگاه و معاند، تصور می کنند که برادران ما کثرالله امثالهم، در امر حبس و ایذاء ولی نعمت خود که مردم باشند،هیچ ابتکاری از خودشان ندارند که البته چنین نیست.دامنه ی "بدعتها و بدایع " (1) برادران ، گسترده تر از این حرفهاست؛فی المثل این بزرگواران، برای اینکه به زندانی سخت نگذرد، وکیل مدافع او را هم، به فاصله ی اندکی، روانه ی زندان می کنند ! که عبدالفتاح سلطانی،از نمونه های برجسته ی آنست. دیگر از نو آوریهای حضرات آیات و حجج اسلام،لعنة الله علیهم اجمعین، اینکه ،در برخی بلاد کفرکه مع الاسف محضر شرع انور به روایت برادان را درک نکرده اند،زندانی را پس از پایان دوره محکومیت،مع الاسف آزاد می کنند ! که البته روش بسیار ناپسند،پیش پا افتاده و عقب مانده ای ست؛ برادران صاحب سبک ما لکن،چنین نیستند و زندانیان بی تقصیر را، پس از پایان دوره  محکومیت شان ،برای نرمی استخوانها هم که شده، چند سال دیگر نیز، درزندان نگهمیدارند! تازه ترین نمونه را اگر خواسته باشید،بنقل از برادر بی بی سی،بشرح زیر دم دست است:

 رسول بداقی، معلم زندانی، با پایان محکومیت 'به سه سال حبس دیگر محکوم شد ' !

 

فدوی بمنظور اینکه یکوقت تصور نشود که مورد بالا از خودش در نیاورده،برای محکم کاری و نیز جوریِ جنس،فقره ی پیش از آنرا هم،جهت مزید آگاهی خوانندگان محترم ضدانقلاب، احتیاطاً درپی می آورد:

بهاره هدایت، فعال دانشجویی و از زندانیان بند زنان زندان اوین که از سال ۱۳۸۸ در زندان است، در پایان دوره محکومیت زندان خود ،به دو سال دیگر حبس محکوم شد . ! / همانجا

عرض نکردم  !؟

پی نوشت

-----------------------------------------------------------

(1) وام بدون بهره ای از زنده یاد اخوان.(بدعت‌ها و بدایع نیما یوشیج)

   

=================================================

پیش بینی  

 فدوی کم تا قسمتی شادمان است که پیش بینی های او سرانجام،،اگر نه کلاً، دست کم یکخط در میان!، دارد به حقیقت می پیوندند. فی المثل،وی به سبب اینکه فکرمی کند که همه چیز در جهان امروز تعریف دارد،فلذا برای اینکه  یکوقت شریک جرم برادران و توابع  معمم و مکلای آنان کثرالله امثالهم نباشد،سالیانی ست که اطلاق لفظ جمهوری ،به حکومت شتر گاو پلنگ حاکم بر ایران سابق را،جایز نمی داند و حداکثر و با ارفاق، و تا اطلاع ثانوی،آنرا  "حکومت اسلامی"  می نامد، چیزی که به تجربه ثابت شد!؛  و نیز، برای اینکه حق پیشکسوتی آن نسبت به برادران داعش،خدای نخواسته یکوقت پامال نشود،آنرا با لفظ "درونمرزی"  تفکیک می کند که البته پاکنویس داعش است!، و همین البته،موجب حواس پرتی خاج پرستان شده است! و نیز، نمی داند که خوانندگان محترم ضد انقلاب ،چند وقت است که  به خاطر می آورند که فدوی، ازمقام معظم رهبری(ضپ) * به " اعلیحضرت العظما" یاد می کند، !که شاهد خشخاشی آن نیز امروز بشرح زیر رسید :

شاه را بیرون کردیم، حالا خودمان شاه هستیم !/ محمد(ص) تقی(ع)مصباح یزدی: العربیه- تیتر

زیاده عرضی نیست ..

=============================================

 

عجیب است !هی می گویند که مردم ما اهل مطالعه نیستند!

============================================

 

چارت سازمانی   

فدوی نمی داند چه کند که امام جمعه نیست؟! زیرا هر چه می گوید،چون امام جمعه نیست،مؤمنین نمی پذیرند،لکن اندکی بعد که امامان همان را می گویند،اُمّت بی گفتگو می پذیرد! ،اینهم سند منگوله دارش:

 

رهبر معظم انقلاب به مسؤولان وزارت خارجه اعلام کرده اند بعد از بسته شدن مسأله برجام، وزیر امور خارجه ایران مجاز نیست تلفنی با وزیر امورخارجه آمریکا مکالمه کند، لذا تاکنون چندین بار کری تلفن زده است که با وزیر امور خارجه ایران صحبت کند، اما ظریف قبول نکرده و اعلام کرده است مجاز نیستم؛ کری گفته حال که شما مجاز نیستید نماینده ای تعییین کنید تا من با او صحبت کنم و به او گفته شده که این هم مجاز نیستیم . !/ انتخاب - آیت الله نمازی- امام جمعه کاشان  

 

در این ارتباط اما، به این عرض فدوی نیز برسید که وی بارها،حدود اختیارات ریاست محترم جمهور و البته زیر مجموعه ی ایشان، و از آن میان وزیر خارجه را اعلام و ابلاغ کرده است. بی سببی نبوده و نیست که فدوی،ازهمان آغاز،همواره از ریاست محترم جمهوری، به رئیس  محترم آبدارخانه ی بیت،یاد کرده است،فلذا بعنوان مشق شب،این بار استثنائأ بجای پرتقال فروش که دیگر نایاب ،و بموجب تکلیف شرعی، وزیر، وکیل و نماینده مجلس شده است،پیدا کنید بقول عوام Position  وزیر خارجه را در آبدارخانه ی بیت!

 

زیاده آزمونی نیست

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

==================================================

 

اتاقک شلوغ فدوی  

این پستوی ذهن شلوغ فدوی هم، برای خودش حکایتی ست؛ به اطاق کودکان ِسرتق می ماند،که همه چیز درهم و بهم ریخته است،چندانکه عندالزوم نمی داند که چی،کجاست ،حتا و اگر با هم،خط و ربطی هم داشته باشند!  بعنوان مستوره،فدوی کم تا قسمتی می دانست بین اینکه لبنان ،که زمانی به عروس شهرهای جهان شهرت داشت،و اکنون آنرا به اهتمام برادران،زباله برداشته است،و، زنده نام، نویسنده و پژوهشگر برجسته،احمد کسروی،که به تیر غیب برادران وقت گرفتار آمد، در این اتاقک شلوغ،ربطی وجود دارد!.. باری- فدوی تردید ندارد که اگر کشف این ارتباط را در آن اتاقک شلوغ و شلخته ،که ذهن وی باشد به مسابقه گذاشته ،و برای برنده ی خوشبخت نیز بعنوان جایزه یک فقره بلیط "یکطرفه" به وطن سابق را تعیین کند(1)، جایزه ی مذکور،به ضرس قاطع، روی دست اش خواهد ماند،و این، نه بدلیل دشوار بودن سؤال،که بعلت شلوغی اتاقک مذکور است!. خب- نقطه سرِسطر.. بعنوان مدخل و برای  دستگرمی،  به اتفاق نگاهی به سابقه ی امر می اندازیم :

جلسه کابینه لبنان برای حل بحران زباله بی نتیجه ماند !/ العربیه- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بهجت اثر:

 

جلسه اضطراری کابینه لبنان روز سه شنبه 25 اوت، بدون یافتن راه حلی برای مشکل زباله در شهر بیروت به پایان رسید. بحران زباله در این شهر در طی روزها اخیر به خشونت خیابانی و درخواستها برای استعفای دولت منجر شده است .

در جلسه روز سه شنبه، هیات دولت فقط توانست تمامی مناقصه ها مربوط به شرکتهای جمع آوری زباله را که قبلا اعلام شده بود باطل کند. شهر بیروت اکنون با کوهی از زباله ها روبروست . !

 

بگزارش خبرگزاریها،تظاهرات ناشی از این رویداد،درگیری با پلیس و زخمی شدن 35 نفر را در پی داشته و خلاصه ،چیزی نمانده بوده است که زباله،شهید هم ببار بیاورد!؛پس بعنوان نتیجه ی اخلاقی، می شود به اینجا رسید که، زباله چیز مهمی ست! (2) و جمع آوری و امحاء آن مهم تر. فدوی که به جستجوی خود در آن اتاق شلوغ شلخته دنبال ربط این قضیه با کسروی گرامی می گشت،سرانجام آنرا بشرح زیر یافت،و خیال اش، راحت شد :

 

فرض را بر این بگذارید که تمامی کارمندان زحمتکش شهرداری از همین امروز به مدت  یک ماه دست از کار بکشند  و اعتصاب کنند، چه اتفاقی می افتد؟

 

تمامی شهرها را زباله و کثافت بر میدارد و

 

اگر از همین امروز به مدت یک ماه تمامی پزشکان، جراحان و پرستاران اعتصاب کنند

فاجعه ای انسانی به بار خواهدآمد که حتی تصورش پشت آدمی را به لرزه میاورد

یا حتی ارتشیان اگر بمدت یکماه مرزها را رها کرده و به خانه هایشان بازکردند،

نانوا ها، لوله کش ها، سیم کش ها، مخابرات، شرکت نفت، گاز و

 

حال به این فکر کنید که اگر آخوندها و امام جمعه ها و ملاها به مدت یکماه که هیچ، یک سال هم کم است به صورت مادام العمر دست به اعتصاب بزنند… آیا اتفاقی می افتد!؟

آیا آبی از آب تکان می خورد!!!؟

همین که اعلام اعتصاب کنند و دست از خلق خدا بشورند، دیگر از دروغ و نفاق و منبر،

شب اول قبر و نکیر و منکر و مهملات و موهومات و غول آسمانی خبری نخواهد بود

و آن زمان چقدر دنیا زیبا میشود / خبر 1

 

فدوی الله جل جلاله را شدیداً شکر می کند که سرانجام،به یافتن رابطه ی بین زباله- آخوند و کسروی،نائل شد.!

زیاده ارتباطی نیست ..

پی نوشتها

-------------------------------------------------------------

 

(1) چرا فحش می دهید،خواهر برادر خواننده؟ اولاً خوبیت ندارد ؛ ثانیاً ، نخیر !علت اینکه فدوی بلیط یکطرفه در نظر کرفته است ،بمعنای خساست او نیست، زیرا برگشتی در کار نیست !  ثالثاً ، اگر شما برنده شدید،تنظیم و ارائه ی اقاریر لازم، البته با داغ و درفش برادران ،ونیز پذیرش اتهامات ریز و درشت معروف و از آن میان ، مشوب کردن افکار عمومی،توهین به مقام معظم رهبری و توابع،شُرب خَمر ،استفاده و حمل و استعمال مواد مخدر و البته لواط، و نیز شرکت در برنامه های تلویزیونی و سرانجام پریدن به دامن اسلام عزیز دیگر، پای خودتان، از حالا گفته باشد !

(2) پنداری حضرت امام(ل) ،چندان در کالبد فدوی حلول فرموده است که نزدیک بود به تأسی از آنحضرت،بجای  "جنگ نعمت است!" بگوید : زباله نعمت است!

 

----------------------------------------------------------------------------

 

=================================================================

 

رویّه ی قضائی  

 

فدوی درمرورخبرهای جراید شریفه ی دارالخُرافه،به خبری که درپی می آید نیز برخورد :

 

بازداشت یک بازیگر سینما به اتهام اخاذی از یک دختر پولدار/ تدبیر- تیتر

 

از آنجا که فدوی اهل پارتی بازی بهیچ شکل و فرُم اش نیست، فلذا گوش بازیگر مربوطه را گرفت و بعنوان شکنجه که از تفریحات سالم در حکومت شکوهمند اسلامی ست شدیداً پیچاند؛ در پاسخ فرمود خلافی مرتکب نشده ، زیرا بازیگری ،پیشه ی اوست منتها اینبار،سناریواش را خودش نوشته است ! ..باری بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،  این "دکترین" هم که در رسیدگی به این مورد بداد فدوی رسید،چیز بسیار مأکولی ست!. در توضیح بیشتر عرض می کند که وی، بقول عوام Case یا پرونده ای را بیاد می آورد که  آنرا بنقل از حافظه در پی می آورد:

و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکرّشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که  روزی

مردی را به اتهام تجاوز دستگیر کردند.وی در جریان محاکمه در دفاع از خود مدعی شد که بی تقصیر بوده و شیطان اورا فریب داده است !؛قاضی اسلامی بزرگوار نیز بدلیل اینکه شیطان را نمی شود دستگیر کرد،فلذا با یک قیام و قعود،حکم برائت متهم را صادر فرمود؛!حال فدوی نیز،به تأسی از آن قاضی دانشمند،متهم بالا را،بدلیل اینکه وظیفه ی حرفه ایش را انجام داده،از اتهام وارده،ُمبّرا می کند.... والسلام

 

زیاده پرونده ای نیست..

 

=======================================================

 

تکلیف غیر شرعی    

 

فدوی بدان سبب که درایام جوانی ،چنانکه افتد و دانی،مبالغی مطالعات ریاضی نیز داشته است، فلذا گاه در حوزه ی ادبیات نیز ذهن اش ناخودآگاه به آن سمت وسو، معطوف می شود.امشب نیز با ملاحظه ی خبر میمنت اثر زیر، بهمان ورطه افتاد :

 

حجت الاسلام احمد احمدی در همایش هشت دهه علوم اجتماعی در دانشگاه تهران در دانشکده علوم اجتماعی گفت :

یک نفر بعد از این همه تبهکاری دوباره بخواهد بيايد؟جبران تخریب 8ساله آن آدم،یک‌قرن طول مي‌کشد !/ بهار نیوز

 

باری- خوانندگان محترم ضد انقلاب بعنوان تکلیف غیرشرعی، و با یک تناسب ساده،پیدا کنند:

1- میزان تخریب های چندین ساله ی مقام معظم رهبری (ضپ) (1) را تاکنون! فدوی آتش به مال اش زده و بعنوان راهنمائی می افزاید که چون مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته،حسب شیوه ی مرضیه،منتخب اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة  بوده است،فلذا مقتضی ست که دانشجویان،آسیب های آن 8 سال کذائی را نیز، به  تخریب های معظم له اضافه کنند!

2- با استفاده از معادلات مربوطه درحساب احتمالات،پیدا کنند میزان آسیب هائی که قرارست رئیس آبدارخانه ی جدید بیت، کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی پس از 8 سال به پیکر نیمه جان ایران سابق وارد کند

زیاده مسأله ای نیست           و من الله التوفیق

بعدالتحریر

گزارش زیر پس از اتمام مطلب فوق رؤیت شد که فدوی آنرا هم برای جوریِ جنس و نیز بمنظور تلطیف محاسبات دشواربالا !،بنقل از همان منیع در پی می آورد:

 

 

گروه سياسي: در پی اظهارات اخیر حجت الاسلام دكتر احمد احمدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی که انتقادات صریحی به عملکرد احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری اش مطرح کرد، سایت «دولت بهار» نزديك به رئیس جمهور سابق، دکتر احمدی را عضو فرتوت شورای عالی انقلاب فرهنگی نامید ! در همين رابطه دفتر احمدی در جوابیه‌اي به این سایت نوشت :

مدیر محترم سایت خبری دولت بهار
با سلام و احترام،

«عنوان عضو فرتوت شورای عالی انقلاب فرهنگی» در سایت شما به سمع آقای دکتر احمدی رسید، خندیدند و گفتند به دوستان بگویید: مگر قرار است مادر هوگو چاوز را بغل کنم یا با او ازدواج کنم که فرتوت بودن مشکلی ایجاد کند؟! با احترام   - رئیس دفتر ریاست «سمت »

 

-------------------------------------------------------------------------

1. "ضپ"مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست!

==============================================================

 

 

۱ . هاشمی رفسنجانی هنگامی که یک اسب از رئیس جمهور ترکمنستان هدیه گرفت . / دویچه وله

لکن زحمت نکشید،ملت خودمان هست که سوارش شویم!

=================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

شاهرخ زمانی، فعال کارگری در زندان رجایی‌شهر درگذشت / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: شما هرچه می خواهید بفرمایید؛ فدوی هما ن لجباز سابق است ، و هر"مرگ" یا "درگذشت" در زندانهای 5 ستاره ی برادران،بعلت سرما خوردگی حتا، از نظر فدوی "قتل عمد" است،برادر بی بی سی!

 

 ---------------------------------------

 

دلار در بازار ۳۵۰۰ تومان شد/ شکسته شدن رکورد دو ساله/ فارس

 

تحشیه ی فدوی: گفتن ندارد که این نیز، از دسیسه های استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین بر علیه ایران اسلامی ست و گرنه الان باید یک ریال، 3500 دلار باشد،برادر پاسدار!

 

--------------------------------

 

منابع خبری ایران گزارش می دهند که احمد حاتمی، دانشمند ارشد علوم فضایی و استاد دانشگاه، در میان هشت ایرانی است که در اثر سقوط جرثقیل در مسجدالحرام در مکه عربستان کشته شده اند . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: خبر، الیبته  بسیار تأسف برانگیز بود،لکن فدوی را هم دچار مشکلی کرد و آن اینکه، اگر آن عزیز از دست رفته دانشمند بود، آنجا چکار می کرد، برادر بی بی سی؟!

 

--------------------------------------------------

55آنلاین :  7حاجی ایرانی مفقود الاثر هستند!

 

 تحشیه ی فدوی: برادران جستجوگر،فرودگاه جدّه را فراموش نکنند!

 

-----------------------------------------------------------

 

تازه‌ترین خیانت آژانس !

سنا قاضی توافق را احضار کرد/ بهارستان همچنان تعطیل !/کیهان !

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای ادای توضیح درباره توافق محرمانه با کشورمان به سنای آمریکا می‌رود. احضار آمانو از سوی سنا در حالی است که مجلس شورای اسلامی تعطیل بوده و به زودی نیز برای 3 هفته دیگر تعطیل خواهد شد !

 

تحشیه فدوی: پیرامون تعطیلی مجلس بیت،فدوی بشما اطمینان می دهد که جای هیچگونه نگرانی نیست، تا آنجا که اگر تا انقلاب مهدی(عج) هم تعطیل باشد،اتفاقی نمی افتد و بحال ملت یک لا قبا و شل و پل نیز،هیچ توفیری ندارد. فدوی با اغتنام فرصت و در حاشیه بشما شدیداً توصیه می کند که از مقایسه ی سنای آمریکا و مجلس بیت اکیداً خودداری کنید، که وضوتان باطل می شود ،برادر حسین(ع).!

---------------------

 

پاداش ۳۷ میلیونی یک مسئول وزارت علوم برای ۲ ماه کار

یکی از مسئولان وزارت علوم، پس از گذشت ۲ ماه از حکم آغاز به کارش، برای خود پاداش ۳۷ میلیون و ۵۹۲ هزار تومانی در نظر گرفت!   / بازتاب


تحشیه فدوی: تازه مایه کاری حساب کرده است،برادر بازتاب !


-----------------------------------------------------------------------------

 

رژیم آل سعود از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون، ۱۱۵ نفر از شهروندان عربستانی را گردن زده است .

این در حالی است که تعداد افرادگردن زده شده در عربستان در سال گذشته میلادی(2014)،‌87 نفر بود .

 
تحشیه فدوی: بقول مقام معظم رهبری  به شاعران آل ساندیس: آفرین،آفرین! رژیم که نباید درجا بزند!

 

------------------------------------

 

منابع محلی در شهر الرقه سوریه اعلام کردند: گروه تروریستی تکفیری داعش، اهالی این شهر را از تماشای برنامه‌های تلویزیونی ماهواره‌اي را منع کرده است . / بازتاب

تحشیه فدوی: "خلق را تقلیدشان بر باد داد"؛ ادای حضرت آقای مارا در می آورد،پدرسوخته!

 

-------------------

 

نماینده ارومیه: احمدی نژاد بالاخره باید جواب تخلفاتش را بدهد / ایران وایر

تحشیه فدوی: یک قدری رعایت مصالح را هم بکنید(ساختمانی و غیر ساختمانی اش فرقی نمی کند- م) آخر آدم با منتخب ولینعمت اش، که اینگونه برخورد نمی کند،برادر نماینده!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

ظریف: در پارچین راه‌سازی می‌کنیم، پاکسازی نمی‌کنیم !/ بی بی سی- تیتر

 

فدوی که بازرس نیست لکن ،اگر از جاده سازی! پارچین  بعون الله فارغ شدید،فکری هم به به آمار شگفت انگیز تلفات در جاده ها  که ایران سابق را در صدر تلفات قرار داده است بفرمایید،برادر  محمد(ص)جواد(ع) ظریف!

 

---------------------------------------

 

هاشمی رفسنجانی: اگر بخواهند در انتخابات چیزی را به مردم تحمیل کنند، ممکن است باز اتفاقاتی بیفتد !

 

 تحشیه فدوی:این چه فرمایش مهملی ست؟ مگر مقام معظم رهبری اعزالله انصاره ،معاذالله مداد تراش است؟ گرچه "مختصر آبروئی" و" جسم ناقصی "، دارد ،لکن دوباره سرکوب می فرمایند!

 

----

 

هاشمی رفسنجانی: گرفتن حق انتخاب از مردم، گناه بزرگی است/ نمی‌توان مردم را فریب داد

 

تحشیه فدوی: بقول آن لطیفه ی غیر قابل نقل! دادند و شد!

 

--------------------------------------------

 

علی‌اکبر ناطق‌ نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام : تصمیم گیری در خصوص مسئله حصر و رفع آن تنها در حوزه اختیارات مقامات عالی نظام است و بر حسب منافع ملی و خط قرمزها تعیین می‌گردد؛ بنابراین نه آقای روحانی و نه هیچ کس دیگری توانایی ورود و تصمیم گیری در خصوص این موضوع را ندارند/ ایسنا

تحشیه ی فدوی:  بی سببی نبود که فدوی از همان آغاز، به کلیدالاسلام والمسلمین روحانی می گفت و میگوید : ریاست محترم آبدارخانه ی بیت!

 

--------------------------------

 

احمدی نژاد کارنامه ی مردودی خیلی هاست /سایت هاشمی

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

عوض اش خودش در امتحان نهائی حضرت آقا(ضپ) قبول شد،خب این به آن در!

 

-----------------------------------------------

 

حدود 80 درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی که شبکه کُردی روداو ترتیب داده بود، خواستار وضع قانون اساسی اسلامی برای اقلیم کردستان عراق شدند . در مقابل 20 درصد به سکولار بودن قانون اساسی رای دادند . /العربيه.

 

تحشیه ی فدوی: بیخودی نیست که می گویند،همیشه حق با اکثریت نیست!

 

---------------------------------

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی حرف‌های آقایان و مسئولان و دیدگاه‌هایی که دارند پس‌رفت انقلاب و مخالف دین و اسلام است . / انتخاب- محمد(ص)علی(ع) جعفری

 

تحشیه ی فدوی : از آنجا که گله ی" آقایان و مسئولان " پیرو خط  مالرو امام(ل) است،فلذا فدوی فرمایش فوق را تأیید نمی کند،برادر فرمانده!

 

---------------------------------------

امروز از امام(ره) گفتن نان دارد . /آخرین نیوز- سید حسن خمینی

 

تحشیه ی فدوی : حضرت امام(ل)،فقط آب،برق،مسکن و اتوبوس را مجانی فرمود، تا آنجا که فدوی بیاد دارد،معظم له ی راحل(ل)،در مورد "نان" چیزی نفرمود،برادر سیدحسن(ع)!

 

-------------------------------------

 

ده سال قبل از این بررسی نیز تحقیقی ملی انجام شده بود که مقایسه نتایج این دو بررسی نشان داد در سال 90 جمعیت معتادان 125 هزارنفر افزایش یافته که در مقایسه با رشد جمعیت، افزایش چشمگیری نداشته است، اما آمار بسیار نگران کننده تغییر روند مصرف است که در سوء مصرف شیشه از حدود 3 درصد به 26 درصد رسیده ایم
.
/ تابناک بنقل از جام جم


تحشیه ی فدوی : تبریکات فدوی را هم بپذیرید!

 

-----------------------------------------------------

 

واکنش تلویحی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به سخنان اخیر آیت الله جنتی :

حتی امام هم نگفت روزی یک وعده غذا بخورید / انتخاب- تیتر

  

تحشیه ی فدوی : والله برادرانتخاب، بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

حضرت امام(ل) نوه ی ایشان هم حساب نمی شود !

 

-------------------------

 

بطری های آب معدنی را با آب شهری پر می کنند/ دویچه وله- تیتر

 

برخی با پر کردن بطری‌ها از آب شهری، آن را با عنوان آب معدنی به فروش می‌رسانند. او به وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو معترض شده که نظارت روی مواد غذایی بسیار ضعیف است محمد(ص)حسین(ع) قربانی، نماینده محترم حکومت در مجلس

 

تحشیه فدوی:باز خدا ابوی شان را بیامرزد که چیز دیگری در بطری نریختند!

 

----------------------------

 

اگر روزی لازم شد که من کاری را انجام دهم در اینجا شانه خالی کردن کار غلطی است، زیرا مصلحت سنجی شخصى و عافیت طلبی با اندیشه امام و آرمانهای ما سازگار نیست ./  انتخاب- سید حسن خمینی

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر حسن(ع) بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،  بقول عوام already از طریق پدر بزرگ گرامی(ل)،صرف شده است،ممنون،برادر حسن(ع)!

 

 

 

===================================================

 

 

خداوند

 

صاحبِ پولِ گزاف است خدا

احتمالاً صرّاف است خدا

مسجد و باغ و اراضی دارد

سازمانِ اوقاف است خدا

گاه از او خسّتِ بی‌حد بینی

گاه اهلِ اسراف است خدا

در جهان جای رفیعی دارد

چه بسا قلّۀ قاف است خدا

همه جا هست ولی جائی نیست

چونکه خیلی شفّاف است خدا

هر کسی در طرفی جُست او را

ظاهراً این اطراف است خدا

در اتاق ار بنشینی تنها

یحتمل در اشکاف است خدا

شب که افکارِ تو شیطانی شد

با تو در زیرِ لحاف است خدا

چارچشمی نگرانِ تو و آن

چیزِ نزدیک به ناف است خدا

پاسبان است و پلیس است مگر؟

عاشقِ ثبتِ خلاف است خدا

سوء ظن دارد و تلخ است و عبوس

آدمی منفی‌باف است خدا

از سخن‌های رسولان پیداست

بی‌نهایت حرّاف است خدا

پیش ازین چند کتابی تألیف

کرده، فعلاً علّاف است خدا

گر نباشد هم دنیا باقی ست

سرکشِ دوّمِ گاف است خدا

تو رَوی دکتر و گویند شفا

از خدا بوده – شیاف است خدا؟

باعثِ این‌همه بدبختی‌هاست

وز مکافات، معاف است خدا

هرچه گوید به تو، گر گوش کنی

مثلِ یک جادۀ صاف است خدا

ور سؤالی بکنی، سر در گم،

پیچ در پیچ، کلاف است خدا

گاه از صلح و صفا می‌گوید

گاه در فکرِ مصاف است خدا

گاه سر می‌بُرد این ظالم و گاه

تیغِ ظلمش به غلاف است خدا

بود مادینه زمانیّ و کنون

نر چو ارداویراف است خدا

یک لطیفه ست که حالا دیگر

بی نصیب از الطاف است خدا

جای پیوند و تفاهم، نقش‌اش

اختلاف است و شکاف است خدا

 

سعید یوسف، 19/9/2015

 

 

*.*.*.*.*

September 14th, 2015

 

در غیبت صاحبخانه   

 

در گزارش خبرگزاریها از جمله العربیه آمده بود که :

 

اداره کل دفاع مدنی کشور سعودی در صفحه رسمی خود در توییتر اعلام کرد امروز جمعه در اثر سقوط یک جرثقیل ساختمانی در حرم مکی  87 کشته و 201 تن دیگر زخمی شدند .

 

پس از آن، برادر بی بی سی نیز در همین ارتباط  چنین گزارش کرده است :

 

تعداد کشته شدگان حادثه سقوط جرثقیل در محوطه مسجد الحرام در آستانه مراسم حج تا شامگاه جمعه به ۱۰۷ نفر رسید .دست‌کم ۲۳۰ نفر دیگر در این حادثه مجروح شده‌اند. رسانه‌های ایران از مرگ یک زائر ایرانی و زخمی شدن ۲۰ نفر دیگر در این حادثه خبر داده‌اند .

 

 باری- گفتن ندارد که اینگونه تلاشهای معاندین ،در جهت تضعیف روحیه ی فدوی و ایمان او به اسلام عزیز،هیچ تأثیری ندارد ! . مؤمنین بد شانسی،و استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین،شانس آورده اند که الله جل جلاله، خانه نبود ،و گرنه حتا یک قطره خون هم از دماغ مؤمنین، بیرون نمی آمد !

11سپتامبر 015

 

 

 

-------------------------------------------------

 

حکایت   

 

ماجرای مردم گرفتاری که از خاستگاههای شرع انور،و البته به اهتمام  برادران گرامی کثرالله امثالهم ، ازبهشت های اسلامی مألوف گریخته، درسطح جهان آواره، و با تحمل صدمات و تلفات مبسوط، عمدتاً به بلاد کفر و معصیت و زندقه ، ملتجی شده اند، ! (1) موضوع خبر و بحث این روزهای رسانه هاست. در این هنگامه ،و از آنجا که مقام معظم رهبری ،ادامه الله ایامه ونصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه، جمع اضداد است،فلذا با استعانت از سوء اندیشه و نیز سوء سیاست برجسته ی خود !، در فجایع اتفاقیه،بیشترین دخالت و کمترین مسؤلیت را داراست ! (2) و جور ایشان را، اهالی بلاد کفر می کشند! بیک مستوره  و نیز سند مصورمنگوله دارش،بشرح زیر نگاه کنید:

 

استقبال مردم آلمان از پناهجويان خارجی

 

شماری از ساکنان کشورهای اروپايی نيز برای جابجايی پناهجويان خارجی با استفاده از خودروهای

شخصی به مجارستان رفتند تا آنها را به وسيله خودروهای شخصی آنها را از مجارستان به اتريش و

آلمان بياورند .

 

شمار زيادی از مردم آلمان با حضور در ايستگاه های قطار از پناهجويان خارجی استقبال کردند . بخش

زيادی از آنها به هنگام ورود پناهجويان خارجی دست می زدند و تعدادی ديگر هم به مهاجران

شيرينی، ميوه هديه دادند .به گزارش عصرايران به نقل از خبرگزاری ها، برخی از شهروندان آلمان

نيز به همراه کودکان خود آمده بودند و عروسک هايی را به کودکان پناهجويان هديه دادند .بعضی از

آلمانی ها هم از دست نوشته هايی را با عنوان "خوش آمديد " در دست داشتند .بيشتر اين پناهجويان از

کشور جنگ زده سوريه هستند .

 

 

  

 

 

 

آنچه اما دراین میان سبب شده است،که از حیرت،سر ِهمه جای فدوی اسفناج ِ اُرگانیک سبز شود! آنست که حضرات مؤمنین  و مراجع مربوطه، که قدرت خدا از خودشان عقب مانده تراند ،اما هنوز در توهّم تاریخی خود بسر برده و در این مصیبت عظما، مهملاتی بشرح زیر صادر می فرمایند:

 

 55آنلاین   : آیت الله 'علی سیستانی' روز پنجشنبه در پاسخ به تعدادی سوال از سوی مردم عراق که از این مرجع درباره شرایط مهاجرت پرسیده بودند، جواب داد: اگر فرد مطمئن باشد که سفرش به کشورهای غیر مسلمان لطمه ای به دینش نمی زند، ایرادی ندارد . ! (3)

 

لکن حال که کار به اینجا کشید،احوط آنست که خوانندگان محترم ضدانقلاب،نظرمرجع تقلید فدوی انارالله برهانه را نیز، برای جوری جنس، بشنوند که در پاسخ استفتای وی و در همین ارتباط  فرمود :

 

بسمه تعالی

 

نخیر آن آیت الله مهمل فرموده ، اتفاقاً  شدیداً ایراد دارد!..زیرا درهر جای دیگری از عالم ، جز در کشورهای اسلامی ,بویژه عتبات عالیات(ع- س- ص- عج) به دین مؤمنین،لطمه می خورد!... والسلام!..

 

زیاده جسارت است .

 

10 سپتامبر 015

پی نوشتها

 

--------------------------------------------------------------

 

(1) در این زمینه نیز،ایران اسلامی بحمدالله والمنة، پیشکسوت و سرآمد اقران بوده است ؛ولی شوربختانه جهان در آن زمان،کر و کور بود!

(2) فدوی نخواست که به معظم له بقول عوام hard time بدهد،و گرنه آن بزرگوارِ تام الاختیار، در قبال جنایاتی که مرتکب شده و می شود،کوچکترین مسؤلیتی نپذیرفته و نمی پذیرد!

(3) بقول اهل رادیو و تی وی،به ادامه ی مهملات آن جناب توجه فرمایید:

 

وی این فتوا را شامل سفر به کشورهای غیر اسلامی به هر دلیل، اعم از تجاری، تحصیلی، اقامت موقت و یا دائم دانسته و تاکید کرده حتی کسی که اطمینان دارد سفرش به خارج به نقصان در دین همسرش منجر می شود، این سفر حرام است . !

پیداست که آیت الله، حکومت اسلامی درون و برونمرزی(جمهوری اسلامی  و داعش -م) را،بموجب ادامه ی خبر از همان منبع، برای مردم فراری از اسلام عزیز،مناسب تر می داند :

آیت الله سیستانی حدود دو هفته پپش نیز از گسترش پدیده مهاجرت در جوانان عراقی و تخلیه کشور از نیروی جوان، ابراز نگرانی کرده و نسبت به ادامه آن هشدار داده بود . !

 

=======================================================

 

 

دستمال یزدی        

 

اینهم اسکورت برادر علی(ع) لاریجانی در نیویورک بنقل از فردا،که سراغ اش را از فدوی می گرفتید!

 

علی لاریجانی برای شرکت در اجلاس رؤسای مجلس عضو اتحادیه بین المجالس جهان در نیویورک به سر می برد .

 

 

 

و اما برادرعلی(ع) لاریجانی ، که برای شرکت در اجلاس رؤسای مجلس عضو اتحادیه بین المجالس جهان به  نیویورک رفته بود، بدون مشورت با فدوی،سوغاتی به سلیقه ی خود تهیه ،وبه خاج پرستان درممالک محروسه ی شیطان بزرک تقدیم کرد که منبع خبری که در پی می آید،آنرا بشرح زیر گزارش کرده است :

 

 سوغات لاریجانی برای مهمانان نیویورک / آخرین نیوز

علی(ع) لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر به نیویورک با روسای مجالس عمان، ایتالیا، ژاپن و سوریه دیدار کرد. وی در این دیدارها ترمه یزد را به همتایان خود هدیه داد

 

 

 

پس لچک ات کو خواهر؟

باری- فدوی اگر جای برادرعلی(ع) لاریجانی بود، چیزی را به خاج پرستان اهدا می کرد که هر دو جنبه ی ایرانی- اسلامی را نمایندگی کند ، چیزی مانند گربه ی مرتضا علی(ع) !

زیاده سوغاتی نیست

 

------------------------------------

 

 

آزمون چهار جوابی  

 

لطفاً به گزارش و تصویر پیوست آن نگاه کنید،و بفرمایید که اگر این عمل در ایران اسلامی رخ می داد،چه اتفاقی می افتاد؟

 

به گزارش پارسینه،  تصویر زیر یکی از سفرهای انتخاباتی بوریس جانسون شهردار لندن از حزب محافظه کار است. بر گونه آقای شهردار جای رژ لب (1) جلب توجه می کند! .

 

 

 

 

پاسخ ها

 

1- آن  خاج پرست نابکار ، دوباره شهردار می شود!

2- آن ضعیفه ی معروفه ،که مرتکب ماچ محصنه شده است،سنگسار می شود !

3- برادر شهردار، ارتقاء مقام گرفته ،سردار می شود!

4- هیچکدام

نتیجه ی آزمون بررسی شد،شوربختانه برنده ی خوشبخت نداشتیم و جایزه گرانبها،ماند روی دست فدوی! پاسخ درست ،شماره ی چهار است ؛زیرا  بلا تشبیه،"بروی آب ،جای قطره ی باران نمی ماند"(2)! منظور فدوی آنست که جای رژلب ،روی ریش برادران نمی ماند!

زیاده آزمونی نیست..

پی نوشتها

 

---------------------------------------------------

 

(1) حالا هی به دوران صدارت رئیس جمهور منتخب مقام معظم رهبری(ضپ) در سال 88 برادر احمدی نژاد ایراد بگیرید که چرا : واردات 46 تن «رژ لب» در دولت احمدی نژاد ! / آخرین نیوز- تیتر

 (2) ز یاران کینه هرگز در دل یاران نمی ماند/ به روی آب جای قطره ی باران نمی ماند – بیدل

 

===========================================================

 

مشق شب  

 

فدوی داشت پیرامون  چگونگی برآوردن آرزوی برادرقاسم سلیمانی ،مش قاسم حضرت آقا(ضپ)که در پی می آید، اندیشه می کرد.در این پیوند،مع الاسف سه مورد بیشتر بنظرش  نرسید که آنها را بشرح زیر فهرست می کند تا خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز اگر می خواهند ،گزینه ای بدان یبیفزایند و در غیر اینصورت بعنوان مشق شب،یکی را که به عمل  نزدیکتراست برگزینند :


سردار سلیمانی: آرزو دارم اگر یک روز از عمرم باقی مانده باشد، فرماندار سیستان شوم و به مردم آن منطقه خدمت کنم / تدبیر- تیتر

 

و اما گزینه ها :

 

1- آیت الله سیستانی خودش از سیستان فرار کرده و به عراق پناهنده شده،برادر سلیمانی!

2- باعث شرمندگی فدوی ست لکن آیت الله سیستانی حق آب و گل و تقدم دارد،برادر سلیمانی!

3- برای اینکه جنس آیت الله هامان در ایران سابق جور شود،حاضریم ایشان را با شما معاوضه کنیم!

زیاده گزینه ای نیست..

 

==========================================================

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

"کلمات حمار"،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "کلمات قصار" است!

 

دانشگاههای تک جنسیتی باید گسترش پیدا کند!/ آیت الله مکارم شیرازی- پارسینه

 

-----------------------------------------

 

تهران در فکر احیا امپراتوری پارس است و سعی دارد به عراق و سوریه دست پیدا کرده و به مدیترانه برسد، از آن نقطه آن ها به مصر و اروپا چشم خواهند دوخت /  انتخاب- انوار اشکی، مشاور پادشاه سعودی

 

-----------------------------------------------------

 

اینکه در سال ۸۸ ما در مقابل اصرار کسانی برای باطل‌کردن انتخابات ایستادیم برای این است که از حق‌الناس و رأی مردم دفاع کردیم.!..‌ . / مقام معظم رهبری(ضپ) *- پایگاه اینترنتی

 

------------------

 

*(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

 

===============================================

 

انتقاد مصباح یزدی از کسانی که خواستار برابری شیعیان و سنی‌ها هستند / العربیه بنقل از قم نیوز

 

--------------------------------------

 

ولایتی: هیچ کس مانند بشار اسد نمی تواند سوریه را از این وضعیت نجات دهد !/ رادیو فردا

 

 -----------------------

 

رئیس مجلس خبرگان رهبری خواستار اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر شد/رادیو فردا- محمد (ص)یزدی

 

----------------------

 

مشاور رئیس الازهر به خبرگزاری فرانسه گفته است: "ممکن است بازیگری(فیلم محمد رسول الله) که این نقش را بازی کرده بعدا نقش یک جنایتکار را بازی کند و به این ترتیب این شخصیت در ذهن تماشاچیان مرتبط با جنایتکاری تداعی شود ." !

 

----------------------------------------

 

موشک امنیت می آورد نه مذاکرات و توافق اتمی ! / پیک نت -  نشست خبری فرمانده کل سپاه

 

------------------------

امام جمعه مشهد مقدس هدف سردمداران انگلیس را پایین آوردن ستون خیمه انقلاب دانست و گفت: ابزار کار آن ها این است که به بدنه حاکمیت رهبری لطمه وارد کنند و کسانی در برنامه ریزی اجرایی بر سر کار بیایند که یا دشمن رهبری باشند یا با ایشان زاویه داشته باشند .

 

 

---------------------------------------------------

 

حمایت از رژیم بشار اسد در سوریه "وظیفه انقلابی و اسلامی" مقامات دولتی ایران است . / العربیه/   محمد (ص)علی(ع) جعفری، فرمانده سپاه پاسداران

 

 

-------------------------------------------------------------------

 

اسراییل "مهمترین" مانع ظهور امام زمان است/ مهدی(عج) طائب، فرمانده قرارگاه عمار سپاه پاسداران ایران / العربیه 

---------------------------------------------------

 

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید امروز در دیدار مسؤولان و مربیان مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی(س) که در مدرسه‌ امیرالمؤمنین(ع) برگزار شد، حجاب و عفاف جامعه را از مسائل سرنوشت ساز! در کشور خواند و اظهار داشت: کار برای حجاب باید با برنامه‌ریزی دقیق، هماهنگی خاص و به صورت فراگیر صورت بگیرد؛ یعنی از ظرفیت‌‌های مساجد، مدارس، رسانه‌ها و دولت نیز استفاده شود .

-------------------------------------------------------------------

 

رهبر جمهوری اسلامی خطاب به علی جنتی، وزیر ارشاد، گفت: «هر کشوری یک اصولی دارد که این اصول باید مراقبت بشود و دستگاه‌های حاکمیتی باید این اصول را رعایت کنند؛ رودربایستی ندارد. اگر چنانچه می‌بینید فلان تئاتر، فلان فیلم، فلان کتاب، فلان نشریه با مبانی انقلاب و مبانی اسلام مخالف است، جلویش را بگیرید و با آن برخورد بکنید.»/ تقاطع

 

-----------------------------------

 

تعطیل کردن مجلس در این شرایط حساس مثل این است که دشمن به کشور حمله کرده و فرمانده پادگان سربازان و نیروهای خود را به مرخصی فرستاده باشد .
تورانی- جانباز انقلاب

 

--------------------------------------

 

اگرچه برگزارکنندگان اردوهاي شيطاني عنوان مي کنند که اين گونه مجالس فقط زنانه است و به صورت مختلط برگزار نمي شود اما در پس پرده اين مجالس جرايمي انجام مي گيرد که به ظاهر يک نوع رقص و پايکوبي و شادي است - دادستان طرقبه و شانديز/ .آخرین نیوز

 

-----------------------------------------

 

حسن روحانی رئیس جمهور ایران، در سخنانی در جمع اعضای هیئت دولت و در محل مقبره بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت که آیت الله خمینی "هیچ گاه در امور دولت مداخله نکرد و همواره هدایت می‌کرد" ! . وی افزود: "همان طور که امروز رهبر معظم انقلاب در همه امور هدایتگر هستند ! / بی بی سی

 

--------------------------------------------------

 

آیت‌الله خامنه‌ای گفته است "زورگویان جهانی" قصد دارند اسلام را بدنام کنند و "به نام اسلام" دست به خشونت و تفرقه بزنند!، اما انتقال "تجربیات " ملت ایران می‌تواند این برنامه‌ها را خنثی کند! . / بی بی سی

 

====================================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 مسئولان کشور جوان‌های انقلابی (بسیج) را گرامی بدارند، برخی گویندگان و نویسندگان اینقدر جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را نکوبند به اسم افراطی، همین روحیه است که به داد کشور می‌رسد ." / مقام معظم رهبری(ضپ)- پایگاه اینترنتی

 

تحشیه ی فدوی: لکن منظور معظم له از کشور ،"بیت" خودشان است!

--------------------------------------------------

 

عارف: چطور به خود اجازه می‌دهید اصلاح‌طلبان را فتنه گر و ضد ولایت فقیه معرفی کنید/ ما تا بن دندان به این نظام وفاداریم

 

فدوی هم که همین را می گفت، لکن کسی نمی پذیرفت ؟!

 

--------------------------------------------------

 

شکنجه» معلولان با «غل و زنجیر و سگ» در یک مرکز نگهداری استان البرز / رادیو فردا

خبرگزاری مهر گزارش داده که یکی از مراکز نگهداری معلولان، چند ماه قبل به دلیل «اثبات شکنجه و اذیت و آزار» پلمب شده و والدین «تعداد زیادی» از این معلولان نیز از مدیر این مرکز شکایت کرده‌اند

 

فدوی بسیار کوشید که برادران را حالی کند که ایندسته از معلولین،با ایشان نسبتِ البته غیر مستقیم دارند یعنی،برادران از صدر تا ذیل،معلول فکری اند، و آن بندگان خدا،معلول جسمی !،برادران روی عرایض فدوی مشغول تأمل اند ،برادر فردا!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از یک پروندۀ فساد ۸۰ میلیارد تومانی در ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور پرده برداشت. اما، به دلیل ناچیز دانستن مبلغ فساد بررسی آن را از دستور کار خارج کرد .

مهدی (عج)موسوی(ع) نژاد، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی/ http://fa.rfi.fr

 

تحشیه ی فدوی: خب راست می گوید بنده ی خدا؛ این مبلغ جزئی این روزها،در حد پول تو جیبی حتا یکی از آقازادگان نیست،جلوی یک بچه ی مکتبی هم که بگذارید،قهر می کند!

 

--------------------------------------------------

 

آیا ایرانی‌ها موج بعدی پناه‌جویی خواهند بود؟ / ایران وایر- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: نخیر،ایرانیان، موج قبلی پناه جوئی بودند،لکن جهان ملتفت نشد،برادر ایران وایر!

 

--------------------

 

روحانی تافته جدابافته نظام است/ جای آقایان روی سر ملت، ولی اجازه بدهند مردم انتخاب کنند / آنا- محمد(ص)رضا(ع) خاتمی

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند که فدوی مراتب را به آگاهی ملت زخمی و شل و پل رساند؛ قدری متغیر شد و گفت جای آقایان روی یک جای دیگر ملت است،برادر محمد(ص)رضا(ع) خاتمی !

 

-------------------------------------------------

 

آنگولا در اقدامی عجیب دین اسلام را ممنوع اعلام کرده و تمامی مساجد در این کشور را تعطیل کرد . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: ایکاش ما هم یک آنگولائی بودیم!-  امام خمینی(ل)

 

----------------------------------------------

 

ایران برای حل بحران سوریه 'طرحی به بشار اسد ارائه کرده است !/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: از مصادیق بارز دفع فاسد به افسَد!

 

------------------------------------------------

 

 دولت ایران از ایرانیان مقیم خارج دعوت کرده 'بیشتر به کشورشان تردد کنند ' / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: نه ،صرف شده است،ممنون،برادر حسن(ع) قشقاوی!

 

---------------------------------------------

 

کشف ۳۰ سکه طلا از مهدی هاشمی در زندان/ سخنگوی قوه قضائیه –دیگربان

 

تحشیه ی فدوی: لابد انتظار داشتید 30 تنُ باشد!

 

  ----------------------------

 

از پذیرش توافقنامه وین از سوی ایران شگفت‌زده‌ام / دیگربان

 در توافق‌نامه هسته‌ای وین «تعهدات سنگینی» داده است ./ محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی٬ دبیر ستاد حقوق بشر !قوه قضائیه

 

تحشیه ی فدوی: یک غلط داشتید،19 می گیرید!؛ دُرستِ آن " تلفات سنگین" است،نه «تعهدات سنگین» برادر محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی!

 

----------------------------------------

 

چرا آلمانی‌ها با ساعات کاری کمتر بهره‌وری بالاتری دارند؟ . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: برای اینکه رمضان و شهادت و وفات و از این قبیل ندارند،اینهم دیگر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر پارسینه؟!

 

 -------------------------------------------------------------------

 

گروه دولت اسلامی موسوم به داعش با مسیحی‌های شهر «القریتین» در حومه حمص، «عقد ذمه» امضا کرد که بر اساس آن، ساکنان این منطقه مجبور به پرداخت جزیه به این گروه شبه‌نظامی می‌شوند . / العربیه

 

فدوی به سهم خود از برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) * سپاسگزار است که از ذبح اسلامی مسیحیان صرف نظر فرمود

 

-----------------------------

 

*در مقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

 

------------

 

سن اعتیاد دختران به 13 سال رسید/ مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری

 

فدوی مراتب را بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری(ضپ) * و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش،تبریک و تهنیت عرض کرده،توفیق برادران کثرالله امثالهم،در امحاء ملک و ملت،! در معیت  الله عز اسمه،آرزو می کند

 

----------------------------------------------

 

مرگ کودک سوری جهان را تکان داد / آخرین نیوز

 

 تحشیه ی فدوی:البته منهای مقام معظم رهبری(ضپ)* را، که عامل بلا واسطه ی این فاجعه است،نه !

 

---------------------------------------------

 

 * (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

بازیکن سابق رئال مسلمان شد/ 55 آنلاین

بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال آرسنال و رئال‌مادرید و کاپیتان تیم ملی توگو به دین اسلام روی آورد .

 

 تحشیه ی فدوی: آخر همینطوی که نمی شود؛ گذشت آن زمانی که کسی همینطور- بی هیچ آدابی و ترتیبی- مسلمان میشد، اکنون باید روشن کند که کدام اسلام،که همه شان البته عزیزند را،برگزیده است؟ ! مثلاً :،اسلام آمریکائی ،انگلیسی - طالبان- بوکو حرام- داعش و البته حکومت اسلامی  درونمرزی(جمهوری اسلامی – م) که پاکنویس آنهاست !

 

=======================================================

 

 

قیصرانه ها

 

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند که ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! :

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

ولایتی: هیچ کس مانند بشار اسد نمی تواند سوریه را از این وضعیت نجات دهد !/ رادیو فردا

 

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------

 

حفظ چارچوب نظام اسلامی در کشور می‌تواند نظام خوبی را برای مردم به رقم بگذارد.!/ دیگربان- حیدر مصلحی٬ وزیر سابق اطلاعات

 

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-------------------------------------

 

رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه می گوید که وجود سوسک های زیاد در کاخ ریاست جمهوری قدیمی باعث شد تا کاخ ریاست جمهوری جدید مشرف بر آنکارا پایتخت ترکیه را بسازد . ! *

 

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

----------------------------------------------

 

*کاخ ریاست جمهوری جدید که با هزینه 615 میلیون دلاری ساخته شد، باعث انتقادهای فراوان اپوزیسیون ترکیه از اردوغان شد. آن ها می گویند که ساختن این کاخ هدر دادن اموال عمومی بود و تنها برای ارضای احساس سلطه جویانه اردوغان ساخته شده است/ .  العربيه

 

------------------------------------------------------------------------

 

ایران برای حل بحران سوریه 'طرحی به بشار اسد ارائه کرده است!/ حسین(ع) امیرعبداللهیان، معاون وزیر خارجه ی بیت

 

---------------------------------------------

 

سایت «یمنی پرس» با انتشار یک عکس، نوشت: یهودیان افراطی با پوشیدن لباس سیاه داعش و حمل پرچم آن، حمایت و خشنودی خود را از جنایات این گروهک علیه مسلمانان نشان می‌دهند. /آخرین نیوز

 

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------------------------

 

پارسینه:حجت الاسلام محمدرضا زائری از فعالان فرهنگی در نامه ای به وزیر اطلاعات خواهان تامین امنیت خود شد.

 

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

------------------------------------------

 

هیئت طالبان 'با مقامات امنیتی در ایران دیدار کرد ' / بی بی سی  - تیتر

 

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

تسنیم گزارش داده که "هیئت سیاسی طالبان افغانستان در سفر به تهران با مقامات امنیتی جمهوری اسلامی ایران دیدار و پیرامون مسائل منطقه‌ای به‌ویژه مسائل جهان اسلام و همچنین مسائل مربوط به مهاجرین به بحث و تبادل نظر پرداختند ." !

 

-----------------------------------------------

 

مدافع کانادایی حرم حضرت زینب (س) ! / آخرین نیوز*

 

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

---------------------------------------------------------

 

« * ادامه ی خبر:

حمزه علی یاسین» در تاریخ هفتم بهمن ماه سال 1372 (27 ژانویه 1994) در خانواده‌ای لبنانی الاصل در شهر «مونترآل» کانادا چشم به جهان گشود .

وی پس از آن که حرم ها و اماکن مقدس شیعی در کشور سوریه مورد تهدید گروه های تروریستی ـ تکفیری قرار گرفت؛ به عنوان مدافع حرم عازم این کشور شد .

این جوان کانادایی لبنانی الاصل سرانجام در روز جمعه سوم مرداد 1393 (25 جولای 2014) به مقام رفیع شهادت نایل آمد.(ابنا)

 

----------------------------------------------------------------

 

انتشار تصاویری از یک ستاره هالیوودی که قرآن در دست دارد در رسانه های غربی خبرساز شد . / تیک

شایان ذکر است این بازیگر سرشناس و ٢٨ ساله آمریکایی در حال حاضر طبق رأی یک دادگاه در حال گذراندن محکومیت خدمات عام المنفعه در یک مرکز خدمات اجتماعی در بروکلین است. وی به دلیل مصرف الکل و مواد مخدر در حین رانندگی محکوم شده است. پیش از این تعداد دیگری از هنرمندان و ورزشکاران غربی که گرفتار مظاهر پر زرق و برق اما فاسد جوامع خود شده بودند نیز به قرآن کریم و معنویت اسلام پناه آورده اند . !

 

عکسا میگیره قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 

 

 

 

 

==============================================

 

 

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

فخر‌الساعه جانباز 70 درصد انقلاب : در بخش مسابقات جهانی کشتی یکی از کشتی‌گیران ما که کشتی خود را به رقیب خود واگذار کرد اجازه داد داور زن مسابقه دست او را به علامت شکست بگیرد .! در اینجا خطاب من به مسئولان کشتی کشور است. آن‌ها نباید اجازه دهند یک کشتی‌گیر به چنین امر خلاف شرعی مجبور شود. یک مسابقه کشتی جواز انجام عمل حرام نمی‌شود .

 

فدوی :مراتب با قید 72 فوریت، بمنظور اطلاع و اقدام لازم و عاجل، در اوقات شرعی به مسؤلان ذیربط شدیداً ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،گوش برادر فخرالساعه کرَ،بروید خدا را شکر کنید که آن ضعیفه ی سجادیه  ی خاج پرست لعنة الله علیه،فقط  به گرفتن دست کشتی گیر ما اکتفا فرمود، اگر جای دیگرش را می گرفت،پاسخ برادر جانباز که هیچ،جواب حضرت آقا(ضپ)* را چه می دادیم؟!. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی مادر مرده را ،اینطور سنگ روی یخ کردید،برادرابن الوقت!

 

--------------------------------------------------------------

* (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

9708---0911: روزنامه‌ها نوشته بودند کشور مالزی برای زنان بدحجاب مجازات تعیین کرده است. چرا در کشور اسلامی ما برخی از مسئولین نسبت به موضوع عفاف و حجاب در جامعه تا این حد بی‌تفاوت شده‌اند به طوری که رعایت یا عدم رعایت حجاب در جامعه برای آنان علی‌السویه شده است.

 

فدوی: مراتب در مجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س – ص - عج و ...) بسیار خشمگین شده مراجعه فوری به متخصص چشم و گوش تجویز فرمودند ! فدوی با  قید احتیاط  قدری اظهار بیضه کرد و سبب را جویا شد .در پاسخ افزودند : بسمه تعالی - این برادر یا کور است یا کر، و یا هردو!چرا که در غیراینصورت می توانست ببیند که ما بعون الله ،تاکنون از هیچ کوششی در آزار بانوان مکرمه، از تیغ کشیدن بر سر و صورت و یا اسید پاشی و حتا جرائم نقدی دریغ نفرموده  و نخواهیم فرمود،برادر فدوی!.. خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید،برادر9708---0911!

 

---------------------------------------

 

جانبازجنگ  تحمیلی: در پاسداشت فداکاری آن بانوی بزرگ اسلام که همه هستی و ثروت خود را برای یاری دین مبین اسلام و همراهی با پیامبر اکرم(ص) هزینه کرد شایسته است که دولتمردان ما افتخار آن را داشته باشند که نام مبارک ام‌المومنین حضرت خدیجه کبری(س) در پول رایج کشور طراحی و چاپ و ضرب سکه نمایند تا بلکه بعد از 90 سال از تخریب بارگاه آن حضرت توسط وهابیون ملعون که به مرور زمان هر آثار و نشانی از صدر اسلام را از بین برده‌اند جبران مافات شود.

 

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله و با قید 72 فوریت،بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س – ص - عج و ...) گفتند سند ششدانگ مملکت را ،دیریست که بقول عوام already بنام امام زمان(عج)فرموده اند ،دیگر سر جزئیات، چانه نزنید،برادر جانباز!

 

---------

 

دکتر سجادی : چون دکتر هستم مدتی را در آمریکا زندگی کرده‌ام و از نزدیک ظلم و جنایت نظام آمریکا در حق سیاه‌پوستان را مشاهده کرده‌ام به همین دلیل محتوی یادداشت کیهان در خصوص زیرپاگذاشتن حقوق سیاه‌پوستان را کاملا تأیید می‌کنم.

 

فدوی : مقدمتاً و پیش از بجریان انداختن عریضه ،از روی دلسوزی و ارادتی که به حاج آقا ابوی رضی الله عنه دارد، بعنوان راهنمائی عرض می کند که عریضه ی شما مبالغ هنگفتی ضعف تألیف دارد. نخست اینکه صدها نفر که علی غم میل باطنی،از وطن اسلامی خود گریخته و به  کژدم غربت ملتجی شده  اند، با آنکه دکتر نیستند، ولی در آمریکا زندگی می کنند،! فلذا علت زندگی شما در حوزه ی استحفاظی شیطان بزرگ،باید چیزی بیش از دکتری باشد ، برادر دکتر! و دیگر اینکه ،آن چند هزار نفری را که برادرن در سال  67 با یک قیام و قعود از دم تیغ گذراندند،حتا سیاه پوست هم نبودند، برادر دکتر! واما در پیوند با عریضه ی شما می افزاید که فدوی عین مهملات مؤمنانه ی شما را، به شرف عرض مقام معظم رهبری ممالک محروسه ی امریک،برادر حسین(ع) باراک اوباما رساند، در پاسخ بعدالتحیه و السلام وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)با تغیر دمکراتیکی فرمودند: بسمه تعالی- مگر روشندلی و نمی بینی که من سیاهپوست رئیس جمهورم(و نه گماشته - م) و بی دخالت امام زمان(عج) کشور را اداره می کنم،برادر فدوی؟! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سر کار گذاشتید، راستی، شما از سادات جلیل القدر آل ساندیس، رضوان الله علیهم اجمعین هستید،  برادر دکتر!

 

 --------------

 

2581---0910 :   چه لزومی دارد که یک خانم جوان در محیطی مشغول به کار می‌شود که 7-8 جوان مجرد در کنار او مشغول به کار و طی 7-8 ساعت کار دائم در ارتباط و گفت‌ و شنودند؟

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت ابتلا  شدید  به لرزش قهرمانانه دولا دولا راه می رفتند، به استحضاررسید؛مبالغ هنگفتی متغیر شده و در پاسخ ،و بمنظور اینکه نه سیخ بسوزد و نه کباب،دستور فرمودند که آن جوانان نابکار را مرخصی بفرستند به سوریه یا یمن!،برادر 2581---0910 !

 

---------

 

4958---0916 : برای کمک‌رسانی به مردم مظلوم یمن باید همه بسیج بشویم و هر کس هر کاری که می‌تواند انجام بدهد تا در روز قیامت نزد رسول خدا سرافکنده نباشیم. درخواست ما این است که مراجع عظام تقلید اجازه مصرف فطریه و سهم امام برای این کار را صادر بفرمایند.

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش، ودر فاصله ی دو قیلوله ،و پس از ورزش سنگین دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم مبارک،بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. ، در پاسخ بعدالتحیه و السلام وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)فرمودند در اینحالت چراغی که به مسجد رواست،به خانه شدیداً حرام است، برادر 4958---0916 !

 

--------------------------------------

 

3119---0914 : جانباز شیمیایی از گلپایگان هستم در محله‌ای که زندگی می‌کنم به نام شهدای مظلوم غواص عملیات کربلای 4 برای خانواده‌های ساکن محله کلاس قرآن برپا کرده‌ام و عرضم به مسئولین این است که در مقابل دشمنان مقاوم باشند. شهدا در جنگ پرپر شدند که تسلیم بیگانگان نشویم.

فدوی از بکار انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد، لکن پیش از آن لازمست که با هر فلاکتی هم که شده،ربط بین «گودرز» و « شقایق» (جمع شقیقه - م)را در عریضه شما پیدا کند

-----------------

5305--- 0918 :اگر از دید برخی‌ها شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدا و شعار مرگ بر آمریکا دادن، کاسبی باشد، با این حساب تمام مردم در تمام راهپیمایی‌‌های طول سال مثل 22 بهمن یا روز قدس که حضور پیدا می‌کنند کاسبی می‌کنند…

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

 

---------

 

3104---0912 : اگر شرکت مردم در مراسم تشییع شهدای غواص و سردادن شعار مرگ بر آمریکا استفاده سیاسی از مقدسات است، پس استفاده آقای رئیس‌جمهور از صلح امام حسن(ع) برای کوتاه آمدن در مقابل آمریکا چه نام دارد؟

 

فدوی: والله برادر 3104---0912  بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آآآآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،بقول آن بزرگوار، «چون نیک بنگری،همه تزویر می کنند» !

 

-------

 

بهمنی : صوت خطبه‌های نمازجمعه مصلی امام خمینی(ره) تهران بسیار نامفهوم بود و صدها نفر مثل بنده که در شرق جایگاه نشسته بودند، سخنان آیت‌الله موحدی را اصلا نشنیدند.

 

فدوی: والله برادر بهمنی  بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آآآآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،فدوی هم که آنجا بود،فیضی نبرد زیرا خر و پف بغل دستی ،او را از خواب پراند!

 

--------

 

* 883—0916 :آیا آن کلید وعده داده شده فقط در گران کردن مایحتاج مردم مثل بنزین، گاز، گازوئیل، آب، برق، نان و... کاربرد دارد؟ و در بقیه موارد مثل رفع و کاهش بیکاری و اشتغال، کاهش تورم و... کارایی ندارد؟!

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند فرمود کلید همان کلید است،لکن رندان قفل ها را عوض کرده اند،برادر883—0916!

---------------

حسینی از مشهد: شرکت مخابرات خراسان رضوی بدون صدور قبض و اطلاع رسانی از طریق پیامک اقدام به قطع تلفن ثابت اینجانب نموده است. درخواست رسیدگی دارم.

فدوی بدلائل مکتبی، که عدم دخالت در امور آن امام همام(ع)باشد، روی این عریضه اقدامی ندارد.به خود آنحضرت(ع) مراجعه کنید،برادر حسین(ع)ی!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 سپتامبر المُجعّد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

September 7th, 2015

 

تازه ترین برگ پرونده ی معظم له 

       

فدوی می داند و لجباز هم نبوده و نیست و البته نیزمی پذیرد که تا اندکی پیش از این،که علمای خاج پرست ،بقول عوام GPS ،پدیده ای که مهملات چند صد ساله ی علمای خودمان به گرد آن نیز نمی رسد را اختراع کنند ،پیدا کردن آدرس، از مصائب عظما بود لکن اکنون و  با استفاده از اختراع علمای خاج پرست لعنة الله علیهم اجمعین، هر آدرسی را می شود به طُرفة العینی، پیدا کرد، حتا اگر مانند مقام معظم رهبری(ضپ)*در هفت سوراخ قایم شده باشد !، فلذا " جهانیانی که خشم شان " از خبری که در پی می آید،"برانگیخته شده" است را به آدرس معظم له،که با سرازیر کردن بیش از سه دهه تسلیحات نظامی و مالی ،عامل صدها فقره از این دست جنایات بوده است،خدمت جهانیان معرفی می کند؛ حال جهانیان اگر می خواهند طبق معمول ، خودشان را دنبال نخود سیاه بفرستند، خود دانند! :

 

قایقی در آب‌های ترکیه غرق شد، دست‌کم ۱۲ سوری که می‌خواستند خود را به یونان برسانند غرق شدند .اما تصویر یکی از این قربانیان، پسربچه‌ای که با صورت روی ساحل افتاده، خشم جهانیان را از هزینه انسانی بحران پناهجویان در اروپا برانگیخته است . / بی بی سی

 

 

جسد کودک پناهنده سوری در ساحل ترکیه+عکس

 

 

زیاده  آدرسی نیست

----------------------------------------------------------------

 

* (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

=====================================

 

 

Breaking News!         

 

 

جهانِ گذران،مدام در حال تغییر است و محتویات آن نیز!  از آن جمله است برخی امثال سائر که بسامدشان در ادبیات شفاهی در حدی بوده است که به زبانزد های مستقل تبدیل شوند؛برخی از همین زبانزدها اما در گذر زمان،کارشان از تغییر گذشته و فی الواقع،بکلی منتفی شده اند! از آن جمله است :

 

بیت

خدارا را بر آن بنده بخشایش است

که خلق از وجودش در آسایش است

 

که این زبانزد ،توسط حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)(1) بشرح زیر بقول عوام

Upgrade شده است :

بیت

خدارا را برآن بنده بخشایش است

که دائم پی ِ سلبِ  آسایش است !

 

و اما این روزها،مصادف بود با بازگشائی سفارت sister الیزابت در ایران اسلامی ؛فلذا احوط آنست که خوانندگان محترم ضدانقلاب،برای دستگرمی، به فقراتی از نظرات مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،که علیرغم  نسبت سببی با انگلیس، شیهه کشان با بازگشائی آن سفارت نابکار مخالفت کرده اند،نگاه کنند:

 

* هم‌زمان با بازگشایی سفارت پیراستعمار، شاهد تاسیس حزب موسوم به اتحاد ملت ایران متشکل از انواع و اقسام عناصر فتنه‌گر هستیم. حالا پیدا کنید پرتقال‌فروش را !

*
با بازگشایی مجدد جاسوس‌خانه انگلیس خبیث به‌عنوان پایگاه پشتیبانی رسانه‌های زنجیره‌ای و عوامل فتنه در داخل کشور باید شاهد تشدید اختلافات داخلی، تهمت، رذالت، نفاق و دورویی، فتنه و... بود. ذات این دولت بدذات مانند بیماری واگیرداری است که حضورش در کشور باعث تسری بیماری به جامعه خواهد بود. از هم‌اکنون سبک و سیاق پایگاه دشمن در مطبوعات در ترویج زندگی غربی به عیان نمایان است .
شهیدی و علیمردانی


* بازگشایی سفارت انگلیس در تهران این معنا را می‌دهد که فعالیت جاسوسی انگلیس منسجم‌تر و فشرده‌تر می‌شود! در آن شرایط آیا تضمینی برای حفظ امنیت مراکز هسته‌ای و صنایع دفاعی و دیگر مراکز حساس وجود دارد؟ هر چند مراکز و نهادهای امنیتی- اطلاعاتی تمهیدات لازم را فراهم نموده‌اند، اما انگلیس انگلیس است. روباه مکار و پیر استعمار را نباید دست کم گرفت . / یک شهروند


* خبر آمد که قرار است سفارت روباه پیر یعنی انگلیس خبیث در تهران بازگشایی شود. گویا اکنون که بوی انتخابات 94 مجلس و خبرگان به مشام این خبیث‌ها خورده برای توطئه و نفاق و تفرقه و بهره‌برداری سیاسی قصد دارند پای خود را به کشورمان باز کنند. باید با مراقبت و هوشیاری مانع هر نوع توطئه و خیانت آنها مثل آنچه در سال 88 انجام دادند، شویم .   / دو شهروند


*
سفارت‌های کانادا و انگلستان همان سفارت آمریکا هستند چرا که این دو کشور در طول این سی و شش سال همان کارهای آمریکایی‌ها را دنبال کرده‌اند و می‌کنند. راستی مگر قطع ارتباط با انگلیس مصوب مجلس نبود دولتی‌ها به اجازه چه کسی می‌خواهند به چنین چیزی تن بدهند؟/ دو شهروند

ای کاش دولت اجازه می‌داد اعتراض خود به بازگشایی سفارت روباه پیر در کشور را به صورت علنی مطرح می‌کردیم .    / یک شهروند

 

پیاده نظام برادرحسین(ع)شریعتمداری- که سر بریده می دارد دوست - ا لبته  راه بجائی نبُرد و سفارت فخیمه ی انگلیس،علیرغم عرّ وتیز شان بشرح زیر، شرف افتتاح یافت :

 

(تصاویر) بازگشایی سفارت انگلیس در تهران

 

(تصاویر) بازگشایی سفارت انگلیس در تهران

 

 

و معانقه مشابه با روباه پیردر لندن :

 

 

  بازگشایی سفارت ایران در انگلیس

 

باری - ،گوش فدویِ مؤمن و معتقد و پیروی خط مالروی امام(ل) (2) ،پس از دریافت سیلی ستاره دار بالا از استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین،،به فقره ی دوم سیلی نیز بشرح زیر چندان آشنا شد که پنداشت که این دفعه دیگر درایران سابق،معاذ الله، دوباره انقلاب شده است !:

 

آگهی افتتاح سفارت ایران در اسراییل ! / العربیه- تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

روز دوشنبه 24 اوت یک بیلبورد در شهر تل آویو، در کشور اسراییل، خبر از افتتاح سفارت ایران در این کشور در آینده نزدیک می‌دهد ! در این بیلبورد که به زبان عبری نوشته شده، ضمن نمایش پرچم دو کشور ایران و اسراییل آمده است: "به زودی در این مکان سفارت ایران در اسراییل افتتاح می شود. برای اطلاع بیشتر با شماره زیر تماس بگیرد ." !

 

سند مصور منگوله دار1 :

 

https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/q84/p720x720/11902231_918589511545205_4236104954884888135_n.jpg?oh=8d3ff2c48eecb6b90fb333eb73969059&oe=56784B90

 

 

پیش از این اما :

 

روزنامه اسرائیلی «ها آرتز» در نسخته انگلیسی اش، در ماه ژوئیه گذشته، عکسی از شماری از هنرمندان و فعالان جامعه مدنی اسرائیل منتشر کرده بود که پرچم «جمهوری اسلامی ایران» را در دست گرفته اند!. آنها به این روزنامه گفته اند که قصد افتتاح سفارتی برای ایران در اسرائیل دارند! . / همانجا

 

سند مصور منگوله دار2  :

 

 

http://vid.alarabiya.net/images/2015/08/24/d7511ca6-c271-4f40-bd50-23b5eaf926d0/d7511ca6-c271-4f40-bd50-23b5eaf926d0_4x3_690x515.png

 

 

خب ،نقطه سرِ سطر- یعنی، باز گشت به تغییر ماهیت و محتوای برخی زبانزدها و اینکه پیش از اینها،مثلاً هنگامی که می گفتیم : " جسته ایم ما،یافت می نشود"،منظورمان براستی همان بود!؛ که این زبانزد نیز، با مروربند پایانی همان خبر که در پی می آید ،بکلی دگرگون و به وجه زیر تغییر شکل و محتوا داده است :

 

جُسته ایم ما یافت"همی شود"!

و سبب نیز آنست که  دوستان "جنبه های مثبتی" درحکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)یافته اند! و لابد،"فرض محال، محال نیست"! فدوی قاصم الجبارين را گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پُرستات مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که عبارت طیبت آمیز «جنبه های مثبت در جمهوری اسلامی ایران»!  ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود جنس است !؛ملاحظه کنید  :


روزنامه اسرائیلی نوشته است که هدف از این اقدام، نزدیک کردن میان دو کشور است؛ با تاکید بر آن چه «جنبه های مثبت در جمهوری اسلامی ایران» نامیده اند و همچنین «تصحیح تصویر منفی ترسیم شده توسط رسانه های اسرائیلی از نظام ایران » ! . *

 

بر این پایه، فدوی نباید متوهّم شود؟

 

زیاده حیرتی نیست ...

پی نوشتها

 

-----------------------------

 

(1) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) (ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی ،و مخفف لعنة الله علیه است

* بقول عوام additional info   : فعالان اسراییلی گفته اند که یک «سفارتخانه نمادین» برای ایران برپا خواهند کرد که در آن آثار هنرمندان ایرانی را به نمایش خواهند گذاشت و مکانی برای میزبانی از اسرائیلی ها و ارائه غذاهای ایرانی نیز در آن، خواهند گنجاند. آن ها گفته اند که پرچم های رسمی ایران را در اماکن مختلفی از اسرائیل، برافراشته خواهند کرد .

 

===========================================================

 

جاخالی

 

 

از آنجا که :

بیت

اروپائی بدان گردن فرازی

نداند راه و رسم "هسته بازی" ،

 

فلذا احوط آنست که خوانندگان محترم ضد انقلاب ، دندان(اگر هنوز دارند) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اند) بگذارند، و خبر زیر را هم بهر ذلت قهرمانانه ای هم که شده ،نگاه کنند:

 

اطلاعیه روابط عمومی دفتر رهبری درباره مواضع رهبر انقلاب در مسائل هسته‌ای

بسم الله الرحمن الرحیم
با توجه به انعکاس مطالبی در خصوص دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرهای مقام معظم رهبری مدظله‌العالی نسبت به جمع‌بندی مسائل هسته‌ای در فضای رسانه‌ای و مجازی کشور، به این وسیله رسماً اعلام می‌گردد: مواضع معظم‌له در رابطه با این موضوع، صریح، شفاف و بدون تأویل در سخنرانی‌ها و فرمایشات ماه‌های اخیرشان، خصوصاً در روز بیستم فروردین، دیدار دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع)، دیدار کارگزاران نظام در ماه مبارک رمضان، و روز عید سعید فطر اعلام شده و در اختیار همگان قرار دارد. لذا انتساب هر مطلبی که خارج از این چارچوب باشد، فاقد اعتبار است .
روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری
۱۰ شهریور

 

در پاسخ عرض می کند ،والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،از نظر ملت(نه امت- م)خود معظم له، بکلی  فاقد اعتبار است، فلذا تکلیف فرمایشات شان نیز معلوم!، لطفاً افشا نفرمایید که فدوی از ترس جان ناقابل،تکذیب می کند،برادر روابط عمومی !

 

==============================================

 

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

همه مسئول و موظفیم تا نقشه دشمن را بشناسیم و به مقابله با آن برخیزیم بسیاری از مسئولین متأسفانه از نقشه راه دشمن و نفوذ آن بی‌خبرند و فقط رهبرمعظم انقلاب با این همه مشغله‌ای که دارند، کشورهای متخاصم را رصد و چون دیده‌بانی امین نقشه دشمن را برای مسئولین کشور ترسیم می‌نمایند .

 

فدوی: آخر این چه فرمایش مهملی ست؟ چشم تان را بگیرد که برادران هر کار که می کنند،بنظرتان نمی آید.فی المثل، شما همین واژه ی مرکب " نقشه ی را ه" را از مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد کش رفته اید،آنگاه که آن معجزه ی هزاره ی سوم،با صرف هزینه ی سنگین از بیت المال، اقدام به تهیه ی" نقشه ی را ه" حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له لفداء(عج) فرمود حال از ای نکته می گذریم که  حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج)،بلائل امنیتی،تغییر مسیر داد، و تمام نقشه های چهار رنگ و مرغوب چاپ شده ،ماند روی دست ملت یک لا قبا ، برادر 0601-0914 !


---------------------------------------------

 

حیدری : امام راحل(ره) 33 سال پیش که در جهاد اصغر بودیم فرمود: الان چه وقت تعطیلی مجلس است. حال که در جهاد اکبر قرار داریم بالطبع دیگر نباید اصلا تعطیلی مجلس داشته باشیم چه رسد به اینکه یک ماه قبل بود که مجلس به تعطیلی رفت و حال تعطیلی دوم را سپری می‌کند !

 

 فدوی: والله برادر حیدری بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،حال که ضدانقلاب خوابست عرض می کند،" مجلس به تعطیلی " نرفته ،بلکه به کُما رفته است!، مجلس مذکور جوری بقول عوام دیزاین شده است که بین تعطیلی و کُما،تفاوت چندانی هم ندارد و حتا اگر از تعطیلی یا کُما هم در نیآید،توفیری نمی کند، برادر حیدری!


----------------------------------------------

 

6127---0912 : آقای رفسنجانی اخیرا در جمعی گفته دولت هشت سال گذشته مثل مرض هاری بود. اولا چنین قضاوتی در خصوص هشت سال دستگاه اجرایی کشور نشانه ‌تقوا نیست ثانیا با این حساب اگر کسی پیدا شود و بگوید دولت فعلی هم هر چه امتیاز بوده به دشمنان داده است و اگر آن دولت دولت هاری بوده این دولت دولت خواری است، چه خواهید گفت؟

 

فدوی : خواهد فرمود که قافیه را رعایت کرده اند،برادر 6127---0912!

 

------------------------

فرجی: از رئیس جمهور محترم درخواست می‌شود چند مجتهد به راه‌آهن جمهوری اسلامی اعزام نمایند تا به فریضه امر به معروف و نهی از منکر بپردازند چرا که هرگاه خواستیم به این فریضه عمل کنیم گفتند رئيس جمهور گفته این کار هر کسی نیست باید مجتهد باشید!!

 

فدوی:خدا مرگت دهد،نصرت چه لوسی!

 

-------

 

9458---0912: راه روستای رینه رود الموت شرقی از توابع قزوین با گذشت 36سال از انقلاب درست نشده در ضمن از داشتن برق هم محروم هستیم. لطفا مشکل روستائیان این روستا را منعکس کنید بلکه فکری بشود.

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فریاد فرمودند:  بسمه تعالی- خفه!..مگر فرمایش حضرت امام(ل) را فراموش کردید که فرمود : هی نگویید انقلاب برای شما چکار کرد،بگویید شما انقلاب چکار کردید؟ منظور معظم له این بود که شما سوریه رفتید؟ لبنان و غزه چطور؟ آنجا چند کیلو متر جاده و پارک ساختید؟چندتن مهمات جابجا کردید؟ آخر درب دیزی ولایت باز است،حیای گربه اسلامی کجا می رود؟ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، درانداختید،برادر9458---0912!

 

---------

 

9745---0913: این فرهنگ ایثار و خون و مقاومت است که به ملت و ایران عزت و عظمت بخشیده نه برگزاری چند کنسرت موسیقی و حضور زنان در ورزشگاه‌ها، کاروان شهدا آمدند تا ما را از خواب غفلت بیدار سازند.

 

فدوی :پوزش می طلبد، این عریضه متعلق به" ستون کلمات حمار"است که اشتباها در اینجا نقل شد!

 

------

 

4725---0919 : اگر بنا به قول آقای هاشمی فشار تحریم‌ها پدر مردم را در آورده آیا غیر از این است که عامل این تحریم‌ها فتنه‌گران مورد حمایت ایشان در سال 88 بودند. پس چرا در این مورد ورود پیدا نمی‌کنند .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی،و  پس از صرف چندین دست چلوکباب  سلطانی با کوبیده ی اضافه،به انضمام سرشیر و دوغ و عسل و توابع،و در حالتی که مشغول کُرنش قهرمانانه بودند،آگاهی ریاست محترم تشخیص مصلحت نظام رسید، در پاسخ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت فرمودند: والله برادر فدوی ،بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان  باشد،ضدانقلاب نشنود، ایشان عزم شان را شدیداً جزم کرده بودند که در آن مورد " ورود " کنند،لکن مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته ، پیشدستی فرموده و یکباره،" دخول" فرمودند،برادر فدوی،ایشان بی تقصیر است!

 

---------------------

 

احمدزاده از تهران :  از قول یک راننده تاکسی بی‌سواد خطاب به آقای رئیس‌جمهور حقوق‌دان بنویسید این چه استدلالی است که گفته‌اند چون 120 کشور جهان پروتکل الحاقی را پذیرفته‌اند ما هم می‌پذیریم اگر این استدلال درست باشد ما باید با اسرائیل کودک‌کش رابطه داشته باشیم چراکه اکثر کشورهای جهان با این رژیم ارتباط دارند، ما پیرو دینی هستیم که در آن آمده اگر تمام مردم گمراه شدند شما روی ایمان خود بایستید

 

فدوی: چیزی نمانده بود که  فدوی عریضه ی شما را بجریان  بیاندازد،لکن به استناد فرمایش شما، که بالا ترین مدرک تحصیلی شما،بیسوادی ست، معذور است، مدرسه که رفتید، فدوی را خبر کنید،برادر احمد زاده ..

-----------------------------------------------

آن «مردان سیاست» که منفعل هستند حق ندارند از جیب مردم خرج کنند. امام راحل(ره) فرمودند ما امت محرمیم و از حمله نظامی هراس نداریم و امت رمضانیم و از تحریم هراس نداریم. عواقب توافق منافی عزت به عهده کسی است که آن را منعقد کند. ملت هیچ نوع بازرسی از مراکز نظامی چه مدیریت شده و چه بدون مدیریت را نمی‌پذیرد.
نیکنام

 

فدوی :  والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م ) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..

 

 بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود، سالهاست که دست حضرات در جیب ملت است و دیگر چیزی برای هجمه ی آن «مردان سیاست» نمانده است،برادر نیکنام!

 

--------------

به عنوان یک رزمنده و جامانده از عملیات بیت‌المقدس و آزادی خرمشهر به رهبر معظم انقلاب عرض می‌کنم آقاجان؛ «از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن» تا ما جوانان و پیران بسیج مستضعفان جهانی به خود جنایتکاران آمریکایی ثابت کنیم که چقدر بی‌خاصیت و بی‌عرضه‌اند.  یک بار برای همیشه بشریت را از چنگ حکومت سرمایه‌داران صهیونیست آمریکا نجات دهیم.
گل‌محمد نورانی- مهدیشهر

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام فرمود :بسمه تعالی الجانباز یکفیه الاشاره! و افزودند که انگشت اشاره شان شدیداً درد گرفته است آنقدر اشاره کردند،!پس چرا نمی روید که ایشانهم برای حصول به آرزوی دیرینه تان که شهادت باشد، دعا کنند،برادر گل محمد(ص) از مهدی(عج) شهر؟

 

------------

 

811---0911 : از سکوت و انفعال سؤال برانگیز دولت و مسئولان مذاکرات هسته‌ای در مقابل یاوه‌گویی‌های آمریکایی‌ها چنین فهمیده می‌شود که احتمالا در لوزان سوئیس کلاه سر تیم ایران رفته باشد. حداقل در این فرصت باقی مانده اشتباه خود را جبران نمایند و جلوی ضرر را بگیرند.


فدوی: آخر این مهملی ست؟ روی عمامه که نمی شود کلاه گذاشت،برادر811---0911

------------------

9712---0912 :برای این ملتی که پای اصول و ارزش‌های خودش خون داده و 8 سال مقاومت کرده دادن یا ندادن چند لیتر بنزین سهمیه‌ای ماهیانه از سوی دولت ارزش ندارد. ولی ناراحتی ما این است که مسئولین با نحوه اطلاع‌رسانی‌شان شعور مردم را به سخره گرفته و با آن بازی می‌کنند.

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام پوزش خواستند و گفتند  که غیر از شعور، جای دیگری از ملت در دسترس نبود که با آن بازی کنند،برادر9712---0912   !

-----------------------

کارگر شرکت ایران خودرو هستم. چگونه می‌توانم برای نبرد در سوریه اقدام بکنم. چرا برای اعزام افراد داوطلب تمهیداتی در نظر گرفته نمی‌شود.
5248---0912

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه و اعزام شما از طریق بیت حضرت آقا(ضپ) مضایقه ای ندارد،لکن :

بیت

داداش نرو  به سایه

داعش خودش می آیه!

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

5 سپتامبر المفخم  سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*