حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

*.*.*.*.*

 

*.*.*.*.*

 

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد :

* یک تکه از زمان کلیات آثار در شعر مدرن ، به فارسی - ناشر تابان– لس آنجلس

* لبخند ناتمام گزیده ای از شعرهای مدرن(فارسی- انگلیسی)- ناشر شرکت کتاب – لس آنجلس

این کتابها از طریق بخش انتشارات سایت نویسنده  www.hazl.com   و یاشرکت کتاب – لس آنجلس

 قابل تهیه اند

 

شرکت کتاب منتشر می کند :

* تذکرة الاشقیاء - مجموعه ی طنز های سیاسی جلد  اول و دوم 

 

 

 
 

 

 

دوسه کلام حرف اضافی !


* از دوستانی که با ایمیل های مهرآمیز، فدوی و همراهان  او را،در پایگاه اینترنتی "هزل داتکام" www.hazl.com  بطور پیوسته مورد مهر و التفات خود قرار  می دهند،سپاسگزاراست و می کوشد که  هیچ ایمیلی را بی پاسخ نگذارد،حتا با اندکی تأخیر، که ناشی از افزایش حجم فعلگی های فرهنگی ست! ..
* از دوستانی که با سفارش آثار فدوی در بخش انتشارات سایت می کوشند که او  را در ادامه ی راه و نیز فراهم شدن نشر آثار آتی،یاری و حمایت کنند نیز ممنون. لطفاً به این نهضت ادامه دهند ! و نیز مطمئن باشند که " تا ریشه در آبست،امید ثمری هست " !

*  برخی دوستانی که بهر علت ،به سفارش از طریق آنلاین علاقه یا عادت ندارند ،از چگونگی سفارش آثار فدوی به شیوه های دیگر پرسیده بودند.این دسته از دوستان می توانند در صورت تمایل، به بخش تماس سایت مراجعه ، و سفارش مربوطه بانضمام چک و نیز نشانی دقیق و خوانای خود را  به آدرس سایت که در پی نیز می آید،ارسال بفرمایند و نیز توجه داشته باشند که هزینه ی پست،در اروپا،با آمریکا متفاوت است:

 

Taban Publishing

P.O Box 5502

Chatsworth, CA 91313

U.S.A.

 

 - دوستان دیگری که در اروپا و کشورهای اسکاندیناوی هستند،بعلت مشکلات پست و هزینه ی سنگین آن خواستار بقول عوام E Book بودند که در اینمورد نیز فدوی که خودش سوادش را ندارد،لکن  درخواست ایندسته از عزیزان را،برای بررسی و اقدام،به  بخش فنی سایت بقول عوام،forward کرد و نتیجه متعاقباً به استحضار دوستان خواهد رسید...
-  برخی دوستان نیز شدیداً پیشنهاد کرده بودند که برای تأمین بخشی از هزینه های سایت، آگهی  و یا اسپانسر بپذیریم، گرچه قویاً می دانیم که " جسته ایم ما یافت می نشود"،لکن باشد !. اگر از جان گذشته ای خواست از این طریق   "هزل دات کام " را در راه پُر مخافتی که در پیش دارد پشتیبانی کند، می پذیریم و قول می دهیم که مقاومت هم نکنیم ! ..

* برخی سروران نیز فرموده بودند که  در سایت و بویژه در بخش انتشارات آن، گزینه ی پشتیبانی و حمایت مالی را نیز یرای علاقمندان احتمالی لحاظ کنیم. باری- بمنظور اینکه به ایندسته از این  بزرگواران نیز قویا ً ثابت کنیم که این اقدام ، با توجه به شناختی که از هم سرنوشتان گرامی داریم،کاملاً بیفایده است، اطاعت کردیم !

تا درودی دیگر،بدرود ..

 

*.*.*.*.*

August 30th, 2015

 

هشدار  

فدوی که نمی داند،لکن اگر شما خوانندگان محترم ضدانقلاب،می دانید که شهید ارمنی چیست،وی را خبر کنید، که ثواب دارد؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)! حال تا شما معنیِ " شهید ارمنی"* را پیدا می کنید، فدوی خبر مربوطه را که حاکی ست که آش چندان شور شده که آیت الله آشپزباشی هم شاکی شده است، پی می گیرد، می فرماید:

«انداختن عریضه در چاه جمکران نه سند درستی دارد و نه لازم است» / تذکر رهبر انقلاب در دیدار با خانواده شهید ارمنی/ شفقنا *

معلوم می شود که معظم له نیز، از خط مالروی امام(ل) خارج شده است !.. باری گله ی بوفالوها کثرالله امثالهم که برسند،از ایشان هم عبور می کند، از فدوی گفتن!..

زیاده اندرزی نیست..

 

 

-----------------------------

 

* شفقنا- «مسیح در شب قدر»! عنوان کتابی است که انتشارات «صهبا» دی ماه سال گذشته منتشر کرده است و در آن مجموعه‌ی خاطرات و تصاویر دیدارهای رهبر انقلاب با خانواده های شهدای ارمنی و آشوری منتشر شده است .

این کتاب در بخش 25 خود به ماجرای دیدار رهبر انقلاب با خانواده‌ی شهید «آلفرد گبری» در تاریخ 28 بهمن 1389 می پردازد و این دیدار را از زبان «روبرت گبری» برادر شهید روایت می کند . :

«[روبرت گبری:] من خودم عاشق هیئتم، محرم هر شب می روم. تازه جمکران هم رفته ام. وقتی این را به ایشان می گویم اصلا تا اسم جمکران را می شنوند، یک لبخند زیبا می زنند و می گویند؛ جمکران، به به .

می گویم که من نامه نوشته ام و در چاه جمکران انداخته ام . ....

 

============================================================-

 

شامورتی بازی! 

 

برخی خبرها، پیش از آنکه خشم فدوی را برا نگیزند، اسباب انبساط خاطر او می شوند!.نمونه فراوان است لکن بعنوان مستوره  و یا دستگرمی،به فقره ی تازه ای بنقل از برادر بی بی سی نگاه کنید :

 

انتقاد سه مرجع تقلید به سخنان روحانی در جمع فرماندهان پلیس/ بی بی سی- تیتر

 

 و در ادامه ی خبر میمنت اثر بنقل از همان منبع :

 

ناصر مکارم شیرازی، حسین نوری همدانی و لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید ایران، از سخنان حسن روحانی رئیس جمهور در جمع فرماندهان پلیس انتقاد کردند. آقای روحانی وظیفه اصلی پلیس را "اجرای قانون" و نه "اجرای اسلام"دانسته بود . !

 

فدوی از علمای دون پایه،یعنی پیاده نظام برادر حسین(ع) شریعتمداری- که سر بریده می دارد- نیز در فقراتی را همین ارتباط ،برای جوریِ جنس در پی می آورد:

 

سیاسیونی که پلیس کشور را فاقد وظیفه اجرای اسلام می‌خواهند، پاسخ بدهند وقتی پلیس جمهوری اسلامی نسبت به اعتقادات دینی بی‌تفاوت باشد با پلیس آمریکا چه تفاوتی دارد؟
6048---0935

 

 با این اظهاراتی که از آقای رئیس‌جمهور محترم می‌شنویم گویا پلیس کشور باید پاسخگوی مشکلات بی‌کاری، تورم، بی‌آبی و گرانی باشد و از وزارت اقتصاد، نیرو و کشاورزی به اجرا گذاشتن قوانین و شئونات اسلامی در معابر عمومی مطالبه شود !
1395---0917

 

هر سال که می‌گذرد طبق دیدگاه آقای رئیس‌جمهور یکی از دستگاه‌های نظام از حکم اجرای اسلام خارج می‌شود امسال هم نیروی انتظامی شامل چنین تشخیصی شده است. چند سال دیگر از جمهوری اسلامی فقط اسم آن باقی خواهد ماند. یک نفر پاسخ بدهد پس برای چه انقلاب کردیم؟ !
احمدزاده

 

 ملاحظه می کنید که حضرات،چگونه ملت نیمه جان را به روی زمین می کشند ؟ این حتا از نوع خنده دار و رایج ِ اختلاف بین علما! هم نیست،فلذا احوط آنست که  طرفین این دعوای زرگری را بخاطر خودشانهم که شده کنار بگذارند، زیرا اندکی نمی گذرد که نمایندگان محترم حکومت در مجلس،مهملات داهیانه ی مقام معظم رهبری (ضپ) *را بعنوان قانون تصویب، و برای اجرا به رئیس آبدارخانه ی بیت (رئیس جمهور- م)ابلاغ می کنند؛! خودمانیم، آخر این چه شامورتی بازی ست؟!

زیاده جسارت است..

 

------------------------------------------------------------------------

 

* (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست !

 

 

=======================================================

 

دلتنگی

 

یاد باد آن روزگاران یاد باد ! *- منظور فدوی، دوران طلائی حضرت امام(ل) است(1) که هر ُمستبعدی که می فرمود،بقول اهل امروز،شدیداً رسانه ای می شد و روزی نامه های دولتی، صفحات بیشماری را در تبیین مهملات  داهیانه ی آن بزرگوار،شیهه کشان سیاه می فرمودند، حتا اگر چیزی در حد این مهمل تاریخی بود که : جنگ چیز خوبی ست !..

 

باری- این " بدایع و بدعتها و عطا و لقای " (2)حضرت امام(ل) به عنوان مَاترَک،به مقام معظم رهبری اعلی الله تعالی شأنه و اعز انصاره و اعوانه نیز رسیده است که هر از گاهی نکته ی بی بنچاقی فرموده و به فاصله ی اندکی،جراید شریفه ی دارالخرافه،در تبیین آن مهمل ساعاتی را تباه،و اوراقی را سیاه می کنند که آخرین آن تا این لحظه،ماجرای "همدلی و همزبانی " ملت و دولت است که سایه ی یکدیگر را با "آر.پی.جی" می زنند! . بعنوان مستوره، از برادر محمودی که ازعلمای دون پایه ی پیاده نظام بیت در کیهان دارالخرافه بخوانید :

 

این رفتار خداپسندانه سالهاست بین رهبر معظم انقلاب در جریان است !و نتیجه آن جاودانه بودن خط رهبری و انقلاب اسلامی است. مردم انتظار دارند که این شیوه بین مسئولینی که در شعار و حرف، خود را سرباز رهبری می‌دانند به مرحله عمل درآید. ایشان در سخنان حکیمانه 20 فروردین اشاره داشتند خطوط کلی سیاست‌های هسته‌ای  در جلسات خصوصی هم با مسئولین در میان گذارده شده است. با این حال و به رغم موضوعات قابل بحث در بیانیه از نشانه‌های همدلی و همزبانی دولت با مردم می‌تواند اجرای کامل فرامین رهبری در همه امور و از جمله در همین امر باشد. این کار مشکلی نیست اگر از مردم بیاموزند .

 

فدوی نیز بعلت ضیق وقت همینطور سرپائی عرض می کند که  والله برادر محمودی بقو ل سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،این "همدلی و همزبانی" که بباور شما "واژه‌ای نیست که هرکس به ذوق و سلیقه خود تفسیر کند.!" را معظم له،بی ذکر مأخذ،از برادر مولوی،کش رفته است، این دیگر اینهمه گرد و خاک ندارد،برادر محمودی! (3)

زیاده توضیحی نیست

پی نوشتها

 

-------------------------------------------

 

* روزِ وصلِ دوستداران یاد باد / یاد باد! آن روزگاران یاد باد ! - حافظ.

(1) قدری از مصادر بارز باب تفعّل(تأمل/تحمل) مصرف بفرمایید تا عرایض فدوی تمام شود،بعد دشنام مرحمت کنید، خواهر- برادر خواننده!
(2) نام اثر مستقلی از زنده نام مهدی (عج)اخوان ثالث در باره ی نیما

(3) ای بسا هندو و ترک همزبان/ ای بسا دو ترک چون بیگانگان/ پس زبان محرمی خود دیگر است/ همدلی از همزبانی بهتر است/ مولانا

 

============================================================

 

 

حجت الاسلام زرد آلو!    

 

فدوی درمرورخبرها ی جراید شربفه ی دارالخرافه،یکی دوبار به خبری پیرامون یک روحانی رنگی برخورد و ماجراهائی که در باره اش نقل شده بود و از آن میان:

 

مجله مهر : روز پنجشنبه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم برنامه ای تحت عنوان «جشن خاتم» روی آنتن شبکه تهران رفت که حضور یک روحانی با لباس متفاوت از نقاط قابل توجه آن بود. این روحانی با لباس زرد و عبا و عمامه مشکی در برنامه حاضر شده بود. این روحانی ضمن هماهنگ بودن جوراب و کفشش با لباس هایش، ساعت مچی زرد هم به دست بسته بود .

 

 

 

 

فدوی بجهت آشنائی خوانندگان محترم ضد انقلاب با نوع تازه ای از لذت،مبادرت به نقل بقیه ی خبر می کند.باری- منبع خبر بمنظور رمز گشائی، و با تیتر " ماجرای لباس زرد چه بود؟" افزوده است :

 

خادمیان در رابطه با حواشی به وجود آمده در شبکه های اجتماعی می گوید: «دوستانی که من را از نزدیک می شناسند از این لباس تعجب نکردند چون من ۲۰ سال است که منبر و حوزه و دانشگاه می روم و سابقه چنین پوششی را داشته ام. برای تبلیغ دین هم نرم افزار لازم است و هم سخت افزار؛ نرم افزار همان لحن و تبلیغ صحیح است و سخت افزار این ظاهر ماست! که باید به شکلی باشد که هم جاذبه داشته باشد و هم مردم لذت ببرند!. در میان ائمه ما نیز سابقه پوشیدن لباس فاخر وجود داشته است.»

 

 مرور ادامه ی حاکی ست که این حجت الاسلام سیدحسین(ع)خادمیان ما هم یک چیزیش می شود!:

 

«اگر من لباس صورتی یا قرمز به تن داشتم بیشتر جلب توجه نمی کرد؟ قطعا لباس صورتی برای روحانیت جلب توجه بیشتری دارد! ...

 

و در جهت رعایت جناس لفظی هم که شده در ادامه می گوید:

 

اما یادتان باشد من سابقه پوشیدن لباس صورتی در تلویزیون هم دارم! در روز قدس من ۳۵ دقیقه در شبکه جام جم با لباس صورتی در مورد صهیونیست شناسی صحبت کردم ولی آن موقع چرا جنجال نشد؟! پس به نظر می رسد رنگ لباس من موضوع جدیدی نیست و رنگ زرد عادی است.»

 

والله برادر اگر نظر فدوی را خواسته باشید عرض می کند که به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،نعلین زرد موجب تقویت قوه باه است!.از قرار معلوم نعلین زرد  به تنهائی ،کفاف  حجت الاسلام سیدحسین (ع)خادمیان را نمی داده فلذا از جوراب تا ساعت را زرد کرده است،!،این دیگر اینهمه گرد و خاک ندارد!...

بگذریم –بعنوان حسن ختام یا برای تنوع، با رنگ دیگری از آخوند آشنا شوید :

 

خاتمی در برزخ افراطیون اصلاحات؛

گامهای "مرد عبا شکلاتی" برای بازگشت !/ افکار نیوز- تیتر

 

 

 

 

اینهم حجت الاسلام کامبیز خودمان !:

 

 

 

فدوی نیزبمنظور مزید آگاهی خوانندگان محترم ضد انقلاب عرض می کند که آخوند مشکی هم ،که مدتی نایاب بود، رسید!.. از شهرستانها نماینده ی فعال می پذیرد !..

 

 

 

 

زیاده رنگی نیست...

 

==================================================

 

دکترین اسلامی    

 

حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) ) 1 ( تنها چاقوئی ست در جهان،که دسته ی خودش را شدیداً می بُرد! که نمونه هایش را ،خوانندگان محترم ضدانقلاب، بیگمان در این سالهای قربانی، دیده اند(2).مورد تازه تر اگر خواسته باشید، بشرح زیر دم دست است:

 

صدور حکم اعدام برای روحانی متخصص استخاره در قم ! / دویچه وله- تیتر

 

و در ادامه ی خبر آمده است:

 

سخنگوی قوه قضائیه صدور حکم اعدام مجید جعفری‌تبار، روحانی سرشناس شهر قم و همسر وی را تأیید کرده است. از جمله اتهامات این روحانی که به دلیل گرفتن "استخاره‌" شهرت داشته، "ارتباط با اجنه" عنوان شده است . !

 

همانطور که ملاحظه می کنید،حکم صادره  صحبت از اعدام است که از تفریحات سالم در جامعه ی شکوهمند اسلامی ست! اما نکته ی دیگری که توجه فدوی را بخود جلب کرد،آنست که در ادامه ی خبر سخن از اصلاحاتی می رود که در حکم لحاظه شده است که در بادی امر، ذهنیت خواننده ی ساده ای مانند فدوی خوشخیال را بسوئی می برد که گوئی "اصلاحات" مذکور، حکم اعدام را دست کم به حبس ابد(3)  تعدیل کرده است ولی برخلاف تصور،"اصلاحات" کار دست متهم داده و حکم اعدام اش را تأیید کرده است!

 

خبرگزاری‌های تسنیم و فارس به نقل از "یک منبع آگاه" اعلام کردند: «پس از بررسی‌های انجام شده از سوی دادگاه تجدید نظر، حکم بدوی صادر شده [علیه روحانی متخصص استخاره (4)] با اصلاحاتی تأیید شده است !

 

از دیگر شیرینکاریهای برادران در این بقول عوام case  می توان گفت در مورد این متهم روحانی،استفاده از ضمیرهائی چون "نامبرده" بعلت فقدان مرجع، میسر نیست! زیرا برادران از ذکر نام بشرح زیر خودداری فرموده اند:

 

خبرگزاری‌های داخل ایران از نوشتن نام کامل مجید جعفری‌تبار اجتناب کرده‌اند و تنها با بسنده کردن به "م.ج.ت" نوشته‌اند: «در این پرونده به خصوص پس از آن که برای این فرد در دادگاه بدوی حکم صادر شد پرونده به دادگاه تجدید نظر رفت و حالا حکم اعدام وی با اصلاحاتی تأیید شده است

 

بعدالتحریر

 

پنداری فدوی مبالغی از جاده ی انصاف و عدالت خارج،و در باب "اصلاحاتی" که در بالا ذکر خیرش رفت،قدری به برادران سخت گرفته،و رأفت اسلامی ایشان و رقت قلب و احساس شان را نیز،نادیده گرفته است؛فلذا همینجا از این بابت،با خود شدیداً برخورد،و سبب را،از منبع دیگری نقل می کند :

 

مجید جعفری تبار و همسرش فاطمه مناقب، در ماه نوامبر 2014 به اتهام ارتباط با امام زمان و اجنه بازداشت و در دادگاه بدوی ویژه روحانیت به سه بار اعدام محکوم شدند . / العربيه

 

ملاحظه کردید؟ برادران مایه کاری حساب کرده،و دو بار اعدام تخفیف داده اند!

 

 

 

 

آنکه در عکس بالا قایم شده، کلیدالاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی ستغ به عکس زیر نگاه کنید:!

 

 

 

زیاده عرضی نیست

یادداشتها

----------------------

 

(1) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) حضرات آیات شریعتمداری و کاظمینی بروجردی مثلاً

(3) با فرض اینکه برادران عمر نوح(ع)دارند!

(4) مجید جعفری‌تبار از جمله به خاطر استخاره‌هایش شهرت داشت. گستره شهرت این روحانی تا جایی رسیده بوده که در سال‌های گذشته دفتر وی با راه‌اندازی ۱۳۲ خط تلفن به صورت ۲۴ ساعته به سؤالات و درخواست‌های مراجعه‌کنندگان چه ساکن در ایران و چه ایرانیان خارج از کشور پاسخ می‌داد/ دویچه وله

 

================================================

 

اندر خواص تحریم 

 

کیهان دارالخرافه در تیر درشت صفحه ی نخست آورده است : توافق آری اما بهر قیمتی، نه!

فدوی اما هنوز نمی داند که برادران چرا پیرامون ماجراهای شیرین تحریم ها،معرکه گرفته اند؟ و نیز نمی داند که، چه کسی، چه کسی را دنبال نخود سیاه فرستاده است!؟ لکن اگر جای مقام.. و توابع بود،تحریم هائی به اظهار حضرات ،تأثیری در فلاکت ملت همیشه در خاک و خون نداشته و نیزبه شهادت مخبط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد کاغذ پاره هائی بیش نیستند و از همه مهمتر، به فرمایش مهملگونه ی مقام...برای ملت حتا مفید نیز بوده اند،اصلا چرا باید برداشته شوند،هان؟!

 

===============================================

 

رفع خطر       

 

خبری که در پی می آید، فدوی را مقدمتاً نگران کرد :

 

به گزارش نامه نیوز، بعد از گذشت شش ماه از بوسه عبدالرحمن بن­غرمان شهري، سفیر جدید عربستان در ایران بر پیشانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، این بوسه  همچنان مورد توجه  علمای تندرو عربستان است. !

 

فدوی خدا را شکر می کند که برعکس فرودگاه جده،!. "رسیده بود بلائی ، ولی بخیر گذشت " !

 

 

 

 

====================================================

 

وفور نعمت  

 

فدوی نمی داند که دنیای به این کوچکی،مگر به چند فقره حکومت اسلامی(ع- س- ص-عج) نیاز دارد؟! نخستین اش را که حضرت امام(ل)،پس از فرود اضطراری از کره ی ماه به ایران سابق،به مردم ایران و جهان تقدیم فرمود؛ بقیه اش که از طالبان تا بوکو حرام و داعش باشد،واقعاً لازم بود؟

 

زیاده پرسشی نیست

 

===================================================

 

 

تنوّع    

 

...درست می فرمایید،همه اش که نمی شود به مسائلی از جمله جامعه ی شکوهمند شناسی- اُمّت شناسی (مردم شناسی سابق- م) وجانورشناسی پرداخت ،حساب و هندسه هم در این میانه سهمی باید داشته باشد

 

دو بیتی

هندسه آموز که اندازه است

جان جهان جمله بدو تازه است

گر به فن هندسه دانا شوی

بر همه کاری تو توانا شوی (1)

 

 که فدوی می خواست امروز به آن بپردازد که به مسأله ای بشرح زیر برخورد :

 

ثواب صلوات چگونه محاسبه می شود؟!/ بولتن نیوز  

1. صلوات با صیغه و شکل خاص: مثلاً اگر کسی تصمیم دارد که قبل از مردن توفیق دیدار حضرت مهدی (علیه السلام) را پیدا کند صلوات با این شکل را انجام دهد : «اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم».[6 ]

2. گاهی عدد خاصی مطرح است: مثلاً اگر کسی بخواهد به شصت حاجت برسد که سی تای آن حاجت دنیایی و سی تای آن حاجت اخروی باشد صلوات فوق را صدبار بفرستد که عدد صد نقش دارد، یعنی نباید کمتر و یا بیشتر باشد.[7 ]

 

لکن فدوی دید که عمراً وقت و حوصله ی مؤمنین کثرالله امثالهم را ندارد،فلذا آتش به مال اش زده،کیلوئی حساب می کند !..

زیاده مسأله ای نیست

 

--------------------------------------------------------------------------------

(1)  اندیشه های میرزا آقاخان کرمانی- فریدون آدمیت ص 48

 

 

====================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه     


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست. 

افضلی : با وجودی که در برخی ایستگاههای مترو مکانی برای نمازخانه در نظر گرفته شده از جمله «ایستگاه مصلی» ولی متأسفانه افراد اجازه استفاده از سرویس بهداشتی و وضو ندارند. وقتی با رئیس ایستگاه هم صحبت شد که اگر فردی در حال اضطرار بود چه باید کند پاسخ داد این سرویس بهداشتی‌ها مختص کارکنان است و دیگران حق استفاده ندارند! وقتی اصرار کردم می‌خواهم نماز بخوانم گفتند برای وضو از آب سرد کن استفاده کن !

 

فدوی :مراتب از طریق مبادی ذیربط شدیداً پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام ،بشدت متغیر شده و در پاسخ فرمودند که اگر یکبار دیگر مزاحم شوید،مجبورتان می کنند که بجای آب سرد کن،با سماور وضو بگیرید! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر افضلی!

 

----------------------------------------------------------

 

ابوالفضل رضایی- خمین : آقای انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در همایش «روحانی تنها نیست» در بوشهر گفته است: تحریم ظلم شیطانی است نه موهبت الهی! این سخن یا مغرضانه بیان شده یا این آقایان مدعی انحصاری خط امام از مواضع آن راحل عظیم‌الشأن بی‌خبرند که فرمود: تحریم‌ها نوعی موهبت خفیه‌الهی است!

 

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!..اینها ازعوارض خروج از خط مالروی امام(ل) است ،برادر ابوالفضل (ع)رضا(ع)یی برخی مهملات داهیانه ی آنحضرت(ل)، مثال زدنی ست؛یکی همین مهملی ست که شما نقل کردید ،و دیگری ،این مهمل خردمندانه است که فرمود : جنگ چیزخوبی ست!

 

--------

 

5514---0917 : کسانی که تا دیروز یار امام بودند و امروز برای توجیه انحراف خود سیره حضرت امام را تحریف می‌کنند بدانند که در صدر اسلام نیز افرادی با انحرافی که در امت پیامبر اکرم به وجود آوردند فاجعه عاشورا به وجود آمد اما این افراد هم دنیا و هم آخرت خودشان را خراب کردند .

 

فدوی: یک غلط داشتید،19 می گیرید!، زیرا آن بزرگواران،فقط آخرت شان را ،بدلائلی که شما نمی دانید،خراب کردند، برادر 5514-0917 !

 

-------------------------------------------

 

روشنایی: به آقای هاشمی عرض می‌کنم پدر ما ملت را امثال آن کسی در آورده که برای خوش رقصی تندیس آقای روحانی را ساخته و در زادگاه او نصب کرده و شخص شما کوچکترین اعتراضی به این کار غلط نکرده‌اید. لطفا به مردم آدرس غلط ندهید .

 

فدوی : مراتب پس از صرف چندین چلوکباب  سلطانی با کوبیده ی اضافه،به آگاهی ریاست محترم تشخیص مصلحت نظام،رسید، در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س"  ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد مشهور است که می گوید : اسب حیوان نجیبی ست ! در باب آدرس غلط هم فرمود که نیازی نیست زیرا ملت، سالهاست که در تاریکی گمشده است،برادر روشنائی!

 

-----------------------

 

1713---0915: والیبالیست‌های جوان و باغیرت ایران آمریکا را به زانو درآوردند امیدواریم سیاستمداران کشور در عرصه سیاسی و دیپلماسی یعنی مذاکرات هسته‌ای هم بتوانند مثل والیبالیست‌ها بدرخشند و باعث افتخار ملت بشوند.

 

فدوی:مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله و در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم و بعدالتحیه والسلام موافت فرمودند که چند تائی از توپهائی را که برادران در اصفهان بسمت شهر شلیک فرموده اند ،در اختیار سیاستمداران مربوطه قرار دهند تا سرگرم باشند،برادر1713---0915!

 

----------------------------------------------

 

نجف صفری- جیرفت : بسیاری از دستگاه‌ها برای خود سخنگو دارند ای کاش ما مردم فقیر هم سخنگو داشتیم  که از طرف ما بگوید: یارانه بنزین هزار تومانی را ما کی لمس می‌کنیم؟ تورم زیر 14 درصد را کی در زندگی روزمره‌مان باید ببینیم؟ کی دست دولت از جیب مردم برداشته می‌شود. و کی کمر خم شده مردم از تورم و گرانی و مشکلات دولت تدبیر راست می‌شود؟

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند اینها که ردیف کرده اید، به ایشان مربوط نمی شود.آندست هم که ملاحظه کرده اید،دست مبارک

مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة که البته تبرک دارد،برادر صفری!

 

-------------------------------------

 

محمدی : در میزگرد مناظره گونه‌ای که درباره یک موضوع فرهنگی از شبکه خبر سیما پخش شد میهمان منتسب به حزب منحل شده اعتماد ملی خیلی راحت از ضرورت برپایی کنسرت‌های موسیقی مبتذل برای شاد کردن مردم دفاع می‌کرد !

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!..این بیخبران نمی دانند که "شادی" برای ملت،به مثابه قرص برنج برای زائران سعودی در مشهد است! افزون بر این،این نسخه ی حضرت امام(ل) که فرمود ما "هرچه داریم از گرَیه داریم" را نباید در هیچ شرایطی از یاد برد،برادر محمد(ص)ی!

 

------------------------

 

سلطانی : قیمت هویج کیلویی 600 تومان به 6 هزار تومان رسیده است آقای رئیس‌جمهور پاسخ بدهند آیا این مشکل هم مربوط به دولت گذشته می‌شود و یا چون تحریم هستیم قیمت هویج بالا رفته است؟

 

چیزی نمانده بود که فدوی ،عریضه ی شما را به جریان اندازد لکن به استناد فرمول  الاهم و فی الاهم،عجالتا، به موارد اورژانس تری می پردازد،برادر خرگوش !

 

----------------------------------

 

حبیبی- روستای نمک کور اراک :  دولت راستگویان کی افزایش 15 درصدی مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی فروردین ماه را پرداخت می‌کند؟ 3 ماه از سال گذشت .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که قرار شد که 1+5 که نمی داند کی قرار است 6 بشود، ایشان را راستی آزمائی کند،نه شما برادر حبیبی!

 

----------------------------------------------------

مینایی : از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درخواست می‌شود طرح تحقیق و تفحص از «موسسه حفظ و تنظیم و نشر آثار امام راحل(ره)» را  پیگیری کنند. چراکه میلیاردها تومان پول بیت‌المال در این مؤسسه و زیرمجموعه‌های آن از جمله «سایت جماران» به جای اینکه در خدمت نشر اندیشه‌های امام راحل(ره) هزینه شود عملاً در خدمت فتنه‌گران، محکومان اختلاس و ارتشا و فتنه‌گری، عبورکنندگان از خطوط قرمز نظام، تحریف‌کنندگان شخصیت امام راحل(ره)، احزاب سیاسی و جناحی اصلاح‌طلب و... می‌باشد. امیدوارم به هشدارهای رهبر معظم‌ انقلاب امام خامنه‌ای پیرامون خطر تحریف شخصیت امام(ره) نیز توجه جدی شود .

 

فدوی: برادر مینائی، برادر مینائی !،آرام!،چرا خون جلوی چشم تان را گرفته و زنجیر پاره کرده اید؟،

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما،مضایقه ای ندارد،لکن بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ .. بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،آن امام همام(ل) در دوران طلائی حیات*،قدرت خدا، جز مُهمل چیزی نفرمود ، مُهمل هم که قابل تحریف نیست، آرام!،

 

-----------------------------------

* حیاط هم بنویسید،درست در می آید، خواهر- برادر خواننده!

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

بنیزی : اگر مسئولان و دولتمردان مثل مردم ساده زندگی کنند و تجمل و اشرافی‌گری را کنار بگذارند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و خیلی راحت پوزه شیطان بزرگ رابه زمین خواهیم زد .

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن این نکته را باید بشما یادآوری کند که "مسئولان و دولتمردان" همگی مکتبی و شرافتاً جز پیروی از خط مالروی امام(ل) کاری نکرده اند،نگاهی به گنبد و بارگاه ساده ی آن امام همام(ل) بیندازید، تا بعرض فدوی برسید،برادر بنیزی!

------------------------

 

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

29 آگست المّجعّد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

*.*.*.*.*

August 23rd, 2015

 

آقا(عج) و ملیت جدید 

 

...باور بفرمایید که فدوی هم مانند شما،افزون بر اینکه منتظرالظهوراست*،لکن از سوئی،نگران سرانجام تلخ برادران نیز هست که در صورت ظهور حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج)،تکلیف برادران کثرالله امثالهم،در ارتباط با چکهای بی محلی که بویژه در چند دهه ی اخیر،ا ز حساب حضرت (عج) کشیده اند چه می شود، و خشم طوفنده ی آنحضرت (عج) ،چه بر سرشان خواهد آورد؟ ؛باری - مُصدّع اوقات شریف نشود،به اجمال و اختصار عرض کند که پنداری ما مؤمنین،همین یک فقره جنس را کم داشتیم که با پاشنه کش ثابت کنیم که حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا(عج) با خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین،نستجیر بالله،سرو سرّی دشته اند!.خوانندگان محترم ضد انقلاب یکوقت تصور نکنند که فدوی،معاذالله از خط مالروی امام(ل)خارج شده است، نستجیربالله! ؛ اگر باور نمی کنید،روح پُرفتوح حضرت امام(ل)،و برای محکم کاری،پُرستات مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه را نیز ضمیمه می کند که مطلب ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نیست و خودِجنس است؛اینهم سند مصور منگوله دارش !:

 

   

 

https://www.youtube.com/watch?v=syW6gHhRTuQ

 

زیاده سندی نیست...

-------------------------------------------------

* چرا دشنام میدهی خواهر- برادر خواننده؟ فدوی مگر چه کم دارد که نباید منتظرآقا(عج) باشد؟!

 

==========================================================

 

سرزمین خدایان    

 

فدوی درموضع یک پژوهشگرچموش،والبته پس از انجام آزمون های گوناگون، سرانجام به این نتیجه ی شگفت انگیز رسیده است که در ایران سابق ،نستجیربالله، بیش از یک خدا وجود دارد!. مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،لطفاً قدری دندان(اگر هنوز دارند) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اند) گذاشته زنجیر پاره نفرمایند که فدوی دلیل و مدرک علمی دارد !..تازه، این حق دمکراتیک نیز برایشان شدیداً محفوظ است که فدوی را همواره و عندالاقتضاء ،از هر جائی که خواستند، بیاویزند! باری - مقدمتاً و برای دستگرمی عرض می کند که سی و چند سال است که تمام حواس فدوی ،افزون برعلمای سلف ،حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، به حضرات آیات عظام و حجج اسلام و در رأس همه، مقام معظم رهبری  ضاعف الله پُرستاته نیزهست، تا دریابد که آن بزرگواران چه می فرمایند تا در امتثال اوامر داهیانه شان،اقدام عاجل مبذول دارد. (1) . فی المثل ،به حسین(ع)علی(ع) منتظری گفتند "آیت الله" و سپس "آیت الله العظمی" و سرانجام امید امام(ل) و اُمّت، که فدوی چون بیضه ی لازم را در اختیار نداشت ،بی مجادله پذیرفت و گفت چشم !.. همین داستان ،پیرامون "آیت الله العظمی" یوسف صانعی تکرارشد که فدوی بهمان دلیل پیشین! بر دیده ی منت نهاد !.(2) کار ایشان حتا از این نیز فراتر رفت و شیطان بزرگ ،سیّده کریستین امانپور از سی.ان.ان را ، بمنظور گفتگو با "آیت الله"  مذکور پیرامون حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)  به قم گسیل داشت! که فدوی آن واقعه ی شورانگیز را در آنزمان، شدیداً به نظم کشید !(3) و قس علیهذا...

سرنوشت دو فقره  آیت الله مذکور را،افزون بر حبس خانگی که جزو تفریحات برادران است،خوانندگان محترم ضدانقلاب بیگمان بخاطر دارند،درغیر اینصورت  می توانند با ملاحظه ی گزارش ها و عکس های زیر،بی هیچ کوششی،بیاد بیاورند:

 

دهها تن از طرفداران دولت و رهبر جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در واکنش به شعارهای مطرح شده عليه آيت الله علی خامنه ای در جريان مراسم خاکسپاری آيت الله حسينعلی منتظری، تجمعی را در مقابل منزل این مرجع تقلید برگزار کرده و به دفتر آيت الله يوسف صانعی نیز حمله کردند .خبرگزاری های نزديک به دولت ايران که خبر اين تجمع را گزارش داده اند تعداد تظاهر کنندگان را مشخص نکرده اند. اما وب سایت «نوروز» نزدیک به حزب مشارکت می گوید: «نزدیک ۱۰۰۰ نفر از نيروهای بسيجی و لباس شخصی با حمله به دفتر آيت الله صانعی ضمن فحاشی و ضرب و شتم افراد نزديک به دفتر ايشان، اقدام به شکستن شيشه ها و چسباندن عکس آيت الله خامنه ای کردند / رادیو فردا

 

و نیزاین فقره :

جرس : بيت و دفتر آيت الله العظمي منتظري و منزل سعيد منتظري از ساعت دو بعداز ظهر يكشنبه 23 خرداد مورد هجوم لباس شخصي ها قرار گرفته است. شيشه هاي پنجره دفتر اين مرجع فقيد و خانه فرزندش در هم شكسته است. لباس شخصي هاي بي سيم بدست شعارهاي موهن عليه سران جنبش سبز مي دهند و منتقدان و مخالفان رهبري را منافق مي خوانند. سعيد منتظري فرزند مرحوم آيت الله منتظري در پاسخ به پرسشهاي جرس گفت: ماجرا از سفر محرمانه ديروز آقاي خامنه اي به قم آغاز شد . / ایرانیان

 

آیت الله سیدحسین(ع) کاظمینی بروجردی هم که معرف حضورهست؟یاد آور می شود که نامبرده دارد نهمین سال از 11 سال محکومیت اش را ،بجرم مخالفت با اعلیحضرت العظما علی(ع) خامنه  ای،خلدالله ملکه و سلطنة ،اسلام سیاسی و جانبداری از جدائی دین از دولت،و در زندان 5 ستاره ی حکومت شکوهمند اسلامی سپری می کند و وضعیت سلامتی وی نیز، از شدت اِعمال رأفت های اسلامی،وخیم گزارش شده است (4)

نمونه ی تازه ترهم اگر خواسته باشید، دم دست است وفدوی برای جوریِ جنس، وبه شرح زیرعلاوه می کند:

 

سایت‌های منتقد حکومت ایران از بازداشت آیت‌الله محمدرضا نکونام، از اساتید حوزه علمیه قم خبر می‌دهند. این پژوهشگر دینی پیش از این نیز در دی ماه سال گذشته مدتی را در بازداشت به سر برده بود . / دویچه وله

به گزارش سحام، روز پنج‌شنبه ۱۱ دی‌ماه ۱۳۹۳ ماموران امنیتی با حکم ویژه از دادگاه ویژه روحانیت قم، به بیت آقای نکونام وارد شدند و ضمن تخریب وسایل و لوازم بیت این عالم شیعی، وی را بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال دادند . (5)

 

خب، نقطه سرِسطر!...

 فدوی فکر می کند که "الله" یعنی خدا ! و "آیت" نیز بمعنای نشانه و علامت است؛براین پایه، آیت الله لابد یعنی علامت یا نشانه ی خدا! .حال اگر آنگونه که به فدوی یاد داده اند،خدا یکی ست،چرا خدایان این حضرات متفاوت اند؟!. برخی خدایان گرامی،نشانه هایشان را، به حصروحبس و شکنجه ی منجر به قتل میفرستند و نشانه های برخی دیگر، بر صدر می نشینند و قدر می بینند؟

زیاده جسارت است..

یادداشتها

 

------------------------------------------------------------------------------

 

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدویمی خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند بقول عوام ok ؟!

(2) قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ! ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد!

(3) نگاه کنید به آرشیو هزل داتکام www.hazl.com 18  ژانویه 2010

(4) بنا به گزارش‌های ارسالی به سحام، صبح روزشنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۳خانواده این زندانی عقیدتی به زندان اوین مراجعه کردند تا از آخرین وضعیت وی مطلع شوند، اما آقای کاظمینی بروجردی را در وضعیت نگران کننده‌ای مشاهده کردند؛ درحالی‌که وی قادر به راه رفتن نبوده و با کمک دو نفر از زندانیان به محل ملاقات آورده شده است. .

(5)  آیت الله محمدرضا نکونام از مدرسان درس خارج فقه حوزه علمیه قم است . به نوشته وب‌سایت آیت الله نکونام، وی بیش از یک صد مقاله و کتاب درعنوان‌های مختلف فقهی و معرفتی دارد که در دسترس علاقمندان قرار گرفته است . / سحام

پس از این که مکارم شیرازی استفاده از اینترنت پرسرعت و خدمات «رایتل» را جایز ندانست، نکونام در جمع دانشجویان از این موضوع انتقاد کرد. کنایه او به مکارم شیرازی در رسانه‌ها بازتاب گسترده‌ای  یافت. او در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان تهران گفت: « این آقا نمی تواند از این سیستم، از این اینترنت، از این فیس‌بوک استفاده کند، می گوید همه اش حرام است /رسام

 

====================================================

 

جایگاه

 

گزارش خبری تحلیلی کیهان (دارالخرافه- تیتر ص نخست)

مجلس در بررسی توافق وین کجای امور است؟ !

 

فدوی،حقیقتاً  حیرت می کند که پس از  نزدیک به چهار دهه! هنوز باید بگوید که برخی تأسیسات برادران و از آن میان مجلس والبته دولت و از این قبیل، در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، با ارفاق، چیزی در حدود چرخ پنجم درشکه ، است،اینهم دیگر کاری داشت که مزاحم شدید، برادر کیهان !

 

============================================

 

پرسش  

به پادشاهان عربستان سعودی،گفته و می گویند: خادم حرمین شریفین !..فدوی که نمی داند، لکن شما خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانید که این بزرگواران،چرا مانند سایر همتایان خود در خاورمیانه ی عربی وغیرعربی،خادم مردم خود نیستند؟

زیاده جسارت است

===============================================

 

بر سر دو راهی!    

 

به این خبر پیرامون یک باب آخوند دو درِب عراقی ،که سر راهش به عتبات عالیات(ع- س - ص- عج) 

راه گم کرده و مع الاسف سر از بلاد کفر در آورده !،نگاه کنید :

 

رادیوفرانسه: یک واعظ کُرد ساکن نروژ، شب گذشته در پایان یک موعظه در تجلیل از ترورهای هفته‌نامه "شارلی هبدو"، توسط پلیس دستگیر شد. در جریان سوءقصد تروریستی علیه دفتر هفته نامه "شارلی هبدو" در ٧ ژانویه گذشته، ١٠کاریکاتوریست این هفته‌نامه جان خود را از دست دادند روحانی کُرد عراقی که "ملا کریکار"* نام دارد که پس از گذراندن دو سال و ده ماه زندان چندی پیش آزاد شده بود که بار دیگر از سوی پلیس به اتهام تهیج افکارعمومی دستگیرشد. وی چهارشبنه شب دریک مصاحبه با شبکه نروژی "آن آرکی" ضمن تجلیل از قتل روزنامه نگاران "شارلی هبدو" گفته بود: «من قطعاً از آنچه در پاریس روی داد خوشحالم». این روحانی افزوده است: کسانی که کاریکاتورهای موهن را می کشند باید بمیرند . / البرز نیوز

 

راست اش فدوی وقتی کلاه اش را قاضی می کند، می بیند اهانتی که کاریکاتوریستها (بگفته ی برادران) به امامان گرامی (ع- س - ص- عج) کرده اند،با اهانتهایی که  برادر داعش پیوسته دارد از طریق منفجر کردن گنبد و بارگاه به آن بزرگواران می کند، قابل مقایسه نیست! فلذا فدوی اگر جای پلیس خاج پرست نروژ بود، این ویروس عراقی را، به زور هم که شده! ،با نخستین پرواز به عراق و سوریه بر می گرداند تا عتبات عالیات را ،از اهانتهای عریان  و مستمر برادرداعش بقول عوام as soon as possible برهاند. آمین یا ربّ العالمین .

 

راستی، شما اگر بودید چه می کردید؟

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

چطو شد که ایطو شد؟!          

 

بررسی های طنز آمیز پیرامون برخی خلقیات هموطنان شیرین گفتار و شیرین حرکات شیرازی ،که بسیار مورد علاقه و احترام فدوی بوده،و شماری از دوستان خوب و نزدیک وی را نیز شامل می شوند، حاکی از آنست که این بزرگواران،اصلاً اهل سخت گیری نیستند و بقول عوام بسیار Relax   اند! و کمتر نسبت به موضوعی حساسیت نشان می دهند.به برخی از اینگونه لطیفه ها در همین راستا،که ای بسا تا کنون به تکرار بدست خوانندگان محترم ضد انقلاب هم رسیده باشند،به اتفاق نگاه می کنیم : (1)

* ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﭼﺮﺍ  ﺷﯿﺮﺍﺯﯼ ﻫﺎ  ﺣﺎﻓﻆ ﺭﻭ  ﺑﯿﺸﺘﺮ  ﺍﺯ  ﺳﻌﺪﯼ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ؟ ﭼﻮﻥ ﺳﻌﺪﯼ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﺮﻭ  ﮐﺎﺭمیﮐﻦ ﻣﮕﻮ  ﭼﯿﺴﺖ ﮐﺎﺭ، ﻭﻟﯽﺣﺎﻓﻆ ﻣﯿﮕﻪ بنشینﺑﺮﻟﺐ ﺟﻮﯼ ﻭ  ﮔﺬﺭ  ﻋﻤﺮﺑﺒﯿﻦ :!

 *از همشهری شیرازی فدوی می پرسند : انگیزه ات از خودکشی چی چی بود ؟! میگه : وووی آمو ، حوصلمُ نَمیشد نفس بکُشم !

* از خاطرات مرد شیرازی : تا هيجده سالگی فکر میکردم اسم ام زهره هست ،چرا ؟؟ چون مادرم هی میگفت ننه ظههههههههههههههره پاشو !

* اینهم از خاطرات یک طلبه ی شیرازی نقل می شود : دریک صبح بهاری،ناگهان،حال مطالعه برمن عارض شد، صلواتی فرستادم، بحمدلله برطرف شد!

به بچه شيرازي ميگن بزرگ شدي ميخواي چكاره شي؟ميگه: "بازنشسته"!

يه ضرب المثل شيرازي ميگه "من اگر برخيزم، تو اگر برخيزي چه كسي بنشيند؟!

یه ضرب المثل قدیمی شیرازی میگه : چرا عاقل کند کاری!

با این اوصاف،فدوی در حیرت است که چگونه  می شود که چنین بزرگوارانی که ذکر خیرشان رفت،

برای تماشای مراسم اعدام در ملاءعام ،که از تفریحات سالم در جامعه ی شکوهمند  اسلامی ست،افزون بر اینکه از خانه بیرون بیایند، بوجه زیر،صف هم ببندند! : (2)

 

 

  

 

 

داستان صف 12 هزار نفری آش نذری در شیراز هم که پیش از این به هیئت زیر و بهمین قلم،بعرض تان رسید :

 

زیاده صفی نیست ...

یادداشتها

------------------------------------------------------------------------------

 

 (1) بقول رسانه چی ها،فدوی هیچگونه مسؤلیتی در باره ی محتوای لطیفه ها ندارد! فلذا العهدة علی الرّوی .تازه آن بزرگواران،هزینه ی آگهی را هم می گیرند و لی مال ،فدوی که رایگان است!

(2) بررسی علت اعدام،موضوع این مختصر نیست  

 

================================================

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

"کلمات حمار"،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "کلمات قصار" است!

 

رهبر انقلاب: ما از مقاومت در منطقه و مقاومت فلسطین که یکی از برجسته‌ترین فصول تاریخ اسلامی است دفاع می‌کنیم؛ و از هر کسی که با اسرائیل مبارزه کند و رژیم صهیونیستی را بکوبد و مقاومت را تأیید کند، همه‌جور حمایتی را که برای ما ممکن باشد از او می‌کنیم‌ . / http://farsi.khamenei.ir

 

------------------------------------------------------------------------------

 

کافه سینما- وحید یامین پور مجری سابق برنامه "دیروز،امروز،فردا" و یکی از فعالین جبهه فرهنگی انصارحرب الله در اینستاگرامش کاربران را به کمپین آتش زدن پرچم آمریکا فرخواند . یامین پور در این باره نوشت: «ما راه نفوذ امریکا را خواهیم بست. "شیطان توبه نخواهد کرد... قسم خورده است به اغوای خلق الی یوم القیامه... ففط ابلهان خیرخواهی شیطان را باور می کنند ."
به پویش مردمی سوزاندن بیرق ابلیس بپیوندیم .

 

------------------------------------------------------------------------------

 

«حکومت و حاکمیت {اسلامی} تنها به زمان پیامبر ختم نمی‌شود و اختیارات ولی فقیه در اداره حکومت با اختیارات پیامبر یکسان است !

«حکم ولی فقیه نیز حُجّیت حکم ائمه را دارد و تبعیت از ولی فقیه نیز با تبعیت از پیامبر تفاوتی ندارد !

 علی(ع) سعیدی٬ نماینده علی(ع) خامنه‌ای در سپاه / دیگربان

 

------------------------------------------------------------------------------

 

متاسفانه در حال حاضر بسیاری از مردان جامعه اطلاع ندارند که گرفتن دست همسر باید در حریم خانواده انجام شود به طوری که وقتی از آنها علت این کار را می‌پرسیم، پاسخی غیر قابل توجیه می‌دهند . / عصر ایران بنقل از فارس- آیت‌الله سیدابوالحسن(ع) مهدوی(عج)

 

------------------------------------------------------------------------------

 

،«بدحجابان به نظام دهن‌کجی می‌کنند در حالی که رباخواران کاری به نظام ندارند و برای کسب سود بیشتر در پستوها ربا می‌خورند. این بدحجابان هستند که به نظام دهن‌کجی می‌کنند و اعمال بدحجابان از رباخواران بدتر است/ دویچه وله

آیت سبحانی در دیدار با حسین (ع)اُشتری، فرمانده جدید نیروی انتظامی !

 

------------------------------------------------------------------------------

 

دانشگاه‌های ایران «جیره‌خوار غرب» هستند و محصول «مریض» وارد جامعه می‌کنند . / دیگربان- محمد(ص)‌رضا(ع) نقدی- فرمانده ی محترم چماقداران بیت

 

------------------------------------------------------------------------------

 

رهبر خواستار توقف برخی فعالیت‌های یونسکو در ایران شده است/ محمد(ص)حسین (ع)نجات٬ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه

محمدحسین نجات٬ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفته سازمان «یونسکو» یکی از جریان‌های «جبهه معارض فرهنگی انقلاب» است که علی خامنه‌ای خواستار «توقف» برخی فعالیت‌های آن در ایران شده است .

آقای نجات گفته «یونسکو» در حال حاضر دارای پنج هزار مهدکودک در ایران است و برای کودکان٬ زنان و خانواده برنامه‌های آموزشی برگزار می‌کند که رهبر دستور اتمام این فعالیت‌ها را صادر کرده است .

 

------------------------------------------------------------------------------

 

طی سال‌های طولانی آمریکا مرتب گزینه‌های روی میز را به رخ کشیده است در حالی که می‌داند قادر به مقابله با توان و قدرت جمهوری اسلامی نیست . / دریادار فدوی-ایسنا

 

------------------------------------------------------------------------------

 

صالحی در همایش نظام سلامت : / پارسینه

ریاست جمهوری روحانی لطف الهی است

------------------------------------------------------------------------------

 

« حضرت امام(ره) می‌فرمودند :تحریم اقتصادی و اخراج کارشناسان خارجی تحفه الهی بود که ما از آن غافل بودیم!

------------------------------------------------------------------------------

 

محمد(ص)رضا (ع)نقدی  گستردگی استفاده و استقبال مردم از ماهواره  را به لشگر دشمن تشبیه کرد و گفت:

 

«الان هرخانه یک لشگر و نیرو برای ‌آمریکا دارد . / دویچه وله

 

------------------------------------------------------------------------------

 

يوسف طباطبايی‌نژاد، نماينده ولی فقيه در استان اصفهان با انتقاد از اختلاط دختران و پسران در دانشگاه‌ها٬ از تعداد زياد زنان مهندس انتقاد کرده است . / دیگربان

 

------------------------------------------------------------------------------

 

حجت‌الاسلام والمسلمین شجونی:

جریان اصلاحات مرتد سیاسی است

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: جریان اصلاحات بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) مرتد سیاسی شده است و برای ثابت‌ کردن این موضوع دلایل زیادی وجود دارد. / فار

 

===============================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

امروز از امام(ره) گفتن نان دارد . /آخرین نیوز -  سید حسن(ع) خمینی

 

تحشیه ی فدوی : والله برادر برادر سیدحسن(ع)! بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،  حضرت امام(ل)،فقط آب،برق،مسکن و اتوبوس را مجانی فرمود، ؛ تا آنجا که فدوی بیاد دارد،معظم له راحل(ل)،در مورد "نان" چیزی نفرمود!،بهر روی اگر هم فرموده باشد،به ملت چیزی نرسیده است!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

کشف فسیل دایناسور در لرستان و مراغه / آیا ایران جولانگاه دایناسورها بوده است؟/ تیک- تیتر !

 

تحشیه ی فدوی:پیش از اینها  نبوده است،اما اکنون هست !

 

--------------------------------------------------------------------------------

ایران و افغانستان؛ همکاری نزدیک علیه تروریسم و افراط گرایی ! / دویچه وله- تیتر

 

فدوی با اجازه این تیتر را در ستون "جوک ماه" طبقه بندی می کند!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

سفیر سعودی در آمریکا: ایرانی‌ها برای جهانگردی به یمن نیامده‌اند !/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی :گوشه می زنی،برادر سفیر؟ به در (ملت) می گوئی که دیوار (مقام معظم رهبری ضاعف االله پرستاته ) بشنود؟و گرنه گفتن ندارد که ایرانیان برای جهانگردی به اروپا و آمریکا می روند،نه یمن!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

روحانی: امنیت جامعه با امنیتی کردن جامعه فرق دارد !/دویچه وله

  «هیچ پلیسی نمی‌تواند بگوید این کار را برای آن‌که خداوند یا پیامبر در فلان روایت گفته، انجام می‌دهم. این موضوع ربطی به پلیس ندارد

روحانی همچنین تاکید کرد که بسیاری از مسائل شرعی به "ایمان" و "عبادت فردی" افراد مربوط است و به نیروهای پلیس ربطی ندارد .

 

تحشیه ی فدوی: از کرامات شیخ ما این است/ شیره را خورد و گفت شیرین است !

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 تصاویر آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر این کشور در جنگل‌ها نیز دیده می‌شود /  العربیه - محمد(ص)

رضا (ع)نقدی، فرمانده چماقداران  

 

تحشیه ی فدوی :بی سببی نیست که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم مقام معظم رهبری(ضپ) (1) را مظلوم می دانند که از نظر فدوی حق با ایشانست چرا که در غیر اینصورت،بجای تصویر،خودشان را در جنگل می گذاشتند!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 (1) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته ست

 

------------------------------------------------------------------------------

حسن روحانی رئیس جمهور ایران در یک کنفرانس خبری در تهران، ممنوع التصویری محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین این کشور را از سوی شورای عالی امنیت ملی رد کرده است .

آقای روحانی گفته "شورای امنیت ملی هیچ مصوبه‌ای در خصوص ممنوع التصویری یا ممنوع الخبری نداشته و این دروغ است و هرکسی که این مطلب را انتساب داده باید مجازات شود ."

 

تحشیه ی فدوی: کوتاه بیا  و بیخودی کسی را مجازات نکن،برادر روحانی،حالا ملت، سید خندان را ندید،چیزی از دست نمی دهد ، بقول عوام Relax!

 

------------------------------------------------------------------------------

کلانتری: مدیریت غلط، آب‌های شیرین را هم شور کرد / خودنویس- تیتر

تحشیه ی فدوی: دیگر قرارنشد که یواشکی پارتی بازی کنید!،یعنی،نخست باید مدیریتی وجود داشته باشد،سپس در مورد خوب و بدش بحث کرد،برادر کلانتری!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: امیدواریم کمک های ایران هرچه سریعتر به دست مردم جنگ زده یمن برسد . / ایسکا نیوز

 

تحشیه ی فدوی: اگر زحمت نیست، سر راه به مردم یمن،سری هم به مردم وطن بزنند،ثواب دارد،خواهر افخم!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

آیت الله خامنه ای با نرمش قهرمانانه دشمنان ایران را ضریه فنی می کند!/ کیهان دارالخرافه،ملهم از سایت روسی اسپوتنیک  

 

تحشیه ی فدوی: پیش خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، البته فتق مبارک خودشان هم پیاده شد،برادر حسین(ع)!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

تسنیم: مسئولان سازمان دامپزشکي در تلاش براي جلوگيري از گسترش آنفلوآنزاي مرغي در مناطق شمالي کشور هستند ...تمام مرغ‌هاي دو مرغداري مبتلا به آنفلوآنزاي پرندگان معدوم شد . /آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: از قدیم هم فرموده اند که الاهم،فی الاهم یعنی،فدوی اگر جای سازمان دامپزشکي بود روی آنفلوآنزاي آخوندی ، که تاکنون تلفات بسیار گسترده ای داشته است،  متمرکز می شد!،برادر تسنیم!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

مهدی هاشمی به «۵۰ ضربه شلاق» محکوم شد./ تیتر

خبرگزاری تسنیم، به نقل از «یک منبع آگاه قضایی» ناشناس خبر داد که مهدی هاشمی علاوه بر حکم زندان، به دو مورد «رد مال» و جریمه نقدی با مبالغ بیش از ۱۰ میلیون دلار و نزدیک به دو میلیارد تومان محکوم شده‌است.

این خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران، روز شنبه ۲۳ خرداد، به نقل از این «منبع آگاه قضایی» همچنین از محکوم شدن فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی به ۵۰ ضربه شلاق خبر داد./ البرز نیوز بنقل از رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی: والله مایه کاری حساب کرده اند، جای دیگر بروند اگر از این کمتر زدند،ما اصلا

نمی زنیم ،برادر تسنیم!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

خبرگزاری ایسنا: جنایت‌های وحشیانه "داعش" به حدی وحشتناک است که یکی از اعضای آمریکایی عضو "القاعده" در پیامی اعلام کرده است که اگر این گروه تروریستی به اقداماتش ادامه دهد، پس از مرگ، بهشت از آن آنها نخواهد شد./ پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: کوری که عصاکش کور دگر شود!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

آمارها نشان می دهد در دنیا به ازای هر ۱۰ هزار خودرو حدود ۹ نفر کشته می‌شوند، در حالی که در ایران به ازای این تعداد خودرو، ۳۷ تن کشته می شوند .

 

به گزارش خبرنگار مهر، اگر میانگین ۲۳ تا ۲۷ هزار کشته در حوادث رانندگی در طول سال را همراه با میانگین ۲۵۰ هزار زخمی این حوادث در نظر بگیریم، گویی هر سال در ایران یک زلزله بزرگ با این مقدار کشته و زخمی اتفاق می‌افتد. هم‌چنین تعداد تلفات جاده‌اي كشور در سال با تلفات يك جنگ تمام عيار برابري ‌مي‌كند .

 

تحشیه ی فدوی: فدوی هی سینه به تنور می چسباند و می گفت که ما کشور عقب مانده ای نیستیم و در بسیاری از رشته ها حتا، دارای مرتبه ی بالائی هستیم ولی چون ضد انقلاب است، کسی حرف اش را باور نمی کرد، تا اینکه برادران بشرح بالا ،به دادش رسیدند !

 

------------------------------------------------------------------------------

دانشگاه جای حاشیه‌سازی و سیاست بازی نیست / خامنه ای- کیهان دارالخرافه تیتر

تحشیه ی فدوی: از بسکه صلوات فرستادند،نگذاشتند فرمایش شان را تمام وبیفزایند : ،بلکه جای تنقیه ی ،سرکوب دانشجویان چموش،و اخراج اساتید مستقل است!........

------------------------------------------------------------------------------

انتقاد شدید علی لاریجانی از دلواپسان: پشت رهبری پنهان می‌شوند و مردم را تحریک می‌کنند/ندای سبز آزادی

تحشیه ی فدوی: نگرانی ندارد،خب معظم له طبق معموی جاخالی می دهند،شما چرا بیخودی سینه به تنور می چسبانید،برادر علی(ع) لاریجانی!؟

------------------------------------------------------------------------------

 

 

کره شمالی به دلیل خشکسالی از ایران درخواست کمک فوری کرد!/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی:همینطور سربسته و جوری که خاج پرستان "برجام" متوجه نشوند،با معامله ی پایاپای موشکی موافقت فرمودند،برادر بی بی سی!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

حزب اسلامی گلبدین حکمتیار: ایران اسرائیل دیگری علیه امت اسلامی است / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی:عجب خر تو خر عظیمی ست در این خاور میانه ی امام و پیامبر خیز(ع- س -ص -عج)!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

سیداحمد علم‌الهدی، امام‌جمعه مشهد در ارتباط با برگزاری کنسرت‌ها:

 

علم‌الهدی: باید تا زدن گردن‌شان پیش بروید / سحام نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی: علم‌الهدی را پرسیدند گردن زدن را از که آموختی؟ گفت از داعشیان!

 

============================================================

 

اگر سران حکومت دست به خون ریزی بزنند، وسیله زوال خود را فراهم کرده اند

آیت الله نوری همدانی: غیرممکن است حکومتی که ظلم می کند، دوام داشته باشد/ کلمه

 

 تحشیه ی فدوی: اصلاً فرقی نمی کند که شما چه میزان از مهملات مؤمنین کثرالله امثالهم را پاسخ گفته باشید،لکن پنداری عمامه تان به سرتان زیادی کرده،برادر آیت الله!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

به گزارش پارسینه، شیخ خالد الحربی در توییتر خود مدعی شد مقبره ابن ملجم مرادی قاتل حضرت علی (ع) مکانی مقدس در شمال تهران است .

 

اگر منظور جماران یا مقام معظم رهبری ست،که آدرس درست است،برادر پارسینه !

 

------------------------------------------------------------------------------

 

خزر بر اثر خشکسالی یک متر عقب نشست ! /آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: نخیر چنین نیست؛چرا تقیه می کنید،برادر نیوز؟ خزر، بر اثر تشر مقام معظم رهبری(ضپ) یک متر عقب نشست!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

هاشمی: نگران سوریه‌ام ! / 55 آنلاین

 

تحشیه ی فدوی: تا مقام معظم رهبری  ضاعف الله پُرستاته تشریف دارند،نگرانی ندارد،برادر هاشمی!

 

------------------------------------------------------------------------------

 

عکسي از مقام معظم رهبري در تالاب بندر انزلي منتشر شده که متعلق به دهه ۴۰ است و ايشان را به همراه شيخ سيد محمد جواد فضل الله در حال قايق سواري نشان مي دهد/ آخرین نیوز

 

 تحشیه ی فدوی: نا گفته پیداست که معظم له در دهه ی چهل،حتا مقام مختصر رهبری نیز نبوده است،!لکن کسی پاچه ی ایشان و همتای اور ا نگرفته بوده است که آخراین چه ریخت و قیافه و حجابی ست که با آن در تالاب بندر انزلی که بهمت برادران هنوز خشک نشده بوده است،ظاهر شده اید؟

 

 

===============================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه     


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

  7165---0915 : خطاب به آقای رئیس‌جمهور عرض می‌کنیم اگر همگان به رهنمودهای حکیمانه رهبری عمل می‌کردیم در مذاکرات هسته‌ای می‌توانستیم بدون گل خورده بازی را ببریم. اصلا گل خوردن ناشی از اشتباهات است .

جاسبی : به هنگام مذاکرات 5+1 آقای روحانی اعلام داشت، انگیزه مذاکرات برای طرفین برد برد است. ولی بعد از توافق اشاره داشتند ایران 3 گل زده و 2 گل خورده که در این معادله ایران برنده و 5+1 بازنده‌اند. یعنی برد و باخت در مذاکرات! ولی آنچه آمریکایی‌ها ادعا دارند خلاف آن را می‌رساند....

 

فدوی هر دو عریضه را،بدلیل تشابه موضوع و ضیق وقت بر رسیده و مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که بعلت اینکه بیضه ی لازم را در اختیار ندارد،فلذا بجهت احتراز از بباد ندادن عمامه، لطفاً شدیداً بین خودمان باشد،ضدانقلاب،حضرت آقا(ضپ) هم نشنود،علت گلهای اضافه ای که خورده ایم آن بود که مقام معظم رهبری دامت تحریکاته اصرار داشتند که درموضع دروازه بان بازی کنند و هرچه کوشیدیم که معظم له را متقاعد کنیم،که با یکدست نمی شود شوتهای نیرومند استکبار را گرفت،زیر بار نرفتند که نرفتند ،برادر فدوی!

 

-----------------------------------------------

 

عشقی : به نظرم رفتار ناصحیح برخی مسئولین است که دیپلمات‌ها و نمایندگان پارلمانی کشورهای بیگانه را جری و گستاخ می‌کند تا با پوشش خلاف قواعد پروتکلی وارد جلسات رسمی شوند. رئیس مجلس باید با رفتار و چهره عبوس با نماینده پارلمان برخورد می‌کرد نه با چهره خندان، اگر آن فرد واقعاً ناگهان تغییر ظاهر داده است .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، برادران کثرالله امثالهم از نظر قیافه بشدت در مضیقه هستند، چهره شان همه جا و درهر حالتی عبوس است و لازم نیست که کار اضافه ای بکنند،برادر برادرعشقی!

 

-----------------------------------------------

 

8847---0919 :  هزاران سجده شکر به درگاه حق که نعمت امامت و ولایت را بر ما ارزانی داشت. اخوان‌المسلمین مصر 80 سال فعالیت و مبارزه کرد ولی به جهت بی‌بهرگی از نعمت ولایت فقیه 8 ماه بیشتر دوام نیاورد. بنابراین امت امام راحل(ره) باید به وصیت امام(ره) که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشورتان آسیبی نرسد» همیشه پایبند باشد تا از گزند حوادث با تدبیر حکیمانه ولی فقیه در امان بماند .

 

-----------------------------------------------

 

کیومرث موسوی:  وقتی دیدار آقای لاریجانی با یک خانم خارجی ساپورت پوش و با سینه و گردن باز و لباس بدن‌نما را مشاهده کردم از خودم خجالت کشیدم. بنده اگر جای رئیس مجلس بودم زیربار این دیدار توهین‌آمیز در خاک مقدس جمهوری اسلامی نمی‌رفتم . !


فدوی:مراتب  در اوقات شرعی و پس از سینه زنی در صحن مجلس بیت، و با قید چندین فوریت بعرض برادر لاریجانی شماره ی 2 - علی(ع) که قدری هم شنگول بود، رسید؛ در بازدم فرمودتوهین نبود،تلطیف بود! و افزودند که شما مگر مناع الخیرید،برادر موسوی!

 

-----------------------------------------------

 

5587---0912 : طی 2 سال گذشته دولت اجازه پخش استدلال‌های منتقدین را از صدا و سیما نمی‌‌داد و همین امر باعث شد تا امتیازات بیش از حد به 5+1 بدهند اخیرا هم دولت محترم تدبیر برگزاری هرگونه اجتماعات در مورد هسته‌ای را ممنوع کرده است. آیا با این کارها می‌خواهند مردم را نسبت به مسائل کشور بی‌تفاوت نمایند تا هر چه خواستند به زیاده‌خواهی دشمنان پاسخ مثبت دهند و ملت هم به راحتی از کنار آنها عبور کند؟ ولی با چنین برنامه‌ای، سکوت مردم ادامه نخواهد داشت .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام بسیار متغیر شده و  گفتند: بنظر می آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،در امور هسته ای هیچ جور ول کن معامله ی ما نیستند، لکن بدانند که  عنقریب است که آن موضع شریف،از بیخ کنده شود ! فلذا یک جوری این جماعت را حالی کنید که  در جامعه ی شکوهمند اسلامی،حتا مگس هم بی اذن اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای خلدالله ملکه و سلطنة نمی پرد،چه رسد به موشک!..فدوی را خوف برداشت،خطر و عرض کرد که سر و دست و پای اضافه ندارد که دست جنود ظفر ورود  بدهد،برادر روحانی!

 

-----------------------------------------------

 

2431---0911و7250---0919و5395---0919 : از رسانه‌ها و مطبوعات انتظار می‌رود از نحوه اعزام داوطلبان و پیوستن به ارتش اسلام و حزب‌الله در عراق، سوریه و یمن اطلاع‌رسانی کنند. چطور در جبهه کفر و شرک و نفاق از اقصی نقاط جهان به گروهک‌های تکفیری در این کشورها ملحق می‌شوند ولی ما فقط باید نظاره‌گر سربریدن امت مظلوم پیامبر اعظم و ائمه اطهار (علیهم‌السلام) باشیم .

فدوی: مراتب در مجال دردناکی که شتابان عزم مبال بودند، به پیشگاه معطرشان تقدیم شد . فرمودند اگر آفتابه هم دست تان است،زمین گذاشته ،دم بیت بقول عوام stop by کرده،قدری ارز و مهمات تحویل گرفته بروید و تا شهید نشده،برنگردید،برادر 2431---0911 و توابع!

-----------------------------------------------

دو سال پیش با مدرک لیسانس حقوق فارغ‌التحصیل شده‌ام برای کار به هر کجا مراجعه می‌کنم سابقه کار می‌خواهند. مگر نباید برای داشتن سابقه کار از  یک جا شروع به کار کرد. این چه شرط بی‌منطقی است که بر سر راه اشتغال ما جوانان گذاشته‌اند؟
9497---0917

 

از فدوی می شنوید،نماینده مجلس بشوید که هیچکدام از این مشکلات را ندارد،برادر 9497---0917 !

 

-----------------------------------------------

 

نجاری از کاشان: یکی از دولتمردان جواب این سؤال هم وطن خود را بدهد که چرا هیچ کدام از اقدامات و کارهای آنان در جهت حمایت و دستگیری از قشر ضعیف جامعه نبوده بلکه برعکس به نفع مرفهین تمام شده است . ؟

 

فدوی: آخر این چه مهملی ست که می فرمایید و این پرسش را با دست کم 30 سال تأخیر عنوان می کنید؟ این پرسش را باید از حضرت  امام(ل) می پرسیدید که جامعه ی بی طبقه توحیدی فعلی را،اینگونه بنیان فرمود،برادر نجاری!

 

-----------------------------------------------

 

مرادی چناری : به آقای سخنگوی دولت عرض می‌کنم وقتی فردی اعلام می‌کند هزینه ماهانه سگش بیش از 600 هزار تومان است موضوع  حذف یارانه‌ ثروتمندان دیگر نیازی به استخاره ندارد .

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج)موافقت فرمودند که عجالتاً یارانه ی سگ مذکور قطع شود،برادر مرادی!

 

-----------------------------------------------

 

7933---0915 : افراد نفوذی در دولت تصمیم دارند با سنگ‌اندازی بر سر راه کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی کشور کارگر جماعت را به آشوب وا دارند تا در وطن‌فروشی خودشان، این قشر شریف و زحمتکش را قربانی کنند .

فدوی : مراتب به آگاهی قربانیان رسید؛ بعدالتحیه و السلام  گفتند خیالتان راحت باشد زیرا مدتهاست حقوقی نگرفته  فلذا از فرط گرسنگی،حال آشوب ندارند،برادر 7933---0915 !

 

-----------------------------------------------

 

علیمردانی: سخن گفتن یک مسئول از قابل شناسایی نبودن جامعه ثروتمندان کشور نشانه فقدان تخصص علی‌رغم ادعاهای اولیه است. چطور ممکن است مسئولین مربوطه  قادر به تشخیص ثروت ثروتمندان و... نباشند؟

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند علت آنست که ثروتمندان امروز،همان مستضعفان دیروزاند که لامحاله از مقامات فعلی هستند،برادر علی(ع)مردانی!

 

-----------------------------------------------

 

6740---0911 : آقای روحانی اعلام می‌کند من به مردم قول دادم چرخ زندگیشان بچرخد و سانتریفیوژها هم بچرخد. ولی با این فشار و تورمی که بر مردم است متأسفانه نه چرخ تولید و زندگی مردم می‌چرخد و نه سانتریفیوژها. تنها چیزی که خوب می‌چرخد زبان اهانت به منتقدین دلسوز است .

 

فدوی: یک غلط داشتید،19 می گیرید زیرا تنها چیزی که خوب می‌چرخد، جدیدالاسلام والمسلمین، خواهر الهام چرخنده است، که معادل سانتریفوژ نیز هست،برادر 6740---0911 !

-----------------------------------------------

0548---0937 : از آنجا که فابیوس وزیر خارجه فرانسه عامل ورود خون آلوده به ایدز به داخل کشورمان بوده پیشنهاد می‌کنم روز بیماری ایدز در کشور ما به روز ویروس فابیوس تغییر نام پیدا کند .

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما،با اینکه بسیار لوس و خنک است،حرفی ندارد

 

نیم بیت

خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی!

ولی جهت مزید اطلاع شما عرض می کند که این معضل را،اُمّت همیشه در خاک و خون،دیریست که به استناد تابلو ی زیر حل کرده است و فدوی در اینمورد،اقدامی ندارد،برادر 0548---0937 :

 

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

22 آگست المجعد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

*.*.*.*.*

August 16th, 2015

 

خبر بد 

 

فدوی بمنظور تقدیم برخی عریضه های مؤمنین و  مؤمنات کثرالله امثالهم ،عازم بیت بود که با ملاحظه ی خبری که در پی می آید،از بیم آنکه نکند خبر مذکورپیش از این  به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان نیز رسیده و خشم شان را برانگیخته باشد، از خیرشرفیابی گذشت،زیرا از شما چه پنهان، گوش ضدانقلاب کر، فدوی گیس و دست و پای اضافه ندارد دست معظم له بدهد. باری- بازگشت به خبری که موجب هراس فدوی شد؛ به گزارش برادر بی بی سی :

 

پرچم آمریکا در سفارت این کشور در کوبا برافراشته شد !

 

و در ادامه ی این خبرغم انگیز :

 

سفارتخانه آمریکا در کوبا در مراسم ویژه‌ای با حضور مقام‌های دو کشور از جمله جان کری، وزیر خارجه

آمریکا پس از گذشت بیش از نیم قرن در هاوانا بازگشایی شد و پرچم آمریکا در این سفارتخانه به اهتزاز درآمد .در این مراسم سه تفنگدار دریایی سابق آمریکا که در سال ۱۹۶۱ میلادی برای آخرین بار پرچم این کشور بر فراز ساختمان سفارتخانه را پایین کشیده بودند، آقای کری را همراهی کردند .

 

فدوی در شرایطی که بغض،گلوی قلم اش را عمیقا گرفته،مصیبت وارده را،به  بیت مقام معظم رهبری  ضاعف الله پُرستاته و توابع، حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین به ترتیب ریش، و سایرخانواده های وابسته ، شدیداً  تسلیت عرض کرده، بقای عمر بازماندگان را از 80 تا 120 and up! ، از درگاه خداوند متعال آرزومند است...

فدوی درهامش این مختصر نیز، از مقام معظم رهبری (ضپ)* به زبان خوش خواهشمند است که شعار مسروقه ی "مرگ بر آمریکا" ،که هستی ملت یک لا قبا را به اهتمام ایشان و سلف وی حضرت امام(ل)** بباد داده است ، به صاحبان اصلی آن ،برادران کاسترو، مسترد و دکان دیگری دست و پا فرماید.

 

فاتحه مع الصلوات

 

 

*(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

** (ل) ایضاً مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است

 

=====================================================

 

جفت 2، بنفع تماشاچی!  

 

فدوی نمی داند که در معامله ی زیر،کی با کی تسویه حساب کرده است؟؛شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟

به گزارش پارسینه، سیدابراهیم اصغرزاده از دانشجویان پیرو خط امام که در جریان 13 آبان سال 58 از دیوار سفارت بالا رفت، در حساب کاربری توئیتر خود نوشت :

"
فیدل کاسترو، روزی مرا به خاطر اشغال سفارت آمریکا ستود. اینک ربع قرن بعد من او را به خاطر بازگشایی سفارت در آمریکا می ستایم ." !

زیاده پرسشی نیست

 

 

 

=======================================================

ابتکار

 

این برادران متعهد و مکتبی چینی ما که حالا دیگر فامیل هم شده ایم ،فقط تاجر نیستند،بلکه مبالغی هم ذوق وسلیقه دارند،ملاحظه کنید :

زن مصنوعی چینی هم به بازار آمـد !/ تیتر

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

یک سایت چینی در مصاحبه ای با صاحب شرکت تولید کننده این عروسک های انسان‌نما گفت: هدف ما سازندگان انسان مصنوعی کمک به جامعه بشری است بخصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می‌برند ! /آسمان دیلی نیوز

 

 

 

یعنی می فرمائید،برادران ُملحد چینی ،که پس از انقلاب شکوهمند،به مقام دامادی ما نیز ارتقاء یافتند!،از برادران ساکن در ایران سابق یاد نگرفتند که : صیغه بر هر درد بی درمان دواست !؟ .که خودشان را برای تولید زنان مصنوعی،اینهمه به زحمت انداخته اند؟ . باری- حالا گذشته است ،مسأله ای نیست؛لطف کنند مقادیر معتنابهی از آنها را در جوف سایربنجل های صادره به ایران اسلامی،روانه فرمایند؛لکن :

 

بیت

ای مصّوِر صورت یار مرا ،بی ناز کش

چون به نازش می رسی،بگذار من خود می کشم !

 

منظور شاعر چموش آن بوده است که ،چادر- روسری و مانتو و .. را خودمان سرشان می کنیم !

 

زیاده عرضی نیست ..

 

=======================================================================

 

برآورد

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانند که فدوی از برادران و خواهران نماینده،با لفظ خیر "نمایندگان محترم حکومت درمجلس یاد کرده ،و- "تا بی سرو پا باشد،اوضاع فلک زینسان "- چنین یاد خواهد کرد؛هم از اینروست که وقتی چیزی خلاف آنرا ملاحظه می کند، سرِ همه جایش از حیرت،اسفناج سبز می شود!.. بعنوان مستوره،به مورد زیر نگاه کنید :

 

نماینده مجلس نباید آدم دولت باشد ! / اعتدال- تیتر

غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و نماینده مردم گچساران در مجلس

 

آخر این چه فرمایش پرتی ست برادر غلامرضا(ع)؟نخست آنکه،نوکری موهبتی ست الهی ،که از صدر اسلام  عزیز تاکنون ، توسط نمایندگان رنگارنگ الله بر روی زمین،یعنی حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین ، سرِ وقت ،به ملت سابق ،تنقیه شده است !اشتباه دوم شما در بی انصافی شماست و آن اینکه دولت،با اشاره ی مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه ، و توسط جنود ظفر ورود مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،برگزیده می شود و بر این پایه، نماینده ی مجلس شرافتاً ،آدم دولت نیست بلکه با یک واسطه،آدمِ مقام معظم رهبری  ضاعف الله پرستاته است!..

 

زیاده تحلیلی نیست ..!

 

=======================================================

 

حیران

 

فدوی نمی داند که چرا دو میلیونیِ(دوزاری سابق- م) حتا درس خوانده های محصول یا محبوس در جغرافیای ولایت مفرّح فقیه ،سرانجام نمی افتد و هممچنان می پندارند که بقول برادران فی المثل ضعیفه مرضیه ی افخم، که برای جوری جنس،  سخنگوی دولت( بیت - م)  شده است،محلی از اعراب دارد و می تواند سخنی از خود بگوید؛! و گرنه چه معنا دارد که برادر صادق زیبا کلام،که فدوی در اصالت زیبائی کلام او شدیداً تردید دارد،به خواهر مرضیه ی افخم،نامه ی سرگشاده بنویسد و نکاتی را پیرامون فحاشی رؤسای گرامی او به  احمد شهید ،گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل ،نزد این محجبه ی مستوره،بشرح زیر گله کند ! :

 

البته ادبیاتی که سرکار بکار می‌برید ارتقاء بلندی! در مقایسه با سایر مسئولینمان پیدا کرده. آن بزرگواران آقای احمد شهید را با صفاتی همچون «شومن»، «دلقک»، «عروسک خیمه‌شب‌بازی قدرت‌های بزرگ»، «هنرپیشه»، «پیشخدمت (قدرت‌های استکباری)»، «پادو (قدرت‌های غربی)» و امثالهم توصیف می‌کنند. دست‌کم جنابعالی تاکنون چنین ادبیاتی را در مورد گزارشگر ویژه حقوق بشر در مورد ایران بکار نبرده‌اید؛ اما و درعین‌حال پاسخ‌هایتان (ازجمله آخرین فقره آن‌ها) از اساس با مسئولین دیگرمان تفاوتی ندارند !..

 

سرکار هم گزارشات احمد شهید را «نادرست»، «دروغ»، «مغرضانه»، «جهت‌دار»، «یک‌سویه»، «جعلی»، «برگرفته از منابع مجهول، ضدانقلاب، معاند و منافق» می‌خوانید. سرکار هم گزارشگر ویژه و گزارشات وی را «ملهم و متأثر از القائات و فشارهای قدرت‌های غربی و صهیونیستی»؛ و اساساً تعیین یک گزارشگر ویژه برای رصد کردن وضعیت حقوق بشر در ایران را یک «توطئه سیاسی» از جانب قدرت‌های غربی علیه انقلاب اسلامی ایران می‌دانید ... و الی آخر..

 

زیاده حیرتی نیست ..

 

=========================================================

 

اعلیحضرت العظما !

 

 

بنظر می رسد که آش ِمُهوّع مربوطه ،چندان شور شده است که حتا اعلیحضرت العظما آیت الله آشپز باشی که سر بریده می دارد دوست نیز، صدایش در آمده است، ملاحظه کنید :

 

دستور رهبری درباره خوش‌آمدگویی مهمانداران/ ایسنا- تیتر .

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

رهبر انقلاب با ابراز ناراحتی از بخش مربوط به آرزوی سلامتی برای ایشان در متن خوش‌آمدگویی مهمانداران هواپیما، دستور حذف سریع این بخش توسط مسئولان مربوط را صادر کردند ! .

به گزارش ایسنا، خراسان نوشت: هنگامی که مهماندار هواپیمای مسافربری پرواز عادی تهران - مشهد در خوش‌آمدگویی ابتدایی به مسافران، به سبک معمول برای شادی روح امام و شهدا دعا و سلامتی رهبر انقلاب را آرزو کرد، رهبر انقلاب نیز که مسافر این پرواز بودند، با شنیدن این خوش‌آمدگویی، از بخش آرزوی سلامتی برای رهبر انقلاب ناراحت شدند و دستور حذف سریع این بخش از متن خوش‌آمدگویی مهمانداران توسط مسئولان مربوط را صادر کردند

ولی مگر این ملت به این سادگی ها زیر بار می رود؟، استغفرالله!.. تا بجای کلاه سر نیاورند،ول کن معامله ی  حضرت آقا نیستند !...

 

زیاده چفیه ی یزدی نیست ..!

-------------------------------

 

* مخفف ضاعف الله پُرستاته!

====================================================================

 

حیرت بیجا 

 

فدوی از ملاحظه ی خبری که "جلو جلو" در پی می آورد،حیرت کرد :       

 

ماجرای عجیب ماشین پرایدی که دنده عقب نداشت!/ تیتر

اینهم سند مصور منگوله دارش:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=1cIvFpMsJzs

 

 

 لکن حال که ضد انقلاب خوابست،آخراین کجایش عجیب است؟ مگرتا بحال فرودگاه نبوده اید؟ آیا ندیدید که هیچ هواپیمائی دنده عقب ندارد و با وسیله ی دیگری آنرا عقب می برند؟! اصلاً هیچ استبعادی ندارد که برادران کسر شأن شان شده باشد که روی پراید ناقابل،دنده عقب بگذارند!،چه خبرتان است که اینهمه گرد و خاک ،بسود استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، راه انداخته اید؟!

 

===================================

 

اسراف     

 

فدوی در مرور خبرها ی امروز،به خبر میمنت اثر زیر نیز برخورد :

 

ایران و اسرائیل برای خرید طناب دار صدام رقابت می‌کنند  !/بی بی سی

 

در پاسخ به اجمال و اختصار عرض می کند که فدوی عالم علوم اقتصادی نیست لکن بهر حال،با اسراف شدیداً مخالف ومعتقد است وقتی که  ما خودمان در صنعت طناب دار، بسیار پیشرفته ،خودکفا و در رفاه هستیم،چرا باید از عراق هم وارد کنیم ؟!

 

 

 

و نیز،  فدوی بهمان دلیل، با اسراف زیر نیز شدیداً مخالف است:

 

 

زیاده رهنمودی نیست

 

=====================================================

 

از کرامات شیخ ما..

 

کودک مضطرب سوری، دوربین عکاسی را با اسلحه ی مرحمتی مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته به برادر بشار اسد، عوضی گرفته و دستهای کوچک اش را،بعنوان تسلیم،بالا برده است !

 

 

 

 

عبــور

 

... راه می روم مثل ابر

و پشتوانه ی بُغضم،

دریاست،

وقتی که دستان بازیگوش تو

تسبیح هزار دانه ی اشکم را

پاره می کند * ...
------------------------------------------------

*حمیدرضا رحیمی یک تکه از زمان-کلیات اشعار

 

========================================================

 

انتقاد

 

فدوی بارها گفته است و می گوید : عیب می جمله بگفتی،"ضررش" نیز بگوی !.. آخر این که نمی شود که شما ضدانقلاب گرامی،بعلت تنفر مبسوطی که از حضرات دارید، دائماً بر این باور باشید که جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،به یمن(1 )تصرف عُدوانی برادران کثرالله امثالهم،مظهر و شاخص عقب ماندگی در جهان  امروزاست !، و در هیچ عرصه ای پیشرفت نداشته است؛(2) آخر این چه فرمایش بی پایه ای ست ؟ لطفاً تنفرتان را از برادران،موقتاً هم که شده، کنار بگذارید و قدری به دور برتان نگاه کنید تا بعرض فدوی دایر بر اینکه ما در برخی عرصه ها سرآمد هستیم ،برسید :

 

بیت

چشم دل باز کن که جان بینی

وانچه نا دیدنی ست،آن بینی

 

بعنوان مستوره یک فقره پیشرفت چشمگیر مان را بشرح زیر ملاحظه کنید  ؛ تا "اعدام" شود هرآنکه نتواند دید !:

 

عفو بین الملل: ایران در اجرای حکم اعدام پیشتاز است! / دویچه وله- تیتر

سازمان عفو بین‌الملل در تازه‌ترین گزارش خود آمار مربوط به صدور و اجرای احکام اعدام در جهان را منتشر کرده است. طبق این گزارش بیشترین موارد اجرای حکم اعدام در جهان در سال ۲۰۱۴ در ایران بوده است .

 

زیاده پیشرفتی نیست ...

 

پی نوشتها

 

------------------------------------------

 

(1 ) نخیر منظور یَمن نیست ، برادر- خواهر خواننده!

(2 ) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدویمی خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند ؛بقول عوام ok ؟!

 

====================================================

 

گلایه

فدوی در مرور خبرهای امروز به تیتر و تصویر زیر نیز برخورد :

تنها در ماه مارس ۴۷۹ نفر در سوریه کشته شدند / العربیه – تیتر

درست است که از نظر برادران کثرالله امثالهم، 479قتل،  رقمی نیست و جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید قهر می کند، لکن بین خودمان باشد، فدوی اما نمی داند چه کند که خوانندگان محترم ضد انقلاب، از روابط  تنگاتنگ او با مقام معظم رهبری(ضپ)* سوء استفاده نکنند؛ فلذا این تکه را که خطاب فدوی به مقام عظماست،لطفاً ضد انقلاب نخواند :

معظم له! .. آخر این که نمی شود که حضرتت فقط 21  انگشت را دراز کرده و در فاصله ی بین دو قیلوله،  افزون بر صدور احکام داعشانه ی شرع انور در داخل کشور ، در مناطق دیگر نیز قربانی بگیرید.خب خبر مرگتان تشریف بیاورید  بجایِ :

 

 کمک 4.2 میلیارد دلاری ایران به سوریه / عصر ایران

 

 برای اینهمه جنازه ای که روی دستمان گذاشته اید،فکری بکنیم!

 

زیاده درخواستی نیست..

---------------------------------------------------------------------------

(1) (ضپ) مُستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله پُرستاته است !

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

==============================================

 

درخواست حقوقی   

 

بنظر می رسد که  ما دیگر از آن بی حسی موضعی  و بیهوشی عمومی در آمده و گوش برادران َکر،داریم یواش یواش پیشرفت می کنیم!.این تصور، ناشی از ملاحظه ی خبری ست که درپی می آید :

 

حکم بی سابقه برای متهم به آزار یک پرنده؛3 سال زندان،اخراج از ایران / تیتر

 و در توضیح خبرنیز آمده است:

سایت رسمی اداراه کل حفاظت محیط زیست استان فارس با اشاره به اینکه " یک تبعه 43 ساله افغانستان در شهرستان اقلید "پس از زنده گیری یک بهله پرنده شکاری دلیجه اقدام به دوختن بالها و چشم های این پرنده کرده بود تا آن را از حالت وحشی خارج کند  اما توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اقلید دستگیر و تحویل مراجع قانونی شد" و "قاضی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اقلید نیز وی را "به پرداخت جزای نقدی 2 میلیون تومانی، 3 سال حبس تعزیری و اخراج از ایران محکوم کرده است ." / استان وایر

 

واما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار،چنین روایت کرده اند  که   یکی داشت خمیازه می کشید،دیگری گفت :اکبر آقا !حالا که دهانت باز است،حسن آقا را هم صدا کن!.. فدوی هم با اغتنام فرصت از جناب قاضی در خواست می کند که اگر زحمت نیست ،این حکم را در مورد حضراتی هم که همین رفتار را با انسانها ی ایرانی کرده اند و هنوز هم می کنند،صادر فرمایند !

زیاده درخواستی نیست..

 

 

 

=======================================================

 

"چوب و چماق" ،هر دو دوستان قدیم اند !

 

فدوی با اینهمه یال و کوپال،!هنوزنمی داند که جان با جان ،و مرگ با مرگ چقدر تفاوت دارد! ونیز

از بسکه خرفت است ،مع الاسف و بقول آن شاعر ضد انقلاب نیمائی!،هنوز نمی داند:

 

زخمِ خنجر

چه کم ازحضرت رهبردارد ؟!

و چرا در قفس هیچکسی

رهبر نیست؟! (1)

 

لکن در حاشیه همینقدر دریافته است که حضرات ،تا داغ و درفش انواع چماقداران محترم کثرالله امثالهم ،که نظام "خّرم از اوست" را !بلاواسطه دریافت نکرده باشند (2)،نخواهند دانست که فی المثل دانشجویان در کوی دانشگاه در 18 تیر سال 1378خورشیدی سابق، و مردم پشیما ن، از برکشیدن دوالپایان اسلامی گرامی در سال 88 چه کشیدند،و چه مایه خسارات جانی و مالی را متحمل شدند. بیک مستوره،در کمک به تبیین آنچه که عرض شد،نگاه کنید.قضیه راجع است به حمله به برادر علی(ع)مطهری در شیراز، که تازه از عناصر خودی ست! :

...اگر یکی از آن ضربات آجر و سنگ به من اصابت کرده بود معلوم نبود که اکنون زنده بودم. ظاهرا به قصد کشتن یا ناقص کردن آمده بودند. راننده به هر ترتیب بود از میان آنها گریخت اما آنها با موتورهای سنگین و یک وانت ما را تعقیب می‌کردند و باز سنگ و اشیاء دیگر و دشنامهای ناموسی و کلماتی مانند «حرامزاده» بود که به سمت ما می‌آمد. راننده ناچار وارد کلانتری 20 گل‌سرخ  شیراز شد. ما خیال می‌کردیم الان نیروهای کلانتری این افراد را بازداشت می‌کنند ولی دیدیم هیچ عکس‌العملی نشان ندادند و فقط از ورود آنها به کلانتری جلوگیری کردند. ظاهراً یک اصل پذیرفته شده بود که این افراد که از تجهیزاتشان مانند موتورهای سنگین و گاز فلفل معلوم بود از کجا دستور گرفته‌اند در این گونه کارها آزادند و کسی حق مزاحمت برای آنها ندارد مگر این که فرد مورد تهاجم از شدت ضربات از دنیا برود.....  

 

بر این پایه، فدوی رجاء واثق دارد که سایر حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین و نیز توابع سببی و نسبی آنان ،مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،محضر چماقداران گرامی، أیّدهم‏الله ‏تعالی را مانند برادر علی(ع) مطهری،شدیداً درک کنند بلکه دو میلیونی شان(دوزاری سابق- م) بیفتد !...

 

زیاده عرضی نیست..

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

(1)نقیضه ای بر :  من نمی‌دانم که چرا در قفس هیچ‌ کسی کرکس نیست// گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد؟/سپهری

(2) لباس شخصی ها- نیروهای خودجوش،سربازان ولایت ،سربازان گمنام ، دلواپسان و ...

 

 ===========================================

 

ارزیابی

 

کلیه ی حرکات و سکنات برادران کثرالله امثالهم،بعلت اینکه منبعث از دنیای مردگان رحمة الله علیهم اجمعین *و خلاف واقعیتهای جهان امروزاست،موجب شگفتی حضار است که جهان خاک بر سرعموماً، و این فقیر کمتر از قطمیرخصوصاً ، به آن تقریباً عادت کرده اند ! بر این پایه، فدوی دچار حیرت مضاعف می شود،وقتی که برادران،مهملات خردمندانه ای را بشرح زیر ،زمزمه می کنند:

 

بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس ایران خواستار عزل یونسی شدند

 

و در توضیح خبر:

 

۱۰۹ نماینده مجلس در نامه‌ای به حسن روحانی خواستار عزل علی یونسی، مشاور رئیس‌جمهوری ایران شده‌اند.این نمایندگان امروز در جلسه علنی مجلس با دادن تذکر به رئیس جمهوری ایران در نامه خود به حسن روحانی نوشته‌اند که سخنان آقای یونسی درباره عراق به "القای ایران‌هراسی و  اسلام‌هراسی که توسط دشمنان انقلاب اسلامی بار‌ها در رسانه‌های آن‌ها و مواضعشان بیان شده" کمک می‌کند. / بی بی سی بنقل ار البرز نیوز

 

گفتن ندارد که فدوی عمراً،با برادرعلی(ع)یونسی و اقران،بحمد الله والمنة،هیچ نسبتی ،اعم از سببی و نسبی ندارد،لکن آخر این چه قیاس مع الفارق و مهملی ست که برادران برای ایز گم کردن می کنند؟!،

 

----------------------------------------------

* در باب اینکه این مردگان را اصلاً می شناسند یا نه،عجالتاً کاری نداریم !

==================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست. 

8847---0919 : به آقای بارزانی می‌گویم اگر دولت مرکزی و سردار سلیمانی تنها چند روز تعلل می‌کردند داعش دودمان شما را بر باد داده بود و حالا دیگر از کشور مستقل کردی سخن نمی‌گفتی. مواظب پوست خربزه‌ای که اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکار زیر پایت انداخته‌اند باش که با سر به زمین می‌خوری و ضربه مغزی می‌شوی !

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر برادر بارزانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام با پوزش گفتند که ضربه مغزی را  به معظم له ترجیح می دهند،برادر 8847---0919 !

---------------------------------------

 

ابوترابی: ما فراموش نکرده‌ایم که همزمان با کشتار کودکان و زنان مظلوم غزه مذاکره با 5+1 با لبخندهای دکتر ظریف همراه بود حال نیز باتوجه به ددمنشی رژیم کودک‌کش دیگری به نام آل‌سعود در یمن انتظار می‌رود مدتی مذاکره را تعطیل کنند و در غیر این صورت از زدن لبخند به 5+1 به جهت التیام زخم‌های کودکان یمن پرهیز شود .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار وزیر خارجه ی بیت، برادر محمد(ص)جواد(ع)ظریف رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: لبخند زدن ایشان،ربطی به مذاکره ندارد،همانگونه که مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته ،با شیهه ی یاعلی(ع) متولد شدند،ایشان هم با قهقهه  متولد شدند و لذا دست خودشان نیست و در عزا و عروسی،از خنده روده بُر می شوند،برادر، ابوترابی !فدوی بی تقصیر است!

 

-----------------------------------------------

 

4402---0937  : در پاسخ به بلوف‌های نظامی حاکمان سردرگم آمریکا باید گفت ما جوانان ایران برای حماسه‌آفرینی در روز واقعه لحظه‌شماری می‌کنیم تا خواب را بر چشمان صهیونیست‌ها حرام نماییم. ملت ایران را از چه می‌ترسانند .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- حالا شما خودتان عجالتاً چرتی بزنید، معظم له خبرتان می کند،برادر 4402---0937  

 

-----------------------------------------------------------

 

0609---0915 : یمن سرزمین دلیرمردان و شجاعانی است که اویس قرنی را الگوی خود قرار داده‌اند همان شخصیتی که وقتی پیامبر به منزل وارد شد فرمودند بوی اویس از یمن به مشامم می‌رسد .

 

فدوی: والله برادر دروغ چرا، تا اعدام آآآا...چون ضد انقلاب بیهوش است یواشکی عرض می کند که در باب آن بوی مشکوک،بین علما شدیداً اختلاف است، گله ای از علما را عقیده بر آنست که آن بوی گرامی ناشی از دل پیچه ی شدید آن بزرگوار بوده ، و گله ی دیگری از علما معتقدند که بوی مذکور ناشی از کود مزارع اطراف بوده است،برادر 0609---0915 - الله العالم !

 

----------------------------------------------

 

8578---0911 : چندی پیش در یک همایش ملی آقای نوبخت به خبرنگاران گفت: پرداخت نقدی یارانه‌ها برخلاف انرژی هسته‌ای حق مسلم همه نیست! ما هم قبول داریم اما سؤال این است با انرژی هسته‌ای که حق مسلم همه است چه کرده‌ایم و چه خواهیم کرد !

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام قدری متغیر شده گفتند چشم تان را بگیرد،همین چند وقت پیش بود که رئیس پیشین آبدارخانه ی بیت ، برادرمُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد ، با تهدیدات خداوند متعال  و ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)،تولید انرژی هسته را توسط دختربچه ی 13 ساله ای در آشپزخانه اعلام فرمود؛حال اگر شما عرضه ی آن دخترک را ندارید،تقصیر ایشان نیست؛ آخرسیاهنمائی هم حدی دارد،برادر 8578---0911 !

 

---------------------------------------------------------------------

 

9708---0911 : با خصوصی‌سازی آموزش و پرورش که در این دولت شاهدش هستیم تکلیف خانواده‌های کم‌درآمد در امر آموزش چه می‌شود؟ نکند قرار است به دوره انوشیروان ساسانی برگردیم که فقط فرزندان اشراف صلاحیت تحصیل داشتند !

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله،به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: بسمه تعالی،بینگو!

 

--------------------------------

 

6035---0912 : وقتی نیروی انتظامی طبق گفته آقای رئیس‌جمهور مسئول اجرای اسلام نباشد نتیجه آن می‌شود که در باغ تالاری در شهر قدس مجلس عروسی به مجلس رقص و شراب تبدیل شود .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که چشم و چار اضافه ندارند که دست مردم به ستوه آمده بدهند و درپایان نیز فرمو د گر تو شلاق بهتر می زنی،بستان بزن،برادر 6035---0912 !

 

--------------------------------------------

 

3395---0930 : بسیجی هستم علاوه بر اینکه خدمت سربازی کرده‌ام کار با انواع سلاح‌های سبک را نیز بلدم. آمادگی آن را دارم که به جمع مدافعان حرم در سوریه یا عراق بپیوندم. لطفاً پیام بنده را چاپ بفرمایید .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقُّص در آمده بودند، به استحضار رسید؛ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند:چاپ کردن ندارد دیگر!،چفیه ی یزدی را برداشته،سرِ راه دمِ بیت،بقول عوام stop by کرده و پس از دریافت مبالغی ارز و سلاح،بیکی از جبهه های معظم له پیوسته،شهید شده و برگردید،برادر بسیجی!

 

------------------------------------------------------

 

8872---0912 : امروز ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی مملو از نیروهای انسانی مؤمن و انقلابی و تجهیزات پیشرفته است که آماده دفاع از مظلومان عالم و دفاع از میهن اسلامی است .

فدوی : مدتی ست که در بیت تقسیم کار شده است،فلذا فدوی عریضه شما را با نظر موافق به مقام معظم رهبری ضاعف االله پرستاته،که مسؤل لوله کشی ارز فشار قوی به جیب "مظلومان عالم " است به بقول عوام "فوروارد" می کند؛ فدوی فقط به امور مظلومان ایران سابق رسیدگی می کند،برادر 8872---0912 !

 

------------------------------

 

1648---0915  :  خدا نگذرد از کسانی که به خاطر چند صباح زندگی دنیا به ترویج شیعه انگلیسی مشغولند و در خدمت اهداف تفرقه‌انگیز آنها گام برمی‌دارند .

فدوی شیعه ی انگلیسی را هم ،به لیست انواع اسلام عزیز(داعش برونمرزی- داعش درونمرزی ، طالبان- بوکو حرام و ...)اضافه کرد؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

-------------------------------

 

6263---0938 : برنامه‌های مرسوم رادیو و تلویزیون در اعیاد و مناسبت‌های مذهبی، پخش موسیقی و ترانه‌های شاد به همراه برنامه‌های جذاب دیدنی از جمله فیلم و سریال‌های طنز است. اما باید یادآور شد گرچه این شادی‌ها به شرط رعایت حدود آنها جایز است، اما بدیهی است کسب فیض از دریای بیکران معارف معصومین(ع) هدف اصلی گرامی داشت این ایام فرخنده است، که مورد غفلت قرار می‌گیرد .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی،از طریق مبادی ذیربط  شدیداً پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند آنرا که مشتمل بر سر و مغز کوبیدن مؤمنین کثرالله امثالهم نیز هست، دیگر بگذارید برای ایامی که نوبت گرفته اند،برادر 6263---0938 !

 

-------------------------------

 

صادقی : دو هفته می‌شود که شهرداری، خیابان اندیشه 2 منشعب از خیابان شریعتی را تخریب کرده و برای ترمیم آن اقدامی نمی‌کند. در تمام این مدت اتومبیل بنده در داخل پارکینگ محبوس شده است و نمی‌توانیم با اتومبیل جایی برویم چرا عوامل شهرداری کاری را که شروع می‌کنند تمام نمی‌کنند و شهروندان را به زحمت و رنج می‌اندازند؟

 

فدوی :مراتب در شرایطی که چندانهم سرحال نبودند، بعرض مبارک رسید . بعدالتحیه والسلام قدری متغیر شده ودر پاسخ فرمودند اولاً  "حصر" موهبتی الهی ست، ثانیاً از آن چند نفر یاد بگیرید که چند سال است که محبوس شده اند و جیک شان هم در نیامده،کاری نکنید که یکوقت خودتان را بجای اتومبیل تان محبوس کنند،برادر  صادقی!

 

-----------------------------------------

 

محمد مهدی رحمانی: چند روز قبل گذرم به چهار راه سیدخندان افتاد. در یک محدوده 50 متری 6 تا پله برقی پل عابر پیاده توجهم را جلب کرد ولی دریغ از یک پله برقی در خیابان پیروزی، 17 شهریور و یا اتوبان امام علی(ع)! چرا؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، بعرض رسید؛ بعدالتحیه والسلام فرمودند علت آن بوده است که آن سّید مربوطه خندان بوده،لکن آن بزرگواران نه،برادر محمد(ص) مهدی(عج)!

 

--------------------------------

 

2826---0913 : وزیر محترم بهداشت وعده عدم افزایش قیمت دارو را می‌دهد ولی مدتی از مصاحبه ایشان نگذشته که شاهد افزایش 20 درصدی در قیمت برخی از داروها هستیم. چرا این مصاحبه‌ها تاثیر ندارد و یا برعکس تاثیر می‌گذارد . ؟


فدوی :مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم،پس از زنگ تفریح(نماز ظهر- م) به برادر وزیرابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند ایشان بکلی بی تقصیرند و بهای دارو ،بستگی به آن "شیب ملایم" دارد که برادرریاست محترم و آبدارخانه ی بیت،برادر روحانی در باب تورّم عنوان فرمودند،بدبن معنی که اگر آن "شیب" در سرزیری باشد،افزایش بهائی در کار نیست ، لکن چنانچه آن "شیب" نابکار در سربالائی باشد،افزایش بها،اجتناب ناپذیر است،برادر 2826---0913 !

 

----------------------------

 

8166---0915 : پس از مدت‌ها پیگیری، سرانجام اتومبیل پارس تندر ثبت‌نامی خود را آبان ماه سال گذشته تحویل گرفتم. قرار بود جریمه تاخیر در تحویل خودرو پرداخت بشود ولی فقط حرف می‌زنند و در عمل اقدامی نمی‌کنند چرا؟ به کجا شکایت ببریم؟ 

 

زبان فدوی مو در آورد از بسکه برخی نکات را به تکرار متذکر شد.چون ضد انقلاب خوشبختانه خوابست،دوباره یواشکی یادآور می شود که احوط آنست که شما در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما ،

همه چیز حتا خودرو را هم باید به شرط چاقو بخرید،خود کرده را تدبیر نیست،برادر 8166---0915 ! 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17 آگست المجعد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

August 9th, 2015

 

نقد رفتاری  

 

انگیزه ی فدوی ازنگارش این مختصر،بهیچ روی جانبداری از مقام معظم رهبری(ضپ) (1) نیست و خوانندگان محترم ضدانقلاب نباید، و عادلانه هم نیست ،که بابت آن، فدوی خدمتگزار را بیرحمانه به ستایش از معظم له،متهم کنند (2).آنچه که فدوی می خواهد با این زبان الکن و به اجمال و اختصار بگوید آنست که برخی از معاندین،بیخودی به معظم له گیر داده و فی الواقع به این سید مظلوم، ایرادهای بنی اسرائیلی می گیرند(3) که البته قاصم الجبارین را نیز خوش نمی آید.باری- فدوی بعلت ضیق وقت و حوصله،نمی خواهد که ایرادهای مذکور را حتا فهرست کند زیرا -"مخمصه" هفتاد من کاغذ شود،آنهم بقیمت بازار آزاد! فلذا به یکی دو مستوره همینطور سرپائی   در پی،اشاره می کند: مغرضانه گفته اند:

 

اهل سنت ایران را وادار به اطاعت از ولی فقیه می کنند/ دویچه وله- تیتر

 

آخر اینهم شد ایراد؟ معاندین اگر قدری در این عبارت باریک شوند،لامحاله ملاحظه خواهند کرد  که این نه تنها عیب نیست،بلکه بر عکس،از محاسن درخشان معظم له نیز هست(4) زیرا نشان می دهد که آن بزرگوار شدیداً پیرو دمکراسی اسلامی ست ،یعنی خودی و غریبه سرش نمی شود و اهل پارتی بازی هم نیست!؛یعنی،  همه را بی هیچ حصر و استثنا ، وادار به اطاعت از خود می فرماید،!

 

شعر

 

ای رُخ ات  کابوس شبهای همه !
کُند و زنجیر تو بر پای همه
گرچه صد در صد دمکراتی، ولی 
می کشی سیفون به آرای همه! 
(5)

 

حال فدوی از ذکر این نکته ی باریکتر از مو(بشرطی که زیر چادر باشد- م) نیز می گذرد که به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين  "ظلم بالسّویه عدل است"!....

معاندین،که پای  استد لال شان همچنان چوبین است،بنقل از همان منبع و در یک عذر بد تر از گناه دیگر افزوده اند:

 

رهبران اهل سنت گفتند در تهران و برخی دیگر از کلان​ شهرهای ایران تا به حال موفق به دریافت مجوز ساخت مسجد نشده​اند و در نتیجه پیروان آنان مجبورند نماز جمعه و عیدین را در منازل و یا حتی پارک​ها برگزار کنند .

 

این ایراد هم وارد نیست زیرا شعار رژیم پیشین که عبارت از این بود که " به امید اینکه هر ایرانی یک پیکان داشته باشد" ،در حکومت حاضر بحمدالله والمنة تبدیل شده است به : " به امید اینکه هر ایرانی یک مسجد داشته باشد" !دیگر چه می خواهید؟  خب وقت بگذارید و بروید در قرعه کشی مسجد شرکت کنید،بلکه بعون الله نام تان در آید.!

و سرانجام و واپسین ایراد بنی اسرائیلی را بشرح زیر طرح می کنند که:

 

از نظر اهل سنت روز جمعه عید فطر بود اما به آنها اعلام شد باید روز شنبه را عید اعلام کنند!

 

در ردّ این ایراد ُسست نیز مقدمتاً عرض می کند که ناگفته پیداست که این موضوع،بلحاظ تکنیکی،از مقوله ی مشهور "اختلاف بین علما"ست که از مبانی شرع انور است و اساساً بدون آن،امور مؤمنین کثرالله امثالهم نمی گذرد.از این گذشته، شما را به خدا فکرش را بکنید،این را دیگر حتا فدوی که در درس "سطح" (6)تجدید آورده و  دوره ی"خارج" (7) را نیز با ذلتی قهرمانانه ،یعنی با تبصره و توصیه بقول عوام Pass کرده هم نمی تواند تحمل کند،چه برسد به مقام معظم رهبری(ضپ)!.. آخر این چه حرفی ست ؟ اولاً بفرموده:  هرکه زورش بیش،حرف اش پیش تر !..، ثانیاً ،خب این تقصیر کیست که تیم اسهال (8) بیت  از شما بیشتر ،و دوربین های مطهرشان قویتر وهلال  را زودتر دیده اند ؟، اصلاً شما دوربین دارید؟!

 

زیاده عرضی نیست ..

 

یادداشتها

 

---------------------------------------------------------------------------

 

1- (ضپ) مُستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله پرستاته است !

(2) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند ،بشما چه مربوط است؟

(3) قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد!

 (4) اگر یکبار دیگر فحش بدهید،عمامه مان تویِ هم می رود و هر چه دیدید از چشم خودتان دیدید،خواهر- برادر خواننده،! قدری ملاحظه کنید آخر!

(5) کامل این غزل را در آرشیو سایت نویسنده www.hazl.com   پُست  Saturday, November 15th, 2008 - 9:15 PM   بخوانید

(6 و 7) از دوره های حوزه های علمیه!

(8) خواهشمند تا دیر نشده،لغزش تایپی اسهال را  بعد از مطالعه، به استهلال اصلاح فرمایید ؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

 

 

=============================================================

 

آلبوم هسته ای

 

 

 

آغاز آخرین دور مذاکرات برای کسب توافق نهایی در زمینه حل مناقشه ۱۳ ساله اتمی بین ایران و گروه ۵+۱ در هتل کوبورگ شهر وین اتریش .

نخستین باده کاندر جام کردند، *

"ز بازار جهانی وام کردند !"

------------------------------------------------

* مصرع نخست از عراقی ست

=======================================================

 

 

 

Now is your turn, mamad!

حالا نوبت توست ،ممد!

 

==================================================

 

 

ببین ، برادر "کری" !، برادران خوابند،میای بریم پیاده روی؟! 

 

=========================================================

 

 

علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به مذاکرات پیوست. دیدار جان کری، وزیر خارجه آمریکا و علی اکبر صالحی در هتل کوبورگ .

 

لکن ما را هم مقام معظم رهبری (ضپ)* ،برای جوری جنس،ضمیمه فرمودند،برادر کری !

 

-----------------------------------

* (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پُرستاته است

===================================================================

 

 

ورود همسر محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران به هتل کوبورگ

 

برادر محمد(ص)جواد(ع)  به خواهر همسر:

 

لکن : بی همگان بسر شود،بی تو بسر نمی شود!

======================================================

 

 

دیدار فرانک والتر اشتاین مایر، وزیر خارجه آلمان و همتای ایرانی‌اش .

 

بابا این برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف هم که  هی آدم را غلغلک میدهد!

 

-------------------------------------

 

 

سَمِعَ الله لمِن حَمِدَه !    ، برادر چینگ چونگ جن!                       

 

=====================================================

 

 

توقف ماشین عروس و داماد اتریشی در مقابل هتل کوبورگ وین . .

داماد اطریشی به عروس:

 

Es schenit als waare da auch’ne Hochzeit!

 

که بفارسی خودمان می شود:

پنداری اینجا هم عروسیه!

 

========================================================

 

 

تامین امنیت هتل کوبورگ، محل برگزاری آخرین دور مذاکرات توسط پلیس اتریش .

 

برادران تیم مذاکره کننده : لکن قدری تظاهرات کنیم،بلکه این آجان های ضعیفه ی خاج پرست ،بعون الله، حسابی به جانمان بیفتند! ،  آمین یا رب العالمین!

==========================================================

 

 

گفت‌وگوی لوران فابیوس، وزیر خارجه فرانسه با خبرنگاران در جلوی هتل کوبورگ .

 

مقام معظم رهبری (ضپ): لکن نخیر! لازم نکرده ! آن خبرنگار مادّه ی خاج پرست ،بله همان که نشسته است را می فرماییم، آن ضعیفه ی سجّادیه را بفرستید به بیت ما،تا ما خودمان او را بعنوان مزه ی جام زهرمان، تناول * کنیم !

 

-------------------------------------

*منظور معظم له از "تناول" همان "تعزیر" است!- م

 

==========================================================

 

 

عاقبت نسیه فروشی!

 

 

 

برگزاری شب احیا در وین با حضور محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران و علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی و تیم مذاکره کننده .

 

حالا چه جوری برگردیم؟

------------------------

 

 

- پس کجاست این برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریفِ ضعیفِ ارزان فروش!؟

 

====================================================================

 


 

اعلام کسب توافق با دو بیلاخ اضافه!:

اعلام کسب توافق توسط وزیران خارجه گروه ۵+۱ (جان کری، وزیر خارجه آمریکا، فیلیپ هاموند، وزیر خارجه انگلیس، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، فرانک والتر اشتاین مایر، وزیر خارجه آلمان، لاورن فابیوس، وزیر خارجه فرانسه و وانگ ایی، وزیر خارجه چین) به همراه محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی و فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا

 

بگزارش خبرگزاریها،تنها نگرانی برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف در تعامل با خاج پرستان، همانا عورت اش بود !

 

========================================================================

 

مشکلی نیست که آسان نشود...

 

فدوی با ملاحظه ی خبرمیمنت اثر ی که در پی می آید، دریافت که دیری ست که "گره از کار فروبسته ی ما" گشوده شده  و فلذا مصرع نخست و البته استفهامی آن غزل معروف خواجه، در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما دیگر، موضوعیت ندارد !یعنی آنجا که فرمود " بوَد آیا که درِمیکده ها بگشایند؟"! 

 

باری- فدوی بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب نیزشدیداً، لذت اش را بقول عوام for free  ببرند:

 

سیاری با اشاره به مصرف سالانه ۴۲۰ میلیون لیتر الکل در جامعه، اپیدمی بیماری های واگیر و همه گیری هایی که هر چندگاه در کشور از این رهگذر اتفاق می افتند را متذکر شد و گفت: گستره این بیماری ها بسیار زیاد است . / معاون وزارت بهداشت ،دکترعلی اکبر(ع) سیاری - مهر

 

 

فدوی تنها در اینگونه موارد است که با استعانت از آن زبانزد معروف می گوید :  - عیب می جمله بگفتی"ضررش" نیز بگوی! - منظور فدوی آنست که برادران کثرالله امثالهم، فقط سرپا عیب نیستند،بلکه خاصیت هم دارند که آن-همانا- وارد کردن این حجم مشروبات الکلی از بلاد کفربه ایران اسلامی ، و توزیع عادلانه ی آن در جامعه ی شکوهمند اسلامی ماست.!  اگرچه آن بزرگواران، اجرشان را در دنیای فانی بقول عوام already  و البته  cash  دریافت فرموده  اند،معذالک فدوی رجاءواثق دارد که به دریافت اجرشان در جهان باقی نیز مفتخر، و به الطاف خفیه ی الهی ،مُستظهرباشند؛سعیکم مشکور ! با اینهمه، آنچه که فدویِ چموش و بازیگوش در این راستا هنوز نمی داند،یکی  آدرس این میخانه هائی ست که برادران گشوده اند،! و دیگری بقول اهل آمار، توزیعِ فراوانی شلاقهائی ست که بابت شُرب خمر، به دوستان تعلق می گیرد !

 

حسن ختام این مختصر،بخش پایانی گزارش است که می فرماید:

 

از بیماری های منتقله از حیوان به انسان مانند سالک، گزیدگی ها، تردد دام ها در شهرهای مختلف و انتقال بیماری ها از این طریق گرفته تا کنترل مرزها و اپیدمی های آنفلوانزای مرغی، وبا، ذبح غیرمجاز دام و همچنین شیوع بیماری های واگیر در مناسبت هایی که می توان با همکاری بیشتر با یکدیگر آنها را کاهش داد و راحت تر مهار کرد .

 

که البته از نظر فدوی،گزارش معاونت مذکور در این باب نیز شدیدا! ناقص است ؛زیرا این گزارش

مع الاسف ، در مورد بیماریهای مشترک بین انسان و آخوند،ساکت است !

 

http://www.dailyvideoclips.net/?p=9021

=======================================================

 

سلسله مراتب   

 

 برادران درحکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)،*در کنار غزوات خود،از تنیسق امورنیزغافل نیستند و کم کم  دارند به کارها نظم و ترتیب لازم را می دهند ؛ این معنا را فدوی،از خبر زیر استنباط  کرد :

 

داعش 94 روزه خوار را به صلیب کشید./ دویچه وله

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب،یکوقت نپندارند که برادران معتقد به داستان معروف " تب  کرد،مُرد"هستند،خیر چنین نیست ؛زیرا ادامه ی خبر که در پی می آید،می گوید که برادران گرامی،قائل به نوعی نظم و سلسله مراتب هستند،ملاحظه کنید :

 

فعالان حقوق بشر از سوریه گزارش داده‌اند که تروریست‌های "دولت اسلامی" ۹۴ نفر را در سوریه به اتهام روزه‌خواری به صلیب کشیدند. این افراد ابتدا در قفسی افتادند، سپس شلاق خوردند و در انتها به صلیب کشیده شدند

 

باری- برادران اگر مجال انتخاب بدهند،فدوی روند بالا را ،برعکس انتخاب می کند یعنی،نخست صلیب- سپس شلاق ،و سرانجام قفس!... بقول عوام ! Make  sense  ?

 

------------------------------------

* در مقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

 

======================================================

 

تعزیر هندی 

 

برادران کثرالله امثالهم،همواره ُامّت را به مرگ می گیرند،که به تب راضی شوند و مؤمنین البته،در این هزار و چهار صد سال گذشته،جز اطاعت امر،مقاومت و مبارزه ی دیگری نکرده اند!.. باری- انگیزه ی این مختصر،خبر میمنت اثری ست که از العربیه نقل می شود :

 

گوهر خان ستاره زن مسلمان سینمای هند، به خاطر بدن نما و کوتاه بودن لباس هایش در یکی از مراسم، توسط یکی از هوادارانش مورد حمله قرار گرفت و سیلی محکمی به صورتش خورد . !

بر اساس ویدیویی که بر روی سایت یوتیوب پخش شد، یکی از هواداران پس از نزدیک شدن به این گوینده و مانکن هندی، سیلی محکمی به سمت چپ صورتش زد .

او در هنگام حمله به گوهر خان گفته :« تو مسلمانی نباید این لباس باز را بپوشی !

 

فدوی با آنکه گیس و سر و صورت اضافه ندارد که دست مؤمنین بدهد،معذالک یکی دو نکته را یواشکی در پی می آورد :

1- قاصم الجبارین رحم کرده که ضارب،هوادار قربانی بوده است !

2- باز خدا ابوی محترم ضارب مسلمان هندی را بیامرزد، که آن بزرگوار،فقط به یک سیلی خشک و خالی،بدون اسید و چاقوی بسیج هندی،اکتفا فرمود!..

زیاده عرضی نیست ..

 

 

==================================================

 

 

علامت

 

 

رؤسای جمهور کشورهای گوناگون ،هرکدام گاه مشخصه هائی داشته و یا دارند که هر کدام در مقطعی از زمان ،بر برخی رویدادهای جهان معاصر خود،تأثیرهائی داشته اند. مال ما هم هرچند که جمهوری نیست،البته از این قاعده مستثنا نبوده است !فی المثل مشخصه ی برادر مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته،تنها ایراد مهملات داهیانه و آبرو بر باد ده در مجامع درون و برونمرزی نبوده است،بلکه از آن مهمتر،"کاپشن "نامبرده  است که گویا به استناد خبر زیر،سر آن دعوا هم بوده است ! ..

 

خریدار کاپشن رییس جمهور ادامه داد: شخص دکتر محمود احمدی نژاد در همه دنیا و به خصوص در میان عرب ها و مسلمانان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است . !

وی همچنین اظهار داشت: پیشنهاد ۱۵۰هزار یورویی بالغ بر ۲۲۵ میلیون تومان از طرف من برای خرید خودروی رییس جمهور بوده است .

ابراهیمی زاده همچنین گفت: در اختیار داشتن کاپشن رییس جمهور من را برآن داشت تا با پرداخت ۵۴میلیون تومان آن را به دست بیاورم . *

 

مطلب هنوز به اینجا ختم نشده و  کاپشن جدید معجزه ی هزاره ی سوم،دستمایه ی خبری تصویری در آخرین نیوز شده است که فدوی با اغتنام فرصت،آتش به مال اش زده و کاپشن جدید و محتوی آنرا به حراج می گذارد،!بشتابید که غفلت موجب پریشانی  و البته پشیمانی ست ...!

 

 

 

افزون بر کاپشن،از عشوه ی شتری هم غافل نشوید!

 

 

بعدالتحریر

فدوی اخیراً هم از جراید شنید که مخبط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد،در تابستان داغ هم،از کاپشن کذائی نمی گذرد ! العهدة علی الرّاوی!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

* http://www.patogh98.com

=============================================================

 

 

درخواست

 

 

خواهشمند است به آب، برق،اتوبوس و مسکن مجانی،که حضرت امام(ل) (1) پس از فرود اضطراری از کره ی ماه به ایران سابق وعده فرمود،موارد زیر را نیز علاوه فرمایید ، اجرتان با گربه ی  مرتضاعلی(ع) :

 

۱- «ما به خواست خدای تعالی در اولین زمان ممکن و لازم برنامه های خود را اعلام خواهیم نمود، ولی این بدان معنا نیست که من زمام امور کشور را به دست بگیرم و هر روز نظیر دوران دیکتاتوری شاه، اصلی بسازم و علیرغم خواست ملت به آن ها تحمیل کنم. به عهدۀ دولت و نمایندگان ملت است که در این امور تصمیم بگیرند …» (صحیفۀ نور، ج ۴، ص ۱۷۹)

۲- «سرنوشت هر ملت دست خودش است … چه حقی داشتند ملت در آن زمان سرنوشت ما را در این زمان معین کنند؟ … چه حقی آن ها داشتند که برای ما سرنوشت معین کنند؟ هر کسی سرنوشتش با خودش است، مگر پدرهای ما ولیّ ما هستند؟!» (صحیفۀ نور، ج ۴، ص ۲۸۳)

۳- «شما از ولایت فقیه نترسید، فقیه نمی خواهد به مردم زورگوئی کند. اگر یک فقیهی بخواهد زورگوئی کند، این فقیه دیگر ولایت ندارد. اسلام است، در اسلام قانون حکومت می کند. پیغمبر اکرم(ص) هم تابع قانون بود، تابع قانون الهی، نمی توانست تخلف بکند.» (صحیفۀ نور، ج ۱۰، ص ۲۹)

۴- «هر فردی از افراد ملت حق دارد که مستقیماً در برابر سایرین، زمامدار مسلمین را استیضاح کند و به او انتقاد کند و او باید جواب قانع کننده دهد …» (صحیفۀ نور، ج ۴، ص ۱۹۰)

۵- «عموم ملت از همۀ طبقات آگاهانه و آزادانه نمایندگان خود را انتخاب کنند و …» (صحیفۀ نور، ج ۳، ص ۴۷)

۶- «در جمهوری اسلامی کمونیست ها نیز در بیان عقاید خود آزادند.» (صحیفۀ نور، ج ۳، ص ۴۸) *(2)

 

زیاده درخواستی نیست...

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

(1) (ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف لعدة الله علیه است !

(2)  کلمه / از نامه ی حبیب الله امیری از مبارزین قبل از انقلاب به رهبری

==========================================================

 

 

نقد موضع 

 

این مؤمنین کثرالله امثالهم،از هر قوم و قبیله ای که باشند،گویا بقول فرانسویان،یک چیزی شان می شود! در توضیح بیشتر عرض می کند که بنظر می رسد که برادر پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان ادامه الله علوّه ، مانند رهبر مسلمانان  جهان ضاعف الله پُرستاته، در عوالم بیکاری،گاه فرمایشاتی معیوب ایراد می فرماید که اسباب زحمت اش می شود،ملاحظه کنید :

 

پاپ سیلی زدن ملایم به کودکان را طبیعی دانست !/ دویچه – تیتر

 

حال فدوی از طرح این مسأله شرعی، که سیلی و مشتقات آن،از انواع شکنجه است و ملایم و غیر ملایم هم ندارد! می گذرد؛ لکن باز خدا ابوی بیت پاپ ادامه الله وجوده را ،با ارواح طیّبه ی ائمه ی خاج پرستان رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين ،محشور بدارد که بر عکس عمله ی بیت آقای ما که بمنظور جلب رضایت بیشتر آن حضرت ،بجای کلاه سر می آورند! ،می کوشند که فرمایشات معیوب امام همام خودشان را ، فارغ از عواقب آن ، بشرح زیر تلطیف و بلکه تصحیح کنند :

 

واتیکان در تلاش برای متعادل‌تر کردن اظهارات پاپ که به نظر تأییدی بر شیوه سنتی و کهنه تعلیم و تربیت می‌آید گفت، پاپ از اعمال خشونت یا بی‌رحمی علیه کودکان سخن نگفت!، بلکه منظور او کمک به "رشد و بلوغ" کودکان بود!. توماس روسیکا، رئیس دفتر مطبوعاتی واتیکان توضیح داد: «چه کسی کودکش را هرگز تنبیه نکرده یا خود در طول رشدش از سوی والدینش تنبیه نشده است؟

 

فدوی ازنقد موضع برادر توماس روسیکا نیز می گذرد که مانند مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته ، جاخالی داده ،و پرسش را با پرسش دیگر،پاسخ داده است!

 

زیاده نقدی نیست ...

 

===============================================================

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

  

7345---0912 :جواب این رجزخوانی‌ها و خط و نشان کشیدن‌های آمریکا برای مراکز نظامی که بعد از توافق هسته‌ای شروع کرده است همان سرب داغ است که مسئولان نظامی کشورمان مطرح کردند.

 

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام فرمایش شما و خودشان را شدیداً تکذیب فرموده و افزودند که منظور "سوپ داغ" بوده که شما "سرب داغ" شنیده اید،برادر 7345---0912

------------------------------------------

محمد زحمتکش : پس از ورود خودروهای میلیاردی، کت و شلوارهای میلیونی و عینک‌های آفتابی با برندهای خاص و گران قیمت اخیرا مشاهده می‌کنیم ساعت‌های مچی 30 میلیون تومانی در ساعت‌فروشی‌های مرکز شهر تهران عرضه می‌شود. مسئولان امور اقتصادی کشور پاسخ بدهند با توجه به بی‌کاری جوانان و نابسامانی‌های موجود در چرخه تولید آیا واردات این قبیل کالاهای لوکس نابود کردن منابع ارزی متعلق به آحاد مردم نیست؟ امیدواریم گوش شنوایی برای شنیدن این واقعیات وجود داشته باشد و ترتیب اثر بدهند .

 

فدوی روی عریضه ی شما اقدامی ندارد زیرا حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان پیش از فدوی،به آن بشرح زیر ترتیب اثرداده اندبرادر محمد(ص) زحمتکش ! :

 

 

به گزارش ایسنا به نقل از سایت پارسینه، برخی دانشجویان از پناهیان درباره اتومبیل گران‌قیمت و دلیل استفاده او از این اتومبیل شیک و گران سوال کردند که وی در جواب گفته بود: بچه حزب‌اللهی باید پولدار باشد. اگر پول ندارید، عرضه ندارید! باید عرضه داشته باشید ! / چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳  

 

--------------------------------------------------------------------

3014---0912 : خطاب به مسئولان منفعل کشور در امر حجاب و عفاف عرض می‌کنم کار از بدحجابی گذشته و گاهی به صورت هرزگی علنی درآمده است. چرا مسئولان محترم ما دردشان نمی‌آید و کاری نمی‌کنند؟

 

 

فدوی: مراتب در مجالی که چندانهم سرحال نبودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام با تغّیُرفرمودند : بسمه تعالی- چطور دردمان نمی آید؟مگر کورید و نمی بینید که در اثرافراط درنرمش قهرمانه ،همه جای مان شدیداً درد می کند؟ خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر 3014---0912 !

 

-------------------------------------------------------------------------

 

 

محمدی از تهران:  از قوه مجریه می‌خواهم به جای نظریه‌پردازی درباره امور بی‌ارتباط با حوزه مسئولیت خود مثل تعیین تکلیف متفاوت برای مسئولیت‌های شرعی نیروی انتظامی برای جلوگیری از افزایش سرسام‌آور قیمت میوه‌های فصل فکری بکند که اکثریت مردم فقط این میوه‌ها را می‌توانند تماشا کنند .

 

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند تماشا کردن کافی نیست،احوط آنست که دست هم بزنید،برادر محمد(ص)ی!

 

--------------------------------

 

4187---0935 : ای کاش وزارت ارشاد تمهیداتی هم برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرستانها می‌کرد تا هم‌زمان با هفته نمایشگاه بین‌المللی کتاب در تهران ما نیز از این نعمت برخوردار می‌شدیم .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،برادر روحانی رسید؛در

پاسخ بعدالتحیه و السلام فرمودند در صورتیکه شما هم همکاری کنید،حرفی ندارند.فدوی قدری اظهار بیضه کرده و پیرامون نوع همکاری شما توضیح بیشتری خواست؛افزودند قضیه فقط  محدود و منحصر به راه اندازی غرفه ها و چیدن کتابها در آنها نیست،بلکه متعلقب آن، کمک به بستن غرفه ها و جمع آوری کتابهای ضاله نیز،اهمیت ویژه ای دارند،برادر 4187---0935 !

 

-------------------------------

 

3263---0917 : کسانی که باورشان شد ایران سنگرگاه مطمئن منطقه است، خوب بود اشاره می‌کردند که این آرامش و طمأنینه مدیون رهبر نابغه، تیزبین، دوراندیش، شجاع، متقی و آزاده‌ای است که با بصیرت مثال‌زدنی‌اش دست آهنین زیر دستکش مخملین را به خوبی می‌بیند و سحر دشمن را باطل می‌کند .

 

فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است! فدوی هم حسب تکلیف شرعی می افزاید که معظم له نه تنها در "ابطال سحر" که کلاً درعوالم غیبی،سرآمد اقران است،برادر

3263---0917 !

 

------------------------------------------------

7564---0938 : شبکه 4 شهداد روحانی را در حالی روی آنتن می‌برد که شبکه بی‌بی‌سی، شو فارسی او را با دختر نیمه عریانش در حال خوانندگی در کنسرت لندن پخش می‌کند! آیا نظارت وجود ندارد؟

 

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان قدری حالت نهوّع داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: اگر نظارت وجود داشت که شما جذب صدا و سیمای روباه پیر نمی شدید !؛خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر 7564---0938 !

 

--------------------------------------------------

4812---0912  :  خط سوم خیابان‌ها در هر کجای دنیا دارای معنا و مفهوم یکسانی است الا در کشور ما که بر اثر فرهنگ غلط رانندگی، این خط در انحصار خودروهای متخلف گران قیمت می‌باشد! بنده که استاد دانشگاه در شمال تهران هستم در تاریخ 94/2/21 با تاکسی به دانشگاه می‌رفتم. تاکسی در خط سبقت می‌رفت که ناگهان به سمت راست کشید و خط را در اختیار خودروی شاسی‌بلند و غول‌پیکر به رانندگی دخترکی کم‌سن و سال که به طور ممتد دستانش روی بوق بود قرار داد. خواستم بپرسم وظیفه پلیس در برخورد با این رانندگان لوکس و مزاحم چیست؟

 

 

فدوی: والله برادر در باب "خط سوم" عرض می کند که  فدوی فقط  "خط سومِ" فراهم آورده ی آن  بزرگوار را بیاد می آورد*؛ در باب آن دخترک با آن مرکوب مرغوب،خیلی پاپی نشوید که چه بسا از خانواده ی معصومین باشد و کار دست تان بدهد،از فدوی گفتن،برادر 4812---0912  !

 

----------------------------------------------------------

* . خط سوم – دکتر ناصرالدین صاحب الزمانی/ 1351 .آن خطاط سه گونه خط نوشتی:یکی که او خواندی و لاغیر/یکی را هم او خواندی هم غیر/یکی نه او خواندی ،نه غیر/آن خط(سوم) منم! – شمس تبریزی

 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

8 آگست المجعد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

August 1st, 2015

 

ویژگی

 

ما اُمّت همیشه بخاک و خون خفته ی ایران سابق،فقط بخاطر گربه،فرش و البته نفت و اخیراً خیار، مشهور نیستیم،بلکه ویژگی برجسته ی دیگری نیز داریم که بعلت توطئه های استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین ،کمتر بدان پرداخته شده است و آن همانا ، مهمان نوازی ماست.این ویژگی در ما،چندان نیرومند  است که برادران در جریان ماراتون زور آزمائی هسته ای اخیر، بناگزیر دست از خوی بیابانی خود کشیده،ایرانی و مهمان نواز شده و با صرف نظر از بلند پروازیهای 12 ساله ی هسته ای و پذیرفتن محدودیتهای گسترده در باب غنی سازی،رآکتورهای آب سنگین ، تعداد سانتریفیوژها،  اعمال بازرسی های پیوسته و بلند مدت،رفع تدریجی تحریمهای کوبنده، ویرانی اقتصاد و البته دود کردن میلیونها دلار از دارائی های ملت یک لا قبا،به سود خاج پرستان، سخاوتمندانه از صحنه کنار رفتند. فدوی ضمن اهداء تبریک و تسلیت بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری(ضپ) * و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش،بقای عمر بازماندگان را،از درگاه حضرت احدیت عزاسمه ،شدیداً مسئلت دارد!

 

فاتحه مع الصّلوات..

 

-------------------------------------------------------------

 

* (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست!

 

 

********************************************************

 

حجاب زیر آب! 

 

 

https://khodnevis.org/sites/default/files/styles/article-on-node/public/field/image/%D8%B7%D8%B1%D8%AD%20%D8%BA%D9%88%D8%A7%D8%B5%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D9%93%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%20copy.jpg?itok=rV2qQCcl

 

فدوی نه اینکه نداند که حجاب چیست و در شرع انور، برای بیش از نیمی از جامعه ی البته شکوهمند،چه مقررات سهمگین و نفس گیری دارد.و این را نیز کم تا قسمتی می داند که مقررات مذکور،عمدتاً بروی زمین مربوط می شود و برادران یا خواهرانی که علیرغم میل باطن، به  لقاء الله پیوسته  و به زیر زمین پناه برده اند،،در ارتباط با دست آویز حجاب و سایر عملیات ایذائی مؤمنین کثرالله امثالهم،از تیر رس ایشان دیگر،مع الاسف دور شده اند؛ این فرمول دلپذیرلکن ،شوربختانه گاه بدرستی کار نمی کند و البته، اسباب زحمت می شود.نمونه ی خیلی دم دست اگر بخواهید،همین ماجرای شهدای غواص است که میزان اصالت خبری اش را اما فدوی ،بدرستی نمی داند، وشاید نخواهد هم بداند! لکن آنچه که می داند،معرکه ی عظیمی ست که ذوب شدگان در دیگ جوشان ولایت،در اطراف آن بر پا کرده اند؛برای دستگرمی،نخست از پیاده نظام بشنوید:*

 

یک هموطن از ارومیه : شهیدان عزیزی که در تاریخ 94/3/26 در تهران تشییع شدند 175 نفرشان غواصانی بودند که دست بسته شهید شدند و به آرزوی خود رسیدند اما عرض می‌کنم ای شهدای عزیز که دست بسته شهید شدید به ما بیچارگان جا مانده بنگرید که امروز چگونه خودی می‌خواهد دستمان را ببندد! همه چیزمان را به تحریم وصل کرده است. حتی اگر کسی به بی‌بند و باری هم اعتراض کند به عنوان خشونت‌طلب و مانع‌شادی مردم محکوم می‌شود! دست شما بسته بود و حالا می‌خواهند دستان ما را هم در حرکت به سوی آرمانهای شما ببندند! دعا کنید خداوند مسئولین ما را بیدار کند

 

...........

 

ناجی – کرمان : فدای قدم‌های مردم تهران که به احترام شهیدان بپا خاستند! سلام بر دست‌های بسته و پیکرهای خسته شهیدان غواصی که به یاریمان آمدند و ما را از غرق شدن نجات دادند . !

 

................

 

1628---0912 : پیدا شدن اجساد مطهر شهدای غواص و تشییع جنازه این عزیزان در این زمان معنای لطیفی دارد و آن این است که غواصان آمدند تا ما را از غرق شدن در مادیات نجات بدهند و اگر توفیق داشته باشیم به آنها اقتدا بکنیم و آسمانی شویم .

 

باری- عملیات محسوس و نا محسوس پیاده نظام در این پیوند ،چندان بالا گرفت که حتا  سر و صدای صاحب عله نیز بشرح زیر در آمد !:

 

جمعی از خانواده‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس در بیانیه‌ای با محکوم کردن سوءاستفاده برخی جریان‌های سیاسی از مراسم تشییع پیکر شهدای غواص به این جریان‌های سیاسی هشدار دادند که به سوءاستفاده از خون شهیدان برای ساختن نردبانی جهت رسیدن به مطامع و امیال سیاسی خود پایان دهند .   / آخرین نیوز

 

گفتن ندارد که رسانه های مکتبی نیز از این نمد،کلاهی مبسوط دارند :

 

توهین روزنامه آرمان(منتسب به هاشمی رفسنجانی) به شهدای غواص/ تیتر

on : خرداد ۲۹, ۱۳۹۴

روزنامه آرمان در شماره ۲۷۸۰ روز چهارشنبه ۲۷ خردادماه ۹۴، در ستون “کارتون” خود که همه روزه در صفحه آخر این روزنامه منتشر می شود، طرحی گستاخانه و توهین آمیز نسبت به شهدای بزرگوار و مظلوم غواص کشورمان را چاپ کرد.

شبکه اطلاع رسانی دانا در این رابطه نوشت: در این طرح، غواصان بزرگوار و شهید کشورمان با بدنی برهنه به تصویر کشیده شدند به نحوی که در همان نگاه نخست، نوعی قبح زدایی از ساحت شهدا و توهین به آنان به ذهن مخاطب منتقل می شود.

و نیز :

به نظر می رسد حضور به موقع شهدای گرانقدر و غواص و تشییع تاریخی آنان توسط امت بیدار و بابصیرت کشورمان که با شعارها و دستنوشته های صریح، نسبت به مسایل روز کشور به ویژه موضوع مذاکرات پرحرف و حدیث هسته ای همراه شده بود، موجب عصبانیت طیف تندرو خاصی شده است.

از سوی دیگر خبرگزاری دانشجو نیز در همین رابطه نوشت: این طرح گرافیکی شباهت بسیار زیادی به تصویرسازی توهین آمیزی دارد که یک گرافیست ایرانی ساکن هلند مدتی قبل با ادعای ادای احترام به شهدای غواص طراحی و منتشر کرده بود. «م.ه» که از نزدیکان شاهین نجفی نیز هست در تصویر سازی خود مردی کاملا برهنه را در محراب مسجد به تصویر کشیده که فین غواصی به پا دارد و دست هایش نیز به همان صورتی که در توضیح طرح روزنامه آرمان ذکر شد بسته شده و روی بدنش قرار دارد. این طراح در رزومه خود توهین به حجاب و چادر را نیز دارد./ faraghlit.com

و یک ایراد بنی اسرائیلی برای جوری جنس:

لازم به ذکر است که جدای از کپی برداری که طراح روزنامه آرمان از آن طرح توهین آمیز کرده است، در طرح مذکور فیگور غواص ها، برهنگی شان و همچنین نوع بال هایی که برای آن ها انتخاب شده است کاملا به سبک آثار دوره رنسانس نقاشی شده اند.!

گفتنی است، در دوره رنسانس با هدف اسطوره زدایی از هرآنچه که کلیسا مطرح کرده بود سوژه های مقدس را بدون هاله های الهی تصویر کرده و سعی داشتند به پست ترین شکل ممکن که همان برهنگی است مقدسات را عناصری زمینی، دنیوی و فاقد ارزش معرفی کنند؛ از این رو در این دوره از تاریخ آثاری وجود دارد که در آن ها حتی سعی در تقدس زدایی از انبیاء الهی شده است.

و البته بعنوان تیر خلاص : 

 

 این روزنامه سال گذشته نیز  در توهینی به جبهه مقاومت فلسطینی، کاریکاتوری را کشید که در آن  یک سوی میز پینگ‌پنگ فردی با پیراهن رژیم صهیونیستی (پیراهنی مرکب از رنگهای سفید و آبی، پرچم رژیم اشغالگر قدس) و در سوی دیگر فردی با پیراهن قرمز و سرآستین‌های سفید به چشم می‌خورند که بمبی را با راکت‌های تنیس به‌سمت یکدیگر پرتاب می‌کنند. در این میان نیز نمادی از مردم فلسطین (خانواده‌ای که مادر خانواده روسری‌ای از چفیه فلسطینی به سر داشته و کودکان خود را در آغوش کشیده) به‌جای تور میز پینگ‌پنگ قرار دارد و در نهایت بمب‌های شلیک شده از سوی دو طرف نبرد در سرزمین‌های اشغالی روی سر مردم مظلوم فلسطین فرود آمده آنها را هدف قرار می‌دهد.

 

 ایران اسلامی نیوز اما بشرح زیرجبران مافات، و حجاب مردان مربوطه را زیر آب ،دولا پهنا رعایت کرده است:

 

روزنامه آرمان در شماره ۲۷۸۰ روز چهارشنبه ۲۷ خردادماه ۹۴، طرح توهین آمیزی نسبت به ساحت مقدس شهدای غواص متشر کرد. این روزنامه در شمار امروز خود مجبور به ارائه توضیحاتی در این زمینه شد و در عین حال سیل بی شمار اعتراضات به این طرح توهین آمیز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را سوء تفاهم خواند. سایت ایران اسلامی در پاسخ به حرمت شکنی آشکار این روزنامه تصویر سازی «پرواز شهدای غواص» را به پدران، مادران و خانواده های معظم این "دردانه" های مردم ایران تقدیم می‌کند:

 

http://www.iraneslaminews.com/images/docs/000035/035944/images/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B23.jpg

 

فدوی اما در پایان این معرکه گیری،قاصم الجبارین را شدیداً شکر می کند که غواصان مربوطه در تصویر نخست  ،حتا بهنگام غرق،حجاب اسلامی را شدیداً رعایت کرده و عورت خود را پوشانده اند،در غیر اینصورت،نمی دانست که تکلیف چه  بود؟!

 

---------------------------------------------------------------------

* این فقرات را فدوی در ستون «پای درد دل مردم دارالخُرافه» در پایگاه اینترنتی خود، بررسیده است.ن.ک. به www.hazl.com پست June 28th, 2015

*********************************************************

 

 

جراحات وارده

بموجب اسناد منگوله داری که در پی می آیند،تلفات "برجام" یعنی برنامه ی جامع اقدام مشترک خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین وبیت رهبری اعزالله انصاره ،محدود به ملت یک لاقبا نبود،و بزرگواران زیر را نیز شوربختانه  شامل ، وافزون بر آن،موجب شد که تن حضرت امام(ل) را به میزان 10.8 بمقیاس  "ریش" تِر،در مقعد مطهر*، شدیداً بلرزد: 

آرش ،امیر کبیر و مصدق!

 

تصویر

 

ظریف، امیرکبیر و آرش کمانگیر شد (عکس)

 

 

ظریف، امیرکبیر و آرش کمانگیر شد (عکس)

 

زیاده،جسارت است...

 

---------------------------------------------------------------------

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای فدوی را چه کند؛لطفاً تا دیر نشده،غلط تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

**************************************************************

 

ختم غائله

 

می گویند ماه مبارک رمضان ،ماه مهمانی خداست،و لابد ،عکس قضیه نیز ثابت است یعنی الله جل جلاله ،میزبان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم است؛!لکن فدوی در این میان،همینطور اره به ماتحت مانده است که این مهمانان پُر رو، چرا ملاحظه ی میزبان بزرگوار خود را نکرده و به شیوه های گوناگون ،بساط اش را بهم می ریزند!..به یک مستوره در این ارتباط ،به نقل از برادر بی بی سی،نگاه کنید:

 

واکنش محافظه‌کاران به طرح نام میرحسین موسوی در ضیافت حسن روحانی / تیتر

جبهه پیروان خط امام و رهبری، که متشکل از چندین گروه و تشکل محافظه‌کار ایرانی است، با انتشار بیانیه‌ای خطاب به حسن روحانی، رئیس‌جمهور، به طرح نام میرحسین موسوی در ضیافت او واکنش نشان داده و گفته است که اگر در آینده "خطوط قرمز" نظام رعایت نشود "پاسخ لازم و قاطع داده خواهد شد."

 

باری فدوی که معرف حضورهست وهمگان می دانند که وی،عصرمفرغ و بلکه عصر حجر را، به عصرطلائی (1) حضرت امام(ل) (2) شدیداً ترجیح می دهد! ؛فلذا برای ختم غائله و اتخاذ رویه ای واحد در این باب،مراتب را از محضر مبارک مرجع تقلید خود، ادامه الله وجوده ،با این مسأله که " طرح نام میرحسین موسوی" و البته محمد(ص) خاتمی و توابع در ماه رمضان،چه حکمی دارد، استفتاء کرد؛ معظم له در پاسخ ،به اجمال و اختصار فرمود :

 

بسمه تعالی – از مبطلات وضو، و البته روزه است، !

الله الاعلم            سید شقی الله میله کار استرآبادی

زیاده فتوائی نیست

 

-----------------

 

(1) تعبیر برادر میر حسین(ع)از آن دوران هراس انگیز!

(2) (ل) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف لعنة الله علیه است

 

 

 

*******************************************************************************

 

خاصیت مهم 

 

..البته واضح و مبرهن است که برادران ِ منتهی به مقام معظم رهبری(ضپ) ،اگر تعارف کرده و نگوید به ویرانگری ، دست کم به بی عملی و بیهودگی مشهور، و در این رشته،دارای نعلین مشکی اند! لکن این نظریه که متعلق به عوام است،آیا درست هم هست؟ البته که نیست زیرا تنها مبتنی بر خشم و کینه ی بی دلیل و  شدید خوانندگان محترم ضد انقلاب نسبت به برادران است که آنهم درست نیست!(1) فلذا احوط آنست که بقول آن بزرگوار،"عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگوی  ! " گفتن ندارد که منظور استاد از "می" در مصرع مذکور،معاذالله میِ خیامی نیست بلکه مراد،میِ عرفانی ِ آغشته با اوراد و ادعیه ی (2) مؤمنین کثرالله امثالهم است؛باری فدوی دور می زند و بر می گردد به " هنر ِ می ِ " کذائی، تا به خوانندگان محترم ضد انقلاب،عوامل استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین ثابت کند که برادران،فقط ناقلِ ویروس ِ " ِابولای" آخوندی نیستند و خاصیت هائی نیز دارند(3) حال اگر پس از اینهمه سال،به فدوی اعتماد نکرده و از او مدرک می خواهید،باکی نیست، اینهم سند منگوله دارش :

 

گلشیفته فراهانی در جشنواره ی کن : مدیون بازجویانم هستم ! / بی بی سی

 

فدوی فقره ی دیگری از خاصیت برادران را برای جوریِ جنس نیز،در پی می آورد:

 

نامه ی پسرها به گشت ارشاد:

 

برادران بینهایت از زحماتتان متشکریم چون بهر دختری می گیم بریم بیرون یه دوری بزنیم میگه نه، میام خونتون!

از نگاه طنز کاربران به نمایشگاه حجاب و گشت موتوری/دویچه وله

 

زیاده سندی نیست ...

 

-------------------------------------------------------

 

(1) ) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند

(2) نخیر! لطفاً به "ادویه" اصلاح نفرمایید، خواهر- برادر خواننده،!

 (3) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!

 

 

http://tse1.mm.bing.net/th?&id=JN.i22h8aG9Ye%2bhy%2bREBQ%2bVIQ&w=300&h=300&c=0&pid=1.9&rs=0&p=0&r=0

 

***************************************************************************

 

تداعی

 

فدوی در مرور خبرهای امروز، این خبر را نیز ملاحظه کرد :

 

تنها ایران می تواند با " دولت اسلامی" مبارزه کند! / دویچه وله- مش قاسم سلیمانی

 

فدوی فی نفسه با فرمایش بدیهی مش قاسم ِ مقام معظم رهبری(ضپ) مخالفتی ندارد زیرا برادران زبان یکدیگر را بهتر می فهمند!؛ از اینها گذشته اما فدوی نمی داند که چرا این شعار او را بیاد آن تبلیغ معروف پیش از انقلاب شکوهمند انداخت که می فرمود: فقط بیک است که مثل بیک می نویسد!

 

**************************************************************************

 

نبش قبر

 

 این روزها فدوی در خبرها می بیند که حضرات در باب اسرائیل، به ترتیب ریش،دوباره  زنجیر پاره کرده اند و از آن میان:

 

تاکید رفسنجانی و حسن خمینی بر حذف و نابودی اسراییل

 

اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه با یک پایگاه خبری وابسته به گروه حزب الله لبنان، گفت: «در مورد آينده فلسطين من هنوز هم عقيده دارم كه حضور اسراييل و اين دولت جعلی بالاخره موقت است و يک روزی بالاخره اين جسم كه خارجی است و در پيكر يک ملت و يک كشور وارد شده است حذف می‌شود». سید حسن خمینی، نوه روح‌الله خمینی نیز در همایش «فلسطین نماد مقاومت» گفت: «یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی حذف غده سرطانی اسرائیل بوده و این هدف نیاز به جهاد در همه عرصه‌ها دارد / بالاترین

فدوی برعکس برادران،قصد دخالت در امور کشورهای دیگر را ندارد،!لکن به نوشته های پیشین خود که بر مبنای وقایع افاقیه تدوین شده بوده است که بر می گردد،به مطلب زیر برخورد می کند و بقول عوام شدیداً confused می شود،شما هم ملاحظه،وی را راهنمائی بفرمایید، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) :

 

بلا تکلیف (تیتر)

 

فدوی دور ازجان خوانندگان محترم ضد انقلاب ، دیریست که همینطور ارّه به ماتحت مانده است چرا که سرانجام درنیافت که اسرائیل باید از نقشه ی جغرافیای جهان حذف شود ،یا نه؟ از سوئی، معجزه ی هزاره ی سوم (برادر احمدی نژاد- م) بهمان منظور با مداد پاک کن، شدیداًبه جان نقشه ی جغرافی جهان افتاده است، و از سوی دیگر، برادرمحمد(ص) جواد(ع)لاریجانی دبیرستاد زائد حقوق بشر! قوه ی باه(قضائیه - م) ، در پاسخ پرسش خواهرکریستین امانپور خبرنگار سی ان ان پیرامون تهدید محو اسرائیل توسط  مهندس الاسلام والمسلمین برادر احمدی نژاد دامت تحریکاته می گوید :

 

" قطعاً خیر.این نه تنها سیاست رئیس جمهور که سیاست جمهوری هم نیست " !..

 

باری فدوی که مسأله ای را در جامعه ی شکوهمند اسلامی سراغ ندارد که در پیوند با آن بین علما،شدیداًاختلاف نیفتاده باشد؛شما خوانندگان محترم ضد انقلاب چطور ؟*

 

----------------------------------------------

* نگاه کنید به پست May 22nd, 2012 در آرشیو www.hazl.com

 

*******************************************************************************

 

 

دلخوش کنک

 

فدوی هرگاه خواسته از برادران کثرالله امثالهم انتقاد یا شکایت کند، حضرات با واژه ی دهن پُرکن " اقتدار نظام" سرش را گرم کرده اند !، باری- پس از بی ناموسی فرودگاه جده، چشم فدوی به فقرات جدیدی از همان نوع بلکه بد تر، روشن!.لکن فدوی این بار دیگر،زیر بار شماری از بی ناموسیها که برخی را بنقل از الف در پی می آورد، عمراً نمی رود، برادران البته مُخیراند !:

 

کشور گرجستان در بخشنامه جدیدی صدور ویزای فرودگاهی برای اتباع ایرانی را از اول سپتامبر سال قبل (۱۰ شهریور ۱۳۹۳) ممنوع کرده وخواستار سختگیری‌های جدید و طی مراحل صدور ویزای برای اتباع ایرانی در کنار اتباع عراقی در سفارت خانه‌های این کشور شده است! بر اساس این بخشنامه، اعلام شده در مرزهای زمینی این کشور نیز برای پاسپورتهای عراقی و ایرانی متوقف شده و باید این موضوع به مسافران ایرانی اطلاع رسانی شود.

همچنین سفارت هند نیز در بخشنامه جدیدی که به دست صبحانه رسیده، صدور ویزای هند برای اتباع ایرانی را منوط به انگشت نگاری و مصاحبه در سفارت کرده است! کامبوج نیز که از توسعه نیافته‌ترین کشورهای جهان است ازچند ماه قبل صدور ویزای فرودگاهی برای ایرانیان را ممنوع کرده است

 

.و حُسن ختام این ذکر مصیبت، خبر میمنت اثر زیر با این مطلع است :

ایرانی ها برای سفر به افغانستان باید «گواهی بهداشت» ارائه کنند!

 

اما در جدید‌ترین اتفاق، بنا بر اعلام نمابندگی وزارت خارجه در شمال و شرق کشور به مسئولان استانداری خراسان رضوی که نسخه‌ای از آن به دست صبحانه رسیده، اعلام شده است طبق اطلاعیه سرکنسولگری افغانستان در مشهد، برای صدور ویزا برای مردم کشورمان که قصد مسافرت به افغانستان را دارند، ارائه گواهی بهداشت (سلامتی) الزامی است.

 

زیاده عرضی نیست ..

 

*******************************************************************************

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

وزیر خزانه داری آمریکا: 50 میلیارد دلار پول به ایران خواهد رسید / عصر ایران

 

تحشیه ی فدوی:

رونوشت : برادران سید حسن(ع) نصرالله - بشار اسد- خالد مشعل و سایر ماجراجویان محترم خاورمیانه

یمن- میانمار و .... جهت استحضار و اقدام عاجل که فی التأخیر آفات!

 

-----------------------------------------------------------------

 

سایت خامنه‌ای: متن توافق خیانت نیست اما تایید هم نشده / روز آنلاین

 

تحشیه ی فدوی: اختیار دارید، آخر این چه مُهمل داهیانه ای ست که می فرمایید؟! خیانت و اینجور چیزها،مال ملت ناسپاس است؛ این وصله ها به حضرتعالی که صد در صد اختیار،و صفر در صد مسؤلیت دارید،که نمی چسبد،برادر رهبر!

 

-----------------------------------------------------------

 

وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود درباره قاچاق انسان که روز دوشنبه آن را منتشر کرد، در بخش مربوط به ایران نوشت که این کشور مبدا و مقصد قاچاق انسان از جمله برای روسپیگری است . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی 1: قرار نشد دیگربرادر استکبار، ما تازه از میز مذاکره ی هسته ای بازگشته ایم!

تحشیه ی فدوی 2:

 

برادران خیلی نگران نباشند زیرا بموجب  ادامه ی خبر،چندانهم تنها نیستند:

 

به غیر از ایران، روسیه، ونزوئلا و تایلند هم در این گروه قرار دارند . !

 

--------------------------------------------------

 

رفسنجانی: تابوی مذاکره با آمریکا را شکستیم، بازگشایی سفارت آمریکا غیرممکن نیست/بی بی سی

 

 

تحشیه ی فدوی:آن صدائی که شنیدی،صدای شکستن " تابوی مذاکره با آمریکا" نبود،صدای شکستن کمر ملت بوداصلا، چرا در کارهای مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه،دخالت می کنی؟ شما حسب شیوه ی مرضیه،مراقب و نگران "مصلحت نظام" باش،برادر اکبر!

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

کنترل عدن در دست دولت یمن/دویچه وله- تیتر

 

روز پنج‌شنبه (۱۶ ژوئیه/۲۵ تیرماه) خبرگزاری رویترز گزارش داد که در پی پیشروی‌ نیروهای هوادار عبدربه منصور هادی، رئيس جمهور تبعیدی یمن و عقب‌نشینی حوثی‌ها در برخی مناطق، عده‌ای از اعضای کابینه‌ی برکنارشده‌ در تبعید به سر می‌بردند، به کشور بازگشتند. خالد بها، معاون رئیس جمهوری یمن، روز جمعه اعلام کرد که استان جنوبی عدن به طور کامل از دست شبه‌نظامیان حوثی خارج شده است .

 

 تحشیه ی فدوی: فدوی ضمن اهداء تبریک و تسلیت بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری(ضپ) * و سایر حضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش،بقای عمر بازماندگان را،از درگاه احدیت مسئلت دارد! .

 

----------------------------

 

مک دونالد در تهران درخواست پذیرش نمایندگی داد /آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی:

بیت

مبارک باشد این شادی

به حقِ هادیِ مهدی(عج)!

 

------------ --------------------------------------------------

 

حمیدرضا محمدی، برادر نرگس محمدی، نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر ایران، گفت که وزارت اطلاعات به پرونده خواهرش چند اتهام تازه از جمله "اتهام عجیب‌ همکاری با داعش" را اضافه کرده است . /بی بی سی

 

 

تحشیه ی فدوی: همکاری با داعش که اتهام بدی نیست!،حتا ممکن است با توجه به اینکه برادران با داعش نسبت نسبی و فامیلی دارند، در جرم تخفیف کلی بدهند،برادر محمد(ص)ی!

 

-------------------------------

 

سه مرجع دینی خواستار آزادی رهنورد،موسوس و کروبی شدند/ دویچه وله- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: بسیار خوب ، بر فرض محال ،حضرات آزادیخواه اند؛ بقول عوام what about   سایر زندانیان سیاسی و عقیدتی؟!.... دیدی حالا؟!

 

---------------------------------------------------------

 

چرا کسی جلوی داعش را نمی‌گیرد؟/ 55آنلاین

 

 تحشیه ی فدوی: مگر کسی توانست جلوی شعبه ی درونمرزی اش را بگیرد،برادر 55!

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

شهردار خبر داد

استخدام 23 لیسانس و فوق‌لیسانس برای رفتگری در خرم‌آباد/ کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی: خب چرا نرفتند نماینده ی مجلسِ بیت بشوند؟!

 

----------------------------------------------

 

آنفولانزای مرغی در راه تهران؟/ 55آنلاین - تیتر

 

تحشیه ی فدوی: نه هنوز خدا را شکر،لکن نوع آخوندی آن که برعکس نوع مرغی آن، لاعلاج است،دیری ست که رسیده است،برادر55!

 

------------------------------------

 

وزیر دارائی یونان معرفی شد / دویچه وله

 

 

تحشیه ی فدوی: باعث حیرت شد،بگزارش خبرگزاریها،یونان آه در بساط،و بعبارت دیگر هیچ دارائی ندارد؛در اینصورت وزیر دارائی دیگر چه صیغه ای ست؟!

 

*****************************************************************************

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

  

0609---0915 : همان‌طوری که رهبر و مقتدایمان فرمودند: ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها هستند، عرض می‌کنم ما را از تهدید نترسانند ما منتظر لحظه تاریخی درگیری کفر و شرک و ظلم با جمهوری اسلامی هستیم تا ظالمان را به خاک مذلت بنشانیم .


7938---0936 ، 7345---0912 ، 7250---0919 :  ای رهبر و مقتدایمان! از شما به یک اشاره از ما به سر دویدن. ما برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل و تعقیب و مجازات متجاوزان اعلام آمادگی می‌کنیم .

 

فدوی هر دو مورد را بدلیل تشابه آرزو، یکجا و درشرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند" حضور در جبهه‌های حق علیه باطل و تعقیب و مجازات متجاوزان" و "  مبارزه ی عاشقانه با صهیونیست‌ها" پیشکش تان،اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید،برادر 7938---0936 و توابع!

 

--------------------------------

 

3416---0919 : با توجه به خباثت و شیطنت فرانسه در مذاکرات جا دارد شعار مرگ بر فرانسه نیز در نمازجمعه‌ها به ویژه این هفته که مقارن با سفر مقامات این کشور به ایران عزیز است سرداده شود. تا دولت‌های ایران و فرانسه بدانند ملت با سفر امثال لوران فابیوس مخالفند. پیشنهاد می‌کنم برای این مقامات خارجی مصاحبه مطبوعاتی گذاشته شود و مطالبات ملت ایران از زبان خبرنگاران آزاده و شجاع پی‌گیری شود .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند:  در این حد، حال و مجال ندارند فلذا احوط آنست که منهای سوریه،لبنان ،یمن ،میانمار و آن چند فقره ی زمینهای بایر افریقائی دیگر که بعدها بعون الله در نقشه ی جغرافی برایشان اسم می گذارند، مرگ بر بقیه ی جهان،برادر

3416---0919!

 

---------------------------------------

 

علیرضا مردانی :  مذاکرات با 5+1 به هیچ وجه در موعد مقرر به نتیجه نخواهد رسید و آمریکا همانند چهارپایی در گل مانده است. نه قدرت تعرض به جمهوری اسلامی دارد و نه قدرت جلوگیری و مهار جمهوری اسلامی ایران از پیشرفت. همه این صلابت و اقتدار به برکت نفس مسیحایی امام راحل(ره) و خون مقدس شهدا و ایثار و از خودگذشتگی ملت و تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است. خدا را سپاس می‌گویم که در جمهوری اسلامی و زیر سایه ولایت زندگی می‌کنم .

 

فدوی : فدوی که سه چهارم عمرش را در خودِ ولایت گذرانده جیک اش درنیامده ،حالا شما چه خبرتان است که بابت فقط سایه ی ولایت اینهمه شیهه می کشید،برادر علی(ع)رضا(ع) مردانی؟!

 

----------------------------- 

 

کاظمی : در بزرگراه‌های حکیم، نیایش و شهرک‌های سعادت‌آباد، قدس و... تعدادی از جوانان متعلق به قشر مرفه بی‌درد جامعه با ماشین‌های مدل بالای خود امنیت شهروندان را به خطر انداخته و هر از چندگاه حادثه خسارت‌باری به وجود می‌آورند. از نیروی انتظامی درخواست داریم با استقرار مامور در مسیرهای یاد شده با هنجارشکنان برخورد جدی داشته باشد .

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش،بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چند فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت فرمودند خود کرده را تدبیر نیست زیرا قشارمرفه بی‌درد جامعه شکوهمند اسلامی فعلی،همان مستضعفان پیشین اند،برادر کاظمی!

 

-------------------------------

 

8890---0913 :  چند روز قبل در مرقد مطهر حضرت امام‌خمینی(ره) شاهد حضور زنان خارجی بازدید کننده با پوشش زننده بودم.  مسئولان این مکان مقدس بایستی به حریم معنوی و روحانی آن توجه داشته باشند. چرا کسی به این مسائل رسیدگی نمی‌کند؟

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد،لکن حال که ضدانقلاب خوشبختانه خوابست عرض می کند که خود حضرت امام(ل)  با آنهمه کرامات که آنجا تشریف داشتند،اعتراضی نداشتند ، شما مگر معاذالله،کاتولیک تر از پاپ هستی، برادر 8890---0913 ؟

 

------------------------------

 

5345---0912 : چند نکته دست و پا شکسته به عرض می‌رسد: 1- ما چون سواد نداریم فرق مصاحبه، سخنرانی و گزاره برگ را نمی‌دانیم وگرنه منتشر شده است! 2- ما اصولا دیپلماسی خشونت را دوست نداریم. به همین دلیل به جنایتکاران آل‌سعود تبریک گفته‌ایم! 3- در نهایت بشردوستی، حمایت خود را از سگ‌های ولگرد جهان اعلام نموده و در چارچوب حقوق ‌بشر غربی‌ها اقدام خواهیم کرد. 4- اگر یمنی‌های مظلوم زیر آتش ظلم آل‌سعود خبیث با دستور بشردوستان جهان کشته می‌شوند مقصر خودشان هستند چرا که در یمن زندگی می‌کنند، خب بروند اروپا! 5- ما علم بدبو و خطرناک انرژی هسته‌ای را اصلا می‌خواهیم چکار؟ !

 

فدوی: بقول نمایندگان  محترم حکومت در مجلس: صحیح است ! صحیح است ! ولی رویهمرفته:

خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی!

 

--------------------

 

9590---0914 : اگر دولت، سفیر عربستان را به نشانه اعتراض به جنایت آل‌سعود در یمن اخراج کند مرهمی بر دل زخمی یمنی‌ها در این مدت خواهد شد .

 

فدوی: مراتب در فاصله ی دو قیلوله با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش،بعرض حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چند فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت فرمودند که فرصت نیست و احوط آنست که خود جنابعالی، چفیه و کلاه کرده و سر راه ،درب بیت بقول عوام stop by کرده،و پس از دریافت مبالغی مهمات به یمن عزیمت کنید. حضرات آیات قول دادند که برای شهادت ،که غایت آرزوی شماست،دعا فرمایند        و من الله التوفیق

-----------------------------------

گل‌محمد نورانی- مهدیشهر:  به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای که رهبر معظم انقلاب به آنها لقب فرزندان عزیز نظام داده‌اند عرض می‌کنم، مگر نه این است که ایادی شیطان بزرگ در گذشته به‌عنوان بازرسی، دانشمندان مظلوم ما را شناسایی و ترور کردند و با فرستادن ویروس از بیرون می‌خواستند در تاسیسات هسته‌ای ما اخلال ایجاد کنند که به برکت تیزهوشی دانشمندان موفق نشدند. چرا دوباره اجازه دهیم که خود آمریکای جنایتکار در تأسیسات هسته‌ای ما دستگاه راستی‌آزمایی نصب کند؟ چرا خدای ناکرده دسترسی به سایت‌های نظامی خود را به دشمن سرتا پا نیرنگ دهیم؟ شما را به خدا مراقب باشید و خط قرمزهای مورد تاکید ولی‌نعمتمان رهبر معظم و دلسوز نظام را مو به مو رعایت کنید که عملکرد مثبت و منفی ما در محضر الهی ثبت و ضبط شده و باید پاسخگو باشیم. وعده خداوند است که مستضعفین وارث زمین خواهند شد. چرا ما نیز در این امر سهیم نباشیم؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: مهملات خداپسندانه ی شما  استماع  و رسیدگی خواهد شد؛ در باب اینکه شما وارث زمین باشید نیز افزودند که مع الاسف دیر آمدید زیرا برادرمحمد(ص) جواد(ع) لاریجانی ،با یک قیام و قعود زمین کذائی را تصرف فرمود،که البته فقط نیمسوز آن بشما  رسید؛ بی سببی نیست که شما نورانی شدید، برادر گل محمد(ص) نورانی !

 

----------------------------------------------------

 

8757---0939 :  کنتورهای هوشمند سازمان آب شهرستان مشهد قطع کن ندارند و یکسره کار می‌کنند..

فدوی : فکر می کنید چرا اسم شان را هوشمند گذاشته اند،برادر 8757---0939 ؟!

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

31  جمادی الجولای سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*