حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

*.*.*.*.*

ANNOUNCEMENTS

New

political satire book

now available!

 

*.*.*.*.*

 

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد :

* یک تکه از زمان کلیات آثار در شعر مدرن ، به فارسی - ناشر تابان– لس آنجلس

* لبخند ناتمام گزیده ای از شعرهای مدرن(فارسی- انگلیسی)- ناشر شرکت کتاب – لس آنجلس

این کتابها از طریق بخش انتشارات سایت نویسنده  www.hazl.com   و یاشرکت کتاب – لس آنجلس

 قابل تهیه اند

 

شرکت کتاب منتشر می کند :

* تذکرة الاشقیاء - مجموعه ی طنز های سیاسی جلد  اول و دوم 

 

 

*.*.*.*.*

July 26th, 2015

 

رفوزه!

 

فدوی برخلاف تصوّر خوانندگان محترم ضدانقلاب ،از عناصرِ اگر نگوید نایاب،دست کم کمیابی  چون انصاف و شجاعت،چندانهم بی بهره نیست! و از همین منظر است که می پندارد سرانجام باید روزی این اعتراف ِنه  چندان خوشایند را بکند،که نمره ی او در برخی دروس علوم انسانی و از آن میان ،جامعه شناسی و مردم شناسی ،که تازه از ابزار کار او نیز هستند،با ارفاق،چیزی در حدود صفر است!؛ و برای این اقرار دردناک،چه روزی بهتر از امروز، و درحضورِ پُر زورِ خوانندگان محترم ضدانقلاب؟! .. از  ادّله ی دم دستِ این نتیجه ی غم انگیز اگر خواسته باشید ؛بعنوان مستوره عرضه می دارد که فدویِ کاهل هیچ نمی دانست که مردم جان بدر ُبرده و گریخته از کژدُم حکومت اسلامی درونمرزی(1)  ،حتا پس از طی هفتخان طاقت فرسای پناهندگی ،و اخذ امان نامه از مقامات بد اخلاق خاج پرست ،همچنان به "حاج منصور ارضی" (2) مدّاح منتخب مقام معظم رهبری(ضپ)(3) عشق ورزیده و سالن های کنسرت  او را ، در سرتاسر بلاد کفر و زندقه،بقول عوام sold out  می فرمایند!...

و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثار،و  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار،چنین روایت کرده اند  که   پامنبری گرامی حاج منصور، بنیامین بهادری، چفیه و کلاه کرده و عازم ممالک محروسه ی امریک است تا توافق غیرهسته ای را نیز به توافق پیشین،علاوه کند.فدوی بعنوان مژده به دوزیستیان محترم ساکن بلاد کفر و زندقه عرض می کند که حین نگارش این سطور،دارد صدای آگهی کنسرت پامنبری حاج منصور ارضی را در بلاد کفر و الحاد و معصیت،که پی در پی پخش می شود، بقول عوام already  می شنود!.باری فدوی از تعارف کم کرده و برمبلغ افزوده ، و فرازهائی از فرمایشات نوچه ی آن چماقدار گرامی و گفتگوی  مبسوط او با رسانه ی نزدیک به سپاه پاسداران بیت را، برای جوریِ جنس، بشرح زیرضمیمه  و اضافه  می کند که فدوی دیگر حال و وقت اش را ندارد،لطفاً خودتان سوا کنید ! :

 

بنیامین: عشقِ بی‌قیدوشرط در مجلس روضه است!، پامنبری حاج منصورم !/ تیتر

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، چند ساعت تا پروازِ بنیامین بهادری و گروهش به آمریکا مانده است. برای ساعتی به‌همراه چند تن از خبرنگاران مهمان او می‌شویم در استودیویی که ضبط آلبومِ «94» در آن انجام شده است .

 در همان ابتدا صحبت‌ از قطعه‌ای شد که بنیامین در آن، یکی از دعاهای معروف را با موسیقی خوانده اما اجازه انتشار نیافته است . آقای مرادخانی گفت: "این قطعه را به من بدهید تا رویش کار کنم". ایشان روایتی خواند که براساس آن در آخرالزمان دعاها را با موسیقی می‌خوانند.!

 

بنیامین که خودش سابقه حضور در فضاهای مذهبی را دارد به واکنش‌های احتمالی به قطعه‌هایی که برای دعاهای مذهبی ساخته می‌شود، اشاره می‌کند و می‌گوید :‌« فضاهای مذهبی را به‌خوبی  می‌شناسم. . پیش از این هم این‌گونه بود، من برخی کارهای آسمانی و محرمی را با فضای موسیقی مدرن کار کردم.

 

پرسش بعدی که با بنیامین مطرح می‌شود، توضیح درباره سابقه مداحی اوست . این خواننده موسیقی‌ پاپ تا همین روز گذشته توضیح کاملی ارائه نکرده بود . اما بنیامین برای نخستین بار به نکته‌های جالبی اشاره کرد. بنیامین می‌گوید :

 

مداحی را از فضاهای مدرسه و دبیرستان آغاز کردم. اما اصلی‌ترین مداحی‌ام در تکیه‌ای در سلسبیل بود. آنجا را بسیار دوست دارم. چند سالی در این تکیه نوحه خواندم. آخرین باری که آنجا خواندم 20سالم بود. موهای بلندی داشتم و شکل و شمایلم به آدم‌های هیئتی نمی‌خورد. با چنین چهره‌ای آنها نمی‌گذاشتند که من به تریبون نزدیک شوم. هرچقدر هم که استعداد نشان می‌دادی به شما فضا نمی‌دادند. تنها کسانی که به من تریبون دادند، همین هیئتی بود که در «سلسبیل» بود. بقیه هرگز اجازه نزدیکی به تریبون را نمی‌دادند. کسانی که در هیئت سلسبیل بودند از مردم عادی و از تیپ‌های مختلف بودند که تنها در 10 روز محرم تشکیل می‌شد .بیشتر نوحه‌ها و آثاری را که در این زمینه می‌ساختم مداحان بزرگ در جاهای خاص اجرا می‌کردند.

پرسش : این که می‌گویند هفته‌ای یک بار پیش حاج منصور ارضی می‌روید واقعیت دارد؟!

پاسخ: «تقریباً هفته‌ای یک بار به دیدن حاج منصور ارضی می‌روم و این روند تا هم‌اکنون هم ادامه دارد » ! .

 

و ُطُرفه اینکه :


برگزاری کنسرت در آمریکا و جلب سلیقه‌های مردم آنجا یک موفقیت برای همه ماست. ما توانستیم بخش زیادی از سلیقه مردم آمریکا و ایرانیان مقیم آنجا را به خود جلب کنیم.! .

بنیامین در سال 2010 سالنی را «سولداد» (فروش تمام بلیت‌ها چند روز قبل از برگزاری کنسرت) کرد که تا کنون نشده بود. این سابقه قبلی به ما کمک کرد که مردم استقبال خوبی از اجراها داشته باشند

سلیم احمدی مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری خبری ویژه هم داشت:

کنسرت «سن‌خوزه» ما سولداد شده است!. 6 روز مانده به کنسرت ما در عید فطر بلیت‌های این کنسرت تمام شده است. و این اتفاق خوبی است برای ما که نخستین کنسرت در نخستین شهر با استقبال خوبی مواجه شده است.!

سالنی که در لس‌آنجلس هست، 7هزار نفر ظرفیت دارد. پیش‌بینی ما این است که این سالن هم سولداد شود. لس‌آنجلس، سن‌خوزه، اورنج‌کنتی، سیاتل، دالاس، فینیکس، پورتلند، نیویورک، واشنگتن‌دی‌سی، هیوستون، تورنتو و ونکوور.!

 

و همه ی اینها در حالی ست که افزون بر محرومیت مادام العمر زنان  از حضور در عرصه ی موسیقی در داخل،کنسرت خوانندگان ذکور حتا نیز لغو، و سربازان صاحب نام امام زمان(عج) ،آنان را در حضور مردم،از صحنه به زیر می کشند!

خوانندگان محترم ضدانقلاب،بعنوان مشق شب، استثنائأ بجای پرتقال فروش، پیدا کنند که حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)،جائی بهتر از ایران سابق داشت که برود؟!

 

اصل

 

 

 

                                                              بَدَل

زیاده ارضی (4)  نیست ..

 

یادداشتها

-------------------------------------------------------------------------------------

(1) در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) مداح اهل بیت (ع) و بیت مقام معظم رهبری(ضپ)

(3) ( ضپ) مُستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله پُرستاته است !

(4) با "عین" یا "الف و ز" هم بنویسید،درست در می آید !

 

----------------------------------------------------------------------

* در مقابل حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)

 

**********************************************************

 

 

 

 

کوبیده ی اضافه!

 

دستگاههای برادران کثرالله امثالهم،تنها اماکنی هستند که در آنها ،کوبیده ی اضافه،بدون سفارش، بقول عوام شدیداً serve  می شود !..اگر خوانندگان محترم ضدانقلاب قول بدهند که اشتهاشان را کنترل کرده و کار دست فدوی ندهند،در جهت تنویر مطلب، توضیح بیشتری می دهد. مقدمتاً عرض می کند که گرچه به اظهار برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف در ایران اسلامی، زندانی سیاسی وجود ندارد،لکن برادران  از  دستگاهای مذکور،که با پول ملت ناسپاس بنا کرده اند،بمنظور کوبیدن خداپسندانه ی او ،استفاده ی بهینه کرده و مردمی که با متر و میزان معیوب آنان نمی خوانند را ،در آنها حبس و شکنجه می فرمایند که بقول نیروی محترم انتظامی متخلص به "ناجا" ،از وظائف ذاتی برادران است ؛لکن این تکه اش را که فدوی از آن به کوبیده ی اضافه یاد می کند را در نمی یابد.یک فقره کوبیده ی اضافه را،در خبر زیر،ملاحظه کنید:

 

حمله ماموران زندان اوین به بند هشت این زندان !/ بی بی سی- تیتر

 

که همین فعل قبیح را، فروردین سال پیش،در مورد بند 350  اعمال کرده اند.باری،برادران که یکبار حقوق این مردم بی تقصیر و گناه را سلب و بعنوان زندان سیاسی حبس فرموده اند، حال حمله به آنان در زندانی که کلیدش ، افزون بر دست برادران،نزد کلید الاسلام والمسلمین،روحانی نیز هست،دیگر چه صیغه ای ست؟!..یا چرا با محمد(ص)رضا(ع)عالی پیام(هالو)، اینقدر زیادی حساب کرده و بابت شماری از شعرهای زیبای طنزش،که با او بقول عوام already تسویه حساب کرده بوده اند!،وی را دوباره بازداشت و زندان می کنند؟ که البته برادران مجال پاسخ ندارند زیرا بقول هالو:

 

«کی گفته که ما دولت راحت طلبیم؟

در فکر گرفتاری خلق عربیم

این قدر نگویید اهر زلزله شد

فعلن که گرفتار دمشق و حلبیم»

 

 

*********************************************************

 

عضو تازه ی گروه

 

فدوی که همواره شدیداً در پی این بود که  دریابد که گروه معروف 1 +5 ، کی 6 می شود؟، بتازگی دریافت که گروه مذکور، به اهتمام برادران کثرالله امثالهم،دو کلاس یکی کرده ، و یکباره 7 ! شده است،بقول عوام   congratulation !.باری- در توضیح بیشتر عرض می کند که  فدوی  بر خلاف همگان که معتقدند که حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)(1) چیز کلاً بیربط و خاصیتی ست، بر این باور بوده و هست که چنین نیست و اگر خواسته باشیم که اندکی جانب اعتدال  و انصاف را هم نگهداشته باشیم ، باید بیفزاییم که حتا موجبات  رونق اقتصادی بسیاری را نیز فراهم کرده است! (2)،حالا گیرم نه برای مردم ایران سابق!.. بعبارت حضرت امام(ل) که در بدو فرود از کُره ی ماه به ایران سابق در سال 57،پیرامون عملکرد رژیم پیشین فرمود که شهر های ما را ویران و گورستانهای ما را آباد  کرد!،جانشین خلف وی نیز بعنوان تلافی،ضمن  رعایت قافیه ، در یک قیام و قعود، اقتصاد ایران را ویران، و اقتصاد کشورهای همسایه را آباد فرمود!.. پژوهش های اقتصادی فدوی اما حاکی از آنست که معظم له پس ازهزینه کردن پول ملت یک لا قبا در کشورهای همسایه، و نیز سوریه و لبنان و یمن و لبنان  و میانمار و .. اینک به آباد کردن ممالک خاج پرستان نیز،ابرازعلاقه فرموده و همین موضوع باعث شده است که یک عضو تازه ،به گروه 1 +5 اضافه شود!؛ این معنا را فدوی از مرور خبر زیر،استنباط کرد :

 

تداوم گفتگوهای هسته‌ای، کار روسپی‌خانه‌های وین را سکه کرده !/ خودنویس – تیتر

خبر میمنت اثر،البته به این اختصارهم نیست و در ادامه می خوانیم:

مدیر یک روسپی‌خانه نزدیک محل مذاکرات می‌گوید که هر وقت مذاکرات ایران و قدرت‌های ۱+۵ در وین برگزار می‌شود، درآمدش به شدت بالا می‌رود . !

به  گزارش  رویترز، گفتگوهای هسته‌ای حداقل وضع مالی یک روسپی‌خانه در نزدیکی محل مذاکرات را سکه کرده است. مدیر این روسپی‌خانه البته نگفته است که مشتریانش چه کسانی هستند، اما تاکید کرده است که هر چه گفتگوها طولانی‌تر باشند، نفع بیشتری می‌برد . !

بر اساس همین گزارش، ارزانی وین نسبت به گرانی بیش از حد لوزان با استقبال بعضی خبرنگارانی روبه‌رو شده که برای ادامه‌ی گفتگوها در پایتخت اتریش باقی مانده‌اند .

اینهم از مطالبات عضو تازه گروه:

لازم به ذکر است که به دلیل عدم دستیابی به توافق در مهلت اولیه، مذاکره کنندگان جمهوری اسلامی خواستار ادامه‌ی گفتگوها شده‌اند که این امر با استقبال روسپی‌خانه‌های وین همراه شده است . !

 

بگزارش دویچه وله، پنداری وزیر خارجه ی انگلیس هم بدش نیامده !:

 

وزیر خارجه ی بریتانیا: چهارشنبه 8 ژوئن به وین باز می گردم !/ تیتر

 

در این صورت، برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف که جای خود دارد!:

 

لحظه به لحظه با مذاکرات اتمی: مذاکرات تمدید شد،ظریف در وین می ماند !/ بی بی سی-تیتر

 

فلذا احوط آنست که معظم له،بر خلاف کش ندادن جریان اختلاسها،(3) اجازه فرمایند که مذاکرات مذکور،تا انقلاب مهدی(عج) کش پیدا کند!...

زیاده درخواستی نیست

یادداشتها

 

------------------------------------------

(1) پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

(2) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!

(3) آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، در سخنانی، با اشاره به اختلاس چند میلیارد دلار از سیستم بانکی ایران، از رسانه های همگانی خواسته است این قضیه را "کش ندهند/ بی بی سی

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 خاج پرستان مع الاسف قرنهاست که  آخوند ندارند!  ولی شما که بحمدالله والمنة دارید،حتماً باورتان می شود که اینهمه بقول عوام including   ملت را، مقام معظم رهبری(ضپ)، ،سالهاست که شدیداً ،سرِ کار گذاشته است!

 

******************************************************************************************

 

توفیق علمی

 

استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل  و ایادی آنان در داخل و خارج،لعنة الله علیهم اجمعین، ،هی والبته بناحق گفته و می گویند که علم و علمای ما ،محدود به پایین تنه و بول و غایط اند و ما در قافله ی شتابان علم جهان،سهمی و حرفی برای گفتن نداشته و  نداریم ! ....بفرمایید!،خبر از غیب رسید؛ خبری که نشان می دهد که با تهدیدات خداوند متعال *، و ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)،و به اهتمام مقام معظم رهبری ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، دندانپزشکان مؤمن و متعهد ما سرانجام،رشته  یا تخصص معتبر و جدیدی به علم دندانپزشکی افزودند، بله، - تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید! - اینهم سند منگوله دار و مصوّرش :

 

 

گفتن ندارد که بعون الله،بیماران محترم از این پس،هزینه ی این سرویس جدید را ،که از طریق همه ی بیمه ها بقول عوام including بیمه ی ابوالفضل(ع) نیز قابل پرداخت است،بزودی به  چارت قیمت سایر خدمات دندانپزشکی مانند :پُرکردن و کشیدن دندان- رود کانال و... ملاحظه خواهند کرد. این نیز شایسته ی ذکر است که "سرویس کردن دهان"، برای بیماران ضد انقلاب ،کاملاً رایگان و در واقع،صلواتی ست!..

با آرزوی توفیقات بیشتر برای دانشمندان مکتبی

زیاده اختراعی نیست ..

 

---------------------------------------------------------------------------------------

* مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد"با  تأییدات خداوند متعال" است !

 

 

*****************************************************************

 

کف بینی

 

 

 

 

فدوی سرانجام درنیافت که چرا اینها  حتا دستجمعی، ا ز خواندن کف دست خودشان هم عاجزند؟!،شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟

 

*********************************************************************************************

 

 

 

بابا اونارو بگیرین ،نه ما را!

---------------------------------------------------------

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

سايت رسمی علی خامنه‌ای :

رهبر توافق‌نامه هسته‌ای را تائيد يا رد نکرده است / دیگربان

 

 تحشیه ی فدوی: عجله کار شیطان بزرگ است، معظم له گوش خوابانده است!

 

-----------------------------

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در کنفرانسی خبری گفته است که مخفی کردن ابزارهای هسته ای، مساله ای دشوار است «از این رو مدت زمان 24 روزه» کافی است و «ابزارهای نظامی چیزی نیست که بتوان آن را در کمد مخفی کرد /العربیه

 

تحشیه ی فدوی: لکن زیرعبا می توان !

 

-------------------------------------

خبرگزاری رویترز می‌گوید ایران ۱۵۰ هزار تن شکر خام از برزیل خریده است.این میزان حدود چهار برابر حجم شکری است که ایران در شش ماهه نخست سال جاری میلادی وارد کرده است . . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی:جای هیچ نگرانی نیست ، وجاهت شرعی دارد،برای تولید "ناپلئونی" جشن هسته ای اُمّت است،برادر بی بی سی

 

-----------------------------------

ولایتی: ماذون به صحبت با آمریکایی‌ها در مسائل منطقه نیستیم/ دویچه وله

 

 تحشیه ی فدوی: خب بگو بزرگترتان بیاید ،برادرعلی اکبر(ع)ولایتی

 

----------------------

فرمانده ی سپاه با اشاره به یکی از بندهای پیش‌نویس قطع‌نامه جدید شورای امنیت که پس از توافق هسته‌ای تنظیم شده، گفت که آن را نمی‌پذیرد . / خودنویس- محمد(ص)علی(ع) جعفری

 

تحشیه ی فدوی: غلط کرده ،مگر دست خودش است !

 

-------------------------------------------------------

 حسين شريعتمداري توافق هسته اي را "كلاه" بر سر كشور خواند/ انتخاب- تیتر

 

تحشیه ی فدوی:فدوی شرمنده است که بگوید "کلاه" از هر منظری،از "عمامه"بهتر است،برادر حسین(ع)!

 

----------------------------------------

به گزارش خبرگزاری مجلس ایران، خانه ملت، علاءالدین بروجردی در این رابطه گفته است که آژانس بین‌المللی اتمی "پیش از این از پارچین بازدید کرده و بر پاک بودن این محل از هرگونه ادعا، مهر تایید زده است، بنابراین مسئله پارچین هم با توجه به این که پیش از این مورد بازدید قرارگرفته،باید از گردونه هرگونه بازدید خارج باشد ." / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: اگر این دروغ شما راست باشد،دیگر نگرانی برای چیست؟!

------------------------------------------------------------------

زیگمار گابریل، وزیر اقتصاد آلمان و قائم‌مقام آنگلا مرکل، صدراعظم این کشور در سفر به تهران، از ایران خواست برای بهبود روابط اقتصادی با غرب، مسئله رابطه‌اش با اسرائیل را حل کند . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوام  I don’t know! فدوی فکر نمی کند که برادران حتا به ختنه ی مجدد،دوستان یهودی هم،رضایت دهند!

 

--------------------------------------------

ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در مورد آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: "اموال بابک زنجانی کفاف تمام بدهی‌هایش را نمی‌دهد." /  بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: خدا فدوی را بکشد،چرا؟ شما را بخدا،یک شماره حسابی،چیزی بدین که ملت یک خاکی بسر کند،برادر بی بی سی!

 

-------

به گزارش خبرآنلاین، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: رئیس دانشگاه فرهنگیان کسی است که دانش آموخته آمریکاست و در برابر نمایندگان ما از آموزش و پرورش آمریکا دفاع می کنند، این دلیل استیضاح ماست.!

 

تحشیه ی فدوی: آخر این مهمل مؤمنانه ست،برادر نقوی حسین(ع)ی؟ اگر اینطور باشد که باید هیأت دولت به اضافه ی مشاور رهبری در امور بین الملل را هم،به دریا بریزیم که! حالا اگر شما اصرار دارید، فدوی هم حرفی ندارد، برادر حسین(ع)ی!

 

------

کاخ سفید: احتمال تمدید ضرب‌الاجل مذاکرات هسته‌ای با ایران /دویچه وله

درحالی که کمتر از ده روز به ضرب الاجل مذاکرات اتمی باقی مانده، آمریکا از امکان ادامه مذاکرات پس از مهلت نهایی ۹ تیر، خبر داده‌است. وزیر امور خارجه ایران نیز ضمن اظ‍هار خوشبینی٬ از امکان‌پذیربودن تمدید این مهلت سخن گفت.

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوام، take your time!  تا انقلاب مهدی(عج) وقت داریم،برادر شیطان!

 

-----------------------------------------------

 

 

بیا بغل دائی !

 

 

 

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه خواهان رفع تمام تحریم‌های ایران "در سریع ترین زمان ممکن" بعد از رسیدن به توافق جامع هسته‌ای شد . / بی بی سی

 

------------------------------

 

 

 

 

 

کلمات(مصوّر) حمار

 

اشاره

"کلمات حمار"،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "کلمات قصار" است!

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------

 

 

--------------------------------------------------------------------

 

 

---------------------------------------------------

 

 

***************************************************************************************

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

  

7699---0913 : واقعیت این است که سفارت عربستان در ایران حکم لانه جاسوسی آمریکا و اسرائیل را دارد. مسئولان ما به چه علتی در برخورد با عربستانی‌ها این قدر ملاحظه‌کار شده‌اند .

 

فدوی :مراتب توسط از طریق مبادی ذیربط که نخواستند نام شان تا انقلاب مهدی(عج) فاش نشود،پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند : والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، ما هنوز از نتایج " برخورد با عربستانی‌ها" در فرودگاه جدّه، دولا دولا راه می رویم !و در پایان نیز افزود: ما که ماتحت اضافه نداریم،هر که دارد،بسم الله !..

 

----------------------

5648---0913 :  قرار بود جشن خندوانه شبکه نسیم را چهارشنبه (شب شهادت امام‌موسی کاظم(ع)) در اصفهان برگزار بکنند ولی خوشبختانه با اعتراض‌ها و شکایت‌هایی که نسبت به این اقدام صورت گرفت برنامه به یک زمان مناسب دیگر موکول شد، غرض اینکه همه باید نسبت به اصول و ارزشهای اخلاقی و اسلامی متعهد و پیگیر باشیم، قطعا موثر است .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت امر و مقرر فرمودند یک فقره نشان درجه سه چماق همایون بجهت شما ارسال شود،،تا به عنایات خاصه ی حضرت شان مفتخر،و به الطاف خفیه ی ایشان،ُمستظهر باشید، شیرینی زیر میزی فدوی فراموش نشودبرادر 5648---0913 !

---------------------------------------

 

9891 - 0918 :  مسئولان هسته‌ای کشور می‌گویند نگارش فکت‌شیت ایرانی سخت و زمان‌بر است اما چه طور آمریکایی‌ها نیم ساعت پس از بیانیه لوزان، فکت‌شیت خود را ارائه کردند؟

 

فدوی : برای اینکه آنان انگلیسی شان خیلی خوبست؛آخر اینهم کار داشت که مزاحم شدید،برادر 9891 - 0918 ؟!

 

------------------------------------

4166---0911 : دولتمردان اگر تحمل شنیدن انتقاد را ندارند از اول وارد این میدان نمی‌شدند و مسئولیت نمی‌پذیرفتند. جواب دادن به منتقدین رگ برآمده نشان دادن نمی‌خواهد، پاسخ مستدل می‌طلبد

 

فدوی: مراتب به استحضار آن دولتمردان رسید.بعد التحیه و السلام گفتند که چون مؤمنین اصرار دارند که دولت " فکت شیت " اش را نشان بدهد،از کوره در رفته و بجای " فکت شیت " رگ گردن نشان دادند که امید کفایت کند،برادر 4166---0911 !

 

-----------------------------------

یک هموطن : رفتار برخی مسئولین با دانشمندان هسته‌ای به‌گونه‌ای بوده که متاسفانه آل‌سعود کثیف به طمع بیفتد و به آنها پیشنهاد همکاری با حقوق هفت هزار دلاری بدهد !

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم و جدید آبدارخانه ی بیت،برادر روحانی

رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه و السلام فرمودند غلط کردند ،ما بیشتر یعنی 10.000 ریال می دهیم،تا اعدام شود،هر انکه نتواند دید. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادرهموطن

 

-------------------------------------

1395---0917 : با این نوکری که آل‌سعود از آمریکا و انگلیس کرده و می‌کند بهتر است که به جای عبارت خادم‌الحرمین از عنوان خادم‌القصرین (کاخ سفید آمریکا و کاخ بکینگهام انگلیس) در خصوص این خاندان استفاده کرد .

 

فدوی : خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی!

 

--------------------------------------

0218---0912 : وزیر خارجه جدید عربستان باید بابت تعرض مامورین کشورش به دو زایر ایرانی در فرودگاه جده و جنایت آل‌سعود در کشور مظلوم یمن شرمنده باشد. حال چگونه با جسارت صحبت از آمادگی سفر به ایران می‌کند؟

 

فدوی: فدوی البته از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن توجه کنید که هزار نکته ی باریکتر زمو اینجاست(بشرطی که زیر چادر باشد- م).فی المثل، دیپلماسی اسلامی هم برای خودش آدابی دارد . لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، برادران بنا دارند که بابت ماجرای فرودگاه جّده، با آن فرستاده عربستانی، در فرودگاه تهران،بهمان سبک و سیاق تسویه ی حساب نمایند،برادر 0218---0912 !

 

----------------------------------------------------------

5496---0916 : در روزنامه‌ها شماره حساب 99999 در نزد تمام بانک‌های کشور برای کمک به مردم مظلوم یمن اعلام شده ولی وقتی که به بانک‌ها مراجعه می‌کنیم اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند و می‌گویند برای آنان تعریف نشده است. بنویسید تکلیف علاقه‌مندان به کمک مردم یمن چه می‌شود؟

 

فدوی :مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم در اوقات شرعی به مسؤلان مؤمن و معتقد،ابلاغ شد؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام فرمودند احوط آنست که بحساب حضرات آیات ایدهم الله تعالی واریز شود،برادر 5496—0916

 

------------------------------------------------------

حسنلو – تهران : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می‌کند 8 میلیون نفر را بیمه کرده‌ایم. عرض بنده به عنوان یک قالیباف این است که چرا بیمه قالیبافان را قطع کرده‌اید؟

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند واقعیت ندارد و فلذا ایرادتان وارد نیست؛می گویید نه؟ از برادر قالیباف بپرسید،برادر حسنلو!

 

------------------------------

جدیدالاسلام : دولت تدبیر از سبد کالای 94 فقط مرغ را تحویل داد و از بقیه خبری نیست. بدقولی خوب نیست

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی بمنظور اطلاع و اقدام لازم به مسؤلان مؤمن و معتقد،ابلاغ شد؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام فرمودند علت اینکه از بقیه خبری نیست آنست که بقیه را همان مرغ نابکار ی که در سبد بوده،میل فرموده است برادر جدیدالاسلام والمسلمین !

 

--------------------------------

علی نجفیان از همدان : جانباز 75 درصد  از ناحیه قطع دست هستم. بنویسید به‌رغم اینکه دولت موضوع قطع یارانه‌ها را تکذیب کرده ولی حقیقت این است که یارانه برخی از اقشار ضعیف جامعه‌ مثل بنده را قطع کرده‌اند. ضد و نقیض‌گویی مسئولان نسبت به یکدیگر، بیش از هر چیز ما مردم را رنج می‌دهد .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام پوزش خواسته و گفتند که 2 پرده بالا گرفته وبجای یارانه،دست شما را قطع کردند،برادر جانباز!

 

----------------------------

9059---0914 : هر دو پسرم را به ازدواج و تشکیل خانواده مشترک تشویق کردم ولی دولت یارانه هر دو را قطع کرده است. به قول معروف چه می‌خواستیم چه شد !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات برمحمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با  سوت،فرمودند: بسمه تعالی- بی تربیت !

 

--------------------------------------------

 

محمودی :  نمایندگان محترم مجلس فراموش نکنند که با رای مردم بر صندلی مردم تکیه زده‌اند و باید خواست مردم را که خواست رهبری است مد نظر داشته باشند و همانند رهبر معظم انقلاب یک انقلابی باشند و لذا لازم است با ورود خود به موضوع مذاکرات از طریق طرح سه فوریتی ضمن سد کردن زیاده‌خواهی‌ آمریکای جنایتکار به تیم مذاکره‌کننده کمک کنند که کم نیاورد. با توقف مذاکرات، وزارت امور خارجه حس و حال رسیدگی به امور یمن را به دست خواهد آورد. و در صدر همه خواب راحت از آمریکا گرفته می‌شود. رمز همدلی و همزبانی با مردم این‌گونه امور است.

 

فدوی از جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش ازآن چون ضدانقلاب خوابیده تذکار یک دو نکته را یواشکی لازم می داند که درعریضه های بعدی لطفاً رعایت کنید؛ در غیر اینصورت -فدوی مسؤل آن نخواهد بود!- نخست اینکه "مردم" در نظام شکوهمند ما با ارفاق،چیزی در حدود دست پنجم خر،مُدّه ظله العالی ست و این نکته را حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم به همه زبانهای زنده و مرده به تکرار اعلام فرموده اند؛ دیگر اینکه شما در سطر نخست عریضه ، مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته را مبالغ هنگفتی بقول عوام down grade کرده اید زیرا نمایندگان محترم از قیف معظم له گذشته اند تا به نمایندگی حکومت در مجلس نائل شده اند و سرانجام اینکه،بمب اتم حق مسلم ماست،و با یمن قابل معاوضه نیست،این دفعه ی ما قبل آخرتان باشد،برادر محمودی!

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

  27 جمادی الجولای سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

*.*.*.*.*

July 19th, 2015

 

 

http://vid.alarabiya.net/images/2015/07/15/a09be83f-ae83-451b-90b7-f99d2cdc0322/a09be83f-ae83-451b-90b7-f99d2cdc0322_4x3_690x515.jpg

 

بر سر دوراهی

 

فدوی تازه از شیرینی خوران ماجرای توافق هسته ای باز گشته بود، که در کیهان دارالخرافه به مطلبی بشرح زیربرخورد که بقول عوام شدیداً  Confused شد؛ زیرا به وی ،بعنوان عنصری که پیرو خط مالروی امام(ل) است، از قول آن امام همام(ل) شدیداً تنقیه* شده که "ما  هر چه داریم از گرَیه داریم" ؛! حال فدوی باید از این باور دردناک خود ،یکشبه دست بردارد و از قول برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف بپذیرد که "ما  هر چه داریم ازامام رضا(ع) داریم" !،اینهم سند منگوله دارش:

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، محمدجواد ظریف اظهار داشت: در همه مراحل مذاکره برای احقاق حقوق ملت غیور ایران اسلامی، به وجود نازنین حضرت امام رضا(ع) متوسل شدیم و ما هرچه داریم از امام رضا(ع) است .!

 

شما بگویید فدوی چه کند؟..

16 جولای 015

 

 ---------------------------------------------------------------------------

 

 

تصویر

 

بوئینگ 777 !

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

غارت مؤمنانه

 

برادران کثرالله امثالهم ،گاه چیزهائی می گویند که لامحاله سر همه جای فدوی،اسفناج ،آنهم از نوع اورگانیک اش سبز می شود !، و از آن میان :

 

کویر لوت را وثیقه ‌گذاشتند، وام ‌میلیاردی‌ گرفتند! /آخرین نیوز

 

پازوکی گفت: «بابک زنجانی محصول یک اقتصاد ناسالم، غیرشفاف و مبتنی بر روابط است؛ دولت آقای احمدی‌نژاد به لحاظ اقتصادی ربع قرن اقتصاد ایران را به عقب برد. دلیل عمده آن هم فساد بود، درحالی که ایشان آمده بود با فساد اقتصادی مبارزه کند، اما در عمل نتیجه چیز دیگری شد».

 

خب بقول عوام so what? وقتی که برادر روستا آزاد رئیس دانشگاه شریف ،دنبال برگزاری نماز جماعت در کرات دیگر است، به وثیقه گذاشتن کویر لوت که همین بغل است،چیز عجیبی ست؟،برادر پازوکی!

زیاده حیرتی نیست

 

----- ------------------------------------------------------

 

گفتگوی ظریف و موگرینی/ پارسینه

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/4/17/133299_114.jpg

 

لکن غزل و قصیده نگو !،از "بیت" حرف بزن که بهم نزدیکتر شیم، خواهر موگرینی!

 

---------------------------------------------------

 

غیبت ناموجّه

 

فدوی در مرور خبرها ملاحظه کرد که شدیداً،:"جمعی بتو مشغول و تو غایب ز میانه!" گفتن ندارد که منظور شیخ بهائی از غایب،همانا آن دکل نفتی ست که گویا در جیب عمیق حضرات ،گم شده است!آنچه که اما موجب حیرت فدوی ست دعوائی ست که این وسط،بر سر لحاف ملا پدید آمده است یعنی کسی با نفتی که نزدیک به چهار دهه است در حکم ملک طلق حضرات است کاری ندارد و دکل مربوطه را چسبیده است!..باری- کیهان دارالخرافه که در حکم پیاد نظام بیت عمل می کند ،در اینمورد حسب شیوه ی مرضیه در گرد و خاکی مبسوط  اشعار داشته است که :

 

جریان رسانه‌ای اصلاح‌طلبان که همواره هزینه‌های خود را از جیب مفسدان اقتصادی تامین کرده است، برای انحراف اذهان عمومی از ملزم شدن ایران به پرداخت جریمه کرسنت، طی روزهای اخیر یک دروغ بزرگ دیگر را منتشر کرد!
جهان نیوز با اشاره به ادعای گم شدن دکل نفتی نوشت: اولا که این ماجرا خبر جدیدی نیست که بعضی انگار فساد تازه‌ای کشف کرده‌اند. این ماجرا سال گذشته هم مطرح شده بود و مدتی این مسئله را در بوق و کرنا کردند و ماجرا نیز اصلا این‌طور که الان می‌گویند، نیست یعنی دکلی در داخل کشور نبوده که گم شود بلکه یک شرکت ایرانی یک دکل نفتی از یک شرکت خارجی خریداری کرده و پول آن را هم پرداخته و موعد تحویل دکل نیز سال 92 بوده اما در موعد مقرر یعنی سال 92 دکلی تحویل شرکت ایرانی نشده است! از سال گذشته نیز نهادهایی در حال پیگیری این مسئله هستند که ببینند اصل ماجرا چه بوده  اکنون نیز یک سال از مطرح شدن داستان سرنوشت نامعلوم دکل 87 میلیون دلاری می‌گذرد.
(این هم منبع: tr.im/1b36N )........

 

و نیز :

 

جهان‌نیوز خاطرنشان کرد: علی‌ایحال سرانجام دکل 87 میلیون دلاری باید مشخص شود و هر کسی که در این زمینه مقصر است، باید به تیغ مجازات سپرده شود؛ هر کس هم می‌خواهد، باشد؛ کسی در این مسئله شک و تردیدی ندارد اما خوب است آنهایی که چشم تیزبین‌شان 87 میلیون دلار این دکل نفتی را می‌بیند اما 13 میلیارد و 850 میلیون دلار جریمه فساد کرسنت را نمی‌بیند، بدانند که با جریمه کرسنت می‌توان 159 دکل نفتی خریداری کرد!


به این می گویند، دفع فاسد به افسد، نه؟!

 

--------------------------------------------------

 

جمعه ، ۲۶ ژوئن ۲۰۱۵ - ۵ تیر ۱۳۹۴
لیگ جهانی والیبال؛ ایران سه بر دو لهستان را شکست داد. تصاویری از حضور بانوان لهستانی در ورزشگاه آزادی

 

https://scontent-sjc2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11214054_872992776106175_2229135581788732333_n.jpg?oh=9382e1af118b2d7be5def95ac61bb054&oe=561FDB87

 

نخیر انقلاب نشده و برادران هم مع الاسف تشریف نبرده اند،فلذا  بانوانی را که البته به چشم خواهری ملاحظه می کنید، گرچه قنداق شده اند،لکن شانس آورده،لهستا نی اند،ایرانی نیستند !

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

اختلاف نظر

 

واقعیت اینست که عرصه ی دیپلماسی، تنها عرصه ای نیست که فدوی در پیوند با آن،با برادران کثرالله امثالهم،مشکلاتی ملیح  دارد؛ این نیز البته گفتنی ست که مشکل ، انصافاً در حدی نیست که یکوقت خدای نخواسته،منجر به قطع رابطه بشود ! (1)،زیرا بقول سیاسیون،در تحلیل نهائی،فدوی و برادران،در یک قایق اند،یعنی، دستجمعی پیرو خطِ مالروی امام (ل) هستند...باری- یکی از موارد اختلاف ما فی المثل،در جریان فوت زائران سعودی بشرحی ست که به اجمال  و اختصار در پی خواهد آمد :

 

دست کم سه زائر عربستانی در مشهد در اثر مسمومیت جان باختند/ بی بی سی- تیتر

عبدالله (ص)بهرامی، رئیس بیمارستان امام رضا(ع) مشهد گفته است که از ۲۳ زائر غیر ایرانی که به دلیل مسمومیت در این بیمارستان بستری شده بودند، ۳ نفر از آنها تاکنون جان خود را از دست داده‌اند یک دختر ۱۴ ساله و دو کودک ۳ ساله از جمله فوت شدگان ستند خبرگزاری جمهوری اسلامی به نقل از آقای بهرامی گفته است این زائران که از عربستان به مشهد آمده بودند، به دلیل داشتن علائمی همچون سرگیجه، تهوع و افت فشار خون به بیمارستان منتقل شدند

 

 ودر فرازی دیگر زمزمه هائی نیز،اینجا و آنجا،پیرامون عمدی بودن قضیه نیز،مطرح شد:

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه مسئولان هتل در مشهد به جهت صرفه‌جویی‌های مالی از قرص برنج استفاده کردند، گفت: باید دستگاه‌های امنیتی و انتظامی هرچه سریع‌تر عمدی بودن یا نبودن این حادثه را مورد بررسی قضایی قرار دهند . / تیک

 

و نیز :

 

خبرگزاری آلمان، گزارش داد كه روزنامه سعودی الوطن به نقل از یک منبع دیپلماتیک بلندپایه عربستان، مرگ تعدادی از زائران عربستانی در مشهد را عمدی دانست

 

و یا:

 

روزنامه الوطن: مرگ زائران ما عمدي بود!

 

و اما :

 

در همين حال،  قائم‌مقام تولیت آستان‌قدس رضوی گفت: زائران عربستانی که در پی مسمومیت در یکی از هتل‌های مشهد فوت کرده بودند، با تاکید آیت‌الله واعظ طبسی‌ در جوار بارگاه منور رضوی دفن می‌شوند. مهدی عزیزیان ضمن ابراز تاسف از اینکه این عزیزان در سفر معنوی به مشهد و زیارت امام رضا(ع) به جوار رحمت حق شتافتند، اظهار داشت: آستان‌قدس رضوی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار این عزیزان، مصیبت وارده را به بازماندگان آنان تسلیت گفته و ضمن آرزوی رحمت و غفران واسعه ی الهی برای درگذشتگان، برای بازماندگان اجر جمیل و صبر جزیل از پیشگاه خداوند منان مسئلت دارد .

 

و در همین راستا:

 

یک مقام ایرانی گفت که زائران سعودی که در هتلی در شهر مشهد جان باخته اند، در صورت تایید وزارت امور خارجه، در حرم رضوی دفن خواهند شد/ . العربيه.

 

در این پیوند  اما،اشاره به یک نکته ی تکنیکی و البته باریکتر از مو(بشرطی که زیر چادر باشد- م) گفتنی ست و آن اینکه، مجازات باید با جرم،کم تا قسمتی،هماهنگی یا تناسب داشته باشد.یعنی،وقتی برادران سعودی،آن فعل قبیح،که البته به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،چندان حرمتی هم ندارد را !، در مورد مینی حاجی های ما انجام داده اند،خب موافق قوانین مجازات اسلامی، باید عیناً  قصاص بشوند یعنی،سربازان سرشناس ولایت ،که بویژه در جریان جنبش 88 و به تبع آن ،ماجرای کهریزک، در این زمینه صاحب اطلاع و تجربه های عملی و ارزنده هستند ،باید به دو فقره مینی زائرتُپل مُپل سعودی ،البته به انتخاب آقایان علماء اعلام ،ایّدهم الله تعالی   ، در فرودگاه امام خمینی(ل) شدیداً تجاوز فرمایند والسلام. و قضیه بباور فدوی، باید همینجا پایان می یافت.؛ قرص برنج دیگر چه صیغه ای ست؟!

و سرانجام اینکه، بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،یکی ازمقامات بیضوی(2) که نخواست نام اش تا انقلاب مهدی(عج) فاش شود،یواشکی به فدوی گفت که انگیزه ی دفن درگذشتگان در مجاورت " بارگاه منور رضوی" نیز آنچنانکه حضرات می فرمایند نبوده بلکه به این دلیل بوده که آن امام همام(ع) نیز گویا در اثر مسمومیت با سم، رحلت فرموده است. العهدة علی الرّاوی..


یادداشها

 

---------------------

 

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی هم می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند ؛بقول عوام ok ؟!

 

(2) خواهشمند است که لغزش تایپی "بیضوی" را به "حوزوی" اصلاح فرمایید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد!

 

 

زائران خارجی دچار مسمومیت

 

==============================================

 

یاد ماندگار

 

یار دیر و دور و عزیز،محمد محمد علی،که عمرش دراز باد، در فیسبوک که پنداری نقش "خضر مبارک پی" را در این روزگار ایفا می کند،خبر تلخ درگذشت غلامحسین نصیری پور شاعر را،به اشتراک گذاشته بود که همین،فدوی راسوار برموجی از اندوه،به روزگاران گذشته،جلسه ی معروف سه شنبه  ها،که به اتفاق بنیان گذاشته بودیم ،بُرد؛ و نیز جلسه ی مشورتی، در قهوه خانه ای در میدان فردوسی،سپس نخستین جلسه ی رسمی که در خانه ی ما بود و در آن،کاظم سادات اشکوری بعنوان رئیس جلسه،و فدوی بعنوان دبیر جلسه،انتخاب شدیم و نیزجلسات بعدی در خانه ی سایر دوستان، که به پیشنهاد من، به نقد و بررسی آثار اعضاء،در دوران فترت و یکسال و نیمی که  از سرکوب کانون نویسندگان ایران در آنزمان می گذشت ،اختصاص یافت...کار،جدی و ساعت کار نیزاز 3 بعدازظهر تا 8 شب بود و پس از آن ،هرجا که بودیم میزبان،سفره ی نان و پنیرو مخلفات را می گسترد تا مهربانانه ِگردش بنشینیم ، جوری که اصلاً انگار نه انگار که ساعتی پیش،یکی از همین اعضا ،روی میز تشریح جلسه شدیداً دراز،و کارهای او ، بیرحمانه جراحی شده  بود!... بین اعضاء ، من و عمران که روحیه ی طنز مشترک داشتیم،معمولاً کنار هم می نشستیم و گاه نیز شیطنت کرده و موردی را دست آویز طنز خود می کردیم.این البته به این معنا نبود که سایر دوستان،عاری از طنز بودند؛مثلاً یکبار کاظم گفت :

دستت چو نمی رسد به عمران

دریاب حسین منزوی را !

شعر من در همان زمان هم،مفید بودن اش را نمی دانم،اما مختصر بود !  روزی که نوبت دراز کردن من بود ،نصیری پور در مورد شعر "مرور" گفت  : پسر تو میخواهی شعر بگوئی ، یا آدم  را بترسانی؟ بریده ای از آن شعر چنین است :

... به عیادت سایه های شکسته ی مجروح می رود

و به مجسمه های متفکر

و بچه های پیر

و زنانی که مثل حروفِ دُرشتِ سیاه

بر پیشانیِ مُکدّر گور حک شده اند،

سلام می کند ..

راست گفت نه؟،اما  این شعر در کتاب شماره ی 5  "نامه کانون نویسندگان ایران" چاپ شده بود که تاریخ 1360 را دارد ،یعنی  زمان قلع و قمع دگراندیشان جوان ..

غلامحسین نصیری پوربگوهر، آدم باسوادی بود و لذا شعرش نیز از خرمن دانش او، بی نصیب نمانده بود. هم از اینرو،برخی بندهای شعرش چموش و سرکش،و به سادگی تن به درک و دریافت نمی داند. بیاد دارم روزی که نوبت دراز کردن نصیری پور بود، در نقدی طنز آمیزگفتم : آخر بزرگوار این کار چه کاری ست؟تو چه اصراری داری که همه دانش ات را ، در یک بند شعرخلاصه کنی ! و خواننده را به دردسر بیاندازی؟! من تردید ندارم که در این شعر کوتاه ،دنیائی حرف نهفته است،اما انگار زیر یک "برزنت" یا چادر پنهان اند!. برزنت را که لمس می کنی،احساس می کنی که مبالغی مصالح زیر آن پنهان است، اما دانسته نیست که چیستند ؟!  گفت : تو داری نقد شعر می کنی یا مصالح ساختمانی !..

پائیزانه نگاهت می کنم

و رنگ از رخ زرد گندم می پرد. / غلامحسین نصیری پور

باری- امروز و پس از گذشت سه دهه از این خاطرات، که لحظاتی از آن ،در پیوند با آن عزیز از دست رفته  گفته آمد، دفتر حضور و غیاب را بر میدارم :

عمران صلاحی: غایب - علت غیبت : ناموجه!(ایست قلبی )

محمد مختاری: غایب - علت غیبت : ناموجه! ( در سفر خارج از کشور بود.علیرغم مخالفت من ،به وطن سابق برگشت و به تیر غیب برادران طناب برکف،گرفتار آمد )

غلامحسین نصیری پور: غایب علت غیبت : ناموجه !

با آرزوی طول عمر برای حاضرین

 

***

 

در تاریکی *

 

 

مثلِ خاطراتی تلخ

از ذهنِ شلوغِ زندگی

پاک می شویم

دور از هم،ببین !

چه آسان پیر می شویم،

خاک می شویم .

 

***

باری ـ

تسبیحی بودیم

که در شبی تاریک

بندمان گسیخت ....

 

------------------

 

* از کتاب :رگبار در آفتاب-  حمیدرضا رحیمی -1368 انتشارات نوید- آلمان ص 115

تصویر: کار امید اسدی

 

17 جولای 015

=====================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد !

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

http://ichef.bbci.co.uk/news/ws/904/amz/worldservice/live/assets/images/2014/09/13/140913093104_ashtari_464x261_mehr.jpg

 

با کشف حجاب زنان در خودروها برخورد می‌کنیم !/ بی بی سی – تیتر

 

حسین (ع)اشتری، فرمانده نیروی انتظامی ایران

 

 تحشیه ی فدوی: لطفاً نام این برادر را، به ضم الف بخوانید،اینجوری : اُشتری !

 

--------------------------------------------------------------

 

با اجبار نمی‌توان زن را مجبور به حجاب کرد٬ اما بايد جلوی بی‌حجابی را گرفت

وی اضافه کرده «هيچ گاه کسی را مجبور به حجاب نکنيم چون موجب ايجاد نفرت نسبت به حجاب می‌شود

 

/ دیگربان- احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد

 

تحشیه ی فدوی:حالا چه عجله ای داشتی،می گذاشتی سی چهل سال دیگر،برادر / احمد علم‌الهدی

---------------------------------

 

ایلنا: سخنگوی نیروی انتظامی درباره نظر پلیس درخصوص برگزاری جشن از سوی مردم پس از توافق احتمالی هسته‌ای گفت: نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد تا در صورت بروز این اتفاق خوب، در کنار شهروندان قرار گیرد، البته اقدامات باید در چارچوب قانون و شئونات اسلامی شادی باشد .  / منتظرالمهدی

 

تحشیه ی فدوی: مراتب در مجالی به آگاهی مردم رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند سپاسگزار خواهند بود،اگر شما در کنارشان نباشید،برادر منتظرالمهدی(عج)!

-----------------------------------

 

رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان تاکید فرمودند:

مبارزه با آمریکا تعطیلی ندارد آماده باشید !/ کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی: غلط فرمودند! معظم له ،ملت یک لا قبا را ،بقول اُمّتِ ممالک محروسه ی امریک، ،با 7/11 *عوضی گرفته اند!/ فیسبوک 11 جولای 015

-----------------------------------------------------------------

 

 * نام فروشگاههای زنجیره ای معروفی در آمریکا،که 24 ساعته و 7 روز در هفته بازند

 

-----------------------------------------------

 

روحانی عوض شده یا مردم دوره امام حسن(ع)؟ / کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی: آخراین چه فرمایش مُهملی ست؟، پاسخ بسیار ساده است: هیچکدام،زیرا هر دو بیش از 14 قرن است که مرده اند! ،نکند تجاهل العارف می فرمایید؟فدوی که شما را در مراسم ختم هردو،بارها دیده است،برادر حسین(ع)!

 

------------------------------------------------------------

 

در این جلسه محمدجواد ظریف گفت من باید از همه کسانی که در این مسیر همکاری کردند تشکر کنم.» او گفت:

«ما به یک توافق کامل شاید نرسیده باشیم اما به یک توافق جامع رسیده ایم.» فدریکا موگرینی نیز گفت: «ما حالا باید باز به مذاکرات مان پشت در های بسته ادامه بدهیم .»  / رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی: بله؟

 

----------------------------------

 

توافق اتمی ایران یک دلار قیمت نفت را کاهش داد! /  العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: همه ش!؟

 

----------------------------------------------------------

 

به گزارش پارسینه، شباهت تیم مذاکره کننده هسته ای آمریکا با برخی هنرپیشه ها مورد توجه یک روزنامه نگار آمریکایی قرار گرفته است.

اگر قرار بود بازیگران جایگزین دیپلمات ها شوند تد دانسون جایگزین جان کری، خاویر باردوم جایگزین ارنست مونیز، مریل استریپ جایگزین وندی شرمن، کریستین دانست جایگزین ماری هارف می شد

 

تحشیه ی فدوی: مال ما اما،بی بدیل است و همتا ندارد !

 

-----------------------------------------------------

 

وزیر امور خارجه کشورمان به همراه تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در بازگشت از وین مستقیما به مشهد مقدس رفته و بارگاه ملکوتی ثامن‌الائمه امام رضا‌(ع ) را زیارت کردند . /کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی: جداً که حق شان است.خایه ی غول را از ته صندوقخانه بیرون کشیدن،کار ساده ای نیست که؛ اینرا آن امام همام (ع)هم می داند !

 

-------------------------------------

 

بر اساس آمارهای جدید، پلیس کشور نروژ در سال گذشته میلادی فقط دوبار از اسلحه های خود استفاده کرده- و طی آن کسی هم مجروح نشده است

به گزارش روزنامه بریتانیایی ایندیپندنت، در سال 2014، پلیس نروژ فقط 42 بار اسلحه های خود را کشیده است، که این کمترین میزان در طی 12 سال گذشته بوده، و در طول 12 سال فقط 2 نفر با شلیک پلیس این کشور کشته شده است . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی:  خاک بر سرشان ؛! بیایند از برادران ما یاد بگیرند، بدبخت های عقب مانده!

 

-----------------------------------------

 

پیوند ایران و طالبان علیه داعش / ایران وایر

 

 تحشیه ی فدوی: فدوی بی تعارف به این می گوید  : دفع فاسد به َافسَد!

--------------------------------------------------------------------------

 

کمک یک میلیارد دلاری ایران (1) توسط سوریه (2) پذیرفته شد !/ دویچه وله- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: بسیار محبت و بزرگواری فرمودند !

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

(1) و (2)  لطفاً لغزشهای چاپی "  ایران و سوریه" را در عبارت بالا، به  : "خامنه ای و بشار اسد" اصلاح بفرمایید،اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع)

 

سایر کادوهای معظم له به برادر بشار:

 

ایران سالانه ۶ تا ۱۵ میلیارد دلار به رژیم اسد کمک مالی می‌کند

سوریه در ژوئیه سال ۲۰۱۳ کمک اعتباری دیگری از ایران به مبلغ ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار دریافت کرده بود که گفته شده، بخش اعظم آن صرف واردات نفتی شده است .

 

======================================================================

 

http://www.hazl.com/archive/2014/12_Dec014/122014Tanz/kalamate%20hemar.JPG

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

 

"کلمات حمار"،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "کلمات قصار" است!

 

منکر حجاب منکر قرآن است و منکر قرآن نيز کافر است؛ در برابر اين صراحت قرآن نمی‌توان در خصوص حجاب نظر شخصی داد

بی‌حجابی در خيابان ناهنجاری است و جامعه را به فساد می‌کشد و ابزار دشمن در جنگ نرم  و پيشقراول جنگ فرهنگی است

/ دیگربان- احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد

 

---------

 

نماینده اصفهان در مجلس خبرگان :

بی حجابی باعث بیماری روده و معده می شود !/پارسینه

-----------------------

 

- یه گزارش فارس، نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان گفت: معتقدم که آموزش و پرورش باید بحث چادر را از مقطع اول ابتدایی الزامی کند، چرا که دانش‌آموزان از همان ابتدا با حیا بزرگ می‌شوند و آثارش را در جامعه می‌بینند .

----------------------------------------------------------

 

- این حقیقت آشکار است که آزادی فکر در اثر پوشش کامل برای انسان حاصل می‌شود و حیا، ارمغان پوشش کامل با چادر مشکی است به طوری که نفس انسان را از کارهای زشت حفظ می‌کند .

 

- تمام مسئولان آموزش و پرورش باید بدانند که آنها در برابر بی‌حیایی دختران در آخرت مسئول و پاسخگو باید باشند و امروز این موضوع را اعلام می‌کنم تا همه فرهنگیان بدانند و بعدها اعلام نکنند که حتی یک روحانی دینی هم این موضوع را به ما نگفته است .

- نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان تصریح کرد: در حال حاضر عقل ما را هدایت می‌کند به سمت چادر که به عنوان بهترین پوشش برای زنان جامعه اسلامی مطرح است چرا که سر تا پای بدن زنان را می‌پوشاند و جلب توجه هم نمی‌کند.

آیت‌الله سیدابوالحسن(ع) مهدوی(عج) /پارسینه

 

یک کاربر :

پس اینطور که ایشون استدلال میکنه الان باید صد درصد مردم جهان مرض معده و روده داشته باشن

-------------------------------------------------

 

روزنامه کیهان: ملت ما توافق ندیده نیست / آخرین نیوز

 

------------------------------------

 

آیت الله جنتی تضعیف و توهین به شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است . /تیک

 

---------------------------------

 

رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان تاکید فرمودند

مبارزه با آمریکا تعطیلی ندارد آماده باشید !/ کیهان دارالخرافه

 ---------------------------------------------

 

سالم‌ترین مجتمعات و جوامع، مجتمعات اسلامی است. تفكیك جنسیتی برای سلامت جامعه، شرط اساسی است. چادر و رعایت محرم و نامحرمی و اختصاص‌یافتن بعضی مشاغل به زن، و بعضی مشاغل به مرد بر اساس همین تفكیك لازم جنسیتی و ترتیبات و ضوابط آن است/ لطف‌الله صافی گلپایگانی- دویچه وله

-------------------------

 

رهبر انقلاب: می‌گویند جوان ایرانی افسرده است؛ این یک دروغ محض و خباثت‌آمیزی است/ امروز در دنیای غرب جوان اروپایی افسرده است/ افسردگی این است که جوان اروپایی برای خودکشی می‌آید در سلک داعش، تعداد بالایی از عناصر داعش جوان‌های اروپایی‌اند .

 

به‌هیچ‌وجه نگذارید افرادی که کلیدهای کار دستشان است به تشکل‌های انقلابی دانشجویی فشار وارد کنند/ اینکه برای ایجاد نشاط در دانشگاه کنسرت و اردوی مختلط برگزار شود کار غلطی است/ هر دو وزیر محترم مورد اعتماد ما هستند ولی مراقب زیردستان خود باشند .‌/  farsi.khamenei.i

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

هاشمی رفسنجانی: آیت‌الله خامنه‌ای در ایران جایگزینی ندارد

 

هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با روزنامه عرب‌‌‌زبان "الوفاق" آیت‌الله خامنه‌ای را محور اساسی برای امنیت کشور دانست/ دویچه وله

 

==============================================

 

استقرار مبلغان دینی در ایستگاههای مترو!

مسأله to go !

 

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/04/01/13940401193947608_PhotoL.jpg

 

وکیلم بنده؟!....

 

--------------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

محمدی : واقعا بابت توافق نهایی با آمریکایی‌ها به هر قیمت باید نگران بود. از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم به منظور دفاع از عزت ملی کشور ورود پیدا کنند . ....

فدوی :مراتب توسط فدوی با قید 72 فوریت به استحضار نمایندگان محترم حکومت در مجلس رسید

بعدالتحیه و السلام فرمودند  که ایشان فقط اهل  دخول اند،برادر محمد(ص)ی!

 

-------------------------------------

 

علیمردانی : مسئولان وزارت خارجه به ویژه اعضای تیم هسته‌ای کشور مواظب باشند روی اعصاب مردم راه نروند. صبر مردم هم حدی دارد. چرا باید دستگاه دیپلماسی ایران عربده‌کشی و رجزخوانی آمریکایی‌ها را که هر روز علیه مردم ایران بیشتر می‌شود تحمل کند و واکنش نشان ندهد.

 

 

فدوی :مراتب با قید چندین فوریت و در فاصله ی بین دو قیلوله ،بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید بعدالتحیه و السلام ؛خشمی مقدس از نعلین تا عمامه ی مبارک را چندان فراگرفت که فدوی به هستی ُترد خویش بیمناک شد.سرانجام با دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) بر خشم مقدس خود فائق آمده و فرمودند که با اندکی صرفه جوئی در بودجه ی برادران گرامی  اسد ، حسن نصرالله و خالد مشعل ،جاده اعصاب مردم را،اخیراً اسفالت کرده اند، و راه رفتن روی آن به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین،جایز است. خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید،برادر علیمردانی!

 

------------------------------------

 

0619---0919 : برخی متولیان ثبت‌احوال به هنگام درخواست شناسنامه برای نوزادان به جای اسامی مذهبی اسامی غیرمذهبی پیشنهاد می‌کنند! چرا؟

 

فدوی : والله چه عرض کند؟ لابد سرشان به تن شان زیادی کرده،برادر 0619---0919 !

 

------------------------------------------------------------------

 

محمدی :  پس از انکار فکت‌شیت آمریکایی‌ها قرار بود فکت‌شیت ایران ارائه شود که علی‌رغم رهنمود رهبری و خواست نمایندگان مجلس تاکنون از این اقدام که عکس‌العملی قانونی و رسمی به جو حاکم بر جامعه و اظهارات آمریکایی‌هاست خبری نیست. و این بیشتر سوال در اذهان عمومی ایجاد می‌کند

 

فدوی: افسوس که مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته ،ممنوع الخروج اند و الا بجای بقول عوام long distance   حضوراً تیم هستای را هدایت می فرمود و عریضه ی فوق موردی نمی داشت،برادر محمد(ص)ی!

 

----------------------------------------------

 

نیکنام- قم : در اخباری از مذاکرات که صدا و سیما پخش می‌کند مردم منتظر دیدن ورود و خروج آقایان در هتل‌ها درحال قدم زدن نیستند بلکه می‌خواهند بدانند سر میز مذاکره طرف مقابل چه زیادی‌خواهی‌هایی می‌کند. وقتی که اخبارآن پخش نمی‌شود به این شائبه و نگرانی دامن زده می‌شود که مخفی‌کاری صورت می‌گیرد.

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند:  بسمه تعالی- خفه!.. حالا ما یک چیزی فرمودیم،شما چرا باورتان شد؟ احوط انست که شما تا انقلاب مهدی(عج)به تماشای قدم زدن آقایان اکتفا کنید. خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر نیکنام!

 

--------------------------------------------

 

3419---0915 :  آخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روز قدس) را با شکوه‌تر از قبل و با حضور میلیونی خود و با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل سعود، و مرگ بر رژیم صهیونیستی گرامی خواهیم داشت .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، آخر چند میلیون از سادات آل ساندیس را ،فقط بخاطر 4 فقره مرگ از کار و زندگی بیاندازیم؟ والله صرف نمی کند!...

 

----------------------

 

5799---093 :در اسلامشهر در حومه تهران از بعد از افطار فشار آب تا حدی پایین می‌آید که خانه‌های هم‌کف نیز مجبور به استفاده از پمپ آب شده‌اند چرا این مشکل برای بالانشینان تهران نیست؟

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که احوط آنست که یکی از همین سانتریوژ های بیکار را به خود وصل کنید،مشکل بعون الله برطرف می شود،برادر 5799---093 !

 

------------------------------------------------------

 

دانایی : از دولت درخواست می‌شود برای کاهش ساعات کاری در ایام ماه مبارک رمضان تدبیری نماید! کار در گرمای این ماه طاقت‌فرساست.


فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام فرمودند بقول عوام don’t worry  کار مال خرمده ظله العالی ست،برادر دانائی!

--------------------------------------

 

9309---0937 :  بعد از مشاهده اظهارات اخیر آقای ابوطالبی در مورد اولویت تعامل با آمریکا نسبت به برخورداری از انرژی هسته‌ای خدا را شکر می‌کنم که آمریکا ایشان را نپذیرفت والا اگر می‌رفت برای بر باد دادن دستاوردهای هسته‌ای گوی سبقت را از دیگران می‌ربود .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان به اگاهی شیطان بزرگ لعنة الله علیه رسید. بعدالتحیه و السلام فرمود،از دست شان در رفته برادر 9309---0937

 

-----------------------------------------------

 

6979---0916-: خدا را شاکرم که نعمت ولایت را بر کشور ما ارزانی داشته تا در لحظه‌های حساس کشتی انقلاب را از تلاطم و توفان‌ها نجات بخشد. با افشاگری‌های امام خامنه‌ای متوجه شدیم که اگر دولتی‌های ما درایت داشته باشند، این آمریکاست که آب و نانش وابسته به توافق است نه ایران.

و نیز :

5180---0935 : انتظار می‌رود تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای از اظهارات رهبر معظم انقلاب که نهایت نیاز آمریکایی‌ها را به توافق نشان می‌داد و ابتدا تا انتهای مطالبات را مشخص کردند نهایت بهره برداری را ببرند و بدین طریق شکرگزار اعتماد ایشان به خود شوند.

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

 

------------

 

0880---0936 : به رئیس‌جمهور عرض می‌کنم نهی از منکر بدحجابی منافاتی با نهی از منکرهای دیگر ندارد. ضمنا به ما یاد بدهند اگر بیکاری مشکل نیست و منکر است چه کسی و چگونه باید نهی از این منکر کند !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که ایشان شما را هم به آمار بیکاران اضافه می کنند؛فدوی اظهار بیضه کرده و علت را جویا شد.فرمود منظورشان این بود که شما اگر بیکار نبودید به این چیزها گیر نمی دادید،برادر 0880---0936

 

------------------------------------

 

اشرفی : مسئولان دولت به جای طرح برخی مسائل حاشیه‌ای از جمله ورود خانم‌ها به ورزشگاه‌ها و بحث ناقص امر به معروف و نهی از منکر به وظیفه اصلی خود که حل مشکلات معیشتی، کاهش نرخ بیکاری، معضل افزایش سن ازدواج، مشکل کاهش جمعیت، فقر، مسکن و... بپردازند.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند نمی دانند که به چه ساز مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم حرکات موزون(رقص- م) کنند؟!

 

-------------------------------------------------------------------

 

0609---0915 : خطابم به پسر حاکم رژیم آل‌سعود است که مسئولیت حمله به یمن را دارد که ای شازده کوچولوی نادان، بدان که سرزمین یمن سلحشوران شجاع بسیاری داردکه قادرند همچون صاعقه‌ای بر سرتان فرود آیند و کاخ عنکبوتی‌تان را ویران کنند. تاریخ ثابت کرده که شکم‌بارگان آل‌سعود اهل بزمند نه اهل رزم !

 

فدوی:والله برادربقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،شما که ماتحت مبارکتان از سفر مکه جان سالم بدر برده،چرا میخواهید آنرا به ثمن بخس،بین نزاع برادران عربستانی و یمنی، پاره بفرمایید،برادر 0609---0915  ؟!

 

----------------------------------

 

5496---0916 : با تبریک به تیم ملی کشتی کشور عزیزمان لطفا کاپ اهدایی در آمریکا  را درست وارسی کنید که وسیله جاسوسی در آن نباشد !

 

فدوی: خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی!

 

---------------------------------------------

 

1479---0933 : اتوبوس‌های خط مترو حسن‌آباد جاده قم- شهرری از ساعت 5 بعدازظهر به بعد غیب می‌شوند. مسافرین این مسیر که از قشر محروم جامعه هستند با این سرگردانی چه کار باید بکنند؟ چرا هیچ مسئولی برای اقشار ضعیف جامعه دل نمی‌سوزاند

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی بمنظور اطلاع و اقدام لازم به مسؤلان مؤمن و معتقد،ابلاغ شد؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام فرمودند علت اینکه اتوبوس‌ها از ساعت 5 بعد از ظهرغیب می شوندآنست که آن زبان بستگان باید،مسافران امام غایب(عج) را جا بجا کند،برادر 1479---0933 :!

 

----------------------------------------

 

1584---0911 : چهارشنبه 94/1/26 رئیس‌جمهور به گیلان سفر می‌کند. کمیته استقبال از کاروان تدبیر و امید بنرهای رنگی بلند و کوتاه همراه با عکس رئیس‌جمهور در تمامی شهرهای گیلان برای شرکت در ورزشگاه عضدی رشت نصب کرده‌اند. برای این همه تبلیغات میلیونی از کدام نهاد و ماده واحده هزینه شده و منطبق با کدام قسمت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است؟

 

فدوی:والله برادربقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،شما که بهتر از فدوی میدانید که اقتصاد مقاومتی، چیزی من درآوردی و در حکم جدول کلمات متقاطع،برای سرگرمی ملت ست و برای امت نیز در حکم همان چفیه ی یزدی خودمان است،برادر 1584---0911 !

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

19 جمادی الجولای سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

 

July 12th, 2015

 

 

خدایا چنان کن سرانجام کار!..2

 

 

تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران به همراه محمد جواد ظریف و علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مراسم احیای شب قدر شرکت کردند. این مراسم در مرکز امام علی (ع) وین برگزار شد. /آخرین نیوز .

 

دعای شب 19 ماه رمضان  برادران : محمد(ص) جواد(ع) ظریف وعلی اکبر(ع) صالحی:

 

 

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news_albums/437759/28499/resized/resized_1115267_118.jpg  

 

خدایا ! مرغ مقام معظم رهبری که یک پا،و خودش هم که یکدست بیشتر ندارد،دستکم کاری کن، که برادر حسین(ع) اوباما، از خرشیطان بزرگ پیاده شود!...آمین یا رب العالمین!

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

بی استعداد

 

فدوی از خود شدیداً حیرت می کند که پاسخ برخی پرسش های بسیار ساده و پیش پا افتاده را چرانمی داند ؟! به خبری که در پی می آید نگاه کنید، تا به عرض او برسید:

 

دکل "دین"، گمشده در ایران یا فعال در مکزیک و قطر؟/تیتر

تنی چند از اعضای كميسيون انرژی مجلس ایران قصد پیگیری موضوع دکل نفتی گمشده در ایران با نام "دین" را دارند. دکل گمشده به ادعای برخی در قطر و به ادعای برخی دیگر در مکزیک مشغول به‌کار است. دکل دین ۷۸ میلیون دلار ارزش دارد.!/البرز نیوز

 

 خب در این بقول عوام case ،فدوی نمی داند که چرا همه به دکل دخیل بسته ، آویزان شده اند و کسی سراغ اصل قضیه که نفت باشد را ، نمی گیرد؟!..

کُند ذهنی فدوی را ملاحظه می کنید؟

 

29 می 015

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

فدوی و ماه مبارک مؤمنین

 

بقول معروف ،البته  برهمگان واضح و مبرهن است که فدویِ ،چقدر شلاق را،بویژه در ماه مبارک مؤمنین(رمضان- م) بخاطر نوشیدن جرعه ای آب،و یا سق زدن لقمه ای در شیفت سوم بیگاری تحمیلی خود ،دوست دارد!.. از سوئی اما، الله جلّ جلاله نیز، که بعنوان مُمتحنی دون پایه، از سوی مؤمنین  کثرالله  امثالهم،بطور روزمزد استخدام  و به پاییدن مردم خسته،گرسنه و تشنه گماشته شده است نیز، برای خودش اجر و قُربی دارد، که فدوی توی این هیر و ویر،از ترس اینکه نکند یکوقت سوسک شود،موظف به رعایت آن نیز هست !..حالا همه ی اینها یکطرف،و خوردن هندوانه خنک، زیر نگاه  شلاقگونه ی لشگر جرّار مؤمنین  در تابستان ، نیز یکطرف !.. که لامحاله ،گفتن ندارد که از امتحانات سهمگین الهی ست !.. باری- با حالی که شمه ای از آن گفته آمد،فدوی به خبر اشتها برانگیز زیر نیز برخورد! :

 

 

دولت چین دانشجویان مناطق مسلمان‌نشین را مجبور می‌کند هندوانه بخورند تا روزه نگیرند !/ناظران

 

 

که بابت آن نیز باید عرض کند که والله برادر ناظران ،بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .... لطفاً بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،.فدوی بویژه در ماه مبارک ، حتا اگر قرار باشد با جراحی چشم چینی بشود!، هندوانه را به شلاق ترجیح می دهد!..حال فدوی از این نکته ی باریکتر از مو(بشرطی که زیر چادر باشد- م)نیز عجالتاً می گذرد که چرا تاوان معامله ای که مؤمنین  در ماه مبارک،با خدای خود می فرمایند را ، باید بقیه ی مردم ، با حبس و شلاق و شکنجه، و اگر شانس نیاورند اعدام ، پس بدهند؟!

 

دو بیتی

 

اگر دستم رسد بر چرخ گردون

ازو پرسم که این چون است و آن چون

یکی را می دهی صد ضربه شلاق

یکی را هندوانه ،عینهو خون!

 

 

http://observers.france24.com/fa/files/dynimagecache/0/235/640/394/520/320/article_images/IMG_2717.JPG

 

 

زیاده جسارت است ..

6 جولای 015

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

سالن غذا خوری مُجرمین!

 

 

IMG_9901_resize_resize

 

صرف غذا بدون کوبیده ی اضافه(شلاق- م) در گیلان- ماه رمضان

 

 

-------------------------------------------------------------------------

 

 

توصیه ی فوری

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخُرافه به خبر خطرناکی بشرح زیر رسید که در آن برادر حسین(ع) شریعتمداری،متولی امامزاده ی کیهان دارالخرُافه،شدیداً،زنجیرپاره کرده بود :

روزنامه “کیهان” چاپ تهران، خواهان ممنوع از کار شدن و حذف تصاویر تبلیغاتی بهرام رادان به دلیل “حمایت” از هم‌جنس‌گرایان و رییس جمهوری امریکا شد.!/ تقاطع

و در ادامه ی همین خبر میمنت اثر،بنقل از همان منبع آمده است:

این بازیگر سینمای ایران، در روز قانونی شدن ازدواج هم‌جنس‌گرایان در امریکا، رای دیوان عالی این کشور در این خصوص را به اندازه لغو برده‌داری، “تاریخی” خوانده بود. او هم‌چنین نقش باراک اوباما را در این اتفاق با نقش آبراهام لینکلن، رییس جمهور امریکا در زمان لغو برده‌‌داری مقایسه کرده بود.

و بعنوان حسن ختامی مؤمنانه:

“کیهان” در پایان نوشته که «ممنوع از کار کردن» و «حذف تصاویر» بهرام رادان از اتوبان‌ها، «حداقل کاری است ! که در این رابطه ملت مسلمان ایران انتظار دارند».

 

گفتن ندارد که فدوی نیز، البته مانند دیگران ،بر این باور است که آب رفته را ، نمی شود با سلام و صلوات ،و حتا با تمهیداتی ،از نوعی که در پی می آید،به جوی باز گرداند :

 

به گزارش ایران اسلامی، در پی نامه‌ای که «بهرام رادان» خطاب به اوباما ! در رابطه مصوبه همجنس‌بازی صادر کرده بود وی طی نامه‌ای خطاب به روزنامه کیهان نوشت:

بسمه‌تعالی
مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان
جناب آقای شریعتمداری
با عرض سلام و ادب

به استحضار می‌رساند پیرو مطالب منتشر شده در صفحات سه روزنامه مورخ هفتم، نهم و دهم تیر ماه سال
۱۳۹۴، بدین وسیله نظر خود را شفاف‌سازی و تبیین می‌کنم:
۱. آنچه به عنوان نظر بنده در فضای مجازی در خصوص رأی دیوان آمریکا در خصوص قانون همجنسگراها منتشر شد اشتباه بوده و در شأن مردم ایران نبوده است که از این بابت عذرخواهی می‌کنم.!
۲. منظور از بزرگنمایی، بد تیتر زدن اشاره به رسانه‌های بیگانه خارج از کشور بود که منتظر فرصت هستند تا از یک هنرمند وطنی نماد مخالفت و جدایی طلبی بسازند.
۳. در مملکتی آب حیات می‌نوشیم ! که ازدواج سنت پیامبر و امری پسندیده است. قوانین آمریکا هیچ محلی از اعراب در جمهوری اسلامی ایران ندارد و در کشور ما صراحتاً ازدواج همجنسگراها امریست قبیح و ناموزون با شرع و عرف و قانون.
امیدوارم با تأمل و همدلی بیشتر کشور عزیزمان را در رسیدن به اهداف عالیه خود یاری دهیم.

با احترام
بهرام رادان

 

فلذا  فدوی با آنکه در "اقاریر" فوق که خارج از دانشگاه(زندان- م) اخذ شده !،عجالتاً و تا اطلاع ثانوی!، آثاری از حضور قاضی صلواتی وبه تبع آن شکنجه و اعدام ملاحظه نمی کند، با اینهمه، به  برادر بهرام رادان شدیداً توصیه کند که اگر آب کُر دست اش است زمین گذاشته ،و تا برادر حسین(ع)- که سر بریده می دارد دوست- پشیمان نشده ،به رأفت اسلامی مقرره، تن در دهد،زیرا "حد اقل "که آن باشد، تکلیف " حداکثر" معلوم است!..، از فدوی گفتن!

 

بعدالتحریر

 

فدوی یادش رفت بپرسد که شما آیا با برادر احمدرضا رادان- که جهان "ویران" از اوست*-، نسبتی دارید،برادر رادان؟!

 

 

http://taghato.net/wp-content/uploads/2015/07/Bahram-Radan-New.jpg  

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

تشخیص

 

فدوی گاه از ُکند ذهنی برخی حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین،شدیداً حیرت می کند و می پندارد وقتی که حضرات از تشخیص بعضی مسائل ساده و پیش پا افتاده عاجزند،چگونه مسائل پیچیده ی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم را حل،و حل المهملات چند صد صفحه ای ترتیب می دهند؟ باری بعنوان مستوره، به تیتر زیر نگاه کنید :

 

آیت الله مکارم شیرازی : بوی خوشی از مذاکرات نمی آید! / تیک

 

و اما تا آنجا که فدوی می داند، مؤمنین و حتا تیم های ورزشی که به بلاد کفر و زندقه اعزام می شوند، بعلت اینکه غذایشان باید از نظر شرعی ،از قیف برادران همراه بگذرد،فلذا این زبان بستگان بناگزیر خودشان را به حبوبات و سیب زمینی و از این قبیل می بندند ،مأخذ بوی ناخوشی که مشام آیت الله را آزرده،به ضرس قاطع،از آنجاست .!

 

زیاده جسارت است

 

----------------------------------------------------------------------

 

دلسوزی

 

باورتان نمی شود اگر فدوی نگوید همیشه، لکن دستکم گاه، دلش برای مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته، شدیداً می سوزد(1) زیرا هرچه معظم له می کوشد که نهاد " نرمش قهرمانانه" را حتا با یک فقره پاشنه کش اسلامی جا بیاندازد، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،  نمی گذارند لکن ! ؛نظر برادر پاک نژاد را در این رابطه،ملاحظه کنید :

 

درسی که ملت فهیم ایران از این همه نرمش دولت محترم و از آن طرف گردنکشی روزافزون آمریکا می‌گیرند این است که نمی‌توان به دشمن خونی خود اعتماد کرد و با او بست! منتهی نگرانیم از اینکه نکند ملت‌های بیدار شده با دیدن برخی از رفتارهای ما که منافی عزت و اقتدار است از انقلاب خود مایوس و ناامید شوند. از ملت‌های آزاده می‌خواهیم که این رفتارها را به پای انقلاب اسلامی و آرمان‌ها نگذارند؛ عملکرد و رفتار و کردار و گفتار رهبر معظم انقلاب را ببینند و رصد نمایند نه عملکرد دولت‌ها را .

 

مشکل در این ارتباط و البته موارد مشابه دیگر که کم هم نیستند به باور فدوی اینست که امت، فرمایشات مقام معظم رهبری(ضپ) را مع الاسف باور کرده و معظم له اینک نمی داند که این خری را که به راحتی به پشت بام برده است،چگونه پایین بیاورد !

 

زیاده جسارت است

 

------------------------------------------------------------

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

گر حکم شود ...

 

 

جاناتان سویفت (1) در پیوند با طنز فرمود ه است: آینه ای ست که بینندگان آن عموماً چهره ی کسی جز خودشان را در آن کشف می کنند.!.." حالا حکایت حجت الاسلام مهدی(عج) طائب است که فرمود :

 

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار، روز دوشنبه ۲ مارس گفت هاشمی رفسنجانی «ذاتا بد» نیست، اما «شخصیت خاتمی کلا مساله دارد . ! » ! / العربیه  

 

در پاسخ عرض می کند  والله برادر مهدی(عج)  بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ  آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، البته شما  بزرگوار بوده و تخفیف مرحمت کرده اید و الا کیست که نداند که کلیه ی  حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان، کثرالله امثالهم ،بی هیچ حصر و استثنا یعنی بقول عوام! including you ،بویژه بلحاظ روانی،کلاً مسأله دارند؛ این نکته را خودتان نیز پیش از این بشرح زیر،تأیید کرده اید:

 

نمی دانم آقای مطهری هدفش از این حرف‌ها چیست، پزشکی قانونی، ایشان را معاینه کند، چون حرف‌هایی که می‌زند قواره ندارند  . ! / انتخاب- مهدی (عج) طائب،

 

حالا نگاهی هم به حرفهای بی قواره ی خودتان هم بیاندازید تا معلومتان شود،کدام تان بد حال تراید !:

 

ایران کشور امام زمان(عج) بوده و بار ظهور بر دوش جامعه ایران است !، دنیا با ایران آماده می شود؛ مردم باید بدانند که اگر نیاز است باید از نان شب خود بزنیم و رزمندگان سوریه، عراق، لبنان و یمن را حمایت کنیم.دشمن در حیرت است که با وجود وضع تحریم های سنگین ایران چگونه چنین رزمایش هایی را برگزار می کند . / خرداد نیوز- حجت الاسلام مهدی(عج) طائب رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار  

 

زیاده عرضی نیست...

---------------------------------------------------

 

تشخیص

 

... عجب گرفتاری شده است فدوی!.با هزار زحمت و خطر،تشخیص اش را می دهد لکن باید صبر کند تا یکی از حضرات آنرا بقول عوام approve کند! ،خودتان ملاحظه کنید تا بعرض او برسید:

 

اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران گفته است حسن روحانی، رئیس جمهور "بیش از حدِ قدرت اجرائی" به مردم وعده داده است .

وی در بخشی از مصاحبه‌اش با روزنامه آفتاب یزد به وعده‌های آقای روحانی به مردم از جمله در ارتباط با مسائل سیاسی و "آزادی‌ها" اشاره کرده و گفته است: "فقط دست او نیست که بخواهد به تنهایی تصمیم بگیرد... این چیزها دست جاهای دیگر است.!.. ." / بی بی سی

 

بی سببی نبود که فدوی  به شهادت نوشته هایش،همواره از ایشان،بعنوان ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) یاد کرده است،برادر رفسنجانی!

 

===================================================

 

 

 

http://www.hazl.com/archive/2014/12_Dec014/122014Tanz/kalamate%20hemar.JPG

 

کلمات حمار

 

اشاره

"کلمات حمار"،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "کلمات قصار" است!

 

آیت الله هاشمی: آیت‌الله خامنه‌ای در ایران جایگزینی به این آسانی ندارد/ ایشان محور اساسی حیات انقلاب و امنیت کشور هستند/ من و ایشان، همدیگر را خیلی دوست داریم/ اولین ملاقات ما در درس آیت الله داماد بود . / آخرین نیوز

------------------------------------------

 

رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه می گوید که کُردها را دوست دارد نه به خاطر کُرد بودنشان بلکه به خاطر این که خدا آن ها را آفریده است .

--------------------------------------

سلحشور: ضرر سینما کمتر از بانک‌ها نیست/

۱۶ تیر ۱۳۹۴

فرج‌الله سلحشور گفته «به باور من سینما و حرکت نمایشی آن در حال حاضر اگر ضررش بیشتر از بانک نباشد کمتر از آن نیست

---------------

 

احمد علم‌الهدی، امام جمعه موقت مشهد خریداران بلیت کنسرت‌های موسیقی را "اقلیتی هوس‌باز و شهوتران" نامید. او برخی مسئولان را متهم کرد که "راه را برای شهوترانی باز کرده‌اند" و هشدار داد که نباید از "شهوترانان" طرفداری کنند . / دویچه وله

-----------------------------------

 

حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادداشتی در پایگاه اطلاع‌رسانی خود منتشر کرد که متن آن به شرح ذیل است :

«من به عنوان کسی که رشته کارش تاریخ و مسایل اجتماعی است، ادعا می‌کنم که در تمام این دو قرن گذشته در زیر هیچ قرارداد استعماری، امضای یک آخوند نجف ‌رفته نیست؛ در حالی که در زیر همه این قراردادهای استعماری، امضای آقای دکتر و آقای مهندس فرنگ رفته هست /دولت بهار

............

 

مردم بايد بدانند انقلاب سال ۵۷ چه کرده است تا «نعمت‌های» آن را فراموش نکنند!./ محمد(ص)‌تقی (ع)تمساح يزدی /دیگربان

-----------------------------------

 

مولاوردی در گفت‌وگو با ایلنا :

دولت به احترام مراجع، موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها را پیگیری نکرد !

-------------------------------------------------

 

سیداحمد علم‌الهدی، امام‌جمعه مشهد در ارتباط با برگزاری کنسرت‌ها

علم‌الهدی: باید تا زدن گردن‌شان پیش بروید / سحام نیوز- تیتر

وی به طور غیرمستقیم برخورد‌های خشن با زنان بد‌جاب را تائید کرده و گفته در برابر کسانی که خودنمایی می‌کنند نمی‌توان با منطق برخورد کرد. سحام نیوز

-----------------------------------

 

علم الهدي:بیانات رهبری آمریکا را به خاکستر نشاند/ پارسینه

-----------------------------------

 

رحیم صفوی: به داعش پیام دادیم که اگر نزدیک عتبات بشود، مستقیم وارد می‌شویم /بی بی سی

-----------------------------------

 

علم الهدی: چرا بسیجی‌ها غرور ملی [پیروزی والیبال ایران بر آمریکا] را جشن نگرفتند و یک عده آمدند و فساد کردند؟ / خوشحالی به قیمت ولنگاری، بی‌ناموسی و دهن‌کجی به ارزش‌های نظام؟ / انتخاب

--------

 

به 99 درصد دانش آموزان آمریکا قبل از فارغ التحصیلان مورد تجاوز واقع می شوند./ آفتاب- نقوی حسین (ع)ی- نماینده حکومت از ورامین و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بیت در مجلس حکومتی

---------

 

مکارم شیرازی، افزوده که آزاد گذاشتن انتخاب حجاب «امر غلطی» است، چرا که به زعم وی، مساله از «محرمات» است، همان گونه که نمی توان عبور از چراغ قرمز را آزاد گذاشت / شهرزاد نیوز

-------------------------------------

 

"نظام سلطه و شیطان در افق بلندتری مسائل را می‌بینند و تحلیل می‌کنند. بیش از آنکه ما دنبال امام زمان باشیم آنها دنبال امام زمان هستند. آن قدر در دانشگاه‌های علوم انسانی آمریکا راجع به امام زمان تحقیق کرده‌اند که اگر من بگویم هزاران برابر مجموع کار حوزه‌های علمیه قم و نجف و مشهد، زیاد نگفته‌ام، بلکه کمتر گفته‌ام که شما باور کنید. با بسیاری از کسانی که به زعم آنان می‌توانسته‌اند با امام زمان ارتباطی داشته باشند تماس گرفته و با آنها مصاحبه و اطلاعاتشان را تخلیه کرده‌اند. به قول دوستی می‌گفت پرونده امام زمان را تکمیل کرده‌اند و برای دستگیری‌اش بسته‌اند، تنها عکسش را کم دارند. آنها می‌دانند که تنها خطر مبنایی و اساسی برای امپراتوری چند صد ساله آنها امام عصر است"./ بی بی سی  احمدی‌نژاد در جمع شماری از "طلاب و روحانیون"

--------

 

قرائتي   : شعار "نه غزه نه لبنان " به معناي "نه " گفتن به قرآن است
---------------------------------

 

آمریکائی ها برای مذاکره با ایران بارها التماس کردند/ آیت الله محمد(ص)تقی(ع)مصباح یزدی- پارسینه

----------

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز گفت: خانمی که در ایام نوروز در شهرک گلستان شیراز اقدام به کشف حجاب کامل کرده بود دچار جنون ادواری است.!/ پارسینه

--------

 

محمود احمدی‌نژاد بار دیگر با بیان سخنانی در مورد امام دوازدهم شیعیان جنجال ‌آفریده است. به ادعای وی غرب در پی دستگیری امام زمان است و دانشگاه‌های آمریکا خیلی از کسانی را که با وی مرتبط بوده‌اند، تخلیه اطلاعاتی کرده‌اند./ دویچه وله

 

--------------------------------------------------------------------

علی‌اکبر (ع)ابوترابی‌فرد٬ نايب‌ رئيس مجلس :

 

تحریم‌ها نعمت است و باعث خودکفایی خواهد شد/ دیگربان

 

==========================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

به گزارش  پارسینه، سید احمد خمینی(نتیجه امام خمینی) فرزند حجت الاسلام سیدحسن خمینی در سن 18 ملبس به لباس روحانیت شد

 

تحشیه ی فدوی: همین یک فقره جنس را کم داشتیم که بحمدالله والمنة ،رسید!،

ملت برود به پناهگاهای تعیین شده،!

 

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1394/4/18/133316_761.jpg

 

--------------------------------------------

 روحانی با پوتین ملاقات می کند / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: دیگر کم لطفی نکنید،همینکه کلید الاسلام والمسلمین روحانی ،حاضر شده که بجای "نعلین"، "پوتین" بپوشد،خودش کلی کار است،برادر بی بی سی!

 

-----------------------------------------------

 

فرمانده سپاه فارس:بازرسان مراکز نظامی را بازداشت و در گلویشان سرب داغ خواهیم ریخت ! / البرز نیوز بنقل از العربیه

 

تحشیه ی فدوی: این چه کاری ست،برادر فرمانده؟ خب بگو نیایند و در سرب داغ هم صرفه جوئی کن؛ اینهم آخر کاری داشت؟!

 

------------------------------------

 

جنتی: دولت حق ندارد در انتخابات دخالت کند/ رادیو فردا بنقل از البرز نیوز

 

تحشیه ی فدوی: در سایر چیزها هم همینطور

 

---------------------

 

اگر حمایت ایران نبود "اکنون داعش در دمشق حکومت می‌کرد ". / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: فرق زیادی نکرد،حالا برادران که پاکنویس داعش هستند،در ایران سابق حکومت می کنند،برادر محمد (ص)جواد (ع)ظریف !

 

--------------------------------

 

تا می گوئیم تحریمها باید از بین برود،برخی چشم خود را بیخود می چرخانند !/ روحانی- انتخاب

 

تحشیه ی فدوی: شما چرا بد بر می داری، چشم درد دارند و "آیباس" یه چای به چشمان شهلا ریخته اند!

 

-------------------

 

احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، روز ۱۵ خرداد گفت، تحریف آیت‌الله روح‌الله خمینی، بینان‌گذار جمهوری اسلامی، این است که وی به عنوان «یک آزادی‌خواه» معرفی شود . !/سحام نیوز

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوامdon’t  worry, be happy! این وصله ها با چسب دو قلوی اسلامی هم، به حضرت امام(ل) نمی چسبد،برادر مُخبّط الاسلام والمسلمین!

 

----------------------------------------------------

 

به گزارش خبرگزاری ایرنا، امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اظهارات رهبر جمهوری اسلامی گفت: «مکتب فکری و سیاسی امام راحل قابل تحریف نیست و نظرات و محکمات ایشان نقشه راه برای دولت و ملت اسلامی است ». !/سحام نیوز

 

تحشیه ی فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!.. توفیقات دولت اسلامی(داعش) نیز بهمین علت است!

 

--------------------------

 

شبه نظامیان شیعه «الحشد الشعبی» مورد حمایت ایران، بار دیگر مرتکب جنایتی هولناک در مناطق سنی نشین عراق شدند .

فعالان اینترنتی عراق ویدیوی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند که در آن نشان می دهد که شبه نظامیان «حشد الشعبی» در استان انبار یک معلم سنی را ابتدا به قتل می رسانند و سپس جسد وی را می سوزانند . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی:این که چیزی نیست،جلوی یک بچه ی مکتبی بگذاری،قهر می کند؛برادران ما،در همان آغاز حکومت شکوهمند،برای دستگرمی،400 نفر را در سینما ذغال کردند،و امروزبرادر سلحشور به نمایندگی از سایر مؤمنین،به آن مباهی نیز هست !

---------------------------

وزارت بهداشت :

150 مرکز ترک الکل راه‌اندازی می‌شود/ جراید

 

 تحشیه ی فدوی: بله؟ در حکومت اسلامی و بد مستی؟!

 

-------------------------------

 

سعید قاسمی از فرماندهان سپاه پاسداران ایران می گوید که گروه دولت اسلامی موسوم به داعش، عملیات انتحاری را از ایران یاد گرفته و در این زمینه از مدل این کشور پیروی کرده است . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: یک غلط دارید 19 می گیریدبرادر قاسمی! زیرا  داعش، عملیات انتحاری را از ایران یاد نگرفته بلکه از برادران آموخته است!و دیگر اینکه: این چیزها را چرا وقتی فدوی می گفت،پاچه اش را می گرفتید؟

 

--------------------------------------------

 

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: اگر راه امام را گم کنیم، یا فراموش کنیم،‌ یا خدای نکرده عمدا به کنار بگذاریم، ملت ایران سیلی خواهد خورد . / ایلن

ا

تحشیه ی فدوی:بقول عوام don’t  worry !  ملت جاخالی می دهد و سیلی به برادران می خورد برادر رهبر!

 

----------------------------

 

ظریف: بر اساس توافق لوزان می‌توان در زمان مناسب به نتیجه رسید / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی:اینکه خلاف آیه ای ست که مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه نازل فرمود دائر بر اینکه کلید حل مسأله ی هسته ای در لوزان نیست،برادر محمد(ص) جواد(ع) نه چندان ظریف!

 

----------

 

نوجوان 13 ساله» فرمانده پايگاه بسيج شد / آخرین نیوز- تیت

ر

تحشیه ی فدوی: تفاوت بین دولت یازدهم با دولت دهم همین است دیگر،که در دولت مخبط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دخترکی 13 ساله،حین درست کردن پیاز داغ،انرژی هسته ای تولید کرد،بله!

 

-----------

 

نهال فساد در اقتصاد به جنگلی تبدیل شده است/ امروز نیوز- صفائی فراهانی!

 

تحشیه ی فدوی: : چشم تان را بگیرد که برادران هر خدمتی که می کنند،بنظرتان نمی آیدحتا گسترش جنگلها و مراتع ایران اسلامی

 

-----------------------------

 

پژوهشگر دینی در نشست حجاب: قویا معتقدم حجاب اجباری اشتباه بود/ دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: حالا چه عجله ای داشتی، می گذاشتی سی چهل سال دیگر،برادرمحمد(ص) زائری!

 

--------------

 

سازه اصلی، دارای مقاومت در برابر زلزله‌ای به قدرت ۱۰ ریشتر است و به گفته مدیر کل مقبره، از برج میلاد نیز مقاوم‌تر است. اسکلت فولادی ساخته شده برای گنبد ۳۴۰ تن وزن دارد و روکش آن هم ۴۰ تا ۵۰ تن وزن خواهد داشت که در مجموع به ۴۰۰ تن می‌رسد.

 

تحشیه ی فدوی: از انتقاداتی که به پروژه ی گران قیمت حرم وارد است یکی اینکه خود حضرت امام(ل) از فحول ریش و در واقع از بزرگ ریش داران است و فلذا تعبیه نیرویی معادل ده درجه ی "ریش" ِتر ضرورت نداشت و لذا از مصادیق بارز اصراف بیت المال است!

 

------------------------------------

 

مشابه آمریکا پروتکل را بپذیریم/ کاری نکنیم آیندگان به ما بخندند /الف-تیت

ر

تحشیه ی فدوی:فدوی امید ی به آینده ندارد فلذا معانقه ی نسیه نمی کند، همین الان می خندد! از قدیم هم فرموده اند که خنده ی نقد ،به از سیلی آینده است،برادر الف!

 

----------------------------------

 

جوان 21 ساله 290 ميليارد را از کجا آورده؟/آخرین نیوز !

 

تحشیه ی فدوی : فدوی چه می داند،از عمله بیت بپرسید!

 

------------------------------------------------

 

نیمی از سوریه در تصرف داعش / العربیه

 

تحشیه ی فدوی : به فدوی مربوط نیست ها ، لکن اینهمه  مدت قوت لایموت ملت گرسنه را ،بچه مناسبت هزینه فرمودی، برادر عظما؟!، هان؟

 

---------------------------------------------------------------

 

دبیر فرهنگی دفتر رهبر جمهوری اسلامی: اگر با «بدحجابی» مقابله نشود حزب الله وارد عمل می شود ! / شهرزاد نیوز تیت

ر

تحشیه ی فدوی : والله..مراتب به آگاهی ملت ناسپاس رسید، گفت لازم نیست سرود یاد مستان بدهید زیرا ملت سی و چند سال است که همینطور بیحرکت روی تخت عمل و زیر تیغ مؤمنین کثرالله امثالهم قرار دارد؛" برو این دام بر مرغ دگر نه"، برادر دبیر!

 

 

D78CF3CB-15F7-448C-B314-3D17DB7AD52F.jpg

 

 

================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید 
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

عربی : انقلاب اسلامی که برگرفته از بعثت نبوی و ولایت علوی است پس از 3۷ سال تلاش و کوشش و به بار نشستن به سوی برچیدن بساط ظلم و جور پیش می‌رود تا زمینه ظهور حضرت حجت‌بن‌الحسن(عج) را نزدیک کند. اما برخی چنین وانمود می‌کنند که شعب ابی‌طالب(ع) با تحریم استکبار برای ما به وجود آمده و راه نجات آن نیز همکاری با شیطان بزرگ است! لازم است رسانه‌ها موقعیت ما و زمان آغاز رسالت پیامبر اعظم(ص) و سختی‌های آنها و استقامت و پایمردیشان در برابر کفر و شرک را تبیین کنند. تا برخی واداده‌ها نخواهند پرچم سفید بلند کنند .

 

 

فدوی: عریضه ی شما به این ستون مربوط نمی شود،بمنظور بررسی و اقدام، به ستون "کلمات حمار " فرستاده شد،برادر عربی!

 

---------------------

 

5507---0915 :  رفتن زیر بار فصل هفتم منشور ملل یعنی طناب را به دست خود بر گردن می‌اندازیم. یعنی پذیرش این ادعای دشمن که ایران تهدیدی برای صلح جهانی است !

 

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، بیش از سه دهه ما طناب گردن ملت انداختیم و جیک اش هم در نیامد،حال یکبار هم بگردن خودمان بیاندازیم،چه می شود،برادر 5507---0915 !

 

---------------------------

 

نیکنام –قم :  حدود 2 سال دلسوزان و منتقدین گفتند آمریکای جنایتکار دشمن است و اهل دبه است و قابل اعتماد نیست ولی شنیدند و توجه نکردند. قرار بود کلیه تحریم‌ها لغو شود. لکن مرحله به مرحله ذوب شد تا اینکه بالاخره حالا قرار است بخشی از تحریم‌ها، آن هم مشروط به راستی آزمایی تعلیق شود نه لغو! این است مذاکره برد برد؟ مذاکره برد برد یعنی پنجاه-پنجاه نه یک به 99 !

 

فدوی: برادر نیکنام، برادر نیکنام،! آخر اینکه نمی شود که شما همینطور هی بریزید توی جوراب، و بزنید به دیوار!، اه ! عریضه به این شلختگی،هرگز ندیده ملتی !.. باری در باب ذوب شدن تحریمها عرض می کند که دیگ جوشان ولایت،خودی و غریبه سرش نمی شود فلذا تحریمها نیز از ذوب شدگان در ولایت است و پیرامون بخش پایانی مهملات خردمندانه ی شما نیز متذکر شدند که میز مذاکره را با تخته نرد عوضی گرفته اید،برادر نیکنام !

 

-----------------------

 

4052---0912   : دولت در آستانه 24 خرداد در بسیاری از استان‌ها و شهرهای بزرگ و کوچک اقدام به نصب بنرهای رنگی در تبلیغ از نتیجه انتخابات سال92 کرده است. با یک حساب سرانگشتی هزینه این کارها سر از چند صدمیلیون تومان می‌زند با چه مجوزی چوب حراج به بیت‌المال می‌زنند . ؟

 

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) رسید در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت فرمودند با همان مجوزی که 6 تا 14 میلیارد دلار بطور علی الحساب، در وجه برادر اسد کارسازی شده است،برادر 4052---0912 !

 

--------------------------------

 

یک شهروند : روزی از اساتید دانشگاهها خواستند که در موضوع هسته‌ای وارد شوند و وقتی این کار تحقق پیدا کرد و مذاکرات از سوی اساتید مورد نقد قرار  گرفت توبیخ، تذکر و ناسزا شروع شد. اخیرا نیز درخواست آزادی خرمشهر اقتصادی و نفتی را کردند که ارائه راه‌کار اقتصاد مقاومتی و چگونگی آن از جانب اقتصاددانان متعهد با واکنشی مثل اشاره به انتخابات 92 مواجه شد. تناقضات گفتار و رفتارهای هیجانی چیزی نیست که بتوان به آن تکیه کرد و همدلی و همزبانی را پیگیری نمود. بهتر است رئیس‌جمهور مروری بر سخنرانی‌های 2 سال اخیر خود نموده و یا از مشاوران متبحر جوان و کارآمد استفاده نمایند. هر مشکل علاجی دارد و با داد و فریاد و منتظر ماندن برای سوت و کف از بین نمی‌رود .

 


فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، خرمشهرِ جغرافیائی هنوز در فلاکت بسر می برد ،فلذا آزادی خرمشهر اقتصادی و نفتی،عجالتاً بروند تهِ صف،برادر شهروند!

 

-----------------------------------

 

7150---0915 : سرود رهایی که در تجمع بزرگ «ما اجازه نمی‌دهیم» مردم مشهد مقدس‌ پخش شد بسیار زیبا بود. انتظار می‌رود صدا و سیما نیز این سرود را ضبط کند و روی آنتن ببرد. مطمئنا دوستداران زیادی دارد .

 

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت فرمودند بعلت افراط در نرمش قهرمانانه،هنوز آنجایشان درد می کند فلذا روی تیزی آنتن رفتن هم مقدور نیست،برادر 7150---0915 !

 

-----------------------------------------

 

محمدی:  کارگر شرکت پیمانکار طرف قرارداد اداره برق تهران هستیم. خدا شاهد است در این چند ماه اخیر یک ریال حقوق به ما نداده‌اند. مسئولین شرکت اداره برق را مقصر می‌دانند. به اداره برق مراجعه می‌کنیم می‌گویند پول نداریم با شرکت‌های طرف قرارداد تسویه حساب کنیم. در این بین تکلیف زندگی ما در این شرایط سخت اقتصادی چه می‌شود؟

 

 

 به فدوی مربوط نیست ها، لکن چون ضدانقلاب خدا راشکر خوابست عرض می کند که اگر می خواهید از خوان نعمت برادران برخوردار شوید، این حرفها را رها کرده و بهر قیمتی شده خود را به لبنان و سوریه و از این قبیل برسانید تا کامروا شوید،برادرمحمد(ص)ی!

 

-----------------------------------------------

 

3917---0912 :  چرا باید سیمای جمهوری اسلامی پخش فوتبال را بر پخش مستقیم مراسم تاریخی تشییع پیکر مقدس شهدای غواص در تهران ترجیح بدهد؟ در ضمن اکنون دیگر دولت و دولتمردان باید دانسته باشند همه چیز کشور به شهدا گره خورده‌ نه تحریم‌ها. وقت آن رسیده که در دیدگاه‌‌های خود تجدیدنظر بکنند و مثل شهدا فکر کنند و اقدام نمایند تا در مقابل دشمنان کم نیاورند .

 

 

فدوی مراتب از طریق برادر احمدی نژاد که همچنان با عوالم بالا ارتباط دارد، با شهدای گرامی در میان گذاشت؛ در پاسخ، بعد التحیه و سلام گفتند که ایشان چون شدیداً در گذشته اند، فلذا اصلاً فکر نمی فرمایند! و برادر 3917---0912 ، مهمل ِ مطلق می فرمایند !

 

-----------------------------------

 

4655---0935 : پراید صفر کیلومتر خریداری شده بنده به دلیل نقص پیدا کردن پمپ بنزین آن در نمایندگی شرکت سایپا در کرج خوابیده است. می‌گویند تعویض قطعه آن 15 روز طول می‌کشد. اعتراض کردم جواب دادند می‌خواستی نخری !

 

فدوی : اولاً زبان فدوی مو در آورد از بسمه گفت که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،همه چیزحتا خودرو را نیز باید بشرط چاقو خرید، ثانیاً فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شریفه ی شما مشکل و مضایقه ای ندارد،لکن شما هم قدری ملاحظه کرده  وقتی که خودرو شما در کرج ،و حضرات آیات در قم،خوابیده اند، مبالغی آرامتر صحبت کنید،رادر 4655---0935 ! .

 

-------

 

9059---0914 : با اینکه باید جوانان را به ازدواج تشویق کرد. ولی یارانه آنها را که مستحق دریافت هستند قطع می‌کنند. دهها بار به فرمانداری مراجعه کردیم و هیچ نتیجه‌ای نگرفتیم در هنگام ثبت‌نام جدید 2 فرزندم را که ازدواج کرده بودند از خود جدا کردم ولی متاسفانه یارانه هر دو را قطع کردند !

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت، با تغیر فرمودندهر دو دست  حضرت عباس (ع) که از بستگان بلافصل ایشان است را قطع کردند،آن بزرگوار جیک شان در نیامد، حالا شما چه خبرتان است که با قطع آن یارانه ی مختصر،اینهمه گرد و خاک راه انداخته اید،برادر 9059---0914 !

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11 جمادی الجولای سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

*.*.*.*.*

 

*.*.*.*.*

July 3rd, 2015

 

Happy 4th July!

 

اعلام برائت بازیگر از مشرکین

 

پیرامون معرکه ی تازه ی مؤمنین ساکن ایران سابق ،به زعامت برادر حسین(ع) شریعتمداری که - سر بریده میدارد دوست-،که همانا اظهارات "بهرام رادان "بازیگر باشد،فدوی گز نکرده پاره کرد و پیش خود زمزمه کرد که : تا دنده اش نرم شود و دیگر از دگرباشان جنسی در ایران سابق دفاع و حمایت نکند! ؛سپس اما، معجزه ی هزاره سوم،یعنی مُخّبط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته را بیاد آورد که فرمود ما در ایران چیزی بنام همجنسگرا نداریم! بعد،قدری که باریکتر شد،دریافت که خیر،آن بازیگر فقط ،از آزادی دگرباشان جنسی در کشور دیگری بشرح زیر تقدیر کرده است!:

 

بهرام رادان پس از قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان آمریکا، در توییترش نوشته بود: "رای دیروز دیوان عالی امریکا در قانونی کردن ازدواج همجنسگراها اتفاقی تاریخی بود، شاید به اندازه لغو برده داری... از لینکلن تا اوباما."  بی بی سی

 

فلذا فدوی همینطور ارّه به ماتحت مانده که کف کردن مؤمنین کثرالله امثالهم را چه حاجت،و عرّ و تیزشان،از چه بابت است ؟ تا آنجا که آن زبان بسته هول کند ،و بابت اتفاق دمکراتیکی که در کشور دیگری رخ داده!،ازجنود ظفر ورود مؤمنین در اُمّ القراء،بعبارت زیرعذر خواهی کند!:

 

به گزارش ایران اسلامی، در پی نامه‌ای که «بهرام رادان» خطاب به اوباما ! در رابطه مصوبه همجنس‌بازی صادر کرده بود وی طی نامه‌ای خطاب به روزنامه کیهان نوشت:

بسمه‌تعالی
مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان
جناب آقای شریعتمداری
با عرض سلام و ادب

به استحضار می‌رساند پیرو مطالب منتشر شده در صفحات سه روزنامه مورخ هفتم، نهم و دهم تیر ماه سال
۱۳۹۴، بدین وسیله نظر خود را شفاف‌سازی و تبیین می‌کنم:
۱. آنچه به عنوان نظر بنده در فضای مجازی در خصوص رأی دیوان آمریکا در خصوص قانون همجنسگراها منتشر شد اشتباه بوده و در شأن مردم ایران نبوده است که از این بابت عذرخواهی می‌کنم.!
۲. منظور از بزرگنمایی، بد تیتر زدن اشاره به رسانه‌های بیگانه خارج از کشور بود که منتظر فرصت هستند تا از یک هنرمند وطنی نماد مخالفت و جدایی طلبی بسازند.
۳. در مملکتی آب حیات می‌نوشیم ! که ازدواج سنت پیامبر و امری پسندیده است. قوانین آمریکا هیچ محلی از اعراب در جمهوری اسلامی ایران ندارد و در کشور ما صراحتاً ازدواج همجنسگراها امریست قبیح و ناموزون با شرع و عرف و قانون.
امیدوارم با تأمل و همدلی بیشتر کشور عزیزمان را در رسیدن به اهداف عالیه خود یاری دهیم.

با احترام
بهرام رادان

 

؛ آفرین برداعش پژوهان درونمرزی،که هر غیر ممکنی ،بویژه وقتی که پایه و مایه ی عقلانی ندارد را هم،ممکن می کنند!

 

بیت

گنه کرد در "غرب "آهنگری

به "تهران "زدندی سر مسگری!

براستی که ،خدا قوّت!

دوم جمادی الجولای سنه ی 2015 ترسائی

 

 

 

 

او ساعاتی پیش در صفحه اینستاگرام خود که بیش از ۹۰۰ هزار فالوئر دارد، نمایی از فیلم آواز قو را منتشر کرد که در آن هفت تیری به سوی او نشانه رفته است./ بی بی سی

 ........................

 

دستپخت

 

پنداری آش نذری(ع- س- ص- عج) آنقدر شور شده که آیت الله آشپز باشی هم صدایش در آمده است ، ملاحظه کنید :

 

علی يونسی، دستيار ويژه رييس جمهور ايران در امور اقوام و اقليت‌های دينی، روز چهارشنبه ششم با اشاره به اين که بخشی از شعارهای اساسی دولت حسن روحانی، «رعايت حقوق شهروندی» بوده است، گفت، اما در مواردی که نقض حقوق بشری انجام می شود به دليل نفوذ عناصر تندرو است .

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، ايرنا، علی يونسی گفته است:« عناصر تندرويی هستند که در برخی مراکز قدرت نفوذ کرده و با اعمال خودسرانه و نقض حقوق شهروندی، برای جمهوری اسلامی ايران مساله سازی می کنند رادیوفردا بنقل از البرز نیوز

 

برادران بیگمان نمی دانند که برادرانی مانند علی(ع) يونسی،با اظهارات فوق، نظرسوئی ندارند جز بیمه ی درازمدت حکومت اسلامی به وجه حاضر !

 

-----------------------------------------

 

Breaking News

 

فدوی با ملاحظه ی یکی از خبرهای دارالخرافه ،دریافت که مقام معظم رهبری اعزالله انصاره،سرانجام به تعیین تکلیف "سران فتنه" رضایت داده و با ترورآنان بشرح زیرموافقت فرموده است !:

 

محمد(ص) رضا(ع) نقدی فرمانده نیروهای بسیج ایران، رفع حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۹ ایران را، باعث اعدام آن‌ها می‌داند

 

نقدی مدعی شد: «مردم انتظار دارند که اگر قرار باشد این افراد رفع حصر شوند، محاکمه و مجازات صورت گیرد و اگر سران فتنه اعدام شوند مقصرش همین افرادی هستند که دم از رفع حصر می‌زنند . !

 

و آخرین خبر:

روزنامه سیاست روز در سرمقاله خود در باره حصر مهدی کروبی و میرحسین موسوی می‌نویسد: اگر آنها از حصر بيرون بيايند، طعمه خوبي براي ترور خواهند بود!..../ خرداد نیوز

 

باری-"سران فتنه" که نخواستند نام شان فاش شود، بعدالتحیه والسلام ،دستجمعی و در هیئت یک گروه ُکر ، به خبرنگار هزل داتکام گفتند  که : سه سه بار به 9 بار! ؛ بابا ما از خیر رفع حصر گذشتیم چرا که از قدیم هم گفته اند : در حصر لذتی ست که در آزادی نیست!..

 

زیاده گزارشی نیست !

 

-----------------------------------------

 

* ادامه خبر: ترور آنها، تنش و چالش داخلي وخارجي را عليه جمهوري اسلامي ايران دامن خواهد زد، که عده‌اي در داخل و دشمنان خارجي خواهان چنين اتفاقي هستند

 

--------------------------------------------------------

 

راه حل 

 

فدوی از بسکه در این سالها، درستون " پای درد دل مردم دارالخـُرافه" شدیداً مشغول پاسخگوئی به پرسش های اساسی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم بوده و به آن نیز البته مُباهی ست،پرسش های خودش،همینطور روی دست اش ماند و باد کرد *! فلذا امروز اندیشید که بهتر است که گاه بمنظور طرح پرسش های خود هم که شده،از روش مشهور ُمخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته ،که همانا پاسخ هر پرسشی را با پرسش دیگری دادن باشد،! برخی پرسش های خودرا،در پاسخ به پرسش های مؤمنین نیز طرح،و پاسخ آنرا از ایشان توقع نماید که نخستین فقره اش را در پی،ملاحظه می کنید :

 

9151---0912 : آیا مفهوم صفر شدن تورم این است که قیمت مرغ  از پنج هزار و پانصدتومان به 8 هزار تومان، ماکارونی 700گرمی از دو هزار و 400 تومان، به سه هزار و پانصد تومان رسیده است؟ چرا مسئولان  احساس مسئولیت نمی‌کنند؟

 

فدوی: فدوی با صفر شدن همه چیزعجالتاً کاری ندارد،زیرا  شدیداً به این فکر فرو رفته که در سالهای پیش از انقلاب شکوهمند، چگونه با حقوقی معادل یک بسته ماکارونی 700گرمی اسلامی،زندگی نسبتاً خوبی را طی می کرده است ؟!

زیاده پرسشی نیست ..

 

--------------------------------------------------------------

 

* هی نگوئید که فدوی برای شما چکار کرد؟،بگوئید شما برای فدوی چکار کردید ؟! – وامی از حضرت امام(ل)

-------------------------------------------------------------------------------

 

آزمون هوش

 

فدوی پرسشِ البته مشکلی را بشرح زیر، بین خوانندگان محترم ضد انقلاب خود،به مسابقه گذاشت  :

 

 بعد از گذشت سال ها، دیروز شاهد اتفاق بزرگی در عرصه هنر و موسیقی بودیم./  ایسکانیوز

 

و از خوانندگان محترم ضد انقلاب پرسید که چه بوده است آن " اتفاق بزرگ" ؟!که قدرت خدا، حتا یک پاسخ درست هم نیامد و خستگی ،به تن فدوی ماند و جایزه، روی دست اش!

 

اینهم پاسخ آزمون : یک خواننده زن مجوز گرفت! / فایز  تیتر

 

آخر اینهم کاری داشت؟ خب منبع خبر، راست فرموده است !..آیا در جهان فوق پیشرفته ی امروز، این خبر، خبرمهمی نیست ؟!

زیاده اتفاق بزرگی نیست ..

 

 

 

-----------------------------------------

 

شگردهای ژورنالیستی

 

این ژورنالیزم لعنة الله علیه و تبعات فیزیکی آن، که همانا رسانه ها در همه ی اشکال شان باشند نیز حکایتی ست و کاربردهای گوناگون دارد.این کاربرد ها ، گفتن ندارد که برای پدید آورندگان آن در بلاد کفر و زندقه،برخلاف منطقه ی امام و پیامبر خیزخاور میا نه(ع- س- ص- عج)مستلزم هیچگونه عواقبی نیست ؛ لکن همکاران در منطقه ی مذکور ممکن است که در تلویزیون ، به اقاریری مانند : مشوب کردن افکار عمومی- توهین به مسؤلین محترم نظام اعلی الله مقامهم اجمعین ، توهین به مقام معظم رهبری خلدالله ملکه و سلطنة - شرب خمر -استعمال مواد مخدر و البته لواط، ناگزیر شوند ، از فدوی گفتن!..

باری یکی از شگرد های رسانه ای، غلغلک دادن مؤمنین است بوجهی که در پی می آید.:

 

عکس پیرمردی با پلاکارد عجیب در راهپیمائی 13 آبان / پارسینه – تیتر

 

 

 

 

اینهم برخی فتاوی علمای دون پایه (کاربران- م) ،پیرامون انگیزه ی پیرمرد در تصویر:

 

  * ماهم میگوییم برانهایی که 3000میلیاردرواختلاس کردن لعنت برآنهایی که اقتصادرانابودکرده اند لعنت برافراطیون لعنت*

* منظور اسراییله به شما چرا بر می خوره.؟ !!!!!!!!!

* همنون با اون دمپاییش میخواد بره مشکلات و حل کنه

* ببخشیدا ولی تومگه حرمزاده ایی که بهت برخورده؟

* باسلام رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند اسرائیل یک رژیم حرامزاده است .این فرمایشات سریعا در جهان ترجمه و منتشرشد شما از وقایع دورید و به روز نیستید ظاهرا ...

* بی معنی است ....

* شعارما اینه اری برای صلح نه برای جنگ

* منظور اسرائيل است كه مقام معظم رهبري ديروز فرمودند،پس عجيب نيست،بلكه توجه و دقت ايشان را مي رساند .

* بی فرهنگی تابه کجا؟

* احسنت بر این پیر روشن ضمیر
منظور رژیم صهیونیستی است که آقا در بیاناتشان (12 آبان) فرمودند .

* کجاش بی فرهنگیه الان؟

* منظورش به خیلی افرادو جریانات میتونه باشه .

* هدف رزیم صهیونیستی است

* فرهنگ ايرانيه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

* اسلامیه !!!!

* تا در مملکت قانون نباشه یک عده بی سرو پا تعیین کننده آینده یک ملت می شوند  
ضمناً اگر منظورش اسرائیل است پس چرا ننوشته

* دلالان تحریم خوب دارن میتازونند

* ادب مرد به از دولت اوست ....

* حرامزاده فقط اسرائیل و امریکا نیستن.خیلی ها تو کشور خودمون جز همین افرادند که بدنه دولت رو با بتک اختلاس داغون کردن .

* بالاخره خواسته از مقام رهبری حمایت و پیروی بکنه؛ چون در سخنرانی شب قبلش اسرائیل را حرامزاده و نامشروع خوانده بودند ...

*  این آقا سید سقاست .آب میده دست ملت همه جاهم هست .راهپیمایی.نمازجمعه.انتخابات.همایش و ...

* نمیدونم به کامنت اولی چرا منفی دادین؟؟؟؟؟

شاید در اختلاسها شریکید؟؟؟؟؟

نابود باد اختلاسگران
نابود باد رانت خواران
نابود باد پول شویان

*  مرگ بر اسرائیل اشغالگر که مرگ رو برای برادران مسلمان فلسطینی مون اورده .
منظور این فرد رو نمیفهمید بحثش جداست ولی اگه با مرگ بر اسرائیل مشکل دارید منفی بدید یه امار از وضع اعتقادی مردم بیاد دستمون!

 

حال کردید جان فدوی؟!

 

---------------------------------------------------------------------

 

 

سر و ته

 

فدوی بنقل از ستون گفت و شنود کیهان دارالخرافه خواند:


گفت: این تروریست‌های اجاره‌ای داعش که 21 تبعه مصر را با آن وضعیت وحشیانه سر بریدند چرا دیگر فیلم آن را منتشر کردند . ؟
گفتم: اولا برای اینکه به همه نشان بدهند چقدر وحشی هستند و از این طریق چهره اسلام را وارونه نشان بدهند .

فدوی نیز می افزاید:والله برادر کیهان بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .... مشهور است که مولای خوش تیپ خودمان(ع)در یکروز 600 نفر را گردن زد؛ حالا این وسط کی اسلام عزیز را وارونه نشان داده است، الله الاعلم!

 

-----------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

8920---0912 : کسانی که مدعی حضور زنان در ورزشگاه‌ها هستند، بهتر است به جای این کار فضاهای ورزشی خواهران را بیشتر کنند تا آنها خود ورزشکار شوند !نه آنکه تماشاچی ورزشکاران مرد بشوند!. آن هم در فضایی که گاه برای مردان هم خیلی امنیت اخلاقی ندارد چه رسد به زنان !

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، تا آنجا که فدوی می داند تنها جائی که" مردان "اصلاً  "امنیت اخلاقی" ندارند همانا فرودگاه محترم جدّه است و لاغیر!.. و اما در باب اینکه صبر کنیم تا زنان قهرمان بشوند تا بعداً تازه خودشان را تماشا کنند،عمر فدوی که قد نمی دهد،شما را نمی داند،برادر 8920---0912 !

 

----------------------------------------

 

مردانی : مساجد و کانون‌ها و مراکز فرهنگی می‌توانند با تهیه دفترک (بروشور) به ترویج امر به معروف و نهی از منکر به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان که برخی مردم از روی ناآگاهی اقدام به روزه‌خواری علنی می‌نمایند، اهتمام ورزند. هر مسجد محدوده محل خود تا مسجد بعدی را تحت پوشش قرار دهد و این دفترک‌ها را برای نصب بر روی شیشه‌ها به واحدهای تهیه غذا، رستوران‌ها، ساندویچی‌ها و... تحویل دهند. قطعا تاثیر بسزایی خواهد داشت .

 

فدوی :مراتب با قید 72 فوریت،  بمنظور اطلاع و اقدام لازم، به مردم نا آگاه ابلاغ شد؛ حق فدوی را شدیداً کف دست اش گذاشتند و با خشم کم سابقه ای گفتند که روزه خواری شان،همانطور که برادران رصد کرده اند،علنی و کاملاً آگاهانه بوده است،و به فدوی اخطار کردند که اگر به سلامتی اش پای بند است،بهتر است دفعه ی آخرش باشد!.. !  خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر مردانی!

 

------------------

 

8157---0915 :به دولتی‌ها تذکر داده شود که از جیب بیت‌المال سفره افطار برای یکدیگر پهن نکنند که روز قیامت باید پاسخگوی تک‌تک افراد جامعه باشند .

 

فدوی:مراتب  در اوقات شرعی و پس از سینه زنی در صحن مجلس بیت و با قید چندین فوریت بعرض مقامات رسید؛ در بازدم فرمودند که این یک اعتیاد مزمن 1400 ساله است و دست خودشان نیست،برادر 8157---0915 !

 

--------------------------

 

4012---0912 : چرا اکثر پارچه‌نوشته‌ها (بنرها) مربوط به گردهمایی‌ها، نشست‌های خبری و دیگر مراسم‌های دولتی، پرچم‌های نقش بسته روی آنها فاقد حاشیه «اسم جلاله » است؟‌انتظار می‌رود متولیان امور فرهنگی این‌گونه بزرگداشت‌ها و مراسم‌‌ها، نظارت و دقت بیشتری نمایند .

 

فدوی :مراتب از طریق مبادی ذیربط ،پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند با آنکه حرکات موزون(رقص- م)حرام است،لکن نمی دانندکه به چه ساز مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم باید حرکات موزون کنند؟ زیرا اگر اسم جلاله را بگذارند،لشکر جرّار مؤمنین شیهه کشان سر می رسند که مردم با آن

پارچه‌نوشته‌ها (بنرها)دماغ پاک کرده اند !و اگر نگذارند، که شما پاچه شان را می گیرید؛فلذا احوط آنست که موضوع،با قید چندین فوریت، به مجمع تشخیص مصلحت نظام،ارجاع شود،برادر 4012---0912 !

 

-----------------------------------

 

2143---0913 : قیمت دارو بسیار گران شده از سوی دیگر دفترچه‌های بیمه هم ارزش خودشان را از دست داده‌اند. بنویسید قشر حقوق‌بگیر با این مشکلات چه بکند .

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترّقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام شدیداً متغیر شده و فرمودند که مردم پاسپورت شان بی ارزش شده،جیک شان در نیامد،حالا شما چه خبرتان است که بابت بی ارزش شدن یک دفترچه ی بیمه ی ناقابل،اینهمه گرد و خاک راه انداخته اید؟! خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر 2143---0913 !

 

-----------------------------------

 

سیدجلیل و 3112---0912 : برای آقای هاشمی که فراموشکار شده یا خودشان را به فراموشی زده‌اند باید زیاد دعا کرد. واقعا این تهمت بزرگ و نابخشودنی به حضرت امام خمینی(ره) است که گفته شود بعد از گذشت سه ماه از پذیرش قطعنامه 598 گفته باشند جام زهر به کام ایشان شیرین شده است. معاون وزیر خارجه وقت جمهوری اسلامی می‌گوید پزشکان معتقد بودند بغض امام پس از قضیه جام زهر قطعنامه باید بترکد وگرنه برایشان خطرناک است . !

 

فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!،در فقره ی اخیر جام زهر لوزان نیزبرمقام معظم رهبری(ضپ)* همان رفت که بر حضرت امام(ل) رفت.یعنی بغض نفرمود،فلذا زد به پُرستات مبارک،برادرسید جلیل و توابع !

 

---------------------------------------

 

* (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سوم جمادی الجولای سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*