حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

.*.*.*.*.*

*.*.*.*.*

 

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد :

* یک تکه از زمان کلیات آثار در شعر مدرن ، به فارسی - ناشر تابان– لس آنجلس

* لبخند ناتمام گزیده ای از شعرهای مدرن(فارسی- انگلیسی)- ناشر شرکت کتاب – لس آنجلس

این کتابها از طریق بخش انتشارات سایت نویسنده  www.hazl.com   و یاشرکت کتاب – لس آنجلس

 قابل تهیه اند

 

شرکت کتاب منتشر می کند :

* تذکرة الاشقیاء - مجموعه ی طنز های سیاسی جلد  اول و دوم 

 

 

*.*.*.*.*

June 28th, 2015

 

 

تنش 

 

از میان خبرهای امروز،خبر زیر که بنقل از برادر بی بی سی در پی می آید، چشم فدوی را شدیداً گرفت:

لغو نشست خبری هیئت پارلمانی اروپا در تهران 'با تنش همراه شد ' / تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

به گزارش خبرگزاری فرانسه، امروز یکشنبه ۱۷ خرداد خبرنگاران برای شرکت در نشست خبری اعضای کمیسیون روابط خارجی پارلمان اروپا به هتل محل اقامت آنها رفتند، اما در آنجا به آنها گفته شد که این برنامه لغو شده است .

بنا بر این گزارش در پی لغو نشست خبری، المار بروک، رئیس آلمانی این هیئت قصد صحبت کردن با خبرنگاران در پیاده روی جلوی هتل را داشته، اما مأموران امنیتی مانع از این کار شده‌اند و او را به داخل هتل هدایت کرده‌اند .

در واکنش به این اقدام آقای بروک با خشم خطاب به نیروهای امنیتی گفته است: "شما نمی‌توانید مانع از صحبت کردن من با خبرنگاران شوید". اما مأموران امنیتی به او هشدار داده‌اند که حق صحبت با رسانه‌ها را ندارد

فدوی نخست از فقدان آگاهی برخی خاج پرستان نسبت به اشکال متنوع آزادی بیان در ایران اسلامی،مبالغی دچار حیرت شد؛فلذا در این پیوند ناگزیر است که  ازقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس عرض کند که :صحیح است، صحیح است! یعنی درست است که برادران ظاهراً نمی توانند مانع از صحبت کردن شما با خبرنگاران خارجی شوند،لکن دست کم می توانند که در عوض،توسط امدادهای غیبی و سربازان گمنام امام زمان(عج)،شما را نخست غیب،و سپس معامله و یا وجه المصالحه فرمایند، رویت را دیگر زیاد نکن،برادر بروک!..

باری - فدوی که بمنظور چشم چرانی، در حاشیه ی نشست کذائی می پلکید، یواشکی دریافت که علت برخورد خشن برادر مأمور آن بوده که وی "بروک" را با "باراک" عوضی گرفته است! فدوی هر چه کوشید که به برادر مذکور حالی کند که علیرغم برقراری جناس لفظی بین "بروک" و "باراک"، آن خاج پرستان هیچ شباهتی دست کم بلحاظ قیافه و لامحاله نژاد با هم ندارند،لکن برادر مذکور تا لحظه ی مخابره ی این گزارش،زیر بار نرفت!  و فرمود که  "باراک" را چندان گریم کرده اند که ما ملتفت نشویم، کور خوانده اند!..

زیاده گزارشی نیست

 

-------------------------------

برخی نکات ایمنی

واقعیت اینست که فدوی با آنکه با برادران کثرالله امثالهم میانه ای ندارد،لکن به مصداق  -عیب می جمله بگفتی "ضررش "نیز بگوی!- ،ناگزیر به اقرار این موضوع نیزهست که وی از توجه برخی برادران به سلامتی شهروندان ایران سابق،کم تا قسمتی خشنود است(1)؛ به یک مستوره در این راستا،توجه کنید :

 

سه نکته برای این که در خارج از ایران زندانی یا اعدام نشویم !/ عصر ایران- تیتر (2)

فدوی ضمن تشکر فراوان، در حاشیه عرض می کند که  آنرا خودمان بلدیم،بزرگواری فرموده یک نکته هم برای اینکه چگونه در ایران زندانی یا اعدام نشویم،مرحمت کنید !،ثواب دارد؛اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع)!..

زیاده درخواستی نیست

---------------------------------------------

 

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و تمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند بقول عوام ok ?

(2) بخشی از ادامه ی خبر بنقل از همان منبع:

  86 ایرانی تنها در کشور مالزی در انتظار اعدام هستند. این ، سوای ایرانیان دیگری است که در سایر نقاط جهان به ویژه  آذربایجان، ژاپن، امارات و ترکیه به زندان افتاده و برخی نیز محکوم به اعدام شده اند!. گفته می شود تعداد ایرانیان زندانی در خارج از کشور ، از 3000 نفر فراتر رفته است .

تحشیه ی فدوی :  تبریکات فدوی را بپذیرید!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

دست فدوی برای شناختن این موجود، بهیچ جا بند نیست، دست شما چطور؟! می گویند ممکن است خواهر مرضیه افخم باشد! العهده علی الراوی !

 

------------------------------

 

نوکر ما،نوکری داشت!

 

ملاحظه ی خبر زیر نیز فدوی را یاد آن زبانزد معروف انداخت :

سرتیپ پاسدار یدالله جوانی، مشاور نماینده رهبر در سپاه پاسداران، عاقبت مذاکرات اتمی ایران با گروه 5+1 را ترسیم کرد و به قدرتهای جهانی نسبت به ادامه تحریمهای ایران هشدار داد

زیاده نوکری نیست..

--------------------------------------------------

 

وای از آنروز که گندد نمک!

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب  برای دستگرمی تیتری را که در پی می آید، ملاحظه کنند:

حمله پزشک مرد به پرستار زن در بیمارستان قلب/ تدبیر

 

فدوی با ملاحظه ی تیتر بالا،نخست پنداشت که چون این پدیده در بیمارستان قلب رخ داده است،!حمله  آن بزرگوار بمنظور نفوذ در قلب پرستار صورت گرفته است!،لکن مرور ادامه ی خبر، خلاف آن می گوید :

 

شریفی مقدم با اشاره به ایست قلبی نوزاد که در ‌‌نهایت منجر به فوت او شد، افزود: رزیدنت بخش به جای اینکه به بررسی وضعیت نوزاد بپردازد، به سراغ پرستار مربوطه می‌رود و با او درگیری فیزیکی پیدا می‌کند. به دنبال وقوع این حادثه و ضرب و شتم پرستار زن توسط پزشک مرد، جامعه پرستاری به شدت از این حادثه متاثر شده و خواستار رسیدگی به این ماجرا هستند .

 

اینمورد بگونه ای ست که نمی شود گفت که انشاءالله گربه ی مرتضا علی (ع) است! زیرا همان منبع در ادامه ی گزارش می گوید :

 

دبیرکل خانه پرستار با عنوان این مطلب که وقوع چنین حوادثی مسبوق به سابقه است، گفت: یک ماه قبل در یکی از بیمارستان‌های یزد مشابه این اتفاق رخ داد و چند ماه قبل نیز در بیمارستان شهدای تجریش تهران، یک جراح در اتاق عمل با ضربه مشت به شکم پرستار زده بود، ولی متاسفانه با فرد خاطی هیچ برخوردی نشد .

 

 

با این اوصاف فدوی که جرأت بیمار شدن را ندارد،خوانندگان محترم ضد انقلاب را نمی داند !

---

 

Copy Shop

 

فقط نمایندگان محترم حکومت در مجلس ما نیستند که یک چیزی شان می شود؛بلکه برخی هم نمایندگان مجلس روسیه نیز بموجب خبری که در پی می آید،حال خوشی ندارند؛خودتان ملاحظه کنید :

خبرآنلاین : یکی از نمایندگان دومای روسیه پیشنهاد کرده است که زنان روسیه می توانند از رییس جمهور این کشور صاحب فرزند شوند .

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

 

سایت خبری (آذربایجانی) پابلیکا گزارش داد؛ یکی از نمایندگان دومای روسیه پیشنهاد کرده است که زنان روسیه با استفاده از اسپرم ولادیمیر پوتین رییس جمهورروسیه، از طریق انجام عمل لقاح مصنوعی صاحب فرزند شوند و نسل آینده رهبران نظامی وسیاسی روسیه را تربیت کنند . !/ آخرین نیوز

 

عجیب است که چگونه این فکر بکر،تاکنون بعقل برادران کثرالله امثالهم ،که از نظر تولید اسپرم نیز خودکفا هستند،نرسیده بوده است؟!

-----------------

 

پژوهش

 

فدوی ضمن مرور خبرهای دارالخُرافه به تیتر زیر برخورد :

 

نتیجه تحقیق جدید: قد کودکان ایرانی «۴ سانتی‌متر» کوتاه شده‌است

یک مشاور تغذیه برنامه جهانی غذا از کوتاه‌تر شدن ۴ سانتی‌متری قد کودکان ایرانی بر اساس نتایج آخرین تحقیقات و افزایش ۳۰ درصدی خرابی دندان‌های آن‌ها نسبت به نسل پیش از خود خبر داده‌است. / رادیو فردا-نقل از البرز نیوز

 

و از شما خوانندگان محترم ضد انقلاب چه پنهان،که  فدوی دست و پایش را نیز چندان گم کرد که

مراتب را  در فاصله ی بین دو قیلوله،و با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش،بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) و صدور چند فقره آروغ ستاره دارفرمودند که حکمتی در کار بوده است برادر فدوی و آن اینکه گزارش کرده اند که سر نوجوانان  چموش ایران سابق، هنگام عبور از درب اطاقها به سر در گیر می کرده و اسباب زحمت می شده است،فلذا امر بر این دایر شد که در دوران شکوهمند اسلامی، به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،با اعمال انواع سوء تغذیه ی شرعی ،دستکم 4 سانتیمتر از قد کودکان نابکار ایران سابق کاسته شود ؛و در پایان نیز افزودند که ما این توفیق علمی را به حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) ، و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری ضاعف االله پرستاته،تبریک عرض می کنیم

 

و السلام

 

--------------------------

 

خلاف عادت

 

فدوی که به مرور خبرهای میمت اثری که متولیان گوناگون اسلام عزیز کثرالله امثالهم خلق می کنند دیگربنوعی عادت کرده و بی چند انفجار و سربریدن در روز امورش نمی رود، خبرهای امروز را که بر می رسید، به خبر نارحت کننده ی زیر هم برخورد :

کارناوال آلمان کلید خورد • آغاز فصل شادی و شادخواری !/ دویچه وله- تیتر

اینهم اسناد مصور و منگوله دارش:

 

 

ادامه ی بررسی های فرساینده ی فدوی اما حاکی ست که ُامّت "ونیز" هم چشم فدوی را دور دیده و این افعال قبیحه را بوجهی که در پی می آید،در آنجا هم تکرار کرده اند :

 

 

 

ایضاً در برزیل:

 

 

بله؟ گرچه حسب الامر" شادی و شادخواری" بهر شکل و فرم و زمان ممنوع است،لکن ماه مبارک و " شادی و شادخواری" ؟ فدوی خودی و غریبه سرش نمی شود؛ فلذا به برادران میگوید که زنجیر پاره کرده و  مانند مأموریت پیشین بشرح زیر،پدر صاحب بچه را در بیاورند؛صبر انقلابی فدوی هم،حد و مرزی دارد،نه!..

 

شامگاه پنج‌شنبه در شهر ری رخ داد :

حمله خونین بسیج و حزب‌الله به جشن افغان‌ها

 

 گزارش‌ها از حمله پلیس٬ بسیج و گروهی از نیرو‌های مذهبی به مراسم جشن نامزدی یک افغان در شهرری و ضرب و جرح شرکت‌کنندگان در این مراسم و بازداشت ۵۸ نفر حکایت دارد .

حمله به این مراسم که در محله «باروت‌کوبی» در یک سوله متروکه انبار مواد غذایی در حال برگزاری بود٬ شامگاه پنجشنبه (۱۵ آبان) رخ داده است .

گزارش شده انتشار سریع شایعه‌ای مبنی بر برگزاری جشن «حسین‌کشون» از سوی گروهی از «وهابی‌ها» در این سوله متروکه عامل اصلی این حمله و درگیری ۷ ساعته بوده است/ .دیگربان

 

و نیز بعنوان حسن و ختام و ابلاغ اینکه چقدر دمکرات است،عرض می کند :

 

 

 

زیاده تعزیری نیست..

 

 ----------------------

دست و دلبازی

فدوی با کمال حیرت در خبرهای دارالخرافه ملاحظه کرد که :

فیلم مستند «با خدا می رقصم» ساخته هوشنگ میرزایی مستندساز مستقل ایرانی، روز چهارشنبه 21 آبان ماه در فرهنگسرای نیاوران به نمایش در می‌آید / بولتن نیوز

بنظر فدوی که ملهم از فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین نیز هست،مطلب بلحاظ شرعی فی نفسه اشکال دارد. زیرا خود رقص که براداران حتا از به زبان آوردن لفظ اش اکراه داشته و به آن می گویند : حرکات موزون !، بجای خود، تازه این فعل قبیح، قرار است نستجیر بالله ،با الله جل جلاله، اجرا شود !

فدوی که دل و جیگرش را ندارد، شما اگر دارید، بسم ا....!

 

 --------------------------------

 

ان پای درد دل مردم دارالخُراف


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید 
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

خارج از نوبت

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه های زیر که  آنها را بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت، یکجا بر می رسد:

 

یک هموطن از ارومیه : شهیدان عزیزی که در تاریخ 94/3/26 در تهران تشییع شدند 175 نفرشان غواصانی بودند که دست بسته شهید شدند و به آرزوی خود رسیدند اما عرض می‌کنم ای شهدای عزیز که دست بسته شهید شدید به ما بیچارگان جا مانده بنگرید که امروز چگونه خودی می‌خواهد دستمان را ببندد! همه چیزمان را به تحریم وصل کرده است. حتی اگر کسی به بی‌بند و باری هم اعتراض کند به عنوان خشونت‌طلب و مانع‌شادی مردم محکوم می‌شود! دست شما بسته بود و حالا می‌خواهند دستان ما را هم در حرکت به سوی آرمانهای شما ببندند! دعا کنید خداوند مسئولین ما را بیدار کند

 

فدوی: والله برادرهموطن بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی عین مهملات مؤمنانه ی شما را،با قید 72 فوریت از طریق مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد ،که هنوز از طریق حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له لفداء(عج) با عوالم بالا ارتباط دارد،به آگاهی یکی از شهدای مذکور رضوان الله علیه رساند؛ در باب اینکه " دست بسته شهید شدند و به آرزوی خود رسیدند " فرمود که در آن لحظه تنها آرزویش این بود که دستش را باز کنند!  و پیرامون اینکه شما شوربختانه جا مانده اید نیز افزود در کار پیوستن به آن 175 نفر،"حاجت هیچ استخاره نیست" !  خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر شهروند!

 

ناجی – کرمان : فدای قدم‌های مردم تهران که به احترام شهیدان بپا خاستند! سلام بر دست‌های بسته و پیکرهای خسته شهیدان غواصی که به یاریمان آمدند و ما را از غرق شدن نجات دادند . !

 

فدوی عین عریضه ی شما رانیز،بهمان شیوه ای که در بالا ذکر خیرش رفت،به آگاهی یکی دیگر از شهدای گرامی رساند ، در باب اینکه " به یاریمان آمدند و ما را از غرق شدن نجات دادند"، قدری متغیر شده و فرمود: ؛آن زبان بستگان دست بسته ی مغروق،چگونه می توانستند شما تن لش را نجات دهند!، مُهمل هم آخر حدّ و مرزی دارد، این دفعه ی آخرت باشد، برادر فدوی!  خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سر کار گذاشتید برادر ناجی !

 

1628---0912 : پیدا شدن اجساد مطهر شهدای غواص و تشییع جنازه این عزیزان در این زمان معنای لطیفی دارد و آن این است که غواصان آمدند تا ما را از غرق شدن در مادیات نجات بدهند و اگر توفیق داشته باشیم به آنها اقتدا بکنیم و آسمانی شویم .

 

فدوی پیش از اینکه روی این عریضه، بدلائلی که در موارد بالا آمده است عرض کند که اقدامی ندارد ، ناگزیر به اذعان این نو اندیشی شما نیز هست که برعکس مؤمنین فوق الذکر که زیر آبی می رفتند، شما در فکر پرواز هستید، که خدا نصیب کند،برادر 1628---0912 !

 

-----------------------------------------

 

باری بعنوان حُسن ختام اضافه می کند که بی احتیاطی فدوی در ارتباط با جدی گرفتن مهملات برادرانه ی فوق ،باعث شد که بازماندگان غواصان شهید، به شیوه مرسوم خاج پرستان، فدوی را شدیداً " سو" کنند،که البته مانند انرژی هسته ای، حق مسلم شان است لطفاً ملاحظه، و اگر برایتان زحمت و هزینه ندارد،!به داد فدوی برسید :

  جمعی از خانواده‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس در بیانیه‌ای با محکوم کردن سوءاستفاده برخی جریان‌های سیاسی از مراسم تشییع پیکر شهدای غواص به این جریان‌های سیاسی هشدار دادند که به سوءاستفاده از خون شهیدان برای ساختن نردبانی جهت رسیدن به مطامع و امیال سیاسی خود پایان دهند .   / آخرین نیوز

التماس دعا

20 جون 015

 

****************

 

عزیزیان : آقای رئیس جمهور چرا مشاوران خود را از میان افرادی برگزیده که از تعرض بیگانگان به هم‌وطنان خود دردشان نمی‌آید به طوری که گفته‌اند به خاطر موضوع تعرض پلیس عربستان نباید بین دو کشور ایران و عربستان تنش به وجود بیاید. اعتبار بخشیدن به پاسپورت ایرانی پیش‌کش این دولت حداقل به فکر ناموس این مردم باشد .

 

6308---0912 : اعتبار بخشیدن به پاسپورت ایرانی را از این دولت نخواستیم حداقل اجازه ندهند زائر ایرانی تا این حد تحقیر شود که از سوی بیگانگان مورد تعرض قرار بگیرد .

 

فدوی: فدوی بدلیل تشابه موضوع و البته ضیق وقت،هر دو عریضه را یکجا پاسخ می دهد.باری مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند خوب می کنید که در وقت صرفه جوئی کرده و از خیر پاسپورت معتبر ایرانی گذشتید زیرا " جسته ایم ما،یافت می نشود"! در باب مهار کردن تجاوز برادران عربستانی به مؤمنین ایرانی کثرالله امثالهم نیز،نوعی کمربند عفت با قفل رمزی ،به برادر ان دینی خود در چین و روسیه سفارش داده اند که بزودی می رسد تا زوّار بتوانند بی هراس از تجاوز برادران عربستانی،که از صدر اسلام عزیز تاکنون،تجاوز به زوّار ایرانی را نوعی عبادت می دانند،!هر چقدر که می خواهند، بی حادثه،دولا و راست شوند ،برادرعزیزیان/ 6308---0912 !  و من الله التوفیق

 

----------------------------

 

7215---0915 : وقتی دولت وهابی عربستان درآمد حاصل از سفرهای حج زائرین را برای قتل‌عام زنان و کودکان یمنی و تقویت داعشی‌ها در کشتار مسلمانان منطقه هزینه می‌کند چرا لااقل عمره را مسئولان کشورمان متوقف نمی‌کنند؟

 

فدوی: فدوی بعلت نزدیکی به مراکز قدرت در حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) که پاکنویس حکومت اسلامی برونمرزی (داعش- م)است، از بسیاری از مسائل حساس خبر دارد که البته رو نمی کند؛ تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!، بله..

فلذا همینطور سربسته و سرپائی عرض می کند که "دولت وهابی عربستان درآمد حاصل از سفرهای حج زائرین را برای قتل‌عام زنان و کودکان یمنی و تقویت داعشی‌ها در کشتار مسلمانان منطقه هزینه "نمی‌کند بلکه آنرا برای تقویت قوه ی باه مأموران فرودگاه،در جهت حُسن اجرای مأموریت شان،که همانا تجاوز به  زوّار ایرانی باشد هزینه می‌کند؛ آخر چرا قضاوت ناروا می  کنید،برادر 7215---0915 !

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

علیمردانی : سخنان و موضع‌گیری حکیمانه و مقتدرانه رهبر معظم انقلاب به همه ما مردم ایران آرامش می‌دهد. چنین رهبر حکیم و فرزانه‌ای در دنیا بی‌نظیر است. بر همه ما به ویژه مسئولین و تیم هسته‌ای کشورمان وظیفه است که مطیع رهنمودهای معظم‌له باشیم و مو به مو دستورات ایشان را عمل نماییم و کشور را جلو ببریم .

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

 

--------------------------------

 

1342---0912 : اتفاقاتی که بعد از بازی تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه رخ داد مرا به یاد شادی‌های کاذب بعد از اجلاس لوزان انداخت که عده‌ای با احساسات مردم بازی کردند و بعد معلوم شد که موفقیتی در کار نبوده است .

فدوی: آخ مدینه(ع- س- ص- عج...) گفتی و کردی کبابم،ایکاش با احساسات مردم بازی می کردند آن که علاج داشت،گرفتاری اینست که با یکجای دیگر مردم بازی کردند،برادر 1342---0912 !

 

-------------

 

9527---0913  : اگر افرادی که سالها قبل مسبب آزادی مفت و مجانی و بدون مابه‌ازای گروگان‌های آمریکایی از دست مقاومت لبنان شدند امروز در کار کشور موش ندوانند و در جهت منافع آمریکا قدم برندارند مذاکرات هسته‌ای نتیجه خوبی خواهد داشت .

 

فدوی: مراتب به آگاهی آن افراد نابکار رسید. بعدالتحیه و السلام بابت موش چرانی پوزش خواسته گفتند چاره ای ندارند زیرا مخبط الاسلام والمسلمین خلخالی(ل) نسل گربه را برانداخته فلذا مملکت (عج )را موش برداشته است، برادر 9527---0913  !

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 جون المُنور سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Happy Father's Day

 

*.*.*.*.*

 

June 20th, 2015

 

 

تلفات مذاکرات هسته ایِ بیت !

 

 

برادر جان کری، با پای شکسته!

 

 

 

برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف،وزیر خارجه ی بیت،با کمر معیوب!

 

 

 

برادر علی اکبر(ع) صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی بیت،پس از جراحی داخلی

 

 

 

مقام معظم رهبری ادامه الله پُرستاته،طبق معمول جاخالی مرحمت فرمودند،فلذا چیزی شان نشد !

 

 

 

ملت یک لاقبا اما،جان نداشت که جاخالی بدهد،فلذا به این روز افتاد!

 

***************************************

توسعه ی کشاورزی

 

بنظر می رسد که کشاورزی،گوش شیطان بزرگ کر، و با تهدیدات* خداوند متعال، و البته ظلّ توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا له الفدا در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،بسیار رونق گرفته است که فدوی نیز از این بابت،شدیداً شادمان است،لکن از آنجا که "هنر نزد ایرانیان است و بس"، فلذا بمنظور دهن کجی به دشمن، بویژه وقتی که محمد(ص)رضا (ع) نقدی  فرمود:

 

که جمع کردن ماهواره‌ها نتیجه نداشته و مادام که مردم با علاقه سراغ برنامه‌های ماهواره می‌روند، توسل به زور کاری پیش نمی‌برد . / دویچه وله

 

فلذا ملت بر آن شد که بوجه زیر به کشت دیش لعنة الله علیه،مبادرت ورزد :

 

 

زیاده ایده ای نیست ..

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

داعشانه! 

 

پنداری برادر ابوبکر بغدادی خودی و غریبه سرش نمی شود و بهر حال،سر بریده می دارد دوست؛این نکته را فدوی از خبر زیر دریافت:

 

 فرار داعشی عاشق با دختر ایزدی !   / نواندیش - تیتر

 

ابو قتاده، یکی از سران معروف داعش به دلیل عشق به یک دختر اسیر ایزدی از این گروهک تروریستی فرار کرد .

 

به گزارش ایسنا، پایگاه اطلاع‌رسانی «جبهه جهانی مستضعفین» به نقل از الوطن نوشت: مسئول توزیع دختران اسیر ایزدی بین تروریست‌های داعش و فروش آنان در بازار برده‌ها، معروف به «ابوقتاده» عاشق یکی از دختران ایزدی اسیر خود شده است .

 

«ابو معاذ» یکی از اعضای داعش، این موضوع را فاش کرده و گفت: ابو قتاده به یک دختر ایزدی به نام «ایرین» دل بسته و هنگام صبحگاه که دیگر اعضا خواب بودند، با وی فرار کرده است .

 

این موضوع برای ابو بکر بغدادی که ایزدی‌ها را کافر و نجس می‌داند، غیر قابل تحمل بوده به همین دلیل خواستار اعدام و آوردن سر این دو نفر شده است . 

 

عشق هم ،عشق های داعشی  !

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

تشابه

 

پنداری خواهرمیشل اوباما هم،یک جورهائی،پیرو خط امام(ل) بوده است،اینهم سند مصورمنگوله دارش*

 

 

من تو دهن این شوهر می زنم،من شوهرتعیین می کنم !

که یاد آور تصویر زیر نیز هست :!

 

 

---------------------------------------------------

پست قرآنی !

 

فدوی در این لحظه نمی خواهد به دردهای آن بزرگوار اشاره کند؛ لکن در زندگی یک چیزهائی هست که فدوی با تما م اخلاق سگ اش(دمکراتیک - م !) که البته زبانزد است!، به این راحتی ها زیر بار نمی رود، فی المثل، اینکه برادران کثرالله امثالهم خواسته باشند ایز گم کرده و وی را با نقل یکی دو آیه ی شریفه که این روزها البته اسباب بزرگی ست،از راه بدر کنند !. گفتن ندارد که در چنین مواردی،طرف مربوطه که فدوی  باشد،باید بکوشد که بهر قیمتی که شده ، از راه مألوف(خط مالروی امام- ل) خدای نخواسته،خارج نشود !.

فدوی اینهمه را گفت تا به اینجا برسد که خواننده ی زن عندالاقتضاء، نه تنها بد نیست بلکه مستحب است ! اینهم سند منگوله دارش بنقل از آخرین نیوز :

 

پست قرآنی «بیانسه» خواننده زن مشهور جهان

 

«فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿۵﴾ إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿۶﴾» این آیات مشهور سوره مبارکه "الشرح" (الانشراح) که به انسان وعده‌ی آسانی پس از تحمل سختی‌ها را می‌دهد، پست اینستاگرامی «بیانسه» است .

«پس [بدان‌که‏] در پی هر دشوارى، آسانى است. آرى، با دشوارى، آسانى است.» این وعده خداوند است در سوره مبارکه الشرح؛ جایی که در آیات 5و6 این سوره، با تاکید، از آسانی پس از هر سختی سخن می‌گوید .

این آیات پست اینستاگرام خواننده مشهور و محبوب آمریکایی است که تعجب بسیاری را برانگیخته است. پستی که تابه‌حال بیش از 390 هزار لایک گرفته است و حدود 33 هزار کامنت پای آن درج شده است .

 

باری- مرغ نایاب فدوی یک پا دارد،یعنی به این کارها کار ندارد، فلذا تا حسب شیوه ی مرضیه، یک سطل اسید ازبیت رهبری ضاعف الله ُپرستاته نگرفته و بصورت آن ضعیفه ی مشهوره ،که ذیلاً ملاحظه می کنید نپاشد،به پست قرآنی وی،توجه نمی کند !..

 

 

 

زیاده تهدیدی نیست..

 

---------------------------------------------------------------------

 

تروریست کباب (+ 18! )

 

فدوی یادش باشد که از برادران خود کثرالله امثالهم در کنگو و نیز در پاکستان، بپرسد که تروریست و مسیحی،چه طعمی دارد؟! بویژه کباب آن، که به اظهار قطب نمای برادران،باید چیز مأکولی باشد!..باری فدوی که جان اش را ندارد،خودتان کمّ و کیفش را،در خبرهای زیر جستجو کنید :

کنگویی‌ها یک تروریست را خوردند ! /آخرین نیوز- تیتر

و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

گروهی از مردم در شمال شرقی جمهوری دموکراتیک کنگو به تلافی حملات اخیر در این کشور که جان 100 تن را گرفته، یک مظنون تروریست را سنگسار کرده و سپس جسدش را آتش زده و خوردند ! /آخرین نیوز

روز گذشته (۴ نوامبر/۱۳ آبان) پلیس پاکستان گفت که گروهی از مسلمانان خشمگین در منطقه‌ای در شرق این کشور یک زوج مسیحی را به اتهام "بی‌حرمتی به قرآن" به قتل رساندند .

به گفته پلیس مهاجمان بعد از زدن و کشتن این دو نفر، جسد آنها را در کوره آجرپزی محل کارشان سوزانده‌اند .

این حمله در روستایی در شصت کیلومتری شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب پاکستان رخ داده است . / بی بی سی

 

 

خدا رحم کرده که جمهوری این بزرگواران،از نوع دمکراتیک بوده است !باری-احوط آنست که این فقرات را هم،بقول عوام،به "منو"ی رستورانها اضافه کنند!

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

قیصرانه ها

 

اشاره

 

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش ،اسفناج سبز شود و بگوید! :

حرف میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !:

 

 

نیروی انتظامی در جامعه سابقه خوبی دارد و مردم به آن اعتماد دارند . !/ انتخاب-آ یت الله مکارم

 

-----------------------

 

رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه می گوید که وجود سوسک های زیاد در کاخ ریاست جمهوری قدیمی باعث شد تا کاخ ریاست جمهوری جدید مشرف بر آنکارا پایتخت ترکیه را بسازد . !{  کاخ ریاست جمهوری جدید که با هزینه 615 میلیون دلاری ساخته شد، باعث انتقادهای فراوان اپوزیسیون ترکیه از اردوغان شد. آن ها می گویند که ساختن این کاخ هدر دادن اموال عمومی بود و تنها برای ارضای احساس سلطه جویانه اردوغان ساخته شده است} . / العربیه

 

----------------------------------------------

 

«ما در ایران کسی را به خاطر عقیده و نظرش زندانی نمی‌کنیم ». !/ محمد(ص)جواد (ع)ظریف، وزیر خارجه بیت، در گفتگویی با چارلی رُز، روزنامه‌نگار و مجری امریکایی

 

-------------------------------------------------

 

آیا ظریف درباره زندانیان سیاسی دروغ می‌گوید؟/ برادر بی بی سی

 

فدوی: لعنة الله علي الكاذبين . !

-----------------------------------------------------

به گزارش پایگاه خبری «تیک » ، این فعال فرهنگی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خدایا، امروز شنیدم رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب از غرفه‌هایی متنوع و متعدد بازید کرده‌اند و مدتی طولانی در غرفه‌های نشر نی، چشمه، ثالث، ققنوس و... حضور داشته‌اند و در بازه کتابهایی هم صحبت کرده‌اند که نمی‌توانم اسم ببرم و کتابهایی هم خریده‌اند که مصلحت نیست ذکر کنم .

 

خدایا تو را به حق موسى بن جعفر آقا را نجات بده از دست جماعتی که تصمیم می‌گیرند کدام بخش از سخنان ایشان پخش بشود و کدام کار از برنامه‌های روزانه ایشان اعلام گردد. خدایا آقا را از اسارت چند نفر محدود آزاد کن و به صاحبانش که همه مردم هستند برگردان . /  پایگاه خبری «تیک -حجت الاسلام محمد(ص) رضا (ع)زائری

 

--------------------

 

رسانه ملی» واقعا ملی است؟ ! آخرین نیوز

------------------------------------------

 

اسیدپاشی عملی شخصی است و ربطی به امر به معروف ندارد /  محمد(ص)رضا (ع)محسنی‌ثانی، رئیس کمیسیون امنیت مجلس

 

 ----------------------------

 

فرانسوی عضو داعش:خسته شدم، اینجا «آی پد» کار نمی کند. می خواهم به منزل برگردم، وسایل راحتی همچنانکه در فرانسه است، در اینجا یافت نمی شود / العربیه

 

---------------------------------------------------

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

 

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد کلمات قصار است!

 

ممانعت از حضور زنان در استادیوم و لغو کنسرت وظیفه ما است ! / حسین(ع) اشتری، فرمانده پلیس بیت

--------------------------

 

در شرایط فعلی چه لزومی دارد بحث ورود زنان به ورزشگاه‌ها مطرح شود یا فلان کنسرت در مکانی برگزار شود یا نشود؟ این مشکلی را حل نمی‌کند، نباید در بیان دولتی‌ها تعبیراتی باشد که سبب زحمت برای نیروی انتظامی شود . / انتخاب- آیت الله مکارم

-------------------------------------

 

با یک ادبیات خوب می‌توان مردم را راضی کرد و حتی در صورت جریمه، با خوشحالی تردد کنند . . / انتخاب- آیت الله مکارم

---------------------------------

 

همه افراد اعم از پلیس و غیرپلیس موظف به اجراى قوانین اسلام هستند /مکارم شیرازی- دویچه وله

---------------------------------------------

خطیب جمعه قزوین تصریح کرد: امروز همان کفار و مشرکان در چهره گروه پنج بعلاوه یک ظاهر شده و پشت میز مذاکره نشسته اند! / پارسینه به نقل از مهر

----------------------------

 

ولایت فقیه، کشتی نجات در زمان غیبت کبری است . /بولتن نیوز- لاله افتخاری، نماینده حکومت از تهران

-----------------------------------------

 

امکانات هست،اقتصاد مقاومتی عرضه می خواهد! / کیهان دارالخرافه- آیت‌الله جوادی آملی

-----------------------------------------

 

 به جوانی که بی نماز باشد زن ندهید ! / تیک- حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی

--------------------

 

 آیت‌الله علوی‌گرگانی: انقلاب نکردیم که زنان بتوانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند!/ تیک

---------------------------------------

 

افزایش اهانت به مقدسات از تبعات مدرنیته است!/ مهر بنقل از الف-رئیس مؤسسه معارف وحی و خرد!،

----------------------------------

 

"از مراجع قضایی می‌خواهیم به جای برخورد با کنسرت، به ما تذکر دهند." ! بی بی سی علی جنتی،

-----------------------------------

 

درخواست امام جمعه ی آبادان از سینماگران: آبادانیها را خوش تیپ نشان بدهید !/ انتخاب- تیتر

------------------------

 

احمدی نژاد شمشیر اسلام است کندش نکنید !/ انتخاب بنقل از برترینها-ادیب یزدی

------------------------------------------------------

 

«بیداری اسلامی در کشورهای عربی ۳۵ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به وجود آمد که این بدین معنا است که شیعه ۳۵ سال از سایر کشورهای اسلامی جلوتر است /سحام نیوز- جانشین دانشگاه امام حسین(ع)

 

=======================================================

 پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 حسین عالی‌زاده : از دولت محترم پاسخ به چند سؤال را درخواست می‌کنم: اول: آدرس فروشگاه‌هایی که رئیس‌جمهور هفته‌ای دوبار سر می‌زنند و قیمت‌ها ثابت و یا تغییرات جزئی دارند را اعلام کنند تا ما هم از همان فروشگاه‌ها خرید کنیم. دوم: از 124 کشوری که پروتکل الحاقی را امضاء کرده‌اند چند کشور در بین این 124 کشور اصلاً تأسیسات هسته‌ای دارند؟ و چه کشورهایی دارند و امضا نکرده‌اند؟ و دلایل ما برای عدم امضاء چیست؟ و آمریکا، روسیه، فرانسه و هند تحت چه تبصره‌هایی پذیرفته‌اند؟ !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام مبالغی متغیر شده و گفتند: بسمه تعالی- مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی، رئیس جمهور استخدام فرموده اند نه اسیر!..مگر شما ایشان را به اسارت گرفته اید، ؟! راستی برادر حسین(ع) عالی زاده؛شما از  محمد(ص)رضا(ع)عالی پیام(هالو) که بابت سروده ی طنزی،هنوز در زندان است،خبری دارید؟

 

---------------------------------

معمارزاده : از آنجایی که دولت مستکبر آمریکا یک شبه عابد نخواهد شد، در برابر لغو احتمالی برخی از تحریم‌های مرتبط با پرونده هسته‌ای و آن هم به صورت قطره‌چکانی و مرحله به مرحله، مطمئنا در آینده خیلی نزدیک به بهانه‌های دیگر از جمله پیشرفت موشکی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین، حزب ا...، سوریه، عراق،  نقض حقوق همجنس‌بازان و بهائی‌ها و... اقدام به تحریم‌های چند برابر خواهد کرد. لذا بر مذاکره‌کنندگان محترم لازم است ضمن حفظ صلابت و اقتدار همیشگی نظام در جهان، دستاوردهای هسته‌ای را به راحتی تسلیم ابرقدرتهای جهانخوار به خصوص شیطان بزرگ ننمایند که پشیمانی دیگر سودی نخواهد داشت .

 

3991---0938  و سرابی : با خباثتی که از آمریکایی‌ها سراغ داریم ممکن است بخشی از تحریم‌ها را بردارند ولی مطمئن باشید به بهانه حقوق بشر و تروریسم تحریم‌های جدیدی در همان حد را وضع خواهند کرد .

 

فدوی: فدوی بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت هر دو عریضه را یکجا پاسخ و عرض می کند که والله برادر سرابی/معمارزاده، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی عین مهملات مؤمنانه ی شما را،با قید 72 فوریت به آگاهی استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین رسید؛چیزهائی پیرامون حقوق بشر و تروریسم به زبان خودشان بلغور کردند که برگردان اش به فارسی خودمان این می شود که :

 

بیت

جیک جیک مستونت بود،

فکر زمستونت بود؟

خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ، برادر سرابی!

 

------------------------------------------------

 

3730---0910 :  چندی قبل برای خرید مانتو به چند مغازه واقع در خیابان رودکی مراجعه کردم همه لباس‌ها کوتاه و چسبان بودند دست خالی به منزل برگشتم. چرا در کشور کسی به فکر دسترسی سهل و آسان مردم به پوشاک درخور شأن ایرانی مسلمان نیست .

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند اشکال از شماست که این چند وقته قدری پروار شده اید؛و بعنوان راه حل فوری، توصیه کردند که بجای مانتو فروشی ، به تراشکاری  مراجعه  فرمایید،خواهر 3730

 

3664---0912 :  وقتی که خداوند متعال روزی‌دهنده است آمریکا هم با تحریم‌ها هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. با اعتماد بی‌جا به شیطان بزرگ نگذاریم ثمرات خون شهیدان آسیب ببیند .

 

فدوی: یکی داشت خمیازه می کرد، دیگری گفت اصغر آقا حالا که دهنت بازه،اکبر آقا را هم صدا کن!یعنی حا لا که شما به سوپرمارکت الله جل جلاله دسترسی دارید،مصرف یکسال برنج و بنشن اهل بیت عصمت و طهارت فدوی را هم،منظور بفرمایید،ثواب دارد،برادر 3664---0912 :!

 

----------------------------------------------

 

8574---0939 : ساختمان دادگستری شهرستان تبریز به چمن مصنوعی و آب‌نما تزیین شده ولی یک دستگاه خودپرداز که فعال باشد و خدمات بدهد  وجود ندارد، بالابر ساختمان نیز در طول سال خراب است. مسئولان امر پاسخ بدهند مشکل کار کجاست؟

 

فدوی :مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام و دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند : بسمه تعالی - مشکل از خود شماست،برادر رفاه طلب!

------------------------------------------------------

امدادی : در قبض تلفن ثابت ما آیتمی به عنوان هزینه تلفن هوشمند کشوری درج شده بود. با مراجعه به مخابرات محل (منطقه 6 شهرداری) اعتراض نمودم که مخابرات اعلام داشت در تاریخ اول دی 93 ساعت 10 صبح به مدت 20 دقیقه صحبت کرده‌اید که هزینه آن نیز 31 هزار تومان شده است. با وجودی که همسرم در محل کارند و بنده هم در بیرون منزلم و کسی در منزل نبوده است چطوری چنین هزینه‌ای به نام ما ثبت گردیده است. موارد مشابهی هم در محلات دیگر مشاهده شده  است. لازم است مسئولین امر ضمن بررسی آن، پاسخ قانع‌کننده‌ای به مشتریان خود دهند .

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند اشکال از شماست زیرا چیزی شبیه صدای گربه ی مرتضا علی (ع) در نوار مکالمات شما شنیده شده فلذا مسأله را با گربه تان حل کنید،برادر امدادی!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

20 جون المُؤدب سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  
 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

June 15th, 2015

 

دارندگی و برازندگی!

 

 

این برای دومین بارا ست که فدوی،داستان بقول عوام Decline کردیت کارت برادر حسین(ع)اوباما،رئیس جمهور ایالات متحده،در جریان پرداخت صورتحساب اش در رستورانی را، توأم با شیطنت ژورنالیستی همکاران مکتبی ، در جراید شریفه ی دارالخرافه، می خواند:

 

کارت اعتباری اوباما باطل شد !/ بولتن نیوز- تیتر

 

و در توضیح خبر:

 

رئیس جمهوری آمریکا فاش کرد، در سفر ماه گذشته اش به نیویورک برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل زمانی که وی می خواست پول غذای خود را در رستورانی بپردازد،‌ کارت اعتباریش توسط متصدی این رستوران، بی اعتبار اعلام شد و نزدیک بود اوباما را به ظرفشویی وا دارد!.

 

و  ازسایت "فرارو" البته قدری آرامتر:

 

باراک اوباما می گوید ماه گذشته در جریان اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک قصد داشت که با کارت اعتباری خود صورت حسابش در یک رستوران را بپردازد اما کارت وی رد شده است.

 

باری در ادامه ی داستان آمده است که رئیس ابر قدرت جهان،بجای آنکه خاک آن رستوران ضد انقلاب را به توبره کشیده و کلیه ی ابوبجمعی نابکار آن مرکز شیطان پرستی، به اضافه همسایگان دست راست و چپ را، به اتهام توهین به مقام معظم رهبری آمریکا و سایر مسؤلان نظام،مشوب کردن افکار عمومی حمل و استعمال مواد مخدر و البته لواط، راهی بند 350 هتل 5 ستاره ی اوین کند،کوشیده است که گارسون مربوطه را بشرح زیرمتقاعد کند:

 

'سعی کردم به خانم گارسون توضیح بدهم که فکر کنم من صورت حساب های دیگرم را پرداخت کرده ام.' ظاهرا به این خاطر که گارسون فکر نکند رییس جمهوری آمریکا بدحسابی کرده و کارت اعتباری اش بی اعتبار شده است ..' رییس جمهوری آمریکا می گوید خوشبختانه همسرش میشل اوباما چک کارتش را آورده بود و صورتحساب را پرداخت . !

 

وی افزود:‌ 'این موضوع حتی روی من هم اثر گذاشته است"

 

حال فدوی از ذکر این مصیبت هم می گذرد که مقام معظم رهبری خاج پرستان لعنة الله علیه، چگونه جرأت کرده است که بر عکس برادران،مثل آدم در یک رستوران معمولی نشسته،سفارش غذا بدهد !؟

 

خب از قدیم هم فرموده اند که "دارندگی است و برازندگی". یعنی،مقام معظم رهبری داریم تا مقام معظم رهبری ! مال ما،،خلدالله ملکه و سلطنة، بی آنکه کار و اعتبار و مسؤلیتی داشته باشد،مثلاً در یک قیام و قعود ،50 میلیون دلار وجه رایج ممالک محروسه ی شیطان بزرگ  را، از جیب ملت یک لا قبا ،در وجه  ماجراجویان گرامی خاورمیانه مانند سید حسن نصرالله و توابع،برای ادامه ی شرارتهای خود، کار سازی می فرماید ولی مقام معظم رهبری ممالک محروسه ی امریک،از پرداخت پول همبرگر خود،باز مانده و کارت اعتباری ضعیفه اش که قرار بوده است سنگسار شود،به دادش می رسد !..

 

جل الخالق !....فتبارک الله احسن الخالقین!..

 

باری  فدوی این مسأله ی یک مجهولی را ،بعنوان مشق شب،به مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم می دهد که 1400 دیگرهم ،سرگرم باشند...

 

زیاده مسأله ای نیست ..

 

 

 

---------------------------------------------------------------------

 

نگرانی

 

مرور خبری که در پی می آید، فدوی را شدیداً نگران کرد :

 

کاریکاتور یک ایرانی از اوباما برنده جایزه شد /آخرین نیوز- تیتر

 

و در ادامه بنقل از فارس:

 

در جریان برگزاری جشنواره جهانی کاریکاتور پرتغال «یاسر خانبرایی » برای ترسیم کاریکاتوری از باراک اوباما توانست جایزه سوم را بدست بیاورد.

 

باری نگرانی فدوی از اینجا ناشی شد که مبادا این حرکت،توهین به مقام معظم رهبری ممالک محروسه ی امریک تلقی،و کاریکاتوریست مربوطه،نخست به سه شماره به شماری از جرائم ریز و درشت، از جمله توهین به مسؤلان نظام،مشوب کردن اذهان عمومی،حمل و استعمال مواد مخدّر و البته لواط متهم ،و بلکه محکوم و با یک قیام و قعود خاج پرستانه،اعدام شود؛لکن گزارش فرستاده ی ویژه فدوی که لحظاتی پیش از پرتغال رسید،موجب رفع نگرانی شد؛زیرا گزارش مذکور حاکی ست که "یاسر خانبرایی" خوشبختانه  در سلامت کامل به سر می برد. وصول این خبر میمنت اثر اما، مانع نمی شود که فدوی این کاریکاتوریست را نقد و نصیحت ،وعرض نکند که کاریکاتوری که بخانه رواست،به مسجد حرام است! اصلاً مگر ما بیل به کمرمان خورده،و خودمان مقام معظم رهبری نداریم که کاریکاتورش را بکشد؟!این توطئه ،گفتن ندارد که ازسوی استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل برنامه ریزی شده تا این توهّم را به اذهان القا کند که  کشیدن کاریکاتورمقام معظم رهبری اعلی اللّه مقامه الشّریف ،مستلزم نوشیدن قهوه ی قجر در بیت رهبری ست،که البته واقعیت ندارد!

 زیاده جسارت است...

 

------------------------------------------------------------

 

مسأله

 

فدوی در مطالعات حوزوی خود،به پرسش زیر هم شدیداً برخورد:

 

چرا امام زمان(عج) کوفه را مرکز حکومت خود قرار می دهند؟/آخرین نیوز

 

بقول عوام I don’t know!   To be honest with you, لکن جستجوهای فدوی در حل این مسأله،چندانهم بیحاصل نبوده است؛ملاحظه کنید:

 

در چندین روایت بیان شده است که مقرّ جهانی امام مهدی(ع) شهر کوفه و محل زندگانی شخص ایشان نیز در این شهر و مسجد سهله است. امام باقر(ع) در این باره می فرماید:مهدی(ع) قیام می کند و به سوی کوفه می رود و منزلش را آن جا قرار می دهد.

برخی از محققان هم احتمال دیگری داده اند و می گویند:کوفه پایگاه مشترک حسین(ع) و مهدی (عج) است. امام حسین(ع) از مکه به سمت کوفه رفت و حضرت مهدی(عج) هم از مکه به سوی کوفه خواهد رفت و مقرّ حکومت خود را در کوفه قرار خواهد داد، یعنی راه نیمه تمام سیدالشهدا(عج) را به پایان می رساند.(شبستان) / همانجا

 

لکن فدوی این حدیث هاسرش نمی شود تا نظر فصل الخطاب،یعنی مقام معظم رهبری، متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، چه باشد ؟!*

 

------------------------------------

 

* اگر فقط یکبار دیگر فحش بدهید، فدوی ترتیبی می دهد که به طرفة العینی، به یک سری از جرائم ریز و درشتی که اصلاً مرتکب نشده اید، از جمله توهین به رهبر انقلاب،مسؤلین نظام- مشوب کردن افکار عمومی،حمل و استعمال مواد مخدر و البته لواط،متهم ، و چندین سال در هتل چند ستاره ی اوین(سلول انفرادی- م) به خوشگذرانی محکوم شوید، ! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و  نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند؛بقول عوام UNDERSTOOD?

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

کوسه و ریش پهن

 

فدوی این مختصر را که می باید در ستون قیصرانها طبقه بندی شود ،در اینجا می آورد.

در تیتر و شرح خبری آمده بود :

 

گلشیفته فراهانی" در نقش همسر فرعون ! - تیتر

 

و در ادامه ی خبر:

 

بگزارش آخرین نیوز، فیلم «اکسدوس: خدایان و پادشاهان »)Exodus: Gods and Kings ( ساخته کارگردان انگلیسی، ریدلی اسکات با بازی کریستین بل، گلشیفته فراهانی، جوئل ...

 

گلشیفته فراهانی در فیلم جدید ریدلی اسکات « اگزودوس: خدایان و پادشاهان» در کنار بن کینگزلی، کرستین بیل ،سیگورنی ویورو... نقش آفرینی کرده است.

 

درام اکشن «اکسدوس: خدایان و پادشاهان »(Exodus: Gods and Kings) که پرهزینه ترین فیلم سال ۲۰۱۴ می باشد، به زبان انگلیسی توسط سه کشور انگلیس، آمریکا و اسپانیا ساخته شده است

 

حال به این حسن ختام برادرانه هم نگاه کنید:

 

فراهانی در این فیلم نقش اصلی ندارد.!

 

جداً که:

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

پرسش و پاسخ

 

فدوی از علم استفتاء نیز چندان بی بهره نیست،بعنوان مستوره ملاحظه کنید:

پرسش :

 

تلویزیون کره شمالی چه چیزی پخش می‌کند؟/ آخرین نیوز- تیتر

 

پاسخ:

بسمه تعالی -همان مهملاتی که تلویزیون حکومت اسلامی از بام تا شام به شهروندان بی تقصیر،با سلام و صلوات،تنقیه می کند !

فدوی برای جوری جنس، نظر کاربران مربوطه را هم در پی می آورد:،تا کامروا شود:

تلویزیون در کره شمالی کاملاً در اختیار حکومت است و در نتیجه دیدی بسیار محدودی از زندگی روزمره مردم این کشور به دست می‌دهد.

 

#1 رضا 1393-07-28 01:15

یک لحظه رادیو وتلویزیون خودمون به ذهنم آمد.

 

#2 احمد 1393-07-28 08:52

به یاد تلویزیون خدمون افتاد

م .

 

#3 علی 1393-07-28 09:04

دقیقا برنامه هاشون شبیه برنامه های صدا و سیمای ایران هستش. فقط قیافه هاشون فرق می کنه.

 

زیاده عرضی نیست ..

 

-------------------------------------------

 

کسالت

 

یا چشم ، یا اسلام فدوی، و یاهردو شان ضعیف شده و باید برود دکتر!..این معنا را فدوی،از مرور خبر زیر دریافت:

سیمرغ: سال گذشته بود که یک مانکن سرشناس امریکایی مسلمان شد و با یک شاهزاده ازدواج کرد .

کندرا اسپیرز مانکن سرشناس امریکایی آن زمان 25 ساله بود و پس از اشنایی با شاهزاده رحیم آقا خان که 42سال سن داشت, تصمیم گرفت که با وی ازدواج کند .این شاهزاده ثروتمند, گفته می شود ثروتی در حدود 800 میلیون دلار دارد !   / آخرین نیوز

 

گفتن  ندارد که اگر فدوی هم جای آن ضعیفه بود، حاضر بود که دوباره ختنه شود!..لکن والله برادرنیوز بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م ) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

فدوی که هیچ اثری از اسلام عزیز، در وجنات خواهر مذکور نمی بیند،خوانندگان محترم ضدانقلاب را،نمی داند!

 

-------------------------------------------------------

 

تبعیض

 

فدوی درمرور خبرهای جراید شریفه ی دارالخرافه،به خبر زیربنقل از بهار نیوز برخورد :

 

هزینه‌ آب،برق وگاز اماکن‌مذهبی رایگان‌شد

 

و در ادامه ی خبر:

نمایندگان در جلسه امروز، پاراگراف الحاقی به بند ز ماده یک را اصلاح و به ابتدای ماده 21 ملحق کردند که به موجب آن همچنین فضای اصلی مساجد، حسینیه ها، موسسات قرآنی، حوزه های علمیه، گلزار های شهدا، امامزاده ها و خانه های عالم روستاها، معابد اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی علاوه بر معافیت فوق از هزینه مصارف ماهانه معاف هستند و ...

 

فدوی هرکاری می کند که عصبانی نشود،نمی شود لکن! آخر چرا دبه در می آورید؟ فدوی که هیچ جور زیر بار نمی رود، زیرا این نقل نادرست، تن حضرت امام(ل) را در مقعد معطر*بمیزان 8/9 "ریش- ِتر"می لرزاند ؛چراکه معظم له ،آب و برق و مسکن و از این قبیل را،پس از فرود اضطراری از کره ی ماه به ایران سابق در سال 1357،برای مردم رایگان اعلام فرمود ،نه برای در و دیوار!

 

 

زیاده" ارزی" نیست..

 

----------------------------------------------------

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛لطفاً تا دیر نشده،غلط تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

====================================================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

مرکز خدمات حوزه‌های علمیه: ۹۰ درصد روحانیون در ایران بیکارند !/ رادیو فردا

 

 تحشیه ی فدوی: مراتب با قید چندین فوریت و در فاصله ی بین دو قیلوله ،بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم موافقت فرمودند که یا گنجایش مجلس شورای حکومت را افزایش داده و یا چند شعبه ی دیگر از همان مجلس را احداث نمایند.شیرینی زیر میزی فدوی فراموش نشود!

 

 

 

 

 

رنگ آژیر درخواستی: قرمز!

معنی : ملت به پناهگاهها ی تعیین شده پناه ببرند!

 

-----------------------------------------------------------------

 

استان  قم رکورد صیغه را شکست/ پیک نت

 

تحشیه ی فدوی : همینطور است ؛ زیرا به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین  : صیغه بر هر درد بی درد بی درمان،دواست !

 

-----------------------------------------------------------------

 

وزير خارجه ترکيه: تهران و آنکارا برای حل بحران يمن همکاری می کنند !/ رادیوفردا بنقل از البرز نیوز

تحشیه فدوی: اینهم برای خودش برای رفع بیکاری،کاری ست،! یعنی،بحران را به استعانت اسلام عزیز تولید،سپس برای رفع آن با هم همکاری می فرمایند؛ و نتیجه،جفت 2 به نفع تماشاچی!؛بقول عوام :

It’s cute, isn’t it?!

 

-----------------------------

 

هزاران' پناهنده میانماری و بنگلادشی در دریا سرگردانند/ بی بی سی

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س - عج و ...) سوت زنان دستور فرمودند آنان را از آب گرفته به ارتش معظم له،در جبهه های موجود،بریزند،برادر بی بی سی

 

--------------------------------------------

 

سفير سابق ايران در مكزيك در گفت و گو با افكارنيوز :

وزير جنگ اسرائیل غلط زيادي كرده كه ايران را تهديد مي كند/ افکار نیوز – محمد(ص) حسن(ع) قديري ابيانه

 

تحشیه ی فدوی : مقام معظم رهبری ضاعف االله پرستاته هم خطاب به آمریکا همین را فرمود فدوی حالا کار ندارد که کی از روی دست کی نوشته؛ کس دیگری نبود؟ بریم؟..

----------------------------------------------

اعتراض یک نماینده به دیوارکشی اطراف مجلس

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انجام عملیات دیوارکشی اطراف ساختمان مجلس این کار را غیرمنطقی و غیرضرور و دارای تبعات منفی عنوان کرد و گفت که این اقدام القای فضای ناامنی در جامعه است . / آخرین نیوز

 

تحشیه فدوی: راست می گوید بنده ی خدا؛ خب یکدفعه آن بزرگواران را در قفس نگهداری کنند!

 

------------------------------------------

 

با وجود مخالفت آمریکا با عضویت ایران در هیئت رئیسه نهاد 'زنان سازمان ملل متحد'، ایران توانست در جریان یک رای‌گیری به عضویت این هیئت در آید . /البرز نیوز

 

تحشیه فدوی: احوط آنست آنست که کلیه ی هیئت رئیسه نهاد 'زنان سازمان ملل متحد' را ببرند دکتر! نه پزشک عمومی، بلکه متخصص چشم و گوش دست کم،!

-----------------------------

 

علی مطهری: اگر به خاطرات هاشمی هم اعتماد نکنیم باید به اصل انقلاب هم شک کنیم/ بهار نیوز- تی

تر

تحشیه فدوی :  احوط آنست که دست کم بخش دوم جمله تان را اجراکنید،برادر علی(ع) مطهری

 

--------------

 

يادآورى اين نكته بى فايده نيست كه ما مدّعى نيستيم تمام حكمت هاى ازدواج موقّت و تعدّد زوجات (يا ديگر احكام الاهى) همين مواردى است كه مى‌فهميم. چه بسا ده ها حكمت ديگر در اين حكم باشد كه ما از آن ها آگاهى نداريم /مصباح یزدی- پارسینه

 

تحشیه ی فدوی :خوانندگان محترم ضد انقلاب را نمی داند،لکن  فدوی ، همان خدا را که ساخته و پرداخته ی برادران است ،شکر می کند که " ده ها حكمت" دیگر این پدیده ی مخوف را نمی داند!

 

------------------------------

 

وزیرکشور: فردی با 35 سال سن، 5 کلاس سواد، در ظرف دو سال 1200 تن مواد مخدر را جابجا کرده است و 2300میلیارد تومان پول در حساب‌هایش چرخانده !/ بهار نیوز- تیتر

 

تحشیه فدوی : اولاً ادای سانتریفوژها را در آورده ! اصلاً بقول عوام so what?   خب بالاترین مدرک تحصیلی برادر ژنرال سلیمانی هم 6 ابتدائی *است

 

-----------------------------

 

*"قاسم سلیمانی در سال ۱۳۳۵ در روستای کوهستانی و دورافتاده قنات ملک در استان کرمان به دنیا آمد .وی در 12 سالگی، پس از پایان تحصیـلات دوره ابتدایی، زادگاه خود را ترک کرد و مشغول به کار بنایی در کرمان شد . " همشهری آنلاین

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

به گزارش ـ ابنا ـ گروه تکفیری داعش با انتشار نشریات در مناطق تحت اشغال خود در سوریه به دنبال جذب کودکان و نوجوانان به شاخه‌های انتحاری و ترویج عقاید انحرافی خود است . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : بقول سلطان صاحبقران(ناصرالدینشاه- م)، پدرسوخته دارد ادای حضرت امام(ل) ، مقام معظم رهبری(ضپ) *و ملیجک شان، برادر محمد(ص)رضا(ع) نقدی رئیس چماقداران گرامی را در می آورد!

 

-----------------------------------------

*(ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته

 

 

 

 

==================================================================

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

 

9528---0912 : اگر عموم مردم به تمام فواید انرژی هسته‌ای و کاربرد آن در سایر علوم و صنایع پی ببرند تحت سخت‌ترین شرایط نیز آن را رها نخواهند کرد .

 

فدوی : بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،داستان اینطورها هم که شما می گوئید نیست،برادر 9528---0912 !.. همین چند وقت پیش بود که رئیس جمهور پیشین منتخب حضرت آقا،سر هر کوی و برزن بساط می کرد که :

بیت

انرژی هسته ای

200 تومن بسته ای!

 

  

---------------------------------------------------------------------

 

 

4001---0910 و 0471---0910: دولتی‌ها در تمام مصاحبه‌های خود اعلام می‌کنند برای تمام شرایط برنامه دارند ولی در عمل جز بی‌برنامگی چیز دیگری مشاهده نگردیده است. امیدواریم با این انتقادی که کردم بنده را متهم به بی‌سوادی نکنند و به جهنم حواله ندهند. شرط حل مسائل اقتصادی و حتی شرط بهبود محیط زیست را رفع تحریم می‌دانند. اگر دشمن نخواست این کار را بکند که خیلی هم محتمل است چه طرحی دارید؟

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،کلید الاسلام و المسلمین برادر  روحانی رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند که ماجرای هسته ای و تحریم های ناشی از آن،برای خودش آدابی دارد که به ترتیب توسط جبرئیل به حضرت آقا نازل می شود.عجالتاً در مرحله ی نرمش قهرمانانه هستیم،خان بعدی،لرزش قهرمانانه و منزل بعد،کرنش قهرمانانه است.در باب تحریم هم اضافه فرمود که مصدر باب تفعیل است؛اگر بر نداشتند،اصلاً مهم نیست،جایش یک چیز دیگر در همان باب می گذارند مانند "تکریم "و در صورت لزوم "تعظیم" بقول عوام whichever comes first! برادر 4001---0910 و توابع!

 

----------------------------------------------

 

شجاع – بوکان : پس از اعلام نتایج مذاکرات لوزان خوف این وجود دارد که دوباره پای جاسوسان با بازرسی‌های سرزده به کشور باز شود. مگر نه این است که باید در این مذاکرات پیشرفتی برای کشور حاصل شود؟ این چه پیشرفتی است که برای 25-15-10 سال آینده مانع فعالیت هسته‌ای دانشمندانمان شوند. از مسئولین دلسوز انتظار می‌رود مانع چنین قراردادهایی شوند و از ملت با بصیرت هم می‌خواهم که با حضور به موقع در صحنه مانع قراردادهای تحمیلی به کشور شوند .

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت و در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترّقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه والسلام و در پاسخ همینطور که قهوه ی قجَرخاج پرستان(جام زهر- م) را مزمزه  می کردند فرمودند: بسمه تعالی- خفه! حالا ما یک چیزی فرمودیم،شما چرا پیله می کنید؟.. خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر شجاع !

 

--------------------------------------------------------------

 

1442---0913 : ظاهرا غربی‌ها ایران قدرتمند اسلامی امروز را ایران دوره قاجار تصور کرده‌اند. انتظار می‌رود تیم مذاکره‌کننده با توکل بر خداوند و تحکیم میثاق با شهیدان و پیروی از مقام معظم ولایت مشت محکمی بر یاوه‌گویان گاو‌چران بزند تا بفهمند فرزندان عاشورایی و منتظران حضرت مهدی(عج) هستیم و ترس و واهمه‌ای هم از آنها نداریم .

 

فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!.. بله، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید ! !فقط یکی دو نکته را پیش از خدا حافظی، بشرطی که بین خودمان باشد و ضدانقلاب نشنود عرض می کند،و آن اینکه از بسکه این سی و چند ساله مشت محکم بر همه جای استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین کوبیده ایم،موجودیِ مشت محکم مان ته کشیده و باید قدری تأمل کنید تا فقره ی جدید از کشورهای دوست و برادر،چین یا شوروی برسد؛ و دیگر اینکه،خاج پرستان در مقایسه ی ایران ِمحمد(ص)علی(ع) شاه قاجار و ایران خامنه ای،به سفارش فدوی مبالغی تخفیف داده و مایه کاری حساب کردند ،برادر 1442---0913 !

 

-------------------------------------------------

 

8447---0910 و 9956---0916 : از رئیس‌جمهور محترم می‌پرسم تشخیص موفقیت‌آمیز بودن مذاکرات با کیست؟ ...

 

فدوی: آخر این چه مهمل خردمندانه ای ست،؟ معلوم است دیگر، مقام معظم رهبری(ضپ) (1)

 

----------------------------------

 

(1) (ضپ) مُستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله پرستاته است !

 

--------------------------------------------------------

 

2292---0933 :  مسجد روستای زعفرانیه از توابع شهرستان سبزوار در کنار جاده سبزوار - مشهد مقدس مدت 10 سال است نیمه کاره رها شده و تکمیل نشده است. در ضمن در این مسیر مسجد دیگری نیز وجود ندارد. چرا برای تکمیل این مسجد فکری نمی‌شود؟

 

فدوی :مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام و دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند : بسمه تعالی- در کار خدا دخالت نمی کنند،فلذا الله جلّ جلاله می داند و خانه ی خودش ! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ، 2292---0933 !

 

---------------------------

 

چرا مسئولین دولتی و دیپلماسی ما در قبال ددمنشی عربستان که کار اهانت علنی به تشیع و مقابله با جمهوری اسلامی را به تعرض  وقیحانه علیه زائران ایرانی رسانده واکنش درخور توجهی از خود نشان نمی‌دهد؟
سیدحسین کلانتر- جانباز قم

کربلایی : با این عمل زشتی که عربستانی‌ها با زائرین ما در فرودگاه این کشور کرده‌اند چرا مسئولان سازمان حج و زیارت برای مدت حداقل یک سال سفر عمره را تعطیل نمی‌کنند؟ بنویسید انفعال تا چقدر و تا چه زمانی؟

 

فدوی: والله برادر کربلائی برادر/سید حسین(ع) بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا  اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود، فدوی مراتب را با ترس و لرز به استحضار برادران متجاوز عربستانی رساند، بعدالتحیه و السلام در پاسخ گفتند این به آن در! .. منظورشان این بود که وقتی که حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) به کشورهای دیگر از جمله یمن تجاوز می کند،برادران عرب نیز حسب شیوه ی تاریخی، به هرکس که دم دست شان بیاید،بعون الله تجاوز می کنند، راستی شما اصلاً اینجا چه می کنید، برادر کربلائی! خدا بگوید چکارتان بکند که آ نجای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر / برادرسید حسین(ع)

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

13جون  المرکبّ سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

June 7th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

در آستانه ۱۴ خرداد سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آخرین مراحل بازسازی حرم امام خمینی(ره) در حال انجام است . /جراید

 

 

http://www.jamejamonline.ir/Media/Image/1394/03/13/635689394442392935.jpg

 

http://www.jamejamonline.ir/Media/Image/1394/03/13/635689394599079335.jpg

 

تحشیه فدوی: خدایش نیامرزاد،که آن بزرگوار(ل) برای اُمّت جز ساندیس، و برای ملت، جزهزینه چیزی نداشت !

 

=============================================

 

وجوه تمایز

 

دولت ها گرچه مکتبی ،در دیگ ولایت ذوب ،و برای محکم کاری، از قیف مقام معظم رهبری(ضپ)*

نیز رد شده و می شوند،معذالک تفاوتهائی نیز با یکدیگر دارند،بعنوان مستوره،بیکی دو فقره دم دست،ذیلاً اشاره می شود:

 

نوجوان 13 ساله» فرمانده پايگاه بسيج شد !/ آخرین نیوز- تیت

ر

ملاحظه کردید؟ در صورتی که در دولت دهم ،یعنی دولت مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد دامت تحریکاته، دخترکی 16 ساله در آشپزخانه،حین درست کردن پیاز داغ،انرژی هسته ای هم تولید کرد! اُمت هم ،البته حواس اش هست،اینهم سند مصوّر منگوله دارش:

 

http://www.akharinnews.com/images/94/3/1/13940309-529-13-83.pdf%20-%20Adobe%20Reader.jpg

 

زیاده تفاوتی نیست..

 

===================================================

 

حل مسأله

 

"پرنده ی آهنین بال" لقب فرامرز آصف ،خواننده ی برونمرزی ست و فدوی سالها همینطور انگشت به ماتحت مانده بود که پرنده با بالهای آهنین،چگونه می پرد؟!این معمای فدوی را گزارش زیر اما ،با یک قیام و قعود حل فرمود :

 

 

 

 

تقاطع : فرامرز آصف، خواننده‌ی ایرانی مقیم لس‌آنجلس و قهرمان و رکورد دار پیشین پرش سه‌گام ایران در گفتگویی با هفته‌نامه‌ی “اطلاعات فرهنگی” (متعلق به موسسه‌ی دولتی اطلاعات)، تمایل خود را برای بازگشت به ایران اعلام کرد .

وی در بخشی از این گفتگو هم‌چنین از اعتقاد فراوان خود به مشهد و آرام‌گاه امام هشتم شیعیان در این شهر سخن گفته و اظهار داشته که که «توسل به حرم امام رضا» برایش «حکم دوپینگ» را دارد .

 

زیاده مسأله ای نیست ...

 

=============================================

 

اندر اشکالات تیتر

 

....بله  درست است!؛ در عرصه ی ژورنالیسم،"تیتر" نخستین نقطه ی تماس مخاطب با رسانه است فلذا گزینش آن دشوار و البته بسیار مهم،و گاه حتا سرنوشت ساز است ،لکن نه به قیمت مسمومیت خوانندگان!

خوانندگان محترم ضد انقلاب لابد در به در، در پی یافتن رابطه ی "گودرز" و شقایق اند!(جمع شقیقه- م)

الساعه عرض می کند؛ لطفاً برای دستگرمی، به تیتری که در پی می آید،نگاه کنید :

قیمت نفت ایران ارزان‌تر از آب معدنی شد !  / بهار نیوز

 

آخر این چه طرز تیتر زدن است؟ فکر نمی کنید که یکوقت،طرفداران برخی زبانزدها(ضرب المثل)  مانند

دار زدن با طناب مفت،بجای آب نفت بخورند،برادر بهار؟

 

=====================================================

 

رفع نگرانی

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به نقل قولی برادرانه بشرح زیر برخورد :

 

فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران :

در قضیه اسیدپاشی اصفهان هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم ! / فارس

 

 تحشیه ی فدوی :  چه کسی از شما سؤال کرده که نگران جوابش هستی ،برادر ناجا؟ اصفهان یکذره دو ذرّه که نیست، با مترِ ما ،نصف جهان است، !شما به این توجه نکنید که آمران و عاملان بسیار دم دست اند ،بقول عوام Relax   ! تا انقلاب مهدی( عج) وقت دارید،برادر فرمانده !

=====================================================

 

فوتبال داریم تا فوتبال!

 

فدوی گاه،در مروربرخی خبرها،، هی سرد و گرم می شود ! و خوف آن دارد که سرانجام روزی یک طوریش بشود!..باری- نتیجه ی بازهای فوتبال برای خیلی ها اهمیت دارد وبدقت دنبال و گاه بر اثر شرط بندی،موجب بُرد و باخت های کلان نیز می شود؛ گفتن ندارد که فدوی یک لاقبا ،توان شرکت در این بخش از این ورزش محبوب را ندارد،لکن به برخی نتایج تأمل برانگیزآن که در گروه خونی اوست و در پی می آورد،بی توجه نیست.به نتیجه دو بازی زیر از منظر فدوی نگاه کنید :

 

بازی اول:

 

هیجان بازی ایران-امارات منجر به خواستگاری شد !/ العربیه (1)

 

بازی دوم

 

خبرگزاری اردنی «بترا»، گزارش داد که گروه تروریستی داعش، هفته گذشته ۱۳ جوان عراقی را در منطقه یرموک شهر موصل به دلیل تماشای بازی عراق و اردن که در چارچوب جام ملت‌های آسیا برگزار شد، اعدام کرده است (2)

 

زیاده عرضی نیست...

 

------------------------------------------------------

 

(1) ادامه ی خبر بنقل از همان منبع :

ویدیویی در فضای اینترنت منتشر شده که خواستگاری یک جوان ایرانی از دوست خود نشان می‌دهدگفته می‌شود این ویدیو در استادیوم شهر بریس بین استرالیا پس از بازی‌های تیم‌های ملی فوتبال ایران و امارات متحده عربی در چارچوب جام ملت‌های آسیا ضبط شده است

(2) ادامه ی خبر بنقل از همان منبع:

بر اساس برخی رسانه‌های عراقی، شماری از عناصر داعش، ۱۳ عراقی را به یکی از میدان‌های ورزشی در موصل برده و در برابر ده‌ها نفر از مردم این شهر اعدام کردند. بر اساس این گزارش، اجساد اعدام شدگان، بر روی زمین باقی ماند چرا که خانواده‌های آن‌ها از ترس کشته شدن به دست گروه تروریستی داعش، توانایی دفن آن‌ها را ندارند

===================================================

 

http://www.hazl.com/archive/2014/12_Dec014/122014Tanz/kalamate%20hemar.JPG

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات حمار،مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد کلمات قصار است!

 

کاظم صديقی٬ امام جمعه تهران گفته لغو تحريم‌ها برای ايران «سازنده» نيست و باعث افزايش «اسراف» و «اشرافی‌گری» در جامعه خواهد شد . / دیگربان

...انقلابی که امام (ره) طراحی و رهبری کردند، عاری از هرگونه خشونت بود و هیچ‌گاه در برنامه‌ریزی ایشان فعالیت‌های خشن وجود نداشت!

انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اختیارات حضرت صاحب الامر تشکیل شده است که باید به نیابت از ایشان اداره شود . ! / خبر نو- رفسنجانی

 

-----------------------------

 

آمریکائی ها برای مذاکره با ایران بارها التماس کردند/ آیت الله محمد(ص)تقی(ع)مصباح یزدی- پارسینه

 

-----------------------------

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز گفت: خانمی که در ایام نوروز در شهرک گلستان شیراز اقدام به کشف حجاب کامل کرده بود دچار جنون ادواری است.!/ پارسینه

 

-----------------------------

 

مکارم شیرازی، افزوده که آزاد گذاشتن انتخاب حجاب «امر غلطی» است، چرا که به زعم وی، مساله از «محرمات» است، همان گونه که نمی توان عبور از چراغ قرمز را آزاد گذاشت / شهرزاد نیوز

 

-----------------------------

 

شهیندخت مولاوردی، معاون حسن روحانی در امور زنان و خانواده امروز، پنج‌شنبه ۳۱ اردیبهشت، گفت: "ما به جای برابری جنسیتی به دنبال عدالت جنسیتی هستیم ." !/ بی بی سی

 

-----------------------------

 

*ما خوشحالیم از این که رهبر ما مرد نمونه دنیاست . ! / آیت الله معصومی

 

-----------------------------

 

*محمد(ص)رضا(ع) سرشار به ذكر خاطره‌ای از دیدار با رهبری پرداخت.

در پایگاه اطلاع‌ رسانی وی آمده است‌: در مجلسی در محضر رهبر معظم انقلاب بودیم. در خلال بحث، صحبت به برنامه‌های سیما كشید.  


ایشان فرمودند: من هر وقت مجری به بینندگان سلام می‌كنند، جواب سلامش را می‌دهم (می‌فرمایند: علیكم السلام)!
با خود گفتم: "اگر مجریان سیما می‌دانستند چه بینندگان عظیم‌الشانی دارند!، چه بسا بعضی‌های‌شان

بیشتر مراقب رفتار(حتی طرز نشستن) و گفتارشان می‌بودند.!

 

-----------------------------

 

* حجت شرعی برای ما مواضع مقام معظم رهبری است. / سید احمد خاتمی

 

-----------------------------

 

* هرکس خلاف کلام رهبری حرف بزند، نفوذی است.! / سردار شهابی‌فر

 

-----------------------------

 

*هرگاه فرد یا افرادی با ایشان دیدار می‌کنند، از هوش و توانایی‌های ایشان متحیر می‌شوند!

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری /فارس

 

-----------------------------

 

- حجت الاسلام عبدالرضا رستگار مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در پایان با بیان این که مخالفت با ولی فقیه مخالفت با امام زمان است، خاطرنشان کرد: کسانی که با ولی فقیه مخالفت کنند با امام زمان خود مخالفت کرده اند و کسانی که با امام زمان مخالفت کنند با خدا مخالفت کرده اند و مشرک هستند . !

 

-------------------------------

 

* رد و نقض حرف و فعل ولایت فقیه در حد شرک به خدا است . /  امام جمعه میاندرود

یک امر داریم که به هر چیز و هر کس دستور داده شود باید اطاعت کند و آن اطاعت از امر رهبری است که بر همه واجب است .

 

------------------------------------

 

عشق به رهبری عشق به خدا، عشق به اولیا، عشق به قرآن و امام زمان و عشق به همه مقدسات است؛ چرا که ایشان نمادی از همه مقدساتی هستند که ارزش عشق ورزیدن دارند..

ویژگی‌های امام خامنه‌ای چنان است كه یافتن مشابهی برای ایشان عملاً در حدّ محال و ناممكن است ."

"ما باید این نعمت عظیم الهی را به یاد مردم بیاوریم که بدانند چقدر باید شکر این نعمت را بجا بیاورند، و یکی از فوایدش این است که آدم وقتی به عظمت یک چنین نعمتی پی‌ می‌برد تحمل کمبودها و کاستی‌ها که از لوازم طبیعی حوادث این جهانی است برایش خیلی آسان می‌شود ." / آیت‌الله مصباح یزدی

 

------------------

 

ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻧﺒﺎﺷﺪ،ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻧﯿﺴﺖ  ! حضرت امام(ل)


-----------------------------


 
ﻭﺍﻝ ﺍﺳﺘﺮﯾﺖ ﺣﺎﺻﻞ ﺧﻮﻥ ﺷﻬﺪﺍﺳﺖ ! / ﻣﺤﻤﺪ(ص)ﺭﺿﺎ (ع)ﻧﻘﺪﯼ ﺭﺋﯿﺲ  ﺑﺴﯿﺞ


-----------------------------


ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻓﺘﻦ ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎ ﺍﺯ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﺎﺳﺖ ! /ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ پینوکیو(ﺟﻨﺘﯽ- م)

 

-----------------------------
 ﺗﺤﻮﻻﺕ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﻪﯼ ﺭﻫﺒﺮﯼ ﺁﯾﺖﺍﻟﻠﻪ ﺧﺎﻣﻨﻪﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻧﻤﯽﺭﺳﺪ ! » ﺿﺮﻏﺎﻣﯽ ﺭﺋﯿﺲ ﺻﺪﺍ ﻭ ﺳﯿﻤﺎ «


-----------------------------


 
ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﮔﯽ ﻣﻠﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺗﺤﺮﯾﻢﻫﺎ، ﺍﺯ ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺭﻭﺯﻩ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﺳﺖ ! ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ تمساﺡ ﯾﺰﺩﯼ


-----------------------------


 
ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺖ ﺧﺎﻧﻪﻫﺎ ﺩﻗﺖ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﺗﺎﻕﻫﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻗﺒﻠﻪ ﺑﺎﺷﺪ ! /  ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﺟﻮﺍﺩﯼ ﺁﻣﻠﯽ


----------------------------


 
ﺣﺠﺎﺏ ﻋﺎﻣﻞ ﺷﯿﻮﻉ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﭘﻮﺳﺖ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ! /ﻣﺪﯾﺮﮔﺮﻭﻩ ﭘﻮﺳﺖ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺗﻬﺮﺍﻥ


-----------------------------


ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﻭﻗﻮﻉ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﺍﺳﻼﻣﯽ، ﺍﯾﺮﺍﻥ ﮐﺸﻮﺭﯼ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺁﻥ  ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺳﺎﯾﺮ ﻣﻠﺖ ﻫﺎ ﺳﺮﺷﮑﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ! ﻋﻠﯽ(ع) ﻻﺭﯾﺠﺎﻧﯽ


-----------------------------


 
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺭ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﻳﻚ ﮔﺮﺳﻨﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ! /ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﺭﺣﻴﻤﯽ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺍﻭﻝ ﺭﻳﻴﺲﺟﻤﻬﻮﺭ سابق

 

====================================================================

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

میرزایی : وقتی خودرویی به دلیل پارک غیرمجاز و تخلف بدون آگاهی صاحب خودرو به پارکینگ منتقل می‌شود با توجه به مجهز بودن ناجا به فناوری‌های اطلاعات باید کمتر از 5 دقیقه با اولین تماس فرد با پلیس وضعیت خودرو را به صاحب آن اعلام کند و او را از نگرانی و دغدغه سرقت برهاند. چرا افراد تا 48 ساعت و گاهی بیشتر امکان مطلع شدن از وضعیت خودرو را ندارند؟ این یک ضعف است. در تاریخ 93/12/14 در حین خرید وقتی به محل پارک خودروی خود در میدان شهدا مراجعه کردم از خودرو خبری نبود. پس از 48 ساعت تلاش شبانه‌روزی و تماس با 110 و پلیس منطقه 12 و سامانه پیامک 30005353 مشخص شد که با جرثقیل به پارکینگ منتقل شده است. برخی افراد مسن در مواجهه با این موضوع ممکن است سکته کنند .

 

فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) پوزش خواسته  فرمودند اشتباه شده و قرار بوده است که بجای خودرو،خودتان را به جرثقیل بیاویزند تا از سکته ی شما جلوگیری شود،برادر رفاه طلب!

 

---------------------------------------

 

۰۹۱۶---۲۶۱۴ : اگر جلوی مفاسد اقتصادی گرفته شود، اگر به جای پورشه به کشاورزی کمک شود . اگر محکم در برابر غرب بایستیم، اگر افراد مروج غربی شدن در محیط‌های دانشگاهی را طرد کنیم اگر فاصله ۲۲ میلیونی حقوق‌ها برداشته شود و اگر مدیریت به افراد کاردان سپرده شود، غرب چنین دچار توهم نمی‌شود که بعد از انرژی هسته‌ای بخواهد به سراغ موضوعاتی مثل موشک‌ها و حقوق‌بشر و... برود . !

 

فدوی : آخ مدینه(ع- س- ص- عج) گفتی و کردی کبابم،برادر۰۹۱۶---۲۶۱۴! حصول به این آرمانهائی که شما سر هم کرده اید،اگر نگویدغیر ممکن،دست کم دشوار است،فلذا ما همینکه که به خاج پرستان در یک کلام حالی کنیم که چیزی بنام بشر و یا حقوق او، در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما وجود خارجی ندارد،مشکل مان الی الابد، با اینگونه معترضان، حل می شود.    و من الله التوفیق

---------------------------------------------------------------------------------------

 

۰۹۱۲---۷۰۳۲ : به عزیزی که از طریق این ستون پرسیده بود پس از دو سال مذاکره با آمریکایی‌ها چه چیزی عاید مردم ایران شده عرض می‌کنم چرا چیزی عاید ما نشده پس عناوین  بی‌سواد، جهان ندیده و تازه به دوران رسیده‌ها که آقای رئیس‌جمهور نثار هم‌وطنان خود کرده چیست؟

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که این القابی که مرحمت کرده اند،بطور علی الحساب و فقط برای دستگرمی بوده است،برادر -

۰۹۱۲---۷۰۳۲!

--------------------------------------

 

محمدرضا پیرچراغعلی : به عنوان یک کارشناس وزارت نفت با ۲۰ سال سابقه کار موفق شدم از «ضایعات پالایشگاهی و مجتمع‌های پتروشیمی» بنزین تولید کنم و طبق مدارک موجود، آن را به نام کشور جمهوری اسلامی ایران  در «wipo» به ثبت برسانم. لیکن به دلیل غیبت ناشی از جانبازی و صدمات ناشی از جنگ تحمیلی اخراج شدم. هیئت عالی نظارت نهاد ریاست‌جمهوری حکم اخراج را نقض نمود، ولی اعاده خدمت اینجانب همچنان با مانع روبه‌روست. از مسئولین قوای سه‌گانه که حامی مبتکران و پژوهشگران هستند درخواست حمایت و پشتیبانی و حل مشکل یاد شده را دارم .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند فرآورده ی شما مع الاسف در تست نهائی جواب نداد یعنی حتا نتوانست چراغ خودتان را روشن کند،برادر محمد(ص)رضا(ع) پیرچراغ علی(ع)!

 

----------------------------------------------------------------------------

 

3419---0915 : آقای رئیس‌جمهور به طعنه گفته همه مردم کارشناس شده‌اند و در مورد هسته‌ای اظهارنظر می‌کنند. از قول بنده به عنوان یک شهروند بنویسید  مردم فهیم کشور همواره ثابت کرده‌اند در تشخیص به موقع مصلحت نظام و کشور از نخبگان جلوتر بوده‌اند .

 

 .فدوی : بقول حکومت نمایندگان محترم  در مجلس: صحیح است، صحیح است! و نیز بقول همان نمایندگان محترم،بهترین رهبر جامعه، عوام الناس هستند،برادر  3419---0915

---------------------

 

  7031---0912 : وقتی آقای رئیس‌جمهور و همکاران ایشان مردم را با لحنی تحقیر‌آمیز مورد خطاب قرار می‌دهند چگونه توقع داریم که خارجی‌ها احترام پاسپورت ایرانی‌ها را نگه دارند .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم و آبدارخانه ی بیت،برادر روحانی

رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند هرچه می کوشند نمی توانند بین "گودرز" و شقایق(جمع شقیقه- م) رابطه بر قرار کنند،برادر 7031---0912 !

 

--------------------------------------------------------

 

8571---0937 : به عنوان عضو خانواده ایثارگران از رئیس جمهور که این همه سخن از کرامت و بزرگواری خانواده شهدا می‌گویند می‌خواهم که آقای یونسی را برکنار کنند چرا که با اظهارات مشکل‌ساز خود دل ما خانواده شهدا و جانبازان و آزادگان را به درد می‌آورد .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام دستور فرمودند برای رفع دلدرد،مبالغی مُسهل، بطریقه ی کرایه در مقصد،تهیه و تحویل  نمایند،برادر 8571---0937

-----------------------------------------------------------

 

2162---0918 : نتانیاهو صحبت کرده و گفته کسی مرا دوست ندارد. ولی ایشان شکسته نفسی کرده چرا که حداقل فتنه‌گران سال 88 از دوستان پروپا قرص او هستند .

 

 

 

 

فدوی: خدا مرگت دهد،نصرت چه لوسی!

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

5 جون  المُعّمم  سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

Archive

*.*.*.*.*