حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد :

* یک تکه از زمان کلیات آثار در شعر مدرن ، به فارسی - ناشر تابان– لس آنجلس

* لبخند ناتمام گزیده ای از شعرهای مدرن(فارسی- انگلیسی)- ناشر شرکت کتاب – لس آنجلس

این کتابها از طریق بخش انتشارات سایت نویسنده  www.hazl.com   و یاشرکت کتاب – لس آنجلس

 قابل تهیه اند

 

شرکت کتاب منتشر می کند :

* تذکرة الاشقیاء - مجموعه ی طنز های سیاسی جلد  اول و دوم 

*.*.*.*.*

March 28th, 2015

 

 

با آرزوی سیزده بدری پر نشاط

 

 

برای لذت دوستان و  زجر برادران!

 

 

 

 

 

نوروز فاطمی !

 

فدوی بیش از یکنوع یلدا/ /نوروز نمی شناسد؛هم از اینروست که همینطور ارّه به ما تحت مانده است که برادران چه اصراری دارند که نوروز بی دفاع  و تقصیر را،به چیزهائی که از جنس و جنم آن نیست،با پاشنه کش هم که شده،پیوند بزنند؟؛ فدوی در فقرات پیشین به این معضل فرهنگی برادران پرداخته و دیگر مکرر نمی کند، لکن این پرسش ساده ، ذهن علیل او را همچنان  خود مشغول داشته است که آیا اشکالی دارد که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، بعلت تقارن بقول خودشان ایام فاطمیه(س) با نوروز بی تقصیر،شدیداً  به سر و مغز خود بکوبند،  و ملت شل و پل و یک لا قبا را نیز بحال خودشان گذاشته و آیه هائی بشرح زیر صادر نفرمایند ، تا نوروزشان را در غربت سهمگین وطن،،به شادی برگزار کنند *؟!

 

 

 

 

زیاده در نوروز، ضجه ای نیست ...

 

--------------------------------------------------------------------------

 

عکس- تجمع عزاداران فاطمی در سالروز شهادت زهرای بتول سلام الله علیها در میدان 7 تیر!- جراید

* - در آستانه روزهای نوروز و سال نوی شمسی، برخی از روحانیون(صافی گلپایگانی و علم الهدی)مردم ایران را به عزاداری در این روزها فراخواندند . ! / العربیه

- چهار‌شنبه‌سوری خلاف شرع و مطرب‌بازی ممنوع است ! / دیگربان- تیتر

 

------------------------------

 

یک بام و دو هوا

 

فدوی بعنوان یکی از رهروان خط مالروی امام(ل)،احساس می کند که برخی آرمانهای ویرانگر معظم له،از جمله صدور انقلاب،گاه به خطر افتاده و هیچیک از برادران نیز بقول عوام care نمی کند؛ ملاحظه کنید :

 

 

 

 

به گزارش  افکارنیوز،  پایگاه خبری چوسون نوشت: لی یانگ آئه، اولین بازیگر کره ای است که روز یکشنبه برای شرکت در مراسم جشن سال نو به سفارت ایران در سئول دعوت شد .

این بازیگر کره ای که به دلیل ایفای نقش در سریال «جواهری در قصر» برای مخاطبان ایرانی شناخته شده است، روز یکشنبه در مراسم جشن نوروز در سفارت ایران در سئول شرکت کرد .

در این مراسم، حسن طاهریان، سفیر ایران در کره جنوبی و حدود ۵۰۰ شهروند ایرانی شرکت داشتند. این مراسم به دلیل اشتیاق شرکت کنندگان برای دیدار از نزدیک با این هنرپیشه کره ای با اندکی تاخیر آغاز شد .

سفیر ایران در این مراسم گفت: «(خانم) لی محبوب ترین هنرپیشه کره ای در ایران است و وی یک سفیر فرهنگی برای دو کشور ایران و کره بوده است . !

 

باری- فدوی این حرفها حالیش نمی شود،و به این سادگی ها، زیر بار این بی ناموسی ها نمی رود زیرا سفارت حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)، جزئی از خاک فقها ست،فلذا آن ضعیفه ی چشم بادومی ،افزون بر لچک،بعلت تقارن نوروز ِمادر مرده با ایام فاطمیه(س) ،باید گریه ی مبسوطی هم هم بکند !

---------------------------------------

ایهام مکتبی

فدوی نمی داند که چرا برخی مؤمنین ومؤمنات ایدهم الله تعالی   ،رعایت مصالح را نکرده(ساختمانی وغیر ساختمانی اش فرقی نمی کند- م) و گز نکرده پاره می کنند؟ باری- یکی از پیاده نظام های برادر حسین(ع)شریعتمداری- که مانند برادران داعش- سر بریده می دارد دوست- پس از استعمال یک فقره ایهام مکتبی،شیهه کشان فرموده است :

 

از يادداشت روز بسيار زيباي، چه كساني بايد شرمنده باشند، بسيار تشكر مي كنم بنده در ادامه مطلب، به اين افراد مي گويم شما مدتها پيش از آقاي هاشمي و اطرافيانشان به بدي ياد مي كرديد چه شده كه دوباره زير علم او جمع شده ايد؟ نكند بوي انتخابات به مشامتان خورده است؟ ولي بوي كبابي كه به مشامتان خورده از داغ كردن حيواني است كه شير آن را مهاجراني لندن نشين خورد . !

 

گفتن ندارد که منظور مؤمن مذکور از"آن حیوان"،  خر،ُمدّه ظله العالی ست! نظر به اینکه فدوی هیچ نسبتی،اعم از سببی و نسبی با برادران اصلاح طلب نداشته و ندارد،و به عون الله  وبه ضرس قاطع درآینده ی دور و نزدیک نیز نخواهد داشت،فلذا در نزاع مکتبی ایشان نیز عمراً دخالت نمی کند*،و آنچه در  پی می آورد،تنها ناشی ازنگرانی او پیرامون شیر"آن حیوان"،  است و نه گوشت کبابی آن!. خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز می توانند برای اینکه به میزان نگرانی فدوی درارتباط با شیر "آن حیوان"، پی  ببرند،نخست وضو گرفته،و سپس به کلیپ زیر نگاه کنند تا رستگار شوند :

www.youtube.com/watch?v=OieJAhLV-UI

 

فلذا فدوی از آن مؤمن معتقد انتظار نداشت که دراین قحطی و گرانی شیر، شیرالاغ را هم،بی محابا به خارج صادر کند !...

زیاده جسارت است .

-------------------------------------------------

* یکی دو مثال :

- قوه قضاییه به جای اینکه این‌ها را که مدعی اصلاح طلبی هستند را محاکمه کند با بی‌حیایی صحبت از بازگشت به عرصه سیاسی می‌کنند این‌ها بوی کباب شنیدند که انتخابات نزدیک است غافل از اینکه خر داغ می‌کنند !/ جعفر شجونی- فرارو

- فرحبخش: فکر نکنید در دولت آینده بوی کباب می‌آید، خر داغ می‌کنند !/خبر آنلاین

---------------------------------------------------------------------------------------

انحراف

بنظر می آید که بکارگیری متخصصین غیر متعهد،در دولت منتخب مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته،دردولت کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی،همچنان ادامه دارد؛ این مهم را فدوی،از مزمزه ی خبر زیر دریافت :

 مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: در پنج ماه نخست امسال ۵۱ مورد فوت ناشی از سلاح سرد(چاقو و قمه) به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده است که از این تعداد ۴۶ نفر مرد و پنج نفر زن بوده‌اند . / بهار نیوز

 گفتن ندارد که اگر آن مدیرکل نابکار متعهد می بود، لامحاله می دانست که قمه،اولاً حیوان نجیبی ست، ثانیاً بقول برادران ،از ابزار فرهنگی در جامعه ی شکوهمند اسلامی ست ؛حال گیرم که برادران با چند سانتیمتر اختلاف،آنرا در زورگیریها، در شکم شهروندان ناسپاس فرو کرده، و یا با کوبیدن به سر و مغز خود درگذشت ابا عبدالله (ع) را در صدها سال پیش از این، گرامی می دارند !

زیاده قمه ای نیست ..

---------------------------------------------

ادیت

این ذهنیت ویراستاری فدوی هم،اگر نگوید ُمخرّب ذات ،دست کم مخلّ حیات است!، لکن وی ناگزیر به اعمال آن از مجرای تکلیف شرعی ست و در این راستا،خودی و غریبه هم ، البته سرش نمی شود؛ بیک مستوره از پیاده نظام کیهان دارالخرافه که درپی می آید،نگاه کنید :

آقای اردوغان جلب رضایت آمریکا و صهیونیست‌ها به خاطر دریافت آن مقدار دلار از آل سعود تا این اندازه برایت مهم است که حتی علاوه بر آن همه خیانت‌هایی که در کشورهای مسلمان‌نشین همجوار سوریه و عراق به بار آورده‌اید، ملت خود را نیز قلع و قمع کنی؟ !     عونی

باری-  در پاسخ "ارز" می کند که آن بزرگوار،البته بر عکس برادران، هرگز به سود به این اختصار قانع نبوده است، !بنقل از، سایت ِ وابسته ی بازتاب نگاه کنید :

سرمایه‌ یک تاجر ایرانی به‌ نام «اسماعیل صفاریان نسب» شامل 7.5 میلیارد دلار وجه‌ نقد و یک تریلی حامل بیست تن شمش طلا ! که‌ به‌ قصد سرمایه‌گذاری در ترکیه‌، از ایران به‌ این کشور انتقال داده‌ شده‌ بود، به‌ دلایل نامعلوم از سوی گمرک ترکیه‌، توقیف شد و هم‌اکنون وکیل این تاجر ایرانی در ترکیه‌، به‌ دنبال آزادسازی این مبلغ هنگفت از خزانه‌ ترکیه‌ است .

 بر این پایه،ممکن است اگر زحمت نیست،زیپ مربوطه را،ا گر چه شاش بند می شوید،ببندید،برادرعونی!

------------------------------------------------------------------

مردم آزاری !

وقتی که فدوی به نمایندگان نر و ماده در مجلس می گوید:نمایندگان محترم حکومت در مجلس؛ بعضی ها پاچه اش را می گیرند!..خب به اینهمه طرح های ایذائی که بمنظور رفع بیکاری بر علیه ملت می بافند نگاه کنید ،تا بعرض او برسید :

تقاضای توقف طرح امر به معروف از سوی وزیر کشور با مخالفت مجلس روبرو شد

 

در حالیکه رسانه ها از نامه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به علی لاریجانی رئیس مجلس خبر می دهند ، که در آن وزیر خواهان توقف بررسی طرح " آمران به معروف و ناهیان از منکر " شده است، امروز سخنگوی کمیسیون قضائی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه وزیر کشور اظهار نظر کرد که " ما هیچ دلیلی برای توقف بررسی این طرح نمی بینیم ! . / محمد(ص) علی (ع)اسفنانی - رادیوفرانسه بنقل از البرز نیوز

  

عرض نکردم ؟

 بقول استاد سخن :

ای زِبَر دستِ زیر دست آزار

گرم تا کی بماند این بازار؟

به چه کار آیدت جهانداری

مردنت به که مردم آزاری !

 

-------------------------------------------

 

بی احتیاطی

 

جذاب ترین زن تنیس باز جهان !/ آخرین نیوز- تیتر

 

 

 

آرام!، یواش !...چه خبرته ؟ آخر بی احتیاطی هم حدّی دارد؛ فکر نمی کنی یکوقت مؤمنین کثرالله امثالهم،با اسید بروند سرِ وقت دخترک بینوا؟!..حداقل چادر سرش کن که زشت بنظر برسد،برادر نیوز!

زیاده توصیه ای نیست ..

--------------------------------------------

ماریا شاراپووا تنیس‌باز پرآوازه روسی برای حضور قدرتمندانه در تور قهرمانی زنان سنگاپور آماده می‌شود . /همانجا

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

محمودی : رفتارهای سلیقه‌ای اخیر در مذاکرات و قدم زدن با شیاطین و سفر به پاریس به هنگام اهانت فرانسوی‌ها به ساحت مقدس پیامبراعظم(ص)، شاهد شروع گستاخی افراد دست‌ چندمی اروپا مثل هیئت پارلمانی آلمان هستیم. تا دیر نشده مجلس و دلسوزان منافع ملی فکری اساسی بکنند تا شوکت 36 ساله به دست آمده به پای خنده‌های بیجا از بین نرود .

 

 

فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقّص در آمده بودند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ،ضمن صدور توأم با سوتِ چند صد صلوات برمحمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) ،قدری متغیر شده فرمودند: بسمه تعالی، خفه ! ما خودمان برادر محمد(ص) جواد(ص) ظریف را غلغلک دادیم که بخندد!.. خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر محمودی!

 

-----------------------------

سیدهادی میری :  می‌خواستم از طریق روزنامه وزین و روشنگر شما به دنیا اعلام کنم که به داشتن چنین رهبر شجاع و بادرایتی که یک‌تنه بار هدایت جهان اسلام و دعوت تمام جوامع به اسلام را بر دوش دارد افتخار می‌کنم .

 

 

فدوی: مراتب عیناً توسط فدوی به دنیا اعلام شد.هر چه از دهن شان در آمد به فدوی گفتند!؛ خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سر کار گذاشتید ،برادر میری !

 

--------------------------------------------

7941---0912 : بر اساس تجارب گذشته این دغدغه وجود دارد که نکند سخنان نابجای وزیر در مورد تاثیر تخریبی تحریم بر اقتصاد برای دادن امتیازهای جدید به دشمن است چون کیست که نداند اکثر پیشرفت‌های ما در اثر تحریم‌ها بوده است .

 

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال تُرقّص در آمده بودند، به استحضار رسید؛ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)  از علاقه ی شما به تحریم ها احساس رضایت و به وزیر خارجه ی بیت دستور فرمودند که دنبال تشدید تحریم ها باشد، خدا بگوید چکارتان بکند که اینطوراسباب زحمت مردم شدید،برادر 7941---0912 !

 

---------------------------------------

 

6263---0938  : با ارسال پیام از سوی رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان اروپا به نوعی سیمای حکومت جهانی آقا صاحب‌الزمان که با ظهور مبارک و پربرکت خویش کل عالم را مورد خطاب قرار خواهند داد در ذهنم تداعی کرد و آن را به فال نیک گرفتم .

 

فدوی : بله همینطور است، اصلاً  معظم له خودِ جنس اند ،لکن بنا به مصالحی، زمان حضورشان  را هنوز اعلام نفرموده اند برادر 6263---0938  !

--------------------------------------------------------

0880---0936 و 1087---0916 : مرگ شاه سابق آل‌سعود یعنی پدر معنوی داعش و تکفیری‌ها و آمر جنایت‌های بی‌شمار و قتل‌عام مسلمانان در سراسر دنیا باعث مسرت و خوشحالی مسلمانان است، چطور افرادی از مرگ او اظهار تاسف می‌کنند و پیام تسلیت می‌فرستند و یا برخی در مجلس او شرکت می‌کنند؟

 

 

فدوی : پیش از آنکه عریضه ی شما را بجریان بیاندازد لازم است که فدوی را از گیجی در آورید؛ زیرا برخی از علما را عقیده بر اینست که برادران داعش که چرکنویس برادران خودمان هستند،محصول خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین اند،و گلّه ی دیگری از علما  بقول عوام  including you بر این باورند که برادر داعش،از خودمان است،دوباره تماس بگیرید

 

-------------------

 

9786---09‍14  : مشکل اصلی خیانت‌های عربستان در کاهش دادن قیمت نفت نیست مشکل این است که دولت یازدهم همه چیز را به مذاکره با گروه کشورهای 5+1 گره زده است و به نظر نمی‌رسد از این اقدام هیچ آبی گرم بشود .

 

 

فدوی: دیگر کم لطفی نکنید،سرتان که گرم می شود ،برادر 9786---09‍14   !

 

-------------------------

6293---0919 : آقای ظریف هر بار که نگاهت به نگاه کری افتاد خواستی لبخند بزنی به یاد بیاور 290 مسافر ایرباس توسط همپالگی‌های اوباش او در خلیج ‌فارس بی‌گناه تکه‌تکه شدند وقتی هم که خواستی با فابیوس دیدار کنی یاد خون‌های آلوده و هموفیلی‌ها باش. دیگر دل و دماغ لبخند و پیاده‌روی برایت نمی‌ماند .

 

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،هیچ جور ول کن معامله ی ما نیستند لکن بدانند که  عنقریب است که آن موضع شریف،از بیخ کنده و خیال شما و ایشان راحت شود ! و در ادامه  نیز برادر محمد(ص) جواد(ص) ظریف را خواسته و دستور دادند که هنگام پیاده روی،بجای خنده ،گریه کرده و بیاد ابا عبدالله،مقادیری هم به سر و مغز خود بکوبد،برادر 6293---0919 !

 

-------------------------

8075---0912 : آلمانی‌ها در کنار فضولی اخیر هیئت پارلمانی‌شان کارهای ناشایست دیگری هم کرده‌اند. سفارت آلمان هم مثل سفارت فرانسه برای گرفتن ویزا از خانم‌ها عکس بی‌حجاب مطالبه می‌کنند. از مسئولین دیپلماسی کشور درخواست می‌شود این مشکل انسانی و اسلامی خانم‌ها را مرتفع نمایند. آیا اینها از نتایج عقب‌نشینی‌ها نیست؟

 

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام قدری متغیر شده فرمودند

بیخود کرده اند،اصلاً بجای آلمان و فرانسه،بروند به عتبات عالیات(ع- س- ص-عج) و در حاشیه نیز برای شهادت شما در یکی از انفجارهای عتبات،شدیداً دعا فرمودند،برادر 8075--0912 !

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 مارچ المفرّح سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

 

March 22nd, 2015

 
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=IHr5uEuxu74#t=19

 

 

 

با آرزوی شادی ،نشاط،بهروزی و پیروزی در سال 1394

 

 

 

ماردر آستین عبا

 

درگفتگوی برادرعلی(ع)یونسی با ایسنا، که از اوبعنوان  معاون یا دستیار ویژه رئیس جمهوری یاد می شود نکاتی بود که فدوی در نوشتار پیشین بدانها پرداخت و دیگرمکرر نمی کند؛ لکن نکته ی واپسینی بود که انگیزه ی این مختصر شد.باری- خوانندگان محترم ضدانقلاب،اگر  به نقل قولها ئی از او که در پی می آیند قدری تأمل کنند،تکرار یک نگرانیِ توأم با واهمه ای را، در هرسه پارگراف ملاحظه می کنند:

 

«هم اکنون هم بسیاری از موارد نقض حقوق بشر در زندان‌ها و محاکم و در خیلی جا‌ها صورت می‌گیرد که نفوذ عناصر افراطی و تندرو دیده می‌شود و جمهوری اسلامی باید بتواند از دست این‌ها خلاص شود و من بهترین جا را برای گروه‌های تندرو مجلس می‌دانم. این افراد باید در مجلس حرف بزنند اما در مراکز قدرت که حقوق مردم را نقض می‌کنند نباشند

 

«این تندرو‌ها برای جمهوری اسلامی مساله‌سازی می‌کنند !و جمهوری اسلامی باید هزینه‌اش را دهد و ما در این راستا در گذشته عملیات‌های خودسرانه زیاد داشتیم که مثلا یک بازجو و قاضی و یا مامور نظامی و انتظامی اشتباهی می‌کند و با اراده شخصی کاری انجام می‌دهد ولی به اسم نظام تمام می‌شود .

 

 «رعایت حقوق شهروندی فقط دست دولت نیست و خیلی از سازمان‌های دیگر باید همراهی کنند. در حالی که بعضی از آن‌ها همراهی نمی‌کنند. تندروهایی هم وجود دارند که در اختیار هیچ‌کس نیستند و بسیاری از این تندرو‌ها در مراکز قدرت نفوذ کردند و خودشان عمل می‌کنند که البته به نام جمهوری اسلامی تمام می‌شود / العربیه

 

این تندروها  که در رأس شان مقام معظم رهبری ضاعف االله پُرستاته است،بحساب فدوی،نامهای دیگری نیز  دارند،که ملت شل وپل هم در این سی و چند ساله و بمناسبت های گوناگون، آنان را بروشنی بیاد دارند و از آن میان: نیروهای خود جوش- عناصرخود سر- نیروهای مردمی- لباس شخصی ها و سایر  چماقداران گرامی،.... .که نسب شان با 5 واسطه ،به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد!و ُطُرفه اینکه برادر مذکور بگونه ای سخن می گوید که گویا هرگز از هیزم کشان این دوزخ نبوده و نیست و پیش از این،وزیر اطلاعات هم نبوده است !.. باری فدوی بنا داشت که این مختصر را با آن چند بیت منسوب به استاد توس  به پایان ببرد،آنجا که فرمود،:

 

سر ناکسان را برافراشتن،

وز آنان امید بهی داشتن .

سررشته خویش گم کردن است،

 به جیب اندرون مار پروردن است

درختی که تلخ است وی را سرشت
گرش برنشانی به باغ ِ بهشت
ور از جوی ِ خلدش به هنگام ِ آب
به بیخ انگبین ریزی و شهد ِ ناب
سرانجام گوهر به کار آوَرَد
همان میوه ی تلخ بار آوَرَد .

 

 

که بعد دید به برادران نمی خورد زیرا خودشان از صدر تا ذیل،مشمول دومین واژه ی مصرع نخست اند !

 

زیاده جسارت است

 

===============================

 

بُعد چهارم

 

تا آنجا که فدوی بیاد می آورد،همواره بحث ،یا روی متن بوده است یا حاشیه  و یا محتوا، که البته خدایش بیامرزاد!، لکن تاکنون کسی به "بکراند" توجهی نکرده است ! که گاه چقدر می تواند ترسناک باشند! مثل این یکی ،که  فدوی را بیدرنگ بیاد پرچم "داعش" عزیز انداخت و لرزاند، تا آنجا که  ملتفت آن شاخه گل لرزان نیز نشد !:

 

 

 

 

ونیز این "بکراند"   که  مجال تداعی صدای خوش محمد(ص) اصفهانی را،  از فدوی سلب کرد ! :

 

 

 

 

زیاده بکراندی نیست

=====================================

 

نگرانی

 

فدوی، شدیداً پیرو فلسفه ی "الاهم و فی الاهم" است و به تشخیص بالینی خود در این پیوندنیز،اعتماد دارد.این نیز گفتنی ست که  تشخیص وی در موردی ،ممکن است با سلیقه ی خوانندگان محترم ضد انقلاب، کم تا قسمتی در تضاد باشد ،لکن بقول عوام  !care  I don’tزیرا فدوی به رسالت خود در رسیدگی به عریضه های شهروندان و اتخاذ تصمیم مقتضی اشراف دارد،فلذا نگران داوری دیگران نیست!..  باری- ارائه نمونه ای در این راستا،شاید به فهم بیشتر مطلب،کم کند :

 

املاح موجود در آب آشامیدنی منطقه نارمک-خیابان گلستان به قدری زیاد شده که بعد از خشک شدن آب ریخته شده روی دیوار اثر سفیدی املاح آن باقی می‌‌ماند تقاضا داریم قبل از اینکه برای سلامتی شهروندان این منطقه مشکلی پیش بیاید رسیدگی کنند.
9654---0937

 

با توجه به آنچه گفته آمد،پیداست که فدوی نگران آب آشامیدنی منطقه و سلامتی شهروندان نیست، بلکه نگران عواقب بعدی آن است که نکند دوباره مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، اثر سفیدی املاح روی دیوار را ،شیهه کشان نقش قامت حضرات ائمه ی اطهار رضوان الله علیهم اجمعین تلقی فرمایند، برادر 9654---0937 !

 

 

 

زیاده جسارت است ...

===================================

 

ابهام

 

فدوی پس از درگذشت بیش از سه دهه از انقلاب شکوهمند،هنوز هم نمی داند که در جامعه ی بی طبقه و البته شکوهمند اسلامیی که حضرت امام(ل) بنیان فرمود،چرا مردم از طبقات آن ، هی می افتند و همه جوره می شکنند؟!..

فدوی پذیرفته بود که فی المثل کلیه فروشی ،که در چارت سازمانی دولت اسلامیِ درونمرزی،در زمره ی خرده فروشی ست،از محصولات خداپسندانه ی برادران کثرالله امثالهم است ؛اما در مرور خبرهای امروز دارالخرافه دریافت که بازار کار با تأییدات خداوند متعال وظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج)،والبته به اهتمام حضرات انارالله براهینهم،بقول عوام upgrade  شده است .به بریده ای از خبر بشرح زیر نگاه کنید :

 

گفت‌وگو با مادری که فرزند ٥ساله‌اش را برای فروش گذاشته است !

پسرم را مي‌فروشم تا صاحبخانه شوم/شهروند

  افشین امیرشاهی  

 نوشته بود «یک پسر پنج‌ساله به فروش می‌رسد» یک آگهی چند خطی روي ديوارهاي شهر با یک شماره موبایل. شوخی نبود. پشت خط صدایی شکسته انگار که صدای پیرزنی سالخورده باشد اما سالخورده نبود. ماجرا، قصه فروش کلیه نیست، روایت فروش یک بچه است، یک پسربچه پنج ساله که مادر و پدرش او را به فروش گذاشته‌اند، آگهی کرده‌اند و گوش به زنگ تلفن که چه کسی پسرشان، پسر پنج ساله‌شان را می‌خرد؟

 

 

 

تبریکات فدوی را بپذیرید

=============================================

 

 

کلمات ِحمار

 

اشاره

 

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

پاسخ نقدی به پیام نوروزی اوباما: تو را مجبور به خواندن دعای کمیل می‌کنیم! / العربیه- تیتر

-----------------------------

 

در آستانه روزهای نوروز و سال نوی شمسی، برخی از روحانیون *مردم ایران را به عزاداری در این روزها فراخواندند . ! / العربیه

------------------------------

 

*صافی گلپایگانی و علم الهدی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۳ انتخاب شد: «ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است !/ آخرین نیوز

  -------------------------------------

مامان* جمعه شهر‌های تهران و مشهد :

 

 

چهار‌شنبه‌سوری خلاف شرع و مطرب‌بازی ممنوع است ! / دیگربان- تیتر

 ------------------------

 

* خواهشمند است غلط تایپی "مامان" را به امامان اصلاح بفرمایید؛اجرتان به گربه ی مرتضا علی(ع)

---------------------------------------------------------

 

شیطنت در ژن دولتمردان آمریکایی نهفته است / امام جمعه تهران: آیت الله سید احمد خاتمی- العربیه

------------------------

 

قرائتی:  اصل در کمال زن را خانه داری و استتار دانست و ابراز داشت: وظیفه اصلی زن خانه داری، همسر داری، فرزندآوری و تربیت آن است و اگر می‏خواهد در عرصه اجتماع ظاهر شود با شرط پوشش و عدم تبرج در جامعه می‏تواند مانند مرد به عرصه اجتماع وارد شود/ پارسینه

-----------------------------------------------------

 

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: شعار نه غزه، نه لبنان در واقع دشمنی با اهداف بنیادین جمهوری اسلامی است اما وجود آزادی سیاسی که امروز در ایران اسلامی هست در خیلی از کشورهای مدعی دموکراسی وجود ندارد . !/ انتخاب

----------------------------------------------

 

اگر محافظ و پاسدار نظام اسلامی نباشیم شکست می خوریم و مطمئن باشید واقعه ای بدتر از عاشورا بر سرمان می آید؛ ولایت فقیه همان ولایت رسول الله(ص ) است . / خرداد نیوز-سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران

--------------------------------------

 

به گزارش خبرگزاری رویترز، نماینده سوریه در سازمان ملل متحد که در آستانه چهارمین سالگرد مناقشه و بررسی بحران سوریه در سازمان ملل نطق می‌کرد، گفت: «رئیس جمهور سوریه آماده همکاری با آمریکا و متحدانش در چارچوب مبارزه با «تروریسم» است » ! . /العربیه


هر زني که از خانه بيرون مي آيد بايد به "اخلاق اسلامي" ملتزم باشد مانند: پوشش حجاب شرعي کامل شامل چادر، روبنده، دستکش ..، بالانبردن صدا هنگام صحبت کردن، ترک خيابان در ساعت هاي پاياني روز و خودداري از آمدن به خيابان بدون محرم . !/ انتخاب- در بيانيه ي داعش

---------------------------

 

شلاق بدلیل استفاده از توالت فرنگی! / داعش- آخرین نیوز

 

------------------------

 

و برای جوری جنس،از برادران ناتنی در خادم الحرمین:

 

پوشیدن کفش پاشنه بلند حرام است! / انتخاب- نیتر

- بستن کمربند ایمنی حرام است، زیرا مانع قضا و قدر می شود. !

 

- شستن گوشت قبل از پختن بدعت است.!

 

- فوتبال حرام است مگر با شروط و ضوابط!

 

- اهدای گل به بیمار حرام است.!

- غذا خوردن با قاشق حرام است.!

- داشتن راننده یا خدمتکار در منزل حرام است.!

- دست تکان دادن برای بازیکنان فوتبال حرام است.!

- رانندگی برای زنان حرام است.!

- نوشتن مقاله در مطبوعات حرام است.

- انداختن عبا روی کتف حرام است.!

 

==============================================

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امور خارجه ایران گفته است که "۹۷ درصد از ایرانیان نه عمل مجرمانه‌ داشته و نه اپوزیسیون برانداز هستند. بلکه ممکن است انتقاداتی داشته باشند، اما هیچ مشکلی برای ورود ندارند و به راحتی می‌توانند برای عید به کشور بیایند ." / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی:احوط آنست که صبر کنند کسانیکه در عیدهای گذشته هیچ مشکلی برای ورود نداشته اند از زندان آزاد شوند تا جا برای مسافران جدید بازشود،برادر قشقاوی!

----------------------------

 

معاون ظریف: حداکثر ۳ درصد از ۵ میلیون مهاجر ایرانی اپوزیسیون فعال اند/ بی بی سی

 

 تحشیه ی فدوی: به این می گویند فحش ناموسی!

-------------------------------------

 

سیسی: اگر مردم مصر تغییر بخواهند، کنار می‌روم/ العربیه

 

رونوشت : مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته، جهت اطلاع و اقدام لازم

----------------------------------------------------

 

رئیس‌جمهور با اعطای یک دستگاه خودروی پراید از حافظ 8 ساله قرآن کریم تقدیر کرد . /کیهان

 

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر حسین(ع)بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،بموجب گزارشات واصله،پراید در حکم آلت قتاله است !

----------------------------------

 

دبیر کل سازمان بدر عراق گفت: اگر مشاوران ایرانی و برادر قاسم سلیمانی نبودند، اکنون داعش سرتاسر عراق را اشغال کرده بود . /کیهان

 

 

تحشیه ی فدوی: مگر اشغالگر با اشغالگر فرق دارد،برادر حسین(ع)؟!

------------------------

 

نخستین عمل پیوند دستگاه تناسلی مردانه با موفقیت انجام شد/ العربیه

برای این عمل از دستگاه تناسلی یک شخص درگذشته استفاده شد .

 

 

تحشیه ی فدوی: بر این پایه،احوط آنست که  آن زبانزد مشهور را که میگوید فیل،زنده و مرده اش صد تومان است،بقول عوام up to date  شود!

----------------------------------------

 

شهرام امیری، فردی که مقام‌های ایرانی پیش‌تر از او به عنوان «قهرمان» یاد می‌کردند، به ۱۰ سال زندان و ۵ سال تبعید محکووم شد !/ العربیه

 

تحشیه ی فدوی: ،سرنوشت قهرمانی که دوپینگ می کند،همین است دیگر!

----------------------------------

 

معصومه ابتکار معاون حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در برنامه «سه شنبه» که از تلویزیون رسمی این کشور پخش می‌شود، گفت در انتخابات سال ۱۳۸۸ (۲۰۰۹ میلادی)، تخلفات در سطح بالایی رخ داد /العربیه

 

 

تحشیه ی فدوی: فدوی هم کوشید همین را با پاشنه کش هم که شده،به مقام معظم رهبری ادامه الله پُرستاته

حالی کند،لکن معظم له مع الاسف زیر بار نرفت و امر به ذبح اسلامی ملت فرمود!

--------------------------

 

رهبری گفتند مأموریت اصلی سپاه،حفظ انقلاب است/ سردار سرلشکر جعفری فرمانده سپاه پاسداران  

 

 

تحشیه ی فدوی: معظم له تغییر عقیده نداده و نظرشان همواره همین بوده که ملت،دست پنجم خر است!

-----------------------------------

 

عفو بین‌الملل، از نهادهای فعال در زمینه حقوق بشر، اجرای مجازات مردی را که به تاوان اسیدپاشی و کور کردن چشم مرد دیگری، از سوی قوه قضاییه ایران به قصاص و کور شدن چشم محکوم شده بود، "اقدامی بی‌رحمانه" توصیف کرد که "زبان از بیانش قاصر است." / بی بی سی

 

 

تحشیه ی فدوی: لکن جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا محکوم جزو برادرانی که اسید به صورت زنان و دخترانی پاشیده،نبوده است،برادر بی بی سی!

----------------------

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوام come on! آخر حکومتی که شدیداً برحق است،چه نیازی به این شامورتی بازیها دارد،برادر سپاه؟

 

------------------------------

 

لاریجانی: شعار «نفت باید بر سر سفره مردم بیاید» یک اشتباه محض بود / نسیم بنقل از البرز نیوز

 

 

تحشیه ی فدوی: فدوی هم با برادر علی(ع)لاریجانی شدیداً موافق است که لوله کشی را  بسمت لبنان ،سوریه،لبنان یمن،میانمار و... کج کرد!

-------

 

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری ایران می‌گوید: «در دوره گذشته » بیشترین شعار در تاریخ کشور برای مبارزه با فساد داده شد اما «بیشترین فساد‌ها و بزرگ‌ترین فسادهای قرن» در این دوره اتفاق افتاد / رادیو فردا

 

 

تحشیه ی فدوی :بر مبنای زبانزد "جوجه را آخر پائیز می شمرند" سرنوشت شما هم مانند برادر محمد(ص)رضا(ع) رحیمی در پایان دوره ی ریاست آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهوری- م)برادر روحانی تعیین می شود،برادراسحاق!

---------------------------------

 

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار، روز دوشنبه ۲ مارس گفت هاشمی رفسنجانی «ذاتا بد» نیست، اما «شخصیت خاتمی کلا مساله دارد ! / العربیه   مهدی (عج)طائب،

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،شما  بزرگوار بوده و تخفیف مرحمت کرده اید و الا کیست که نداند که کلیه ی  حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،بی هیچ حصر و استثنا یعنی بقول عوام! including you ،بویژه بلحاظ روانی،کلاً مسأله دارندکه این نکته را خودتان نیز پیش از این،بشرح زیر تأیید کرده اید،برادر مهدی (عج)طائب!

 

نمی دانم آقای مطهری هدفش از این حرف‌ها چیست، پزشکی قانونی، ایشان را معاینه کند، چون حرف‌هایی که می‌زند قواره ندارند  . ! / انتخاب

 

=======================================================

 

خارج از نوبت     مکتوبات 23 مارچ 015

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

 

0986---0937 : حکم ضعیف دادگاه در خصوص سازندگان کلیپ هپی آن هم در مورد قضیه‌ای که جنبه عمومی پیدا کرده نوعی تشویق ترویج دهندگان فساد می‌باشد .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) بعدالتحیه و السلام در پاسخ استفسارفرمودندکه آیا  فدوی معظم له را،در حال حرکات موزون(1) می بیند؟ فدوی که به جان ناقابل خود شدیداً بیمناک شده بود،عرض کرد : نستجيربالله! فرمود صحیح است !، ایشان در حال حرکات موزون نیستند بلکه حرکاتی که ملاحظه می شود،بعلت ابتلا شدید به لرزش قهرمانانه است ! و بر این پایه، هیچ استبعادی ندارد که آن جوانان نابکار،که نصّ صریح حضرت امام (ل)را نقض کرده (2) و "happy " شده بودند نیز،بهمین علت بوده باشد!؛فلذا مرحمت و موافقت فرموده حکم شان با چند درجه تخفیف،از اعدام به چیزهای دیگری که مورد علاقه ی برادران بودد،تبدیل شده است (3) .....

زیاده بیضه ای نیست..

---------------------------------------------

(1) رقص- م

(2) ما هرچه داریم از َگریه داریم!- م

(3) فرشید رفوگران(وکیل مدافع) در گفت‌وگو با ایلنا با اعلام این خبر گفت:‌ اعضای این گروه که شامل سه دختر و چهار پسر هستند هریک به اتهام «فعالیت غیر مجاز در امور سمعی بصری از طریق مشارکت در ساخت کلیپ مبتذل و انتشار آن از طریق شبکه مجازی یوتویوب» و «برقراری رابطه نامشروع از طریق رقصیدن بصورت مختلط و با پوشش نامناسب»! از حیث رابطه نامشروع به تحمل 99 ضربه شلاق تعزیزی و به خاطر مشارکت در ساخت و توزیع کلیپ به پرداخت شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده‌اند. این وکیل دادگستری ادامه داد:‌ دادگاه عمومی جزایی رسیدگی کننده به این پرونده همچنین یکی از متهمان این پرونده را به دلیل نگهداری مشروبات الکلی به شش ماه حبس تعزیزی محکوم کرده است . بهار نیوز

=====================================================================

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

 

ابوالحسن مرادی و افشون از بابل : شهادت فرزند جوان و برومند شهید مغنیه و جمعی از نیروهای حزب‌الله لبنان توسط رژیم اشغالگر قدس و نیز سردار شهید الله‌دادی را تبریک و تسلیت عرض کرده ضمن اعلام هم‌دردی با خانواده این شهدا از طریق این ستون آمادگی خویش را برای هر نوع عملیات علیه اسرائیل غاصب اعلام می‌کنیم .

 

فدوی:مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله و در مجال مغتنمی ، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. در بازدم و بعدالتحیه والسلام و تبریک کشته شدن شماری از برادران فرمودند که این ستون را رها کرده و به ستون سایرمؤمنین در حزب الله لبنان ملحق شوید و سفارش کردند برنگردید مگر شهید شده باشید، انشاءالله برادر ابوالحسن و توابع!

---------------

 

9624---0919 : لازم است دلسوزان نظام هوشیار باشند. هیچ بعید نیست افراد نفوذی در دولت با حاشیه‌سازی‌های خود که بی‌توجهی دولت به گرانی و تورم در جامعه را در پی خواهد داشت به دنبال ایجاد نارضایتی علیه نظام باشند . .

 

فدوی : فدوی به عریضه های دو پهلو ترتیب اثر نمی دهد.فلذا تکلیف فدوی را معلوم کنید که گرانی و توّرم شما را به ستوه آورده یا اصلاح طلبان؟روی دو صندلی که نمی شود نشست،برادر 9624---0919 !

---------------------------------------

 

4559---0911 : سلام خدا بر تو ای سیدحسن نصرالله خداوند بر عزتت بیفزاید. با این پیام 2 کلمه‌ای عزت‌آفرینت. بلایی بر سر این وحشی‌های بی‌تمدن آدم‌کش صهیونیست بیاور که قلوب همه مومنین شاد شود. منتظرم تا روزه‌های نذری که کرده‌ام بگیرم .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرُتپل الاسلام والمسمین،سید حسن نصرالله رسید ، بعدالتحیه والسلام  فرمودند این بار بخاطر شما،چهار کلام می گویند و در پایان نیز افزودند که نسیه هم قبول می کنند،برادر 4559---0911 !

------------------------------------

دولتمردان ما تا کی می‌خواهند اجازه دهند ملت ایران توسط دشمنان تحقیر بشود به خدا قسم مرگ بهتر از دیدن این همه رفتارهای تحقیرآمیز خارجی‌ها با دولت و ملت ایران است .
3651---0912

 

فدوی : شما بهر حال مردنی هستید،حال یا در اثر گرسنگی و یا در جبهه های حق(مقام معظم رهبری- م) و یا باطل(بقیه ی جهان- م)،براین پایه، خودکشی هم کردید، کردید ،! برادر 3651---0912 !

------------------------------------------

 

چندین روز است که سراسر کشور در توهین فرانسوی‌ها به پیامبر اعظم(ص) در تب و تاب است و مرتب در شهرهای مختلف در محکومیت این اقدام غربی‌ها تظاهرات می‌شود ولی آقای رئيس‌جمهور در هیچ کدام از این مراسم‌ها حتی به صورت نمادین دیده نمی‌شوند. چرا؟
3430---0912

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند    لکن خوف آن دارند که یکوقت کاریکاتورشان را بکشند،برادر 3430---0912 !

-----------------

 

علی قضایی : * اشتباهات دیپلماتیک آقای ظریف رکوردشکنی کرده است :
1-
یک سال پیش نگاه تحقیرآمیز به توان نظامی کشورمان در برابر آمریکا
2-
سه ماه پیش سخنان بی‌ربط با مذاکرات هسته‌ای در شورای روابط خارجی آمریکا
3-
حال پیاده‌روی با شیطان در ژنو و سفر به پاریس هتاک .
آن‌وقت آقای نوبخت انتظار دارد از وزیر امور خارجه تقدیر ویژه صورت بگیرد !

 

فدوی : همه اش یکطرف،آن قدم زدن با شیطان اش یکطرف؛ ! فدوی هم مانند شما ،همینطور ارّه به ماتحت مانده است که چطور برادر محمد(ص) جواد(ص) ظریف،سُم آن شیطان نابکار را که شما از

 

چند هزارمایل فاصله دیده اید،از فاصله چند سانتیمتری ندیده است،برادر قضائی؟!

------------------------------------------------------

 

8847---0919  :  اگر از غیرخدا بریدیم و تنها تکیه‌گاه‌مان خدا شد مشکلات با صبر و بردباری حل شدنی است والا اراده خداوند این نیست که با معجزه بخواهد مشکلات را حل کند. باید چشم امید را به خدا دوخت .

 

فدوی : بله همینطور است،  لکن احوط آنست که سری هم به چشم پزشک بزنید برادر 8847---0919 !

-------------------------

امامی – لنگرود : آقای ظریف لقبی را که مقام معظم رهبری به شما داده‌اند (فرزندان انقلاب (حفظ کنید. خدای ناکرده اقدامات نابجای مکرر باعث نشود که این لقب از شما گرفته شود .

 

فدوی: فدوی با بجریان انداختن عریضه ی شما مخالفتی ندارد،لکن پا کردن درنعلین مقام معظم رهبری ادامه الله پُرستاته،عاقبت خوبی ندارد،برادرامامی!

------------------------------

4491---0919 : ضمن تشکر از 208 نماینده‌ای که از تلاش‌ها و مجاهدتهای سردار سرلشکر پاسدار سلیمانی فرمانده دلاور سپاه قدس و بقیه جان برکفان اسلام قدردانی نموده‌اند سوالی دارم آیا غیر از این تعداد از نمایندگان بقیه، مخالفان با عزت‌آفرینان کشورند. یا غایبان همیشگی مجلس‌اند !

 

فدوی : مراتب دراوقات شرعی به سمع و نظر "بقیه" رسید. بعدالتحیه والسلام گفتند رفته بودند در حسینیه ای دیگر و پای علم سردار دیگری سینه میزدند،برادر 4491---0919 !

------------------------------------

 

میرزایی :  امام‌خمینی(ره) جنایات آل‌سعود را غیرقابل گذشت می‌دانند چرا دولت آقای روحانی برای مرگ ملک‌عبدالله پیام تسلیت ارسال می‌کند و آقای ظریف را به کشور عربستان می‌فرستد؟ چرا در برابر توهین دولت فرانسه به ساحت پیامبر اکرم(ص) وزیر خارجه این کشور با رفتار گرم و صمیمی وزیر خارجه کشورمان مواجه می‌شود؟ آیا مردم در صداقت گفته‌های این دولت در خصوص ایستادگی روی اصول و ارزشهای انقلاب دچار تردید نخواهند شد؟

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام قدری متغیر شده وگفتند: بنظر می آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،هیچ جور ول کن معامله ی ما نیستند لکن بدانند که  عنقریب است که آن موضع شریف،از بیخ کنده شود ! و افزودند که با با ،سه سه بار، به 9 بار! ایشان روابط ایران سابق را،جز با سوریه و لبنان و میانمار، با بقیه ی جهان قطع می کنند،برادر میرزائی!

  -----------------------------------

 

3656---0935 : محاکمه و صدور حکم مجازات آقای رحیمی نشان از استقلال قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده تخلفات دارد ولی مدعیان اصلاحات با ذوق‌زدگی تمام او و تخلفش را به اصولگرایان ربط می‌دهند. در حالی که اولا تخلف او ربطی به دوره مدیریتی‌اش در دولت گذشته ندارد و ثانیا این اصولگرایان بودند که تخلف رحیمی را برملا و پیگیری کردند و هم‌اکنون نیز پیگیر موارد مشابه در دوره جدید هستند .

 

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!، و اصولاً برادر رحیمی

عضو دولت فخیمیه ی روسیه ی تزاری بوده است،برادر 3656---0935 !

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

21 مارچ المفرّح  سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

----------------

 

 

 

 

March 15th, 2015

 

با آرزوی پیروزی و بهروزی ،در آستانه ی نوروز گرامی

 

درگذشت دولتی!

 

این روزها پنداری دولت تدبیر و امید،بدلائل نامعلوم،قدری احساس روشنفکری کرده و یادی هم از "زهرا کاظمی" خبرنگارعکاس و مظلوم ایرانی- کانادائی که در زندان اوین ، زیر دست و پای برادران جان باخت ،می کند؛که البته معلوم نیست که اینگونه اظهارات برای گوینده،حتا اگر جزو دو زیسیتان هم بوده باشد*، عواقبی نداشته باشد! ؛ملاحظه کنید :

 

 

علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهوری ایران در امور اقوام و اقلیت‌ها و وزیر اطلاعات سابق این کشور می‌گوید مدارک دال بر قاتلان زهرا کاظمی خبرنگار کانادایی ایرانی تبار موجود است .!

 

 

فدوی : عجب !...

محض یادآوری می افزاید که حضرات درآنزمان ،مجاهدتها و همه جای شان را پاره کردند که "قتل " مذکور را مانند  قتل  سعیدی سیرجانی، "مرگ/ درگذشت " جلوه دهند!.

باری - خوانندگان محترم ضد انقلاب، عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، یک وقت تصوّر نفرمایند که فدوی معاذالله ابن الوقت است و چون حضرات عندالاقتضا به ذکرخیر آن عزیز از دست رفته پرداخته اند، فیل فدوی نیزازهندوستان ،به ممالک محروسه ی امریک پناهنده شده است!... خیر !چنین نیست.فدوی در آنزمان که تازه دولت اصلاح طلب "سید خندان "هم سر کار بود،هرچه بشرح زیر سینه به تنور چسباند که بابا "مرگ زهرا کاظمی" !مانند سایر موارد مشابه(سعیدی سیرجانی- م) قتل عمد است و آمران و عاملان آن نیز بسیار دم دست !، بخرج کسی نرفت که نرفت لکن!،...خب نقطه سرِسطر.برای دستگرمی، نخست  جسارت است،گزارش کمیته ی ویژه ی تحقیق رئیس جمهوری وقت را ملاحظه کنید :

 

 " مرگ زهرا کاظمی بر اثر ضربه به جمجمه و خونریزی حاصل از آن به وقوع پیوسته.  ضربه ی وارده به جمجمه، موجب شکستگی خطی در جمجمه شده ولی علائم دیگری دال بر ضرب و جرح  وجود نداشته است!"

 

فدوی عبارت بالا را همان زمان که خواند، لامحاله نخست به چشم،  سپس به عقل وسرانجام به سوادش شَک کرد که نکند در این سال های دربدری، بیش از پیش نم کشیده باشد! لذا دوید و هرچه فرهنگ لغت داشت وِلو کرد کف اطاق بلکه معنی جدید "ضرب و جرح" را دریابد. فدوی البتـّه خود از پیش می دانست که "ضرب و جرح" یعنی چه، لکن فرمایشات کمیته ی ویژه به شَکَ اش انداخته بود باری - فرهنگ های موجود در کتابخانه ی فدوی، از واژه نامه ی نوین گرفته تا عمید و معین و دهخدا و...  همگی حدس فدوی را تأیید می کردند که ضرب خوردن یعنی صدمه و آسیب دیدن  و "جرح" هم یعنی زخم یا زخم زدن با این همه، طرف، ضربات وارده که منجر به شکستگی جمجمه و سپس قتل زهرا کاظمی شده است را قابل ندانسته و دانسته نیست که دیگر منتظرچه چیزی بوده است که فرمود "علائم دیگری دال بر ضرب وجرح وجود نداشته است!" و لابد از ضرب وجرح معنای تازه را اراده کرده که البتـّه فی بطن الآخوند است! این بازی ناشیانه با الفاظ و سفسطه ی آخوندی، در تمامی گزارشات برادران در این ارتباط دیده می شود و همگی از این قتل آشکار، به عنوان مرگ یا درگذشت یاد کرده اند، مثل این گزارش:

 

 

"  رسیدگی به پرونده ی مرگ زهرا کاظمی خبر نگار و عکاس 54 ساله ایرانی الاصل که در مّدت بازداشت به علت خونریزی ناشی از برخورد جسم سخت با سر یا سر با برخورد سر با جسم سخت،!  در گذشت، هم چنان ادامه دارد"

 

ملاحظه می کنید افزون براین که از "قتل" هیچ خبری نیست، مغلطه ی آخوندی درعبارت " از برخورد جسم سخت با سر یا سر با برخورد سر با جسم سخت" نیز شدیدا کوشیده است که آن "مرگ" یا "قتل" را هم  به گونه ای لوث و این معنی را الغا کند که زهرا کاظمی همین جور که راه می رفته با کمال میل سرش به درب اطاق برادرسعید مرتضوی جلاد محترم مطبوعات خورده و شکستگی جمجمه اش باعث تـَرک برداشتن  درب اطاق برادر مرتضوی هم  شده لکن برادرمرتضوی بزرگواری کرده و به لحاظ رعایت برخی مصالح، از ادعای غرامت نیز چشم پوشیده است!.

حال بقول گویندگان اخبار، به ادامه ی خبر توجه فرمایید :

 

یونسی در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا گفته است: «هم اکنون چند سال است که با دولت کانادا مشکل پیدا کردیم و در مورد حادثه‌ای که درخصوص زهرا کاظمی اتفاق افتاد تمامی مدارک مبنی بر اینکه چه کسانی این کار را کرده‌اند وجود دارد؛ اگرچه خدا از جای دیگر آن‌ها را مجازات کرد و تنبیه شدند و عدالت خدا درباره بعضی از این متهمین اجرا شد اما بالاخره در آنجا یک اراده شخصی صورت گرفت که جمهوری اسلامی هنوز در حال پرداخت هزینه است / العربیه

 

باری- نظر به اینکه فدوی در پیوند با برادران، همواره کوشیده است که بقول خاج پرستان، بخشی از راه حل باشد،نه بخشی از مشکل،فلذا در جهت رفع نگرانی ایشان و نیز بمنظور رفع اختلاف بین حکومت اسلامی و کانادا،خود شخصاً و بشرح زیر وارد عمل شد :


بسمه تعالی
دولت فخیمه ی کانادا

حکومت اسلامی مستقر در ایران سابق، بدینوسیله مراتب قتل  خواهرزهرا کاظمی را مع الاسف در تهران مورد تأیید قرار می دهد؛ لکن تلویحاً به استحضار می رساند که قتل ایشان، از نوع  قتل غیرعمد بوده است زیرا مأموران محترم قتل های دولتی،  از تابعیت کانادائی متوفی اطلاع نداشته و تصوّر فرموده اند که وی فقط یک خبرنگار ایرانی بوده است و از آنجا که قتل نویسندگان و خبرنگارن ایرانی در ایران، براساس موازین ما، که به هیچ کس هم مربوط نیست، مُستـَحب است، لذا اقدام به قتل وی نموده اند و  بر این پایه دولت کریمه ی اسلامی به دلیل این که:

 

1) مقتوله، زن و فقط صاحب نیمی از حقوق شهروندی ست،
2) فقط نیمی از تابعیت وی کانادائی ست،

 

علیهذا به میزان 50 درصد ازآن دولت معظم پوزش طلبیده و بدین وسیله در معاملات و محاسبات فی مابین، یک فقره قتل غیرعمد را به حساب بستانکار آن عالی جنابان منظور می نماید.  بدیهی است که آن دولت فخیمه می تواند متقابلاً یکی از اتباع سابق ایران در کانادا، ترجیحاً یک نویسنده یا خبرنگار پناهنده را، به منظور تسویه حساب با این دولت به قتل رسانده و همانجا دفن نماید.!
حکومت اسلامی رجاء واثق دارد که با ارائه ی این راه حل منصفانه - خداپسندانه، به مناقشات فی مابین به کلـّی خاتمه داده و روابط دیپلماتیک را به وضع عادی برگردانـَد.

از طرف دولت فخیمه ی ایران سابق و ممالک محروسه
فدوی
رونوشت:
انگلستان 
Sister Elizabeth  ، - جهت استحضار

 

------------------------------------------------------

* موجوداتی که مانند حضرات ،هم در آب و هم در خشکی زندگی می کنند!

=================================================

 

دیپلماسی و فدوی

 

فدوی با آن که هیچ علاقه ای به دخالت در روابط دیپلماتیک،به ویژه درخاورمیانه ی امام و پیامبر خیز  (ص- س- ع- عج) که معمولاً به دار و ترور و کودتا و از این قبیل ختم می شود ندارد،معذالک گاه نا خواسته با برخی از اینگونه روابط،علیرغم میل باطن و بقول عوام involve  می شود.فی المثل،در حاشیه ی سفر اخیر نخست وزیر عراق به ایران سابق، مقام معظم رهبری ضاعف الله ُپرستاته به وی فرمود ایران(معظم له - م)امنیت عراق را امنیت خود می داند! برادر حیدرعبادی که بنظر می رسید قدری از نظر بیضه درمضیقه است ، یواشکی از فدوی خواست یکجوری به معظم له حالی کند که :ممنون صرف شده! و درحاشیه نیز از فدوی استدعا بلکه التماس کرد که یکجوری رأی معظم له را بزند تا امنیت از نوع ایران سابق را،که به ویروس "ایبولا" پهلو می زند !،به عراق سرایت ندهد! زیرانخست اینکه ، کشورش بقول عوام already  میزبان برادران داعش ،انارالله براهینهم است !؛ و دو دیگر اینکه، زنان عراقی مع الاسف، طعم اسید را دوست ندارند !

 

زیاده جسارت است

 

----------------------------------------------------

 

رونمائی !

    

خوانندگان محترم ضد انقلاب تاکنون می پنداشتند که فدوی،از نیروهائی که زحمت تداوم انقلاب شکوهمند را از آغاز تصرف عدوانی تاکنون، بطور ناشناس ،از جمله سربازان گمنام امام زمان(عج) ،بر دوش داشته و دارند،غافل شده  است،معاذالله!

بیت

من و انکار "کباب" *این چه حکایت باشد

غالباً  این قُدرَم عقل و کفایت باشد !

باری- گذشت زمان و مرور تطور تاریخی جامعه ی شکوهمند اسلامی  نشان داد که   حق،کم تا قسمتی با فدوی بوده است و این بزرگواران که مشتمل بر سربازان گمنام امام زمان(عج)،نیروی های خود سر و لباس شخصی و غیره بوده اند و نسب شان با 5 واسطه به آل ساندیس،رضوان الله علیهم اجمعین می رسد ،سرانجام روزی باید از محاق درآمده و رخ بنمایند که البته چنین نیزشد، ملاحظه کنید :

 

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از آغاز رسمی فعالیت "پلیس افتخاری" در ایران خبر داد/دویچه وله

 

به گزارش خبرگزاری دولتی ایرنا، مهری در حاشیه دومین گردهمایی یگان حفاظت ناجا به خبرنگاران گفت، این نیروها از افراد داوطلبی تشکیل شده که حاضرند برای برقراری نظم و امنیت و "پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی" با نیروی انتظامی همکاری کنند

 

در نقش گشت ارشاد:


سجادیان در گفت‌وگو با نشریه محلی "اتحاد جنوب" حوزه عملیات پلیس افتخاری را در دو سطح عنوان کرد و گفت: «در سطح یک به عنوان ضابط و با حکم ماموریت و تحت نظارت کارکنان [ناجا] به فعالیت مشغول می‌شوند و در سطح دو افراد در فعالیتی که مستلزم ضابطه نیست به مانند امر به معروف و نهی از منکر در دو گروه سنی زیر و بالای ۲۰ سال پس از گذراندن آموزش‌های لازم و اعطای فرم و لباس خاص به همکاری می‌پردازند

به گزارش خبرگزاری ایسنا احمدی‌مقدم همچنین گفت: «این ظرفیت‌ها از قبل وجود داشته است و ما سعی کرده‌ایم تا به این پتانسیل شکل قانونی داده شود تا ضمن حمایت از این ظرفیت، بتوانیم به نوعی جبران خدمات این افراد را بکنیم

 

 

 

---------------------------------------------------------------

 

* فدوی مثلاً تقیه کرد !

----------------------------------------------------------------------------------

 

تنوع نقشه ی مسیر

این واژه ی مرکب " نقشه ی مسیر" یا نقشه ی راه هم، در انواع جغرافی،اعم از جغرافی سیاسی- مذهبی و زیر زمینی!،نمود و نماد خودش را دارد. بدین معنی که زمانی،در طرح احمدی نژادِ آمریکا(جورج بوش- م)پیرامون تعیین تکلیف کشور فلسطین و وضعیت صلح در خاورمیانه رخ می نماید،(1)و زمانی دیگر در محاسبات ُمخبّط الاسلام والمسمین احمدی نژاد(ره) در تعیین مسیر عبور حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج)از ایران سابق،جلوه گر می شود(2)، و حالا هم چون شهر شلوغ است،فدوی نیز بنا دارد که آنرا در تبیین خبری از دولت اسلامیِ درونمرزی (جمهوری اسلامی- م)،که بنقل از البرز نیوز در پی می آید،به زیورطبع بیاراید!(3) :

 

نیروی انتظامی ایران نفت صادر می کند! / تیتر

رادیوفرانسه: سردار اسماعیل احمدی مقدم فرماندۀ نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرگزاری "فارس" وابسته به سپاه پاسداران ایران اعتراف کرده است که نیروی انتظامی طی دو نوبت در اواخر دورۀ دوم ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد نفت صادر کرده و مبالغ آن را یک بار صرف پرداخت حقوق کارکنان ناجا نموده و بار دیگر صرف فعالیت های تجاری کرده است . 

 

 

و اینهم لهجه ی آلمانی خبر:

 

ناجا نفت فروخت تا حقوق کارمندانش را بدهد! / دویچه وله- تیتر

 

و در ادامه :

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تایید کرد که این نهاد نظامی، دوبار در زمان دولت احمدی‌نژاد راسا اقدام به فروش نفت کرده است! . به گفته احمدی مقدم این کار به منظور پرداخت حقوق کارمندان ناجا صورت گرفته است

فلذا احوط آنست که به این، بجای حکومت اسلامی ،بگویند : حکومت شتر- گاو- پلنگ !،

 

بر این پایه ،می شود گفت که سبب نیامدن نفت بر سر سفره ی مردم، همانا تغییر مسیر لوله های نفتی،از جیب مردم یک لا قبا،به جیب برادران نیروی انتظامی ست،که دغدغه ای جز مبارزه ی صمیمانه با مردم ندارند..

 

حال فدوی این وسط،همینطور ارّه به ماتحت مانده است که از چه کسی باید،پوزش بخواهد ؟!

زیاده جسارت است ...

یادداشتها

------------------------------

 (1)جورج بوش رئیس جمهور آمریکا طى سخنرانى خود در 24 ژوئن 2002 براى نخستین بار دیدگاه دولت خود را در رابطه با حرکت به سوى برپایى کشور فلسطین و تثبیت صلح در خاورمیانه، مشخص نمود. نقشه راه در سپتامبر 2002 توسط گروه چهارجانبه (آمریکا، سازمان ملل، روسیه و اتحادیه اروپا) نهایى شد و مورد تأیید آنها قرار گرفت/ nedawiki.ir

(2) البته حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج)،بدلائل امنیتی تغییر مسیر داد و تمامی نقشه ها که در تیراژی وسیع و کاغذی اعلا چاپ شده بود،ماند روی دست رئیس جمهور منتخب حضرت آقا،ُمهندس الاسلام والمسمین احمدی نژاد(ره)!

(3) فدوی هم بعنوان زنگ مطلب،در این هیر و ویر، هی قافیه می سازد !

(4) آوردن پول نفت بر سر سفره ی مردم،وعده ای که احمدی نژاد را بر سر قدرت آورد / تابناک- تیتر

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

آکتور

 

این بازیگری هم ، البته در لحظات حساب شده ای از زمان و مکان!،چیز بسیار مأکولی ست که فدوی مع الاسف، بکلی فاقد آنست!  برای دستگرمی، به مستوره ی شگفت انگیز زیرکه رگه هائی از طنز،البته از نوع مکتبی اش را یدک می کشد، نگاه کنید :

 

با توجه به آمارهایی که این روزها ارائه می‌شود؛

سکان حجاب کشور را به دست الهام چرخنده بسپارید  !/ تابناک –تیتر

 

 و در ادامه ی این خبر میمنت اثر، بی آنکه به تبیین ترکیب لا یتچسبک "تاج بندگی" بپردازیم :

 این بازیگر سینما و تلویزیون گفته است: «به فاصله یک ماه و چهار روز، سه هزار و ۹۰۰ نفر به کمک من حاضر به استفاده از تاج بندگی یا چادر شدند. چقدر قضاوت آدم‌ها مهم است و بابت لایک‌ها چه چیزی را پرداخت می‌کنیم‌». ما به ازی هر روز ۱۱۴ بانوی کشورمان را با چادر همراه نموده که اگر از هر منظری به این ماجرا بنگریم، با عددی بزرگ مواجه هستیم.

از این منظر اگر همایشی با حضور ۳۹۰۰ تن از بانوانی که توسط این بازیگر به زیور چادر آراسته شده‌اند، برگزار شود، نمادی از یک حرکت فرهنگی و اثرگذار‌‌ در مدت یک ماه و چهار روز بوده‌ که می‌توان ‌توانمندی‌های فرهنگی پنهان را از طریق چنین برنامه‌هایی‌ مورد سنجش دقیق نیز قرار داد و از ظرفیت‌های موجود بهره‌برداری بهتری کرد.

تقریباً هیچ مسئولی نمی‌تواند حتی وعده چادری کردن نزدیک به چهار هزار نفر را در یک ماه بدهد، ولی الهام چرخنده بدون آنکه وعده‌ای بدهد، وارد این میدان شده و در یک ماه این جمعیت عظیم از بانوان چادری را شکل داده که طبیعتاً چنین حرکتی بدون اعتبارات فرهنگی و برنامه‌های وسیع، اتفاقی شگرف و جالب توجه است که البته این‌ موضوع توجه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس را نیز در پی داشته است.

از این منظر شاید بهتر باشد با تجمیع همه هزینه‌های کلان فرهنگی که برای گسترش حجاب در نظر گرفته شده و دامنه‌اش از همایش‌ها تا گشت ارشاد گسترده است و سپردن مجموعه این اعتبارات به چهره‌ای چون چرخنده، اجازه داد به جای روش‌های کنونی، با روشی که او در پیش گرفته به سادگی حجاب را به طریق اولی در کشورمان نهادینه کرد. آیا همه روش‌های کنونی از جمله گشت ارشاد، برچیده و سکان حجاب در کشور با کمک کمیسیون فرهنگی مجلس به الهام چرخنده سپرده خواهد شد؟ !/ تابناک

 

لکن در این راستا،و بموجب گزارش منابع خبری دارالخرافه، پنداری آش چندان شور شده که آیت الله آشپز باشی هم،صدا که چه عرض کند، فی الواقع جیغ اش در آمده و فی الواقع، بشرح زیرزنجیر پاره فرموده است،!به خبر زیر نگاه کنید تا بعرض فدوی در این راستا هم برسید :

 

در حاشیه ی ذوق زدگی بعضی ها

بازی الهام چرخنده را تمام کنید! / عصرایران تیتر

 

 و در ادامه ی خبر میمنت اثر :

 

- الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون، مدتی است که حجاب چادر را برگزیده است. این، البته اتفاقی نیست که فقط برای او افتاده باشد. بسیارند زنان و دخترانی که چادر را برای پوشش خود انتخاب می کنند ، همان طور که برعکس ماجرا نیز صادق است .بنابراین، چادری شدن یک زن، اتفاق خارق العاده ای نیست، هر چند که اگر از منظر عنصر "شهرت" به ماجرا نگاه کنیم، چادر به سر کردن یک بازیگر زن، آن هم نه در فیلم که در عرصه زندگی می تواند ارزش خبری داشته باشد . !
اما این که یک سری از نهادهای عمومی، از این اتفاق ذوق زده شوند و این ذوق زدگی شان نیز همچنان ادامه یابد، نمی تواند رویکردی خردمندانه باشد چرا که قضیه را آنقدر لوث می کند که حتی اگر هدف شان ترویج حجاب نیز باشد، نقض غرض می شود .

تقدیر از محجبه شدن یک بازیگر زن - که معلوم نیست همچنان بازیگر بماند یا خیر و البته مهم هم نیست - یک امر است که می تواند یک بار رخ بدهد و تمام شود ولی مدام روی او مانور دادن و او را بر سر گذاشتن و حلوا حلوا کردن و خبر از دادن امتیازات حمایتی به وی ، حتی در سطح مجلس شورای اسلامی، امری دیگر است که ماجرای چرخنده را از حالت طبیعی خارج  و به ضد ارزش تبدیل می کند . !

ادعاهای الهام چرخنده، از جمله این سخن عجیب و غریب که در مدت کوتاهی که چادری شده، 3900 نفر را چادری کرده است(!) یا مدام از رهبری هزینه کردن، نباید دلیلی برای تبدیل این بازیگر سابق به بتی جدید شود که نهادهای کشور ، از بسیج و مجلس گرفته تا وزارتخانه های مختلف و شهرداری، باید در خدمت او باشند .

 

 

و در پایان:

الهام چرخنده، به عنوان یک زن مسلمان، حجاب بر سر کرده و تازه، شده است یکی مانند میلیون ها زن محجبه ایرانی که به دستور دین، عمل می کنند!. این، خیلی هم خوب است و خداوند از ایشان بپذیرد، اما او را پدیده ای خاص که باید امتیازات خاص هم داشته باشد دیدن، ظلم به همه زنان مسلمانی است که در طول تاریخ، برای حفظ حجاب شان، نه تنها امتیاز نگرفته اند، که هزینه های زیادی هم داده اند . !

 

 

خواهر سیده ه ی جدیدالاسلام که سنگر کذائی را در محاصره ی برادران ناتنی خود می بیند، حجت را بر خوارج تمام کرده و شیهه کشان می گوید :

 

الهام چرخنده: من چاپلوس و ریاکار هستم ! / آخرین نیوز- تیتر

الهام چرخنده گفت: اگر قرار است کسی که در زمینه دین اسلام، تبیین اسلام، احترام به ائمه اطهار و زندگی اسلامی حرف می‌زند و تبلیغ می‌کند به‌عنوان یک چاپلوس، ریاکار و یا نان به نرخ روز خور مطرح شود، اعلام می‌کنم الهام چرخنده چاپلوس‌ترین و ریاکارترین است و ان‌شاءالله که شهادت در این راه نصیبش شود .

 

بهر حال، فدوی که می دانست،چرا زحمت کشیدید،خواهر چرخ دنده!

 

https://www.youtube.com/watch?v=D4g4q12uE-U    

 

 

=======================================

 

خارج از نوبت

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شودکه برحسب موضوع،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

* حیدری آبادان : از وزیر محترم بهداشت درخواست می‌شود به وضعیت خدمات بهداشتی شهر مقاوم ولی مظلوم آبادان رسیدگی نمایند. تنها درمانگاه بیمه تامین اجتماعی در خیابان 17 شهریور آبادان روزی بیشتر از 10 دندان نمی‌کشد که آن هم باید 4 صبح رفت و نوبت گرفت و الا باید در روز به درمانگاه امام رضا(ع) رفت و 40 هزار تومان برای کشیدن دندان پرداخت کرد چرا که آن درمانگاه تحت پوشش بیمه‌های تامین اجتماعی نیست .

فدوی : بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود!،واقعیت اینست که فدوی ،بویژه بلحاظ ارادتی که به مرحوم ابوی(ره)داشت، از بجریان انداختن عریضه ی شما،از بیم اینکه نکند یکوقت معاذالله مخالفت با افزایش ویزیت دندان کشی حضرت ثامن الائمه(ع) به 40 هزار تومان تلقی شود،صرف نظر می کند برادر حیدری، و برای ایزگم کردن و در واقع بمنظور بیمه کردن شما درمقابل یورش جنودِ ظفر ورود، از قول امیر خسرو دهلوی،خطاب به آن امام همام(ع) عرض می کند که :

جان ز تن بردی و در جانی هنوز!

دردها دادی و درمانی هنوز !

هر دو عالم قیمت خود گفته ای

نرخ بالا کن که ارزانی هنوز !..

زیاده جسارت است

=========================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد!

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

داعش سر قاضی‌القضات دادگاه شرع خود را برید/ دویچه وله- تیتر

ابو جعفر حطاب قاضی القضات گروه "دولت اسلامی" محکوم و سر بریده شد. بنا به گزارش‌های رسیده صدور احکام سخت‌گیرانه و افراطی علیه مخالفان و اسرای جنگی دلیل این اقدام بوده است . !

تحشیه ی فدوی:بر این اساس، اگرکمی زودتر رسیده بودند،سرِ مال ما را هم که برادرحجت الاسلام خلخالی باشد،بیگمان می بریدند !

----------------------------

 

حجت‏الاسلام والمسلمین قرائتی مبلغان را بهترین بندگان خداوند خواند ! و ابراز داشت: به اذعان قرآن بهترین انسان‏ها کسانی هستند که مردم را به خداوند دعوت می‏کنند و پیام خدا را در همه اعصار و اجتماعات برای دیگران بیان می‏کنند . / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: راستی یک پرسش، !مگر خداوند نستجیربالله  زبان ندارد که متوسل به برادران می شود؟!

-------------------------------------------

 

وزیر خارجه‌ی آمریکا همچنین گفت که توافق بستگی به ایران و میزان آمادگی‌اش برای همکاری بیشتر دارد. او اضافه کرد: «ایران باید بتواند تضمین دهد که برنامه‌ی اتمی‌اش صلح‌آمیز است و باید بتواند صلح‌آمیزبودن برنامه‌ی اتمی خود را اثبات کند.»/ همانجا

 

تحشیه ی فدوی:چیزی که برادر"جان کری "نمی داند ولی فدوی می داند اینست که برادران از واژگان معمول، خلاف معنای آنرا اراده می فرمایند؛ فی المثل وقتی می گویند «تکریم زنان»،مرادشان توهین به زنان است.و منظورشان ازصلح آمیز نیزروانه کردن کفار به بهشت است!

 

----------------------------------

نیروهای مسلح "دولت اسلامی" با پرتاب بمب و مواد منفجره بقایای شهر باستانی حضر (هترا) را نابود کردند. آنها پیش از این چند میدان باستانی را در موصل و نمرود تخریب کرده بودند.

تحشیه ی فدوی: شما دیگر لازم نیست که سرود یاد مستان بدهید، برادر بی بی سی!، ما خودمان  بسیار پیش از تشریف فرمائی برادر داعش،ویرانی آثار باستانی متعلق به میراث بشری را در ایران سابق،توسط برادران خودمان را، که پاکنویس برادران داعش هستند، همه جوره شاهد بوده ایم، حال اگر جهان به آل زایمر مبتلا شده است، تقصیر فدوی نیست که!....

-----------------------

 

گروه بوکوحرام در نیجریه اعلام کرد 'به داعش می‌پیوندد'/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی گل بود و به سبزه نیز آراسته شد !

----------

 

مطهری: اگر تصمیم نظام اشتباه بود باید سکوت کرد؟ / دویچه وله

 تحشیه ی فدوی: بقول عوام  of course!   ظاهراً شما حضور واژه ی "مطلقه"  را که بمعنی مستبده  است،در عبارت "ولایت فقیه"

فراموش کرده اید، برادر علی(ع)مطهری!

-------------------------

 

خودداری مجلس از معرفی 170 نماینده دریافت کننده ی پول از محمد(ص)رضا(ع) رحیمی /دویچه وله- تیتر

تحشیه ی فدوی : برای اینکه تعداد به حد نصاب نرسیده بوده است،برادر دویچه

--------------------

 

دادستانی امارات متحده عربی، خواستار اشد مجازات برای یک نظافتچی «آسیایی» شده است که اقدام به آزار و اذیت جنسی یک دختر کم سن و سال در دستشویی یک مسجد در ابوظبی شده است . قربانی در جلسات تحقیق و همچنین دادگاه گفت که متهم در دستشویی زنان بود و از فرصت تنها بودن با او استفاده کرده، دو بار به زور او را بوسیده و مناطق حساسی از بدنش را لمس کرده است . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، تا آنجا که فدوی می داند،برادران قرار بود که فقط به بلندهای جولان حمله کنند!

----------------------

 در پی اعلام محکومیت محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهور در دوره محمود احمدی‌نژاد، دفتر آقای احمدی‌نژاد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: "اصولا این موضوع هیچ ارتباطی با دولت و حتی دوره خدمت ایشان در دولت‌های نهم و دهم ندارد و دلیل اصرار بر ارتباط دادن آن به دولت قبل بر همگان آشکار است ." / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : راست می گوید بنده ی ُمخبّط خدا،این موضوع،به "جوبایدن" معاون رئیس جمهور آمریکا مربوط می شود!

===========================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

۰۹۱۳---۱۴۴۲: اگر چنانچه مقامات بالای دولت توانایی جلوگیری از اعزام ۱۸۰ نفر همراه معاون ریاست‌جمهوری در امور بانوان به نیویورک را ندارند، این کار را به خود مردم واگذار نمایند .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند مردم که تعداشان خیلی بیشتر از 180 نفر است،برادر۰۹۱۳---۱۴۴۲!

----------------------------------------- 

 

1639---0915 : چه خوب است مردم باهوش کشورمان در یک اقدام خودجوش و ارزشی برای مقابله با کاهش سیاسی قیمت نفت، امسال عید نوروز هیچ‌گونه اجناس خارجی نخرند بیشترین صرفه‌جویی را در خرید خوراکی به عمل آورند. البته تحقق این کار نیاز به کار رسانه‌ای و صدا و سیما دارد .

 

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، بشرف عرض مبارک رسید .از اینکه "باهوش" و "خود جوش" را قافیه کرده بودید،خیلی خوش شان آمد ودر شأن نزول"خود جوش"  افزودند که نیروهای خودجوش، از سادات بیت بوده و نسَب شان با 5 پُشت ،به آلِ ساندیس ،صلوات الله علیهم اجمعین می رسد!

 

--------------------------------------------

بابک‌نیا و طاهری: بعد از فوت بسیاری از افراد به ویژه کسانی که در جوانی از دنیا می‌روند حجله‌هایی برای آنها درمحل با 40-50 لامپ به تعداد 7-8 جمعه درمعابر نصب می‌گردد که هیچ خاصیتی برای اموات جز ضرر به بیت‌المال واستفاده ازتیربرق‌های دولتی ندارد. شایسته است ائمه‌جمعه و جماعات و متدینین، مردم را نسبت به این اعمال بی‌ارزش و ضرر به بیت‌المال، آگاه نمایند .

 

فدوی: مراتب در شب جمعه،به آگاهی اموات گرامی رسید.بعضاً متغیر شده و گفتند که جزو شهدا هستند و باید تا انقلاب مهدی(عج) نور به قبرشان ببارد، شما این وسط چه کاره اید؟! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر بابک‌نیا و طاهری!

--------------------------------- 

 

6775---0912 : اگر به قول آقای رئیس‌جمهور کمر تحریم‌ها شکسته شده و تورم پایین آمده پس چرا پول آب، برق و... را به چند برابر گذشته باید بپردازیم؟

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادرحسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند :

بیت

تو فعلاً ماحصل ،در کاسه انداز

که آقا در بهشت ات میدهد باز!

 

--------------------------------------------- 

 

8257---0915 : خوش به حال شهدا که با افتخار رفتند و امروز مثل ما شاهد توهین و جسارت‌های کشورهای استکباری به ساحت پیامبر اکرم(ص) از یک طرف و واکنش‌های ضعیف دولتمردان کشورمان از سوی دیگر نیستند. واقعاً جای شرمساری دارد .

 

فدوی:مراتب درشرایطی که شدیداً مشغول نرمش قهرمانه ی صبحگاهی بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام  قدری متغیر شده گفتند بعون الله چند جبهه ی جنگ در عراق و سوریه و یمن به حساب ملت برپا کرده اند،دیگر چه می خواهید ؟،خب شما هم خبر مرگتان یکی از این حبهه ها را انتخاب  کرده  و به آنجا برویدبلکه بعون الله به آرزوی خود که همانا شهادت است رسیده اینهمه غصه نخورید،برادر 8257---0915    و من الله التوفیق !

---------------------------------------

4734---0912 : چامسکی اندیشمند مشهور آمریکایی گفته هر کشوری که از آمریکا فاصله گرفته ترقی کرده است. این سخنان وی را چگونه می شود توی مغز برخی از یاران آن آقای شیر خر خورده فراری فرو کرد؟

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر برادر چامسکی دامت برکاته رسید؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند آن " آقای شیرخرخورده فراری" دیگرکرّه خرنیست و بزرگ شده و خودش باید تصمیم بگیرد،برادر 4734---0912 !

------------------

2106---0916 : سفارت خبیث فرانسه مسافر پاریس را مجبور به ارائه عکس بی‌حجاب برای خانم‌ها می‌کند. چرا مسئولان امر در برابر این نحو صدور ویزا و اهانت به فرائض و مقدسات مسلمانان اقدامی نمی‌کنند؟

فدوی: مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان، به اگاهی آن سفارت نابکار رسید. بعدالتحیه و السلام و بی تعارف گفتند چیزی که عوض دارد گله ندارد؛ یعنی وقتی که ما با چماق هم که شده،لچک بر سر زنان خاج پرست می گذاریم، آنها هم عکس بی حجاب می خواهند، خب این به آن،در!؛ خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر 2106---0916 ! لکن بقول عوام you know what?   فدوی اگر جای شما باشد،بعنوان دهن کجی هم که شده ،بجای پاریس،به عتبات عالیات(ع- س- ص- عج...) می رود که کلی هم بقول عوام benefit  دارد از جمله شهادت.!..- باری بقول ان شاعر ضدانقلاب:

بیت

مؤمن نرو فرانسه !

پاریس خودش می آیه!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

14مارچ المفرّح سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

March 11th, 2015

 

 

با گرامیداشت روز جهانی زن

 

 

کس نخارد پشت" زن"..

 

جز ناخن انگشت "زن"!

 

بنظر می آید که زن ،"..که جهان خرّم از اوست"(1) دیگر حوصله اش از جهان مرد و مرگ سالار شدیداً سررفته و خود شخصاً زمام امور خویش را بدست گرفته است ،و چه خوب!.این روند براحتی  ، از "ملاله یوسف زای" (2) تا "تسلیمه نسرین" (3) ، قابل ملاحظه و مشاهده است. در ایران سابق نیز که دیگر قضیه اظهرمن الشمس است؛از حجاب اجباری- تفکیک جنسیتی - و محرومیت از بدیهیاتی چون تماشای مسابقات ورزشی تا حسن ختام عملیات ایذائی برادران ،که اسید پاشی به صورت زنان و دختران جوان باشد..از آنجا که حکومت ،نه تنها مانع،بلکه عامل و آمر این بربریت هاست،او نیز با این هیئت در خیابان ظاهرمی شود، تا ضعف عظیم نظام مقتدرِملک پاسبانِ سپهر اقتدار را،در صیانت از نیمی از شهروندانش به نمایش بگذارد:

 

 

 

صدای مخملی زن،نه تنها اجازه ی اجرا و پخش در جامعه ی شکوهمند اسلامی را ندارد،بلکه مردهم اگر از صدای نازکی برخوردار باشد ،حتا اگر نابغه هم باشد،به درد سر می افتد!. فدوی قاصم الجبارين را گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پُرستات مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب، ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود ِجنس است؛اصلاً اینهم سند منگوله دارش :

 

استاد نخبه فیزیک، در گفت‌وگو با «شرق» خبر داد :

 

صدای زنانه عامل قرارداد نبستن استاد دانشگاه !/ تیت

ر

 

بقیه را از زبان شاکی که آقای اکسیری فرد نام دارد و بموجب همان منبع،فیزیکدان نخبه ای نیز هست،بخوانید :

 

...ماه‌ها رفت‌و‌آمد کردم و به‌هیچ‌وجه علت را به من نگفتند و تا ماه‌ها طفره می‌رفتند. تا روزی که در نمازخانه دانشگاه بلند‌گو را از امام‌جماعت مسجد گرفتم و اوضاع را برای دانشجویان مطرح کردم، پس از آن امام‌جماعت و نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه‌ها پیگیر کار من شدند و از جانب امام‌جماعت دانشگاه شنیدم، کمیته صلاحیت عمومی دانشگاه خواجه‌نصیر صلاحیت فردی من را رد کرده‌اند، چرا؟ چون من صدایم نازک است و به‌اصطلاح آنان صدای زنانه‌ای دارم....

 

تو خود حدیث مفصل بخوان از این "مهمل"!

 

باری- در افغانستان نیز :

 

کبری خادمی هنرمند جوان افغان پنج‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ (۲۶ فوریه ۲۰۱۵) در حالی که پوششی آهنین برجستگی‌های اندام او را پوشانده بود در خیابان‌های کابل قدم زد. او دست‌درازی مردان به اندام خود را در خیابان‌های ایران، پاکستان و افغانستان تجربه کرده است . /دویچه وله .

 

 

 

 

 

باز خدا ابوی برخی مردان اهل ترکیه را ،با شهدای صدر اسلام عزیز محشور کند که :

 

صدها نفر از مردان ترک در اعتراض به خشونت علیه زنان و شمار فزاینده قتل‌‌های وحشیانه زنان به دست مردان در ترکیه با پوشیدن دامن کوتاه دست به تظاهرات زدند . / همان منبع

 

 

 

 

به پایان آمد این "جوهر،خشونت "همچنان باقی !

به امید روز نزدیکی که جهان،دشواریهای طاقت فرسای زنان بویژه در جوامع مذهب زده و متعصّب را،بهر زحمتی که شده،درک کند!..

 

آمین یا رب العالمین

 

3 مارچ 015

 

یادداشتها

 

(1) به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست – سعدی

 

(2) دختر نو جوان پاکستانی  که عجالتاً از تیر غیب طالبان ،جان سالم بدر برده است

 

(3) پزشک و نویسنده ی بنگلادشی که بر بنیانهای زن ستیزانه ی مذهبی شورید و ناگزیر به ترک وطن شد

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

کانفورمیست

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=3bPpytAHrok

 

 

 =============================================================

 

 

گزارش

 

فدوی در مرور خبرهای امروز،به خبر نگران کننده ای برخورد که صلاح دید که مقام معظم رهبری خلدالله ملکه و سلطنة ،را بدون وقت قبلی و بقول عوام as soon as possible در جریان بگذارد :

 

معلمان در چندین شهر ایران "تجمع سکوت" برگزار کردند . / دویچه وله – تیتر

 

باری- فدوی مراتب به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهراقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: نگران نباشید زیرا در فرهنگ ما،سکوت علامت رضاست، برادر فدوی!

حالگیری از این بیشتر نمی شود !

زیاده نگرانیی نیست..

-------------------

فراخوان فدوی

شهر شدیداً شلوغ است و فدوی یک لا قبا در این فکر است که در ازدحام بیانیه ها و اعلامیه ها، چرا او برای جوری ِ جنس هم که شده،دستکم یک فراخوان ندهد؟،خدا را چه دیدی،یکوقت دیدی گرفت و او هم به نوائی رسید!؟ در توضیح بیشتر عرض می کند که فدوی،پس از گذشت سی و چند سال از درگذشت انقلاب شکوهمند،هنوز هم شیفته ی این فرمایش حضرت امام(ل) است،(1)آنگاه  که حیات ،در قید او بود!(2)،یعنی آنجا که در تقابل با ُامّت رفاه طلب ،اما به خاک و خون خفته فرمود: هی نگوئید که اسلام برای شما چکار کرد،بگوئید شما برای اسلام چکار کردید؟!.. بزرگوار در آن سن و سال،واقعا ً راست فرمود!(3). باری-فدوی بنا دارد که ضمن استغفار و درامتثال اوامر امام راحل(ل) و نیز امام حاضر حفظ الله،غفلت سی و چند ساله ی خود را در تأسی از فرمایش مذکورشدیداً جبران کرده و بر پایه ی خبری که بنقل از ایران پرس در پی می آید،فراخوان مبسوطی صادر و از کافهّ ی مردم با هرباور و بینش ،اعم از روشنفکر و تاریک اندیش، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم دعوت می کند تا در تاریخ و محلی که متعاقباً اعلام خواهد شد،حضور بهمرسانده و برای اجابت دعای مقام معظم رهبری ضاعف الله َپرستاته و برادر سعید حدادیان بدرگاه احدیت عز اسمه،شدیداً استغاثه کنند :

 

خامنه ای: دعا کنید هرچه زوددتر شهید بشوم

ایسنا: سعید حدادیان - مداح اهل بیت (ع) - در جلسه هفتگی هیات رزمندگان غرب تهران، درباره مرتضی پاشایی و التماس دعا از رهبر انقلاب و پاسخ ایشان مطالبی را بیان کرد .

 

سایت «فرهنگ‌نیوز» مشروح اظهارات حدادیان را منتشر کرده که گزیده آن در پی می‌آید :

 

* این بنده خدا (پاشایی)، پسر بدی نبود. همین جلسه ما هم می‌آمد. اهل روضه بود، اهل مذهب بود. اتفاقا چیزی هم که برای برنامه ماه عسل خوانده است یک چیز مذهبی خوانده که مردم آمدند. حالا یک عده هم دنبال این بودند که یک شلوغی‌هایی بکنند. آنها هم آمدند باخت خودشان را نشان دادند و الا عمده جمعیت، جمعیتی بود که به هوای آن برنامه‌های ماه رمضان آمدند و بعد هم مردم ما مردم بامحبتی هستند، بالاخره این آدم یک مریضی سختی کشیده، تصاویر بیمارستان ایشان را که نباید پخش می‌شد، پخش کردند، روحیه مردم تحت تاثیر قرار گرفت و آمدند تشییع جنازه .

 

* از سال 70 تا حالا که به خاطر برنامه روضه ما خدمت ایشان (مقام معظم رهبری) می‌رسیم، چهار پنج بار من از ایشان خواستم که برای شهید شدن من دعا کنند ! ولی هر بار به طریقی ... مثلا گفتند ان‌شاء‌الله زنده باشید. امسال، بعد از برنامه من ایشان را قسم دادم که دعا کنید من شهید بشوم. حالا بلندای جواب ایشان را ببینید که من دیگر واقعا لال شدم. ایشان فرمودند باشد، به شرطی که شما هم همین دعا را برای من بکنید . !

------------------------------------------------------------

(1) لطفا ً دندان ( اگر هنوز دارید!)، روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته و فحش ندهید! زیرا افزون بر آن که قاصم الجبارین را خوش نمی آید، ممکن است یکوقت عمامه مان نیز شدیداً  تو ی هم   برود خواهر- برادر ضد انقلاب!

(2) مغلوبِ "در قید حیات" !

(3)احوط آنست که بجای دشنام دادن به فدوی،به ایهام مستتر در عبارت توجه کنید ،خواهر- برادر ضد انقلاب!

--------------------------------------------------------------

 

الاهم و فی الاهم

 

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب،برای دستگرمی نخست به تیتر خبری که در پی می آید نگاه کنند:

 

زن تروریستی که حزب‌الله شکارش کرد!   / تیتر

 

ادامه ی خبر را هم ملاحظه کنید،خالی از خطر نیست !:

 

به گزارش آخرین نیوز، اطلاعیه ای در منطقۀ الضاحیه پخش شد که مردم را درباره عملیات انتحاری احتمالی آگاه می ساخت. در این اطلاعیه آمده است: زنی به نام "خدیجه عبدالکریم حمیّد"، به خود کمربند انفجاری بسته است و با سر کردن چادر، قصد دارد خود را در میان عزاداران حسینی جا بزند .

 

حزب الله، به همراه ارتش لبنان، تدابیر امنیتی شدیدی بر روی دروازه های ضاحیه اتخاذ کرد و پلیس و نیروهای امنیت داخلی لبنان نیز دست به کار شدند و هشدارهای لازم را به همه مراکز امنیتی و پلیس لبنان اعلام کردند . !

 

بر اساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای حزب الله، موفق شدند خدیجه را دستگیر کنند .

 والله برادر حزب الله بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ... فدوی البته اهل سوءاستفاده ی بهینه نیست،لکن اگر فدوی هم بود همین کار را می کرد،البته بخاطر خودش، نه بخاطر مؤمنین!...

 

 

 

---------------------------------- -------------------------------------------

 

عورت

فدوی نمی داند که چه کند که عورت اش،مانند کتاب،جلو هر کس و ناکس،بویژه خاج پرستان،لعنة الله علیهم اجمعین،که تازه ختنه هم نشده اند،باز نباشد؟!گفتن ندارد که برادرفدوی،شدیداً غیرتی ست و به این سادگی ها،  زیر بار خیلی بی ناموسی هائی از این قبیل که در پی می آید؛عمرا ً نمی رود:

قدردانی آیت الله سیستانی از داور با غیرت کره ای!/ مسیرآنلاین- تیتر

و در ادامه ی خبر:
دفتر آیت‌الله العظمی سیستانی با برگزاری مراسمی در تهران از داور کره‌ای مسابقه کبدی ایران و هند که از حجاب ورزشکار ایرانی حمایت کرد، قدردانی خواهد کرد .

پس از دعوت این داور کره ای به ایران، نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در مراسم مذکور هدایایی ــ از جمله یک تخته فرش نفیس ایرانی ــ به وی اهداء و از احترامی که او به ارزشهای اسلامی گذاشت تجلیل خواهد نمود .

شایان ذکر است در بازی کبدی بانوان بازی‌های آسیایی اینچئون بین تیم‌های ملی ایران و هند، هنگامی که بازیکنان هندی به سمت یکی از بازیکن تیم ایران یورش برده بودند، اقدام به کشیدن او می‌کنند که این کار باعث افتادن مقنعه وی از سرش می‌شود. در این لحظه، داور کره‌ای این بازی در حرکتی ستوده، کت خود را از تن در آورد و روی سر بازیکن ایرانی انداخت تا حجاب او از بین نرفته باشد .!

تحت تأثیر این حرکت داور، بازیکنان هندی هم در همان لحظات اوج حساسیت بازی به بانوی کبدی باز ایران کمک کردند تا با سرکردن مقنعه خود سریع‌تر به بازی باز گردد .

 

گفتن ندارد که :

بیت

ایمان و امان بسرعت برق

میرفت که "داوران" رسیدند!

باری- فدوی نمی داند که اگر آیت الله سیستانی مقیم عراقِ عرب نبود،تکلیف عورت فدوی در عراقِ عجم ، که همینطور زیر دست و پا افتاده بود،چه می شد.؟

 

 

-----------------------------------

 

داشتیم تمام شد !

 

فدوی در مرور خبرهای امروز،به پاراگرافی برخورد که نخست پنداشت برگردان فرمایشات  برادر"ابوبکر البغدادی" خلیفه ی مسلمین جهان است،لکن قدری که باریکتر شد دریافت که به خطا رفته و آن فرمایشات گهربار،متعلق به ولی امر مسلمین جهان خودمان، "علی(ع) الخامنه ای"مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته است که خون جلوی چشمان مبارکشان را شدیداً و بشرح زیرگرفته است؛ باری- فدوی بخیل نیست و می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب نیز ،لذتش را ببرند :

 

هیئت‌ها نمی‌توانند سکولار باشند؛ هیئتِ امام حسینِ سکولار ما نداریم! هرکس علاقه‌‌مند به امام حسین است، یعنی علاقه‌‌مند به اسلام سیاسی است، اسلام مجاهد است، اسلام مقاتله است، اسلام خون دادن است، اسلام جان دادن است! ....../ دویچه وله

 

به صلاح فدوی ست که تا برق معظم له وی را نگرفته،این صحنه ی هراس انگیز را،ترک کند !...

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

فدوی و امور اداری

فدوی به شهادت برادران کثرالله امثالهم والبته خوانندگان محترم ضد انقلاب،لعنةالله علیهم اجمعین،هرگز اهل سوءاستفاده ی بهینه،از موقعیت ممتاز خود در بیت که چه عرض کند،حتا در مصراع هم نبوده و نیست(1) فلذا نامه هائی که بقول عوام به Office او می رسد،بی هیچ واهمه ای از تفریحات سالم برادران که همانا  اعدام باشد، به عنوان مستوره،به مبادی ذیربط، زیر نویس می کند،ملاحظه کنید :

 

قسط چهارم دارایی‌های بلوکه شده ایران سررسید شد / تیتر


ایسنا : امروز همزمان با ۱۰ اکتبر (۱۸ مهرماه)، زمان آزاد سازی ۴۰۰ میلیون دلار دیگر از منابع ۲٫۸ میلیارد دلاری است که در مرحله دوم توافقات هسته ای قرار بر آزاد سازی آن و واریز به حساب بانک مرکزی ایران شد . طبق توافق انجام شده، زمانبندی آزادسازی این ۲٫۸ میلیارد دلار به این ترتیب است که قسط اول به مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار در روز دهم مرداد ۱۳۹۳ (اول اوت۲۰۱۴)، قسط دوم ۵۰۰ میلیون دلار در روز سوم شهریور ۱۳۹۳ (۲۵ اوت ۲۰۱۴ ) ، قسط سوم ۴۰۰ میلیون دلار در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۴)، قسط چهارم ۵۰۰ میلیون دلار در روز ۱۸ مهر ۱۳۹۳ (۱۰ اکتبر ۲۰۱۴)، قسط پنجم ۵۰۰ میلیون دلار در روز ۱۲ آبان ۱۳۹۳ (۳ نوامبر ۲۰۱۴) و قسط ششم ۴۰۰ میلیون دلار در روز دوم آذر ۱۳۹۳ (۲۳ نوامبر ۲۰۱۴) آزاد می‌شود /  البرز نیوز

 

فدوی بر پایه ی آنچه که گفته آمد،این نامه را بشرحی که در پی می اید زیرنویس، و شدیداً به جریان انداخته است :

 

رونوشت :

 

1- برادر سید حسن(ع) نصرالله و سایر ماجراجویان محترم خاور میانه و توابع،جهت اطلاع و اقدام لازم

 

بعدالتحریر

 

منظور فدوی آنست " که فی التأخیر آفات"!

2- ملت یک لا قبا،بمنظور تهیه ی سماق مرغوب  بقول عوام asap !

---------------------------------------------------------

 

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

 

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

ایران کشور امام زمان(عج) بوده و بار ظهور بر دوش جامعه ایران است !، دنیا با ایران آماده می شود؛ مردم باید بدانند که اگر نیاز است باید از نان شب خود بزنیم و رزمندگان سوریه، عراق، لبنان و یمن را حمایت کنیم.دشمن در حیرت است که با وجود وضع تحریم های سنگین ایران چگونه چنین رزمایش هایی را برگزار می کند . / خرداد نیوز- حجت الاسلام مهدی(عج) طائب رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار  

------------------------------------------------------

 

آمریکا از لحاظ علمی در شرایطی نیست که ما را تهدید کند ! اما در کلام این را اعلام می‌کند ».

سردار فدوی / العربیه

---------------------------------

 

علم‌الهدی، امام جمعه مشهد کنسرت‌ موسیقی را مطرب‌بازی خواند. او معتقد است تمام مشهد حرم امام رضا است و نباید در این شهر کنسرت برگزار شود. / دویجه وله

--------------------------------------------------------

 

تا برافراشتن پرچم اسلام بر فراز کاخ سفید ساکت نخواهیم نشست !/ العربیه علی شیرازی نماینده ولی‌ فقیه در نیروی «قدس» سپاه پاسداران

---------------------------------------

 

بشارت می دهم که روز مرگ شیطان نزدیک است! / دولت بهار   - احمدی نژاد در سفر اخیر ترکیه

--------------------------------

 

یوسوف طباطبایی نژاد امام جمعه و نماینده آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در اصفهان، خواستار آن شد که دانشگاه‌ها سه روز زنانه و سه روز مردانه شود ./ العربیه

----------------------

 

برگزیدگان انتخابات خبرگان باید مطیع رهبر باشند/ بی بی سی- محمد(ص)علی (ع)موحدی‌کرمانی

-----------------------------------------

 

محمد(ص)علی(ع) موحدی‌کرمانی٬ امام جمعه موقت تهران گفته اعضای مجلس خبرگان رهبری نمی‌توانند «هیچ غلطی» در مقابل علی خامنه‌ای بکنند . / دیگربان

-----------------------------

اختیارات رئیس جمهور مرهون اهتمام رهبری در هنگامی که رئیس جمهور بودند است !/ انتخاب- سید محمد(ص) خاتمی

---------------------------------------

 

به غیر از آیت‌الله خامنه‌ای چه کسی را دارید که به عهده بگیرد و مثل ایشان سابقه انقلابی، اجتهاد و آشنایی با همه شرایط کشور و جهان داشته باشند، به خصوص نیروهای مسلح را خوب بشناسند . / رفسنجانی- برترینها

-----------------------------------

 

نقدی: ما باید غرب را تحریم کنیم! / روز آنلاین محمد(ص) رضا(ع)

--------------------------------

 

عبدالله حاج صادقی، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ایران، روز دوشنبه ۹ فوریه در مراسم سالگرد انقلاب ایران گفت که ولایت فقیه همان ولایت خداست و همین موضوع باعث دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی  شده است . / العربیه

-------------------

 

داعش گروگانگیر سیدنی را ستود: کشته شدن گروگان ها «برکت» بود / افکار نیوز

---------------------------------

نماینده ایران در مسابقات دختر شایسته جهان اسلام: به پوست و دماغ امتیاز نمی دهند/ ایران وایر

-------------------------------------

 

مصطفی پورمحمد(ص)ی٬ وزیر دادگستری گفته پس از استقرار جمهوری اسلامی بسیاری از فشار‌های غیرقابل قبول بر مردم برداشته شده و «آزادی بیان» در این نظام نمود عینی دارد . /دیگربان

------------------------------------------

 

نصرالله پژمان‌فر٬ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس :

 

دیدارهای خارجی باید در مساجد صورت بگیرد ! /دیگربان

--------------------------------

 

محمد (ص)محمد(ص)ی گلپایگانی٬ رئیس دفتر علی خامنه‌ای گفته برای مردم ایران باید «تبیین» شود که هدف نظام اسلامی به بهشت رساندن آنها است و این نظام توان اداره جهان را هم دارد . !

----------------------------------------

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: امکانات نظامی کشور بسیار مهم تر از معیشیت مردم است !/ ایسکانیوز

-----------------

Saudi Historian Says U.S. Women Drive Because They Don't Care If They're Raped !


http://www.huffingtonpost.com/2015/02/09/saudi-women-drivers_n_6649896.html

 

========================================

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

جنتی: فقیهی که موسیقی را نمی‌شناسد نمی‌تواند در این باره نظر دهد / العربیه

 

تحشیه ی فدوی :  والله برادر برادرجنتی!بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..

بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، موسیقی تنها چیزی نیست که آن بزرگواران نمی‌شناسد،برادرعلی(ع)جنتی!

--------------------------------

براساس اخبار گروههای حقوق بشری دور جدیدی از بازداشت فعالان مدنی و دانشجویی در ماههای اخیر در ایران آغاز شده است

 

تحشیه ی فدوی :  هیچوقت  تمام نشده بود که دوباره آغازشود،برادر بی بی سی!

-----------------------------

 

ابراهیم نکو نماینده عضو کمیسین اقتصادی مجلس شورای اسلامی ایران می‌گوید که اداره کشور با نفت ۵۰ دلاری، ممکن نیست .

 

تحشیه ی فدوی:این چه فرمایشی ست؛بقول برادران مملکت، مملکت امام زمان(عج) است و با نفت 5 دلاری هم اداره می شود،برادر نماینده!

 

-----------------------------------------

 

مصباح یزدی: ایران اسلامی یکی از ربا خوار ترین کشورهای دنیا است/ بویر نیوز

 

 تحشیه ی فدوی :  این تنها فرمایش درستی ست که آن بزرگوار،در تمام عمر بیحاصل اش صادر فرموده است!

 

---------------------------

 

حمید رسایی نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی ایران، خواستار اعدام مهدی هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام این کشور شد. العربیه بنقل از البرز نیوز

 

تحشیه ی فدوی:  برایرعایت جوری جنس  در اعدامها،بد نیست اتفاقاً !

----------------------------------------------

 

معاون وزیر امورخارجه :سرمایه ایرانیان خارج از کشور حدود یکهزار میلیارد دلار است/ایرنا

تحشیه ی فدوی :انتشار این خبر را به حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج) و نایب بر حق و ُپرستات مقدس اش تبریک و تسلیت "ارز" کرده و اقرار و اعتراف می کند که فدوی تاکنون می پنداشت که بد شانسی برادران منحصراً در حدود فرار مغزها بوده است که مؤمنین  آنرا البته ،با افزایش تولید ساندویچ مغز ،جبران فرموده اند،برادر ایرنا!

 

-----------------------------------------------------

 

گمرک ایران گزارش داده که در پنج ماه اول سال تا پایان مرداد، ۴۳ هزار و ۹۸۶ دستگاه خودرو خارجی وارد ایران شده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل حدود دو و نیم برابر شده است.

 

تحشیه ی فدوی :در حاشیه، تبریکات فدوی را هم بپذیرید !

--------------

 

مذاکره‌کننده اتمی ایران: اختلافات با ۵+۱ جدی است !/ سایت رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی :شوخی نفرمایید،برادر مذاکره کننده!

--------------------------------------------------------------

 

فرمانده ی کل سپاه: مأموریت نیروی قدس توسعه ی انقلاب اسلامی در جهان است/کیهان دارالخرافه

 

 

تحشیه ی فدوی :دیر رسیدید برادر سپاه،برادران بلافصل شما داعش،زود تر رسیدند؛شرمنده !

-------------------------------------------------------------------------

احمدی مقدم: امسال 380 مورد اسیدپاشی داشتیم !/ العربیه

تحشیه ی فدوی :همانطور که ملاحظه می شود، برادران فقط به انرژی هسته ای علاقه ندارند، به اسید هم چندان بی علاقه نیستند !

---------------------------------

 

بنا بر گزارش و رتبه‌بندی دانشگاه "ییل" آمریکا که از معتبرترین دانشگاه‌ها در حوزه محیط زیست است، کشور ایران از نظر جلوگیری از تخریب محیط زیست و حفاظت از آن در میان 132 کشور رتبه 114 را دارد . /اعتدال

 

تحشیه ی فدوی :خدا قوت !،برادران پیش از اینهم در این رشته،صاحب کمربند مشکی بودند!

--------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

پرویز مؤمنی : با توجه به آنکه چندین هزار خانواده در تهران مستاجرند چرا باید حاکمان معلوم‌الحال انگلستان همچنان باغ قلهک را با صدها هزار متر زمین در بهترین نقطه تهران در تملک غاصبانه خود داشته باشند. عدالت اسلامی حکم می‌کند این مسئله به نفع ملت ایران خصوصا محرومان جامعه حل و فصل گردد.

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت به آگاهی Sister Elisabeth   رسید؛ بعدالتحیه والسلام و در حالی که دچار لرزش قهرمانانه شده بودند گفتند که ایشان حرفی ندارند،و با قدری لهجه گفتند لکن «کجا کفاف دهد این باده ها به مستی ما» ؟ منظورشان این بود که آخر آن مختصر،بکجای برادران می رسد، برادرمٌومنی!

---------

 

علیمردانی : دولت تدبیر و امید به کدام سو در حرکت است؟ هنوز مدتی از افزایش بیش از 35 درصدی قیمت انواع نان نگذشته که با افزایش 60-70 درصدی مجدد رو به‌رو شده‌ایم. امروز که برای خرید سنگک 800 تومانی رفته بودم دیدم قیمت جدید آن به 1300 تومان افزایش یافته است! گویا دست‌های آلوده در فتنه 88 مشغول به کارند تا از بی‌تدبیری مجریان سوء استفاده کرده و با ایجاد نارضایتی عمومی فتنه دیگری را طراحی نمایند. نباید به سادگی از کنار این مسائل گذشت .


فدوی: فدوی با آنکه هیچ نسبتی اعم از سبی و نسبی با فتنه گران ندارد،معذالک در اجرای تکلیف شرعی ژورنالیستی و با به خطر انداختن جان ناقابل خود، مراتب را در غیاب برادران، یواشکی به آگاهی فتنه گران گرامی در مخفیگاه شان رساند.بعد التحیه و السلام و صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) گفتند به ابا عبدالله(ع) کار ایشان نیست! و شما را به عقل ناقص خودتان رجوع دادند که وقتی اینان روی مردم تأثیری نگذاشته اند،چگونه روی نان سنگک تأثیرگذاشته اند،هان؟...

 خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را ،اینطور سنگ روی یخ کردید برادر علی(ع)مردانی

 

--------------------------------------

 

4966---0910 : چند وقت پیش درخصوص مشکلات انبوه روی زمین مانده شهرک شهید نامجو اصفهان پیام فرستادم. چاپ کردید نتیجه آن شد که شهردار تغییر پیدا کرد. می‌خواستم از طریق این ستون تشکر کرده باشم .

 

فدوی: خدا بگوید چکارتان بکند برادر 4966-0910 ! که فدوی را اینگونه روی لبه ی تیغ نشاندید، زیرا از زمان انتشار پاسخ شما، فدوی دهها عریضه دریافت کرده که در آن ملت خواستار تغییر مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته شده اند،حال فدوی چه خاکی بسر کند؟فدوی که بیضه و دست و پای اضافه ندارد که دست معظم له بدهد،شما را نمی داند!

 

-----------------------------------

 

شیر صفی از تهران : برای خرید یک یا چند عددنان باید فاصله‌ای از منزل را طی کرد و در نانوایی به صف ایستاد. اما عرضه سیگار که بلای خانمانسوز خانواده‌ها شده و شروع اعتیاد به مواد مخدر می‌باشد در هر مغازه و دکه روزنامه‌فروشی عرضه می‌شود . اگر مسئولان واقعاً عزم جدی برای مبارزه با اعتیاد دارند جلوی عرضه آسان سیگار را در کشور بگیرند .

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند که ماجرای عرضه ی سیگار بدبن علت بوده که مردم خریداری، و در صف دود کنند که حوصله شان سر نرود که این البته برای شما مناسب نیست زیرا به استناد کنیه ی جنابعالی(شیر صفی!)، عقد شما و صف در آسمانها بسته،برادر شیر صفی!

-------------------------------------------------------------

 

3368---0935 : بنده به عنوان یک مسلمان و ایرانی نزد رسول اکرم(ص) شرمنده هستم که مسئولان کشورم به جای محکوم کردن اقدام هتاکانه فرانسوی‌ها با دولتمردان این کشور به خوش و بش سیاسی مشغول شده‌اند .

 

فدوی: فدوی هم شدیداً از شما گله مند است که چرا او را در جریان شرفیابی اخیرتان بحضور پیامبر گرامی(ص) نگذاشتید؛ شاید فدوی نیز عریضه ای داشت که می توانست توسط شما به آن حضرت،بقول عوام Forward کند ! لطفاً دفعه ی بعد،فدوی را هم خبر کنید،ثواب دارد برادر 3368---0935 !

-------------------------------------------

2931---0918-و 8397---0912 : وقتی در برابر اهانتی که به پیامبر اعظم(ص) که هویت مسلمان بودن ما به اوست چرا برخورد تندی با سفارت آن کشور نمی‌شود؟ آیا در حد محکوم کردن نشریه فرانسوی توسط خانم افخم مشکل حل شد؟ به نظرم شایسته است سفیر را چند روز از کشور اخراج کنند. آنها میلیاردی هزینه می‌کنند و ما به «محکوم می‌کنیم»! اکتفا می‌کنیم. وقتی دولت فرانسه از هتاکی به پیامبر اعظم(ص ) دفاع کرد حداقل انتظار این بود که وزیر امور خارجه ما سفر خود به فرانسه را در اعتراض به این رفتار لغو کند .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه ،همه جایشان شدیداً درد می کرد، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام موافقت فرمودند که بمنظور پائین آوردن حرات شما،چندین میلیارد دلار دیگر وجه رایج ممالک محروسه ی امریک لعنةالله علیه ،بمنظور صدور دشنام و حواله فرمودنِ مشتهای محکم به فک و دهان  استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین، از جیب سوراخ ملت یک لاقبا هزینه کنند،برادر 2931---0918-و 8397---0912

-------------------------------------------------------------------

 

شهروندی از تبریز : قبض گاز این دوره در مقایسه با سال قبل 3 برابر شده وقتی علت را از اداره گاز تبریز سؤال کردم گفتند به خاطر اینکه مهرماه هم جزو تابستان محسوب شده است به همین علت تعرفه گران محاسبه می‌شود!! بنابراین یکی از دستاوردهای دولت اعتدال این بود که مهرماه از پاییز به تابستان منتقل شد !

 

فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت نرمش قهرمانه دولا دولا راه می رفتند،به شرف عرض رسید؛قدری متغیر شده و فرمودند : بسمه تعالی،خفه !. اگر بیش از این پر روئی کنید،دستور می دهند که اصلاً در تابستان هم برف بیاید!.. خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادر شهروند!

----------------------

 

1656---0930 : معمولا کسانی که اهل اسراف نیستند و با قناعت زندگی می‌کنند در بسیاری از کشورها مورد تشویق قرار می‌گیرند ولی در کشور ما برعکس عمل شده سهمیه بنزین 400 تومانی ذخیره شده چند سال عده‌ای توسط دولت نابود می‌شود !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بسمه تعالی- همینکه خودتان جزو اولیاءالله بوده و نابود نشده اید،بروید خدا را شکر کنید، دیگر رویتان را زیاد نکنید،برادر 1656---0930 !

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

5 مارچ المفرّح سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

March 1st, 2015

 

عکس العمل

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخُرافه، به این تیتر نیز بر خورد:

 

رئیس‌جمهوری ایران کشته شدن سه دانشجوی مسلمان در آمریکا توسط مردی مسلح را محکوم کرده است . . / بی بی سی

 

بقول عوام  not bad ! ! لکن بعنوان یادآوری عرض می کند که خوانندگان محترم ضد انقلاب،.یکوقت نپندارند که رئیس محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)،از گوشه و زوایای سایر رویدادها از این قبیل خبر ندارد ؛ البته که خبر دارد ،لکن بیضه ی مورد نیاز را در اختیار ندارد! فلذا فدوی ناگزیر است که برای حفظ  تتمه ی آبرو هم که شده،وقایع مصور زیر ،که بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،، که بسیاریش کار خودمان است را هم، به نیابت از کلید الاسلام والمسمین برادر  روحانی، محکوم   کند ! یکوقت تصور نکنند که جسارت است، رویمان بدیوار،  رئیس‌جمهور ما  نستجیر بالله عقلش نمی رسد، نخیر عقلش می رسد،لکن بقول آن لطیفه ی مشهور، "زبان اش به کان اش نمی رسد"!.که فدوی بدینوسیله، دارد جبران مافات می کند:

 

فاجعه انسانی در جنوب دمشق / آخرین نیوز

 

اردوگاه یرموک محل سکونت شمار زیادی از فلسطینی هاست. این اردوگاه بارها در 4 سال اخیر محل جنگ و درگیری شدید مسلحانه میان ارتش و گروه های حامی و مخالف دولت سوریه بود .

 

اینهم خبر تازه تر در همین راستا :

 

آنتونیو گوترس، رئیس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با اعلام اینکه سوریه بزرگ‌ترین بحران انسانی را تجربه می‌کند، هشدار داد که بحران پناهندگان سوری از توانایی‌های سارمان ملل خارج شده است .

 

به گزارش العربیه، گوترس با بیان اینکه بحران سوریه به نقطه خطرناکی رسیده است، تاکید کرد که ادامه روند پناهندگی سوری‌ها، امری بسیار ترسناک شده است. وی اوضاع پناهندگان سوری را بسیار بد توصیف کرد .

 

 رونوشت : مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه ،بمنظور پیاده شدن از خرشیطان بزرگ!

 

زیاده حیرتی نیست

 

 

 

 

 

 

---------------------------------

 

برگی از حقوق بشر اسلامی

 

فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب در جریان خبر زیر هستند:

 

هیئت بین‌المللی داوران جشنواره برلین، فیلم "تاکسی" ساخته جعفر پناهی را به عنوان برترین فیلم برلیناله ۲۰۱۵ برگزید. خرس طلایی جشنواره بین‌المللی فیلم برلین در غیاب پناهی به خواهرزاده‌اش اعطا شد .  جعفر پناهی در پی حمایت از جنبش سبز در جریان انتخابات سال ۱۳۸۸ در دادگاهی ممنوع الخروج شد و برای ۲۰ سال اجازه فعالیت سینمایی را نیز از دست داد . /دویچه وله

 

و اما برادرمحمد(ص)جواد(ع) لاریجانی که ازسهامداران عمده و معتبر ولایت فقیه  و برای خالی نبودن عریضه،عنوان لایتچسبک دبیر حقوق بشرقوه ی باه(غذائیه !- م) را نیز هن و هن یدک می کشد،در جائی انجام و ظیفه کرده و فرموده بود که از اجرای مراسم با شکوه سنگسار، که از تفریحات سالم برادران است،ناراحت نیست و آنرا اساساً شکنجه نمی داند!...خب فکر می کنید که چنین موجودی،از ملاحظه ی تصویر زیر،که  از اسناد سلب حقوق شهروندان ایران است،شرم می کند ؟ بقول عوام I don’t think so !

 

 

 

 

زیاده عرضی نیست

 

---------------------------------------------

 

حکایت  2

    

... و اما راویان  اخبار  وناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که دهان مؤمنی باز بود و داشت خمیازه می کشید، مؤمن دیگری به او گفت : اکبر آقا قربان دهنت،حالا که دهنت باز است،لطفاً حسن آقا را هم صدا کن! حالا حکایت فدوی و برادرحجت الاسلام مهدی (عج)طائب رئیس قرارگاه «عمار» است که فرمود:

 

نمی دانم آقای مطهری هدفش از این حرف‌ها چیست، پزشکی قانونی، ایشان را معاینه کند، چون حرف‌هایی که می‌زند قواره ندارند . ! / انتخاب

 

آخ ! مدینه(ع- س- ص-عج) گفتی و کردی کبابم برادر مهدی(عج) طائب!.این پیشنهاد که سی و چند سالی ست که مانند استخوان ماهی در گلوی فدوی گیر کرده بود و از آنجا که که بیضه ،و یا گیس و دست و پای اضافه نداشته ،که در غیاب جنابعالی دست برادران بدهد،تا امروز دست نگهداشت ،فلذا مستدعی ست ترتیبی اتخاذ فرمایید که معاینات روانپزشکی، تنها محدود و منحصر به برادرعلی(ع)مطهری نشده وبه کلیه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم ، و به قول عوام including   مقام معظم رهبری ادامه الله پُرستاته را نیز شامل شود!

 

اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

حکایت همچنان باقی......

 

------------------------------------------------

 

جعبه ی مدادرنگی

 

رفتار رنگارنگ برادران پیرامون یک موضوع واحد،فدوی را یاد دوران تحصیلات ابتدائی و از آن میان، مدادرنگی می اندازد؛!جعبه ی کوچکی که محتوی تعدادی مداد رنگی کوتاه از سفید تا رنگهای دیگر بود.و اما وجه تسمیه ی رفتار رنگارنگ برادران با جعبه ی کذائی مدادرنگی،اعلام مواضع متنوع  ایشان،پیرامون دخالت شان در عراق است!داستان از این قرار بود که حضرات نخست هرگونه دخالت و حضورشان را درآن کشور داعش زده ، قویاً تکذیب می کردند(رنگ سفید !) :

 

مرضیه افخم، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حضور سرلشگر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه (شاخه برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) در عراق را تکذیب کرده است .

 

لکن از آنجا که :

 

بیت

نظامی * تاب مستوری ندارد

در اربندی سر از جبهه درآرد،!

 

در روزهای گذشته همزمان با تشدید خشونت ها در عراق و افزایش تحرکات داعش (دولت اسلامی عراق و شام) در تصرف شهرهای عراق، برخی از منابع از حضور آقای سلیمانی در این کشور خبر داده بودند .

از جمله یک رسانه آمریکایی از قول منابع خود گفته بود که حتی حضور آقای سلیمانی در عراق از پیش به اطلاع مقام های آمریکا رسیده اما خانم افخم امروز گفته "تاکید می‌کنیم که چنین موضوعی مبنی بر حضور نیروهای نظامی ایران در عراق صحت ندارد ." ! / بی بی سی

 

و نیز :

 

اواسط تیرماه گذشته امیر عبداللهیان، معاون وزیر خارجه در گفتگو با شبکه العالم، ادعای رسانه‌ها درباره حضور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را تکذیب و اعلام کرد: "بیان چنین اخباری با هدف خاصی دنبال می‌شود، و طراحان چنین اخباری می‌خواهند بگویند که دولتمردان عراق، ارتش، نیروهای مسلح، بسیج مردمی که در پی فتوای مهم مرجعیت مسلمانان در عراق در مبارزه با تروریسم صادر شده، توانایی مبارزه با این بحران را ندارند. ادعای حضور سردار سلیمانی در عراق مورد تأیید ما نیست، و ما چنین خبری را تأیید نمی‌کنیم . / روز

 

و برای محکم کاری :

 

امیرعبداللهیان معاون وزیر امور خارجه: هیچ نظامی ایرانی در عراق شهید نشده است! / خبر آنلاین

 

لکن فدوی ملتفت نشد که پاسدارانی که هنوز به عراق اعزام نشده بودند، چگونه درعراق کشته شده اند؟ !(رنگ صورتی)

برادر پوردستان نیز برای جوری جنس ،یک فقره مداد قرمز،بشرح زیر از جعبه بیرون کشید:

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش می‌گوید ایران در 40 کیلومتری عمق خاک عراق خط  قرمزی برای تروریست‌های تکفیری تعیین کرده است . / پرس تی.وی

 

باری سرانجام برادران خودشان با پای خودشان از پشت بام پائین آمده فرمودند که اگر نیروهائی بفهمی نفهمی درعراق دیده شده اند، به انگیزه ی حفاظت از عتبات عالیات بوده است!(رنگ سبز!) البته بی توجه به این نکته ی واضح ،که عتبات عالیات (ع- س- ص- عج) بقدر کفایت صاحب معجزات و کرامات بوده و قادرند مهاجمین را به سه شماره ،سوسک فرمایند ! ..

 

ایرنا" در ادامه افزوده است که "شجاعت علمداری مورجانی در سامرا و به هنگام دفاع از حریم اهل بیت به شهادت رسید !و پیکر مطهر این خلبان شهید با مشایعت امت خداجو در روستای خانه خمیس منطقه سیاخ دارنگون شیراز به خاک سپرده شد ." !

 

و نیز :

 

رسانه های ایران پیشتر نیز عناصر نظامی این کشور را که در جنگ سوریه کشته شده اند به عنوان "شهدای مدافع از حرم حضرت زینب" توصیف کرده اند . / العربیه

 

و سرانجام :

 

با اینهمه بعد از مدتی پنهانکاری، مسئولان جمهوری اسلامی، بدون اشاره به تکذیب های قبل، به تمجید و ستایش از "نبوغ نظامی قاسم سلیمانی" در عراق پرداختند و حتی یکی از فرماندهان نظامی سپاه پاسداران در تلویزیون حکومتی رسما گفت: "سردار سلیمانی با ۷۰ نفر جلوی تروریست‌های داعش در اربیل را گرفتند ."

انتشار سخنان پاسدار محمد باقری درباره احتمال دخالت مستقیم در عراق، پرده‌ای جدید از تحرکات نظامی سپاه پاسداران تلقی شده است . . / روز

 

داعش مسئولیت کشته شدن افسر ایرانی را در عراق بر عهده گرفت (-الشرق الاوسط، 29 دسامبر 2014)

 

خبرگزاری‌های رسمی جمهوری اسلامی ایران از کشته شدن یک خلبان نیروی هوافضای سپاه در عراق و تشییع و تدفین او، روز گذشته در زادگاهش در نزدیکی شیراز خبر دادند . / العربیه

 

و یک تیر خلاص بعنوان توجیه سیاسی- عبادی :

 

شمخانی افزود: «اگر افرادی مانند تقوی در سوریه و عراق به جنگ تندروها نمی رفتند، دشمن تلاش می کرد ثبات را در کشور ما از بین ببرد ». / سایت وزارت ارشاد

 

فاتحه مع الصلوات !...

 

 

 

--------------------------------------------------------

*  نخیر، منظور نظامی گنجوی نیست،خواهر- برادر خواننده!

----------------------------------------------------------------------------------

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

داعش ۸ هزار کتاب را یکجا سوزاند ! / آخرین نیوز به نقل از فارس

به گزارش فارس، گروه تروریستی داعش 8 هزار کتاب کمیاب و اثر خطی را در شهر موصل به آتش کشید .

 

تحشیه ی فدوی: یعنی چه؟ پس توقع داشتید،یکی یکی بسوزاند؟!

 

-------------------------

 

برادرِ حسن روحانی به جمع مذاکره کنندگان هسته‌ای ایران در ژنو پیوست / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: برای فدوی فرقی نمی کند زیرا پیش از این به رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) می گفت : برادر حسن روحانی(به سکون را در برادر) و از این پس می گوید برادرِ حسن روحانی(به کسر را در برادر) !

 

-------------------------

 

فیلم ایرانی که به توصیه «نصرالله» ساخته شد/ ایسنا بنقل از آخرین نیوز- تیتر

علی غفاری، کارگردان فیلم «ابوزینب» ساخت این فیلم را توصیه‌ سیدحسن نصرالله عنوان کرد و گفت: سعی کردیم به اصل موضوع وفادار باشیم و جزء به جزء مثل حقیقت پیش رویم . غفاری در ادامه مهم‌ترین پیام فیلمش را نشان دادن فرق عملیات استشهادی و انتحاری عنوان کرد   !

 

تحشیه ی فدوی: یک غلط داشتید، 19 می گیرید !،آخر فیلمی که توسط برادر سید حسن نصرالله ساخته می شود که ایرانی نیست! ، تنها ربط اش به ایران سابق،پرداخت هزینه ی سرسام آور آن از جیب ملت یک لا قباست،برادر نیوز !

----------------------------

 

هفته نامه اصولگرای ۹ دی، به مدیر مسئولی حمید رسایی، با تصمیم هیئت نظارت بر مطبوعات در ایران توقیف شده است . . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: رعایت جوری جنس در کسب و کار،از اصول است هر چند طرف اصول گرا هم باشد شما که بهتر می دانید،برادر بی بی سی!

 

------------------

 

رقص عربی مردان در ترکیه/ دویچه وله - تیتر

 

تحشیه ی فدوی: احوط آنست که برادران هم در عربستان تلافی کرده،ترکی برقصند !

 

-----------------------------

 

یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا گفته است که جان کری، وزیر امور خارجه این کشور با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در مونیخ دیدار خواهد کرد/ بی بی سی

 

 

تحشیه ی فدوی: از نظر فدوی بلامانع است مگر اینکه بخواهند در زنگ تفریح قدم بزنندکه نمی شود لکن! و عمامه مان توی هم می رود

 

-------------------------

علی مطهری: آزادی بیان در دولت حسن روحانی کمتر شده/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: عوض اش قیمت ها بیشتر شده؛ خب این به آن، دربرادر علی(ع)مطهری!

--------------

 

آخرین نیوز: یکی از شگفت‌انگیزترین صحنه‌های سیل و سونامی سال 2004 میلادی در جزیره سوماترای اندونزی، معجزه ی سالم ماندن مسجد این شهر بود . !

تحشیه ی فدوی :  نتیجه ی اخلاقی اینکه،سونامی آخوندی، از سونامی طبیعی، قوی تر است،برادر نیوز!

----------------

باید ایران را به سرزمینهای اعراب برگردانیم!/ ضاحی خلفان معاون رئیس پلیس دبی- انتخاب بنقل از ج.ا.*

 

تحشیه ی فدوی: بیکاری یا دنبال درد سر،برادر خلفان؟آرزوی شما را که برادران بقول عوام already

برآورده اند!

-------------------------------------------

* ادامه ی خبر : بر اساس گزارش وبگاه خبری «سمانیوز»، خلفان در صفحه توئیتر خود نوشت : ایران تلاش‌هایی برای برهم زدن آرامش و امنیت دولت‌های همجوار خود صورت می‌دهد و در عراق و سوریه دخالت می‌کند

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

خارج از نوبت

 

فدوی ازمیان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله عریضه ای ست که در پی خواهد آمد؛ لکن پیش از نقل آن مقدمتاً عرض می کند که فدوی بواقع گاه از برخورد برخی مؤمنین به مفاهیم ماهوی ،حیرت می کند، که چرا رعایت مصالح (1) جامعه شکوهمند اسلامی مان را نمی کنند تا آنجا که آیت الله هاشمی رفسنجانی بناگزیر می گوید :

 

این روزها مشاهده می‌کنید که چقدر از صدا و سیما علائم تفرقه پخش می‌‌شود و چیزهایی را به خورد مردم می‌دهند که نبوده است. این کارها خدمت به نظام و خدمت به انقلاب و کشور نیست / الف

 

و اما برادر 2796---0935  در عریضه ی خود معروض داشته است که:

 

9 دی سال 88 از جمله روزهای سرنوشت‌ساز انقلاب اسلامی بود که به اعتقاد بنده حضرت امام حسین(ع) صاحب این کشور از کار ملت در آن روز که به خیابان‌ها آمد و فتنه‌ بزرگی را خاموش کرد، خوشحال شده و اظهار رضایت کرد . !

 

معلوم می شود که برادر رفسنجانی راست می گوید بنده ی خدا؛ زیرا بین علما اختلاف،و بین مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین،بقدر کفایت تفرقه هست،شما دیگر چرا چنین می کنید،برادر 2796---0935 ؟ دیگر جنبنده ای نیست که نداند که ایران متعلق به مردم ایران نیست،بلکه ملک ِطلق حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج)، و سند منگوله دارش نیز بنام ایشان خورده است،فلذا فدوی در هیچ محضری ندیده و نخوانده است که آن امام همام (عج)، ملک ِطلق اش را با ابا عبدالله (ع) معامله کرده باشد!خوانندگان محترم ضد انقلاب اگر در این باب چیزی می دانند،فدوی را هم خبر کنند که ثواب دارد....

اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع)

زیاده جسارت است...

----------------------------------------------------------

(1) ساختمانی و غیر ساختمانی اش فرق نمی کند- م

-------------------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

 

1833---0917 : برای محاسبه نرخ تورم، چند قلم از سبد مصارف ضروری را ملاک قرار می‌دهند؟ کدام یک از این اقلام ارزان شده‌اند که دولت معجزه کرده و تورم را به زیر 16 درصد رسانده است؟ یک جوری بگویند که ما هم بفهمیم !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: هیچکدام! ، میزان ،پُرستاتِ مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه است که پس از عمل، 16 درصد از تورّم آن کاسته شده است،برادر 1833---0917 !

----------------------

احمدزاده و 2162---0918 : وزیر جهاد کشاورزی مدعی شده از ابتدای  دولت تدبیر و امید تاکنون مرغ گران نشده است. لطفا بنویسید الان قیمت مرغ به بالای 8 هزار تومان رسیده در حالی که در شروع کار این دولت هر کیلو مرغ 6500 تومان بود. پاسخ بدهند گرانی 1500 تومانی در هر کیلو مرغ در کدام دولت اتفاق افتاده است؟

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند خیر مرغ گران نشده و مرغ ایشان هم  یک پا دارد؛اگر باورتان نمی شود بروید از خودِ مرغ بپرسید،برادر احمد زاده و توابع!

 

-----------------------------------------------

5531---0913 : گرانی نان 40 درصدی، افزایش قیمت آب و برق و بال درآوردن مرغ‌ها تا کیلویی 8500 تومانی و ... از معجزات دولت راستگویان در کاهش تورم است .

 

فدوی :مراتب از طریق مبادی ذیربط ،پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام ضمن پوزش،در پاسخ فرمودند "بال درآوردن مرغ‌ها" بمعنای گرانی مرغ نیست،مشکل فقط اینجاست که قدری  سرشان شلوغ بوده و یادشان رفته بود که بال مرغان را بچینند،برادر 5531---0913 !

----------------------------------------------

1676---0910 : فکر می‌کنم لازم است هواپیماهای آمریکایی که به صورت «اشتباهی» سلاح و تجهیزات برای تروریست‌های تکفیری داعش می‌فرستند به طور کاملاً اشتباهی هدف قرار گیرند و سرنگون شوند تا بعد از آن اشتباهی به تجهیز گروهک داعش نپردازند .

 

فدوی: مراتب در مجال مغتنمی به آگاهی برادر حسین(ع) باراک اوباما رسید؛ ضمن سلام و تحیات از پیشنهاد هوشمندانه ی شما استقبال کرده و افزودند که وی هم همین ایده را بکار بسته،و کمکهای تسلیحاتی و مالی مقام معظم رهبری،ضاعف الله پُرستاته را،سرِ راه به سوریه -عراق- لبنان و یمن و... اشتباهاً غرق می کند،برادر 1676---0910 !

-------------------------------------

 

1969---0911 : خاتمی که ملت مسلمان ایران، از فتنه‌گری او در سال 88  خسارت‌های سنگینی دیدند در پیامی به مناسبت آغاز سال میلادی در نقش یک فرد انسان دوست، صلح‌طلب، قانون‌گرا و مخالفت خشونت و... ظاهر شده است. این در حالی است که به خاطر خیانت و فتنه‌گری وی و همقطارانش (موسوی- کروبی)، دهها نفر از افراد بسیجی و... به شهادت رسیدند و خسارت‌های جبران‌ناپذیری به کشور وارد شد. وی در کشور خود مطرود است آن وقت لاف جهانی بودن می‌زند !

 

  فدوی : یک غلط دارید،19 می گیرید!.، ایران سابق مملکت ایشان نیست، مملکت حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج) است برادر 1969---0911!

-----------------------------------------------------

7150---0935 : سرپرست یک خانواده 6 نفره هستم. درآمد ماهیانه‌ام 600 هزار تومان و 270 هزار تومان یارانه می‌باشد. مدتی است پول گاز را نداده‌ام در این سرما قرار است قطع بشود. ولی کاش مسئولین و دولتمردان لمس می‌کردند که مردم ولی نعمت آنها چه می‌کشند .

 

فدوی :توصیه ی فدوی بشما اینست که که به روح فرمایشات داهیانه ی مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته (نرمش قهرمانانه- م)توجه کرده و پس از قطع گاز، لرزش قهرمانانه بفرمایید،برادر 7150-0935 !

-------------------------------------------


5768---0917 : بالاخره بعد از گذشت حدود 3 ماه از سال تحصیلی روز سه‌شنبه 25/9/93 در بعضی از مدارس بوشهر به دانش‌آموزان شیر دادند!

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مبادی ذیربط رسید . در پاسخ بعدالتحیه والسلام گفنتد که بقیه را بفرموده از شیر گرفته اند،برادر5768---0917 !

 

----------

 

6486---0912 و 4218---0912 : یکی از اساتید اقتصاد دانشگاههای کشور خبر از حقوق 20 میلیون تومانی مدیران دولت داده است. با این وصف در گره‌گشایی از مشکلات مردم هیچ معجزه‌ای اتفاق نخواهد افتاد.

 

 

فدوی:مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله و در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم و پس از بعدالتحیه والسلام صدور چندین آروغ ستاره دارمقدمتاً فرمودند: ااااسسسب ! (اسب- م)... فدوی اظهار بیضه کرده و پرسید یعنی چه؟ همانگونه که دست به محاسن مبارک می کشیدند فرمودند که ااااسسسب ضمیمه ی آروغ رحمة الله است! و در پاسخ به پرسش شما افزودند که معجزه بقول عوام already اتفاق افتاده است، برادر6486---0912 و 4218--0912!

--------------------------

یک کارگر : تحریم‌ها به مردم فشار نمی‌آورد این بی‌تدبیری و پایه حقوق 20 میلیونی است که به ما فشار می‌آورد، این پولهایی که برخی  بالا می‌کشند به مردم فشار می‌آورد. نه تحریم‌ها. من کارگر باید سه سال و اندی کار کنم تا به اندازه یک ماه حقوق آقایان وزرا شود. این از انصاف به دور است.

 

فدوی:مراتب در مجالی که قدری هم شنگول بودند، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهراقتدارشان رسید؛ در بازدم وبعدالتحیه والسلام وصدورچندین آروغ ستاره دار،به استدعای شما،با تمدید تحریمها،برای مدتی دیگرموافقت فرمودند فدوی :خدا بگوید چکارتان بکند که کار دست مؤمنین including  فدوی دادید،برادرکارگر!

-------------------------------

0423---0937 : در تاریخ 93/6/5 از شرکت مخابرات شهید حق‌شناس غرب تهران برای تلفن ثابت منزل خود ثبت‌نام کردم و قرار شد در عرض یک هفته خط تلفن را تحویل نمایند ولی با گذشت بیش از 4  ماه پاسخی در خور توجه نمی‌دهند .

 

فدوی : مراتب از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد .بعدالتحیه والسلام فرمودند هر چقدر بشما تلفن می کنند،جواب نمی دهید،برادر 0423---0937 !

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

28 فوریة  المجعّد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

 

*.*.*.*.*

Archive