حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

حمیدرضا رحیمی

*.*.*.*.*

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد:

لبخند ناتمام

گزیده ای از شعرهای کوتاه

(فارسی- انگلیسی)

برگردان : دکتر گرامی

این کتاب از طریق انتشارات سایت نویسنده (هزل داتکام )

و نیز شرکت کتاب در لس انجلس ، قابل تهیه است.

منتشر می شود :

 

یک تکه از زمان ) چاپ دوم)

 

گزیده ای از شعرهای ۱۳۸۱ـ ۱۳۵۱ *

 

* تذکرة الاشقیاء

(مجموعه ی طنز های سیاسی)

*.*.*.*.*

February 23rd, 2015

 

نقص اطلاعات

 

فدوی تاکنون می پنداشت که در ایران سابق،یکنوع بیشتر تمساح یافت نمی شود که همانا آیت الله تمساح یزدی ست!،لکن در مرور خبرهای امروز، به نوع دیگری هم از این جانور،البته با احتیاط، !بشرح زیر برخورد:

 

صید تمساح مصری به طول یک متر در تهران!/آخرین نیوز- تیتر

 

باری- تنها اختلافی که دکتر فدوی جانورشناس ،بین این دوگونه ملاحظه کرد، آنست که تمساح مصری، همانطور که در تصویر زیر دیده می شود،نسبت به تمساح یزدی، بی آزار است !

زیاده جسارت است ....

 

 

 

-----------------------

 

انجام وظیفه

 

وزارت علوم ایران فعالیت دانشگاه احمدی‌نژاد را غیرقانونی اعلام کرد/ البرز نیوز-تیتر

 

 

 

 

لکن .... relax ! منظور ما ویران کردن بود ،که به اذن حضرت آقا،کردیم !

زیاده زیانی نیست

-------------------

 

جراحی زیبائی مکتبی

 

فدوی که خود از عناصر باورمند به اسلام عزیز و شدیداً در خط مالروی امام(ل) حرکت می کند،التزام دارد که افزون بر مرجع تقلید خود قدس الله روح العزیز ،به فتاوی سایر  آقایان علماء اعلام دامت  افاضاتهم نیز توجه کند،و از آن جمله است فتوای حضرت ماموت الاسلام و المسلمین، مکارم شيرازي در باب عمل جراحی بینی،که ظاهراً به ایشان و توابع، اصلاً مربوط نمی شود!:

 

عمل هاي جراحي که براي زيبايي است مانند عمل بيني چه حکمي دارد؟

اشکالي ندارد ولي بايد از طريق هم جنس بوده باشد مگر اين که لمس صورت نگيرد!./ باشگاه خبرنگاران

 

حال از خوانندگان محترم ضد انقلاب چه پنهان که دکتر فدوی، مقدمتاً بعنوان مؤمنی از جنود ظفر ورود، گلاب برویتان ،همینطور ارّه به ماتحت مانده است که چگونه آن بینی ورجاوند را،بی آنکه امکان لمس  آن موضع بی ناموسی  را داشته باشد،جراحی کند ؟!حال فدوی گردن شکسته،از این نیز می گذرد،که بین بینی نسوان و ذکور،علی القاعده،اختلافی ملاحظه نمی کند !. فلذا احوط آنست که مطابق سوگندی که خورده است،به این فرمایشات کاری نداشته باشد ،و حتا واجب عینی است که بعنوان یک مسلمان مترقی! شدیداً زنجیر پاره کرده و عرض کند که با توجه به تصویر زیر، شخصاً به خواهر بازیگر تینا آخوند تبارقویاً توصیه می کند که بینی خود را بقول عوام  as soon as possibleجراحی کند " که فی التأخیر آفات"!

زیاده تشخیصی نیست ...

 


----------------------------------------------------------------------

 

کالبد شناسی برخی واژگان مکتبی

 

می گویند تکرارهر چیز حتا دروغ،باعث باور آن می شود!.. فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب، در جریان توهین ! "دیوید کامرون" نخست وزیر انگلیس بگفته ی برادران هستند؛لکن شما اگر مقدمتاً با فرهنگ لغات برادران کثرالله امثالهم آشنا نباشید،دردرک و دریافت فرمایش ایشان ، بیگمان دچار مشکلات جدی می شوید. رفع این معضل،البته راه دارد و آن گذراندن یکدوره ی دستکم چهارساله است که در آن دانشجو باید اهمّ مهملات داهیانه ی برادران،حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم که معادل 120 واحد درسی دانشگاهی، و یا مقاطع مقدمات،سطح و خارج حوزه است را با موفقیت بگذراند !. در توضیح بیشتردراینمورد،یاد آور می شود که مؤمنین و مؤمنات  أیّدهم‏الله‏ تعالی ،نه اینکه منظوری داشته باشند،لکن واژگان مألوف را درغیرمعنای حقیقی خود بکارمی برند (1)!؛فی المثل وقتی برادران می فرمایند "تکریم زنان" منظورشان "توهین به زنان"است   (2). ماجرای توهین  "دیوید کامرون" نخست وزیر انگلیس به برادران در حاشیه ی نشست اخیر سازمان ملل نیز، ازهمین قماش بوده است.

و اما برادرحسین(ع)شریعتمداری- که سر بریده میدارد دوست- و بقول عوام 7/24   گوش   خوابانده که حتا کوچکترین روزن ، در تلطیف روابط  ایران سابق با دنیای آزاد را ،به یاری پیاده نظام امامزاده ی کیهان دارالخرافه ،به ُطرفة العینی مسدود فرماید،عملیات مبسوطی در این پیوندتدارک دیده است که فدوی از آن میان، به نقل چند تائی بعنوان مستوره،بسنده می کند:

 

برای بزک کردن چهره کثیف انگلیسی‌ها  بعضی از روزنامه‌های زنجیره‌ای دوم‌خردادی احساس وظیفه کرده‌اند! روزنامه آرمان  روز 93/7/6 در صفحه 3 توهین نخست‌وزیر انگلیس به ایران و ایرانی را یک اشتباه کوچک دانسته و در مطلب خود آورده که این اشتباه موجب شده افراطی‌ها - که معلوم نیست منظورش چه کسانی است- روی این اشتباه موج‌سواری کنند .
2359---0919

 

ملت ایران که به برکت امام و خون‌شهدا و رهبر فرزانه انقلاب درخشان‌ترین دوران تاریخی خود را گذرانده سزاوار نیست مسئولان دولتی در مجامع بین‌المللی از موضع ضعف وارد شوند. چرا درمقابل چنگ و دندان‌ها و توهین‌های آنها موضع شایسته‌ای گرفته نشد؟ چرا در مقابل تحقیر ملت سکوت کردند؟ رئیس‌جمهور و مسئولان امانت‌دار عزت ملی هستند چرا تاکنون چند کلام حرف قاطع و ضداستکباری در مقابل این همه خباثت و پلیدی دشمن نزده‌اند؟ آیا این موافق آیات الهی است. در مقابل تحقیر نخست‌وزیر خبیث انگلستان چندین روز است که غصه دارم. چرا سکوت؟
اسلامی- کرمانشاه

 

جای تأسف است که رئیس‌جمهور در  هفته دفاع مقدس با نخست‌وزیر ملعون انگلیس دیدار کرده و بعد از این دیدار او هر چه اهانت است نثار مردم و کشورمان کرد و تاسف‌بارتر آنکه رئیس‌جمهور در سخنان خود در سازمان ملل هیچ پاسخی به او ندادند. به عنوان یک ایرانی از حق خودم نمی‌گذرم .
یک خواهر شهید

 

با توهینی که نخست‌وزیر انگلیس چند ساعت بعد از دیدارش با آقای روحانی ریاست محترم جمهوری به کشور و ملت ایران کرد مردم منتظر هستند نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با وضع یک مصوبه بازگشایی سفارت انگلیس و برقراری رابطه با این کشور را مشروط به اجازه مجلس نمایند .


علیمردانی

شایسته است مسئولانی که در برقرار کردن روابط با دولت انگلیس تلاش می‌کنند به علت مداخله نخست‌وزیر انگلیس در امور داخلی کشورمان و دروغگویی‌اش در سازمان ملل، عمل مقابله به مثل کرده و زمینه‌سازی روابط را تا نخست‌وزیر انگلیس شخصا از رئیس‌جمهور ایران معذرت‌خواهی نکرده به حالت تعویق درآورند .
پدر یک شهید

 

نخست‌وزیر پیرکفتار خبیث نتیجه دیدار با رئیس‌جمهور کشورمان را سریعا در سازمان ملل با سخنان گستاخانه که در خور شأن اوست بیان کرد. حالا عده‌ای بروند سفارتخانه انگلیس را آب و جارو کنند .
1706---0913

 

آیا درست است که مسئولین ما در جلسه سازمان ملل دست به سینه بنشینند و ناظر و شاهد توهین‌ها و هتاکی‌های نخست‌وزیر انگلیس به مردم ایران باشند؟
9020---0912

 

فدوی با آنکه بحمدالله والمنة،هیچ نسبتی اعم از سببی و نسبی،با برادران،اعم از معمم و مکلا(آخوند مسلک- م) ندارد، لکن حسب وظیفه ی شرعی ژورنالیستی خود،یاد آور می شود که بخش دوم اهانت دیوید کامرون نخست وزیر خاج پرست انگلیس که انداختن پا روی پا باشد !،پیش از این هم اتفاق بکرات  افتاده،لکن جنود ظفر ورود در آن  زمان، بدلائل مکتبی که به خودشان مربوط است،کک شان هم نگزید،نگاه کنید :

 

 

 

 

حتا وقتی برادر امیر قطر،عورتش را روی میز جسارت است،رئیس جمهور وقت بیت احمدی نژاد(ره) گذاشت ، لشکر جرار مؤمنین،باز هم ساکت بود!*

 

 


و از همه جالب تر،شرفیابی تلو تلو خوردن و مستانه ی امیر کویت در حضور روحانی در تهران  است که البته، آن نیز اهانت تلقی نشده است :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GPe75NUoOTU

 

 

بگذریم،و اما واژه ی مرکب  "اظهار نظر" نیز، که در ایران اسلامی بمعنای توطئه بر علیه نظام و ُمخلّ حیاتست ، درخارج از جغرافیای ولایت مستبده ی فقیه، بمعنای "توهین " به برادران است. ! اظهار نظر آن خاج پرست نابکار که انگیزه ی هجمه ی جنود ظفر ورود بشرح بالاست،اشاره ای بسیار سطحی و گذرای وی به نقش برجسته ی برادران درتروریسم و خشونت درونمرزی و برونمرزی است که واقعیتی عریان است ؛ به نقل از افکار نیوز بخوانید: 

 

 " ایران باید فرصت داشته باشد تا نشان دهد می تواند بخشی از راه حل منطقه (در مبارزه با داعش) باشد و نه بخشی از مشکل. صبح امروز من با رئیس جمهور روحانی دیدار کردم، ما اختلاف نظرهای شدیدی داریم. ایران از گروه های ترویستی حمایت می‌کند، برنامه هسته ای اش، رفتارش با مردمش، همه اینها باید تغییر کند ."

 

زیاده توهینی نیست

  

-------------------------------------------------

  (1) منظور مضاف در اضافه ی استعاری نیست !

(2)  تفکیک جنسیتی

* امیر قطر هم در تهران اقدامی انجام داد که همان زمان هم انتقادهای گسترده را متوجه احمدی‌نژاد کرد. وی علاوه بر اینکه با دمپایی به دیدار احمدی‌نژاد رفته بود، پایش را روی پای دیگرش انداخته بود و در همه دقایقی که عکاسان داخل اتاق دیدارهای رئیس جمهوری ایران بودند یکبار هم به احمدی‌نژاد نگاه نکرد و جالب اینکه همین امیر قطر چند روز بعد به آمریکا رفت و در دیدار با باراک اوباما نه تنها با دمپایی حاضر نشد بلکه کت و شلوار به تن کرد تا این پیام را مخابره کند که رئیس جمهوری وقت ایران را تخریب کرده است .

----------------------------------------------------------------------------

:

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

  

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه ایران، خبرهای منتشر شده مبنی بر صدور حکم اعدام برای یک روحانی در قم را تأیید کرد .

 

تحشیه ی فدوی: برای جوریِ جنس بد نیست!

------

 

جای خالی بودجه مقاومتی در کایات بودجه 94 / کیهان دارالخرافه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: فدوی نیز که فکر می کرد مطلب به این مهمی فراموش شده است،مراتب را به آگاهی مبادی ذیربط رساند؛رساند؛ بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) در پاسخ فرمودند: که خوف آن دارند که یکوقت "بودجه مقاومتی" چیزمجهولی مانند "جمهوری اسلامی " باشد و یکوقت کار دست شان بدهد،برادرحسین(ع)

-----------------------------------------------------------

 

لغو کنسرت افتخاری به‌خاطر چهلم مهاجم ستاد موسوی /دیگربان

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۳

کنسرت علیرضا افتخاری به دلیل همزمانی با مراسم بزرگداشت چهلمین روز کشته شدن مهدی نوروزی در کرمانشاه لغو شد .

مهدی نوروزی یکی از مهاجمان به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در قیطریه تهران بود که ماه گذشته در سامرا کشته شد .

 

 تحشیه ی فدوی: فدوی با آنکه خود از متخصصین برجسته ی پیوند "گودرز و شقایق" است معذالک هنوز نتوانسته است رابطه ای بین گودرز و شقایق(جمع شقیقه- م) بویژه از آنجا که برادر علی(ع)رضا(ع) افتخاری که یک خواننده ی ارزشی ست،پیدا کند،رادر دیگربان!

---------------------------------------------

 

مجید درخشانی می‌گوید که در چند هفته گذشته، پلیس امنیت ایران در رابطه با این گروه، از او بازجویی کرده است. محور سوال‌های مطرح

شده از آقای درخشانی "استفاده از خواننده زن" بوده است . او شیوه بازجویی خود را "محترمانه" توصیف می‌کند، / البرز نیوز- بنقل از بی

بی سی

 

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر بی بی سی بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

اگر ایشان هم بدشانسی می آورد و در جامعه ی شکوهمند اسلامی خطر کرده و "زن"  می شد،رفتار برادران با وی،از "محترمانه " به شدیداً غیر "محترمانه " تبدیل می شد!

------------------------------------------

 

جبهه اصلاح طلبان ایران در بیانیه‌ای از مردم ایران دعوت کرد در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کنند . / ایسنا

 

تحشیه ی فدوی: این که سهل است،نعلین حضرت آقا را هم واکس بزنید،افاقه نمی کند لکن!

-----------------------------------

 

عضو جبهه پایداری با بیان اینکه خانه محل حصر را دیده است، گفت: ای کاش ما آنجا بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست، همه چیزش به‌جاست . !/ انتخاب - محمود نبویان

 

تحشیه ی فدوی 1: چرا زودتر نگفتید حاج آقا؟ حالا هم دیر نشده،چنانچه یک "پنج سیری" هم ضمیمه بفرمایید،مسأله بکلی حل،و جناح رقیب نیز دست از عمامه ی شما بر می دارد،برادر نبویان!

 

ادامه خبر:

 

وی با اشاره به اینکه خانه محل حصر را دیده است، گفت: ای کاش ما آنجا بودیم، کبابش به جاست، استخرش به جاست، همه چیز به جاست و بهترین پزشکان باید از او مراقبت کنند. فرقه داوودیه در آمریکا را به یاد آورید که آمریکا با زن و بچه و پیر و جوان همه آن‌ها را در یک جا سوزاند در حالی که آن‌ها به دنبال براندازی هم نبودند . !


 
تحشیه ی فدوی 2: با این ترتیب،چنانچه آن سه تن را بعنوان کباب کوبیده،به سیخ  هم بکشند،کفایت

 نمی کند،برادرنبویان!

------------------------------------------------

 

توصیه ی رهبر انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی: جوانان غرب! اسلام را بی واسطه بشناسید/ کیهان دارالخرافه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی :  پس تکلیف مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه این وسط چه می شود،برادر حسین(ع)

--------------------------------

 

فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران :

در قضیه اسیدپاشی اصفهان هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم ! / فارس

 

 تحشیه ی فدوی :  چه کسی خطر و از شما سؤال کرده، که نگران جوابش هستی ،برادر ناجا؟ اصفهان یکذره دو ذرّه که نیست، با متر ما نصف جهان است!، شما به این توجه نکنید که آمران و عاملان بسیار دم دست اند ،بقول عوام Relax   ! تا انقلاب مهدی( عج) وقت دارید،برادر احمدی‌مقدم !

-------------------------------------------

 

رادیوفرانسه: نیکلاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا دیشب وارد پکن شد تا پشتیبانی مالی چین را از ونزوئلا بعد از سقوط بهای نفت جلب کند . / البرز نیوز- بنقل از بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی:مگربرادران در ایران سابق، نستجیر بالله وعلیرغم میل باطن،به لقاء الله پیوسته اند که برادر سید نیکلاس مادورو از برادران چینی درخواست پشتیبانی مالی کرده است؟!

 

اسلام شیربرنجی رضا خاتمی و تاج‌زاده
«
فرق اسلام شیربرنجی با اسلام خمینی در دو شهر آمرلی و کوبانی قابل مشاهده است . اسلام شیربرنجی همانی است که تاج‌زاده و رضا خاتمی آن را تبلیغ می‌کردند

داریوش سجادی مشاور سابق کروبی/ کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی

خوانندگان محترم ضد انقلاب،بعنوان مشق شب،لطفاً اسلام شیربرنجی را به انواع اسلام عزیز اضافه فرمایید ؛ اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

-----------------------------------------

 

روزنامه زنجیره‌ای شرق، از «دالایی لاما»، رهبر بوداییان تبت، که یکی از بانیان اصلی قتل عام مسلمانان میانمار و از مدافعان تمام‌قد همجنس‌بازی است، تجلیل کرد .
روزنامه شرق، روز دوشنبه (1393/10/15) در مطلبی با عنوان «بهای دالایی لاما بودن» به تجلیل از «دالایی لاما» پرداخت و وی را یکی از «چهره‌های برجسته معنویت عصر حاضر» و «اندیشمندی در تراز گاندی » نامید؛ شخصیتی که جامعه، توانایی فهم اندیشه‌های پیشرو وی را ندارد . / کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی: خب بقول آیت الله تمساح یزدی،وقتی مردم ایران لیاقت مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته را نداشته باشد،هیچ استبعادی ندارد که جامعه، توانایی فهم اندیشه‌های پیشرو برادر«دالایی لاما» را هم نداشته باشد،برادر حسین(ع)!

 

=============================================

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

4097---0910 : غیرت ایرانی کجا رفته که روزنامه آرمان برای ولنتاین غش می‌کند. مشاهده این صحنه‌ها واقعاً موجب تأسف است .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار برادران کثرالله امثالهم،رسید؛ و با پوزش گفتند فکر کردند که

غیرتی را که از آن نام می برید گربه است، فلذا آنرا همان بدو تصرف عدوانی در سال 57،دم حجله کشتند،برادر 4097---0910 !

-----------------------------------------------------

3430---0912 : در کنفرانس تغذیه و سلامت همراه ناهار به جای دوغ نوشابه گازدار توزیع شد !

فدوی:مراتب در در حاشیه ی کنفرانس و با قید چندین فوریت، بسمع و نظر مبادی ذیربط رسید،ضمن صدورچند آروغ ستاره دار مقدمتاً فرمودند : اسب حیوان نجیبی ست!.فدوی ملتفت نشد؛افزودند عبارت " اسب حیوان نجیبی ست"، ضمیمه ی آروغ است ،برادر فدوی! و درپایان نیز پوزش خواستند و گفتند علت ِسرو نوشابه گازدار آن بود که  ودکا شان تمام شده بوده است،برادر 3430---0912 !

 

5431---0912 : تا چند سال پیش در حاشیه جاده اصلی شهرهای مینودشت و گالیکش به امتداد پارک ملی گلستان انبوهی از درختان خودنمایی می‌کردند و زیبایی بخشیده بودند ولی امروز اثری از آنها و از این زیبایی دیده نمی‌شود. چه کسی و چه نهادی مقصر است؟

 

فدوی : دشمن !  آدرس سر راست اش هم هست : استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین ؛ اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر 5431---0912 ؟!

--------------------------------------------

 

3270---0919 :مگر خون عزیزانی که در جریان فتنه 88 به شهادت رسیدند با توبه سردمداران فتنه جبران می‌شود؟ چرا این قدر از سران فتنه درخواست توبه می‌کنید؟ تاریخ، اسلام و خانواده‌های شهدا از گناه فتنه‌گران نمی‌گذرند. این جنایتها به این سادگی قابل جبران نیست

 

  فدوی : بقول نیروی محترم انتظامی که بفرموده،در اجرای عملیات ایذائی بر علیه مردم،جداً تاکنون شرافتاً هیچگونه مضایقه ای نفرموده است،مراتب در یک سری عملیات محسوس و نامحسوس،در پناهگاه به آگاهی انواع فتنه گران گرامی رسید؛ضمن سلام و تحیات گفتند که با این ترتیب،صلاح شان در اینست که از دست شما "هاراگیری" *کنند،حالا راضی شدی برادر 3270-0919 ؛ وکیل ام بنده ؟!

--------------------------------

 

* خودکشی دستجمعی به سبک ژاپنی!

-------------------------------

 

6263---0938 :  امت ولایتمدار ایران اسلامی در یوم ا... 9 دی سال 88 به همه دشمنان انقلاب اسلامی در داخل و خارج ثابت کرد که طعم سختی‌ها و مشکلات در راه ارزشها و آرمانهای دینی و حفظ و صیانت از آنها از عسل برایشان شیرین‌تر است و در نتیجه  تمام توطئه و نقشه‌های شیطانی برای سرنگونی نظام، به شکست و ناکامی منجر می‌گردد .

 

فدوی : مراتب در مجالی که ملت از گرسنگی نای راه رفتن نداشت،به آگاهی وی رسید؛در پاسخ گفت که عسل مربوطه،چینی بود،فلذا همه چیز بود جز شیرین،برادر 6263---0938 !

----------------------------------

 

علی‌اکبری :  با توجه به توطئه‌های دشمنان برای انحراف مسلمین به ویژه نوجوانان و جوانان کشورمان لازم است آموزش و پرورش از همان مقطع اول ابتدایی در امر آموزش مفاهیم امامت و ولایت و نقش آن در زندگی به فرزندانمان در جهت واکسینه کردن آنها در برابر القائات دشمنان اسلام اهتمام ویژه‌ای نمایند .

فدوی : دیر است،برادر علی‌اکبر(ع)ی ، دیر است،برو عقب تر،باز هم عقب تر، دستکم از شکم مادر باید شروع کرد، برادر علی‌اکبر(ع)ی!

---------------------

 

1835--- 0912 : اگر ملاک فتنه‌گران برای تبرئه شدنشان از فتنه‌گری مسئولیت داشتن در زمان حضرت امام خمینی(ره) است بنی‌صدر و قطب‌زاده معدوم و سران و اعضای گروهک نهضت آزادی هم در زمان حضرت امام مسئولیت و حتی گاهی از ایشان حکم داشتند .


فدوی : با این ترتیب معلوم می شود که حضرت امام(ل) یک طوری شان می شده است،برادر 1835--- 0912

-----------------

 

9977---0919 :  برای وام ازدواج ثبت‌نام کردم حالا که مقرر شده وام به ما تعلق گیرد پس از کلی ضامن و چک و... مبلغ وام از 5 میلیون تومان به 3 میلیون تومان کاهش یافته است. با این مبلغ کدام یک از زخم‌های زندگی ما التیام می‌یابد؟ !

 

فدوی :  مراتب به آگاهی مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.بعدالتحیه والسلام گفتند چسب زخم که می توانید بخرید؛برادر! 9977-  0919

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

21 فوریة  المجعّد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

 

 

February 16th, 2015

 

معضل فرهنگی تازه !

فدوی تاکنون و پیش از زیارت آیه ای که بنقل ازآخرین نیوز در پی می آید، براین تصور باطل یود که زنان، فقط تا زمانی که در این جهان، شانس زندگی درمحدوده ی جغرافیائی ولایت خفقان آور فقیه را دارند،بابت حجاب اجباری،آماج عملیات ایذائی برادران کثرالله امثالهم هستند و پس از ترک جهان فانی،از تیررس جنود ظفر ورود مؤمنین خارج، و آسایش و احترام نداشته در زمان حیات را،در جهان باقی تجربه خواهند کرد!، لکن خبرمذکور او را شدیداً از اشتباه در آورد،شما خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز، لطفاً با زبان خوش،متنبّه شوید :!

فدوی برای دستگرمی از تیتر آغاز می کند:

اعلامیه های ترحیم با تصاویرزنان با آرایش! / فایز نیوز

و البته در ادامه :

چندی است که عده ای دانسته یا ندانسته اقدام به انتشار اعلامیه های ترحیم با تصاویر زنان و دختران می کنند که جای تاسف و نگرانی دارد! .

این امر جدا از اینکه تصاویری گاهاً با آرایش و نامناسب عرف را در اختیار همگان قرار می دهد، سبب شکسته شدن حریم عفت و سبب عذاب روحی برای میت می شود! .

اینکه چه ضرورتی دارد که عکس متوفای زن در اعلامیه ها چاپ شود، معلوم نیست و البته صرفاً درخواست صاحبخانه عزا نمی تواند دلیل قابل قبول باشد! .

در این بین نقش پر رنگ چاپخانه ها در مراکز تکثیر خودنمایی می کند که اگر هم اکنون جلوی این امر گرفته نشود شاید در آینده به یک معضل فرهنگی بدل شود!

زیاده معضلی نیست ..

------------------------------------------------------------------------------

 

حاج آقا چه فکرمی کرد،چه شد !

 

فدوی در توّرق جراید شریفه ی دارالخرافه خواند که :

خواست مردم در انقلاب این بود که فساد ریشه کن شود / خاتمی- کلمه

 

در پاسخ عرض می کند که حالا چه فرقی می کند؟،چه خواجه علی(ع) و چه علی(ع) خواجه! و یا، ز هر طرف شود کشته سود اسلام است خب برادران ، گلاب به رویتان ،یک پرده بالا گرفتند ودر پروسه ی ورجاوند قضای حاجت،بجای فساد،انقلاب ریشه کن شد ،برادر محمد(ع)*خاتمی!

 

زیاده فسادی نیست

 

-----------------------------------------------

*بنظر می رسد که پیامبرشما چندانهم گرامی نیست!،فلذا بجای (ص) ،عجالتا ً(ع) می گیرد،مگر اینکه اخلاق اش را خوب،یعنی با مقام معظم رهبری  ضاعف الله پرستاته، هماهنگ نماید،برادر سید خندان!

 

-------------------------------------------------------------------------------

راز

فدوی نمی داند که در مؤسسات مقدس برادران چه حکمتی ست که جاندار و بی جان،خودشان را در مقابل آنها، آتش می زنند !؛ملاحظه کنید :

جزئیات خودسوزی تولیدگر ایلامی مقابل بانک دولتی/ آخرین نیوز -

آتش‌سوزی یک خودرو مقابل ساختمان وزارت اطلاعات / همانجا

زیاده حریقی نیست

---------------------------------------------------

کنترل کیفیت

فدوی در مرور خبرهای امروز بنقل از آفتاب خواند که :

موزه حشرات چین اعلام کرد: این حشره عظیم‌الجثه که از سوی حشره‌شناسان به عنوان یک شاخص کیفیت آب شناخته می‌شود به حدی بزرگ است که می‌تواند کل صورت یک فرد بالغ را بپوشاند. این حشره لانه خود را روی آب‌های تمیز می‌سازد و نسبت به کوچکترین تغییر در PH‌ آب و نیز وجود هر گونه اثری از آلودگی هوا به شدت حساس است. در صورت بروز کوچکترین آلودگی در آب، این حشره برای یافتن آب‌های تمیزتر نقل مکان می‌کند./

 

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب بویژه در خوزستان، بیخودی دنبال این حشره که درحکم میزان سلامت آب و هواست در ایران سابق نگردند که " جسته ایم ما،یافت می نشود " !

----------------------------------------

 

واژه شناسی تطبیقی

همانطور که خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانند،حکومت شکوهمند اسلامی ما ،برای هر چیزی

واژه ی خودش را دارد ؛ فی المثل حقوق بشر که دست آورد بشریت است،نزد برادران فاقد اعتبار

بوده و در مقابل آن و برای خالی نبودن عریضه، حقوق بشر اسلامی را بافته اند و یا در خبر زیر

که از کیهان دارالخرافه نقل می شود "تکریم" بجای "توهین" آمده است:

یک نماینده اصلاح‌طلب از طرح شهرداری تهران برای تکریم *بانوان کارمند شهرداری برآشفت .

و یا در شماره ی دیگری از همان جریده ی شریفه :

طرح شهرداری تهران در تکریم بانوان همکار این سازمان و جداسازی محل کار آنان با اختلاف‌نظر در محافل دولتی و حامیان آنها همراه شده است .

ولابد چه فرقی می کند،هردو مصدر باب تفعیل اند !

و نیز این یکی که برای توهین به زنان،واژه ی مترادف دیگری دست و پا کرده است :

روزنامه شهروند نوشت: حدود ٢ ماه پیش شهرداری تهران در بخشنامه‌ای داخلی و محرمانه از شهرداری‌های مناطق و سایر سازمان‌های زیرمجموعه‌اش خواست تا در راستای اجرای طرحی که شهرداری تهران آن را «ارتقای مقام زنان»! نامیده نسبت به جدا کردن فضای فیزیکی فعالیت کارمندان زن و مرد در شهرداری اقدام کرده و از به‌کارگیری زنان در پست‌هایی مثل منشی، مسئول دفتر، تایپیست و ... خودداری کنند؛... / آخرین نیوز

روز روشن به "توهین" می گوید "تکریم" ! ،رو که‌ نیست، سنگ پای چینی ست ماشاءالله!...باری

فدوی البته پیش از این ،کم و بیش به این مقوله پرداخته،فلذا اینک دیگرخیال ورود ماهوی به آن را

ندارد ،ومرادش تنها مقدمه ی نکته دیگری ست که در پی می آید:

در فرهنگ واژگان مؤمنین کثرالله امثالهم ،هرچه پسوند "صلواتی" داشته باشد،رایگان است !.

مانند ایستگاه صلواتی!،:

 

 

 

فدوی برای جوری جنس، باد صلواتی!،که در راهپیمائی قدس به مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم عرضه شد را هم،اضافه می کند :

 

 

 

و از همه مدرن تر،ماساژ صلواتی زائران حسین(ع)ی!

 

 

حال فدوی در شک بین دو و سه ، شدیداً گیر کرده که آیا قاضی"صلواتی" نیزاز مقوله ی بالاست  که دارد

همینطور رایگان،مردم را به زندان می فرستد؟!

گزارش ها حاکی است که قاضی صلواتی امروز یکشنبه ۵ مرداد حکم شش سال حبس تعزیری آقای میردامادی را در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به او ابلاغ کرده است .

سراج‌الدین میردامادی، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی در ایران که به "تبلیغ علیه نظام" و "تبانی علیه امنیت داخلی کشور" متهم شده بود، در دادگاه بدوی به شش سال حبس تعزیری محکوم شده است . / بی بی سی

زیاده شکی نیست

------------------------------------------------

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

تروریست‌های داعش بودجه دو میلیارد دلاری را برای سال ۲۰۱۵ خود در نظر گرفته‌اند تا هزینه‌ دستمزدهای شبه‌نظامیان و غرامت به خانواده شبه‌نظامیان کشته‌ شده را پرداخت کنند . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی: اولاً به برادرانی که دارند در راه اسلام عزیز و ناب محمد(ص)ی مجاهدت میفرمایند ،نفرمایید تروریست،!  ثانیاً یاد بگیرید!،نصف شماست، کسری بودجه هم ندارد!

----------------------------

ایران برای داعش خط و نشان کشید / آخرین نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی: معاذالله ! برادر که برای برادر، خط و نشان نمی کشد!

--------------------

 

ماجرای خروج بی‌سر و صدای 22 میلیارد دلار ارز از کشور در اواخر دولت قبل / بهار نیوز

 

تحشیه ی فدوی : هر چه بود به خیر گذشت ،ضمناً بفرموده رهبری ادامه الله پرستاته،  "کش اش ندهید" راست می فرماید !اینگونه پول تو جیبی ها،قابل این حرفها که نیست !،برادر بهار نیوز!

-------------------------

جانشین فرمانده نیروی انتظامی درباره دستگیری عامل یا عوامل حوادث اسیدپاشی اصفهان تصریح کرد: فعلا خبری از دستگیری عامل یا عاملان اسیدپاشی اصفهان نیست.

تحشیه ی فدوی :  خبری هم نمی شود!

---------------------------------

 

تحشیه ی فدوی :  بریدن سر متهم با ساطور در دادگاه ايلام / تدبیر- تیتر

به لقمان گفتند سر بریدن از که آموختی،گفت از داعشیان !

--------------------------------------------------------------

۲۳۰ نماینده مجلس: «حصر» را اقدامی قانونی می‌دانیم / / فارس بنقل از آخرین نیوز تیتر

تحشیه ی فدوی: صحیح است،صحیح است !..

------------------------------------

ایران در جایگاه هفتم کشورهایی که مسیحیان در آن‌ها پیگرد می‌شوند / دویچه وله

تحشیه ی فدوی: چه کنیم، که همه جا حق مان را می خورند!

--------------------

گروه داعش در نواری ویدئویی که روز سه شنبه در اینترنت قرار داده شد تهدید کرد  اگر در عرض هفتاد و دو ساعت دویست میلیون دلار به این گروه داده نشود، دو گروگان ژاپنی خود را خواهد کشت . / ایران اکونومیست

تحشیه ی فدوی :

بقول آن بزرگوار:

بیت

هر دو عالم قیمت خود گفته ای

نرخ بالا کن که ارزانی هنوز !

 

----------------------------------------------------

مذاکره با رهبر انقلاب برای نامگذاری سال آینده

(مصوبه :ضرورت نام‌گذاری سال آینده توسط رهبر انقلاب و با پیگیری مسئولین در مبحث محیط‌زیست)

تحشیه ی فدوی :حالا اگر شاه هم ببخشد،شیخ علی(ع)خان نمی بخشد !

بهر حال فدوی برای اینکه به سهم خود به معظم له کمک کرده باشد،"گردش قهرمانانه " را به اتفاق مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین،در محیط زیست تخریب شده برای سال آینده پیشنهاد می کند !

 

------------------------------------------------------------------------------

 

تاج دوشیزه شایسته جهان بر سر یک زیباروی کلمبیایی

فارغ‌التحصیل در رشته مدیریت مالی، عاشق خانواده و دوستدار حیوانات از جمله ویژگی‌هایی است که دوشیزه شایسته جهان در سال ۲۰۱۵ از آن برخوردار است؛ زیبارویی ۲۲ ساله از کشور کلمبیا به نام پالینا وگا . / دویچه وله

 

 تحشیه ی فدوی :بین خودمان باشد،برادر دویچه وله؛  آنچه که ذکر شده است، از مصادیق بارز بی ناموسی ست، انشاءالله به آنجا که رسیدیم،تلافی می کنیم !

------------------------------------------------

قدم زدن با جان کری در شأن جمهوری اسلامی ایران نبود./ کیهان دارالخُرافه

 

تحشیه ی فدوی : دوباره راست فرمودید!،فدوی هم بفهمی نفهمی،مبالغی کسرشأن اش شد؛ بجای قدم زدن باید می دویدند،برادر حسین(ع)! 

--------------------------------------

 

خارج از نوبت

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و یا بمنظور کسب تکلیف، به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

7013---0912 : دانشگاه پیام نور شهرستان ری در کاری قابل تأمل اقدام به برگزاری آزمون مختلط دانشجویان دختر و پسر کرده است. بعضی از دختران ساپورت‌پوش و با آرایش غلیظ کنار پسران قرار داده می‌شوند. چرا؟ آقایان مخالف بهشت زوری بودند ولی خودشان جهنم زوری راه‌انداخته‌اند . !

 

فدوی: فدوی بمنظور صرفه جوئی در وقت،"پیام نور" را با "پیام زور" قافیه کرده ،ومراتب را در اجرای فریضه ی لایتغیّر"امر بمعروف و نهی از منکر" با  قید چندین فوریت و بعنوان ناهی از منکر ، شدیداً به آگاهی آن جوانان نابکار رساند.نتیجه اینکه جای شما خالی،فدوی را شدیداً تنبیه ،و شل و پل روانه ی بیمارستان کردند،! و این پیام را هم توسط وی برای شما  فرستادند:

 

بیت

گر تو را در بهشت باشد جای

دیگران دوزخ اختیار کنند!

 

اورژانس شبانروزی خاتم الاشقیاء

هجدهم ژانویة  المفرح سنه ی 2015 ترسائی

 کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

 

این چند سطر را فدوی،به اجمال و اختصار،در اورژانس شبانروزی خاتم الاشقیاء قلمی کرد

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره


پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما از فدوی ست 

0334---0912 :  آقای رئیس‌جمهور! در ظرف یک سال و نیم مذاکره تیم نمایندگان شما مرتب در مصاحبه‌های خود دو کلمه بیش نگفتند، «درباره کلیات موافقت شده و جزئیات مانده است» ما که به عقیده شما بیسواد هستیم، چیزی نفهمیدیم. شما که سواد دارید بگویید تا  ما هم بدانیم !

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظررئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)کلیدالاسلام و المسلمین،حسن(ع)روحانی رسید . در پاسخ بعدالتحیه والسلام فرمودند وقتی هنوز سواد ندارید،چه فرقی می کند،؟ با سواد که شدید،خبر بدهید، برادر 0334---0912 !

 

---------------------------------------

9107---0939 : در بلوار مرزداران بوستانی افتتاح شده و شهرداری به تازگی تعدادی سطل و صندلی چوبی در آن نصب کرده است. معتادان هر شب این صندلی‌ها را می‌شکنند و آتش می‌زنند. لطفاً مسئولان نیروی انتظامی رسیدگی کنند .

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلیناعلی الله مقامهم اجمعین رسید، بعدالتحیه والسلام فرمودند وقت ندارند خودتان قبول زحمت کرده و آن نگونبختان را در آتشی که بر پا می کنند،بیاندازید،برادر 9107---0939

----------------------------

1961---0936  : مسجد صاحب‌الزمان(عج) روستای کلدوزخ از توابع شهرستان ایذه در سال 1358 شمسی با آجر ساخته شده و در طول این مدت فرسایش زیادی پیدا کرده است از آنجا که منطقه محروم می‌باشد نیاز است مسئولین امر برای بازسازی این خانه خدا مساعدت لازم داشته باشند .

مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند گرفتارند فلذا هزینه مربوطه را عجالتا ً ازصاحبخانه مطالبه کنید،برادر 1961—0936 !

----------------------------------------

محمدی : از معاونت فنی سیما درخواست می‌شود مشکل گیرندگان دیجیتالی تهران را برطرف نماید. وقتی قصد تغییر شبکه‌ای را داریم پیام «سیگنال موجود نیست» برروی صفحه سیاه تلویزیون نقش می‌بندد. ما از 23 شبکه تنها 13 شبکه را دریافت می‌کنیم. با یک بارندگی نیز باید با آنتن و دستگاه گیرنده کلنجار برویم تا چند شبکه از مجموع 23 شبکه را بتوانیم تا حدودی تماشا کنیم .

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و بعدالتحیه و السلام فرمودند در باب سیگنال معذورند لکن امر و مقرر فرمودند که در حوالی منزل شما باران نبارد،برادر محمد(ص)ی!

------------------

5954---0919 :  از مسئولین امور مساجد انتظار می‌رود در تغییر نام برخی مساجدی که نامشان برازنده مسجد نیست جدیت بیشتری داشته باشند. مثلاً در ارومیه مسجدی به نام «مسجد جنرال» وجود دارد !

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت افراط در نرمش قهرمانانه ،دولا دولا راه می رفتند، به استحضاررسید 

قدری متغیّر شده فرمودند که از امامزاده بیژن یا کامبیز که بد ترنیست و در پایان نیز افزودند که " برو بذار باد بیاد" خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سر کار گذاشتید.برادر 5954---0919 !

------------------------------

5862---0919 : در امام‌زاده واقع در باغ فیض تهران صبح‌ها بسته است و نماز صبح در این مکان اقامه نمی‌شود. از مسئولین سازمان اوقاف درخواست داریم در این مورد تجدیدنظر داشته باشند .

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلیناعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: امام ‌زاده فیض(ع) در مرخصی استعلاجی هستند،برادر

  5862---0919 !

------------------------------

5591---0912 : وقتی وزیر خارجه آمریکا با افتخار اعلام می‌کند پراگماتیست (عملگرا) است، وزیر خارجه ایران هم باید با افتخار اعلام کند انقلابی می‌باشد .

فدوی :  مراتب در حاشیه ی نشست اخیر 1+5 که فدوی نمی داند کی قرار است 6 بشود،به آگاهی وزیر خارجه ی بیت رسید.پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) آل محمد(ص) فرمود : بسمه تعالی- نمی شود لکن!؛ زیرا "عملگرا" و "انقلابی" هم قافیه نیستند، و بعنوان حس ختام نیز فرمودند درست است که ما عملی هستیم،لکن عملگرا نیستیم،برادر 5591---0912 !

-------------------------------------

4262---0914 و 3877---0912 : سخنگوی دولت گفت: افزایش حقوق کارمندان به میزان نرخ تورم خواهد بود، ولی نگفت کدام تورم! آیا تورم اعلامی دولت ملاک می‌باشد یا تورم واقعی جامعه که مردم را رنج می‌دهد؟ با این روند بعید نیست که سال آینده اعلام کنند نرخ تورم به زیر صفر رسیده است .

فدوی :  مراتب در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند،به شرف عرض سپر اقتدار ملک پاسبان شان رسید.پس صدور چندین آروغ ستاره دار فرمود،آنچه زیر صفر می رود، فقط هواست،برادر3877---0912 و توابع!

-------------------

0348---0919 : معاون مدرسه‌ای که در بوشهر به دانش‌آموزان چفیه‌دار اهانت نموده نمی‌داند اگر همین چفیه‌داران مقابل صدام ملعون ایستادگی نمی‌کردند امثال ایشان می‌بایست پوتین‌های یانکی را بلیسند و برایشان واکس بزنند !

فدوی : والله برادر 0348---0919 بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود،فرق عمده ای نکرد چرا که بجای پوتین،نعلین می لیسند،برادر 0348---0919 !

-------------------------

شهباز : بعضی مکررا بیان می‌کنند که نظام باید اهل بخشش و نرمش باشد و منظورشان چشم‌پوشی از عمق مفاسد فتنه‌گران است، اما طرفداران این نظر با ساده‌لوحی خود اسلام‌شناسی را با خوانش جریان خزنده لیبرالیستی اشتباه گرفته‌اند و نمی‌دانند اسلام فتنه‌گران و اشرار را اهل بغی و مفسد فی‌الارض می‌داند .

فدوی : نخیر اینجوریهاهم که می فرمایید نیست و فی الواقع،شایعه ی ضد انقلاب است و" منظورشان فقط چشم‌پوشی از عمق مفاسد فتنه‌گران " نیست ، بلکه  اواخر بهار سال گذشته شرکت توتال مجبور شد جریمه‌ای معادل ۳۹۸ میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات مربوط به پرداخت رشوه به یک مقام‌ ایرانی(اسلامی - م )، به دولت و کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا پرداخت کند .که چشم پوشی شد!

-------------

فخرالساعه :روزنامه‌های زنجیره‌ای هفته قبل تصویر و اظهارات یکی از سران فتنه را تیتر صفحه اول خود قرار داده بودند مبنی بر اینکه: «اصلاح‌طلبی، به دینی پایبند است که می‌گوید رأی مردم معتبر است» اولا دین اسلام اعتبارش را از رأی مردم نمی‌گیرد بلکه این رأی مردم است که بر پایه آموزه‌های اصیل دین معتبر است!. ثانیا سران فتنه بر حرف ظاهرفریب خویش هم پایبند نیستند فتنه‌ای که آنان در سال 88 بر پا کردند فقط برای این بود که به رأی اکثریت مردم اعتبار و احترامی قائل نبودند .


فدوی: بعرض رسید؛ پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل (ص) فرمودند خودمان می دانستیم که در شرع انور،مردم در حکم دست پنجم خر است،آخر اینهم دیگر گفتن داشت که مزاحم شدید، برادر فخرالساعه؟!

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

14 فوریة المجعد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

February 8th, 2015

 

هراس

 

برق از فدوی شدیداً پرید و پنداشت که برادران داعش،به برادران خود در ایران اسلامی ملحق شده اند،وقتی که تصویر زیر را ملاحظه کرد :

 

 

 

زیاده وحشتی نیست..

 

-----------------------------------------------------

 

همکاری

 

 

فدوی گاه از هوش زیر متوسط برخی برادران، شدیداً حیرت می کند که گره ای که حتا با پا هم باز می شود!،آن بزرگواران،با دندان هم نمی توانند باز کنند !..باری- مُراد فدوی از این شکایت یا ِگله،ماجرای مشهور قدم زدن برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف،وزیر خارجه ی بیت با برادر "جان کری" وزیر خارجه ی آمریکا،آنهم در ژنو است !.حال این ترُقّص،!اگر درهر جای دیگری از جهان می بود،به ضرس قاطع،مسأ له ای نبود؛ فی المثل  این حادثه اگر در لندن اتفاق افتاده بود، بقول عوام no problem   !.. می گویید نه؟  به مستوره ی زیر که برادر کلب آستان علی(ع) ،یعنی برادرغلام علی(ع) حداد عادل،پدر زن ولایتعهد آقا مجتبی را در خیابانهای لندن و خرید از خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین  نشان می دهد،نگاه کنید :

 

 

_________

 

 

و البته رباعی فدوی در همین رابطه :

 

آدمی کی ترک عادت می کند

ترک دنیا و سعادت می کند

مثل این حضرت که دارد با عیال

جّد اعلا را زیارت می کند  ! *

 

 

باری فدوی دراین ارتباط،به جان امام(ل)،هیچ انگیزه ای جز کمک به برادر ظریف ندارد و در پیوند با خبری که در پی می آید،:

 

تعدادی از نمایندگان مجلس ایران با طرح سوالات تازه‌ای از محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، خواهان پاسخ‌گویی او درباره قدم زدن با همتای آمریکایی‌اش در ژنو و همین طور سفر اخیر او به پاریس شده‌اند .

بی بی سی

 

بعنوان راهنمائی عرض می کند که فدوی اگر جای برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف باشد،بی هیچ واهمه ای،به مجلس شورای "بیت" می رود.آخر گفتگو پیرامون قدم زدن در هوای آزاد هم کاری دارد؟! از این گذشته،برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف یاید بداند که اولاً ، به نمایندگان محترم بیت در مجلس ،گران آمده که آن زبان بسته گان باید در هوای کشنده ی تهران  قدم بزنند و شما در هوای پاک ژنو ! و دیگراینکه اینان اصلاً بیکارند و برای خود باید مشغله ای دست و پاکنند،؛ فلذا بقول عوام don’t worry ,be happy برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف!

 

زیاده توصیه ای  نیست.

---------------------------------------------

*لطفاً نگاه کنید به آرشیو هزل داتکام : August 10th, 2009

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

نقص فنی

 

داستان درگذشت ملک عبدالله پادشاه عربستان ، دراکثر رسانه ها، تقریباً با ادبیات مشابهی گزارش شده بود. بعنوان مستوره، به چند تیتر در این راستا، نگاه کنید :

 

*ملک عبدالله پس از یکدوره بیماری طولانی درگذشت / اعتماد

*ملک عبدالله در گذشت/شاهزاده سلیمان پادشاه شد/مقرن، ولیعهد/ انتخاب

* ملک عبدالله در گذشت / فرارو

* پادشاه عربستان در گذشت/ فارس

* مقام‌های عربستان سعودی تایید کرده اند که ملک عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه این کشور در سن ۹۰ سالگی درگذشته است . / بی بی سی

حال خوانندگان محترم ضد انقلاب بعنوان مشق شب،پیدا کنید اشکال سیم پیچی مغز برادران را،که  همان موضوع را بشرح زیر تیتر کرده اند:

ملک عبدالله مُرد.کودتای خاموش در دربار آل سعود ! / کیهان دارالخرافه

زیاده مشقی نیست.

-----------------------------------

 

حکایت 1

    

... و اما راویان  اخبار  وناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که ازهموطنی که مانند هزاران هموطن دیگر،هماغوشی با کژدم غربت را،به همنشینی با متولّیان وطن سابق ، یعنی حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم ترجیح داده و به ژاپن گریخته بود پرسیدند که آیا بعلت زبان دشوار آن دیار، با ژاپنی ها مشکلی ندارد،؟ فرمود نه، ژاپنی ها با اومشکل دارند! حالا حکایت برادر وزیر نفت "بیت "است که بنقل از العربیه فرمود :

 

زنگنه: با نفت ۲۵ دلار برای هر بشکه هم مشکلی نداریم!

 

البته که  شما مشکل ندارید،ولی ملت مشکل دارد ،برادر زنگنه!

 

ادامه دارد......

-------------------------------------------------------------

 

از کرامات اقتصاد مقاومتی

 

برق ازمرزفدوی هم گذشت! وقتی که در خبرهای دارالخرافه،بنقل از رادیو فردا دید که بهای دلار،به اهتمام مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته و توابع سببی و نسبی بیت، کثرالله امثالهم ، از مرز ۳۵۰۰ کیلو علف خرس (تومان- م) هم بشرح زیرگذشت :

 

خبرگزاری مهر گزارش داده که صرافان تهران روز يکشنبه نهم آذرماه هر دلار آمريکا را به قيمت سه هزار و ۵۲۰ تومان می‌فروختند. خبرگزاری دانشجويان ايران،‌ ايسنا نيز نرخ هر دلار آمريکا در معاملات بعدازظهر را ۳۵۶۰ تومان گزارش کرده است. اين بالاترين قيمت دلار آمريکا از زمان روی کارآمدن دولت حسن روحانی در ايران از سال ۱۳۹۲ تاکنون محسوب می‌شود .

   فدوی هنوز هم همینطور ارّه به ماتحت مانده و نمی داند که چرا واحد پول مملکت حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج) را،دلار لعنة الله علیه تعیین می کند؛شما خوانندگان محترم ضد انقلاب،می دانید؟!

 

--------------------------------------------

 

 ایهام مکتبی

 

روزی و روزگاری بود که "ماشین نویسی" فقط یک معنی داشت و آن تایپ کردن بود،پس از تصرف عدوانی برادران اما،معنایش مانند همه چیز دیگر تغییر کرد ؛برای دستگرمی،به تیتری که در پی می آید بنقل از اعتدال نگاه کنید :

تصاویری از ماشین نویسی در محرم

 

استنباط خوانندگان محترم ضد انقلاب از تیتر مذکور ، لابد اینست که مراد از تیتر بالا،تایپ نذری ست!  و برادران بنا دارند که بمناسبت ماه مبارک محرم،نامه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  را به امام زمان(عج) و ابا عبدالله (ع)  بطور نذری تایپ کنند !،لکن چنین نیست و پس از انقلاب شکوهمند ،منظور از ماشین نویسی در محرم ،فعل زیر است :

 

 

                               

------------------------------

بلا تشبیه !

 

فدوی در مرور خبرهای امشب دریافت که برادر مرتضوی ِ قوه ی باه ِفرانسه(غذائیه !- م )، به یکی از برادران خودی،بشرح زیرشدیداً گیر داده است :

دفتر دادستانی پاریس روز سه‌شنبه ۲۵ نوامبر اعلام کرد که شرکت نفتی توتال فرانسه به اتهام فساد مالی در ارتباط با قراردادهایی که حدود بیست سال پیش با ایران بسته به دادگاه می‌رود . * . / بی بی سی

همانطور که خوانندگان محترم ضد انقلاب به تکرار ملاحظه کرده و هم اکنون نیز در این خبر و هامش آن* ملاحظه می کنند، برادران کثرالله امثالهم،هیچ دخالتی در فساد عمیق مستتر در خبر بالا،جز دریافت۶۰ میلیون دلار وجه رایج، و البته نا قابل ممالک محروسه ی ولایت مستبده ی فقیه به یک مقام ایرانی(اسلامی - م ) ، که جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید قهر می کند،بطور علی الحساب،نداشته اند، خب این بلندگوهای استکبار،چه می گویند ؟!

----------------------------------------------------

* اواخر بهار سال گذشته شرکت توتال مجبور شد جریمه‌ای معادل ۳۹۸ میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات مربوط به پرداخت رشوه به یک مقام‌ ایرانی، به دولت و کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا پرداخت کند .

توتال که به دلیل حضور در بازار سهام نیویورک موظف به رعایت قوانین آمریکاست، متهم شده بود که بین سال های ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۴ میلادی (۱۳۷۳ تا ۱۳۸۳ خورشیدی) از طریق واسطه‌هایش، حدود ۶۰ میلیون دلار به یک مقام‌ ایرانی رشوه داده تا قرارداد توسعه چند میدان نفت و گاز را به دست آورد ! همانجا

------------------------------------------------------------------------------------------

 

ایراد ناوارد

 

یا فدوی و یا برادران، یکی ژاپنی حرف می زند، فلذا یکدیگر را نمی فهمند؛!بعنوان مستوره نگاه کنید :

علی مطهری دیگر نماینده مردم نیست!/ روزنامه رسالت بنقل از آخرین نیوز- تیتر

و در ادامه :

 

روزنامه رسالت در سرمقاله خود ضمن اشاره به اظهارات اخیر آیت الله جنتی در باره فتنه 88 در یک برامه تلویزیونی نوشت :

 

آقاي علي مطهري باز دست به قلم شد و به اين بهانه پاسخي موهن و خارج از ادب و آداب سياسي به آيت‌الله جنتي نوشت و نشان داد يكي از عناصر كليدي اين حركت و متاسفانه بازي‌خورده عوامل و عناصري است كه مي‌خواهند هرازگاهي از "نمد" فتنه، "كلاهي" را بر سر افكار عمومي مردم بگذارند كه خوشبختانه با سد بيداري و بصيرت مردم مواجه مي‌شوند

 

فدوی هم که شوربختانه نه اصلاح طلب است و نه اصولگرا، در پاسخ عرض می کند که آخرانصاف هم خوب چیزی ست؛ فلذاحوط آنست که یکی بیاید و از برادر رسالت بپرسد که کدامیک از برادران لم داده در مجلس حکومت، نماینده ی مردم است، که برادرعلی(ع) مطهری باشد ،برادر رسالت،هان؟!

زیاده ایرادی نیست...

------------------------------------------

 

قیصرانه ها

 

اشاره

 

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که

باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش، اسفناج سبز شود! و بناگزیر می گوید :

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 

                                            ***

 

العربیه

ابوبکر البغدادی، رهبر گروه دولت اسلامی عراق و شام(داعش) اعلام کرد، ملا محمد عمر، رهبر گروه طالبان افغانستان یک فرد نادان و جنگ سالار است . !

فضولی فدوی : سیر یکروز طعنه زد به پیاز/ که تو مسکین چقدر بد بوئی!

----------------------

 

ازدواج باید در دوران دبیرستان اتفاق بیفتد / انتخاب- قرائتی

-----------

 

سیدعباس صالحی معاون امور فرهنگی در دیدار با نرسس بدروس نوزدهم رهبر ارامنه کاتولیک جهان ایران اسلامی را پرچمدار گفت‌و‌گوی ادیان توحیدی در خاورمیانه دانست . !/ بولتن نیوز

-------------

 

مبحث دیگری که غربی ها با ایران مشکل دارند بحث قصاص است در حالیکه قصاص بسیار زیبا و مهم است و به نوعی از حقوق افراد جامعه دفاع می کند   / محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی

-------------------

 

به گزارش پارسینه به نقل از باشگاه خبرنگاران، عناصر داعش مجازات‌هایی را نیز برای سیگار کشیدن و یا خرید و فروش آن به دلیل ضرر رساندن به بدن انسان در نظر گرفته اند . !

--------------

 

فرار داعش از ۶۰کیلومتری مرز ایران پس ازدریافت پیام ارتش !/ آخرین نیوز- تیتر

---------------------------------------

 

300 هزارتومان،هزینه ترمیم نیم ساعته پرده بکارت !/ ایران وایر

--------------------------------------------------------------------------------

 

حق این است که کارگردان‌های متعهد کشورمان در موضوع نقض حقوق سیاه‌پوستان آمریکا توسط دولت پرادعای این کشور فیلم جدیدی بسازند و از این طریق نیمه پنهان دولتمردان آمریکا را برملا نمایند . !
یک خواننده کیهان دارالخرافه

---------------------------

 

توصیه‌هایی برای مواجهه احتمالی با اسیدپاشی !/ آخرین نیوز- تیتر

----------------

نام حسن روحانی در فهرست 100 متفکر سال ! / آخرین نیوز – تیتر

--------------------------------------------------------------

شیرین عبادی :

اسلام برای زنان احترام قائل است ! رادیو زمانه- تیتر

--------------------------------------------------

کشورهای غیراسلامی "عدالت اسلامی" را بیشتر رعایت می‌کنند ! *

------------------------------------------------------------------------------

 

* یک جدول رده‌بندی کشورها که توسط یک استاد ایرانی‌تبار علم اقتصاد تهیه شده می‌گوید که ایرلند، لوکزامبورگ، دانمارک و حتی اسرائيل به لحاظ رعایت آنچه با "عدالت اسلامی" انطباق دارد از کشورهای اسلامی پیش‌تر هستند.

روزنامه آلمانی "زود دویچه" در مصاحبه با پرفسور حسین عسکری، استاد دانشگاه جورج واشنگتن، گزارشی درباره جدول رده‌بندی کشورهایی تهیه کرده که "ارزش‌های اسلامی را رعایت می‌کنند". دویچه وله/ بنقل از البرز نیوز

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

آیت‌الله جوادی‌آملی: قیام جهانی توسط پابرهنه‌ها شکل می‌گیرد و نامه رهبر انقلاب بر این مبنا است / این مرجع تقلید گفت: اگر نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب منتشر شد، به دلیل این است که ایشان قیام جهانی را موکول به خواست پابرهنه‌ها می‌دانند / پابرهنگان حافظان اصلی آرمان‌ها و ارزش‌ها هستند /نسیم

--------------------------

 

خداوند امام خمینی (ره) را فرستاد و او فرش نور افکند و فرشتگان را شاد نمود و شهدا را بر بال فرشتگان نشاند ! / فارس

ازمقدمه کتاب «سبک زندگی ایرانی اسلامی برگرفته از جلال و زیبایی اخلاقی در مسیر سبز انتظار فرج» اثر سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی (گروهبان گارسیا- م)رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

----------------------------------------

 جنتی درباره اقتصاد مقاومتی:‌ چه اشکالی دارد روزی یک وعده غذا بخوریم/ سایت رادیو فردا

 در ادامه خطبه‌های نماز جمعه، آقای جنتی به نامه رهبر جمهوری اسلامی به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی که هفته گذشته منتشر شد،‌ اشاره و آن‌را به نامه سلیمان پیامبر به بلقیس تشبیه کرد. او در این باره گفت: «این نامه سلیمان ما بود

------------

 

اگر گفته شود خداوند امام[خمینی] را مبعوث کرد، حرف درستی است . ! / احمد جنتی سایت رادیو فردا

-------------

 

حسن نصرالله: درآمیختن خون ایرانی و لبنانی نشان‌دهنده یکی بودن سرنوشت ایران و حزب‌الله است / / بی بی سی-تیتر

-------

 

مبحث دیگری که غربی ها با ایران مشکل دارند بحث قصاص است در حالیکه قصاص بسیار زیبا و مهم است و به نوعی از حقوق افراد جامعه دفاع می کند   / محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی

----------------------

 

"گوش الاغی" جدید ترین عمل زیبائی در ایران ! / دویچه وله- تیتر

---------------------------------------

 

 در غرب اگر آزادی بیان و دموکراسی وجود دارد چرا محققان دارای نظر تاریخی متفاوت با حکام غربی در موضوع هولوکاست بلافاصله به مجازات‌هایی مثل زندان محکوم می‌شوند. واقعا کسانی که داعیه مردم‌سالاری و آزادی غرب را باور کرده‌اند دچار بلاهت هستند .
یک خواننده کیهان دارالخرافه

----------------------------------

 

پیشنهاد اخراج کارمندان مجرد !/ تدبیر

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: نماینده ولی فقیه در استان همدان در جلسه شورای فرهنگ عمومی ضمن اشاره به شمار کارمندان مجرد در استان، پیشنهاد داد: کارمندان مجرد، طی یکسال آینده اقدام به ازدواج نمایند و در غیر این صورت متأهلین دارای شرایط کاری، جایگزین آنان در محیط‌های اداری شوند.

----------------------------------------

 

احمد علم‌الهدی٬ عضو مجلس خبرگان می‌گوید اعضای این مجلس در صورت نپسندیدن برخی اقدامات رهبر نمی‌توانند وی را مواخذه کنند و مقابل حکم مجتهد جامع‌الشرایط اقدامی انجام دهند! . / دیگربان

------------------

 

احمد رضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ۵ تیر ۱۳۹۱ :

«در بحث شال و روسری يک نكته وجود دارد. برخی افراد تصور می‌‌كنند كه اگر موهايشان از دو طرف شال مشخص نباشد، اما موهای خود را از يک طرف به بيرون شال بيندازند، اين مسئله جزو مصاديق بدحجابی نيست كه بايد در پاسخ به اين افراد گفت، تغيير نوع آرايش مو به منزله رفع مصداق‌ها نيست.»

-------------------------------

 

خبرگزاری تسنیم: احمد خاتمی امام‌جمعه موقت این هفته تهران با اشاره به اینکه حمله تروریستی پاریس را به شدت محکوم می‌کنیم گفت: فرانسه هم باید از تروریست‌ها حمایت نکند . !

--------------------------------------------

 

نقل قول مصطفی کواکبیان سیاست‌مدار اصلاح‌طلب و دبیرکل حزب مردم‌سالاری:

از خمینی(ل) :در ذات اسلام دموکراسی مندرج است و دموکراسی اسلام بالاتر از دموکراسی‌های غربی است !

از خامنه ای : همان گونه که مقام معظم رهبری نیز همواره تاکید فرموده‌اند دموکراسی همانند سنجاقی نیست که به اسلام متصل شده باشد بلکه مردم سالاری روی دیگر سکه اسلام است ». / خودنویس

------------------------------

 

نماینده ایران در مسابقات دختر شایسته جهان اسلام: به پوست و دماغ امتیاز نمی دهند!/ ایران وایر

-------------------------------------

 

نصرالله پژمان‌فر٬ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس :

دیدارهای خارجی باید در مساجد صورت بگیرد !/دیگربان

--------------------------------

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: امکانات نظامی کشور بسیار مهم تر از معیشیت مردم است !/ ایسکانیوز

-----------------

العربیه

فرمانده سپاه شیراز می‌گوید که شرط از سر گیری روابط میان ایران و آمریکا، مسلمان شدن رئیس جمهوری ایالات متحده و تقلید او از آیت الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران است .

--------

 

العربیه

محمد تقی مصباح یزدی روحانی اصولگرای ایرانی می‌گوید اگر حکم حکومتی نبود، هم طبق شرع و هم قوانینی که ما داریم سران فتنه باید مجازات بشوند و حکمشان هم اعدام است

 

-----------------------------

 به گزارش آخرین نیوز به نقل از «سی ان ان»، در قوانین جدید داعش که مقر آن شهر رقه سوریه اعلام شده، بلند خواندن ادعیه و سرودهای آئینی مسیحیان به نحوی که به گوش مسلمانان برسد جرم اعلام شده است .

=================================================

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

گمرک ایران گزارش داده که در پنج ماه اول سال تا پایان مرداد، ۴۳ هزار و ۹۸۶ دستگاه خودرو خارجی وارد ایران شده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل حدود دو و نیم برابر شده است.

تحشیه ی فدوی : منظورتان چیست؟ میخواستید که همین میزان خودرو،از مملکت خارج شده و درممالک محروسه ی خاج پرستان، لعنة الله علیهم اجمعین، تقاضای پنا هندگی سیاسی کند؟ 

-------------------------------

 

تعطیلی و بازداشت کارکنان دفاتر چند شبکه ماهوره ای در ایران به درخواست نصر الله/ العربیه- تیتر

شبکه‌های «امام حسین»٬ «سلام»٬ «ابالفضل العباس»٬ «مدرسه جهانی امام صادق»٬ «بقیع»٬ «مرجعیت» و «الانوار» ۱ و ۲ هشت شبکه‌ای بودند که خبرگزاری فارس خواستار تعطیلی دفا‌تر آن‌ها در استان‌های قم٬ خراسان رضوی٬ اصفهان و تهران شده بود

 

. تحشیه ی فدوی :برادران اند دیگر، خودی و غریبه سرشان نمی شود !

------------------------------------

هم‌زمان با تغییر رئیس زندان اوین، صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه نسبت به درگیری در بند ۳۵۰ اوین واکنش نشان داد و اعتراض‌ها علیه ضرب و شتم زندانیان سیاسی را کوششی برای "زنده کردن جریان فتنه" نامید . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی : قاصم الجبارین "فتنه" را نخست از حضرت آقا،سپس از شما و سایر اخوان اعلی الله مقامهم اجمعین نگیرد ،که بی "فتنه" فطیر است !

------------------------------------------

ایران مصرف کنند ه سالانه ۵۰۰ تن مواد مخدر / رادیوفرانسه بنقل از البرز نیوز

 

تحشیه ی فدوی: برای همین  است که برادران همواره ، "هَشتن،  ولی خشتن  " !

 

----------------------

 

وزیر بهداشت: با اعصاب مردم بازی نکنید / بولتن نیوز

تحشیه ی فدوی : پس با کجای مردم بازی کنند،برادر وزیر؟!

--------------------------

 

دادگاه کیفری عربستان سعودی در ریاض امروز چهارشنبه حکم اعدام آیت الله ' نمر باقر النمر' را صادر کر.د

بر اساس این گزارش، دادستان عربستان در 25 مارس گذشته (پنجم فروردین 93) با مطرح کردن اتهام های دروغین، خواستار صدور حکم اعدام به علت محاربه علیه نظام آن کشور برای شیخ نمر شد. / بولتن نیوز

 

تحشیه ی فدوی : باز قاصم الجبارین ابوی محترم شان را بیامرزد که بر عکس برادران شان در ایران سابق،تخفیف داده جرم طرف را محاربه با نظام تعیین فرمودند، نه محاربه با خدا !

----------------------------

 

تامین سلاح از فشنگ تا موشک برای مردم فلسطین توسط ایران انجام گرفته / انتخاب- علی اکبر ولایتی--

تحشیه ی فدوی :وقتی فدوی مدتها پیش از اینها می گفت، خوانندگان محترم ضد انقلاب ،باورشان نمی شد!

 

-------------------------------------------

کشتار به سبک داعش در گلستان ایران !

یک پلنگ ۱۸ ماهه ایرانی با ضربات متعدد تبر در مناطق جنگلی «بندر گز» از پای درآمده است؛ شکستگی جمجمه و پارگی در اندام پلنگ جوان بر اثر برخورد تبر در چهار ناحیه از بدن حیوان، به وضوح مشخص است . / آخرین نیوز،

 

تحشیه ی فدوی:  برادران برای دستگرمی دارند تمرین می کنند،برادر نیوز!

 

 

 

 ---------------------------------------------------

 

خارج از نوبت

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود که برحسب موضوع و فوریت،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و بمنظور کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

 

تیموری : فرانسه با تکرار سناریوی خودزنی برجهای دو قلوی آمریکا، می‌خواهد با حمایت اسرائیل غاصب کودک‌کش سگ‌ هار منطقه از مسلمانان جهان انتقام و جلوی گرایش روزافزون به اسلام را بگیرد. حتی اگر به قیمت کشتن مردم خودش باشد. کی مردم غرب از این خواب بیدار می‌شوند؟

 

فدوی:مراتب در مجال مغتنمی، به آگاهی مردم خواب آلود فرانسه رسید.چیزهائی بلغور کردند که برگردان اش به فارسی خودمان این می شود که : "به عمل کار برآید به سخندانی نیست"! * فدوی خواستار توضیح بیشتری شد؛در پاسخ بهمان زبان یأجوج و مأجوج افزودند که منظورشان اینست که بجای شعار دادن،یک فقره ساعت شماطه دار بفرستید که کوک کنند،بلکه از خواب بیدار شوند،برادر تیموری!

 

توصیه ی فدوی:

 

موقعیت از این بهتر نمی شود،تعبیه ی یک فقره بمب ساعتی ساخت برادران در جوف ساعت کذائی ،فراموش نشود،برادر تیموری!

و من الله التوفیق!

-------------------------------------

 

* سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی  /   به عمل کار برآید به سخندانی نیست

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

 

3893---0911  : پرتاب ماهواره فجر افزودن برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات جمهوری اسلامی بود که نه با مذاکره و پیاده‌روی با آمریکایی‌ها بلکه با تکیه بر ظرفیت و استعداد داخلی کشور به وجود آمد .

فدوی : همینطور است؛بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس:صحیح است، صحیح است، و بین  خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،اگر برادرمحمد(ص)جواد(ع) با آن "کری" نابکار در هوای آزاد و تمیز ژنو قدم نمی زد،ما تاکنون اولین بسیجی را،با هدف ارشاد موجودات فضائی،در مریخ پیاده کرده بودیم،برادر 3893---0911  !

-------------------------------------------------------

 

عباس صفا :  وزیر محترم ورزش چرا از ابزارهایی که در دست دارد استفاده نمی‌کند؟ دنیای متوحش غرب از تمام ابزارها برای مقابله با اسلام ناب محمدی(ص) استفاده می‌کند، ولی ما از ابزارهایی که در دست داریم و می‌توانیم با کمترین هزینه بهره‌برداری کنیم استفاده نمی‌کنیم چرا؟ یکی از ابزارها پیراهن ورزشکاران است که در مسابقات داخلی و خارجی می‌توانیم جمله «من عاشق محمد(ص) هستم» را بر آنها منقوش نماییم؟

 

فدوی :مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم به  همه ورزشکاران مسلمان و متوحش!،ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ گفتند که جان اضافه ندارند زیرا اگر روی خودشان بنویسند که عاشق محمد(ص) هستند، بنظر عضو داعش رسیده و افزون بر مردم جهان متمدن ، از سوی نیروهای ائتلاف نیز،بمباران می شوند،برادرعباس(ع)صفا!

--------------------------------------------------

 

7564---0938 :  آقای ظریف وزیر خارجه کشورمان در مقابل خواسته‌های نامشروع آمریکا و غرب قوی باشد. ما مسلمانان ایران فرزند عاشورا و رمضان هستیم. سختی‌ها را تحمل می‌کنیم ولی زیر بار ذلت دشمنان نمی‌رویم .

 

فدوی:مراتب دراوقات شرعی خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، بعرض وزیر خارجه ی بیت،برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف رسید؛ همانطور که بفرموده شدیداً مشغول نرمش قهرمانانه ی صبحگاهی بودند گفتند گوش ضد انقلاب کر!،آخر این چه فرمایش مهملی ست؟ زیرا از عاشورای  1400 سال پیش تاکنون، آنقدر به سر مغز خود کوبیده اید که جان،وبهمین میزان  در رمضان در اثر 30 روز گرسنگی دیگر نا ندارید، ?what are you talking about

------------------------------------

 

3682---0917  : با تشکر از دولت محترم، ما کاهش تورم کیف پولمان را به وضوح احساس می‌کنیم !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلید دار بیت، کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند:قابلی نداشت، any time برادر ! 3682---0917

-------------------------------------------------

 

 زحمتکش- کشاورز روستای دوراب نکا : در روزنامه خواندم دولت پنج برابر مصرف داخل کشور برنج از خارج وارد کرده است. در ضمن در مرکز خرید برنج داخلی یعنی شهرستان نکا هنوز یک ریال به یک کشاورز نداده‌اند. معلوم نیست چه دستی در کار است که نمی‌گذارند در هیچ عرصه‌ای خودکفایی صورت بگیرد . ....

 

فدوی:معلومست دیگر،دست  استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین؛اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر زحمتکش؟!

-----------------------------

 

3546---0939 : بهتر است که علوم دینی در مدارس توسط روحانیون برای دانش‌آموزان تدریس شود. متاسفانه درحال حاضردر مواردی افرادی در مدارس متولی تدریس علوم دینی به دانش‌آموزان ما شده‌اند که گاهی خودشان رابطه مستحکمی با دین ندارند و دارای عقاید متزلزل هستند .

 

 

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله،بطول مبارک رسید؛  بعد التحیه و السلام فرمودند گذشت آنزمانی که روحانیون بیکاربودند؛امروزه بحمدالله والمنة در رأس همه ی امور و مشاغل قرار گفته و دیگر وقت پرداختن به کارهای کم درآمد و پائینی چون آموزگاری را ندارند،برادر  3546---0939 !

-------------------------------------------

 

6290---0915 :  بسیاری اوقات وقتی برای درمان دردی به برخی از پزشکان مراجعه می‌کنیم حتما باید به آزمایشگاه خاص و داروخانه خاصی که با آقای دکتر مرتبطند مراجعه شود والا آزمایش و داروهای اخذ شده شما دارای اشکال است و از نظر پزشک قابل قبول نیست. از وزیر متعهد انتظار می‌رود این بیماری برخی از پزشکان را نیز درمان نماید .

 

 

فدوی :مراتب در شرایطی که بعلت افراط در نرمش قهرمانانه همه جایشان درد میکرد ،به شرف عرض رسید .. بعدالتحیه و السلام فرمودند اندکی تأمل کنید تا معظم له ،جنگی را که در دست اقدام دارند بعون الله راه بیاندازند،تاآن پزشکان نابکار را، به خط مقدم جبهه بفرستند،برادر 6290---0915 !

والله مع الصابرین.

----------------------------------------------

 

8551---0935 : 20 سال است تعمیرکار کمپرسور هوا هستم. به دلیل بی‌کیفیت و ارزان بودن اجناس چینی در داخل کشور بیکار شده‌ام مستاجر بوده و درآمد دیگری ندارم از مسئولین کشور برای نجات این بخش از نیروهای کار که زمینگیر شده‌اند تقاضای مساعدت دارم .

 

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض رسید؛ بعدالتحیه و السلام و پس از صدور چند آروغ ستاره دار فرمودند که چین،از خطوط قرمز نظام است و کاریش نمی شود کرد،لکن با صدور شما وافراد مشابه به چینِ مثلاً کمونیست موافقت فرمودند .

و من الله التوفیق

---------------------------------------

 

نوروززاده از انجمن کفش‌ماشینی قم:  توزیع نامناسب و برداشتن سقف قیمت الکل از سوی پتروشیمی اراک، سبب بالا رفتن شدید قیمت و پایین آمدن صادرات کفش و تعطیلی تعدادی از واحدهای تولید کفش استان قم گردیده است. انتظار می‌رود برای جلوگیری از وارد آمدن لطمه به واحدهای تولیدی ضمن تهیه گزارش مسئولین امر تدبیری نمایند .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام نتوانستند بین گودرز و شقایق(جمع شقیفه- م) در عریضه ی شما،رابطه ای برقرارفرمایند لکن افزودند که افزایش بهای الکل با مصرف آن در جامعه ی شکوهمند نسبت مستقیم دارد،برادر نوروززاده !

------------------------------

 

9020---0912 : سیما در جذب اسپانسر رویه افراط را در پیش گرفته است. در آگهی تبلیغی مربوط به نمایشگاه یافت‌آباد که در برنامه کودک پخش شد، اتاق‌های مجلل کودک را به‌عنوان نیاز غیرقابل انکار در زندگی امروزی برشمرد! آیا پخش این قبیل آگهی در این شرایط اقتصادی و در حالی که مردم در خانه‌های کوچک زندگی می‌کنند، صحیح است؟ آیا ترویج سبک زندگی اسلامی این است؟

 

 

فدوی : آخ مدینه(ع- س- ص- عج) گفتی وکردی کبابم،! فدوی هم شدیدا، با شما موافق است که سبک زندگی اسلامی همین است که داریم با پوست و گوشت خود تجربه می کنیم برادر 9020---0912 !

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

هفتم فوریة  المجعّد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

----------------

 

 

 

February 2nd, 2015

 

دو دلی

 

پیرامون ماجرای قدم زدن "ظریف"  با "کری" در خیابانهای "ژنو"، فدوی نخست با خود اندیشید، : تو که یار شاطر(1)نیستی،دستکم بار خاطر نباش! و بگذار که خرخره ی برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف،وزیر خارجه ی بیت،مانند آدامس خروس نشان سابق،همچنان دردهان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  بماند و آنرا تا انقلاب مهدی(عج) بجوند! لکن بعد پشیمان شد و بخود گفت: آن بنده ی خدا مشغول کشتی گرفتن با خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین  است و حواس اش نیست که مؤمنین  شدیداً او را در صحن دارالخُرافه  دراز کرده اند،بویژه در ماجرای شنیع قدم زدن او با "کرِی"، چندانکه پنداری ،مچ شان را در اطاق خواب گرفته اند !؛ هر چه هم که فدوی سینه به تنور می چسباند که بابا ،اینان تنها نبوده و چندین قلچماق داخلی و خارجی نیز احاطه شان کرده بوده اند ؛از اینها گذشته،برادر"کرِی" از خودمان ، واصلا فامیل مان است،!(2) لکن مؤمنین  مربوطه مع الاسف  زیر بار نرفته و اصرار دارند که آن فعل حرام،صورت گرفته است! باری فدوی با آنکه نمی خواست کارهای جاری را وانهاده،وآنجایش را با شاخ گاو ُمدّه ظله العالی در بیاندازد،دل اش نیامد و به سائقه ی مودّت  دیرینه با حضرت ابوی رضی الله عنه ،مراتب زیر را در حواشی نشست اخیر،به آگاهی "َممَد"(3) رساند:

پیاده روی "ظریف" و "کری" به نمازجمعه ی تهران هم رسید! / دویچه وله- تیتر

در پاسخ فرمود : بقول عوام !   don’t worry, be happy, brother Fadavi   زیرا اولاً هیچ تابلو "پیاده روی ممنوع" را در خیابان کذائی ندیده است؛ثانیاً  مؤمنین طبق معمول زیادی حساب کرده اند! ،زیرا او و برادر "کری"  با آنکه ساعتها پیاده روی کرده اند،لکن هنوز حتا به ترکیه هم نرسیده اند!

زیاده نگرانیی نیست

23 ژانویه 015

یادداشتها

---------------------------

(1) نخیر،خواهر- برادر خواننده! منظور پروفسور یار شاطر نیست !

(2) نوه ی "کرِی" ایرانی ست

(3) منظور همان برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف خودمان است !

----------------------------------------

 

--------------------------------------------------------------------------------------- 

4 تا

                            

 عبارت "4 تا" در ادبیات شفاهی ما،کاربرد های گوناگون دارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب کم تا قسمتی با آنها آشنائی دارند؛ لکن بهر صورت 2 دو تا ،4 تا نمی شود،مگرمقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته ارده فرمایند ؛ باری فدوی درمرور خبرهای دارالخُرافه به تیتر زیر بر خورد :

 

چند واکنش به سخن جنتی در باره ی " 4 تا عوضی"/انصاف نیوز

و نیز در ادامه :

چند روز پیش آیت الله جنتی از عبارت 4 تا عوضی برای کسانی استفاده کرد که خواستار رفع حصر از میرحسین موسوی و مهدی کروبی هستند. تعدادی از واکنش ها به این سخنان در شبکه های اجتماعی به انتخاب انصاف نیوز در پی می آید :

 

که فدوی بعلت ضیق وقت و حوصله، تنها بنقل یکی از نظرها بشرخ زیر بسنده می کند :

 
محمدعلی سبحانی، سفیر سابق ایران :

حضرت آیت الله جنتى """ باعرض ادب ، پیشنهاد مى کنم تا دیر نشده بابت اتهامات ثابت نشده به دیگران ، همچنین به دلیل "عوضى " خطاب کردن میلیون ها افراد محترم توبه نمایید ، خداوند سبحان بخشنده ومهربان است ،به یاد داشته باشیم که مرگ در کمین است،...

 

از نظر فدوی، فرمایشات هر دو آقایان، دچار مبالغی نقص فنی و ضعف تألیف است ؛که به اجمال و اختصار،درپی به آن اشاره می شود:

فدوی ،صرفنظراز اینکه  هنوز نمی داند که جنتی"آ یت" کدام "الله" است!، عرض می کند که وی باید ، یا در حساب ، یا درچشم ،و یا هر دو، دچار نقصان یا زوال جدّی شده باشد که میلیونها نفردرتظاهرات سال 88 را، چهار نفر دیده است !..

و اما مشکل نظربرادر محمد(ص)علی(ع) سبحانی نیز آنجا که آورده است  " به یاد داشته باشیم که مرگ در کمین است " اینست که جنتی در کمین مرگ است ، نه مرگ درکمین جنتی ! ..

 

زیاده لغزشی نیست..

------------------------------------------- 

بحث لغوی

اینکه می گویند که برادران ،خودی و غریبه سرشان نمی شود؛ ُپر بیراه نیست و این لجبازی،حتا

در حوزه ی زبان نیز لازم الاتباع است یعنی، بزرگواران ،فارسی و  انگلیسی ، هر دو را به یک

اندازه غلط می نویسند !، ملاحظه کنید : (1)

 

 

 

 

مؤمنین اما ممکن است اشکال کنند که خاج پرستان هم ،Police را غلط می نویسند و مدرک

زیر را هم بعنوان سند،ارائه کنند :

 

 

فدوی هم در پاسخ عرض می کند که خیر چنین نیست ؛زیرا در زبان نروژی،"پلیس "را همینطور

می نویسند ! فلذا، غلط نیست..

در حاشیه نیز برای جوری ِ جنس، اضافه می کند که  اینان ،پلیس نروژاند که از حمله به امام جماعت مهم‌ترین مسجد شهر اسلو، پایتخت نروژ،با تبر در اواسط سال گذشته، حیرت کرده اند !.. /دویچه وله

-------------------------------------------------------------------

(1) نمونه ها بیش از اینهاست،بهمین مقدار بسنده شد

-------------------------------

معاون اول احمدي‌نژاد به 5 سال زندان محکوم ش/ بهار نیوز- تیتر

ما نبودیم بخدا،این بود!

----------------------------------------------------

امتحان

این خبر هم که در العربیه آمده بود، چشم فدوی را گرفت:

یک فعال اینترنتی در ایران ! به اتهام توهین به پیامبر اسلام! به اعدام محکوم شد /! تیتر

فدوی هنوز نمی داند که برادران داعش مستقر در ایران سابق،چه شیوه ای را برای از بین بردن جوان مذکور برگزیده اند،آیا به همتایان خود در خلافت اسلامی عراق و شام تأسی فرموده واو را گردن می زنند و یا نه ،برای اینکه نشان بدهند که با  آن بزرگواران تفاوتها دارند، فضا را اندکی تلطیف کرده و سهیل عربی را که ظاهراً جرمی جز اظهار عقیده نداشته است،به جرثقیل می آویزند !؟ باری- فدوی که در جوانی به اقتضای گرایش رشته تحصیلی،مبالغی مطالعات حقوقی نیزداشته است،با ملاحظه ی تصویر آن هموطن دربند،می پندارد که اگروی اندکی در وضعیت ظاهری خود تجدید نظر کند،ممکن است برادران،حکم او را از اعدام به حبس ابد یا کمتر، تقلیل دهند؛ !  بقول علمائی که در برخی استفتائات گیر می افتند، : الله العالم !

 

عکس از سایت رادیو زمانه

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

معامله به مثل

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به خبر زیر نیز برخورد :

حساب یکی از مراجع تقلید در یکی از بانک‌های بزرگ دولتی کشور خالی شد . ! /آخرین نیوز- تیتر

و در ادامه ی خبر بنقل از همان منبع:

به گزارش اقتصادایران آنلاین، بخشی از حساب یکی از مراجع تقلید در یکی از بانک‌های بزرگ دولتی کشور خالی شد .

ماجرا از آنجا آغاز شد که فردی با چک جعلی این مرجع تقلید، به شعبه یکی از بانک‌های بزرگ کشور مراجعه کرد و توانست با این چک، بخشی از حساب این مرجع تقلید را خالی کند .

بهر روی،بقول فرانسویها، چیزی که عوض دارد، گله ندارد!؛ یکعمر آن بزرگواران جیب ملت را خالی کردند و حالا یکی،جیب گشاد خودشان را خالی کرده است؛ خب این به آن در!

-----------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید 
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

9297---0935 : آقای رئيس جمهور گفتند در کلیات با کشورهای 1+5 توافق شده ولی نگفتند جزئیات اختلافی ناقض کلیات است. گفته آقای روحانی مثل این است که بگویند شما حق دارید نفس بکشید ولی از راه ریه نباشد !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند الله جل جلاله،اینهمه سوراخ در شما تعبیه فرموده است،خب خبرمرگتان عجالتاً از یکی از همان سوراخ ها نفس بکشید،تا وزیر خارجه ی بیت کارش را بکند،برادر 9297---0935 !

-------------------------------

یکی از ساکنان مسکن مهر اسلامشهر : مسکن مهر اسلامشهر 2 سال است افتتاح شده و مردم در آنجا ساکن شده‌اند ولی ورودی آن درست نشده است. ما برای رفتن به خانه‌هایمان باید مسیر 2 کیلومتری را اضافه طی کنیم تا به منزل برسیم .

 

مراتب در اوقات شرعی و با قید چندین فوریت، بسمع و نظر مبارک رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س – ص-عج و ...)قدری جابجا شده و  فرمودند: بسمه تعالی - وقتی که  نیروی محترم انتظامی وقت و بیوقت از دیوار مردم بالا می رود،آنوقت شما عرضه ندارید که بجای 2 کیلومتر اضافه، ،از دیوار خانه ی خودتان  بالا بروید !؟.. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر ساکن!

 

----------------------------------------------------------------

سرابی : به گمانم حالا نوبت قوه قضائیه است که با افرادی که مغرضانه یا برای سوداگری برخی افراد تولید بنزین داخلی استاندارد را با نام سرطان‌زا بودن قطع و به جایش بنزین آلوده را وارد کشور کرده‌اند، برخورد شود .  

 فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از صدور چند آروغ ستاره دار فرمودند "زهر طرف شود کشته سود اسلام است" منظور معظم له این بود که در هر دو حالت،دود بنزین مربوطه،به چشم ملت حیران می رود،برادرسرابی!

---------------------------

4073---0910 : ما ملت ایران پیشرفت‌های خود مثل فن‌آوری هسته‌ای، سلول‌های بنیادی و... را با مقاومت و ایستادگی به دست آورده‌ایم  واقعا خسارت بار است که به خاطر اشتباه محاسباتی دستگاه دیپلماسی کشور خدای ناکرده آنها را از دست بدهیم . ...

 

فدوی: فدوی پیش از اینکه عریضه ی شما را به جریان بیاندازد،توصیه می کند که نخست،ضعف تألیف آنرا که عبارت باشد از اصلاح " سلول‌های بنیادی" به" سلول‌های انفرادی" رفع کنید برادر 4073---0910 !

 

------------

4836--- 0912 : در تاریخ 93/7/26 ساعت 12 و نیم ظهر از میدان آزادی عازم شهرک اندیشه بودم که راننده اتوبوس اقدام به پخش موسیقی غیرمجاز با خوانندگی یک زن نمود . انتظار می‌رود مسئولین امر با رانندگان خاطی که به ترویج فعل حرام به صورت آشکار می‌نمایند برخورد نمایند .

 

فدوی: مراتب در مجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س - عج و ...) بعدالتحیه والسلام فرمودند عمامه شان اینروزها شدیداً شلوغ است و وقت ندارند،فلذا شخصاً نهی از منکر کرده ،سر راه  یکی دو چتول اسید فرد اعلا، از امام جمعه ی اصفهان تحویل گرفته و اگر راننده خواهر بود به صورت،و اگر برادر بود به پایین تنه ی آن نابکار بپاشید، 4836--- 0912 و من الله التوفیق

----------------------------------------------------

از قوه قضائیه درخواست می‌شود با گذشت بیش از 5 سال از فتنه بزرگ  محاکمه عادلانه و صدور حکم محاربان و تمامی سران فتنه را عملی نماید تا برخی خواص بی‌بصیرت هر از چندگاه سخن از رفع حصر آنها به میان نیاورند .
محمدرضا فخر

----------------------------------------------------

خانم احمدزاده : واقعا از برخی خواص مایه تعجب و تاسف است که با بیش از سی و چند انتخابات مدعی شوند که سال 88 ابتدا برای ما شبهه تقلب بود تا اینکه رهبری فرمودند باید تابع قانون شد ما نیز پذیرفتیم. چطور اکثریت مردم به سلامت انتخابات معترف بودند ولی برخی خواصی که از ابتدای انقلاب در پست‌های متعدد بوده‌اند این قدر قدرت تحلیل نداشتند که در شک و تردید باشند تا رهبری مطلبی را بیان کنند تا چنین افرادی از شک و تردید به درآیند، این‌گونه خواص چگونه ما عوام را می‌خواهند هدایت کنند؟

 

فدوی : فدوی هر دو مورد را بدلیل ضیق وقت و تشابه موضوع، یکجا بر می رسد .مهملات خردمندانه ی شما،و برادر محمد(ص)رضا(ع) فجر رد خور ندارد!،همانگونه که فرمودید ،قانون یعنی رهبری ادامه الله پُرستاته،و رهبری یعنی قانون!..دیگر چه می خواهید ؟!ضمناً یکجوری که ضد انقلاب نشنود عرض می کند که بیش از 3 دهه است که عوام جاممعه ی شکوهمند را هدایت می کنند،خواهر احمد زاده!

بعد التحریر

ببخشید،شما با مهندس الاسلام و المسلمین،احمدی نژاد(ره) نسبتی دارید؟

-------------------------

 

چوبدار : جای بسی تأسف است که به خاطر منافع حزبی و جناحی و شخصی تلاش متخصصان پتروشیمی برای تولید بنزین داخل را سیاه‌نمایی کردند و ضربه به تولید داخلی و استقلال کشور زدند. از قوه قضائیه انتظار می‌رود با بررسی مسئله با متخلفین به شدت برخورد نمایند تا من بعد کسی این گونه بر سر تولیدات داخلی نکوبد .

 

فدوی: نظر به فلذا فدوی عرض می کند که روی این عریضه، عجالتاً اقدامی ندارد زیرا بجای ریش و قیچی که دیریست که مانعة الجمعند،چوب و چماق بقول عوام already دست خودتاست،برادر چوبدار !

---------------------------

 

علی(ع) زمانی : در اخبار 20:30 تاریخ 93/7/24 در برنامه صرفا جهت اطلاع، پیرزنی به نام «ننه‌پیکاسو» را نشان داد که مادر 2 جانباز بود و برای گذران زندگی در خیابان نقاشی می‌کرد! لطفا مسئولین از این خانواده‌های جانبازان هم دیدن کنند .

 

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، بشرف عرض رسید . ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س- عج و ...) فرمودند این از الطاف خفیه ی انقلاب شکوهمند اسلامی ست که آن بزرگوار ،«ننه‌پیکاسو» و « مونالیزا » ،خواهر محجبه می شود!،برادر علی(ع) زمانی!

 

-------------------------------------------------- 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

31 ژانویه المُعطر سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

*.*.*.*.*