حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

 

*.*.*.*.*

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد:

لبخند ناتمام

گزیده ای از شعرهای کوتاه

(فارسی- انگلیسی)

برگردان : دکتر گرامی

این کتاب از طریق انتشارات سایت نویسنده (هزل داتکام )

و نیز شرکت کتاب در لس انجلس ، قابل تهیه است.

منتشر می شود :

 

یک تکه از زمان ) چاپ دوم)

 

گزیده ای از شعرهای ۱۳۸۱ـ ۱۳۵۱ *

 

* تذکرة الاشقیاء

(مجموعه ی طنز های سیاسی)

*.*.*.*.*

January 26th, 2015

 

صرفه جوئی

 

بگزارش خبرگزاریها،ملک عبدالله پادشاه 90 ساله ی عربستان سعودی درگذشت و برادر کوچکترش "سلمان" که حدود 80 سال دارد، پادشاه جدید عربستان شد . !

نماز میت بر جنازه عبدالله بن عبدالعزیز نیز روز جمعه و بعد از اقامه نماز عصر در شهر ریاض اقامه و پس از این، مراسم تدفین برگزار خواهد شد .

باری - چون پادشاه جدید نیز بدلیل کهولت سن، بزودی درخواهد گذشت، فلذا احوط آنست که بمنظور صرفه جوئی، در زمان و هزینه،و بموجب فتوای عالیجناب حافظ، بر جنازه ی پادشاه جدید نیز همزمان ،نماز میت بر گزار فرمایند:

 

بیت

هر آن کسی که در این حلقه نیست زنده به عشق

بر او نمرده به فتوای من نماز کنید !

 

گفتن ندارد که د ر خصوص آینده نیز ،جای هیچ نگرانی نیست زیرا حتا با درگذشت پادشاه جدید، هنوز 35 ولیعهد دیگر از ذریّه ی گرامی ملک عبدالعزیز باقی ست! *

 

زیاده پیشنهادی نیست

 

23 ژانویه 015

---------------------------

* ملک عبدالله، سیزدهمین پسر در میان ۳۷ پسر ملک عبدالعزیز بود . / بی بی سی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

پیغام

 

فدوی بعنوان یکی از عمله ی ارشد بیت،همواره کوشیده و می کوشد،که با آنکه بعلت تراکم امور بقول عوام  overload  است،معذالک گاه اگر نگوید خطر،دستکم بی احتیاطی هم کرده،  وابلاغ برخی اوامر فوری معظم له را  ،شخصاً بعهده می گیر د !.موردی که در پی می آید تازه ترین آنهاست :

 

 

 

 

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR «مفاهیم کلیدی» پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

 

که فدوی ضمن ابلاغ تحیة والسلام و ردّ پیام،پاسخ دانشجویان چموش خاج پرست را نیز در شرایطی که بعلت نرمش قهرمانه ،دولا دولا راه می رفتند،بشرح زیربه شرف عرض رساند و البته، اکنون منتظر عواقب آنست ! :

والله برادررهبر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ . لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،فرمایشات آن امام همام با قید چندین فوریت ،وبمنظور اطلاع و اقدام لازم در جهت امتثال اوامرجنابعالی،به عموم جوانان در اروپا و آمریکای شمالی شدیداً ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام درپاسخ دستجمعی گفتند : No way! ، ممنون، صرف شده است !

 

التماس دعا !

 

22 ژانویه 015

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

تصورات تطبیقی

 

 

 

 

شما را به جان فدوی،به عکس بالا که جز یک نقاشی ساده بر یک صفحه ی کاغذ ناقابل تر از جان فدوی ست، به دقت نگاه کنید.شیوه یا مهارت کاریکاتوریست در اجرای طرح ، که در مقوله ی مسائل تکنیکی ست و فدوی نیز با آن چندان هم بیگانه نیست،به کنار، خوانندگان محترم ضد انقلاب بعنوان مشق امشب بفرمایند که آیا در این اثر ساده، توهینی ملاحظه می کنند؟ شما را بخدا نترسید،برادران خوابند!... البته که توهینی در کار نیست!. و بر این پایه، مشق امشب آخر هفته ی خوانندگان محترم ضد انقلاب این است که محاسبه و معلوم فرمایند که این دستمال مختصر آیا، مستلزم به آتش کشیدن قیصریه بوده است؟ اگر چنین است،برادران باید بسیارپیش از اینها،دست بکار شده باشند!.در توضیح بیشتر مطلب و مقدمتاً عرض می کندکه  فدوی مع الاسف سعادت دیدار پیامبرگرامی (ص) را نداشته است که بتواند چهره ی آن بزرگوار(ص)را با چهره ی بالا مقایسه کند،انتظار هزار و چند صد ساله فدوی و سایر مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم نیز برای زیارت ذُریّه ی آن حضرت(ص) که حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) باشد نیز،تا لحظه ی نگارش این سطور،بجائی نرسیده است؛لکن تلاشهای فرساینده ی مؤمنین ساکن در ایران سابق ،خوشبختانه کم و بیش به نتایج دلخواهی رسیده است؛فی المثل چهره ی مولایمان علی(ع) را مؤمنین مذکور، آنگونه که خود خواسته اند یعنی اینچنین به تصویر کشیده اند :

 

 

 

واقیت تاریخی اما اینست که قیافه ی آن بزرگوار (ع) هیچ ربطی به تصورات مؤمنین ساکن در ایران

نداشته و ظاهراً به وجه زیر بوده است:

 

 

 

در اینصورت،بقول رضی الدین آرتیمانی:

 

بیت

بگیرید زنجیرم ای دوستان

که پیل ام کند یاد هندوستان !

 

یعنی فرداست که فدوی هم  شدیداً زنجیر پاره کرده ،و موزه ی مربوطه ،که از بخت بد در فرانسه است !،

به این دلیل که چرا قیافه ی مولایمان علی(ع) اینگونه بوده است را، به آتش بکشد

 

زیاده جسارت است ...

 

19 ژانویه 015

---------------------------------------------------

 

خود زنی 

ما همواره ملت شگفت انگیزی بوده ایم، تا آنجا که حتا نام متجاوزین به هستی خود را نیز به اصرار،بر فرزندان خود نهاده ایم! (تیمور- چنگیز،هلاکو و ....!) باری- این نکته را که موضوع این مختصر نیست،می شود در جا جای تاریخ نخ نمایمان ،جستجو کرد؛ بعنوان مستوره، جد اعلای فدوی در رساله ی اخلاق الاشراف خود چنین آورده است :

 

از نوخاسته ای اصفهانی روایت کنند که در بیابانی مغولی بدو رسید بر او حمله کرد؛نوخاسته از کمال کیاست تضرع کنان گفت : ای آغا خدایرا بم گامم کش . یعنی : بگا مرا و مکش مرا .!.مغول اش بر او رحم آورد و بر قول او کار کرد! .جوان به یمن این تدبیر،از قتل او خلاص یافت؛ گویند بعد از آن سی سال دیگر عمر در نیکنامی به سر برد!؛ زهی جوان نیکبخت!.گویا این مثل در باب او گفته اند :

جوانان دانا و دانش پذیر

سزد گر نشینند بالای پیر!

ای یاران ! معاش و سنت این بزرگان غنیمت دانید.مسکین پدران ما که عمری در ضلالت به سر بردند و فهم ایشان بدین معانی منتقل نگشت! *

 

حالا حکایت ملت ورجاوند و مراتب زیر است،که فدوی را ،البته با توجه به آنچه گفته آمد،از توضیحات بعدی، معاف می کند :

 

تی شرت سردار رادان و پناهیان هم آمد!

در حالی که پیشتر برخی موسسه های فرهنگی در اقدامی جالب اقدام به تولید تی شرت هایی با تصاویر شهدای دوران دفاع مقدس کرده بودند اخیرا یک موسسه در اقدامی عجیب تی شرت چهره هایی مانند پناهیان،حسن عباسی،رادان و ... را به فروش می رساند !

به گزارش عصرایران، در اطلاعیه این موسسه علاوه بر تصاویر شهدای دوران دفاع مقدس تصاویر افراد و شخصیت های مختلف نیز بر روی تی شرت ها چاپ شده است .

زیاده حیرتی نیست..

 

 

 

----------------------------------------------

جلوه ای از اقتصاد مقاومتی

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه دید که مجتهدالزمان ،ملاذ الانام ،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ضاعف الله َپرستاته ، تلافات سنگین و جبران ناپذیرجنگ 8 ساله ی حضرت امام(ل) و صدام حسین(ع) را بشرح زیر،تلافی فرموده است :

ایران تا کنون فقط از ارسال اسلحه به عراق خبر داده بود، و این اولین بار است که خبر حضور جنگنده های ایرانی در عراق رسانه ای می شود / العربیه

فدوی به این کارها کاری ندارد ؛لکن در جهت رعایت شعارهای معظم له دائر بر اقتصاد مقاومتی والگوی مصرف ،اگر زحمت نیست، جنگنده های کذلئی،سر راه در مشهد بقول عوام stop by کرده و صندوق‌های خاتم‌کاری و درب های طلا برای اماکن مذهبی(ع- س- ص- عج) در کاظمین عراق که می کند بعبارت ۴۳۰ میلیون تومان   را هم ببرید،ثواب دارد!* و اگر برای هشت درب طلائی که آنهم بطور مایه کاری ،می کند بعبارت 240 میلیون تومان جا ندارید،باشد در سفر بعد انشاءالله،ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

 

 

==================================================

 

 

خارج از نوبت

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب  نمی دانند که مقام معظم رهبری ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه،چقدر گرفتارند؛لکن فدوی که دیریست درالتزام رکاب معظم له شدیداً شمشیر می زند،و عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم  را ، با ترس و لرز به عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان می رساند، می داند!؛ باری- یکی از این موارد را ،فدوی یواشکی به شرح زیرآگاهی شما هم می رساند :

 

 

1648---0915 : حماسه 9 دی روز مقدسی بود که عظمت پیوند مردم با ولایت را  به نمایش گذاشت و نشان داد تا امت متصل به امام خویشند همه دشمنان هر چند قدرتمند باشند هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند .

گفتن ندارد که فدوی  مراتب را درمجالی که مع الاسف گرفتار لرزش قهرمانانه  بودند،به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رساند؛ ،خیلی سر حال نبودند؛فدوی جسارتاً اظهار بیضه کرده علت را جویا شد،با اخذ قول از فدوی دائر بر اینکه بین خودمان باشد،از قول جد اعلای فدوی فرمود :

اگر گاهی نگیرد بول پیشم / نیاید یادی از اِحلیل خویشم

چنان چسبیده ِاحلیلم به خایه /  که طفل ُمنفطم بر ثدَی دایه!

و بلافاصله افزود :در چنین شرایطی،آیا صحیح است که امّت هم به آن عضو شریف و نحیف آویزان شود،برادر فدوی؟!

فدوی غیر از اینکه سر بی سامان اش را پانین بیاندازد، پاسخی نداشت ، شما خوانندگان محترم ضد انقلاب را نمی داند ..!..

 

----------------------------------------

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

ترس از روزیست که حتی اتاق‌های خواب‌ مردم نیز از دسترس مدعیان اصول و اخلاق نیز در امان نباشد و آن را محفلی برای دید و بازدید عمومی قرار دهند و یا شاید آن روز به موزه معاصر مبدل کنند! لذا باید

هوشیار بود و نسبت به تفسیرهايی که از دین بیان مي‌کنند حساس و دلواپس ../ یهار نیوز

 

 تحشیه ی فدوی :بقول عوام too late  برادر نیوز!.برادران بقول عوام already   دارند در اطاق خواب ملت حیران،رژه می روند !

-----------------------------------------------------------------------------

دو ملی پوش ایرانی به ایران بازنگشتند / تدبیر- تیتر

دو تن از اعضای تیم ملی نجات غریق و غواصی پس از مسابقه‌های جهانی به ایران بازنگشتند و احتمال حضور آن‌ها در کشور فرانسه و گرفتن اقامت دائمی می‌رود .

تحشیه ی فدوی :

خب همه اش که نباید دیگران را نجات بدهند،بگذار یکبار هم خودشان را نجات دهند،برادر تدبیر!

----------------------------------------------------

کسری حقوق داشتیم احمدی‌نژاد نفت داد گفت بفروشید ! / فرارو

تحشیه ی فدوی : فقط "نفت" نبود، "مغز" هم بود !

  ----------------------------

 
«فرق اسلام شیربرنجی با اسلام خمینی در دو شهر آمرلی و کوبانی قابل مشاهده است . اسلام شیربرنجی همانی است که تاج‌زاده و رضا خاتمی آن را تبلیغ می‌کردند ».داریوش سجادی مشاور سابق کروبی/ کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی :خوانندگان محترم ضد انقلاب،لطفاً اسلام شیربرنجی را به انواع اسلام عزیز اضافه فرمایید !

-----------------------------------------

 

وزیر بهداشت: با اعصاب مردم بازی نکنید / بولتن نیوز

تحشیه ی فدوی :  پس با کجای مردم بازی کنند،برادر وزیر؟!

------------------------------

 

 یکی از عوامل داعش که در عملیات حزب‌الله در شرق لبنان به اسارت درآمده گفته است؛ بیشترین وحشت تروریست‌ها از سپاه پاسداران و حزب‌الله است ! . /کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی :حالا ببینید برادران خودمان چه آیتی هستند که برادران داعش، در مقابل شان چفیه انداخته اند!

-----------------------------------------

صادق لاریجانی: رسانه‌ها اجازه بزرگ‌نمایی فسادها را ندارند / بی بی سی

تحشیه ی فدوی : فدوی سپرد که ای این پس تا آنجا که می شود،کوچک نمائی کنند،برادر لاریجانی!

--------------------------

دبیرکل چه‌کاره است که می‌گوید اعدام را متوقف کنید؟دویچه وله

تحشیه ی فدوی : والله برادر لاریجانی تا آنجا که فدوی می داند،و خودتان نیز اطلاق کرده اید،آن خاج پرست ،دبیرکل سازمان ملل متحد است،لکن شما بفرمایید که غیر از گماشته ی مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته،چکاره اید؟!

----------------------

مطهری : نگذاشتند خاتمی به ملاقات رهبری برود / تدبیر- تیتر

تحشیه ی فدوی: این تعریف کلینیکی کاتولیک تر از پاپ است،برادر تدبیر!

-----------------------

هم‌زمان با تغییر رئیس زندان اوین، صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه نسبت به درگیری در بند ۳۵۰ اوین واکنش نشان داد و اعتراض‌ها علیه ضرب و شتم زندانیان سیاسی را کوششی برای "زنده کردن جریان فتنه" نامید . / دویچه وله

تحشیه ی فدوی :قاصم الجبارین "فتنه" را نخست از حضرت آقا،سپس از شما و سایر اخوان اعلی الله مقامهم اجمعین نگیرد ،که بی "فتنه" فطیر است !

-----------

ملت، رهبری و دولت در مسئله‌ هسته‌ای یک صدا هستند/کیهان دارالخرافه- تیتر

تحشیه ی فدوی :راست می گوید زبان بسته،زیرا " ملت، رهبری و دولت" یک نفراست !

------------------------------

قوه قضاییه: اسیدپاشی به بهانه نهی از منکر حرام است / آخرین نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی :تیغ و چاقو و قمه و سایر ابزار مکتبی چطور،برادرحجت‌الاسلام هادی صادقی/!

------------------------------------------

مجازات داعش، برای مردانی که زنانشان نقاب نپوشند !

به گزارش آخرین نیوز به نقل از العالم، داعش تهديد کرده است که اگر خانمي نقاب نپوشد، مرد همراه وي شلاق خواهد خورد .

تحشیه ی فدوی : باز بهتر از اسید پاشی داعشیان وطنی ست ،زیرا جراحت شلاق اسلامی پس از مدتی رفع می شود، لکن جای اسید اسلامی نه !

------------------------------------------------------------------------------

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

 

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

رفیق‌دوست: آرزویمان جنگ با اسرائیل بود که با اقدام اخیر این راه باز می‌شود ! / بهار نیوز

-------------

برخی تصور می کنند تنها بایدبفکر نان و مسکن مردم باشند.دولت باید بیش از شکم مردم به فکر دین آنها باشند؛ در مرحله نخست دغدغه آخرت را داشته و سپس به امور دنیایی مردم بپردازند .  / انتخاب - آیت الله  محمد(ص)تقی(ع)مصباح یزدی

وی تصریح کرد: در فقه داریم که یکی از وظایف حاکم اسلامی این است که اگر یک سال داوطلب حج کم بود، باید از بیت المال به کسانی پول دهد که به حج بروند تا از رونق نیفتاده و آبروی جامعه اسلامی حفظ شود و دیگران نگویند مسلمانان به دینشان بی‌اهمیت شده اند . -

---------------------------

احضار "ظریف "به‌مجلس بخاطر قدم‌زدن با" کری" ! / بهار نیوز- تیتر/ جواد کریمی‌قدوسی٬ عضو پايداري

جواد کریمی‌قدوسی٬ عضو پايداري كه تاكنون چندبار وزير خارجه را با طرح سئوالات خود به مجلس كشانده، اعلام کرده طرح سئوال از ظریف یک‌شنبه آینده با امضای بالایی به هیات رئیسه تقدیم خواهد شد . کریمی‌قدوسی افزوده تلاش خواهد شد تا موضوع سفر ظریف به پاریس و قدم زدن وی با کری در ژنو به صورت فوق‌العاده در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار بگیرد ! / بهار نیوز

--------------------------------------------------------

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران گفته رای مردم عامل «مشروعیت» دولت‌ها نیست و تمرد از «اوامر» ولی فقیه تمرد از اوامر امام زمان محسوب می‌شود . آقای صدیقی افزوده رمز موفقیت و پیروزی دولت در جمهوری اسلامی اجرای «فرامین و اوامر» رهبر است و هیچ مسئولی حق عقب‌نشینی ندارد . / دیگربان

---------------------------------

مشکلات هر جامعه‌ای با قرآن حل خواهد شد. با معارف قرآنی، مشکلات حل میشود . قرآن راه‌حل معضلات زندگی بشر را به فرزندان آدم هدیه میکند؛ این وعده‌ی قرآنی است و تجربه‌ی دوران اسلام هم این را نشان داده. ۱۳۹۱/۰۴/۳۱

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR «مفاهیم کلیدی» پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

-----------------------------------

قدم زدن ظریف با "کری"در خیابان های بروکسل زیر پا گذاشتن خون شهدا بود . / پارسینه- محمد(ص)رضا(ع) نقدی رئیس بسیجیان

----------------------------------

محمد(ص)محمد(ص)ی گلپایگانی٬ رئیس دفتر علی خامنه‌ای :

نظام اسلامی توانایی اداره جهان را هم دارد !/دیگربان

------------------

 داعش گروگانگیر سیدنی را ستود: کشته شدن گروگان ها «برکت» بود / افکار نیوز

---------------------------------

یکی از مسئولان می گفت در راهپیمایی اربعین تمام بانوان محجبه بودند و تازه معنای اسلام را دریافتم که زن در جامعه حضور داشته باشد بدون فساد و اگر این رعایت می شد تا افکار مشغول شهوت نباشد و در پی خدمت باشند دیگر اختلافات و آمار طلاق بالا نمی رفت چراکه سبک زندگی اسلامی، سبک مهربانی و آرامش است توام با دلیل و منطق . ! / افکار نیوز

آیت الله سید ابوالحسن مهدوی (عج)، امام جمعه موقت اصفهان

 

  --------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

----------------------------------------------

4165---0912 : چرا در داخل قطارهای برون‌شهری و حتی در سفرهای زیارتی اثری از کار فرهنگی دیده نمی‌شود؟

فدوی: مراتب را در اوقات شرعی و با قید چندین فوریت، به سمع و نظرمعظم له رساند،قدری اوقات شان  تلخ شد و فرمودند که مگر روشندلید؟اینهمه بگیر و ببند و حبس و تعزیر فرهنگی را نمی بینید،برادر

4165---0912 ؟

--------------------------

9527---0913 : برای اطلاع هموطنان بنویسید قرآن برای نزول باران ایمان و تقوی را در آیه 96 سوره اعراف و استغفار از گناه را در آیات 10 و 11 سوره نوح توصیه می‌کنم .

 

فدوی:  صرفنظر ار ضعف تألیف،مراتب به اگاهی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم رساند،قدری متغیر شده و پاچه ی فدوی را گرفتند که در جریان دعا ،یک پرده بالا گرفتند و سیل آمد.! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر 9527---0913 !

----------------------------------------

4563---0911 : به فرض آنکه بنزین تولید داخل آلوده بود، این همه جار و جنجال که برخی برای منافع خویش به راه انداخته‌اند معنی ندارد، آیا توده مردم نمی‌دانند که تولید بنزین داخل مقابله با تحریم‌های ناجوانمردانه استعمار است که دولت قبل با جدیت عملی نموده و مردم کمبود بنزین را احساس نکردند. شما را به خدا از حاشیه به متن بیایید .

 

فدوی: مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری و معلومش شد که  متن از حاشیه،بد تر است، ؛فلذا احوط آنست که عجالتاً کوتاه بیائید، برادر 4563---0911

-------------------------------------

8071----0938 و 5764---0912 : در حالی که آمریکای خبیث هر روز با تحریم‌های جدید ملت ما را در تنگنا قرار می‌دهد آقای ظریف حالا به هر دلیلی با کری در خیابانهای محل مذاکره ژنو همانند دو دلداده به قدم‌زنی می‌پردازند آن غیرتی را که ولی امر مسلمین در آخرین سخنرانی خود فرمودند جلوه‌گر نمی‌کند. قدم زدن با کسی که خود و عوامل منطقه‌ای‌اش مثل آل سعود در حال فشردن گلوی مردم شما هستند چه معنی دارد؟

 

فدوی :کجای کارید؟ بررسی های فرساینده نشان می دهد که ایندو مدتها پیش از انقلاب شکوهمند،بقول امروزی ها، دوست پسر- دوست دختر بوده اند،لکن از آنجا که این بی ناموسی ها به ما نمی چسبد ، "کری" حتماً دوست دختر بوده است،برادر 8071----0938 و 5764---!

-------------------------------------------------------------------

1887---0912 : آرزوی استکبار جهانی باز کردن تک‌تک پیچ‌های صنعت هسته‌ای ایران است......

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش،بعرض حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.در فاصله ی دو قیلوله فرمودند  بموجب رهنمود های شرع انور که فرمود : اهدنا الصراط المستقیم ، نگرانی شما موردی ندارد زیرا پیچی در کار نیست،برادر 1887---0912 !

-------------------------

 

1706---0913 : برای ثبت‌نام فرزندم در مقطع ابتدایی به یک مؤسسه بین‌المللی در اصفهان مراجعه کردم مدیر آنجا عنوان کرد، این مؤسسه به سبک مونته‌سوری اداره می‌شود نه عاشورایی! ابتدا متوجه نشدم... گفت به سبک فرانسه با رقص و شادی ! چطور به این مؤسسات مجوز می‌دهند؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترُقّص در آمده بودند، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) وآل  محمد(ص) فرمودند هیچ استبعادی ندارد که معظم له ،مرجع تقلید مؤسسه  یاد شده بوده فلذا " رقص و شادی ! " مذکور از نوع لرزش قهرمانانه بوده باشد،برادر 1706---0913 !

--------------------------------------------------

 

4419---22 : از مجلس شورای اسلامی درخواست می‌شود مانع گفت‌وگوهای وزیر امور خارجه کشورمان در پشت درهای بسته با وزیر خارجه استکبار جهانی آمریکا شود. چه سخنانی بین ما و دولت جهانخوار هست که باید محرمانه از ملت در پشت درهای بسته زده شود؟

 

فدوی :مراتب در شرایطی که بعلت افراط در نرمش قهرمانانه همه جایشان درد میکرد ،به شرف عرض رسید.. بعدالتحیه و السلام گفتند که این دیگر شما مربوط نمی شود،برادر 4419---22  !

----------------------------------

 

2096---0911 : برخی از مربیان فوتبال کشورمان به حدی پولدارند که قادرند هزینه یک شهر 100 هزار نفری را به مدت چندین سال بپردازند. نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به جای این که به فکر قرارداد سال 94 این مربیان فوتبال باشند فکری به حال ما جانبازان بکنند که جلو گلوله و توپ جنگی رفتیم و امروز بیمه نداریم .

 

مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند که توپ ، توپ است و جنگی و غیر جنگی ندارد،برادر جانباز!

----------------------

5464---0911 : جاده هراز که شاهراه حیاتی تهران و مشهد مقدس و شمال است در محدوده لاریجان بسیار نامناسب است. جاده در مرکز لاریجان در اختیار راننده نیست و خیلی مشکل دارد. از مسئولان وزارت راه تقاضای رسیدگی داریم .

 

فدوی :  والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

 بین خودمان باشد، ضدانقلاب نشنود،این حال بد برادران لاریجانی هم بهمان سبب است،برادر 5464-0911

--------------------------------------

9020---0912 : وضعیت پوشش کارکنان زن بعضی صنوف مثل داروخانه‌ها و بیمارستان‌های خصوصی هر روز بدتر می‌شود. چرا از سوی اداره اماکن نیروی انتظامی اقدام موثری دیده نمی‌شود؟

 

مراتب در اوقات شرعی و با قید چندین فوریت،  بسمع و نظرمبادی ذیربط رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند:این حال شماست که هر روز بدتر می شود؛و افزودند که احوط آنست که در یکی از همان بیمارستانها بستری شوید،برادر 9020---0912 !

------------------------------

علیمردانی : متخصصین کشور در دولت نهم و دهم توانستند تحریم بنزین را با تولید بنزین پتروشیمی دور بزنند و دشمن را ناامید سازند این دولت اگر قصد خدمت دارد به جای سیاه‌نمایی علیه این تلاش مقدس متخصصان داخلی، کیفیت بنزین تولیدی را ارتقا دهد و قدمی به سوی خودکفایی بردارد. علاوه بر این، سیاه‌نمایی تلاش مدیران قبلی، برای مردم آب و نان نمی‌شود .

 

فدوی: برای دولت ابد مدت که می شود،برادر علی(ع)مردانی!

---------------------------

2649---0912 : چند شب قبل نوه‌ام دچار تشنج شده بود. به بیمارستان دولتی ]...[ مراجعه کردم، پزشک اورژانس برای یک بچه تشنجی هیچ کاری نکرد تا زمانی که پرونده او تکمیل شود. حتی حاضر نشدند یک داروی مسکن به او بدهند تا تب بچه قطع شود . آنها از خود ما خواستند یک مسکن به او بدهیم کار به جایی رسید که نوه‌ام دوباره در بیمارستان تشنج کرد. نمی‌دانم به کجا باید شکایت برد !!

 

فدوی:مراتب بمنظور تنبیه انقلابی خاطی،دراوقات شرعی ،به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام،رسیدگی و اعلام کردند که برادر پزشک بر این باور بوده که نوه ی شما عضو گروه ظالّه ی "هپی"ست ومع الاسف،تشنج را با حرکات موزون(رقص- م) عوضی گرفته بوده است،که البته پوزش خواستند،برادر 2649---0912 !

-----------------------------

9527---0913 : توافق به هر قیمت یعنی قبول سیطره غرب بر سیاست خارجی ایران و همراهی دیپلماسی کشورمان با دشمنان تابلودار نظام. اما هرگز چنین نخواهد شد .

 

فدوی : خب اگرچنین است،چرا دیگر مزاحم می شوید،برادر 9527---0913 ؟!

--------------------------------------

صامت : کاش رسانه ملی مذاکرات هسته‌ای را با حضور کارشناسان روی آنتن می‌برد تا مردم هم از دستاوردهای بزرگ هسته‌ای دولت تدبیر و امید در این زمینه آگاه می‌شدند .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) گفتند نوک آنتن شدیداً تیز است و کار دست شان می دهد،برادر صامت!

------------------------------------------

4086---0913 : آمریکا، انگلیس و اسرائیل شب و روز برای ضربه زدن به انقلاب و کشور ایران اسلامی نقشه می‌کشند و فعالیت می‌کنند ولی شگفتا که در داخل عده‌ای روز و شب به فکر برقراری رابطه با این دشمنان هستند .

 

فدوی : چرا تعارف می کنید؟ لطفاً بقیه ی کشورهای جهان،منهای ماجراجویان گرامی خاورمیانه را هم، اضافه بفرمایید؛شهر شلوغ است و کسی ملتفت نمی شود؛ تازه،جایزه هم می گیرید،برادر 4086---0913 ؟ 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24  ژانویة المفرّح سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

January 22nd, 2015

 

خطای ذهنی

 

فدوی تاکنون می پنداشت که الله جلّه جلاله،هیچ خاصیتی در وجود نورانی برادران کثرالله امثالهم، تعبیه

نفرموده است ،لکن ملاحظه ی خبر زیر، افزون بر آنکه اورا از اشتباه درآورد، بلکه وی را نیز ناگزیر کرد که به ایشان بگوید : دست مریزاد! :

 

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نشریه هتاک «شارلی ابدو» طی روزهای آینده در 7 میلیون نسخه بازنشر می‌شود. به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، آخرین شماره نشریه فرانسوی شارلی ابدو طی روزهای آینده در 7 میلیون نسخه بازنشر می‌شود

مسئولان این نشریه هتاک فرانسوی اعلام کرده‌اند که به دلیل افزایش قابل توجه تقاضای مردم برای خرید این نشریه قصد دارند مجددا آن را با تیراژ بالای 7 میلیون نسخه‌ای منتشر کنند . . / بنقل ازصاحب خبر

زیاده خاصیتی نیست..

17 ژانویه015

 

 

 

-====================================================

 

خطای عینی

 

 

 

نخیر!،عکس را عوضی برداشتید،مکانی را که درتصویربالا ملاحظه می کنید شیراز، و صفی را که در آن می بینید، صف آش نذری نیست، !بلکه صف خرید روزنامه ی "شارلی ابدو" در پاریس است؛ لطفاً بگذاریدش سرِجاش !،به درد شما نمی خورد! عکس مورد نظر شما اینجاست :

 

 

 

لطفاً نوبت بعد هم حواس تان  را جمع کنید، خواهر- برادر خواننده!

 

14 ژانویه 015

===============================

 

ضایعات انتخاباتی

فدوی خرفت تا کنون می پنداشت که به استناد شواهد موجود، برادر مخبط الاسلام والمسلمین

احمدی نژاد دامت تحریکاته، دست پخت مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه بوده است ؛لکن

امشب در مرور جراید شریفه ی داالخرافه دریافت که فدوی طبق معمول به خطا رفته و آن

تحفه ی موسوم به معجزه ی هزاره ی سوم، متعلق به برادران اصلاح طلب بوده است !

خودتان ملاحظه کنید :

انتخاب احمدی‌نژاد نتیجه عملکرد اصلاح‌طلبان بود اما او نتوانسته این موضوع را در جبهه اصلاحات جا بیندازد. عارف همچنین می‌گوید نباید در انتخابات 94 وعده‌های بی‌ربط به مردم داد. / کیهان دارالخرافه

که  این بقول عوام error تاریخی،لامحاله جرم آن بزرگواران را،به باور فدوی سنگین تر از اینکه هست می کند !

زیاده عرضی نیست ...

====================================

 

 

Mim.labkhand

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

جابجائی

 

فدوی گاه حتا در کار خود نیز بی نظمی می کند ،فی المثل خبر یا مطلب زیر را که یکی از نمایندگان

ماده ی حکومت در مجلس صادر فرموده و به گوهر، به ستون "کلمات حمار" تعلق دارد، اینجا می آورد!

 

عضو پايداري: اگر زنان ایران نیمی از طلای خود را پای رهبر بریزند٬ می‌توانیم بانک‌های آمریکا را بخریم/بهار نیوز فاطمه آلیا    نماینده مجلس

 

و سبب نبز آنست که کاربران سایت ناقل این ویروس،زحمت فدوی را کم کرده و پاسخ را بقول عوام

Already بشرح زیر داده اند و اودیگر چیزی ندارد که به آن اضافه کند:

 

1- مامانم طلاهاشو فروخت که من بعد گرفتن فوق لیسانس بتونم یه ماشین بخرم مسافر کشی کنم  (157989) !

 

2 - حاضریم همه طلاهایمان را بدهیم شما دست از سر مردم بردارید   !

 

زیاده "ارزی" نیست...

 

===============================

 

 

رباعی های سعید یوسف

من و راحت

مشکلی بود میان من و راحت، که بدان

عقل من، لیک، هر اندیشه که کردم، نرسید

من، همه عمر، دوان در پیِ راحت بودم

راحت اندر پیِ من بود و به گردم نرسید

----------------------------------

با مرگ

مرگ آمد و گفت: هان، بگو، چون کُشمت؟

با تیر و تفنگ یا پلخمون کشمت؟

گفتم که: اگر توبه کنم، دین آرم؟

گفت آنگه با مرغ و فسنجون کشمت

  ---------------------------------------

مرگ آمد و گفت: کو سلامت، ادبت؟

شد موقع قبض روح و طی شد طربت

گفتم منِ بیدین خبر از روحم نیست

قبضم خواهی بده تو، روحم طلبت

  --------------------------------------

مرگ آمد و گفت: بنده عزرائیلم

آن جان عزیز را بده تحویلم

پرسیدم: حکم جلب داری؟ فرمود

لفتش نده ای جلب، ببین تعجیلم

  ------------------------------------------------

مرگ آمد و گفت پا شوم از جایم

تا او ببرد به عالم بالایم

گفتم تو که جای داس، چاقو داری!

فرمود: من از لباس شخصیهایم!

-------------------------------------------------

مرگ آمد و بر گردن من بست رسن

واندر پیِ خود کشید با رنج و محن

گفتم: چه دهم تا کنی آزادم؟ گفت:

در صفحۀ فیسبوکِ من "لایک" بزن

------------------------------------------------

مرگ آمد و دید بنده کیفم کوک است

گفت: این شعف از دیدنِ من مشکوک است

گفتم که: به دوزخ ار بری، ایران است

ور زانکه بهشتیام، چه جای سوک است؟

  ---------------------------------------------

مرگ آمد و دید زیر دوشم بنده

چیزی آورد تا بپوشم بنده

گفتم که: همین شرم و حیا میکشدم!

ریغ رحمت بده بنوشم بنده

  -----------------------------------------

مرگ آمد و گفت: بنده بیمار شدم

بر خال لب دوست گرفتار شدم

زین پیش کمی عاطفه در کارم بود

چون "پُست خمینی" ام چنین هار شدم

 

----------------------------------------------

 

 

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

اروپا در وحشت ،تروریست‌ها به خانه بازمی‌گردند !/ کیهان دارالخرافه-تیتر

 

تحشیه ی فدوی :اینکه نگرانی ندارد، خب دوباره بفرستیدشان ،برادر حسین(ع)!

-----------------------------------------------------

علم‌الهدی در جلسه 'همگرایی اصولگرایان: احمدی‌نژاد تمام شد / بی بی سی

تحشیه ی فدوی: آن آینه ی حُسن و جمال!، مگر بلاتشبیه بستی بوده است که تمام شده باشد،،برادر علم‌الهدی؟!

------------------------------------

 

دادگاه کیفری عربستان سعودی در ریاض امروز چهارشنبه حکم اعدام آیت الله ' نمر باقر النمر' را صادر کر.د

بر اساس این گزارش، دادستان عربستان در 25 مارس گذشته (پنجم فروردین 93) با مطرح کردن اتهام های دروغین، خواستار صدور حکم اعدام به علت محاربه علیه نظام آن کشور برای شیخ نمر شد. / بولتن نیوز

تحشیه ی فدوی :باز قاصم الجبارین ابوی محترم شان را بیامرزد که بر عکس برادران شان در ایران سابق،تخفیف داده جرم طرف را محاربه با نظام تعیین فرمودند نه محاربه با خدا !

----------------------------

 

احمد علم‌الهدی: همه اعضای مجلس خبرگان هم با رهبر مشکل داشته باشند٬ نمی‌توانند کاری کنند! / دیگربان

تحشیه ی فدوی:بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس،: صحیح است، صحیح است! لکن بقول استاد سخن "ده درویش در گلیمی بخسبند و دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند"* فلذا احوط آنست که مؤمنی قبول زحمت کرده و سیفون را بکشد ،بلکه یکی را آب ببرد و شما هم از بلاتکیفی در آیید ،برادر علم الهدی!

--------------------------------------

* باب اول در سیرت پادشان

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

كاربرد کلمه کنسرت در مشهد ممنوع است؟/ بهار نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی :با وجود آیت الله علم الهدی، اصلاً بعید نیست !

----------------------------------------------

 

همان‌طور که بارها گفته‌ام، هم رییس‌جمهور و هم وزیر ارشاد به فعالیت‌های استاد شجریان علاقه‌مندند و وزارت ارشاد نیز با ایشان مشکل ندارد. آنچه ما گفتیم درباره‌ی این‌که فاصله‌ها کمتر شود، به معنی مشکل نیست و ما دوست داریم برخی ذهنیت‌ها درباره‌ی ایشان از بین برود. / حسین (ع)نوش‌آبادی معاون حقوقی و پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی /انتخاب

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر نوش آبادی بقول «سید »قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا «اعدام» آ آ آ آ ... اینها که شما برای استاد ردیف کرده اید،سوء سابقه است که!...

---------

تعطیلی و بازداشت کارکنان دفاتر چند شبکه ماهوره ای در ایران به درخواست نصر الله/ العربیه- تیتر

شبکه‌های «امام حسین»٬ «سلام»٬ «ابالفضل العباس»٬ «مدرسه جهانی امام صادق»٬ «بقیع»٬ «مرجعیت» و «الانوار» ۱ و ۲ هشت شبکه‌ای بودند که خبرگزاری فارس خواستار تعطیلی دفا‌تر آن‌ها در استان‌های قم٬ خراسان رضوی٬ اصفهان و تهران شده بود

. تحشیه ی فدوی :برادران اند دیگر، خودی و غریبه هم سرشان نمی شود !

--------------------------------------------------

تامین سلاح از فشنگ تا موشک برای مردم فلسطین توسط ایران انجام گرفته / انتخاب- علی اکبر ولایتی-

 

تحشیه ی فدوی :وقتی فدوی مدتها پیش از اینها می گفت، خوانندگان محترم ضد انقلاب ،باورشان نمی شد !

------------------------------------------

بوکوحرام زن نخست وزیر را دزدید ! /آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی :

برادران با زن کاردارند،درجه،مقام و نسبت اش،دیگر برایشان مهم نیست و همینکه زن باشد،کفایت می کند !

------------------------------------------------------------------------

تکفیری‌های داعش شماره نخست مجله تبلیغاتی خود به نام «دابق» را روز یکشنبه گذشته منتشر کردند! * . / آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی 1:اگر وزارت ارشاد لازم دارید،بفرمایید تا  بقول عوام  AT NO ADDITIONAL CHARGEتقدیم کنیم،برادر داعش !      و من الله التوفیق

 

* ادامه : در مقاله‌ای به اسارت گرفتن زنان و کودکان ایزدی، تجاوز به زنان و تحت مالکیت درآوردنشان به عنوان غنائم جنگی را تایید و افتخار کردند !

تحشیه ی فدوی 2  : والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

فدوی در این ارتباط،انحرافی از اسلام ناب محمد(ص)ی ملاحظه نکرد ، و یا چشم او ضعیف شده است!

 

---------------------------------------------------------------

هم‌زمان با تغییر رئیس زندان اوین، صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه نسبت به درگیری در بند ۳۵۰ اوین واکنش نشان داد و اعتراض‌ها علیه ضرب و شتم زندانیان سیاسی را کوششی برای "زنده کردن جریان فتنه" نامید . / دویچه وله- لاریجانی

تحشیه ی فدوی: قاصم الجبارین "فتنه" را نخست از حضرت آقا،سپس از شما و سایر اخوان اعلی الله مقامهم اجمعین نگیرد ،که بی "فتنه" فطیر است !

-------------------------------------------------

 

روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست برای لغو بخشنامه تفکیک جنسیتی در شهرداری را تکذیب کرده است . *

تحشیه ی فدوی : بقول آن بزرگوار:

مست بودم اگر ُگهی خوردم

که فراوان خورند مستانا !...

 

----------------------------------------

* پیش از این نامه‌ای از معاون امور بین‌الملل وزارت کار خطاب به شهرداری منتشر شد که در آن آمده بود بخشنامه اخیر شهرداری تهران به صراحت با کنوانسیون‌های بین‌المللی مغایرت دارد . /بی بی سی

 

================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

ورود غلط آقای علی مطهری به مسائل سیاسی که تخصص او نیست مشکلاتی را به وجود آورده و می‌آورد خلاصه اینکه ایشان با گرد و غبار سیاسی که به دلیل ناشی‌گری نسبت به محرکانش به پا می‌کند به دیده نشدن تحرکات دشمن خارجی کمک کرده است. بیهوده نیست که دشمنان این قدر برایش کف و سوت می‌زنند .
4491---0919
و 9020---0912

فدوی: بگذارید دشمنان کار خودشان را کرده و همچنان کف و سوت بزنند،شما هم کار خودتان را کرده و شدیداً سینه و قمه بزنید،برادر 4491---0919 و 9020---0912 !

---------------------------------------

 

 

0461---0911 : عناصر معلوم‌الحال مرعوب غرب در داخل کشور درس شجاعت و غیرت را از رئیس جمهور زن کشور آرژانتین یاد بگیرند .

 

فدوی : حال شما خوبست،برادر 0461---0911 ؟ چرا خلاف مصالح نظام سخن می گویید؟ بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود،نخست اینکه،ضعیفه،آنهم ضعیفه ی خاج پرست، رئیس جمهور(پیش نماز- م) نمی شود!" شجاعت و غیرت" نیز در انحصار موجودات "نر" در حکومت اسلامی ست؛سابقه ی الفت بین فدوی و حضرت ابوی قدس الله روح العزیز اگرنبود،شما سرنوشت دیگری پیدا می کردید؛فلذا این دفعه ی ما قبل آخرتان باشد، برادر 0461---0911 !

--------------------------------

 

 

2162---0918 و 5313---0912 و  8981---0911 و چندین تماس مشابه :

 

از سخنرانی آقای مطهری عرق شرم بر پیشانی‌ام نشست. آیا او نماینده آمریکاست یا نماینده مردم ایران؟ .....

فدوی: هیچکدام؛ مانند سایرنمایندگان،نماینده ی مقام معظم رهبری ،ضاعف الله پُرستاته !...والسلام

------------------------

 

آقای علی مطهری چند دقیقه‌ای با خدا خلوت کند و ببیند با کارهای خود چه کسی را خوشحال و چه کسانی را ناراحت می‌کند. با این فرمول ساده انسان می‌تواند راه را از چاه تشخیص دهد .

فدوی: این چه طرز صحبت کردن در ملاء عام است، 2731---0913 ؟ می خواهید سوسک بشوید؟با همه کس می شود خلوت کرد جز الله عز اسمه

----------------

 

5233---0912: آقای رئیس جمهور! منافع ما در حفظ اصول و آرمانهایمان است. سانتریفیوژ به آرمانهای ما وصل است چون به خون سرخ شهدای هسته‌ای ما بسته است. مردم ما این طور می‌خواهند.

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظررئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م)کلیدالاسلام المسلمین،حسن(ع)روحانی رسید . در پاسخ بعدالتحیه والسلام  قدری متغیر شده و فرمودند :بابا سه سه بار به نُه بار! و افزودند که منظور شان این بوده که اگر آرمانمان به سانتریفیوژ وصل باشد، سرش شدیداً گیج می رود و بحال تهوع می افتد و حالش، از اینهم بد تر می شود،برادر5233---0912!

----------

 

1969---0911 : خاتمی که ملت مسلمان ایران، از فتنه‌گری او در سال 88  خسارت‌های سنگینی دیدند در پیامی به مناسبت آغاز سال میلادی در نقش یک فرد انسان دوست، صلح‌طلب، قانون‌گرا و مخالفت خشونت و... ظاهر شده است. این در حالی است که به خاطر خیانت و فتنه‌گری وی و همقطارانش (موسوی- کروبی)، دهها نفر از افراد بسیجی و... به شهادت رسیدند و خسارت‌های جبران‌ناپذیری به کشور وارد شد. وی در کشور خود مطرود است آن وقت لاف جهانی بودن می‌زند !

 

  فدوی : یک غلط دارید،19 می گیرید!.، شما دیگر چرا؟ایران سابق مملکت ایشان نیست که، مملکت حضرت بقیة الله الاعظم آقا امام زمان ارواحنا روحی فداه(عج) است برادر 1969---0911!

-----------------------------------------------------

 

4017---0912 : با این بازی جدیدی که طرفداران فتنه و صاحبان قدرت و ثروت شروع کرده‌اند چه بسا بخواهند به جای محاکمه سران فتنه ، مردم را که موفق به خاموش کردن آتش فتنه شدند محاکمه کنند !

 

فدوی : خدا مرگت دهد،نصرت چه لوسی!

----------------------

 

عونی : در جهان امروز دو خط حق و باطل را داریم، بنابراین ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی‌های 5+1‍ بویژه آمریکا یعنی ایستادگی کل جهان اسلام در برابر باطل و به فرض محال تسلیم شدن در مذاکرات 5+1 هم یعنی تسلیم شدن در برابر باطل

 

فدوی : حساب تان ضعیف شده،برادرعونی؟ مطابق آخرین سرشماری در جهان امروز،سه خط داریم! که آخرین را که خط امام(ل)باشد از قلم انداخته بودید؛ همانطور که می دانید،خط سومی،مالرو است، برادر عونی!

------------------------------

وحیدی گرمسار : در کجای دنیا سراغ دارید که وزارت ارشاد نظام که باید برای اعتلای آن سر از پا نشناسد مطبوعات زنجیره‌ای  را با پرداخت یارانه تجهیز کند تا آنها برای مقابله با ارزشهای همان نظام حرکت و تیترهای دلخواه‌شان را در صفحه اول روزنامه‌ها درج نمایند، و در تدارک فتنه‌ای شبیه فتنه 88 باشند !

فدوی : برادر وحیدی!.. برادر وحیدی!.. چرا زنجیر پاره کرده و از آن بد تر،چرا گز نکرده پاره می کنید؟بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود،در هیچ جای متمدن و امروزی جهان،" وزارت ارشاد نظام" و سایر تأسیسات زائد دیگری مانند مجلس خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت نظام و ... وجود خارجی ندارند،استراحت کنید،بهتر می شوید انشاءالله؛ فدوی هم برای بهبودی تان،شدیداً دعا می کند!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17 ژانویة المفرّح سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

January 17th, 2015

 

 

برادران در پاریس

 

این خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین هم،یک چیزی شان می شود ها!.. اینان می پندارند که چون علمای منحرفی چون گالیله،کپرنیک،کپلر، گراهام بل ،ادیسون ،و...که بشریت را مع الاسف از ضلالت به روشنائی رهنمون شده اند را  درکارنامه ی سیاه خود دارند،آدم اند ! البته که چنین نیست! علما یعنی ، آیت الله خامنه ای،ضاعف الله پُرستاته، آیات عظام و ححج اسلام تمساح یزدی ،مکارم شیرازی، آملی  لاریجانی،جوادی آملی  دامت تحریکاتهم ، و کلاً ، این تیره از نرم تنان ،کثرالله امثالهم! ...

 

باری- ین روزها برادران داعشی، که فرزندان خلف حضرت امام(ل) و فی الواقع،همانگونه که فدوی از آغاز تا کنون گفنه و نوشته است،پاکنویس برادران  فعلی خودمان هستند،بمنظور نمایش بیش از پیش رأفت اسلامی،در حمله به دفتر نشریه ی طنز "شارلی ابدو" در پاریس12  نفر را با شیهه ی الله و اکبر و جانبداری از پیامبر(ص) بوجهی مدرن ،یعنی با کلاشینکف ذبح اسلامی فرموده اند که از آن میان یکی از سردبیران و سه کاریکاتوریست این نشریه به نام‌های «شارب»٬ «کابو»٬ «ولنسکی» و «تینوس» و دو پلیس از جمله کشته‌شدگان این حمله ی خدا پسندانه بوده اند . خاج پرستان،ضمن اینکه دست و پایشان را شدیداً گم کرده اند، فلذا بقول شیرازی های فرانسه ،نمی دانند که "چطو شد که ایطو" شد؟!.. زیرا حافظه ی تاریخی شان نم کشیده،و ماجراهای زیر درخت "سیب" و از تبعات بلا فصل آن، ترور فجیع دکتر شاپور بختیار که زیر دماغ شان در همان پاریس اتفاق  را، بیاد نمی آورند و در اینصورت ،هیچ استبعادی ندارد که صدور انقلاب حضرت امام(ل) وترورهای برونمرزی ناشی از آن در برلین و هامبورگ هم یادشان نباشد!حال کشتار وسیع سالهای 60 و 57 و  قتلهای زنجیره ای درونمرزی دیگر،پیش کششان!  بدیهی ست که در ذکر این مصیبت ،بیش از اینها می شود گفت و نوشت لکن بقول آن بزرگوار:

بیت

شرح این هجران و این خون جگر

این زمان بگذار تا وقت دگر .....

باری واقعیت اینست که برادران، این استعدادهای طنز ژورنالیستی را در اروپا، بی هیچ زحمت و مانعی،از میان برداشته اند.برخورد دولت و ملت فرانسه اما، بعکس ایران سابق که روزنامه نگاران را به اتفاق وکلایشان به زندان می فرستد!، هماهنگ و د ر جهت تکریم این هنرمندان طنز پرداز بوده است تا آنجا که :

فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه، در یک سخنرانی تلویزیونی، ضمن محکوم کردن حمله مرگبار به دفتر نشریه فکاهی شارلی ابدو، اعلام کرده است که روز پنحشنبه، ٨ ژانویه (١٨ دی) در سراسر این کشور عزای عمومی برقرار خواهد بود . وی گفت که به احترام قربانیان این حمله، پرچم فرانسه بر فراز ساختمان‌های دولتی در داخل و خارج این کشور به مدت سه روز به حالت نیمه افراشته در خواهد آمد. طی پنجاه سال گذشته، این تنها سومین باری است که در فرانسه روز عزای عمومی اعلام می شود / بی بی سی

 

 

گفتن ندارد که این واقعه ی غیر قابل دفاع،از سوی سایر کشورها و نیز دبیرکل سازمان ملل، در پشتیبانی از آزادی اندیشه و بیان ،بجز ایران سابق ، کاملاً و قویاً محکوم شده است.از آنجا که حکومت اسلامی   درونمرزی(جمهوری اسلامی) خود بنیانگزار و مرکز تولید و توزیع انبوه تروریزم دولتی ،دستکم در خاورمیانه محسوب می شود، در محکومیت قاطعانه ی این جنایت آشکارشرمنده بوده !،و تنها چند کلمه ای برای خالی نبودن عریضه مرقوم داشته است بدین معنی که خلاصه: تا سر داریم،سر می شکنیم !:

 

به گزارش سرویس سیاست خارجی مرصاد، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله تروریستی امروز در پاریس را محکوم کرد و هرگونه اقدام تروریستی علیه انسان های بی گناه را با تعالیم اسلام بیگانه دانست .

افخم سوء استفاده از آزادی بیان و تندروی فکری و ترور شخصیت‌های مورد احترام ادیان و ملت ها ، توهین به ادیان الهی و ارزش ها و نمادهای مورد احترام این ادیان را محکوم و غیرقابل قبول دانست

 

آیت الله واعظ طبسی نیز در مراسم عمامه گذاری- ضمن انداختن پنجاه نفر ازطلاب حوزه های علمیه مشهد بجان مردم ، فرمود : آتش داعش دامن غرب را گرفته است ! / ایرنا

رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) نیز بعدالتحیه و السلام واستمالت از برادران مهاجم فرمود:

 

"آنهایی که به ناروا بنام جهاد، دین و اسلام به آدم کشی و خشونت و افراط می پردازند، آنها چه بخواهند چه نخواهند در مسیر اسلام هراسی و اسلام ستیزی قدم گذاشته اند حتی اگر مزدور نباشند و برخی از آنها دوستان نادان باشند."/ بی بی سی

 

وچون تنور هنوز داغ بود،برادرکواکبیان نیز آنچه از اصلاح طلبان باقیمانده بود را، بشرح زیرچسباند که بعله،"ما را هم ازین نمد کلاهی ست"! :

 

مصطفی کواکبیان سیاست‌مدار اصلاح‌طلب و دبیرکل حزب مردم‌سالاری با اشاره به حمله مسلحانه‌ای که روز چهارشنبه ۱۷ دی به دفتر نشریه شارلی ابدو انجام شد و طی آن چندین روزنامه‌نگار این نشریه و شهروندان دیگر فرانسوی کشته شدند، اظهار کرد : «آنچه در پاریس اتفاق افتاد مصداق آیه «مکروا و مکر الله خیر الماکرین» بود که دامن کشورهای اروپایی را نیز گرفت ». / خودنویس

 

وی در ادامه ی مهملات داهیانه ی خود ،از قول حضرت امام(ل) فرمود :

 

در ذات اسلام دموکراسی مندرج است !و دموکراسی اسلام بالاتر از دموکراسی‌های غربی است!

 

ونیز از قول مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته افزود:

 

دموکراسی همانند سنجاقی نیست که به اسلام متصل شده باشد بلکه مردم سالاری روی دیگر سکه اسلام است ! / همانجا

 

باری- گرچه در جریان واقعه ی تلخی که ذکرش رفت،از شمار دوچشم "چند تن" کم،لکن طنز همچنان محکم و استوار،به پیش خواد رفت،و بر بنیانهای سست استبداد و ارتجاع،جانانه خواهد شورید.بقول آن شاعر ضد انقلاب:

بیت

پی افکندم از "طنز"کاخی بلند

که از "تیر داعش" نیابد گزند !..

 

زیاده عرضی نیست ..

 

 9 ژانویه 015

 

 

-----------------------------------------------

 

نسیمی کز بُن آن "آغل" آیو !...*

 

... شهر در آتش می سوزد، تعداد زیادی از مردم کشته شده و بقیه مردم با شتاب از هر سو فرار کرده اند، برخی به سمت جنگل برخی به سمت صحرا، عده‌ای هم با قایق به کشور همسایه، چاد گریخته‌اند .و ....

 

گزارش بالا تصویر هولناکی ست که از برادر بی بی سی ، بنقل از سناتور ماینا ماجی لاوان، نماینده یاگا،از شلتاق برادران بوکو حرام ،که مانند همتایان خود ،یعنی حکومت اسلامی درون مرزی(جمهوری اسلامی- م) و حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)مشغول پیاده کردن اسلام ناب محمد(ص)ی هستند،به شهر مرزی یاگا (نیجریه)،نقل شد ؛باری فدوی نیز بحکم وظیفه ی ژورنالیستی خود،تکه ای از فرمایشات داهیانه ی پدرِحکومت های  یادشده،یعنی حضرت امام(ل) را، بمنظور جوری جنس، به گزارش بالا می افزاید تا کامروا شود ؛ یعنی آنجا که فرمود : این فقط نسیمی ست که از اسلام عزیز وزیده !

 

زیاده هراسی نیست ..

5 ژانویه 015

------------------------------------------------------------

* نقیضه ای بر مصرع نخست آن رباعی مشهور بابا طاهر که فرمود:

 

نسيمي كز بن آن كاكل آيو

مرا خوشتر زبوي سنبل آيو

چو شو گيرُم خيالش را در آغوش
سحر از بستُرم بوي گل آيو

که آن بزرگوارِخوش اقبال ، مع الاسف نماند تا محضر برادران را درک،و بابت عریان بودن اش،عجالتاً مبالغی شلاق بخورد!

==================

 

ارتش سرخ!

 

  

نخیر،! برادرای را که در تصویربالا ملاحظه کردید، سرباز ارتش سرخ نیست ! بلکه یکی ازسربازان ارتش بیست میلیونی حضرت امام(ل)،!،یعنی همان اکبر آقای خودمان، لکن در صف آش صلواتی شیراز در شب رحلت پیامبر (ص) اسلام عزیز است.*..

باری بر فدوی معلوم نیست که اگر پیامبر گرامی(ص) رحلت نمی فرمود،تکلیف این اُمّت قابلمه بر کف چه بود؟!

 

زیاده قابلمه ای نیست !..

6 ژانویه 015

 

======================

* صف ۱۲ هزار نفری برای آش نذری ۸۰ تنی در شیراز

پخت بزرگترین آش صلواتی دنیا به مقدار 80 هزار کیلو در شیراز

به گزارش مهر، هر ساله در شب رحلت پیامبر اسلام(ص) مردم شیراز اقدام به پخت بزرگترین آش صلواتی دنیا می کنند که این پخت طی 12 سال گذشته از مقدار اندک آغاز و امروز به 80 تن رسیده است

===============

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

سروش با گوگوش برای ما هیچ فرقی ندارد /آخرین نیوز- شیخ جعفر شجونی

 

تحشیه ی فدوی: والله برادر شجونی بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

گوگوش خیلی بهتر است!

-----------------------------

 

داعش: بن لادن از «مرجئه»، الظواهر منحرف و ملاعمر گمراه هستند /العربیه

 

تحشیه ی فدوی:  دیگر یک کاری نکنید که ما اُمّت مسلمان، "الظواهر" و "ملاعمر"را روی سرمان گذاشته،حلوا حلوا کنیم،برادر داعش !

----------

 

محمد(ص) رضا(ع) نقدی فرمانده بسیج: «مردم انتظار دارند که اگر قرار باشد این افراد رفع حصر شوند، محاکمه و مجازات صورت گیرد و اگر سران فتنه اعدام شوند مقصرش همین افرادی هستند که دم از رفع حصر می‌زنند ! / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: با این ترتیب،زهر طرف شود کشته سود اسلام است، محمد(ص) رضا(ع) نقدی،اینطور نیست؟!

---------------------

 

   در باغ‌وحش مشهد ببر نر را با شیر ماده‌ در یک قفس کوچک نگه می‌دارند تا از آمیزش آنها "تایگون" به دست آید. یک دامپزشک می‌گوید باغ‌وحش مشهد به جدی‌ترین مرکز آسیب ژنتیکی در جهان برای گربه‌سانان تبدیل شده است

 

تحشیه ی فدوی: اینکه چیزی نیست؛برادران پیش از این،سگ و گرگ را با هم صیغه کردند و نام محصول شان را هم گذاشتند "قوچک" با این ویژگی یا بهانه،که دیگر نجس نیست! بقول عوام you never know !

----------------------------

 

بهداشت ایران گفته است "اگر دولت کل خلیج فارس را تبدیل به پول کند" باز هم از درمان مردم ناتوان خواهد بود . !

 

تحشیه ی فدوی: نگران نباشید،در آنصورت مردم را به همان خلیج فارس می ریزند !

--------------

 

دانشمندان می‌گویند انسان‌ها عمل جنسی را از نوعی ماهی سخت پوست دوران کهن به ارث برده‌اند . /رادیو فردا بنقل از البرز نیوز

تحشیه ی فدوی

 

یعنی چه؟!فدوی که عالم جمیع علوم نیست؛در این بقول عوام Case   احوط آنست که از آیت الله جنتی که مع الاسف هنوزهم جنت مکان نشده است،استفتاء کند !

---------------------------------------

 

بنا بر گزارش و رتبه‌بندی دانشگاه "ییل" آمریکا که از معتبرترین دانشگاه‌ها در حوزه محیط زیست است، کشور ایران از نظر جلوگیری از تخریب محیط زیست و حفاظت از آن در میان 132 کشور رتبه 114 را دارد . /اعتدال

تحشیه ی فدوی

 

خدا قوت !،تبریکات فدوی را بپذیرید

----------------------------------------------------

 

مذاکره با رهبر انقلاب برای نامگذاری سال آینده

(مصوبه :ضرورت نام‌گذاری سال آینده توسط رهبر انقلاب و با پیگیری مسئولین در مبحث محیط‌زیست)

تحشیه ی فدوی

 

حالا اگر شاه هم ببخشد،شیخ علی(ع)خان نمی بخشد !

بهر حال فدوی برای اینکه به سهم خود به معظم له کمک کرده باشد،"گردش قهرمانانه " را

به اتفاق مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین،در محیط زیست تخریب شده برای سال آینده پیشنهاد می کند !

--------------------------------------

 

زن برقع‌ پوش در پاریس مجبور به ترک سالن اپرا شد/دویچه وله- تیتر

تحشیه ی فدوی

 

فدوی هرچه کوشید نتوانست رابطه ای حتا آبکی،بین برقع‌ و اپرا برقرار کند!

---------------------

 

العربیه.نت فارسی

محمد(ص) حسن (ع)ابوترابی فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ایران حضور نیروهای بسیج ایرانی را در عراق تایید کرد

 

بقول جد اعلای فدوی:

تحشیه ی فدوی1:

 

گه از آلمان بر او خواندم گه از روم

ولی مطلب از اول بود معلوم !

---------------------

 

می‌دانید اگر نیروهای بسیجی ما نبودند، و فرماندهان هوشمند و مومن و عالم نبودند، امروز داعش در بغداد حضور داشت؟! / همان

 

تحشیه ی فدوی2 : عوض اش در ایران سابق حضور دارند!

--------------------

 

امیرعلی(ع) حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران :کارخانجات موشکی سوریه ساخت ایران است / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی :  فدوی هی می گفت ولی کسی باورش نمی شد!

-----------------------------

 

سخنرانی حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان، امروز دوشنبه ۲۴ آذرماه در تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران به تشنج کشیده شد .  گروهی از دانشجویان در اعتراض به سخنان آقای شریعتمداری با شعار "دروغگو حیاکن، دانشگاه رو رها کن" به اعتراض پرداختند،

 

تحشیه ی فدوی : البته  گفتن ندارد که اینها نشانه ی علاقه ی دانشجویان،به مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته است !

------------------------

 

آخرین نیوز: یکی از شگفت‌انگیزترین صحنه‌های سیل و سونامی سال 2004 میلادی در جزیره سوماترای اندونزی، معجزه ی سالم ماندن مسجد این شهر بود . !

تحشیه ی فدوی :  نتیجه ی اخلاقی اینکه،سونامی آخوندی، از سونامی طبیعی، قوی تر است،برادر نیوز!

----------------

احمدی مقدم: امسال 380 مورد اسیدپاشی داشتیم !/ العربیه

تحشیه ی فدوی :همانطور که ملاحظه می شود، برادران فقط به انرژی هسته ای علاقه ندارند، به اسید هم چندان بی علاقه نیستند !

---------------------------------

حسین(ع) هاشمی، استاندار تهران درباره بازداشت ده‌ها تبعه افغان در شهر ری گفته است که دستگیرشدگان در ایام محرم در مراسم مهمانی شرکت کرده بودند . / بی بی سی

تحشیه ی فدوی : زبان بستگان خیال کرده بودند آمده اند خارج !

----------------------------------------------

 داعش اهالی موصل را مجبور به اهدای خون میکند ! /آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : به زبان خوش خون بدهند بهتر است،برادر نیوز!

-------------------------

خبرگزاری رویترز می‌گوید چند کشور، از جمله آنهایی که مستقیما در مذاکرات اتمی حضور ندارند، قول داده‌اند تامین هزینه‌های افزون آژانس بین‌المللی انرژی اتمی جهت ادامه فعالیت در ایران، را بر عهده گیرند . ./ رادیو فردا

 

 تحشیه ی فدوی : همسایه ها یاری کنید تا من کشور داری کنم" !

---------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

5530---0936 :  از نمایندگان محترم به خاطر گزارش برداشت غیرقانونی 4 میلیاردی دولت راستگو و نشان دادن سند این برداشت تشکر می‌کنیم. فقط کاش زودتر اقدام می‌کردند . !

 

فدوی :مراتب در حاشیه ی نشست اخیر 1+5 که فدوی نمی داند کی سرانجام 6 می شود، به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که قابلی نداشت و همین است تفاوت این دولت با دولت پیشین،زیرا برداشت ِغیر قانونیِ آنان بدون سند بود،لکن مال ما با سند است،برادر 5530---0936 !

--------------------------------------------

 

6535---0912 : از آثار سیاست فرهنگی این دولت همین بس که در سالروز شهادت امام‌باقر(ع) هیچ‌کدام از سینماهای شهر تهران تعطیل نبودند .

 

فدوی: مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید ؛ بعدالتحیه و  السلام،شدیداً پوزش خواستند و گفتند سبب آن بوده که بین علما دامت افاضاتهم، در باب اینکه سینما ها را آتش بزنند یا تعطیل کنند، شدیداً اختلاف افتاده بود،برادر 6535-0912 !

---------------------------------------------

 

3419---0919 : دنیا به‌ویژه آمریکا شیطان بزرگ و سگ هارش بدانند که ما سلاحی خطرناک‌تر و برنده‌تر از بمب هسته‌ای داریم که شما قادر به متوقف کردن آن نیستید و آن شعار «الله‌اکبر» است که هیچ قدرتی را یارای مقابله با آن نیست .

 

فدوی: بله بله!.صحیح است، صحیح است! ..تا "اعدام"  شود هر آنکه نتواند دید،برادر   3419---0919 !

----------------------------------------------

 

1639---0915 : اگر به همت دانشمندان هسته‌ای کشورمان تعداد سانتریفیوژها افزایش پیدا کرد و به غنی‌سازی 20 درصد رسیدیم به خاطر اصول‌مان بود. بنابراین این گفته آقای رئیس‌جمهور که آرمان‌های ما به سانتریفیوژ وصل نیست به شدت خدشه‌پذیر است .

 

فدوی :این چه فرمایشی ست؟ خب رویش نشده بنده ی خدا که بگوید که آرمان‌های ما ،به کجا وصل است!،حالا شما کوتاه بیایید برادر 1639---0915 !

------------------------------------------

 

9989---0919 : گشت ارشاد را باید به شکل سال‌های گذشته احیا کرد. بدحجابی در کلان‌شهرها و پایتخت دلگیر کننده است. نفسمان از این همه بی‌بند‌وباری بند آمده است . !

 

فدوی: عوضی گرفتی برادر ! 9989---0919 ، بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود، نتیجه ی آزمایش شما هنوز هم روی میز فدوی ست؛نفس شما بعلت هوای آلوده بند آمده بود!

-----------------------------------------------

 

3270---0912 : در همه وزارتخانه‌ها و سازمان‌‌های دولتی و خصوصی رسم بر این است که افراد چه بازنشسته چه شاغل حقوق خود را اول هر ماه دریافت نمایند ولی بانک رفاه کارگران حقوق افراد را بر اساس حروف الفبایی پرداخت می‌کند. فردی که حرف اول فامیل او الف باشد اوایل برج حقوق می‌گیرد و کسی که حرف اول فامیل او عین باشد 18 و «ل« و... 25 به بعد یعنی کسانی که حروف اول فامیلشان از م به بعد باشد یک ماه دیرتر حقوق خود را باید بگیرند. این چه روش غلطی است. از مسئولین امر انتظار رسیدگی دارم. در ضمن مکان دریافت را هم محدود به 2 بانک در تهران کرده‌اند .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت ابتلا ء شدید  به لرزش قهرمانانه دولا دولا راه می رفتند، به استحضاررسید؛مبالغ هنگفتی متغیر شده و در پاسخ ، ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند احوط آنست که بمنظور کوبیدن چندین مشت محکم بر دهان استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین ،غائله را ختم به خیر کرده، نام تان از مثلاً مرادی به ابراهیمی تغییر دهید،دیگر اینهمه گرد و خاک ندارد،برادر 3270---0912 !

-----------------------------------

 

مهدوی : بعضی از نمایندگان محترم مجلس با اینکه سر صندلی خود در صحن مجلس حضور دارند ولی در رأی‌گیری‌ها شرکت نمی‌کنند و به اصطلاح در ردیف بدون رأی‌ها قرار می‌گیرند. این دسته از نمایندگان پاسخ بدهند برای چه این صندلی و مسئولیت را اشغال کرده و بابت آن حقوق می‌گیرند

 

فدوی : دیگر بی انصافی نکنید برادر مهدوی(عج) احوط آنست که شما نخست یک سوزن به  آنجای خودتان بزنید،سپس یک جوالدوز به کپل مبارک نمایندگان محترم حکومت در مجلس؛شما خوشتان می آید آنگاه که در مبل به خواب ناز فرو رفته اید،یکی با نعلین زرد در خوابتان بپرد ؟

------------------------------------

 

وحیدی از گرمسار : همه اهل عالم بدانند و بر در و دیوار شهرها بنویسید که هیچ کس و هیچ چیزی نمی‌تواند برای ما ایرانی‌ها تعیین تکلیف کند به جز امام المسلمین نایب امام زمان  عجل‌الله‌تعالی فرجه حضرت سیدعلی .

 

فدوی: فدوی که وقت ندارد شال و کلاه کند و برود بر در و دیوار شهرهای عالم بنویسد!،لکن مراتب را بقول عوام somehow و از طریق ایمیل و پیام به آگاهی" همه  ی اهل  عالم"رساند،گفتند خودشان می دانستند !..خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر وحیدی!

---------------------------

 

2476---0911 : از نیروهای مردمی هستم و دستی در تحلیل حوادث سیاسی دارم. نیاز شدیدی به کتاب راز قطعنامه از انتشارات کیهان پیدا کرده‌ام. راهنمایی بفرمایید چگونه می‌شود به این کتاب دسترسی پیدا کرد .

 

فدوی : مراتب به آگاهی مبادی ذیربط رسید ،گفتند بستگی دارد که میزان نیازتان چقدر باشد،یعنی آیا می توانید تا ایستگاه بعدی،خودتان را نگهدارید،برادر 2476---0911 ؟

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

9 ژانویة  المفرح سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

January 4th, 2015

 

در اختلاط طنز و واقعیت

 

فدوی در تأملات طنزآلود خود، به تعریفی در حوزه ی طنز رسیده و آن این است که برخی از همین جوکهائی که بویژه در فضای مجازی، بین ُامّت همیشه آنلاین رد و بدل می شوند،بلحاظ مضمون و محتوا دستکم، کم تا قسمتی از فکاهه و مطایبه فاصله گرفته ،و در مواردی حتا ،به اطاق طنز نیزنقل مکان می کنند؛ یعنی به قول عوام  upgrade می شوند !..نویسندگان اینگونه  لطیفه ها البته،مانند سربازان امام زمان(عج) ناشناس اند!... باری نقل و نقد یکی دو نمونه شاید ، به  فدوی در توضیح  مطلب،کمک کند:

 

نمونه ی نخست

بعنوان دستگرمی عرض می کند که خوانندگان محترم ضدانقلاب،بویژه هم نسلان فدوی،خیابان آشنای ناصر خسرو تهران را،بیگمان بیاد می آورند؛خیابانی که بقول معروف، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن،البته به بهائی افزونتر،یافت می شد، وجویندگان هر کالا و ضرورتی،کمتر از آن خیابان ،دست خالی باز می گشتند..

و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثارو  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت کرده اند  که دو نفر با هم مشغول گفتگو بودند.اولی گفت: من دیروز امام زمان(عج) را دیدم!.. دومی با حیرت پرسید کجا؟ گفت : درخیابان ناصر خسرو!..گفت : معاذالله! حضرت(عج)آنجا چکار می کردند ؟ گفت: دنبال دوای ظهور* می گشتند !..

 

خب بمنظور دریافت پیامهائی که در این لطیفه ی کوتاه و فشرده نهفته ،و همین، آنرا از همتایان خود جدا کرده است ، می شود این چند سطر را باز کرد؛نخستین دلیل حضرت(عج) در پایان دادن انتظار 1400 ساله ی ُامّت ِمنتظرالظهورمی تواند این باشد که حضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم،به زعامت مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته،چندان دست به آبی رفته اند که گند مملکت حضرتشان را برداشته،و حضورشان را شدیداً اقتضا کرده است.معظم له،که ضرورتاً غایب،یعنی ناپیدابوده اند برای تهیه ی دوای ظهور، بهرجا مراجعه می فرمایند،دوای مذکور را،مع الاسف نمی یابند تا آنجا که ناگزیر به رفتن به ناصر خسرو می شوند ! و این،دومین پیام این لطیفه ی هدفمند است که می خواهد بگوید که در مملکت ایشان(عج) ،مردم برای تهیه ی مایحتاج خود، شدیداً در مضیقه و رنج اند.

نمونه ی دوم :

 

شرکت سایپا در اقدامی با ارزش،با صادرات "پراید" به عراق،انتقام خون شهیدان 8 سال دفاع مقدس را،خواهد گرفت!..

پیرامون رابطه ی این طنز  با واقعیت،در جراید شریفه ی دارالخرافه زیاد خوانده اید؛ لکن فدوی برای جوریِ جنس،یکی دو فقره را در پی می آورد:

 

  5 سرنشین پراید زنده زنده در آتش سوختند/  آخرین نیوز  

 

اینهم نظریکی از کاربران:

امیر  1393-09-28 09:10

خودروسازان داخلی قاتلان جان مردم ایران هستند .چرا هیچ کس بطور جدی با این خودروسازانی که تا کنون دستشان به خون دهها هزار ایرانی بیچاره آغشته شده برخورد نمی کند و آنها را محاکمه نمی کند .چطور برای قربانیان هواپیمای ایرباسی که توسط ناو جنگی امریکا سقوط کرد، غرامت گرفته شد اما برای خودروسازان داخلی با این خودروهای بی کیفیت هیچ دادگاهی تشکیل نمی شود ؟پس کجایند دلواپسان که فقط دلواپس منافع شخصی خودشان نباشند و کمی هم دلواپس جان مردم ایران باشند؟ !

 

 

ادامه ی پژوهش های فرساینده ی فدوی حاکی ست که خشم "پراید"، گاه حتا از راننده و سرنشینان خودرو فراتر رفته، و بمنظور گوشمالیِ مالک،به خانه ی او نیز سرایت کرده است!:

 

نقص فنی خودروی پراید در مشهد ، منزل مسکونی را به آتش کشید . !/ تابناک- ۲۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۵

 

براثر این حادثه طبقه اول ساختمان 60 درصد خسارت دید و بخشی ازطبقه دوم هم دچار دودگرفتگی شد .

 

و از میان نظرهای کاربران تابناک:

 

*دقیقا همین اتفاق در اول امسال برای ماشین ما پیش آمد و ساعت 1 صبح همسایه ها ما را خبر کردند که ماشین آتش گرفته (از ناحیه گلگیر سمت راننده که دسته سیم اصلی میگذرد و جالب آنکه پوشش پلاستیکی داخل گلگیر هم مثل نفت آتش میگیرد). صبح ماشین را بردیم نمایندگی ساعی، گفتند به ما ربطی ندارد شاید یک نفر ماشین شما را آتش زده! گفتم شکایت میکنم، گفتند حتی اگر کسی مرده بود هم کاری نمیتوانستید بکنید! دسته سیم اصلی ماشین آتش گرفته بود، پس از یک روز بارندگی بسیار شدید .

 

* تابناک منافق . چرا اسم ماشین را میبری !!!!! واقعا به این خودروی ملی توهین کردی !!! پراید را مرسدس بنز عوض نمیکنن . این ماشین با درب قوطی آب میوه رانی ساخته شده است برای تعادل جمعیت ایران ساخته شده است . میدونی اگه این ماشین نبود خدودا 50 % کشته ها و معلول ها کم میشن . بعدا هی جمعیت اضافه میشه و این یارانه میلیاردی کمتر به بقیه میرسید . باز بگو تابناک منافق نیست ؟؟

 

 

زیاده طنزی نیست

 

---------------------------------------------------

 

جنت مکان

 

پرسش پیرامون این راز که آیت الله جنتی دامت تحریکاته،علیرغم گذشت دستکم 20 سال از مرگ اش، همچنان از مصادر امور ایران سابق است! ،بارها موضوع بحث ملت ،بویژه در فضای مجازی واقع و در مورد آن نیز لطیفه ها ساخته و پرداخته اند که لابد دیده و خوانده اید و فدوی دیگر مکرر نمی کند؛ آنچه که اما امشب می خواهد به این مختصر بیفزاید ،فی الواقع نوعی رمزگشائی ست که بقول عوام،کردیت اش مال فدوی ست!.باری پژوهش های فرساینده ی دکتر فدوی حاکی ست که آیت الله مذکور بیش از بیست و هشت سال ندارد،! بله درست خواندید، 28 سال !.. و سبب نیز بیماری نادری ست بنام" کوتیس لاکسا"  که دکتر فدوی یک فقره از آنرا در چین سراغ دارد، ملاحظه کنید :

خانمی که ناگهان 50 سال پیر شد ! / بهار نیوز- تیتر

و در تکمیل خبر :

 

هو جوآن" یک خانم 28 ساله است که دوفرزند دارد ولی از زندگی خود لذت زیادی نمی برد چرا که بیماری خاصی گرفته است که او را طی مدت کوتاهی پیر و چروکیده کرده و دیگر جوانی گذشته اش را ندارد .

این خانم اهل چین دچار بیماری بسیار نادر " کوتیس لاکسا" شده است که پوست بدن را چروکیده می کند و سرعت پیر شدن آن را افزایش می دهد به طوری که طی شش ماه "هو جوآن" از 28 ساله به سن 70 ساله رسیده است !

 

 

 

فلذا ملت ضد انقلاب،حالا حالا منتظر خبری نباشند !..

----------------------------------------------------

 

از خیال تا واقعیت

 

فدوی پیش ازین مطلبی نوشته بود بنام "ادامه ی تحصیل آنلاین"* در باب  تحصیل در رشته ی معتبر

امام خامنه ای پژوهی !”   که خوانندگان محترم ضد انقلاب پنداشتند که لابد طنز است ! لکن یادشان رفت  که طنز فدوی، شدیدا ً مبتنی بر واقعیّت است !...

بیت

به مزاحت نگفتم این گفتار

هزل بگذار و جد از او بردار

باری- بنظر می رسد که طنز مذکور به استناد خبر زیر، شدیداً به واقعیّت پیوسته است !، ملاحظه

کنید تا به عرض وی برسید :

تقاطع : یک مقام مسوول در “وزارت آموزش و پرورش” در ایران می‌گوید که از مهر‌ماه امسال طرح “مصباح‌الهدی” با موضوع “امام‌شناسی” در مدارس کشور به اجرا در خواهد آمد .

محمدرضا مسیب‌زاده، “مدیرکل امور قرآنی، نماز، و عترت وزارت آموزش و پرورش”، روز پنج‌شنبه (۲۶ تیر-۱۷ جولای) با بیان این‌که طرح موسوم به “مصباح‌الهدی” بر اساس آموزش «برش‌هایی از زندگی ائمه، متناسب با سنین دانش‌آموزان برنامه‌ریزی شده» به خبرگزاری ایسنا گفت که این طرح در راستای “منویات” رهبر جمهوری اسلامی درباره “لزوم توسعه و ترویج سبک زندگی اسلامی” و تاکیدهای علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش مبنی بر تحقق این هدف، برای نخستین بار در مدارس کشور اجرا می‌شود .

حال فدوی نمی داند که پس از بیش از سه دهه از درگذشت انقلاب، آیاهنوز مغزی هست که برادران

کثرالله امثالهم،به خشکشویی ببرند ؟!

زیاده جسارت است ...

 

 

----------------------------------------------------

*ن.ک. ارشیو هزل داتکام April 30th, 2014

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

موقعیت

 

قاصم الجبارین، پدر و مادر خاج پرستان،لعنة الله علیهم را شدیداً بیامرزد که که همینطور مشغول خدمت

به مؤمنین هستند؛ تازه ترین اش را ملاحظه کنید :

یادگیری زبان خارجی از دغدغه‌های مردم جهان برای آشنایی با تمدن ها و فرهنگ های مختلف است و راههای زیادی برای این کار ایجاد شده که جدیدترین آنها خوردن یک قرص کامپیوتری برای یادگیری زبان خارجی است ./ آفتاب

این خیلی بدرد مقامات خودمان،کثرالله امثالهم می خورد به خدا ، بویژه در سفرهای خارجی، اینطور نیست،خواهر- برادر ضد انقلاب؟ !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد "

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

بازیگر محمد رسول الله(ص) درگذشت/ آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: فدوی مصیبت وارده را به داعش برونمرزی (ابوالبکر البغدادی - م )اعزالله انصاره وداعش درونمرزی، (مقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته و توابع - م )تبریک و تسلیت عرض می کند !

------------------------------------------------

مطهری گفت: اینکه ایشان (میرحسین موسوی) محاکمه را پذیرفته است، یک گام به پیش است. این دادگاه طبق قانون اساسی باید علنی باشد و قاضی آن هم باید عادل و باتجربه باشد به طوری که این تلقی ایجاد نشود که حکمش از قبل معلوم است . !

 

تحشیه ی فدوی: گفت چنین قاضیی جسته ایم ما ،یافت می نشود،برادر علی(ع) مطهری!

---------------------------------------------------------------------------------

 

داعش با چه ابزاری زنان را شکنجه می‌دهد؟ / آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: حالا چه فرقی می کند؟! ما بخاطریکی دو اختلاف جزئی، که معامله را،بهم نمی زنیم! ، برادر نیوز....

--------------------------------------------------

حسین(ع) سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، سه شنبه ۳۰ دسامبر گفت که ایران در سوریه «به عنوان حلقه محوری مقاومت بر روی زمین یک ارتش مردمی متصل به انقلاب اسلامی با الگوی تفکر بسیجی» دارد / العربیه

 

تحشیه ی فدوی: المعنا فی بطن الّسردار، که از نظر قیافه نیز،بهمین میزان در مضیقه است!

---------------------------------------------

استاندار مازندران با اشاره به اینکه دو چاه بزرگ نفتی در مازندران کشف شده است از استخراج نفت در مازندران خبر داد . /  آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی : رونوشت : برادران سید حسن نفت الله،خالد مشعل ،بشار اسد و سایر ماجراجویان  و قطاع الطریقان محترم خاور میانه ی عربی،جهت اطلاع و اقدام عاجل که فی التأخیر آفات

---------------------------------------------

جوان سوری دست و چشم بسته، داخل گودالی که برای اجرای «حد»! در نظر گرفته شده است، هدایت می‌ شود و لحظاتی بعد، تکفیری‌ های بی‌ رحم، با سنگ‌هایی به اندازه تکه آجر، از فاصله نزدیک سر او را هدف قرار داده و سنگسارش می‌کنند . /  آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی : یکجوری حرف می زنی که انگار شاهد اجرا ی چنین مراسم خداپسندانه ای توسط داعش یان درونمرزی،در جامعه ی شکوهمند اسلامی خودتان، و حتا اصرار برادر محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی به ادامه ی اجرای آن نبوده ای،برادر نیوز

---------------------------------------

احساس کنم حریم ولایت مورد تعرض قرار بگیرد وارد صحنه میشوم !/ متین نیوز- احمدی نژاد

تحشیه ی فدوی: کوری که عصاکش کور دگر شود!

-----------------------------------

     اعلام آمادگی سومین بوش برای نامزدی ریاست جمهوری آمریکا

 

      تحشیه ی فدوی : صرف شده است،ممنون!

 

-------------------------------

 

خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: یعنی هنوز به دیکتاتوری نیانجامیده است،برادر سید محمد(ص) خاتمی !

---------------

 

اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، روز سه‌شنبه ۲۵ آذر در جمع خبرنگاران از وقوع اسیدپاشی به یک دختر جوان در تهران خبر داد .

 

تحشیه ی فدوی : بنظر می رسد که برادران از مرخصی استعلاجی برگشتند !

-----------------------------

 بولتن نیوز،نعمت الله ترکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، ضمن تاکید بر اجرای دستورالعمل دولت مبنی بر افزایش حداکثر 30 درصدی قیمت انواع نان سنتی در شهر تهران، افزود: قیمت نان بربری که بیش از 30 درصد گران شده بود از 700 به 650 تومان کاهش پیدا کرد .

 

تحشیه ی فدوی: پارتی بازی کردی ها،برادر ترکی!..بقول عوام what about نان سنگک؟!

------------------------

به گزارش  بولتن نیوز خبرنگار الجزیره گفت اظهارات سخنگوی گردانهای قسام در تشکر از جمهوری اسلامی ایران به خاطر حمایت مالی و سلاح پیشرفته از مقاومت گشایش در روابط بین حماس و ایران را که در پی حوادث سوریه بحرانی شده بود نشان می دهد .

 

تحشیه ی فدوی: نوش جان،قابلی نداشت،برادرحماس!

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید 
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

 

7523---0916 :  سیزده سال از صدور فرمان 8 ماده‌ای رهبر معظم انقلاب در مبارزه با مفاسد اقتصادی می‌گذرد. پاسخ مسئولین و نخبگان به مطالبه معظم‌له چه بوده است . ؟

 

فدوی : مراتب در مجالی به آگاهی نخبه گان مربوطه رسید ؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که ایشان خودشان کلی به ملت بدهی دارند که تا تسویه نکنند،آنان نیزبدر خواست های بیمورد معظم له  ترتیب اثر نمی دهند؛ خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر 7523---0916 !

----------------------

8447---0910 : بسیار مایه تمسخر است که بانی زندان‌های مخوف گوانتانامو و ابوغریب و قاتل ملت عراق، افغانستان، سوریه، فلسطین، ایران و بسیاری از کشورهای دنیا از آزادی مجرمی به نام جیسون رضائیان سخن بگوید .

 

فدوی : پیش از اینکه عریضه ی شما را به جریان بیندازد بشرط اینکه بین خودمان باشد و ضد انقلاب نیز نشنود،عرض می کند که کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی خودمان نیزدر سخنرانی سازمان ملل همین حرکت را کرد یعنی بی توجه به قتل های فله ای سال های 1360 و 67 ،قتل های معروف زنجیره ای درون و برون مرزی، قتلهای زهرا کاظمی ، زهرا بنی  یعقوب،سعیدی سیرجانی ،ستار بهشتی ،آزار مستمرو اعمال خشونت عریان و آشکار بر زنان و جوانان ، اقلیت های قومی و اعتقادی و جنسی ، حبس و سلب حقوق طبیعی آنان از آغازتا اکنون،و کلاً نهادینه کردن تروریسم وخشونت درایران سابق و منطقه ،بخش قابل توجهی از سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل را به موضوع تروریسم و افراط‌ گرایی اختصاص داد ،که فدوی دیگر مکرر نمی کند،برادر 8447---0910 !

-------------------------------------

مدیرکل آژانس خواهان ۵ میلیون دلار بودجه به دلیل تمدید مذاکرات اتمی است '. / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی :براستی که برادران چقدر خرج روی دست مردم دنیا می گذارند !

-------------------------

یکی از اهالی : از نماینده محترم مردم شفت و فومن تقاضا داریم با عمل به وعده خود روستای اوسماوندان شهرستان شفت را دارای لوله‌کشی آب کنند...

 

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) و نیز صدور چندین آروغ ستاره دار،سر انجام با لوله کشی موافقت فرمودند لکن افزودند که آب اش دیگر پای خودتان،برادراهالی!

-------------------------------------------

امریکا تروریست بالذات است و تمامی گروهک‌های تروریستی اعم از منافقین، طالبان، داعش، جبهه النصره و... از ولیده‌های نامشروع آمریکای جنایتکارند. آن وقت وزیر خارجه آمریکا کری با کمال بی‌شرمی اظهار می‌دارد ایران تروریست است! از وزارت امور خارجه کشورمان انتظار می‌رود با قاطعیت پاسخ دندان‌شکنی به عربده‌های این جرثومه‌های فساد و تباهی بدهد.
هندویی از آمل

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، از بسکه این چند دهه،مشتهای مؤمنین ومؤمنات به فک و دهان استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل حواله شده که دیگر برایشان دندانی باقی نمانده است! راستی شما با حضرت امام(ل) نسبتی دارید،برادرهندوئی ؟ !

------------------

0946---0912 : رفتار دولت با کسانی که سال‌ها با ملت ایران در تخاصم بوده‌اند و بگو‌ و بخندهایی که با آنان دارد در مقابل رفتار گستاخانه مقامات آمریکایی و انگلیسی واقعا دل ما خانواده شهدا را به درد می‌آورد .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترّقُص در آمده بودند، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل  محمد(ص) برای دلدردتان،ُمسهل  و اگر شکم تان کارنکرد،تنقیه تجویزفرمودند،برادر 0946---0912 !         و من الله التوفیق !

----------------------------------------

دادگاه کیفری عربستان سعودی در ریاض امروز چهارشنبه حکم اعدام آیت الله ' نمر باقر النمر' را صادر کر.د

بر اساس این گزارش، دادستان عربستان در 25 مارس گذشته (پنجم فروردین 93) با مطرح کردن اتهام های دروغین، خواستار صدور حکم اعدام به علت محاربه علیه نظام آن کشور برای شیخ نمر شد. / بولتن نیوز

 

تحشیه ی فدوی

باز قاصم الجبارین ابوی محترم شان را بیامرزد که بر عکس برادران شان در ایران سابق،تخفیف داده جرم طرف را محاربه با نظام تعیین فرمودند نه محاربه با خدا !

----------------------------

 

6558---0919 : در مراجعه‌ای که به سازمان نظام مهندسی ساختمان واقع در شهرک ... داشتم اولا وضعیت حجاب خانم‌های شاغل در این موسسه مناسب نبود ثانیا هنگام ظهر اذان پخش نشد ثالثا نماز جماعت برگزار نگردید.! امیدواریم با انعکاس موضوع از این طریق به هر سه مورد رسیدگی شود .

فدوی:آرام !،حیوان نجیب! چه شده است که زنجیر پاره کرده اید ؟ اگر آیه هائی که صادر فرموده اید اجرا میشد،که کسی دیگر نمی توانست در آن سازمان بکار شما رسیدگی کند!فلذا تا شما خودتان را مهار کنید، فدوی روی این عریضه عجالتاً اقدامی ندارد زیرا بنظر می رسدکه شما سازمان نظام مهندسی را با حسینیه(ع) عوضی گرفته اید، برادر 6558---0919 !

----------------------------------

 یکی از اولیای دانش‌آموزان : موضوع هوشمندسازی برخی کلاسها و تفکیک غنی و فقیر در مدارس تنها به یک مدرسه نیست که 20:30 در تاریخ 93/7/7 گزارش آن را پخش کرد بلکه متأسفانه این مسئله در بسیاری از مدارس در حال وقوع است سال گذشته مدرسه ابتدایی ]...[ تهرانپارس خیابان استخر نیز همین کار را کرد و دانش‌آموزانی که نتوانستند 230 هزار تومان برای هوشمندسازی کلاس بپردازند آنها را تفکیک کردند و مدرسه به کلاسهای افراد غنی و فقیر تقسیم شده است .


فدوی: دیگر از دمکراسی اسلامی ما سوءاستفاده ی بهینه نکنید؛آخر مگر می شود که تلاش خداپسندانه ی مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین را، در توزیع عادلانه ی فقر،انکار کرد؟ اصلاً درب دیزی اسلامی باز است،حیای گربه ی اسلامی،که همان گربه ی مرتضا علی(ع)باشد،چه می شود،برادر اولیاء؟

----------------------------------------

علیمردانی: پاسخ رئیس جمهور محترم به اظهارات گستاخانه نخست‌وزیر انگلیس خبیث برای ملت قانع کننده نبود لازم است در چنین مواردی به همان اندازه گستاخی طرف مقابل پاسخ داده شود .

 

فدوی: فدوی شدیداً با شما موافق است یعنی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) هم باید بهمان اندازه انگلستان را به نهادینه کردن تروریسم و خشونت، حبس وسرکوب روزنامه نگاران منتقدان ،و سلب آزادیهای مدنی مردم انگلیس متهم و بلکه محکوم می کرد!،برادرعلی(ع)مردان خان- کلفت خانه ز دستت به امان!

-----------------------------------

منصور خامسی : ساکنان محدوده منطقه ترمینال جنوب از اینکه در حریم قطار و مترو قرار گرفته‌اند آسایش ندارند. لطفاً توجه ویژه‌ای به این منطقه شود .

 

فدوی: مراتب در مجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند اینکه شما بویژه در شب آسایش نداشته باشید،کاملاً عمدی ست! بلکه به طرح افزایش نفوس    مقام معظم رهبری ، متع الله المسلمین بطول بقاء دولته کمک کند،برادر خامسی !

------------------------------------------

خوش‌رو : حدود دو ماه پیش برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در شهر قم مجبور شدیم برای پارک اتومبیل به پارکینگ طبقاتی حرم مراجعه داشته باشیم از آنجا که نور داخل طبقات پارکینگ بسیار ضعیف می‌باشد دید کافی وجود ندارد. بنده به همراه دو نفر از بستگان به زمین خوردیم. حدود 40 روز بستری بودم و 20 میلیون  تومان هزینه عمل جراحی شانه‌هایم شده است. غرض اینکه با یک مدیریت مسئولانه و تأمین روشنایی کافی برای این مجموعه می‌توان جلوی خسارت‌های سنگین را گرفت .


فدوی: والله برادر خوش‌رو بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان  باشد،ضدانقلاب نشنود،این اتفاق اگر در بلاد کفر و زندقه،که انسان در آن کاملاً بی اهمیت است اتفاق افتاده بود،شما هم اکنون میلیونر بودید!..فلذا احوط آنست که وطن شکوهمند اسلامی را در هر پوست حیوانی که صلاح می دانید،ترک کرده و خود را به بلاد کفر برسانید،برادر خوش‌رو!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیّم ژانویه المُنور سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

*.*.*.*.*

Archive