حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

*.*.*.*.*

 

*.*.*.*.*

 

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد :

* یک تکه از زمان کلیات آثار در شعر مدرن ، به فارسی - ناشر تابان– لس آنجلس

* لبخند ناتمام گزیده ای از شعرهای مدرن(فارسی- انگلیسی)- ناشر شرکت کتاب – لس آنجلس

این کتابها از طریق بخش انتشارات سایت نویسنده  www.hazl.com   و یاشرکت کتاب – لس آنجلس

 قابل تهیه اند

 


شرکت کتاب منتشرکرد :

تذکرة الاشقیاء

مجموعه ی طنز های سیاسی جلد  اول و دوم

طرح روی جلد:مرحمتی بیژن اسدی پور
 

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

December 27th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

با آرزوی بهروزی و پیروزی برای همگان، در سال نو میلادی

 

نمره 

  

فدوی تکلیف برادرعلی(ع) مطهری،نماینده ی محترم حکومت در مجلس را که برمی رسید، به دو غلط

بر خورد که بشرح زیر،تصحیح کرد و به نامبرده 18 داد!:

 

در این قسمت:

 

گاهی نوع برخورد ما از نوع برخورد رژیم گذشته هم بدتر بوده، شهید مطهری در آن زمان به زندان رفت اما بعد از دوره زندان از تدریس محروم نشد، البته بعدا در ارتقای ایشان به استادی برایش مشکل درست کردند که آن هم به شکلی حل شد .. /بی بی سی- علی(ع) مطهری،  

 

لطفاً غلط انشائی "گاهی" را در آغاز جمله،به "همیشه" اصلاح بفرمایید،  اجرتان با گربه ی رتضاعلی(ع) ،برادرعلی(ع) مطهری،

 

و در این بخش:

 

کسی ممکن است نظری خلاف رهبری داشته باشد و آن را اعلام کند اما این فرد را راحت نمی‌گذارند و اگر کسی نظر مخالف ایشان بدهد یا از ایشان انتقاد کند با او برخورد می‌کنند ." / همانجا

 

این بخش تکلیف نیز شدیداً اشکال ماهُوی و بقول عوام error دارد،فلذا بنیاداً موضوعیت ندارد!.برای رفع مشکل ، عبارت " ممکن است" را به " ممکن نیست" اصلاح بفرمایید،  اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) ،  اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

زیاده اصلاحی نیست

 

=============================================

 

انگیزه ی روسی !

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب،بیگمان بیاد دارند که بگزارش خبرگزاریها، بویژه کیهان دارالخرافه:

 

"پوتین"  در اقدامی بی سابقه، بلافاصله پس از ورود،به دیدار رهبر انقلاب رفت !.

 

و نیز،خبرگزاریهای گوناگون هر یک، از این دیدار شتابان،تفسیر خودشان را داشتند که همه شان البته، محترم اند لکن از آن میان، فرستاده ی فدوی که با به خطر انداختن جان ناقابل خود، مایه ی بیشتری گذاشت،در واپسین گزارش خود خبر داد که علت اینکه برادر سید پوتین، که از سادات محترم شوروی سابق است،و نسب اش با 4 واسطه ،به آل ساندیس، سلامه الله علیهم اجمعین می رسد،بدون فوت وقت بدیدار معظم له شتافته آن بوده که وی ، گلاب برویتان، شاش داشته است ، همین !

 

 

 

======================================================

 

حدس

 

از برخی مواضعی که ابر قدرت فعلی(آمریکا- م ) ،و ابر قدرت سابق(شوروی- م) مانند توپ پینگ پنگ با هم رد و بدل می فرمایند،فدوی چنین استنباط می کند که هیچیک از انواع جنگ(سرد،گرم، ولرم ،نرم! و .....)*هنوزهم پایان نیافته است؛ این نکته را فدوی، از خبر زیر دریافت :

 

آن پاترسون بلندپایه‌ ترین دیپلمات آمریکایی در امور خاورمیانه به جلسه‌ای در کنگره آمریکا گفت که ۸۵ تا ۹۰ درصد حملات هوایی روسیه، مواضع اپوزیسیون میانه‌رو را هدف قرار داد . /العربیه

 

در پاسخ به اجمال و اختصار عرض میکند که آخر این چه فرمایش مغرضانه ای ست؟ فدوی شخصاً همین ِگله را از برادر سیّد پوتین دامت شوکته العالیه کرد .وی که از سادات محترم روسیه است ونسب اش با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد،در پاسخ بعدالتحیه والسلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س – ص- عج) فرمود نه بجان فدوی، این شایعه ی  ضدانقلابست؛و در ادامه افزود که علت اینکه 90 درصد حملات هوایی روسیه، مواضع اپوزیسیون میانه ‌رو برادر اسد را هدف قرار داده این بوده که چشم خلبانان مربوطه،لوچ بوده است ! ؛ ملاحظه کردید؟ از قدیم هم فرموده اند که تا به مسأله ای اشراف ندارید،قضاوت نکنید،خواهر " آن پاترسون" !

 

زیاده توصیه ای نیست

 

-------------------------------------------------------------------

* این آخری(نرم) مال برادران خودمان است!- م

=======================================

 

شغل شریف

 

یکی از مشاغلی که درحکومت های اسلامی (1) رسمیت و رونق دارد، همانا شغل شریف جلادی ست! . فدوی البته فقط به آندسته از برادران محترمی که سرمردم را از تن جا می کنند جلاد اطلاق نمی کند، بلکه به آندسته از بزرگوارانی که قلع و قمع بیش از یکصد رسانه را در کارنامه ی درخشان خود دارند (2) و نیز برادرانی که کشتارهای فلّه ای سال 67  را برای رضای خدا ترتیب داده و قتل های زنجیره ای در داخل و خارج از کشور را نیز به شایستگی سامان داده و مدیریت فرموده اند نیز، جلاد می گوید.بر این پایه،اینگونه برادران هرگز گرفتار بحران بیکاری نمی شوند.فدوی در حاشیه نیز دعا می کند که خداوند عزوجلّ،بمنظور رونق بیشتر این حرفه ی خداپسندانه، مظاهر بارز تهاجم فرهنگی از جمله اینترنت و متعلقات را ،که محصول مجاهدات علمای نابکار مغرب زمین است را نیز،از برادران در حکومت های اسلامی رنگارنگ نگیرد؛ در پایان فدوی هم به سهم خود، آگهی استخدامی را در همین پیوند بشرح زیربازنشرمی کند :

 

آگهی استخدام فوری هشت «جلاد» در عربستان !/ روز- تیتر !

 

 ادامه ی خبر حاکی ست که "یک فرم ثبت نام پی.دی.اف.برای شغل جلادی"!که از آن به "مامور اجرای احکام دینی" یاد شده در وبسایتها قرار گرفت.فلذا ،تا دیر نشده،برادران اگر آب کُر هم دست شان است زمین گذاشته بشتابند که فی التاخیر آفات !

 

عکس http://www.alborznews.net

 

بعدالتحریر

 

فدوی برای حسن ختام و البته انبساط خاطر خوانندگان محترم ضد انقلاب، یکی دو کامنت از برادران کاربر خودمان را بنقل از سایت منبع عکس،برای جوری جنس در پی می آورد :

 

 ا گر اين زنه چرا حجاب ندارد؟!

 مطمئنی که زن هست. و اگه زنه، چرا نسبتا !بی حجابش کردند قبل از اعدام . ؟!

 

ملت شگفت انگیزی هستیم، نه؟..

 

===========================================================

 

نقد خبری

 

فدوی محصولات خبری برادران را که می بیند،ازهمان ابتدا،در هضم آن شدیداً دچارمشکل شده فلذا از مرور ادامه ی خبربازمانده و گفتن ندارد که ثواب اش را هم البته، نمی برد!؛بعنوان دستگرمی ،به یک مستوره ی دم دست نگاه کنید :

جانشین دانشگاه امام حسین(ع) : داعش به ۴۶ کیلومتری مرزهای ایران رسیده است/سحام نیوز

بقول عوام first of all  فدوی برعکس حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین ، دو سالی از عمر بیحاصل را،بعنوان افسروظیفه ،در نیروی هوائیِ پیش از انقلاب شکوهمند گذرانده،لذا معنای"جانشین" فرماندهی فلان قرارگاه یا پادگان  را، کم تا قسمتی می فهمد،لکن  جانشین دانشگاه امام حسین(ع) را نه! دو دیگر اینکه،مگر هزینه ی بر پائی دانشگاه کذائی را، صرف نظر از کیفیتی که دارد یا ندارد (1)،اُمّت سوریه و عراق پرداخته اند،که اباعبدالله(ع) به اهتمام برادران،آنرا بسود خود مصادره فرموده است؟ اگر چنین است، یعنی هزینه ی آن از جیب ملت یک لا قبا برداشت شده ،چرا دستکم بنام یکی از دانشمندان غیر هسته ای ایرانی نیست؟!..بقول اهل رسانه،به دنباله ی  اخبار توجه فرمایید:

 

جانشین مجتمع دانشگاهی امام حسین(ع) اظهار کرد: «ژنرال سوری خطاب به سردار سلیمانی گفت که ژنرال ایرانی! ارزش دکمه اورکت تو بیش از درجه‌های ماست ».

 

تفسیراین بخش از خبر نیز مشکل نیست .آیا بنظر شما خوانندگان محترم ضد انقلاب،با توجه به لوله ی ارز فشار قوی ای که بیش از سه دهه است که توسط مقام معظم رهبری(ضپ) (2) از تهران به دمشق کشیده شده است،آن گماشته ی برادر بشار اسد،نباید دست کم از دکمه ی برادر سلیمانی،مش قاسمِ مقام معظم رهبری، تعریف کند؟!

زیاده تفسیری نیست.

 

بعدالتحریر

 

فدوی یادش رفت که پیرامون آن بخش از خبر که می فرماید : "داعش به ۴۶ کیلومتری مرزهای ایران رسیده است "نیز عرض کند که بقول عوامdon’t  worry, be happy! ، چاقو دسته ی خودش را که نمی بُرد،برادر سحام!

 

------------------------------

(1) بندی از شرح وظایف:!

دانشگاه امام حسین(ع) وابسته به سپاه پاسداران در کمتر از پنج روز، دومین بیانیه خود را منتشر کرد که حاوی هشدار‌هایی صریح به دولت حسن روحانی و حامیان رابطه با آمریکا است و آن‌ها را تهدید به برخورد انقلابی کرده است . ! / همانجا

 

(2) (ضپ) مُستخرج از فرهنگستان فدوی! و مخفف ضاعف الله پرستاته است !

 

=================================================================

 

 

شیوه

... شما که جای خود،حتا خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز می دانند که عملکرد فدوی،بمثابه شمشیر دو لبه ،یا کوسه و ریش پهن است! یعنی،از سوئی با عمله ی بیت،سرو سرّی دارد، و از سوی دیگر،با اُمّت و ملت،که مانند لفظ لایتچسبک "جمهوری اسلامی" مانعة الجمع اند نیز،روابطی دارد! که البته،هیچکدام هم به هیچکس مربوط نیست زیرا فدوی انقلاب نکرده است که حتا در غرب هم،سانسور شود!فلذا قادر است در آنِ واحد،روی دو صندلی که سهل است،روی چندین صندلی ِ ورجاوند بنشیند، و موافق فرمایش آن مخّبط الاسلام، (1) اثری هم از ماتحت خود،بر صندلی جا نگذارد و بقول جدّ اعلا !،:

بیت

بری با خود نشان جای پا را

کنی تقلید،مرغان هوا را!

باری- فدوی که همه ی اینها را بقول برادران کثرالله امثالهم،رصد کرده و می کند ؛ در همین پیوند شدیداً بیاد می آورد که  حضرت امام(ل)، اندکی پس از فرود اضطراری از کره ی ماه به آن تکه ی نگونبخت از زمین، دور خیز کرده و فرمود: بسمه تعالی- من توی دهن این دولت می زنم ! دولت که هنوز نیمه جانی داشت،شوربختانه جاخالی داد و آن سیلی معروف،خورد توی دهن ملتِ ریقو!..فدوی اما که هنوز در پی جبران مافات آن سیلی کذائی ، که صدایش به اهتمام برادران ،هنوز در ایران اسلامی طنین انداز است، گوش خوابانده است نیکبختانه امروز ، امکان اش را ،بشرح زیر یافت :

:

مسئولان مراقب سیلی خوردن از مردم باشند/ دیگربان

 

 عبدالعلی گواهی٬ مسئول نمايندگی ولی فقيه در سپاه تهران بزرگ گفته اگر مسئولان بخواهند از برخی مسئوليت‌های خود شانه خالی کنند از مردم «سيلی» خواهند خورد . !

 

بر این پایه،"سیلی" در زمین مردم است، و چون ضد انقلاب خوابست، فدوی یواشکی توصیه می کند که ملت،به شانه خالی کردن یا نکردن مسؤلان اعلی الله مقامهم اجمعین توجهی نکرده، و در تقابل با سیلی حضرت امام(ل)، سیلی خود را شدیدا روانه کند !

و من الله التوفیق

 

------------------------------------------------------------------------

 

(1) تا وقتی که گرمای نشستن خانمی بر صندلی هست، نشستن مرد بر آنجا مکروه است !

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=twJdGBkeank

 

=======================================================

 

 

رکورد دونده ۱۰۵ ساله ژاپنی / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی: قابل توجه آیت الله جنتی!

 

--------------------------------------------------

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

از هفنه گذشته پروژه بازداشت گسترده روزنامه‌نگاران در ایران این بار با اتهام‌هایی همچون «جاسوسی» و «مقابله با شبکه نفوذ» آغاز شده است .در همین حال ارگان‌های رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران ایران و همچنین صدا و سیمای این کشور از «کشف بانذ نفوذ آمریکایی در مطبوعات کشور» خبر می‌دهند .این بازداشت‌ها پس از سخنرانی‌های علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد که در آن به آن‌چه «نفوذ سیاسی و فرهنگی آمریکا در کشور» نامید هشدار داد . /العربیه

 

تحشیه ی فدوی : این اخلاق مؤمنین است که وقتی حضرت آقا کلاه می خواهد، مؤمنین سرمی آورند!

 

-----------------------

 

نکته ای از سید هاشم حداد: حقیقت اسلام حاکم شده است یا اسم اسلام؟/ پارسینه – تیتر

 

تحشیه ی فدوی: هیچکدام!، بفرموده ی حضرت امام(ل)، این فقط نسیمی ست از اسلام که وزیده، سونامی، انشاء الله در راه است!

 

---------------------------------------

 

دولت به جای نفوذی‌ها یقه منتقدان را گرفت! / کیهان دارالخرفه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : اینکار عملاً ممکن نیست زیرا پیراهن همه ی برادران،اعم از معمم و مکلا،آخوندی و فاقد یقه است!، فلذا دولت به ضرس قاطع،یک جای ِ دیگرِمنتقدان را گرفته، برادر حسین(ع)!

 

--------

 

در مصرف آب‌های تجدیدپذیر و فرسایش خاک اولیم ! ایسنا/عیسی(ع) کلانتری

 

تحشیه ی فدوی : فدوی هی می گفت لکن کسی باورش نمیشد! .بله،اینطور نیست که ما در همه ی امور بی اهمیت و پیش پا افتاده مانند حقوق بشر،اعدامها،سرکوب و حبس دگراندیشان و خبرنگاران و.....در ته لیست های جهانی باشیم،چیزهایی هم هست که ما بحمدالله والمنة، رتبه ی نخست را احرازفرموده ایم!

 

-------------------------------------------

 

دیده بان حقوق بشر اعلام کرد عربستان از ابتدای سال 2015 دست‌کم 144 نفر را گردن زده است. اکثر اعدامی‌ها به جرایمی در ارتباط با قاچاق مواد مخدر متهم شده‌اند. /آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی : معلوم نیست که کی دارد از روی دست کی می نویسد؟!

 

--------

 

سید اسماعیل سیرت نیا در عملیات مستشاری در سوریه به جمع شهدای مدافع حرم پیوست.! / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی :منظور باید حرم برادر بشار اسد باشد!

 

-----------

 

روحانی نگران دستگیر شدن کیست؟ / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : خودش! اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر بی بی سی!

 

===============================================

 

 

پای درد دل مردم دارالخـُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جرایدِ
شریفه ی دارالخـُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست.

 

 

قاسمی از رودسر : قدرت ایران در چند سال پیش در حدی بود که رئیس‌جمهور آمریکا اذعان کرد از اینکه بتواند پیچ و مهره هسته‌ای ایران را باز کند عاجز و ناتوان است. حال چه شده که مسئولان کشورمان می‌خواهند با دست خود قلب راکتور هسته‌ای آب سنگین اراک را با سیمان پر کنند .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، این پاسخ برادرانی بود که می خواستند دهان استکبار جهانی وصهیونیزم یبن الملل لعنة الله علیهم اجمعین را با سُرب پر کنند،سیمان که از سُرب بهتر است،برادر قاسمی!

 

----------------------

 

6998---0912 :این گفته آقای رئیس‌جمهور که در توافق هسته‌ای چیزی را امضاء نکرده‌اند یعنی اینکه هم ما و هم کشورهای گروه 5+1 همه سرکار بوده‌ایم و دو سال تمام برای سرگرمی مذاکره کرده‌ایم! خدا وکیلی یک نفر با عقل سلیم این سخن را قبول می‌کند؟

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی بعرض آرئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند آخر این چه فرمایش مهملی ست؟از سوئی،دولت را متهم می کنید  که آمار بیکاری را افزایش داده است؛ و از سوئی،وقتی بمنظور تولید اشتغال،" همه را سر کار" می گذارد،شاکی می شوید، و صرف نظراز حرمت موسیقی و حرکات موزون(رقص سابق- م) وی نمی داند که به چه ساز شما باید حرکات موزون فرمایند،برادر 6998---0912 !

 

--------------------

 

محمودی : کلید انتخاباتی آقای روحانی بجای باز کردن قفل مشکلات اقتصادی مردم قفل زنگ‌زده سفارت روباه پیر را باز کرد. این گفته آقای رئيس‌جمهور که باید از گذشته دولت‌های غربی عبور کرد نظر شخصی ایشان است. مردم قتل‌ها و جنایت‌های کشورهای غربی را هرگز فراموش نخواهند کرد، گو اینکه این خوی جنایتکارانه در شکل‌های جدیدی هنوز هم استمرار دارد .

 

فدوی مراتب را به آگاهی اولین روباه پیری که در جنگل یافت،رساند. بعدالتحیه والسلام گفتند که اولاً ایشان سفارت ندارند، اگر هم داشته باشد،در و پیکر ندارد در غیر اینصورت برادران بسیجی،نمی توانستند به آن وارد شوند،برادرمحمودی!

 

----------------------------------

 

3917---0912 : قبل از توافق هسته‌ای دولت یازدهم همه چیز ملت را به آن گره می‌زد حال که به خواسته خود رسیده، وعده سرخرمن می‌دهد که ما نهال کاشته‌ایم تا به ثمر برسد زمان می‌برد! و اصلا پول‌های بلوکه شده رقم قابل توجهی نیست .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظرمی آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،هیچ جور ول کن معامله ی ما نیستند لکن بدانند که اگر ادامه دهند، عنقریب آن موضع شریف،از بیخ کنده خواهد شد !،در باب "گره"  نیزافزودند که منظورشان سبزه گره زدن بوده بلکه بخت دول شان،بیدار شود؛پیرامون اینکه " اصلا پول‌های بلوکه شده رقم قابل توجهی نیست"،منظور شان  در مقایسه با برادران اختلاسگران محترمی چون بابک زنجانی بوده است برادر ! 3917---0912

--------------------------------------------------------

 

علی شاهی : پدر پیر و بیمارم را در بیمارستان]...[  شهرستان گناباد بستری کردم بعد از 15 روز مبلغ 9 میلیون تومان پول گرفتند و جسد مرده پدرم را تحویل دادند . درست هر شب مبلغ 600 هزار تومان پول تخت گرفته‌اند .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی و در شرایطی که بعلت نرمش قهرمانه و تنقیه ی جام زهر، دولا دولا راه می رفتند،به شرف عرض رسید؛ بعدالتحیه و السلام قدری متغیر شده و در پاسخ فرمودند اینهمه جوانان سالم، سر به نیست شده و حتا پول فشنگ را هم از بازماندگان دریافت شد، جیک شان در نیامد، حالا شما چه خبرتان است که بابت یک فقره پدر بیمار،اینهمه گرد و خاک راه انداخته اید؟  خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید، برادرعلی (ع)شاهی!

 

----------------------------------------------

 

طباطبائی- قم:  آقای عراقچی! رئیس‌جمهور آمریکا به امضای حقوقی خود که یک سند بین‌المللی بود هیچ اعتنا نکرد و زیرپا گذاشت و حال چگونه می‌خواهد با نامه فاقد پشتوانه حقوقی وزیر خارجه‌اش پایبند به تعهداتش باشد .

 

فدوی :چون ضد انقلاب خوابست عرض می کند؛ یکجوری حرف می زنید که انگار برادر محمد(ص) جواد(ع) ظریف، که جای خود دارد، برادران عراقچی و صالحی،در این میانه عددی هستند؛ فدوی زبان اش مو در آورد که در غیاب ضد انقلاب برای مؤمنین این نکته را با  پاشنه کش اسلامی جا بیاندازد که جز مقام معظم رهبری،نفس کش دیگری در کار نیست،حالا شما هی عرّ و تیز کنید،برادر طیاطبائی و توابع!

 

-----------------------

 

در شهر مقدس مشهد در جوار ملکوتی امام رضا(ع) زیباترین لحظات برای آرمیتا فرزند شهید هسته‌ای کشورمان رضایی‌نژاد با هدیه و دستخطی از سوی رهبر معظم انقلاب رقم خورد و جشن تکلیف ایشان شروع شد. اطمینان داریم که راه پدر شهیدش را ادامه خواهد داد .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی ،به انضمام پیام شما ،به خانواده ی شهید مذکور تسلیم شد؛ هرچه از دهانشان در آمد، بار فدوی کردند و در پاسخ شما با خشم بسیار گفتند که الهی فرزند خودتان شهید شود! خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید،برادر ! 0609---0915

 

--------------------------------------------

 

واعظیان : وقتی ارزش دلار بالا می‌رود و ارزش ریال کاهش می‌یابد باز هم قشر حقوق‌بگیر و تولیدکننده متضرر می‌شود. دولت چه تدبیری برای افزایش ارزش ریال نموده است؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر نوشیدن جام زهرِقند پهلو،گلاب برویتان دل پیچه  داشتند، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد (ع- س- ص- عج) توأم با سوت،امر و مقرر فرمودند که واحد پول حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی- م)* از" ریال" به "کیلو" تغییر یابد،برادر واعظیان!

-----------------------------

*در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

 

 

بپایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !..

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

26  دسامبرالمکلف سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

December 20th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

*:*:*:*

 

با گرامیداشت شب یلدا

 

 

Happy Shabe Yalda

 

*:*:*:*

 

 

 

رقابت

 

پنداری پا کردن در نعلینِ زردِ مقام معظم رهبری(ضپ) (1) کم کم دارد باب می شود ،و معظم له نیزالبته بلحاظ دمکرات بودن ِ بیش از حدّ،(2) بروی خود نمی آورد.بعنوان مستوره،فدوی مهملات داهیانه ی بلاهت الاسلام والمسلمین سید داود موسوی امام‌جمعه محمودآباد را در پی می آورد و قاصم الجبارين را گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پُرستات مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب ،ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود ِجنس است؛اصلاً اینهم سند مصوّر منگوله دارش :

 

من نوه «هیتلر» را مسلمان کردم !– سحام نیوز

 

 

 

 

باری مقام معظم رهبری اعلی الله تعالی شأنه و اعز انصاره و اعوانه ،در این باب،از سرِ فروتنی چیزی نفرمود فلذا فدوی نیابتاً عرض می کند : اینکه چیزی نیست، معظم له "پوتین" را نه تنها مسلمان،که حزب اللهی فرمود!

 

زیاده تشرُّفی نیست..

18 دسامبر 015

----------------------------------

(1)- (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

(2) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، تا "اعدام" شود هر آنکه نتواند دید!

(3) قرار شد دشنام ،آنهم از این نوع اش ندهید،خواهر- برادر خواننده،خوبیت ندارد!

 

============================================

 

 

اعلام نتایج

 

یکی از پژوهش های فدوی ،سرانجام بعون الله به پایان رسید و اکنون اعلام نتایج آن، بمنظور استفاده ی جامعه ی علمی کشور،بقول عوام for free  امکان پذیر شده است. این پژوهش نشان می دهد که ایران اسلامی ،نه فقط در شرایط صدر اسلام عزیز به سر می برد،بلکه در ردیف نخست لیست کشورهای مصرف کننده ی جوهر قرمز نیز هست! بموجب همین پژوهش،علت احراز رتبه ی نخست حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) * را در این لیست،ازدحام و افزایش خطوط قرمز حکومت**، در کلیه ی شؤن ملک وملت،در جامعه شکوهمند اسلامی ست!...

** بعنوان مستوره :

- پارسینه جان! سید حسن جزء خط قرمزهاست یه بار دیگه رفتی طرفش هکت می کنما  بعد نگی نگفتیا!

گفتن ندارد که برادر سید حسن نصرالله با آن هیکل که تبر داعش هم گردن اش را نمی زند،چقدر جوهر قرمز مصرف می کند !

- خطوط قرمز نظام در ضیافت افطاری رئیس‌جمهور رعایت نشد!/ ایران اسلامی نیوز

- تعلیق غنی‌سازی٬ امضای پروتکل الحاقی٬ خروج انتقال اورانیوم غنی شده و تعطیلی سایت اراک «خط قرمز» ایران در مذاکرات با غرب است. / محمد()ص حسن(ع) آصفری٬ عضو کمیسیون امنیت ملی حکومت در مجلس/ دیگر بان

- جمهوری اسلامی امروز پس از دوازده سال مذاکره با طرف مقابل و به طور خاص دولت آمریکا به عنوان تصمیم گیرنده نهایی در طرف مقابل خود؛ به سطحی از توافق با طرف مقابل دست یافته است که در این مرحله دیگر باید بر اساس این خواسته ها و خطوط قرمز سازوکار و ساختار توافق و تعامل نهایی طرفین شکل بگیرد./ میدان 72

- رجانیوز: اظهارات بسیار مهم رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان و کارگزاران نظام حاوی محورهای متعددی بود که هر یک از آنها را باید به طور جداگانه مورد توجه و دقت قرار گیرد اما شاید مهم ترین بخش از اظهارات ایشان یادآوری مجدد «خطوط قرمز» مذاکرات هسته ای به تیم مذاکره کننده و افکار عمومی در فاصله یک هفته ای تا پایان ضرب الاجل ۱۰ تیر ماه بود..

- 5 ماه فاصله تعهدات طرفین عبور از خط قرمز ایران است/ کیهان دارالخرافه

- معاون سیاسی سپاه مطرح کرد: رنگ خونین خطوط قرمز ایران! !/ ایران اسلامی نیوز

- بزک توافق بد با تحریف خطوط قرمز هسته‌ای / تیتر صفحه نخست کیهان دارالخرافه

- و ........

 

زیاده جوهری نیست

-------------------------------------------------------

* از تنظیمات فرهنگستان فدوی، و در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

================================================================================ 

 

مشاوره بین المللی

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب،یکوقت تصور نکنند که فعالیتهای فدوی، فقط  درونمرزی و منحصر به بیت رهبری(ضپ)ست؛ خیر، فدوی فعالیتهای برونمرزی هم دارد که مستوره ای را در پی می آورد:

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، فلیکس کیپرونو وکیل جوان کنیایی که عاشق مالیا دختر 16 ساله باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شده است ضمن خواستگاری از مالیا پیشنهاد کرد که در ازای ازدواج با وی 50 راس گاو، 70 راس گوسفند و 30 راس بز را به عنوان شیربها به خانواده عروس بدهد/آخرین نیوز

 

مراتب توسط فدوی ،در باغچه جنوبی کاخ سفید، به استحضارمقام معظم رهبری ممالک محروسه ی امریک، برادر حسین(ع) اوباما رسید. بعدالتحیه والسلام  در پاسخ فرمود حرفی ندارد،فقط ، اندکی تأمل کند که معظم له برای نگهداری احشام  مذکور،نخست طویله ای پیدا کند بعد، برادر فدوی!

زیاده احشامی نیست..

 

 

==================================================================

 

 

راهکارهای عملی

 

می گویند،و بدرستی هم، که انجام همه چیز،در گرو دو فقره "پ"  ناقابل است که همانا پول و پارتی ست،که در ایران اسلامی ،البته مبالغی "پشم" نیز به آن اضافه می شود!.  فدوی اما،بعنوان کنشگری که از عناصر فوق مع الاسف محروم است،به این زودیها بقول عوام give up نمی کند و پیرو طرح هائی که پیش از این پیرامون حل مشکلات اسلامسوز برادران،از جمله حجاب و تفکیک جنسیتی ،به حضور پُر زور برادران کثرالله امثالهم تقدیم داشته،و هنوز دارد روی میز مقامات اعلی الله مقامهم اجمعین  خاک می خورد، امروز یک فقره ی دیگر که این بار درعرصه ی صرفه جوئی ست(1)، پیشکش می کند.مقدمتاً اما به سابقه ی امر به اجمال و اختصار اشاره می شود:

 

مجسمه حسن روحانی در یکی از میدانهای سرخه نصب می شود ! / دولت بهار- تیتر

 

در جشن روحانی تنها نیست، از مجسمه حسن روحانی رونمایی شد و قرار است این تندیس در یکی از میدانهای شهر سرخه نصب شود

 

.این خبر میمنت اثر،در ایرنا نیز بازتاب مشابهی داشته است.باری  - بر پایه ی آنچه پیشتر گفته آمد، احوط آنست که ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) ،در امتثال فرامین مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه،دائر بر صرفه جوئی (1)، و بمنظور احتراز ازهزینه ی ساخت و نصب ،شخصاً روزی چند ساعت،بعنوان مجسمه،در میدان مذکور،بایستد!

زیاده طرحی نیست

 

 

---------------------------------------------------

(1) فدوی از این نکته که چرا مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته،در بباد دادن میلیاردها دلار نفتی ملت حیران،صرفه جوئی نمی کند،عجالتاً می گذرد

 

==============================================================

 

کج فهمی 

 

فدوی در مرور خبرهای امروز بیک به قول عوام error علمای خاج پرست،بشرح زیر برخورد:

وال‌استریت جورنال: ایران از طالبان پشتیبانی مالی و نظامی می‌کند/رادیو فردا

خب،حالا خودمانیم؛ضد انقلاب که خواب،و برادران در کارِ کباب! و کسی ملتفت نمی شود، آخر این چه ایراد ناواردی ست.شما خاج پرستان بیسواد، اگر بقول اهل فن،با "ترم"های اسلامی آشنائی ندارید،گناه اعلیحضرت العظمای ما چیست،هان؟. باری فدوی حوصله ندارد فلذا - ز تعارف کم می کند و برمبلغ می افزاید. یعنی، اینکه معظم له از جیب ملت حیران " از طالبان پشتیبانی مالی و نظامی می‌کند"، نا م اش  "صله ی ارحام" است،برادر وال استریت !

 

زیاده" ارزی" نیست!

 

================================================

 

زندان سکندر*    

 

فدوی در خبرهای درونمرزی (آمریکا- م)! خبری خواند که  لامحاله او را به این نتیجه رساند که بیخودی نیست که صنعت فیلم شیطان بزرگ ،تا این میزان پیشرفته و موفق، و به پایتخت فیلمسازی جهان نیز مشهور شده است،شما هم ملاحظه کنید :

 

دو قاتل خطرناک در عملیاتی "استادانه و پیچیده" موفق شدند از زندان فوق امنیتی در ایالت نیویورک فرار کنند ."ریچارد مت" و "دیوید سوئت"دو قاتل خطرناک زندان ایالت نیویورک با بریدن یک لوله فولادی در پشت سلول خود وارد سیستم فاضلاب شدند و خود را به خیابان نزدیک زندان رساندند؛ این خبر را روز گذشته فرماندار این ایالت اعلام کرد . ...

مقامات گفته اند که این اولین فرار از این زندان فوق امنیتی از ۱۵۰ سال پیش تاکنون است. نیروهای پلیس محلی و فدرال با مسدود کردن جاده ها در جستجوی این دو زندانی هستند.

 

قاتلان گرامی و خطرناک درعین حال ،پیش از فرار،از قرار، (2) به استناد ادامه ی خبر،بسیار مؤدب نیز بوده اند:

 

این دو زندانی فراری با نصب یک نقاشی بر لوله فولادی بریده شده، این جمله را زیر آن نوشته اند: "روز خوبی داشته باشید ." !

 

بر این پایه،خاج پرستان کافی ست که همین را فیلم کنند،دیگر سناریو و فیلمنامه نمی خواهد!، بگذریم؛ فدوی اما در شرح و تفسیر خبر، یکی دو نکته بنظرش می رسد که عرض می کند.مقدمتا، و بمنظور تنویر افکار برادران،تا دیر نشده بگوید  که مراد از " زندان فوق امنیتی" زندانهائی نیست که برادران کثرالله امثالهم در ایران اسلامی بر پا فرموده واهل اندیشه و قلم و البته زندانیان عقیدتی را در آن ،تا نوبتِ رسیدن به اعدام،بیخودی نگهمیدارند! بلکه منظور خاج پرستان،آنست که سیستم بقول عوام  Security آن، چندان پیشرفته است که امکان فرار بزهکاران را ،عملاً غیرممکن می کند....

 

نکته ی واپسینی که ذهن فدوی را در این رویداد،شدیداً بخود مشغول داشته اینست که وی با آنکه شوربختانه کارآگاه نیست ،لکن بصرافت دریافت که برادران چینی ما،البته به اهتمام حضرات آیات،فقط در ایران اسلامی فعّال مایشاء نیستند،بلکه ردّ پای شان در این فرار بزرگ،در ممالک محروسه ی امریک نیز به روشنی دیده می شود،!؛ فدوی بخیل نیست و می گذارد که شما هم، بقول عوام for free ببینید؛اینهم سند مصورمنگوله دارش:

 

 

 

زیاده مدرکی نیست ...

 

 

-------------------------------------------------------------

 (1)وام بدون بهره ای از حسین دولت آبادی ، در  رمان سه جلدی «زندان سکندر» اثر تازه ی آن نویسنده

و نیز :

 

 خرم آن روز کز این منزل ویران بروم/ راحت جان طلبم ،و از پی جانان بروم

دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت /رخت بربندم و تا ملک سلیمان بروم / حافظ

(2) فدوی هم توی این هیر و ویر،هی قافیه می سازد!

 

==================================================

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند! 

 

الشرق الاوسط: سپاه ،افسرانی که از رفتن به سوریه سرپیچی کرده‌اند را، محاکمه نظامی می‌کند/العربیه

 

تحشیه ی فدوی : بله ،تا "اعدام شود " هرآنکه نتواند دید!؛ مقام معظم رهبری(ضپ)،غیر از فدوی،با کسی شوخی ندارد!،اصلاً جعبه ی مارگیریِ "مدافعان حرم(س) "به کنار ،تکلیف برادر بشار چه می شود؟

 

---------

 

 وزیر راه و شهرسازی ایران گفت نوسازی حمل و نقل فرسوده هوایی ایران 50 میلیارد دلار پول می خواهد، ولی چنین پولی در ایران وجود خارجی ندارد . /العربیه - عباس (ع) آخوندی

 

تحشیه ی فدوی : خب چرا از حضرت آقا(ضپ) و اگر تشریف نداشتند، از برادران قرض نمی کنید،برادر عباس (ع)آخوندی؟

 

---------------------------------------

 

ایران همواره مشارکت نیروهای خود را در نبردهای سوریه رد کرده و می‌گوید حمایتش از ارتش این کشور «مستشاری» است/العربیه

 

تحشیه ی فدوی : بله همینطور است ،اگر راستش را بخواهید،حتا مستشاری هم نیست! و پاسدارانی هم که در آنجا کشته شده،می شوند،و البته خواهند شد،در اثر سرماخوردگی بوده است و لاغیر،برادر العربیه!

 

--------------------------------

 

روحانی: از تیتر برخی رسانه‌ها می‌توان فهمید چه کسی فردا بازداشت می‌شود !/بی بی سی-تیتر

تحشیه ی فدوی : ایرادتان چندانهم وارد نیست،برادر روحانی ،زیرا دیریست که بازداشت ،یکی از تفریحات سالم و فرحبخش برادران است،که بقول عوام that’s ok! . مشکل فدوی اما آنست که نمی داند چه کسی فردا اعدام می‌شود ، برادر کلید الاسلام!

---------

ادعای ابراهیم یزدی: امام روز ۱۳ آبان به من گفت: «این‌ها کی‌اند‌‌‌‌ اشغال کردند؟ برو بریزشان بیرون»!/ نظر نیوز

 

تحشیه ی فدوی :معلوم می شود که حضرت امام(ل) هم از خط امام(ل) خارج شده بوده است!

 

-----------------------------

 

آیت‌الله بیات زنجانی: انقلاب کردیم که مردم راحت بتوانند حرف خود را بزنند ! / سحام نیوز

 

 تحشیه ی فدوی: ببخشید،فدوی را علی الحساب خوف برداشته است؛ نخست بفرمایید که شما آیا با برادر بابک زنجانی نسبتی،اعم از سببی و نسبی دارید یا نه! تا اگر ترس فدوی ریخت ، بقیه را عرض کند  , و آن اینکه پیش از انقلاب شکوهمند نیز،مردم حرف خودشان را،البته منهای اعلیحضرت می زدند، حالا هم البته منهای اعلیحضرت العظما، حرف شان را می زنند ، خب بقول عوام، so what?!

------------------------------------

 

رسانه های ایران از دستگیری گروهی ۱۰ نفره، از جمله ۳ نفر مسلح، در حدود یک ماه پیش خبر داده اند که در سه نوبت اقدام به تجاوز گروهی به دختران جوان در حوالی شمال قزوین کرده اند .

روزنامه فرهیختگان، چاپ تهران، در گزارشی نتیجه پیگیری‌های خود در مورد این پرونده را منتشر کرده که حکایت دارد متجاوزان، در هر سه نوبت دخترهایی که برای گردش به به مناطق باراجین و جاده زرشک در شمال قزوین رفته بودند را با تهدید اسلحه و در حضور پسران همراه آنها مورد تعرض قرار داده اند .

 

 تحشیه ی فدوی: صفت "شکوهمند" در جامعه ی اسلامی شکوهمنداسلامی،بی سببی نبوده و نیست!

 

--------------------------------------

 

تلاش می‌کنیم سوریه تقسیم نشود . /تدبیر- تیتر /استفان دی میستورا، فرستاده سازمان ملل به سوریه

 

تحشیه ی فدوی: هر کار که می کنید،سهم حضرت آقای ما فراموش نشود،برادر استفان!

 

 ----------------------------------------------

 

12 درصد کاهش تیراژ کتاب در ایران در شش ماه اول امسال/ بی بی سی- تیتر

 در حوزه صنعت نشر رکود مضاعف دیده می‌شود /عباس (ع)صالحی- معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد

 

 

تحشیه ی فدوی :بقول آن بزرگوار:

بیت

 

از این سموم که بر طرف بوستان بگذشت

عجب که بوی گلی هست و رنگ نسترنی !

 

---------------------------------------------------

 

چرا مریخ از کره‌ای گرم و مرطوب به جایی سرد و خشک بدل شده؟/ بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی : به احتمال قوی پای برادران به آنجا هم رسیده است!، اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر بی بی سی؟!

 

-----------------------------------------

 

ایران تولید نفت خود را 500 هزار بشکه افزایش می دهد/العربیه

 

تحشیه ی فدوی :

 

رونوشت: برادران ،سید حسن نصرالله،بشاراسد، چماقداران گرامی  نیجریه ،یمن، میانمار ،سایر اوباشان محترم خاورمیانه، و ...جهت اطلاع و اقدام عاجل!

 

------

 

آن انبار موشکی زیرزمینی که نشان دادیم از قدیمی‌ترین انبارها بود؛ حالا مانده تا انبارهای موشکی مدرن خود را نشان دهیم ! / «انتخاب»، سردار سلامی

 

تحشیه ی فدوی: صرف نظرازعلت افلاس مردم ی،آخر آدم مکتبی که عورت اش را بهمه نشان نمی دهد،برادر پاسدار!

 

-----------------------------

 

سوری تباری که دختر شایسته ونزوئلا شد/تدبیر- تیتر

 

تحشیه ی فدوی : عمرت به دنیا بود! می بینی که زندگی در خارج از حوزه ی استحفاظی برادر بشار و مقام معظم رهبری(ضپ)،چه مزایائی دارد،خواهر "مریم حبش سانتوچی" !

 

 

====================================================

 

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

  

7013---0912 : دانشگاه پیام نور شهرستان ری در کاری قابل تأمل اقدام به برگزاری آزمون مختلط دانشجویان دختر و پسر کرده است. بعضی از دختران ساپورت‌پوش و با آرایش غلیظ کنار پسران قرار داده می‌شوند. چرا؟ آقایان مخالف بهشت زوری بودند ولی خودشان جهنم زوری راه‌انداخته‌اند . !

 

فدوی بمنظور صرفه جوئی در وقت،"پیام نور" را با "پیام زور" قافیه کرده ،ومراتب را در اجرای فریضه ی لایتغیّر"امر بمعروف و نهی از منکر" با  قید چندین فوریت و بعنوان ناهی از منکر ، شدیداً به آگاهی آن جوانان نابکار رساند.نتیجه اینکه جای شما خالی،فدوی را شدیداً تنبیه ،و شل و پل روانه ی بیمارستان کردند،! و این پیام را هم توسط وی برای شما  فرستادند:

 

بیت

گر تو را در بهشت باشد جای

دیگران دوزخ اختیار کنند!

 

این چند سطر را فدوی،به اجمال و اختصار،در اورژانس شبانروزی خاتم الاشقیاء قلمی کرد

 

اورژانس شبانروزی خاتم الاشقیاء

 

الاحقر - فدوی

------------------------------------------------------------------

از آقای رئیس جمهور و دولتش از اینکه برای مسکن و اصلاح یارانه ها قدمی بردارند بطور کل نا امید گشته‌ایم حداقل در رابطه با کاهش عواقب سوء توافق هسته‌ای (برجام) کاری بکنند که توسط نسل‌های بعدی سرزنش نشویم .

 

فدوی روی عریضه ی شما اقد امی ندارد زیرا نسل آینده به اهتمام مقام معظم رهبری (ضپ) و توابع،کوتوله شده و کلاً عرضی ندارند،چه رسد به سرزنش؛برادر ! 9614---0912


----------------------------------------

 

یکی از اهالی محل : با توجه به وقوع دو زلزله اخیر در اطراف تهران و خطر وقوع آن در تهران، مسئولیت شهرداری در این خصوص دو چندان می‌باشد. یکی از راههای قابل پیش‌بینی و جلوگیری از افزایش تلفات احتمالی، باز کردن خیابان‌ها و کوچه‌های در طرح تعریض است. مثلاً در منطقه 12 خیابان معیری کوچه ایزدی نیک و کوچه سلطانزاده و خیابان ولیعصر(عج) کوچه «وشتاهل» می‌بایست عقب‌نشینی کنند تا عبور وسایل امدادی با مشکل مواجه نشود .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند اجرای طرح پیشنهادی شما،مستلزم کاهش بودجه سوریه و لبنان است؛فلذا صرف در اینست که به زلزله امر فرمایند که از آن طرفها رد نشود،برادر اهالی!

 

---------------------------------------------------------------------------

 

صادق همتی : از وزیر محترم نیرو درخواست می‌شود هزینه آب و برق شهرستان دهلران را که از نظر آب و هوایی مثل خوزستان است همانند این استان در نظر بگیرند نه مثل ایلام که شاید به کولر آبی هم نیاز نداشته باشد. برای روشن شدن مطلب از هواشناسی سوال کنید .

 

فدوی روی عریضه ی شما اقد امی ندارد و نیازی به استعلام از اداره ی هواشناسی نیز نیست زیرا برق از اقلامی ست که حضرت امام(ل) از همان بدو فرود از کره ی ماه به ایران سابق در سال 57 آنرا رایگان اعلام فرمود؛فلذا هر چقدر هم تاکنون پرداخته اید، از کیسه تان رفته است،لکن درب توبه همیشه باز است .احوط آنست که یک کپی از صورتحسابهای برق را از سال 57 تاکنون فراهم به دفتر بیت تحویل تا نسبت به استرداد وجوه پرداختی اقدام شود،برادرهمتی!

 

----------------------------

 

از امتناع دولت نسبت به ارائه لایحه به مجلس درباره برجام نتیجه گرفته می‌شود که برخی مجلس بی‌خاصیتی را می‌خواهند که فقط فرامین دولت را اجرا کند. این کارها حکایت از یک روحیه خود محور و خودکامه دارد هر چند شعار مردم‌سالاری بدهند .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،البته که مجلس بی‌خاصیت نیست،بلکه کلاً زائد است،برادر! 2405---0917

 

---------------------------------------

 

تورانی- جانباز انقلاب : تعطیل کردن مجلس در این شرایط حساس مثل این است که دشمن به کشور حمله کرده و فرمانده پادگان سربازان و نیروهای خود را به مرخصی فرستاده باشد .

 

فدوی: والله برادر جانباز بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،از آنجا که آن بزرگواران، نمایندگان محترم حکومت در مجلس هستند،فلذا در نقش چرخ پنجم درشکه عمل می کنند،و چون خودِ حاکمیت حاضر است،غیبت آقایان،اصلاً محسوس نیست، برادر جانباز!

 

----------------------------------

 

باز گذاشتن دست داعشی‌ها در تخریب آثار باستانی و میراث‌های فرهنگی سوریه و عراق توسط غرب! ثابت کرد که تمجید غربی‌ها از فرهنگ و آثار فرهنگی فریبی بیش نیست و شیادی در ذات آنها است .

 

تا ضدانقلاب بیدار نشده،فدوی از صمیم قلب دعا می کند که قاصم الجبارین این دشمن خیالی را از ما نگیرد، که بی " دشمن" فطیر است،برادر ! 9915---0914

 

--------------------------------------------------

شهیدی : دیدگاه حضرت امام خمینی(ره) کجا که تحریم و قطع رابطه آمریکا با ایران را نعمت می‌دانستند و دیدگاه بعضی از مسئولان امروز ما کجا که حل همه مشکلات را در برقراری رابطه با دشمنان می‌دانند. آن وقت دم از تفسیر راه امام هم می‌زنند !

 

فدوی :امام(ل) شناسی شما تعریفی ندارد و گرنه می دانستید که حضرت امام(ل) حتا جنگ را که مشمئز ترین پدیده در تاریخ بشریت است،نعمت تلقی می فرمود، شما از دیار باقی تماس می گیرید،برادر  شهیدی؟!

 

----------------------------

 

مینایی : از مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان تهران درخواست می‌کنم مراکز روان‌شناسی و همچنین روانپزشکی با رویکرد دینی و شریعت اسلامی و با همکاری نهادهای دولتی و غیردولتی مربوطه در سطح شهر تهران راه‌اندازی کند تا با بکارگیری طلبه‌های متخصص علوم روانشناسی و روان‌پزشکی در این مراکز شهروندان جوان تهرانی را از خطر طلاق و فساد نجات دهند .

 

فدوی میان بر زده ، مراتب را با قید 72 فوریت به استحضار نمایندگان محترم حکومت در مجلس رساند

پس از سینه زنی مبسوط و بعدالتحیه و السلام فرمودند که دارند رویش کار می کنند و بعون الله و بعنوان دستگرمی،در رشته ی دندانپزشکی توفیقات چشمگیری نیز بشرح زیر  داشته اند ؛ فلذا دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،درست می شود،در باب روانشناسی و روانپزشکی نیز افزودند که بحمدالله  مشکلی نیست و در واقع تحصیل حاصل است زیرا طلبه گان، به حول و قوّه ی الهی،بقول عوام already  همگی روانی و آماده به خدمت اند، برادر مینائی!

 


 

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

19 دسامبرالمودّب سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

December 16th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

*:*:*:*

 

با گرامیداشت شب یلدا

 

 

Happy Shabe Yalda

 

*:*:*:*

 

چنین است "چرخیدن "روزگار!..

 

فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب، در جریان پدیده ای اسلامیزه،بنام "الهام چرخنده" متخلص به "زهرائی"، (1) و ماجراهای اخیر کمدی پیرامون آن هستند که واپسین آن،شرکت خواهر نورانی نامبرده، در برنامه ی«دید در شب»برادر رشید پور بود. فدوی بدلائلی که مهمترین آن،خود برنامه مذکور است!،آنرا جدی نمی گیرد! لکن از انصاف هم نباید گذشت،یعنی،اینطور نیست که برنامه ی کذائی بکلی فاقد فایده بوده باشد،بلکه کمترین بهره ی آن،شرکت خواهر الهام(س) در برنامه وافزون بر جا انداختن آن ضعیفه ی سجّادیه با یک فقره پاشنه کش مرغوب اسلامی،فراهم آوردن موجبات حمله ی"یک حزب اللهی مقیم آمریکا" ! با مخالفان حجابِ دبل اجباریِ مقام معظم رهبری ست (چادر- م) که فرازهائی از آن در پی می آید (2):

 

«داریوش سجادی» اصلاح طلب حزب‌اللهی مقیم آمریکا در وبلاگ خود نوشت:/ پارسینه

....

اما سرکار خانم چرخنده!
یک حقیقت مسلم را نیز فراموش نکنید.
این یک «جنگ» است. تعارفی هم در آن نیست. حرامیان تمام قد در مقابل شما و اعتقادات شما و انقلاب شما و مقدسات و مطهرات و مملکت و نظام و رهبر شما صف آرائیده اند و کمتر از جنازه شما و جنازه اعتقادات شما و شمایان را نمی جویند!
در این مصاف «نازک طبعی» حرام شرعی است!
حافظانه «وفا کنید و ملامت کشید و خوش باشید ــ که در طریقت ما کافریست رنجیدن»

 

شیرزن بختیاری!
به همان زینبی (س) که در «دید در شب» بارها بدان توسل و تأسی کردی مُکلفی «کاری زینبی» کنی.
اگر به فرزندانت شوریدند و به خودت درشتی و ناسزا کردند و مادرت را به جفا جسارت داشتند! موظفی به زینبی تأسی کنی که حرامیان همه عزیزانش را مقابل چشمانش دریدند و سر بُریدند اما آن «استوانه ایمان» حسرت شنیدن یک «آخ» را هم بر دلشان باقی گذاشت!

سرکار خانم چرخنده!
با مشتی گرگ طرفی! لشکر اشقیا برابر خودت و اعتقادات دندان تیز کرده و دشنه از رو بسته اند.
در لحظه واقعه ارزنی کم بیآوری، آن درندگان بی کمترین اهمالی می درند ات!
اما صادقانه موظفم رازی را نیز با شما در میان بگذارم.
این درندگان در اوج درندگی از شدت ذلت و خائفی قابل ترحم اند!

کاربران

* این آقا از قرن پنجم هجری اومده؟ خودش فهمیده چی گفته؟ خب درست مثل آدم چیز می نوشتی ، قلمبه سلمبه نوشن هنر نیست

 

* اخه یکی نیست به این برادر! بگوید برای چرخنده نامه نوشتی یا حیدر العبادی؟! این بنده خدا با این لغتها بیشتر سرش چرخ میخوره که !
راستی حزب الهی+
usa =؟؟؟؟؟؟

 

* جو گيري حد و اندازه نداره!

 

* اسمون و ریسمون به هم بافتن بود.

 

* داریوش
اصلاح طلب
حزب‌اللهی
مقیم آمریکا
خخخخخخخخخخخ

 

* حرامیان؟ کسی که به این راحتی به منتقدین همچین نسبتی میده معلومه چه آدم هست

 

* حزب الهی خارج نشین ؟بابا اسم حزب الهی رو خراب نکنید تو رو حضرت عباس حزب الهی خارجی نمی خواهیم

 

* حزب الهي واقعي در آمريكا چه ميكند ، بلند شو بيا اينجا با مشكلات و بي عدالتي ها دسته و پنجه نرم كن اگر به همان قرار ماندني ، مردي

 

* از این ایرانیان حزب اللهی مقیم سرزمین استکبار چند تا دیگه هست؟

 

* 3گردان!

 

* ایشا لا با هم محشور شوید پیام شما را دریافت کرد.

 

* حاج داریوش جان ، اخوی شما که مشکلی نداری برگرد ایران زندگی کن خوب !!!

 

* نامه هم می‌نویسی مثل ادم بنویس. این چیه روز دست مرزبان نامه زده.

 

* کدوم کار این خانم زینبی بوده. خجالت بکش این. خانم رو با حضرت زینب مقایسه میکنی؟

 

زیاده کامنتی نیست..

 

---------------

(1) لقبی که  مقام معظم رهبری به خواهرالهام(س)مرحمت کردند که معادل sir برای ذکور در انگستان است!

(2) خفقان روسری و مانتو کم بود،معظم له، چادر مشکی را هم علاوه فرمودند!. تأثیر بسیار مثبت این ایده ی معظم له بر «اقتصاد مقاومتی» را ،که منجر به خروج مبالغ هنگفتی ارز بمنظور ورود پارچه ی مشکی شد،! فدوی در طنز نوشته ای بسیار پیش از این،بر رسیده است.

 

 

 

 

معظم له: لکن یک کاری نکنید مُحتلم هم بشویم که در این هیر و ویر، دیگر حال غسل نداریم،خواهر بالگرد(چرخنده- م)!

 

===========================================================

 

 

علتُ العِلل

 

و اما راویان  اخبار  و  ناقلان  آثار،و  طوطیان  شکّرشکن شیرین گفتار،چنین روایت کرده اند  که  روزی

مردم همیشه در صحنه،فریاد دلخراش مردی را که ممکن است ُملا بوده باشد! را شنیدند، هراسان بسوی او شتافتند و دیدند که آن بزرگوار، با سوزنی که در دست دارد، دارد به تخم اش می زند!مردم علت فریاد را جویا شدند؛ فرمود : آخر درد می کند!.. حالا حکایت برادران کثرالله امثالهم ،که جوانان مردم را، بقول نیروی محترم انتظامی متخلص به " ناجا" که سرگرم مبارزه ی صمیمانه با مردم است،بطور محسوس و نامحسوس از سطح جامعه می ربایند و به احدی هم جوابگو نیستند،  وهرگاه که مجامع حقوق یشری  ،گریبان شان را می گیرند،به مصداق حکایت بالا،حیرت می کنند که چرا درد می کند!...

باری- نمونه ها از ایندست،از زمان تصرف عدوانی ایران سابق توسط حضرات تاکنون، فراوانست و اگر نمونه تازه تر خواسته باشید ،بشرح زیر دم دست است:

یغما گلرویی، ترانه سرا ایرانی روز گذشته، دوشنبه ۹ آذرماه با حضور ماموران امنیتی در منزلش بازداشت و به مکانی نامعلومی انتقال داده شد .

به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) هنوز دلیل بازداشت آقای یغمایی و اتهام احتمالی وی مشخص نیست .خانواده آقای گلرویی هنوز هیچ اطلاعی از وضعیت وی ندارند و نسبت به سلامتی این ترانه سرا ابراز نگرانی کرده‌اند . / بی بی سی

زیاده سوزنی نیست..

 

---------------------------------------------------------

* مانند "سعید زینالی" که سالها پیش به تیر غیب برادران گرفتار شده،وهرگاه والدین مضطرب و نگران نیز،  سراغ فرزند مفقود و شاید هم مقتول شان را می گیرند،بگونه ای  خداپسندانه ای می فرمایند:

در زندان سپاه گفتند سرنوشت سعید را پی گیری نکن !/ روز- هاشم زینالی  

 

====================================================

 

نظر خیر 

 

 

همینجور اتهام ناروا ،پشت اتهام نارواست که به برادران مظلوم ما می بندند. که اهمّ آن،بازداشت و انتقال وکلای زندان سیاسی،و روانه کردن آنان به زندان است که تازه ترین آن،مورد زیر است :

 

ضرب‌وشتم وکیل آتنا فرقدانی توسط مأموران اعزام؛ تشریح جلسه بازپرسی محمد(ص) مقیمی

 

محمد(ص) مقیمی، وکیل دادگستری که امروز برای جلسه بازپرسی به دادسرا اعزام شده بود، هنگام ملاقات و مقابل چشمان خانواده اش از سوی مأموران اعزام مورد خشونت و ضرب و شتم واقع شد.

به گزارش هرانا، صبح روز، بیست و پنجم خردادماه، محمد مقیمی از زندان رجایی‌شهر کرج، با دستبند و پابند !به شعبه ۴ بازپرسی دادسرای اوین اعزام شد.

آقای مقیمی، روز شنبه ۲۳ خردادماه، زمانی‌که برای ملاقات موکلش آتنا فرقدانی در زندان اوین مراجعه کرده بود، به دلیل دست دادن، با اتهام روابط نامشروع مادون زنا(دست دادن با موکله، زن غیر محرم شرعی) مواجه و بازداشت و به زندان رجایی‌شهر کرج منتقل شد، وی دیروز به سالن ۳۱ بند ده زندان رجایی شهر انتقال یافت . / سحام نیوز بنقل از البرز نیوز

 

فدوی نمی داند که کسی تاکنون به فلسفه و انگیزه ی این حرکت برادران،یعنی بازداشت وکلای زندانیان سیاسی،اندکی پس از حبس زندانی غور و تأمل کرده است یا نه؟ بقول عوام  I don’t think so ! فلذا فدوی زحمت خوانندگان محترم ضد انقلاب را کم کرده و عرض می کند که نیت برادران گرامی ،خیر و در این حدود است که دوست ندارند که زندانی سیاسی در سلول خود تنها باشد ،فلذا برای رفع تنهائی، وکیل را هم می فرستند بغل دست زندانی! ..

زیاده عرضی نیست..

 

 

 

Ali Ferzat

===============================================

 

 

قیصرانه ها

 

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! : حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره مسئله تروریسم، نامه‌ای خطاب به عموم جوانان در کشورهای غربی‌ منتشر کردند . / کیهان دارالخرافه- تیتر

 

نامه ها می نویسه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------------------------

 

اسلام دینی منطقی، معتدل و متناسب با شرایط اجتماعی انسان هاست!/ آیت الله واعظ طبسی-

news.aqr.i

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

 ----------------------------------------------

 

حضرت آیت الله خامنه‌ای اصرار آمریکایی‌ها بر رفتن بشار اسد یعنی رئیس‌جمهور قانونی و منتخب مردم سوریه را از جمله نقاط ضعف سیاست‌های اعلامی واشنگتن دانستند و افزودند: رئیس‌جمهور سوریه در انتخاباتی سراسری رأی اکثر مردم سوریه را با دیدگاههای «سیاسی، مذهبی و قومی مختلف» به‌دست آورده!.../ انتخاب- در دیدار با پوتین

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

---------------------------------------------

 

یک شهروند :کی از اهداف عملیات‌های تروریستی هدایت شده در اروپا این است که یهودیان ساکن کشورهای اروپایی احساس ناامنی کرده آماده مهاجرت به فلسطین اشغالی بشوند و بحران جمعیت کنونی در سرزمین‌های اشغالی و عدم موازنه با جمعیت فلسطینیان تا حدی برطرف شود .

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 
--------------------------

 

یک خواننده کیهان دارالخرافه: جنگ غرب و تروریسم جنگ زرگری و بازی موش و گربه است. 13 نوامبر هم مثل 11 سپتامبر یک نمایش تبلیغاتی بود که هدف آن اسلام هراسی، اسلام‌ستیزی و انحراف اذهان شهروندان غربی از بحران مالی به بحران امنیتی و توجیه حملات و اشغال و غارت کشورها و بازگشت به استعمار سابق به شکلی جدید است !

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !


---------------------------------

 

آنچه که اسلام دستور داده است به نفع زن است، بیشتر مسائلی که در اسلام مطرح می‌شود به سود زنان و در راستای حفظ کرامت و شأنیت بانوان است !/ آخرین نیوز- نماینده ولی فقیه در استان اصفهان

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------------------------

 

دستگیری‌های اخیر صیانت از خبرنگاران است !/علی(ع) شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی- دویچه وله

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------------------------

 

در ایران بزرگترین دمکراسی غرب آسیا برقرار است . !/ صدای آلمان- محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی   - دبیر ستاد حقوق بشر !قوه ی باه (غذاییه- م!)

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------

 

وقتی آخوند صدای امریکا، قمه می‌زند !/ آفتاب- تیتر

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------

 

در این دوره از انتخابات صندوق آرا شفاف است به طوری که وقتی شهروندان برگه رای خود را داخل صندوق می اندازند، برگه آنها قابل مشاهده است اما نوشته روی آن معلوم نیست . / بی بی سی

حسین (ع)علی(ع) امیری، معاون و سخنگوی وزارت کشور

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

--------------------------

فارس گزارش داده بود که "وثیق البطاط رهبر جیش المختار" در گفتگو با این خبرگزاری گفته است این گروه که "متشکل از خانواده‌های قربانیان انتفاضه شعبانیه است بارها به سران سازمان مجاهدین هشدار داده بود که سریعا خاک عراق را ترک کنند اما آنان با وجود دریافت تسهیلات پناهندگی در کشورهای اروپایی و آمریکایی اصرار بر اشغال بخشی از خاک ما را دارند که این موضوع ما را ناچار به واکنش کرد !/ ." بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

------------------------------------------

 

مشکلی بنام حقوق بشر نداریم ! /صدای آلمان- محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی   - دبیر ستاد حقوق بشر !قوه ی باه (غذاییه – م)

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

------------------------------------

 

پوتین: عملیات ما برای تثبیت دولت مشروع اسد است !/ بی بی سی- تیتر

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------------

رهبری فرمودند کاری کنید در سوریه از هر دو طرف کمتر کشته شود !/آخرین نیوز- سردار همدانی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

----------------------------------------

 

مطالبه عدالت، حق مشروع تمام شهروندان است ! و قدرت حاکمه سرزمین حجاز، باید با مردم خود به خوبی رفتار کند! و قدر علمای این کشور را بداند چون علما، نماد عزت و عظمت مردم هستند . / پارسینه -حجت الاسلام مهدی (عج)ستوده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پیوند با اجرای حکم اعدام آیت الله نمر در عربستان!

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

==============================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

نگهداری معلمان ایرانی با دستبند و پابند در امـارات /تدبیر

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تعداد معلمان بازداشت شده ایرانی توسط دولت امارات به 10 نفر رسید و این افراد با دستبند و پابند در زندان امارات به سر می‌برند .

 

 تحشیه ی فدوی: بقول ناصرالدینشاه، پدر سوخته ادای حضرت آقای ما را در می آورد!

 

--------------------------------------------

حسینیان: ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم / تدبیر- تیتر

 

تحشیه ی فدوی:نگران نباشید، از شأن و منزلت شما هیچ کم نشده،حالا هم هستید ،برادر حسین (ع)نیان !

 

-----------------------------------------

پلنگ ایرانی (برزو) پس از خوردن یک سگ به ترکمنستان رفت !/ پارسینه- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: "بیوفائی مگر چه عیبی داشت"؟ منظور فدوی آنست که ،ایران اسلامی چه عیبی داشت که رفتی ترکمنستان،برادر برزو؟!*

 

----------------------------------------------------

* ادامه ی خبر:

این پلنگ نر و مسن که  «برزو » نام دارد از روز ۴ مهر (۲۶ September) از پارک ملی تندوره خارج شده و برای رسیدن به مرز ایران و ترکمنستان از میان تعداد زیادی روستا و از عرض چندین جاده اصلی و فرعی عبور کرده و حدود ۲۰ کیلومتر را پیموده است . /همانجا

 

 

===============================

 

خبرساز شدن تجاوزهای دستجمعی در قزوین یک ماه پس از دستگیری مجرمان/ بی بی سی

تحشیه ی فدوی: برادران دیگر وقت و حوصله ندارند، و به ملت، دستجمعی تجاوز می فرمایند، حق هم دارند، یکی یکی، خیلی وقت می گیرد، برادر بی بی سی!

-------------------------------------

علامه طهرانی(ره)

"سرچهارراه لبو بفروشید اما از بانک وام نگیرید "   / پارسینه

 

تحشیه ی فدوی: گفت لبو هم جسته ایم ما،یافت می نشود!

------------------------------------------------

کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان اعلام کرده که گروه دولت اسلامی (داعش)خانه‌های ۱۰۶ عضو گروه طالبان را آتش زده و چهار زندان شخصی دارد . / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: خب بعضی وقتها،چاقو دسته ی خودش را هم می بُرد،برادر بی بی سی!

-------------------------------------------------------------

برای چهار تا تار مو تن و بدن ما می لرزد ولی برای میلیارد میلیاردپولی که دزدیدند خفه خون گرفتیم, این آیا مسلمانی ماست؟ / بازتاب- حجت الاسلام نقویان

 

تحشیه ی فدوی: بسمه تعالی- بله!

------------------------------------------

 

 هشدار فرمانده سپاه درباره "فتنه بزرگ هسته‌ای " / دویچه وله- تیتر*

 

تحشیه ی فدوی: ازخوانندگان محترم ضدانقلاب خواهشمند است که بعنوان مشق شب، "فتنه هسته‌ای " را نیز بی آنکه نگران سایزاش باشند،به لیست انواع فتنه،اضافه فرمایند، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

 

-------------

بیش از ۵۰ کشته بر اثر حمله هوایی به یک عروسی در یمن/ دویچه وله- تیتر

بر اثر دو حمله هوایی به یک جشن عروسی در یمن بیش از ۵۰ نفر کشته و عده‌ای زخمی شدند. این جشن برای ازدواج هم‌زمان سه زوج برگزار شده بود. در این حمله هر سه عروس و دو داماد کشته شدند .

 

 تحشیه ی فدوی: جای باعث و بانی که مقام معظم رهبری  اعلی اللّه مقامه الشّریف باشد،خالی!

 

---------------------------------------------------

وزیر خارجه که برای حضور در مراسم یکی از جان باختگان حادثه منا در دانشگاه امام صادق حضور یافته بود، با فریادهای چندین تن از دلواپسان مواجه شد .  پس از خروج ظریف از محوطه مراسم یکی از اساتید دانشگاه با ناراحتی خطاب به این دانشجویان گفت: آیا شما دانشجوی امام صادق (ع) هستید؟ ای بی‌ادب‌ها آیا انسان جلوی میهمان خود شعار مرگ سر می‌دهد؟ / انتخاب

 

 تحشیه ی فدوی: شما چه استاد دانشگاهی هستید که هنوز نمی دانید که مرگ، از تفریحات سالم برادران است،برادر استاد!

 

-----------------------------------

پزشکان با یک عمل جراحی که به معجزه پزشکی معروف شده، سر یک کودک 16 ماهه را بعد از پاره شدن در یک حادثه رانندگی بار دیگر به گردن او وصل کردند . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی:  چه فایده؟! حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) دو باره قطع می کند!.. : لکن احوط آنست که این پزشکان، به منطقه ی تحت تسلط حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) اعزام شوند، تا سرهائی را که برادرانِ داعش می بُرند،دوباره پیوند بزنند!

 

 

 

============================================

 

 

آکادمی نمدمالی /Academy award

 

فدوی شدیداً مباهی ست که امروز،مؤمنینی که درسومین جلسه ی آکادمی نمدمالی(1)،به دریافت یک قطعه  مدال درجه 1 چفیه ی همایونی، که معادل نشانsir در انگلستان  است،نائل شده اند را ،بشرح زیر معرفی کند،تا بعون الله به برخورداری ازمزایای شرعی آن مفتخر، وبه الطاف خفیهء مقام معظم رهبری (ضپ) (2) مُستظهرباشند :

 

0471---0910 : با سخنان روشنگرانه رهبری در جمع اعضای محترم خبرگان به وجد آمدم و خدا را بابت برخورداری از چنین نعمت رهبری هوشیار و شجاع شکر کردم. خداوند به ایشان طول عمر با عزت داده و سایه‌اش را بر سر تمام مسلمانان مستدام بدارد

 

-----------------------------------

 

حرکت آقای پوتین که با صرف نظر از عرف دیپلماتیک بلافاصله بعد از ورود به ایران اسلامی به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافت در نوع خود شاهکاری بود که در تاریخ ثبت شد. درسی که آقای پوتین به برخی خواص داخلی داد و آنچه که در دیدار وی و بقیه روسای جمهور مهمان بر زبان آورده شد درس‌آموزی از راهنمائی‌ها و تذکرات حضرت آقا بود. مردان خدا که پای درس قرآن و عترت زانو زده و علم و عمل آموخته‌اند به علت اراده الهی در کلیه قلوب جای دارند و خناسان و دیوصفتان چشم دیدن این عزت را ندارند. خدا سایه رهبر معظم انقلاب را بر سر ایران اسلامی و جهان اسلام مستدام بدارد. به خود می‌بالیم که چنین رهبری داریم .
طالعی

8870---0912 :  به رژیم صهیونیستی کودک‌کش عرض می‌کنم به کوری چشمتان سردار سلیمانی سالم و سرزنده و محکم به مبارزه با شما ادامه می‌دهد  و ایران اسلامی به برکت نفس مسیحائی امام راحل(ره) و رهبری‌های مقتدرانه امام خامنه‌ای سردار سلیمانی‌های بسیاری دارد که در وقت مقتضی به پا خواهند خاست و تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهند کرد .

 

---------------------------

 

شاید برای شما در داخل ایران این موضوع (امنیت در سایه اقتدار ) خودشو اونطور که باید نشون نده ولی برای ما که در غربت هستیم، وقتی به اخبار ایران و بخصوص پیرامون میهن را نظاره میکنیم ، از جایگاه امن و مقتدر کشور دچار افتخار و غرور میشیم. برای همین شکر گزار رحمت خدای تعالی هستیم و آرزوی عزت و سلامتی و سربلندی میهن مون و نهاد های حافظ این موقعیت ایران عزیز و با اقتدار را داریم. با درود و آرزوی خیر و خوشی برای ملت ایران

1204---0912 : با شنیدن بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار خبرگان ملت، با همه  وجود برخورداری از نعمت ولایت را شکر کردم و به کیهان به خاطر اینکه همیشه در خط رهبری حرکت کرده است، از صمیم قلب تبریک عرض می‌کنم .

 

---------------------------------------

 

0901---021 : اگر مسئولی به امر ولی معظم فقیه گردن نهاد شامل رحمت خداوند می‌شود و در غیر این صورت شقی می‌شود و این شقی شدن از دل به زبانش جاری می‌شود و ذاتش را بیرون می‌ریزد .

------------------------------

 

9921---0916 : جانم فدای سردار لشکر بسیجی حاج قاسم سلیمانی که به حقیقت پاسدار انقلاب اسلامی و سرباز ولایت و خادم ملت است که از همه گروه‌ها و اقوام حقیقتا او را دوست دارند و به خود به داشتن چنین سردارانی می‌بالند. خداوند به حق آل ا... او را برای تداوم راه ولایت و شهادت محافظت نماید. او امید ملت‌های مقاوم در برابر صهیونیست‌هاست .

 

---------------------------------------

 

5293---0912 : کسانی که هنوز هم ما را دعوت به نزدیک شدن به آل سعود کثیف و قاتل حجاج بیت‌ا...‌الحرام و زنان و کودکان مومن یمنی می‌کنند بدانند ما پیرو امامی هستیم که فرمود اگر ملت ما از صدام بگذرد و او را ببخشد از آل‌سعود نمی‌گذرد و جنایت آل سعود با آب زمزم هم پاک شدنی نیست .

 

------------------------------------

 

 دولابی : مفتخریم عزتمندانه زیر سایه رهبری امام خامنه‌ای زندگی می‌کنیم. به آمریکای جنایتکار عرض می‌کنم آرزوی استحاله و تغییر نظام را به گور خواهید برد. فریاد مرگ بر آمریکا به عنوان شعار مقدس از اقصی نقاط کشور و بلکه دنیا به گوش می‌رسد .

---------------------------------------

 

9005---0913 :ملت ایران مطیع مطلق رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای در تمامی ابعاد سیاسی، نظامی، فرهنگی، اقتصادی و.... است و این را در همه این سال‌ها ثابت کرده‌اند .

 

-------------------------------------------------

7872---0912 : مدیر مسئول محترم کیهان چه زیبا گفته است که دیدار پوتین با رهبر ایران در اولین دقایق ورود به ایران و قبل از حضور در اجلاس گاز تبدیل به هدف اصلی از سفر شد بیاییم باور کنیم که تسلیم خدا شدن (نه کدخدا) در دنیا و آخرت عزت می‌آورد .

 

یادآوری این نکته ی باریکتر ازمو(3) نیز خالی از ضررنیست که علت اینکه اسامی برخی شرکت کنندگان درلیست بالا نیامده آن بوده است که آنان،بعضی امتیازات  لازم دربرخی مراحل سرنوشت ساز ،بویژه "مالش قهرمانانه " (4) را،مع الاسف  نیاورده اند؛لکن آکادمی ،حق بقول عوام appeal را برای ایندسته ازمؤمنین ،محفوظ می دارد.

     والله الموفق والمُعین

هیئت داوران آکادمی نمدمالی

 

---------------------------------------------

 

(1) همان خایه مالی- م
(2) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست

(3)بشرطی که زیر حجاب برترِ منتخبِ مقام معظم رهبری(چادر) باشد- م

(4) حداقل 25 مالش در دقیقه !- تبصره 2 بند 1 آئین نامه ی داخلی آکادمی


==========================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست. 

ضابطی : ازنشسته تامین اجتماعی هستم و کل حقوقم یک میلیون و 300 هزار تومان می‌باشد. در حال حاضر دختر دم‌بخت و یک پسر سربازی رفته بیکار در منزل دارم. عرضم این است که یارانه خانواده ما را قطع کرده‌اند پیگیر موضوع شدم می‌گویند دلیل آن سکونت شما در منطقه زعفرانیه شمال تهران است. تو را به خدا بنویسید آخر، این چه تدبیری است .

 

فدوی : آخر این چه ایراد بیموردی ست؟ در همه ی انقلابات مکتبی همینطور است یعنی ،طبقات جابجا می شوند؛ بدین ترتیب که مستضعفان سابق مستکبر، و مستکبران سابق ،اگر شانس آورده و اعدام نشوند،مستضعف می شوند!؛ فلذا شما با زبان خوش، به طبقه ی تازه تان(دروازه غار- م) نقل مکان کرده و تا گزمگان و ضابطین حکومت پیداشان نشده،مثل بچه ی آدم(ع) همانجا بتمرگید،برادر ضابطی ، از فدوی گفتن!

---------------------------------------------------- 

محسنی : تعدادی خواهر شاغل در قسمت سلامت‌یار سرای‌محله شهرداری منطقه 9 تهران هستیم که بدون برخورداری از بیمه فقط 250 هزار تومان به ما حقوق می‌دهند . جالب اینکه حقوق هر چهار ماه یک بار پرداخت می‌شود. چرا باید این نیروها تا این حد تحقیر بشوند؟

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد؛ لکن پیش از آن،متذکر می شود که تحقیر موهبتی ست الهی که از الله عز اسمه به نمایندگان محترم اش روی زمین تفویض شده،تا بشما تزریق کنند،شما که نباید دردتان بیاید،خواهر محسنی!

 

-------------------------------

 

گوهری : 8 ماه است که پروژه پدیده به دلیل تخلفات و اختلاس متوقف شده است. تمام زندگی خودم را در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده بودم. همسرم ماهیانه چندین میلیون تومان قسط می‌دهد. چرا قوه قضائیه به این پرونده رسیدگی نمی‌کند؟

 

فدوی : آخر این چه فرمایش بی پایه ای ست؟ حکومت قائل به فلسفه ی مترقی الاهم فی الاهم است یعنی، با توجه به اختلاس های میلیاردی، شما تهِ صف هستید، عجله کار شیطان بزرگ در "برجام" است ، خواهر گوهری!

 

--- ایزدی: آن مسئولی که در مورد نامزد نمایندگی مجلس شدن  گفته اصل بر برائت است آیا خداوکیلی اگر کسی بر فرض به خواستگاری دخترش برود همین گفته خودش یعنی اصل برائت را در مورد شخص خواستگار می‌پذیرد یا حتما احراز صلاحیت خواهد کرد . ؟

 

فدوی : مراتب بگونه ای به آگاهی صاحب عله رسید، بعدالتحیه والسلام گفتند حالا شما برای خواستگاری تشریف بیاورید،یک کاری ش می کنیم!،ضمناً فدوی خدا را شکر می کند که شما با ایزدی های سوریه، نسبتی ندارید،برادر ایزدی !

 

-----------------------------------------

 

سینکی : آقای رئيس‌جمهور در سخنرانی خود در همدان ادعا کرده با توافق هسته‌ای موفق به برداشتن جنگ و حمله آمریکا از سر ایران شده است. ابتدای دوره خاتمی هم می‌گفتند دولت هاشمی داشت کشور را به جنگ با آمریکا می‌کشید و ما نگذاشتیم . تقلید از این نحوه تبلیغات کلیشه‌ای دیگر خریدار ندارد .

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن،تذکر این نکته ،بشرطی که ضدانقلاب نشنود، ضروری می نماید  که بی سببی نبوده است که فدوی در نمازهای شب خود، دائم سینه به تنور چسبانده و از قاصم الجبارین استدعا کرده است که این به لفظ ِمقام معظم رهبری(ضپ) " دشمن" را از ما مؤمنین نگیرد،که بی " دشمن" فطیر است،برادر سینکی!

 

----------------

 

نمایندگانی که در این شرایط حساس توافق به این اهمیت را رها کرده و به مرخصی می‌روند آن اصحاب پیامبر را به یاد بیاورند که تنگه احد را رها کردند و آن خسارت به وجود آمد .
0226---0919

یونسی – تهران : مجلس اصولگرا در این شرایط نباید به تعطیلی 10 روزه برود. آیا الان وقت تعطیلات است. از یک مجلس اصولگرا بیش از این انتظار داریم. در شرایط حساس امروز جامعه جای تعارف نیست، باید قاطعانه در برابر این بی‌تفاوتی‌ها ایستاد .

 

8093---0919 و 2964---0912 : تعطیلی ده روزه مجلس شورای اسلامی در این شرایط حساس و خطیر بررسی برجام به ضرر ملت و کشور است. مردم حداقل از نمایندگان مجلس شورای اسلامی توقع دارند که در این برهه از زمان به وظیفه خطیر خود در حفظ و حراست از منافع ملی عمل کنند .


فدوی:بعلت تشابه موضوع و ضیق وقت،هر سه عریضه را یکجا یر رسیده و عرض می کند که  والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،نمایندگان محترم حکومت در مجلس بیت،وقتی هم که حضور دارند، غایب اند، برادر یونسی و توابع!

 

--------------------------

 

7661---0919 : مجلس در سیر قانونی بررسی توافق‌نامه باید کاری کند که تا دنیا، دنیاست نام نیک از خود برجا بگذارد و منافع ملت و نظام را در نظر داشته باشد .

 

فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه نمی کند لکن حال که ضدانقلاب خوابست،یواشکی عرض می کند  شما دیگر چرا برادر ؟ مگر ما چیزی هم بنام " مجمع تشخیص مصلحت ملت " هم داریم؟ بقول عوام what are you talking about brother 7661---0919  ?!

 

-------------------------------------

احمدی : وسط تابستان این همه افزایش قیمت میوه واقعا تاسف‌آور و غیرقابل تحمل است. افزایش قیمت نان و لبنیات هم که دیگر قوز بالای قوز است .

فدوی: هر گردی که گردو نیست و هر گرانی که بد نیست! آنچه که شما فراموش کرده اید اینست که نان و پنیر دیگرغذای فقیرانه نیست و پس از انقلاب شکوهمند،بقول عوام up grade شده،و همه کس نمی تواند نان و پنیر بخورد،برادر احمدی!

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

12 دسامبرالمودّب سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

December 7th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

معالجه 

 

فدوی مع الاسف پزشک یا دست کم روانپزشک نیست که عنداللزوم به داد برخی برادران از جمله مُخبّط الاسلام والمسلمین ناصر اکبری برسد !  و اگر هم بود،عمراً نمی توانست جوابگوی بیماران صعب العلاجی  از ایندست و بدین وسعت باشد! لکن بقول شاعر:

 

بیت

آب دریا را اگر نتوان کشید،

هم بقدر تشنگی باید چشید

 

یعنی همینکه  کم تا قسمتی به داد مُخبّط الاسلام والمسلمین مذکور برسیم،عجالتاً کفایت می کند؛ باری- حضرت استادی ،که چیزی در حد قیافه ی مبارک است،می فرماید :

 

 

یادداشتی به قلم حجت الاسلام والمسلمین ناصر اکبری؛

 

تمایز دارائی های امام زمان(عج) از دارائی های امام خامنه ای !/ بولتن نیوز- تیتر

 

گفتن ندارد که دارائی های ملت یک لا قبا ،به اهتمام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة ،کلاً برباد رفته است ؛ لکن تتمه ی آنرا ،که ازایلغار ماجراجویان گرامی خاور میانه از لبنان تا یمن باقیمانده، این روانی بزرگوار(1) با یک قیام و قعود،بین آن آقایان(عج) و (ضپ) (2) بالمناصفه تقسیم فرموده است !

شعر

چون عیش و غم زمانه قسمت کردند،

ما را غم بی کرانه قسمت کردند

شیخ و شه و شحنه عیش و نوش همه را

بردند و برادرانه قسمت کردند !(3)

 

ناشر این ویروس ،کارش از یادداشت گذشته و به مقاله رسیده است که فدوی بمنظور احتراز از اطاله ی کلام و نیز صرفه جوئی در اعصاب خوانندگان محترم ضد انقلاب،به نقل  مقدمه ی آن بشرح زیر اکتفا

می کند :

 

گروه سیاسی،  35 سال از تشکیل کشور امام زمان (عج) ! و 25 سال از رهبری حکیمانه ي امام خامنه ای میگذرد و در این مدت سعی امام راحل قدس سره و پیروانش، پیاده کردن احکام اسلام و نزدیک شدن به دولت کریمه ي امام زمان ارواحنا بوده است، در برهه ای از این 35 سال، تشبّه به صدر اسلام و دولت امام زمان (عج) در برخی موارد، بالا بوده است که باید آن را پدیده ي تاریخی شگفت انگیزی دانست و مختصرا به چهار مورد اشاره می کنم

 

الف: براندازی بت پهلوی و تشکیل جمهوری اسلامی به رهبری یک فقیه با وجود کارشکنی های ملّی گرایان و منافقین که نمونه ي آن در تاریخ، مشاهده نشده است

 

 و اما نکته ي اساسی اینجاست که کاستی های موجود چه مواردی هستند و جامعه ي تحت امر امام خامنه ای از چه چیزی برخوردار نیست که این کاستی ها در آستانه ي ظهور منجی، رفع می شوند و به عبارتی دیگر، وجه تمایز دارایی های امام زمان عجل الله فرجه الشریف و داریی های امام خامنه ای حفظه الله چیست؟ كه بصورت توضيحي مختصر فقط به چهار مورد اشاره می کنم : .....

 

تو خود حدیث مفصل بخوان از این " مُهمل" !

 

زیاده غنیمتی نیست ...

 

----------------------------------------------------------

(1) خواهشمند غلط تایپی زیر را،بعد از مطالعه،اصلاح فرمایید! : روانی= روحانی. اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

(2) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی،و مخفف ضاعف الله پرستاته است !

(3) بنقل از یادی از فرخی یزدی –حمیدرضا رحیمی -  انتشارت گستره  1370– آلمان – ص 63

 

==================================================================

 

 

جانشین ادبیات زیر زمینی! 

 

بنظر می رسد که همه چیز در ایران سابق ،به زیر زمین رفته است و می رود!.البته جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا ملت و حکومت،در این ارتباط،در کار یکدیگر،اصلاً دخالت نمی کنند!.. یعنی حکومت گرامی ،وسائل آتش بازی اش را که با پول ملت از بازار سیاه وابسته به استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین تهیه فرموده است، باز هم به هزینه ی ملت،به زیر زمین می برد، و اگر چیزی ماند ،ملت یک لا قبا نیز آن تتمه را، به زیر زمین می برد ! فدوی در این راستا،به قول عوام already  با موزیک زیرزمینی آشنا شده است و حتا برخی جوانان فعال در این نوع موسیقی،شعری از او را برگزیده و در زیر زمین اجرا،!و نسخه ای هم به او مرحمت کرده اند ،اما دیگر نمی دانست که پدیده ی زیر زمینی،به رستوران ها نیز سرایت کرده است!. فدوی قاصم الجبارين را گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و ُپرستات مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب فوق ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خود جنس است؛اصلاً اینهم سند مصوّر منگوله دارش :

 

رستوران‌های «زیرزمینی» در ایران:تجربه مزه کردن غذاهای «ممنوع»، بدون مانتو و روسری !/ناظران- تیتر

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر،بنقل از همان منبع آمده است :

 

اگر دوست دارید تجربه رستوران رفتن همراه با دوستان اعضای خانواده بدون حجاب اجباری همراه با منویی که به خاطر مسایل شرعی یافتنشان در رستوران‌های معمولی ممکن نیست را داشته باشید، لازم نیست حتما سری به کشورهای خارجی بزنید. کمی اگر پرس و جو کنید می‌توانید رستوران‌های "زیرزمینی"را در همان اطراف خودتان پیدا کنید .
به نظر می‌رسد تقریبا هر محصول و پدیده‌ای که در ایران ممنوع است و نمی‌توان آن را به صورت علنی و قانونی پیدا کرد، به صورت زیرزمینی و مخفیانه می‌توان آن را یافت. از مشروبات الکلی گرفته تا تتو، موسیقی زیرزمینی، کلاس رقص و ...

 

 

 

فدوی و لابد خوانندگان محترم ضد انقلاب ،بر این باورند که فی المثل خورشت سبزی، همه جا از جمله در زیر و یا روی زمین یک طعم و مزه دارد!، بر این پایه،دعوای مردم و برادران کثرالله امثالهم باید بیگمان ،سرِ مخلّفات باشد! باری اینهم تجربه ی یکی از مشتریان عزیزکه گوئی دارد سر قرار با یک مأمور مخفی، می رود !:

 

رستورانی که من غالبا به آن می‌روم در یکی از محلات قدیمی شهر است. یک خانه قدیمی بسیار بزرگ که بازسازی شده و به شکل یک رستوران درآمده است. تابلو و نشانه‌ای از رستوران بودن در خارج از ساختمان به چشم نمی‌خورد. همه مشتری‌ها از طریق دوستان و رفقای خود و توصیه دیگران با آن آشنا شده‌اند. هنرمندان زیادی هم آنجا رفت و آمد دارند .
پیش از رفتن باید حتما زنگ زد و میز رزرو کرد، حتی می‌توان غذا را از قبل سفارش داد و گفت که چه غذائی و دسری و نوشیدنی‌ای دوست داریم بخوریم .
اولین بار که می‌خواستم بروم گمان می‌کردم باید کمی محتاط باشم که کسی متوجه نشود و با کسی درباره جایی که می‌روم حرف نزنم...

 

برادران کار به کجا کشانده اند،جل الخالق!

 

==================================================================

 

 

گذشته در آینده!

 

فدوی می پندارد که ملت،سرانجام باید از این تنبلی،جمود و رکود تاریخی در آمده و فکری بحال خودش بکند؛! آخر این چه وضعی ست؟ اینکه نمی شود!منظور فدوی آنست که با آنکه بیش از سه دهه است که از درگذشت انقلاب شکوهمند می گذرد،لکن ملت همچنان متین ،موقرّو مؤدّب،گوشه ای نشسته و به نقطه ای دور در افق ،شدیداً خیره شده است! ملت آیا فکر نمی کند ،که اگر بجای اینکار، دست کم می رفت در ته صف کمکهای بلاعوض حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)* به ماجراجویان ومتکدیان حرفه ای برونمرزی که در پی می آید،الآن دیگر نوبت اش شده بود؟! :

 

*ایران سالانه ۶ تا ۱۵ میلیارد دلار به رژیم اسد کمک مالی می‌کند

 

سوریه در ژوئیه سال ۲۰۱۳ کمک اعتباری دیگری از ایران به مبلغ ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار دریافت کرده بود که گفته شده، بخش اعظم آن صرف واردات نفتی شده است .

کمک‌های مالی ایران به سوریه در عرض چهار سال و نیم گذشته که این کشور درگیر بحران وخیم داخلی بوده، نقشی حیاتی در سرپا نگاه داشتن اقتصاد سوریه و حکومت بشار اسد داشته است . / دویچه وله

 

*گزارش اخیر «مارگریتا استانستی»، خبرنگار «وال استریت ژورنال» در افغانستان، یک بار دیگر به افزایش گمانه زنی ها در خصوص همکاری احتمالی ایران و «طالبان» افغانستان دامن زده است .

گزارش یازدهم ژوئن  وال استریت ژورنال  با نقل قولی از یک فرمانده طالبان شروع می شود که به خبرنگار می گوید: «ایران ما را به هر آن چه احتیاج داشته باشیم، تجهیز می کند / ایران وایر

* هنوز زمان زیادی از برقراری آتش بس میان حماس و رژیم صهیونیستی نگذشته بود که خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی حماس در اولین سخنرانی خود بعد از آتش بس از ایران به دلیل کمک هایی که به حماس کرده، تشکر کرد/ دیپلماسی ایرانی

 

* سید حسن نصرالله، دبیرکل جنبش حزب الله لبنان، گفته است که در پی اظهارات آیت الله علی خامنه ای در مورد حمایت بدون چشمداشت دولت جمهوری اسلامی از "جنبش های مقاومت"، می تواند اعلام کند که "از سال ۱۹۸۲ همه اشکال ممکن کمک مادی، معنوی، سیاسی و همه حمایت هایی را که میسر است از ایران دریافت می کنیم ! / بی بی سی چهارشنبه 08 فوريه 2012 –19بهمن 1390

 

* ایران کمک تسلیحاتی به شورشیان در یمن و سومالی را تکذیب کرد!/ بی بی سی جمعه 15 فوريه 2013 - 27 بهمن 1391

 

* هواپیمای ایلوشن ۷۶ جمهوری اسلامی ایران پس از طی مسیر چهار ساعته با وجود کارشکنی‌های معمول عربستان با موفقیت و سلامت کامل در فرودگاه جیبوتی فرود آمد . / رجا نیوز

 

* کشتی "ایران شاهد" ۹ روز پیش (۲۱ اردیبهشت) بندرعباس را به مقصد بندر حدیده ترک کرد تا آنگونه که مسئولان جمهوری اسلامی می‌گویند کمک‌های انسان‌دوستانه جمعیت هلال احمر ایران را به مردم یمن برساند . / دویچه وله

 

* کمک‌های ایران به دست مسلمانان میانمار رسید / شیعه آنلاین- تیتر

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از فارس، در پی ورود هیئت اعزامی جمهوری اسلامی ایران به میانمار، نخستین مرحله از کمک‌های انسان‌‌دوستانه کشورمان به مسلمانان این کشور اهدا شد .

 

مراتب فوق حسب وظیفه ی شرعی عرض شد ،و گرنه ملت اگر خیال دارد که  تا  36 سال دیگر نیز همچنان تنبلی کرده و همین کار را بکند،فدوی حرفی ندارد!..لکن از قول  ابوی (ره) که در دوران بازیگوشی فدوی می فرمود،عرض می کند که:

 

بیت

تنبلی آرد به چشمان تو خواب،

می شود آینده ات یکسر خراب1

که البته شد !...

زیاده اندرزی نیست...

 

 

پارکی تفریحی ،از جیب سوراخ ملت یک لا قبا ، در لبنان!

 

 

چند تن از پا برهنه گان لبنانی!

 

-----------------------------------------------------------

* در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)

 

==================================================================

 

 

زانواز نگاه شهروندان !

 

 

فدوی برای استعمال زانو،فقرات متعددی را سراغ دارد!،تا آنجا که می پنداشت" حد همین است سخندانی و زیبائی را " یعنی، مورد استعمال دیگری ، " یافت می نشود" لکن در بررسی دقیق تراستعمال این عضو مهم،به نتایج تازه ای رسید،که بعضاً از این قرارند :

 

 یک شهروند : مانده‌ایم خبر برگزاری نمایشگاه پوشاک ترکیه در ایران و به زانو در آمدن هموطنان فعال در صنعت پوشاک را به مسئولان کشور تبریک بگوییم یا تسلیت، به نظر شما کدام درست است؟


انگیزه ی زانو زدن ممکن است امتحان کردن کفش و لباسی بوده باشد!

 

یک شهروند :  اگر دولتمردان ما بتوانند کشور را بدون تکیه به نفت اداره کنند هم الگویی برای سایر ملت‌ها خواهد شد و هم دشمنان را به زانو در خواهند آورد .

عسگری :  آقای روحانی در حرم امام راحل(ره) گفتند، قبول صلح شهامت می‌خواهد! ما که نفهمیدیم دست بالا بردن و تسلیم خواسته دشمن شدن چه شهامتی می‌خواهد! آیا منی که 8 سال در خط مقدم جبهه بودم و 4 بار مجروح شده‌ام چون مخالف زانو زدن در مقابل استکبار بودم به قول رئیس‌جمهور در برابر دشمن می‌لرزم! ولی فردی که در زمان جنگ با خیال آسوده در آمریکا و انگلیس به ادامه تحصیل مشغول بوده و در برابر دشمن دست و دلش می‌لرزد شجاع است؟ !

 

 

==================================================================

 

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

فیلم، روزنامه، کتاب و فضای مجازی بستر نفوذ بیگانگان است !/ رادیو کوچه- علی(ع) سعیدی» نماینده خامنه ای در سپاه

 

------------------------------------------------

 

استاد برجسته دانشگاه آکسفورد در حال شست و شوی پای زائران حسینی(ع)! /کیهان دارالخرافه*

 

تبصره: بجای "کلمات حمار" استثنائاً "حرکات حمار" بگذارید!،اجرتان با گربه ی مرتضا علی(ع)

 

--------

 

*ادامه ی خبر بنقل از کیهان دارالخرافه:

پروفسور «جلیل ثامر منیر» استاد دانشگاه آکسفورد و صاحب تالیفات زیاد در حوزه پزشکی، از هزاران کیلومتر فاصله خود را به نجف و کربلا رسانده تا توفیق پیدا کند و پای کوچک‌ترین عضو کاروانی از کاروا‌ن‌های اربعین را با دستان خود بشوید؛ شور و ارادتی که مشرق نیوز تصویرش را رسانه‌ای کرده است .البته این شوریده‌دلی فقط وصف‌الحال پروفسور منیر نیست؛ اینجا دنیای دیگری است و همه آزاد از هر گونه تعلقی، نام سالار شهیدان امام حسین(ع) را زمزمه می‌کنند .

 

-------------------------------------------

 

بشار اسد: بدون همراهی ایران شاهد این پیروزی‌ها نبودیم !/کیهان دارالخرافه

 

----------------------------------------

 

آمریکا هرجا خواسته نفوذ کند از راه ساندویچ وارد شده است . !/ العربیه - آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی- م)

 

-------------------------------------

 

بسیجیان هستند که سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهند کرد . !/ العربیه - آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی- م)

 

-------------------

 

امروز کشور روسیه از تفکر شیعه استقبال می‌کند و می‌گوید ما آن اسلامی که توسط ایران ترویج می‌شود را دوست داریم! / !فارس بنقل از العربیه-علی(ع) سعیدی نماینده خامنه ای

 

--------------------------

 

تاسیس شعبه مک‌دونالد باعث فروپاشی شوروی شد / !علی(ع) سعیدی نماینده علی(ع) خامنه‌ای در سپاه

 

-------------------------------------

 

همان شرایطی که برای اتحاد جماهیر شوروی اتفاق افتاد، می تواند برای آمریکا هم رقم بخورد، اما ما به دنبال این مسائل نیستیم و همه را به صلح، همراهی و همکاری، احترام به مردم و عدم دخالت در امور کشورها دعوت می کنیم و در صورت رعایت این موارد آماده هرگونه همکاری نیز خواهیم بو

د . news.aq آیت الله واعظ طبسی

 

----------------------------------------------------------------------------

 

صحبت رئیس جمهور را لغزش زبان میدانم که گفته بودند " ارشاد مجوز بدهدتا کتاب چاپ شود و مردم خودشان خوب و بد کنند" نمی شود گفت مواد غذائی تاریخ گذشته را در اختیار مردم قرار دهیم و بگوئیم خودشان می فهمند!..

در حدیثی از پیامبرداریم که در سینه انسان کثافت باشد بهتر از شعر است ! / آیت الله طباطبائی نژاد امام جمعه اصفهان و نماینده حضرت آقا(ضپ)

 

---------------------------------------------

 

راه سعادت بشر این است که دنیا تحت سیطره اسلام قرار بگیرد  . (ایسنا، علی (ع) مطهری

 

-------------------------------

 

فتواي رسايي: انکار«نفوذ» يعني انکار قرآن ! / بهار نیوز

 

----------------------------

 

امام جمعه اصفهان: فعالیت زنان در مغازه‌ها، ادارات و شرکت‌ها باید ممنوع شود /آخرین نیوز

 

--------------------------

 

باز شدن سفارت انگلیس مقدمه فتنه بزرگی بود و حال اگر سفارت آمریکا هم باز شود، اسلام، والسلام !

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی/آخرین نیوز

 

----------------------------------

 

اما مشاور وزیر کشور ایران می‌گوید استدلال شورای نگهبان برای مخالفت با این صندوق‌[رأی] این است که مطابق قانون اساسی، رای باید مخفی باشد و شفافیت صندوق باعث می‌شود اگر برگه رایی تا نخورده باشد، رای نوشته شده مشخص شودآقای باقری گفته است بر همین اساس، شورای نگهبان خواسته است تا از شفافیت صندوق‌های رای کاسته شود.! / بی بی سی

 

--------

 

مقابله با آمریکا یک امر دینی بوده نه احساسی، انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب دینی است؛ مگر متدینین انقلاب کرده‌اند و یا شهیدان شهید شده‌اند که امروز عده‌ای راه را برای آمریکا باز کنند، بنابراین مقابله با آمریکا یک امر عقلانی، منطقی و دینی است /کاظم صدیقی امام جمعه تهران- العربیه

ما یک موی گندیده کسانی را که با آمریکا مبارزه می‌کنند و شما آنها را تندرو خطاب می‌کنید به کسانی که با کلمات قشنگی چون اعتدال و اصلاح به‌دنبال وابستگی کشور به یگانگان هستند، نمی‌دهیم./انتخاب-محمد (ص)حسین(ع) صفار هرندی- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

متاسفانه مردم ایران از بیان برخی گفتار‌های مربوط به صدر اسلام تعجب می‌کنند و «لیبرال‌های اتوکشیده داخلی به موازات تروریست‌های داعشی هستند.»! / دیگربان- علی (ع)رضا(ع) پناهیان٬ سخنران بیت

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه تمامی زندگی، تحصیلات، پرورش شاگرد و اقدامات سیاسی و اجتماعی امام خمینی(س) بر اساس کشف و فهم ایشان از قرآن و مسائل اصلی قرآن بوده است، گفت: اگر انقلاب را با توجه به دیدگاه و اندیشه های امام خمینی(س) پیش می بردیم، قطعا در حال حاضر وضعیت بهتری داشتیم . / خبرنامه گویا

 

--------------------------------------

 

شورای نگهبان: صندوق‌های رای نباید شفاف باشند/ دویچه وله

 

-------------------------------------

 

«این گونه رفتارها نشانه خلا شخصیت و کمبود عاطفی است ! / آخرین نیوز-

 حسین(ع) نوش آبادی- پیرامون انتشار تصاویر بدون حجاب دو بازیگر زن سینما و تلویزیون

 

-----------------------------------

 

بدون ایران، امکان رسیدن به یک راه حل معقول برای سوریه وجود ندارد / ! بی بی سی-محمد(ص)جواد(ع)ظریف

 

  ------------------------------------

 

اکنون، بعد از حمله به نمکی که خداوند برای سلامتی ما آفریده، در روز روشن به عسلی که خداوند از آن به عنوان «شفا» یاد کرده، حمله می شود!

این یک توهین آشکار به خداوند متعالی است که بر همه چیز آگاهی دارد.! مفهوم دقیق تر این ادعاهای کذب، این است که نعوذبالله «خداوند دانا» نمی داند که چه چیزی برای انسان بهتر است و باید انسان نعوذبالله نقص علمِ خداوند را با علمِ خود کامل کند و درصدد پاستوریزاسیون عسل خام و تصفیه نمک دریا و سنگ نمک برآید!/ آخرین نیوز

 

--------------------------------

 

روزنامه های تهران: دعوت از ایران نشانه پذیرش جهانی نقش ما در سوریه/ بی بی سی

 

--------------------------------

 

سیدحسن نصرالله :برده آمریکا نمی‌شویم چون ولایت فقیه داریم ! / کیهان دارالخرافه- تیتر ص1

 

 --------------------------

 

یکی به اون خانومه بگه شما که برا حضرت زهرا و امام حسین و کربلا و روز عاشورا گریه میکنی ؛ پس چرا حجابتو رعایت نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟امام حسین برا همین چیزا شهید شد که شماااااااااااااااااااااااااا حجابتو رعایت کنی ! / از کاربران http://plus.ir

 

 

 

= ==================================================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

خبرگزاری روسیه: قرآن اهدایی پوتین به خامنه‌ای اصل نبود! / العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: ملالی نیست،کپی بی آزار تراست،برادر العربیه!

 

-----------------------------

 

اگر داعشی در خانه یافتیم چه کنیم؟/ تیک- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: از آنجا که برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) حکم دراکولا را دارند،فلذا 

اگر "صلیب" یا  "سیر" در خانه داشتید،بگیرید جلوی صورتش!، اگر نداشتید، تصویری از مقام معظم رهبری(ضپ)*، همین کار را می کند، و داعشی ِ مربوطه ،تیک زنان پا به فرار خواهد گذاشت!برادر تیک!

 

------------------------------------

 * (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف االله پرستاته است

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

رفسنجانی درباره نامزدی‌اش برای خبرگان: «انشاء الله می‌آیم » / العربیه

 

 

تحشیه ی فدوی : حالا نیامدی هم،نیامدی، نهایتاً قدری عمر رژیم بیشتر می شود ،بقول عوام big deal !

 

---------------------------------------

 

علاوه بر نیروهای سپاه پاسداران، برخی گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به ایران از جمله «حزب‌الله لبنان»، «ابوالفضل العباس» عراق، «فاطمیون» افغان» و «زینبیون» پاکستانی نیز در نبردهای سوریه در کنار نیروهای دولتی این کشور حضور دارند . / العربیه

 

تحشیه ی فدوی : سالاد فصل از این بهتر نمی شود!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

برچسب "پپسی" روی 48 هزار قوطی آبجوی قاچاق در سعودی/ العربیه

 

یک مسافر ورودی به گمرک البطحا در شهر ریاض، پایتخت سعودی، قصد داشت بشکل ماهرانه‌ای 48 هزار قوطی آبجو را که روی آنها برچسب نوشابه "پپسی" چسبانده بود را ترخیص کرده و از گمرک خارج کند .

 

تحشیه ی فدوی :باز خدا ابوی محترم شان را بیامرزد که مانند برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) بجای آبجو،موادمنفجره تعبیه نفرمودند!

 

 

 

---------------------------------------------------------------

 

 

برخورد دو هواپیما در فرودگاه مهرآباد / ایرنا- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: بقول عوام no way ! دو هواپیما بهم نمی خورند،مگر مقام معظم رهبری(ضپ) اراده فرمایند،برادر ایرنا!

 

--------------------------------------

 

هواشناسی روسیه هوای مساعد برای بمباران سوریه را پیش‌بینی می‌کند   / !  العربيه

 

تحشیه ی فدوی: لکن هواشناسی ِبیت ،دقیق تر است !

 

----------------------------------------

 

بی بی سی: برخی از رسانه های محافظه کار از روزنامه "رویش ملت" انتقاد کرده بودند که در شماره امروز خود دربارهحسین همدانی  از فرماندهان ارشد سپاه به جای کاربرد واژه "شهادت" از کلمه "کشته" استفاده کرده و در تیتر اول خود نوشته "سرتیپ حسین همدانی در سوریه کشته شد "

 

تحشیه ی فدوی: اینکه دعوا ندارد، خب می نویسیم"سرتیپ حسین همدانی در سوریه زنده شد " !

 

--------------------------------------

 

با توجه به تماسی که آقا مهدی (عج)با ما دارد مطلع شدیم که دیروز 14 مهر در روز تولدشان عده ای از زندانیان برای مهدي جشن تولد گرفتند .   / انتخاب-  فاطمه (س)هاشمی

 

تحشیه ی فدوی: خب می خواستید یک "کیک ِزرد" هم شما ببرید،خواهر فاطمه (س)

 

----------------------------------------------------

 

آمریکا: ۹۰ درصد اهداف بمباران‌های روسیه داعش نیستند / بی بی سی

 

تحشیه ی فدوی: چه انتظاری داشتید ؟ تازه برادر پوتین آن 10 درصد هم برای جوریِ جنس،انجام داداه است! برادرحسین(ع) اوباما؟

 

------------------

 

جنگنده‌های روسیه به جای داعش مواضع ارتش آزاد سوریه را بمباران کردند!/ العربیه- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان به آگاهی آن برادر پوتین رسید. بعدالتحیه و السلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) پوزش خواستند و گفتند که  چشمان آن خلبانِ نابکار،قدری لوچ بوده است!

 

-----------------------------------------

یک مقام قضایی از پرونده دریاخواری در جنوب ایران خبر داد/ بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: مسأله ای نیست،حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین،با "ربا خواری" مسأله دارند، نه "دریاخواری"!

 

 --------------------------------------

 

ناتو: تجاوز روسیه به حریم هوایی ترکیه تصادفی نیست/ دویچه وله- تیتر

 تحشیه ی فدوی: نمایندگان محترم حکومت در مجلس هم ،در مورد دست دادن برادران محمد(ص)جواد(ع) ظریف و حسین(ع) اوباما ، همین را می گویند!

 

--------------------------------------------

 

ایران نمایشگاه کتاب فرانکفورت را به دلیل حضور سلمان رشدی تحریم کرد ! / بی بی سی

 

 تحشیه ی فدوی 1: چرا؟

چون در قرن 21،مع الاسف  هنوز هیچیک از مؤمنین ساکن حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) موفق به کشتن نویسند ه ی مورد علاقه ی حضرت امام(ل) نشده است!

 

تحشیه ی فدوی 2: خب این از بی عرضگی مؤمنین ساکن در حکومت اسلامی درونمرزی (جمهوری اسلامی- م) است، به نویسنده مذکور چه ربطی دارد؟

 

تحشیه ی فدوی 3: والله چه عرض کند؟

 

----------------------------------------

 

تحقیقات مذهبی اجباری؛ نوع جدیدی از مجازات در ایران !/ دویچه وله- تیتر

سهیل عربی، فعال فیسبوکی که پیشتر به اعدام محکوم شده بود، با تعدیل مجازات، به ۷ سال و نیم حبس و تحقیق در مورد اسلام در تماس با موسسه " در راه حق" وپژوهشکده امام خمینی محکوم شده است. عده​ای این حکم را نوعی شکنجه می‌دانند . *

 

تحشیه ی فدوی: فدوی اگر جای سهیل باشد،همان اعدام را انتخاب می کند،برادر دویچه وله!

 

 -------------------------------------------------------------

 

* ادامه ی خبر: حکم سهیل عربی که پیش از این به اتهام "سب​النبی" به اعدام محکوم شده بود، چندی پیش به حبس تغییر یافته و به وکیل این زندانی ابلاغ شد. بر اساس حکم شعبه ۱۰ دادگاه کیفری، سهیل عربی در مجموع به هفت سال و نیم حبس محکوم شده است .سهیل عربی در مجازات تعیین شده توسط شعبه ۱۰ دادگاه کیفری، همچنین موظف شده که در تماس با موسسه "در راه حق" و پژوهشکده امام خمینی که زیر نظر محمدتقی مصباح یزدی اداره می​شود، "پاسخ شبهات خود را بگیرد و پرسش و پاسخ​ها را به صورت مکتوب به دادگاه ارائه کن ".

 

====================================================================

 

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

 

محمد نورایی : آقای روحانی ریاست محترم جمهوری در تعرض خود به شورای نگهبان گفته است شورای نگهبان چشم است و چشم کار دست را نمی‌تواند انجام بدهد. اولا چشمی که فقط نظاره‌گر باشد و کاری انجام ندهد نبودش بهتر است. ثانیا دستی که بدون دیدن حرکت کند کار عبثی انجام داده و از عقل به دور است. ....عقل حکم می‌کند حرکت دست در اختیار چشم باشد تا کار عاقلانه‌ای صورت بگیرد .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند چشم و دست مذکور را بگذارند در نوبت قصاص،برادر محمد (ص)نورایی !

 

--------------------------------------------

 

7977---0912 : گروه‌هایی بودند که تا دیروز می‌گفتند علیه خدا هم می‌توان راهپیمایی کرد همان کسانی که در وجود امام زمان(عج) و اهل بیت(ع) تشکیک می‌نمودند! اما آنها امروز می‌گویند راجع به برجام‌ سؤال کردن، مطلقا ممنوع است! آدم یاد دیکتاتوری لیبرال اروپایی‌ها در موضوعاتی مثل بررسی هولوکاست می‌افتد .

 

فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد لکن پیش از آن،تذکر یکی دو نکته ضروری می نماید  که مهمترین آنها اینست که مقام معظم رهبری(ضپ) ،کاپیتان تیم هسته ای بوده است،قدر ملاحظه کنید،برادر 7977---0912 

-------------------------------- 

حسین محمدیان : چرا با داروفروشان آزاد کنار خیابان ناصرخسرو در تهران که خون مردم را به شیشه کرده و بازار سیاه به وجود آورده‌اند برخورد نمی‌شود؟ مسئولان وزارت بهداشت و دیگر دست‌اندرکاران ستاد مبارزه با قاچاق چه زمانی تصمیم دارند به این پدیده شوم پایان داده و مردم را نجات بدهند؟

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند جرمی اتفاق نیفتاده که اینهمه گرد و خاک می کنید؟ خب نظر خیر داشته اند؛ یعنی بمنظور جلوگیری ورود خونهای آلوده از فرانسه، خودکفا شده و خون مردم خودمان را در شیشه کرده در یخچال می گذارند،برادرحسین(ع)محمد(ص)یان!

 

--------------------------------------------------

 

8361---0912 : معاون اول رئیس‌جمهور گفته است از امروز شاهد ایران‌دوستی به جای ایران‌هراسی هستیم. در جواب ایشان بنویسید ایران دوستی ملت‌ها ربطی به دوره خاصی ندارد. با پیروزی انقلاب اسلامی، ایران در میان ملت‌ها جا پیدا کرده و دشمنان به خاطر ناراحتی از آرمان‌های امام خمینی و راه استکبارستیز او ایران هراسی را راه انداختند و تا به موازین انقلاب پایبند باشیم این رفتارهای دشمنان ادامه دارد .

 

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

 

----------------------------------------------

 

7397---0813 :  از اینکه دولتمردان دولت یازدهم مدام خطاهای خود را اتفاقی قلمداد می‌کنند واقعا جای تاسف دارد. آقای ظریف یک دیپلمات قدیمی است و به برنامه‌های دیپلماسی واقف است. اگر منتظر خروج رئیس‌جمهور ابر شیطان نبود می‌توانست از جای دیگری تردد کند .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،هیچ جور ول کن معامله ی ما نیستند لکن بدانند که  عنقریب است که آن موضع شریف،از بیخ کنده شده ، روی دست شان بماند، ! و در پایان نیز افزودند که بابا سه سه بار به 9 بار، ما اصلاً گُه حضرت آقا(ضپ) را خوردیم که به نیویورک رفتیم لکن مؤمنین بد نیست بدانند که ما با پرگار اسلامی محاسبه کرده بودیم که خروج برادران محمد(ص)جواد(ع) ظریف و حسین(ع) اوباما  همزمان نباشد،لکن بعلت یبوست برادر حسین(ع) اوباما ، زمانبندی بهم خورد! ضمنا، اینکه گفته اند که برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف سینه به سینه ی برادر حسین(ع) اوباما خورد،هندسه ی دلواپسان، مانند مغزشان خرابست زیر بعلت کوتوله بودن ظریف، حداکثر و با ارفاق، پیشانی برادر ظریف به ناف اوباما یا زیر آن برخورد می کرد، نه سینه!

 

--------------------------------

 

شعبانی : 11 نفر ایرانی و زائر خانه خدا در عربستان کشته شده‌اند آیا حق نبود که یک نفر وزیر از سوی آقای رئیس‌جمهور به عربستان اعزام بشود و از این وهابی‌های از خدا بی‌خبر حساب و کتاب می‌کشید. آیا عصبانیت آقای رئیس‌جمهور را فقط باید در مقابل مردم کشورمان مشاهده کنیم؟

 

فدوی: والله برادرشعبان بی مُخ ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، وزیر که چه عرض کند، حتا یک کارمند دون پایه هم، جرآت نکرد که به فرودگاه جدّه برود!، شما اگر ماتحت اش را دارید، بسم ا...!

 

------------------------------------------------

 

7211---0911 :  انسان‌هایی در این مملکت نفس می‌کشند که جوانی خود را در راه اعتلای کشور به مبارزه با بیگانگان مهاجم سپری ‌کردند و متأسفانه از فیض شهادت یا جانبازی، محروم ماندند و ....اکنون فاقد هرگونه شغل و درآمد هستند و دهه‌های 50 و 60 سالگی را سپری می‌کنند. تدبیری اندیشیده شود که این‌ها از حداقل مزایای ایثارگری برخوردار باشند. البته چند سال قبل تشکیل پرونده دادیم ولی هیچ خبری نشد .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد (ع- س- ص- عج) توأم با سوت فرمودند که در اینصورت شما حتا نباید نفس بکشید،برادر 7211---0911 !

 

---------------------------

 

4288---0936 : فتنه خط قرمز نظام است و این همه تلاش از سوی دولت یازدهم برای تطهیر سران فتنه و عوامل آن هیچ توجیه عقلانی ندارد .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت (رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند ایشان بی تقصیرند زیرا رنگ قرمز در خط قرمز فتنه، چینی بوده و اگر نگوید رنگش پریده،دستکم قدری کمرنگ شده و خیلی قرمز نیست،برادر ! 4288---0936 !

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4 دسامبر الُمرّتب سنه ی 2015 ترسائی- آریزونا

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*