حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*********************************************

*.*.*.*.*

 

*.*.*.*.*

 

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد :

* یک تکه از زمان کلیات آثار در شعر مدرن ، به فارسی - ناشر تابان– لس آنجلس

* لبخند ناتمام گزیده ای از شعرهای مدرن(فارسی- انگلیسی)- ناشر شرکت کتاب – لس آنجلس

این کتابها از طریق بخش انتشارات سایت نویسنده  www.hazl.com   و یاشرکت کتاب – لس آنجلس

 قابل تهیه اند

 


شرکت کتاب منتشرکرد :

تذکرة الاشقیاء

مجموعه ی طنز های سیاسی جلد  اول و دوم

طرح روی جلد:مرحمتی بیژن اسدی پور
 

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

October 26th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

بلا تکلیف

 

برخی محصولات فرهنگی ِبرادران، فدوی را شدیداً بقول عوام Confused می کند و نمی داند چه کند ؟ که مواردی را البته در همین راستا پیش از این،جهت مزید آگاهی ِ خوانندگان محترم ضدانقلاب گزارش کرده است و دیگر مکرر نمی کند، مگر موارد تازه ای ازین قبیل :

 

 

 

 

حال فدوی در شک ِ بین ِ 2 و 3 شدیداً گیر کرده است که در مصرع چهارم، آیا " یک موز"  را " 1 موز" بخواند ،یا "1 مو" ؟

در فرض نخست (موز) باید عرض کند:

بیت

موز را زور و قوّتی گر بود،

کمر ِخویش ،راست می فرمود!

 

لکن درفرض دوم،(مو) ،فدوی علت اینهمه سختگیری را نمی داند؛ زیرا مقام معظم رهبری(ضپ) مانند سایر پیاده نظام بیت،منهای دو چشم، بقیه اش " مو" است! حال این درست که بخاطر یک "مو"ی ناقابل، قیصریه را به آتش بکشیم، حال دستمال اگر بود، باری!

زیاده مسأله ای نیست

 

22 اکتبر 015

 

==================================================

 

نسخه ی بدل    

 

... ببخشید، فدوی در این لحظه ،حضور ذهن ندارد و نمی داند که لفظِ مجلسیِ "خایه مال" چیست؟فلذا تا یافتن آن، قدری دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته و نگاهی به خبری که در پی می آید،بیاندازید  تا کامروا شوید !..

 

پرده‌برداری از مجسمه‌ ظریف در تهران ! / بی بی سی- تیتر

 

خوانندگان محترم ضدانقلاب لابد بیاد دارند که برادران پیش از این ،تتمه ی آبروی امیرکبیر و آرش را نیز بباد فنا دادند و برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف را، با آن مادر مردگان مقایسه فرمودند:

 

دو روزنامه کشور عکس یک خود را به ظریف اختصاص دادند. روزنامه‌هاي قانون و آفتاب یزد با انتشار تصویری از وزیرخارجه کشورمان، وی را به امیرکبیر و آرش کمانگیر تشبیه کردند . / بهار نیوز

  

این ریخت و پاشهای مکتبی ،علیرغم حرمت مجسمه سازی در اسلام عزیز،عنداللزوم بشرح زیر البته مسبوق به سابقه است :

 

 

 

و نیز :

 

به گزارش  فتن، جشن «روحانی تنها نیست» پنجشنبه شب با حضور شماری از مسئولان در پارک ملت سرخه، زادگاه رئیس جمهوری برگزار شد .معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان در این جشن گفت: دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری کشور، هزینه‌های زیادی در راه انقلاب پرداخته‌اند .در این جشن از تندیس تجسمی حسن روحانی رونمایی شد و قرار است این تندیس در یکی از میدان‌های شهر سرخه نصب شود. شهر سرخه در فاصله حدود ۲۲ کیلومتری از شهر سمنان واقع شده و زادگاه دکتر حسن روحانی است .

و یا :

 

در جشن روحانی تنها نیست، از مجسمه حسن روحانی رونمایی شد و قرار است این تندیس در یکی از میدانهای شهر سرخه نصب شود . / دولت بهار- به نقل از ایرنا

 

 باری ملاحظه می کنید که بازار مجسمه سازی اینروزها ،درجامعه ی شکوهمند ما ،گرم و بلکه داغ است.از حضرت امام(ل) آغاز ، و عجالتاً به برادر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) و محمد(ع)جواد(ع) ظریف وزیر خارجه ی بیت، ختم شده است:

 

 

 

 

آنچه اما دراین مجسمه بازی،سبب شده که سرِ همه جایِ فدوی از حیرت، اسفناجِ اُرگانیک سبز شود آنست که چرا کسی سراغی از مشاهیر واقعی ایران سابق نمی گیرد،؟ تا آنجا که مجسمه شان باید، در خارج از جغرافیای فرهنگی آن بزرگواران ، و توسط خاج پرستان، بر پا شود !.

 

   شعر

خزان بنشست و گل با بادها رفت

بهار از خاطر شمشادها رفت

زیاد باغ، بوی فرَوَدین ها

هوای خرّم خردادها (1) رفت ....

 

باری فدوی از طریق منابع گوناگون از جمله معماری نیوزخبر شد که خاج پرستان ،:

 

در مقابل ساختمان سازمان ملل دراتریش شهر وین ، تندیس ابوریحان بیرونی   - ابو علی سینا - حکیم خیام نیشاپوری و

زکریای رازی را، گوش برادران کرَ ،بوجه زیر برپا کرده اند! :

 

 

                 

 

لطفاً یکوقت باد،و یاخوانندگان محترم ضد انقلاب،به گوش برادران اعم از درونمرزی(جمهوری اسلامی- م) و یا برونمرزی(داعش- م)  نرسانند،که دیگرسنگ روی سنگ بند نمی شود و با پتک و تبر به جان شان می افتند و دیگر، صاحب شان نیستیم!

 

زیاده توصیه ای نیست..

 

----------------------------------------

(1) فخرالدین مزارعی- نخیر،منظور شاعر دوم خرداد کذائی نیست، خواهر- برادر خواننده!

 

 

================================================

 

 

بر سر دوراهی      

 

خبرهای امروزِ دارالخرافه را که فدوی بر می رسید،به مورد نگران کننده ای برخورد که از منظر او، اهمیت و فوریت ویژه ای نیز داشت؛ شما هم ملاحظه کنید تا علت هراس او را دریابید:

 

از خامنه ای اطاعت نکنید او کشته یا غیب خواهد شد ! / روز آنلاین- حجت الاسلام علی(ع) سعیدی نماینده رهبر جمهوری اسلامی در سپاه

 

از شما چه پنهان که فدوی، دست و پایش را شدیداً گم کرده بود و نمی دانست که با توجه به حلول ماه ِمبارک محرم ،و قحطی خاک و ِگل،چه خاکی  به سر کرده و کدام گزینه را برگزیند ؟ بقول آن بزرگوار:

 

طالعِ من بین کز پیِ آب

گر روم سویِ بحر، برگردد

ور به راهی طلب کنم کفِ خاک

خاک حالی ،بَدَل به زَر گردد  ! *

 

از آنجا که مخاطب ِمهملِ خردمندانه ی بالا، ملت یک لا قباست،با آنکه دیر وقت بود، فدوی مراتب  را با قید 72 فوریت، به آگاهی ملتِ شل و پَل رساند؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ  دستجمعی گفتند : والله برادر فدوی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ . بین خودمان باشد،گوش برادران کرَ،ملت، مورد نخست  را ترجیح می دهد ؛ زیرا بقول معروف، مرگ یکبار،شیون یکبار ! لکن اگر غیب شود،افزون بر حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له لفداء(عج) ،1400 سال دیگر  هم باید ،علاف معظم له باشیم!

زیاده جسارت است..

 

23 اکتبر 015

--------------------------------------------------

* ابن یمین- بنقل از حافظه

 

 

 

================================================

 

 

 

چطور نمی دانید؟ تعدادی گربه ی سیاه اند که دارند در تاریکی،مطالعه می کنند !

===========================================================

 

 

مسابقه         

 

تا آنجا که فدوی می داند،ما بیشتر از یک فقره آمریکای جنایتکار یا بقول حضرت امام(ل) شیطان بزرگ، نداریم و گفتن هم ندارد که برای امحاء یا اداره ی آن ، یک تن از مؤمنین بیشتر لازم نیست!؛ فلذا فدوی نمی داند صفی که برادران کثرالله امثالهم برای انجام این مهم تشکیل داده اند،بچه منظور است؟ در همین ارتباط، به خبر زیر نگاه کنید تا بعرض فدوی برسید:

 

احمدی نژاد منتظر است آمریکا فرو بپاشد و خودش دنیا را اداره کند! / تیک- تیتر

 

مقدمتاً در پاسخ به نقل از استاد سخن، بلا تشبیه عرض می کند:

تازه بهارا ورقت زرد شد                دیگ منه کآتش ما سرد شد
چند خرامی و تکبر کنی                  دولت پارینه تصور کنی؟!
پیش کسی رو که طلبکار تست         ناز بر آن کن که خریدار تست!

 

باری- مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد لابد ملتفت نیست که برادر مُخبّط  دیگری پیش از او بدین منظور بشرح زیرگوش خوابانده است :

 

نسل غرب در حال انقراض است  !/ محمد(ص)رضا(ع) نقدی – خودنویس- تیتر

برادر محمد(ص) رضا(ع) نقدی البته به  اینهم بسنده نکرده و رئیس جمهور آن سرزمین بزرگ را تهدید به تنقیه ی جام زهر با طعم دعای کمیل فرموده است  (1).. برادر رئیس محترم دانشگاه شریف اما، کاری به این کارها ندارد و اساساً سطح اش بالاتر از این لات و لوتهاست و فی الواقع - شکار" او "در اتلال بلند است - (2) و فروتنانه ،در پیِ ارشاد موجودات فضائی است!(3)

زیاده شیطانی نیست..

یادداشتها

 

-------------------------------------------------------------------

(1) نقدی خطاب به رئیس جمهور آمریکا، تصریح کرد: ایرانی ها از ابتدای انقلاب آنقدر ایستادگی کردند که تو امروز مجبوری برای ظاهرسازی سفره هفت سین پهن کنی و پیام نوروزی دهی؛ بدان، این ملت آن قدر ایستادگی می کند که مجبور شوی برای ظاهرسازی دعای کمیل بخوانی . !/ رسانه ها

(2)  شکار من در اتلال بلند است / نه عبدی کاهوی سر در کمندست – عارفنامه

(3) بزرگترین آرزوی رئیس دانشگاه شریف
روستا آزاد با اشاره به سوالی که از وی در خصوص بزرگترین آرزوهایش در هفته هوافضا پرسیده شد، خاطر نشان کرد: در پاسخ به این پرسش پاسخ دادم که از بزرگترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است. در این آرزو هم توسعه فناوری هست و هم توسعه معنویات . / پارسینه

 

 

 

========================================================

 

 

 

کشف علمی – عبادی   

 

فدوی در پژوهش های علمی خود، سرانجام به این باور رسید که داعش، قدیم است و حادث نیست ! زیرا عوارض وعلائم بالینی آنرا دیری ست که در حرکات و سکنات حضرات در وطن اسلامی،رصد کرده و شدیداً تشخیص داده است؛ اینهم سند منگوله دارش :

 

فارس: داعش، قرص روان‌گرداني تحت نام داروي سحرآميز توليد کرده است که منجر به عقب‌افتادگي دائمي ذهني مي‌شود ! / آخرین نیوز

فدوی همچنین‏ دریافت که تلاشهای نزدیک به چهار دهه ی دانشمندان غیر هسته ای ایرانی،بمنظور کشف داروی ضد قرص داعشی که به برادران ما خورانده اند،تا لحظه ی نگارش این سطور،تاکنون بجائی نرسیده است!

و من الله التوفیق

 

=====================================================

 

 

حکم حکومتی  

 

فدوی نمی داند که مقام معظم رهبری ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه، چرا درهرارتباطی، به ملت یک لا قبا، که اکنون دیگر لاجون هم شده است!، به قول عوام هی hard time می دهد؟!  فرموده است: بس است دیگر، حالا روح منی!..؛  منظورشان این است که چون ملت به لحاظ اقتصادی و امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و....  در رفاه کامل به سر می برد، فلذا جمعیت ایران اسلامی باید، به سقف 200 میلیون برسد! خودتان هم ملاحظه کنید:

 

رهبر جمهوری اسلامی، روز سه‌شنبه (۳ مرداد / ۲۴ ژوییه) در دیدار با مسئولان نظام تاکید کرده بود که مسئولان باید بعد از سال ۱۳۷۱ سیاست‌ کنترل جمعیت را کنار می‌گذاشتند.  آیت‌الله علی خامنه‌ای با بیان این‌ که در صورت ادامه سیاست کنترل جمعیت  "دچار پیری و در ‌‌نهایت کاهش جمعیت خواهیم شد"،  از مسئولان خواسته بود که کشور را از حالت هر خانواده یک یا دو بچه خارج کنند تا جمعیت ایران به ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون نفر برسد.    dw.de

به نظر می آید که حضرت آقا البته، به موجب سند زیر، از روی دست حضرت امام راحل(ل)  و مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد، بعدها از روی دست ایشان نوشته است،!:  

 

اما این که ایران اسلامی پذیرای چه جمعیتی می تواند باشد، سؤالی است که امام راحل پیشتر بدان پاسخ داده اند. ایشان می فرمایند: 

 

«مملكت ايران 35 ميليون حالا مى گويند جمعيت دارد.  وسعتش آنقدر است كه براى صد و پنجاه ميليون تا دويست ميليون جمعيت كافى است.   يعنى اگر دويست ميليون جمعيت داشته باشد، در ايران به رفاه زندگى مى‏كنند.» صحیفه امام - جلد7 - صفحه 393 )رجا نیوز)  

 

لکن مشکل ملت به باور فدوی، هیچ یک از اینها نیست.  فی الواقع، گذشت آن روزگاری که می گفتند: 

گر نخل وفا بر ندهد، چشم تری هست

تا ریشه در آب است، امید ثمری هست !

 

عوفی شیرازی

 

؛باری گفتن ندارد که دیگر ریشه ای در آب نیست! و اینک  ملت، نه زر در جیب دارد،  نه زور در بازو نه دندان در دهان ،و نه قوّت در کمر که در امتثال فرامین معظم له، در جهت تولید مؤمنین، بسیجیان و لباس شخصی های گرامی بکوشد! حالا اگر در همان سال 71 فرموده بودند، امید ثمری بود! و تهدیداتی بشرح زیر نیز، دندان را به دهان و قوّت را به کمر،بر نمی گرداند:

 

مجلس ایران تیرماه امسال در راستای تاکید رهبر ایران برای افزایش جمعیت، کلیات طرح افزایش باروری را تصویب کرد. براساس ماده اول این طرح و طبق قانون مجازات اسلامی، دو تا پنج سال زندان برای اشخاصی در نظر گرفته شده بود که وازکتومی (بستن لوله مردان) یا توبکتومی (بستن لوله رحم زنان) کنند . / بی بی سی

 

 آنچه که فدوی امروز می تواند از قول ملت و سپس زنده یاد محمد(ص)حسین(ع) شهریار عرض کند

اینست که:  

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا

بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا!

نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی

سنگدل اين زودتر می‌خواستی، حالا چرا ؟!

 

 

===================================================================

 

 

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

* صحیح نیست بگوییم مردم خودشان عقل دارند و می‌توانند انتخاب کنند !

 

*.. برخی نماز شب خوان‌ها که بعد از دانشگاه «کافر» شده‌اند !

 

* مگر ندیدیم که برخی جوان‌ها وقتی پای رسانه‌های مخالف ارزش‌های دینی می‌نشینند چگونه در افکار و عقایدشان تحول پیدا می‌شود و عقاید دینی آن‌ها سست می‌شود؟ / دیگربان- محمد‌(ص)تقی(ع) مصباح یزدی

 

-----------------------------------

 

باید اندیشه و رفتار آیت‌الله خامنه‌ای الگو شود !/ آمد نیوز- تیتر

.. من معتقدم که مسئله زنان و خانواده اهمیت کمتری از مسائل اقتصادی و سیاسی ندارد.» او اضافه کرد: «رهبری نیز حساب ویژه‌ای روی مسئله زن باز کرده و به نظرم باید اجزای منظومه فکری ایشان به زن کشف شود تا تصور ایشان نسبت به زن و خانواده درست درک شود / غلام علی(ع) حداد عادل!

 

------------------------------------------

 

باید در صندوق‌های رأی به کسانی رأی دهید که شجره ولایت را تقویت کنند!/ آمد نیوز- تیتر

 علی(ع) سعیدی نماینده خامنه ای در سپاه

 

----------------------

 

پلیس اینترپل به دنبال بازیگران «بدحجاب» ایرانی در خارج از کشور!/ دیگربان-

  ----------------------------------------------

بدحجابی بازیگران در خارج از کشور از طریق اینترپل (پلیس بین‌الملل) پیگیری می‌شود!/ دیگربان- سرتیپ پاسدار سعید منتظرالمهدی(عج)

 

------------------------

 

 آمریکا مانع پیشرفت علمی جهان اسلام است ! / دیگربان- تیترعلی (ع)رضا(ع) پناهیان

 

---------------------------------------

 

برخی می‌خواهند «لایک» در فضای مجازی را جایگزین «منبر» کنند و ملائکه در خانه‌ای که «سگ» و «مجسمه» باشد حضور پیدا نمی‌کنند . / دیگربان- مرتضی آقاتهرانی

 

----------------------------------

 

جنتی : بعد از برجام آمریکا می خواهد حقوق زن و مرد را در ایران مساوی کند !/خبرنامه گویا

------------------------------------

 

اين عكس را کاملا تصادفی خيلی سال پيش گرفتم. در هيات دولت خاتمی. علی شمخانی و علی لاريجانی. بدون شک اين دو مرد خطر بزرگی را از سر ملت دور كردند !/ محمد(ص)علی(ع) ابطحی 

بنقل از نظر نیوز

 -------------------------------------

 

بشار اسد خط قرمز ایران است !/ پارسینه- علی اکبر(ع) ولایتی

 

-----------------------------

 

رهبر انقلاب انشای آمریکا را پاره کرده و برای حریف دیکته نوشته‌اند! / حسین(ع) شریعتمداری- فارس

 

-----------------------------------------

 

دشمنی با آمریکا دستور اسلام و قرآن است!/ پارسینه-  آیت الله طباطبایی‌نژاد

------------------------------

 

صادق لاریجانی: نفوذ دشمن در جامعه قابل مشاهده است / خبرنامه گویا

--------------------------------

این پست‌ها، حق بچه‌های حزب الهی، انقلابی و مومن است/ فرارو-آیت الله پینوکیو(جنتی- م)

ظریف قهرمان ملی است !روحانی - پارسینه- تیتر

 ----------------------------------

 

پایگاه اینترنتی عصر ایران در یادداشت خود از گمانه زنی ها برای اعطای جایزه صلح نوبل امسال به دیپلمات های خالق برجام نوشت و این پرسش را مطرح کرد که چه کسی برای دریافت این جایزه بهتر از ظریف و کری است؟ / پارسینه

 

--------------------------------------

 

دست اقتدار اسلام و انقلاب بود که از آستین علی این زمان بیرون آمده و بر دهان آل‌سعود مزدور اسرائیل کوبیده شد . /کیهان دارالخرافه

 

-----------------------------------

 

 غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه ایران، دست دادن با باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را با "جاسوسی" مقایسه کرده است . / بیی بی سی

 

------------------------------------

 

آقای ظریف همان دستی که شما با‌ آن دست دادید، امروز کاظمین را به خاک و خون کشید .
0901---021

 

------------------------------------

 

وقتی صحبت‌های زائران خانه خدا را می‌شنویم مطمئن می‌شویم که حادثه منا تعمدی بوده و راه را بر زائران خانه خدا بسته‌اند که ریشه و عامل اصلی این جنایت نیز امریکاست !/ دویچه وله-محمدرضا نقدی، رئیس چماقداران

 

----------------------------------------------

بشار اسد، رئیس جمهور سوریه می‌گوید که ائتلاف این کشور با ایران، عراق و روسیه باید موفق شود، وگرنه کل منطقه با خطر ویرانی روبرو خواهد بود . / بی بی سی

 

========================================================================

 

 

 

 

حاج منصور ارضی در آغوش رهبری/ پارسینه

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

برخی منابع آگاه، از ممنوع‌الکاری بیش از 24 چهره شاخص موسیقی در کشور خبر داده‌اند

. به گزارش ایسکانیوز، سایت اعتماد ملی با انتشار این خبر، در ادامه نوشته است : در نامه‌ای که در اختیار برخی خواننده‌ها قرار گرفته است، همکاری با سایت «رادیو جوان»، پخش کلیپ در شبکه‌های ماهواره‌ای، برخی تخلفات در کنسرت‌های خارج از کشور و ... از جمله دلایل ممنوع‌الکاری این خواننده‌ها عنوان شده است .

 

فدوی در لیست اسامی، بنیامین بهادری به اظهار خودش"پامنبری حاج منصور"، مداح منتخب مقام معظم رهبری را ندید که هموطنان گرامیِ مخالف رژیم، کنسرتها ی اورا، در آمریکا و کانادا، بیرحمانه بقول عوام  sold out می فرمایند!

--------------------------------------------

 

شهادت دو سردار ایرانی دیگر در سوریه/تدبیر- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: آیا دادگاهی چیزی در سوریه تشکیل شده که برادران یکی یکی میروند که شهادت بدهند،برادر تدبیر؟فدوی که سر در نمی آورد!،خوانندگان محترم ضدانقلاب چطور؟!

 

----------------------------

 

حمایت کمیسیون انرژی اتمی اسرائیل از توافق ایران / هاآرتص- رادیو فردا*

 

تحشیه ی فدوی: فدوی گرد و خاک غلیظ گله ی دلواپسان را،از دور می بیند!

 

* ادامه خبر: روزنامه اسرائیلی هاآرتص، از قول منبعی نزدیک به کمیسیونی که مشاور دولت اسرائیل در امور اتمی‌ است، می‌گوید از منظر این کمیسیون توافق ۲۳ تیر ماه با ایران، احتمالا می‌تواندمانع دستیابی این کشور به سلاح هسته‌ای بشود

--------------------------------------------

.ایران نمی‌خواهد اسد تا ابد در قدرت بماند !/ رادیو فردا- معاون وزیر خارجه

تحشیه ی فدوی: "ایران" نمی خواهد، لکن مقام معظم رهبری(ضپ)، می خواهد!

----------------------------

درخواست رهبر جمهوری اسلامی از جوانان نخبه :

ایران را ترک نکنید  !/ آمد نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی:پنداری جمله ناقص است:لکن ایران را ترک نکنید ،تا ما شما را حبس یا اعدام کنیم!

 

----------------------------------

 

افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت گوشت در ایام محرم

 

انفجار در هئیت مذهبی ۳۰ عزادار را سوزاند/ نظر نیوز-تیتر

 

 

تحشیه ی فدوی: گله ی این فقرات را دیگر،از خود حضرت اباعبدالله(ع) بکنید!

 

------------------------

 

البغدادی در کدام بیمارستان بستری است؟ / آخرین نیوز- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: والله برادربقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، باید در بیمارستان امام خمینی(ل)  باشد یا اگر نبود ،در بیمارستان بقیة الله الاعظم(عج)!، بهر روی، همین دور و برهاست!

 

---------------------

 

اشتاین‌مایر: شکاف میان تهران و ریاض عمیق است! / صدای آلمان- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی: این شکاف عمیق،جسارت ات، از ماجرای فرودگاه جدّه پدید آمد،برادر مایر!

 

----------------------------------------

 

حکم قمه‌زنان: جریمه نقدی، تبعید و شلاق/ صدای آلمان

دادستان آباده گفت، برای ۵۲ تن از قمه‌زنان شاخص در آباده احکام تعلیقی صادر شده که شامل جریمه نقدی، تبعید و شلاق می‌شود. او افزود احکام شلاق تا کنون برای دو تن اجرا شده و اگر لازم باشد احکام سنگین‌تری صادر می‌شود .

تحشیه ی فدوی: ممنون برادر محمد(ص)مهدی(عج) جمالی ؛ شلاق از قمه بهتر است!

 

------------------------------------------

«برجام قدم اولی بود که برداشتند و موفقیت‌هایی هم پیدا کردند سپس سراغ بقیه موارد خواهند آمد که اگر به اینها رو بدهیم و دولت و ملت مقاومت نداشته باشند، فردا می‌گویند اسرائیل را به رسمیت بشناسید ، حقوق زن و مرد را مساوی کنید، حکم قصاص را بردارید، ازدواج همجنس‌بازان را تأیید کنید و ارتباط خود را با حزب‌الله ، سوریه و عراق قطع کنید /نظر نیوز- آیت الله جنتی

 

تحشیه ی فدوی: شما بدل نگیرید،برادرآیت الله، اینها نمی فهمند و میخواهند بشما تحمیل کنند که آدم باشید!

 

---------------------------------------------------------------

 

جنتی: اگر رو بدهیم فردا می‌گویند حقوق زن و مرد را مساوی کنید/نظر نیوز- تیتر

 

 تحشیه ی فدوی:  اگر چیز دیگری هم بدهید،فرقی نمی کند، برادرآیت الله!

--------------------------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه     


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست. 

 

1390---0912 : بیانات و نوع گفتار ولی امر مسلمین جهان در  خطبه نماز عید سعید فطر در موضوع توافق هسته‌ای آنچنان از موضع قدرت و صلابت بود،‌ که تصور غلط و تهدیدات روانی دشمنان خارجی و داخلی را  یک جا بر باد داد. (برای سلامتی امام خامنه‌ای صلوات !)

 

فدوی حرفی ندارد،لکن باید تعداد صلوات را هم ذکر کنید که فدوی و توابع، شروع کنند،برادر 1390---0912 !


------------------------------

 

1382---0915 : به آمریکایی‌ها عرض می‌کنم ما همرزمان شهدای غواص هنوز زنده‌ایم و با تربیت میلیون‌ها جوان از نسل سوم و چهارم انقلاب برای رویارویی با شیطان بزرگ لحظه‌شماری می‌کنیم .

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به آگاهی خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین رسید؛ بجا نیاوردند،به لسان ایشان عرض کنید،برادر  1382---0915 !

 

---------------------------------------------------------------

 

1896---0911 و طباطبایی : حضرت امام خامنه‌ای نقشه عده‌ای را که می‌خواستند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و می‌گفتند تابوی رابطه با آمریکا شکسته شد نقش بر آب کردند و با صلابت مثال‌زدنی همیشگی فرمودند: مبارزه با آمریکا پایان ندارد. خود را آماده کنید....

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، کوسة الاسلام والمسلمین، نیاز به ماهی ندارند،برادر طباطبائی و توابع!

 

---------------------

 

به آمریکایی‌ها عرض می‌کنم ما همرزمان شهدای غواص هنوز زنده‌ایم و با تربیت میلیون‌ها جوان از نسل سوم و چهارم انقلاب برای رویارویی با شیطان بزرگ لحظه‌شماری می‌کنیم .

فدوی هنوز عریضه ی شما را بر نرسیده بود که مؤمنین با شعار کوبنده ی: شهید راهت ادامه دارد، شیهه کشان از راه رسیدند!  تا دیر نشده بروید زیر آب،برادر 1382---0915 !

 

------------------------

 

جانباز طورانی : به وزیر محترم نفت عرض می‌کنم: ریاضت کشیدیم ولی تن به ذلت ندادیم. نوبتی هم که باشد حالا نوبت ماست. چندی قبل گفتن که از پرداخت یارانه خسته شدم ! که باید عرض کنم این ما هستیم که از رفتار برخی دولتمردانمان خسته شدیم ! آقای زنگنه؛ الان زنگ حساب است نه زنگ تفریح !

فدوی: والله برادرطورانی ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، پیام شما پیش از فدوی رسیده و ایشان از ترس شما رفته بود روی دکلی که گمشده است ! فلذا دست ما کوتاه و آقا بر دکل!،شرمنده برادر جانباز!

 

------------------------------------------------------------------------

 

1676---0910 : وزیر خارجه آمریکا گفته بشار اسد رئيس‌جمهور قانونی سوریه باید کنار برود. ایشان چه کاره است که برای دیگران تعیین تکلیف می‌کند. برای اینکه خیال امثال او راحت بشود بنویسید این منطقه جای عربده‌کشی آمریکایی‌ها نیست بهتر است فکری برای آینده خودشان بکنند .

 

فدوی : فدوی عجالتاً خدا را شکر می کند که برادر بشار اسد با چند هزار کشته، رئیس جمهور قانونی است،!اگر غیر قانونی بود، تکلیف چه بود؟!

 

--------------------------

 

محمدپور : از عزیزان نیروی انتظامی تقاضا داریم جلوی بی‌حجابی باید در خودروها و در سطح شهرها گرفته شود. طرح حجاب و عفاف باید با قدرت هر چه تمامتر در سطح شهرها و کوچه و خیابان رعایت شود و تمام مسئولان باید دست به دست هم دهند تا حجاب در کشور اسلامی به طور کامل رعایت شود. این وضعیت شایسته کشور ایران نیست .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درلرزش قهرمانه و متعاقب آن ، تنقیه ی جام زهر،گلاب برویتان  دچار تردد شدید توأم با لکنت زبان شده بودند ، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم بعدالتحیه و السلام ، در مایه های آن آهنگ پامنبری حاج منصور*(بنیامین- م) فرمودند ایننننن ممرررررر رررررددددد کککککههه را..هنوز فرمایشات شان تمام نشده بود که عمله ی بیت،فدوی را مانند دانشجویان در خوابگاه ،با شیهه ی یا حسین(ع)از پنجره به بیرون پرتاب کرده و افزودند آخر حالا موقع این حرفهاست؟! خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید،برادر محمد(ص)پور !

 

0560---0913 : چطور من فرهنگی با پنج سر عائله که هنوز یک خودرو ندارم یارانه‌ام باید قطع شود ولی بسیاری از ثروتمندان با خودروهای خارجی و چند باب منزل یارانه بگیرند؟ آیا این عدالت است؟

 

فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س" ، ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- أبله!


-----------------------------------------------------------------------


1121---0936 : از مسئولین وزارت امورخارجه انتظار می‌رود به‌گونه‌ای با کشورهایی چون آلمان روابط برقرار نمایند که اگر باز مثل قضیه میکنوس قهر کردند ما متحمل خسارت و زحمت نشویم . !

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان آلمانی لعنة الله علیهم اجمعین ، به آگاهی ایشان رسید. بعدالتحیه و السلام و  ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) در پاسخ گفتند که مزاحم  آنگونه کارهای برادران (ترورهای برونمرزی- م) نمی شوند و در پایان نیز از قول جدّ اعلای فدوی چیزهائی بلغور کردند که برگردانش به فارسی چیزی در این حدود می شود،برادر 1121- ! 0936 :

بیت

 

به او گفتم که تو صورت نگو گیر

که من صورت دهم ،کار خود از زیر!

 


---------------------------------------------------------------------------

 

ابراهیم مهربانی : جاده اصلی جنب بیمارستان حضرت پیامبر(ص) در شهرستان گنبدکاووس بسیار خراب و پر دست‌انداز است. با توجه به اینکه جاده مذکور محل تردد خودروهای سبک و سنگین به طرف مرز اینچه‌برون و برعکس می‌باشد لازم است مسئولین امر در رفع معایب تسریع نمایند. ضمنا محوطه بیرونی بیمارستان مذکور به آسفالت و کاشتن درخت و فضای سبز نیاز دارد .

 فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما،مضایقه ای ندارد لکن به خودِ صاحب عِله(ص) مراجعه کنید،کارتان زودتر راه می افتد،برادر مهربانی!

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

ربیعی- آمل : برخی از بانک‌ها در پرداخت سود سپرده حداقل‌ها را در نظر می‌گیرند و در دریافت سود وام‌های پرداختی حداکثر را. من 50 میلیون وام گرفته‌ام و 75 میلیون اقساط آن را پرداخت کرده‌ام. یک وثیقه چهارصد میلیونی هم در گرو بانک دارم. اخیرا بانک  مربوطه  اعلام کرده که صد میلیون دیگر بدهکارید ! یکی از دوستان چک صد میلیونی سه ماهه داد متاسفانه نتوانست چک را پاس کند . از ایشان هم وثیقه دویست میلیونی مطالبه می‌کنند. چند وثیقه برای یک وام؟

 

فدوی: والله برادرربیعی ، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،فدوی از بجریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد ولی بعلت ارادتی که فدوی به مرحوم ابوی(ره)در باب پرسش شما که " چند وثیقه برای یک وام"؟ همینطور سربسته و  یواشکی عرض می کند که این خوی بیابانی برادران کثرالله امثالهم است که همیشه زیادی حساب می کنند.هالو شاعر طنز پرداز را هم برای یک شعر،چندین بار به زندان انداخته اند برادرربیعی!

 

--------------------------------------------

 

* مداح اهل بیت(ع) و بیت رهبری(ضپ)

-------------------------------------------------------------------------------------

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

23 اکتبر المربع سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

*.*.*.*.*

October 18th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

نتیجه ی مسابقه 

 

مسابقات نیمه نهائی هسته بازیِ مجلس بیت،جفت 2 بنفع ِ مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه ،پایان یافت..گزارشات خبرگزاریها ، بقول عوام including فرستاده ی فدوی، کم و بیش در یک راستا بود و از بروز برخی خشونتها حین هسته بازی خبر دادند و اینکه دو تن ازاعضای ِدون پایه ی تیم،بنامهای برادران محمد(ص)جواد(ع) ظریف و علی اکبر (ع) صالحی، بعلت جاخالی کاپیتان تیم( معظم له - م) در ناحیه ی بیضه دچار صدماتی جدی شدند!.به برخی خبرهای مرتبط،به اتفاق نگاه می کنیم:

 

صالحی و ظریف در مجلس ایران 'به مرگ تهدید شدند ' !/ بی بی سی- تیتر

  "الان یک برادر عزیزی آمده اینجا و با قسم جلاله می گوید که شما را می‌کشیم و در رآکتور اراک رویتان سیمان می ریزیم ." / صالحی- همانجا

 

صالحی: مرا به قتل و دفن در راکتور اراک تهدید کردند/ دویچه وله

رئیس سازمان انرژی اتمی می‌گوید در نشست بررسی طرح برجام مجلس یکی از نمایندگان او را تهدید به مرگ کرد. معاون پارلمانی رئیس جمهور گفته، این نماینده وزیر خارجه را نیز به اعدام تهدید کرده است .

 رئیس سازمان انرژی اتمی در صحن علنی مجلس گفت: یکی از نمایندگان مرا تهدید کرده و گفته: تو را در قلب اراک دفن کرده و رویت سیمان می ریزیم ! / پارسینه

 

مخالفان به صالحی: سیمان می‌ریزیم روی تو و تو را می‌کُشیم ! / العربیه- تیتر

 

"یکی از برادران عزیز آمده می‌گوید سیمان می‌ریزیم روی تو و تو را می‌کُشیم؛ این چه نوع بیانی است؟ می‌گویند روی شما سیمان می‌ریزیم و در قلب رآکتور اراک شما را دفن می‌کنیم ." /العربیه- علی اکبر(ع) صالحی

 

باری- اگر از فدوی می شنوید،شما بدل نگیرید ؛زیرا در مملکت اما م زمان(عج) خیلی چیزها  حتا سیمان هم به این راحتی ها پیدا نمی شود! فلذا تا طرف سیمان گیر بیاورد،شما فرصت دارید بروید زیرعبای حضرت آقا (ضپ)!ثانیاً ،آن برادرعزیزِ شما، بسیار دلرحم بوده و فی الواقع،ملاحظه کرده است،زیرا اینجور مواقع،برادران اگر اسید هم گیرشان نیاید، روی طرف معمولاً قیر داغ می ریزند!، فلذا عجالتاً بروید خدا را شکر کنید،برادر صالحی!

 

 

 

========================================

 

 

تکذیب

 

... درست است که فدوی با حضرات اعلی الله مقامهم اجمعین،میانه ی خوبی ندارد،لکن این دلیل نمی شود که پا روی حق گذاشته،و چشم اش را بر نکته ی مثبتی که در ایران سابق ملاحظه می کند،شدیداً ببندد(1)  بقول معروف- عیب می (2)جمله بگفتی "ضررش" نیز بگوی!- در توضیح بیشتر می افزاید که فدوی

نمی داند که منظورمعاندین،زنادقه ،ضدانقلاب ،استکبار جهانی وصهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم  اجمعین، جمعاً متخلص به "ُدژمن"(3)،از اینکه می گویند که صنعت درایران سابق ورشکست و دستِ کم به ورطه ی رکودافتاده،چیست.؟خوانندگان محترم ضدانقلاب اگرهمین روزها،چشمان شهلایشان را قدری البته بی حب و بغض،باز کنند،خلاف آنرا مشاهده خواهند کرد و در خواهند یافت که نه تنها صنعت دچار رکود نشده،بلکه در اوج شکوفائی ست و صنعت تازه ای را نیز،به  صنایع اسلامی پیشین اضافه فرمودند که همانا " صنعت عزاداری "ست !،گفتن ندارد که نه تنها  دیریست که عمده ی  صنعت عزاداری

ابا عبدالله(ع) درچین نسبتاً کمونیست و در تیول برادران متعهد چینی ماست(4) ،بلکه این صنعت شریف را حتا خاج پرستان غرب زده! نیز بجا آورده اند ؛ اینهم اسناد مصّور و منگوله دارش :

 

حال و هوای صنعت عزاداری در ایران ! /  D.W - تیتر

 

از لیست قیمتهای ملزومات عزاداری که منبع خبر در پی می آید چنین پیداست که این صنعت را باید، در صنایع لوکس طبقه بندی کرد! که نقل همی آن موجب اطاله ذکر مصیبت است و لذا به نقل یکی دو مورد و بعنوان مستوره، بسنده می کند:

 

"پرچم یا بیرق" یکی از پرمخاطب‌ترین‌ها در صنعت و بازار عزاداری است که انواع مختلفی چون زربافت، دوخته شده و چاپی دارد. قیمت نوع زربافت از حدود ۴۰ هزار تا ۴۰۰ هزار تومان متغیر است. همچنین نوع دوخته شده آن از حدود ۲۰ تا ۶۰۰ هزار تومان و نوع چاپی که ارزان‌قیمت‌ترین آن است، از حدود ۸ تا ۵۰ هزار تومان در بازار بزرگ تهران عرضه می‌شود .

 

سر پرچم یا بیرق نیز از جفتی حدود ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان در بازار قیمت دارد . خیمه‌ هم بسته به اندازه‌‌اش از حدود ۱۵ تا ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود .

لباس‌های مخصوص مراسم سنتی - مذهبی "تعزیه" با قیمت‌هایی از ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد .

 

زنجیر که یکی از لوازم کاربردی در مراسم عزاداری ماه محرم است، با دو نوع طلایی و نقره‌ای رنگ عرضه می‌شود. قیمت نوع طلایی رنگ آن ۱۲ هزار تومان و نقره‌ای رنگ آن ۹ هزار تومان است .

متوسط قیمت عَلَم یا علامت در بازار: تیغه‌های علم ۱۵۰ هزار تا ۲۵۰ هزار تومان، تمثال‌های کار دست ۲۰۰ هزار تا ۶۵ هزار تومان قیمت دارد و متوسط قیمت یک علم ۶ میلیون تا ۱۳۰ میلیون تومان است .

 

 

 

 

 

 

واجب عینی ست که فدوی برای جوریِ جنس هم که شده ،سری به بوتیک شیک اباعبدالله(ع) بزند :

 

 

    

 

 

 

فدوی البته بقول عوام old fashioned نیست و با محصولات بوتیک شیک اباعبدالله(ع) مخالفتی ندارد،تنها مشکل آنست که ماجراهای بوتیک و ازدحام مؤمنین ،نکند یکوقت معاذالله موجب حواس پرتی حضرت (ع) و موجد حوادث ناگواری شود؛ مانند حادثه ای که گزارش آن در پی می آید :

 

فوری: تیراندازی به عزاداران حسینی در شهر «دزفول » / نظر نیوز-تیتر

تروریست ها به عزاداران حسینی شهر صفی آباد دزفول حمله و تعدادی از آنان را به شهادت رساندند .

 

حال فدوی درشک بین 2 و 3  شدیداً گیر کرده و نمی داند که آیا هنگام تیراندازی مهاجمین، حضرت(ع) جاخالی داده و یا مؤمنین سپر معظم له شده اند؟!

 

16اکتبر 015

 

پی نوشتها

 

-------------------------------------------------------------

 

(1) لطفاً دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!از این گذشته، در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند، شما با فدویِ منتظر الظهور،مشکلی دارید؟

(2) این "می" عرفانی ست و شلاق ندارد! ( منهای عرفان حلقه! که اعدام دارد- م)

 (3) همان "دشمن"- وامی ازمقام معظم رهبری دامت تحریکاته

(4) فدوی به این بند،پیش از اینها پرداخته  و اینجا مکرر نمی کند، مگر این تیترها :بازار لوازم عزاداری محرم در تسخیر چشم‌بادامی‌ها/ مهر – تیتر- یا : فروش اقلام عزاداری با طعم چینی/ فارس- تیتر

 

==============================================

 

 

مهمانی

 

فدوی در مرورخبرهای دارالخُرافه خواند که برادران مُلحد و مؤمن روسی ما،اهالیِ ایران سابق را، به 4 فقره موشک و دو کوبیده ی اضافه بشرح زیر، مهمان فرموده اند :

 

خبرگزاری فرانسه شامگاه پنجشنبه (۸ اکتبر/ ۱۶ مهر) گزارش داد که مقام‌های دولت آمریکا گزارش شبکه‌ی خبری "سی‌ان‌ان" را تایید کرده‌اند که دست‌کم چهار فروند از موشک‌های روسی شلیک‌شده به سوی سوریه در ایران فرود آمده‌اند/ دویچه وله

 

 

 و برای محکم کاری:

 

 

وزیر دفاع آمریکا روز جمعه ۱۷ مهر اعلام کرد بر اساس نشانه‌هایی که در دست دارد، چهار موشک کروز روسیه به دلیل بروز اختلال در عملکردشان به جای سوریه در خاک ایران فرود آمده‌اند . / رادیو فردا

 

ناگفته پیداست که طرفین ، که برادران دوقلوی پوتین و سید علی(ع) باشند،مراتب را تکذیب می کنند:

 

سرتیپ مسعود جزایری، معاون ستاد کل نیروهای مسلح ایران، خبر سقوط موشک‌های روسی در خاک ایران را تکذیب کرد . /بی بی سی

 

مقام‌های روسی در واکنش به انتشار این اخبار، ضمن تکذیب آنها، اعلام کرده‌بودند که موشک‌های پرتاب‌شده در سوریه به اهداف مورد نظر، اصابت کرده‌اند . / رادیو فردا

 

اهالی اما،راست اش را می گویند !:

 

رسانه‌های محلی از اصابت موشک یا شی ناشناس به شهرهای سقز، آستارا، تالش و تکاب خبردادند/نظر- تیتر

 

 

 

 

و در ادامه ی خبرِموشک اثر:

 

رسانه های محلی در شهرهای سقز، آستارا، تالش و تکاب از اصابت موشک یا شی ناشناس به حومه شهر خود گزارش دادند .

روز چهارشنبه حوالی ساعت ۶ صبح یک شی پرنده ناشناس در ۱۵۰ متری محدوده شرقی روستای قرقاپان در شهرستان تکاب سقوط کرد، صدای انفجار در حدی بود که باعث شکسته شدن بیشترشیشه های منازل اهالی و تلف شدن چند راس دام و زخمی شدن ۲ نفر گردید .

به گزارش نظر به نقل از پایگاه محلی تخت نیوز، پس از این حادثه نیروهای امنیتی سریعا در محل حضور یافته و قطعات باقی مانده جهت بررسی بهتر باخود بردند، خوشبختانه علیرغم فاصله چند صد متری محل برخورد با روستا آسیب زیادی به آن و اهالی وارد نشد .

قطعات ریزی از این پرنده ناشناس هنوز درمحل باقی مانده و برخی از افراد به عنوان یادگاری آن را با خود می برند .

 

العهدة علی الراوی! باری فدوی که مع الاسف عالِم علوم نظامی و امنیتی نیست،لکن در حاشیه رجاء واثق دارد که خداوند، نشانه گیری اش انشاء الله! بهتر شود، و دستکم یکی از همین موشکها را،نصیب بیت مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی بفرماید.  آمین یا رب العالمین!

زیاده موشکی نیست..

 

=================================================

 

 

 

معانقه/ مصافحه و ..

 

فدوی نمی داند که خوانندگان محترم ضدانقلاب ،آیا تا بحال ملتفت نیروی شگفت انگیز مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله پُرستاته، در سرِ کار گذاشتن مردم ایران و جهان شده اند؟بهر روی،چه ملتفت  شده باشند یا نه،فدوی دیگر وقت و حوصله ، و از همه مهمتر، عمری در اختیار ندارد که در اینمورد ، برای یک دوره ی سی و چند ساله ی دیگر،مجدداً فتح باب کند؛! همینقدر یادآور می شود که معظم له، با پشتیبانی   پیاده نظام بیت ،و اتکا به مقرارت نفس گیرشرع انور، که متعلق به جهان باقی ست ، چیزهای بسیار مستبعد و البته اهانت آمیزی را، مانند بقول عوام cover کردن زنان (قنداق- م) یا ممنوعیت دست دادن با ایشان را،با پاشنه کش اسلامی(ع- س- ص- عج)جا انداختند که البته جهان متمدن نیز، به میمنت و مبارکی و بدلیل ضمانت اجرائی آن، که داغ و درفش باشد،،این خفتّ ها را یواشکی پذیرفت .فدوی و لابد ملت ایران سابق و جهان، لابد بر این باور بودند که ماجرا بعون الله دیگر پایان، و معظم له،آرام گرفته است که وقایع اتفاقیه ی چند روز اخیر، حاکی ست که قضیه محدود و  منحصر به دست دادن با زنان نیست، و مردان هم به اذن ایشان،بهمان مشکل گرفتار آمده اند!؛ این موضوع بدهی و پیش پا افتاده، در جراید شریفه ی دارالخرُافه ،بازتابی وسیع داشته! که فدوی یکی دو مستوره را در پی می آورد :

 

بهرام بیرانوند در اوایل جلسه روز چهارشنبه گذشته، با داد و بيداد در صحن علني مجلس گفته بود «ظريف با اجازه چه کسي با اوباما دست داده است؟». او بار ديگر در پايان جلسه علني درخواست نوبت تذکر کرد و گفت: «دقيقا زماني که هزاران حاجي در منا آغوش مرگ افتادند آقاي ظريف هم در آغوش اوباما و وزير خارجه آمريکا افتاد! آقاي ظريف غلط زيادي کرده اگر به عنوان وزير خارجه چنين کاري کرده و دلش خواسته با رئيس جمهور آمريکا دست بدهد / آخرین نیوز

 

 

نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با عصر خبر با اشاره به مصافحه ظریف با اوباما رئیس جمهور آمریکا در حاشیه هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفت: ظریف اشتباه کرده و باید برای جبران اشتباه خود از ملت ایران عذرخواهی کند . / همانجا

 

وی افزود: «آقای ظریف اگر به عنوان یک شخص، عطش روبوسی با اوباما را دارد، استعفا کرده و در خانه آنها بساط کند وی با لحن اهانت آمیزی ادامه داد: «آمریکا قصد ریشه کنی ملت ایران را دارد، به اندازه یک جوجه خروس غیرت داشته باشید! ملت غیور ایران این رفتارها را نمی پسندند

 

غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه ایران، دست دادن با باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را با "جاسوسی" مقایسه کرده است . / بیی بی سی

 

کوتاه سخن :

بیت

ایمان و امان بسرعت برق

میرفت که مؤمنین رسیدند!

 

و نیز برای جوریِ جنس، :

 

 

به تازگی تصاویر و عکس‌نوشت‌هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که ادعا می‌کند حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان با نماینده عربستان در سازمان ملل مصافحه کرده است . !

همانطور که گفته آمد، فدوی دیگر حوصله ندارد لکن از آنجا که همواره برای بیرون رفت برادران از بن بستهای خودساخته،حاوی راه حل هائی نیزبوده است، در اینمورد نیز عرض می کند که احوط آنست که بیت، فرستادگان خود را، دست بسته به مأموریت بفرستد؛ در اینصورت، آن بینوایان، قادر نخواهند بود که با زن/مرد یا هر موجود دیگری دست بدهند، و جنود ظفر ورود نیز، بسته به مورد، که قربانی زن یا مرد باشد،با شیهه ی یا حسین(ع) و یا - یا زهرا(س) ، به مردم حمله نمی کنند !

زیاده راه حلی نیست.

 

 

 

===========================================================

 

 

سرپیچی

 

این گوش نکردن به اندرزهای فدوی، چندانهم بی عواقب نیست! وی هر چقدر به دیکتاتوران محترم خاورمیانه ی امام و پیامبرخیز(ع- س- ص- عج) توصیه کرد و می کند که رئیس جمهور و از این قبیل نشوید که اصلاً صرف نمی کند ،به خرج کسی نرفت لکن!؛ فلذا -"رفتند"به   صندوق عدم  یک یک باز ! اینهم فقره ی ماقبل آخرش!

 

حکم اعدام محمد(ص) مرسی تأیید شد !/ رادیو فردا

 

=============================================

 

 

برخی ملاحظات

 

فدوی درمرور برخی خبرهای دارالخرافه،گاه به خبرهائی برخورد می کند که پرداختن به آنها بصلاح اش نیست و احوط آنست که آنرا بقول عوام ignore کند، که از آن میان به عنوان مستوره یکی را در پی می آورد:

 

رحیمی «فقط» 5 میلیون به هر نماینده داد ! / محمد‌(ص)رضا(ع) باهنر٬ نایب رئیس مجلس- العربیه

 

در اینصورت گفتن ندارد که  فدوی که با اسم مستعار ِ حمیدرضا رحیمی می نویسد!،تا بیاید ثابت کند که با محمد‌(ص)رضا(ع) رحیمی معاون مُخبّط السلام والمسلمین احمدی نژاد که از بخت بد، همنام برادر او نیز هست نسبتی ندارد،چند عدد دکمه بیش از او باقی نمی ماند!.. در حاشیه و حال که ضدانقلاب خوابست، بین خودمان باشد، آخر در جامعه ی شکوهمد اسلامی ما،که دکل نفتی هم با یک قیام و قعود ملا خور

می شود، 5آخر میلیون هم رقمی ست؟ جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید،قهر می کند !...

 

 

 

 

=======================================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

روایت روحانی از نامه نگاری با رئیس جمهور آمریکا:

 

گاهی اوباما می نویسد، گاهی من! / انتخاب تیتر

تحشیه ی فدوی: بیت

 نشود فاش کسی، آنچه میان من و توست
تا اشارات نظر، نامه رسان من و توست (سایه)

دوبار به احمدي‌نژاد راي دادم اما متاسفم !/ احمد توكلي- اعتماد

تحشیه ی فدوی: اولاً حالا چه عجله ای داشتی،برادر توکلی؟! ثانیاً با این بی احتیاطی ،نشان دادید که شما چندانهم که می گویند،ولایتمدار نیستید،چرا که در اینصورت، باید ازمقام معظم رهبری ضاعف الله پُرستاته یاد می گرفتید که با آنکه مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد را با پاشنه کش،بعنوان رئیس جمهور به ملت شل و پل قالب فرمود،لکن پشیمان نشد!

----------------------------

شامگاه امروز جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ سرنشینان یک پژو سواری اقدام به تیراندازی با اسلحه کلاشینکوف به عزاداران حسینی هیئت مسجد قمر بنی هاشم(ع) در شهر “صفی آباد” از توابع دزفول کرده و متواری شدند . / نظر نیوز

تحشیه ی فدوی: استغفرالله ! لکن بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود اگر شما بودید، متواری نمیشدید؟!

----------------------------------------

عده ای از اسم اسلام هم می ترسند و بجای انقلاب اسلامی می گویند "انقلاب 57"/ رهبر انقلاب-کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی: والله برادر رهبربقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،والله ترس هم دارد زیرا جایِ انقلاب اسلامی ملت شل و پل،پس از درگذشت 36 سال از انقلاب شکوهمند،هنوز هم درد می کند،!

-------------------------------

55آنلاین :     چرا برجام در آمریکا نجات یافت؟

تحشیه ی فدوی: چون شنای شیطان بزرگ،خیلی خوبست!

----------------------------------------------

رئیس‌جمهور گفت: گفتند چرا سایت فردو را زیرزمین ساخته‌اید؟ ما گفتیم تا شما روی میز چیزی دارید و

ما را تهدید می‌کنید، ما هم می‌رویم زیر کوه سایت می‌زنیم . / انتخاب

 

تحشیه ی فدوی: درسنجش با مُخبّط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد،دلمان به نزاکت ظاهریِ کلید الاسلام والمسلمین روحانی خوش بود که آنهم نا امید شدیم؛ آخر برادر! خاج پرستان آنقدر ادب و نزاکت دارند که چیزشان را روی میز نگذارند،برادر روحانی!

 

---------------------------------

 

جراح ایرانی؛زنده نگه داشتن قلب در خارج از بدن امکانپذیر شد/ ایرنا

 

 تهران-ایرنا-رییس ایرانی بخش پیوند قلب و ریه دانشگاه یو سی ال آمریکا از اختراع دستگاهی خبرداد که قلب انسان را حدود 10 ساعت پس از خارج کردن از بدن زنده، گرم و تپنده نگه می دارد .

 

تحشیه ی فدوی: یکوقت به ایران اسلامی بر نگردید، که بجای 10 ساعت، ده سالی باید در معیت برادران در بند ... زندان 5 ستاره ی اوین بسر ببرید، برادر اردهالی،از فدوی گفتن!

 

---------------------

 

 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به شهر قم منتقل شود تا در کنار حوزه علمیه این شهر و در ارتباط نزدیک با روحانیت فعالیت کند/ رادیو زمانه- آیت‌الله محمد(ص)علی(ع) علوی گرگانی استادحوزه علمیه قم

 

 

تحشیه ی فدوی: لکن کافی نیست؛ به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،به حیاط  خلوت بیت علما منتقل شود، مطمئن تر و بهتر است!

 

--------------------------------------------------------

 

هدیه یک میلیاردی آقای مدیر برای نوه‌اش /آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: آخر این چه فرمایش پرتی ست؟ لابد توقع داشتید که "نوه"ی گرامی برای آن بزرگوار، هدیه یک میلیاردی بخرد،عقل هم خوب چیزی ست!

 

----------------------------------------

 

پاپ فرانسیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره احساس وی نسبت به محبوبیتش، خود را با حضرت عیسی مسیح مقایسه کرد . / تیک

 

 

تحشیه ی فدوی: برادر پاپ هر کاری که بکند و هر چه بگوید،به گرد نعلین حضرت آقای ما هم نمی رسد

 

==============================================================

 

 پای درد دل مردم دارالخُرافه

اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

پاسخ ها اما از فدوی ست.

 

 نراقی : شهادت سردار حسین همدانی‌ها چیزی نیست که ملت و کشور را متعجب سازد. شک نکنیم که در طی سی و چند سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره مردانی از تبار انقلاب که پای درس مکتب اسلام و تبعیت از ولایت فقیه نشسته‌اند و در این مسیر تخطی نداشته‌اند به درجه رفیع شهادت نائل می‌آیند تا از سفره امام حسین(ع) متنعم شوند. خوشا به حال این سردار که در بدو ورود به محرم عندربهم یرزقون شامل حال او شد .

 

فدوی: مراتب با اخذ مجوز شرعی از مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه ، و با قید چندین فوریت،به آگاهی برادر بشار اسد رسید؛ بعدالتحیه والسلام از شما دعوت فوری بعمل آورده و گفتند کارِ ایشان،شانسیِ بدون پوچ است یعنی، شهادت شما، صد در صد تضمینی ست،در غیر اینصورت،هزینه سفر شما به سوریه ی معلی را،بر می گردانند، التماس دعا برادر نراقی!

 

------------------------------------- 

8760---0912 و 5591---0912 : شهادت سردار شهید اسلام سرلشکر پاسدار حسین همدانی بنیانگذار سپاه غرب و فرمانده جنگ‌های نامنظم در حلب سوریه را به رهبر معظم انقلاب، ملت غیور ایران اسلامی و خانواده معزز آن شهید تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم .

 

فدوی: مراتب تبریک و تسلیت شما بحضورحضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، و سایرحضرات آیات عظام و حجج اسلام به ترتیب ریش ابلاغ شد؛ممنون شدند و افزوند که خدایش بیامرزاد که  پاسدار بی نظمی بود و علاقه اش به جنگهای نامنظم در سوریه نیز، از همین روست، لکن آن شهید از بند رسته،در داخل اما،طرفدار جنگهای منظم ، با دگراندیشان بود!

 

---------------------------------

  

یک هموطن از نگارستان شهرک وحدت کرج : یک سال است که پول تلفن ثابت را به مرکز مخابرات خاتم‌الانبیا(ص) کرج واریز نموده‌‌ام ولی هیچ خبری از تحویل خط نیست و کسی هم متأسفانه پاسخگو نیست . چرا؟

 


 فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،فدوی یواشکی با دفتر آنحضرت(ص) تماس گرفت،از دریافت وجه مذکور،اظهار بی اطلاعی فرمودند، فدوی بی تقصیر است، برادر هموطن!

 

------------------

 

فیلم پروتکل ضدفرهنگی درباره حجاب از یکی از شبکه‌ها پخش شد که بسیار جالب بود. از مسئولین رسانه‌ ملی درخواست می‌شود آن را در تمامی شبکه‌ها به نمایش گذارند تا شاید برخی خانم‌ها که متوجه نیستند بیدار شوند .

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار بانوان رسید؛ دستجمعی گفتند که حاضرند مرگ موش بخورند،لکن به شیوه ی شما بیدار نشوند،برادر ! 8717---0936


--------------------------------------------------------

 

م.ن : تعدادی خانم با تحصیلات لیسانس و بالاتر هستیم که با وجود 10 سال سابقه کار در فروشگاه اتکا در یکی از شهرستان‌های جنوب کشور هنوز به صورت ساعتی به ما حقوق می‌دهند. در ضمن پرداخت بیمه ما هم کامل صورت نمی‌گیرد

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی،از طریق مبادی ذیربط  شدیداً پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند برای همینقدر که می دهند،بروند قاصم الجبارین را شکر کنند،برادر فدوی!

 

----------------

 

4819---0916  : در شهرستان شوشتر و حاشیه رود کارون در روزهای پنجشنبه و جمعه پرندگان بی‌رحمانه شکار می‌شوند. چرا هیچ نهاد و مسئولی جلوگیری نمی‌کند؟ متأسفانه این وضعیت تأسف‌بار همچنان ادامه دارد و متوقف نشده است . فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،همین مشکل در مورد دگراندیشان وجود دارد که فدوی تا لحظه ی نگارش این سطور،راه حلی برای آن نیافته است،شرمنده،برادر 4819---0916  !

 

--------------------------

 

مینایی : از شهرداری درخواست می شود با همکاری ستاد اقامه نماز و اداره راه و شهرسازی استان تهران در آزاد راه‌هایی که ابتدای آن تهران است به خاطر نماز و روزه شهروندان تهرانی و به مشکل نخوردن در فریضه خود اقدام به نصب تابلوهای حد ترخص و مسافت شرعی نمایند .

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی،از طریق مبادی ذیربط  شدیداً پیگیری شد؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند همینکه شما حدّ ترّقص را رعایت کنید،کفایت می کند،برادر مینائی!

 

-----------------------------------------

 

1382---0915 :مسئولان فقط یاد گرفته‌اند پشت تریبون به بانک‌های متخلف توپ و تشر بزنند و بعد از مدتی این بانک‌ها مجددا کار خودشان را انجام می‌دهند. این دور تسلسل همچنان ادامه داشته و گویا تمامی ندارد. چرا؟

 

فدوی :مراتب در اوقات شرعی، توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد ؛ بعدالتحیه و السلام در پاسخ فرمودند دست خودشان نیست و توپ و تشر و اینکه مردم هیچ غلطی نمی توانند بکنند را، نخست از حضرت امام(ل) و سپس از مقام معظم رهبری(ضپ) آموخته اند،برادر ! 1382---0915


-----------------------------------------------------------------

 

5076---0916 : در کشور انگلیس از ما‌به التفاوت قیمت زمین و مسکن که در طول گذشت زمان ایجاد شده 90 درصد مالیات دریافت می‌کنند این کار باعث شده فعالیت‌های سوداگرانه مثل دلالی مسکن در این کشور رونق نداشته باشد. در ضمن مالیات‌های دریافتی از این راه صرف احداث خانه‌های ارزان می‌شود. آیا از چنین تجربه‌هایی نباید استفاده کرد؟


فدوی :مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، درفاصله ی دو قیلوله، به شرف عرض خاک نعلین ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام وصدور چندین آروغ ستاره دار فرمودند: اسسسب !.. فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمود "اسسسب "به تکرار"س"  ضمیمه ی آروغ است و مخفف آن زبانزد است که می گوید اسب حیوان نجیبی ست !..باری- فدوی پس از اندکی تأمل مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد. ؛ در پاسخ بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- نع !

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17 اکتبرالمجعد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

October 11th, 2015

 

راه حل مدرن 

 

گرچه عالیجناب حافظ ، در بیتی از آن غزل مشهور فرمود:

 

بیت

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان، غم مخور ،

 

لکن تا آنجا که فدوی می داند،آن بزرگوار پیرامون تلفاتِ " خار مغیلان" ،چیزی گزارش نفرموده است! فلذا فدوی دور از جانِ شما، همینطور ارّه به ماتحت مانده است که چگونه مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،به "شوق کعبه" ودر غیابِ " خار مغیلان"، بیش از هزارتن تلفات داده اند؟!(1).. بنظر می آید که الله جل جلاله، و نمایندگان گوناگون و البته محترم وی روی زمین ،که عجالتاً عبارت اند ازحکومت اسلامی درون مرزی(جمهوری اسلامی - م) وحکومت اسلامی برون مرزی(داعش - م) و سایر دم قیچی های اسلام عزیز مانند طالبان- القاعده بوکو حرام و ....حتا فرمایش آن بزرگوار که گویا فرمود: فرزند زمان خویش باش را هم،هیچ جور بر نمی تابند و معتقدند که  اصل بر شکنجه است !.باری پژوهش های فرساینده ی فدوی درهمین ارتباط حاکی ست که پیش از این،یکی از مؤمنینِ مبتکر و البته امروزی،شیوه ی تازه ای در طواف کعبه ابداع فرموده بوده که می توانسته ضمن طواف توأم با تفریح،از بروز فاجعه ی منا نیزجلوگیری کند که البته طبق معمول، قربانیِ اختلاف بینِ علما شده است ؛ به سند مصوّر و منگوله دارش که در پی می آید،توجه کنید :

طواف کعبه با اسکوتر ! ( 2 )/ آخرین نیوز- تیتر

 

 

 

و در ادامه :

 

یک زائر عربستانی به جای آنکه طبق سنت با پای پیاده دور کعبه طواف کند، سوار بر اسکوتر برقی‌اش دور خانه خدا طواف کرد !

 

که البته گفتن ندارد که در آن لحظه، اسلام عزیز شدیداً به خطر افتاد و اختلافاتی بین علما را بشرح زیر موجب شد :

 

و این مسأله نارضایتی بسیاری از مسلمانان و علما را در پی داشته است . !

اقدام این فرد که به گزارش خبرگزاری‌های سعودی، سالم بوده !و مشکل جسمی نداشته، از سوی برخی توهین به مقدسات شمرده شده است! .بسیاری هم بر این عقیده‌اند که باید از ورود اسکوتر در مسجدالحرام جلوگیری شود، چون در تمرکز دیگر زائران اختلال ایجاد می‌کند . !

 

همانطور که ملاحظه می کنید، خودِ صاحب عله، که الله عز اسمه باشد،در این میان، جرأت اظهار نظر نداشته است !؛ نکته ی دیگر اینکه، علما لابد فکر نمی کردند که اندکی بعد ،بیش از هزار نفر،زیر دست و پای خودشان،له می شوند،و گرنه شاید با طواف کعبه با اسکوتر موافقت می فرمودند و هزار نفر از جنود ظفرورود مؤمنین،کم نمی شد!

 زیاده جسارت است

 

تحریر اول ، 3سپتامبر / تحریر دوم 10 اکتبر015

پی نوشتها

 

-------------------------------------------

(1) تلفاتِ ناموسیِ فرودگاه جدّه، در این آمار لحاظ نشده است !

( 2 ) scooter

====================================

 

 

 

 

 

نفر سمت چپ ،برادر محمد(ص)جواد(ع) ظریف است که فدوی نمی داند که وزیر خارجه ی

کجاست؟!،شما خوانندگان محترم ضدانقلاب می دانید؟

 

===================================================

 

 

جشن آغاز بهار ،با نماز وحشت!  

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرُافه با ملاحظه ی تصویری،خوف شدیداً برش داشت و از ترس رفت زیر میز!،باری-  وی البته ناخن خشک نیست و خوانندگان محترم ضدانقلاب را نیز، در وحشت خود ،بوجه زیر،و بقول عوام for free شریک می کند! :

 

 

 

 

توضیح خبر که در پی می آید، البته تصویر را توجیه نمی کند!:

 

همزمان با جشن آغاز بهار مهر و سال تحصیلی جدید معلم همدانی با لباس عروس در کلاس درس حاضر شده و به تدریس پرداخت . / آخرین نیوز

 

و در ادامه ی خبرِ وحشت اثر:

 

به گزارش مشرق، فائزه عبادی که 25 سال سن دارد و معلم پایه اول ابتدایی است، هدف از این اقدام را تعهد و عشق به کار عنوان کرد و اظهار داشت: عقیده دارم انسان ها باید در هر شرایطی وظیفه خود را انجام دهند . !

 

خبرنگار چموش آموزشیِ فدوی اما، در گزارش خود آورده است که "هدف از این اقدام" البته نیت خیر،و ترساندن بچه ها بوده است ! فلذا دانش آموزان خرُدسال در زنگ تفریح،به امامت مدیر دبستان،دو رکعت نماز وحشت بجا آوردند، قربتاً الی الله!..

 

باری در حاشیه، این نیز مخفی نماند که هیچ استبعادی ندارد که ذغال خوب، بی تأثیر نبوده باشد، یعنی، "هراس"  در خاندان فدوی، کم تا قسمتی موروثی ست و هم ازاینروست که جدّ اعلای او نیز، در همین ارتباط چنین سروده است:

 

به قربانت مگر سیری، پیازی؟

که توی بقچه و چادر نمازی؟

کجا فرمود پیغمبر به قرآن

که باید زن شود، غول بیابان؟

کدامست آن حدیث و آن خبر کو

که باید زن کند خود را ،چو لولو؟

 

زیاده وحشتی نیست..

 

 

========================================================

 

 

وکیلم بنده؟! 

 

این فرمایش قهرمانانه ی مقام معظم رهبری(ضپ) (1)را فدوی ،زمانی بنقل ازبرادر بی بی سی ،طی مقاله ای بنام "یادداشت" بوجه زیر آورده بود :

 

«ما به آمریکایی‌ها بدبینیم و هیچ اعتمادی به آنان نداریم، دولت آمریکا غیرقابل اعتماد و خود برتر بین و غیر منطقی و عهد شکن است و دولتی در تصرف شبکهء صهیونیسم بین‌المللی است که به خاطر صهیونیست‌ها مجبور است با رژیم غاصب مماشات کنند و نرمش نشان دهند

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب یادشان باشد که بیاد فدوی بیاورند! که در شرفیابی آتی که همین  سه شنبه باشد، پس از صرف نماز ظهر، قدری اظهار بیضه کرده و از معظم له بپرسد که چرا بزرگواری (اهمال - م) کرده و پدیدهء بسیار شگفت انگیز "نرمش قهرمانه " را به قول عوام Copy Right نفرموده است که حالا هر کس و ناکسی، بدون پرداخت حق و حقوق ایشان، آن را وقت و بیوقت، بجا و نابجا، استفاده کند(2)

 

 

که مصادف بود با سفر کلید الاسلام والمسلمین، برادر حسن(ع) روحانی به ممالک محروسه ی امریک، و مصاحبه با آن خبرنگار مادّه ی بی لچک خاج پرست:

 

 

 

توضیح عکس : لکن به امّ القراء که برگردیم، مؤمنین بابت شما، به اقرب احتمال، پوست مان را می کنند !

 

باری - "ارسلان" یکی از کاربران یا خوانندگان نوشته های بیمقدار فدوی نیز در آن زمان،پس از تعارفات معمول، در همین پیوند ضمن پیامی مرقوم داشته بود که :

 

"میگم فدوی عزیز،  این اوباما و روحانی ،اگه یکی یک دست بهم می دادن چی می شد "؟ !

 

با توجه به کف مبسوطی که در آنروزگار غدار از دهان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم همینجور می  ریخت،برآوردن آرزوی ارسلان،مبالغ هنگفتی، البته ُمستبعد می نمود؛ لکن حال امروز فدوی " با تهدیدات خداوند متعال "(3)  مباهی ست که شدیداً به استحضار ارسلان  و نیز سایر خوانندگان ضدانقلاب محترم برساند که اینک  کار از دست دادن گذشته و به معانقه کشیده  و عمله ی بیت ،به نیابت از مقام معظم رهبری(ضپ)،با سنگ پای چینی،بجان شعار "مرگ بر آمریکا" بر روی دیوارها افتاده است؛ اینهم سند مصور منگوله دارش :

 

 

 

 

معرکه گیریهای معمول البته حسب شیوه ی مرضیه، برای مهار کردن لشکر جرار مؤمنین در حاشیه،نان و ماست خودش را می خورد :

 

به کزارش  پایگاه خبری-تحلیلی فردا٬  سازمان بسیج دانشجویی در واکنش به خبر منتشره در سایت فردا مبنی بر  پاک کردن شعار"مرگ بر آمریکا" از روز دیوار های لانه جاسوسی سابق  اطلاعیه‌ای عجیب و قابل تامل صادر کرد .

 

در بخش پایانی این اطلاعیه خطاب به رسانه‌های خبری آمده است: از رسانه‌های گرامی و ارزشی کشور که به دلیل دغدغه‌مندی نسبت به انتشار این خبر مبادرت ورزیده‌اند می‌خواهیم پیش  از رسانه‌ای کردن این‌چنین اخباری صحت و سقم موضوع را از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی جویا شوند . / سایت فردا

 

توضیحات فردا :

 

به نظر می‌رسد مسئولان این سازمان هنوز از ساختمان خود بیرون نیامده‌اند و خبر ندارند که شعارهای  «مرگ بر آمریکا ۲۰۱۵ » روی دیوار حاشیه خیابان شهید مفتح دیگر وجود ندارند! معلوم نیست آیا مسئولان روابط عمومی این سازمان هنوز قواعد تعامل با رسانه‌ها را نمی‌دانند یا خود را به ندانستن می‌زنند که منکر عکس منتشره‌ای می‌شوند که هزاران رهگذر امروز شاهد آن بوده‌اند و از سوی دیگر درخواست چک کردن عکس را دارند که پدیده منحصر به فردی است !

 

بالاخره، وکیلم بنده؟!

 

---------------------------------------------------------------------

(1) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی ،و مخفف ضاعف االله پرستاته است

(2) سکورالیزم نو- 23  مهر 1392/ 15 اکتبر 013

 (3)  مستخرج از فرهنگستان فدوی،و ضد "با تأییدات خداوند متعال" است

 

 

====================================

 

 

آیلان و معین،دو روی یک سکه 

 

بعبارت خبرگزاریها (1)، فدوی هنوز از " بهت و حیرت" واقعه ی دردناک (2) تصویرآیلان کوردی، پناهجوی سه سالۀ سوری ،که به اهتمام  مقام معظم رهبری (ضپ) (3) متع الله المسلمین بطول بقائه دولته، در مسیر ترکیه به یونان غرق شد، درنیامده بود ،که بابت عکس زیر و توضیح آن نیز ، البته شوربختانه فدوی به تنهائی و بدون حضور "جهان"، دو باره به "بهت و حیرت " فرو رفت !:

 

 

 

 

تولد معین، نوزاد معتاد در کنار اتوبان آزادگان در تهران که بدلیل فقر مالی و بی خانمانی پدر و مادر حتی اوراق هویت نیز نداشت.(توضیح: معین پس از مجروح شدن توسط سگ ولگرد به بهزیستی انتقال یافت) - تیک

 

زیاده حیرتی نیست ...

پی نوشتها

 

-----------------------------------------------------------------

 

 (1)  عکس آیلان کوردی، پناهجوی سه سالۀ سوری که در مسیر ترکیه به یونان غرق شد، جهان را در بهت و حیرت فرو برد . / تیک

(2)  فدوی شرح این مصیبت را ،در نوشته ی پیشین، در پست 7 سپتامبر 015  www.hazl.com آورده است

(3) (ضپ) مُستخرج از فرهنگستان فدوی و مخفف ضاعف الله ُپرستاته است

 

===============================================================

 

 

حضرت بحران       

 

 

فدوی شدیداً بر این باور است که این اخلاق سنواتیِ حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین است که وقتی به منبر می روند،اساس را بدرستی بر این می گذارند که دارند برای گله ای، بَبَعی کثرالله امثالهم، سخن می رانند !(1) این ، در ارتباط با اُمّت، البته صدق می کند ولی قاعدتأ  نباید،ناظرانِ  خارج از محدوده ی ولایت مستبده ی فقیه را ، شامل شود،زیرا فدوی نیز متقابلاً اساس را بر این می گذارد که خاج پرستان، 300 سالی ست که عصرِ حجرِ کنونی در ایران سابق را، به همّت ملتِ خود(نه اُمّت- م) خوشبختانه،بسلامت پشت سر گذاشته اند؛ با اینهمه،فدوی گاه با انتشار برخی خبرهائی که ذکر خیر خاستگاه اش رفت، درعرصه ی جهانی،حیرت می کند؛ مستوره ای بشرح زیر به نقل از برادر بی بی سی، دم دست است:

 

ایران برای حل بحران سوریه 'طرحی به بشار اسد ارائه کرده است!/ حسین(ع) امیرعبداللهیان، معاون وزیر خارجه ی بیت

 

 و در فرازی دیگر از ادامه ی خبر بهجت اثر :

 

ماه گذشته محمد(ص)جواد (ع)ظریف در سفر به سوریه برای حل بحران سوریه با بشار اسد مذاکره کرد .

 

باری- فدوی، دندان(چون هنوز دارد) روی جگر(چون هنوز نفروخته است) می گذارد و تیتر بالا را در ستون "کلمات حمار" و یا "جوک ماه" ،بقول عوام  for limited time   عجالتاً طبقه بندی نمی کند!؛ لکن از خاج پرستانی که استاد روابط بین الملل ،و افزون برا ین  حالا دیگر تقریباً فامیل نیز شده ایم و فارسی سخن می گویند، با همین زبان شیرین فارسی می پرسد که بلحاظ دیپلماسی،بفرمایند که آیا عنصری که خود قویاً موجب و موجد "بحران" است،می تواند راه حل بحران هم باشد ؟

 

زیاده پرسشی نیست..

 

 

 

---------------------------------------------------------

(1) که البته استثنائأ ،پُر بیراه هم نمی گویند!

 

 

=====================================================

 

سوء برداشت 

 

فدوی بقول عوام somehow  فکر می کند که کسی به اندازه ی او، برادران کثرالله امثالهم  را، درک نمی کند!..چرا که این بزرگواران،بیش از اینها مظلوم اند تا آنجا که  اگر دست شان را هم در عسل فرو کنند، باز ضد انقلاب،دست مبارک شان را،شدیداً گاز می گیرد(1) فی المثل به یک مورد،که بعلت ثبات رأی و عقیده ی قضات مؤمن بیت،همینطور تکرار می شود، توجه کنید :

 

مائده سلطانی، دختر عبدالفتاح سلطانی، وکیل زندانی، در نامه‌ای به عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، نسبت به عدم رسیدگی قانونی به وضعیت پدرش در زندان انتقاد کرد . عبدالفتاح سلطانی که وکالت تعداد زیادی از فعالان سیاسی، مطبوعاتی و مدنی را بر عهده داشت، به "تبلیغ علیه نظام"، "تشکیل کانون مدافعان حقوق بشر " ، "اجتماع و تبانی علیه نظام" و "تحصیل مال حرام" ! متهم شد ....

 

که البته برادران مایه کاری حساب کرده وجای حمل اسلحه،شرب خمر ونیز لواط،در کلیشه ی فوق خا لی ست!..باری- آنچه که مائده نمی داند، که البته  بعلت عدم اطلاع  وی  از رقت قلب برادران شکنجه گر است، اینست که حضرات آیات دولتی، بزرگواری کرده و و کلای زندانیان فکری و عقیدتی را نیز ، به اتفاق و یا بفاصله ی اندکی ،روانه ی زندان می کنند، تا زندانیان سیاسی و عقیدتی، در سلول های خود احساس تنهائی نکنند، و غیر از این،البته منظور دیگری ندارند!

زیاده عرضی نیست...

 

 

 

----------------------------------------------------------

(1) لطفاً  دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،فحش ندهید،خوبیت ندارد!

 

 

=================================================================

 

 

غلط دستوری

 

فدوی دیریست که شدیداً باورکرده است که هیچیک از آزادی های اجتماعی و سیاسی در ایران شکوهمنداسلامی وجود ندارد؛فلذا از احزابی که برخی اصلاح طلبان، و یا محافل نزدیک به آنان که پاکنویس اصولگرایان هستند،بمنظور آب در هاون کوبیدن،و باد در صحرا درویدن،تند و تند راه می اندازند، کم تا قسمتی در حیرت است؛تازه ترین را ملاحظه کنید :

 

اولین کنگره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی روز پنجشنبه در تهران برگزار شد و در انتخابات آن، علی شکوری‌راد به عنوان نخستین دبیرکل این حزب جدیدِ نزدیک به اصلاح‌طلبان انتخاب شد . / رادیو فردا

 

بهر روی،" اولین کنگره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی" یک غلط داشت، 19 می گیرد !،زیرا " ملت ایران اسلامی" می شود : اُمّت !

 

 

 

-----------------------------------------------------

 

قیصرانه ها

 

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج اُرگانیک سبز شود و بگوید! :

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

***

 

سوری‌ها پوتین را به چشم یک "ناجی" می‌نگرند !/ پارسینه- تیتر

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-------------------------------------------------------------

 

روایت یک دانشمند نیجریه ای شاهد فاجعه منا؛ مصری‌ها مقصر بودند و عربستانی‌ها باید خسارت بدهند ! / تیک- تیتر

 

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-------------------------------------------

 

کدام آدامس‌ها و شکلات‌ها حرام هستند؟/بهار نیوز- تیتر

 

-----------------------------------


در ایران همه به صندوق رأی اعتماد دارند! / پارسینه- روحانی در گفتگو با رادیو ملی آمریکا

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-------------------------------------------------

 رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام از عقلای جهانی خواست تا جلوی گسترش ویروس تروریسم پروری را بگیرند! . / تیک

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

----------------------------

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران در مصاحبه با برنامه ۶۰ دقیقه شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس آمریکا گفته است که شعار 'مرگ بر آمریکا' که در ایران سر داده می‌شود، علیه مردم آمریکا نیست!/ .بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

-----------------------------------------------------------------------

 

بیش از 50 درصد مردم موافق فعالیت گشت ارشاد هستند !/ عده ای فقط به شیوه برخورد گشت ارشاد انتقاد دارند ! / انتخاب - سخنگوی ناجا

 

------------------------------

خود آیت‌الله خامنه‌ای انتقادپذیر است !، اما اطرافیان او تاب انتقاد را ندارند. وی به سوالات و انتقادات با روی ‌باز پاسخ می‌‌دهد و بارها اعلام كرده كه انتقادپذير و پاسخگوست. منتها گاهی مريدها و اطرافيان يك شخصيت كار را خراب می‌كنند، چون تمايل به  بت‌سازی  و عدم پاسخگويی آن شخصيت دارند / علی مطهری  

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر !

 

=================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه      


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست. 

 

0702---021 : من سال قبل زائر بودم مطمئنا آن‌قدر امکان کنترل تردد زائران هست که چنین حوادثی رخ ندهد. این فاجعه کاملا با برنامه بوده است .

 

فدوی: باز دوباره ریختی توی جوراب و زدی به دیوار،برادر 0702---021 ؟ آخر این چه مهمل کارشناسانه ای ست؟ علت اینکه پارسال این اتفاق نیفتاد این بود که نه جرثقیل آنجا بود ،و نه الله جل جلاله خانه!

----------------------------------------------------------- 

5140---0913 : خداوند به رهبری این نایب آقا امام زمان(عج) عمر طولانی و با عزت بدهد که با موضع اقتدارآمیز خویش عربستان لجوج و موذی را به عقب‌نشینی واداشت در نتیجه عملیات شناسایی و بازگرداندن حجاج فوت شده از بن‌بست بیرون آمد و الا معلوم نبود با انفعال و سردرگمی که در دولت به وجود آمده بود چه مشکلات دیگری پیش می‌آمد؟

 

فدوی: بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!؛بهر روی، خدایشان بیامرزاد که مرگ با جرثقیل و زیر دست و پای آن گله ی رمیده در منا را،به ذلت فرودگاه جدّه ترجیح دادند،برادر 5140---0913 !

 

--------------------------

 

8717---0936 : متاسفانه هنوزاقدام قاطعی نشده‌است تا جلوی چسباندن انواع آگهی‌های تبلیغاتی مثل تخلیه چاه را بر روی در و دیوار شهر و شهروندان گرفته شود. و این وضعیت بوجود آمده آشفته را سر و سامان بدهد. مشاهده بعضی از این صحنه‌ها در شهر واقعا روح و روان ما را آزار می‌دهد .

 

نظر به اینکه فدوی علی الاصول اهل شوخی با چاه نیست،فلذا مراتب در فاصله ی دو قیلوله با قید چندین فوریت و به ترتیب ریش،بعرض و طول حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،و صدور چندین فقره آروغ ستاره دار توأم با سوت،دستجمعی فرمودند: "اسسسب "! !فدوی عرض کرد: ببخشید؟ فرمودند "اسسسب" به تکرار "س"،ضمیمه ی آروغ است و منظورشان اینست که اسب حیوان نجیبی ست ! ..باری- فدوی پس از اندکی تأمل ،مراتب فوق را مجدداً به عرض رسانده استدعای تعیین تکلیف کرد!. ؛ سرانجام در پاسخ ،بعدالتحیه والسلام مجدد و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) توأم با سوت،فرمودند: بسمه تعالی- در کار چاه حاجت هیچ مداخله نیست ، زیرا ممکن است یکوقت  خواب 1400 ساله ی حضرت(عج)آشفته شود،-،برادر فدوی!.. خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را ،اینطور سنگ روی یخ کردید ،برادر 8717---0936 ! 

 

----------------------------------------------

 


  6937---0919 :  در میدان توحید و تقاطع خیابان های فاطمی و کارگر وضعیت چراغ راهنما به‌گونه‌ای است که به وقت سبز شدن چراغ، خودروهای عبوری درهم تنیده می‌شوند و بیرون آمدن از این وضعیت نیاز به پلیس راهنمایی و رانندگی دارد .

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به شرف عرض رسید. در پاسخ ،بعدالتحیه والسلام فرمود،این بمثابه اختلاف بین علماست که از مبانی تحکیم شرع انور است،احوط آنست که  طاقت بیاورید،برادر 6937---0919 !

---------------------------------------------------------- 

2614---0916 : یکی از روزنامه‌ها تیتر زده بود حیات اروپا مدیون مبارزه ایران با قاچاقچی‌هاست ولی بدذاتی غربی‌ها در اینجاست که وقتی یک قاچاقچی در کشور اعدام می‌شود فوراً ما را به عنوان نقض‌کننده حقوق بشر محکوم می‌کنند، محکومیتی که مجازاتی مثل تحریم هم دنباله آن است. یعنی در راه حفظ اروپا از آلودگی مواد مخدر تحریم می‌شویم! به نسل جدید باید آگاهی داد که ما با چنین کشورهای غیرمنطقی و شیطان‌صفتی مواجه هستیم.

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،منظور دگراندیشانی هستند که اشتباهاً بعنوان قاچاقچی اعدام می‌شوند ضمنا ً سُرنا را حتا از سر گشادش بزنید،در شرع أنور حرامست،برادر2614---0916!

 

-------------------------------------------------- 

4643---0936 : چند روزی است اداره برق تهران سر ساعت 13 یعنی یک بعدازظهر اقدام به قطع برق محله‌های مبنایی و نفیس واقع در منطقه 15 شهرداری می‌کند. حداقل در این مورد اطلاع‌رسانی کنند .

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) فرمودند: از این منظم تر و دقیق تر نمی توانند باشند،برادر 4643---0936 !

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

علی زمانی : در میان گاردریل‌های وسط بزرگراه شهید همت متاسفانه برخی معتادان در انظار عمومی به مصرف مواد مخدر مشغولند و کسی هم مزاحم آنها نیست؟ چرا؟

 

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت و در اوقات شرعی،بعرض مسؤلینامحترم علی الله مقامهم اجمعین رسید،در پاسخ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) سوت زنان فرمودند: بسمه تعالی، نظر به اینکه غرض در شرع انور،بردن مردم بهر طریق به بهشت است،پس وقتی که برادران معتاد بقول عوام already در بهشت هستند،فلذا در آوردن شان از بهشت موردی ندارد! افزون بر این حدیث معتبری هم داریم که می فرماید:

 

بیت

بهشت آنجاست کازاری نباشد

بسیجی را بما کاری نباشد !

 

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

دهم اکتبر المعین سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

*.*.*.*.*

October 4th, 2015

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

 

 

راه حل های ساده     

 

 

بنظر می آید که حضرات آیات عظام و حجج اسلام،اعلی الله مقامهم اجمعین، از همان فردایِ فرود اضطراریِ حضرت امام(ل)از کرُه ی ماه به زمین ،و متعاقب آن،تصرف عدوانی ایرانِ سابق توسط

پیاده نظام بیت،همواره افزون بر نفت، شانس هم داشته و دارند!، زیرا برخی رویدادها چنان رقم خورده و  می خورند که ، بعضی مسائل بغرنجی را که بمنظور اعمالِ عملیات ایذائی بر علیه ملت ِ حیران تولید فرموده و اکنون وبال شان شده ، نفس شان را بند آورده  و در حل آن، شدیداً درمانده اند،خود بخود، حل می کند! نمونه ها در اینمورد و در این سالهای قربانی،کم  نبوده و نیستند؛ که فدوی بعنوان مستوره،به یکی دو فقره از آنها بشرح زیر،اشاره می کند:

 

1- حکومت اسلامی درونمرزی(جمهوری اسلامی- م)،که تا پیش از حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)، با کارنامه ای بسیار درخشان ،مشتمل برکشتار چند هزارنفربا یک قیام و قعود در تابستان سال 67، اجرایِ موفقِ قتلهای زنجیره ایِ درون وبرونمرزی ،سرکوب کلیه ی آزادیهای اجتماعی،مدنی و سیاسی و حتا سلب حقوق طبیعی ملت ِ شل و پل، ذبح اسلامی ِ فله ای مطبوعات و غیره، دارای نعلین مشکی (1) ،و در کلیه ی مرگواره های بین المللی (2) برنده ی تندیسِ چماق طلائی،بود؛ از زمانی که حکومت اسلامی  برونمرزی(داعش- م) با سماجت ،پا در نعلین شان کرده و روی دست شان بلند شده است، موقعیت و مقام خود را در انظار جهانیان، مع  الاسف اندکی از دست داده وبه درجه ی ِ پاکنویسِ  حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م)، تنزل کرده است! فلذا خاج پرستان که بر سرِ دوراهی و بقول عوام Option "بد" و "بدتر" واقع شده اند،با پوزش از برادران،خود را ناگزیر به گزینش "بد" می بینند!..

 

2- افزون بر مخمصه ی لاینحلِ حجاب اجباری،ماجرای ورود زنان به ورزشگاهها نیز،که بیش از نیمی از مردم ایران سابق را در بر می گیرند،همواره از مسائل دست و پاگیر مؤمنین (3)و موجبات دردسرِ آنان، تا حدِ درگیری با سازمانهای ورزشی جهانی را، در پی داشته است(4) .این معضل نیز به گزارش فرستاده ی فدوی به ورزشگاه آزادی، با مرگ افزون بر تأسف،حیرت آور" هادی نوروزی" کاپیتان 30 ساله تیم پرسپولیس ،بشرح زیر،حل شد :

 

تنها پس از مرگ همسرش توانست وارد ورزشگاه شود!- تیتر

  «زمانی که همسر هادی نوروزی به پیست تارتان ورزشگاه آمد با فریادهایی خطاب به حضار می گفت ، دیدید بالاخره به ورزشگاه آزادی آمدم !... (5)

 

باری مخفی نماند که فدویِ مؤمن در حاشیه ،این حق را برای خود محفوظ می دارد که مانندِ ماجرای منا،دست استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین را،در اینمورد نیز،به وضوح ببیند!...

 

زیاده عرضی نیست ..

3 اکتبر 015

 

پی نوشتها

 

------------

(1) نخیر،خواهر- برادر خواننده، فکرتان منحرف است!، آنکه به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، موجب  تقویت قوّه ی باه می شود،  نعلین زرد است!،و نعلین مشکی، چیزی مشابه کمربند مشکی در کاراته است و چماق طلائی نیز چیزی درحدود خرس طلائی خاج پرستان است !- م

(2) مرگواره، مستخرج از فرهنگستان فدوی، و ضد جشنواره است !

(3) به گفته شهیندخت مولاوردی مجوز ورود زنان به سالن‌های ورزشی به امضای مسئولان رسیده و تنها باید از سوی وزیر ورزش و جوانان ابلاغ شود. گروه انصار حزب‌الله تهدید کرده که در صورت ابلاغ این مجوز "زلزله" به پا خواهد کرد! . /دویچه وله

(4) فدراسیون جهانی والیبال تهدید کرده است که در صورت ممانعت از حضور بانوان در سالن برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال، ایران را از حق برگزاری و میزبانی این مسابقات محروم خواهد کرد . / رادیو فردا

(5) http://www.tehran98.com / و آخرین نیوز

***

 

 

 

===========================================

 

توهین متقابل !   

 

 

فدوی اساس را بر این می گذارد که خوانندگان محترم ضدانقلاب، در جریان جنجالهای دست دادن، و پیش از آن، "پا روی پا  انداختن"که در هیچ جای جهان جز جامعه ی شکوهمند اسلامی مسأله ای نیست*،هستند، فلذا دیگر مکرر نکرده لکن در حاشیه خدا را شکر می کند که آن فعل قبیح! در عکس زیر اتفاق نیفتاد و لذا نتیجه، جفت 2 بنفع مؤمنین،ظاهراً  ختم به خیر شده است!

 

 

بهر حال،فدوی دیگر حوصله ندارد؛فلذا احوط آنست همینطور که مثل بچه ی آدم نشسته اید، خوبست؛! و هر کاری که می خواهید همینجا بکنید!، لکن دیگر خبر مرگتان، قدم نزنید ، دست هم ندهید!، اصلاً فکر کنید فوتبالیست هستید و هر بی ناموسی ای که می خواهید، با پا بکنید!، زیرا  افزون بر آنکه به فتوای علمای سلف، رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين،هیچگونه منع شرعی ندارد ، بلکه مملکت امام  زمان(عج) را هم بهم نمی ریزد، و خواب هزار و چهارصد ساله ی مبارک شان را آشفته نمی کند ، و از همه خطرناکتر،خشم معظم له (عج) را نیز، بر نمی انگیزد!...

زیاده توصیه ای نیست..

 

--------------------------------------------------------------

 

*تکمله:!

 

بي‌احترامي نخست‌وزير انگليس در ديدار با دكتر حسن روحاني در مقام رئيس‌جمهور كشورمان بر كسي پوشيده نيست. آن روز كه ديويد كامرون در حاشيه نشست سازمان ملل با دكتر روحاني ملاقات داشت، برخلاف عرف ديپلماتيك پاهاي خود را روي يكديگرانداخت!   /خبر آنلاین- بنقل از  آرمان- فدوی: واویلا!

 

 

امير قطر هم در تهران اقدامي انجام داد كه همان زمان هم انتقادهاي گسترده را متوجه احمدي‌نژاد كرد . 
وي علاوه بر اينكه با دمپايي به ديدار احمدي‌نژاد رفته بود، پايش را روي پاي ديگرش انداخته بود و در همه دقايقي كه عكاسان داخل اتاق ديدارهاي رئيس‌جمهوري ايران بودند يك‌بار هم به احمدي‌نژاد نگاه نكرد و جالب اينكه همين امير قطر چند روز بعد به آمريكا رفت و در ديدار با باراك اوباما نه‌تنها با دمپايي حاضر نشد بلكه كت و شلوار به تن كرد . / همانجا

 

=======================================================================

 

 

ما و آیندگان      

 

فدوی در یکی از نوشته های پیشین ،از ایران سابق، به سرزمین معجزات یاد کرده که لابد برای این بی مبالاتی خود، دلائلی داشته است که در اینجا البته به آنها بر نمی گردد مگر خواسته باشد که یک معجزه ی دیگر، به معجزات پیشین اضافه کند!.خب،نقطه سر سطر!- موضوع راجع است به برادر پاسدار قاسم سلیمانی  که در حکمِ مش قاسمِ دائی جان ،مقام معظم رهبری (ضپ) (1)است.و اما پیش از انقلاب شکوهمند،حرفه ی اولی بنائی (2) و حرفه ی دومی، روضه خوانی بوده است؛ لکن پس از انقلاب شکوهمند، به اولی می گویند فرمانده ی کل قوا، و به دومی می گویند سرلشکر!این، معجزه نیست؟! پیامبران گرامی پیشین،(ع- ص)با آن معجزات  پیش پا افتاده، آیا نباید لنگ مبارک را انداخته،غلاف فرموده و شتابان پی کار خود بروند؟! ...

 

باری فدوی تردید ندارد که اگر این مختصر، چندین قرن پس از این ،دریک بطری شناور درآب، بدست آیندگان لابد هوشمند ما برسد، پس از ملاحظه،بیگمان او را به مهمل گوئی و خیالپردازی محض متهم می کنند و فدوی نیز مع الاسف وجود و حضور ندارد که از نظریه ی خود دفاع کند.،چه باید کرد؟

زیاده نگرانی نیست

یادداشتها

 

---------------------------------------------------------

 

 (1) "ضپ"مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پرستاته ست!

(2) "قاسم سلیمانی در سال ۱۳۳۵ در روستای کوهستانی و دورافتاده قنات ملک در استان کرمان به دنیا آمد .وی در 12 سالگی، پس از پایان تحصیـلات دوره ابتدایی، زادگاه خود را ترک کرد و مشغول به کار بنایی در کرمان شد . " همشهری آنلاین

 

=====================================================

 

تنوع      

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب توجه دارند که برادران کثرالله امثالهم،برای برخی چیزها،رنگ تعیین فرموده اند که از آن میان "نشریات زرد" قابل ذکرند که فدوی عجالتاً نمی داند که این زرد از نوع زرد نعلین است و یا حجت الاسلام زرد آلو(1)  و یا هردو ؟ و اما برادران بموجب خبر زیر، رنگ  دیگری که سفید باشد به فقره ی پیشین افزوده اند،لکن فدوی مقدمتاً عرض می کند که  وی تا کنون می پنداشت که ازدواج، یک وجه و فرم بیشتر ندارد و دیگر به رنگ آن توجه نداشت که البته غفلت موجب پشیمانی و بلکه پریشانی شد ! باری خبر کذائی را ملاحظه کنید:

 

مجله زنان امروز به دلیل 'ترویج ازدواج سفید' توقیف شد !/ بی بی سی

 

واما فدوی برای اینکه خوانندگان محترم ضدانقلاب را دست خالی بخانه نفرستاده باشد، بنقل از محمد(ص) محمد(ص)ی گلپایگانی از همان منبع می افزاید : !

 

"ازدواج سفید" اصطلاحی است که برای توصیف زندگی مشترک بدون ازدواج رسمی به کار می‌رود .

محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر ایران زندگی مشترک بدون ازدواج را  "شرم‌آور" خوانده  و گفته است "دیری نمی‌رسد که مردمی که این نوع زندگی را برمی‌گزینند، نسل حلال‌شان از بین می‌رود و حرام‌زاده می‌شوند. حاکم اسلامی باید با شدت با این نوع زندگی مقابله کند ."

 

زیاده عرضی نیست..

 

-------------------------------------------

 (1) توضیح این فقره را فدوی پیش از این در نوشته ی دیگری داده است.ن.ک. به پست August 30th, 2015 در آرشیو سایت نویسنده hazl.com  و نیز http://isdmovement.com /

 

=================================================

 

 

انتقاد سازنده        

 

فدوی بارها ،و اگر لازم باشد،باز هم می گوید، و آن فرمایش ذوب شدگان در دیگ ولایت که مقام معظم رهبری(ضپ) (1) هنوز و همچنان مظلوم واقع شده و می شود را تکرار می کند(2)! . معاندین اگر از فدوی مدرک بخواند، البته که موجود است و تازه ترین آن را بعنوان مستوره، بشرح زیر به رخ می کشد :

 

تصاویر آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر این کشور در جنگل‌ها نیز دیده می‌شود .  / العربیه - محمد(ص) رضا (ع)نقدی، فرمانده بسیج  

 

خب این ظلم نیست که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ،بجای اینکه خودِمعظم له  را در جنگل بگذارند، به گذاشتن تصویرش درجنگل ا،کتفا می کنند!

 

زیاده شکایتی نیست..

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

(1) (ضپ) مستخرج از فرهنگستان فدوی، و مخفف ضاعف الله پُرستاته ست

(2) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدویمی خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند ؛بقول عوام ok ؟!

 

=====================================================

 

 

 

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

کلیسای روسیه: کشور ما "جنگ مقدس" در سوریه را رهبری می کند/ العربیه- تیتر

 

----------

 

فاجعه بزرگ منا، توطئه صهیونیستی، آمریکایی، برای مشغول کردن مسلمانان است تا از فلسطینی‌ها و مسجدالاقصی غافل شوند. سوء مدیریت آل سعود تنها جنبه ظاهری قضیه است ولی اهداف بزرگ‌تری در این سوء مدیریت وجود دارد . / دو تن از پیاده نظام بیت در کیهان دارالخرافه


---------------------------------

 

برای کمک به اقتصاد روسیه و ایران،چاههای نفت عربستان را منفجر کنیم!*/ رجا نیوز

*انصار الله موشک بالستیک دارد. ضربه اخیر به انبار تسلیحات سعودی در صافر نشان داد، توانایی نقطه زنی این موشکها هم بهبود یافته. حالا وقت آن است که کمر اقتصاد سعودی شکسته شود . باید منطقه نفتی غوار و دیگر چاههای نفتی این کشور هدف گرفته شود. شلیک موشک به پایگاههای نفتی السعودی علاوه بر فروپاشی اقتصادی سیاسی این کشور، باعث افزایش قیمت جهانی نفت و بهبود درآمدهای ایران، عراق و روسیه هم میشود و معادلات منطقه را به طور اساسی تغییر میدهد .

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران در مصاحبه با برنامه ۶۰ دقیقه شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس آمریکا گفته است که شعار 'مرگ بر آمریکا' که در ایران سر داده می‌شود، علیه مردم آمریکا نیست!/ .بی بی سی

 

-----------------------------------------------------------------------

 

احمدی نژاد هنوز محبوب ترین است ! .  روند مفاسد اقتصادی به دولت قبل از احمدی نژاد برمیگردد/ روح‌الله حسین (ع)یان- پارسینه

------------------------------------------------------

صدور حکم جلب محمدرضا پهلوی در دادگاهی ایرانی برای تعیین تکلیف یک قطعه زمین ! / العربیه

 

 

 

 

-------------------------------------------------------

 

کارشناس مذهبی تلویزیون / خانم دکتر حاج عبدالباقی

"چون آمریکا از بحث هسته ای ایران ناامید شده، ماجرای منا را ایجاد کرد !" / پارسینه

---------------------------------------------------------

 

خدا در این نظام همه‌کاره است؛ نظام به خدا مربوط است و نقش در بنده‌سازی برای خدا دارد و خدا هم در این نظام مشیت و اراده‌اش حاکم اول است . / آخرین نیوز- مخبط الاسلام والمسلمین علم الهدی

 

---------------------------------------------------------

 

اینترنت و تلفن همراه، عامل مشکلاتی همچون بد حجابی و گران فروشی هستند . / العربیه- محمد(ص) تقی(ع) مصباح یزدی

 

---------------------------------------------------------------------

 

رییس مجلس شورای اسلامی نطق قبل از دستور امروز (دوشنبه) خود را به تشریح ویژگی‌های شیعیان در کلام امام باقر (ع) و نشانه‌های گروه‌های بدکار و تروریست از جمله داعش در کلام امام علی (ع) اختصاص داد . / ایسنا

 

------------------------------------

 

انقلاب مصر به خاطر عدم داشتن ولایت باقی نماند و انقلاب الجزایر به‌ جایی نرسید، اما اعتماد به ولایت از آن ماست.

امام‌ جمعه موقت تهران با بیان اینکه برخی معتقدند این کار(توافق هسته‌ای) ما موجب جلوگیری از جنگ شده است، اظهار داشت: مگر 8 سال جنگ نبود و این جنگ بود که ما را ساخت و جوانان ما را پیش امام حسین (ع) برد و خانواده‌های آن‌ها را سرافراز کرد . / انتخاب - کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران  

 

---------------------------------------------------

 

کسانی که تصور می کنند شعار مرگ بر آمریکا پایان یافته،دچار توّهم اند/ سردار یدالله جوانی- مشاور عالی نماینده ولی فقیه ! در سپاه‌پاسداران- تیک

 

-------------------------------------------------------

 

در ارتباط با فضای مجازی «خطری جدی» وجود دارد و در حال حاضر «دشمن در خانه‌های مردم نفوذ کرده است و دارند ارتباط اعضای خانواده را با هم مختل می‌کنند . / محمد(ص) محمدی(ع) گلپایگانی – دیگربان

 

-------------------------------------------

 

او افزود که وظیفه پلیس به هیچ وجه فقط تامین امنیت نیست، بلکه نیروهای پلیس باید بر انجام وظایف دینی مردم نظارت کند و با آنانی که به دستورات مقامات دینی بی توجهند برخورد کند . / محمد(ص) تقی(ع)مصباح یزدی

 

-----------------------------------------------------------

 

یک نماینده مجلس در ایران می‌گوید پس از دوبار بررسی در دو سال گذشته، برای کمیسیون بهداشت مجلس ثابت نشده است که پارازیت بر سلامت مردم تاثیر منفی می‌گذارد . / بی بی سی

 

-------------------------------

اتفاقات دوره ی پس از پیامبر(ص) اکنون در حال تکرار شدن است/ انتخاب- حجت الاسلام والمسلمین علی(ع) سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه

 

------------------------------------

 

شعار مرگ بر آمریکا عین اعتدال است! / پارسینه- احمد خاتمی

 

----------------------------------------

 

رهبر ایران: تاکید بر ملیت، اهمیت امت اسلامی را کم‌رنگ می‌کند/ بی بی سی- تیتر

 

--------------------------------

 

نائب رئیس مجلس شورای ایران: "خدا به برکت اسرای ایرانی" به عراق بلا نازل نکرد !/ محمد(ص)حسن (ع)ابوترابی‌فرد / العربیه

ادامه ی بلاهت:

 

«یقین دارم خداوند به احترام آزادگان، بلا در عراق نازل نکرد و هنگامی بلا نازل شد که آخرین اسیر ما در عراق آزاد شد و سپس بلا بر صدام نازل گشت ».

 

----------------------------------

 

از مسئولان نیروی انتظامی تقاضا داریم واقعا عزم خود را برای برخورد با خانم‌های بی‌حجاب در خودروها جزم کنند . / یک خواننده کیهان دارالخرافه

 

-----------------------------------------------

 

پناهیان: راه قدس از مکه و مدینه می‌گذرد پارسینه- تیتر

پناهیان با بیان این که آل سعود همان آل یهود است تاکید کرد: راه قدس از مکه و مدینه می‌گذرد

 

 

==============================================

 

 

"گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد        

 

اشاره:

 

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

با کمک ایران، ارتش سوریه برای حمله‌ای بزرگ آماده می‌شود . / دویچه وله- تیتر

گزارش‌ها حاکی از آن است که ارتش سوریه خود را برای حمله‌ای بزرگ علیه مخالفان اسد آماده می‌کند. مبارزان حزب‌الله لبنان، واحدهای ایرانی و نیروی هوایی روسیه ارتش اسد را تقویت می‌کنند

 

فدوی دریافته است که بقول عوامsomehow  "سایز" همه چیز حضرت آقا(ضپ) بزرگ است ! زیرابنظر مقام معظم رهبری اعلی الله تعالی شأنه و اعز انصاره و اعوانه،4 سال جنگ و ویرانی، و نیم میلیون کشته،بقول حضرت امام(ل) تنها نسیمی از اسلام ،وحمله ی کوچکی بوده است ! بهر روی،شما را بخدا  یکوقت تعارف نکنید؛ اگر لازم است،بفرمایید تا فدوی هم چفیه و کلاه کرده،در معیت پیاده نظام بیت ، با شیهه یا حسین(ع)  و یا زهرا(س) ،به برادران ملحد و مؤمن روس، در سوریه ی ُمعلی،ُملحق شود

 

-------------------------------------------------

 

چرا تعداد جان‌باختگان ایرانی فاجعه منا، ۱۶ نفر کم شد؟ /آخرین نیوز- تیتر -بنقل از میزان

 

تحشیه ی فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ع- س- ص- عج) سوت زنان ،دستور فرمودند که برای جوریِ جنسِ شما،با پرواز بعدی، 16 فقره حاجی دیگر به عربستان اعزام دارند،برادر میزان!

-------------------------------------

 

ايران اذعان كرد سفیرش با گذرنامه دیگری به حج رفته است

سعودی: سفیر ایران با نام اصلی خود (غضنفر رکن آبادی) وارد نشده است / العربیه

 

 

تحشیه ی فدوی: البته منظوری نداشته اند ،همان غضنفرِمعروف خودمان است دیگر، محض خنده با گذرنامه و نام جعلی ،سفر کرده بوده است!

 

----------------------------------------------------

 

به گزارش روزنامه «الشرق الاوسط» به نقل از مسئول طواف زائران ایرانی، حرکت 300 زائر ایرانی خلاف سیر حرکت مشخص شده در محل مراسم دلیل اصلی ایجاد ازدحام و حادثه بود . / العربيه

 

 

تحشیه ی فدوی: گزارش فرستاده ی ویژه ی فدوی به محل حادثه نیز حاکی ست که حاجیان دستجمعی، بلند بلند چنین می خوانده اند:

 

بیت

از خلاف آمد عادت بطلب کام که من

کسب جمعیت از آن زلف پریشان کردم!

 

---------------------------------------------------------------

 

رئیس تشریفات دربار عربستان 'به دلیل سیلی زدن به یک عکاس' برکنار شد !/ البرز نیوز- تیتر

 

تحشیه فدوی: این در دیار اسلامزده ای که گردن می زنند،براستی نوبر است و باید بمعنای نوازش باشد!

 

------------------------------------------------------------

 

به گزاش «عصر ایران»، آیت‌الله خزعلی توصیه کرده روی سنگ مزارش عبارت «ابوالقاسم خزعلی دوستدار آیت‌الله خمینی» نوشته شود . / خرداد

 

 تحشیه ی فدوی: اگر دوستدار حضرت امام(ل) بودید ،چرا تا 90 سالگی صبر کردید، برادرآیت الله!بهر حال چون علیرغم میل باطن، عازم لقاء الله و شرفیابی بحضور معظم له سابق بودید ،دیگر نیازی به پیام نبود،برادر متوفا!

 

---------------------------

 

علی مطهری: جمهوری اسلامی منتقدان خود را بیچاره می‌ کند!/ العربیه- تیتر

 

تحشیه فدوی: چه کند بینوا ندارد بیش ! ..

 

--------------------------

 

قطعنامه اخیر با همکاری ایران توسط نظام سلطه علیه ما صادر شده ! / برادر جلیلی-آخرین نیوز

 

 تحشیه ی فدوی:  یعنی می فرمایید که فصل الخطاب والمسمین ،مقام معظم رهبری(ضپ) این وسط  معاذالله ،مداد تراش بوده است؟

 

----------------------------------------

 

در بحران آب ایران 'مردم نقشی ندارند ' / بی بی سی- برادر محمد(ص)تقی(ع) توکلی، نماینده محترم حکومت در مجلس

 

 تحشیه ی فدوی:  این را حتا فدوی هم میدانست که ملت بی تقصیر،و همه چیز زیر سردولتهای ناشی از بیت است،برادر بی بی سی!

 

-----------------------

 

حاشیه نگاری دیدار ندای ایرانیان با هاشمی

"روحانیت فریب احمدی نژاد را خورد " !/ هاشمی – پایگاه اونترنتی!

 

 تحشیه ی فدوی: ملت هم فریب روحانیت،لعنة الله علیهم اجمعین را خورد، خب این به آن در، برادر هاشمی!

 

---------------------------------------------

وزیر آموزش و پرورش می‌گوید امیدوار است معلمان زندانی آزاد شوند / علی اصغر(ع) فانی- رادیو فردا

 

تحشیه ی فدوی: فدوی نمی داند که چرا بعضی به کارهائی که به آنان مربوط نیست،دخالت می می کنند؟!

 

-------------------------

 

تقاطع: ابوالقاسم صلواتی، قاضی شعبه‌ی ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران، علی شریعتی، فعال جوان حامی “جنبش سبز” را به ۱۲ سال و ۹ ماه حبس محکوم کرد.

 

در حکم صادرشده برای آقای شریعتی، این فعال زندانی به خاطر اتهام “اجتماع و تبانی علیه امنیت داخلی” به ۷/۵ سال حبس، برای اتهامات “توهین به رهبر جمهوری اسلامی” به ۳ سال حبس، برای اتهام “تبلیغ علیه نظام” به ۱/۵ سال حبس، و برای اتهام “توهین به رییس جمهور” به ۹ ماه حبس محکوم شده است.وی هم‌چنین به دلیل نگهداری ماهواره با جریمه‌ی نقدی روبه‌رو شده است.

 

تحشیه ی فدوی: واویلا!..با این حساب،صورتحساب فدوی،سر به جهنم می زند!

 

------------------------------

 

شمخانی: عربستان بعد از داعش بیشترین ضربه را به اسلام زده . / بی بی سی- تیتر

 

تحشیه ی فدوی: آخر چرا توی سرِ مال می زنید؟ حکومت اسلامی درونمرزی شکوهمند ما*، در اینمورد نیز پیشکسوت ، و دارای نعلین مشکی ست،برادر علی(ع)شمخانی!

 

-----------------------------

 

*در مقابل حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م) و در واقع پاکنویس داعش است!

 

------------

 

داعش گروگان های خود را حراج کرد !  /آخرین نیوز

 

 

 

 

 

تحشیه ی فدوی:  لابد بنظر برادران حکومت اسلامی برونمرزی(داعش- م ) !مالی نبوده اند،لکن سمت راستی را، حضرت آقای ما خریدار است،برادر نیوز!

 

==========================================================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه     


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید شریفه ی دارالخُرافه است،

 پاسخ ها اما از فدوی ست.

 

مشایخی : اگر ما مردم ایران برای آقای رئیس‌جمهور ارزش داشتیم ایشان از سفر به آمریکا چشم می‌پوشید و یا سفر را نیمه تمام رها می‌کرد. از قول بنده بنویسید الان که برگشته‌اند چه فایده‌ای دارد؟ ما ایشان را به خدا واگذار کرده‌ایم .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت،(رئیس جمهور- م) برادر روحانی رسید؛ شدیداً به گریه افتادند.فدوی که تابحال گریه راست راستی حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین را ندیده بود، دست و پایش را گم کرد و علت شیون وی را جویا شد، نامبرده همینطور که زار می زد فرمود که کار ما را بهر کس که می خواهند واگذار بکنند ،لکن به الله جل جلاله، نه!  چراکه ایشان، نه طاقت جرثیقل مرحمتی ِالله را دارند ،و نه یارای ایستادن در مقابل گله ی حاجیان رم کرده!

 

--------------------------------------------------

 

1195---0913 :  برجام سوراخ‌های زیادی دارد که باید همین حالا جلوی این سوراخ‌ها را گرفت وگرنه غرق می‌شویم .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..لکن بین خودمان باشد،ضدانقلاب هم نشنود،مؤمنی که بتازگی از بهشت موعودِ حضرات باز گشته بود، به  فدوی شدیداً سفارش کرد که بکوشد که بهیچوجه به بهشت کذائی نرود، زیرا در آن ،حوریان و جام های شرابی که وعده فرموده اند،با هم نسبت عکس دارند یعنی،حوریان بی سوراخ اند و جامها سوراخدار! حال برجام که یک جام دنیوی ست که جای خود دارد،برادر 1195---0913 !

 

-------------------------

زینتی : مردم بی‌عملی دولتی را که شعار «تدبیر و امید» را یدک می‌کشد در حج امسال و در عدم تحرک موثر رئيس دولت در قبال جنایتی با بیش از 600 کشته و مجروح و مفقود ایرانی  لمس نمودند!  این سفر بیش از جان‌های میهمانان خداوند قداست داشت که حتما باید پنج روز طول می‌کشید؟

 

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است! لکن بمنظور رعایت قسط اسلامی،احوط آنست که نخست یک سوزن به خودتان بزنید،سپس یک جوالدوز به کپل حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین. مراد فدوی آنست که پیش از آنکه عریضه ی شما را بجریان بیاندازد،بفرمایید که  اگر حاجیان شل و پل، "میهمانان خداوند" بودند، چرا پاچه ی میزبان را نمی گیرید،برادر زینتی؟!

 

-------------------------

 

4612---0912 : رئیس‌جمهور دو کشور ترکیه و نیجریه بعد از حادثه خونین مسجد‌الحرام سفر خود به آمریکا را لغو کردند. چرا آقای روحانی رئیس‌جمهور کشورمان با توجه به کشته شدن 155 نفر و مفقود شدن 320 حاجی ایرانی این کار را نکردند؟

 

فدوی :مراتب در مجالی به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید. بعدالتحیه و السلام  گفتند که برای اینکه هنوز به حد نصاب نرسیده بوئند،برادر 4612---0912


-----------------------------------------

 

یونسی و 9654---0937 : با چشم‌ خویش شاهد عبور کردن دولت از خطوط قرمز هسته‌ای یکی پس از دیگری هستیم. ...

 

فدوی: یعنی شما در حد یک پاسبان دون پایه ی راهنمائی و رانندگی هم نبودید که از عبور خودرو دولت که به اذن مقام معظم رهبری صدمه الله تعالی،ترمز بریده و چراغ قرمز های هسته‌ای را ، یکی پس از دیگری رد می کرده است، برگ جریمه ای، چیزی بدهید،؟ واقعاً خاک کاهو بر سرتان ،برادر یونسی و توابع!

 

-----------------------------------------

 

2796---0935 : آسان‌ترین عکس‌العمل در قبال سیل اخیر کاری است که مسئولان مدیریت بحران انجام دادند و خیلی راحت کشته‌شدگان سیل اخیر را مقصر این حادثه دانستند و هیچ کوتاهی و قصوری را متوجه خود نکردند. ولی مدیریت بحرانی که آخرش این باشد نبودش بهتر است .

 

فدوی از بحریان انداختن عریضه ی شما حرفی ندارد ؛لکن پیش از آن،محض ارادتی که به ابوی رضی الله عنه داشت ،یاد آوری یکی دو نکته،بشرط آنکه بین خودمان باشد و ضدانقلاب هم نشنود، خالی از ضرر نمی داند و آن این که، شما مگر آلزایمر گرفته و بیاد ندارید که در همه ی موارد، از ماجراهای کوی دانشگاه بگیرید تا داستان جنبش 88،حسب شیوه ی مرضیه، قربانیان ،در حد مرگ تنبیه شده اند،فلذا اگر هنوز  دُم تان را نکنده اند، دُم تان را کول گرفته و گوشه ی امنی بروید، از فدوی گفتن! برادر 2796---0935

 

------------------------------------

 

حیدری :  سهم مردم آبادان از نفت منطقه‌ به جای اشتغال، دود و آلودگی هوا شده است. نمایندگان محترم مجلس برای مشکل بی‌کاری جوانان این منطقه اقدامی بکنند. چرا باید هر کسی که مسئولیت می‌گیرد فقط افراد حزب و جناح خودش را روی کار بیاورد؟

 

فدوی: مراتب در شرایطی که پس از نرمش قهرمانه ی صبحگاهی، مشغول نوشیدن جام زهرِقند پهلو بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام فرمودند : بسمه تعالی- سهم شما عجالتاً با ارفاق، همین است ؛فلذا احوط آنست که آن دود و آلودگی اسلامی را ،با صلوات تصفیه کرده،دوباره مصرف کنید،پیرامون رفع بیکاری جوانان نیز افزودند که  مشغول گسترش جبهه ی سوریه هستند و با اعزام جوانان به آنجا، بیکاری شان برای همیشه، رفع خواهد شد،برادر حیدری!

 

----------------

 

2826---0913 : پرواز مورخ 94/5/20 از اصفهان به مقصد مشهد به مدت 5 ساعت تاخیر داشت و متاسفانه از هیچ‌کدام از مسافرین جبران خسارت نکردند. چگونه رویشان می‌شود با این وضعیت پایین خدمات‌دهی قیمت بلیت هواپیما را افزایش بدهند .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد ، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه والسلام بشدت متغیر شده فرمودند بجای این مهملات،  اگر آب کُر دست تان است زمین گذاشته خود را به بیت رسانده و معظم له را در نوشیدن یک قوری زهر که وبال شان شده است،یاری کنید،برادر خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید،برادر 2826---0913 !

 

-----------------------------------------------

 

2143---0913 : اخیرا حضور متکدیان جوان بر سر چهارراه‌های معابر شهر اصفهان چهره زیبای شهر را مغشوش نموده است. لازم است مسئولین امر برای جمع‌آوری آنها اقدامی انجام دهند .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند از آنجا که اصفهان نصف جهان است،فلذا حالا حالا ها جا دارد،برادر 2143---0913 !

 

----------------------------

 

4187---0935 :در دنیای پرآشوب و پرتلاطم، کشتی انقلاب را با درایت و تیزبینی به ساحل نجات می‌رسانند. اگر نگاهی اجمالی به کشورهای اطرافمان بیفکنیم بهتر آن را حس خواهیم کرد. شایسته است در این شبهای نورانی جبین خود را بر خاک و مهر کربلا بسائیم و خدا را به خاطر وجود این عزیز زهرا(س) سپاس گوییم.

 

فدوی : بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس: صحیح است، صحیح است!

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیّم اکتبرالمُجّعد سنه ی 2015 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*