حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد:

لبخند ناتمام

گزیده ای از شعرهای کوتاه

(فارسی- انگلیسی)

برگردان : دکتر گرامی

این کتاب از طریق انتشارات سایت نویسنده (هزل داتکام )

و نیز شرکت کتاب در لس انجلس ، قابل تهیه است.

منتشر می شود :

 

یک تکه از زمان ) چاپ دوم)

 

گزیده ای از شعرهای ۱۳۸۱ـ ۱۳۵۱ *

 

* تذکرة الاشقیاء

(مجموعه ی طنز های سیاسی)

 

 

*********************************************

*.*.*.*.*

September 24th, 2014

 

انتشارات برادران 

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب،بیگمان بخاطر دارند که پیش از حاکمیت اخلاق و معنویات و  تصرف ُعدوانی برادران کثرالله امثالهم  درایران سابق،به بسیاری از زبانزدهای مهربانانه  نیز دسترسی دشتیم ؛از جمله "لذتی که در عفو هست در انتقام نیست" که دیگر اثری از آنها دیده نمی شود و بجای آن، جنود ظفر ورود،بابت حتا حقوق طبیعی که فی نفسه غیر قابل سلب اند،تسمه از ُگرده ملت پشیمان کشیده و می کشند و تماشای شلاق واعدامهای خیابانی ،دیگر جزو تفریحات سالم جامعه ی شکوهمند اسلامی ما شده است!؛ و اما در ضلع دیگر اسلام عزیز، برادران "دولت اسلامی" که چرکنویس برادران خودمان ایدهم الله تعالی   هستند، در حوزه ی استحفاظی خود، همچنان و شدیداً به احیای دین حنیف مشغولند، و فلذا بقول آن بزرگوار،در آنجا "سرها بریده بینی ،بی جرم و بی جنایت"؛ در این میانه اما فدوی ،همینطور ارّه به ماتحت مانده است که برادران دولت اسلامی انارالله براهینهم ،چه لذتی در سر بریدن یافته اند، که دارند مانند پاکنویس شان در ایران سابق،آنرا شتابان بسایر نقاط جهان،صادر می فرمایند؟!

باری- فدوی با نقل خبری در این راستا،مطلب را پی می گیرد :

دستگیری گروهی در استرالیا به اتهام برنامه‌ریزی برای سر بریدن شهروندان ! / دویچه وله-تیتر

ادامه ی خبر هم،خالی از خطر نیست،!بویژه آنکه سربریدنها ،گزینشی نیز هست ! :

پلیس استرالیا در بزرگترین عملیات ضدترور در تاریخ این کشور ۱۵ مظنون به حمایت از "دولت اسلامی" را دستگیر کرد. گفته می‌شود آن‌ها قصد داشته‌اند شهروندان بی‌گناه را به صورت گزینشی سر ببرند .

و اما فدوی بعنوان حسن ختام ،و بمنظور اینکه خوانندگان محترم ضد انقلاب را دست خالی به خانه نفرستاده باشد،می افزاید که برادر با ذوق دیگری ،شدیداً روی دست دولت اسلامی درون و برونمرزی بلند شده،و بجای سر، آلت بریده است !..

فدوی قاصم الجبارين را گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پرستات مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز ضميمه می کند، که خبر فوق ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست ؛اینهم سند منگوله دارش بنقل از البرز نیوز:

به گزارش خبرگزاری رویترز، حسین نیری ۳۵ ساله روز دوشنبه ۲۴ شهریور ماه به مقامات قضایی کالیفرنیا در آمریکا تحویل داده شد و هم اکنون در بازداشت است. (1)

وی متهم است در پاییز سال ۹۱ با همدستی چند نفر صاحب یک داروخانه را در ایالت کالیفرنیا ربوده و او را به بیابانی برده‌‌اند که تصور می‌کردند این فرد پول‌هایش را آنجا پنهان کرده است.

متهمان یاد شده بعد از شکنجه صاحب داروخانه و در حالی که نتیجه‌ای از اخاذی نگرفته بودند، آلت تناسلی‌ این آمریکایی را بریده(2) و او‌‌ را در بیابان رها کرده بودند. !

 

زیاده آلتی نیست که دست برادران بدهد !...

18 سپتامبر 014

--------------------------------------------------

 (1)حواشی خبر:

به گزارش شبکه "ای بی اس"، ۱۵ فرد دستگیر شده عموما افغان‌تبار هستند. گفته می‌شود این افراد قصد داشته‌اند شماری از شهروندان بی‌گناه استرالیایی را به طور گزینشی بربایند و سر ببرند .
در این میان حکم دستگیری یک شهروند ۲۲ ساله استرالیایی هم به اتهام ارتباط با "دولت اسلامی" صادر شده است. گفته می‌شود که در طول هفته جاری یک افراطگرای استرالیایی که هم‌اکنون در کنار تروریست‌های "دولت اسلامی" در حال جنگ است، از منطقه خاورمیانه با این شهروند ۲۲ ساله تلفنی تماس گرفته است .

(2) در احوال مرد بزرگسال نگونبختی که بحکم شرع انور ،ناگزیر به انجام سنت(ختنه)شده است سروده اند ،فدوی بی تقصیر است!:

آفـرین  بـر طاقت   بی  پیــر تـو
خود چه بود آخر مگر تقصیر تو؟
زین  مسلمانی  گرفتی سهم  خود
زانکه  اول  شد  بریده.... یر تو!

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

سوءاستفاده ی بهینه !  

می گویند "همه چیز را همگان دانند" ؛ این نکته راگویا همگان می دانند،جزاعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة ! چقدر فدوی گردن شکسته، به معظم له اصرار و بلکه التماس کرد، که بشکه های نفت بی صاحب ایران سابق را،به فرزند خلف خود،برادر بشار اسد ندهد،زیرا آن بزرگواراز آن، سوءاستفاده ی بهینه! می کند،یعنی نفت آنرا بعنوان نوشابه ی گاز دار،لاجرعه سر کشیده و در بشکه ی خالی آن ،بمب می گذارد!،نگاه کنید :

جنگندهای ارتش دولتی سوریه روز شنبه ۲ اگوست ۲۰۱۴ با پرتاب بمب های بشکه ای بر روی منازل در استان ادلب، دهها تن از غیر نظامیان را کشتند . / العربیه.

پیش از این سازمان بین المللی دیده بان حقوق بشر با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود که جنگنده های ارتش سوریه از فوریه گذشته تاکنون، ۶۵۰ نقطه در این کشور را به وسیله بمب های بشکه ای مورد حمله قرار داده اند .

این بیانیه ساعاتی پیش از نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی قطعنامه ۲۱۳۹، صادر شد. شورای امنیت در این قطعنامه که ۲۲ فوریه گذشته صادر شد، از دولت سوریه خواست تا به استفاده از بمب های بشکه ای پایان دهد .

در بیانیه دیده بان حقوق بشر آمده است که دولت سوریه بر خلاف توصیه های قطعنامه شورای امنیت، به بمباران مناطق توسط بشکه های انفجاری به ویژه در حلب ادامه می دهد

زیاده بمبی نیست..

------------------------------------------------------------------------------

 

پرسش شرعی 

تا آنجا که فدوی می داند،تنها امام همامی که غایب است، حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج)است،لکن بقیه ،بعون الله حاضرند ؛ !پس چگونه است که فرزندان خلف ،که همانا دولت اسلامی باشد را ،تأدیب نکرده و آن نابکاران،دکان های متبرکه را،یکی پس از دیگری منهدم می کنند،و آن بزرگواران که به استناد مهمانانشان،حی و حاضرند،جیک شان در نمی آید !

نگاه کنید :

به گزارش خبرگزاری فارس، گروه های تروریستی تکفیری وابسته به داعش در شهر «رقه» در شمال سوریه در جدیدترین جنایت خود اعلام کردند که در صدد تخریب کامل مزار «اویس قرنی» و «عمار یاسر»، از اصحاب جلیل القدر پیامبر اسلام(ص) هستند.

عناصر این گروه تروریستی امروز با پخش اطلاعیه هایی از اهالی شهر رقه خواستند، با گشودن درب ها و پنجره های خود شاهد منفجر کردن مزار این دو صحابه جلیل القدر پیامبر(ص) از منازل خود باشند.!

زیاده جسارت است ....

 

 

-----------------------------------------

نخود سیاه جدید!

فدوی داشت داستان اسلامی "تام و جری" را در ارتباط با "هسته بازی" پیگیری می کرد،

که به این خبر نیز رسید :

 

اختلاف اساسی بر سر شمار سانتریفیوژها است !/ شرق پارسی- تیتر

در این پیوند بگذارید که فدوی نیز این نکته را بمنظور راحتی خیال خاج پرستان طرف ُمعانقه بیفزاید که اختلاف بین علما، مایه ی تداوم دین  حنیف،از صدر اسلام عزیز تاکنون بوده، و اصلا ًمربوط به شمار سانتریفیوژها نمی شود، برادرشرق پارسی! ،فلذا احوط آنست که حضرات،ملت خاج پرست و غیر آنرا، دنبال نخود سیاه دیگری بفرستند !

------------------------------

تیتر جالب 

فدوی امروز با نوعی " نقض غرض "بشرح زیر برخورد:

اوباما: کشورهای اسلامی برای مقابله با گروه دولت اسلامی همکاری می‌کنند / بی بی سی

---------------------------------

 

تکمیل

 

زمانی که خبر کسالت امام جامعه اسلامی در رسانه‌ها منتشر شد هر چند کلیه شواهد حکایت از آن داشت که بیماری مختصری است که با عمل جراحی ساده‌ای برطرف خواهد شد ولی امت کوچکترین عارضه‌ای بر جبین رهبر و مولایش را هر چند مختصر و ناچیز باشد تحمل نمی‌کند .
از صبح دوشنبه که اخبار مرتبط با بیماری حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای منتشر شد، در مساجد، حسینیه‌ها،  دانشگاه‌ها و ... شاهد برپایی مراسم دعا و نیایش برای بهبود هر چه سریع‌تر رهبر معظم انقلاب هستیم . . / کیهان دارالخرافه

زحمت پرکردن قسمت نقطه چین را،فدوی ِگردن شکسته می کشد :

وزارتخانه ها- ادارات- مدارس- کودکستانها، شیرخوارگاهها  و هر جای دیگری از ایران سابق،که در آن جنبنده ای نفس می کشد...

-------------------------

 

 

لکن نکنید!، یکوقت ُمحتلم می شویم،فلذا با این وضعیت،حال غسل نداریم،خواهر چرخ دنده(چرخنده- م)!..

-------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه     


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

رضا کامرانی :برای سلامتی و صحت رهبر فرزانه انقلاب، دلیرمرد عرصه مقاومت و ایستادگی    ایزد منان  را شکرگزارم. در این فرصت بسیاری از اقشار از سعادت زیارت جمال رهبر و مقتدایمان بهره‌مند شدند. تنها آرزویم یک لحظه دیدن  صورت نورانی امام خامنه‌ای از نزدیک است .

فدوی: والله برادر محمودی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، معظم له دور و نزدیک اش فرقی نمی کند؛هردو زهره می برند،برادر رضا کامرانی !

-----------------------------

جانبازی از بهشهر و محمودی : رهبر ، مراد و عزیز ما به سلامت از بیمارستان مرخص شدند و با پیام خود تو‌دهنی محکمی به استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار زدند. خداوند را شکرگزاریم .

فدوی: والله برادر محمودی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی که در التزام رکاب بود دید که معظم له بدلیل پرستات مبارک،جان نداشت که با مشت محکم سودا فرمایند،برادر جانباز!

--------------------------

4760---0935:خدا را شاکریم که کلام شریف «کم من فئته قلیله غلبت فئه کثیره باذن‌الله» او را مشاهده کردیم. یک عده قلیل و در محاصره توانست با دست خالی بر گنبد آهنی پوشالی و سگ‌ هار منطقه فائق آید. ان‌شاء الله پیروزی نهایی بر مستکبرین با ظهور منجی عالم بشریت زمان در زمان حیات ما محقق شود.

فدوی :  والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

 بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود،آن بزرگوار(عج) چندین قرن است که همینطور در راهست و هنوز نرسیده ؛فلذا اینکه ظهورشان در زمان حیات شما محقق شود،شدیداً محل تردید است؛مگر اینکه از الله جل جلاله بخواهیم که شما را هزار و چهارصد ساله کند،برادر4760-0935!

این همه پول بیت‌المال صرف چند نفر فوتبالیست می‌شود ولی حاضر نیستند هزینه چند روز اعتکاف تعدادی از جوانان کشور را متقبل بشوند فلذا مساجد ناگزیرند از هر متقاضی اعتکاف مبلغ 70 هزار تومان دریافت کنند .
8938---0913

مراتب در اوقات شرعی،به سمع و نظر مبارک رسید . بعدالتحیه والسلام  فرمودندکه برای معامله

با خدا،۷۰۰۰۰ تومان،پول زیادیست٬برادر8938---0913؟

-----------------------

آقای رئيس‌جمهور گفتند نمی‌خواهیم به روی دنیا خنجر بکشیم. مگر ما تا به حال به روی دنیا خنجر کشیده بودیم؟ آقای رئيس‌جمهور اولاً چند دولت زورگو و دست‌نشانده باند جنایتکار صهیونیسم جهانی آمریکا و چند کشور اروپایی که می‌خواهند همه دنیا را قربانی مطامع خود نمایند همه دنیا نیستند. ثانیاً شهدای مظلوم محراب و علما و اساتید و دانشمندان هسته‌ای و هواپیمای مسافربری ما که به وسیله ایادی تحت‌الحمایه آنها شهید شدند مگر به روی آنها خنجر کشیده بودند؟ و حالا هم مگر ما به روی آنها خنجر کشیده‌ایم که ما را تحریم کرده‌اند و هر روز بر طبل تو خالی تهدید حمله نظامی می‌کوبند؟ آیا عمل به امر به‌معروف و نهی از منکر خنجر کشیدن است، آن‌گونه که برخی حیوانات انسان‌نمای اروپایی یکی از ناهنجاری‌های کشورمان را آزاد نبودن همجنس بازی اعلام کرده اند .
گل‌محمد نورانی از مهدیشهر

فدوی: معاذالله !.مگر ما خدای نکرده لمپنیم؟! نخیر ما خنجر نکشیدیم؛فقط قمه کشیده ایم،برادر

گل محمد(ص) از مهدی(عج)شهر!

--------------------------------

اسدی از کرج و یک هموطن از تهران : ا ز دولت و مجلس انتظار می‌رود مشکلات و موانع ازدیاد نسل در جامعه را برطرف کنند تا فعالیت‌های تبلیغی برای آن تاثیر داشته باشد. وقتی برای فرزند پیش‌دبستانی خود به دبستان دولتی مراجعه کردم اعلام کردند چهارصد هزار تومان واریز کنید وقتی به دبستان غیرانتفاعی رفتم اعلام شد دو میلیون و شصت هزار تومان واریز کنید؟ با این حال اگر خانواده 3-4 فرزند داشته باشد چگونه با حقوق 700-800 هزار تومانی از عهده هزینه ثبت‌نام مدارس چند میلیونی، اجاره‌های یک میلیونی و اقساط و غیره برمی‌آید؟ وسیله نقلیه و تفریح و سفر و... پیش‌کش .

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض معظم له رسید،ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: این حرفها حالی شان نمی شود و بعنوان ارفاق افزودند به آنکس که دندان دهد،دستور خواهند داد که نان هم بدهد،برادراسدی!

---------------

5181---0912 دو سال است که منطقه پونک زنجان گازکشی شده ولی با این وجود 22 خانواده بدون گاز هستند در حالی که لوله اصلی گاز از فاصله 150 متری خانه‌های آنها عبور کرده است .

فدوی : همه چیز‌ را دیگر گردن مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین نیاندازید؛آخر گاز گرفتن برادران هم کاری دارد برادر5181---0912؟!

-------------------------------

: 8565---0936چرا صدا و سیما سخنان حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی در نماز جمعه در موضوع وجوب امر به معروف و نهی از منکر را پوشش نداد؟ !

فدوی : آخر همه چیز‌ را که در این ستون نمی شود گفت برادر8565---0936 ! بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود،منتظرند ناهیانی که بعلت فضولی در احوال شخصیه ی مردم ،مضروب و شل و پل در بیمارستانها بستری هستند مرخص شوند؛و افزودند اگر عجله دارید شما قبول زحمت کنید، برادر8565---0936 !

---------------------------------

4165---0912*  وضعیت ناهنجاری‌ها در مترو توسط دختران و پسران آن هم در ام‌القرای جهان اسلام تا کی باید تداوم یابد؟ و آیا متولی خاصی برای رسیدگی به این وضع وجود ندارد؟ !

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام موافقت فرمودند

و دستور فرمودند که برای خواهران یک قطار و برای برادران هم یک قطار درنظر بگیرند لکن احوط آنست که آن دو قطار با هم تصادف نکنند،برادر شهروند !

-----------------------------------------

5485---0912 : دولتمردان فعلی شاید به حساب اینکه کم کردن ساعت کاری کارمندان در ماه رمضان در دولت گذشته بدعت بوده امسال این کار را نکردند در حالی که این کار یک سنت مرسوم در تمام دولت‌های گذشته بوده و اجرای آن ضروری است .
فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) گفتند تاآنجا که بخاطر دارند ، حضرت امام(ل) فقط فرمودند "اقتصاد مال خره"! لکن در باب اینکه کار هم مال خره، دیگر چیزی نفرمودند،برادر 5485---0912 !

----------------------------------------------------------

3885---0936 : اغلب دولت‌های گذشته تمهیداتی برای ماه مبارک رمضان در نظر می‌گرفتند به ویژه در گرمای طاقت‌فرسای تابستان که لازم است دولت یازدهم نیز تدبیری به ویژه برای استانهای دارای بالای 50 درجه گرما در نظر بگیرد .
فدوی: مراتب در مجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه و السلام به فدوی دستور فرمودند که به آگاهی شما برساند که در صدر اسلام هم ،ایرکاندیشن نبوده استفلذا قدری دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته تا این چند روز! بگذرد زیرا به فرض شهادت از گرما بالای 50 درجه نیز،نیز، به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین،با شهدای صدر اسلام محشور می شوید،دیگرچه می خواهید،برادر 3885---0936

----------------------------------------------------

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

20 سپتامبر المُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

September 14th, 2014

 

پیش بینی

فدوی به مراتب تبحروتخصص  برادران، به جادو و جمبل و جن گیری، امادرمحدوده ی شکوهمند ولایت مستبده ی فقیه،شدیداً ا ذعان ، اعتراف و باور ،لکن در عین حال تردید دارد که این به قول عوام ability در خارج از حوزه استحفاظی آن بزرگواران،مع الاسف،راه بجائی ببرد؛ فلذا فدوی در پیوند با خبری که در پی می آید :

اولین واکنش رئیس جمهور به توقف مذاکرات

 

با ۱+۵ به توافق می رسیم ـ پارسینه

عرض می کند :

والله برادر ـ پارسینه بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

برادران ممکن است با ۱+۵ ،که فدوی نمی داند کی قرار است ۶بشود،به جماع برسند *لکن به توافق به قول عوام

I don’t think so !

تا نظر خوانندگان محترم ضدانقلاب چه باشد ….

---------------------------------

*خدا بگویم این تایپیست سر به هوای هزل داتکام را چه کند که همه جای فدوی را با شاخ گاو، ُمدّ ظله العالی، در می اندازد. لطفاً غلط تایپی جماع را به اجماع، اصلاح فرمائید، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

علاف

 

بنظر می آید که مقام معظم رهبری و توابع، مشتمل بر ریاست محترم آبدارخانه ی بیت برادر روحانی و برادر ظریف وزیر خارجه بیت،در ارتباط با داستان دنباله دار مذاکرات هسته ای و برخی  اخباری که نمونه اش در پی می آید : ؛

 

دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و نمایندگان کشورهای عضو گروه ۱+۵ در وین در جریان است. این دور از مذاکرات با گفت‌وگوی محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران و کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا آغاز شد . / بی بی سی

 

،به استناد دوبیتی زیر، ول معطل اند ! و فی الواقع، به قول معروف :" ِعرض خود می برد و زحمت ما می دارد "شما هم ملاحظه کنید که یکوقت فدوی تنها به مشاعره نرفته باشد ! :

 

فیض دوجهان به حب مولا بسته ست
بر گوشه‌ای از چادر زهرا بسته ست
اجلاس گروه 1+5 یک شوخی ست
دنیا به گروه پنج‌تن{ وا}بسته ست
دباغ‌زاده

 

زیاده مذاکره ای نیست ..

..................................................................

سر در گم

 

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه :

امیدواریم شاهد رفع حصر موسوی و کروبی عزیز ! باشیم / دیگربان

محمد(ص)جواد (ع)لاریجانی٬ دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه !

 

شما سر از کار برادران در آوردید؟ فدوی که هنوز نه!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

آخر شر !

 

خودمانیم،این واژه ی فرهنگ هم در مرز پرگهر، چه سرنوشت تیره و تاری داشت ؛ تورّقی

 کوتاه درجراید شریفه ی دارالخرافه، نمائی از چهره ی خسته و فرسوده ی او ،که توسط

برادران  کثرالله  امثالهم،شدیداً به کارِ گل گرفته شده است را، به آسانی و فراوانی،بدست

می دهد و از آن میان:

 

سروري قائم‌مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی : فرهنگ در كشور مظلوم و غريب است / الف- تیتر

ذکاوت رهبري در گره زدن فرهنگ به اقتصاد ! / الف- تیتر

-----------------------------

اقتصاد بعلاوه فرهنگ یعنی "اقتصاد هدف نیست، وسیله است " عماد افروغ - / الف- تیتر

--------------

پلیس با کسانی که تیشه به ریشه فرهنگ می زنند،برخورد می کند/ رادان فرمانده پلیس بیت- تقاطع

------------------------------------

علی خامنه‌ای در پیام نوروزی خود، سال ۱۳۹۳ را سال “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی”، نام‌گذاری کرد که به عقیده‌ی برخی کارشناسان به نگرانی‌های او از باز شدن احتمالی فضای اجتماعی و فرهنگی توسط دولت حسن روحانی حکایت دارد .

وی یک روز بعد، در سخنرانی خود به مناسبت آغاز سال جدید خورشیدی که طبق سنت هر ساله‌اش، در مشهد انجام شد، فرهنگ را از اقتصاد «مهم‌تر» دانست و از «مسوولان فرهنگی» که به گفته‌ی او «مستقیم یا غیر مستقیم به دولت مربوط می‌شوند»‌، خواست تا «با حساسیت و هوشیاری مراقب رخنه‌های بسیار خطرناک فرهنگی باشند » ، / همانجا

----

حياي چشم ! بايد در ايران فرهنگ سازي شود !/ ایسنا علی(ع) رضا افشارقائم مقام  وزیر کشورسابق

 

------------------------

دولت سودان مراکز فرهنگی ! وابسته به سفارت ایران را در خارطوم، پایتخت و شهرهای دیگر این کشور تعطیل کرد.

------------------------------

حاشیه ای بر سخنان روز اول سال رهبر انقلاب :

ازفرماندهی به تمام نیروها و جهادگران فرهنگی!/ بولتن نیوز- تیتر

بیانات اخیر رهبر انقلاب اما، همه ساختارها و قالبهای مرسوم و متداول در عملیاتهای کلاسیک نظامی را در هم شکست، و تاکتیک و طرح نوئی برای هدایت عملیاتهای فرهنگی و سازماندهی نیروها و نحوه ارتباط افسران جوان با فرمانده کلّ قوا در عرصه جنگ نرم ترسیم کرد ...

-----------------------------

خیابان «فرهنگ حسینی» یا خیابان «کلیه» در تهران !/  آخرین نیوز

 

خیابان "فرهنگ حسینی" تهران بیشتر با نام خیابان "کلیه" معروف است. پیام همه دیوارنویسی‌های ساختمان‌های این خیابان یک چیز است: آگهی خرید و فروش کلیه

میزان پیوندهای کلیه در دیگر نقاط دنیا اما بر عکس ایران است. آمار منتشر شده نشان می‌دهد در دیگر کشورها تنها ۱۵ درصد از پیوندهای کلیه از افراد زنده انجام می‌شود و به صورت معمول ۸۵ درصد عمل‌های پیوند کلیه از افراد دچار مرگ مغزی صورت می‌گیرد .

 

 

 

و بعنوان حسن ختام :

 

یادگار امام در مراسم یادبود مرحوم دکتر حبیبی عنوان کرد:

 ایران جائی ست که فرهنگ ایرانی در آن حاکم است !/ اعتدال

و در ادامه ،در نقش گاو 9 من شیر مده ظله می افزاید :

یادگار امام گفت: دکترحبیبی یک ایرانی ایران دوست و دلباخته ایران بود، اما نه دلباخته آب و خاک، زیرا آسمان همه جا همین رنگ است و همه جا کوه و ارتفاعات وجود دارد. آن‌چه که قابل عشق ورزیدن است، فرهنگ این سزمین است‌. رستم و سیاوش اجزای فرهنگی ما هستند، اما فراموش نکنیم که جزء بزرگی از این فرهنگ، فرزندان فاطمه (س) هستند !

زیاده فرهنگی نیست...

 

 

---------------------------------

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

باشگاه خبرنگاران: اين جمله «پزشک محرم است» غلطي است که متاسفانه شهرت فراواني هم دارد. پزشک، به هيچ عنوان محرم نيست و تنها در صورت عدم دسترسي به پزشک همجنس، پزشک غير همجنس آنهم فقط به مقداري که لازم است مي تواند آن بخش لازم از بدن نامحرم را ببيند يا لمس کند.

----------------------------

'بدحجابی نوعی بیماری محسوب می‌شود / محمد (ص)باقر(ع) نوبخت، سخنگوی دولت /العربیه

 

---------------------------------

ما باید تلاش کنیم تا با فرهنگ ترافیکی بتوانیم سرلوحه کشورهای جهان باشیم و از این راه انقلاب را صادر کنیم . !

آیت الله جوادی آملی

-----------------------------

 

کاظم صدیقی٬ امام جمعه موقت تهران:

دولت اهل تساهل باشد٬ جامعه را جهنمی می‌کند / دیگربان

---------------------------------------

گناه، عامل خشکسالی است/تیتر

وقتی که گناه در جامعه افزایش یابد، مرگ و میرهای خطرناک، بیماری‌های صعب‌العلاج و خشکسالی نیز افزایش پیدا می‌کند /آیت‌الله مکارم شیرازی – آخرین نیوز

----------------------------------------

اینترنت پرسرعت خلاف شرع و موازین انسانی است / آیت الله مکارم شیرازی- بی بی سی

................

زبان اهل بهشت عربي است و زبان اهل جهنم عجمي!"/

در برنامه‌هاي مذهبي صدا و سيما  آخرین نیوز، بنقل از روزنامه جمهوری اسلامی

...............

رئیس‌جمهور در سفر خود در مورد ناامنی‌های عراق گفته است همه باید دست به دست هم دهیم تا به دنیا ثابت کنیم ایران یک کشور امن است. بنده به عنوان یک ایرانی از رئیس‌جمهور خواهش می‌کنم برای آن که حرفش محقق شود اولین نکته‌ای که در نظر می‌گیرند این است که اجازه بازگشایی سفارت انگلیس را در کشورمان ندهند.!
رضا امیری

----------------------------------------------------

خدا را سپاسگزاریم که قانون اساسی مترقی و بی‌نظیری داریم و از وجود مبارک و نورانی ولایت فقیه که مانع دیکتاتوری است برخورداریم. !
6979---0916

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 قیصرانه ها

اشاره

 

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که

باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج سبز شود!

 

دبیر مرجع ملی حقوق کودک در ایران، در گفت‌وگویی که روز ۱۱ مرداد در خبرگزاری ایلنا منتشر شده است، اعلام کرده که در ماجرای تجاوز یک ناظم به دانش‌آموزان در یکی از مدارس تهران، «تمام موارد به زور نبوده و در برخی موارد این گرایش‌ها دو طرفه بوده است» ..../  سایت رادیو زمانه

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 

------------------------------------

 

مرضیه افخم: سوریه از ایران خواست بر انتخابات ریاست جمهوری نظارت کند ! العربیه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------------

بشار اسد اعلام عفو عمومی کرد !/ العربیه

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

----------------

 

 همیشه تاکید کرده ایم که در حکومت این کشور(عراق) همه طوایف و قومیت ها حضور فعال وسازنده ای داشته باشند . علی(ع)لاریجانی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

--------------------------------------

به گزارش  "تدبیر " ، خبرگزاری "فرانسه" با انتشار گزارشی درباره برگزاری تورهای مسافرتی "داعش" برای توریست ها نوشته است:"آدم ربایی، سنگسار، شلاق و اعدام تنها اقدامات شناخته شده "داعش" هستند. اکنون این گروه در کنار این اقدامات جنایتکارانه به سرمایه گذاری بر روی صنعت "گردشگری" نیز پرداخته است . !/تدبیر

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

--------------------------------------

* ادامه ی خبر:

تعداد زیادی از توریست های عموما خارجی برای گذراندن ماه عسل از طریق اتوبوس های داعش به بازدید مناطق مختلف تحت اشغال داعش می روند. در حال حاضر، دو بار در هفته تورهای مسافرتی توسط گروه داعش از "رقاع" سوریه تا "انبار" عراق برگزار می شوند. اتوبوس های گردشگری داعش با پرچم های سیاه و سفید داعش شناخته می شوند. هم چنین در جریان این سفر سرودهای جنگی نیز خوانده و نواخته می شوند. "ابوعبدالحرمن الشیشانی" یکی از اولین مشتریان تورهای مسافرتی داعش است. او 26 ساله است، از چچن آمده و برای گذراندن ماه عسل با همسر خود "هدی سلامه" همسفر تورهای داعش شده است. "سلامه" به شوخی در این باره می گوید:"پس از آن که ازدواج کردیم به انبار آمدیم. در اینجا نیروهای داعشی بسیار رمانتیک هستند ." !

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست 

شکرگزار سلامتی به دست آمده امام خامنه‌ای رهبر عزیز انقلاب هستیم. امیدواریم معظم‌له همیشه در ضمانت کامل آقا امام رضا(ع) و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) برای سرپرستی امت مسلمان و حفظ عظمت اسلام سالم و پایدار باشند .
گل‌محمد نورایی

 

فدوی :  والله برادرگل محمد(ص) بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ......

 بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود، اولاَ خبر بگونه ای بود " که محراب به فریاد آمد" !..لکن تا آنجا که فدوی میداند،هیچکدام از آن بزرگواران(ازع تا عج) مع الاسف قادر به معالجه ی معظم له نبودند و دوباره خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین،ابتکار عملیات صهیونیستی برای نجات رهبر را به عهده گرفتند ،برادر برادرگل محمد(ص)!

--------

9093---0912 : ضمن تقدیر و تشکر از شهردار تهران به خاطر اجرای طرح تکریم بانوان (توهین- م)در شهرداری می‌خواستم تقاضا بکنم برای اینکه خانم‌های مسافر در داخل اتوبوس‌های تندرو در معرض دید و نگاه مردان نباشند در نحوه چینش صندلی‌ها تجدیدنظر شود.

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند، به پیشگاه انورشان تقدیم شد .خیلی خوش شان آمد؛بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند طرح " تغییر چینش صندلی‌ها ی اتوبوس " شما با آنکه بسیار خداپسندانه است ،لکن در عین حال وقت گیر و پرهزینه نیزهست ؛فلذا احوط آنست که بجای آن،چشم مسافران مرد را،مانند زندانیان سیاسی،با چشم بند ببندند،برادر9093---0912!

------------------

 

* مددخانی :شرکت تعاونی مسکن حمل و نقل هوایی (شیره) سال 87 از کارمندان و کارکنان شرکت‌های پیمانکاری فعال در فرودگاههای کشور برای دو پروژه مسکونی 1100 و 4 هزار واحدی اقدام به ثبت‌نام و مبلغ 30 تا 40 میلیون تومان از هر عضو دریافت کرد. این دو پروژه بعد از گذشت 6 سال هنوز در مرحله سفت‌کاری هستند. مسئول این بلاتکلیفی و سرگردانی کیست؟
  فدوی:   والله برادر مددخانی بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری و معلومش شد که سبب آن بوده است که

مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین در شرکت شیره،بقول عوام overdose  فرموده اند

برادر مددخانی!

-----------------------------------

 2644---0916 : به نظر می‌رسد موضوع سر بریدن خبرنگار آمریکا توسط داعش بازی جدید دشمنان برای اشغال مجدد کشور عراق و نیز حضور نظامی در سوریه باشد. داعشی‌ها بدون اشاره اربابان خود کاری نمی‌کنند .


فدوی: فدوی به این کارها کار ندارد بلکه نگران سر ناقابل شماست،برادر 2644---0916 !

----------------------------

 

* یک خواننده :در اخبار آمده بود شبکه‌ای از شاخه‌های القاعده در کشور نیجریه به وجود آمده که اجازه تحصیل به دختران نمی‌دهند و 2300 دختر نوجوان را به جنگل برده‌اند اما چه کسی است که نداند سازمان‌هایی مثل القاعده دست‌پرورده خود آمریکا هستند . ؟

 

فدوی: خود حضرتعالی! جهت مزید استحضار متذکر می شود دیریست که دیگرهمه ی راهها به

قم(ُرم سابق- م) ختم نمی شود، بلکه به آمریکا ختم می شود!، تردید نکنید که آمریکا، در فرود فضولات آن پرنده که بالای سر شماست،دخالت مستقیم دارد!ضمناً برای حفظ سلامتی خودتان هم که شده،در تحلیل های عالمانه ی خود قدری ملاحظه کنید چرا که برادران خودمان،،پاکنویسآن  برادران هستند، برادر خواننده !

--------------------------------------------

رحمانی : در حضور آقای هاشمی در کتابخانه ملی مسئول اجرایی مراسم برای خوش‌خدمتی آقای هاشمی را با مقام حضرت فاطمه زهرا(س) مقایسه کرده و گفته همان‌گونه که مرحوم شریعتی گفته فاطمه فاطمه است من می‌گویم هاشمی هاشمی است. ای کاش آقای هاشمی در این مراسم در مقابل این نوع تملق‌های دور از عقل و منطق واکنش نشان می‌داد و سکوت اختیار نمی‌کرد .


فدوی: فدوی از به جریان انداختن عریضه ی شما مضایقه ای ندارد،لکن به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ، تمجید و تملق از حضرات و در رأس همه مقام معظم رهبری همه مقام متع الله المسلمین بطول بقائه دولته،از اوجب واجبات است؛فلذا چنانچه بیضه ی لازم را در اختیار دارید،مطلب را به معظم له منعکس کنید،برادر رحمانی!

 

---------------

 6146---0913 : در جایی که حقوق یک کارگر 600 هزار تومان است آیا انصاف است که با قبض‌های آب 80 هزار تومانی، برق 90 هزار تومانی و گاز 70 هزار تومانی روبرو شود آن هم در منزلی که 300 هزار تومان اجاره پرداخت می‌کند . ؟

 

فدوی: فدوی روی عریضه ی شما اقدامی ندارد،زیرا  اینهائی را که اشتباهاً بعنوان هزینه ردیف کرده اید،حضرت امام(ل) در همان بدو فرود از کره ی ماه به ایران سابق،مجانی اعلام فرمود؛

فلذا آنچه که تاکنون پرداخت کرده اید، ازکیسه تان رفته؛معذالک مدارک پرداخت از بهمن 57

تاکنون بابت آن اقلام رایگان داده اید را به فدوی برسانید تا در شرفیابی بعدی که همین شنبه ی

آینده است، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه رساند،

بلکه بحال زارتان عنایتی فرمایند،برادر کارگر!

*   0206---0914 : وضع حجاب و عفاف در شهرستان‌ها در مقایسه با تهران بهتر است. عصر روز یکشنبه 93/2/14 گذرم به پارک دانشجو واقع در چهارراه ولی‌عصر افتاد صحنه‌هایی شرم‌آور به چشم می‌خورد که واقعا متعجب و متاسف شدم. علاج واقع این است که فریضه امر به معروف و نهی از منکر از جانب مردم و ضابطین قضایی فراموش نشود .

فدوی: والله برادر 0206-0914 بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، فدوی عین مهملات مؤمنانه ی شما را،با قید 72 فوریت به لشکر جرّار آمران بمعروف و ناهیان از منکر کثرالله امثالهم ،بقول عوام "فوروارد" کرد؛بی تعارف گفتند که چشم و چار اضافی ندارند که دست ملت یک لا قبای خشمگین بدهند،لطفاً خودتان قبول زحمت بفرمایید،برادر 0206-0914 ؛    و من الله التوفیق !

---------------------------------------

*  فرهنگی : در شهر ایوانکی در 60 کیلومتری تهران بعضی از مردم برای جمع‌آوری گیاه ریواس وقتی به ارتفاعات می‌روند با مخالفت مأمورین نیروی انتظامی مواجه می‌شوند. که پارچه‌نویسی کرده‌اند و افراد را جریمه می‌کنند. چرا؟

فدوی :  مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط شدیداً پیگیری شد فرمودند صعود به ارتفاعات

هم بدون حجاب برتر(چادر- م) ممنوع است؛ فدوی بی تقصیر است!

 

-------------------------------------------

9772---0919 *  :  : در مدرسه استثنایی کیانشهر سال گذشته شیر و بیسکویت می‌دادند. حالا شیر آن را حذف و فقط بیسکویت کوچک می‌دهند! چرا؟

فدوی :  مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری و معلومش شد که که سبب آن بوده است که برادران واهمه داشته اند که نکند عکس قضیه اتفاق بیفتد یعنی، یکوقت شیر بچه ها را بخورد،برادر

، 9772---0919 !

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

 12 سپتامبر المُجعّد سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

September 9th, 2014

 

بازار کوفه

 

برادران داعش کثرالله امثالهم،که پیش از این برای دستگرمی، سر "جیمز فولی "خبرنگار آمریکایی را مقابل دوربین گوش تا گوش بریده بودند، "استیون سوتلوف " ، د ومین خبرنگار آمریکائی را بنقل از العربیه بعون الله،گردن زدند  و ویدئوی آنرا نیزبرای جوری جنس منتشر ،و شیطان نه چندان بزرگ هم ،صحت خبر را تأیید فرمود!. باری بنظر می رسد که برادران،انسان را با مرغ عوضی گرفته اند زیرا به گزارش برادر بی بی سی، که در پی می آید، در ضلع دیگر اسلام عزیز نیز،سر مرغ دیگری را ،گیرم به انگیزه ای دیگر،بریدند !:

عربستان سعودی یک تبعه ی ایران را گردن زدد!/ تیتر

و در ادامه :

عربستان سعودی یک تبعه ایران را که به اتهام قاچاق مواد مخدر دستگیر شده بود، گردن زده است. وزارت کشور عربستان، فرد ایرانی اعدام شده را "رضا عباس فاضل ادریساوی" معرفی کرده است.

 

باری - بنظر می رسد که،شلاق- سنگسار - اعدام در ملاء عام با اتوبوس و جرثیقل (ایران اسلامی)-

لب و بینی بریدن (افغانستان)و گردن زدن(عربستان- داعش)،از تفریحات سالم برادران در جوامع شکوهمند اسلامی ست!

زیاده گردنی نیست که دست برادران بدهد ...

سه سپتامبر 014

 

 

استیون  سوتلوف،زمانی که سر داشت !

 

------------

 

اینهمانی

    

فدوی بفهمی نفهمی،از برادران داعش، که برادران خودمان،پاکنویس آنان هستند،رویهمرفته،بدش نیامده است!..بقول عوام ،خیلی Original  هستند! یعنی فدوی را شدیداً ، به یاد مُؤمنین صدر اسلام عزیز می اندازند ؛فی الواقع،باز سازی یا فیلم جامعه ی شکوهمند اسلامی آنزمان است که دارد باز هم بقول عوام، for free نوشته ،کارگردانی و اجرا می شود؛و سناریو قاعدتاً باید به این صحنه منتهی شود که برادران خودمان، که ذبح اسلامی چند هزار نفر ازجوانان ایران سابق در سالهای 60 و 67 ،و نیز قتل های زنجیره ای درون و برونمرزی  را در کارنامه ی درخشان خود  دارند،دمکرات و حتا سکولار بنظر برسند! ...البته از حق هم نباید گذشت تفاوتهائی نیز در این میانه هست،از جمله  اینکه ،بموجب خبری که به نقل از العربیه در پی می آید، برادران داعش ، آتش به مال شان زده و زنان را بعنوان "برده و غنیمت جنگ با کفار "حراج می کنند! فدوی قاصم الجبارين را گواه می گيرد که مطلب فوق ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و جان مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را نیز ضميمه می کند، بلکه باورتان شود.اینهم سند مصور منگوله دارش :

دیدبان حقوق بشر سوریه روز یکشنبه 31-8-2014 اعلام کرد دولت اسلامی موسوم به داعش طی هفته های گذشته، دستکم 300 دختر و زن از پیروان دین ایزیدی را که در عراق ربوده بود، به عنوان "برده و غنیمت جنگ با کفار" میان افرادش در سوریه تقسیم و به فروش رسانده است .

"گروه داعش با اعلام اینکه این دختران و زنان به دین اسلام گرویدند، هر کدام از آنها را به مبلغ 1000 دلار آمریکایی به دیگر افراد خود در سوریه فروخته است ." !

برادران خودمان اما فقط، در مجامع عمومی و با گشتهای گوناگون ،بجان زنان می افتند و در محیط های کاری و آموزشی نیز آنان را مانند نخود و لوبیا سوا ،وهمچون جزامیان ، در گوشه ای محدود یا محبوس می فرمایند..

باری- فدوی ازمؤمنینی که آن زنان نگونبخت را،که وی دفاع ار آنان را شدیداً در وجهه همت ناچیز خود دارد،خریده اند،بیش از برادران داعش،حیرت می کند..

زیاده عرضی نیست

31 آگست 014

 

------------------------------------------------------------

 

رونوشت برابر اصل

 

فدوی هی می گفت که برادران خودمان کثرالله امثالهم،با ارفاق،پاکنویس برادران داعش اند،خوانندگان محترم ضد انقلاب،باورشان نمی شد!.. برادران داعش، که چیزی جزآموزه های گرانقدر اسلام عزیز را دنبال نمی کنند، در اقدامی خدا پسندانه،حجاب را برای دختران از پنجم ابتدائی ،اجباری اعلام فرمود ؛ ناقل این ویروس، خبرگزاری وابسته ی فارس در تاریخ سوم آذرماه سال۱۳۹۲ است. خبرگزاری مذکور بنقل ازشهرزاد نیوزهمچنین افزوده بوده است که :

این تصمیم داعش، خشم و عصبانیت مردم شهرهای تحت سیطره گروهک امارات اسلامی عراق و شام را برانگیخته است.

در ادامه آمده بود که مردم این موضوع را دخالت در زندگی شخصی خود برشمرده اند. ناظران سیاسی این تصمیم داعش را ناشی از عقب ماندگی این گروهک تروریستی دانسته‌اند. و این که "گروه داعش به دنبال بازگرداندن سوریه به جامعه قرون وسطایی" است

 خوشبختانه دومیلیونی(دوزاری سابق- م)برادران ما پس از یکسالی سرانجام افتاد و دریافتند که خودشان بمراتب داعش ترند! چرا که اگر آن نابکاران، حسب دستور دین حنیف،دخترکان سوری را، از پنجم ابتدائی در جوال کردند،همتایانشان در ایران سابق،بسیار پیش از اینها ،یعنی اندکی پس از فرود اضطراری حضرت امام(ل)از کره ی ماه به ایران سابق در 1357، ازهفت سالگی و در مقطع نخست ابتدایی درجوال فرمودند!..در اینصورت بمنظورجمع آوری آب ریخته، برای خبرگزاری وابسته ی فارس،چه راهی می ماند جز حذف خبری که ذکرش رفت؟!*

بعدالتحریر

به برخی دیگراز نگرانیهای داعش خودمان، بنقل ازدیگربان نگاه کنید:

انتقاد از داعش برای دخالت در امور اعتقادی مردم !/ تیتر   

نماینده علی خامنه‌ای در هرمزگان گفته «دخالت داعش در امور اعتقادی مردم به شدت منطقه را تهدید می‌کند !

آقای نعیم‌آبادی افزوده «دنیا باید با گروه تکفیری داعش به شدت برخورد کند و نگذارد که این گروه هرطور که دلش خواست رفتار کند!

فکر می کنید که دومیلیونی(دوزاری سابق- م)کلب آستان علی(ع)،برادرغلام علی(ع) نعیم آبادی کی می افتد؟!

 

 

---------------------------------------------------

* هفته پیش، خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران، خبری مربوط به اجباری کردن حجاب برای دانش آموزان دختر مقطع پنجم ابتدایی به بالا از سوی "داعش" در سوریه را که اقدامی "قرون وسطایی" خوانده بود٬ حذف کند./همانجا .

--------------------------------

 

از موارد استعمال کلید

 

فدوی تاکنون می پنداشت که استفاده ی بهینه از کلید،همانست که کلید الاسلام والمسلمین

حسن(ع) روحانی،ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(ریاست جمهوری- م ) در تبلیغات مثلاً

انتخاباتی خود اعلام فرمود؛لکن امروز در مرور خبرهای دنیای مجازی، به مورد دیگری

از موارد استعمال کلید برخورد که حیف اش آمد که آنرا با خوانندگان محترم ضد انقلاب

خود شدیداً قسمت نکند؛ فلذا اگر کاندم هم دست تان است زمین  گذاشته  ،فرمایشات زیر

را بگوش جان و بلکه کمر،ملاحظه و درامتثال  اوامرمقام معظم رهبری متع الله المسلمین

 بطول بقائه دولته ، دائر بر افزایش نفوس کشور اسلامی به 200 میلیون نفر" از همین امشب

 عملیات ۵ فرزندی ۸ فرزندی ۱۲ فرزند یا ۱۴  فرزندی  را کلید بزنید! " که فی التأخیر آفات !

و من الله التوفیق !...

لکن به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین،احوط آنست

که مؤمنین پیش از آغاز ، نخست به رهنمودهای خردمندانه ی خواهر زیر توجه کرده، و سپس

حمله فرمایند ، اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع) !

 

 

 

 

----------------

 

دو دوتا هفت تا !

 

فدوی هرچه حساب می کند، می بیند که 36 سال از درگذشت انقلاب می گذرد و انقلاب

حتا اگر چیز مأکولی هم بوده باشد که نبوده و نیست، دیریست که به پایان رسیده ، و چیزی

 هم که تمام شده است که دیگررهبر نمی خواهد ! بر این پایه، فدوی نمی داند که مقام معظم

 رهبری اعزالله انصاره، چرا نمی رود شغل آبرومندی برای خود دست و پا کند ؟!

------------------------

 

الحاق

 

ظاهرا ً نیروی محترم انتظامی و سایر عوامل پیدا و پنهان،در اجرای خداپسندانه ی عملیات ایذائی خود نسبت به شهروندان ایران سابق، چندانهم موفق نبوده اند که از پیاده نظام کمک گرفته اند؛ این نکته را فدوی از خبر زیراستنباط کرد :

نماینده مردم تهران ،ری ،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:لایحه امر به معروف و نهی از منکر تا دو ماه آینده در مجلس شورای اسلامی به تصویب می رسد . /تابناک- محمد(ص) اسماعیل کوثری

----------------------------------------------------------

 

تحول

 

بنظر میرسد که برادر بشار اسد، سرانجام پس از تقدیم 150 هزارکشته به ملت سوریه و البته،به مقام معظم رهبری ایدالله جیشه و ابد عیشه ،دیگر زنجیر پاره کرده و فرموده است که :

طرح اسلام سیاسی شکست خورده است. باید فعالیت سیاسی از فعالیت دینی جدا شود ! . / العربیه

باری بعنوان مشق شب،پیدا کنید قیافه ی مقام معظم رهبری  متع الله المسلمین بطول بقائه دولته را، در برباد دادن مبالغ هنگفتی از دارائی ملت یک لا قبای ایران سابق در سوریه،و پس از دریافت خبر بالا !

زیاده "ارزی" نیست ..

---------------------

 

راز

 

 

مقدّرات ملت ورجاوند ،دست این بزرگوارانی ست که دستکم،50 سال از زمان بازنشسته شدشان

 گذشته است !

---------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

---------------------------------------
ایرانپور : حسابداری دادگستری شهرستان مبارکه برای جنبه کیفری یک فقره چک به مبلغ 3 میلیون و 600 هزار تومان برای باطل کردن تمبر، 61 هزار تومان پول از ما گرفته است در حالی که سال گذشته فقط 6 هزار تومان برای باطل کردن تمبر دریافت می‌کردند .

فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت افراط در نرمش قهرمانانه دولا دولا راه می رفتند، به استحضاررسید قدری متغیرشده فرمودند همینقدر که بجای تمبر ،شناسنامه تان را باطل نکرده اند،بروید و قاصم الجبارین را شدیداً شکر کنید .

خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید، برادر ایرانپور!

----------------------------------

  * تعدادی از نمازگزاران :در مسجد نیمه کاره و در حال ساخت کنار پارک نهج‌البلاغه واقع در بزرگراه حکیم نماز جماعت به صورت منظم برپا نمی‌شود در وقت ظهر در بیشتر روزهای سال نماز جماعت نداریم و نمازگزاران نمازشان را به صورت فرادا می‌خوانند .شب‌ها هم وضعیت مشابهی دارد و  سبب پراکندگی نمازگزاران بويژه جوانان مسجد شده است. از مدیریت امور مساجد درخواست رسیدگی داریم .

فدوی : والله برادر نمازگزار فدوی حرفی در بکار انداختن عریضه شما ندارد،لکن بین خودمان

باشد،ضدانقلاب نشنود، فرمایش استاد سخن را چه کنیم ،بویژه آنجا که فرمود :

 

بیت

کس نتواند گرفت، دامن دولت به زور

کوشش بیفایده ست، وسمه بر ابروی کور !

 

8249---0938  *    با این وضع اسف‌باری که حجاب در جامعه پیدا کرده و در معابر عمومی شهرها شاهدش هستیم باید اعتراف کرد از مسئولین تا مردم همه به نوعی مقصر هستیم با درد و آه باید خطاب به شهدا که ناظر و آگاه به کارهای ما هستند گفت شرمنده‌ایم .

فدوی :فدوی هرچه گوش خواباند بلکه از شهدا« که ناظر و آگاه به کارهای ما هستند» صدای اعتراضی چیزی بشنود،دریغ از یک کلمه ی ناقابل !...فلذا احوط آنست که به متخصص  گوش مراجعه کنید،برادر۸۲۴۹ـ۰۹۳۸ !

 

 

 

-------------------------------

 

 

 

 

 

-------------------------------

 

حسین تهرانی (برادر شهید: ( اگر مسئولین به اجرای قانون حجاب و عفاف توجه کنند و از ادارات دولتی و وزارتخانه‌ها و شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و دانشگاه‌ها شروع کنند و نیروی انتظامی نیز با بدحجاب‌ها و بی‌حجاب‌ها که به‌عنوان راننده در معابر تردد می‌کنند با ابطال گواهینامه‌ها برخورد کند بسیاری از معضلات حل خواهد شد .

 

فدوی: مراتب در مجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛

به علت ضیق وقت و حوصله،فرمودند میان بر زده و بجای ابطال گواهینامه،شناسنامه ی  

ملت ناسپاس را باطل فرمایند،برادر حسین(ع) !
--------------------------------------------

 

رمضان نژاد: این روزها که از خیابان‌های شهر تهران عبور می‌کنیم توریست‌های خارجی را در حال عکس گرفتن از افراد فروشنده دوره‌گرد زیاد مشاهده می‌کنیم. می‌خواستم سؤال کنم این کارها برای چیست و برخی از افراد توریست خارجی چه مأموریتی برعهده گرفته‌اند؟

فدوی :غفلت مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین را ملاحظه می کنید که چگونه دست خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین را در امور ام القراء باز گذاشته اند؟ فلذا هیچ حیرت نکنید که اگر فدوی فاش کند که همان فروشندگان دوره گرد هم از عوامل استکبار جهانی و صهیونیم بین الملل هستند که با لباس ُمبّدل مشغول جاسوسی ا ند،برادر رمضان نژاد !

--------------------------

: 9995---0939در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار غذایی که به دانشجویان فروخته می‌شود در شأن دانشجو نیست انتظار داریم مسئولین امر نسبت به بهبود و بالا بردن کیفیت غذای این واحد اهتمام داشته باشند و سلامت دانشجویان برایشان مهم باشد .

 

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به استحضار رسید؛ بعدالتحیه والسلام در پاسخ مبالغ هنگفتی  متغیر شده و ، ضمن صدورچند صد صلوات بر  محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: همین که آن دانشجویان نابکار،(در صورتیکه پسر باشند- م)با شیهه ی یا حسین(ع) و (در صورتیکه دختر باشند- م) با شیهه ی یا زهرا(س) از طبقه ی چهارم خوابگاه،به پایین پرتاب نشده اند،بروند قاصم الجبارین را شکر کنند ،برادر فدوی!...

خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید، برادر 9995-0939 ! 

--------------

*   6966---0916 :نرخ‌گذاری کرایه تاکسی‌ها در برخی شهرها گویا تابع هیچ قانون و منطقی نیست در شهر اهواز مسیر 2 تا 3 کیلومتر هزار تومان تعیین شده و مسیر 12 کیلومتری نیز هزار تومان !

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند که شما هم قصاص کرده و حتا اگر راهتان بسیار دور می شود،مسیر 12 کیلومتری را انتخاب و مابه التفاوت را بمنظور پایین آمدن کلسترل،پیاده برگردید،برادر 6966 ---0916 ! و در حاشیه نیز یادتان باشد که :

بیت

در "خیابان" گر به شوق "خانه "خواهی زد قدم

سرزنش‌ها  گر کند "راننده تاکسی "غم مخور! 

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

پنجم سپتامبر المُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

 

September 1st, 2014

 

 

مصالح غیر ساختمانی 

 

این علاقه ی فدوی به اسلام عزیز،بی سببی نیست و اگر خواسته باشد مشروح دلایل خود را،حتا به اجمال و اختصار بیاورد،مثنوی هفتاد من کاغذ به قیمت بازار آزاد می شود! فلذا از آن میان، تنها بیکی اشاره می کند و عجالتا می گذرد

بیت

شرح این هجران و این خون جگر

این زمان بگذار تا وقت دگر

باری - فدوی داشت از شیفتگی اش به اسلام عزیز سخن می گفت و از ویژگیهای بی بدیل آن *،ازجمله اینکه، درهیچ جای زندگی مؤمنین و مؤمنات غایب نیست!.. اشراف و احاطه ی دین حنیف، به کلیه ی گوشه و زوایای زندگی مردم،شگفت انگیز است تا آنجا که صلاح و مصلحت آنان را،حتا پس از مرگ نیز،با یک قیام و قعود،تشخیص می دهد!.گفتن ندارد که در این حالت ،وصیتنامه نیز بقول مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد( ره)کاغذ پاره ای بیش نیست و راه بجائی نمی برد!.چرا که با آ نکه مرغ گیر نمی آید،لکن مرغ  شارع گرامی ،یک پا دارد و البته مستند است به دلایل قوی و معنوی. ! پر بیراه هم نمی فرماید؛ آخر کسی که در زمان حیات،قادر به رعایت مصالح خود نبوده و بجای آنکه " با" قدرت باشد،" بر" قدرت بوده ،آیا صلاحیت آنرا داشته است که محل دفن خود پس از مرگ را ،خود تعیین کند؟!.... نستجیر بالله،البته که نه! در غیر اینصورت،پس اعلیحضرت العظما سیدعلی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة،این وسط چکاره است؟!..به تازه ترین مورد درهمین راستا نگاه کنید :

 

مراسم تشییع جنازه سیمین بهبهانی بامداد جمعه در محوطه تالار وحدت برگزار و پیکر او در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد. مسئولان محلی مانع خاک‌سپاری بهبهانی در گورستان امام‌زاده طاهر کرج شده‌اند.

سیمین بهبهانی بامداد سه‌شنبه ۲۸ مرداد در بیمارستان پارس تهران درگذشت. غزل‌سرای نامدار ایرانی وصیت کرده بود در امام‌زاده طاهر دفن شود./ دویچه وله

 

عزیز از دست رفته، "بجای اینکه بگوید تشییع پیکر او از جمکران( عج) آغاز شود، فریبرز رئیس دانا ازاو نقل  کرده است که :

«تو بودی که گفتی مبادا مرا به امام‌زاده طاهر نبرید، مبادا بیاوریدم در این بهشت زهرای عزا‌زده و مبادا از جلوی این تالار دولتی آبرو باخته راهم بیندازید.»/ همانجا

 

با اینهمه ،بموجب گزارش منابع داخلی،زور برادران کثرالله امثالهم طبق معمول می چربد، و شاعر را بر خلاف وصیت اش در "بهشت زهرای عزا‌زده" به خاک می سپارند و، گفتن ندارد که مشایعین نیز در این میانه، همینطور حیران می مانند که چه کنند؟اگر به مراسم ملحق شوند، به همسویی با حکومت ، و اگر در مراسم مصادره شده شرکت نکنند، از سوی علاقمندان شاعر،به بی توجهی متهم میشوند  و نتیجه ،جفت 2 بنفع تماشاچی! یعنی حسب شیوه ی مرضیه، - زهر طرف شود کشته،سود اسلام است -!

و اما- خوانندگان محترم ضد انقلاب یکوقت تصور نکنند که هدف شرع انور ،فقط جنبدگان محبوس در جغرافیای خفقان آور ولایت فقیه بوده است، خیر،خاج پرستان شیفته ی ایران سابق را نیز شامل می شود و از آن میان ریچارد فرای ایرانشناس معروف آمریکائی:

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، پیکر رﯾﭽﺎرد ﻓﺮای، اﯾﺮان ﺷﻨﺎس مشهور آﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ سرانجام سوزانده شد.   
خبرگزاری ایسنا می گوید ﺗﻮرج درﯾﺎﯾﯽ اﺳﺘﺎد دانشگاه ﮐﺎﻟﯿﻔﺮﻧﯿﺎ در شهر ارواﯾﻦ آﻣﺮﯾﮑﺎ و از ھﻤﮑﺎران ﭘﺮوﻓﺴﻮر ﻓﺮای با ﺗﺄﯾﯿﺪ این ﺧﺒﺮ گفته است که ﺧﺎﻧﻮاده  ﭘﺮوﻓﺴﻮر ﻓﺮای ﭘﺲ از 73 روز از درگذشت او و اﻧﺘﻈﺎر ﺑﺮای رﺳﯿﺪن ﺧﺒﺮی از اﯾﺮان در مورد دادن اﺟﺎزه دﻓﻦ او در اصفهان مطابق وصیتش،  سرانجام دو هفته پیش تصمیم گرفتند جسد او را ﺑﺴﻮزاﻧﺪ،  اﻣﺎ ھﻨﻮز معلوم نیست که ﺑﺎ ﺧﺎﮐﺴﺘﺮ او ﭼﻪ خواهند کرد.!

زیاده جسارت است ...

26 اگست 014

 

 

----------------------------------------------------------

* لطفاً فحش ندهید خواهر- برادرخواننده، خوبیت ندارد! اصلاً به شما چه مربوط است؟ .در جامعه ی شکوهمند اسلامی،آزادی جسارت است،بیداد می کندو فدوی هم می خواهد در پرتو آن ،حرفش را بزند!

----------------------------------------------------------

 

تسلیت

 

فدوی در مرور خبرها،به آگهی مجلس ترحیم زیر نیز رسید :

 

آخرین نفس های دریاچه ارومیه/ آخرین نیوز تیتر  

 

دریاچه ارومیه در حال مرگ است / اعتدال- تیتر

 

و نیز :

هر آنچه که از "دریاچه ارومیه" باقی مانده است! / آخرین نیوز

 

 

 

بنظر می رسد که معالجات موُمنین نیز روی دریاچه موُثر واقع نشده، از جمله نسخه ای که روی اسکله

بشرح زیر نوشته اند :

 

به رئیس جمهور بشرط نجات دریاچه رِأی بدهیم !

 

 

 

بقول شاعر :

شعر

بشکست اگر دل من به فدای چشم مستت

سر خمّ می سلامت، شکند اگر سبوئی !

شود اینکه از ترحم، دمی ای سحاب رحمت

من خشک لب هم آخر ز تو تر کنم گلوئی؟*

 

منظور شاعر آنست که بقای عمرحضرات آیات عظام و حجج اسلام و توابع سببی و نسبی آنان، مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم باشد!

-------------------------------------

* فصیح الزمان رضوانی

--------------------

حق با کیست؟

 

فدوی سرانجام سر از کار این کفار لعنة الله علیهم اجمعین در نیاورد، که با آنکه خوشبختانه مسلمان نیستند،چرا اساس را  این می گذارند که حق با مشتری ست !،یعنی جنس خریداری  شده را بی پاسدار و  پاسدارکشی، با احترام و به ضمیمه ی مالیات اخذ شده،پس می دهند.

 گفتن ندارد که شعارمعروف " حق با مشتری ست"دیریست که در جامعه ی شکوهمند اسلامی بایگانی شده،و جایش را شعارهای مقام معظم رهبری  اعلی اللّه مقامه الشّریف گرفته است !

اینهم تصویر یک بقول عوام return policy در ایران سابق !

 

 

 

--------------------------------

 

جوک ماه

 

*رئیس جمهور سوریه در تلگرافی به همتای روس خود، با تلاشهای روسیه برای بازگرداندن امنیت و ثبات به اوکراین اعلام همبستگی کرد!/ انتخاب

 

*اعتراض ظریف به رفتار استرالیا با پناهجویان ایرانی !/ انتخاب- تیتر

------------------

 

اعتراض

 

 

فدوی با برادران کثرالله امثالهم کاری ندارد، هر کار که می خواهند بکنند ؛لکن وی هیچ جور زیر بار این بی ناموسی نمی رود که خواهر کاترین اشتون ، این ضعیفه ی خاج پرست ،در پیشگاه مقدس حضرات مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین ، نصف عورتش از روسری بزند بیرون !

 

زیاده اعتراضی نیست ..

--------------------------------

 

غایب

 

فدوی داشت به تصویرزیر از ماموتهائی که مقدرات ملت ورجاوند را در اختیار دارند نگاه

می کرد .ماموت دست راستی ظاهراً جان به جان آفرین تسلیم کرده است که فدوی البته مخالفتی ندارد جز اینکه بپرسد اگر آن بزرگوار به دیار باقی شتافته است ، آب و لیوان دیگر چرا برایش گذاشته اند؟!

 

 

-------------------------------------------

شایعه   

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه به خبر زیر هم رسید :

سخنگوی دولت با بیان اینکه رسماً اعلام می کنم هیچ تعهدی به مجامع جهانی نداده ایم که آقای بان کی مون بخواهد بگوید به تعهداتمان عمل نکرده ایم گفت: تمام تعهدات ما به مردم خودمان است !/ دیپلماسی ایرانی

 

والله برادرمحمد(ص)باقر(ع) نوبخت بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ...

فدوی داشت باورش می شد که برادران کثرالله امثالهم به مردم تعهد دارند،لکن برای محکم کاری،در مجالی مراتب را به آگاهی مردم گرسنه ، گرفتار و فرسوده ی خودمان رساند، بسیار خشمگین شده و فرمایش شما را مهمل و بکلی بی پایه و اساس خواندند! ؛ فدوی بی تقصیر است.

--------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

 

*  خانم رضایی- تهران :شرکت پاک که دولتی است چرا از تصویر زن برای تبلیغ کالاهای خود استفاده ابزاری می‌کند. مثلاً بر روی بسته بستنی یک لیتری عکس یک زن سیاهپوست نقش بسته است.! متأسفانه شماره تلفنی هم نبود تا با شرکت تماس بگیرم. برخی نیز از تصویر صورت زنان برای تبلیغ خمیردندان‌ها استفاده می‌کنند.! انتظار می‌رود با این گونه تبلیغات منفی برخورد شود .


فدوی: مراتب در مجالی که قدری هم شنگول بودند، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛نظر فدوی را جویا شدند ،فدوی بمنظور احتراز از عواقب احتمالی،کوشید جا خالی بدهد،نشد لکن! با ترس و لرزعرض کرد پیداست که خواهر رضائی میانه ی خوبی با زنان ندارد فلذا احوط آنست که از تصویر حیوانات که لابد به آن اعتراض نمی کنند ،استفاده شود!. فرمود منظورت که سگ نیست پدر سوخته ؟! مستعجلاً عرض کرد نستجیر بالله!.. "غالباً اینقدرم عقل و کفایت باشد "! فلذا دستورفرمودند که اُمّت به گربه ای که دارد مسواک میزند ،اعجالتاً کتفا فرمایند؛لکن  قضیه بمنظور تعیین تکلیف نهائی،به مجمع تشخیص مصلحت نظام،ارجاع شود..

خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور دنبال نخود سیاه می فرستید، خواهر رضائی !

--------------------------------

6649---0912    : مسئولین شرکت واحد فکری به حال ایستگاه مبدأ خط میدان آزادی- اسلامشهر بکنند. در حال حاضر اتوبوس‌های این خط مسافرین را در داخل میدان آزادی پیاده و سوار می‌کنند که بسیار خطرناک است .

 

فدوی ـ فدوی مراتب را از طریق مبادی ذیربط بر رسید و معلومش شد که ارتباط بین «آزادی

و« اسلام شهر» فی نفسه بکلی قطع است و علاجی هم ندارد، برادر 6649---0912! !

---------------

8847---0919   :آقای رئیس جمهور کشورمان از من بیسواد قبول کند که حقوق بشر غربی‌ها و مبارزه با تروریسم آنها همه کشک است. همه این بازی‌ها برای عوامفریبی است. برای این مفاهیم یک ریال هم ارزش قائل نیستند .


 فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند نمی شود لکن!، احوط آنست که ابتدا بروید اکابر، بعد آیه صادر کنید،! ضمناً یادآور شدند که خودمانهم برای "یک ریال" هیچ ارزشی قائل نیستیم،چه برسد به خاج پرستان،برادر 88470919 !

--------------------------------

4165---0912*  : هر روز با مترو تردد می‌کنم و از اختلاط معدودی از دختران و پسران تربیت نایافته و بی‌حیایی‌های موجود در ام‌القرای جهان اسلام و بی‌توجهی مسئولین مربوطه و از اینکه که چرا اقدامی نمی‌کنند، در تعجبم .

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به استحضار رسید؛ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: بیت(خانه-م) از پای بست ویران است ؛ منظورشان این بود که خود مترو،بقول عوام already از مظاهر بارز تهاجم فنی ست و

افزودند - تا مترو کفن نشود،این وطن ، وطن نشود!- برادر 4165---0912  

-----------------------

*سیگارودی : یکی از هنرمندنماها که اخیرا با دریافت مدال شوالیه از استعمار فرانسه به وجد آمده فرانسه را دوست ایران نامید! این آقا بعید است که نداند هزاران موشک و هواپیمای اهدایی فرانسه به صدام در جنگ تحمیلی چقدر از عزیزان ما را شهید و مجروح کرد و در تصویب قطعنامه‌های ضد ایرانی فرانسه همیشه پیشقدم بود .

 

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، جنود ظفر ورود بیت، بی موشک و هواپیما،کلی ملت راشل و پل کرد و آب هم از آب تکان نخورد،برادر سیگارودی!

------------------------------

 

* 7717---0914 : رفت و آمد به روستاهای دلجو و هندوان از توابع شهرستان خوی از طریق جاده اصلی تقریبا به صورت غیرممکن درآمده است آیا سزاوار است که با تقدیم 7 شهید امروز در تردد هم مشکل داشته باشیم .

فدوی : مراتب در مجال مغتنمی که قدری هم سرحال بودند، به شرف عرض رسید.بعدالسلام و تحیات فرمودند آمار شهدای شما هنوز به حد نصاب نرسیده،و جلوی یک بچه ی مکتبی بگذاری،قهر می کند

برادر 7717---0914 !

------------------------------

* یک خانم خانه‌دار :تابستان هنوز از  راه نرسیده فشار آب در محله ما به صورتی کاهش یافته که حتی نمی‌توان استحمام کرد. وضعیت ما که در طبقه دوم ساختمان هستیم به این شکل است که آپارتمان‌های 7 طبقه‌ای چه می‌کنند؟ از مسئولین سازمان آب و فاضلاب تهران درخواست می‌شود مشکل ما را حل کنند. مدت 10 روزی است که فشار آب منطقه شریعتی - میرداماد مثل شیر سماور شده است .
یک خانم خانه‌دار

فدوی: مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات برمحمد (ص) و آل محمد(ص)،رأی انور بر این تعلق گرفت که این

معضل بطور ریشه ای و بنیادی حل شود؛فلذا در این راستا،موافقت فرمودند که شما عجالتاً به زیرزمین بروید! تا معظم له در اسرع وقت ،به تابستان دستور فرمایند که حالا حالا نیاید،خواهر خانه دار!

------------------------

6091---0915 : در حالی که کشور با مشکلات زیادی مواجه است زیبنده نبود وزیر این دولت جهت معالجه به خارج از کشور برود و ارز خارج کند وقتی پزشکان حاذق و عالم در داخل کشور هستند چه معنا دارد که توسط دولتی‌ها نادیده گرفته شوند. بهتر بود که وزیر صنعت و معدن به خاطر این اقدام اشتباه خویش عذرخواهی می‌کرد نه اینکه به حالت تمسخر پزشکی کشور را 80 سال عقب‌تر از اروپا بداند .
فدوی : برادر وزیر، تازه مایه کاری حساب کرده،شما به دل نگیرید،برادر 6091---0915 !

----------------------------

*09198847 :به عوامل نفاق و فتنه رسوخ کرده در وزارت علوم و دانشگاه‌ها هشدار می‌دهم که با چند جابجایی در دانشگاه فکر نکنند خبری شده، نظام همان نظام، رهبر همان سرو قامت و استوار، خط همان خط روح‌الله(ره)، بسیج همان بسیج و حزب‌اللهی و فدایی ولایت که به طرفه‌العینی طومار شما و سران خائن‌تان را برای همیشه درهم   می پیچیم

فدوی :خدا بد ندهد برادر 8847---0919 ،چرا زنجیر پاره کردید ؟

................................

*  سهرابی :آقای رئیس‌جمهور چرا همیشه نسبت به منتقدین داخلی که هم‌وطن او هستند عصبانی و تند می‌شوند. برای یک بار هم که شده در مقابل دشمنان و بیگانگان که مرتب به کشور و نظام ما توهین می‌کنند عصبانی بشوند اجازه بدهند حالت عصبانیت ایشان در مقابل خارجی‌ها را برای یک بار مشاهده کنیم .

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار آبدارباشی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند چون این مهم را مؤمنین طباطبائی کثرالله امثالهم بعهده گرفته و به نیابت از مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه، از بام تا شام به فحاشی به عالم و آدم مشغولند،فلذا این وظیفه از ایشان عجالتاً ساقط است،برادر سهرابی!

--------------------------------

رستم‌زاده   : اداره پست منطقه 14 بابت تحویل هر نامه پستی که از خارج ایران پست شده در هر مرتبه 23 هزار تومان پول دریافت می‌کند تاکنون مبلغ 208 هزار تومان پول از بنده گرفته‌اند در حالی که فرستنده نامه‌ها از کشور مبدأ هزینه پست تمام این نامه‌ها را پرداخت کرده است. مسئولین بازرسی را در جریان موضوع قرار دادم متاسفانه هیچ واکنشی نشان ندادند و در کمال خونسردی موضوع را مسئله‌ای پیش پا افتاده دانستند .

 

فدوی ـ مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: آن مبلغ اسمش« حق الاهن» است و وجاهت شرعی هم دارد،برادر رستم‌زاده   !

--------------------

4055---0915 * جانباز 45 درصد هستم با سه فرزند و همسرم زندگی می‌کنم یک حقوق بازنشستگی داشتم که به خاطر ضمانت یک فرد بیمار و پیر که سکته قلبی کرده، مسدود شده است. هیچ راهی برای امرار معاش ندارم. لطفاً راهنمایی کنید چه کنم؟

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) و نیز صدور چند ین آروغ ستاره دار فرمودند احوط آنست که بهمان مؤمن پیر تأسی واقتدا کرده، سکته فرمایید،برادر۴۰۵۵ - ۰۹۱۵ !

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

30 آگوست المُعرّق سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*