حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

 

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد:

لبخند ناتمام

گزیده ای از شعرهای کوتاه

(فارسی- انگلیسی)

برگردان : دکتر گرامی

این کتاب از طریق انتشارات سایت نویسنده (هزل داتکام )

و نیز شرکت کتاب در لس انجلس ، قابل تهیه است.

منتشر می شود :

 

یک تکه از زمان ) چاپ دوم)

 

گزیده ای از شعرهای ۱۳۸۱ـ ۱۳۵۱ *

 

* تذکرة الاشقیاء

(مجموعه ی طنز های سیاسی)

 

*********************************************

*.*.*.*.*

August 24th, 2014

 

با اندوه در گذشت سیمین بانوی بهبهانی

 

 

 

***

سوء برداشت

 

.. عجیب است!،.. فدوی جرأت نمی کند که خبری را از ترس عوامل استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل  لعنة الله علیهم اجمعین نقل کند،زیرا آن بزرگواران به ُطرفة العینی،آنرا شدیداً به سود خود تفسیر و تأویل، و فی الواقع مصادره به مطلوب می کنند از آن جمله  است:

مخالفان مسلح سوری روز شنبه 3-5-2014  اعلام کردند، در قبال آتش بس موقت در حمص که از صبح امروز 3 مه 2014 آغاز شده، آنها نیز یک زن و 20 جنگجوی ایرانی به همراه یک افسر روسی به اسارت درآمده را آزاد خواهند کرد . / العربیه

نخیر آقا !.. خوانندگان محترم ضد انقلاب ،لطفاً آن 20 فقره جنگجوی ایرانی (آخوندی- م) را حمل بر دخالت و حضور برادران کثرالله امثالهم،و دود کردن منافع و منابع ملی ایران سابق در سوریه،تلقی نفرمایند؛ زیرا آن زبان بستگان زائرانی بودند که درمسیر عتبات عالیات راه گم کرده، و غفلتاً سر از سوریه در آورده اند ! بقول عوام that’s it !

---------------

 

ترک عادت

فدوی داشت کم تا قسمتی ،به برخی محصولات بخش تزریقات برادران کثرالله امثالهم،از جمله همایش شیرخوارگان حسین(ع)ی عادت می کرد که فقره ی دیگری بشرح زیر از راه رسید :

برگزاری همایش «دلواپسیم» از سوی منتقدان توافقنامه ژنو / دیگربان - تیتر

همایش «دلواپسیم» روز شنبه (۱۳ اردیبهشت) از سوی بسیج دانشجویی٬ بسیج طلاب٬ کمیته صیانت از منافع ایران و جنبش عدالتخواه در ساختمان سابق سفارت آمریکا در تهران برگزار شد .

در این همایش برخی انتقاد‌ها از توافقنامه «ژنو» و نحوه برخورد دولت حسن روحانی با منتقدان دولت و مذاکرات هسته‌ای مطرح شد .

برخی حاضرین در این همایش با بستن رمان‌های بنفش رنگی بر روی دهان خود، به بی‌سواد خواندن منتقدان توافقنامه ژنو از سوی حسن روحانی اعتراض کرده بودند .

برخی دیگر تصاویری از شناسنامه‌ مصطفی احمدی‌روشن در دست گرفته بودند و شماری نیز پلاکاردهایی به عنوان شناسنامه در دست داشتند .

حسن روحانی به تازگی از منتقدان دولت خواسته بود با «شناسنامه» حرف بزنند .

 

-----------------------------------------------------

 

رمز گشائی  

 

فدوی همچنان در کار فرود اضطرای حضرت امام(ل) از ماه به زمین در 1357، همینطور ارّه به ماتحت مانده بود که برادر ایرنا به دادش رسید و او را سرانجام ازسرگردانی سی و چندساله اش نجات داد و در حاشیه نیز دریافت که این امر، چندانهم در خمین بی سابقه نبوده است،! ملاحظه کنید :

تصویر 40 هزار ساله انسان بالدار در تیمره خمین / ایرنا- تیتر

محمد(ص) ناصری فرد گفت انسان بالدار نشان از انسان هایی دارد که از سیارات دیگر به زمین آمده اند و نشانگر آن است که در ادوار کهن نقش آفرینی ها مداومت داشته و شاید حداقل تا هزار سال پیش و بعد از آن دوره ها ما شاهد ایجاد نقش های جدید از انسان های بالدار نیستیم .

 

 

-----------------------

 

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

رئیس قوه قضائیه از اقدام اخیر شهردار تهران مبنی بر جداسازی محیط کاری کارکنان مرد و زن قدردانی کرد و گفت: این اقدام کاری تحسین‌برانگیز است . /کیهان

-------------------------------

مهدی طائب٬ رئیس قرارگاه «عمار »:

مردم امام‌زمانی ما همه مشکلات را تحمل می‌کنند/دیگربان

 -------------------------

 

آیت الله وحیدخراسانی: اجرت گرفتن برای تراشیدن ریش چانه، حرام است /آخرین نیوز

--------------------------------------------------------

شهروندان بوکانی می توانند ماهواره خود را به حوزه ها و پایگاه های بسیج محل زندگی خود تحویل دهد و از طرف سپاه یک دستگاه مبدل دیجیتال برای دریافت کانال های داخلی دریافت کنند . / جانشین فرمانده سپاه بوکان

آخرین نیوز

-------------------------

به گزارش خبرگزاری مهر، مرضیه افخم آمریکا را در مقام داوری درباره آزادی‌های مذهبی در کشورهای دیگر ندانست. او گفت: «روند رو به رشد اسلام ستیزی در آمریکا، تبعیض‌های سیستماتیک علیه مسلمانان و محدود کردن آزادی‌های اقلیت‌های دینی در جامعه آمریکا ،اين كشور را به یکی از بزرگ‌ترین ناقضان حقوق مذهبی تبديل كرده است ! /دویچه وله

 

ایران گزارش آمریکا درباره آزادی‌های مذهبی را بی‌اعتبار خواند/دویچه وله

-------------------------

 

فرمانده سپاه: منتظر«اذن جهاد» خامنه ای برای محو 24 ساعته اسرائیل هستیم / البرز نیوز - محمد (ص)علی(ع) جعفر(ص)ی

 

-----------------

 

 مجلس خبرگان مرکزی مرتبط به رهبری یعنی نقطه اصلی و کانونی نظام اسلامی است. در این مجلس افراد برجسته‌ای مانند آیت‌الله مصباح‌یزدی، آیت‌الله جنتی، آیت‌الله یزدی و دیگران هستند، بنده هم در کنارشان هستم. این جمع وزین و کم‌نظیر!، دائما نقاط قوت یا ضعف‌های احتمالی رهبر را رصد می‌کند، الحمدلله تاکنون نه تنها ضعفی نداشته‌اند، بلکه ما همواره شاهد علو بینش و توانایی مدیریتی ایشان بوده‌ایم! /کیهان دارالخرافه- آیت‌الله خزعلی- عضو مجلس خبرگان 

---------------------------------------------

مهدی بیاتی، مدیر مرکز راهبردی عفاف و حیای جمهوری اسلامی ایران مدعی شده است که 60درصد زنان در غرب، همخوابگی با سگشان را به مردها ترجیح می دهند .

او همچنین ابراز عقیده کرده، چنانچه در جامعه ای دیدن موی زنان باعث تحریک مردان نشود، مرد نمی تواند از همسر خود لذت ببرد

وی اضافه کرد:«در قرآن کریم درباره مقدار پوشش صحیح زن آمده که موی زن به وسیله روسری پوشیده شود و حتی آن روسری به قدری دنباله داشته باشد که گردن و سینه آنان را نیز بپوشاند؛ در جایی دیگر آمده که زنان مراقب راه رفتن خود باشند که مردی صدای خلخال پای آنان را نشنود و نیز در جایی دیگر صحبت کردن زنان را مدنظر گرفته و می‌فرماید، نباید به قدری صدای خود را نازک کنند که مخاطب مرد لذت ببرد!

این پژوهشگر حوزه عفاف و حجاب با اشاره به حدیثی از پیامبر اظهار ادامه داد: «در موی زنان اثری در مردها است که آنان را به شهوت می‌کشاند؛‌ این امر شاید در علوم روز ثابت نشده باشد، ولی از زبان کسی برتابیده که سخنش جز واقع نیست و باید دانست که با ترویج و عادی شدن بی‌حجابی، قوه شهوت آقایان نیز کاهش می‌یابد و این به نفع بانوان نخواهد بود العربیه

 

===============================

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

5048---0935:یکی از دلایل خشکسالی و قحطی گناه در جامعه است. وقتی اسراف، کم‌فروشی، ربا، گرانفروشی، ظلم، دروغ، بدحجابی و بی‌حجابی، فحشا و منکرات و... در جامعه زیاد شد طبیعی است که خشکسالی و قحطی به دنبال آن‌ها می‌آید.

 

فدوی :  از مطالعه ی عریضه ی شما حالتی بر فدوی رفت " که محراب به فریاد آمد" ! لکن

بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .. بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود، فدوی در این میان در کارالله عزاسمه،همینطور اره به ماتحت مانده است که چرا در

جوامع غیر شکوهمند خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین که بی حجابی بیداد می کند،هیچیک از بلایای ارضی(ارزی هم بنویسید درست در می اید!- م) و سماویی را که بر جامعه ی شکوهمند اسلامی ما نازل فرموده ، بر بلاد کفر و الحاد و بی حجابی، نازل نمی فرماید،برادر5048---0935؟
-------------------

---0917 :تلاش دولت عمدتا باید حول مسئله اقتصاد و کنترل تورم باشد چرا که هزاران جوان تحصیلکرده در حال حاضر بیکار بوده و در ضمن در امر ازدواج مشکل دارند.

فدوی: مراتب در در حاشیه ی جلسه ی اخیر هیات دولت به اگاهی وزیر محترم اقتصاد رسید.

ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: درباب اقتصاد عرضی ندارند زیرا در امتثال اوامر حضرت امام(ل)،خط قرمز شان در اقتصاد، خر مده ظله العالی ست،پیرامون تورم نیز گفتند که ناشی از چاقی ست و با نرمش و یا حداکثر ورزش قهرمانانه رفع می شود،برادر 5087---0917!

-------------

---0914 :گروهک تروریستی داعش توسط مثلث شوم آمریکا، انگلیس و اسرائیل غاصب شکل گرفته است. هرگز نیروهای آمریکا به کمک ارتش عراق نخواهد آمد اگر هم بمبارانی صورت می‌گیرد صوری است و بیابان‌ها را بمباران می‌کند!......

 

فدوی:نفرمایید برادر5170---0914 ،نفرمایید! درست است که مومنین در جامعه ی شکوهمنداسلامی ما ازادی بیان کامل دارند که بجز به فرقه ی اصولگرایان گرامی،به باقی جهان فحش بدهند و شعارو مرگ تکه پاره کنند،لکن این شامل برادران داعش ،که دغدغه ای جز اجرای اسلام ناب محمد(ص)ی ندارند،نمی شود! بهر حال فدوی با ترس و لرز فراوان،مراتب تعلق خاطر شما را به

برادران داعش رساند،بسیار ممنون شدند و سلام رسانده احوال خانم والده را نیز پرسیدند.و اما

 در باب اینکه امریکا بجای برادران داعش ، بیابان‌ها را بمباران می‌کند! نیز،با برادرحسین(ع) اباما گفتگو شد، بعدالتحیه والسلام چقدر  سپاسگزار شدند که نامبرده را راهنمایی کردید که بجای اینکه اینهمه بمب را تا خاورمیانه ی گرامی به دندان بگیرد،انها را همانجا در صحرای اریزونا بریزد،برادر5170---0914!

------------

7977---0912: هر قدم که در برابر دشمن بیرونی عقب‌نشینی کنیم او ده قدم جلو می‌آید این فرمول درباره عوامل داخلی دشمن هم صدق می‌کند.

فدوی: فدوی پیش از انکه عریضه ی شما را به جریان بیاندازد،لازم است که از شما بپرسد که

شما فاصله ها را با کجایتان اندازه می گیرید،برادر 7977---0912 ؟

 

---------

خط تلفن همراه خویش را تا مبلغ 10 هزار تومان شارژ کرده‌ام ولی فقط تا 3 مرتبه توانستم تماس بگیرم. چگونه در فاصله چند روز و با یکی دو تماس شارژ تمام می‌شود؟
اسحاق عاقل‌موشکی

فدوی: فدوی عجالتا خدا را شکر می کند که شما موشک عاقلی هستید برادر اسحاق ،و گرنه برادران تا بحال ،شما را ازغزه به اسرائیل پرتاب کرده بودند،برادر عاقل موشکی!

-----------

8968---0912:آقای روحانی یا در ایران زندگی نمی‌کند که از گرانی سرسام‌آور خبر ندارد یا اطلاعات غلط می‌شنود که دائم از مهار تورم دم می‌زند.

 

فدوی: فدوی اهل تشبث نیست ، لکن از تذکار این نکته نیز ناگزیر است که اینگونه نیست که کلید الاسلام والمسلمین  روحانی،همینطور دست روی دست گذاشته،و بجای مبارزه با تورم، با تسبیح و یا انگشت بیست و یکم خود بازی کند،. فدوی می داند که چنین نیست زیرا اخیرا توسط عوامل خود دریافت که دولت بمنظور مهار کردن تورم، مقادیر معتنابی افسار به قبرس سفارش داده است

حتا پیش بینی این را نیز کرده است که اگر قبرس از انجام این مهم عدول کند،به چین سفارش دهد،برادر8968---0912:
-------------------

8345---0912 : واقعا وقتی قیمت‌ها را با سال قبل مقایسه می‌کنیم می‌بینیم نه تنها قیمت‌ها کاهش نیافته بلکه افزایش هم داشته است. ما که کاهش تورم را نمی‌بینیم اینکه آقای رئیس‌جمهور می‌گوید شاهد کاهش تورم نقطه به نقطه هستیم، نتیجه آن در کجاست؟

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند:

 

بیت

گربه تو افتدم نظر، چهره به چهره رو به رو

شرح دهم تورم "نقطه به نقطه "مو به مو!

-----------

4396---0913: دماسنج سخنان آقای روحانی:

92/2/18: ادبیات رئیس‌جمهور باید همراه با اخلاق و ادب باشد.
93/5/20: به جهنم، بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید، خداوند شما را ترسو و بزدل آفریده!
93/5/22: حتی در برابر تخریب‌کنندگان هم باید واژگان نیکو به کار برد!! لطفا دلیل این نوسانات دما را بفرمایید.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند سبب انست که جهنم هم مانند ایران سابق ،هوایش چهار فصل است،برادر 4396---0913!

----------------

6640---0919:اهالی مسعودیه واقع در منطقه 15 از ساعت 9 صبح تا 21 شب از دست صدای گوش خراش وانت‌هایی که به فروش میوه و سبزی مشغولند آسایش ندارند. از مسئولین امر انتظار رسیدگی دارم.

 

فدوی : به فدوی مربوط نیست ها،لکن احوط انست که به ان اندرز مفید توجه کنید که فرمود" چراغ از بهر تاریکی نگهدار " !چه بسا ان میوه و سبزی فروشان گرامی،در دوره ی بعد،رئیس جمهوریا دستکم نماینده ی مجلس حکومتی شوند،از فدوی گفتن،برادر 6640---0919 !
------------------

روزنامه آرمان با اهداف شناخته شده‌ای که دارد تیتر خود را برای شماره روز 93/5/28 در مورد فرار مغزها انتخاب کرده. طبیعی است وقتی دولت و مسئولین زیر بار کارهای بزرگ برای کشور نمی‌روند و مرتب حاشیه‌سازی می‌کنند بعضی از تحصیلکرده‌ها برای خود در خارج از کشور سرمایه‌گذاری خواهند کرد.        احمدزاده

 

فدوی :  والله برادر احمدزاده بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود،حتا اگر مسولین هم "حاشیه سازی" نمی کردند بازمغزها

چهار دست و پا هم که شده،از دست برادران خودمان، که پاکنویس برادران داعش هستند،فرار

می کردند، برادر احمدزاده!

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

23آگوست المُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

August 20th, 2014

 

 

 

حوزه ی استحفاظی

 

فدوی بقول عوام already میدانست که حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین

بموجب مقررات نفس گیر شرع انور،با لباس زیر و رو و اتاق خواب ُامّت هم کاردارند، لکن

دیگر نمیدانست که آن بزرگواران، از قورباغه هم نمی گذرند! ، خودتان ملاحظه کنید :

 

 آیت الله العظمی سیستانی :

صادر کردن آن به ممالک کافره مانعی ندارد . !

 

لکن اینکه ممالک غیر کافره تکلیف شان در باب برادر قورباغه چیست، آیت الله ساکت است.!

واما نظر ماموت دیگر در باب برادر قورباغه !، البته گفتن ندارد که خود معظم له در سطح  برادر قورباغه نیست،فلذا عمله ی بقول عوام office ایشان جواب داده اند :

دفتر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی :

خرید و فروش قورباغه ولو به غیر مسلمان برای خوردن جایز نیست ولی جلبک ظاهرا اشکالی ندارد و الله العالم . / آینده آنلاین

 

باری خوانندگان محترم ضد انقلاب،یکوقت تصور نکنند که حضرات آیات و حجج اسلام کثرالله

امثالهم، از سر تقصیرات بقیه ی موجودات گذشته اند، خیر چنین نیست، ملاحظه کرده و شدیداً

عبرت بگیرید ! :

 

نظر آیت الله مکارم شیرازی

سؤال: متخصّصین علم جانورشناسى مى گویند: در دریاهاى جنوبى کشور نوعى خرچنگ دراز به نام شاه میگو و در آبهاى شیرین مرداب انزلى و رودخانه هاى وابسته به آن و بعضى دیگر از آبهاى شیرین داخلى نوعى خرچنگ دراز به نام خرچنگ آب شیرین زندگى مى کند که شباهت ساختمانى بسیار زیادى با میگو دارد، از لحاظ ساختمان ظاهرى «شاه میگو» و «خرچنگ آب شیرین» تفاوت فاحشى با خرچنگ معروف که داراى بدنى گرد و پهن است و در کنار دریا و یا رودخانه ها زندگى مى کند دارد، آیا اینها حلال هستند یا حرام؟

آیت الله ما البته شدیداً مأخوذ به حیا بوده و روی شان نشده  بفرمایند که متخصّصین علم جانور شناسى

 غلط کردند لکن در پاسخ فرمودند :
 حکم در این جا تابع صدق موضوع در نظر عرف است، اگر به آن، خرچنگ (سرطان) گفته شود حرام است و اگر صدق روبیان (میگو) بر آن کند حلال است، براى تشخیص این موضوع مى توانید به صیّادان مراجعه کنید .

 

لکن حضرت شان آدرس دقیق سرطان را ندادند که منظورآیا سرطان سینه لعنة الله علیه است و یا  

 

سرطان دیگر !

و نیز :

حجت الاسلام حمزه ای نماینده ولی فقیه در دامپزشکی هرمزگان  با اشاره به تصویب قانون ذبح و صید در مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 40 ناظر شرعی از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی هرمزگان در تمام کارگاه‌ها، سردخانه‌ها، بخش‌های عمل‌آوری و شناورهای صیادی بر امور ذبح و صید نظارت دارند. همچنین 60 ضابح آموزش دیده در کشتارگاه ها فعالیت دارند . وی در ادامه افزود: ضابح باید مسلمان باشد و به قصد ذبح باید بسم الله بگوید و حیوان را رو به قبله ذبح کند. همچنین در موقع ذبح حیوانات آنچه باید مورد توجه قرار گیرد قطع هر چهار رگ است .

زیاده عرضی نیست

------------------------------------------

http://www.qeshmonline.com /

http://www.shia-news.com /

---------------------------------------

 

 

 

August 10th, 2014

 

عکس العمل     

 

فدوی تاکنون می پنداشت که فقط زنان نیرومند ایرانی هستند که توی دهن حاکمیت میزنند!،لکن با مرور

خبرهای زیردریافت که زنان هوشمند ترکیه نیز،دارند همین کار را می کنند ! :

عمل

زنان ترکیه به چه می‌خندند؟/بی بی سی- تیتر

و در ادامه :

بسیاری از زنان ترکیه عکس های در حال خنده یا تبسم خود را در رسانه‌های اجتماعی قرار داده‌اند .

بلند آرینج، معاون رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه در یک سخنرانی درباره "فساد اخلاقی" در ترکیه گفت: "پاکدامنی مهم است" و اضافه کرد: "زن نباید در انظار عمومی بخندد ".

این سخنان با واکنش منفی زنان در رسانه های اجتماعی ترکیه روبرو شد و هزاران زن عکس های خودشان را در حالی که می خندیدند یا لبخند می زدند، در اینستاگرام و توییتر منتشر کردند. در بیش از ۳۰۰ هزار توییت واژه "قهقهه " #kahkaha به کار برده شده است. کاربران همچنین از هشتگ‌هایی مثل مقاومت كن قهقهه (#direnkahkaha) و مقاومت کن زن (#direnkadin) استفاده کردند .

 

و از منبعی دیگر:

ایندپندنت نوشت: بولنت آرینک معاون نخست وزیر ترکیه  طی سخنرانی در مورد «فساد اخلاقی» گفت: زنان در تکیه نباید در ملاعام بخندند .! / انتخاب

که از نظر فدوی البته،فرمایش فوق در ستون "کلمات حمار" وی قابل طبقه بندی ست !-

عکس العمل

چرا این روزها زنان ترکیه بی وقفه می خندند؟/ تیتر/العربیه

روز سه شنبه 29 ژوئیه 2014 در فاصله کوتاهی 50 تصویر در سایت اینستوگرام با هشتگ #kahkaha (همان "قهقه" خودمان) در ترکیه به اشتراک گذاشته شده که در تمامی آنها زنان مشغول خنده هستند !
این موج آپلود پس از آن صورت گرفت که بولنت آرینج، معاون نخست وزیر ترکیه، روز قبل از آن گفته بود که زنان نباید در مکانهای عمومی "قهقه" بزنند .

 

زیاده قهقه ای نیست....

 

31 جمادی الجولای 014

  

 

بی بی سی

----------------------------------------

 

حل بنیادین

 

فدوی نمی داند که چرا برادران کثرالله امثالهم،با اینهمه حل المسائلی که در اختیار دارند،چرامسائل خود را بطور ریشه ای حل نمی فرمایند؟ و اگر فرصت و استعدادش را ندارند،چرا از سایر مؤمنین ایدهم الله  تعالی  کمک نمی گیرند؟ یا چرا طرح های مترقی فدوی،و از آن میان، حل معضل اسلامسوز حجاب بطور بنیادی را که نفس شان را گرفته،بقول عوام ignore  کرده و سالهاست که روی میزهای مرصّع شان، خاک می خورد؟(1).. باری فدوی درمرورخبرهای دارالخرافه دریافت که آش "تفکیک جنسیتی"چندان شور شده، که سر و صدای آیت الله آشپز باشی هم بشرح زیر درآمده است! :

 پیروز ارجمند، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرد که طرح تفکیک جنسیتی در کنسرت ها از سوی وزارت ارشاد یا حتی "نیروهای فشار" پی گیری نمی‌شود بلکه "تصمیم نیروی انتظامی" است . / بی بی سی

نامبرده  در ادامه بکلی زنجیر پاره کرده و تهدید کرده است که :

"هر گونه تفکیک جنسیتی درکنسرت‌ها مورد تأیید ما نیست" به خبرگزاری ایسنا گفت: "اگر قرار باشد کنسرتی با تفکیک جنسیتی برگزار شود اصلا آن کنسرت را برگزار نخواهیم کرد ." / همانجا

ملاحظه کردید؟ این همانجائی ست که فدوی انگشت روی آن گذاشته و می گوید:

 

بیت

خشت اول چون نهد معمارکج

تا ثریا می رود دیوار کج

 

مراد فدوی،همانطورکه در طرح مترقی حجاب خود نیز آورده است،حل مسأله های پیچیده ی مؤمنین و اینک"تفکیک جنسیتی" بطور بنیادی ست نه سطحی،یعنی آنگونه که برادران در آذربایجان،بشرحی که در پی می آید اجرا فرموده اند :

 

"در هفته‌های قبل برخی منابع خبری از تصویب طرحی در اداره کل ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی و شرقی خبر داده بودند که طی آن کنسرت‌های پاپ در این دو استان با تفکیک جنسیتی، یک شب به زن‌ها و شب دیگر به مردها اختصاص خواهد داشت !/ روزنامه شرق بنقل از همانجا

و اما طرح فدوی درجهت حل بنیادی "تفکیک جنسیتی"در حوزه ی موسیقی آنست که تفکیک جنسیتی نخست باید از سازها آغاز شود!.. بله درست شنیدید، سازها !..یکوقت تصور نکنید که فدوی آ نچه را که دارد می گوید فضائی یا از خودش درآورده است ،نخیرچنین نیست؛ خوانندگان محترم ضد انقلاب میدانند که وی،بی اذن مرجع تقلید خود ادامه الله علوّه، آب نمی خورد؛ و حتا میزان سردی و گرمی آنرا نیز از معظم له استفتاء می کند؛باری- به فتوای مرجع تقلید فدوی اعلی الله مقامه الشریف،جنسیت پاره ای سازها بشرح زیر تعیین،و جهت اطلاع و اقدام لازم،به مقلدین ابلاغ می شود :

1- جنسیت "نی" نر، و  جنسیت "دف" ماده است

2- آرشه ی ویلون " نر، و  جنسیت بقیه ی آن،مادّه است

3- ابتدای "تار" نر،و کاسه ی آن ،مادّه است

4- سه تار: ر.ک. به تار !

5- تمبک : کلا ً مادّه است فلذا احوط آنست که نوازنده ی آن، نر نباشد !

6- ویلونسل : ر.ک. به ویلون

 7- پیانو : بقول عوام out of question زیرا همجنسگراست!

گفتن ندارد که سازها با عنایت به مراتب فوق،عمدتاً مانعة الجمع اند وفلذا اجرای کنسرت از اساس منتفی ست ،هنرمندان نیز افسرده و ناراحت نمی شوند زیرا اشکال از سازهاست،نه ایشان!...

فدوی رجاءواثق دارد که طرح خداپسندانه وی،مورد قبول مقام معظم رهبری انارالله برهانه واقع،به الطاف خفیه ی معظم له مفتخر،و به عنایات حضرتش،مستظهر باشد .

آمین یا رب العالمین.

 4 آگست 014

------------------------------------------------------------

(1) ن.ک . به کتاب تنفس ممنوع، گزیده ی طنزهای سیاسی حمیرضا رحیمی چاپ دوم ص

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

* * * * * * *

M. Labkhand

* * * * * * *

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

داعش یا القاعده، کدامیک خطرناکترین سازمان تروریستی جهان هستند؟ / العربیه بنقل از فارین پالیسی

تحشیه ی فدوی

 

هیچکدام، اسلام عزیز !... اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدی،برادر فارین پالیسی؟!

----------------------------------------------

تعطیلی و بازداشت کارکنان دفاتر چند شبکه ماهوره ای در ایران به درخواست نصر الله/ العربیه- تیتر

شبکه‌های «امام حسین»٬ «سلام»٬ «ابالفضل العباس»٬ «مدرسه جهانی امام صادق»٬ «بقیع»٬ «مرجعیت» و «الانوار» ۱ و ۲ هشت شبکه‌ای بودند که خبرگزاری فارس خواستار تعطیلی دفا‌تر آن‌ها در استان‌های قم٬ خراسان رضوی٬ اصفهان و تهران شده بود

. تحشیه ی فدوی

 

برادران اند دیگر، خودی و غریبه سرشان نمی شود !

---------------------------------------

روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست برای لغو بخشنامه تفکیک جنسیتی در شهرداری را تکذیب کرده است .

پیش از این نامه‌ای از معاون امور بین‌الملل وزارت کار خطاب به شهرداری منتشر شد که در آن آمده بود بخشنامه اخیر شهرداری تهران به صراحت با کنوانسیون‌های بین‌المللی مغایرت دارد . /بی بی سی

تحشیه ی فدوی

بقول جد اعلای فدوی:

مست بودم اگر ُگهی خوردم

که فراوان خورند مستانا !...

-----------------------------------------------

 

بوکوحرام زن نخست وزیر را دزدید ! /آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی

 

برادران،خودی و غریبه سرشان نمی شود !

 ----------------------------

مطهری می‌گوید سخنان روز گذشته اژه‌ای به این معنا است که "منتقد نظام یا باید در زندان باشد و یا در حصر، نمی‌شود کسی به نظام انتقاد یا اعتراضی داشته باشد و آزاد باشد ".

تحشیه ی فدوی

 

هم غزه ، هم ایران؛ جانم فدای اسلام !/افکار نیوز

به این می گویند ایجاد ارتباط بین گودرز و شقایق(جمع شقیقه- م) بهر قیمت!

-----------------------------------

 

ایرانیان صنعت توریسم آنتالیا را نجات دادند !/ دویچه وله

تحشیه ی فدوی

 

احوط آنست که دولت  ترکیه از مقام معظم رهبری ادامه الله وجوده، تشکر کند !

-------------------------------------------------------------

 

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز، افسران بخش امنیت و حفاظت کاخ ریاست جمهوری مصر، قبل از دیدار جان کری با عبدالفتاح سیسی رئیس جمهور مصر، وی و معاونانش را تحت بازرسی بدنی قرار دادند.

تحشیه ی فدوی

 

برادران ،خودی و غریبه سرشان نمی شود !

-------------------------------------------------

دبیرکل "انصار حزب‌الله" در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس تاکید کرده که گشت‌های موتوری و سیار "امر به معروف و نهی از منکر" به دلیل شرایط روزه‌داری کارشان را کمتر کرده‌اند و پس از ماه رمضان دوباره شروع به کار می‌کنند .دویچه وله

تحشیه ی فدوی

 

بدین مژده گر جان فشانم رواست

که این مژده آسایش جان ماست!

آیت الله مصباح: عده ای دوست دارند به آنها گفته شود اگرشما نبودید،امام بلدنبود چه کار کند!

------------------------------------

تحشیه ی فدوی

 

والله برادر تمساح بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..

بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،از قرائن پیداست که  توفیری نمی کرد ؛یعنی

اگرآنها هم بودند،باز هم حضرت امام(ل) بلدنبود چه کار کند!

------------------

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، آیت‌الله محمد محمدی گیلانی که از 30 اردیبهشت ماه سال جاری به دلیل مشکل ریوی در بخش «آی.‌سی.یو» یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود ساعاتی پیش دار فانی را وداع گفت . / فارس

تحشیه ی فدوی

 

شانس آورد آن بزرگوار که پیش از برآورد نامه ی اعمال در همین جهان، درگذشت !

-------------------------------------------

کارنامه : نا به گزارش ها او یکی از اصلی ترین چهره ها در اعدام های دهه ۶۰ به شمار می رود/

در سال ۸۸ مجبور به موضع گیری در قبال "فتنه" شد و با وجود آنکه مدتی بود از فضای سیاسی کناره گرفته بود،  جنبش سبز ایران  را محکوم کرد و خواستار اعدام فتنه گران شد .

هیئت وزیران در جلسه نهم فروردین ۱۳۸۸ با پیشنهاد وزیر دادگستری در خصوص اعطای نشان درجه یک عدالت به آیت الله محمدی گیلانی که به تایید کمیسیون اعطای نشانهای دولتی و موافقت رئیس جمهور رسیده بود ، موافقت کرد

عباس امیر انتظام، سخنگوی دولت موقت  مهدی بازرگان، پس از اشغال سفارت امریکا در تهران بازداشت و سپس در دادگاهی به ریاست محمد محمدی گیلانی به حبس ابد محکوم شد. امیرانتظام روز بیست و یکم شهریور ماه ۱۳۹۲ برای درمان به بیمارستان مراجعه می‌کند و متوجه می‌شود که محمدی گیلانی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است و در همان لحظه به ملاقات وی می‌رود و از او عیادت می‌کند . /  ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

---------------------------------

آیت الله مهدوی کنی پلک می‌زند! / آخرین نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی

تبریکات فدوی را بپذیرید !

---------------------------------------

 

"یگان اسب‌واران" نام یگان تازه‌ نیروی انتظامی است که پلیس‌های سواره‌نظام را شامل می‌شود. فرمانده‌ این یگان می‌گوید برای تجهیز از اسب‌های نژاد انگلیسی استفاده شده، چون جثه بزرگ این اسب‌ برای ایجاد رعب و وحشت موثرتراست .البرز نیوز- بنقل از ایرنا

--

وی در مورد علت استفاده از نژادهای انگلیسی با وجود داشتن نژادهای برتر اسب در ایران می گوید: اسب های عرب زینتی، اسب های کرد قدرتی و اسب های ترکمن سرعتی هستند، اسب های انگلیسی نیز در عین اینکه از سایر اسب ها آرام تر هستند به دلیل جثه بزرگ در اغتشاشات برای ایجاد جو روانی و برقراری آرامش موثر خواهند بود .

تحشیه ی فدوی

 

فدوی اصلاً انتظار نداشت که برادران برای این مهم، بجای اسب عربی، اسب انگلیسی برگزینند !

کیانیان در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است از پلیس‌های اسب‌سوار در کنترل "اغتشاش‌ها" استفاده شود، گفت:«فعلا از این یگان تخصصی در رژه‌های تشریفاتی و استادیوم آزادی استفاده خواهد شد. فعلا از نیروهای یگان در اغتشاشات استفاده نخواهد شد، هرچند استفاده از آن‌ها در اغتشاشات هم در دستور کار است، اما انجام آن زمان‌بر است .»

 

----------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست 

3597---0913 : به رئیس‌جمهور محترم و وزیر ارشاد عرض می‌کنم نظام ما برآمده از خون مقدس بیش از 220 هزار شهید است. چرا با حذف ممیزی کتاب هر غذای آلوده فرهنگی به خورد جوانان کشور داده شود؟ شما مگر نباید حافظ قانون اساسی باشید؟ پس چرا  نسبت به افراد خودفروخته، هتاک، منحط و منحرف و پوچ‌گرا مثل ساعدی، شاملو، هدایت و... حساسیتی ندارید؟

 

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض معظم له رسید،ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند شدیداً دور خیز کرده بودند که نامبردگان را حبس خانگی فرموده،یا دست کم  به دانشگاه(زندان ـ م) بفرستند؛ لکن عمله ی طرب بیت، به  شرف عرض رساندند که آن معاندین مع الاسف در قید حیات وحتا حیاط هم نیستند!، فلذا معظم له در خماری ماندند،برادر 3597---0913 !

 

------------------------------------------

7217---0939 : استقامت رمز پیروزی خون بر شمشیر و پیروزی کودکان محاصره در غزه است. اما اعراب وابسته به آمریکا ننگ بی‌تفاوتی خویش به این قتل‌عام و نسل‌کشی فلسطینی‌ها توسط اسرائیل را چگونه می‌توانند پاک کنند؟

با مداد پاک کن،اینهم آخر کاری داشت برادر ؟! 7217---0939

------------------------- 

* یک شهروند:  قطره آهن قبلا در مراکز و خانه‌های بهداشت در شهرستان‌ها به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گرفت. از زمانی که دولت یازدهم سر کار آمده است این قطره برای کودکان رایگان نیست و خانواده‌ها باید برای دریافت آن پول پرداخت کنند. شعار توجه به سلامت مردم با قطع این قطره‌های رایگان همخوانی ندارد .

فدوی: مراتب در مجالی، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ خیلی ناراحت شدند وضمن ارشاد مسؤلین ذیربط ، بعنوان جبران مافات،دستور فرمودند یک فقره تیرآهن 22  تهیه و تحویل نمایند، تا برای مدت مدیدی راحت باشید،برادر شهروند !

------------------------------ 

* اگر ملت دست رد بر یارانه‌ها بزند آیا رئیس‌جمهور دست رد بر گستاخی‌های آمریکا و نوکران داخلی آن می‌زند تا دل این ملت ایثارگر شاد شود؟
6858---0919

* حال که دولت از تمام ابزارها و حتی اعتبار مراجع معظم تقلید برای انصراف مردم از دریافت یارانه استفاده کرده، شایسته است در امانت‌های مردم و هزینه‌ کردن آنها دقت بیشتری نمایند تا خدای ناکرده آن را صرف هزینه‌های دکوراسیون وزارت‌خانه‌ها و پیامک و کیش نکنند و به حلقوم بابک و آریا و خاوری‌های دوره‌های مختلف نریزند .
1143---0913
و 6960---0936

فدوی: مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم به مسؤلان مؤمن و معتقد،ابلاغ شد؛در پاسخ بعدالتحیه والسلام گفتند : بسمه تعالی - مقدور نیست!

----------------------------

* محمود صالحی بختیاری : از مسئولین وزارت بهداشت درخواست می‌شود فکری به حال ارتقای سطح مراکز بهداشتی شهرستان‌ها از جمله شهرستان دورود بکنند .

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام ایشان هم به شما

درود فرستادند،برادر صالحی از شهرستان دورود !

-------------------------------------------

* قاسمی : با وجود زیاد شدن شبکه‌های مختلف تلویزیونی متاسفانه در کمتر شبکه‌ای صحبت از سبک زندگی اسلامی می‌شود. چرا؟
فدوی: مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلیناعلی الله مقامهم اجمعین رسید،قدری متغیر شده  زیرا عریضه ی شما را حمل بر کم کاری خود کرده و ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: مگر شما روشن دل اید و دور و برتان را نمی بینید که سبک مورد نظرتان را، چگونه به ملت تنقیه فرموده اند؟ و نیز افزودند در اینمورد خاص،اهل عمل اند،نه صحبت !

خدا بگوید چکارتان بکند، که فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید، برادر قاسمی !

 

------------------------

* حسین (ع)ی: هیچ بعید نیست که مخالفت آمریکا با نماینده معرفی شده ایران برای سازمان ملل یعنی آقای ابوطالبی و به دنبال آن اقدام وزارت خارجه کشورمان در معرفی فرد جایگزین سناریویی از پیش طراحی شده برای زیر سوال بردن اقدام امام‌خمینی(ره) در تسخیر لانه جاسوسی که آن را انقلاب دوم نامیدند باشد. عرض می‌کنم که ملت ما کاملا هوشیار هستند و تمام حرکات مسئولین را به خوبی رصد و تفسیر و تحلیل می‌کنند .

فدوی: فدوی هنوز هم ازعّر و تیز شما چیزی دستگیرش نشده است، حالتان که بهتر شد، دو باره

تماس بگیرید، برادر حسین (ع)ی!

----------------

 

* 7322---0912 :کشف 11 تلفن ماهواره‌ای از بند 350 اصحاب فتنه در زندان اوین نشان از تلاش دشمنان انقلاب بر نفوذ، ارتباط و خبرچینی است. وقتی در زندان دست به چنین اقداماتی می‌زنند در مراکز سیاسی، اقتصادی، فرهنگی کشور که دیگر خبری از چهار دیواری زندان نیست، چه بلایی بر سر کشور می‌آورند؟ وظیفه نیروهای امنیتی- اطلاعاتی و دستگاه قضایی چیست؟ بر فرزندان انقلاب فرض است که دقت، تیزبینی و هوشیاری خود را بیش از پیش افزایش دهند .
 فدوی : آخربرادران کثرالله امثالهم که اهل کم کاری نیستند؛ لطفاً چشم ها تان را خوب باز کنید و بفرمایید کنار آن تلفنهای کذائی چیز دیگری نبود، مثلاً ادوات لهو و لعب از جمله مشروبات الکلی مواد مخدر و مجلات سکسی و از این قبیل،برادر 7322---0912 ؟

-------------------------

* 9752---0916 : در برخی حاشیه شهرستانها مثل دورود برخی افراد که کنتور برق ندارند با کابل‌هایی به استفاده غیر مجاز روی آورده‌اند که هم خطر دارد و هم غیر قانونی است. وقتی با مسئولین امر تماس گرفته می‌شود بیان می‌دارند که نمی‌آیند کنتور بگیرند! انتظار می‌رود با این قبیل امور غیرقانونی برخورد شود .
فدوی : فدوی برای ختم غائله با آن افراد تماس گرفت؛ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) گفتند کارشان غیر قانونی نیست زیرا مطابق نص صریح حضرت امام(ل) که پس از فرود اضطراری از ماه به ایران سابق،آب و برق و اتوبوس را رایگان اعلام فرمود رفتار کرده اند، و چیز مجانی هم که کنتور نمی خواهد !و افزودند الان وقت ندارند فلذا استفاده ی مجانی از آب و اتوبوس را به بعد موکول می کنند، برادر 9752---0916 !

 

  8982---0911 :دو سال است که مؤسسه مالی اعتباری ... بدون هماهنگی ماهیانه مبلغی را از حساب بنده برداشت می‌کند. پس از اطلاع و پیگیری فقط رئیس وقت آن شعبه را اخراج کردند. اما وجه کسر شده را تاکنون به حسابم بازنگردانده‌اند. چرا؟

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند که حکم رئیس شعبه ابتدا اعدام بود لکن با یکدرجه تخفیف،اخراج شد ,اگر می خواهید، استیناف بدهید،برادران خوشحال می شوند، برادر 8982---0911 !

------------------

4165---0912* :پوشش برخی خانم‌ها هنوز هوا گرم نشده بسیار زننده است. متولیان امور فرهنگی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورای انقلاب فرهنگی و... تدبیری نمایند. البته پوشش برخی از آقایان هم بدتر از پوشش غیر شرعی بعضی از خانم‌هاست .
 فدوی :  مراتب به آگاهی برخی خانم ها رسید؛ بعدالتحیه والسلام و آرزوی بهبودی شما، با فرمایش تان کنار آمدند و گفتند که پوشش زننده را، به زمانی که هوا گرم شد موکول می کنند !

لکن آقایان گفتند که اگر چشم و چار اضافه دارید، سری به آنان بزنید،برادر  4165---0912 !

--------------------------------------------------------- 

*  : 3824---0930یک بخاری با نشان استاندارد در منزل مسکونی‌‌مان آتش گرفت و باعث خسارت جدی شد و فرزندم را به بیمارستان منتقل کرد. با کارخانه تماس گرفتیم ما را به سمساری ارجاع دادند! پس این استاندارد داخلی چه کارآمدی دارد؟ آیا جان مردم بازیچه دست برخی تولیدکنندگان این لوازم است؟
فدوی : اینکه خریده اید،بخاری ست یا آمبولانس،برادر 3824---0930 ؟

------------------------------

* 8679---0912 : حالا که قیمت بنزین افزایش یافته متاسفانه نرخ بنزین در جایگاه‌های بنزین به تومان محاسبه می‌شود چون سیستمی که برای محاسبه قیمت در نظر گرفته شده است تا 4 رقم بیشتر ظرفیت ندارد. محاسبه قیمت بنزین به تومان خلاف قانون است چون واحد پول ما ریال است نه تومان! مسئولان چاره‌ای بیندیشند .
فدوی : یک غلط داشتید، 19 می گیرید، ؛ نخیر واحد پول ما نه ریال است و نه تومان، بلکه دلار، وجه رایج ممالک محروسه ی امریک است ،برادر   8679---0912 !

---------------

* مهدی گروهی :در سال 91 ازدواج کرده و از آن تاریخ تا الان برای گرفتن وام ازدواج به هر بانکی که شما بگویید مراجعه کرده‌ام ولی چون فرد آشنایی ندارم به بهانه نداشتن بودجه سرگردان و بلاتکلیف مانده‌ام .

 

فدوی : فدوی از بکارانداختن عریضه ی شما حرفی ندارد لکن عرض می کند که بارها

یادآور شده است که همه چیز در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما،اگر نگوید بشرط قمه،

دستکم بشرط چاقوست !، حتا وام ازدواج ،برادر مهدی(عج) گروهی!

--------------------

* 1617---0915  :ر وی قوطی‌های نوشابه پپسی جمله «در لحظه زندگی کن» چاپ شده برای ما مردم روشن کنید معنای این جمله چیست و چه چیز را می‌خواهد برساند؟ آیا این شعار با عقاید و معارف دینی ما مسلمانان منافات ندارد؟

فدوی : شرمنده برادر 1617--0915  ، فدوی هم ژاپنی بلد نیست که عبارت «در لحظه زندگی کن» را برای شما به فارسی آخوندی برگرداند !

* 2360---0935 :چرا در این زمان که هوا در آبادان گرم و شرجی است برق این شهر مرتب قطع می‌شود و از آن طرف قیمت آن را به صورت نامتعارف افزایش داده‌اند؟ سالها از جنگ گذشته ولی برای حل مشکلات این شهر مسئولین گام اساسی برنداشته‌اند. چرا؟
فدوی :مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام فرمودند که

ماشین حساب شما خوب کار نمی کند،زیرا بحساب ایشان،چیزی از جنگ نگذشته، و معظم له

و توابع، مبارزه ی صمیمانه با مردم  را، تا انقلاب مهدی(عج) شدیداً ادامه خواهند داد، برادر

2360---0935 !

------------------------------------------

*  8303---0912 : آقای نوبخت وقتی در کنار گود بودند از افزایش یارانه‌ها تا صد هزار تومان سخن می‌گفتند و حال که به قدرت رسیده‌اند از کاهش و حذف آن سخن می‌گویند آیا هر دو سخن براساس تدبیر بوده است؟

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به آگاهی ایشان رسید ؛ بعدالتحیه والسلام گفتند پیداست که شما هم بیسواد هستید و نمی دانید که تدبیر هم  مثل دریا،،جذر و مدّ دارد برادر، 8303---0912 !

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

9آگوست المُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

August 2nd, 2014

 

لغزش محاسباتی

 

برآورد ضد انقلاب تاکنون حدوداً این بوده است که تصرف عدوانی ایران سابق توسط مؤمنین کثرالله امثالهم ،ملت حیران را بلحاظ تاریخی ،دستکم به زمان قاجار به عقب رانده است. لکن فدوی قدری که باریک شد،دریافت که ضد انقلاب،حتا اگر دوران فتحعلیشاه و محمد شاه را وا نهاده  ،و در محاسبات خود فقط دوران ناصرالدینشاه را لحاظ کرده باشد،  تازه  کلی هم اگر نگوئیم اشتباه،ارفاق کرده است! این قضیه را می شود به شیوه های گوناگون ثابت کرد از آن جمله است :

فدوی مقدمتاً اساس را براین می گذارد که خوانندگان محترم ضد انقلاب،در همین سه دهه ی گذ شته، محضرایذائی برادران را،بویژه در ماه طولانی رمضان،از بگیر و ببندها و بستن آب  بروی مسافران مترو گرفته تا حبس و شلاق ، با پوست و خون خود ،شدیداً درک کرده اند.فدوی نیز البته پاره ای از این عملیات ایذائی را پیش از این قلمی کرده،که دیگر مکرر نمی کند؛ و اما بازگشت به نکته ای که درآغاز مقال آمد :

قاآنی شاعر معاصر سلاطینی که ذکرشان رفت، در غزلی زیبا، پایان ماه فرساینده ی رمضان را ،بشرح زیرجشن گرفته است :

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت

صد شکر که این آمد وصد حیف که آن رفت!

این با طرب و خرمی و فرخی آمد

وان با کرم و محنت و رنج و مرضان رفت

ایام نشاط و طرب و ُخرّمی آمد

هنگام بساط و شعب و زرق و فسان رفت

لا حول کنان آمد تا خانه ز مسجد

عابد که ز مسجد به سوی خانه دوان رفت

عید آمد و شد باز در خانه ی خمار

شاهد به میان آمد و زاهد ز میان رفت

این طرفه که با مسجد و سجاده و دستار

زاهد سبک از زهد پی رطل گران رفت!

از بیت بیت غزل بالا،که تازه محصول دوران عقب مانده ی قاجاراست، چنین مستفادمی شودکه چماق برادران ادامه الله بقائکم ،پس از ماه مبارک غلاف میشده و ملت به زندگی نرمال خود باز می گشته است ؛ لکن در حکومت اسلامی شکوهمند کنونی چنین نیست و برادران گوش خوابانده اند که پس از درگذشت ماه مبارک، دوباره بجان ملت شل و پل بیفتند؛ اینهم سند منگوله دارش :

 

دبیرکل "انصار حزب‌الله" در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس تاکید کرده که گشت‌های موتوری و سیار "امر به معروف و نهی از منکر" به دلیل شرایط روزه‌داری کارشان را کمتر کرده‌اند !و پس از ماه رمضان دوباره شروع به کار می‌کنند ! .دویچه وله

 

که البته :

بیت

بدین مژده گر جان فشانم رواست

که این مژده آسایش جان ماست!

باری- با عنایت به مختصری که گفته آمد، احوط آنست که ضد انقلاب لعنة الله علیه ،که کلی هم دانشمند

ریاضتی یدک می کشد !،بابت اشتباه محاسباتی خود، عجالتاً ازهر غلط صد بار بنویسد!

 

زیاده جسارت است ...

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

الگوی بد

 

مقام معظم رهبری متع الله المسلمین بطول بقائه دولته ، بباور فدوی،وخیم ترین الگوئی ست که

یک جامعه ی کاملاً  نگونبخت ،مانند ایران سابق،می تواند داشته باشد!. تأ ثیرات منفی و مخرّب افکار و اعمال معظم له درهمه ی عرصه ها، چندان گویا ست که فدوی را ازاطاله ی کلام در این راستا،معاف می کند.فی المثل ماجرای حجاب، که در اجباری بودن آن،احدی تردید ندارد، توسط آن بزرگوار،با پاشنه کش اسلامی، که همان حجاب برتر( چادر- م) باشد بهر قیمت جا افتاده است و بر این پایه،مؤمنینی که قرار بوده کلاه بیاورند، به اذن حضرت آقا ، سر می آورند!

به این مستوره نگاه کنید :

 

 

عوارض مخرب معظم له در این راستا، البته محدود و منحصر به مورد فوق نیست و همچنان و به اشکال گوناگون و از آن جمله به شرح زیر، رخ می نماید :

 

علائم کلینیکی بدحجابی!/ بهار نیوز – تیتر

 

 

و اما در همین رابطه به یک شگرد تبلیغاتی خاج پرستان نگاه کنید که برادران کثرالله امثالهم،با اندکی تغییر آنرا در وطن اسلامی اجرا می کنند ؛ یعنی خاج پرستان در تبلیغاتشان می گویند:

یکی بخر،دو تا ببر! لکن مؤمنین چنین می گویند :

 

 

 

 که مابه التفاوت،یک فقره چماق است !

فدوی جوری جنس،فقره ی زیر را هم علوه می کند تا عیش خوانندگان محترم ضد انقلاب، ُمنغّص نشود:

 

در اين‌دانشگاه حجاب فقط چادر است ولاغير ! /آخرین نیوز- تیتر

نرگس آبیار کارگردان فیلم «شیار 143» نتواست در مراسم تقدیرش در دانشگاه «شاهد» حضور پیدا کند .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران این کارگردان که قرار بود امروز 7 اردیبهشت ماه برای نمایش فیلمش «شیار 143» در دانشگاه «شاهد» مورد تقدیر قرار بگیرد با وجود داشتن پوشش کامل به دلیل نداشتن چادر، (طبق ضوابط داخلی دانشگاه بدون هیچ استثنائی) با ممانعت حراست دانشگاه در سالن نمایش فیلمش نتوانست حاضر شود !!

 

باری- توصیه خیرخواهانه ی فدوی اینست که "حضرت آقا" نسخه ی استاد سخن که از باب نخست گلستان ذیلاً نقل می شود را حتما ًو در اسرع وقت بپیچد، که فی التأخیر آفات !:

 

ای زبر دست زیر دست آزار

گرم تا کی بماند این بازار؟

به چه کار آیدت جهانداری

مردنت به که مردم آزاری !

 

--------------------------------------------

 

رفع نگرانی

 

یکی ازنگرانیهای فدوی دربرگزاری مراسم ورود نمادین حضرت امام(ل) پس ازفرود

اضطراری از کره ی ماه به ایران سابق ،تاکنون این بود که نکند یکوقت مقوای معظم له

 درهوای بارانی اواخربهمن ، نستجيربالله وا رفته، و در این سن و سال ،سرما هم میل

فرموده کار دست مؤمنین بدهد! ...

باری- کندوکاو اخیرفدوی در این باب اما ،موجب شد که با ملاحظه ی خبر میمنت اثری،

از او بکلی رفع نگرانی شود زیرا دریافت که جنس حضرت شان ، بحمدالله و المنة از

"مقوا" به " سیلیکون "  تغییر یافته است؛ اینهم سند منگوله دارش :

 

مجسمه امام‌خمینی‌(ره) در موزه‌مشاهیر/عکس

 

دو ماه پس از افتتاح موزه مشاهیر برج میلاد، قرار است مجسمه ای از امام خمینی (ره) در این موزه قرار بگیرد .

مجله مهر : موزه مشاهیر در ارتفاع 271 متری و در سکوی دید بسته برج میلاد قرار گرفته و 15 مجسمه از چهره های تاریخی، فرهنگی و علمی کشور در آن به نمایش در آمده است . حالا هم قرار است مجسمه ای از امام خمینی (ره)، بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، در این موزه قرار بگیرد

به گزارش خبرگزاری مهر، این مجسمه هم مانند دیگر مجسمه های این موزه، ساخته علیرضا خاقانی و از جنس سیلیکون است و به برج میلاد فرستاده‌ شده تا در موزه مشاهیر قرار گیرد .

 

 

 

---------------------------------------

 

پوشش

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به گزارش زیر نیز برخورد :

سومین جشنواره مد و لباس فجر در تالار وحدت در حال برگزاری است. جشنواره ای که قرار است تازه های صنعت مد و لباس را با تاکید بر فرهنگ ایرانی و اسلامی به نمایش بگذارد و تغییری در این صنعت و بالاخره در نحوه پوشش مردم ایجاد کند .

به گزارش بولتن نیوز به نقل از مجله مهر؛ تا به حال چندین نمایشگاه و جشنواره مد و لباس در کشور برگزار شده است. تجربه هایی که به گفته بسیاری از فعالان این صنعت چندان موفق نبوده و البته مردم هم رضایت چندانی از آن ندارند . !

 

 

فدوی همچنان حیران و ارّه به ماتحت مانده است خب اگر چنین است، چرا برادران کثرالله امثالهم، زنان را بحال خودشان وا نمی گذارند،که پس از انتخاب رئیس جمهور منتخب مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه، لباس شان را هم خودشان انتخاب کنند !؟

--------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

* 9181---0912 و 9227---0919:مستند شهید آوینی ساعت یک بامداد از سیمای جمهوری اسلامی پخش شد خدا وکیلی ساعت 12 شب به بعد که اکثریت مردم در خواب هستند ساعت مناسب برای پخش برنامه‌های ارزشی است؟ .....

 

فدوی: فدوی هم با شما شدیداً موافق و معتقد است که آن ساعت مناسب برنامه های لرزشی ست

نه ارزشی !  قهرمانانه یا غیر قهرمانانه اش،البته دیگر فرقی نمی کند!

--------------

* اسحاق مشایخ از نوشهر:  در رژيم منحط پهلوی فئودال منطقه نوشهر دکتر فریدون باتمان قلیچ با نفوذ درباری خود پدر و عمویم را که کشاورز بودند زیر ظلم و ستم و کتک‌کاری قرار می‌داد و بدون توجه به اسناد اصلاحات ارضی خودشان و قبوض پرداختی بهای اراضی به اداره ثبت نوشهر، آسایش و آرامش را از ما می‌ربود تا اینکه به یمن پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی آنها نفس راحتی کشیدیم. اما متاسفانه هم‌اکنون بنیاد مستضعفان و جانبازان نوشهر اراضی سنددار و قبوض پرداختی‌ ما را نادیده گرفته و به بهانه مصادره اموال طاغوتیان، ما را که فرزندان پدر و عمویمان هستیم مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد. تاکنون بیش از 20 میلیون تومان هزینه کرده‌ایم. مراحل قضایی هم طی شد پرونده‌هایی هم همچنان مفتوح هستند. بنده معلم بازنشسته ابتدایی‌ام. راهنمایی کنید چه کار کنم .

فدوی:پیش از ارجاع عریضه شما به نهاد ذیربط ،اجازه فرمایید که فدوی، تفاوت حال شما را در

"رژیم منحط" و "رژیم مقدس "بر اساس داده های خودتان مقایسه، و پاسخ را تقدیم کند. افزوده اید که در "رژیم منحط" پیشین " ، زیر ظلم و ستم و کتک‌کاری" فئودال منطقه بوده اید ،و پس از انقلاب  شکوهمند اسلامی،" نیز مورد آزار و اذیت"  برادران قرار گرفته اید ؛ اگر چنین است ،فدوی بجریان انداختن این عریضه را، ُمخلّ حیات و حتا حیاط شما می داند؛!  معذالک بقول عوم up to you ؛ خبر از شما، برادرمشایخ !

---------------------------------------------------

* 5436---0913 :  جاده دهستان دهسرد به سیاهکوه در شهرستان ارزوییه کرمان که از محل کمک‌های مقام معظم رهبری باید بازسازی شود چرا بعد از سالها برای آسفالت آن اقدام نمی‌شود؟ از مسئولین استان درخواست رسیدگی داریم .

فدوی: مراتب در مجال دردناکی که شتابان عزم مبال بودند، به پیشگاه معطرمعظم له تقدیم شد . ارتجالاً فرمودند که اگر جاده های سوریه - لبنان و فلسطین ،بود باری ! ...

---------------------------

* حسین سعیدی‌زاده : با توجه به استقرار سفارت امارات متحده در شهرک قدس خیابان ایران زمین و با توجه به نامگذاری‌های جعلی آنها مثل خلیج عربی و ادعاهای بی‌اساس بر جزایر سه‌گانه از شورای شهر درخواست می‌شود نام خیابان ایران زمین را به خیابان خلیج‌فارس تغییر دهند تا اعضای سفارت مجبور شوند در مکاتبات خود نام خلیج‌فارس را درج کنند .

فدوی: فدوی در بجریان انداختن عریضه ی شما،مشکل یا مضایقه ای ندارد، لکن بین خودمان باشد، ضد انقلاب نشنود!،یک نگاهی به تقویم- پوشش برادران و خواهران- و نیز قیافه و پوشش    حضرات مسؤلین  از صدر تا ذیل،تظاهرات بقول عوام "هیستریک" مؤمنین در ماههای رمضان

محرم- صفر - قتل ها و وفاتهای وعزاداریهای پی در پی که با حمایت بی قید وشرط حکومت

همراه و نفس اهالی را شدیداً گرفته است، نام آن خلیج گرامی،چه باید باشد،برادر حسین (ع) سعیدی‌زاده  ؟!

---------------

* اسلامی:  یکی از اتوبوس‌های شرکت واحد مسیر شهرک صدف- قیطریه با نصب باند پخش در جلوی اتوبوس اقدام به پخش موسیقی مبتذل می‌نماید وقتی به رئیس خط گزارش شد اعلام داشتند ما توان برخورد با او را نداریم چرا که یک فرد فحاش و بددهنی است. از مسئولین شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه درخواست رسیدگی دارم. آیا چنین فردی شایستگی جابجایی مردم فهیم و انقلابی را دارد؟


فدوی: آخرخودمانیم، این چه مهملی ست که صادر می کنید،برادراسلامی؟ " مردم فهیم و انقلابی" را ، یک گاری هم می تواند،جابجا کند؛! فدوی این عریضه را بدلیل نقص فنی، عجالتاً به جریان

نمی اندازد،سرعقل که آمدید، دوباره تماس بگیرید

--------------------------------------------

* 0461---0911 : مفاد مذاکرات هسته‌ای محرمانه است یا بررسی حساب‌های بانکی مردم؟ مگر جزو آموزه‌های دینی ما نیست که در مسائل خصوصی دیگران تجسس نکنید؟


فدوی: آخر این چه مهملی ست که صادر می کنید،برادر 0461-0911 ؟ اتفاقاً تجسس در مسائل خصوصی دیگران، از امور اساسی شرع انور است، در غیر اینصورت، اینهمه شل و پل و مجروح و حتا مقتول، که ناشی از تجسس در مسائل خصوصی دیگران است،از چه بابت است؟

تعلیمات دینی تان ضعیف است،بیشتر مطالعه کرده،بعد تماس بگیرید، برادر 0461-0911 !

----------------------

* اقتصاد :  آقای روحانی ریاست محترم جمهوری در تبلیغات انتخاباتی خویش اظهار می‌کرد آمده که ارزش ریال و پاسپورت ایرانی را به جایگاه خودش برگرداند. عرض می‌کنیم حال نوبت آن رسیده که ایشان در پاسخ به اهانت‌های آمریکا و عدم اعطای روادید به نماینده معرفی شده ایران برای سازمان ملل پاسخ انقلابی و عزتمندانه بدهد. ملت در انتظار پاسخ ایشان هستند .

4856---0912
فدوی: فدوی مضایقه ای نداشته و روی عریضه ی شمااقدام  می کند؛ لکن در حاشیه قویا ً توصیه می کند که فکری برای اسم تان بکنید که به فرمایش حضرت امام(ل) مال خره ! و دیگر این که ،

ارزش ریال و پاسپورت ایرانی ،حکم آب ریخته بر زمین را دارد، و قابل جمع کردن نیست، ! برادر 4856---0912 !

--------------------------------

4856---0912 :   از مسئولین دیپلماسی کشور درخواست می‌کنم که صادقانه به ملت اعلام کنند که چه رفتاری از آنها طی 7-8 ماهه اخیر سرزده که اروپائی‌ها چنین جسارتی به ملت رشید و انقلابی و شهیدپرور نمایند و با صراحت در قطعنامه خود خواستار آزادی و رواج همجنس‌بازی در ایران بشوند؟
فدوی: با اینهمه کار و گرفتاری،این را هم فدوی باید رسیدگی کند؟ خب خبر مرگتان سری به

ادبیات کلایسک تان بزنید تا عمق مسأله را، که ناشی ازمقررات سهمگین شرع انور در روابط

برادران و خواهران است،ببینید،برادر 4856---0912 !

-----------------

* بیک دبیر : نا به فرمایش رهبری ما هر وقت از مواضع اصولی عقب‌نشینی کردیم. دشمن هر روز پر روتر شده و یک قدم دیگر به جلو خواهد آمد. از مسائل هسته‌ای گرفته تا انتخاب نماینده در سازمان ملل باید با تأیید آنان باشد. لابد فردا هم می‌گویند رئیس جمهور را ما باید انتخاب کنیم. آری این است نتیجه کوتاه آمدن در برابر سیاست‌های زورگویانه آمریکا و غرب .
فدوی: بین خودمان باشد، ضد انقلاب نشنود، کار به اینجا نمی کشد؛ زیرا خاج پرستان هم با همه

خنگی شان دریافته اند که رئیس جمهور در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما نیز،چیزی در حدود جیمی ِ مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه ، برادر دبیر !

--------------------------------

 

* 7902---0919 :  در برخی جاده شهرها و حتی جاده روستایی هنوز شعار دو تا بچه کافی است به چشم می‌خورد. چرا برای امحاء این شعارها که با سیاست فعلی نظام همخوانی ندارد اقدامی نمی‌کنند؟
فدوی: اینکار را هم فدوی باید انجام بدهد؟! اصلاً شما به این چیزها چکار دارید،همینجور بقول عوام

non stop کار خودتان را بکنید و وقتی فارغ شدید در شعار کذائی،"است" را به "نیست" صلاح

فرمایید؛ اینهم آخر کاری داشت که می خواستید مصدع اوقات معظم له بشوید ،برادر 7902-0919 ؟

--------------------------

* 1635---0913 :  وقتی دولت اعلام می‌کند قیمت جدید بنزین احتمالاً 700 تومان خواهد شد یعنی اینکه 75 درصد گرانی در راه است کجای این کار شیب ملایم است که مسئولین شعار می‌دهند. چرا با مردم رو راست نیستند؟
فدوی: فدوی بدلائل فقهی، قادر به پاسخ گوئی بشما نیست زیرا حضرات آقایان بویژه مصباح،به چندین  زبان زنده و مرده جهان اعلام فرموده اند که در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما ،مردم

حد اکثر در نقش دست پنجم خراند، برادر 1635---0913 !

------------------------------

 

* 2660---0913 : به نظر می‌رسد هشدار نمایندگان و اعتراض مراجع تأثیری در رفتار وزیر علوم نداشته و وی به روند رفتارهای گذشته خود ادامه می‌دهد. ناگزیر دانشجویان مسلمان باید رأساً عوامل فتنه را از دانشگاه اخراج کنند. در این صورت مسئولان نباید با این دانشجویان برخورد نمایند .

فدوی: مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات برمحمد(ص) وآل محمد(ص) فرمودند آن دانشجویانی را که برادران با رعایت تفکیک جنسیتی، یعنی پسران با شیهه ی یا حسین(ع) ودختران با شیهه ی  یا زهرا(س) از طبقه ی سوم خوابگاهها به پایین پرتاب  فرمایند، شامل برخورد نمی شود، برادر 2660---0913 !

---------------------------------

:  4355---0917به علت عدم حضور ناجا در پارک‌های شهر بندرعباس متأسفانه عده‌ای از افراد لاابالی نسبت به مراعات حجاب سستی نشان می‌دهند که لازم است مسئولین امر در چارچوب نظام اسلامی با چنین مواردی برخورد نمایند .

مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند که نیروی محترم انتظامی اخیرا به سلامتی شان علاقمندشدند و حاضر نیستند که بابت امر بمعروف کارشان در حد مرگ، به بیمارستان بکشد، برادر 4355---0917 !

--------------------------------------

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4آگوست المُشّجر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

Archive

*.*.*.*.*