حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

May 25th, 2014

 

 

اعترافات خارج از زندان!

پنداری - "ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند" تا کار دست لیلا حاتمی، بازیگر

خوب، اما گرفتار سینمای ایران  بدهند،ملاحظه کنید   :

 

 

و فی الواقع بقول جدّ اعلای فدوی و به تبع آن :

ایمان و امان به سرعت برق

می رفت که  مؤمنین رسیدند !

اینهم سند منگوله دارش:

از مؤمنین(قبل از عمل (

حسین نوش آبادی، معاون پارلمانی وزارت ارشاد ایران حضور "نامناسب" لیلا حاتمی، بازیگر ایرانی در جشنواره فیلم کن را "بی توجهی به ارزش‌های جامعه و معیار‌های اخلاقی" دانسته است .

آقای نوش آبادی در گفت و گو با خانه ملت، وبسایت مجلس ایران گفت: "زنان ایرانی چه هنرمند و چه غیر هنرمند همیشه مظهر عفت و پاکی بوده‌اند، بنابراین اینگونه حضور‌های نامناسب که اخیرا در جشنواره کن اتفاق افتاده همسو با اعتقادات دینی ما نیست." بی بی سی

ازمؤمنات(بعد ازعمل (:

 

 

مؤمنات کثرالله امثالهم،البته با لیلا حاتمی،بابت یک روبوسی با دوتا کوبیده ی اضافه، با خاج پرستی نود ساله، مایه کاری حساب کرده و برای او افزون برشلاق،فقط ده سال زندان درخواست فرموده اند!:

بر این اساس ما امضاءکنندگان این شکوائیه که جمعی از خواهران دانشجو می‌باشیم، با وفق عمل ارتکابی «لیلا حاتمی» با مواد ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی از نام برده به دلیل ارتکاب و تظاهر علنی به عمل حرام در انظار و اماکن عمومی و معابر، نزد آن مقام قضایی اقامه دعوی می‌کند و خواستار اعمال مجازات حبس مندرج در قانون، برای نامبرده هستیم، همچنین به دلیل «جریحه‌دار شدن احساسات مذهبی» ملت غیور و شهید پرور ایران توسط این هنرپیشه، خواستار اعمال مجازات شلاق مندرج این ماده قانونی برای وی می‌باشیم .

همچنین ضمن وفق عمل حرام ارتکابی «لیلا حاتمی» با ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی، خواستار اعمال مجازات مندرج در این ماده در قبال نامبرده است. براین اساس، از آن جهت که «لیلا حاتمی» دارای شهرت و محبوبیت در بین مردم مسلمان ایران بوده و عامدانه و عالمانه اقدام به عمل حرام بوسیدن علنی مرد اجنبی نموده و با لباس غیرشرعی در انزار عمومی حاضر گردیده است، عمل وی قطعا می‌تواند توسط برخی افراد ناآگاه، مشروع تلقی گردیده و الگوسازی شود .

لذا از وی به دلیل آنکه مردم را «تشویق به فساد» نموده شاکی و خواستار اعمال مجازات حبس از یک تا ۱۰ سال زندان برای وی هستیم. لازم بذکر است: خواهر ارمی بعنوان نماینده این جمع جهت ارائه این شکوائیه به دادسرا و پیگیری‌های بعدی معرفی می‌شود .

والسلام جمعی از خواهران دانشجوی حزب الله

فدوی برای جوری جنس، نظر خواهر لاله افتخاری، نماینده ی مادّه ی حکومت درمجلس،که درضدیت با حقوق زنان،دست برادران را از پشت ،شدیداً بسته است را نیز،در پی می آورد :

"وزارت ارشاد باید تکلیف خودش را با این هنرمندان که جایگاه زن ایرانی را در خارج از مرز‌های ایران رعایت نمی‌کنند، مشخص کند." !

براین پایه،بنظرخوانندگان محترم ضد انقلاب ،این بازیگر ناگزیر،که زیر آتش سنگین توپخانه ی لشکر جرّار مؤمنین قرار گرفته، جز برائت از مشرکینی که در پی می آید ،گزینه ی دیگری هم داشته است ؟

شکست سکوت لیلا حاتمی درباره حواشی جشنواره فیلم کن ایسناـ تیتر

 «در این سال ها پیشنهادات مختلفی را برای بازی در فیلم های خارج از ایران را به این دلیل نپذیرفتم که ادامه فعالیت در سینمای ایران همیشه برایم اولویت داشته است .

در جشنواره های بین المللی که در طول این سال ها حضور داشته ام چه به عنوان بازیگر فیلمی که از سینمای ایران در جشنواره حضور داشته و نمایندگی ایران را برای دیگران تداعی میکرده و چه به عنوان داور منتخب و مدعو جشنواره هاکه صرفا به عنوان شخصیتی مستقل در آن ها حضور داشته ام؛ سعی کرده ام موازین و اصول را رعایت کنم ؛ به همین دلیلِ روشن که رعایت این اصول از الزامات کار در سینمای ایران است .

این بار نیز طی مکاتباتی که با مسوولین فستیوال داشتم به تفصیل تمام نکات را توضیح داده بودم و خواستار همکاری آن ها شده بودم لذا در مراسم افتتاحیه و غیره؛ آن ها همه مقررات را میدانستند و با همکاری و درک متقابل هیچ مورد خاصی پیش نیامد .

اما در مورد آقای ژیل ژاکوب که با قریب نود سال سن آخرین سال حضورش در فستیوال را میگذراند باید توضیح دهم که ایشان به علت کهولت و از یاد بردن همه تاکیدات؛ که معمول این سن و سال است؛ ضوابط یادشده را فراموش کرد و اقدام پیشگیرانه من برای دست دادن با ایشان هم موثر واقع نشد.مسلما ایشان برای من حکم پدربزرگ کهنسالی را داشت که میزبان من هم بود

 «هرچند از ادای این توضیحات شرم دارم اما شاید برای کسانی که نمیتوانستند موقعیت ناگزیر من را درک کنند ناچار شدم وارد برخی جزییات شوم.با این حال از این پیشامد و اینکه احساسات کسانی را آزرده باشم بسیار متاسفم چه خود تربیت شده پدری هستم که همه از میزان علاقه او به دین و ملیت ایرانی آگاهند

 

زیاده اعترافی نیست

25 may 014

-----------------------------------------------------------------------

 

این همانی

 

عملکرد برادران کثرالله امثالهم،همه جا مثل هم است،فقط ذائقه شان قدری فرق دارد ؛ فی المثل، این بزرگواران ،سینما را در جائی دوست دارند منفجر کنند و در جای دیگر، آتش بزنند !.

باری - نوع انفجارش را در پی نگاه کنید:

 

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه ، پلیس پیشاور اعلام کرد: دو نارنجک در سینما «شاما» که به پخش فیلم های غیراخلاقی مشهور است، منفجر شد و ده کشته به جا گذاشت . /عصر ایران

نجیب رحمان از مقامات بلند پایه پلیس محلی گفت:‌ ده نفر کشته و دست کم 16 تن زخمی شدند

 

گفتنی ست که این سینما در سال 2012 نیز،  مشمول لطف مشابه مؤمنین پاکستانی بوده است !

در باب نوع آتش زدنش نیز، نیازی به توضیح نیست، زیرا درهمین آبادان خودمان،شاهد بوده اید !

 

----------------------------------------------------

 

فکر بکر

 

 

هرگاه برادران کثرالله امثالهم،در ارتباط با اموری که فقط به زنان مربوط است،آسی به زمین می زنند که عقل جن هم به آن نمی رسد،،فدوی می پندارد که این آخرین فکرمستبعد است و دیگر چیزی یافت نخواهد شد که به آن گیر بدهند! اما همواره و با کمال حیرت می بیند که خیر،باز گز نکرده پاره کرده، و برادران از جعبه ی مارگیری شان ،آس دیگری در آورده اند !..

یکی دو فقره از آسهای گذشته را با هم مرور کرده و لذتش را می بریم !:

 مقدمتاً عرض می کند که دوچرخه سواری زنان برای مؤمنین «یک مشکل فرهنگی» است! و برای حل این مشکل، چه مجاهدتها که نکرده اند ! مشکلی که حتا "شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی" بیت نیز از عهده ی حل آن هنوز برنیامده است!

در اینمورد از محمد(ص) حاج‌آقامیر، “رییس سازمان ورزش شهرداری تهران” بشنوید که :

در گفتگو با “اعتماد”، بحث استفاده زنان از دوچرخه را «یک مشکل فرهنگی» دانسته و گفته که شهرداری تهران در این خصوص سه بار از “شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی” که به گفته‌ی او، «متولی فرهنگی کشور است»، استعلام کرده اما این شورا پاسخی به این استعلام‌ها نداده است./تقاطع

و نیز از محمد(ص)تقی(ع) رهبر، امام‌جمعه‌ی موقت اصفهان که :

با «مشکوک» خواندن بحث دوچرخه‌سواری زنان !به خبرگزاری “مهر” می‌گوید: «آیا ما امروز همه مسائل جامعه و مشکلات حمل‌ونقل و ترافیک را حل‌ کرده‌ایم و تنها دوچرخه‌سواری خانم‌ها باقی مانده است که سراغ این امر می‌رویم؟» وی با تاکید بر اینکه در صورت باب شدن دوچرخه‌سواری زنان، «همه مسوولان کشور با آن برخورد خواهند کرد» خاطرنشان می‌کند: «امروز همه شاهدند که وضعیت حجاب در جامعه ما به صورت یک مشکل ضد فرهنگی درآمده ‌و کافی است برای خانم‌ها دوچرخه‌سواری را باب کنیم.»/ همانجا

فدوی آتش به مال اش می زند ،ویک تحلیل علمی برادرانه را نیز، برای جوری جنس، ضمیمه می کند :

تحلیل روان شناختی حاصل از روایات !:

...بنابراین، اسلام و آموزه­های ارزشمند آن، عفت و حیا را بر زن می­پسندد و از هر آنچه که باعث لطمه به آن شود نهی کرده است (بخصوص که توانمندی زنان در شهوات و لذت­جویی بسیار بیشتر از مردان است). یکی از اموری که زمینه این پرده­دری را فراهم می­کند دوچرخه سواری دختران است. با توجه به ساختار و فیزیک خانم­ها، وقتی دختران بر زین دوچرخه سوار می­شوند دقیقا شرمگاه (فرج) آنان روی زین قرار می­گیرد و باعث تحریک و تهییج آنان می­شود! و به تدریج ممکن است از این کار لذت ببرند و بر این لذت عادت کنند و به مرور زمان ممکن است به سمت خودارضایی کشیده شوند. پدیده­ی نابهنجار و گناه زشت و بزرگی که با توجه به آمار گزارش شده و تجارب مشاوره­ای، متأسفانه روز به روز در میان دختران شایع­تر می­شود/.معاونت تهذیب حوزه های علمیه

و اما بقول عوام solution مسأله، که همان کلاه شرعی خودمان است ،چنین است :

زنان و دختران تهران حق استفاده از دوچرخه‌های کرایه‌ای شهرداری تهران را ندارند آن هم در حالی که در فرم‌های ثبت‌نام برای کرایه‌ی این دوچرخه‌ها پرسشی در خصوص جنسیت افراد نشده است .

به نوشته این گزارش، زنان تنها زمانی می‌توانند از این دوچرخه‌ها استفاده کنند که در هنگام مراجعه به کانکس‌های کرایه‌ی دوچرخه، مردی هم‌راه‌شان باشد و در این‌صورت «کسی که دوچرخه را می‌دهد چشمانش را ببندد و خلاف کند و دوچرخه‌ای را به نام مردی، به زنی تحویل دهد ».

این گزارش می‌افزاید که مسوول کانکس‌های کرایه دوچرخه به بانوانی که به این کانکس‌ها مراجعه می‌کنند، پیشنهاد می‌دهد که «همراه با برادر، همسر یا پدرتان یا هر مرد دیگری بیایید ثبت‌نام کنید، بعد خودتان از دوچرخه استفاده کنید»./تقاطع

خوانندگان محترم ضدانقلاب،برای اینکه مورد بعدی را حدس بزنند ، چقدر زمان می خواهند؟ یک ساعت؟ یکروز؟ یکهفته ؟ یکماه ؟ از فدوی می شنوید،بیخودی تلاش نکنید؛فدوی حتا اگر مورد بعدی را به مسابقه گذاشته و برای برنده ی خوشبخت،جایزه ی نفیسی نیز تعیین کند،جایزه ی مذکور،به ضرس قاطع، روی دستش خواهد ماند !.....

باری فدوی هرگزگمان نمی کرد که پس از ماجرائی که ذکرش رفت، برادران بقول عوام case  جدیدی را بر علیه زنان fileکنند ! لکن حسب معمول،دوباره بشرح زیراز مؤمنین  رو دست خورد ! :

«مشکل فرهنگی» این بار، صدای نازک،و گرمائی ست که پس از برخاستن خانمی،در صندلی باقی می ماند! ُمخبّط الاسلام والمسلمین می فرماید :

تا وقتی که گرمای نشستن خانمی بر صندلی هست، نشستن مرد بر آنجا مکروه است !

 

فدوی به روح ُپر فتوح حضرت امام(ل) سوگند یاد می کند،و اگر باورتان نمی شود،جان مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه را نیز ضمیمه می کند،که عبارت بالا،ساخته و پرداخته ی گارگاه طنز او نیست و خودِ جنس است!..اینهم سند منگوله دارش:

YouTube Video:

سخنران مذهبی: تا وقتی که گرمای نشستن خانمی بر صندلی هست، نشستن مرد بر آنجا مکروه است

 

فلذا به فتوای مرجع تقلید فدوی، که یک سر وگردن از سایر حضرات آیات  بلند تر است،احوط آنست که بانوان بهنگام ترک محل، بی آنکه از صندلی بلند شوند،دسته ی صندلی لعنة الله علیه را محکم چسبیده، و برای آنکه به برادران مجال التذاذ ندهند،با صندلی کذائی جا بجا شوند !

زیاده عرضی نیست ..

19 اپریل 014

 

--------------------------------------------------------

 

کلمات حمار

                    

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج از

فرهنگستان فدوی ، و ضدِ کلمات قصار است!

 

هادی شریفی فعال فرهنگی و رسانه ای تسنیم :

برخی طرفداران کشف حجاب عنوان کرده اند که این حق زن است که به هر نحو و با هر پوششی که بخواهد در جامعه حاضر شود وکسی حق ندارد این حق را از او بگیرد .

در صورتی که خارج از محدوده دین (ماتریالیستی و اومانیستی) حق عریانی برای زن را بررسی کنیم، با این مقدمه که زن از لحاظ خلقت و فطرت علاقمند به نمایش زیبایی های خود است و حق دارد هر آنگونه که بخواهد در جامعه ظاهر شود و زیبایی های خود را برای مردان آشکار کند بایدطبق منطق سست غربی  متقابلا حق التذاذ مرد را هم در نظر بگیریم . زیرا از لحاظ فطری و خلقت مرد به سوی زیبایی های زن میل پیدا می کند و علاقمند به ایجاد رابطه جنسی است. پس حق دارد از چیزی که از آن خوشش می آید بهره ببرد. بنابراین چیزی به نام تجاوز معنا پیدا نمی کند ! . چون زن که از مرد اجازه ای برای نمایش زیبایی های خود نگرفته و اگر مرد با عریانی های وی تحریک شود دلیلی ندارد برای رفع میل جنسی خویش از زن اجازه بگیرد !

 

----------------------------------------

حمید رسایی: حجاب خانم‌ها یکی از دلایل تحریم است ! /دویچه وله - تیتر

 

----------------------------------------------

مصباح یزدی: نگوییم بهایی و یهودی و مسلمان فرقی ندارند

رئیس "موسسه امام خمینی" معتقد است نباید به بهانه حقوق شهروندی منکر فرق میان پیروان ادیان مختلف شد. مصباح یزدی می‌گوید غرب از آزادی بتی ساخته که باید آن را "شکست و قدم در راه صحیح گذاشت ." /دویچه وله

 

 ----------------------

شما به هیچ کتابی نیاز ندارید و قرآن برای شما کافی است / قرائتی در جمعی از کتابداران- بی بی سی

--------------------

در هر شهری که حوزه ی علمیه باشدسبب شادمانی مردم آن شهر می شود!/ پارسینه- تیتر

آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی- م )

 

-----------------------

امروز دانشگاه ما جوانان را کافر می‌کند و رسما فلسفه‌های الحادی را آموزش می‌دهند و در آن زمان نیز مباحث مارکسیستی آموزش داده می‌شد و معلمان آن زمان، به دانشجویان کتب مارکسیستی را به خاطر قلمشان معرفی می‌کردند . / آیت الله مصباح یزدی- آخرین نیوز

 

 -------------------------------------------

سردار سرلشکر یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی آیت الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در امور نظامی، مرز دفاعی ایران را، جنوب لبنان دانست . / العربیه

------------------------------

 

آيت‌الله صافي گلپايگاني تقليد از انتصاب برخي زنان به سمت فرماندار توسط وزارت كشور در بعضي شهرها اعتراض كردند .و    گفتند اين اقدام با كرامت زنان سازگاري ندارد و دولت اسلامي بايد در اين قبيل اقدامات تجديدنظر نمايد . !

/ آخرین نیوز

-----------------------


آیت‌الله جوادی آملی:

«پرچم سه رنگ عرضه ندارد خودش را حفظ کند. در جریانی که رزمندگان به جبهه رفتند همه پرچم‌ها یازهرا، یاعلی، یاحسین و ... بود. مبادا اسلامی حرف بزنیم و ایرانی فکر کنیم. پرچم سه رنگ نتوانسته پرچم یازهرا و یاعلی را حفظ کند ولی پرچم یازهرا و یاعلی توانسته پرچم سه رنگ را حفظ کند.»

 

یک کاربر با مزه :

نه نهﺸﻮ ﻛﻲ ﺯﺩﻩ ﺑﻪ ﺳﻴﺦ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺩﺭ اﻭﻣﺪﻩ؟ !

 

-----------------------

 

مصباح يزدي گفت: تحصيل کردگان انگليس و بعد آمريکا و فرانسه مهمترين انحرافات فرهنگي کشور را رقم زده اند؛ چرا که ساختار فکري آنها به دست آن کشورها ساخته شده است . / تیک

 

آيت الله مصباح يزدي تاکيد کرد: مي‌گويند فرهنگ بايد آزاد باشد و مردم هر کتابي مي‌خواهند، بايد بخوانند و رهبري که مي‌فرمايند فرهنگ گسترش يابد، يعني مجالسي به نام حضرت زهرا (س) ايجاد شود و عده اي در آن‌ها برقصند و بگويند سن و سال آن‌ها کم است .

رئيس موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) افزود: آيا اگر اين دختران نرقصند، رخنه اي در فرهنگ ايجاد مي‌شود و اگر روزنامه‌ها هر چه مي‌خواهند، بنويسند، اين ديگر رخنه در فرهنگ ايجاد نمي‌شود  

آيت الله مصباح يزدي تاکيد کرد: کساني که مسئوليت تامين آب و غذا و هواي سالم را دارند، بايد مسئوليت تامين فرهنگ سالم را هم به عهده بگيرند،

 

---------------------------------

 

سیاست ایران تحکیم صلح و ثبات در منطقه است ! / فارس، مرضیه افخم سخنگوی دولت- بنقل از آفتاب

 

------------------

 

قصاص یک حکم بسیار نورانی ست و به اجرای آن افتخار می کنیم!/ تقاطع : محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی

 

------------------------

 

بشار اسد به طور رسمی نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد . /آخرین نیوز

زیاده حماری نیست   …..

می ۰۱۴

================================

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید 
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست 

6654---0914:خواستم از افتضاح جدید به اصطلاح هنرمند ایرانی در جشنواره کن گلایه کنم. یاد بی‌صاحب شدن عرصه فرهنگمان افتادم و منصرف شدم. ببخشید !

فدوی: خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی !

 

----------------------

 

*  طبری از کرج : جا داشت که نمایندگان محترم مجلس قبل از این که معضلات فرهنگی جامعه موجب رنجش رهبر معظم انقلاب شود با وزیر ارشاد و دیگر متولیان فرهنگی برخورد می‌نمودند....

 

فدوی : به فدوی مربوط نیست ها ،بین خودمان باشد،گوش ضد انقلاب کر، لکن آنکه رنجیده ، ملت است ، فدوی رجاء واثق دارد که معظم له، یکروز که چندانهم دور نیست،خدای نخواسته  دست ملت زخمی نیفتد که تکه بزرگه شان ، نعلین شان است، برادر طبری !

--------------------------------

* یک پیام :ما حافظان تنگه هرمز به اماممان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای می‌گوییم آقا، باجان ناقابل خود گزینه روی میزتان هستیم از تو به یک اشارت از ما به سر دویدن.

فدوی :مراتب در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند،، به پیشگاه انورشان تقدیم شد . بعدالتحیه والسلام فرمودند اولاً ایشان منبر دارند نه میز، ثانیاً احوط آنست که پیش از پریدن  روی میز،قدری از وزن تان کم کنید،ثالثاً مستحب است که سرعت مجازرا هنگام بسر دویدن رعایت کنید که یکوقت در تنگه ی هرمز، ترمز نُبرید،برادر پیام!

 

------------------------- 

 

* بیدی از شهر سربداران (سبزوار) : به قدرت‌های پوشالی غرب عرض می‌کنم سر به دار می‌دهیم ولی تن به ذلت و خواری نمی‌دهیم.

فدوی: مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان، به آگاهی آن قدرت‌های پوشالی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند مخالفتی ندارند و بالای دار خوش بگذرد، برادر بیدی!

 

------------ 

 

یک هموطن مسافر هر روزه مترو :هواکش (تهویه) مترو با این حجم جمعیت بویژه در ساعات شلوغ پاسخگونیست از مسئولین امر درخواست می‌شود تمهیداتی فراهم نمایند ما که مسن نیستیم احساس گرفتگی قلب به ما دست می‌دهد وای به حال افراد بالای 50 سال .

 

مراتب بلحاظ حساسیت موضوع،با قید 75 فوریت در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام دستورعاجل صادر فرمودند که تا پیش از آنکه شما  به 50 سالگی برسید، برادران موشک ساز در زنگ تفریح، یک باب تهویه تهیه و تولید کنند،برادر هموطن! 

-------------

* 4729---0919 :در سریال جدید سرزمین کهن، خانم‌ها اکثرا حجاب خوبی ندارند. موهایشان همه پیداست. مگر کار ما به کجا رسیده است که به حفظ شئونات اسلامی در رسانه ملی بی توجهی می شود.

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرریاست جدید و محترم آبدارخانه ی بیت، رسید

تدبیرکرده و بعدالتحیه والسلام برای اینکه عجالتاً آرام بگیرید گفتند آن موها کلاه گیس است که

آن نیز به فتوای علمای سلف، حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین، جایز است،خونتان راکثیف تر نکنید،برادر4729---0919 !

 

--------------------------------

 

* احمدزاده :چند روز قبل روزنامه شرق از قول آقای هاشمی تیتر کرده بود که فقط خداوند می‌تواند عقیده‌ای را بر کسی تحمیل کند. بنده عرض می‌کنم اگر به این گفته خود ایمان دارید پس چرا در فتنه سال 88 عده‌ای درصدد برآمدند که دیکتاتوری خود را بر مردم ایران تحمیل کنند و شما در مقابل آن‌ها نایستادید و گاه همراهی کردید ولی ملت در روز 9 دی همان سال به دهان آن‌ها زدند و کشور را از 8 ماه توطئه شوم نجات داد.

فدوی : فدوی هم با شما شدیداً موافق است و حتا اضافه می کند که به تعبیرایشان، الله عز اسمه

نیز مانند برادران کثرالله امثالهم، نستجيربالله چماقدار است، برادر احمدزاده !

--------------------------------

* هاشمی از استان البرز :حجت‌الاسلام سید حسن خمینی گفته اند لازمه وحدت زدودن کینه‌ها می‌باشد. بنده اضافه می‌کنم که اگر مدعیان دروغین خط امام انحراف ایجاد نکنند و این ملت را متفرق نسازند هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. ایشان باید به آن‌ها این تذکر را بدهد.

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به آگاهی ایشان رسید،گفتند ممنون برادر کاتولیک تراز پاپ !

 

--------------------------------------------------

 

0939-0042

در مواقع بحرانی چون سیل، زلزله، برف و باران، جنگ و... بسیج نجات‌بخش است و از او باید تجلیل کرد ولی آیا وقتی اوضاع سر و سامان گرفت بسیجی می‌شود افراطی، خشونت‌طلب و کم‌سواد؟ !

 

والله برادربسیجی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....

تاکنون هیچیک ازعوامل طبیعی، موجب افزایش سواد کسی نشده است، فدوی بی تقصیر است !

 

------------------------

 

* احمدی‌فر :با توجه به ایام فاطمیه اول و دوم در ایام نوروز گویا قرار است تئاتری در تالار وحدت از هفته دوم فروردین سال 93 برگزار گردد. این قبیل تئاترها که با رقص و موسیقی و... همراه است حتی در غیر ایام فاطمیه(س) نیز مشکل دارد. چطور مسئولین دولتی حاضر شده‌اند تا در چنین ایامی با آن موافقت کنند.

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم فرمودند

این قبیل تأترها بکنار، اصلاً خود نوروز لعنة الله علیه هم مشکل دارد، برادر احمدی فر!

--------------------------

 

*3025-0911 : پسرم را که همسر عقد کرده دارد پس از 3 سال کار در یک شرکت صنعتی جواب کرده‌اند و قرارداد با او را برای ادامه کار تمدید نمی‌کنند. نمی‌دانیم با قضیه عروسی آنان که قرار شده در اردیبهشت ماه سال 93 باشد چگونه کنار بیاییم.

مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند خود کرده را تدبیر نیست،زیرا پسر تان،گز نکرده پاره کرده است، برادر3025-0911 !

 

-----------------------

 

* سلطانشاه :یک سال است که پس از 29 سال سابقه کار در مجتمع متقین اوقاف از کار بیکار شده‌ایم. علت آن هم انحلال این مجتمع است و طی این یک سال هنوز تعیین تکلیف نشده و دفترچه‌های بیمه‌های ما نیز باطل شده است. با این وصف سبد کالا نیز به ما تعلق نگرفته است. از مسئولین امر درخواست می‌شود نسبت به تعیین تکلیف خدمتی و سبد کالای ما اقدام نمایند.


 فدوی: والله برادر سلطانشاه بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ...

فدوی هم اگر نام فامیل شما را داشت،روزگارش از مال شما سیاهتر بود !

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

24 می ا لمخمور سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

May 18th, 2014

 

نقل قول

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه دید که دو باره از او نقل قول هائی کرده اند که البته

درست نیست؛ شما هم ملاحظه کنید :

 

ناوهای هواپیمابر آمریکا تحت کنترل کامل سپاه هستند !

و یا :

نابودی نیروی‌دریایی آمریکا" یکی از اهداف ایران است. وی افزود: «طبیعی است که ما می‌خواهیم ناوهای آمریکا را غرق کنیم

آمریکایی‌ها و همه دنیا می‌دانند که یکی از اهداف عملیاتی نیروی دریایی سپاه از بین‌بردن نیروی دریایی آمریکا است !/ دریا دار علی(ع) فدوی -دویچه وله

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب باورشان می شود که فدوی چنین شکری خورده باشد ؟ البته که نه زیرا

بقول آن بزرگوار" غالباً اینقدرم عقل و کفایت باشد"!

از برادر بی بی سی هم بخوانید :

آقای فدوی گفته "ما حق قانونی داریم که تنگه هرمز و خلیج فارس را کنترل کنیم لذا اگر شناورهای آمریکایی به اخطار سپاه جواب ندهند، بلافاصله مشاهده می‌کنند که تعداد زیادی از شناورهای ما اطراف آنهاست و یا سامانه‌های موشکی ما روی آنها قفل کرده است که البته عموما این اتفاق نمی‌‌افتد ." /بی بی سی

 

اولاً فدوی چنین چیزی نگفته و تکذیب می کند!..ثانیاً  اصلاً این ادبیات فدوی نیست  چرا که وی

عفت کلام را شدیداً رعایت کرده و هیچگاه نمی گوید که روی کسی قفل کرده است !،بویژه آنکه

می داند که کلید هم در دست برادر حجت الاسلام روحانی ست !

6 می 014

-----------------------------------

 

پند یا ملال ...(1)

 

فدوی در مرور خبرهای جراید شریفه ی دارالخرافه، به تیتری برخورد که لامحاله قدری نگران شد ؛ شما هم ملاحظه کنید :

مکارم شیرازی : " جان کری " بچه ی لجوجی ست ! / آفتاب- تیتر

 

فدوی به "جان کری" وزیر خارجه شیطان بزرگ توصیه می کند که فریب گیس سفید خودش را نخورد ،زیرا وقتی مؤمنین چشم شان بچه ای را بگیرد،دیگر خودی و غریبه سرشان نمی شود !

و بقول جدّ اعلای فدوی:

بیت

اروپائی بدان گردن فرازی

نداند راه و رسم بچه بازی!

نامبرده آن پند معروف جد اعلا را(2)  که بشرح زیر بقول عوام up to date   شده است، بخاطر سلامتی خودش هم که شده گوش کند، بد نیست :

 

به " کری" گفت مکارم روزی               كه بترس و كنار چاه (3)مرو
رفت و افتاد ناگهان در چاه                   بچه جان، حرف مکارم بشنو !

 

زیاده پندی نیست ...

29 ژانویه 014

 

 

-------------------------

(1) وامی از استاد سخن:

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم/ تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

(2) به علي گفت مادرش روزی               كه بترس و كنار حوض مرو
رفت و افتاد ناگهان در حوض             بچه جان حرف مادر‌ت بشنو

(3) گفتن ندارد که منظور شاعر ضد انقلاب از چاه در این دو بیتی، چاه جمکران(عج) است !

-------------------------------------

نگرانی

 

فدوی با آنکه عاِلم علوم سیاسی نیست، لکن اینقدرمی داند تلاشی که عناصر وفاداررژیم که از

قیف ولایت مطلقه ی فقیه گذشته و دغدغه ای جز تثبیت رژیم نداشته اند چرا باید تا این حد

دچار چنین نگرانیهائی باشند، اصلا ًمگر خلاف بعرض رسانده اند ؟! ، ملاحظه کنید :

مطهری گفت: مردم در انتخابات آزاد هستند و می توانند هر نظری را که داشتند نسبت به آن رای دهند. همانگونه که در استیضاح وزیر کار، رهبری مخالف این داستان بود ما من به دلیل خلاف های متعدد مرتضوی استیضاح را تا آخر پیگیری کردم.مطهری تاکید کرد: طولانی شدن بدون محاکمه حصر موسوی و کروبی از لحاظ قانونی و شرعی مشکل دارد و اگر این افراد در حصر بمیرند نظام هزینه سنگینی را پرداخت خواهد کرد .

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رای مخالف ولی فقیه نشان از شکستن نظر رهبری نیست .  /انتخاب

---------------------------------------------

 

بد شانسی

فدوی با همه ی ذکاوت مکتبی اش، باز هم گاه سر از کار برادران در نمی آورد . به تیتر

زیر نگاه کنید تا بعرض او برسید :

 ممنوع الکاری به خاطر شباهت با احمدی نژاد ! /آخرین نیوز- تیتر

 

و در ادامه ی خبر بنقل از همان منبع :

 

این بازیگر پیشکسوت که بیشتر ایفاگر نقش های طنز است، درباره عدم حضورش طی هشت سال گذشته در تلویزیون توضیح می دهد: وقتی برای بازی در سریال «کتابفروشی هدهد» قرارداد بستم و هنوز بازی ام را شروع نکرده بودم، مدام با من تماس می گرفتند و می گفتند خبر داری که ممنوع الکار شدی؟ !

 

باری فدوی انتظار داشت که  بعلت شباهت نام کوچک و نیز شباهت ظاهری به سوگلی پیشین مقام معظم رهبری اعزالله انصاره،و البته معجزه ی هزاره ی سوم، به ایشان، جایزه هم بدهند ! که نه تنها نداده اند ،از قراروی را از کار هم بیکار کرده اند !..

بهر حال این مجاهد نستوه، بقول عوام Offer خودش را به شرح زیر داده است،حال دیگر با برادران است که با پذیرش آن، مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد(ره) را، از اینکه هست،جاودانه تر کنند !:

 

اگر روزی خود آقای احمدی نژاد اجازه بدهد حتما قبول می کنم که نقشش را بازی کنم! در غیر این صورت نه! / محمود بصیری

 

زیاده پیشنهادی نیست .. 

29 ژانویه 014

 

-----------------------------

 

مشاعره

 

برادران در دو سوی ایران سابق و عربستان، که علیرغم عرّ و تیزهای مکتبی ،هر دو

 به گوهر برادرند، به حساب ملت، پنداری با هم مشاعره می کنند !.. یعنی آنگاه که

 مؤمنین در ایران سابق، آب بازی را ممنوع می فرمایند(1)،مؤمنین آن سو،بمنظور رعایت

 قافیه، تاب بازی را،بشرحی که در پی می آید، ممنوع می کنند !..

 

زنان در عربستان حق رانندگی ندارند، حق انجام خیلی کارهای دیگر را هم ندارند و پلیس مذهبی این کشور، یا به نوعی همان «گشت ارشاد» مدل عربستانی اش به طور گسترده در خیابان ها در رفت و آمد است تا مراقب باشد، زنان به طور کامل شریعت اسلام را طبق برداشت آنها رعایت کنند .

حالا زنان عربستانی گویا با مشکل جدیدی نیز روبه رو هستند نه تنها آنها حق رانندگی ندارند، حق تاب سوار شدن هم ندارند !/ ناظران

 

 

باری - مؤمنین ساکن در عربستان، اگر نمی دانند بدانند که برادران ما در اینگونه موارد،

بسیار پیشرفته تراز آنانند و پیش ازاین به فتوای حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین، ورود بانوان به ورزشگاهها- دوچرخه سواری (2)و سایر تحرکات حیات و درد

 سر ندهد، تنفس بانوان را ،ممنوع اعلام فرموده اند(3) !

27 ژانویه 014

---------------------------------

(1) دستگيري عده‌اي هنجارشکن در پارک آب و آتش !

جام جم آنلاين: جانشین فرمانده نیروی انتظامی از دستگیری عده‌ای هنجار شکن در پارک آب و آتش خبر داد و گفت: پشت موضوع آب بازی اهداف دیگری وجود دارد که تعدادی از جوانان وسیله رسیدن به آن شده اند. آنها باید بدانند که این دعوتها سبب خیر نیست و دعوت به شر است.

(2) تقاطع : زنان و دختران تهران حق استفاده از دوچرخه‌های کرایه‌ای شهرداری تهران را ندارند

(3) وامی از کتاب " تنفس ممنوع " مجموعه ی از طنزهای سیاسی حمیدرضا رحیمی – چ 2

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

تبعیض  مکتوبات

 

فدوی گاه از خوانندگان محترم ضد انقلاب لج اش می گیرد و عصبانی می شود، سبب

برخی خبرهائی از ایندست اند :

 

تأکید مقامهای ارشد ایران بر نظارت آیت الله خامنه ای بر مذاکرات هسته ای/دویچه وله- تیتر

اکبر هاشمی رفسنجانی، علی اکبر ولایتی و عضو تیم مذاکره‌کننده ایران تصریح کرده‌اند که مذاکرات هسته‌ای با تأیید رهبر جمهوری اسلامی انجام می‌گیرند. اخیرا اخباری مبنی بر مخالفت آیت‌الله خامنه‌ای با روند مذاکرات منتشر شده بود .

  

خب این نکته ی باریکتر از مو را، فدوی البته با رعایت حجاب ! پیش از این صد بار گفته بود ؛حتما ً باید اینها بگویند تا خوانندگان محترم ضد انقلاب قبول کنند؟

 

   فایل روحانی

 

چاکران آستان ملایک پاسبان، فدوی خاص دولت ابد مدت حاج حسن خان، پیشخدمت خاصه، فراشباشی دربار سپهر اقتدار....

زیاده جسارت است..

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
  

* 2470---0919 : آرزو می‌کنیم روزی سیدحسن نصرالله این مجاهد بزرگ و مقاوم را در یکی از هفته‌های طول سال در نماز جمعه تهران مشاهده کنیم و پای سخنرانی آتشین و انقلابی ایشان بنشینیم و انرژی بگیریم .

فدوی: فدوی حرفی ندارد ، لکن در باب آن فربه بزرگوار افراط نکنید که ممکن است یکوقت بجای انرژی، الو بگیرید برادر 2470---0919 !

-------------------------------------

* 2238---0938 :امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سلسله لرستان برای 45 روستا لوله‌کشی آب شرب انجام داده ولی روستای سیاهپوش که در نزدیکی منبع آب قرار دارد و مرکز روستاهای اطراف است از این نعمت برخوردار نیست چرا؟

فدوی:مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم به مسؤلان مؤمن و معتقد،ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام

در پاسخ فرمودند چون روستای شما سیاهپوش بود  خیال کردند عزادارید؛ از سیاه که درآمدید،

اقدام می کنند،برادر 2238---0938 !

--------------------------------------------------

* ا 8712---0912 :ز کسبه مجتمع تجاری فدک 13 آبان شهرری هستم. 100 دهانه مغازه 14 سال است که منتظر گازکشی هستند و شهرداری منطقه 20 این مجوز را نمی‌دهد، با توجه به آنکه اکثر کاسب‌های اینجا خانم هستند کپسول‌های گاز را به دوش می‌گیرند و می‌برند و گاز می‌آورند. آیا متولیان امر منتظرند تا انفجاری رخ دهد و سپس اقدام کنند؟

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام فرمودند : بسمه تعالی - بله، زیرا  انفجاری رخ ندهد ، چگونه صدای آنرا بشنوند ؟!

-------------------------

* 3893---0936 : تخم‌مرغ شانه‌ای 9 هزار تومان شده است. مسئولین باید بدانند که چه فشاری به مردم کم‌درآمد می‌آید. برای تثبیت قیمت‌ها کاری بکنند .

فدوی: والله برادر 3893---0936   بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ...

فدوی حرفی ندارد که عریضه ی شما را به جریان بیندازد،لکن با مرغ ها راحت تر می شودبه

نتیجه رسید تا با مسؤلین محترم  اعلی الله مقامهم اجمعین،برادر 3893---0936 !

-----------------------

 * صالحی پدر شهید :

 شمن نکند گمان که ما خاموشیم
یا در صدد ثروت و عیش و نوشیم
ما امت اسلام، خمینی‌آسا
در حفظ نظام و مملکت می‌کوشیم .

 

فدوی: صاحب مملکت که حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین له الفداء(عج) باشد،

بقول عوام take care  خواهد کرد، شما زحمت نکشید،برادر پدر!

---------------------------------------------

 

* گلرنگی از قم : بنده سوادم در حد دیپلم است ولی سوال می‌کنم آیا هیئت پارلمانی انگلیس که وارد کشور شده نباید بابت دخالت‌های کشورش در امور داخلی ایران یک عذرخواهی خشک و خالی می‌کرد. مگر غیر از این است که کشته‌های حوادث فتنه زیر سر انگلیسی‌ها بود؟ ….

فدوی: همینطور است،برادر مش قاسم !

--------------------------

* 5363---0914 : چه طور ادعا می‌شود که قیمت انشعاب برق افزایش نیافته است؟ با اطمینان کامل عرض می‌کنم شهروندان با 400 درصد قیمت بالاتر حق انشعاب جدید دریافت می‌کنند. خوب شد نمردیم و در زمان حیات با معنا و مفهوم اعتدال آشنا شدیم .

فدوی : خود کرده را تدبیر نیست، برادر 0420---0936 ! زبان فدوی مو در آورد(حجاب را هم البته رعایت کرد - م) حضرت اما(ل) پس از پیاده شدن از ماه، ، افزون بر آب و برق، مسکن و اتوبوس را هم، رایگان اعلام فرمود، فلذا فدوی نمی داند که بقول عوام  what are you talking about ? برادر 5363---0914 ؟!

-----------------------------------------

* 5144---0919 :عرضه سوخت گاز باید بر حسب مترمکعب به قیمت هر واحد 3100 ریال باشد ولی در بعضی از جایگاه های سوخت گاز شهرستان قم بر حسب واحد کیلوگرم و با قیمت 4185 ریال محاسبه می‌کنند. چرا جلوی این تخلف آشکار گرفته نمی‌شود؟

فدوی: این چه فرمایشی ست؟ هر چیزی واحد خودش را دارد ؛ گاز که جای خود دارد، واحد پول کشور هم، کیلوست برادر 5144---0919 !

-------------------------------

* احمدزاده خانم‌هایی که در ایستگاههای مترو به کار فروش بلیت مشغول هستند در حد افراط آرایش می‌کنند. آیا اگر بدون آرایش بلیت به مردم بفروشند مشکلی ایجاد می‌شود؟  

فدوی: مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد بعدالتحیه والسلام فرمودند بله مشکل است زیرا در غیر اینصورت، کسی دیگربلیت نمی خرد،برادر احمدزاده !

-------------------------------

 

6962---0913 :برخی رسانه‌ها خبر دادند که خانم ابتکار پیشنهاد  وارد کردن بنزین و گاز را به دولت داده است بنده هم پیشنهاد می‌کنم نفت را هم دولت وارد کند تا به مسئولین دارای حقوق چند میلیونی فشار سختی کار وارد نشود !

فدوی: مراتب در شرایطی که در اثر افراط درنرمش قهرمانه همه جایشان شدیداً درد می کرد، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. بعدالتحیه و السلام فرمودند دارند رویش کار می کنند ،عجله کار شیطان بزرگ است،برادر 6962---0913 !

---------------------

 

* ب پیری از تهران :رخی مطبوعات و جراید به جای تحکیم اتحاد و الفت در جامعه متأسفانه تخم نفاق و کینه در بین مردم می‌پاشند و قطع می‌کنند آنچه را که خداوند امر به وصل آن نموده است. اینها بذر نفاق و فتنه می‌پاشند که در سوره آل‌عمران آیه 187 خداوند می‌فرماید: فتنه به مراتب بدتر و شدیدتر است از قتل چرا که در قتل امکان قتل یک نفر می‌رود ولی در فتنه امکان قتل انسانهای زیادی متصور است. و از معصومین(ع)نقل شده است که بدترین فرد روی زمین فتنه‌گر است . انتظار می‌رود وزارت ارشاد نظارت بیشتری به این پایگاه‌های دشمن یعنی برخی مطبوعات داشته باشد .

فدوی: فدوی داشت لذت می برد ،حیف منبرتان کوتاه بود،برادر پیری !

------------

* 7001---0919 :از رئیس جمهور انتظار می‌رود جامعه را به دو بخش منتقد و غیرمنتقد تقسیم نکند و برخی را کم سواد و عده‌ای را باسواد بخواند. آیا اگر از دولت تقدیر شود همه باسواد هستند و زمانی که به عملکرد دولت اشکال وارد می‌شود، همه کم‌سواد هستند! نمی‌دانم این براساس کدام منطق است .

فدوی:آخر درب دیزی باز است، حیای گربه ی اسلامی کجا می رود؟ تقسیم کردن جامعه ی شکوهمند

اسلامی به دو بخش،  کار دولت اخیر نیست که ،تقسیم بندی مشهور و قدیمی "خودی" و" نخودی" بقول عوام already یادتان رفت، برادر 7001---0919 ؟!

-------------------------------

 

*  4832---0938 :از صدا و سیما انتظار داریم مناظره‌ای در مورد مسکن و اجاره بهای آن که در کشور نرخ و قانون مشخصی ندارد با دعوت از مسئولین و کارشناسان برگزار نماید بلکه قدری تسکین پیدا کنیم .

فدوی:مراتب در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند،، به پیشگاه انورشان تقدیم شد . فرمودند

همه چیز را دیگر بعهده ی مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین نگذاشته و خودتان هم

بقول خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین! be part of solution یعنی اگر زحمت نیست

یک تشدید ناقابل روی "ک" در واژه ی "مسکن" بگذارید تا تسکین پیدا کنید !..

اینهم آخر کاری داشت که مصدع اوقات شریف معظم له شدید ؟،خدا بگوید چکارتان بکند که

 فدوی را اینطور سنگ روی یخ کردید، برادر 4832---0938 ؟!

------------------

* شعبانی طاسران از همدان: ملت از بصیرت بالایی برخوردارند. در طول 35 سال گذشته هشت سال حماسه دفاع مقدس را رقم زدند و 9 دی‌ها را آفریدند و بساط فتنه‌گران را جمع کردند ولی مدعیان اصلاح‌طلبی از آخور آمریکای جنایتکار یا فرانسه و انگلیس خبیث سردرآوردند .

فدوی: رونوشت برادر محمد(ص) خاتمی !

---------------------------------------

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

17می المخمور سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

May 12th, 2014

 

نقل و انتقال شیر!

 

فدوی در مرور جراید شریفه ی دارالخرافه، به تیتر شگفت انگیز زیر نیزبرخورد:

شیر نماد حضرت علی(ع) و خورشید نماد حضرت محمد(ص) است/اگر بمن باشد،شیر و خورشید را به پرچم بر می گردانم!/ انتخاب- تیتر- حجت‌الاسلام والمسلمین علی(ع) یونسی- دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی

که البته فدوی حسب شیوه ی مرضیه کوشید که در این مورد هم ،حتی المقدور دستیار برادران باشد *.

همانطور که خوانندگان محترم ضد انقلاب ملاحظه می کنند،برادر حجت الاسلام علی(ع) یونسی

دوباره راست فرمود !؛ فقط یک نکته را در این میان فرو گذاشت و آن چوب پرچم است که نماد

چماق در جمهوری شکوهمند اسلامی ست !...

فدوی البته چیزی نمانده بود که برود و حق نامبرده را کف دست اش بگذارد که دید روزنامه ی اصولگرای وطن امروز،زحمت وی را به وجهی البته دمکرایتک  وبشرح زیر، کم کرده است !:

آیا مردی پیدا نمی‌شود یک کشیده در گوش دستیار رئیس‌جمهور بخواباند؟ ! /خرداد نیوز- تیتر

آیت‌الله جوادی آملی نیز در غیاب شیر غایب پرچم،طی مهملات خردمندانه ای فرمود :

پرچم سه رنگ عرضه ندارد خودش را حفظ کند !

«پرچم سه رنگ عرضه ندارد خودش را حفظ کند. در جریانی که رزمندگان به جبهه رفتند همه پرچم‌ها یازهرا، یاعلی، یاحسین و ... بود. مبادا اسلامی حرف بزنیم و ایرانی فکر
کنیم. پرچم سه رنگ نتوانسته پرچم یازهرا و یاعلی را حفظ کند ولی پرچم یازهرا و یاعلی توانسته پرچم سه رنگ را حفظ کند.»

 

و اما پیرامون برگرداندن شیر و خورشید به پرچم نیز ، فدوی با رعایت احتیاط با شیر مربوطه، که سی و چند سال است که به اهتمام  برادران کثرالله امثالهم ، نفی بلد شده و در تبعید به سر می برد،گفتگو و پا در میانی کرد؛ شیر مربوطه شوربختانه هیچ جور زیر بار نرفت و فرمود که حاضر است شیر سماور باشد، لکن شیر پرچم برادران نباشد !

فدوی بی تقصیر است ...

 3می 014

 

 

 

-------------

 

جامع الاطراف !

 

فدوی به شهادت خوانندگان محترم ضد انقلاب، در زمره ی معدود کسانی ست که عنداللزوم با خود برخورد کرده و هنوز هم می کند!..در همین راستا،فدوی دریافت که اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة را شدیداً دستکم گرفته و خبرمرگش تاکنون می پنداشته است که معظم له فقط درامحاء علوم انسانی دانشگاهی تبحر دارد (1)،غافل از اینکه مقام معظم  رهبری انارالله برهانه، با استعانت از ائمه ی اطهار سلام الله علیهم اجمعین، در امحاءمهندسی و معماری ایران سابق نیز ید طولائی دارند و یک تنه، کار یک لشکر دشمن را می فرمایند،به فرازی از این تخصص معظم له که در پی می آید نیز نگاه کنید :

تقاطع : علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز دوشنبه ( ۲۳ دی-۱۳ ژانویه) در دیدار با شهردار، اعضای شورای شهر، و مسوولان شهرداری تهران، با تاکید بر این‌که «معماری و نمای تهران، نمای یک شهر اسلامی نیست» گفت که «شهرداری و شورای شهر باید این موضوع را جزو جدی‌ترین مسائل خود بدانند ».

به گزارش خبرگزاری‌های رسمی ایران، آقای خامنه‌ای «معماری و نمای ساخت‌و‌سازها» را بر «فضای سبک زندگی» مردم تاثیرگذار خواند و خواهان آن شد که تا حد امکان، «محیط زندگی شهر، به گونه‌ای طراحی و ساخته شود که تحقق سبک زندگی اسلامی، راحت‌تر امکان‌پذیر باشد ».

وی هم‌چنین بر لزوم به کارگیری افرادی «متدین و انقلابی و معتقد به اسلام سیاسی و مردم‌سالاری دینی» در مدیریت «مراکز فرهنگی» تاکید کرد .

باری- عمله گان طرب ییت را که شما بهتر از فدوی می شناسید و می دانید که در طول تاریخ ، چگونه در اینگونه موارد، بجای کلاه سرآورده و می آورند !...

زیاده عرضی نیست ...

-------------------------------------

(1) حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تحصیل حدود دو میلیون دانشجو از سه میلیون و نیم دانشجوی کشور در رشته های علوم انسانی تأکید کردند: این مسئله نگران کننده است زیرا توانایی مراکز علمی و دانشگاهها در زمینه کار بومی و تحقیقات اسلامی در علوم انسانی و همچنین تعداد اساتید مبرّز و معتقد به جهان بینی اسلامی رشته های علوم انسانی در حد این تعداد دانشجو نیست .
ایشان افزودند: بسیاری از علوم انسانی مبتنی بر فلسفه هایی است که مبانی آنها مادیگری و بی اعتقادی به تعالیم الهی و اسلامی است و آموزش این علوم موجب بی اعتقادی به تعالیم الهی و اسلامی می شود و آموزش این علوم انسانی در دانشگاهها منجر به ترویج شکاکیت و تردید در مبانی دینی و اعتقادی خواهد شد .
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: مراکز تصمیم گیری اعم از دولت، مجلس، و شورایعالی انقلاب فرهنگی باید این موضوع را مورد توجه جدی قرار دهند . / پایگاه اطلاع رسانی نامبرده

---------------------------------

 

ایراد ناوارد

 

برخی خوانندگان محترم ضد انقلاب هنوز و همچنان، به فدوی ایراد می گیرند که علت توجه او

به دم قیچیِ مقام معظم رهبری اعزالله انصاره،یعنی  زنده یاد احمدی نژاد(ره) از چه بابت است ؟.

 که البته پرسش عجیبی ست ،به خبر زیر نگاه کنید تا به علاقه ی فدوی به وی پی ببرید !:

يک منبع نزديک به محمود احمدي‌نژاد، مدعي شد که رئيس دولت‌هاي نهم و دهم همچنان روي نامه‌هاي مردمي که به دست او مي‌رسد دستور رسيدگي مي‌دهد . ! ؟ /آخرین نیوز

 

بقول عوام is it not cute ?

---------------------------------------------

 

احتمال

 

فدوی فکر می کند که پیامبر گرامی (ص) هم با همین خودرو برقی ساخت ایران سابق ، به غدیر خم تشریف برده اند و گر نه برادران اسم آنرا غدیر نمی گذاشتند ! *

 

هنگام رونمائی

 

---------------------------------------------------------

* خودروی برقی غدیر ۱۱۰ روز چهارشنبه در مراسمی با حضور محمدهادی حیدرزاده مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در محل سازمان محیط زیست رونمایی شد .

---------------------------------------------------------

 

تجدید نظر

 

فدوی برعکس برادران کثرالله امثالهم، اززمان معاهده ی  گلستان و ترکمانچای ،با برادران ملحد اما به فتوای علما، مؤمن روسی، میانه ای ندارد،لکن امشب در مرور جراید شریفه ی ارالخرافه به خبری برخورد که وی را ناگزیر کرد که در مواضع خود دستکم در اینمورد، تجدید نظر کند:

مدودف نخست وزیر روسیه :نباید «بشار اسد» را جنایتکار خطاب کرد ../ فرارو

 

فدوی برادرملحد مدودف را می فهمد زیرا اولاً بیش از صد هزار نفر کشته و بسیار بیش از آن

آواره، که رقمی نیست ، جلوی یک بچه ی مکتبی هم بگذارید، قهر می کند و بحساب برادران

روس و نیز مقام معظم رهبری اعزالله انصاره، برادر اسد، به حد نصاب اینکه بشود آن بزرگوار را جنایتکار نامید، هنوز نرسیده است !..

زیاده حیرتی نیست !..

 

----------------------------

 

قیصرانه ها

 

اشاره

 

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که

باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج سبز شود!

 

العربیه: غلامحسین اسماعیلی، رییس سازمان زندانها ، در گفتگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری ایسنا، هرگونه درگیری در بند 350 را انکار کرد و انتشار چنین اخباری را به "جبهه معاند نظام" نسبت داد اسماعیلی گفت: "همان طور که پیش از این گفتم هیچگونه درگیری در بند 350 بازداشتگاه اوین رخ نداد و تنها یک بازرسی نوبتی صورت گرفته است ." اسماعیلی گفت که خبر انتقال تعدادی از زندانیان به بیمارستان "کذب" است و هیچکس در این بازرسی نوبتی مجروح نشده و به بیمارستان منتقل نشده است !

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

---------------------------

جزیره کیش با رویکرد توسعه گردشگری باید به سمت گردشگری حلال برود! . / تابناک- حسن(ع) روحانی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

---------------

آسوشیتدپرس نوشت: بشار اسد رییس جمهوری سوریه برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور تا اوایل تابستان جاری و نامزدی در آن آماده می‌شود .

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

----------------------

شورای نگهبان در هیچ کجای دنیا مشابه ندارد   !/ انتخاب- آیت الله پینوکیو(جنتی- م)

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------------------------

نیازی نیست که من به شما بگویم که ارزش هنر چیست!/ انتخاب- آیت الله پینوکیو(جنتی- م)

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------

جوان رزمی‌کاری که متهم است دونفر را به قتل رسانده مدعی شد مقتولان قصد داشتند او را مورد آزار جنسی قرار دهند ! و برای دفاع از خودش مجبور به ارتکاب قتل شد! . / فرارو

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------

دانشجویان فریب بحث «دیکتاتوری فقها» را نخورند / الف- آیت‌الله محمد(ص)‌تقی(ع) مصباح یزدی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

مفتی‌های وهابی معتقدند که صدور کارت زرد و قرمز حرام است چرا که در سنت صحابه این عمل وجود نداشته است و اگر کسی در بازی فوتبال شکایت دارد، باید دو شاهد بیاورد . /قدس

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

آیت‌الله مکارم شیرازی اظهار کرد: رانندگی در حالت خستگی و خواب‌آلودگی، سبقت غیرمجاز و عبور از چراغ قرمز حرام است ./ پارسینه

--------------------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

* یک شهروند: شرم‌آور است که بخواهیم در مورد زیاده‌خواهی‌های انگلیس نرمش نشان دهیم . از مسئولان وزارت امور خارجه تقاضا داریم نسبت به مسائل دیپلماسی کشور حساسیت بیشتری  به خرج دهند و بدانند که زیر ذره‌بین مردم هستند .

فدوی: مراتب در شرایطی که شدیداً مشغول نرمش قهرمانه ی صبحگاهی بودند، بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. قدری متغیر شده و فرمودند خفه! زیرا درجه ی نرمش را خود معظم له تعیین می فرمایند و لاغیر!..

خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر شهروند!

----------------------------------

* 4340---0911 :به آمریکا و هم‌پیمانانش باید گفت ما مردم ایران از جنگ و هر گزینه دیگر روی میز هراس نداریم. فرزندان معنوی حضرت امام با دست خالی مقابل شاه تا دندان مسلح ایستادند امروز هم سربازان امام خامنه‌ای مقابل هر تحریم و فشاری ایستاده‌اند .

فدوی: مراتب در حاشیه ی کنفرانس اخیر به آگاهی آن خاج پرستان نابکاررسید؛ در پاسخ دستجمعی گفتند والله برادر فدوی بقول "مستر قاسم" دروغ چرا، تا بمب آآآآ ..

.شما جز شیرینی و قهوه، چیز دیگری روی میز می بینید؟!

خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینجور سنگ روی یخ کردید، برادر 4340---0911 !

---------------------------------------------

* یکی از اهالی :شهرداری جدید پردیس این شهر جدید را مثل تهران به شمال و جنوب تقسیم‌بندی کرده است. در فاز4 این شهر جدید خیابان‌های 6 متری وجود دارد. اما شهرداری یک میلیارد و 900 میلیون تومان هزینه یک آب‌نما کرده است. حال آنکه می‌توان این هزینه را صرف ساخت مسجد و مدرسه کرد. چرا در حالی که فاز 4 این شهر از کمترین امکانات برخوردار است، پول‌های میلیاردی صرف کارهای اضافه و بیهوده می‌شود؟ !

فدوی:مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم فرمودند با توجه الحاق مدارس به حوزه علمیه!،بخش نخست پیشنهاد شما یعنی  ساخت مدرسه

منتفی ست،با صرف الباقی بودجه برا ی ساخت مساجد،البته موافقت فرمودند،برادر اهالی!

--------------------

* 9441---0912 : برای حج تمتع در سال 84 ثبت‌نام کرده و 2 میلیون تومان پول واریز کردیم . مبلغی را که سازمان حج و زیارت اعلام کرده بود به ثبت‌نام کنندگان برمی‌گردانند، به ما هنوز نداده‌اند. فقط ما را به این ماه و آن ماه حواله می‌دهند. نمی‌دانیم به کجا مراجعه کنیم . ؟

فدوی: به صاحبخانه،که الله جل جلاله باشد،اینهم دیگر کاری داشت که مزاحم می شوید، برادر 9441---0912 ؟

-------------------

* یک شهروند: از مسئولان و دولتمردان تقاضا داریم در مورد سبد 50 هزار تومانی دقت بیشتری صورت گیرد که حق به حقدار برسد. بنده یک کارگر پیمانکار هستم که هیچ بیمه‌ای ندارم. اگر قرار باشد این سبد کالایی به هنرمندی که بابت سه روز بازی در یک فیلم 180 میلیون می‌گیرد هم تعلق گیرد این کار عدالت نخواهد بود .

فدوی: مراتب درمجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند، به پیشگاه انورشان تقدیم شد .

فرمودند ،خب شما چرا فیلم بازی نمی کنید،برادر شهروند؟

------------------------

* 2220---0912 :ایجاد خط ویژه اتوبوسرانی در بزرگراه تازه راه‌اندازی شده امام علی(ع) هم باعث ترافیک شده وهم آمار تصادفات را افزایش داده است .
 

فدوی:مراتب در شرایطی که قدری هم شنگول بودند، بعرض رسید؛ قاصم الجبارین را شدیدا شکر

کرده و فرمودند که این همانا از الطاف خفیه ی آن حضرت(ع) بوده است،برادر 2220-0912 !

التماس دعا !..

-------------------------

* 6752---0916 : اوباما رئيس جمهور آمریکا معاویه زمان است. جان‌کری هم نقش عمروعاص را دارد. فقط باید در داخل مواظب بود کسی ابوموسی اشعری نشود و بازی برده را به معاویه نبازد .

فدوی: بعرض رسید ؛ در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص)  فرمودند بلال حبشی را از قلم انداختید،برادر 6752---0916 !

-------------------------

* 9915---0914 : چهل و پنج  سال سن دارم و از کودکی کار کرده‌ام. در حال حاضر بیکار هستم و از نظر بیمه با مشکل مواجه شده‌ام. هر کجا مراجعه می‌کنم مدارک و پول می‌گیرند بعد از مدتی می‌گویند نشد. از مسئولین تقاضای رسیدگی دارم .

فدوی: مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسای همایون شان رسید.در بازدم و پس از صدور چند آروغ ستاره دارفرمودند چون از کودکی تا 45 سالگی کار کرده اید،

باید خیلی خسته شده باشید،فلذا از حالا تا آخر عمر استراحت کنید تا خستگی تان حسابی دربرود

پس از آن ایشان که نه،لکن خدا کریم است،برادر 9915---0914 !

---------------------------

* فخاری: آقای رئيس جمهور پشت تلویزیون می‌آید و صحبت می‌کند تا پایان سال هیچ کالا و خدماتی افزایش قیمت پیدا نخواهد کرد. ولی از آن طرف قیمت کنتور آب 700 هزار تومانی را با یک دستور به دو میلیون و 100 هزار تومان افزایش قیمت می‌دهد. این رفتارهای دوگانه با مردم اثر نامطلوب خودش را خواهد گذاشت .

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرایشان رسید ، بعدالتحیه والسلام یادشان نیامد که پشت تلویزیون نشسته باشند و فرمودند شاید ایشان را پشت ماشین دیده باشید و در خاتمه نیز متذکر

شدند که آب و برق مجانی مرحمتی حضرت امام(ل) است و چیز مجانی که کنتور نمی خواهد،برادرفخاری!

---------

* یک شهروند: سالها قبل از انقلاب حضرت امام(ره) به طلاب جوان توصیه کردند قبل از آنکه وارد میدان‌های جامعه شوید خود را بسازید. حال سؤال ما از دستگاه اجرایی و دیپلماسی کشور این است آیا مردان دیپلماسی موفق کسانی هستند که در فضای مجازی سیر می‌کنند یا مردانی که فضای عینی را با اقدامات محکم خود تحت تاثیر قرار می‌دهند؟

فدوی:  والله برادر شهروند بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟..تا اعدام آ آ آ آ...

آن بزرگواران بفرموده ی ایشان خود را ساختند ، لکن بقول عوام over dose  کرده و کار دستمان دادند،برادر شهروند !

---------------------------------------------------------

* پدر یک شهید :جناب آقای رئيس جمهور؛ حالا که قرار است رسیدگی ویژه به‌ ویژه‌خواری‌ها بکنید به رانت‌خواری 34 ساله آقازاده‌ها و رانت‌خواری‌های آشکار و عیان آنها پایان دهید. مشکل بودجه تحریم نیست. مشکل تبعیض و رانت‌خواری است. مشکل فامیل‌های اقتصادی است که در همه ارکان نظام نفوذ کرده‌اند .

فدوی:به شرف عرض رسید.به سبک زنده یاد احمدی نژاد(ره) پرسش شما را با پرسش دیگری پاسخ دادند که یعنی می فرمایید که از آغاز تا کنون درب بر همین پاشنه می چرخیده است برادر پدر ؟

----------------------

* محمدی از فرهنگیان کشور : آقای رئیس جمهور گفته است دانش‌آموزان باید قدرت نقد داشته باشند. ولی اگر کسی در دولت پاسخگوی این نقدها نباشد چه فایده‌ای دارد. مثلاً چرا در خیلی از دستگاههای دولتی مدیران را از میان حامیان و نقش‌آفرینان فتنه که مورد انتقاد اکثریت ملت‌اند انتخاب کرده و مسئولیت داده‌اند؟

فدوی: برادر محمد(ص)ی! برادر محمد(ص)ی ! لطفاً گوشی را بده دست یکی ازدانش آموزان که

بیشتر می فهمد!

---------

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

10 می المخمور سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

May 4th, 2014

 
     

مبتدا و خبر !

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب ،مقدمتاً و برای دستگرمی، بگزارش های زیر نگاه کنند:

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با تاکید بر رعایت حرمت اهل قلم گفت: باید در قانون،‌مقررات، حمایت‌ها و امنیت حقوقی، اجتماعی و فرهنگی‌مان تلاش کنیم تا حرمت اهل قلم را نگه داریم .

وی با یادآوری جایگاه قلم در نزد پروردگار که به آن قسم یاد کرده است، گفت: قلم دارای حرمت است و صاحب قلم دارای حرمت بیشتر .

رییس جمهور همچنین در بخشی از سخنانش تاکید کرد که صاحبان فرهنگ به ارشاد و گشت ارشاد نیاز ندارند . !/اعتدال

دویچه وله اما چنین گزارش کرده است :

 

با آغاز کار نمایشگاه کتاب تهران گشت ارشاد در ورودی مصلای تهران مستقر شد و ماموران به برخی از مردم تذکر دادند. حسن روحانی در مراسم گشایش نمایشگاه گفته بود "صاحبان فرهنگ به ارشاد و گشت ارشاد نیاز ندارند ."

 

گزارش جراید شریفه ی دارالخُرافه لکن حاکی ست که،هنوز جوهر قلمی که کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی، پیرامون آن بشرح فوق داد سخن می داد،تمام نشده بود که برادران،سربازان سرشناس امام زمان(عج) را " فرستادند تا دیوار صوتی باغ را بشکند " !* و پاچه ی "صاحبان فرهنگی که نیاز به ارشاد و گشت ارشاد" ندارند را ،شدیدا ً بگیرد !..

باری فدوی بارها ضجّه شهروندان ایران سابق را شنیده و پیش از این،در ستون "پای درد دل مردم دارالخرافه" بازتاب داده است که طی آن،مردم به خاک و خل خفته ی ایران اسلامی ،بارها به دست  و پای برادران کثرالله امثالهم افتاده وبه مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین شدیدا ًالتماس کرده اند که نگویند مثلاً فلان چیز قرار است اندکی ارزانتر بشود!،زیرا دقیقاً برعکس اتفاق می افتد و ملت بابت آن فرمایش بی پایه و اساس،بشدت تنبیه می شوند!..

حالا حکایت کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی ست!

30اپریل 014

 

 

-------------------------------------------

*رگ گیاه را زدند/و پروانه را فرستادند/تا دیوار صوتی باغ را بشکند/تا دل اهالی از ترس/ترک بخورد..

مطلع شعری  بنام شقاوت از حمیدرضا رحیمی - از کتاب  یک تکه از زمان- ص 564

----------------------------------------

 

گزینش

 

فدوی که شدیداً تحت تأثیر مؤمنین کثرالله امثالهم و دررأس همه مقام معظم رهبری ادامه الله ایامه و نصراعلامه و اجری بالخیر اقلامه است (1)، تاکنون می پنداشت که زیبا تراز برادر سید حسن(ع) نصرالله،که در ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه و نایب برحق اش مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه،تمام استخوانهایش تبدیل به گوشت شده است،وجود ندارد!.. لکن امروز در تورق اینترنتی توأم با شیطنت خود، دریافت که خیر درلبنان،گوش برادران کر، زیبا تراز آن بزرگوارهم یافت می شود !،و شگفتا که نفس زیبائیهای وی نیز،زیرحجاب برتر،به شماره نیفتاده است! ملاحظه کنید:

 

 

 

ناشر این زیبائی می افزاید :

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط سایت معتبر و پربیننده "المرأة اللبنانية (زن لبنانی) " خواننده مشهور لبنانی سیرین عبدالنور عنوان "زیبا ترین زن لبنان " را در سال 2013 کسب کرد .

سیرین عبدالنور تا کنون جوایز متعدد محلی و منطقه ای را از آن خود کرده و از او به عنوان سفیر زنان لبنان در جهان عرب نام برده می شود، که هوش و توانایی های شگفت انگیز خود را در بسیاری از زمینه ها نشان داده است / العربیه

بی سببی نبود که برادر سردار صفوی ،اخیرا ًچنین فرموده است :

سردار سرلشکر یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی آیت الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در امور نظامی، مرز دفاعی ایران را، جنوب لبنان دانست . / العربیه

 

باری- فدوی که دیگر حاضر نیست به برادر سید حسن(ع) نصرالله نگاه کند، خوانندگان محترم ضدانقلاب ،خودشان می دانند !

 

 

زیاده "ارزی" نیست که به لبنان بفرستد !

 

-------------------------------------------------------------------

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟

در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و

 نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند بقول عوام ok ?

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

پشت صحنه

 

فدوی نمی داند آیا برخی واژگان خاصیت،معنا و مفهوم مألوف خودشان را از دست داده اند؟

اگر چنین نیست، چرا برادران "ابر سیاه وحشت" و "سایه ی هولناک خفقان" که ملت حیران

از فردای استقرارجامعه ی شکوهمند اسلامی تا کنون مشغول تجربه ی آن هستند را،درگوشه

 فرمایشات خود، لحاظ نکرده و به شرح زیر به گذشته حوالت می دهند؟!

60 سال پیش و تنها چند ماه پس از کودتای شوم 28مرداد، زمانی که ابر سیاه وحشت و سایه هولناک خفقان بر کشور سایه انداخته بود،  /کیهان

 

در همین راستا برادران در گزارش خبر غم انگیزی "چرائی " واقعه را وا نهاده بدین مفتخرند که

واقعه ی مذکور که برای مزید استحضار در پی می آید، منجر به اختصاص قبرستانی به یکی از قربانیان جامعه ی شکوهمند اسلامی در بلاد کفرشده است ! ،ملاحظه کنید :

 

تاسیس قبرستان‌مسلمانان در آمریکا به‌خاطر این دختر ایرانی !/ الف – تیتر

و در ادامه :

 

ساناز نظامی مردادماه امسال برای ادامه تحصیل و ازدواج با پسری ایرانی که در اینترنت با او آشنا شده بود، راهی آمریکا شد. اما رویاهای او زیاد دوام نیاورد و 16 آذر امسال، ساناز پس از درگیری با همسرش راهی بیمارستانش شد و به کما رفت. همسر ساناز سر او را چندین بار به دیوار و زمین کوبیده بود و همین مسئله باعث ورم شدید مغز او شده بود .

براساس گزارشی که سرنخ دراین باره نوشته، مشکلی بر سر راه دفن ساناز در آمریکا وجود داشت؛ نبودن قبرستانی برای مسلمانان در ایالت میشیگان

 

 

زیاده اشکی نیست ...

 

------------------------------------------------------

* ادامه ی خبر :

عموی ساناز در گفت و گو با سرنخ گفته است:« اگر می خواستیم ساناز را در همان آمریکا دفن کنیم، باید او را در شهر دیترویت که حدود 8 ساعت با میشیگان فاصله داشت، می بردند. قرار بود همه این کارها را خود بیمارستان انجام دهد اما اتفاقی رخ داد که هنوز برای ما باور کردنش سخت است. ماجرای اهدای عضو ساناز در میشیگان بسیار سر و صدا کرده بود. خیلی ها تحت تاثیر ماجرای غم انگیزی که برای او رخ داده بود قرار گرفته بودند.این موضوع تا جایی پیش رفت که یکی از پزشکان جراح بیمارستان طی جلسه ای که با فرماندار میشیگان داشت، توانست اجازه تاسیس یک قبرستان برای مسلمانان را در کنار قبرستان مسیحیان میشیگان بگیرد و ساناز را به عنوان اولین مسلمان در این قبرستان دفن کردند

کشیش بیمارستان میشیگان به پدر ساناز نظامی قول داده تا زمانی که زنده است و در میشیگان زندگی می کند، اجازه ندهد ساناز تنها بماند

---------------------------------------

 

طنز قضیه

 

مقام معظم رهبری اعزالله انصاره که وجود مبارک شدیداًازمجرمین بالقوه است،و لامحاله باید

درآینده ی نه چندان دور، در پیشگاه دادگاه عدل الهی،اما در همین جهان، !جوابگوی اعمال

پیامبرگونه ی خود  باشد، به مناسبت میلاد  پیامبراعظم(ص) وامام جعفرصادق (ع) با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت فرمودند ! . / قدس آنلاین

لامَحالَه مِن هذَالاَمر ...

 تبریکات فدوی را هم ،عجالتا ً بپذیرید....

-----------------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

* 6091---0915 :واقعیت این است که لابی صهیونیسم نبض کنگره آمریکا را در اختیار گرفته و اعضای دولت آمریکا نیز کاره‌ای نیستند در نتیجه آقای اوباما اگرچه به ظاهر رئیس‌جمهور آمریکا می‌باشد ولی حتی اگر بخواهد هم توان تصمیم‌گیری در مورد حل مسائل پرونده هسته‌ای ایران را ندارد. با چنین افراد مسلوب الاراده‌ای چگونه‌ می‌توان پای میز مذاکره نشست؟

 

فدوی:بله،رئیس‌جمهور به معجزه ی هزاره ی سوم،زنده یاد مهندس الاسلام والمسلمین،احمدی نژاد و کلید الاسلام والمسلمین روحانی و آخوند پس از او می گویند؛ اصلاً چه بسا حضرت امام(ل) هم در اندازه گیری شیطان، معاذالله اشتباه کرده و آمریکا ،شیطان ریزه میزه ای بیش نبوده و معظم له سابق، اغراق فرموده باشد، ممنون از یادآوری،برادر 6091---0915 !

---------------------------- 

* محمدی: هرچه دولتمردان ما در مقابل مسائل هسته‌ای در برابر آمریکا کوتاه می‌آیند، آمریکا باز هم به اینها قانع نیست و می‌گوید که ایران باید از حمایت حزب‌الله و لبنان و مردم مظلوم سوریه در مقابل جنایتکاران صهیونیست و تکفیری دست بردارد. شاید فردا هم از ما می‌خواهند رژیم جنایتکار اسرائیل را به رسمیت بشناسیم! هرچه ما کوتاه بیاییم شرایط بدتر از این می‌شود. این همه ما شهدای هسته‌ای نداده‌ایم که امروز به اینجا برسیم، چرا کسی جواب اوباما را نمی‌دهد! در این میان فقط چشم امید ما به روزنامه کیهان است .

فدوی : فدوی حرفی ندارد،لکن بین خودمان باشد،ضد انقلاب هم نشنود،اکثریت مردم خودمان هم کیهان

را نمی خوانند، چه برسد به برادر اوباما ، برادر محمد(ص)ی!

------------------------------

 

*  یک شهروند: توافق ژنو اعصاب بچه‌های دانشجویم را به هم ریخته است. غربی‌ها چیزی نداده‌اند و همه چیز را گرفته‌اند و عدم شفافیت دیپلماسی کشورمان در موارد توافق ابهامات را بیشتر می‌کند .

فدوی : مراتب در شرایطی که بعلت نرمش قهرمانه دولا دولا راه می رفتند،به شرف عرض رسید

 بعدالتحیه و السلام فرمودند برعکس است زیرا :

 

بیت

اروپائی بدان گردن فرازی

نداند راه و رسم هسته بازی !

 

-----------------------------

* تماس‌های متعدد خوانندگان : وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد جالبی برای خانواده‌ها ارائه کرده است . اینکه خانواده‌ها خانه‌های خود را به زوج‌های جوان بدهند و خودشان مستاجری بکشند . خداوکیلی خود ایشان چنین کاری می‌کند؟

 پاسخ شما را شهروند دیگری ذیلاً داده است،فلذا فدوی اقدامی ندارد! :

 

* 4789---0912 :آیا قرار است این دولت تمام مشکلات و نابسامانی‌ها را به دولت قبل نسبت بدهد و هیچ مسئولیتی را نپذیرد. این سوالی است که باید از هم‌اکنون که ماه‌های اول دولت جدید است تکلیف آن روشن شود .

فدوی : این چه فرمایشی ست؟ این دولت هم مانند دولت قبلی و آتی ولایتمدار و تابع بی قید و شرط

اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده است ؛ که معنایش این است همانقدر

که معظم له "مسؤلیت پذیر" اند ،این دولت هم ، "مسؤلیت پذیر" است،برادر 4789---0912 !

* اکبری : سخنگوی دولت دائم اعلام می‌کند اجناس و مواد خوراکی ارزان شده است ما که نمی‌دانیم این اجناس ارزان را کجا می‌فروشند مسئولان به ما بگویند کجا جنس ارزان می‌فروشند تا ما بتوانیم خرید کنیم .

فدوی : فدوی هم چندین بار پرسید ؛ گفت جسته ایم ما یافت می نشود !

--------------------

 * 7936---0912 :بعد از خیانتهای انگلیس خبیث در فتنه 88 که منجر به خروج ذلیلانه سفیرشان از کشورمان شد حال سفر نمایندگان پارلمان انگلیس برای دیدار با نمایندگان ملت چه مفهومی دارد؟ !

فدوی : مراتب در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند،، به پیشگاه انورشان تقدیم شد .در پاسخ فرمودند : صله ی ارحام!. اینهم دیگرکاری داشت که مزاحم معظم له شدید،برادر 7936-0912 ؟

-----------------------

* 6621---0912 : متاسفانه قیمت بلیط قطار را حدود 25 درصد افزایش دادند. فکر کنم آرزوی مسافرت با قطار 4 تخته با حقوق 800 هزار تومان را به سرای باقی باید برد .

فدوی : مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد .بعدالتحیه والسلام فرمودند در سرای باقی هم ایستگاه دارند،برادر 6621---0912 !

---------------------------------------------

* 6966---0930  بعد از سه سال تلاش علمی سال گذشته موفق شدم کتابی در مورد تخریب جنگل‌های سرسبز شمال کشور بنویسم ولی متاسفانه هزینه چاپ آن را ندارم ولی از آن طرف می‌شنویم که بعضی از مدیران و مسئولین تا 15 میلیون تومان حقوق ماهیانه می‌گیرند .

فدوی : مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد .بعدالتحیه والسلام فرمودند تمایلی به انتشار اینگونه مهملات ندارند لکن اگر درباب مبطلات نماز و روزه یا دستکم پیرامون واقعه ی کربلای معلا بنویسید، به سه شماره و روی کاغذ اعلا و در چهار رنگ چاپ و منتشر می شود،شیرینی فدوی فراموش نشود،برادر 6966---0930 !

--------------------

* یک شهروند اهوازی: همه می‌گویند آمریکا قابل اعتماد نیست اما آقای ظریف می‌گویند هیچ مشکلی نیست و فقط مذاکرات کمی تب کرده است. امیدواریم مسئولان دیپلماسی کشور متوجه شوند که ماهیت و ذات آمریکا فریبکاری است .

فدوی: مراتب به آگاهی ایشان رسید گفتند حال مذاکرات مع الاسف قدری بد تر شده و نیازمندسُرم است که بعلت تحریمها عجالتاً گیر نمی آید !،ازدکترفدوی می شنوید،این بچه مردنی ست،برادر شهروند!

------------------------

* 4061---0917 : به عنوان یک پزشک عرض می‌کنم اگر در مصرف آب، برق، گاز، تلفن، کاغذ و همایش‌های به ظاهر علمی ولی مصداق ریخت و پاش- در وزارت بهداشت و بیمارستانها و دانشگاه‌های علوم پزشکی- اسراف و تبذیر نشود می‌توان با پول آن بخش عمده‌ای از درمان رایگان مردم و حقوق پزشکان و پرستاران را در سراسر کشور اجرا کرد. اما آیا گوش شنوایی خواهد بود؟

فدوی: بین خودمان باشد،گوش ضد انقلاب کر!،مشکل دقیقاً همین است برادر پزشک یعنی،بعلت همان معضلات دارو و درمان، مشکلات شنوائی حضرات ،که متوسط سن مبارک و بی مصرف شان 90 سال است، نیز قابل درمان نیست، فلذا فدوی روی عریضه ی شما اقدامی ندارد، برادر 4061---0917 !

---------------------------

* امیری از رشت

 بیماران صعب‌العلاج همچنان به جای سوختن از درد از عدم توانایی برای فراهم کردن هزینه‌های سنگین سی‌تی‌اسکن رادیوتراپی، قرص‌های خارجی و... می‌سوزند. وقتی به بیمارستانهای دولتی رشت سر می‌زنند دستگاهها طی 15 سال اخیر خرابند ولی پزشک شما را به مطب خصوصی هدایت و مبلغ سه میلیون تومان از شما دریافت می‌کند برای یک آزمایش 800 هزار تومانی چون بیمه هستی 655 هزار تومان آن را باید پرداخت کنی، در صورتی که در گذشته برعکس این بود یعنی بیمه 655 هزار تومان را پرداخت می‌کرد و بقیه را شما؛ لذا 6 عدد قرص ضد تهوع ترکیه‌ای برای پس از شیمی درمانی را باید سیصد هزار تومان آزاد تهیه کنی. از وزارت بهداشت درخواست می‌شود این دردها را علاج کند.

 

فدوی: فدوی با پوزش روی این عریضه اقدامی ندارد زیرا مقام ما فوق او که وزیر بهداشت

باشد فرمود که وزارتخانه اش بیمار است ! 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیّم می المخمور سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

*.*.*.*.*

Archive