حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد:

لبخند ناتمام

گزیده ای از شعرهای کوتاه

(فارسی- انگلیسی)

برگردان : دکتر گرامی

این کتاب از طریق انتشارات سایت نویسنده (هزل داتکام )

و نیز شرکت کتاب در لس انجلس ، قابل تهیه است.

منتشر می شود :

 

یک تکه از زمان ) چاپ دوم)

 

گزیده ای از شعرهای ۱۳۸۱ـ ۱۳۵۱ *

 

* تذکرة الاشقیاء

(مجموعه ی طنز های سیاسی)

 

*.*.*.*.*

November 30th, 2014

 

دولتِ ابد مدت

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه بنقل از برادر بی بی سی خواند که برادرعلی(ع) یونسی شدیداً دور خیز فرموده و گفته است:

 دولت اختیاری برای رفع حصر ندارد !/ تیتر

 

در این پیوند اما برای فدوی فضول، چند پرسش خودمانی مطرح می شود* و از آن میان ،:

1- بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،فدوی بسیارپیش از اینها می دانست که دولت نه تنها در باب رفع حصر ،بلکه درهیچ بابی ،اختیاری ندارد !؛ بی سببی نبود که  وی به شهادت خوانندگان محترم ضدانقلاب از آغاز تاکنون ،از کلید الاسلام والمسلمین روحانی ،همواره به نیکی ، یعنی به ریاست محترم آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) یاد کرده است !

2- بموجب بند 1 ، فدوی شدیداً پذیرفته که دولتِ ابد مدت،در حکم دست پنجم خر،ُمدّه ظله العالی ست

لکن مقام معظم رهبری ضاعف الله ُپرستاته چطور،برادر  بی بی سی؟!

3- اصلاً چرا ُامّت شعار "دولت بی اختیار "سر نمی دهد؟ همچنانکه بی هنگام و بشرح زیر داد:

بختیار، بختیار،دولت بی اختیار!

شاید سبب آنست که افزون بر اینکه وزن ساقط می شود، قافیه هم ندارد!،هان؟ کاری ندارد،خب بسازید!

 

زیاده عرضی نیست

11 نوامبر 014   

----------------------------------------------

* با ذکر این مصیبت که فدوی بهر دو جناح متخاصم، بیک اندازه علاقه (تنفر- م) دارد!

------------------------------------------------------------------------------------------

تعویض ابزار

بنظر می رسد که برادران کثرالله امثالهم،ظرف اسید را عجالتاً وا نهاده و قیچی بدست گرفته اند تا رابطه ی اسیدپاشی و حجاب ،و نیز بازداشت و حبس غنچه قوامی و مسابقات والیبال را حسب شیوه ی مرضیه ماهرانه قیچی فرموده و تیتری برادرانه نیز (زن ستیزانه- م) برایش بشرح زیر دست و پاکنند :

 

حمله به والیبال به خاطر یک دختر !

 

و در ادامه ی خبر میمنت اثر:

 آخرین نیوز: همانطور که می دانید میزبانی رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان جهان از ایران گرفته شد و کشور آرژانتین به عنوان میزبان این مسابقات معرفی گردید .

فدراسیون جهانی والیبال برای میزبانی های جدید به ایران یک شرط مهم گذاشته و آن حضور زنان در سالن والیبال است. فعلاً هیچ میزبانی به ایران داده نخواهد شد تا زمانی که وضعیت حضور زنان در ورزشگاه مشخص شود. به نظر می رسد بهانه اصلی برای حمله به والیبال ایران ، دختری است به نام غنچه قوامی. روز 30 خرداد 93 شماری از زنانی که برای تماشای بازی تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا مقابل ورزشگاه آزادی تجمع کرده بودند، اجازه ورود به سالن را پیدا نکردند. پیش از آن روز جمعه 23 خرداد نیز گروهی از زنان ایرانی که برای دیدن مسابقه والیبال ایران و برزیل به ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی رفته بودند، پشت درهای بسته ماندند. در حاشیه بازی والیبال ایران مقابل ایتالیا زنی به نام غنچه قوامی دستگیر شد تا رسانه های غربی بعد از مدتی مدعی شوند که او تنها به خاطر اینکه خواسته مسابقه والیبال ایران مقابل ایتالیا را از نزدیک ببیند، بازداشت شده است .

یعنی برادران نمی دانند که مراتب زن ستیزی آشکارشان،دیریست که به چندین زبان زنده و مرده ی دنیا،به اثبات رسیده و دیگر نیازی به اینگونه تلاشها نیست !؟

10 نوامبر 014

 

-----------------------------

 

رابطه

فدوی نا گزیراست که دو فقره تیتر زیر را،بی آنکه خواسته باشدبین گودرز و شقایق(جمع شقیقه - م)رابطه برقرار کند،یکجوری بهم ربط بدهد،شما بهتر است دخالت نکنید !

مدیرعامل «هما»: ایران ایر، دست‌کم بیش از یکصد هواپیمای مسافربری نیاز دارد/رادیو فردا- سایت

 سوانح جاده ای ایران،معادل سقوط 60 هوا پیما قربانی می گیرد !/دویچه وله *

خوانندگان محترم ضد انقلاب،بعنوان مشق شب،بجای پرتقال فروش،پیدا کنند هواپیما فروش را!

 

--------------------------------------------

خطای باصره یا ....؟

برخی خبرها چندان دور از ذهن و مستبعدند که فدوی مطمئن می شود که اشتباه خوانده یا فهمیده است.

به این نمونه نگاه کنید :

رفسنجانی خواستار همکاری ایران و عربستان برای مبارزه با 'باز تولید جهل' در منطقه شد !/ بی بی سی- تیتر

نکند حضرات می پندارند که خودشان که جهل مجسم اند،مترقی اند؟!

---------------------------------------------------------

پیوند

بنظر می آید که برادرحسین(ع) شریعتمداری که مانند همتایان خود در داعش - سر بریده می دارد دوست- به انجمن متخصصین برجسته ی پیوند گودرز و شقایق(جمع شقیقه - م) پیوسته است؛ این معنا را فدوی ‘از تیتر صفحه ی نخست کیهان دارالخرافه بشرح زیردریافت :

مالکی به نفع العبادی کنار رفت تیر فتنه گران به سنگ خورد !

فدوی با اصلاح طلبان گرامی،هیچ نسبتی اعم از سببی و نسبی ندارد ؛لکن بدلایل دمکراتیک‘از

 تذکار این نکته نیز ناگزیر است که پیش از این،همه ی راهها به  ُرم ختم می شد؛و پس از فرود

اضطراری حضرت امام(ل) از ماه به ایران سابق،همه ی راهها به ُقم ختم می شود! و از سال 88

به اینسو، به فتنه گران ؛ بقول عوام any way !

-----------------------------------------------

باز هم نقدی

فدوی اساس را بر این می گذارد که برادرمحمد(ص)رضا(ع) نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین از سوی وی و دیگران،معرف حضور خوانندگان محترم ضد انقلاب هست؛ هنر های این مجسمه ی بزرگوار بلاهت ،تنها منحصر به بسیج نیروهای فشار،بمنظور سرکوب ملت ناسپاس ایران سابق نیست؛ بلکه رجز خوانیهای بی بنچاق وی ،به سبک مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد(ره) در به هیچ گرفتن جهاز جنگی پیشرفته ی قدرتهای بزرگ ،و نیز تهییج  وتشجیع آنان برای حمله به ایران ، زبانزد است که فدوی پیش از این بدان پرداخته و دیگر مکرر نمی کند....

دیگر از ویژگهیای مخبط الاسلام والمسلمین محمد(ص)رضا(ع) نقدی ،که فدوی به آن نیز اشاراتی داشته صدور مهملاتی بعنوان شعر است،که نمونه هائی از آن نیز پیش از این ،بمنظور انبساط خاطر خوانندگان عرضه شده است  و فلذا خود را از تکرار آن بی نیاز می داند... خوانندگان محترم ضد انقلاب، قدری دندان(اگر هنوز دارند) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اند) گذاشته و اثر تازه ی مخبط الاسلام والمسلمین محمد(ص)رضا(ع) نقدی را، پیرامون حملات داعش در عراق !که در پی می آید، ملاحظه کنند؛گفتن ندارد که  وی، در بداهه سرائی،با ارفاق حتا ، چرکنویس ابراهیم صهبا هم نمی شود !:

‌بمب و ترور، جنایت و تزویر توام است

عامل نه شیعه است و نه سنی و آدم است

خواهند اختلاف شیعه و سنی درافکنند

کار سیا و روبهک پیر با هم است

ارعاب می‌کنند و خیالات خامشان

قطع زیارت حرم سبط خاتم است

صد لعن بر یزید و به شمر و بر انگلیس

یکصد هزار لعن گر بکنی کم است

نشناختند امتی که فدایی این ره است

یا لیتنا معک به دعا دمادم است

در کربلا تو نیمه شعبان ببین

باز این چه شورش است که در خلق عالم است/ انتخاب

زیاده اثری نیست

----------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

6263---0938 :  چرا در بسیاری از فیلم‌های سینمایی که مجوز اکران می‌گیرند شئونات اسلامی مانند حجاب رعایت نمی‌شود؟ متاسفانه در این محصولات فرهنگی به ظواهر و شعائر اسلام نیز بی‌توجهی می‌شود .

 

مراتب در اوقات شرعی و با قید چندین فوریت، بسمع و نظر مبادی ذیربط رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س – ص عج.) پوزش خواسته فرمودند: زیرا اسیدشان تمام شده و منتظرند از چین یا روسیه برسد،برادر 6263---0938 !

--------------------------------------------

9181---0912 و 1442---0913 : از قوه قضائیه می‌خواهیم به عنوان مدعی‌العموم در قضیه اسیدپاشی‌های شهر اصفهان ورود پیدا کرده و با کسانی که امنیت جامعه را به بازی گرفته‌اند تا آمران به معروف و ناهیان از منکر را لکه‌دار کنند به شدت برخورد بکند و عاملین را به اشد مجازات برساند .

 

مراتب پس از قیلوله،با قید چندین فوریت بعرض شان رسید، بعدالتحیه والسلام فرمودند اینگونه نیست که ایشان فقط با انگشت بیست و یکم شان بازی کرده باشند،قوه ی باه(قضائیه- م) بیگمان مانند گذشته ، به قضیه بجای ورود،دخول کرده و کلیه آسیب دیدگان و خسارت دیدگان را ، حسب شیوه ی مرضیه،به اشدّ مجازات محکوم خواهد کرد،برادران 9181---0912 و 1442---0913 !
----------------------------------------------- 

 

7344---0912  : بعضی از اظهارنظرهای ماقبل تاریخ مثل گفته اخیر ترکان نباید به رسانه‌ها کشیده شود چراکه هم روح حضرت امام‌خمینی(ره) و شهدای هسته‌ای را در عالم برزخ ناخشنود می‌کند و هم باعث چندش عمومی می‌شود .

فدوی : فدوی بعلت مراتب دوستی با مرحوم ابوی رضی الله عنه،و نیز بمنظور رعایت سلامتی شما،این عریضه را بجریان نمی اندازد زیرا شما حضرت امام‌خمینی(ل) و توابع را که قرار بوده مستقیماً به بهشت بروند،همینطورعلاف دربرزخ نگهداشته اید،برادر 7344---0912  !

----------------------------

زینب رحمان‌فر از خرم‌آباد : به دشمنان قسم‌خورده انقلاب و عوامل مزدور آنان در داخل می‌گوییم ؛هیهات منا‌الذله، رمز عبور عملیات ما و رهبری میزان و فصل‌الخطاب حرکت‌مان به سوی جلو است. ما با این دو معیار در دایره مغناطیس اسلام قرار گرفته‌ایم و تا اسلام جهانی نشود آرام نمی‌گیریم .

 

فدوی : فدوی از بجریان انداختن عریضه ومهملات خردمندانه شما مضایقه ای ندارد خواهرزینب(ع).لکن پیش از آنکه اسلام عزیز را جهانی کنید به آگاهی شما میرساند که این مهم به اهتمام حضرت امام(ل)و مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته،بقول عوام already انجام شده است !مگر خدای نخواسته روشندل اید و طالبان- بوکو حرام و همین اواخر دولت اسلامی برونمرزی(داعش- م) را ندیده اید؟ جهانی شدن هم آخر حد و حدودی دارد، آرام بگیرید دیگر،خواهرزینب مار کبری!

---------------------------------

4662---0912 : در اخبار آمده بود قطار گردشگری آمریکا و 12 کشور اروپایی به ایران وارد می‌شوند. براساس تجربه‌های گذشته من‌بعد باید مواظب بود که با خودشان جاسوس به عنوان سوغاتی نیاورند .

فدوی :مراتب در اوقات شرعی به آگاهی مبادی ذیربط رسید؛ بعد التحیه و السلام گفتند مقراراتی را در جهت رفع نگرانی شما،اتخاذ و اعمال خواهد کرد از جمله، ختنه ی گردشگران آمریکائی در بدو ورود،و البته پاشیدن اسید بر پهره ی زنان زیبای خاج پرست!،فرمایش دیگری اگر بود،خبر بدهید،برادر 4662-0912 !

--------------------------------------

 

2770---0912 : حال که دولت خانوارهای ثروتمند و غنی را شناسایی و از دریافت یارانه حذف نمی‌کند پس خانواده‌های فقیر را شناسایی و اعلام بکند . !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛قدری حیرت کرده و گفتند اینکه سخت تر شد ! لکن در پایان افزودند که وظیفه ی وی و اسلاف ایشان در سی و چند سال گذشته،توزیع عادلانه ی فقر بین فقرا بوده که از عهده ی این مهم نیز به نیابت از مقام معظم رهبری اعلی الله تعالی شأنه ،شدیداً برآمده اند،برادر 2770---0912 !

------------------------------

4218---0912 : مردم منتظرند که مدعی‌العموم نسبت به دروغ بزرگی که هم باعث تشویش اذهان عمومی گردیده و مردم را نگران کرده و هم اعتبار تولید ملی را خدشه‌دار کرده و هم مسئولان قبلی و مهندسین و دست‌اندرکار تولید بنزین داخلی را مورد اهانت قرار داده اقدامی بکند .

فدوی : فدوی با اینهمه گرفتاری و فعلگی فرهنگی،دیگر وقت ندارد که با رمل و اسطرلاب در یابد که منظور شما کدامیک از دروغ های بزرگی است که در وجه ملت حیران کارسازی شده است،دوباره تماس بگیرید ،برادر 4218---0912 !

------------

 

2815---0937 :عدم مخالفت آقای رئیس‌جمهور از سوت و کف هنگام سخنرانی‌شان در شهرستان زنجان با دو روز عزای عمومی اعلام شده از سوی ایشان به مناسبت درگذشت عالم ربانی و جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی سازگاری ندارد. بیاییم معتقد و پایبند به الزامات آن چیزهایی باشیم که گفته‌ایم .

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار کلیدالاسلام والمسلمین برادر حسن(ع) روحانی رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند: بنظر می آید که مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،هیچ جور ول کن معامله ی ما نیستند لکن بدانند که  عنقریب است که آن موضع شریف،از بیخ کنده شود،برادر 2815---0937 !

-------------------------------------------

املشی : ما ملت ایران باید به خاطر داشتن نعمت ولایت و رهبری خدا را سپاسگزار باشیم. اگر به کشورهای همسایه و منطقه نگاه کنیم یکی از علل شکست و نا امنی در آن کشورها نداشتن رهبری است. از خداوند بقا و طول عمر باعزت را برای رهبر عزیزمان خواهانم .

فدوی: مراتب درمجالی به آگاهی کشورهای همسایه ومنطقه رسید و من باب مهمان نوازی، مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه را به آنان تعرف کرد.دستجمعی و به لسانی شبیه به عربی،چیزهائی گفتند که برگردان اش به فارسی کم و بیش چنین می شود که خیلی ممنون صرف شده است! و در تکمیل آن نیز افزودند:

بیت

گر زندگی آنست که دارید شما

آوارگی کوه و بیابان از من!

خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی ساده را،اینطور سر کار گذاشتید،برادر املشی !

---------------------------------

 

1629---0912 : این ویترین‌های لباس‌فروشی خیابان فلسطین و جمهوری اسلامی با مانکن‌هایی با لباس‌های بسیار کوتاه و پاهای برهنه در شأن پایتخت جمهوری اسلامی نیست . با این کار به طور آشکار به سبک زندگی اسلامی دهن‌کجی و فرهنگ بی‌حیایی را ترویج می‌کنند. پلیس اماکن چه می‌کند؟ چه پاسخی در برابر خون مقدس شهدا و خانواده‌هایشان داریم؟

 

فدوی :مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض رسید؛خشمی مقدس از نعلین تا عمامه ی مبارک را چندان فراگرفت که فدوی به هستی ُترد خویش بیمناک شد.سرانجام با دود کردن چند صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) بر خشم مقدس خود فائق آمده اینمورد را ازمصادیق بارز وصف العیش نصف العیش تشخیص داده مقرر فرمودند که مانکن های خاطی به نوار غزه اعزام شوند،برادر ! 1629---0912
----------------------------------------------------- 

 

2537---0913   : تندر 90 مدل 93 خریداری کردم بوی بنزین داخل اطاق ماشین می‌پیچد متاسفانه نمایندگی‌های ایران‌خودرو در اصفهان برای حل مشکل اقدام نمی‌کنند. با توجه به اینکه تعداد زیادی این مشکل را دارند لازم است ایران‌خودرو طی یک فراخوان نسبت به رفع عیب تندر 90 اقدام کند .

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.بعدالتحیه و السلام گفتند ازآنجا که به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،ادکلن مکروه بلکه حرام اعلام شده است،فلذا بوی بنزین را جایگزین کرده اند، برادر 2537---0913 !

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

21نوامبرالمُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

November 18th, 2014

 

عقب نشینی قهرمانانه !

تا آنجا که حافظه ی نه چندان استوار فدوی بیاد می آورد،نوشیدن جام زهر در زمان حضرت امام(ل)لاجرعه، و مزه ی آن نیزحداکثر یک پرّه گوجه فرنگی یا خیار شوربوده است!؛ در زمان مقام معظم رهبری ضاعف الله ُپرستاته اما،برای اینکه معاندین نگویند که معظم له،صرفاً دنباله رو و فاقد ابتکار شخصی ست،جام کذائی را،به شیوه ی نرمک نرمک، میل می فرمایندیعنی نخست نرمش قهرمانه ! - بعد  کرنش قهرمانه !، و سرانجام لرزش قهرمانه ! ، *و ..این فرمول مقدس،البته قابل تسّری به موارد دیگر نیز هست،فی المثل،در ماجرای غنچه ی دوامی دخترک 25 ساله ای که بعلت اظهار یا اصرارعلاقه به مشاهده ی مسابقه ی والیبال در ایران سابق،به تیر غیب برادران گرفتار آمده است، از آن جمله است . بگزارش رسانه ها، واکنش های گسترده در اعتراض به حبس این دختر جوان همچنان ادامه دارد. البته اینطورها هم نیست که سربازان ولایت به اعتراضات ایرانی و جهانی ،هیچ توجه نکرده واقدامی صورت نداده باشند،معاذالله!..برادران محبت کرده و آن بانوی جوان و جسور را، از زندان اوین به زندان قرچک ورامین ،منتقل فرموده اند؛خسته نباشند ! لکن :

بیت

پریرو تاب مستوری ندارد،

در اربندی سراز" زندان" درآرد !

یعنی غنچه  وآنچه بر او رفته است، چندان در مرکز اخبار و توجه رسانه ها و سازمانها ی ورزشی قرارگرفته،که  حضرات را واداربه عقب نشینی قهرمانانه کرده است!.به برخی از دست آوردهای غنچه نگاه  کنید :

حضور زنان خبرنگار در سالن های والیبال بلامانع شد / تیتر- البرز نیوز

* به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، بر اساس هماهنگی های انجام شده با وزارت ورزش و جوانان، حضور خبرنگاران زن برای پوشش خبری لیگ برتر والیبال در سالن های این رقابت ها با کارت های وزارت ورزش بلامانع است . !

* فدراسیون جهانی والیبال، روز ۱۸ام آبان‌ماه اعلام کرد که این میزبانی را به آرژانتین سپرده است. یکی از مسئولان این فدراسیون اعلام کرد بود تا زمانی که زنان نتوانند در ورزشگاه‌های ایران حاضر شوند، میزبانی جدیدی به ایران داده نخواهد شد.

* سایت ورزشی «این‌ساید» نیز اعلام کرد که فدراسیون جهانی والیبال تصمیم دارد میزبانی قهرمانی سال آینده آسیا را نیز مورد بازبینی قرار دهد. 

 * ربابه شهریان، معاون بانوان در وزارت ورزش و جوانان، روز چهارشنبه اعلام کرد که بر اساس تازه‌ترین تصمیم، قرار شده تا قسمتی از سالن‌های ورزشی در اختیار تماشاگران زن قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، خانم شهریان در توضیح این خبر گفته است که با محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال، در این رابطه صحبت کرده است و قرار شده بخشی از سالن‌ها به زنان اختصاص یابد تا مشکلی هم برای میزبانی ایران پیش نیاید.!

 

آفرین دختر !..

14 نوامبر 014

---------------------------------------------

*شیون و گیس کندن مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم- م

-------------------------------------------------

 

التزام نظری

فدوی نمی داند که چرا برادران کثرالله امثالهم،می پندارند که پاسخ برخی پرسش ها را ،به مردم همیشه در خاک و خون بدهکارند !..اینست که گاه خود را به زحمت انداخته بنقل از العربیه می گویند :

هنوز عامل یا عاملان اسیدپاشی در اصفهان، شناسایی و دستگیر نشده‌اند . ! /

غلامحسین(ع) محسنی اژه‌ای  دادستان کل و سخنگوی قوه قضائیه

بقول جدّ اعلای فدوی:

بیت

گه از آلمان بر او خواندم، گه از روم

ولی مطلب از اول بود معلوم !

یعنی حسب شیوه ی مرضیه(کوی دانشگاه- قتل های زنجیره ای درون و برونمرز...)،آمران و عاملان اسید پاشی ،تا انقلاب مهدی(عج) ،با آنکه دم دستند،هرگز شناسائی و دستگیرنخواهند شد،چرا که در غیر اینصورت ،" نه از تاک نشان ماند و نه از تاک نشان"!

زیاده جسارت است ..

-----------------------------------

 

دخالت

  

فدوی بعنوان یک طلبه ی پیرو خط مالروی امام(ل) هرچه می خواهد که خویشتنداری کرده و به پر و پای متولیان آن مقعد مطهر*نپیچد،پنداری نمی شودلکن!

در توضیح بیشتر عرض می کند که فدوی با جاههای دیگر معظم له سابق(ل)کار ندارد؛بلکه فقط با نعلین آن بزرگوارکار دارد که آن متولیان بی آزرم، گاه و بیگاه پا درآن می کنندنمونه ی تازه اگر خواسته باشید،از قضا بشرح زیر دم دست است:

 

رسول سنایی‌راد٬ رئیس اداره سیاسی سپاه /دیگر بان

 

در نظام هر کسی هر غلطی نمی‌تواند بکند!

 

باری ـ برابر اطلاعات  فدوی، که  به ملازمت  بیت سابق و فعلی مفتخر، و به الطاف خفیه ی آن بزرگواران مستظهربوده است، تنها کسی در تمام این سالها نمی توانست هیچ غلطی بکند،بموجب نصّ

حضرت امام (ل ) آمریکا بود،لکن سایر برادران می توانستند هرغلطی که می خواستند،بکنند!

حال چه شده که برادر  رسول سنایی‌راد، پا در نعلین حضرت امام(ل ) کرده است ؟

 

زیاده جسارت است..

 

--------------------------------------------------------------------------

* خدا بگویم این تایپیست سربهوای هزل داتکام را چه کند؛لطفاً تا دیر نشده،غلط تایپی مقعد را به مرقد اصلاح بفرمائید،اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)

----------------------------------------------

 

اختلاف نظر

 

گر چه اختلاف نظر در جوامع دمکراتیک ، مانند جامعه ی شکوهمند اسلامی ما(1) از بدیهیات است ،لکن

پنداری فدوی و ضد انقلاب ،زبان مشترک ندارند یعنی،یکدیگر را نمی فهمند!..فی المثل،فدوی بر این باور است که  نیروی  محترم و البته مظلوم انتظامی،جز اعمال نظرات ایذائی حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم،از جمله بالا رفتن از در و دیوار مردم،چه کرده اند؟ (1) شما به بقول عوام به کلیپ زیر نگاه و ملاحظه کنید که نیروی انتظامی، در پاسخ به درخواست مردم اسید پرور اصفهان که گفتند : نیروی انتظامی،حمایت- حمایت! ،چگونه سریعا ً پاسخ مثبت داده و مردم را کتک زدند !:

 

NOTE: If video does not play, try opening Hazl.com in a different browser (use either Mozilla Firefox or Internet Explorer.

 

 

عجالتا ً عرضی دیگر نیست ..

-------------------------------------------------------------------------

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده،! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند بقول عوام ok ?

(2) قرار شد دشنام ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد!

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

تغییر مسیر

تا آنجا که فدوی بیاد دارد،قراربود کلید الاسلام والمسلمین حسن(ع)روحانی دامت اضافاته،برای

 قفل هائی که اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة،سر راه ملت حیران

 تعبیه فرموده ا ند،در نقش "کلید "عمل کند؛ لکن وقایع اتفاقیه دردارالخرافه حاکی ست که نامبرده

گویا تغییرمسیر یا مأموریت داده،و دارد در نقش "تله "انجام وظیفه می فرماید، !؛ خبر زیر را ملاحظه

کنید تا بعرض فدوی برسید :

میردامادی *یکی از حداقل سه نفری است که پس از ریاست جمهوری روحانی و با فراخوان او از ایرانیان خارج از کشور برای بازگشت به ایران، به کشور برگشته و دستگیر شدند. !حسین نورانی‌نژاد و عبدالحسین هراتی دو نفر دیگری هستند که پس از بازگشت به ایران دستگیر شده‌اند . / دویچه وله

زیاده عرضی نیست

----------------------------------

* سراج‌الدین میردامادی در فاصله سال‌های ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۱ معاون مدیرکل انتخابات وزارت کشور در دولت خاتمی بود. وی همچنین عضو سابق شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت است و در روزنامه‌های جهان اسلام، توس و حیات نو مشغول به کار بود . /همانجا

-------------------------------------

 

بلاتکلیف

 

فدوی که چه عرض کند،حتا بانوان بازیگر نیز نمی دانند که چه کنند که برادران کثرالله امثالهم، به

پوششان، بویژه در گرد همائیهای بین المللی،که چیزی در حدود "کنیز مطبخی" اوائل دوران قاجار

است،گیر ندهند؟ شما خوانندگان محترم ضد انقلاب،می دانید؟

 

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

مصادره ی بمطلوب

چیزی نیست که تاکنون برادر حسین(ع)شریعتمداری متولی امامزاده ی کیهان دارالخرافه  ـ که سر بریده  می دارد دوست ـ حسب شیوه ی مرضیه، بسود حضرت اش مؤمنانه ،مصادره نکرده باشد؛ نمونه ی بسیاردم دست ا اگر خواسته باشیدآنست که نامبرده همانگونه که مقام مختصر رهبری اعلی الله مقامه ،هنگام خروج از رحم مادر،به زبان نسبتاً شیرین فارسی ،خطاب به قابله فرمود "یاعلی"،برادر  حسین(ع)شریعتمداری نیز،همینطور که داشت شیر می خورد،به استناد  تاریخی که بر تارک  روزنامه،یعنی سال هفتاد و دوم شماره ۲۰۷۸۶،می درخشد، روزنامه ی مذکور را، از ایام شیرخوارگی، سردبیری می فرموده است      !

باری حضرتش اما درتیر صفحه نخست آن جریده ی شریفه،مرقوم داشته است :

خشم مسیحیان جهان از بوسه ی پاپ بر دست خاخام !

فدوی نمی داند که رابطه ی  برادر حسین(ع)شریعتمداری با مسیحیان،از کی حسنه شده  که نگران بوسه ی پاپ بر دست خاخام شده است ؟

انتشار عکس پاپ فرانسیس در حال بوسه زدن بر دستان خاخام ارشد صهیونیست‌ها، اعتراض شمار قابل توجهی از مسیحیان ارتودکس و کاتولیک را در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این اقدام پاپ - که آن را ناشایست توصیف کردند- برانگیخت .*

باری تا آنجا که فدوی می داند، شماری از هموطنانی که ا ز افعی به مار غاشیه پناه برده وبه مسیحیت گرویده،همواره زیر ضرب و داغ و درفش برادران بوده اند؛ فلذا فرمایش برادر حسین(ع) را در نمی یابد،شما خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانید؟

-----------------------------------------------

* پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۳

 

 

 

کلمات حمار

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

 

عده‌ای جمع شدند مقابل دادگستری اصفهان تجمع کردند که بسیاری از آنها منافق بوده‌اند و مدارک جاسوسی از برخی از اینها گرفته شده و روزنامه‌ای هم که در این مسیر حرکت کرده باید دستگیر شود زیرا این‌ها هم همدست اینها هستند   / نواندیش - علم الهدی

---------------------------------

جانشین فرمانده نیروی انتظامی اصفهان به تجمع عده‌ای از مردم اصفهان در مقابل دادگستری این شهر در اعتراض به حادثه اسیدپاشی اشاره کرد و با تاکید بر اینکه دشمن همواره سعی دارد بر روی احساسات مردمی موج سواری کند، گفت: در حاشیه تجمع اعتراضی مردم تعدادی از اعضای منافقین، سلطنت‌طلب‌ها و ضد‌انقلاب دستگیر شدند . / نواندیش – حسین(ع) حسین‌(ع)زاده  

یکی از فعالان حوزه سیاسی با تأکید بر اینکه راه موفقیت ما از مسیر دست دادن با وندی‌شرمن نمی‌گذرد، دست دادن وزیر خارجه ایران با جان‌کری را دون شأن ملت انقلابی خواند . / سعید قاسمی   - نواندیش 

------------

وزیر سابق اطلاعات در شامگاه چهارشنبه در مراسم عزاداری هیئت ثارالله خرم‌آباد گفت: پشت‌صحنه فضای سنگین رسانه‌ای که پس از اسیدپاشی‌های اصفهان راه‌اندازی شده، توسط سرویس جاسوسی انگلیس (ام‌آی۶) طراحی شده تا جلوی تصویب قانون امر به معروف در مجلس گرفته شود .

-------------------------

اسلام به هیچ وجه از ابزار (اینترنت نمی‌ترسد. بلکه اسلام استاد به کارگرفتن ابزار است، در جهت درست البته !/ محمدجواد لاریجانی- اعتدال  

امر به معروف و نهی از منکر برای آمریکا حکم زهر را دارد.!../ آفتاب- علم‌الهدی- امام جمعه مشهد

-----------------------------

آنچه در ایران می‌گذرد حقوق بشری اسلامی است که پیشرفته‌ترین حقوق است!/ راه دیگر-علی اکبر(ع)ولایتی

-----

دبیر ستاد حقوق بشر در مصاحبه‌ با شبکه خبری سی ان ان، کمپین رسانه‌ای و سیاسی غرب را عامل اصلی ناکام ماندن تلاش‌ها برای رضایت گرفتن از خانواده قربانی و جلوگیری از اعدام ریحانه جباری دانست  ! / ایسنا

--------------------

مصلحی: سرویس جاسوسی انگلیس پشت صحنه اسیدپاشی اصفهان است/ بی بی سی

وزیر ارشاد: نظام عمیقا به آزادی رسانه‌ها اعتقاد دارد / بهار نیوز- تیتر

--------------------------

روزنامه شرق: اللهیار ملکشاهی، رییس «کمیسیون قضایی» مجلس نیز تاکید دارد که دستگاه قضا می‌تواند از ظرفیت پیش‌بینی‌شده در قانون مجازات اسلامی در قالب دستبند و پابند الکترونیکی برای احترام به حقوق شهروندی استفاده کند . !

-------------------------

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به اسید پاشی های اخیر در اصفهان گفت : دستگاه امنیتی و قضایی ما ریشه این جنایت را از بین می برد اما این شائبه وجود دارد که نکند دست برخی کشورها در این جنایات آلوده باشد و قطعا اگر اینچنین باشد ما دست این کشورها را قطع می کنیم ./ مهر – محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی

-----------------------------

"حزب‌الله قانون‌مدار است و اسیدپاشی نمی‌کند " ! / حسین(ع) ذوالفقاری، معاون امنیتی وزارت کشور اصفهان-دویچه وله

-------------------------

محمدباقر نوبخت در گردهمایی بزرگ مبلغان محرم در قم افزود: انقلاب اسلامی به واسطه برخورداری از نعمت ولایت‌فقیه، توانست در عرصه استمرار هم موفق عمل کند .
وی خاطرنشان کرد: هیچ کس در کشور و دولت در سیاست‌ها و خطوطی که رهبر معظم انقلاب تعیین کرده جلوتر نمی‌رود/کیهان دارالخرافه

--------------------------------------------------------------------------

احمد بخشايش- نماينده استان اصفهان و عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس

اينکه گفته مي شود متديّن ها نسبت به افراد بدحجاب اين اقدام را انجام مي دهند قابل قبول نيست و قطعا بسيجي ها و حزب اللهي هاي ما اين کار را انجام نمي دهند ، شايد در گذشته يکسري اقداماتي انجام مي دادند و فکر مي کردند که کار خوبي انجام مي دهند ولي حالا اين نوع کارها منسوخ شده و اصلا متدين ها و مومنين اين کارها را نمي پسندند و انجام نمي دهند . / آخرین نیوز

-----------------------------

سوگلی جدید بی‌بی‌سی و افراطیون و سلطنت‌طلبان ضمن انتشار نامه به آیت‌الله جنتی، از سران فتنه حمایت کرد .
«
ع-م » که طی ماه‌های اخیر علاقه زاید‌الوصفی به خودنمایی نشان می‌دهد مدعی شده حمایت آمریکا و اسرائیل از فتنه‌گران «دلیل این نمی‌شود» که آن حرکت از ابتدا با حمایت و پشتیبانی آنها انجام شده است . کیهان دارالخرافه

-----------------------------------

شبکه جریان رسانه ای «فتنه ۸۸» و «اسید‌پاشی‌ها» یکی است و هدف آن مقدمه‌چینی برای «سازش» و «تعامل» نظام با غرب است . !/ دیگربان- محمد(ص)رضا (ع)نقدی٬ رئيس سازمان بسیج

--------------------------------------------------------

 دبیر شورای نگهبان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: زمانی که ما در دادگاه انقلاب فعالیت می‌کردیم، بعضی را شک می‌کردیم که باید اعدام کنیم یا نه امام (ره) می‌فرمودند در خصوص کسی که جرم او مسلم است نباید معطلش کرد!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره

پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

3025---0919  : عفو و بخشش سران فتنه به هر نحو ممنوع و نابخشودنی است مگر اینکه از ساحت باری‌تعالی، امام زمان(عج) و حضرت آقا و ملت عزیز ایران عذرخواهی کنند و توبه نمایند .

 

فدوی: مراتب در مجالی و دوراز چشم برادران کثرالله امثالهم ،یواشکی به آگاهی اهل فتنه لعنة الله علیهم اجمعین رسید. بعدالتحیه والسلام و ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) گفتند حرفی ندارند لکن هرچه می گردند،ساحت باریتعالی و نیز امام زمان(عج) را پیدا نمی کنند؛نمی شود امتحان آسانتری بگذارید،برادر 3025---0919  !

----------------------------------------

محمود قلی‌نژاد : از انفعال دستگاه دیپلماسی نسبت به سخنان و مواضع غربی‌ها بسیار گله‌مندیم. عکس‌العمل‌ها خیلی دیرهنگام است و با شیطنت غربی‌ها تناسبی ندارد.‌انتظار ملت این است که رفتارهای دستگاه دیپلماسی شجاعانه و به موقع باشد. انگلیس خبیث یک جنگ جهانی سوم علیه مسلمانان راه انداخته که پیدا و پنهان است. مثلا با کمک داعش دست به کشتار مردم بی‌گناه در کشورهای سوریه و عراق می‌زند و الان هم خواب‌هایی برای ایران دیده است که از آن جمله حمله به حکم قصاص، حمله به مقدسات و نهی از منکر. و اینها با هدف تضعیف پایه‌ها و مبانی ارزشی جامعه  و همسو با تلاش‌های بی‌بی‌سی برای ترویج بی‌بند‌وباری است .

 

  2145---0912 : همزمانی اسیدپاشی‌های اخیر در اصفهان با طرح در حال تصویب امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای اسلامی اتفاقی نمی‌تواند باشد. باید این دسیسه فتنه‌گران انگلیسی برای مردم بیشتر روشن شود .

فدوی :هر دو مورد در اوقات شرعی خاج پرستان، به آگاهی sister الیزابت دامت برکاته رسید؛ بعد التحیه و السلام بسیار گله کرده گفتند  ،حضرات گویا کوتاهتر از wall ایشان نیافته اند!؛و درحالی که شدیداً بغض  فرمود ه بود افزود که برادر"چارلز" را کفن کرده، واگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و پرستات مقام معظم رهبری ادامه الله پرستاته را نیز ضميمه ،و نیز به قمر بنی هاشم(ع) سوگند یا د می کند که اینکارها و از آن میان اسید پاشی، صبغه ی اسلامی دارد وکار ایشان نیست! و سبب و انگیزه ،تحریک و تشجیع لشکر جرّار مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،توسط نمایندگان محترم مقام معظم رهبری دامت تحریکاتهم،در نمازجمعه ها و از این قبیل بوده است،believe me brother 2145---0912 gholinejad  &   

------------------------------------------------------

ابوذر محمد(ص)ی از زنجان:  همه ایرانیان به داشتن حاج قاسم سلیمانی مباهات و افتخار می‌کنند. وقتی عکس حاج قاسم و همراهانشان را در کیهان همراه رزمندگان عراقی را دیدم و اینکه دیگر مبارزان تصاویرشان نامشخص بود و فقط تصویر حاج قاسم مشخص بود ناخودآگاه به فکرم خطور کردکه ایشان خیلی وقت است خود را برای شهادت آماده کرده است. خداوند توفیق حضور در رکاب امام زمان(ع) را در دوره ظهور به او بدهد .

 

فدوی : همینطور است؛  لکن آن بزرگوارمع الاسف تاکنون که بدشانسی آورده،برادر محمد(ص)ی!

---------------------------------------------------------------------------------

چوبدار : چرا نیروی انتظامی با تجمعات غیرقانونی علیه تصویب طرح حمایت از امر به معروف و نهی از منکر - که در مجلس در حال تصویب شدن است - برخورد نکرد؟ اگر همین حرکت را نیروهای متدین به صورت خودجوش برای مقابله با مفاسد اجتماعی و احیای ارزش‌های دینی داشتند، نیروی انتظامی همانند آن تجمع غیرقانونی رفتار می‌کرد؟

فدوی :حال شما خوبست،برادر چوبدار(چماقدار- م)؟ بگزارش خبرگزاریها،تجمعات قانونی برعلیه اسید پاشی بصورت مردم ناسپاس ،حسب شیوه ی مرضیه ی نیروی انتظامی بیت،بعون الله سرکوب شده است نشنیدید؟ در مبال معطر تشریف داشتید،یا چشم و گوش مبارک،عییب کرده است، برادر چوبدار(چماقدار- م)؟

-----------------------------------------

 

8068---0912 : مدتی است که مسئله تفکیک آقایان و خانم‌ها در اتوبوسهای شرکت واحد به طور عموم و به ویژه در خط بهارستان- افسریه رعایت نمی‌شود. به 1888 و روابط عمومی واحد بازرسی شهرداری هم زنگ زدم ولی نتیجه‌ای حاصل نشد. چه کسی پاسخگو است؟

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام قدری متغیر شده وگفتند مگر شما کار و زندگی ندارید؟ چرا در این ماه مبارک محرم،بجای زنگ زدن، سینه، زنجیر و قمه نمی زنید،برادر 8068---0912 ؟! 

-----------------------------------

6460---0936 :  ای کاش رئیس‌جمهور محترم در سفر هفته گذشته به زنجان به سخنان معلمین و دانشجویان هم‌ گوش می‌کردند. جلسه به نام نخبگان برگزار ولی متاسفانه اکثرا کادر آموزش و پرورش، کارکنان استانداری و برخی نهادها بودند. از احزاب هم تنها اعضای حزب غیرقانونی و منحل شده مشارکت شرکت داشت. نمی‌دانم شما و همراهانتان نخبگان را دیدید؟ جلسه یکطرفه برگزار گردید و نخبه‌ای اگر حضور داشت فرصت ارائه بیان نقطه نظراتش را نیافت.  چرا؟

فدوی :مراتب در حواشی نشست، به آگاهی رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعد التحیه و السلام فرمودند که ایشان تا آن حدی که شما تصور می کنید پرت نیست و می داند که به علت شتاب فرار  مغزها،نسل نخبگان در ایران اسلامی،بحمدالله والمنة،در حال انقراض است و سبب غیبت آنان در جلسه ی کذائی نیز همین بود و لا غیر،برادر 6460---0936 !

-----------------------------------------------------

5281---091 :د ر کشورهای غربی از ورود خانم‌های باحجاب به مدارس و دانشگاه‌ها جلوگیری کرده و اشتغال آنها در مراکز دولتی ممنوع است ولی در کشور ما برعکس بدحجاب‌ها از هر نوع آزادی برخوردار هستند و هیچ ممنوعیتی برای آنها وجود ندارد. طلبکار هم هستند !

فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،آن خواهران محجبه،سر راه سفر به عتبات عالیات(ع- س- عج) بدلائلی که بر فدوی پوشیده است،ناگهان سر از بلاد کفر و زندقه در آورده و هیچ جور حاضر به زندگی در بلاد اسلامی خودشان نیستند ، و زندگی با خاج پرستان را به مجاورت با برادران ترجیح داده اند، لکن خانمهائی که شدیداً ذکر خیرشان را کردید،گویا ایرانی اند،برادر 5281---0911 !
----------------------------------------------------------

  : 1811---0938چه لزومی داشت که شبکه 3 سیما به هنگام پخش برنامه اهداء جوایز قهرمانان والیبال در خارج از کشور تصویر خانم‌های خارجی نیمه‌عریان را نیز نشان بدهد؟ .

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظر مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند تازه تخفیف داده و مایه کاری حساب کرده و بجای کاملاً عریان، نیمه عریان نشان داده اند فلذا احوط آنست که شما عجالتاً با نیمه عریان بسازید،برادر 1811--- ! 0938 !
---------------------------------------------------

مردانی :در سال اقتصاد و فرهنگ و با توجه به ضرورت کمک‌رسانی به مردم مظلوم غزه چه ضرورتی دارد که گل‌های تزیینی یک بار مصرف بنفش در کنار سالن اجلاس فلسطین هزینه شود؟ پول چند قبضه سلاح را می‌توان با این هزینه‌های زاید و تجملی تأمین کرد .
مردانی

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض معظم له رسید،ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) موافقت فرمودند که برای صرفه جوئی بیشتر،خود شما را بعنوان نارنجک به غزه اعزام کنند،برادر مردانی. : فاتحه مع الصلوات

--------------------

سلیمان بلغار : قتی در خبرها اعلام می‌شود مناطق محروم کشور بیشترین جمعیت را دارد باید قبول کنیم که فقر نمی‌تواند مانع افزایش جمعیت باشد.! بلکه باید همیشه رحمت و فضل بیکران خداوند تبارک و تعالی را در نظر گرفت به شرط آنکه همیشه راه تقوا و دینداری پیموده شود .

فدوی : درست است برادربلغار، در آن حوالی،رابطه ی بین بالا تنه و پائین تنه معمولاً قطع است ،فلذا شما ومقام معظم رهبری ادامه الله علوّه،می توانید نگران نباشید،راستی شما کیلوئی چندید، برادربلغار؟!

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

14 نوامبرالمُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

November 13th, 2014

 

لب تشنه

 

حالِ فدوی امشب،به خرابی شبهای پیش نیست، زیرا بعلت دریافت خبری میمنت اثر که در پی می آید،

شدیداً شادمان شد و داشت خود را آماده می کرد که به هموطنان اصفهانی ملحق،و رفع تشنگی زاینده ‌رود

را ،گوش برادران کر،یواشکی جشن بگیرد که تسمه ی ولایت مطلقه ی فقیه،ضاعف الله ُپرستاته،بر ُگرده و سر و صورتش، به شرح زیر فرود آمد :

حرمت محرم را هنگام شادی برای زاینده‌ رود حفظ کنید !/دیگربان

 و در ادامه ی تعزیر :

رسول(ص) زرگرپور٬ استاندار اصفهان در پیامی از مردم شهر اصفهان خواسته بدلیل همزمانی رهاسازی آب در زاینده‌رود با ماه محرم٬ هنگام ابراز «مسرت » حرمت ماه حرام را نگاه دارند . !

فدوی اما در این میان، به کشفی شگفت انگیز نیزنائل شد و آن اینکه موافق رعایت جناس لفظی،بین خشکی زاینده‌ رود،و خشکی دهان ابا عبدالله(ع) رابطه ای،هر چند آبکی !(این دیگر ایهام است !- م)نیز برقرار است، و بعبارت دیگر، خشکی زاینده‌ رود ،بموجب علاقه ای که آنحضرت،به عجم(ایرانیان سابق- م)داشته بموجب ادامه ی همان خبر،زیر سر آن حضرت(ع) بوده است :ملاحظه کنید :

آقای زرگرپور در بیانیه‌ای که بدین منظور صادر شده خطاب به مردم اصفهان نوشته به «برکت» ایام تاسوعا و عاشورا و دعای عزاداران شاهد بارش‌های مطلوبی در نقاط مختلف استان بودیم . !

وی افزوده با توجه به مصادف شدن‌‌ رها سازی آب در رودخانه زاینده رود با عاشورا و سالروز شهادت امام زین‌العابدین٬ از مردم خواسته با وجود «مسرت خاطر» حرمت این ایام را حفظ کرده و شکرگذار درگاه احدیت باشند .

 از نظر فدوی اما،ذغال خوب هم، که عبارت از اسید پاشیدنها های اخیر برادران بر صورت زنان نصف جهان باشدالبته، در جاری شدن آب،بی تأثیر نبوده است !..

6 نوامبر 014

 

----------------------------------

مزاحمت

 

فدوی گاه می پندارد که عقل مؤمنین کثرالله امثالهم،جداً پاره سنگ بر می دارد؛چرا که در غیر اینصورت، مصدع اوقات شریف مقام معظم رهبری ضاعف الله ُپرستاته،که رتق و فتق امور جهان در کف با کفایت اوست،بشرح زیر نمی شدند :

بسمه تعالی  
 
با سلام و احترام  
 
پس از حمد خدا و سلام و صلوات بر حضرت محمد (ص) و آل محمد و با آرزوی سلامتی و بهروزی همانگونه که مستحضرید سازمان انتقال خون ایران وظیفه تهیه و تامین خون مورد نیاز بیماران و نیازمندان به این ماده حیاتی را بر عهده دارد. از آنجایی که مردم مومن و عزادارِ سالارِ شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین نذر می کنند که در روز عاشورا خون خود را اهدا کنند، با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد و در یک روز نمی توان از تعداد زیادی خونگیری نمود و از خون های گرفته شده به موقع فرآورده تهیه و ذخیره کرد و با توجه به محدودیت در مدت زمان نگهداری خون، از حضرت عالی استدعا داریم مرقوم فرمایید آیا مردم متدین می توانند نذر خود را در طول سال ادا نمایند و منحصر به روز خاص ننمایند . 
 
پاسخ حضرت آیت الله خامنه ای : 
 
بسمه تعالی  
 
در صورتی که مردم برای نذر خود صیغه شرعی آن را نخوانده باشند و یا برای مسئولین مربوطه به هیچ وجه امکان خونگیری و نگهداری آن نیست، به نحوی که افراد نذرکننده در روز عاشورا برای اهدای خون مراجعه ولی به دلیل نبودن امکانات از آنها خون گرفته نشود، می توانند بعد از عاشورا تدریجاً برای اهدای خون مراجعه نمایند .  /بولتن نیوز

زیاده سرنگی نیست ..

2 نوامبر 014

------------------------------------------

سینه خیز

خوانندگان محترم ضد انقلاب،بعلت ضعف اطلاعات شرعی، تاکنون می پنداشتند که سینه خیز،یک پدیده ی نظامی ست که در آن افراد با زحمت از زیر موانع گوناگون گذر ،و خود را به هدف می رساندند !    باری- فدوی نوع برتری از این حرکت را که عجالتا ً به آن سینه خیز حسین(ع)ی می گوید،بشرح  زیر و البته رایگان ،در اختیار می گذارد تا خوانندگان محترم ضد انقلاب نیز،لذت اش را ببرند :

 

NOTE: If video does not play, try opening Hazl.com in a different browser (use either Mozilla Firefox or Internet Explorer).. Chrome did not play video during testing.

https://www.youtube.com/watch?v=7kXxkvKRqCg#t=31

زیاده مشقی نیست

-------------------------

رفع بیکاری  

 

فدوی هنوز وهمچنان،یعنی بقدرت 8/9 "ریش" ِتر،به نمایندگان شوخ و شنگ حکومت در مجلس، مهر می ورزد !(1) بزرگواران،از دوره کردن تسبیح و بازی با انگشت بیست و یکم خود ،بعون الله  که فارغ می شوند،بهر ضرب و زوری که شده،می کوشند که مشغله ای برای خود دست و پا کنند تاسرقت شان از جیب سوراخ ملت یک لا قبا،حلال شود!.سمت و سو ی این مشغله،که البته ختم به خیرمی شود، منحصر به انسان غیرِ  مؤمن نیست،بلکه پاچه ی حیوانات را نیز می گیرد، و نام اش را هم می گذارند طرح ؛به فقره ی اخیر بنقل از رادیو فردا نگاه کنید :

طرح نمایندگان مجلس: ۷۴ ضربه شلاق برای «سگ‌گردانی یا سگ‌بازی » - تیتر

و در ادامه :

۳۲ نماینده طرحی به مجلس شورای اسلامی ایران ارائه کردند که در صورت تصویب «گرداندن» سگ و میمون در اماکن عمومی و «انظار» و معامله و نگهداری این حیوانات در خانه، مجازاتی چون ۷۴ ضربه شلاق و جریمه نقدی از یک تا ده میلیون تومان خواهد داشت .

در این طرح همچنین برای نشر «سگ‌گردانی یا سگ‌بازی» توسط رسانه‌های مکتوب یا غیرمکتوب مجازاتی چون تا ۷۴ ضربه شلاق و حبس از سه تا شش ماه پیش‌بینی شده است .

برادران کثرالله امثالهم ،اگرهمت کرده و درجهت اجرای منویات حضرت امام(ل) که صدور انقلاب بود،شعبه ای از مجلس کذائی را در ممالک محروسه ی امریک و یوروپ دایر فرمایند،کارشان سکه می شود،زیرا فی المثل،نیمی از جمعیت شهری که فدوی در آن زندگی می کند،سگ است !..

باری- فدوی برای اینکه خوانندگان محترم ضد انقلاب را به سرنوشت نمایندگان محترم حکومت در مجلس بشرح فوق دچار نکرده 2)،  و دست خالی به خانه نفرستاده باشد،بعنوان مشق شب،لطفاً  پیدا کنند در آمد برادران را، در ولایات مبسوط ممالک محروسه ی امریک،بر پایه ی هر دلار عجالتاً 3200 علف خرس در حکومت شکوهمند اسلامی!

 

زیاده تکلیفی  نیست ..

 

5 نوامبر 014

-------------------------------------------------------------

(1) لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند بقول عوام ok ?

(2) یک شیفت دوره کردن تسبیح شاه مقصود، و بازی با انگشت بیست و یکم !

-----------------------------------------------------------------------------------

 

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد

 

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

عزاداری سینماگران در خانه سینما/بولتن نیوز

 جمعی از سینماگران با حضور در برنامه‌ای با عنوان «در رثای جوانمردی و آزادگی» که در خانه سینما برگزار شد، در عزای سید و سالار شهیدان امام‌حسین (ع) و یاران باوفایش گریستند !

تحشیه ی فدوی

 

بقای عمر بازیگران آن صحنه !

-----------------------------

به گزارش سایت کاخ سفید؛ ارنست در مورد خبر روزنامه وال استریت ژورنال مبنی بر نامه اوباما به رهبر عالی ایران ، آیت الله خامنه ای ، گفت نمی تواند مکاتبات خصوصی را تایید کند ؛ اما سیاست آمریکا نسبت به ایران بدون تغییر باقی می ماند . / آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی

الهی بپای هم پیر شوند !

----------------------------------

بی بی سی: عوض حیدرپور، نماینده مجلس ایران، می‌گوید که تحقیقات مجلس نشان می‌دهد که عامل اسیدپاشی‌های اصفهان یک نفر بوده که در آستانه دستگیری است .

تحشیه ی فدوی

 

مراتب به آگاهی برادر اسیدپاش رسید؛فرمود چه اصراری دارند که وی فرار کند؟!

--------------------------------

روز پنجم: روضه خوانی مقام معظم رهبری/قدس آنلاین

تحشیه ی فدوی

 

چه عجب که معظم له یکبار هم کار خودش را انجام داد!

------

 

تی محمود کریمی درباره عدم حضورش در مراسم امسال بیت رهبری گفت: برخی از رفقا از من سوال می‌کنند که چرا امسال برای مداحی به بیت‌رهبری نمی‌روید، راستش را بخواهید بنده دعوت نشدم و گرنه از خدای ماست که دعوت شویم تا در محضر حضرت آقا مداحی کنیم. عشق ما مقام معظم رهبری است، و آرزوی ما این است که خدمت ایشان برسیم و عرض ادب کنیم . / آخرین نیوز

 

تحشیه ی فدوی

 

جای آنست که خون موج زند در دل لعل

زین تغابن که خزف می شکند بازارش!

--------------------------

-- ارتش سوریه با بمب‌های بشکه‌ای یک اردوگاه آوارگان را «بمباران کرد»/البرز نیوز

تحشیه ی فدوی

فدوی نبریکی دارد برای (عج) و نایب یرحق اش

-------------------

یک هتل عربستانی ساقی استخدام می کند!/العالم

تحشیه ی فدوی

بیخودی نبود که فدوی هی راه می رفت و می گفت : " از من رمقی به سعی ساقی مانده ست "!

-------------------------------

کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: تا ما اجازه ندهیم دو فیلم اکران نمی‌شود /البرز نیوز- محمد(ص)علی(ع)پورمختار

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ایران می‌گوید، تا زمانی که این کمیسیون اجازه ندهد، دو فیلم «عصبانی نیستم» و «قصه‌ها» اکران نخواهند شد.

 

تحشیه ی فدوی

به "مجلس" نیست مربوط این طریقه

چه ربطی گوز دارد با شقیقه!؟

---------------------

 

دست‌کم ۱۱ کودک بر اثر پرتاب خمپاره به یک مدرسه در شهرک "قابون" در سوریه کشته شدند. "قابون" در کنترل نیروهای مخالف دولت سوریه است . در جنگ داخلی سوریه که از بهار ۲۰۱۱ آغاز شده تا کنون حدود دویست هزار نفر کشته شده‌اند/ دویچه وله

تحشیه ی فدوی

 

مقام معظم رهبری ضاعف الله ُپرستاته(بعنوان مادر خرج- م)،برادر سید حسن نصرالله(بعنوان جیمی ِ معظم له- م) ،برادر بشار اسد (بعنوان فرزند خلف معظم له - م) ،و سایر ماجراجویان محترم خاورمیانه به ترتیب  ریش،تبریکات فدوی را بپذیرند !

-------------------------

شجونی عضو شواری مرکز جامعه روحانیت مبارز   : وزارت کشور مزخرف گوئی می کند! / تیک – تیتر

تحشیه ی فدوی

دیگر کم لطفی نکنید برادر شجونی؛ وزارت کشور تنها جائی نیست که مزخرف می گوید!

------------------------------------------------

کارهایی نظیر اسیدپاشی نمی‌تواند از یک ایرانی سربزند/ علی یونسی، دستیار ارشد رئیس‌جمهوری ایران رادیو فردا بنقل از البرز نیوز

 

تحشیه ی فدوی

لکن از یک مسلمان که سر می زند،برادر علی(ع)یونسی!

---------------------------------------------------------------------------------

گروه‌هایی از کسانی که خود را 'آمران به معروف و ناهیان از منکر' می‌خوانند در میدان امام حسین تهران تجمع کردند ./ بی بی سی

امام جمعه اصفهان: اسیدپاش ها سرنخی از خود به جا نگذاشته اند/ روز آنلاین

 

تحشیه ی فدوی

 

خدا فدوی را بکشد که شما اینگونه سرگردان شده اید؛ علی ایحال اگر به اجمال اگر خواسته باشد بگوید عرض می کند که سرنخ،خود حضرتعالی هسیتد،برادر امام(ل) جمعه!

-------------------------------------

 

 فرمانداری تهران هیچگونه مجوزی برای تجمع در مقابل وزارت کشور یا نهادهای دیگر را صادر نکرده است. بنابراین هرگونه تجمع که امروز (شنبه) برگزار شود خلاف قانون بوده و ما موظفیم که با این تجمع برخورد قانونی داشته باشیم . / علی‌اصغر ناصربخت، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران العربیه

تحشیه ی فدوی

پس برای برادران اسید پاش ،کی مجوز صادر کرده بود،برادر علی‌اصغر(ع)؟

------------------------------------------

 

بانوی ایرانی تبار از سوی باراک اوباما بعنوان سفیر آمریکا در سوئد معرفی شد./ استکهلمیان- تیتر

 

تحشیه ی فدوی

لکن احوط آنست که آن ضعیفه ی مستوره ،سر راه در ُامّ القراء اسلام بقول عوام Stop by نموده،شلاق اش را میل کرده ،بعد به سوئد برود !

------------

 

بررسی تقسیم ایران به چند ولایت /آخرین نیوز- تیتر

 

تحشیه ی فدوی

شما زحمت نکشید،بقول برادران معتاد:خودش خشک میشه می افته !

------------------------------------------------------ 

قهرمان رشته پاور لیفتینگ آسیا دستفروشی می‌کند. دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان، در خیابان سمبوسه می‌‌فروشد. مربی تیم ملی کریکت ایران کنار خیابان بنزین می‌فروشد. قهرمان پاراالمپیک سال ۲۰۱۳ کنار خیابان سیگار می‌فروشد . / دویچه وله

 

تحشیه ی فدوی

 

خب دنده شان نرم،چشم شان کور؛ میخواستند از همان آغاز،بروند حوزه ی علمیه !

------------------------

 

جانشین آیت‌الله مهدوی‌کنی باید حامی رهبر و ضد فتنه باشد/کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی

 

ملت که دیگرنه جانی دارد و نه حرفی؛فلذا شما دیگرچرا تعارف می کنید برادر حسین(ع) ؟ جانشین آیت‌الله مهدوی‌(عج)کنی باید خود رهبر ادامه الله پرستاته باشد !

 

 تجمع در اعتراض به اسیدپاشی در اصفهان غیرقانونی است / بی بی سی- استاندار اصفهان

 تحشیه ی فدوی

راست می فرماید !..آنچه که قانونی ست،اسید پاشی ست !

------------------------------------

عریضه‌نویسان ایران از کاهش درآمد خود می‌نالند / دویچه وله- تیتر

تحشیه ی فدوی

اینکه چیزی نیست،فدوی حتا آنهم نمی گیرد !

-------------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

0299---0912 : چرا در روز 13 آبان هیچ اتوبوسی برای رفت و برگشت به مترو صادقیه برای حضور در مراسم ویژه استکبارستیزی در مقابل لانه جاسوسی نبود؟

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه والسلام گفتند: ساندیس سلام الله علیه تمام شده بود ، رفته بودند ساندیس بیاورند،برادر 0299---0912 !

------------------------------

لحظه لحظه عاشورا برای تاریخ و نسل‌های بابصیرت حامل پیام است. اهل‌‌بیت (ع)برای یک قطره آب متوسل به دشمن نشدند. چرا برخی سیاسیون در ام‌القرای جهان اسلام از یک طرف برای سیدالشهدا(ع) سینه می‌زنند و از طرف دیگر برای رابطه با شیطان بزرگ لحظه‌شماری می‌کنند. این رویه با درک پیام عاشورا در تضاد است .
یک هموطن کرمانشاهی

فدوی :  مراتب درشرایطی که قدری هم شنگول بودند، بعرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ بعدالتحیه و السلام وضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- ص - س - عج.) فرمودند تضادی در کار نیست،برادران در آمریکا هم سینه می زنند،برادر هموطن !

----------------------------------

احمدی : دشمنان با تبلیغات گسترده خود سعی در تخریب ارزشها از جمله امر به معروف و نهی از منکر دارند. اما وظیفه ما حفظ ارزشها است و بقا و حفظ و آینده ما در گرو پاسداری از فرهنگ عاشورا و فرهنگ مهدویت است. این دو بال تشیع مورد هجمه دشمنان و شبیخون فرهنگی است .

 

فدوی :  فدوی پیش از آنکه عریضه ی شما را به جریان بیاندازد،از قول راویان اخبار و ناقلان آثار  و طوطیان شکّرشکن شیرین گفتارچنین روایت می کند که روزی  روزگاری فرهنگ نیرومندی بنام فرهنگ ایران وجود داشت که رشک جهان بود،شما که از آن محل هزینه می کنید،ا چیزی هم از آن

می دانید،برادر احمدی ؟  


---------------------------------------------

2417---0915 : چه قدر بی‌حیایی می‌خواهد که سایت روزنامه شرق «تورهای تعطیلات آبان ماه» را تبلیغ می‌کند! یعنی به طور آشکار مردم را دعوت می‌کند در روزهای تاسوعا و عاشورابه تور وتفریح بروند .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند ترتیبی می دهند که ملت همیشه در خاک و خون،در تور وتفریح هم ،سینه، زنجیر و قمه بزنند

برادر 2417---0915 !

 

------------------------------------

 9912---0911  : وقتی به سیر زندگی مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی و رحلت و تشییع عظیم آن بزرگوار و نماز خواندن نایب بر حق امام‌زمان(عج) بر پیکرش فکر می‌کنم، به خودم می‌گویم واقعا این نوع زندگی با چنین سرانجامی جای افتخار دارد و سعادت بزرگی است .

 

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله،بطول مبارک رسید؛  بعد التحیه و السلام فرمودند که ایشان اهل تبعیض نیست و حتا در حالتی که شما هم دعوت حق را هم لبیک نگفته  باشید،حاضرند که  موافق آن حدیث معروف که در پی می آید،بر جنازه ی زنده ی شما ،نماز بگزارند،برادر 9912---0911  !

 

بیت

هر آن کسی که در این حلقه نیست زنده به عشق
بر او نمرده به فِتوای من ،نماز کنید !

--------------------------------------- 

 

0028---0914 : برای کاهش مصرف آب سه پیشنهاد دارم اول افزایش صد برابری قیمت آب برای پرمصرف‌ها در کوتاه مدت، دوم جدا کردن آب شرب از آب مصرفی در دراز مدت و سوم جریمه سنگین پرمصرف‌ها و قطع آب آنها. البته قبل از اجرا به مدت یک هفته از طریق رسانه‌ها و مطبوعات اطلاع‌رسانی شود

 

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) و نیز صدور چند ین آروغ ستاره دار فرمودند که : بسمه تعالی- لکن اعدام آسانتره !- و افزودند احوط آنست که از خودتان شروع شود! السلام و علیکم و رحمت الله! .. فاتحه مع الصلوات !
خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید، بهر حال

تقصیر از شماست،میخواستید خودتان را لوس نکنید، برادر 0028---0914 !

---------------------------------------------------------------------------------

 

2505---0912 :  یارانه شیر را حذف کرده‌اند. سیمان را تا 30 درصد افزایش قیمت داده‌اند بلیت هواپیما تا 30 درصد گران شده است آیا معنا و مفهوم تدبیر و امید این بود که امروز معاون اول رئیس جمهور بگوید قصد نداریم جلوی افزایش قیمت‌ها را بگیریم؟

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام و دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) گفتند عریضه تان متشتت است زیرا افزون بر اینکه حمل سیمان با هواپیما ،به فتوای اکثریت علما محل تردیداست، در شیر نیز حل نمی شود،ضمناً سلطان جنگل شیر نیز،دریافت یارانه را کسر شأنشان می دانند،برادر 2505---0912 !

------------------------------------------------------- 

گلرنگی : هر امتحان و آزمونی چند ساعت بیشتر طول نمی‌کشد. وزیر علوم یک سال است که نشان داده که چه اندیشه‌ای در سر دارد و چگونه در وزارت علوم تا توانسته مدیران ارزشی را کنار زده است. نمایندگان محترم مجلس فقط باید به تعهد و میثاق خود با شهدا و مردم فکر کنند و در مقابل اقدامات مغایر با انقلاب و اسلام به هیچ‌ قیمتی کوتاه نیایند .

 

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.

بعدالتحیه و السلام گفتند اگر شهدا ی گرامی زحمت درس خواندن و امتحان دادن را تقبل  فرمایند،

ایشان هم حرفی ندارند ،برادر گلرنگی!

----------------------------------------------

ملکی‌نسب : یک ماه است که در منطقه افسریه تلفن ثابت منازل از ساعت 12 شب تا صبح روز بعد قطع می‌شود. خلاصه ارتباط تلفنی ما را مثل آب و برق جیره‌بندی کرده‌اند .......

 

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) و نیز صدور چند ین آروغ ستاره دار فرمودند سبب رعایت سلامتی شماست ؛زیرا  از ساعت 12 شب ببعد ،وقت خواب است نه تلفن کردن،برادر ملکی‌نسب !

---------------------------------------

1068---0919 : اخبار قراردادهای میلیاردی فوتبال اعصاب جوانان ما را که جلوی پرداخت وام ازدواج آنها بسته شده به هم می‌ریزد .

فدوی : خب بجای ازدواج،چرا فوتبال نمی کنند،برادر 1068---0919 ؟

-----------------------------------

4734---0912 : انقلاب اسلامی طی 35 سال از پس ابرقدرت‌های دنیا برآمده و آنها را به خاک مذلت کشانده است! بنابراین از پس چند بدهکار بانکی و زالوصفت برخواهد آمد .

فدوی: والله برادر 4734---0912 بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ  لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،رنگ رخسار ملت،حکایت کند از سرّ ضمیر !

-----------------------

6775---0912 : گویا برخی با ادعای همراهی با شعار تدبیر و اعتدال به دنبال حذف اسلامیت نظام و کنار گذاشتن امر به معروف و نهی‌از منکرند تا فساد و تباهی دامنگیر جامعه شود و شادی دشمنان نظام را فراهم نمایند .

فدوی : اختیار دارید برادر   6775-0912 نفرمائید؛ نفرمائید؛فساد و تباهی از دوستان قدیم اند!
----------------------------------------------------------------------------

 

3899---0937 :  بخشی از مردم در فقر پنهانند و برخی از مردم غرق در ثروت. این فاصله طبقاتی بسیار مخرب است. اگر حفظ نظام از اوجب واجبات است بی‌عدالتی دشمن نظام است .

فدوی: مراتب مودّت و دوستیی که بین فدوی و ابوی، رضی الله عنه برقرار یود،مانع شد که

فدوی این عریضه ی شدیداً بو دار را به جریان بیاندازد؛ این دفعه ی ماقبل آخرتان باشد که

عملکرد حضرت امام(ل) را ،که پس از فرود اضطراری از کره ماه به ایران سابق، جامعه

بی طبقه توحیدی کنونی را بنیاد فرمود، برادر 3899---0937 !

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

8 نوامبرالمُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

 

 

November 4th, 2014

 

 

اعترافات فدوی (خارج از زندان ) !       

فدوی تظاهرات ملت زخمی،پیرامون اسید پاشیهای اخیر برادران، بصورت نسوان اصفهان،که زمانی نصف جهان بود را گوش ونگاه می کرد و نیز شعارهای تظاهرکنندگان را و از آن میان، :

نیروی انتظامی،حمایت حمایت !

فدوی که به رعایت عدل و انصاف مشهور،و به سایر صفت مشابه منتسب است،ناگزیر به اذعان واعتراف این واقعیت است که خود بچشم خود دید که نیروی محترم انتظامی ،چگونه همه ی کوشش خود را در اجرای درخواست یا شعار فوق بکاربرده و از منویات و مواضع مقام معظم رهبری ادامه الله ُپرستاته،شدیداً  حمایت و تظاهرکنندگان را صمیمانه،سرکوب فرمود!

فدوی هم  بمنظور رعایت قافیه عرض می کند که :،

نیروی انتظامی،خجالت خجالت !

زیاده شعاری نیست

------------------------------

اشتغال  بکار

بگزارش جراید شریفه ی دارالخرافه،حضرت ابا عبدالله(ع) سرانجام پس از 14 قرن موفق به یافتن کاری شد و از خجالت زن و بچه  درآمد! . کار معظم له ،بحمدالله والمنة ، چندان گرفته که حتا چند کارگر ِالبته بی جیره و مواجب عجم (1) را نیز بکارگماشته است!.این خبر میمنت اثر را فدوی،در مرور خبری بشرح زیر دریافت :

سه جوان تبریزی که همزمان با آغاز ماه محرم و ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به کربلای معلی مشرف شده‌اند با واکس زدن و تمیز کردن کفش‌های زائران و مجاوران عشق و ارادت خود را به امام سوم شیعیان ابراز می‌کنند . !/ آخرین نیوز

به فدوی البته مربوط نیست ها!لکن اگر غرض مؤمنین مذکور واکس زدن مجانی کفش مردم است،که دیگر لازم نبود اینهمه هزینه کنند و راه بروند!؛خب کفش های هموطنان خودشان را واکس می زدند و از آنهم بهتر،نخست برایشان کفش می خریدند(2)،سپس واکس می زدند !

 

 

----------------------------------------------

(1) ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانی ها هستند. روشن است که هر عربی از هر ایرانی بهتر و هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر است. ایرانی ها را باید دستگیر کرد و به مدینه آورد و زنانشان را به فروش رساند و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت. امام سوم شیعیان / کتاب «سفینه البحار و مدینه الحکام و الآثار» صفحه ۱۶۴ نوشته شیخ عباس قمی

(2) وزیر کار و رفاه اجتماعی: هفت میلیون نفر در ایران در فقر شدید هستند . /رادیو فردا بنقل از البرز نیوز

علی ربيعی، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از وجود «پنج تا شش ميليون نفر دارای ثروت بالا مانند ثروتمندان خارجی» و «هفت ميليون نفر در فقر شديد» در ايران خبر داده است . /رادیو فردا بنقل از البرز نیوز

---------------------------------------------------------------------------

در باب انواع ضربه

 

اندازه گیری شدت ضربه ،چون می تواند ازمقوله ی قید مقدارغیر قابل شمارش تلقی شود،حتا برای فدوی ،کارساده ای نیست ! از جمله در بقول عوام Case زیر :

رسول سنایی‌راد٬ معاون سیاسی سپاه پاسداران دخالت این نیروی نظامی در صنعت نفت را تائید کرده و گفته اگر سپاه چنین کاری نمی‌کرد شرکت‌های خارجی «ضربات سختی» به اقتصاد ایران می‌زدند! . / دیگربان

 

با توجه به اشکال تکنیکی بالا، فدوی همینقدر عرض می کند که  بر حسب فرمایش حضرت امام(ل) که اقتصاد مال خره،زدن ضربه به این خر امری رایج ، و آن زبان بسته نیز به آن عادت کرده است ؛ با اینهمه فدوی با این نکته نیزشدیدا ًموافق است که ضربات وارده از سوی خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین  به آن خر لنگ" سخت"، لکن ضربات وارده از سوی  برادران بحمدالله "مهلک " است !

 

زیاده ضربتی نیست

--------------------------------------------

 

سرزمین معجزات

 

از آنجا که فدوی با ذهنیت درخشان مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم ، به قدر کفایت آشناست،فلذا

چیزی در این راستا حیرت او را چندان بر نمی انگیزد،حتا آن واقعه ی مشهوردر شهرک قدس در

شهریار ،که درآن مؤمنین و مؤمنات  داغ آب ناودان را بردیوار، با سایه یا قامت  مبارک حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواحنا روحی فداه (عج)عوضی گرفته و بدان ملتجی شده بودند ! ، فدوی قاصم الجبارين را گواه می گيرد و اگر نمی پذیرید، روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و جان مقام معظم رهبری ادامه الله ُپرستاته را نیز برای محکم کاری ضميمه می کند، که مطلب فوق ساخته و پرداخته ی کارگاه طنز او نيست و خودِ جنس است؛اصلاً اینهم سند مصوّر منگوله دارش :

 

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب  یکوقت تصور نفرمایند که ائمه ی اطهار رضوان الله علیهم اجمعین  دست از سر مؤمنین و مؤمنات ساکن در ایران سابق می دارند؛ خیر چنین نیست  و آن نازنینان بزرگوارتر

از این حرفها هستند !؛ باری- قرعه یا همای سعادت امسال بر بام مؤمنین درهمدان بشرح زیرنشست :

جاری شدن آب از تنه درخت در همدان سوژه شد !/ ایرنا- تیتر

فدوی که خود از مؤمنین ستاره دار است می پندارد که این اشک یکی از آن بزرگواران است که بعلت

شیوع بد حجابی در آن شهر،شدیداً جاری شده است؛سایر مؤمنین نیز بنقل از همان منبع،کم وبیش بر

همین باورند :

 

این بیرون زدگی آب که به گفته شهروندان همدانی از روز شنبه در این مکان آغاز شده است عده زیادی از مردم را به گرد این درخت جمع کرده و برخی آن راغیر طبیعی و حتی مقدس دانستند .

بیشتر افرادی که در این مکان تجمع می کنندبا بطری آب را به منازل خود منتقل می کنند و برخی نیز با شستشوی سر و روی خود معتقدند که این کار اجر معنوی دارد .

 

 

 

گفتن ندارد که معالجات شهرداری همدان بر روی مؤمنین بقول عوام including فدوی، دائر بر اینکه

به حضرت عباس(ع) !" این موضوع نشات گرفته از ترکیدگی لوله و قطعا هیچ چیز دیگری غیر از این نیست.." تا لحظه ی نگارش این سطور،مؤثر واقع نشده و مؤمنین هنوز کوتاه نیامده اند !..

زیاده معجزه ای نیست ..

 

-------------------------------

 

شهرک قدس در حاشيه پايتخت 12 ميليونی ايران. ناودان سوراخ بوده و آب از پشتش به ديوار راه يافته، ناودان را برای تعمير از جا درآورده اند و زردآب پشت ناودان هويدا شده است. هو انداختند که سايه امام زمان روی ديوار افتاده و مردم دردمندی که غرق در مشکلات زيستی و معيشتی اند به اميد علاج آنها دست به دامن اين سايه شدند .

 

Click here for Sunni-News

---------------------------------------------------

 قیصرانه ها   

اشاره

فدوی در این ستون ،خبرهائی را نقل می کند که

باعث شده اند ازحیرت،سرِ همه جایش اسفناج سبز شود!

 

مصلحی: سرویس جاسوسی انگلیس پشت صحنه اسیدپاشی اصفهان است!/ بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر! 

-------------------------------

 

در جمهوری اسلامی هیچگونه تبعیضی براساس نژاد، رنگ، جنسیت و مذهب وجود ندارد و تمامی گروه‌ها از آزادی عمل برخودارند . / محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی - در جلسه شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد / بی بی سی

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 

-------------------------------

ایران در سایه ی آیت الله خامنه ای جزیره ی ثبات منطقه است !/کیهان دارالخرافه- تیتر

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

------------------------------

 

شمخانی در ابتدا اعلام کرد که موضوع تروریسم مساله جدیدی در منطقه نیست و ایران سالهاست که در داخل کشور و منطقه با آن مبارزه میکند! . / علی شمخانی- باشگاه خبرنگاران

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 

ایران هیچ نسبتی با داعش نداشته و نخواهد داشت و این از افتخارات ما است .

همچنان مفتخریم که علمدار و نخستین و اصلی ترین مقابله کننده با جریان های تروریستی در منطقه بوده وخواهیم بود ! / عصر ایران - /شمخانی

------------------

'در ایران روزنامه‌نگار زندانی نداریم ' /حسن روحانی، در گفتگو با کریستین امانپور

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-------------------------------

 

رییس‌جمهور در فرودگاه جان اف کندی نیویورک: امسال راه‌های مقابله با تروریسم و خشونت را بررسی می‌کنیم ! / آخرین نیوز

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

--------------------------------

خبرگزاری مهر: مدیرکل اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: چنانچه فردی با همسرش متارکه کرده باشد با انتخاب همسر دوم و ثبت رسمی ازدواج و ثبت شدن نام او در شناسنامه‌اش می‌تواند به اداره ثبت احوال مراجعه و درخواست برای حذف نام همسر اول را ارائه دهد!/ .آخرین نیوز

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

 

-------------------------------------------------------

یک مقام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌گوید این وزارتخانه از مهر ماه امسال به برخی از ناشران این اختیار را می‌دهد که ممیزی کتاب‌هایشان را خود به عهده بگیرند . ! /رادیو فردا

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

------------------------

ایران می‌گوید که می‌خواهد ارتش لبنان را برای "مبارزه با تروریسم" تجهیز کند! . /بی بی سی

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------------

جنگ علیه تروریسم با اسلحه ی ایرانی!/ تدبیر- تیتر

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------------

محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی- دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه، در سخنان امروز خود در واکنش به گزارش اخیر احمد شهید- گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران، ایران را یکی از بزرگترین دمکراسی‌ها دانست،!... / رادیوفرانسه بنقل از البرز نیوز

 

حرفا میزنه قیصر، چشا میره مغز سر!

-----------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

0938 : دخترم تو زیباترینی...اسید هم که می پاشند زهی خیال باطل خاک پاشی به خورشید می کنند !

 

فدوی : برادران همینطور معطل ایستاده اند؛لطفاً تکلیف شان را معلوم کنید که بلاخره اسید بپاشند یا نه،برادر0938 ؟!

---------------------------

0938 : در سوگ تو پر ریخت.هزار پرنده ی سینه سرخسرزمین پاک من....چشمان تو زنده که می سوخت از اسید ناپاک. پوسیده شب... پائیز اصفهان همچنان زیباست .

 

فدوی : این براستی قابل انتقاد است که برادران از اسید ناپاک استفاده فرموده اند؛ حال اگر قول بدهند که از این پس از اسید پاک استفاده کنند،مشکل شما حل می شود،برادر0938؟!

-----------------------------------

9590---0914 :  وقتی یکی از قربانیان اسیدپاشی اصفهان خانمی محجبه و از خانواده ایثارگران است گردانندگان روزنامه‌های زنجیره‌ای که این جنایت را به نیروهای حزب‌اللهی و مومن نسبت دادند باید از خجالت و شرمندگی سر به زمین بگذارند و بمیرند و روی برخورد با شهروندان نداشته باشند .

 

فدوی: مراتب درمجالی و پس از اعمال چندین فقره عملیات محسوس و نا محسوس،به آگاهی نماینده ی

 مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه در جبهه ی اسیدپاشان رسید؛فرمود آن فقره را برای ایز گم کردن و جوری جنس مرتکب شده اند،برادر 9590---0914 !

-----------------------------------

پیش‌بهار : اسیدپاشی به صورت مردم، گناه غیرقابل بخشش و مستحق اشد مجازات است ولی جرم جنایت فتنه‌گران و چنگ زدن به روی نظام و شهادت چندین نفر بی‌گناه از اسیدپاشی کمتر نبود که عده‌ای مدام به دنبال تطهیر آن جنایتکاران هستند؟

 

فدوی: بین خودمان باشد ضدانقلاب و حتا مسؤلیناعلی الله مقامهم اجمعین نشنوند،شما که تا این حد بصیرت داشتید،چرا بجای برادران اسید پاش، برادران اصلاح طلب را نفرستادید که بصورت فقط چنگ می زنند،برادر پیش‌بهار؟!

 

--------------------------------------

2845---0910 ا :گر رهبر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای فرمان دهند برای دفاع از مظلومین غزه و به درک واصل کردن رژیم جعلی و خبیث صهیونیستی آماده‌ام .
2845---0910

فدوی : مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص)،موافقت و اضافه فرمودند سر راه

دم بیت بقول عوام stop by کرده چند ملیون پول تو جیبی و مبالغی مهمات بار بزنید و در پایان

نیز سفارش فرمودند که یادتان نرود که شهید بشوید،برادر 2845---0910 !

-------------------------------------------------

 

عزیزیان جانباز و پدر شهید : با توجه به آیات و روایات فراوانی که در اسلام در خصوص کرامت زن وجود دارد اقدام شهردار محترم تهران جناب آقای قالیباف در حفظ شئونات کارمندان زن شهرداری کاری بسیار ستودنی است. امیدواریم این کار خداپسندانه ایشان که به محیط کار آرامش می‌بخشد الگوی مدیریتی سایر مدیران در محیط اداری قرار بگیرد و به تدریج امنیت اخلاقی جامعه فراگیر بشود .

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظربرادر قالیباف رسید ، بعدالتحیه والسلام فرمودند

بعلت غیبت چند تن از همکاران رفتگر،ناگزیر به انجام وظیفه شد ،لکن از آنجا که بحمدالله از فنّ جاروکشی نیز بی اطلاع بود،خواهران را نیز جارو کرده است!..فلذا اگر این بقول عوام error به مذاق مؤمنین کثرالله امثالهم خوش نشسته، کار و مشغله ای که ندارد خب ،با جاروی کذائی،به جاهای دیگر هم می رود،برادرعزیزیان جانباز و پدر شهید!
  --------------------------

 

علیمردانی : روزنامه‌های دوم خردادی مگر دین و غیرت ندارند که جنایت‌های داعش در منطقه را پوشش نمی‌دهند؟ تیتر همه روزه این روزنامه‌ها که از دولت یارانه می‌گیرند این شده که مسائل داخل کشور را بزرگ کنند و بین مردم تنش ایجاد نمایند .

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع ونظر خردادیان رسید. بعدالتحیه و السلام  در پاسخ

گفتند علت آنست که برادران خودمان کثرالله امثالهم،پاکنویس داعش هستند،برادر علی(ع)مردانی!

-------------------------------------

سیدرضا حسینی: از مسئولین صدا و سیما درخواست می‌شود در همایش‌ها و جلسات دینی و مذهبی از زوم کردن دوربین روی چهره و صورت خانم‌های مومنه و محجبه خودداری کنند، چرا که خانواده‌های آنها به این کار راضی نیستند .

 

فدوی: فدوی را شدیداً نگران کردید،نکند معاذالله حجابشان ایراد داشته! صلّی و جلّی، شما هم بلی
برادر حسین (ع)ی ؟!

---------------------------

7230---0912  : این رمضان سخت‌ترین رمضانی است که بر مسلمانان می‌گذرد. شهر قدس در اسارت به سر می‌برد، غزه شب و روز بمباران می‌شود، اما بسیاری در خواب عمیق فرو رفته‌اند. بنده جانباز 50 درصد هستم به همراه دیگر برادران آزاده برای نجات کودکان غزه حاضریم بقیه جانمان را فدا کنیم.

فدوی: یکوقت تعارف نکنید،جاهای دیگری هم اگر خواستید، پیش از آنکه فدوی عریضه را به

جریان بیاندازد،اضافه کنید؛ برادران از جیب سواخ ملت یک لا قبا، بقول عوام take care

 می کنند، برادر 7230---0912 !

------------------------

مردانی :در سال اقتصاد و فرهنگ و با توجه به ضرورت کمک‌رسانی به مردم مظلوم غزه چه ضرورتی دارد که گل‌های تزیینی یک بار مصرف بنفش در کنار سالن اجلاس فلسطین هزینه شود؟ پول چند قبضه سلاح را می‌توان با این هزینه‌های زاید و تجملی تأمین کرد .
مردانی

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض معظم له رسید،ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) موافقت فرمودند که برای صرفه جوئی بیشتر،خود شما را بعنوان نارنجک به غزه اعزام کنند،برادر مردانی. : فاتحه مع الصلوات

--------------------

 

محمد(ص)ی :امسال در نمایشگاه قرآن، غرفه حجاب و عفاف را حذف کرده‌اند. وقتی دولت شعارش این باشد که کاری به بهشت و جهنم رفتن مردم ندارد باید هم در نمایشگاه قرآن چنین اتفاقی بیفتد. آیا تبلیغ عفاف و حجاب هم با شلاق مردم را به بهشت بردن بود؟ !

فدوی: مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و بعدالتحیه و السلام  فرمود : آرام حیوان!.. نمایشگاه مد که نبوده!، نمایشگاه قرآن بوده که بقول  عوام حجاب  و عفاف را هم cover می کرده،چه خبرتان است که چنین کف کرده زنجیر پاره کرده اید،طرفداری از فرمایشات ما هم آخر حد و حدوی دارد،برادر محمد(ص)ی !

 

--------------------------------------------

 

با سرنگون شدن هواپیمای مسافربری مالزی بر روی آسمان اوکراین جا دارد آمریکایی‌ها به کسی که این جنایت را مرتکب شده مدال طلا بدهند! چون این رسم آنهاست .
4380---0912

فدوی : خدا مرگت دهد نصرت چه لوسی!

 

----------------------------------------------------

8270---0912* : کشته و زخمی شدن ده‌ها نظامی صهیونیست را به نشریات زنجیره‌ای و اجاره‌ای تسلیت عرض می‌کنم. هرچند این سرمایه‌های بزرگ اسرائیل غاصب در داغ  بزرگ تظاهرات عظیم مردم ایران در روز قدس هم در حال سوختن هستند !

فدوی :مراتب به آگاهی "نشریات زنجیره‌ای و اجاره‌ای"رسید؛ممنون شده و متقابلاً بقای ارتزاق شما و البته ماجراجویان گرامی خاورمیانه را، از جیب سوراخ ملت ایران سابق ،از قاصم الجبارین مسئلت

کردند،برادر 8270---0912 !

----------------------------------------

1442---0913 : اگر سران فتنه به فرض توبه کنند و نظام هم توبه آنان را بپذیرد لازم است چند ماه برای مبارزه با داعشی‌ها این مزدوران آمریکا در عراق و سوریه حضور پیدا کنند تا ثابت شود توبه آنان واقعی است . !

 

فدوی: مراتب درمجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س -ص- عج و ...) فرمودند خرج اش زیاد می شود و در ضمن با نامگزاریهای معظم له مبنی بر سال صرفه جوئی، در تضاد قرارمی گیرد؛ فلذا احوط آنست که آنان را جلوی قزلباشان* خودمان بیاندازید،برادر 1442---0913 !

------------------------------------------

* سربازان ولایت حکومت اسلامی شاه اسماعیل صفوی ،که مخالفان عقیدتی آن بزرگوار را از هم دریده و زنده زنده میل می فرمودند! برگردان امروزی آن می شود همین داعش خودمان!

------------------------------------------------------------------------------------------  

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

31 نوامبر المُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

*.*.*.*.*