حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

از حمیدرضا رحیمی منتشر شد:

لبخند ناتمام

گزیده ای از شعرهای کوتاه

(فارسی- انگلیسی)

برگردان : دکتر گرامی

این کتاب از طریق انتشارات سایت نویسنده (هزل داتکام )

و نیز شرکت کتاب در لس انجلس ، قابل تهیه است.

منتشر می شود :

 

یک تکه از زمان ) چاپ دوم)

 

گزیده ای از شعرهای ۱۳۸۱ـ ۱۳۵۱ *

 

* تذکرة الاشقیاء

(مجموعه ی طنز های سیاسی)

*.*.*.*.*

October 28th, 2014

 

یادداشتی برعملیات ایذائی

برادران و ازآن میان نمایندگان نر و مادّه ی محترم حکومت در مجلس*،که پنداری تمامی معضلات نفس گیر جامعه ی شکوهمند اسلامی، از بیکاری و اعتیاد و فقر و فساد گرفته تا اختلاس و غارت وبر باد دادن سرمایه های ملی ملت یک لا قبا،که دستاوردهای شکوهمند خودشان است را برطرف فرموده و دیگرهیچ کار و پیشه و دغدغه ای جز برنامه ریزی برای سلب آسایش مردم ندارند،اخیراً پس از دوره کردن تسبیح شاه مقصودی و نیزفراغت از بازی با انگشت بیست و یکم خود،طرحی موسوم به "صیانت از حریم عفاف و حجاب" ! بمنظور ایجاد مزاحمت برای مردم گرفتار ایران سابق فراهم فرموده اند که فرازهائی ازاین عملیات ایذائی بنقل از بهار نیوز،از این قرارند :

در یکی از مواد این طرح از نیروی انتظامی خواسته شده با بکارگیری نیروهای زن آموزش دیده در انظار و امکان عمومی به بانوان فاقد حجاب شرعی تذکر بدهد و زنانی که با پوشش غیرشرعی و نامناسب، عفت عمومی را جریحه‌دار می‌کنند ابتدا متعهد به شرکت در دوره های آموزشی و سپس محکوم به پرداخت جریمه نقدی از دو تا ده میلیون ریال کند .

 

طبق ماده پنج این طرح، اشتغال به کار بانوان در واحدهای صنفی باید با رعایت حرمت آن‌ها !و پرهیز از اختلاط با مردان و در ساعات متعارف یعنی ۷ صبح تا ۱۰ شب باشد. عدم رعایت از این ماده تخلف صنفی محسوب می‌شود و واحد صنفی متخلف از طریق نیروی انتظامی به مدت یک هفته و در صورت تکرار به مدت یک ماه تعطیل خواهد شد .

 

نمایندگان امضا کننده این طرح در ماده ۷، نصب و تعمیر تجهیزات دریافت از ماهواره را ممنوع کرده‌اند و مرتکب را در مرتبه اول محکوم به پرداخت جزای نقدی و در صورت تکرار مشمول حبس دانسته‌اند .

 

در ماده دو این طرح با استناد به بندی از قانون تخلفات اداری که مجازات‌هایی برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی در صورت رعایت نکردن حجاب اسلامی در نظر گرفته، تاکید شده است که هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری متخلفان را به توبیخ کتبی با درج در پرونده استخدامی محکوم خواهند کرد و در صورت تکرار، خاطیان به کسر حقوق و فوق العاده شغل یا عناوین مشابه حداکثر تا یک سوم از یک ماه تا یک سال محکوم می شوند. البته در تبصره آمده است که این قانون مانع از تعقیب کیفری خاطیان نخواهد شد .

 

و از منابع مالی باز تولید عملیات!:

 

طبق ماده سه این طرح تمامی دستگاه های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری موظف هستند ترتیبی اتخاذ کنند که ورود و حضور بانوان مراجعه کننده با رعایت حجاب شرعی باشد. درآمد ناشی از اجرای این قانون در اختیار نیروی انتظامی قرار خواهد گرفت تا صرف برنامه‌های آموزش و تبلیغ حجاب و عفاف شود .

 

باری- فدوی در این پیوند،چاره ای جز استعانت از استاد سخن بشرح زیر نمی بیند :

بیت

از دست و زبان که برآید

کز عهده ی شکرش بدر آید!

 

و پس از آن  نیزشدیداً برعهده ی خود می داند که بانی کلیه ی عملیات ایذائی بر علیه ملت،که مقام معظم رهبری اعزالله انصاره باشد را، با دعای خیری بشرح زیر، یاد کند :

 

دو بیتی

 

دعا کردم ز آرامش بیفتی

به عجزولابه وخواهش بیفتی

به ُجرم اذیت مردم ، الهی

به دست ِدولت داعش بیفتی !

 

زیاده دعائی نیست ..

 

15 اکتبر 014

 

 

--------------------------------------------------

* 36 نماینده همچون روح‌الله حسینیان، حسین نجابت، غلامرضا مصباحی مقدم، مهرداد بذرپاش، ابراهیم کارخانه، زهره طبیب‌زاده، فاطمه آلیا، نیره اخوان بیطرف، لاله افتخاری و حسن کامران

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از میان خبرها

 

*بگزارش خبرنگار فقهی هزل داتکام از ایران سابق ، اختلاف بین علما پیرامون ماجراهای اسید پاشی برادران به صورت نسوان،همچنان وبمقیاس 8. 9 "ریش"ِتر ادامه دارد. دسته ای ازعلما کثرالله امثالهم،بر این باورند که دستان شیاطین دوباره ازآستین استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمعین درآمده و بصورت زنان جوان اسید پاشیده است!؛گله ای دیگر ازعلما دامت افاضاتهم اما معتقدند که چنین نیست و قضیه فقط مربوط به ماه مبارک محرم است! و در ادامه افزوده اند که عزاداری به شیوه ی مرسوم دیگر ازُ مد افتاده است و بمصداق فرمایش آن بزرگوار(ع) که فرمود فرزند زمان خود باش،ُامّت بر آن شده که از این پس درعزای اباعبدالله(ع) ،بجای زدن ِسینه ،زنجیرو قمه ، اسید به صورت خود بپاشند!

 

* توی این هیر و ویر، خبرنگار فضائی ما نیز از تهران و اصفهان مزاحم شده و گزارش کرده است که برخی موجودات فضائی که دیدند شهر شلوغ و نیروی محترم انتظامی نیزمشغول مبارزه ی صمیمانه با مردم است،به زمین،و از آنجا به ُامّ القراء آمده و آزادنه درشهر پرسه می زنند! . یک مقام ضدانقلابی که نخواست تا انقلاب مهدی(عج) نام اش فاش شود اما این فرضیه را شدیداً رد کرده وبه خبرنگار ما گفته است که آنان موجودات فضائی نبوده بلکه شهروندان و بانوان خودمان هستند که از ترس برادران اسید پاش،خود را به این هیئت در آورده اند !

 

...

25 اکتبر 014

-------------------------------------------------------

کم لطفی معظم له

فدوی در مرور خبرهای امروز،قدری از مقام معظم رهبری متع الله المسلمین بطول بقائه دولته،دلگیر شد خوانندگان محترم ضد انقلاب هم اگر خبری که در پی می آید را ملاحظه کنند،کم تا قسمتی به فدوی حق می دهند :

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران در حکمی که برای آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر کرده، نوشته است که تحول در علوم انسانی هنوز "به سرانجام مطلوب نرسیده است ".

موضوع اسلامی کردن علوم انسانی در دانشگاه‌ها از زمان مطرح شدن آن توسط آیت‌الله خامنه‌ای محل بحث و اختلاف بوده است

آیت‌الله خامنه‌ای گفته به تعویق افتادن روند اسلامی کردن علوم انسانی خسارت بزرگی متوجه انقلاب اسلامی خواهد کرد . / بی بی سی

 

این چه فرمایشی ست برادر رهبر ؟یعنی چه که اسلامی کردن علوم انسانی "هنوز به سرانجام مطلوب نرسیده است ". ؟ آخر همه ی علوم را که نمی شود با یک قیام و قعود،اسلامی کرد،قدری زمان می برد؛ جهت مزید استحضارعرض می کند از آنجا که برادران دریافتند که علیرغم درگذشت سی و چند سال از انقلاب،هنوز هم "نرود میخ آهنین در سنگ"،فلذا برای دستگرمی،نخست سروقت علوم تجربی و در رأس آن شیمی لعنة الله علیه رفتند. همین چند روز پیش بود که سربازان ولایت،بعون الله اسیدپاشی بر چهره ی زنان را در اصفهان آغاز فرمودند!. اگرخبرش به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارتتان نرسیده است،فدوی سند منگوله دارش را بشرح زیر تقدیم می کند :

 

فرماندهی انتظامی اصفهان موارد اسیدپاشی به زنان را تأييد کرد العربیه.تیتر

بر اساس گزارش های پلیس ايران طى روزهای اخیر مواردی از اسیدپاشی به زنان در اصفهان، که در حد شايعه بود اکنون تاييد شده است .
دستگاه انتظامى اصفهان دست‌کم وقوع دو مورد را در این زمینه تایید کرده‌ اما در برخی از رسانه‌ها حرف از موارد بیشتری از این نوع حملات است .
به نوشته خبر گزاری ایسنا پس از انتشار خبر اسید پاشی بر روی صورت زنی که سوار بر خودرو بوده از احتمال اسید پاشی برای برخورد با بدحجابی خبر داد . اما جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان و فرماندار اصفهان در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرده‌اند که هنوز علت اسید پاشی‌ها مشخص نیست و پلیس در حال پیگیری است .

------

سرتیپ حسین اشتری، جانشین فرمانده پلیس ایران، ۴ مورد اسیدپاشی به زنان اصفهانی را تایید کرده است .

پیش از این پلیس تایید کرده بود که مهاجمان موتورسوار به دو زن اسید پاشیدند .

جانشین فرمانده پلیس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا قربانیان به دلیل شکل پوشش خود مورد حمله قرار گرفته‌اند، گفت: "افرادی که مورد هدف قرار گرفتند از قشر خاصی نبودند و این موضوع در دست بررسی است ." / بی بی سی

 زنان قربانی اسیدپاشی اصفهان: کسی با ما خصومت شخصی ندارد/ دویچه وله- تیتر

درحالی که مقامات پلیس اسیدپاشی به ۲زن را تایید کردند، ایسنا با ۳ زن قربانی گفت‌وگو کرده است. همه‌ی آن‌ها گفته‌ی برخی مقامات مبنی بر "انگیزه‌های شخصی" را رد می‌کنند. رسانه‌ها می‌گویند پای مبارزه با "بدحجابی" درمیان است .

نگرانی و هراس از اسیدپاشی به زنان در اصفهان همچنان ادامه دارد. مقامات پلیس تا به‌حال تنها وقوع ۲ اسیدپاشی به زنان جوان این شهر را تایید کرده‌اند. بااین‌حال رسانه‌های داخلی و شهروندان اصفهان می‌گویند دست‌کم ۸ مورد اسیدپاشی در روزهای اخیر رخ داده است .

 

البته از حق نباید گذشت که ملت ورجاوند، حتا از زمان استیلای برادران مغول رضوان الله علیهم اجمعین هم،کاری با حل مسأله نداشته،بلکه همواره یکجوری با آن کنار آمده است ،تیتر زیر "گویاست" دگر حاجت مشاطه ندارد !:

توصیه‌هایی برای مواجهه احتمالی با اسیدپاشی !/ آخرین نیوز- تیتر

و نیز:

راهکار دختر جوان برای مقابله با اسیدپاشی!

این روزها که اغلب صحبت از اسید و اسیدپاشی زیاد است، بسیارند کسانی که به دنبال راههای در امان ماندن از صدمات و جراحات این حوادث هستند /همانجا

زیاده توصیه ای نیست...

18 اکتبر 014

 

 

----------------

کلمات حمار

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

عبدالله محمودزاده، مسئول دفتر جانشینی فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی امروز، پنج‌شنبه اول آبان ماه، گفت: "عوامل اسیدپاشی در اصفهان شناسایی شدند و هیچگونه ارتباطی با موضوع بی حجابی نداشتند ." !/بی بی سی

-------------

حسن روحانی رئیس جمهور ایران درباره ایجاد ناامنی در جامعه هشدار داده و گفته "مبادا - که البته نخواهد بود - تحت لوای شعار زیبای امر به معروف و نهی از منکر ! در جامعه ناامنی آغاز شود ." / بی بی سی

توضیح: علت انتقال این خبر به ستون کلمات حمار،دادن صفت زیبا ،به شعار مخل و مخرّب امر معروف و نهی از منکر است.

----------------

دکتر الهام امین‌زاده در پاسخ به سؤال ایسنا، درباره واکنش دولت به اسیدپاشی‌ها در اصفهان اظهار کرد: وزارت کشور گزارشی در کابینه ارائه کرد که اسیدپاشی‌ها ربطی به طرح امر به معروف و نهی از منکر ندارد و جرائمی که اتفاق افتاده مربوط به اسیدپاشی‌ها، مربوط به روابط شخصی بوده است ./ کیهان دارالخرافه

----------------------

نمایندگان(نمایندگان حکومت در مجلس - م) در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، 29 مهر) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر ماده 5 آن موافقت کردند که براساس آن اتومبیل و آپارتمان جزو حریم‌های خصوصی به حساب نمی‌آید . / باشگاه خبرنگاران

 

-------------------------------

حجت الاسلام هادی صادقی -معاون فرهنگی قوه قضاییه- امروز در نشست خبری از بی‌ارتباط بودن اسیدپاشی‌های اخیر در اصفهان با بحث "بی‌حجابی" و "امر به معروف و نهی از منکر" خبر داد و اعلام کرد «اسیدپاشی ها در حوزه اختلافات شخصی بوده است، به عنوان مثال جوان عاشق پیشه جواب منفی می گیرد و دست به این کار می زند  ! /رجا نیوز

 

--------------------------------

داعش مترسک آمریکایی‌ها برای باج‌گیری از کشورهاست/ سید حسن نصرالله

----------------------------

وزارت ارشاد و هیات نظارت بر مطبوعات نباید اجازه دهند که رسانه های فاسد و غربزده این جنایت را (اسید پاشی)با مقدسات و واجباتی مثل امر به معروف و نهی از منکر مرتبط کنند و به این بهانه به تضعیف ارزش ها بپردازند خبر فارسی بنقل از همشهری

----------------------

"به طور حتم مجرمان اسید پاش از طریق سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه و صهیونیستی یاری می‌شوند ". !

عباسعلی(2x ع (منصوری آرانی - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

---------------------------

باید بجا و به موقع پارازیت ارسال کنیم. ... وزارت ارتباطات می‌تواند جلوی ضرر‌های پارازیت را بگیرد . !

کار فرهنگی هم انجام دهند و زمانی که کار فرهنگی به نتیجه رسید کم‌کم دیگر پارازیت نیاندازند . ! / سیدمرتضی حسینی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس . / آخرین نیوز

--------------------------------

علما و بزرگان زیدی یمن در دیدار با دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی تأکید کردند: آیت‌الله خامنه‌ای تنها رهبر ایران نبوده بلکه رهبر جهان اسلام هستند . /کیهان دارالخرافه

--------------------------------------------

یکی از وظایف ما زمینه‌سازی برای ظهور است ! / البرز نیوز

و یکی از علت‌های حضور همه قدرت‌های جهانی در منطقه را "ترس از مهدویت" عنوان کرد . !

علی سعیدی نماینده رهبر جمهوری اسلامی در سپاه پاسداران

------------------------

جنتی: الان مسأله اصلی كشور، فتنه‌ است ! / بها رنیوز

-------------------

محمود علوی٬ وزیر اطلاعات :

آزادی بیان و زندگی راحت مردم فراهم شده است  / دیگربان

----------------------------

هر قاضی عادلی سران فتنه را به اعدام محکوم می کند ! کیهان دارالخرافه/آیت الله پینوکیو(جنتی- م)

==============================

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

با برخی شرکت کنندگان تجمع امروز اصفهان برخورد خواهد شد / معاون وزیر کشور-ایران وایر

تحشیه ی فدوی

باز دوباره عوضی گرفتی؟! قرار بود با اسید پاشان برخورد شود نه اسید خوران!

----------------------------------------------

پليس ايران تجمع هاى اعتراضى عليه اسيد پاشى در تهران و اصفهان را سركوب كرد/ العربیه – تیتر

تحشیه ی فدوی

آخر این چه حیرتی ست؟ برای پلیس بیت ، که خیزش سراسری 88 را مؤمنانه سرکوب فرمود، سرکوب این مختصر کاری داشت ؟جلوی یک بچه ی مکتبی بگذاری،قهر می کند !

-------------------------------------

فردا درباره اسیدپاشی اعلام موضع می‌کنیم !/ آخرین نیوز- تیتر

نوبخت - معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور

تحشیه ی فدوی

حالا چه عجله ای داری،برادر محمد(ص) باقر (ع) نوبخت؟! عجله کار شیطان بزرگ است!

---------------------------------------

روحانی به دلیل درگذشت مهدوی‌ کنی دو روز عزای عمومی اعلام کرد/دویچه وله- تیتر

تحشیه ی فدوی

فدوی اگر معاذالله جای برادر روحانی بود،حداکثر، عزای خصوصی اعلام می فرمود !

-----------------------------------

 

چه دليل قطعى بر اين كه ، معصومين(عليهم السلام) كلام ما را مى شوند و سلام ما را جواب مى دهند ، وجود دارد ؟ / پارسینه

تحشیه ی فدوی

معلومست دیگر،تهاجم فرهنگی !، یعنی تکنولوژی ، اینهم آخر کاری داشت،برادر پارسینه؟!

---------------------------------------------------------------------------------

 

روحانی در باره ی آغاز نا امنی در جامعه هشدار داد ! /بی بی سی- تیتر

تحشیه ی فدوی

تیتر باید برعکس باشد! یعنی جامعه باید به روحانی هشداربدهد، برادر بی بی سی!

---------------------

پولدارهای ایران آسمان را هم تسخیر کرده‌اند / دویچه وله- تیتر

گزارش اقتصادنیوز از پروازهای شخصی

تفریح میلیونی در آسمان تهران - 190 هواپیمای شخصی که در تهران پرواز می‌کنند

تحشیه ی فدوی

بیت

بری با خود نشان جای پا را

کنی تقلید مرغان هوا را !

 

-------------------------

حمله کیهان به رسانه‌ها در ماجرای اسید پاشی / آخرین نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی

آخر خودمانیم،چرا ایراد بنی اسرائیلی می گیرید؟کسی که سر بریده می دارد دوست،با اسید پاشی سربازان ولایت به صورت ملت ناسپاس،مشکلی دارد؟!

------------------------

گفت: پس (اصلاح طلبان)با کدام شباهت و چه قرابتی از نامزدهای «مدرس‌گونه» حرف می‌زنند .
گفتم : چه عرض کنم؟! یارو شیرینی کشمشی خریده بود ولی دید حتی یک کشمش هم درون آن نیست. به مغازه‌دار اعتراض کرد و گفت؛ این چه شیرینی کشمشی است که  یک دانه کشمش هم ندارد؟! و مغازه‌دار با قیافه حق به جانب گفت؛ مگه وقتی شیرینی ناپلئونی می‌خری درون هر کدام از شیرینی‌ها یک «ناپلئون» وجود دارد؟ !

تحشیه ی فدوی

خدا مرگت دهد کیهان چه لوسی!

--------------------------------------

بانک مرکزی ایران اعلام کرده که بر اساس توافق ایران و گروه ۱+۵ مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار از دارایی‌هایی مسدود شده ایران آزاد شده است . / بی بی سی

تحشیه ی فدوی

رونوشت : سید حسن نصرالله و سایر ماجرا جویان گرامی خاورمیانه جهت ا اطلاع و اقدام عاجل "که فی التأخیر آفات"!

----------------------------------------

 

آقای «حسین-ف» پدر خانم «م-ف» در واکنش به خبر ویژه روز دوشنبه 28 مهر اعلام کرد هر بورسیه‌ای بد نیست و می‌تواند فرصتی برای دفاع از انقلاب باشد . /کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی

 

"ف د" ... " د ن" یعنی فدوی از آیه ی بالا،چیزی دستگیرش نشد !

-----------------

دختران جوان و افراد دانشگاهی میان کارتن‌خوابهای تهران / DW تیتر

به گفته‌ی شهردار تهران، ۱۵ هزار کارتن‌خواب در پایتخت زندگی می‌کنند. در میان این افراد، کسانی هستند که چند کتاب ترجمه کرده‌اند، برخی فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های دولتی هستند و برخی سابقه حضور در جنگ ایران و عراق را دارند .

تحشیه ی فدوی

احوط آنست که حضرات عمامه شان را قدری بالا تر بگذارند !

-------------------------------------------

 

 

دختری که ۱۰۰ داعشی را کشته است / آخرین نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی

فرصت شد سری هم به داعشان مستقر در ایران سابق بزن،ثواب دارد بانو!

----------------------------------

امام جمعه موقت اصفهان روز یک شنبه ۲۷ مهر در واکنش به اسیدپاشی به تعدادی از زنان در این شهر سخنان منتشر شده به نقل از خود مبنی براینکه «امر به معروف و نهی منکر باید از تذکر لسانی فراتر برود» را تکذیب کرد* و گفت که «من نگفتم که تذکر فراتر از لسانی باشد.»/ البرز نیوز

تحشیه ی فدوی

بیت

مست بودم اگر ُگهی خوردم

که فراوان خورند مستانا !/ عبید

---------------------------------

* بوي باران |  آفتاب : امام جمعه اصفهان گفت: مسئله حجاب دیگر از حد تذکر گذشته است و برای مقابله با بدحجابی باید چوب‌ تر را بالا برد و از نیروی قهریه استفاده کرد...

 

=============================

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

2770---0912 : شاید فضاسازی رسانه‌های ضد انقلاب خارجی به محوریت بی‌بی‌سی و دنباله‌روهای داخلی‌شان درباره اسیدپاشی به این خاطر باشد که کل طرح درحال تصویب امر به معروف و نهی از منکر مجلس شورای اسلامی را به هوا بفرستند .

فدوی: مراتب در شرایطی که بعلت  ابتلا به لرزش قهرمانانه،بحال ترقص در آمده بودند، به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ع- س - ص- عج و ...) و با تغیر فرمودند : NO WAY!  و افزودند بجای آن طرح،ملت را به هوا می  فرستند،برادر 2770---0912 !

------------------------

وحیدی - گرمسار و دباغ‌زاده : به نظر می‌رسد کار اسیدپاشی همانند قتل‌های زنجیره‌ای زمان اصلاحات کار عده‌ای برای بدنام کردن نظام مظلوم جمهوری اسلامی است. لازم است دستگاه قضایی با جدیت وارد عمل شده و ریشه این اقدامات مشکوک را بخشکاند .

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات برمحمد (ص) و آل محمد (ع- س – ص- عج و ...) و نیز صدور چند ین آروغ ستاره دار با تغیر فرمودند خفه ! و با خشم افزودند اگر سربازان ولایت از این بد تر هم بکنند، محال است که معظم له  دستوری برعلیه آنان که پیاده نظام بیت هستند و نسب شان با 5 واسطه به  آل ساندیس سلام الله علیهم اجمعین می رسد ،صادر فرمایند. خدا بگوید چکارتان بکند که آنجای فدوی را، با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در انداختید، برادر دباغ‌زاده!

-------------------------------------

نصیری : درست در زمانی که طرح امر به معروف و نهی‌از‌منکر در مجلس در حال رسیدگی است، عده‌ای جاه‌طلب به منظور جلوگیری از تصویب طرح، اقدام به اسیدپاشی روی قربانیان بی‌گناه می‌کنند تا طرح تحت‌الشعاع فضای ساختگی مخالفین حکم خداوند قرار گیرد و  اجرا نشود. لعنت خدا بر شیطان‌هایی که عمدا در جامعه ترس و رعب و وحشت ایجاد می‌کنند تا از اجرای فرامین  الهی جلوگیری کنند .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.بسیار متغیر شده و شاکی شدند که چرا به ایشان فحش می دهید،برادر نصیری؟!

---------------------------------------------------------------------------

یک پیام : نسبت دادن آمرین به معروف به جنایت اسیدپاشی در اصفهان از سوی برخی مطبوعات معلوم‌الحال داخلی در پیروی از دستگاه تبلیغاتی انگلیس بسی وقیحانه و ناشیانه است .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان ،به آگاهی sister الیزابت رسید؛ بعدالتحیه و السلام فرمود به قول Mr.Ghasem تا اعدام ! , a.a.a.a.به حضرت عباس(ع) و اگر نمی پذیرید ،  روح پُر فتوح حضرت امام(ل) و جان مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته را نیز ضميمه می کند، که اسیدپاشی های زنجیره ای اصفهان ،کار من نیست،brother Fadavi!

----------------------------------------

4958---0916 : امیدواریم دادگاه رسیدگی به اتهام سرطان‌زا بودن بنزین تولید داخل هرچه زودتر تشکیل بشود و دولتمردانی که به متخصصین کشور تهمت زده‌‌اند به مجازات قانونی برسند و درس عبرتی بشود که عده‌ای به خاطر منافع جناحی و حزبی توانمندی‌های نظام را به سخره نگیرند .

با مسئولانی که با دروغ آلوده بودن بنزین، اذهان عمومی را مشوش کردند و خسارت‌های میلیاردی با واردات بنزین از خارج به بیت‌المال زدند باید برخورد قانونی بشود .
8891---0935

فدوی:هر دو مورد بدیل ضیق وقت و تشابه موضوع، در اوقات شرعی یکجا به استحضار امام جمعه ی اصفهان اسید الاسلام و المسلمین سید یوسف طباطبایی‌نژاد رسید.فرمود از آنجا که اسید پاشی بصورت نسوان ،حسب الامرعجالتاً متوقف شده فلذا احوط آنست که برادران از تتمه ی اسیدها به پایین تنه ی مسؤلینی که به سرطان‌زا بودن بنزین تولیدمؤمنین دولت متوفی،اعتراض کرده اند،بپاشند،برادر 4958---0916 و 8891---0935 !

--------------------------------------

 0145---0912 :نهی از منکر در جامعه نیازمند قدرت و توانایی است که مردم عادی آن را به اندازه کافی ندارند. این مسئولین هستند که باید پاسخگو باشند و شهدا را ناظر بر اعمال و رفتار خود ببینند .

فدوی: مراتب در اوقات شرعی و با چندین فوریت به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید؛ ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند احوط اآنست که ین مهم را اصلاً  شهدا بعهده بگیرند،برادر 0145---0912 !

-----------------------------------------------------

 

6036---0912 :  یک ماه است که دوشنبه هر هفته برق شهرک پاسداران واقع در جاده کرج قطع می‌شود. آیا این اتفاق برای سایر شهرک‌ها هم می‌افتد؟

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام گفتند نخیر چنین نیست،لکن بلحاظ رعایت قسط اسلامی و اینکه ظلم بالسّویه عدل است،احوط آنست که برق سایر شهرک ها هم قطع شود،برادر  6036---0912 !

------------------------------------------------

7065---0935 : در بیمارستان میلاد تهران حجاب کارکنان زن وضعیت خوبی ندارد. بدتر از آن اینکه برخی از کارکنان زن و مرد جلوی بیماران شوخی‌های زننده با یکدیگر می‌کنند. در بیمارستان‌های خصوصی هم این وضعیت قابل تحمل نیست چه برسد به این بیمارستان که دولتی است .

مراتب توسط فدوی به استحضار مبادی ذیربط رسید؛ بعدالتحیه و السلام به آن شهروندان نابکار اخطار کردند که  آن افعال قبیحه را ترک کنند در غیر اینصورت سربازان موتوریزه ی ولایت را از اصفهان سر وقت تان می فرستند،برادر 7065---0935 !

----------------------------------------------------

* 9923---0935 : به حساب اینکه تا سقف تعیین شده وام مسکن می‌توانم بهره‌مند بشوم در شهرستان کازرون برای خرید مسکن اقدام کردم ولی بانک مسکن این شهرستان فقط 5 میلیون تومان وام پرداخت کرده است. مجبور شدم با پرداخت جریمه قرارداد را فسخ بکنم. اگر دولت برای ما فقیربیچاره‌ها کاری نمی‌کند حداقل ضرر نرساند .

فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید

ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) پیرامون ضررنرساندن به فقرا فرمودند، شرمنده اند، دست خودشان نیست،فلذا احوط آنست که دفعه ی بعد، جاخالی بدهید،برادر 9923---0935 !

------------------------------------------------

کربلایی:  110 هزار جوان تازه ازدواج کرده در صف وام ازدواج هستند دولت اعلام کرده توانایی پرداخت وام ندارد. از آن طرف اعلام می‌کنند باید جمعیت کشور افزایش پیدا کند. چرا برنامه‌های دولتمردان با سیاست‌های کلی نظام سازگاری ندارد؟

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که درک شما با سیاست‌های کلی نظام سازگاری ندارد بدین معنی که سیاست‌ کلی نظام در این  راستا،همان سیاست مألوف " هر آنکس که دندان دهد نان دهد "است،برادر کربلائی!

 

----------------------------------------------

 

6152---0915 :  نهادهای فرهنگی دولتی به ویژه وزارت ارشاد باید در طول فعالیت‌های حوزه‌های علمیه و مشی ولی‌فقیه زمان و مراجع عظام تقلید گام بردارند نه در عرض آنان .

 

فدوی: مراتب در مجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند وقت این کارها نیست،فلذا طول وعرض را رها کرده،ارتفاع را بچسبند،برادر 6152---0915 !
----------------------------

رضا کامرانی و 3091---0935:ماه مبارک رمضان امسال با دشواری‌های زیادی بر امت مسلمان گذشت زیرا برادران و خواهران مسلمان و مظلوم غزه از کوچک و بزرگ به دست صهیونیست‌های متجاوز و متخاصم با زبان روزه به درجه شهادت رسیدند. ای کاش امام خامنه‌ای حکم جهاد می‌داد تا فلسطین اشغالی را برسر صهیونیست‌ها خراب کرده، جان ناقابل خویش را فدای اسلام می‌کردیم . ....

فدوی : مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض معظم له رسید،ضمن دود کردن چند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند: فلسطین بقول عوام already خراب هست و افزودند منتظر ایشان نشوید؛ایشانهم از دعای شهادت دریغ نخواهد فرمود،برادر3091---0935

-----------------------------------------------

 

ملک‌نسب :اگر امکان داشت خود را به فلسطین اشغالی می‌رساندیم و برای نجات مسلمانان مظلوم غزه  جان خویش را تقدیم می‌کردیم، حال که این کار ممکن نیست باید همگی در روز قدس علیه اسرائیل و آمریکا به خیابان‌ها بیاییم و جنایت‌های ددمنشانه صهیونیست‌ها را محکوم نماییم. توصیه بنده به عنوان یک جانباز انقلاب این است که در روز قدس امسال هیچ‌کس در منزل نماند مطمئن باشیم که این تظاهرات در سرنوشت فلسطین تاثیرگذار خواهد بود .

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص)،فرمود چرا سیاهنمائی می کنید، البته که ممکن است! فقط سرراه دم بیت بقول عوام stop by کرده قدری مهمات بردارید،برادر ملک‌ نسب !

-----------------------------------

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

25 اکتبر المُذبذب سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

October 19th, 2014

 

تبعیض

فدوی همینطور حیران مانده است که اگر دکتر سمیعی پزشک گرامی مقیم آلمان ،بگزارش جراید شریفه ی دارالخرافه" برترين دانشمند و جراح مغز و اعصاب جهان است،" دیگر چه نیازی به آخوند ،آنهم از نوع مارکدار ودولتی اش دارد؟! بنقل از خبر آنلاین بخوانید :

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمصطفی میرلوحی مسئول دفتر آیت‌الله مهدوی کنی با اشاره به حضور پروفسور سمیعی (یکی از برجسته‌ترین متخصصان مغز و اعصاب) بر بالین آیت‌الله، به بیان آخرین وضعیت سلامتی آیت‌الله مهدوی‌کنی پرداخت و گفت: پروفسور سمیعی پس از بررسی روند درمان رئیس مجلس خبرگان گفت که شرایط مغری آیت‌الله نسبت به قبل کمی بهتر شده است ولی نه در حدی که خیلی امیدواری بدهیم . /

او با بیان اینکه وضعیت آیت‌الله نسبت به قبل تغییر خاصی نکرده است، گفت: همه اعضای بدن آیت‌الله غیر از مغر ایشان !، بهترین حالت را دارد و حتی از زمان سلامتی‌شان نیز بهتر شده است اما شرایط مغری ایشان ضعیف است .

حال از اینهم می گذریم که آن بزرگوار،پیش از این نیز از نظر مغز شدیداً در مضیقه بوده است!..باری-

پرسشی که هنوز روی دست فدوی مانده این است که اگر بیمار دیگری غیر ازاین آیت الله دولتی می بود،ایشان باز هم شتابان بربالین آن بیمار یک لا قبا حاضر می شد؟ بقول عوام! I am not sure .فدوی برای جوریِ جنس، بخشی از نظر هموطنی  را، بنقل از خودنویس در همین پیوند در پی می آورد:

.... . من که در آلمان اقامت دارم مدت‌هاست که از بیماری تنگی مجرای نخاع رنج می‌برم که تا به حال سه بار تحت عمل جراحی ستون فقرات قرارگرفته‌ام. سال گذشته من تقاضانامه‌ای برای بیمارستان پروفسور سمیعی فرستادم و تقاضای معاینات و عمل جراحی احتمالی را کردم. با این‌که بیمه بیماری کشور آلمان را دارم، این بیمارستان از پذیرش من خودداری کرد! کتبا به من نوشتند که این بیمارستان فقط بیمارانی را پذیرش و معالجه می‌کند که دارای بیمه شخصی باشند! پروفسور سمیعی حاضر نشد که در مورد یک هم‌وطن خودش که دارای بیمه دولتی است و تمام بیمارستان‌ها با این بیمه او را پذیرا می‌شوند، استثنائی قائل شود! این‌جاست که باید گفت علم و دانش پزشکی را فقط در اختیار ثروتمندان قرار می‌دهند، آن هم ثروتمندانی که پول‌های سرقت شده از سرمایه‌های ملی ایران را در اختیار ایشان قرار می‌دهند! .....

 

کاربر دیگری هم از مشرق پرسیده است که پاسخ اش را لطفاً خودتان بدهید؛ فدوی وقت و حوصله ندارد: افتخاری تشریف اوردن ؟!

زیاده کامنتی نیست ..

-----------------------

رهنمود پزشکی

فدوی گرچه مع الاسف پزشک نیست،لکن اگر بجای پزشکان بود،جراحی اخیر مقام معظم رهبری ضاعف الله پرستاته را، به برادران داعش می سپرد،که جراحی شان،حرف ندارد !

زیاده جسارت است ..

----------------------------------

تساوی حقوق

....  والله برادر خواننده بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

 بین خودمان باشد ضدانقلاب گردن شکسته نشنود،فدوی اخیراً  به برادران داعش، که برادران خودمان کثرالله امثالهم ، پاکنویس آنان هستند، قدری تردید پیدا کرده بود ؛ بدینگونه که ی پنداشت که آن بزرگواران نیز،مانند همتایا نشان درایران سابق،بین زنان و مردان شدیداً فرق می گذارند ،که البته با ملاحظه ی خبر زیر بکلی از اشتباه در آمد :

عناصر گروه تروریستی داعش، یک زن عراقی را در موصل سربریدند . / باشگاه خبرنگاران- تیتر

بر این پایه،تنها نگرانی فدوی آنست که ایشان آیا رعایت آن نکته ی تکنیکی- اسلامی را هم می فرمایند که ارزش یک باب مرد، معادل دو فقره زن است؟

 

----------------------

حالگیری

گل از گل فدوی شکفت،دست و پایش را نیز گم کرد و حتا پنداشت که پزشکان،بجای پرستات،جای دیگر  مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را جراحی کرده اند،وقتی که در افکار نیوز به تیتر زیر برخورد:

حجاب‌ زنان آزاد شد !

 

  لکن قدری که به خود مسلط شد،دریافت که خیر،از حول حلیم دوباره در دیگ افتاده و عبارت زیرِ پیش از آنرا که در پی می آید،ندیده است !:

فدراسیون جهانی بسکتبال اعلام کرد؛!

باری چنین بود که عیش فدوی، شدیداً منغّص شد...

----------------

حرف حساب

پنداری روز و روزگار انسان معاصر،دیگربی داعش نمی گذرد! و آن بزرگواران،حسب شیوه مرضیه ی همه ی برادران،از طریق مألوف ِتجاوز به عنف و تصرف عدوانی،عضو خانوده شده اند ! (1)...فدوی نیز درمرور خبرهای دارالخرافه به خبر زیر بنقل از رجا نیوز برخورد :

فارس- یک فرمانده داعش پس از ورود به شهر عین‌العرب در شمال شرق سوریه اعلام کرد: کُردها مسلمان نیستند.وی که خود را «ابوخالد عبدالله» معرفی کرد، در ادامه اظهارات خود افزود: کُردها یک قوم مجوس و ایرانی هستند و من نمی‌دانم در سرزمین اعراب چه کار می‌کنند . ؟

 

فدوی همینطور که دستمال سفیدش را بلند کرده و تکان می دهد،در پاسخ یواشکی و با لرزش قهرمانانه عرض می کند که قاصم الجبارین ابوی جنایتکارتان را بیامرزد برادر داعش!، برادران شما به مردم ایران ِاشغالی می گویندعجم !(2)فلذا  فدوی هم همین پرسش را از حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین و توابع سببی و نسبی آنان،مؤمنین ومؤمنات کثرالله امثالهم دارد ،که در سرزمین ایران چه می کنند،برادر داعش!

 

8 کتبر 014

---------------------------------------------

(1) هر باری اهل بخارا مسلمان شدندی و باز چون عرب باز گشتندی ردت آوردندی و قتیبه سه بار ایشان را مسلمان کرده بود و باز ردت آورده کافر شده بودند!. این بار چهارم قتیبه حرب کرده و شهر بگرفت و از بعدِ رنج بسیار، اسلام آشکار کرد..... و ایشان اسلام بپذیرفتند به ظاهر و به باطن بت پرستی می کردند. قتیبه چنان صواب دید که اهل بخارا را فرمود یک نیمه از خانه های خویش به عرب دادند تا عرب با ایشان باشند تا بضرورت مسلمان باشند!..

(سبک شناسی ملک الشعرا بهار ج 1 ص 230 /  بنقل از یادی از فرخی یزدی- حمیدرضا رحیمی )

(2) افزون بر گفتار،رفتار ، سکنات ،پوشش و تظاهرات و....مؤمنین ومؤمنات، نگاه کنید به ورقه ی زندان  محسن امیراصلانی، زندانی عقیدتی که سحرگاه روز چهارشنبه‌، دوم مهر (۲۴ سپتامبر) در زندان رجایی‌شهر کرج به اتهام "فساد فی الارض، بدعت در اصول و فروع دین اسلام و تفسیر جدید از قرآن" اعدام شد .برادران در این ورقه،مقابل زبان مققوم فرموده بودند :عجم !

----------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

1969---0936 : آقای رئيس جمهور به اشتباه نیفتند. حضور ملت در انتخابات سال 92 رای به نظام و کمک به تداوم حرکت انقلاب اسلامی بود نه عذرخواهی بابت گذشته . آنهایی باید عذرخواهی کنند که سال 88 به رای ملت تمکین نکردند و خواستند دیکتاتوری کنند ولی با دست رد مردم روبه‌رو شدند


فدوی: والله برادر 1969 -0936بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... لطفاً بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،فدوی هم کوشید که به ایشان حالی کند که ریاست جمهوری در حکومت شکوهمند اسلامی،در حکم دست پنجم خر،ُمدّه ظلّه العالی ست و حداکثرو با ارفاق،بمثابه  ریاست  آبدارخانه ی بیت مطهراست،لکن ایشان نیز مانند مهندس الاسلام والمسلمین احمدی نژاد(ره) مع الاسف زیر بار نرفت و همچنان در این توهّم بسر می برد که برگزیده ی ملت در یک انتخابات آزاد است!،فدوی بی تقصیر است!

--------------------------------------------------------

یکی از ساکنین محل :سرقت در منطقه تهران‌نو محدوده فلکه چایچی به صورت هر روزه درآمده به طوری که روز روشن لاستیک زاپاس اتومبیل‌های پارک شده کنار خیابان و وسایل داخل انباری‌های منازل توسط سارقین به سرقت می‌رود از نیروی انتظامی و کلانتری منطقه انتظار رسیدگی عاجل داریم .
فدوی: آخر این چه عریضه ای ست؟ سارقین گرامی هم مانند سایرین،افزون برهزینه، برای خودشان ساعت کار دارند و باید مانند نیروی محترم انتظامی همه روزه سرکارشان باشند،از وظائف شان،عدول که نکرده اند،برادر ساکن!

----------------------------------

7065---0935 : بعضی‌ خانم‌ها به عمد به صورت مانکن در خیابان ظاهر می‌شوند. در دستگاه‌های دولتی هم بدحجابی زیاد شده است چرا همه دست روی دست گذاشته و تماشاگر شده‌اند؟
فدوی: والله برادر بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..بعرض رسید

گفتند ما هم داریم مانند شما،مانکن های مذکور را تماشا می کنیم؛ فتبارک الله احسن الخالقین !،قبول باشد، برادر 7065---0935 !

-----------

9527---0913 : در روزنامه نوشته شده بود در یکی از شهرهای کشور کشاورزی را به جرم کشتن سه روباه محاکمه و مجازات کرده‌اند پس چرا فتنه‌گران اصلی سال 88 که باعث ریختن خون ده‌ها نفر شدند محاکمه نمی‌شوند و به مجازات نمی‌رسند؟
فدوی: مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید. بعدالتحیه و السلام ،بدلیل توفیق چشمگیر شما در ایجاد رابطه ی محکم بین "گودرز" و "شقایق"(جمع شقیقه- م) ،شما را به دریافت یک قطعه نشان درجه 1 بیضوی مفتخر فرمودند،تا ازمزایای شرعی  آن برخوردار شوید. تبریکات فدوی را بپذیرید برادر 9527---0913 !

--------------------------------

6654---0914   :استاندار فعلی آذربایجان شرقی در حضور مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌الله نوری همدانی و نیز امام جمعه تبریز از کسروی ملعون به عنوان یکی از شخصیت‌های بی‌نظیر کشور یاد کرده، آیا چنین فردی با این دیدگاه انحرافی باید در چنین سطح عالی مدیریت بگیرد و به سرنوشت مردم یک استان حاکم بشود .
فدوی:در اینصورت،شما باید مرجع عالیقدرتری باشید!، و در هر حال،خونتان را کثیف تر نکنید !

برادر 6654---0914 !
------------------------

1420---0935 و 4511---0911: آقای رئیس جمهور از شما می‌خواهم متوجه نیت شوم برخی از این سوت و کف‌ها که در برخی محافل نثارتان می‌کنند باشید .
فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام موافقت فرمودند که مؤمنین مربوطه از این پس،بجای " سوت و کف‌" صلوات بفرستند!
-----------------------------------

طوسی‌نژاد : بنده به عنوان یک طلبه کوچک به برادر بزرگوارمان ریاست محترم جمهوری عرض می‌کنم: آن عده‌ای که مدام غصه دین و آخرت مردم را می‌خورند، عده‌ای بیکار و بی‌اطلاع نیستند، بلکه به پیامبرشان تاسی کرده‌اند، زیرا آن وجود مقدس دائم برای دین و آخرت مردم غصه می‌خورد تا جایی که خداوند به او تسلی داد و فرمود: گویا می‌خواهی خودت را برای ایمان نیاوردن مردم از غصه هلاک کنی! ضمنا از شما انتظار می‌رود طوری صحبت نفرمایید که موجب خوشحالی سکولارها و اصحاب بی‌بی‌سی و باعث ترویج اباحه‌گری‌ شود .

 

فدوی : مراتب به استحضار رسید؛ منظور شان این بوده که پیامبران گرامی هم بیکار بوده اند؛شما بدل نگیرید، برادر طوسی‌نژاد !

------------------------------

 

* 9932---0912 :برخی کارگران و کارمندان حقوقشان زیر یک میلیون تومان است با این وضع مستاجر نیز هستند و زندگی سختی را پشت سر می‌گذارند. از مسئولین می‌خواهیم پایین‌تر از خودشان را هم درک کنند .


فدوی: فدوی پیش از به جریاان انداختن عریضه ی شما،لازمست که بعنوان یک عنصر شدیداً مکتبی،و البته بعنوان یک وظیفه ی شرعی،به آگاهی برساند که آنچه که حضرت امام(ل) بنیان گذارد،یک جامعه ی بی طبقه ی توحیدی بود،فلذا فدوی نمی داند، بقول عوام what are you talking about ،

-----------------------------

آب‌پیکر از شمال کشور: 57 سال است که حق بیمه پرداخت می‌کنم سال گذشته زانوی پای چپ خود را عمل کردم. مسئولین بیمه گفتند چون عمل زانو زیبایی محسوب می‌شود !چیزی تعلق نمی‌گیرد! خلاصه در مجموع 13 میلیون تومان از جیب خودم پرداخت کردم. امسال هم نوبت به عمل زانوی پای راستم رسیده مانده‌ام چه کار باید بکنم....

فدوی: فدوی پیش از اینکه عریضه را بجریان انداخته و پدر صاحب بچه را درآورد،لطفاً بقول عوام "دبل چک" بفرمایید که مسؤلین یکوقت، "زانو" را با "بانو"،عوضی نگرفته باشند،برادر آب پیکر!

------------------------------

 

6111---0912 : کنگره و سنای آمریکا دولت این کشور را در مذاکرات هسته‌ای در کنترل خود دارد و برای آن  خط مشی و روش تعیین می‌کند چرا در کشور ما مجلس شورای اسلامی در خصوص مذاکرات هسته‌ای امکان ایفای چنین نقشی را ندارد؟

فدوی: فدوی عریضه تان را بقول عوام به جریان می اندازد any way ! لکن این دیگر چه فرمایشی ست؟

مگر مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه، نستجیربالله به لقاءالله پیوسته است؟بین خودمان باشد،ضد انقلاب نشنود،علت انجام نشدن پیشنهاد شما آنست که مجلس شورای اسلامی با ارفاق،چیزی در حدود دست پنجم  خر،ُمدّه ظله العالی ست،برادر 6111---0912 !

-------------------------------

 

* 5635---0918 :  در کنار آرامگاه عمرخیام در نیشابور دو کتیبه سنگی دیده می‌شود که بر روی دیوار آویزان است. غرض نام محمدرضا پهلوی است که بر روی یکی از این کتیبه‌ها حک شده ولی با گذشت 35 سال از انقلاب برای تعویض آن اقدام نمی‌شود. چه کسی در این قصور مسئول است؟


فدوی: خود ِعمر خیام !،اینهم آخر کاری داشت که مزاحم شدید،برادر 5635---0918 !

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

18 اکتبر المُجعد سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

October 12th, 2014

 

Breaking News       

فدوی در این لحظه،بدلیل اهمیت و حساسیت موضوع،مع الاسف،وقت بمنظورتوضیح وتبیین بیشتر در اارتباط با مطلبی که در پی می آید را،در اختیارندارد؛ فلذا همینجورسرپائی، و تا آنجا که بین خودمان باشد وضد انقلاب نیز متوجه نشود،بنقل از کیهان دارالخرافه خاطر نشان می کند که :

 

رهبر انقلاب در ارتفاعات تهران کوه‌پیمایی کردند *!/ - تیتر

 

(شیون حضار!)

 

قضیه البته به همین مختصر ختم نشده و حامل فرازهای بسیارمهم وتعیین کننده ی دیگری،بویژه در پیوند با مذاکرات هسته ای(هسته هلو یا شلیل ،فرقی نمی کند- م) نیزهست :


ایشان هنگام انجام کوه‌پیمایی فرمودند این اولین بار است که پس از انجام عمل جراحی به کوه می‌آیند و پزشکان این کار را برای دوران پس از نقاهت مفید دانسته‌اند . ! (گریه ی شدید حضار توأم با کوبیدن  به سر و مغز - م)

 

خوانندگان محترم ضد انقلاب می دانند که دکترفدوی بقول برادران، با کسی عقد اخوّت نبسته است و به  رعایت مصالح(ساختمانی و غیر ساختمانی اش دراین لحظه،فرقی نمی کند - م) التزام عملی دارد،بویژه آنگاه که پای پرستات مطهر مقام معظم رهبری ،ضاعف الله اشراقه در میان باشد(1) فلذا با اتکا بر دانش بیکران طبی خود که مأخوذ از منابع معتبری چون طب الصادق(ع) و طب الرّضا(ع) و کلاً طب الائمه رضوان الله علیهم اجمعین است(2)شدیداً عرض می کند که به فتوای وی،آن پزشکان بیسواد ضد انقلاب، رعایت مصالح آنجای معظم له را نکرده و فی الواقع،غلط فرمودند که ایشان باید به کوه بروند ! دکترفدوی حتا به تأسی از نیروی محترم به اجمال و اختصار متذکر می شود که بررسی آزمایشات عبادی- بالینی نا محسوس وی ،بوضوح نشان می دهد که معظم له،بهیچوجه قادر به کوه پیمائی نبوده، وآن پزشکان نابکار،قصد داشتند که آن بزرگوار را از حیّز انتفاع ساقط،و امّت همیشه به خاک و خون خفته را، از فیض حضور ایشان در آن ارتفاعات و توابع،محروم کنند. البته،دشمن چه بخواهد چه نخواهد، آن ارتفاعات مانند موارد گذشته،به قدمگاه تبدیل خواهد شد،لکن فدوی در زمره ی عالمان بی عمل نیست که جز انتقاد کاری ندارند؛ فلذا در همین راستا می افزاید که عکس قضیه نیز ثابت می توانست بود یعنی، وقتی که می شد کوه خدمت برسد،چرا معظم له باید،با  آن موضع مجروح به کوه برود؟!..

 

زیاده نسخه ای نیست ..

 

11 اکتبر 014

--------------------------------------------------------

* فدوی از گناه کبیره ی کیهان دارالخرافه که در تیتر بالا بجای فرمودند نوشته است،عجالتاً در می گذرد !

(1)  لطفا ً دندان ( اگر هنوز دارید!)، روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته و فحش ندهید! زیرا افزون بر آن که قاصم الجبارین را خوش نمی آید، ممکن است یکوقت عمامه مان نیز شدیداً  تو ی هم   برود خواهر- برادر ضد انقلاب!

(2) اگر فقط یکبار دیگر فحش بدهید، به طرفة العینی، به یک سری از جرائم ریز و درشتی که اصلاً مرتکب نشده اید، از جمله توهین به رهبر انقلاب،مسؤلین نظام- مشوب کردن افکار عمومی،حمل و استعمال مواد مخدر و البته لواط،متهم ، و چندین سال در هتل چند ستاره ی اوین(سلول انفرادی- م) به خوشگذرانی محکوم خواهید شد، بقول عوام  UNDERSTOOD?

----------------------------------------------

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

مقایسه 

...قاصم الجارین شانس بدهد؛بعضی ها،همینجور کیلوئی،شانس می آورند.برخی هم نه، مانند فدوی(ره)! از نظر شانس،شدیداً در مضیقه هستند و نمی دانند بکجا باید ملتجی شوند!. باری- فدوی در مرور خبرهای امشب،به خبر زیرنیز برخورد :

 تصویر اوباما و پوتین روی سیب‌زمینی‌ ! / تدبیر

و در ادامه ی خبر :

به گزارش ایسنا همشهری آن لاین نوشت: هنرمندان کارتونیست، داریا چبونینا و تاتیانا میروننکو در یک نمایشگاه غذا در شهر کراسنویارسک روسیه، تصاویری را با استفاده از سیب‌زمینی‌ با چهره رئیس‌جمهور آمریکا، باراک اوباما و همتای روسی‌اش ولادیمیر پوتین، خلق‌ کرده‌اند .

فدوی پیش از این،مطلبی  در باب جوانی آمریکائی را قلمی کرده بود که در آن وی،شکلک رؤسای جمهور آمریکا از کندی تا برادر حسین(ع)اوباما را در آورده بود و هنوز زنده است!، آورده بود و دیگر مکرر نمی کند لکن بعنوان مشق شب،پیداکنید،که اگر دو هنرمند ایرانی چنین معصیتی می کردند؛یعنی چهره ی مجتهدالزمان، ملاذ الانام ،عمود ملّة والدّين،اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة را روی سیب زمینی،که تازه حیوان نجیبی  هم هست می کشیدند،غیر از آن دو هنرمند،چند نفر دیگر نفی بلد و اعدام می شدند؟!

زیاده سیب زمینی ای نیست ..

--------------------

رونویسی 

ظروف چینی برخلاف سایرصادرات بنجل چین کمونیست به ام القراء اسلام،حتا بسیار پیش ازعقد اخوّت بین برادران چینی و برادران خودمان کثر الله امثالهم،معروف بوده اند.گفتن ندارد که کاسه و حتا نیم کاسه ی زیر آن نیز،مشمول همین قاعده است.!.. باری- فدوی در مرور خبرهای امروز،به موردی بشرح زیر بنقل از برادر بی بی سی برخورد :

 چین می‌گوید که طبق این قانون، انتخابات حق مردم است، ولی نامزدها را ما تعیین می‌کنیم،! رویکردی که شباهت‌هایی با تعیین نامزدها در ایران از سوی شورای نگهبان دارد! *

 که فدوی نمی دانست کی از روی دست کی نوشته است ؟! شما خوانندگان محترم ضد انقلاب،می دانید؟

----------------------------

*ادامه ی خبر : شاید از عجایب باشد که هنگ‌کنگی‌هایی که این روزها به خیابان آمده‌اند اعتراضشان متوجه انتخابات آزادتری است که از سال ۲۰۱۷ قرار است در این جزیره برای تعیین رئیس دولت برگزار شود . معترضان که بخش عمده آنها را دانشجویان و جوانان تشکیل می‌دهند حرفشان این است که تعبیر و تفسیر رهبری چین از قانون اساسی‌ که مشترکا با بریتانیا نوشته شد و بر اساس آن حاکمیت این جزیره در سال ۱۹۹۷ دوباره به چین واگذار شد نابه‌جا است و نباید ملاک قرار گیرد . /همانجا

-------------------------------------------------------

 

انگولک  

فدوی نمی داند که چرا همکاران مکتبی درونمرزی وی، یکخط در میان، " آب در خوابگه " ماموتهای گرامی ،حضرات آقایان علماء اعلام دامت افاضاتهم ریخته و با طرح پرسشهائی زائد که هیچ ارتباطی با آنان ندارد، قیلوله ی آن بزرگواران را،برمی آشوبند !اینگونه پرسشها البته فراوان، و فرمول آن نیز معمولا ًچنین است :

 ............... چه حکمی دارد ؟!

خوانندگان محترم ضد انقلاب می توانند جای نقطه چین، هرچه دلشان خواست بگذارند ! مثلاً آیا

 جواب سلام را باید داد یانه! ، و یا یک لیوان آب باید در چند مرحله نوشیده شود ...و

آن بزرگواران را از بیکاری مزمن برها نند.

فدوی اما اذعان دارد که برخی از پرسشها،بیگمان باید از حضور حضرات علما استفتا شود

مثال :

موسوی از قم : به خدا اگر رهبرم اجازه دهند پای امثال اشتون را می‌شکنم، اینجا اوکراین نیست، ایران اسلامی است و خاک ما تربت خون شهداست نه جای پای نحس آن‌ها .

 

فدوی عجالتاً این عریضه را به جریان نمی اندازد ؛ لکن احتیاطاً عرض می کند که آخرهمینطوری که نمی شود ،برادرموسوی ! ، شما باید نخست مراتب را از حضور ُپر زور ماموتهای گرامی،یعنی آقایان علماء اعلام  دامت افاضاتهم به اینصورت استفتاء کنید که : شکستن پای یک خارج پرست، در حالتی که نامبرده زن هم باشد، چه حکمی دارد ؟ بدیهی ست که آن بزرگواران نیز پس از قیلوله، با عنایت به اینکه پای آن ضعیفه، با جوراب باشد و یا بدون جوراب،در فرض جوراب، خارجی باشد یا اسلامی، کفش به پا داشته باشد یانه و پرسشهای حیاتی از این قبیل ؛ همینجوری که نیست ،که پای زن خارج پرستی را، بی توجه به نحوه ی شکستن اش که از ناحیه ی حضرات آیات عظام و حجج اسلام کثرالله امثالهم تعیین می شود، بشکنید ،مگر اینکه پس از شکستن، شایع کنید که بعلت نرمش قهرمانه شکسته است، برادرموسوی !

 

زیاده فتوائی نیست ....

--------------------------------------------------

 

مطلب بهمین سادگی ست !..   

 

فدوی با آنکه عالم علم اقتصاد، که به فتوای حضرت امام(ل)" مال خره" نیست،لکن ظلّ توجهات

برادر"آدام اسمیت"، دراین حد می داند که مدار اقتصاد نمی تواند فقط بر واردات بچرخد وصادرات

 نیزدر ایجاد  توازن و تنظیم چرخه ی امور تولید و به تبع آن اقتصاد ،نقش عمده ای  ایفا می کند ...

باری فدوی در مرور خبرهای دارالخرُافه، به این خبر میمنت اثر برخورد که :

 

آمارهای گمرک ایران نشان می‌دهد که در یازده ماه نخست امسال، ارزش واردات دارو نسبت به مدت مشابه در سال قبل، بیش از ۲۳ درصد افزایش یافته و در این مدت، نزدیک به ۸ تن داروی ضدافسردگی به کشور وارد شده است . ! /تقاطع

 

اینجاست که خوانندگان محترم ضد انقلاب، و نیزعلمای علوم اقتصادی، به عرض فدوی ،در پیوند با اهمیت صادرات ،و تأ ثیر آن بر کاهش چشمگیر واردات ، و نیز به تأثیر بی چون و چرای آن بر  توانمندی اقتصاد می رسند....

فکرش را بکنید ، اگر دستکم یکی دو گله از حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین و توابع سببی و نسبی آنان کثرالله امثالهم صادر شوند، چه میزان  از هشت ُتن واردات  داروی ضدافسردگی به کشور،کم می شود؟!... مطلب بهمین سادگی ست !..

--------------------------------------

 

کلمات حمار     

 

اشاره

کلمات ِحمار ُمستخرَج ازفرهنگستان فدوی ،

و ضدِ کلمات قصار است!

خبرگزاری تسنیم: معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: هیچ روزنامه‌نگاری در ایران به دلیل روزنامه‌نگاری دستگیر نشده است .

 --------------------------------

مردم به خاطر مشکلات٬ رهبر را زیر سئوال نبرند! / احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد-دیگربان

-------------------

محمد(ص) جواد(ع) لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر !قوه قضائیه

 /بی بی سی "تعیین گزارشگر ویژه برای ایران هیچ توجیهی ندارد و غیرقانونی است ."

------------------------------

"ما خیال می‌کنیم کمال زن در این است که برای ما برود مدال بیاورد، کمال زن در مادر شدن است، در فرزند تربیت کردن است ".   /دویچه وله- آیت الله جوادی آملی

-----------------------------------------------------------------------

سعید قاسمی(استاد دانشگاه و کارشناس مسائل فرهنگی !)، کامرون را "حرام‌زاده" و معترضان ۸۸ را "بوزینه" خواند !/ آخرین نیوز

---------------------------------------

مدیر دبستان بندرعباس تاکید کرده که "تمام دانش آموزان را کتک زده تا هیچ یک از والدین گله نکنند که چرا یک کودک کتک خورده و دیگری کتک نخورده است! ." / بی بی سی بنقل از البرز نیوز

----------------------------------------------


آیت‌الله علم‌الهدی گفت: توسعه زندگی در رفاه، دید اسلامی نیست / علم الهدی- آخرین نیوز

------------------------------------

امروز برای انقلاب نیرو می خواهیم نه برای اداره کشور!/ آیت الله علم الهدی، خطیب جمعه مشهد/تدبیر

--------------------------------------

انصار حزب‌الله: برای امر به معروف به تذکر زبانی اکتفا نمی‌کنیم / شرق پارسی- تیتر

-------------------

محمدجعفر منتظری رئیس‌ دیوان‌ عدالت اداری نیز با سوءتعبیر از واژه "پریود " در سخنان کیارستمی، این عبارت را بی‌شرمانه خواند و آن را به مغز متفکر مشروب‌خوار غرب‌گرای افتاده درداخل غرب نسبت داد . / دویچه وله

-------------------------------------------

 

با شش خطبه ی من ده درصد وضعیت حجاب سامان یافت!/ سید احمد خاتمی- پارسینه

----------------------------- .

 

آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در این باره در خطبه‌های نماز جمعه تهران به نماز گزاران گفت، به خاطر خدا برای نزول باران به درگاه خداوند بروند و از او بخواهند تا باران را نازل کند! /  العربیه بنقل از البرز نیوز

------------------------------------

 

سیدمحمد اکرمی استاد اخلاق در جلسه انصار حزب‌الله :

امربه معروف و نهی‌از منکر گاهی باید با تهدید همراه باشد  / یا لثارات

---------------------------------------------

آیت‌الله مصباح یزدی: بینی و بین الله بین نعمت‌هایی که خدا به ما داده است، نعمتی بالاتر از نعمت وجود مقام معظم رهبری سراغ ندارم. کمالات ایشان بر کسی پوشیده نیست و هر روز نیز جلوه‌ای از کمالات ایشان ظاهر می‌شود؛ به گونه‌ای که دوست و دشمن در دنیا اعتراف کرده‌اند که ایشان شخصیتی ممتاز است . / آخرین نیوز

------------------------

رییس بسیج زنان کشور، با انتقاد از فعالیت زنان در کافی شاپ ها گفت: این شغل شخصیت و هویت زنان را زیر پا له کرده و به کرامت و جایگاه آنان لطمه می زند . . / آخرین نیوز

----------------------------

 

 علی(ع)لاریجانی: نتیجه ائتلاف «ضد داعش» گسترش تروریسم است  !/ البرز نیوز

-----------------------------------

 

محمد(ص)جواد(ع) لاریجانی در واکنش به گزارش سازمان ملل :

حجم وسیعی از دموکراسی در ایران وجود دارد ! / دیگربان

===================================================

"گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد  !

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

احمد علم‌الهدی، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد به نقل از رهبر جمهوری اسلامی گفته که مذاکرات هسته‌ای با قدرت‌های جهانی، به معنی «عقب نشينی ما» بود./ رادیوفردا بنقل از البرز نیوز

تحشیه ی فدوی

فرق امام راحل(ل) با مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه ،همین است که معظم له،نوع جام زهرشان را خودشان تعیین می فرمایند!

---------------------------------------------------------

مهدی نریمانی، فرمانده انتظامی شهرستان فریدون‌‌کنار، نیمه‌شب ۱۴ شهریور (۵ سپتامبر) در شرح آن دستگیری به خبرگزاری “فارس” گفته بود که ماموران تحت فرمان او، «با یک عملیات پلیسی ! موفق شدند پس از ردگیری برگزاری یک پارتی شبانه مختلط در شهرک خزرشهر جنوبی در ضلع شرقی شهر ساحلی فریدون‌کنار، شرکت‌کنندگان در این پارتی را دستگیر کنند » / العربیه

تحشیه ی فدوی

با تبریکی برای جنود ِ ظفر ورودِ بیت مطهّر!

-------------------------------------------------

چرا نام امیرالمؤمنین(ع) در قرآن نیامده است؟ / رجا نیوز

تحشیه ی فدوی

بزرگوار(ع) شکسته نفسی فرموده است !

------------------------------

آرمان: اصلاح‌طلبان با تنفس مصنوعی زنده‌اند/ رجا نیوز

تحشیه ی فدوی

آیت الله مهدوی(عج)کنی هم با آنکه اصلاح طلب نیست، با تنفس مصنوعی زنده‌است!،بقول عوام so what?

-----------------------------------

دادگاه سودان ازدواج دختری ۵ ساله را لغو کرد/ دویچه وله- تیتر

دادگاهی در یکی از شهرهای سودان حکم به لغو ازدواج دختری ۵ ساله با مردی ۴۵ ساله داد. طبق قوانین جاری سودان، ازدواج می‌تواند از ۱۰ سالگی به بعد انجام گیرد. این ازدواج سه سال پیش انجام شده بود .

تحشیه ی فدوی

چرا ؟!

----------------------------------------------------

 

آیت‌الله موحدی کرمانی : نماز باران در تمام مساجد تهران و دیگر مناطق ایران برپا شود . /کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی

والله برادرآیت الله بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

فدوی خوف آن دارد که یکوقت سیل راه بیفتد !

-------------------------------------------------------------------

 

به نوشته مطهری اصل سی و دوم قانون اساسی می‌گوید هیچ کس را نمی‌توان دستگیر کرد مگر به حکم و ترتیبی که قانون معین می‌کند. در صورت بازداشت، موضوع اتهام باید با ذکر دلایل بلافاصله کتباً به متهم ابلاغ و تفهیم شود و حداکثر ظرف مدت بیست و چهار ساعت پرونده مقدماتی به مراجع صالحه قضایی ارسال و مقدمات محاکمه در اسرع وقت فراهم گردد. متخلف از این اصل طبق قانون مجازات می‌شود .»
به گفته مطهری: «طبق این اصل، مسئولانی که حصر خانگی آقایان کروبی و موسوی را ادامه داده‌اند باید مجازات شوند . » /العربیه

تحشیه ی فدوی

نکند حضرت ابوی مقتول، شما را طلبیده است!منظور شما،نستجیربالله، اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای،خلدالله ملکه و سلطنة که نیست،برادر علی(ع) مطهری !

-----------------------------------------------------------------

یازده عضو یک جامعه بومی در جریان یک مراسم مذهبی در یک ناحیه دورافتاده کوهستانی در شمال کلمبیا در اثر برخورد صاعقه کشته شده اند.

رهبران گروه قومی ویوا درحال انجام آنچه یک مراسم معنوی هارمونی سازی خوانده شد بودند که صاعقه به محل برخورد کرد.۱۵ نفر دیگر زخمی شدند.

تحشیه ی فدوی

این الله جل جلاله هم معاذالله ،یک چیزشان می شود ها!

------------------------------

معاون فرهنگی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) درقم از اجرای طرح ملی حجاب در مدارس پایه ابتدایی در 18 استان خبر داد.حجت الاسلام ' محمد باقی ' در گفت و گو با ایرنا، افزود: این طرح که ویژه دختران 7 تا 14 سال است درمدارس شهرهایی از جمله قم، تهران، ساری، ارومیه، مشهد، اصفهان، شیراز و کاشان شروع شده است/آخرین نیوز .

تحشیه ی فدوی

باز قاصم الجبارین پدر وحشی داعشیان،لعنة الله علیهم اجمعین را بیامرزد که :

گروه تروریستی داعش با صدوربخشنامه ای حجاب را برای دانش آموزان دختر پنجم ابتدایی به بالا،در مدارس تحت سیطره ی خود در سوریه،الزامی کرد/ فارس

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

تولیدکنندگان الکل در نامه‌ای به مجلس ایران گفته‌اند بخش زیادی از محصولاتشان در قالب مشروبات الکلی در ایران مصرف می‌شود . /بی بی سی

تحشیه ی فدوی

والله برادری بی سی بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ .....

 

فدوی که هیچ حیرت نمی کند،زیرا این تنها سهمی ست که ما به اهتمام آن بزرگوار(زکریا ی رازی- م) در تاریخ اختراعات جهان داریم ، والسلام، !

----------------------------------------------

جنگ علیه تروریسم با اسلحه ی ایرانی!/ تدبیر- تیتر

فهرست نیازمندی‌های نظامی لبنان منتشر شد/ دیگربان

حزب‌الله لبنان از پیشنهاد ایران برای تجهیز ارتش این کشور استقبال کرده است. هاشم صفی‌الدین، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله گفته است که این کمک ایران بسیار به موقع است و لبنان باید بابت این "هدیه" از ایران قدردانی کند . /بی بی سی

تحشیه ی فدوی

لابد از فدوی انتظار داشتید که  از تجهیز ارتش لبنان به هزینه ی ملت یک لا قبای ایران سابق استقبال کند ،برادر بی بی سی !

-----------------------------------------

یک‌ فرمانده سپاه: با واعظان تندرو باید برخورد شود / دیگربان

حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه استان خوزستان خواستار برخورد با «واعظانی» شد که با «تندرو‌ی‌های» خود باعث انحراف «فرهنگ ناب تشیع» می‌شوند .

هشدار ولی امر مسلمین نسبت به خطر اسلام آمریکائی!/ کههان دارالخرافه- تیتر

تحشیه ی فدوی

فدوی خاک بر سرچه کند که بقول معروف - دست "او" کوتاه و" حضرت "(ص) بر نخیل !- که از او(ص) بپرسد بالاخره حضرتشان(ص) چند جور اسلام عزیز به قربانیان ارزانی فرموده است ؟!

-----------------------

شبه نظامیان گروه دولت اسلامی موسوم به داعش، سر هفت مرد و سه زن را در منطقه‌ای کرد نشین در شمال سوریه بریدند . العربیه- تیتر

تحشیه ی فدوی

برادران دیگر تنوع را رعایت فرموده،درهم سر می ُبرند !

----------------------------------------

دادگاه روحانیت به آیت الله بروجردی: مناظره نمی کنیم، اعدام می کنیم / العربیه- تیتر

تحشیه ی فدوی

تفاوت را ملاحظه می کنید؟ دولت اسلامی برونمرزی(داعش)،نه  مناظره می کند، نه اعدام، فقط سرمی ُبرد!

---------------------------------------

سرلشکر حسن فیروزآبادی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، دستور داده است که با دو فعال رسانه‌ای برخورد شود . /بی بی سی

تحشیه ی فدوی

رونوشت: رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) جهت اطلاع

-----------------------------------

 

« بشار اسد» رییس جمهوری سوریه با قدردانی از حمایت های رهبری ، دولت و مردم ایران از کشور سوریه، تاکید کرد که رشته های مودت و دوستی میان دو کشورغیرقابل گسست است . ! /اعتدال

تحشیه ی فدوی

ببخشید، این جنون ویراستاری،فدوی را رها نمی کند؛آن واژه ی مرکب زائد،که مردم سابق ایران باشد را اگر بردارید،جمله اصلاح می شود،برادر بشار!

-----------------------------------------------------

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران همچنین اعلام کرد، ایران تصمیم گرفته است، هدیه‌ای به ارتش لبنان تقدیم کند/عصر ایران- شمخانی

تحشیه ی فدوی

قابلی نداشت که اینجا بیاید،برادر شمخانی

------------

طی ۴۰ سال گذشته تعداد جانوران جهان «نصف شده‌ است/ رادیو فردا بنقل از البرز نیوز

تحشیه ی فدوی

نخیر نصف نشده‌ است،آن نیمه دارند در جاهائی مانند ایران سابق و بخشی از عراق و سوریه،حکومت می کنند!

-------------------------------------------

رئیس‌جمهور روسیه در ملاقات با رئیس‌جمهور ایران سپر رزمی یکی از سربازان شاه عباس اول از جنس برنز و طلا را به او هدیه داد . / اقتصاد نیوز

تحشیه ی فدوی

ممنون ؛ اتفاقاً بزودی در تعامل !با ملت ،لازم اش می شود،خدا از آقائی کم تان نکند،برادر پوتین!*

-----------------

 

*در حاشیه کنفرانس سران کشورهای حاشیه دریای خزر در آستارخان روسیه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه یک سپر ایرانی را به حسن روحانی هدید داد . / العربیه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، "بعد از نشست موفق سران ساحلی دریای خزر در آستارخان روسیه"، پوتین یک سپر رزمی از جنس برنز-طلا متعلق به شاه عباس اول، پادشاه صفوی، را به روحانی هدید داد. این سپر مربوط به "جنگی بوده که در آن دوره (1603 تا 1618 میلادی) میان ترکیه و ایران رخ داده است ".

این سپر در درون یک قاب قرار دارد، و به گفته تسنیم "سنگین و با ابهت" می باشد .
در پایان این دیدار پوتین با خنده به روحانی گفت: " ظاهرا این سپر بدست حریف افتاده، اما ایران برنده آن نبرد بود ."         

 

 

-------------------------------------------------

خارج از نوبت 

 

فدوی از میان انبوه عریضه های مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،گاه ناگزیر می شود

که برحسب موضوع،عریضه ای را خارج از نوبت رسیدگی،و در صورت لزوم بمنظور

 کسب تکلیف به شرف عرض برساند؛ از آن جمله است عریضه ی زیر :

سوری از تهران : به کسانی که وزیر ارشاد را در خط امام می‌دانند باید گفت اولاً این یک بهانه است برای فرار از پاسخگویی ثانیاً برخی از مدعیان خط امام هم‌اکنون از کشور فرار کرده و یا به نفاق و فتنه آلوده شده‌اند. ثالثاً چرا نمی‌گویند در خط رهبری است. چون در زمان حیات امام هم نمی‌توانستند چنین ادعایی بکنند .


فدوی فکر می کند که این عریضه ارزش اقدام ندارد،بقول عوام sorry  ! آخر،باز هم  بقول عوام put down کردن مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه،چه سودی دارد؟ بقول آن شاعر ضد انقلاب :

شعر نیمائی

 

زخم خنجر

چه کم از حضرت رهبر دارد؟

و چرا در قفس هیچکسی

رهبر نیست ؟!

باری مراد فدوی آنست که خط حضرت امام(ل) و خط رهبری هیچ فرقی باهم ندارند و هردو، مالروند،برادر سوری !

-----------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه     


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

محمودی :  مقاومت ملت شجاع و با غیرت ایران اسلامی نه تنها کاسه تحریم بلکه پیکره کاخ‌سفید (سیاه) را هم درهم می‌شکند وقتی که با منافع ملی و استقلال عزیز کشورمان توأم باشد. و هیچ بندزنی نیز قادر به بازسازی هیمنه فرو ریخته استکبار نخواهد بود اما مادامی که در مذاکرات قدمی به عقب برنداشته و از ارزشها و عزتمداریمان کوتاه نیاییم. غمخواران و ارزشمداران و دوستان قدیم نیز تنها به این فکر می‌کنند که دشمن میدان‌دار نگردد و دائم به دور ما برگردد. چه خوب است همه دست بوس امام‌راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب باشیم تا آسیبی به کشور وارد نشود .

فدوی : فدوی پیش از به جریان انداختن عریضه ی شما،به یکی دو نکته اشاره می کند که اصلاح

کنید. کاخ‌سفید که اصلاً قابلی ندارد و توسط مؤمنین بقول عوام already فرو ریخته است.! پیرامون"دست بوسی" که موهبتی الهی- تاریخی- عبادی ست نیزعرض می کند که دست حضرت امام(ل) مع الاسف دیگر در دسترس نیست و جای دیگری را برای بوسیدن پیدا کنید ؛ و در باب بوسیدن دست مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه نیز،مجانی نیست وباید بلیط بخرید،برادر محمودی!

---------------------------------- 

* بهگو : در خط اتوبوس‌های تندرو مسیر میدان آزادی - پایانه خاوران تعداد مسافرین مرد حدود ده برابر خانم‌ها می‌باشد. با این حال برای پیاده و سوار شدن خانم‌ها دو در ولی برای آقایان فقط یک در اختصاص داده شده است. این وضعیت باعث شده که هر روز عده‌ای سارق جیب مسافرین را خالی کنند و یا زد و خورد بین مسافرین پیش بیاید چرا این وضعیت را اصلاح نمی‌کنند؟

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام فرمودند

اینها که بر شمردید ،از مزایای تفکیک جنسیتی ست، که برادران کلی روی آن کارکرده اند،برادر بهگو!

------------------------------------------- 

2748---0912 :  به تازگی گردشگران خارجی با پوشش نامناسب در معابر شهری و مناطق گردشگری تردد می‌کنند. لازم است تذکرات لازم به مسئولین امر داده شود .

فدوی: عریضه ی شما بعلت نقص فنی ،عجالتاً اقدامی ندارد؛ مگر خدای نخواسته پوشش مسئولین

بد بوده که خواسته اید  به آنان تذکرا لازم داده شود، برادر 2748---0912 ؟!

------------------------------------------------------------------------------------

 

* 2405---0917 :  دشمنان که به اهمیت و نقش اسلام در حفظ کشور و ملت پی برده‌اند با ماهواره‌های خود به جان فرهنگ کشور افتاده‌اند. متاسفانه دولت و مسئولین مقاومتی نشان نمی‌دهند بلکه با بازی‌های سیاسی دانسته یا ندانسته آنان را حمایت می‌کنند .

 

فدوی : فدوی نمی داند هر بار که مؤمنین گرامی چنین پرسشهائی طرح می فرمایند،چرا

بی اختیار بیاد رباعی  آن بزرگوار می افتد که فرمود :

طبعم به نماز و روزه چون مایل شد
گفتم که نجات کلی ام حاصل شد

افسوس که آن وضو به تیزی بشکست
و آن روزه به نیم جرعه می باطل شد
!

------------------------------------------------------------------------

* پاک‌نژاد از قم : مسئولین قوه مجریه که مدعی‌اند دین باید به دست علما و روحانیت سپرده شود اعلام کنند که چقدر به نگرانی‌های مراجع تقلید و علما در مورد دین و فرهنگ اسلامی جامعه پاسخ داده‌اند

.
فدوی: فدوی بخاطر حفظ سلامتی خودتان هم شده،این عریضه را بجریان نمی اندازد؛یکجوری

حرف می زنید که پنداری شرع انور، نستجیر بالله، توپ فوتبال است!؛ این دفعه ی ما قبل آخرت

باشد،صبر انقلابی فدوی هم، طول و عرضی دارد،برادر پاک‌نژاد !

----------------------------------------:

* 6946- 0912 :آیا 124 هزار پیامبر الهی که برای دین و آخرت انسان‌ها دغدغه داشته و متحمل سختی‌های طاقت‌شکن شده‌اند طبق نظر دولتمردان جدید نعوذباالله افرادی بیکار و توهم‌زده بوده‌اند؟

 

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به استحضاررسید؛ بعدالتحیه والسلام شدیداً خشمگین شده

و گفتند حالا دیگر کارتان بجائی رسیده است که خود و سایر مؤمنین دم قیچی را، در زمره

پیامبران اولی العزم بحساب می آورید؟..

خدا بگوید چکارتان بکند که همه جای فدوی را با شاخ گاو ُمده ظله العالی درانداختید،برادر

 ! 6946---0912 

------------------------------------------------------- 

* قربان احمدی: جانباز 70 درصد از گرگان هستم و مدت 8 سال نیز در عراق اسیر بوده‌ام. اگر نزد خداوند اجری و ثوابی داشته باشم همه را تقدیم فردی مظلوم مثل آیت‌الله مصباح می‌کنم که آبروی خودش را برای نظام و انقلاب گذاشته است .

فدوی : فدوی شدیداً با شما موافق و حتا از جان نا قابل خود گذشته و می افزاید که،مظلوم تر

از آیت‌الله مصباح یزدی، همان تمساح یزدی ست،که در مقایسه با آن حضرت در حد مارمولک است،برادر قربانی !

-------------------------------------

* 4573---0915 :  درختان کاج فضای سبز روبه‌روی شهر بینالود در استان خراسان رضوی در حال خشک شدن است. از متولیان امر درخواست رسیدگی دارم .

فدوی : والله برادر 3088-0937  بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..

بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،احوط آنست شما که مجاور هستید، از حضرت که حوصله

شان از شمارش وجوه تقدیمی مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم سر رفته،بخواهید که برای آنکه وجوه مذکور حلال باشد،زحمت کشیده و حوزه ی استحفاضی خودشان را، آبیاری فرمایند !

----------------------------------------------------

* 3088---0937 یکی از مسئولین گفته است واردات خطوط ریلی راه‌آهن با صرفه‌تر از تولید داخل کشور است. عرض می‌کنم این آقا و امثال ایشان آیا اگر کشور را به کل به خارجی‌ها بدهند آیا آرام می‌گیرند و رضایت می‌دهند یا خیر !

فدوی : والله برادر 3088-0937  بقول سید قاسم(مش قاسم سابق ـ م) دروغ چرا،تا اعدام آ آ آآ ..

بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود،احوط آنست که شما نخست بقول عوام چک کنید که آیا از کشورسابق هنوز چیزی باقی مانده است که شماهم،به تأسی از برادران،به ثمن بخس بفروشید؟!

--------------------------------------------

 * 5587---0912  :از آقای روحانی تقاضا می‌کنم معنی و مفهوم آیه 41 سوره مبارکه حج که خداوند می‌فرماید: ما به کسانی که در زمین قدرت بخشیدیم نماز را برپا می‌دارند و زکات را ادا می‌کنند و امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند و... را برای ما شرح و تفسیر نمایند که بالاخره در جامعه اسلامی حکومت اسلامی حق امر به معروف و نهی از منکر دارد یا خیر !

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند که عمامه وچشم و چار اضافه ندارند که دست مردم به ستوه آمده بدهند و درپایان نیز فرمو د گر شلاق را تو بهتر می زنی،بستان بزن،برادر 5587---0912 !

0167---0930 : از قرار معلوم امسال برخی از مناطق کشور با بحران کمبود آب مواجه خواهد شد. مسئولین موضوع را جدی بگیرند و از الان به فکر چاره باشند .

فدوی : مراتب در اوقات شرعی به به استحضار مسؤلین محترم اعلی الله مقامهم اجمعین رسید؛

بعدالتحیه والسلام فرمودند که بقول عوام  already take care شده است و در صورت بروز،

شهروندان لازم است که  نماز استسقاء*  را به امامت آیت الله گرگعلی(احمد خاتمی - م) اقامه

نمایند،                             و من الله التوفیق

---------------------------------------------

*  نماز استسقا همان نماز باران است و کیفیت این نماز مانند نماز عید فطر و قربان است (یعنى دو رکعت؛ در رکعت اول پنج تکبیر و قنوت و در رکعت دوم چهار تکبیر و قنوت ). V}براى آگاهى بیشتر از مستحبات و آداب آن ر. ک: تحریرالوسیله، امام خمینى، ج 1، قسمت نمازهاى مستحبى .{V http://www.porseshkadeh.com /

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

11 اکتبر المُجعد سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

 

 

October 8th, 2014

 

پی آمد

 

فدوی همواره به مردم ،بویژه جوانان در ایران سابق شدیداً توصیه کرده است که از خط مالروی حضرت امام(ل) خارج نشوند !* و گرنه"بنده مسؤل آن نخواهم بود" !.. به عنوان مستوره،بیک فقره از عواقب سر پیچی از اندرز گرانبهای فدوی نگاه کنید ،تا بعرض او برسید:

وکیل‌ مدافع تعدادی از دست‌اندرکاران تهیه کلیپ موسوم به هپی از ابلاغ حکم صادره علیه متهمان این پرونده خبر داد .

فرشید رفوگران در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اعضای این گروه که شامل سه دختر و چهار پسر هستند به اتهام «فعالیت غیرمجاز در امور سمعی بصری از طریق مشارکت در ساخت کلیپ مبتذل و انتشار آن از طریق شبکه مجازی یوتیوب» و «برقراری رابطه نامشروع از طریق رقصیدن بصورت مختلط و با پوشش نامناسب» از حیث رابطه نامشروع به تحمل 99 ضربه شلاق تعزیزی و از باب مشارکت در ساخت و توزیع کلیپ به پرداخت شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده‌اند . /عصر ایران

گفتن ندارد که اگر این جوانان متمرّد،در امتثال اوامر حضرت امام(ل) که فرمود "ما هرچه داریم از َگریه داریم" بجای کلیپ Happy ،کلیپ Cry ساخته و در آن دستجمعی به مدت دست کم 55 دقیقه شدیداً زار می زدند،افزون بر اینکه ناگزیر به تحمل حکم خداپسندانه ی بالا،که البته هیچ ربطی به خشونت و  تروریسمی که برادر کلید الاسلام والمسلمین  بمنظور مبارزه با آن، در نشست اخیر سازمان، مقعد مطهر را پاره فرمود ندارد نمی شدند،کلی هم جایزه و بورسیه و غیره دریافت می کردند! ....

یارب مباد کس را،مخدوم بی عنایت..

زیاده اندرزی نیست ..

30 سپتامبر 014

 

 

 

 

-----------------------------------------------

* لطفاً فحش ندهید خواهر- برادرخواننده، خوبیت ندارد! اصلاً به شما چه مربوط است؟ .در جامعه ی شکوهمند اسلامی،آزادی جسارت است،بیداد می کندو فدوی هم می خواهد در پرتو آن ،حرفش را بزند!

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

سرقت نظری

 

سوء استفاده ی بهینه ی برادران از دست آوردهای خاج پرستان در علوم  نظری، که بیگمان مانند سایر علوم ارتجاعی ست !،گاه یا معمولاً ،شگفت انگیزو به مذاق برادران مأکول است ،نگاه کنید به تیتر کیهان دارالخرافه در همین راستا :

 

در تظاهراتی خطاب به دولتمردان آمریکایی:

 

مالیات ما را هزینه ی جنگ نکنید !

 

فدوی که به اهتمام برادران کثرالله امثالهم،دیری است که در ممالک محروسه ی یوروپ،  و نیز امریک، به اتلاف عمرعزیز مشغول است،بفرض اینکه تیتر برادر حسین(ع) درست باشد،ندید که ملاحده، بابت این ابراز عقیده ی ساده، بخشی مقتول،و آندسته که عجالتا ً جان سالم برده باشند، به اهتمام مقام معظم رهبری  بلاد کفر و زندقه،یا به کهریزک هدایت شده باشند !

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

اخطار

 

فدوی با آنکه با فتنه گران گرامی،هیچگونه نسبتی اعم از سببی و نسبی ندارد، معذالک به این تیتر

کیهان چاپ دارالخرُافه نیز، که به فکاهه بیشتر می ماند تا خبر،نمی تواند بی اعتنا باشد :

قوه ی قضاییه از این پس با فتنه گران مسامحه نخواهد کرد !

آیا می شود موجودی از قوه ی محترم باه(قوه ی قضاییه – م) فدوی را حالی کند که آنچه که تا کنون با فتنه گران،که هدف و تلاشی جز حفظ نظام هراس انگیز کنونی نداشته اند شده ، نامش چه بوده است ؟!

-----------------------------

 

آزمون سخت

 

فدوی در مرور عریضه های مؤمنین،که بررسی ،تنظیم و تقدیم آنها به شرف عرض، در عهده ی باکفایت اوست، به این عریضه بشرح زیر نیز برخورد:

 

5587---0912 : سالهاست که در بعضی از فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌هایی که برپا می‌شوند از دختران و زنان به شرط آرایش صورت و نمایش زیبایی‌های ظاهر خود در کار فروشندگی استفاده می‌کنند مسئولین باغیرت کجا هستند؟  

 

فدوی بدلیل ضیق وقت،عجالتاً و همینطور سرپائی در پاسخ عرض می کند که:


والله بین خودمان باشد،ضدانقلاب نشنود، بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ...

از آنجا که به فتوای علمای خلف و سلف،اعلی الله مقامهم اجمعین،تأسی به سادات روسی و چینی،بیش از

سه دهه است که از اوجب واجبات اعلام شده است،فلذا ما نیز در این ارتباط،شدیداً به علمای چینی اقتدا فرموده ایم؛اینهم سند منگوله دارش،بنقل از آخرین نیوز :

 

داشتن لبخند زیبا شرط استخدام دختران !  / تیتر

و در توضیح بیشتر افزوده است:

 

جوانان و دختران چینی علاقه‌مند به کار در مراکز گردشگری، رستوران‌ها و هتل‌ها مجبورند از سد آموزش‌های سنتی و سخت مربیان چینی بگذرند تا بتوانند به شغل ایده‌آل خود دست یابند .

به گزارش آخرین نیوز به نقل از ایران، همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌شود یک قطعه چوب در میان دهان و دندان‌های دختران چینی قرا گرفته تا چهره آنان را شادتر نشان دهد و این عمل یک آزمایش برای خوب خندیدن است . !

 

با اینهمه،این امتحان که از آن به "سنتی و سخت" نام برده شده است، به َگرد امتحان ایدئولوژی برادران داعش خودمان ،کثرالله امثالهم،نمی رسد!

 

 

 

--------------------------------

 

در باب حق و حقوق

 

بنظر می رسد که برخی شهروندان گرامی،نسخه ی فرخی یزدی بزرگوار را عوضی پیچیده اند

بویژه آنجا که فرمود :

بیت

در کف مردانگی شمشیر می باید گرفت

حق خود را از دهان شیر می باید گرفت

ملاحظه کنید :

نزاع 19نفر با چاقو و قمه بر سر جای پارک ! / آخرین نیوز- تیتر

همان منبع در ادامه افزوده است :

پنج نفر از مصدومان به نام‌های «سامان»، «ساسان»، «منصوره»، «فرامرز» و «محرم» که به شدت مجروح شده بودند توسط عوامل اورژانس به بیمارستان لقمان انتقال و تعداد 14 نفر از طرفین درگیری نیز بازداشت شده اند

زیاده قمه ای نیست ..

-------------------------

 

انتظار

 

فدوی ،دیگر از حضرات ائمه ی اطهار رضوان الله علیهم اجمعین ، انتظار نداشت که با

مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم،بشرح زیر رفتار کنند!:

ناهار نذری مسموم در مرند ۱۲۰۰ نفر را راهی بیمارستان کرد !

حدود ۱۲۰۰ نفر از عزاداران روستای گله‌بان از توابع شهرستان مرند به دلیل خوردن کباب مسموم در مسجد راهی بیمارستان شدند. تاکنون بیش از ۸۰۰ نفر از افرادی که به بیمارستان منتقل شده بودند، مداوا و مرخص شده‌اند . /دویچه وله

زیاده تخت خالی نیست...

------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

9915---0914 : به تدریج معلوم می‌شود خسارات وارده از سوی کسانی‌که دل در گرو غرب دارند با خسارتی که نیروهای داعش به جهان اسلام وارد می‌کنند یکی است و هر دو یک ماموریت را برای غربی‌ها انجام می‌دهند .

 

فدوی : پیش از بجریان انداختن عریضه ی شما،تذکار این نکته نیز نیز ضروری ست که حساب شما باید خیلی خرابتر از این حرفها باشد!آخر این چه فرمایشی ست؟آیا  ظاهر و باطن خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین،که جهان زنده از اوست ! ،با برادران داعش که جزاحیاء اسلام ناب محمد(ص)ی منظور دیگری ندارند،یکی ست،برادر  9915---0914 ؟

---------------------------------------

اصغر ضیایی : موقعی که کینه‌ورزان نسبت به اسلام ناب محمدی با استکبار دست در دست هم بگذارند، نطفه‌اش داعش می‌شود. این پیوند بود که فرق مولا را شکافت و پهلوی حضرت فاطمه(س) را شکست، همین پیوند واقعه عظیم عاشورا را به وجود آورد و همین پیوند است که الان بقاع متبرکه و حرمین شرفین را تهدید می‌کند مردم فهیم و با بصیرت می‌دانند که اینها از کجا آب می‌خورند؛ ‌از مفتی‌های پول‌پرست وهابی که آنها هم جیره‌خوار مخصوصا آمریکا و صهیونیسم  جهانی و انگلیس خبیث هستند .
اصغر ضیایی

فدوی :مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله بعرض خاک نعلین عنبرآسایشان رسید.در بازدم و پس از دود کردن چند صد صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) و نیز صدور چند ین آروغ ستاره دار،شما را بدریافت چند قطعه مدال درجه یک ولایت،در ایجاد ارتباط بین گودرز و شقایق (جمع شقیقه - م) مفتخر فرمودند،برادر ضیائی!

--------------------------------------

داستان ائتلاف چند کشور به سرکردگی آمریکا بر علیه داعش حکایت دزدی است که پس از دزدی می‌دوید و فریاد می‌زد آی دزد آی دزد .
0052---0912

فدوی : خدا مرگت دهد،نصرت چه لوسی!

-------------------------------

137523---0916  سال از صدور فرمان 8 ماده‌ای رهبر معظم انقلاب در مبارزه با مفاسد اقتصادی می‌گذرد. پاسخ مسئولین و نخبگان به مطالبه معظم‌له چه بوده است .

فدوی : مراتب بمنظور اطلاع و اقدام لازم به مسؤلان ابلاغ شد؛در پاسخ بعدالتحیه والسلام قدری حال شان گرفته شد و گفتند عمّه ی ایشان هم بلد است هی فرمان صادر فرموده و یا سال نامگذاری فرماید؛فلذا احوط آنست که ایشان هم قدم رنجه کرده مانند ملت ، با شکم گرسنه  قدری فعلگی فرماید ! فدوی که بیضه ی لازم بمنظور بقول عوام "فوروارد" این پاسخ، به مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه را در اختیار ندارد؛ شما اگر دارید،بسم ا...!

خدا بگوید چکارتان بکند که فدوی را اینطور دنبال نخود سیاه می فرستید، برادر !523---0916

------------------------------------------

متعجبم از اینکه با این همه گروکشی‌های ارز کشورمان از سوی دزدگردنه یعنی آمریکا چرا مسئولان ذیربط در معاملات خارجی به فکر جایگزین کردن ارزهای دیگر به جای دلار نیستند .
یک شهروند

فدوی :تعجب ندارد،دلار لعنت الله علیه، وجه رایج ممالک محروسه ی ولایت مطلقه فقیه است برادر شهروند !

---------------

در برنامه چیستان شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی مجری مرد برنامه، دختران جوان شرکت کننده در مسابقه را با اسم کوچک مورد خطاب قرار می‌دهد. این شیوه برقراری ارتباط خلاف شئونات اسلامی است و باید به جد از آن پرهیز شود .
3327---0918

 

فدوی :واویلا! مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد .بعدالتحیه والسلام فرمودند   که به آن مجری نر نابکارشبکه دو سیمای جمهوری شکوهمند اسلامی، تفهیم اتهام و مقررشد که از این پس دختران پیر را بهمان اسم کوچک، لکن دختران جوان شرکت کننده در مسابقه را به اسم همسایگان چپ و راست شان مورد خطاب قرار ‌دهند،برادر 3327---0918! !

----------------------------------

0299---0912  قیمت شلوار استرچ بدن نما در بازار ده هزار تومان می‌باشد. در حالی که قیمت چادر که حجاب برتر در کشور شناخته شده بالای 100 هزار تومان می‌شود. با این گرانی چگونه می‌توان حجاب برتر را همه‌گیر کرد .

 

فدوی :مراتب در مجالی به شرف عرض آستان ملک پاسبان سپهر اقتدارشان رسید؛ ..

خشمی مقدس از نعلین تا عمامه شان را چندان فرا گرفت که فدوی شدیداً به هستی ُترد خویش بیمناک شد؛لکن سرانجام به خشم مقدس خود فائق آمده وفدوی را مأمور فرمودند که علت

ا ین اختلاف قیمت را معلوم و گزارش نماید که فدوی البته ،بیضه ی لازم را در اختیار نداشت که به شرف عرض برساند که سبب آن بوده که حجاب برتر،منتخب مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه،بدن نما نبوده است،برادر۳۳۲۷ --- ۰۹۱۸ !

---------------------------------

1789---0912 : مدتی است که در خط میدان خراسان - انقلاب و راه‌آهن - تجریش رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد مسافرین زن و مرد را به صورت مختلط سوار می‌کنند . اعتراض که می‌کنیم جواب می‌دهند که فقط پول برایشان مهم است .

فدوی : والله برادر 1789 -092 بقول سید قاسم (مش قاسم سابق ـ م )دروغ چرا،تا اعدام آ آ آ آ ..... بین خودمان باشد ضدانقلاب نشنود،همینکه نزده و شما را شل وپل نکرده اند،بروید قاصم الجبارین را شکر کنید!؛  فدوی نیز پیش از شما،و البته رعایت نکات ایمنی و احتیاط،و با رعایت مقرارت نرمش قهرمانانه ،کوشید که آن رانندگان نابکار را ارشاد کند،درپاسخ گفتند وقت و حوصله ندارند که مسافران زن و مرد را،مثل نخود و لوبیا،از هم سوا کنند،برادر فدوی!.. فلذا احوط آنست که شما هم  قدری دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته و عجالتاً کوتاه بیایید،برادر 1789 -092 !  

------------------------------------------------------------------------

8736---0935 :دستور پخت خرچنگ که خوردن آن در اسلام حرام است در کتاب ترجمه شده در داخل کشور نشان از عدم نظارت و کنترل دارد. بدتر اینکه در برنامه کتابنامه شبکه 4 سیما همین کتاب تبلیغ نیز می‌شود .

فدوی : مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط پیگیری شد .بعدالتحیه والسلام فرمودند   که

این موضوع ناشی از اختلاف بین علما کثرالله امثالهم است ؛ و افزودند در مورد تمساح هم همینطور، یعنی حرامست  است لکن ملاحظه می کنید که آیت الله تمساح یزدی آزادانه و همه جا شلتاق می کند،برادر 8736---0935 !

--------------------------

علیایی : ا مسال دفتر نشر آثار حضرت امام و وزارت ارشاد اقدام به چاپ نشریه ویژه‌ای با نام رواق کرده‌اند که در آن، در پوشش شعر و حضرت امام بعضی از عوامل فتنه‌گر را تبلیغ کرده‌اند. بنویسید این کار با منش و مرام حضرت امام خمینی(ره) کاملا درتضاد است و مردم به خوبی متوجه این سوءاستفاده‌ها هستند .
فدوی : مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمعظم له رسید ، بعدالتحیه والسلام موافقت فرمودند

که عنوان معتبر"کاتولیک تر از پاپ" ،که معدل عنوان Sir در انگلستان است،بشما اعطا شود، برادرعلیائی !

-------------------------

3783---0936 : انگلیس می‌گوید که به دنبال دریافت غرامت از کشورمان است. دیپلماسی کشورمان نیز باید خسارت صدساله‌ای که ملت ما از این جرثومه فساد و خباثت متحمل شده محاسبه و از او مطالبه غرامت کنند به ویژه در 8 سال دفاع مقدس که بسیاری از جانبازان نیز توسط سلاح‌های این خبیث مجروح و شهید شدند .

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی خاج پرستان ،به آگاهی sister الیزابت رسید؛ بعدالتحیه و السلام قدری تأمل و ضمن دود کردن چند صد صلوات برمحمد(ص) و آل محمد(ص) سرانجام با پیشنهاد شما موافقت  و از دریافت غرامت صرفنظر ،وبجای آن به قصاص اکتفا کردند،بدین معنی که بسیجیان انگلیسی در مجالی ،میمون وار از در و دیوار سفارت ایران سابق در لندن ،بالا روند برادر 3783---0936 !

 

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

4 اکتبر المجعد سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

October 1st, 2014

 

نقطه چین

 

نظر به علاقه ی مبسوطی که فدوی به برادران کثرالله امثالهم دارد*،همواره دعا کرده است که قاصم الجبارین بعضی چیزها از جمله  دشمنان ریز و درشت خیالی،مشت محکم جهت کوبیدن به فک و دهان استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل را ،تا انقلاب مهدی (عج) از ایشان نگیرد. باری فدوی بنا دارد که امروزقلم تازه ای به لیست پیشین خود در این راستا اضافه کند و آن "چند نقطه "است !؛بله "چند نقطه"  یعنی این : (...........)که چندانهم که می پندارید ،دستکم برای برادران ،ناقابل نیست ! خوانندگان محترم ضد انقلاب بیگمان استحضار دارند که کلید الاسلام والمسلمین  حسن(ع)روحانی،رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) اینروزها دارد آنجایش را در نشست اخیر سازمان ملل برای مبارزه با تروریسم وخشونت،شدیداً پاره می کند! باور بفرمایید که جوک نیست  و سند منگوله دارش در پی خواهد آمد،.وی مانند سلف خود معجزه ی هزاره ی سوم،مخبط الاسلام والمسلمین احمدی نژاد(ره) کم تا قسمتی ُمتوّهم است و مسائل و مشکلات ایران سابق را قابل رسیدگی نمی داند،و دنبال فعالیتهای جهانی ست !:

 

قوی ترین ائتلاف بین المللی علیه خشونت تشکیل شود ! روحانی/ .دویچه وله- تیتر

 

و در ادامه :

رئیس‌جمهور ایران بخش قابل توجهی از سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل را به موضوع تروریسم و افراط‌گرایی اختصاص داد! . / .دویچه وله

 

این سخنان درحالی عنوان می شود که بگزارش همان منبع:

محسن امیراصلانی، زندانی عقیدتی که تا ۲۴ ساعت پیش از اعدامش، هیچ یک از رسانه‌ها خبری از او منتشر نکرده بودند، سحرگاه روز چهارشنبه‌، دوم مهر (۲۴ سپتامبر) در زندان رجایی‌شهر کرج اعدام شد. پیکر او در آرامگاه "بهشت سکینه" کرج به خانواده‌اش تحویل داده شد .

... اتهام : "فساد فی الارض، بدعت در اصول و فروع دین اسلام و تفسیر جدید از قرآن" اعدام شد. وی یک فرزند دوساله دارد/ .همانجا

 

آلزایمر شدیدآخوندی،البته مانع می شود که کلید الاسلام والمسلمین برای نمونه ،قتل های فله ای سال های 1360 و 67 ،قتل های معروف  به زنجیره ای درون و برون مرزی، قتلهای زهرا کاظمی ، زهرا بنی  یعقوب،سعیدی سیرجانی ،ستار بهشتی ،آزار مستمرو اعمال خشونت عریان و آشکار بر زنان و جوانان ، اقلیت های قومی و اعتقادی و جنسی ، حبس و سلب حقوق طبیعی آنان از آغازتا اکنون،و کلاً نهادینه کردن تروریسم  وخشونت درایران اشغالی و منطقه را،بیاد بیاورد.!

و اما فدوی به آغاز مقال و داستان "چند نقطه" بر می گردد ؛که کاربرد آن توسط برادران را بعنوان حسن ختام این مختصر نیزتبیین کند:

درگزارش خبر گزاریها که نمونه ای پیشتر آمد ،اتهام این زندانی عقیدتی که به اهتمام برادران اعدام شد،چنین عنوان شده است :

 

اتهام:  "فساد فی الارض، بدعت در اصول و فروع دین اسلام و تفسیر جدید از قرآن"

 

در کارت شناسائی زندان محسن امیراصلانی نیز چنین آمده است:

 

توهین به پیامبر الهی حضرت یونس! مرتد فطری بدعت در اصول و فروع دین اسلام و .....مفسد فی الارض

 

آن "چند نقطه" را در عبارت بالا ملاحظه می کنید؟ این چند نقطه را برادران برای روز مبادا که امروز است ،تعبیه فرموده اند و گفتن ندارد که محتوای آنرا نیز خودشان بشرح زیر تعیین می فرمایند ؛:

رئیس دادگستری تهران: امیراصلانی به اتهام تجاوز اعدام شد !/ .همانجا

و در ادامه ی خبر:

 

محسن امیراصلانی پس از تحمل هشت سال زندان به اتهام بدعت در دین و فساد فی‌الارض روز چهارشنبه دوم مهرماه اعدام شد. رئیس کل دادگستری استان تهران اما می‌گوید اتهام او تجاوز به عنف بوده است . !

 

نکته ی جالب دیگر اینکه برادران،عرب مسلک بودن شان را نیز در کارت شناسائی زندان مقتول یاد آور شده و زبان متهم را ،"عجم" عنوان فرموده اند !

 

 

 

زیاده عرضی نیست ..

26 سپتامبر 014

--------------------------------------------------------

* لطفاً فحش ندهید، خواهر- برادر خواننده، خوبیت ندارد! اصلاً بشما چه مربوط است؟ در مملکت بحمدالله والمنة آزادی بیداد می کند و فدوی می خواهد از حق آزادی تعریف و نمجید از حضرات، که از انرژی هسته ای مسلم تراست،استفاده کند بقول عوام ok ?

 

------------------------------------------------------------------------------

نبرد خونین

 

فدوی در مرور خبرهای دارالخرافه،به نظرنگران کننده ی برادرنظری ،کاربر سایت آخرین نیوز به شرح زیربرخورد و شدیداً هول کرد ! :

 

نظری 1393-07-03 21:30

سلام و درود خدا بر فرزند بسیجی ورزمنده دستگاه دیپلماسی نظام مقدس ایران اسلامی دکتر ظریف که با تاسی از بسیجیان دلاور جبهه ها وشهدا جانانه در برابر ابرقدرت ها ونظام سلطه غربی مخصوصا امریکا وانگلیس.ایستادگ ی مینمایند و از ناموس وشرف واستقلال کشور دفاع میکنند ……

 

گفتن ندارد که فدوی مانند شما ،نخست پنداشت که برادر محمد (ص)جواد(ع) ظریف وزیر امورخارجه ی بیت، در حاشیه ی نشست عمومی سازمان ملل در نیویورک،با برادر دیوید کامرون نخست وزیر خاج پرست بریتانیا،گلاویز شده است؛لکن قدری باریکتر که شد دریافت که درگیری در سطح "پا" بوده است!

بنقل از همان منبع نگاه کنید :

 

شب گذشته در دیدار رئیس جمهور و مقامات وزارت خارجه کشورمان با سران بریتانیا در حاشیه نشست عمومی سازمان ملل در نیویورک، دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا در حرکتی خودآگاه یا ناخودآگاه پای راست خود را بر روی پای چپ به حالت ضربدری قرار داد !   واویلا!

 

نظر به اینکه برادر روحانی بعلت ابتلاء به عبا ،از گرفتن انتقام معذور بود،فلذا برادرمحمد (ص)جواد(ع) ظریف  بعنوان بازیکن رزرو، وارد صحنه شده آن خاج پرست نابکار را، با عمل مشابه،شدیداً قصاص فرموده و به سزای عمل خویش رساند !

 

 

زیاده کارزاری نیست

 

27 سپتامبر 014

 

----------------------------------------------

ریاضیات بیضوی

فدوی با آنکه مبالغی هم ریاضی خوانده ،لکن اخیراً درفهم قضیه ای، قدری بقول عوام Confused شده است؛ که بمنظور حل آن از شما استمداد می طلبد.بنظر شما خوانندگان محترم ضد انقلاب، آیا یک اسب بزرگتر است یا یک ساز؟ بله؟  اسب بزرگتر است؟ بسیار خوب ؛حال بفرمایید 65 رأس اسب بزرگتر است یا چهار پنج تا ساز؟ بله؟  فدوی شما را گرفته است؟ این چه فرمایشی ست؟ نه بجان امام(ل) ! انگیزه ی این پرسش ،که فدوی را شدیداً ارّه به ماتحت گذاشته آنست که چگونه 65 رأس اسب در هواپیمائی می گنجد، لکن چند ساز ظریف  درهواپیمائی نمی گنجد؟!..فدوی بعنوان راهنمائی،معلومات مسأله را بمنظور رعایت حال شما، در پی می آورد :

* گروه کنسرت "هم‌آوایان" به سرپرستی حسین علیزاده به دلیل ممانعت از ورود سازها به هواپیما کنسرت شیراز را از دست داد/دویچه وله

* محمد معتمدی، خواننده ایرانی، به خبرگزاری فارس گفته بود که "مسولان هواپیمایی ایران ایر به خاطر همراه داشتن ساز اجازه سوار شدن ما به هواپیما را ندادند ." /بی بی سی

 

*اسب‌ها وارد «امام خمینی» شدند !

 

  65   اسب گران‌قیمت با پرواز اختصاصی (هواپیمای بوئینگ 777F )لوفت‌هانزا از فرانکفورت به تهران آمدند !  /خودنویس- تیتر *

بعنوان مشق شب،پیدا کنید نسبت اندازه ی ساز و اسب را !

18 سپتامبر 014

-------------------------------------------------------------------------

پای درد دل مردم دارالخُرافه


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

6094---0912 :دوست داشتم رئیس جمهور محترم کشورم اینگونه اظهار نظر نمایند: ملاقات با رئیس دولت مستکبر آمریکا خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است و من هیچ ملاقاتی با او نخواهم داشت .

فدوی: مراتب در راهروی سازمان ملل  به رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) ابلاغ شد؛ بعدالتحیه والسلام گفتند اگر زودتر گفته بودید،شما را در پوشش خدم و حشم با خود آورده بودند تا برای یکبار هم که شده از نزدیک چند مشت محکم به فک و دهان برادر حسین(ع) اوباما بکوبید برادر 6094---0912 !

 

=================================

گل محمدنورانی از مهدیشهر : به آقایی که گفته هرکس غنی‌سازی را متوقف کند دست و پایش را می‌بوسم عرض می‌کنم آیا شما می‌خواهید دست و پای آمریکای جنایتکار و سگ‌هارش اسرائیل غاصب و مزدورانش را ببوسید که برای متوقف کردن غنی‌سازی دانشمندان مظلوم ما را ترور کردند؟ چون هیچ ایرانی غیرتمند و آزاده حتی غیرایرانی راضی نیست همه علوم از جمله علم هسته‌ای در انحصار جنایتکارانی چون آمریکا و ولیده پلیدش باشد .

 

فدوی : فدوی هم شدیداً با شما موافق و معتقد است که" علم هسته‌ای"نباید در انحصار جنایتکارانی چون آمریکا باشد" بلکه باید در انحصار همه ی جنایتکاران باشد،برادر گل محمد(ص)نورانی از مهدی(عج)شهر!

--------------------------

 

2943---0916:  در دولت گذشته اگر افزایش قیمتی صورت می‌گرفت فورا سر و صدا راه می‌افتاد اما در این دولت با چراغ خاموش همه کالاها را چند مرتبه افزایش قیمت داده‌اند کسی هم که انتقاد کند متهم به بی‌سوادی می‌شود و او را به جهنم حواله می‌دهند.

 

فدوی: مراتب در مجالی به استحضار رئیس آبدارخانه ی بیت(رئیس جمهور- م) رسید؛ بعدالتحیه والسلام گفتند چراغ شان را خاموش نکرده اند بلکه لامپ شان سوخته است! و در خاتمه نیز افزودند که منظورشان از جهنم، ان جهنم معروف که جای خیلی دوری ست نیست،بلکه همین جامعه ی شکوهمند اسلامی خودمان است،برادر 2943---0916!

--------------------------------------------------------

 

به علت گران شدن آرد در آبادان متاسفانه بسیاری از نانوایی‌ها از پخت نان دست کشیده‌اند. مردم محروم و مستضعف حاشیه شهر و اطراف بهمنشیر چه کنند و چگونه مشکل بی‌نانی را در استانی که یکی از استان‌های غنی در تولید گندم و ذخایر خدادادی مثل نفت و گاز است را برطرف نمایند؟
حیدری از آبادان

فدوی پیش از آنکه عریضه ی شما را بعرض برساند،به آگاهی می رساندکه عریضه ی شما چند نقص فنی دارد از جمله اینکه ما پس از سی و چند سال از درگذشت انقلاب شکوهمند، دیگر چیزی بنام مستضعف نداریم، برادرحیدری! این دفعه ی   آخرتان باشد؛ ضمناً ذخایر ی مثل نفت و گاز ربطی به خدا ندارد و ملک طلق برادران کثرالله امثالهم است، محض اطلاع

------------------------------------------

در رابطه با طرح‌های ملی مانند احداث بزرگراه‌ها و یا انتقال آب خزر به جنوب نباید محیط زیست را چماق کرد و بر سر این طرح‌های عمرانی مهم کوبید. در کشورهای توسعه‌یافته هم با طرح‌های ملی و ماندگار این‌گونه برخورد نمی‌کنند .
صباغیان

مراتب در اوقات شرعی به سمع و نظرمسؤلین محترم، اعلی الله مقامهم اجمعین رسید.

 بعدالتحیه و   السلام فرمودند چماق بمثابه عصای دست معظم له است و از استعمال آن

ناگزیر؛فلذا فکر دیگری بکنید،برادرصباغیان !

--------------------------------------------

در برنامه زنده «رود» که از شبکه شما پخش می‌شود دو مجری خانم و آقا که محرم نیز نیستند یکدیگر را به اسم کوچک صدا می‌زنند این نوع رفتار با شئونات اخلاقی و اسلامی ما ایرانیان سازگاری ندارد و رواج آن از طریق رسانه ملی تحت هیچ شرایطی پذیرفته نیست .
0939---0913

فدوی پیش از آنکه عریضه ی شما را بعرض برساند، با" ا یرانیان" تماس گرفت،شما را بجا نیاورند،برادر  ۹۳۹ـ۹۱۳! لکن مراتب در مجال مغتنمی که قدری هم شنگول بودند، به پیشگاه انورشان تقدیم شد ،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) دستورفرمودند بجای آنکه آنان را از دکل تلویزیون آویزان کنند، بین خواهر و برادر مجری پرده ای بیاویزند،۹۳۹ـ۹۱۳!

---------------------------------

7007---0938  نرخ کرایه مسیر مجن به شاهرود سال گذشته 1400 تومان بود امسال 2500تومان شده است. بنویسید یک نفر دانشجو که هر روز این مسیر را باید برود و برگردد چگونه از عهده این مخارج بربیاید .

 

فدوی:مراتب در شرایطی که شدیداً مشغول نرمش قهرمانه ی صبحگاهی بودند، بعرض خاک

 نعلین عنبرآسای همایون شان رسید. فرمودند احوط آنست که هرچه زودتر فارغ التحصیل شوید زیرا   در آینده کرایه سه هزارو پانصد تومان خواهد شد !

 

-----------------------------

شبکه نسیم صداوسیما در روز رحلت حضرت زینب(س) هم از برنامه‌های طنز خود دست برنداشت. واقعاً تأسف‌آور است .
5259---0939

فدوی:مراتب با قید چندین فوریت بعرض مسؤلین اعلی الله مقامهم اجمعین رسید،ضمن صدورچند صد صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) فرمودند حدیث داریم که ایشان(س) خودشان طناز بوده اند،برادر5259---0939!

------------------------------------------- 

وقتی شنیدم فردی که صاحب 30 شرکت می‌باشد مسئولیتی مهم در وزارت راه و شهرسازی را برعهده گرفته به طور کلی از بهبود وضعیت مسکن ناامید شدم. مگر با یک دست چند هندوانه را می‌توان از روی زمین برداشت .
6091---0915

 

فدوی:مراتب در اوقات شرعی به آگاهی ایشان رسید.در پاسخ فرمود الی ماشاءالله ،برادر6091- 0915 !

------------------------------- 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

27 سپتامبر المُعطر سنه ی 2014 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود  

 

 

*.*.*.*.*