حمیدرضا رحیمی

Like us on Facebook

*.*.*.*.*

August 23rd, 2013

 

حمیدرضا رحیمی

www.hazl.com

 

 

تفسیر خبر  

سفینة النجاة جمهوری شکوهمند اسلامی ما، یعنی حجت الاسلام والمسلمین حسن(ع) روحانی انارالله برهانه،کم کم دارد آماده می شود تا بزودی سکان این زورق شکسته را، ازناخدائی که مانند سایرناخدایان حکومت "که به مکتب نرفت و خط ننوشت"  تحویل بگیرد!..جراید شریفه ی دارالخرافه هم " واین میان خوش دست و پائی می زنند" ! از جمله تیتر زیر  که ازآخرین نیوز نقل می شود:

روحانی کشور را با خزانه خالی، بندر خالی و انبار خالی و بانک مرکزی خالی تحويل می‌گيرد

 

فدوی نمی داند که همکار مکتبی او،چه اشکالی در معنا و مفهوم عنوان فوق ملاحظه کرده، که آنرا تیتر هم فرموده است؟!..واقعیت واقعاً موجود می گوید که همیشه همینطور است ؛ یعنی شما هم اگر خواسته باشید  از خانه ی فعلی تشریف ببرید،آنرا تمیز و جارو کرده به ساکن جدید تحویل می دهید،اینطور نیست؟! خب اگر چنین است،چرا  به این بنده ی خرابکار خدا ،ایراد می گیرید؛ که تازه در این 8 ساله،بی اذن مقام معظم رهبری، ادامه الله ایّامه و نصََراعلامه و اجری بالخیر اقلامه،آب ُکر هم نخورده است !..حال فدوی از ذکر این نکته بجهت  اینکه بهانه دست دشمن ندهد نیز عمداً می گذرد ! که برادر احمدی نژاد  پیش از این در شهرداری کار می کرده ،و جارو کردن افزون بر حق،تخصص مسلم اوست !..

این مسأله البته،راه حل دیگری هم دارد و آن اینکه بگوییم که واژه ی "خالی" در تیتر سابق الذکر، مأخوذ است از مشهور ترین صفت دولت پیشین ،که همانا "خالی بند" ، باشد!

 

زیاده جسارت است ..

---------------------------------

------------------------------------------- 

خروج از بحران   

بحران اقتصادی ،که حتا حضرات آیات و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین و نیز مؤمنین و مؤمنات کثرالله امثالهم که با آن بکلی بیگانه اند، به آن اشراف و اذعان دارند ،ُامّت همیشه گرسنه را، شدیداً به ستوه و بلکه به زانو در آورده است .تورقی کوتاه در جراید شریفه ی ارالخرافه،شمار قابل ملاحظه ای از گزارشهای مرتبط را بدست می دهد ؛از آن جمله اند :

ازحضرات آیات

آیت‌الله مکارم: تورم و بیکاری غوغا می‌کند /بهار نیوز

اخبار رسمی منتشر شده از دیدار محمود احمدی‌نژاد با آیت‌الله مكارم شیرازی نشان می‌دهد که این مرجع بلند‌پایه در توصیه‌های خود به رئیس‌جمهور صراحتاً به موضوع «تورم» اشاره کرده و بر لزوم مبارزه با «تورم كه دود آن، تنها به چشم قشر‌های كم درآمد می‌رود و نیز مبارزه با مفاسد اخلاقی و مشكلات فرهنگی» تاکید و «اصرار» کرده‌اند

 

آن طور که در اخبار رسمی رسانه‌های نزدیک به دولت و سایر خبرگزاری‌های کشور منتشر شده است، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی نیز در دیدار با رئیس‌جمهور بخش مهمی از اظهارات خود را به گرانی و تورم اختصاص داده و خواستار توجه دولت به اقشار محروم و کنترل گرانی و تورم شده‌اند . / آفتاب

 

آيات عظام، اردبيلي، مكارم‌شيرازي، صافي‌گلپايگاني جوادي‌آملي، شبيري‌زنجاني و سبحاني خواستار جست‌وجوي عوامل گراني و برطرف كردن اين معضل شدند /در دیدار با علی(ع)لاریجانی/روزنامه ی شرق

از مردم

يکي از بزرگ‌ترين مشکلات جامعه امروز ما،‌ گراني و تورم بيش از حد توان مالي و وضعيت بد اقتصادي جامعه به ويژه طبقه محروم و مستضعف و کم‌درآمد ولي زحمتکش و آبرومند جامعه مي‌باشد که مي‌طلبد مسئولين قواي سه‌گانه تدبيري براي برون رفت از اين وضعيت اتخاذ نمايند.
2143---0913

حساب آمريکا و حمايت‌هاي آشکار و نه پنهان آنها از برخي افراد که صلاحيت‌شان براي حضور در انتخابات احراز نشد براي مردم روشن است و تحرکات اخيري که براي تشديد تحريم‌ها نيز انجام شد از اين دسته است. آنچه مردم را عصبي و ناراضي و ناآرام و گلايه‌مند مي‌کند گراني‌هاي روزافزون و لجام گسيخته‌اي است که مسببان داخلي آن معلوم هستند ولي جاي اين سؤال وجود دارد که چرا کسي برخورد لازم را با آن ندارد. مگر مسئولين مربوطه قسم نخورده‌اند که منافع ملت را زيرپا نگذارند پس چرا اين همه آشفتگي در بازار روزمره مردم وجود دارد؟
طالعي

-------

دولتمردان تقاضا داريم جلوي گراني افسار گسيخته دلار و طلا و ارز را بگيرند، چرا كه در پي اين افزايش قيمت ها، نرخ مواد خوراكي و لوازم خانگي افزايش مي يابد.

7054---0912

همسرم به علت بدهي و شكست در پرداخت بدهي ها، 8-7 ماهي است كه متواري شده و اطلاعي از او ندارم و با سه فرزند 5-6-12 ساله بدون داشتن هيچ منبع درآمدي سر بار مادرم شده ام از افراد خير و نيكوكار تقاضاي دستگيري از خود و فرزندانم را دارم .
يك هموطن از شهرضا

----

 به مسئولين قوه مجريه پيشنهاد مي كنم حال كه توان كنترل تورم و گراني را ندارند و وضعيت براي قشر مستضعف به حد انفجار رسيده حداقل به فكر ارتقاء حقوق كارگران و كارمندان شاغل و بازنشسته باشند و از محل درآمدهاي مازاد نفتي كه در كل دنيا افزايش يافته و اموال و كشفيات محتكرين با همكاري مجلس اقدام نمايند .
بازنشسته علي قاضي از سلمان شهر شمال

شايسته است مسئولين محترم به جاي وقت گذاشتن براي نامه نگاري و ايجاد تنش در جامعه فكري براي حل مشكل گراني افسارگسيخته كه مردم را رنج مي دهد بكنند .
0292---0914

 

بر این پایه،ناگفته پیداست که مشکل ارز،از معضلات جدی جامعه ی اسلامی شکوهمند ماست و برادران باید،اگرآب  ُکرهم دست شان است زمین گذاشته،و با تقویت صادرات خود،زمینه ساز ورود مبالغی ارز،به خزانه ی دولت اسلامی باشند.بدیهی ست که تنها ذکرمصیبت،و برشمردن نقائص و معایب،دردی از دردهای بیدرمان مؤمنین را دوا نکرده بلکه  افزون برحرف،عمل را هم باید بدان افزود و بقول خاج پرستان لعنة الله علیهم اجمعین، part of solution باید بود .ممکن است خوانندگان محترم ضد انقلاب،بر فدوی خرده بگیرند که وی نیز دارد مرتکب همان کار می شود که بدان معترض است !..لکن چنین نیست و قدری دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،تا ملاحظه کنید که فدوی،افزون برحرف ، پیشنهاد عملی و البته سازنده نیز دارد.

باری- در بحث شیرین ارز بودیم و جبران ضعف آن ، با افزایش صادرات البته غیرنفتی !. پیشنهادی که فدوی می خواهد در پی بیاورد، نه تنها موجب بهبود اقتصاد،بلکه به تقویت دیپلماسی ما،که در وضعیت مناسبی به سر نمی برد نیز خواهد انجامید؛ ضمن اینکه،مشمول تحریمهای مألوف خاج پرستان نیز نمی شود. فدوی برای روشن تر شدن مطلب، برای فتح باب، تیتر خبر زیر را در پی می آورد :

به جن‌گیرهای بیشتری نیاز داریم ! / قدس‌آنلاین

و در ادامه نیز:

کلیسای کاتولیک مادرید اعلام کرد که برای نجات مراجعان شیطان‌زده خود به جن‌گیرهای بیشتری نیاز دارد . !

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی قدس‌آنلاین، یکی از سخن‌گویان این کلیسا که خواست نامش فاش نشود گفت که مادرید در حال حاضر فقط یک کشیش جن‌گیر دارد و این کلیسا در نظر دارد که کشیش‌های جن‌گیر بیشتری تربیت کند . ! برپایه گزارش آسوشیتدپرس، وی تأکید کرد:" شیطان وجود دارد. این یک حقیقت است "

گفتن ندارد که خاج پرستان ، شیطان شان هم،با شیطان ما مؤمنین،فرق دارد؛ مال ما شرور است،

مال آنان دمکرات! یعنی، شیطان  خاج پرستان،با جنگیرِ خاج پرست،درگیر نمی شود و مثل بچه

ی آدم از بدن طرف خارج می شود! در ادامه ی همان خبر بخوانید :

بر اساس آموزه‌های کلیسای کاتولیک، فقط کشیش مجاز از سوی اسقف می‌تواند به خارج کردن ارواح خبیثه از وجود شیطان‌زدگان بپردازد. آیین شیطان‌زدایی در کلیسا از متبرک کردن فرد با آب مقدس و دعا تشکیل می‌شود و کشیش در پایان از روح خبیثه می‌خواهد که از وجود فرد شیطان‌زده خارج شود .
این در حالی است که گروه‌های سکولار اسپانیا چنین اظهاراتی را مایه گسترش خرافات دانسته‌اند .

که گروه‌های سکولار اسپانیا البته، بقول قاطبه شکر خورده و قند شکسته اند !

باری- خوانندگان محترم ضد انقلاب ،،حافظه ی تاریخی که چه "ارز" کند، لکن حافظه ی تقویمی که دارند!، و لابد خبر زیر را بخاطر می آورند :

"جن‌گیر" منتسب به دولت آزاد شد. آن هم در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم. این خبری بود که ابتدا سایت بازتاب و سپس برخی سایت های اصولگرای دیگر روی خروجی خبرگزاری خود قرار داد و این آزادی در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری و انتقال «جن‌گیر» به مکانی خاص را معنا‌دار توصیف کرد . /   انتخاب بنقل از  روزنامه بهار

ملاحظه کردید؟ آخر آدم عاقل،سرمایه را حبس می کند ؟!  گفتن ندارد که جن گیرهای جامعه ی شکوهمند،منحصر به جن گیر فوق نیست و در این سی و چند سال،تولید جن گیر به سطح قابل قبولی رسیده و افزون بر رفع نیاز داخلی، قابلیت صادرات را نیز پیدا کرده،و می تواند با صدور جن گیرهای مازاد به کلیسای مادرید،مبالغ هنگفتی ارز، به وطن اسلامی سرازیر کند و این، باور بفرمایید که تنها فقط به سود مؤمنین ساکن در ایران سابق نیست،بلکه بسود برادر بشار اسد نیز هست؛ و ما دیگراز این پس، شاهد خبرهای غم انگیزی از نوع  زیر نیستیم که برادران برای افزایش قربانیان سوریه از هشتاد هزار به صد هزار، فقط 4 میلیارد دلار به آن بزرگوار کمک کنند،مبلغی که جلوی یک بچه ی مکتبی هم که بگذارید،قهر می کند ! :

تهران ۴ میلیارد دلار اعتبار برای سوریه گشود / سایت رادیو فردا- تیتر

 تهران دو خط اعتباری به میزان چهار میلیارد دلار برای دمشق گشوده و انتظار دارد خط اعتباری دیگری را نیز جهت مقابله با تأثیرات تحریم‌های بین‌المللی باز کند .

به نوشته روزنامه دولتی «تشرین» چاپ دمشق «ادیب میاله» رئیس بانک مرکزی سوریه اظهار داشته است "ایران با گشایش یک خط اعتباری به ارزش یک میلیارد دلار برای تأمین هزینه واردات اقلام مختلف و خط اعتباری دیگری به ارزش سه میلیارد دلار برای تأمین هزینه خرید بنزین و کالاهای مربوطه به حمایت از سوریه ادامه می‌دهد ".

پس ،پیش بسوی تکمیل و توسعه ی خط تولید جن گیر !

----------------------------------------------------------------------

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد  

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

ايران به جای پول نفت دکل حفاری از چين می‌خرد / رادیو فردا- سایت

تحشیه ی فدوی

 

فدوی موافق نیست و بجای آن جرثقیل پیشنهاد می کند که بیشتر بکار برادران می آید؛یعنی

دو گانه سوز است ؛هم بکار حفاری می آید و هم می شود ازآن ،ضد انقلاب آویزان کرد !

------------------------------

محسن قرائتی٬ رئیس ستاد اقامه نماز کشور با ابراز نگرانی از وضعیت نمازخوانی در ایران گفته که «متاسفانه وضع نماز در کشور خوب نیست و نیمی از جوانان ما نماز نمی‌خوانند ./ استان داتکام

تحشیه ی فدوی

 

معنای این سخن آنست که نیمی دیگر بیکارند و نماز می خوانند (خنده ی حضار ضد انقلاب !)

-----------------------

 

رئیس ستاد اقامه نماز کشور محسن قرائتی٬

 از وقتی اسلام با تجملات قاطی شده اسلام ما قفل شده است . / تسنیم

تحشیه ی فدوی

 

پس فکر کردید که حجت الاسلام روحانی با کلید معروف اش،برای چه آمده است،برادر

حجت الاسلام قرائتی؟

----------------------------

احمدی نژاد دیگر تکرار نمی شود ! / توکلی – آفتاب تیتر

 

تحشیه ی فدوی

 

اولا ً که ممنون صرف شده است ! ثانیاً حالا چه عجله ای داشتید ؛بعدش هم

چطور دل صاحب مرده تان می آید،واقعا ً حیف نیست برادر توکلی؟!

--------------------------------------------------------

عذرخواهی شیخ حسین انصاریان از مردم ایران به خاطر اوضاع نابسامان کشور

او گفت: مردم! ما رو ببخشید؛ ما به شما وعده‌هایی دادیم که نشد / العربیه

تحشیه ی فدوی

 

حالا چه عجله ای داشاید،برادر انصاریان؛ خب می گذاشتید سی چهل سال دیگر !

-------------------------------

 

زیباکلام: روحانی 90 درصد اصولگرا و 10 درصد اصلاح‌طلب است /کیهان

----------------------

تصادف زنجیره ای در اتوبان قم- فرارو

تحشیه ی فدوی

 

آن واژه را لطفاً مصرف نکنید که فدوی را یاد قتل های زنجیره ای می اندازد که آمرین و عاملین آن با آنکه بسیار دم دست هستند،لکن هنوز هم پیدا نشده اند،برادر فرارو!

-----------------------------------------------------

 ایران در مقابل پول نفت، 315 واگن مترو از چین می خرد

به علت قادر نبودن به انتقال مبالغ حاصل از فروش / العربیه

تحشیه ی فدوی

 

باز از چوب بستنی بهتراست، بلکه آرزوی دیرینه ی مؤمنین هم برآورده شده و نسوان و ذکور،بکلی از هم سوا شوند

 

---------------------

احمدی‌نژاد: مگر ما می‌خواهیم برویم؟ / بهار نیوز

تحشیه ی فدوی

 

نخیر این چه فرمایشی ست ؟ کار را آن کرد که تمام کرد !

-----------------------

هیولای آمریکائی در ایران – آفتاب - تیتر

هفته نامه تجارت فردا تصویر اولین خودرو وارداتی رسمی جنرال موتورز به ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) را منتشر کرد .

تحشیه ی فدوی

 

فدوی خرفت سرانجام در نیافت که شیطان بزرگ خوبست یا بد ؟ !

-------------------------------------

فکر نمی کردم پدر زنم رئیس جمهور شود ! / داماد احمدی نژاد – اعتدال

 

تحشیه ی فدوی

خودش هم فکر نمی کرد لکن نمی خواست روی مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه را

زمین بیندازد،برادر داماد!

-----------------------------------

شیخ فتنه گر کجا پنهان شده ؟! / آخرین نیوز –تیتر*

تحشیه ی فدوی

منظورتان کدام یکی ست،برادر نیوز ؟!

--------------------------------------------

.

پلمب یک نانوائی بعلت وجود مارمولک در نان !/ آخرین نیوز –تیتر

تحشیه ی فدوی

 

چه خبرتان است اینهمه گرد و خاک بپا کرده اید؟،یکجوری تیتر زده اید که پنداری در نان سوسمار پیدا شده ! تازه، مارمولک اگر بد بود، که فیلمش را نمی ساختند،برادر نیوز!

 

--------------------------

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، محمود احمدی‌نژاد در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، برای خود مجوز تاسیس دانشگاهی در تهران اخذ کرد . / آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی

 

همین یک فقره جنس را کم داشتیم،برادر تسنیم !

-----------------------------

دليل نمي‌شود که کسي که سال‌ها به اسلام و انقلاب و امام خدمت کرده هر چه گفت گوش کنيم / روزنامه ابتکار

آيت الله محمد(ص)تقي(ع) مصباح يزدي

تحشیه ی فدوی

 

درست است برادر آ،یت الله؛ این البته شامل حضرت تان هم می شود !.. حال اینکه به فرمایشات

خود حضرت امام(ل) هم باید گوش کرد یانه،محل اختلاف و تردید است!

-------------------------------------------------

سی میایارد دلار پول دست مردم است ! / آفتاب  /عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس

 

تحشیه ی فدوی

 

دولت مردمی به این می گویند، برادر آفتاب !

 

 

M. Labkhand

 

==============================================================

پای درد دل مردم دارالخُرافه      


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست
 

هرگاه شيطان كوچك (ابليس) از كار خود پشيمان و توبه كرد مي توان به رعايت حقوق ملت ايران از طرف شيطان بزرگ (آمريكا) خوشبين بود .
7902---0913

 

حال که شما متخصص اندازه گیری شیطان هستید،فدوی ممنون می شود که سایز شیطان متوسط را هم مرحمت کنید،برای مریض می خواهد،برادر 7902---0913 !

-------------------------

به اسم جلاله قسم مي خورم كه فردا جلوي مسئولين را خواهم گرفت با سي سال سن نه اشتغالي و نه ازدواجي و...؟! چرا يك جوان 30 ساله با تحصيلات بايد بيكار باشد و نتواند ازدواج كند؟
8641---0910

 

نوع فردا را تعیین نکرده بودید که فردای قیامت است و یا فردای همین جهان ؟! باری- تکلیف فدوی راکه معلوم کردید، فی الفور اقدام لازم را مبذول خواهد داشت، زیرا نحوه ی تعامل برادران با شما، بستگی به نوع فردائی دارد که به آن اشاره کرده اید  ،برادر 8641---0910 !

---------------------------------

 شركت همراه اول كمبود منابع را بهانه قرار داده از دارندگان خطوط اعتباري شارژ نشده در طول يك سال گذشته سلب امتياز كرده است. سؤال اين است كه آيا اين گونه اقدام و برخورد و سلب حق از مردم مورد تأييد قوه قضائيه مي باشد يا خير؟
2470---0919

مراتب با قید چندین فوریت به استحضار رسید.پس از قیام و قعود و بعدالتحیه والسلام در پاسخ فرمودند :

بسمه تعالی

بله !

-----------------------

 

33 سال از پيروزي شكوهمند انقلاب و عمر پر بركت آن مي گذرد در اين مدت بسياري از مدعيان تغيير موضع دادند اما مواضع حضرت امام ، رهبرمعظم انقلاب و به پيروي از آنها، روزنامه كيهان بر همان موازين محكم استوار بوده و خواهد بود. خداوند به همه ما بصيرت و ثبات قدم عنايت كند .
سعيدي

 

بقول نمایندگان محترم حکومت در مجلس : صحیح است، صحیح است، ! علت وضعیت درخشان فعلی ملت یک لا قبای بخاک و خون خفته نیز همین است،همین است،برادر سعيدي !

-----------

مدتي است سيماي زندان كرمانشاه راه اندازي شده ولي بسياري از برنامه هايي كه پخش مي كند مبتذل هستند. به عنوان مثال چند روز قبل موقع مغرب كه از بيرون زندان صداي اذان به گوش مي رسيد از سيماي زندان موسيقي مناسب مجالس لهو و لعب در حال پخش بود جالب اينكه تحت پوشش موسيقي درماني اين كارها را مي كنند .
ولي خاني از زندان مركزي كرمانشاه

 

مراتب در مجال مغتنمی که گمان میرفت قدری هم شنگول باشند، بعرض خاک نعلین همایون عنبرآسایشان رسید . در بازدم بقول عوام فرمودند nice try ! از اینهم بیشتر خدمت کنید،نمی شود لکن ! و حالا حالاها

باید آب ُکر خنک بخورید،برادر زندانی !.. فدوی بی تقصیر است

---------------

 

با اين وضعيت شرم آور و فضاحت باري كه در پوشش بعضي خانم ها در تهران به وجود آمده بايد به جاي اشك خون گريه بكنيم. تذكر هم كه مي دهيم جسارت مي كنند. برخي از مسئولين دلشان را به چه خوش كرده اند .
7940---0919
-

فدوی پدر صاحب بچه را در می آورد! لکن تا آنموقع، ضمن یادآوری مواردی که مؤمنین بعلت نهی از منکر شل و پل و ناقص بگوشه ای افتاده اند، یواشکی توصیه می کند که اگر چشمهای شهلایتان را برای خون گریه کردن همچنان لازم دارید، دست از تذکر دادن به ملت زخمی بردارید، و کشک اسلامی خودتان را بسابید،برادر 7940---0919- !

-------------------------

آيا درست است كه سهميه ورود به طرح ترافيك جانبازان و آزادگان را كم كنند و از آن طرف افراد پولدار جامعه با پرداخت روزانه 12هزار تومان وارد طرح ترافيك بشوند. پس بفرماييد در اين كشور امكانات و تسهيلات فقط به طبقه پولدار جامعه اختصاص دارد !
5565---0919

 

مراتب بمنظور تسریع بیشتر به مجلس منعکس شد.نماینگان محترم حکومت در مجلس، دستجمعی

و دوبار فرمودند : صحیح است، صحیح است، برادر 5565---0919 !

-------------------------

اگر برخورد با مفاسد اقتصادي، قاچاقچيان موادمخدر، اراذل و اوباش و زورگيري ها و ... براساس مر اسلام و شرع باشد هم كشور رو به پيشرفت خواهد رفت و هم مردم با امنيت كامل به زندگي خود ادامه خواهند داد .
5170---0914

 

مراتب در مجال نه چندان مناسبی ،بعرض انور عالی شان رسید،چنان شیهه ای کشیدند،که برق فدوی که مدتی بود رفته بود،دوباره آمد!.. مثل برادر احمدی نژاد،پاسخ سؤال شما را،با پرسش دیگری مرحمت کرده و با تغیّر پرسیدند : یعنی می گوئید که مملکت امام زمان(عج) تاکنون،بر پایه ی اسلام و شرع نبوده است،برادر 5170---0914 ؟

-----------------------------

از پيري پرسيدند زندگي چند مرحله است جواب داد: دو مرحله كودكي و پيري. گفتند پس جواني چه مي شود. در جواب گفت: جواني فداي امام حسين(ع ).
1251---0933

 

نمی شود محض خاطر فدوی گردن شکسته هم که شده، پارتی بازی کرده و از آنحضرت(ع) بخواهید که استثنائاً پیری را بعنوان یکعمر خمس و زکات قبول بفرمایند،برادر  1251---0933 ؟

-------------------------

كوچه هاي اسماعيلي، بختياري، توكل و روهنده واقع در اطراف ميدان امام حسين(ع ) تهران پاتوق افراد معتاد و زورگيران چاقوكش شده است. به نيروهاي پليس و مأمورين شهرداري اطلاع داده ايم ولي اقدامي انجام ندادند. مگر شما مطبوعات كاري بكنيد .
5428---0939

 

فدوی حرفی ندارد و ترتیب عوامل مذکور را می دهد لکن پیش از آن توصیه می کند که چراغ از بهر تاریکی نگهدار، یکوقت دیدی کاره ای شدند ها ،برادر 5428---0939 !..ضمناً فدوی از آقا امام حسین(ع) بیش از شما حیرت کرد که در مقابل حقوق کلانی که از مؤمنین و مؤمنات ایرانی می گیرد،حال نظافت میدانش را هم ندارد !

-----------------------------------------------------------

5-4 سال است كه منتظر حج عمره بوديم حالا كه نوبت ما رسيد هزينه آن را 3-2 برابر كرده اند چگونه بقيه هزينه را تامين كنيم؟ آن هم براي چند خانواده. سپرده عمره را 7-6 درصد محاسبه ولي هزينه اعزام چند برابر؟ از مسئولين حج درخواست مي شود چاره اي بينديشند .
8920---3091

 

مراتب توسط فدوی به شرف عرض رسید ؛ سه تار مرصع برداشته و در دستگاه خیار شور زمزمه فرمودند :

مؤمن نرو به سایه

کعبه خودش می آیه !

---------------------------

 

امام جعفر صادق(ع) مي فرمايند: زمستان بهار مؤمن است ،از شبهاي طولاني اش براي خواندن نماز شب و عبادت كمك مي گيرد و از روزهاي كوتاهش براي روزه گرفتن .
0374---0915

 

بقول عوام  good to know برادر 0374---0915 ! لکن حضرت(ع) نفرمودند که آن مؤمن بینوا،پس کی زندگی کند ؟!

----------------------------

كسي كه امروز ولايت را تنها بگذارد اگر در زمان امام حسين(ع) هم بود آن حضرت را در مبارزه با يزيد تنها مي گذاشت. بنابراين نبايد سر خودمان را كلاه بگذاريم .
زارع از همدان

 

راست می فرمائید !، به فتوای علمای سلف رضوان‌الله تعالی عليه و حشره‌الله مع‌النبيين و‌الصالحين

 احوط آنست که سر دیگران را کلاه بگذاریم، برادر زارع !

---------------------------------------------

عمليات تعريض جاده نكا به زاغمرز بيش از سه سال است كه نيمه تمام رها شده و در دو ماه اخير در اثر تصادف پنج نفر كشته و چندين نفر زخمي شدند با اين وجود توجه جدي به تكميل آن ديده نمي شود. از مسئولين امر درخواست رسيدگي دارم .
9189---0911

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد .فرمودند که همه چیز در جامعه ی شکوهمند اسلامی ما، حساب و کتاب دارد و در ادامه افزودند که میزان کشته شدگان ،هنوز

به حد نصاب نرسیده  قدری دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید،

درست می شود،برادر 9189---0911 !

---------------------------------

به اميد اينكه با دريافت وام ازدواج بتوانم مقداري جهيزيه تهيه و تشكيل خانواده بدهم ازدواج كردم ولي الان از وام ازدواج و تهيه جهيزيه خبري نيست. نمي دانم در اين عمل انجام شده چه كار بايد بكنم .
9555---0938

 

فدوی در اینمورد اقدامی ندارد،.زیرا بقول هلندی ها، خود کرده  را تدبیر نیست. زبان فدوی مو در آورد از بسکه از مؤمنین و مؤمنات خواست که در جامعه ی شکوهمند اسلامی مان باید،همه چیزرا بشرط قمه(چاقوی سابق- م) معامله کنند، اصلا ً آن صاحب مرده را لای سنگ  می گذاشتید بهتر بود ، برادر 9555---0938 !

----------------------------------------------------------------

وقتي خيلي از پسرهاي جوان بيكار هستند چرا در هر اداره و شركتي فقط دختران جذب كار مي شوند. جالب اينكه خيلي از همين دخترها هم چون استقلال مالي پيدا مي كنند به راحتي تن به ازدواج نمي دهند. با اين روش چگونه مي خواهيم جمعيت كشور را افزايش بدهيم؟
6373---0911

 

لازم است که فدوی ،قبل از تقدیم عریضه ی شما بحضور ُپر زور مسؤلین محترم،اعلی الله مقامهم اجمعین دقیقا  بداند که هدف و مشکل شما در کجاست،اشتغال خواهران یا چیز های دیگر؟ دوباره تماس بگیرید، برادر  16373---091  

---------------------------

چرا پول دستگاه هاي كارت خوان فروشگاه ها با تأخير به حساب فروشندگان واريز مي شود؟ بانك مركزي چه پاسخي درباره پول واريزي خريداران كه سه روز به حساب فروشنده واريز نشده دارد؟ اگر خيار غبن در معامله رخ دهد فروشنده چطور مي خواهد پول مشتري را مسترد نمايد؟ چك هاي برگشتي فروشندگان را چه كسي پاسخگوست؟ آبروي مؤمنين چه جايگاهي در نزد مسئولين بانك مركزي دارد؟
احمدزاده

 

مراتب با قید چندین فوریت بعرض رسید؛ به پیروی از حضرت امام(ل) فرمودند :

بسمه تعالی

هیچ !

در خاتمه نیز افزودند که نگران خیارغبن نباشید زیرا مدتی ست که دیگر به عمل نمی آید و بجای آن خیار شور کاشته اند،برادر احمدزاده!

--------------------------

گاهي اوقات مشاهده مي شود كه برخي پرونده هاي قضايي كه به دادگاه تجديدنظر ارسال مي شود و زماني كه برمي گردد تمام زحمت هاي كشيده شده توسط قاضي دادگاه اول ناديده گرفته شده و پرونده سير ديگري با 180 درجه تفاوت از حكم صادره قبلي پيدا كرده است . عرضم اين است كه بايد دقت و حساسيت بيشتري روي پرونده هاي قضايي صورت بگيرد تا حق و ناحق نشود .
بوربور

 

مراتب به سمع و نظر ریاست محترم قوه ی باه(قضائیه – م) رسید .در بازدم فرمودند که اصل مترقی دیکتاتوری مطلقه ی فقیه، مقدم بر اصل مقدس دیگری،که همانا اختلاف بین علما ،حتا پیرامون عطسه ی مؤمنین و مؤمنات است !، .بقول عوام ، case شما که دیگر جای خود دارد،برادر بوربور !

-------------------------

روستاهاي خراسان رضوي بافت فرسوده اي دارند. ضرورت دارد مسئولين بنياد مسكن اين استان قبل از وقوع حوادث طبيعي به فكر مقاوم سازي خانه هاي روستايي منطقه باشند و باعث دلگرمي روستائيان بشوند .
3419---0915

 

حق با شماست.اتفاقا ً به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین نیز، علاج واقعه را بعد از وقوع باید کرد،برادر 3419---0915    !

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

 علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

سیّم آگوست المُظفر سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

 

August 12th, 2013

 

داستان خیلی کوتاه !

 

یک

 

واژه ی مرکب" شایعه ی ضد انقلاب " پس از تصرف عدوانی حضرات آیات عظام

و حجج اسلام کثرالله امثالهم،در فرهنگ سیاسی پس ازانقلاب شکوهمند، دیگر واژه ی

جاافتاده ای ست و بارها نیز،در نوشته های گوناگون،در استخدام فدوی بوده است .!

فدوی اما، تا لحظه ی نگارش این سطور،هرگز به واژه ی مخالف یا متضاد آن نیندیشیده

بود، که در فرهنگستان خود ،که فرآورده هایش را لابد دیده اید،فکری برایش بکند؛ زیرا

استفاده یا کاربرد آنرا،بسیار مستبعد می دانست لکن ازآنجا که "هنر نزد ایرانیان است و بس"

،دریافت که خیر، متضاد " شایعه ی ضد انقلاب " هم، دستکم در لس آنجلس مصرف دارد که

فدوی در حال حاضر واژه ای برایش سراغ ندارد مگرعجالتا ً بگوید " شایعه ی انقلابیون"!

 

                                          ***

دو

معروف است که شانس،یکبار درب خانه ی آدم را می زند . درب خانه ی فدوی را شانس

گویا هشت سال آزگار شدیداً کوبیده، لکن وی ملتفت نشده است !؛ فلذا و بعنوان مشق شب،

پیدا کنید درجه ی سنگینی گوش فدوی را!...

چگونگی اش را اما، در بند سوم که در پی می آید،می خوانید:

 

سه

 

باری- فدوی بعلت مشغله زیاد و وقت کم ،و البته یکی دو مسافرت پی در پی ،شوربختانه بخت

آنرا تا امروز نداشت که پیامهای مهرآمیز دوستان راه دور و نزدیک را بهنگام شنیده ، و پاسخ بدهد . در میان پیامها،چند پیام متعلق به دوستی از اروپا بود . تلفن اش را با پوزش پاسخ داد

و پس از احوالپرسی سبب تلفن های پی در پی اش را جویا شد . گفت : دوستی ساکن کشور محل سکونت او ،که بمنظور دیدار بستگان به شهر فرشتگان! آمده بود، اخیراً باز گشته و در دیداری که با وی داشته این خبر میمنت اثررا نیز داده است که در آنجا شایع شده که محمد(ص)رضا(ع) رحیمی معان اول احمدی نژاد ،برادر حمیدرضا رحیمی! یعنی همین فدوی یک لا قبا ست ،که معرف حضورهمگا نست ! ..

ُطرفه اینکه ،آن بزرگواریعنی  ناقل خبر، ساکن همان شهری ست که تنها برادرواقعی فدوی با همان نام ،یعنی محمدرضا رحیمی بیش از بیست و پنج سال است که در همان شهردر اروپا زندگی می کند !...

حال فدوی نمی داند که برای جبران خسارات وارده،که چندان هم کم نیست،یقه ی چه کسی را باید بگیرد؟

در توضیح بیشترعرض می کند ، نخست اینکه ما برادران رحیمی،یعنی حمیدرضا رحیمی(فدوی) در آمریکا ،و اخوی واقعی مربوطه (محمدرضا رحیمی) در اروپا زندگی می کنند :

بیت

سعدیا حب وطن گرچه حدیثی ست شریف    

نتوان ُمرد بسختی که من اینجا زادم !

فلذا انقلابیون محترم لس آنجلس، به فدوی ضد انقلاب و اخوی، مبالغ زیر را بدهکارند :

 

1- اخوی فدوی (محمدرضا رحیمی) که بیش از دو دهه است که در بلاد کفر زندگی می کند را

خبر نکرده اند که معاون رئیس جمهور شده تا بجای کار طاقت فرسای 5 صبح تا 8 شب ،برود

پست معاونت ریاست جمهوری ش را تحو یل بگیرد !، و " دست بکاری زند که غصه سر آید" !..

2- فدوی(حمیدرضا رحیمی) نیز در این میانه مبالغ هنگفتی بقول عوام Damage شده است،زیرا

اگر می دانست که برادر ساکن بلاد کفرش، معاون رئیس جمهور در ایران سابق شده است، دست از کار ِگل و قلم  صد تا یک قاز زدن بر می داشت،و به این روز نمی افتاد ! و می گفت :

 "ما را هم از این نمد کلاهی ست " !..

 

آنچه اما مایه ی تأسف فدوی ست،سطح بسیار نازل اطلاعات انقلابیون لس آنجلسی ست ، زیرا

این بزرگواران ،باید می دانستند که نه فقط برادر ساکن اروپای فدوی معاون رئیس جمهورشده  بلکه خود او نیز به استناد اخبار مستند و موثق زیر،جزو مقامات رده بالای آخوندی ست !:

 

* حکم رهبر انقلاب برای سردار فدوی! / فرا رو- تیتر ۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۱


رهبر معظّم انقلاب اسلامي و فرمانده كل قوا در حكمي سردار دريادار پاسدار علي فدوي را به سمت فرمانده نيروي دريائي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي منصوب كردند

 

* سردار فدوی : در صورت لزوم تا 3 مایلی نیویورک هم پیش خواهیم رفت! .  / آفتاب تیتر ۷ ارديبهشت ۱۳۹۱


*  سردار فدوی : ناوهای آمریکائی مصونیت ندارند /  عصر ایران – تیتر ۰۳ مرداد ۱۳۹۲

 

* تغییر در استراتژی دریایی آمریکا از زبان سردار فدوی / دیپلماسی ایرانی- تیتر 3 مرداد 1392

 

 

زیاده گیسی نیست که دست انقلابیون لس آنجلسی بدهد !...
 

10 آگوست 013

--------------------------

 

عاقبت نسیه فروشی !

 

احمدی نژاد- مشائی - محمد(ص)رضا(ع) رحیمی-{ به حضرت عباس(ع) برادر فدوی(حمیدرضا رحیمی) نیست!} !

 

------------------------------------

 

دلواپسی

 

 

فدوی از ملاحظه ی تصویربالا شدیداً هراسان ، و البته نگران کشور دوست و برادر ترکیه شد

   باری فرصت نیست،فلذا ازدستگاه زلزله نگار حضرات آیات عظام و حجج اسلام اعلی الله مقامهم اجمعین در ُامّ القراء می خواهد که اگر آب ُکر هم دست شان است،زمین گذاشته وشدت

در جه ی  " ریش " ِتر ِ زلزله ای را ، که قرار است در اثر این حرکت بانوان دلیرترکیه که در اعتراض به خبر زیر رخ داده است،معلوم فرمایند،تا دولت ترکیه از هم اکنون،در تدارک لوازم

مورد نیاز زلزله زده گان ترکیه باشد !...

    عمر طغرل اینانچر، حقوقدان و وکیل ترک ، شامگاه چهارشنبه (۲۴ ژوئیه / ۲ مرداد) در برنامه‌ای به مناسبت ماه رمضان در تلویزیون دولتی ترکیه درباره زنان باردار گفت : «منظره زنان حامله در محافل عمومی نه تنها غیراخلاقی، بلکه زشت است.» او افزود : «اگر زنان باردار دیدند که نیاز به هوای تازه دارند می‌توانند با شوهران‌شان شب‌ها با ماشین به گردش بروند. وقتی زنان در ماه هفتم – هشتم حاملگی هستند، به هیچ وجه نباید با چنین شکم‌هایی در خیابان‌ها ظاهر شوند. محل‌های کار هم برای همین زنها را به مرخصی می‌فرستند تا در خانه بمانند .» / ایران گلوبال- بنقل از سکورالیزم نو

 

و من الله التوفیق

 10 آگوست 013

 

-------------------------

ناپلئونی !  

 

فدوی نمی دانست که برادر حسن(ع) روحانی رئیس جمهورغالب (1) ،بقول بر و بچه های

نظام قدیم، تجدید آورده و با تبصره قبول شده است ! ؛ این مطلب را العربیه،  به نقل از

 برادر عباس (ع)علی(ع) کدخدايی،‌ سخنگوی پيشين شورای نگهبان،بشرح زیر عنوان

کرده است :

آنگونه که سخنگوی پيشين شورای نگهبان عنوان کرده، احمد جنتی در جلسه بررسی صلاحيت نامزدهای انتخابات رياست جمهوری، درباره دو کانديدايی که «رأی لازم » را نداشتند «وساطت» کرده است .

عباسعلی کدخدايی،‌ سخنگوی پيشين شورای نگهبان، گفته است که صلاحيت حسن(ع) روحانی و محمد(ص)رضا (ع)عارف در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوری، با «وساطت » احمد جنتی، دبير شورای نگهبان تأييد شد

 

بر این پایه، ذغال خوب هم که دستِ غیب آیت الله(2)باشد ،در انتخاب برادر روحانی، بی تأثیر

نبوده است !..

27 جولای 013

------------------------------------

(1) با قاف هم بنویسد،درست در می آید !

(2)نخیرمنظور آیت الله دست غیب نیست ،مراد همان آیت الله پینو کیوی خودمان است(جنتی – م)!

 

---------------------------------------------------------

 

م.لبخند

-------------------------------------------------

 

آمار نگران کننده!..

 

فدوی نیز مانند سایر هموطنان گرامی می داند که ایرانیان از صدر اسلام عزیز تاکنون،بویژه پس ازانقلاب شکوهمند اسلامی،شدیداً مورد محبت واحترام  برادران و اولیاء دین حنیف بوده و هستند *البته برادر حجت لاسلام والمسلمین حسین(ع) ابراهیمی، امام جمعه شهر ''انار'' در استان کرمان،در این  باب سنگ تمام گذاشته و فرموده است:

مردانی که زنانشان با آرایش بیرون می آیند "دیوث" هستند / بهار نیوز/ العربیه – تیتر

احتمال اشتباهی هم در کار نیست،زیرا نامبرده مأخذ این مهمل فرمایشگونه را، در گفتگو با روزآنلاین پیامبر گرامی(ص) ذکر کرده است، ملاحظه کنید :

- حاج آقا ابراهیمی، شما این هفته در خطبه‌های نماز جمعه به شوهران زنانی که بیرون از خانه آرایش می‌کنند ناسزا گفتید و گفتید که "دیوث" هستند؟

- بله بله، من گفته‌ام، باز هم می‌گویم. حدیث داریم درباره این موضوع؛ من از خودم درنیاوردم که!

- چه حدیثی است؟

یک حدیثی از پیامبر اسلام. !

فدوی برای جوری جنس، دفاع نزدیک به حمله ی یک سایت محلی را،که نوع مرغوبی از دفع فاسد به افسداست را هم، در پی می آورد تا عیش خوانندگان  محترم ضد انقلاب،کامل تر شود :

سایت محلی انار پرس که اخبار این شهرستان را پوشش می دهد در این باره نوشت:

هر چند این سخن امام جمعه انار مستند به روایات اسلامی ست،اما امام جمعه می توانست در نماز جمعه که جمعی از زنان و مردان حضور داشتند و یک مکان عمومی ست،بجای کلمه ی : د...ث " بدلیل بار معنائی بسیار ناپسندی که دارد، از کلمه ی دیگری استفاده کند تا منظور را برساند اما به این عریانی نباشد !

باری-اگر فقط بیست در صد از بانوان ایرانی آرایش کرده باشند، فدوی با یک حساب سرانگشتی به رقم  پانزده میلیون دیوث میرسد که دارندآزادانه ، در مملکت حضرت بقیة الله الاعظم امام زمان ارواح العالمین  له الفداء(عج) و نایب البته بر حق اش، مقام معظم رهبری  ضاعف الله اشراقه زندگی می کنند !

باری فدوی تردید نداردکه ملت ورجاوند ،این فقره را هم مانند سایر فقرات هزار و چند صد ساله،

با کوبیدن مشت محکمی بر دهان خود،تحمل خواهد کرد !....

زیاده جسارت است ...

 

15 جولای 013

--------------------------------------------

 

نشانه  

 

هنوز سفینة النجاة مقام معضم رهبری(روحانی - م) سوار کار نشده،که  گزارش خبرگزاری های دارالخرافه حکایت از رشد چشمگیر برخی محصولات در بخش کشاورزی دارد، که  البته خبر میمنت اثری ست ،وفدوی نیز بدان شدیدا ً  ُمباهی ست * ! و بعنوان مشتی از خروار، گوجه فرنگی لعنة الله علیه را مثال می آورد که مدتی نایاب بود رسید و تولید آن در عنفوا ن صدارت کلید الاسلام والمسلمین روحانی، بدانجا رسیده است که  برادرحجت الاسلام روح‌الله حسین (ع) نیان چنین دست و دلبازی کرده است :

در صورت حضور جک استراو در مراسم تحلیف من با گوجه از او پذیرایی می‌کنم / الف

 

22 جولای 013

------------------------------------------------------------

* اگر زحمت نیست،لطفاً فحش ندهید،خواهر- برادر خواننده !. قاصم الجبارین شاهد است که فدوی،

هیچکدام از انواع طلب (،سلطنت- رفاه- اصلاح و ....) را ندارد !

----------------------------------------------------------------------

 

این همانی مکتبی

 

چون نسب همه ی  برادران به ائمه اطهار صلوات الله علیهم اجمعین در قرنها پیش از این می رسد،فلذا بسیار نیز بهم شبیه اند؛ ایران و مصر و ترکیه و یا هر سرزمین بلا زده ی دیگر هم ندارد ؛ فلذا اگراستوارنامه های  نمایندگان حکومت در مجلس ما را، به اظهار آیت الله مشکینی(ل) امام زمان (عج) امضا می کند،در اینصورت،هیچ استبعادی ندارد که برادر محمد(ص) مرسی را اگر امام زمان (عج) قابل نمی داند، نستجيربالله دستکم پیامبرگرامی(ص)  روانه ی بازار مکاره انتخابات کرده باشد،ملا حظه کنید:

پیامبر، مرسی را معرفی کرده است! / تیتر- بهار نیوز

گروه بين‌الملل: شیخ احمد عبدالهادی از واعظان گروه اخوان المسلمین و از تحصن کنندگان در میدان رابعه عدویه قاهره ديروز جمعه در جمع متحصنان گفت: یکی از صالحان در مدینه منوره خواب دیده است که جبرئیل علیه السلام وارد مسجد رابعه عدویه شده تا نماز گذاران را بر عزم و اراده شان استوار سازد.'' یا این که ''جمعی را دیده که در آن پیامبر اسلام و محمد مرسی حضور دارند، وقت نماز رسید، مردم از پیامبر خواستند پیش نماز شود، اما پیامر مرسی را برای پیش نمازی به جلو هدایت کرد.'' !

 

خودمانیم،این دیگر که ازیاعلی(ع) گفتن مقام مختصر رهبری، هنگام خروج از رحم مادر گرامی، که عجیب تر نیست

هست ؟ !

15 جولای 013

 

 

سایت روزنامه انگلیسی گاردین

------------------------------

 

از میان خبرها 

 

*بگزارش خبرگزاریها،اصغرفرهادی تنها فیلمساز ایرانی برنده ی جایزه ی اسکار و برخی

 جوایز دیگر،در بدو  ورود  به وطن شکوهمند اسلامی،پس از ضبط گذرنامه،برای ادای پاره ای

توضیحات به مقامات ذینفع،.فراخوانده شده است . خبرنگار هنری هزل داتکام اما، با به خطر

انداختن جان ناقابل خود، و تقدیم چندین کیلو پول بعنوان کارمزد به مبادی ذیربط،دریافته است

که برخلاف سیاهنمائی  خبرگزاریها ی استکباری و صهیونیستی،هدف از احضار نامبرده

صرفاً مقابله با غرب و تقدیم جایزه ی خود به وی،که چماق طلائی نام دارد،بوده است !..

* گفته ها و شنیده ها ازمحافل نزدیک به رئیس جمهور منتخب،حجت الاسلام والمسلمین

حسن(ع)روحانی ادامه الله شوکتة ،حاکی ست که وی بعلت مشغله ها ی فراوان و قفلهای

متعددی که در این سالهای با شکوه ،درآهنگر خانه ی بیت تولید و در سطح وطن اسلامی

توزیع گردیده ،دچار مشکلاتی شده است. یک مقام نسبتاً آگاه که خواست نامش فاش شود،

به خبرنگار پارلمانی هزل داتکام یواشکی گفت که وی بسیار بعید می داند که با همان یک

 کلید ،به همه ی  این قفلها برسد ؛ فلذا در نظر دارد که ازکلید معروف خود، به تعداد مؤمنین

ومؤمنات ُکپی تهیه و توزیع کرده،تا مؤمنین شخصاً ،نسبت به باز کردن قفلهای خود،اقدام

نمایند !..

 

================================================

 

درخواست وام 

 

کردیت کارت های فدوی،که برای او دیگر حکم کردیت کارد! را پیدا کرده اند،بحمدالله والمنة،همگی تا گلو گاه شدیداً  ُپراند وفدوی این روزها ،در بدر بدنبال منابع جدید مالی ست،تا مبالغی وام دریافت کند .خوانندگان محترم ضد انقلاب،لابد بقول عوام already مشغول سرزنش فدوی هستند، که چرا اسراف یا دست و دل بازی کرده که این اواخرعمر،کارش به اینجا برسد .لکن به روح پرفتوح حضرت امام (ل) و اگر کم است،جانِ ِ مجتهدالزمان ملاذ الانام اعلیحضرت العظما سید علی(ع) خامنه ای ادامه الله وجوده را نیز ضمیمه می کند، که ابدا چنین نیست و او

همچنان همان فدوی یک لا قبای سابق است که قلم صد تا یک قاز می زند و بازبقول حضرت امام (ل) نه یک  کلمه بیشتر، نه یک کلمه کمتر!....

باری فدوی مایه کاری عمل کرده،دلار راهمان 800 تومان خودمان حساب  و "ارز" می کند که این مبلغ را که می کند  به عبارت 490.000 دلار ،که جلوی یک بچه ی مکتبی هم گذارید،قهرمی کند،فدوی به جان امام(ل) برای مریض می خواهد !..ملاحظه کنید :

 

رئیس جمهور در همایش «تجلیل از هشت سال تلاش جهادی دولت» در سالن همایش های صدا و سیما گفت: گفت: 9 بار به نیویورک سفر کردم اما جز خیابانی که به سازمان ملل منتهی می شد جایی را ندیدم ! /آخرین نیوز

 

اینهم مدرک اش که یکوقت فکر نکنید که وی این مبلغ نا چی را،خودش می خواهد در رگ  بزند

سند هزینه معتبر را هم فدوی برای محکم کاری،و بنقل از محمد(ص)علي(ع) پور‌مختاررئیس کمیسیون اصل 90  ضمیمه می کند:

 

 « به جز هزينه هواپيما، هزينه هر اتاق كه درهتل محل اقامت رييس‌جمهور در اختيار همراهانش قرار گرفت شبي 400 تا 700 دلار بود و بسياري از همراهان خانواده و اقوام مسوولان دولتي بودند

رئیس جمهور و همراهان در سفر سه روزه به نیویورک، در دو طبقه از هتلی در نیویورک مستقر شده بودند. هزینه هر شب اقامت هر اتاق 2 تخته از این هتل 4 ستاره در ماه سپتامبر 2012، از 400 تا 700 دلار اعلام شده بود . /تابناک

 

باری- فدوی خوانندگان محترم  ضد انقلاب  را نمی داند،لکن خودش دل اش نمی آید که برادر احمدی نژاد و 145 نفر خدم و حشم وی فقط "خیابان منتهی به سازمان ملل را دیده باشند" ،و می خواهد پس از دریافت وام مذکور،وی و ابوابجمعی را در نیویورک بگرداند !

 

------------------------------------------------------------- 

پای درد دل مردم دارالخُرافه  


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

 

* تا زمانی که ولایت فقیه بر کشور حاکم است هیچ خطری نظام را تهدید نمی‌کند حتی اگر حلقه‌های تحریم‌ها روز به روز تنگ‌تر شود. سقوط مرسی در مصر نشانه نبود نظام ولایی است. قدر انقلاب و نظام را بدانیم.
توکلی

 

فدوی هم با شما سخت موافق است که تا زمانی که ولایت فقیه بر کشور حاکم است ،خدا را شکر هیچ نیازی به دشمن خارجی نداریم،برادر توکلی !

----------------------

 

* شاید خیلی از بی‌برکتی‌ها ناشی از بی‌تعصبی و بی‌تفاوتی مردم در برابر گناه و از جمله پدیده بدحجابی در جامعه باشد. نباید آثار گناه را در محیطی که زندگی می‌کنیم نادیده بگیریم.
9005---0913

فدوی از شما دیگر انتظار نداشت که تا این حد لیبرال باشید،حالا اینها به کنار، اصلاً جواب

 ضد انقلاب را چه بدهد، ؟ بهر حال فدوی ازعوارض بد حجابی، به کمتر از زلزله رضایت

نمی دهد ، شما خود دانی برادر9005---0913!

-----------------------

 

* باید از سوی کشور ما به برادران اهل سنت در مصر و سایر کشورهای مستعد کمک رسانده شود تا بتوانند یک نیمچه حکومت اسلامی هم که شده برپا کنند و کارها به دست کفار نیفتد. به طور قطع حکومت کفار در کشورهای اسلامی ضررش بیشتر است .
7933-0915

* اگر انقلاب مصر رهبری چون امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری می‌داشت امروز این چنین دچار هرج و مرج و کشت و کشتار داخلی نمی‌گردید بلکه می‌توانستند جلوی تمام دسیسه‌های استکبار بایستند و دشمنان را ناامید سازند .
6091-0915

 

فدوی هر دو عریضه را با قید چندین فوریت،به آگاهی مردم مصر رساند دستجمعی چیزهائی گفتند که ترجمه اش بفارسی خودمان چیزی در این حدود می شود ، برادر 6091-0915   :

 

 گربگذري اي صبا به ایران روزي

"برسان پیامی ای جان از من "

گر زندگی آنست که دارید شما

آوارگی کوه بیابان از من !

 

-------------------------------------------------------

* غیر از این مختصر،باقی از میرزا آقاخان کرمانی ست

-----------------------------------------------------------------------------------------

* جناب آقای روحانی ضمن تبریک به حضرتعالی خبرها حکایت از آن دارد که آقای جک استراو علاقمند به دیدار حضرتعالی است. نیاکان ما به ما آموخته‌اند اگر با افراد فرنگی ینگه دنیا ملاقات کردید و با آنها دست دادید انگشت خود را بشمارید که مبادا انگشت شما را به سرقت برده باشند. از این پند نیاکان پند بگیریم .
نیکنام از قم

 

نگران نباشید برادر نیکنام، مهم انگشت بیست و یکم است ،که عجالتاً در امان است!

-------------------------

 

ماه مبارک رمضان را در این چند عنوان به شرح ذیل می‌توان خلاصه کرد :
نام عملیات: رمضان
رمز عملیات: یا علی یا عظیم
محل عملیات: منطقه عمومی نفس اماره
نوع عملیات: نفوذی
هدف: پاکسازی قلوب
سلاح: بندگی و نیایش
استعداد: با تمام قوا
6206-0912

 

والله برادر 6206-0912 بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....

در پیوند با آنچه که فرمودید ، از هر طرف که رفتم،جز "وحشت ام "  نیافزود!

---------------------

* مردم روستای کویری طرود از توابع شاهرود در استان سمنان سه روز است که با زبان روزه با قطع آب مواجه شده‌اند. آنچه که بیش از هر چیز آزاردهنده می‌باشد بی‌توجهی مسئولین است .
5589---0919

مراتب در اوقات شرعی،به سمع و نظر مبارک رسید . در بازدم فرمودند برای اینکه روزه تان

باطل نشود،آب را قطع کرده اند،برادر 5589---0919 !

------------------------

* ساعت کار کارگران در ماه مبارک رمضان هیچ فرقی با دیگر ماهها نکرده است. چرا کاهش ساعت کار منحصر در کارمندان می‌شود؟
7961---0935

فدوی پیش از آنکه عریضه ی شما را به جریان بیندازد عرض می کند که کار علی القاعده مال خر است !فلذا آن مختصر را هم شما یا کارمندان گرامی کار نکردید، جای دوری نمی رود، همینکه نماز و روزهبهر شکل و فرم  بر قرار باشد،کفایت می کند، برادر 7961---0935

-------------------------

چه لزومي دارد كه اجراي برنامه هاي اجتماعي صدا و سيما كه با دعوت از كارشناسان و شخصيت ها همراه است به روش غربي ها صورت بگيرد و اگر مهمانان برنامه مرد هستند مجري برنامه زن و بالعكس باشد؟
8516---0919

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد ؛در پاسخ و بلحاظ سوابق مفید و مؤثر در بازار، گفتند درهم است، و نمی توانید سوا کنید ! ؛  خدا بگویم چکارتان بکند که فدوی را  اینگونه سنگ روی یخ می کنید،برادر 8516---0919   !

 

------------------------------------------------------

ساخت فيلم هاي موهن و تضعيف كننده ارزشهاي اخلاقي و اسلامي اگرچه جلوي پخش آنها نيز گرفته شود باز براي دشمن يك نوع امتياز محسوب مي شود. مدافعان فرهنگي كشور بايد جلوي اين گونه فيلم ها را از همان بدو شروع كار يعني فيلمنامه نويسي بگيرند تا بعد كار به دودستگي و اختلاف نظر كشيده نشود .
5764---0912

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد . خیلی خوششان نیامد که شما کم لطفی کرده وآنان را به اهمال در سانسور آثار فکری متهم فرموده اید!  لکن قول سانسور بیشتر دادند،برادر 5764-0912

------------------------------------

از خبري كه بخش خبري 30:20 در مورد در حال نابودي قرار گرفتن كتب نفيس و قديمي در زيرزمين كتابخانه آيت الله گلپايگاني پخش كرد شوكه شديم. چرا بايد براي فيلم هاي بدون محتواي داخلي و خارجي آن همه سرمايه گذاري بكنيم ولي در اين مورد هيچ كس دل نسوزاند و دست روي دست بگذاريم .
9505---0918

 

بعرض رسید؛ فرمودند حالا یک مدتی هم دست را روی پا بگذارید،ببینیم چه می شود،برادر 9505---0918

------------------------------

افتخار ما ايرانيان اين است كه با آمريكا رابطه نداريم و نخواهيم داشت چون سركوبگر نيستيم و تروريست پرورش نمي دهيم، به منافع ملت فكر مي كنيم، كودك كش نيستيم، منافع ملت را به چپاولگران ترجيح مي دهيم و ياور مظلومان هستيم اين است كه تا ابد با آمريكا رابطه برقرار نمي كنيم .
0575---0937

 

مراتب عینا ً به آگاهی نمایندگان محترم حکومت در مجلس رسید .پس از یکی دو دور طواف صحن مجلس و 45 دقیقه سینه زنی، دستجمعی فرمودند : صحیح است- صحیح است !

 

--------------------------

* از صمیم قلب برای رئيس‌جمهور منتخب مردم آرزوی موفقیت دارم. با اینکه نامزد مورد نظر بنده نبود امیدوارم که آقای روحانی کلید را گم نکنند و پیشرفت‌های هسته‌ای را که امروز شاهد هستیم فدای هیچ مصلحتی نکنند .
نادر نصیرزاده از ارومیه

 

مراتب به آگاهی ایشان رسید؛گفتند هیچ جای نگرانی نیست زیرا از کلید کذائی، چندین کپی ساخته اند،برادر نصیرزاده !

---------------

 

مسئولين وزارت ارشاد اعلام كردند كه يارانه مطبوعات پرداخت مي شود عرض بنده اين است چرا يارانه از بيت المال بايد به برخي از مطبوعاتي كه به پايگاه دشمن تبديل شده و جز يأس و نااميدي و همراهي با دشمنان ملت گام برنمي دارند بايد به آنها تحويل شود؟! و نشريات متعهد از اين يارانه ها كمتر بهره ببرند و مجبور به تقليل صفحات شوند؟
مرداني

مراتب در شرایطی که بعلت تشدید تحریم های البته بی اثر خاج پرستان،چندانهم شنگول نبودند،با قید چندین فوریت به شرف عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید،در بازدم و البته در تأیید درخواست خداپسندانه ی شما فرمودند مطبوعات دیگر چه صیغه ای ست؟

--------------------

رفتار بد برخي نانوايي ها و كوچك شدن و كاغذي شدن برخي نان هاي لواش برخي مشتريان غافل را به ياد ديكتاتورهاي معدوم مي اندازد كه اگر زمان گذشته بود نانوا جرأت عرض اندام نداشت ، و لي حالا بي خيال همه و به ريش مسئولين و مردم مي خندند و هر طوري كه دلشان بخواهد نان تحويل مشتري مي دهند! كجاست شوراي آرد و نان و...؟
8214-0919

 

مراتب در فاصله ی بین دو قیلوله به شرف عرض رسید ، گرچه بروی نورانی خودشان نیاوردند لکن فدوی احساس کرد که قدری به معظم له برخورد که شما دیکتاتوری مبسوط و مقدس شان را مادون ديكتاتورهاي معدوم ارزیابی کرده اید برادر 8214-0919 !

-----------------------------------

در فرودگاه مشهد مقدس هم گويا برخي متوليان به اجحاف به زائران مشغولند. بنده كه جانبازم و قادر به حمل اثاثيه و ساكهايم نبودم فاصله 50-40متري پياده شدن از تاكسي تا سالن را 2500تومان با فيش رسمي بابت كرايه از ما مطالبه نموده و پانصد تومان نيز براي كارگر حمل كننده اخذ كردند. از مسئولين فرودگاه شهيد هاشمي نژاد درخواست رسيدگي دارم. شرط انصاف نيست با زائران امام رئوف اين گونه برخورد كنند .
رضوي از اصفهان

 

مراتب سریعاً و در شرایطی که بسیار شنگول بودند و علت آن نیزبر فدوی معلوم نشد،بعرض رسید، بی آنکه دستور اعدام کسی را صادر کنند فرمودند که بالاخره آن امام(ع) هر چقدر هم که رئؤف باشند، خرج و مخارحی دارند، شما که خودتان بقول عوام already  رضوی هستید ملتفت اید که !...

-------------------------------------------------

از قرار معلوم مترو شهرهاي پرند و هشتگرد نيمه اول سال 92 افتتاح مي شود. مي خواستيم بدانيم كلنگ احداث مترو پرديس و دماوند چه زماني به زمين خواهد خورد؟
9284---0912

 

بعرض رسید ضمن سلام و تحیات فرمودند به ابا عبدالله الحسین(ع) حوصله ندارند !و افزودند که اگر زحمت نیست،خودتان کلنگی تهیه، و هر جا که خواستید،به  زمین بزنید،برادر 9284---0912 !

-------------------------------------

 

اي آينه زلالي از كربلا يا سجاد(ع )
وي لاله عطرناكي از دشت بلا يا سجاد
شمعي كه به بزم نينوا سوخت تويي
پروانه بستان ولا ياسجاد(ع )
8661-0913

 

فدوی ایمیل آدرس سجاد(ع) را نداشت، خودتان مستقیما ً برایشان بفرستید،برادر 8661-0913 !

--------------------------------------------

با توجه به افزايش قيمت اكثر كالاهاي خوراكي، پوشاكي، مصرفي، خودرو و و تورم و گراني كشور دولت چه تصميمي براي ترميم و ارتقاء حقوق و درآمد كارمندان كرده است؟ آيا 12% افزايش حقوق پاسخگوي تورم 25% و افزايش 100% قيمت بسياري از كالاها هست؟...

محمدي- فرهنگي

 

بعرض رسید.  پاسخ را ذیلاً و عینا ً ملاحظه می کنید،برادر محمد(ص) ی ! :

بسمه تعالی

با اذن مقام معظم رهبری، متع الله المسلمین بطول بقاء دولته  ،بله ،برادر محمدی(ص)ی!..

-----------------

در ابتداي سال جاري براي دريافت وام خريد منزل به بنياد شهيد و امور ايثارگران مراجعه و تقاضاي خود را ارائه نمودم كه به بنياد مسكن مشهد معرفي و بنياد مسكن نيز اعلام نمود كه تقاضاي امثال شما جانبازان بايد به امضاي معاون اول رئيس جمهور برسد و 9 ماه است كه ما سرگردان و اثاث بر دوش در بلاتكليفي به سر مي بريم مسئولين بنياد نيز از نزديك شاهد بوده اند. سزاوار نيست با خانواده جانبازان اين گونه رفتار شود . ؟
سعدياني جانباز 40 درصد قطع عضو

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد .در پاسخ شما نخست فرمودند :

بسمه تعالی

بله !..

فدوی که اصرار کرد گفتند البته  اینطور نیست که روی درخواست شما هیچ اقدامی نشده باشد ؛ لکن بین علما ی بنیاد،پیرامون برخی پیچیدگیهای آن اختلاف افتاده است از جمله آن کیفیت عضو قطع شده،برادر سعدیانی!

-----------------------------------

 

ارگ تاريخي شهر ورزنه اصفهان بزرگ ترين بناي خشتي ايران بعد از ارگ بم در حال تخريب قرار گرفته است. شايد تعجب كنيد كه عده اي در محوطه اين ارگ اقدام به ساخت و ساز كرده اند. مسئولين ميراث فرهنگي پاسخ بدهند چه خبر است؟
6410---0933

 

در مجالی بعرض رسید،فرمودند والله نمی دانند ؛ایشان هم تازه رسیده اند ،برادر 6410-0933 !

 

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

10 آگوست المظفر  سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود

August 5th, 2013

 
انقلاب کودکان   

چنین بنظر می رسد که کودکان هم دیگر،حوصله شان از دست بزرگترها،و دست به آبهای متعددی که در این سالها،بویژه در وطن سابق رفته اند،بکلی سر رفته و بر آن شده اند که بقول آن بزرگوار:

بیت

بر سر آنم که گر زدست برآید

دست به کاری زنم، که غصه سر آید

 

چنین است که ملاله یوسف زای،دخترک 16 ساله اما،نابغه و دلیر پاکستانی،که از تیر سربازان

نه چندان گمنام امام زمان(عج) و به اهتمام علمای خاج پرست انگلیس لعنة الله علیهم اجمعین جان

 سالم بدر برده،اخیراً دربخشی از سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل چنین گفته است:

 

 

“… صدها فعالان حقوق بشر در جهان وجود دارند که تلاش و گفتگوی آنها برای خودشان نیست، بلکه برای کسانی مانند منست به آموزش، صلح و آرامش، برابری حقوق و تساوی خود دست یابیم. هزاران نفر به وسیله تروریست ها کشته شدند و میلیونها زخمی و مجروح گردیدند و من یکی از آنها هستم. من در این جا برای آنها ایستاده ام نه برای خودم، بلکه برای آنهایی که صدایشان شنیده نمی شود.

بنابراین، من در این جا ایستاده ام یک دختر در میان بسیاری. من صحبت می کنم برای آنهایی که صدا و فریادشان شنیده نمی شود. آنهایی که حقو قشان از آنان گرفته شده. حق زندگی کردن آنان در صلح و آرامش، حق این که با آنان با احترام رفتار شود. داشتن حقوق مساوی (با مردان)، و موقعیت های خوب اجتماعی، حق آموزش و تحصیل.

دوستان محترم، در تاریخ ۹ اکتربر ۲۰۱۲، طالبان به من و همچنین دوستم تیر اندازی کردند. آنها تصور نمودند که تیر و فشنگ مرا ساکت می کند، ولی شکست خوردند….”

اینهم نوجوان اندیشمند دیگری از مصر،که پیرامون آنچه در وطن اش می گذرد،چنین می گوید :

نام من علی احمد است و ۱۲ سال دارم. من امروز اینجا آمدم تا از این که کشورم به صورت کالای شخصی در اختیار یک فرد قرار گیرد، مانع شوم و از این که قانون اساسی کشورم به وسیله یک گروه و یک حزب مصادره شده، مبارزه کنم. ما یک دیکتاتوری نظامی را کنار نگذاشتیم تا گرفتار یک حکومت فاشیست مذهبی شویم. حکومت فاشیستی مذهبی آنست که قوانین سخت و فاشیستی را که حتی در دین و مذهب دستوری در مورد آن ها داده نشده، به نام دین (و دستورات اللهی)، به اجراء در می آورد *

 

 

بر این پایه،فدوی ناگزیر است که آن زبانزد مشهور " ادب را از که آموختی، گفت از بی ادبان " را بشرح زیر بقول عوام up to date  کند :

گفت سیاست را از که آموختی؟ گفت از کودکان !

و یا به سفارش آن بزرگوار :

جای مردان سیاست بنشانید درخت

تا هوا تازه شود ! ..

14 جولای 013

------------------------------

* مشروح گفتگو ی عالمانه ی کودک! به فارسی،بنقل از خبر نت :

 

http://www.khabarnet.info

گزارش گر - اینها را کی به تو یاد داده؟ !.
علی - من به مردم گوش می دهم و از مغز خودم نیز استفاده می کنم. علاوه بر آن، من به رادیو گوش می دهم، روزنامه می خوانم، و در اینترنت هم به کندو کاش می پردازم. پس می بینید که کشور خوب اداره نمی شود و راه درستی را در پیش نگرفته است. از این روی، نیاز بر آنست که تغییراتی صورت گیرد .

گزارش گر - آیا این تغییرات باید سیاسی و یا اجتماعی باشد؟
علی - هدف های اجتماعی چیزهایی است که باید (در آینده) بدانها رسید. هدف هایی چون اشتغال به کار، آزادی، و عدالت اجتماعی. هنوز می بینیم که کار و شغل برای همگان فراهم نیست. پلیس به دلخواه مردم را زندانی می کند. از نقطه نظر عدالت اجتماعی، در شرایطی که شماری از مردم هنوز از زباله دانها خوراک خود را جمع آوری می کنند، چگونه (و برای چه) به یک خبرگزاری ۳۰ میلیون پوند انگلیسی (دستمزد) پرداخت می شود؟ !.

از جنبه سیاسی گفتگو کنیم، آنان قانون اساسی که در برگیرنده خواسته های ما باشد و ما را معرفی کند کجاست؟ مثال دیگر، زنان نیمی از جامعه ما را تشکیل می دهند. چرا و به چه دلیل تنها ۷ زن در تدوین و کاربرد قانون اساسی شرکت دارند که از این ۷ زن، ۶ نفر آنان اسلامی اند؟ !.

گزارش گر - پس تو فکر می کنی که آنها  قانون اساسی  را دستکاری می کنند؟
علی - آنچه را که (در قانون اساسی) بر اساس دروغ و اشتباه پایه گذاری شده، خود به خود اشتباه است. حتی اگر قانون اساسی درست نوشته شده، ولی کارگزاران و گروهی که از آن نسخه ای با برداشت و هدف های خود تهیه می کنند، بد و نادرست است، ما در پایان به نتیجه و سرانجام بد خواهیم رسید .
برای من ۸۰ ماده خوب که به کشور کمک می کند و ۲۰ ماده بد که کشور را ویران می سازد نیاورید و به نام قانون اساسی معرفی کنید .

گزارش گر - تو خودت قانون اساسی را خواندی، کجاخواندی، در اینترنت؟ .
علی- آری. به عنوان نمونه آنها می گویند (در قانون اساسی نوشته شده) که زنان در هر زمینه و در همه شرایط به جز در مواردی که با قانون اسلام مغایرت دارد، با مردان برابرند. اما، قانون اسلامی به مردان اجازه می دهد که زنان خود را تنبیه و مجازات کنند. اینگونه قانون ها در جامعه کاربرد ندارد .

گزارش گر - چرانه؟، مشکل از کجاست؟ .
علی - مسأله اینجاست که این (روش) ظالمانه و وحشتناک است. من نمی توانم ( و نباید) زنم را تا حد مرگ بزنم و به گویم این تنبیه و دیسیپلینی است که به او می دهم. این نظم و دیسیپلین نیست که به کسی داده می شود، بلکه تجاوز به حقوق دیگری، جنون و دیوانگی است. همه این روش ها (و عملکرد) سیاسی بی ارزش ( و غیر قانونی) است. زیرا در درجه اول خود مجلس غیر قانونی است. از حیث قانون گذاری و اشتهار آن (میان مردم)، هردو نادرست و غیر قانونی است .
فعالیت انتخاباتی بعضی احزاب سیاسی بر اساس ترکیبی از سیاست و مذهب گذاشته شده است.مسجدها وظیفه داشتند تا مردم را به رأی دادن وادار کنند (منظور رأی دادن برای گروهها و افراد مذهبی بود). آنها میان مردم (برای رأی دادن) شکر و روغن خوراکی پخش می کردند، و بسیاری کارهای نظیر آن .

----------------------------------------------------

خدا قوّت پهلوون  ! ..

فدوی پیش از اینها،یعنی وقتی که هنوز اخلاق و معنویات بر جامعه ی شکوهمند او حاکم نبود، عبارت " از دیوار مردم بالا رفتن " را ، فقط در گفته ها و شنیده های مردم عادی،و یا نهایتا در امثال و ِحکم می دید و می شنید و هرگز آنرا به تجربه ،آنهم توسط نمایندگان قانون، ،و در مناطق فقیرنشین ،و باز آنهم  پس از تصرف عدوانی  اخلاق و معنویات بر جامعه ی شکوهمند اسلامی !ونخستین حکومت الله  بر زمین، تجربه و ملاحظه نکرده بود که چگونه نیروی محترم انتظامی گاه و بیگاه،مشغول بالا رفتن از  دیوار مردم است !.  و کک اسلامی شان هم البته نمی گزد...

باری- علت حیرت فدوی را، در عکس های زیر جستجو کنید که وی از توضیح بیشتر در این باب براستی  عاجز است جز اینکه بگوید دست مریزاد! ، خسته نباشی مقام معظم رهبری !

----------------------

اشتباه در محاسبه

              

فدوی تا این لحظه ی نگارش این مختصر، قاطعانه بر این باور بود که کسی تاکنون، روی دست مخبط الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه و تولیت محترم قم بلند نشده و نخواهد شد. شاهکار ومعجزه ی ایشان راکه گزارش زنده ی  یاعلی(ع) گفتن مقام معظم رهبری بهنگام  تولد،که البته در آن زمان مقام مختصر رهبری بودند را اگر دیده یا ندیده اید،باز هم دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) گذاشته و ببینید،که از هر رسانه که بشنوی نا مکرر است وبه  زحمت اش می ارزد ! :

 لکن فدوی امشب،در مرور جراید شریفه ی دارالخرافه ، دریافت که مع الاسف،دست روی دست بسیار است و همتایان گرامی ایشان درحزب الله لبنان، روی دست وی بلند شده و روی او را به شرحی که در پی می آید، شدیداً کم کرده اند !.

پیش از آن اما ،مقدمتا ً لازم است که  فدوی،با خود برخورد کرده و اعتراف کند که ضعف تعلیمات دینی اوکه ریشه در ایام کودکی وی دارد ، گاه سبب می شود که بعنوان اعرابی،گاه سر از ترکستان در آورد !،مانند امشب که نخست پنداشت که " خوله" نستجیربالله ،معرب همان خاله ی خودمان است ! لکن اندکی که باریکتر شد،دید که خیر، " خوله" (س) بنت سه ساله و گرامی سیدالشهداست(ع) !..

خب،  بقول حضرت امام(ل) لکن اینطور نباشد که مقدمه از مؤخره بیشتر باشد ؛ بس است دیگر،حالا روح منی !..

یعنی برگردیم به اصل خبربنقل از آخرین نیوز، که مخبط الاسلام والمسلمین سعیدی ِ ما را، برای همیشه ،سوسک کرده است !:

روزنامه لبناني "الأخبار" که از رسانه‌هاي نزديک به حزب‌الله لبنان به شمار مي‌آيد، با اعلام اين خبر نوشت: در پي جوشش خون از در و ديوار و ضريح حرم حضرت خوله(س) در بعلبک، سه گروه تحقيقاتي از سوي چند تن از مراجع عظام تقليد و حوزه‌هاي علميه براي بررسي معجزه اخير در حرم حضرت خوله(س) دختر سيدالشهداء(ع)، به شهر بعلبک در لبنان اعزام شدند تا ماهيت مايع سرخ‌رنگ ترشح‌شده از در و ديوار و ضريح اين آستان را بررسي کنند که نتايج اين تحقيقات پس از دستيابي نيز به‌زودي اعلام خواهد شد .

و در ادامه ی همین خبر میمنت اثر :

حجت الاسلام‌والمسلمين سيد "نصرات قشاقش" (1) از علماي حزب‌الله لبنان نيز درباره وقوع اين معجزه گفت: «مجلس عزايي از سوي شيخ "هشام يزبک" از روحانيون بعلبک در حرم حضرت خوله(س) برپا شده بود و شيخ مشغول روضه‌خواني بود که ناگهان خون از در و ديوار حرم جوشيدن گرفت !

و نیز برای جوری جنس :

اين عالم ديني گفت: «من پيش از زيارت حرم نيز تماسي با شيخ "فؤاد دیوس (2) " داشتم و ايشان نيز اين موضوع را تأکيد کرد که تا کنون هيچ کس نتوانسته با هيچ وسيله‌اي اين مايع را پاک کند زيرا اين مايع از داخل سنگ و فلز جوشيده و از داخل آن فرو ريخته است و خدام حرم نيز تأکيد دارند که تا پيش از وقوع اين معجزه، هيچ کس مايعي روي اين بخش‌ها نريخته است .»

وي شدیداً ادامه داد:

«بنده پس از حضور در حرم، پيگير جزئيات ماجرا شدم تا اينکه متوجه شدم شخصي که در حرم مشغول روضه‌خواني بوده به ضريح رو مي‌کند و خطاب به اين بانوي سه‌ساله مي‌گويد "حرم عمه بزرگوار شما و خواهرتان در دمشق در معرض تهديد است؛ اگر شما دختر سيدالشهداء(ع) و خواهر حضرت رقيه(س) هستيد عنايتي فرماييد" که در اين لحظه خون از در و ديوار و ضريح مي‌جوشد !

و البته برای محکم کاری :

شيخ "فؤاد دیوس" (2)!گفت: «برخي رسانه‌ها ادعا کرده‌اند که زائران هندي و پاکستاني به زيارت حرم آمده بودند و به ديوارها عطر پاشيده‌اند که با پيگيري‌هاي دقيقي که بنده به عمل آورده‌ام و پرس‌وجوهايي هم که از خادمان حرم داشته‌ام اين ادعا عاري از صحت است و هيچ زائري از هند و پاکستان به زيارت حرم نيامده است

خوانندگان محترم ضد انقلاب،یکوقت تصور نفرمایند که چون سوریه شلوغ است می توانند در اصالت گزارش مؤمنین حزب الله لبنان تردید کنند،زیرا تشکیک هم در این باب،بموجب فتوای زیر،شدیداً موجب پشیمانی ست :

حجت‌الاسلام "شفيق جرادي" از روحانيون حزب‌الله لبنان در منطقه نيز گفت : «بنده اين معجزه را از نزديک با چشم خودم ديدم و جوشش خون از در و ديوار و ضريح را مشاهده کردم؛ متأسفانه شنيده مي‌شود برخي از به‌ظاهر مؤمنين نيز در اين معجزه تشکيک کرده‌اند ولي اميدوارم اشتباه کرده باشم و اين افراد وهابي‌هايي بوده باشند که در قالب شيعه در قلوب مؤمنين تشکيک و ترديد ايجاد مي‌کنند. از همه مي‌خواهم اين قبيل مسائل را انکار نکنند و دست‌کم تا پيش از اثبات آن از سوي مراجع ديني و علمي، رد نکنند زيرا اگر از روي عقيده چنين سخني را به زبان بياورند براي‌شان فاجعه به بار خواهد آورد و آخرت‌شان را تباه خواهد کرد .» !

خلاصه اینکه، بقول جدّ اعلای فدوی :

ارباب عمایم این خبر را

از مخبر صادقی شنیدند

ایمان و امان به سرعت برق

می رفت که مؤمنین رسیدند :

رامح حميه" خبرنگار روزنامه "الأخبار" که براي اطمينان از صحت اين خبر در حرم حضور يافته بود گزارش داد: «از لحظه اعلام وقوع اين معجزه در حرم حضرت خوله(س)، هزاران تن از مؤمنين فوج‌فوج از شهرهاي مختلف براي رؤيت اين معجزه از نزديک به بعلبک آمده‌اند و برخي از آنان نيز شب را در آنجا بيتوته کردند که ورود دسته‌هاي زوار به اين شهر همچنان تا لحظه تنظيم اين گزارش ادامه دارد!

باری فدوی به اینجا که رسید،تعصب پاچه اش را بد جوری گرفت و چیزی نمانده بود که برای حفظ آبرو هم شده، و اینکه گفته باشد که " ما را هم از این نمد کلاهی ست"با ارائه ی " آس " زیر "هل من مبارز " طلبیده ،انتقام حجت الاسلام سعیدی را از مؤمنین حزب الله لبنان بگیرد که واهمه کرد که نکند یکوقت " آس " وی در آن حد نباشد، و او هم مثل سعیدی،سنگ روی یخ شود.....

باری- " آس " فدوی که می خواست رو کند،عکس هائی ست که هجوم مؤمنین و مؤمنات ساکن درایران سابق کثرالله امثالهم را، بمنظور طلب حاجت از نقش یا اثر آب ناودان بر دیوار،که می پندارند  حضرت عباس(ع) است،نشان می دهد !..

زیاده جسارت است...

-----------------------------------

(1) و(2) - قاصم الجبارین شاهد است ،و اگر باور نمی کنید،فدوی جان مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه را نیز ضمیمه می کند که این اسامی را فدوی برای این بزرگواران نساخته و نام بقول عوام ،اوریجینال خودشا ن است !

-------------------------------------------------------------------------------------

گویاست"دگر حاجت مشاطه ندارد"  

 

اشاره:

فدوی در این ستون ، نکات یا خبرهائی را نقل می کند

که خودِ جنس اند !، و جز گزینش تیتری مناسب  و همسو با

محتوا، و احیانا ً یکی دو انگولک جزئی، نیازچندانی  به دخالت او ندارند!

 

 

رهبر معظم انقلاب، سه تن از فقهای شورای نگهبان را در این سمت ابقا و حجت‌الاسلام‌ حاج‌شیخ «مهدی شب‌زنده‌دار» را به عنوان عضو جدید فقهای این شورا منصوب کردند./

کیهان دارالخرافه

 

تحشیه ی فدوی

 

پّشه با شب زنده داری خون مردم می خورد

زینهار از زاهد شب زنده دار اندیشه کن !

فدوی که بیضه اش را نداشت؛ فلذا مسؤلیت بیت انتحاری فوق را ،صائب نبریزی بعهده گرفت !

-----------------------------------

شبکه تلویزیونی پرس تی وی در خبری فوری اعلام کرد امروز گلوله های خمپاره به زیارتگاه حضرت زینب (س) در حومه دمشق، پایتخت سوریه، اصابت کرد. / آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی

 

فدوی حیرت می کند که چرا معظم له(س) حداقل جاخالی نداده است ؟!

---------------------------------------------

 

در چين روزه گرفتن جرم محسوب مي‌شود!

 

تحشیه ی فدوی

 

 بقول حضرت امام(ل) کاش ما هم چینی بودیم !

-------------------------

 

خانه سینما دراختيار نیروی‌انتظامی قرار گرفت / بهار نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی

 

پس انتظار داشتید در اختیار وزارت فرهنگ و هنر قرار بگیرد ؟!

----------------------------

نیمی از مردم با نظام زاویه دارند/ بهار نیوز- تیتر

تحشیه ی فدوی

 

زاویه اگر تا 120 درجه است،طوری نیست ،برادر مهدی(عج) نصیری،هنوز جا دارد!

مهدی نصیری مدير مسئول سابق كيهان و هفته‌نامه صبح (در دهه هفتاد)

---------------------------------------------------------

نتانیاهودر پاسخ به این سوال که از نظر او انتخاب حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران تا چه میزان می تواند تغییراتی را در سیاست های هسته ای ایران حاصل کند، گفت:" او [...] در لباس میش است! که استراتژی اش ساخت بمب هسته ای با خنده است ." قدس آنلاین- عصر ایران به نقل از نیویورک تایمز،

تحشیه ی فدوی

 

فدوی فکر می کند که منظور حجت الاسلام خاتمی ست که علامت اختصاریش خنده بود !

----------------------------------------------------

تولد بره ای با سر انسان !/ آخرین نیوز تیتر

درگزارش یكی از روزنامه‌های « تركیه » آمده است كه یك بره از یك گوسفند در یكی از روستاهای « ایزمیر » به دنیا آمد، اما زنده نماند. نكته جالب در تولد این بره مرده آن است كه این حیوان صورت انسان دارد و باعث شد تا دامپزشكی كه مسوولیت به دنیا آوردن آن را داشته باشد به شدت شوكه شود

 

تحشیه ی فدوی

شوکه شدن ندارد این باید، کار یکی از مؤمنین باشد !     

 

----------------------------------------------------

کشف وسایل شنود و فیلمبرداری در دفتر علی مطهری

وی نهادهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را متهم کرد  / العربیه

 

تحشیه ی فدوی

 

فدوی هم حیرت می کند؛زیرا برادران این کارها را معمولاً با نخودی ها می کنند !

------------

هوشیار زیباری وزیر خارجه عراق روز شنبه 13-7-2013  در مصاحبه با روزنامه فرا منطقه ای  شرق الاوسط  اظهار داشته که کشور متبوعش قادر نیست، از ارسال اسلحه ایران به سوریه  جلوگیری کند . / العربیه

تحشیه ی فدوی

 

بیخود گفته است، ایران اسلامی، جز یک لوله ی ارز فشار قوی، منافع دیگری در سوریه ندارد!

----------------------------------------

در ایام ماه مبارک رمضان صورت می‌گیرد
اقامه نماز ظهر و عصر توسط رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی / کیهان دارالخرافه

تحشیه ی فدوی

 

راستی دستمزمعظم له پس از انقلاب چقدرشده است ؟!

-------------------------------------------

 

قالیباف : در کشور ما اگر کار نکنیم کسی سئوال نمی کند اما وقتی کاری انجام دهیم هزاران نفر انتقاد می کنند/خبر داغ

تحشیه ی فدوی

 

شما کار نکرده هم عزیزی،برادر قالیباف !

--------------------------------

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: وضعیت از 20 سال پیش زمین تا آسمان تفاوت کرده است /قدس آنلاین

تحشیه ی فدوی

 

فدوی دو بیضه داشته و دو بیضه ی دیگر قرض کرده و عرض می کند که اگر

می فرمودید از زمین تا پشت بام،فدوی ممکن بود که باورش شود،برادر رهبر!

--------------------------

 

فعلاً آقای شریعتمداری پیروز انتخابات شده‌اند و مدام بر این تاکید می‌کنند که پیروزی آقای روحانی پیروزی ایشان و جریان اصولگرایی است! " غلامحسین کرباسچی / بهار نیوز

تحشیه ی فدوی

 

زیرا زهر طرف شود کشته ، سود ایشان است !

--------------------------

رقص مار در كابينه دكتر روحانی / کیهان دارالخرافه بنقل از بهار نیوز

تحشیه ی فدوی

 

فدوی نگرفت؛ منظور خود روحانی ست، یا مؤمنین دیگر؟!

------------------------------------------------

تفکیک جنسیتی یک بحث حاشیه‌ای است و فکر اجرای اصلی آن با من نبوده است .

کامران دانشجو / ،وزیر علوم احمدی نژاد/ آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی

خب بجای اینهمه تقلا بگو :

مست بودم اگر ُگهی خوردم

که فراوان خورند مستانا !

---------

مدیرعامل خیریه دیابت استان اصفهان گفت: اصفهان با بیش از ۳۱۰ هزار بیمار دیابتی رتبه نخست دیابت کشور را از آن خود کرده است و کشور ایران با هفت میلیون بیمار دیابتی رتبه نخست خاورمیانه را دارد . /آخرین نیوز

تحشیه ی فدوی

 

این دیگر به حضرات مسؤلین ربطی ندارد ؛ فی الواقع،خود کرده را تدبیر نیست؛چقدر فدوی سفارش کرد، که در مصرف آن بیت معروف اسراف نکنید،آنجا که فرمود:

بگشای لب، که قند فراوانم آرزوست !

-----------------

تحشیه ی فدوی

 

شادی حق مردم است و نباید بر مردم و خصوصا جوانان سخت گرفت / آخرین نیوز

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب

 

فدوی آب و روغن قاطی کرده و نمی داند که کی از روی دست کی نوشته است؟ !شما خوانندگان

محترم ضد انقلاب می دانید؟ .

------------

حکومتی که ریشه در رای مردم دارد و از رای مردم مشروعیت دارد نه تنها از آزادی رسانه ها نمی هراسد بلکه از آزادی قانونمند بهره می برد . / آخرین نیوز

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب

تحشیه ی فدوی

 

خدا کند که این دروغ شما راست باشد، برادر روحانی !

----------------------------

«"مرکل" آینده جوانان اروپایی را نابود می کند » / الف

تحشیه ی فدوی

 

ما هم تلافی کرده و حال جوانان خودمان را،نابود می کنیم !

----------------------------------------------------------------

رییس‌جمهور اظهار کرد: خدا را شاکرم که فرهنگ خادمی و نوکری ملت در کشور نهادینه شده و به فضل خدا این فرهنگ ادامه خواهد یافت و بنده نیز هر کجا که باشم خالصانه در خدمت ملت ایران، کشور و انقلاب خواهم بود .

تحشیه ی فدوی

 

والله برادررئیس جمهور بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....

عجالتاً که ملت، به ذلت افتاده است !..

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

پای درد دل مردم دارالخُرافه     


اشاره
پیام ها همگی واقعی و برگرفته از جراید ِ
شریفه ی دارالخُرافه است، پاسخ ها اما
از فدوی ست

از مسئولین اماکن عمومی به ویژه ترمینال‌ها و مترو درخواست می‌شود نسبت به جمع‌آوری آبسردکن‌ها در ایام ماه مبارک رمضان اقدام نمایند تا شاهد تظاهر به روزی‌خواری عده‌ای از افراد بی‌تفاوت نباشیم .
2181----0912

قیافه تان که آشناست؛ اسم کوچک شما شمر نیست،برادر 2181----0912 ؟!

--------------------------

* با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان باید سلاح طاعت و تقوی را بر دوش گذاشته، خشاب را از رکعات نماز پر و کوله‌پشتی‌ها را از دعا و مناجات پر کنیم. در ضمن قمقمه‌ها را از عطش سیراب و کمربند همت را محکم ببندیم. از طرفی بند توکل را حمایل قرار داده و سرنیزه خشوع را برای جنگ تن به تن با شیطان به کمر دل بیاویزیم و همچنین ضامن نارنجک عبودیت را بکشیم و از همه مهم‌تر از روی نقشه حرکت بکنیم تا نتیجه بگیریم .
6206---0912

والله برادر 6206---0912    بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ ....

فدوی که پس از تحمل سی روز گرسنگی و تشنگی زیر سایه ی چماق،دیگر جانش را ندارد که

اینهمه چیزهم به حودش آویزان کند؛دیگر مؤمنین را نمی داند !

-------------------

* هیئت محترم دولت در ماه مبارک رمضان ساعت کاری کارمندان دولت را کاهش می‌دهد ولی چرا فقط دولتی‌ها؟! چرا وزارت کار کاهش ساعت کاری در بخش‌های غیردولتی را اعلام نمی‌کند؟ !
8853---0912

 

این معضل را فدوی از زمان اقامت در وطن سابق بیاد می آورد که مملکت در ماه مبارک رمضان،بحال نیمه تعطیل در می آمد. فلذا احوط آنست که به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین ،آن مختصر کار را هم نکنند،که مشکل شما هم حل شود،برادر 8853---0912 !

---------------------------------------

* فکر کردیم اگر در یکی از روزهای ماه رمضان روزه خود را کنار خانواده در یکی از پارک‌های شهر افطار بکنیم خوش بگذرد ولی متاسفانه بدحجابی و بی‌بند و باری بیداد می‌کرد. باز هم با ناراحتی به خانه بازگشتیم. چرا هنجارشکنان باید فضای فرهنگی اماکن عمومی را اینگونه ناامن کنند؟
5026---0913

بعرض رسید , فرمودند تا بد تر نشده اید،بروید دکتر برادر 5026---0913 !

---------------------------------------

*حاصل دیدار هیئت دولت و رئيس‌جمهور با رهبر معظم انقلاب در حقیقت اخذ کارنامه خوب ایشان با نمره بالا از معظم‌له بود. و تأکید رهبر معظم انقلاب بر عملکرد موفق و خوب دولت حتی در قیاس با دولت‌های قبل نیز این امتیاز را ارتقا بخشید.
طالعی

 

والله برادر طالعی بقول سید قاسم(مش قاسم سابق- م) دروغ چرا؟ تا اعدام آ آ آ آ...

همگان غیراز مقام معظم رهبری ادامه الله علوّه،می دانند که معجزه ی هزاره ی سوم، شدیداً

رفوزه شده است،لکن فدوی تقیه کرده و از قول استاد سخن عرض می کند :

دو بیتی

خلاف رأی سلطان رأی جستن

ز خون خویش باشد،دست شستن!

اگر خود روز را گوید شب است این

بباید گفت : آنک ماه و پروین!*

---------------------------

* نخیر منظور استاد از پروین، پروین احمدی نژاد نیست،خواهر- برادر خواننده  !

-----------------------------------------------------------------------------

 

* آقای احمدی‌نژاد ریاست محترم جمهوری جا داشت در گفت‌وگوی تلویزیونی چهارشنبه شب خویش به جای توجیه بعضی از کارها از اینکه با ندانم‌کاری‌های خویش و سوءمدیریت موجب شکست نامردهای اصولگرا شد از مردم عذرخواهی می‌کرد و حلالیت می‌طلبید .
0767-0912

کیفیت کار این تاپیست سر به هوای هزل داتکام،روز به روز بد تر شده و دم به ساعت همه جای فدوی را با شاخ گاوُمدّه ظله العالی،در می اندازد ؛ ُطرفه اینکه توقع اضافه حقوق،از درآمدی که فدوی ندارد را  هم دارد !،.خواهشمند غلط  تایپی نامرد را به نامزد، اصلاح فرمایید ، ممنون . اجرتان با گربه ی مرتضاعلی(ع)!

------------------------------------

 

*اینکه اعتدال‌گرایی به عنوان یک راه‌حل باید با حماسه اقتصادی قرین و مضاعف گردد بر همگان روشن است. لذا پیشنهاد می‌شود در مورد مطالبات بر حق مردم در مهار گرانی و تورم و به منظور رفع موانع اشتغال‌زایی برای جوانان، طرح راکد مانده حذف چند صفر از واحد پول ریال که در فاز اول قانون هدفمندسازی یارانه‌ها مورد توجه قرار نگرفت و گرانی و تورم 2 برابری را شاهد بودیم، در فاز دوم هدفمندی‌ها اجرایی شود .
گودرزی- اصفهان

شمایید برادر گودرزی؟ دل خوانندگان فدوی برای شما یک ذره شده بود!

بیت

دل هر زره را که بشکافی

گودرزی ش در میان بینی!

همینجا به خوانندگان محترم ضد انقلاب یاد آورمی شود که برادر گودرزی، از متخصصین

نه پیوند قرنیه و کلیه که بسیار پیش و پا افتاده اند، که از متخصصین برجسته ی پیوند گودرز

و شقایق(جمع شقیقه- م) وطن اسلامی هستند ؛ باری در باب " حذف چند صفر از واحد پول "

احوط آنست که به فتوای علمای سلف حشره الله مع موالیة المطهرین صلوات الله علیهم اجمعین

بجای حذف چند صفر،خود واحد پول را حذف کرد! زیرا به تشخیص دکترفدوی که رد خور

ندارد، این بچه مردنی ست ،برادر گودرزی !

--------------------------------------

خطر گربه هاي ولگرد در سطح شهر براي سلامت شهروندان اگر از خطر موش ها بيشتر نباشد كمتر نيست.بسياري از بيماري ها را اين حيوان به انسان منتقل مي كند .متأسفانه هيچ دستگاهي مسئوليت جمع آوري اين حيوان را در سطح شهر به عهده نمي گيرد و پيامدهاي آن متوجه شهروندان مي شود .
بلوچي

 

مراتب در مجالی به شرف عرض رسید  .بعدالتحیه و السلام فرمودند که پس از مخبط الاسلام والمسلمین خلخالی که حتا در سالهای پیش از انقلاب شکوهمند ، به جنون گربه کشی اشتهار داشت ،و نسل همه ی گربه ها را به استثنای گربه نره که مصونیت پارلمانی داشت برانداخت،مسؤل دیگری را عجالتا ً سراغ ندارد فلذا دندان(اگر هنوز دارید) روی جگر(اگر هنوز نفروخته اید) بگذارید ، تا جایگزینی برای ایشان پیدا کنند، برادر بلوچی !

-------------------------------------

با سه فرزند دوم راهنمايي، پيش دبستاني و 4ساله يك سال است كه همسرم به علت بدهي فراري است و هيچ اطلاعي از وي ندارم به ناچار با مادرم زندگي مي كنم و توان اداره بچه ها را ندارم از افراد خير تقاضاي مساعدت دارم .
اجلالي

 

این پیام شدیدا ً مشکوک بنظر می رسد . اصلاً از کجا معلوم که برای فدوی دامی نگسترانیده باشند،خواهر اجلالی ؟ فلذا فدوی بخاطر خودش هم شده، آنرا بقول عوام  ignore می کند ؛ آخر مگر می شود که پس از درگذشت 35 سال از انقلاب، کسی در جامعه ی شکوهمند اسلای ما،چنین وضعیتی داشته باشد ؟

-----------------------------------------

يك كارگاه توليدي ماشين لباسشويي بشكه اي در اصفهان دارم. نمونه برداري براي استاندارد قبلا 20 هزار تومان بود، و الان به 320 هزار تومان افزايش يافته است. چرا وقتي در شرايط تحريم هستيم تعرفه را چندين برابر مي كنند و ما را تحت فشار مي گذارند. بنده هر ماه بايد 500 هزار تومان براي كارهاي اداري هزينه كنم و الان به جايي رسيده ام كه پس از 20 سال بايد در كارگاه خود را ببندم .
يك شهروند اصفهاني

 

مراتب در مجالی به شرف عرض رسید .بعدالتحیه والسلام فرمودند که از فرمایش شما دائر برا فزایش سیصد در صدی خدمات در شرایط تحریم،چیزی دستگیرشان نشد زیرا به باور معظم له که چیزی بیش از وحی ُمنزل است، تحریم ها تأثیری نداشته و به تبع آن ،افزایش بهائی نیز در کار نبوده است، فلذا معظم له نمی داند که بقول عوام : what are you talking about  ، برادر اصفهانی !

---------------------------------

از مسئولين امر درخواست مي شود فكري براي سيستم شماره گيري بيمارستان ميلاد تهران نمايند سه روز است

 كه تلاش مي كنم تا شماره بيمارستان را براي نوبت دهي بگيرم ولي موفق نمي شوم. حال بفرماييد چكار بايد كنم؟

 9589-0912

 

 مراتب در مجالی که بعلت تشدید تحریم های کاملاً بی اثر خاج پرستان  کلافه بودند ، به شرف عرض رسید . در بازدم فرمودند که سنگین ترید که در منزل بستری شده  و به امدادهای خفیه الهی متوسل شوید، برادر 9589-0912 !

---------------------------

در پخش نمازهاي جماعت از سيماي جمهوري اسلامي تصاويري از افرادي كه در نماز جماعت حضور ندارند و گوشه اي از مسجد نشسته اند يا نماز را به صورت فرادي مي خوانند نشان داده مي شود. اين كار به سبك شمردن نماز جماعت كمك خواهد كرد، ضرورت دارد در پخش مراسم مذهبي به ويژه نماز جماعت به اين ظرافت ها توجه شود .
8858-0919

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد .دستور فرمودند که آن نابکاران را با پس گردنی به جایگاهائی که به منظره ی نماز جماعت،صدمه ای نزند، هدایت کنند،برادر 8858-0919 !

---------------------------------------

از تمامي كساني كه به تلاوت قرآن مي پردازند درخواست مي كنم به معاني و مفاهيم آيه نيز توجه كنند همان طوري كه علي (عليه السلام) مي فرمايند: عبرتها زياد و عبرت گيرنده كم؛ با فهميدن معاني و مفاهيم است كه بر ايمان ما افزوده و در برابر زياده خواهي دشمنانمان و هواي نفس خود مي ايستيم .
1195-0911

 

مراتب را فدوی، به آگاهی طو طی های گرامی رساند ؛ جوری نگاه کردند که انگار فدوی را بجا

نمی آورند !-

--------------------

شيشه كيوسك هاي تلفن عمومي گويا كه به دلايل مختلف توسط افراد و يا گروههايي با اهداف اقتصادي! شكسته مي شود تا شركت متولي تأمين شيشه بيكار نماند ! پيشنهاد مي شود با تدبير شايسته توسط شركت مخابرات به جاي شيشه از ورق هاي آلومينيومي و يا ورق هاي نشكن بي رنگ استفاده شود. براي نمونه مي توانيد به خيابان خاوران روبروي ترمينال خاوران روبروي پليس +10 مراجعه و از مسئولين پليس +10 و ديگران سؤال كنيد .
9504-0912

 

یکوقت خیال نکنید که فدوی بقول سرکاراستوار، ملتفت پلتیک شما نشد که بمنظور ایز گم کردن انگیزه ی شکستن شيشه كيوسك هاي تلفن عمومي را توسط مردم خشمگین و ناراضی، "اقتصادی " ! توصیف کردید،برادر  9504-0912 ! لکن نگران نباشید فدوی مراتب را استثنائاً به مقامات گزارش نکرده لکن پیشنهاد شما را بدین ترتیب تکمیل می کند که برادران بجای استفاده از ورق هاي آلومينيومي و يا ورق هاي نشكن ، در برابر هر کیوسک تلفن، بک فقره تانک روسی مستقر فرمایند ، برادر  9504-0912 !

-----------------------------------

برخي از عابر بانكها پول پرداخت نمي كنند و معيوب است ولي متأسفانه مي بينم پول پرداخت نشده از حسابهاي ما كم شده است. براي رسيدگي و دريافت پول دوندگي هاي زيادي بايد انجام دهيم. چرا عابر بانكهاي خراب خاموش نمي شوند يا كسي نسبت به تعمير آنها اقدام نمي كند .
اسدي

 

مراتب توسط فدوی از طریق مبادی ذیربط،پیگیری شد . فرمودند که دستگاه خراب نبوده زیرا هیچ دستگاهی بی اذن مقام معظم رهبری اعزالله انصاره ،خراب نمی شود! و آن مقدار کسورکه ملاحظه، نام اش "حق الاهن" است، برادر اسدی !

-----------------------------

هر وقت در زندگي و از بي مهري هاي دنيا دلتنگ مي شوم و درونم را غم مي گيرد به ياد حالات مشابهي براي ديگران مي افتم و مشكل خود را از اين طريق حل كرده و خدا را شكر مي كنم و آرام مي گيرم .
9005-0913

 

فدوی سر از فرمول تان در نیاورد، بفرمائید که شما مشکلات تان را به  مشکلات دیگران اضافه می کنید،یا به عکس؟ بهر حال این ایده بیخرج را،پیش از اینکه رندان روی هوا بزنند، بنام خودتان به ثبت برسانید،برادر 9005-0913 !

 

----------------------------------------------

براي خريد خودروي ليفان خردادماه با واريز پول ثبت نام كردم قرار شد در شهريور تحويل نمايند. ولي شركت مذكور از تحويل خودروي تعهد شده سرباز مي زند. از مسئولين امر درخواست مي شود نظارت و رسيدگي نمايند .
6206---0914

 

خود کرده را تدبیر نیست؛ فدوی اقدامی ندارد زیرا بارها توصیه کرده که هیچ چیز را در جامعه ی شکوهمند اسلامی مان، بی شرط چاقو نخرید،برادر 6206---0914 !

---------------------------------------

آمريكا امروز با مشكلات عديده اي مواجه شده كه هرچه دست و پا بزند بيشتر در اين مشكلات فرو مي رود. آمريكايي ها نمي توانند با گذشته زندگي كنند. واقعيت هاي امروز آمريكا چيز ديگري را نشان مي دهد .
4352---0915

 

فرمایش شما پس از ترجمه از زبان آخوندی به زبان گبری، به آگاهی مقامات خاج پرست آمریکای جنایتکار و البته صهیونیزم بین الملل لعنة الله علیهم اجمین رسید . بعدالتحیه و السلام عرض کردند که حق با شماست زیرا اینان بعلت عدم درک محضر اسلام عزیز، نه در گذشته زندگی می کنند و نه در حال،بلکه در آینده زندگی می کنند ،برادر 4352---0915 !

--------------------------------------

ابلاغيه اجباري شدن رعايت حجاب و عفاف براي پرستاران جاي قدرداني دارد اما اي كاش اين ابلاغيه به تمام شركتهاي خصوصي هم ارسال مي شد .
بلغار

 

مراتب با قید چندین فوریت به شرف عرض خاک نعلین عنبر آسایشان رسید. خیلی خوششان نیامد و در بازدم فرمودند که اگر شما در وطن سابق، زن و دختری را بی لچک یافتید، یک فقره بلیط یکسره به عتبات عالیات را مهمان معظم له هستید ! ،راستی، شما کیلوئی چندید،برادر بلغار ؟!

------------------------------

واقعاً جاي تأسف دارد كه در فروشگاه هاي سطح شهر هرچه بسته چاي ديده مي شود روي آن نوشته شده 100درصد خارجي. پس چاي با كيفيت ايراني به كجا مي رود؟
4972---0911

 

در قطار تهران-مشهد از چاي كيسه اي صددرصد خارجي به مسافران مي دادند. در سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني توزيع چاي خارجي زيبنده نيست .
5287---0919

 

فدوی هر دو را بدلیل تشابه مورد، یکجا پاسخ داده و عرض می کند که مقام معظم رهبری ضاعف الله اشراقه ،  از عنوان کردن " سال تولید ملی " رعایت قافیه بود و منظور دیگری نداشتند . زیرا معظم له در قیلوله بودند، که تولید ملی به رحمت ایزدی پیوست،فاتحه مع الصلوات،برادر 5287---0919 !

 

---------------------------------------------------

به پایان آمد این جوهر،شکایت همچنان باقی !

علی الله التکلان و هوُالمُستعان فی جمع امور

20 جمادی الجولای سنه ی 2013 ترسائی

کتبةالفقیر کمتر از قطمیر - فدوی

تا درودی دیگر، بدرود